Bielsk Podlaski16
września
Bielsk Podlaski 16-17 września VIII Mistrzostwa PodlasiaGrand Prix 2006
Bielsko-Biała23
września
Bielsko-Biała 23-24 września IX Mistrzostwa Podbeskidzia
Nowe Miasto Lubawskie 7
października
Nowe Miasto Lubawskie 7- 8 października IX Mistrzostwa Warmii i Mazur
Jesień..., jesień..., jesień...,23 - 24 września 2006 — IX Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa PodbeskidziaBielsko-Biała, 23 - 24 września 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Jesień..., jesień..., jesień...,Jesień..., jesień..., jesień...,
Złote liście lecą z drzew...,
Jesień..., jesień..., jesień...,
Jarek wszystkim wygrał wbrew...*

No może nie wbrew wszystkim, lecz zapewne ku zasmuceniu grających ostatnią partię na pierwszym stole Stacha RydzikaBartka Morawskiego, triumfatorem turnieju w Bielsku-Białej został Jarosław Puchalski. Walcząc w 12 rundzie na drugim stole, pogodził dotychczasowych liderów, spychając ich kolejno na drugie i trzecie miejsce. Dla Bartka było to pierwsze życiowe podium. Wszystkim gratulujemy. Całe zawody, podczas których niezauważenie skończyło się lato, jak zwykle profesjonalnie przygotowały siostry AniaRenata Kowalskie. Za rok jubileuszowa dziesiąta edycja Mistrzostw Podbeskidzia! Do zobaczenia!
* poezja inspirowana twórczością Kabaretu "Mumio"
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Podbeskidzia
VII Mistrzostwa Podbeskidzia
VI Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Podbeskidzia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.71      9.0     5091     1759      815
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.76      9.0     5061     1790      696
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.40      9.0     5051     1806      863
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   100.00      9.0     4705     1858      545
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.86      8.0     4991     1732      552
  6 Ewa             Ciszewska            Katowice               116.71      8.0     4911     1622      381
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.45      8.0     4823     1605      641
  8 Kamil           Górka                Kraków                 141.76      8.0     4772     1620      531
  9 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.34      8.0     4672     1599      550
 10 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.57      8.0     4538     1733      168
 11 Przemysław      Herdzina             Kraków                 123.70      8.0     4398     1662      281
 12 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               132.54      7.0     5046     1488      774
 13 Jan             Kozłowski            Kraków                 109.57      7.0     4776     1537      206
 14 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.89      7.0     4692     1537      -34
 15 Jakub           Nalepa               Gliwice                113.05      7.0     4541     1516      118
 16 Marcin          Skowron              Zabrze                 114.00      7.0     4510     1470      397
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.32      7.0     4454     1485      157
 18 Łukasz          Kozub                Brzesko                120.86      7.0     4446     1567      347
 19 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.77      7.0     4285     1430      250
 20 Joanna          Ostrowska            Warszawa               112.91      7.0     4254     1491       -8
 21 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          120.07      7.0     4239     1455      184
 22 Wojciech        Sołdan               Rumia                  120.57      7.0     4196     1513      -81
 23 Jerzy           Luter                Bytom                  112.71      6.0     4581     1435      -30
 24 Dawid           Pikul                Poznań                 142.20      6.0     4556     1518       -6
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.62      6.0     4541     1311      136
 26 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 105.54      6.0     4503     1371     -120
 27 Marek           Syczuk               Warszawa               139.17      6.0     4499     1477      -57
 28 Agnieszka       Krupka               Krosno                 114.04      6.0     4454     1370      172
 29 Bartosz         Orłowski             Bytom                  118.98      6.0     4444     1256      133
 30 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               100.00      6.0     4408     1391     -180
 31 Jacek           Pietruszka           Kraków                 113.72      6.0     4406     1393      272
 32 Marta           Dobrzańska           Kraków                 100.00      6.0     4279     1390      -33
 33 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                108.74      6.0     4137     1424     -254
 34 Michał          Lipka                Mielec                 104.18      6.0     3830     1492     -835
 35 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          119.29      5.0     4705     1228      275
 36 Artur           Irzyk                Strzyżów               128.47      5.0     4508     1296      -73
 37 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              115.25      5.0     4444     1225      450
 38 Katarzyna       Klimała              Kraków                 112.37      5.0     4355     1271      -19
 39 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.05      5.0     4302     1284      -14
 40 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      5.0     4092     1304     -802
 41 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.01      5.0     4012     1198     -197
 42 Grzegorz        Lempkowski           Bielsko Biała          100.00      5.0     3961     1259     -280
 43 Karol           Sikora               Trzyniec(Czechy)       100.00      5.0     3782     1181     -431
 44 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      4.0     4264     1156      -20
 45 Teresa          Zalewska             Racibórz               105.60      4.0     4147     1159     -281
 46 Martina         Stefankowa           Hawierzów(Czechy)      100.00      4.0     4096     1136     -565
 47 Agnieszka       Kozub                Brzesko                100.00      4.0     3970     1075     -440
 48 Michał          Sikora               Trzyniec(Czechy)       100.00      4.0     3795     1094     -847
 49 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              100.00      4.0     3711     1163     -793
 50 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     4023      939      100
 51 Zbigniew        Stettner             Bielsko Biała          100.00      3.5     3765      971     -306
 52 Robert          Golonka              Bielsko-Biała          100.00      3.5     3407      898     -332
 53 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.45      3.0     4243      989     -259
 54 Leszek          Stecuła              Bytom                  118.74      2.0     1722      542     -159
 55 Katarzyna       Chomik               Bielsko-Biała          100.00      0.5     2913      595    -1338
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Podbeskidzia



	Mariusz Skrobosz 143.89 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Skowron               114.00 +  477: 468  164
    2     6 Przemysław     Herdzina              123.70 -  324: 333   74
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  377: 321  165
    4    14 Kamil          Górka                 141.76 -  365: 405   92
    5    14 Jerzy          Luter                 112.71 +  441: 354  163
    6    12 Jarosław       Sobczak               114.05 +  433: 392  164
    7     8 Michał         Lipka                 104.18 +  425: 273  154
    8     3 Jarosław       Puchalski             124.71 -  308: 547   75
    9     9 Ewa            Ciszewska             116.71 -  321: 561   67
   10    11 Agnieszka      Krupka                114.04 -  344: 404   64
   11    11 Jakub          Nalepa                113.05 +  466: 349  163
   12     9 Dawid          Pikul                 142.20 +  411: 319  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Dawid Pikul 142.20 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Pietruszka            113.72 +  344: 324  164
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 +  501: 332  167
    3     1 Leokadia       Litwinowicz           108.74 +  427: 364  159
    4     1 Stanisław      Rydzik                140.76 -  373: 528   91
    5     6 Jarosław       Karp                  100.00 +  449: 325  150
    6     5 Marek          Syczuk                139.17 +  384: 300  189
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  430: 314  190
    8     1 Łukasz         Kozub                 120.86 -  338: 481   71
    9     4 Justyna        Fugiel                138.57 -  329: 351   89
   10     7 Bartosz        Morawski              133.40 -  351: 479   83
   11     9 Wojciech       Sołdan                120.57 -  311: 353   71
   12     9 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  319: 411   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Kamil Górka 141.76 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Nalepa                113.05 +  452: 348  163
    2     8 Dariusz        Kosz                  100.00 -  414: 421   50
    3     8 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  349: 448   50
    4    14 Mariusz        Skrobosz              143.89 +  405: 365  194
    5     9 Andrzej        Rechowicz             124.32 +  462: 254  174
    6     6 Katarzyna      Klimała               112.37 +  359: 286  162
    7     6 Wojciech       Sołdan                120.57 +  420: 262  171
    8     6 Marek          Syczuk                139.17 +  468: 306  189
    9     1 Łukasz         Kozub                 120.86 +  396: 324  171
   10     3 Jerzy          Luter                 112.71 +  381: 352  163
   11     2 Bartosz        Morawski              133.40 -  344: 521   83
   12     3 Dariusz        Kosz                  100.00 -  322: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Stanisław Rydzik 140.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             112.91 +  380: 314  163
    2     3 Wojciech       Sołdan                120.57 +  464: 259  171
    3     2 Jarosław       Karp                  100.00 +  359: 312  150
    4     1 Dawid          Pikul                 142.20 +  528: 373  192
    5     1 Justyna        Fugiel                138.57 -  389: 393   89
    6     3 Łukasz         Kozub                 120.86 -  385: 391   71
    7     5 Dariusz        Kosz                  100.00 +  461: 386  150
    8     4 Bartosz        Morawski              133.40 +  423: 340  183
    9     3 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  453: 436  190
   10     2 Jan            Kozłowski             109.57 +  469: 406  160
   11     1 Paweł          Jackowski             138.45 +  390: 360  188
   12     1 Bartosz        Morawski              133.40 -  360: 395   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Tomasz Zwoliński 139.86 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 112.71 +  481: 331  163
    2     5 Marek          Syczuk                139.17 -  351: 387   89
    3    10 Teresa         Zalewska              105.60 +  431: 274  156
    4     4 Paweł          Jackowski             138.45 +  429: 366  188
    5     2 Artur          Irzyk                 128.47 +  419: 351  178
    6     4 Michał         Lipka                 104.18 +  564: 284  154
    7     1 Dawid          Pikul                 142.20 -  314: 430   92
    8     2 Justyna        Fugiel                138.57 +  424: 376  189
    9     3 Stanisław      Rydzik                140.76 -  436: 453   91
   10     6 Przemysław     Herdzina              123.70 +  390: 380  174
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          132.54 +  394: 361  183
   12     2 Jarosław       Puchalski             124.71 -  358: 446   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Marek Syczuk 139.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Klimała               112.37 +  364: 359  162
    2     5 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  387: 351  190
    3     3 Justyna        Fugiel                138.57 -  341: 391   89
    4    11 Marcin         Skowron               114.00 +  413: 309  164
    5     5 Jarosław       Puchalski             124.71 +  409: 391  175
    6     5 Dawid          Pikul                 142.20 -  300: 384   92
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 +  357: 355  167
    8     6 Kamil          Górka                 141.76 -  306: 468   92
    9     8 Bartosz        Morawski              133.40 -  347: 489   83
   10    18 Marta          Dobrzańska            100.00 -  347: 428   50
   11    19 Jarosław       Karp                  100.00 +  576: 251  150
   12    10 Jakub          Nalepa                113.05 -  352: 380   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Justyna Fugiel 138.57 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Kozłowski             109.57 +  390: 337  160
    2     2 Andrzej        Rechowicz             124.32 +  443: 288  174
    3     3 Marek          Syczuk                139.17 +  391: 341  189
    4     3 Przemysław     Herdzina              123.70 +  399: 352  174
    5     1 Stanisław      Rydzik                140.76 +  393: 389  191
    6     1 Bartosz        Morawski              133.40 -  334: 442   83
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          132.54 +  379: 369  183
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  376: 424   90
    9     4 Dawid          Pikul                 142.20 +  351: 329  192
   10     5 Łukasz         Bryła                 130.34 +  401: 321  180
   11     3 Dariusz        Kosz                  100.00 -  325: 415   50
   12     4 Ewa            Ciszewska             116.71 -  356: 363   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Paweł Jackowski 138.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Leokadia       Litwinowicz           108.74 -  354: 366   59
    2    19 Łukasz         Bryła                 130.34 +  440: 411  180
    3    15 Joanna         Brychcy               100.00 +  382: 339  150
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  366: 429   90
    5    16 Martina        Stefankowa            100.00 +  505: 269  150
    6     7 Dariusz        Kosz                  100.00 -  349: 357   50
    7    10 Jacek          Pietruszka            113.72 +  443: 241  164
    8     7 Ewa            Ciszewska             116.71 +  398: 384  167
    9     6 Leszek         Stecuła               118.74 +  393: 298  169
   10     1 Jarosław       Puchalski             124.71 +  446: 347  175
   11     1 Stanisław      Rydzik                140.76 -  360: 390   91
   12     5 Jan            Kozłowski             109.57 +  387: 351  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Bartosz Morawski 133.40 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              105.60 +  402: 303  156
    2    13 Michał         Lipka                 104.18 -  372: 399   54
    3    18 Jarosław       Sobczak               114.05 +  374: 365  164
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 +  508: 278  167
    5     4 Dariusz        Kosz                  100.00 +  429: 361  150
    6     1 Justyna        Fugiel                138.57 +  442: 334  189
    7     3 Łukasz         Kozub                 120.86 -  300: 323   71
    8     4 Stanisław      Rydzik                140.76 -  340: 423   91
    9     8 Marek          Syczuk                139.17 +  489: 347  189
   10     7 Dawid          Pikul                 142.20 +  479: 351  192
   11     2 Kamil          Górka                 141.76 +  521: 344  192
   12     1 Stanisław      Rydzik                140.76 +  395: 360  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Mariusz Wrześniewski 132.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwester      Gryz                  105.54 -  383: 462   56
    2    16 Martina        Stefankowa            100.00 +  492: 291  150
    3     7 Dariusz        Kosz                  100.00 +  346: 312  150
    4     8 Rafał          Wesołowski            117.62 +  439: 308  168
    5     3 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  485: 301  150
    6     2 Artur          Irzyk                 128.47 +  425: 365  178
    7     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  369: 379   89
    8     5 Jan            Kozłowski             109.57 -  413: 498   60
    9     5 Łukasz         Bryła                 130.34 -  336: 424   80
   10     8 Michał         Lipka                 104.18 +  430: 248  154
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  361: 394   90
   12     8 Jerzy          Luter                 112.71 +  567: 290  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Łukasz Bryła 130.34 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Lipka                 104.18 -  297: 319   54
    2    19 Paweł          Jackowski             138.45 -  411: 440   88
    3    23 Marta          Dobrzańska            100.00 -  398: 399   50
    4    25 Zbigniew       Stettner              100.00 +  344: 284  150
    5    20 Teresa         Zalewska              105.60 +  391: 353  156
    6    16 Jerzy          Matyasik              116.45 +  454: 365  166
    7    11 Joanna         Ostrowska             112.91 +  342: 263  163
    8    14 Renata         Kowalska              120.07 +  431: 340  170
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          132.54 +  424: 336  183
   10     5 Justyna        Fugiel                138.57 -  321: 401   89
   11    10 Leokadia       Litwinowicz           108.74 +  438: 317  159
   12     6 Łukasz         Kozub                 120.86 +  421: 305  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Artur Irzyk 128.47 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Siwiński              102.01 +  349: 285  152
    2     7 Sylwester      Gryz                  105.54 +  386: 360  156
    3     4 Ewa            Ciszewska             116.71 +  499: 297  167
    4     2 Michał         Lipka                 104.18 +  423: 323  154
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  351: 419   90
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  365: 425   83
    7     4 Jarosław       Puchalski             124.71 -  381: 475   75
    8     9 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  393: 321  150
    9    10 Przemysław     Herdzina              123.70 -  294: 408   74
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              115.25 -  327: 478   65
   11    12 Katarzyna      Klimała               112.37 -  362: 367   62
   12    17 Rafał          Wesołowski            117.62 -  378: 423   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Jarosław Puchalski 124.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Brychcy               100.00 +  488: 314  150
    2     4 Leokadia       Litwinowicz           108.74 -  316: 390   59
    3    13 Joanna         Ostrowska             112.91 +  410: 336  163
    4     9 Ewa            Ciszewska             116.71 +  440: 345  167
    5     5 Marek          Syczuk                139.17 -  391: 409   89
    6     8 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  466: 312  150
    7     4 Artur          Irzyk                 128.47 +  475: 381  178
    8     3 Mariusz        Skrobosz              143.89 +  547: 308  194
    9     2 Jan            Kozłowski             109.57 +  374: 334  160
   10     1 Paweł          Jackowski             138.45 -  347: 446   88
   11     4 Łukasz         Kozub                 120.86 +  391: 343  171
   12     2 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  446: 358  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Andrzej Rechowicz 124.32 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Chomik                100.00 +  496: 204  150
    2     2 Justyna        Fugiel                138.57 -  288: 443   89
    3    16 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  421: 253  150
    4    12 Dariusz        Kosz                  100.00 -  290: 457   50
    5     9 Kamil          Górka                 141.76 -  254: 462   92
    6    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  445: 375  169
    7    18 Renata         Kowalska              120.07 -  286: 373   70
    8    21 Michał         Sikora                100.00 +  352: 307  150
    9    13 Jakub          Nalepa                113.05 -  372: 414   63
   10    15 Leszek         Stecuła               118.74 +  419: 337  169
   11    17 Jarosław       Sobczak               114.05 +  441: 337  164
   12    12 Leszek         Stecuła               118.74 +  390: 335  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Przemysław Herdzina 123.70 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Dobrzańska            100.00 +  363: 329  150
    2     6 Mariusz        Skrobosz              143.89 +  333: 324  194
    3     6 Rafał          Wesołowski            117.62 +  367: 351  168
    4     3 Justyna        Fugiel                138.57 -  352: 399   89
    5     7 Łukasz         Kozub                 120.86 -  334: 357   71
    6    11 Agnieszka      Krupka                114.04 +  321: 294  164
    7     9 Jan            Kozłowski             109.57 -  405: 412   60
    8    12 Jacek          Pietruszka            113.72 +  353: 322  164
    9    10 Artur          Irzyk                 128.47 +  408: 294  178
   10     6 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  380: 390   90
   11     8 Jerzy          Luter                 112.71 +  369: 356  163
   12     7 Wojciech       Sołdan                120.57 +  413: 289  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Łukasz Kozub 120.86 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Golonka               100.00 +  400: 245  150
    2    14 Marcin         Skowron               114.00 -  355: 380   64
    3    19 Urszula        Solarska              100.00 +  470: 297  150
    4     7 Jerzy          Matyasik              116.45 +  388: 272  166
    5     7 Przemysław     Herdzina              123.70 +  357: 334  174
    6     3 Stanisław      Rydzik                140.76 +  391: 385  191
    7     3 Bartosz        Morawski              133.40 +  323: 300  183
    8     1 Dawid          Pikul                 142.20 +  481: 338  192
    9     1 Kamil          Górka                 141.76 -  324: 396   92
   10     4 Dariusz        Kosz                  100.00 -  309: 340   50
   11     4 Jarosław       Puchalski             124.71 -  343: 391   75
   12     6 Łukasz         Bryła                 130.34 -  305: 421   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Wojciech Sołdan 120.57 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  493: 317  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                140.76 -  259: 464   91
    3    20 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  459: 289  150
    4    10 Leokadia       Litwinowicz           108.74 +  387: 325  159
    5     8 Michał         Lipka                 104.18 -  352: 396   54
    6    14 Renata         Kowalska              120.07 +  398: 295  170
    7     6 Kamil          Górka                 141.76 -  262: 420   92
    8     8 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  242: 442   67
    9    12 Jacek          Pietruszka            113.72 +  289: 256  164
   10    19 Karol          Sikora                100.00 +  413: 349  150
   11     9 Dawid          Pikul                 142.20 +  353: 311  192
   12     7 Przemysław     Herdzina              123.70 -  289: 413   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Renata Kowalska 120.07 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  290: 324   50
    2    20 Jakub          Nalepa                113.05 +  345: 296  163
    3    17 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  276: 461   67
    4    22 Joanna         Ostrowska             112.91 +  346: 312  163
    5    19 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  329: 308  150
    6    14 Wojciech       Sołdan                120.57 -  295: 398   71
    7    18 Andrzej        Rechowicz             124.32 +  373: 286  174
    8    14 Łukasz         Bryła                 130.34 -  340: 431   80
    9    18 Jarosław       Sobczak               114.05 +  404: 311  164
   10    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 -  353: 388   69
   11    21 Karol          Sikora                100.00 +  391: 251  150
   12    15 Michał         Lipka                 104.18 +  497: 289  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Anna Kowalska-Demczyszyn 119.29 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Karp                  100.00 -  390: 404   50
    2    15 Joanna         Brychcy               100.00 -  353: 367   50
    3    21 Jacek          Pietruszka            113.72 +  392: 377  164
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  368: 326  165
    5    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  399: 457   67
    6    15 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  375: 445   74
    7    17 Ewa            Ciszewska             116.71 -  392: 418   67
    8    22 Joanna         Ostrowska             112.91 -  375: 384   63
    9    23 Tomasz         Siwiński              102.01 +  513: 274  152
   10    21 Renata         Kowalska              120.07 +  388: 353  170
   11    23 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  439: 261  150
   12    16 Sylwester      Gryz                  105.54 -  321: 364   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Bartosz Orłowski 118.98 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kosz                  100.00 -  266: 346   50
    2    25 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  454: 323  150
    3     9 Marcin         Skowron               114.00 -  320: 360   64
    4    21 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  300: 367   50
    5    25 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  376: 354  150
    6    18 Jerzy          Luter                 112.71 -  394: 513   63
    7    23 Michał         Sikora                100.00 -  344: 371   50
    8    25 Zbigniew       Stettner              100.00 +  384: 318  150
    9    20 Marta          Dobrzańska            100.00 -  363: 411   50
   10    24 Robert         Golonka               100.00 +  435: 225  150
   11    15 Agnieszka      Krupka                114.04 +  421: 352  164
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  387: 371  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Leszek Stecuła 118.74 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Sylwester      Gryz                  105.54 +  388: 316  156
    9     6 Paweł          Jackowski             138.45 -  298: 393   88
   10    15 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  337: 419   74
   11    16 Joanna         Brychcy               100.00 +  364: 363  150
   12    12 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  335: 390   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  5 108.40




	Rafał Wesołowski 117.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  397: 322  150
    2     1 Agnieszka      Krupka                114.04 +  392: 311  164
    3     6 Przemysław     Herdzina              123.70 -  351: 367   74
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  308: 439   83
    5    12 Katarzyna      Klimała               112.37 -  318: 375   62
    6    20 Marta          Dobrzańska            100.00 -  362: 363   50
    7    21 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  367: 395   50
    8    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  338: 443   50
    9    25 Zbigniew       Stettner              100.00 +  373: 300  150
   10    23 Urszula        Solarska              100.00 +  441: 401  150
   11    14 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  471: 311  150
   12    17 Artur          Irzyk                 128.47 +  423: 378  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Mariusz Sylwestrzuk 116.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  444: 307  150
    2     9 Dawid          Pikul                 142.20 -  332: 501   92
    3    17 Renata         Kowalska              120.07 +  461: 276  170
    4     6 Bartosz        Morawski              133.40 -  278: 508   83
    5    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  457: 399  169
    6    13 Sylwester      Gryz                  105.54 +  463: 366  156
    7     7 Marek          Syczuk                139.17 -  355: 357   89
    8     8 Wojciech       Sołdan                120.57 +  442: 242  171
    9     7 Dariusz        Kosz                  100.00 -  347: 479   50
   10     9 Joanna         Brychcy               100.00 +  374: 291  150
   12    13 Marta          Dobrzańska            100.00 +  332: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 11 130.00




	Ewa Ciszewska 116.71 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Karol          Sikora                100.00 +  432: 363  150
    2    11 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  391: 281  150
    3     4 Artur          Irzyk                 128.47 -  297: 499   78
    4     9 Jarosław       Puchalski             124.71 -  345: 440   75
    5    10 Jan            Kozłowski             109.57 -  306: 406   60
    6    19 Martina        Stefankowa            100.00 +  431: 391  150
    7    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  418: 392  169
    8     7 Paweł          Jackowski             138.45 -  384: 398   88
    9     9 Mariusz        Skrobosz              143.89 +  561: 321  194
   10    10 Sylwester      Gryz                  105.54 +  442: 388  156
   11     7 Joanna         Ostrowska             112.91 +  541: 295  163
   12     4 Justyna        Fugiel                138.57 +  363: 356  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Jerzy Matyasik 116.45 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Sikora                100.00 +  441: 273  150
    2    10 Jarosław       Sobczak               114.05 +  381: 285  164
    3     5 Michał         Lipka                 104.18 -  319: 366   54
    4     7 Łukasz         Kozub                 120.86 -  272: 388   71
    5    15 Jacek          Pietruszka            113.72 -  335: 493   64
    6    16 Łukasz         Bryła                 130.34 -  365: 454   80
    7    22 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  349: 390   50
    8    24 Urszula        Solarska              100.00 -  284: 361   50
    9    26 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  478: 284  150
   10    22 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  303: 385   50
   11    24 Teresa         Zalewska              105.60 -  375: 480   56
   12    26 Zbigniew       Stettner              100.00 -  341: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 12  82.42




	Krzysztof Sporczyk 115.25 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Urszula        Solarska              100.00 -  276: 322   50
    2    23 Marta          Dobrzańska            100.00 +  421: 265  150
    3    14 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  321: 377   94
    4    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 -  326: 368   69
    5    23 Michał         Sikora                100.00 +  422: 310  150
    6    21 Karol          Sikora                100.00 +  453: 229  150
    7    15 Leokadia       Litwinowicz           108.74 -  277: 323   59
    8    20 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  339: 370   50
    9    21 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  402: 311  150
   10    12 Artur          Irzyk                 128.47 +  478: 327  178
   11    13 Sylwester      Gryz                  105.54 -  358: 405   56
   12    18 Bartosz        Orłowski              118.98 -  371: 387   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Jarosław Sobczak 114.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Martina        Stefankowa            100.00 +  330: 314  150
    2    10 Jerzy          Matyasik              116.45 -  285: 381   66
    3    18 Bartosz        Morawski              133.40 -  365: 374   83
    4    20 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  379: 322  150
    5    17 Marcin         Skowron               114.00 +  379: 291  164
    6    12 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  392: 433   94
    7    13 Agnieszka      Krupka                114.04 -  389: 406   64
    8    18 Marta          Dobrzańska            100.00 +  373: 308  150
    9    18 Renata         Kowalska              120.07 -  311: 404   70
   10    17 Joanna         Ostrowska             112.91 -  372: 379   63
   11    17 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  337: 441   74
   12    21 Teresa         Zalewska              105.60 +  390: 263  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Agnieszka Krupka 114.04 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zbigniew       Stettner              100.00 +  497: 290  150
    2     1 Rafał          Wesołowski            117.62 -  311: 392   68
    3    12 Jerzy          Luter                 112.71 +  373: 326  163
    4    13 Jarosław       Karp                  100.00 -  365: 377   50
    5    13 Leokadia       Litwinowicz           108.74 +  447: 292  159
    6    11 Przemysław     Herdzina              123.70 -  294: 321   74
    7    13 Jarosław       Sobczak               114.05 +  406: 389  164
    8    10 Michał         Lipka                 104.18 -  258: 350   54
    9    14 Joanna         Ostrowska             112.91 -  316: 441   63
   10    11 Mariusz        Skrobosz              143.89 +  404: 344  194
   11    15 Bartosz        Orłowski              118.98 -  352: 421   69
   12    19 Katarzyna      Klimała               112.37 +  431: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Marcin Skowron 114.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  468: 477   94
    2    14 Łukasz         Kozub                 120.86 +  380: 355  171
    3     9 Bartosz        Orłowski              118.98 +  360: 320  169
    4    11 Marek          Syczuk                139.17 -  309: 413   89
    5    17 Jarosław       Sobczak               114.05 -  291: 379   64
    6    17 Leokadia       Litwinowicz           108.74 -  363: 374   59
    7    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  353: 314  150
    8    17 Martina        Stefankowa            100.00 +  385: 303  150
    9    17 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  345: 259  150
   10    16 Jarosław       Karp                  100.00 +  471: 285  150
   11     6 Jan            Kozłowski             109.57 -  358: 364   60
   12    11 Jacek          Pietruszka            113.72 +  427: 270  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Jacek Pietruszka 113.72 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 142.20 -  324: 344   92
    2    24 Michał         Sikora                100.00 +  413: 319  150
    3    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 -  377: 392   69
    4    18 Teresa         Zalewska              105.60 +  429: 308  156
    5    15 Jerzy          Matyasik              116.45 +  493: 335  166
    6     9 Jakub          Nalepa                113.05 +  364: 339  163
    7    10 Paweł          Jackowski             138.45 -  241: 443   88
    8    12 Przemysław     Herdzina              123.70 -  322: 353   74
    9    12 Wojciech       Sołdan                120.57 -  256: 289   71
   10    14 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  357: 340  150
   11    18 Martina        Stefankowa            100.00 +  560: 245  150
   12    11 Marcin         Skowron               114.00 -  270: 427   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Jakub Nalepa 113.05 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 141.76 -  348: 452   92
    2    20 Renata         Kowalska              120.07 -  296: 345   70
    3    25 Tomasz         Siwiński              102.01 +  384: 352  152
    4    24 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  430: 280  150
    5    11 Sylwester      Gryz                  105.54 +  336: 330  156
    6     9 Jacek          Pietruszka            113.72 -  339: 364   64
    7    12 Jerzy          Luter                 112.71 -  379: 384   63
    8    19 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  444: 296  150
    9    13 Andrzej        Rechowicz             124.32 +  414: 372  174
   10    13 Katarzyna      Klimała               112.37 +  442: 430  162
   11    11 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  349: 466   94
   12    10 Marek          Syczuk                139.17 +  380: 352  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Joanna Ostrowska 112.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                140.76 -  314: 380   91
    2    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  384: 181  150
    3    13 Jarosław       Puchalski             124.71 -  336: 410   75
    4    22 Renata         Kowalska              120.07 -  312: 346   70
    5    22 Tomasz         Siwiński              102.01 +  404: 350  152
    6    22 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  410: 337  150
    7    11 Łukasz         Bryła                 130.34 -  263: 342   80
    8    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  384: 375  169
    9    14 Agnieszka      Krupka                114.04 +  441: 316  164
   10    17 Jarosław       Sobczak               114.05 +  379: 372  164
   11     7 Ewa            Ciszewska             116.71 -  295: 541   67
   12    14 Leokadia       Litwinowicz           108.74 +  332: 312  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Jerzy Luter 112.71 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  331: 481   90
    2    22 Tomasz         Siwiński              102.01 +  375: 304  152
    3    12 Agnieszka      Krupka                114.04 -  326: 373   64
    4    23 Urszula        Solarska              100.00 +  393: 389  150
    5    14 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  354: 441   94
    6    18 Bartosz        Orłowski              118.98 +  513: 394  169
    7    12 Jakub          Nalepa                113.05 +  384: 379  163
    8    11 Jarosław       Karp                  100.00 +  450: 278  150
    9    11 Michał         Lipka                 104.18 +  457: 255  154
   10     3 Kamil          Górka                 141.76 -  352: 381   92
   11     8 Przemysław     Herdzina              123.70 -  356: 369   74
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  290: 567   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Katarzyna Klimała 112.37 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                139.17 -  359: 364   89
    2    18 Teresa         Zalewska              105.60 -  370: 412   56
    3    22 Zbigniew       Stettner              100.00 +  392: 233  150
    4    17 Marta          Dobrzańska            100.00 +  444: 292  150
    5    12 Rafał          Wesołowski            117.62 +  375: 318  168
    6     6 Kamil          Górka                 141.76 -  286: 359   92
    7    14 Jarosław       Karp                  100.00 -  332: 408   50
    8    16 Tomasz         Siwiński              102.01 +  353: 349  152
    9    15 Leokadia       Litwinowicz           108.74 -  308: 404   59
   10    13 Jakub          Nalepa                113.05 -  430: 442   63
   11    12 Artur          Irzyk                 128.47 +  367: 362  178
   12    19 Agnieszka      Krupka                114.04 -  339: 431   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Jan Kozłowski 109.57 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Fugiel                138.57 -  337: 390   89
    2    21 Zbigniew       Stettner              100.00 +  374: 305  150
    3    11 Sylwester      Gryz                  105.54 +  529: 379  156
    4     5 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  363: 423   50
    5    10 Ewa            Ciszewska             116.71 +  406: 306  167
    6    10 Jarosław       Karp                  100.00 +  402: 361  150
    7     9 Przemysław     Herdzina              123.70 +  412: 405  174
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          132.54 +  498: 413  183
    9     2 Jarosław       Puchalski             124.71 -  334: 374   75
   10     2 Stanisław      Rydzik                140.76 -  406: 469   91
   11     6 Marcin         Skowron               114.00 +  364: 358  164
   12     5 Paweł          Jackowski             138.45 -  351: 387   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Leokadia Litwinowicz 108.74 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             138.45 +  366: 354  188
    2     4 Jarosław       Puchalski             124.71 +  390: 316  175
    3     1 Dawid          Pikul                 142.20 -  364: 427   92
    4    10 Wojciech       Sołdan                120.57 -  325: 387   71
    5    13 Agnieszka      Krupka                114.04 -  292: 447   64
    6    17 Marcin         Skowron               114.00 +  374: 363  164
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  323: 277  165
    8    13 Dariusz        Kosz                  100.00 -  302: 477   50
    9    15 Katarzyna      Klimała               112.37 +  404: 308  162
   10    20 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  368: 265  150
   11    10 Łukasz         Bryła                 130.34 -  317: 438   80
   12    14 Joanna         Ostrowska             112.91 -  312: 332   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Teresa Zalewska 105.60 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Morawski              133.40 -  303: 402   83
    2    18 Katarzyna      Klimała               112.37 +  412: 370  162
    3    10 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  274: 431   90
    4    18 Jacek          Pietruszka            113.72 -  308: 429   64
    5    20 Łukasz         Bryła                 130.34 -  353: 391   80
    6    23 Michał         Sikora                100.00 -  319: 342   50
    7    26 Robert         Golonka               100.00 +  366: 312  150
    8    26 Karol          Sikora                100.00 -  332: 367   50
    9    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  395: 251  150
   10    25 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  342: 368   50
   11    24 Jerzy          Matyasik              116.45 +  480: 375  166
   12    21 Jarosław       Sobczak               114.05 -  263: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Sylwester Gryz 105.54 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          132.54 +  462: 383  183
    2     7 Artur          Irzyk                 128.47 -  360: 386   78
    3    11 Jan            Kozłowski             109.57 -  379: 529   60
    4    15 Joanna         Brychcy               100.00 +  379: 322  150
    5    11 Jakub          Nalepa                113.05 -  330: 336   63
    6    13 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  366: 463   67
    7    19 Urszula        Solarska              100.00 +  355: 301  150
    8    15 Leszek         Stecuła               118.74 -  316: 388   69
    9    19 Martina        Stefankowa            100.00 +  399: 394  150
   10    10 Ewa            Ciszewska             116.71 -  388: 442   67
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  405: 358  165
   12    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  364: 321  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Michał Lipka 104.18 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Bryła                 130.34 +  319: 297  180
    2    13 Bartosz        Morawski              133.40 +  399: 372  183
    3     5 Jerzy          Matyasik              116.45 +  366: 319  166
    4     2 Artur          Irzyk                 128.47 -  323: 423   78
    5     8 Wojciech       Sołdan                120.57 +  396: 352  171
    6     4 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  284: 564   90
    7     8 Mariusz        Skrobosz              143.89 -  273: 425   94
    8    10 Agnieszka      Krupka                114.04 +  350: 258  164
    9    11 Jerzy          Luter                 112.71 -  255: 457   63
   10     8 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  248: 430   83
   11    22 Grzegorz       Lempkowski            100.00 +  328: 271  150
   12    15 Renata         Kowalska              120.07 -  289: 497   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Tomasz Siwiński 102.01 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Irzyk                 128.47 -  285: 349   78
    2    22 Jerzy          Luter                 112.71 -  304: 375   63
    3    25 Jakub          Nalepa                113.05 -  352: 384   63
    4    26 Robert         Golonka               100.00 +  343: 244  150
    5    22 Joanna         Ostrowska             112.91 -  350: 404   63
    6    26 Zbigniew       Stettner              100.00 +  385: 314  150
    7    25 Karol          Sikora                100.00 +  359: 275  150
    8    16 Katarzyna      Klimała               112.37 -  349: 353   62
    9    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 -  274: 513   69
   10    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  368: 194  150
   11    20 Marta          Dobrzańska            100.00 -  250: 482   50
   12    23 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  393: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Puchalski             124.71 -  314: 488   75
    2    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  367: 353  169
    3    15 Paweł          Jackowski             138.45 -  339: 382   88
    4    15 Sylwester      Gryz                  105.54 -  322: 379   56
    5    24 Karol          Sikora                100.00 -  289: 351   50
    6    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  385: 282  150
    7    20 Marcin         Skowron               114.00 -  314: 353   64
    8    23 Rafał          Wesołowski            117.62 +  443: 338  168
    9    22 Michał         Sikora                100.00 +  552: 222  150
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  291: 374   67
   11    16 Leszek         Stecuła               118.74 -  363: 364   69
   12    20 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  285: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Katarzyna Chomik 100.00 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  204: 496   74
    2    27 Joanna         Ostrowska             112.91 -  181: 384   63
    3    27 Martina        Stefankowa            100.00 -  247: 441   50
    4    27 Michał         Sikora                100.00 -  259: 337   50
    5    27 Robert         Golonka               100.00 -  248: 359   50
    6    27 Joanna         Brychcy               100.00 -  282: 385   50
    7    27 Zbigniew       Stettner              100.00 -  240: 388   50
    8    28 PAUZA
    9    27 Teresa         Zalewska              105.60 -  251: 395   56
   10    27 Tomasz         Siwiński              102.01 -  194: 368   52
   11    27 Robert         Golonka               100.00 -  237: 357   50
   12    27 Robert         Golonka               100.00 -  270: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  / 11  54.09




	Marta Dobrzańska 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Herdzina              123.70 -  329: 363   74
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              115.25 -  265: 421   65
    3    23 Łukasz         Bryła                 130.34 +  399: 398  180
    4    17 Katarzyna      Klimała               112.37 -  292: 444   62
    5    21 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  358: 275  150
    6    20 Rafał          Wesołowski            117.62 +  363: 362  168
    7    16 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  335: 384   50
    8    18 Jarosław       Sobczak               114.05 -  308: 373   64
    9    20 Bartosz        Orłowski              118.98 +  411: 363  169
   10    18 Marek          Syczuk                139.17 +  428: 347  189
   11    20 Tomasz         Siwiński              102.01 +  482: 250  152
   12    13 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  309: 332   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Robert Golonka 100.00 Bielsko-Biała

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Kozub                 120.86 -  245: 400   71
    2    26 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  227: 405   50
    3    26 Karol          Sikora                100.00 -  269: 356   50
    4    26 Tomasz         Siwiński              102.01 -  244: 343   52
    5    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  359: 248  150
    6    25 Urszula        Solarska              100.00 -  248: 366   50
    7    26 Teresa         Zalewska              105.60 -  312: 366   56
    8    27 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  280: 313   50
    9    28 PAUZA
   10    24 Bartosz        Orłowski              118.98 -  225: 435   69
   11    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  357: 237  150
   12    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  341: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 11  81.64




	Grzegorz Grzeszczuk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Sołdan                120.57 -  317: 493   71
    2    26 Robert         Golonka               100.00 +  405: 227  150
    3     8 Kamil          Górka                 141.76 +  448: 349  192
    4     5 Jan            Kozłowski             109.57 +  423: 363  160
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  301: 485   83
    6     8 Jarosław       Puchalski             124.71 -  312: 466   75
    7    16 Marta          Dobrzańska            100.00 +  384: 335  150
    8     9 Artur          Irzyk                 128.47 -  321: 393   78
    9    16 Jarosław       Karp                  100.00 +  448: 364  150
   10    14 Jacek          Pietruszka            113.72 -  340: 357   64
   11    14 Rafał          Wesołowski            117.62 -  311: 471   68
   12    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  398: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Dorota Gwiazdoń 100.00 Nowa Wieś

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Renata         Kowalska              120.07 +  324: 290  170
    2    11 Ewa            Ciszewska             116.71 -  281: 391   67
    3    20 Wojciech       Sołdan                120.57 -  289: 459   71
    4    24 Jakub          Nalepa                113.05 -  280: 430   63
    5    25 Bartosz        Orłowski              118.98 -  354: 376   69
    6    24 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  380: 347  150
    7    22 Jerzy          Matyasik              116.45 +  390: 349  166
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  370: 339  165
    9    17 Marcin         Skowron               114.00 -  259: 345   64
   10    20 Leokadia       Litwinowicz           108.74 -  265: 368   59
   11    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 -  261: 439   69
   12    25 Karol          Sikora                100.00 -  258: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   119.29 +  404: 390  169
    2    12 Urszula        Solarska              100.00 +  348: 292  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                140.76 -  312: 359   91
    4    13 Agnieszka      Krupka                114.04 +  377: 365  164
    5     6 Dawid          Pikul                 142.20 -  325: 449   92
    6    10 Jan            Kozłowski             109.57 -  361: 402   60
    7    14 Katarzyna      Klimała               112.37 +  408: 332  162
    8    11 Jerzy          Luter                 112.71 -  278: 450   63
    9    16 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  364: 448   50
   10    16 Marcin         Skowron               114.00 -  285: 471   64
   11    19 Marek          Syczuk                139.17 -  251: 576   89
   12    22 Martina        Stefankowa            100.00 +  379: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Dariusz Kosz 100.00 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartosz        Orłowski              118.98 +  346: 266  169
    2     8 Kamil          Górka                 141.76 +  421: 414  192
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  312: 346   83
    4    12 Andrzej        Rechowicz             124.32 +  457: 290  174
    5     4 Bartosz        Morawski              133.40 -  361: 429   83
    6     7 Paweł          Jackowski             138.45 +  357: 349  188
    7     5 Stanisław      Rydzik                140.76 -  386: 461   91
    8    13 Leokadia       Litwinowicz           108.74 +  477: 302  159
    9     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 +  479: 347  167
   10     4 Łukasz         Kozub                 120.86 +  340: 309  171
   11     3 Justyna        Fugiel                138.57 +  415: 325  189
   12     3 Kamil          Górka                 141.76 +  354: 322  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Agnieszka Kozub 100.00 Brzesko                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            117.62 -  322: 397   68
    2    25 Bartosz        Orłowski              118.98 -  323: 454   69
    3    24 Michał         Sikora                100.00 +  396: 340  150
    4    20 Jarosław       Sobczak               114.05 -  322: 379   64
    5    21 Marta          Dobrzańska            100.00 -  275: 358   50
    6    24 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  347: 380   50
    7    24 Martina        Stefankowa            100.00 -  295: 314   50
    8    27 Robert         Golonka               100.00 +  313: 280  150
    9    26 Jerzy          Matyasik              116.45 -  284: 478   66
   10    25 Teresa         Zalewska              105.60 +  368: 342  156
   11    26 Zbigniew       Stettner              100.00 +  403: 295  150
   12    23 Tomasz         Siwiński              102.01 -  322: 393   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Grzegorz Lempkowski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Sylwestrzuk           116.77 -  307: 444   67
    2    17 Karol          Sikora                100.00 +  367: 269  150
    3    16 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  253: 421   74
    4    21 Bartosz        Orłowski              118.98 +  367: 300  169
    5    19 Renata         Kowalska              120.07 -  308: 329   70
    6    22 Joanna         Ostrowska             112.91 -  337: 410   63
    7    21 Rafał          Wesołowski            117.62 +  395: 367  168
    8    19 Jakub          Nalepa                113.05 -  296: 444   63
    9    21 Krzysztof      Sporczyk              115.25 -  311: 402   65
   10    22 Jerzy          Matyasik              116.45 +  385: 303  166
   11    22 Michał         Lipka                 104.18 -  271: 328   54
   12    24 Michał         Sikora                100.00 +  364: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Karol Sikora 100.00 Trzyniec(Czechy)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ewa            Ciszewska             116.71 -  363: 432   67
    2    17 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  269: 367   50
    3    26 Robert         Golonka               100.00 +  356: 269  150
    4    19 Martina        Stefankowa            100.00 -  276: 340   50
    5    24 Joanna         Brychcy               100.00 +  351: 289  150
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              115.25 -  229: 453   65
    7    25 Tomasz         Siwiński              102.01 -  275: 359   52
    8    26 Teresa         Zalewska              105.60 +  367: 332  156
    9    24 Urszula        Solarska              100.00 +  325: 310  150
   10    19 Wojciech       Sołdan                120.57 -  349: 413   71
   11    21 Renata         Kowalska              120.07 -  251: 391   70
   12    25 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  371: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Michał Sikora 100.00 Trzyniec(Czechy)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              116.45 -  273: 441   66
    2    24 Jacek          Pietruszka            113.72 -  319: 413   64
    3    24 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  340: 396   50
    4    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  337: 259  150
    5    23 Krzysztof      Sporczyk              115.25 -  310: 422   65
    6    23 Teresa         Zalewska              105.60 +  342: 319  156
    7    23 Bartosz        Orłowski              118.98 +  371: 344  169
    8    21 Andrzej        Rechowicz             124.32 -  307: 352   74
    9    22 Joanna         Brychcy               100.00 -  222: 552   50
   10    26 Martina        Stefankowa            100.00 -  362: 434   50
   11    25 Urszula        Solarska              100.00 +  388: 346  150
   12    24 Grzegorz       Lempkowski            100.00 -  224: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 12  91.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              115.25 +  322: 276  165
    2    12 Jarosław       Karp                  100.00 -  292: 348   50
    3    19 Łukasz         Kozub                 120.86 -  297: 470   71
    4    23 Jerzy          Luter                 112.71 -  389: 393   63
    5    26 Zbigniew       Stettner              100.00 -  338: 395   50
    6    25 Robert         Golonka               100.00 +  366: 248  150
    7    19 Sylwester      Gryz                  105.54 -  301: 355   56
    8    24 Jerzy          Matyasik              116.45 +  361: 284  166
    9    24 Karol          Sikora                100.00 -  310: 325   50
   10    23 Rafał          Wesołowski            117.62 -  401: 441   68
   11    25 Michał         Sikora                100.00 -  346: 388   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36




	Martina Stefankowa 100.00 Hawierzów(Czechy)        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jarosław       Sobczak               114.05 -  314: 330   64
    2    16 Mariusz        Wrześniewski          132.54 -  291: 492   83
    3    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  441: 247  150
    4    19 Karol          Sikora                100.00 +  340: 276  150
    5    16 Paweł          Jackowski             138.45 -  269: 505   88
    6    19 Ewa            Ciszewska             116.71 -  391: 431   67
    7    24 Agnieszka      Kozub                 100.00 +  314: 295  150
    8    17 Marcin         Skowron               114.00 -  303: 385   64
    9    19 Sylwester      Gryz                  105.54 -  394: 399   56
   10    26 Michał         Sikora                100.00 +  434: 362  150
   11    18 Jacek          Pietruszka            113.72 -  245: 560   64
   12    22 Jarosław       Karp                  100.00 -  360: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Zbigniew Stettner 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Krupka                114.04 -  290: 497   64
    2    21 Jan            Kozłowski             109.57 -  305: 374   60
    3    22 Katarzyna      Klimała               112.37 -  233: 392   62
    4    25 Łukasz         Bryła                 130.34 -  284: 344   80
    5    26 Urszula        Solarska              100.00 +  395: 338  150
    6    26 Tomasz         Siwiński              102.01 -  314: 385   52
    7    27 Katarzyna      Chomik                100.00 +  388: 240  150
    8    25 Bartosz        Orłowski              118.98 -  318: 384   69
    9    25 Rafał          Wesołowski            117.62 -  300: 373   68
   10    28 PAUZA
   11    26 Agnieszka      Kozub                 100.00 -  295: 403   50
   12    26 Jerzy          Matyasik              116.45 +  343: 341  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Podbeskidzia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Skowron               477: 468
   2 Jacek          Pietruszka           - Dawid          Pikul                 324: 344
   3 Kamil          Górka                - Jakub          Nalepa                452: 348
   4 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                314: 380
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 481: 331
   6 Katarzyna      Klimała              - Marek          Syczuk                359: 364
   7 Justyna        Fugiel               - Jan            Kozłowski             390: 337
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Paweł          Jackowski             366: 354
   9 Bartosz        Morawski             - Teresa         Zalewska              402: 303
  10 Sylwester      Gryz                 - Mariusz        Wrze¶niewski          462: 383
  11 Łukasz         Bryła                - Michał         Lipka                 297: 319
  12 Tomasz         Siwiński             - Artur          Irzyk                 285: 349
  13 Jarosław       Puchalski            - Joanna         Brychcy               488: 314
  14 Katarzyna      Chomik               - Andrzej        Rechowicz             204: 496
  15 Przemysław     Herdzina             - Marta          Dobrzańska            363: 329
  16 Robert         Golonka              - Łukasz         Kozub                 245: 400
  17 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            493: 317
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Renata         Kowalska              324: 290
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Karp                  390: 404
  20 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Orłowski              346: 266
  21 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Kozub                 397: 322
  22 Grzegorz       Lempkowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           307: 444
  23 Ewa            Ciszewska            - Karol          Sikora                432: 363
  24 Michał         Sikora               - Jerzy          Matyasik              273: 441
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              276: 322
  26 Martina        Stefankowa           - Jarosław       Sobczak               314: 330
  27 Agnieszka      Krupka               - Zbigniew       Stettner              497: 290


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Krupka                392: 311
   2 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                288: 443
   3 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Sołdan                464: 259
   4 Jarosław       Puchalski            - Leokadia       Litwinowicz           316: 390
   5 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             387: 351
   6 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Herdzina              324: 333
   7 Artur          Irzyk                - Sylwester      Gryz                  386: 360
   8 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  414: 421
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 332: 501
  10 Jarosław       Sobczak              - Jerzy          Matyasik              285: 381
  11 Ewa            Ciszewska            - Dorota         Gwiazdoń              391: 281
  12 Jarosław       Karp                 - Urszula        Solarska              348: 292
  13 Michał         Lipka                - Bartosz        Morawski              399: 372
  14 Łukasz         Kozub                - Marcin         Skowron               355: 380
  15 Joanna         Brychcy              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   367: 353
  16 Mariusz        Wrze¶niewski         - Martina        Stefankowa            492: 291
  17 Karol          Sikora               - Grzegorz       Lempkowski            269: 367
  18 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Klimała               412: 370
  19 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bryła                 440: 411
  20 Renata         Kowalska             - Jakub          Nalepa                345: 296
  21 Zbigniew       Stettner             - Jan            Kozłowski             305: 374
  22 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              375: 304
  23 Marta          Dobrzańska           - Krzysztof      Sporczyk              265: 421
  24 Jacek          Pietruszka           - Michał         Sikora                413: 319
  25 Agnieszka      Kozub                - Bartosz        Orłowski              323: 454
  26 Grzegorz       Grzeszczuk           - Robert         Golonka               405: 227
  27 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Chomik                384: 181


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Leokadia       Litwinowicz           427: 364
   2 Jarosław       Karp                 - Stanisław      Rydzik                312: 359
   3 Marek          Syczuk               - Justyna        Fugiel                341: 391
   4 Artur          Irzyk                - Ewa            Ciszewska             499: 297
   5 Jerzy          Matyasik             - Michał         Lipka                 319: 366
   6 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Wesołowski            367: 351
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Dariusz        Kosz                  346: 312
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Kamil          Górka                 448: 349
   9 Marcin         Skowron              - Bartosz        Orłowski              360: 320
  10 Tomasz         Zwoliński            - Teresa         Zalewska              431: 274
  11 Jan            Kozłowski            - Sylwester      Gryz                  529: 379
  12 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Krupka                326: 373
  13 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Puchalski             336: 410
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              321: 377
  15 Joanna         Brychcy              - Paweł          Jackowski             339: 382
  16 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Lempkowski            421: 253
  17 Renata         Kowalska             - Mariusz        Sylwestrzuk           276: 461
  18 Jarosław       Sobczak              - Bartosz        Morawski              365: 374
  19 Urszula        Solarska             - Łukasz         Kozub                 297: 470
  20 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Gwiazdoń              459: 289
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jacek          Pietruszka            392: 377
  22 Katarzyna      Klimała              - Zbigniew       Stettner              392: 233
  23 Marta          Dobrzańska           - Łukasz         Bryła                 399: 398
  24 Michał         Sikora               - Agnieszka      Kozub                 340: 396
  25 Jakub          Nalepa               - Tomasz         Siwiński              384: 352
  26 Robert         Golonka              - Karol          Sikora                269: 356
  27 Martina        Stefankowa           - Katarzyna      Chomik                441: 247


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 528: 373
   2 Michał         Lipka                - Artur          Irzyk                 323: 423
   3 Justyna        Fugiel               - Przemysław     Herdzina              399: 352
   4 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             366: 429
   5 Jan            Kozłowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            363: 423
   6 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Sylwestrzuk           508: 278
   7 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Kozub                 272: 388
   8 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrze¶niewski          308: 439
   9 Ewa            Ciszewska            - Jarosław       Puchalski             345: 440
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Wojciech       Sołdan                325: 387
  11 Marcin         Skowron              - Marek          Syczuk                309: 413
  12 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             457: 290
  13 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Karp                  365: 377
  14 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 365: 405
  15 Sylwester      Gryz                 - Joanna         Brychcy               379: 322
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Krzysztof      Sporczyk              368: 326
  17 Marta          Dobrzańska           - Katarzyna      Klimała               292: 444
  18 Teresa         Zalewska             - Jacek          Pietruszka            308: 429
  19 Karol          Sikora               - Martina        Stefankowa            276: 340
  20 Agnieszka      Kozub                - Jarosław       Sobczak               322: 379
  21 Bartosz        Orłowski             - Grzegorz       Lempkowski            300: 367
  22 Renata         Kowalska             - Joanna         Ostrowska             346: 312
  23 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 389: 393
  24 Jakub          Nalepa               - Dorota         Gwiazdoń              430: 280
  25 Zbigniew       Stettner             - Łukasz         Bryła                 284: 344
  26 Tomasz         Siwiński             - Robert         Golonka               343: 244
  27 Katarzyna      Chomik               - Michał         Sikora                259: 337


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                393: 389
   2 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Irzyk                 419: 351
   3 Grzegorz       Grzeszczuk           - Mariusz        Wrze¶niewski          301: 485
   4 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  429: 361
   5 Marek          Syczuk               - Jarosław       Puchalski             409: 391
   6 Dawid          Pikul                - Jarosław       Karp                  449: 325
   7 Łukasz         Kozub                - Przemysław     Herdzina              357: 334
   8 Michał         Lipka                - Wojciech       Sołdan                396: 352
   9 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 254: 462
  10 Jan            Kozłowski            - Ewa            Ciszewska             406: 306
  11 Sylwester      Gryz                 - Jakub          Nalepa                330: 336
  12 Katarzyna      Klimała              - Rafał          Wesołowski            375: 318
  13 Agnieszka      Krupka               - Leokadia       Litwinowicz           447: 292
  14 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              354: 441
  15 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              493: 335
  16 Martina        Stefankowa           - Paweł          Jackowski             269: 505
  17 Marcin         Skowron              - Jarosław       Sobczak               291: 379
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Kowalska-Demczyszyn   457: 399
  19 Grzegorz       Lempkowski           - Renata         Kowalska              308: 329
  20 Łukasz         Bryła                - Teresa         Zalewska              391: 353
  21 Agnieszka      Kozub                - Marta          Dobrzańska            275: 358
  22 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Ostrowska             350: 404
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Sikora                422: 310
  24 Karol          Sikora               - Joanna         Brychcy               351: 289
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Bartosz        Orłowski              354: 376
  26 Urszula        Solarska             - Zbigniew       Stettner              338: 395
  27 Katarzyna      Chomik               - Robert         Golonka               248: 359


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Bartosz        Morawski              334: 442
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Artur          Irzyk                 425: 365
   3 Łukasz         Kozub                - Stanisław      Rydzik                391: 385
   4 Michał         Lipka                - Tomasz         Zwoliński             284: 564
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                384: 300
   6 Kamil          Górka                - Katarzyna      Klimała               359: 286
   7 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             357: 349
   8 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            466: 312
   9 Jakub          Nalepa               - Jacek          Pietruszka            339: 364
  10 Jarosław       Karp                 - Jan            Kozłowski             361: 402
  11 Przemysław     Herdzina             - Agnieszka      Krupka                321: 294
  12 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Skrobosz              392: 433
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwester      Gryz                  463: 366
  14 Wojciech       Sołdan               - Renata         Kowalska              398: 295
  15 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   445: 375
  16 Łukasz         Bryła                - Jerzy          Matyasik              454: 365
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Marcin         Skowron               374: 363
  18 Bartosz        Orłowski             - Jerzy          Luter                 394: 513
  19 Ewa            Ciszewska            - Martina        Stefankowa            431: 391
  20 Rafał          Wesołowski           - Marta          Dobrzańska            362: 363
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Sikora                453: 229
  22 Grzegorz       Lempkowski           - Joanna         Ostrowska             337: 410
  23 Michał         Sikora               - Teresa         Zalewska              342: 319
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Agnieszka      Kozub                 380: 347
  25 Robert         Golonka              - Urszula        Solarska              248: 366
  26 Zbigniew       Stettner             - Tomasz         Siwiński              314: 385
  27 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Chomik                385: 282


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             430: 314
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Justyna        Fugiel                369: 379
   3 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Kozub                 300: 323
   4 Artur          Irzyk                - Jarosław       Puchalski             381: 475
   5 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  461: 386
   6 Wojciech       Sołdan               - Kamil          Górka                 262: 420
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Syczuk                355: 357
   8 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Lipka                 425: 273
   9 Jan            Kozłowski            - Przemysław     Herdzina              412: 405
  10 Paweł          Jackowski            - Jacek          Pietruszka            443: 241
  11 Łukasz         Bryła                - Joanna         Ostrowska             342: 263
  12 Jerzy          Luter                - Jakub          Nalepa                384: 379
  13 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Sobczak               406: 389
  14 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Karp                  332: 408
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Sporczyk              323: 277
  16 Grzegorz       Grzeszczuk           - Marta          Dobrzańska            384: 335
  17 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Ewa            Ciszewska             392: 418
  18 Renata         Kowalska             - Andrzej        Rechowicz             373: 286
  19 Sylwester      Gryz                 - Urszula        Solarska              355: 301
  20 Joanna         Brychcy              - Marcin         Skowron               314: 353
  21 Grzegorz       Lempkowski           - Rafał          Wesołowski            395: 367
  22 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Gwiazdoń              349: 390
  23 Bartosz        Orłowski             - Michał         Sikora                344: 371
  24 Martina        Stefankowa           - Agnieszka      Kozub                 314: 295
  25 Tomasz         Siwiński             - Karol          Sikora                359: 275
  26 Teresa         Zalewska             - Robert         Golonka               366: 312
  27 Katarzyna      Chomik               - Zbigniew       Stettner              240: 388


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Kozub                - Dawid          Pikul                 481: 338
   2 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Fugiel                424: 376
   3 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              547: 308
   4 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              423: 340
   5 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Wrze¶niewski          498: 413
   6 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                468: 306
   7 Paweł          Jackowski            - Ewa            Ciszewska             398: 384
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Sołdan                442: 242
   9 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Grzeszczuk            393: 321
  10 Agnieszka      Krupka               - Michał         Lipka                 258: 350
  11 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Luter                 278: 450
  12 Jacek          Pietruszka           - Przemysław     Herdzina              322: 353
  13 Dariusz        Kosz                 - Leokadia       Litwinowicz           477: 302
  14 Renata         Kowalska             - Łukasz         Bryła                 340: 431
  15 Leszek         Stecuła              - Sylwester      Gryz                  388: 316
  16 Katarzyna      Klimała              - Tomasz         Siwiński              353: 349
  17 Marcin         Skowron              - Martina        Stefankowa            385: 303
  18 Jarosław       Sobczak              - Marta          Dobrzańska            373: 308
  19 Jakub          Nalepa               - Grzegorz       Lempkowski            444: 296
  20 Dorota         Gwiazdoń             - Krzysztof      Sporczyk              370: 339
  21 Michał         Sikora               - Andrzej        Rechowicz             307: 352
  22 Joanna         Ostrowska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   384: 375
  23 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Brychcy               338: 443
  24 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              361: 284
  25 Zbigniew       Stettner             - Bartosz        Orłowski              318: 384
  26 Teresa         Zalewska             - Karol          Sikora                332: 367
  27 Agnieszka      Kozub                - Robert         Golonka               313: 280
  28 Katarzyna      Chomik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Kozub                - Kamil          Górka                 324: 396
   2 Jarosław       Puchalski            - Jan            Kozłowski             374: 334
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             453: 436
   4 Justyna        Fugiel               - Dawid          Pikul                 351: 329
   5 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Wrze¶niewski          424: 336
   6 Leszek         Stecuła              - Paweł          Jackowski             298: 393
   7 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Sylwestrzuk           479: 347
   8 Marek          Syczuk               - Bartosz        Morawski              347: 489
   9 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Ciszewska             321: 561
  10 Przemysław     Herdzina             - Artur          Irzyk                 408: 294
  11 Jerzy          Luter                - Michał         Lipka                 457: 255
  12 Wojciech       Sołdan               - Jacek          Pietruszka            289: 256
  13 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Nalepa                372: 414
  14 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Krupka                441: 316
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Klimała               404: 308
  16 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Grzeszczuk            364: 448
  17 Marcin         Skowron              - Dorota         Gwiazdoń              345: 259
  18 Jarosław       Sobczak              - Renata         Kowalska              311: 404
  19 Martina        Stefankowa           - Sylwester      Gryz                  394: 399
  20 Marta          Dobrzańska           - Bartosz        Orłowski              411: 363
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Lempkowski            402: 311
  22 Joanna         Brychcy              - Michał         Sikora                552: 222
  23 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Tomasz         Siwiński              513: 274
  24 Karol          Sikora               - Urszula        Solarska              325: 310
  25 Zbigniew       Stettner             - Rafał          Wesołowski            300: 373
  26 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Kozub                 478: 284
  27 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Chomik                395: 251
  28 Robert         Golonka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Puchalski             446: 347
   2 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             469: 406
   3 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 381: 352
   4 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Kozub                 340: 309
   5 Łukasz         Bryła                - Justyna        Fugiel                321: 401
   6 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             380: 390
   7 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              351: 479
   8 Mariusz        Wrze¶niewski         - Michał         Lipka                 430: 248
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Brychcy               374: 291
  10 Ewa            Ciszewska            - Sylwester      Gryz                  442: 388
  11 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Krupka                344: 404
  12 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              327: 478
  13 Jakub          Nalepa               - Katarzyna      Klimała               442: 430
  14 Jacek          Pietruszka           - Grzegorz       Grzeszczuk            357: 340
  15 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             337: 419
  16 Jarosław       Karp                 - Marcin         Skowron               285: 471
  17 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Sobczak               379: 372
  18 Marta          Dobrzańska           - Marek          Syczuk                428: 347
  19 Karol          Sikora               - Wojciech       Sołdan                349: 413
  20 Dorota         Gwiazdoń             - Leokadia       Litwinowicz           265: 368
  21 Renata         Kowalska             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   353: 388
  22 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Lempkowski            303: 385
  23 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            401: 441
  24 Bartosz        Orłowski             - Robert         Golonka               435: 225
  25 Agnieszka      Kozub                - Teresa         Zalewska              368: 342
  26 Michał         Sikora               - Martina        Stefankowa            362: 434
  27 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Chomik                368: 194
  28 Zbigniew       Stettner             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                360: 390
   2 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 521: 344
   3 Justyna        Fugiel               - Dariusz        Kosz                  325: 415
   4 Łukasz         Kozub                - Jarosław       Puchalski             343: 391
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Wrze¶niewski          394: 361
   6 Marcin         Skowron              - Jan            Kozłowski             358: 364
   7 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Ostrowska             541: 295
   8 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Luter                 369: 356
   9 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 353: 311
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Bryła                 317: 438
  11 Jakub          Nalepa               - Mariusz        Skrobosz              349: 466
  12 Katarzyna      Klimała              - Artur          Irzyk                 367: 362
  13 Sylwester      Gryz                 - Krzysztof      Sporczyk              405: 358
  14 Grzegorz       Grzeszczuk           - Rafał          Wesołowski            311: 471
  15 Bartosz        Orłowski             - Agnieszka      Krupka                421: 352
  16 Leszek         Stecuła              - Joanna         Brychcy               364: 363
  17 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Sobczak               441: 337
  18 Jacek          Pietruszka           - Martina        Stefankowa            560: 245
  19 Marek          Syczuk               - Jarosław       Karp                  576: 251
  20 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Siwiński              482: 250
  21 Karol          Sikora               - Renata         Kowalska              251: 391
  22 Grzegorz       Lempkowski           - Michał         Lipka                 271: 328
  23 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Dorota         Gwiazdoń              439: 261
  24 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              480: 375
  25 Michał         Sikora               - Urszula        Solarska              388: 346
  26 Agnieszka      Kozub                - Zbigniew       Stettner              403: 295
  27 Robert         Golonka              - Katarzyna      Chomik                357: 237


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                395: 360
   2 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             446: 358
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  322: 354
   4 Ewa            Ciszewska            - Justyna        Fugiel                363: 356
   5 Jan            Kozłowski            - Paweł          Jackowski             351: 387
   6 Łukasz         Bryła                - Łukasz         Kozub                 421: 305
   7 Przemysław     Herdzina             - Wojciech       Sołdan                413: 289
   8 Jerzy          Luter                - Mariusz        Wrze¶niewski          290: 567
   9 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              319: 411
  10 Marek          Syczuk               - Jakub          Nalepa                352: 380
  11 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Skowron               270: 427
  12 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             335: 390
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marta          Dobrzańska            332: 309
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Joanna         Ostrowska             312: 332
  15 Michał         Lipka                - Renata         Kowalska              289: 497
  16 Sylwester      Gryz                 - Anna           Kowalska-Demczyszyn   364: 321
  17 Artur          Irzyk                - Rafał          Wesołowski            378: 423
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Orłowski              371: 387
  19 Agnieszka      Krupka               - Katarzyna      Klimała               431: 339
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Joanna         Brychcy               398: 285
  21 Jarosław       Sobczak              - Teresa         Zalewska              390: 263
  22 Martina        Stefankowa           - Jarosław       Karp                  360: 379
  23 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Kozub                 393: 322
  24 Grzegorz       Lempkowski           - Michał         Sikora                364: 224
  25 Dorota         Gwiazdoń             - Karol          Sikora                258: 371
  26 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Stettner              341: 343
  27 Robert         Golonka              - Katarzyna      Chomik                341: 270
  28 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 07-10-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             150.63  30127  200
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.02  28317  198
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.47  27639  194
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.89  26818  189
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.66  27483  194
   7 Dawid Pikul                    Poznań               141.30  27413  194
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Kamil Górka                    Kraków               140.76  27588  196
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.16  27051  193
  11 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             139.51  27205  195
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             137.81  26735  194
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.37  26924  196
  19 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  20 Justyna Fugiel                 Kraków               136.21  26017  191
  21 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              136.18  26282  193
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            136.09  12520   92
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Bartosz Morawski               Gliwice              134.88  18614  138
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.57  23281  173
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.35  11117   84
  30 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             131.80  25833  196
  31 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.21  17713  135
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.19  22564  172
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.96  25537  195
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               130.67  18424  141
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               130.57  19586  150
  39 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.43  14347  110
  40 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  41 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  42 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.86  24933  192
  43 Joanna Juszczak                Warszawa             129.56  21378  165
  44 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.47   6862   53
  45 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.30  13835  107
  46 Maciej Perzyński               Piła                 129.27  22105  171
  47 Maciej Rzychoń                 Katowice             129.12  10071   78
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  49 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.79  11591   90
  50 Miłosz Wrzałek                 Reda                 128.75  25750  200
  51 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  52 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.56   4628   36
  53 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  54 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.21  24934  196
  55 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  56 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.76  20915  165
  57 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.08   7565   60
  58 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.83  15477  123
  60 Irena Sołdan                   Rumia                125.75  24773  197
  61 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  62 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.45  24714  197
  63 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  64 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  65 Rafał Lenartowski              Gdynia               125.20   6761   54
  66 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.12  24648  197
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               125.06  23636  189
  68 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  69 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  70 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.94   8996   72
  71 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  73 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.69  24491  198
  74 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  75 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  76 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  78 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  79 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  80 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  81 Artur Koszel                   Legionowo            121.39  20879  172
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  83 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.17  19387  160
  84 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  85 Wojciech Sołdan                Rumia                120.90  24181  200
  86 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.69  23656  196
  87 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.52  22899  190
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.43  15054  125
  89 Paweł Janaś                    Głogów               120.43  11200   93
  90 Katarzyna Sołdan               Rumia                120.40  24081  200
  91 Tomasz Lempart                 Kraków               120.12   5766   48
  92 Krzysztof Obremski             Legnica              120.12  17177  143
  93 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.07  18011  150
  94 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  95 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  96 Marta Dobrzańska               Kraków               119.83   4194   35
  97 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  98 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.73  22748  190
  99 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
 100 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23441  196
 101 Rafał Matczak                  Milanówek            119.56  14826  124
 102 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 103 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 104 Jolanta Kosmowska              Warszawa             119.18  22049  185
 105 Paweł Opyc                     Warszawa             119.10  20128  169
 106 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
 107 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 108 Joanna Stępień                 Katowice             118.79  20432  172
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 110 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.75  17693  149
 111 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.68   8901   75
 112 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 114 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 115 Ewa Ciszewska                  Katowice             118.28  16677  141
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.26  17621  149
 117 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.18  21508  182
 118 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 119 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 120 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 121 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 122 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   8593   73
 123 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.64  21998  187
 125 Beata Piotrowska               Łódź                 117.60  23050  196
 126 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 127 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 128 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 129 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.31   6335   54
 130 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                117.27  10085   86
 132 Filip Klar                     Mielec               117.20   7032   60
 133 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 134 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  20737  177
 135 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.09  23183  198
 136 Bartosz Orłowski               Bytom                116.83  10982   94
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 138 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 139 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 140 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 141 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.43  23169  199
 142 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 143 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 144 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 145 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 146 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.17  15218  131
 147 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 148 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 149 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.10  21942  189
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.00  22968  198
 151 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 152 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 153 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 154 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.72  15622  135
 155 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 156 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 157 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 158 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 159 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               114.93  19883  173
 161 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 162 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 163 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 164 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.69  21676  189
 165 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 166 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 167 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.46  22548  197
 168 Jakub Nalepa                   Gliwice              114.42  13273  116
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               114.20   6738   59
 170 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 171 Teresa Fortuna                 Lubin                113.95   4444   39
 172 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 173 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.85  10702   94
 174 Agnieszka Krupka               Krosno               113.79  22189  195
 175 Magdalena Kublik               Warszawa             113.77   6826   60
 176 Janusz Krupiński               Sosnowiec            113.76   9442   83
 177 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.70  21375  188
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.61  22041  194
 179 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 180 Jerzy Luter                    Bytom                113.35  21649  191
 181 Krzysztof Jaworski             Warszawa             113.33  12806  113
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.31  11898  105
 183 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             112.89   4064   36
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.40  13937  124
 185 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 186 Magdalena Merklejn             Szczecin             112.29  13362  119
 187 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 188 Jan Kozłowski                  Kraków               111.74  21790  195
 189 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 190 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.59  15511  139
 191 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.51  22302  200
 192 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.42  13927  125
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 194 Piotr Szutenberg               Ustka                111.07   4887   44
 195 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.07  16771  151
 196 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 197 Katarzyna Klimała              Kraków               111.04  21209  191
 198 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.03  18542  167
 199 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 200 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.61  17255  156
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.60  22120  200
 204 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 205 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 206 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 207 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 208 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 209 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 210 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 211 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.97  11767  107
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             109.88  21867  199
 214 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 215 Marek Reda                     Wołomin              109.31  19348  177
 216 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.19  16270  149
 217 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 219 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.64   3911   36
 220 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 221 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 222 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 223 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 224 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 225 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 226 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 227 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 229 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 230 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            107.42  10635   99
 232 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.14   8678   81
 233 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 234 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.47  21295  200
 236 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 237 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.24  10730  101
 238 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.14   3715   35
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.12   7004   66
 241 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 242 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 243 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 244 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 245 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 246 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 247 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 248 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 249 Anna Arana                     Warszawa             105.05  15442  147
 250 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 251 Maria Jarosz                   Lublin               104.69   4397   42
 252 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 253 Rafał Skibicki                 Lębork               104.60  14121  135
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.56  20912  200
 255 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 256 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.27   9801   94
 258 Sławomir Zabawa                Jasło                104.05  14879  143
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Teresa Zalewska                Racibórz             103.52  12008  116
 261 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 262 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 263 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 264 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 265 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 266 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 268 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 269 Elżbieta Święcka               Białystok            102.92   3705   36
 270 Michał Ozimiński               Łódź                 102.90  20580  200
 271 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 272 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 273 Tomasz Żbikowski               Warszawa             102.66  11395  111
 274 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 275 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 276 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 277 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 278 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 279 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 280 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  101.76  13330  131
 282 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.72   9155   90
 283 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 284 Anna Stefańska                 Łódź                 101.57  19807  195
 285 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.53  20306  200
 286 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 287 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 288 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 289 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.06   6872   68
 290 Renata Rosół                   Warszawa             100.94  10094  100
 291 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 292 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 293 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 294 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 295 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 296 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 297 Magdalena Ochot                Katowice              99.73   8876   89
 298 Sylwester Wójcik               Lublin                99.72  12265  123
 299 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 300 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 301 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 302 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 303 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.46   7877   80
 304 Adam Janicki                   Łódź                  98.36  12689  129
 305 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.25   7958   81
 306 Roman Figiel                   Zawichost             98.24   6680   68
 307 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 308 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 309 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 310 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 311 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 312 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                96.84  10071  104
 314 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 315 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 316 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 317 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 318 Monika Rubinstein              Warszawa              96.00  11904  124
 319 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 320 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 321 Michał Kolaj                   Ostróda               95.61   9943  104
 322 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 323 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   7452   78
 324 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 325 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 326 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 327 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.79  10427  110
 328 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.76   9286   98
 329 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 330 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 331 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 332 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 333 Urszula Solarska               Łódź                  94.00  17860  190
 334 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 335 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 336 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 337 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 338 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 339 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 340 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 342 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 343 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 344 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 346 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 347 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 348 Radosław Więch                 Warszawa              91.09   3006   33
 349 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 350 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 351 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.63   3172   35
 352 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 353 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 354 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 355 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 356 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.04   9438  106
 357 Wojciech Obremski              Legnica               88.71   8782   99
 358 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.49  12743  144
 359 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 360 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.05  13824  157
 361 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 362 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 363 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 364 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 365 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 366 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 367 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 368 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 369 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 370 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 371 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 372 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 373 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 374 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 375 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.31   8457  108
 376 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 377 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 72.88   9547  131
 380 Paweł Golubiński               Gdynia                72.87   2842   39
 381 Agata Pastusiak                Sulęcin               72.66   3851   53
 382 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 383 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 384 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 385 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 07-10-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   5 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   8 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   9 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.42   2890   24
  18 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  19 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  20 Dominik Piasecki               Słupsk               117.25   2814   24
  21 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  26 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  27 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  31 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  32 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  35 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  36 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  37 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  38 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  39 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  40 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  41 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  42 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  44 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  45 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  46 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  47 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  48 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  49 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  50 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  51 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  52 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  53 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  54 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  55 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  56 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  57 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  58 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  59 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  60 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  63 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  64 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  65 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  66 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  67 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  68 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  69 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  70 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  71 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  72 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  73 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  74 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  75 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  76 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  77 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  78 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  79 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  80 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  81 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  82 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  83 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  84 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  85 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  86 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  87 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
  88 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  89 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
  90 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  91 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  92 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  93 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  94 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
  95 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  96 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
  97 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
  98 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
  99 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 100 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 101 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 102 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 103 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 104 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 105 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 106 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 107 Ewa Majewska                   Nowa Sól             108.42   1301   12
 108 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 109 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 110 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 111 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 112 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 113 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 115 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 116 Henryk Ryś                     Warszawa             105.75   1269   12
 117 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 118 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 119 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 120 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 121 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 122 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 123 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 124 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 125 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 126 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 127 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   99.83   1198   12
 128 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 129 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 130 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 131 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 132 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 133 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 134 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 135 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 136 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 137 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 138 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 139 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 140 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 141 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 142 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 143 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 144 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 145 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 146 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 147 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 148 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 149 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 150 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 151 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 152 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 153 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 154 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 155 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 156 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 157 Maurycy Machnio                Lipiany               91.33   1096   12
 158 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 159 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 160 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             89.75   1077   12
 161 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 162 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 163 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 164 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 165 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 166 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 168 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 169 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 170 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 171 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 172 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 173 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 174 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 175 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 176 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 177 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 178 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 179 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 180 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 181 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 182 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 183 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 184 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 185 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 186 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 187 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 188 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 189 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 190 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 191 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 192 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 193 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 194 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 195 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 197 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 198 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 199 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 200 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 201 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 202 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 203 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 204 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 205 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 206 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 207 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 208 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 209 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 210 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 211 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 212 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 213 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 214 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 215 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 216 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 217 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 218 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 219 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 220 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 221 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 222 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 223 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 224 Bożena Guział                  Racibórz              90.27    993   11
 225 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 226 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 227 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 228 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 229 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 230 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 231 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 232 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 233 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 234 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 235 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 236 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 237 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 238 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 239 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 240 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 241 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 242 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 243 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 244 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 245 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 246 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 247 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 248 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 249 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 250 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 251 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 252 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 253 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 254 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 255 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 256 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 257 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 258 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 259 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 260 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 261 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 262 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 263 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 264 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 265 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 266 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 267 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 269 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 270 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 271 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 272 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 273 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 274 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 275 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 276 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 277 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 278 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 279 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 280 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 281 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 282 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 283 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 284 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 285 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 287 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 288 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 289 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 290 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 291 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 292 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 293 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 294 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 295 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 296 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 297 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 298 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 299 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 300 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 301 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 302 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 303 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 304 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 305 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 306 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 307 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 308 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 309 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 310 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 311 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 312 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 313 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 314 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 315 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 316 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 317 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 318 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 319 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 320 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 321 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 322 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 323 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 324 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 325 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 326 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 327 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 328 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 329 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 330 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 331 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 332 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 333 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 334 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 335 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 336 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 337 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 338 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 339 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 340 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 341 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 342 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 343 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 344 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 345 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 346 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 347 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 348 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 349 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 350 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 351 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 352 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 353 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 354 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 355 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 356 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 357 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 358 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 359 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 360 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 361 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 362 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 363 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 364 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 365 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 366 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 367 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 368 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 369 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 370 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 371 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 372 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 373 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 374 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 375 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 376 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 377 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 378 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 379 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 380 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 381 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 382 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 383 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 384 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 385 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie