Jaworzno26
listopada
Jaworzno 26 listopada I Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla nauczycieli i instruktorów
Wadowice Jaroszowice 3
grudnia
Wadowice Jaroszowice 3- 4 grudnia XVI Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Pruszków10
grudnia
Pruszków 10-11 grudnia II Mistrzostwa Mazowsza
Hitchcock by nie wymyślił – Mariusz Skrobosz zwycięża w XVI Le Mansie03 - 04 grudnia 2016 — XVI Turniej 24h Non Stop "Le Mans"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Turniej 24h Non Stop "Le Mans"Wadowice Jaroszowice, 03 - 04 grudnia 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Hitchcock by nie wymyślił – Mariusz Skrobosz zwycięża w XVI Le Mansie„Posterunkowy niechętnie wylogował się z sieci, przekręcił w bok ekran komputera i spojrzał na stojącą za blatem zapłakaną kobietę.

Klasyka – pomyślał, przesuwając wzrok na rozszerzone oczy wtulonego w matkę maleństwa – Stary bił, pił, czy wszystko na raz?

- W czym mogę pomóc? — zapytał służbowo-beznamiętnym głosem .

- Mąż, już od doby..., jego koledzy także…, telefonu nie odbiera, koledzy także… — westchnęła głęboko i bardziej zbornie zaczęła opowiadać kobieta – od kilku tygodni to się tak zaczęło, spotkał jakichś kolegów, chyba z wojska, i do klubu zaczął do nich chodzić, podobno tam z jakimiś lampucerami romansuje i szachruje, tak dzieciak podsłuchał… a teraz zniknął – dodała.

- Nie szachruje, tylko szkrabluje – szepnęło nieśmiale pacholę – i nie romansuje, tylko lemansuje, mamo, mówił tata.

- Sruje-ruje – od rozpaczy do gniewu przeszła w jednej chwili zgłaszająca – męża mi znajdźcie, od tego jesteście!

Policjant spojrzał na malucha i puścił do niego oko.

- Chyba będę mógł Wam pomóc. – ręce sięgnęły do klawiatury, na powrót zalogował się do Kurnika. Kursor przesunął się na zakładkę „turnieje”. Wyświetliła się mapa Polski, opatrzona logo pewnej federacji.

- To od kiedy dokładnie go nie ma – zapytał…"

Takimi wymyślonymi obrazami napełniał sobie sędzia głowę w okolicach 18 rundy, ratując się przed napadami senności na XVI Turnieju Le Mans, tym razem goszczącym w Hotelu „Młyn Jacka” w Wadowicach Jaroszowicach. 65 osób przez dobę zmagało się z potrzebami snu, chimerami „woreczkowego” czy niezwykle wysokim natężeniem scrabblowych mistrzów na metr kwadratowy.

Wśród nich najbardziej doświadczonym uczestnikiem zawodów był Kamil Górka z Krakowa, pięciokrotny zdobywca pierwszego miejsca na tych wymagających żelaznej kondycji i sporej dawki szaleństwa turniejach. W dziejach PFS jest tylko dwóch graczy, którzy mają tyle zwycięstw w jednym cyklu turniejowym: Kamil w Le Mansie i Tomasz Zwoliński w Mistrzostwach Kujaw. Mogła więc na naszych oczach napisać się nowa scrabblowa historia – Kamil miał szansę zostać pierwszym zwycięzcą 6 jednorodnych turniejów. Zaczął od porażki z Łukaszem Sornkiem, i to tak niskiej, że przez chwilę zapachniało sensacyjnym „bajem”. I po tym hitchcockowskim trzęsieniu ziemi napięcie na turnieju zaczęło już tylko wzrastać. Najpierw jak burza szedł przez pierwszą kwartę turnieju cieszący się zaledwie od dwóch tygodni tytułem Mistrza Polski łodzianin Jakub Szymczak. W ósmej rundzie na czele stawki stanął Michał Gawroński z Katowic, który bardzo przeżywał, że w ciągu całego turnieju zagrał z AMP (Aktualny Mistrz Polski) i wszystkimi obecnymi dziewięcioma BMP (Byłymi MP). Wyszedł z tego prywatnego meczu na plusie (6 zwycięstw), co dało mu bardzo wysoki skalp.

Od 10 do 16 rundy rozgościł się na pierwszym stole Kamil, choć cały czas czuł na plecach oddech pogoni. Zdetronizował go na sześć rund Łukasz Bobowski z Suchedniowa, który na trzy rozgrywki przed końcem wypracował sobie dwa duże punkty przewagi. I kiedy już wielu widziało go na podium zawodów, przyszła jego czarna seria trzech z rzędu porażek. Na dwie rundy przed końcem do Łukasza, Kamila i Kuby dołączył Mariusz Skrobosz z Warszawy i wiadomo było, że tylko gracze z tej czwórki staną na 4 pierwszych miejscach. Przed ostatnią turą wyjaśniło się, że na pierwszym stole o zwycięstwo zagrają Kamil i Mariusz. No i zwarli się z chrzęstem płytek, zaiskrzyły kładzione premie, zadudniły kroki podczas podchodzenia do OSPS-a… No dobra dość tej grafomanii, Mariusz był po prostu dzisiaj najlepszy, Kamil na tworzenie „historii” musi poczekać rok i zadowolić się trzecim miejscem, zaś Jakub cieszył się z drugiego stopnia podium.

Mimo zmęczenia w świetnych nastrojach zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie, nacieszyli przygotowanymi nagrodami i – niektórzy – udali do hotelowego SPA na regenerację przed powrotem do domu.

Samo miejsce rozgrywek, dzięki troskliwości organizatorki, Natalii Ogierman i grona pracowników Hotelu pozostanie w pamięci grających osób jako pełne doskonałego jedzenia, dające możliwość wypoczynku a czasami zaskakujące rozmaitymi przygodami (kto ciekawy – zapraszamy w wynikach do zakładki „Przebieg” i lektury komentarzy sędziowskich). Naprawdę – chcemy tu zagrać znowu.

I na tym zakończymy relację z turnieju, który był jednym z ostatnich, gdzie można było położyć słowa: agf, kia, omo, lee, iii, san, zis, ził. I wiele innych wyrazów, które zaczynamy powoli zapominać, zapoznając się natomiast z wchodzącą od 01 stycznia nową wersją OSPS.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuOtwarty (80 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 24
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-23), duńczyk (runda 24)
20 minut dla gracza na partię

Każda runda ma ograniczenie czasowe do 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania czasu (zebrane małe punkty minus odpis ze stojaka).
Miejsce rozgrywekMłyn Jacka Hotel & Spa****
Jaroszowice 234
34-100 Wadowice
www.hotelmj.pl
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 3 grudnia
11:30 — koniec przyjmowania zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
Niedziela, 4 grudnia
12:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweczłonkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 30 zł
debiutanci — 20 zł
młodzież — 40 zł
pozostali — 50 zł

Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania.
Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
DojazdMłyn Jacka Hotel & Spa**** zlokalizowany jest tuż obok drogi krajowej nr 28 na trasie Wadowice – Sucha Beskidzka.
Odległość od miast:

Wadowice: 4 km
Kraków: 52 km
Katowice: 71 km

Najlepszy dojazd z Wrocławia:
Zjazd z A4 na wysokości Chrzanowa, a następnie kierunek Zator
Wyżywieniekawa, herbata, woda, przekąski, ciastka
ciepłe posiłki: pierwszy po 3 rundzie, drugi — później :)

Bar hotelowy czynny non stop (dla uczestników turnieju piwo Regent — 7 zł).
NoclegiAgroturystyka „Przy Skawie”, 1,5 km od miejsca rozgrywek
http://www.przyskawie.pl/kontakt.php

Domki całoroczne „Ponikiew”, 2,8 km od miejsca rozgrywek
http://calorocznedomki.pl/kontakt/

Noclegi w miejscu gry (doba hotelowa od 14 do 12) — 301 zł za pokój 2-osobowy — szczegóły
Nagrodyfinansowe: I — 500 zł, II — 300 zł, III — 200 zł, kolejne miejsca po 100 zł w zależności od wpływów z wpisowego
vouchery pobytowe i na usługi SPA
nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjepo turnieju (4 grudnia od godziny 12:30) będzie można skorzystać z basenu i strefy wellness w cenie 10 zł/os. (nielimitowany czas pobytu, zamykamy o 21:00)
OrganizatorzyNatalia Ogierman,
natalia.ogierman@hotelmj.pl
Sponsorzypatronat:
wadowiceonline.pl

sponsorzy:
Młyn Jacka Hotel & Spa****
Best-Pest
Tłocznia Chocznia


Wyniki turnieju XVI Turniej Le Mans

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               155.78     18.0    10268     3981     1577
  2 Jakub           Szymczak             Łódź                   151.87     18.0     9567     4014      835
  3 Kamil           Górka                Kraków                 157.85     17.0     9671     3895      862
  4 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             143.08     17.0     9251     3923      737
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.53     15.0    10278     3676     1497
  6 Bartosz         Morawski             Gliwice                158.73     15.0     9964     3706      510
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.90     15.0     9766     3692      950
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               152.92     15.0     9491     3521      958
  9 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    135.42     15.0     9374     3518      724
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.57     15.0     9203     3504      371
 11 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.29     14.0     9845     3503      882
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              161.26     14.0     9513     3537      725
 13 Leszek          Kacprzyk             Katowice               131.87     14.0     9469     3387      481
 14 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            144.69     14.0     9347     3453      388
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.92     14.0     9346     3494      281
 16 Aleksander      Puchalski            Włocławek              137.79     14.0     9101     3537      235
 17 Michał          Gawroński            Katowice               119.49     14.0     8964     3611        1
 18 Tomasz          Lempart              Wadowice               133.75     14.0     8757     3517     -665
 19 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.89     13.0     9640     3382      476
 20 Jan             Mrozowski            Kraków                 139.39     13.0     9418     3426      391
 21 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.35     13.0     9411     3429      413
 22 Jacek           Baltyn               Suchedniów             122.41     13.0     9125     3233      171
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.87     13.0     9110     3172      146
 24 Konrad          Sowula               Kraków                 136.04     13.0     9010     3256      -12
 25 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                119.47     13.0     8922     3095       54
 26 Łukasz          Sornek               Mikołów                128.69     13.0     8905     3349      109
 27 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.50     13.0     8400     3169     -573
 28 Mariusz         Grodek               Kraków                 123.83     12.5     9316     3195      495
 29 Artur           Irzyk                Strzyżów               143.25     12.0     9608     3010      830
 30 Radosław        Jachna               Łódź                   131.93     12.0     9254     3206      382
 31 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                133.70     12.0     9204     2986      638
 32 Irena           Sołdan               Sopot                  136.93     12.0     9028     3150      423
 33 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                143.94     12.0     8993     3205     -545
 34 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            124.29     12.0     8969     2991      324
 35 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              131.02     12.0     8925     3301     -550
 36 Piotr           Broda                Sandomierz             135.34     12.0     8828     2975      116
 37 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 129.53     12.0     8694     3138     -555
 38 Anna            Demczyszyn           Bystra                 124.72     12.0     8678     3010      -52
 39 Natalia         Ogierman             Katowice               125.10     11.5     8839     2845      148
 40 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.92     11.5     8529     2798      587
 41 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   129.40     11.5     8499     2751      217
 42 Joanna          Brychcy              Katowice               115.25     11.5     8345     2682      379
 43 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.32     11.5     8327     2733      363
 44 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              135.24     11.0     9135     2960      327
 45 Ewa             Szałas               Katowice               123.22     11.0     8929     3057     -142
 46 Marcin          Ceglarek             Kraków                 130.96     11.0     8780     2884     -197
 47 Marta           Sztajnert            Wisła                  108.26     11.0     8450     2606     -315
 48 Jerzy           Luter                Bytom                  116.66     10.5     8923     2619      471
 49 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              109.89     10.5     8458     2532      481
 50 Renata          Andracka             Zwola                  113.81     10.5     8452     2592       98
 51 Teresa          Zalewska             Racibórz               122.30     10.5     8434     2775     -252
 52 Dariusz         Sowula               Kraków                 123.82     10.5     8216     2704      155
 53 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 134.25      9.5     9000     2805     -365
 54 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       108.41      9.5     8432     2521     -323
 55 Adam            Janicki              Wrocław                116.33      9.5     8412     2547      263
 56 Bożena          Guział               Racibórz               119.28      9.5     8400     2566     -570
 57 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.76      9.5     8041     2528     -106
 58 Marcin          Kurowski             Racibórz               107.02      9.5     7856     2424     -100
 59 Wanda           Wach                 Tarnów                 100.00      9.5     7479     2434    -1060
 60 Waldemar        Wypchał              Kraków                 109.79      8.5     8002     2369     -334
 61 Karolina        Mak                  Wrocław                100.00      6.5     7621     2117     -790
 62 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.76      6.5     7606     2120     -993
 63 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      6.5     7333     2123    -1510
 64 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      6.5     7243     2125     -964
 65 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     6808     1820    -2298
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Turniej Le Mans



	Michał Alabrudziński 161.26 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  286: 363   81
    2    29 Marcin         Ceglarek              130.96 +  452: 292  181
    3    22 Marta          Wawrzyn               100.00 +  397: 294  150
    4    16 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  491: 358  183
    5     4 Dariusz        Kosz                  160.53 -  380: 399  111
    6    11 Konrad         Sowula                136.04 +  474: 355  186
    7     8 Tomasz         Lempart               133.75 -  309: 383   84
    8    12 Maciej         Sancewicz             135.42 +  404: 402  185
    9    10 Natalia        Ogierman              125.10 +  471: 294  175
   10     7 Krzysztof      Obremski              150.35 +  394: 393  200
   11     5 Aleksander     Puchalski             137.79 +  355: 343  188
   12     4 Jakub          Szymczak              151.87 -  393: 445  102
   13     4 Mariusz        Skrobosz              155.78 +  379: 319  206
   14     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  279: 446   93
   15     6 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  337: 349   81
   16    10 Łukasz         Sornek                128.69 +  442: 308  179
   17     7 Stanisław      Rydzik                143.90 +  413: 354  194
   18     7 Michał         Gawroński             119.49 +  532: 308  169
   19     2 Bartosz        Morawski              158.73 -  405: 458  109
   20     7 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  394: 334  181
   21     2 Kamil          Górka                 157.85 +  405: 345  208
   22     6 Paweł          Jackowski             144.92 -  375: 431   95
   23     7 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  412: 413   82
   24     5 Mirosław       Uglik                 152.92 -  334: 402  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3526  / 24 146.92




	Dariusz Kosz 160.53 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  506: 323  180
    2     1 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  643: 378  181
    3     1 Łukasz         Bobowski              143.08 -  332: 442   93
    4     5 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  527: 224  150
    5     4 Michał         Alabrudziński         161.26 +  399: 380  211
    6     3 Tomasz         Lempart               133.75 +  496: 289  184
    7     3 Stanisław      Rydzik                143.90 -  349: 365   94
    8     4 Aleksander     Puchalski             137.79 +  383: 318  188
    9     3 Kamil          Górka                 157.85 -  400: 532  108
   10     4 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  459: 357  181
   11     3 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  429: 374  201
   12     2 Michał         Gawroński             119.49 -  374: 403   69
   13     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  367: 385  102
   14     6 Mariusz        Skrobosz              155.78 +  506: 318  206
   15     4 Bartosz        Morawski              158.73 -  435: 469  109
   16     6 Jan            Mrozowski             139.39 +  392: 357  189
   17     6 Dariusz        Putoń                 144.69 +  408: 276  195
   18     5 Paweł          Jackowski             144.92 -  364: 384   95
   19     6 Konrad         Sowula                136.04 +  512: 327  186
   20     6 Maciej         Sancewicz             135.42 -  386: 409   85
   21     7 Radosław       Jachna                131.93 +  367: 286  182
   22     7 Łukasz         Sornek                128.69 +  378: 337  179
   23     5 Rafał          Wesołowski            137.57 -  427: 435   88
   24     3 Bartosz        Morawski              158.73 +  439: 413  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3665  / 24 152.71




	Bartosz Morawski 158.73 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  507: 324  179
    2     2 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  380: 363  182
    3     6 Dariusz        Putoń                 144.69 +  395: 387  195
    4     4 Jakub          Szymczak              151.87 -  401: 461  102
    5     6 Kamil          Górka                 157.85 +  542: 339  208
    6     4 Michał         Gawroński             119.49 -  363: 407   69
    7     4 Łukasz         Bobowski              143.08 -  344: 379   93
    8     8 Rafał          Wesołowski            137.57 +  461: 324  188
    9     7 Paweł          Jackowski             144.92 +  380: 295  195
   10     5 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  398: 449   81
   11     7 Łukasz         Sornek                128.69 +  406: 332  179
   12     7 Mariusz        Grodek                123.83 +  445: 355  174
   13     6 Krzysztof      Obremski              150.35 +  496: 387  200
   14     4 Tomasz         Lempart               133.75 +  406: 358  184
   15     4 Dariusz        Kosz                  160.53 +  469: 435  211
   16     4 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  330: 529  106
   17     4 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  459: 426  181
   18     4 Aleksander     Puchalski             137.79 +  461: 318  188
   19     2 Michał         Alabrudziński         161.26 +  458: 405  211
   20     2 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  391: 508  101
   21     5 Maciej         Sancewicz             135.42 -  317: 427   85
   22     5 Stanisław      Rydzik                143.90 -  376: 463   94
   23     6 Jan            Mrozowski             139.39 +  366: 344  189
   24     3 Dariusz        Kosz                  160.53 -  413: 439  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3706  / 24 154.42




	Kamil Górka 157.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Sornek                128.69 -  274: 423   79
    2    26 Piotr          Broda                 135.34 +  402: 369  185
    3    24 Jerzy          Luter                 116.66 +  505: 296  167
    4     6 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  490: 306  181
    5     6 Bartosz        Morawski              158.73 -  339: 542  109
    6    10 Jacek          Baltyn                122.41 +  393: 282  172
    7    10 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  343: 340  181
    8     6 Mirosław       Uglik                 152.92 +  345: 311  203
    9     3 Dariusz        Kosz                  160.53 +  532: 400  211
   10     1 Jakub          Szymczak              151.87 +  442: 306  202
   11     1 Łukasz         Bobowski              143.08 +  518: 399  193
   12     1 Tomasz         Lempart               133.75 +  455: 383  184
   13     1 Michał         Gawroński             119.49 +  427: 274  169
   14     1 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  413: 404  201
   15     1 Aleksander     Puchalski             137.79 -  361: 406   88
   16     1 Stanisław      Rydzik                143.90 +  412: 399  194
   17     1 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  430: 440  106
   18     2 Jan            Mrozowski             139.39 -  343: 373   89
   19     3 Paweł          Jackowski             144.92 +  373: 351  195
   20     3 Irena          Sołdan                136.93 +  359: 352  187
   21     2 Michał         Alabrudziński         161.26 -  345: 405  111
   22     3 Radosław       Jachna                131.93 +  450: 291  182
   23     3 Krzysztof      Obremski              150.35 +  397: 384  200
   24     1 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  323: 373  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3895  / 24 162.29




	Mariusz Skrobosz 155.78 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Natalia        Ogierman              125.10 +  447: 349  175
    2     5 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  625: 323  181
    3     2 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  503: 367  201
    4     1 Stanisław      Rydzik                143.90 -  452: 509   94
    5     3 Paweł          Jackowski             144.92 +  485: 287  195
    6     2 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  493: 275  184
    7     2 Michał         Gawroński             119.49 -  283: 453   69
    8     3 Jerzy          Luter                 116.66 +  415: 386  167
    9     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  361: 408  102
   10     2 Łukasz         Bobowski              143.08 +  402: 338  193
   11     4 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  344: 447   81
   12     5 Ewa            Szałas                123.22 +  396: 332  173
   13     4 Michał         Alabrudziński         161.26 -  319: 379  111
   14     6 Dariusz        Kosz                  160.53 -  318: 506  111
   15     7 Tomasz         Lempart               133.75 +  497: 333  184
   16     4 Bartosz        Morawski              158.73 +  529: 330  209
   17     1 Kamil          Górka                 157.85 +  440: 430  208
   18     6 Krzysztof      Obremski              150.35 +  419: 307  200
   19     5 Łukasz         Sornek                128.69 +  430: 363  179
   20     5 Jan            Mrozowski             139.39 +  426: 350  189
   21     4 Aleksander     Puchalski             137.79 +  420: 287  188
   22     2 Maciej         Sancewicz             135.42 +  471: 292  185
   23     2 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  420: 317  194
   24     1 Kamil          Górka                 157.85 +  373: 323  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3981  / 24 165.88




	Mirosław Uglik 152.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Demczyszyn            124.72 +  412: 369  175
    2    12 Radosław       Jachna                131.93 -  326: 396   82
    3    16 Ewa            Szałas                123.22 +  382: 368  173
    4     7 Krzysztof      Obremski              150.35 +  403: 348  200
    5     8 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  478: 274  194
    6     5 Jan            Mrozowski             139.39 +  439: 386  189
    7     1 Jakub          Szymczak              151.87 -  345: 362  102
    8     6 Kamil          Górka                 157.85 -  311: 345  108
    9    11 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  294: 439  101
   10    16 Artur          Irzyk                 143.25 -  349: 444   93
   11    16 Irena          Sołdan                136.93 -  241: 452   87
   12    23 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  457: 290  158
   13    14 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  327: 396   85
   14    20 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  304: 327   84
   15    26 Renata         Andracka              113.81 +  490: 288  164
   16    20 Bożena         Guział                119.28 +  556: 338  169
   17    17 Marcin         Ceglarek              130.96 -  323: 401   81
   18    19 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  332: 330  179
   19    18 Teresa         Zalewska              122.30 +  460: 305  172
   20    15 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  493: 310  180
   21    13 Jacek          Baltyn                122.41 +  465: 306  172
   22     1 Łukasz         Bobowski              143.08 +  406: 404  193
   23    10 Michał         Gawroński             119.49 +  496: 321  169
   24     5 Michał         Alabrudziński         161.26 +  402: 334  211
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3521  / 24 146.71




	Jakub Szymczak 151.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Stachowski            124.29 +  433: 274  174
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  398: 373  184
    3     8 Michał         Gawroński             119.49 +  418: 279  169
    4     4 Bartosz        Morawski              158.73 +  461: 401  209
    5     2 Jan            Mrozowski             139.39 +  388: 369  189
    6     1 Stanisław      Rydzik                143.90 +  441: 256  194
    7     1 Mirosław       Uglik                 152.92 +  362: 345  203
    8     1 Łukasz         Bobowski              143.08 -  313: 382   93
    9     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 +  408: 361  206
   10     1 Kamil          Górka                 157.85 -  306: 442  108
   11     2 Tomasz         Lempart               133.75 -  366: 409   84
   12     4 Michał         Alabrudziński         161.26 +  445: 393  211
   13     2 Dariusz        Kosz                  160.53 +  385: 367  211
   14     2 Krzysztof      Obremski              150.35 +  322: 307  200
   15     2 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  510: 379  184
   16     2 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  429: 370  181
   17     2 Paweł          Jackowski             144.92 -  400: 402   95
   18     3 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  392: 481  101
   19     4 Aleksander     Puchalski             137.79 +  427: 332  188
   20     4 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  396: 365  181
   21     3 Łukasz         Sornek                128.69 -  367: 386   79
   22     4 Dariusz        Putoń                 144.69 +  398: 386  195
   23     4 Radosław       Jachna                131.93 +  361: 336  182
   24     2 Łukasz         Bobowski              143.08 +  441: 337  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4014  / 24 167.25




	Kazimierz Merklejn 151.29 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Grodek                123.83 +  395: 370  174
    2    16 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  377: 339  183
    3     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  367: 503  106
    4     8 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  388: 397   82
    5    15 Irena          Sołdan                136.93 +  426: 353  187
    6    15 Jerzy          Luter                 116.66 -  368: 375   67
    7    15 Teresa         Zalewska              122.30 +  403: 314  172
    8    14 Grzegorz       Papciak               119.47 +  463: 277  169
    9    11 Mirosław       Uglik                 152.92 +  439: 294  203
   10     8 Stanisław      Rydzik                143.90 +  496: 418  194
   11     3 Dariusz        Kosz                  160.53 -  374: 429  111
   12     9 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  388: 304  184
   13     5 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  452: 353  181
   14     1 Kamil          Górka                 157.85 -  404: 413  108
   15     5 Michał         Gawroński             119.49 -  317: 449   69
   16     7 Dariusz        Putoń                 144.69 -  367: 481   95
   17    10 Dorota         Stachowska            121.50 +  374: 326  172
   18     3 Jakub          Szymczak              151.87 +  481: 392  202
   19     1 Łukasz         Bobowski              143.08 -  374: 412   93
   20     2 Bartosz        Morawski              158.73 +  508: 391  209
   21     8 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  638: 309  181
   22     8 Aleksander     Puchalski             137.79 -  313: 359   88
   23     9 Łukasz         Sornek                128.69 +  425: 301  179
   24     4 Stanisław      Rydzik                143.90 -  308: 404   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3503  / 24 145.96




	Krzysztof Obremski 150.35 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Sowula                123.82 +  483: 233  174
    2     3 Tomasz         Lempart               133.75 -  339: 375   84
    3    13 Renata         Andracka              113.81 +  525: 341  164
    4     7 Mirosław       Uglik                 152.92 -  348: 403  103
    5    12 Maciej         Sancewicz             135.42 +  406: 315  185
    6     7 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  335: 347   81
    7    14 Piotr          Broda                 135.34 +  431: 386  185
    8    10 Mariusz        Grodek                123.83 +  427: 382  174
    9     9 Ewa            Szałas                123.22 +  458: 399  173
   10     7 Michał         Alabrudziński         161.26 -  393: 394  111
   11     9 Dariusz        Putoń                 144.69 +  352: 328  195
   12     6 Stanisław      Rydzik                143.90 +  448: 341  194
   13     6 Bartosz        Morawski              158.73 -  387: 496  109
   14     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  307: 322  102
   15    11 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  407: 308  185
   16     8 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  516: 333  184
   17     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  287: 340   93
   18     6 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  307: 419  106
   19    12 Irena          Sołdan                136.93 -  308: 433   87
   20    13 Anna           Demczyszyn            124.72 +  410: 360  175
   21    12 Artur          Irzyk                 143.25 +  409: 376  193
   22     9 Michał         Gawroński             119.49 +  387: 373  169
   23     3 Kamil          Górka                 157.85 -  384: 397  108
   24     9 Dariusz        Putoń                 144.69 -  357: 597   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3429  / 24 142.88




	Paweł Jackowski 144.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Szałas                123.22 +  424: 329  173
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  465: 401  185
    3     5 Radosław       Jachna                131.93 -  325: 439   82
    4    12 Anna           Demczyszyn            124.72 +  417: 356  175
    5     3 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  287: 485  106
    6    16 Dariusz        Sowula                123.82 -  332: 365   74
    7    21 Piotr          Potoczek              110.32 +  365: 343  160
    8    15 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  507: 269  181
    9     7 Bartosz        Morawski              158.73 -  295: 380  109
   10    14 Adam           Janicki               116.33 +  350: 299  166
   11    12 Mariusz        Grodek                123.83 -  375: 402   74
   12    16 Artur          Irzyk                 143.25 +  458: 414  193
   13    13 Konrad         Sowula                136.04 +  375: 303  186
   14    10 Aleksander     Puchalski             137.79 -  349: 396   88
   15    13 Maciej         Sancewicz             135.42 +  558: 402  185
   16     9 Tomasz         Lempart               133.75 +  377: 325  184
   17     2 Jakub          Szymczak              151.87 +  402: 400  202
   18     5 Dariusz        Kosz                  160.53 +  384: 364  211
   19     3 Kamil          Górka                 157.85 -  351: 373  108
   20     1 Łukasz         Bobowski              143.08 +  509: 397  193
   21     6 Michał         Gawroński             119.49 -  305: 335   69
   22     6 Michał         Alabrudziński         161.26 +  431: 375  211
   23     8 Stanisław      Rydzik                143.90 -  303: 503   94
   24     6 Maciej         Sancewicz             135.42 -  402: 410   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3494  / 24 145.58




	Dariusz Putoń 144.69 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Baltyn                122.41 +  402: 266  172
    2    14 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  413: 367  184
    3     6 Bartosz        Morawski              158.73 -  387: 395  109
    4     9 Aleksander     Puchalski             137.79 -  337: 425   88
    5    16 Piotr          Potoczek              110.32 +  423: 306  160
    6    14 Ewa            Szałas                123.22 -  289: 422   73
    7    20 Mariusz        Grodek                123.83 -  372: 422   74
    8    20 Joanna         Brychcy               115.25 +  401: 349  165
    9    15 Irena          Sołdan                136.93 +  402: 379  187
   10    13 Teresa         Zalewska              122.30 +  430: 360  172
   11     9 Krzysztof      Obremski              150.35 -  328: 352  100
   12    15 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  437: 399  181
   13    12 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  377: 289  180
   14     7 Jan            Mrozowski             139.39 -  343: 430   89
   15    12 Radosław       Jachna                131.93 +  457: 412  182
   16     7 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  481: 367  201
   17     6 Dariusz        Kosz                  160.53 -  276: 408  111
   18     8 Konrad         Sowula                136.04 -  273: 445   86
   19    13 Maciej         Sancewicz             135.42 -  276: 396   85
   20    16 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  366: 351  184
   21    14 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  508: 357  194
   22     4 Jakub          Szymczak              151.87 -  386: 398  102
   23    12 Marcin         Stachowski            124.29 +  386: 307  174
   24     9 Krzysztof      Obremski              150.35 +  597: 357  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3453  / 24 143.88




	Rafał Dąbrowski 143.94 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Zalewska              122.30 +  429: 340  172
    2     9 Irena          Sołdan                136.93 +  411: 410  187
    3     3 Jan            Mrozowski             139.39 -  337: 419   89
    4    15 Grzegorz       Papciak               119.47 +  453: 351  169
    5     8 Mirosław       Uglik                 152.92 -  274: 478  103
    6     9 Marcin         Stachowski            124.29 +  349: 292  174
    7     7 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  334: 531   82
    8    17 Konrad         Sowula                136.04 +  389: 325  186
    9     8 Aleksander     Puchalski             137.79 -  307: 476   88
   10    17 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  394: 373  180
   11    11 Ewa            Szałas                123.22 -  405: 408   73
   12    13 Jacek          Baltyn                122.41 -  344: 469   72
   13    19 Marcin         Ceglarek              130.96 +  374: 353  181
   14    11 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  322: 430   85
   15    20 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  307: 369   83
   16    22 Anna           Demczyszyn            124.72 +  494: 318  175
   17    18 Piotr          Broda                 135.34 +  473: 338  185
   18    17 Artur          Irzyk                 143.25 +  386: 302  193
   19    14 Rafał          Wesołowski            137.57 -  367: 382   88
   20    17 Mariusz        Grodek                123.83 +  375: 373  174
   21    14 Dariusz        Putoń                 144.69 -  357: 508   95
   22    14 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  496: 424  184
   23     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  317: 420  106
   24    14 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  299: 449   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3205  / 24 133.54




	Stanisław Rydzik 143.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dorota         Stachowska            121.50 +  456: 327  172
    2     6 Rafał          Wesołowski            137.57 +  414: 385  188
    3     7 Tomasz         Lempart               133.75 +  590: 297  184
    4     1 Mariusz        Skrobosz              155.78 +  509: 452  206
    5     1 Łukasz         Bobowski              143.08 +  403: 338  193
    6     1 Jakub          Szymczak              151.87 -  256: 441  102
    7     3 Dariusz        Kosz                  160.53 +  365: 349  211
    8     2 Michał         Gawroński             119.49 -  358: 443   69
    9     5 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  386: 421   81
   10     8 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  418: 496  101
   11     8 Natalia        Ogierman              125.10 +  442: 314  175
   12     6 Krzysztof      Obremski              150.35 -  341: 448  100
   13     7 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  378: 354  181
   14     8 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  383: 414   84
   15     9 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  464: 257  180
   16     1 Kamil          Górka                 157.85 -  399: 412  108
   17     7 Michał         Alabrudziński         161.26 -  354: 413  111
   18    11 Marcin         Ceglarek              130.96 +  345: 280  181
   19     9 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  367: 330  185
   20     9 Aleksander     Puchalski             137.79 -  349: 352   88
   21    10 Irena          Sołdan                136.93 +  419: 306  187
   22     5 Bartosz        Morawski              158.73 +  463: 376  209
   23     8 Paweł          Jackowski             144.92 +  503: 303  195
   24     4 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  404: 308  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3692  / 24 153.83




	Artur Irzyk 143.25 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Gawroński             119.49 -  356: 393   69
    2    21 Maciej         Sancewicz             135.42 -  320: 422   85
    3    29 Teresa         Zalewska              122.30 -  391: 464   72
    4    27 Marta          Świątkowska           114.76 +  464: 360  165
    5    24 Marcin         Ceglarek              130.96 -  356: 385   81
    6    22 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  431: 340  185
    7    25 Adam           Janicki               116.33 -  342: 442   66
    8    27 Marcin         Kurowski              107.02 +  546: 267  157
    9    22 Karolina       Mak                   100.00 +  415: 368  150
   10    16 Mirosław       Uglik                 152.92 +  444: 349  203
   11    14 Rafał          Wesołowski            137.57 -  362: 423   88
   12    16 Paweł          Jackowski             144.92 -  414: 458   95
   13    21 Dorota         Stachowska            121.50 -  332: 347   72
   14    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  559: 273  150
   15    17 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  351: 331  184
   16    18 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  398: 440   81
   17    20 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  411: 324  183
   18    17 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  302: 386   94
   19    21 Leszek         Kilian                103.76 +  392: 304  154
   20    12 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  408: 342  182
   21    12 Krzysztof      Obremski              150.35 -  376: 409  100
   22    18 Joanna         Brychcy               115.25 -  298: 370   65
   23    22 Marta          Wawrzyn               100.00 +  468: 300  150
   24    18 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  472: 281  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3010  / 24 125.42




	Łukasz Bobowski 143.08 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Papciak               119.47 +  336: 294  169
    2     7 Konrad         Sowula                136.04 +  387: 317  186
    3     1 Dariusz        Kosz                  160.53 +  442: 332  211
    4     3 Łukasz         Sornek                128.69 +  356: 283  179
    5     1 Stanisław      Rydzik                143.90 -  338: 403   94
    6     6 Radosław       Jachna                131.93 +  353: 352  182
    7     4 Bartosz        Morawski              158.73 +  379: 344  209
    8     1 Jakub          Szymczak              151.87 +  382: 313  202
    9     1 Michał         Gawroński             119.49 +  451: 319  169
   10     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  338: 402  106
   11     1 Kamil          Górka                 157.85 -  399: 518  108
   12     3 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  386: 326  181
   13     3 Tomasz         Lempart               133.75 +  372: 313  184
   14     3 Michał         Alabrudziński         161.26 +  446: 279  211
   15     3 Jan            Mrozowski             139.39 +  376: 301  189
   16     3 Aleksander     Puchalski             137.79 +  462: 399  188
   17     3 Krzysztof      Obremski              150.35 +  340: 287  200
   18     1 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  336: 334  181
   19     1 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  412: 374  201
   20     1 Paweł          Jackowski             144.92 -  397: 509   95
   21     1 Rafał          Wesołowski            137.57 +  509: 269  188
   22     1 Mirosław       Uglik                 152.92 -  404: 406  103
   23     1 Maciej         Sancewicz             135.42 -  313: 399   85
   24     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  337: 441  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3923  / 24 163.46




	Jan Mrozowski 139.39 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bożena         Guział                119.28 +  460: 352  169
    2     4 Aleksander     Puchalski             137.79 +  515: 399  188
    3     3 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  419: 337  194
    4     2 Radosław       Jachna                131.93 +  429: 355  182
    5     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  369: 388  102
    6     5 Mirosław       Uglik                 152.92 -  386: 439  103
    7     5 Ewa            Szałas                123.22 +  409: 392  173
    8     5 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  419: 387  182
    9     4 Tomasz         Lempart               133.75 -  322: 337   84
   10     9 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  399: 435   84
   11    10 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  355: 379   81
   12    11 Irena          Sołdan                136.93 +  432: 406  187
   13     8 Jacek          Baltyn                122.41 +  414: 340  172
   14     7 Dariusz        Putoń                 144.69 +  430: 343  195
   15     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  301: 376   93
   16     6 Dariusz        Kosz                  160.53 -  357: 392  111
   17    11 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  447: 361  185
   18     2 Kamil          Górka                 157.85 +  373: 343  208
   19     7 Michał         Gawroński             119.49 -  314: 344   69
   20     5 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  350: 426  106
   21    11 Konrad         Sowula                136.04 +  439: 401  186
   22    10 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  381: 321  181
   23     6 Bartosz        Morawski              158.73 -  344: 366  109
   24     8 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  354: 408   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3426  / 24 142.75




	Aleksander Puchalski 137.79 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Luter                 116.66 +  398: 372  167
    2     4 Jan            Mrozowski             139.39 -  399: 515   89
    3    15 Jacek          Baltyn                122.41 +  443: 349  172
    4     9 Dariusz        Putoń                 144.69 +  425: 337  195
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  387: 401   84
    6     8 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  490: 216  150
    7     6 Radosław       Jachna                131.93 +  459: 346  182
    8     4 Dariusz        Kosz                  160.53 -  318: 383  111
    9     8 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  476: 307  194
   10     6 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  368: 360  182
   11     5 Michał         Alabrudziński         161.26 -  343: 355  111
   12     8 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  318: 363   81
   13    10 Ewa            Szałas                123.22 +  412: 334  173
   14    10 Paweł          Jackowski             144.92 +  396: 349  195
   15     1 Kamil          Górka                 157.85 +  406: 361  208
   16     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  399: 462   93
   17     5 Michał         Gawroński             119.49 +  381: 336  169
   18     4 Bartosz        Morawski              158.73 -  318: 461  109
   19     4 Jakub          Szymczak              151.87 -  332: 427  102
   20     9 Stanisław      Rydzik                143.90 +  352: 349  194
   21     4 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  287: 420  106
   22     8 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  359: 313  201
   23    11 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  347: 342  181
   24     7 Rafał          Wesołowski            137.57 -  288: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3537  / 24 147.38




	Rafał Wesołowski 137.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Janicki               116.33 +  455: 289  166
    2     6 Stanisław      Rydzik                143.90 -  385: 414   94
    3    10 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  350: 448   84
    4    17 Dorota         Stachowska            121.50 +  488: 311  172
    5    13 Jacek          Baltyn                122.41 -  334: 517   72
    6    18 Mariusz        Grodek                123.83 -  380: 397   74
    7    23 Marta          Świątkowska           114.76 +  355: 284  165
    8     8 Bartosz        Morawski              158.73 -  324: 461  109
    9    23 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  414: 344  179
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  376: 359  185
   11    14 Artur          Irzyk                 143.25 +  423: 362  193
   12    14 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  345: 356   80
   13    16 Piotr          Broda                 135.34 -  346: 392   85
   14    19 Anna           Demczyszyn            124.72 +  356: 283  175
   15    16 Grzegorz       Papciak               119.47 +  413: 295  169
   16    16 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  341: 307  183
   17    12 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  422: 368  182
   18     9 Tomasz         Lempart               133.75 -  329: 360   84
   19    14 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  382: 367  194
   20    10 Konrad         Sowula                136.04 +  382: 351  186
   21     1 Łukasz         Bobowski              143.08 -  269: 509   93
   22    11 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  491: 343  181
   23     5 Dariusz        Kosz                  160.53 +  435: 427  211
   24     7 Aleksander     Puchalski             137.79 +  408: 288  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3504  / 24 146.00




	Irena Sołdan 136.93 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Brychcy               115.25 +  416: 293  165
    2     9 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  410: 411   94
    3    11 Marcin         Stachowski            124.29 -  347: 449   74
    4    18 Karolina       Mak                   100.00 +  441: 345  150
    5    15 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  353: 426  101
    6    20 Marta          Sztajnert             108.26 -  390: 441   58
    7    24 Dorota         Stachowska            121.50 +  372: 251  172
    8    18 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  378: 315  158
    9    15 Dariusz        Putoń                 144.69 -  379: 402   95
   10    19 Waldemar       Wypchał               109.79 +  348: 280  160
   11    16 Mirosław       Uglik                 152.92 +  452: 241  203
   12    11 Jan            Mrozowski             139.39 -  406: 432   89
   13    15 Maciej         Sancewicz             135.42 -  342: 424   85
   14    18 Bożena         Guział                119.28 +  388: 278  169
   15    15 Piotr          Broda                 135.34 +  380: 336  185
   16    15 Konrad         Sowula                136.04 -  363: 377   86
   17    16 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  393: 307  181
   18    15 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  407: 282  184
   19    12 Krzysztof      Obremski              150.35 +  433: 308  200
   20     3 Kamil          Górka                 157.85 -  352: 359  108
   21    10 Stanisław      Rydzik                143.90 -  306: 419   94
   22    13 Anna           Demczyszyn            124.72 -  274: 523   75
   23    18 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  331: 370   79
   24    19 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  367: 336  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3150  / 24 131.25




	Konrad Sowula 136.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Świątkowska           114.76 +  447: 303  165
    2     7 Łukasz         Bobowski              143.08 -  317: 387   93
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  452: 341  185
    4    11 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  320: 452   81
    5    17 Renata         Andracka              113.81 +  376: 371  164
    6    11 Michał         Alabrudziński         161.26 -  355: 474  111
    7    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  371: 340  150
    8    17 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  325: 389   94
    9    17 Marcin         Ceglarek              130.96 +  483: 364  181
   10    12 Mariusz        Grodek                123.83 -  299: 443   74
   11    18 Dorota         Stachowska            121.50 +  373: 359  172
   12    17 Teresa         Zalewska              122.30 +  386: 312  172
   13    13 Paweł          Jackowski             144.92 -  303: 375   95
   14    17 Piotr          Broda                 135.34 +  397: 381  185
   15    14 Łukasz         Sornek                128.69 -  343: 417   79
   16    15 Irena          Sołdan                136.93 +  377: 363  187
   17    13 Jacek          Baltyn                122.41 +  430: 331  172
   18     8 Dariusz        Putoń                 144.69 +  445: 273  195
   19     6 Dariusz        Kosz                  160.53 -  327: 512  111
   20    10 Rafał          Wesołowski            137.57 -  351: 382   88
   21    11 Jan            Mrozowski             139.39 -  401: 439   89
   22    16 Marcin         Stachowski            124.29 -  331: 375   74
   23    20 Joanna         Brychcy               115.25 +  402: 290  165
   24    15 Marcin         Stachowski            124.29 +  399: 349  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3256  / 24 135.67




	Maciej Sancewicz 135.42 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Renata         Andracka              113.81 -  344: 399   64
    2    21 Artur          Irzyk                 143.25 +  422: 320  193
    3    14 Natalia        Ogierman              125.10 -  315: 405   75
    4    25 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  424: 326  158
    5    12 Krzysztof      Obremski              150.35 -  315: 406  100
    6    25 Marta          Świątkowska           114.76 +  468: 257  165
    7    18 Waldemar       Wypchał               109.79 +  426: 274  160
    8    12 Michał         Alabrudziński         161.26 -  402: 404  111
    9    13 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  351: 455   80
   10    21 Dorota         Stachowska            121.50 -  383: 408   72
   11    22 Joanna         Brychcy               115.25 +  407: 329  165
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  343: 305  183
   13    15 Irena          Sołdan                136.93 +  424: 342  187
   14    14 Dariusz        Sowula                123.82 +  395: 280  174
   15    13 Paweł          Jackowski             144.92 -  402: 558   95
   16    11 Radosław       Jachna                131.93 -  351: 435   82
   17    15 Ewa            Szałas                123.22 +  356: 298  173
   18    16 Teresa         Zalewska              122.30 +  513: 284  172
   19    13 Dariusz        Putoń                 144.69 +  396: 276  195
   20     6 Dariusz        Kosz                  160.53 +  409: 386  211
   21     5 Bartosz        Morawski              158.73 +  427: 317  209
   22     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  292: 471  106
   23     1 Łukasz         Bobowski              143.08 +  399: 313  193
   24     6 Paweł          Jackowski             144.92 +  410: 402  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3518  / 24 146.58




	Piotr Broda 135.34 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Potoczek              110.32 -  335: 370   60
    2    26 Kamil          Górka                 157.85 -  369: 402  108
    3    27 Bożena         Guział                119.28 +  438: 326  169
    4    20 Mariusz        Grodek                123.83 +  348: 340  174
    5    19 Dariusz        Sowula                123.82 -  368: 388   74
    6    23 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  329: 306  158
    7    14 Krzysztof      Obremski              150.35 -  386: 431  100
    8    21 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  359: 351  184
    9    20 Adam           Janicki               116.33 -  285: 376   66
   10    23 Marcin         Ceglarek              130.96 -  321: 355   81
   11    27 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  392: 354  179
   12    25 Waldemar       Wypchał               109.79 +  414: 375  160
   13    16 Rafał          Wesołowski            137.57 +  392: 346  188
   14    17 Konrad         Sowula                136.04 -  381: 397   86
   15    15 Irena          Sołdan                136.93 -  336: 380   87
   16    23 Marta          Świątkowska           114.76 +  389: 387  165
   17    18 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  338: 473   94
   18    24 Anna           Demczyszyn            124.72 -  305: 381   75
   19    26 Marta          Wawrzyn               100.00 -  326: 375   50
   20    26 Leszek         Kilian                103.76 +  384: 251  154
   21    25 Marcin         Kurowski              107.02 +  402: 334  157
   22    22 Renata         Andracka              113.81 +  521: 252  164
   23    21 Grzegorz       Papciak               119.47 -  321: 411   69
   24    20 Ewa            Szałas                123.22 +  389: 351  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2975  / 24 123.96




	Krzysztof Sporczyk 135.24 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Siwiński              109.89 +  386: 371  160
    2    10 Paweł          Jackowski             144.92 -  401: 465   95
    3    17 Konrad         Sowula                136.04 -  341: 452   86
    4    22 Piotr          Potoczek              110.32 -  325: 406   60
    5    26 Wanda          Wach                  100.00 +  443: 240  150
    6    22 Artur          Irzyk                 143.25 -  340: 431   93
    7    27 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  301: 461   80
    8    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  479: 309  150
    9    24 Joanna         Brychcy               115.25 +  446: 340  165
   10    20 Rafał          Wesołowski            137.57 -  359: 376   88
   11    23 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  423: 332  184
   12    19 Bożena         Guział                119.28 +  513: 415  169
   13    14 Mirosław       Uglik                 152.92 +  396: 327  203
   14    11 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  430: 322  194
   15    11 Krzysztof      Obremski              150.35 -  308: 407  100
   16    13 Dorota         Stachowska            121.50 -  336: 400   72
   17    11 Jan            Mrozowski             139.39 -  361: 447   89
   18    18 Dariusz        Sowula                123.82 +  432: 281  174
   19     9 Stanisław      Rydzik                143.90 -  330: 367   94
   20    18 Renata         Andracka              113.81 +  373: 310  164
   21    16 Marcin         Stachowski            124.29 -  311: 342   74
   22    19 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  298: 360   79
   23    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  467: 280  150
   24    19 Irena          Sołdan                136.93 -  336: 367   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2960  / 24 123.33




	Małgorzata Sulejewska 134.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Waldemar       Wypchał               109.79 +  379: 320  160
    2    14 Dariusz        Putoń                 144.69 -  367: 413   95
    3    10 Rafał          Wesołowski            137.57 +  448: 350  188
    4    13 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  528: 322  181
    5     5 Aleksander     Puchalski             137.79 +  401: 387  188
    6     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  275: 493  106
    7    11 Dariusz        Sowula                123.82 +  365: 328  174
    8     7 Tomasz         Lempart               133.75 -  318: 451   84
    9     6 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  499: 356  182
   10     9 Jan            Mrozowski             139.39 +  435: 399  189
   11     6 Michał         Gawroński             119.49 -  330: 496   69
   12     9 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  304: 388  101
   13    11 Radosław       Jachna                131.93 +  465: 373  182
   14     8 Stanisław      Rydzik                143.90 +  414: 383  194
   15     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  379: 510  102
   16     8 Krzysztof      Obremski              150.35 -  333: 516  100
   17    14 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  375: 414   80
   18    15 Irena          Sołdan                136.93 -  282: 407   87
   19    16 Anna           Demczyszyn            124.72 -  331: 353   75
   20    19 Piotr          Potoczek              110.32 -  398: 472   60
   21    18 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  309: 428   81
   22    21 Grzegorz       Papciak               119.47 -  372: 412   69
   23    33 PAUZA
   24    25 Marta          Sztajnert             108.26 -  393: 394   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2805  / 23 121.96




	Tomasz Lempart 133.75 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  335: 318  158
    2     3 Krzysztof      Obremski              150.35 +  375: 339  200
    3     7 Stanisław      Rydzik                143.90 -  297: 590   94
    4    10 Natalia        Ogierman              125.10 +  428: 394  175
    5    10 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  508: 439  181
    6     3 Dariusz        Kosz                  160.53 -  289: 496  111
    7     8 Michał         Alabrudziński         161.26 +  383: 309  211
    8     7 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  451: 318  184
    9     4 Jan            Mrozowski             139.39 +  337: 322  189
   10     3 Michał         Gawroński             119.49 +  364: 316  169
   11     2 Jakub          Szymczak              151.87 +  409: 366  202
   12     1 Kamil          Górka                 157.85 -  383: 455  108
   13     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  313: 372   93
   14     4 Bartosz        Morawski              158.73 -  358: 406  109
   15     7 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  333: 497  106
   16     9 Paweł          Jackowski             144.92 -  325: 377   95
   17     9 Radosław       Jachna                131.93 +  418: 309  182
   18     9 Rafał          Wesołowski            137.57 +  360: 329  188
   19     8 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  258: 612   81
   20    11 Łukasz         Sornek                128.69 -  330: 390   79
   21     9 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  316: 470   81
   22    15 Jacek          Baltyn                122.41 +  370: 368  172
   23    14 Anna           Demczyszyn            124.72 +  430: 279  175
   24    11 Mariusz        Grodek                123.83 +  387: 351  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3517  / 24 146.54




	Grzegorz Koczkodon 133.70 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Sztajnert             108.26 +  410: 311  158
    2     8 Jakub          Szymczak              151.87 -  373: 398  102
    3    18 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  306: 312   81
    4    26 Joanna         Brychcy               115.25 +  445: 361  165
    5    18 Jerzy          Luter                 116.66 -  374: 477   67
    6    21 Waldemar       Wypchał               109.79 -  331: 348   60
    7    26 Bożena         Guział                119.28 +  366: 354  169
    8    21 Piotr          Broda                 135.34 -  351: 359   85
    9    25 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  362: 437   58
   10    26 Leszek         Kilian                103.76 +  446: 276  154
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  332: 423   85
   12    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  437: 264  150
   13    22 Tomasz         Siwiński              109.89 +  428: 306  160
   14    20 Mirosław       Uglik                 152.92 +  327: 304  203
   15    17 Artur          Irzyk                 143.25 -  331: 351   93
   16    19 Marcin         Ceglarek              130.96 -  409: 429   81
   17    22 Wanda          Wach                  100.00 +  330: 304  150
   18    20 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  413: 330  183
   19    17 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  444: 413  181
   20    16 Dariusz        Putoń                 144.69 -  351: 366   95
   21    17 Piotr          Potoczek              110.32 +  461: 254  160
   22    14 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  424: 496   94
   23    15 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  374: 308  180
   24    13 Jacek          Baltyn                122.41 -  379: 385   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2986  / 24 124.42




	Arkadiusz Łydka 132.92 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Kurowski              107.02 +  315: 284  157
    2    16 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  339: 377  101
    3    19 Tomasz         Siwiński              109.89 +  364: 334  160
    4    16 Michał         Alabrudziński         161.26 -  358: 491  111
    5    23 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  470: 296  180
    6    17 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  306: 374   81
    7    16 Marcin         Stachowski            124.29 +  423: 375  174
    8    11 Natalia        Ogierman              125.10 -  335: 372   75
    9    21 Teresa         Zalewska              122.30 -  322: 337   72
   10    24 Marta          Świątkowska           114.76 -  336: 342   65
   11    26 Karolina       Mak                   100.00 +  350: 322  150
   12    18 Maciej         Sancewicz             135.42 -  305: 343   85
   13    26 Wanda          Wach                  100.00 +  391: 354  150
   14    24 Waldemar       Wypchał               109.79 +  387: 306  160
   15    20 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  369: 307  194
   16    16 Rafał          Wesołowski            137.57 -  307: 341   88
   17    20 Artur          Irzyk                 143.25 -  324: 411   93
   18    20 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  330: 413   84
   19    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 222  150
   20    23 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  462: 321  179
   21    19 Anna           Demczyszyn            124.72 -  304: 339   75
   22    24 Piotr          Potoczek              110.32 -  271: 458   60
   23    25 Leszek         Kilian                103.76 +  485: 223  154
   24    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2798  / 23 121.65




	Radosław Jachna 131.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leszek         Kilian                103.76 +  386: 251  154
    2    12 Mirosław       Uglik                 152.92 +  396: 326  203
    3     5 Paweł          Jackowski             144.92 +  439: 325  195
    4     2 Jan            Mrozowski             139.39 -  355: 429   89
    5     7 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  457: 309  182
    6     6 Łukasz         Bobowski              143.08 -  352: 353   93
    7     6 Aleksander     Puchalski             137.79 -  346: 459   88
    8     9 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  383: 527   81
    9    14 Marcin         Stachowski            124.29 -  380: 387   74
   10    18 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  513: 322  158
   11    15 Marta          Świątkowska           114.76 +  335: 301  165
   12    12 Łukasz         Sornek                128.69 +  438: 381  179
   13    11 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  373: 465   84
   14    12 Dorota         Stachowska            121.50 +  441: 287  172
   15    12 Dariusz        Putoń                 144.69 -  412: 457   95
   16    11 Maciej         Sancewicz             135.42 +  435: 351  185
   17     9 Tomasz         Lempart               133.75 -  309: 418   84
   18    14 Mariusz        Grodek                123.83 +  432: 271  174
   19    11 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  380: 324  180
   20     8 Michał         Gawroński             119.49 +  399: 287  169
   21     7 Dariusz        Kosz                  160.53 -  286: 367  111
   22     3 Kamil          Górka                 157.85 -  291: 450  108
   23     4 Jakub          Szymczak              151.87 -  336: 361  102
   24    12 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  380: 464   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3206  / 24 133.58




	Leszek Kacprzyk 131.87 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  462: 268  150
    2     2 Bartosz        Morawski              158.73 -  363: 380  109
    3    12 Adam           Janicki               116.33 +  436: 382  166
    4     8 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  397: 388  201
    5     7 Radosław       Jachna                131.93 -  309: 457   82
    6    13 Łukasz         Sornek                128.69 +  516: 263  179
    7     7 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  531: 334  194
    8     5 Jan            Mrozowski             139.39 -  387: 419   89
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  356: 499   84
   10     6 Aleksander     Puchalski             137.79 -  360: 368   88
   11    13 Marcin         Ceglarek              130.96 +  383: 324  181
   12    10 Natalia        Ogierman              125.10 +  375: 360  175
   13     9 Mariusz        Grodek                123.83 +  400: 374  174
   14     9 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  389: 391   81
   15    10 Jacek          Baltyn                122.41 -  341: 375   72
   16    12 Dariusz        Sowula                123.82 +  389: 334  174
   17    12 Rafał          Wesołowski            137.57 -  368: 422   88
   18    13 Dorota         Stachowska            121.50 +  463: 300  172
   19    10 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  300: 544   81
   20    12 Artur          Irzyk                 143.25 -  342: 408   93
   21    15 Ewa            Szałas                123.22 +  375: 256  173
   22    12 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  406: 376  181
   23     7 Michał         Alabrudziński         161.26 +  413: 412  211
   24     8 Jan            Mrozowski             139.39 +  408: 354  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3387  / 24 141.12




	Krzysztof Kałuża 131.02 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Karolina       Mak                   100.00 +  460: 346  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  323: 625  106
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  312: 306  184
    4    13 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  322: 528   84
    5    21 Adam           Janicki               116.33 +  408: 327  166
    6     7 Krzysztof      Obremski              150.35 +  347: 335  200
    7    10 Kamil          Górka                 157.85 -  340: 343  108
    8    16 Jacek          Baltyn                122.41 +  419: 365  172
    9    12 Jerzy          Luter                 116.66 +  381: 316  167
   10     4 Dariusz        Kosz                  160.53 -  357: 459  111
   11    10 Jan            Mrozowski             139.39 +  379: 355  189
   12     8 Aleksander     Puchalski             137.79 +  363: 318  188
   13     7 Stanisław      Rydzik                143.90 -  354: 378   94
   14     9 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  391: 389  182
   15     6 Michał         Alabrudziński         161.26 +  349: 337  211
   16     5 Michał         Gawroński             119.49 +  384: 357  169
   17     4 Bartosz        Morawski              158.73 -  426: 459  109
   18     1 Łukasz         Bobowski              143.08 -  334: 336   93
   19     8 Tomasz         Lempart               133.75 +  612: 258  184
   20     4 Jakub          Szymczak              151.87 -  365: 396  102
   21     8 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  309: 638  101
   22    11 Rafał          Wesołowski            137.57 -  343: 491   88
   23    13 Mariusz        Grodek                123.83 -  288: 434   74
   24    16 Grzegorz       Papciak               119.47 -  359: 379   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3301  / 24 137.54




	Marcin Ceglarek 130.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  323: 406   50
    2    29 Michał         Alabrudziński         161.26 -  292: 452  111
    3    31 Waldemar       Wypchał               109.79 -  406: 466   60
    4    32 Marcin         Kurowski              107.02 +  441: 297  157
    5    24 Artur          Irzyk                 143.25 +  385: 356  193
    6    24 Bożena         Guział                119.28 +  376: 308  169
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  343: 425   81
    8    23 Marta          Sztajnert             108.26 +  423: 314  158
    9    17 Konrad         Sowula                136.04 -  364: 483   86
   10    23 Piotr          Broda                 135.34 +  355: 321  185
   11    13 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  324: 383   82
   12    22 Marta          Świątkowska           114.76 +  416: 284  165
   13    19 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  353: 374   94
   14    21 Natalia        Ogierman              125.10 -  334: 366   75
   15    22 Karolina       Mak                   100.00 +  408: 260  150
   16    19 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  429: 409  184
   17    17 Mirosław       Uglik                 152.92 +  401: 323  203
   18    11 Stanisław      Rydzik                143.90 -  280: 345   94
   19    19 Ewa            Szałas                123.22 -  313: 409   73
   20    21 Marcin         Stachowski            124.29 -  335: 530   74
   21    22 Marta          Wawrzyn               100.00 -  304: 321   50
   22    26 Tomasz         Siwiński              109.89 +  408: 345  160
   23    24 Wanda          Wach                  100.00 +  400: 366  150
   24    21 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  367: 434   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 24 120.17




	Małgorzata Szczygieł 130.89 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wanda          Wach                  100.00 +  530: 337  150
    2     1 Dariusz        Kosz                  160.53 -  378: 643  111
    3     9 Marta          Sztajnert             108.26 +  529: 242  158
    4     6 Kamil          Górka                 157.85 -  306: 490  108
    5    11 Marcin         Stachowski            124.29 -  336: 429   74
    6    17 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  374: 306  183
    7    13 Marcin         Ceglarek              130.96 +  425: 343  181
    8     9 Radosław       Jachna                131.93 +  527: 383  182
    9     5 Stanisław      Rydzik                143.90 +  421: 386  194
   10     5 Bartosz        Morawski              158.73 +  449: 398  209
   11     4 Mariusz        Skrobosz              155.78 +  447: 344  206
   12     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  326: 386   93
   13     5 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  353: 452  101
   14     5 Michał         Gawroński             119.49 -  310: 342   69
   15     8 Mariusz        Grodek                123.83 +  384: 367  174
   16     2 Jakub          Szymczak              151.87 -  370: 429  102
   17     8 Łukasz         Sornek                128.69 -  327: 436   79
   18    12 Jacek          Baltyn                122.41 +  373: 333  172
   19    10 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  544: 300  182
   20     7 Michał         Alabrudziński         161.26 -  334: 394  111
   21     9 Tomasz         Lempart               133.75 +  470: 316  184
   22    10 Jan            Mrozowski             139.39 -  321: 381   89
   23    11 Aleksander     Puchalski             137.79 -  342: 347   88
   24    12 Radosław       Jachna                131.93 +  464: 380  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3382  / 24 140.92




	Zbigniew Wietecki 130.87 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         161.26 +  363: 286  211
    2    13 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  426: 364  150
    3     4 Łukasz         Sornek                128.69 -  319: 405   79
    4    11 Konrad         Sowula                136.04 +  452: 320  186
    5    10 Tomasz         Lempart               133.75 -  439: 508   84
    6    12 Grzegorz       Papciak               119.47 +  425: 355  169
    7     9 Jerzy          Luter                 116.66 -  262: 392   67
    8    15 Paweł          Jackowski             144.92 -  269: 507   95
    9    18 Dariusz        Sowula                123.82 +  314: 298  174
   10    10 Natalia        Ogierman              125.10 -  339: 434   75
   11    21 Adam           Janicki               116.33 +  383: 323  166
   12    15 Dariusz        Putoń                 144.69 -  399: 437   95
   13    20 Teresa         Zalewska              122.30 -  329: 391   72
   14    23 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  473: 352  158
   15    19 Ewa            Szałas                123.22 -  363: 379   73
   16    18 Artur          Irzyk                 143.25 +  440: 398  193
   17    16 Irena          Sołdan                136.93 -  307: 393   87
   18    21 Marta          Świątkowska           114.76 +  417: 347  165
   19    17 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  413: 444   84
   20    20 Bożena         Guział                119.28 +  405: 299  169
   21    18 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  428: 309  184
   22    12 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  376: 406   82
   23    17 Piotr          Potoczek              110.32 +  320: 318  160
   24    14 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  449: 299  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3172  / 24 132.17




	Arkadiusz Biegun 129.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  160.53 -  323: 506  111
    2    25 Wanda          Wach                  100.00 +  354: 225  150
    3    25 Grzegorz       Papciak               119.47 -  315: 419   69
    4    23 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  392: 311  179
    5    23 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  296: 470   83
    6    27 Teresa         Zalewska              122.30 -  344: 385   72
    7    27 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  461: 301  185
    8    25 Waldemar       Wypchał               109.79 +  419: 368  160
    9    13 Maciej         Sancewicz             135.42 +  455: 351  185
   10    17 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  373: 394   94
   11    20 Dariusz        Sowula                123.82 +  360: 301  174
   12    14 Rafał          Wesołowski            137.57 +  356: 345  188
   13    12 Dariusz        Putoń                 144.69 -  289: 377   95
   14    13 Jacek          Baltyn                122.41 +  438: 400  172
   15     9 Stanisław      Rydzik                143.90 -  257: 464   94
   16    17 Ewa            Szałas                123.22 +  401: 363  173
   17    14 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  414: 375  184
   18    10 Łukasz         Sornek                128.69 -  285: 376   79
   19    11 Radosław       Jachna                131.93 -  324: 380   82
   20    15 Mirosław       Uglik                 152.92 -  310: 493  103
   21    20 Mariusz        Grodek                123.83 -  373: 495   74
   22    23 Jerzy          Luter                 116.66 +  413: 409  167
   23    15 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  308: 374   84
   24    21 Marcin         Ceglarek              130.96 +  434: 367  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3138  / 24 130.75




	Grzegorz Pukniel 129.40 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              158.73 -  324: 507  109
    2    24 Karolina       Mak                   100.00 +  395: 358  150
    3    23 Dorota         Stachowska            121.50 -  393: 416   72
    4    23 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  311: 392   80
    5    29 Bożena         Guział                119.28 -  231: 389   69
    6    31 Marta          Wawrzyn               100.00 +  340: 260  150
    7    28 Anna           Demczyszyn            124.72 -  305: 367   75
    8    31 Wanda          Wach                  100.00 +  445: 283  150
    9    23 Rafał          Wesołowski            137.57 -  344: 414   88
   10    30 Tomasz         Siwiński              109.89 +  380: 312  160
   11    27 Piotr          Broda                 135.34 -  354: 392   85
   12    28 Leszek         Kilian                103.76 +  412: 318  154
   13    25 Grzegorz       Papciak               119.47 -  380: 381   69
   14    28 Marcin         Kurowski              107.02 -  263: 354   57
   15    33 PAUZA
   16    28 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  436: 388  158
   17    24 Adam           Janicki               116.33 +  392: 286  166
   18    19 Mirosław       Uglik                 152.92 -  330: 332  103
   19    29 Marta          Sztajnert             108.26 +  465: 282  158
   20    23 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  321: 462   83
   21    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  367: 288  150
   22    19 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  360: 298  185
   23    18 Irena          Sołdan                136.93 +  370: 331  187
   24    18 Artur          Irzyk                 143.25 -  281: 472   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2751  / 23 119.61




	Łukasz Sornek 128.69 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 157.85 +  423: 274  208
    2    11 Piotr          Potoczek              110.32 +  500: 221  160
    3     4 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  405: 319  181
    4     3 Łukasz         Bobowski              143.08 -  283: 356   93
    5     9 Michał         Gawroński             119.49 -  366: 482   69
    6    13 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  263: 516   82
    7    12 Natalia        Ogierman              125.10 -  348: 349   75
    8    22 Anna           Demczyszyn            124.72 +  361: 319  175
    9    16 Jacek          Baltyn                122.41 +  415: 368  172
   10    15 Marcin         Stachowski            124.29 +  384: 327  174
   11     7 Bartosz        Morawski              158.73 -  332: 406  109
   12    12 Radosław       Jachna                131.93 -  381: 438   82
   13    18 Adam           Janicki               116.33 +  389: 382  166
   14    16 Teresa         Zalewska              122.30 +  397: 292  172
   15    14 Konrad         Sowula                136.04 +  417: 343  186
   16    10 Michał         Alabrudziński         161.26 -  308: 442  111
   17     8 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  436: 327  181
   18    10 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  376: 285  180
   19     5 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  363: 430  106
   20    11 Tomasz         Lempart               133.75 +  390: 330  184
   21     3 Jakub          Szymczak              151.87 +  386: 367  202
   22     7 Dariusz        Kosz                  160.53 -  337: 378  111
   23     9 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  301: 425  101
   24    10 Michał         Gawroński             119.49 -  344: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3349  / 24 139.54




	Natalia Ogierman 125.10 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  349: 447  106
    2    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  472: 281  150
    3    14 Maciej         Sancewicz             135.42 +  405: 315  185
    4    10 Tomasz         Lempart               133.75 -  394: 428   84
    5    14 Ewa            Szałas                123.22 -  374: 389   73
    6    19 Anna           Demczyszyn            124.72 +  477: 408  175
    7    12 Łukasz         Sornek                128.69 +  349: 348  179
    8    11 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  372: 335  183
    9    10 Michał         Alabrudziński         161.26 -  294: 471  111
   10    10 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  434: 339  181
   11     8 Stanisław      Rydzik                143.90 -  314: 442   94
   12    10 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  360: 375   82
   13    17 Dariusz        Sowula                123.82 -  312: 467   74
   14    21 Marcin         Ceglarek              130.96 +  366: 334  181
   15    18 Dorota         Stachowska            121.50 -  283: 426   72
   16    21 Adam           Janicki               116.33 +  326: 295  166
   17    19 Teresa         Zalewska              122.30 -  368: 379   72
   18    23 Bożena         Guział                119.28 -  354: 409   69
   19    23 Marcin         Kurowski              107.02 -  308: 435   57
   20    22 Grzegorz       Papciak               119.47 +  365: 332  169
   21    23 Joanna         Brychcy               115.25 -  315: 394   65
   22    33 PAUZA
   23    27 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  497: 312  150
   24    22 Jerzy          Luter                 116.66 +  451: 330  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2845  / 23 123.70




	Anna Demczyszyn 124.72 Bystra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 152.92 -  369: 412  103
    2    20 Marcin         Kurowski              107.02 +  373: 357  157
    3    21 Dariusz        Sowula                123.82 +  390: 389  174
    4    12 Paweł          Jackowski             144.92 -  356: 417   95
    5    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  269: 430   50
    6    19 Natalia        Ogierman              125.10 -  408: 477   75
    7    28 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  367: 305  179
    8    22 Łukasz         Sornek                128.69 -  319: 361   79
    9    26 Marta          Sztajnert             108.26 -  358: 425   58
   10    27 Wanda          Wach                  100.00 +  484: 288  150
   11    24 Bożena         Guział                119.28 -  371: 423   69
   12    27 Marta          Wawrzyn               100.00 +  318: 266  150
   13    23 Marcin         Stachowski            124.29 +  460: 354  174
   14    19 Rafał          Wesołowski            137.57 -  283: 356   88
   15    24 Piotr          Potoczek              110.32 +  331: 282  160
   16    22 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  318: 494   94
   17    25 Tomasz         Siwiński              109.89 +  336: 293  160
   18    24 Piotr          Broda                 135.34 +  381: 305  185
   19    16 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  353: 331  184
   20    13 Krzysztof      Obremski              150.35 -  360: 410  100
   21    19 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  339: 304  183
   22    13 Irena          Sołdan                136.93 +  523: 274  187
   23    14 Tomasz         Lempart               133.75 -  279: 430   84
   24    17 Dorota         Stachowska            121.50 -  333: 347   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3010  / 24 125.42




	Marcin Stachowski 124.29 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Szymczak              151.87 -  274: 433  102
    2    32 Leszek         Kilian                103.76 +  467: 270  154
    3    11 Irena          Sołdan                136.93 +  449: 347  187
    4    14 Michał         Gawroński             119.49 -  396: 438   69
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  429: 336  181
    6     9 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  292: 349   94
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  375: 423   83
    8    19 Renata         Andracka              113.81 +  348: 345  164
    9    14 Radosław       Jachna                131.93 +  387: 380  182
   10    15 Łukasz         Sornek                128.69 -  327: 384   79
   11    19 Teresa         Zalewska              122.30 -  304: 339   72
   12    21 Dorota         Stachowska            121.50 -  299: 367   72
   13    23 Anna           Demczyszyn            124.72 -  354: 460   75
   14    26 Marta          Wawrzyn               100.00 +  429: 264  150
   15    23 Bożena         Guział                119.28 -  367: 404   69
   16    25 Wanda          Wach                  100.00 -  298: 305   50
   17    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  469: 295  150
   18    25 Joanna         Brychcy               115.25 +  382: 374  165
   19    22 Tomasz         Siwiński              109.89 +  420: 370  160
   20    21 Marcin         Ceglarek              130.96 +  530: 335  181
   21    16 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  342: 311  185
   22    16 Konrad         Sowula                136.04 +  375: 331  186
   23    12 Dariusz        Putoń                 144.69 -  307: 386   95
   24    15 Konrad         Sowula                136.04 -  349: 399   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2991  / 24 124.62




	Mariusz Grodek 123.83 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  370: 395  101
    2    19 Marta          Sztajnert             108.26 =  394: 394  108
    3    26 Joanna         Brychcy               115.25 -  367: 382   65
    4    20 Piotr          Broda                 135.34 -  340: 348   85
    5    31 Karolina       Mak                   100.00 +  392: 280  150
    6    18 Rafał          Wesołowski            137.57 +  397: 380  188
    7    20 Dariusz        Putoń                 144.69 +  422: 372  195
    8    10 Krzysztof      Obremski              150.35 -  382: 427  100
    9    19 Grzegorz       Papciak               119.47 +  381: 352  169
   10    12 Konrad         Sowula                136.04 +  443: 299  186
   11    12 Paweł          Jackowski             144.92 +  402: 375  195
   12     7 Bartosz        Morawski              158.73 -  355: 445  109
   13     9 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  374: 400   82
   14    15 Ewa            Szałas                123.22 +  399: 298  173
   15     8 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  367: 384   81
   16    14 Jacek          Baltyn                122.41 -  347: 396   72
   17    21 Dariusz        Sowula                123.82 +  367: 351  174
   18    14 Radosław       Jachna                131.93 -  271: 432   82
   19    20 Bożena         Guział                119.28 +  473: 378  169
   20    17 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  373: 375   94
   21    20 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  495: 373  180
   22    17 Dorota         Stachowska            121.50 +  420: 310  172
   23    13 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  434: 288  181
   24    11 Tomasz         Lempart               133.75 -  351: 387   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3195  / 24 133.12




	Dariusz Sowula 123.82 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              150.35 -  233: 483  100
    2    33 PAUZA
    3    21 Anna           Demczyszyn            124.72 -  389: 390   75
    4    30 Leszek         Kilian                103.76 +  362: 331  154
    5    19 Piotr          Broda                 135.34 +  388: 368  185
    6    16 Paweł          Jackowski             144.92 +  365: 332  195
    7    11 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  328: 365   84
    8    13 Ewa            Szałas                123.22 -  322: 325   73
    9    18 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  298: 314   81
   10    25 Marta          Sztajnert             108.26 +  444: 303  158
   11    20 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  301: 360   80
   12    24 Grzegorz       Papciak               119.47 +  354: 339  169
   13    17 Natalia        Ogierman              125.10 +  467: 312  175
   14    14 Maciej         Sancewicz             135.42 -  280: 395   85
   15    21 Teresa         Zalewska              122.30 +  377: 283  172
   16    12 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  334: 389   82
   17    21 Mariusz        Grodek                123.83 -  351: 367   74
   18    18 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  281: 432   85
   19    30 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  336: 242  150
   20    25 Marta          Świątkowska           114.76 +  325: 309  165
   21    21 Dorota         Stachowska            121.50 -  330: 370   72
   22    25 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  403: 344  158
   23    16 Jacek          Baltyn                122.41 -  300: 359   72
   24    24 Piotr          Potoczek              110.32 -  348: 349   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2704  / 23 117.57




	Ewa Szałas 123.22 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             144.92 -  329: 424   95
    2    27 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  461: 345  158
    3    16 Mirosław       Uglik                 152.92 -  368: 382  103
    4    19 Waldemar       Wypchał               109.79 +  394: 344  160
    5    14 Natalia        Ogierman              125.10 +  389: 374  175
    6    14 Dariusz        Putoń                 144.69 +  422: 289  195
    7     5 Jan            Mrozowski             139.39 -  392: 409   89
    8    13 Dariusz        Sowula                123.82 +  325: 322  174
    9     9 Krzysztof      Obremski              150.35 -  399: 458  100
   10    11 Jerzy          Luter                 116.66 +  382: 359  167
   11    11 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  408: 405  194
   12     5 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  332: 396  106
   13    10 Aleksander     Puchalski             137.79 -  334: 412   88
   14    15 Mariusz        Grodek                123.83 -  298: 399   74
   15    19 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  379: 363  181
   16    17 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  363: 401   80
   17    15 Maciej         Sancewicz             135.42 -  298: 356   85
   18    22 Grzegorz       Papciak               119.47 +  429: 349  169
   19    19 Marcin         Ceglarek              130.96 +  409: 313  181
   20    14 Jacek          Baltyn                122.41 -  372: 424   72
   21    15 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  256: 375   82
   22    20 Teresa         Zalewska              122.30 +  501: 374  172
   23    19 Dorota         Stachowska            121.50 -  338: 409   72
   24    20 Piotr          Broda                 135.34 -  351: 389   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3057  / 24 127.38




	Jacek Baltyn 122.41 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Putoń                 144.69 -  266: 402   95
    2    30 Waldemar       Wypchał               109.79 +  427: 305  160
    3    15 Aleksander     Puchalski             137.79 -  349: 443   88
    4    29 Marta          Sztajnert             108.26 +  454: 309  158
    5    13 Rafał          Wesołowski            137.57 +  517: 334  188
    6    10 Kamil          Górka                 157.85 -  282: 393  108
    7    17 Renata         Andracka              113.81 +  361: 326  164
    8    16 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  365: 419   81
    9    16 Łukasz         Sornek                128.69 -  368: 415   79
   10    22 Grzegorz       Papciak               119.47 +  435: 296  169
   11    17 Jerzy          Luter                 116.66 +  470: 404  167
   12    13 Rafał          Dąbrowski             143.94 +  469: 344  194
   13     8 Jan            Mrozowski             139.39 -  340: 414   89
   14    13 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  400: 438   80
   15    10 Leszek         Kacprzyk              131.87 +  375: 341  182
   16    14 Mariusz        Grodek                123.83 +  396: 347  174
   17    13 Konrad         Sowula                136.04 -  331: 430   86
   18    12 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  333: 373   81
   19    15 Dorota         Stachowska            121.50 +  345: 335  172
   20    14 Ewa            Szałas                123.22 +  424: 372  173
   21    13 Mirosław       Uglik                 152.92 -  306: 465  103
   22    15 Tomasz         Lempart               133.75 -  368: 370   84
   23    16 Dariusz        Sowula                123.82 +  359: 300  174
   24    13 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  385: 379  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3233  / 24 134.71




	Teresa Zalewska 122.30 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  340: 429   94
    2    18 Tomasz         Siwiński              109.89 -  333: 402   60
    3    29 Artur          Irzyk                 143.25 +  464: 391  193
    4    21 Adam           Janicki               116.33 -  321: 352   66
    5    25 Marcin         Kurowski              107.02 +  311: 285  157
    6    27 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  385: 344  180
    7    15 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  314: 403  101
    8    26 Piotr          Potoczek              110.32 +  461: 373  160
    9    21 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  337: 322  183
   10    13 Dariusz        Putoń                 144.69 -  360: 430   95
   11    19 Marcin         Stachowski            124.29 +  339: 304  174
   12    17 Konrad         Sowula                136.04 -  312: 386   86
   13    20 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  391: 329  181
   14    16 Łukasz         Sornek                128.69 -  292: 397   79
   15    21 Dariusz        Sowula                123.82 -  283: 377   74
   16    24 Grzegorz       Papciak               119.47 +  412: 369  169
   17    19 Natalia        Ogierman              125.10 +  379: 368  175
   18    16 Maciej         Sancewicz             135.42 -  284: 513   85
   19    18 Mirosław       Uglik                 152.92 -  305: 460  103
   20    24 Dorota         Stachowska            121.50 -  341: 368   72
   21    33 PAUZA
   22    20 Ewa            Szałas                123.22 -  374: 501   73
   23    29 Karolina       Mak                   100.00 +  493: 266  150
   24    23 Joanna         Brychcy               115.25 -  303: 317   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2775  / 23 120.65




	Dorota Stachowska 121.50 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Rydzik                143.90 -  327: 456   94
    2    28 Marta          Świątkowska           114.76 +  345: 319  165
    3    23 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  416: 393  179
    4    17 Rafał          Wesołowski            137.57 -  311: 488   88
    5    22 Grzegorz       Papciak               119.47 -  316: 469   69
    6    28 Renata         Andracka              113.81 -  335: 366   64
    7    24 Irena          Sołdan                136.93 -  251: 372   87
    8    30 Tomasz         Siwiński              109.89 +  379: 376  160
    9    29 Piotr          Potoczek              110.32 +  361: 343  160
   10    21 Maciej         Sancewicz             135.42 +  408: 383  185
   11    18 Konrad         Sowula                136.04 -  359: 373   86
   12    21 Marcin         Stachowski            124.29 +  367: 299  174
   13    21 Artur          Irzyk                 143.25 +  347: 332  193
   14    12 Radosław       Jachna                131.93 -  287: 441   82
   15    18 Natalia        Ogierman              125.10 +  426: 283  175
   16    13 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  400: 336  185
   17    10 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  326: 374  101
   18    13 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  300: 463   82
   19    15 Jacek          Baltyn                122.41 -  335: 345   72
   20    24 Teresa         Zalewska              122.30 +  368: 341  172
   21    21 Dariusz        Sowula                123.82 +  370: 330  174
   22    17 Mariusz        Grodek                123.83 -  310: 420   74
   23    19 Ewa            Szałas                123.22 +  409: 338  173
   24    17 Anna           Demczyszyn            124.72 +  347: 333  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3169  / 24 132.04




	Michał Gawroński 119.49 Katowice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Artur          Irzyk                 143.25 +  393: 356  193
    2    15 Renata         Andracka              113.81 +  389: 308  164
    3     8 Jakub          Szymczak              151.87 -  279: 418  102
    4    14 Marcin         Stachowski            124.29 +  438: 396  174
    5     9 Łukasz         Sornek                128.69 +  482: 366  179
    6     4 Bartosz        Morawski              158.73 +  407: 363  209
    7     2 Mariusz        Skrobosz              155.78 +  453: 283  206
    8     2 Stanisław      Rydzik                143.90 +  443: 358  194
    9     1 Łukasz         Bobowski              143.08 -  319: 451   93
   10     3 Tomasz         Lempart               133.75 -  316: 364   84
   11     6 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  496: 330  184
   12     2 Dariusz        Kosz                  160.53 +  403: 374  211
   13     1 Kamil          Górka                 157.85 -  274: 427  108
   14     5 Małgorzata     Szczygieł             130.89 +  342: 310  181
   15     5 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  449: 317  201
   16     5 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  357: 384   81
   17     5 Aleksander     Puchalski             137.79 -  336: 381   88
   18     7 Michał         Alabrudziński         161.26 -  308: 532  111
   19     7 Jan            Mrozowski             139.39 +  344: 314  189
   20     8 Radosław       Jachna                131.93 -  287: 399   82
   21     6 Paweł          Jackowski             144.92 +  335: 305  195
   22     9 Krzysztof      Obremski              150.35 -  373: 387  100
   23    10 Mirosław       Uglik                 152.92 -  321: 496  103
   24    10 Łukasz         Sornek                128.69 +  420: 344  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3611  / 24 150.46




	Grzegorz Papciak 119.47 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Bobowski              143.08 -  294: 336   93
    2    31 Joanna         Brychcy               115.25 +  355: 303  165
    3    25 Arkadiusz      Biegun                129.53 +  419: 315  180
    4    15 Rafał          Dąbrowski             143.94 -  351: 453   94
    5    22 Dorota         Stachowska            121.50 +  469: 316  172
    6    12 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  355: 425   81
    7    22 Marta          Sztajnert             108.26 +  427: 280  158
    8    14 Kazimierz      Merklejn              151.29 -  277: 463  101
    9    19 Mariusz        Grodek                123.83 -  352: 381   74
   10    22 Jacek          Baltyn                122.41 -  296: 435   72
   11    25 Renata         Andracka              113.81 +  383: 364  164
   12    24 Dariusz        Sowula                123.82 -  339: 354   74
   13    25 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  381: 380  179
   14    22 Adam           Janicki               116.33 +  403: 377  166
   15    16 Rafał          Wesołowski            137.57 -  295: 413   88
   16    24 Teresa         Zalewska              122.30 -  369: 412   72
   17    26 Waldemar       Wypchał               109.79 +  453: 230  160
   18    22 Ewa            Szałas                123.22 -  349: 429   73
   19    24 Wanda          Wach                  100.00 +  366: 361  150
   20    22 Natalia        Ogierman              125.10 -  332: 365   75
   21    24 Leszek         Kilian                103.76 +  455: 424  154
   22    21 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  412: 372  184
   23    21 Piotr          Broda                 135.34 +  411: 321  185
   24    16 Krzysztof      Kałuża                131.02 +  379: 359  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3095  / 24 128.96




	Bożena Guział 119.28 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jan            Mrozowski             139.39 -  352: 460   89
    2    22 Adam           Janicki               116.33 -  344: 457   66
    3    27 Piotr          Broda                 135.34 -  326: 438   85
    4    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  323: 286  150
    5    29 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  389: 231  179
    6    24 Marcin         Ceglarek              130.96 -  308: 376   81
    7    26 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  354: 366   84
    8    29 Marta          Świątkowska           114.76 -  365: 392   65
    9    33 PAUZA
   10    31 Marcin         Kurowski              107.02 +  342: 284  157
   11    24 Anna           Demczyszyn            124.72 +  423: 371  175
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  415: 513   85
   13    28 Karolina       Mak                   100.00 +  350: 341  150
   14    18 Irena          Sołdan                136.93 -  278: 388   87
   15    23 Marcin         Stachowski            124.29 +  404: 367  174
   16    20 Mirosław       Uglik                 152.92 -  338: 556  103
   17    27 Piotr          Potoczek              110.32 +  322: 317  160
   18    23 Natalia        Ogierman              125.10 +  409: 354  175
   19    20 Mariusz        Grodek                123.83 -  378: 473   74
   20    20 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  299: 405   81
   21    30 Tomasz         Siwiński              109.89 -  304: 435   60
   22    28 Marta          Sztajnert             108.26 -  339: 378   58
   23    28 Renata         Andracka              113.81 +  412: 283  164
   24    27 Renata         Andracka              113.81 -  326: 499   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2566  / 23 111.57




	Jerzy Luter 116.66 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksander     Puchalski             137.79 -  372: 398   88
    2    17 Marta          Wawrzyn               100.00 +  315: 295  150
    3    24 Kamil          Górka                 157.85 -  296: 505  108
    4    24 Tomasz         Siwiński              109.89 +  367: 327  160
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  477: 374  184
    6    15 Kazimierz      Merklejn              151.29 +  375: 368  201
    7     9 Zbigniew       Wietecki              130.87 +  392: 262  181
    8     3 Mariusz        Skrobosz              155.78 -  386: 415  106
    9    12 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  316: 381   81
   10    11 Ewa            Szałas                123.22 -  359: 382   73
   11    17 Jacek          Baltyn                122.41 -  404: 470   72
   12    20 Adam           Janicki               116.33 -  293: 425   66
   13    24 Waldemar       Wypchał               109.79 -  326: 371   60
   14    27 Leszek         Kilian                103.76 -  316: 344   54
   15    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  410: 304  150
   16    26 Marcin         Kurowski              107.02 +  400: 362  157
   17    23 Marta          Świątkowska           114.76 -  252: 366   65
   18    27 Karolina       Mak                   100.00 -  323: 375   50
   19    33 PAUZA
   20    27 Wanda          Wach                  100.00 +  505: 262  150
   21    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  449: 253  150
   22    23 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  409: 413   80
   23    26 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  551: 349  158
   24    22 Natalia        Ogierman              125.10 -  330: 451   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2619  / 23 113.87




	Adam Janicki 116.33 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            137.57 -  289: 455   88
    2    22 Bożena         Guział                119.28 +  457: 344  169
    3    12 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  382: 436   82
    4    21 Teresa         Zalewska              122.30 +  352: 321  172
    5    21 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  327: 408   81
    6    26 Piotr          Potoczek              110.32 -  242: 379   60
    7    25 Artur          Irzyk                 143.25 +  442: 342  193
    8    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  452: 237  150
    9    20 Piotr          Broda                 135.34 +  376: 285  185
   10    14 Paweł          Jackowski             144.92 -  299: 350   95
   11    21 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  323: 383   81
   12    20 Jerzy          Luter                 116.66 +  425: 293  167
   13    18 Łukasz         Sornek                128.69 -  382: 389   79
   14    22 Grzegorz       Papciak               119.47 -  377: 403   69
   15    25 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  381: 304  158
   16    21 Natalia        Ogierman              125.10 -  295: 326   75
   17    24 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  286: 392   79
   18    26 Leszek         Kilian                103.76 +  427: 311  154
   19    25 Joanna         Brychcy               115.25 -  295: 395   65
   20    33 PAUZA
   21    28 Marta          Sztajnert             108.26 -  355: 415   58
   22    27 Marta          Świątkowska           114.76 -  312: 375   65
   23    31 Marcin         Kurowski              107.02 -  292: 316   57
   24    28 Marta          Świątkowska           114.76 +  344: 290  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2547  / 23 110.74




	Joanna Brychcy 115.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                136.93 -  293: 416   87
    2    31 Grzegorz       Papciak               119.47 -  303: 355   69
    3    26 Mariusz        Grodek                123.83 +  382: 367  174
    4    26 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  361: 445   84
    5    30 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  372: 384   58
    6    30 Leszek         Kilian                103.76 +  358: 307  154
    7    30 Wanda          Wach                  100.00 +  364: 219  150
    8    20 Dariusz        Putoń                 144.69 -  349: 401   95
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  340: 446   85
   10    28 Karolina       Mak                   100.00 -  315: 342   50
   11    22 Maciej         Sancewicz             135.42 -  329: 407   85
   12    33 PAUZA
   13    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  304: 305   50
   14    30 Tomasz         Siwiński              109.89 +  308: 306  160
   15    30 Marcin         Kurowski              107.02 -  338: 341   57
   16    31 Marta          Wawrzyn               100.00 +  381: 282  150
   17    30 Marta          Sztajnert             108.26 +  412: 364  158
   18    25 Marcin         Stachowski            124.29 -  374: 382   74
   19    25 Adam           Janicki               116.33 +  395: 295  166
   20    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  396: 284  150
   21    23 Natalia        Ogierman              125.10 +  394: 315  175
   22    18 Artur          Irzyk                 143.25 +  370: 298  193
   23    20 Konrad         Sowula                136.04 -  290: 402   86
   24    23 Teresa         Zalewska              122.30 +  317: 303  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2682  / 23 116.61




	Marta Świątkowska 114.76 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Konrad         Sowula                136.04 -  303: 447   86
    2    28 Dorota         Stachowska            121.50 -  319: 345   72
    3    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  449: 307  150
    4    27 Artur          Irzyk                 143.25 -  360: 464   93
    5    28 Tomasz         Siwiński              109.89 +  362: 313  160
    6    25 Maciej         Sancewicz             135.42 -  257: 468   85
    7    23 Rafał          Wesołowski            137.57 -  284: 355   88
    8    29 Bożena         Guział                119.28 +  392: 365  169
    9    27 Renata         Andracka              113.81 +  317: 311  164
   10    24 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  342: 336  183
   11    15 Radosław       Jachna                131.93 -  301: 335   82
   12    22 Marcin         Ceglarek              130.96 -  284: 416   81
   13    27 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  325: 343   58
   14    33 PAUZA
   15    27 Waldemar       Wypchał               109.79 +  412: 293  160
   16    23 Piotr          Broda                 135.34 -  387: 389   85
   17    23 Jerzy          Luter                 116.66 +  366: 252  167
   18    21 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  347: 417   81
   19    32 Karolina       Mak                   100.00 +  328: 271  150
   20    25 Dariusz        Sowula                123.82 -  309: 325   74
   21    32 Wanda          Wach                  100.00 -  334: 337   50
   22    27 Adam           Janicki               116.33 +  375: 312  166
   23    30 Marta          Sztajnert             108.26 -  298: 402   58
   24    28 Adam           Janicki               116.33 -  290: 344   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2528  / 23 109.91




	Renata Andracka 113.81 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Sancewicz             135.42 +  399: 344  185
    2    15 Michał         Gawroński             119.49 -  308: 389   69
    3    13 Krzysztof      Obremski              150.35 -  341: 525  100
    4    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  336: 302  150
    5    17 Konrad         Sowula                136.04 -  371: 376   86
    6    28 Dorota         Stachowska            121.50 +  366: 335  172
    7    17 Jacek          Baltyn                122.41 -  326: 361   72
    8    19 Marcin         Stachowski            124.29 -  345: 348   74
    9    27 Marta          Świątkowska           114.76 -  311: 317   65
   10    29 Piotr          Potoczek              110.32 +  339: 337  160
   11    25 Grzegorz       Papciak               119.47 -  364: 383   69
   12    29 Wanda          Wach                  100.00 -  338: 369   50
   13    29 Leszek         Kilian                103.76 +  438: 292  154
   14    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  439: 280  150
   15    26 Mirosław       Uglik                 152.92 -  288: 490  103
   16    27 Tomasz         Siwiński              109.89 -  307: 359   60
   17    29 Marcin         Kurowski              107.02 +  348: 305  157
   18    33 PAUZA
   19    28 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  434: 315  158
   20    18 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  310: 373   85
   21    31 Karolina       Mak                   100.00 +  410: 295  150
   22    22 Piotr          Broda                 135.34 -  252: 521   85
   23    28 Bożena         Guział                119.28 -  283: 412   69
   24    27 Bożena         Guział                119.28 +  499: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2592  / 23 112.70




	Piotr Potoczek 110.32 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 135.34 +  370: 335  185
    2    11 Łukasz         Sornek                128.69 -  221: 500   79
    3    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  247: 416   50
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              135.24 +  406: 325  185
    5    16 Dariusz        Putoń                 144.69 -  306: 423   95
    6    26 Adam           Janicki               116.33 +  379: 242  166
    7    21 Paweł          Jackowski             144.92 -  343: 365   95
    8    26 Teresa         Zalewska              122.30 -  373: 461   72
    9    29 Dorota         Stachowska            121.50 -  343: 361   72
   10    29 Renata         Andracka              113.81 -  337: 339   64
   11    33 PAUZA
   12    30 Tomasz         Siwiński              109.89 -  323: 398   60
   13    31 Marta          Wawrzyn               100.00 +  351: 252  150
   14    31 Wanda          Wach                  100.00 +  406: 279  150
   15    24 Anna           Demczyszyn            124.72 -  282: 331   75
   16    29 Karolina       Mak                   100.00 +  314: 259  150
   17    27 Bożena         Guział                119.28 -  317: 322   69
   18    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  530: 239  150
   19    31 Waldemar       Wypchał               109.79 +  328: 319  160
   20    19 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  472: 398  184
   21    17 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  254: 461   84
   22    24 Arkadiusz      Łydka                 132.92 +  458: 271  183
   23    17 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  318: 320   81
   24    24 Dariusz        Sowula                123.82 +  349: 348  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2733  / 23 118.83




	Tomasz Siwiński 109.89 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  371: 386   85
    2    18 Teresa         Zalewska              122.30 +  402: 333  172
    3    19 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  334: 364   83
    4    24 Jerzy          Luter                 116.66 -  327: 367   67
    5    28 Marta          Świątkowska           114.76 -  313: 362   65
    6    29 Wanda          Wach                  100.00 -  359: 363   50
    7    33 PAUZA
    8    30 Dorota         Stachowska            121.50 -  376: 379   72
    9    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  368: 277  150
   10    30 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  312: 380   79
   11    30 Leszek         Kilian                103.76 +  314: 296  154
   12    30 Piotr          Potoczek              110.32 +  398: 323  160
   13    22 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  306: 428   84
   14    30 Joanna         Brychcy               115.25 -  306: 308   65
   15    29 Marta          Wawrzyn               100.00 +  381: 354  150
   16    27 Renata         Andracka              113.81 +  359: 307  164
   17    25 Anna           Demczyszyn            124.72 -  293: 336   75
   18    29 Marcin         Kurowski              107.02 +  356: 246  157
   19    22 Marcin         Stachowski            124.29 -  370: 420   74
   20    30 Marta          Sztajnert             108.26 -  360: 412   58
   21    30 Bożena         Guział                119.28 +  435: 304  169
   22    26 Marcin         Ceglarek              130.96 -  345: 408   81
   23    32 Waldemar       Wypchał               109.79 +  395: 339  160
   24    26 Maciej         Skrzypczak            108.41 +  378: 285  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2532  / 23 110.09




	Waldemar Wypchał 109.79 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sulejewska            134.25 -  320: 379   84
    2    30 Jacek          Baltyn                122.41 -  305: 427   72
    3    31 Marcin         Ceglarek              130.96 +  466: 406  181
    4    19 Ewa            Szałas                123.22 -  344: 394   73
    5    27 Leszek         Kilian                103.76 +  365: 311  154
    6    21 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  348: 331  184
    7    18 Maciej         Sancewicz             135.42 -  274: 426   85
    8    25 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  368: 419   80
    9    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  386: 301  150
   10    19 Irena          Sołdan                136.93 -  280: 348   87
   11    29 Marta          Sztajnert             108.26 +  360: 305  158
   12    25 Piotr          Broda                 135.34 -  375: 414   85
   13    24 Jerzy          Luter                 116.66 +  371: 326  167
   14    24 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  306: 387   83
   15    27 Marta          Świątkowska           114.76 -  293: 412   65
   16    33 PAUZA
   17    26 Grzegorz       Papciak               119.47 -  230: 453   69
   18    30 Marta          Wawrzyn               100.00 -  283: 295   50
   19    31 Piotr          Potoczek              110.32 -  319: 328   60
   20    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  332: 300  150
   21    29 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  366: 381   58
   22    29 Marcin         Kurowski              107.02 +  367: 273  157
   23    32 Tomasz         Siwiński              109.89 -  339: 395   60
   24    29 Marcin         Kurowski              107.02 -  305: 325   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2369  / 23 103.00




	Maciej Skrzypczak 108.41 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Lempart               133.75 -  318: 335   84
    2    27 Ewa            Szałas                123.22 -  345: 461   73
    3    30 Marcin         Kurowski              107.02 +  430: 262  157
    4    25 Maciej         Sancewicz             135.42 -  326: 424   85
    5    30 Joanna         Brychcy               115.25 +  384: 372  165
    6    23 Piotr          Broda                 135.34 -  306: 329   85
    7    29 Karolina       Mak                   100.00 +  329: 294  150
    8    18 Irena          Sołdan                136.93 -  315: 378   87
    9    25 Grzegorz       Koczkodon             133.70 +  437: 362  184
   10    18 Radosław       Jachna                131.93 -  322: 513   82
   11    28 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  407: 309  150
   12    23 Mirosław       Uglik                 152.92 -  290: 457  103
   13    27 Marta          Świątkowska           114.76 +  343: 325  165
   14    23 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  352: 473   81
   15    25 Adam           Janicki               116.33 -  304: 381   66
   16    28 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  388: 436   79
   17    33 PAUZA
   18    28 Wanda          Wach                  100.00 +  459: 244  150
   19    28 Renata         Andracka              113.81 -  315: 434   64
   20    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  403: 268  150
   21    29 Waldemar       Wypchał               109.79 +  381: 366  160
   22    25 Dariusz        Sowula                123.82 -  344: 403   74
   23    26 Jerzy          Luter                 116.66 -  349: 551   67
   24    26 Tomasz         Siwiński              109.89 -  285: 378   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2521  / 23 109.61




	Marta Sztajnert 108.26 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  311: 410   84
    2    19 Mariusz        Grodek                123.83 =  394: 394  124
    3     9 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  242: 529   81
    4    29 Jacek          Baltyn                122.41 -  309: 454   72
    5    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  392: 280  150
    6    20 Irena          Sołdan                136.93 +  441: 390  187
    7    22 Grzegorz       Papciak               119.47 -  280: 427   69
    8    23 Marcin         Ceglarek              130.96 -  314: 423   81
    9    26 Anna           Demczyszyn            124.72 +  425: 358  175
   10    25 Dariusz        Sowula                123.82 -  303: 444   74
   11    29 Waldemar       Wypchał               109.79 -  305: 360   60
   12    31 Marcin         Kurowski              107.02 -  322: 469   57
   13    33 PAUZA
   14    32 Karolina       Mak                   100.00 -  278: 349   50
   15    32 Leszek         Kilian                103.76 +  440: 270  154
   16    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  309: 339   50
   17    30 Joanna         Brychcy               115.25 -  364: 412   65
   18    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  438: 247  150
   19    29 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  282: 465   79
   20    30 Tomasz         Siwiński              109.89 +  412: 360  160
   21    28 Adam           Janicki               116.33 +  415: 355  166
   22    28 Bożena         Guział                119.28 +  378: 339  169
   23    30 Marta          Świątkowska           114.76 +  402: 298  165
   24    25 Małgorzata     Sulejewska            134.25 +  394: 393  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2606  / 23 113.30




	Marcin Kurowski 107.02 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  284: 315   83
    2    20 Anna           Demczyszyn            124.72 -  357: 373   75
    3    30 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  262: 430   58
    4    32 Marcin         Ceglarek              130.96 -  297: 441   81
    5    25 Teresa         Zalewska              122.30 -  285: 311   72
    6    33 PAUZA
    7    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  395: 207  150
    8    27 Artur          Irzyk                 143.25 -  267: 546   93
    9    31 Leszek         Kilian                103.76 -  364: 376   54
   10    31 Bożena         Guział                119.28 -  284: 342   69
   11    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  348: 296  150
   12    31 Marta          Sztajnert             108.26 +  469: 322  158
   13    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  308: 317   50
   14    28 Grzegorz       Pukniel               129.40 +  354: 263  179
   15    30 Joanna         Brychcy               115.25 +  341: 338  165
   16    26 Jerzy          Luter                 116.66 -  362: 400   67
   17    29 Renata         Andracka              113.81 -  305: 348   64
   18    29 Tomasz         Siwiński              109.89 -  246: 356   60
   19    23 Natalia        Ogierman              125.10 +  435: 308  175
   20    32 Karolina       Mak                   100.00 +  345: 301  150
   21    25 Piotr          Broda                 135.34 -  334: 402   85
   22    29 Waldemar       Wypchał               109.79 -  273: 367   60
   23    31 Adam           Janicki               116.33 +  316: 292  166
   24    29 Waldemar       Wypchał               109.79 +  325: 305  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2424  / 23 105.39




	Leszek Kilian 103.76 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Radosław       Jachna                131.93 -  251: 386   82
    2    32 Marcin         Stachowski            124.29 -  270: 467   74
    3    33 PAUZA
    4    30 Dariusz        Sowula                123.82 -  331: 362   74
    5    27 Waldemar       Wypchał               109.79 -  311: 365   60
    6    30 Joanna         Brychcy               115.25 -  307: 358   65
    7    32 Marta          Wawrzyn               100.00 -  316: 326   50
    8    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  401: 248  150
    9    31 Marcin         Kurowski              107.02 +  376: 364  157
   10    26 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  276: 446   84
   11    30 Tomasz         Siwiński              109.89 -  296: 314   60
   12    28 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  318: 412   79
   13    29 Renata         Andracka              113.81 -  292: 438   64
   14    27 Jerzy          Luter                 116.66 +  344: 316  167
   15    32 Marta          Sztajnert             108.26 -  270: 440   58
   16    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  371: 314  150
   17    31 Karolina       Mak                   100.00 +  379: 310  150
   18    26 Adam           Janicki               116.33 -  311: 427   66
   19    21 Artur          Irzyk                 143.25 -  304: 392   93
   20    26 Piotr          Broda                 135.34 -  251: 384   85
   21    24 Grzegorz       Papciak               119.47 -  424: 455   69
   22    30 Wanda          Wach                  100.00 -  289: 368   50
   23    25 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  223: 485   83
   24    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  395: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2120  / 23  92.17




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Leszek         Kacprzyk              131.87 -  268: 462   82
    2    23 Natalia        Ogierman              125.10 -  281: 472   75
    3    32 Marta          Świątkowska           114.76 -  307: 449   65
    4    31 Bożena         Guział                119.28 -  286: 323   69
    5    33 PAUZA
    6    32 Karolina       Mak                   100.00 -  295: 331   50
    7    31 Marcin         Kurowski              107.02 -  207: 395   57
    8    32 Leszek         Kilian                103.76 -  248: 401   54
    9    30 Tomasz         Siwiński              109.89 -  277: 368   60
   10    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  346: 283  150
   11    31 Wanda          Wach                  100.00 -  289: 380   50
   12    26 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  264: 437   84
   13    30 Joanna         Brychcy               115.25 +  305: 304  165
   14    25 Artur          Irzyk                 143.25 -  273: 559   93
   15    28 Jerzy          Luter                 116.66 -  304: 410   67
   16    30 Marta          Sztajnert             108.26 +  339: 309  158
   17    28 Marcin         Stachowski            124.29 -  295: 469   74
   18    31 Piotr          Potoczek              110.32 -  239: 530   60
   19    27 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  222: 376   83
   20    31 Waldemar       Wypchał               109.79 -  300: 332   60
   21    27 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  288: 367   79
   22    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  337: 360   50
   23    23 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  280: 467   85
   24    32 Marta          Wawrzyn               100.00 -  258: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 23  79.13




	Karolina Mak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Kałuża                131.02 -  346: 460   81
    2    24 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  358: 395   79
    3    28 Wanda          Wach                  100.00 +  304: 253  150
    4    18 Irena          Sołdan                136.93 -  345: 441   87
    5    31 Mariusz        Grodek                123.83 -  280: 392   74
    6    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  331: 295  150
    7    29 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  294: 329   58
    8    33 PAUZA
    9    22 Artur          Irzyk                 143.25 -  368: 415   93
   10    28 Joanna         Brychcy               115.25 +  342: 315  165
   11    26 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  322: 350   83
   12    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  362: 339  150
   13    28 Bożena         Guział                119.28 -  341: 350   69
   14    32 Marta          Sztajnert             108.26 +  349: 278  158
   15    22 Marcin         Ceglarek              130.96 -  260: 408   81
   16    29 Piotr          Potoczek              110.32 -  259: 314   60
   17    31 Leszek         Kilian                103.76 -  310: 379   54
   18    27 Jerzy          Luter                 116.66 +  375: 323  167
   19    32 Marta          Świątkowska           114.76 -  271: 328   65
   20    32 Marcin         Kurowski              107.02 -  301: 345   57
   21    31 Renata         Andracka              113.81 -  295: 410   64
   22    31 Marta          Wawrzyn               100.00 -  318: 436   50
   23    29 Teresa         Zalewska              122.30 -  266: 493   72
   24    30 Wanda          Wach                  100.00 -  324: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2117  / 23  92.04




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Ceglarek              130.96 +  406: 323  181
    2    13 Zbigniew       Wietecki              130.87 -  364: 426   81
    3    20 Piotr          Potoczek              110.32 +  416: 247  160
    4     5 Dariusz        Kosz                  160.53 -  224: 527  111
    5    20 Anna           Demczyszyn            124.72 +  430: 269  175
    6     8 Aleksander     Puchalski             137.79 -  216: 490   88
    7    19 Konrad         Sowula                136.04 -  340: 371   86
    8    24 Adam           Janicki               116.33 -  237: 452   66
    9    28 Waldemar       Wypchał               109.79 -  301: 386   60
   10    33 PAUZA
   11    28 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  309: 407   58
   12    32 Karolina       Mak                   100.00 -  339: 362   50
   13    32 Marcin         Kurowski              107.02 +  317: 308  157
   14    29 Renata         Andracka              113.81 -  280: 439   64
   15    31 Wanda          Wach                  100.00 -  262: 319   50
   16    32 Leszek         Kilian                103.76 -  314: 371   54
   17    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  358: 298  150
   18    32 Marta          Sztajnert             108.26 -  247: 438   58
   19    30 Dariusz        Sowula                123.82 -  242: 336   74
   20    29 Joanna         Brychcy               115.25 -  284: 396   65
   21    26 Jerzy          Luter                 116.66 -  253: 449   67
   22    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  360: 337  150
   23    27 Natalia        Ogierman              125.10 -  312: 497   75
   24    31 Leszek         Kilian                103.76 -  222: 395   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2134  / 23  92.78




	Wanda Wach 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Szczygieł             130.89 -  337: 530   81
    2    25 Arkadiusz      Biegun                129.53 -  225: 354   80
    3    28 Karolina       Mak                   100.00 -  253: 304   50
    4    33 PAUZA
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  240: 443   85
    6    29 Tomasz         Siwiński              109.89 +  363: 359  160
    7    30 Joanna         Brychcy               115.25 -  219: 364   65
    8    31 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  283: 445   79
    9    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  360: 265  150
   10    27 Anna           Demczyszyn            124.72 -  288: 484   75
   11    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  380: 289  150
   12    29 Renata         Andracka              113.81 +  369: 338  164
   13    26 Arkadiusz      Łydka                 132.92 -  354: 391   83
   14    31 Piotr          Potoczek              110.32 -  279: 406   60
   15    31 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  319: 262  150
   16    25 Marcin         Stachowski            124.29 +  305: 298  174
   17    22 Grzegorz       Koczkodon             133.70 -  304: 330   84
   18    28 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  244: 459   58
   19    24 Grzegorz       Papciak               119.47 -  361: 366   69
   20    27 Jerzy          Luter                 116.66 -  262: 505   67
   21    32 Marta          Świątkowska           114.76 +  337: 334  165
   22    30 Leszek         Kilian                103.76 +  368: 289  154
   23    24 Marcin         Ceglarek              130.96 -  366: 400   81
   24    30 Karolina       Mak                   100.00 +  363: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2434  / 23 105.83




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    17 Jerzy          Luter                 116.66 -  295: 315   67
    3    22 Michał         Alabrudziński         161.26 -  294: 397  111
    4    28 Renata         Andracka              113.81 -  302: 336   64
    5    32 Marta          Sztajnert             108.26 -  280: 392   58
    6    31 Grzegorz       Pukniel               129.40 -  260: 340   79
    7    32 Leszek         Kilian                103.76 +  326: 316  154
    8    28 Krzysztof      Sporczyk              135.24 -  309: 479   85
    9    32 Wanda          Wach                  100.00 -  265: 360   50
   10    32 Andrzej        Klich                 100.00 -  283: 346   50
   11    32 Marcin         Kurowski              107.02 -  296: 348   57
   12    27 Anna           Demczyszyn            124.72 -  266: 318   75
   13    31 Piotr          Potoczek              110.32 -  252: 351   60
   14    26 Marcin         Stachowski            124.29 -  264: 429   74
   15    29 Tomasz         Siwiński              109.89 -  354: 381   60
   16    31 Joanna         Brychcy               115.25 -  282: 381   65
   17    32 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  298: 358   50
   18    30 Waldemar       Wypchał               109.79 +  295: 283  160
   19    26 Piotr          Broda                 135.34 +  375: 326  185
   20    28 Maciej         Skrzypczak            108.41 -  268: 403   58
   21    22 Marcin         Ceglarek              130.96 +  321: 304  181
   22    31 Karolina       Mak                   100.00 +  436: 318  150
   23    22 Artur          Irzyk                 143.25 -  300: 468   93
   24    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  322: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2136  / 23  92.87


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Turniej Le Mans



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              286: 363
   2 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Kosz                  323: 506
   3 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Pukniel               507: 324
   4 Łukasz         Sornek               - Kamil          Górka                 423: 274
   5 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Ogierman              447: 349
   6 Anna           Demczyszyn           - Mirosław       Uglik                 369: 412
   7 Jakub          Szymczak             - Marcin         Stachowski            433: 274
   8 Mariusz        Grodek               - Kazimierz      Merklejn              370: 395
   9 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Sowula                483: 233
  10 Ewa            Szałas               - Paweł          Jackowski             329: 424
  11 Dariusz        Putoń                - Jacek          Baltyn                402: 266
  12 Teresa         Zalewska             - Rafał          Dąbrowski             340: 429
  13 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            456: 327
  14 Michał         Gawroński            - Artur          Irzyk                 393: 356
  15 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Papciak               336: 294
  16 Bożena         Guział               - Jan            Mrozowski             352: 460
  17 Aleksander     Puchalski            - Jerzy          Luter                 398: 372
  18 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            289: 455
  19 Irena          Sołdan               - Joanna         Brychcy               416: 293
  20 Marta          Świątkowska          - Konrad         Sowula                303: 447
  21 Maciej         Sancewicz            - Renata         Andracka              344: 399
  22 Piotr          Potoczek             - Piotr          Broda                 370: 335
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Siwiński              386: 371
  24 Waldemar       Wypchał              - Małgorzata     Sulejewska            320: 379
  25 Tomasz         Lempart              - Maciej         Skrzypczak            335: 318
  26 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Koczkodon             311: 410
  27 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Kurowski              315: 284
  28 Leszek         Kilian               - Radosław       Jachna                251: 386
  29 Leszek         Kacprzyk             - Andrzej        Klich                 462: 268
  30 Karolina       Mak                  - Krzysztof      Kałuża                346: 460
  31 Marcin         Ceglarek             - Aneta          Szczyrzyca            323: 406
  32 Wanda          Wach                 - Małgorzata     Szczygieł             337: 530
  33 Marta          Wawrzyn              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  378: 643
   2 Bartosz        Morawski             - Leszek         Kacprzyk              380: 363
   3 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Obremski              375: 339
   4 Jan            Mrozowski            - Aleksander     Puchalski             515: 399
   5 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Skrobosz              323: 625
   6 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                385: 414
   7 Konrad         Sowula               - Łukasz         Bobowski              317: 387
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              373: 398
   9 Rafał          Dąbrowski            - Irena          Sołdan                411: 410
  10 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              465: 401
  11 Łukasz         Sornek               - Piotr          Potoczek              500: 221
  12 Radosław       Jachna               - Mirosław       Uglik                 396: 326
  13 Zbigniew       Wietecki             - Aneta          Szczyrzyca            426: 364
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Putoń                 367: 413
  15 Renata         Andracka             - Michał         Gawroński             308: 389
  16 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Łydka                 377: 339
  17 Jerzy          Luter                - Marta          Wawrzyn               315: 295
  18 Tomasz         Siwiński             - Teresa         Zalewska              402: 333
  19 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Grodek                394: 394
  20 Marcin         Kurowski             - Anna           Demczyszyn            357: 373
  21 Artur          Irzyk                - Maciej         Sancewicz             320: 422
  22 Bożena         Guział               - Adam           Janicki               344: 457
  23 Andrzej        Klich                - Natalia        Ogierman              281: 472
  24 Grzegorz       Pukniel              - Karolina       Mak                   395: 358
  25 Arkadiusz      Biegun               - Wanda          Wach                  354: 225
  26 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 369: 402
  27 Maciej         Skrzypczak           - Ewa            Szałas                345: 461
  28 Dorota         Stachowska           - Marta          Świątkowska           345: 319
  29 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Ceglarek              452: 292
  30 Jacek          Baltyn               - Waldemar       Wypchał               427: 305
  31 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Papciak               303: 355
  32 Marcin         Stachowski           - Leszek         Kilian                467: 270
  33 Dariusz        Sowula               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Bobowski              332: 442
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              503: 367
   3 Jan            Mrozowski            - Rafał          Dąbrowski             419: 337
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Sornek                319: 405
   5 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                325: 439
   6 Dariusz        Putoń                - Bartosz        Morawski              387: 395
   7 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Lempart               590: 297
   8 Michał         Gawroński            - Jakub          Szymczak              279: 418
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Sztajnert             529: 242
  10 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            350: 448
  11 Irena          Sołdan               - Marcin         Stachowski            347: 449
  12 Adam           Janicki              - Leszek         Kacprzyk              382: 436
  13 Krzysztof      Obremski             - Renata         Andracka              525: 341
  14 Natalia        Ogierman             - Maciej         Sancewicz             405: 315
  15 Aleksander     Puchalski            - Jacek          Baltyn                443: 349
  16 Mirosław       Uglik                - Ewa            Szałas                382: 368
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Sowula                341: 452
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Kałuża                306: 312
  19 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Siwiński              364: 334
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Potoczek              416: 247
  21 Dariusz        Sowula               - Anna           Demczyszyn            389: 390
  22 Marta          Wawrzyn              - Michał         Alabrudziński         294: 397
  23 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Pukniel               416: 393
  24 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 505: 296
  25 Grzegorz       Papciak              - Arkadiusz      Biegun                419: 315
  26 Mariusz        Grodek               - Joanna         Brychcy               367: 382
  27 Piotr          Broda                - Bożena         Guział                438: 326
  28 Wanda          Wach                 - Karolina       Mak                   253: 304
  29 Teresa         Zalewska             - Artur          Irzyk                 464: 391
  30 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Kurowski              430: 262
  31 Marcin         Ceglarek             - Waldemar       Wypchał               406: 466
  32 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Klich                 449: 307
  33 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              509: 452
   2 Radosław       Jachna               - Jan            Mrozowski             355: 429
   3 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                356: 283
   4 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Morawski              461: 401
   5 Dariusz        Kosz                 - Aneta          Szczyrzyca            527: 224
   6 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             490: 306
   7 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              403: 348
   8 Leszek         Kacprzyk             - Kazimierz      Merklejn              397: 388
   9 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Putoń                 425: 337
  10 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Lempart               394: 428
  11 Konrad         Sowula               - Zbigniew       Wietecki              320: 452
  12 Anna           Demczyszyn           - Paweł          Jackowski             356: 417
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Kałuża                528: 322
  14 Marcin         Stachowski           - Michał         Gawroński             396: 438
  15 Rafał          Dąbrowski            - Grzegorz       Papciak               453: 351
  16 Michał         Alabrudziński        - Arkadiusz      Łydka                 491: 358
  17 Dorota         Stachowska           - Rafał          Wesołowski            311: 488
  18 Karolina       Mak                  - Irena          Sołdan                345: 441
  19 Ewa            Szałas               - Waldemar       Wypchał               394: 344
  20 Mariusz        Grodek               - Piotr          Broda                 340: 348
  21 Adam           Janicki              - Teresa         Zalewska              352: 321
  22 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Sporczyk              406: 325
  23 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Biegun                311: 392
  24 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              367: 327
  25 Maciej         Sancewicz            - Maciej         Skrzypczak            424: 326
  26 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Koczkodon             361: 445
  27 Artur          Irzyk                - Marta          Świątkowska           464: 360
  28 Renata         Andracka             - Marta          Wawrzyn               336: 302
  29 Jacek          Baltyn               - Marta          Sztajnert             454: 309
  30 Leszek         Kilian               - Dariusz        Sowula                331: 362
  31 Andrzej        Klich                - Bożena         Guział                286: 323
  32 Marcin         Kurowski             - Marcin         Ceglarek              297: 441
  33 Wanda          Wach                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                338: 403
   2 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              369: 388
   3 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              287: 485
   4 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         399: 380
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Aleksander     Puchalski             401: 387
   6 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 542: 339
   7 Radosław       Jachna               - Leszek         Kacprzyk              457: 309
   8 Rafał          Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 274: 478
   9 Łukasz         Sornek               - Michał         Gawroński             366: 482
  10 Tomasz         Lempart              - Zbigniew       Wietecki              508: 439
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Stachowski            336: 429
  12 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Sancewicz             406: 315
  13 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Baltyn                334: 517
  14 Ewa            Szałas               - Natalia        Ogierman              389: 374
  15 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                426: 353
  16 Dariusz        Putoń                - Piotr          Potoczek              423: 306
  17 Renata         Andracka             - Konrad         Sowula                371: 376
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Luter                 374: 477
  19 Dariusz        Sowula               - Piotr          Broda                 388: 368
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Anna           Demczyszyn            430: 269
  21 Krzysztof      Kałuża               - Adam           Janicki               408: 327
  22 Grzegorz       Papciak              - Dorota         Stachowska            469: 316
  23 Arkadiusz      Biegun               - Arkadiusz      Łydka                 296: 470
  24 Marcin         Ceglarek             - Artur          Irzyk                 385: 356
  25 Teresa         Zalewska             - Marcin         Kurowski              311: 285
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Wanda          Wach                  443: 240
  27 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kilian                365: 311
  28 Tomasz         Siwiński             - Marta          Świątkowska           313: 362
  29 Bożena         Guział               - Grzegorz       Pukniel               389: 231
  30 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Brychcy               384: 372
  31 Karolina       Mak                  - Mariusz        Grodek                280: 392
  32 Marta          Wawrzyn              - Marta          Sztajnert             280: 392
  33 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                441: 256
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            493: 275
   3 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Kosz                  289: 496
   4 Michał         Gawroński            - Bartosz        Morawski              407: 363
   5 Mirosław       Uglik                - Jan            Mrozowski             439: 386
   6 Radosław       Jachna               - Łukasz         Bobowski              352: 353
   7 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Obremski              347: 335
   8 Aneta          Szczyrzyca           - Aleksander     Puchalski             216: 490
   9 Marcin         Stachowski           - Rafał          Dąbrowski             292: 349
  10 Kamil          Górka                - Jacek          Baltyn                393: 282
  11 Konrad         Sowula               - Michał         Alabrudziński         355: 474
  12 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Papciak               425: 355
  13 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Sornek                516: 263
  14 Dariusz        Putoń                - Ewa            Szałas                289: 422
  15 Jerzy          Luter                - Kazimierz      Merklejn              375: 368
  16 Dariusz        Sowula               - Paweł          Jackowski             365: 332
  17 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Szczygieł             306: 374
  18 Mariusz        Grodek               - Rafał          Wesołowski            397: 380
  19 Anna           Demczyszyn           - Natalia        Ogierman              408: 477
  20 Marta          Sztajnert            - Irena          Sołdan                441: 390
  21 Waldemar       Wypchał              - Grzegorz       Koczkodon             348: 331
  22 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              431: 340
  23 Piotr          Broda                - Maciej         Skrzypczak            329: 306
  24 Marcin         Ceglarek             - Bożena         Guział                376: 308
  25 Marta          Świątkowska          - Maciej         Sancewicz             257: 468
  26 Piotr          Potoczek             - Adam           Janicki               379: 242
  27 Teresa         Zalewska             - Arkadiusz      Biegun                385: 344
  28 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              335: 366
  29 Tomasz         Siwiński             - Wanda          Wach                  359: 363
  30 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kilian                358: 307
  31 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Wawrzyn               340: 260
  32 Andrzej        Klich                - Karolina       Mak                   295: 331
  33 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 362: 345
   2 Michał         Gawroński            - Mariusz        Skrobosz              453: 283
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  365: 349
   4 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              379: 344
   5 Ewa            Szałas               - Jan            Mrozowski             392: 409
   6 Aleksander     Puchalski            - Radosław       Jachna                459: 346
   7 Rafał          Dąbrowski            - Leszek         Kacprzyk              334: 531
   8 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Lempart               309: 383
   9 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Luter                 262: 392
  10 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kałuża                343: 340
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Sowula                365: 328
  12 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Sornek                349: 348
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Ceglarek              425: 343
  14 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 431: 386
  15 Kazimierz      Merklejn             - Teresa         Zalewska              403: 314
  16 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Stachowski            423: 375
  17 Jacek          Baltyn               - Renata         Andracka              361: 326
  18 Maciej         Sancewicz            - Waldemar       Wypchał               426: 274
  19 Konrad         Sowula               - Aneta          Szczyrzyca            371: 340
  20 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Putoń                 422: 372
  21 Paweł          Jackowski            - Piotr          Potoczek              365: 343
  22 Grzegorz       Papciak              - Marta          Sztajnert             427: 280
  23 Rafał          Wesołowski           - Marta          Świątkowska           355: 284
  24 Irena          Sołdan               - Dorota         Stachowska            372: 251
  25 Adam           Janicki              - Artur          Irzyk                 442: 342
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Bożena         Guział                366: 354
  27 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Sporczyk              461: 301
  28 Anna           Demczyszyn           - Grzegorz       Pukniel               367: 305
  29 Karolina       Mak                  - Maciej         Skrzypczak            294: 329
  30 Wanda          Wach                 - Joanna         Brychcy               219: 364
  31 Marcin         Kurowski             - Andrzej        Klich                 395: 207
  32 Leszek         Kilian               - Marta          Wawrzyn               316: 326
  33 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Szymczak              382: 313
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Gawroński             358: 443
   3 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              386: 415
   4 Dariusz        Kosz                 - Aleksander     Puchalski             383: 318
   5 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kacprzyk              419: 387
   6 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 311: 345
   7 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sulejewska            451: 318
   8 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            461: 324
   9 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Szczygieł             383: 527
  10 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Grodek                427: 382
  11 Natalia        Ogierman             - Arkadiusz      Łydka                 372: 335
  12 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         402: 404
  13 Dariusz        Sowula               - Ewa            Szałas                322: 325
  14 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Papciak               463: 277
  15 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              507: 269
  16 Krzysztof      Kałuża               - Jacek          Baltyn                419: 365
  17 Rafał          Dąbrowski            - Konrad         Sowula                389: 325
  18 Maciej         Skrzypczak           - Irena          Sołdan                315: 378
  19 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            345: 348
  20 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Putoń                 349: 401
  21 Piotr          Broda                - Grzegorz       Koczkodon             359: 351
  22 Łukasz         Sornek               - Anna           Demczyszyn            361: 319
  23 Marta          Sztajnert            - Marcin         Ceglarek              314: 423
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Adam           Janicki               237: 452
  25 Waldemar       Wypchał              - Arkadiusz      Biegun                368: 419
  26 Piotr          Potoczek             - Teresa         Zalewska              373: 461
  27 Artur          Irzyk                - Marcin         Kurowski              546: 267
  28 Marta          Wawrzyn              - Krzysztof      Sporczyk              309: 479
  29 Bożena         Guział               - Marta          Świątkowska           365: 392
  30 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Stachowska            376: 379
  31 Grzegorz       Pukniel              - Wanda          Wach                  445: 283
  32 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                248: 401
  33 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Gawroński            - Łukasz         Bobowski              319: 451
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              361: 408
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  532: 400
   4 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               322: 337
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Rydzik                421: 386
   6 Leszek         Kacprzyk             - Małgorzata     Sulejewska            356: 499
   7 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             380: 295
   8 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Dąbrowski             476: 307
   9 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Obremski              399: 458
  10 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Ogierman              471: 294
  11 Mirosław       Uglik                - Kazimierz      Merklejn              294: 439
  12 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Luter                 381: 316
  13 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Sancewicz             455: 351
  14 Marcin         Stachowski           - Radosław       Jachna                387: 380
  15 Irena          Sołdan               - Dariusz        Putoń                 379: 402
  16 Jacek          Baltyn               - Łukasz         Sornek                368: 415
  17 Marcin         Ceglarek             - Konrad         Sowula                364: 483
  18 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Sowula                314: 298
  19 Grzegorz       Papciak              - Mariusz        Grodek                352: 381
  20 Adam           Janicki              - Piotr          Broda                 376: 285
  21 Teresa         Zalewska             - Arkadiusz      Łydka                 337: 322
  22 Artur          Irzyk                - Karolina       Mak                   415: 368
  23 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               414: 344
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               446: 340
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Skrzypczak            362: 437
  26 Anna           Demczyszyn           - Marta          Sztajnert             358: 425
  27 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              317: 311
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Waldemar       Wypchał               301: 386
  29 Dorota         Stachowska           - Piotr          Potoczek              361: 343
  30 Andrzej        Klich                - Tomasz         Siwiński              277: 368
  31 Leszek         Kilian               - Marcin         Kurowski              376: 364
  32 Wanda          Wach                 - Marta          Wawrzyn               360: 265
  33 Bożena         Guział               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 306: 442
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              402: 338
   3 Tomasz         Lempart              - Michał         Gawroński             364: 316
   4 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Kałuża                459: 357
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Bartosz        Morawski              449: 398
   6 Leszek         Kacprzyk             - Aleksander     Puchalski             360: 368
   7 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         393: 394
   8 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                496: 418
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Mrozowski             435: 399
  10 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Wietecki              434: 339
  11 Jerzy          Luter                - Ewa            Szałas                359: 382
  12 Konrad         Sowula               - Mariusz        Grodek                299: 443
  13 Dariusz        Putoń                - Teresa         Zalewska              430: 360
  14 Paweł          Jackowski            - Adam           Janicki               350: 299
  15 Łukasz         Sornek               - Marcin         Stachowski            384: 327
  16 Artur          Irzyk                - Mirosław       Uglik                 444: 349
  17 Rafał          Dąbrowski            - Arkadiusz      Biegun                394: 373
  18 Maciej         Skrzypczak           - Radosław       Jachna                322: 513
  19 Waldemar       Wypchał              - Irena          Sołdan                280: 348
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            359: 376
  21 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Stachowska            383: 408
  22 Jacek          Baltyn               - Grzegorz       Papciak               435: 296
  23 Piotr          Broda                - Marcin         Ceglarek              321: 355
  24 Arkadiusz      Łydka                - Marta          Świątkowska           336: 342
  25 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Sowula                303: 444
  26 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Koczkodon             276: 446
  27 Wanda          Wach                 - Anna           Demczyszyn            288: 484
  28 Joanna         Brychcy              - Karolina       Mak                   315: 342
  29 Renata         Andracka             - Piotr          Potoczek              339: 337
  30 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Siwiński              380: 312
  31 Marcin         Kurowski             - Bożena         Guział                284: 342
  32 Marta          Wawrzyn              - Andrzej        Klich                 283: 346
  33 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 399: 518
   2 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Lempart               366: 409
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  374: 429
   4 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Szczygieł             344: 447
   5 Michał         Alabrudziński        - Aleksander     Puchalski             355: 343
   6 Michał         Gawroński            - Małgorzata     Sulejewska            496: 330
   7 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Sornek                406: 332
   8 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Ogierman              442: 314
   9 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Obremski              328: 352
  10 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             379: 355
  11 Ewa            Szałas               - Rafał          Dąbrowski             408: 405
  12 Mariusz        Grodek               - Paweł          Jackowski             402: 375
  13 Marcin         Ceglarek             - Leszek         Kacprzyk              324: 383
  14 Rafał          Wesołowski           - Artur          Irzyk                 423: 362
  15 Marta          Świątkowska          - Radosław       Jachna                301: 335
  16 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 452: 241
  17 Jerzy          Luter                - Jacek          Baltyn                404: 470
  18 Dorota         Stachowska           - Konrad         Sowula                359: 373
  19 Marcin         Stachowski           - Teresa         Zalewska              304: 339
  20 Dariusz        Sowula               - Arkadiusz      Biegun                301: 360
  21 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Janicki               383: 323
  22 Joanna         Brychcy              - Maciej         Sancewicz             329: 407
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              332: 423
  24 Bożena         Guział               - Anna           Demczyszyn            423: 371
  25 Grzegorz       Papciak              - Renata         Andracka              383: 364
  26 Karolina       Mak                  - Arkadiusz      Łydka                 322: 350
  27 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               392: 354
  28 Maciej         Skrzypczak           - Aneta          Szczyrzyca            407: 309
  29 Marta          Sztajnert            - Waldemar       Wypchał               305: 360
  30 Tomasz         Siwiński             - Leszek         Kilian                314: 296
  31 Andrzej        Klich                - Wanda          Wach                  289: 380
  32 Marcin         Kurowski             - Marta          Wawrzyn               348: 296
  33 Piotr          Potoczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Lempart               455: 383
   2 Dariusz        Kosz                 - Michał         Gawroński             374: 403
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Bobowski              326: 386
   4 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Szymczak              393: 445
   5 Ewa            Szałas               - Mariusz        Skrobosz              332: 396
   6 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                448: 341
   7 Mariusz        Grodek               - Bartosz        Morawski              355: 445
   8 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Kałuża                318: 363
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz      Merklejn              304: 388
  10 Leszek         Kacprzyk             - Natalia        Ogierman              375: 360
  11 Jan            Mrozowski            - Irena          Sołdan                432: 406
  12 Radosław       Jachna               - Łukasz         Sornek                438: 381
  13 Jacek          Baltyn               - Rafał          Dąbrowski             469: 344
  14 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Wesołowski            356: 345
  15 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Putoń                 399: 437
  16 Artur          Irzyk                - Paweł          Jackowski             414: 458
  17 Teresa         Zalewska             - Konrad         Sowula                312: 386
  18 Maciej         Sancewicz            - Arkadiusz      Łydka                 343: 305
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Bożena         Guział                513: 415
  20 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 425: 293
  21 Marcin         Stachowski           - Dorota         Stachowska            299: 367
  22 Marta          Świątkowska          - Marcin         Ceglarek              284: 416
  23 Mirosław       Uglik                - Maciej         Skrzypczak            457: 290
  24 Grzegorz       Papciak              - Dariusz        Sowula                339: 354
  25 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Broda                 375: 414
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Klich                 437: 264
  27 Marta          Wawrzyn              - Anna           Demczyszyn            266: 318
  28 Grzegorz       Pukniel              - Leszek         Kilian                412: 318
  29 Renata         Andracka             - Wanda          Wach                  338: 369
  30 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Siwiński              323: 398
  31 Marcin         Kurowski             - Marta          Sztajnert             469: 322
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Karolina       Mak                   339: 362
  33 Joanna         Brychcy              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Gawroński            - Kamil          Górka                 274: 427
   2 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kosz                  385: 367
   3 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Bobowski              313: 372
   4 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         319: 379
   5 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             452: 353
   6 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              496: 387
   7 Krzysztof      Kałuża               - Stanisław      Rydzik                354: 378
   8 Jan            Mrozowski            - Jacek          Baltyn                414: 340
   9 Leszek         Kacprzyk             - Mariusz        Grodek                400: 374
  10 Aleksander     Puchalski            - Ewa            Szałas                412: 334
  11 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Sulejewska            373: 465
  12 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Biegun                377: 289
  13 Konrad         Sowula               - Paweł          Jackowski             303: 375
  14 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              327: 396
  15 Irena          Sołdan               - Maciej         Sancewicz             342: 424
  16 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            392: 346
  17 Natalia        Ogierman             - Dariusz        Sowula                312: 467
  18 Łukasz         Sornek               - Adam           Janicki               389: 382
  19 Rafał          Dąbrowski            - Marcin         Ceglarek              374: 353
  20 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              391: 329
  21 Dorota         Stachowska           - Artur          Irzyk                 347: 332
  22 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Koczkodon             306: 428
  23 Anna           Demczyszyn           - Marcin         Stachowski            460: 354
  24 Jerzy          Luter                - Waldemar       Wypchał               326: 371
  25 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Papciak               380: 381
  26 Arkadiusz      Łydka                - Wanda          Wach                  391: 354
  27 Maciej         Skrzypczak           - Marta          Świątkowska           343: 325
  28 Bożena         Guział               - Karolina       Mak                   350: 341
  29 Leszek         Kilian               - Renata         Andracka              292: 438
  30 Andrzej        Klich                - Joanna         Brychcy               305: 304
  31 Marta          Wawrzyn              - Piotr          Potoczek              252: 351
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Marcin         Kurowski              317: 308
  33 Marta          Sztajnert            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              413: 404
   2 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Szymczak              307: 322
   3 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         446: 279
   4 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Lempart               406: 358
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Gawroński             310: 342
   6 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              506: 318
   7 Dariusz        Putoń                - Jan            Mrozowski             343: 430
   8 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            383: 414
   9 Krzysztof      Kałuża               - Leszek         Kacprzyk              391: 389
  10 Paweł          Jackowski            - Aleksander     Puchalski             349: 396
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Dąbrowski             430: 322
  12 Dorota         Stachowska           - Radosław       Jachna                287: 441
  13 Arkadiusz      Biegun               - Jacek          Baltyn                438: 400
  14 Dariusz        Sowula               - Maciej         Sancewicz             280: 395
  15 Mariusz        Grodek               - Ewa            Szałas                399: 298
  16 Łukasz         Sornek               - Teresa         Zalewska              397: 292
  17 Konrad         Sowula               - Piotr          Broda                 397: 381
  18 Irena          Sołdan               - Bożena         Guział                388: 278
  19 Rafał          Wesołowski           - Anna           Demczyszyn            356: 283
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 327: 304
  21 Marcin         Ceglarek             - Natalia        Ogierman              334: 366
  22 Grzegorz       Papciak              - Adam           Janicki               403: 377
  23 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Skrzypczak            473: 352
  24 Waldemar       Wypchał              - Arkadiusz      Łydka                 306: 387
  25 Artur          Irzyk                - Andrzej        Klich                 559: 273
  26 Marcin         Stachowski           - Marta          Wawrzyn               429: 264
  27 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 344: 316
  28 Marcin         Kurowski             - Grzegorz       Pukniel               354: 263
  29 Renata         Andracka             - Aneta          Szczyrzyca            439: 280
  30 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Siwiński              308: 306
  31 Wanda          Wach                 - Piotr          Potoczek              279: 406
  32 Karolina       Mak                  - Marta          Sztajnert             349: 278
  33 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Górka                 406: 361
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Szymczak              379: 510
   3 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              301: 376
   4 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              435: 469
   5 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Gawroński             317: 449
   6 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Kałuża                337: 349
   7 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Skrobosz              333: 497
   8 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Szczygieł             367: 384
   9 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                464: 257
  10 Jacek          Baltyn               - Leszek         Kacprzyk              375: 341
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              308: 407
  12 Radosław       Jachna               - Dariusz        Putoń                 412: 457
  13 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Jackowski             402: 558
  14 Łukasz         Sornek               - Konrad         Sowula                417: 343
  15 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                336: 380
  16 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Papciak               413: 295
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Irzyk                 331: 351
  18 Natalia        Ogierman             - Dorota         Stachowska            283: 426
  19 Ewa            Szałas               - Zbigniew       Wietecki              379: 363
  20 Arkadiusz      Łydka                - Rafał          Dąbrowski             369: 307
  21 Dariusz        Sowula               - Teresa         Zalewska              377: 283
  22 Karolina       Mak                  - Marcin         Ceglarek              260: 408
  23 Bożena         Guział               - Marcin         Stachowski            404: 367
  24 Piotr          Potoczek             - Anna           Demczyszyn            282: 331
  25 Adam           Janicki              - Maciej         Skrzypczak            381: 304
  26 Mirosław       Uglik                - Renata         Andracka              490: 288
  27 Marta          Świątkowska          - Waldemar       Wypchał               412: 293
  28 Jerzy          Luter                - Andrzej        Klich                 410: 304
  29 Tomasz         Siwiński             - Marta          Wawrzyn               381: 354
  30 Marcin         Kurowski             - Joanna         Brychcy               341: 338
  31 Wanda          Wach                 - Aneta          Szczyrzyca            319: 262
  32 Marta          Sztajnert            - Leszek         Kilian                440: 270
  33 Grzegorz       Pukniel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                412: 399
   2 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Szczygieł             429: 370
   3 Łukasz         Bobowski             - Aleksander     Puchalski             462: 399
   4 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              529: 330
   5 Michał         Gawroński            - Krzysztof      Kałuża                357: 384
   6 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Kosz                  357: 392
   7 Dariusz        Putoń                - Kazimierz      Merklejn              481: 367
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              333: 516
   9 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Lempart               377: 325
  10 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                442: 308
  11 Maciej         Sancewicz            - Radosław       Jachna                351: 435
  12 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Sowula                389: 334
  13 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              400: 336
  14 Jacek          Baltyn               - Mariusz        Grodek                396: 347
  15 Irena          Sołdan               - Konrad         Sowula                363: 377
  16 Arkadiusz      Łydka                - Rafał          Wesołowski            307: 341
  17 Arkadiusz      Biegun               - Ewa            Szałas                401: 363
  18 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Irzyk                 440: 398
  19 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Koczkodon             429: 409
  20 Bożena         Guział               - Mirosław       Uglik                 338: 556
  21 Adam           Janicki              - Natalia        Ogierman              295: 326
  22 Anna           Demczyszyn           - Rafał          Dąbrowski             318: 494
  23 Marta          Świątkowska          - Piotr          Broda                 387: 389
  24 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Papciak               412: 369
  25 Marcin         Stachowski           - Wanda          Wach                  298: 305
  26 Jerzy          Luter                - Marcin         Kurowski              400: 362
  27 Renata         Andracka             - Tomasz         Siwiński              307: 359
  28 Maciej         Skrzypczak           - Grzegorz       Pukniel               388: 436
  29 Piotr          Potoczek             - Karolina       Mak                   314: 259
  30 Andrzej        Klich                - Marta          Sztajnert             339: 309
  31 Marta          Wawrzyn              - Joanna         Brychcy               282: 381
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                314: 371
  33 Waldemar       Wypchał              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              430: 440
   2 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             400: 402
   3 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Bobowski              287: 340
   4 Krzysztof      Kałuża               - Bartosz        Morawski              426: 459
   5 Aleksander     Puchalski            - Michał         Gawroński             381: 336
   6 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Putoń                 408: 276
   7 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         354: 413
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Sornek                327: 436
   9 Tomasz         Lempart              - Radosław       Jachna                418: 309
  10 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Stachowska            374: 326
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Mrozowski             361: 447
  12 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kacprzyk              422: 368
  13 Konrad         Sowula               - Jacek          Baltyn                430: 331
  14 Arkadiusz      Biegun               - Małgorzata     Sulejewska            414: 375
  15 Ewa            Szałas               - Maciej         Sancewicz             298: 356
  16 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              393: 307
  17 Mirosław       Uglik                - Marcin         Ceglarek              323: 401
  18 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Broda                 473: 338
  19 Natalia        Ogierman             - Teresa         Zalewska              368: 379
  20 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Łydka                 411: 324
  21 Dariusz        Sowula               - Mariusz        Grodek                351: 367
  22 Wanda          Wach                 - Grzegorz       Koczkodon             304: 330
  23 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 366: 252
  24 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Janicki               392: 286
  25 Anna           Demczyszyn           - Tomasz         Siwiński              336: 293
  26 Grzegorz       Papciak              - Waldemar       Wypchał               453: 230
  27 Piotr          Potoczek             - Bożena         Guział                317: 322
  28 Marcin         Stachowski           - Andrzej        Klich                 469: 295
  29 Renata         Andracka             - Marcin         Kurowski              348: 305
  30 Joanna         Brychcy              - Marta          Sztajnert             412: 364
  31 Leszek         Kilian               - Karolina       Mak                   379: 310
  32 Marta          Wawrzyn              - Aneta          Szczyrzyca            298: 358
  33 Maciej         Skrzypczak           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Kałuża                336: 334
   2 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 373: 343
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Szymczak              481: 392
   4 Bartosz        Morawski             - Aleksander     Puchalski             461: 318
   5 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kosz                  384: 364
   6 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              419: 307
   7 Michał         Gawroński            - Michał         Alabrudziński         308: 532
   8 Konrad         Sowula               - Dariusz        Putoń                 445: 273
   9 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               329: 360
  10 Łukasz         Sornek               - Arkadiusz      Biegun                376: 285
  11 Marcin         Ceglarek             - Stanisław      Rydzik                280: 345
  12 Jacek          Baltyn               - Małgorzata     Szczygieł             333: 373
  13 Leszek         Kacprzyk             - Dorota         Stachowska            463: 300
  14 Radosław       Jachna               - Mariusz        Grodek                432: 271
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                282: 407
  16 Maciej         Sancewicz            - Teresa         Zalewska              513: 284
  17 Rafał          Dąbrowski            - Artur          Irzyk                 386: 302
  18 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              281: 432
  19 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Uglik                 330: 332
  20 Arkadiusz      Łydka                - Grzegorz       Koczkodon             330: 413
  21 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Świątkowska           417: 347
  22 Grzegorz       Papciak              - Ewa            Szałas                349: 429
  23 Natalia        Ogierman             - Bożena         Guział                354: 409
  24 Piotr          Broda                - Anna           Demczyszyn            305: 381
  25 Joanna         Brychcy              - Marcin         Stachowski            374: 382
  26 Adam           Janicki              - Leszek         Kilian                427: 311
  27 Karolina       Mak                  - Jerzy          Luter                 375: 323
  28 Wanda          Wach                 - Maciej         Skrzypczak            244: 459
  29 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Kurowski              356: 246
  30 Waldemar       Wypchał              - Marta          Wawrzyn               283: 295
  31 Andrzej        Klich                - Piotr          Potoczek              239: 530
  32 Marta          Sztajnert            - Aneta          Szczyrzyca            438: 247
  33 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kazimierz      Merklejn              412: 374
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              405: 458
   3 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             373: 351
   4 Aleksander     Puchalski            - Jakub          Szymczak              332: 427
   5 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Sornek                430: 363
   6 Dariusz        Kosz                 - Konrad         Sowula                512: 327
   7 Michał         Gawroński            - Jan            Mrozowski             344: 314
   8 Krzysztof      Kałuża               - Tomasz         Lempart               612: 258
   9 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              367: 330
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Kacprzyk              544: 300
  11 Arkadiusz      Biegun               - Radosław       Jachna                324: 380
  12 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Obremski              433: 308
  13 Dariusz        Putoń                - Maciej         Sancewicz             276: 396
  14 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            367: 382
  15 Dorota         Stachowska           - Jacek          Baltyn                335: 345
  16 Anna           Demczyszyn           - Małgorzata     Sulejewska            353: 331
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Zbigniew       Wietecki              444: 413
  18 Teresa         Zalewska             - Mirosław       Uglik                 305: 460
  19 Ewa            Szałas               - Marcin         Ceglarek              409: 313
  20 Bożena         Guział               - Mariusz        Grodek                378: 473
  21 Leszek         Kilian               - Artur          Irzyk                 304: 392
  22 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Stachowski            370: 420
  23 Marcin         Kurowski             - Natalia        Ogierman              435: 308
  24 Grzegorz       Papciak              - Wanda          Wach                  366: 361
  25 Adam           Janicki              - Joanna         Brychcy               295: 395
  26 Marta          Wawrzyn              - Piotr          Broda                 375: 326
  27 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Klich                 376: 222
  28 Maciej         Skrzypczak           - Renata         Andracka              315: 434
  29 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Pukniel               282: 465
  30 Aneta          Szczyrzyca           - Dariusz        Sowula                242: 336
  31 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               328: 319
  32 Karolina       Mak                  - Marta          Świątkowska           271: 328
  33 Jerzy          Luter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              509: 397
   2 Bartosz        Morawski             - Kazimierz      Merklejn              391: 508
   3 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 352: 359
   4 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Kałuża                396: 365
   5 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Skrobosz              350: 426
   6 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kosz                  409: 386
   7 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szczygieł             394: 334
   8 Radosław       Jachna               - Michał         Gawroński             399: 287
   9 Aleksander     Puchalski            - Stanisław      Rydzik                352: 349
  10 Konrad         Sowula               - Rafał          Wesołowski            351: 382
  11 Tomasz         Lempart              - Łukasz         Sornek                330: 390
  12 Artur          Irzyk                - Leszek         Kacprzyk              408: 342
  13 Krzysztof      Obremski             - Anna           Demczyszyn            410: 360
  14 Jacek          Baltyn               - Ewa            Szałas                424: 372
  15 Mirosław       Uglik                - Arkadiusz      Biegun                493: 310
  16 Dariusz        Putoń                - Grzegorz       Koczkodon             366: 351
  17 Mariusz        Grodek               - Rafał          Dąbrowski             373: 375
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Andracka              373: 310
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Piotr          Potoczek              398: 472
  20 Bożena         Guział               - Zbigniew       Wietecki              299: 405
  21 Marcin         Stachowski           - Marcin         Ceglarek              530: 335
  22 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Papciak               365: 332
  23 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Łydka                 321: 462
  24 Teresa         Zalewska             - Dorota         Stachowska            341: 368
  25 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Sowula                309: 325
  26 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                384: 251
  27 Jerzy          Luter                - Wanda          Wach                  505: 262
  28 Marta          Wawrzyn              - Maciej         Skrzypczak            268: 403
  29 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            396: 284
  30 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Siwiński              412: 360
  31 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 332: 300
  32 Marcin         Kurowski             - Karolina       Mak                   345: 301
  33 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Bobowski              269: 509
   2 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         345: 405
   3 Łukasz         Sornek               - Jakub          Szymczak              386: 367
   4 Mariusz        Skrobosz             - Aleksander     Puchalski             420: 287
   5 Maciej         Sancewicz            - Bartosz        Morawski              427: 317
   6 Michał         Gawroński            - Paweł          Jackowski             335: 305
   7 Dariusz        Kosz                 - Radosław       Jachna                367: 286
   8 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Kałuża                638: 309
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Lempart               470: 316
  10 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                419: 306
  11 Konrad         Sowula               - Jan            Mrozowski             401: 439
  12 Krzysztof      Obremski             - Artur          Irzyk                 409: 376
  13 Jacek          Baltyn               - Mirosław       Uglik                 306: 465
  14 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Putoń                 357: 508
  15 Leszek         Kacprzyk             - Ewa            Szałas                375: 256
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Stachowski            311: 342
  17 Piotr          Potoczek             - Grzegorz       Koczkodon             254: 461
  18 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            428: 309
  19 Anna           Demczyszyn           - Arkadiusz      Łydka                 339: 304
  20 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Grodek                373: 495
  21 Dariusz        Sowula               - Dorota         Stachowska            330: 370
  22 Marcin         Ceglarek             - Marta          Wawrzyn               304: 321
  23 Natalia        Ogierman             - Joanna         Brychcy               315: 394
  24 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Papciak               424: 455
  25 Piotr          Broda                - Marcin         Kurowski              402: 334
  26 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 253: 449
  27 Andrzej        Klich                - Grzegorz       Pukniel               288: 367
  28 Adam           Janicki              - Marta          Sztajnert             355: 415
  29 Maciej         Skrzypczak           - Waldemar       Wypchał               381: 366
  30 Tomasz         Siwiński             - Bożena         Guział                435: 304
  31 Renata         Andracka             - Karolina       Mak                   410: 295
  32 Wanda          Wach                 - Marta          Świątkowska           337: 334
  33 Teresa         Zalewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Mirosław       Uglik                 404: 406
   2 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sancewicz             471: 292
   3 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 291: 450
   4 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Putoń                 398: 386
   5 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                376: 463
   6 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         431: 375
   7 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Kosz                  337: 378
   8 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              359: 313
   9 Michał         Gawroński            - Krzysztof      Obremski              373: 387
  10 Jan            Mrozowski            - Małgorzata     Szczygieł             381: 321
  11 Krzysztof      Kałuża               - Rafał          Wesołowski            343: 491
  12 Leszek         Kacprzyk             - Zbigniew       Wietecki              406: 376
  13 Anna           Demczyszyn           - Irena          Sołdan                523: 274
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Dąbrowski             424: 496
  15 Tomasz         Lempart              - Jacek          Baltyn                370: 368
  16 Marcin         Stachowski           - Konrad         Sowula                375: 331
  17 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Grodek                310: 420
  18 Artur          Irzyk                - Joanna         Brychcy               298: 370
  19 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              360: 298
  20 Ewa            Szałas               - Teresa         Zalewska              501: 374
  21 Grzegorz       Papciak              - Małgorzata     Sulejewska            412: 372
  22 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 252: 521
  23 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Biegun                409: 413
  24 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Potoczek              271: 458
  25 Maciej         Skrzypczak           - Dariusz        Sowula                344: 403
  26 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Siwiński              408: 345
  27 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               375: 312
  28 Bożena         Guział               - Marta          Sztajnert             339: 378
  29 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Kurowski              367: 273
  30 Leszek         Kilian               - Wanda          Wach                  289: 368
  31 Karolina       Mak                  - Marta          Wawrzyn               318: 436
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 360: 337
  33 Natalia        Ogierman             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Bobowski              399: 313
   2 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              317: 420
   3 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 384: 397
   4 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                361: 336
   5 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  435: 427
   6 Bartosz        Morawski             - Jan            Mrozowski             366: 344
   7 Michał         Alabrudziński        - Leszek         Kacprzyk              412: 413
   8 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             503: 303
   9 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Sornek                425: 301
  10 Mirosław       Uglik                - Michał         Gawroński             496: 321
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Aleksander     Puchalski             342: 347
  12 Dariusz        Putoń                - Marcin         Stachowski            386: 307
  13 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Kałuża                434: 288
  14 Tomasz         Lempart              - Anna           Demczyszyn            430: 279
  15 Arkadiusz      Biegun               - Grzegorz       Koczkodon             308: 374
  16 Dariusz        Sowula               - Jacek          Baltyn                300: 359
  17 Piotr          Potoczek             - Zbigniew       Wietecki              318: 320
  18 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               331: 370
  19 Ewa            Szałas               - Dorota         Stachowska            338: 409
  20 Joanna         Brychcy              - Konrad         Sowula                290: 402
  21 Piotr          Broda                - Grzegorz       Papciak               321: 411
  22 Marta          Wawrzyn              - Artur          Irzyk                 300: 468
  23 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Sporczyk              280: 467
  24 Wanda          Wach                 - Marcin         Ceglarek              366: 400
  25 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kilian                485: 223
  26 Jerzy          Luter                - Maciej         Skrzypczak            551: 349
  27 Aneta          Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              312: 497
  28 Bożena         Guział               - Renata         Andracka              412: 283
  29 Teresa         Zalewska             - Karolina       Mak                   493: 266
  30 Marta          Sztajnert            - Marta          Świątkowska           402: 298
  31 Marcin         Kurowski             - Adam           Janicki               316: 292
  32 Tomasz         Siwiński             - Waldemar       Wypchał               395: 339
  33 Małgorzata     Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              323: 373
   2 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Szymczak              337: 441
   3 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              439: 413
   4 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                308: 404
   5 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         402: 334
   6 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             402: 410
   7 Rafał          Wesołowski           - Aleksander     Puchalski             408: 288
   8 Leszek         Kacprzyk             - Jan            Mrozowski             408: 354
   9 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Obremski              597: 357
  10 Łukasz         Sornek               - Michał         Gawroński             344: 420
  11 Mariusz        Grodek               - Tomasz         Lempart               351: 387
  12 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Szczygieł             380: 464
  13 Jacek          Baltyn               - Grzegorz       Koczkodon             385: 379
  14 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Dąbrowski             449: 299
  15 Konrad         Sowula               - Marcin         Stachowski            399: 349
  16 Krzysztof      Kałuża               - Grzegorz       Papciak               359: 379
  17 Anna           Demczyszyn           - Dorota         Stachowska            333: 347
  18 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Pukniel               472: 281
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                336: 367
  20 Ewa            Szałas               - Piotr          Broda                 351: 389
  21 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Biegun                367: 434
  22 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 451: 330
  23 Teresa         Zalewska             - Joanna         Brychcy               303: 317
  24 Dariusz        Sowula               - Piotr          Potoczek              348: 349
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Marta          Sztajnert             393: 394
  26 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Skrzypczak            378: 285
  27 Renata         Andracka             - Bożena         Guział                499: 326
  28 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               290: 344
  29 Waldemar       Wypchał              - Marcin         Kurowski              305: 325
  30 Karolina       Mak                  - Wanda          Wach                  324: 363
  31 Leszek         Kilian               - Aneta          Szczyrzyca            395: 222
  32 Andrzej        Klich                - Marta          Wawrzyn               258: 322
  33 Arkadiusz      Łydka                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-12-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.15  32031  200
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.91  31182  195
   3 Kamil Górka                    Kraków               158.28  31498  199
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              158.14  31154  197
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.69  28857  183
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.61  29912  191
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.21  22977  149
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.75  30135  196
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Grzegorz Kurowski              Warszawa             152.24   7612   50
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             152.12  29511  194
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.82  28806  191
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.58  30116  200
  18 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              149.95  28191  188
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.66  28436  190
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.57  23781  159
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.46  18409  124
  24 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.42  28200  190
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.82  19086  130
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.45  27387  187
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.41  28403  194
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.23  13161   90
  29 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             146.17  28211  193
  31 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.13  25427  174
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.03  29060  199
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  34 Kamil Kister                   Puławy               144.66  27631  191
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.49  12053   84
  36 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  37 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  38 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.82  27421  192
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.55  28224  198
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.06  27560  194
  41 Janusz Krupiński               Bytom                141.78  24102  170
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            141.66  21674  153
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  45 Bogusław Szyszka               Oława                140.36  26247  187
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.32  27363  195
  47 Marek Reda                     Dębówka              140.15  22144  158
  48 Jakub Błażejewski              Poznań               140.13  20879  149
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           139.81  15938  114
  50 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  51 Jan Mrozowski                  Kraków               138.64  25510  184
  52 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  53 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.88  26335  191
  55 Robert Kamiński                Warszawa             137.37   8105   59
  56 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  57 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       136.86  15192  111
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.71  24882  182
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               136.57   5463   40
  60 Szymon Płachta                 Warszawa             136.51  26482  194
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.46  23880  175
  62 Irena Sołdan                   Sopot                136.20  26832  197
  63 Konrad Sowula                  Kraków               135.97  17404  128
  64 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  65 Michał Kolaj                   Ostróda              135.49   8807   65
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  67 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  68 Tomasz Lempart                 Wadowice             134.84  21574  160
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.74  26544  197
  70 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  71 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.33  20150  150
  72 Michał Waszkiewicz             Białystok            134.10  17567  131
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  74 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  75 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.86  26236  196
  76 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.76  25681  192
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.53  14822  111
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.44  25221  189
  80 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.29  26125  196
  81 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.23  25181  189
  82 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.17  19976  150
  83 Piotr Broda                    Sandomierz           133.11  25823  194
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  86 Walenty Siemaszko              Lipiany              132.54   5169   39
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.53  25578  193
  88 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            132.39  18402  139
  89 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.25  22351  169
  90 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.96   8973   68
  91 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              131.92   6464   49
  92 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.81  23066  175
  94 Krzysztof Gibas                Kraków               131.74  24241  184
  95 Joanna Juszczak                Warszawa             131.54  25781  196
  96 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  97 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  98 Michał Rogalewicz              Poznań               131.12  23995  183
  99 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 100 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 101 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.71  25488  195
 102 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.52  25974  199
 103 Łukasz Sornek                  Mikołów              130.52  25060  192
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 106 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.96  25991  200
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.92   9744   75
 108 Marcin Ceglarek                Kraków               129.83  17657  136
 109 Radosław Jachna                Łódź                 129.65  14002  108
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.57  24618  190
 111 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 112 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.43  25369  196
 113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.43  16308  126
 114 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.20  12145   94
 115 Marek Rogalski                 Warszawa             129.12  20401  158
 116 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.53   6555   51
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.43  13357  104
 119 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.25  15646  122
 120 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.96  13948  109
 121 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  25334  198
 122 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.89  18544  145
 123 Marcin Rogala                  Warszawa             127.88  19949  156
 124 Grażyna Wesołowska             Łódź                 127.58  10589   83
 125 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 126 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 127 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 128 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  24135  190
 129 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 130 Maciej Perzyński               Piła                 126.73  16221  128
 131 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.69  22805  180
 132 Maciej Kuczyński               Gdynia               126.61  12281   97
 133 Marta Bajorek                  Warszawa             126.53  24546  194
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 135 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.40  17443  138
 136 Agnieszka Walas                Kraków               126.30  23239  184
 137 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 138 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.04   8949   71
 139 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 140 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.97  13101  104
 141 Marcin Stachowski              Wydartowo I          125.68  24759  197
 142 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 143 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.65  19852  158
 144 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.29  24808  198
 145 Anna Demczyszyn                Bystra               124.98   7874   63
 146 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.57  15073  121
 147 Natalia Ogierman               Katowice             124.31  18149  146
 148 Ewa Szałas                     Katowice             123.93  17350  140
 149 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 151 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 152 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.89  24209  197
 154 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.74  14606  119
 155 Czesław Grajewski              Białystok            122.66  14474  118
 156 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               122.51  13476  110
 158 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 160 Teresa Zalewska                Racibórz             121.95  23415  192
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.92  18410  151
 162 Michał Szorc                   Białystok            121.89   4388   36
 163 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 164 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 165 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.69  23243  191
 166 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 167 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.60  13011  107
 168 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 169 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.29   8854   73
 170 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 171 Ewelina Gruda                  Białystok            120.48   8795   73
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.44  19631  163
 173 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 119.93  12113  101
 175 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.84  20013  167
 176 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 177 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              119.73  20473  171
 179 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 180 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 181 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  21636  182
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  22197  187
 183 Bożena Guział                  Racibórz             118.70  19348  163
 184 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.57  14347  121
 185 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.38  17994  152
 186 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.22  20215  171
 187 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               118.04  22309  189
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                117.92  22641  192
 189 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.77  23083  196
 190 Robert Wagner                  Wrocław              117.55  18456  157
 191 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.54  21745  185
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.51   8461   72
 193 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 194 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.78   7591   65
 195 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 196 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.71  22175  190
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 198 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 199 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.52  18527  159
 200 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.49  22482  193
 201 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.45   7453   64
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 204 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.20  22776  196
 205 Jerzy Luter                    Bytom                116.09  22638  195
 206 Paweł Pogorzelski              Warszawa             116.06   9401   81
 207 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              115.80  16791  145
 209 Anna Krynicka                  Warszawa             115.58   8553   74
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.52  10743   93
 211 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 212 Andrzej Rakoczy                Kraków               115.38   5423   47
 213 Adam Janicki                   Wrocław              115.05  17717  154
 214 Monika Siemaszko               Lipiany              114.90  19877  173
 215 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 216 Renata Andracka                Zwola                114.78  21694  189
 217 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 218 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.64   4127   36
 219 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 220 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 221 Marta Świątkowska              Wrocław              114.05  22695  199
 222 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 223 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.42  21663  191
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             113.27  22428  198
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 226 Józef Burzyński                Ełk                  113.17  15051  133
 227 Adam Grzelec                   Poznań               113.05  10514   93
 228 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 229 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 230 Urszula Solarska               Łódź                 112.44  21813  194
 231 Marta Sztajnert                Wisła                111.96  12092  108
 232 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.68  21554  193
 233 Adam Sternik                   Elbląg               111.54   9369   84
 234 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.44  21397  192
 235 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 236 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 237 Agnieszka Dawid                Kraków               110.11   8258   75
 238 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 239 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.00  20900  190
 240 Marcin Kurowski                Racibórz             109.48  18831  172
 241 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 242 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 243 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.22  21844  200
 244 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.00   5886   54
 245 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 246 Waldemar Wypchał               Kraków               108.94  19936  183
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            108.74  17507  161
 248 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     108.67  11736  108
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 250 Zofia Górka                    Łęczna               108.59   5538   51
 251 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 252 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.76  18427  171
 253 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 254 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 255 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 256 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 258 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 259 Piotr Latoszek                 Warszawa             106.87   4168   39
 260 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 261 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.37  18614  175
 263 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 264 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 265 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 266 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 267 Konrad Pajączek                Milanówek            105.10   8723   83
 268 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.86   6187   59
 270 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 271 Dariusz Socha                  Warszawa             104.48   4806   46
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 274 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.84  18795  181
 275 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 276 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 277 Szymon Stępień                 Bytom                103.28   9812   95
 278 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 279 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 280 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 281 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.91  12109  120
 283 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 284 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.52  19701  196
 285 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.57  15135  152
 287 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.54   3484   35
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa              98.58   5619   57
 289 Karolina Mak                   Wrocław               98.39  18104  184
 290 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 291 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             98.18   8149   83
 292 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 294 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.48  11503  118
 295 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 296 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 297 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 298 Wanda Wach                     Tarnów                96.26   7893   82
 299 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.27  11623  122
 300 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 301 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 302 Artur Kwiatkowski              Radomsko              94.71   3220   34
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 304 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 305 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 306 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 308 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.56  17207  190
 309 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 310 Teresa Balewska                Reda                  89.40  16896  189
 311 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 312 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.87   4517   52
 313 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 315 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 316 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 317 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 318 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 320 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 322 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 323 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 324 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 325 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 326 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 327 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 328 Joanna Kulawiak                Warszawa              68.63   4598   67
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 330 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.32   2637   41
 331 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 05-12-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   8 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
   9 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
  10 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             151.62   3639   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  21 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  22 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  23 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  27 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  29 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  31 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  32 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  33 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  34 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.33   2672   24
  35 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  36 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  37 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  38 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  39 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  40 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  41 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  43 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  44 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  45 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  46 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  47 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  48 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  50 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  51 Karolina Szubska               Jaworzno              97.04   2232   23
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  53 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  57 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  58 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  59 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  60 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  61 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  62 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  63 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  64 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  65 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  66 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  69 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  70 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  71 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  72 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  73 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  74 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  75 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  76 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  77 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  78 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  79 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  80 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  82 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  83 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  84 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  85 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  86 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  89 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.67   1772   12
  90 Jacek Mańko                    Poznań               143.58   1723   12
  91 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  92 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  93 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  94 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  95 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       128.75   1545   12
  96 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  97 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  98 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.08   1513   12
  99 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 100 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 101 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 102 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.25   1395   12
 103 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 105 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 106 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 107 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 108 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 109 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 110 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 111 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 112 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 113 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 114 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 115 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 116 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 117 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 118 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 119 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 120 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 121 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 123 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 124 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 125 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 126 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 127 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 128 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 129 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 130 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 131 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 132 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 133 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 134 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 135 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 136 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 137 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 138 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 139 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 140 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 141 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 142 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 143 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 144 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 145 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 146 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 147 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 148 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 149 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 150 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 151 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 152 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 153 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 154 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 155 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 156 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 157 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 158 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 159 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 160 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 161 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 162 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 163 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 164 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 165 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 166 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 167 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 168 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 169 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 170 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 171 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 172 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 173 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 174 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 175 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 176 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 177 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 178 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 179 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 180 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 181 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 182 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 183 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 184 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 185 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 186 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 187 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 188 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 189 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 190 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 191 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 192 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 193 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 194 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 195 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 196 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 197 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 198 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 199 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 200 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 201 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 202 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 203 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 204 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 205 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 206 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 207 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 208 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 209 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 210 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 211 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 212 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 213 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 214 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 215 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 216 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 217 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 218 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 219 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 220 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 221 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 222 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 223 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 224 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 225 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 226 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 227 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 228 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 229 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 230 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 231 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 233 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 234 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 235 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 236 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 237 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 238 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 240 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 241 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 242 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 243 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 244 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 245 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 246 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie