Jurata17
września
Jurata 17 września III Mistrzostwa Bałtyku
Bielsko-Biała24
września
Bielsko-Biała 24-25 września VIII Mistrzostwa PodbeskidziaGrand Prix 2005
Wałcz 1
października
Wałcz 1- 2 października I Mistrzostwa Wałcza
Tytuł sprzed roku obroniony przez Kazika !!!24 - 25 września 2005 — VIII Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Podbeskidzia Bielsko-Biała, 24 - 25 września 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Tytuł sprzed roku obroniony przez Kazika !!!Turniejowi w Bielsku-Białej towarzyszyła piękna polska złota jesień. W porównaniu do  zeszłego roku frekwencja spadła, a udział wzięło zaledwie 51 graczy, w tym trójka debiutantów. Po pierwszym dniu na czele całej stawki był Jerzy Matyasik z Krakowa, który razem z Kazikiem MerklejnemMateuszem Żbikowskim zdobyli po 6 punktów. Jednak gdy w 8 rundzie Kazik pokonał Jerzego Matyasika, objął prowadzenie w turnieju i nie oddał go nawet na chwilę przez kolejne rundy. Ostatecznie wygrał Kazimierz Merklejn Junior przed Krzysztofem Mówką i Mateuszem Żbikowskim. Organizatorki, Ania Kowalska-Demczyszyn i Renata Kowalska, przygotowały poza okolicznościowymi pucharami szereg nagród ufundowanych przez sponsorów turnieju. Turniej przebiegał w miłej atmosferze, a za rok, gdy pojawi się więcej graczy, na pewno będzie jeszcze lepiej.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Podbeskidzia
VI Mistrzostwa Podbeskidzia
V Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Podbeskidzia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.80     10.0     4980     1904      829
  2 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.64      9.0     5131     1742     1029
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.44      9.0     4866     1874      598
  4 Kamil           Górka                Łęczna                 139.35      9.0     4657     1816      538
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.99      8.0     4821     1697      604
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               129.43      8.0     4722     1654      637
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               138.95      8.0     4700     1591      388
  8 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.33      8.0     4693     1703      152
  9 Tomasz          Ciejka               Kraków                 113.57      8.0     4346     1642      158
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 138.05      7.0     4846     1565      496
 11 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.48      7.0     4828     1660      200
 12 Artur           Irzyk                Strzyżów               123.83      7.0     4764     1548      347
 13 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.99      7.0     4720     1531      481
 14 Łukasz          Kozub                Brzesko                117.90      7.0     4604     1642      338
 15 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.44      7.0     4551     1419      461
 16 Mariusz         Makuch               Zator                  109.83      7.0     4463     1527      316
 17 Przemysław      Herdzina             Kraków                 122.00      7.0     4434     1603       70
 18 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          119.86      7.0     4383     1493      -56
 19 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 111.81      7.0     4325     1529     -139
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              125.41      6.0     4634     1442      128
 21 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.36      6.0     4549     1375      -48
 22 Paweł           Jędryka              Tarnów                 113.46      6.0     4530     1385       85
 23 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.31      6.0     4503     1376      105
 24 Ewa             Ciszewska            Katowice               114.34      6.0     4444     1389      256
 25 Agnieszka       Krupka               Krosno                 111.27      6.0     4436     1295      209
 26 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 110.88      6.0     4371     1292      221
 27 Jerzy           Luter                Bytom                  107.41      6.0     4335     1339     -206
 28 Katarzyna       Klimała              Kraków                 114.70      6.0     4295     1322      262
 29 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.90      6.0     4118     1366      104
 30 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.0     3465     1269    -1059
 31 Jan             Kozłowski            Kraków                 103.76      5.0     4534     1262     -100
 32 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 119.66      5.0     4515     1296       83
 33 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  104.75      5.0     4275     1263     -179
 34 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               100.07      5.0     4166     1267     -267
 35 Michał          Ozimiński            Łódź                   105.84      5.0     4089     1189     -164
 36 Marcin          Skowron              Zabrze                 110.79      5.0     3996     1258     -619
 37 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      5.0     3958     1208     -499
 38 Zbigniew        Stettner             Bielsko Biała          100.00      5.0     3654     1226     -547
 39 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      5.0     3602     1173     -374
 40 Agnieszka       Kozub                Brzesko                100.00      4.5     3508     1018     -408
 41 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      4.0     4235     1118      180
 42 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.0     3936     1090     -187
 43 Grzegorz        Lempkowski           Bielsko Biała          100.00      4.0     3725     1040     -270
 44 Katarzyna       Waliczek             Bielsko Biała          100.00      4.0     3625     1097     -747
 45 Monika          Ścisłowska           Chrzanów               100.00      4.0     3612     1019     -340
 46 Hortensja       Hola                 Bielsko Biała          100.00      3.5     3390      878     -522
 47 Joanna          Brychcy              Katowice               100.35      3.0     4071     1036     -402
 48 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      3.0     2282      723     -165
 49 Leszek          Stecuła              Bytom                  113.59      3.0     1205      471      246
 50 Wacław          Sarek                Jaworzno               100.00      1.5     3358      689     -652
 51 Jakub           Daroń                Tychy                  100.00      0.0     1882      407     -671
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Podbeskidzia w Scrabble



	Kazimierz.J Merklejn 146.80 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Sobczak               111.31 +  426: 343  161
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  537: 281  150
    3     3 Tomasz         Ciejka                113.57 +  310: 304  164
    4     3 Piotr          Adamczyk              111.81 +  427: 317  162
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.48 +  458: 385  189
    6     1 Łukasz         Kozub                 117.90 +  450: 328  168
    7     1 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  332: 500   92
    8     1 Jerzy          Matyasik              117.99 +  378: 266  168
    9     1 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  494: 301  174
   10     1 Mateusz        Żbikowski             142.44 +  378: 344  192
   11     1 Mateusz        Żbikowski             142.44 +  377: 366  192
   12     1 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  413: 416   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Mateusz Żbikowski 142.44 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Krupka                111.27 +  434: 325  161
    2    10 Kamil          Górka                 139.35 +  345: 338  189
    3     2 Łukasz         Kozub                 117.90 -  393: 414   68
    4    12 Renata         Kowalska              119.86 +  364: 320  170
    5     5 Marek          Dudkiewicz            125.41 +  423: 325  175
    6     3 Artur          Irzyk                 123.83 +  428: 419  174
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 +  500: 332  197
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.48 +  384: 324  189
    9     2 Jerzy          Matyasik              117.99 +  410: 387  168
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  344: 378   97
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  366: 377   97
   12     2 Mariusz        Skrobosz              138.95 +  475: 329  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Krzysztof Mówka 141.64 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Sulejewska            110.88 +  470: 246  161
    2     4 Przemysław     Herdzina              122.00 -  363: 372   72
    3     7 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  350: 418   74
    4    13 Marcin         Skowron               110.79 +  533: 237  161
    5     9 Joanna         Brychcy               100.35 +  390: 336  150
    6     6 Katarzyna      Klimała               114.70 +  385: 318  165
    7     6 Tomasz         Ciejka                113.57 +  439: 312  164
    8     4 Kamil          Górka                 139.35 -  412: 414   89
    9     5 Marek          Dudkiewicz            125.41 +  380: 351  175
   10     4 Mariusz        Makuch                109.83 +  419: 303  160
   11     2 Artur          Irzyk                 123.83 +  574: 382  174
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 +  416: 413  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Tomasz Zwoliński 139.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Skowron               110.79 +  660: 325  161
    2     1 Artur          Irzyk                 123.83 +  436: 365  174
    3     1 Dawid          Pikul                 138.05 +  429: 316  188
    4     1 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  402: 387  174
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  385: 458   97
    6     2 Jerzy          Matyasik              117.99 -  350: 529   68
    7     3 Łukasz         Kozub                 117.90 +  408: 352  168
    8     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  324: 384   92
    9     4 Kamil          Górka                 139.35 +  458: 243  189
   10     3 Przemysław     Herdzina              122.00 -  311: 400   72
   11     5 Dawid          Pikul                 138.05 +  415: 322  188
   12     3 Kamil          Górka                 139.35 -  250: 547   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Kamil Górka 139.35 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Makuch                109.83 +  342: 317  160
    2    10 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  338: 345   92
    3     8 Daniel         Czernatowicz          119.66 -  292: 406   70
    4    14 Wojciech       Wróbel                100.00 +  362: 317  150
    5    16 Jarosław       Puchalski             124.36 +  480: 344  174
    6    11 Jarosław       Sobczak               111.31 +  429: 379  161
    7     4 Dawid          Pikul                 138.05 +  367: 344  188
    8     4 Krzysztof      Mówka                 141.64 +  414: 412  192
    9     4 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  243: 458   89
   10     7 Marek          Syczuk                129.43 +  399: 287  179
   11     4 Przemysław     Herdzina              122.00 +  444: 260  172
   12     3 Tomasz         Zwoliński             139.48 +  547: 250  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Mariusz Skrobosz 138.95 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 107.41 -  306: 436   57
    2    24 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  499: 341  150
    3    10 Joanna         Brychcy               100.35 +  498: 343  150
    4     4 Ewa            Ciszewska             114.34 +  384: 349  164
    5     3 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  378: 431   74
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 +  416: 222  164
    7     7 Przemysław     Herdzina              122.00 -  369: 391   72
    8     8 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  391: 382  170
    9     7 Piotr          Adamczyk              111.81 +  361: 301  162
   10     2 Łukasz         Kozub                 117.90 +  345: 296  168
   11     3 Łukasz         Kozub                 117.90 +  424: 345  168
   12     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  329: 475   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Dawid Pikul 138.05 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Ozimiński             105.84 +  424: 295  156
    2    13 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  371: 323  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  316: 429   89
    4     7 Justyna        Fugiel                135.99 -  433: 487   86
    5    12 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  569: 321  155
    6     5 Marek          Syczuk                129.43 +  456: 361  179
    7     4 Kamil          Górka                 139.35 -  344: 367   89
    8     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 +  369: 320  169
    9     6 Mariusz        Makuch                109.83 -  293: 394   60
   10     6 Jerzy          Matyasik              117.99 +  469: 364  168
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  322: 415   89
   12     8 Marek          Dudkiewicz            125.41 +  480: 274  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Justyna Fugiel 135.99 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  461: 268  155
    2     6 Marek          Dudkiewicz            125.41 +  441: 413  175
    3     4 Przemysław     Herdzina              122.00 -  331: 349   72
    4     7 Dawid          Pikul                 138.05 +  487: 433  188
    5     2 Łukasz         Kozub                 117.90 -  324: 350   68
    6     8 Tomasz         Ciejka                113.57 -  351: 358   64
    7     8 Marek          Syczuk                129.43 -  324: 383   79
    8    12 Paweł          Jędryka               113.46 +  409: 329  163
    9    10 Zbigniew       Stettner              100.00 +  407: 319  150
   10     8 Ewa            Ciszewska             114.34 +  365: 306  164
   11     7 Marek          Syczuk                129.43 -  341: 408   79
   12     9 Jarosław       Puchalski             124.36 +  479: 323  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Marek Syczuk 129.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jan            Kozłowski             103.76 +  426: 280  154
    2    12 Zbigniew       Stettner              100.00 +  459: 260  150
    3     5 Piotr          Adamczyk              111.81 -  350: 358   62
    4     6 Paweł          Jędryka               113.46 +  424: 388  163
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 +  381: 265  164
    6     5 Dawid          Pikul                 138.05 -  361: 456   88
    7     8 Justyna        Fugiel                135.99 +  383: 324  186
    8     3 Artur          Irzyk                 123.83 -  351: 381   74
    9     9 Renata         Kowalska              119.86 +  506: 318  170
   10     7 Kamil          Górka                 139.35 -  287: 399   89
   11     7 Justyna        Fugiel                135.99 +  408: 341  186
   12     5 Łukasz         Kozub                 117.90 +  386: 315  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Marek Dudkiewicz 125.41 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Brychcy               100.35 +  370: 347  150
    2     6 Justyna        Fugiel                135.99 -  413: 441   86
    3    11 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  447: 400  155
    4     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 +  428: 300  169
    5     5 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  325: 423   92
    6    10 Mariusz        Makuch                109.83 -  331: 384   60
    7    12 Agnieszka      Krupka                111.27 +  459: 346  161
    8    10 Tomasz         Ciejka                113.57 +  349: 306  164
    9     5 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  351: 380   92
   10    10 Jerzy          Luter                 107.41 +  519: 279  157
   11     6 Jerzy          Matyasik              117.99 -  368: 420   68
   12     8 Dawid          Pikul                 138.05 -  274: 480   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Jarosław Puchalski 124.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Arkadiusz      Łydka                 100.07 -  262: 333   50
    2    20 Marcin         Skowron               110.79 +  353: 345  161
    3    13 Jerzy          Luter                 107.41 +  489: 374  157
    4     9 Jerzy          Matyasik              117.99 -  414: 418   68
    5    16 Kamil          Górka                 139.35 -  344: 480   89
    6    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  440: 311  150
    7    13 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  375: 340  155
    8    13 Renata         Kowalska              119.86 -  392: 404   70
    9    12 Wojciech       Wróbel                100.00 +  439: 327  150
   10     9 Katarzyna      Klimała               114.70 +  389: 328  165
   11     8 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  329: 458   74
   12     9 Justyna        Fugiel                135.99 -  323: 479   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Andrzej Rechowicz 124.33 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Daroń                 100.00 +  401: 319  150
    2     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 +  409: 309  164
    3     7 Krzysztof      Mówka                 141.64 +  418: 350  192
    4     1 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  387: 402   89
    5     3 Mariusz        Skrobosz              138.95 +  431: 378  189
    6     4 Piotr          Adamczyk              111.81 +  494: 392  162
    7     2 Jerzy          Matyasik              117.99 -  295: 443   68
    8     6 Przemysław     Herdzina              122.00 +  375: 350  172
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  301: 494   97
   10     5 Artur          Irzyk                 123.83 -  282: 441   74
   11     8 Jarosław       Puchalski             124.36 +  458: 329  174
   12     6 Przemysław     Herdzina              122.00 +  442: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Artur Irzyk 123.83 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Hortensja      Hola                  100.00 +  406: 269  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  365: 436   89
    3    14 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  393: 308  150
    4     5 Jan            Kozłowski             103.76 +  462: 307  154
    5     7 Przemysław     Herdzina              122.00 +  458: 394  172
    6     3 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  419: 428   92
    7     5 Mariusz        Makuch                109.83 +  455: 329  160
    8     3 Marek          Syczuk                129.43 +  381: 351  179
    9     3 Łukasz         Kozub                 117.90 -  333: 358   68
   10     5 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  441: 282  174
   11     2 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  382: 574   92
   12     4 Jerzy          Matyasik              117.99 -  269: 381   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Przemysław Herdzina 122.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kilian                100.00 +  393: 200  150
    2     4 Krzysztof      Mówka                 141.64 +  372: 363  192
    3     4 Justyna        Fugiel                135.99 +  349: 331  186
    4     2 Łukasz         Kozub                 117.90 -  335: 429   68
    5     7 Artur          Irzyk                 123.83 -  394: 458   74
    6     9 Ewa            Ciszewska             114.34 +  379: 344  164
    7     7 Mariusz        Skrobosz              138.95 +  391: 369  189
    8     6 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  350: 375   74
    9     8 Jan            Kozłowski             103.76 +  477: 298  154
   10     3 Tomasz         Zwoliński             139.48 +  400: 311  189
   11     4 Kamil          Górka                 139.35 -  260: 444   89
   12     6 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  334: 442   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Renata Kowalska 119.86 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  359: 301  150
    2     7 Jerzy          Matyasik              117.99 +  352: 351  168
    3     6 Ewa            Ciszewska             114.34 -  331: 403   64
    4    12 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  320: 364   92
    5    13 Paweł          Jędryka               113.46 -  308: 373   63
    6    14 Wojciech       Wróbel                100.00 +  380: 319  150
    7    16 Katarzyna      Klimała               114.70 +  371: 364  165
    8    13 Jarosław       Puchalski             124.36 +  404: 392  174
    9     9 Marek          Syczuk                129.43 -  318: 506   79
   10    11 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  449: 316  170
   11    11 Jan            Kozłowski             103.76 +  476: 353  154
   12     7 Tomasz         Ciejka                113.57 -  315: 397   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Daniel Czernatowicz 119.66 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  451: 331  150
    2     8 Piotr          Adamczyk              111.81 -  357: 367   62
    3     8 Kamil          Górka                 139.35 +  406: 292  189
    4    10 Tomasz         Ciejka                113.57 -  370: 418   64
    5    10 Mariusz        Makuch                109.83 -  323: 409   60
    6    13 Paweł          Jędryka               113.46 +  382: 350  163
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 +  317: 303  164
    8     8 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  382: 391   89
    9    17 Marcin         Skowron               110.79 +  484: 361  161
   10    11 Renata         Kowalska              119.86 -  316: 449   70
   11    12 Paweł          Jędryka               113.46 -  422: 425   63
   12    13 Jarosław       Sobczak               111.31 -  305: 336   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.44 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  379: 356  150
    2     5 Ewa            Ciszewska             114.34 -  366: 401   64
    3    15 Zbigniew       Stettner              100.00 +  366: 314  150
    4     8 Marek          Dudkiewicz            125.41 -  300: 428   75
    5    11 Jan            Kozłowski             103.76 -  354: 413   54
    6    18 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  406: 218  150
    7    17 Teresa         Zalewska              100.00 +  506: 247  150
    8     7 Dawid          Pikul                 138.05 -  320: 369   88
    9    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 -  363: 366   64
   10    15 Leszek         Kilian                100.00 +  377: 244  150
   11    13 Agnieszka      Krupka                111.27 +  402: 370  161
   12    10 Paweł          Jędryka               113.46 +  412: 364  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Jerzy Matyasik 117.99 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wacław         Sarek                 100.00 +  457: 214  150
    2     7 Renata         Kowalska              119.86 -  351: 352   70
    3     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  417: 348  150
    4     9 Jarosław       Puchalski             124.36 +  418: 414  174
    5     6 Tomasz         Ciejka                113.57 +  388: 350  164
    6     2 Tomasz         Zwoliński             139.48 +  529: 350  189
    7     2 Andrzej        Rechowicz             124.33 +  443: 295  174
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  266: 378   97
    9     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  387: 410   92
   10     6 Dawid          Pikul                 138.05 -  364: 469   88
   11     6 Marek          Dudkiewicz            125.41 +  420: 368  175
   12     4 Artur          Irzyk                 123.83 +  381: 269  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Łukasz Kozub 117.90 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Urszula        Solarska              100.00 +  471: 219  150
    2     3 Paweł          Jędryka               113.46 +  507: 324  163
    3     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 +  414: 393  192
    4     2 Przemysław     Herdzina              122.00 +  429: 335  172
    5     2 Justyna        Fugiel                135.99 +  350: 324  186
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  328: 450   97
    7     3 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  352: 408   89
    8     5 Piotr          Adamczyk              111.81 +  439: 325  162
    9     3 Artur          Irzyk                 123.83 +  358: 333  174
   10     2 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  296: 345   89
   11     3 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  345: 424   89
   12     5 Marek          Syczuk                129.43 -  315: 386   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Katarzyna Klimała 114.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Stettner              100.00 -  295: 319   50
    2    14 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  411: 278  150
    3    19 Jarosław       Sobczak               111.31 -  313: 420   61
    4    21 Wacław         Sarek                 100.00 +  429: 269  150
    5    17 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  424: 270  150
    6     6 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  318: 385   92
    7    16 Renata         Kowalska              119.86 -  364: 371   70
    8    15 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  380: 324  155
    9    18 Teresa         Zalewska              100.00 +  369: 306  150
   10     9 Jarosław       Puchalski             124.36 -  328: 389   74
   11    14 Ewa            Ciszewska             114.34 -  226: 466   64
   12    16 Michał         Ozimiński             105.84 +  438: 236  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Ewa Ciszewska 114.34 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  465: 360  150
    2     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 +  401: 366  169
    3     6 Renata         Kowalska              119.86 +  403: 331  170
    4     4 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  349: 384   89
    5     8 Piotr          Adamczyk              111.81 -  369: 405   62
    6     9 Przemysław     Herdzina              122.00 -  344: 379   72
    7    11 Małgorzata     Sulejewska            110.88 -  293: 355   61
    8    14 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  385: 338  150
    9    15 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  323: 300  155
   10     8 Justyna        Fugiel                135.99 -  306: 365   86
   11    14 Katarzyna      Klimała               114.70 +  466: 226  165
   12    11 Mariusz        Makuch                109.83 -  340: 379   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Mariola Osajda-Matczak 113.90 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  472: 201  150
    2     2 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  309: 409   74
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            110.88 +  402: 301  161
    4    11 Teresa         Zalewska              100.00 +  411: 293  150
    5     4 Marek          Syczuk                129.43 -  265: 381   79
    6     7 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  222: 416   89
    7    14 Daniel         Czernatowicz          119.66 -  303: 317   70
    8    16 Jerzy          Luter                 107.41 -  335: 378   57
    9    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 +  366: 363  169
   10    16 Michał         Ozimiński             105.84 -  256: 345   56
   11    19 Teresa         Zalewska              100.00 +  389: 353  150
   12    17 Marcin         Skowron               110.79 +  388: 257  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Leszek Stecuła 113.59 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    14 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  387: 324  150
   10    14 Jarosław       Sobczak               111.31 +  368: 283  161
   11     9 Mariusz        Makuch                109.83 +  450: 352  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     471  /  3 157.00




	Tomasz Ciejka 113.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Wróbel                100.00 +  354: 337  150
    2     9 Jerzy          Luter                 107.41 +  415: 338  157
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  304: 310   97
    4    10 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  418: 370  170
    5     6 Jerzy          Matyasik              117.99 -  350: 388   68
    6     8 Justyna        Fugiel                135.99 +  358: 351  186
    7     6 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  312: 439   92
    8    10 Marek          Dudkiewicz            125.41 -  306: 349   75
    9    11 Jarosław       Sobczak               111.31 +  377: 354  161
   10    13 Jan            Kozłowski             103.76 +  408: 341  154
   11    10 Piotr          Adamczyk              111.81 +  347: 296  162
   12     7 Renata         Kowalska              119.86 +  397: 315  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Paweł Jędryka 113.46 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Zalewska              100.00 +  395: 286  150
    2     3 Łukasz         Kozub                 117.90 -  324: 507   68
    3    17 Urszula        Solarska              100.00 +  430: 222  150
    4     6 Marek          Syczuk                129.43 -  388: 424   79
    5    13 Renata         Kowalska              119.86 +  373: 308  170
    6    13 Daniel         Czernatowicz          119.66 -  350: 382   70
    7    15 Marcin         Skowron               110.79 +  468: 344  161
    8    12 Justyna        Fugiel                135.99 -  329: 409   86
    9    13 Joanna         Brychcy               100.35 +  407: 342  150
   10    12 Piotr          Adamczyk              111.81 -  277: 387   62
   11    12 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  425: 422  170
   12    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  364: 412   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Piotr Adamczyk 111.81 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Monika         Ścisłowska            100.00 +  355: 315  150
    2     8 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  367: 357  170
    3     5 Marek          Syczuk                129.43 +  358: 350  179
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  317: 427   97
    5     8 Ewa            Ciszewska             114.34 +  405: 369  164
    6     4 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  392: 494   74
    7     9 Jan            Kozłowski             103.76 +  414: 364  154
    8     5 Łukasz         Kozub                 117.90 -  325: 439   68
    9     7 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  301: 361   89
   10    12 Paweł          Jędryka               113.46 +  387: 277  163
   11    10 Tomasz         Ciejka                113.57 -  296: 347   64
   12    12 Jerzy          Luter                 107.41 +  408: 364  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Jarosław Sobczak 111.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  343: 426   97
    2    16 Teresa         Zalewska              100.00 -  363: 431   50
    3    19 Katarzyna      Klimała               114.70 +  420: 313  165
    4    16 Małgorzata     Sulejewska            110.88 +  400: 340  161
    5    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  438: 285  150
    6    11 Kamil          Górka                 139.35 -  379: 429   89
    7    10 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  444: 318  150
    8     9 Mariusz        Makuch                109.83 -  328: 498   60
    9    11 Tomasz         Ciejka                113.57 -  354: 377   64
   10    14 Leszek         Stecuła               113.59 -  283: 368   64
   11    16 Michał         Ozimiński             105.84 +  415: 308  156
   12    13 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  336: 305  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Agnieszka Krupka 111.27 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             142.44 -  325: 434   92
    2    19 Katarzyna      Sołdan                104.75 -  370: 383   55
    3    20 Jakub          Daroń                 100.00 +  336: 320  150
    4    19 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  315: 365   50
    5    20 Leszek         Kilian                100.00 +  384: 309  150
    6    19 Zbigniew       Stettner              100.00 +  377: 253  150
    7    12 Marek          Dudkiewicz            125.41 -  346: 459   75
    8    19 Teresa         Zalewska              100.00 +  376: 304  150
    9    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  344: 394   50
   10    18 Urszula        Solarska              100.00 +  512: 225  150
   11    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  370: 402   69
   12    14 Jan            Kozłowski             103.76 +  381: 379  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Małgorzata Sulejewska 110.88 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  246: 470   92
    2    21 Jakub          Daroń                 100.00 +  385: 303  150
    3    12 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 -  301: 402   64
    4    16 Jarosław       Sobczak               111.31 -  340: 400   61
    5    21 Urszula        Solarska              100.00 +  457: 247  150
    6    20 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  385: 302  150
    7    11 Ewa            Ciszewska             114.34 +  355: 293  164
    8    11 Jan            Kozłowski             103.76 -  395: 404   54
    9    20 Leszek         Kilian                100.00 -  326: 412   50
   10    17 Zbigniew       Stettner              100.00 +  414: 264  150
   11    15 Jerzy          Luter                 107.41 -  361: 374   57
   12    15 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  406: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Marcin Skowron 110.79 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             139.48 -  325: 660   89
    2    20 Jarosław       Puchalski             124.36 -  345: 353   74
    3    23 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  331: 272  150
    4    13 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  237: 533   92
    5    24 Jakub          Daroń                 100.00 +  411: 226  150
    6    17 Joanna         Brychcy               100.35 +  386: 370  150
    7    15 Paweł          Jędryka               113.46 -  344: 468   63
    8    18 Michał         Ozimiński             105.84 -  304: 361   56
    9    17 Daniel         Czernatowicz          119.66 -  361: 484   70
   10    19 Wojciech       Wróbel                100.00 +  331: 280  150
   11    18 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  364: 220  150
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 -  257: 388   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Mariusz Makuch 109.83 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 139.35 -  317: 342   89
    2    22 Urszula        Solarska              100.00 -  306: 319   50
    3    25 Leszek         Kilian                100.00 +  428: 229  150
    4    17 Arkadiusz      Łydka                 100.07 +  364: 318  150
    5    10 Daniel         Czernatowicz          119.66 +  409: 323  170
    6    10 Marek          Dudkiewicz            125.41 +  384: 331  175
    7     5 Artur          Irzyk                 123.83 -  329: 455   74
    8     9 Jarosław       Sobczak               111.31 +  498: 328  161
    9     6 Dawid          Pikul                 138.05 +  394: 293  188
   10     4 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  303: 419   92
   11     9 Leszek         Stecuła               113.59 -  352: 450   64
   12    11 Ewa            Ciszewska             114.34 +  379: 340  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Jerzy Luter 107.41 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              138.95 +  436: 306  189
    2     9 Tomasz         Ciejka                113.57 -  338: 415   64
    3    13 Jarosław       Puchalski             124.36 -  374: 489   74
    4    15 Monika         Ścisłowska            100.00 +  376: 269  150
    5    15 Teresa         Zalewska              100.00 -  319: 361   50
    6    16 Arkadiusz      Łydka                 100.07 -  328: 479   50
    7    19 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  363: 270  150
    8    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 +  378: 335  164
    9    19 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  406: 329  150
   10    10 Marek          Dudkiewicz            125.41 -  279: 519   75
   11    15 Małgorzata     Sulejewska            110.88 +  374: 361  161
   12    12 Piotr          Adamczyk              111.81 -  364: 408   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Michał Ozimiński 105.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 138.05 -  295: 424   88
    2    15 Joanna         Brychcy               100.35 -  317: 319   50
    3    21 Wojciech       Wróbel                100.00 -  326: 460   50
    4    23 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  271: 384   50
    5    25 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  367: 291  150
    6    22 Wacław         Sarek                 100.00 +  460: 337  150
    7    21 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  433: 241  150
    8    18 Marcin         Skowron               110.79 +  361: 304  161
    9    21 Urszula        Solarska              100.00 -  370: 384   50
   10    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 +  345: 256  164
   11    16 Jarosław       Sobczak               111.31 -  308: 415   61
   12    16 Katarzyna      Klimała               114.70 -  236: 438   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Katarzyna Sołdan 104.75 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Fugiel                135.99 -  268: 461   86
    2    19 Agnieszka      Krupka                111.27 +  383: 370  161
    3    11 Marek          Dudkiewicz            125.41 -  400: 447   75
    4    18 Zbigniew       Stettner              100.00 +  355: 346  150
    5    12 Dawid          Pikul                 138.05 -  321: 569   88
    6    21 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  366: 318  150
    7    13 Jarosław       Puchalski             124.36 -  340: 375   74
    8    15 Katarzyna      Klimała               114.70 -  324: 380   65
    9    15 Ewa            Ciszewska             114.34 -  300: 323   64
   10    23 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  451: 170  150
   11    17 Arkadiusz      Łydka                 100.07 -  397: 407   50
   12    19 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  370: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Jan Kozłowski 103.76 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                129.43 -  280: 426   79
    2    17 Wojciech       Wróbel                100.00 +  444: 354  150
    3    16 Hortensja      Hola                  100.00 +  514: 250  150
    4     5 Artur          Irzyk                 123.83 -  307: 462   74
    5    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 +  413: 354  169
    6    12 Teresa         Zalewska              100.00 +  437: 237  150
    7     9 Piotr          Adamczyk              111.81 -  364: 414   62
    8    11 Małgorzata     Sulejewska            110.88 +  404: 395  161
    9     8 Przemysław     Herdzina              122.00 -  298: 477   72
   10    13 Tomasz         Ciejka                113.57 -  341: 408   64
   11    11 Renata         Kowalska              119.86 -  353: 476   70
   12    14 Agnieszka      Krupka                111.27 -  379: 381   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Joanna Brychcy 100.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Dudkiewicz            125.41 -  347: 370   75
    2    15 Michał         Ozimiński             105.84 +  319: 317  156
    3    10 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  343: 498   89
    4    22 Urszula        Solarska              100.00 +  436: 301  150
    5     9 Krzysztof      Mówka                 141.64 -  336: 390   92
    6    17 Marcin         Skowron               110.79 -  370: 386   61
    7    20 Monika         Ścisłowska            100.00 +  374: 311  150
    8    17 Zbigniew       Stettner              100.00 -  265: 282   50
    9    13 Paweł          Jędryka               113.46 -  342: 407   63
   10    20 Teresa         Zalewska              100.00 -  345: 396   50
   11    22 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  317: 375   50
   12    23 Wojciech       Wróbel                100.00 -  277: 440   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 12  86.33




	Arkadiusz Łydka 100.07 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Puchalski             124.36 +  333: 262  174
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              146.80 -  281: 537   97
    3    14 Artur          Irzyk                 123.83 -  308: 393   74
    4    17 Mariusz        Makuch                109.83 -  318: 364   60
    5    22 Hortensja      Hola                  100.00 +  412: 264  150
    6    16 Jerzy          Luter                 107.41 +  479: 328  157
    7    10 Jarosław       Sobczak               111.31 -  318: 444   61
    8    14 Ewa            Ciszewska             114.34 -  338: 385   64
    9    14 Leszek         Stecuła               113.59 -  324: 387   64
   10    21 Monika         Ścisłowska            100.00 +  369: 266  150
   11    17 Katarzyna      Sołdan                104.75 +  407: 397  155
   12    15 Małgorzata     Sulejewska            110.88 -  279: 406   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Jakub Daroń 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             124.33 -  319: 401   74
    2    21 Małgorzata     Sulejewska            110.88 -  303: 385   61
    3    20 Agnieszka      Krupka                111.27 -  320: 336   61
    4    24 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  286: 336   50
    5    24 Marcin         Skowron               110.79 -  226: 411   61
    6    25 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  196: 406   50
    7    25 Leszek         Kilian                100.00 -  232: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  7  58.14




	Hortensja Hola 100.00 Bielsko Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 123.83 -  269: 406   74
    2    18 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  284: 267  150
    3    16 Jan            Kozłowski             103.76 -  250: 514   54
    4    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  256: 338   50
    5    22 Arkadiusz      Łydka                 100.07 -  264: 412   50
    6    23 Monika         Ścisłowska            100.00 -  240: 360   50
    7    24 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  291: 294   50
    8    24 Wacław         Sarek                 100.00 +  280: 269  150
    9    24 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  298: 395   50
   10    25 PAUZA
   11    24 Wacław         Sarek                 100.00 +  355: 298  150
   12    22 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  303: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  / 11  79.82




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Herdzina              122.00 -  200: 393   72
    2    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  290: 373   50
    3    25 Mariusz        Makuch                109.83 -  229: 428   60
    4    25 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  359: 237  150
    5    20 Agnieszka      Krupka                111.27 -  309: 384   61
    6    24 Urszula        Solarska              100.00 -  308: 348   50
    7    25 Jakub          Daroń                 100.00 +  278: 232  150
    8    21 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  321: 296  150
    9    20 Małgorzata     Sulejewska            110.88 +  412: 326  161
   10    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  244: 377   69
   11    20 Zbigniew       Stettner              100.00 +  332: 259  150
   12    18 Urszula        Solarska              100.00 -  320: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Kowalska              119.86 -  301: 359   70
    2    25 Leszek         Kilian                100.00 +  373: 290  150
    3     9 Jerzy          Matyasik              117.99 -  348: 417   68
    4    20 Hortensja      Hola                  100.00 +  338: 256  150
    5    14 Jarosław       Sobczak               111.31 -  285: 438   61
    6    15 Jarosław       Puchalski             124.36 -  311: 440   74
    7    22 Urszula        Solarska              100.00 +  326: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  7 103.29




	Agnieszka Kozub 100.00 Brzesko                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Daniel         Czernatowicz          119.66 -  331: 451   70
    2    18 Hortensja      Hola                  100.00 -  267: 284   50
    3    23 Marcin         Skowron               110.79 -  272: 331   61
    4    24 Jakub          Daroń                 100.00 +  336: 286  150
    5    19 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  335: 268  150
    6    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  218: 406   69
    7    21 Michał         Ozimiński             105.84 -  241: 433   56
    8    22 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  350: 297  150
    9    19 Jerzy          Luter                 107.41 -  329: 406   57
   10    23 Katarzyna      Sołdan                104.75 -  170: 451   55
   11    25 PAUZA
   12    22 Hortensja      Hola                  100.00 +  359: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 11  92.55




	Grzegorz Lempkowski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  356: 379   69
    2    14 Katarzyna      Klimała               114.70 -  278: 411   65
    3    24 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  308: 312   50
    4    25 Leszek         Kilian                100.00 -  237: 359   50
    5    25 Michał         Ozimiński             105.84 -  291: 367   56
    6    25 Jakub          Daroń                 100.00 +  406: 196  150
    7    24 Hortensja      Hola                  100.00 +  294: 291  150
    8    22 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  297: 350   50
    9    23 Monika         Ścisłowska            100.00 -  291: 364   50
   10    24 Wacław         Sarek                 100.00 +  311: 246  150
   11    22 Joanna         Brychcy               100.35 +  375: 317  150
   12    20 Teresa         Zalewska              100.00 -  281: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Wacław Sarek 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              117.99 -  214: 457   68
    2    23 Monika         Ścisłowska            100.00 +  297: 284  150
    3    18 Teresa         Zalewska              100.00 -  266: 341   50
    4    21 Katarzyna      Klimała               114.70 -  269: 429   65
    5    23 Zbigniew       Stettner              100.00 -  306: 371   50
    6    22 Michał         Ozimiński             105.84 -  337: 460   56
    7    23 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  239: 401   50
    8    24 Hortensja      Hola                  100.00 -  269: 280   50
    9    25 PAUZA
   10    24 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  246: 311   50
   11    24 Hortensja      Hola                  100.00 -  298: 355   50
   12    24 Monika         Ścisłowska            100.00 -  317: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  / 11  62.64




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Kozub                 117.90 -  219: 471   68
    2    22 Mariusz        Makuch                109.83 +  319: 306  160
    3    17 Paweł          Jędryka               113.46 -  222: 430   63
    4    22 Joanna         Brychcy               100.35 -  301: 436   50
    5    21 Małgorzata     Sulejewska            110.88 -  247: 457   61
    6    24 Leszek         Kilian                100.00 +  348: 308  150
    7    22 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  247: 326   50
    8    23 Monika         Ścisłowska            100.00 +  308: 301  150
    9    21 Michał         Ozimiński             105.84 +  384: 370  156
   10    18 Agnieszka      Krupka                111.27 -  225: 512   61
   11    21 Wojciech       Wróbel                100.00 +  322: 287  150
   12    18 Leszek         Kilian                100.00 +  323: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Zbigniew Stettner 100.00 Bielsko Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Klimała               114.70 +  319: 295  165
    2    12 Marek          Syczuk                129.43 -  260: 459   79
    3    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  314: 366   69
    4    18 Katarzyna      Sołdan                104.75 -  346: 355   55
    5    23 Wacław         Sarek                 100.00 +  371: 306  150
    6    19 Agnieszka      Krupka                111.27 -  253: 377   61
    7    18 Wojciech       Wróbel                100.00 +  346: 307  150
    8    17 Joanna         Brychcy               100.35 +  282: 265  150
    9    10 Justyna        Fugiel                135.99 -  319: 407   86
   10    17 Małgorzata     Sulejewska            110.88 -  264: 414   61
   11    20 Leszek         Kilian                100.00 -  259: 332   50
   12    21 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  321: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewa            Ciszewska             114.34 -  360: 465   64
    2    13 Dawid          Pikul                 138.05 -  323: 371   88
    3    22 Monika         Ścisłowska            100.00 -  336: 362   50
    4    23 Michał         Ozimiński             105.84 +  384: 271  156
    5    19 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  268: 335   50
    6    21 Katarzyna      Sołdan                104.75 -  318: 366   55
    7    23 Wacław         Sarek                 100.00 +  401: 239  150
    8    21 Leszek         Kilian                100.00 -  296: 321   50
    9    22 Agnieszka      Krupka                111.27 +  394: 344  161
   10    22 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  348: 315  150
   11    18 Marcin         Skowron               110.79 -  220: 364   61
   12    19 Katarzyna      Sołdan                104.75 -  288: 370   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Katarzyna Waliczek 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 -  201: 472   64
    2    24 Mariusz        Skrobosz              138.95 -  341: 499   89
    3    24 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  312: 308  150
    4    19 Agnieszka      Krupka                111.27 +  365: 315  161
    5    17 Katarzyna      Klimała               114.70 -  270: 424   65
    6    20 Małgorzata     Sulejewska            110.88 -  302: 385   61
    7    19 Jerzy          Luter                 107.41 -  270: 363   57
    8    20 Wojciech       Wróbel                100.00 -  260: 394   50
    9    24 Hortensja      Hola                  100.00 +  395: 298  150
   10    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  315: 348   50
   11    23 Monika         Ścisłowska            100.00 +  276: 245  150
   12    21 Zbigniew       Stettner              100.00 -  318: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Ciejka                113.57 -  337: 354   64
    2    17 Jan            Kozłowski             103.76 -  354: 444   54
    3    21 Michał         Ozimiński             105.84 +  460: 326  156
    4    14 Kamil          Górka                 139.35 -  317: 362   89
    5    18 Monika         Ścisłowska            100.00 +  413: 214  150
    6    14 Renata         Kowalska              119.86 -  319: 380   70
    7    18 Zbigniew       Stettner              100.00 -  307: 346   50
    8    20 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  394: 260  150
    9    12 Jarosław       Puchalski             124.36 -  327: 439   74
   10    19 Marcin         Skowron               110.79 -  280: 331   61
   11    21 Urszula        Solarska              100.00 -  287: 322   50
   12    23 Joanna         Brychcy               100.35 +  440: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Jędryka               113.46 -  286: 395   63
    2    16 Jarosław       Sobczak               111.31 +  431: 363  161
    3    18 Wacław         Sarek                 100.00 +  341: 266  150
    4    11 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 -  293: 411   64
    5    15 Jerzy          Luter                 107.41 +  361: 319  157
    6    12 Jan            Kozłowski             103.76 -  237: 437   54
    7    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.44 -  247: 506   69
    8    19 Agnieszka      Krupka                111.27 -  304: 376   61
    9    18 Katarzyna      Klimała               114.70 -  306: 369   65
   10    20 Joanna         Brychcy               100.35 +  396: 345  150
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak        113.90 -  353: 389   64
   12    20 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  403: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Monika Ścisłowska 100.00 Chrzanów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Adamczyk              111.81 -  315: 355   62
    2    23 Wacław         Sarek                 100.00 -  284: 297   50
    3    22 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  362: 336  150
    4    15 Jerzy          Luter                 107.41 -  269: 376   57
    5    18 Wojciech       Wróbel                100.00 -  214: 413   50
    6    23 Hortensja      Hola                  100.00 +  360: 240  150
    7    20 Joanna         Brychcy               100.35 -  311: 374   50
    8    23 Urszula        Solarska              100.00 -  301: 308   50
    9    23 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  364: 291  150
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 100.07 -  266: 369   50
   11    23 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  245: 276   50
   12    24 Wacław         Sarek                 100.00 +  321: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  / 12  84.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Podbeskidzia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Jarosław       Sobczak               426: 343
   2 Agnieszka      Krupka               - Mateusz        Żbikowski             325: 434
   3 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Sulejewska            470: 246
   4 Marcin         Skowron              - Tomasz         Zwoliński             325: 660
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Makuch                342: 317
   6 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              436: 306
   7 Dawid          Pikul                - Michał         Ozimiński             424: 295
   8 Katarzyna      Sołdan               - Justyna        Fugiel                268: 461
   9 Marek          Syczuk               - Jan            Kozłowski             426: 280
  10 Joanna         Brychcy              - Marek          Dudkiewicz            347: 370
  11 Jarosław       Puchalski            - Arkadiusz      Łydka                 262: 333
  12 Jakub          Daroń                - Andrzej        Rechowicz             319: 401
  13 Artur          Irzyk                - Hortensja      Hola                  406: 269
  14 Leszek         Kilian               - Przemysław     Herdzina              200: 393
  15 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Kokot                 359: 301
  16 Agnieszka      Kozub                - Daniel         Czernatowicz          331: 451
  17 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grzegorz       Lempkowski            379: 356
  18 Wacław         Sarek                - Jerzy          Matyasik              214: 457
  19 Łukasz         Kozub                - Urszula        Solarska              471: 219
  20 Zbigniew       Stettner             - Katarzyna      Klimała               319: 295
  21 Ewa            Ciszewska            - Szymon         Stolarczyk            465: 360
  22 Katarzyna      Waliczek             - Mariola        Osajda-Matczak        201: 472
  23 Tomasz         Ciejka               - Wojciech       Wróbel                354: 337
  24 Teresa         Zalewska             - Paweł          Jędryka               286: 395
  25 Piotr          Adamczyk             - Monika         |cisłowska            355: 315


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Irzyk                 436: 365
   2 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        409: 309
   3 Paweł          Jędryka              - Łukasz         Kozub                 324: 507
   4 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Mówka                 372: 363
   5 Ewa            Ciszewska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   401: 366
   6 Justyna        Fugiel               - Marek          Dudkiewicz            441: 413
   7 Jerzy          Matyasik             - Renata         Kowalska              351: 352
   8 Daniel         Czernatowicz         - Piotr          Adamczyk              357: 367
   9 Jerzy          Luter                - Tomasz         Ciejka                338: 415
  10 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 345: 338
  11 Arkadiusz      Łydka                - Kazimierz.J    Merklejn              281: 537
  12 Marek          Syczuk               - Zbigniew       Stettner              459: 260
  13 Szymon         Stolarczyk           - Dawid          Pikul                 323: 371
  14 Katarzyna      Klimała              - Grzegorz       Lempkowski            411: 278
  15 Michał         Ozimiński            - Joanna         Brychcy               317: 319
  16 Jarosław       Sobczak              - Teresa         Zalewska              363: 431
  17 Wojciech       Wróbel               - Jan            Kozłowski             354: 444
  18 Hortensja      Hola                 - Agnieszka      Kozub                 284: 267
  19 Agnieszka      Krupka               - Katarzyna      Sołdan                370: 383
  20 Marcin         Skowron              - Jarosław       Puchalski             345: 353
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Daroń                 385: 303
  22 Urszula        Solarska             - Mariusz        Makuch                319: 306
  23 Monika         |cisłowska           - Wacław         Sarek                 284: 297
  24 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Waliczek              499: 341
  25 Krzysztof      Kokot                - Leszek         Kilian                373: 290


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             316: 429
   2 Łukasz         Kozub                - Mateusz        Żbikowski             414: 393
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ciejka                310: 304
   4 Justyna        Fugiel               - Przemysław     Herdzina              331: 349
   5 Piotr          Adamczyk             - Marek          Syczuk                358: 350
   6 Renata         Kowalska             - Ewa            Ciszewska             331: 403
   7 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             350: 418
   8 Kamil          Górka                - Daniel         Czernatowicz          292: 406
   9 Krzysztof      Kokot                - Jerzy          Matyasik              348: 417
  10 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Brychcy               498: 343
  11 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Sołdan                447: 400
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Sulejewska            402: 301
  13 Jarosław       Puchalski            - Jerzy          Luter                 489: 374
  14 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Łydka                 393: 308
  15 Zbigniew       Stettner             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   314: 366
  16 Jan            Kozłowski            - Hortensja      Hola                  514: 250
  17 Urszula        Solarska             - Paweł          Jędryka               222: 430
  18 Wacław         Sarek                - Teresa         Zalewska              266: 341
  19 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Sobczak               313: 420
  20 Jakub          Daroń                - Agnieszka      Krupka                320: 336
  21 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Wróbel                326: 460
  22 Monika         |cisłowska           - Szymon         Stolarczyk            362: 336
  23 Agnieszka      Kozub                - Marcin         Skowron               272: 331
  24 Grzegorz       Lempkowski           - Katarzyna      Waliczek              308: 312
  25 Mariusz        Makuch               - Leszek         Kilian                428: 229


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             402: 387
   2 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Kozub                 335: 429
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Adamczyk              427: 317
   4 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Ciszewska             384: 349
   5 Jan            Kozłowski            - Artur          Irzyk                 307: 462
   6 Paweł          Jędryka              - Marek          Syczuk                388: 424
   7 Dawid          Pikul                - Justyna        Fugiel                433: 487
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marek          Dudkiewicz            300: 428
   9 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Puchalski             418: 414
  10 Daniel         Czernatowicz         - Tomasz         Ciejka                370: 418
  11 Teresa         Zalewska             - Mariola        Osajda-Matczak        293: 411
  12 Mateusz        Żbikowski            - Renata         Kowalska              364: 320
  13 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Mówka                 237: 533
  14 Wojciech       Wróbel               - Kamil          Górka                 317: 362
  15 Monika         |cisłowska           - Jerzy          Luter                 269: 376
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Sobczak               340: 400
  17 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Makuch                318: 364
  18 Katarzyna      Sołdan               - Zbigniew       Stettner              355: 346
  19 Katarzyna      Waliczek             - Agnieszka      Krupka                365: 315
  20 Hortensja      Hola                 - Krzysztof      Kokot                 256: 338
  21 Katarzyna      Klimała              - Wacław         Sarek                 429: 269
  22 Joanna         Brychcy              - Urszula        Solarska              436: 301
  23 Szymon         Stolarczyk           - Michał         Ozimiński             384: 271
  24 Jakub          Daroń                - Agnieszka      Kozub                 286: 336
  25 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Lempkowski            359: 237


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              385: 458
   2 Łukasz         Kozub                - Justyna        Fugiel                350: 324
   3 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              431: 378
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Syczuk                265: 381
   5 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Żbikowski             325: 423
   6 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              350: 388
   7 Przemysław     Herdzina             - Artur          Irzyk                 394: 458
   8 Piotr          Adamczyk             - Ewa            Ciszewska             405: 369
   9 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Mówka                 336: 390
  10 Mariusz        Makuch               - Daniel         Czernatowicz          409: 323
  11 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jan            Kozłowski             354: 413
  12 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 321: 569
  13 Paweł          Jędryka              - Renata         Kowalska              373: 308
  14 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Kokot                 438: 285
  15 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 361: 319
  16 Kamil          Górka                - Jarosław       Puchalski             480: 344
  17 Katarzyna      Waliczek             - Katarzyna      Klimała               270: 424
  18 Wojciech       Wróbel               - Monika         |cisłowska            413: 214
  19 Agnieszka      Kozub                - Szymon         Stolarczyk            335: 268
  20 Agnieszka      Krupka               - Leszek         Kilian                384: 309
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Urszula        Solarska              457: 247
  22 Arkadiusz      Łydka                - Hortensja      Hola                  412: 264
  23 Wacław         Sarek                - Zbigniew       Stettner              306: 371
  24 Marcin         Skowron              - Jakub          Daroń                 411: 226
  25 Grzegorz       Lempkowski           - Michał         Ozimiński             291: 367


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Kozub                - Kazimierz.J    Merklejn              328: 450
   2 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             529: 350
   3 Mateusz        Żbikowski            - Artur          Irzyk                 428: 419
   4 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Adamczyk              494: 392
   5 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 361: 456
   6 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Klimała               385: 318
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Skrobosz              222: 416
   8 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Fugiel                358: 351
   9 Ewa            Ciszewska            - Przemysław     Herdzina              344: 379
  10 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Makuch                331: 384
  11 Jarosław       Sobczak              - Kamil          Górka                 379: 429
  12 Jan            Kozłowski            - Teresa         Zalewska              437: 237
  13 Daniel         Czernatowicz         - Paweł          Jędryka               382: 350
  14 Renata         Kowalska             - Wojciech       Wróbel                380: 319
  15 Krzysztof      Kokot                - Jarosław       Puchalski             311: 440
  16 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Łydka                 328: 479
  17 Joanna         Brychcy              - Marcin         Skowron               370: 386
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Agnieszka      Kozub                 406: 218
  19 Zbigniew       Stettner             - Agnieszka      Krupka                253: 377
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Katarzyna      Waliczek              385: 302
  21 Szymon         Stolarczyk           - Katarzyna      Sołdan                318: 366
  22 Michał         Ozimiński            - Wacław         Sarek                 460: 337
  23 Hortensja      Hola                 - Monika         |cisłowska            240: 360
  24 Urszula        Solarska             - Leszek         Kilian                348: 308
  25 Grzegorz       Lempkowski           - Jakub          Daroń                 406: 196


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              500: 332
   2 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              295: 443
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Kozub                 408: 352
   4 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 367: 344
   5 Artur          Irzyk                - Mariusz        Makuch                455: 329
   6 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Ciejka                439: 312
   7 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Herdzina              369: 391
   8 Justyna        Fugiel               - Marek          Syczuk                324: 383
   9 Jan            Kozłowski            - Piotr          Adamczyk              364: 414
  10 Arkadiusz      Łydka                - Jarosław       Sobczak               318: 444
  11 Ewa            Ciszewska            - Małgorzata     Sulejewska            293: 355
  12 Agnieszka      Krupka               - Marek          Dudkiewicz            346: 459
  13 Jarosław       Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                375: 340
  14 Daniel         Czernatowicz         - Mariola        Osajda-Matczak        317: 303
  15 Paweł          Jędryka              - Marcin         Skowron               468: 344
  16 Renata         Kowalska             - Katarzyna      Klimała               371: 364
  17 Teresa         Zalewska             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   247: 506
  18 Wojciech       Wróbel               - Zbigniew       Stettner              307: 346
  19 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Waliczek              363: 270
  20 Monika         |cisłowska           - Joanna         Brychcy               311: 374
  21 Michał         Ozimiński            - Agnieszka      Kozub                 433: 241
  22 Krzysztof      Kokot                - Urszula        Solarska              326: 247
  23 Szymon         Stolarczyk           - Wacław         Sarek                 401: 239
  24 Grzegorz       Lempkowski           - Hortensja      Hola                  294: 291
  25 Leszek         Kilian               - Jakub          Daroń                 278: 232


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Jerzy          Matyasik              378: 266
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             384: 324
   3 Artur          Irzyk                - Marek          Syczuk                381: 351
   4 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 412: 414
   5 Piotr          Adamczyk             - Łukasz         Kozub                 325: 439
   6 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rechowicz             350: 375
   7 Dawid          Pikul                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   369: 320
   8 Mariusz        Skrobosz             - Daniel         Czernatowicz          391: 382
   9 Mariusz        Makuch               - Jarosław       Sobczak               498: 328
  10 Tomasz         Ciejka               - Marek          Dudkiewicz            306: 349
  11 Jan            Kozłowski            - Małgorzata     Sulejewska            404: 395
  12 Justyna        Fugiel               - Paweł          Jędryka               409: 329
  13 Jarosław       Puchalski            - Renata         Kowalska              392: 404
  14 Ewa            Ciszewska            - Arkadiusz      Łydka                 385: 338
  15 Katarzyna      Klimała              - Katarzyna      Sołdan                380: 324
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Luter                 335: 378
  17 Zbigniew       Stettner             - Joanna         Brychcy               282: 265
  18 Marcin         Skowron              - Michał         Ozimiński             304: 361
  19 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Krupka                304: 376
  20 Katarzyna      Waliczek             - Wojciech       Wróbel                260: 394
  21 Leszek         Kilian               - Szymon         Stolarczyk            321: 296
  22 Agnieszka      Kozub                - Grzegorz       Lempkowski            350: 297
  23 Urszula        Solarska             - Monika         |cisłowska            308: 301
  24 Wacław         Sarek                - Hortensja      Hola                  269: 280


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             494: 301
   2 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Żbikowski             387: 410
   3 Łukasz         Kozub                - Artur          Irzyk                 358: 333
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 458: 243
   5 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 351: 380
   6 Mariusz        Makuch               - Dawid          Pikul                 394: 293
   7 Piotr          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              301: 361
   8 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             477: 298
   9 Marek          Syczuk               - Renata         Kowalska              506: 318
  10 Justyna        Fugiel               - Zbigniew       Stettner              407: 319
  11 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Ciejka                354: 377
  12 Jarosław       Puchalski            - Wojciech       Wróbel                439: 327
  13 Joanna         Brychcy              - Paweł          Jędryka               342: 407
  14 Leszek         Stecuła              - Arkadiusz      Łydka                 387: 324
  15 Katarzyna      Sołdan               - Ewa            Ciszewska             300: 323
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Kowalska-Demczyszyn   366: 363
  17 Daniel         Czernatowicz         - Marcin         Skowron               484: 361
  18 Katarzyna      Klimała              - Teresa         Zalewska              369: 306
  19 Agnieszka      Kozub                - Jerzy          Luter                 329: 406
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Leszek         Kilian                326: 412
  21 Urszula        Solarska             - Michał         Ozimiński             384: 370
  22 Szymon         Stolarczyk           - Agnieszka      Krupka                394: 344
  23 Monika         |cisłowska           - Grzegorz       Lempkowski            364: 291
  24 Hortensja      Hola                 - Katarzyna      Waliczek              298: 395
  25 Wacław         Sarek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              344: 378
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Kozub                 345: 296
   3 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              311: 400
   4 Mariusz        Makuch               - Krzysztof      Mówka                 303: 419
   5 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 282: 441
   6 Jerzy          Matyasik             - Dawid          Pikul                 364: 469
   7 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 287: 399
   8 Justyna        Fugiel               - Ewa            Ciszewska             365: 306
   9 Jarosław       Puchalski            - Katarzyna      Klimała               389: 328
  10 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Luter                 519: 279
  11 Renata         Kowalska             - Daniel         Czernatowicz          449: 316
  12 Paweł          Jędryka              - Piotr          Adamczyk              277: 387
  13 Tomasz         Ciejka               - Jan            Kozłowski             408: 341
  14 Leszek         Stecuła              - Jarosław       Sobczak               368: 283
  15 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Leszek         Kilian                377: 244
  16 Michał         Ozimiński            - Mariola        Osajda-Matczak        345: 256
  17 Zbigniew       Stettner             - Małgorzata     Sulejewska            264: 414
  18 Agnieszka      Krupka               - Urszula        Solarska              512: 225
  19 Wojciech       Wróbel               - Marcin         Skowron               280: 331
  20 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              345: 396
  21 Arkadiusz      Łydka                - Monika         |cisłowska            369: 266
  22 Katarzyna      Waliczek             - Szymon         Stolarczyk            315: 348
  23 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Kozub                 451: 170
  24 Grzegorz       Lempkowski           - Wacław         Sarek                 311: 246
  25 Hortensja      Hola                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             377: 366
   2 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Mówka                 382: 574
   3 Łukasz         Kozub                - Mariusz        Skrobosz              345: 424
   4 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              444: 260
   5 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             322: 415
   6 Jerzy          Matyasik             - Marek          Dudkiewicz            420: 368
   7 Marek          Syczuk               - Justyna        Fugiel                408: 341
   8 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Puchalski             458: 329
   9 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Makuch                450: 352
  10 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Adamczyk              347: 296
  11 Renata         Kowalska             - Jan            Kozłowski             476: 353
  12 Daniel         Czernatowicz         - Paweł          Jędryka               422: 425
  13 Agnieszka      Krupka               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   370: 402
  14 Ewa            Ciszewska            - Katarzyna      Klimała               466: 226
  15 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            374: 361
  16 Jarosław       Sobczak              - Michał         Ozimiński             415: 308
  17 Arkadiusz      Łydka                - Katarzyna      Sołdan                407: 397
  18 Szymon         Stolarczyk           - Marcin         Skowron               220: 364
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Teresa         Zalewska              389: 353
  20 Leszek         Kilian               - Zbigniew       Stettner              332: 259
  21 Urszula        Solarska             - Wojciech       Wróbel                322: 287
  22 Grzegorz       Lempkowski           - Joanna         Brychcy               375: 317
  23 Katarzyna      Waliczek             - Monika         |cisłowska            276: 245
  24 Hortensja      Hola                 - Wacław         Sarek                 355: 298
  25 Agnieszka      Kozub                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              416: 413
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             329: 475
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             547: 250
   4 Artur          Irzyk                - Jerzy          Matyasik              269: 381
   5 Łukasz         Kozub                - Marek          Syczuk                315: 386
   6 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rechowicz             334: 442
   7 Tomasz         Ciejka               - Renata         Kowalska              397: 315
   8 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 274: 480
   9 Justyna        Fugiel               - Jarosław       Puchalski             479: 323
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Paweł          Jędryka               412: 364
  11 Mariusz        Makuch               - Ewa            Ciszewska             379: 340
  12 Piotr          Adamczyk             - Jerzy          Luter                 408: 364
  13 Jarosław       Sobczak              - Daniel         Czernatowicz          336: 305
  14 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Krupka                379: 381
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Arkadiusz      Łydka                 406: 279
  16 Katarzyna      Klimała              - Michał         Ozimiński             438: 236
  17 Marcin         Skowron              - Mariola        Osajda-Matczak        257: 388
  18 Leszek         Kilian               - Urszula        Solarska              320: 323
  19 Katarzyna      Sołdan               - Szymon         Stolarczyk            370: 288
  20 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Lempkowski            403: 281
  21 Zbigniew       Stettner             - Katarzyna      Waliczek              321: 318
  22 Agnieszka      Kozub                - Hortensja      Hola                  359: 303
  23 Wojciech       Wróbel               - Joanna         Brychcy               440: 277
  24 Wacław         Sarek                - Monika         |cisłowska            317: 321
Lista rankingowa na dzień 01-10-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.91  28501  194
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.44  27827  194
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.21  27588  194
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.87  28232  199
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   7 Tomasz Zwoliński               Warszawa             141.54  27601  195
   8 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   9 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.12  26762  191
  11 Kamil Górka                    Łęczna               139.59  26522  190
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.29  27382  198
  13 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  14 Dawid Pikul                    Poznań               137.16  26610  194
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.85  26627  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.53  26970  199
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.49  21678  160
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             133.92  26517  198
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.08  25817  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.12   6294   48
  27 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.14  14185  109
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.72  25165  194
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  31 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.56  22544  174
  32 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25109  194
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  34 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.85  18426  143
  35 Filip Sosin                    Warszawa             128.48  25053  195
  36 Sławomir Kucia                 Kraków               128.32  20274  158
  37 Michał Trumpus                 Wrocław              128.17  18585  145
  38 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  24282  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.75  15330  120
  40 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.43  14527  114
  41 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  42 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  44 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  45 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.72  20618  164
  48 Łukasz Bryła                   Mielec               125.69  11815   94
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             125.16  17648  141
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               125.11  13512  108
  51 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  52 Iwona Kucia                    Kraków               124.92  19363  155
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.68  24937  200
  54 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.45  24517  197
  55 Marek Roszak                   Poznań               124.41  24259  195
  56 Artur Irzyk                    Strzyżów             124.33  15665  126
  57 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.26  23485  189
  58 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  59 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.66  23000  186
  62 Przemysław Herdzina            Kraków               123.45  11851   96
  63 Maciej Michalak                Łódź                 123.02  10580   86
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  65 Irena Sołdan                   Rumia                122.67  24166  197
  66 Jacek Pietruszka               Kraków               122.62   3924   32
  67 Sławomir Nosek                 Mielec               122.37  12726  104
  68 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.35  23980  196
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.29  23358  191
  70 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.14  23818  195
  71 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.93  18290  150
  72 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  73 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  74 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.68   7301   60
  75 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.65  22992  189
  77 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  78 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  79 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  80 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.12   8721   72
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  82 Andrzej Kowalski               Gdańsk               120.93  16930  140
  83 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  84 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  85 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            120.54  21698  180
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.40  23117  192
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             120.15  18023  150
  88 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.15  23068  192
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.08  22215  185
  90 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.87   9350   78
  91 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  92 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             119.76  22874  191
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  94 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.37  23515  197
  95 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.31   4295   36
  96 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.22   8584   72
  97 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.07  23575  198
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.78  22805  192
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 100 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.63  18625  157
 101 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.44  11607   98
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 103 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 104 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 106 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.89   9313   79
 107 Rafał Matczak                  Pruszków             117.75  18015  153
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 110 Halina Roszak                  Poznań               117.53  21978  187
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.52  23386  199
 112 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.44   6342   54
 113 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 116 Filip Klar                     Mielec               116.98  11113   95
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 118 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.50  10485   90
 119 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.50  11766  101
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 121 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 122 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.19  12897  111
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 126 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.78  21883  189
 128 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.70  22561  195
 129 Marcin Figiel                  Zawichost            115.48   3580   31
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.28  19252  167
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.25  23051  200
 132 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 133 Leszek Stecuła                 Bytom                114.83  12057  105
 134 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.74   9753   85
 135 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 136 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.50  12709  111
 138 Kazimierz Merklejn             Szczecin             114.36  10292   90
 139 Katarzyna Klimała              Kraków               114.30  15316  134
 140 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 141 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.76  21501  189
 142 Krzysztof Obremski             Legnica              113.65  11138   98
 143 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.64  15114  133
 144 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.56   6132   54
 145 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 146 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 147 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.15  15841  140
 148 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 150 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 151 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.83  22341  198
 152 Tomasz Lempart                 Kraków               112.82   5754   51
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.82  14892  132
 154 Marek Rogalski                 Chełm                112.75  12403  110
 155 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 156 Beata Piotrowska               Łódź                 112.71  21415  190
 157 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 158 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 159 Mariusz Makuch                 Zator                112.38   9215   82
 160 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             112.31   9434   84
 161 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.25  21777  194
 162 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.25  20541  183
 164 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.17  22098  197
 165 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.12  21415  191
 167 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.09  20513  183
 168 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 169 Wojciech Sołdan                Rumia                111.77  18665  167
 170 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 171 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 172 Lucyna Śniadach                Rumia                111.22  20354  183
 173 Maciej Lelowicz                Kraków               111.21   5338   48
 174 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.08  21660  195
 175 Agnieszka Krupka               Krosno               111.06  21324  192
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.02  12878  116
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 179 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 180 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 181 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 182 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 184 Marcin Skowron                 Zabrze               110.42  20979  190
 185 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 186 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 187 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 188 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 189 Damian Krężel                  Mielec               110.09   7266   66
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.01  14411  131
 191 Walenty Siemaszko              Lipiany              109.91   7254   66
 192 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 193 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 194 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 195 Jolanta Chłopińska             Wałcz                107.78   3880   36
 196 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             107.71   8940   83
 197 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.70  14862  138
 198 Jerzy Luter                    Bytom                107.68  20351  189
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 200 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.44  15472  144
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 202 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 203 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 205 Joanna Duda                    Zabrze               106.53   4794   45
 206 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  106.45   3300   31
 207 Paweł Czubla                   Kock                 106.21   4461   42
 208 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 209 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 210 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 211 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.14  18256  172
 212 Władysław Zieliński            Lębork               105.99   7525   71
 213 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 214 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 215 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.70  17547  166
 216 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 217 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.57   5701   54
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 219 Anita Bruska                   Gdynia               105.54   7599   72
 220 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.52  12451  118
 221 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 222 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 223 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.25  19577  186
 224 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 225 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 226 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.11  20392  194
 227 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 228 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 229 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.97  20259  193
 230 Michał Ozimiński               Łódź                 104.92   9233   88
 231 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 232 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 233 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 234 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 235 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 236 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 237 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 238 Jan Kozłowski                  Kraków               103.90  12572  121
 239 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 240 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 241 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 242 Roman Figiel                   Zawichost            103.62   9844   95
 243 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 244 Sylwester Wójcik               Lublin               103.18  10215   99
 245 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 246 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 247 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.58  10976  107
 248 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 249 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 250 Sławomir Zabawa                Jasło                102.37  20269  198
 251 Dominik Piasecki               Słupsk               102.30   7161   70
 252 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 253 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             101.80  14964  147
 255 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 256 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 257 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 258 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.99   7271   72
 259 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 260 Marta Kleinrok                 Lublin               100.77   6651   66
 261 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 262 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 263 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.54  19405  193
 265 Maria Jarosz                   Lublin               100.49  11054  110
 266 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.48   9244   92
 267 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.26   8923   89
 268 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 269 Joanna Brychcy                 Katowice             100.20  19139  191
 270 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 271 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 272 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 273 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 274 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 275 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 276 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 277 Monika Rubinstein              Warszawa              98.96  18901  191
 278 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 279 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 280 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 281 Teresa Zalewska                Racibórz              98.08   8141   83
 282 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 283 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 284 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 285 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 286 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 287 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 288 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.07   9319   96
 289 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 290 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 291 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 292 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               96.23   9527   99
 294 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 295 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 296 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 297 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 298 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.73   4595   48
 299 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              95.53   7642   80
 300 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 301 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 302 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.10  10461  110
 303 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.78   7677   81
 305 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 306 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 307 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 308 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.35   9812  104
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.32   8489   90
 310 Beata Kościańska               Lublin                94.30   4432   47
 311 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.94   2912   31
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 313 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       93.62   4962   53
 314 Michał Korzeniowski            Kraków                93.54   4490   48
 315 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 316 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 317 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 318 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.86   6407   69
 319 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 320 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 321 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.63   4673   51
 323 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.60   4855   53
 324 Anna Stefańska                 Łódź                  91.42   4845   53
 325 Katarzyna Majewska             Lublin                91.04   4370   48
 326 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 327 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 328 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 329 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.93   9533  106
 330 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 331 Jarosław Kordalski             Lublin                89.27   4285   48
 332 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.22   5353   60
 333 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 334 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.01   7299   82
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.35   4064   46
 336 Wojciech Obremski              Legnica               87.92   8001   91
 337 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 338 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.54  15495  177
 340 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.54  16982  194
 341 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 342 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 343 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 344 Wojciech Wróbel                Zator                 86.22   3190   37
 345 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 346 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 347 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.57   5666   67
 348 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 349 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 350 Alicja Bielecka                Poznań                83.40   4337   52
 351 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 352 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 353 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 354 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 355 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 356 Adam Kędzior                   Lublin                79.66   6612   83
 357 Urszula Solarska               Łódź                  79.35   6824   86
 358 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 359 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 360 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 361 Jolanta Kruk                   Łódź                  70.97   6671   94
 362 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.68   2301   34
 363 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 01-10-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Piotr Madej                    Lublin                86.00   2494   29
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   6 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          85.04   2381   28
   7 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.29   2815   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  15 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  16 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  21 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  107.08   2570   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  23 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  24 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  25 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  26 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  27 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  28 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  29 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  30 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.33   2240   24
  31 Tomasz Górka                   Łęczna                93.00   2232   24
  32 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  33 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  34 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  35 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  36 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  37 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  38 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  39 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  40 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  41 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  42 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  43 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  44 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  45 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  46 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  47 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  48 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.26   2099   23
  50 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.83   2089   23
  51 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  52 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  88.30   2031   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.43   1942   23
  54 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  69.78   1605   23
  55 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  56 Szymon Zaleski                 Poznań               119.86   2637   22
  57 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  58 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  59 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  60 Andrzej Lożyński               Piastów              110.48   2320   21
  61 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.33   2170   21
  62 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  63 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  64 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  65 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  66 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.20   1724   20
  67 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  70 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  71 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  74 Beata Madej                    Lublin               107.61   1937   18
  75 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  76 Rafał Skibicki                 Lębork                93.50   1683   18
  77 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.61   1613   18
  78 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  79 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  80 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  81 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  82 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  83 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  84 Tomasz Korpysz                 Warszawa              92.31   1477   16
  85 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  86 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  87 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  88 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  89 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  90 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  91 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  92 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  93 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  94 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  95 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  96 Joanna Rubaj                   Lublin                80.93   1133   14
  97 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  99 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 100 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 101 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 102 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 103 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 104 Dariusz Dzierża                Kraków               116.17   1394   12
 105 Adam Klimont                   Wałcz                114.92   1379   12
 106 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 108 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 109 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 110 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 111 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 112 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 113 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 114 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 115 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 116 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 117 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 118 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 119 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 120 Michał  Borejko                Wrocław              106.00   1272   12
 121 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 122 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 123 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 124 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 125 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 126 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 127 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 128 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 129 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 130 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 131 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.25   1191   12
 132 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 133 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 134 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 135 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 136 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 137 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 138 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 139 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 140 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 141 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 142 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 143 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 144 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 145 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 146 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 147 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 148 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 149 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 150 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 151 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 152 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 153 Waldemar Bulkowski             Chojnów               93.83   1126   12
 154 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 155 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 156 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 157 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 158 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 159 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 162 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 163 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 164 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 165 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 166 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 167 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 168 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 169 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 170 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 171 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 172 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 173 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 174 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 175 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 178 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 179 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 182 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 183 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 184 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 185 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 186 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 189 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 190 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 192 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 194 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 195 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 196 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 199 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 200 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 202 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 203 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 204 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 205 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 206 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 207 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 208 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 211 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 212 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 213 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 214 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 215 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 216 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 217 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 218 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 219 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 220 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 221 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 222 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 223 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 224 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 225 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 226 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 227 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 228 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 229 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 230 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 231 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 232 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 233 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 234 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 235 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 236 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 237 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 238 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 239 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 240 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 241 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 242 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 243 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 244 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 245 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 246 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 247 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 248 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 249 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   75.27    828   11
 251 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 252 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 253 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 254 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 255 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 256 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 258 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 259 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 260 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 261 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 262 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 263 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 264 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 265 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 266 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 267 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 268 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 269 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 270 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 271 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 272 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 273 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 274 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 275 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 276 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 277 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.11    550    9
 278 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 279 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 280 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 281 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 282 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 284 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 285 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 286 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 287 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 288 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 289 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 290 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 291 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 292 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 293 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 294 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 295 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 296 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 297 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 298 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 299 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 300 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 301 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 302 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 303 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 304 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 306 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 307 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 308 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 309 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 310 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 311 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 312 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 313 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 314 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 315 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 316 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 317 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 318 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 319 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 320 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 321 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 322 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 323 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 324 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 325 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 326 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 327 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 328 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 329 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 330 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 331 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 332 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.60    588    5
 333 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 334 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 335 Magdalena Podlaska             Warszawa              95.20    476    5
 336 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 337 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 338 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 339 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 340 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 341 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 342 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 343 Grażyna Kędzierska             Lublin                52.60    263    5
 344 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 345 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 346 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 347 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 348 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 349 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 350 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 351 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 352 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 353 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 354 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 355 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 356 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 357 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 358 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 359 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 360 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 361 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 362 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 363 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 364 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 365 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 366 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 367 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 368 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 369 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 370 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 371 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 372 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 373 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 374 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 375 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 376 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 377 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 378 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 379 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 380 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 381 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 382 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 383 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 384 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 385 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 386 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 387 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie