Nowy Dwór Mazowiecki15
listopada
Nowy Dwór Mazowiecki 15-16 listopada XVII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Zabrze29
listopada
Zabrze 29-30 listopada XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Rumia 6
grudnia
Rumia 6- 7 grudnia XV Turniej w Scrabble "O Puchar Dyrektora MDK"
Żelaźni scrabbliści testują Dubova29 - 30 listopada 2014 — XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Zabrze, 29 - 30 listopada 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Żelaźni scrabbliści testują DubovaWśród różnych turniejów scrabblowych jeden ma oddaną grupę zwolenników i zwolenniczek — dwudziestoczterogodzinny Le Mans. W bieżącym roku do Zabrza zjechało 77 osób, które w gościnnych progach restauracji „Śląskie Rancho” spędziły czas od sobotniego południa do połowy niedzieli. Wspierani żurkiem i pysznymi bułkami oraz nieograniczonymi zasobami napojów (kawa, kawa, kawa), zmagaliśmy się ze snem i wyjątkowej klasy uczestnikami (udział wzięło m.in. 9 Mistrzów Polski z ostatnich lat, dziesiąty tylko nas odwiedził). Wszystko to z użyciem po raz pierwszy w oficjalnym turnieju PFS systemu rozstawień zwanego Dubovem.

Dał on graczom możliwość stoczenia wszystkich rund bez powtórzeń (zrezygnowano nawet z „Duńczyka”, do którego jesteśmy tak przyzwyczajeni w ostatnich rundach). Efektem są możliwości zagrania z szerszą grupą przeciwników niż w systemie połówkowym. Scrabblowym statystykom zostawiam teraz analizę, czy system stworzył warunki sprawiedliwszej gry (dobór osób rozpoczynających partię i w ogóle dobór przeciwnika). Ze swojej strony dziękuję natomiast Kamilowi Górce, który opracował w swoim programie „Wspomagacz” możliwość rozgrywek Dubovem.

Turniej, którego partnerem był Totalizator Sportowy LOTTO oraz Tygodnik Miejski „Nowiny Zabrzańskie”, do 23 rundy trzymał w wysokim napięciu. Po 16 rundach wydawało się, że na czoło wyraźnie wysuwa się Darek Kosz, z 2 dużymi punktami przewagi. Ale potem przyszła czarna seria pięciu porażek, przez którą musiał ten świetny gracz zaakceptować zakończenie turnieju na 4 miejscu. Z pecha obecnego Mistrza Polski skorzystała goniąca go trójka: Michał Alabrudziński, Krzysztof ObremskiStanisław Rydzik. Pierwszy z nich zapewnił sobie zwycięstwo już w 23 rundzie, natomiast ostatnia runda spowodowała, że drugie miejsce przypadło Krzysztofowi. Miejsca na podium zamknął Staszek.

Możliwość bardzo wysokiej puli nagród oraz zagwarantowanie pamiątkowej nagrody rzeczowej dla wszystkich uczestników, to zasługa partnera LOTTO oraz przychylność dla turnieju ze strony wydawnictw ZnakPWN oraz sklepu empik.com

Pamiątkowe koszulki powstały dzięki „Nowinom Zabrzańskim” i pracy grafików z firmy MStudio – dziękujemy.

Podziękowania w końcu dla gospodarza turnieju – restauracji Śląskie Rancho – bardzo wiele usłyszałem ciepłych głosów o miejscu, gdzie odbył się nasz Le Mans.

Kończąc zapraszam do lektury komentarzy (w zakładce przebieg turnieju), która oddaje stan umysłu sędziego, pracującego nad organizacją zawodów i ich skutecznym przeprowadzeniem przez 24 godziny.

No i zapraszam na Górny Śląsk w przyszłym roku – w jakiej formule? Zobaczymy, szykujemy już nowe atrakcje.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Partner Turnieju

Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie zostało zwiększone do 90 osób)
Sposób rozgrywaniaSystem Dubova. W przypadku niemożności przeprowadzenia (z przyczyn technicznych, ewentualne kłopoty z programem Wspomagacz) turniej zostanie rozegrany systemem połówkowym (rundy 1-23) i duńskim (runda 24). Każda runda ma ograniczenie czasowe do 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania czasu (zebrane małe punkty minus odpis ze stojaka).
Miejsce rozgrywekRestauracja Śląskie Rancho
41-800 Zabrze
ul. Webera 18
www.slaskierancho.pl/kontakt/
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 29 listopada
11:00 — rozpoczęcie zapisów
12:45 — koniec przyjmowania zgłoszeń
13:00 — rozpoczęcie turnieju

Niedziela, 30 listopada
13:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
25 zł — osoby niepełnoletnie i uczące w szkołach ponadgimnazjalnych
debiutanci – zwolnieni z opłaty
50 zł — pozostałe osoby

Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 50 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. Opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji. Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji osób grających powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju. Kaucja będzie przyjmowana w trakcie zapisów w dniu turnieju.
DojazdZ dworca autobusowego (200 metrów od dworca PKP) – autobus 720 (autobus jeździ pętlą w dwóch kierunkach, możemy wsiąść w każdą stronę, wysiadamy na przystanku Zabrze Webera, mamy do przejścia ok. 200 metrów).
Tramwaj nr 4 – przystanek Zabrze Plac Wolności, ok. 150 metrów od dworca PKP, jedziemy w kierunku Gliwic, wysiadamy na przystanku Zabrze Plac Słowiański, mamy do przejścia ok. 1000 metrów).
Osobiście, szczególnie dla większych grup, polecam taksówkę, podróż nie powinna kosztować więcej niż kilkanaście złotych (postój przy dworcu PKP).
WyżywienieNa miejscu przez cały czas dostępny serwis kawowo-herbaciany oraz kanapki. Przewidywany wieczorem ciepły posiłek.
Noclegihttp://www.um.zabrze.pl/turysci/hotele-0
NagrodyNagrody finansowe:
I miejsce — 1000 zł
II miejsce — 600 zł
III miejsce — 400 zł
IV miejsce — 200 zł
V miejsce — 100 zł

Puchary dla pierwszych trzech graczy turnieju
Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestniczek i uczestników
W przypadku większej liczby zgłoszeń liczba nagród pieniężnych może zostać zwiększona pod względem wymiaru i ilości.
Dla wszystkich osób uczestniczących w ramach wpisowego pamiątkowa koszulka. Do zgłoszenia proszę dołączyć informację o wielkości (S, M, L, XL, XXL, XXXL)
OrganizatorzyMaciej Śliwa, tel. 601 916 600, mail: maciej@sliwa.zabrze.pl
Uczniowski Klub Sportowy „Anagram”
Redakcja Tygodnika „Nowiny Zabrzańskie”
SponsorzyLotto, Nowiny Zabrzańskie, empik.com, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo PWN


Wyniki turnieju XIV Turniej 24h Non Stop LeMans

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              153.73     20.0    10510     4113     2065
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.18     19.0     9809     3983     1354
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.26     17.0    10173     3789     1717
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.55     17.0    10032     3799     1011
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  135.73     15.5     9566     3618      651
  6 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.79     15.0     9739     3625      122
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.74     15.0     9567     3552      909
  8 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            146.79     15.0     9485     3453      828
  9 Kamil           Kister               Puławy                 134.64     15.0     8835     3565      171
 10 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   123.72     14.5     9213     3510       52
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 145.57     14.0     9894     3345     1040
 12 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               138.49     14.0     9753     3340     1063
 13 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.70     14.0     9683     3359      349
 14 Kamil           Górka                Kraków                 146.57     14.0     9560     3501      347
 15 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             142.57     14.0     9421     3394      439
 16 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.29     14.0     9283     3453     -109
 17 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    129.86     14.0     9198     3337      258
 18 Radosław        Jachna               Łódź                   133.06     14.0     8919     3452      390
 19 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.86     14.0     8594     3405     -220
 20 Piotr           Broda                Sandomierz             131.30     13.5     9609     3342      591
 21 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.84     13.5     9409     3279       28
 22 Aleksander      Puchalski            Włocławek              143.25     13.0     9461     3058      793
 23 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.95     13.0     9344     3201      390
 24 Artur           Irzyk                Kraków                 131.49     13.0     9265     3274       46
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.25     13.0     9249     3134      212
 26 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.85     13.0     9242     3134      -40
 27 Tomasz          Lempart              Kraków                 123.48     13.0     9149     3343       16
 28 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.05     13.0     9134     3316      272
 29 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              127.91     13.0     9104     3295      451
 30 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               116.97     13.0     9076     3085      362
 31 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                149.12     13.0     9007     3173      -63
 32 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.03     13.0     8950     3085      333
 33 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 134.27     12.5     8698     3276     -618
 34 Monika          Siemaszko            Lipiany                112.98     12.5     8525     3101     -289
 35 Krzysztof       Gibas                Kraków                 124.46     12.0     9453     2962      880
 36 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               128.69     12.0     9205     2928       82
 37 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              128.19     12.0     9139     3111      343
 38 Jakub           Błażejewski          Poznań                 127.68     12.0     9097     2996      697
 39 Tomasz          Suchanek             Wrocław                132.96     12.0     9088     2976       84
 40 Leszek          Kacprzyk             Katowice               130.35     12.0     9068     3017      442
 41 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      122.79     12.0     8978     3008      357
 42 Tomasz          Górka                Kraków                 122.42     12.0     8952     2788      470
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.60     12.0     8926     2969      139
 44 Marcin          Ceglarek             Kraków                 124.02     12.0     8916     3037      106
 45 Adam            Janicki              Wrocław                117.31     12.0     8893     2861       58
 46 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.65     12.0     8875     2897      -24
 47 Natalia         Ogierman             Katowice               126.06     12.0     8827     3085      199
 48 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               118.97     12.0     8763     2835      531
 49 Ewa             Radzikowska          Gliwice                120.35     12.0     8731     2997     -137
 50 Łukasz          Sornek               Mikołów                125.65     12.0     8686     2971     -332
 51 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.72     12.0     8591     2929        0
 52 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.15     11.5     9310     2914      510
 53 Ziemowit        Pazda                Wrocław                111.18     11.5     8509     2663     -666
 54 Bożena          Guział               Racibórz               119.11     11.5     8321     2660       -9
 55 Renata          Andracka             Zwola                  113.06     11.5     8300     2619      234
 56 Miłosz          Meller               Poznań                 100.00     11.5     7700     2653     -817
 57 Jerzy           Luter                Bytom                  116.69     11.0     8652     2894     -200
 58 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              124.93     11.0     8472     2580      424
 59 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               100.00     11.0     8342     2769     -680
 60 Zbigniew        Kniotek              Bytom                  106.77     10.5     8564     2550      358
 61 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.12     10.5     8458     2536      206
 62 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.42     10.5     8408     2597      -12
 63 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    107.27     10.5     8407     2540       71
 64 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            107.67     10.5     8271     2531      -54
 65 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.71     10.5     8240     2598       88
 66 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 111.27     10.5     8172     2498     -333
 67 Robert          Wagner               Wrocław                108.22      9.5     8278     2401      115
 68 Beata           Marynowicz           Racibórz               108.97      9.5     8236     2417     -119
 69 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.93      9.5     7855     2578     -959
 70 Agnieszka       Antos                Racibórz               100.00      8.5     7819     2310     -673
 71 Marta           Sztajnert            Wisła                  120.36      7.5     8179     2206     -622
 72 Gabriela        Jurgaś               Jaworzno               100.00      6.5     7761     2101     -766
 73 Leszek          Kilian               Jaworzno               109.43      6.5     7474     2106     -818
 74 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      5.5     7284     2003    -1250
 75 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      5.5     7118     2000    -1593
 76 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      3.5     7192     1806    -1309
 77 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      0.5     6450     1502    -2643
 78 Jacek           Jabłoński            Katowice               100.00      0.0        1       78     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Turniej 24h Non Stop LeMans



	Dariusz Kosz 160.55 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  323: 424   74
    2    31 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  449: 396  177
    3    19 Tomasz         Ciejka                139.95 +  429: 280  190
    4    15 Beata          Marynowicz            108.97 +  487: 382  159
    5     6 Paweł          Jackowski             142.84 +  459: 374  193
    6     3 Stanisław      Rydzik                149.26 +  455: 443  199
    7     2 Michał         Rogalewicz            130.05 -  360: 412   80
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  503: 297  195
    9     4 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  490: 416  196
   10     2 Agata          Kuć                   123.72 +  496: 310  174
   11     2 Michał         Alabrudziński         153.73 +  408: 382  204
   12     1 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  498: 378  197
   13     1 Krzysztof      Obremski              146.18 +  367: 341  196
   14     1 Kamil          Kister                134.64 +  444: 237  185
   15     1 Kamil          Górka                 146.57 +  363: 296  197
   16     1 Piotr          Broda                 131.30 +  402: 396  181
   17     1 Tomasz         Lempart               123.48 -  361: 403   73
   18     1 Mirosław       Uglik                 145.74 -  369: 493   96
   19     2 Irena          Sołdan                135.73 -  394: 465   86
   20     3 Wojciech       Zemło                 138.86 -  295: 416   89
   21     4 Dariusz        Puton                 146.79 -  388: 429   97
   22     5 Dawid          Pikul                 145.57 +  430: 378  196
   23     4 Maciej         Sancewicz             129.86 +  432: 358  180
   24     4 Radosław       Jachna                133.06 +  430: 315  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3797  / 24 158.21




	Michał Alabrudziński 153.73 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Ceglarek              124.02 +  527: 296  174
    2     2 Tomasz         Siwiński              124.93 +  480: 331  175
    3     1 Irena          Sołdan                135.73 -  370: 412   86
    4     6 Ewa            Radzikowska           120.35 +  447: 276  170
    5     3 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  429: 332  196
    6     2 Mirosław       Uglik                 145.74 -  296: 458   96
    7     7 Tomasz         Ciejka                139.95 +  350: 340  190
    8     6 Paweł          Jackowski             142.84 +  581: 341  193
    9     3 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  473: 345  184
   10     3 Artur          Irzyk                 131.49 +  554: 327  181
   11     2 Dariusz        Kosz                  160.55 -  382: 408  111
   12     3 Stanisław      Rydzik                149.26 -  330: 481   99
   13     3 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  512: 290  197
   14     4 Agata          Kuć                   123.72 +  411: 292  174
   15     3 Krzysztof      Obremski              146.18 +  396: 389  196
   16     3 Kamil          Kister                134.64 +  404: 318  185
   17     3 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  384: 372  178
   18     3 Kamil          Górka                 146.57 +  500: 302  197
   19     1 Dariusz        Puton                 146.79 +  357: 318  197
   20     1 Radosław       Jachna                133.06 +  385: 370  183
   21     1 Dawid          Pikul                 145.57 +  467: 349  196
   22     1 Łukasz         Bobowski              142.57 +  413: 411  193
   23     1 Tomasz         Lempart               123.48 +  503: 383  173
   24     1 Wojciech       Zemło                 138.86 +  559: 304  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4113  / 24 171.38




	Stanisław Rydzik 149.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agata          Kuć                   123.72 +  423: 321  174
    2    10 Łukasz         Sornek                125.65 +  471: 291  176
    3     3 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  451: 308  178
    4     2 Tomasz         Lempart               123.48 -  331: 366   73
    5     8 Piotr          Potoczek              110.93 +  485: 315  161
    6     3 Dariusz        Kosz                  160.55 -  443: 455  111
    7     6 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  467: 369  199
    8     4 Rafał          Wesołowski            130.25 +  529: 283  180
    9     1 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  575: 385  197
   10     1 Krzysztof      Obremski              146.18 -  302: 480   96
   11     3 Jerzy          Luter                 116.69 +  520: 261  167
   12     3 Michał         Alabrudziński         153.73 +  481: 330  204
   13     2 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  417: 315  196
   14     2 Kamil          Górka                 146.57 +  427: 307  197
   15     2 Piotr          Broda                 131.30 +  475: 352  181
   16     2 Irena          Sołdan                135.73 -  411: 415   86
   17     2 Mirosław       Uglik                 145.74 +  396: 365  196
   18     2 Radosław       Jachna                133.06 -  331: 397   83
   19     4 Michał         Rogalewicz            130.05 +  475: 281  180
   20     2 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  467: 348  178
   21     2 Łukasz         Bobowski              142.57 -  263: 417   93
   22     3 Tomasz         Ciejka                139.95 +  340: 303  190
   23     3 Dariusz        Puton                 146.79 +  364: 347  197
   24     3 Dawid          Pikul                 145.57 -  329: 445   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3789  / 24 157.88




	Tomasz Zwoliński 149.12 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Lempart               123.48 -  290: 338   73
    2    27 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  433: 356  180
    3    13 Piotr          Broda                 131.30 +  467: 397  181
    4    17 Bożena         Guział                119.11 +  495: 250  169
    5     7 Maciej         Sancewicz             129.86 -  387: 407   80
    6    10 Adam           Janicki               117.31 +  388: 302  167
    7     6 Stanisław      Rydzik                149.26 -  369: 467   99
    8     8 Kamil          Górka                 146.57 -  309: 599   97
    9    18 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  405: 386  176
   10    14 Radosław       Jachna                133.06 +  385: 371  183
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  355: 350  178
   12     7 Mirosław       Uglik                 145.74 -  288: 382   96
   13    11 Jakub          Błażejewski           127.68 +  337: 325  178
   14    10 Michał         Rogalewicz            130.05 -  344: 442   80
   15    16 Monika         Siemaszko             112.98 -  373: 502   63
   16    19 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  356: 408   77
   17    23 Tomasz         Suchanek              132.96 -  360: 376   83
   18    25 Renata         Andracka              113.06 +  432: 236  163
   19    22 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  335: 542   67
   20    25 Marcin         Stachowski            107.67 +  346: 335  158
   21    23 Sławomir       Wolski                113.42 +  498: 317  163
   22    15 Aleksander     Puchalski             143.25 +  350: 305  193
   23    17 Jacek          Wandzel               122.79 +  399: 310  173
   24    11 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  306: 367   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3173  / 24 132.21




	Kazimierz Merklejn 146.79 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  421: 381  173
    2     3 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  421: 323  178
    3     6 Wojciech       Zemło                 138.86 -  344: 385   89
    4     8 Dorota         Stachowska            120.85 +  532: 360  171
    5     4 Agata          Kuć                   123.72 +  407: 341  174
    6     4 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  441: 408  196
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  405: 326  184
    8     1 Kamil          Kister                134.64 +  340: 317  185
    9     1 Stanisław      Rydzik                149.26 -  385: 575   99
   10     4 Kamil          Górka                 146.57 +  431: 392  197
   11     1 Krzysztof      Obremski              146.18 +  412: 339  196
   12     1 Dariusz        Kosz                  160.55 -  378: 498  111
   13     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  290: 512  104
   14     5 Mirosław       Uglik                 145.74 +  521: 343  196
   15     4 Irena          Sołdan                135.73 +  450: 419  186
   16     4 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  419: 371  188
   17     4 Michał         Rogalewicz            130.05 -  308: 520   80
   18     5 Tomasz         Lempart               123.48 +  383: 337  173
   19     5 Radosław       Jachna                133.06 -  394: 400   83
   20     6 Dawid          Pikul                 145.57 -  313: 431   96
   21     7 Piotr          Broda                 131.30 +  557: 451  181
   22     6 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  525: 346  195
   23     5 Łukasz         Bobowski              142.57 -  321: 438   93
   24     6 Dariusz        Puton                 146.79 -  341: 404   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3625  / 24 151.04




	Dariusz Puton 146.79 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Wandzel               122.79 +  489: 369  173
    2     5 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  351: 385   79
    3    12 Tomasz         Suchanek              132.96 +  376: 375  183
    4    12 Rafał          Wesołowski            130.25 +  480: 425  180
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  406: 443   80
    6     9 Jerzy          Luter                 116.69 -  316: 387   67
    7    17 Jakub          Błażejewski           127.68 -  391: 426   78
    8    22 Walenty        Siemaszko             121.72 -  345: 434   72
    9    26 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  386: 407   50
   10    26 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  457: 333  167
   11    25 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  397: 378  161
   12    12 Dawid          Pikul                 145.57 +  403: 343  196
   13    18 Łukasz         Sornek                125.65 +  409: 258  176
   14    15 Marcin         Ceglarek              124.02 +  388: 358  174
   15    10 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  329: 381   78
   16    13 Monika         Siemaszko             112.98 +  451: 266  163
   17    10 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  350: 280  177
   18     8 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  508: 361  196
   19     1 Michał         Alabrudziński         153.73 -  318: 357  104
   20     9 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  341: 261  195
   21     4 Dariusz        Kosz                  160.55 +  429: 388  211
   22     8 Kamil          Górka                 146.57 +  414: 337  197
   23     3 Stanisław      Rydzik                149.26 -  347: 364   99
   24     6 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  404: 341  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3453  / 24 143.88




	Kamil Górka 146.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Górka                 122.42 +  366: 355  172
    2    19 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  411: 388  176
    3    10 Kamil          Kister                134.64 -  394: 405   85
    4     9 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  436: 364  169
    5    10 Wojciech       Zemło                 138.86 +  382: 357  189
    6     6 Artur          Irzyk                 131.49 -  380: 387   81
    7     9 Dawid          Pikul                 145.57 +  423: 400  196
    8     8 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  599: 309  199
    9     5 Michał         Rogalewicz            130.05 +  405: 340  180
   10     4 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  392: 431   97
   11     4 Natalia        Ogierman              126.06 +  411: 307  176
   12     2 Krzysztof      Obremski              146.18 -  440: 507   96
   13     4 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  369: 315  188
   14     2 Stanisław      Rydzik                149.26 -  307: 427   99
   15     1 Dariusz        Kosz                  160.55 -  296: 363  111
   16     8 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  479: 309  178
   17     6 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  476: 317  196
   18     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  302: 500  104
   19     6 Mirosław       Uglik                 145.74 -  430: 526   96
   20     7 Tomasz         Lempart               123.48 +  402: 382  173
   21     5 Irena          Sołdan                135.73 -  339: 421   86
   22     8 Dariusz        Puton                 146.79 -  337: 414   97
   23    12 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  354: 324  167
   24    10 Tomasz         Ciejka                139.95 +  430: 365  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3501  / 24 145.88




	Miłosz Wrzałek 146.29 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Walenty        Siemaszko             121.72 +  388: 382  172
    2    17 Natalia        Ogierman              126.06 +  390: 360  176
    3     9 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  417: 338  184
    4     5 Monika         Siemaszko             112.98 +  417: 293  163
    5     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  332: 429  104
    6     4 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  408: 441   97
    7    10 Jerzy          Luter                 116.69 +  429: 352  167
    8     9 Tomasz         Lempart               123.48 +  381: 344  173
    9     4 Dariusz        Kosz                  160.55 -  416: 490  111
   10     6 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  461: 410  173
   11     5 Irena          Sołdan                135.73 +  427: 368  186
   12     4 Agata          Kuć                   123.72 +  472: 389  174
   13     2 Stanisław      Rydzik                149.26 -  315: 417   99
   14     3 Krzysztof      Obremski              146.18 -  325: 430   96
   15     5 Radosław       Jachna                133.06 +  365: 337  183
   16     6 Mirosław       Uglik                 145.74 -  363: 480   96
   17     6 Kamil          Górka                 146.57 -  317: 476   97
   18     8 Dariusz        Puton                 146.79 -  361: 508   97
   19    13 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  474: 359  177
   20    11 Marcin         Ceglarek              124.02 +  358: 342  174
   21     8 Wojciech       Zemło                 138.86 +  340: 318  189
   22     9 Piotr          Broda                 131.30 -  408: 431   81
   23     9 Kamil          Kister                134.64 -  352: 392   85
   24    11 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  367: 306  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3453  / 24 143.88




	Krzysztof Obremski 146.18 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Rudzińska             121.12 +  435: 375  171
    2     7 Jakub          Błażejewski           127.68 +  381: 351  178
    3     7 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  541: 282  179
    4     1 Wojciech       Zemło                 138.86 +  398: 317  189
    5     1 Kamil          Kister                134.64 -  354: 368   85
    6     5 Maciej         Sancewicz             129.86 +  367: 303  180
    7     4 Mirosław       Uglik                 145.74 +  356: 339  196
    8     2 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  429: 335  188
    9     2 Artur          Irzyk                 131.49 +  368: 355  181
   10     1 Stanisław      Rydzik                149.26 +  480: 302  199
   11     1 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  339: 412   97
   12     2 Kamil          Górka                 146.57 +  507: 440  197
   13     1 Dariusz        Kosz                  160.55 -  341: 367  111
   14     3 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  430: 325  196
   15     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  389: 396  104
   16     5 Agata          Kuć                   123.72 +  376: 347  174
   17     5 Irena          Sołdan                135.73 +  424: 341  186
   18     4 Michał         Rogalewicz            130.05 +  363: 323  180
   19     3 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  371: 404   78
   20     4 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  490: 330  184
   21     3 Radosław       Jachna                133.06 +  344: 336  183
   22     2 Tomasz         Lempart               123.48 +  538: 389  173
   23     2 Piotr          Broda                 131.30 +  345: 332  181
   24     2 Łukasz         Bobowski              142.57 +  443: 386  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3983  / 24 165.96




	Mirosław Uglik 145.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Stachowska            120.85 +  372: 355  171
    2    16 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  304: 368   78
    3    26 Renata         Andracka              113.06 +  456: 331  163
    4     7 Dawid          Pikul                 145.57 +  439: 354  196
    5    12 Monika         Siemaszko             112.98 +  459: 303  163
    6     2 Michał         Alabrudziński         153.73 +  458: 296  204
    7     4 Krzysztof      Obremski              146.18 -  339: 356   96
    8     7 Agata          Kuć                   123.72 -  336: 420   74
    9     8 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  421: 372  174
   10     5 Jerzy          Luter                 116.69 -  299: 307   67
   11    10 Piotr          Broda                 131.30 +  377: 355  181
   12     7 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  382: 288  199
   13     6 Wojciech       Zemło                 138.86 +  481: 288  189
   14     5 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  343: 521   97
   15     6 Artur          Irzyk                 131.49 +  496: 359  181
   16     6 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  480: 363  196
   17     2 Stanisław      Rydzik                149.26 -  365: 396   99
   18     1 Dariusz        Kosz                  160.55 +  493: 369  211
   19     6 Kamil          Górka                 146.57 +  526: 430  197
   20     5 Irena          Sołdan                135.73 -  300: 454   86
   21     6 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  420: 287  178
   22     7 Radosław       Jachna                133.06 -  364: 368   83
   23     7 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  357: 323  184
   24     7 Kamil          Kister                134.64 -  300: 395   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3552  / 24 148.00




	Dawid Pikul 145.57 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Sztajnert             120.36 +  528: 285  170
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  461: 384  180
    3     2 Piotr          Potoczek              110.93 -  364: 370   61
    4     7 Mirosław       Uglik                 145.74 -  354: 439   96
    5    14 Rafał          Wesołowski            130.25 -  338: 355   80
    6    20 Bożena         Guział                119.11 +  458: 286  169
    7     9 Kamil          Górka                 146.57 -  400: 423   97
    8    21 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  586: 292  161
    9    12 Ewa            Radzikowska           120.35 +  443: 315  170
   10    11 Piotr          Broda                 131.30 -  355: 402   81
   11    16 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  506: 296  150
   12    12 Dariusz        Puton                 146.79 -  343: 403   97
   13    16 Dorota         Rudzińska             121.12 +  458: 329  171
   14    13 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  349: 407   78
   15    11 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  380: 545   95
   16    17 Jacek          Wandzel               122.79 +  345: 331  173
   17    17 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  433: 409  179
   18    13 Tomasz         Suchanek              132.96 +  423: 324  183
   19    10 Monika         Siemaszko             112.98 +  389: 365  163
   20     6 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  431: 313  197
   21     1 Michał         Alabrudziński         153.73 -  349: 467  104
   22     5 Dariusz        Kosz                  160.55 -  378: 430  111
   23    10 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  378: 355  180
   24     3 Stanisław      Rydzik                149.26 +  445: 329  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3345  / 24 139.38




	Mariusz Wrześniewski 144.70 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewa            Radzikowska           120.35 +  437: 288  170
    2     8 Maciej         Sancewicz             129.86 +  411: 396  180
    3     5 Michał         Rogalewicz            130.05 -  391: 443   80
    4    10 Agata          Kuć                   123.72 -  348: 354   74
    5    20 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  424: 368  179
    6    13 Tomasz         Suchanek              132.96 +  387: 296  183
    7     8 Natalia        Ogierman              126.06 +  386: 373  176
    8     5 Dariusz        Kosz                  160.55 -  297: 503  111
    9    11 Jerzy          Luter                 116.69 -  355: 446   67
   10    17 Walenty        Siemaszko             121.72 +  536: 317  172
   11     9 Tomasz         Ciejka                139.95 +  398: 345  190
   12     6 Łukasz         Bobowski              142.57 -  325: 420   93
   13     9 Piotr          Broda                 131.30 -  346: 487   81
   14    14 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  431: 393  174
   15    11 Dawid          Pikul                 145.57 +  545: 380  196
   16     7 Radosław       Jachna                133.06 -  258: 416   83
   17    12 Marcin         Ceglarek              124.02 -  404: 429   74
   18    15 Łukasz         Sornek                125.65 +  468: 380  176
   19    12 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  475: 425  178
   20     9 Dariusz        Puton                 146.79 -  261: 341   97
   21    11 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  458: 385  184
   22     6 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  346: 525   97
   23    13 Dorota         Stachowska            120.85 +  456: 326  171
   24     9 Tomasz         Lempart               123.48 +  540: 298  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3359  / 24 139.96




	Aleksander Puchalski 143.25 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Guział                119.11 -  326: 362   69
    2    26 Artur          Irzyk                 131.49 -  427: 430   81
    3    24 Dorota         Rudzińska             121.12 +  467: 329  171
    4    23 Marcin         Stachowski            107.67 +  454: 268  158
    5    15 Tomasz         Siwiński              124.93 -  350: 404   75
    6    21 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  414: 325  176
    7    16 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  344: 410   80
    8    23 Jacek          Wandzel               122.79 +  406: 318  173
    9    16 Walenty        Siemaszko             121.72 -  312: 368   72
   10    21 Łukasz         Sornek                125.65 +  414: 294  176
   11    19 Adam           Janicki               117.31 +  420: 411  167
   12    14 Paweł          Jackowski             142.84 -  350: 480   93
   13    19 Marcin         Ceglarek              124.02 -  312: 377   74
   14    22 Tomasz         Górka                 122.42 +  404: 349  172
   15    18 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  395: 421   77
   16    22 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  348: 329  169
   17    20 Piotr          Potoczek              110.93 -  327: 345   61
   18    23 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  595: 259  161
   19    18 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  422: 328  179
   20    14 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  403: 430   67
   21    19 Rafał          Wesołowski            130.25 +  443: 391  180
   22    15 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  305: 350   99
   23    19 Miłosz         Meller                100.00 +  401: 314  150
   24    14 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  422: 376  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3058  / 24 127.42




	Paweł Jackowski 142.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  259: 410   69
    2    34 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  437: 391  188
    3    27 Natalia        Ogierman              126.06 +  366: 299  176
    4    20 Miłosz         Meller                100.00 +  464: 345  150
    5     6 Dariusz        Kosz                  160.55 -  374: 459  111
    6    11 Zbigniew       Wietecki              123.15 =  382: 382  123
    7    11 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  484: 347  178
    8     6 Michał         Alabrudziński         153.73 -  341: 581  104
    9    13 Maciej         Sancewicz             129.86 +  475: 339  180
   10    10 Irena          Sołdan                135.73 -  372: 430   86
   11    14 Łukasz         Bobowski              142.57 -  383: 388   93
   12    14 Aleksander     Puchalski             143.25 +  480: 350  193
   13    15 Radosław       Jachna                133.06 -  326: 480   83
   14    18 Dorota         Stachowska            120.85 -  364: 410   71
   15    23 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  427: 327  179
   16    20 Łukasz         Sornek                125.65 +  430: 345  176
   17    16 Monika         Siemaszko             112.98 +  337: 334  163
   18    11 Marcin         Ceglarek              124.02 -  390: 438   74
   19    14 Tomasz         Ciejka                139.95 -  323: 508   90
   20    16 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  453: 402  180
   21    13 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  346: 418   67
   22    18 Tomasz         Suchanek              132.96 +  405: 400  183
   23    15 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  376: 358  178
   24    13 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  415: 240  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3279  / 24 136.62




	Łukasz Bobowski 142.57 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Teresa         Zalewska              117.71 +  435: 265  168
    2     6 Michał         Rogalewicz            130.05 -  308: 322   80
    3    17 Jakub          Błażejewski           127.68 +  342: 224  178
    4    18 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  326: 538   88
    5    21 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  509: 394  174
    6    17 Natalia        Ogierman              126.06 -  299: 454   76
    7    21 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  405: 380  177
    8    17 Radosław       Jachna                133.06 +  356: 330  183
    9    14 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  314: 455   73
   10    20 Tomasz         Suchanek              132.96 +  445: 329  183
   11    14 Paweł          Jackowski             142.84 +  388: 383  193
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  420: 325  195
   13     8 Kamil          Kister                134.64 -  398: 449   85
   14     8 Piotr          Broda                 131.30 -  370: 414   81
   15    13 Dorota         Stachowska            120.85 +  425: 404  171
   16    11 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  338: 456   84
   17    15 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  350: 364   78
   18    19 Ewa            Radzikowska           120.35 +  426: 366  170
   19    15 Artur          Irzyk                 131.49 +  432: 340  181
   20    12 Maciej         Sancewicz             129.86 +  483: 350  180
   21     2 Stanisław      Rydzik                149.26 +  417: 263  199
   22     1 Michał         Alabrudziński         153.73 -  411: 413  104
   23     5 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  438: 321  197
   24     2 Krzysztof      Obremski              146.18 -  386: 443   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3394  / 24 141.42




	Tomasz Ciejka 139.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Janicki               117.31 -  338: 433   67
    2    33 Marcin         Ceglarek              124.02 +  355: 312  174
    3    19 Dariusz        Kosz                  160.55 -  280: 429  111
    4    32 Józef          Wietecki              107.27 +  468: 277  157
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  513: 360  169
    6    15 Dorota         Stachowska            120.85 +  409: 305  171
    7     7 Michał         Alabrudziński         153.73 -  340: 350  104
    8    13 Jakub          Błażejewski           127.68 +  436: 426  178
    9     9 Natalia        Ogierman              126.06 -  341: 447   76
   10    16 Teresa         Zalewska              117.71 +  386: 332  168
   11     9 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  345: 398   95
   12    17 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  504: 318  180
   13    10 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  303: 512   78
   14    17 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  344: 491   80
   15    19 Jacek          Wandzel               122.79 -  402: 426   73
   16    24 Tomasz         Górka                 122.42 +  454: 328  172
   17    19 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  385: 326  176
   18    17 Piotr          Potoczek              110.93 +  364: 332  161
   19    14 Paweł          Jackowski             142.84 +  508: 323  193
   20    10 Kamil          Kister                134.64 -  417: 429   85
   21     9 Agata          Kuć                   123.72 +  375: 349  174
   22     3 Stanisław      Rydzik                149.26 -  303: 340   99
   23    14 Monika         Siemaszko             112.98 +  409: 281  163
   24    10 Kamil          Górka                 146.57 -  365: 430   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3201  / 24 133.38




	Wojciech Zemło 138.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  359: 348  167
    2    20 Rafał          Wesołowski            130.25 +  341: 328  180
    3     6 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  385: 344  197
    4     1 Krzysztof      Obremski              146.18 -  317: 398   96
    5    10 Kamil          Górka                 146.57 -  357: 382   97
    6    14 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  317: 358   78
    7    22 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  337: 322  157
    8    18 Tomasz         Suchanek              132.96 +  394: 369  183
    9     7 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  391: 264  188
   10     9 Natalia        Ogierman              126.06 -  326: 457   76
   11    15 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  385: 366  173
   12     9 Tomasz         Lempart               123.48 +  447: 359  173
   13     6 Mirosław       Uglik                 145.74 -  288: 481   96
   14    11 Radosław       Jachna                133.06 -  325: 344   83
   15    12 Jakub          Błażejewski           127.68 +  439: 308  178
   16    12 Michał         Rogalewicz            130.05 -  334: 444   80
   17    11 Dorota         Stachowska            120.85 +  332: 323  171
   18     9 Artur          Irzyk                 131.49 +  357: 336  181
   19     8 Maciej         Sancewicz             129.86 +  366: 328  180
   20     3 Dariusz        Kosz                  160.55 +  416: 295  211
   21     8 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  318: 340   96
   22     4 Irena          Sołdan                135.73 +  348: 346  186
   23     8 Agata          Kuć                   123.72 -  411: 415   74
   24     1 Michał         Alabrudziński         153.73 -  304: 559  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3405  / 24 141.88




	Grzegorz Kurowski 138.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Luter                 116.69 -  328: 357   67
    2    34 Paweł          Jackowski             142.84 -  391: 437   93
    3    33 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  564: 278  161
    4    18 Łukasz         Bobowski              142.57 +  538: 326  193
    5    13 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  448: 314  180
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  482: 301  180
    7     5 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  505: 355  173
    8     2 Krzysztof      Obremski              146.18 -  335: 429   96
    9     7 Wojciech       Zemło                 138.86 -  264: 391   89
   10    12 Dorota         Stachowska            120.85 +  463: 283  171
   11     8 Maciej         Sancewicz             129.86 +  409: 387  180
   12     5 Kamil          Kister                134.64 +  369: 289  185
   13     4 Kamil          Górka                 146.57 -  315: 369   97
   14     7 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  335: 416   78
   15     9 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  461: 369  184
   16     4 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  371: 419   97
   17     8 Radosław       Jachna                133.06 -  362: 427   83
   18    14 Jacek          Wandzel               122.79 +  373: 354  173
   19    11 Piotr          Broda                 131.30 -  331: 419   81
   20    13 Agata          Kuć                   123.72 -  358: 415   74
   21    17 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  394: 317  176
   22    13 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  473: 328  167
   23    11 Natalia        Ogierman              126.06 +  478: 371  176
   24     5 Irena          Sołdan                135.73 +  406: 339  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3340  / 24 139.17




	Irena Sołdan 135.73 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Wolski                113.42 +  428: 284  163
    2     4 Piotr          Broda                 131.30 +  422: 344  181
    3     1 Michał         Alabrudziński         153.73 +  412: 370  204
    4     3 Kamil          Kister                134.64 -  343: 387   85
    5    11 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  344: 382   84
    6    16 Tomasz         Siwiński              124.93 =  353: 353  125
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  308: 446   80
    8    14 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  389: 336  180
    9    15 Tomasz         Lempart               123.48 +  423: 338  173
   10    10 Paweł          Jackowski             142.84 +  430: 372  193
   11     5 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  368: 427   96
   12    11 Jerzy          Luter                 116.69 +  379: 361  167
   13     5 Artur          Irzyk                 131.49 +  452: 259  181
   14     6 Natalia        Ogierman              126.06 +  426: 411  176
   15     4 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  419: 450   97
   16     2 Stanisław      Rydzik                149.26 +  415: 411  199
   17     5 Krzysztof      Obremski              146.18 -  341: 424   96
   18     6 Agata          Kuć                   123.72 +  458: 383  174
   19     2 Dariusz        Kosz                  160.55 +  465: 394  211
   20     5 Mirosław       Uglik                 145.74 +  454: 300  196
   21     5 Kamil          Górka                 146.57 +  421: 339  197
   22     4 Wojciech       Zemło                 138.86 -  346: 348   89
   23     6 Radosław       Jachna                133.06 +  431: 390  183
   24     5 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  339: 406   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3618  / 24 150.75




	Kamil Kister 134.64 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Renata         Andracka              113.06 +  416: 328  163
    2    13 Radosław       Jachna                133.06 +  340: 337  183
    3    10 Kamil          Górka                 146.57 +  405: 394  197
    4     3 Irena          Sołdan                135.73 +  387: 343  186
    5     1 Krzysztof      Obremski              146.18 +  368: 354  196
    6     1 Michał         Rogalewicz            130.05 +  402: 338  180
    7     1 Artur          Irzyk                 131.49 -  312: 355   81
    8     1 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  317: 340   97
    9     6 Agata          Kuć                   123.72 -  394: 429   74
   10     7 Rafał          Wesołowski            130.25 +  340: 317  180
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  391: 291  184
   12     5 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  289: 369   88
   13     8 Łukasz         Bobowski              142.57 +  449: 398  193
   14     1 Dariusz        Kosz                  160.55 -  237: 444  111
   15     7 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  430: 327  178
   16     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  318: 404  104
   17     9 Piotr          Broda                 131.30 -  362: 388   81
   18    10 Maciej         Sancewicz             129.86 -  329: 390   80
   19    16 Natalia        Ogierman              126.06 +  365: 335  176
   20    10 Tomasz         Ciejka                139.95 +  429: 417  190
   21    10 Tomasz         Lempart               123.48 -  378: 391   73
   22    10 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  390: 323  178
   23     9 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  392: 352  196
   24     7 Mirosław       Uglik                 145.74 +  395: 300  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3565  / 24 148.54




	Małgorzata Sulejewska 134.27 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Siemaszko             112.98 =  302: 302  113
    2    15 Tomasz         Suchanek              132.96 +  440: 318  183
    3     9 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  338: 417   96
    4    14 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  369: 357  178
    5    11 Irena          Sołdan                135.73 +  382: 344  186
    6     8 Tomasz         Lempart               123.48 +  399: 397  173
    7     3 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  326: 405   97
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  424: 398  180
    9     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  345: 473  104
   10     8 Michał         Rogalewicz            130.05 +  363: 310  180
   11     7 Kamil          Kister                134.64 -  291: 391   85
   12     8 Artur          Irzyk                 131.49 -  332: 414   81
   13    13 Maciej         Sancewicz             129.86 +  415: 365  180
   14    12 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  315: 306  180
   15     9 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  369: 461   88
   16    11 Łukasz         Bobowski              142.57 +  456: 338  193
   17     7 Agata          Kuć                   123.72 -  323: 489   74
   18    12 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  423: 409  178
   19     9 Marcin         Ceglarek              124.02 +  404: 339  174
   20     4 Krzysztof      Obremski              146.18 -  330: 490   96
   21    11 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  385: 458   95
   22    14 Jacek          Wandzel               122.79 +  404: 363  173
   23     7 Mirosław       Uglik                 145.74 -  323: 357   96
   24    13 Paweł          Jackowski             142.84 -  240: 415   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3276  / 24 136.50




	Radosław Jachna 133.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  380: 341  161
    2    13 Kamil          Kister                134.64 -  337: 340   85
    3    16 Artur          Irzyk                 131.49 -  345: 396   81
    4    28 Tomasz         Siwiński              124.93 -  289: 371   75
    5    28 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  387: 356  167
    6    30 Dorota         Rudzińska             121.12 +  366: 350  171
    7    25 Józef          Wietecki              107.27 +  365: 301  157
    8    17 Łukasz         Bobowski              142.57 -  330: 356   93
    9    22 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  369: 297  157
   10    14 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  371: 385   99
   11    21 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  390: 320  176
   12    18 Rafał          Wesołowski            130.25 +  410: 401  180
   13    15 Paweł          Jackowski             142.84 +  480: 326  193
   14    11 Wojciech       Zemło                 138.86 +  344: 325  189
   15     5 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  337: 365   96
   16     7 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  416: 258  195
   17     8 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  427: 362  188
   18     2 Stanisław      Rydzik                149.26 +  397: 331  199
   19     5 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  400: 394  197
   20     1 Michał         Alabrudziński         153.73 -  370: 385  104
   21     3 Krzysztof      Obremski              146.18 -  336: 344   96
   22     7 Mirosław       Uglik                 145.74 +  368: 364  196
   23     6 Irena          Sołdan                135.73 -  390: 431   86
   24     4 Dariusz        Kosz                  160.55 -  315: 430  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3452  / 24 143.83




	Tomasz Suchanek 132.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  405: 327  161
    2    15 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  318: 440   84
    3    12 Dariusz        Puton                 146.79 -  375: 376   97
    4    29 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  445: 387  150
    5    24 Teresa         Zalewska              117.71 +  353: 300  168
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  296: 387   95
    7    24 Beata          Marynowicz            108.97 +  386: 345  159
    8    18 Wojciech       Zemło                 138.86 -  369: 394   89
    9    24 Sławomir       Wolski                113.42 +  401: 316  163
   10    20 Łukasz         Bobowski              142.57 -  329: 445   93
   11    23 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  357: 417   57
   12    26 Dorota         Rudzińska             121.12 -  336: 356   71
   13    27 Tomasz         Górka                 122.42 -  354: 490   72
   14    30 Marta          Sztajnert             120.36 +  396: 336  170
   15    27 Agnieszka      Antos                 100.00 +  542: 384  150
   16    25 Józef          Wietecki              107.27 +  355: 229  157
   17    23 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  376: 360  199
   18    13 Dawid          Pikul                 145.57 -  324: 423   96
   19    23 Walenty        Siemaszko             121.72 +  386: 381  172
   20    15 Artur          Irzyk                 131.49 +  399: 307  181
   21    12 Michał         Rogalewicz            130.05 -  399: 449   80
   22    18 Paweł          Jackowski             142.84 -  400: 405   93
   23    24 Bożena         Guział                119.11 -  396: 399   69
   24    23 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  391: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2976  / 24 124.00




	Artur Irzyk 131.49 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Potoczek              110.93 -  364: 384   61
    2    26 Aleksander     Puchalski             143.25 +  430: 427  193
    3    16 Radosław       Jachna                133.06 +  396: 345  183
    4    11 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  451: 345  174
    5     9 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  446: 356  178
    6     6 Kamil          Górka                 146.57 +  387: 380  197
    7     1 Kamil          Kister                134.64 +  355: 312  185
    8     3 Michał         Rogalewicz            130.05 +  441: 363  180
    9     2 Krzysztof      Obremski              146.18 -  355: 368   96
   10     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  327: 554  104
   11     6 Agata          Kuć                   123.72 -  326: 405   74
   12     8 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  414: 332  184
   13     5 Irena          Sołdan                135.73 -  259: 452   86
   14     9 Tomasz         Lempart               123.48 +  493: 354  173
   15     6 Mirosław       Uglik                 145.74 -  359: 496   96
   16     9 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  411: 418   78
   17    13 Jakub          Błażejewski           127.68 +  394: 337  178
   18     9 Wojciech       Zemło                 138.86 -  336: 357   89
   19    15 Łukasz         Bobowski              142.57 -  340: 432   93
   20    15 Tomasz         Suchanek              132.96 -  307: 399   83
   21    20 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  414: 340  179
   22    17 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  377: 385   80
   23    20 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  439: 315  161
   24    16 Bożena         Guział                119.11 +  444: 363  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3274  / 24 136.42




	Piotr Broda 131.30 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Leszek         Kilian                109.43 +  495: 312  159
    2     4 Irena          Sołdan                135.73 -  344: 422   86
    3    13 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  397: 467   99
    4    21 Jacek          Wandzel               122.79 +  389: 313  173
    5    16 Beata          Marynowicz            108.97 +  400: 268  159
    6    12 Rafał          Wesołowski            130.25 -  371: 503   80
    7    18 Teresa         Zalewska              117.71 +  393: 339  168
    8    12 Ewa            Radzikowska           120.35 -  370: 373   70
    9    17 Józef          Wietecki              107.27 +  395: 295  157
   10    11 Dawid          Pikul                 145.57 +  402: 355  196
   11    10 Mirosław       Uglik                 145.74 -  355: 377   96
   12    16 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  473: 293  157
   13     9 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  487: 346  195
   14     8 Łukasz         Bobowski              142.57 +  414: 370  193
   15     2 Stanisław      Rydzik                149.26 -  352: 475   99
   16     1 Dariusz        Kosz                  160.55 -  396: 402  111
   17     9 Kamil          Kister                134.64 +  388: 362  185
   18     7 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  388: 400   78
   19    11 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  419: 331  188
   20     8 Michał         Rogalewicz            130.05 +  402: 340  180
   21     7 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  451: 557   97
   22     9 Miłosz         Wrzałek               146.29 +  431: 408  196
   23     2 Krzysztof      Obremski              146.18 -  332: 345   96
   24     8 Agata          Kuć                   123.72 =  365: 365  124
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3342  / 24 139.25




	Leszek Kacprzyk 130.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Marynowicz            108.97 -  364: 420   59
    2    27 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  356: 433   99
    3    32 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  437: 295  161
    4    24 Leszek         Kilian                109.43 +  351: 316  159
    5    13 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  314: 448   88
    6    28 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  467: 285  161
    7    16 Aleksander     Puchalski             143.25 +  410: 344  193
    8    14 Irena          Sołdan                135.73 -  336: 389   86
    9    20 Teresa         Zalewska              117.71 -  355: 394   68
   10    22 Jacek          Wandzel               122.79 +  496: 340  173
   11    20 Sławomir       Wolski                113.42 +  417: 334  163
   12    17 Tomasz         Ciejka                139.95 -  318: 504   90
   13    20 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  384: 299  176
   14    12 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  306: 315   84
   15    21 Adam           Janicki               117.31 +  429: 307  167
   16    16 Marcin         Ceglarek              124.02 -  334: 380   74
   17    21 Ewa            Radzikowska           120.35 -  336: 343   70
   18    24 Bożena         Guział                119.11 +  404: 382  169
   19    21 Piotr          Potoczek              110.93 +  379: 260  161
   20    16 Paweł          Jackowski             142.84 -  402: 453   93
   21    22 Walenty        Siemaszko             121.72 +  424: 264  172
   22    17 Artur          Irzyk                 131.49 +  385: 377  181
   23    10 Dawid          Pikul                 145.57 -  355: 378   96
   24    18 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  309: 366   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3017  / 24 125.71




	Rafał Wesołowski 130.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Wagner                108.22 +  362: 265  158
    2    20 Wojciech       Zemło                 138.86 -  328: 341   89
    3    28 Sławomir       Wolski                113.42 +  367: 366  163
    4    12 Dariusz        Puton                 146.79 -  425: 480   97
    5    14 Dawid          Pikul                 145.57 +  355: 338  196
    6    12 Piotr          Broda                 131.30 +  503: 371  181
    7    12 Tomasz         Siwiński              124.93 +  427: 337  175
    8     4 Stanisław      Rydzik                149.26 -  283: 529   99
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  512: 259  180
   10     7 Kamil          Kister                134.64 -  317: 340   85
   11    12 Tomasz         Lempart               123.48 -  321: 542   73
   12    18 Radosław       Jachna                133.06 -  401: 410   83
   13    22 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  350: 341  169
   14    16 Jakub          Błażejewski           127.68 -  378: 402   78
   15    20 Łukasz         Sornek                125.65 -  459: 466   76
   16    23 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  370: 424   79
   17    25 Leszek         Kilian                109.43 +  356: 322  159
   18    22 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  285: 363   67
   19    17 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  328: 307  174
   20    24 Tomasz         Górka                 122.42 +  457: 405  172
   21    19 Aleksander     Puchalski             143.25 -  391: 443   93
   22    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  389: 306  150
   23    21 Teresa         Zalewska              117.71 +  371: 311  168
   24    19 Ewa            Radzikowska           120.35 +  514: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3134  / 24 130.58




	Michał Rogalewicz 130.05 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcin         Stachowski            107.67 +  470: 369  158
    2     6 Łukasz         Bobowski              142.57 +  322: 308  193
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  443: 391  195
    4     4 Piotr          Potoczek              110.93 +  408: 336  161
    5     2 Tomasz         Lempart               123.48 +  379: 310  173
    6     1 Kamil          Kister                134.64 -  338: 402   85
    7     2 Dariusz        Kosz                  160.55 +  412: 360  211
    8     3 Artur          Irzyk                 131.49 -  363: 441   81
    9     5 Kamil          Górka                 146.57 -  340: 405   97
   10     8 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  310: 363   84
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  381: 317  180
   12    10 Natalia        Ogierman              126.06 -  315: 368   76
   13    14 Jerzy          Luter                 116.69 +  435: 373  167
   14    10 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  442: 344  199
   15     8 Agata          Kuć                   123.72 -  355: 409   74
   16    12 Wojciech       Zemło                 138.86 +  444: 334  189
   17     4 Kazimierz      Merklejn              146.79 +  520: 308  197
   18     4 Krzysztof      Obremski              146.18 -  323: 363   96
   19     4 Stanisław      Rydzik                149.26 -  281: 475   99
   20     8 Piotr          Broda                 131.30 -  340: 402   81
   21    12 Tomasz         Suchanek              132.96 +  449: 399  183
   22    11 Maciej         Sancewicz             129.86 -  310: 392   80
   23    16 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  277: 345   78
   24    15 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  477: 348  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3316  / 24 138.17




	Maciej Sancewicz 129.86 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Józef          Wietecki              107.27 +  352: 335  157
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  396: 411   95
    3    11 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  380: 364  173
    4    13 Adam           Janicki               117.31 +  397: 340  167
    5     7 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  407: 387  199
    6     5 Krzysztof      Obremski              146.18 -  303: 367   96
    7    14 Agata          Kuć                   123.72 -  345: 403   74
    8    16 Dorota         Stachowska            120.85 +  403: 311  171
    9    13 Paweł          Jackowski             142.84 -  339: 475   93
   10    15 Jakub          Błażejewski           127.68 +  410: 395  178
   11     8 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  387: 409   88
   12    20 Walenty        Siemaszko             121.72 +  430: 307  172
   13    13 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  365: 415   84
   14    19 Jerzy          Luter                 116.69 -  332: 364   67
   15    22 Piotr          Potoczek              110.93 +  464: 278  161
   16    18 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  430: 361  180
   17    14 Natalia        Ogierman              126.06 +  405: 372  176
   18    10 Kamil          Kister                134.64 +  390: 329  185
   19     8 Wojciech       Zemło                 138.86 -  328: 366   89
   20    12 Łukasz         Bobowski              142.57 -  350: 483   93
   21    14 Ewa            Radzikowska           120.35 +  448: 346  170
   22    11 Michał         Rogalewicz            130.05 +  392: 310  180
   23     4 Dariusz        Kosz                  160.55 -  358: 432  111
   24    12 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  387: 380  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3337  / 24 139.04




	Krzysztof Sporczyk 129.60 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  382: 326  157
    2     1 Dawid          Pikul                 145.57 -  384: 461   96
    3    21 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  428: 319  176
    4    16 Jerzy          Luter                 116.69 +  347: 346  167
    5     5 Dariusz        Puton                 146.79 +  443: 406  197
    6     7 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  301: 482   88
    7    13 Irena          Sołdan                135.73 +  446: 308  186
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  398: 424   84
    9    10 Rafał          Wesołowski            130.25 -  259: 512   80
   10    19 Tomasz         Siwiński              124.93 +  400: 329  175
   11    13 Michał         Rogalewicz            130.05 -  317: 381   80
   12    15 Jakub          Błażejewski           127.68 -  289: 395   78
   13    21 Adam           Janicki               117.31 +  431: 296  167
   14    17 Tomasz         Ciejka                139.95 +  491: 344  190
   15    14 Tomasz         Lempart               123.48 -  300: 399   73
   16    18 Maciej         Sancewicz             129.86 -  361: 430   80
   17    22 Jacek          Wandzel               122.79 -  333: 392   73
   18    27 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  390: 247  169
   19    24 Ewa            Radzikowska           120.35 -  356: 506   70
   20    28 Sławomir       Wolski                113.42 -  352: 372   63
   21    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  305: 342   50
   22    37 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  378: 265  150
   23    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  420: 242  150
   24    27 Marta          Sztajnert             120.36 +  415: 263  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2969  / 24 123.71




	Arkadiusz Łydka 128.69 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  414: 242  150
    2     5 Dariusz        Puton                 146.79 +  385: 351  197
    3     7 Krzysztof      Obremski              146.18 -  282: 541   96
    4    19 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  342: 358   78
    5    20 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  368: 424   95
    6    29 Tomasz         Górka                 122.42 +  435: 374  172
    7    19 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  324: 435   74
    8    29 Marcin         Stachowski            107.67 +  414: 295  158
    9    19 Jakub          Błażejewski           127.68 -  299: 448   78
   10    28 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  368: 393   50
   11    31 Miłosz         Meller                100.00 -  343: 364   50
   12    32 Robert         Wagner                108.22 +  373: 370  158
   13    28 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  433: 256  161
   14    24 Józef          Wietecki              107.27 +  380: 353  157
   15    23 Paweł          Jackowski             142.84 -  327: 427   93
   16    23 Rafał          Wesołowski            130.25 +  424: 370  180
   17    17 Dawid          Pikul                 145.57 -  409: 433   96
   18    26 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  454: 376  157
   19    18 Aleksander     Puchalski             143.25 -  328: 422   93
   20    26 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  517: 407  161
   21    20 Artur          Irzyk                 131.49 -  340: 414   81
   22    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  389: 310  150
   23    22 Sławomir       Wolski                113.42 +  509: 283  163
   24    15 Michał         Rogalewicz            130.05 -  348: 477   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2928  / 24 122.00




	Krzysztof Kałuża 128.19 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Jabłoński             100.00 +  400:   1  150
    2    16 Mirosław       Uglik                 145.74 +  368: 304  196
    3     3 Stanisław      Rydzik                149.26 -  308: 451   99
    4    19 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  358: 342  179
    5     9 Artur          Irzyk                 131.49 -  356: 446   81
    6    18 Agata          Kuć                   123.72 -  377: 379   74
    7    23 Ewa            Radzikowska           120.35 -  386: 412   70
    8    27 Agnieszka      Antos                 100.00 +  382: 318  150
    9    21 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  342: 425   78
   10    23 Adam           Janicki               117.31 -  369: 456   67
   11    29 Tomasz         Górka                 122.42 +  400: 385  172
   12    24 Jacek          Wandzel               122.79 +  373: 262  173
   13    24 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  379: 340  150
   14    13 Dawid          Pikul                 145.57 +  407: 349  196
   15    10 Dariusz        Puton                 146.79 +  381: 329  197
   16     8 Kamil          Górka                 146.57 -  309: 479   97
   17    15 Łukasz         Bobowski              142.57 +  364: 350  193
   18    12 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  409: 423   84
   19    12 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  425: 475   95
   20    18 Łukasz         Sornek                125.65 +  444: 392  176
   21    16 Monika         Siemaszko             112.98 +  545: 290  163
   22    10 Kamil          Kister                134.64 -  323: 390   85
   23    15 Paweł          Jackowski             142.84 -  358: 376   93
   24    14 Aleksander     Puchalski             143.25 -  376: 422   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3111  / 24 129.62




	Małgorzata Szczygieł 127.91 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  513: 240  150
    2     3 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  323: 421   97
    3    14 Łukasz         Sornek                125.65 +  369: 303  176
    4    14 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  357: 369   84
    5    22 Sławomir       Wolski                113.42 +  423: 273  163
    6    14 Wojciech       Zemło                 138.86 +  358: 317  189
    7    11 Paweł          Jackowski             142.84 -  347: 484   93
    8    11 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  314: 460   74
    9    21 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  425: 342  178
   10    18 Ewa            Radzikowska           120.35 +  395: 227  170
   11    11 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  350: 355   99
   12    19 Teresa         Zalewska              117.71 +  339: 304  168
   13    10 Tomasz         Ciejka                139.95 +  512: 303  190
   14     7 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  416: 335  188
   15     7 Kamil          Kister                134.64 -  327: 430   85
   16     9 Artur          Irzyk                 131.49 +  418: 411  181
   17     3 Michał         Alabrudziński         153.73 -  372: 384  104
   18     7 Piotr          Broda                 131.30 +  400: 388  181
   19     3 Krzysztof      Obremski              146.18 +  404: 371  196
   20     2 Stanisław      Rydzik                149.26 -  348: 467   99
   21     6 Mirosław       Uglik                 145.74 -  287: 420   96
   22    12 Agata          Kuć                   123.72 -  382: 385   74
   23    16 Michał         Rogalewicz            130.05 +  345: 277  180
   24    12 Maciej         Sancewicz             129.86 -  380: 387   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3295  / 24 137.29




	Jakub Błażejewski 127.68 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  439: 265  150
    2     7 Krzysztof      Obremski              146.18 -  351: 381   96
    3    17 Łukasz         Bobowski              142.57 -  224: 342   93
    4    34 Teresa         Zalewska              117.71 -  369: 372   68
    5    31 Marcin         Stachowski            107.67 +  443: 337  158
    6    27 Marcin         Kurowski              100.00 +  410: 295  150
    7    17 Dariusz        Puton                 146.79 +  426: 391  197
    8    13 Tomasz         Ciejka                139.95 -  426: 436   90
    9    19 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  448: 299  179
   10    15 Maciej         Sancewicz             129.86 -  395: 410   80
   11    18 Dorota         Stachowska            120.85 +  387: 359  171
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  395: 289  180
   13    11 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  325: 337   99
   14    16 Rafał          Wesołowski            130.25 +  402: 378  180
   15    12 Wojciech       Zemło                 138.86 -  308: 439   89
   16    15 Walenty        Siemaszko             121.72 +  405: 372  172
   17    13 Artur          Irzyk                 131.49 -  337: 394   81
   18    18 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  358: 360   77
   19    20 Jacek          Wandzel               122.79 -  307: 385   73
   20    23 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  329: 373   69
   21    25 Marta          Sztajnert             120.36 +  478: 307  170
   22    23 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  384: 301  150
   23    23 Marcin         Ceglarek              124.02 -  283: 337   74
   24    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  468: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2996  / 24 124.83




	Grzegorz Pukniel 127.03 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcin         Kurowski              100.00 -  344: 354   50
    2    31 Dariusz        Kosz                  160.55 -  396: 449  111
    3    31 Walenty        Siemaszko             121.72 +  382: 325  172
    4    26 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  400: 294  150
    5    26 Natalia        Ogierman              126.06 -  369: 379   76
    6    24 Marcin         Ceglarek              124.02 +  373: 312  174
    7    21 Łukasz         Bobowski              142.57 -  380: 405   93
    8    25 Sławomir       Wolski                113.42 -  291: 543   63
    9    29 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  299: 360   67
   10    31 Marta          Sztajnert             120.36 +  427: 323  170
   11    28 Dorota         Rudzińska             121.12 -  315: 414   71
   12    31 Leszek         Kilian                109.43 +  343: 314  159
   13    29 Marcin         Stachowski            107.67 +  395: 266  158
   14    28 Miłosz         Meller                100.00 +  480: 265  150
   15    18 Aleksander     Puchalski             143.25 +  421: 395  193
   16    19 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  408: 356  199
   17    10 Dariusz        Puton                 146.79 -  280: 350   97
   18    18 Jakub          Błażejewski           127.68 +  360: 358  178
   19    13 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  359: 474   96
   20    20 Ewa            Radzikowska           120.35 -  305: 357   70
   21    18 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  434: 315  174
   22    16 Dorota         Stachowska            120.85 -  355: 393   71
   23    25 Adam           Janicki               117.31 +  405: 337  167
   24    22 Łukasz         Sornek                125.65 +  429: 279  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3085  / 24 128.54




	Natalia Ogierman 126.06 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  340: 312  150
    2    17 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  360: 390   96
    3    27 Paweł          Jackowski             142.84 -  299: 366   93
    4    35 Marcin         Kurowski              100.00 +  341: 264  150
    5    26 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  379: 369  177
    6    17 Łukasz         Bobowski              142.57 +  454: 299  193
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  373: 386   95
    8    19 Tomasz         Siwiński              124.93 +  385: 304  175
    9     9 Tomasz         Ciejka                139.95 +  447: 341  190
   10     9 Wojciech       Zemło                 138.86 +  457: 326  189
   11     4 Kamil          Górka                 146.57 -  307: 411   97
   12    10 Michał         Rogalewicz            130.05 +  368: 315  180
   13     7 Agata          Kuć                   123.72 -  392: 408   74
   14     6 Irena          Sołdan                135.73 -  411: 426   86
   15    15 Jerzy          Luter                 116.69 +  327: 305  167
   16    10 Tomasz         Lempart               123.48 -  305: 423   73
   17    14 Maciej         Sancewicz             129.86 -  372: 405   80
   18    16 Dorota         Stachowska            120.85 +  418: 256  171
   19    16 Kamil          Kister                134.64 -  335: 365   85
   20    19 Monika         Siemaszko             112.98 -  270: 394   63
   21    24 Łukasz         Sornek                125.65 +  359: 351  176
   22    20 Ewa            Radzikowska           120.35 +  395: 343  170
   23    11 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  371: 478   88
   24    20 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  362: 391   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3085  / 24 128.54




	Łukasz Sornek 125.65 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Miłosz         Meller                100.00 +  425: 318  150
    2    10 Stanisław      Rydzik                149.26 -  291: 471   99
    3    14 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  303: 369   78
    4    33 Agnieszka      Antos                 100.00 -  319: 378   50
    5    29 Jacek          Wandzel               122.79 -  337: 428   73
    6    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  432: 359  150
    7    33 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  360: 387   76
    8    35 Marta          Sztajnert             120.36 +  456: 318  170
    9    30 Dorota         Rudzińska             121.12 +  419: 309  171
   10    21 Aleksander     Puchalski             143.25 -  294: 414   93
   11    30 Renata         Andracka              113.06 +  333: 302  163
   12    27 Beata          Marynowicz            108.97 +  387: 357  159
   13    18 Dariusz        Puton                 146.79 -  258: 409   97
   14    26 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  362: 357  167
   15    20 Rafał          Wesołowski            130.25 +  466: 459  180
   16    20 Paweł          Jackowski             142.84 -  345: 430   93
   17    18 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  372: 368  174
   18    15 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  380: 468   95
   19    19 Dorota         Stachowska            120.85 +  390: 356  171
   20    18 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  392: 444   78
   21    24 Natalia        Ogierman              126.06 -  351: 359   76
   22    29 Leszek         Kilian                109.43 +  370: 267  159
   23    26 Walenty        Siemaszko             121.72 +  365: 262  172
   24    22 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  279: 429   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2971  / 24 123.79




	Agnieszka Goniowska 125.65 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  366: 305  150
    2    19 Kamil          Górka                 146.57 -  388: 411   97
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  319: 428   80
    4    27 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  288: 401   57
    5    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 267  150
    6    21 Aleksander     Puchalski             143.25 -  325: 414   93
    7    33 Łukasz         Sornek                125.65 +  387: 360  176
    8    30 Marcin         Kurowski              100.00 +  477: 231  150
    9    18 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  386: 405   99
   10    25 Marcin         Ceglarek              124.02 +  426: 368  174
   11    21 Radosław       Jachna                133.06 -  320: 390   83
   12    23 Miłosz         Meller                100.00 +  425: 307  150
   13    20 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  299: 384   80
   14    25 Jacek          Wandzel               122.79 -  300: 635   73
   15    29 Bożena         Guział                119.11 +  416: 323  169
   16    26 Adam           Janicki               117.31 +  399: 366  167
   17    19 Tomasz         Ciejka                139.95 -  326: 385   90
   18    28 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  367: 409   73
   19    28 Robert         Wagner                108.22 +  403: 385  158
   20    29 Piotr          Potoczek              110.93 +  439: 297  161
   21    17 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  317: 394   88
   22    28 Marta          Sztajnert             120.36 -  361: 442   70
   23    27 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  376: 293  150
   24    28 Leszek         Kilian                109.43 +  395: 299  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2897  / 24 120.71




	Tomasz Siwiński 124.93 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  439: 259  150
    2     2 Michał         Alabrudziński         153.73 -  331: 480  104
    3    20 Miłosz         Meller                100.00 -  341: 344   50
    4    28 Radosław       Jachna                133.06 +  371: 289  183
    5    15 Aleksander     Puchalski             143.25 +  404: 350  193
    6    16 Irena          Sołdan                135.73 =  353: 353  136
    7    12 Rafał          Wesołowski            130.25 -  337: 427   80
    8    19 Natalia        Ogierman              126.06 -  304: 385   76
    9    25 Piotr          Potoczek              110.93 +  354: 314  161
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  329: 400   80
   11    24 Teresa         Zalewska              117.71 -  296: 349   68
   12    30 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  279: 397   69
   13    30 Jacek          Wandzel               122.79 -  343: 400   73
   14    39 PAUZA
   15    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  377: 274  150
   16    34 Leszek         Kilian                109.43 -  286: 347   59
   17    35 Marta          Sztajnert             120.36 -  398: 420   70
   18    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  512: 261  150
   19    34 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  321: 372   50
   20    33 Robert         Wagner                108.22 +  402: 381  158
   21    38 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  379: 283  161
   22    38 Marcin         Kurowski              100.00 +  337: 322  150
   23    33 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  323: 357   50
   24    38 Beata          Marynowicz            108.97 +  356: 284  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2580  / 23 112.17




	Krzysztof Gibas 124.46 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  160.55 +  424: 323  211
    2    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  426: 224  150
    3     4 Monika         Siemaszko             112.98 -  372: 406   63
    4    11 Artur          Irzyk                 131.49 -  345: 451   81
    5    21 Łukasz         Bobowski              142.57 -  394: 509   93
    6    23 Agnieszka      Antos                 100.00 +  426: 298  150
    7    19 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  435: 324  179
    8    11 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  460: 314  178
    9     8 Mirosław       Uglik                 145.74 -  372: 421   96
   10    13 Tomasz         Lempart               123.48 -  278: 433   73
   11    17 Piotr          Potoczek              110.93 +  531: 216  161
   12    13 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  377: 385   73
   13    17 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  409: 289  157
   14    14 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  393: 431   95
   15    17 Marcin         Ceglarek              124.02 -  370: 434   74
   16    21 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  399: 241  150
   17    18 Łukasz         Sornek                125.65 -  368: 372   76
   18    21 Adam           Janicki               117.31 +  418: 367  167
   19    17 Rafał          Wesołowski            130.25 -  307: 328   80
   20    21 Jerzy          Luter                 116.69 +  481: 331  167
   21    18 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  315: 434   77
   22    21 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  406: 351  161
   23    18 Ewa            Radzikowska           120.35 -  381: 382   70
   24    18 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  366: 309  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2962  / 24 123.42




	Marcin Ceglarek 124.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         153.73 -  296: 527  104
    2    33 Tomasz         Ciejka                139.95 -  312: 355   90
    3    34 Tomasz         Górka                 122.42 -  319: 392   72
    4    37 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  455: 372  150
    5    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  411: 265  150
    6    24 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  312: 373   77
    7    34 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  386: 463   61
    8    31 Bożena         Guział                119.11 +  414: 264  169
    9    31 Renata         Andracka              113.06 +  454: 251  163
   10    25 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  368: 426   76
   11    26 Marcin         Stachowski            107.67 +  364: 346  158
   12    22 Ewa            Radzikowska           120.35 +  333: 329  170
   13    19 Aleksander     Puchalski             143.25 +  377: 312  193
   14    15 Dariusz        Puton                 146.79 -  358: 388   97
   15    17 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  434: 370  174
   16    16 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  380: 334  180
   17    12 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  429: 404  195
   18    11 Paweł          Jackowski             142.84 +  438: 390  193
   19     9 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  339: 404   84
   20    11 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  342: 358   96
   21    15 Jacek          Wandzel               122.79 -  285: 384   73
   22    19 Monika         Siemaszko             112.98 -  373: 389   63
   23    23 Jakub          Błażejewski           127.68 +  337: 283  178
   24    17 Dorota         Stachowska            120.85 -  400: 431   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3037  / 24 126.54




	Agata Kuć 123.72 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                149.26 -  321: 423   99
    2    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  436: 276  150
    3    22 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  443: 376  167
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  354: 348  195
    5     4 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  341: 407   97
    6    18 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  379: 377  178
    7    14 Maciej         Sancewicz             129.86 +  403: 345  180
    8     7 Mirosław       Uglik                 145.74 +  420: 336  196
    9     6 Kamil          Kister                134.64 +  429: 394  185
   10     2 Dariusz        Kosz                  160.55 -  310: 496  111
   11     6 Artur          Irzyk                 131.49 +  405: 326  181
   12     4 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  389: 472   96
   13     7 Natalia        Ogierman              126.06 +  408: 392  176
   14     4 Michał         Alabrudziński         153.73 -  292: 411  104
   15     8 Michał         Rogalewicz            130.05 +  409: 355  180
   16     5 Krzysztof      Obremski              146.18 -  347: 376   96
   17     7 Małgorzata     Sulejewska            134.27 +  489: 323  184
   18     6 Irena          Sołdan                135.73 -  383: 458   86
   19     7 Tomasz         Lempart               123.48 -  326: 379   73
   20    13 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  415: 358  188
   21     9 Tomasz         Ciejka                139.95 -  349: 375   90
   22    12 Małgorzata     Szczygieł             127.91 +  385: 382  178
   23     8 Wojciech       Zemło                 138.86 +  415: 411  189
   24     8 Piotr          Broda                 131.30 =  365: 365  131
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3510  / 24 146.25




	Tomasz Lempart 123.48 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  338: 290  199
    2    12 Beata          Marynowicz            108.97 +  380: 252  159
    3     8 Jerzy          Luter                 116.69 +  435: 415  167
    4     2 Stanisław      Rydzik                149.26 +  366: 331  199
    5     2 Michał         Rogalewicz            130.05 -  310: 379   80
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  397: 399   84
    7    15 Piotr          Potoczek              110.93 +  387: 316  161
    8     9 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  344: 381   96
    9    15 Irena          Sołdan                135.73 -  338: 423   86
   10    13 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  433: 278  174
   11    12 Rafał          Wesołowski            130.25 +  542: 321  180
   12     9 Wojciech       Zemło                 138.86 -  359: 447   89
   13    12 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  382: 372  173
   14     9 Artur          Irzyk                 131.49 -  354: 493   81
   15    14 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  399: 300  180
   16    10 Natalia        Ogierman              126.06 +  423: 305  176
   17     1 Dariusz        Kosz                  160.55 +  403: 361  211
   18     5 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  337: 383   97
   19     7 Agata          Kuć                   123.72 +  379: 326  174
   20     7 Kamil          Górka                 146.57 -  382: 402   97
   21    10 Kamil          Kister                134.64 +  391: 378  185
   22     2 Krzysztof      Obremski              146.18 -  389: 538   96
   23     1 Michał         Alabrudziński         153.73 -  383: 503  104
   24     9 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  298: 540   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3343  / 24 139.29




	Zbigniew Wietecki 123.15 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  381: 421   97
    2    22 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  491: 279  150
    3    11 Maciej         Sancewicz             129.86 -  364: 380   80
    4    22 Tomasz         Górka                 122.42 +  389: 274  172
    5    17 Ewa            Radzikowska           120.35 +  415: 386  170
    6    11 Paweł          Jackowski             142.84 =  382: 382  143
    7     5 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  355: 505   88
    8    20 Monika         Siemaszko             112.98 +  328: 320  163
    9    14 Łukasz         Bobowski              142.57 +  455: 314  193
   10     6 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  410: 461   96
   11    15 Wojciech       Zemło                 138.86 -  366: 385   89
   12    13 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  385: 377  174
   13    12 Tomasz         Lempart               123.48 -  372: 382   73
   14    20 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  294: 381   69
   15    24 Walenty        Siemaszko             121.72 -  360: 376   72
   16    28 Piotr          Potoczek              110.93 -  340: 345   61
   17    33 Robert         Wagner                108.22 +  458: 335  158
   18    28 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  409: 367  176
   19    25 Jerzy          Luter                 116.69 +  326: 288  167
   20    17 Jacek          Wandzel               122.79 -  334: 404   73
   21    21 Dorota         Stachowska            120.85 -  435: 476   71
   22    33 Beata          Marynowicz            108.97 -  383: 399   59
   23    34 Marta          Sztajnert             120.36 +  366: 342  170
   24    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  512: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2914  / 24 121.42




	Jacek Wandzel 122.79 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 146.79 -  369: 489   97
    2    24 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  326: 330   50
    3    35 Marta          Sztajnert             120.36 +  426: 306  170
    4    21 Piotr          Broda                 131.30 -  313: 389   81
    5    29 Łukasz         Sornek                125.65 +  428: 337  176
    6    25 Józef          Wietecki              107.27 -  305: 401   57
    7    29 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  414: 343  150
    8    23 Aleksander     Puchalski             143.25 -  318: 406   93
    9    32 Miłosz         Meller                100.00 +  361: 307  150
   10    22 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  340: 496   80
   11    32 Agnieszka      Antos                 100.00 +  400: 283  150
   12    24 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  262: 373   78
   13    30 Tomasz         Siwiński              124.93 +  400: 343  175
   14    25 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  635: 300  176
   15    19 Tomasz         Ciejka                139.95 +  426: 402  190
   16    17 Dawid          Pikul                 145.57 -  331: 345   96
   17    22 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  392: 333  180
   18    14 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  354: 373   88
   19    20 Jakub          Błażejewski           127.68 +  385: 307  178
   20    17 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  404: 334  173
   21    15 Marcin         Ceglarek              124.02 +  384: 285  174
   22    14 Małgorzata     Sulejewska            134.27 -  363: 404   84
   23    17 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  310: 399   99
   24    21 Monika         Siemaszko             112.98 -  332: 336   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3008  / 24 125.33




	Tomasz Górka 122.42 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 146.57 -  355: 366   97
    2    28 Miłosz         Meller                100.00 -  362: 377   50
    3    34 Marcin         Ceglarek              124.02 +  392: 319  174
    4    22 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  274: 389   73
    5    32 Robert         Wagner                108.22 +  399: 335  158
    6    29 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  374: 435   79
    7    28 Walenty        Siemaszko             121.72 -  331: 431   72
    8    32 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  329: 346   50
    9    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  327: 299  150
   10    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  363: 326  150
   11    29 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  385: 400   78
   12    33 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  412: 353  150
   13    27 Tomasz         Suchanek              132.96 +  490: 354  183
   14    22 Aleksander     Puchalski             143.25 -  349: 404   93
   15    25 Dorota         Rudzińska             121.12 +  395: 362  171
   16    24 Tomasz         Ciejka                139.95 -  328: 454   90
   17    29 Renata         Andracka              113.06 -  307: 377   63
   18    30 Marcin         Kurowski              100.00 +  424: 231  150
   19    27 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  386: 306  161
   20    24 Rafał          Wesołowski            130.25 -  405: 457   80
   21    28 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  372: 271  150
   22    26 Agnieszka      Antos                 100.00 -  283: 309   50
   23    29 Leszek         Kilian                109.43 +  470: 226  159
   24    26 Józef          Wietecki              107.27 +  440: 355  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2788  / 24 116.17




	Walenty Siemaszko 121.72 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  382: 388   96
    2    21 Agnieszka      Antos                 100.00 -  303: 377   50
    3    31 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  325: 382   77
    4    25 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  420: 315  167
    5    30 Józef          Wietecki              107.27 -  324: 368   57
    6    34 Leszek         Kilian                109.43 +  425: 222  159
    7    28 Tomasz         Górka                 122.42 +  431: 331  172
    8    22 Dariusz        Puton                 146.79 +  434: 345  197
    9    16 Aleksander     Puchalski             143.25 +  368: 312  193
   10    17 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  317: 536   95
   11    22 Ewa            Radzikowska           120.35 +  331: 280  170
   12    20 Maciej         Sancewicz             129.86 -  307: 430   80
   13    25 Monika         Siemaszko             112.98 -  350: 395   63
   14    27 Dorota         Rudzińska             121.12 +  375: 346  171
   15    24 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  376: 360  173
   16    15 Jakub          Błażejewski           127.68 -  372: 405   78
   17    24 Jerzy          Luter                 116.69 -  329: 369   67
   18    29 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  419: 290  150
   19    23 Tomasz         Suchanek              132.96 -  381: 386   83
   20    27 Adam           Janicki               117.31 +  434: 388  167
   21    22 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  264: 424   80
   22    30 Robert         Wagner                108.22 +  284: 243  158
   23    26 Łukasz         Sornek                125.65 -  262: 365   76
   24    31 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  378: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2929  / 24 122.04




	Dorota Rudzińska 121.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              146.18 -  375: 435   96
    2    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  347: 264  150
    3    24 Aleksander     Puchalski             143.25 -  329: 467   93
    4    30 Sławomir       Wolski                113.42 -  316: 360   63
    5    35 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  397: 286  150
    6    30 Radosław       Jachna                133.06 -  350: 366   83
    7    31 Marcin         Stachowski            107.67 -  330: 384   58
    8    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  377: 263  150
    9    30 Łukasz         Sornek                125.65 -  309: 419   76
   10    33 Robert         Wagner                108.22 +  412: 332  158
   11    28 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  414: 315  177
   12    26 Tomasz         Suchanek              132.96 +  356: 336  183
   13    16 Dawid          Pikul                 145.57 -  329: 458   96
   14    27 Walenty        Siemaszko             121.72 -  346: 375   72
   15    25 Tomasz         Górka                 122.42 -  362: 395   72
   16    32 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  347: 294  150
   17    31 Bożena         Guział                119.11 -  274: 402   69
   18    31 Marta          Sztajnert             120.36 +  433: 357  170
   19    30 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  332: 379   50
   20    31 Leszek         Kilian                109.43 +  389: 292  159
   21    32 Marcin         Kurowski              100.00 +  424: 320  150
   22    32 Miłosz         Meller                100.00 -  327: 357   50
   23    32 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  283: 396   61
   24    39 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2536  / 23 110.26




	Dorota Stachowska 120.85 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Uglik                 145.74 -  355: 372   96
    2    29 Józef          Wietecki              107.27 +  476: 246  157
    3    15 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  423: 404  157
    4     8 Kazimierz      Merklejn              146.79 -  360: 532   97
    5    19 Renata         Andracka              113.06 +  369: 331  163
    6    15 Tomasz         Ciejka                139.95 -  305: 409   90
    7    20 Adam           Janicki               117.31 +  369: 368  167
    8    16 Maciej         Sancewicz             129.86 -  311: 403   80
    9    23 Monika         Siemaszko             112.98 +  426: 421  163
   10    12 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  283: 463   88
   11    18 Jakub          Błażejewski           127.68 -  359: 387   78
   12    25 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  484: 335  167
   13    23 Teresa         Zalewska              117.71 +  441: 342  168
   14    18 Paweł          Jackowski             142.84 +  410: 364  193
   15    13 Łukasz         Bobowski              142.57 -  404: 425   93
   16    14 Jerzy          Luter                 116.69 +  527: 367  167
   17    11 Wojciech       Zemło                 138.86 -  323: 332   89
   18    16 Natalia        Ogierman              126.06 -  256: 418   76
   19    19 Łukasz         Sornek                125.65 -  356: 390   76
   20    22 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  379: 327  150
   21    21 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  476: 435  173
   22    16 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  393: 355  177
   23    13 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  326: 456   95
   24    17 Marcin         Ceglarek              124.02 +  431: 400  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3134  / 24 130.58




	Marta Sztajnert 120.36 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 145.57 -  285: 528   96
    2    36 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  314: 384   57
    3    35 Jacek          Wandzel               122.79 -  306: 426   73
    4    38 Robert         Wagner                108.22 -  331: 334   58
    5    38 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  329: 364   50
    6    39 PAUZA
    7    37 Leszek         Kilian                109.43 +  363: 335  159
    8    35 Łukasz         Sornek                125.65 -  318: 456   76
    9    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  395: 316  150
   10    31 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  323: 427   77
   11    36 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  236: 342   50
   12    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  379: 336  150
   13    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  453: 250  150
   14    30 Tomasz         Suchanek              132.96 -  336: 396   83
   15    36 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  345: 349   61
   16    35 Renata         Andracka              113.06 -  308: 403   63
   17    35 Tomasz         Siwiński              124.93 +  420: 398  175
   18    31 Dorota         Rudzińska             121.12 -  357: 433   71
   19    38 Marcin         Kurowski              100.00 +  373: 337  150
   20    38 Miłosz         Meller                100.00 -  354: 367   50
   21    25 Jakub          Błażejewski           127.68 -  307: 478   78
   22    28 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  442: 361  176
   23    34 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  342: 366   73
   24    27 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  263: 415   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2206  / 23  95.91




	Ewa Radzikowska 120.35 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Wrześniewski          144.70 -  288: 437   95
    2    25 Marcin         Stachowski            107.67 +  419: 279  158
    3    25 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  464: 239  150
    4     6 Michał         Alabrudziński         153.73 -  276: 447  104
    5    17 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  386: 415   73
    6    26 Renata         Andracka              113.06 +  367: 352  163
    7    23 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  412: 386  178
    8    12 Piotr          Broda                 131.30 +  373: 370  181
    9    12 Dawid          Pikul                 145.57 -  315: 443   96
   10    18 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  227: 395   78
   11    22 Walenty        Siemaszko             121.72 -  280: 331   72
   12    22 Marcin         Ceglarek              124.02 -  329: 333   74
   13    32 Miłosz         Meller                100.00 -  357: 362   50
   14    33 Robert         Wagner                108.22 +  389: 260  158
   15    30 Beata          Marynowicz            108.97 +  431: 363  159
   16    27 Teresa         Zalewska              117.71 +  406: 295  168
   17    21 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  343: 336  180
   18    19 Łukasz         Bobowski              142.57 -  366: 426   93
   19    24 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  506: 356  180
   20    20 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  357: 305  177
   21    14 Maciej         Sancewicz             129.86 -  346: 448   80
   22    20 Natalia        Ogierman              126.06 -  343: 395   76
   23    18 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  382: 381  174
   24    19 Rafał          Wesołowski            130.25 -  369: 514   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2997  / 24 124.88




	Bożena Guział 119.11 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksander     Puchalski             143.25 +  362: 326  193
    2    18 Piotr          Potoczek              110.93 -  293: 352   61
    3    30 Marcin         Kurowski              100.00 +  348: 217  150
    4    17 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  250: 495   99
    5    27 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  376: 335  157
    6    20 Dawid          Pikul                 145.57 -  286: 458   96
    7    26 Monika         Siemaszko             112.98 -  320: 335   63
    8    31 Marcin         Ceglarek              124.02 -  264: 414   74
    9    34 Agnieszka      Antos                 100.00 +  400: 398  150
   10    30 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  317: 472   61
   11    33 Beata          Marynowicz            108.97 -  339: 424   59
   12    36 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  305: 370   61
   13    39 PAUZA
   14    34 Renata         Andracka              113.06 +  372: 360  163
   15    29 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  323: 416   76
   16    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  411: 263  150
   17    31 Dorota         Rudzińska             121.12 +  402: 274  171
   18    24 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  382: 404   80
   19    32 Sławomir       Wolski                113.42 -  352: 356   63
   20    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  384: 277  150
   21    37 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  402: 270  150
   22    27 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  371: 274  169
   23    24 Tomasz         Suchanek              132.96 +  399: 396  183
   24    16 Artur          Irzyk                 131.49 -  363: 444   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2660  / 23 115.65




	Małgorzata Szmuksta 118.97 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jackowski             142.84 +  410: 259  193
    2    14 Monika         Siemaszko             112.98 -  341: 381   63
    3    23 Agnieszka      Antos                 100.00 +  502: 346  150
    4     9 Kamil          Górka                 146.57 -  364: 436   97
    5    18 Tomasz         Ciejka                139.95 -  360: 513   90
    6    22 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  361: 380   57
    7    27 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  374: 342  161
    8    24 Teresa         Zalewska              117.71 -  261: 381   68
    9    27 Marcin         Stachowski            107.67 +  397: 334  158
   10    24 Sławomir       Wolski                113.42 -  328: 338   63
   11    27 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  310: 408   67
   12    30 Tomasz         Siwiński              124.93 +  397: 279  175
   13    22 Rafał          Wesołowski            130.25 -  341: 350   80
   14    20 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  381: 294  173
   15    26 Miłosz         Meller                100.00 +  459: 272  150
   16    22 Aleksander     Puchalski             143.25 -  329: 348   93
   17    28 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  411: 441   61
   18    27 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  247: 390   80
   19    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  411: 237  150
   20    23 Jakub          Błażejewski           127.68 +  373: 329  178
   21    29 Leszek         Kilian                109.43 +  400: 289  159
   22    27 Bożena         Guział                119.11 -  274: 371   69
   23    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  339: 254  150
   24    29 Marcin         Kurowski              100.00 +  393: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2835  / 24 118.12




	Teresa Zalewska 117.71 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Bobowski              142.57 -  265: 435   93
    2    38 Robert         Wagner                108.22 +  407: 351  158
    3    18 Adam           Janicki               117.31 -  337: 440   67
    4    34 Jakub          Błażejewski           127.68 +  372: 369  178
    5    24 Tomasz         Suchanek              132.96 -  300: 353   83
    6    32 Sławomir       Wolski                113.42 +  333: 309  163
    7    18 Piotr          Broda                 131.30 -  339: 393   81
    8    24 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  381: 261  169
    9    20 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  394: 355  180
   10    16 Tomasz         Ciejka                139.95 -  332: 386   90
   11    24 Tomasz         Siwiński              124.93 +  349: 296  175
   12    19 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  304: 339   78
   13    23 Dorota         Stachowska            120.85 -  342: 441   71
   14    21 Monika         Siemaszko             112.98 -  345: 401   63
   15    32 Marcin         Stachowski            107.67 +  392: 348  158
   16    27 Ewa            Radzikowska           120.35 -  295: 406   70
   17    27 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  347: 362   67
   18    33 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  314: 334   50
   19    39 PAUZA
   20    35 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  426: 304  150
   21    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 286  150
   22    36 Renata         Andracka              113.06 +  376: 256  163
   23    21 Rafał          Wesołowski            130.25 -  311: 371   80
   24    36 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  309: 356   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2598  / 23 112.96




	Adam Janicki 117.31 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Ciejka                139.95 +  433: 338  190
    2     9 Jerzy          Luter                 116.69 -  342: 425   67
    3    18 Teresa         Zalewska              117.71 +  440: 337  168
    4    13 Maciej         Sancewicz             129.86 -  340: 397   80
    5    23 Miłosz         Meller                100.00 +  375: 267  150
    6    10 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  302: 388   99
    7    20 Dorota         Stachowska            120.85 -  368: 369   71
    8    26 Józef          Wietecki              107.27 -  339: 403   57
    9    28 Marcin         Kurowski              100.00 +  438: 247  150
   10    23 Krzysztof      Kałuża                128.19 +  456: 369  178
   11    19 Aleksander     Puchalski             143.25 -  411: 420   93
   12    21 Sławomir       Wolski                113.42 +  370: 284  163
   13    21 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  296: 431   80
   14    23 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  406: 359  150
   15    21 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  307: 429   80
   16    26 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  366: 399   76
   17    26 Marcin         Stachowski            107.67 +  363: 310  158
   18    21 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  367: 418   74
   19    26 Renata         Andracka              113.06 +  369: 368  163
   20    27 Walenty        Siemaszko             121.72 -  388: 434   72
   21    26 Robert         Wagner                108.22 +  356: 347  158
   22    25 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  350: 336  157
   23    25 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  337: 405   77
   24    25 Agnieszka      Antos                 100.00 +  374: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2861  / 24 119.21




	Grzegorz Grzeszczuk 116.97 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Zemło                 138.86 -  348: 359   89
    2    30 Leszek         Kilian                109.43 +  405: 370  159
    3    22 Agata          Kuć                   123.72 -  376: 443   74
    4    25 Walenty        Siemaszko             121.72 -  315: 420   72
    5    28 Radosław       Jachna                133.06 -  356: 387   83
    6    33 Robert         Wagner                108.22 +  355: 291  158
    7    30 Marcin         Kurowski              100.00 -  322: 326   50
    8    34 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  458: 296  150
    9    29 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  360: 299  177
   10    26 Dariusz        Puton                 146.79 -  333: 457   97
   11    27 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  408: 310  169
   12    25 Dorota         Stachowska            120.85 -  335: 484   71
   13    26 Beata          Marynowicz            108.97 +  387: 327  159
   14    26 Łukasz         Sornek                125.65 -  357: 362   76
   15    28 Józef          Wietecki              107.27 -  345: 400   57
   16    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  458: 278  150
   17    27 Teresa         Zalewska              117.71 +  362: 347  168
   18    22 Rafał          Wesołowski            130.25 +  363: 285  180
   19    22 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  542: 335  199
   20    14 Aleksander     Puchalski             143.25 +  430: 403  193
   21    13 Paweł          Jackowski             142.84 +  418: 346  193
   22    13 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  328: 473   88
   23    12 Kamil          Górka                 146.57 -  324: 354   97
   24    20 Natalia        Ogierman              126.06 +  391: 362  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3085  / 24 128.54




	Jerzy Luter 116.69 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kurowski              138.49 +  357: 328  188
    2     9 Adam           Janicki               117.31 +  425: 342  167
    3     8 Tomasz         Lempart               123.48 -  415: 435   73
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  346: 347   80
    5    25 Agnieszka      Antos                 100.00 +  415: 297  150
    6     9 Dariusz        Puton                 146.79 +  387: 316  197
    7    10 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  352: 429   96
    8    15 Piotr          Potoczek              110.93 +  417: 324  161
    9    11 Mariusz        Wrześniewski          144.70 +  446: 355  195
   10     5 Mirosław       Uglik                 145.74 +  307: 299  196
   11     3 Stanisław      Rydzik                149.26 -  261: 520   99
   12    11 Irena          Sołdan                135.73 -  361: 379   86
   13    14 Michał         Rogalewicz            130.05 -  373: 435   80
   14    19 Maciej         Sancewicz             129.86 +  364: 332  180
   15    15 Natalia        Ogierman              126.06 -  305: 327   76
   16    14 Dorota         Stachowska            120.85 -  367: 527   71
   17    24 Walenty        Siemaszko             121.72 +  369: 329  172
   18    20 Monika         Siemaszko             112.98 -  343: 409   63
   19    25 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  288: 326   73
   20    21 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  331: 481   74
   21    30 Beata          Marynowicz            108.97 +  401: 266  159
   22    31 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  349: 377   50
   23    31 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  345: 331  150
   24    30 Robert         Wagner                108.22 -  328: 341   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2894  / 24 120.58




	Sławomir Wolski 113.42 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                135.73 -  284: 428   86
    2    32 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  396: 333  161
    3    28 Rafał          Wesołowski            130.25 -  366: 367   80
    4    30 Dorota         Rudzińska             121.12 +  360: 316  171
    5    22 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  273: 423   78
    6    32 Teresa         Zalewska              117.71 -  309: 333   68
    7    32 Renata         Andracka              113.06 +  396: 370  163
    8    25 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  543: 291  177
    9    24 Tomasz         Suchanek              132.96 -  316: 401   83
   10    24 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  338: 328  169
   11    20 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  334: 417   80
   12    21 Adam           Janicki               117.31 -  284: 370   67
   13    31 Józef          Wietecki              107.27 -  380: 408   57
   14    31 Agnieszka      Antos                 100.00 -  344: 357   50
   15    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  337: 289  150
   16    33 Robert         Wagner                108.22 -  351: 353   58
   17    39 PAUZA
   18    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  417: 232  150
   19    32 Bożena         Guział                119.11 +  356: 352  169
   20    28 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  372: 352  180
   21    23 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  317: 498   99
   22    35 Piotr          Potoczek              110.93 +  359: 280  161
   23    22 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  283: 509   79
   24    34 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  393: 413   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2597  / 23 112.91




	Renata Andracka 113.06 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Kister                134.64 -  328: 416   85
    2    35 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  375: 255  161
    3    26 Mirosław       Uglik                 145.74 -  331: 456   96
    4    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  397: 244  150
    5    19 Dorota         Stachowska            120.85 -  331: 369   71
    6    26 Ewa            Radzikowska           120.35 -  352: 367   70
    7    32 Sławomir       Wolski                113.42 -  370: 396   63
    8    33 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  361: 301  150
    9    31 Marcin         Ceglarek              124.02 -  251: 454   74
   10    34 Leszek         Kilian                109.43 +  336: 334  159
   11    30 Łukasz         Sornek                125.65 -  302: 333   76
   12    35 Marcin         Stachowski            107.67 -  292: 364   58
   13    34 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  436: 294  150
   14    34 Bożena         Guział                119.11 -  360: 372   69
   15    39 PAUZA
   16    35 Marta          Sztajnert             120.36 +  403: 308  170
   17    29 Tomasz         Górka                 122.42 +  377: 307  172
   18    25 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  236: 432   99
   19    26 Adam           Janicki               117.31 -  368: 369   67
   20    34 Agnieszka      Antos                 100.00 +  334: 316  150
   21    33 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  410: 308  150
   22    36 Teresa         Zalewska              117.71 -  256: 376   68
   23    37 Marcin         Kurowski              100.00 +  342: 287  150
   24    37 Piotr          Potoczek              110.93 +  452: 408  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2619  / 23 113.87




	Monika Siemaszko 112.98 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Sulejewska            134.27 =  302: 302  134
    2    14 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  381: 341  169
    3     4 Krzysztof      Gibas                 124.46 +  406: 372  174
    4     5 Miłosz         Wrzałek               146.29 -  293: 417   96
    5    12 Mirosław       Uglik                 145.74 -  303: 459   96
    6    19 Piotr          Potoczek              110.93 -  326: 329   61
    7    26 Bożena         Guział                119.11 +  335: 320  169
    8    20 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  320: 328   73
    9    23 Dorota         Stachowska            120.85 -  421: 426   71
   10    27 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  315: 399   57
   11    34 Józef          Wietecki              107.27 +  377: 343  157
   12    29 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  384: 261  161
   13    25 Walenty        Siemaszko             121.72 +  395: 350  172
   14    21 Teresa         Zalewska              117.71 +  401: 345  168
   15    16 Tomasz         Zwoliński             149.12 +  502: 373  199
   16    13 Dariusz        Puton                 146.79 -  266: 451   97
   17    16 Paweł          Jackowski             142.84 -  334: 337   93
   18    20 Jerzy          Luter                 116.69 +  409: 343  167
   19    10 Dawid          Pikul                 145.57 -  365: 389   96
   20    19 Natalia        Ogierman              126.06 +  394: 270  176
   21    16 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  290: 545   78
   22    19 Marcin         Ceglarek              124.02 +  389: 373  174
   23    14 Tomasz         Ciejka                139.95 -  281: 409   90
   24    21 Jacek          Wandzel               122.79 +  336: 332  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3101  / 24 129.21




	Artur Wawrzynowski 111.27 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Radosław       Jachna                133.06 -  341: 380   83
    2    32 Sławomir       Wolski                113.42 -  333: 396   63
    3    33 Grzegorz       Kurowski              138.49 -  278: 564   88
    4    36 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  411: 337  161
    5    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  364: 302  150
    6    28 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  285: 467   80
    7    27 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  342: 374   69
    8    37 Miłosz         Meller                100.00 -  320: 351   50
    9    36 Robert         Wagner                108.22 -  278: 393   58
   10    39 PAUZA
   11    35 Leszek         Kilian                109.43 +  380: 316  159
   12    36 Bożena         Guział                119.11 +  370: 305  169
   13    28 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  256: 433   79
   14    32 Beata          Marynowicz            108.97 -  294: 460   59
   15    36 Marta          Sztajnert             120.36 +  349: 345  170
   16    37 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  285: 406   50
   17    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  421: 236  150
   18    37 Agnieszka      Antos                 100.00 +  421: 285  150
   19    27 Tomasz         Górka                 122.42 -  306: 386   72
   20    37 Marcin         Kurowski              100.00 +  452: 392  150
   21    38 Tomasz         Siwiński              124.93 -  283: 379   75
   22    21 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  351: 406   74
   23    32 Dorota         Rudzińska             121.12 +  396: 283  171
   24    36 Teresa         Zalewska              117.71 +  356: 309  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2498  / 23 108.61




	Ziemowit Pazda 111.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Suchanek              132.96 -  327: 405   83
    2    35 Renata         Andracka              113.06 -  255: 375   63
    3    32 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  295: 437   80
    4    36 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  337: 411   61
    5    39 PAUZA
    6    37 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  367: 365  150
    7    34 Marcin         Ceglarek              124.02 +  463: 386  174
    8    21 Dawid          Pikul                 145.57 -  292: 586   96
    9    33 Beata          Marynowicz            108.97 +  382: 355  159
   10    30 Bożena         Guział                119.11 +  472: 317  169
   11    25 Dariusz        Puton                 146.79 -  378: 397   97
   12    29 Monika         Siemaszko             112.98 -  261: 384   63
   13    33 Piotr          Potoczek              110.93 -  304: 380   61
   14    35 Marcin         Stachowski            107.67 -  315: 394   58
   15    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  346: 343  150
   16    36 Marcin         Kurowski              100.00 +  351: 328  150
   17    28 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  441: 411  169
   18    23 Aleksander     Puchalski             143.25 -  259: 595   93
   19    29 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  400: 366  157
   20    26 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  407: 517   79
   21    35 Agnieszka      Antos                 100.00 +  404: 282  150
   22    34 Józef          Wietecki              107.27 +  425: 309  157
   23    20 Artur          Irzyk                 131.49 -  315: 439   81
   24    34 Sławomir       Wolski                113.42 +  413: 393  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2663  / 23 115.78




	Piotr Potoczek 110.93 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Irzyk                 131.49 +  384: 364  181
    2    18 Bożena         Guział                119.11 +  352: 293  169
    3     2 Dawid          Pikul                 145.57 +  370: 364  196
    4     4 Michał         Rogalewicz            130.05 -  336: 408   80
    5     8 Stanisław      Rydzik                149.26 -  315: 485   99
    6    19 Monika         Siemaszko             112.98 +  329: 326  163
    7    15 Tomasz         Lempart               123.48 -  316: 387   73
    8    15 Jerzy          Luter                 116.69 -  324: 417   67
    9    25 Tomasz         Siwiński              124.93 -  314: 354   75
   10    29 Józef          Wietecki              107.27 +  364: 331  157
   11    17 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  216: 531   74
   12    28 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  312: 366   50
   13    33 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  380: 304  161
   14    29 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  365: 307  157
   15    22 Maciej         Sancewicz             129.86 -  278: 464   80
   16    28 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  345: 340  173
   17    20 Aleksander     Puchalski             143.25 +  345: 327  193
   18    17 Tomasz         Ciejka                139.95 -  332: 364   90
   19    21 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  260: 379   80
   20    29 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  297: 439   76
   21    39 PAUZA
   22    35 Sławomir       Wolski                113.42 -  280: 359   63
   23    38 Robert         Wagner                108.22 -  333: 453   58
   24    37 Renata         Andracka              113.06 -  408: 452   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2578  / 23 112.09




	Leszek Kilian 109.43 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Broda                 131.30 -  312: 495   81
    2    30 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  370: 405   67
    3    36 Robert         Wagner                108.22 +  375: 291  158
    4    24 Leszek         Kacprzyk              130.35 -  316: 351   80
    5    34 Marcin         Kurowski              100.00 -  318: 348   50
    6    34 Walenty        Siemaszko             121.72 -  222: 425   72
    7    37 Marta          Sztajnert             120.36 -  335: 363   70
    8    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  404: 290  150
    9    39 PAUZA
   10    34 Renata         Andracka              113.06 -  334: 336   63
   11    35 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  316: 380   61
   12    31 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  314: 343   77
   13    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  309: 299  150
   14    36 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  292: 273  150
   15    38 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  360: 331  150
   16    34 Tomasz         Siwiński              124.93 +  347: 286  175
   17    25 Rafał          Wesołowski            130.25 -  322: 356   80
   18    34 Marcin         Stachowski            107.67 -  298: 413   58
   19    36 Agnieszka      Antos                 100.00 -  257: 283   50
   20    31 Dorota         Rudzińska             121.12 -  292: 389   71
   21    29 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  289: 400   69
   22    29 Łukasz         Sornek                125.65 -  267: 370   76
   23    29 Tomasz         Górka                 122.42 -  226: 470   72
   24    28 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  299: 395   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2106  / 23  91.57




	Beata Marynowicz 108.97 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Leszek         Kacprzyk              130.35 +  420: 364  180
    2    12 Tomasz         Lempart               123.48 -  252: 380   73
    3    29 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  402: 273  150
    4    15 Dariusz        Kosz                  160.55 -  382: 487  111
    5    16 Piotr          Broda                 131.30 -  268: 400   81
    6    31 Miłosz         Meller                100.00 +  377: 297  150
    7    24 Tomasz         Suchanek              132.96 -  345: 386   83
    8    28 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  285: 444   57
    9    33 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  355: 382   61
   10    35 Agnieszka      Antos                 100.00 +  368: 315  150
   11    33 Bożena         Guział                119.11 +  424: 339  169
   12    27 Łukasz         Sornek                125.65 -  357: 387   76
   13    26 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  327: 387   67
   14    32 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  460: 294  161
   15    30 Ewa            Radzikowska           120.35 -  363: 431   70
   16    30 Marcin         Stachowski            107.67 -  320: 381   58
   17    34 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  304: 352   50
   18    39 PAUZA
   19    35 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  295: 280  150
   20    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  379: 281  150
   21    30 Jerzy          Luter                 116.69 -  266: 401   67
   22    33 Zbigniew       Wietecki              123.15 +  399: 383  173
   23    35 Józef          Wietecki              107.27 -  304: 355   57
   24    38 Tomasz         Siwiński              124.93 -  284: 356   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2419  / 23 105.17




	Robert Wagner 108.22 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            130.25 -  265: 362   80
    2    38 Teresa         Zalewska              117.71 -  351: 407   68
    3    36 Leszek         Kilian                109.43 -  291: 375   59
    4    38 Marta          Sztajnert             120.36 +  334: 331  170
    5    32 Tomasz         Górka                 122.42 -  335: 399   72
    6    33 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  291: 355   67
    7    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  315: 347   50
    8    39 PAUZA
    9    36 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  393: 278  161
   10    33 Dorota         Rudzińska             121.12 -  332: 412   71
   11    37 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  414: 383  150
   12    32 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  370: 373   79
   13    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  387: 236  150
   14    33 Ewa            Radzikowska           120.35 -  260: 389   70
   15    37 Marcin         Kurowski              100.00 +  399: 292  150
   16    33 Sławomir       Wolski                113.42 +  353: 351  163
   17    33 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  335: 458   73
   18    36 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  403: 309  150
   19    28 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  385: 403   76
   20    33 Tomasz         Siwiński              124.93 -  381: 402   75
   21    26 Adam           Janicki               117.31 -  347: 356   67
   22    30 Walenty        Siemaszko             121.72 -  243: 284   72
   23    38 Piotr          Potoczek              110.93 +  453: 333  161
   24    30 Jerzy          Luter                 116.69 +  341: 328  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2401  / 23 104.39




	Marcin Stachowski 107.67 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Rogalewicz            130.05 -  369: 470   80
    2    25 Ewa            Radzikowska           120.35 -  279: 419   70
    3    37 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  381: 266  150
    4    23 Aleksander     Puchalski             143.25 -  268: 454   93
    5    31 Jakub          Błażejewski           127.68 -  337: 443   78
    6    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  310: 240  150
    7    31 Dorota         Rudzińska             121.12 +  384: 330  171
    8    29 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  295: 414   79
    9    27 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  334: 397   69
   10    36 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  421: 315  150
   11    26 Marcin         Ceglarek              124.02 -  346: 364   74
   12    35 Renata         Andracka              113.06 +  364: 292  163
   13    29 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  266: 395   77
   14    35 Ziemowit       Pazda                 111.18 +  394: 315  161
   15    32 Teresa         Zalewska              117.71 -  348: 392   68
   16    30 Beata          Marynowicz            108.97 +  381: 320  159
   17    26 Adam           Janicki               117.31 -  310: 363   67
   18    34 Leszek         Kilian                109.43 +  413: 298  159
   19    31 Józef          Wietecki              107.27 +  395: 342  157
   20    25 Tomasz         Zwoliński             149.12 -  335: 346   99
   21    34 Miłosz         Meller                100.00 -  363: 368   50
   22    39 PAUZA
   23    36 Agnieszka      Antos                 100.00 +  393: 357  150
   24    35 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  285: 425   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2531  / 23 110.04




	Józef Wietecki 107.27 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Sancewicz             129.86 -  335: 352   80
    2    29 Dorota         Stachowska            120.85 -  246: 476   71
    3    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  440: 302  150
    4    32 Tomasz         Ciejka                139.95 -  277: 468   90
    5    30 Walenty        Siemaszko             121.72 +  368: 324  172
    6    25 Jacek          Wandzel               122.79 +  401: 305  173
    7    25 Radosław       Jachna                133.06 -  301: 365   83
    8    26 Adam           Janicki               117.31 +  403: 339  167
    9    17 Piotr          Broda                 131.30 -  295: 395   81
   10    29 Piotr          Potoczek              110.93 -  331: 364   61
   11    34 Monika         Siemaszko             112.98 -  343: 377   63
   12    34 Marcin         Kurowski              100.00 +  426: 250  150
   13    31 Sławomir       Wolski                113.42 +  408: 380  163
   14    24 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  353: 380   79
   15    28 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  400: 345  167
   16    25 Tomasz         Suchanek              132.96 -  229: 355   83
   17    32 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  348: 430   50
   18    32 Miłosz         Meller                100.00 +  464: 251  150
   19    31 Marcin         Stachowski            107.67 -  342: 395   58
   20    39 PAUZA
   21    31 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  378: 314  157
   22    34 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  309: 425   61
   23    35 Beata          Marynowicz            108.97 +  355: 304  159
   24    26 Tomasz         Górka                 122.42 -  355: 440   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2540  / 23 110.43




	Zbigniew Kniotek 106.77 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  326: 382   80
    2    36 Marta          Sztajnert             120.36 +  384: 314  170
    3    15 Dorota         Stachowska            120.85 -  404: 423   71
    4    27 Agnieszka      Goniowska             125.65 +  401: 288  176
    5    27 Bożena         Guział                119.11 -  335: 376   69
    6    22 Małgorzata     Szmuksta              118.97 +  380: 361  169
    7    22 Wojciech       Zemło                 138.86 -  322: 337   89
    8    28 Beata          Marynowicz            108.97 +  444: 285  159
    9    22 Radosław       Jachna                133.06 -  297: 369   83
   10    27 Monika         Siemaszko             112.98 +  399: 315  163
   11    23 Tomasz         Suchanek              132.96 +  417: 357  183
   12    16 Piotr          Broda                 131.30 -  293: 473   81
   13    17 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  289: 409   74
   14    29 Piotr          Potoczek              110.93 -  307: 365   61
   15    31 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  370: 434   50
   16    31 Agnieszka      Antos                 100.00 +  353: 246  150
   17    30 Miłosz         Meller                100.00 +  351: 281  150
   18    26 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  376: 454   79
   19    29 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  366: 400   61
   20    30 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  375: 324  150
   21    31 Józef          Wietecki              107.27 -  314: 378   57
   22    25 Adam           Janicki               117.31 -  336: 350   67
   23    39 PAUZA
   24    35 Marcin         Stachowski            107.67 +  425: 285  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2550  / 23 110.87




	Agnieszka Antos 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  242: 414   79
    2    21 Walenty        Siemaszko             121.72 +  377: 303  172
    3    23 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  346: 502   69
    4    33 Łukasz         Sornek                125.65 +  378: 319  176
    5    25 Jerzy          Luter                 116.69 -  297: 415   67
    6    23 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  298: 426   74
    7    35 Miłosz         Meller                100.00 +  358: 295  150
    8    27 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  318: 382   78
    9    34 Bożena         Guział                119.11 -  398: 400   69
   10    35 Beata          Marynowicz            108.97 -  315: 368   59
   11    32 Jacek          Wandzel               122.79 -  283: 400   73
   12    39 PAUZA
   13    36 Marcin         Kurowski              100.00 +  385: 328  150
   14    31 Sławomir       Wolski                113.42 +  357: 344  163
   15    27 Tomasz         Suchanek              132.96 -  384: 542   83
   16    31 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  246: 353   57
   17    36 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  350: 235  150
   18    37 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  285: 421   61
   19    36 Leszek         Kilian                109.43 +  283: 257  159
   20    34 Renata         Andracka              113.06 -  316: 334   63
   21    35 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  282: 404   61
   22    26 Tomasz         Górka                 122.42 +  309: 283  172
   23    36 Marcin         Stachowski            107.67 -  357: 393   58
   24    25 Adam           Janicki               117.31 -  355: 374   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2310  / 23 100.43




	Jacek Jabłoński 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Kałuża                128.19 -    1: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Gabriela Jurgaś 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Małgorzata     Szczygieł             127.91 -  240: 513   78
    2    39 PAUZA
    3    29 Beata          Marynowicz            108.97 -  273: 402   59
    4    29 Tomasz         Suchanek              132.96 -  387: 445   83
    5    35 Dorota         Rudzińska             121.12 -  286: 397   71
    6    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  423: 216  150
    7    29 Jacek          Wandzel               122.79 -  343: 414   73
    8    34 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  296: 458   67
    9    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  349: 273  150
   10    36 Marcin         Stachowski            107.67 -  315: 421   58
   11    36 Marta          Sztajnert             120.36 +  342: 236  170
   12    33 Tomasz         Górka                 122.42 -  353: 412   72
   13    34 Renata         Andracka              113.06 -  294: 436   63
   14    37 Andrzej        Klich                 100.00 +  338: 302  150
   15    38 Leszek         Kilian                109.43 -  331: 360   59
   16    37 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  406: 285  161
   17    37 Marcin         Kurowski              100.00 -  318: 324   50
   18    36 Robert         Wagner                108.22 -  309: 403   58
   19    34 Tomasz         Siwiński              124.93 +  372: 321  175
   20    30 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  324: 375   57
   21    37 Bożena         Guział                119.11 -  270: 402   69
   22    37 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  265: 378   80
   23    27 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  293: 376   76
   24    31 Walenty        Siemaszko             121.72 -  334: 378   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2101  / 23  91.35




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jakub          Błażejewski           127.68 -  265: 439   78
    2    23 Dorota         Rudzińska             121.12 -  264: 347   71
    3    39 PAUZA
    4    31 Renata         Andracka              113.06 -  244: 397   63
    5    37 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  267: 370   76
    6    36 Marcin         Stachowski            107.67 -  240: 310   58
    7    36 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  276: 494   50
    8    38 Leszek         Kilian                109.43 -  290: 404   59
    9    35 Tomasz         Górka                 122.42 -  299: 327   72
   10    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  246: 346   50
   11    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  307: 448   50
   12    37 Marta          Sztajnert             120.36 -  336: 379   70
   13    35 Robert         Wagner                108.22 -  236: 387   58
   14    37 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  302: 338   50
   15    34 Tomasz         Siwiński              124.93 -  274: 377   75
   16    38 Bożena         Guział                119.11 -  263: 411   69
   17    38 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  236: 421   61
   18    35 Sławomir       Wolski                113.42 -  232: 417   63
   19    33 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  237: 411   69
   20    32 Beata          Marynowicz            108.97 -  281: 379   59
   21    36 Teresa         Zalewska              117.71 -  286: 370   68
   22    22 Rafał          Wesołowski            130.25 -  306: 389   80
   23    28 Krzysztof      Sporczyk              129.60 -  242: 420   80
   24    33 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  221: 512   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 23  65.30




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Pukniel               127.03 +  354: 344  177
    2    11 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  224: 426   74
    3    30 Bożena         Guział                119.11 -  217: 348   69
    4    35 Natalia        Ogierman              126.06 -  264: 341   76
    5    34 Leszek         Kilian                109.43 +  348: 318  159
    6    27 Jakub          Błażejewski           127.68 -  295: 410   78
    7    30 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 +  326: 322  167
    8    30 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  231: 477   76
    9    28 Adam           Janicki               117.31 -  247: 438   67
   10    37 Miłosz         Meller                100.00 -  275: 328   50
   11    39 PAUZA
   12    34 Józef          Wietecki              107.27 -  250: 426   57
   13    36 Agnieszka      Antos                 100.00 -  328: 385   50
   14    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  366: 335  150
   15    37 Robert         Wagner                108.22 -  292: 399   58
   16    36 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  328: 351   61
   17    37 Gabriela       Jurgaś                100.00 +  324: 318  150
   18    30 Tomasz         Górka                 122.42 -  231: 424   72
   19    38 Marta          Sztajnert             120.36 -  337: 373   70
   20    37 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  392: 452   61
   21    32 Dorota         Rudzińska             121.12 -  320: 424   71
   22    38 Tomasz         Siwiński              124.93 -  322: 337   75
   23    37 Renata         Andracka              113.06 -  287: 342   63
   24    29 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  260: 393   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 23  86.96




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Natalia        Ogierman              126.06 -  312: 340   76
    2    24 Jacek          Wandzel               122.79 +  330: 326  173
    3    25 Ewa            Radzikowska           120.35 -  239: 464   70
    4    26 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  294: 400   77
    5    33 Marcin         Ceglarek              124.02 -  265: 411   74
    6    38 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  216: 423   50
    7    39 PAUZA
    8    33 Renata         Andracka              113.06 -  301: 361   63
    9    38 Marta          Sztajnert             120.36 -  316: 395   70
   10    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  346: 246  150
   11    37 Robert         Wagner                108.22 -  383: 414   58
   12    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  339: 287  150
   13    38 Leszek         Kilian                109.43 -  299: 309   59
   14    38 Marcin         Kurowski              100.00 -  335: 366   50
   15    33 Sławomir       Wolski                113.42 -  289: 337   63
   16    32 Dorota         Rudzińska             121.12 -  294: 347   71
   17    36 Agnieszka      Antos                 100.00 -  235: 350   50
   18    38 Tomasz         Siwiński              124.93 -  261: 512   75
   19    35 Beata          Marynowicz            108.97 -  280: 295   59
   20    35 Teresa         Zalewska              117.71 -  304: 426   68
   21    28 Tomasz         Górka                 122.42 -  271: 372   72
   22    23 Jakub          Błażejewski           127.68 -  301: 384   78
   23    31 Jerzy          Luter                 116.69 -  331: 345   67
   24    23 Tomasz         Suchanek              132.96 -  351: 391   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 23  78.52




	Miłosz Meller 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Sornek                125.65 -  318: 425   76
    2    28 Tomasz         Górka                 122.42 +  377: 362  172
    3    20 Tomasz         Siwiński              124.93 +  344: 341  175
    4    20 Paweł          Jackowski             142.84 -  345: 464   93
    5    23 Adam           Janicki               117.31 -  267: 375   67
    6    31 Beata          Marynowicz            108.97 -  297: 377   59
    7    35 Agnieszka      Antos                 100.00 -  295: 358   50
    8    37 Artur          Wawrzynowski          111.27 +  351: 320  161
    9    32 Jacek          Wandzel               122.79 -  307: 361   73
   10    37 Marcin         Kurowski              100.00 +  328: 275  150
   11    31 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  364: 343  179
   12    23 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  307: 425   76
   13    32 Ewa            Radzikowska           120.35 +  362: 357  170
   14    28 Grzegorz       Pukniel               127.03 -  265: 480   77
   15    26 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  272: 459   69
   16    39 PAUZA
   17    30 Zbigniew       Kniotek               106.77 -  281: 351   57
   18    32 Józef          Wietecki              107.27 -  251: 464   57
   19    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  321: 288  150
   20    38 Marta          Sztajnert             120.36 +  367: 354  170
   21    34 Marcin         Stachowski            107.67 +  368: 363  158
   22    32 Dorota         Rudzińska             121.12 +  357: 327  171
   23    19 Aleksander     Puchalski             143.25 -  314: 401   93
   24    32 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  342: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2653  / 23 115.35




	Diana Pietrzykowska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Agnieszka      Goniowska             125.65 -  305: 366   76
    2    22 Zbigniew       Wietecki              123.15 -  279: 491   73
    3    37 Marcin         Stachowski            107.67 -  266: 381   58
    4    37 Marcin         Ceglarek              124.02 -  372: 455   74
    5    38 Marta          Sztajnert             120.36 +  364: 329  170
    6    37 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  365: 367   61
    7    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  494: 276  150
    8    32 Tomasz         Górka                 122.42 +  346: 329  172
    9    26 Dariusz        Puton                 146.79 +  407: 386  197
   10    28 Arkadiusz      Łydka                 128.69 +  393: 368  179
   11    16 Dawid          Pikul                 145.57 -  296: 506   96
   12    28 Piotr          Potoczek              110.93 +  366: 312  161
   13    24 Krzysztof      Kałuża                128.19 -  340: 379   78
   14    23 Adam           Janicki               117.31 -  359: 406   67
   15    31 Zbigniew       Kniotek               106.77 +  434: 370  157
   16    21 Krzysztof      Gibas                 124.46 -  241: 399   74
   17    32 Józef          Wietecki              107.27 +  430: 348  157
   18    29 Walenty        Siemaszko             121.72 -  290: 419   72
   19    30 Dorota         Rudzińska             121.12 +  379: 332  171
   20    22 Dorota         Stachowska            120.85 -  327: 379   71
   21    33 Renata         Andracka              113.06 -  308: 410   63
   22    31 Jerzy          Luter                 116.69 +  377: 349  167
   23    33 Tomasz         Siwiński              124.93 +  357: 323  175
   24    32 Miłosz         Meller                100.00 -  247: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2769  / 24 115.38




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Tomasz         Siwiński              124.93 -  259: 439   75
    2    37 Agata          Kuć                   123.72 -  276: 436   74
    3    38 Józef          Wietecki              107.27 -  302: 440   57
    4    39 PAUZA
    5    36 Artur          Wawrzynowski          111.27 -  302: 364   61
    6    35 Łukasz         Sornek                125.65 -  359: 432   76
    7    38 Robert         Wagner                108.22 +  347: 315  158
    8    36 Dorota         Rudzińska             121.12 -  263: 377   71
    9    37 Gabriela       Jurgaś                100.00 -  273: 349   50
   10    32 Tomasz         Górka                 122.42 -  326: 363   72
   11    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  448: 307  150
   12    38 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  287: 339   50
   13    37 Marta          Sztajnert             120.36 -  250: 453   70
   14    36 Leszek         Kilian                109.43 -  273: 292   59
   15    35 Ziemowit       Pazda                 111.18 -  343: 346   61
   16    29 Grzegorz       Grzeszczuk            116.97 -  278: 458   67
   17    34 Beata          Marynowicz            108.97 +  352: 304  159
   18    33 Teresa         Zalewska              117.71 +  334: 314  168
   19    37 Miłosz         Meller                100.00 -  288: 321   50
   20    36 Bożena         Guział                119.11 -  277: 384   69
   21    27 Krzysztof      Sporczyk              129.60 +  342: 305  180
   22    24 Arkadiusz      Łydka                 128.69 -  310: 389   79
   23    30 Małgorzata     Szmuksta              118.97 -  254: 339   69
   24    24 Jakub          Błażejewski           127.68 -  241: 468   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 23  87.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Turniej 24h Non Stop LeMans



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Gibas                 323: 424
   2 Marcin         Ceglarek             - Michał         Alabrudziński         296: 527
   3 Stanisław      Rydzik               - Agata          Kuć                   423: 321
   4 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Zwoliński             338: 290
   5 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              421: 381
   6 Jacek          Wandzel              - Dariusz        Puton                 369: 489
   7 Kamil          Górka                - Tomasz         Górka                 366: 355
   8 Walenty        Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               382: 388
   9 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Rudzińska             435: 375
  10 Dorota         Stachowska           - Mirosław       Uglik                 355: 372
  11 Dawid          Pikul                - Marta          Sztajnert             528: 285
  12 Ewa            Radzikowska          - Mariusz        Wrześniewski          288: 437
  13 Aleksander     Puchalski            - Bożena         Guział                326: 362
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Jackowski             410: 259
  15 Łukasz         Bobowski             - Teresa         Zalewska              435: 265
  16 Adam           Janicki              - Tomasz         Ciejka                433: 338
  17 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Grzeszczuk            359: 348
  18 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Kurowski              357: 328
  19 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wolski                428: 284
  20 Renata         Andracka             - Kamil          Kister                328: 416
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Monika         Siemaszko             302: 302
  22 Artur          Wawrzynowski         - Radosław       Jachna                341: 380
  23 Tomasz         Suchanek             - Ziemowit       Pazda                 405: 327
  24 Piotr          Potoczek             - Artur          Irzyk                 384: 364
  25 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                495: 312
  26 Beata          Marynowicz           - Leszek         Kacprzyk              420: 364
  27 Rafał          Wesołowski           - Robert         Wagner                362: 265
  28 Marcin         Stachowski           - Michał         Rogalewicz            369: 470
  29 Maciej         Sancewicz            - Józef          Wietecki              352: 335
  30 Zbigniew       Kniotek              - Krzysztof      Sporczyk              326: 382
  31 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Antos                 414: 242
  32 Jacek          Jabłoński            - Krzysztof      Kałuża                  1: 400
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Gabriela       Jurgaś                513: 240
  34 Andrzej        Klich                - Jakub          Błażejewski           265: 439
  35 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Kurowski              344: 354
  36 Artur          Kwiatkowski          - Natalia        Ogierman              312: 340
  37 Łukasz         Sornek               - Miłosz         Meller                425: 318
  38 Diana          Pietrzykowska        - Agnieszka      Goniowska             305: 366
  39 Tomasz         Siwiński             - Aneta          Szczyrzyca            439: 259


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 384: 461
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Siwiński              480: 331
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Kazimierz      Merklejn              323: 421
   4 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 422: 344
   5 Dariusz        Puton                - Arkadiusz      Łydka                 351: 385
   6 Michał         Rogalewicz           - Łukasz         Bobowski              322: 308
   7 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Obremski              351: 381
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Sancewicz             411: 396
   9 Jerzy          Luter                - Adam           Janicki               425: 342
  10 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Sornek                471: 291
  11 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Gibas                 224: 426
  12 Tomasz         Lempart              - Beata          Marynowicz            380: 252
  13 Radosław       Jachna               - Kamil          Kister                337: 340
  14 Monika         Siemaszko            - Małgorzata     Szmuksta              381: 341
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              440: 318
  16 Krzysztof      Kałuża               - Mirosław       Uglik                 368: 304
  17 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Ogierman              390: 360
  18 Bożena         Guział               - Piotr          Potoczek              293: 352
  19 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Górka                 388: 411
  20 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Zemło                 328: 341
  21 Agnieszka      Antos                - Walenty        Siemaszko             377: 303
  22 Zbigniew       Wietecki             - Diana          Pietrzykowska         491: 279
  23 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Klich                 347: 264
  24 Jacek          Wandzel              - Artur          Kwiatkowski           326: 330
  25 Marcin         Stachowski           - Ewa            Radzikowska           279: 419
  26 Artur          Irzyk                - Aleksander     Puchalski             430: 427
  27 Tomasz         Zwoliński            - Leszek         Kacprzyk              433: 356
  28 Miłosz         Meller               - Tomasz         Górka                 377: 362
  29 Józef          Wietecki             - Dorota         Stachowska            246: 476
  30 Grzegorz       Grzeszczuk           - Leszek         Kilian                405: 370
  31 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kosz                  396: 449
  32 Sławomir       Wolski               - Artur          Wawrzynowski          396: 333
  33 Tomasz         Ciejka               - Marcin         Ceglarek              355: 312
  34 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              437: 391
  35 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              255: 375
  36 Marta          Sztajnert            - Zbigniew       Kniotek               314: 384
  37 Aneta          Szczyrzyca           - Agata          Kuć                   276: 436
  38 Teresa         Zalewska             - Robert         Wagner                407: 351
  39 Gabriela       Jurgaś               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                370: 412
   2 Piotr          Potoczek             - Dawid          Pikul                 370: 364
   3 Krzysztof      Kałuża               - Stanisław      Rydzik                308: 451
   4 Krzysztof      Gibas                - Monika         Siemaszko             372: 406
   5 Michał         Rogalewicz           - Mariusz        Wrześniewski          443: 391
   6 Wojciech       Zemło                - Kazimierz      Merklejn              385: 344
   7 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Łydka                 541: 282
   8 Jerzy          Luter                - Tomasz         Lempart               415: 435
   9 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            417: 338
  10 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 405: 394
  11 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              380: 364
  12 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Puton                 375: 376
  13 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             397: 467
  14 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Szczygieł             303: 369
  15 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Kniotek               423: 404
  16 Radosław       Jachna               - Artur          Irzyk                 345: 396
  17 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Błażejewski           342: 224
  18 Adam           Janicki              - Teresa         Zalewska              440: 337
  19 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Ciejka                429: 280
  20 Tomasz         Siwiński             - Miłosz         Meller                341: 344
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Goniowska             428: 319
  22 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Grzeszczuk            443: 376
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Antos                 502: 346
  24 Aleksander     Puchalski            - Dorota         Rudzińska             467: 329
  25 Artur          Kwiatkowski          - Ewa            Radzikowska           239: 464
  26 Mirosław       Uglik                - Renata         Andracka              456: 331
  27 Natalia        Ogierman             - Paweł          Jackowski             299: 366
  28 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            366: 367
  29 Gabriela       Jurgaś               - Beata          Marynowicz            273: 402
  30 Bożena         Guział               - Marcin         Kurowski              348: 217
  31 Walenty        Siemaszko            - Grzegorz       Pukniel               325: 382
  32 Leszek         Kacprzyk             - Ziemowit       Pazda                 437: 295
  33 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Wawrzynowski          564: 278
  34 Tomasz         Górka                - Marcin         Ceglarek              392: 319
  35 Marta          Sztajnert            - Jacek          Wandzel               306: 426
  36 Robert         Wagner               - Leszek         Kilian                291: 375
  37 Diana          Pietrzykowska        - Marcin         Stachowski            266: 381
  38 Józef          Wietecki             - Aneta          Szczyrzyca            440: 302
  39 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Zemło                 398: 317
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Lempart               331: 366
   3 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                387: 343
   4 Piotr          Potoczek             - Michał         Rogalewicz            336: 408
   5 Monika         Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               293: 417
   6 Ewa            Radzikowska          - Michał         Alabrudziński         276: 447
   7 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 354: 439
   8 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Stachowska            532: 360
   9 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szmuksta              436: 364
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Agata          Kuć                   348: 354
  11 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Gibas                 451: 345
  12 Dariusz        Puton                - Rafał          Wesołowski            480: 425
  13 Adam           Janicki              - Maciej         Sancewicz             340: 397
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             369: 357
  15 Beata          Marynowicz           - Dariusz        Kosz                  382: 487
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 347: 346
  17 Tomasz         Zwoliński            - Bożena         Guział                495: 250
  18 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              538: 326
  19 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Kałuża                342: 358
  20 Miłosz         Meller               - Paweł          Jackowski             345: 464
  21 Jacek          Wandzel              - Piotr          Broda                 313: 389
  22 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Górka                 389: 274
  23 Marcin         Stachowski           - Aleksander     Puchalski             268: 454
  24 Leszek         Kilian               - Leszek         Kacprzyk              316: 351
  25 Grzegorz       Grzeszczuk           - Walenty        Siemaszko             315: 420
  26 Grzegorz       Pukniel              - Artur          Kwiatkowski           400: 294
  27 Zbigniew       Kniotek              - Agnieszka      Goniowska             401: 288
  28 Tomasz         Siwiński             - Radosław       Jachna                371: 289
  29 Gabriela       Jurgaś               - Tomasz         Suchanek              387: 445
  30 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Wolski                316: 360
  31 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 397: 244
  32 Tomasz         Ciejka               - Józef          Wietecki              468: 277
  33 Agnieszka      Antos                - Łukasz         Sornek                378: 319
  34 Jakub          Błażejewski          - Teresa         Zalewska              369: 372
  35 Marcin         Kurowski             - Natalia        Ogierman              264: 341
  36 Artur          Wawrzynowski         - Ziemowit       Pazda                 411: 337
  37 Marcin         Ceglarek             - Diana          Pietrzykowska         455: 372
  38 Robert         Wagner               - Marta          Sztajnert             334: 331
  39 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              368: 354
   2 Tomasz         Lempart              - Michał         Rogalewicz            310: 379
   3 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         332: 429
   4 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              341: 407
   5 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Sporczyk              406: 443
   6 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kosz                  374: 459
   7 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Zwoliński             407: 387
   8 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Potoczek              485: 315
   9 Krzysztof      Kałuża               - Artur          Irzyk                 356: 446
  10 Wojciech       Zemło                - Kamil          Górka                 357: 382
  11 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            344: 382
  12 Mirosław       Uglik                - Monika         Siemaszko             459: 303
  13 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Kurowski              314: 448
  14 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 355: 338
  15 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Siwiński              350: 404
  16 Piotr          Broda                - Beata          Marynowicz            400: 268
  17 Ewa            Radzikowska          - Zbigniew       Wietecki              386: 415
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Ciejka                360: 513
  19 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              369: 331
  20 Mariusz        Wrześniewski         - Arkadiusz      Łydka                 424: 368
  21 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Bobowski              394: 509
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                423: 273
  23 Miłosz         Meller               - Adam           Janicki               267: 375
  24 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Suchanek              300: 353
  25 Agnieszka      Antos                - Jerzy          Luter                 297: 415
  26 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Pukniel               379: 369
  27 Bożena         Guział               - Zbigniew       Kniotek               376: 335
  28 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Grzeszczuk            387: 356
  29 Łukasz         Sornek               - Jacek          Wandzel               337: 428
  30 Józef          Wietecki             - Walenty        Siemaszko             368: 324
  31 Jakub          Błażejewski          - Marcin         Stachowski            443: 337
  32 Tomasz         Górka                - Robert         Wagner                399: 335
  33 Artur          Kwiatkowski          - Marcin         Ceglarek              265: 411
  34 Leszek         Kilian               - Marcin         Kurowski              318: 348
  35 Dorota         Rudzińska            - Gabriela       Jurgaś                397: 286
  36 Aneta          Szczyrzyca           - Artur          Wawrzynowski          302: 364
  37 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Klich                 370: 267
  38 Marta          Sztajnert            - Diana          Pietrzykowska         329: 364
  39 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Rogalewicz           - Kamil          Kister                338: 402
   2 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 296: 458
   3 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                455: 443
   4 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               441: 408
   5 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Sancewicz             367: 303
   6 Artur          Irzyk                - Kamil          Górka                 387: 380
   7 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              482: 301
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Lempart               399: 397
   9 Jerzy          Luter                - Dariusz        Puton                 387: 316
  10 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               388: 302
  11 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Jackowski             382: 382
  12 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 503: 371
  13 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Wrześniewski          296: 387
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Zemło                 358: 317
  15 Tomasz         Ciejka               - Dorota         Stachowska            409: 305
  16 Tomasz         Siwiński             - Irena          Sołdan                353: 353
  17 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Ogierman              299: 454
  18 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Kałuża                379: 377
  19 Monika         Siemaszko            - Piotr          Potoczek              326: 329
  20 Dawid          Pikul                - Bożena         Guział                458: 286
  21 Agnieszka      Goniowska            - Aleksander     Puchalski             325: 414
  22 Zbigniew       Kniotek              - Małgorzata     Szmuksta              380: 361
  23 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Antos                 426: 298
  24 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Pukniel               312: 373
  25 Jacek          Wandzel              - Józef          Wietecki              305: 401
  26 Renata         Andracka             - Ewa            Radzikowska           352: 367
  27 Marcin         Kurowski             - Jakub          Błażejewski           295: 410
  28 Artur          Wawrzynowski         - Leszek         Kacprzyk              285: 467
  29 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Górka                 435: 374
  30 Radosław       Jachna               - Dorota         Rudzińska             366: 350
  31 Beata          Marynowicz           - Miłosz         Meller                377: 297
  32 Sławomir       Wolski               - Teresa         Zalewska              309: 333
  33 Grzegorz       Grzeszczuk           - Robert         Wagner                355: 291
  34 Walenty        Siemaszko            - Leszek         Kilian                425: 222
  35 Aneta          Szczyrzyca           - Łukasz         Sornek                359: 432
  36 Andrzej        Klich                - Marcin         Stachowski            240: 310
  37 Ziemowit       Pazda                - Diana          Pietrzykowska         367: 365
  38 Gabriela       Jurgaś               - Artur          Kwiatkowski           423: 216
  39 Marta          Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Artur          Irzyk                 312: 355
   2 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Kosz                  412: 360
   3 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Sulejewska            405: 326
   4 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              339: 356
   5 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              505: 355
   6 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                369: 467
   7 Tomasz         Ciejka               - Michał         Alabrudziński         340: 350
   8 Natalia        Ogierman             - Mariusz        Wrześniewski          373: 386
   9 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 423: 400
  10 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Luter                 429: 352
  11 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Szczygieł             484: 347
  12 Tomasz         Siwiński             - Rafał          Wesołowski            337: 427
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                446: 308
  14 Maciej         Sancewicz            - Agata          Kuć                   345: 403
  15 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Lempart               316: 387
  16 Leszek         Kacprzyk             - Aleksander     Puchalski             410: 344
  17 Dariusz        Puton                - Jakub          Błażejewski           391: 426
  18 Teresa         Zalewska             - Piotr          Broda                 339: 393
  19 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Gibas                 324: 435
  20 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            368: 369
  21 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Bobowski              380: 405
  22 Wojciech       Zemło                - Zbigniew       Kniotek               337: 322
  23 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Kałuża                412: 386
  24 Tomasz         Suchanek             - Beata          Marynowicz            386: 345
  25 Józef          Wietecki             - Radosław       Jachna                301: 365
  26 Bożena         Guział               - Monika         Siemaszko             320: 335
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Artur          Wawrzynowski          374: 342
  28 Tomasz         Górka                - Walenty        Siemaszko             331: 431
  29 Gabriela       Jurgaś               - Jacek          Wandzel               343: 414
  30 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Grzeszczuk            326: 322
  31 Marcin         Stachowski           - Dorota         Rudzińska             384: 330
  32 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              396: 370
  33 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Goniowska             360: 387
  34 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Ceglarek              463: 386
  35 Agnieszka      Antos                - Miłosz         Meller                358: 295
  36 Diana          Pietrzykowska        - Andrzej        Klich                 494: 276
  37 Leszek         Kilian               - Marta          Sztajnert             335: 363
  38 Robert         Wagner               - Aneta          Szczyrzyca            315: 347
  39 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kazimierz      Merklejn              317: 340
   2 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              429: 335
   3 Artur          Irzyk                - Michał         Rogalewicz            441: 363
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            529: 283
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  297: 503
   6 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             581: 341
   7 Agata          Kuć                  - Mirosław       Uglik                 420: 336
   8 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             599: 309
   9 Tomasz         Lempart              - Miłosz         Wrzałek               344: 381
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              424: 398
  11 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szczygieł             460: 314
  12 Piotr          Broda                - Ewa            Radzikowska           370: 373
  13 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Ciejka                426: 436
  14 Irena          Sołdan               - Leszek         Kacprzyk              389: 336
  15 Jerzy          Luter                - Piotr          Potoczek              417: 324
  16 Dorota         Stachowska           - Maciej         Sancewicz             311: 403
  17 Łukasz         Bobowski             - Radosław       Jachna                356: 330
  18 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Suchanek              394: 369
  19 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Siwiński              385: 304
  20 Monika         Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              320: 328
  21 Dawid          Pikul                - Ziemowit       Pazda                 586: 292
  22 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Puton                 434: 345
  23 Aleksander     Puchalski            - Jacek          Wandzel               406: 318
  24 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szmuksta              381: 261
  25 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Wolski                291: 543
  26 Adam           Janicki              - Józef          Wietecki              339: 403
  27 Krzysztof      Kałuża               - Agnieszka      Antos                 382: 318
  28 Zbigniew       Kniotek              - Beata          Marynowicz            444: 285
  29 Marcin         Stachowski           - Arkadiusz      Łydka                 295: 414
  30 Agnieszka      Goniowska            - Marcin         Kurowski              477: 231
  31 Marcin         Ceglarek             - Bożena         Guział                414: 264
  32 Tomasz         Górka                - Diana          Pietrzykowska         329: 346
  33 Renata         Andracka             - Artur          Kwiatkowski           361: 301
  34 Grzegorz       Grzeszczuk           - Gabriela       Jurgaś                458: 296
  35 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Sornek                318: 456
  36 Dorota         Rudzińska            - Aneta          Szczyrzyca            377: 263
  37 Miłosz         Meller               - Artur          Wawrzynowski          351: 320
  38 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                290: 404
  39 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                385: 575
   2 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Obremski              355: 368
   3 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Sulejewska            473: 345
   4 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               490: 416
   5 Michał         Rogalewicz           - Kamil          Górka                 340: 405
   6 Agata          Kuć                  - Kamil          Kister                429: 394
   7 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 264: 391
   8 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Gibas                 421: 372
   9 Tomasz         Ciejka               - Natalia        Ogierman              341: 447
  10 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              512: 259
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Luter                 355: 446
  12 Ewa            Radzikowska          - Dawid          Pikul                 315: 443
  13 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             475: 339
  14 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Bobowski              455: 314
  15 Tomasz         Lempart              - Irena          Sołdan                338: 423
  16 Aleksander     Puchalski            - Walenty        Siemaszko             312: 368
  17 Józef          Wietecki             - Piotr          Broda                 295: 395
  18 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Goniowska             405: 386
  19 Arkadiusz      Łydka                - Jakub          Błażejewski           299: 448
  20 Leszek         Kacprzyk             - Teresa         Zalewska              355: 394
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Kałuża                425: 342
  22 Radosław       Jachna               - Zbigniew       Kniotek               369: 297
  23 Dorota         Stachowska           - Monika         Siemaszko             426: 421
  24 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Wolski                401: 316
  25 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Siwiński              314: 354
  26 Diana          Pietrzykowska        - Dariusz        Puton                 407: 386
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Marcin         Stachowski            397: 334
  28 Marcin         Kurowski             - Adam           Janicki               247: 438
  29 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Pukniel               360: 299
  30 Łukasz         Sornek               - Dorota         Rudzińska             419: 309
  31 Renata         Andracka             - Marcin         Ceglarek              251: 454
  32 Jacek          Wandzel              - Miłosz         Meller                361: 307
  33 Beata          Marynowicz           - Ziemowit       Pazda                 355: 382
  34 Bożena         Guział               - Agnieszka      Antos                 400: 398
  35 Andrzej        Klich                - Tomasz         Górka                 299: 327
  36 Artur          Wawrzynowski         - Robert         Wagner                278: 393
  37 Aneta          Szczyrzyca           - Gabriela       Jurgaś                273: 349
  38 Artur          Kwiatkowski          - Marta          Sztajnert             316: 395
  39 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                480: 302
   2 Dariusz        Kosz                 - Agata          Kuć                   496: 310
   3 Michał         Alabrudziński        - Artur          Irzyk                 554: 327
   4 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              392: 431
   5 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Luter                 299: 307
   6 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              461: 410
   7 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            340: 317
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Rogalewicz            363: 310
   9 Natalia        Ogierman             - Wojciech       Zemło                 457: 326
  10 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             430: 372
  11 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 402: 355
  12 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            463: 283
  13 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Lempart               278: 433
  14 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                385: 371
  15 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Błażejewski           410: 395
  16 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Ciejka                332: 386
  17 Walenty        Siemaszko            - Mariusz        Wrześniewski          317: 536
  18 Ewa            Radzikowska          - Małgorzata     Szczygieł             227: 395
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Siwiński              400: 329
  20 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Suchanek              445: 329
  21 Łukasz         Sornek               - Aleksander     Puchalski             294: 414
  22 Leszek         Kacprzyk             - Jacek          Wandzel               496: 340
  23 Krzysztof      Kałuża               - Adam           Janicki               369: 456
  24 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Szmuksta              338: 328
  25 Agnieszka      Goniowska            - Marcin         Ceglarek              426: 368
  26 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Grzeszczuk            457: 333
  27 Zbigniew       Kniotek              - Monika         Siemaszko             399: 315
  28 Diana          Pietrzykowska        - Arkadiusz      Łydka                 393: 368
  29 Piotr          Potoczek             - Józef          Wietecki              364: 331
  30 Ziemowit       Pazda                - Bożena         Guział                472: 317
  31 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Pukniel               323: 427
  32 Tomasz         Górka                - Aneta          Szczyrzyca            363: 326
  33 Robert         Wagner               - Dorota         Rudzińska             332: 412
  34 Leszek         Kilian               - Renata         Andracka              334: 336
  35 Agnieszka      Antos                - Beata          Marynowicz            315: 368
  36 Gabriela       Jurgaś               - Marcin         Stachowski            315: 421
  37 Miłosz         Meller               - Marcin         Kurowski              328: 275
  38 Artur          Kwiatkowski          - Andrzej        Klich                 346: 246
  39 Artur          Wawrzynowski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              412: 339
   2 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         408: 382
   3 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                261: 520
   4 Kamil          Górka                - Natalia        Ogierman              411: 307
   5 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               368: 427
   6 Agata          Kuć                  - Artur          Irzyk                 405: 326
   7 Kamil          Kister               - Małgorzata     Sulejewska            391: 291
   8 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Kurowski              387: 409
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Ciejka                398: 345
  10 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 355: 377
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Zwoliński             350: 355
  12 Tomasz         Lempart              - Rafał          Wesołowski            542: 321
  13 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Sporczyk              381: 317
  14 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              383: 388
  15 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Zemło                 366: 385
  16 Dawid          Pikul                - Diana          Pietrzykowska         506: 296
  17 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Potoczek              531: 216
  18 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Stachowska            387: 359
  19 Adam           Janicki              - Aleksander     Puchalski             411: 420
  20 Sławomir       Wolski               - Leszek         Kacprzyk              334: 417
  21 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Goniowska             390: 320
  22 Walenty        Siemaszko            - Ewa            Radzikowska           331: 280
  23 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Kniotek               357: 417
  24 Tomasz         Siwiński             - Teresa         Zalewska              296: 349
  25 Ziemowit       Pazda                - Dariusz        Puton                 378: 397
  26 Marcin         Ceglarek             - Marcin         Stachowski            364: 346
  27 Grzegorz       Grzeszczuk           - Małgorzata     Szmuksta              408: 310
  28 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               414: 315
  29 Tomasz         Górka                - Krzysztof      Kałuża                385: 400
  30 Renata         Andracka             - Łukasz         Sornek                302: 333
  31 Arkadiusz      Łydka                - Miłosz         Meller                343: 364
  32 Jacek          Wandzel              - Agnieszka      Antos                 400: 283
  33 Beata          Marynowicz           - Bożena         Guział                424: 339
  34 Monika         Siemaszko            - Józef          Wietecki              377: 343
  35 Artur          Wawrzynowski         - Leszek         Kilian                380: 316
  36 Gabriela       Jurgaś               - Marta          Sztajnert             342: 236
  37 Robert         Wagner               - Artur          Kwiatkowski           414: 383
  38 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 448: 307
  39 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  378: 498
   2 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 507: 440
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         481: 330
   4 Miłosz         Wrzałek              - Agata          Kuć                   472: 389
   5 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Kister                369: 289
   6 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          420: 325
   7 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             382: 288
   8 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Sulejewska            414: 332
   9 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Lempart               447: 359
  10 Natalia        Ogierman             - Michał         Rogalewicz            368: 315
  11 Jerzy          Luter                - Irena          Sołdan                361: 379
  12 Dariusz        Puton                - Dawid          Pikul                 403: 343
  13 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Gibas                 385: 377
  14 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             350: 480
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Błażejewski           289: 395
  16 Zbigniew       Kniotek              - Piotr          Broda                 293: 473
  17 Tomasz         Ciejka               - Leszek         Kacprzyk              504: 318
  18 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Jachna                401: 410
  19 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szczygieł             304: 339
  20 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Sancewicz             307: 430
  21 Adam           Janicki              - Sławomir       Wolski                370: 284
  22 Marcin         Ceglarek             - Ewa            Radzikowska           333: 329
  23 Agnieszka      Goniowska            - Miłosz         Meller                425: 307
  24 Krzysztof      Kałuża               - Jacek          Wandzel               373: 262
  25 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Grzeszczuk            484: 335
  26 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Suchanek              356: 336
  27 Beata          Marynowicz           - Łukasz         Sornek                357: 387
  28 Diana          Pietrzykowska        - Piotr          Potoczek              366: 312
  29 Monika         Siemaszko            - Ziemowit       Pazda                 384: 261
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Siwiński              397: 279
  31 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Pukniel               314: 343
  32 Robert         Wagner               - Arkadiusz      Łydka                 370: 373
  33 Tomasz         Górka                - Gabriela       Jurgaś                412: 353
  34 Józef          Wietecki             - Marcin         Kurowski              426: 250
  35 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka              364: 292
  36 Bożena         Guział               - Artur          Wawrzynowski          305: 370
  37 Andrzej        Klich                - Marta          Sztajnert             336: 379
  38 Artur          Kwiatkowski          - Aneta          Szczyrzyca            339: 287
  39 Agnieszka      Antos                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              367: 341
   2 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                315: 417
   3 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              512: 290
   4 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              369: 315
   5 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 452: 259
   6 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Zemło                 481: 288
   7 Agata          Kuć                  - Natalia        Ogierman              408: 392
   8 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Kister                398: 449
   9 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          487: 346
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Ciejka                512: 303
  11 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Zwoliński             325: 337
  12 Tomasz         Lempart              - Zbigniew       Wietecki              382: 372
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Sancewicz             415: 365
  14 Michał         Rogalewicz           - Jerzy          Luter                 435: 373
  15 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                326: 480
  16 Dawid          Pikul                - Dorota         Rudzińska             458: 329
  17 Krzysztof      Gibas                - Zbigniew       Kniotek               409: 289
  18 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Puton                 258: 409
  19 Aleksander     Puchalski            - Marcin         Ceglarek              312: 377
  20 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Goniowska             384: 299
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Janicki               431: 296
  22 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szmuksta              350: 341
  23 Dorota         Stachowska           - Teresa         Zalewska              441: 342
  24 Krzysztof      Kałuża               - Diana          Pietrzykowska         379: 340
  25 Monika         Siemaszko            - Walenty        Siemaszko             395: 350
  26 Grzegorz       Grzeszczuk           - Beata          Marynowicz            387: 327
  27 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Górka                 354: 490
  28 Artur          Wawrzynowski         - Arkadiusz      Łydka                 256: 433
  29 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Stachowski            395: 266
  30 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Siwiński              400: 343
  31 Sławomir       Wolski               - Józef          Wietecki              380: 408
  32 Miłosz         Meller               - Ewa            Radzikowska           362: 357
  33 Ziemowit       Pazda                - Piotr          Potoczek              304: 380
  34 Renata         Andracka             - Gabriela       Jurgaś                436: 294
  35 Andrzej        Klich                - Robert         Wagner                236: 387
  36 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Antos                 328: 385
  37 Marta          Sztajnert            - Aneta          Szczyrzyca            453: 250
  38 Leszek         Kilian               - Artur          Kwiatkowski           309: 299
  39 Bożena         Guział               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Dariusz        Kosz                  237: 444
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 427: 307
   3 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               430: 325
   4 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         292: 411
   5 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 521: 343
   6 Natalia        Ogierman             - Irena          Sołdan                411: 426
   7 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Szczygieł             335: 416
   8 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              414: 370
   9 Artur          Irzyk                - Tomasz         Lempart               493: 354
  10 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Rogalewicz            344: 442
  11 Radosław       Jachna               - Wojciech       Zemło                 344: 325
  12 Leszek         Kacprzyk             - Małgorzata     Sulejewska            306: 315
  13 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Kałuża                349: 407
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Gibas                 431: 393
  15 Dariusz        Puton                - Marcin         Ceglarek              388: 358
  16 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Wesołowski            402: 378
  17 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sporczyk              344: 491
  18 Paweł          Jackowski            - Dorota         Stachowska            364: 410
  19 Maciej         Sancewicz            - Jerzy          Luter                 332: 364
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              381: 294
  21 Teresa         Zalewska             - Monika         Siemaszko             345: 401
  22 Tomasz         Górka                - Aleksander     Puchalski             349: 404
  23 Diana          Pietrzykowska        - Adam           Janicki               359: 406
  24 Arkadiusz      Łydka                - Józef          Wietecki              380: 353
  25 Agnieszka      Goniowska            - Jacek          Wandzel               300: 635
  26 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Grzeszczuk            362: 357
  27 Dorota         Rudzińska            - Walenty        Siemaszko             346: 375
  28 Miłosz         Meller               - Grzegorz       Pukniel               265: 480
  29 Piotr          Potoczek             - Zbigniew       Kniotek               365: 307
  30 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Suchanek              336: 396
  31 Agnieszka      Antos                - Sławomir       Wolski                357: 344
  32 Beata          Marynowicz           - Artur          Wawrzynowski          460: 294
  33 Ewa            Radzikowska          - Robert         Wagner                389: 260
  34 Bożena         Guział               - Renata         Andracka              372: 360
  35 Marcin         Stachowski           - Ziemowit       Pazda                 394: 315
  36 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                273: 292
  37 Gabriela       Jurgaś               - Andrzej        Klich                 338: 302
  38 Artur          Kwiatkowski          - Marcin         Kurowski              335: 366
  39 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  296: 363
   2 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 475: 352
   3 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              396: 389
   4 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              419: 450
   5 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                365: 337
   6 Mirosław       Uglik                - Artur          Irzyk                 496: 359
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Kister                327: 430
   8 Michał         Rogalewicz           - Agata          Kuć                   355: 409
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kurowski              369: 461
  10 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Puton                 381: 329
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 545: 380
  12 Wojciech       Zemło                - Jakub          Błażejewski           439: 308
  13 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Stachowska            425: 404
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Lempart               300: 399
  15 Jerzy          Luter                - Natalia        Ogierman              305: 327
  16 Monika         Siemaszko            - Tomasz         Zwoliński             502: 373
  17 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Gibas                 434: 370
  18 Grzegorz       Pukniel              - Aleksander     Puchalski             421: 395
  19 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Ciejka                426: 402
  20 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Sornek                459: 466
  21 Adam           Janicki              - Leszek         Kacprzyk              307: 429
  22 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Potoczek              464: 278
  23 Arkadiusz      Łydka                - Paweł          Jackowski             327: 427
  24 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             360: 376
  25 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Górka                 362: 395
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Miłosz         Meller                459: 272
  27 Agnieszka      Antos                - Tomasz         Suchanek              384: 542
  28 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Grzeszczuk            400: 345
  29 Agnieszka      Goniowska            - Bożena         Guział                416: 323
  30 Beata          Marynowicz           - Ewa            Radzikowska           363: 431
  31 Zbigniew       Kniotek              - Diana          Pietrzykowska         370: 434
  32 Teresa         Zalewska             - Marcin         Stachowski            392: 348
  33 Sławomir       Wolski               - Artur          Kwiatkowski           337: 289
  34 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Klich                 377: 274
  35 Ziemowit       Pazda                - Aneta          Szczyrzyca            346: 343
  36 Artur          Wawrzynowski         - Marta          Sztajnert             349: 345
  37 Robert         Wagner               - Marcin         Kurowski              399: 292
  38 Leszek         Kilian               - Gabriela       Jurgaś                360: 331
  39 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Piotr          Broda                 402: 396
   2 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                415: 411
   3 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         318: 404
   4 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              371: 419
   5 Krzysztof      Obremski             - Agata          Kuć                   376: 347
   6 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               480: 363
   7 Radosław       Jachna               - Mariusz        Wrześniewski          416: 258
   8 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kałuża                479: 309
   9 Artur          Irzyk                - Małgorzata     Szczygieł             411: 418
  10 Tomasz         Lempart              - Natalia        Ogierman              423: 305
  11 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            338: 456
  12 Wojciech       Zemło                - Michał         Rogalewicz            334: 444
  13 Dariusz        Puton                - Monika         Siemaszko             451: 266
  14 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 527: 367
  15 Walenty        Siemaszko            - Jakub          Błażejewski           372: 405
  16 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Ceglarek              334: 380
  17 Dawid          Pikul                - Jacek          Wandzel               345: 331
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sancewicz             361: 430
  19 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               356: 408
  20 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Sornek                430: 345
  21 Krzysztof      Gibas                - Diana          Pietrzykowska         399: 241
  22 Aleksander     Puchalski            - Małgorzata     Szmuksta              348: 329
  23 Rafał          Wesołowski           - Arkadiusz      Łydka                 370: 424
  24 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Górka                 454: 328
  25 Tomasz         Suchanek             - Józef          Wietecki              355: 229
  26 Adam           Janicki              - Agnieszka      Goniowska             366: 399
  27 Ewa            Radzikowska          - Teresa         Zalewska              406: 295
  28 Piotr          Potoczek             - Zbigniew       Wietecki              345: 340
  29 Aneta          Szczyrzyca           - Grzegorz       Grzeszczuk            278: 458
  30 Marcin         Stachowski           - Beata          Marynowicz            381: 320
  31 Zbigniew       Kniotek              - Agnieszka      Antos                 353: 246
  32 Artur          Kwiatkowski          - Dorota         Rudzińska             294: 347
  33 Robert         Wagner               - Sławomir       Wolski                353: 351
  34 Tomasz         Siwiński             - Leszek         Kilian                286: 347
  35 Marta          Sztajnert            - Renata         Andracka              308: 403
  36 Marcin         Kurowski             - Ziemowit       Pazda                 328: 351
  37 Gabriela       Jurgaś               - Artur          Wawrzynowski          406: 285
  38 Andrzej        Klich                - Bożena         Guział                263: 411
  39 Miłosz         Meller               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Kosz                  403: 361
   2 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 396: 365
   3 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szczygieł             384: 372
   4 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Rogalewicz            308: 520
   5 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                424: 341
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 317: 476
   7 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Sulejewska            489: 323
   8 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              427: 362
   9 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                388: 362
  10 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Puton                 280: 350
  11 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Zemło                 323: 332
  12 Marcin         Ceglarek             - Mariusz        Wrześniewski          429: 404
  13 Jakub          Błażejewski          - Artur          Irzyk                 337: 394
  14 Natalia        Ogierman             - Maciej         Sancewicz             372: 405
  15 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Bobowski              364: 350
  16 Monika         Siemaszko            - Paweł          Jackowski             334: 337
  17 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Pikul                 409: 433
  18 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Gibas                 372: 368
  19 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Ciejka                326: 385
  20 Piotr          Potoczek             - Aleksander     Puchalski             345: 327
  21 Leszek         Kacprzyk             - Ewa            Radzikowska           336: 343
  22 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Sporczyk              392: 333
  23 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             376: 360
  24 Jerzy          Luter                - Walenty        Siemaszko             369: 329
  25 Leszek         Kilian               - Rafał          Wesołowski            322: 356
  26 Marcin         Stachowski           - Adam           Janicki               310: 363
  27 Grzegorz       Grzeszczuk           - Teresa         Zalewska              362: 347
  28 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Szmuksta              441: 411
  29 Renata         Andracka             - Tomasz         Górka                 377: 307
  30 Miłosz         Meller               - Zbigniew       Kniotek               281: 351
  31 Bożena         Guział               - Dorota         Rudzińska             402: 274
  32 Diana          Pietrzykowska        - Józef          Wietecki              430: 348
  33 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Wagner                458: 335
  34 Aneta          Szczyrzyca           - Beata          Marynowicz            352: 304
  35 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Siwiński              420: 398
  36 Agnieszka      Antos                - Artur          Kwiatkowski           350: 235
  37 Marcin         Kurowski             - Gabriela       Jurgaś                324: 318
  38 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Klich                 421: 236
  39 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 369: 493
   2 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                331: 397
   3 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         302: 500
   4 Michał         Rogalewicz           - Krzysztof      Obremski              323: 363
   5 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Lempart               383: 337
   6 Irena          Sołdan               - Agata          Kuć                   458: 383
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Broda                 400: 388
   8 Dariusz        Puton                - Miłosz         Wrzałek               508: 361
   9 Wojciech       Zemło                - Artur          Irzyk                 357: 336
  10 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                390: 329
  11 Paweł          Jackowski            - Marcin         Ceglarek              390: 438
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Kałuża                423: 409
  13 Dawid          Pikul                - Tomasz         Suchanek              423: 324
  14 Grzegorz       Kurowski             - Jacek          Wandzel               373: 354
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Sornek                468: 380
  16 Natalia        Ogierman             - Dorota         Stachowska            418: 256
  17 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Potoczek              364: 332
  18 Jakub          Błażejewski          - Grzegorz       Pukniel               358: 360
  19 Ewa            Radzikowska          - Łukasz         Bobowski              366: 426
  20 Monika         Siemaszko            - Jerzy          Luter                 409: 343
  21 Krzysztof      Gibas                - Adam           Janicki               418: 367
  22 Grzegorz       Grzeszczuk           - Rafał          Wesołowski            363: 285
  23 Aleksander     Puchalski            - Ziemowit       Pazda                 595: 259
  24 Bożena         Guział               - Leszek         Kacprzyk              382: 404
  25 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              432: 236
  26 Zbigniew       Kniotek              - Arkadiusz      Łydka                 376: 454
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Sporczyk              247: 390
  28 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Goniowska             409: 367
  29 Walenty        Siemaszko            - Diana          Pietrzykowska         419: 290
  30 Tomasz         Górka                - Marcin         Kurowski              424: 231
  31 Dorota         Rudzińska            - Marta          Sztajnert             433: 357
  32 Józef          Wietecki             - Miłosz         Meller                464: 251
  33 Teresa         Zalewska             - Aneta          Szczyrzyca            314: 334
  34 Leszek         Kilian               - Marcin         Stachowski            298: 413
  35 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                232: 417
  36 Robert         Wagner               - Gabriela       Jurgaś                403: 309
  37 Artur          Wawrzynowski         - Agnieszka      Antos                 421: 285
  38 Tomasz         Siwiński             - Artur          Kwiatkowski           512: 261
  39 Beata          Marynowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Puton                 357: 318
   2 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                394: 465
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              404: 371
   4 Michał         Rogalewicz           - Stanisław      Rydzik                281: 475
   5 Radosław       Jachna               - Kazimierz      Merklejn              400: 394
   6 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 526: 430
   7 Tomasz         Lempart              - Agata          Kuć                   379: 326
   8 Wojciech       Zemło                - Maciej         Sancewicz             366: 328
   9 Marcin         Ceglarek             - Małgorzata     Sulejewska            339: 404
  10 Dawid          Pikul                - Monika         Siemaszko             389: 365
  11 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              419: 331
  12 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Wrześniewski          425: 475
  13 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               359: 474
  14 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Jackowski             508: 323
  15 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              340: 432
  16 Kamil          Kister               - Natalia        Ogierman              365: 335
  17 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Gibas                 328: 307
  18 Arkadiusz      Łydka                - Aleksander     Puchalski             328: 422
  19 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Sornek                356: 390
  20 Jacek          Wandzel              - Jakub          Błażejewski           385: 307
  21 Piotr          Potoczek             - Leszek         Kacprzyk              260: 379
  22 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Grzeszczuk            335: 542
  23 Tomasz         Suchanek             - Walenty        Siemaszko             386: 381
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           356: 506
  25 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              288: 326
  26 Renata         Andracka             - Adam           Janicki               368: 369
  27 Tomasz         Górka                - Artur          Wawrzynowski          386: 306
  28 Agnieszka      Goniowska            - Robert         Wagner                403: 385
  29 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Kniotek               400: 366
  30 Diana          Pietrzykowska        - Dorota         Rudzińska             379: 332
  31 Józef          Wietecki             - Marcin         Stachowski            342: 395
  32 Sławomir       Wolski               - Bożena         Guział                356: 352
  33 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Szmuksta              237: 411
  34 Gabriela       Jurgaś               - Tomasz         Siwiński              372: 321
  35 Beata          Marynowicz           - Artur          Kwiatkowski           295: 280
  36 Agnieszka      Antos                - Leszek         Kilian                283: 257
  37 Aneta          Szczyrzyca           - Miłosz         Meller                288: 321
  38 Marcin         Kurowski             - Marta          Sztajnert             337: 373
  39 Teresa         Zalewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         370: 385
   2 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             467: 348
   3 Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Zemło                 295: 416
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              330: 490
   5 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 454: 300
   6 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 313: 431
   7 Kamil          Górka                - Tomasz         Lempart               402: 382
   8 Piotr          Broda                - Michał         Rogalewicz            402: 340
   9 Dariusz        Puton                - Mariusz        Wrześniewski          341: 261
  10 Kamil          Kister               - Tomasz         Ciejka                429: 417
  11 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Ceglarek              358: 342
  12 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Sancewicz             483: 350
  13 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              415: 358
  14 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            403: 430
  15 Artur          Irzyk                - Tomasz         Suchanek              307: 399
  16 Leszek         Kacprzyk             - Paweł          Jackowski             402: 453
  17 Zbigniew       Wietecki             - Jacek          Wandzel               334: 404
  18 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Kałuża                392: 444
  19 Natalia        Ogierman             - Monika         Siemaszko             270: 394
  20 Ewa            Radzikowska          - Grzegorz       Pukniel               357: 305
  21 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Luter                 481: 331
  22 Diana          Pietrzykowska        - Dorota         Stachowska            327: 379
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Błażejewski           373: 329
  24 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Górka                 457: 405
  25 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Zwoliński             335: 346
  26 Ziemowit       Pazda                - Arkadiusz      Łydka                 407: 517
  27 Adam           Janicki              - Walenty        Siemaszko             388: 434
  28 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Sporczyk              372: 352
  29 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Goniowska             297: 439
  30 Zbigniew       Kniotek              - Gabriela       Jurgaś                375: 324
  31 Dorota         Rudzińska            - Leszek         Kilian                389: 292
  32 Beata          Marynowicz           - Andrzej        Klich                 379: 281
  33 Robert         Wagner               - Tomasz         Siwiński              381: 402
  34 Renata         Andracka             - Agnieszka      Antos                 334: 316
  35 Artur          Kwiatkowski          - Teresa         Zalewska              304: 426
  36 Bożena         Guział               - Aneta          Szczyrzyca            384: 277
  37 Artur          Wawrzynowski         - Marcin         Kurowski              452: 392
  38 Miłosz         Meller               - Marta          Sztajnert             367: 354
  39 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         349: 467
   2 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                417: 263
   3 Krzysztof      Obremski             - Radosław       Jachna                344: 336
   4 Dariusz        Puton                - Dariusz        Kosz                  429: 388
   5 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                339: 421
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Mirosław       Uglik                 287: 420
   7 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 557: 451
   8 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               318: 340
   9 Tomasz         Ciejka               - Agata          Kuć                   375: 349
  10 Tomasz         Lempart              - Kamil          Kister                391: 378
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Sulejewska            458: 385
  12 Michał         Rogalewicz           - Tomasz         Suchanek              449: 399
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paweł          Jackowski             418: 346
  14 Maciej         Sancewicz            - Ewa            Radzikowska           448: 346
  15 Marcin         Ceglarek             - Jacek          Wandzel               285: 384
  16 Monika         Siemaszko            - Krzysztof      Kałuża                290: 545
  17 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Goniowska             394: 317
  18 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Gibas                 434: 315
  19 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Wesołowski            443: 391
  20 Arkadiusz      Łydka                - Artur          Irzyk                 340: 414
  21 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              476: 435
  22 Walenty        Siemaszko            - Leszek         Kacprzyk              264: 424
  23 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Wolski                498: 317
  24 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                359: 351
  25 Jakub          Błażejewski          - Marta          Sztajnert             478: 307
  26 Adam           Janicki              - Robert         Wagner                356: 347
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Sporczyk              342: 305
  28 Artur          Kwiatkowski          - Tomasz         Górka                 271: 372
  29 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Szmuksta              289: 400
  30 Jerzy          Luter                - Beata          Marynowicz            401: 266
  31 Józef          Wietecki             - Zbigniew       Kniotek               378: 314
  32 Marcin         Kurowski             - Dorota         Rudzińska             320: 424
  33 Diana          Pietrzykowska        - Renata         Andracka              308: 410
  34 Miłosz         Meller               - Marcin         Stachowski            368: 363
  35 Agnieszka      Antos                - Ziemowit       Pazda                 282: 404
  36 Andrzej        Klich                - Teresa         Zalewska              286: 370
  37 Gabriela       Jurgaś               - Bożena         Guział                270: 402
  38 Tomasz         Siwiński             - Artur          Wawrzynowski          379: 283
  39 Piotr          Potoczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              413: 411
   2 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Obremski              389: 538
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                340: 303
   4 Irena          Sołdan               - Wojciech       Zemło                 346: 348
   5 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 430: 378
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz      Merklejn              346: 525
   7 Mirosław       Uglik                - Radosław       Jachna                364: 368
   8 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 414: 337
   9 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 408: 431
  10 Krzysztof      Kałuża               - Kamil          Kister                323: 390
  11 Maciej         Sancewicz            - Michał         Rogalewicz            392: 310
  12 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             385: 382
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Kurowski              328: 473
  14 Jacek          Wandzel              - Małgorzata     Sulejewska            363: 404
  15 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             350: 305
  16 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Stachowska            355: 393
  17 Artur          Irzyk                - Leszek         Kacprzyk              377: 385
  18 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Suchanek              405: 400
  19 Marcin         Ceglarek             - Monika         Siemaszko             373: 389
  20 Ewa            Radzikowska          - Natalia        Ogierman              343: 395
  21 Krzysztof      Gibas                - Artur          Wawrzynowski          406: 351
  22 Andrzej        Klich                - Rafał          Wesołowski            306: 389
  23 Jakub          Błażejewski          - Artur          Kwiatkowski           384: 301
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Arkadiusz      Łydka                 310: 389
  25 Zbigniew       Kniotek              - Adam           Janicki               336: 350
  26 Tomasz         Górka                - Agnieszka      Antos                 283: 309
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Bożena         Guział                274: 371
  28 Marta          Sztajnert            - Agnieszka      Goniowska             442: 361
  29 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kilian                370: 267
  30 Walenty        Siemaszko            - Robert         Wagner                284: 243
  31 Jerzy          Luter                - Diana          Pietrzykowska         349: 377
  32 Dorota         Rudzińska            - Miłosz         Meller                327: 357
  33 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Marynowicz            383: 399
  34 Ziemowit       Pazda                - Józef          Wietecki              425: 309
  35 Sławomir       Wolski               - Piotr          Potoczek              359: 280
  36 Teresa         Zalewska             - Renata         Andracka              376: 256
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Gabriela       Jurgaś                378: 265
  38 Marcin         Kurowski             - Tomasz         Siwiński              322: 337
  39 Marcin         Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Lempart               503: 383
   2 Piotr          Broda                - Krzysztof      Obremski              332: 345
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 364: 347
   4 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kosz                  358: 432
   5 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz      Merklejn              438: 321
   6 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                390: 431
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Mirosław       Uglik                 323: 357
   8 Wojciech       Zemło                - Agata          Kuć                   411: 415
   9 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               392: 352
  10 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 355: 378
  11 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Kurowski              371: 478
  12 Grzegorz       Grzeszczuk           - Kamil          Górka                 324: 354
  13 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Wrześniewski          326: 456
  14 Tomasz         Ciejka               - Monika         Siemaszko             409: 281
  15 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Kałuża                376: 358
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Rogalewicz            345: 277
  17 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Zwoliński             310: 399
  18 Ewa            Radzikowska          - Krzysztof      Gibas                 382: 381
  19 Miłosz         Meller               - Aleksander     Puchalski             314: 401
  20 Artur          Irzyk                - Ziemowit       Pazda                 439: 315
  21 Teresa         Zalewska             - Rafał          Wesołowski            311: 371
  22 Arkadiusz      Łydka                - Sławomir       Wolski                509: 283
  23 Jakub          Błażejewski          - Marcin         Ceglarek              283: 337
  24 Tomasz         Suchanek             - Bożena         Guział                396: 399
  25 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               337: 405
  26 Łukasz         Sornek               - Walenty        Siemaszko             365: 262
  27 Agnieszka      Goniowska            - Gabriela       Jurgaś                376: 293
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Klich                 420: 242
  29 Leszek         Kilian               - Tomasz         Górka                 226: 470
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Aneta          Szczyrzyca            339: 254
  31 Artur          Kwiatkowski          - Jerzy          Luter                 331: 345
  32 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Rudzińska             396: 283
  33 Tomasz         Siwiński             - Diana          Pietrzykowska         323: 357
  34 Marta          Sztajnert            - Zbigniew       Wietecki              342: 366
  35 Beata          Marynowicz           - Józef          Wietecki              304: 355
  36 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Antos                 393: 357
  37 Renata         Andracka             - Marcin         Kurowski              342: 287
  38 Robert         Wagner               - Piotr          Potoczek              453: 333
  39 Zbigniew       Kniotek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         304: 559
   2 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Bobowski              443: 386
   3 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                445: 329
   4 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                430: 315
   5 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                406: 339
   6 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Puton                 341: 404
   7 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                300: 395
   8 Agata          Kuć                  - Piotr          Broda                 365: 365
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Lempart               540: 298
  10 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                430: 365
  11 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             367: 306
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Sancewicz             380: 387
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Jackowski             240: 415
  14 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Kałuża                422: 376
  15 Michał         Rogalewicz           - Arkadiusz      Łydka                 477: 348
  16 Bożena         Guział               - Artur          Irzyk                 363: 444
  17 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            400: 431
  18 Krzysztof      Gibas                - Leszek         Kacprzyk              366: 309
  19 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Radzikowska           514: 369
  20 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Grzeszczuk            362: 391
  21 Monika         Siemaszko            - Jacek          Wandzel               336: 332
  22 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Sornek                429: 279
  23 Tomasz         Suchanek             - Artur          Kwiatkowski           391: 351
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Jakub          Błażejewski           241: 468
  25 Agnieszka      Antos                - Adam           Janicki               355: 374
  26 Józef          Wietecki             - Tomasz         Górka                 355: 440
  27 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Sporczyk              263: 415
  28 Agnieszka      Goniowska            - Leszek         Kilian                395: 299
  29 Marcin         Kurowski             - Małgorzata     Szmuksta              260: 393
  30 Robert         Wagner               - Jerzy          Luter                 341: 328
  31 Gabriela       Jurgaś               - Walenty        Siemaszko             334: 378
  32 Diana          Pietrzykowska        - Miłosz         Meller                247: 342
  33 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Klich                 512: 221
  34 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Wolski                413: 393
  35 Zbigniew       Kniotek              - Marcin         Stachowski            425: 285
  36 Artur          Wawrzynowski         - Teresa         Zalewska              356: 309
  37 Piotr          Potoczek             - Renata         Andracka              408: 452
  38 Beata          Marynowicz           - Tomasz         Siwiński              284: 356
  39 Dorota         Rudzińska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 01-12-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.20  30146  193
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.48  25007  164
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.73  27885  185
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  28706  191
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              150.25  28999  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.12  29274  195
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  12 Marek Reda                     Dębówka              148.97  26516  178
  13 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.69  25107  170
  14 Kamil Górka                    Kraków               146.46  28267  193
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 146.30  23262  159
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27357  187
  17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.24  18719  128
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.18  22219  152
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.99  27739  190
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.63  28107  193
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.28  24843  171
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.81  27948  193
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.72  28366  196
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.26  21489  150
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  30 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.43  27721  196
  33 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.40  27290  193
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.13  28085  199
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27859  199
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  38 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.63   4887   35
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.33  21735  156
  42 Robert Kamiński                Warszawa             139.17  23938  172
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.89  20555  148
  44 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.37  20341  147
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.97   9934   72
  47 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.78   4960   36
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.65   7433   54
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26015  190
  53 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.86  13686  100
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  55 Irena Sołdan                   Sopot                136.58  26087  191
  56 Karol Waniek                   Wrocław              136.40  16777  123
  57 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26636  196
  58 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  59 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.66  10039   74
  60 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.19  26902  199
  62 Radosław Jachna                Łódź                 135.05  17556  130
  63 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  64 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
  65 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  66 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  26029  194
  67 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  68 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.60   7749   58
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.41  25215  189
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  72 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  73 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  74 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  75 Artur Irzyk                    Kraków               132.60  14188  107
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.35   8735   66
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           132.18  25776  195
  78 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.00  25080  190
  79 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.89  17409  132
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  81 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  82 Agnieszka Krupka               Krosno               131.33  15497  118
  83 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  84 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  87 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.48  24921  191
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.12  16005  123
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.69  21788  168
  93 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.47  25377  196
  96 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
  97 Janusz Krupiński               Bytom                129.22  23776  184
  98 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.22  24551  190
  99 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
 100 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.01  25156  195
 102 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       128.98  16381  127
 103 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 104 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.79  10818   84
 105 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75   7854   61
 106 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 107 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 108 Juliusz Czupryniak             Warszawa             128.58  24558  191
 109 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 110 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
 113 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.31  25020  195
 114 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.21  12821  100
 115 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 116 Artur Koszel                   Warszawa             127.96  24825  194
 117 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.73  23503  184
 118 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.68  24515  192
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.42  24083  189
 120 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  15668  123
 121 Marta Bajorek                  Warszawa             127.36  24326  191
 122 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.27  25199  198
 123 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 124 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 125 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.77  17875  141
 126 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 127 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 129 Natalia Ogierman               Katowice             126.40  21994  174
 130 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 131 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            126.25   9216   73
 132 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               125.65  21988  175
 134 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 135 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.52  24350  194
 136 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.36  18929  151
 137 Tomasz Łapka                   Opole                124.75   4491   36
 138 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 139 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
 140 Marcin Ceglarek                Kraków               124.34  23128  186
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.24  16772  135
 142 Krzysztof Gibas                Kraków               124.20  23598  190
 143 Radosław Więch                 Warszawa             124.10  13030  105
 144 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.03  24681  199
 145 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 146 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.89   8053   65
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            123.68   8905   72
 149 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 150 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.51  13339  108
 151 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 152 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 154 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 155 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 156 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             122.23  20291  166
 159 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 161 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.85  11454   94
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 164 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 165 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 167 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 168 Anna Krynicka                  Warszawa             121.49  17494  144
 169 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.48  22474  185
 170 Paweł Maciejczuk               Białystok            121.21  15757  130
 171 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 172 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.05  18642  154
 173 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 174 Tomasz Górka                   Kraków               120.92  12092  100
 175 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 176 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.51  23860  198
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 178 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 179 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.99   8519   71
 180 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 181 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.38  23518  197
 182 Beata Piotrowska               Łódź                 119.14   9650   81
 183 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
 184 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.80  14494  122
 185 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
 188 Bożena Guział                  Racibórz             118.37  12784  108
 189 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
 190 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             118.19   6855   58
 191 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.18  10873   92
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Adam Janicki                   Wrocław              118.06  19125  162
 194 Weronika Rudnicka              Szczecin             118.03   4249   36
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.75  23196  197
 196 Jacek Pietruszka               Kraków               117.73   7417   63
 197 Maurycy Machnio                Lipiany              117.34   8918   76
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 200 Urszula Solarska               Łódź                 117.03  23054  197
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             117.01  18253  156
 202 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.59  21453  184
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              116.14  21486  185
 206 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 207 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 208 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 209 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  21131  183
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 211 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 212 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.31  16489  143
 213 Monika Siemaszko               Lipiany              115.26  22015  191
 214 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
 215 Zofia Górka                    Łęczna               115.24  11754  102
 216 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
 217 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.02   6326   55
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 220 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.73  15718  137
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 223 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 224 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 225 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 226 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Marta Sztajnert                Wisła                113.67   9548   84
 229 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 231 Dariusz Socha                  Warszawa             113.03   8929   79
 232 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.88  21447  190
 233 Renata Andracka                Zwola                112.84  21778  193
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 235 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
 236 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.83  18340  164
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            111.65  18645  167
 238 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.40  21388  192
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.20  10898   98
 240 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.72  21369  193
 243 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 244 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
 245 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 249 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 250 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
 251 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 252 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
 253 Marcin Stachowski              Wydartowo I          108.92  21240  195
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 255 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 256 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.82  17737  163
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 258 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 259 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 262 Anna Niedzielko                Szczecin             108.55  14112  130
 263 Krzysztof Zawadzki             Sampława             108.53  21271  196
 264 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 265 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 266 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.80  20698  192
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 269 Laura Pisula                   Wrocław              107.58  11511  107
 270 Robert Wagner                  Wrocław              107.29  10193   95
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.86  14854  139
 273 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 274 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 276 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.07   7213   68
 277 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.73  11736  111
 279 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 280 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.51  20891  198
 281 Anna Arana                     Warszawa             105.20   9678   92
 282 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 288 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.38  14576  141
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.42  19562  191
 293 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         100.98   6059   60
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 301 Sylwia Buks                    Warszawa              99.84  10783  108
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 303 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                98.56   8772   89
 305 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 306 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 307 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
 308 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.57  10236  106
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 310 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 311 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.14   7231   76
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.01  14631  154
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 321 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 325 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.06  12275  141
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
 328 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.18   7643   93
 331 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 332 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 333 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              78.83   6779   86
 335 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 338 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189
 340 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 01-12-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   7 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  15 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  18 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.96   2975   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  23 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  25 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  27 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.38   2769   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  37 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  41 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  42 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  43 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  44 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  45 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  46 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  47 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  48 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.17   2580   23
  49 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  50 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  51 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
  52 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  53 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  54 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  55 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  56 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  57 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  58 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  59 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  60 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  62 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  64 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  65 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  66 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  67 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  68 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
  69 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  70 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  71 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  72 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  78 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  82 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  83 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  84 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  87 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  89 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  90 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  91 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  92 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  93 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Joanna Suchanek                Wrocław              136.38   1773   13
  96 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  99 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
 100 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 101 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 102 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
 103 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 104 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 106 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 107 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 109 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 110 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 111 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 112 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 113 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 115 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 117 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 118 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 119 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 120 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 121 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 122 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 123 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 124 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 126 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 127 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 128 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 130 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 134 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 135 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 136 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 137 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 138 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 139 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 140 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 141 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 142 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 143 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 146 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 147 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 148 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 149 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 150 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 151 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 152 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 153 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 154 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 155 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 156 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 157 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 158 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 159 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 160 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 161 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 162 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 163 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 164 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 165 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 166 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 167 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 168 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 169 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 170 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 171 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 172 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 173 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 174 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 175 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 176 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 177 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 178 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 179 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 180 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 181 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 182 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 183 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 184 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 185 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 186 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 187 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 188 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 189 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 190 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 191 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 192 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 193 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 194 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 195 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 196 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 197 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 198 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 199 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 200 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 201 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 202 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 203 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 204 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 205 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 206 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 207 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 208 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 209 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 210 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 211 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 212 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 213 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 214 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 215 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 216 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 217 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 218 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 220 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 221 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 222 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 223 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 224 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 225 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 226 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 227 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 228 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 229 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
 230 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 231 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 232 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 233 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 234 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 235 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 236 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 237 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 238 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 239 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 240 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 245 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 246 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 247 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 248 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 249 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 250 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 251 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 252 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 253 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 254 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 255 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 256 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 257 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 258 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 259 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 260 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 261 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 262 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 263 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 264 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 265 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 266 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 267 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 268 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 269 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 272 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 273 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 274 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 275 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 276 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 277 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 278 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 279 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 280 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 281 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 282 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 283 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 284 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 285 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 286 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 287 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 288 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 289 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 290 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 291 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 292 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 293 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 294 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 295 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 296 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 297 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 298 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 299 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 300 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 301 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 302 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 303 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 304 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 305 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 306 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 307 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 309 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 310 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 311 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 312 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 313 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 314 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 315 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 316 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 317 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 320 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 321 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 322 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 323 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 324 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 325 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 326 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 327 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 328 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 329 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 330 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 331 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 332 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 333 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 334 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 335 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 336 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 337 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 338 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 339 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie