Sochaczew18
listopada
Sochaczew 18-19 listopada Turniej Towarzyszący MP 2017
Szczecin25
listopada
Szczecin 25-26 listopada XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Świętochłowice28
listopada
Świętochłowice 28 listopada II Międzyszkolny Turniej Scrabble
Szczęśliwa 13 Kazika M.25 - 26 listopada 2017 — XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"Szczecin, 25 - 26 listopada 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Szczęśliwa 13 Kazika M.Gdyby tak nad głowami 65 osób uczestniczących w XVII turnieju dwudziestoczterogodzinnym Le Mans umieścić dymki z myślami wyrażającymi największe pragnienie, to w większości powtórzyłby się napis: PRZETRWAĆ. Może około trzeciej nad ranem zmieniłby się w PRZEŻYĆ. Jednak w przypadku lemansowych wyjadaczy nad ich głowami przez całą dobę świecił kolorowy neon o treści WYGRAĆ.

Gościnne centrum szkoleniowe szczecińskiego hotelu „Vulkan” na weekend 25-26 listopada 2017 r. przygotowało dla skrablistów doskonale wyposażoną salę do gry oraz salę do wypoczynku. Bardzo dobre oświetlenie, czystość, świetna akustyka, wygodne stanowiska do gry, odpowiednia przestrzeń między stolikami, duża ilość słowników do sprawdzania słów to atuty dające temu miejscu wysoką lokatę wśród wszystkich sal, w których do tej pory przeprowadzono Le Mansa. Trafionym pomysłem było zawieszenie dzwonu okrętowego, którym sędzia wybijał kolejne rozstawienia.

W sali do wypoczynku organizatorzy zadbali o wszystko co potrzebne ciężko tyrającym ludziom: pyszne przekąski, ciepły posiłek, napoje gorące i chłodzące w ilościach niekończących się, ciasta, owoce. Jeden z uczestników, po zakończonym turnieju, powiedział: „Stary jestem, ale pierwszy raz w życiu jadłem 24 razy w ciągu doby!” To było jak w bajce o zaczarowanym ołówku – wszystkiego pod dostatkiem, a jak brakowało, to zaraz organizatorzy wyczarowywali pełną zastawę. Bardzo miło będziemy też wspominać grzecznego, dyskretnego i sprawnie obsługującego gości turniejowych pana Miszę, który przynosił, dokładał i dolewał…
Po trudach każdej rundy grania, jedzenia i picia można było poleżeć w  wygodnych, kolorowych kojcach do wypoczynku.

Gdyby pierwsze 7 rund składało się na mały turniej, to wygrałby go Paweł Jackowski z Warszawy. Pavvka prowadził od 3 do 7 rundy. Rundy 8-15 to paso doble Kazika Merklejna i Michała Alabrudzińskiego. Nie wiadomo było, kto pogromcą, kto zaś byczkiem się ostanie. Od rundy 16 torreadorem został Kazik. I już nie oddał prowadzenia. Seria 9 zwycięstw Merklejna juniora sprawiła, że stawką ostatniej rundy była już przysłowiowa pietruszka. 18 dużych punktów, ranking 166,5 to wynik mistrza Le Mansa 2017 Kazika Merklejna. Gratulacje!
To był trzynasty turniej Le Mans w karierze tego zawodnika. I pierwsza wygrana. Miejsce drugie wywalczył Michał Alabrudziński. Na najniższym stopniu podium stanął Dariusz Kosz.

Wielu grającym na początku szło tak sobie. Nie warto jednak się załamywać i trzeba porzucić pomysły o wycofaniu się z rozgrywki. Tu należy podać przykład Agaty Kuć. Ocierając się o bye w pierwszych 4 rundach, walcząca na ostatnim stole, z lekką rezygnacją i słabym uśmiechem Agatka dzielnie układała słowa z tego niczego, co jej woreczkowy dawał. Po 12 rundach 4:8. Kolejne dwanaście rund to 9 zwycięstw. 13 dużych punktów i 20 miejsce! Brawo!

Zapamiętajmy dwa nazwiska: Patryk WolniewiczJakub Hassa. Ogromny potencjał, talenty. Jeśli będą grać częściej, jeśli będą uczyć się nowych słów, ćwiczyć strategię, to jeszcze o nich usłyszymy nieraz. Patryk zajął miejsce 18, Jakub 11. Ale grają bardzo dobrze. Nie biorą jeńców. Mogą być mistrzami.

Wszyscy uczestnicy turnieju dostali w prezencie książkę. Hojny sponsor przeznaczył kwotę 1000 zł na nagrodę losowaną po zakończeniu turnieju. Sierotka wskazała 10 szczęśliwców – każdy dostał 100 złotych.

Dziękujemy organizatorom: Małgosi Szmukście oraz członkom szczecińskiego klubu „Blank”. Tak dobrze przygotowanego, tak sprawnie przeprowadzonego turnieju dawno nie było. Nie było również pomyłek czy sytuacji wymagających interwencji sędziego. Sprawność organizacyjna i zdyscyplinowanie grających sprawiły, że turniej zakończył się przed planowaną godziną 12.

Podziękowania należą się również sponsorom: APA2, PRIMA SORT FAMILIA (owoce), IZOLBUD Szczecin, Dom Developer, IMFILTER, IZYBAR, Klubowicze BLANK Szczecin.

Żegnający gospodarzy skrabliści w większości wyrażali życzenie, aby Szczecin stał się polską stolicą Le Mansa. Czy tak będzie – zobaczymy już wkrótce.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 24
system: połówkowy (rundy 1-23), duńczyk (runda 24)
20 minut dla gracza na partię
Każda runda ma ograniczenie czasowe do 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania czasu (zebrane małe punkty minus odpis ze stojaka).
Miejsce rozgrywekHotel VULCAN
Szczecin, ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6 a
hotel-vulcan.pl
Sala bankietowa, dojazd/dojście z głównego parkingu pod samą salę, tam również parking
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 25 listopada
11:45 — koniec przyjmowania zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 16:45 — ciepła przekąska

Niedziela, 26 listopada
ok. 7:45 — kanapki na śniadanie
12:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe60 złotych za cały turniej
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 40 złotych
debiutanci, młodzież szkolna (do szkoły średniej włącznie)- 30 zł

Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania.
Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje: — opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji — począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji). Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
Dojazdmapa

Z dworca PKP tramwaj nr 6 ok. 13 minut
WyżywienieBufet kawowy, ciasto, przekąski przez cały czas, ok. 16:45 ciepła przekąska, ok. 7:45 kanapki na śniadanie
NoclegiNoclegi na miejscu w Hotelu Vulcan
na hasło Scrabble:
Pokój jednoosobowy 199 PLN ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy 229 PLN ze śniadaniem
Pokój trzyosobowy 269 PLN ze śniadaniem

Hostel Firlik — tańszy nocleg w odległości 1 przystanku tramwajowego (bez śniadań)
Nagrody1 miejsce 500 zł
2 miejsce 300 zł
3 miejsce 200 zł
upominki dla wszystkich uczestników turnieju
OrganizatorzyMałgorzata Szmuksta 601 780 827 malgosia@apa2.pl
Polska Federacja Scrabble
SponsorzyHotel Vulcan
APA-2
Cukiernia IZYBAR
Prima Sort Familia
Imfilter
Dom Developer Sp. z o.o.
IZOLBUD
Klubowicze BLANK Szczecin


Wyniki turnieju XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.70     18.0     9589     3997      834
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              163.95     17.0    10014     3860     1333
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.84     16.0    10059     3719     1223
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.46     16.0     9972     3764     1413
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            142.47     16.0     9639     3782      474
  6 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.48     16.0     9265     3799      706
  7 Aleksander      Puchalski            Włocławek              141.02     15.0     9846     3606      930
  8 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.83     15.0     9815     3628      454
  9 Kamil           Górka                Kraków                 156.36     15.0     9698     3638      549
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               149.20     15.0     9544     3702      311
 11 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            111.30     15.0     9021     3592     -380
 12 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.33     14.0     9676     3414      610
 13 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               158.90     14.0     9581     3432      637
 14 Kacper          Zegadło              Warszawa               152.61     14.0     9326     3565       38
 15 Radosław        Jachna               Łódź                   140.94     14.0     9126     3327      283
 16 Rafał           Stachowski           Police                 120.95     14.0     9026     3471     -141
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.38     14.0     8770     3322       93
 18 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               139.31     13.0     9924     3267      834
 19 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               140.97     13.0     9607     3351      633
 20 Agata           Kuć                  Stargard               123.52     13.0     9352     3058      723
 21 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.81     13.0     9270     3441      321
 22 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 114.85     13.0     9118     3096      -78
 23 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               136.94     13.0     9084     2996       98
 24 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               135.24     13.0     9047     3229      686
 25 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              135.04     13.0     9007     3185      106
 26 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            117.60     13.0     8893     3006      391
 27 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.03     13.0     8879     3369      186
 28 Maciej          Kuć                  Stargard               118.96     13.0     8847     3238      -41
 29 Walenty         Siemaszko            Lipiany                127.41     13.0     8542     3105      -36
 30 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.63     12.0     9641     3269      807
 31 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            125.09     12.0     9178     3113      162
 32 Jakub           Błażejewski          Poznań                 143.78     12.0     8994     3153     -458
 33 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             136.26     12.0     8975     3008      -43
 34 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.86     12.0     8965     2919     -188
 35 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               122.87     12.0     8956     3202     -173
 36 Maciej          Nawrocki             Babimost               133.89     12.0     8752     2929     -344
 37 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   114.38     12.0     8747     2991       24
 38 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.71     12.0     8707     3038     -147
 39 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               117.87     11.5     8715     2780      293
 40 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.15     11.5     8533     2863      122
 41 Adam            Grzelec              Poznań                 122.89     11.0     9013     3232       16
 42 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 117.58     11.0     8982     2867     -166
 43 Jerzy           Luter                Bytom                  118.85     11.0     8935     2692      584
 44 Jacek           Mańko                Poznań                 136.59     11.0     8802     2853     -371
 45 Ziemowit        Pazda                Wrocław                119.81     11.0     8705     2659      136
 46 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.11     11.0     8362     2607     -228
 47 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.78     10.5     8703     2560      439
 48 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.99     10.5     8630     2567        1
 49 Maciej          Labe                 Poznań                 112.38     10.5     8553     2536       33
 50 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.75     10.5     8525     2651      526
 51 Beata           Kiżewska             Świnoujście            110.89     10.5     8403     2810     -380
 52 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               132.34     10.5     8366     2513     -326
 53 Piotr           Broda                Sandomierz             140.62     10.5     8351     2818     -388
 54 Katarzyna       Okoniewska           Poznań                 103.90     10.0     8133     2457       67
 55 Karolina        Urbańska             Poznań                 114.93      9.5     8563     2423     -123
 56 Joanna          Ostrowska            Warszawa               122.53      9.5     8399     2574        4
 57 Adam            Janicki              Wrocław                117.56      9.5     8379     2598     -325
 58 Renata          Andracka             Zwola                  115.83      9.5     8219     2570     -239
 59 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.09      9.5     7836     2487     -720
 60 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      8.5     8095     2349     -835
 61 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            109.25      8.5     7799     2357     -745
 62 Beata           Jagielska            Police                 113.48      7.5     8434     2282      250
 63 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.72      6.5     7994     2118     -801
 64 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.5     7790     1974     -420
 65 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      1.5     7066     1631    -2034
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Michał Alabrudziński 163.95 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Stachowska            124.11 +  500: 218  174
    2     3 Robert         Duczemiński           135.81 +  348: 324  186
    3     1 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  393: 380  200
    4     4 Marcin         Stachowski            125.09 -  320: 416   75
    5     8 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  462: 402  189
    6     5 Maciej         Sancewicz             135.83 +  517: 351  186
    7     4 Aleksander     Puchalski             141.02 +  419: 331  191
    8     3 Adam           Grzelec               122.89 +  548: 303  173
    9     1 Jakub          Zaryński              142.47 -  290: 333   92
   10     2 Mirosław       Uglik                 145.48 +  464: 430  195
   11     2 Paweł          Jackowski             149.20 +  416: 396  199
   12     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  336: 450   99
   13     2 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  387: 267  209
   14     3 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  547: 257  173
   15     1 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  407: 374  201
   16     1 Kacper         Zegadło               152.61 -  335: 337  103
   17     2 Kamil          Górka                 156.36 +  498: 399  206
   18     2 Dariusz        Kosz                  153.84 -  275: 455  104
   19     3 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  401: 512   98
   20     3 Natalia        Woźniak               135.04 +  476: 345  185
   21     2 Jakub          Hassa                 111.30 -  331: 349   61
   22     4 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  446: 350  191
   23     2 Rafał          Stachowski            120.95 +  486: 316  171
   24     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 +  412: 386  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3860  / 24 160.83




	Mariusz Skrobosz 158.90 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agata          Kuć                   123.52 +  442: 317  174
    2    14 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  515: 296  152
    3     2 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  314: 422   78
    4     9 Adam           Grzelec               122.89 -  302: 420   73
    5    16 Beata          Kiżewska              110.89 +  495: 374  161
    6    10 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  368: 363  170
    7     8 Jakub          Błażejewski           143.78 +  500: 287  194
    8     6 Kacper         Zegadło               152.61 -  372: 416  103
    9     8 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  360: 337  185
   10     7 Jakub          Hassa                 111.30 +  464: 340  161
   11     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 +  397: 256  199
   12     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  475: 481   92
   13     2 Michał         Alabrudziński         163.95 -  267: 387  114
   14     9 Robert         Duczemiński           135.81 -  415: 459   86
   15    11 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  349: 338  181
   16     9 Maciej         Sancewicz             135.83 -  402: 500   86
   17    12 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  468: 345  173
   18     9 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  465: 341  168
   19     5 Paweł          Jackowski             149.20 +  416: 407  199
   20     2 Mirosław       Uglik                 145.48 +  362: 281  195
   21     5 Aleksander     Puchalski             141.02 -  303: 400   91
   22     6 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  338: 359  100
   23     6 Dariusz        Kosz                  153.84 -  304: 473  104
   24     8 Robert         Duczemiński           135.81 +  488: 345  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3425  / 24 142.71




	Kamil Górka 156.36 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Grzelec               122.89 +  388: 347  173
    2     9 Paweł          Jackowski             149.20 -  412: 446   99
    3    15 Rafał          Stachowski            120.95 +  528: 302  171
    4     7 Dariusz        Kosz                  153.84 -  443: 454  104
    5    12 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  390: 344  168
    6     7 Jakub          Zaryński              142.47 -  356: 423   92
    7    12 Walenty        Siemaszko             127.41 +  500: 352  177
    8     7 Aleksander     Puchalski             141.02 -  351: 439   91
    9    13 Radosław       Jachna                140.94 +  404: 346  191
   10    10 Maciej         Nawrocki              133.89 +  425: 330  184
   11     8 Jakub          Błażejewski           143.78 +  374: 339  194
   12     7 Kacper         Zegadło               152.61 -  325: 508  103
   13    10 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  416: 371  185
   14     7 Marcin         Stachowski            125.09 +  515: 425  175
   15     5 Mirosław       Uglik                 145.48 -  269: 361   95
   16     7 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  472: 304  173
   17     2 Michał         Alabrudziński         163.95 -  399: 498  114
   18     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 +  397: 395  199
   19     6 Robert         Duczemiński           135.81 +  441: 328  186
   20     8 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  363: 312  201
   21     7 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  351: 432  100
   22     8 Maciej         Sancewicz             135.83 -  295: 434   86
   23    11 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  455: 325  178
   24     5 Paweł          Jackowski             149.20 +  429: 334  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3638  / 24 151.58




	Dariusz Kosz 153.84 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  435: 345  173
    2    17 Beata          Jagielska             113.48 +  393: 293  163
    3     3 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  322: 406   89
    4     7 Kamil          Górka                 156.36 +  454: 443  206
    5     5 Mirosław       Uglik                 145.48 -  315: 325   95
    6     8 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  460: 410  198
    7     5 Maciej         Sancewicz             135.83 +  458: 372  186
    8     8 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  341: 382   78
    9     6 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  493: 437  200
   10     6 Adam           Grzelec               122.89 -  427: 476   73
   11     9 Jakub          Hassa                 111.30 +  462: 325  161
   12     8 Maciej         Kuć                   118.96 +  367: 331  169
   13     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  328: 349   99
   14    10 Rafał          Stachowski            120.95 +  451: 413  171
   15     6 Kacper         Zegadło               152.61 -  404: 443  103
   16     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  380: 406   92
   17    10 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  500: 327  168
   18     2 Michał         Alabrudziński         163.95 +  455: 275  214
   19     4 Aleksander     Puchalski             141.02 +  526: 320  191
   20     5 Paweł          Jackowski             149.20 -  345: 418   99
   21     9 Robert         Duczemiński           135.81 +  421: 407  186
   22     7 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  472: 286  201
   23     6 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  473: 304  209
   24     2 Mirosław       Uglik                 145.48 +  377: 343  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3719  / 24 154.96




	Kacper Zegadło 152.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             122.53 +  417: 375  173
    2     2 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  368: 380  101
    3    16 Maciej         Nawrocki              133.89 +  384: 362  184
    4    17 Natalia        Woźniak               135.04 +  405: 287  185
    5     6 Aleksander     Puchalski             141.02 -  365: 531   91
    6    14 Monika         Siemaszko             115.15 +  432: 415  165
    7     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  417: 367  191
    8     6 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  416: 372  209
    9     5 Adam           Grzelec               122.89 +  376: 369  173
   10     3 Paweł          Jackowski             149.20 -  395: 416   99
   11     6 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  281: 451  100
   12     7 Kamil          Górka                 156.36 +  508: 325  206
   13     7 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  347: 387   73
   14     8 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  444: 402  198
   15     6 Dariusz        Kosz                  153.84 +  443: 404  204
   16     1 Michał         Alabrudziński         163.95 +  337: 335  214
   17     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  335: 401   99
   18     3 Mirosław       Uglik                 145.48 -  404: 462   95
   19     8 Radosław       Jachna                140.94 +  453: 399  191
   20     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  314: 348   92
   21     6 Maciej         Sancewicz             135.83 +  384: 383  186
   22    10 Robert         Duczemiński           135.81 -  356: 380   86
   23    10 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  433: 340  189
   24     6 Jakub          Hassa                 111.30 -  312: 397   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3565  / 24 148.54




	Miłosz Wrzałek 150.63 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Stachowski            120.95 +  505: 348  171
    2     2 Kacper         Zegadło               152.61 +  380: 368  203
    3     8 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  499: 349  159
    4     2 Jakub          Zaryński              142.47 +  327: 315  192
    5     2 Marcin         Stachowski            125.09 -  398: 474   75
    6     6 Adam           Grzelec               122.89 -  363: 385   73
    7     6 Maciej         Nawrocki              133.89 +  486: 376  184
    8     5 Piotr          Broda                 140.62 -  292: 342   91
    9    10 Jakub          Hassa                 111.30 -  324: 378   61
   10    15 Beata          Kiżewska              110.89 +  383: 349  161
   11    12 Adam           Janicki               117.56 +  420: 367  168
   12    10 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  513: 221  178
   13     5 Aleksander     Puchalski             141.02 -  425: 430   91
   14     6 Maciej         Sancewicz             135.83 +  592: 452  186
   15     1 Michał         Alabrudziński         163.95 -  374: 407  114
   16     3 Paweł          Jackowski             149.20 -  343: 382   99
   17     8 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  341: 350  100
   18    11 Radosław       Jachna                140.94 +  397: 313  191
   19    10 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  506: 340  191
   20     8 Kamil          Górka                 156.36 -  312: 363  106
   21    10 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  417: 247  185
   22     7 Dariusz        Kosz                  153.84 -  286: 472  104
   23     5 Mirosław       Uglik                 145.48 -  355: 375   95
   24    12 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  403: 431   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3269  / 24 136.21




	Łukasz Tuszyński 150.46 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  496: 323  171
    2     4 Jakub          Hassa                 111.30 +  569: 290  161
    3     1 Michał         Alabrudziński         163.95 -  380: 393  114
    4     5 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  404: 347  189
    5     3 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  467: 291  178
    6     2 Radosław       Jachna                140.94 +  487: 336  191
    7     2 Jakub          Zaryński              142.47 -  382: 425   92
    8     2 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  328: 377   99
    9     6 Dariusz        Kosz                  153.84 -  437: 493  104
   10     9 Piotr          Broda                 140.62 +  464: 289  191
   11     6 Kacper         Zegadło               152.61 +  451: 281  203
   12     5 Robert         Duczemiński           135.81 +  401: 261  186
   13     3 Paweł          Jackowski             149.20 -  349: 412   99
   14     5 Aleksander     Puchalski             141.02 -  356: 402   91
   15     8 Rafał          Stachowski            120.95 -  398: 406   71
   16    11 Walenty        Siemaszko             127.41 +  388: 266  177
   17     8 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  350: 341  201
   18     7 Adam           Grzelec               122.89 +  441: 429  173
   19     2 Mirosław       Uglik                 145.48 +  421: 402  195
   20     6 Maciej         Sancewicz             135.83 -  403: 458   86
   21     7 Kamil          Górka                 156.36 +  432: 351  206
   22     6 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  359: 338  209
   23     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  424: 341  191
   24     3 Maciej         Sancewicz             135.83 +  385: 307  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3764  / 24 156.83




	Paweł Jackowski 149.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  458: 347  170
    2     9 Kamil          Górka                 156.36 +  446: 412  206
    3     6 Piotr          Broda                 140.62 +  531: 280  191
    4     1 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  422: 358  191
    5     1 Maciej         Sancewicz             135.83 +  425: 377  186
    6     1 Marcin         Stachowski            125.09 +  386: 384  175
    7     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  354: 416   99
    8     1 Jakub          Zaryński              142.47 -  341: 370   92
    9     3 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  419: 374  178
   10     3 Kacper         Zegadło               152.61 +  416: 395  203
   11     2 Michał         Alabrudziński         163.95 -  396: 416  114
   12     3 Adam           Grzelec               122.89 +  402: 317  173
   13     3 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  412: 349  200
   14     2 Mirosław       Uglik                 145.48 -  303: 398   95
   15     3 Aleksander     Puchalski             141.02 +  504: 388  191
   16     3 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  382: 343  201
   17     3 Robert         Duczemiński           135.81 -  257: 584   86
   18     4 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  346: 461   89
   19     5 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  407: 416  109
   20     5 Dariusz        Kosz                  153.84 +  418: 345  204
   21     8 Rafał          Stachowski            120.95 -  328: 464   71
   22     9 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  409: 283  198
   23     9 Agata          Kuć                   123.52 +  448: 327  174
   24     5 Kamil          Górka                 156.36 -  334: 429  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3702  / 24 154.25




	Kazimierz Merklejn 148.70 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Kuć                   118.96 -  357: 407   69
    2    26 Agata          Kuć                   123.52 +  413: 347  174
    3    17 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  467: 346  171
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  434: 294  181
    5    10 Jakub          Błażejewski           143.78 +  504: 309  194
    6     4 Mirosław       Uglik                 145.48 +  389: 387  195
    7     1 Paweł          Jackowski             149.20 +  416: 354  199
    8     2 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  377: 328  200
    9     2 Aleksander     Puchalski             141.02 +  418: 397  191
   10     1 Jakub          Zaryński              142.47 +  415: 406  192
   11     1 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  256: 397  109
   12     1 Michał         Alabrudziński         163.95 +  450: 336  214
   13     1 Dariusz        Kosz                  153.84 +  349: 328  204
   14     1 Adam           Grzelec               122.89 -  298: 365   73
   15     2 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  392: 346  191
   16     2 Robert         Duczemiński           135.81 +  409: 391  186
   17     1 Kacper         Zegadło               152.61 +  401: 335  203
   18     1 Kamil          Górka                 156.36 -  395: 397  106
   19     1 Maciej         Sancewicz             135.83 -  396: 400   86
   20     1 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  418: 382  198
   21     1 Natalia        Woźniak               135.04 +  433: 355  185
   22     1 Rafał          Stachowski            120.95 +  404: 380  171
   23     1 Radosław       Jachna                140.94 +  412: 356  191
   24     1 Michał         Alabrudziński         163.95 -  386: 412  114
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3997  / 24 166.54




	Grzegorz Kurowski 148.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 118.85 +  402: 362  169
    2     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  403: 420   91
    3    14 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  526: 381  173
    4     6 Jakub          Błażejewski           143.78 -  376: 393   94
    5    13 Jakub          Hassa                 111.30 +  385: 236  161
    6     8 Dariusz        Kosz                  153.84 -  410: 460  104
    7    13 Joanna         Ostrowska             122.53 -  289: 495   73
    8    19 Iwona          Wieluńska             115.71 +  396: 322  166
    9    15 Monika         Siemaszko             115.15 +  407: 392  165
   10    13 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  398: 363  185
   11    10 Maciej         Kuć                   118.96 -  374: 429   69
   12    11 Beata          Kiżewska              110.89 +  558: 241  161
   13     9 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  374: 353  178
   14     8 Kacper         Zegadło               152.61 -  402: 444  103
   15    10 Piotr          Broda                 140.62 +  396: 298  191
   16     8 Radosław       Jachna                140.94 -  371: 393   91
   17    11 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  403: 370  181
   18    10 Rafał          Stachowski            120.95 +  415: 258  171
   19     3 Michał         Alabrudziński         163.95 +  512: 401  214
   20     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  382: 418   99
   21     4 Mirosław       Uglik                 145.48 -  312: 440   95
   22     9 Paweł          Jackowski             149.20 -  283: 409   99
   23     4 Jakub          Zaryński              142.47 +  462: 388  192
   24     7 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  440: 400  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3414  / 24 142.25




	Mirosław Uglik 145.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  452: 355  168
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  371: 331  181
    3     4 Maciej         Sancewicz             135.83 -  375: 441   86
    4    14 Jakub          Hassa                 111.30 +  522: 346  161
    5     5 Dariusz        Kosz                  153.84 +  325: 315  204
    6     4 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  387: 389   99
    7     9 Robert         Duczemiński           135.81 +  379: 332  186
    8     4 Marcin         Stachowski            125.09 +  394: 301  175
    9     4 Piotr          Broda                 140.62 +  418: 316  191
   10     2 Michał         Alabrudziński         163.95 -  430: 464  114
   11     5 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  452: 362  178
   12     2 Aleksander     Puchalski             141.02 +  334: 333  191
   13     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  322: 405   92
   14     2 Paweł          Jackowski             149.20 +  398: 303  199
   15     5 Kamil          Górka                 156.36 +  361: 269  206
   16     5 Adam           Grzelec               122.89 +  376: 337  173
   17     5 Radosław       Jachna                140.94 +  362: 284  191
   18     3 Kacper         Zegadło               152.61 +  462: 404  203
   19     2 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  402: 421  100
   20     2 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  281: 362  109
   21     4 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  440: 312  198
   22     2 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  304: 445   89
   23     5 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  375: 355  201
   24     2 Dariusz        Kosz                  153.84 -  343: 377  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3799  / 24 158.29




	Jakub Błażejewski 143.78 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  403: 380  168
    2     6 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  390: 350  185
    3     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  371: 414   91
    4     6 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  393: 376  198
    5    10 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  309: 504   99
    6    13 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  447: 318  187
    7     8 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  287: 500  109
    8    11 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  432: 342  186
    9     9 Marcin         Stachowski            125.09 +  355: 317  175
   10     5 Aleksander     Puchalski             141.02 -  325: 520   91
   11     8 Kamil          Górka                 156.36 -  339: 374  106
   12    17 Jacek          Mańko                 136.59 -  357: 435   87
   13    21 Natalia        Woźniak               135.04 -  349: 375   85
   14    24 Adam           Janicki               117.56 +  420: 386  168
   15    18 Marta          Świątkowska           114.75 +  369: 355  165
   16    17 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  278: 426   68
   17    17 Marcin         Radwański             114.38 +  432: 325  164
   18    13 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  478: 366  165
   19    12 Rafał          Stachowski            120.95 -  375: 393   71
   20    13 Radosław       Jachna                140.94 -  367: 422   91
   21    18 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  358: 456   81
   22    19 Beata          Kiżewska              110.89 +  373: 349  161
   23    19 Monika         Siemaszko             115.15 +  395: 321  165
   24    15 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  392: 448   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3153  / 24 131.38




	Jakub Zaryński 142.47 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  485: 374  168
    2     5 Maciej         Kuć                   118.96 +  379: 337  169
    3     9 Natalia        Woźniak               135.04 +  438: 376  185
    4     2 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  315: 327  101
    5     4 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  464: 304  186
    6     7 Kamil          Górka                 156.36 +  423: 356  206
    7     2 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  425: 382  200
    8     1 Paweł          Jackowski             149.20 +  370: 341  199
    9     1 Michał         Alabrudziński         163.95 +  333: 290  214
   10     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  406: 415   99
   11     3 Aleksander     Puchalski             141.02 -  424: 465   91
   12     4 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  481: 475  209
   13     4 Mirosław       Uglik                 145.48 +  405: 322  195
   14     4 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  331: 430   91
   15     4 Adam           Grzelec               122.89 +  430: 396  173
   16     4 Dariusz        Kosz                  153.84 +  406: 380  204
   17     4 Maciej         Sancewicz             135.83 -  300: 549   86
   18     5 Robert         Duczemiński           135.81 -  328: 362   86
   19     7 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  527: 314  189
   20     4 Kacper         Zegadło               152.61 +  348: 314  203
   21     3 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  407: 439   78
   22     5 Jakub          Hassa                 111.30 +  426: 359  161
   23     4 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  388: 462   98
   24     4 Aleksander     Puchalski             141.02 +  400: 396  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3782  / 24 157.58




	Aleksander Puchalski 141.02 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Janicki               117.56 -  319: 374   68
    2    24 Jerzy          Luter                 118.85 +  433: 387  169
    3    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  432: 317  150
    4    15 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  526: 270  159
    5     6 Kacper         Zegadło               152.61 +  531: 365  203
    6     3 Walenty        Siemaszko             127.41 +  356: 312  177
    7     4 Michał         Alabrudziński         163.95 -  331: 419  114
    8     7 Kamil          Górka                 156.36 +  439: 351  206
    9     2 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  397: 418   99
   10     5 Jakub          Błażejewski           143.78 +  520: 325  194
   11     3 Jakub          Zaryński              142.47 +  465: 424  192
   12     2 Mirosław       Uglik                 145.48 -  333: 334   95
   13     5 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  430: 425  201
   14     5 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  402: 356  200
   15     3 Paweł          Jackowski             149.20 -  388: 504   99
   16     6 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  473: 355  191
   17     6 Adam           Grzelec               122.89 -  321: 409   73
   18     6 Maciej         Sancewicz             135.83 +  492: 307  186
   19     4 Dariusz        Kosz                  153.84 -  320: 526  104
   20     7 Robert         Duczemiński           135.81 +  447: 319  186
   21     5 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  400: 303  209
   22     3 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  356: 337  178
   23     3 Jakub          Hassa                 111.30 -  339: 379   61
   24     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  396: 400   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3606  / 24 150.25




	Ireneusz Moralewicz 140.97 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              115.83 +  484: 311  166
    2     7 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  420: 403  198
    3     7 Jakub          Błażejewski           143.78 +  414: 371  194
    4     1 Paweł          Jackowski             149.20 -  358: 422   99
    5     9 Adam           Grzelec               122.89 -  362: 396   73
    6    12 Iwona          Wieluńska             115.71 +  405: 383  166
    7     7 Kacper         Zegadło               152.61 -  367: 417  103
    8    10 Beata          Kiżewska              110.89 +  564: 297  161
    9     7 Maciej         Nawrocki              133.89 +  512: 298  184
   10     4 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  322: 362   78
   11     7 Piotr          Broda                 140.62 +  485: 291  191
   12     6 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  321: 358   73
   13     8 Jakub          Hassa                 111.30 +  434: 305  161
   14     4 Jakub          Zaryński              142.47 +  430: 331  192
   15     2 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  346: 392   99
   16     6 Aleksander     Puchalski             141.02 -  355: 473   91
   17     7 Rafał          Stachowski            120.95 +  353: 306  171
   18     8 Natalia        Woźniak               135.04 -  343: 389   85
   19    10 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  340: 506  101
   20    12 Marcin         Radwański             114.38 +  389: 289  164
   21    12 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  481: 401  186
   22     4 Michał         Alabrudziński         163.95 -  350: 446  114
   23     7 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  341: 424  100
   24    12 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  431: 403  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3351  / 24 139.62




	Radosław Jachna 140.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Iwona          Wieluńska             115.71 -  346: 426   66
    2    31 Bartosz        Bartczak              100.00 +  578: 310  150
    3    10 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  338: 335  168
    4    10 Monika         Siemaszko             115.15 +  428: 365  165
    5     7 Maciej         Kuć                   118.96 +  380: 247  169
    6     2 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  336: 487  100
    7    10 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  274: 323   78
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  325: 388   81
    9    13 Kamil          Górka                 156.36 -  346: 404  106
   10    23 Renata         Andracka              115.83 +  492: 337  166
   11    17 Joanna         Ostrowska             122.53 +  380: 347  173
   12    13 Jakub          Hassa                 111.30 -  399: 465   61
   13    16 Adam           Janicki               117.56 +  474: 318  168
   14    12 Jacek          Mańko                 136.59 +  437: 396  187
   15     9 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  356: 303  189
   16     8 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  393: 371  198
   17     5 Mirosław       Uglik                 145.48 -  284: 362   95
   18    11 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  313: 397  101
   19     8 Kacper         Zegadło               152.61 -  399: 453  103
   20    13 Jakub          Błażejewski           143.78 +  422: 367  194
   21    13 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  375: 349  168
   22    11 Walenty        Siemaszko             127.41 +  312: 306  177
   23     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  356: 412   99
   24     9 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  383: 375  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3327  / 24 138.62




	Piotr Broda 140.62 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Siemaszko             115.15 +  402: 375  165
    2     8 Marta          Świątkowska           114.75 +  396: 371  165
    3     6 Paweł          Jackowski             149.20 -  280: 531   99
    4    13 Walenty        Siemaszko             127.41 -  340: 442   77
    5    14 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  504: 345  165
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  473: 295  181
    7    11 Rafał          Stachowski            120.95 +  365: 321  171
    8     5 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  342: 292  201
    9     4 Mirosław       Uglik                 145.48 -  316: 418   95
   10     9 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  289: 464  100
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  291: 485   91
   12    15 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  323: 331   85
   13    17 Marcin         Radwański             114.38 +  408: 358  164
   14    16 Renata         Andracka              115.83 +  350: 316  166
   15    10 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  298: 396   98
   16    14 Natalia        Woźniak               135.04 -  324: 353   85
   17    18 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  354: 349  180
   18    17 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  264: 452   73
   19    20 Beata          Kiżewska              110.89 +  358: 302  161
   20    15 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  325: 330   86
   21    20 Iwona          Wieluńska             115.71 -  289: 399   66
   22    18 Marcin         Stachowski            125.09 -  392: 432   75
   23    33 PAUZA
   24    24 Jerzy          Luter                 118.85 -  368: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2818  / 23 122.52




	Patryk Wolniewicz 139.31 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karolina       Urbańska              114.93 +  449: 323  165
    2    12 Walenty        Siemaszko             127.41 +  488: 368  177
    3     3 Dariusz        Kosz                  153.84 +  406: 322  204
    4     5 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  347: 404  100
    5     8 Michał         Alabrudziński         163.95 -  402: 462  114
    6     9 Robert         Duczemiński           135.81 -  363: 377   86
    7    14 Beata          Kiżewska              110.89 -  365: 399   61
    8    18 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  462: 320  164
    9    14 Joanna         Ostrowska             122.53 +  437: 386  173
   10    11 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  346: 444   73
   11    14 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  446: 291  180
   12     9 Maciej         Sancewicz             135.83 -  456: 461   86
   13    14 Monika         Siemaszko             115.15 +  404: 329  165
   14    11 Marta          Świątkowska           114.75 +  408: 364  165
   15     9 Radosław       Jachna                140.94 -  303: 356   91
   16    12 Jakub          Hassa                 111.30 +  457: 317  161
   17     9 Maciej         Kuć                   118.96 +  448: 364  169
   18     4 Paweł          Jackowski             149.20 +  461: 346  199
   19     7 Jakub          Zaryński              142.47 -  314: 527   92
   20     9 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  328: 403   78
   21    11 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  649: 350  168
   22     2 Mirosław       Uglik                 145.48 +  445: 304  195
   23    10 Kacper         Zegadło               152.61 -  340: 433  103
   24     7 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  400: 440   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3267  / 24 136.12




	Alicja Grąbczewska 136.94 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  379: 371  165
    2    11 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  329: 353   86
    3    19 Iwona          Wieluńska             115.71 +  540: 245  166
    4    11 Robert         Duczemiński           135.81 -  339: 421   86
    5    15 Joanna         Ostrowska             122.53 +  367: 357  173
    6    13 Jakub          Błażejewski           143.78 -  318: 447   94
    7    19 Jacek          Mańko                 136.59 -  376: 403   87
    8    22 Maciej         Kuć                   118.96 -  369: 375   69
    9    22 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  371: 389   73
   10    26 Marta          Świątkowska           114.75 -  356: 380   65
   11    29 Jerzy          Luter                 118.85 -  383: 391   69
   12    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  411: 337  150
   13    28 Józef          Wietecki              100.72 +  334: 325  151
   14    25 Karolina       Urbańska              114.93 +  368: 363  165
   15    22 Maciej         Labe                  112.38 +  450: 384  162
   16    19 Beata          Kiżewska              110.89 +  423: 334  161
   17    15 Walenty        Siemaszko             127.41 -  283: 367   77
   18    19 Adam           Janicki               117.56 +  401: 326  168
   19    16 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  331: 538   85
   20    20 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  313: 428   68
   21    22 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  387: 378  164
   22    20 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  407: 330  154
   23    18 Marcin         Radwański             114.38 +  401: 352  164
   24    15 Jakub          Błażejewski           143.78 +  448: 392  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2996  / 24 124.83




	Jacek Mańko 136.59 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Świątkowska           114.75 -  319: 478   65
    2    25 Marcin         Radwański             114.38 +  347: 345  164
    3    21 Monika         Siemaszko             115.15 -  287: 347   65
    4    25 Maciej         Labe                  112.38 +  366: 319  162
    5    21 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  363: 404   70
    6    23 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  398: 363  168
    7    19 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  403: 376  187
    8    15 Joanna         Ostrowska             122.53 +  402: 269  173
    9    11 Maciej         Sancewicz             135.83 +  380: 375  186
   10     8 Robert         Duczemiński           135.81 -  298: 403   86
   11    13 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  275: 435   73
   12    17 Jakub          Błażejewski           143.78 +  435: 357  194
   13    13 Rafał          Stachowski            120.95 -  320: 380   71
   14    12 Radosław       Jachna                140.94 -  396: 437   91
   15    17 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  400: 416   65
   16    18 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  355: 362   86
   17    23 Beata          Jagielska             113.48 +  415: 352  163
   18    23 Iwona          Wieluńska             115.71 -  307: 443   66
   19    25 Renata         Andracka              115.83 +  449: 390  166
   20    23 Beata          Kiżewska              110.89 +  403: 327  161
   21    15 Agata          Kuć                   123.52 -  292: 417   74
   22    24 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  443: 358  168
   23    20 Maciej         Kuć                   118.96 -  379: 389   69
   24    20 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  370: 431   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2853  / 24 118.88




	Mikołaj Cieplik 136.26 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Radwański             114.38 +  451: 360  164
    2    11 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  353: 329  187
    3     5 Marcin         Stachowski            125.09 -  330: 440   75
    4     8 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  605: 311  165
    5     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  304: 464   92
    6    11 Rafał          Stachowski            120.95 -  284: 380   71
    7    15 Maciej         Labe                  112.38 +  420: 363  162
    8    11 Jakub          Błażejewski           143.78 -  342: 432   94
    9    17 Beata          Kiżewska              110.89 -  338: 349   61
   10    18 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  439: 256  182
   11    16 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  363: 397   85
   12    18 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  298: 423   80
   13    22 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  387: 307  152
   14    20 Monika         Siemaszko             115.15 +  459: 304  165
   15    15 Maciej         Kuć                   118.96 -  371: 433   69
   16    18 Jacek          Mańko                 136.59 +  362: 355  187
   17    16 Adam           Janicki               117.56 +  416: 322  168
   18    12 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  303: 458   68
   19    15 Marta          Świątkowska           114.75 +  340: 317  165
   20    15 Piotr          Broda                 140.62 +  330: 325  191
   21    12 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  401: 481   91
   22    14 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  371: 431   81
   23    17 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  396: 387  168
   24    14 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  312: 394   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3008  / 24 125.33




	Maciej Sancewicz 135.83 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  553: 304  164
    2     1 Iwona          Wieluńska             115.71 +  374: 333  166
    3     4 Mirosław       Uglik                 145.48 +  441: 375  195
    4     3 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  381: 373  178
    5     1 Paweł          Jackowski             149.20 -  377: 425   99
    6     5 Michał         Alabrudziński         163.95 -  351: 517  114
    7     5 Dariusz        Kosz                  153.84 -  372: 458  104
    8     9 Monika         Siemaszko             115.15 +  386: 303  165
    9    11 Jacek          Mańko                 136.59 -  375: 380   87
   10    12 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  374: 288  165
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  427: 315  181
   12     9 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  461: 456  189
   13     6 Adam           Grzelec               122.89 -  293: 492   73
   14     6 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  452: 592  101
   15    12 Jakub          Hassa                 111.30 +  438: 372  161
   16     9 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  500: 402  209
   17     4 Jakub          Zaryński              142.47 +  549: 300  192
   18     6 Aleksander     Puchalski             141.02 -  307: 492   91
   19     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 +  400: 396  199
   20     6 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  458: 403  200
   21     6 Kacper         Zegadło               152.61 -  383: 384  103
   22     8 Kamil          Górka                 156.36 +  434: 295  206
   23     8 Robert         Duczemiński           135.81 +  422: 321  186
   24     3 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  307: 385  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3628  / 24 151.17




	Robert Duczemiński 135.81 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Beata          Jagielska             113.48 +  417: 408  163
    2     3 Michał         Alabrudziński         163.95 -  324: 348  114
    3    13 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  361: 324  185
    4    11 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  421: 339  187
    5    11 Walenty        Siemaszko             127.41 -  396: 409   77
    6     9 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  377: 363  189
    7     9 Mirosław       Uglik                 145.48 -  332: 379   95
    8    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  585: 298  150
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  444: 289  181
   10     8 Jacek          Mańko                 136.59 +  403: 298  187
   11     4 Adam           Grzelec               122.89 -  265: 452   73
   12     5 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  261: 401  100
   13    12 Maciej         Kuć                   118.96 +  433: 311  169
   14     9 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  459: 415  209
   15     7 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  355: 346  173
   16     2 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  391: 409   99
   17     3 Paweł          Jackowski             149.20 +  584: 257  199
   18     5 Jakub          Zaryński              142.47 +  362: 328  192
   19     6 Kamil          Górka                 156.36 -  328: 441  106
   20     7 Aleksander     Puchalski             141.02 -  319: 447   91
   21     9 Dariusz        Kosz                  153.84 -  407: 421  104
   22    10 Kacper         Zegadło               152.61 +  380: 356  203
   23     8 Maciej         Sancewicz             135.83 -  321: 422   86
   24     8 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  345: 488  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3441  / 24 143.38




	Sławomir Piotrowski 135.24 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Labe                  112.38 +  485: 334  162
    2     6 Jakub          Błażejewski           143.78 -  350: 390   94
    3    13 Robert         Duczemiński           135.81 -  324: 361   86
    4    19 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  408: 276  171
    5    17 Iwona          Wieluńska             115.71 -  336: 424   66
    6    20 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  411: 292  168
    7    16 Maciej         Kuć                   118.96 +  380: 362  169
    8    14 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  317: 267  152
    9     8 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  337: 360  109
   10    13 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  363: 398   98
   11    16 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  397: 363  186
   12    15 Piotr          Broda                 140.62 +  331: 323  191
   13    10 Kamil          Górka                 156.36 -  371: 416  106
   14    14 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  302: 361   81
   15    14 Natalia        Woźniak               135.04 -  361: 385   85
   16    21 Renata         Andracka              115.83 +  358: 276  166
   17    21 Maciej         Nawrocki              133.89 +  516: 279  184
   18    14 Walenty        Siemaszko             127.41 -  269: 309   77
   19    16 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  538: 331  187
   20    16 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  460: 387  165
   21    10 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  247: 417  101
   22    16 Marcin         Radwański             114.38 +  404: 343  164
   23    14 Marcin         Stachowski            125.09 -  388: 395   75
   24    14 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  394: 312  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3229  / 24 134.54




	Natalia Woźniak 135.04 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Hassa                 111.30 -  386: 408   61
    2    18 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  597: 264  182
    3     9 Jakub          Zaryński              142.47 -  376: 438   92
    4    17 Kacper         Zegadło               152.61 -  287: 405  103
    5    23 Rafał          Stachowski            120.95 -  384: 451   71
    6    27 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  328: 489   80
    7    30 Dorota         Stachowska            124.11 +  388: 266  174
    8    26 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  380: 411   73
    9    29 Jerzy          Luter                 118.85 +  389: 382  169
   10    25 Monika         Siemaszko             115.15 -  325: 330   65
   11    28 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  389: 344  159
   12    25 Józef          Wietecki              100.72 +  469: 264  151
   13    21 Jakub          Błażejewski           143.78 +  375: 349  194
   14    17 Maciej         Kuć                   118.96 +  380: 367  169
   15    14 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  385: 361  185
   16    14 Piotr          Broda                 140.62 +  353: 324  191
   17    13 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  334: 285  178
   18     8 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  389: 343  191
   19     9 Adam           Grzelec               122.89 +  375: 327  173
   20     3 Michał         Alabrudziński         163.95 -  345: 476  114
   21     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  355: 433   99
   22    12 Agata          Kuć                   123.52 -  305: 428   74
   23    12 Iwona          Wieluńska             115.71 +  381: 321  166
   24    10 Rafał          Stachowski            120.95 -  332: 435   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3185  / 24 132.71




	Maciej Nawrocki 133.89 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Kiżewska              110.89 -  303: 442   61
    2    30 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  417: 295  170
    3    16 Kacper         Zegadło               152.61 -  362: 384  103
    4    26 Tadeusz        Kondej                100.00 +  416: 348  150
    5    20 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  434: 387  152
    6    15 Maciej         Kuć                   118.96 +  394: 321  169
    7     6 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  376: 486  101
    8    13 Rafał          Stachowski            120.95 +  410: 300  171
    9     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  298: 512   91
   10    10 Kamil          Górka                 156.36 -  330: 425  106
   11    15 Marcin         Stachowski            125.09 -  311: 322   75
   12    23 Beata          Jagielska             113.48 -  288: 369   63
   13    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  426: 398  150
   14    23 Iwona          Wieluńska             115.71 -  297: 347   66
   15    24 Jerzy          Luter                 118.85 +  374: 350  169
   16    22 Dorota         Stachowska            124.11 -  342: 409   74
   17    21 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  279: 516   85
   18    27 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  431: 278  159
   19    24 Karolina       Urbańska              114.93 +  422: 401  165
   20    18 Agata          Kuć                   123.52 -  304: 509   74
   21    24 Adam           Janicki               117.56 +  469: 273  168
   22    23 Renata         Andracka              115.83 +  419: 310  166
   23    16 Adam           Grzelec               122.89 +  362: 333  173
   24    16 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  288: 381   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2929  / 24 122.04




	Monika Gawron-Cieślik 132.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  339: 354   59
    2    18 Natalia        Woźniak               135.04 -  264: 597   85
    3    31 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  382: 346  154
    4    24 Marcin         Radwański             114.38 +  351: 341  164
    5    19 Adam           Janicki               117.56 +  365: 364  168
    6    17 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  337: 366   78
    7    21 Monika         Siemaszko             115.15 -  356: 382   65
    8    23 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  352: 382   65
    9    25 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  418: 236  164
   10    18 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  256: 439   86
   11    27 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  344: 377   52
   12    30 Jerzy          Luter                 118.85 -  287: 608   69
   13    33 PAUZA
   14    30 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  331: 353   68
   15    29 Joanna         Ostrowska             122.53 +  476: 304  173
   16    30 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  379: 349  171
   17    25 Iwona          Wieluńska             115.71 -  392: 396   66
   18    24 Agata          Kuć                   123.52 -  273: 508   74
   19    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  391: 362  150
   20    24 Maciej         Labe                  112.38 +  332: 297  162
   21    27 Renata         Andracka              115.83 -  299: 375   66
   22    31 Józef          Wietecki              100.72 -  304: 387   51
   23    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  458: 238  150
   24    28 Joanna         Ostrowska             122.53 +  380: 331  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2513  / 23 109.26




	Krzysztof Sporczyk 131.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  384: 311  154
    2    10 Mirosław       Uglik                 145.48 -  331: 371   95
    3    18 Joanna         Ostrowska             122.53 +  368: 275  173
    4    12 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  294: 434   99
    5    18 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  369: 329  168
    6    16 Piotr          Broda                 140.62 -  295: 473   91
    7    20 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  421: 360  170
    8    16 Radosław       Jachna                140.94 +  388: 325  191
    9    12 Robert         Duczemiński           135.81 -  289: 444   86
   10    17 Marcin         Radwański             114.38 +  470: 352  164
   11    11 Maciej         Sancewicz             135.83 -  315: 427   86
   12    14 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  365: 348  165
   13    11 Marcin         Stachowski            125.09 -  365: 407   75
   14    14 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  361: 302  185
   15    11 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  338: 349  109
   16    16 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  346: 334  180
   17    11 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  370: 403   98
   18    16 Jakub          Hassa                 111.30 -  373: 405   61
   19    19 Maciej         Kuć                   118.96 +  405: 299  169
   20    17 Walenty        Siemaszko             127.41 -  321: 347   77
   21    18 Jakub          Błażejewski           143.78 +  456: 358  194
   22    14 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  431: 371  186
   23    15 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  362: 322  168
   24    11 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  353: 331  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3322  / 24 138.42




	Jolanta Chłopińska 129.86 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  275: 360   52
    2    32 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  313: 396   73
    3    32 Agata          Kuć                   123.52 +  466: 367  174
    4    20 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  314: 415   68
    5    25 Marta          Świątkowska           114.75 +  427: 314  165
    6    27 Natalia        Woźniak               135.04 +  489: 328  185
    7    18 Jakub          Hassa                 111.30 -  353: 471   61
    8    24 Adam           Janicki               117.56 -  321: 401   68
    9    24 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  433: 416  168
   10    21 Beata          Jagielska             113.48 +  360: 320  163
   11    14 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  291: 446   89
   12    18 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  423: 298  186
   13    19 Beata          Kiżewska              110.89 +  456: 455  161
   14    13 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  332: 453   78
   15    16 Iwona          Wieluńska             115.71 +  361: 327  166
   16    16 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  334: 346   81
   17    18 Piotr          Broda                 140.62 -  349: 354   91
   18    21 Karolina       Urbańska              114.93 +  438: 389  165
   19    18 Marcin         Radwański             114.38 -  337: 383   64
   20    21 Jerzy          Luter                 118.85 +  410: 399  169
   21    17 Maciej         Kuć                   118.96 -  343: 427   69
   22    21 Monika         Siemaszko             115.15 -  327: 382   65
   23    21 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  382: 336  171
   24    20 Jacek          Mańko                 136.59 +  431: 370  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2919  / 24 121.62




	Zbigniew Wietecki 128.03 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Józef          Wietecki              100.72 +  441: 330  151
    2    16 Tadeusz        Kondej                100.00 +  394: 288  150
    3     2 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  422: 314  209
    4     3 Maciej         Sancewicz             135.83 -  373: 381   86
    5     3 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  291: 467  100
    6    17 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  366: 337  182
    7    10 Radosław       Jachna                140.94 +  323: 274  191
    8     8 Dariusz        Kosz                  153.84 +  382: 341  204
    9     3 Paweł          Jackowski             149.20 -  374: 419   99
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  362: 322  191
   11     5 Mirosław       Uglik                 145.48 -  362: 452   95
   12    10 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  221: 513  101
   13     9 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  353: 374   98
   14    13 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  453: 332  180
   15    13 Marcin         Stachowski            125.09 +  384: 291  175
   16    10 Rafał          Stachowski            120.95 -  346: 383   71
   17    13 Natalia        Woźniak               135.04 -  285: 334   85
   18    15 Maciej         Kuć                   118.96 +  413: 305  169
   19    13 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  499: 337  173
   20     9 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  403: 328  189
   21     3 Jakub          Zaryński              142.47 +  439: 407  192
   22     3 Aleksander     Puchalski             141.02 -  337: 356   91
   23    11 Kamil          Górka                 156.36 -  325: 455  106
   24    11 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  331: 353   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3369  / 24 140.38




	Walenty Siemaszko 127.41 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  378: 326  150
    2    12 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  368: 488   89
    3    24 Dorota         Stachowska            124.11 +  472: 293  174
    4    13 Piotr          Broda                 140.62 +  442: 340  191
    5    11 Robert         Duczemiński           135.81 +  409: 396  186
    6     3 Aleksander     Puchalski             141.02 -  312: 356   91
    7    12 Kamil          Górka                 156.36 -  352: 500  106
    8    12 Jakub          Hassa                 111.30 -  372: 390   61
    9    16 Adam           Janicki               117.56 -  273: 299   68
   10    22 Bartosz        Bartczak              100.00 +  399: 324  150
   11    20 Rafał          Stachowski            120.95 -  287: 491   71
   12    22 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  370: 265  152
   13    20 Renata         Andracka              115.83 -  303: 435   66
   14    18 Marcin         Radwański             114.38 +  410: 273  164
   15    19 Beata          Jagielska             113.48 +  415: 317  163
   16    11 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  266: 388  100
   17    15 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  367: 283  187
   18    14 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  309: 269  185
   19    14 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  309: 402   68
   20    17 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  347: 321  181
   21    14 Adam           Grzelec               122.89 +  371: 300  173
   22    11 Radosław       Jachna                140.94 -  306: 312   91
   23    13 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  316: 456   65
   24    18 Adam           Grzelec               122.89 +  389: 354  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3105  / 24 129.38




	Marcin Stachowski 125.09 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bartosz        Bartczak              100.00 +  445: 277  150
    2    13 Adam           Janicki               117.56 +  478: 370  168
    3     5 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  440: 330  186
    4     4 Michał         Alabrudziński         163.95 +  416: 320  214
    5     2 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  474: 398  201
    6     1 Paweł          Jackowski             149.20 -  384: 386   99
    7     3 Adam           Grzelec               122.89 -  338: 381   73
    8     4 Mirosław       Uglik                 145.48 -  301: 394   95
    9     9 Jakub          Błażejewski           143.78 -  317: 355   94
   10    14 Maciej         Kuć                   118.96 -  356: 380   69
   11    15 Maciej         Nawrocki              133.89 +  322: 311  184
   12    12 Monika         Siemaszko             115.15 +  449: 302  165
   13    11 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  407: 365  181
   14     7 Kamil          Górka                 156.36 -  425: 515  106
   15    13 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  291: 384   78
   16    13 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  413: 430   68
   17    14 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  238: 441   68
   18    18 Beata          Kiżewska              110.89 -  370: 390   61
   19    22 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  396: 357  164
   20    19 Iwona          Wieluńska             115.71 -  373: 436   66
   21    21 Joanna         Ostrowska             122.53 +  364: 320  173
   22    18 Piotr          Broda                 140.62 +  432: 392  191
   23    14 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  395: 388  185
   24    13 Agata          Kuć                   123.52 -  354: 394   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3113  / 24 129.71




	Dorota Stachowska 124.11 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         163.95 -  218: 500  114
    2    33 PAUZA
    3    24 Walenty        Siemaszko             127.41 -  293: 472   77
    4    29 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  393: 424   70
    5    30 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  350: 404   73
    6    28 Marta          Świątkowska           114.75 -  300: 312   65
    7    30 Natalia        Woźniak               135.04 -  266: 388   85
    8    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  427: 305  150
    9    30 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  270: 376   68
   10    31 Iwona          Wieluńska             115.71 -  342: 349   66
   11    31 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  353: 348  168
   12    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  404: 305  150
   13    29 Agata          Kuć                   123.52 +  417: 374  174
   14    27 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  364: 284  154
   15    27 Monika         Siemaszko             115.15 +  406: 376  165
   16    22 Maciej         Nawrocki              133.89 +  409: 342  184
   17    19 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  334: 459   65
   18    20 Marcin         Radwański             114.38 -  380: 403   64
   19    27 Jerzy          Luter                 118.85 =  376: 376  119
   20    26 Renata         Andracka              115.83 -  261: 423   66
   21    28 Józef          Wietecki              100.72 +  397: 381  151
   22    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  414: 350  150
   23    24 Beata          Kiżewska              110.89 +  336: 276  161
   24    22 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  352: 363   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2607  / 23 113.35




	Agata Kuć 123.52 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  317: 442  109
    2    26 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  347: 413   99
    3    32 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  367: 466   80
    4    31 Karolina       Urbańska              114.93 -  299: 442   65
    5    32 Jerzy          Luter                 118.85 +  340: 338  169
    6    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  424: 296  150
    7    25 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  438: 447   68
    8    27 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  468: 327  171
    9    23 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  405: 317  154
   10    19 Rafał          Stachowski            120.95 -  391: 400   71
   11    22 Beata          Jagielska             113.48 -  359: 366   63
   12    26 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  332: 357   64
   13    29 Dorota         Stachowska            124.11 -  374: 417   74
   14    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  384: 315  150
   15    28 Bartosz        Bartczak              100.00 +  424: 310  150
   16    24 Adam           Janicki               117.56 -  292: 389   68
   17    27 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  466: 285  168
   18    24 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  508: 273  182
   19    21 Joanna         Ostrowska             122.53 +  342: 326  173
   20    18 Maciej         Nawrocki              133.89 +  509: 304  184
   21    15 Jacek          Mańko                 136.59 +  417: 292  187
   22    12 Natalia        Woźniak               135.04 +  428: 305  185
   23     9 Paweł          Jackowski             149.20 -  327: 448   99
   24    13 Marcin         Stachowski            125.09 +  394: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3058  / 24 127.42




	Adam Grzelec 122.89 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 156.36 -  347: 388  106
    2    29 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  395: 391  164
    3    12 Marta          Świątkowska           114.75 +  363: 341  165
    4     9 Mariusz        Skrobosz              158.90 +  420: 302  209
    5     9 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  396: 362  191
    6     6 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  385: 363  201
    7     3 Marcin         Stachowski            125.09 +  381: 338  175
    8     3 Michał         Alabrudziński         163.95 -  303: 548  114
    9     5 Kacper         Zegadło               152.61 -  369: 376  103
   10     6 Dariusz        Kosz                  153.84 +  476: 427  204
   11     4 Robert         Duczemiński           135.81 +  452: 265  186
   12     3 Paweł          Jackowski             149.20 -  317: 402   99
   13     6 Maciej         Sancewicz             135.83 +  492: 293  186
   14     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 +  365: 298  199
   15     4 Jakub          Zaryński              142.47 -  396: 430   92
   16     5 Mirosław       Uglik                 145.48 -  337: 376   95
   17     6 Aleksander     Puchalski             141.02 +  409: 321  191
   18     7 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  429: 441  100
   19     9 Natalia        Woźniak               135.04 -  327: 375   85
   20    10 Jakub          Hassa                 111.30 -  327: 449   61
   21    14 Walenty        Siemaszko             127.41 -  300: 371   77
   22    13 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  340: 389   68
   23    16 Maciej         Nawrocki              133.89 -  333: 362   84
   24    18 Walenty        Siemaszko             127.41 -  354: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3232  / 24 134.67




	Diana Pietrzykowska 122.87 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  153.84 -  345: 435  104
    2    32 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  396: 313  180
    3    14 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  381: 526   98
    4    22 Joanna         Ostrowska             122.53 -  294: 380   73
    5    30 Dorota         Stachowska            124.11 +  404: 350  174
    6    25 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  475: 284  159
    7    17 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  311: 390   52
    8    26 Natalia        Woźniak               135.04 +  411: 380  185
    9    22 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  389: 371  187
   10    11 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  444: 346  189
   11    13 Jacek          Mańko                 136.59 +  435: 275  187
   12     6 Ireneusz       Moralewicz            140.97 +  358: 321  191
   13     7 Kacper         Zegadło               152.61 +  387: 347  203
   14     3 Michał         Alabrudziński         163.95 -  257: 547  114
   15     7 Robert         Duczemiński           135.81 -  346: 355   86
   16     7 Kamil          Górka                 156.36 -  304: 472  106
   17    12 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  345: 468  109
   18    17 Piotr          Broda                 140.62 +  452: 264  191
   19    13 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  337: 499   78
   20    14 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  318: 339   68
   21    19 Marcin         Radwański             114.38 -  347: 363   64
   22    22 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  385: 395   70
   23    22 Renata         Andracka              115.83 +  446: 351  166
   24    19 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  389: 358  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3202  / 24 133.42




	Joanna Ostrowska 122.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kacper         Zegadło               152.61 -  375: 417  103
    2    20 Józef          Wietecki              100.72 +  387: 312  151
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  275: 368   81
    4    22 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  380: 294  173
    5    15 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  357: 367   87
    6    19 Marcin         Radwański             114.38 +  419: 377  164
    7    13 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  495: 289  198
    8    15 Jacek          Mańko                 136.59 -  269: 402   87
    9    14 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  386: 437   89
   10    24 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  355: 291  159
   11    17 Radosław       Jachna                140.94 -  347: 380   91
   12    24 Renata         Andracka              115.83 -  337: 356   66
   13    23 Maciej         Labe                  112.38 -  355: 434   62
   14    26 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  281: 455   64
   15    29 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  304: 476   82
   16    33 PAUZA
   17    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  404: 331  150
   18    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  343: 306  150
   19    21 Agata          Kuć                   123.52 -  326: 342   74
   20    29 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  381: 351  171
   21    21 Marcin         Stachowski            125.09 -  320: 364   75
   22    30 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  328: 338   52
   23    29 Beata          Jagielska             113.48 +  344: 328  163
   24    28 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  331: 380   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2574  / 23 111.91




	Rafał Stachowski 120.95 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  348: 505  101
    2    28 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  391: 365  154
    3    15 Kamil          Górka                 156.36 -  302: 528  106
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  387: 344  164
    5    23 Natalia        Woźniak               135.04 +  451: 384  185
    6    11 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  380: 284  186
    7    11 Piotr          Broda                 140.62 -  321: 365   91
    8    13 Maciej         Nawrocki              133.89 -  300: 410   84
    9    18 Marcin         Radwański             114.38 -  307: 376   64
   10    19 Agata          Kuć                   123.52 +  400: 391  174
   11    20 Walenty        Siemaszko             127.41 +  491: 287  177
   12    16 Adam           Janicki               117.56 +  422: 389  168
   13    13 Jacek          Mańko                 136.59 +  380: 320  187
   14    10 Dariusz        Kosz                  153.84 -  413: 451  104
   15     8 Łukasz         Tuszyński             150.46 +  406: 398  200
   16    10 Zbigniew       Wietecki              128.03 +  383: 346  178
   17     7 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  306: 353   91
   18    10 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  258: 415   98
   19    12 Jakub          Błażejewski           143.78 +  393: 375  194
   20    11 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  392: 331  168
   21     8 Paweł          Jackowski             149.20 +  464: 328  199
   22     1 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  380: 404   99
   23     2 Michał         Alabrudziński         163.95 -  316: 486  114
   24    10 Natalia        Woźniak               135.04 +  435: 332  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3471  / 24 144.62




	Małgorzata Szmuksta 120.78 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  323: 496  100
    2    22 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  397: 323  168
    3    17 Kazimierz      Merklejn              148.70 -  346: 467   99
    4    19 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  276: 408   85
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  387: 409   64
    6    31 Jerzy          Luter                 118.85 +  420: 347  169
    7    29 Renata         Andracka              115.83 -  305: 393   66
    8    27 Agata          Kuć                   123.52 -  327: 468   74
    9    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  452: 253  150
   10    27 Maciej         Labe                  112.38 -  343: 382   62
   11    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  404: 316  150
   12    27 Karolina       Urbańska              114.93 -  340: 379   65
   13    30 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  342: 355   59
   14    33 PAUZA
   15    30 Józef          Wietecki              100.72 -  358: 379   51
   16    30 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  349: 379   82
   17    29 Monika         Siemaszko             115.15 +  392: 316  165
   18    29 Beata          Jagielska             113.48 +  334: 311  163
   19    29 Bartosz        Bartczak              100.00 +  445: 255  150
   20    29 Joanna         Ostrowska             122.53 -  351: 381   73
   21    30 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  392: 240  152
   22    28 Adam           Janicki               117.56 +  375: 325  168
   23    21 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  336: 382   80
   24    26 Karolina       Urbańska              114.93 +  409: 300  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2560  / 23 111.30




	Ziemowit Pazda 119.81 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             149.20 -  347: 458   99
    2    30 Maciej         Nawrocki              133.89 -  295: 417   84
    3    27 Beata          Jagielska             113.48 +  431: 400  163
    4    29 Dorota         Stachowska            124.11 +  424: 393  174
    5    21 Jacek          Mańko                 136.59 +  404: 363  187
    6    10 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  363: 368  109
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  360: 421   81
    8    25 Renata         Andracka              115.83 +  406: 244  166
    9    20 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  516: 278  152
   10    16 Adam           Janicki               117.56 -  256: 390   68
   11    18 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  403: 492   65
   12    19 Maciej         Labe                  112.38 +  453: 320  162
   13    15 Marta          Świątkowska           114.75 -  286: 369   65
   14    19 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  299: 426   68
   15    20 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  330: 365   68
   16    25 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  260: 482   68
   17    28 Bartosz        Bartczak              100.00 +  421: 314  150
   18    25 Katarzyna      Okoniewska            103.90 =  322: 322  104
   19    33 PAUZA
   20    25 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  384: 383  159
   21    23 Monika         Siemaszko             115.15 -  346: 347   65
   22    22 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  395: 385  173
   23    23 Karolina       Urbańska              114.93 +  425: 317  165
   24    21 Marcin         Radwański             114.38 -  279: 315   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2659  / 23 115.61




	Maciej Kuć 118.96 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              148.70 +  407: 357  199
    2     5 Jakub          Zaryński              142.47 -  337: 379   92
    3    25 Jerzy          Luter                 118.85 +  436: 343  169
    4    16 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  385: 300  152
    5     7 Radosław       Jachna                140.94 -  247: 380   91
    6    15 Maciej         Nawrocki              133.89 -  321: 394   84
    7    16 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  362: 380   85
    8    22 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  375: 369  187
    9    19 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  394: 366  168
   10    14 Marcin         Stachowski            125.09 +  380: 356  175
   11    10 Grzegorz       Kurowski              148.33 +  429: 374  198
   12     8 Dariusz        Kosz                  153.84 -  331: 367  104
   13    12 Robert         Duczemiński           135.81 -  311: 433   86
   14    17 Natalia        Woźniak               135.04 -  367: 380   85
   15    15 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  433: 371  186
   16    15 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  447: 285  165
   17     9 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  364: 448   89
   18    15 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  305: 413   78
   19    19 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  299: 405   81
   20    22 Marta          Świątkowska           114.75 +  368: 360  165
   21    17 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  427: 343  180
   22    17 Iwona          Wieluńska             115.71 -  327: 384   66
   23    20 Jacek          Mańko                 136.59 +  389: 379  187
   24    17 Iwona          Wieluńska             115.71 +  406: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3238  / 24 134.92




	Jerzy Luter 118.85 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  362: 402   98
    2    24 Aleksander     Puchalski             141.02 -  387: 433   91
    3    25 Maciej         Kuć                   118.96 -  343: 436   69
    4    30 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  337: 493   54
    5    32 Agata          Kuć                   123.52 -  338: 340   74
    6    31 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  347: 420   71
    7    33 PAUZA
    8    30 Karolina       Urbańska              114.93 +  366: 302  165
    9    29 Natalia        Woźniak               135.04 -  382: 389   85
   10    30 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  423: 395  168
   11    29 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  391: 383  187
   12    30 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  608: 287  182
   13    24 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  295: 355   68
   14    29 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  346: 316  159
   15    24 Maciej         Nawrocki              133.89 -  350: 374   84
   16    29 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  382: 353  164
   17    26 Renata         Andracka              115.83 -  334: 346   66
   18    28 Józef          Wietecki              100.72 +  410: 291  151
   19    27 Dorota         Stachowska            124.11 =  376: 376  124
   20    21 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  399: 410   80
   21    26 Beata          Kiżewska              110.89 -  356: 366   61
   22    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  310: 235  150
   23    27 Bartosz        Bartczak              100.00 +  411: 281  150
   24    24 Piotr          Broda                 140.62 +  382: 368  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2692  / 23 117.04




	Aleksandra Kaczanowska 117.87 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Uglik                 145.48 -  355: 452   95
    2    27 Renata         Andracka              115.83 +  389: 352  166
    3    10 Radosław       Jachna                140.94 -  335: 338   91
    4    28 Beata          Jagielska             113.48 +  344: 331  163
    5    12 Kamil          Górka                 156.36 -  344: 390  106
    6    20 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  292: 411   85
    7    27 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  355: 394   64
    8    28 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  398: 290  168
    9    24 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  416: 433   80
   10    28 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  345: 366   54
   11    31 Dorota         Stachowska            124.11 -  348: 353   74
   12    33 PAUZA
   13    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  391: 330  150
   14    30 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  353: 331  182
   15    25 Adam           Janicki               117.56 -  325: 372   68
   16    25 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  482: 260  170
   17    27 Agata          Kuć                   123.52 -  285: 466   74
   18    30 Bartosz        Bartczak              100.00 +  374: 371  150
   19    23 Maciej         Labe                  112.38 +  415: 386  162
   20    20 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  428: 313  187
   21    16 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  318: 350   65
   22    24 Jacek          Mańko                 136.59 -  358: 443   87
   23    26 Marta          Świątkowska           114.75 +  402: 338  165
   24    22 Dorota         Stachowska            124.11 +  363: 352  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2780  / 23 120.87




	Łukasz Przyszlak 117.60 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Błażejewski           143.78 -  380: 403   94
    2    19 Maciej         Labe                  112.38 +  378: 356  162
    3    20 Jakub          Hassa                 111.30 -  358: 375   61
    4    23 Iwona          Wieluńska             115.71 -  334: 398   66
    5    28 Bartosz        Bartczak              100.00 -  366: 382   50
    6    29 Renata         Andracka              115.83 -  327: 353   66
    7    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  366: 329  150
    8    28 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  290: 398   68
    9    30 Dorota         Stachowska            124.11 +  376: 270  174
   10    30 Jerzy          Luter                 118.85 -  395: 423   69
   11    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  363: 294  150
   12    28 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  387: 237  159
   13    26 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  468: 346  164
   14    22 Beata          Kiżewska              110.89 +  351: 326  161
   15    20 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  365: 330  170
   16    13 Marcin         Stachowski            125.09 +  430: 413  175
   17    10 Dariusz        Kosz                  153.84 -  327: 500  104
   18    12 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  458: 303  186
   19    14 Walenty        Siemaszko             127.41 +  402: 309  177
   20    11 Rafał          Stachowski            120.95 -  331: 392   71
   21    13 Radosław       Jachna                140.94 -  349: 375   91
   22    13 Adam           Grzelec               122.89 +  389: 340  173
   23    15 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  322: 362   81
   24    16 Maciej         Nawrocki              133.89 +  381: 288  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3006  / 24 125.25




	Mieczysław Pastuszak 117.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Zaryński              142.47 -  374: 485   92
    2    22 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  323: 397   71
    3    28 Józef          Wietecki              100.72 +  435: 389  151
    4    20 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  415: 314  180
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  329: 369   81
    6    23 Jacek          Mańko                 136.59 -  363: 398   87
    7    25 Agata          Kuć                   123.52 +  447: 438  174
    8    20 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  348: 280  154
    9    19 Maciej         Kuć                   118.96 -  366: 394   69
   10    20 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  364: 263  152
   11    21 Beata          Kiżewska              110.89 -  329: 418   61
   12    21 Marta          Świątkowska           114.75 -  264: 467   65
   13    24 Jerzy          Luter                 118.85 +  355: 295  169
   14    19 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  426: 299  170
   15    21 Renata         Andracka              115.83 +  476: 406  166
   16    17 Jakub          Błażejewski           143.78 +  426: 278  194
   17    14 Marcin         Stachowski            125.09 +  441: 238  175
   18     9 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  341: 465  109
   19    11 Jakub          Hassa                 111.30 -  365: 381   61
   20    14 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  339: 318  173
   21    11 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  350: 649   89
   22    15 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  361: 422   65
   23    17 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  387: 396   86
   24    19 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  358: 389   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2867  / 24 119.46




	Adam Janicki 117.56 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksander     Puchalski             141.02 +  374: 319  191
    2    13 Marcin         Stachowski            125.09 -  370: 478   75
    3    11 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  336: 452   65
    4    27 Bartosz        Bartczak              100.00 +  423: 349  150
    5    19 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  364: 365   82
    6    24 Jakub          Hassa                 111.30 -  224: 455   61
    7    26 Józef          Wietecki              100.72 +  398: 294  151
    8    24 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  401: 321  180
    9    16 Walenty        Siemaszko             127.41 +  299: 273  177
   10    16 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  390: 256  170
   11    12 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  367: 420  101
   12    16 Rafał          Stachowski            120.95 -  389: 422   71
   13    16 Radosław       Jachna                140.94 -  318: 474   91
   14    24 Jakub          Błażejewski           143.78 -  386: 420   94
   15    25 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  372: 325  168
   16    24 Agata          Kuć                   123.52 +  389: 292  174
   17    16 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  322: 416   86
   18    19 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  326: 401   87
   19    26 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  362: 366   54
   20    33 PAUZA
   21    24 Maciej         Nawrocki              133.89 -  273: 469   84
   22    28 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  325: 375   71
   23    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  362: 315  150
   24    27 Marta          Świątkowska           114.75 -  309: 447   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2598  / 23 112.96




	Renata Andracka 115.83 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  311: 484   91
    2    27 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  352: 389   68
    3    26 Marcin         Radwański             114.38 -  303: 410   64
    4    32 Józef          Wietecki              100.72 -  278: 362   51
    5    33 PAUZA
    6    29 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  353: 327  168
    7    29 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  393: 305  171
    8    25 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  244: 406   70
    9    27 Maciej         Labe                  112.38 +  411: 289  162
   10    23 Radosław       Jachna                140.94 -  337: 492   91
   11    26 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  363: 339  154
   12    24 Joanna         Ostrowska             122.53 +  356: 337  173
   13    20 Walenty        Siemaszko             127.41 +  435: 303  177
   14    16 Piotr          Broda                 140.62 -  316: 350   91
   15    21 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  406: 476   68
   16    21 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  276: 358   85
   17    26 Jerzy          Luter                 118.85 +  346: 334  169
   18    22 Marta          Świątkowska           114.75 -  304: 318   65
   19    25 Jacek          Mańko                 136.59 -  390: 449   87
   20    26 Dorota         Stachowska            124.11 +  423: 261  174
   21    27 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  375: 299  182
   22    23 Maciej         Nawrocki              133.89 -  310: 419   84
   23    22 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  351: 446   73
   24    29 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  286: 305   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2570  / 23 111.74




	Iwona Wieluńska 115.71 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Jachna                140.94 +  426: 346  191
    2     1 Maciej         Sancewicz             135.83 -  333: 374   86
    3    19 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  245: 540   87
    4    23 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  398: 334  168
    5    17 Sławomir       Piotrowski            135.24 +  424: 336  185
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  383: 405   91
    7    22 Bartosz        Bartczak              100.00 -  329: 360   50
    8    19 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  322: 396   98
    9    26 Beata          Jagielska             113.48 -  309: 444   63
   10    31 Dorota         Stachowska            124.11 +  349: 342  174
   11    24 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  396: 364  164
   12    20 Marcin         Radwański             114.38 -  353: 421   64
   13    27 Karolina       Urbańska              114.93 +  404: 315  165
   14    23 Maciej         Nawrocki              133.89 +  347: 297  184
   15    16 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  327: 361   80
   16    23 Marta          Świątkowska           114.75 -  309: 371   65
   17    25 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  396: 392  182
   18    23 Jacek          Mańko                 136.59 +  443: 307  187
   19    17 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  352: 373   65
   20    19 Marcin         Stachowski            125.09 +  436: 373  175
   21    20 Piotr          Broda                 140.62 +  399: 289  191
   22    17 Maciej         Kuć                   118.96 +  384: 327  169
   23    12 Natalia        Woźniak               135.04 -  321: 381   85
   24    17 Maciej         Kuć                   118.96 -  322: 406   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3038  / 24 126.58




	Monika Siemaszko 115.15 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 140.62 -  375: 402   91
    2    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  381: 279  150
    3    21 Jacek          Mańko                 136.59 +  347: 287  187
    4    10 Radosław       Jachna                140.94 -  365: 428   91
    5    22 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  356: 281  159
    6    14 Kacper         Zegadło               152.61 -  415: 432  103
    7    21 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  382: 356  182
    8     9 Maciej         Sancewicz             135.83 -  303: 386   86
    9    15 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  392: 407   98
   10    25 Natalia        Woźniak               135.04 +  330: 325  185
   11    19 Marcin         Radwański             114.38 +  400: 375  164
   12    12 Marcin         Stachowski            125.09 -  302: 449   75
   13    14 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  329: 404   89
   14    20 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  304: 459   86
   15    27 Dorota         Stachowska            124.11 -  376: 406   74
   16    26 Karolina       Urbańska              114.93 -  377: 456   65
   17    29 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  316: 392   71
   18    33 PAUZA
   19    30 Józef          Wietecki              100.72 +  403: 219  151
   20    30 Tadeusz        Kondej                100.00 +  308: 278  150
   21    23 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  347: 346  170
   22    21 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  382: 327  180
   23    19 Jakub          Błażejewski           143.78 -  321: 395   94
   24    23 Maciej         Labe                  112.38 +  422: 322  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2863  / 23 124.48




	Karolina Urbańska 114.93 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  323: 449   89
    2    23 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  282: 494   65
    3    29 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  394: 434   64
    4    31 Agata          Kuć                   123.52 +  442: 299  174
    5    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  363: 298  150
    6    26 Bartosz        Bartczak              100.00 -  329: 404   50
    7    24 Marcin         Radwański             114.38 -  337: 389   64
    8    30 Jerzy          Luter                 118.85 -  302: 366   69
    9    33 PAUZA
   10    29 Józef          Wietecki              100.72 +  437: 356  151
   11    23 Marta          Świątkowska           114.75 -  315: 331   65
   12    27 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  379: 340  171
   13    27 Iwona          Wieluńska             115.71 -  315: 404   66
   14    25 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  363: 368   87
   15    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  368: 337  150
   16    26 Monika         Siemaszko             115.15 +  456: 377  165
   17    22 Maciej         Labe                  112.38 +  378: 309  162
   18    21 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  389: 438   80
   19    24 Maciej         Nawrocki              133.89 -  401: 422   84
   20    27 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  352: 355   54
   21    29 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  365: 352  159
   22    27 Beata          Jagielska             113.48 +  356: 330  163
   23    23 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  317: 425   70
   24    26 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  300: 409   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2423  / 23 105.35




	Dominik Ulejczyk 114.85 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  371: 379   87
    2    23 Karolina       Urbańska              114.93 +  494: 282  165
    3    11 Adam           Janicki               117.56 +  452: 336  168
    4     8 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  311: 605   86
    5    14 Piotr          Broda                 140.62 -  345: 504   91
    6    18 Beata          Kiżewska              110.89 -  332: 398   61
    7    23 Marta          Świątkowska           114.75 +  342: 335  165
    8    23 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  382: 352  182
    9    21 Bartosz        Bartczak              100.00 +  352: 336  150
   10    12 Maciej         Sancewicz             135.83 -  288: 374   86
   11    18 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  492: 403  170
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  348: 365   81
   13    18 Beata          Jagielska             113.48 -  298: 431   63
   14    21 Maciej         Labe                  112.38 +  422: 247  162
   15    17 Jacek          Mańko                 136.59 +  416: 400  187
   16    15 Maciej         Kuć                   118.96 -  285: 447   69
   17    19 Dorota         Stachowska            124.11 +  459: 334  174
   18    13 Jakub          Błażejewski           143.78 -  366: 478   94
   19    17 Iwona          Wieluńska             115.71 +  373: 352  166
   20    16 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  387: 460   85
   21    16 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  350: 318  168
   22    15 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  422: 361  168
   23    13 Walenty        Siemaszko             127.41 +  456: 316  177
   24     9 Radosław       Jachna                140.94 -  375: 383   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3096  / 24 129.00




	Marta Świątkowska 114.75 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Mańko                 136.59 +  478: 319  187
    2     8 Piotr          Broda                 140.62 -  371: 396   91
    3    12 Adam           Grzelec               122.89 -  341: 363   73
    4    18 Beata          Kiżewska              110.89 -  314: 344   61
    5    25 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  314: 427   80
    6    28 Dorota         Stachowska            124.11 +  312: 300  174
    7    23 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  335: 342   65
    8    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  358: 347  150
    9    28 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  330: 411   59
   10    26 Alicja         Grąbczewska           136.94 +  380: 356  187
   11    23 Karolina       Urbańska              114.93 +  331: 315  165
   12    21 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  467: 264  168
   13    15 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  369: 286  170
   14    11 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  364: 408   89
   15    18 Jakub          Błażejewski           143.78 -  355: 369   94
   16    23 Iwona          Wieluńska             115.71 +  371: 309  166
   17    20 Jakub          Hassa                 111.30 -  393: 424   61
   18    22 Renata         Andracka              115.83 +  318: 304  166
   19    15 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  317: 340   86
   20    22 Maciej         Kuć                   118.96 -  360: 368   69
   21    25 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  262: 296   54
   22    33 PAUZA
   23    26 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  338: 402   68
   24    27 Adam           Janicki               117.56 +  447: 309  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2651  / 23 115.26




	Marcin Radwański 114.38 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  360: 451   86
    2    25 Jacek          Mańko                 136.59 -  345: 347   87
    3    26 Renata         Andracka              115.83 +  410: 303  166
    4    24 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  341: 351   82
    5    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  450: 251  150
    6    19 Joanna         Ostrowska             122.53 -  377: 419   73
    7    24 Karolina       Urbańska              114.93 +  389: 337  165
    8    21 Maciej         Labe                  112.38 +  397: 313  162
    9    18 Rafał          Stachowski            120.95 +  376: 307  171
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  352: 470   81
   11    19 Monika         Siemaszko             115.15 -  375: 400   65
   12    20 Iwona          Wieluńska             115.71 +  421: 353  166
   13    17 Piotr          Broda                 140.62 -  358: 408   91
   14    18 Walenty        Siemaszko             127.41 -  273: 410   77
   15    23 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  375: 342  152
   16    20 Beata          Jagielska             113.48 +  375: 292  163
   17    17 Jakub          Błażejewski           143.78 -  325: 432   94
   18    20 Dorota         Stachowska            124.11 +  403: 380  174
   19    18 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  383: 337  180
   20    12 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  289: 389   91
   21    19 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  363: 347  173
   22    16 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  343: 404   85
   23    18 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  352: 401   87
   24    21 Ziemowit       Pazda                 119.81 +  315: 279  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2991  / 24 124.62




	Krzysztof Zawadzki 113.99 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Sancewicz             135.83 -  304: 553   86
    2    29 Adam           Grzelec               122.89 -  391: 395   73
    3    29 Karolina       Urbańska              114.93 +  434: 394  165
    4    21 Rafał          Stachowski            120.95 -  344: 387   71
    5    26 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  409: 387  171
    6    21 Maciej         Labe                  112.38 -  294: 420   62
    7    27 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  394: 355  168
    8    18 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  320: 462   89
    9    25 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  236: 418   82
   10    33 PAUZA
   11    24 Iwona          Wieluńska             115.71 -  364: 396   66
   12    26 Agata          Kuć                   123.52 +  357: 332  174
   13    26 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  346: 468   68
   14    26 Joanna         Ostrowska             122.53 +  455: 281  173
   15    26 Beata          Kiżewska              110.89 -  368: 375   61
   16    29 Jerzy          Luter                 118.85 -  353: 382   69
   17    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  365: 314  150
   18    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  455: 251  150
   19    22 Marcin         Stachowski            125.09 -  357: 396   75
   20    28 Beata          Jagielska             113.48 +  390: 346  163
   21    22 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  378: 387   87
   22    26 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  308: 370   59
   23    28 Józef          Wietecki              100.72 +  406: 280  151
   24    25 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  302: 280  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2567  / 23 111.61




	Beata Jagielska 113.48 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Duczemiński           135.81 -  408: 417   86
    2    17 Dariusz        Kosz                  153.84 -  293: 393  104
    3    27 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  400: 431   70
    4    28 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  331: 344   68
    5    31 Maciej         Labe                  112.38 -  308: 345   62
    6    33 PAUZA
    7    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  389: 252  150
    8    29 Józef          Wietecki              100.72 +  400: 310  151
    9    26 Iwona          Wieluńska             115.71 +  444: 309  166
   10    21 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  320: 360   80
   11    22 Agata          Kuć                   123.52 +  366: 359  174
   12    23 Maciej         Nawrocki              133.89 +  369: 288  184
   13    18 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  431: 298  165
   14    15 Jakub          Hassa                 111.30 -  388: 405   61
   15    19 Walenty        Siemaszko             127.41 -  317: 415   77
   16    20 Marcin         Radwański             114.38 -  292: 375   64
   17    23 Jacek          Mańko                 136.59 -  352: 415   87
   18    29 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  311: 334   71
   19    28 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  318: 353   59
   20    28 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  346: 390   64
   21    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  336: 357   50
   22    27 Karolina       Urbańska              114.93 -  330: 356   65
   23    29 Joanna         Ostrowska             122.53 -  328: 344   73
   24    31 Józef          Wietecki              100.72 +  357: 334  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2282  / 23  99.22




	Maciej Labe 112.38 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  334: 485   85
    2    19 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  356: 378   68
    3    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  397: 326  150
    4    25 Jacek          Mańko                 136.59 -  319: 366   87
    5    31 Beata          Jagielska             113.48 +  345: 308  163
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  420: 294  164
    7    15 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  363: 420   86
    8    21 Marcin         Radwański             114.38 -  313: 397   64
    9    27 Renata         Andracka              115.83 -  289: 411   66
   10    27 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  382: 343  171
   11    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  403: 304  150
   12    19 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  320: 453   70
   13    23 Joanna         Ostrowska             122.53 +  434: 355  173
   14    21 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  247: 422   65
   15    22 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  384: 450   87
   16    27 Józef          Wietecki              100.72 +  464: 329  151
   17    22 Karolina       Urbańska              114.93 -  309: 378   65
   18    26 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  458: 322  152
   19    23 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  386: 415   68
   20    24 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  297: 332   82
   21    33 PAUZA
   22    29 Tadeusz        Kondej                100.00 +  379: 288  150
   23    25 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  332: 322  154
   24    23 Monika         Siemaszko             115.15 -  322: 422   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2536  / 23 110.26




	Jakub Hassa 111.30 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Natalia        Woźniak               135.04 +  408: 386  185
    2     4 Łukasz         Tuszyński             150.46 -  290: 569  100
    3    20 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  375: 358  168
    4    14 Mirosław       Uglik                 145.48 -  346: 522   95
    5    13 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  236: 385   98
    6    24 Adam           Janicki               117.56 +  455: 224  168
    7    18 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  471: 353  180
    8    12 Walenty        Siemaszko             127.41 +  390: 372  177
    9    10 Miłosz         Wrzałek               150.63 +  378: 324  201
   10     7 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  340: 464  109
   11     9 Dariusz        Kosz                  153.84 -  325: 462  104
   12    13 Radosław       Jachna                140.94 +  465: 399  191
   13     8 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  305: 434   91
   14    15 Beata          Jagielska             113.48 +  405: 388  163
   15    12 Maciej         Sancewicz             135.83 -  372: 438   86
   16    12 Patryk         Wolniewicz            139.31 -  317: 457   89
   17    20 Marta          Świątkowska           114.75 +  424: 393  165
   18    16 Krzysztof      Sporczyk              131.38 +  405: 373  181
   19    11 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  381: 365  168
   20    10 Adam           Grzelec               122.89 +  449: 327  173
   21     2 Michał         Alabrudziński         163.95 +  349: 331  214
   22     5 Jakub          Zaryński              142.47 -  359: 426   92
   23     3 Aleksander     Puchalski             141.02 +  379: 339  191
   24     6 Kacper         Zegadło               152.61 +  397: 312  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3592  / 24 149.67




	Beata Kiżewska 110.89 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Nawrocki              133.89 +  442: 303  184
    2    15 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  312: 329   59
    3    22 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  317: 364   52
    4    18 Marta          Świątkowska           114.75 +  344: 314  165
    5    16 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  374: 495  109
    6    18 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  398: 332  165
    7    14 Patryk         Wolniewicz            139.31 +  399: 365  189
    8    10 Ireneusz       Moralewicz            140.97 -  297: 564   91
    9    17 Mikołaj        Cieplik               136.26 +  349: 338  186
   10    15 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  349: 383  101
   11    21 Mieczysław     Pastuszak             117.58 +  418: 329  168
   12    11 Grzegorz       Kurowski              148.33 -  241: 558   98
   13    19 Jolanta        Chłopińska            129.86 -  455: 456   80
   14    22 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  326: 351   68
   15    26 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  375: 368  164
   16    19 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  334: 423   87
   17    24 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  363: 315  154
   18    18 Marcin         Stachowski            125.09 +  390: 370  175
   19    20 Piotr          Broda                 140.62 -  302: 358   91
   20    23 Jacek          Mańko                 136.59 -  327: 403   87
   21    26 Jerzy          Luter                 118.85 +  366: 356  169
   22    19 Jakub          Błażejewski           143.78 -  349: 373   94
   23    24 Dorota         Stachowska            124.11 -  276: 336   74
   24    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2810  / 23 122.17




	Jadwiga Szczurowska 109.25 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  354: 339  182
    2    15 Beata          Kiżewska              110.89 +  329: 312  161
    3     8 Miłosz         Wrzałek               150.63 -  349: 499  101
    4    15 Aleksander     Puchalski             141.02 -  270: 526   91
    5    22 Monika         Siemaszko             115.15 -  281: 356   65
    6    25 Diana          Pietrzykowska         122.87 -  284: 475   73
    7    28 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  297: 376   54
    8    33 PAUZA
    9    28 Marta          Świątkowska           114.75 +  411: 330  165
   10    24 Joanna         Ostrowska             122.53 -  291: 355   73
   11    28 Natalia        Woźniak               135.04 -  344: 389   85
   12    28 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  237: 387   68
   13    30 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  355: 342  171
   14    29 Jerzy          Luter                 118.85 -  316: 346   69
   15    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  276: 285   50
   16    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  369: 337  150
   17    32 Józef          Wietecki              100.72 +  384: 327  151
   18    27 Maciej         Nawrocki              133.89 -  278: 431   84
   19    28 Beata          Jagielska             113.48 +  353: 318  163
   20    25 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  383: 384   70
   21    29 Karolina       Urbańska              114.93 -  352: 365   65
   22    26 Krzysztof      Zawadzki              113.99 +  370: 308  164
   23    32 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  314: 416   52
   24    30 Bartosz        Bartczak              100.00 -  302: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2357  / 23 102.48




	Katarzyna Okoniewska 103.90 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              131.38 -  311: 384   81
    2    28 Rafał          Stachowski            120.95 -  365: 391   71
    3    31 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  346: 382   82
    4    30 Jerzy          Luter                 118.85 +  493: 337  169
    5    24 Józef          Wietecki              100.72 -  257: 487   51
    6    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  389: 292  150
    7    28 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  376: 297  159
    8    20 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  280: 348   68
    9    23 Agata          Kuć                   123.52 -  317: 405   74
   10    28 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 +  366: 345  168
   11    26 Renata         Andracka              115.83 -  339: 363   66
   12    29 Bartosz        Bartczak              100.00 -  343: 344   50
   13    31 Tadeusz        Kondej                100.00 +  377: 292  150
   14    27 Dorota         Stachowska            124.11 -  284: 364   74
   15    33 PAUZA
   16    28 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  404: 333  152
   17    24 Beata          Kiżewska              110.89 -  315: 363   61
   18    25 Ziemowit       Pazda                 119.81 =  322: 322  120
   19    26 Adam           Janicki               117.56 +  366: 362  168
   20    27 Karolina       Urbańska              114.93 +  355: 352  165
   21    25 Marta          Świątkowska           114.75 +  296: 262  165
   22    20 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  330: 407   87
   23    25 Maciej         Labe                  112.38 -  322: 332   62
   24    25 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  280: 302   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2457  / 23 106.83




	Wojciech Gołęcki 102.09 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jolanta        Chłopińska            129.86 +  360: 275  180
    2    14 Mariusz        Skrobosz              158.90 -  296: 515  109
    3    22 Beata          Kiżewska              110.89 +  364: 317  161
    4    16 Maciej         Kuć                   118.96 -  300: 385   69
    5    20 Maciej         Nawrocki              133.89 -  387: 434   84
    6    22 Józef          Wietecki              100.72 +  411: 311  151
    7    17 Diana          Pietrzykowska         122.87 +  390: 311  173
    8    14 Sławomir       Piotrowski            135.24 -  267: 317   85
    9    20 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  278: 516   70
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  263: 364   68
   11    27 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  377: 344  182
   12    22 Walenty        Siemaszko             127.41 -  265: 370   77
   13    22 Mikołaj        Cieplik               136.26 -  307: 387   86
   14    28 Bartosz        Bartczak              100.00 +  358: 305  150
   15    23 Marcin         Radwański             114.38 -  342: 375   64
   16    28 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  333: 404   54
   17    33 PAUZA
   18    26 Maciej         Labe                  112.38 -  322: 458   62
   19    32 Tadeusz        Kondej                100.00 -  287: 415   50
   20    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  330: 433   50
   21    30 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  240: 392   71
   22    30 Joanna         Ostrowska             122.53 +  338: 328  173
   23    32 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  416: 314  159
   24    29 Renata         Andracka              115.83 +  305: 286  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2494  / 23 108.43




	Józef Wietecki 100.72 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  330: 441   78
    2    20 Joanna         Ostrowska             122.53 -  312: 387   73
    3    28 Mieczysław     Pastuszak             117.58 -  389: 435   68
    4    32 Renata         Andracka              115.83 +  362: 278  166
    5    24 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  487: 257  154
    6    22 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  311: 411   52
    7    26 Adam           Janicki               117.56 -  294: 398   68
    8    29 Beata          Jagielska             113.48 -  310: 400   63
    9    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  388: 378  150
   10    29 Karolina       Urbańska              114.93 -  356: 437   65
   11    33 PAUZA
   12    25 Natalia        Woźniak               135.04 -  264: 469   85
   13    28 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  325: 334   87
   14    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  418: 297  150
   15    30 Małgorzata     Szmuksta              120.78 +  379: 358  171
   16    27 Maciej         Labe                  112.38 -  329: 464   62
   17    32 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  327: 384   59
   18    28 Jerzy          Luter                 118.85 -  291: 410   69
   19    30 Monika         Siemaszko             115.15 -  219: 403   65
   20    32 Bartosz        Bartczak              100.00 -  221: 390   50
   21    28 Dorota         Stachowska            124.11 -  381: 397   74
   22    31 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 +  387: 304  182
   23    28 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  280: 406   64
   24    31 Beata          Jagielska             113.48 -  334: 357   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 23  92.09




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Stachowski            125.09 -  277: 445   75
    2    31 Radosław       Jachna                140.94 -  310: 578   91
    3    33 PAUZA
    4    27 Adam           Janicki               117.56 -  349: 423   68
    5    28 Łukasz         Przyszlak             117.60 +  382: 366  168
    6    26 Karolina       Urbańska              114.93 +  404: 329  165
    7    22 Iwona          Wieluńska             115.71 +  360: 329  166
    8    17 Robert         Duczemiński           135.81 -  298: 585   86
    9    21 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  336: 352   65
   10    22 Walenty        Siemaszko             127.41 -  324: 399   77
   11    25 Maciej         Labe                  112.38 -  304: 403   62
   12    29 Katarzyna      Okoniewska            103.90 +  344: 343  154
   13    25 Maciej         Nawrocki              133.89 -  398: 426   84
   14    28 Wojciech       Gołęcki               102.09 -  305: 358   52
   15    28 Agata          Kuć                   123.52 -  310: 424   74
   16    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  381: 334  150
   17    28 Ziemowit       Pazda                 119.81 -  314: 421   70
   18    30 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  371: 374   68
   19    29 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  255: 445   71
   20    32 Józef          Wietecki              100.72 +  390: 221  151
   21    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  411: 248  150
   22    25 Dorota         Stachowska            124.11 -  350: 414   74
   23    27 Jerzy          Luter                 118.85 -  281: 411   69
   24    30 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  341: 302  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2349  / 23 102.13




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Walenty        Siemaszko             127.41 -  326: 378   77
    2    21 Monika         Siemaszko             115.15 -  279: 381   65
    3    30 Maciej         Labe                  112.38 -  326: 397   62
    4    33 PAUZA
    5    29 Karolina       Urbańska              114.93 -  298: 363   65
    6    30 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  292: 389   54
    7    31 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  329: 366   68
    8    31 Marta          Świątkowska           114.75 -  347: 358   65
    9    31 Józef          Wietecki              100.72 -  378: 388   51
   10    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  365: 238  150
   11    30 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  316: 404   71
   12    32 Dorota         Stachowska            124.11 -  305: 404   74
   13    32 Aleksandra     Kaczanowska           117.87 -  330: 391   68
   14    31 Agata          Kuć                   123.52 -  315: 384   74
   15    32 Jadwiga        Szczurowska           109.25 +  285: 276  159
   16    31 Bartosz        Bartczak              100.00 -  334: 381   50
   17    30 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  314: 365   64
   18    32 Joanna         Ostrowska             122.53 -  306: 343   73
   19    31 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  362: 391   82
   20    31 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  433: 330  152
   21    31 Beata          Jagielska             113.48 +  357: 336  163
   22    32 Jerzy          Luter                 118.85 -  235: 310   69
   23    30 Adam           Janicki               117.56 -  315: 362   68
   24    32 Tadeusz        Kondej                100.00 +  343: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 23  85.83




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    16 Zbigniew       Wietecki              128.03 -  288: 394   78
    3    23 Aleksander     Puchalski             141.02 -  317: 432   91
    4    26 Maciej         Nawrocki              133.89 -  348: 416   84
    5    27 Marcin         Radwański             114.38 -  251: 450   64
    6    32 Agata          Kuć                   123.52 -  296: 424   74
    7    32 Beata          Jagielska             113.48 -  252: 389   63
    8    32 Dorota         Stachowska            124.11 -  305: 427   74
    9    32 Małgorzata     Szmuksta              120.78 -  253: 452   71
   10    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  238: 365   50
   11    32 Łukasz         Przyszlak             117.60 -  294: 363   68
   12    31 Alicja         Grąbczewska           136.94 -  337: 411   87
   13    31 Katarzyna      Okoniewska            103.90 -  292: 377   54
   14    32 Józef          Wietecki              100.72 -  297: 418   51
   15    31 Karolina       Urbańska              114.93 -  337: 368   65
   16    32 Jadwiga        Szczurowska           109.25 -  337: 369   59
   17    31 Joanna         Ostrowska             122.53 -  331: 404   73
   18    31 Krzysztof      Zawadzki              113.99 -  251: 455   64
   19    32 Wojciech       Gołęcki               102.09 +  415: 287  152
   20    30 Monika         Siemaszko             115.15 -  278: 308   65
   21    32 Bartosz        Bartczak              100.00 -  248: 411   50
   22    29 Maciej         Labe                  112.38 -  288: 379   62
   23    31 Monika         Gawron-Cieślik        132.34 -  238: 458   82
   24    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  275: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 23  70.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Stachowska            500: 218
   2 Agata          Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              317: 442
   3 Kamil          Górka                - Adam           Grzelec               388: 347
   4 Diana          Pietrzykowska        - Dariusz        Kosz                  345: 435
   5 Kacper         Zegadło              - Joanna         Ostrowska             417: 375
   6 Rafał          Stachowski           - Miłosz         Wrzałek               348: 505
   7 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szmuksta              496: 323
   8 Ziemowit       Pazda                - Paweł          Jackowski             347: 458
   9 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Kuć                   357: 407
  10 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Kurowski              362: 402
  11 Mirosław       Uglik                - Aleksandra     Kaczanowska           452: 355
  12 Łukasz         Przyszlak            - Jakub          Błażejewski           380: 403
  13 Jakub          Zaryński             - Mieczysław     Pastuszak             485: 374
  14 Adam           Janicki              - Aleksander     Puchalski             374: 319
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Renata         Andracka              484: 311
  16 Iwona          Wieluńska            - Radosław       Jachna                426: 346
  17 Piotr          Broda                - Monika         Siemaszko             402: 375
  18 Karolina       Urbańska             - Patryk         Wolniewicz            323: 449
  19 Alicja         Grąbczewska          - Dominik        Ulejczyk              379: 371
  20 Marta          Świątkowska          - Jacek          Mańko                 478: 319
  21 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Radwański             451: 360
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sancewicz             304: 553
  23 Robert         Duczemiński          - Beata          Jagielska             417: 408
  24 Maciej         Labe                 - Sławomir       Piotrowski            334: 485
  25 Natalia        Woźniak              - Jakub          Hassa                 386: 408
  26 Beata          Kiżewska             - Maciej         Nawrocki              442: 303
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Jadwiga        Szczurowska           339: 354
  28 Katarzyna      Okoniewska           - Krzysztof      Sporczyk              311: 384
  29 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Gołęcki               275: 360
  30 Józef          Wietecki             - Zbigniew       Wietecki              330: 441
  31 Walenty        Siemaszko            - Krystyna       Czajkowska            378: 326
  32 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Stachowski            277: 445
  33 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Iwona          Wieluńska             374: 333
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               380: 368
   3 Robert         Duczemiński          - Michał         Alabrudziński         324: 348
   4 Jakub          Hassa                - Łukasz         Tuszyński             290: 569
   5 Maciej         Kuć                  - Jakub          Zaryński              337: 379
   6 Jakub          Błażejewski          - Sławomir       Piotrowski            390: 350
   7 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Moralewicz            403: 420
   8 Piotr          Broda                - Marta          Świątkowska           396: 371
   9 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 446: 412
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 331: 371
  11 Alicja         Grąbczewska          - Mikołaj        Cieplik               329: 353
  12 Patryk         Wolniewicz           - Walenty        Siemaszko             488: 368
  13 Marcin         Stachowski           - Adam           Janicki               478: 370
  14 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Gołęcki               515: 296
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Beata          Kiżewska              329: 312
  16 Zbigniew       Wietecki             - Tadeusz        Kondej                394: 288
  17 Dariusz        Kosz                 - Beata          Jagielska             393: 293
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               264: 597
  19 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Labe                  378: 356
  20 Joanna         Ostrowska            - Józef          Wietecki              387: 312
  21 Krystyna       Czajkowska           - Monika         Siemaszko             279: 381
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Mieczysław     Pastuszak             397: 323
  23 Dominik        Ulejczyk             - Karolina       Urbańska              494: 282
  24 Aleksander     Puchalski            - Jerzy          Luter                 433: 387
  25 Jacek          Mańko                - Marcin         Radwański             347: 345
  26 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              347: 413
  27 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              389: 352
  28 Katarzyna      Okoniewska           - Rafał          Stachowski            365: 391
  29 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Zawadzki              395: 391
  30 Maciej         Nawrocki             - Ziemowit       Pazda                 417: 295
  31 Radosław       Jachna               - Bartosz        Bartczak              578: 310
  32 Jolanta        Chłopińska           - Diana          Pietrzykowska         313: 396
  33 Dorota         Stachowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             393: 380
   2 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Wietecki              314: 422
   3 Patryk         Wolniewicz           - Dariusz        Kosz                  406: 322
   4 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 441: 375
   5 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Stachowski            330: 440
   6 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 531: 280
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Błażejewski           414: 371
   8 Miłosz         Wrzałek              - Jadwiga        Szczurowska           499: 349
   9 Natalia        Woźniak              - Jakub          Zaryński              376: 438
  10 Aleksandra     Kaczanowska          - Radosław       Jachna                335: 338
  11 Dominik        Ulejczyk             - Adam           Janicki               452: 336
  12 Adam           Grzelec              - Marta          Świątkowska           363: 341
  13 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           324: 361
  14 Grzegorz       Kurowski             - Diana          Pietrzykowska         526: 381
  15 Kamil          Górka                - Rafał          Stachowski            528: 302
  16 Maciej         Nawrocki             - Kacper         Zegadło               362: 384
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Kazimierz      Merklejn              346: 467
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Ostrowska             368: 275
  19 Iwona          Wieluńska            - Alicja         Grąbczewska           245: 540
  20 Jakub          Hassa                - Łukasz         Przyszlak             375: 358
  21 Monika         Siemaszko            - Jacek          Mańko                 347: 287
  22 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Kiżewska              364: 317
  23 Tadeusz        Kondej               - Aleksander     Puchalski             317: 432
  24 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Stachowska            472: 293
  25 Maciej         Kuć                  - Jerzy          Luter                 436: 343
  26 Marcin         Radwański            - Renata         Andracka              410: 303
  27 Beata          Jagielska            - Ziemowit       Pazda                 400: 431
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Józef          Wietecki              435: 389
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Karolina       Urbańska              434: 394
  30 Krystyna       Czajkowska           - Maciej         Labe                  326: 397
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Okoniewska            382: 346
  32 Agata          Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            367: 466
  33 Bartosz        Bartczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Jackowski             358: 422
   2 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               315: 327
   3 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Sancewicz             373: 381
   4 Marcin         Stachowski           - Michał         Alabrudziński         416: 320
   5 Łukasz         Tuszyński            - Patryk         Wolniewicz            404: 347
   6 Jakub          Błażejewski          - Grzegorz       Kurowski              393: 376
   7 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 454: 443
   8 Dominik        Ulejczyk             - Mikołaj        Cieplik               311: 605
   9 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Grzelec               302: 420
  10 Radosław       Jachna               - Monika         Siemaszko             428: 365
  11 Alicja         Grąbczewska          - Robert         Duczemiński           339: 421
  12 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              434: 294
  13 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Broda                 442: 340
  14 Mirosław       Uglik                - Jakub          Hassa                 522: 346
  15 Aleksander     Puchalski            - Jadwiga        Szczurowska           526: 270
  16 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Kuć                   300: 385
  17 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               405: 287
  18 Marta          Świątkowska          - Beata          Kiżewska              314: 344
  19 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              408: 276
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Jolanta        Chłopińska            415: 314
  21 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Zawadzki              387: 344
  22 Diana          Pietrzykowska        - Joanna         Ostrowska             294: 380
  23 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Przyszlak             398: 334
  24 Marcin         Radwański            - Monika         Gawron-Cieślik        341: 351
  25 Maciej         Labe                 - Jacek          Mańko                 319: 366
  26 Maciej         Nawrocki             - Tadeusz        Kondej                416: 348
  27 Adam           Janicki              - Bartosz        Bartczak              423: 349
  28 Beata          Jagielska            - Aleksandra     Kaczanowska           331: 344
  29 Dorota         Stachowska           - Ziemowit       Pazda                 393: 424
  30 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Okoniewska            337: 493
  31 Karolina       Urbańska             - Agata          Kuć                   442: 299
  32 Renata         Andracka             - Józef          Wietecki              278: 362
  33 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             425: 377
   2 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            398: 474
   3 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              467: 291
   4 Mikołaj        Cieplik              - Jakub          Zaryński              304: 464
   5 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  325: 315
   6 Kacper         Zegadło              - Aleksander     Puchalski             365: 531
   7 Radosław       Jachna               - Maciej         Kuć                   380: 247
   8 Michał         Alabrudziński        - Patryk         Wolniewicz            462: 402
   9 Adam           Grzelec              - Ireneusz       Moralewicz            396: 362
  10 Jakub          Błażejewski          - Kazimierz      Merklejn              309: 504
  11 Robert         Duczemiński          - Walenty        Siemaszko             396: 409
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Kamil          Górka                 344: 390
  13 Jakub          Hassa                - Grzegorz       Kurowski              236: 385
  14 Piotr          Broda                - Dominik        Ulejczyk              504: 345
  15 Joanna         Ostrowska            - Alicja         Grąbczewska           357: 367
  16 Beata          Kiżewska             - Mariusz        Skrobosz              374: 495
  17 Sławomir       Piotrowski           - Iwona          Wieluńska             336: 424
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Sporczyk              329: 369
  19 Adam           Janicki              - Monika         Gawron-Cieślik        364: 365
  20 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Nawrocki              387: 434
  21 Jacek          Mańko                - Ziemowit       Pazda                 363: 404
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Monika         Siemaszko             281: 356
  23 Rafał          Stachowski           - Natalia        Woźniak               451: 384
  24 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Okoniewska            487: 257
  25 Marta          Świątkowska          - Jolanta        Chłopińska            314: 427
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Zawadzki              387: 409
  27 Marcin         Radwański            - Tadeusz        Kondej                450: 251
  28 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Przyszlak             382: 366
  29 Karolina       Urbańska             - Krystyna       Czajkowska            363: 298
  30 Dorota         Stachowska           - Diana          Pietrzykowska         350: 404
  31 Maciej         Labe                 - Beata          Jagielska             345: 308
  32 Jerzy          Luter                - Agata          Kuć                   338: 340
  33 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Stachowski           - Paweł          Jackowski             384: 386
   2 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                487: 336
   3 Aleksander     Puchalski            - Walenty        Siemaszko             356: 312
   4 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 389: 387
   5 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         351: 517
   6 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Grzelec               363: 385
   7 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 423: 356
   8 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kurowski              460: 410
   9 Patryk         Wolniewicz           - Robert         Duczemiński           363: 377
  10 Ziemowit       Pazda                - Mariusz        Skrobosz              363: 368
  11 Rafał          Stachowski           - Mikołaj        Cieplik               380: 284
  12 Iwona          Wieluńska            - Ireneusz       Moralewicz            383: 405
  13 Jakub          Błażejewski          - Alicja         Grąbczewska           447: 318
  14 Monika         Siemaszko            - Kacper         Zegadło               415: 432
  15 Maciej         Kuć                  - Maciej         Nawrocki              321: 394
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 295: 473
  17 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        366: 337
  18 Beata          Kiżewska             - Dominik        Ulejczyk              398: 332
  19 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Radwański             419: 377
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Sławomir       Piotrowski            292: 411
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Labe                  294: 420
  22 Józef          Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               311: 411
  23 Jacek          Mańko                - Mieczysław     Pastuszak             398: 363
  24 Jakub          Hassa                - Adam           Janicki               455: 224
  25 Jadwiga        Szczurowska          - Diana          Pietrzykowska         284: 475
  26 Karolina       Urbańska             - Bartosz        Bartczak              329: 404
  27 Jolanta        Chłopińska           - Natalia        Woźniak               489: 328
  28 Marta          Świątkowska          - Dorota         Stachowska            312: 300
  29 Renata         Andracka             - Łukasz         Przyszlak             353: 327
  30 Katarzyna      Okoniewska           - Krystyna       Czajkowska            389: 292
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Luter                 420: 347
  32 Tadeusz        Kondej               - Agata          Kuć                   296: 424
  33 Beata          Jagielska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             416: 354
   2 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             425: 382
   3 Adam           Grzelec              - Marcin         Stachowski            381: 338
   4 Aleksander     Puchalski            - Michał         Alabrudziński         331: 419
   5 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Sancewicz             458: 372
   6 Maciej         Nawrocki             - Miłosz         Wrzałek               376: 486
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Kacper         Zegadło               367: 417
   8 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Błażejewski           500: 287
   9 Mirosław       Uglik                - Robert         Duczemiński           379: 332
  10 Zbigniew       Wietecki             - Radosław       Jachna                323: 274
  11 Piotr          Broda                - Rafał          Stachowski            365: 321
  12 Kamil          Górka                - Walenty        Siemaszko             500: 352
  13 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Ostrowska             289: 495
  14 Patryk         Wolniewicz           - Beata          Kiżewska              365: 399
  15 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Labe                  420: 363
  16 Maciej         Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            362: 380
  17 Diana          Pietrzykowska        - Wojciech       Gołęcki               311: 390
  18 Jolanta        Chłopińska           - Jakub          Hassa                 353: 471
  19 Alicja         Grąbczewska          - Jacek          Mańko                 376: 403
  20 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Sporczyk              360: 421
  21 Monika         Siemaszko            - Monika         Gawron-Cieślik        382: 356
  22 Bartosz        Bartczak             - Iwona          Wieluńska             360: 329
  23 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Świątkowska           342: 335
  24 Marcin         Radwański            - Karolina       Urbańska              389: 337
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Agata          Kuć                   447: 438
  26 Józef          Wietecki             - Adam           Janicki               294: 398
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Aleksandra     Kaczanowska           394: 355
  28 Katarzyna      Okoniewska           - Jadwiga        Szczurowska           376: 297
  29 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szmuksta              393: 305
  30 Natalia        Woźniak              - Dorota         Stachowska            388: 266
  31 Łukasz         Przyszlak            - Krystyna       Czajkowska            366: 329
  32 Tadeusz        Kondej               - Beata          Jagielska             252: 389
  33 Jerzy          Luter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Jakub          Zaryński              341: 370
   2 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             377: 328
   3 Michał         Alabrudziński        - Adam           Grzelec               548: 303
   4 Marcin         Stachowski           - Mirosław       Uglik                 301: 394
   5 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               342: 292
   6 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              416: 372
   7 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             351: 439
   8 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kosz                  382: 341
   9 Maciej         Sancewicz            - Monika         Siemaszko             386: 303
  10 Beata          Kiżewska             - Ireneusz       Moralewicz            297: 564
  11 Mikołaj        Cieplik              - Jakub          Błażejewski           342: 432
  12 Walenty        Siemaszko            - Jakub          Hassa                 372: 390
  13 Maciej         Nawrocki             - Rafał          Stachowski            410: 300
  14 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Gołęcki               317: 267
  15 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Mańko                 269: 402
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                388: 325
  17 Robert         Duczemiński          - Bartosz        Bartczak              585: 298
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Patryk         Wolniewicz            320: 462
  19 Grzegorz       Kurowski             - Iwona          Wieluńska             396: 322
  20 Katarzyna      Okoniewska           - Mieczysław     Pastuszak             280: 348
  21 Maciej         Labe                 - Marcin         Radwański             313: 397
  22 Maciej         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           375: 369
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Dominik        Ulejczyk              352: 382
  24 Adam           Janicki              - Jolanta        Chłopińska            401: 321
  25 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              406: 244
  26 Diana          Pietrzykowska        - Natalia        Woźniak               411: 380
  27 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              468: 327
  28 Łukasz         Przyszlak            - Aleksandra     Kaczanowska           290: 398
  29 Beata          Jagielska            - Józef          Wietecki              400: 310
  30 Karolina       Urbańska             - Jerzy          Luter                 302: 366
  31 Krystyna       Czajkowska           - Marta          Świątkowska           347: 358
  32 Dorota         Stachowska           - Tadeusz        Kondej                427: 305
  33 Jadwiga        Szczurowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              290: 333
   2 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              397: 418
   3 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              419: 374
   4 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 418: 316
   5 Adam           Grzelec              - Kacper         Zegadło               369: 376
   6 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  437: 493
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Nawrocki              512: 298
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Skrobosz              337: 360
   9 Marcin         Stachowski           - Jakub          Błażejewski           317: 355
  10 Jakub          Hassa                - Miłosz         Wrzałek               378: 324
  11 Jacek          Mańko                - Maciej         Sancewicz             380: 375
  12 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Sporczyk              444: 289
  13 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 346: 404
  14 Joanna         Ostrowska            - Patryk         Wolniewicz            386: 437
  15 Monika         Siemaszko            - Grzegorz       Kurowski              392: 407
  16 Walenty        Siemaszko            - Adam           Janicki               273: 299
  17 Beata          Kiżewska             - Mikołaj        Cieplik               349: 338
  18 Marcin         Radwański            - Rafał          Stachowski            376: 307
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuć                   366: 394
  20 Wojciech       Gołęcki              - Ziemowit       Pazda                 278: 516
  21 Bartosz        Bartczak             - Dominik        Ulejczyk              336: 352
  22 Diana          Pietrzykowska        - Alicja         Grąbczewska           389: 371
  23 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Okoniewska            405: 317
  24 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Kaczanowska           433: 416
  25 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Zawadzki              418: 236
  26 Beata          Jagielska            - Iwona          Wieluńska             444: 309
  27 Renata         Andracka             - Maciej         Labe                  411: 289
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Marta          Świątkowska           411: 330
  29 Natalia        Woźniak              - Jerzy          Luter                 389: 382
  30 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Stachowska            376: 270
  31 Krystyna       Czajkowska           - Józef          Wietecki              378: 388
  32 Tadeusz        Kondej               - Małgorzata     Szmuksta              253: 452
  33 Karolina       Urbańska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              406: 415
   2 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         430: 464
   3 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             395: 416
   4 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            362: 322
   5 Jakub          Błażejewski          - Aleksander     Puchalski             325: 520
   6 Dariusz        Kosz                 - Adam           Grzelec               427: 476
   7 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Hassa                 464: 340
   8 Jacek          Mańko                - Robert         Duczemiński           298: 403
   9 Piotr          Broda                - Łukasz         Tuszyński             289: 464
  10 Kamil          Górka                - Maciej         Nawrocki              425: 330
  11 Patryk         Wolniewicz           - Diana          Pietrzykowska         346: 444
  12 Maciej         Sancewicz            - Dominik        Ulejczyk              374: 288
  13 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            398: 363
  14 Marcin         Stachowski           - Maciej         Kuć                   356: 380
  15 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Kiżewska              383: 349
  16 Adam           Janicki              - Ziemowit       Pazda                 390: 256
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Radwański             470: 352
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Mikołaj        Cieplik               256: 439
  19 Rafał          Stachowski           - Agata          Kuć                   400: 391
  20 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             263: 364
  21 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Jagielska             360: 320
  22 Walenty        Siemaszko            - Bartosz        Bartczak              399: 324
  23 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              492: 337
  24 Joanna         Ostrowska            - Jadwiga        Szczurowska           355: 291
  25 Monika         Siemaszko            - Natalia        Woźniak               330: 325
  26 Marta          Świątkowska          - Alicja         Grąbczewska           380: 356
  27 Maciej         Labe                 - Małgorzata     Szmuksta              382: 343
  28 Aleksandra     Kaczanowska          - Katarzyna      Okoniewska            345: 366
  29 Józef          Wietecki             - Karolina       Urbańska              356: 437
  30 Jerzy          Luter                - Łukasz         Przyszlak             423: 395
  31 Iwona          Wieluńska            - Dorota         Stachowska            349: 342
  32 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Czajkowska            238: 365
  33 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              256: 397
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             416: 396
   3 Aleksander     Puchalski            - Jakub          Zaryński              465: 424
   4 Adam           Grzelec              - Robert         Duczemiński           452: 265
   5 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Uglik                 362: 452
   6 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               451: 281
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Broda                 485: 291
   8 Kamil          Górka                - Jakub          Błażejewski           374: 339
   9 Jakub          Hassa                - Dariusz        Kosz                  325: 462
  10 Maciej         Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              429: 374
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sancewicz             315: 427
  12 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Janicki               420: 367
  13 Diana          Pietrzykowska        - Jacek          Mańko                 435: 275
  14 Patryk         Wolniewicz           - Jolanta        Chłopińska            446: 291
  15 Maciej         Nawrocki             - Marcin         Stachowski            311: 322
  16 Mikołaj        Cieplik              - Sławomir       Piotrowski            363: 397
  17 Radosław       Jachna               - Joanna         Ostrowska             380: 347
  18 Dominik        Ulejczyk             - Ziemowit       Pazda                 492: 403
  19 Marcin         Radwański            - Monika         Siemaszko             375: 400
  20 Rafał          Stachowski           - Walenty        Siemaszko             491: 287
  21 Beata          Kiżewska             - Mieczysław     Pastuszak             418: 329
  22 Beata          Jagielska            - Agata          Kuć                   366: 359
  23 Marta          Świątkowska          - Karolina       Urbańska              331: 315
  24 Iwona          Wieluńska            - Krzysztof      Zawadzki              396: 364
  25 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Labe                  304: 403
  26 Renata         Andracka             - Katarzyna      Okoniewska            363: 339
  27 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Gawron-Cieślik        377: 344
  28 Natalia        Woźniak              - Jadwiga        Szczurowska           389: 344
  29 Alicja         Grąbczewska          - Jerzy          Luter                 383: 391
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Krystyna       Czajkowska            404: 316
  31 Dorota         Stachowska           - Aleksandra     Kaczanowska           353: 348
  32 Łukasz         Przyszlak            - Tadeusz        Kondej                363: 294
  33 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         450: 336
   2 Mirosław       Uglik                - Aleksander     Puchalski             334: 333
   3 Paweł          Jackowski            - Adam           Grzelec               402: 317
   4 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              475: 481
   5 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             261: 401
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Diana          Pietrzykowska         321: 358
   7 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 508: 325
   8 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Kuć                   367: 331
   9 Maciej         Sancewicz            - Patryk         Wolniewicz            461: 456
  10 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              513: 221
  11 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Kiżewska              558: 241
  12 Monika         Siemaszko            - Marcin         Stachowski            302: 449
  13 Jakub          Hassa                - Radosław       Jachna                465: 399
  14 Dominik        Ulejczyk             - Krzysztof      Sporczyk              348: 365
  15 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Broda                 331: 323
  16 Adam           Janicki              - Rafał          Stachowski            389: 422
  17 Jacek          Mańko                - Jakub          Błażejewski           435: 357
  18 Jolanta        Chłopińska           - Mikołaj        Cieplik               423: 298
  19 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Labe                  453: 320
  20 Marcin         Radwański            - Iwona          Wieluńska             421: 353
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Marta          Świątkowska           264: 467
  22 Wojciech       Gołęcki              - Walenty        Siemaszko             265: 370
  23 Beata          Jagielska            - Maciej         Nawrocki              369: 288
  24 Joanna         Ostrowska            - Renata         Andracka              337: 356
  25 Natalia        Woźniak              - Józef          Wietecki              469: 264
  26 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              332: 357
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Karolina       Urbańska              340: 379
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Łukasz         Przyszlak             237: 387
  29 Katarzyna      Okoniewska           - Bartosz        Bartczak              343: 344
  30 Jerzy          Luter                - Monika         Gawron-Cieślik        608: 287
  31 Alicja         Grąbczewska          - Tadeusz        Kondej                411: 337
  32 Krystyna       Czajkowska           - Dorota         Stachowska            305: 404
  33 Aleksandra     Kaczanowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              328: 349
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              387: 267
   3 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             349: 412
   4 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Uglik                 405: 322
   5 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               430: 425
   6 Adam           Grzelec              - Maciej         Sancewicz             492: 293
   7 Diana          Pietrzykowska        - Kacper         Zegadło               387: 347
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Hassa                 434: 305
   9 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              374: 353
  10 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            416: 371
  11 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              407: 365
  12 Maciej         Kuć                  - Robert         Duczemiński           311: 433
  13 Rafał          Stachowski           - Jacek          Mańko                 380: 320
  14 Patryk         Wolniewicz           - Monika         Siemaszko             404: 329
  15 Ziemowit       Pazda                - Marta          Świątkowska           286: 369
  16 Radosław       Jachna               - Adam           Janicki               474: 318
  17 Piotr          Broda                - Marcin         Radwański             408: 358
  18 Dominik        Ulejczyk             - Beata          Jagielska             298: 431
  19 Beata          Kiżewska             - Jolanta        Chłopińska            455: 456
  20 Renata         Andracka             - Walenty        Siemaszko             435: 303
  21 Jakub          Błażejewski          - Natalia        Woźniak               349: 375
  22 Mikołaj        Cieplik              - Wojciech       Gołęcki               387: 307
  23 Maciej         Labe                 - Joanna         Ostrowska             434: 355
  24 Jerzy          Luter                - Mieczysław     Pastuszak             295: 355
  25 Bartosz        Bartczak             - Maciej         Nawrocki              398: 426
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Przyszlak             346: 468
  27 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             315: 404
  28 Józef          Wietecki             - Alicja         Grąbczewska           325: 334
  29 Dorota         Stachowska           - Agata          Kuć                   417: 374
  30 Jadwiga        Szczurowska          - Małgorzata     Szmuksta              355: 342
  31 Tadeusz        Kondej               - Katarzyna      Okoniewska            292: 377
  32 Aleksandra     Kaczanowska          - Krystyna       Czajkowska            391: 330
  33 Monika         Gawron-Cieślik       - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Adam           Grzelec               298: 365
   2 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 303: 398
   3 Michał         Alabrudziński        - Diana          Pietrzykowska         547: 257
   4 Jakub          Zaryński             - Ireneusz       Moralewicz            331: 430
   5 Łukasz         Tuszyński            - Aleksander     Puchalski             356: 402
   6 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               452: 592
   7 Kamil          Górka                - Marcin         Stachowski            515: 425
   8 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              444: 402
   9 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              459: 415
  10 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Kosz                  413: 451
  11 Marta          Świątkowska          - Patryk         Wolniewicz            364: 408
  12 Jacek          Mańko                - Radosław       Jachna                396: 437
  13 Zbigniew       Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            453: 332
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Piotrowski            361: 302
  15 Beata          Jagielska            - Jakub          Hassa                 388: 405
  16 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 316: 350
  17 Natalia        Woźniak              - Maciej         Kuć                   380: 367
  18 Walenty        Siemaszko            - Marcin         Radwański             410: 273
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Ziemowit       Pazda                 426: 299
  20 Monika         Siemaszko            - Mikołaj        Cieplik               304: 459
  21 Maciej         Labe                 - Dominik        Ulejczyk              247: 422
  22 Łukasz         Przyszlak            - Beata          Kiżewska              351: 326
  23 Maciej         Nawrocki             - Iwona          Wieluńska             297: 347
  24 Adam           Janicki              - Jakub          Błażejewski           386: 420
  25 Alicja         Grąbczewska          - Karolina       Urbańska              368: 363
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             455: 281
  27 Dorota         Stachowska           - Katarzyna      Okoniewska            364: 284
  28 Bartosz        Bartczak             - Wojciech       Gołęcki               305: 358
  29 Jadwiga        Szczurowska          - Jerzy          Luter                 316: 346
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Aleksandra     Kaczanowska           331: 353
  31 Krystyna       Czajkowska           - Agata          Kuć                   315: 384
  32 Józef          Wietecki             - Tadeusz        Kondej                418: 297
  33 Małgorzata     Szmuksta             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         374: 407
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Kazimierz      Merklejn              346: 392
   3 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             388: 504
   4 Adam           Grzelec              - Jakub          Zaryński              396: 430
   5 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 361: 269
   6 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               404: 443
   7 Diana          Pietrzykowska        - Robert         Duczemiński           346: 355
   8 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            398: 406
   9 Radosław       Jachna               - Patryk         Wolniewicz            356: 303
  10 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 396: 298
  11 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              349: 338
  12 Jakub          Hassa                - Maciej         Sancewicz             372: 438
  13 Marcin         Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              291: 384
  14 Sławomir       Piotrowski           - Natalia        Woźniak               361: 385
  15 Maciej         Kuć                  - Mikołaj        Cieplik               433: 371
  16 Iwona          Wieluńska            - Jolanta        Chłopińska            327: 361
  17 Dominik        Ulejczyk             - Jacek          Mańko                 416: 400
  18 Jakub          Błażejewski          - Marta          Świątkowska           369: 355
  19 Walenty        Siemaszko            - Beata          Jagielska             415: 317
  20 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Przyszlak             330: 365
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Renata         Andracka              476: 406
  22 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Labe                  450: 384
  23 Marcin         Radwański            - Wojciech       Gołęcki               375: 342
  24 Jerzy          Luter                - Maciej         Nawrocki              350: 374
  25 Aleksandra     Kaczanowska          - Adam           Janicki               325: 372
  26 Beata          Kiżewska             - Krzysztof      Zawadzki              375: 368
  27 Dorota         Stachowska           - Monika         Siemaszko             406: 376
  28 Agata          Kuć                  - Bartosz        Bartczak              424: 310
  29 Joanna         Ostrowska            - Monika         Gawron-Cieślik        304: 476
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Józef          Wietecki              358: 379
  31 Tadeusz        Kondej               - Karolina       Urbańska              337: 368
  32 Krystyna       Czajkowska           - Jadwiga        Szczurowska           285: 276
  33 Katarzyna      Okoniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         337: 335
   2 Robert         Duczemiński          - Kazimierz      Merklejn              391: 409
   3 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               382: 343
   4 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  406: 380
   5 Mirosław       Uglik                - Adam           Grzelec               376: 337
   6 Aleksander     Puchalski            - Ireneusz       Moralewicz            473: 355
   7 Kamil          Górka                - Diana          Pietrzykowska         472: 304
   8 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              393: 371
   9 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              500: 402
  10 Rafał          Stachowski           - Zbigniew       Wietecki              383: 346
  11 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             266: 388
  12 Patryk         Wolniewicz           - Jakub          Hassa                 457: 317
  13 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Stachowski            430: 413
  14 Piotr          Broda                - Natalia        Woźniak               324: 353
  15 Maciej         Kuć                  - Dominik        Ulejczyk              447: 285
  16 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              334: 346
  17 Jakub          Błażejewski          - Mieczysław     Pastuszak             278: 426
  18 Mikołaj        Cieplik              - Jacek          Mańko                 362: 355
  19 Beata          Kiżewska             - Alicja         Grąbczewska           334: 423
  20 Beata          Jagielska            - Marcin         Radwański             292: 375
  21 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              358: 276
  22 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Stachowska            342: 409
  23 Marta          Świątkowska          - Iwona          Wieluńska             371: 309
  24 Adam           Janicki              - Agata          Kuć                   389: 292
  25 Ziemowit       Pazda                - Aleksandra     Kaczanowska           260: 482
  26 Karolina       Urbańska             - Monika         Siemaszko             456: 377
  27 Maciej         Labe                 - Józef          Wietecki              464: 329
  28 Katarzyna      Okoniewska           - Wojciech       Gołęcki               404: 333
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Luter                 353: 382
  30 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              379: 349
  31 Bartosz        Bartczak             - Krystyna       Czajkowska            381: 334
  32 Jadwiga        Szczurowska          - Tadeusz        Kondej                369: 337
  33 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               401: 335
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 498: 399
   3 Paweł          Jackowski            - Robert         Duczemiński           257: 584
   4 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Zaryński              549: 300
   5 Mirosław       Uglik                - Radosław       Jachna                362: 284
   6 Adam           Grzelec              - Aleksander     Puchalski             409: 321
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Stachowski            353: 306
   8 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             341: 350
   9 Patryk         Wolniewicz           - Maciej         Kuć                   448: 364
  10 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Przyszlak             500: 327
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              370: 403
  12 Mariusz        Skrobosz             - Diana          Pietrzykowska         468: 345
  13 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Wietecki              334: 285
  14 Marcin         Stachowski           - Mieczysław     Pastuszak             238: 441
  15 Alicja         Grąbczewska          - Walenty        Siemaszko             283: 367
  16 Mikołaj        Cieplik              - Adam           Janicki               416: 322
  17 Marcin         Radwański            - Jakub          Błażejewski           325: 432
  18 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            354: 349
  19 Dorota         Stachowska           - Dominik        Ulejczyk              334: 459
  20 Jakub          Hassa                - Marta          Świątkowska           424: 393
  21 Maciej         Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            279: 516
  22 Karolina       Urbańska             - Maciej         Labe                  378: 309
  23 Jacek          Mańko                - Beata          Jagielska             415: 352
  24 Katarzyna      Okoniewska           - Beata          Kiżewska              315: 363
  25 Iwona          Wieluńska            - Monika         Gawron-Cieślik        396: 392
  26 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 346: 334
  27 Agata          Kuć                  - Aleksandra     Kaczanowska           466: 285
  28 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Bartczak              421: 314
  29 Monika         Siemaszko            - Małgorzata     Szmuksta              316: 392
  30 Krystyna       Czajkowska           - Krzysztof      Zawadzki              314: 365
  31 Tadeusz        Kondej               - Joanna         Ostrowska             331: 404
  32 Józef          Wietecki             - Jadwiga        Szczurowska           327: 384
  33 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              397: 395
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  275: 455
   3 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Uglik                 404: 462
   4 Patryk         Wolniewicz           - Paweł          Jackowski             461: 346
   5 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           328: 362
   6 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Sancewicz             492: 307
   7 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Grzelec               441: 429
   8 Natalia        Woźniak              - Ireneusz       Moralewicz            389: 343
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Skrobosz              341: 465
  10 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Stachowski            415: 258
  11 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               313: 397
  12 Łukasz         Przyszlak            - Mikołaj        Cieplik               458: 303
  13 Dominik        Ulejczyk             - Jakub          Błażejewski           366: 478
  14 Sławomir       Piotrowski           - Walenty        Siemaszko             269: 309
  15 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Kuć                   413: 305
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Hassa                 373: 405
  17 Diana          Pietrzykowska        - Piotr          Broda                 452: 264
  18 Beata          Kiżewska             - Marcin         Stachowski            390: 370
  19 Adam           Janicki              - Alicja         Grąbczewska           326: 401
  20 Dorota         Stachowska           - Marcin         Radwański             380: 403
  21 Jolanta        Chłopińska           - Karolina       Urbańska              438: 389
  22 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              318: 304
  23 Iwona          Wieluńska            - Jacek          Mańko                 443: 307
  24 Agata          Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        508: 273
  25 Katarzyna      Okoniewska           - Ziemowit       Pazda                 322: 322
  26 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Labe                  322: 458
  27 Jadwiga        Szczurowska          - Maciej         Nawrocki              278: 431
  28 Jerzy          Luter                - Józef          Wietecki              410: 291
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Jagielska             334: 311
  30 Aleksandra     Kaczanowska          - Bartosz        Bartczak              374: 371
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Tadeusz        Kondej                455: 251
  32 Joanna         Ostrowska            - Krystyna       Czajkowska            343: 306
  33 Monika         Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Sancewicz             396: 400
   2 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             402: 421
   3 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         512: 401
   4 Dariusz        Kosz                 - Aleksander     Puchalski             526: 320
   5 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             416: 407
   6 Robert         Duczemiński          - Kamil          Górka                 328: 441
   7 Jakub          Zaryński             - Patryk         Wolniewicz            527: 314
   8 Kacper         Zegadło              - Radosław       Jachna                453: 399
   9 Adam           Grzelec              - Natalia        Woźniak               327: 375
  10 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            506: 340
  11 Jakub          Hassa                - Mieczysław     Pastuszak             381: 365
  12 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Stachowski            375: 393
  13 Zbigniew       Wietecki             - Diana          Pietrzykowska         499: 337
  14 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Przyszlak             309: 402
  15 Mikołaj        Cieplik              - Marta          Świątkowska           340: 317
  16 Alicja         Grąbczewska          - Sławomir       Piotrowski            331: 538
  17 Dominik        Ulejczyk             - Iwona          Wieluńska             373: 352
  18 Marcin         Radwański            - Jolanta        Chłopińska            383: 337
  19 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              299: 405
  20 Piotr          Broda                - Beata          Kiżewska              358: 302
  21 Agata          Kuć                  - Joanna         Ostrowska             342: 326
  22 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Zawadzki              396: 357
  23 Maciej         Labe                 - Aleksandra     Kaczanowska           386: 415
  24 Karolina       Urbańska             - Maciej         Nawrocki              401: 422
  25 Jacek          Mańko                - Renata         Andracka              449: 390
  26 Adam           Janicki              - Katarzyna      Okoniewska            362: 366
  27 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            376: 376
  28 Beata          Jagielska            - Jadwiga        Szczurowska           318: 353
  29 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Szmuksta              255: 445
  30 Józef          Wietecki             - Monika         Siemaszko             219: 403
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Krystyna       Czajkowska            391: 362
  32 Tadeusz        Kondej               - Wojciech       Gołęcki               415: 287
  33 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              418: 382
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 362: 281
   3 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         345: 476
   4 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               348: 314
   5 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kosz                  418: 345
   6 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             458: 403
   7 Robert         Duczemiński          - Aleksander     Puchalski             319: 447
   8 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               363: 312
   9 Patryk         Wolniewicz           - Zbigniew       Wietecki              328: 403
  10 Jakub          Hassa                - Adam           Grzelec               449: 327
  11 Rafał          Stachowski           - Łukasz         Przyszlak             392: 331
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Radwański             389: 289
  13 Jakub          Błażejewski          - Radosław       Jachna                367: 422
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Diana          Pietrzykowska         339: 318
  15 Piotr          Broda                - Mikołaj        Cieplik               325: 330
  16 Sławomir       Piotrowski           - Dominik        Ulejczyk              460: 387
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Walenty        Siemaszko             321: 347
  18 Maciej         Nawrocki             - Agata          Kuć                   304: 509
  19 Iwona          Wieluńska            - Marcin         Stachowski            436: 373
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Alicja         Grąbczewska           428: 313
  21 Jolanta        Chłopińska           - Jerzy          Luter                 410: 399
  22 Marta          Świątkowska          - Maciej         Kuć                   360: 368
  23 Jacek          Mańko                - Beata          Kiżewska              403: 327
  24 Maciej         Labe                 - Monika         Gawron-Cieślik        297: 332
  25 Ziemowit       Pazda                - Jadwiga        Szczurowska           384: 383
  26 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            423: 261
  27 Katarzyna      Okoniewska           - Karolina       Urbańska              355: 352
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Beata          Jagielska             390: 346
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Ostrowska             351: 381
  30 Monika         Siemaszko            - Tadeusz        Kondej                308: 278
  31 Krystyna       Czajkowska           - Wojciech       Gołęcki               433: 330
  32 Bartosz        Bartczak             - Józef          Wietecki              390: 221
  33 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              355: 433
   2 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Hassa                 331: 349
   3 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              439: 407
   4 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 312: 440
   5 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              400: 303
   6 Kacper         Zegadło              - Maciej         Sancewicz             384: 383
   7 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 432: 351
   8 Paweł          Jackowski            - Rafał          Stachowski            328: 464
   9 Dariusz        Kosz                 - Robert         Duczemiński           421: 407
  10 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            417: 247
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Patryk         Wolniewicz            350: 649
  12 Mikołaj        Cieplik              - Ireneusz       Moralewicz            401: 481
  13 Łukasz         Przyszlak            - Radosław       Jachna                349: 375
  14 Walenty        Siemaszko            - Adam           Grzelec               371: 300
  15 Agata          Kuć                  - Jacek          Mańko                 417: 292
  16 Aleksandra     Kaczanowska          - Dominik        Ulejczyk              318: 350
  17 Maciej         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            427: 343
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Błażejewski           456: 358
  19 Diana          Pietrzykowska        - Marcin         Radwański             347: 363
  20 Iwona          Wieluńska            - Piotr          Broda                 399: 289
  21 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            320: 364
  22 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Zawadzki              387: 378
  23 Monika         Siemaszko            - Ziemowit       Pazda                 347: 346
  24 Maciej         Nawrocki             - Adam           Janicki               469: 273
  25 Marta          Świątkowska          - Katarzyna      Okoniewska            262: 296
  26 Jerzy          Luter                - Beata          Kiżewska              356: 366
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Renata         Andracka              299: 375
  28 Dorota         Stachowska           - Józef          Wietecki              397: 381
  29 Jadwiga        Szczurowska          - Karolina       Urbańska              352: 365
  30 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Szmuksta              240: 392
  31 Beata          Jagielska            - Krystyna       Czajkowska            336: 357
  32 Tadeusz        Kondej               - Bartosz        Bartczak              248: 411
  33 Maciej         Labe                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Stachowski           - Kazimierz      Merklejn              380: 404
   2 Mirosław       Uglik                - Patryk         Wolniewicz            304: 445
   3 Aleksander     Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              356: 337
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         350: 446
   5 Jakub          Hassa                - Jakub          Zaryński              359: 426
   6 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             338: 359
   7 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               472: 286
   8 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 434: 295
   9 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             283: 409
  10 Robert         Duczemiński          - Kacper         Zegadło               380: 356
  11 Radosław       Jachna               - Walenty        Siemaszko             312: 306
  12 Agata          Kuć                  - Natalia        Woźniak               428: 305
  13 Adam           Grzelec              - Łukasz         Przyszlak             340: 389
  14 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              371: 431
  15 Dominik        Ulejczyk             - Mieczysław     Pastuszak             422: 361
  16 Marcin         Radwański            - Sławomir       Piotrowski            343: 404
  17 Maciej         Kuć                  - Iwona          Wieluńska             327: 384
  18 Marcin         Stachowski           - Piotr          Broda                 432: 392
  19 Beata          Kiżewska             - Jakub          Błażejewski           349: 373
  20 Katarzyna      Okoniewska           - Alicja         Grąbczewska           330: 407
  21 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Siemaszko             327: 382
  22 Diana          Pietrzykowska        - Ziemowit       Pazda                 385: 395
  23 Renata         Andracka             - Maciej         Nawrocki              310: 419
  24 Jacek          Mańko                - Aleksandra     Kaczanowska           443: 358
  25 Bartosz        Bartczak             - Dorota         Stachowska            350: 414
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Jadwiga        Szczurowska           308: 370
  27 Karolina       Urbańska             - Beata          Jagielska             356: 330
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Adam           Janicki               375: 325
  29 Tadeusz        Kondej               - Maciej         Labe                  288: 379
  30 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             338: 328
  31 Józef          Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        387: 304
  32 Krystyna       Czajkowska           - Jerzy          Luter                 235: 310
  33 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                412: 356
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Stachowski            486: 316
   3 Jakub          Hassa                - Aleksander     Puchalski             379: 339
   4 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Kurowski              388: 462
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 355: 375
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  304: 473
   7 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            424: 341
   8 Maciej         Sancewicz            - Robert         Duczemiński           422: 321
   9 Paweł          Jackowski            - Agata          Kuć                   448: 327
  10 Patryk         Wolniewicz           - Kacper         Zegadło               340: 433
  11 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              455: 325
  12 Iwona          Wieluńska            - Natalia        Woźniak               321: 381
  13 Walenty        Siemaszko            - Dominik        Ulejczyk              316: 456
  14 Sławomir       Piotrowski           - Marcin         Stachowski            388: 395
  15 Łukasz         Przyszlak            - Krzysztof      Sporczyk              322: 362
  16 Maciej         Nawrocki             - Adam           Grzelec               362: 333
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Mikołaj        Cieplik               387: 396
  18 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Radwański             401: 352
  19 Jakub          Błażejewski          - Monika         Siemaszko             395: 321
  20 Jacek          Mańko                - Maciej         Kuć                   379: 389
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            336: 382
  22 Renata         Andracka             - Diana          Pietrzykowska         351: 446
  23 Ziemowit       Pazda                - Karolina       Urbańska              425: 317
  24 Dorota         Stachowska           - Beata          Kiżewska              336: 276
  25 Maciej         Labe                 - Katarzyna      Okoniewska            332: 322
  26 Aleksandra     Kaczanowska          - Marta          Świątkowska           402: 338
  27 Jerzy          Luter                - Bartosz        Bartczak              411: 281
  28 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              280: 406
  29 Joanna         Ostrowska            - Beata          Jagielska             344: 328
  30 Adam           Janicki              - Krystyna       Czajkowska            362: 315
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Tadeusz        Kondej                458: 238
  32 Jadwiga        Szczurowska          - Wojciech       Gołęcki               314: 416
  33 Piotr          Broda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         386: 412
   2 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 377: 343
   3 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             307: 385
   4 Jakub          Zaryński             - Aleksander     Puchalski             400: 396
   5 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 334: 429
   6 Kacper         Zegadło              - Jakub          Hassa                 312: 397
   7 Grzegorz       Kurowski             - Patryk         Wolniewicz            440: 400
   8 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Skrobosz              345: 488
   9 Dominik        Ulejczyk             - Radosław       Jachna                375: 383
  10 Natalia        Woźniak              - Rafał          Stachowski            332: 435
  11 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              331: 353
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Miłosz         Wrzałek               431: 403
  13 Marcin         Stachowski           - Agata          Kuć                   354: 394
  14 Sławomir       Piotrowski           - Mikołaj        Cieplik               394: 312
  15 Jakub          Błażejewski          - Alicja         Grąbczewska           392: 448
  16 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Nawrocki              381: 288
  17 Iwona          Wieluńska            - Maciej         Kuć                   322: 406
  18 Adam           Grzelec              - Walenty        Siemaszko             354: 389
  19 Diana          Pietrzykowska        - Mieczysław     Pastuszak             389: 358
  20 Jolanta        Chłopińska           - Jacek          Mańko                 431: 370
  21 Marcin         Radwański            - Ziemowit       Pazda                 315: 279
  22 Aleksandra     Kaczanowska          - Dorota         Stachowska            363: 352
  23 Monika         Siemaszko            - Maciej         Labe                  422: 322
  24 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 368: 382
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Okoniewska            302: 280
  26 Karolina       Urbańska             - Małgorzata     Szmuksta              300: 409
  27 Adam           Janicki              - Marta          Świątkowska           309: 447
  28 Monika         Gawron-Cieślik       - Joanna         Ostrowska             380: 331
  29 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              305: 286
  30 Bartosz        Bartczak             - Jadwiga        Szczurowska           341: 302
  31 Beata          Jagielska            - Józef          Wietecki              357: 334
  32 Krystyna       Czajkowska           - Tadeusz        Kondej                343: 275
  33 Beata          Kiżewska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-11-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.26  30667  189
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              161.89  31245  193
   3 Kamil Górka                    Kraków               155.97  27606  177
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.98  27896  180
   5 Dawid Pikul                    Poznań               154.63  30771  199
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.54  29941  195
   7 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              152.32  29551  194
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             152.32  30160  198
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.18  22218  146
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           152.18  29370  193
  12 Mariusz Wrześniewski           Kraków               152.13  29209  192
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.65  27146  179
  14 Jan Mrozowski                  Kraków               151.49  28328  187
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.47  29082  192
  16 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     151.44  22262  147
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.41  28616  189
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.28  20272  134
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.80  28954  192
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             150.61  29369  195
  21 Justyna Górka                  Kraków               150.44  29636  197
  22 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.90  10423   70
  24 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.51  29554  199
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.27  29357  198
  26 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.22   5336   36
  27 Kamil Kister                   Puławy               147.65  29383  199
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.63  28345  192
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             147.29  29163  198
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.21  28072  192
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.93  15031  103
  32 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  33 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.85  29169  200
  34 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.42  26902  185
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.90  27966  193
  37 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.69  19388  134
  38 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  39 Marek Reda                     Dębówka              144.23  16009  111
  40 Dariusz Ulatowski              Tuchola              144.14  27675  192
  41 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.85  26181  182
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               143.77  12939   90
  43 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  44 Szymon Płachta                 Warszawa             143.32  28663  200
  45 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.25  21917  153
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.07  15452  108
  47 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.64  21110  148
  48 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          142.39  27623  194
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.33  24766  174
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.13  20183  142
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 142.00  26412  186
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               141.92  22707  160
  53 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.62  27421  195
  54 Radosław Jachna                Łódź                 140.58  26570  189
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            140.34  26945  192
  56 Piotr Broda                    Sandomierz           140.08  27316  195
  57 Rafał Matczak                  Milanówek            139.32  27306  196
  58 Michał Kolaj                   Ostróda              139.28   4457   32
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.14  26714  192
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.59  23422  169
  61 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.46  21738  157
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  138.31  26279  190
  63 Leszek Kacprzyk                Katowice             137.74   9366   68
  64 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.58   9218   67
  65 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.53  18292  133
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             137.24  22645  165
  67 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.16  18516  135
  68 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  69 Janusz Krupiński               Bytom                136.84  24904  182
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             136.68  16675  122
  71 Konrad Sowula                  Kraków               136.68  15581  114
  72 Marek Syczuk                   Warszawa             136.59   6966   51
  73 Joanna Juszczak                Warszawa             136.33  26585  195
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.99  25839  190
  75 Barbara Obremska               Wrocław              135.73  13844  102
  76 Katarzyna Polak                Warszawa             135.68  21844  161
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.61  25902  191
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.32  23681  175
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.12  18241  135
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.09  21209  157
  81 Irena Sołdan                   Sopot                134.80  25612  190
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  83 Piotr Domański                 Lublin               134.43  13174   98
  84 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.40  18951  141
  85 Robert Kamiński                Warszawa             134.38  20023  149
  86 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.23  25907  193
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.94  26654  199
  88 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.88   6426   48
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  90 Jacek Mańko                    Poznań               133.80  20337  152
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.55  25641  192
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.24  26115  196
  93 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  94 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.35  13235  100
  95 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.13  26162  198
  96 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.90   6331   48
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.55  26046  198
  98 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.52  25251  192
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.07  25821  197
 100 Artur Koszel                   Warszawa             131.06   6422   49
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.70  24441  187
 102 Krzysztof Gibas                Kraków               130.63  22077  169
 103 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 104 Agnieszka Walas                Kraków               130.50  20489  157
 105 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 106 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.48  21752  168
 107 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.42  23555  182
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.35  24836  192
 109 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             129.15   7749   60
 111 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             128.97   4643   36
 112 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 113 Marcin Rogala                  Warszawa             128.91  24236  188
 114 Daniel Janus                   Wąchock              128.85   6185   48
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 116 Dorota Kuć                     Stargard             128.49  18117  141
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            128.19   6153   48
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 119 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84  14190  111
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.34   9805   77
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.97  22982  181
 126 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.93  13455  106
 127 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.72  20149  159
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.29  24501  194
 129 Leszek Stecuła                 Bytom                126.21  10854   86
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.84  19254  153
 131 Tomasz Górka                   Kraków               125.73   6035   48
 132 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.67  16337  130
 133 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 134 Natalia Ogierman               Katowice             125.51  15061  120
 135 Adam Grzelec                   Poznań               125.47  23714  189
 136 Czesław Grajewski              Białystok            125.38  16299  130
 137 Rafał Stachowski               Police               125.32  16292  130
 138 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.22  24418  195
 139 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              125.17   4506   36
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.03  24756  198
 142 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.96  20119  161
 143 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.71  13968  112
 144 Marcin Stachowski              Wydartowo I          124.60  22678  182
 145 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 146 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 147 Agata Kuć                      Stargard             123.99  24550  198
 148 Dariusz Sowula                 Kraków               123.95  14874  120
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.90   7682   62
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 151 Ewelina Gruda                  Białystok            123.67  15583  126
 152 Diana Pietrzykowska            Szczecin             123.38  22702  184
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.32  23185  188
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 155 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.84  21129  172
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.83   5773   47
 157 Marcin Ceglarek                Kraków               122.76  22343  182
 158 Maciej Kuć                     Stargard             122.68  12636  103
 159 Ewa Szałas                     Katowice             122.61  16062  131
 160 Katarzyna Kowalska             Katowice             122.47  17880  146
 161 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.54  21877  180
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 163 Szymon Stępień                 Bytom                121.45  15060  124
 164 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.40   4249   35
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.16  21688  179
 166 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.09  23733  196
 167 Anna Demczyszyn                Bystra               121.08   7386   61
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            121.04  22998  190
 169 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 170 Teresa Zalewska                Racibórz             120.87  18009  149
 171 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 172 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.52  23862  198
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 174 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 175 Maria Skutela                  Warszawa             120.41  23720  197
 176 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 177 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 120.08  12608  105
 179 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 180 Lucyna Śniadach                Rumia                119.56  23434  196
 181 Jerzy Luter                    Bytom                119.52  21752  182
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.51  20556  172
 183 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.44   3822   32
 184 Bożena Guział                  Racibórz             119.40  17313  145
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  13237  111
 186 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.98   7377   62
 187 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          118.98  10351   87
 188 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 189 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.83  11645   98
 190 Tomasz Sehnal                  Warszawa             118.59  15772  133
 191 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 192 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 193 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 194 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.82  17908  152
 195 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.54  18689  159
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 198 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               117.12  22955  196
 199 Adam Janicki                   Wrocław              116.95  20467  175
 200 Dominik Ulejczyk               Będzin               116.94  23271  199
 201 Urszula Solarska               Katowice             116.68  22753  195
 202 Monika Siemaszko               Lipiany              116.55  17948  154
 203 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.26  22089  190
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 205 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.05  22746  196
 206 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.97  22266  192
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 208 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.91  20980  181
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 210 Robert Wagner                  Wrocław              115.82   9497   82
 211 Jarosław Olek                  Warszawa             115.45  12238  106
 212 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.38   8307   72
 213 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 214 Renata Andracka                Zwola                115.02  22429  195
 215 Waldemar Wypchał               Kraków               114.83  22162  193
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.55  22109  193
 217 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.55  11111   97
 218 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.45  22089  193
 219 Marta Świątkowska              Wrocław              114.28  21598  189
 220 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 221 Agnieszka Dawid                Kraków               113.65   6819   60
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 223 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 224 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.25  12457  110
 225 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 226 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             112.86   9480   84
 227 Marcin Kurowski                Racibórz             112.86  14897  132
 228 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 230 Patrycja Skibska               Warszawa             112.41  10791   96
 231 Karolina Urbańska              Poznań               112.12  21078  188
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            112.04  18710  167
 233 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 234 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     111.89  20252  181
 235 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 236 Jacek Nowak                    Szczecin             111.78   8160   73
 237 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 238 Konrad Pajączek                Milanówek            111.35  14809  133
 239 Dorota Ostrowska               Białystok            111.28  20586  185
 240 Marta Sztajnert                Wisła                110.85  14632  132
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 242 Beata Jagielska                Police               110.66  12836  116
 243 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 244 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 245 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  20098  182
 247 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             109.93  21657  197
 250 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 251 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 252 Maria Uryga                    Kraków               108.49   3797   35
 253 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.84  11862  110
 254 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.83   3774   35
 255 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.43   8702   81
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.97   8451   79
 258 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 259 Agnieszka Antos                Racibórz             106.63   4052   38
 260 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 261 Zofia Górka                    Łęczna               105.94   3814   36
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.09  18811  179
 263 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 264 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 265 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 266 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               104.69   5130   49
 267 Tomasz Duda                    Tychy                103.92   3741   36
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.03  17824  173
 269 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  20441  199
 271 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.57  16616  162
 272 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.26   5420   53
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 275 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.27  15943  159
 277 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 278 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 279 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 280 Bartosz Bartczak               Poznań                98.41  14072  143
 281 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.16   8147   83
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   97.84   6751   69
 283 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.65  18073  187
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 285 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.20  16546  172
 287 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.18  12088  127
 289 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 290 Michał Głąb                    Zabrze                94.45   7367   78
 291 Marta Majewska                 Wadowice              94.21   7254   77
 292 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 293 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 294 Teresa Balewska                Reda                  93.43  18500  198
 295 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 296 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 297 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 298 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 299 Piotr Duda                     Tychy                 89.40   3129   35
 300 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.01  17001  191
 301 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.83   9505  107
 303 Maria Tomiczek                 Zabrze                88.31   4239   48
 304 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 305 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 306 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.79   6059   75
 307 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 308 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 310 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      76.82   6760   88
 311 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 312 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 313 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             71.56   2433   34
 314 Jakub Dworczyk                 Będzin                71.23   2778   39
 315 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 316 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.91   2208   33
 317 Mirosław Dejna                 Sampława              65.82   5463   83




Poczekalnia na dzień 26-11-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Sylwia Buks                    Warszawa              94.90   2752   29
   5 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   6 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   7 Anna Strugała                  Świnoujście           79.24   2298   29
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.22   3408   27
  10 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        97.63   2636   27
  11 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.92   3274   26
  12 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  13 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.04   3576   25
  14 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       132.24   3306   25
  16 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  17 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.24   2681   25
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  21 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  22 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  24 Jakub Nalepa                   Gliwice              134.88   3237   24
  25 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.17   3196   24
  26 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  27 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  29 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  30 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  31 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  32 Agnieszka Krupka               Krosno               121.50   2916   24
  33 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  35 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.96   2855   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  37 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  38 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  39 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.79   2803   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  41 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  42 Dominika Worona                Police               115.21   2765   24
  43 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  44 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  45 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  46 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  47 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  48 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  49 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  50 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  51 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  52 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  53 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  54 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  55 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  56 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  57 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.09   2325   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  59 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  60 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  61 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.00   2116   23
  62 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  63 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  64 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  65 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  66 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  67 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  68 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  69 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  70 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  71 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  72 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  73 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  74 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  75 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  76 Anna Kowalik                   Szczecin             114.30   2286   20
  77 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              98.30   1966   20
  78 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  79 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  80 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  81 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  82 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 124.74   2370   19
  83 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  84 Małgorzata Pochopień           Kraków                95.37   1812   19
  85 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  86 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  87 Karol Puto                     Będzin                79.12   1345   17
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  89 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  90 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  91 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  92 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  93 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  94 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  95 Przemysław Herdzina            Kraków               156.17   1874   12
  96 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  97 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  98 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  99 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
 100 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
 101 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
 102 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
 103 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 104 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 107 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 108 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 109 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 110 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.92   1403   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 113 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 114 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 115 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 116 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 117 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 118 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 119 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 120 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 121 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 122 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 123 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 124 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 126 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 127 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.92   1235   12
 128 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 129 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 130 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 131 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 132 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 133 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 134 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 135 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 136 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 137 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 138 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 139 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 140 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 141 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 142 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 143 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 144 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 145 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 146 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 147 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 148 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 149 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 150 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 151 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 152 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 153 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 154 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 155 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 156 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 157 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 158 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 159 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 160 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 161 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 162 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 163 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 164 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 165 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.36   1016   11
 166 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 167 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 168 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 169 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 170 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 171 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 172 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 173 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 174 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 175 Adam Kaczyński                 Świnoujście           81.55    897   11
 176 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 178 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 179 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 181 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 182 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 183 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 184 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 185 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 186 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 187 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 188 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 189 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 190 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 191 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 192 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 193 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 194 Aleksandra Maliszewska         Będzin                67.27    740   11
 195 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 196 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 197 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 198 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 199 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 200 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 201 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 202 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 203 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 204 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 205 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 206 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 207 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 208 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 209 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 210 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 211 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 212 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 213 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 214 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 215 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 216 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 217 Piotr Adamczyk                 Tarnów               110.14    771    7
 218 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 219 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 220 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 221 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 222 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 223 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 224 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 225 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 226 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 229 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 230 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 231 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 232 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 233 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 234 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 235 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 236 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 239 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 240 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 241 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 242 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 243 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 244 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 245 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 246 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 247 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 248 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 249 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 250 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 251 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 252 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 253 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 254 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 255 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 256 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 257 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 258 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 259 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 260 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 261 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 262 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 263 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 264 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 265 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 268 Agnieszka Madej                Warszawa              85.00     85    1
 269 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 270 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 271 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie