Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski600
2Michał Alabrudziński542
3Kamil Górka311
4Miłosz Wrzałek211
5Kacper Zegadło132
6Kazimierz Merklejn131
7Łukasz Tuszyński130
8Paweł Jackowski123
9Jan Mrozowski112
10Mariusz Skrobosz111
11Dawid Pikul110
12Piotr Pietuchowski101
 Grzegorz Kurowski101
 Marek Reda101
 Małgorzata Deszczyńska101
16Dariusz Kuć100
 Dominik Urbacki100
 Szymon Płachta100
 Juliusz Czupryniak100
 Krzysztof Kałuża100
 Tomasz Zwoliński100
 Jakub Błażejewski100
23Dariusz Kosz012
 Stanisław Rydzik012
 Łukasz Bobowski012
26Maciej Grąbczewski011
 Krzysztof Obremski011
28Justyna Górka010
 Artur Irzyk010
 Andrzej Oleksiak010
 Mariusz Wrześniewski010
 Jolanta Chłopińska010
 Rafał Wesołowski010
 Jakub Zaryński010
 Joanna Juszczak010
 Michał Waszkiewicz010
37Grzegorz Łukasik001
 Jakub Szymczak001
 Natalia Woźniak001
 Piotr Broda001
 Marek Rogalski001
 Kamil Kister001
 Radosław Jachna001
 Michał Rogalewicz001
 Ireneusz Moralewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz442734105
3Stanisław Rydzik383734109
4Kamil Górka34192073
5Kazimierz Merklejn29361883
6Michał Alabrudziński29221162
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski2014943
9Dariusz Kosz19111242
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul14161848
13Miłosz Wrzałek14111540
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski971430
22Paweł Jackowski8141436
23Dominik Urbacki82111
24Marek Syczuk710421
25Marek Reda75820
26Szymon Fidziński73111
27Mariusz Wrześniewski6101026
28Łukasz Tuszyński68519
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Andrzej Oleksiak44513
37Grzegorz Kurowski44412
38Michał Derlacki44311
39Mateusz Borsuk4419
40Irena Sołdan43916
41Jakub Szymczak42410
42Robert Kamiński4217
43Małgorzata Deszczyńska361120
44Zdzisław Szota35513
45Grzegorz Łukasik3328
46Szymon Zaleski3306
47Waldemar Czerwoniec32813
48Jan Mrozowski3238
 Artur Irzyk3238
50Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
52Ryszard Dębski3159
53Łukasz Bobowski27615
54Kacper Zegadło2529
55Mariusz Orzeł24511
56Sławomir Kordjalik24410
57Paweł Stefaniak23611
58Marcin Skrzyniarz2349
59Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
61Marek Dudkiewicz2259
62Szymon Płachta2215
63Robert Kaciński2204
64Grzegorz Święcki2147
65Tomasz Ciejka2136
66Piotr Broda2125
67Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
70Michał Trumpus2103
71Jerzy Matyasik2013
72Andrzej Rechowicz16916
73Dariusz Dzierża1326
74Jacek Pietruszka1236
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1146
77Maciej Grąbczewski1135
78Filip Warzecha1124
79Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
83Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
90Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
92Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Krzysztof Kałuża1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
101Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
115Jakub Zaryński07512
116Andrzej Kwiatkowski06814
117Kamil Kister0527
118Rafał Wesołowski0448
119Robert Kuszpit0437
120Barbara Obremska0404
121Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
123Adam Szukalski0303
 Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
126Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
128Przemysław Herdzina0213
 Halina Roszak0213
130Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
132Radosław Jachna0167
133Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
135Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
139Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Arkadiusz Łydka0112
148Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Michał Waszkiewicz0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
172Mariola Osajda-Matczak0044
173Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
181Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Marek Rogalski0011
 Roman Sulima0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Sylwia Łada0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Lucyna Śniadach0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie