Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2017

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Bartosz Morawski400
2Michał Alabrudziński322
3Kacper Zegadło121
4Łukasz Tuszyński120
5Dawid Pikul110
6Małgorzata Deszczyńska101
 Piotr Pietuchowski101
 Kamil Górka101
9Dominik Urbacki100
 Szymon Płachta100
 Paweł Jackowski100
 Juliusz Czupryniak100
 Krzysztof Kałuża100
 Tomasz Zwoliński100
 Jakub Błażejewski100
16Kazimierz Merklejn021
17Dariusz Kosz011
18Jolanta Chłopińska010
 Krzysztof Obremski010
 Jakub Zaryński010
 Mariusz Skrobosz010
 Rafał Wesołowski010
 Jan Mrozowski010
 Łukasz Bobowski010
 Joanna Juszczak010
 Michał Waszkiewicz010
 Justyna Górka010
28Kamil Kister001
 Marek Reda001
 Grzegorz Kurowski001
 Radosław Jachna001
 Marek Rogalski001
 Miłosz Wrzałek001
 Piotr Broda001
 Natalia Woźniak001
 Stanisław Rydzik001
 Jakub Szymczak001
 Grzegorz Łukasik001
 Michał Rogalewicz001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2017)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński745349176
2Mariusz Skrobosz432733103
3Stanisław Rydzik383633107
4Kamil Górka32182070
5Kazimierz Merklejn28351881
6Michał Alabrudziński27201158
7Dariusz Banaszek27162063
8Dariusz Kosz19111141
9Bartosz Morawski1814941
10Paweł Stanosz1716841
11Mateusz Żbikowski17121645
12Dawid Pikul14161848
13Karol Wyrębkiewicz137727
14Justyna Górka12111336
15Miłosz Wrzałek12101537
16Krzysztof Mówka11151339
17Wojciech Usakiewicz10151035
18Paweł Dawidson1012729
19Marcin Mroziuk1091130
20Rafał Lenartowski98926
21Krzysztof Obremski971329
22Paweł Jackowski8121131
23Dominik Urbacki82111
24Marek Syczuk710421
25Szymon Fidziński73111
26Mariusz Wrześniewski691025
27Łukasz Tuszyński67518
28Marek Reda65819
29Piotr Pietuchowski62715
30Mirosław Uglik56314
31Dariusz Putoń54817
32Radosław Konca54211
33Maciej Czupryniak49821
34Robert Duczemiński45615
35Dawid Adamczyk45312
36Michał Derlacki44311
37Mateusz Borsuk4419
38Irena Sołdan43916
39Andrzej Oleksiak43512
40Jakub Szymczak42410
41Robert Kamiński4217
42Małgorzata Deszczyńska361120
43Zdzisław Szota35513
44Grzegorz Kurowski34411
45Grzegorz Łukasik3328
46Szymon Zaleski3306
47Waldemar Czerwoniec32813
48Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
50Ryszard Dębski3159
51Artur Irzyk3137
52Łukasz Bobowski27413
53Mariusz Orzeł24511
54Sławomir Kordjalik24410
55Kacper Zegadło2417
56Paweł Stefaniak23611
57Marcin Skrzyniarz2349
58Michał Makowski2327
 Krzysztof Usakiewicz2327
60Marek Dudkiewicz2259
61Szymon Płachta2215
 Jan Mrozowski2215
63Robert Kaciński2204
64Grzegorz Święcki2147
65Tomasz Ciejka2136
66Piotr Broda2125
67Joanna Juszczak2114
 Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
70Michał Trumpus2103
71Jerzy Matyasik2013
72Andrzej Rechowicz16916
73Dariusz Dzierża1326
74Jacek Pietruszka1236
75Grzegorz Pukniel1203
76Natalia Woźniak1146
77Filip Warzecha1124
78Paweł Zaręba1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
82Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Piotrowski1102
 Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Juliusz Czupryniak1102
 Maciej Rzychoń1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
89Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
91Maciej Grąbczewski1023
92Marek Herzig1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Krzysztof Kałuża1012
100Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jakub Błażejewski1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
114Jakub Zaryński07512
115Andrzej Kwiatkowski06814
116Kamil Kister0527
117Rafał Wesołowski0448
118Robert Kuszpit0437
119Barbara Obremska0404
120Andrzej Kowalski0325
 Mariusz Sylwestrzuk0325
122Wiktor Stępień0303
 Jolanta Chłopińska0303
 Adam Szukalski0303
125Rafał Dąbrowski0224
 Magdalena Kupczyńska0224
127Halina Roszak0213
 Przemysław Herdzina0213
129Leszek Stecuła0202
 Andrzej Kroc0202
131Radosław Jachna0167
132Marek Roszak0145
 Bogusław Szyszka0145
134Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
138Rafał Matczak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Michał Rogalewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Arkadiusz Łydka0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
147Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Ryszard Korpalski0101
 Michał Musielak0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Piotr Jakubiak0101
 Kuba Koisar0101
 Michał Waszkiewicz0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Michał Kolaj0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Ewa Czerwoniec0101
 Lucyna Korga0101
 Mateusz Królikowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Marcin Ceglarek0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Krzysztof Jaworski0101
171Mariola Osajda-Matczak0044
172Damian Korsak0022
 Tomasz Suchanek0022
 Natalia Ogierman0022
 Tomasz Szymański0022
 Krzysztof Sporczyk0022
 Jan Kozłowski0022
 Stefan Dawidson0022
179Joanna Suchanek0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Sylwia Łada0011
 Andrzej Słapiński0011
 Alicja Grąbczewska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Tomasz Lewiński0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Lucyna Śniadach0011
 Dariusz Kuć0011
 Gabriela Hofman0011
 Dorota Stachowska0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Marek Rogalski0011
 Maurycy Machnio0011
 Mikołaj Cieplik0011
 Andrzej Lożyński0011
 Marta Bajorek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Błaszkiewicz0011
 Bogusław Koszarski0011
 Bronisław Parada0011
 Mariusz Wójcik0011
 Marzena Zawierska0011
 Adam Janicki0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Agnieszka Goniowska0011
 Roman Sulima0011
 Małgorzata Szczygieł0011
 Monika Siemaszko0011

Medale wszystkie - Mariusz Kubicki

1TurniejData
2TurniejData
3TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta1997-02-09
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie