Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński522
2Bartosz Morawski500
3Kamil Górka311
4Kacper Zegadło132
5Łukasz Tuszyński120
6Paweł Jackowski112
7Miłosz Wrzałek111
8Mariusz Skrobosz110
 Dawid Pikul110
10Małgorzata Deszczyńska101
 Piotr Pietuchowski101
12Jakub Błażejewski100
 Dariusz Kuć100
 Dominik Urbacki100
 Szymon Płachta100
 Juliusz Czupryniak100
 Krzysztof Kałuża100
 Tomasz Zwoliński100
19Kazimierz Merklejn031
20Jan Mrozowski012
21Dariusz Kosz011
 Maciej Grąbczewski011
 Krzysztof Obremski011
24Mariusz Wrześniewski010
 Jolanta Chłopińska010
 Andrzej Oleksiak010
 Rafał Wesołowski010
 Jakub Zaryński010
 Łukasz Bobowski010
 Joanna Juszczak010
 Michał Waszkiewicz010
 Justyna Górka010
33Marek Reda001
 Grzegorz Kurowski001
 Radosław Jachna001
 Michał Rogalewicz001
 Kamil Kister001
 Marek Rogalski001
 Piotr Broda001
 Natalia Woźniak001
 Stanisław Rydzik001
 Jakub Szymczak001
 Grzegorz Łukasik001
 Ireneusz Moralewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz442733104
3Stanisław Rydzik383633107
4Kamil Górka34192073
5Michał Alabrudziński29201160
6Kazimierz Merklejn28361882
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski1914942
9Dariusz Kosz19111141
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul14161848
13Miłosz Wrzałek13111539
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski971430
22Paweł Jackowski8131334
23Dominik Urbacki82111
24Marek Syczuk710421
25Szymon Fidziński73111
26Mariusz Wrześniewski6101026
27Łukasz Tuszyński67518
28Marek Reda65819
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Andrzej Oleksiak44513
37Michał Derlacki44311
38Mateusz Borsuk4419
39Irena Sołdan43916
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Małgorzata Deszczyńska361120
43Zdzisław Szota35513
44Grzegorz Kurowski34411
45Grzegorz Łukasik3328
46Szymon Zaleski3306
47Waldemar Czerwoniec32813
48Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
50Ryszard Dębski3159
51Artur Irzyk3137
52Łukasz Bobowski27413
53Kacper Zegadło2529
54Mariusz Orzeł24511
55Sławomir Kordjalik24410
56Paweł Stefaniak23611
57Marcin Skrzyniarz2349
58Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
60Marek Dudkiewicz2259
61Jan Mrozowski2237
62Szymon Płachta2215
63Robert Kaciński2204
64Grzegorz Święcki2147
65Tomasz Ciejka2136
66Piotr Broda2125
67Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
70Michał Trumpus2103
71Jerzy Matyasik2013
72Andrzej Rechowicz16916
73Dariusz Dzierża1326
74Jacek Pietruszka1236
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1146
77Maciej Grąbczewski1135
78Filip Warzecha1124
79Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
83Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Marek Charytoniuk1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
90Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
92Weronika Rudnicka1012
 Krzysztof Kałuża1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
101Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
115Jakub Zaryński07512
116Andrzej Kwiatkowski06814
117Kamil Kister0527
118Rafał Wesołowski0448
119Robert Kuszpit0437
120Barbara Obremska0404
121Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
123Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
126Magdalena Kupczyńska0224
 Rafał Dąbrowski0224
128Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
130Andrzej Kroc0202
 Leszek Stecuła0202
132Radosław Jachna0167
133Bogusław Szyszka0145
 Marek Roszak0145
135Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
139Michał Rogalewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
148Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Michał Waszkiewicz0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
172Mariola Osajda-Matczak0044
173Ireneusz Moralewicz0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
181Tomasz Lewiński0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Sylwia Łada0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Lucyna Śniadach0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Marek Rogalski0011
 Roman Sulima0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011

Medale wszystkie - Artur Irzyk

1TurniejData
1VII Mistrzostwa Doliny Karpia2012-04-01
2X Mistrzostwa Jaworzna2015-09-13
3XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble2016-09-25
2TurniejData
1II Turniej Tysiąclecia, Katowice2015-11-22
3TurniejData
1I Mistrzostwa Doliny Karpia2006-03-19
2I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2015-03-08
3I Młyński Turniej Scrabblowy o Puchar Burmistrza Wadowic2016-01-24
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie