Zabrze 4
czerwca
Zabrze 4- 5 czerwca XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2016
Piasutno 4
czerwca
Piasutno 4- 5 czerwca Czwarte scrabble nad jeziorem
Łódź 6
czerwca
Łódź 6 czerwca Międzyszkolny Turniej Scrabble dla Gimnazjów
Tomek Zwoliński najlepszy nad jeziorem04 - 05 czerwca 2016 — Czwarte scrabble nad jezioremInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Czwarte scrabble nad jezioremPiasutno, 04 - 05 czerwca 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Tomek Zwoliński najlepszy nad jezioremCzwartego czerwca odbył się zapisany w kalendarzu scrabblowym IV turniej „Scrabble nad Jeziorem”- Piasutno 2016. Imprezę zorganizowali: Klub Scrabble „ABC Piasutno”, i Ochotnicza Straż Pożarna, przy współudziale Gminnego Ośrodk Kultury w Świętajnie. Patronat honorowy objęli: Starosta Szczycieński oraz Wójt Gminy Świętajno. Opiekę medialną zapewnił „Tygodnik Szczytno”, a pomoc techniczną Polska Federacja Scrabble. Tak mocno dopięta organizacja sprawiła, że na turniej zapisało się 51 zawodników. Było różnie... Do końca nie wiedzieliśmy kto zajmie pierwszy stopień podium. Obrońca tytułu robił co mógł, lecz nie wytrzymał presji i i ostatecznie oddał tytuł zwycięzcy scrabblowemu matuzalemowi Tomkowi Zwolińskiemu. Białostocki warszawiak — Piotr Pietuchowski ostatecznie zajął drugie miejsce, a na trzecim schodku stanął łodzianin- Jakub Szymczak.

To jednak nie wszystko. Organizatorzy zapewnili również wiele nagród w różnych kategoriach. Za najdroższe słowo w kategorii przyrodniczej wyróżnienie dostał Zbigniew Rybak, położył CZAJKAMI za 73 punkty. Słowo wytypował i nagrodę wręczył ekspert w tej dziedzinie- podleśniczy Kazimierz Polak. Sławomir Długosz w jednej z partii uzyskał 455 punktów... i przegrał. Został wyróżniony nagrodą za najwyższą przegraną. Zanadto nie popisał się Donio (Grzegorz Koczkodon)- wygrał partię, uzyskując zaledwie 287 punktów (i to jeszcze na odjęciu). Dostał nagrodę za najniższą wygraną. Podiumowy zwycięzca Piotr Pietuchowski otrzymał nagrodę za najdroższy wyraz — SZAFIREM za 158 punktów. Najlepszym autochtonem okazał się Jerzy Krzyżewski, najmłodszym wyróżnionym uczestnikiem był Szymon Dąbrowski, a super kobietą Marianna Kozłowska, która jednocześnie wykonała najdłuższy Skok Tygrysa. Pozostała ostatnia kategoria — „Pyszne”. Nagrodę otrzymała Marta Bajorek za słowo CYWETAMI. Dlaczego? Istnieje najdroższa na świecie kawa — Kopi Luwak. Po krótce: Kopi = kawa, Luwak = cyweta. I co dalej... Opisywana cyweta podobno wybiera tylko najsłodsze, najbardziej dojrzałe i pięknie wybarwione na kolor czerwony owoce kawowca. Miąższ owoców zostaje strawiony, ale samo nasiono nie, lecz po nadtrawieniu przez enzymy trawienne i lekkim sfermentowaniu przez bakterie przechodzi przez przewód pokarmowy i jest wydalany. Po przejściu przez przewód pokarmowy ziarna kawy tracą gorzki smak i kawa z nich wytwarzana zyskuje nowy, niepowtarzalny aromat. Po oczyszczeniu i wypaleniu, kawę przetwarza się w typowy sposób. Pyszne...

Po pierwszym dniu zmagań miłą atmosferę biesiady zapewnili nam grillujący Jurek Krzyżewski i śpiewająco- grający Jaś Lisiewski. Niektórzy zatracili się do imentu i zapomnieli o czasie na sen. O kolejnym dniu rozgrywek przypomniał im dopiero rechot żab, klekot bocianów i ostre, palące słońce. Ładniejsze połowy obydwu Panów postarały się o domowej roboty wypieki, których kosztować mogliśmy przez dwa dni gry. W sobotę uroczyście wjechała garkuchnia z pysznym gulaszem a’la Strogonow.

W niedzielne popołudnie nagrody wręczali: Wójt Gminy Świętajno — Alicja Kołakowska, Przewodniczący Rady Gminy Świętajno — Sławomir Grzegorczyk, oraz Prezes OSP Piasutno — Bogdan Komorowski. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe gadżety.

Sponsorami turnieju byli:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, Ochotnicza Straż Pożarna w Piasutnie, Starostwo Powiatoiwe w Szczytnie, Gmina Świętajno, Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie, Studio Tatuażu „Well Done Tatoo”- Anna Lisiewska Olsztyn, „Delikatesy Centrum” Marek Skrajny- Spychowo, Bank Spółdzielczy w Szczytnie O/Świętajno, Elżbieta Zyra (Szczytno), Dariusz Rokicki (Świętajno), Firma Ubezpieczeniowa „Anielskie Ubezpieczenia”, PPHU Manar- Usługi Tartaczne Piasutno, Sklep Wielobranżowy Halina Rochmalska- Świętajno oraz Krzysztof Jaworski.

Do zobaczenia za rok...
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Trzecie Scrabble nad jeziorem
Drugie Scrabble nad jeziorem
Scrabble nad jeziorem


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 54 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPiasutno remiza OSP
Obrońca tytułuPiotr Pietuchowski
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 4 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 czerwca (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieW sobotę zapewnimy możliwość zakupienia obiadu z dowozem.
Na miejscu na okrągło bufet kawa herbata ciasto.
NoclegiBasista agroturystyka 0896226206
www.piasutno.pl 48 500820886
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjeBankiecik pod strzechą
OrganizatorzyJerzy Krzyżewski jerzykrzyzewski@wp.pl tel 604121848
Jan Lisiewski jotel@o2.pl tel. 508875358


Wyniki turnieju Czwarte scrabble nad jeziorem

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.78     10.0     4989     1963      757
  2 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.68      9.0     5035     1860      675
  3 Jakub           Szymczak             Łódź                   146.00      9.0     4694     1852      394
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               145.58      9.0     4498     1776      449
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.55      8.0     4934     1701      662
  6 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.11      8.0     4763     1754      528
  7 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw      121.29      8.0     4546     1684      167
  8 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.34      8.0     4494     1652      309
  9 Marianna        Kozłowska            Białystok              116.52      8.0     4406     1643      312
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.32      7.0     4900     1580      858
 11 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.36      7.0     4722     1550      642
 12 Beata           Piotrowska           Łódź                   123.00      7.0     4601     1461      426
 13 Czesław         Grajewski            Białystok              125.37      7.0     4542     1571      252
 14 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               126.30      7.0     4462     1566      300
 15 Bogdan          Kozłowski            Białystok              119.62      7.0     4424     1601      -85
 16 Lucyna          Śniadach             Rumia                  115.06      7.0     4392     1471      236
 17 Sylwia          Łada                 Inowrocław             117.13      7.0     4380     1597      -74
 18 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.07      7.0     4345     1627      247
 19 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.60      7.0     4325     1628     -285
 20 Marcin          Rogala               Warszawa               131.14      6.0     4612     1417      274
 21 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.82      6.0     4488     1455       57
 22 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.12      6.0     4389     1453       77
 23 Anna            Krynicka             Warszawa               121.40      6.0     4351     1369      179
 24 Sławomir        Długosz              Ostróda                118.71      6.0     4350     1415       60
 25 Józef           Burzyński            Ełk                    108.14      6.0     4346     1465     -304
 26 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.71      6.0     4331     1498      -32
 27 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.56      6.0     4320     1469       57
 28 Maria           Skutela              Warszawa               117.41      6.0     4212     1521     -179
 29 Katarzyna       Dębska               Ostróda                106.71      6.0     4168     1437       30
 30 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               108.11      6.0     4100     1402     -164
 31 Adam            Sternik              Elbląg                 100.00      6.0     4021     1384     -104
 32 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.06      5.0     4351     1324        4
 33 Marta           Bajorek              Warszawa               127.91      5.0     4350     1271        6
 34 Anna            Arana                Kołobrzeg              109.29      5.0     4306     1261      278
 35 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.99      5.0     4129     1233     -202
 36 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 115.37      5.0     4089     1281     -220
 37 Dariusz         Zębek                Olsztyn                104.36      5.0     4088     1302      -76
 38 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    120.25      5.0     3926     1320     -497
 39 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               116.67      5.0     3811     1323     -559
 40 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.5     4086     1142      -17
 41 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.21      4.5     3756     1069     -224
 42 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                113.24      4.0     4069     1164     -442
 43 Jan             Lisiewski            Piasutno               109.89      4.0     3961     1235     -363
 44 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      4.0     3582     1112     -700
 45 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.17      3.5     3840     1016     -208
 46 Maria           Kubacka- Świątek     Warszawa               100.00      3.5     3695      993     -353
 47 Anna            Lisiewska            Dublin                 103.44      3.0     3723     1001     -704
 48 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.49      2.0     2494      602      -38
 49 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               102.81      2.0     2369      624     -262
 50 Monika          Krzyżewska           Piasutno               100.00      2.0     1684      477     -254
 51 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      1.5     3503      748     -390
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Czwarte scrabble nad jeziorem



	Stanisław Rydzik 147.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maria          Skutela               117.41 +  504: 272  167
    2     3 Zbigniew       Rybak                 121.12 -  345: 364   71
    3     8 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  419: 373  164
    4     4 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  383: 408   97
    5     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 +  407: 290  183
    6     5 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  366: 430   76
    7     9 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  364: 235  167
    8     7 Dorota         Rudzińska             122.60 -  317: 382   73
    9    11 Dariusz        Zębek                 104.36 +  486: 290  154
   10     8 Lucyna         Śniadach              115.06 +  506: 259  165
   11     5 Sylwia         Łada                  117.13 +  458: 391  167
   12     3 Kacper         Zegadło               145.58 -  345: 348   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Tomasz Zwoliński 146.78 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sylwia         Łada                  117.13 +  440: 316  167
    2     6 Jakub          Szymczak              146.00 -  323: 363   96
    3    15 Anna           Arana                 109.29 +  405: 270  159
    4     4 Stanisław      Rydzik                147.32 +  408: 383  197
    5     5 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  486: 337  171
    6     2 Bogdan         Kozłowski             119.62 +  461: 324  170
    7     2 Andrzej        Bednaruk              114.71 +  378: 371  165
    8     1 Szymon         Dąbrowski             127.07 +  451: 335  177
    9     1 Piotr          Pietuchowski          140.68 +  389: 388  191
   10     1 Kacper         Zegadło               145.58 -  389: 398   96
   11     2 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  398: 317  183
   12     1 Piotr          Pietuchowski          140.68 +  461: 430  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963  / 12 163.58




	Jakub Szymczak 146.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  359: 307  167
    2     6 Tomasz         Zwoliński             146.78 +  363: 323  197
    3     4 Andrzej        Bednaruk              114.71 +  454: 320  165
    4     3 Bogdan         Kozłowski             119.62 +  401: 273  170
    5     2 Dorota         Rudzińska             122.60 +  395: 356  173
    6     1 Piotr          Pietuchowski          140.68 +  477: 384  191
    7     1 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  333: 434   77
    8     3 Rafał          Wesołowski            135.11 -  349: 379   85
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  354: 498   83
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  443: 323  184
   11     4 Czesław        Grajewski             125.37 +  385: 343  175
   12     2 Rafał          Wesołowski            135.11 +  381: 360  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Kacper Zegadło 145.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marianna       Kozłowska             116.52 -  322: 360   67
    2    20 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  431: 310  157
    3    16 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  430: 258  170
    4    11 Jan            Lisiewski             109.89 +  360: 313  160
    5     3 Józef          Burzyński             108.14 -  343: 421   58
    6     9 Maria          Skutela               117.41 +  432: 281  167
    7     7 Katarzyna      Dębska                106.71 +  351: 280  157
    8     5 Bogdan         Kozłowski             119.62 +  359: 352  170
    9     2 Rafał          Wesołowski            135.11 +  369: 339  185
   10     1 Tomasz         Zwoliński             146.78 +  398: 389  197
   11     1 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  355: 401   91
   12     3 Stanisław      Rydzik                147.32 +  348: 345  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Piotr Pietuchowski 140.68 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  428: 278  165
    2     9 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  460: 329  170
    3     2 Zbigniew       Rybak                 121.12 +  371: 363  171
    4     1 Grzegorz       Pukniel               127.82 +  433: 305  178
    5     1 Rafał          Wesołowski            135.11 +  400: 365  185
    6     1 Jakub          Szymczak              146.00 -  384: 477   96
    7     3 Łukasz         Baranowski            126.36 +  396: 368  176
    8     2 Józef          Burzyński             108.14 +  512: 261  158
    9     1 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  388: 389   97
   10     2 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  432: 409  171
   11     1 Kacper         Zegadło               145.58 +  401: 355  196
   12     1 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  430: 461   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 12 155.00




	Rafał Wesołowski 135.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lucyna         Śniadach              115.06 +  401: 340  165
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  489: 330  183
    3     1 Szymon         Dąbrowski             127.07 +  408: 356  177
    4     2 Dorota         Rudzińska             122.60 -  344: 430   73
    5     1 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  365: 400   91
    6     6 Zbigniew       Rybak                 121.12 +  373: 317  171
    7     5 Marta          Bajorek               127.91 +  438: 430  178
    8     3 Jakub          Szymczak              146.00 +  379: 349  196
    9     2 Kacper         Zegadło               145.58 -  339: 369   96
   10     4 Katarzyna      Dębska                106.71 +  373: 282  157
   11     3 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  494: 251  171
   12     2 Jakub          Szymczak              146.00 -  360: 381   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Grzegorz Koczkodon 134.34 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              114.71 -  318: 507   65
    2    22 Maria          Skutela               117.41 +  287: 284  167
    3    18 Beata          Piotrowska            123.00 +  386: 355  173
    4    10 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  273: 319   71
    5    15 Anna           Krynicka              121.40 +  373: 343  171
    6    10 Marta          Bajorek               127.91 -  340: 373   78
    7    15 Dariusz        Zębek                 104.36 +  441: 284  154
    8    12 Sławomir       Długosz               118.71 +  326: 318  169
    9     9 Józef          Burzyński             108.14 +  406: 307  158
   10     6 Jakub          Szymczak              146.00 -  323: 443   96
   11     9 Szymon         Dąbrowski             127.07 +  467: 352  177
   12     7 Dorota         Rudzińska             122.60 +  554: 300  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Małgorzata Deszczyńska 132.56 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mieczysław     Pastuszak             114.06 -  325: 410   64
    2    19 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  402: 296  165
    3     9 Czesław        Grajewski             125.37 +  420: 332  175
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  398: 325  183
    5     8 Stanisław      Rydzik                147.32 -  290: 407   97
    6    12 Sławomir       Długosz               118.71 -  352: 361   69
    7    13 Grzegorz       Pukniel               127.82 +  415: 388  178
    8     6 Łukasz         Baranowski            126.36 +  388: 332  176
    9     6 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  329: 364   70
   10    12 Maria          Skutela               117.41 -  342: 375   67
   11    15 Maciej         Dąbrowski             108.11 +  305: 293  158
   12    11 Sylwia         Łada                  117.13 -  354: 380   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Andrzej Kwiatkowski 132.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  523: 309  163
    2     1 Rafał          Wesołowski            135.11 -  330: 489   85
    3     7 Katarzyna      Dębska                106.71 +  393: 346  157
    4     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 -  325: 398   83
    5     9 Jerzy          Krzyżewski            116.67 -  345: 346   67
    6    15 Marianna       Kozłowska             116.52 +  364: 284  167
    7    12 Maria          Skutela               117.41 +  411: 353  167
    8     9 Krzysztof      Jaworski              126.30 +  550: 310  176
    9     3 Jakub          Szymczak              146.00 +  498: 354  196
   10     3 Bogdan         Kozłowski             119.62 +  459: 313  170
   11     2 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  317: 398   97
   12     4 Beata          Piotrowska            123.00 +  419: 372  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Marcin Rogala 131.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  427: 223  160
    2    10 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  297: 399   77
    3    11 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  356: 364   76
    4    16 Maria          Skutela               117.41 -  351: 419   67
    5    18 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  493: 337  163
    6    14 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  427: 317  165
    7    10 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  403: 388  164
    8     8 Sylwia         Łada                  117.13 -  322: 396   67
    9    12 Zbigniew       Rybak                 121.12 +  422: 398  171
   10     9 Dorota         Rudzińska             122.60 -  348: 353   73
   11    10 Marianna       Kozłowska             116.52 -  360: 396   67
   12    13 Maria          Skutela               117.41 +  406: 348  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Marta Bajorek 127.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jan            Lisiewski             109.89 -  328: 358   60
    2    18 Adam           Sternik               100.00 +  483: 269  150
    3    14 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  401: 309  163
    4     7 Zbigniew       Rybak                 121.12 -  337: 384   71
    5    12 Marianna       Kozłowska             116.52 +  327: 322  167
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  373: 340  184
    7     5 Rafał          Wesołowski            135.11 -  430: 438   85
    8    10 Katarzyna      Dębska                106.71 -  307: 425   57
    9    13 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  271: 429   76
   10    17 Maciej         Dąbrowski             108.11 -  354: 410   58
   11    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  266: 354   50
   12    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  473: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Grzegorz Pukniel 127.82 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 109.29 +  441: 319  159
    2     5 Marianna       Kozłowska             116.52 +  431: 371  167
    3     3 Jan            Lisiewski             109.89 +  445: 248  160
    4     1 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  305: 433   91
    5     4 Andrzej        Bednaruk              114.71 -  358: 371   65
    6     7 Sylwia         Łada                  117.13 -  300: 379   67
    7    13 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 -  388: 415   83
    8    13 Czesław        Grajewski             125.37 -  379: 435   75
    9    17 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  397: 293  167
   10    13 Krzysztof      Jaworski              126.30 +  397: 387  176
   11    11 Sławomir       Długosz               118.71 +  361: 334  169
   12     8 Łukasz         Baranowski            126.36 -  286: 446   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Szymon Dąbrowski 127.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  345: 309  159
    2    10 Marcin         Rogala                131.14 +  399: 297  181
    3     1 Rafał          Wesołowski            135.11 -  356: 408   85
    4     8 Lucyna         Śniadach              115.06 +  402: 282  165
    5     6 Krzysztof      Jaworski              126.30 +  323: 261  176
    6     4 Dorota         Rudzińska             122.60 +  398: 233  173
    7     1 Jakub          Szymczak              146.00 +  434: 333  196
    8     1 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  335: 451   97
    9     4 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  376: 414   71
   10     5 Czesław        Grajewski             125.37 -  304: 346   75
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  352: 467   84
   12    10 Andrzej        Bednaruk              114.71 +  321: 297  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Łukasz Baranowski 126.36 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Józef          Burzyński             108.14 +  391: 385  158
    2     2 Andrzej        Bednaruk              114.71 -  361: 363   65
    3    17 Maciej         Dąbrowski             108.11 +  422: 254  158
    4    13 Czesław        Grajewski             125.37 -  379: 404   75
    5    11 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  423: 270  170
    6     8 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  549: 286  167
    7     3 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  368: 396   91
    8     6 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 -  332: 388   83
    9    10 Anna           Arana                 109.29 +  387: 317  159
   10     7 Beata          Piotrowska            123.00 +  356: 348  173
   11     6 Dorota         Rudzińska             122.60 -  308: 383   73
   12     8 Grzegorz       Pukniel               127.82 +  446: 286  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Krzysztof Jaworski 126.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             108.11 +  447: 267  158
    2     4 Dorota         Rudzińska             122.60 -  371: 414   73
    3    11 Marcin         Rogala                131.14 +  364: 356  181
    4    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  374: 294  150
    5     6 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  261: 323   77
    6     5 Stanisław      Rydzik                147.32 +  430: 366  197
    7     6 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  320: 370   70
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  310: 550   83
    9    13 Marta          Bajorek               127.91 +  429: 271  178
   10    13 Grzegorz       Pukniel               127.82 -  387: 397   78
   11    14 Adam           Sternik               100.00 +  361: 273  150
   12     9 Anna           Krynicka              121.40 +  408: 281  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Czesław Grajewski 125.37 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  430: 276  157
    2     7 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  404: 405   70
    3     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 -  332: 420   83
    4    13 Łukasz         Baranowski            126.36 +  404: 379  176
    5    10 Maria          Skutela               117.41 -  274: 362   67
    6    16 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  415: 372  163
    7    14 Jan            Lisiewski             109.89 +  381: 340  160
    8    13 Grzegorz       Pukniel               127.82 +  435: 379  178
    9     5 Dorota         Rudzińska             122.60 +  437: 306  173
   10     5 Szymon         Dąbrowski             127.07 +  346: 304  177
   11     4 Jakub          Szymczak              146.00 -  343: 385   96
   12     5 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  341: 362   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Beata Piotrowska 123.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Dębska                106.71 -  342: 427   57
    2    16 Dariusz        Zębek                 104.36 +  399: 296  154
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  355: 386   84
    4    15 Dariusz        Jarosławski           120.25 -  297: 397   70
    5    19 Anna           Lisiewska             103.44 +  412: 307  153
    6    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  386: 269  150
    7    17 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  486: 284  150
    8    11 Adam           Sternik               100.00 +  392: 322  150
    9     7 Sylwia         Łada                  117.13 +  413: 336  167
   10     7 Łukasz         Baranowski            126.36 -  348: 356   76
   11     7 Maria          Skutela               117.41 +  399: 376  167
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  372: 419   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Dorota Rudzińska 122.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Zębek                 104.36 +  371: 304  154
    2     4 Krzysztof      Jaworski              126.30 +  414: 371  176
    3     5 Sławomir       Długosz               118.71 +  462: 455  169
    4     2 Rafał          Wesołowski            135.11 +  430: 344  185
    5     2 Jakub          Szymczak              146.00 -  356: 395   96
    6     4 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  233: 398   77
    7     4 Józef          Burzyński             108.14 -  335: 379   58
    8     7 Stanisław      Rydzik                147.32 +  382: 317  197
    9     5 Czesław        Grajewski             125.37 -  306: 437   75
   10     9 Marcin         Rogala                131.14 +  353: 348  181
   11     6 Łukasz         Baranowski            126.36 +  383: 308  176
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  300: 554   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Anna Krynicka 121.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Lisiewska             103.44 +  429: 298  153
    2     8 Jan            Lisiewski             109.89 -  298: 382   60
    3    10 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  316: 357   71
    4    19 Maciej         Dąbrowski             108.11 +  433: 320  158
    5    15 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  343: 373   84
    6    17 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  383: 308  170
    7    16 Adam           Sternik               100.00 -  354: 424   50
    8    15 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  426: 345  167
    9    14 Marianna       Kozłowska             116.52 -  350: 381   67
   10    14 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  393: 313  159
   11    13 Dariusz        Zębek                 104.36 +  345: 263  154
   12     9 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  281: 408   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Mariusz Orzeł 121.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Szachowicz            102.81 -  371: 406   53
    2    14 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  458: 268  159
    3    10 Anna           Krynicka              121.40 +  357: 316  171
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  319: 273  184
    5     5 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  337: 486   97
    6    11 Jan            Lisiewski             109.89 +  442: 345  160
    7     8 Sylwia         Łada                  117.13 +  391: 331  167
    8     4 Andrzej        Bednaruk              114.71 +  435: 311  165
    9     4 Szymon         Dąbrowski             127.07 +  414: 376  177
   10     2 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  409: 432   91
   11     3 Rafał          Wesołowski            135.11 -  251: 494   85
   12     5 Czesław        Grajewski             125.37 +  362: 341  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Zbigniew Rybak 121.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Teresa         Balewska              100.00 +  376: 276  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                147.32 +  364: 345  197
    3     2 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  363: 371   91
    4     7 Marta          Bajorek               127.91 +  384: 337  178
    5     7 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  328: 477   70
    6     6 Rafał          Wesołowski            135.11 -  317: 373   85
    7    11 Sławomir       Długosz               118.71 -  341: 359   69
    8    19 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  412: 305  157
    9    12 Marcin         Rogala                131.14 -  398: 422   81
   10    16 Adam           Sternik               100.00 -  306: 413   50
   11    19 Jan            Lisiewski             109.89 +  338: 327  160
   12    16 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  462: 307  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Dariusz Jarosławski 120.25 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  357: 260  150
    2     9 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  329: 460   91
    3    16 Kacper         Zegadło               145.58 -  258: 430   96
    4    15 Beata          Piotrowska            123.00 +  397: 297  173
    5    11 Łukasz         Baranowski            126.36 -  270: 423   76
    6    17 Anna           Krynicka              121.40 -  308: 383   71
    7    18 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  335: 322  163
    8    17 Dariusz        Zębek                 104.36 -  306: 372   54
    9    18 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  338: 317  164
   10    18 Anna           Arana                 109.29 +  391: 328  159
   11    16 Andrzej        Bednaruk              114.71 -  344: 374   65
   12    18 Maciej         Dąbrowski             108.11 -  293: 457   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Bogdan Kozłowski 119.62 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  359: 352  150
    2     7 Czesław        Grajewski             125.37 +  405: 404  175
    3     6 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  510: 403  150
    4     3 Jakub          Szymczak              146.00 -  273: 401   96
    5     7 Zbigniew       Rybak                 121.12 +  477: 328  171
    6     2 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  324: 461   97
    7     6 Krzysztof      Jaworski              126.30 +  370: 320  176
    8     5 Kacper         Zegadło               145.58 -  352: 359   96
    9     6 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 +  364: 329  183
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  313: 459   83
   11     8 Katarzyna      Dębska                106.71 +  334: 326  157
   12     6 Marianna       Kozłowska             116.52 -  343: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Sławomir Długosz 118.71 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Sternik               100.00 +  334: 288  150
    2    11 Katarzyna      Dębska                106.71 +  350: 303  157
    3     5 Dorota         Rudzińska             122.60 -  455: 462   73
    4     6 Józef          Burzyński             108.14 -  369: 400   58
    5    13 Sylwia         Łada                  117.13 -  421: 473   67
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 +  361: 352  183
    7    11 Zbigniew       Rybak                 121.12 +  359: 341  171
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  318: 326   84
    9    15 Lucyna         Śniadach              115.06 -  347: 356   65
   10    15 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  338: 324  165
   11    11 Grzegorz       Pukniel               127.82 -  334: 361   78
   12    14 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  364: 304  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Maria Skutela 117.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                147.32 -  272: 504   97
    2    22 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  284: 287   84
    3    22 Dariusz        Zębek                 104.36 +  373: 319  154
    4    16 Marcin         Rogala                131.14 +  419: 351  181
    5    10 Czesław        Grajewski             125.37 +  362: 274  175
    6     9 Kacper         Zegadło               145.58 -  281: 432   96
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  353: 411   83
    8    14 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  368: 342  164
    9    16 Adam           Sternik               100.00 +  401: 324  150
   10    12 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 +  375: 342  183
   11     7 Beata          Piotrowska            123.00 -  376: 399   73
   12    13 Marcin         Rogala                131.14 -  348: 406   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Sylwia Łada 117.13 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  316: 440   97
    2    23 Maciej         Dąbrowski             108.11 -  300: 394   58
    3    20 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  354: 316  165
    4    22 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  337: 335  160
    5    13 Sławomir       Długosz               118.71 +  473: 421  169
    6     7 Grzegorz       Pukniel               127.82 +  379: 300  178
    7     8 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  331: 391   71
    8     8 Marcin         Rogala                131.14 +  396: 322  181
    9     7 Beata          Piotrowska            123.00 -  336: 413   73
   10    10 Andrzej        Bednaruk              114.71 +  387: 310  165
   11     5 Stanisław      Rydzik                147.32 -  391: 458   97
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 +  380: 354  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Jerzy Krzyżewski 116.67 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Szymczak              146.00 -  307: 359   96
    2    15 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  405: 261  150
    3    13 Józef          Burzyński             108.14 -  344: 408   58
    4    18 Waldemar       Dębski                100.00 +  331: 275  150
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 +  346: 345  183
    6     8 Łukasz         Baranowski            126.36 -  286: 549   76
    7     9 Stanisław      Rydzik                147.32 -  235: 364   97
    8    15 Anna           Krynicka              121.40 -  345: 426   71
    9    17 Grzegorz       Pukniel               127.82 -  293: 397   78
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             114.06 -  310: 416   64
   11    23 Teresa         Balewska              100.00 +  298: 281  150
   12    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  311: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Marianna Kozłowska 116.52 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kacper         Zegadło               145.58 +  360: 322  196
    2     5 Grzegorz       Pukniel               127.82 -  371: 431   78
    3    19 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  316: 268  160
    4     9 Andrzej        Bednaruk              114.71 -  279: 342   65
    5    12 Marta          Bajorek               127.91 -  322: 327   78
    6    15 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  284: 364   83
    7    22 Katarzyna      Szachowicz            102.81 +  487: 313  153
    8    20 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  426: 260  150
    9    14 Anna           Krynicka              121.40 +  381: 350  171
   10    11 Józef          Burzyński             108.14 +  417: 414  158
   11    10 Marcin         Rogala                131.14 +  396: 360  181
   12     6 Bogdan         Kozłowski             119.62 +  367: 343  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Artur Wawrzynowski 115.37 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  278: 428   91
    2    19 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 -  296: 402   83
    3    20 Sylwia         Łada                  117.13 -  316: 354   67
    4    23 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  409: 289  159
    5    23 Teresa         Balewska              100.00 +  453: 282  150
    6    14 Marcin         Rogala                131.14 -  317: 427   81
    7    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  332: 398   50
    8    22 Anna           Lisiewska             103.44 +  326: 296  153
    9    20 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  339: 272  157
   10    15 Sławomir       Długosz               118.71 -  324: 338   69
   11    21 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  392: 361  150
   12    16 Zbigniew       Rybak                 121.12 -  307: 462   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Lucyna Śniadach 115.06 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            135.11 -  340: 401   85
    2    17 Anna           Lisiewska             103.44 +  476: 252  153
    3    12 Katarzyna      Szachowicz            102.81 +  375: 304  153
    4     8 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  282: 402   77
    5    16 Adam           Sternik               100.00 -  287: 401   50
    6    21 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 -  321: 337   50
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              112.49 +  452: 375  162
    8    16 Jan            Lisiewski             109.89 +  393: 327  160
    9    15 Sławomir       Długosz               118.71 +  356: 347  169
   10     8 Stanisław      Rydzik                147.32 -  259: 506   97
   11    12 Józef          Burzyński             108.14 +  423: 234  158
   12    12 Katarzyna      Dębska                106.71 +  428: 270  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Andrzej Bednaruk 114.71 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Koczkodon             134.34 +  507: 318  184
    2     2 Łukasz         Baranowski            126.36 +  363: 361  176
    3     4 Jakub          Szymczak              146.00 -  320: 454   96
    4     9 Marianna       Kozłowska             116.52 +  342: 279  167
    5     4 Grzegorz       Pukniel               127.82 +  371: 358  178
    6     3 Józef          Burzyński             108.14 +  456: 345  158
    7     2 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  371: 378   97
    8     4 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  311: 435   71
    9     8 Katarzyna      Dębska                106.71 -  309: 383   57
   10    10 Sylwia         Łada                  117.13 -  310: 387   67
   11    16 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  374: 344  170
   12    10 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  297: 321   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Mieczysław Pastuszak 114.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 +  410: 325  183
    2    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  319: 407   50
    3     8 Stanisław      Rydzik                147.32 -  373: 419   97
    4    14 Anna           Arana                 109.29 +  383: 365  159
    5    14 Jan            Lisiewski             109.89 -  325: 338   60
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              112.49 +  379: 335  162
    7    10 Marcin         Rogala                131.14 -  388: 403   81
    8    14 Maria          Skutela               117.41 -  342: 368   67
    9    18 Dariusz        Jarosławski           120.25 -  317: 338   70
   10    20 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  416: 310  167
   11    17 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  395: 375  159
   12    14 Sławomir       Długosz               118.71 -  304: 364   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Elżbieta Zębek 113.24 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  309: 523   83
    2    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  395: 283  150
    3    14 Marta          Bajorek               127.91 -  309: 401   78
    4    21 Teresa         Balewska              100.00 +  401: 283  150
    5    18 Marcin         Rogala                131.14 -  337: 493   81
    6    16 Czesław        Grajewski             125.37 -  372: 415   75
    7    18 Dariusz        Jarosławski           120.25 -  322: 335   70
    8    21 Krzysztof      Zawadzki              112.49 +  337: 270  162
    9    19 Maciej         Dąbrowski             108.11 -  336: 393   58
   10    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  260: 377   50
   11    22 Katarzyna      Bogusławska           107.17 -  286: 400   57
   12    23 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  405: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Krzysztof Zawadzki 112.49 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    18 Mieczysław     Pastuszak             114.06 -  335: 379   64
    7    20 Lucyna         Śniadach              115.06 -  375: 452   65
    8    21 Elżbieta       Zębek                 113.24 -  270: 337   63
    9    23 Monika         Krzyżewska            100.00 +  446: 305  150
   10    23 Wojciech       Gołęcki               110.21 -  298: 417   60
   11    24 Waldemar       Dębski                100.00 -  323: 362   50
   12    24 Monika         Krzyżewska            100.00 +  447: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  7  86.00




	Wojciech Gołęcki 110.21 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Rogala                131.14 -  223: 427   81
    2    25 PAUZA
    3    19 Marianna       Kozłowska             116.52 -  268: 316   67
    4    22 Sylwia         Łada                  117.13 -  335: 337   67
    5    22 Katarzyna      Szachowicz            102.81 +  347: 337  153
    6    20 Dariusz        Zębek                 104.36 -  246: 446   54
    7    23 Katarzyna      Bogusławska           107.17 -  336: 376   57
    8    23 Agnieszka      Kozak                 108.99 -  305: 398   59
    9    24 Anna           Lisiewska             103.44 +  345: 337  153
   10    23 Krzysztof      Zawadzki              112.49 +  417: 298  162
   11    20 Anna           Arana                 109.29 -  254: 414   59
   12    22 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  380: 294  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 11  97.18




	Jan Lisiewski 109.89 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Bajorek               127.91 +  358: 328  178
    2     8 Anna           Krynicka              121.40 +  382: 298  171
    3     3 Grzegorz       Pukniel               127.82 -  248: 445   78
    4    11 Kacper         Zegadło               145.58 -  313: 360   96
    5    14 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  338: 325  164
    6    11 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  345: 442   71
    7    14 Czesław        Grajewski             125.37 -  340: 381   75
    8    16 Lucyna         Śniadach              115.06 -  327: 393   65
    9    22 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 -  342: 350   50
   10    22 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  337: 294  157
   11    19 Zbigniew       Rybak                 121.12 -  327: 338   71
   12    20 Agnieszka      Kozak                 108.99 -  304: 370   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Anna Arana 109.29 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Pukniel               127.82 -  319: 441   78
    2    21 Teresa         Balewska              100.00 +  370: 243  150
    3    15 Tomasz         Zwoliński             146.78 -  270: 405   97
    4    14 Mieczysław     Pastuszak             114.06 -  365: 383   64
    5    21 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 -  290: 309   50
    6    23 Waldemar       Dębski                100.00 +  489: 179  150
    7    19 Maciej         Dąbrowski             108.11 +  392: 323  158
    8    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  405: 352  150
    9    10 Łukasz         Baranowski            126.36 -  317: 387   76
   10    18 Dariusz        Jarosławski           120.25 -  328: 391   70
   11    20 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  414: 254  160
   12    15 Józef          Burzyński             108.14 -  347: 361   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Agnieszka Kozak 108.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             127.07 -  309: 345   77
    2    14 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  268: 458   71
    3    24 Waldemar       Dębski                100.00 -  351: 373   50
    4    23 Artur          Wawrzynowski          115.37 -  289: 409   65
    5    24 Maciej         Dąbrowski             108.11 +  387: 299  158
    6    24 Katarzyna      Bogusławska           107.17 -  311: 437   57
    7    24 Teresa         Balewska              100.00 +  350: 332  150
    8    23 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  398: 305  160
    9    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  408: 281  150
   10    14 Anna           Krynicka              121.40 -  313: 393   71
   11    17 Mieczysław     Pastuszak             114.06 -  375: 395   64
   12    20 Jan            Lisiewski             109.89 +  370: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Józef Burzyński 108.14 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            126.36 -  385: 391   76
    2    13 Katarzyna      Szachowicz            102.81 +  431: 307  153
    3    13 Jerzy          Krzyżewski            116.67 +  408: 344  167
    4     6 Sławomir       Długosz               118.71 +  400: 369  169
    5     3 Kacper         Zegadło               145.58 +  421: 343  196
    6     3 Andrzej        Bednaruk              114.71 -  345: 456   65
    7     4 Dorota         Rudzińska             122.60 +  379: 335  173
    8     2 Piotr          Pietuchowski          140.68 -  261: 512   91
    9     9 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  307: 406   84
   10    11 Marianna       Kozłowska             116.52 -  414: 417   67
   11    12 Lucyna         Śniadach              115.06 -  234: 423   65
   12    15 Anna           Arana                 109.29 +  361: 347  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Maciej Dąbrowski 108.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  267: 447   76
    2    23 Sylwia         Łada                  117.13 +  394: 300  167
    3    17 Łukasz         Baranowski            126.36 -  254: 422   76
    4    19 Anna           Krynicka              121.40 -  320: 433   71
    5    24 Agnieszka      Kozak                 108.99 -  299: 387   59
    6    25 Teresa         Balewska              100.00 +  349: 279  150
    7    19 Anna           Arana                 109.29 -  323: 392   59
    8    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  341: 316  150
    9    19 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  393: 336  163
   10    17 Marta          Bajorek               127.91 +  410: 354  178
   11    15 Małgorzata     Deszczyńska           132.56 -  293: 305   83
   12    18 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  457: 293  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Katarzyna Bogusławska 107.17 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Czesław        Grajewski             125.37 -  276: 430   75
    2    20 Kacper         Zegadło               145.58 -  310: 431   96
    3    23 Anna           Lisiewska             103.44 -  283: 372   53
    4    24 Dariusz        Zębek                 104.36 -  293: 414   54
    5    25 PAUZA
    6    24 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  437: 311  159
    7    23 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  376: 336  160
    8    19 Zbigniew       Rybak                 121.12 -  305: 412   71
    9    20 Artur          Wawrzynowski          115.37 -  272: 339   65
   10    22 Jan            Lisiewski             109.89 -  294: 337   60
   11    22 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  400: 286  163
   12    22 Wojciech       Gołęcki               110.21 -  294: 380   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 11  92.36




	Katarzyna Dębska 106.71 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Piotrowska            123.00 +  427: 342  173
    2    11 Sławomir       Długosz               118.71 -  303: 350   69
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski           132.55 -  346: 393   83
    4    17 Anna           Lisiewska             103.44 +  388: 273  153
    5    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  370: 345  150
    6    13 Adam           Sternik               100.00 +  368: 333  150
    7     7 Kacper         Zegadło               145.58 -  280: 351   96
    8    10 Marta          Bajorek               127.91 +  425: 307  178
    9     8 Andrzej        Bednaruk              114.71 +  383: 309  165
   10     4 Rafał          Wesołowski            135.11 -  282: 373   85
   11     8 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  326: 334   70
   12    12 Lucyna         Śniadach              115.06 -  270: 428   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Dariusz Zębek 104.36 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Rudzińska             122.60 -  304: 371   73
    2    16 Beata          Piotrowska            123.00 -  296: 399   73
    3    22 Maria          Skutela               117.41 -  319: 373   67
    4    24 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  414: 293  157
    5    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  465: 228  150
    6    20 Wojciech       Gołęcki               110.21 +  446: 246  160
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             134.34 -  284: 441   84
    8    17 Dariusz        Jarosławski           120.25 +  372: 306  170
    9    11 Stanisław      Rydzik                147.32 -  290: 486   97
   10    19 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  325: 313  150
   11    13 Anna           Krynicka              121.40 -  263: 345   71
   12    17 Adam           Sternik               100.00 -  310: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Anna Lisiewska 103.44 Dublin             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Krynicka              121.40 -  298: 429   71
    2    17 Lucyna         Śniadach              115.06 -  252: 476   65
    3    23 Katarzyna      Bogusławska           107.17 +  372: 283  157
    4    17 Katarzyna      Dębska                106.71 -  273: 388   57
    5    19 Beata          Piotrowska            123.00 -  307: 412   73
    6    22 Katarzyna      Szachowicz            102.81 -  306: 403   53
    7    25 Waldemar       Dębski                100.00 +  337: 326  150
    8    22 Artur          Wawrzynowski          115.37 -  296: 326   65
    9    24 Wojciech       Gołęcki               110.21 -  337: 345   60
   10    24 Teresa         Balewska              100.00 -  250: 365   50
   11    25 Monika         Krzyżewska            100.00 -  362: 366   50
   12    25 Teresa         Balewska              100.00 +  333: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 12  83.42




	Katarzyna  Szachowicz 102.81 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  406: 371  171
    2    13 Józef          Burzyński             108.14 -  307: 431   58
    3    12 Lucyna         Śniadach              115.06 -  304: 375   65
    4    20 Adam           Sternik               100.00 -  299: 314   50
    5    22 Wojciech       Gołęcki               110.21 -  337: 347   60
    6    22 Anna           Lisiewska             103.44 +  403: 306  153
    7    22 Marianna       Kozłowska             116.52 -  313: 487   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  7  89.14




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Rybak                 121.12 -  276: 376   71
    2    21 Anna           Arana                 109.29 -  243: 370   59
    3    25 PAUZA
    4    21 Elżbieta       Zębek                 113.24 -  283: 401   63
    5    23 Artur          Wawrzynowski          115.37 -  282: 453   65
    6    25 Maciej         Dąbrowski             108.11 -  279: 349   58
    7    24 Agnieszka      Kozak                 108.99 -  332: 350   59
    8    25 Monika         Krzyżewska            100.00 -  309: 396   50
    9    25 Waldemar       Dębski                100.00 -  245: 317   50
   10    24 Anna           Lisiewska             103.44 +  365: 250  153
   11    23 Jerzy          Krzyżewski            116.67 -  281: 298   67
   12    25 Anna           Lisiewska             103.44 -  308: 333   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  / 11  68.00




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Jarosławski           120.25 -  260: 357   70
    2    24 Elżbieta       Zębek                 113.24 -  283: 395   63
    3    24 Agnieszka      Kozak                 108.99 +  373: 351  159
    4    18 Jerzy          Krzyżewski            116.67 -  275: 331   67
    5    20 Dariusz        Zębek                 104.36 -  228: 465   54
    6    23 Anna           Arana                 109.29 -  179: 489   59
    7    25 Anna           Lisiewska             103.44 -  326: 337   53
    8    24 Maciej         Dąbrowski             108.11 -  316: 341   58
    9    25 Teresa         Balewska              100.00 +  317: 245  150
   10    25 Monika         Krzyżewska            100.00 +  374: 337  150
   11    24 Krzysztof      Zawadzki              112.49 +  362: 323  162
   12    21 Jerzy          Krzyżewski            116.67 -  289: 311   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67




	Monika Krzyżewska 100.00 Piasutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Teresa         Balewska              100.00 +  396: 309  150
    9    23 Krzysztof      Zawadzki              112.49 -  305: 446   62
   10    25 Waldemar       Dębski                100.00 -  337: 374   50
   11    25 Anna           Lisiewska             103.44 +  366: 362  153
   12    24 Krzysztof      Zawadzki              112.49 -  280: 447   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     477  /  5  95.40




	Maria Kubacka- Świątek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  352: 359   70
    2    15 Jerzy          Krzyżewski            116.67 -  261: 405   67
    3    21 Adam           Sternik               100.00 -  230: 297   50
    4    25 PAUZA
    5    21 Anna           Arana                 109.29 +  309: 290  159
    6    21 Lucyna         Śniadach              115.06 +  337: 321  165
    7    17 Beata          Piotrowska            123.00 -  284: 486   73
    8    20 Marianna       Kozłowska             116.52 -  260: 426   67
    9    22 Jan            Lisiewski             109.89 +  350: 342  160
   10    19 Dariusz        Zębek                 104.36 -  313: 325   54
   11    21 Artur          Wawrzynowski          115.37 -  361: 392   65
   12    23 Elżbieta       Zębek                 113.24 -  338: 405   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Adam Sternik 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sławomir       Długosz               118.71 -  288: 334   69
    2    18 Marta          Bajorek               127.91 -  269: 483   78
    3    21 Maria          Kubacka- Świątek      100.00 +  297: 230  150
    4    20 Katarzyna      Szachowicz            102.81 +  314: 299  153
    5    16 Lucyna         Śniadach              115.06 +  401: 287  165
    6    13 Katarzyna      Dębska                106.71 -  333: 368   57
    7    16 Anna           Krynicka              121.40 +  424: 354  171
    8    11 Beata          Piotrowska            123.00 -  322: 392   73
    9    16 Maria          Skutela               117.41 -  324: 401   67
   10    16 Zbigniew       Rybak                 121.12 +  413: 306  171
   11    14 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  273: 361   76
   12    17 Dariusz        Zębek                 104.36 +  363: 310  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    12 Mieczysław     Pastuszak             114.06 +  407: 319  164
    3     6 Bogdan         Kozłowski             119.62 -  403: 510   70
    4    12 Krzysztof      Jaworski              126.30 -  294: 374   76
    5    17 Katarzyna      Dębska                106.71 -  345: 370   57
    6    19 Beata          Piotrowska            123.00 -  269: 386   73
    7    21 Artur          Wawrzynowski          115.37 +  398: 332  165
    8    18 Anna           Arana                 109.29 -  352: 405   59
    9    21 Agnieszka      Kozak                 108.99 -  281: 408   59
   10    21 Elżbieta       Zębek                 113.24 +  377: 260  163
   11    18 Marta          Bajorek               127.91 +  354: 266  178
   12    19 Marta          Bajorek               127.91 -  306: 473   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 11 103.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju Czwarte scrabble nad jeziorem



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maria          Skutela               504: 272
   2 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Zwoliński             316: 440
   3 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Krzyżewski            359: 307
   4 Marianna       Kozłowska            - Kacper         Zegadło               360: 322
   5 Piotr          Pietuchowski         - Artur          Wawrzynowski          428: 278
   6 Lucyna         Śniadach             - Rafał          Wesołowski            340: 401
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Bednaruk              318: 507
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Deszczyńska           410: 325
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Elżbieta       Zębek                 523: 309
  10 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Rogala                223: 427
  11 Marta          Bajorek              - Jan            Lisiewski             328: 358
  12 Anna           Arana                - Grzegorz       Pukniel               319: 441
  13 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Kozak                 345: 309
  14 Józef          Burzyński            - Łukasz         Baranowski            385: 391
  15 Krzysztof      Jaworski             - Maciej         Dąbrowski             447: 267
  16 Katarzyna      Bogusławska          - Czesław        Grajewski             276: 430
  17 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Dębska                342: 427
  18 Dariusz        Zębek                - Dorota         Rudzińska             304: 371
  19 Anna           Krynicka             - Anna           Lisiewska             429: 298
  20 Katarzyna      Szachowicz           - Mariusz        Orzeł                 406: 371
  21 Zbigniew       Rybak                - Teresa         Balewska              376: 276
  22 Waldemar       Dębski               - Dariusz        Jarosławski           260: 357
  23 Bogdan         Kozłowski            - Maria          Kubacka- Świątek      359: 352
  24 Adam           Sternik              - Sławomir       Długosz               288: 334
  25 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           489: 330
   2 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Bednaruk              361: 363
   3 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 345: 364
   4 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Jaworski              414: 371
   5 Grzegorz       Pukniel              - Marianna       Kozłowska             431: 371
   6 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              323: 363
   7 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             404: 405
   8 Jan            Lisiewski            - Anna           Krynicka              382: 298
   9 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Pietuchowski          329: 460
  10 Marcin         Rogala               - Szymon         Dąbrowski             297: 399
  11 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               303: 350
  12 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             407: 319
  13 Katarzyna      Szachowicz           - Józef          Burzyński             307: 431
  14 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Orzeł                 268: 458
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Kubacka- Świątek      405: 261
  16 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Zębek                 399: 296
  17 Anna           Lisiewska            - Lucyna         Śniadach              252: 476
  18 Marta          Bajorek              - Adam           Sternik               483: 269
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Artur          Wawrzynowski          402: 296
  20 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Bogusławska           431: 310
  21 Teresa         Balewska             - Anna           Arana                 243: 370
  22 Maria          Skutela              - Grzegorz       Koczkodon             284: 287
  23 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  394: 300
  24 Elżbieta       Zębek                - Waldemar       Dębski                395: 283
  25 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             408: 356
   2 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Pietuchowski          363: 371
   3 Jan            Lisiewski            - Grzegorz       Pukniel               248: 445
   4 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Szymczak              320: 454
   5 Sławomir       Długosz              - Dorota         Rudzińska             455: 462
   6 Bogdan         Kozłowski            - Agnieszka      Wiśniewska            510: 403
   7 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kwiatkowski           346: 393
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Stanisław      Rydzik                373: 419
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Czesław        Grajewski             420: 332
  10 Mariusz        Orzeł                - Anna           Krynicka              357: 316
  11 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Jaworski              356: 364
  12 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Szachowicz            375: 304
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Józef          Burzyński             344: 408
  14 Elżbieta       Zębek                - Marta          Bajorek               309: 401
  15 Anna           Arana                - Tomasz         Zwoliński             270: 405
  16 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Jarosławski           430: 258
  17 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Dąbrowski             422: 254
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Piotrowska            386: 355
  19 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Gołęcki               316: 268
  20 Artur          Wawrzynowski         - Sylwia         Łada                  316: 354
  21 Maria          Kubacka- Świątek     - Adam           Sternik               230: 297
  22 Dariusz        Zębek                - Maria          Skutela               319: 373
  23 Anna           Lisiewska            - Katarzyna      Bogusławska           372: 283
  24 Agnieszka      Kozak                - Waldemar       Dębski                351: 373
  25 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               433: 305
   2 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Wesołowski            430: 344
   3 Jakub          Szymczak             - Bogdan         Kozłowski             401: 273
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                408: 383
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Deszczyńska           325: 398
   6 Sławomir       Długosz              - Józef          Burzyński             369: 400
   7 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Rybak                 337: 384
   8 Szymon         Dąbrowski            - Lucyna         Śniadach              402: 282
   9 Andrzej        Bednaruk             - Marianna       Kozłowska             342: 279
  10 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Koczkodon             319: 273
  11 Jan            Lisiewski            - Kacper         Zegadło               313: 360
  12 Krzysztof      Jaworski             - Agnieszka      Wiśniewska            374: 294
  13 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Baranowski            404: 379
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Arana                 383: 365
  15 Dariusz        Jarosławski          - Beata          Piotrowska            397: 297
  16 Maria          Skutela              - Marcin         Rogala                419: 351
  17 Katarzyna      Dębska               - Anna           Lisiewska             388: 273
  18 Waldemar       Dębski               - Jerzy          Krzyżewski            275: 331
  19 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Krynicka              320: 433
  20 Adam           Sternik              - Katarzyna      Szachowicz            314: 299
  21 Elżbieta       Zębek                - Teresa         Balewska              401: 283
  22 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               337: 335
  23 Artur          Wawrzynowski         - Agnieszka      Kozak                 409: 289
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Zębek                 293: 414
  25 Maria          Kubacka- Świątek     - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Wesołowski            400: 365
   2 Jakub          Szymczak             - Dorota         Rudzińska             395: 356
   3 Józef          Burzyński            - Kacper         Zegadło               421: 343
   4 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Bednaruk              358: 371
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Orzeł                 486: 337
   6 Krzysztof      Jaworski             - Szymon         Dąbrowski             261: 323
   7 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 477: 328
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Stanisław      Rydzik                290: 407
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           346: 345
  10 Czesław        Grajewski            - Maria          Skutela               274: 362
  11 Dariusz        Jarosławski          - Łukasz         Baranowski            270: 423
  12 Marianna       Kozłowska            - Marta          Bajorek               322: 327
  13 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               473: 421
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Jan            Lisiewski             325: 338
  15 Anna           Krynicka             - Grzegorz       Koczkodon             343: 373
  16 Lucyna         Śniadach             - Adam           Sternik               287: 401
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                345: 370
  18 Marcin         Rogala               - Elżbieta       Zębek                 493: 337
  19 Beata          Piotrowska           - Anna           Lisiewska             412: 307
  20 Dariusz        Zębek                - Waldemar       Dębski                465: 228
  21 Anna           Arana                - Maria          Kubacka- Świątek      290: 309
  22 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Szachowicz            347: 337
  23 Teresa         Balewska             - Artur          Wawrzynowski          282: 453
  24 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Dąbrowski             387: 299
  25 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          477: 384
   2 Tomasz         Zwoliński            - Bogdan         Kozłowski             461: 324
   3 Józef          Burzyński            - Andrzej        Bednaruk              345: 456
   4 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Dąbrowski             233: 398
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Jaworski              366: 430
   6 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            317: 373
   7 Grzegorz       Pukniel              - Sylwia         Łada                  300: 379
   8 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Krzyżewski            549: 286
   9 Kacper         Zegadło              - Maria          Skutela               432: 281
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Marta          Bajorek               340: 373
  11 Mariusz        Orzeł                - Jan            Lisiewski             442: 345
  12 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Deszczyńska           361: 352
  13 Adam           Sternik              - Katarzyna      Dębska                333: 368
  14 Artur          Wawrzynowski         - Marcin         Rogala                317: 427
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Marianna       Kozłowska             364: 284
  16 Elżbieta       Zębek                - Czesław        Grajewski             372: 415
  17 Anna           Krynicka             - Dariusz        Jarosławski           383: 308
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             335: 379
  19 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Wiśniewska            386: 269
  20 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Zębek                 246: 446
  21 Maria          Kubacka- Świątek     - Lucyna         Śniadach              337: 321
  22 Katarzyna      Szachowicz           - Anna           Lisiewska             403: 306
  23 Waldemar       Dębski               - Anna           Arana                 179: 489
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Kozak                 437: 311
  25 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              349: 279


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              434: 333
   2 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Zwoliński             371: 378
   3 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            396: 368
   4 Józef          Burzyński            - Dorota         Rudzińska             379: 335
   5 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               438: 430
   6 Krzysztof      Jaworski             - Bogdan         Kozłowski             320: 370
   7 Kacper         Zegadło              - Katarzyna      Dębska                351: 280
   8 Mariusz        Orzeł                - Sylwia         Łada                  391: 331
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Rydzik                235: 364
  10 Marcin         Rogala               - Mieczysław     Pastuszak             403: 388
  11 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               341: 359
  12 Maria          Skutela              - Andrzej        Kwiatkowski           353: 411
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Pukniel               415: 388
  14 Czesław        Grajewski            - Jan            Lisiewski             381: 340
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Zębek                 441: 284
  16 Adam           Sternik              - Anna           Krynicka              424: 354
  17 Maria          Kubacka- Świątek     - Beata          Piotrowska            284: 486
  18 Dariusz        Jarosławski          - Elżbieta       Zębek                 335: 322
  19 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Arana                 323: 392
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Lucyna         Śniadach              375: 452
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Artur          Wawrzynowski          398: 332
  22 Katarzyna      Szachowicz           - Marianna       Kozłowska             313: 487
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Wojciech       Gołęcki               376: 336
  24 Agnieszka      Kozak                - Teresa         Balewska              350: 332
  25 Anna           Lisiewska            - Waldemar       Dębski                337: 326


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             335: 451
   2 Piotr          Pietuchowski         - Józef          Burzyński             512: 261
   3 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              379: 349
   4 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Orzeł                 311: 435
   5 Bogdan         Kozłowski            - Kacper         Zegadło               352: 359
   6 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Deszczyńska           332: 388
   7 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             317: 382
   8 Sylwia         Łada                 - Marcin         Rogala                396: 322
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Jaworski              550: 310
  10 Katarzyna      Dębska               - Marta          Bajorek               425: 307
  11 Beata          Piotrowska           - Adam           Sternik               392: 322
  12 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             318: 326
  13 Grzegorz       Pukniel              - Czesław        Grajewski             379: 435
  14 Maria          Skutela              - Mieczysław     Pastuszak             368: 342
  15 Anna           Krynicka             - Jerzy          Krzyżewski            426: 345
  16 Jan            Lisiewski            - Lucyna         Śniadach              327: 393
  17 Dariusz        Zębek                - Dariusz        Jarosławski           372: 306
  18 Anna           Arana                - Agnieszka      Wiśniewska            405: 352
  19 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Bogusławska           412: 305
  20 Marianna       Kozłowska            - Maria          Kubacka- Świątek      426: 260
  21 Elżbieta       Zębek                - Krzysztof      Zawadzki              337: 270
  22 Artur          Wawrzynowski         - Anna           Lisiewska             326: 296
  23 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Kozak                 305: 398
  24 Waldemar       Dębski               - Maciej         Dąbrowski             316: 341
  25 Teresa         Balewska             - Monika         Krzyżewska            309: 396


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          389: 388
   2 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            369: 339
   3 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kwiatkowski           354: 498
   4 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Dąbrowski             414: 376
   5 Dorota         Rudzińska            - Czesław        Grajewski             306: 437
   6 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Deszczyńska           364: 329
   7 Sylwia         Łada                 - Beata          Piotrowska            336: 413
   8 Andrzej        Bednaruk             - Katarzyna      Dębska                309: 383
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Józef          Burzyński             406: 307
  10 Łukasz         Baranowski           - Anna           Arana                 387: 317
  11 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Zębek                 486: 290
  12 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Rybak                 422: 398
  13 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Jaworski              271: 429
  14 Anna           Krynicka             - Marianna       Kozłowska             350: 381
  15 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Długosz               356: 347
  16 Adam           Sternik              - Maria          Skutela               324: 401
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Pukniel               293: 397
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Jarosławski           317: 338
  19 Maciej         Dąbrowski            - Elżbieta       Zębek                 393: 336
  20 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Bogusławska           339: 272
  21 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Wiśniewska            408: 281
  22 Jan            Lisiewski            - Maria          Kubacka- Świątek      342: 350
  23 Monika         Krzyżewska           - Krzysztof      Zawadzki              305: 446
  24 Anna           Lisiewska            - Wojciech       Gołęcki               337: 345
  25 Teresa         Balewska             - Waldemar       Dębski                245: 317


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Zwoliński             398: 389
   2 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Pietuchowski          409: 432
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogdan         Kozłowski             459: 313
   4 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Dębska                373: 282
   5 Czesław        Grajewski            - Szymon         Dąbrowski             346: 304
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              323: 443
   7 Łukasz         Baranowski           - Beata          Piotrowska            356: 348
   8 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                259: 506
   9 Dorota         Rudzińska            - Marcin         Rogala                353: 348
  10 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Bednaruk              387: 310
  11 Józef          Burzyński            - Marianna       Kozłowska             414: 417
  12 Maria          Skutela              - Małgorzata     Deszczyńska           375: 342
  13 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Jaworski              397: 387
  14 Anna           Krynicka             - Agnieszka      Kozak                 393: 313
  15 Sławomir       Długosz              - Artur          Wawrzynowski          338: 324
  16 Zbigniew       Rybak                - Adam           Sternik               306: 413
  17 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             354: 410
  18 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Arana                 391: 328
  19 Maria          Kubacka- Świątek     - Dariusz        Zębek                 313: 325
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Mieczysław     Pastuszak             310: 416
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Elżbieta       Zębek                 377: 260
  22 Jan            Lisiewski            - Katarzyna      Bogusławska           337: 294
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               298: 417
  24 Anna           Lisiewska            - Teresa         Balewska              250: 365
  25 Monika         Krzyżewska           - Waldemar       Dębski                337: 374


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Kacper         Zegadło               401: 355
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           398: 317
   3 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Orzeł                 494: 251
   4 Jakub          Szymczak             - Czesław        Grajewski             385: 343
   5 Stanisław      Rydzik               - Sylwia         Łada                  458: 391
   6 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            383: 308
   7 Beata          Piotrowska           - Maria          Skutela               399: 376
   8 Katarzyna      Dębska               - Bogdan         Kozłowski             326: 334
   9 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             352: 467
  10 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Rogala                396: 360
  11 Grzegorz       Pukniel              - Sławomir       Długosz               361: 334
  12 Józef          Burzyński            - Lucyna         Śniadach              234: 423
  13 Dariusz        Zębek                - Anna           Krynicka              263: 345
  14 Krzysztof      Jaworski             - Adam           Sternik               361: 273
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             305: 293
  16 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Jarosławski           374: 344
  17 Agnieszka      Kozak                - Mieczysław     Pastuszak             375: 395
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Marta          Bajorek               354: 266
  19 Zbigniew       Rybak                - Jan            Lisiewski             338: 327
  20 Anna           Arana                - Wojciech       Gołęcki               414: 254
  21 Maria          Kubacka- Świątek     - Artur          Wawrzynowski          361: 392
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Elżbieta       Zębek                 400: 286
  23 Teresa         Balewska             - Jerzy          Krzyżewski            281: 298
  24 Waldemar       Dębski               - Krzysztof      Zawadzki              362: 323
  25 Anna           Lisiewska            - Monika         Krzyżewska            362: 366


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          461: 430
   2 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              360: 381
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                348: 345
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Piotrowska            419: 372
   5 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Orzeł                 341: 362
   6 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             343: 367
   7 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Koczkodon             300: 554
   8 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Baranowski            286: 446
   9 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Krynicka              408: 281
  10 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              321: 297
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Sylwia         Łada                  354: 380
  12 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Dębska                428: 270
  13 Maria          Skutela              - Marcin         Rogala                348: 406
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Długosz               304: 364
  15 Anna           Arana                - Józef          Burzyński             347: 361
  16 Artur          Wawrzynowski         - Zbigniew       Rybak                 307: 462
  17 Adam           Sternik              - Dariusz        Zębek                 363: 310
  18 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Dąbrowski             293: 457
  19 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Wiśniewska            473: 306
  20 Agnieszka      Kozak                - Jan            Lisiewski             370: 304
  21 Waldemar       Dębski               - Jerzy          Krzyżewski            289: 311
  22 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Bogusławska           380: 294
  23 Elżbieta       Zębek                - Maria          Kubacka- Świątek      405: 338
  24 Monika         Krzyżewska           - Krzysztof      Zawadzki              280: 447
  25 Anna           Lisiewska            - Teresa         Balewska              333: 308
Lista rankingowa na dzień 06-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.73  31020  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.78  31157  195
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.84  29730  192
   6 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.51  28976  190
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.44  24847  163
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.36  28035  184
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.23  30446  200
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             151.71  30039  198
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.99  26574  176
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.59  28084  189
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.73  28955  196
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.56  26234  179
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.54  28428  194
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  22 Kacper Zegadło                 Warszawa             146.00  28032  192
  23 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  24 Dawid Pikul                    Poznań               145.88  28593  196
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.72  17923  123
  26 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.67  28697  197
  27 Michał Makowski                Warszawa             145.65   7428   51
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  29 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.03  28571  197
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Karol Waniek                   Wrocław              144.69   5209   36
  33 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  35 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  36 Kamil Kister                   Puławy               143.32  27088  189
  37 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             142.63  26102  183
  39 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.35  27422  194
  41 Bogusław Szyszka               Oława                141.34  28127  199
  42 Justyna Górka                  Kraków               141.21  27254  193
  43 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.01  27074  192
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  45 Irena Sołdan                   Sopot                140.61  26575  189
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            139.87  19721  141
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  49 Artur Irzyk                    Kraków               139.63  27227  195
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               138.93  26536  191
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  53 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.09  23990  175
  55 Janusz Krupiński               Bytom                136.97  24381  178
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.92  27111  198
  57 Piotr Broda                    Sandomierz           136.57  25948  190
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             135.57  26978  199
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.08  17561  130
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.92  25770  191
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.86  26838  199
  64 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  65 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.15  23745  177
  66 Joanna Juszczak                Warszawa             134.10  26015  194
  67 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  68 Robert Kamiński                Warszawa             134.04   9517   71
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.81  21008  157
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.71  25806  193
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             133.55  23372  175
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  73 Zdzisław Szota                 Warszawa             133.27   9329   70
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.88   8637   65
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.64  26262  198
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.19  18374  139
  77 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.43   9857   75
  80 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  81 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.94  24747  189
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  83 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.81  15174  116
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  87 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  88 Krzysztof Gibas                Kraków               130.41  24908  191
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  93 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  94 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  95 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.64  25021  193
  96 Marcin Rogala                  Warszawa             129.56  12826   99
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.50  14116  109
  99 Artur Koszel                   Warszawa             129.49  11266   87
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 101 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.80  24859  193
 103 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.50  24801  193
 106 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 107 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 109 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.12   9993   78
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  24054  188
 111 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 113 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.36  25345  199
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  23294  183
 115 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.05  16390  129
 116 Krzysztof Jaworski             Warszawa             127.04   8766   69
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 118 Krzysztof Bukowski             Milanówek            126.97   4952   39
 119 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.88   6090   48
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 122 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.55  25183  199
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 124 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.21  13505  107
 125 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 126 Marcin Ceglarek                Kraków               126.15  20689  164
 127 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.03  24828  197
 128 Anita Bruska                   Gdynia               126.00  20412  162
 129 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 130 Jarosław Olek                  Warszawa             125.91  11458   91
 131 Czesław Grajewski              Białystok            125.90  19389  154
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.87  24292  193
 134 Marek Rogalski                 Warszawa             125.77  15595  124
 135 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52   6025   48
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.43  19065  152
 137 Marta Bajorek                  Warszawa             125.31  24060  192
 138 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 139 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 145 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 146 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.81   5943   48
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             123.76  22772  184
 148 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 149 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 151 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            123.17  15519  126
 152 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 122.88  13762  112
 154 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.50  23152  189
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.05  23556  193
 157 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.89  23647  194
 158 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 159 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 160 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 161 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.60  10214   84
 162 Agnieszka Walas                Kraków               121.34  20870  172
 163 Marcin Stachowski              Wydartowo I          121.22  23637  195
 164 Dorota Kuć                     Stargard             120.73  18109  150
 165 Anna Krynicka                  Warszawa             120.69  14603  121
 166 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.60   8201   68
 167 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            120.07  23894  199
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.75   9460   79
 171 Adam Janicki                   Wrocław              119.71  20350  170
 172 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.68   8976   75
 174 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.39  17073  143
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 176 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 177 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 178 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 179 Marianna Kozłowska             Białystok            119.07  11431   96
 180 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 181 Sławomir Długosz               Ostróda              118.64  16017  135
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.57  21106  178
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 184 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 185 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.22  22580  191
 186 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.02   5665   48
 188 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.94  21112  179
 190 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 191 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 192 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.40  19605  167
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             117.35  19598  167
 194 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 195 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.12  21668  185
 196 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 197 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 198 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 199 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 200 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 201 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.27  14069  121
 204 Lucyna Śniadach                Rumia                116.26  21508  185
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.10  15673  135
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.03  21929  189
 207 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 209 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 210 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 212 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.34  22375  194
 213 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 214 Agnieszka Biegańska            Białystok            115.16   5067   44
 215 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 216 Sławomir Wolski                Wrocław              114.96  22648  197
 217 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 218 Anna Biegańska                 Białystok            114.73   5048   44
 219 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.71  18009  157
 220 Renata Andracka                Zwola                114.62  22465  196
 221 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 223 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.00  22800  200
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 225 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.70   8300   73
 226 Robert Wagner                  Wrocław              113.63  17840  157
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  16682  147
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.33   4420   39
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 230 Zofia Górka                    Łęczna               112.83   9929   88
 231 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 232 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 233 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 234 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.54  21862  196
 235 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 237 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.16  21788  196
 238 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.89   9204   83
 239 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 240 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.57  22114  200
 241 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 242 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 243 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.81   7906   72
 245 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 246 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 248 Józef Burzyński                Ełk                  109.14  18335  168
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.03  21151  194
 250 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 251 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.93   9477   87
 252 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 253 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 254 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 255 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.59  20740  191
 256 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.47   6400   59
 258 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 259 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 260 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 261 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.56  20006  186
 262 Waldemar Wypchał               Kraków               107.49  13544  126
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.88  12825  120
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 265 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 266 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 267 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 268 Konrad Pajączek                Milanówek            106.44   6493   61
 269 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.32  11057  104
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               106.29  16263  153
 272 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 274 Adam Sternik                   Elbląg               105.53   3799   36
 275 Dariusz Zębek                  Olsztyn              105.09   7356   70
 276 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 277 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             105.00  14910  142
 278 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.66   6803   65
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  19082  184
 281 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 282 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 283 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 284 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 285 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 286 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               101.94   3160   31
 288 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 289 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 290 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 291 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.86   9279   92
 293 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 294 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 295 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 297 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 299 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 300 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19736  199
 301 Dominik Ulejczyk               Będzin                98.90  13450  136
 302 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  13095  135
 304 Marta Wawrzyn                  Pruszków              96.51   8010   83
 305 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 306 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 309 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               93.86   8541   91
 313 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.38   7844   84
 315 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.51  10639  115
 317 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 319 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.26  17137  192
 321 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 323 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 324 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 325 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 326 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 327 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 328 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 329 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 332 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.13   9445  115
 333 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 334 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 335 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 336 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 337 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 338 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 339 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 340 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              65.14  12833  197
 342 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 343 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 06-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Tomasz A. Praga                Białystok            117.52   3408   29
   2 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   5 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   6 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   7 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   8 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   9 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  10 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            102.52   2768   27
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  12 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  13 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  14 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  15 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  16 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  17 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  20 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  21 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  22 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  23 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  26 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  27 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  37 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  38 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  40 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  41 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  44 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  45 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  46 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  47 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  48 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  49 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  50 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.39   2010   23
  57 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  58 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  60 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        91.32   2009   22
  61 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  63 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  64 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  65 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        65.14   1433   22
  69 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  70 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  71 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  72 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  73 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  74 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  75 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  77 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  78 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  81 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  82 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  83 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  84 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  85 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  86 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  87 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  88 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  89 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  90 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  92 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
  98 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  99 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 100 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 101 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
 102 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 103 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 104 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 105 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 106 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 107 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 108 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 109 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 110 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 111 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 112 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 115 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 116 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 117 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 118 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 119 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 120 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 121 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 122 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 123 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 124 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 125 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 126 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 127 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 128 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 129 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 131 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 132 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 133 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 134 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 135 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 136 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 137 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 138 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 141 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 142 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 143 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 144 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 145 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 146 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 147 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 148 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 149 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 150 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 151 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 152 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 153 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 154 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 155 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 156 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 157 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 158 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 159 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 160 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 161 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 162 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 163 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 164 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 165 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 166 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 167 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 168 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 169 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 170 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 171 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 172 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 173 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 174 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 175 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 176 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 177 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 178 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 179 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 180 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 181 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 182 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 183 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 184 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 185 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 186 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 187 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 188 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 189 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 190 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 191 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 192 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 193 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 194 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 195 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 196 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 197 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 198 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 199 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 200 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 201 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 202 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 203 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 204 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 205 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 206 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 207 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 208 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 209 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 210 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 211 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 212 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 213 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 214 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 215 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 216 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 217 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 218 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 219 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 220 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 221 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 222 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 223 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 224 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 225 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 226 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 227 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 228 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 229 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 230 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 231 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 232 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 233 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 235 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 236 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 238 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 239 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 240 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 241 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 242 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 243 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 244 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 245 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 246 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 247 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 248 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 249 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 250 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 251 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 252 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 253 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 254 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 255 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 256 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 257 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 258 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 259 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 260 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 261 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 262 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 263 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 264 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 265 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 266 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 267 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 268 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 269 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 270 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 271 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 272 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 273 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 274 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 275 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 276 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 277 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 278 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 279 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 280 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 281 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 282 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie