Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20 października X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Bielsko-Biała27
października
Bielsko-Biała 27-28 października X Mistrzostwa Podbeskidzia
Łódź 3
listopada
Łódź 3- 4 listopada XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — Jesień
Jubileuszowo w Bielsku-Białej (i nie tylko)27 - 28 października 2007 — X Mistrzostwa Podbeskidzia InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Podbeskidzia Bielsko-Biała, 27 - 28 października 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Jubileuszowo w Bielsku-Białej (i nie tylko)W dziesiątym roku istnienia PFS, w dziesiątym miesiącu roku, odbyły się 3 turnieje jubileuszowe. Dziesiątą rocznicę spotkań świętowano na Warmii i Mazurach, w Nowym Dworze, a dziś na Podbeskidziu, w Bielsku-Białej. Triumfatorem został w ciężkim boju Staszek Rydzik, zaś niełatwo ustąpił mu pierwszego miejsca startujący dopiero trzeci raz w rankingowym turnieju Dawid Adamczyk z Wodzisławia Śląskiego. Przypadł mu także tytuł (i puchar) dla najlepszego zawodnika z województwa śląskiego. Na podium na 3 miejscu stanęła Ewa Ciszewska. Wszyscy uczestnicy i uczestniczki opuszczali Podbeskidzie obdarowani rozmaitymi nagrodami w rozmaitych innych kategoriach.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Podbeskidzia
VIII Mistrzostwa Podbeskidzia
VII Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Podbeskidzia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.24     10.0     4915     1895      681
  2 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       114.15      9.0     5158     1818      973
  3 Ewa             Ciszewska            Katowice               125.47      9.0     4935     1734      705
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.60      9.0     4709     1801      337
  5 Jakub           Nalepa               Gliwice                123.38      8.5     4616     1711      376
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.73      8.0     5170     1692      798
  7 Dariusz         Kosz                 Nysa                   136.89      8.0     4826     1706      376
  8 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.82      8.0     4390     1723     -131
  9 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                104.34      8.0     4334     1608      -50
 10 Kamil           Górka                Kraków                 141.50      7.0     5165     1607      861
 11 Bartosz         Orłowski             Bytom                  116.63      7.0     4990     1557      596
 12 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.95      7.0     4919     1510      398
 13 Jarosław        Krzemiński           Tuchów                 117.78      7.0     4824     1475      434
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               127.06      7.0     4630     1532      371
 15 Maciej          Rzychoń              Katowice               128.30      7.0     4610     1543      358
 16 Tomasz          Górka                Łęczna                 116.03      7.0     4565     1508      392
 17 Katarzyna       Klimała              Kraków                 109.49      7.0     4534     1523      185
 18 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             115.61      7.0     4510     1506      124
 19 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    118.81      7.0     4397     1561      -68
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.5     4428     1437      342
 21 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               124.54      6.5     4372     1489      114
 22 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.50      6.0     5011     1475      187
 23 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                131.26      6.0     4946     1391      554
 24 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.92      6.0     4759     1423      276
 25 Tomasz          Ciejka               Kraków                 125.88      6.0     4722     1436       69
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.26      6.0     4575     1442       41
 27 Katarzyna       Małek                Mielec                 126.11      6.0     4490     1444     -306
 28 Marek           Salamon              Bytom                  130.02      6.0     4484     1509      266
 29 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          116.47      6.0     4469     1430       73
 30 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.93      6.0     4452     1464     -294
 31 Przemysław      Rybicki              Otwock                 112.62      6.0     4261     1380      138
 32 Paweł           Kowalski             Kutno                  116.58      6.0     4245     1357     -153
 33 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         110.21      6.0     4176     1379       32
 34 Jerzy           Luter                Bytom                  110.68      6.0     4100     1299      145
 35 Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.03      5.5     3969     1173     -106
 36 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              118.92      5.0     4453     1352     -113
 37 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               107.19      5.0     4415     1264      180
 38 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 107.96      5.0     4270     1269     -160
 39 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       101.66      5.0     4128     1279     -245
 40 Teresa          Zalewska             Racibórz               111.56      5.0     3958     1289     -568
 41 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.59      4.5     4381     1240      -54
 42 Monika          Laskowska            Wrocław                103.62      4.5     4306     1025      354
 43 Ryszard         Korpalski            Wrocław                102.33      4.5     3942     1047     -223
 44 Przemysław      Pawlic               Wrocław                101.33      4.0     4360     1079       30
 45 Marcin          Skowron              Zabrze                 118.13      3.5     4252     1122     -430
 46 Joanna          Brychcy              Katowice               104.72      3.5     3994      948     -139
 47 Robert          Golonka              Bielsko-Biała          100.00      3.5     3752      951     -531
 48 Mirosław        Dymkowski            Czechowice-Dziedzice   100.00      3.5     3364      915     -725
 49 Ewelina         Tokarczyk            Bielsko-Biała          100.00      3.0     3894      918     -276
 50 Agnieszka       Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice   109.80      3.0     1220      510      288
 51 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.59      2.0     2331      622     -169
 52 Grzegorz        Lempkowski           Bielsko Biała          100.00      2.0     1927      610     -584
 53 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      0.5     3222      641    -1192
 54 Marianna        Rogala               Jaworzno               100.00      0.5     1230      363    -1837
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Podbeskidzia



	Mariusz Skrobosz 144.60 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Kowalska              116.47 +  448: 354  166
    2    13 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  509: 236  150
    3     2 Małgorzata     Sulejewska            123.92 -  365: 547   74
    4     9 Agata          Kopta                 101.66 +  380: 288  152
    5     8 Jakub          Nalepa                123.38 +  373: 359  173
    6     6 Miłosz         Wrzałek               139.50 +  374: 341  190
    7     1 Stanisław      Rydzik                142.24 +  332: 314  192
    8     2 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  329: 443   86
    9     3 Dawid          Adamczyk              114.15 -  363: 365   64
   10     6 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 +  404: 380  175
   11     4 Kamil          Górka                 141.50 +  402: 392  192
   12     3 Dariusz        Kosz                  136.89 +  430: 353  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Stanisław Rydzik 142.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Górka                 116.03 +  413: 295  166
    2     4 Tomasz         Ciejka                125.88 +  421: 363  176
    3     3 Tomasz         Zwoliński             135.73 +  438: 416  186
    4     1 Małgorzata     Sulejewska            123.92 +  415: 392  174
    5     1 Katarzyna      Małek                 126.11 +  392: 349  176
    6     1 Maciej         Rzychoń               128.30 +  366: 353  178
    7     1 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  314: 332   95
    8     1 Dawid          Adamczyk              114.15 +  418: 367  164
    9     2 Jarosław       Sobczak               114.82 +  446: 314  165
   10     2 Dariusz        Kosz                  136.89 +  475: 321  187
   11     1 Dawid          Adamczyk              114.15 -  330: 371   64
   12     1 Dawid          Adamczyk              114.15 +  487: 361  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 12 157.92




	Kamil Górka 141.50 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 +  509: 300  166
    2     5 Piotr          Szałkiewicz           131.26 +  508: 336  181
    3     1 Marek          Salamon               130.02 -  324: 371   80
    4     7 Sławomir       Piotrowski            110.21 +  426: 410  160
    5     6 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  350: 424   69
    6     7 Rafał          Wesołowski            119.93 +  520: 239  170
    7     4 Dariusz        Kosz                  136.89 -  320: 454   87
    8     8 Janusz         Krupiński             118.92 +  469: 289  169
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              125.26 +  508: 337  175
   10     3 Jarosław       Sobczak               114.82 -  344: 365   65
   11     4 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  392: 402   95
   12     7 Miłosz         Wrzałek               139.50 +  495: 377  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Miłosz Wrzałek 139.50 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Sobczak               114.82 +  485: 359  165
    2     6 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  407: 505   68
    3     9 Sławomir       Piotrowski            110.21 -  388: 425   60
    4    15 Katarzyna      Klimała               109.49 +  465: 332  159
    5    10 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 +  511: 411  166
    6     6 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  341: 374   95
    7    11 Marcin         Skowron               118.13 +  378: 335  168
    8     7 Marek          Salamon               130.02 -  354: 380   80
    9    12 Rafał          Wesołowski            119.93 -  460: 467   70
   10    13 Łukasz         Tuszyński             127.06 +  406: 315  177
   11     7 Andrzej        Rechowicz             124.95 +  439: 426  175
   12     7 Kamil          Górka                 141.50 -  377: 495   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Dariusz Kosz 136.89 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Adamczyk              114.15 +  421: 328  164
    2     2 Łukasz         Tuszyński             127.06 +  482: 323  177
    3     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  413: 319  169
    4     2 Marek          Salamon               130.02 +  374: 309  180
    5     2 Bartosz        Orłowski              116.63 -  310: 558   67
    6     4 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  382: 403   86
    7     4 Kamil          Górka                 141.50 +  454: 320  192
    8     6 Urszula        Solarska              100.00 +  465: 320  150
    9     4 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  397: 369  169
   10     2 Stanisław      Rydzik                142.24 -  321: 475   92
   11     3 Jarosław       Sobczak               114.82 +  454: 296  165
   12     3 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  353: 430   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Tomasz Zwoliński 135.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Przemysław     Rybicki               112.62 +  463: 409  163
    2     9 Ewa            Ciszewska             125.47 +  492: 384  175
    3     3 Stanisław      Rydzik                142.24 -  416: 438   92
    4     5 Agnieszka      Goniowska             104.34 +  398: 269  154
    5     5 Jarosław       Sobczak               114.82 +  467: 283  165
    6     4 Dariusz        Kosz                  136.89 +  403: 382  187
    7     2 Bartosz        Orłowski              116.63 +  455: 286  167
    8     2 Mariusz        Skrobosz              144.60 +  443: 329  195
    9     1 Marek          Salamon               130.02 +  482: 275  180
   10     1 Dawid          Adamczyk              114.15 -  421: 480   64
   11     2 Ewa            Ciszewska             125.47 -  377: 383   75
   12     2 Ewa            Ciszewska             125.47 -  353: 454   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Piotr Szałkiewicz 131.26 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              111.56 +  412: 345  162
    2     5 Kamil          Górka                 141.50 -  336: 508   92
    3    20 Marianna       Rogala                100.00 +  589:  91  150
    4     8 Jarosław       Sobczak               114.82 -  391: 415   65
    5    11 Janusz         Krupiński             118.92 -  369: 396   69
    6    15 Jakub          Nalepa                123.38 -  329: 454   73
    7    19 Ryszard        Korpalski             102.33 +  503: 318  152
    8    15 Marcin         Skowron               118.13 +  504: 288  168
    9    11 Agnieszka      Ja¶kiewicz            109.80 -  298: 436   60
   10    14 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  390: 346  157
   11     8 Tomasz         Ciejka                125.88 +  386: 336  176
   12     8 Bartosz        Orłowski              116.63 -  439: 459   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Marek Salamon 130.02 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Żuławska              111.03 +  471: 218  161
    2     8 Paweł          Kowalski              116.58 +  380: 337  167
    3     1 Kamil          Górka                 141.50 +  371: 324  192
    4     2 Dariusz        Kosz                  136.89 -  309: 374   87
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            123.92 +  421: 333  174
    6     2 Bartosz        Orłowski              116.63 -  352: 367   67
    7     6 Katarzyna      Małek                 126.11 +  478: 252  176
    8     7 Miłosz         Wrzałek               139.50 +  380: 354  190
    9     1 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  275: 482   86
   10     8 Jakub          Nalepa                123.38 -  359: 399   73
   11    13 Rafał          Wesołowski            119.93 -  319: 384   70
   12    14 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  369: 394   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Maciej Rzychoń 128.30 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 110.68 +  479: 254  161
    2     7 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  397: 364  169
    3     7 Jakub          Nalepa                123.38 +  427: 323  173
    4     4 Bartosz        Orłowski              116.63 -  344: 363   67
    5     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  406: 339  169
    6     1 Stanisław      Rydzik                142.24 -  353: 366   92
    7    10 Urszula        Solarska              100.00 -  271: 426   50
    8    14 Renata         Kowalska              116.47 +  407: 327  166
    9     8 Ewa            Ciszewska             125.47 -  322: 376   75
   10    15 Janusz         Krupiński             118.92 +  353: 345  169
   11    14 Katarzyna      Małek                 126.11 -  423: 493   76
   12    12 Katarzyna      Małek                 126.11 +  428: 276  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Łukasz Tuszyński 127.06 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Piotrowski            110.21 +  517: 272  160
    2     2 Dariusz        Kosz                  136.89 -  323: 482   87
    3    13 Paweł          Kowalski              116.58 +  464: 291  167
    4    10 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  379: 395   69
    5    12 Przemysław     Rybicki               112.62 +  334: 321  163
    6    10 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  304: 388   54
    7    13 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  416: 329  158
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 -  327: 335   75
    9    16 Marcin         Skowron               118.13 +  423: 322  168
   10    13 Miłosz         Wrzałek               139.50 -  315: 406   90
   11    12 Tomasz         Górka                 116.03 +  422: 380  166
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              125.26 +  406: 338  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Katarzyna Małek 126.11 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Klimała               109.49 +  428: 403  159
    2     1 Bartosz        Orłowski              116.63 +  492: 401  167
    3     4 Janusz         Krupiński             118.92 +  391: 381  169
    4     3 Rafał          Wesołowski            119.93 +  383: 375  170
    5     1 Stanisław      Rydzik                142.24 -  349: 392   92
    6     3 Dawid          Adamczyk              114.15 -  392: 417   64
    7     6 Marek          Salamon               130.02 -  252: 478   80
    8    13 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  337: 410   54
    9    18 Paweł          Kowalski              116.58 +  352: 340  167
   10    17 Renata         Kowalska              116.47 -  345: 348   66
   11    14 Maciej         Rzychoń               128.30 +  493: 423  178
   12    12 Maciej         Rzychoń               128.30 -  276: 428   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Tomasz Ciejka 125.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  510: 227  158
    2     4 Stanisław      Rydzik                142.24 -  363: 421   92
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 -  302: 335   75
    4    16 Teresa         Zalewska              111.56 +  384: 365  162
    5    18 Agata          Kopta                 101.66 +  424: 392  152
    6    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  470: 418  169
    7     5 Janusz         Krupiński             118.92 +  453: 318  169
    8     4 Jarosław       Sobczak               114.82 -  326: 456   65
    9     9 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  363: 444   75
   10    10 Rafał          Wesołowski            119.93 +  432: 400  170
   11     8 Piotr          Szałkiewicz           131.26 -  336: 386   81
   12    10 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  359: 491   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Ewa Ciszewska 125.47 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  368: 347  157
    2     9 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  384: 492   86
    3    16 Robert         Golonka               100.00 +  465: 240  150
    4    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 -  413: 457   69
    5    14 Tomasz         Górka                 116.03 +  391: 371  166
    6     9 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 +  411: 370  175
    7     7 Jarosław       Sobczak               114.82 -  383: 389   65
    8    10 Teresa         Zalewska              111.56 +  435: 228  162
    9     8 Maciej         Rzychoń               128.30 +  376: 322  178
   10     5 Agnieszka      Goniowska             104.34 +  472: 284  154
   11     2 Tomasz         Zwoliński             135.73 +  383: 377  186
   12     2 Tomasz         Zwoliński             135.73 +  454: 353  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Krzysztof Sporczyk 125.26 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Brychcy               104.72 +  512: 270  155
    2     3 Janusz         Krupiński             118.92 -  362: 394   69
    3    10 Tomasz         Górka                 116.03 +  486: 329  166
    4     6 Andrzej        Rechowicz             124.95 +  407: 371  175
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 +  372: 330  175
    6     5 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  270: 479   69
    7     9 Agnieszka      Goniowska             104.34 +  452: 342  154
    8     5 Jakub          Nalepa                123.38 -  327: 404   73
    9     6 Kamil          Górka                 141.50 -  337: 508   92
   10    11 Przemysław     Rybicki               112.62 +  370: 340  163
   11     9 Małgorzata     Sulejewska            123.92 -  342: 361   74
   12    11 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  338: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Andrzej Rechowicz 124.95 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Goniowska             104.34 +  451: 350  154
    2    12 Rafał          Wesołowski            119.93 -  362: 414   70
    3    14 Urszula        Solarska              100.00 +  371: 363  150
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              125.26 -  371: 407   75
    5    19 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  456: 315  150
    6    11 Renata         Kowalska              116.47 +  419: 339  166
    7     8 Jakub          Nalepa                123.38 -  404: 422   73
    8     9 Przemysław     Rybicki               112.62 +  369: 323  163
    9     9 Tomasz         Ciejka                125.88 +  444: 363  176
   10     4 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  390: 413   69
   11     7 Miłosz         Wrzałek               139.50 -  426: 439   90
   12     9 Małgorzata     Sulejewska            123.92 +  456: 373  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Mariusz Sylwestrzuk 124.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Laskowska             103.62 +  438: 361  154
    2    14 Przemysław     Rybicki               112.62 -  272: 378   63
    3    11 Tomasz         Ciejka                125.88 +  335: 302  176
    4    12 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  423: 347  168
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              125.26 -  330: 372   75
    6     9 Ewa            Ciszewska             125.47 -  370: 411   75
    7    15 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  433: 304  157
    8    11 Łukasz         Tuszyński             127.06 +  335: 327  177
    9     7 Bartosz        Orłowski              116.63 +  417: 338  167
   10     6 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  380: 404   95
   11    15 Renata         Kowalska              116.47 -  330: 405   66
   12    15 Renata         Kowalska              116.47 =  309: 309  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Małgorzata Sulejewska 123.92 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Korpalski             102.33 +  458: 269  152
    2    11 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  378: 340  150
    3     2 Mariusz        Skrobosz              144.60 +  547: 365  195
    4     1 Stanisław      Rydzik                142.24 -  392: 415   92
    5     4 Marek          Salamon               130.02 -  333: 421   80
    6     8 Jarosław       Sobczak               114.82 -  306: 411   65
    7    12 Katarzyna      Klimała               109.49 -  418: 473   59
    8    16 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  428: 343  158
    9    13 Teresa         Zalewska              111.56 +  427: 260  162
   10     9 Agnieszka      Ja¶kiewicz            109.80 -  338: 388   60
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              125.26 +  361: 342  175
   12     9 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  373: 456   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Jakub Nalepa 123.38 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Kopta                 101.66 +  368: 310  152
    2    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 =  361: 361  119
    3     7 Maciej         Rzychoń               128.30 -  323: 427   78
    4    14 Janusz         Krupiński             118.92 +  399: 329  169
    5     8 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  359: 373   95
    6    15 Piotr          Szałkiewicz           131.26 +  454: 329  181
    7     8 Andrzej        Rechowicz             124.95 +  422: 404  175
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              125.26 +  404: 327  175
    9     5 Katarzyna      Klimała               109.49 -  319: 400   59
   10     8 Marek          Salamon               130.02 +  399: 359  180
   11     5 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  438: 256  169
   12     4 Katarzyna      Klimała               109.49 +  370: 365  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Rafał Wesołowski 119.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  362: 356  152
    2    12 Andrzej        Rechowicz             124.95 +  414: 362  175
    3     5 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  432: 323  168
    4     3 Katarzyna      Małek                 126.11 -  375: 383   76
    5     3 Dawid          Adamczyk              114.15 -  287: 498   64
    6     7 Kamil          Górka                 141.50 -  239: 520   92
    7    16 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 +  481: 355  166
    8    12 Katarzyna      Klimała               109.49 -  283: 353   59
    9    12 Miłosz         Wrzałek               139.50 +  467: 460  190
   10    10 Tomasz         Ciejka                125.88 -  400: 432   76
   11    13 Marek          Salamon               130.02 +  384: 319  180
   12    13 Tomasz         Górka                 116.03 -  328: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Janusz Krupiński 118.92 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Przemysław     Pawlic                101.33 +  421: 349  151
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              125.26 +  394: 362  175
    3     4 Katarzyna      Małek                 126.11 -  381: 391   76
    4    14 Jakub          Nalepa                123.38 -  329: 399   73
    5    11 Piotr          Szałkiewicz           131.26 +  396: 369  181
    6    14 Marcin         Skowron               118.13 +  428: 282  168
    7     5 Tomasz         Ciejka                125.88 -  318: 453   76
    8     8 Kamil          Górka                 141.50 -  289: 469   92
    9    20 Agata          Kopta                 101.66 -  344: 400   52
   10    15 Maciej         Rzychoń               128.30 -  345: 353   78
   11    18 Teresa         Zalewska              111.56 -  379: 422   62
   12    21 Marcin         Skowron               118.13 +  429: 317  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Zbigniew Wietecki 118.81 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  388: 355  150
    2     7 Maciej         Rzychoń               128.30 -  364: 397   78
    3    17 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  345: 331  158
    4    10 Łukasz         Tuszyński             127.06 +  395: 379  177
    5     6 Kamil          Górka                 141.50 +  424: 350  192
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              125.26 +  479: 270  175
    7     3 Dawid          Adamczyk              114.15 -  293: 497   64
    8     3 Bartosz        Orłowski              116.63 +  340: 304  167
    9     4 Dariusz        Kosz                  136.89 -  369: 397   87
   10     4 Andrzej        Rechowicz             124.95 +  413: 390  175
   11     5 Jakub          Nalepa                123.38 -  256: 438   73
   12     5 Jarosław       Sobczak               114.82 -  331: 357   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.59 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Golonka               100.00 +  462: 255  150
    2    10 Jakub          Nalepa                123.38 =  361: 361  123
    3     6 Dariusz        Kosz                  136.89 -  319: 413   87
    4    13 Ewa            Ciszewska             125.47 +  457: 413  175
    5     9 Maciej         Rzychoń               128.30 -  339: 406   78
    6    12 Tomasz         Ciejka                125.88 -  418: 470   76
    7    18 Teresa         Zalewska              111.56 -  368: 381   62
    8    19 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 -  297: 460   57
    9    22 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  332: 225  150
   10    19 Sławomir       Piotrowski            110.21 -  319: 333   60
   11    17 Katarzyna      Żuławska              111.03 +  342: 337  161
   12    20 Katarzyna      Żuławska              111.03 -  367: 381   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Marcin Skowron 118.13 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  355: 367   50
    2    19 Tomasz         Górka                 116.03 -  286: 424   66
    3    22 Monika         Laskowska             103.62 +  399: 324  154
    4    24 Przemysław     Pawlic                101.33 +  433: 272  151
    5    15 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  440: 329  157
    6    14 Janusz         Krupiński             118.92 -  282: 428   69
    7    11 Miłosz         Wrzałek               139.50 -  335: 378   90
    8    15 Piotr          Szałkiewicz           131.26 -  288: 504   81
    9    16 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  322: 423   77
   10    24 Ewelina        Tokarczyk             100.00 =  364: 364  100
   11    19 Grzegorz       Kwiecień              107.96 -  431: 440   58
   12    21 Janusz         Krupiński             118.92 -  317: 429   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 12  93.50




	Jarosław Krzemiński 117.78 Tuchów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  403: 305  150
    2     6 Miłosz         Wrzałek               139.50 +  505: 407  190
    3     5 Rafał          Wesołowski            119.93 -  323: 432   70
    4    12 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 -  347: 423   75
    5    16 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  308: 331   54
    6    18 Katarzyna      Klimała               109.49 -  337: 449   59
    7    20 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  466: 351  152
    8    17 Paweł          Kowalski              116.58 +  434: 292  167
    9    14 Renata         Kowalska              116.47 +  398: 340  166
   10    12 Urszula        Solarska              100.00 -  382: 399   50
   11    11 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 +  430: 302  166
   12    10 Tomasz         Ciejka                125.88 +  491: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Bartosz Orłowski 116.63 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marianna       Rogala                100.00 +  709:  41  150
    2     1 Katarzyna      Małek                 126.11 -  401: 492   76
    3     8 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 +  403: 394  166
    4     4 Maciej         Rzychoń               128.30 +  363: 344  178
    5     2 Dariusz        Kosz                  136.89 +  558: 310  187
    6     2 Marek          Salamon               130.02 +  367: 352  180
    7     2 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  286: 455   86
    8     3 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  304: 340   69
    9     7 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 -  338: 417   75
   10     7 Katarzyna      Klimała               109.49 +  407: 378  159
   11     6 Urszula        Solarska              100.00 -  395: 432   50
   12     8 Piotr          Szałkiewicz           131.26 +  459: 439  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Paweł Kowalski 116.58 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              100.00 +  369: 349  150
    2     8 Marek          Salamon               130.02 -  337: 380   80
    3    13 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  291: 464   77
    4    17 Renata         Kowalska              116.47 -  391: 506   66
    5    20 Katarzyna      Żuławska              111.03 +  402: 313  161
    6    16 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  323: 343   66
    7    22 Robert         Golonka               100.00 +  383: 351  150
    8    17 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  292: 434   68
    9    18 Katarzyna      Małek                 126.11 -  340: 352   76
   10    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  349: 283  150
   11    20 Joanna         Brychcy               104.72 +  381: 278  155
   12    17 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  387: 345  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Renata Kowalska 116.47 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  354: 448   95
    2    21 Joanna         Brychcy               104.72 +  496: 268  155
    3    12 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  321: 363   50
    4    17 Paweł          Kowalski              116.58 +  506: 391  167
    5    13 Urszula        Solarska              100.00 =  374: 374  100
    6    11 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  339: 419   75
    7    17 Tomasz         Górka                 116.03 +  350: 344  166
    8    14 Maciej         Rzychoń               128.30 -  327: 407   78
    9    14 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  340: 398   68
   10    17 Katarzyna      Małek                 126.11 +  348: 345  176
   11    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 +  405: 330  175
   12    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 =  309: 309  125
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Tomasz Górka 116.03 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                142.24 -  295: 413   92
    2    19 Marcin         Skowron               118.13 +  424: 286  168
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              125.26 -  329: 486   75
    4    22 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  427: 298  150
    5    14 Ewa            Ciszewska             125.47 -  371: 391   75
    6    19 Jerzy          Luter                 110.68 +  411: 332  161
    7    17 Renata         Kowalska              116.47 -  344: 350   66
    8    20 Agata          Kopta                 101.66 +  355: 303  152
    9    21 Sławomir       Piotrowski            110.21 +  418: 381  160
   10    18 Teresa         Zalewska              111.56 +  426: 183  162
   11    12 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  380: 422   77
   12    13 Rafał          Wesołowski            119.93 +  385: 328  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Eugeniusz Wróblewski 115.61 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 141.50 -  300: 509   92
    2    18 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  432: 306  152
    3     8 Bartosz        Orłowski              116.63 -  394: 403   67
    4    20 Robert         Golonka               100.00 +  418: 247  150
    5    10 Miłosz         Wrzałek               139.50 -  411: 511   90
    6    16 Paweł          Kowalski              116.58 +  343: 323  167
    7    16 Rafał          Wesołowski            119.93 -  355: 481   70
    8    18 Sławomir       Piotrowski            110.21 +  375: 254  160
    9    17 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  355: 295  158
   10    16 Agata          Kopta                 101.66 +  431: 258  152
   11    11 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  302: 430   68
   12    14 Marek          Salamon               130.02 +  394: 369  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Jarosław Sobczak 114.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               139.50 -  359: 485   90
    2    17 Paulina        Naplocha              100.00 +  375: 230  150
    3    21 Przemysław     Pawlic                101.33 +  370: 358  151
    4     8 Piotr          Szałkiewicz           131.26 +  415: 391  181
    5     5 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  283: 467   86
    6     8 Małgorzata     Sulejewska            123.92 +  411: 306  174
    7     7 Ewa            Ciszewska             125.47 +  389: 383  175
    8     4 Tomasz         Ciejka                125.88 +  456: 326  176
    9     2 Stanisław      Rydzik                142.24 -  314: 446   92
   10     3 Kamil          Górka                 141.50 +  365: 344  192
   11     3 Dariusz        Kosz                  136.89 -  296: 454   87
   12     5 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  357: 331  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Dawid Adamczyk 114.15 Wodzisław ¦l±ski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  136.89 -  328: 421   87
    2    15 Katarzyna      Klimała               109.49 +  423: 260  159
    3    19 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  519: 237  150
    4    11 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  532: 276  150
    5     3 Rafał          Wesołowski            119.93 +  498: 287  170
    6     3 Katarzyna      Małek                 126.11 +  417: 392  176
    7     3 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  497: 293  169
    8     1 Stanisław      Rydzik                142.24 -  367: 418   92
    9     3 Mariusz        Skrobosz              144.60 +  365: 363  195
   10     1 Tomasz         Zwoliński             135.73 +  480: 421  186
   11     1 Stanisław      Rydzik                142.24 +  371: 330  192
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.24 -  361: 487   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Przemysław Rybicki 112.62 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  409: 463   86
    2    14 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 +  378: 272  175
    3    15 Agata          Kopta                 101.66 -  373: 410   52
    4    18 Grzegorz       Kwiecień              107.96 +  361: 337  158
    5    12 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  321: 334   77
    6    20 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  469: 266  150
    7    14 Sławomir       Piotrowski            110.21 +  328: 267  160
    8     9 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  323: 369   75
    9    19 Jerzy          Luter                 110.68 +  345: 312  161
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              125.26 -  340: 370   75
   11    16 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  336: 454   54
   12    16 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  278: 269  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Teresa Zalewska 111.56 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Szałkiewicz           131.26 -  345: 412   81
    2    26 Katarzyna      Żuławska              111.03 -  317: 378   61
    3    25 Joanna         Brychcy               104.72 +  340: 321  155
    4    16 Tomasz         Ciejka                125.88 -  365: 384   76
    5    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  450: 292  150
    6    22 Ryszard        Korpalski             102.33 +  403: 364  152
    7    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  381: 368  169
    8    10 Ewa            Ciszewska             125.47 -  228: 435   75
    9    13 Małgorzata     Sulejewska            123.92 -  260: 427   74
   10    18 Tomasz         Górka                 116.03 -  183: 426   66
   11    18 Janusz         Krupiński             118.92 +  422: 379  169
   12    19 Jerzy          Luter                 110.68 -  264: 340   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Katarzyna Żuławska 111.03 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Salamon               130.02 -  218: 471   80
    2    26 Teresa         Zalewska              111.56 +  378: 317  162
    3    18 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  336: 435   54
    4    19 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 -  273: 464   57
    5    20 Paweł          Kowalski              116.58 -  313: 402   67
    6    24 Ewelina        Tokarczyk             100.00 -  284: 433   50
    7    24 Jerzy          Luter                 110.68 +  300: 289  161
    8    26 PAUZA
    9    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  482: 209  150
   10    21 Monika         Laskowska             103.62 +  367: 346  154
   11    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 -  337: 342   69
   12    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  381: 367  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 11 106.64




	Jerzy Luter 110.68 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Rzychoń               128.30 -  254: 479   78
    2    24 Urszula        Solarska              100.00 -  327: 353   50
    3    24 Katarzyna      Klimała               109.49 -  319: 376   59
    4    25 Monika         Laskowska             103.62 +  401: 321  154
    5    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  395: 216  150
    6    19 Tomasz         Górka                 116.03 -  332: 411   66
    7    24 Katarzyna      Żuławska              111.03 -  289: 300   61
    8    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  366: 273  150
    9    19 Przemysław     Rybicki               112.62 -  312: 345   63
   10    20 Joanna         Brychcy               104.72 +  346: 312  155
   11    23 Przemysław     Pawlic                101.33 +  419: 305  151
   12    19 Teresa         Zalewska              111.56 +  340: 264  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Sławomir Piotrowski 110.21 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  272: 517   77
    2    20 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  460: 170  150
    3     9 Miłosz         Wrzałek               139.50 +  425: 388  190
    4     7 Kamil          Górka                 141.50 -  410: 426   92
    5    17 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  404: 248  152
    6    13 Urszula        Solarska              100.00 -  233: 328   50
    7    14 Przemysław     Rybicki               112.62 -  267: 328   63
    8    18 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  254: 375   66
    9    21 Tomasz         Górka                 116.03 -  381: 418   66
   10    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  333: 319  169
   11    21 Ryszard        Korpalski             102.33 +  356: 285  152
   12    18 Agata          Kopta                 101.66 +  381: 342  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Agnieszka Ja¶kiewicz 109.80 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Joanna         Brychcy               104.72 +  396: 296  155
    9    11 Piotr          Szałkiewicz           131.26 +  436: 298  181
   10     9 Małgorzata     Sulejewska            123.92 +  388: 338  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  3 170.00




	Katarzyna Klimała 109.49 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Małek                 126.11 -  403: 428   76
    2    15 Dawid          Adamczyk              114.15 -  260: 423   64
    3    24 Jerzy          Luter                 110.68 +  376: 319  161
    4    15 Miłosz         Wrzałek               139.50 -  332: 465   90
    5    21 Robert         Golonka               100.00 +  398: 252  150
    6    18 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  449: 337  168
    7    12 Małgorzata     Sulejewska            123.92 +  473: 418  174
    8    12 Rafał          Wesołowski            119.93 +  353: 283  170
    9     5 Jakub          Nalepa                123.38 +  400: 319  173
   10     7 Bartosz        Orłowski              116.63 -  378: 407   67
   11    10 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  347: 328  157
   12     4 Jakub          Nalepa                123.38 -  365: 370   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Grzegorz Kwiecień 107.96 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                125.88 -  227: 510   76
    2    25 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 +  403: 347  157
    3    17 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  331: 345   69
    4    18 Przemysław     Rybicki               112.62 -  337: 361   63
    5    25 Marianna       Rogala                100.00 +  536: 215  150
    6    21 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  351: 338  152
    7    13 Łukasz         Tuszyński             127.06 -  329: 416   77
    8    16 Małgorzata     Sulejewska            123.92 -  343: 428   74
    9    17 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  295: 355   66
   10    23 Robert         Golonka               100.00 +  333: 297  150
   11    19 Marcin         Skowron               118.13 +  440: 431  168
   12    17 Paweł          Kowalski              116.58 -  345: 387   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Grzegorz Grzeszczuk 107.19 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewa            Ciszewska             125.47 -  347: 368   75
    2    25 Grzegorz       Kwiecień              107.96 -  347: 403   58
    3    23 Ryszard        Korpalski             102.33 +  438: 333  152
    4    19 Katarzyna      Żuławska              111.03 +  464: 273  161
    5    15 Marcin         Skowron               118.13 -  329: 440   68
    6    17 Agata          Kopta                 101.66 +  383: 332  152
    7    15 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 -  304: 433   75
    8    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 +  460: 297  169
    9    15 Przemysław     Pawlic                101.33 +  400: 341  151
   10    14 Piotr          Szałkiewicz           131.26 -  346: 390   81
   11    10 Katarzyna      Klimała               109.49 -  328: 347   59
   12    16 Przemysław     Rybicki               112.62 -  269: 278   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Joanna Brychcy 104.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              125.26 -  270: 512   75
    2    21 Renata         Kowalska              116.47 -  268: 496   66
    3    25 Teresa         Zalewska              111.56 -  321: 340   62
    4    26 Ryszard        Korpalski             102.33 -  317: 359   52
    5    27 PAUZA
    6    26 Marianna       Rogala                100.00 +  532: 186  150
    7    21 Przemysław     Pawlic                101.33 +  413: 312  151
    8    21 Agnieszka      Ja¶kiewicz            109.80 -  296: 396   60
    9    24 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  370: 356  150
   10    20 Jerzy          Luter                 110.68 -  312: 346   61
   11    20 Paweł          Kowalski              116.58 -  278: 381   67
   12    22 Monika         Laskowska             103.62 -  317: 449   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  / 11  86.18




	Agnieszka Goniowska 104.34 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  350: 451   75
    2    22 Ryszard        Korpalski             102.33 +  402: 349  152
    3    18 Katarzyna      Żuławska              111.03 +  435: 336  161
    4     5 Tomasz         Zwoliński             135.73 -  269: 398   86
    5    16 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  331: 308  168
    6    10 Łukasz         Tuszyński             127.06 +  388: 304  177
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              125.26 -  342: 452   75
    8    13 Katarzyna      Małek                 126.11 +  410: 337  176
    9    10 Urszula        Solarska              100.00 +  317: 303  150
   10     5 Ewa            Ciszewska             125.47 -  284: 472   75
   11    16 Przemysław     Rybicki               112.62 +  454: 336  163
   12     6 Urszula        Solarska              100.00 +  352: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Monika Laskowska 103.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Sylwestrzuk           124.54 -  361: 438   75
    2    16 Agata          Kopta                 101.66 -  348: 378   52
    3    22 Marcin         Skowron               118.13 -  324: 399   68
    4    25 Jerzy          Luter                 110.68 -  321: 401   61
    5    26 Przemysław     Pawlic                101.33 -  341: 419   51
    6    27 PAUZA
    7    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  402: 267  150
    8    25 Robert         Golonka               100.00 +  437: 292  150
    9    23 Ryszard        Korpalski             102.33 -  331: 348   52
   10    21 Katarzyna      Żuławska              111.03 -  346: 367   61
   11    24 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  346: 326  150
   12    22 Joanna         Brychcy               104.72 +  449: 317  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 11  93.18




	Ryszard Korpalski 102.33 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Sulejewska            123.92 -  269: 458   74
    2    22 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  349: 402   54
    3    23 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 -  333: 438   57
    4    26 Joanna         Brychcy               104.72 +  359: 317  155
    5    23 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  307: 297  150
    6    22 Teresa         Zalewska              111.56 -  364: 403   62
    7    19 Piotr          Szałkiewicz           131.26 -  318: 503   81
    8    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  339: 343   50
    9    23 Monika         Laskowska             103.62 +  348: 331  154
   10    26 PAUZA
   11    21 Sławomir       Piotrowski            110.21 -  285: 356   60
   12    23 Robert         Golonka               100.00 +  371: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 11  95.18




	Agata Kopta 101.66 Wodzisław ¦l±ski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Nalepa                123.38 -  310: 368   73
    2    16 Monika         Laskowska             103.62 +  378: 348  154
    3    15 Przemysław     Rybicki               112.62 +  410: 373  163
    4     9 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  288: 380   95
    5    18 Tomasz         Ciejka                125.88 -  392: 424   76
    6    17 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 -  332: 383   57
    7    23 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  342: 291  150
    8    20 Tomasz         Górka                 116.03 -  303: 355   66
    9    20 Janusz         Krupiński             118.92 +  400: 344  169
   10    16 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  258: 431   66
   11    22 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  373: 295  150
   12    18 Sławomir       Piotrowski            110.21 -  342: 381   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Zygmunt Skwarek 101.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            119.93 -  356: 362   70
    2    18 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  306: 432   66
    3    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  380: 248  150
    4    23 Marianna       Rogala                100.00 +  352: 237  150
    5    17 Sławomir       Piotrowski            110.21 -  248: 404   60
    6    21 Grzegorz       Kwiecień              107.96 -  338: 351   58
    7    20 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  351: 466   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     622  /  7  88.86




	Przemysław Pawlic 101.33 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janusz         Krupiński             118.92 -  349: 421   69
    2    23 Robert         Golonka               100.00 -  373: 378   50
    3    21 Jarosław       Sobczak               114.82 -  358: 370   65
    4    24 Marcin         Skowron               118.13 -  272: 433   68
    5    26 Monika         Laskowska             103.62 +  419: 341  154
    6    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  417: 191  150
    7    21 Joanna         Brychcy               104.72 -  312: 413   55
    8    22 Ewelina        Tokarczyk             100.00 +  418: 386  150
    9    15 Grzegorz       Grzeszczuk            107.19 -  341: 400   57
   10    22 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  318: 397   50
   11    23 Jerzy          Luter                 110.68 -  305: 419   61
   12    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  478: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Mirosław Dymkowski 100.00 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  355: 388   69
    2    20 Sławomir       Piotrowski            110.21 -  170: 460   60
    3    27 PAUZA
    4    21 Urszula        Solarska              100.00 -  230: 443   50
    5    24 Jerzy          Luter                 110.68 -  216: 395   61
    6    25 Robert         Golonka               100.00 -  303: 403   50
    7    26 Marianna       Rogala                100.00 +  349: 160  150
    8    24 Ryszard        Korpalski             102.33 +  343: 339  152
    9    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 -  225: 332   69
   10    22 Przemysław     Pawlic                101.33 +  397: 318  151
   11    22 Agata          Kopta                 101.66 -  295: 373   52
   12    24 Przemysław     Pawlic                101.33 -  181: 478   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 11  83.18




	Robert Golonka 100.00 Bielsko-Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.59 -  255: 462   69
    2    23 Przemysław     Pawlic                101.33 +  378: 373  151
    3    16 Ewa            Ciszewska             125.47 -  240: 465   75
    4    20 Eugeniusz      Wróblewski            115.61 -  247: 418   66
    5    21 Katarzyna      Klimała               109.49 -  252: 398   59
    6    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  403: 303  150
    7    22 Paweł          Kowalski              116.58 -  351: 383   67
    8    25 Monika         Laskowska             103.62 -  292: 437   54
    9    26 PAUZA
   10    23 Grzegorz       Kwiecień              107.96 -  297: 333   58
   11    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 340  150
   12    23 Ryszard        Korpalski             102.33 -  317: 371   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 11  86.45




	Grzegorz Lempkowski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Skowron               118.13 +  367: 355  168
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            123.92 -  340: 378   74
    3    12 Renata         Kowalska              116.47 +  363: 321  166
    4    11 Dawid          Adamczyk              114.15 -  276: 532   64
    5    19 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  315: 456   75
    6    20 Przemysław     Rybicki               112.62 -  266: 469   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Krzemiński            117.78 -  305: 403   68
    2    17 Jarosław       Sobczak               114.82 -  230: 375   65
    3    26 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  248: 380   52
    4    27 PAUZA
    5    22 Teresa         Zalewska              111.56 -  292: 450   62
    6    23 Przemysław     Pawlic                101.33 -  191: 417   51
    7    25 Monika         Laskowska             103.62 -  267: 402   54
    8    23 Jerzy          Luter                 110.68 -  273: 366   61
    9    25 Katarzyna      Żuławska              111.03 -  209: 482   61
   10    25 Paweł          Kowalski              116.58 -  283: 349   67
   11    25 Robert         Golonka               100.00 -  340: 420   50
   12    25 Ewelina        Tokarczyk             100.00 -  284: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  / 11  58.27




	Marianna Rogala 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartosz        Orłowski              116.63 -   41: 709   67
    2    27 PAUZA
    3    20 Piotr          Szałkiewicz           131.26 -   91: 589   81
    4    23 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  237: 352   52
    5    25 Grzegorz       Kwiecień              107.96 -  215: 536   58
    6    26 Joanna         Brychcy               104.72 -  186: 532   55
    7    26 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  160: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     363  /  6  60.50




	Urszula Solarska 100.00 ŁódĽ                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Kowalski              116.58 -  349: 369   67
    2    24 Jerzy          Luter                 110.68 +  353: 327  161
    3    14 Andrzej        Rechowicz             124.95 -  363: 371   75
    4    21 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  443: 230  150
    5    13 Renata         Kowalska              116.47 =  374: 374  116
    6    13 Sławomir       Piotrowski            110.21 +  328: 233  160
    7    10 Maciej         Rzychoń               128.30 +  426: 271  178
    8     6 Dariusz        Kosz                  136.89 -  320: 465   87
    9    10 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  303: 317   54
   10    12 Jarosław       Krzemiński            117.78 +  399: 382  168
   11     6 Bartosz        Orłowski              116.63 +  432: 395  167
   12     6 Agnieszka      Goniowska             104.34 -  338: 352   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Ewelina Tokarczyk 100.00 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Mariusz        Skrobosz              144.60 -  236: 509   95
    3    19 Dawid          Adamczyk              114.15 -  237: 519   64
    4    22 Tomasz         Górka                 116.03 -  298: 427   66
    5    23 Ryszard        Korpalski             102.33 -  297: 307   52
    6    24 Katarzyna      Żuławska              111.03 +  433: 284  161
    7    23 Agata          Kopta                 101.66 -  291: 342   52
    8    22 Przemysław     Pawlic                101.33 -  386: 418   51
    9    24 Joanna         Brychcy               104.72 -  356: 370   55
   10    24 Marcin         Skowron               118.13 =  364: 364  118
   11    24 Monika         Laskowska             103.62 -  326: 346   54
   12    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  370: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 11  83.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Podbeskidzia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Renata         Kowalska              448: 354
   2 Tomasz         Górka                - Stanisław      Rydzik                295: 413
   3 Kamil          Górka                - Eugeniusz      Wróblewski            509: 300
   4 Jarosław       Sobczak              - Miłosz         Wrzałek               359: 485
   5 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Adamczyk              421: 328
   6 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             409: 463
   7 Piotr          Szałkiewicz          - Teresa         Zalewska              412: 345
   8 Katarzyna      Żuławska             - Marek          Salamon               218: 471
   9 Maciej         Rzychoń              - Jerzy          Luter                 479: 254
  10 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             272: 517
  11 Katarzyna      Małek                - Katarzyna      Klimała               428: 403
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Ciejka                227: 510
  13 Ewa            Ciszewska            - Grzegorz       Grzeszczuk            368: 347
  14 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Sporczyk              270: 512
  15 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Goniowska             451: 350
  16 Monika         Laskowska            - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 438
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Ryszard        Korpalski             458: 269
  18 Agata          Kopta                - Jakub          Nalepa                310: 368
  19 Rafał          Wesołowski           - Zygmunt        Skwarek               362: 356
  20 Przemysław     Pawlic               - Janusz         Krupiński             349: 421
  21 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Dymkowski             388: 355
  22 Robert         Golonka              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   255: 462
  23 Marcin         Skowron              - Grzegorz       Lempkowski            355: 367
  24 Paulina        Naplocha             - Jarosław       Krzemiński            305: 403
  25 Bartosz        Orłowski             - Marianna       Rogala                709:  41
  26 Urszula        Solarska             - Paweł          Kowalski              349: 369
  27 Ewelina        Tokarczyk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Małek                - Bartosz        Orłowski              492: 401
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  323: 482
   3 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              394: 362
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                421: 363
   5 Kamil          Górka                - Piotr          Szałkiewicz           508: 336
   6 Jarosław       Krzemiński           - Miłosz         Wrzałek               505: 407
   7 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Rzychoń               364: 397
   8 Marek          Salamon              - Paweł          Kowalski              380: 337
   9 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Ciszewska             492: 384
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jakub          Nalepa                361: 361
  11 Grzegorz       Lempkowski           - Małgorzata     Sulejewska            340: 378
  12 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             414: 362
  13 Ewelina        Tokarczyk            - Mariusz        Skrobosz              236: 509
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Rybicki               272: 378
  15 Dawid          Adamczyk             - Katarzyna      Klimała               423: 260
  16 Monika         Laskowska            - Agata          Kopta                 348: 378
  17 Paulina        Naplocha             - Jarosław       Sobczak               230: 375
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Zygmunt        Skwarek               432: 306
  19 Tomasz         Górka                - Marcin         Skowron               424: 286
  20 Mirosław       Dymkowski            - Sławomir       Piotrowski            170: 460
  21 Renata         Kowalska             - Joanna         Brychcy               496: 268
  22 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             349: 402
  23 Robert         Golonka              - Przemysław     Pawlic                378: 373
  24 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              327: 353
  25 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Kwiecień              347: 403
  26 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Żuławska              317: 378
  27 Marianna       Rogala               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Kamil          Górka                 371: 324
   2 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            365: 547
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                416: 438
   4 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Małek                 381: 391
   5 Jarosław       Krzemiński           - Rafał          Wesołowski            323: 432
   6 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Dariusz        Kosz                  319: 413
   7 Jakub          Nalepa               - Maciej         Rzychoń               323: 427
   8 Bartosz        Orłowski             - Eugeniusz      Wróblewski            403: 394
   9 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            388: 425
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Górka                 486: 329
  11 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Sylwestrzuk           302: 335
  12 Grzegorz       Lempkowski           - Renata         Kowalska              363: 321
  13 Paweł          Kowalski             - Łukasz         Tuszyński             291: 464
  14 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             363: 371
  15 Agata          Kopta                - Przemysław     Rybicki               410: 373
  16 Ewa            Ciszewska            - Robert         Golonka               465: 240
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Zbigniew       Wietecki              331: 345
  18 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Żuławska              435: 336
  19 Dawid          Adamczyk             - Ewelina        Tokarczyk             519: 237
  20 Marianna       Rogala               - Piotr          Szałkiewicz            91: 589
  21 Jarosław       Sobczak              - Przemysław     Pawlic                370: 358
  22 Marcin         Skowron              - Monika         Laskowska             399: 324
  23 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            333: 438
  24 Katarzyna      Klimała              - Jerzy          Luter                 376: 319
  25 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              321: 340
  26 Zygmunt        Skwarek              - Paulina        Naplocha              380: 248
  27 Mirosław       Dymkowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            415: 392
   2 Dariusz        Kosz                 - Marek          Salamon               374: 309
   3 Katarzyna      Małek                - Rafał          Wesołowski            383: 375
   4 Maciej         Rzychoń              - Bartosz        Orłowski              344: 363
   5 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Zwoliński             269: 398
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             407: 371
   7 Sławomir       Piotrowski           - Kamil          Górka                 410: 426
   8 Piotr          Szałkiewicz          - Jarosław       Sobczak               391: 415
   9 Mariusz        Skrobosz             - Agata          Kopta                 380: 288
  10 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              379: 395
  11 Grzegorz       Lempkowski           - Dawid          Adamczyk              276: 532
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jarosław       Krzemiński            423: 347
  13 Ewa            Ciszewska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   413: 457
  14 Jakub          Nalepa               - Janusz         Krupiński             399: 329
  15 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Klimała               465: 332
  16 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Ciejka                365: 384
  17 Paweł          Kowalski             - Renata         Kowalska              391: 506
  18 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Kwiecień              361: 337
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Katarzyna      Żuławska              464: 273
  20 Eugeniusz      Wróblewski           - Robert         Golonka               418: 247
  21 Mirosław       Dymkowski            - Urszula        Solarska              230: 443
  22 Tomasz         Górka                - Ewelina        Tokarczyk             427: 298
  23 Zygmunt        Skwarek              - Marianna       Rogala                352: 237
  24 Przemysław     Pawlic               - Marcin         Skowron               272: 433
  25 Jerzy          Luter                - Monika         Laskowska             401: 321
  26 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Brychcy               359: 317
  27 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Małek                 392: 349
   2 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Kosz                  558: 310
   3 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            498: 287
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Salamon               333: 421
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Sobczak               467: 283
   6 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              350: 424
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           372: 330
   8 Jakub          Nalepa               - Mariusz        Skrobosz              359: 373
   9 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Maciej         Rzychoń               339: 406
  10 Miłosz         Wrzałek              - Eugeniusz      Wróblewski            511: 411
  11 Piotr          Szałkiewicz          - Janusz         Krupiński             369: 396
  12 Łukasz         Tuszyński            - Przemysław     Rybicki               334: 321
  13 Renata         Kowalska             - Urszula        Solarska              374: 374
  14 Tomasz         Górka                - Ewa            Ciszewska             371: 391
  15 Marcin         Skowron              - Grzegorz       Grzeszczuk            440: 329
  16 Jarosław       Krzemiński           - Agnieszka      Goniowska             308: 331
  17 Sławomir       Piotrowski           - Zygmunt        Skwarek               404: 248
  18 Tomasz         Ciejka               - Agata          Kopta                 424: 392
  19 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Lempkowski            456: 315
  20 Katarzyna      Żuławska             - Paweł          Kowalski              313: 402
  21 Katarzyna      Klimała              - Robert         Golonka               398: 252
  22 Teresa         Zalewska             - Paulina        Naplocha              450: 292
  23 Ewelina        Tokarczyk            - Ryszard        Korpalski             297: 307
  24 Jerzy          Luter                - Mirosław       Dymkowski             395: 216
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Marianna       Rogala                536: 215
  26 Przemysław     Pawlic               - Monika         Laskowska             419: 341
  27 Joanna         Brychcy              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Rzychoń              - Stanisław      Rydzik                353: 366
   2 Marek          Salamon              - Bartosz        Orłowski              352: 367
   3 Katarzyna      Małek                - Dawid          Adamczyk              392: 417
   4 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             382: 403
   5 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              479: 270
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              341: 374
   7 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 239: 520
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Sobczak               306: 411
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ewa            Ciszewska             370: 411
  10 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Tuszyński             388: 304
  11 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Kowalska              419: 339
  12 Tomasz         Ciejka               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   470: 418
  13 Urszula        Solarska             - Sławomir       Piotrowski            328: 233
  14 Janusz         Krupiński            - Marcin         Skowron               428: 282
  15 Piotr          Szałkiewicz          - Jakub          Nalepa                329: 454
  16 Paweł          Kowalski             - Eugeniusz      Wróblewski            323: 343
  17 Agata          Kopta                - Grzegorz       Grzeszczuk            332: 383
  18 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Krzemiński            449: 337
  19 Jerzy          Luter                - Tomasz         Górka                 332: 411
  20 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Lempkowski            469: 266
  21 Zygmunt        Skwarek              - Grzegorz       Kwiecień              338: 351
  22 Teresa         Zalewska             - Ryszard        Korpalski             403: 364
  23 Paulina        Naplocha             - Przemysław     Pawlic                191: 417
  24 Katarzyna      Żuławska             - Ewelina        Tokarczyk             284: 433
  25 Robert         Golonka              - Mirosław       Dymkowski             403: 303
  26 Marianna       Rogala               - Joanna         Brychcy               186: 532
  27 Monika         Laskowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                332: 314
   2 Bartosz        Orłowski             - Tomasz         Zwoliński             286: 455
   3 Dawid          Adamczyk             - Zbigniew       Wietecki              497: 293
   4 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 454: 320
   5 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Ciejka                318: 453
   6 Marek          Salamon              - Katarzyna      Małek                 478: 252
   7 Jarosław       Sobczak              - Ewa            Ciszewska             389: 383
   8 Jakub          Nalepa               - Andrzej        Rechowicz             422: 404
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Goniowska             452: 342
  10 Urszula        Solarska             - Maciej         Rzychoń               426: 271
  11 Marcin         Skowron              - Miłosz         Wrzałek               335: 378
  12 Katarzyna      Klimała              - Małgorzata     Sulejewska            473: 418
  13 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Tuszyński             329: 416
  14 Sławomir       Piotrowski           - Przemysław     Rybicki               267: 328
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Mariusz        Sylwestrzuk           304: 433
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Wesołowski            355: 481
  17 Renata         Kowalska             - Tomasz         Górka                 350: 344
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Teresa         Zalewska              368: 381
  19 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Szałkiewicz           318: 503
  20 Zygmunt        Skwarek              - Jarosław       Krzemiński            351: 466
  21 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Brychcy               312: 413
  22 Paweł          Kowalski             - Robert         Golonka               383: 351
  23 Ewelina        Tokarczyk            - Agata          Kopta                 291: 342
  24 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 300: 289
  25 Monika         Laskowska            - Paulina        Naplocha              402: 267
  26 Mirosław       Dymkowski            - Marianna       Rogala                349: 160


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              418: 367
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              443: 329
   3 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Orłowski              340: 304
   4 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Ciejka                456: 326
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Nalepa                327: 404
   6 Dariusz        Kosz                 - Urszula        Solarska              465: 320
   7 Marek          Salamon              - Miłosz         Wrzałek               380: 354
   8 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             469: 289
   9 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Rybicki               369: 323
  10 Ewa            Ciszewska            - Teresa         Zalewska              435: 228
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Łukasz         Tuszyński             335: 327
  12 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Klimała               283: 353
  13 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Małek                 410: 337
  14 Maciej         Rzychoń              - Renata         Kowalska              407: 327
  15 Piotr          Szałkiewicz          - Marcin         Skowron               504: 288
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kwiecień              428: 343
  17 Jarosław       Krzemiński           - Paweł          Kowalski              434: 292
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Sławomir       Piotrowski            375: 254
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Anna           Kowalska-Demczyszyn   460: 297
  20 Agata          Kopta                - Tomasz         Górka                 303: 355
  21 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Joanna         Brychcy               396: 296
  22 Przemysław     Pawlic               - Ewelina        Tokarczyk             418: 386
  23 Paulina        Naplocha             - Jerzy          Luter                 273: 366
  24 Mirosław       Dymkowski            - Ryszard        Korpalski             343: 339
  25 Robert         Golonka              - Monika         Laskowska             292: 437
  26 Katarzyna      Żuławska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Salamon               482: 275
   2 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Sobczak               446: 314
   3 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              365: 363
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kosz                  369: 397
   5 Katarzyna      Klimała              - Jakub          Nalepa                400: 319
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              508: 337
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bartosz        Orłowski              417: 338
   8 Maciej         Rzychoń              - Ewa            Ciszewska             322: 376
   9 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             363: 444
  10 Agnieszka      Goniowska            - Urszula        Solarska              317: 303
  11 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Piotr          Szałkiewicz           436: 298
  12 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            460: 467
  13 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Sulejewska            260: 427
  14 Renata         Kowalska             - Jarosław       Krzemiński            340: 398
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Przemysław     Pawlic                400: 341
  16 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Skowron               423: 322
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Eugeniusz      Wróblewski            295: 355
  18 Paweł          Kowalski             - Katarzyna      Małek                 340: 352
  19 Przemysław     Rybicki              - Jerzy          Luter                 345: 312
  20 Janusz         Krupiński            - Agata          Kopta                 344: 400
  21 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Górka                 381: 418
  22 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mirosław       Dymkowski             332: 225
  23 Ryszard        Korpalski            - Monika         Laskowska             348: 331
  24 Joanna         Brychcy              - Ewelina        Tokarczyk             370: 356
  25 Katarzyna      Żuławska             - Paulina        Naplocha              482: 209
  26 Robert         Golonka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             480: 421
   2 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  475: 321
   3 Jarosław       Sobczak              - Kamil          Górka                 365: 344
   4 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              390: 413
   5 Ewa            Ciszewska            - Agnieszka      Goniowska             472: 284
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           404: 380
   7 Bartosz        Orłowski             - Katarzyna      Klimała               407: 378
   8 Jakub          Nalepa               - Marek          Salamon               399: 359
   9 Agnieszka      Ja¶kiewicz           - Małgorzata     Sulejewska            388: 338
  10 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            432: 400
  11 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              340: 370
  12 Urszula        Solarska             - Jarosław       Krzemiński            399: 382
  13 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               315: 406
  14 Piotr          Szałkiewicz          - Grzegorz       Grzeszczuk            390: 346
  15 Maciej         Rzychoń              - Janusz         Krupiński             353: 345
  16 Agata          Kopta                - Eugeniusz      Wróblewski            258: 431
  17 Katarzyna      Małek                - Renata         Kowalska              345: 348
  18 Tomasz         Górka                - Teresa         Zalewska              426: 183
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Sławomir       Piotrowski            319: 333
  20 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               346: 312
  21 Monika         Laskowska            - Katarzyna      Żuławska              346: 367
  22 Mirosław       Dymkowski            - Przemysław     Pawlic                397: 318
  23 Robert         Golonka              - Grzegorz       Kwiecień              297: 333
  24 Ewelina        Tokarczyk            - Marcin         Skowron               364: 364
  25 Paweł          Kowalski             - Paulina        Naplocha              349: 283
  26 Ryszard        Korpalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              330: 371
   2 Ewa            Ciszewska            - Tomasz         Zwoliński             383: 377
   3 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Kosz                  296: 454
   4 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              392: 402
   5 Jakub          Nalepa               - Zbigniew       Wietecki              438: 256
   6 Urszula        Solarska             - Bartosz        Orłowski              432: 395
   7 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             439: 426
   8 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Szałkiewicz           336: 386
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              361: 342
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Katarzyna      Klimała               328: 347
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Jarosław       Krzemiński            302: 430
  12 Tomasz         Górka                - Łukasz         Tuszyński             380: 422
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Salamon               384: 319
  14 Katarzyna      Małek                - Maciej         Rzychoń               493: 423
  15 Renata         Kowalska             - Mariusz        Sylwestrzuk           405: 330
  16 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Rybicki               454: 336
  17 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Katarzyna      Żuławska              342: 337
  18 Janusz         Krupiński            - Teresa         Zalewska              379: 422
  19 Marcin         Skowron              - Grzegorz       Kwiecień              431: 440
  20 Joanna         Brychcy              - Paweł          Kowalski              278: 381
  21 Sławomir       Piotrowski           - Ryszard        Korpalski             356: 285
  22 Agata          Kopta                - Mirosław       Dymkowski             373: 295
  23 Przemysław     Pawlic               - Jerzy          Luter                 305: 419
  24 Ewelina        Tokarczyk            - Monika         Laskowska             326: 346
  25 Paulina        Naplocha             - Robert         Golonka               340: 420


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                361: 487
   2 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Ciszewska             353: 454
   3 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              353: 430
   4 Katarzyna      Klimała              - Jakub          Nalepa                365: 370
   5 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Sobczak               331: 357
   6 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Goniowska             338: 352
   7 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               495: 377
   8 Bartosz        Orłowski             - Piotr          Szałkiewicz           459: 439
   9 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            456: 373
  10 Jarosław       Krzemiński           - Tomasz         Ciejka                491: 359
  11 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              406: 338
  12 Katarzyna      Małek                - Maciej         Rzychoń               276: 428
  13 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Górka                 328: 385
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Salamon               394: 369
  15 Renata         Kowalska             - Mariusz        Sylwestrzuk           309: 309
  16 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Grzeszczuk            278: 269
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Paweł          Kowalski              345: 387
  18 Sławomir       Piotrowski           - Agata          Kopta                 381: 342
  19 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              340: 264
  20 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   381: 367
  21 Marcin         Skowron              - Janusz         Krupiński             317: 429
  22 Monika         Laskowska            - Joanna         Brychcy               449: 317
  23 Ryszard        Korpalski            - Robert         Golonka               371: 317
  24 Przemysław     Pawlic               - Mirosław       Dymkowski             478: 181
  25 Ewelina        Tokarczyk            - Paulina        Naplocha              370: 284
Lista rankingowa na dzień 03-11-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.90  26333  183
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.85  27619  192
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.31  27946  195
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.14  27483  192
   7 Radosław Konca                 Warszawa             141.63  17987  127
   8 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   9 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.82  26755  190
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.79  27313  194
  11 Justyna Górka                  Kraków               140.44  27104  193
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.07  19330  138
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             139.79  26281  188
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.89  27084  195
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.39  25325  183
  16 Kamil Górka                    Kraków               138.20  24600  178
  17 Szymon Fidziński               Warszawa             137.73  10881   79
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 137.31  20871  152
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.88  26691  195
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  21 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  22 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  23 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  25 Filip Sosin                    Warszawa             135.99  20535  151
  26 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             134.84  26428  196
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              134.54  25294  188
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              133.15  20904  157
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             132.49  10599   80
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.39  11253   85
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                131.93  25991  197
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  37 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.32   4071   31
  40 Marek Reda                     Wołomin              131.12  25569  195
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  42 Robert Kamiński                Warszawa             130.70  24441  187
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.58  16976  130
  44 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.54  24411  187
  45 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  46 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.80  20379  157
  47 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  48 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.42  21354  165
  49 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  51 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.04  24130  187
  53 Irena Sołdan                   Rumia                129.02  25545  198
  54 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.94  14699  114
  55 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  56 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              128.87   9923   77
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.86  13530  105
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  59 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             128.36  24131  188
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.33  14116  110
  62 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  63 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  64 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  24885  195
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             127.38   9936   78
  66 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.20  19461  153
  67 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             127.10  25292  199
  68 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.60  25319  200
  69 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  70 Maciej Michalak                Łódź                 126.05  22942  182
  71 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  72 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  73 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  74 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.26  15031  120
  75 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.12  22272  178
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.04  24257  194
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.03  24881  199
  78 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.91   6620   53
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  81 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.72  18209  146
  82 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  83 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  84 Maciej Perzyński               Piła                 124.54  13824  111
  85 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            124.51   4358   35
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.51  24031  193
  87 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  88 Marek Róziecki                 Rybnik               124.42   4479   36
  89 Łukasz Miłosz                  Warszawa             124.39   4478   36
  90 Rafał Matczak                  Milanówek            124.38  14553  117
  91 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  92 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  93 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  94 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.37  14558  118
  95 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  96 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.33  23488  192
  98 Jan Kozłowski                  Kraków               121.35  22086  182
  99 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.30  23289  192
 100 Michał Alabrudziński           Włocławek            121.28   8126   67
 101 Tomasz Suchanek                Wrocław              121.09  22280  184
 102 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
 104 Kamil Klinkosz                 Rumia                120.85   4713   39
 105 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.73   7244   60
 106 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 107 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.54  18684  155
 108 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.38  23234  193
 110 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 111 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.27  20206  168
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.23  13105  109
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 114 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.95   4918   41
 116 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.74  15327  128
 118 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.20  22529  189
 119 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.14  23233  195
 120 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 121 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 122 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.60   9962   84
 123 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.47  22391  189
 125 Tomasz Górka                   Łęczna               118.44   5685   48
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 127 Robert Głowacki                Łódź                 118.41  10775   91
 128 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 129 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 130 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 131 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 133 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 134 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 135 Anna Niedzielko                Szczecin             117.70  12712  108
 136 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 137 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 138 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              117.50   7990   68
 140 Daniel Janus                   Wąchock              117.40  19723  168
 141 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.94  15553  133
 144 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Agnieszka Krupka               Krosno               116.75  21249  182
 148 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 149 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 150 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.40  22466  193
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                116.07  22750  196
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 115.99  21922  189
 154 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 155 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 156 Paweł Kowalski                 Kutno                115.88   6953   60
 157 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 158 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 159 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 160 Sławomir Buk                   Gliwice              115.57   8321   72
 161 Mariusz Grodek                 Olsztyn              115.55   7626   66
 162 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 164 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.48  18708  162
 165 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.38  13269  115
 166 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.28  22710  197
 167 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 168 Tomasz Łapka                   Opole                115.22   8411   73
 169 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 170 Michał Ozimiński               Łódź                 114.96  21728  189
 171 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.79  21925  191
 173 Adam Klimont                   Wałcz                114.76  16985  148
 174 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.75   5508   48
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.72   9866   86
 176 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.55  10653   93
 177 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 178 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 179 Marek Rogalski                 Warszawa             114.47  21634  189
 180 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.44  22202  194
 181 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 182 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 183 Magdalena Kublik               Warszawa             114.26  21710  190
 184 Jacek Pietruszka               Kraków               114.11   9585   84
 185 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 186 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 188 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 190 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.36   6235   55
 191 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.33   5213   46
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 193 Przemysław Rybicki             Otwock               113.12   6448   57
 194 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.91   4968   44
 195 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            112.67  16337  145
 196 Stanisław Gasik                Warszawa             112.55  11142   99
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Piotr Szutenberg               Ustka                112.40   8992   80
 199 Bogusław Książek               Szczecin             112.37  18991  169
 200 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 201 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 202 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 203 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.03  19942  178
 204 Dominik Piasecki               Słupsk               112.03   8066   72
 205 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.97  22059  197
 206 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 207 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 208 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 209 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 210 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 211 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 212 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       111.15   6669   60
 213 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 214 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 216 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               111.04   9994   90
 217 Jerzy Luter                    Bytom                110.97  21639  195
 218 Katarzyna Klimała              Kraków               110.78  17947  162
 219 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 220 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  18685  169
 222 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 223 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 224 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 225 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 226 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 227 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 228 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 229 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 230 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 231 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 232 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 233 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 234 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 235 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 236 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 237 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 238 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.77  14872  138
 240 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 241 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 242 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 244 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.41  12459  116
 245 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.35  13312  124
 246 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 248 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.22  14368  134
 249 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 250 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 251 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 252 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 253 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.49   5431   51
 254 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 255 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.22  12959  122
 256 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 257 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 258 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 259 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 260 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.28   9159   87
 261 Sławomir Długosz               Ostróda              104.78  10792  103
 262 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 263 Monika Lewandowska             Warszawa             104.64   4395   42
 264 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.44  20575  197
 266 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 267 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 268 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 269 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 270 Joanna Brychcy                 Katowice             103.65  19798  191
 271 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 272 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 274 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 275 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.98  19051  185
 277 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 278 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 279 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 280 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 282 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.42  19767  193
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.30  19540  191
 284 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 285 Monika Laskowska               Wrocław              101.91   6828   67
 286 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 287 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.61  15241  150
 288 Anna Arana                     Warszawa             101.55  19802  195
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 290 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 291 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 292 Ryszard Korpalski              Wrocław              101.08   6368   63
 293 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 294 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 295 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 296 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 297 Przemysław Pawlic              Wrocław              100.51  16886  168
 298 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 299 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 300 Urszula Solarska               Łódź                 100.10  19120  191
 301 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 302 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 303 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 304 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 306 Joanna Kubińska                Warszawa              98.71   5429   55
 307 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 308 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 309 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          98.01   7057   72
 310 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 311 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.83   4598   47
 312 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 314 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 315 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.28  15564  160
 316 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 317 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 318 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 319 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 320 Monika Rubinstein              Warszawa              96.36   4818   50
 321 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 322 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 323 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 324 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 325 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   95.26   4477   47
 326 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 327 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 328 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 329 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 330 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 331 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 332 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 333 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 334 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 335 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 336 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   4408   48
 338 Wojciech Obremski              Legnica               91.61   6871   75
 339 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  91.31   2922   32
 340 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 341 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 342 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 343 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 344 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 345 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 346 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 347 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 348 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 349 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 350 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 351 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 352 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 353 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 354 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 355 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 356 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.31   3143   36
 357 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 358 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 359 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 360 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 361 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 362 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 363 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 364 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.21   4826   58
 365 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 366 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 367 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 369 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 370 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 371 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 372 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 373 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 374 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 375 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 376 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 377 Julia Solarska                 Łódź                  74.00   2220   30
 378 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 379 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 380 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127




Poczekalnia na dzień 03-11-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Blanka Zwolińska               Skierdy               62.66   1817   29
   3 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   4 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   5 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   6 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   7 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   8 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   9 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.11   2946   27
  10 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
  11 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  12 Andrzej Słapiński              Warszawa             135.28   3382   25
  13 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  14 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  15 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  16 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  17 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  18 Karol Waniek                   Wrocław              122.67   2944   24
  19 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  20 Andrzej Gostomski              Łódź                 118.42   2842   24
  21 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  22 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  23 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  24 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  25 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  26 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  28 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  30 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  31 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  33 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  34 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  36 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  37 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  38 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  39 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  40 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  41 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  42 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  43 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  44 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  45 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  46 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  47 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  48 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  49 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  50 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  51 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  52 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  53 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  54 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  55 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  57 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  58 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  59 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  60 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  61 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  62 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  63 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  64 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  65 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  66 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  67 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  68 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  69 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  70 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  71 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  72 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  73 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  74 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  75 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  76 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  77 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  78 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  79 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  80 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  81 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  82 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  83 Karolina Drabik                Skarżysko            100.68   1913   19
  84 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  85 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  86 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  87 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  88 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              143.78   2588   18
  89 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  90 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  91 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  92 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              87.44   1574   18
  93 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  94 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  95 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  96 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  97 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  98 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  99 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
 100 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 101 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 102 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 104 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 105 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 106 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 109 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 110 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 111 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 112 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 113 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 114 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 115 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 118 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 119 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 122 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 123 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 124 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 125 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 126 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 127 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 128 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 129 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 130 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 131 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 132 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 133 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 134 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 135 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 136 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 137 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 138 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 139 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 140 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 141 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 142 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 143 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 144 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 145 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 146 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 147 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 148 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.17   1190   12
 149 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 151 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 152 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 153 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 154 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 155 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 158 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 159 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 160 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 161 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 164 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 169 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 173 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 174 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 175 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 176 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 177 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 178 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 179 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 180 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 181 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 182 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 183 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 184 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 185 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              77.67    932   12
 186 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 187 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 188 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 189 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 190 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 191 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 192 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 193 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 194 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 197 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 198 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 199 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 200 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 201 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 202 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 203 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 204 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 207 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 208 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 209 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 210 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 211 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 212 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 213 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 214 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 215 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 216 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 217 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 218 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 219 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 220 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 221 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 222 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 223 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 224 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 225 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 226 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 227 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 228 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 229 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 230 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 231 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 232 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 233 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 234 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 235 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 236 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 237 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 238 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 239 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 240 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 241 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 242 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 243 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 244 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 245 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 246 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 247 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 248 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 249 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 250 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 251 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 252 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 253 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 254 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 255 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 257 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 258 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 259 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 260 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 261 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 262 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 263 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 264 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 265 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 266 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 267 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 268 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 269 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 270 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 271 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 272 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 273 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 274 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 275 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 276 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 277 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 278 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 279 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 280 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 281 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 282 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 283 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 284 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 285 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 286 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 287 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 288 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 289 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 291 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 292 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 293 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 294 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 295 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 296 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 297 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 298 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 299 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 300 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 301 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 302 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 303 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 304 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 305 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 306 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 307 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 308 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 309 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 310 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 311 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 312 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 313 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 314 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 315 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 316 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 317 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 318 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 319 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 320 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 321 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 322 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 323 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 324 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 325 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 326 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 327 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 328 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 329 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 330 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 331 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 332 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 333 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 334 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 335 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 336 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 337 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 338 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 339 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 340 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 341 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 342 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 343 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 344 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 345 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 346 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 347 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 348 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 349 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 350 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 351 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie