Zabrze 3
czerwca
Zabrze 3- 4 czerwca XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2017
Piasutno 3
czerwca
Piasutno 3- 4 czerwca Piąte scrabble nad jeziorem
Łódź10
czerwca
Łódź 10-11 czerwca III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Pierwsze zwycięstwo Juliusza Czupryniaka03 - 04 czerwca 2017 — Piąte scrabble nad jezioremInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Piąte scrabble nad jezioremPiasutno, 03 - 04 czerwca 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Pierwsze zwycięstwo Juliusza CzupryniakaSłońce, woda, klekot bocianów i jubileuszowy tort- tak zaczęły się piąte scrabble nad jeziorem. W sobotnie przedpołudnie do rywalizacji przystąpiło ponad czterdzieści osób. Liczne konkursy z nagrodami dodatkowymi sprawiły, że wszyscy z olbrzymim zapałem od początku wzięli się do roboty.

W przerwach między partiami, gdy zawodnikom opadał cukier, były pyszne domowe ciasta a na obiad przyjechała garkuchnia z gulaszem i zupą. Wieczorem, po zakończeniu sobotnich rozgrywek biesiadowaliśmy przy słynnym już grillu. Mazurskie powietrze i swoisty mikroklimat sprawiły, że niektórzy z nas mieli okazję przywitać wschód słońca nad jeziorem.

W niedzielę emocji było w bród… Ostatecznie na pierwszym miejscu uplasował się Julek Czupryniak — zdobywając swoje pierwsze złoto w dorosłej scrabblowej karierze. Dodatkowo otrzymał nagrodę dla najmłodszego zawodnika. Dalsze miejsca nie były już taką niespodziankę. Drugi schodek należał do Kazika Merklejna, a na trzecim stanął Kamil Kister. Była też nagroda dla „najlepszych wyjadaczy”. Tomek ZwolińskiKrzysiek Dudi Jaworski zostali wyróżnieni jako zawodnicy, którzy wygrali największą ilość partii przez wszystkie pięć lat. Przez chwilę zrobiło się trochę rodzinnie ponieważ najlepszą zawodniczką okazała się Małgorzata Deszczyńska — mama Julka. Główny organizator turnieju Jerzy Krzyżewski zdobył aż dwie nagrody- dla najlepszego autochtona i za brawurowo wykonany skok tygrysa z trzydziestej drugiej na siedemnastą pozycję. Pozostając przy skokach- największy zjazd zaliczył Grzegorz Donio Koczkodon, zaczynał od czternastki by ostatecznie zająć trzydziestą lokatę. Puchar Wójta Gminy za najdroższy wyraz otrzymała Dorota Rudzińska kładąc OSZUKALI x 9 za 167 pkt. Najniższą wygraną odnotował Waldemar Dębski zdobywając 283 pkt. Najciekawsze słowo o tematyce pyszne- WEKOWANI położył Stanisław Olsztyn, a wyraz o tematyce przyrodniczej (Bogatką) Lucyna Śniadach. Ostatnie dwie nagrodzone kategorie to najniższa różnica punktów i najwyższa przegrana. Statuetkę za te osiągnięcia otrzymała Marta Bajorek- zdobywając 486 punktów, przegrała jednym.

Tegoroczny turniej zorganizowali: Klub Scrabble „ABC Piasutno” i Ochotnicza Straż Pożarna przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie. Patronat honorowy nad turniejem objęli Starosta Szczycieński i Wójt Gminy Świętajno. Nad opieką medialną czuwał „Tygodnik Szczytno” a pomoc techniczną zapewniła Polska Federacja Scrabble.

Puchary, trofea i upominki dla wszystkich zawodników turnieju ufundowali sponsorzy:

Gnina Świętajno, Przewodniczący Rady Gminy Świętajno- Sławomir Grzegorczyk, starostwo Powiatowe w Szczytnie, Radny Powiatowy- Krzysztof Buła- Biały Grunt, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasutnie, Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie, Studio Tatuażu „Well Done Tattoo” Anna Lisiewska Olsztyn, Bank Spółdzielczy w Szczytnie o/ Świętajno, Jan Lisiewski Piasutno, „Delikatesy Centrum” Iwona i Marek Skrajny Spychowo, „Pyszna Szafa” Elżbieta Zyra Szczytno, Dariusz Rokicki Świętajno, Firma Ubezpieczeniowa Anielskie Ubezpieczenia” Mariola Anielska Świętajno, Nadleśnictwo Spychowo, Pracownia Archeologiczna Justyna Szymonik- Polak Powałczyn, Bożena i Krzysztof Jaworscy Warszawa, Monika Krzyżewska Piasutno, Pracownia Artystyczna Halina Filutowska Szczytno.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Czwarte scrabble nad jeziorem
Trzecie Scrabble nad jeziorem
Drugie Scrabble nad jeziorem


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPiasutno remiza OSP
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 3 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieW sobotę zapewnimy możliwość zakupienia obiadu z dowozem.
Na miejscu na okrągło bufet kawa herbata ciasto.
NoclegiBasista agroturystyka 0896226206
www.piasutno.pl 48 500820886
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjeBankiecik pod strzechą
OrganizatorzyJerzy Krzyżewski jerzykrzyzewski@wp.pl tel 604121848
Jan Lisiewski jotel@o2.pl tel. 508875358


Wyniki turnieju Piąte scrabble nad jeziorem.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               144.68     10.0     5171     1950      732
  2 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.03      9.0     4990     1904      133
  3 Kamil           Kister               Puławy                 145.24      9.0     4937     1922      487
  4 Piotr           Pietuchowski         Białystok              145.97      8.0     5264     1818      757
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.88      8.0     4945     1801      393
  6 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.15      8.0     4930     1798      441
  7 Michał          Waszkiewicz          Białystok              138.83      8.0     4895     1772      598
  8 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.04      8.0     4769     1802      487
  9 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.19      8.0     4686     1701      465
 10 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.86      8.0     4375     1789       89
 11 Marta           Bajorek              Warszawa               126.51      7.0     5006     1613      633
 12 Irena           Sołdan               Sopot                  134.74      7.0     4773     1681      265
 13 Szymon          Płachta              Warszawa               137.47      7.0     4742     1620      313
 14 Ewelina         Gruda                Białystok              119.03      7.0     4498     1658      -81
 15 Katarzyna       Polak                Warszawa               124.72      7.0     4474     1489      460
 16 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 115.24      7.0     4122     1532      278
 17 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.77      6.5     4151     1424       51
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.46      6.0     4997     1634      203
 19 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               131.69      6.0     4800     1508       67
 20 Dorota          Rudzińska            Warszawa               127.15      6.0     4677     1475      503
 21 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 123.76      6.0     4477     1520      220
 22 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               112.08      6.0     4433     1472     -159
 23 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.86      6.0     4410     1569     -323
 24 Czesław         Grajewski            Białystok              125.47      6.0     4380     1430      102
 25 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                110.00      6.0     4295     1357      -10
 26 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.29      6.0     4274     1410      -38
 27 Renata          Andracka             Zwola                  116.78      6.0     4071     1408      -24
 28 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.67      5.0     4735     1493     -130
 29 Bogdan          Kozłowski            Białystok              121.86      5.0     4680     1399       37
 30 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                130.66      5.0     4536     1278      208
 31 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.33      5.0     4284     1286      -94
 32 Józef           Burzyński            Ełk                    112.59      5.0     4156     1303     -365
 33 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.60      5.0     4063     1330     -269
 34 Tomasz A.       Praga                Białystok              122.86      5.0     4032     1301     -439
 35 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    117.20      5.0     4018     1277     -649
 36 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     3968     1313     -636
 37 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.5     3773     1187     -281
 38 Marianna        Kozłowska            Białystok              115.87      4.0     4058     1206     -476
 39 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.0     3884     1044     -271
 40 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.5     3872     1079     -267
 41 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.5     3799      960       -2
 42 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.28      2.5     3896      855      -56
 43 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      2.5     3563      945     -441
 44 Maria           Kubacka-             Warszawa               100.00      0.0     2014      431     -712
 45 Seweryn         Kaczmarczyk          Świętajno              100.00      0.0        1       74     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Piąte scrabble nad jeziorem.



	Kacper Zegadło 150.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  422: 344  172
    2     7 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  411: 286  150
    3     3 Marta          Bajorek               126.51 +  451: 313  177
    4     1 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  325: 530   96
    5     6 Łukasz         Baranowski            123.76 +  415: 343  174
    6     3 Stanisław      Rydzik                146.46 +  472: 370  196
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  475: 352  179
    8     1 Irena          Sołdan                134.74 +  366: 364  185
    9     1 Kamil          Kister                145.24 -  411: 421   95
   10     3 Szymon         Dąbrowski             130.04 +  403: 293  180
   11     2 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  324: 417   99
   12     3 Kamil          Kister                145.24 -  455: 456   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Kazimierz Merklejn 149.03 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 120.29 +  382: 373  170
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              132.86 +  396: 350  183
    3     5 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  308: 566   89
    4    10 Szymon         Dąbrowski             130.04 +  403: 392  180
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 -  350: 425   79
    6     9 Łukasz         Baranowski            123.76 +  521: 342  174
    7     6 Stanisław      Rydzik                146.46 +  504: 371  196
    8     2 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  400: 496   96
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  460: 394  181
   10     5 Irena          Sołdan                134.74 +  422: 377  185
   11     3 Krzysztof      Jaworski              131.69 +  400: 382  182
   12     2 Michał         Waszkiewicz           138.83 +  444: 389  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Tomasz Zwoliński 148.88 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewelina        Gruda                 119.03 -  293: 378   69
    2    16 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  562: 245  150
    3     7 Sławomir       Długosz               115.60 +  487: 330  166
    4     4 Szymon         Płachta               137.47 +  404: 358  187
    5     2 Piotr          Pietuchowski          145.97 +  435: 368  196
    6     4 Irena          Sołdan                134.74 -  362: 472   85
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              132.86 +  438: 325  183
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  465: 398  179
    9     3 Stanisław      Rydzik                146.46 +  413: 410  196
   10     1 Kamil          Kister                145.24 -  350: 512   95
   11     2 Kacper         Zegadło               150.15 +  417: 324  200
   12     1 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  319: 432   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Stanisław Rydzik 146.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         Śniadach              117.33 +  418: 394  167
    2     8 Kamil          Kister                145.24 +  556: 356  195
    3     2 Szymon         Dąbrowski             130.04 +  420: 361  180
    4     3 Łukasz         Baranowski            123.76 +  482: 364  174
    5     1 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  339: 368   89
    6     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  370: 472  100
    7     6 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  371: 504   99
    8     8 Ewelina        Gruda                 119.03 +  433: 378  169
    9     3 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  410: 413   99
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              132.86 +  471: 285  183
   11     6 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  366: 473   96
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  361: 426   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Piotr Pietuchowski 145.97 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  470: 326  167
    2     3 Agnieszka      Kozak                 108.86 +  510: 230  159
    3     1 Ewelina        Gruda                 119.03 +  469: 349  169
    4     1 Kacper         Zegadło               150.15 +  530: 325  200
    5     2 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  368: 435   99
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 -  288: 454   79
    7     3 Kamil          Kister                145.24 +  466: 402  195
    8     2 Kazimierz      Merklejn              149.03 +  496: 400  199
    9     2 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  381: 388   80
   10     2 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  379: 501   95
   11     6 Stanisław      Rydzik                146.46 +  473: 366  196
   12     4 Szymon         Dąbrowski             130.04 +  434: 331  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Kamil Kister 145.24 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              116.78 +  346: 255  167
    2     8 Stanisław      Rydzik                146.46 -  356: 556   96
    3    15 Teresa         Balewska              100.00 +  522: 277  150
    4     9 Artur          Wawrzynowski          115.24 +  386: 286  165
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              132.86 +  424: 262  183
    6     1 Michał         Waszkiewicz           138.83 +  413: 397  189
    7     3 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  402: 466   96
    8     4 Krzysztof      Jaworski              131.69 +  390: 334  182
    9     1 Kacper         Zegadło               150.15 +  421: 411  200
   10     1 Tomasz         Zwoliński             148.88 +  512: 350  199
   11     1 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  309: 401   95
   12     3 Kacper         Zegadło               150.15 +  456: 455  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1922  / 12 160.17




	Juliusz Czupryniak 144.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marianna       Kozłowska             115.87 +  440: 338  166
    2     5 Szymon         Płachta               137.47 +  506: 444  187
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 -  350: 489   79
    4     5 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  338: 366   81
    5     8 Agnieszka      Kozak                 108.86 +  453: 388  159
    6     6 Ewelina        Gruda                 119.03 +  386: 361  169
    7     8 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  431: 309  172
    8     6 Maciej         Dąbrowski             112.08 +  461: 364  162
    9     4 Irena          Sołdan                134.74 +  472: 373  185
   10     2 Piotr          Pietuchowski          145.97 +  501: 379  196
   11     1 Kamil          Kister                145.24 +  401: 309  195
   12     1 Tomasz         Zwoliński             148.88 +  432: 319  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Michał Waszkiewicz 138.83 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Długosz               115.60 +  436: 362  166
    2     6 Katarzyna      Polak                 124.72 +  441: 302  175
    3     5 Kazimierz      Merklejn              149.03 +  566: 308  199
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  537: 333  179
    5     1 Stanisław      Rydzik                146.46 +  368: 339  196
    6     1 Kamil          Kister                145.24 -  397: 413   95
    7     1 Irena          Sołdan                134.74 -  271: 413   85
    8     3 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  341: 396   80
    9     5 Maciej         Dąbrowski             112.08 +  413: 347  162
   10     4 Agnieszka      Kozak                 108.86 +  340: 295  159
   11     4 Dorota         Rudzińska             127.15 +  396: 345  177
   12     2 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  389: 444   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Szymon Płachta 137.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Wawrzynowski          115.24 +  361: 350  165
    2     5 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  444: 506   95
    3    10 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  401: 343  173
    4     4 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  358: 404   99
    5    12 Sławomir       Długosz               115.60 +  395: 306  166
    6     7 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  425: 379  172
    7     4 Krzysztof      Jaworski              131.69 -  399: 403   82
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  386: 421   81
    9    11 Zbigniew       Rybak                 120.29 +  386: 354  170
   10    10 Czesław        Grajewski             125.47 +  389: 339  175
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  295: 321   83
   12     9 Agnieszka      Kozak                 108.86 +  503: 303  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Irena Sołdan 134.74 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Krzyżewski            114.77 +  320: 317  165
    2     9 Maciej         Dąbrowski             112.08 +  335: 328  162
    3     6 Łukasz         Baranowski            123.76 -  374: 403   74
    4    11 Ewelina        Gruda                 119.03 +  500: 324  169
    5     5 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  438: 365  172
    6     4 Tomasz         Zwoliński             148.88 +  472: 362  199
    7     1 Michał         Waszkiewicz           138.83 +  413: 271  189
    8     1 Kacper         Zegadło               150.15 -  364: 366  100
    9     4 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  373: 472   95
   10     5 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  377: 422   99
   11     5 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  368: 532   80
   12     8 Dorota         Rudzińska             127.15 +  439: 346  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Krzysztof Sporczyk 132.86 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Józef          Burzyński             112.59 +  487: 308  163
    2     2 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  350: 396   99
    3     9 Katarzyna      Polak                 124.72 +  401: 362  175
    4     8 Agnieszka      Kozak                 108.86 +  480: 324  159
    5     3 Kamil          Kister                145.24 -  262: 424   95
    6    10 Marianna       Kozłowska             115.87 +  329: 312  166
    7     7 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  325: 438   99
    8     7 Marta          Bajorek               126.51 +  392: 318  177
    9     9 Dorota         Rudzińska             127.15 +  317: 277  177
   10     6 Stanisław      Rydzik                146.46 -  285: 471   96
   11     7 Szymon         Płachta               137.47 +  321: 295  187
   12     6 Stanisław      Rydzik                146.46 +  426: 361  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Krzysztof Jaworski 131.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Dąbrowski             112.08 -  386: 414   62
    2    13 Tomasz A.      Praga                 122.86 -  315: 344   73
    3    17 Dorota         Rudzińska             127.15 +  478: 442  177
    4    12 Józef          Burzyński             112.59 +  419: 334  163
    5    10 Jerzy          Krzyżewski            114.77 +  507: 304  165
    6     5 Marta          Bajorek               126.51 +  487: 486  177
    7     4 Szymon         Płachta               137.47 +  403: 399  187
    8     4 Kamil          Kister                145.24 -  334: 390   95
    9     6 Agnieszka      Kozak                 108.86 -  365: 464   59
   10     8 Łukasz         Baranowski            123.76 +  391: 383  174
   11     3 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  382: 400   99
   12     7 Marta          Bajorek               126.51 -  333: 373   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Małgorzata Deszczyńska 131.19 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Olsztyn               110.00 +  443: 243  160
    2     4 Ewelina        Gruda                 119.03 -  330: 481   69
    3    11 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  401: 272  150
    4     5 Juliusz        Czupryniak            144.68 +  366: 338  195
    5     4 Marta          Bajorek               126.51 -  331: 404   77
    6     8 Dorota         Rudzińska             127.15 +  361: 348  177
    7     9 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  309: 385   80
    8     9 Szymon         Płachta               137.47 +  421: 386  187
    9     7 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  394: 460   99
   10     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  469: 381  179
   11     9 Agnieszka      Kozak                 108.86 +  428: 245  159
   12     5 Ewelina        Gruda                 119.03 +  433: 278  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Grzegorz Koczkodon 130.66 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Kozak                 108.86 -  379: 382   59
    2    14 Józef          Burzyński             112.59 +  385: 316  163
    3    12 Czesław        Grajewski             125.47 +  378: 342  175
    4     7 Marta          Bajorek               126.51 -  409: 431   77
    5    14 Teresa         Balewska              100.00 -  339: 358   50
    6    12 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  269: 485   80
    7    15 Sławomir       Długosz               115.60 -  412: 448   66
    8    18 Renata         Andracka              116.78 -  324: 361   67
    9    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  373: 268  150
   10    17 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  430: 278  167
   11    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  487: 301  150
   12    13 Łukasz         Baranowski            123.76 -  351: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Szymon Dąbrowski 130.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Dębska                106.28 +  389: 305  156
    2    11 Waldemar       Kudliński             100.00 +  465: 338  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                146.46 -  361: 420   96
    4    10 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  392: 403   99
    5     9 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  352: 311  173
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  485: 269  181
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  385: 309  181
    8     3 Michał         Waszkiewicz           138.83 +  396: 341  189
    9     2 Piotr          Pietuchowski          145.97 +  388: 381  196
   10     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  293: 403  100
   11     5 Irena          Sołdan                134.74 +  532: 368  185
   12     4 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  331: 434   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Andrzej Kwiatkowski 128.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  384: 365  150
    2    12 Lucyna         Śniadach              117.33 +  411: 304  167
    3     4 Juliusz        Czupryniak            144.68 +  489: 350  195
    4     2 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  333: 537   89
    5     7 Kazimierz      Merklejn              149.03 +  425: 350  199
    6     2 Piotr          Pietuchowski          145.97 +  454: 288  196
    7     2 Kacper         Zegadło               150.15 -  352: 475  100
    8     5 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  398: 465   99
    9     8 Marta          Bajorek               126.51 -  311: 454   77
   10     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  381: 469   81
   11    11 Czesław        Grajewski             125.47 -  386: 391   75
   12    12 Jerzy          Krzyżewski            114.77 -  411: 417   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Dorota Rudzińska 127.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Kubacka-              100.00 +  383: 255  150
    2     1 Marta          Bajorek               126.51 -  303: 443   77
    3    17 Krzysztof      Jaworski              131.69 -  442: 478   82
    4    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  443: 303  150
    5    11 Artur          Wawrzynowski          115.24 +  417: 320  165
    6     8 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  348: 361   81
    7    10 Katarzyna      Polak                 124.72 +  349: 345  175
    8    10 Marianna       Kozłowska             115.87 +  535: 229  166
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  277: 317   83
   10    11 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  489: 288  172
   11     4 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  345: 396   89
   12     8 Irena          Sołdan                134.74 -  346: 439   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Marta Bajorek 126.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  514: 254  150
    2     1 Dorota         Rudzińska             127.15 +  443: 303  177
    3     3 Kacper         Zegadło               150.15 -  313: 451  100
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  431: 409  181
    5     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  404: 331  181
    6     5 Krzysztof      Jaworski              131.69 -  486: 487   82
    7     5 Maciej         Dąbrowski             112.08 -  378: 380   62
    8     7 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  318: 392   83
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  454: 311  179
   10     7 Ewelina        Gruda                 119.03 -  401: 450   69
   11    10 Lucyna         Śniadach              117.33 +  491: 272  167
   12     7 Krzysztof      Jaworski              131.69 +  373: 333  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Czesław Grajewski 125.47 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Teresa         Balewska              100.00 +  298: 234  150
    2    10 Łukasz         Baranowski            123.76 -  337: 471   74
    3    12 Grzegorz       Koczkodon             130.66 -  342: 378   81
    4    14 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  366: 338  167
    5    13 Maciej         Dąbrowski             112.08 -  384: 414   62
    6    15 Józef          Burzyński             112.59 +  457: 284  163
    7    14 Zbigniew       Rybak                 120.29 -  310: 361   70
    8    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  371: 265  150
    9    10 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  460: 357  172
   10    10 Szymon         Płachta               137.47 -  339: 389   87
   11    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  391: 386  179
   12    10 Katarzyna      Polak                 124.72 -  325: 401   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Katarzyna Polak 124.72 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  352: 274  150
    2     6 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  302: 441   89
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  362: 401   83
    4    18 Renata         Andracka              116.78 -  345: 369   67
    5    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  388: 280  150
    6    14 Sławomir       Długosz               115.60 +  421: 242  166
    7    10 Dorota         Rudzińska             127.15 -  345: 349   77
    8    14 Jan            Pawłowski             100.00 -  323: 365   50
    9    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  424: 316  150
   10    13 Stanisław      Olsztyn               110.00 +  440: 369  160
   11    14 Bogdan         Kozłowski             121.86 +  371: 283  172
   12    10 Czesław        Grajewski             125.47 +  401: 325  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Łukasz Baranowski 123.76 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  400:   1  150
    2    10 Czesław        Grajewski             125.47 +  471: 337  175
    3     6 Irena          Sołdan                134.74 +  403: 374  185
    4     3 Stanisław      Rydzik                146.46 -  364: 482   96
    5     6 Kacper         Zegadło               150.15 -  343: 415  100
    6     9 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  342: 521   99
    7    11 Marianna       Kozłowska             115.87 -  329: 383   66
    8    13 Sławomir       Długosz               115.60 +  376: 257  166
    9    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 314  150
   10     8 Krzysztof      Jaworski              131.69 -  383: 391   82
   11    12 Zbigniew       Rybak                 120.29 -  338: 431   70
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  358: 351  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Tomasz A. Praga 122.86 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  309: 352   50
    2    13 Krzysztof      Jaworski              131.69 +  344: 315  182
    3    10 Szymon         Płachta               137.47 -  343: 401   87
    4    20 Lucyna         Śniadach              117.33 +  414: 375  167
    5     9 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  311: 352   80
    6    17 Renata         Andracka              116.78 +  421: 349  167
    7    12 Agnieszka      Kozak                 108.86 -  259: 367   59
    8    12 Bogdan         Kozłowski             121.86 -  266: 552   72
    9    19 Teresa         Balewska              100.00 +  393: 286  150
   10    15 Zbigniew       Rybak                 120.29 -  271: 386   70
   11    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  404: 325  150
   12    16 Renata         Andracka              116.78 -  297: 411   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Bogdan Kozłowski 121.86 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kacper         Zegadło               150.15 -  344: 422  100
    2    19 Maria          Kubacka-              100.00 +  501: 264  150
    3     8 Zbigniew       Rybak                 120.29 +  435: 359  170
    4     6 Maciej         Dąbrowski             112.08 +  401: 399  162
    5     5 Irena          Sołdan                134.74 -  365: 438   85
    6     7 Szymon         Płachta               137.47 -  379: 425   87
    7     8 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  309: 431   95
    8    12 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  552: 266  173
    9    10 Czesław        Grajewski             125.47 -  357: 460   75
   10    11 Dorota         Rudzińska             127.15 -  288: 489   77
   11    14 Katarzyna      Polak                 124.72 -  283: 371   75
   12    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  466: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Zbigniew Rybak 120.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              149.03 -  373: 382   99
    2    15 Katarzyna      Dębska                106.28 +  306: 279  156
    3     8 Bogdan         Kozłowski             121.86 -  359: 435   72
    4    17 Teresa         Balewska              100.00 -  268: 457   50
    5    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  416: 298  150
    6    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 326  150
    7    14 Czesław        Grajewski             125.47 +  361: 310  175
    8    11 Agnieszka      Kozak                 108.86 -  415: 446   59
    9    11 Szymon         Płachta               137.47 -  354: 386   87
   10    15 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  386: 271  173
   11    12 Łukasz         Baranowski            123.76 +  431: 338  174
   12    11 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  251: 384   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Ewelina Gruda 119.03 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             148.88 +  378: 293  199
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 +  481: 330  181
    3     1 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  349: 469   96
    4    11 Irena          Sołdan                134.74 -  324: 500   85
    5    15 Renata         Andracka              116.78 +  357: 345  167
    6     6 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  361: 386   95
    7    13 Teresa         Balewska              100.00 +  384: 255  150
    8     8 Stanisław      Rydzik                146.46 -  378: 433   96
    9    13 Marianna       Kozłowska             115.87 +  415: 409  166
   10     7 Marta          Bajorek               126.51 +  450: 401  177
   11     8 Jerzy          Krzyżewski            114.77 +  343: 325  165
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  278: 433   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Lucyna Śniadach 117.33 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                146.46 -  394: 418   96
    2    12 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 -  304: 411   79
    3    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  338: 347   50
    4    20 Tomasz A.      Praga                 122.86 -  375: 414   73
    5    21 Katarzyna      Dębska                106.28 +  413: 354  156
    6    18 Artur          Wawrzynowski          115.24 +  333: 325  165
    7    16 Józef          Burzyński             112.59 +  327: 298  163
    8    16 Teresa         Balewska              100.00 +  426: 287  150
    9    14 Jerzy          Krzyżewski            114.77 -  309: 337   65
   10    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  455: 330  150
   11    10 Marta          Bajorek               126.51 -  272: 491   77
   12    14 Maciej         Dąbrowski             112.08 -  338: 366   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Dariusz Jarosławski 117.20 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  326: 470   96
    2    21 Stanisław      Olsztyn               110.00 +  424: 379  160
    3    13 Agnieszka      Kozak                 108.86 -  314: 501   59
    4    14 Czesław        Grajewski             125.47 -  338: 366   75
    5    16 Marianna       Kozłowska             115.87 -  364: 385   66
    6    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  331: 323  150
    7    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  288: 423   50
    8    19 Józef          Burzyński             112.59 +  402: 355  163
    9    16 Renata         Andracka              116.78 +  358: 324  167
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             130.66 -  278: 430   81
   11    17 Teresa         Balewska              100.00 +  338: 278  150
   12    15 Stanisław      Olsztyn               110.00 -  257: 433   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Renata Andracka 116.78 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Kister                145.24 -  255: 346   95
    2    18 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  266: 348   65
    3    21 Stanisław      Olsztyn               110.00 +  337: 253  160
    4    18 Katarzyna      Polak                 124.72 +  369: 345  175
    5    15 Ewelina        Gruda                 119.03 -  345: 357   69
    6    17 Tomasz A.      Praga                 122.86 -  349: 421   73
    7    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  363: 386   50
    8    18 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  361: 324  181
    9    16 Dariusz        Jarosławski           117.20 -  324: 358   67
   10    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  353: 349  150
   11    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  338: 311  150
   12    16 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  411: 297  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Marianna Kozłowska 115.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  338: 440   95
    2    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  280: 352   50
    3    22 Maria          Kubacka-              100.00 +  423: 267  150
    4    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  405: 348  150
    5    16 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  385: 364  167
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  312: 329   83
    7    11 Łukasz         Baranowski            123.76 +  383: 329  174
    8    10 Dorota         Rudzińska             127.15 -  229: 535   77
    9    13 Ewelina        Gruda                 119.03 -  409: 415   69
   10    16 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  239: 328   65
   11    18 Józef          Burzyński             112.59 -  323: 471   63
   12    18 Józef          Burzyński             112.59 -  332: 356   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Sławomir Długosz 115.60 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  362: 436   89
    2    17 Waldemar       Dębski                100.00 +  319: 255  150
    3     7 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  330: 487   99
    4    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  371: 306  150
    5    12 Szymon         Płachta               137.47 -  306: 395   87
    6    14 Katarzyna      Polak                 124.72 -  242: 421   75
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  448: 412  181
    8    13 Łukasz         Baranowski            123.76 -  257: 376   74
    9    17 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  288: 303   65
   10    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  340: 297  150
   11    16 Stanisław      Olsztyn               110.00 -  349: 362   60
   12    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  451: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Artur Wawrzynowski 115.24 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Płachta               137.47 -  350: 361   87
    2    18 Renata         Andracka              116.78 +  348: 266  167
    3    16 Waldemar       Kudliński             100.00 +  414: 278  150
    4     9 Kamil          Kister                145.24 -  286: 386   95
    5    11 Dorota         Rudzińska             127.15 -  320: 417   77
    6    18 Lucyna         Śniadach              117.33 -  325: 333   67
    7    18 Stanisław      Olsztyn               110.00 +  400: 368  160
    8    17 Jerzy          Krzyżewski            114.77 -  275: 369   65
    9    17 Sławomir       Długosz               115.60 +  303: 288  166
   10    16 Marianna       Kozłowska             115.87 +  328: 239  166
   11    13 Maciej         Dąbrowski             112.08 +  389: 288  162
   12    11 Zbigniew       Rybak                 120.29 +  384: 251  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Jerzy Krzyżewski 114.77 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                134.74 -  317: 320   85
    2    22 Teresa         Balewska              100.00 -  339: 359   50
    3    19 Katarzyna      Dębska                106.28 +  391: 291  156
    4    15 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  356: 204  150
    5    10 Krzysztof      Jaworski              131.69 -  304: 507   82
    6    13 Agnieszka      Kozak                 108.86 -  287: 465   59
    7    19 Waldemar       Kudliński             100.00 =  303: 303  100
    8    17 Artur          Wawrzynowski          115.24 +  369: 275  165
    9    14 Lucyna         Śniadach              117.33 +  337: 309  167
   10    12 Maciej         Dąbrowski             112.08 +  406: 313  162
   11     8 Ewelina        Gruda                 119.03 -  325: 343   69
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 +  417: 411  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Józef Burzyński 112.59 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  308: 487   83
    2    14 Grzegorz       Koczkodon             130.66 -  316: 385   81
    3    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  362: 344  150
    4    12 Krzysztof      Jaworski              131.69 -  334: 419   82
    5    18 Stanisław      Olsztyn               110.00 +  351: 332  160
    6    15 Czesław        Grajewski             125.47 -  284: 457   75
    7    16 Lucyna         Śniadach              117.33 -  298: 327   67
    8    19 Dariusz        Jarosławski           117.20 -  355: 402   67
    9    21 Katarzyna      Dębska                106.28 +  373: 356  156
   10    19 Teresa         Balewska              100.00 -  348: 357   50
   11    18 Marianna       Kozłowska             115.87 +  471: 323  166
   12    18 Marianna       Kozłowska             115.87 +  356: 332  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Maciej Dąbrowski 112.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Jaworski              131.69 +  414: 386  182
    2     9 Irena          Sołdan                134.74 -  328: 335   85
    3    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  421: 376  150
    4     6 Bogdan         Kozłowski             121.86 -  399: 401   72
    5    13 Czesław        Grajewski             125.47 +  414: 384  175
    6    11 Teresa         Balewska              100.00 +  399: 325  150
    7     5 Marta          Bajorek               126.51 +  380: 378  177
    8     6 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  364: 461   95
    9     5 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  347: 413   89
   10    12 Jerzy          Krzyżewski            114.77 -  313: 406   65
   11    13 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  288: 389   65
   12    14 Lucyna         Śniadach              117.33 +  366: 338  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Stanisław Olsztyn 110.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  243: 443   81
    2    21 Dariusz        Jarosławski           117.20 -  379: 424   67
    3    21 Renata         Andracka              116.78 -  253: 337   67
    4    22 Maria          Kubacka-              100.00 +  318: 271  150
    5    18 Józef          Burzyński             112.59 -  332: 351   63
    6    20 Katarzyna      Dębska                106.28 +  397: 355  156
    7    18 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  368: 400   65
    8    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  422: 297  150
    9    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  419: 381  150
   10    13 Katarzyna      Polak                 124.72 -  369: 440   75
   11    16 Sławomir       Długosz               115.60 +  362: 349  166
   12    15 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  433: 257  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Agnieszka Kozak 108.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  382: 379  181
    2     3 Piotr          Pietuchowski          145.97 -  230: 510   96
    3    13 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  501: 314  167
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              132.86 -  324: 480   83
    5     8 Juliusz        Czupryniak            144.68 -  388: 453   95
    6    13 Jerzy          Krzyżewski            114.77 +  465: 287  165
    7    12 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  367: 259  173
    8    11 Zbigniew       Rybak                 120.29 +  446: 415  170
    9     6 Krzysztof      Jaworski              131.69 +  464: 365  182
   10     4 Michał         Waszkiewicz           138.83 -  295: 340   89
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  245: 428   81
   12     9 Szymon         Płachta               137.47 -  303: 503   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Katarzyna Dębska 106.28 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  305: 389   80
    2    15 Zbigniew       Rybak                 120.29 -  279: 306   70
    3    19 Jerzy          Krzyżewski            114.77 -  291: 391   65
    4    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  393: 317  150
    5    21 Lucyna         Śniadach              117.33 -  354: 413   67
    6    20 Stanisław      Olsztyn               110.00 -  355: 397   60
    7    21 Maria          Kubacka-              100.00 +  321: 320  150
    8    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  325: 366   50
    9    21 Józef          Burzyński             112.59 -  356: 373   63
   10    22 PAUZA
   11    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  272: 298   50
   12    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  345: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  / 11  77.73




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Czesław        Grajewski             125.47 -  234: 298   75
    2    22 Jerzy          Krzyżewski            114.77 +  359: 339  165
    3    15 Kamil          Kister                145.24 -  277: 522   95
    4    17 Zbigniew       Rybak                 120.29 +  457: 268  170
    5    14 Grzegorz       Koczkodon             130.66 +  358: 339  181
    6    11 Maciej         Dąbrowski             112.08 -  325: 399   62
    7    13 Ewelina        Gruda                 119.03 -  255: 384   69
    8    16 Lucyna         Śniadach              117.33 -  287: 426   67
    9    19 Tomasz A.      Praga                 122.86 -  286: 393   73
   10    19 Józef          Burzyński             112.59 +  357: 348  163
   11    17 Dariusz        Jarosławski           117.20 -  278: 338   67
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 11 107.91




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           128.67 -  365: 384   79
    2    16 Tomasz         Zwoliński             148.88 -  245: 562   99
    3    18 Lucyna         Śniadach              117.33 +  347: 338  167
    4    15 Jerzy          Krzyżewski            114.77 -  204: 356   65
    5    19 Zbigniew       Rybak                 120.29 -  298: 416   70
    6    19 Dariusz        Jarosławski           117.20 -  323: 331   67
    7    22 Waldemar       Dębski                100.00 -  242: 283   50
    8    22 PAUZA
    9    20 Grzegorz       Koczkodon             130.66 -  268: 373   81
   10    21 Waldemar       Kudliński             100.00 +  369: 269  150
   11    21 Renata         Andracka              116.78 -  311: 338   67
   12    21 Waldemar       Dębski                100.00 -  291: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Polak                 124.72 -  274: 352   75
    2    17 Sławomir       Długosz               115.60 -  255: 319   66
    3    20 Józef          Burzyński             112.59 -  344: 362   63
    4    21 Katarzyna      Dębska                106.28 -  317: 393   56
    5    22 Maria          Kubacka-              100.00 +  394: 281  150
    6    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  307: 382   50
    7    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  283: 242  150
    8    21 Stanisław      Olsztyn               110.00 -  297: 422   60
    9    22 PAUZA
   10    20 Renata         Andracka              116.78 -  349: 353   67
   11    20 Tomasz A.      Praga                 122.86 -  325: 404   73
   12    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  354: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Seweryn Kaczmarczyk 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Baranowski            123.76 -    1: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Maria Kubacka- 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Rudzińska             127.15 -  255: 383   77
    2    19 Bogdan         Kozłowski             121.86 -  264: 501   72
    3    22 Marianna       Kozłowska             115.87 -  267: 423   66
    4    22 Stanisław      Olsztyn               110.00 -  271: 318   60
    5    22 Waldemar       Dębski                100.00 -  281: 394   50
    6    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  356: 386   50
    7    21 Katarzyna      Dębska                106.28 -  320: 321   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  7  61.57




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz A.      Praga                 122.86 +  352: 309  173
    2     7 Kacper         Zegadło               150.15 -  286: 411  100
    3    11 Małgorzata     Deszczyńska           131.19 -  272: 401   81
    4    16 Marianna       Kozłowska             115.87 -  348: 405   66
    5    17 Katarzyna      Polak                 124.72 -  280: 388   75
    6    22 Maria          Kubacka-              100.00 +  386: 356  150
    7    17 Dariusz        Jarosławski           117.20 +  423: 288  167
    8    15 Czesław        Grajewski             125.47 -  265: 371   75
    9    18 Stanisław      Olsztyn               110.00 -  381: 419   60
   10    18 Sławomir       Długosz               115.60 -  297: 340   66
   11    22 PAUZA
   12    19 Sławomir       Długosz               115.60 -  282: 451   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 11  98.09




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Szymon         Dąbrowski             130.04 -  338: 465   80
    3    16 Artur          Wawrzynowski          115.24 -  278: 414   65
    4    19 Sławomir       Długosz               115.60 -  306: 371   66
    5    20 Jan            Pawłowski             100.00 -  343: 345   50
    6    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  382: 307  150
    7    19 Jerzy          Krzyżewski            114.77 =  303: 303  115
    8    20 Katarzyna      Dębska                106.28 +  366: 325  156
    9    15 Katarzyna      Polak                 124.72 -  316: 424   75
   10    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  269: 369   50
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             130.66 -  301: 487   81
   12    20 Katarzyna      Dębska                106.28 +  382: 345  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 11  94.91




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Bajorek               126.51 -  254: 514   77
    2    20 Marianna       Kozłowska             115.87 +  352: 280  166
    3    14 Maciej         Dąbrowski             112.08 -  376: 421   62
    4    13 Dorota         Rudzińska             127.15 -  303: 443   77
    5    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  345: 343  150
    6    16 Zbigniew       Rybak                 120.29 -  326: 354   70
    7    20 Renata         Andracka              116.78 +  386: 363  167
    8    14 Katarzyna      Polak                 124.72 +  365: 323  175
    9    12 Łukasz         Baranowski            123.76 -  314: 370   74
   10    14 Lucyna         Śniadach              117.33 -  330: 455   67
   11    19 Katarzyna      Dębska                106.28 +  298: 272  156
   12    17 Bogdan         Kozłowski             121.86 -  319: 466   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju Piąte scrabble nad jeziorem.



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Bogdan         Kozłowski             422: 344
   2 Zbigniew       Rybak                - Kazimierz      Merklejn              373: 382
   3 Tomasz         Zwoliński            - Ewelina        Gruda                 293: 378
   4 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                394: 418
   5 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Jarosławski           470: 326
   6 Renata         Andracka             - Kamil          Kister                255: 346
   7 Juliusz        Czupryniak           - Marianna       Kozłowska             440: 338
   8 Sławomir       Długosz              - Michał         Waszkiewicz           362: 436
   9 Szymon         Płachta              - Artur          Wawrzynowski          361: 350
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Irena          Sołdan                317: 320
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Burzyński             487: 308
  12 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              414: 386
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Olsztyn               443: 243
  14 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Koczkodon             382: 379
  15 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                389: 305
  16 Liliana        Dąbrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           365: 384
  17 Dorota         Rudzińska            - Maria          Kubacka-              383: 255
  18 Jan            Pawłowski            - Marta          Bajorek               254: 514
  19 Czesław        Grajewski            - Teresa         Balewska              298: 234
  20 Waldemar       Dębski               - Katarzyna      Polak                 274: 352
  21 Łukasz         Baranowski           - Seweryn        Kaczmarczyk           400:   1
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Tomasz A.      Praga                 352: 309
  23 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             443: 303
   2 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              396: 350
   3 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Pietuchowski          230: 510
   4 Ewelina        Gruda                - Małgorzata     Deszczyńska           481: 330
   5 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Płachta               506: 444
   6 Michał         Waszkiewicz          - Katarzyna      Polak                 441: 302
   7 Bernadeta      Kudlińska            - Kacper         Zegadło               286: 411
   8 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                556: 356
   9 Irena          Sołdan               - Maciej         Dąbrowski             335: 328
  10 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Baranowski            337: 471
  11 Waldemar       Kudliński            - Szymon         Dąbrowski             338: 465
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Lucyna         Śniadach              411: 304
  13 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Jaworski              344: 315
  14 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Koczkodon             316: 385
  15 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Rybak                 279: 306
  16 Liliana        Dąbrowska            - Tomasz         Zwoliński             245: 562
  17 Waldemar       Dębski               - Sławomir       Długosz               255: 319
  18 Artur          Wawrzynowski         - Renata         Andracka              348: 266
  19 Maria          Kubacka-             - Bogdan         Kozłowski             264: 501
  20 Marianna       Kozłowska            - Jan            Pawłowski             280: 352
  21 Stanisław      Olsztyn              - Dariusz        Jarosławski           379: 424
  22 Teresa         Balewska             - Jerzy          Krzyżewski            359: 339


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Ewelina        Gruda                 469: 349
   2 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             420: 361
   3 Marta          Bajorek              - Kacper         Zegadło               313: 451
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Juliusz        Czupryniak            489: 350
   5 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           308: 566
   6 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                403: 374
   7 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Długosz               487: 330
   8 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 435: 359
   9 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Sporczyk              362: 401
  10 Tomasz A.      Praga                - Szymon         Płachta               343: 401
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Bernadeta      Kudlińska             401: 272
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Czesław        Grajewski             378: 342
  13 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Kozak                 314: 501
  14 Jan            Pawłowski            - Maciej         Dąbrowski             376: 421
  15 Kamil          Kister               - Teresa         Balewska              522: 277
  16 Artur          Wawrzynowski         - Waldemar       Kudliński             414: 278
  17 Krzysztof      Jaworski             - Dorota         Rudzińska             478: 442
  18 Lucyna         Śniadach             - Liliana        Dąbrowska             338: 347
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Dębska                391: 291
  20 Józef          Burzyński            - Waldemar       Dębski                362: 344
  21 Renata         Andracka             - Stanisław      Olsztyn               337: 253
  22 Marianna       Kozłowska            - Maria          Kubacka-              423: 267


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Piotr          Pietuchowski          325: 530
   2 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           537: 333
   3 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            482: 364
   4 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             358: 404
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Juliusz        Czupryniak            366: 338
   6 Maciej         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             399: 401
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Bajorek               409: 431
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kozak                 480: 324
   9 Kamil          Kister               - Artur          Wawrzynowski          386: 286
  10 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              392: 403
  11 Irena          Sołdan               - Ewelina        Gruda                 500: 324
  12 Krzysztof      Jaworski             - Józef          Burzyński             419: 334
  13 Dorota         Rudzińska            - Jan            Pawłowski             443: 303
  14 Dariusz        Jarosławski          - Czesław        Grajewski             338: 366
  15 Liliana        Dąbrowska            - Jerzy          Krzyżewski            204: 356
  16 Marianna       Kozłowska            - Bernadeta      Kudlińska             405: 348
  17 Zbigniew       Rybak                - Teresa         Balewska              268: 457
  18 Katarzyna      Polak                - Renata         Andracka              345: 369
  19 Sławomir       Długosz              - Waldemar       Kudliński             371: 306
  20 Tomasz A.      Praga                - Lucyna         Śniadach              414: 375
  21 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Dębski                393: 317
  22 Stanisław      Olsztyn              - Maria          Kubacka-              318: 271


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                368: 339
   2 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          435: 368
   3 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              424: 262
   4 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Deszczyńska           404: 331
   5 Bogdan         Kozłowski            - Irena          Sołdan                365: 438
   6 Łukasz         Baranowski           - Kacper         Zegadło               343: 415
   7 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           350: 425
   8 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Kozak                 453: 388
   9 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz A.      Praga                 352: 311
  10 Krzysztof      Jaworski             - Jerzy          Krzyżewski            507: 304
  11 Dorota         Rudzińska            - Artur          Wawrzynowski          417: 320
  12 Szymon         Płachta              - Sławomir       Długosz               395: 306
  13 Maciej         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             414: 384
  14 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Koczkodon             358: 339
  15 Ewelina        Gruda                - Renata         Andracka              357: 345
  16 Dariusz        Jarosławski          - Marianna       Kozłowska             364: 385
  17 Katarzyna      Polak                - Bernadeta      Kudlińska             388: 280
  18 Józef          Burzyński            - Stanisław      Olsztyn               351: 332
  19 Zbigniew       Rybak                - Liliana        Dąbrowska             416: 298
  20 Jan            Pawłowski            - Waldemar       Kudliński             345: 343
  21 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Dębska                413: 354
  22 Maria          Kubacka-             - Waldemar       Dębski                281: 394


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Kamil          Kister                397: 413
   2 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           288: 454
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                472: 370
   4 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             472: 362
   5 Krzysztof      Jaworski             - Marta          Bajorek               487: 486
   6 Ewelina        Gruda                - Juliusz        Czupryniak            361: 386
   7 Bogdan         Kozłowski            - Szymon         Płachta               379: 425
   8 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Deszczyńska           348: 361
   9 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Baranowski            521: 342
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Marianna       Kozłowska             329: 312
  11 Teresa         Balewska             - Maciej         Dąbrowski             325: 399
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Dąbrowski             269: 485
  13 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Krzyżewski            465: 287
  14 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Polak                 242: 421
  15 Czesław        Grajewski            - Józef          Burzyński             457: 284
  16 Zbigniew       Rybak                - Jan            Pawłowski             354: 326
  17 Renata         Andracka             - Tomasz A.      Praga                 349: 421
  18 Artur          Wawrzynowski         - Lucyna         Śniadach              325: 333
  19 Dariusz        Jarosławski          - Liliana        Dąbrowska             331: 323
  20 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Dębska                397: 355
  21 Waldemar       Dębski               - Waldemar       Kudliński             307: 382
  22 Maria          Kubacka-             - Bernadeta      Kudlińska             356: 386


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Michał         Waszkiewicz           413: 271
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Kacper         Zegadło               352: 475
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                466: 402
   4 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Jaworski              399: 403
   5 Maciej         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               380: 378
   6 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              371: 504
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             325: 438
   8 Juliusz        Czupryniak           - Bogdan         Kozłowski             431: 309
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             309: 385
  10 Katarzyna      Polak                - Dorota         Rudzińska             345: 349
  11 Marianna       Kozłowska            - Łukasz         Baranowski            383: 329
  12 Agnieszka      Kozak                - Tomasz A.      Praga                 367: 259
  13 Ewelina        Gruda                - Teresa         Balewska              384: 255
  14 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 310: 361
  15 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             448: 412
  16 Lucyna         Śniadach             - Józef          Burzyński             327: 298
  17 Bernadeta      Kudlińska            - Dariusz        Jarosławski           423: 288
  18 Stanisław      Olsztyn              - Artur          Wawrzynowski          368: 400
  19 Waldemar       Kudliński            - Jerzy          Krzyżewski            303: 303
  20 Jan            Pawłowski            - Renata         Andracka              386: 363
  21 Katarzyna      Dębska               - Maria          Kubacka-              321: 320
  22 Waldemar       Dębski               - Liliana        Dąbrowska             283: 242


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                366: 364
   2 Kazimierz      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          400: 496
   3 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Waszkiewicz           396: 341
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Jaworski              390: 334
   5 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           465: 398
   6 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Dąbrowski             461: 364
   7 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              318: 392
   8 Stanisław      Rydzik               - Ewelina        Gruda                 433: 378
   9 Szymon         Płachta              - Małgorzata     Deszczyńska           386: 421
  10 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Rudzińska             229: 535
  11 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Rybak                 446: 415
  12 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz A.      Praga                 552: 266
  13 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Długosz               376: 257
  14 Katarzyna      Polak                - Jan            Pawłowski             323: 365
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Czesław        Grajewski             265: 371
  16 Teresa         Balewska             - Lucyna         Śniadach              287: 426
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Artur          Wawrzynowski          369: 275
  18 Renata         Andracka             - Grzegorz       Koczkodon             361: 324
  19 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           355: 402
  20 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Dębska                366: 325
  21 Stanisław      Olsztyn              - Waldemar       Dębski                422: 297
  22 Liliana        Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               421: 411
   2 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          388: 381
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                413: 410
   4 Irena          Sołdan               - Juliusz        Czupryniak            373: 472
   5 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Waszkiewicz           347: 413
   6 Krzysztof      Jaworski             - Agnieszka      Kozak                 365: 464
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              394: 460
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Bajorek               311: 454
   9 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Sporczyk              277: 317
  10 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             460: 357
  11 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               354: 386
  12 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Baranowski            314: 370
  13 Ewelina        Gruda                - Marianna       Kozłowska             415: 409
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Lucyna         Śniadach              337: 309
  15 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Polak                 316: 424
  16 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              358: 324
  17 Artur          Wawrzynowski         - Sławomir       Długosz               303: 288
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Stanisław      Olsztyn               381: 419
  19 Tomasz A.      Praga                - Teresa         Balewska              393: 286
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Liliana        Dąbrowska             373: 268
  21 Katarzyna      Dębska               - Józef          Burzyński             356: 373
  22 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                350: 512
   2 Piotr          Pietuchowski         - Juliusz        Czupryniak            379: 501
   3 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             403: 293
   4 Michał         Waszkiewicz          - Agnieszka      Kozak                 340: 295
   5 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              377: 422
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                285: 471
   7 Marta          Bajorek              - Ewelina        Gruda                 401: 450
   8 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Jaworski              383: 391
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           381: 469
  10 Czesław        Grajewski            - Szymon         Płachta               339: 389
  11 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Rudzińska             288: 489
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Dąbrowski             406: 313
  13 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Polak                 369: 440
  14 Lucyna         Śniadach             - Jan            Pawłowski             455: 330
  15 Tomasz A.      Praga                - Zbigniew       Rybak                 271: 386
  16 Artur          Wawrzynowski         - Marianna       Kozłowska             328: 239
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Jarosławski           430: 278
  18 Sławomir       Długosz              - Bernadeta      Kudlińska             340: 297
  19 Józef          Burzyński            - Teresa         Balewska              348: 357
  20 Renata         Andracka             - Waldemar       Dębski                353: 349
  21 Liliana        Dąbrowska            - Waldemar       Kudliński             369: 269
  22 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                401: 309
   2 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Zwoliński             324: 417
   3 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Jaworski              400: 382
   4 Dorota         Rudzińska            - Michał         Waszkiewicz           345: 396
   5 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                532: 368
   6 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          366: 473
   7 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Sporczyk              295: 321
   8 Ewelina        Gruda                - Jerzy          Krzyżewski            343: 325
   9 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Deszczyńska           245: 428
  10 Marta          Bajorek              - Lucyna         Śniadach              491: 272
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             386: 391
  12 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Baranowski            431: 338
  13 Maciej         Dąbrowski            - Artur          Wawrzynowski          288: 389
  14 Katarzyna      Polak                - Bogdan         Kozłowski             371: 283
  15 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Koczkodon             301: 487
  16 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Olsztyn               349: 362
  17 Teresa         Balewska             - Dariusz        Jarosławski           278: 338
  18 Marianna       Kozłowska            - Józef          Burzyński             323: 471
  19 Katarzyna      Dębska               - Jan            Pawłowski             272: 298
  20 Waldemar       Dębski               - Tomasz A.      Praga                 325: 404
  21 Liliana        Dąbrowska            - Renata         Andracka              311: 338
  22 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Juliusz        Czupryniak            319: 432
   2 Michał         Waszkiewicz          - Kazimierz      Merklejn              389: 444
   3 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               456: 455
   4 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dąbrowski             434: 331
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Ewelina        Gruda                 433: 278
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                426: 361
   7 Krzysztof      Jaworski             - Marta          Bajorek               333: 373
   8 Irena          Sołdan               - Dorota         Rudzińska             439: 346
   9 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Kozak                 503: 303
  10 Katarzyna      Polak                - Czesław        Grajewski             401: 325
  11 Artur          Wawrzynowski         - Zbigniew       Rybak                 384: 251
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           417: 411
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Baranowski            351: 358
  14 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Dąbrowski             338: 366
  15 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Olsztyn               257: 433
  16 Renata         Andracka             - Tomasz A.      Praga                 411: 297
  17 Jan            Pawłowski            - Bogdan         Kozłowski             319: 466
  18 Józef          Burzyński            - Marianna       Kozłowska             356: 332
  19 Sławomir       Długosz              - Bernadeta      Kudlińska             451: 282
  20 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Dębska                382: 345
  21 Liliana        Dąbrowska            - Waldemar       Dębski                291: 354
  22 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2017-06-05

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.29  31256  195
   2 Dawid Pikul                    Poznań               159.65  27300  171
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.14  31509  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.44  31488  200
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.10  27763  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.40  23006  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.87  30621  199
  10 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.19  29260  191
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.41  26799  177
  15 Michał Makowski                Warszawa             150.76  13267   88
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.50  28896  192
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.31  29160  194
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.31  29460  196
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.26  29001  193
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.88  28926  193
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.41  27308  184
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.37   9941   67
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            148.31  25361  171
  26 Kamil Kister                   Puławy               146.92  28062  191
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.78  28476  194
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.29  19603  134
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.10  29219  200
  31 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.99  28322  194
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.78  21283  147
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.60  23281  161
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27545  191
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.66  25285  176
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  40 Jan Mrozowski                  Kraków               143.02  28031  196
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.51  27219  191
  42 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  43 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  44 Jakub Błażejewski              Poznań               141.78  22826  161
  45 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.22  26831  190
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  47 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            140.43  23171  165
  50 Marek Reda                     Dębówka              140.20  20610  147
  51 Janusz Krupiński               Bytom                140.20  24114  172
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             140.20  23693  169
  53 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  54 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.57  19959  143
  55 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  56 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  57 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  58 Robert Kamiński                Warszawa             138.73   8324   60
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.22  23774  172
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  62 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.68  17768  130
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             136.14  26955  198
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  65 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             135.89  19160  141
  67 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.99  21869  162
  69 Irena Sołdan                   Sopot                134.96  26183  194
  70 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.65  26122  194
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.59  20996  156
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.53  20717  154
  73 Barbara Obremska               Wrocław              134.31  26324  196
  74 Dariusz Ulatowski              Tuchola              134.25  22420  167
  75 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.06  26812  200
  77 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  78 Piotr Domański                 Lublin               133.90   6695   50
  79 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.88  25572  191
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  81 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.70  25670  192
  82 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.63  25924  194
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  84 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.19  17714  133
  85 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.06   4790   36
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  89 Radosław Jachna                Łódź                 132.52  17493  132
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  91 Joanna Juszczak                Warszawa             132.38  25947  196
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           132.34  25674  194
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  94 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  18229  138
  95 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  96 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.49  25378  193
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  98 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.39  21416  163
  99 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 102 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.95  25142  192
 103 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 106 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25258  194
 108 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 109 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 111 Marcin Ceglarek                Kraków               129.18  20669  160
 112 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.06  23359  181
 113 Marek Rogalski                 Warszawa             128.99  22186  172
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 115 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 116 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.99  25597  200
 121 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.84  18537  145
 122 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.84   6264   49
 123 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 124 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.38  17578  138
 125 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 128 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 129 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 130 Agnieszka Walas                Kraków               127.02  24895  196
 131 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 132 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.66  23179  183
 134 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 136 Marcin Rogala                  Warszawa             126.52  19737  156
 137 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.11   8954   71
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.05  24453  194
 139 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 140 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 141 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.70  24134  192
 142 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 143 Agata Kuć                      Stargard             125.57  24862  198
 144 Anita Bruska                   Gdynia               125.53  17449  139
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.20  24289  194
 146 Leszek Stecuła                 Bytom                124.95  10371   83
 147 Czesław Grajewski              Białystok            124.83  14730  118
 148 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.71  23820  191
 149 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.63  15205  122
 150 Ewa Szałas                     Katowice             124.57  20430  164
 151 Katarzyna Polak                Warszawa             124.56   5979   48
 152 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 153 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 156 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 157 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 158 Dorota Kuć                     Stargard             123.24  14296  116
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 160 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 161 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 163 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 164 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 165 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.04  22334  183
 166 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 167 Jarosław Olek                  Warszawa             121.79  14615  120
 168 Ewelina Gruda                  Białystok            121.73  10347   85
 169 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.59  16779  138
 170 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.33  24144  199
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.11  10173   84
 173 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 174 Maciej Perzyński               Piła                 120.76  12559  104
 175 Diana Pietrzykowska            Szczecin             120.65  21475  178
 176 Teresa Zalewska                Racibórz             120.62  23160  192
 177 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.57  12419  103
 178 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.22   6612   55
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.92  22665  189
 184 Bożena Guział                  Racibórz             119.55  19607  164
 185 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 186 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 187 Daniel Janus                   Wąchock              119.05   4643   39
 188 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  18783  158
 190 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 191 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 192 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 194 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 195 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 196 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 197 Jerzy Luter                    Bytom                117.60  22580  192
 198 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 199 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.37  16784  143
 201 Renata Andracka                Zwola                117.23  22274  190
 202 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 203 Lucyna Śniadach                Rumia                116.69  22405  192
 204 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 205 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 206 Maria Skutela                  Warszawa             116.38  23043  198
 207 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.23  15458  133
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.18  18472  159
 210 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 211 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 212 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 213 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 214 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              115.48  22981  199
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 218 Sławomir Długosz               Ostróda              115.21  17167  149
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 220 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 221 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 222 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 223 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.62   6877   60
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.49  20493  179
 226 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 227 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            113.93  10823   95
 229 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.62  17952  158
 230 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.61   4090   36
 231 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 232 Monika Siemaszko               Lipiany              113.57  19648  173
 233 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 234 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.87  20993  186
 236 Adam Grzelec                   Poznań               112.83  15909  141
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 238 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.74  21758  193
 239 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 241 Joanna Brychcy                 Katowice             112.32  22127  197
 242 Józef Burzyński                Ełk                  112.23  15039  134
 243 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               111.84  21474  192
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 247 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 248 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.34  12136  109
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.06  21212  191
 250 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.77   5317   48
 252 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.39  18877  171
 254 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 255 Marcin Kurowski                Racibórz             110.23  19070  173
 256 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 257 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 258 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 259 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 260 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 261 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 263 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.67   6303   58
 264 Konrad Pajączek                Milanówek            108.53  11721  108
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.37  19398  179
 266 Dominik Ulejczyk               Będzin               108.03  21497  199
 267 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 268 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.81   6195   58
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 271 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 272 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 273 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 274 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.37  12552  118
 275 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 276 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 277 Karolina Urbańska              Poznań               105.46  18033  171
 278 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 279 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 280 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62  20192  193
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 284 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 285 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.34  16903  162
 286 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 287 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 288 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 289 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.60  17806  177
 293 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 295 Wanda Grabiec                  Tarnów                99.86  11284  113
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  16847  169
 298 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 299 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 300 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.30   5308   54
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              96.68   5414   56
 303 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.53  14094  146
 304 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 305 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 306 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 307 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 308 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 309 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 310 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.66   4964   53
 311 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 312 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.94   6134   66
 313 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 314 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 315 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.63   9154  101
 317 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 318 Teresa Balewska                Reda                  90.49  17826  197
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  17846  198
 320 Kamil Olejniczak               Kutno                 88.77   2663   30
 321 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 322 Waldemar Dębski                Ostróda               88.24   5912   67
 323 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 324 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 325 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 326 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 327 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             83.75   5611   67
 328 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 329 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 330 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.00  11280  141
 331 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.29   8246  104
 332 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 333 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 334 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 335 Wiktoria Koler                 Będzin                74.46   3425   46
 336 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 337 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 338 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 339 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 2017-06-05

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  11 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  12 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  14 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  19 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  20 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  22 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  24 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  25 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  27 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  28 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  29 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  30 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  31 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  32 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  33 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  34 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  35 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  36 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  37 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  38 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  39 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  40 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  41 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  42 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  43 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  44 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  45 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  46 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  47 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  48 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  49 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  50 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  51 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  52 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  53 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  54 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  55 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  56 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  57 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  58 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  59 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  60 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  61 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  62 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  63 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  64 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  65 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  66 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  67 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  68 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  69 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  70 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  71 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  72 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  73 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  74 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  75 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  76 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  78 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  79 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  80 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  81 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  82 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  83 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  84 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  85 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  86 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  87 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  88 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  89 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  90 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  91 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  92 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
  93 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
  94 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
  95 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
  96 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
  97 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
  98 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
  99 Monika Lewandowska             Warszawa             109.17   1310   12
 100 Tomasz A.                      Białystok            108.42   1301   12
 101 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 102 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 103 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 104 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 105 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 106 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 107 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 108 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 109 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 110 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 111 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 112 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 113 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 114 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 115 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 116 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 117 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 118 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 119 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 120 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 121 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 122 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 123 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 124 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 125 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 126 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 127 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 128 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 129 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 130 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 131 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 132 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 133 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 134 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 135 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 136 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 137 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 138 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 139 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 140 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 141 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 142 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 143 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 144 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 145 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 146 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 147 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 148 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 149 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 150 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 151 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 152 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 153 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 154 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 155 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 156 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 157 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 158 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 159 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 160 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 161 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 162 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 163 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 164 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 165 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 166 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 167 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 168 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 169 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 170 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 171 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 172 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 173 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 174 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 175 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 176 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 177 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 178 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 179 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 180 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 181 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 182 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 183 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 184 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 185 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 186 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 187 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 188 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 189 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 190 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 191 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 192 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 193 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 194 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 195 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 196 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 197 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 198 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 199 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 200 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 201 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 202 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 203 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 204 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 205 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 206 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 207 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 208 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 209 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 210 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 211 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 212 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 213 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 214 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 215 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 216 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 217 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 218 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 219 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 220 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 221 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 222 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 223 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 224 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 225 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 226 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 227 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 228 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 229 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 230 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 231 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 232 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 233 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 234 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 235 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 236 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 237 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 238 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 239 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 240 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 241 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 242 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 243 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 244 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 245 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 246 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 247 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 248 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 249 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 250 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 251 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 252 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 253 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie