Piastów16
maja
Piastów 16-17 maja XVII Mistrzostwa Piastowa
Piasutno23
maja
Piasutno 23-24 maja Trzecie Scrabble nad jeziorem
Kutno29
maja
Kutno 29 maja XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
Po raz trzeci nad jeziorem — tu chce się wracać!23 - 24 maja 2015 — Trzecie Scrabble nad jezioremInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Trzecie Scrabble nad jezioremPiasutno, 23 - 24 maja 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Po raz trzeci nad jeziorem — tu chce się wracać!Śpiew ptaków, rechot żab i odgłos potrząsanych worków z płytkami, to chyba najbardziej charakterystyczne dźwięki ostatniego weekendu w Piasutnie. Prócz tego wieczorem można było usłyszeć odgłosy dobrej zabawy z gitarą i śpiewem, która staje się już w tym miejscu tradycją.

Poprzedni turniej w Piasutnie zotał zdominowany przez dwóch zawodników — Szymona DąbrowskiegoStanisława Rydzika, którzy wówczas nie dali szans pozostałym konkurentom. Z ubiegłorocznej pierwszej dziesiątki na starcie stanęło 8 osób, w tym wszyscy medaliści, nie zabrakło też innych renomowanych graczy.

Scrabble to jednak gra kapryśna, częściowo losowa. Wiadomo — może "przyżreć" lub nie, czasami w stopniu wyjątkowym. Spośród ubiegłorocznych zwycięzców jedynie Stanisław Rydzik zachował do ostatniej rundy minimalne szanse na podium, potrzebował jednak szczęśliwego splotu okoliczności: sam musiał wygrać z Piotrem Pietuchowskim i liczyć na porażki Tomasza Zwolińskiego oraz Dariusza Białobrzewskiego. Spośród tych warunków został spełniony tylko ostatni.

Turniej wygrał zasłużenie Piotr Pietuchowski, który prowadził nieprzerwanie od 2. rundy, kolejne miejsce zajął Tomasz Zwoliński, a trzecie Krzysztof Sporczyk. Mniej szczęścia miał Dariusz Białobrzewski, który od połowy turnieju plasował się w ścisłej czołówce, pokonał go jednak i wyprzedził, zajmując ostatecznie piąte miejsce, Kacper Zegadło. Czwarty był Łukasz Baranowski.

Jak co roku, nie zabrakło nagród specjalnych. Najlepszą debiutantką została Monika Krzyżewska, najwyżej spośród autochtonów uplasował się Jan Lisiewski, a "skok tygrysa" wykonała Agnieszka Wiśniewska. Najmłodszym graczem był Seweryn Kaczmarczyk. Nagrodzone zostały też dwie kategorie najwyżej punktowanych słów. Najdroższy ruch bez blanka — CIELCOM za 105 punktów – był autorstwa Agnieszki Kozak. Najwyżej punktowany wyraz o tematyce przyrodniczo-ekologicznej — BEKASAMI za 74 punkty — ułożyła Marta Bajorek.

Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu członków klubu ABC Piasutno, zwłaszcza Jerzego KrzyżewskiegoJana Lisiewskiego, przy poparciu lokalnych władz oraz licznego grona sponsorów.

W porównaniu z ubiełym rokiem znacznie poprawiła się frekwencja. Fakt ten wcale nie dziwi, gdyż turniej w Piasutnie ma już ugruntowaną renomę, a organizatorzy potrafią wytworzyć wyjątkową atmosferę — zarówno na sali gry, jak i podczas imprezy towarzyszącej turniejowi kolejny już raz.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Drugie Scrabble nad jeziorem
Scrabble nad jeziorem


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie do 50 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcar (runda 12)
Miejsce rozgrywekPiasutno, remiza OSP
Obrońca tytułuSzymon Dąbrowski
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 23 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 maja (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem z Warszawy przez Ostrołękę, Świętajno
Remiza w centrum wsi nad jeziorem
WyżywienieW sobotę zapewnimy możliwość zakupienia obiadu z dowozem
Na miejscu na okrągło bufet kawa herbata ciasto
NoclegiNoclegi na pięterku, tam gdzie bankiecik, pod telefonem 504821413
Basista agroturystyka, tel. 0896226206
www.piasutno.pl, tel. 500820886
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjeBankiecik pod strzechą
OrganizatorzyJerzy Krzyżewski jerzykrzyzewski@wp.pl tel. 604121848
Jan Lisiewski jotel@o2.pl tel. 508875358


Wyniki turnieju III Scrabble nad Jeziorem

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.98     10.0     5082     1900     1083
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.15      9.0     4717     1820      477
  3 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.06      9.0     4666     1813      197
  4 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 130.83      8.0     4831     1698      435
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               140.25      8.0     4751     1671      779
  6 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 126.11      8.0     4702     1726      323
  7 Marianna        Kozłowska            Białystok              111.17      8.0     4350     1698     -108
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.20      7.0     4948     1536      645
  9 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               130.72      7.0     4932     1536      595
 10 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  132.18      7.0     4629     1510      153
 11 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    118.25      7.0     4396     1556      261
 12 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.57      7.0     4392     1536      243
 13 Bogdan          Kozłowski            Białystok              126.45      7.0     4261     1540      118
 14 Jan             Lisiewski            Piasutno               113.25      7.0     4177     1600     -126
 15 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              123.27      6.0     4720     1406      287
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               129.30      6.0     4694     1525       83
 17 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 103.77      6.0     4547     1385      269
 18 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 116.79      6.0     4284     1318      280
 19 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.88      6.0     4256     1432     -101
 20 Maria           Pokorska             Warszawa               110.40      6.0     4238     1343      407
 21 Anna            Krynicka             Warszawa               120.04      6.0     4228     1351      200
 22 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      6.0     4180     1284      368
 23 Józef           Burzyński            Ełk                    106.38      6.0     4177     1469       93
 24 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                105.74      6.0     4150     1348      472
 25 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               102.86      6.0     4116     1329      564
 26 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 111.82      6.0     4009     1387     -254
 27 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             107.82      6.0     3833     1314     -288
 28 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.91      6.0     3781     1359     -116
 29 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.96      5.0     4558     1266      460
 30 Dariusz         Zębek                Olsztyn                111.92      5.0     4337     1290      -45
 31 Anna            Lisiewska            Dublin                 100.00      5.0     4139     1343     -277
 32 Monika          Krzyżewska           Piasutno               100.00      5.0     4070     1176      323
 33 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      5.0     3704     1224     -103
 34 Katarzyna       Dębska               Ostróda                107.01      4.0     3978     1121     -249
 35 Emilia          Spanialska           Świętajno              100.00      3.0     3180      975     -749
 36 Zuzanna         Rokicka              Świętajno              100.00      2.0     2732      894    -1677
 37 Justyna         Szymonik-Polak       Powałczyn              100.00      1.0     2702      749    -1489
 38 Seweryn         Kaczmarczyk          Świętajno              100.00      0.0     1600      672    -3533
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Scrabble nad Jeziorem



	Stanisław Rydzik 148.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Zębek                 111.92 +  437: 419  162
    2     7 Jan            Lisiewski             113.25 +  456: 279  163
    3     3 Łukasz         Baranowski            130.83 -  386: 396   81
    4     5 Józef          Burzyński             106.38 +  376: 307  156
    5     5 Jerzy          Krzyżewski            115.88 +  458: 377  166
    6     2 Marianna       Kozłowska             111.17 -  392: 422   61
    7     5 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  372: 394   82
    8     6 Anna           Krynicka              120.04 +  434: 285  170
    9     4 Marta          Bajorek               129.30 -  298: 357   79
   10     6 Anna           Lisiewska             100.00 +  412: 326  150
   11     2 Dariusz        Białobrzewski         126.11 +  525: 305  176
   12     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  402: 436   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Tomasz Zwoliński 145.15 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Wawrzynowski          111.82 +  452: 287  162
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  363: 436   82
    3     9 Jan            Lisiewski             113.25 +  349: 281  163
    4     4 Krzysztof      Jaworski              130.72 +  494: 391  181
    5     4 Zbigniew       Rybak                 122.57 +  363: 324  173
    6     4 Łukasz         Baranowski            130.83 +  413: 391  181
    7     2 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  381: 390   76
    8     3 Kacper         Zegadło               140.25 +  353: 350  190
    9     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  338: 345   90
   10     5 Marianna       Kozłowska             111.17 +  372: 339  161
   11     4 Marta          Bajorek               129.30 +  421: 354  179
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             132.18 +  418: 352  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Kacper Zegadło 140.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marianna       Kozłowska             111.17 +  448: 309  161
    2     6 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  300: 380   73
    3    13 Szymon         Dąbrowski             130.91 +  439: 284  181
    4     9 Dariusz        Zębek                 111.92 +  379: 288  162
    5     2 Marta          Bajorek               129.30 +  466: 277  179
    6     3 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  345: 488   81
    7     7 Józef          Burzyński             106.38 +  463: 274  156
    8     3 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  350: 353   95
    9     6 Dariusz        Jarosławski           118.25 +  395: 275  168
   10     4 Jan            Lisiewski             113.25 -  359: 382   63
   11     7 Bogdan         Kozłowski             126.45 +  355: 311  176
   12     3 Dariusz        Białobrzewski         126.11 +  452: 351  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Piotr Pietuchowski 139.98 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Pokorska              110.40 +  413: 305  160
    2    10 Dariusz        Zębek                 111.92 +  551: 341  162
    3     1 Bogdan         Kozłowski             126.45 +  519: 283  176
    4     1 Zbigniew       Rybak                 122.57 +  441: 327  173
    5     1 Łukasz         Baranowski            130.83 +  362: 310  181
    6     1 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  386: 419   76
    7     1 Marianna       Kozłowska             111.17 +  459: 290  161
    8     1 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 +  381: 346  173
    9     1 Tomasz         Zwoliński             145.15 +  345: 338  195
   10     1 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  357: 380   82
   11     1 Jan            Lisiewski             113.25 +  432: 258  163
   12     1 Stanisław      Rydzik                148.20 +  436: 402  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Grzegorz Koczkodon 132.18 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Gołęcki               107.82 +  463: 251  158
    2     4 Jerzy          Krzyżewski            115.88 +  392: 308  166
    3     4 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  345: 419   73
    4     7 Maciej         Dąbrowski             104.96 -  340: 489   55
    5     8 Jan            Lisiewski             113.25 -  378: 415   63
    6    11 Maria          Pokorska              110.40 +  302: 283  160
    7     9 Anna           Lisiewska             100.00 +  391: 358  150
    8    10 Józef          Burzyński             106.38 +  357: 355  156
    9     5 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 +  508: 367  173
   10     3 Marta          Bajorek               129.30 +  412: 400  179
   11     3 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  389: 413   82
   12     4 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  352: 418   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Krzysztof Sporczyk 132.06 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Dębska                107.01 +  398: 393  157
    2     5 Tomasz         Zwoliński             145.15 +  436: 363  195
    3     5 Józef          Burzyński             106.38 +  416: 397  156
    4     3 Marta          Bajorek               129.30 -  336: 445   79
    5     7 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  352: 400   81
    6     8 Anna           Lisiewska             100.00 +  387: 268  150
    7     5 Stanisław      Rydzik                148.20 +  394: 372  198
    8     4 Dariusz        Jarosławski           118.25 +  412: 314  168
    9     2 Dariusz        Białobrzewski         126.11 +  411: 327  176
   10     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 +  380: 357  190
   11     3 Grzegorz       Koczkodon             132.18 +  413: 389  182
   12     2 Łukasz         Baranowski            130.83 -  331: 444   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Szymon Dąbrowski 130.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Józef          Burzyński             106.38 -  268: 286   56
    2    11 Katarzyna      Dębska                107.01 +  337: 331  157
    3    13 Kacper         Zegadło               140.25 -  284: 439   90
    4    15 Ala            Białobrzewska         116.79 +  290: 281  167
    5    13 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  338: 371   76
    6    14 Elżbieta       Zębek                 105.74 +  300: 293  156
    7    12 Anna           Krynicka              120.04 -  275: 339   70
    8    15 Waldemar       Dębski                100.00 +  289: 274  150
    9    12 Jerzy          Krzyżewski            115.88 -  393: 413   66
   10    16 Katarzyna      Szachowicz            102.86 +  313: 276  153
   11    11 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  357: 380   68
   12    17 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  337: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Łukasz Baranowski 130.83 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Elżbieta       Zębek                 105.74 +  402: 309  156
    2     2 Dariusz        Jarosławski           118.25 +  364: 302  168
    3     3 Stanisław      Rydzik                148.20 +  396: 386  198
    4     2 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 +  512: 373  173
    5     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  310: 362   90
    6     4 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  391: 413   95
    7     3 Marta          Bajorek               129.30 -  377: 407   79
    8     7 Jerzy          Krzyżewski            115.88 +  467: 397  166
    9     3 Marianna       Kozłowska             111.17 +  459: 296  161
   10     2 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  274: 483   76
   11     6 Agnieszka      Kozak                 103.77 +  435: 337  154
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              132.06 +  444: 331  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Krzysztof Jaworski 130.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  466: 277  155
    2     3 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  374: 427   76
    3     8 Maria          Pokorska              110.40 +  444: 320  160
    4     4 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  391: 494   95
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              132.06 +  400: 352  182
    6     3 Kacper         Zegadło               140.25 +  488: 345  190
    7     4 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  362: 412   68
    8     5 Marianna       Kozłowska             111.17 -  359: 410   61
    9     7 Jan            Lisiewski             113.25 -  356: 388   63
   10    10 Katarzyna      Dębska                107.01 +  436: 310  157
   11     8 Anna           Lisiewska             100.00 +  409: 298  150
   12     6 Marta          Bajorek               129.30 +  447: 304  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Marta Bajorek 129.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kozak                 103.77 -  392: 409   54
    2    12 Katarzyna      Szachowicz            102.86 +  500: 307  153
    3     6 Ala            Białobrzewska         116.79 +  443: 318  167
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              132.06 +  445: 336  182
    5     2 Kacper         Zegadło               140.25 -  277: 466   90
    6     5 Jerzy          Krzyżewski            115.88 +  516: 338  166
    7     3 Łukasz         Baranowski            130.83 +  407: 377  181
    8     2 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  299: 482   76
    9     4 Stanisław      Rydzik                148.20 +  357: 298  198
   10     3 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  400: 412   82
   11     4 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  354: 421   95
   12     6 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  304: 447   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Bogdan Kozłowski 126.45 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Szachowicz            102.86 +  401: 268  153
    2     3 Krzysztof      Jaworski              130.72 +  427: 374  181
    3     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  283: 519   90
    4     6 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  303: 340   76
    5    13 Szymon         Dąbrowski             130.91 +  371: 338  181
    6     9 Maciej         Dąbrowski             104.96 -  344: 418   55
    7    13 Dariusz        Zębek                 111.92 -  338: 410   62
    8    13 Wojciech       Gołęcki               107.82 +  422: 266  158
    9    11 Józef          Burzyński             106.38 +  330: 275  156
   10     9 Dariusz        Jarosławski           118.25 +  337: 334  168
   11     7 Kacper         Zegadło               140.25 -  311: 355   90
   12     9 Anna           Krynicka              120.04 +  394: 246  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Dariusz Białobrzewski 126.11 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Dębski                100.00 +  430: 257  150
    2     8 Anna           Lisiewska             100.00 -  344: 429   50
    3    11 Artur          Wawrzynowski          111.82 +  434: 325  162
    4     6 Bogdan         Kozłowski             126.45 +  340: 303  176
    5     3 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 +  397: 337  173
    6     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 +  419: 386  190
    7     2 Tomasz         Zwoliński             145.15 +  390: 381  195
    8     2 Marta          Bajorek               129.30 +  482: 299  179
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  327: 411   82
   10     2 Łukasz         Baranowski            130.83 +  483: 274  181
   11     2 Stanisław      Rydzik                148.20 -  305: 525   98
   12     3 Kacper         Zegadło               140.25 -  351: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Wojciech Chodakiewicz 123.27 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  529:  95  150
    2     1 Agnieszka      Kozak                 103.77 +  395: 310  154
    3     2 Anna           Lisiewska             100.00 +  416: 397  150
    4     2 Łukasz         Baranowski            130.83 -  373: 512   81
    5     3 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  337: 397   76
    6     6 Zbigniew       Rybak                 122.57 +  410: 399  173
    7     6 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  395: 376  155
    8     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  346: 381   90
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  367: 508   82
   10     7 Jerzy          Krzyżewski            115.88 +  417: 287  166
   11     5 Marianna       Kozłowska             111.17 -  356: 382   61
   12     7 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  379: 389   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Zbigniew Rybak 122.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Krzyżewska            100.00 +  374: 281  150
    2     6 Kacper         Zegadło               140.25 +  380: 300  190
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             132.18 +  419: 345  182
    4     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  327: 441   90
    5     4 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  324: 363   95
    6     6 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 -  399: 410   73
    7     8 Jan            Lisiewski             113.25 -  326: 335   63
    8    11 Artur          Wawrzynowski          111.82 -  342: 384   62
    9    13 Ala            Białobrzewska         116.79 +  415: 390  167
   10    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  418: 272  150
   11     9 Maria          Pokorska              110.40 +  296: 295  160
   12     8 Agnieszka      Kozak                 103.77 +  372: 333  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Anna Krynicka 120.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Lisiewska             100.00 -  275: 365   50
    2    19 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  571: 111  150
    3     7 Jerzy          Krzyżewski            115.88 -  304: 386   66
    4    12 Waldemar       Dębski                100.00 -  278: 323   50
    5    14 Katarzyna      Szachowicz            102.86 +  361: 351  153
    6    12 Artur          Wawrzynowski          111.82 +  358: 331  162
    7    12 Szymon         Dąbrowski             130.91 +  339: 275  181
    8     6 Stanisław      Rydzik                148.20 -  285: 434   98
    9     9 Agnieszka      Kozak                 103.77 -  388: 398   54
   10    15 Józef          Burzyński             106.38 +  429: 321  156
   11    12 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  394: 339  155
   12     9 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  246: 394   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Dariusz Jarosławski 118.25 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  490: 205  150
    2     2 Łukasz         Baranowski            130.83 -  302: 364   81
    3    10 Marianna       Kozłowska             111.17 -  367: 415   61
    4    11 Artur          Wawrzynowski          111.82 +  377: 310  162
    5     9 Elżbieta       Zębek                 105.74 +  407: 343  156
    6     7 Jan            Lisiewski             113.25 +  349: 256  163
    7     4 Krzysztof      Jaworski              130.72 +  412: 362  181
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  314: 412   82
    9     6 Kacper         Zegadło               140.25 -  275: 395   90
   10     9 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  334: 337   76
   11    11 Szymon         Dąbrowski             130.91 +  380: 357  181
   12     7 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 +  389: 379  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Ala Białobrzewska 116.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Emilia         Spanialska            100.00 +  428: 204  150
    2     9 Józef          Burzyński             106.38 -  290: 428   56
    3     6 Marta          Bajorek               129.30 -  318: 443   79
    4    15 Szymon         Dąbrowski             130.91 -  281: 290   81
    5    17 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  446: 189  150
    6    13 Wojciech       Gołęcki               107.82 -  375: 402   58
    7    14 Katarzyna      Szachowicz            102.86 +  342: 334  153
    8    12 Monika         Krzyżewska            100.00 +  357: 337  150
    9    13 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  390: 415   73
   10    14 Elżbieta       Zębek                 105.74 -  254: 402   56
   11    14 Waldemar       Dębski                100.00 +  423: 268  150
   12    11 Artur          Wawrzynowski          111.82 +  380: 292  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Jerzy Krzyżewski 115.88 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  398: 200  150
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  308: 392   82
    3     7 Anna           Krynicka              120.04 +  386: 304  170
    4     8 Anna           Lisiewska             100.00 +  357: 258  150
    5     5 Stanisław      Rydzik                148.20 -  377: 458   98
    6     5 Marta          Bajorek               129.30 -  338: 516   79
    7    11 Waldemar       Dębski                100.00 +  316: 280  150
    8     7 Łukasz         Baranowski            130.83 -  397: 467   81
    9    12 Szymon         Dąbrowski             130.91 +  413: 393  181
   10     7 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 -  287: 417   73
   11    13 Artur          Wawrzynowski          111.82 -  361: 365   62
   12    10 Elżbieta       Zębek                 105.74 +  318: 307  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Jan Lisiewski 113.25 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  372: 254  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                148.20 -  279: 456   98
    3     9 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  281: 349   95
    4    13 Katarzyna      Dębska                107.01 +  473: 266  157
    5     8 Grzegorz       Koczkodon             132.18 +  415: 378  182
    6     7 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  256: 349   68
    7     8 Zbigniew       Rybak                 122.57 +  335: 326  173
    8     8 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  453: 327  155
    9     7 Krzysztof      Jaworski              130.72 +  388: 356  181
   10     4 Kacper         Zegadło               140.25 +  382: 359  190
   11     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  258: 432   90
   12     5 Marianna       Kozłowska             111.17 -  285: 451   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Dariusz Zębek 111.92 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                148.20 -  419: 437   98
    2    10 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  341: 551   90
    3    15 Wojciech       Gołęcki               107.82 +  449: 267  158
    4     9 Kacper         Zegadło               140.25 -  288: 379   90
    5    12 Józef          Burzyński             106.38 -  337: 352   56
    6    16 Emilia         Spanialska            100.00 +  354: 327  150
    7    13 Bogdan         Kozłowski             126.45 +  410: 338  176
    8     9 Agnieszka      Kozak                 103.77 +  390: 383  154
    9    10 Artur          Wawrzynowski          111.82 -  316: 324   62
   10    13 Monika         Krzyżewska            100.00 +  405: 349  150
   11    10 Elżbieta       Zębek                 105.74 -  328: 357   56
   12    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  300: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Artur Wawrzynowski 111.82 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  287: 452   95
    2    16 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  334: 235  150
    3    11 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  325: 434   76
    4    11 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  310: 377   68
    5    18 Emilia         Spanialska            100.00 +  368: 234  150
    6    12 Anna           Krynicka              120.04 -  331: 358   70
    7    15 Elżbieta       Zębek                 105.74 +  377: 310  156
    8    11 Zbigniew       Rybak                 122.57 +  384: 342  173
    9    10 Dariusz        Zębek                 111.92 +  324: 316  162
   10     8 Agnieszka      Kozak                 103.77 -  312: 464   54
   11    13 Jerzy          Krzyżewski            115.88 +  365: 361  166
   12    11 Ala            Białobrzewska         116.79 -  292: 380   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Marianna Kozłowska 111.17 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               140.25 -  309: 448   90
    2    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  339: 332  150
    3    10 Dariusz        Jarosławski           118.25 +  415: 367  168
    4    10 Agnieszka      Kozak                 103.77 +  357: 322  154
    5     6 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  340: 307  155
    6     2 Stanisław      Rydzik                148.20 +  422: 392  198
    7     1 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  290: 459   90
    8     5 Krzysztof      Jaworski              130.72 +  410: 359  181
    9     3 Łukasz         Baranowski            130.83 -  296: 459   81
   10     5 Tomasz         Zwoliński             145.15 -  339: 372   95
   11     5 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 +  382: 356  173
   12     5 Jan            Lisiewski             113.25 +  451: 285  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Maria Pokorska 110.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Pietuchowski          139.98 -  305: 413   90
    2    15 Wojciech       Gołęcki               107.82 +  379: 294  158
    3     8 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  320: 444   81
    4    17 Monika         Krzyżewska            100.00 +  331: 300  150
    5    10 Agnieszka      Kozak                 103.77 -  353: 390   54
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  283: 302   82
    7    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  279: 354   50
    8    19 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  462: 189  150
    9    16 Emilia         Spanialska            100.00 +  407: 186  150
   10    11 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  384: 382  155
   11     9 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  295: 296   73
   12    13 Anna           Lisiewska             100.00 +  440: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Wojciech Gołęcki 107.82 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  251: 463   82
    2    15 Maria          Pokorska              110.40 -  294: 379   60
    3    15 Dariusz        Zębek                 111.92 -  267: 449   62
    4    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  426: 370  150
    5    15 Katarzyna      Dębska                107.01 +  329: 284  157
    6    13 Ala            Białobrzewska         116.79 +  402: 375  167
    7    10 Agnieszka      Kozak                 103.77 -  248: 434   54
    8    13 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  266: 422   76
    9    14 Elżbieta       Zębek                 105.74 -  277: 340   56
   10    17 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  407: 175  150
   11    19 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  338: 153  150
   12    16 Emilia         Spanialska            100.00 +  328: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Katarzyna Dębska 107.01 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  393: 398   82
    2    11 Szymon         Dąbrowski             130.91 -  331: 337   81
    3    16 Emilia         Spanialska            100.00 +  396: 268  150
    4    13 Jan            Lisiewski             113.25 -  266: 473   63
    5    15 Wojciech       Gołęcki               107.82 -  284: 329   58
    6    17 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  276: 249  150
    7    17 Monika         Krzyżewska            100.00 -  325: 334   50
    8    18 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  374: 261  150
    9    18 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  460: 213  150
   10    10 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  310: 436   81
   11    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  258: 498   50
   12    15 Józef          Burzyński             106.38 -  305: 431   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Józef Burzyński 106.38 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Dąbrowski             130.91 +  286: 268  181
    2     9 Ala            Białobrzewska         116.79 +  428: 290  167
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  397: 416   82
    4     5 Stanisław      Rydzik                148.20 -  307: 376   98
    5    12 Dariusz        Zębek                 111.92 +  352: 337  162
    6    10 Agnieszka      Kozak                 103.77 +  357: 313  154
    7     7 Kacper         Zegadło               140.25 -  274: 463   90
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  355: 357   82
    9    11 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  275: 330   76
   10    15 Anna           Krynicka              120.04 -  321: 429   70
   11    18 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  394: 200  150
   12    15 Katarzyna      Dębska                107.01 +  431: 305  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Elżbieta Zębek 105.74 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Baranowski            130.83 -  309: 402   81
    2    13 Waldemar       Dębski                100.00 -  265: 378   50
    3    19 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  486:  84  150
    4    14 Katarzyna      Szachowicz            102.86 +  327: 321  153
    5     9 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  343: 407   68
    6    14 Szymon         Dąbrowski             130.91 -  293: 300   81
    7    15 Artur          Wawrzynowski          111.82 -  310: 377   62
    8    16 Emilia         Spanialska            100.00 +  411: 232  150
    9    14 Wojciech       Gołęcki               107.82 +  340: 277  158
   10    14 Ala            Białobrzewska         116.79 +  402: 254  167
   11    10 Dariusz        Zębek                 111.92 +  357: 328  162
   12    10 Jerzy          Krzyżewski            115.88 -  307: 318   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Maciej Dąbrowski 104.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  277: 466   81
    2    18 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  471: 162  150
    3    12 Waldemar       Dębski                100.00 +  355: 301  150
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             132.18 +  489: 340  182
    5     6 Marianna       Kozłowska             111.17 -  307: 340   61
    6     9 Bogdan         Kozłowski             126.45 +  418: 344  176
    7     6 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 -  376: 395   73
    8     8 Jan            Lisiewski             113.25 -  327: 453   63
    9     8 Anna           Lisiewska             100.00 -  407: 412   50
   10    11 Maria          Pokorska              110.40 -  382: 384   60
   11    12 Anna           Krynicka              120.04 -  339: 394   70
   12    18 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  410: 107  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Agnieszka Kozak 103.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Bajorek               129.30 +  409: 392  179
    2     1 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 -  310: 395   73
    3    14 Monika         Krzyżewska            100.00 +  454: 279  150
    4    10 Marianna       Kozłowska             111.17 -  322: 357   61
    5    10 Maria          Pokorska              110.40 +  390: 353  160
    6    10 Józef          Burzyński             106.38 -  313: 357   56
    7    10 Wojciech       Gołęcki               107.82 +  434: 248  158
    8     9 Dariusz        Zębek                 111.92 -  383: 390   62
    9     9 Anna           Krynicka              120.04 +  398: 388  170
   10     8 Artur          Wawrzynowski          111.82 +  464: 312  162
   11     6 Łukasz         Baranowski            130.83 -  337: 435   81
   12     8 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  333: 372   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Katarzyna  Szachowicz 102.86 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogdan         Kozłowski             126.45 -  268: 401   76
    2    12 Marta          Bajorek               129.30 -  307: 500   79
    3    18 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  345: 161  150
    4    14 Elżbieta       Zębek                 105.74 -  321: 327   56
    5    14 Anna           Krynicka              120.04 -  351: 361   70
    6    18 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  373: 212  150
    7    14 Ala            Białobrzewska         116.79 -  334: 342   67
    8    17 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  432: 137  150
    9    15 Waldemar       Dębski                100.00 +  409: 280  150
   10    16 Szymon         Dąbrowski             130.91 -  276: 313   81
   11    16 Emilia         Spanialska            100.00 +  367: 207  150
   12    14 Monika         Krzyżewska            100.00 +  333: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Białobrzewski         126.11 -  257: 430   76
    2    13 Elżbieta       Zębek                 105.74 +  378: 265  156
    3    12 Maciej         Dąbrowski             104.96 -  301: 355   55
    4    12 Anna           Krynicka              120.04 +  323: 278  170
    5    11 Anna           Lisiewska             100.00 -  281: 359   50
    6    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  298: 296  150
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            115.88 -  280: 316   66
    8    15 Szymon         Dąbrowski             130.91 -  274: 289   81
    9    15 Katarzyna      Szachowicz            102.86 -  280: 409   53
   10    18 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  423: 174  150
   11    14 Ala            Białobrzewska         116.79 -  268: 423   67
   12    19 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  341: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Seweryn Kaczmarczyk 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 -   95: 529   73
    2    19 Anna           Krynicka              120.04 -  111: 571   70
    3    19 Elżbieta       Zębek                 105.74 -   84: 486   56
    4    19 Zuzanna        Rokicka               100.00 -  161: 291   50
    5    19 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 -  148: 368   50
    6    19 Monika         Krzyżewska            100.00 -  114: 419   50
    7    18 Emilia         Spanialska            100.00 -  103: 406   50
    8    17 Katarzyna      Szachowicz            102.86 -  137: 432   53
    9    18 Katarzyna      Dębska                107.01 -  213: 460   57
   10    18 Waldemar       Dębski                100.00 -  174: 423   50
   11    19 Wojciech       Gołęcki               107.82 -  153: 338   58
   12    18 Maciej         Dąbrowski             104.96 -  107: 410   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  / 12  56.00




	Monika Krzyżewska 100.00 Piasutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  281: 374   73
    2    17 Emilia         Spanialska            100.00 +  297: 237  150
    3    14 Agnieszka      Kozak                 103.77 -  279: 454   54
    4    17 Maria          Pokorska              110.40 -  300: 331   60
    5    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  331: 333   50
    6    19 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  419: 114  150
    7    17 Katarzyna      Dębska                107.01 +  334: 325  157
    8    12 Ala            Białobrzewska         116.79 -  337: 357   67
    9    19 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  523: 205  150
   10    13 Dariusz        Zębek                 111.92 -  349: 405   62
   11    15 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  309: 279  150
   12    14 Katarzyna      Szachowicz            102.86 -  311: 333   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Anna Lisiewska 100.00 Dublin             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Krynicka              120.04 +  365: 275  170
    2     8 Dariusz        Białobrzewski         126.11 +  429: 344  176
    3     2 Wojciech       Chodakiewicz          123.27 -  397: 416   73
    4     8 Jerzy          Krzyżewski            115.88 -  258: 357   66
    5    11 Waldemar       Dębski                100.00 +  359: 281  150
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              132.06 -  268: 387   82
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             132.18 -  358: 391   82
    8    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  388: 297  150
    9     8 Maciej         Dąbrowski             104.96 +  412: 407  155
   10     6 Stanisław      Rydzik                148.20 -  326: 412   98
   11     8 Krzysztof      Jaworski              130.72 -  298: 409   81
   12    13 Maria          Pokorska              110.40 -  281: 440   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Zuzanna Rokicka 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Jarosławski           118.25 -  205: 490   68
    2    16 Artur          Wawrzynowski          111.82 -  235: 334   62
    3    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  181: 423   50
    4    19 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  291: 161  150
    5    17 Ala            Białobrzewska         116.79 -  189: 446   67
    6    18 Katarzyna      Szachowicz            102.86 -  212: 373   53
    7    19 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  284: 269  150
    8    18 Katarzyna      Dębska                107.01 -  261: 374   57
    9    19 Monika         Krzyżewska            100.00 -  205: 523   50
   10    19 Emilia         Spanialska            100.00 -  255: 285   50
   11    18 Józef          Burzyński             106.38 -  200: 394   56
   12    17 Szymon         Dąbrowski             130.91 -  214: 337   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 12  74.50




	Emilia Spanialska 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ala            Białobrzewska         116.79 -  204: 428   67
    2    17 Monika         Krzyżewska            100.00 -  237: 297   50
    3    16 Katarzyna      Dębska                107.01 -  268: 396   57
    4    18 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  317: 215  150
    5    18 Artur          Wawrzynowski          111.82 -  234: 368   62
    6    16 Dariusz        Zębek                 111.92 -  327: 354   62
    7    18 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  406: 103  150
    8    16 Elżbieta       Zębek                 105.74 -  232: 411   56
    9    16 Maria          Pokorska              110.40 -  186: 407   60
   10    19 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  285: 255  150
   11    16 Katarzyna      Szachowicz            102.86 -  207: 367   53
   12    16 Wojciech       Gołęcki               107.82 -  277: 328   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 12  81.25




	Justyna Szymonik-Polak 100.00 Powałczyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Krzyżewski            115.88 -  200: 398   66
    2    18 Maciej         Dąbrowski             104.96 -  162: 471   55
    3    18 Katarzyna      Szachowicz            102.86 -  161: 345   53
    4    18 Emilia         Spanialska            100.00 -  215: 317   50
    5    19 Seweryn        Kaczmarczyk           100.00 +  368: 148  150
    6    17 Katarzyna      Dębska                107.01 -  249: 276   57
    7    19 Zuzanna        Rokicka               100.00 -  269: 284   50
    8    19 Maria          Pokorska              110.40 -  189: 462   60
    9    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  222: 433   50
   10    17 Wojciech       Gołęcki               107.82 -  175: 407   58
   11    15 Monika         Krzyżewska            100.00 -  279: 309   50
   12    19 Waldemar       Dębski                100.00 -  213: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  / 12  62.42




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Lisiewski             113.25 -  254: 372   63
    2    14 Marianna       Kozłowska             111.17 -  332: 339   61
    3    17 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  423: 181  150
    4    16 Wojciech       Gołęcki               107.82 -  370: 426   58
    5    16 Monika         Krzyżewska            100.00 +  333: 331  150
    6    15 Waldemar       Dębski                100.00 -  296: 298   50
    7    16 Maria          Pokorska              110.40 +  354: 279  160
    8    14 Anna           Lisiewska             100.00 -  297: 388   50
    9    17 Justyna        Szymonik-Polak        100.00 +  433: 222  150
   10    12 Zbigniew       Rybak                 122.57 -  272: 418   73
   11    17 Katarzyna      Dębska                107.01 +  498: 258  157
   12    12 Dariusz        Zębek                 111.92 +  318: 300  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Scrabble nad Jeziorem



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Zębek                 437: 419
   2 Artur          Wawrzynowski         - Tomasz         Zwoliński             287: 452
   3 Kacper         Zegadło              - Marianna       Kozłowska             448: 309
   4 Maria          Pokorska             - Piotr          Pietuchowski          305: 413
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Gołęcki               463: 251
   6 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Sporczyk              393: 398
   7 Szymon         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             268: 286
   8 Elżbieta       Zębek                - Łukasz         Baranowski            309: 402
   9 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Dąbrowski             466: 277
  10 Agnieszka      Kozak                - Marta          Bajorek               409: 392
  11 Bogdan         Kozłowski            - Katarzyna      Szachowicz            401: 268
  12 Waldemar       Dębski               - Dariusz        Białobrzewski         257: 430
  13 Wojciech       Chodakiewicz         - Seweryn        Kaczmarczyk           529:  95
  14 Monika         Krzyżewska           - Zbigniew       Rybak                 281: 374
  15 Anna           Krynicka             - Anna           Lisiewska             275: 365
  16 Zuzanna        Rokicka              - Dariusz        Jarosławski           205: 490
  17 Ala            Białobrzewska        - Emilia         Spanialska            428: 204
  18 Justyna        Szymonik-Polak       - Jerzy          Krzyżewski            200: 398
  19 Jan            Lisiewski            - Agnieszka      Wiśniewska            372: 254


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Chodakiewicz          310: 395
   2 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Jarosławski           364: 302
   3 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Jaworski              427: 374
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Koczkodon             308: 392
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              363: 436
   6 Zbigniew       Rybak                - Kacper         Zegadło               380: 300
   7 Jan            Lisiewski            - Stanisław      Rydzik                279: 456
   8 Anna           Lisiewska            - Dariusz        Białobrzewski         429: 344
   9 Józef          Burzyński            - Ala            Białobrzewska         428: 290
  10 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Zębek                 551: 341
  11 Katarzyna      Dębska               - Szymon         Dąbrowski             331: 337
  12 Katarzyna      Szachowicz           - Marta          Bajorek               307: 500
  13 Waldemar       Dębski               - Elżbieta       Zębek                 378: 265
  14 Agnieszka      Wiśniewska           - Marianna       Kozłowska             332: 339
  15 Wojciech       Gołęcki              - Maria          Pokorska              294: 379
  16 Artur          Wawrzynowski         - Zuzanna        Rokicka               334: 235
  17 Emilia         Spanialska           - Monika         Krzyżewska            237: 297
  18 Maciej         Dąbrowski            - Justyna        Szymonik-Polak        471: 162
  19 Seweryn        Kaczmarczyk          - Anna           Krynicka              111: 571


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Bogdan         Kozłowski             519: 283
   2 Anna           Lisiewska            - Wojciech       Chodakiewicz          397: 416
   3 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                396: 386
   4 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Koczkodon             419: 345
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Burzyński             416: 397
   6 Marta          Bajorek              - Ala            Białobrzewska         443: 318
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Krynicka              386: 304
   8 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Jaworski              320: 444
   9 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Lisiewski             349: 281
  10 Dariusz        Jarosławski          - Marianna       Kozłowska             367: 415
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Artur          Wawrzynowski          434: 325
  12 Maciej         Dąbrowski            - Waldemar       Dębski                355: 301
  13 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             439: 284
  14 Monika         Krzyżewska           - Agnieszka      Kozak                 279: 454
  15 Dariusz        Zębek                - Wojciech       Gołęcki               449: 267
  16 Emilia         Spanialska           - Katarzyna      Dębska                268: 396
  17 Zuzanna        Rokicka              - Agnieszka      Wiśniewska            181: 423
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Justyna        Szymonik-Polak        345: 161
  19 Seweryn        Kaczmarczyk          - Elżbieta       Zębek                  84: 486


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Pietuchowski          327: 441
   2 Wojciech       Chodakiewicz         - Łukasz         Baranowski            373: 512
   3 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              445: 336
   4 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Zwoliński             391: 494
   5 Józef          Burzyński            - Stanisław      Rydzik                307: 376
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Bogdan         Kozłowski             340: 303
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Dąbrowski             340: 489
   8 Anna           Lisiewska            - Jerzy          Krzyżewski            258: 357
   9 Dariusz        Zębek                - Kacper         Zegadło               288: 379
  10 Marianna       Kozłowska            - Agnieszka      Kozak                 357: 322
  11 Dariusz        Jarosławski          - Artur          Wawrzynowski          377: 310
  12 Anna           Krynicka             - Waldemar       Dębski                278: 323
  13 Jan            Lisiewski            - Katarzyna      Dębska                473: 266
  14 Elżbieta       Zębek                - Katarzyna      Szachowicz            327: 321
  15 Szymon         Dąbrowski            - Ala            Białobrzewska         290: 281
  16 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Wiśniewska            426: 370
  17 Maria          Pokorska             - Monika         Krzyżewska            331: 300
  18 Justyna        Szymonik-Polak       - Emilia         Spanialska            215: 317
  19 Zuzanna        Rokicka              - Seweryn        Kaczmarczyk           291: 161


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            362: 310
   2 Kacper         Zegadło              - Marta          Bajorek               466: 277
   3 Wojciech       Chodakiewicz         - Dariusz        Białobrzewski         337: 397
   4 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 363: 324
   5 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Krzyżewski            458: 377
   6 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Dąbrowski             340: 307
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Jaworski              352: 400
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Jan            Lisiewski             378: 415
   9 Dariusz        Jarosławski          - Elżbieta       Zębek                 407: 343
  10 Agnieszka      Kozak                - Maria          Pokorska              390: 353
  11 Waldemar       Dębski               - Anna           Lisiewska             281: 359
  12 Dariusz        Zębek                - Józef          Burzyński             337: 352
  13 Szymon         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             338: 371
  14 Anna           Krynicka             - Katarzyna      Szachowicz            361: 351
  15 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                329: 284
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Monika         Krzyżewska            333: 331
  17 Ala            Białobrzewska        - Zuzanna        Rokicka               446: 189
  18 Artur          Wawrzynowski         - Emilia         Spanialska            368: 234
  19 Justyna        Szymonik-Polak       - Seweryn        Kaczmarczyk           368: 148


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Pietuchowski          419: 386
   2 Marianna       Kozłowska            - Stanisław      Rydzik                422: 392
   3 Krzysztof      Jaworski             - Kacper         Zegadło               488: 345
   4 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             391: 413
   5 Marta          Bajorek              - Jerzy          Krzyżewski            516: 338
   6 Wojciech       Chodakiewicz         - Zbigniew       Rybak                 410: 399
   7 Dariusz        Jarosławski          - Jan            Lisiewski             349: 256
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Lisiewska             387: 268
   9 Maciej         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             418: 344
  10 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Kozak                 357: 313
  11 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Koczkodon             283: 302
  12 Anna           Krynicka             - Artur          Wawrzynowski          358: 331
  13 Ala            Białobrzewska        - Wojciech       Gołęcki               375: 402
  14 Elżbieta       Zębek                - Szymon         Dąbrowski             293: 300
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Dębski                296: 298
  16 Emilia         Spanialska           - Dariusz        Zębek                 327: 354
  17 Katarzyna      Dębska               - Justyna        Szymonik-Polak        276: 249
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Zuzanna        Rokicka               373: 212
  19 Monika         Krzyżewska           - Seweryn        Kaczmarczyk           419: 114


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Marianna       Kozłowska             459: 290
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Zwoliński             390: 381
   3 Łukasz         Baranowski           - Marta          Bajorek               377: 407
   4 Krzysztof      Jaworski             - Dariusz        Jarosławski           362: 412
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              372: 394
   6 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Chodakiewicz          376: 395
   7 Kacper         Zegadło              - Józef          Burzyński             463: 274
   8 Zbigniew       Rybak                - Jan            Lisiewski             326: 335
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Lisiewska             391: 358
  10 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kozak                 248: 434
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Waldemar       Dębski                316: 280
  12 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Krynicka              275: 339
  13 Bogdan         Kozłowski            - Dariusz        Zębek                 338: 410
  14 Katarzyna      Szachowicz           - Ala            Białobrzewska         334: 342
  15 Artur          Wawrzynowski         - Elżbieta       Zębek                 377: 310
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Maria          Pokorska              354: 279
  17 Katarzyna      Dębska               - Monika         Krzyżewska            325: 334
  18 Seweryn        Kaczmarczyk          - Emilia         Spanialska            103: 406
  19 Justyna        Szymonik-Polak       - Zuzanna        Rokicka               269: 284


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Chodakiewicz         - Piotr          Pietuchowski          346: 381
   2 Marta          Bajorek              - Dariusz        Białobrzewski         299: 482
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               353: 350
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Jarosławski           412: 314
   5 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Jaworski              410: 359
   6 Stanisław      Rydzik               - Anna           Krynicka              434: 285
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Baranowski            397: 467
   8 Jan            Lisiewski            - Maciej         Dąbrowski             453: 327
   9 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Zębek                 383: 390
  10 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Koczkodon             355: 357
  11 Artur          Wawrzynowski         - Zbigniew       Rybak                 384: 342
  12 Ala            Białobrzewska        - Monika         Krzyżewska            357: 337
  13 Bogdan         Kozłowski            - Wojciech       Gołęcki               422: 266
  14 Anna           Lisiewska            - Agnieszka      Wiśniewska            388: 297
  15 Waldemar       Dębski               - Szymon         Dąbrowski             274: 289
  16 Emilia         Spanialska           - Elżbieta       Zębek                 232: 411
  17 Seweryn        Kaczmarczyk          - Katarzyna      Szachowicz            137: 432
  18 Zuzanna        Rokicka              - Katarzyna      Dębska                261: 374
  19 Maria          Pokorska             - Justyna        Szymonik-Polak        462: 189


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             345: 338
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Sporczyk              327: 411
   3 Łukasz         Baranowski           - Marianna       Kozłowska             459: 296
   4 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                357: 298
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Chodakiewicz          508: 367
   6 Dariusz        Jarosławski          - Kacper         Zegadło               275: 395
   7 Krzysztof      Jaworski             - Jan            Lisiewski             356: 388
   8 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Lisiewska             407: 412
   9 Anna           Krynicka             - Agnieszka      Kozak                 388: 398
  10 Dariusz        Zębek                - Artur          Wawrzynowski          316: 324
  11 Józef          Burzyński            - Bogdan         Kozłowski             275: 330
  12 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Krzyżewski            393: 413
  13 Zbigniew       Rybak                - Ala            Białobrzewska         415: 390
  14 Elżbieta       Zębek                - Wojciech       Gołęcki               340: 277
  15 Katarzyna      Szachowicz           - Waldemar       Dębski                409: 280
  16 Emilia         Spanialska           - Maria          Pokorska              186: 407
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Justyna        Szymonik-Polak        433: 222
  18 Katarzyna      Dębska               - Seweryn        Kaczmarczyk           460: 213
  19 Monika         Krzyżewska           - Zuzanna        Rokicka               523: 205


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          380: 357
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            483: 274
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Bajorek               412: 400
   4 Kacper         Zegadło              - Jan            Lisiewski             359: 382
   5 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Zwoliński             339: 372
   6 Stanisław      Rydzik               - Anna           Lisiewska             412: 326
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Chodakiewicz          287: 417
   8 Agnieszka      Kozak                - Artur          Wawrzynowski          464: 312
   9 Bogdan         Kozłowski            - Dariusz        Jarosławski           337: 334
  10 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Jaworski              310: 436
  11 Maria          Pokorska             - Maciej         Dąbrowski             384: 382
  12 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Wiśniewska            418: 272
  13 Monika         Krzyżewska           - Dariusz        Zębek                 349: 405
  14 Ala            Białobrzewska        - Elżbieta       Zębek                 254: 402
  15 Anna           Krynicka             - Józef          Burzyński             429: 321
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Szymon         Dąbrowski             276: 313
  17 Justyna        Szymonik-Polak       - Wojciech       Gołęcki               175: 407
  18 Waldemar       Dębski               - Seweryn        Kaczmarczyk           423: 174
  19 Zuzanna        Rokicka              - Emilia         Spanialska            255: 285


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Lisiewski            - Piotr          Pietuchowski          258: 432
   2 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Białobrzewski         525: 305
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             413: 389
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Bajorek               421: 354
   5 Wojciech       Chodakiewicz         - Marianna       Kozłowska             356: 382
   6 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 435: 337
   7 Kacper         Zegadło              - Bogdan         Kozłowski             355: 311
   8 Anna           Lisiewska            - Krzysztof      Jaworski              298: 409
   9 Maria          Pokorska             - Zbigniew       Rybak                 295: 296
  10 Elżbieta       Zębek                - Dariusz        Zębek                 357: 328
  11 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Dąbrowski             380: 357
  12 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Krynicka              339: 394
  13 Artur          Wawrzynowski         - Jerzy          Krzyżewski            365: 361
  14 Waldemar       Dębski               - Ala            Białobrzewska         268: 423
  15 Justyna        Szymonik-Polak       - Monika         Krzyżewska            279: 309
  16 Emilia         Spanialska           - Katarzyna      Szachowicz            207: 367
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                498: 258
  18 Józef          Burzyński            - Zuzanna        Rokicka               394: 200
  19 Wojciech       Gołęcki              - Seweryn        Kaczmarczyk           338: 153


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                436: 402
   2 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Sporczyk              444: 331
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Kacper         Zegadło               351: 452
   4 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             418: 352
   5 Marianna       Kozłowska            - Jan            Lisiewski             451: 285
   6 Krzysztof      Jaworski             - Marta          Bajorek               447: 304
   7 Wojciech       Chodakiewicz         - Dariusz        Jarosławski           379: 389
   8 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Rybak                 333: 372
   9 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Krynicka              394: 246
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Elżbieta       Zębek                 318: 307
  11 Ala            Białobrzewska        - Artur          Wawrzynowski          380: 292
  12 Dariusz        Zębek                - Agnieszka      Wiśniewska            300: 318
  13 Anna           Lisiewska            - Maria          Pokorska              281: 440
  14 Monika         Krzyżewska           - Katarzyna      Szachowicz            311: 333
  15 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Dębska                431: 305
  16 Wojciech       Gołęcki              - Emilia         Spanialska            328: 277
  17 Szymon         Dąbrowski            - Zuzanna        Rokicka               337: 214
  18 Seweryn        Kaczmarczyk          - Maciej         Dąbrowski             107: 410
  19 Waldemar       Dębski               - Justyna        Szymonik-Polak        341: 213
Lista rankingowa na dzień 25-05-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.34  30367  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.15   8588   55
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.65  30270  197
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             151.61  28958  191
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.03  29149  193
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.00  21000  140
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  14 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.64  29086  197
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.64  25246  171
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  17 Marek Reda                     Dębówka              147.27  27982  190
  18 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.42  29137  199
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.13  27720  191
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.97  21020  145
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.71  21557  150
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Dawid Pikul                    Poznań               143.53  27127  189
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.06  27753  194
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            141.94  17317  122
  32 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.73  27213  192
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  35 Kacper Zegadło                 Warszawa             140.90  27616  196
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  38 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  39 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.58  27218  195
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             139.41  27324  196
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  43 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  44 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  49 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  50 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.15  16321  119
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  52 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  53 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  54 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  55 Kamil Kister                   Puławy               136.06  26531  195
  56 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.03  11971   88
  57 Szymon Płachta                 Warszawa             135.79  26207  193
  58 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  60 Joanna Jewtuch                 Warszawa             135.53  25615  189
  61 Rafał Matczak                  Milanówek            135.47  13141   97
  62 Radosław Jachna                Łódź                 135.04  17555  130
  63 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.84  24811  184
  64 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  65 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.32  12089   90
  66 Irena Sołdan                   Sopot                134.22  25905  193
  67 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  68 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.85  21014  157
  69 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  70 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.49  26297  197
  71 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  72 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  73 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.44  26223  198
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.37  23429  177
  75 Łukasz Baranowski              Gdynia               132.24  26184  198
  76 Piotr Broda                    Sandomierz           132.22  25783  195
  77 Marek Dudkiewicz               Milanówek            132.08  24963  189
  78 Maciej Perzyński               Piła                 131.98  25341  192
  79 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  80 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.80  25964  197
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24888  190
  83 Juliusz Czupryniak             Warszawa             130.92  23565  180
  84 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            130.73   6406   49
  85 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.72  23007  176
  86 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.45  15915  122
  88 Michał Rogalewicz              Poznań               130.37  18773  144
  89 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.31  12901   99
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  93 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.17  25384  195
  94 Artur Koszel                   Warszawa             130.15  19002  146
  95 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             130.12  19909  153
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  97 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.83   4674   36
  98 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  99 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
 100 Przemysław Rybicki             Otwock               129.55   8421   65
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 102 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 104 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               129.33   6208   48
 105 Marta Bajorek                  Warszawa             129.16  23636  183
 106 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.14  24795  192
 107 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 108 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.43  12329   96
 109 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.24  23339  182
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 112 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 113 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.78  13672  107
 114 Radosław Więch                 Warszawa             127.67  10341   81
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 116 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.22  23281  183
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 118 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.21  24169  190
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 120 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 121 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 122 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.82  23969  189
 123 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.63  15702  124
 124 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 125 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 128 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.02  24700  196
 129 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 132 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.12  24648  197
 136 Jan Lisiewski                  Piasutno             125.08   4503   36
 137 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 138 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.61   9470   76
 140 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 141 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             124.08  19109  154
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 144 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 145 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 146 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 147 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 150 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 151 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 152 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 153 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.74   9451   77
 154 Anita Bruska                   Gdynia               122.71  17548  143
 155 Andrzej Słapiński              Warszawa             122.60   5517   45
 156 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 157 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            122.45   6000   49
 158 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.22  15767  129
 159 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.22  10389   85
 160 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 161 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.81  23632  194
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 167 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23691  195
 168 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 169 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 171 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 172 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.29  12510  104
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             120.28   6976   58
 174 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 175 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 177 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 178 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.97  23635  197
 179 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 181 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.55  13150  110
 182 Anna Krynicka                  Warszawa             119.46  18517  155
 183 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.40  14209  119
 184 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 185 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 186 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 187 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.93  23192  195
 189 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             118.51   9244   78
 192 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 193 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 194 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 195 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 196 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             117.54  15515  132
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.13  13938  119
 201 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 202 Agnieszka Matus                Milanówek            117.02  20712  177
 203 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 204 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 205 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.36  15592  134
 206 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 207 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.29  12210  105
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.00  22040  190
 211 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 212 Monika Siemaszko               Lipiany              115.62  22777  197
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.58   6935   60
 214 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.56  22303  193
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 216 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 217 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 218 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.67  21787  190
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 221 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            113.87  15372  135
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              113.86  17306  152
 225 Lucyna Śniadach                Rumia                113.33  22440  198
 226 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 227 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 228 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 229 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 230 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 231 Renata Andracka                Zwola                112.85  22457  199
 232 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.34   9998   89
 233 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.17  14694  131
 234 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.68  14407  129
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 236 Paweł Morga                    Warszawa             111.61   6920   62
 237 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 238 Aleksandra Brzeska             Piastów              111.54   5800   52
 239 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.51  21521  193
 240 Maria Pokorska                 Warszawa             111.10  21332  192
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.56   5307   48
 243 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 244 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 245 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.00  18480  168
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 247 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.73  13277  121
 248 Marcin Stachowski              Wydartowo I          109.01  20821  191
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.93  12309  113
 250 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 251 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.52  21162  195
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 255 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.50   3906   36
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 257 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 258 Sylwia Łada                    Inowrocław           108.29  20792  192
 259 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 260 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 262 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.61  21521  200
 265 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  17958  167
 266 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.43   5049   47
 267 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 268 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 269 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 270 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.10  18885  178
 274 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 275 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 276 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.31  19061  181
 278 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.11  19865  189
 280 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.01  12391  118
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               104.82  12054  115
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 286 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 287 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             103.75  11101  107
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 291 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.77   4783   47
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 295 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 296 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 299 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 300 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.42   5866   59
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 302 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 303 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.14  17971  185
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 309 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 310 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               95.80   6610   69
 312 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 313 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.42   6704   71
 314 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 315 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.93   4321   46
 316 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 317 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.11  18422  200
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 320 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 321 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 323 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   87.45   2886   33
 324 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 327 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 328 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 332 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 333 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 334 Emilia Spanialska              Świętajno             80.66   2823   35
 335 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 338 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.26   2494   35
 339 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 341 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 25-05-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  12 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  13 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  14 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  15 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  16 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  17 Marcin Rogala                  Warszawa             127.25   3054   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  20 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  21 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             124.12   2979   24
  22 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  23 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  25 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  26 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  29 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  35 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  36 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  37 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  41 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  42 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  43 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  44 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  45 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  46 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  47 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  48 Marek Szczepanik               Reda                 101.13   2326   23
  49 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  53 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  55 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  56 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  57 Piotr Ozimek                   Sochaczew             73.87   1699   23
  58 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  60 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  61 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.91   1890   22
  62 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  63 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  64 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  65 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  66 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  67 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  68 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  69 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  70 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  71 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  72 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  73 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  74 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  76 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  77 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  78 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  82 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  83 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  84 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  85 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  86 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  87 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  88 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  89 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  90 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Piotr Rosół                    Warszawa             140.79   1971   14
  95 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  98 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  99 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 100 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 101 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 102 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 104 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 105 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 106 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 107 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 108 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 110 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 111 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 112 Monika Lewandowska             Warszawa             131.67   1580   12
 113 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 114 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 115 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 116 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 117 Tomasz Polański                Ciechanów            124.33   1492   12
 118 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 120 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 121 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 122 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 123 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 124 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 125 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 126 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 127 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 128 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 130 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 131 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 132 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 133 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 134 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 135 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 136 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 137 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 138 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 141 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 142 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 143 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 144 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 145 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 146 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 147 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 148 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 149 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 150 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 151 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 152 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 153 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 154 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 155 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 156 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 159 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 160 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 161 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 162 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 163 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 164 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 165 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 166 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 167 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 168 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 169 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 170 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 171 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 172 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 173 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 174 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 175 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 176 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 177 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 178 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 179 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 180 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 181 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 182 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 183 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 184 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 185 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 186 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 187 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 188 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 189 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 190 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 191 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 192 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 193 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 194 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 195 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 196 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 197 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 198 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 199 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 200 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 201 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 202 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 203 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 204 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 205 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 206 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 207 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 208 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 209 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 210 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 211 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 212 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 213 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 214 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 215 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 216 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 217 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 218 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 219 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 220 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 221 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 222 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 223 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 224 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 225 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 226 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 227 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 228 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 229 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 230 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 231 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 232 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 233 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 234 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 235 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 236 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 237 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 238 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 239 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 240 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 241 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 242 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 243 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 244 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 245 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 246 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 247 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 248 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 249 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 250 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 251 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 252 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 253 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 254 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 256 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 257 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 258 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 259 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 260 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 261 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 262 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 263 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 264 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 265 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 266 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 267 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 268 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 269 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 270 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 271 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 272 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 273 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 274 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 275 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 276 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 277 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 278 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 279 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 280 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 281 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 282 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 283 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 284 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 285 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 286 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 287 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 288 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 289 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 290 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 291 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 292 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 293 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 294 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 295 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 296 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 297 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 298 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 299 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 300 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 301 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 302 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 303 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 304 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 305 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 306 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 307 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 308 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 309 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 310 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 311 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 312 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 313 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 314 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 315 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 316 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 317 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 318 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie