Zabrze 3
czerwca
Zabrze 3- 4 czerwca XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2017
Piasutno 3
czerwca
Piasutno 3- 4 czerwca Piąte scrabble nad jeziorem
Łódź10
czerwca
Łódź 10-11 czerwca III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
03 - 04 czerwca 2017 — Piąte scrabble nad jezioremInformacje
galeria

Piąte scrabble nad jezioremPiasutno, 03 - 04 czerwca 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Czwarte scrabble nad jeziorem
Trzecie Scrabble nad jeziorem
Drugie Scrabble nad jeziorem


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPiasutno remiza OSP
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 3 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieW sobotę zapewnimy możliwość zakupienia obiadu z dowozem.
Na miejscu na okrągło bufet kawa herbata ciasto.
NoclegiBasista agroturystyka 0896226206
www.piasutno.pl 48 500820886
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjeBankiecik pod strzechą
Zgłoszenia uczestników formularz zgłoszeniowy
pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Lucyna Śniadach Rumia
2 Jerzy Krzyżewski Piasutno
3 Irena Sołdan  Sopot
4 Zbigniew Rybak Warszawa
5 Szymon Dąbrowski  Warszawa
6 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie
7 Teresa Balewska Reda
8 Kacper Zegadło Warszawa
9 Bogdan Kozłowski Białystok
10 Marianna Kozłowska Białystok
11 Krzysztof Jaworski Warszawa
12 Michał Waszkiewicz Białystok
13 Seweryn Kaczmarczyk Świętajno
14 Dariusz Jarosławski Ełk
15 Józef Burzyński Ełk
16 Czesław Grajewski Choroszcz
17 Ewelina Gruda Sejny
18 Kamil Kister Puławy
19 Dorota Rudzińska Warszawa
20 Małgorzata Deszczyńska Warszawa
21 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz
22 Waldemar Kudliński Bydgoszcz
23 Stanisław Olsztyn Olsztyn
24 Andrzej Kwiatkowski Warszawa
25 Maciej Dąbrowski Warszawa PFS
26 Łukasz Baranowski Gdynia
27 Agnieszka Kozak Gdynia
28 Katarzyna Dębska Ostróda
29 Waldemar Dębski Ostróda
30 Artur Wawrzynowski Żukowo
31 Katarzyna Polak Warszawa
32 Jan Pawłowski Warszawa
OrganizatorzyJerzy Krzyżewski jerzykrzyzewski@wp.pl tel 604121848
Jan Lisiewski jotel@o2.pl tel. 508875358


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie