Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski600
2Michał Alabrudziński542
3Kamil Górka311
4Miłosz Wrzałek211
5Kacper Zegadło132
6Kazimierz Merklejn131
7Łukasz Tuszyński130
8Paweł Jackowski123
9Jan Mrozowski112
10Mariusz Skrobosz111
11Dawid Pikul110
12Piotr Pietuchowski101
 Grzegorz Kurowski101
 Marek Reda101
 Małgorzata Deszczyńska101
16Dariusz Kuć100
 Dominik Urbacki100
 Szymon Płachta100
 Juliusz Czupryniak100
 Krzysztof Kałuża100
 Tomasz Zwoliński100
 Jakub Błażejewski100
23Dariusz Kosz012
 Stanisław Rydzik012
 Łukasz Bobowski012
26Maciej Grąbczewski011
 Krzysztof Obremski011
28Justyna Górka010
 Artur Irzyk010
 Andrzej Oleksiak010
 Mariusz Wrześniewski010
 Jolanta Chłopińska010
 Rafał Wesołowski010
 Jakub Zaryński010
 Joanna Juszczak010
 Michał Waszkiewicz010
37Grzegorz Łukasik001
 Jakub Szymczak001
 Natalia Woźniak001
 Piotr Broda001
 Marek Rogalski001
 Kamil Kister001
 Radosław Jachna001
 Michał Rogalewicz001
 Ireneusz Moralewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz442734105
3Stanisław Rydzik383734109
4Kamil Górka34192073
5Kazimierz Merklejn29361883
6Michał Alabrudziński29221162
7Dariusz Banaszek27162063
8Bartosz Morawski2014943
9Dariusz Kosz19111242
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul14161848
13Miłosz Wrzałek14111540
14Karol Wyrębkiewicz137727
15Justyna Górka12111336
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski971430
22Paweł Jackowski8141436
23Dominik Urbacki82111
24Marek Syczuk710421
25Marek Reda75820
26Szymon Fidziński73111
27Mariusz Wrześniewski6101026
28Łukasz Tuszyński68519
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Andrzej Oleksiak44513
37Grzegorz Kurowski44412
38Michał Derlacki44311
39Mateusz Borsuk4419
40Irena Sołdan43916
41Jakub Szymczak42410
42Robert Kamiński4217
43Małgorzata Deszczyńska361120
44Zdzisław Szota35513
45Grzegorz Łukasik3328
46Szymon Zaleski3306
47Waldemar Czerwoniec32813
48Artur Irzyk3238
 Jan Mrozowski3238
50Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
52Ryszard Dębski3159
53Łukasz Bobowski27615
54Kacper Zegadło2529
55Mariusz Orzeł24511
56Sławomir Kordjalik24410
57Paweł Stefaniak23611
58Marcin Skrzyniarz2349
59Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
61Marek Dudkiewicz2259
62Szymon Płachta2215
63Robert Kaciński2204
64Grzegorz Święcki2147
65Tomasz Ciejka2136
66Piotr Broda2125
67Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
70Michał Trumpus2103
71Jerzy Matyasik2013
72Andrzej Rechowicz16916
73Dariusz Dzierża1326
74Jacek Pietruszka1236
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1146
77Maciej Grąbczewski1135
78Filip Warzecha1124
79Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
83Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
90Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
92Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Krzysztof Kałuża1012
 Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Dariusz Kuć1012
101Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
115Jakub Zaryński07512
116Andrzej Kwiatkowski06814
117Kamil Kister0527
118Rafał Wesołowski0448
119Robert Kuszpit0437
120Barbara Obremska0404
121Mariusz Sylwestrzuk0325
 Andrzej Kowalski0325
123Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
126Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
128Przemysław Herdzina0213
 Halina Roszak0213
130Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
132Radosław Jachna0167
133Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
135Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
139Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
148Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Michał Waszkiewicz0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
172Mariola Osajda-Matczak0044
173Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Ireneusz Moralewicz0022
 Natalia Ogierman0022
181Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Lucyna Śniadach0011
 Magdalena Podlaska0011
 Bronisław Parada0011
 Bogusław Koszarski0011
 Marzena Zawierska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Marek Rogalski0011
 Maciej Perzyński0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Roman Sulima0011
 Monika Siemaszko0011
 Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Bogdan Pokojski0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Dorota Stachowska0011
 Gabriela Hofman0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Sylwia Łada0011
 Maurycy Machnio0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Lożyński0011

Medale wszystkie - Sylwia Łada

1TurniejData
2TurniejData
3TurniejData
1IV Mistrzostwa Pruszkowa2016-05-29
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie