Jaworzno26
listopada
Jaworzno 26-27 listopada X Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
Rumia 5
grudnia
Rumia 5- 6 grudnia XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Warszawa12
grudnia
Warszawa 12 grudnia VIII Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2015
Mistrz Polski zwycięża w Le Mansie!05 - 06 grudnia 2015 — XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Rumia, 05 - 06 grudnia 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrz Polski zwycięża w Le Mansie!W sobotnie przedpołudnie Rumia zanotowałam aż 65 w skali Beauforta. Tylu właśnie śmiałków „przywiało” z różnych stron Polski na XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans” — turniej wyjątkowy: wyczerpujący, morderczy i obarczony reżimem czasowym. Każda partia musiała zaczynać się o pełnej godzinie. W tym roku w Le Mansowym wyścigu po raz pierwszy wystartowało kilkanaście osób i wszystkie wytrwały do końca. Nagrodę za debiut w Le Mansie otrzymała Karolina Urbańska z Poznania. Wygrała 13 partii. W nagrodę została zwolniona z opłacenia składek PFS w 2016 roku.

Oczywiście, emocje i zapał uzależnione były od biologicznego zegara. Mniej więcej od 23 świat nieco zwolnił, zrobiło się ciszej, a w powietrzu kumulował się zapach kawy. Jednak wszyscy ziewająco przetrwali kryzys nocy, a zastrzyk świtu wpompował w zawodników nowe siły i na nowo rozbudził chęć do gry.

Na pierwszych stołach bywało różnie. Po kilku rundach dało zauważyć się, że Mistrz Polski nie chce opuszczać „Złotej Sali”. Ostatecznie Kamil Górka z Krakowa wygrał wyścig, mając na koncie 18 zwycięskich partii i największą ilość małych punktów: 10465. To jednak nie wszystko. Kamil okazał się najlepszym i jednym z najwytrwalszych weteranów Le Mans. W nagrodę ma opłacone składki PFS za 2016 rok. Gratulacje!!! Emocje trwały do samego końca. Po piętach Kamila deptała Warszawa. I tak na drugim miejscu stanął Szymon Płachta a trzecie zajął Miłosz Wrzałek. Panowie dostali medale i nagrody pieniężne. Do dziewiątego miejsca wszyscy zostali obdarowani statuetkami i nagrodami. Najlepszą kobietą okazała się dziewczyna znad Zatoki Gdańskiej — Irena Sołdan, wygrała 16 partii. Również i Ona nie musi opłacać składek w przyszłym roku. Został jeszcze „Skok Tygrysa” — brawurowo wykonała go Diana Pietrzykowska. Startowała z pięćdziesiątej pozycji, by ostatecznie zająć 17 miejsce.

Doba wysiłku umysłowego powodowała ciągły głód. Organizatorzy nie pozwolili jednak na opadnięcie z sił. Na pierwszym piętrze Miejskiego Domu Kultury ustawione były dwa długie „stoły biesiadne”, obficie zastawione domowym jedzeniem. Autorkami Hell’s Kitchen były głównie dziewczyny z klubu Mikrus. Było na ciepło, zimno, słodko, ostro i łagodnie. Nie do przejedzenia…

Podziękowania dla sponsorów XV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”:

Dzięki uprzejmości Pana dyr. Ludwika Bacha mogliśmy grać w komfortowych warunkach i niczego nam nie brakowało. Gorące podziękowania dla Polskiej Federacji Scrabble, Magdaleny Kublik i Bartosza Daleckiego. Ukłon w stronę najbardziej zaangażowanych Mikrusów: Mieczysława Pastuszaka i Andrzeja Bednaruka i ogromne gratulacje za organizację świetnego turnieju dla całego klubu Mikrus.

Dodatkowo (od siebie) chciałam z całego serca podziękować Lucynie Śniadach za aptekarską precyzję w trzymaniu ręki na pulsie i czuwaniu nad prawidłowym przebiegiem turnieju. Lucyna nawet nieprzewidziane miała przygotowane.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
XII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie do 80 osób)
Sposób rozgrywania24 rundy, system połówkowy (rundy 1-23), duńczyk (runda 24)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom kultury w Rumi ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
Harmonogramsobota 5 grudnia 12:30 – koniec przyjmowania zgłoszeń, 13:00 – rozpoczęcie turnieju
niedziela 6 grudnia 13:00 – rozdanie nagród i zakończenie turnieju
WpisoweWarunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
Wpisowe wynosi:
30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
20 zł — debiutanci
50 zł — pozostali
(nieletni powinni spać :-) )
Wyżywieniekawa, herbata, kanapki, ciasta, przekąski
gorący posiłek ok. godz. 17
nikt nie będzie głodny podczas trwania turnieju :)
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło Scrabble
Pokój 5-osobowy – 180 zł
Pokój 3-osobowy – 140 zł
Pokój 2 – osobowy – 120 zł
Śniadanie płatne dodatkowe – 15 zł
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Inne hotele
Nagrody500 zł, 300 zł, 200 zł za podium i medale, miejsca kolejne po 100 zł w zależności od wpływów z wpisowego
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
Dyrektor MDK — Ludwik Bach tel. 058 67 10 737, Lucyna Śniadach tel. 692 821 335 calka44@wp.pl


Wyniki turnieju XV Turniej 24 Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 150.75     18.0    10465     3806     1515
  2 Szymon          Płachta              Warszawa               131.92     17.0     9920     3799      880
  3 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.61     17.0     9816     3766      965
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 142.60     16.0    10189     3717     1084
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  139.08     16.0     9514     3654      626
  6 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.58     16.0     9469     3674      857
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.35     16.0     9383     3617      545
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.24     15.0     9890     3628      633
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.58     15.0     9615     3619      495
 10 Kacper          Zegadło              Warszawa               137.87     15.0     9573     3555      578
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.68     14.0     9749     3436      558
 12 Kamil           Kister               Puławy                 142.84     14.0     9422     3339      413
 13 Aleksander      Puchalski            Włocławek              139.17     14.0     9415     3382      617
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.64     14.0     9062     3331       23
 15 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lub.       123.14     14.0     9029     3220     -297
 16 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.70     14.0     8802     3071      -52
 17 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               110.60     13.5     9083     3108      518
 18 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.26     13.0     9971     3269      973
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.98     13.0     9349     3215      172
 20 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.11     13.0     9101     2882      466
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             130.65     13.0     9077     3248      232
 22 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    132.06     13.0     8964     2869      371
 23 Ewa             Radzikowska          Gliwice                127.12     13.0     8961     2978      497
 24 Artur           Koszel               Warszawa               136.09     13.0     8842     3153      269
 25 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 153.08     13.0     8709     3065      728
 26 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00     13.0     8708     3067     -235
 27 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              104.60     13.0     8643     3001      359
 28 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    130.60     12.5     9319     3205     -283
 29 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.11     12.5     8887     3228      -48
 30 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00     12.5     8686     3002     -386
 31 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 124.73     12.5     8501     2724      535
 32 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 129.94     12.0     9152     2813      547
 33 Jakub           Błażejewski          Poznań                 133.20     12.0     9123     2981     -117
 34 Adam            Janicki              Wrocław                121.76     12.0     8994     2746       92
 35 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 128.19     12.0     8922     2971      376
 36 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            117.16     12.0     8802     2880      147
 37 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.31     12.0     8723     2815        1
 38 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            118.66     12.0     8714     3001      -91
 39 Anita           Bruska               Gdynia                 127.74     12.0     8290     2994     -382
 40 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 116.47     12.0     8197     2884      -47
 41 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.57     11.5     9180     2851      429
 42 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               122.64     11.5     8792     2515      931
 43 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           121.95     11.5     8696     2626      727
 44 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 113.75     11.5     8317     2642     -152
 45 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.03     11.0     9521     2660      847
 46 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   126.71     11.0     9007     2862      187
 47 Iza             Kraj                 Warszawa               105.78     11.0     8812     2761     -198
 48 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   111.56     11.0     8232     2544      492
 49 Renata          Andracka             Zwola                  116.40     11.0     8180     2541      176
 50 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.23     11.0     7942     2599     -324
 51 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.06     10.5     8773     2583      -31
 52 Michał          Dreczka              Poznań                 101.68     10.5     8227     2577     -459
 53 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 127.12     10.0     8768     2647       25
 54 Dorota          Ostrowska            Białystok              111.62     10.0     8294     2630     -325
 55 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 118.79      9.5     8340     2515       45
 56 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      9.5     7925     2367     -279
 57 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  108.10      9.5     7794     2457     -477
 58 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      9.5     7775     2312      -92
 59 Marta           Wawrzyn              Pruszków               100.00      8.5     7591     2307     -714
 60 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      7.5     7720     1973     -547
 61 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      7.0     7905     2088     -685
 62 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      6.5     7497     2037     -682
 63 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      6.0     7361     1971    -1344
 64 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.5     7433     1910     -637
 65 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     4713     1399    -4647
 66 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.91      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Turniej 24 Non Stop "Le Mans"



	Michał Alabrudziński 159.24 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  485: 327  173
    2     5 Łukasz         Baranowski            126.57 +  475: 396  177
    3     3 Stanisław      Rydzik                145.68 +  437: 404  196
    4     2 Paweł          Jackowski             139.58 -  342: 457   90
    5     8 Mirosław       Uglik                 147.35 +  425: 399  197
    6     5 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  417: 376  172
    7     1 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  408: 351  196
    8     1 Dawid          Pikul                 142.60 +  447: 432  193
    9     2 Rafał          Wesołowski            132.98 -  400: 437   83
   10     1 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  443: 344  189
   11     1 Kamil          Górka                 150.75 -  305: 421  101
   12     4 Irena          Sołdan                139.08 -  401: 460   89
   13     5 Szymon         Płachta               131.92 +  420: 347  182
   14     4 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  366: 340  200
   15     4 Kacper         Zegadło               137.87 -  387: 427   88
   16     4 Rafał          Lenartowski           153.08 +  453: 343  203
   17     5 Aleksander     Puchalski             139.17 -  391: 398   89
   18     6 Maciej         Sancewicz             130.60 +  581: 368  181
   19     5 Piotr          Broda                 130.65 +  360: 296  181
   20     4 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  391: 260  182
   21     2 Kamil          Kister                142.84 -  407: 459   93
   22     5 Artur          Koszel                136.09 +  499: 306  186
   23     3 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  361: 423   94
   24     3 Dawid          Pikul                 142.60 -  289: 486   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3628  / 24 151.17




	Rafał Lenartowski 153.08 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  437: 413  173
    2    10 Mirosław       Uglik                 147.35 +  470: 442  197
    3     6 Szymon         Płachta               131.92 -  454: 462   82
    4     8 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  397: 390  161
    5     7 Dorota         Stachowska            118.66 -  357: 379   69
    6    10 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  419: 401  194
    7     7 Piotr          Broda                 130.65 +  386: 339  181
    8     6 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  350: 450   63
    9    11 Karolina       Urbańska              100.00 +  443: 338  150
   10     8 Jakub          Błażejewski           133.20 +  464: 324  183
   11     4 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  384: 434   96
   12     7 Dawid          Pikul                 142.60 -  387: 410   93
   13     8 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  408: 392  177
   14     5 Paweł          Jackowski             139.58 +  483: 274  190
   15     2 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  490: 339  189
   16     4 Michał         Alabrudziński         159.24 -  343: 453  109
   17     7 Irena          Sołdan                139.08 +  397: 263  189
   18     1 Kamil          Górka                 150.75 -  398: 401  101
   19     7 Maciej         Sancewicz             130.60 +  420: 369  181
   20     2 Stanisław      Rydzik                145.68 +  482: 282  196
   21     7 Kacper         Zegadło               137.87 -  340: 426   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3062  / 21 145.81




	Kamil Górka 150.75 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  443: 386  172
    2     8 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  394: 297  158
    3     2 Jakub          Błażejewski           133.20 -  411: 459   83
    4    13 Marta          Wawrzyn               100.00 +  591: 275  150
    5     5 Irena          Sołdan                139.08 +  463: 392  189
    6     2 Rafał          Wesołowski            132.98 -  326: 462   83
    7     5 Szymon         Płachta               131.92 +  537: 447  182
    8     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  354: 360   89
    9     5 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  412: 249  163
   10     5 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  383: 325  161
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.24 +  421: 305  209
   12     3 Paweł          Jackowski             139.58 +  461: 418  190
   13     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  542: 344  196
   14     2 Mirosław       Uglik                 147.35 +  444: 380  197
   15     1 Dawid          Pikul                 142.60 +  373: 372  193
   16     1 Kacper         Zegadło               137.87 -  461: 542   88
   17     1 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  406: 299  200
   18     1 Rafał          Lenartowski           153.08 +  401: 398  203
   19     1 Aleksander     Puchalski             139.17 +  435: 367  189
   20     1 Kamil          Kister                142.84 -  321: 337   93
   21     1 Stanisław      Rydzik                145.68 +  463: 440  196
   22     1 Monika         Siemaszko             115.70 +  480: 348  166
   23     1 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  555: 286  173
   24     1 Szymon         Płachta               131.92 -  388: 462   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3805  / 24 158.54




	Kazimierz Merklejn 150.26 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Janicki               121.76 +  575: 367  172
    2     2 Piotr          Broda                 130.65 +  489: 325  181
    3     1 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  339: 467   96
    4     6 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  440: 299  173
    5     4 Szymon         Płachta               131.92 -  372: 420   82
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  421: 298  166
    7     4 Rafał          Wesołowski            132.98 -  403: 430   83
    8     7 Stanisław      Rydzik                145.68 +  413: 371  196
    9     6 Iwona          Wieluńska             100.00 +  541: 209  150
   10     4 Kacper         Zegadło               137.87 -  426: 446   88
   11     7 Iza            Kraj                  105.78 +  509: 351  156
   12     5 Aleksander     Puchalski             139.17 +  400: 384  189
   13     3 Mirosław       Uglik                 147.35 -  394: 492   97
   14     4 Michał         Alabrudziński         159.24 -  340: 366  109
   15     9 Dorota         Stachowska            118.66 +  437: 395  169
   16     7 Kamil          Kister                142.84 +  479: 366  193
   17     1 Kamil          Górka                 150.75 -  299: 406  101
   18     5 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  331: 379   89
   19     8 Dawid          Pikul                 142.60 -  374: 452   93
   20    12 Ewa            Radzikowska           127.12 -  384: 417   77
   21    15 Anita          Bruska                127.74 +  380: 337  178
   22    10 Paweł          Jackowski             139.58 -  349: 425   90
   23    15 Renata         Andracka              116.40 +  436: 265  166
   24    11 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  440: 331  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3269  / 24 136.21




	Mirosław Uglik 147.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ala            Białobrzewska         118.79 +  369: 319  169
    2    10 Rafał          Lenartowski           153.08 -  442: 470  103
    3    14 Dorota         Ostrowska             111.62 +  383: 326  162
    4    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  346: 282  150
    5     8 Michał         Alabrudziński         159.24 -  399: 425  109
    6    13 Tomasz         Lewiński              104.60 +  396: 308  155
    7     6 Maciej         Kuczyński             128.19 +  380: 324  178
    8     5 Aleksander     Puchalski             139.17 +  375: 361  189
    9     4 Irena          Sołdan                139.08 +  420: 305  189
   10     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  396: 385  196
   11     3 Paweł          Jackowski             139.58 +  407: 375  190
   12     1 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  288: 350   89
   13     3 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  492: 394  200
   14     2 Kamil          Górka                 150.75 -  380: 444  101
   15     5 Szymon         Płachta               131.92 -  297: 434   82
   16     5 Stanisław      Rydzik                145.68 -  280: 394   96
   17     6 Dawid          Pikul                 142.60 -  309: 425   93
   18     7 Łukasz         Baranowski            126.57 +  441: 379  177
   19     9 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  391: 353  163
   20     7 Kacper         Zegadło               137.87 +  448: 351  188
   21     8 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  496: 377  180
   22     8 Maciej         Sancewicz             130.60 +  466: 404  181
   23     7 Piotr          Broda                 130.65 -  352: 410   81
   24     5 Stanisław      Rydzik                145.68 +  430: 243  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3617  / 24 150.71




	Stanisław Rydzik 145.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            118.66 +  422: 405  169
    2    14 Michał         Dreczka               101.68 +  403: 353  152
    3     3 Michał         Alabrudziński         159.24 -  404: 437  109
    4    14 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  421: 343  194
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  503: 289  163
    6     6 Maciej         Kuczyński             128.19 -  277: 401   78
    7    10 Karolina       Urbańska              100.00 +  472: 267  150
    8     7 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  371: 413  100
    9    10 Piotr          Broda                 130.65 +  454: 399  181
   10     7 Irena          Sołdan                139.08 -  404: 423   89
   11     9 Iwona          Wieluńska             100.00 +  498: 282  150
   12     6 Kamil          Kister                142.84 +  466: 417  193
   13     4 Rafał          Wesołowski            132.98 +  521: 368  183
   14     1 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  352: 297  189
   15     3 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  354: 473   96
   16     5 Mirosław       Uglik                 147.35 +  394: 280  197
   17     4 Paweł          Jackowski             139.58 +  394: 359  190
   18     2 Dawid          Pikul                 142.60 +  440: 355  193
   19     2 Szymon         Płachta               131.92 +  440: 354  182
   20     2 Rafał          Lenartowski           153.08 -  282: 482  103
   21     1 Kamil          Górka                 150.75 -  440: 463  101
   22     6 Aleksander     Puchalski             139.17 -  424: 463   89
   23     8 Kacper         Zegadło               137.87 -  370: 438   88
   24     5 Mirosław       Uglik                 147.35 -  243: 430   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3436  / 24 143.17




	Miłosz Wrzałek 145.61 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Stachowski            117.16 +  425: 302  167
    2    13 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  424: 291  177
    3     1 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  467: 339  200
    4     1 Jakub          Błażejewski           133.20 +  460: 315  183
    5     2 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  469: 450  189
    6     1 Dawid          Pikul                 142.60 +  463: 335  193
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.24 -  351: 408  109
    8     2 Rafał          Wesołowski            132.98 +  477: 349  183
    9     1 Paweł          Jackowski             139.58 -  386: 405   90
   10     2 Mirosław       Uglik                 147.35 -  385: 396   97
   11     4 Rafał          Lenartowski           153.08 +  434: 384  203
   12     2 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  364: 353  163
   13     2 Kamil          Górka                 150.75 -  344: 542  101
   14     3 Irena          Sołdan                139.08 +  398: 342  189
   15     3 Stanisław      Rydzik                145.68 +  473: 354  196
   16     2 Maciej         Sancewicz             130.60 +  367: 348  181
   17     2 Szymon         Płachta               131.92 -  337: 430   82
   18     4 Kacper         Zegadło               137.87 -  352: 372   88
   19     6 Łukasz         Baranowski            126.57 +  469: 329  177
   20     5 Piotr          Broda                 130.65 +  418: 329  181
   21     4 Aleksander     Puchalski             139.17 +  341: 322  189
   22     2 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  367: 445   73
   23     5 Monika         Siemaszko             115.70 +  457: 340  166
   24     2 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  388: 371  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3766  / 24 156.92




	Tomasz Zwoliński 143.64 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  346: 334  166
    2    12 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  380: 295  180
    3     7 Paweł          Jackowski             139.58 -  313: 435   90
    4    14 Stanisław      Rydzik                145.68 -  343: 421   96
    5    17 Iwona          Wieluńska             100.00 +  445: 327  150
    6    10 Rafał          Lenartowski           153.08 -  401: 419  103
    7    21 Marcin         Radwański             111.56 +  408: 364  162
    8     9 Maciej         Kuczyński             128.19 +  444: 255  178
    9     7 Jakub          Błażejewski           133.20 +  385: 348  183
   10     6 Dawid          Pikul                 142.60 +  391: 373  193
   11     6 Irena          Sołdan                139.08 -  315: 583   89
   12    10 Kacper         Zegadło               137.87 -  314: 440   88
   13     9 Aleksander     Puchalski             139.17 -  376: 401   89
   14    16 Tomasz         Lewiński              104.60 +  379: 358  155
   15     7 Maciej         Sancewicz             130.60 -  281: 363   81
   16    13 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  357: 350  161
   17    10 Łukasz         Baranowski            126.57 -  304: 496   77
   18    14 Agata          Kuć                   126.71 +  427: 370  177
   19    14 Anita          Bruska                127.74 +  347: 334  178
   20     6 Szymon         Płachta               131.92 -  441: 443   82
   21    14 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  492: 250  166
   22     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  368: 332  189
   23     3 Michał         Alabrudziński         159.24 +  423: 361  209
   24     7 Aleksander     Puchalski             139.17 -  382: 387   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3331  / 24 138.79




	Kamil Kister 142.84 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              116.40 +  410: 324  166
    2    17 Kacper         Zegadło               137.87 -  302: 472   88
    3    11 Aleksander     Puchalski             139.17 -  327: 456   89
    4    27 Tomasz         Szczodry              100.00 +  418: 287  150
    5    20 Marcin         Stachowski            117.16 +  414: 390  167
    6    16 Maciej         Sancewicz             130.60 -  405: 416   81
    7    17 Tomasz         Lewiński              104.60 +  600: 218  155
    8    11 Piotr          Broda                 130.65 -  365: 430   81
    9    12 Szymon         Płachta               131.92 +  336: 248  182
   10    11 Dorota         Stachowska            118.66 +  418: 301  169
   11    11 Artur          Koszel                136.09 +  359: 356  186
   12     6 Stanisław      Rydzik                145.68 -  417: 466   96
   13    10 Iza            Kraj                  105.78 +  440: 319  156
   14     9 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  308: 363   63
   15    13 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  367: 341  166
   16     7 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  366: 479  100
   17    12 Rafał          Wesołowski            132.98 +  385: 365  183
   18     9 Paweł          Jackowski             139.58 +  512: 393  190
   19     4 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  358: 389   89
   20     1 Kamil          Górka                 150.75 +  337: 321  201
   21     2 Michał         Alabrudziński         159.24 +  459: 407  209
   22     9 Irena          Sołdan                139.08 -  344: 468   89
   23     2 Dawid          Pikul                 142.60 +  427: 423  193
   24     6 Paweł          Jackowski             139.58 -  348: 377   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3339  / 24 139.12




	Dawid Pikul 142.60 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  413: 304  166
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  407: 352  178
    3     4 Rafał          Wesołowski            132.98 +  537: 385  183
    4     4 Irena          Sołdan                139.08 +  450: 368  189
    5     1 Paweł          Jackowski             139.58 +  546: 407  190
    6     1 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  335: 463   96
    7     2 Dorota         Stachowska            118.66 +  441: 388  169
    8     1 Michał         Alabrudziński         159.24 -  432: 447  109
    9     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  341: 421   89
   10     6 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  373: 391   94
   11     8 Szymon         Płachta               131.92 -  269: 578   82
   12     7 Rafał          Lenartowski           153.08 +  410: 387  203
   13     7 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  400: 333  163
   14     6 Aleksander     Puchalski             139.17 +  484: 367  189
   15     1 Kamil          Górka                 150.75 -  372: 373  101
   16     8 Piotr          Broda                 130.65 +  467: 388  181
   17     6 Mirosław       Uglik                 147.35 +  425: 309  197
   18     2 Stanisław      Rydzik                145.68 -  355: 440   96
   19     8 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  452: 374  200
   20     8 Artur          Koszel                136.09 +  483: 350  186
   21     6 Agata          Kuć                   126.71 +  514: 269  177
   22     4 Ewa            Radzikowska           127.12 +  374: 295  177
   23     2 Kamil          Kister                142.84 -  423: 427   93
   24     3 Michał         Alabrudziński         159.24 +  486: 289  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3717  / 24 154.88




	Paweł Jackowski 139.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Monika         Siemaszko             115.70 +  408: 268  166
    2     1 Maciej         Kuczyński             128.19 +  462: 284  178
    3     7 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  435: 313  194
    4     2 Michał         Alabrudziński         159.24 +  457: 342  209
    5     1 Dawid          Pikul                 142.60 -  407: 546   93
    6     4 Szymon         Płachta               131.92 +  330: 314  182
    7     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  332: 412   89
    8     4 Agata          Kuć                   126.71 +  491: 307  177
    9     1 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  405: 386  196
   10     3 Rafał          Wesołowski            132.98 +  417: 359  183
   11     3 Mirosław       Uglik                 147.35 -  375: 407   97
   12     3 Kamil          Górka                 150.75 -  418: 461  101
   13     6 Kacper         Zegadło               137.87 +  435: 325  188
   14     5 Rafał          Lenartowski           153.08 -  274: 483  103
   15     6 Irena          Sołdan                139.08 -  332: 355   89
   16     9 Artur          Koszel                136.09 +  446: 357  186
   17     4 Stanisław      Rydzik                145.68 -  359: 394   96
   18     9 Kamil          Kister                142.84 -  393: 512   93
   19    10 Marcin         Stachowski            117.16 +  452: 423  167
   20    10 Maciej         Sancewicz             130.60 -  437: 465   81
   21    10 Piotr          Broda                 130.65 +  365: 361  181
   22    10 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  425: 349  200
   23    10 Ewa            Radzikowska           127.12 +  383: 349  177
   24     6 Kamil          Kister                142.84 +  377: 348  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3619  / 24 150.79




	Aleksander Puchalski 139.17 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  350: 364   64
    2    25 Iwona          Wieluńska             100.00 +  498: 370  150
    3    11 Kamil          Kister                142.84 +  456: 327  193
    4    10 Anita          Bruska                127.74 +  405: 334  178
    5    10 Maciej         Sancewicz             130.60 +  443: 358  181
    6     7 Dorota         Stachowska            118.66 -  338: 378   69
    7     9 Dorota         Ostrowska             111.62 +  444: 229  162
    8     5 Mirosław       Uglik                 147.35 -  361: 375   97
    9     8 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  282: 421   61
   10    10 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  373: 304  162
   11    12 Jakub          Błażejewski           133.20 +  450: 252  183
   12     5 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  384: 400  100
   13     9 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  401: 376  194
   14     6 Dawid          Pikul                 142.60 -  367: 484   93
   15    11 Iza            Kraj                  105.78 +  421: 380  156
   16    10 Rafał          Wesołowski            132.98 +  382: 289  183
   17     5 Michał         Alabrudziński         159.24 +  398: 391  209
   18     3 Szymon         Płachta               131.92 -  414: 425   82
   19     1 Kamil          Górka                 150.75 -  367: 435  101
   20     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  398: 359  189
   21     4 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  322: 341   96
   22     6 Stanisław      Rydzik                145.68 +  463: 424  196
   23     9 Irena          Sołdan                139.08 -  311: 400   89
   24     7 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  387: 382  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3382  / 24 140.92




	Irena Sołdan 139.08 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  475: 339  163
    2     6 Marta          Wawrzyn               100.00 +  390: 288  150
    3     8 Artur          Koszel                136.09 +  328: 308  186
    4     4 Dawid          Pikul                 142.60 -  368: 450   93
    5     5 Kamil          Górka                 150.75 -  392: 463  101
    6    12 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  400: 377  175
    7    12 Maciej         Sancewicz             130.60 +  539: 367  181
    8     8 Dorota         Stachowska            118.66 +  385: 369  169
    9     4 Mirosław       Uglik                 147.35 -  305: 420   97
   10     7 Stanisław      Rydzik                145.68 +  423: 404  196
   11     6 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  583: 315  194
   12     4 Michał         Alabrudziński         159.24 +  460: 401  209
   13     1 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  347: 378   89
   14     3 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  342: 398   96
   15     6 Paweł          Jackowski             139.58 +  355: 332  190
   16     6 Szymon         Płachta               131.92 -  429: 433   82
   17     7 Rafał          Lenartowski           153.08 -  263: 397  103
   18     8 Anita          Bruska                127.74 +  374: 329  178
   19     3 Kacper         Zegadło               137.87 +  437: 337  188
   20     9 Monika         Siemaszko             115.70 -  281: 451   66
   21     9 Maciej         Kuczyński             128.19 +  389: 356  178
   22     9 Kamil          Kister                142.84 +  468: 344  193
   23     9 Aleksander     Puchalski             139.17 +  400: 311  189
   24     4 Kacper         Zegadło               137.87 +  381: 321  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3654  / 24 152.25




	Grzegorz Łukasik 138.58 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  498: 338  162
    2     4 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  436: 288  150
    3     5 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  427: 282  164
    4     3 Szymon         Płachta               131.92 +  399: 388  182
    5     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  450: 469   96
    6     3 Agata          Kuć                   126.71 +  420: 400  177
    7     3 Paweł          Jackowski             139.58 +  412: 332  190
    8     3 Kamil          Górka                 150.75 +  360: 354  201
    9     3 Dawid          Pikul                 142.60 +  421: 341  193
   10     1 Michał         Alabrudziński         159.24 -  344: 443  109
   11     2 Rafał          Wesołowski            132.98 +  377: 302  183
   12     1 Mirosław       Uglik                 147.35 +  350: 288  197
   13     1 Irena          Sołdan                139.08 +  378: 347  189
   14     1 Stanisław      Rydzik                145.68 -  297: 352   96
   15     2 Rafał          Lenartowski           153.08 -  339: 490  103
   16     3 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  430: 329  163
   17     3 Kacper         Zegadło               137.87 -  347: 443   88
   18     5 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  379: 331  200
   19     4 Kamil          Kister                142.84 +  389: 358  193
   20     3 Aleksander     Puchalski             139.17 -  359: 398   89
   21     5 Maciej         Sancewicz             130.60 +  567: 273  181
   22     3 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  332: 368   94
   23     6 Maciej         Kuczyński             128.19 +  387: 310  178
   24     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  371: 388   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3674  / 24 153.08




	Kacper Zegadło 137.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Ostrowska             111.62 -  413: 432   62
    2    17 Kamil          Kister                142.84 +  472: 302  193
    3    10 Ewa            Radzikowska           127.12 +  387: 327  177
    4    11 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  378: 421   58
    5    12 Artur          Koszel                136.09 +  398: 317  186
    6    11 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  370: 463   73
    7    14 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  387: 336  175
    8    12 Ala            Białobrzewska         118.79 +  399: 278  169
    9    13 Maciej         Sancewicz             130.60 +  444: 301  181
   10     4 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  446: 426  200
   11     5 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  330: 422   63
   12    10 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  440: 314  194
   13     6 Paweł          Jackowski             139.58 -  325: 435   90
   14     8 Rafał          Wesołowski            132.98 +  367: 312  183
   15     4 Michał         Alabrudziński         159.24 +  427: 387  209
   16     1 Kamil          Górka                 150.75 +  542: 461  201
   17     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 +  443: 347  189
   18     4 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  372: 352  196
   19     3 Irena          Sołdan                139.08 -  337: 437   89
   20     7 Mirosław       Uglik                 147.35 -  351: 448   97
   21     7 Rafał          Lenartowski           153.08 +  426: 340  203
   22     7 Szymon         Płachta               131.92 -  360: 386   82
   23     8 Stanisław      Rydzik                145.68 +  438: 370  196
   24     4 Irena          Sołdan                139.08 -  321: 381   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3555  / 24 148.12




	Artur Koszel 136.09 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Radwański             111.56 +  290: 216  162
    2    16 Anita          Bruska                127.74 +  410: 242  178
    3     8 Irena          Sołdan                139.08 -  308: 328   89
    4    15 Agata          Kuć                   126.71 -  408: 429   77
    5    12 Kacper         Zegadło               137.87 -  317: 398   88
    6    25 Tomasz         Szczodry              100.00 +  448: 276  150
    7    13 Jakub          Błażejewski           133.20 -  368: 419   83
    8    21 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  273: 264  158
    9    17 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  379: 370  173
   10    14 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  319: 309  177
   11    11 Kamil          Kister                142.84 -  356: 359   93
   12    16 Ewa            Radzikowska           127.12 +  356: 334  177
   13    13 Maciej         Kuczyński             128.19 +  385: 316  178
   14    10 Maciej         Sancewicz             130.60 -  393: 487   81
   15    12 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  388: 297  161
   16     9 Paweł          Jackowski             139.58 -  357: 446   90
   17    13 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  370: 306  180
   18    10 Piotr          Broda                 130.65 -  345: 409   81
   19    12 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  444: 296  177
   20     8 Dawid          Pikul                 142.60 -  350: 483   93
   21    12 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  476: 371  182
   22     5 Michał         Alabrudziński         159.24 -  306: 499  109
   23    12 Iwona          Wieluńska             100.00 +  424: 339  150
   24     9 Monika         Siemaszko             115.70 -  372: 380   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3153  / 24 131.38




	Jakub Błażejewski 133.20 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  441: 386  161
    2     9 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  595: 245  150
    3     2 Kamil          Górka                 150.75 +  459: 411  201
    4     1 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  315: 460   96
    5     6 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  347: 410   72
    6     9 Piotr          Broda                 130.65 -  324: 447   81
    7    13 Artur          Koszel                136.09 +  419: 368  186
    8    10 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  492: 325  177
    9     7 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  348: 385   94
   10     8 Rafał          Lenartowski           153.08 -  324: 464  103
   11    12 Aleksander     Puchalski             139.17 -  252: 450   89
   12    18 Ala            Białobrzewska         118.79 +  399: 308  169
   13    16 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  402: 325  162
   14    12 Dorota         Stachowska            118.66 -  334: 391   69
   15    15 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  454: 337  166
   16    11 Iwona          Wieluńska             100.00 +  402: 398  150
   17    11 Anita          Bruska                127.74 -  356: 378   78
   18    12 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  316: 424   82
   19    16 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  330: 502   73
   20    19 Michał         Dreczka               101.68 +  407: 345  152
   21    18 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  389: 372  166
   22    11 Karolina       Urbańska              100.00 -  342: 444   50
   23    17 Łukasz         Baranowski            126.57 -  340: 347   77
   24    20 Agata          Kuć                   126.71 +  336: 318  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2981  / 24 124.21




	Rafał Wesołowski 132.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  559: 311  159
    2     3 Karolina       Urbańska              100.00 +  387: 360  150
    3     4 Dawid          Pikul                 142.60 -  385: 537   93
    4     9 Marcin         Stachowski            117.16 +  380: 292  167
    5     9 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  409: 266  158
    6     2 Kamil          Górka                 150.75 +  462: 326  201
    7     4 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  430: 403  200
    8     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  349: 477   96
    9     2 Michał         Alabrudziński         159.24 +  437: 400  209
   10     3 Paweł          Jackowski             139.58 -  359: 417   90
   11     2 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  302: 377   89
   12     8 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  450: 438  161
   13     4 Stanisław      Rydzik                145.68 -  368: 521   96
   14     8 Kacper         Zegadło               137.87 -  312: 367   88
   15    10 Piotr          Broda                 130.65 -  343: 498   81
   16    10 Aleksander     Puchalski             139.17 -  289: 382   89
   17    12 Kamil          Kister                142.84 -  365: 385   93
   18    18 Ala            Białobrzewska         118.79 +  429: 394  169
   19    15 Dorota         Stachowska            118.66 +  429: 253  169
   20    14 Anita          Bruska                127.74 -  349: 358   78
   21    17 Tomasz         Lewiński              104.60 -  385: 393   55
   22    20 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  387: 317  178
   23    16 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  368: 347  166
   24    12 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  416: 358  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3215  / 24 133.96




	Zbigniew Wietecki 132.06 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  292: 377   58
    2    27 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  393: 395   63
    3    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  421: 343  150
    4    19 Michał         Dreczka               101.68 -  333: 397   52
    5    25 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  403: 254  159
    6    18 Renata         Andracka              116.40 +  428: 403  166
    7    18 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  458: 280  150
    8    15 Karolina       Urbańska              100.00 -  296: 444   50
    9    16 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  451: 458   62
   10    21 Ala            Białobrzewska         118.79 -  345: 378   69
   11    22 Dorota         Ostrowska             111.62 +  375: 364  162
   12    20 Anita          Bruska                127.74 -  292: 342   78
   13    24 Marcin         Radwański             111.56 -  389: 438   62
   14    26 Marta          Wawrzyn               100.00 +  335: 313  150
   15    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  428: 298  150
   16    20 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  408: 346  175
   17    16 Tomasz         Lewiński              104.60 +  316: 258  155
   18    12 Jakub          Błażejewski           133.20 +  424: 316  183
   19    13 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  395: 295  166
   20     4 Michał         Alabrudziński         159.24 -  260: 391  109
   21    12 Artur          Koszel                136.09 -  371: 476   86
   22    17 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  356: 325  166
   23    11 Maciej         Sancewicz             130.60 -  352: 390   81
   24    15 Marcin         Stachowski            117.16 +  443: 312  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2869  / 24 119.54




	Szymon Płachta 131.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Iza            Kraj                  105.78 +  379: 284  156
    2     7 Agata          Kuć                   126.71 +  380: 347  177
    3     6 Rafał          Lenartowski           153.08 +  462: 454  203
    4     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  388: 399   89
    5     4 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  420: 372  200
    6     4 Paweł          Jackowski             139.58 -  314: 330   90
    7     5 Kamil          Górka                 150.75 -  447: 537  101
    8    13 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  434: 427  173
    9    12 Kamil          Kister                142.84 -  248: 336   93
   10    12 Ewa            Radzikowska           127.12 +  409: 284  177
   11     8 Dawid          Pikul                 142.60 +  578: 269  193
   12     9 Piotr          Broda                 130.65 +  494: 258  181
   13     5 Michał         Alabrudziński         159.24 -  347: 420  109
   14     7 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  454: 387  161
   15     5 Mirosław       Uglik                 147.35 +  434: 297  197
   16     6 Irena          Sołdan                139.08 +  433: 429  189
   17     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  430: 337  196
   18     3 Aleksander     Puchalski             139.17 +  425: 414  189
   19     2 Stanisław      Rydzik                145.68 -  354: 440   96
   20     6 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  443: 441  194
   21     3 Monika         Siemaszko             115.70 -  402: 447   66
   22     7 Kacper         Zegadło               137.87 +  386: 360  188
   23     4 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  397: 383  180
   24     1 Kamil          Górka                 150.75 +  462: 388  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3799  / 24 158.29




	Piotr Broda 130.65 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Lewiński              104.60 +  408: 285  155
    2     2 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  325: 489  100
    3    22 Anita          Bruska                127.74 -  307: 408   78
    4    26 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  420: 265  162
    5    19 Ala            Białobrzewska         118.79 +  376: 326  169
    6     9 Jakub          Błażejewski           133.20 +  447: 324  183
    7     7 Rafał          Lenartowski           153.08 -  339: 386  103
    8    11 Kamil          Kister                142.84 +  430: 365  193
    9    10 Stanisław      Rydzik                145.68 -  399: 454   96
   10    13 Karolina       Urbańska              100.00 +  348: 328  150
   11    10 Agata          Kuć                   126.71 +  404: 286  177
   12     9 Szymon         Płachta               131.92 -  258: 494   82
   13    11 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  379: 414   61
   14    11 Łukasz         Baranowski            126.57 +  385: 352  177
   15    10 Rafał          Wesołowski            132.98 +  498: 343  183
   16     8 Dawid          Pikul                 142.60 -  388: 467   93
   17     9 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  392: 372  163
   18    10 Artur          Koszel                136.09 +  409: 345  186
   19     5 Michał         Alabrudziński         159.24 -  296: 360  109
   20     5 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  329: 418   96
   21    10 Paweł          Jackowski             139.58 -  361: 365   90
   22    16 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  389: 247  172
   23     7 Mirosław       Uglik                 147.35 +  410: 352  197
   24     8 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  380: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3248  / 24 135.33




	Maciej Sancewicz 130.60 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Dreczka               101.68 -  296: 324   52
    2    26 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  501: 320  177
    3    16 Renata         Andracka              116.40 +  580: 327  166
    4     7 Mieczysław     Pastuszak             113.11 =  385: 385  113
    5    10 Aleksander     Puchalski             139.17 -  358: 443   89
    6    16 Kamil          Kister                142.84 +  416: 405  193
    7    12 Irena          Sołdan                139.08 -  367: 539   89
    8    16 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  388: 378  172
    9    13 Kacper         Zegadło               137.87 -  301: 444   88
   10    17 Monika         Siemaszko             115.70 +  380: 309  166
   11    13 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  395: 414   61
   12    15 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  397: 364  177
   13    12 Agata          Kuć                   126.71 +  369: 331  177
   14    10 Artur          Koszel                136.09 +  487: 393  186
   15     7 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  363: 281  194
   16     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  348: 367   96
   17     8 Maciej         Kuczyński             128.19 +  380: 375  178
   18     6 Michał         Alabrudziński         159.24 -  368: 581  109
   19     7 Rafał          Lenartowski           153.08 -  369: 420  103
   20    10 Paweł          Jackowski             139.58 +  465: 437  190
   21     5 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  273: 567   89
   22     8 Mirosław       Uglik                 147.35 -  404: 466   97
   23    11 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  390: 352  182
   24    10 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  339: 380   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3205  / 24 133.54




	Dariusz Białobrzewski 129.94 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Balewska              100.00 +  427: 307  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  295: 380   94
    3     9 Maciej         Kuczyński             128.19 -  340: 553   78
    4    22 Ala            Białobrzewska         118.79 -  308: 374   69
    5    26 Tomasz         Szczodry              100.00 -  305: 326   50
    6    30 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  386: 408   59
    7    30 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  526: 320  164
    8    26 Iza            Kraj                  105.78 -  328: 400   56
    9    30 Jan            Pawłowski             100.00 +  442: 290  150
   10    26 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  425: 260  158
   11    24 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  341: 371   66
   12    26 Marta          Wawrzyn               100.00 +  336: 288  150
   13    25 Michał         Dreczka               101.68 +  514: 300  152
   14    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  385: 277  150
   15    16 Marcin         Stachowski            117.16 +  317: 311  167
   16    17 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  527: 340  178
   17    13 Artur          Koszel                136.09 -  306: 370   86
   18    15 Dorota         Ostrowska             111.62 +  410: 307  162
   19    11 Monika         Siemaszko             115.70 -  354: 409   66
   20    16 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  407: 371  177
   21     8 Mirosław       Uglik                 147.35 -  377: 496   97
   22    12 Dorota         Stachowska            118.66 +  355: 334  169
   23     4 Szymon         Płachta               131.92 -  383: 397   82
   24    12 Rafał          Wesołowski            132.98 -  358: 416   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2813  / 24 117.21




	Szymon Dąbrowski 128.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -    0: 400    0


	Maciej Kuczyński 128.19 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  656: 148  150
    2     1 Paweł          Jackowski             139.58 -  284: 462   90
    3     9 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  553: 340  180
    4     5 Karolina       Urbańska              100.00 +  447: 308  150
    5     3 Agata          Kuć                   126.71 -  278: 477   77
    6     6 Stanisław      Rydzik                145.68 +  401: 277  196
    7     6 Mirosław       Uglik                 147.35 -  324: 380   97
    8     9 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  255: 444   94
    9    14 Ewa            Radzikowska           127.12 -  315: 356   77
   10    19 Renata         Andracka              116.40 +  364: 343  166
   11    16 Michał         Dreczka               101.68 +  434: 284  152
   12    11 Iwona          Wieluńska             100.00 +  349: 333  150
   13    13 Artur          Koszel                136.09 -  316: 385   86
   14    15 Iza            Kraj                  105.78 -  316: 410   56
   15    17 Dorota         Ostrowska             111.62 +  446: 276  162
   16    15 Tomasz         Lewiński              104.60 +  392: 386  155
   17     8 Maciej         Sancewicz             130.60 -  375: 380   81
   18    16 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  287: 458   77
   19    19 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  385: 209  164
   20    17 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  387: 335  178
   21     9 Irena          Sołdan                139.08 -  356: 389   89
   22    15 Anita          Bruska                127.74 +  368: 350  178
   23     6 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  310: 387   89
   24    14 Ewa            Radzikowska           127.12 -  324: 429   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2971  / 24 123.79




	Krzysztof Sporczyk 128.03 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Karolina       Mak                   100.00 +  312: 302  150
    2    15 Dawid          Pikul                 142.60 -  352: 407   93
    3    21 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  313: 383   63
    4    24 Ewa            Radzikowska           127.12 -  344: 361   77
    5    30 Marcin         Radwański             111.56 -  285: 295   62
    6    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  587: 166  150
    7    25 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  375: 476   62
    8    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  443: 280  150
    9    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  525: 275  150
   10    18 Adam           Janicki               121.76 +  431: 389  172
   11    14 Dorota         Stachowska            118.66 -  430: 439   69
   12    17 Monika         Siemaszko             115.70 +  531: 369  166
   13    14 Iwona          Wieluńska             100.00 -  419: 489   50
   14    18 Marcin         Stachowski            117.16 -  393: 406   67
   15    22 Karolina       Urbańska              100.00 +  559: 242  150
   16    17 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  340: 527   80
   17    22 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  297: 349   59
   18    27 Teresa         Balewska              100.00 +  406: 285  150
   19    20 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  452: 339  177
   20    17 Maciej         Kuczyński             128.19 -  335: 387   78
   21    22 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  353: 476   75
   22    20 Rafał          Wesołowski            132.98 -  317: 387   83
   23    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  342: 337  150
   24    25 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  380: 308  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2660  / 24 110.83




	Anita Bruska 127.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  410: 264  150
    2    16 Artur          Koszel                136.09 -  242: 410   86
    3    22 Piotr          Broda                 130.65 +  408: 307  181
    4    10 Aleksander     Puchalski             139.17 -  334: 405   89
    5    15 Karolina       Urbańska              100.00 -  336: 415   50
    6    26 Marcin         Radwański             111.56 -  249: 444   62
    7    24 Adam           Janicki               121.76 +  367: 330  172
    8    22 Renata         Andracka              116.40 -  305: 414   66
    9    27 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  343: 329  166
   10    24 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  422: 309  172
   11    19 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  337: 352   77
   12    20 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  342: 292  182
   13    21 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  254: 378   66
   14    22 Ewa            Radzikowska           127.12 +  420: 385  177
   15    21 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  398: 397  162
   16    16 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  394: 329  177
   17    11 Jakub          Błażejewski           133.20 +  378: 356  183
   18     8 Irena          Sołdan                139.08 -  329: 374   89
   19    14 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  334: 347   94
   20    14 Rafał          Wesołowski            132.98 +  358: 349  183
   21    15 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  337: 380  100
   22    15 Maciej         Kuczyński             128.19 -  350: 368   78
   23    18 Agata          Kuć                   126.71 +  350: 330  177
   24    17 Tomasz         Lewiński              104.60 -  293: 408   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2994  / 24 124.75




	Agnieszka Kaczkowska 127.12 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Szczodry              100.00 +  344: 311  150
    2    13 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  291: 424   96
    3    23 Marcin         Stachowski            117.16 -  344: 348   67
    4    23 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  353: 369   75
    5    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  459: 311  150
    6    19 Monika         Siemaszko             115.70 +  441: 389  166
    7    20 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  376: 266  158
    8    10 Jakub          Błażejewski           133.20 -  325: 492   83
    9    19 Ala            Białobrzewska         118.79 +  485: 312  169
   10    14 Artur          Koszel                136.09 -  309: 319   86
   11    19 Anita          Bruska                127.74 +  352: 337  178
   12    15 Maciej         Sancewicz             130.60 -  364: 397   81
   13    17 Karolina       Urbańska              100.00 +  395: 346  150
   14    13 Agata          Kuć                   126.71 -  337: 363   77
   15    18 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  410: 340  164
   16    12 Łukasz         Baranowski            126.57 -  342: 413   77
   17    18 Dorota         Ostrowska             111.62 -  360: 466   62
   18    20 Tomasz         Lewiński              104.60 +  423: 416  155
   19    20 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  339: 452   78
   20    22 Renata         Andracka              116.40 -  309: 354   66
   21    24 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  325: 360   59
   22    21 Adam           Janicki               121.76 -  363: 378   72
   23    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 200  150
   24    25 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  308: 380   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2647  / 24 110.29




	Ewa Radzikowska 127.12 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karolina       Urbańska              100.00 -  359: 401   50
    2    23 Karolina       Mak                   100.00 +  360: 265  150
    3    10 Kacper         Zegadło               137.87 -  327: 387   88
    4    24 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  361: 344  178
    5    14 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  349: 382   61
    6    23 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  453: 358  164
    7    22 Łukasz         Baranowski            126.57 -  279: 431   77
    8    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  389: 302  150
    9    14 Maciej         Kuczyński             128.19 +  356: 315  178
   10    12 Szymon         Płachta               131.92 -  284: 409   82
   11    18 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  560: 380  173
   12    16 Artur          Koszel                136.09 -  334: 356   86
   13    19 Tomasz         Lewiński              104.60 -  305: 350   55
   14    22 Anita          Bruska                127.74 -  385: 420   78
   15    27 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  293: 338   59
   16    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  415: 288  150
   17    25 Teresa         Balewska              100.00 +  432: 303  150
   18    21 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  405: 358  175
   19    21 Iwona          Wieluńska             100.00 +  377: 308  150
   20    12 Kazimierz      Merklejn              150.26 +  417: 384  200
   21    13 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  448: 304  163
   22     4 Dawid          Pikul                 142.60 -  295: 374   93
   23    10 Paweł          Jackowski             139.58 -  349: 383   90
   24    14 Maciej         Kuczyński             128.19 +  429: 324  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2978  / 24 124.08




	Grzegorz Pukniel 127.11 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marta          Wawrzyn               100.00 -  349: 393   50
    2    26 Maciej         Sancewicz             130.60 -  320: 501   81
    3    29 Karolina       Mak                   100.00 +  362: 334  150
    4    28 Marcin         Radwański             111.56 +  420: 345  162
    5    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  340: 410   50
    6    20 Ala            Białobrzewska         118.79 -  328: 409   69
    7    27 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  475: 393  159
    8    19 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  357: 278  166
    9    18 Dorota         Ostrowska             111.62 +  451: 259  162
   10    15 Iza            Kraj                  105.78 -  365: 401   56
   11    17 Karolina       Urbańska              100.00 +  458: 280  150
   12    13 Marcin         Stachowski            117.16 +  414: 313  167
   13     8 Rafał          Lenartowski           153.08 -  392: 408  103
   14    14 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  328: 301  164
   15     8 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  344: 372   63
   16    16 Anita          Bruska                127.74 -  329: 394   78
   17    17 Michał         Dreczka               101.68 +  408: 282  152
   18    16 Maciej         Kuczyński             128.19 +  458: 287  178
   19    12 Artur          Koszel                136.09 -  296: 444   86
   20    16 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  371: 407   80
   21    20 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  267: 409   72
   22    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  356: 304  150
   23    20 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  411: 370  162
   24    13 Adam           Janicki               121.76 +  502: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2882  / 24 120.08




	Agata Kuć 126.71 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Iwona          Wieluńska             100.00 +  455: 299  150
    2     7 Szymon         Płachta               131.92 -  347: 380   82
    3    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  403: 324  150
    4    15 Artur          Koszel                136.09 +  429: 408  186
    5     3 Maciej         Kuczyński             128.19 +  477: 278  178
    6     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  400: 420   89
    7     8 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  477: 302  173
    8     4 Paweł          Jackowski             139.58 -  307: 491   90
    9     9 Dorota         Stachowska            118.66 +  391: 280  169
   10     9 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  329: 434   63
   11    10 Piotr          Broda                 130.65 -  286: 404   81
   12    12 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  405: 324  162
   13    12 Maciej         Sancewicz             130.60 -  331: 369   81
   14    13 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  363: 337  177
   15    14 Łukasz         Baranowski            126.57 -  363: 378   77
   16    14 Iza            Kraj                  105.78 +  434: 323  156
   17    14 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  317: 357   66
   18    14 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  370: 427   94
   19    18 Dorota         Ostrowska             111.62 +  423: 369  162
   20    15 Marcin         Stachowski            117.16 +  433: 314  167
   21     6 Dawid          Pikul                 142.60 -  269: 514   93
   22    13 Tomasz         Lewiński              104.60 -  350: 402   55
   23    18 Anita          Bruska                127.74 -  330: 350   78
   24    20 Jakub          Błażejewski           133.20 -  318: 336   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2862  / 24 119.25




	Łukasz Baranowski 126.57 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  395: 358  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         159.24 -  396: 475  109
    3    17 Marta          Wawrzyn               100.00 -  356: 370   50
    4    18 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  345: 366   66
    5    24 Iza            Kraj                  105.78 -  384: 386   56
    6    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 318  150
    7    22 Ewa            Radzikowska           127.12 +  431: 279  177
    8    17 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  299: 457   61
    9    23 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  495: 304  164
   10    20 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  392: 234  175
   11    15 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  312: 421   62
   12    19 Michał         Dreczka               101.68 +  525: 315  152
   13    15 Marcin         Stachowski            117.16 +  438: 296  167
   14    11 Piotr          Broda                 130.65 -  352: 385   81
   15    14 Agata          Kuć                   126.71 +  378: 363  177
   16    12 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  413: 342  177
   17    10 Tomasz         Zwoliński             143.64 +  496: 304  194
   18     7 Mirosław       Uglik                 147.35 -  379: 441   97
   19     6 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  329: 469   96
   20    13 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  294: 345   66
   21    16 Dorota         Stachowska            118.66 -  376: 425   69
   22    19 Wojciech       Gołęcki               109.23 =  332: 332  109
   23    17 Jakub          Błażejewski           133.20 +  347: 340  183
   24    18 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  316: 426   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2851  / 24 118.79




	Michał Mikołajczyk 124.73 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  323: 371   50
    2    32 Marcin         Radwański             111.56 +  411: 271  162
    3    20 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  321: 386   58
    4    23 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  369: 353  177
    5    22 Marta          Wawrzyn               100.00 +  352: 303  150
    6    12 Irena          Sołdan                139.08 -  377: 400   89
    7    14 Kacper         Zegadło               137.87 -  336: 387   88
    8    23 Tomasz         Lewiński              104.60 -  252: 373   55
    9    28 Tomasz         Szczodry              100.00 +  335: 329  150
   10    20 Łukasz         Baranowski            126.57 -  234: 392   77
   11    23 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  291: 396   73
   12    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  486: 137  150
   13    23 Adam           Janicki               121.76 +  396: 329  172
   14    21 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  439: 320  173
   15    19 Iwona          Wieluńska             100.00 -  293: 333   50
   16    20 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  346: 408   82
   17    28 Karolina       Mak                   100.00 +  361: 303  150
   18    21 Ewa            Radzikowska           127.12 -  358: 405   77
   19    33 PAUZA
   20    31 Teresa         Balewska              100.00 +  324: 286  150
   21    22 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  476: 353  178
   22    18 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  356: 346  163
   23    13 Karolina       Urbańska              100.00 +  434: 345  150
   24    11 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  331: 440  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2724  / 23 118.43




	Mariusz Orzeł 123.14 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.24 -  327: 485  109
    2    30 Monika         Siemaszko             115.70 +  432: 269  166
    3    19 Michał         Dreczka               101.68 +  365: 341  152
    4     6 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  299: 440  100
    5    23 Adam           Janicki               121.76 +  380: 329  172
    6    11 Kacper         Zegadło               137.87 +  463: 370  188
    7     8 Agata          Kuć                   126.71 -  302: 477   77
    8    13 Szymon         Płachta               131.92 -  427: 434   82
    9    17 Artur          Koszel                136.09 -  370: 379   86
   10    23 Dorota         Ostrowska             111.62 +  385: 360  162
   11    18 Ewa            Radzikowska           127.12 -  380: 560   77
   12    22 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  302: 333   66
   13    26 Ala            Białobrzewska         118.79 +  400: 385  169
   14    21 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  320: 439   75
   15    25 Marcin         Radwański             111.56 +  358: 325  162
   16    21 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  381: 392   64
   17    24 Renata         Andracka              116.40 +  314: 292  166
   18    23 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  380: 347  173
   19    16 Jakub          Błażejewski           133.20 +  502: 330  183
   20    11 Mieczysław     Pastuszak             113.11 +  420: 393  163
   21    11 Karolina       Urbańska              100.00 +  391: 344  150
   22     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 +  445: 367  196
   23     1 Kamil          Górka                 150.75 -  286: 555  101
   24     8 Piotr          Broda                 130.65 +  400: 380  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3220  / 24 134.17




	Małgorzata Szmuksta 122.64 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           153.08 -  413: 437  103
    2    18 Ala            Białobrzewska         118.79 -  347: 387   69
    3    26 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  305: 371   62
    4    30 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  315: 331   59
    5    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  431: 339  150
    6    29 Karolina       Mak                   100.00 +  429: 330  150
    7    23 Iza            Kraj                  105.78 -  338: 469   56
    8    27 Marta          Wawrzyn               100.00 +  421: 324  150
    9    24 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  390: 310  166
   10    22 Michał         Dreczka               101.68 -  405: 445   52
   11    23 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  396: 291  175
   12    21 Tomasz         Lewiński              104.60 -  364: 401   55
   13    22 Dorota         Ostrowska             111.62 -  359: 384   62
   14    24 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  366: 370   66
   15    33 PAUZA
   16    28 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  327: 289  158
   17    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  375: 147  150
   18    23 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  347: 380   73
   19    26 Teresa         Balewska              100.00 +  441: 215  150
   20    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  367: 244  150
   21    19 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  273: 356   61
   22    28 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  356: 342  164
   23    19 Adam           Janicki               121.76 -  333: 432   72
   24    23 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  394: 267  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2515  / 23 109.35




	Maria Krzyżanowska 121.95 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 150.75 -  386: 443  101
    2    21 Teresa         Balewska              100.00 +  436: 270  150
    3    13 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  446: 323  166
    4    12 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  325: 317  164
    5     6 Jakub          Błażejewski           133.20 +  410: 347  183
    6     5 Michał         Alabrudziński         159.24 -  376: 417  109
    7    11 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  315: 383   63
    8    16 Maciej         Sancewicz             130.60 -  378: 388   81
    9    15 Iza            Kraj                  105.78 -  289: 323   56
   10    24 Anita          Bruska                127.74 -  309: 422   78
   11    26 Marcin         Radwański             111.56 -  346: 370   62
   12    27 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  407: 277  158
   13    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  413: 346  150
   14    20 Dorota         Ostrowska             111.62 -  275: 410   62
   15    26 Michał         Dreczka               101.68 -  320: 409   52
   16    25 Marcin         Stachowski            117.16 -  346: 357   67
   17    33 PAUZA
   18    28 Karolina       Mak                   100.00 +  418: 294  150
   19    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  430: 282  150
   20    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  389: 206  150
   21    20 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  409: 267  177
   22    16 Piotr          Broda                 130.65 -  247: 389   81
   23    23 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  402: 332  166
   24    19 Iwona          Wieluńska             100.00 -  324: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2626  / 23 114.17




	Adam Janicki 121.76 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  367: 575  100
    2    22 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  352: 377   66
    3    27 Teresa         Balewska              100.00 +  463: 264  150
    4    17 Dorota         Stachowska            118.66 -  373: 377   69
    5    23 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  329: 380   73
    6    27 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  339: 326  166
    7    24 Anita          Bruska                127.74 -  330: 367   78
    8    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 286  150
    9    26 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  381: 344  158
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  389: 431   78
   11    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  327: 348   50
   12    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  488: 286  150
   13    23 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  329: 396   75
   14    27 Tomasz         Szczodry              100.00 +  414: 289  150
   15    23 Renata         Andracka              116.40 +  402: 360  166
   16    19 Ala            Białobrzewska         118.79 -  294: 408   69
   17    23 Marta          Wawrzyn               100.00 +  421: 289  150
   18    19 Karolina       Urbańska              100.00 -  339: 346   50
   19    23 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  369: 347  159
   20    21 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  313: 493   62
   21    23 Karolina       Mak                   100.00 +  466: 415  150
   22    21 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  378: 363  177
   23    19 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  432: 333  173
   24    13 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  341: 502   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2746  / 24 114.42




	Ala Białobrzewska 118.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 147.35 -  319: 369   97
    2    18 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  387: 347  173
    3    12 Dorota         Stachowska            118.66 -  290: 329   69
    4    22 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  374: 308  180
    5    19 Piotr          Broda                 130.65 -  326: 376   81
    6    20 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  409: 328  177
    7    16 Marcin         Stachowski            117.16 +  348: 335  167
    8    12 Kacper         Zegadło               137.87 -  278: 399   88
    9    19 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  312: 485   77
   10    21 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  378: 345  182
   11    20 Monika         Siemaszko             115.70 -  346: 356   66
   12    18 Jakub          Błażejewski           133.20 -  308: 399   83
   13    26 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  385: 400   73
   14    29 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  419: 338  158
   15    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  383: 317  150
   16    19 Adam           Janicki               121.76 +  408: 294  172
   17    21 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  330: 432   64
   18    18 Rafał          Wesołowski            132.98 -  394: 429   83
   19    24 Renata         Andracka              116.40 -  331: 338   66
   20    33 PAUZA
   21    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  414: 190  150
   22    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  314: 448   50
   23    26 Karolina       Mak                   100.00 -  273: 336   50
   24    27 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  314: 397   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2515  / 23 109.35




	Dorota Stachowska 118.66 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                145.68 -  405: 422   96
    2    19 Tomasz         Szczodry              100.00 +  442: 251  150
    3    12 Ala            Białobrzewska         118.79 +  329: 290  169
    4    17 Adam           Janicki               121.76 +  377: 373  172
    5     7 Rafał          Lenartowski           153.08 +  379: 357  203
    6     7 Aleksander     Puchalski             139.17 +  378: 338  189
    7     2 Dawid          Pikul                 142.60 -  388: 441   93
    8     8 Irena          Sołdan                139.08 -  369: 385   89
    9     9 Agata          Kuć                   126.71 -  280: 391   77
   10    11 Kamil          Kister                142.84 -  301: 418   93
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  439: 430  178
   12    14 Iza            Kraj                  105.78 -  307: 372   56
   13    20 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  430: 310  166
   14    12 Jakub          Błażejewski           133.20 +  391: 334  183
   15     9 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  395: 437  100
   16    18 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  274: 349   66
   17    19 Marcin         Stachowski            117.16 -  276: 370   67
   18    25 Michał         Dreczka               101.68 +  429: 332  152
   19    15 Rafał          Wesołowski            132.98 -  253: 429   83
   20    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  358: 291  150
   21    16 Łukasz         Baranowski            126.57 +  425: 376  177
   22    12 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  334: 355   80
   23    24 Dorota         Ostrowska             111.62 +  340: 326  162
   24    16 Karolina       Urbańska              100.00 -  415: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3001  / 24 125.04




	Marcin Stachowski 117.16 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  302: 425   96
    2    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  425: 215  150
    3    23 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  348: 344  177
    4     9 Rafał          Wesołowski            132.98 -  292: 380   83
    5    20 Kamil          Kister                142.84 -  390: 414   93
    6    22 Iza            Kraj                  105.78 +  524: 302  156
    7    16 Ala            Białobrzewska         118.79 -  335: 348   69
    8    18 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  350: 413   62
    9    25 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  344: 343  159
   10    25 Marcin         Radwański             111.56 +  340: 323  162
   11    21 Tomasz         Lewiński              104.60 +  359: 334  155
   12    13 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  313: 414   77
   13    15 Łukasz         Baranowski            126.57 -  296: 438   77
   14    18 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  406: 393  178
   15    16 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  311: 317   80
   16    25 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  357: 346  172
   17    19 Dorota         Stachowska            118.66 +  370: 276  169
   18    17 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  482: 242  164
   19    10 Paweł          Jackowski             139.58 -  423: 452   90
   20    15 Agata          Kuć                   126.71 -  314: 433   77
   21    21 Iwona          Wieluńska             100.00 -  352: 401   50
   22    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  379: 311  150
   23    22 Michał         Dreczka               101.68 +  478: 348  152
   24    15 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  312: 443   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2880  / 24 120.00




	Artur Wawrzynowski 116.47 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  334: 346   94
    2    29 Iza            Kraj                  105.78 +  363: 282  156
    3    13 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  323: 446   72
    4    18 Łukasz         Baranowski            126.57 +  366: 345  177
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  337: 380   66
    6    27 Adam           Janicki               121.76 -  326: 339   72
    7    29 Teresa         Balewska              100.00 +  352: 253  150
    8    19 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  278: 357   77
    9    24 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  310: 390   73
   10    29 Tomasz         Szczodry              100.00 +  373: 261  150
   11    24 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  371: 341  180
   12    22 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  333: 302  173
   13    21 Anita          Bruska                127.74 +  378: 254  178
   14    17 Iwona          Wieluńska             100.00 +  391: 296  150
   15    13 Kamil          Kister                142.84 -  341: 367   93
   16    18 Dorota         Stachowska            118.66 +  349: 274  169
   17    14 Agata          Kuć                   126.71 +  357: 317  177
   18    11 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  223: 437   63
   19    13 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  295: 395   82
   20    18 Karolina       Urbańska              100.00 -  302: 480   50
   21    18 Jakub          Błażejewski           133.20 -  372: 389   83
   22    27 Marta          Wawrzyn               100.00 +  413: 282  150
   23    16 Rafał          Wesołowski            132.98 -  347: 368   83
   24    22 Renata         Andracka              116.40 +  363: 343  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 24 120.17




	Renata Andracka 116.40 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                142.84 -  324: 410   93
    2    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  362: 320  150
    3    16 Maciej         Sancewicz             130.60 -  327: 580   81
    4    20 Iwona          Wieluńska             100.00 -  317: 371   50
    5    29 Teresa         Balewska              100.00 +  391: 290  150
    6    18 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  403: 428   82
    7    26 Marta          Wawrzyn               100.00 +  390: 253  150
    8    22 Anita          Bruska                127.74 +  414: 305  178
    9    20 Tomasz         Lewiński              104.60 -  309: 388   55
   10    19 Maciej         Kuczyński             128.19 -  343: 364   78
   11    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  299: 330   50
   12    29 Karolina       Mak                   100.00 +  329: 278  150
   13    28 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  294: 342   59
   14    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 =  348: 348  100
   15    23 Adam           Janicki               121.76 -  360: 402   72
   16    33 PAUZA
   17    24 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  292: 314   73
   18    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  383: 191  150
   19    24 Ala            Białobrzewska         118.79 +  338: 331  169
   20    22 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  354: 309  177
   21    27 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  342: 324  158
   22    26 Tomasz         Szczodry              100.00 +  353: 327  150
   23    15 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  265: 436  100
   24    22 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  343: 363   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2541  / 23 110.48




	Krzysztof Zawadzki 116.31 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 142.60 -  304: 413   93
    2    22 Adam           Janicki               121.76 +  377: 352  172
    3    18 Karolina       Urbańska              100.00 -  363: 400   50
    4    25 Monika         Siemaszko             115.70 +  424: 343  166
    5    16 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  380: 337  166
    6     8 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  298: 421  100
    7    15 Iwona          Wieluńska             100.00 -  333: 416   50
    8    25 Marcin         Radwański             111.56 -  263: 410   62
    9    27 Anita          Bruska                127.74 -  329: 343   78
   10    27 Teresa         Balewska              100.00 +  402: 295  150
   11    28 Marta          Wawrzyn               100.00 +  445: 293  150
   12    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  442: 321  150
   13    20 Dorota         Stachowska            118.66 -  310: 430   69
   14    24 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  370: 366  173
   15    15 Jakub          Błażejewski           133.20 -  337: 454   83
   16    23 Michał         Dreczka               101.68 -  394: 396   52
   17    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  454: 268  150
   18    22 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  354: 285  159
   19    17 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  500: 278  161
   20    13 Łukasz         Baranowski            126.57 +  345: 294  177
   21    14 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  250: 492   94
   22    17 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  325: 356   82
   23    23 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  332: 402   72
   24    21 Iza            Kraj                  105.78 +  392: 357  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2815  / 24 117.29




	Monika Siemaszko 115.70 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             139.58 -  268: 408   90
    2    30 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  269: 432   73
    3    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  430: 286  150
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  343: 424   66
    5    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 171  150
    6    19 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  389: 441   77
    7    28 Tomasz         Szczodry              100.00 +  473: 289  150
    8    20 Michał         Dreczka               101.68 +  343: 339  152
    9    21 Marcin         Radwański             111.56 +  477: 318  162
   10    17 Maciej         Sancewicz             130.60 -  309: 380   81
   11    20 Ala            Białobrzewska         118.79 +  356: 346  169
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  369: 531   78
   13    18 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  286: 424   64
   14    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 351  150
   15    20 Tomasz         Lewiński              104.60 -  277: 482   55
   16    24 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  424: 298  159
   17    20 Iwona          Wieluńska             100.00 +  350: 300  150
   18    13 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  308: 288  161
   19    11 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  409: 354  180
   20     9 Irena          Sołdan                139.08 +  451: 281  189
   21     3 Szymon         Płachta               131.92 +  447: 402  182
   22     1 Kamil          Górka                 150.75 -  348: 480  101
   23     5 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  340: 457   96
   24     9 Artur          Koszel                136.09 +  380: 372  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3071  / 24 127.96




	Agnieszka Piotrowicz 113.75 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksander     Puchalski             139.17 +  364: 350  189
    2    11 Dorota         Ostrowska             111.62 +  409: 264  162
    3     5 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  282: 427   89
    4    12 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  317: 325   72
    5    18 Tomasz         Lewiński              104.60 -  258: 314   55
    6    23 Ewa            Radzikowska           127.12 -  358: 453   77
    7    30 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  320: 526   80
    8    30 Teresa         Balewska              100.00 +  360: 293  150
    9    23 Łukasz         Baranowski            126.57 -  304: 495   77
   10    30 Karolina       Mak                   100.00 +  438: 267  150
   11    29 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  366: 271  159
   12    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  366: 333  150
   13    18 Monika         Siemaszko             115.70 +  424: 286  166
   14    14 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  301: 328   77
   15    18 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  340: 410   77
   16    21 Mariusz        Orzeł                 123.14 +  392: 381  173
   17    21 Ala            Białobrzewska         118.79 +  432: 330  169
   18    17 Marcin         Stachowski            117.16 -  242: 482   67
   19    19 Maciej         Kuczyński             128.19 -  209: 385   78
   20    28 Tomasz         Szczodry              100.00 -  365: 468   50
   21    33 PAUZA
   22    28 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  342: 356   73
   23    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  436: 356  150
   24    24 Michał         Dreczka               101.68 +  392: 369  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2642  / 23 114.87




	Mieczysław Pastuszak 113.11 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                139.08 -  339: 475   89
    2    27 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  395: 393  182
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  383: 313  178
    4     7 Maciej         Sancewicz             130.60 =  385: 385  131
    5    11 Stanisław      Rydzik                145.68 -  289: 503   96
    6    17 Diana          Pietrzykowska         110.60 +  373: 372  161
    7    11 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  383: 315  172
    8     6 Rafał          Lenartowski           153.08 +  450: 350  203
    9     5 Kamil          Górka                 150.75 -  249: 412  101
   10     9 Agata          Kuć                   126.71 +  434: 329  177
   11     5 Kacper         Zegadło               137.87 +  422: 330  188
   12     2 Miłosz         Wrzałek               145.61 -  353: 364   96
   13     7 Dawid          Pikul                 142.60 -  333: 400   93
   14     9 Kamil          Kister                142.84 +  363: 308  193
   15     8 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  372: 344  177
   16     3 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  329: 430   89
   17     9 Piotr          Broda                 130.65 -  372: 392   81
   18    11 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  437: 223  166
   19     9 Mirosław       Uglik                 147.35 -  353: 391   97
   20    11 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  393: 420   73
   21    13 Ewa            Radzikowska           127.12 -  304: 448   77
   22    18 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  346: 356   75
   23    21 Iza            Kraj                  105.78 +  404: 366  156
   24    18 Łukasz         Baranowski            126.57 +  426: 316  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3228  / 24 134.50




	Andrzej Bednaruk 112.06 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  338: 498   89
    2    28 Tomasz         Lewiński              104.60 -  243: 440   55
    3    26 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  371: 305  173
    4    26 Piotr          Broda                 130.65 -  265: 420   81
    5    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  432: 315  150
    6    21 Iwona          Wieluńska             100.00 -  289: 566   50
    7    25 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  476: 375  178
    8    18 Marcin         Stachowski            117.16 +  413: 350  167
    9    16 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  458: 451  182
   10    10 Aleksander     Puchalski             139.17 -  304: 373   89
   11    15 Łukasz         Baranowski            126.57 +  421: 312  177
   12    12 Agata          Kuć                   126.71 -  324: 405   77
   13    16 Jakub          Błażejewski           133.20 -  325: 402   83
   14    25 Marcin         Radwański             111.56 +  384: 302  162
   15    21 Anita          Bruska                127.74 -  397: 398   78
   16    22 Dorota         Ostrowska             111.62 -  344: 382   62
   17    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  321: 403   50
   18    33 PAUZA
   19    28 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  373: 426   58
   20    21 Adam           Janicki               121.76 +  493: 313  172
   21    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  408: 261  150
   22    29 Teresa         Balewska              100.00 +  457: 302  150
   23    20 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  370: 411   77
   24    23 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  267: 394   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2583  / 23 112.30




	Dorota Ostrowska 111.62 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kacper         Zegadło               137.87 +  432: 413  188
    2    11 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  264: 409   64
    3    14 Mirosław       Uglik                 147.35 -  326: 383   97
    4    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  503: 117  150
    5    13 Michał         Dreczka               101.68 +  365: 337  152
    6    14 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  369: 294  158
    7     9 Aleksander     Puchalski             139.17 -  229: 444   89
    8    14 Iwona          Wieluńska             100.00 -  270: 401   50
    9    18 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  259: 451   77
   10    23 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  360: 385   73
   11    22 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  364: 375   82
   12    30 Jan            Pawłowski             100.00 +  421: 303  150
   13    22 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  384: 359  173
   14    20 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  410: 275  172
   15    17 Maciej         Kuczyński             128.19 -  276: 446   78
   16    22 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  382: 344  162
   17    18 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  466: 360  177
   18    15 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  307: 410   80
   19    18 Agata          Kuć                   126.71 -  369: 423   77
   20    26 Marta          Wawrzyn               100.00 -  268: 334   50
   21    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  332: 311  150
   22    25 Karolina       Mak                   100.00 -  313: 329   50
   23    24 Dorota         Stachowska            118.66 -  326: 340   69
   24    26 Marcin         Radwański             111.56 -  299: 376   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2630  / 24 109.58




	Marcin Radwański 111.56 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Koszel                136.09 -  216: 290   86
    2    32 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  271: 411   75
    3    33 PAUZA
    4    28 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  345: 420   77
    5    30 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  295: 285  178
    6    26 Anita          Bruska                127.74 +  444: 249  178
    7    21 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  364: 408   94
    8    25 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  410: 263  166
    9    21 Monika         Siemaszko             115.70 -  318: 477   66
   10    25 Marcin         Stachowski            117.16 -  323: 340   67
   11    26 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  370: 346  172
   12    24 Karolina       Urbańska              100.00 -  262: 413   50
   13    24 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  438: 389  182
   14    25 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  302: 384   62
   15    25 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  325: 358   73
   16    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  392: 209  150
   17    31 Tomasz         Szczodry              100.00 +  395: 258  150
   18    24 Iwona          Wieluńska             100.00 -  346: 353   50
   19    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  369: 249  150
   20    32 Karolina       Mak                   100.00 -  318: 320   50
   21    30 Teresa         Balewska              100.00 =  310: 310  100
   22    23 Iza            Kraj                  105.78 -  339: 414   56
   23    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  404: 295  150
   24    26 Dorota         Ostrowska             111.62 +  376: 299  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2544  / 23 110.61




	Diana Pietrzykowska 110.60 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Błażejewski           133.20 -  386: 441   83
    2    20 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  337: 330  159
    3    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  369: 151  150
    4     8 Rafał          Lenartowski           153.08 -  390: 397  103
    5    14 Ewa            Radzikowska           127.12 +  382: 349  177
    6    17 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  372: 373   63
    7    19 Michał         Dreczka               101.68 +  449: 307  152
    8    17 Łukasz         Baranowski            126.57 +  457: 299  177
    9     8 Aleksander     Puchalski             139.17 +  421: 282  189
   10     5 Kamil          Górka                 150.75 -  325: 383  101
   11    13 Maciej         Sancewicz             130.60 +  414: 395  181
   12     8 Rafał          Wesołowski            132.98 -  438: 450   83
   13    11 Piotr          Broda                 130.65 +  414: 379  181
   14     7 Szymon         Płachta               131.92 -  387: 454   82
   15    12 Artur          Koszel                136.09 -  297: 388   86
   16    13 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  350: 357   94
   17    15 Iza            Kraj                  105.78 +  429: 422  156
   18    13 Monika         Siemaszko             115.70 -  288: 308   66
   19    17 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  278: 500   66
   20    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  455: 282  150
   21    19 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  356: 273  173
   22    14 Iwona          Wieluńska             100.00 =  346: 346  100
   23    14 Tomasz         Lewiński              104.60 +  363: 360  155
   24    10 Maciej         Sancewicz             130.60 +  380: 339  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3108  / 24 129.50




	Wojciech Gołęcki 109.23 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Wesołowski            132.98 -  311: 559   83
    2    20 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  330: 337   61
    3    31 Tomasz         Szczodry              100.00 -  267: 371   50
    4    30 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  331: 315  173
    5    25 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  254: 403   82
    6    30 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  408: 386  180
    7    27 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  393: 475   77
    8    32 Karolina       Mak                   100.00 +  370: 319  150
    9    25 Marcin         Stachowski            117.16 -  343: 344   67
   10    28 Marta          Wawrzyn               100.00 -  294: 357   50
   11    29 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  271: 366   64
   12    33 PAUZA
   13    28 Renata         Andracka              116.40 +  342: 294  166
   14    30 Jan            Pawłowski             100.00 +  328: 298  150
   15    27 Ewa            Radzikowska           127.12 +  338: 293  177
   16    24 Monika         Siemaszko             115.70 -  298: 424   66
   17    22 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  349: 297  178
   18    22 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  285: 354   66
   19    23 Adam           Janicki               121.76 -  347: 369   72
   20    23 Iza            Kraj                  105.78 +  366: 364  156
   21    24 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 +  360: 325  177
   22    19 Łukasz         Baranowski            126.57 =  332: 332  127
   23    25 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  328: 370   58
   24    27 Ala            Białobrzewska         118.79 +  397: 314  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2599  / 23 113.00




	Bartłomiej Dalecki 108.10 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  377: 292  182
    2     8 Kamil          Górka                 150.75 -  297: 394  101
    3    20 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  386: 321  175
    4    11 Kacper         Zegadło               137.87 +  421: 378  188
    5     9 Rafał          Wesołowski            132.98 -  266: 409   83
    6    14 Dorota         Ostrowska             111.62 -  294: 369   62
    7    20 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  266: 376   77
    8    21 Artur          Koszel                136.09 -  264: 273   86
    9    26 Adam           Janicki               121.76 -  344: 381   72
   10    26 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  260: 425   80
   11    33 PAUZA
   12    27 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  277: 407   72
   13    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  258: 406   50
   14    29 Ala            Białobrzewska         118.79 -  338: 419   69
   15    29 Teresa         Balewska              100.00 +  361: 316  150
   16    28 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  289: 327   73
   17    29 Karolina       Urbańska              100.00 -  326: 463   50
   18    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  351: 350  150
   19    28 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  426: 373  162
   20    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  322: 367   50
   21    27 Renata         Andracka              116.40 -  324: 342   66
   22    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  327: 212  150
   23    25 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  370: 328  159
   24    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  350: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2457  / 23 106.83




	Iza Kraj 105.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Płachta               131.92 -  284: 379   82
    2    29 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  282: 363   66
    3    30 Iwona          Wieluńska             100.00 -  389: 423   50
    4    31 Karolina       Mak                   100.00 +  343: 265  150
    5    24 Łukasz         Baranowski            126.57 +  386: 384  177
    6    22 Marcin         Stachowski            117.16 -  302: 524   67
    7    23 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  469: 338  173
    8    26 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  400: 328  180
    9    15 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  323: 289  172
   10    15 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  401: 365  177
   11     7 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  351: 509  100
   12    14 Dorota         Stachowska            118.66 +  372: 307  169
   13    10 Kamil          Kister                142.84 -  319: 440   93
   14    15 Maciej         Kuczyński             128.19 +  410: 316  178
   15    11 Aleksander     Puchalski             139.17 -  380: 421   89
   16    14 Agata          Kuć                   126.71 -  323: 434   77
   17    15 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  422: 429   61
   18    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  454: 284  150
   19    22 Karolina       Urbańska              100.00 -  306: 333   50
   20    23 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  364: 366   59
   21    25 Marta          Wawrzyn               100.00 +  395: 378  150
   22    23 Marcin         Radwański             111.56 +  414: 339  162
   23    21 Mieczysław     Pastuszak             113.11 -  366: 404   63
   24    21 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  357: 392   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2761  / 24 115.04




	Tomasz Lewiński 104.60 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Broda                 130.65 -  285: 408   81
    2    28 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  440: 243  162
    3    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  349: 371   50
    4    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  386: 331  150
    5    18 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  314: 258  164
    6    13 Mirosław       Uglik                 147.35 -  308: 396   97
    7    17 Kamil          Kister                142.84 -  218: 600   93
    8    23 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  373: 252  175
    9    20 Renata         Andracka              116.40 +  388: 309  166
   10    16 Iwona          Wieluńska             100.00 -  342: 362   50
   11    21 Marcin         Stachowski            117.16 -  334: 359   67
   12    21 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  401: 364  173
   13    19 Ewa            Radzikowska           127.12 +  350: 305  177
   14    16 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  358: 379   94
   15    20 Monika         Siemaszko             115.70 +  482: 277  166
   16    15 Maciej         Kuczyński             128.19 -  386: 392   78
   17    16 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  258: 316   82
   18    20 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  416: 423   77
   19    25 Marta          Wawrzyn               100.00 +  347: 270  150
   20    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  345: 278  150
   21    17 Rafał          Wesołowski            132.98 +  393: 385  183
   22    13 Agata          Kuć                   126.71 +  402: 350  177
   23    14 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  360: 363   61
   24    17 Anita          Bruska                127.74 +  408: 293  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3001  / 24 125.04




	Michał Dreczka 101.68 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Sancewicz             130.60 +  324: 296  181
    2    14 Stanisław      Rydzik                145.68 -  353: 403   96
    3    19 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  341: 365   73
    4    19 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  397: 333  182
    5    13 Dorota         Ostrowska             111.62 -  337: 365   62
    6    24 Marta          Wawrzyn               100.00 +  309: 307  150
    7    19 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  307: 449   61
    8    20 Monika         Siemaszko             115.70 -  339: 343   66
    9    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  323: 304  150
   10    22 Małgorzata     Szmuksta              122.64 +  445: 405  173
   11    16 Maciej         Kuczyński             128.19 -  284: 434   78
   12    19 Łukasz         Baranowski            126.57 -  315: 525   77
   13    25 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  300: 514   80
   14    33 PAUZA
   15    26 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  409: 320  172
   16    23 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  396: 394  166
   17    17 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  282: 408   77
   18    25 Dorota         Stachowska            118.66 -  332: 429   69
   19    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 207  150
   20    19 Jakub          Błażejewski           133.20 -  345: 407   83
   21    31 Tomasz         Szczodry              100.00 +  378: 325  150
   22    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  331: 283  150
   23    22 Marcin         Stachowski            117.16 -  348: 478   67
   24    24 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  369: 392   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2577  / 23 112.04




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  307: 427   80
    2    21 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  270: 436   72
    3    27 Adam           Janicki               121.76 -  264: 463   72
    4    33 PAUZA
    5    29 Renata         Andracka              116.40 -  290: 391   66
    6    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  429: 328  150
    7    29 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  253: 352   66
    8    30 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  293: 360   64
    9    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  430: 416  150
   10    27 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  295: 402   66
   11    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  346: 226  150
   12    32 Tomasz         Szczodry              100.00 -  315: 410   50
   13    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  369: 300  150
   14    32 Karolina       Mak                   100.00 -  271: 447   50
   15    29 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  316: 361   58
   16    27 Karolina       Urbańska              100.00 -  284: 408   50
   17    25 Ewa            Radzikowska           127.12 -  303: 432   77
   18    27 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  285: 406   78
   19    26 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  215: 441   73
   20    31 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  286: 324   75
   21    30 Marcin         Radwański             111.56 =  310: 310  112
   22    29 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  302: 457   62
   23    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  304: 313   50
   24    31 Tomasz         Szczodry              100.00 +  324: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 23  85.70




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Dąbrowski             128.91 +  400:   0    0
    2     4 Grzegorz       Łukasik               138.58 -  288: 436   89
    3    15 Agata          Kuć                   126.71 -  324: 403   77
    4    21 Tomasz         Lewiński              104.60 -  331: 386   55
    5    27 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  315: 432   62
    6    31 Teresa         Balewska              100.00 -  328: 429   50
    7    31 Karolina       Mak                   100.00 +  309: 269  150
    8    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  400: 206  150
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  275: 525   78
   10    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  334: 321  150
   11    25 Adam           Janicki               121.76 +  348: 327  172
   12    23 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  321: 442   66
   13    33 PAUZA
   14    23 Monika         Siemaszko             115.70 -  351: 370   66
   15    24 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  298: 428   82
   16    31 Tomasz         Szczodry              100.00 +  319: 308  150
   17    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  331: 318  150
   18    26 Iza            Kraj                  105.78 -  284: 454   56
   19    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  326: 370   50
   20    24 Dorota         Stachowska            118.66 -  291: 358   69
   21    26 Dorota         Ostrowska             111.62 -  311: 332   62
   22    22 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  304: 356   77
   23    30 Marcin         Radwański             111.56 -  295: 404   62
   24    29 Karolina       Mak                   100.00 -  337: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 22  89.68




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Kuczyński             128.19 -  148: 656   78
    2    33 PAUZA
    3    25 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  151: 369   61
    4    29 Dorota         Ostrowska             111.62 -  117: 503   62
    5    31 Monika         Siemaszko             115.70 -  171: 386   66
    6    32 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  166: 587   78
    7    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  253: 390   50
    8    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  206: 400   50
    9    32 Karolina       Mak                   100.00 -  219: 330   50
   10    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  227: 398   50
   11    30 Teresa         Balewska              100.00 -  226: 346   50
   12    31 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  137: 486   75
   13    32 Tomasz         Szczodry              100.00 -  198: 336   50
   14    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  183: 457   50
   15    30 Marta          Wawrzyn               100.00 -  232: 337   50
   16    29 Marcin         Radwański             111.56 -  209: 392   62
   17    30 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  147: 375   73
   18    31 Renata         Andracka              116.40 -  191: 383   66
   19    30 Michał         Dreczka               101.68 -  207: 363   52
   20    30 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  206: 389   72
   21    29 Ala            Białobrzewska         118.79 -  190: 414   69
   22    32 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  212: 327   58
   23    29 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  200: 414   77
   24    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  217: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 23  60.83




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  302: 312   78
    2    23 Ewa            Radzikowska           127.12 -  265: 360   77
    3    29 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  334: 362   77
    4    31 Iza            Kraj                  105.78 -  265: 343   56
    5    33 PAUZA
    6    29 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  330: 429   73
    7    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  269: 309   50
    8    32 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  319: 370   59
    9    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  330: 219  150
   10    30 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  267: 438   64
   11    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  320: 264  150
   12    29 Renata         Andracka              116.40 -  278: 329   66
   13    31 Marta          Wawrzyn               100.00 -  321: 365   50
   14    32 Teresa         Balewska              100.00 +  447: 271  150
   15    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  344: 408   50
   16    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  374: 332  150
   17    28 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  303: 361   75
   18    28 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  294: 418   72
   19    32 Tomasz         Szczodry              100.00 +  320: 270  150
   20    32 Marcin         Radwański             111.56 +  320: 318  162
   21    23 Adam           Janicki               121.76 -  415: 466   72
   22    25 Dorota         Ostrowska             111.62 +  329: 313  162
   23    26 Ala            Białobrzewska         118.79 +  336: 273  169
   24    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  393: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2312  / 23 100.52




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anita          Bruska                127.74 -  264: 410   78
    2    31 Renata         Andracka              116.40 -  320: 362   66
    3    32 Monika         Siemaszko             115.70 -  286: 430   66
    4    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  334: 280  150
    5    28 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  311: 459   77
    6    28 Łukasz         Baranowski            126.57 -  318: 400   77
    7    33 PAUZA
    8    29 Adam           Janicki               121.76 -  286: 358   72
    9    30 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  290: 442   80
   10    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 227  150
   11    31 Karolina       Mak                   100.00 -  264: 320   50
   12    30 Dorota         Ostrowska             111.62 -  303: 421   62
   13    29 Teresa         Balewska              100.00 -  300: 369   50
   14    30 Wojciech       Gołęcki               109.23 -  298: 328   59
   15    31 Tomasz         Szczodry              100.00 +  371: 343  150
   16    32 Marta          Wawrzyn               100.00 -  299: 348   50
   17    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  318: 331   50
   18    32 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  350: 351   58
   19    29 Marcin         Radwański             111.56 -  249: 369   62
   20    29 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  244: 367   73
   21    32 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  388: 265  150
   22    31 Michał         Dreczka               101.68 -  283: 331   52
   23    28 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  337: 342   78
   24    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  322: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 23  83.04




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  311: 344   77
    2    19 Dorota         Stachowska            118.66 -  251: 442   69
    3    31 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  371: 267  159
    4    27 Kamil          Kister                142.84 -  287: 418   93
    5    26 Dariusz        Białobrzewski         129.94 +  326: 305  180
    6    25 Artur          Koszel                136.09 -  276: 448   86
    7    28 Monika         Siemaszko             115.70 -  289: 473   66
    8    33 PAUZA
    9    28 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  329: 335   75
   10    29 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  261: 373   66
   11    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  248: 370   50
   12    32 Teresa         Balewska              100.00 +  410: 315  150
   13    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  336: 198  150
   14    27 Adam           Janicki               121.76 -  289: 414   72
   15    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  343: 371   50
   16    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  308: 319   50
   17    31 Marcin         Radwański             111.56 -  258: 395   62
   18    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  242: 364   50
   19    32 Karolina       Mak                   100.00 -  270: 320   50
   20    28 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 +  468: 365  164
   21    31 Michał         Dreczka               101.68 -  325: 378   52
   22    26 Renata         Andracka              116.40 -  327: 353   66
   23    32 Marta          Wawrzyn               100.00 +  377: 288  150
   24    31 Teresa         Balewska              100.00 -  295: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2037  / 23  88.57




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ewa            Radzikowska           127.12 +  401: 359  177
    2     3 Rafał          Wesołowski            132.98 -  360: 387   83
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  400: 363  166
    4     5 Maciej         Kuczyński             128.19 -  308: 447   78
    5    15 Anita          Bruska                127.74 +  415: 336  178
    6    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  298: 294  150
    7    10 Stanisław      Rydzik                145.68 -  267: 472   96
    8    15 Zbigniew       Wietecki              132.06 +  444: 296  182
    9    11 Rafał          Lenartowski           153.08 -  338: 443  103
   10    13 Piotr          Broda                 130.65 -  328: 348   81
   11    17 Grzegorz       Pukniel               127.11 -  280: 458   77
   12    24 Marcin         Radwański             111.56 +  413: 262  162
   13    17 Agnieszka      Kaczkowska            127.12 -  346: 395   77
   14    19 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  277: 385   80
   15    22 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  242: 559   78
   16    27 Teresa         Balewska              100.00 +  408: 284  150
   17    29 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  463: 326  158
   18    19 Adam           Janicki               121.76 +  346: 339  172
   19    22 Iza            Kraj                  105.78 +  333: 306  156
   20    18 Artur          Wawrzynowski          116.47 +  480: 302  166
   21    11 Mariusz        Orzeł                 123.14 -  344: 391   73
   22    11 Jakub          Błażejewski           133.20 +  444: 342  183
   23    13 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  345: 434   75
   24    16 Dorota         Stachowska            118.66 +  428: 415  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3070  / 24 127.92




	Marta Wawrzyn 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  393: 349  177
    2     6 Irena          Sołdan                139.08 -  288: 390   89
    3    17 Łukasz         Baranowski            126.57 +  370: 356  177
    4    13 Kamil          Górka                 150.75 -  275: 591  101
    5    22 Michał         Mikołajczyk           124.73 -  303: 352   75
    6    24 Michał         Dreczka               101.68 -  307: 309   52
    7    26 Renata         Andracka              116.40 -  253: 390   66
    8    27 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  324: 421   73
    9    33 PAUZA
   10    28 Wojciech       Gołęcki               109.23 +  357: 294  159
   11    28 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  293: 445   66
   12    26 Dariusz        Białobrzewski         129.94 -  288: 336   80
   13    31 Karolina       Mak                   100.00 +  365: 321  150
   14    26 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  313: 335   82
   15    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  337: 232  150
   16    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  348: 299  150
   17    23 Adam           Janicki               121.76 -  289: 421   72
   18    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  294: 348   50
   19    25 Tomasz         Lewiński              104.60 -  270: 347   55
   20    26 Dorota         Ostrowska             111.62 +  334: 268  162
   21    25 Iza            Kraj                  105.78 -  378: 395   56
   22    27 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  282: 413   66
   23    32 Tomasz         Szczodry              100.00 -  288: 377   50
   24    30 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  342: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2308  / 23 100.35




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Kuć                   126.71 -  299: 455   77
    2    25 Aleksander     Puchalski             139.17 -  370: 498   89
    3    30 Iza            Kraj                  105.78 +  423: 389  156
    4    20 Renata         Andracka              116.40 +  371: 317  166
    5    17 Tomasz         Zwoliński             143.64 -  327: 445   94
    6    21 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  566: 289  162
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              116.31 +  416: 333  166
    8    14 Dorota         Ostrowska             111.62 +  401: 270  162
    9     6 Kazimierz      Merklejn              150.26 -  209: 541  100
   10    16 Tomasz         Lewiński              104.60 +  362: 342  155
   11     9 Stanisław      Rydzik                145.68 -  282: 498   96
   12    11 Maciej         Kuczyński             128.19 -  333: 349   78
   13    14 Krzysztof      Sporczyk              128.03 +  489: 419  178
   14    17 Artur          Wawrzynowski          116.47 -  296: 391   66
   15    19 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  333: 293  175
   16    11 Jakub          Błażejewski           133.20 -  398: 402   83
   17    20 Monika         Siemaszko             115.70 -  300: 350   66
   18    24 Marcin         Radwański             111.56 +  353: 346  162
   19    21 Ewa            Radzikowska           127.12 -  308: 377   77
   20    25 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  367: 322  158
   21    21 Marcin         Stachowski            117.16 +  401: 352  167
   22    14 Diana          Pietrzykowska         110.60 =  346: 346  111
   23    12 Artur          Koszel                136.09 -  339: 424   86
   24    19 Maria          Krzyżanowska          121.95 +  397: 324  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3002  / 24 125.08




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Baranowski            126.57 -  358: 395   77
    2    24 Marcin         Stachowski            117.16 -  215: 425   67
    3    28 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  343: 421   82
    4    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  280: 334   50
    5    32 Małgorzata     Szmuksta              122.64 -  339: 431   73
    6    33 PAUZA
    7    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 253  150
    8    28 Krzysztof      Sporczyk              128.03 -  280: 443   78
    9    31 Teresa         Balewska              100.00 -  416: 430   50
   10    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  321: 334   50
   11    32 Tomasz         Szczodry              100.00 +  370: 248  150
   12    28 Adam           Janicki               121.76 -  286: 488   72
   13    30 Bartłomiej     Dalecki               108.10 +  406: 258  158
   14    28 Renata         Andracka              116.40 =  348: 348  116
   15    32 Karolina       Mak                   100.00 +  408: 344  150
   16    26 Ewa            Radzikowska           127.12 -  288: 415   77
   17    27 Krzysztof      Zawadzki              116.31 -  268: 454   66
   18    30 Marta          Wawrzyn               100.00 +  348: 294  150
   19    27 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  282: 430   72
   20    27 Tomasz         Lewiński              104.60 -  278: 345   55
   21    28 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  261: 408   62
   22    30 Ala            Białobrzewska         118.79 +  448: 314  169
   23    27 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  356: 436   64
   24    30 Marta          Wawrzyn               100.00 -  316: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2088  / 23  90.78




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Mikołajczyk           124.73 +  371: 323  175
    2     9 Jakub          Błażejewski           133.20 -  245: 595   83
    3    24 Tomasz         Lewiński              104.60 +  371: 349  155
    4    16 Mirosław       Uglik                 147.35 -  282: 346   97
    5    21 Grzegorz       Pukniel               127.11 +  410: 340  177
    6    15 Karolina       Urbańska              100.00 -  294: 298   50
    7    18 Zbigniew       Wietecki              132.06 -  280: 458   82
    8    24 Ewa            Radzikowska           127.12 -  302: 389   77
    9    29 Michał         Dreczka               101.68 -  304: 323   52
   10    33 PAUZA
   11    27 Renata         Andracka              116.40 +  330: 299  166
   12    25 Agnieszka      Piotrowicz            113.75 -  333: 366   64
   13    27 Maria          Krzyżanowska          121.95 -  346: 413   72
   14    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  457: 183  150
   15    28 Ala            Białobrzewska         118.79 -  317: 383   69
   16    30 Karolina       Mak                   100.00 -  332: 374   50
   17    26 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  403: 321  162
   18    29 Tomasz         Szczodry              100.00 +  364: 242  150
   19    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 326  150
   20    20 Diana          Pietrzykowska         110.60 -  282: 455   61
   21    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  265: 388   50
   22    24 Marcin         Stachowski            117.16 -  311: 379   67
   23    31 Teresa         Balewska              100.00 +  313: 304  150
   24    28 Bartłomiej     Dalecki               108.10 -  343: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2367  / 23 102.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Turniej 24 Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 485: 327
   2 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Lenartowski           413: 437
   3 Kamil          Górka                - Maria          Krzyżanowska          443: 386
   4 Adam           Janicki              - Kazimierz      Merklejn              367: 575
   5 Mirosław       Uglik                - Ala            Białobrzewska         369: 319
   6 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Rydzik                405: 422
   7 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            425: 302
   8 Artur          Wawrzynowski         - Tomasz         Zwoliński             334: 346
   9 Kamil          Kister               - Renata         Andracka              410: 324
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Dawid          Pikul                 304: 413
  11 Paweł          Jackowski            - Monika         Siemaszko             408: 268
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Aleksander     Puchalski             364: 350
  13 Irena          Sołdan               - Mieczysław     Pastuszak             475: 339
  14 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Łukasik               338: 498
  15 Kacper         Zegadło              - Dorota         Ostrowska             413: 432
  16 Marcin         Radwański            - Artur          Koszel                216: 290
  17 Jakub          Błażejewski          - Diana          Pietrzykowska         441: 386
  18 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            311: 559
  19 Zbigniew       Wietecki             - Bartłomiej     Dalecki               292: 377
  20 Iza            Kraj                 - Szymon         Płachta               284: 379
  21 Piotr          Broda                - Tomasz         Lewiński              408: 285
  22 Michał         Dreczka              - Maciej         Sancewicz             324: 296
  23 Dariusz        Białobrzewski        - Teresa         Balewska              427: 307
  24 Krystyna       Czajkowska           - Szymon         Dąbrowski             400:   0
  25 Maciej         Kuczyński            - Mirosław       Dejna                 656: 148
  26 Karolina       Mak                  - Krzysztof      Sporczyk              302: 312
  27 Anita          Bruska               - Jan            Pawłowski             410: 264
  28 Tomasz         Szczodry             - Agnieszka      Kaczkowska            311: 344
  29 Ewa            Radzikowska          - Karolina       Urbańska              359: 401
  30 Marta          Wawrzyn              - Grzegorz       Pukniel               393: 349
  31 Agata          Kuć                  - Iwona          Wieluńska             455: 299
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Łukasz         Baranowski            358: 395
  33 Michał         Mikołajczyk          - Barbara        Wiśniewska            323: 371


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Kuczyński            - Paweł          Jackowski             284: 462
   2 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Broda                 489: 325
   3 Rafał          Wesołowski           - Karolina       Urbańska              387: 360
   4 Grzegorz       Łukasik              - Krystyna       Czajkowska            436: 288
   5 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         396: 475
   6 Marta          Wawrzyn              - Irena          Sołdan                288: 390
   7 Szymon         Płachta              - Agata          Kuć                   380: 347
   8 Bartłomiej     Dalecki              - Kamil          Górka                 297: 394
   9 Barbara        Wiśniewska           - Jakub          Błażejewski           245: 595
  10 Rafał          Lenartowski          - Mirosław       Uglik                 470: 442
  11 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Piotrowicz            264: 409
  12 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Białobrzewski         380: 295
  13 Agnieszka      Kaczkowska           - Miłosz         Wrzałek               291: 424
  14 Stanisław      Rydzik               - Michał         Dreczka               403: 353
  15 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              407: 352
  16 Artur          Koszel               - Anita          Bruska                410: 242
  17 Kacper         Zegadło              - Kamil          Kister                472: 302
  18 Ala            Białobrzewska        - Małgorzata     Szmuksta              387: 347
  19 Tomasz         Szczodry             - Dorota         Stachowska            251: 442
  20 Diana          Pietrzykowska        - Wojciech       Gołęcki               337: 330
  21 Maria          Krzyżanowska         - Teresa         Balewska              436: 270
  22 Adam           Janicki              - Krzysztof      Zawadzki              352: 377
  23 Ewa            Radzikowska          - Karolina       Mak                   360: 265
  24 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Wiśniewska            425: 215
  25 Aleksander     Puchalski            - Iwona          Wieluńska             498: 370
  26 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Pukniel               501: 320
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Zbigniew       Wietecki              395: 393
  28 Tomasz         Lewiński             - Andrzej        Bednaruk              440: 243
  29 Iza            Kraj                 - Artur          Wawrzynowski          282: 363
  30 Monika         Siemaszko            - Mariusz        Orzeł                 269: 432
  31 Jan            Pawłowski            - Renata         Andracka              320: 362
  32 Marcin         Radwański            - Michał         Mikołajczyk           271: 411
  33 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              467: 339
   2 Kamil          Górka                - Jakub          Błażejewski           411: 459
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                437: 404
   4 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 385: 537
   5 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Piotrowicz            427: 282
   6 Szymon         Płachta              - Rafał          Lenartowski           462: 454
   7 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             435: 313
   8 Artur          Koszel               - Irena          Sołdan                308: 328
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Maciej         Kuczyński             340: 553
  10 Ewa            Radzikowska          - Kacper         Zegadło               327: 387
  11 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Kister                456: 327
  12 Ala            Białobrzewska        - Dorota         Stachowska            290: 329
  13 Maria          Krzyżanowska         - Artur          Wawrzynowski          446: 323
  14 Mirosław       Uglik                - Dorota         Ostrowska             383: 326
  15 Krystyna       Czajkowska           - Agata          Kuć                   324: 403
  16 Renata         Andracka             - Maciej         Sancewicz             327: 580
  17 Łukasz         Baranowski           - Marta          Wawrzyn               356: 370
  18 Karolina       Urbańska             - Krzysztof      Zawadzki              400: 363
  19 Mariusz        Orzeł                - Michał         Dreczka               365: 341
  20 Michał         Mikołajczyk          - Bartłomiej     Dalecki               321: 386
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Mieczysław     Pastuszak             313: 383
  22 Piotr          Broda                - Anita          Bruska                307: 408
  23 Agnieszka      Kaczkowska           - Marcin         Stachowski            344: 348
  24 Tomasz         Lewiński             - Barbara        Wiśniewska            349: 371
  25 Diana          Pietrzykowska        - Mirosław       Dejna                 369: 151
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Bednaruk              305: 371
  27 Teresa         Balewska             - Adam           Janicki               264: 463
  28 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Wiśniewska            421: 343
  29 Grzegorz       Pukniel              - Karolina       Mak                   362: 334
  30 Iwona          Wieluńska            - Iza            Kraj                  423: 389
  31 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Szczodry              267: 371
  32 Monika         Siemaszko            - Jan            Pawłowski             430: 286
  33 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski          - Miłosz         Wrzałek               315: 460
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             342: 457
   3 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Łukasik               388: 399
   4 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 368: 450
   5 Karolina       Urbańska             - Maciej         Kuczyński             308: 447
   6 Kazimierz      Merklejn             - Mariusz        Orzeł                 440: 299
   7 Maciej         Sancewicz            - Mieczysław     Pastuszak             385: 385
   8 Rafał          Lenartowski          - Diana          Pietrzykowska         397: 390
   9 Marcin         Stachowski           - Rafał          Wesołowski            292: 380
  10 Anita          Bruska               - Aleksander     Puchalski             334: 405
  11 Bartłomiej     Dalecki              - Kacper         Zegadło               421: 378
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Maria          Krzyżanowska          317: 325
  13 Kamil          Górka                - Marta          Wawrzyn               591: 275
  14 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             421: 343
  15 Agata          Kuć                  - Artur          Koszel                429: 408
  16 Barbara        Wiśniewska           - Mirosław       Uglik                 282: 346
  17 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               377: 373
  18 Artur          Wawrzynowski         - Łukasz         Baranowski            366: 345
  19 Michał         Dreczka              - Zbigniew       Wietecki              397: 333
  20 Iwona          Wieluńska            - Renata         Andracka              371: 317
  21 Krystyna       Czajkowska           - Tomasz         Lewiński              331: 386
  22 Ala            Białobrzewska        - Dariusz        Białobrzewski         374: 308
  23 Agnieszka      Kaczkowska           - Michał         Mikołajczyk           353: 369
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Ewa            Radzikowska           344: 361
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Monika         Siemaszko             424: 343
  26 Andrzej        Bednaruk             - Piotr          Broda                 265: 420
  27 Kamil          Kister               - Tomasz         Szczodry              418: 287
  28 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Radwański             420: 345
  29 Mirosław       Dejna                - Dorota         Ostrowska             117: 503
  30 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Gołęcki               315: 331
  31 Karolina       Mak                  - Iza            Kraj                  265: 343
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Jan            Pawłowski             280: 334
  33 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             546: 407
   2 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               469: 450
   3 Agata          Kuć                  - Maciej         Kuczyński             477: 278
   4 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               372: 420
   5 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 392: 463
   6 Jakub          Błażejewski          - Maria          Krzyżanowska          347: 410
   7 Dorota         Stachowska           - Rafał          Lenartowski           379: 357
   8 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         399: 425
   9 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Dalecki               409: 266
  10 Maciej         Sancewicz            - Aleksander     Puchalski             358: 443
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Rydzik                289: 503
  12 Kacper         Zegadło              - Artur          Koszel                398: 317
  13 Dorota         Ostrowska            - Michał         Dreczka               365: 337
  14 Diana          Pietrzykowska        - Ewa            Radzikowska           382: 349
  15 Anita          Bruska               - Karolina       Urbańska              336: 415
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Wawrzynowski          380: 337
  17 Tomasz         Zwoliński            - Iwona          Wieluńska             445: 327
  18 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Piotrowicz            314: 258
  19 Piotr          Broda                - Ala            Białobrzewska         376: 326
  20 Marcin         Stachowski           - Kamil          Kister                390: 414
  21 Grzegorz       Pukniel              - Barbara        Wiśniewska            340: 410
  22 Michał         Mikołajczyk          - Marta          Wawrzyn               352: 303
  23 Mariusz        Orzeł                - Adam           Janicki               380: 329
  24 Iza            Kraj                 - Łukasz         Baranowski            386: 384
  25 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Wietecki              254: 403
  26 Tomasz         Szczodry             - Dariusz        Białobrzewski         326: 305
  27 Andrzej        Bednaruk             - Krystyna       Czajkowska            432: 315
  28 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Kaczkowska            311: 459
  29 Renata         Andracka             - Teresa         Balewska              391: 290
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Radwański             285: 295
  31 Monika         Siemaszko            - Mirosław       Dejna                 386: 171
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Małgorzata     Szmuksta              339: 431
  33 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               335: 463
   2 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 462: 326
   3 Grzegorz       Łukasik              - Agata          Kuć                   420: 400
   4 Paweł          Jackowski            - Szymon         Płachta               330: 314
   5 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Alabrudziński         376: 417
   6 Maciej         Kuczyński            - Stanisław      Rydzik                401: 277
   7 Aleksander     Puchalski            - Dorota         Stachowska            338: 378
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Kazimierz      Merklejn              298: 421
   9 Piotr          Broda                - Jakub          Błażejewski           447: 324
  10 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             419: 401
  11 Mariusz        Orzeł                - Kacper         Zegadło               463: 370
  12 Irena          Sołdan               - Michał         Mikołajczyk           400: 377
  13 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Lewiński              396: 308
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Dorota         Ostrowska             294: 369
  15 Barbara        Wiśniewska           - Karolina       Urbańska              294: 298
  16 Kamil          Kister               - Maciej         Sancewicz             405: 416
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Diana          Pietrzykowska         373: 372
  18 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              428: 403
  19 Agnieszka      Kaczkowska           - Monika         Siemaszko             441: 389
  20 Grzegorz       Pukniel              - Ala            Białobrzewska         328: 409
  21 Iwona          Wieluńska            - Andrzej        Bednaruk              566: 289
  22 Marcin         Stachowski           - Iza            Kraj                  524: 302
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Ewa            Radzikowska           358: 453
  24 Marta          Wawrzyn              - Michał         Dreczka               307: 309
  25 Artur          Koszel               - Tomasz         Szczodry              448: 276
  26 Marcin         Radwański            - Anita          Bruska                444: 249
  27 Artur          Wawrzynowski         - Adam           Janicki               326: 339
  28 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Baranowski            318: 400
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Karolina       Mak                   429: 330
  30 Dariusz        Białobrzewski        - Wojciech       Gołęcki               386: 408
  31 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            429: 328
  32 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Sporczyk              166: 587
  33 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               408: 351
   2 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            441: 388
   3 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             412: 332
   4 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            403: 430
   5 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               537: 447
   6 Maciej         Kuczyński            - Mirosław       Uglik                 324: 380
   7 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Broda                 386: 339
   8 Mariusz        Orzeł                - Agata          Kuć                   302: 477
   9 Dorota         Ostrowska            - Aleksander     Puchalski             229: 444
  10 Stanisław      Rydzik               - Karolina       Urbańska              472: 267
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          383: 315
  12 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                367: 539
  13 Artur          Koszel               - Jakub          Błażejewski           368: 419
  14 Kacper         Zegadło              - Michał         Mikołajczyk           387: 336
  15 Iwona          Wieluńska            - Krzysztof      Zawadzki              416: 333
  16 Ala            Białobrzewska        - Marcin         Stachowski            348: 335
  17 Kamil          Kister               - Tomasz         Lewiński              600: 218
  18 Zbigniew       Wietecki             - Barbara        Wiśniewska            458: 280
  19 Michał         Dreczka              - Diana          Pietrzykowska         307: 449
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Agnieszka      Kaczkowska            266: 376
  21 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Radwański             408: 364
  22 Łukasz         Baranowski           - Ewa            Radzikowska           431: 279
  23 Iza            Kraj                 - Małgorzata     Szmuksta              469: 338
  24 Adam           Janicki              - Anita          Bruska                330: 367
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Bednaruk              375: 476
  26 Renata         Andracka             - Marta          Wawrzyn               390: 253
  27 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Pukniel               393: 475
  28 Monika         Siemaszko            - Tomasz         Szczodry              473: 289
  29 Artur          Wawrzynowski         - Teresa         Balewska              352: 253
  30 Dariusz        Białobrzewski        - Agnieszka      Piotrowicz            526: 320
  31 Karolina       Mak                  - Krystyna       Czajkowska            269: 309
  32 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Wiśniewska            253: 390
  33 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         432: 447
   2 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            477: 349
   3 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Górka                 360: 354
   4 Agata          Kuć                  - Paweł          Jackowski             307: 491
   5 Aleksander     Puchalski            - Mirosław       Uglik                 361: 375
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Lenartowski           450: 350
   7 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              371: 413
   8 Dorota         Stachowska           - Irena          Sołdan                369: 385
   9 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Kuczyński             444: 255
  10 Jakub          Błażejewski          - Agnieszka      Kaczkowska            492: 325
  11 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                430: 365
  12 Kacper         Zegadło              - Ala            Białobrzewska         399: 278
  13 Szymon         Płachta              - Mariusz        Orzeł                 434: 427
  14 Dorota         Ostrowska            - Iwona          Wieluńska             270: 401
  15 Karolina       Urbańska             - Zbigniew       Wietecki              444: 296
  16 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Sancewicz             378: 388
  17 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Baranowski            457: 299
  18 Andrzej        Bednaruk             - Marcin         Stachowski            413: 350
  19 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Pukniel               278: 357
  20 Michał         Dreczka              - Monika         Siemaszko             339: 343
  21 Bartłomiej     Dalecki              - Artur          Koszel                264: 273
  22 Anita          Bruska               - Renata         Andracka              305: 414
  23 Michał         Mikołajczyk          - Tomasz         Lewiński              252: 373
  24 Barbara        Wiśniewska           - Ewa            Radzikowska           302: 389
  25 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Zawadzki              410: 263
  26 Iza            Kraj                 - Dariusz        Białobrzewski         400: 328
  27 Marta          Wawrzyn              - Małgorzata     Szmuksta              324: 421
  28 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Sporczyk              280: 443
  29 Adam           Janicki              - Jan            Pawłowski             358: 286
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - Teresa         Balewska              360: 293
  31 Krystyna       Czajkowska           - Mirosław       Dejna                 400: 206
  32 Karolina       Mak                  - Wojciech       Gołęcki               319: 370
  33 Tomasz         Szczodry             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               405: 386
   2 Rafał          Wesołowski           - Michał         Alabrudziński         437: 400
   3 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Pikul                 421: 341
   4 Irena          Sołdan               - Mirosław       Uglik                 305: 420
   5 Kamil          Górka                - Mieczysław     Pastuszak             412: 249
   6 Iwona          Wieluńska            - Kazimierz      Merklejn              209: 541
   7 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Zwoliński             348: 385
   8 Aleksander     Puchalski            - Diana          Pietrzykowska         282: 421
   9 Dorota         Stachowska           - Agata          Kuć                   280: 391
  10 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 454: 399
  11 Karolina       Urbańska             - Rafał          Lenartowski           338: 443
  12 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               336: 248
  13 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Zegadło               301: 444
  14 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Kuczyński             356: 315
  15 Maria          Krzyżanowska         - Iza            Kraj                  289: 323
  16 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Bednaruk              451: 458
  17 Mariusz        Orzeł                - Artur          Koszel                370: 379
  18 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Ostrowska             451: 259
  19 Agnieszka      Kaczkowska           - Ala            Białobrzewska         485: 312
  20 Tomasz         Lewiński             - Renata         Andracka              388: 309
  21 Monika         Siemaszko            - Marcin         Radwański             477: 318
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Krystyna       Czajkowska            525: 275
  23 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Piotrowicz            495: 304
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Artur          Wawrzynowski          390: 310
  25 Marcin         Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               344: 343
  26 Adam           Janicki              - Bartłomiej     Dalecki               381: 344
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                329: 343
  28 Tomasz         Szczodry             - Michał         Mikołajczyk           329: 335
  29 Barbara        Wiśniewska           - Michał         Dreczka               304: 323
  30 Jan            Pawłowski            - Dariusz        Białobrzewski         290: 442
  31 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Wiśniewska            430: 416
  32 Mirosław       Dejna                - Karolina       Mak                   219: 330
  33 Marta          Wawrzyn              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               443: 344
   2 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               396: 385
   3 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            417: 359
   4 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               426: 446
   5 Diana          Pietrzykowska        - Kamil          Górka                 325: 383
   6 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 391: 373
   7 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                404: 423
   8 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Błażejewski           464: 324
   9 Agata          Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             329: 434
  10 Andrzej        Bednaruk             - Aleksander     Puchalski             304: 373
  11 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            418: 301
  12 Szymon         Płachta              - Ewa            Radzikowska           409: 284
  13 Karolina       Urbańska             - Piotr          Broda                 328: 348
  14 Artur          Koszel               - Agnieszka      Kaczkowska            319: 309
  15 Grzegorz       Pukniel              - Iza            Kraj                  365: 401
  16 Tomasz         Lewiński             - Iwona          Wieluńska             342: 362
  17 Maciej         Sancewicz            - Monika         Siemaszko             380: 309
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Janicki               431: 389
  19 Renata         Andracka             - Maciej         Kuczyński             343: 364
  20 Łukasz         Baranowski           - Michał         Mikołajczyk           392: 234
  21 Ala            Białobrzewska        - Zbigniew       Wietecki              378: 345
  22 Michał         Dreczka              - Małgorzata     Szmuksta              445: 405
  23 Dorota         Ostrowska            - Mariusz        Orzeł                 360: 385
  24 Anita          Bruska               - Maria          Krzyżanowska          422: 309
  25 Marcin         Stachowski           - Marcin         Radwański             340: 323
  26 Dariusz        Białobrzewski        - Bartłomiej     Dalecki               425: 260
  27 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Zawadzki              295: 402
  28 Wojciech       Gołęcki              - Marta          Wawrzyn               294: 357
  29 Tomasz         Szczodry             - Artur          Wawrzynowski          261: 373
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - Karolina       Mak                   438: 267
  31 Krystyna       Czajkowska           - Agnieszka      Wiśniewska            334: 321
  32 Mirosław       Dejna                - Jan            Pawłowski             227: 398
  33 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         421: 305
   2 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               302: 377
   3 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             407: 375
   4 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           434: 384
   5 Kacper         Zegadło              - Mieczysław     Pastuszak             330: 422
   6 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             583: 315
   7 Iza            Kraj                 - Kazimierz      Merklejn              351: 509
   8 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               269: 578
   9 Iwona          Wieluńska            - Stanisław      Rydzik                282: 498
  10 Piotr          Broda                - Agata          Kuć                   404: 286
  11 Artur          Koszel               - Kamil          Kister                356: 359
  12 Jakub          Błażejewski          - Aleksander     Puchalski             252: 450
  13 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Sancewicz             414: 395
  14 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              439: 430
  15 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Baranowski            421: 312
  16 Maciej         Kuczyński            - Michał         Dreczka               434: 284
  17 Karolina       Urbańska             - Grzegorz       Pukniel               280: 458
  18 Ewa            Radzikowska          - Mariusz        Orzeł                 560: 380
  19 Agnieszka      Kaczkowska           - Anita          Bruska                352: 337
  20 Monika         Siemaszko            - Ala            Białobrzewska         356: 346
  21 Tomasz         Lewiński             - Marcin         Stachowski            334: 359
  22 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Ostrowska             375: 364
  23 Michał         Mikołajczyk          - Małgorzata     Szmuksta              291: 396
  24 Artur          Wawrzynowski         - Dariusz        Białobrzewski         371: 341
  25 Adam           Janicki              - Krystyna       Czajkowska            327: 348
  26 Marcin         Radwański            - Maria          Krzyżanowska          370: 346
  27 Renata         Andracka             - Barbara        Wiśniewska            299: 330
  28 Marta          Wawrzyn              - Krzysztof      Zawadzki              293: 445
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Wojciech       Gołęcki               366: 271
  30 Teresa         Balewska             - Mirosław       Dejna                 346: 226
  31 Karolina       Mak                  - Jan            Pawłowski             320: 264
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Szczodry              370: 248
  33 Bartłomiej     Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Mirosław       Uglik                 350: 288
   2 Mieczysław     Pastuszak            - Miłosz         Wrzałek               353: 364
   3 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 418: 461
   4 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                401: 460
   5 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              384: 400
   6 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                466: 417
   7 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 387: 410
   8 Rafał          Wesołowski           - Diana          Pietrzykowska         450: 438
   9 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 494: 258
  10 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               314: 440
  11 Maciej         Kuczyński            - Iwona          Wieluńska             349: 333
  12 Agata          Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              405: 324
  13 Marcin         Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               313: 414
  14 Dorota         Stachowska           - Iza            Kraj                  307: 372
  15 Maciej         Sancewicz            - Agnieszka      Kaczkowska            397: 364
  16 Ewa            Radzikowska          - Artur          Koszel                334: 356
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Siemaszko             531: 369
  18 Ala            Białobrzewska        - Jakub          Błażejewski           308: 399
  19 Michał         Dreczka              - Łukasz         Baranowski            315: 525
  20 Anita          Bruska               - Zbigniew       Wietecki              342: 292
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Lewiński              364: 401
  22 Mariusz        Orzeł                - Artur          Wawrzynowski          302: 333
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Krystyna       Czajkowska            442: 321
  24 Marcin         Radwański            - Karolina       Urbańska              262: 413
  25 Barbara        Wiśniewska           - Agnieszka      Piotrowicz            333: 366
  26 Dariusz        Białobrzewski        - Marta          Wawrzyn               336: 288
  27 Maria          Krzyżanowska         - Bartłomiej     Dalecki               407: 277
  28 Agnieszka      Wiśniewska           - Adam           Janicki               286: 488
  29 Renata         Andracka             - Karolina       Mak                   329: 278
  30 Jan            Pawłowski            - Dorota         Ostrowska             303: 421
  31 Michał         Mikołajczyk          - Mirosław       Dejna                 486: 137
  32 Tomasz         Szczodry             - Teresa         Balewska              410: 315
  33 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               347: 378
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 344: 542
   3 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 394: 492
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            521: 368
   5 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               420: 347
   6 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             325: 435
   7 Dawid          Pikul                - Mieczysław     Pastuszak             400: 333
   8 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           392: 408
   9 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             376: 401
  10 Kamil          Kister               - Iza            Kraj                  440: 319
  11 Diana          Pietrzykowska        - Piotr          Broda                 414: 379
  12 Agata          Kuć                  - Maciej         Sancewicz             331: 369
  13 Artur          Koszel               - Maciej         Kuczyński             385: 316
  14 Iwona          Wieluńska            - Krzysztof      Sporczyk              489: 419
  15 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Stachowski            438: 296
  16 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Błażejewski           325: 402
  17 Agnieszka      Kaczkowska           - Karolina       Urbańska              395: 346
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Siemaszko             424: 286
  19 Tomasz         Lewiński             - Ewa            Radzikowska           350: 305
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Stachowska            310: 430
  21 Artur          Wawrzynowski         - Anita          Bruska                378: 254
  22 Dorota         Ostrowska            - Małgorzata     Szmuksta              384: 359
  23 Adam           Janicki              - Michał         Mikołajczyk           329: 396
  24 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Radwański             389: 438
  25 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Dreczka               514: 300
  26 Ala            Białobrzewska        - Mariusz        Orzeł                 385: 400
  27 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Wiśniewska            413: 346
  28 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              342: 294
  29 Teresa         Balewska             - Jan            Pawłowski             369: 300
  30 Bartłomiej     Dalecki              - Agnieszka      Wiśniewska            258: 406
  31 Marta          Wawrzyn              - Karolina       Mak                   365: 321
  32 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Szczodry              198: 336
  33 Krystyna       Czajkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                297: 352
   2 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 444: 380
   3 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                398: 342
   4 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         340: 366
   5 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             483: 274
   6 Aleksander     Puchalski            - Dawid          Pikul                 367: 484
   7 Szymon         Płachta              - Diana          Pietrzykowska         454: 387
   8 Rafał          Wesołowski           - Kacper         Zegadło               312: 367
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Kamil          Kister                363: 308
  10 Maciej         Sancewicz            - Artur          Koszel                487: 393
  11 Piotr          Broda                - Łukasz         Baranowski            385: 352
  12 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Stachowska            334: 391
  13 Agnieszka      Kaczkowska           - Agata          Kuć                   337: 363
  14 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Piotrowicz            328: 301
  15 Iza            Kraj                 - Maciej         Kuczyński             410: 316
  16 Tomasz         Lewiński             - Tomasz         Zwoliński             358: 379
  17 Artur          Wawrzynowski         - Iwona          Wieluńska             391: 296
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Stachowski            393: 406
  19 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Białobrzewski         277: 385
  20 Dorota         Ostrowska            - Maria          Krzyżanowska          410: 275
  21 Michał         Mikołajczyk          - Mariusz        Orzeł                 439: 320
  22 Ewa            Radzikowska          - Anita          Bruska                385: 420
  23 Krystyna       Czajkowska           - Monika         Siemaszko             351: 370
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Zawadzki              366: 370
  25 Marcin         Radwański            - Andrzej        Bednaruk              302: 384
  26 Marta          Wawrzyn              - Zbigniew       Wietecki              313: 335
  27 Tomasz         Szczodry             - Adam           Janicki               289: 414
  28 Renata         Andracka             - Agnieszka      Wiśniewska            348: 348
  29 Bartłomiej     Dalecki              - Ala            Białobrzewska         338: 419
  30 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               298: 328
  31 Barbara        Wiśniewska           - Mirosław       Dejna                 457: 183
  32 Karolina       Mak                  - Teresa         Balewska              447: 271
  33 Michał         Dreczka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 372: 373
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               490: 339
   3 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                473: 354
   4 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               387: 427
   5 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               297: 434
   6 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                332: 355
   7 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             281: 363
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Pukniel               372: 344
   9 Dorota         Stachowska           - Kazimierz      Merklejn              395: 437
  10 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            498: 343
  11 Iza            Kraj                 - Aleksander     Puchalski             380: 421
  12 Diana          Pietrzykowska        - Artur          Koszel                297: 388
  13 Kamil          Kister               - Artur          Wawrzynowski          367: 341
  14 Łukasz         Baranowski           - Agata          Kuć                   378: 363
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Błażejewski           337: 454
  16 Marcin         Stachowski           - Dariusz        Białobrzewski         311: 317
  17 Maciej         Kuczyński            - Dorota         Ostrowska             446: 276
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Kaczkowska            340: 410
  19 Iwona          Wieluńska            - Michał         Mikołajczyk           333: 293
  20 Monika         Siemaszko            - Tomasz         Lewiński              277: 482
  21 Anita          Bruska               - Andrzej        Bednaruk              398: 397
  22 Karolina       Urbańska             - Krzysztof      Sporczyk              242: 559
  23 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              402: 360
  24 Krystyna       Czajkowska           - Zbigniew       Wietecki              298: 428
  25 Mariusz        Orzeł                - Marcin         Radwański             358: 325
  26 Michał         Dreczka              - Maria          Krzyżanowska          409: 320
  27 Wojciech       Gołęcki              - Ewa            Radzikowska           338: 293
  28 Ala            Białobrzewska        - Barbara        Wiśniewska            383: 317
  29 Teresa         Balewska             - Bartłomiej     Dalecki               316: 361
  30 Mirosław       Dejna                - Marta          Wawrzyn               232: 337
  31 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Szczodry              371: 343
  32 Agnieszka      Wiśniewska           - Karolina       Mak                   408: 344
  33 Małgorzata     Szmuksta             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Kamil          Górka                 542: 461
   2 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               348: 367
   3 Grzegorz       Łukasik              - Mieczysław     Pastuszak             430: 329
   4 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           453: 343
   5 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                280: 394
   6 Irena          Sołdan               - Szymon         Płachta               429: 433
   7 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Kister                479: 366
   8 Dawid          Pikul                - Piotr          Broda                 467: 388
   9 Artur          Koszel               - Paweł          Jackowski             357: 446
  10 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Wesołowski            382: 289
  11 Jakub          Błażejewski          - Iwona          Wieluńska             402: 398
  12 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kaczkowska            413: 342
  13 Diana          Pietrzykowska        - Tomasz         Zwoliński             350: 357
  14 Agata          Kuć                  - Iza            Kraj                  434: 323
  15 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Lewiński              392: 386
  16 Anita          Bruska               - Grzegorz       Pukniel               394: 329
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Sporczyk              527: 340
  18 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Stachowska            349: 274
  19 Ala            Białobrzewska        - Adam           Janicki               408: 294
  20 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Mikołajczyk           408: 346
  21 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Piotrowicz            381: 392
  22 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Ostrowska             344: 382
  23 Michał         Dreczka              - Krzysztof      Zawadzki              396: 394
  24 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               424: 298
  25 Maria          Krzyżanowska         - Marcin         Stachowski            346: 357
  26 Ewa            Radzikowska          - Agnieszka      Wiśniewska            415: 288
  27 Teresa         Balewska             - Karolina       Urbańska              284: 408
  28 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Szmuksta              289: 327
  29 Marcin         Radwański            - Mirosław       Dejna                 392: 209
  30 Karolina       Mak                  - Barbara        Wiśniewska            374: 332
  31 Tomasz         Szczodry             - Krystyna       Czajkowska            308: 319
  32 Marta          Wawrzyn              - Jan            Pawłowski             348: 299
  33 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              406: 299
   2 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               430: 337
   3 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Łukasik               443: 347
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                359: 394
   5 Aleksander     Puchalski            - Michał         Alabrudziński         398: 391
   6 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 309: 425
   7 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                397: 263
   8 Maciej         Kuczyński            - Maciej         Sancewicz             375: 380
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Piotr          Broda                 372: 392
  10 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            304: 496
  11 Jakub          Błażejewski          - Anita          Bruska                356: 378
  12 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                365: 385
  13 Artur          Koszel               - Dariusz        Białobrzewski         370: 306
  14 Agata          Kuć                  - Artur          Wawrzynowski          317: 357
  15 Iza            Kraj                 - Diana          Pietrzykowska         422: 429
  16 Tomasz         Lewiński             - Zbigniew       Wietecki              258: 316
  17 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Dreczka               408: 282
  18 Dorota         Ostrowska            - Agnieszka      Kaczkowska            466: 360
  19 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            276: 370
  20 Iwona          Wieluńska            - Monika         Siemaszko             300: 350
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Ala            Białobrzewska         432: 330
  22 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              349: 297
  23 Adam           Janicki              - Marta          Wawrzyn               421: 289
  24 Renata         Andracka             - Mariusz        Orzeł                 292: 314
  25 Ewa            Radzikowska          - Teresa         Balewska              432: 303
  26 Barbara        Wiśniewska           - Andrzej        Bednaruk              403: 321
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              268: 454
  28 Michał         Mikołajczyk          - Karolina       Mak                   361: 303
  29 Karolina       Urbańska             - Bartłomiej     Dalecki               463: 326
  30 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Szmuksta              147: 375
  31 Marcin         Radwański            - Tomasz         Szczodry              395: 258
  32 Jan            Pawłowski            - Krystyna       Czajkowska            318: 331
  33 Maria          Krzyżanowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           401: 398
   2 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 440: 355
   3 Szymon         Płachta              - Aleksander     Puchalski             425: 414
   4 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               352: 372
   5 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Łukasik               331: 379
   6 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Sancewicz             581: 368
   7 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 379: 441
   8 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                329: 374
   9 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             512: 393
  10 Piotr          Broda                - Artur          Koszel                409: 345
  11 Artur          Wawrzynowski         - Mieczysław     Pastuszak             223: 437
  12 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Błażejewski           424: 316
  13 Monika         Siemaszko            - Diana          Pietrzykowska         308: 288
  14 Tomasz         Zwoliński            - Agata          Kuć                   427: 370
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Ostrowska             410: 307
  16 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Kuczyński             458: 287
  17 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Piotrowicz            482: 242
  18 Ala            Białobrzewska        - Rafał          Wesołowski            394: 429
  19 Adam           Janicki              - Karolina       Urbańska              339: 346
  20 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz         Lewiński              423: 416
  21 Michał         Mikołajczyk          - Ewa            Radzikowska           358: 405
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               354: 285
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Orzeł                 347: 380
  24 Iwona          Wieluńska            - Marcin         Radwański             353: 346
  25 Michał         Dreczka              - Dorota         Stachowska            332: 429
  26 Krystyna       Czajkowska           - Iza            Kraj                  284: 454
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Balewska              406: 285
  28 Karolina       Mak                  - Maria          Krzyżanowska          294: 418
  29 Tomasz         Szczodry             - Barbara        Wiśniewska            242: 364
  30 Marta          Wawrzyn              - Agnieszka      Wiśniewska            294: 348
  31 Mirosław       Dejna                - Renata         Andracka              191: 383
  32 Bartłomiej     Dalecki              - Jan            Pawłowski             351: 350
  33 Andrzej        Bednaruk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Górka                 367: 435
   2 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               440: 354
   3 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               437: 337
   4 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Kister                389: 358
   5 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         296: 360
   6 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            469: 329
   7 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Lenartowski           369: 420
   8 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              452: 374
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Mirosław       Uglik                 353: 391
  10 Paweł          Jackowski            - Marcin         Stachowski            452: 423
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Monika         Siemaszko             354: 409
  12 Artur          Koszel               - Grzegorz       Pukniel               444: 296
  13 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Wawrzynowski          395: 295
  14 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             334: 347
  15 Dorota         Stachowska           - Rafał          Wesołowski            253: 429
  16 Mariusz        Orzeł                - Jakub          Błażejewski           502: 330
  17 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Zawadzki              278: 500
  18 Dorota         Ostrowska            - Agata          Kuć                   369: 423
  19 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Piotrowicz            385: 209
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kaczkowska            452: 339
  21 Ewa            Radzikowska          - Iwona          Wieluńska             377: 308
  22 Iza            Kraj                 - Karolina       Urbańska              306: 333
  23 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Janicki               347: 369
  24 Renata         Andracka             - Ala            Białobrzewska         338: 331
  25 Tomasz         Lewiński             - Marta          Wawrzyn               347: 270
  26 Teresa         Balewska             - Małgorzata     Szmuksta              215: 441
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Maria          Krzyżanowska          282: 430
  28 Andrzej        Bednaruk             - Bartłomiej     Dalecki               373: 426
  29 Jan            Pawłowski            - Marcin         Radwański             249: 369
  30 Michał         Dreczka              - Mirosław       Dejna                 363: 207
  31 Barbara        Wiśniewska           - Krystyna       Czajkowska            370: 326
  32 Karolina       Mak                  - Tomasz         Szczodry              320: 270
  33 Michał         Mikołajczyk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kamil          Kister                321: 337
   2 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                482: 282
   3 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Łukasik               398: 359
   4 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              391: 260
   5 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 418: 329
   6 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             443: 441
   7 Mirosław       Uglik                - Kacper         Zegadło               448: 351
   8 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                483: 350
   9 Monika         Siemaszko            - Irena          Sołdan                451: 281
  10 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             437: 465
  11 Mariusz        Orzeł                - Mieczysław     Pastuszak             420: 393
  12 Kazimierz      Merklejn             - Ewa            Radzikowska           384: 417
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            345: 294
  14 Rafał          Wesołowski           - Anita          Bruska                349: 358
  15 Agata          Kuć                  - Marcin         Stachowski            433: 314
  16 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Białobrzewski         371: 407
  17 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Sporczyk              387: 335
  18 Karolina       Urbańska             - Artur          Wawrzynowski          480: 302
  19 Jakub          Błażejewski          - Michał         Dreczka               407: 345
  20 Barbara        Wiśniewska           - Diana          Pietrzykowska         282: 455
  21 Andrzej        Bednaruk             - Adam           Janicki               493: 313
  22 Agnieszka      Kaczkowska           - Renata         Andracka              309: 354
  23 Wojciech       Gołęcki              - Iza            Kraj                  366: 364
  24 Krystyna       Czajkowska           - Dorota         Stachowska            291: 358
  25 Bartłomiej     Dalecki              - Iwona          Wieluńska             322: 367
  26 Dorota         Ostrowska            - Marta          Wawrzyn               268: 334
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Lewiński              278: 345
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Szczodry              365: 468
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Jan            Pawłowski             367: 244
  30 Maria          Krzyżanowska         - Mirosław       Dejna                 389: 206
  31 Teresa         Balewska             - Michał         Mikołajczyk           286: 324
  32 Marcin         Radwański            - Karolina       Mak                   318: 320
  33 Ala            Białobrzewska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 440: 463
   2 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         459: 407
   3 Szymon         Płachta              - Monika         Siemaszko             402: 447
   4 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               322: 341
   5 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Łukasik               273: 567
   6 Agata          Kuć                  - Dawid          Pikul                 269: 514
   7 Kacper         Zegadło              - Rafał          Lenartowski           426: 340
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Mirosław       Uglik                 377: 496
   9 Irena          Sołdan               - Maciej         Kuczyński             389: 356
  10 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             361: 365
  11 Karolina       Urbańska             - Mariusz        Orzeł                 344: 391
  12 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Koszel                371: 476
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Ewa            Radzikowska           304: 448
  14 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Zawadzki              492: 250
  15 Anita          Bruska               - Kazimierz      Merklejn              337: 380
  16 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Stachowska            376: 425
  17 Tomasz         Lewiński             - Rafał          Wesołowski            393: 385
  18 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Błażejewski           372: 389
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Diana          Pietrzykowska         273: 356
  20 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Pukniel               409: 267
  21 Marcin         Stachowski           - Iwona          Wieluńska             352: 401
  22 Michał         Mikołajczyk          - Krzysztof      Sporczyk              476: 353
  23 Karolina       Mak                  - Adam           Janicki               415: 466
  24 Agnieszka      Kaczkowska           - Wojciech       Gołęcki               325: 360
  25 Marta          Wawrzyn              - Iza            Kraj                  378: 395
  26 Krystyna       Czajkowska           - Dorota         Ostrowska             311: 332
  27 Renata         Andracka             - Bartłomiej     Dalecki               342: 324
  28 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Wiśniewska            408: 261
  29 Mirosław       Dejna                - Ala            Białobrzewska         190: 414
  30 Marcin         Radwański            - Teresa         Balewska              310: 310
  31 Tomasz         Szczodry             - Michał         Dreczka               325: 378
  32 Jan            Pawłowski            - Barbara        Wiśniewska            388: 265
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Monika         Siemaszko             480: 348
   2 Mariusz        Orzeł                - Miłosz         Wrzałek               445: 367
   3 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Zwoliński             332: 368
   4 Ewa            Radzikowska          - Dawid          Pikul                 295: 374
   5 Artur          Koszel               - Michał         Alabrudziński         306: 499
   6 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             424: 463
   7 Kacper         Zegadło              - Szymon         Płachta               360: 386
   8 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sancewicz             466: 404
   9 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                468: 344
  10 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              425: 349
  11 Jakub          Błażejewski          - Karolina       Urbańska              342: 444
  12 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Białobrzewski         334: 355
  13 Tomasz         Lewiński             - Agata          Kuć                   402: 350
  14 Iwona          Wieluńska            - Diana          Pietrzykowska         346: 346
  15 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                368: 350
  16 Maria          Krzyżanowska         - Piotr          Broda                 247: 389
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              325: 356
  18 Michał         Mikołajczyk          - Mieczysław     Pastuszak             356: 346
  19 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               332: 332
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            317: 387
  21 Adam           Janicki              - Agnieszka      Kaczkowska            378: 363
  22 Krystyna       Czajkowska           - Grzegorz       Pukniel               304: 356
  23 Iza            Kraj                 - Marcin         Radwański             414: 339
  24 Marcin         Stachowski           - Barbara        Wiśniewska            379: 311
  25 Dorota         Ostrowska            - Karolina       Mak                   313: 329
  26 Tomasz         Szczodry             - Renata         Andracka              327: 353
  27 Marta          Wawrzyn              - Artur          Wawrzynowski          282: 413
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Małgorzata     Szmuksta              342: 356
  29 Teresa         Balewska             - Andrzej        Bednaruk              302: 457
  30 Ala            Białobrzewska        - Agnieszka      Wiśniewska            314: 448
  31 Michał         Dreczka              - Jan            Pawłowski             331: 283
  32 Bartłomiej     Dalecki              - Mirosław       Dejna                 327: 212


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Orzeł                 555: 286
   2 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 427: 423
   3 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             361: 423
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Szymon         Płachta               383: 397
   5 Monika         Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               340: 457
   6 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Kuczyński             387: 310
   7 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 410: 352
   8 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                438: 370
   9 Irena          Sołdan               - Aleksander     Puchalski             400: 311
  10 Paweł          Jackowski            - Ewa            Radzikowska           383: 349
  11 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              390: 352
  12 Artur          Koszel               - Iwona          Wieluńska             424: 339
  13 Karolina       Urbańska             - Michał         Mikołajczyk           345: 434
  14 Diana          Pietrzykowska        - Tomasz         Lewiński              363: 360
  15 Kazimierz      Merklejn             - Renata         Andracka              436: 265
  16 Rafał          Wesołowski           - Artur          Wawrzynowski          368: 347
  17 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Baranowski            340: 347
  18 Anita          Bruska               - Agata          Kuć                   350: 330
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Adam           Janicki               333: 432
  20 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Bednaruk              411: 370
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Iza            Kraj                  404: 366
  22 Marcin         Stachowski           - Michał         Dreczka               478: 348
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Krzyżanowska          332: 402
  24 Dorota         Stachowska           - Dorota         Ostrowska             340: 326
  25 Wojciech       Gołęcki              - Bartłomiej     Dalecki               328: 370
  26 Karolina       Mak                  - Ala            Białobrzewska         336: 273
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Agnieszka      Piotrowicz            356: 436
  28 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Sporczyk              337: 342
  29 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Kaczkowska            200: 414
  30 Marcin         Radwański            - Krystyna       Czajkowska            404: 295
  31 Barbara        Wiśniewska           - Teresa         Balewska              313: 304
  32 Tomasz         Szczodry             - Marta          Wawrzyn               377: 288


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 462: 388
   2 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               388: 371
   3 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         486: 289
   4 Irena          Sołdan               - Kacper         Zegadło               381: 321
   5 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                430: 243
   6 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             348: 377
   7 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             382: 387
   8 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Broda                 400: 380
   9 Monika         Siemaszko            - Artur          Koszel                380: 372
  10 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Sancewicz             380: 339
  11 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Mikołajczyk           440: 331
  12 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Białobrzewski         416: 358
  13 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               341: 502
  14 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Kuczyński             429: 324
  15 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Stachowski            443: 312
  16 Dorota         Stachowska           - Karolina       Urbańska              415: 428
  17 Tomasz         Lewiński             - Anita          Bruska                408: 293
  18 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             316: 426
  19 Iwona          Wieluńska            - Maria          Krzyżanowska          397: 324
  20 Agata          Kuć                  - Jakub          Błażejewski           318: 336
  21 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Zawadzki              357: 392
  22 Renata         Andracka             - Artur          Wawrzynowski          343: 363
  23 Andrzej        Bednaruk             - Małgorzata     Szmuksta              267: 394
  24 Michał         Dreczka              - Agnieszka      Piotrowicz            369: 392
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kaczkowska            380: 308
  26 Dorota         Ostrowska            - Marcin         Radwański             299: 376
  27 Wojciech       Gołęcki              - Ala            Białobrzewska         397: 314
  28 Barbara        Wiśniewska           - Bartłomiej     Dalecki               343: 350
  29 Krystyna       Czajkowska           - Karolina       Mak                   337: 393
  30 Agnieszka      Wiśniewska           - Marta          Wawrzyn               316: 342
  31 Teresa         Balewska             - Tomasz         Szczodry              324: 295
  32 Jan            Pawłowski            - Mirosław       Dejna                 322: 217
Lista rankingowa na dzień 07-12-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.41  31049  196
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.23  30345  193
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.16  22331  143
   5 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              152.19  29524  194
   7 Kamil Górka                    Kraków               152.10  30267  199
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.44  27713  183
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.88  30026  199
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.28  29155  194
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.15  26726  178
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              149.30  28516  191
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.30  28028  189
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.98  28413  192
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               147.69   7089   48
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.68  28354  192
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.90  24386  166
  20 Marek Reda                     Dębówka              146.82  29071  198
  21 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          146.81  28335  193
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.44  28996  198
  23 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  27701  190
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.48  18330  126
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  26 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  28 Justyna Górka                  Kraków               144.14  27099  188
  29 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  31 Kamil Kister                   Puławy               143.35  27380  191
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.22  23917  167
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.93  23011  161
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               142.74  28263  198
  35 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.33  26900  189
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  37 Paweł Jackowski                Warszawa             141.44  27722  196
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               141.15   9316   66
  39 Irena Sołdan                   Sopot                141.09  26808  190
  40 Robert Kamiński                Warszawa             140.82  13519   96
  41 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  43 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  44 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  45 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.87  26801  193
  46 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.67  27456  198
  48 Artur Irzyk                    Kraków               138.65  21075  152
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.52  26181  189
  50 Marek Salamon                  Bytom                138.45   6507   47
  51 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  52 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  53 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            137.47   4949   36
  54 Rafał Matczak                  Milanówek            137.35  16894  123
  55 Marcin Rogala                  Warszawa             137.23   8234   60
  56 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             136.97  26983  197
  58 Janusz Krupiński               Bytom                136.76  21061  154
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.62  26777  196
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.58  26769  196
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
  62 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.64  25500  188
  63 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  64 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  25321  188
  66 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  67 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  68 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.41  11425   85
  69 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  70 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  71 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  72 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.29   6531   49
  73 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.25  24652  185
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.09  17834  134
  75 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.96  25130  189
  76 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.05  24958  189
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Piotr Broda                    Sandomierz           131.92  25064  190
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.82  25046  190
  81 Barbara Obremska               Wrocław              131.46  25241  192
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.88  25915  198
  84 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  85 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  88 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.40  20603  158
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  93 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.92   9744   75
  94 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  95 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
  96 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.96  22697  176
  98 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
  99 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.91  25653  199
 100 Michał Kolaj                   Ostróda              128.82   7214   56
 101 Krzysztof Gibas                Kraków               128.76  24850  193
 102 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 104 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 105 Tomasz Lempart                 Kraków               127.93  22388  175
 106 Marcin Ceglarek                Kraków               127.91  23407  183
 107 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 108 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 110 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.74  16862  132
 111 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.69  17621  138
 112 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.61  24246  190
 113 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.50   7650   60
 114 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.49  13896  109
 115 Anita Bruska                   Gdynia               127.31  21261  167
 116 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.25  18451  145
 117 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.21  13611  107
 118 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.18  22256  175
 119 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 120 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.76  12169   96
 121 Ewa Szałas                     Katowice             126.56  11011   87
 122 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.50  14927  118
 123 Czesław Grajewski              Białystok            126.39  18327  145
 124 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.32  17306  137
 125 Konrad Sowula                  Kraków               126.28  16038  127
 126 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 127 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.95   4912   39
 128 Natalia Ogierman               Katowice             125.93  20778  165
 129 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 125.90  24677  196
 130 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 131 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.84  24917  198
 132 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 133 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 134 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.10  13386  107
 135 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.89  11240   90
 136 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 137 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.73  24572  197
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 139 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  124.60  22553  181
 140 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 141 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 142 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 143 Tomasz Górka                   Kraków               124.09  10672   86
 144 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.07   7568   61
 145 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 146 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 148 Marta Bajorek                  Warszawa             123.42  24561  199
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.22  23289  189
 151 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 152 Marek Rogalski                 Warszawa             122.87  18308  149
 153 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    122.70   9080   74
 154 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.69   8711   71
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 156 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.16  23821  195
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 122.09  12942  106
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.68  10343   85
 159 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 160 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 161 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.36  15898  131
 162 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 163 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.05  23363  193
 165 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.79  18601  154
 166 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.61  14956  124
 167 Adam Janicki                   Wrocław              120.59  18209  151
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 169 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 170 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 171 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 172 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 174 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 175 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.53  23189  194
 176 Ewelina Gruda                  Białystok            119.45   7167   60
 177 Agnieszka Matus                Milanówek            119.36  21724  182
 178 Joanna Brychcy                 Katowice             119.26  13596  114
 179 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 180 Bożena Guział                  Racibórz             119.19  17997  151
 181 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 183 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.92   8443   71
 184 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 185 Monika Siemaszko               Lipiany              118.66  23257  196
 186 Marcin Stachowski              Wydartowo I          118.51  23109  195
 187 Agnieszka Walas                Kraków               118.35  16096  136
 188 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.22   6502   55
 189 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 190 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.85  21685  184
 191 Teresa Zalewska                Racibórz             117.74  22017  187
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 194 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.36  23238  198
 195 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.35  17720  151
 196 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 197 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.10  16628  142
 198 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 199 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       116.94   9589   82
 200 Tomasz A. Praga                Białystok            116.85   6076   52
 201 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 202 Renata Andracka                Zwola                116.78  22888  196
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 207 Jerzy Luter                    Bytom                116.38  22461  193
 208 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.21  12086  104
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.59  13871  120
 210 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 211 Marta Świątkowska              Wrocław              115.45  21935  190
 212 Jacek Pietruszka               Kraków               115.13   3569   31
 213 Urszula Solarska               Łódź                 115.13  22450  195
 214 Sławomir Długosz               Ostróda              115.08  13810  120
 215 Rafał Stachowski               Police               115.00  15410  134
 216 Dariusz Sowula                 Kraków               114.99  11729  102
 217 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.81  22043  192
 218 Maria Pokorska                 Warszawa             114.41  22539  197
 219 Sławomir Wolski                Wrocław              114.39  21963  192
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            114.29  12458  109
 221 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.20  14389  126
 222 Sylwia Łada                    Inowrocław           114.07  21901  192
 223 Katarzyna Kowalska             Katowice             113.97  14474  127
 224 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.91  17884  157
 226 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 227 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 228 Robert Wagner                  Wrocław              113.39  15081  133
 229 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 230 Ziemowit Pazda                 Wrocław              112.58  10020   89
 231 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 232 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.89  21930  196
 234 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.76  22129  198
 235 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            111.12  17334  156
 238 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 239 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.44   9277   84
 241 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 242 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 243 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 244 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 245 Michał Landowski               Police               109.98  10118   92
 246 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 247 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.93  16820  153
 248 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 249 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 250 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
 251 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 252 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 253 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.50   7446   68
 254 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.48  21458  196
 255 Józef Burzyński                Ełk                  109.45  18059  165
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.16  21723  199
 257 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 258 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.94  21025  193
 259 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 260 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 262 Marta Sztajnert                Wisła                108.09  10485   97
 263 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 264 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.75   8943   83
 267 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 268 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.68   7753   72
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.23  17800  166
 270 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 271 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.55  15769  148
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 273 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 274 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 275 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 276 Konrad Pajączek                Milanówek            105.47   6117   58
 277 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             105.39   9169   87
 278 Sylwia Buks                    Warszawa             105.02   5146   49
 279 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.98  11548  110
 280 Waldemar Wypchał               Kraków               104.88   6922   66
 281 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            104.66  12769  122
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 283 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 284 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 285 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 286 Agnieszka Dawid                Kraków               104.04   9676   93
 287 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.93   7483   72
 288 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 289 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 292 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 293 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 294 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.42  16490  161
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.78   8448   83
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 299 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 300 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 302 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 303 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.52  11445  115
 304 Szymon Stępień                 Bytom                 99.49   3880   39
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 307 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 309 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 310 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.64   7538   78
 311 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 312 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                95.99   8831   92
 314 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.18   3141   33
 315 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.11  10272  108
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 317 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.14  14027  149
 320 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 321 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 322 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.76  11251  120
 323 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.99  11996  129
 324 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 325 Magdalena Pokorska             Warszawa              90.87   2817   31
 326 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 327 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.99  14951  168
 330 Michał Głąb                    Zabrze                87.40   2622   30
 331 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 332 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.93   6359   74
 333 Teresa Balewska                Reda                  84.34  14422  171
 334 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.88   6123   73
 335 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 336 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 337 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 338 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 339 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 340 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 341 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 342 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 343 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     78.62   4953   63
 344 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 345 Dawid Węgrzyński               Zabrze                74.87   3893   52
 346 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 347 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 348 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 349 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              65.46  12962  198
 351 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 352 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 07-12-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   4 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   5 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   6 Paweł Morga                    Warszawa             112.88   2935   26
   7 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   8 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
   9 Piotr Domański                 Lublin               139.92   3498   25
  10 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  11 Przemysław Rybicki             Otwock               126.68   3167   25
  12 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  13 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  14 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  15 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  16 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  17 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  18 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  20 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  21 Radosław Więch                 Warszawa             134.00   3216   24
  22 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  23 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  24 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  25 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  26 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  27 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  28 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  29 Michał Ozimiński               Łódź                 124.58   2990   24
  30 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              122.54   2941   24
  31 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  32 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  33 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  35 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  36 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  37 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  38 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  39 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  40 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  41 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  42 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  43 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  44 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  45 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  46 Radosław Słowicki              Warszawa              94.96   2279   24
  47 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  48 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  49 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  50 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  51 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  52 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  53 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  54 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  55 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  56 Adam Kędzior                   Lublin                93.52   2151   23
  57 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  58 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  59 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  60 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  63 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  64 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  65 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  66 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  67 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  68 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  69 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  70 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  74 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  75 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  76 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  77 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  78 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  79 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  82 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  83 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  85 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  86 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        121.19   1939   16
  87 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  88 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Grzegorz Papciak               Jodłowa              102.93   1544   15
  91 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  92 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  93 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  94 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  95 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  96 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  97 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  99 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
 100 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 101 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 102 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 104 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 106 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 107 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 109 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 110 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 112 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 113 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 115 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 116 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 118 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 119 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 120 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 121 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 122 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 123 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 124 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 125 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 126 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 128 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 129 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 130 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 140 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 142 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 143 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 144 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 145 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 146 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 149 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 150 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 151 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 152 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 153 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 154 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 155 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 156 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 157 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 158 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 159 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 160 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 161 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 162 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 163 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 164 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 165 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 166 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 167 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 168 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 169 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 170 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 171 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 172 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 173 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 174 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 175 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 176 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 177 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 178 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 179 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 180 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 181 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 182 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 183 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 184 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 185 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 186 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 187 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 188 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 189 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 190 Paulina Naplocha               Racibórz              86.64    953   11
 191 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 192 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 193 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 194 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 195 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 196 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 197 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 198 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 199 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 200 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 201 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 202 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 203 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 204 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 205 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 206 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 207 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 208 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 209 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 210 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 211 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 212 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 213 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 214 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 215 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 216 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 217 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 218 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 219 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 220 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 221 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 222 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 223 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 224 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 225 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 226 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 227 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 228 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 229 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 230 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 231 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 232 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 233 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 234 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 235 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 236 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 237 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 238 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 239 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 240 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 241 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 242 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 243 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 244 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 245 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 246 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 247 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 248 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 249 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 250 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 251 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 252 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 253 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 254 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 255 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 256 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 257 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 258 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 259 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 260 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 261 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 262 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 263 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 264 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 265 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 266 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 267 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 268 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 269 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 270 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 271 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 272 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 273 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 274 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 275 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 276 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 277 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 278 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 279 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 280 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 281 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 282 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 283 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 284 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 285 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 286 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 287 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 288 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 289 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 290 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 291 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 292 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 293 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 294 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 295 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 296 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 297 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 298 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 299 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 300 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 301 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 302 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 303 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 304 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie