Gorzów Wielkopolski25
września
Gorzów Wielkopolski 25-26 września III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Bielsko-Biała 2
października
Bielsko-Biała 2- 3 października VII Mistrzostwa PodbeskidziaGrand Prix 2004
Nowy Dwór Mazowiecki17
października
Nowy Dwór Mazowiecki 17 października VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Międzynarodowy turniej Scrabble02 - 03 października 2004 — VII Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Podbeskidzia Bielsko-Biała, 02 - 03 października 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Międzynarodowy turniej ScrabbleNa VII Mistrzostwach Podbeskidzia stawiło się 78 zawodników, w tym 9 debiutantów. Jednak nie ilość jest najważniejsza. Po raz pierwszy w historii Scrabble w Polsce w turnieju polskojęzycznym bierze udział trójka zawodników z Czech!
Martina Stefankowa oraz Karol i Michał Sikora są sprawcami zmiany nazwy turnieju w Bielsku Białej z "Otwarte" na "Międzynarodowe". 
VII Mistrzostwa Podbeskidzia wygrał Kazimierz Merklejn junior z 11 zwycięstwami, wyprzedzając o 2 punkty Mariusza Skrobosza i Stanisława Rydzika. Główną nagrodą za zwycięstwo poza okazałym pucharem był odtwarzacz DVD. Przemili goście z Czech zajęli miejsca:
60. Karol Sikora 4 pkt
66. Martina Stefankowa 3 pkt
67. Michał Sikora 3 pkt
Gratulujemy zwycięzcy, graczom z Czech życzymy sukceców w następnych turniejach.
Organizatorki Anna Kowalska-Demczyszyn, Renata Kowalska oraz Katarzyna Waliczek zapraszają wszystkich na przyszłoroczny turniej.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Podbeskidzia
V Mistrzostwa Podbeskidzia
IV Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Podbeskidzia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.06     11.0     5125     1998     1147
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.54      9.0     5128     1821      789
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.40      9.0     4968     1754      451
  4 Kamil           Górka                Łęczna                 140.88      8.5     4961     1753      804
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.09      8.0     5075     1723      662
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.23      8.0     5041     1603      639
  7 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.87      8.0     4911     1638      814
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 131.46      8.0     4834     1658      125
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.87      8.0     4820     1679      314
 10 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 112.37      8.0     4739     1721      312
 11 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.38      8.0     4598     1694      -90
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               127.05      8.0     4538     1661      337
 13 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.88      8.0     4498     1507      178
 14 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.59      7.0     4929     1443      892
 15 Radosław        Konca                Warszawa               130.65      7.0     4808     1559      362
 16 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               119.24      7.0     4758     1452      452
 17 Jarosław        Puchalski            Łódź                   127.22      7.0     4489     1485       33
 18 Joanna          Stępień              Katowice               128.43      7.0     4486     1583      -71
 19 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               114.31      7.0     4473     1467      139
 20 Bartosz         Orłowski             Bytom                  100.82      7.0     4413     1458       91
 21 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 109.56      7.0     4369     1434     -106
 22 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          110.26      7.0     4356     1434      117
 23 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      7.0     4350     1401      283
 24 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                108.35      7.0     4249     1468       79
 25 Maciej          Śliwa                Zabrze                 111.23      7.0     4093     1435       72
 26 Filip           Sosin                Warszawa               117.31      6.0     4795     1410      192
 27 Arkadiusz       Jaworski             Tychy                  118.62      6.0     4597     1403       71
 28 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 106.90      6.0     4541     1305      669
 29 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       110.91      6.0     4530     1441      207
 30 Stanisław       Ochot                Katowice               119.89      6.0     4438     1360     -100
 31 Marcin          Skowron              Zabrze                 108.97      6.0     4391     1309      218
 32 Jarosław        Krzemiński           Tuchów                 100.00      6.0     4325     1292     -145
 33 Piotr           Rosół                Warszawa               116.57      6.0     4302     1360     -217
 34 Teresa          Fortuna              Lubin                  116.27      6.0     4194     1288      176
 35 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      6.0     4170     1259       97
 36 Magdalena       Ochot                Katowice               105.15      6.0     4154     1291     -162
 37 Joanna          Ostrowska            Warszawa               109.36      6.0     4128     1305     -297
 38 Krzysztof       Obremski             Legnica                100.00      6.0     3949     1315     -475
 39 Joanna          Duda                 Zabrze                 100.00      6.0     3932     1250       96
 40 Dorota          Maciejuk             Warszawa               108.60      5.5     4247     1268      269
 41 Łukasz          Kozub                Brzesko                100.00      5.5     4085     1269      -36
 42 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 109.90      5.0     4377     1256     -262
 43 Paweł           Jędryka              Tarnów                 112.81      5.0     4225     1230     -147
 44 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.11      5.0     4155     1185     -276
 45 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00      5.0     4060     1149      104
 46 Michał          Jaworek              Zabrze                 100.00      5.0     4030     1256     -375
 47 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               100.00      5.0     3952     1140     -220
 48 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              108.77      5.0     3924     1200     -190
 49 Agnieszka       Kozub                Brzesko                100.00      5.0     3792     1131     -263
 50 Anna            Zachorowska-Mazurkiewicz Zabrze                 100.00      5.0     3725     1134     -570
 51 Piotr           Pietuchowski         Białystok              123.15      5.0     3490     1120       32
 52 Leszek          Stecuła              Bytom                  110.02      5.0     3195     1144      -28
 53 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 108.59      5.0     3110     1002      422
 54 Jerzy           Luter                Bytom                  106.30      5.0     2930     1035      -54
 55 Katarzyna       Żuławska             Katowice               109.51      4.5     4005     1182     -245
 56 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               107.32      4.0     4513     1107      -81
 57 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      4.0     4183     1132     -203
 58 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      4.0     4059     1100     -333
 59 Renata          Polończyk            Bielsko Biała          100.00      4.0     3863     1198     -717
 60 Karol           Sikora               Trzyniec(Czechy)       100.00      4.0     3850     1040     -137
 61 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3718     1052     -130
 62 Katarzyna       Waliczek             Bielsko Biała          100.00      4.0     3678     1026     -394
 63 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      4.0     3521     1027     -640
 64 Beata           Piotrowska           Łódź                   106.82      4.0     2930      884     -120
 65 Maciej          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.0     1451      600      209
 66 Martina         Stefankowa           Hawierzów(Czechy)      100.00      3.0     3793      917     -447
 67 Michał          Sikora               Trzyniec(Czechy)       100.00      3.0     3693      980     -808
 68 Adam            Zalewski             Racibórz               100.00      3.0     3450      932     -743
 69 Grzegorz        Lempkowski           Bielsko Biała          100.00      3.0     2424      738     -300
 70 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.82      3.0     2308      694     -106
 71 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      3.0     1360      500      298
 72 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     2596      638     -312
 73 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      2.0     1570      460      -61
 74 Janusz          Czerwik              Zator                  100.00      2.0     1321      400      163
 75 Kamil           Stokłosa             Skawina                100.00      1.0     2585      720    -1919
 76 Mariusz         Makuch               Zator                  109.76      1.0     1625      353      -24
 77 Stanisław       Stolarczyk           Zator                  100.00      1.0     1201      300      -49
 78 Agnieszka       Ćwiertnia            Brzeszcze              100.00      0.0      775      200     -462
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Podbeskidzia



	Mateusz Żbikowski 143.23 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Skowron               108.97 +  375: 336  159
    2     2 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 -  368: 406   61
    3    19 Renata         Kowalska              110.26 +  551: 396  160
    4     8 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  408: 443   71
    5    11 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  404: 415   62
    6    18 Piotr          Rosół                 116.57 +  541: 319  167
    7    12 Piotr          Adamczyk              109.56 +  413: 344  160
    8     8 Jarosław       Puchalski             127.22 -  292: 341   77
    9    13 Paweł          Jędryka               112.81 +  419: 363  163
   10     9 Joanna         Stępień               128.43 +  423: 377  178
   11     6 Paweł          Jackowski             127.05 +  445: 331  177
   12     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 +  402: 331  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Mariusz Skrobosz 142.54 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  387: 328  159
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.59 +  423: 315  189
    3     1 Radosław       Konca                 130.65 +  460: 320  181
    4     1 Filip          Sosin                 117.31 +  470: 396  167
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 +  421: 409  185
    6     1 Kamil          Górka                 140.88 +  430: 348  191
    7     1 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  332: 382   71
    8     2 Grzegorz       Wilk                  112.37 +  487: 369  162
    9     2 Stanisław      Rydzik                140.40 -  385: 401   90
   10     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  376: 441   68
   11     4 Piotr          Pietuchowski          123.15 +  504: 282  173
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 +  453: 348  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Kamil Górka 140.88 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Maciejuk              108.60 =  353: 353  109
    2    16 Renata         Kowalska              110.26 +  402: 253  160
    3     8 Stanisław      Ochot                 119.89 +  519: 263  170
    4     4 Dawid          Pikul                 131.46 +  455: 361  181
    5     2 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 +  466: 332  161
    6     1 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  348: 430   93
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  379: 396   90
    8     7 Arkadiusz      Jaworski              118.62 +  404: 343  169
    9     5 Jarosław       Puchalski             127.22 +  363: 328  177
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 +  433: 371  185
   11     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 +  470: 337  168
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  369: 390   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Krzysztof Mówka 140.87 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  432: 322  158
    2    11 Arkadiusz      Jaworski              118.62 +  431: 402  169
    3     7 Maciej         Śliwa                 111.23 -  328: 334   61
    4    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 +  526: 305  168
    5     8 Renata         Polończyk             100.00 +  452: 266  150
    6     4 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  381: 395   62
    7     6 Paweł          Jackowski             127.05 +  408: 395  177
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  353: 368   90
    9     9 Leszek         Stecuła               110.02 +  437: 314  160
   10     5 Jarosław       Puchalski             127.22 +  446: 302  177
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  310: 404   85
   12     5 Radosław       Konca                 130.65 +  407: 290  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Stanisław Rydzik 140.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Jaworski              107.32 -  390: 470   57
    2    18 Michał         Sikora                100.00 +  507: 318  150
    3     9 Michał         Waszkiewicz           119.24 +  421: 346  169
    4     6 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  378: 337  160
    5     9 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  449: 351  160
    6     7 Piotr          Pietuchowski          123.15 +  461: 389  173
    7     3 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  302: 390   62
    8     5 Joanna         Stępień               128.43 +  450: 315  178
    9     2 Mariusz        Skrobosz              142.54 +  401: 385  193
   10     4 Radosław       Konca                 130.65 +  420: 402  181
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  337: 446   90
   12     3 Dawid          Pikul                 131.46 +  452: 368  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Kazimierz.J Merklejn 140.06 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Arkadiusz      Biegun                106.90 +  393: 269  157
    2    17 Dorota         Maciejuk              108.60 +  406: 365  159
    3     2 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 -  394: 432   61
    4    13 Bartosz        Orłowski              100.82 +  543: 243  151
    5     5 Dariusz        Maciejuk              114.31 +  418: 325  164
    6     5 Paweł          Jackowski             127.05 +  363: 326  177
    7     4 Kamil          Górka                 140.88 +  396: 379  191
    8     3 Krzysztof      Mówka                 140.87 +  368: 353  191
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 +  455: 315  185
   10     1 Dawid          Pikul                 131.46 +  553: 265  181
   11     1 Stanisław      Rydzik                140.40 +  446: 337  190
   12     1 Kamil          Górka                 140.88 +  390: 369  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1998  / 12 166.50




	Tomasz Zwoliński 138.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Luter                 106.30 +  559: 312  156
    2     1 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  315: 423   93
    3    10 Michał         Jaworek               100.00 +  445: 318  150
    4     5 Leszek         Stecuła               110.02 -  373: 380   60
    5    12 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  342: 356   58
    6    19 Łukasz         Kozub                 100.00 +  348: 299  150
    7    14 Magdalena      Ochot                 105.15 +  449: 335  155
    8    11 Piotr          Rosół                 116.57 +  493: 319  167
    9     7 Paweł          Jackowski             127.05 -  329: 377   77
   10    11 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  369: 379   50
   11    14 Filip          Sosin                 117.31 +  478: 287  167
   12    10 Leszek         Stecuła               110.02 +  429: 252  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Karol Wyrębkiewicz 135.09 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Ochot                 105.15 +  459: 264  155
    2     6 Michał         Jaworek               100.00 +  451: 322  150
    3     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 +  479: 281  168
    4     2 Grzegorz       Wilk                  112.37 +  510: 347  162
    5     1 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  409: 421   93
    6     2 Dawid          Pikul                 131.46 +  460: 354  181
    7     2 Joanna         Stępień               128.43 +  435: 408  178
    8     1 Andrzej        Rechowicz             120.87 +  434: 365  171
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  315: 455   90
   10     2 Kamil          Górka                 140.88 -  371: 433   91
   11     3 Krzysztof      Mówka                 140.87 +  404: 310  191
   12     2 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  348: 453   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Dawid Pikul 131.46 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Orłowski              100.82 +  436: 298  151
    2    10 Dariusz        Maciejuk              114.31 +  464: 318  164
    3     5 Joanna         Stępień               128.43 +  459: 318  178
    4     4 Kamil          Górka                 140.88 -  361: 455   91
    5     7 Leszek         Stecuła               110.02 +  424: 381  160
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  354: 460   85
    7     8 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  424: 387  160
    8     4 Jerzy          Luter                 106.30 +  393: 298  156
    9     3 Grzegorz       Wilk                  112.37 +  444: 371  162
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  265: 553   90
   11     5 Andrzej        Rechowicz             120.87 +  442: 418  171
   12     3 Stanisław      Rydzik                140.40 -  368: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Radosław Konca 130.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwester      Gryz                  100.11 +  521: 346  150
    2     3 Paweł          Jackowski             127.05 +  445: 292  177
    3     1 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  320: 460   93
    4     9 Stanisław      Ochot                 119.89 +  453: 367  170
    5     4 Paweł          Jędryka               112.81 +  465: 336  163
    6     3 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  376: 507   71
    7     5 Jerzy          Luter                 106.30 -  350: 398   56
    8     9 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  509: 306  160
    9     6 Michał         Waszkiewicz           119.24 +  327: 301  169
   10     4 Stanisław      Rydzik                140.40 -  402: 420   90
   11     7 Arkadiusz      Jaworski              118.62 +  350: 306  169
   12     5 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  290: 407   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Joanna Stępień 128.43 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Bociąga               100.00 +  365: 291  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              116.88 +  395: 343  167
    3     5 Dawid          Pikul                 131.46 -  318: 459   81
    4    11 Arkadiusz      Jaworski              118.62 +  433: 367  169
    5     6 Piotr          Pietuchowski          123.15 +  424: 393  173
    6     6 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 +  319: 287  161
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  408: 435   85
    8     5 Stanisław      Rydzik                140.40 -  315: 450   90
    9     8 Filip          Sosin                 117.31 +  438: 409  167
   10     9 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  377: 423   93
   11     9 Stanisław      Ochot                 119.89 +  358: 329  170
   12     8 Paweł          Jackowski             127.05 -  336: 371   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Jarosław Puchalski 127.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Brychcy               100.00 +  403: 320  150
    2    15 Renata         Polończyk             100.00 -  349: 447   50
    3    17 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  335: 422   71
    4    21 Sławomir       Zabawa                100.00 +  411: 391  150
    5    20 Krzysztof      Obremski              100.00 +  456: 278  150
    6    10 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  439: 369  158
    7    11 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  419: 332  160
    8     8 Mateusz        Żbikowski             143.23 +  341: 292  193
    9     5 Kamil          Górka                 140.88 -  328: 363   91
   10     5 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  302: 446   91
   11    10 Grzegorz       Pukniel               108.59 +  402: 401  159
   12     7 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  304: 395   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Paweł Jackowski 127.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Duda                  100.00 +  374: 293  150
    2     3 Radosław       Konca                 130.65 -  292: 445   81
    3    16 Joanna         Ostrowska             109.36 +  532: 258  159
    4    12 Joanna         Brychcy               100.00 +  423: 344  150
    5    10 Maciej         Śliwa                 111.23 +  329: 310  161
    6     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  326: 363   90
    7     6 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  395: 408   91
    8    14 Renata         Polończyk             100.00 +  376: 293  150
    9     7 Tomasz         Zwoliński             138.59 +  377: 329  189
   10     7 Arkadiusz      Jaworski              118.62 +  412: 377  169
   11     6 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  331: 445   93
   12     8 Joanna         Stępień               128.43 +  371: 336  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Piotr Pietuchowski 123.15 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    10 Piotr          Adamczyk              109.56 +  479: 420  160
    5     6 Joanna         Stępień               128.43 -  393: 424   78
    6     7 Stanisław      Rydzik                140.40 -  389: 461   90
    7    13 Sławomir       Zabawa                100.00 +  400: 303  150
    8    10 Beata          Piotrowska            106.82 +  372: 343  157
    9    10 Joanna         Ostrowska             109.36 +  442: 212  159
   10     6 Grzegorz       Wilk                  112.37 +  398: 359  162
   11     4 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  282: 504   93
   12     6 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  335: 432   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  /  9 124.44




	Andrzej Rechowicz 120.87 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Jaworek               100.00 -  325: 372   50
    2    26 Wojciech       Obremski              100.00 +  341: 308  150
    3    17 Jarosław       Puchalski             127.22 +  422: 335  177
    4     8 Mateusz        Żbikowski             143.23 +  443: 408  193
    5     3 Filip          Sosin                 117.31 +  466: 325  167
    6     3 Radosław       Konca                 130.65 +  507: 376  181
    7     1 Mariusz        Skrobosz              142.54 +  382: 332  193
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  365: 434   85
    9     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  369: 493   68
   10     8 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 +  350: 346  161
   11     5 Dawid          Pikul                 131.46 -  418: 442   81
   12     6 Piotr          Pietuchowski          123.15 +  432: 335  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Stanisław Ochot 119.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kilian                100.00 +  415: 271  150
    2    14 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  407: 276  160
    3     8 Kamil          Górka                 140.88 -  263: 519   91
    4     9 Radosław       Konca                 130.65 -  367: 453   81
    5    24 Dorota         Maciejuk              108.60 +  464: 349  159
    6    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  351: 363   68
    7    15 Grzegorz       Pukniel               108.59 -  303: 521   59
    8    19 Michał         Jaworek               100.00 +  433: 285  150
    9    14 Joanna         Brychcy               100.00 +  439: 395  150
   10    12 Teresa         Zalewska              100.00 +  357: 331  150
   11     9 Joanna         Stępień               128.43 -  329: 358   78
   12    13 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  310: 417   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Michał Waszkiewicz 119.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  360: 297  150
    2    12 Joanna         Ostrowska             109.36 +  454: 343  159
    3     9 Stanisław      Rydzik                140.40 -  346: 421   90
    4    15 Renata         Polończyk             100.00 -  322: 372   50
    5    22 Piotr          Rosół                 116.57 -  340: 509   67
    6    21 Joanna         Brychcy               100.00 +  428: 323  150
    7    16 Sylwester      Gryz                  100.11 +  452: 283  150
    8    13 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  422: 277  160
    9     6 Radosław       Konca                 130.65 -  301: 327   81
   10    13 Teresa         Fortuna               116.27 -  359: 442   66
   11    15 Mariusz        Makuch                109.76 +  457: 427  160
   12    11 Arkadiusz      Jaworski              118.62 +  517: 285  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Arkadiusz Jaworski 118.62 Tychy                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  362: 306  150
    2    11 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  402: 431   91
    3    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  490: 252  150
    4    11 Joanna         Stępień               128.43 -  367: 433   78
    5    14 Renata         Rosół                 100.00 +  398: 395  150
    6     9 Michał         Jaworek               100.00 +  411: 271  150
    7    10 Renata         Polończyk             100.00 +  453: 396  150
    8     7 Kamil          Górka                 140.88 -  343: 404   91
    9    11 Teresa         Fortuna               116.27 +  403: 359  166
   10     7 Paweł          Jackowski             127.05 -  377: 412   77
   11     7 Radosław       Konca                 130.65 -  306: 350   81
   12    11 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  285: 517   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.38 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Kozub                 100.00 +  356: 352  150
    2    13 Paweł          Jędryka               112.81 +  406: 320  163
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  281: 479   85
    4    14 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  305: 526   91
    5    21 Marcin         Skowron               108.97 +  385: 318  159
    6    13 Stanisław      Ochot                 119.89 +  363: 351  170
    7     9 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 +  479: 309  161
    8     6 Filip          Sosin                 117.31 +  421: 416  167
    9     4 Andrzej        Rechowicz             120.87 +  493: 369  171
   10     3 Mariusz        Skrobosz              142.54 +  441: 376  193
   11     2 Kamil          Górka                 140.88 -  337: 470   91
   12     4 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  331: 402   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Filip Sosin 117.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  495: 312  150
    2     4 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  447: 354  160
    3     3 Renata         Polończyk             100.00 +  459: 254  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  396: 470   93
    5     3 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  325: 466   71
    6     8 Dariusz        Maciejuk              114.31 +  421: 332  164
    7     7 Jerzy          Matyasik              116.88 +  364: 305  167
    8     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  416: 421   68
    9     8 Joanna         Stępień               128.43 -  409: 438   78
   10    10 Leszek         Stecuła               110.02 -  330: 408   60
   11    14 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  287: 478   89
   12    19 Mariusz        Makuch                109.76 +  446: 365  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Jerzy Matyasik 116.88 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Obremski              100.00 +  443: 257  150
    2     9 Joanna         Stępień               128.43 -  343: 395   78
    3    12 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  351: 415   64
    4    18 Jerzy          Luter                 106.30 +  381: 376  156
    5    16 Joanna         Brychcy               100.00 +  329: 314  150
    6    17 Maciej         Śliwa                 111.23 +  348: 301  161
    7     7 Filip          Sosin                 117.31 -  305: 364   67
    8    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 -  287: 428   61
    9    18 Andrzej        Gostomski             108.82 +  359: 296  159
   10    16 Mariusz        Makuch                109.76 +  478: 420  160
   11    12 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  460: 392  150
   12     9 Bartosz        Orłowski              100.82 +  414: 362  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Piotr Rosół 116.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Obremski              100.00 +  370: 269  150
    2     7 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  247: 433   62
    3    21 Łukasz         Kozub                 100.00 +  360: 321  150
    4    17 Paweł          Jędryka               112.81 -  354: 376   63
    5    22 Michał         Waszkiewicz           119.24 +  509: 340  169
    6    18 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  319: 541   93
    7    22 Krzysztof      Obremski              100.00 +  364: 281  150
    8    11 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  319: 493   89
    9    15 Grzegorz       Pukniel               108.59 -  309: 406   59
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  383: 307  159
   11    20 Beata          Piotrowska            106.82 -  372: 420   57
   12    22 Andrzej        Gostomski             108.82 +  396: 332  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Teresa Fortuna 116.27 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Polończyk             100.00 -  311: 318   50
    2    31 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  309: 319   50
    3    32 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  334: 287  150
    4    23 Łukasz         Kozub                 100.00 +  401: 302  150
    5    19 Jerzy          Luter                 106.30 -  278: 366   56
    6    26 Teresa         Zalewska              100.00 +  391: 305  150
    7    20 Dariusz        Maciejuk              114.31 +  336: 296  164
    8    16 Piotr          Adamczyk              109.56 +  475: 320  160
    9    11 Arkadiusz      Jaworski              118.62 -  359: 403   69
   10    13 Michał         Waszkiewicz           119.24 +  442: 359  169
   11    11 Leszek         Stecuła               110.02 -  281: 344   60
   12    16 Renata         Kowalska              110.26 -  277: 399   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Dariusz Maciejuk 114.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Rosół                 100.00 +  363: 262  150
    2    10 Dawid          Pikul                 131.46 -  318: 464   81
    3    12 Jerzy          Matyasik              116.88 +  415: 351  167
    4     7 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  416: 326  157
    5     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  325: 418   90
    6     8 Filip          Sosin                 117.31 -  332: 421   67
    7    20 Teresa         Fortuna               116.27 -  296: 336   66
    8    26 Joanna         Duda                  100.00 +  453: 271  150
    9    17 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  412: 274  158
   10    15 Bartosz        Orłowski              100.82 -  286: 463   51
   11    17 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  440: 438  160
   12    13 Stanisław      Ochot                 119.89 +  417: 310  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Paweł Jędryka 112.81 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Karol          Sikora                100.00 +  417: 264  150
    2    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  320: 406   68
    3    20 Adam           Zalewski              100.00 +  410: 244  150
    4    17 Piotr          Rosół                 116.57 +  376: 354  167
    5     4 Radosław       Konca                 130.65 -  336: 465   81
    6    16 Renata         Polończyk             100.00 -  334: 415   50
    7    18 Bartosz        Orłowski              100.82 -  311: 353   51
    8    24 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  345: 327  150
    9    13 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  363: 419   93
   10    22 Maciej         Śliwa                 111.23 -  283: 338   61
   11    24 Joanna         Brychcy               100.00 +  417: 311  150
   12    21 Marcin         Skowron               108.97 -  313: 476   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Grzegorz Wilk 112.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Sikora                100.00 +  455: 301  150
    2     7 Piotr          Rosół                 116.57 +  433: 247  167
    3     6 Piotr          Adamczyk              109.56 +  344: 341  160
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  347: 510   85
    5    11 Mateusz        Żbikowski             143.23 +  415: 404  193
    6     4 Krzysztof      Mówka                 140.87 +  395: 381  191
    7     3 Stanisław      Rydzik                140.40 +  390: 302  190
    8     2 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  369: 487   93
    9     3 Dawid          Pikul                 131.46 -  371: 444   81
   10     6 Piotr          Pietuchowski          123.15 -  359: 398   73
   11     8 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 +  466: 308  161
   12     7 Jarosław       Puchalski             127.22 +  395: 304  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Maciej Śliwa 111.23 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Martina        Stefankowa            100.00 +  368: 362  150
    2     8 Leszek         Stecuła               110.02 +  370: 325  160
    3     7 Krzysztof      Mówka                 140.87 +  334: 328  191
    4     3 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 -  257: 432   61
    5    10 Paweł          Jackowski             127.05 -  310: 329   77
    6    17 Jerzy          Matyasik              116.88 -  301: 348   67
    7    23 Beata          Piotrowska            106.82 -  356: 377   57
    8    25 Teresa         Zalewska              100.00 -  295: 413   50
    9    26 Marcin         Skowron               108.97 +  432: 252  159
   10    22 Paweł          Jędryka               112.81 +  338: 283  163
   11    23 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  366: 302  150
   12    18 Krzysztof      Obremski              100.00 +  366: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.91 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Stokłosa              100.00 +  550: 156  150
    2     2 Mateusz        Żbikowski             143.23 +  406: 368  193
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 +  432: 394  190
    4     3 Maciej         Śliwa                 111.23 +  432: 257  161
    5     2 Kamil          Górka                 140.88 -  332: 466   91
    6     6 Joanna         Stępień               128.43 -  287: 319   78
    7     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  309: 479   68
    8    12 Jerzy          Matyasik              116.88 +  428: 287  167
    9    12 Bartosz        Orłowski              100.82 +  394: 384  151
   10     8 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  346: 350   71
   11     8 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  308: 466   62
   12    12 Grzegorz       Pukniel               108.59 -  306: 397   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Renata Kowalska 110.26 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  400: 220  150
    2    16 Kamil          Górka                 140.88 -  253: 402   91
    3    19 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  396: 551   93
    4    24 Michał         Sikora                100.00 +  414: 282  150
    5    23 Bartosz        Orłowski              100.82 -  279: 404   51
    6    29 Arkadiusz      Biegun                106.90 -  273: 461   57
    7    24 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  400: 288  157
    8    20 Marcin         Skowron               108.97 +  418: 335  159
    9    16 Piotr          Adamczyk              109.56 +  440: 388  160
   10    17 Krzysztof      Obremski              100.00 -  281: 377   50
   11    19 Renata         Rosół                 100.00 +  403: 254  150
   12    16 Teresa         Fortuna               116.27 +  399: 277  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Leszek Stecuła 110.02 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sławomir       Zabawa                100.00 +  454: 291  150
    2     8 Maciej         Śliwa                 111.23 -  325: 370   61
    3    13 Krzysztof      Obremski              100.00 +  337: 288  150
    4     5 Tomasz         Zwoliński             138.59 +  380: 373  189
    5     7 Dawid          Pikul                 131.46 -  381: 424   81
    9     9 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  314: 437   91
   10    10 Filip          Sosin                 117.31 +  408: 330  167
   11    11 Teresa         Fortuna               116.27 +  344: 281  166
   12    10 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  252: 429   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  /  9 127.11




	Krzysztof Leśniak 109.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  373: 336  150
    2     4 Filip          Sosin                 117.31 -  354: 447   67
    3    22 Sławomir       Zabawa                100.00 +  379: 348  150
    4     6 Stanisław      Rydzik                140.40 -  337: 378   90
    5    25 Arkadiusz      Biegun                106.90 +  310: 304  157
    6    12 Joanna         Ostrowska             109.36 +  410: 285  159
    7     8 Dawid          Pikul                 131.46 -  387: 424   81
    8     9 Radosław       Konca                 130.65 -  306: 509   81
    9    23 Krzysztof      Obremski              100.00 -  373: 425   50
   10    21 Marta          Kleinrok              100.00 +  375: 273  150
   11    17 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  438: 440   64
   12    20 Arkadiusz      Biegun                106.90 -  335: 470   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Mariusz Makuch 109.76 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    19 Renata         Polończyk             100.00 +  413: 268  150
   10    16 Jerzy          Matyasik              116.88 -  420: 478   67
   11    15 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  427: 457   69
   12    19 Filip          Sosin                 117.31 -  365: 446   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  4  88.25




	Piotr Adamczyk 109.56 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Teresa         Zalewska              100.00 +  372: 353  150
    2     5 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  372: 330  157
    3     6 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  341: 344   62
    4    10 Piotr          Pietuchowski          123.15 -  420: 479   73
    5    18 Beata          Piotrowska            106.82 +  443: 376  157
    6    11 Grzegorz       Pukniel               108.59 +  339: 328  159
    7    12 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  344: 413   93
    8    16 Teresa         Fortuna               116.27 -  320: 475   66
    9    16 Renata         Kowalska              110.26 -  388: 440   60
   10    19 Łukasz         Kozub                 100.00 +  320: 281  150
   11    16 Arkadiusz      Biegun                106.90 +  377: 357  157
   12    14 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  333: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Katarzyna Żuławska 109.51 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Zalewski              100.00 +  337: 303  150
    2    14 Stanisław      Ochot                 119.89 -  276: 407   70
    3    23 Sylwester      Gryz                  100.11 +  401: 268  150
    4    16 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  357: 289  158
    5     9 Stanisław      Rydzik                140.40 -  351: 449   90
    6    14 Andrzej        Gostomski             108.82 +  348: 301  159
    7    11 Jarosław       Puchalski             127.22 -  332: 419   77
    8    13 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  277: 422   69
    9    21 Teresa         Zalewska              100.00 -  333: 349   50
   10    24 Renata         Rosół                 100.00 -  382: 398   50
   11    27 Łukasz         Kozub                 100.00 =  342: 342  100
   12    27 Dorota         Maciejuk              108.60 -  269: 303   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Joanna Ostrowska 109.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  421: 255  150
    2    12 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  343: 454   69
    3    16 Paweł          Jackowski             127.05 -  258: 532   77
    4    28 Adam           Zalewski              100.00 +  515: 231  150
    5    15 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  406: 401  150
    6    12 Krzysztof      Leśniak               109.90 -  285: 410   60
    7    17 Michał         Jaworek               100.00 +  381: 354  150
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  337: 262  159
    9    10 Piotr          Pietuchowski          123.15 -  212: 442   73
   10    14 Grzegorz       Pukniel               108.59 -  317: 364   59
   11    21 Andrzej        Bociąga               100.00 +  347: 309  150
   12    17 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  306: 411   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Marcin Skowron 108.97 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             143.23 -  336: 375   93
    2    23 Sławomir       Zabawa                100.00 -  290: 323   50
    3    30 Karol          Sikora                100.00 +  427: 340  150
    4    22 Magdalena      Ochot                 105.15 +  439: 330  155
    5    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  318: 385   68
    6    23 Krzysztof      Sporczyk              108.77 -  325: 330   59
    7    27 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  401: 289  150
    8    20 Renata         Kowalska              110.26 -  335: 418   60
    9    26 Maciej         Śliwa                 111.23 -  252: 432   61
   10    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  370: 303  150
   11    25 Sylwester      Gryz                  100.11 +  422: 335  150
   12    21 Paweł          Jędryka               112.81 +  476: 313  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Andrzej Gostomski 108.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    20 Teresa         Zalewska              100.00 +  370: 329  150
    6    14 Katarzyna      Żuławska              109.51 -  301: 348   60
    7    19 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  302: 298  150
    9    18 Jerzy          Matyasik              116.88 -  296: 359   67
   10    23 Renata         Polończyk             100.00 +  388: 279  150
   11    18 Teresa         Zalewska              100.00 -  319: 405   50
   12    22 Piotr          Rosół                 116.57 -  332: 396   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  7  99.14




	Krzysztof Sporczyk 108.77 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              142.54 -  328: 387   93
    2    25 Arkadiusz      Biegun                106.90 -  249: 502   57
    3    28 Teresa         Zalewska              100.00 -  332: 413   50
    4    34 Kamil          Stokłosa              100.00 +  437: 167  150
    5    29 Michał         Sikora                100.00 +  326: 258  150
    6    23 Marcin         Skowron               108.97 +  330: 325  159
    7    21 Leokadia       Litwinowicz           108.35 +  322: 280  158
    8    17 Joanna         Ostrowska             109.36 -  262: 337   59
    9    22 Beata          Piotrowska            106.82 -  367: 400   57
   10    25 Piotr          Rosół                 116.57 -  307: 383   67
   11    29 Joanna         Duda                  100.00 -  291: 321   50
   12    31 Karol          Sikora                100.00 +  373: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Dorota Maciejuk 108.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 140.88 =  353: 353  141
    2    17 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  365: 406   90
    3    25 Joanna         Brychcy               100.00 -  304: 350   50
    4    30 Sylwester      Gryz                  100.11 +  390: 319  150
    5    24 Stanisław      Ochot                 119.89 -  349: 464   70
    6    28 Sławomir       Zabawa                100.00 -  336: 400   50
    7    31 Łukasz         Kozub                 100.00 -  322: 380   50
    8    33 Karol          Sikora                100.00 -  246: 285   50
    9    36 Michał         Sikora                100.00 +  471: 327  150
   10    33 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  358: 220  150
   11    31 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  450: 205  157
   12    27 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  303: 269  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Grzegorz Pukniel 108.59 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    13 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  375: 336  157
    6    11 Piotr          Adamczyk              109.56 -  328: 339   60
    7    15 Stanisław      Ochot                 119.89 +  521: 303  170
    8    15 Bartosz        Orłowski              100.82 -  318: 376   51
    9    15 Piotr          Rosół                 116.57 +  406: 309  167
   10    14 Joanna         Ostrowska             109.36 +  364: 317  159
   11    10 Jarosław       Puchalski             127.22 -  401: 402   77
   12    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 +  397: 306  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  /  8 125.25




	Leokadia Litwinowicz 108.35 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  322: 432   91
    2    27 Magdalena      Ochot                 105.15 +  430: 322  155
    3    18 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  396: 264  150
    4    16 Katarzyna      Żuławska              109.51 -  289: 357   60
    5    12 Tomasz         Zwoliński             138.59 +  356: 342  189
    6    10 Jarosław       Puchalski             127.22 -  369: 439   77
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              108.77 -  280: 322   59
    8    18 Arkadiusz      Biegun                106.90 +  366: 316  157
    9    17 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  274: 412   64
   10    28 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  378: 355  157
   11    22 Michał         Jaworek               100.00 +  378: 303  150
   12    17 Joanna         Ostrowska             109.36 +  411: 306  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Krzysztof Jaworski 107.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                140.40 +  470: 390  190
    2     5 Piotr          Adamczyk              109.56 -  330: 372   60
    3    11 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  500: 353  150
    4     7 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  326: 416   64
    5    13 Grzegorz       Pukniel               108.59 -  336: 375   59
    6    20 Beata          Piotrowska            106.82 -  416: 421   57
    7    24 Renata         Kowalska              110.26 -  288: 400   60
    8    28 Sławomir       Zabawa                100.00 +  437: 360  150
    9    24 Sylwester      Gryz                  100.11 -  349: 439   50
   10    28 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  355: 378   58
   11    31 Dorota         Maciejuk              108.60 -  205: 450   59
   12    33 Leszek         Kilian                100.00 +  501: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Arkadiusz Biegun 106.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  269: 393   90
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  502: 249  159
    3    14 Bartosz        Orłowski              100.82 -  345: 363   51
    4    19 Krzysztof      Obremski              100.00 -  363: 374   50
    5    25 Krzysztof      Leśniak               109.90 -  304: 310   60
    6    29 Renata         Kowalska              110.26 +  461: 273  160
    7    25 Andrzej        Bociąga               100.00 +  369: 328  150
    8    18 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  316: 366   58
    9    25 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  438: 231  150
   10    18 Beata          Piotrowska            106.82 +  347: 273  157
   11    16 Piotr          Adamczyk              109.56 -  357: 377   60
   12    20 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  470: 335  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Beata Piotrowska 106.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    18 Piotr          Adamczyk              109.56 -  376: 443   60
    6    20 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  421: 416  157
    7    23 Maciej         Śliwa                 111.23 +  377: 356  161
    8    10 Piotr          Pietuchowski          123.15 -  343: 372   73
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  400: 367  159
   10    18 Arkadiusz      Biegun                106.90 -  273: 347   57
   11    20 Piotr          Rosół                 116.57 +  420: 372  167
   12    15 Teresa         Zalewska              100.00 -  320: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  /  8 110.50




	Jerzy Luter 106.30 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  312: 559   89
    2    29 Renata         Rosół                 100.00 +  403: 361  150
    3    24 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  412: 319  150
    4    18 Jerzy          Matyasik              116.88 -  376: 381   67
    5    19 Teresa         Fortuna               116.27 +  366: 278  166
    6    15 Bartosz        Orłowski              100.82 +  365: 343  151
    7     5 Radosław       Konca                 130.65 +  398: 350  181
    8     4 Dawid          Pikul                 131.46 -  298: 393   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  /  8 129.38




	Magdalena Ochot 105.15 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  264: 459   85
    2    27 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  322: 430   58
    3    26 Martina        Stefankowa            100.00 +  373: 335  150
    4    22 Marcin         Skowron               108.97 -  330: 439   59
    5    32 Wojciech       Obremski              100.00 +  469: 293  150
    6    25 Andrzej        Bociąga               100.00 +  368: 337  150
    7    14 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  335: 449   89
    8    27 Krzysztof      Obremski              100.00 -  322: 325   50
    9    30 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  312: 321   50
   10    30 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  350: 316  150
   11    26 Sławomir       Zabawa                100.00 +  333: 314  150
   12    24 Michał         Jaworek               100.00 +  376: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Bartosz Orłowski 100.82 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 131.46 -  298: 436   81
    2    19 Martina        Stefankowa            100.00 +  383: 337  150
    3    14 Arkadiusz      Biegun                106.90 +  363: 345  157
    4    13 Kazimierz.J    Merklejn              140.06 -  243: 543   90
    5    23 Renata         Kowalska              110.26 +  404: 279  160
    6    15 Jerzy          Luter                 106.30 -  343: 365   56
    7    18 Paweł          Jędryka               112.81 +  353: 311  163
    8    15 Grzegorz       Pukniel               108.59 +  376: 318  159
    9    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 -  384: 394   61
   10    15 Dariusz        Maciejuk              114.31 +  463: 286  164
   11    13 Krzysztof      Obremski              100.00 +  441: 294  150
   12     9 Jerzy          Matyasik              116.88 -  362: 414   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Sylwester Gryz 100.11 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Konca                 130.65 -  346: 521   81
    2    22 Andrzej        Bociąga               100.00 +  377: 289  150
    3    23 Katarzyna      Żuławska              109.51 -  268: 401   60
    4    30 Dorota         Maciejuk              108.60 -  319: 390   59
    5    30 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  369: 359  150
    6    22 Renata         Rosół                 100.00 +  387: 254  150
    7    16 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  283: 452   69
    8    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  319: 342   50
    9    24 Krzysztof      Jaworski              107.32 +  439: 349  157
   10    27 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  349: 354   50
   11    25 Marcin         Skowron               108.97 -  335: 422   59
   12    29 Sławomir       Zabawa                100.00 +  364: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Stępień               128.43 -  291: 365   78
    2    22 Sylwester      Gryz                  100.11 -  289: 377   50
    3    27 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  332: 350   50
    4    33 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  371: 307  150
    5    33 Adam           Zalewski              100.00 +  361: 222  150
    6    25 Magdalena      Ochot                 105.15 -  337: 368   55
    7    25 Arkadiusz      Biegun                106.90 -  328: 369   57
    8    29 Michał         Sikora                100.00 +  476: 205  150
    9    29 Karol          Sikora                100.00 +  350: 329  150
   10    26 Joanna         Duda                  100.00 +  360: 353  150
   11    21 Joanna         Ostrowska             109.36 -  309: 347   59
   12    23 Renata         Rosół                 100.00 -  256: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Puchalski             127.22 -  320: 403   77
    2    28 Karol          Sikora                100.00 +  381: 310  150
    3    25 Dorota         Maciejuk              108.60 +  350: 304  159
    4    12 Paweł          Jackowski             127.05 -  344: 423   77
    5    16 Jerzy          Matyasik              116.88 -  314: 329   67
    6    21 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  323: 428   69
    7    32 Martina        Stefankowa            100.00 +  475: 277  150
    8    23 Sylwester      Gryz                  100.11 +  342: 319  150
    9    14 Stanisław      Ochot                 119.89 -  395: 439   70
   10    20 Michał         Jaworek               100.00 -  311: 354   50
   11    24 Paweł          Jędryka               112.81 -  311: 417   63
   12    28 Łukasz         Kozub                 100.00 -  317: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Janusz Czerwik 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    37 Adam           Zalewski              100.00 -  290: 415   50
   10    38 Kamil          Stokłosa              100.00 +  386: 226  150
   11    38 Kamil          Stokłosa              100.00 +  374: 219  150
   12    37 Martina        Stefankowa            100.00 -  271: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Joanna Duda 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             127.05 -  293: 374   77
    2    21 Łukasz         Kozub                 100.00 -  348: 380   50
    3    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  306: 304  150
    4    25 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  335: 348   50
    5    26 Teresa         Zalewska              100.00 -  310: 323   50
    6    32 Leszek         Kilian                100.00 +  287: 284  150
    7    30 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  420: 175  150
    8    26 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  271: 453   64
    9    28 Sławomir       Zabawa                100.00 +  381: 285  150
   10    26 Andrzej        Bociąga               100.00 -  353: 360   50
   11    29 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  321: 291  159
   12    25 Marta          Kleinrok              100.00 +  307: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Michał Jaworek 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             120.87 +  372: 325  171
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.09 -  322: 451   85
    3    10 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  318: 445   89
    4    29 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  367: 321  150
    5    17 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  415: 251  150
    6     9 Arkadiusz      Jaworski              118.62 -  271: 411   69
    7    17 Joanna         Ostrowska             109.36 -  354: 381   59
    8    19 Stanisław      Ochot                 119.89 -  285: 433   70
    9    32 Martina        Stefankowa            100.00 +  371: 322  150
   10    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  354: 311  150
   11    22 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  303: 378   58
   12    24 Magdalena      Ochot                 105.15 -  298: 376   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Ochot                 119.89 -  271: 415   70
    2    24 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  293: 321   50
    3    31 Renata         Rosół                 100.00 -  315: 404   50
    4    32 Karol          Sikora                100.00 +  329: 328  150
    5    31 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  301: 344   50
    6    32 Joanna         Duda                  100.00 -  284: 287   50
    7    34 Adam           Zalewski              100.00 +  314: 226  150
    8    32 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  294: 426   50
    9    34 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  307: 292  150
   10    31 Sławomir       Zabawa                100.00 -  304: 353   50
   11    35 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  269: 264  150
   12    33 Krzysztof      Jaworski              107.32 -  240: 501   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  323: 353   50
    9    31 Wojciech       Obremski              100.00 +  337: 312  150
   10    21 Krzysztof      Leśniak               109.90 -  273: 375   60
   11    28 Renata         Polończyk             100.00 +  378: 284  150
   12    25 Joanna         Duda                  100.00 -  259: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     460  /  5  92.00




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Waszkiewicz           119.24 -  297: 360   69
    2    20 Teresa         Zalewska              100.00 +  371: 340  150
    3    15 Arkadiusz      Jaworski              118.62 -  252: 490   69
    4    27 Renata         Rosół                 100.00 -  333: 389   50
    5    27 Łukasz         Kozub                 100.00 -  339: 380   50
    6    33 Michał         Sikora                100.00 -  292: 381   50
    7    33 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  408: 260  150
    8    30 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  304: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     638  /  8  79.75




	Agnieszka Kozub 100.00 Brzesko                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Arkadiusz      Jaworski              118.62 -  306: 362   69
    2    32 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  386: 258  150
    3    11 Krzysztof      Jaworski              107.32 -  353: 500   57
    4    26 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  461: 319  150
    5    17 Michał         Jaworek               100.00 -  251: 415   50
    6    27 Krzysztof      Obremski              100.00 -  292: 350   50
    7    30 Joanna         Duda                  100.00 -  175: 420   50
    8    31 Wojciech       Obremski              100.00 -  224: 358   50
    9    33 Agnieszka      Ćwiertnia             100.00 +  313: 184  150
   10    30 Magdalena      Ochot                 105.15 -  316: 350   55
   11    34 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  378: 251  150
   12    32 Wojciech       Obremski              100.00 +  337: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Łukasz Kozub 100.00 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.38 -  352: 356   68
    2    21 Joanna         Duda                  100.00 +  380: 348  150
    3    21 Piotr          Rosół                 116.57 -  321: 360   67
    4    23 Teresa         Fortuna               116.27 -  302: 401   66
    5    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  380: 339  150
    6    19 Tomasz         Zwoliński             138.59 -  299: 348   89
    7    31 Dorota         Maciejuk              108.60 +  380: 322  159
    8    22 Renata         Rosół                 100.00 +  326: 301  150
    9    20 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  339: 367   50
   10    19 Piotr          Adamczyk              109.56 -  281: 320   60
   11    27 Katarzyna      Żuławska              109.51 =  342: 342  110
   12    28 Joanna         Brychcy               100.00 +  383: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Jarosław Krzemiński 100.00 Tuchów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Filip          Sosin                 117.31 -  312: 495   67
    2    30 Krzysztof      Obremski              100.00 -  386: 430   50
    3    27 Andrzej        Bociąga               100.00 +  350: 332  150
    4    25 Joanna         Duda                  100.00 +  348: 335  150
    5    15 Joanna         Ostrowska             109.36 -  401: 406   59
    6    24 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  364: 398   50
    7    26 Karol          Sikora                100.00 +  374: 250  150
    8    21 Marta          Kleinrok              100.00 +  353: 323  150
    9    20 Łukasz         Kozub                 100.00 +  367: 339  150
   10    11 Tomasz         Zwoliński             138.59 +  379: 369  189
   11    12 Jerzy          Matyasik              116.88 -  392: 460   67
   12    14 Piotr          Adamczyk              109.56 -  299: 333   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Grzegorz Lempkowski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    31 Leszek         Kilian                100.00 +  344: 301  150
    6    24 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  398: 364  150
    7    19 Andrzej        Gostomski             108.82 -  298: 302   59
    8    24 Paweł          Jędryka               112.81 -  327: 345   63
    9    25 Arkadiusz      Biegun                106.90 -  231: 438   57
   10    33 Dorota         Maciejuk              108.60 -  220: 358   59
   11    33 Wojciech       Obremski              100.00 -  286: 342   50
   12    34 Michał         Sikora                100.00 +  320: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  8  92.25




	Krzysztof Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Matyasik              116.88 -  257: 443   67
    2    30 Jarosław       Krzemiński            100.00 +  430: 386  150
    3    13 Leszek         Stecuła               110.02 -  288: 337   60
    4    19 Arkadiusz      Biegun                106.90 +  374: 363  157
    5    20 Jarosław       Puchalski             127.22 -  278: 456   77
    6    27 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  350: 292  150
    7    22 Piotr          Rosół                 116.57 -  281: 364   67
    8    27 Magdalena      Ochot                 105.15 +  325: 322  155
    9    23 Krzysztof      Leśniak               109.90 +  425: 373  160
   10    17 Renata         Kowalska              110.26 +  377: 281  160
   11    13 Bartosz        Orłowski              100.82 -  294: 441   51
   12    18 Maciej         Śliwa                 111.23 -  270: 366   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Rosół                 116.57 -  269: 370   67
    2    26 Andrzej        Rechowicz             120.87 -  308: 341   71
    3    29 Joanna         Duda                  100.00 -  304: 306   50
    4    31 Martina        Stefankowa            100.00 +  319: 255  150
    5    32 Magdalena      Ochot                 105.15 -  293: 469   55
    6    31 Karol          Sikora                100.00 -  257: 326   50
    7    35 Kamil          Stokłosa              100.00 +  365: 227  150
    8    31 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  358: 224  150
    9    31 Marta          Kleinrok              100.00 -  312: 337   50
   10    29 Marcin         Skowron               108.97 -  303: 370   59
   11    33 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  342: 286  150
   12    32 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  288: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Renata Polończyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Teresa         Fortuna               116.27 +  318: 311  166
    2    15 Jarosław       Puchalski             127.22 +  447: 349  177
    3     3 Filip          Sosin                 117.31 -  254: 459   67
    4    15 Michał         Waszkiewicz           119.24 +  372: 322  169
    5     8 Krzysztof      Mówka                 140.87 -  266: 452   91
    6    16 Paweł          Jędryka               112.81 +  415: 334  163
    7    10 Arkadiusz      Jaworski              118.62 -  396: 453   69
    8    14 Paweł          Jackowski             127.05 -  293: 376   77
    9    19 Mariusz        Makuch                109.76 -  268: 413   60
   10    23 Andrzej        Gostomski             108.82 -  279: 388   59
   11    28 Marta          Kleinrok              100.00 -  284: 378   50
   12    30 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  271: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Maciejuk              114.31 -  262: 363   64
    2    29 Jerzy          Luter                 106.30 -  361: 403   56
    3    31 Leszek         Kilian                100.00 +  404: 315  150
    4    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  389: 333  150
    5    14 Arkadiusz      Jaworski              118.62 -  395: 398   69
    6    22 Sylwester      Gryz                  100.11 -  254: 387   50
    7    28 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  460: 237  150
    8    22 Łukasz         Kozub                 100.00 -  301: 326   50
    9    27 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  328: 270  150
   10    24 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  398: 382  160
   11    19 Renata         Kowalska              110.26 -  254: 403   60
   12    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  364: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Karol Sikora 100.00 Trzyniec(Czechy)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Jędryka               112.81 -  264: 417   63
    2    28 Joanna         Brychcy               100.00 -  310: 381   50
    3    30 Marcin         Skowron               108.97 -  340: 427   59
    4    32 Leszek         Kilian                100.00 -  328: 329   50
    5    35 Kamil          Stokłosa              100.00 +  391: 174  150
    6    31 Wojciech       Obremski              100.00 +  326: 257  150
    7    26 Jarosław       Krzemiński            100.00 -  250: 374   50
    8    33 Dorota         Maciejuk              108.60 +  285: 246  159
    9    29 Andrzej        Bociąga               100.00 -  329: 350   50
   10    34 Martina        Stefankowa            100.00 +  377: 293  150
   11    30 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  309: 366   50
   12    31 Krzysztof      Sporczyk              108.77 -  341: 373   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Michał Sikora 100.00 Trzyniec(Czechy)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Wilk                  112.37 -  301: 455   62
    2    18 Stanisław      Rydzik                140.40 -  318: 507   90
    3    33 Kamil          Stokłosa              100.00 +  333: 226  150
    4    24 Renata         Kowalska              110.26 -  282: 414   60
    5    29 Krzysztof      Sporczyk              108.77 -  258: 326   59
    6    33 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  381: 292  150
    7    29 Teresa         Zalewska              100.00 -  297: 412   50
    8    29 Andrzej        Bociąga               100.00 -  205: 476   50
    9    36 Dorota         Maciejuk              108.60 -  327: 471   59
   10    35 Adam           Zalewski              100.00 +  446: 259  150
   11    32 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  271: 343   50
   12    34 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  274: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 12  81.67




	Martina Stefankowa 100.00 Hawierzów(Czechy)        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Śliwa                 111.23 -  362: 368   61
    2    19 Bartosz        Orłowski              100.82 -  337: 383   51
    3    26 Magdalena      Ochot                 105.15 -  335: 373   55
    4    31 Wojciech       Obremski              100.00 -  255: 319   50
    5    34 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  352: 311  150
    6    30 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  274: 368   50
    7    32 Joanna         Brychcy               100.00 -  277: 475   50
    8    34 Kamil          Stokłosa              100.00 +  380: 245  150
    9    32 Michał         Jaworek               100.00 -  322: 371   50
   10    34 Karol          Sikora                100.00 -  293: 377   50
   11    36 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  308: 379   50
   12    37 Janusz         Czerwik               100.00 +  298: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  / 12  76.42




	Kamil Stokłosa 100.00 Skawina                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.91 -  156: 550   61
    2    33 Adam           Zalewski              100.00 -  242: 340   50
    3    33 Michał         Sikora                100.00 -  226: 333   50
    4    34 Krzysztof      Sporczyk              108.77 -  167: 437   59
    5    35 Karol          Sikora                100.00 -  174: 391   50
    6    35 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  244: 355   50
    7    35 Wojciech       Obremski              100.00 -  227: 365   50
    8    34 Martina        Stefankowa            100.00 -  245: 380   50
    9    38 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  177: 375   50
   10    38 Janusz         Czerwik               100.00 -  226: 386   50
   11    38 Janusz         Czerwik               100.00 -  219: 374   50
   12    38 Agnieszka      Ćwiertnia             100.00 +  282: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  / 12  60.00




	Maciej Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    35 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  365: 293  150
   10    32 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  406: 348  150
   11    30 Karol          Sikora                100.00 +  366: 309  150
   12    26 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  314: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Stanisław Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    35 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  293: 365   50
   10    36 Agnieszka      Ćwiertnia             100.00 +  348: 182  150
   11    34 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  251: 378   50
   12    35 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  309: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    38 Kamil          Stokłosa              100.00 +  375: 177  150
   10    37 Katarzyna      Waliczek              100.00 +  366: 310  150
   11    35 Leszek         Kilian                100.00 -  264: 269   50
   12    36 Adam           Zalewski              100.00 +  355: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Katarzyna Waliczek 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Renata         Kowalska              110.26 -  220: 400   60
    2    32 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  258: 386   50
    3    32 Teresa         Fortuna               116.27 -  287: 334   66
    4    33 Andrzej        Bociąga               100.00 -  307: 371   50
    5    34 Martina        Stefankowa            100.00 -  311: 352   50
    6    35 Kamil          Stokłosa              100.00 +  355: 244  150
    7    33 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  260: 408   50
    8    35 Adam           Zalewski              100.00 +  374: 287  150
    9    34 Leszek         Kilian                100.00 -  292: 307   50
   10    37 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  310: 366   50
   11    36 Martina        Stefankowa            100.00 +  379: 308  150
   12    35 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  325: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 12  85.50




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Leszek         Stecuła               110.02 -  291: 454   60
    2    23 Marcin         Skowron               108.97 +  323: 290  159
    3    22 Krzysztof      Leśniak               109.90 -  348: 379   60
    4    21 Jarosław       Puchalski             127.22 -  391: 411   77
    5    28 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  393: 303  150
    6    28 Dorota         Maciejuk              108.60 +  400: 336  159
    7    13 Piotr          Pietuchowski          123.15 -  303: 400   73
    8    28 Krzysztof      Jaworski              107.32 -  360: 437   57
    9    28 Joanna         Duda                  100.00 -  285: 381   50
   10    31 Leszek         Kilian                100.00 +  353: 304  150
   11    26 Magdalena      Ochot                 105.15 -  314: 333   55
   12    29 Sylwester      Gryz                  100.11 -  298: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Anna Zachorowska-Mazurkiewicz 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Leśniak               109.90 -  336: 373   60
    2    24 Leszek         Kilian                100.00 +  321: 293  150
    3    18 Leokadia       Litwinowicz           108.35 -  264: 396   58
    4    26 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  319: 461   50
    5    28 Sławomir       Zabawa                100.00 -  303: 393   50
    6    30 Martina        Stefankowa            100.00 +  368: 274  150
    7    28 Renata         Rosół                 100.00 -  237: 460   50
    8    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  308: 304  150
    9    30 Magdalena      Ochot                 105.15 +  321: 312  155
   10    27 Sylwester      Gryz                  100.11 +  354: 349  150
   11    23 Maciej         Śliwa                 111.23 -  302: 366   61
   12    26 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  292: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Piotr          Adamczyk              109.56 -  353: 372   60
    2    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  340: 371   50
    3    28 Krzysztof      Sporczyk              108.77 +  413: 332  159
    4    20 Andrzej        Gostomski             108.82 -  329: 370   59
    5    26 Joanna         Duda                  100.00 +  323: 310  150
    6    26 Teresa         Fortuna               116.27 -  305: 391   66
    7    29 Michał         Sikora                100.00 +  412: 297  150
    8    25 Maciej         Śliwa                 111.23 +  413: 295  161
    9    21 Katarzyna      Żuławska              109.51 +  349: 333  160
   10    12 Stanisław      Ochot                 119.89 -  331: 357   70
   11    18 Andrzej        Gostomski             108.82 +  405: 319  159
   12    15 Beata          Piotrowska            106.82 +  377: 320  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Adam Zalewski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Żuławska              109.51 -  303: 337   60
    2    33 Kamil          Stokłosa              100.00 +  340: 242  150
    3    20 Paweł          Jędryka               112.81 -  244: 410   63
    4    28 Joanna         Ostrowska             109.36 -  231: 515   59
    5    33 Andrzej        Bociąga               100.00 -  222: 361   50
    6    34 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  323: 358   50
    7    34 Leszek         Kilian                100.00 -  226: 314   50
    8    35 Katarzyna      Waliczek              100.00 -  287: 374   50
    9    37 Janusz         Czerwik               100.00 +  415: 290  150
   10    35 Michał         Sikora                100.00 -  259: 446   50
   11    37 Agnieszka      Ćwiertnia             100.00 +  294: 191  150
   12    36 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  306: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  / 12  77.67




	Arkadiusz Łydka 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Ostrowska             109.36 -  255: 421   59
    2    31 Teresa         Fortuna               116.27 +  319: 309  166
    3    24 Jerzy          Luter                 106.30 -  319: 412   56
    4    29 Michał         Jaworek               100.00 -  321: 367   50
    5    30 Sylwester      Gryz                  100.11 -  359: 369   50
    6    34 Adam           Zalewski              100.00 +  358: 323  150
    7    27 Marcin         Skowron               108.97 -  289: 401   59
    8    32 Leszek         Kilian                100.00 +  426: 294  150
    9    27 Renata         Rosół                 100.00 -  270: 328   50
   10    32 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  348: 406   50
   11    32 Michał         Sikora                100.00 +  343: 271  150
   12    30 Renata         Polończyk             100.00 +  345: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Agnieszka Ćwiertnia 100.00 Brzeszcze                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    33 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  184: 313   50
   10    36 Stanisław      Stolarczyk            100.00 -  182: 348   50
   11    37 Adam           Zalewski              100.00 -  191: 294   50
   12    38 Kamil          Stokłosa              100.00 -  218: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00


Lista rankingowa na dzień 17-10-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.02  28604  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.71  27258  191
   3 Szymon Zaleski                 Poznań               141.75  10348   73
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.52  27738  196
   6 Krzysztof Mówka                Toruń                140.60  26854  191
   7 Kamil Górka                    Łęczna               140.59  27978  199
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             140.32  23714  169
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.49  26643  191
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.95  27253  199
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.19  26829  197
  12 Maciej Gałecki                 Łódź                 136.10  22865  168
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.50  26965  199
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.50  12466   92
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.07  26878  199
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.51  26499  197
  19 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.41  13441  100
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.66  25262  189
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  25223  189
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  23 Dawid Pikul                    Poznań               131.88  25190  191
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  25 Radosław Konca                 Warszawa             131.25  25725  196
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.76  12457   96
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.36  25743  199
  30 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.28  18616  144
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             128.34  25026  195
  33 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.16  24991  195
  35 Joanna Stępień                 Katowice             127.94  24308  190
  36 Sławomir Nosek                 Mielec               127.86  15087  118
  37 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  38 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.28  25456  200
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  41 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.74  24081  190
  42 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  43 Sławomir Kucia                 Kraków               125.70  22878  182
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             125.47  24342  194
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  47 Roman Sulima                   Warszawa             124.88   5994   48
  48 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.87  20729  166
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            124.70  22321  179
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  51 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  123.46  24691  200
  52 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.78  19400  158
  53 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  54 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.35  23859  195
  56 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  57 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  58 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.03   9640   79
  59 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.72  16798  138
  61 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  62 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.61  23471  193
  63 Marek Roszak                   Poznań               121.39  24279  200
  64 Maciej Perzyński               Piła                 121.35  20508  169
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  66 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.12  19379  160
  67 Krzysztof Pypno                Gliwice              120.95   4596   38
  68 Maciej Grabowski               Warszawa             120.84   6888   57
  69 Lucyna Korga                   Zabrze               120.58  18811  156
  70 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  71 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.08   5764   48
  73 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.06  22691  189
  74 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  75 Jacek Pietruszka               Kraków               119.60   5143   43
  76 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.40   6328   53
  77 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.40   5134   43
  78 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.34  23272  195
  79 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.21   9656   81
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  81 Rafał Matczak                  Pruszków             119.04  23807  200
  82 Stanisław Gasik                Warszawa             118.98  23439  197
  83 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.91  11891  100
  84 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  85 Grzegorz Matysiak              Kraków               118.84   7249   61
  86 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  87 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  88 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  89 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  90 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.11  16654  141
  91 Filip Sosin                    Warszawa             118.06  23257  197
  92 Filip Klar                     Mielec               117.70   9887   84
  93 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             117.70  22951  195
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  95 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.65   9412   80
  96 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.48  15155  129
  97 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.48  21851  186
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  21493  183
  99 Halina Roszak                  Poznań               117.44  23135  197
 100 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             117.06  22944  196
 101 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 102 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.76  12610  108
 103 Piotr Rosół                    Warszawa             116.73  22412  192
 104 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              116.59  19120  164
 105 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 106 Katarzyna Stępień              Katowice             116.47   7454   64
 107 Dariusz Maciejuk               Warszawa             116.29   5582   48
 108 Andrzej Lożyński               Piastów              116.28   3721   32
 109 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             116.14  22183  191
 111 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 112 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.62   7631   66
 113 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 114 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 115 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 116 Joanna Juszczak                Warszawa             114.45  22662  198
 117 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 118 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 119 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 120 Robert Soszka                  Warszawa             114.08  22017  193
 121 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 122 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.64  12387  109
 123 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            113.48  17703  156
 124 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.39   6350   56
 125 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.30   5212   46
 126 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             113.30  12576  111
 127 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 128 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.07  22048  195
 129 Michał Sak                     Lublin               112.73   3382   30
 130 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.54  21270  189
 131 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 132 Maurycy Machnio                Lipiany              112.49   6637   59
 133 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.22  19189  171
 134 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.17  12002  107
 135 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81   5926   53
 136 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 137 Leszek Stecuła                 Bytom                111.68  10386   93
 138 Paweł Opyc                     Warszawa             111.56  21754  195
 139 Piotr Krzemiński               Warszawa             111.55   5466   49
 140 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.46  20843  187
 141 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 142 Paweł Jędryka                  Tarnów               111.04   7773   70
 143 Beata Madej                    Lublin               111.03   6884   62
 144 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.94  11871  107
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  22122  200
 146 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 147 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 148 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 149 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.21  20940  190
 150 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 151 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 152 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 153 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 154 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 155 Jacek Petrus                   Wrocław              109.46   5911   54
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 157 Artur Koszel                   Inowrocław           109.25   6555   60
 158 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               109.14   9059   83
 160 Andrzej Gostomski              Łódź                 109.14  20846  191
 161 Marcin Skowron                 Zabrze               108.99   9373   86
 162 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 163 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.55  14980  138
 164 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 165 Grzegorz Pukniel               Lublin               108.35  21129  195
 166 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.29  20467  189
 167 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 168 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 169 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.09  21185  196
 170 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 171 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 172 Dorota Maciejuk                Warszawa             107.85   5069   47
 173 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 174 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 175 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             107.75  15301  142
 176 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       107.55  11400  106
 178 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 179 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 180 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 181 Jerzy Luter                    Bytom                107.23  21125  197
 182 Katarzyna Klimała              Kraków               107.23   3217   30
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 107.16  20896  195
 184 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.07  14668  137
 185 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 186 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.96  20215  189
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 188 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.43  20861  196
 189 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.39   8511   80
 190 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.21  17419  164
 191 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 192 Rafał Wesołowski               Warszawa             105.75  20515  194
 193 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 194 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.65  10671  101
 195 Adam Cieśla                    Częstochowa          105.58   3801   36
 196 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.56  10134   96
 197 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 198 Magdalena Ochot                Katowice             105.46  10124   96
 199 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 200 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 202 Magdalena Mroziuk              Warszawa             104.82   3564   34
 203 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.66   8896   85
 204 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 205 Jarosław Żuliński              Szczecin             104.38   4906   47
 206 Roman Figiel                   Zawichost            104.28  10532  101
 207 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              104.26   3649   35
 208 Bartosz Orłowski               Bytom                104.18   7709   74
 209 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 210 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 211 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 213 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 214 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 215 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.21  19817  192
 216 Adam Jurkowski                 Knurów               103.21   3922   38
 217 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 219 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 220 Tomasz Lempart                 Kraków               102.44   3995   39
 221 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.33  19749  193
 222 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 223 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 224 Paweł Czubla                   Kock                 102.21   6746   66
 225 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 226 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.95  12540  123
 227 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 228 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.61  18087  178
 230 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            101.35  10338  102
 231 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 232 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 233 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.16  19626  194
 234 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.67  12584  125
 235 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 236 Marek Kocikowski               Ostróda              100.12  11113  111
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.00  15200  152
 238 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.97   3499   35
 239 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 240 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 241 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           99.68   4685   47
 242 Paweł Subocz                   Szczecin              99.53   4678   47
 243 Renata Rosół                   Warszawa              99.53  19905  200
 244 Monika Rubinstein              Warszawa              99.34  18179  183
 245 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 246 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 247 Joanna Brychcy                 Katowice              98.70  11153  113
 248 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 249 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 250 Sławomir Zabawa                Jasło                 97.92  12730  130
 251 Maria Jarosz                   Lublin                97.64  14255  146
 252 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 253 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 254 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 255 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.21   6831   71
 257 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 258 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              95.75   3447   36
 259 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 260 Monika Dzik                    Poznań                95.61   2964   31
 261 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 262 Irena Ficak                    Mielec                95.30   5718   60
 263 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 264 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 265 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 266 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 267 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 268 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 269 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 270 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 271 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 272 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 273 Janusz Sojka                   Łódź                  93.69   6558   70
 274 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 275 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 276 Andrzej Bociąga                Chorzów               93.00   3348   36
 277 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 278 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 279 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 280 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 282 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 283 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 284 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.96   8823   97
 285 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 286 Marta Gostomska                Warszawa              90.19   7125   79
 287 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91   8002   89
 288 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 289 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.89  13245  149
 291 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 292 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 293 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 294 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 295 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.23   7147   81
 296 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             88.17   6613   75
 297 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 298 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 299 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 300 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 301 Maciej Soska                   Lublin                87.31   5151   59
 302 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 303 Piotr Madej                    Lublin                85.58   6076   71
 304 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.12   3575   42
 305 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 306 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 307 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 308 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 309 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 310 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 311 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 312 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 313 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 314 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 315 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.05   6701   93
 316 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 317 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 318 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 17-10-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   6 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
   7 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
   8 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
   9 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  10 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  11 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  12 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  13 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.79   2803   24
  14 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  15 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  16 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  17 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  18 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              109.42   2626   24
  20 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  21 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  22 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  23 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  24 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  25 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  27 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  28 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  29 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  30 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.12   2403   24
  31 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  32 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  33 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  34 Bożena Matysiak                Kraków                96.08   2306   24
  35 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  36 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  37 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  38 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  39 Marta Dobrzańska               Kraków                93.04   2233   24
  40 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  41 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  42 Wojciech Obremski              Legnica               88.04   2113   24
  43 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  44 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  45 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  46 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  47 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  48 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  49 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  50 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  51 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  52 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  53 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  54 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  55 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  57 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  58 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  59 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  60 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  61 Tomasz Sulejewski              Kraków                74.13   1705   23
  62 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  63 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  64 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  65 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  66 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  67 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  68 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  69 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  70 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  71 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  72 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.58   2120   19
  73 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  75 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  76 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  77 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  78 Łukasz Bryła                   Mielec               119.44   2150   18
  79 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  80 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  81 Maciej Chmielowski             Kraków                98.61   1775   18
  82 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  83 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  84 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  85 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  86 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  87 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  89 Justyna Woszczyna              Kraków                99.88   1698   17
  90 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  91 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  92 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  95 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.00   1500   15
  96 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Ilona Giryn                    Łódź                  94.93   1329   14
 102 Wiktor Stępień                 Katowice             138.08   1795   13
 103 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 104 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 105 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 106 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 107 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           141.75   1701   12
 109 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 110 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 111 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 112 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 113 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 114 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 115 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       118.25   1419   12
 116 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 117 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 118 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 119 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 120 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 121 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 122 Łukasz Bobowski                Suchedniów           110.83   1330   12
 123 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 124 Przemysław Herdzina            Kraków               108.92   1307   12
 125 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 126 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 127 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 129 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 130 Daniel Czernatowicz            Kraków               106.25   1275   12
 131 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 132 Zbigniew Szepczyński           Kraków               104.83   1258   12
 133 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 134 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 135 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 136 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 137 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 138 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 139 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 140 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 141 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 142 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 143 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 144 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 145 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 146 Stanisław Harat                Kęty                  97.25   1167   12
 147 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 148 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 149 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 150 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 151 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 152 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 153 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 154 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 155 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 156 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 157 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 158 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 159 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 160 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 161 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 162 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 163 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 164 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 165 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 166 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 167 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 168 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 169 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 170 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 171 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 172 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 173 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 174 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 175 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 176 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 179 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 182 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 183 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 184 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 185 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 186 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 187 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 188 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 189 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 190 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 191 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 192 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 193 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 194 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 195 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 196 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 197 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 198 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 199 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 200 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 201 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 202 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 203 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 204 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 205 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 206 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 207 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 208 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 209 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 210 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 211 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 212 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 213 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 214 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 215 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 216 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 217 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 218 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 219 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 220 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 221 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 222 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 223 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 224 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 225 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 226 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 227 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 228 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 229 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 230 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 231 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 232 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 233 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 234 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 235 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 236 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 237 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 238 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 239 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 240 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 241 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 242 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 243 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 244 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 245 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 246 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 247 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 248 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 249 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 250 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 251 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 252 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 253 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 254 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 255 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 256 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 257 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 258 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 259 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 260 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 261 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 262 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 263 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 264 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 265 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 266 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 267 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 268 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 269 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 270 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 271 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 272 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 273 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 274 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 275 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 276 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 277 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 278 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 279 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 280 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 281 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 282 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 283 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 284 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 285 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 286 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 287 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 288 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 289 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 290 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 291 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 292 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 293 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 294 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 295 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 296 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 297 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 298 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 299 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 300 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 301 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 302 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 303 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 304 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 305 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 306 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 307 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 308 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 309 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 310 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 311 Przemysław Drochomirecki       Kraków               121.20    606    5
 312 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 313 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 314 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 315 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 316 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 317 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 318 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 319 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 320 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 321 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 322 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 323 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 324 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 325 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 326 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 327 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 328 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 329 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 330 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 331 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 332 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 333 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 334 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 335 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 336 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 337 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 338 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 339 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 340 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 341 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 342 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 343 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 344 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 345 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 346 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 347 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 348 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 349 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 350 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 351 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 352 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 353 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 354 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 355 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 356 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 357 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 358 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 359 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 360 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 361 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 362 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 363 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 364 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 365 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 366 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 367 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 368 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 369 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 370 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 371 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 372 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 373 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 374 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 375 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 376 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 377 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 378 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 379 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 380 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 381 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 382 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 383 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 384 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 385 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 386 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 387 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 388 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 389 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 390 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 391 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 392 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 393 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 394 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 395 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 396 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 397 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 398 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 399 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie