Polanica-Zdrój 7
czerwca
Polanica-Zdrój 7- 8 czerwca Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie
II Polanicki Ogólnopolski Turniej Scrabble o puchar Staropolanki
Mistrzostwa Regionów 2014
Piasutno 7
czerwca
Piasutno 7- 8 czerwca Drugie Scrabble nad jeziorem
Konojady14
czerwca
Konojady 14-15 czerwca III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Grand Prix 2014
Wysoki lot Szymanka nad jeziorem Piasutno07 - 08 czerwca 2014 — Drugie Scrabble nad jezioremInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Drugie Scrabble nad jezioremPiasutno, 07 - 08 czerwca 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Wysoki lot Szymanka nad jeziorem Piasutno Był to jeden z niewielu turniejów, w których można byłoby się spodziewać "odlotu" jednego zawodnika i — w rezultacie — znacznej jego przewagi w końcowej klasyfikacji. Jak to jednak w sporcie bywa, dopóki płytka w grze, wiele może się zdarzyć i to niekoniecznie zgodnie z oczekiwaniami. Potknięcie w trzeciej rundzie głównego faworyta — Stanisława Rydzika i świetny rezultat Szymona Dąbrowskiego, który po 7 rundach prowadził bez porażki, nie stanowiły same w sobie jakiejś wielkiej sensacji. Tym bardziej, że po ich bezpośrednim spotkaniu w ósmej rundzie wszystko zdawało się wracać do normy — Staszek zrównał się dużymi punktami z Szymonem, a małymi znacznie go wyprzedził. Zanosiło się wprawdzie na podium dla świeżo upieczonego mistrza szkół ponadgimnazjalnych, ale jego droga do "złota" była nadal daleka. W dwie rundy później obaj mieli już po dwa punkty przewagi nad resztą zawodników i stało się jasne, że to nie przypadek, nie samo "żarcie" i że turniej może wygrać każdy z nich. Po następnej partii odlecieli jeszcze dalej — trzypunktowa przewaga była już miażdżąca. W ostatniej rundzie zwyciężyła młodość nad doświadczeniem — Szymon Dąbrowski udanie zrewanżował się Stanisławowi Rydzikowi i wygrał swój pierwszy turniej rankingowy. Po krótkiej przerwie juniorzy znów zaczęli się przebijać do krajowej czołówki.

Ciekawie zapowiadał się bój o trzecie miejsce, na które szanse miało aż czworo graczy. Ewentualne zwycięstwo Krzysztofa Sporczyka nad Jerzym Krzyżewskim dałoby prawdopodobnie temu pierwszemu upragniony brąz ze względu na przewagę ponad 170 punktów nad pozostałymi. Zwyciężył jednak, zaledwie czterema punktami, przedstawiciel gospodarzy, którego przewaga nad Martą BajorekSławomirem Długoszem była minimalna. Marta pokonała Sławka znacznie wyżej i zdobyła pierwsze podium w swojej karierze.

Nagrodzone zostały nie tylko czołowe miejsca. Specjalne nagrody zdobyli: Marta Bajorek — najlepsza kobieta, Jerzy Krzyżewski — najlepszy gracz powiatu szczycieńskiego, Sebastian Imielski — najlepszy debiutant i Zuzanna Rockicka — najmłodsza uczestniczka zawodów. Najdroższy wyraz o tematyce przyrodniczej — KRUCZEJ za 80 punktów — ułożył Dariusz Jarosławski. Wyraz ten został uznany za szczególnie związany z lokalnym środowiskiem przyrodniczym przez eksperta z Nadleśnictwa Spychowo, między innymi ze względu na głośną polemikę sprzed trzech lat dotyczącą roli kruka w przyrodzie.

Podobnie jak w ubiegłym roku i tym razem nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Zorganizowana przez Gospodarzy wieczorna impreza z grillem, gitarą i śpiewem była chyba jeszcze bardziej udana od zeszłorocznej. Jan Lisiewski doskonale sobie dawał radę z naprawdę trudnym repertuarem, zarówno instrumentalnie jak i wokalnie, co tylko zachęcało innych do wspólnej zabawy.

BożenaJan Lisiewscy oraz MałgorzataJerzy Krzyżewscy z klubu ABC Piasutno byli głównymi organizatorami turnieju. Turniejowi patronowali Starosta Szczycieński, Wót Gminy ŚwiętajnoTygodnik Nasz Mazur. Wśród licznych sponsorów należy wymienić OSP Piasutno, Radę Sołecką w Piasutnie, Bank Spółdzielczy w Szczytnie, Cukiernię "U Eli" w Świętajnie, Portal zagraj.pl, Nadleśnictwo Spychowo, firmy: Novum Grom, Wasco PowałczynPyszna Szafa ze Szczytna.

To juz kolejny bardzo udany turniej, w którym zagrało mniej zawodników niż w zeszłym roku. Nieliczni debiutanci nie są na razie w stanie zastąpić starszego pokolenia graczy, którego część niestety się wycofuje. Tym bardziej cieszy fakt, że w niewielkich ośrodkach organizowane są tak świetne turnieje i że w miejscach tych pracuje się się z młodzieżą. Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych lat przyniesie to wymierne efekty.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Scrabble nad jeziorem


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie do 50 osób)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPiasutno, remiza OSP
Obrońca tytułuIrena Sołdan
SędziaMariusz Sylwestrzuk
HarmonogramSobota, 7 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 00 stycznia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem z Warszawy przez Ostrołękę, Świętajno
Remiza w centrum wsi nad jeziorem
WyżywienieW sobotę zapewnimy możliwość zakupienia obiadu z dowozem.
Na miejscu na okrągło bufet kawa herbata ciasto.
NoclegiBasista agroturystyka, tel. 0896226206
www.piasutno.pl, tel. 500820886
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne
Dodatkowe atrakcjeBankiecik pod strzechą
OrganizatorzyJerzy Krzyżewski jerzykrzyzewski@wp.pl tel. 604121848
Jan Lisiewski jotel@o2.pl tel. 508875358


  1 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               123.54     11.0     4378     1934      412
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.66     10.0     5239     1785     1311
  3 Marta           Bajorek              Warszawa               119.09      8.0     4481     1598      479
  4 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               115.20      8.0     4437     1586      358
  5 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.17      7.0     4616     1463      285
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.56      7.0     4587     1493      585
  7 Maria           Pokorska             Warszawa               103.67      7.0     4393     1490      363
  8 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.02      7.0     4328     1471      306
  9 Jan             Lisiewski            Piasutno               105.64      7.0     4184     1469      129
 10 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  123.71      6.0     4494     1333      428
 11 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               132.79      6.0     4347     1295      301
 12 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.91      6.0     4327     1289      482
 13 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.68      6.0     4282     1371      166
 14 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.85      6.0     4213     1308      134
 15 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.07      6.0     4086     1323       64
 16 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               103.41      6.0     4043     1318      341
 17 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      6.0     3800     1327     -193
 18 Marek           Horyń                Ełk                    100.00      5.0     4299     1196      433
 19 Józef           Burzyński            Ełk                    106.66      5.0     4099     1258      260
 20 Agnieszka       Biegańska            Białystok              117.15      5.0     3089     1042      472
 21 Emilia          Spanialska           Świętajno              100.00      5.0     3081     1173     -710
 22 Sebastian       Imielski             Szczytno               100.00      5.0     3040     1162     -814
 23 Anna            Biegańska            Białystok              113.22      5.0     3011      970      556
 24 Zuzanna         Dąbrowska            Świętajno              100.00      4.0     2686     1076    -1277
 25 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      4.0     2574     1034    -1164
 26 Zuzanna         Rokicka              Świętajno              100.00      2.0     2494      826    -1262
 27 Dariusz         Rokicki              Świętajno              100.00      1.0     1524      468     -687
 28 Elżbieta        Zyra                 Szczytno               100.00      1.0      796      253     -187
 29 Zuzanna         Basista              Świętajno              100.00      0.0     1061      371    -1116
 30 Małgorzata      Kosakowska           Szczytno               100.00      0.0      619      150     -455
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Drugie Scrabble nad Jeziorem



	Stanisław Rydzik 141.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jan            Lisiewski             105.64 +  432: 296  156
    2     1 Jerzy          Krzyżewski            115.20 +  564: 262  165
    3     1 Józef          Burzyński             106.66 -  370: 388   57
    4     1 Agnieszka      Biegańska             117.15 +  455: 318  167
    5     2 Maria          Pokorska              103.67 +  454: 352  154
    6     2 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  419: 409  164
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              125.56 +  386: 315  176
    8     1 Szymon         Dąbrowski             123.54 +  432: 294  174
    9     1 Marta          Bajorek               119.09 +  392: 294  169
   10     1 Sławomir       Długosz               108.02 +  450: 319  158
   11     1 Zbigniew       Rybak                 120.68 +  547: 291  171
   12     1 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  338: 390   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Krzysztof Jaworski 132.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Dębska                105.07 +  336: 295  155
    2     6 Anna           Biegańska             113.22 +  345: 332  163
    3     2 Agnieszka      Biegańska             117.15 -  298: 404   67
    4     7 Sylwia         Łada                  110.91 +  380: 356  161
    5     5 Marta          Bajorek               119.09 -  362: 410   69
    6     8 Jan            Lisiewski             105.64 -  352: 363   56
    7     6 Zbigniew       Rybak                 120.68 -  330: 395   71
    8    10 Emilia         Spanialska            100.00 +  482: 263  150
    9     8 Waldemar       Dębski                100.00 -  344: 370   50
   10     8 Maciej         Dąbrowski             103.41 -  244: 363   53
   11    11 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  535: 174  150
   12     8 Marek          Horyń                 100.00 +  339: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Krzysztof Sporczyk 125.56 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Zawadzki              103.85 -  356: 386   54
    2    10 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  525: 160  150
    3     4 Mariusz        Orzeł                 123.71 +  370: 334  174
    4     4 Sławomir       Długosz               108.02 +  398: 352  158
    5     3 Jerzy          Krzyżewski            115.20 +  422: 361  165
    6     3 Agnieszka      Biegańska             117.15 +  444: 381  167
    7     2 Stanisław      Rydzik                141.66 -  315: 386   92
    8     2 Marta          Bajorek               119.09 -  348: 357   69
    9     3 Zbigniew       Rybak                 120.68 +  332: 290  171
   10     2 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  356: 361   74
   11     4 Maria          Pokorska              103.67 +  373: 282  154
   12     2 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  348: 352   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Mariusz Orzeł 123.71 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Pokorska              103.67 +  398: 375  154
    2     3 Marta          Bajorek               119.09 +  412: 343  169
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  334: 370   76
    4     5 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  355: 373   64
    5     8 Jan            Lisiewski             105.64 -  339: 361   56
    6    10 Sebastian      Imielski              100.00 +  470: 224  150
    7     7 Józef          Burzyński             106.66 +  435: 298  157
    8     4 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  327: 337   65
    9     5 Krzysztof      Zawadzki              103.85 +  343: 309  154
   10     5 Waldemar       Dębski                100.00 +  391: 309  150
   11     2 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  307: 367   74
   12     4 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  383: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Szymon Dąbrowski 123.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Dąbrowski             103.41 +  313: 287  153
    2     7 Sylwia         Łada                  110.91 +  363: 338  161
    3     3 Zbigniew       Rybak                 120.68 +  414: 406  171
    4     2 Józef          Burzyński             106.66 +  352: 222  157
    5     1 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  420: 393  164
    6     1 Marta          Bajorek               119.09 +  428: 259  169
    7     1 Agnieszka      Biegańska             117.15 +  323: 313  167
    8     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  294: 432   92
    9     2 Sławomir       Długosz               108.02 +  353: 315  158
   10     2 Krzysztof      Sporczyk              125.56 +  361: 356  176
   11     2 Mariusz        Orzeł                 123.71 +  367: 307  174
   12     1 Stanisław      Rydzik                141.66 +  390: 338  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 12 161.17




	Zbigniew Rybak 120.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zuzanna        Basista               100.00 +  482:  99  150
    2     2 Sławomir       Długosz               108.02 +  401: 272  158
    3     3 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  406: 414   74
    4     3 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  296: 381   65
    5     6 Katarzyna      Dębska                105.07 -  346: 386   55
    6     7 Maria          Pokorska              103.67 +  387: 333  154
    7     6 Krzysztof      Jaworski              132.79 +  395: 330  183
    8     5 Krzysztof      Zawadzki              103.85 +  375: 312  154
    9     3 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  290: 332   76
   10     6 Jan            Lisiewski             105.64 +  392: 282  156
   11     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  291: 547   92
   12     5 Maria          Pokorska              103.67 -  221: 428   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Marta Bajorek 119.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Dejna                 100.00 +  481: 162  150
    2     3 Mariusz        Orzeł                 123.71 -  343: 412   74
    3     6 Katarzyna      Dębska                105.07 +  358: 272  155
    4     8 Marek          Horyń                 100.00 +  436: 373  150
    5     5 Krzysztof      Jaworski              132.79 +  410: 362  183
    6     1 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  259: 428   74
    7     5 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  330: 309  164
    8     2 Krzysztof      Sporczyk              125.56 +  357: 348  176
    9     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  294: 392   92
   10     3 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  360: 404   65
   11     5 Józef          Burzyński             106.66 +  439: 275  157
   12     3 Sławomir       Długosz               108.02 +  414: 265  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Agnieszka Biegańska 117.15 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  464: 178  150
    2     5 Krzysztof      Zawadzki              103.85 +  437: 266  154
    3     2 Krzysztof      Jaworski              132.79 +  404: 298  183
    4     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  318: 455   92
    5     4 Józef          Burzyński             106.66 +  378: 322  157
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  381: 444   76
    7     1 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  313: 323   74
    8     6 Jan            Lisiewski             105.64 +  394: 331  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  /  8 130.25




	Jerzy Krzyżewski 115.20 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Waldemar       Dębski                100.00 +  498: 237  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  262: 564   92
    3    11 Emilia         Spanialska            100.00 +  394: 226  150
    4     3 Zbigniew       Rybak                 120.68 +  381: 296  171
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  361: 422   76
    6     5 Maciej         Dąbrowski             103.41 +  340: 242  153
    7     3 Anna           Biegańska             113.22 -  294: 366   63
    8     4 Mariusz        Orzeł                 123.71 +  337: 327  174
    9     4 Maria          Pokorska              103.67 +  469: 319  154
   10     3 Marta          Bajorek               119.09 +  404: 360  169
   11     3 Sławomir       Długosz               108.02 -  345: 372   58
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              125.56 +  352: 348  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Dariusz Jarosławski 114.17 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Horyń                 100.00 +  468: 380  150
    2     4 Józef          Burzyński             106.66 -  297: 381   57
    3    10 Waldemar       Dębski                100.00 +  434: 303  150
    4     5 Mariusz        Orzeł                 123.71 +  373: 355  174
    5     1 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  393: 420   74
    6     2 Stanisław      Rydzik                141.66 -  409: 419   92
    7     5 Marta          Bajorek               119.09 -  309: 330   69
    8     8 Maciej         Dąbrowski             103.41 +  385: 359  153
    9     6 Katarzyna      Dębska                105.07 +  425: 303  155
   10     4 Maria          Pokorska              103.67 -  313: 355   54
   11     6 Sylwia         Łada                  110.91 +  410: 343  161
   12     4 Mariusz        Orzeł                 123.71 +  400: 383  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Anna Biegańska 113.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sebastian      Imielski              100.00 +  456: 210  150
    2     6 Krzysztof      Jaworski              132.79 -  332: 345   83
    3     8 Maciej         Dąbrowski             103.41 +  410: 248  153
    4     6 Maria          Pokorska              103.67 -  292: 381   54
    5    10 Marek          Horyń                 100.00 +  426: 271  150
    6     4 Józef          Burzyński             106.66 +  431: 339  157
    7     3 Jerzy          Krzyżewski            115.20 +  366: 294  165
    8     3 Sławomir       Długosz               108.02 -  298: 367   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  8 121.25




	Sylwia Łada 110.91 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  453: 144  150
    2     7 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  338: 363   74
    3     7 Krzysztof      Zawadzki              103.85 +  393: 353  154
    4     7 Krzysztof      Jaworski              132.79 -  356: 380   83
    5     7 Maciej         Dąbrowski             103.41 -  365: 408   53
    6     9 Waldemar       Dębski                100.00 +  395: 262  150
    7     8 Katarzyna      Dębska                105.07 -  312: 363   55
    8     9 Sebastian      Imielski              100.00 +  403: 275  150
    9     7 Jan            Lisiewski             105.64 -  305: 357   56
   10     7 Emilia         Spanialska            100.00 +  356: 245  150
   11     6 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  343: 410   64
   12     7 Waldemar       Dębski                100.00 +  308: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Sławomir Długosz 108.02 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Rokicki               100.00 +  428: 169  150
    2     2 Zbigniew       Rybak                 120.68 -  272: 401   71
    3     5 Marek          Horyń                 100.00 +  439: 270  150
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  352: 398   76
    5     9 Waldemar       Dębski                100.00 +  403: 231  150
    6     6 Katarzyna      Dębska                105.07 +  403: 326  155
    7     4 Jan            Lisiewski             105.64 +  393: 367  156
    8     3 Anna           Biegańska             113.22 +  367: 298  163
    9     2 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  315: 353   74
   10     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  319: 450   92
   11     3 Jerzy          Krzyżewski            115.20 +  372: 345  165
   12     3 Marta          Bajorek               119.09 -  265: 414   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Józef Burzyński 106.66 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Emilia         Spanialska            100.00 +  397: 218  150
    2     4 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  381: 297  164
    3     1 Stanisław      Rydzik                141.66 +  388: 370  192
    4     2 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  222: 352   74
    5     4 Agnieszka      Biegańska             117.15 -  322: 378   67
    6     4 Anna           Biegańska             113.22 -  339: 431   63
    7     7 Mariusz        Orzeł                 123.71 -  298: 435   74
    8    11 Waldemar       Dębski                100.00 -  291: 295   50
    9    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  434: 139  150
   10    13 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  463: 178  150
   11     5 Marta          Bajorek               119.09 -  275: 439   69
   12     9 Katarzyna      Dębska                105.07 -  289: 307   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Jan Lisiewski 105.64 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                141.66 -  296: 432   92
    2    11 Dariusz        Rokicki               100.00 +  347: 204  150
    3     9 Maria          Pokorska              103.67 -  295: 366   54
    4    10 Sebastian      Imielski              100.00 +  332: 172  150
    5     8 Mariusz        Orzeł                 123.71 +  361: 339  174
    6     8 Krzysztof      Jaworski              132.79 +  363: 352  183
    7     4 Sławomir       Długosz               108.02 -  367: 393   58
    8     6 Agnieszka      Biegańska             117.15 -  331: 394   67
    9     7 Sylwia         Łada                  110.91 +  357: 305  161
   10     6 Zbigniew       Rybak                 120.68 -  282: 392   71
   11     7 Katarzyna      Dębska                105.07 +  403: 341  155
   12     6 Krzysztof      Zawadzki              103.85 +  450: 365  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Katarzyna Dębska 105.07 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Jaworski              132.79 -  295: 336   83
    2    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 177  150
    3     6 Marta          Bajorek               119.09 -  272: 358   69
    4    11 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  373: 228  150
    5     6 Zbigniew       Rybak                 120.68 +  386: 346  171
    6     6 Sławomir       Długosz               108.02 -  326: 403   58
    7     8 Sylwia         Łada                  110.91 +  363: 312  161
    8     7 Maria          Pokorska              103.67 -  337: 430   54
    9     6 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  303: 425   64
   10     9 Marek          Horyń                 100.00 +  422: 315  150
   11     7 Jan            Lisiewski             105.64 -  341: 403   56
   12     9 Józef          Burzyński             106.66 +  307: 289  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Krzysztof Zawadzki 103.85 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              125.56 +  386: 356  176
    2     5 Agnieszka      Biegańska             117.15 -  266: 437   67
    3     7 Sylwia         Łada                  110.91 -  353: 393   61
    4     9 Waldemar       Dębski                100.00 -  341: 346   50
    5    11 Dariusz        Rokicki               100.00 +  457: 212  150
    6    11 Emilia         Spanialska            100.00 +  362: 230  150
    7    10 Marek          Horyń                 100.00 +  314: 267  150
    8     5 Zbigniew       Rybak                 120.68 -  312: 375   71
    9     5 Mariusz        Orzeł                 123.71 -  309: 343   74
   10    10 Sebastian      Imielski              100.00 +  320: 255  150
   11     8 Maciej         Dąbrowski             103.41 +  428: 415  153
   12     6 Jan            Lisiewski             105.64 -  365: 450   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Maria Pokorska 103.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 123.71 -  375: 398   74
    2     9 Sebastian      Imielski              100.00 +  390: 208  150
    3     9 Jan            Lisiewski             105.64 +  366: 295  156
    4     6 Anna           Biegańska             113.22 +  381: 292  163
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.66 -  352: 454   92
    6     7 Zbigniew       Rybak                 120.68 -  333: 387   71
    7     9 Maciej         Dąbrowski             103.41 +  382: 283  153
    8     7 Katarzyna      Dębska                105.07 +  430: 337  155
    9     4 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  319: 469   65
   10     4 Dariusz        Jarosławski           114.17 +  355: 313  164
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  282: 373   76
   12     5 Zbigniew       Rybak                 120.68 +  428: 221  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Maciej Dąbrowski 103.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Dąbrowski             123.54 -  287: 313   74
    2    13 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  364: 176  150
    3     8 Anna           Biegańska             113.22 -  248: 410   63
    4    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  385: 225  150
    5     7 Sylwia         Łada                  110.91 +  408: 365  161
    6     5 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  242: 340   65
    7     9 Maria          Pokorska              103.67 -  283: 382   54
    8     8 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  359: 385   64
    9    11 Emilia         Spanialska            100.00 +  332: 221  150
   10     8 Krzysztof      Jaworski              132.79 +  363: 244  183
   11     8 Krzysztof      Zawadzki              103.85 -  415: 428   54
   12    10 Elżbieta       Zyra                  100.00 +  357: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Zuzanna Basista 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Rybak                 120.68 -   99: 482   71
    2    14 Waldemar       Dębski                100.00 -  122: 343   50
    3    14 Mirosław       Dejna                 100.00 -   97: 218   50
    4    14 Dariusz        Rokicki               100.00 -  181: 326   50
    5    14 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 -  207: 232   50
    6    14 Zuzanna        Rokicka               100.00 -  180: 278   50
    7    13 Emilia         Spanialska            100.00 -  175: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     371  /  7  53.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Bajorek               119.09 -  162: 481   69
    2    12 Katarzyna      Dębska                105.07 -  177: 361   55
    3    14 Zuzanna        Basista               100.00 +  218:  97  150
    4    12 Maciej         Dąbrowski             103.41 -  225: 385   53
    5    13 Sebastian      Imielski              100.00 -  239: 363   50
    6    12 Marek          Horyń                 100.00 -  198: 397   50
    7    14 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  319: 228  150
    8    13 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  252: 215  150
    9    10 Józef          Burzyński             106.66 -  139: 434   57
   10    12 Elżbieta       Zyra                  100.00 -  193: 290   50
   11    13 Emilia         Spanialska            100.00 -  187: 289   50
   12    13 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  265: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 12  86.17




	Zuzanna Dąbrowska 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Biegańska             117.15 -  178: 464   67
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              125.56 -  160: 525   76
    3    12 Sebastian      Imielski              100.00 -  236: 340   50
    4    13 Emilia         Spanialska            100.00 -  231: 262   50
    5    14 Zuzanna        Basista               100.00 +  232: 207  150
    6    13 Dariusz        Rokicki               100.00 +  250: 228  150
    7    14 Mirosław       Dejna                 100.00 -  228: 319   50
    8    12 Marek          Horyń                 100.00 -  206: 385   50
    9    12 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  293: 232  150
   10    11 Małgorzata     Kosakowska            100.00 +  295: 163  150
   11    11 Krzysztof      Jaworski              132.79 -  174: 535   83
   12    12 Sebastian      Imielski              100.00 -  203: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  237: 498   65
    2    14 Zuzanna        Basista               100.00 +  343: 122  150
    3    10 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  303: 434   64
    4     9 Krzysztof      Zawadzki              103.85 +  346: 341  154
    5     9 Sławomir       Długosz               108.02 -  231: 403   58
    6     9 Sylwia         Łada                  110.91 -  262: 395   61
    7    11 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  386: 173  150
    8    11 Józef          Burzyński             106.66 +  295: 291  157
    9     8 Krzysztof      Jaworski              132.79 +  370: 344  183
   10     5 Mariusz        Orzeł                 123.71 -  309: 391   74
   11     9 Elżbieta       Zyra                  100.00 +  433: 293  150
   12     7 Sylwia         Łada                  110.91 -  285: 308   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Marek Horyń 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Jarosławski           114.17 -  380: 468   64
    2     8 Emilia         Spanialska            100.00 +  456: 236  150
    3     5 Sławomir       Długosz               108.02 -  270: 439   58
    4     8 Marta          Bajorek               119.09 -  373: 436   69
    5    10 Anna           Biegańska             113.22 -  271: 426   63
    6    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  397: 198  150
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              103.85 -  267: 314   54
    8    12 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  385: 206  150
    9     9 Sebastian      Imielski              100.00 +  422: 143  150
   10     9 Katarzyna      Dębska                105.07 -  315: 422   55
   11    10 Małgorzata     Kosakowska            100.00 +  442: 239  150
   12     8 Krzysztof      Jaworski              132.79 -  321: 339   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Sebastian Imielski 100.00 Szczytno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Biegańska             113.22 -  210: 456   63
    2     9 Maria          Pokorska              103.67 -  208: 390   54
    3    12 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  340: 236  150
    4    10 Jan            Lisiewski             105.64 -  172: 332   56
    5    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 239  150
    6    10 Mariusz        Orzeł                 123.71 -  224: 470   74
    7    12 Dariusz        Rokicki               100.00 +  302: 159  150
    8     9 Sylwia         Łada                  110.91 -  275: 403   61
    9     9 Marek          Horyń                 100.00 -  143: 422   50
   10    10 Krzysztof      Zawadzki              103.85 -  255: 320   54
   11    12 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  245: 224  150
   12    12 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  303: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Małgorzata Kosakowska 100.00 Szczytno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    11 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 -  163: 295   50
   11    10 Marek          Horyń                 100.00 -  239: 442   50
   12    11 Emilia         Spanialska            100.00 -  217: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Zuzanna Rokicka 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwia         Łada                  110.91 -  144: 453   61
    2    13 Maciej         Dąbrowski             103.41 -  176: 364   53
    3    13 Dariusz        Rokicki               100.00 +  246: 226  150
    4    11 Katarzyna      Dębska                105.07 -  228: 373   55
    5    12 Emilia         Spanialska            100.00 -  202: 256   50
    6    14 Zuzanna        Basista               100.00 +  278: 180  150
    7    11 Waldemar       Dębski                100.00 -  173: 386   50
    8    13 Mirosław       Dejna                 100.00 -  215: 252   50
    9    12 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 -  232: 293   50
   10    13 Józef          Burzyński             106.66 -  178: 463   57
   11    12 Sebastian      Imielski              100.00 -  224: 245   50
   12    13 Mirosław       Dejna                 100.00 -  198: 265   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 12  68.83




	Dariusz Rokicki 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Długosz               108.02 -  169: 428   58
    2    11 Jan            Lisiewski             105.64 -  204: 347   56
    3    13 Zuzanna        Rokicka               100.00 -  226: 246   50
    4    14 Zuzanna        Basista               100.00 +  326: 181  150
    5    11 Krzysztof      Zawadzki              103.85 -  212: 457   54
    6    13 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 -  228: 250   50
    7    12 Sebastian      Imielski              100.00 -  159: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  7  66.86




	Emilia Spanialska 100.00 Świętajno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Józef          Burzyński             106.66 -  218: 397   57
    2     8 Marek          Horyń                 100.00 -  236: 456   50
    3    11 Jerzy          Krzyżewski            115.20 -  226: 394   65
    4    13 Zuzanna        Dąbrowska             100.00 +  262: 231  150
    5    12 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  256: 202  150
    6    11 Krzysztof      Zawadzki              103.85 -  230: 362   54
    7    13 Zuzanna        Basista               100.00 +  298: 175  150
    8    10 Krzysztof      Jaworski              132.79 -  263: 482   83
    9    11 Maciej         Dąbrowski             103.41 -  221: 332   53
   10     7 Sylwia         Łada                  110.91 -  245: 356   61
   11    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  289: 187  150
   12    11 Małgorzata     Kosakowska            100.00 +  337: 217  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Elżbieta Zyra 100.00 Szczytno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  290: 193  150
   11     9 Waldemar       Dębski                100.00 -  293: 433   50
   12    10 Maciej         Dąbrowski             103.41 -  213: 357   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     253  /  3  84.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju Drugie Scrabble nad Jeziorem



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jan            Lisiewski             432: 296
   2 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Jaworski              295: 336
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              356: 386
   4 Maria          Pokorska             - Mariusz        Orzeł                 375: 398
   5 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             313: 287
   6 Zuzanna        Basista              - Zbigniew       Rybak                  99: 482
   7 Marta          Bajorek              - Mirosław       Dejna                 481: 162
   8 Zuzanna        Dąbrowska            - Agnieszka      Biegańska             178: 464
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Waldemar       Dębski                498: 237
  10 Marek          Horyń                - Dariusz        Jarosławski           380: 468
  11 Anna           Biegańska            - Sebastian      Imielski              456: 210
  12 Zuzanna        Rokicka              - Sylwia         Łada                  144: 453
  13 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Rokicki               428: 169
  14 Emilia         Spanialska           - Józef          Burzyński             218: 397


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Krzyżewski            564: 262
   2 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               401: 272
   3 Mariusz        Orzeł                - Marta          Bajorek               412: 343
   4 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           381: 297
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Biegańska             266: 437
   6 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Biegańska             345: 332
   7 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             338: 363
   8 Marek          Horyń                - Emilia         Spanialska            456: 236
   9 Sebastian      Imielski             - Maria          Pokorska              208: 390
  10 Zuzanna        Dąbrowska            - Krzysztof      Sporczyk              160: 525
  11 Dariusz        Rokicki              - Jan            Lisiewski             204: 347
  12 Mirosław       Dejna                - Katarzyna      Dębska                177: 361
  13 Maciej         Dąbrowski            - Zuzanna        Rokicka               364: 176
  14 Waldemar       Dębski               - Zuzanna        Basista               343: 122


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Józef          Burzyński            - Stanisław      Rydzik                388: 370
   2 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Jaworski              404: 298
   3 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 414: 406
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Orzeł                 370: 334
   5 Sławomir       Długosz              - Marek          Horyń                 439: 270
   6 Katarzyna      Dębska               - Marta          Bajorek               272: 358
   7 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              393: 353
   8 Anna           Biegańska            - Maciej         Dąbrowski             410: 248
   9 Jan            Lisiewski            - Maria          Pokorska              295: 366
  10 Dariusz        Jarosławski          - Waldemar       Dębski                434: 303
  11 Emilia         Spanialska           - Jerzy          Krzyżewski            226: 394
  12 Sebastian      Imielski             - Zuzanna        Dąbrowska             340: 236
  13 Dariusz        Rokicki              - Zuzanna        Rokicka               226: 246
  14 Zuzanna        Basista              - Mirosław       Dejna                  97: 218


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Biegańska            - Stanisław      Rydzik                318: 455
   2 Szymon         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             352: 222
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 381: 296
   4 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Sporczyk              352: 398
   5 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Orzeł                 373: 355
   6 Maria          Pokorska             - Anna           Biegańska             381: 292
   7 Krzysztof      Jaworski             - Sylwia         Łada                  380: 356
   8 Marta          Bajorek              - Marek          Horyń                 436: 373
   9 Waldemar       Dębski               - Krzysztof      Zawadzki              346: 341
  10 Jan            Lisiewski            - Sebastian      Imielski              332: 172
  11 Zuzanna        Rokicka              - Katarzyna      Dębska                228: 373
  12 Mirosław       Dejna                - Maciej         Dąbrowski             225: 385
  13 Zuzanna        Dąbrowska            - Emilia         Spanialska            231: 262
  14 Dariusz        Rokicki              - Zuzanna        Basista               326: 181


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Dąbrowski             393: 420
   2 Stanisław      Rydzik               - Maria          Pokorska              454: 352
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Krzyżewski            422: 361
   4 Józef          Burzyński            - Agnieszka      Biegańska             322: 378
   5 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Jaworski              410: 362
   6 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Dębska                346: 386
   7 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  408: 365
   8 Mariusz        Orzeł                - Jan            Lisiewski             339: 361
   9 Waldemar       Dębski               - Sławomir       Długosz               231: 403
  10 Anna           Biegańska            - Marek          Horyń                 426: 271
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Rokicki               457: 212
  12 Zuzanna        Rokicka              - Emilia         Spanialska            202: 256
  13 Mirosław       Dejna                - Sebastian      Imielski              239: 363
  14 Zuzanna        Basista              - Zuzanna        Dąbrowska             207: 232


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               428: 259
   2 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Rydzik                409: 419
   3 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Sporczyk              381: 444
   4 Anna           Biegańska            - Józef          Burzyński             431: 339
   5 Jerzy          Krzyżewski           - Maciej         Dąbrowski             340: 242
   6 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               326: 403
   7 Zbigniew       Rybak                - Maria          Pokorska              387: 333
   8 Jan            Lisiewski            - Krzysztof      Jaworski              363: 352
   9 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Dębski                395: 262
  10 Sebastian      Imielski             - Mariusz        Orzeł                 224: 470
  11 Emilia         Spanialska           - Krzysztof      Zawadzki              230: 362
  12 Marek          Horyń                - Mirosław       Dejna                 397: 198
  13 Dariusz        Rokicki              - Zuzanna        Dąbrowska             228: 250
  14 Zuzanna        Rokicka              - Zuzanna        Basista               278: 180


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Biegańska            - Szymon         Dąbrowski             313: 323
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              386: 315
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Biegańska             294: 366
   4 Sławomir       Długosz              - Jan            Lisiewski             393: 367
   5 Marta          Bajorek              - Dariusz        Jarosławski           330: 309
   6 Krzysztof      Jaworski             - Zbigniew       Rybak                 330: 395
   7 Mariusz        Orzeł                - Józef          Burzyński             435: 298
   8 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Łada                  363: 312
   9 Maria          Pokorska             - Maciej         Dąbrowski             382: 283
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Horyń                 314: 267
  11 Waldemar       Dębski               - Zuzanna        Rokicka               386: 173
  12 Sebastian      Imielski             - Dariusz        Rokicki               302: 159
  13 Zuzanna        Basista              - Emilia         Spanialska            175: 298
  14 Zuzanna        Dąbrowska            - Mirosław       Dejna                 228: 319


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             432: 294
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               348: 357
   3 Anna           Biegańska            - Sławomir       Długosz               298: 367
   4 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Krzyżewski            327: 337
   5 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              375: 312
   6 Jan            Lisiewski            - Agnieszka      Biegańska             331: 394
   7 Maria          Pokorska             - Katarzyna      Dębska                430: 337
   8 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           359: 385
   9 Sylwia         Łada                 - Sebastian      Imielski              403: 275
  10 Krzysztof      Jaworski             - Emilia         Spanialska            482: 263
  11 Józef          Burzyński            - Waldemar       Dębski                291: 295
  12 Marek          Horyń                - Zuzanna        Dąbrowska             385: 206
  13 Mirosław       Dejna                - Zuzanna        Rokicka               252: 215


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                294: 392
   2 Szymon         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               353: 315
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 332: 290
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Pokorska              469: 319
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Orzeł                 309: 343
   6 Dariusz        Jarosławski          - Katarzyna      Dębska                425: 303
   7 Jan            Lisiewski            - Sylwia         Łada                  357: 305
   8 Waldemar       Dębski               - Krzysztof      Jaworski              370: 344
   9 Sebastian      Imielski             - Marek          Horyń                 143: 422
  10 Józef          Burzyński            - Mirosław       Dejna                 434: 139
  11 Emilia         Spanialska           - Maciej         Dąbrowski             221: 332
  12 Zuzanna        Rokicka              - Zuzanna        Dąbrowska             232: 293


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Rydzik                319: 450
   2 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              361: 356
   3 Jerzy          Krzyżewski           - Marta          Bajorek               404: 360
   4 Maria          Pokorska             - Dariusz        Jarosławski           355: 313
   5 Mariusz        Orzeł                - Waldemar       Dębski                391: 309
   6 Zbigniew       Rybak                - Jan            Lisiewski             392: 282
   7 Sylwia         Łada                 - Emilia         Spanialska            356: 245
   8 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              363: 244
   9 Katarzyna      Dębska               - Marek          Horyń                 422: 315
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Sebastian      Imielski              320: 255
  11 Zuzanna        Dąbrowska            - Małgorzata     Kosakowska            295: 163
  12 Mirosław       Dejna                - Elżbieta       Zyra                  193: 290
  13 Zuzanna        Rokicka              - Józef          Burzyński             178: 463


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 547: 291
   2 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Dąbrowski             307: 367
   3 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Krzyżewski            372: 345
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Pokorska              373: 282
   5 Marta          Bajorek              - Józef          Burzyński             439: 275
   6 Dariusz        Jarosławski          - Sylwia         Łada                  410: 343
   7 Jan            Lisiewski            - Katarzyna      Dębska                403: 341
   8 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              415: 428
   9 Elżbieta       Zyra                 - Waldemar       Dębski                293: 433
  10 Marek          Horyń                - Małgorzata     Kosakowska            442: 239
  11 Krzysztof      Jaworski             - Zuzanna        Dąbrowska             535: 174
  12 Sebastian      Imielski             - Zuzanna        Rokicka               245: 224
  13 Emilia         Spanialska           - Mirosław       Dejna                 289: 187


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                390: 338
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              352: 348
   3 Marta          Bajorek              - Sławomir       Długosz               414: 265
   4 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Orzeł                 400: 383
   5 Maria          Pokorska             - Zbigniew       Rybak                 428: 221
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Jan            Lisiewski             365: 450
   7 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Dębski                308: 285
   8 Marek          Horyń                - Krzysztof      Jaworski              321: 339
   9 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Dębska                289: 307
  10 Elżbieta       Zyra                 - Maciej         Dąbrowski             213: 357
  11 Małgorzata     Kosakowska           - Emilia         Spanialska            217: 337
  12 Zuzanna        Dąbrowska            - Sebastian      Imielski              203: 303
  13 Mirosław       Dejna                - Zuzanna        Rokicka               265: 198
Lista rankingowa na dzień 09-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29882  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.81  29493  193
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.35  29709  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.35  21805  146
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             149.08  29517  198
  11 Dawid Pikul                    Poznań               148.59  28233  190
  12 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.31  27694  188
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  15 Marek Reda                     Dębówka              146.92  27914  190
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.03  29206  200
  18 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.01  27794  193
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.21  28356  198
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.71  26784  189
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  32 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.37  21055  150
  33 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.08  25914  185
  35 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  37 Robert Kamiński                Warszawa             139.75  26134  187
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  39 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.29  27520  199
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  45 Bogusław Szyszka               Oława                137.60  27383  199
  46 Irena Sołdan                   Sopot                137.55  26548  193
  47 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  48 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             137.15  26332  192
  49 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.93  13419   98
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               135.31  15290  113
  56 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             135.24  22180  164
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  59 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             133.85  14724  110
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.29  26326  199
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  76 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  77 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  78 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.48  24587  187
  79 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  82 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.53  24018  184
  84 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.37  16035  123
  86 Piotr Broda                    Sandomierz           130.31  25671  197
  87 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  89 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  90 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.21  26042  200
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  92 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.92  17669  136
  93 Artur Koszel                   Warszawa             129.62  22424  173
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  98 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.87  23067  179
 100 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 101 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 102 Radosław Jachna                Łódź                 128.68  13769  107
 103 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 104 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 105 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.84  25441  199
 106 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 107 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.76   8049   63
 108 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 109 Rafał Matczak                  Milanówek            127.56  15435  121
 110 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.95  17011  134
 113 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.94  25135  198
 114 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 115 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 118 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.86  25173  200
 119 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.78  25030  199
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 121 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.20  24539  196
 122 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       125.06  12006   96
 123 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 124 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 125 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 126 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 130 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 131 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 132 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.10  23579  190
 134 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 136 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.96  16722  136
 138 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 139 Marek Rogalski                 Warszawa             122.93  20283  165
 140 Czesław Grajewski              Białystok            122.85  24201  197
 141 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 143 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.67  17910  146
 144 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.65  23303  190
 145 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 146 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 147 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 148 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 149 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.13   6595   54
 150 Magdalena Kublik               Warszawa             121.83  15594  128
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 153 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.24  23399  193
 154 Anita Bruska                   Gdynia               121.09  17437  144
 155 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 156 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 157 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.73   8813   73
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 160 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 161 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 162 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 163 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 164 Krzysztof Bonda                Białystok            120.31  11550   96
 165 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 166 Marta Bajorek                  Warszawa             120.15  23669  197
 167 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 168 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 169 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.78  23956  200
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 172 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 119.73  14487  121
 173 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.19  23599  198
 175 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 176 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 177 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 178 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 179 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 180 Stanisław Gasik                Warszawa             118.68   9494   80
 181 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.46   5686   48
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 183 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   5906   50
 184 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 185 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.06  13577  115
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 187 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.61  17288  147
 189 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 190 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 191 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 192 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 193 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.84  22317  191
 195 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 197 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            116.54  19112  164
 198 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 199 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 200 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.74  20255  175
 202 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.64   9829   85
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 205 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 206 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 207 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 208 Anna Krynicka                  Warszawa             114.82  14927  130
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.73  19045  166
 210 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 211 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.20  15189  133
 212 Jarosław Olek                  Warszawa             113.92   6721   59
 213 Anna Biegańska                 Białystok            113.85  11499  101
 214 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 215 Marianna Kozłowska             Białystok            113.69  16712  147
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.58   4089   36
 217 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 218 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  13731  121
 219 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 223 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 224 Lucyna Śniadach                Rumia                113.00  16498  146
 225 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 228 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 229 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 230 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 231 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.85  16107  144
 232 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 233 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 234 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 236 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 237 Damian Łupiński                Konojady             111.25   4005   36
 238 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 239 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 240 Jakub Onoszko                  Gdynia               110.86  14745  133
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 243 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.25  21388  194
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.94   5277   48
 245 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.74  20082  183
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 248 Monika Siemaszko               Lipiany              109.56  10737   98
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  19079  175
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.00   4687   43
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 253 Aleksandra Brzeska             Piastów              108.72  10981  101
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 255 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 256 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 257 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 260 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            107.57   5056   47
 261 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 262 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 263 Józef Burzyński                Ełk                  106.50  14804  139
 264 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.86  16409  155
 267 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.86   4446   42
 268 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 269 Maria Pokorska                 Warszawa             105.53  14668  139
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.44  17819  169
 271 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 272 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 273 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 274 Michał Garnowski               Pasłęk               104.78   3772   36
 275 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.68  20518  196
 276 Tomasz A. Praga                Białystok            104.67   8478   81
 277 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 278 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 279 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.20  20006  192
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.18  16357  157
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 283 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 284 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 285 Krzysztof Zawadzki             Sampława             103.35  19739  191
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            103.01  17923  174
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I          102.89  19858  193
 288 Anna Arana                     Warszawa             102.60   9542   93
 289 Halina Mrozek                  Warszawa             102.36   8496   83
 290 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 292 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.79   4275   42
 293 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 294 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 295 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 296 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 297 Lidia Żywna                    Gdynia               101.09   9604   95
 298 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 299 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 300 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 301 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 302 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              97.52  17261  177
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 305 Marek Horyń                    Ełk                   96.59   5216   54
 306 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               95.28   3430   36
 308 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 309 Michał Dąbrowski               Warszawa              94.20   4804   51
 310 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 311 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 315 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.48  11526  126
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.12  16311  179
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 319 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 320 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 322 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 323 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 324 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            85.39   3928   46
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 326 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 327 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 328 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 329 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 331 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              62.59  11954  191




Poczekalnia na dzień 09-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   3 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   4 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  16 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  20 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  21 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  23 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  30 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  31 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  32 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  33 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  34 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  35 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  36 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  37 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  38 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  39 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  40 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  41 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  42 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  43 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  44 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  45 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  46 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  47 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  48 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  49 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  50 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  52 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  53 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  54 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  55 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  56 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  57 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  59 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             123.62   2596   21
  60 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  61 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  62 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  63 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  64 Kamila Zacharuk                Zabrze                79.53   1511   19
  65 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  66 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  67 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  68 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  69 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  70 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  71 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  72 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  73 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  74 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  75 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  76 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  77 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.50   1617   14
  78 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  79 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  80 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  81 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  82 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  83 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  84 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  85 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  86 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  87 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  88 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  89 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  90 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  91 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.92   1260   13
  92 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  93 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  94 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  96 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  97 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  98 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  99 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 100 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 102 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 103 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 104 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 107 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 108 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 109 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 110 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 111 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 112 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 113 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 114 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 116 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 117 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 120 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 121 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 122 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 123 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 124 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 125 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 126 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 127 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 129 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 131 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 134 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 135 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 138 Andrzej Burczyk                Gdynia               105.75   1269   12
 139 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 140 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 142 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 143 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 144 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 145 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 146 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 147 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 148 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 149 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 150 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 151 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 152 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 153 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 154 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 155 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 156 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 157 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 158 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 159 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 160 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 161 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 162 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 163 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 164 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 165 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 166 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 167 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 168 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 169 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 170 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 171 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 172 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 173 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 174 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 175 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 176 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 177 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 178 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 179 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 180 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 181 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 182 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 183 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 184 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 185 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 186 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 187 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 188 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 189 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 190 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 191 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 192 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 193 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 194 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 195 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 196 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 197 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 198 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 199 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 200 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 201 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 202 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 203 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 204 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 208 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 209 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 210 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 211 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 212 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 213 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 214 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 215 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 216 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 218 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        87.55    963   11
 219 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 220 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 221 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 222 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 223 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 224 Teresa Balewska                Reda                  81.45    896   11
 225 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 226 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 228 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 229 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 230 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 231 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 232 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 233 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 234 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 236 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 237 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 238 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 239 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 240 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 241 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 242 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        70.36    774   11
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 244 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 245 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 246 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 247 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 248 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 249 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 250 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 251 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 252 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 253 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 254 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 255 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 256 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 257 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 258 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 259 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 260 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 261 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 262 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 263 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 264 Monika Sadurska                Warszawa             113.22   1019    9
 265 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 266 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 267 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 268 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 269 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 270 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 271 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 272 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 273 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 274 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 275 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 276 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 277 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 278 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 279 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 280 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 281 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 282 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 283 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 285 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 286 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 287 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 289 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 290 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 291 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 292 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 293 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 294 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 295 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 296 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 303 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 304 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 305 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 306 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 307 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 308 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 309 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 310 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 311 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 312 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 313 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 314 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 315 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 317 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 318 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 319 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 320 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 321 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 322 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 323 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 324 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 325 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 326 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 327 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 328 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 329 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 330 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 331 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 332 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 333 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 334 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 335 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 336 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 337 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 338 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 339 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 340 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 341 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 342 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 343 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 344 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie