Rumia14
sierpnia
Rumia 14 sierpnia XIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Poznań19
sierpnia
Poznań 19-20 sierpnia VI Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2017
Wrocław26
sierpnia
Wrocław 26-27 sierpnia XIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i VIII Akademickie Mistrzostwa Polski
Bartosz Morawski mistrzem Poznania19 - 20 sierpnia 2017 — VI Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Poznania Poznań, 19 - 20 sierpnia 2017
Grand Prix 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski mistrzem PoznaniaKiedy 11 września 2013 roku na profilu facebookowym poznańskich Blubrów pojawił się nieśmiały wpis o rozpoczęciu działalności klubu, ciężkiej pracy i treningu oraz luźna myśl o turnieju rankingowym, zapewne nikt nie przypuszczał, że tak szybko doczekamy się realizacji wszystkich zawartych tam obietnic! Już rok temu, a po ponad 10 latach przerwy Poznań powrócił na scrabblową mapę Polski właśnie dzięki klubowiczom z Blubrów. Dziś poznańskie Blubry to jeden z najprężniej działających w Polsce klubów. To właśnie ta grupa osób rok temu z wysokiego C zadebiutowała w roli organizatora turnieju PFS, by w tym roku po raz kolejny udowodnić co znaczą zapał i chęci i jakie piorunujące efekty taka mieszanka może wywołać.

VI już Mistrzostwa Poznania to niewątpliwy sukces organizacyjny, to wszystko dopięte na ostatni guzik i wiele atrakcji czekających na tych, którzy zdecydowali się nad Wartą powalczyć przy scrabblowych planszach o liczne trofea i nagrody.

W sobotni poranek do gry zasiadła blisko setka graczy z całej Polski. W przeciągu siedmiu rund tego dnia na prowadzeniu zasiadali przedstawiciele Warszawy, Pruszkowa, Poznania i… Dziwnówka.

Dziwne? Niekoniecznie. Jeśli wygrywa się 7 partii pod rząd – w pełni zasłużenie można delektować się prowadzeniem na półmetku rozgrywek. Tak też wyglądała sobota w wykonaniu Natalii Woźniak – komplet zwycięstw, 3105 małych punktów i apetyt na drugie turniejowe zwycięstwo. Tuż za nią przedstawiciel Blubrów – Jakub Błażejewski, a za wspomnianą dwójką — Bartosz Morawski.

W trakcie niedzielnych pojedynków fortuna niestety przestała sprzyjać Natalii i Kubie. Kuba wygrał 2 z 5 partii i ostatecznie ukończył zawody na 13 miejscu. Pech! Jeszcze większy pech był jednak po stronie Natalii, której w niedzielę nie udało się wygrać żadnej partii i ostatecznie zajęła 24 miejsce.

Niepowodzenia wyżej wymienionych skrzętnie wykorzystał trzeci po sobocie Bartek Morawski. Bartek w niedzielę nie oddał żadnej partii i wzbogacając sześć wygranych z soboty do 11 łącznie został nowym Mistrzem Poznania.

Drugie miejsce zajął Michał Alabrudziński, a trzecie Kamil Górka. Co ciekawe, zajmujący po sobotnich rozgrywkach odpowiednio piąte i czwarte miejsca. Podium przypadło więc w udziale graczom z miejsc 3,4,5 sobotniej klasyfikacji.

Turniej w Poznaniu był również — co bardzo cieszy – okazją dla sporej grupy osób do debiutu na turniejach PFS-owych. Z tego grona „świeżaków” najlepiej poradził sobie Michał Butkiewicz, wygrywając pięć z dwunastu partii. Tyle samo wygranych, ale nieco mniej małych punktów to zdobycz innego debiutanta – Jakuba Hassy.

Niezależnie od walki o mistrzostwo stolicy Wielkopolski toczyły się również konkursy dodatkowe: „Polowanie na Blubry”, które wygrał Michał Alabrudziński, „Koziołek” – z nagrodą dla Natalii Woźniak czy premiowane co rundę najdroższe słowa z liter tworzących słowo WIELKOPOLSKA. Był także „Skok tygrysicy”, który padł łupem Karoliny Urbańskiej, a także „Najlepszy Wielkopolanin” – zgodnie z typami bookmacherów zwycięski dla Dawida Pikula.

Wielkie, wielkie podziękowania dla całej ekipy poznańskich Blubrów za wzorowe przygotowanie turnieju. Mnóstwo pracy i zaangażowania widać było na każdym kroku: napoje i przekąski non-stop (kanapeczki w sobotę na „kolację”, i w niedzielę na „śniadanie” palce lizać!), wyśmienite warunki do gry, impreza integracyjna w sobotę, mnóstwo nagród, a przede wszystkim uśmiechy i wiele życzliwości przez cały turniej.

Osobne i gorące podziękowania należą się tym, bez których tak wspaniała oprawa nie byłaby możliwa. To przede wszystkim władze Politechniki Poznańskiej, gdzie po raz kolejny mogliśmy w komfortowych warunkach toczyć zmagania przy planszach. Podziękowania również dla wszystkich sponsorów, którzy wsparli organizację tegorocznych mistrzostw, a są to:
Kulturantki.pl
empik school
York
Dom Wydawniczy REBIS
Wydawnictwo Media Rodzina
Wydawnictwo Czwarta Strona
Agencja Interaktywna TrueDesign
In Silico
adam's blend
Teatr Nowy w Poznaniu
Michał Siemaszko
Imprenta
Phytavie
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
Multiversum — Największy polski sklep internetowy z komiksami obcojęzycznymi
Cube Factory of Ideas
Wydawnictwo Dolnośląskie
Wydawnictwo Książnica
Alchemia smaków
Teatr Muzyczny w Poznaniu
Wydawnictwo Miejskie Posnania
Radio Afera

Warto więc odwiedzić gród nad Wartą i poznać uroki gry w Poznaniu! Do zobaczenia za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Poznania
IV Mistrzostwa Poznania
III Mistrzostwa Poznania


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCentrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, sale L051 i L053
ul. Piotrowo 2
mapa
Obrońca tytułuKrzysztof Mówka
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turnieju http://scrabble.truedesign.pl
HarmonogramSobota, 19 sierpnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier
20:30 – spotkanie integracyjne w klubie bilardowym 9stóp

Niedziela, 20 sierpnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
15:30 – obiad (przy min. 20 osobach chętnych)
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego: tramwaj nr 5 z przystanku Most Dworcowy do przystanku Politechnika lub tramwaj numer 13 z przystanku Bałtyk do przystanku Politechnika

Taxi:
Radio Taxi M1 – 61 8 222 222
RMI – 61 8 219 219
WyżywienieObiady na miejscu w restauracji ProPorcja
Cena: 14 zł za zupę + drugie danie
Zapisy na obiady przyjmowane są do środy 16 sierpnia.

Sobota, 19 sierpnia
Zupa:
- krem pomidorowy (zupa wegetariańska)
- żurek
Drugie danie:
- grillowany filet z piersi kurczaka z grillowaną papryką i cebulką podany z ziemniakami i sałatką
- wieprzowina po tajsku podana na ryżu
- makaron carbonara bekonowa
- makaron ze szpinakiem i pomidorem w sosie śmietanowym zapiekany z mozzarellą

Niedziela, 20 sierpnia (przy chętnych minimum 20 osobach)
Zupa:
- krem szpinakowy (zupa wegetariańska)
- rosół z kaczki z makaronem
Drugie danie:
- gyros z kurczaka z sosem curry na ryżu z sałatką
- rumsztyk z cebulką podany z ziemniakami i surówką
- schab z grilla z sosem prowansalskim podany z ziemniakami i surówką
- sałatka z panierowanymi różyczkami kalafiora z sosem czosnkowym
Noclegi60 miejsc noclegowych na terenie kampusu (pokoje 2- i 3-osobowych; w Domu Studenckim nr 5, ul. Świętego Rocha, 11a, standard studencki, parking przy ulicy), możliwe noclegi od piątku.
Pokój 2-osobowy, cena: 54,00 zł/os. (pierwsza doba), 38,00 zł/os. (każda kolejna)
Pokój 3-osobowy, cena: 44,00 zł/os. (pierwsza doba), 33,00 zł/os. (każda kolejna)
Kontakt w sprawie rezerwacji – Dawid Pikul tel. 508 183 179

Inne noclegi w Poznaniu:
Hotel Ibis Poznań
ul. Kazimierza Wielkiego 23 (800m od miejsca gry)

Noclegi w Poznaniu
Booking.com eholiday.pl
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe
Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników
Nagrody w dodatkowych konkursach i kategoriach
Dodatkowe atrakcjeOsoby, które przyjadą już w piątek 18 sierpnia zapraszamy na II Mistrzostwa Scrabblistów w Squasha. Koszt to 10-20 złotych. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z Dawidem Pikulem.

W sobotę 19 sierpnia zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu integracyjnym w klubie bilardowym 9stóp (ul. Łacina 6-8, ok. 500m od akademików) na godzinę 20:30. Lokal oferuje bilard, piłkarzyki oraz darta, a organizatorzy zapewniają pakiet startowy (prosimy o niezobowiązujące zapisy w formularzu rejestracyjnym).
OrganizatorzyMonika Siemaszko — 607 503 472 — m-siemaszko@wp.pl
Dawid Pikul — 508 183 179 — dawid.a.pikul@gmail.com
Agata Kuć — 697 557 404
Michał Rogalewicz - 600 477 605
Sponsorzy Politechnika Poznańska
Kulturantki.pl
empik school
York
Dom Wydawniczy REBIS
Wydawnictwo Media Rodzina
Wydawnictwo Czwarta Strona
Agencja Interaktywna TrueDesign
In Silico
adam's blend
Teatr Nowy w Poznaniu
Michał Siemaszko
Imprenta
Phytavie
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
Multiversum — Największy polski sklep internetowy z komiksami obcojęzycznymi
Cube Factory of Ideas
Wydawnictwo Dolnośląskie
Wydawnictwo Książnica
Alchemia smaków
Teatr Muzyczny w Poznaniu
Wydawnictwo Miejskie Posnania
Radio Afera
Anonimowi sponsorzy


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Poznania

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                160.69     11.0     5351     2160      998
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              162.77     10.0     5034     2037      734
  3 Kamil           Górka                Kraków                 154.12      9.0     5237     1988      884
  4 Dominik         Urbacki              Pruszków               153.24      9.0     5077     1987      689
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                154.01      9.0     5064     1856      696
  6 Piotr           Broda                Sandomierz             133.10      9.0     4753     1968      324
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               132.45      9.0     4306     1789      327
  8 Dawid           Pikul PNB            Poznań                 155.40      8.0     5194     1736      805
  9 Dariusz         Kosz                 Nysa                   158.21      8.0     5008     1718      842
 10 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               149.90      8.0     4968     1715      931
 11 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         132.54      8.0     4962     1826      442
 12 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         134.58      8.0     4906     1735      350
 13 Jakub           Błażejewski PNB      Poznań                 141.01      8.0     4899     1807      376
 14 Janusz          Krupiński            Bytom                  140.19      8.0     4750     1850      208
 15 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.72      8.0     4703     1893      180
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               131.99      8.0     4693     1782      215
 17 Kacper          Zegadło              Warszawa               148.90      8.0     4669     1845      548
 18 Artur           Irzyk                Strzyżów               141.24      8.0     4573     1920       14
 19 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.43      7.0     5029     1689      654
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.40      7.0     4945     1712      413
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.13      7.0     4939     1803      589
 22 Dariusz         Kuć                  Stargard               135.38      7.0     4924     1554      300
 23 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               147.69      7.0     4870     1722      388
 24 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.91      7.0     4831     1810      122
 25 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.16      7.0     4768     1778      270
 26 Agata           Kuć PNB              Stargard               122.83      7.0     4735     1614      597
 27 Radosław        Jachna               Łódź                   138.39      7.0     4667     1667     -162
 28 Rafał           Stachowski           Police                 118.91      7.0     4658     1626      572
 29 Katarzyna       Polak                Warszawa               128.07      7.0     4647     1722      -25
 30 Maciej          Kuć                  Stargard               113.58      7.0     4645     1602      167
 31 Szymon          Płachta              Warszawa               139.85      7.0     4581     1642      363
 32 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.26      7.0     4567     1488      247
 33 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              126.95      7.0     4547     1743      118
 34 Jacek           Mańko PNB            Poznań                 140.00      7.0     4537     1728      204
 35 Walenty         Siemaszko            Lipiany                127.20      7.0     4464     1708     -135
 36 Paweł           Maciejczuk           Białystok              127.19      7.0     4162     1634      -69
 37 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                139.41      6.0     4990     1486      396
 38 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               144.49      6.0     4667     1507       73
 39 Jakub           Szymczak             Łódź                   152.56      6.0     4657     1553      465
 40 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.49      6.0     4652     1582       82
 41 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.15      6.0     4621     1579      449
 42 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.75      6.0     4603     1510       11
 43 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               139.63      6.0     4553     1536     -157
 44 Monika          Siemaszko PNB        Lipiany                113.23      6.0     4551     1507      -65
 45 Ewa             Radzikowska          Gliwice                126.14      6.0     4526     1602     -253
 46 Michał          Rogalewicz PNB       Poznań                 133.70      6.0     4509     1558     -100
 47 Karolina        Urbańska PNB         Poznań                 112.25      6.0     4505     1469      -12
 48 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.56      6.0     4494     1564        6
 49 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.26      6.0     4488     1537      -50
 50 Konrad          Pajączek             Milanówek              112.46      6.0     4454     1524       53
 51 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              122.36      6.0     4382     1561     -212
 52 Marcin          Bertrand             Poznań                 117.81      6.0     4356     1582      133
 53 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.12      6.0     4351     1526      -45
 54 Stanisław       Gasik                Warszawa               128.08      6.0     4345     1519     -189
 55 Dorota          Kuć                  Stargard               126.03      6.0     4335     1612     -192
 56 Renata          Andracka PNB         Zwola                  115.27      6.0     4286     1455      -79
 57 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.94      5.0     4590     1383     -165
 58 Michał          Butkiewicz PNB       Poznań                 100.00      5.0     4583     1361      183
 59 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            124.66      5.0     4513     1368     -366
 60 Rafał           Wesołowski           Warszawa               139.76      5.0     4508     1353       76
 61 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              137.68      5.0     4497     1461      -95
 62 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.40      5.0     4439     1406     -175
 63 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.80      5.0     4429     1370      -23
 64 Samir           Chakrar PNB          Poznań                 123.26      5.0     4426     1459     -489
 65 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            100.00      5.0     4400     1438     -296
 66 Jerzy           Luter                Bytom                  118.51      5.0     4329     1388     -379
 67 Sylwia          Łada                 Inowrocław             118.31      5.0     4328     1339     -104
 68 Adam            Janicki              Wrocław                115.55      5.0     4324     1420     -347
 69 Urszula         Solarska             Łódź                   116.38      5.0     4280     1390     -402
 70 Adam            Skowroński           Jarocin                108.60      5.0     4238     1422     -317
 71 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               118.79      5.0     4179     1381     -694
 72 Bartosz         Aleksandrowicz       Poznań                 100.00      5.0     4032     1272     -600
 73 Adam            Grzelec PNB          Poznań                 117.42      5.0     3995     1338     -537
 74 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 111.17      5.0     3947     1192       58
 75 Weronika        Rudnicka             Szczecin               127.13      5.0     3266     1270     -141
 76 Irena           Sołdan               Sopot                  133.35      4.0     4736     1317       29
 77 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.70      4.0     4441     1302     -218
 78 Dorota          Ostrowska            Białystok              109.57      4.0     4309     1234     -255
 79 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.61      4.0     4215     1233     -319
 80 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  112.33      4.0     4137     1184     -252
 81 Beata           Kiżewska             Świnoujście            112.78      4.0     4129     1170      -21
 82 Marta           Świątkowska          Wrocław                113.00      4.0     4122     1207     -244
 83 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            108.81      4.0     4000     1131     -569
 84 Sławomir        Długosz              Ostróda                111.52      4.0     3903     1167     -456
 85 Katarzyna       Okoniewska PNB       Poznań                 100.00      4.0     3800     1317     -505
 86 Jacek           Sapała               Kościan                100.00      3.5     3941     1030     -218
 87 Beata           Błaszczyk            Poznań                 100.00      3.5     3786     1004     -291
 88 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3630     1008     -238
 89 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      3.5     3469      990     -996
 90 Patrycja        Skibska              Warszawa               115.81      3.0     4043     1219     -918
 91 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.49      3.0     3896     1141     -548
 92 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.09      3.0     2547      843       73
 93 Bartosz         Bartczak PNB         Poznań                 100.00      2.5     3497      850     -394
 94 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      0.5     2997      648    -1080
 95 Danuta          Olszewska            Poznań                 100.00      0.0      695      205     -457
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Poznania



	Michał Alabrudziński 162.77 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  386: 392   77
    2    32 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 +  498: 454  161
    3    13 Marcin         Bertrand              117.81 +  432: 329  168
    4    11 Andrzej        Kroc                  131.12 +  412: 289  181
    5     8 Grzegorz       Kurowski              146.13 +  439: 416  196
    6     6 Stanisław      Rydzik                147.16 +  464: 337  197
    7     5 Artur          Irzyk                 141.24 +  475: 291  191
    8     2 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 +  459: 271  191
    9     1 Kamil          Górka                 154.12 -  329: 482  104
   10     2 Natalia        Woźniak               130.91 +  395: 376  181
   11     3 Piotr          Broda                 133.10 +  360: 285  183
   12     2 Dawid          Pikul PNB             155.40 +  385: 378  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 12 169.58




	Bartosz Morawski 160.69 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ewa            Radzikowska           126.14 +  464: 307  176
    2    14 Walenty        Siemaszko             127.20 -  399: 407   77
    3    16 Jakub          Szymczak              152.56 +  399: 345  203
    4    18 Patrycja       Skibska               115.81 +  543: 281  166
    5     5 Andrzej        Rechowicz             131.99 +  431: 317  182
    6     5 Jakub          Zaryński              145.72 +  439: 434  196
    7     4 Janusz         Krupiński             140.19 +  527: 424  190
    8     3 Katarzyna      Polak                 128.07 +  409: 384  178
    9     2 Natalia        Woźniak               130.91 +  445: 336  181
   10     1 Kamil          Górka                 154.12 +  377: 373  204
   11     1 Dominik        Urbacki               153.24 +  468: 397  203
   12     1 Kamil          Górka                 154.12 +  450: 348  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2160  / 12 180.00




	Dariusz Kosz 158.21 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Baranowski            126.09 -  391: 437   76
    2    31 Ewa            Radzikowska           126.14 -  301: 436   76
    3    41 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  481: 268  167
    4    29 Dorota         Kuć                   126.03 +  448: 256  176
    5    20 Monika         Siemaszko PNB         113.23 +  434: 358  163
    6    13 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  348: 354   77
    7    18 Sławomir       Wolski                116.70 +  426: 347  167
    8    17 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  375: 372  188
    9    11 Artur          Irzyk                 141.24 -  359: 378   91
   10    17 Konrad         Pajączek              112.46 +  465: 321  162
   11    15 Stanisław      Rydzik                147.16 +  424: 351  197
   12    10 Katarzyna      Polak                 128.07 +  556: 288  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Dawid Pikul PNB 155.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Kuć                   126.03 -  393: 404   76
    2    29 Zbigniew       Rybak                 121.26 +  384: 288  171
    3    25 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 -  321: 327   50
    4    40 Stanisław      Gasik                 128.08 +  479: 341  178
    5    24 Adrian         Ziemniewicz           122.36 +  567: 237  172
    6    11 Małgorzata     Szczygieł             130.75 +  379: 360  181
    7    10 Piotr          Broda                 133.10 -  375: 429   83
    8    13 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  474: 403  150
    9     8 Andrzej        Rechowicz             131.99 +  461: 368  182
   10     7 Maciej         Grąbczewski           144.49 +  473: 437  194
   11     4 Natalia        Woźniak               130.91 +  510: 410  181
   12     2 Michał         Alabrudziński         162.77 -  378: 385  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Kamil Górka 154.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            124.66 +  492: 419  175
    2     7 Janusz         Krupiński             140.19 -  385: 429   90
    3    15 Robert         Duczemiński           136.15 +  460: 395  186
    4     8 Rafał          Stachowski            118.91 +  379: 337  169
    5     9 Jakub          Hassa                 100.00 +  533: 294  150
    6     4 Kacper         Zegadło               148.90 +  525: 385  199
    7     2 Dominik        Urbacki               153.24 +  362: 353  203
    8     1 Natalia        Woźniak               130.91 +  479: 279  181
    9     1 Michał         Alabrudziński         162.77 +  482: 329  213
   10     1 Bartosz        Morawski              160.69 -  373: 377  111
   11     2 Jakub          Zaryński              145.72 +  419: 306  196
   12     1 Bartosz        Morawski              160.69 -  348: 450  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 12 165.33




	Krzysztof Obremski 154.01 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Koczkodon             124.40 -  395: 424   74
    2    28 Lucyna         Śniadach              118.56 -  374: 384   69
    3    36 Jerzy          Luter                 118.51 +  409: 317  169
    4    27 Jakub          Szymczak              152.56 +  395: 331  203
    5    25 Konrad         Pajączek              112.46 +  450: 365  162
    6    17 Jakub          Hassa                 100.00 +  419: 348  150
    7    16 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  493: 389  188
    8     6 Piotr          Broda                 133.10 -  393: 397   83
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  478: 396  183
   10     8 Stanisław      Rydzik                147.16 +  480: 335  197
   11     5 Artur          Irzyk                 141.24 +  388: 301  191
   12     3 Bronisław      Parada                132.54 +  390: 381  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Dominik Urbacki 153.24 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  481: 342  173
    2    10 Piotr          Broda                 133.10 +  429: 308  183
    3     4 Sławomir       Piotrowski            139.63 +  446: 401  190
    4     1 Artur          Irzyk                 141.24 -  336: 409   91
    5    11 Krzysztof      Kodzis                126.95 +  402: 390  177
    6     9 Jacek          Mańko PNB             140.00 +  436: 375  190
    7     2 Kamil          Górka                 154.12 -  353: 362  104
    8     8 Walenty        Siemaszko             127.20 +  517: 348  177
    9     7 Łukasz         Tuszyński             149.43 +  392: 369  199
   10     3 Grzegorz       Kurowski              146.13 +  377: 320  196
   11     1 Bartosz        Morawski              160.69 -  397: 468  111
   12     4 Jakub          Zaryński              145.72 +  511: 296  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1987  / 12 165.58




	Jakub Szymczak 152.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agata          Kuć PNB               122.83 +  402: 347  173
    2     9 Bronisław      Parada                132.54 -  329: 399   83
    3    16 Bartosz        Morawski              160.69 -  345: 399  111
    4    27 Krzysztof      Obremski              154.01 -  331: 395  104
    5    40 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  430: 338  169
    6    36 Dorota         Kuć                   126.03 -  328: 361   76
    7    41 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  403: 223  150
    8    33 Patrycja       Skibska               115.81 +  428: 272  166
    9    29 Adrian         Ziemniewicz           122.36 +  542: 376  172
   10    18 Andrzej        Kroc                  131.12 +  370: 316  181
   11    10 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  361: 364   96
   12    17 Rafał          Stachowski            118.91 -  388: 402   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Kazimierz Merklejn 149.90 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adrian         Ziemniewicz           122.36 -  412: 431   72
    2    27 Marcin         Bertrand              117.81 -  330: 417   68
    3    39 Zbigniew       Rybak                 121.26 +  401: 302  171
    4    33 Joanna         Ostrowska             119.80 -  295: 428   70
    5    37 Beata          Kiżewska              112.78 +  482: 268  163
    6    28 Adam           Skowroński            108.60 +  506: 243  159
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  441: 287  183
    8    15 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  489: 234  173
    9     9 Stanisław      Rydzik                147.16 -  382: 456   97
   10    14 Walenty        Siemaszko             127.20 +  457: 297  177
   11    12 Robert         Duczemiński           136.15 +  374: 338  186
   12     7 Grzegorz       Kurowski              146.13 +  399: 336  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Łukasz Tuszyński 149.43 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Stachowski            122.26 +  508: 340  172
    2     4 Sławomir       Piotrowski            139.63 -  369: 418   90
    3    14 Małgorzata     Szczygieł             130.75 +  442: 366  181
    4    10 Sławomir       Wolski                116.70 +  450: 308  167
    5     6 Radosław       Jachna                138.39 +  621: 347  188
    6     2 Natalia        Woźniak               130.91 -  348: 451   81
    7     6 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 -  338: 409   84
    8    11 Janusz         Krupiński             140.19 +  401: 308  190
    9     7 Dominik        Urbacki               153.24 -  369: 392  103
   10    13 Marcin         Bertrand              117.81 +  439: 319  168
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  389: 353  183
   12     6 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  355: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Kacper Zegadło 148.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 121.26 +  434: 312  171
    2    20 Andrzej        Kroc                  131.12 +  385: 351  181
    3     6 Grzegorz       Kurowski              146.13 +  432: 239  196
    4     5 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  411: 420   98
    5    13 Alicja         Grąbczewska           132.45 +  412: 232  182
    6     4 Kamil          Górka                 154.12 -  385: 525  104
    7    14 Krzysztof      Kodzis                126.95 +  404: 335  177
    8    10 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  302: 354   90
    9    15 Paweł          Maciejczuk            127.19 +  339: 320  177
   10     9 Paweł          Jackowski             145.40 +  355: 302  195
   11     6 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 +  449: 266  191
   12     5 Piotr          Broda                 133.10 -  361: 465   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Miłosz Wrzałek 147.69 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             119.80 +  453: 284  170
    2    15 Robert         Duczemiński           136.15 +  377: 344  186
    3     3 Jakub          Zaryński              145.72 +  365: 345  196
    4     5 Kacper         Zegadło               148.90 +  420: 411  199
    5     2 Natalia        Woźniak               130.91 -  355: 459   81
    6     7 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  520: 295  180
    7     3 Katarzyna      Polak                 128.07 -  338: 355   78
    8     4 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  366: 482   96
    9    12 Walenty        Siemaszko             127.20 +  483: 347  177
   10    11 Artur          Irzyk                 141.24 -  292: 460   91
   11    18 Weronika       Rudnicka              127.13 +  513: 304  177
   12     9 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  388: 396   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Stanisław Rydzik 147.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Stachowski            118.91 +  396: 343  169
    2    11 Paweł          Jackowski             145.40 -  372: 428   95
    3    28 Stanisław      Gasik                 128.08 +  465: 266  178
    4    20 Lucyna         Śniadach              118.56 +  408: 296  169
    5    15 Weronika       Rudnicka              127.13 +  353: 300  177
    6     6 Michał         Alabrudziński         162.77 -  337: 464  113
    7    12 Jakub          Zaryński              145.72 -  318: 366   96
    8    14 Paweł          Mazurek               134.58 +  438: 424  185
    9     9 Kazimierz      Merklejn              149.90 +  456: 382  200
   10     8 Krzysztof      Obremski              154.01 -  335: 480  104
   11    15 Dariusz        Kosz                  158.21 -  351: 424  108
   12    19 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 +  539: 325  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Grzegorz Kurowski 146.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  418: 348  169
    2    24 Rafał          Wesołowski            139.76 +  463: 315  190
    3     6 Kacper         Zegadło               148.90 -  239: 432   99
    4    16 Bronisław      Parada                132.54 +  436: 289  183
    5     8 Michał         Alabrudziński         162.77 -  416: 439  113
    6    19 Ewa            Radzikowska           126.14 +  579: 272  176
    7     8 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  474: 249  173
    8     4 Miłosz         Wrzałek               147.69 +  482: 366  198
    9     3 Jakub          Zaryński              145.72 -  412: 503   96
   10     3 Dominik        Urbacki               153.24 -  320: 377  103
   11    10 Jakub          Szymczak              152.56 +  364: 361  203
   12     7 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  336: 399  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Jakub Zaryński 145.72 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lucyna         Śniadach              118.56 +  494: 314  169
    2     5 Szymon         Płachta               139.85 +  423: 366  190
    3     3 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  345: 365   98
    4    17 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  416: 318  178
    5    12 Adam           Janicki               115.55 +  392: 374  166
    6     5 Bartosz        Morawski              160.69 -  434: 439  111
    7    12 Stanisław      Rydzik                147.16 +  366: 318  197
    8     9 Artur          Irzyk                 141.24 +  361: 337  191
    9     3 Grzegorz       Kurowski              146.13 +  503: 412  196
   10     5 Jacek          Mańko PNB             140.00 +  367: 350  190
   11     2 Kamil          Górka                 154.12 -  306: 419  104
   12     4 Dominik        Urbacki               153.24 -  296: 511  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Paweł Jackowski 145.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Luter                 118.51 +  478: 298  169
    2    11 Stanisław      Rydzik                147.16 +  428: 372  197
    3     5 Natalia        Woźniak               130.91 -  369: 456   81
    4    15 Adrian         Ziemniewicz           122.36 +  382: 336  172
    5    14 Paweł          Maciejczuk            127.19 +  476: 380  177
    6     8 Artur          Irzyk                 141.24 -  408: 444   91
    7     9 Radosław       Jachna                138.39 +  482: 356  188
    8     5 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 +  385: 335  184
    9     6 Piotr          Broda                 133.10 -  343: 408   83
   10     9 Kacper         Zegadło               148.90 -  302: 355   99
   11    14 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  429: 449   82
   12    14 Dariusz        Ulatowski             139.41 +  463: 343  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Maciej Grąbczewski 144.49 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sylwia         Łada                  118.31 -  415: 416   68
    2    26 Renata         Andracka PNB          115.27 +  422: 312  165
    3    17 Jakub          Hassa                 100.00 -  344: 407   50
    4    26 Maciej         Kuć                   113.58 -  375: 470   64
    5    34 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  376: 373  174
    6    27 Jerzy          Luter                 118.51 +  469: 263  169
    7    19 Stanisław      Gasik                 128.08 +  361: 330  178
    8    20 Dorota         Kuć                   126.03 +  375: 338  176
    9    18 Irena          Sołdan                133.35 +  414: 320  183
   10     7 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  437: 473  105
   11    17 Szymon         Płachta               139.85 -  362: 397   90
   12    15 Dariusz        Kuć                   135.38 -  317: 495   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Artur Irzyk 141.24 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Bertrand              117.81 +  334: 321  168
    2    22 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  430: 336  174
    3    10 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  464: 428  180
    4     1 Dominik        Urbacki               153.24 +  409: 336  203
    5     1 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  316: 478   91
    6     8 Paweł          Jackowski             145.40 +  444: 408  195
    7     5 Michał         Alabrudziński         162.77 -  291: 475  113
    8     9 Jakub          Zaryński              145.72 -  337: 361   96
    9    11 Dariusz        Kosz                  158.21 +  378: 359  208
   10    11 Miłosz         Wrzałek               147.69 +  460: 292  198
   11     5 Krzysztof      Obremski              154.01 -  301: 388  104
   12    13 Jacek          Mańko PNB             140.00 +  409: 377  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Jakub Błażejewski PNB 141.01 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  439: 279  167
    2    18 Jakub          Hassa                 100.00 +  373: 363  150
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  525: 335  183
    4     2 Adam           Janicki               115.55 +  555: 267  166
    5     1 Artur          Irzyk                 141.24 +  478: 316  191
    6     1 Janusz         Krupiński             140.19 +  401: 373  190
    7     1 Natalia        Woźniak               130.91 -  447: 483   81
    8     2 Michał         Alabrudziński         162.77 -  271: 459  113
    9     4 Bronisław      Parada                132.54 -  365: 471   83
   10     6 Robert         Duczemiński           136.15 +  383: 340  186
   11     6 Kacper         Zegadło               148.90 -  266: 449   99
   12     9 Miłosz         Wrzałek               147.69 +  396: 388  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Janusz Krupiński 140.19 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Wolski                116.70 +  406: 393  167
    2     7 Kamil          Górka                 154.12 +  429: 385  204
    3    12 Paweł          Maciejczuk            127.19 +  383: 295  177
    4     3 Radosław       Jachna                138.39 +  436: 338  188
    5     3 Jacek          Mańko PNB             140.00 +  411: 318  190
    6     1 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  373: 401   91
    7     4 Bartosz        Morawski              160.69 -  424: 527  111
    8    11 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  308: 401   99
    9    14 Ewa            Radzikowska           126.14 +  444: 377  176
   10    12 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  391: 431   82
   11    16 Krzysztof      Kodzis                126.95 +  343: 332  177
   12    11 Radosław       Jachna                138.39 +  402: 344  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Jacek Mańko PNB 140.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Solarska              116.38 +  357: 331  166
    2    21 Adrian         Ziemniewicz           122.36 +  337: 326  172
    3    11 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  414: 371  188
    4     6 Andrzej        Rechowicz             131.99 +  408: 405  182
    5     3 Janusz         Krupiński             140.19 -  318: 411   90
    6     9 Dominik        Urbacki               153.24 -  375: 436  103
    7    15 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  433: 277  180
    8    10 Kacper         Zegadło               148.90 +  354: 302  199
    9     5 Katarzyna      Polak                 128.07 +  483: 270  178
   10     5 Jakub          Zaryński              145.72 -  350: 367   96
   11     7 Bronisław      Parada                132.54 -  331: 428   83
   12    13 Artur          Irzyk                 141.24 -  377: 409   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Szymon Płachta 139.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Patrycja       Skibska               115.81 +  408: 293  166
    2     5 Jakub          Zaryński              145.72 -  366: 423   96
    3    26 Konrad         Pajączek              112.46 +  367: 309  162
    4    12 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 +  370: 327  184
    5    10 Sławomir       Piotrowski            139.63 -  357: 383   90
    6    15 Samir          Chakrar PNB           123.26 -  325: 347   73
    7    30 Lucyna         Śniadach              118.56 -  329: 440   69
    8    36 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  421: 244  158
    9    20 Dariusz        Kuć                   135.38 +  449: 316  185
   10    24 Irena          Sołdan                133.35 +  411: 378  183
   11    17 Maciej         Grąbczewski           144.49 +  397: 362  194
   12    12 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  381: 396   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Rafał Wesołowski 139.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Janicki               115.55 -  419: 466   66
    2    24 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  315: 463   96
    3    40 Teresa         Balewska              100.00 +  442: 279  150
    4    28 Ewa            Radzikowska           126.14 -  317: 323   76
    5    35 Zbigniew       Rybak                 121.26 +  449: 404  171
    6    26 Marcin         Bertrand              117.81 -  328: 350   68
    7    33 Sylwia         Łada                  118.31 +  365: 297  168
    8    27 Andrzej        Kroc                  131.12 -  325: 375   81
    9    32 Renata         Andracka PNB          115.27 -  340: 375   65
   10    36 Beata          Kiżewska              112.78 +  408: 325  163
   11    33 Urszula        Solarska              116.38 -  360: 390   66
   12    35 Irena          Sołdan                133.35 +  440: 385  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Sławomir Piotrowski 139.63 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Renata         Andracka PNB          115.27 +  410: 324  165
    2     4 Łukasz         Tuszyński             149.43 +  418: 369  199
    3     4 Dominik        Urbacki               153.24 -  401: 446  103
    4    22 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  463: 243  150
    5    10 Szymon         Płachta               139.85 +  383: 357  190
    6     3 Katarzyna      Polak                 128.07 -  394: 411   78
    7    13 Walenty        Siemaszko             127.20 -  291: 351   77
    8    21 Ewa            Radzikowska           126.14 -  300: 466   76
    9    25 Samir          Chakrar PNB           123.26 -  407: 485   73
   10    26 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  371: 359  188
   11    22 Konrad         Pajączek              112.46 -  307: 506   62
   12    26 Dorota         Stachowska            124.66 +  408: 393  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Dariusz Ulatowski 139.41 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Kuć                   113.58 -  351: 406   64
    2    39 Monika         Siemaszko PNB         113.23 +  446: 392  163
    3    21 Agata          Kuć PNB               122.83 +  512: 384  173
    4    13 Jakub          Hassa                 100.00 -  329: 414   50
    5    19 Robert         Duczemiński           136.15 -  274: 425   86
    6    30 Łukasz         Baranowski            126.09 +  410: 323  176
    7    23 Patrycja       Skibska               115.81 +  545: 332  166
    8    16 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  354: 395   77
    9    21 Dorota         Stachowska            124.66 +  495: 368  175
   10    15 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  509: 260  173
   11    11 Radosław       Jachna                138.39 -  422: 432   88
   12    14 Paweł          Jackowski             145.40 -  343: 463   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Radosław Jachna 138.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Siemaszko PNB         113.23 +  488: 285  163
    2     8 Dorota         Kuć                   126.03 +  327: 323  176
    3     7 Bronisław      Parada                132.54 +  467: 383  183
    4     3 Janusz         Krupiński             140.19 -  338: 436   90
    5     6 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  347: 621   99
    6    20 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  426: 299  158
    7     9 Paweł          Jackowski             145.40 -  356: 482   95
    8    22 Lucyna         Śniadach              118.56 +  427: 412  169
    9    13 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  356: 465   77
   10    19 Stanisław      Gasik                 128.08 +  359: 299  178
   11    11 Dariusz        Ulatowski             139.41 +  432: 422  189
   12    11 Janusz         Krupiński             140.19 -  344: 402   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Marek Dudkiewicz 137.68 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Świątkowska           113.00 +  374: 353  163
    2    17 Dariusz        Kuć                   135.38 +  483: 390  185
    3    11 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  371: 414   90
    4    23 Weronika       Rudnicka              127.13 -  295: 371   77
    5    33 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  364: 337  150
    6    14 Agata          Kuć PNB               122.83 +  306: 277  173
    7    16 Krzysztof      Obremski              154.01 -  389: 493  104
    8    17 Dariusz        Kosz                  158.21 -  372: 375  108
    9    19 Paweł          Mazurek               134.58 -  352: 381   85
   10    26 Sławomir       Piotrowski            139.63 -  359: 371   90
   11    35 Krzysztof      Zawadzki              118.79 -  400: 445   69
   12    36 Sławomir       Wolski                116.70 +  432: 385  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Robert Duczemiński 136.15 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Beata          Kiżewska              112.78 +  389: 285  163
    2    15 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  344: 377   98
    3    15 Kamil          Górka                 154.12 -  395: 460  104
    4    34 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  356: 329  174
    5    19 Dariusz        Ulatowski             139.41 +  425: 274  189
    6    12 Paweł          Mazurek               134.58 -  417: 449   85
    7    22 Karolina       Urbańska PNB          112.25 +  495: 240  162
    8    18 Adrian         Ziemniewicz           122.36 +  322: 304  172
    9    16 Weronika       Rudnicka              127.13 +  418: 285  177
   10     6 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  340: 383   91
   11    12 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  338: 374  100
   12    18 Maciej         Kuć                   113.58 -  382: 412   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Dariusz Kuć 135.38 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Konrad         Pajączek              112.46 +  441: 344  162
    2    17 Marek          Dudkiewicz            137.68 -  390: 483   88
    3    18 Łukasz         Baranowski            126.09 +  395: 308  176
    4    24 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  373: 405   77
    5    22 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 -  363: 450   50
    6    25 Urszula        Solarska              116.38 -  359: 437   66
    7    32 Renata         Andracka PNB          115.27 +  475: 318  165
    8    25 Jakub          Hassa                 100.00 +  481: 335  150
    9    20 Szymon         Płachta               139.85 -  316: 449   90
   10    25 Sławomir       Wolski                116.70 +  464: 409  167
   11    19 Lucyna         Śniadach              118.56 +  372: 369  169
   12    15 Maciej         Grąbczewski           144.49 +  495: 317  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Paweł Mazurek 134.58 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sławomir       Zabawa                112.33 +  444: 354  162
    2    16 Karolina       Urbańska PNB          112.25 +  427: 366  162
    3     9 Walenty        Siemaszko             127.20 -  382: 401   77
    4    19 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  368: 431   77
    5    21 Marta          Świątkowska           113.00 +  435: 368  163
    6    12 Robert         Duczemiński           136.15 +  449: 417  186
    7    11 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  365: 372   82
    8    14 Stanisław      Rydzik                147.16 -  424: 438   97
    9    19 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  381: 352  188
   10    16 Ewa            Radzikowska           126.14 +  422: 387  176
   11    13 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 +  453: 345  184
   12     8 Natalia        Woźniak               130.91 +  356: 325  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Michał Rogalewicz PNB 133.70 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Karolina       Urbańska PNB          112.25 -  369: 388   62
    2    33 Jerzy          Luter                 118.51 +  447: 332  169
    3    19 Dorota         Kuć                   126.03 +  498: 348  176
    4    12 Szymon         Płachta               139.85 -  327: 370   90
    5    18 Dorota         Ostrowska             109.57 +  388: 375  160
    6    16 Adam           Janicki               115.55 +  370: 368  166
    7     6 Łukasz         Tuszyński             149.43 +  409: 338  199
    8     5 Paweł          Jackowski             145.40 -  335: 385   95
    9    17 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  320: 427   82
   10    22 Paweł          Maciejczuk            127.19 +  376: 286  177
   11    13 Paweł          Mazurek               134.58 -  345: 453   85
   12    19 Stanisław      Rydzik                147.16 -  325: 539   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Krzysztof Sporczyk 133.49 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sławomir       Długosz               111.52 +  492: 218  162
    2     6 Maciej         Kuć                   113.58 +  382: 294  164
    3     8 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  335: 525   91
    4     7 Katarzyna      Polak                 128.07 -  342: 438   78
    5    27 Andrzej        Kroc                  131.12 +  451: 339  181
    6    18 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  415: 312  178
    7    17 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  287: 441  100
    8    12 Irena          Sołdan                133.35 +  394: 312  183
    9    10 Krzysztof      Obremski              154.01 -  396: 478  104
   10    20 Lucyna         Śniadach              118.56 +  455: 415  169
   11     9 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  353: 389   99
   12    16 Agata          Kuć PNB               122.83 -  350: 409   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Irena Sołdan 133.35 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Ostrowska             109.57 +  524: 354  160
    2     3 Małgorzata     Szczygieł             130.75 +  459: 326  181
    3     2 Adam           Janicki               115.55 -  347: 392   66
    4     9 Piotr          Broda                 133.10 -  389: 431   83
    5    16 Urszula        Solarska              116.38 +  464: 288  166
    6    10 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  405: 349  150
    7     7 Bronisław      Parada                132.54 -  403: 505   83
    8    12 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  312: 394   83
    9    18 Maciej         Grąbczewski           144.49 -  320: 414   94
   10    24 Szymon         Płachta               139.85 -  378: 411   90
   11    30 Zbigniew       Rybak                 121.26 -  350: 403   71
   12    35 Rafał          Wesołowski            139.76 -  385: 440   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Piotr Broda 133.10 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  401: 295  159
    2    10 Dominik        Urbacki               153.24 -  308: 429  103
    3    27 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  487: 261  169
    4     9 Irena          Sołdan                133.35 +  431: 389  183
    5     4 Katarzyna      Polak                 128.07 -  321: 499   78
    6    23 Weronika       Rudnicka              127.13 +  417: 339  177
    7    10 Dawid          Pikul PNB             155.40 +  429: 375  205
    8     6 Krzysztof      Obremski              154.01 +  397: 393  204
    9     6 Paweł          Jackowski             145.40 +  408: 343  195
   10     4 Bronisław      Parada                132.54 +  404: 385  183
   11     3 Michał         Alabrudziński         162.77 -  285: 360  113
   12     5 Kacper         Zegadło               148.90 +  465: 361  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 12 164.00




	Bronisław Parada 132.54 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Adam           Skowroński            108.60 +  481: 325  159
    2     9 Jakub          Szymczak              152.56 +  399: 329  203
    3     7 Radosław       Jachna                138.39 -  383: 467   88
    4    16 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  289: 436   96
    5    26 Joanna         Ostrowska             119.80 +  405: 333  170
    6    21 Paweł          Maciejczuk            127.19 +  438: 344  177
    7     7 Irena          Sołdan                133.35 +  505: 403  183
    8     7 Andrzej        Rechowicz             131.99 +  397: 393  182
    9     4 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 +  471: 365  191
   10     4 Piotr          Broda                 133.10 -  385: 404   83
   11     7 Jacek          Mańko PNB             140.00 +  428: 331  190
   12     3 Krzysztof      Obremski              154.01 -  381: 390  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Alicja Grąbczewska 132.45 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  396: 353  158
    2    12 Natalia        Woźniak               130.91 -  346: 352   81
    3    35 Jacek          Sapała                100.00 +  312: 267  150
    4    21 Adam           Skowroński            108.60 +  331: 270  159
    5    13 Kacper         Zegadło               148.90 -  232: 412   99
    6    24 Walenty        Siemaszko             127.20 -  317: 352   77
    7    31 Jakub          Hassa                 100.00 +  322: 319  150
    8    24 Maciej         Kuć                   113.58 +  391: 345  164
    9    17 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 +  427: 320  184
   10    12 Janusz         Krupiński             140.19 +  431: 391  190
   11     8 Katarzyna      Polak                 128.07 +  437: 243  178
   12     6 Łukasz         Tuszyński             149.43 +  364: 355  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Andrzej Rechowicz 131.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  532: 297  150
    2     2 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  301: 299  150
    3     1 Katarzyna      Polak                 128.07 +  399: 387  178
    4     6 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  405: 408   90
    5     5 Bartosz        Morawski              160.69 -  317: 431  111
    6    22 Lucyna         Śniadach              118.56 +  402: 326  169
    7    11 Paweł          Mazurek               134.58 +  372: 365  185
    8     7 Bronisław      Parada                132.54 -  393: 397   83
    9     8 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  368: 461  105
   10    21 Dorota         Kuć                   126.03 +  359: 297  176
   11    14 Paweł          Jackowski             145.40 +  449: 429  195
   12    12 Szymon         Płachta               139.85 +  396: 381  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Andrzej Kroc 131.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Teresa         Balewska              100.00 +  366: 307  150
    2    20 Kacper         Zegadło               148.90 -  351: 385   99
    3    24 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  433: 317  173
    4    11 Michał         Alabrudziński         162.77 -  289: 412  113
    5    27 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  339: 451   83
    6    32 Dorota         Ostrowska             109.57 +  419: 338  160
    7    29 Weronika       Rudnicka              127.13 -  305: 418   77
    8    27 Rafał          Wesołowski            139.76 +  375: 325  190
    9    24 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  398: 370  150
   10    18 Jakub          Szymczak              152.56 -  316: 370  103
   11    23 Rafał          Stachowski            118.91 -  370: 420   69
   12    32 Adam           Skowroński            108.60 +  390: 283  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Natalia Woźniak 130.91 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  469: 258  150
    2    12 Alicja         Grąbczewska           132.45 +  352: 346  182
    3     5 Paweł          Jackowski             145.40 +  456: 369  195
    4     4 Walenty        Siemaszko             127.20 +  435: 401  177
    5     2 Miłosz         Wrzałek               147.69 +  459: 355  198
    6     2 Łukasz         Tuszyński             149.43 +  451: 348  199
    7     1 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 +  483: 447  191
    8     1 Kamil          Górka                 154.12 -  279: 479  104
    9     2 Bartosz        Morawski              160.69 -  336: 445  111
   10     2 Michał         Alabrudziński         162.77 -  376: 395  113
   11     4 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  410: 510  105
   12     8 Paweł          Mazurek               134.58 -  325: 356   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1810  / 12 150.83




	Małgorzata Szczygieł 130.75 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  411: 368  150
    2     3 Irena          Sołdan                133.35 -  326: 459   83
    3    14 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  366: 442   99
    4    39 Marcin         Stachowski            122.26 +  475: 344  172
    5    23 Sławomir       Wolski                116.70 +  353: 346  167
    6    11 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  360: 379  105
    7    25 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  310: 399   77
    8    29 Marta          Świątkowska           113.00 +  390: 304  163
    9    30 Adam           Skowroński            108.60 +  443: 335  159
   10    23 Weronika       Rudnicka              127.13 -  350: 420   77
   11    25 Stanisław      Gasik                 128.08 -  396: 433   78
   12    25 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  423: 363  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Jolanta Chłopińska 129.94 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Beata          Błaszczyk             100.00 +  420: 213  150
    2    23 Jacek          Sapała                100.00 +  444: 314  150
    3    10 Artur          Irzyk                 141.24 -  428: 464   91
    4    14 Urszula        Solarska              116.38 +  446: 392  166
    5     7 Walenty        Siemaszko             127.20 +  421: 345  177
    6     7 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  295: 520   98
    7    15 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  277: 433   90
    8    23 Weronika       Rudnicka              127.13 -  391: 455   77
    9    23 Marcin         Bertrand              117.81 -  327: 455   68
   10    28 Dorota         Stachowska            124.66 -  370: 390   75
   11    31 Dorota         Ostrowska             109.57 +  408: 351  160
   12    25 Małgorzata     Szczygieł             130.75 -  363: 423   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Stanisław Gasik 128.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jakub          Hassa                 100.00 -  325: 367   50
    2    47 Beata          Błaszczyk             100.00 +  375: 348  150
    3    28 Stanisław      Rydzik                147.16 -  266: 465   97
    4    40 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  341: 479  105
    5    39 Dorota         Stachowska            124.66 +  441: 334  175
    6    34 Monika         Siemaszko PNB         113.23 +  420: 393  163
    7    19 Maciej         Grąbczewski           144.49 -  330: 361   94
    8    28 Adam           Janicki               115.55 +  411: 327  166
    9    22 Agata          Kuć PNB               122.83 +  347: 301  173
   10    19 Radosław       Jachna                138.39 -  299: 359   88
   11    25 Małgorzata     Szczygieł             130.75 +  433: 396  181
   12    22 Walenty        Siemaszko             127.20 -  357: 404   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Katarzyna Polak 128.07 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Tadeusz        Kondej                100.00 +  545: 227  150
    2     1 Sylwia         Łada                  118.31 +  442: 396  168
    3     1 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  387: 399   82
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  438: 342  183
    5     4 Piotr          Broda                 133.10 +  499: 321  183
    6     3 Sławomir       Piotrowski            139.63 +  411: 394  190
    7     3 Miłosz         Wrzałek               147.69 +  355: 338  198
    8     3 Bartosz        Morawski              160.69 -  384: 409  111
    9     5 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  270: 483   90
   10    10 Krzysztof      Kodzis                126.95 +  385: 370  177
   11     8 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  243: 437   82
   12    10 Dariusz        Kosz                  158.21 -  288: 556  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Zbigniew Wietecki 127.61 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 -  290: 415   50
    2    37 Marta          Świątkowska           113.00 +  402: 322  163
    3    31 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  402: 264  174
    4    17 Jakub          Zaryński              145.72 -  318: 416   96
    5    28 Sławomir       Zabawa                112.33 +  408: 365  162
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  312: 415   83
    7    21 Maciej         Kuć                   113.58 -  311: 382   64
    8    32 Zbigniew       Rybak                 121.26 -  305: 462   71
    9    35 Joanna         Ostrowska             119.80 -  334: 375   70
   10    43 Jerzy          Luter                 118.51 -  366: 389   69
   11    41 Sławomir       Długosz               111.52 +  426: 256  162
   12    38 Jerzy          Luter                 118.51 -  341: 473   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Walenty Siemaszko 127.20 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Danuta         Olszewska             100.00 +  390: 239  150
    2    14 Bartosz        Morawski              160.69 +  407: 399  211
    3     9 Paweł          Mazurek               134.58 +  401: 382  185
    4     4 Natalia        Woźniak               130.91 -  401: 435   81
    5     7 Jolanta        Chłopińska            129.94 -  345: 421   80
    6    24 Alicja         Grąbczewska           132.45 +  352: 317  182
    7    13 Sławomir       Piotrowski            139.63 +  351: 291  190
    8     8 Dominik        Urbacki               153.24 -  348: 517  103
    9    12 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  347: 483   98
   10    14 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  297: 457  100
   11    20 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  421: 301  150
   12    22 Stanisław      Gasik                 128.08 +  404: 357  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Paweł Maciejczuk 127.19 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Paulina        Ostrowska             100.00 +  366: 219  150
    2    19 Łukasz         Baranowski            126.09 +  307: 291  176
    3    12 Janusz         Krupiński             140.19 -  295: 383   90
    4    24 Dariusz        Kuć                   135.38 +  405: 373  185
    5    14 Paweł          Jackowski             145.40 -  380: 476   95
    6    21 Bronisław      Parada                132.54 -  344: 438   83
    7    25 Małgorzata     Szczygieł             130.75 +  399: 310  181
    8    19 Agata          Kuć PNB               122.83 +  366: 363  173
    9    15 Kacper         Zegadło               148.90 -  320: 339   99
   10    22 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 -  286: 376   84
   11    29 Marcin         Bertrand              117.81 +  331: 316  168
   12    24 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  363: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Weronika Rudnicka 127.13 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    23 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  371: 295  188
    5    15 Stanisław      Rydzik                147.16 -  300: 353   97
    6    23 Piotr          Broda                 133.10 -  339: 417   83
    7    29 Andrzej        Kroc                  131.12 +  418: 305  181
    8    23 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  455: 391  180
    9    16 Robert         Duczemiński           136.15 -  285: 418   86
   10    23 Małgorzata     Szczygieł             130.75 +  420: 350  181
   11    18 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  304: 513   98
   12    23 Dorota         Kuć                   126.03 +  374: 365  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  /  9 141.11




	Krzysztof Kodzis 126.95 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         162.77 +  392: 386  213
    2    13 Adam           Janicki               115.55 -  286: 367   66
    3    33 Karolina       Urbańska PNB          112.25 +  395: 366  162
    4    19 Paweł          Mazurek               134.58 +  431: 368  185
    5    11 Dominik        Urbacki               153.24 -  390: 402  103
    6    13 Dariusz        Kosz                  158.21 +  354: 348  208
    7    14 Kacper         Zegadło               148.90 -  335: 404   99
    8    16 Dariusz        Ulatowski             139.41 +  395: 354  189
    9    13 Radosław       Jachna                138.39 +  465: 356  188
   10    10 Katarzyna      Polak                 128.07 -  370: 385   78
   11    16 Janusz         Krupiński             140.19 -  332: 343   90
   12    21 Konrad         Pajączek              112.46 +  402: 350  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Ewa Radzikowska 126.14 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              160.69 -  307: 464  111
    2    31 Dariusz        Kosz                  158.21 +  436: 301  208
    3    34 Patrycja       Skibska               115.81 -  333: 427   66
    4    28 Rafał          Wesołowski            139.76 +  323: 317  190
    5    30 Rafał          Stachowski            118.91 +  402: 345  169
    6    19 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  272: 579   96
    7    27 Urszula        Solarska              116.38 +  382: 352  166
    8    21 Sławomir       Piotrowski            139.63 +  466: 300  190
    9    14 Janusz         Krupiński             140.19 -  377: 444   90
   10    16 Paweł          Mazurek               134.58 -  387: 422   85
   11    28 Adam           Skowroński            108.60 +  489: 412  159
   12    20 Marcin         Stachowski            122.26 -  352: 416   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Łukasz Baranowski 126.09 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  158.21 +  437: 391  208
    2    19 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  291: 307   77
    3    18 Dariusz        Kuć                   135.38 -  308: 395   85
    4    31 Dorota         Ostrowska             109.57 -  322: 356   60
    5    44 Jacek          Sapała                100.00 +  435: 326  150
    6    30 Dariusz        Ulatowski             139.41 -  323: 410   89
    7    35 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  431: 289  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Dorota Kuć 126.03 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul PNB             155.40 +  404: 393  205
    2     8 Radosław       Jachna                138.39 -  323: 327   88
    3    19 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 -  348: 498   84
    4    29 Dariusz        Kosz                  158.21 -  256: 448  108
    5    36 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 +  366: 247  161
    6    36 Jakub          Szymczak              152.56 +  361: 328  203
    7    28 Adam           Janicki               115.55 +  431: 374  166
    8    20 Maciej         Grąbczewski           144.49 -  338: 375   94
    9    27 Rafał          Stachowski            118.91 +  402: 375  169
   10    21 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  297: 359   82
   11    27 Dorota         Stachowska            124.66 +  444: 429  175
   12    23 Weronika       Rudnicka              127.13 -  365: 374   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Dorota Stachowska 124.66 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 154.12 -  419: 492  104
    2    25 Adam           Skowroński            108.60 -  342: 465   59
    3    37 Beata          Kiżewska              112.78 +  356: 336  163
    4    36 Wojciech       Gołęcki               108.49 -  297: 388   58
    5    39 Stanisław      Gasik                 128.08 -  334: 441   78
    6    40 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  413: 329  159
    7    42 Jacek          Sapała                100.00 +  364: 323  150
    8    35 Karolina       Urbańska PNB          112.25 +  408: 388  162
    9    21 Dariusz        Ulatowski             139.41 -  368: 495   89
   10    28 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  390: 370  180
   11    27 Dorota         Kuć                   126.03 -  429: 444   76
   12    26 Sławomir       Piotrowski            139.63 -  393: 408   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Grzegorz Koczkodon 124.40 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              154.01 +  424: 395  204
    2    22 Artur          Irzyk                 141.24 -  336: 430   91
    3    31 Zbigniew       Wietecki              127.61 -  264: 402   78
    4    34 Robert         Duczemiński           136.15 -  329: 356   86
    5    34 Maciej         Grąbczewski           144.49 -  373: 376   94
    6    41 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  503: 239  150
    7    35 Łukasz         Baranowski            126.09 -  289: 431   76
    8    39 Krzysztof      Zawadzki              118.79 -  427: 448   69
    9    41 Sławomir       Długosz               111.52 +  345: 343  162
   10    37 Patrycja       Skibska               115.81 +  373: 344  166
   11    36 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  453: 404  167
   12    27 Monika         Siemaszko PNB         113.23 -  323: 446   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Samir Chakrar PNB 123.26 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Urbacki               153.24 -  342: 481  103
    2    44 Tadeusz        Kondej                100.00 +  436: 299  150
    3    24 Andrzej        Kroc                  131.12 -  317: 433   81
    4    41 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  440: 248  150
    5    32 Patrycja       Skibska               115.81 +  511: 368  166
    6    15 Szymon         Płachta               139.85 +  347: 325  190
    7     8 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  249: 474   96
    8    15 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  234: 489  100
    9    25 Sławomir       Piotrowski            139.63 +  485: 407  190
   10    15 Dariusz        Ulatowski             139.41 -  260: 509   89
   11    21 Agata          Kuć PNB               122.83 -  389: 422   73
   12    30 Zbigniew       Rybak                 121.26 -  416: 460   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Agata Kuć PNB 122.83 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Szymczak              152.56 -  347: 402  103
    2    41 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  378: 286  167
    3    21 Dariusz        Ulatowski             139.41 -  384: 512   89
    4    37 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  591: 256  159
    5    17 Adam           Skowroński            108.60 +  353: 296  159
    6    14 Marek          Dudkiewicz            137.68 -  277: 306   88
    7    20 Marcin         Bertrand              117.81 +  436: 291  168
    8    19 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  363: 366   77
    9    22 Stanisław      Gasik                 128.08 -  301: 347   78
   10    29 Joanna         Ostrowska             119.80 +  474: 337  170
   11    21 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  422: 389  173
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  409: 350  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Adrian Ziemniewicz 122.36 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              149.90 +  431: 412  200
    2    21 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  326: 337   90
    3    32 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  364: 336  158
    4    15 Paweł          Jackowski             145.40 -  336: 382   95
    5    24 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  237: 567  105
    6    37 Konrad         Pajączek              112.46 +  409: 256  162
    7    24 Rafał          Stachowski            118.91 +  395: 360  169
    8    18 Robert         Duczemiński           136.15 -  304: 322   86
    9    29 Jakub          Szymczak              152.56 -  376: 542  103
   10    32 Monika         Siemaszko PNB         113.23 +  378: 324  163
   11    24 Maciej         Kuć                   113.58 -  388: 413   64
   12    33 Urszula        Solarska              116.38 +  438: 343  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Marcin Stachowski 122.26 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  340: 508   99
    2    45 Paulina        Ostrowska             100.00 +  383: 213  150
    3    22 Adam           Skowroński            108.60 -  256: 442   59
    4    39 Małgorzata     Szczygieł             130.75 -  344: 475   81
    5    38 Karolina       Urbańska PNB          112.25 -  355: 363   62
    6    43 Beata          Błaszczyk             100.00 +  432: 354  150
    7    36 Dorota         Ostrowska             109.57 -  305: 370   60
    8    44 Jacek          Sapała                100.00 +  445: 278  150
    9    39 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  460: 342  167
   10    34 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  405: 325  169
   11    26 Renata         Andracka PNB          115.27 +  426: 298  165
   12    20 Ewa            Radzikowska           126.14 +  416: 352  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Zbigniew Rybak 121.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Zegadło               148.90 -  312: 434   99
    2    29 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  288: 384  105
    3    39 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  302: 401  100
    4    45 Tadeusz        Kondej                100.00 +  442: 271  150
    5    35 Rafał          Wesołowski            139.76 -  404: 449   90
    6    39 Sylwia         Łada                  118.31 +  381: 319  168
    7    34 Monika         Siemaszko PNB         113.23 +  452: 344  163
    8    32 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  462: 305  178
    9    28 Lucyna         Śniadach              118.56 -  276: 436   69
   10    35 Adam           Skowroński            108.60 -  306: 429   59
   11    30 Irena          Sołdan                133.35 +  403: 350  183
   12    30 Samir          Chakrar PNB           123.26 +  460: 416  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Joanna Ostrowska 119.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               147.69 -  284: 453   98
    2    40 Krzysztof      Zawadzki              118.79 -  407: 424   69
    3    42 Beata          Błaszczyk             100.00 +  333: 310  150
    4    33 Kazimierz      Merklejn              149.90 +  428: 295  200
    5    26 Bronisław      Parada                132.54 -  333: 405   83
    6    31 Rafał          Stachowski            118.91 -  403: 405   69
    7    37 Adam           Grzelec PNB           117.42 -  358: 415   67
    8    38 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  368: 287  159
    9    35 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  375: 334  178
   10    29 Agata          Kuć PNB               122.83 -  337: 474   73
   11    39 Sławomir       Zabawa                112.33 +  466: 243  162
   12    28 Karolina       Urbańska PNB          112.25 -  337: 407   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Rafał Stachowski 118.91 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Rydzik                147.16 -  343: 396   97
    2    43 Danuta         Olszewska             100.00 +  383: 214  150
    3    20 Sylwia         Łada                  118.31 +  479: 357  168
    4     8 Kamil          Górka                 154.12 -  337: 379  104
    5    30 Ewa            Radzikowska           126.14 -  345: 402   76
    6    31 Joanna         Ostrowska             119.80 +  405: 403  170
    7    24 Adrian         Ziemniewicz           122.36 -  360: 395   72
    8    26 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  400:   1  167
    9    27 Dorota         Kuć                   126.03 -  375: 402   76
   10    30 Karolina       Urbańska PNB          112.25 +  409: 379  162
   11    23 Andrzej        Kroc                  131.12 +  420: 370  181
   12    17 Jakub          Szymczak              152.56 +  402: 388  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Krzysztof Zawadzki 118.79 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Kurowski              146.13 -  348: 418   96
    2    40 Joanna         Ostrowska             119.80 +  424: 407  170
    3    27 Piotr          Broda                 133.10 -  261: 487   83
    4    32 Sławomir       Zabawa                112.33 -  263: 403   62
    5    40 Jakub          Szymczak              152.56 -  338: 430  103
    6    45 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 -  258: 407   50
    7    46 Tadeusz        Kondej                100.00 +  406: 317  150
    8    39 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  448: 427  174
    9    36 Sylwia         Łada                  118.31 +  352: 335  168
   10    34 Marcin         Stachowski            122.26 -  325: 405   72
   11    35 Marek          Dudkiewicz            137.68 +  445: 400  188
   12    34 Renata         Andracka PNB          115.27 -  311: 437   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Lucyna Śniadach 118.56 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Zaryński              145.72 -  314: 494   96
    2    28 Krzysztof      Obremski              154.01 +  384: 374  204
    3    30 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 +  375: 328  150
    4    20 Stanisław      Rydzik                147.16 -  296: 408   97
    5    31 Sylwia         Łada                  118.31 +  279: 269  168
    6    22 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  326: 402   82
    7    30 Szymon         Płachta               139.85 +  440: 329  190
    8    22 Radosław       Jachna                138.39 -  412: 427   88
    9    28 Zbigniew       Rybak                 121.26 +  436: 276  171
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  415: 455   83
   11    19 Dariusz        Kuć                   135.38 -  369: 372   85
   12    29 Jakub          Hassa                 100.00 +  448: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Jerzy Luter 118.51 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Jackowski             145.40 -  298: 478   95
    2    33 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 -  332: 447   84
    3    36 Krzysztof      Obremski              154.01 -  317: 409  104
    4    44 Adam           Grzelec PNB           117.42 +  433: 372  167
    5    42 Sławomir       Długosz               111.52 +  425: 324  162
    6    27 Maciej         Grąbczewski           144.49 -  263: 469   94
    7    39 Marta          Świątkowska           113.00 -  307: 319   63
    8    37 Monika         Siemaszko PNB         113.23 -  323: 427   63
    9    43 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 -  310: 392   50
   10    43 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  389: 366  178
   11    43 Beata          Błaszczyk             100.00 +  459: 364  150
   12    38 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  473: 341  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Sylwia Łada 118.31 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Grąbczewski           144.49 +  416: 415  194
    2     1 Katarzyna      Polak                 128.07 -  396: 442   78
    3    20 Rafał          Stachowski            118.91 -  357: 479   69
    4    30 Marcin         Bertrand              117.81 +  371: 320  168
    5    31 Lucyna         Śniadach              118.56 -  269: 279   69
    6    39 Zbigniew       Rybak                 121.26 -  319: 381   71
    7    33 Rafał          Wesołowski            139.76 -  297: 365   90
    8    43 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  476: 312  150
    9    36 Krzysztof      Zawadzki              118.79 -  335: 352   69
   10    38 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  355: 332  158
   11    34 Monika         Siemaszko PNB         113.23 -  381: 414   63
   12    37 Dorota         Ostrowska             109.57 +  356: 341  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Marcin Bertrand 117.81 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Irzyk                 141.24 -  321: 334   91
    2    27 Kazimierz      Merklejn              149.90 +  417: 330  200
    3    13 Michał         Alabrudziński         162.77 -  329: 432  113
    4    30 Sylwia         Łada                  118.31 -  320: 371   68
    5    41 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  419: 309  159
    6    26 Rafał          Wesołowski            139.76 +  350: 328  190
    7    20 Agata          Kuć PNB               122.83 -  291: 436   73
    8    30 Urszula        Solarska              116.38 +  459: 270  166
    9    23 Jolanta        Chłopińska            129.94 +  455: 327  180
   10    13 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  319: 439   99
   11    29 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  316: 331   77
   12    31 Adam           Janicki               115.55 +  360: 316  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Adam Grzelec PNB 117.42 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  279: 439   91
    2    41 Agata          Kuć PNB               122.83 -  286: 378   73
    3    41 Dariusz        Kosz                  158.21 -  268: 481  108
    4    44 Jerzy          Luter                 118.51 -  372: 433   69
    5    45 Tadeusz        Kondej                100.00 +  468: 212  150
    6    44 Teresa         Balewska              100.00 +  423: 270  150
    7    37 Joanna         Ostrowska             119.80 +  415: 358  170
    8    26 Rafał          Stachowski            118.91 -    1: 400   69
    9    39 Marcin         Stachowski            122.26 -  342: 460   72
   10    40 Sławomir       Zabawa                112.33 +  363: 354  162
   11    36 Grzegorz       Koczkodon             124.40 -  404: 453   74
   12    41 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  374: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Sławomir Wolski 116.70 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janusz         Krupiński             140.19 -  393: 406   90
    2    30 Teresa         Balewska              100.00 +  372: 266  150
    3    29 Maciej         Kuć                   113.58 +  397: 377  164
    4    10 Łukasz         Tuszyński             149.43 -  308: 450   99
    5    23 Małgorzata     Szczygieł             130.75 -  346: 353   81
    6    38 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  367: 324  150
    7    18 Dariusz        Kosz                  158.21 -  347: 426  108
    8    34 Adam           Skowroński            108.60 -  360: 378   59
    9    37 Patrycja       Skibska               115.81 +  422: 294  166
   10    25 Dariusz        Kuć                   135.38 -  409: 464   85
   11    32 Karolina       Urbańska PNB          112.25 -  335: 489   62
   12    36 Marek          Dudkiewicz            137.68 -  385: 432   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Urszula Solarska 116.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Mańko PNB             140.00 -  331: 357   90
    2    46 Sławomir       Długosz               111.52 +  389: 298  162
    3    23 Sławomir       Zabawa                112.33 +  408: 358  162
    4    14 Jolanta        Chłopińska            129.94 -  392: 446   80
    5    16 Irena          Sołdan                133.35 -  288: 464   83
    6    25 Dariusz        Kuć                   135.38 +  437: 359  185
    7    27 Ewa            Radzikowska           126.14 -  352: 382   76
    8    30 Marcin         Bertrand              117.81 -  270: 459   68
    9    38 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  352: 341  158
   10    31 Maciej         Kuć                   113.58 -  328: 420   64
   11    33 Rafał          Wesołowski            139.76 +  390: 360  190
   12    33 Adrian         Ziemniewicz           122.36 -  343: 438   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Patrycja Skibska 115.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Płachta               139.85 -  293: 408   90
    2    36 Dorota         Ostrowska             109.57 +  356: 327  160
    3    34 Ewa            Radzikowska           126.14 +  427: 333  176
    4    18 Bartosz        Morawski              160.69 -  281: 543  111
    5    32 Samir          Chakrar PNB           123.26 -  368: 511   73
    6    35 Marta          Świątkowska           113.00 +  379: 325  163
    7    23 Dariusz        Ulatowski             139.41 -  332: 545   89
    8    33 Jakub          Szymczak              152.56 -  272: 428  103
    9    37 Sławomir       Wolski                116.70 -  294: 422   67
   10    37 Grzegorz       Koczkodon             124.40 -  344: 373   74
   11    45 Teresa         Balewska              100.00 -  330: 342   50
   12    43 Marta          Świątkowska           113.00 -  367: 404   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Adam Janicki 115.55 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            139.76 +  466: 419  190
    2    13 Krzysztof      Kodzis                126.95 +  367: 286  177
    3     2 Irena          Sołdan                133.35 +  392: 347  183
    4     2 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  267: 555   91
    5    12 Jakub          Zaryński              145.72 -  374: 392   96
    6    16 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 -  368: 370   84
    7    28 Dorota         Kuć                   126.03 -  374: 431   76
    8    28 Stanisław      Gasik                 128.08 -  327: 411   78
    9    33 Sławomir       Zabawa                112.33 +  386: 364  162
   10    33 Renata         Andracka PNB          115.27 -  313: 379   65
   11    38 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  374: 357  150
   12    31 Marcin         Bertrand              117.81 -  316: 360   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Renata Andracka PNB 115.27 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sławomir       Piotrowski            139.63 -  324: 410   90
    2    26 Maciej         Grąbczewski           144.49 -  312: 422   94
    3    47 Paulina        Ostrowska             100.00 +  368: 221  150
    4    38 Monika         Siemaszko PNB         113.23 -  366: 389   63
    5    43 Teresa         Balewska              100.00 +  404: 315  150
    6    33 Maciej         Kuć                   113.58 -  361: 466   64
    7    32 Dariusz        Kuć                   135.38 -  318: 475   85
    8    42 Sławomir       Długosz               111.52 +  344: 277  162
    9    32 Rafał          Wesołowski            139.76 +  375: 340  190
   10    33 Adam           Janicki               115.55 +  379: 313  166
   11    26 Marcin         Stachowski            122.26 -  298: 426   72
   12    34 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  437: 311  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Maciej Kuć 113.58 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Ulatowski             139.41 +  406: 351  189
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  294: 382   83
    3    29 Sławomir       Wolski                116.70 -  377: 397   67
    4    26 Maciej         Grąbczewski           144.49 +  470: 375  194
    5    29 Wojciech       Gołęcki               108.49 -  314: 376   58
    6    33 Renata         Andracka PNB          115.27 +  466: 361  165
    7    21 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  382: 311  178
    8    24 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  345: 391   82
    9    26 Konrad         Pajączek              112.46 -  346: 436   62
   10    31 Urszula        Solarska              116.38 +  420: 328  166
   11    24 Adrian         Ziemniewicz           122.36 +  413: 388  172
   12    18 Robert         Duczemiński           136.15 +  412: 382  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Monika Siemaszko PNB 113.23 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Jachna                138.39 -  285: 488   88
    2    39 Dariusz        Ulatowski             139.41 -  392: 446   89
    3    44 Sławomir       Długosz               111.52 +  431: 273  162
    4    38 Renata         Andracka PNB          115.27 +  389: 366  165
    5    20 Dariusz        Kosz                  158.21 -  358: 434  108
    6    34 Stanisław      Gasik                 128.08 -  393: 420   78
    7    34 Zbigniew       Rybak                 121.26 -  344: 452   71
    8    37 Jerzy          Luter                 118.51 +  427: 323  169
    9    31 Marta          Świątkowska           113.00 +  348: 332  163
   10    32 Adrian         Ziemniewicz           122.36 -  324: 378   72
   11    34 Sylwia         Łada                  118.31 +  414: 381  168
   12    27 Grzegorz       Koczkodon             124.40 +  446: 323  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Marta Świątkowska 113.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Dudkiewicz            137.68 -  353: 374   88
    2    37 Zbigniew       Wietecki              127.61 -  322: 402   78
    3    45 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  405: 321  150
    4    25 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 +  397: 274  161
    5    21 Paweł          Mazurek               134.58 -  368: 435   85
    6    35 Patrycja       Skibska               115.81 -  325: 379   66
    7    39 Jerzy          Luter                 118.51 +  319: 307  169
    8    29 Małgorzata     Szczygieł             130.75 -  304: 390   81
    9    31 Monika         Siemaszko PNB         113.23 -  332: 348   63
   10    42 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 -  313: 347   50
   11    42 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 -  280: 422   50
   12    43 Patrycja       Skibska               115.81 +  404: 367  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Beata Kiżewska 112.78 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Duczemiński           136.15 -  285: 389   86
    2    38 Wojciech       Gołęcki               108.49 -  326: 331   58
    3    37 Dorota         Stachowska            124.66 -  336: 356   75
    4    43 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  382: 193  150
    5    37 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  268: 482  100
    6    46 Jacek          Sapała                100.00 -  321: 368   50
    7    43 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 -  317: 352   50
    8    45 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 287  150
    9    44 Tadeusz        Kondej                100.00 +  406: 289  150
   10    36 Rafał          Wesołowski            139.76 -  325: 408   90
   11    44 Paulina        Ostrowska             100.00 +  409: 283  150
   12    39 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 -  349: 412   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Konrad Pajączek 112.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dariusz        Kuć                   135.38 -  344: 441   85
    2    42 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  369: 255  150
    3    26 Szymon         Płachta               139.85 -  309: 367   90
    4    35 Karolina       Urbańska PNB          112.25 +  434: 314  162
    5    25 Krzysztof      Obremski              154.01 -  365: 450  104
    6    37 Adrian         Ziemniewicz           122.36 -  256: 409   72
    7    38 Sławomir       Zabawa                112.33 +  369: 297  162
    8    31 Dorota         Ostrowska             109.57 +  395: 348  160
    9    26 Maciej         Kuć                   113.58 +  436: 346  164
   10    17 Dariusz        Kosz                  158.21 -  321: 465  108
   11    22 Sławomir       Piotrowski            139.63 +  506: 307  190
   12    21 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  350: 402   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Sławomir Zabawa 112.33 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Mazurek               134.58 -  354: 444   85
    2    35 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  434: 344  159
    3    23 Urszula        Solarska              116.38 -  358: 408   66
    4    32 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  403: 263  169
    5    28 Zbigniew       Wietecki              127.61 -  365: 408   78
    6    29 Karolina       Urbańska PNB          112.25 -  260: 328   62
    7    38 Konrad         Pajączek              112.46 -  297: 369   62
    8    40 Beata          Błaszczyk             100.00 +  315: 246  150
    9    33 Adam           Janicki               115.55 -  364: 386   66
   10    40 Adam           Grzelec PNB           117.42 -  354: 363   67
   11    39 Joanna         Ostrowska             119.80 -  243: 466   70
   12    42 Jacek          Sapała                100.00 +  390: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Karolina Urbańska PNB 112.25 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 +  388: 369  184
    2    16 Paweł          Mazurek               134.58 -  366: 427   85
    3    33 Krzysztof      Kodzis                126.95 -  366: 395   77
    4    35 Konrad         Pajączek              112.46 -  314: 434   62
    5    38 Marcin         Stachowski            122.26 +  363: 355  172
    6    29 Sławomir       Zabawa                112.33 +  328: 260  162
    7    22 Robert         Duczemiński           136.15 -  240: 495   86
    8    35 Dorota         Stachowska            124.66 -  388: 408   75
    9    34 Dorota         Ostrowska             109.57 +  477: 293  160
   10    30 Rafał          Stachowski            118.91 -  379: 409   69
   11    32 Sławomir       Wolski                116.70 +  489: 335  167
   12    28 Joanna         Ostrowska             119.80 +  407: 337  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Sławomir Długosz 111.52 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  218: 492   83
    2    46 Urszula        Solarska              116.38 -  298: 389   66
    3    44 Monika         Siemaszko PNB         113.23 -  273: 431   63
    4    46 Beata          Błaszczyk             100.00 +  456: 303  150
    5    42 Jerzy          Luter                 118.51 -  324: 425   69
    6    42 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 -  252: 456   61
    7    47 Paulina        Ostrowska             100.00 +  436: 209  150
    8    42 Renata         Andracka PNB          115.27 -  277: 344   65
    9    41 Grzegorz       Koczkodon             124.40 -  343: 345   74
   10    45 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  362: 227  150
   11    41 Zbigniew       Wietecki              127.61 -  256: 426   78
   12    44 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  408: 312  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Beata Kowaluk-Jagielska 111.17 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    32 Michał         Alabrudziński         162.77 -  454: 498  113
    3    38 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  437: 348  150
    4    25 Marta          Świątkowska           113.00 -  274: 397   63
    5    36 Dorota         Kuć                   126.03 -  247: 366   76
    6    42 Sławomir       Długosz               111.52 +  456: 252  162
    7    40 Adam           Skowroński            108.60 -  298: 360   59
    8    41 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 -  277: 307   50
    9    42 Beata          Błaszczyk             100.00 +  398: 284  150
   10    41 Jacek          Sapała                100.00 -  325: 408   50
   11    40 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  369: 320  158
   12    39 Beata          Kiżewska              112.78 +  412: 349  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 11 108.55




	Dorota Ostrowska 109.57 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Irena          Sołdan                133.35 -  354: 524   83
    2    36 Patrycja       Skibska               115.81 -  327: 356   66
    3    43 Tadeusz        Kondej                100.00 +  465: 268  150
    4    31 Łukasz         Baranowski            126.09 +  356: 322  176
    5    18 Michał         Rogalewicz PNB        133.70 -  375: 388   84
    6    32 Andrzej        Kroc                  131.12 -  338: 419   81
    7    36 Marcin         Stachowski            122.26 +  370: 305  172
    8    31 Konrad         Pajączek              112.46 -  348: 395   62
    9    34 Karolina       Urbańska PNB          112.25 -  293: 477   62
   10    39 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  391: 346  150
   11    31 Jolanta        Chłopińska            129.94 -  351: 408   80
   12    37 Sylwia         Łada                  118.31 -  341: 356   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Jadwiga Szczurowska 108.81 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Broda                 133.10 -  295: 401   83
    2    35 Sławomir       Zabawa                112.33 -  344: 434   62
    3    46 Danuta         Olszewska             100.00 +  379: 242  150
    4    37 Agata          Kuć PNB               122.83 -  256: 591   73
    5    41 Marcin         Bertrand              117.81 -  309: 419   68
    6    40 Dorota         Stachowska            124.66 -  329: 413   75
    7    44 Teresa         Balewska              100.00 +  399: 255  150
    8    38 Joanna         Ostrowska             119.80 -  287: 368   70
    9    45 Jacek          Sapała                100.00 -  342: 397   50
   10    44 Paulina        Ostrowska             100.00 +  374: 333  150
   11    46 Tadeusz        Kondej                100.00 +  440: 323  150
   12    40 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 -  246: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Adam Skowroński 108.60 Jarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bronisław      Parada                132.54 -  325: 481   83
    2    25 Dorota         Stachowska            124.66 +  465: 342  175
    3    22 Marcin         Stachowski            122.26 +  442: 256  172
    4    21 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  270: 331   82
    5    17 Agata          Kuć PNB               122.83 -  296: 353   73
    6    28 Kazimierz      Merklejn              149.90 -  243: 506  100
    7    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 +  360: 298  161
    8    34 Sławomir       Wolski                116.70 +  378: 360  167
    9    30 Małgorzata     Szczygieł             130.75 -  335: 443   81
   10    35 Zbigniew       Rybak                 121.26 +  429: 306  171
   11    28 Ewa            Radzikowska           126.14 -  412: 489   76
   12    32 Andrzej        Kroc                  131.12 -  283: 390   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Wojciech Gołęcki 108.49 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  353: 396   82
    2    38 Beata          Kiżewska              112.78 +  331: 326  163
    3    32 Adrian         Ziemniewicz           122.36 -  336: 364   72
    4    36 Dorota         Stachowska            124.66 +  388: 297  175
    5    29 Maciej         Kuć                   113.58 +  376: 314  164
    6    20 Radosław       Jachna                138.39 -  299: 426   88
    7    26 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 -  264: 416   50
    8    36 Szymon         Płachta               139.85 -  244: 421   90
    9    38 Urszula        Solarska              116.38 -  341: 352   66
   10    38 Sylwia         Łada                  118.31 -  332: 355   68
   11    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 -  320: 369   61
   12    44 Sławomir       Długosz               111.52 -  312: 408   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Bartosz Aleksandrowicz 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  297: 532   82
    2    34 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 -  306: 392   50
    3    38 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 -  348: 437   61
    4    41 Samir          Chakrar PNB           123.26 -  248: 440   73
    5    46 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  377: 308  150
    6    41 Grzegorz       Koczkodon             124.40 -  239: 503   74
    7    43 Beata          Kiżewska              112.78 +  352: 317  163
    8    43 Sylwia         Łada                  118.31 -  312: 476   68
    9    43 Jerzy          Luter                 118.51 +  392: 310  169
   10    39 Dorota         Ostrowska             109.57 -  346: 391   60
   11    42 Marta          Świątkowska           113.00 +  422: 280  163
   12    40 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  393: 246  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Kroc                  131.12 -  307: 366   81
    2    30 Sławomir       Wolski                116.70 -  266: 372   67
    3    40 Rafał          Wesołowski            139.76 -  279: 442   90
    4    47 Paulina        Ostrowska             100.00 +  314: 213  150
    5    43 Renata         Andracka PNB          115.27 -  315: 404   65
    6    44 Adam           Grzelec PNB           117.42 -  270: 423   67
    7    44 Jadwiga        Szczurowska           108.81 -  255: 399   59
    8    45 Beata          Kiżewska              112.78 -  287: 405   63
    9    47 PAUZA
   10    46 Beata          Błaszczyk             100.00 -  311: 325   50
   11    45 Patrycja       Skibska               115.81 +  342: 330  166
   12    45 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  384: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 11  91.64




	Bartosz Bartczak PNB 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Natalia        Woźniak               130.91 -  258: 469   81
    2    42 Konrad         Pajączek              112.46 -  255: 369   62
    3    45 Marta          Świątkowska           113.00 -  321: 405   63
    4    43 Beata          Kiżewska              112.78 -  193: 382   63
    5    46 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 -  308: 377   50
    6    45 Krzysztof      Zawadzki              118.79 +  407: 258  169
    7    45 Beata          Błaszczyk             100.00 -  317: 356   50
    8    46 Tadeusz        Kondej                100.00 -  316: 325   50
    9    46 Paulina        Ostrowska             100.00 +  406: 204  150
   10    45 Sławomir       Długosz               111.52 -  227: 362   62
   11    47 PAUZA
   12    45 Teresa         Balewska              100.00 -  189: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 11  77.27




	Michał Butkiewicz PNB 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Małgorzata     Szczygieł             130.75 -  368: 411   81
    2    34 Bartosz        Aleksandrowicz        100.00 +  392: 306  150
    3    30 Lucyna         Śniadach              118.56 -  328: 375   69
    4    42 Jacek          Sapała                100.00 +  385: 275  150
    5    22 Dariusz        Kuć                   135.38 +  450: 363  185
    6    10 Irena          Sołdan                133.35 -  349: 405   83
    7    26 Wojciech       Gołęcki               108.49 +  416: 264  158
    8    13 Dawid          Pikul PNB             155.40 -  403: 474  105
    9    24 Andrzej        Kroc                  131.12 -  370: 398   81
   10    27 Jakub          Hassa                 100.00 +  474: 345  150
   11    20 Walenty        Siemaszko             127.20 -  301: 421   77
   12    24 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  347: 363   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Beata Błaszczyk 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jolanta        Chłopińska            129.94 -  213: 420   80
    2    47 Stanisław      Gasik                 128.08 -  348: 375   78
    3    42 Joanna         Ostrowska             119.80 -  310: 333   70
    4    46 Sławomir       Długosz               111.52 -  303: 456   62
    5    47 Paulina        Ostrowska             100.00 +  383: 261  150
    6    43 Marcin         Stachowski            122.26 -  354: 432   72
    7    45 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  356: 317  150
    8    40 Sławomir       Zabawa                112.33 -  246: 315   62
    9    42 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 -  284: 398   61
   10    46 Teresa         Balewska              100.00 +  325: 311  150
   11    43 Jerzy          Luter                 118.51 -  364: 459   69
   12    47 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  / 11  91.27




	Jakub Hassa 100.00 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Stanisław      Gasik                 128.08 +  367: 325  178
    2    18 Jakub          Błażejewski PNB       141.01 -  363: 373   91
    3    17 Maciej         Grąbczewski           144.49 +  407: 344  194
    4    13 Dariusz        Ulatowski             139.41 +  414: 329  189
    5     9 Kamil          Górka                 154.12 -  294: 533  104
    6    17 Krzysztof      Obremski              154.01 -  348: 419  104
    7    31 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  319: 322   82
    8    25 Dariusz        Kuć                   135.38 -  335: 481   85
    9    40 Katarzyna      Okoniewska PNB        100.00 +  458: 327  150
   10    27 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 -  345: 474   50
   11    37 Jacek          Sapała                100.00 +  396: 321  150
   12    29 Lucyna         Śniadach              118.56 -  354: 448   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Katarzyna      Polak                 128.07 -  227: 545   78
    2    44 Samir          Chakrar PNB           123.26 -  299: 436   73
    3    43 Dorota         Ostrowska             109.57 -  268: 465   60
    4    45 Zbigniew       Rybak                 121.26 -  271: 442   71
    5    45 Adam           Grzelec PNB           117.42 -  212: 468   67
    6    47 Paulina        Ostrowska             100.00 +  314: 244  150
    7    46 Krzysztof      Zawadzki              118.79 -  317: 406   69
    8    46 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 +  325: 316  150
    9    44 Beata          Kiżewska              112.78 -  289: 406   63
   10    47 PAUZA
   11    46 Jadwiga        Szczurowska           108.81 -  323: 440   59
   12    46 Paulina        Ostrowska             100.00 +  324: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 11  90.00




	Katarzyna Okoniewska PNB 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Zbigniew       Wietecki              127.61 +  415: 290  178
    2     2 Andrzej        Rechowicz             131.99 -  299: 301   82
    3    25 Dawid          Pikul PNB             155.40 +  327: 321  205
    4    22 Sławomir       Piotrowski            139.63 -  243: 463   90
    5    33 Marek          Dudkiewicz            137.68 -  337: 364   88
    6    38 Sławomir       Wolski                116.70 -  324: 367   67
    7    41 Jakub          Szymczak              152.56 -  223: 403  103
    8    41 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 +  307: 277  161
    9    40 Jakub          Hassa                 100.00 -  327: 458   50
   10    42 Marta          Świątkowska           113.00 +  347: 313  163
   11    38 Adam           Janicki               115.55 -  357: 374   66
   12    41 Adam           Grzelec PNB           117.42 -  294: 374   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Danuta Olszewska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Walenty        Siemaszko             127.20 -  239: 390   77
    2    43 Rafał          Stachowski            118.91 -  214: 383   69
    3    46 Jadwiga        Szczurowska           108.81 -  242: 379   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     205  /  3  68.33




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Paweł          Maciejczuk            127.19 -  219: 366   77
    2    45 Marcin         Stachowski            122.26 -  213: 383   72
    3    47 Renata         Andracka PNB          115.27 -  221: 368   65
    4    47 Teresa         Balewska              100.00 -  213: 314   50
    5    47 Beata          Błaszczyk             100.00 -  261: 383   50
    6    47 Tadeusz        Kondej                100.00 -  244: 314   50
    7    47 Sławomir       Długosz               111.52 -  209: 436   62
    8    47 PAUZA
    9    46 Bartosz        Bartczak PNB          100.00 -  204: 406   50
   10    44 Jadwiga        Szczurowska           108.81 -  333: 374   59
   11    44 Beata          Kiżewska              112.78 -  283: 409   63
   12    46 Tadeusz        Kondej                100.00 -  297: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  / 11  58.91




	Jacek Sapała 100.00 Kościan

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 PAUZA
    2    23 Jolanta        Chłopińska            129.94 -  314: 444   80
    3    35 Alicja         Grąbczewska           132.45 -  267: 312   82
    4    42 Michał         Butkiewicz PNB        100.00 -  275: 385   50
    5    44 Łukasz         Baranowski            126.09 -  326: 435   76
    6    46 Beata          Kiżewska              112.78 +  368: 321  163
    7    42 Dorota         Stachowska            124.66 -  323: 364   75
    8    44 Marcin         Stachowski            122.26 -  278: 445   72
    9    45 Jadwiga        Szczurowska           108.81 +  397: 342  159
   10    41 Beata          Kowaluk-Jagielska     111.17 +  408: 325  161
   11    37 Jakub          Hassa                 100.00 -  321: 396   50
   12    42 Sławomir       Zabawa                112.33 -  364: 390   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 11  93.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Poznania



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Kodzis                386: 392
   2 Ewa            Radzikowska          - Bartosz        Morawski              307: 464
   3 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Baranowski            391: 437
   4 Dorota         Kuć                  - Dawid          Pikul PNB             404: 393
   5 Kamil          Górka                - Dorota         Stachowska            492: 419
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              424: 395
   7 Dominik        Urbacki              - Samir          Chakrar PNB           481: 342
   8 Agata          Kuć PNB              - Jakub          Szymczak              347: 402
   9 Kazimierz      Merklejn             - Adrian         Ziemniewicz           412: 431
  10 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Tuszyński             340: 508
  11 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Rybak                 434: 312
  12 Joanna         Ostrowska            - Miłosz         Wrzałek               284: 453
  13 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Stachowski            396: 343
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Kurowski              348: 418
  15 Jakub          Zaryński             - Lucyna         Śniadach              494: 314
  16 Jerzy          Luter                - Paweł          Jackowski             298: 478
  17 Maciej         Grąbczewski          - Sylwia         Łada                  415: 416
  18 Marcin         Bertrand             - Artur          Irzyk                 321: 334
  19 Jakub          Błażejewski PNB      - Adam           Grzelec PNB           439: 279
  20 Sławomir       Wolski               - Janusz         Krupiński             393: 406
  21 Jacek          Mańko PNB            - Urszula        Solarska              357: 331
  22 Patrycja       Skibska              - Szymon         Płachta               293: 408
  23 Rafał          Wesołowski           - Adam           Janicki               419: 466
  24 Renata         Andracka PNB         - Sławomir       Piotrowski            324: 410
  25 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Kuć                   351: 406
  26 Monika         Siemaszko PNB        - Radosław       Jachna                285: 488
  27 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Świątkowska           374: 353
  28 Beata          Kiżewska             - Robert         Duczemiński           285: 389
  29 Dariusz        Kuć                  - Konrad         Pajączek              441: 344
  30 Sławomir       Zabawa               - Paweł          Mazurek               354: 444
  31 Michał         Rogalewicz PNB       - Karolina       Urbańska PNB          369: 388
  32 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Sporczyk              218: 492
  33 Irena          Sołdan               - Dorota         Ostrowska             524: 354
  34 Jadwiga        Szczurowska          - Piotr          Broda                 295: 401
  35 Bronisław      Parada               - Adam           Skowroński            481: 325
  36 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Grąbczewska           353: 396
  37 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Aleksandrowicz        532: 297
  38 Teresa         Balewska             - Andrzej        Kroc                  307: 366
  39 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Bartczak PNB          469: 258
  40 Michał         Butkiewicz PNB       - Małgorzata     Szczygieł             368: 411
  41 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Błaszczyk             420: 213
  42 Jakub          Hassa                - Stanisław      Gasik                 367: 325
  43 Katarzyna      Polak                - Tadeusz        Kondej                545: 227
  44 Katarzyna      Okoniewska PNB       - Zbigniew       Wietecki              415: 290
  45 Walenty        Siemaszko            - Danuta         Olszewska             390: 239
  46 Paulina        Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            219: 366
  47 Jacek          Sapała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Polak                 396: 442
   2 Katarzyna      Okoniewska PNB       - Andrzej        Rechowicz             299: 301
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Irena          Sołdan                326: 459
   4 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Piotrowski            369: 418
   5 Szymon         Płachta              - Jakub          Zaryński              366: 423
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Kuć                   382: 294
   7 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 429: 385
   8 Radosław       Jachna               - Dorota         Kuć                   327: 323
   9 Jakub          Szymczak             - Bronisław      Parada                329: 399
  10 Piotr          Broda                - Dominik        Urbacki               308: 429
  11 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                428: 372
  12 Alicja         Grąbczewska          - Natalia        Woźniak               346: 352
  13 Adam           Janicki              - Krzysztof      Kodzis                367: 286
  14 Bartosz        Morawski             - Walenty        Siemaszko             399: 407
  15 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           377: 344
  16 Karolina       Urbańska PNB         - Paweł          Mazurek               366: 427
  17 Dariusz        Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            390: 483
  18 Jakub          Błażejewski PNB      - Jakub          Hassa                 373: 363
  19 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Maciejczuk            291: 307
  20 Andrzej        Kroc                 - Kacper         Zegadło               351: 385
  21 Adrian         Ziemniewicz          - Jacek          Mańko PNB             326: 337
  22 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Koczkodon             430: 336
  23 Jacek          Sapała               - Jolanta        Chłopińska            314: 444
  24 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            463: 315
  25 Adam           Skowroński           - Dorota         Stachowska            465: 342
  26 Maciej         Grąbczewski          - Renata         Andracka PNB          422: 312
  27 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Bertrand              330: 417
  28 Krzysztof      Obremski             - Lucyna         Śniadach              374: 384
  29 Zbigniew       Rybak                - Dawid          Pikul PNB             288: 384
  30 Teresa         Balewska             - Sławomir       Wolski                266: 372
  31 Ewa            Radzikowska          - Dariusz        Kosz                  436: 301
  32 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Michał         Alabrudziński         454: 498
  33 Michał         Rogalewicz PNB       - Jerzy          Luter                 447: 332
  34 Bartosz        Aleksandrowicz       - Michał         Butkiewicz PNB        306: 392
  35 Sławomir       Zabawa               - Jadwiga        Szczurowska           434: 344
  36 Dorota         Ostrowska            - Patrycja       Skibska               327: 356
  37 Zbigniew       Wietecki             - Marta          Świątkowska           402: 322
  38 Beata          Kiżewska             - Wojciech       Gołęcki               326: 331
  39 Monika         Siemaszko PNB        - Dariusz        Ulatowski             392: 446
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Ostrowska             424: 407
  41 Adam           Grzelec PNB          - Agata          Kuć PNB               286: 378
  42 Bartosz        Bartczak PNB         - Konrad         Pajączek              255: 369
  43 Danuta         Olszewska            - Rafał          Stachowski            214: 383
  44 Samir          Chakrar PNB          - Tadeusz        Kondej                436: 299
  45 Marcin         Stachowski           - Paulina        Ostrowska             383: 213
  46 Urszula        Solarska             - Sławomir       Długosz               389: 298
  47 Beata          Błaszczyk            - Stanisław      Gasik                 348: 375


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Polak                 399: 387
   2 Adam           Janicki              - Irena          Sołdan                392: 347
   3 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               345: 365
   4 Sławomir       Piotrowski           - Dominik        Urbacki               401: 446
   5 Natalia        Woźniak              - Paweł          Jackowski             456: 369
   6 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              432: 239
   7 Radosław       Jachna               - Bronisław      Parada                467: 383
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Błażejewski PNB       335: 525
   9 Paweł          Mazurek              - Walenty        Siemaszko             382: 401
  10 Artur          Irzyk                - Jolanta        Chłopińska            464: 428
  11 Jacek          Mańko PNB            - Marek          Dudkiewicz            414: 371
  12 Paweł          Maciejczuk           - Janusz         Krupiński             295: 383
  13 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Bertrand              432: 329
  14 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             442: 366
  15 Robert         Duczemiński          - Kamil          Górka                 395: 460
  16 Jakub          Szymczak             - Bartosz        Morawski              345: 399
  17 Jakub          Hassa                - Maciej         Grąbczewski           407: 344
  18 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Kuć                   308: 395
  19 Dorota         Kuć                  - Michał         Rogalewicz PNB        348: 498
  20 Rafał          Stachowski           - Sylwia         Łada                  479: 357
  21 Dariusz        Ulatowski            - Agata          Kuć PNB               512: 384
  22 Adam           Skowroński           - Marcin         Stachowski            442: 256
  23 Urszula        Solarska             - Sławomir       Zabawa                408: 358
  24 Andrzej        Kroc                 - Samir          Chakrar PNB           433: 317
  25 Dawid          Pikul PNB            - Katarzyna      Okoniewska PNB        321: 327
  26 Konrad         Pajączek             - Szymon         Płachta               309: 367
  27 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              487: 261
  28 Stanisław      Gasik                - Stanisław      Rydzik                266: 465
  29 Maciej         Kuć                  - Sławomir       Wolski                377: 397
  30 Lucyna         Śniadach             - Michał         Butkiewicz PNB        375: 328
  31 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             402: 264
  32 Wojciech       Gołęcki              - Adrian         Ziemniewicz           336: 364
  33 Krzysztof      Kodzis               - Karolina       Urbańska PNB          395: 366
  34 Patrycja       Skibska              - Ewa            Radzikowska           427: 333
  35 Alicja         Grąbczewska          - Jacek          Sapała                312: 267
  36 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              317: 409
  37 Dorota         Stachowska           - Beata          Kiżewska              356: 336
  38 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Bartosz        Aleksandrowicz        437: 348
  39 Zbigniew       Rybak                - Kazimierz      Merklejn              302: 401
  40 Rafał          Wesołowski           - Teresa         Balewska              442: 279
  41 Adam           Grzelec PNB          - Dariusz        Kosz                  268: 481
  42 Beata          Błaszczyk            - Joanna         Ostrowska             310: 333
  43 Tadeusz        Kondej               - Dorota         Ostrowska             268: 465
  44 Sławomir       Długosz              - Monika         Siemaszko PNB         273: 431
  45 Marta          Świątkowska          - Bartosz        Bartczak PNB          405: 321
  46 Danuta         Olszewska            - Jadwiga        Szczurowska           242: 379
  47 Renata         Andracka PNB         - Paulina        Ostrowska             368: 221


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Artur          Irzyk                 336: 409
   2 Jakub          Błażejewski PNB      - Adam           Janicki               555: 267
   3 Janusz         Krupiński            - Radosław       Jachna                436: 338
   4 Walenty        Siemaszko            - Natalia        Woźniak               401: 435
   5 Miłosz         Wrzałek              - Kacper         Zegadło               420: 411
   6 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Mańko PNB             405: 408
   7 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Sporczyk              438: 342
   8 Rafał          Stachowski           - Kamil          Górka                 337: 379
   9 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 389: 431
  10 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Tuszyński             308: 450
  11 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  412: 289
  12 Szymon         Płachta              - Michał         Rogalewicz PNB        370: 327
  13 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Hassa                 329: 414
  14 Jolanta        Chłopińska           - Urszula        Solarska              446: 392
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Paweł          Jackowski             336: 382
  16 Grzegorz       Kurowski             - Bronisław      Parada                436: 289
  17 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Wietecki              416: 318
  18 Bartosz        Morawski             - Patrycja       Skibska               543: 281
  19 Krzysztof      Kodzis               - Paweł          Mazurek               431: 368
  20 Stanisław      Rydzik               - Lucyna         Śniadach              408: 296
  21 Adam           Skowroński           - Alicja         Grąbczewska           270: 331
  22 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Okoniewska PNB        463: 243
  23 Weronika       Rudnicka             - Marek          Dudkiewicz            371: 295
  24 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Kuć                   405: 373
  25 Marta          Świątkowska          - Beata          Kowaluk-Jagielska     397: 274
  26 Maciej         Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           470: 375
  27 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Szymczak              395: 331
  28 Ewa            Radzikowska          - Rafał          Wesołowski            323: 317
  29 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Kuć                   448: 256
  30 Marcin         Bertrand             - Sylwia         Łada                  320: 371
  31 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Baranowski            356: 322
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Zabawa                263: 403
  33 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz      Merklejn              428: 295
  34 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           329: 356
  35 Karolina       Urbańska PNB         - Konrad         Pajączek              314: 434
  36 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gołęcki               297: 388
  37 Agata          Kuć PNB              - Jadwiga        Szczurowska           591: 256
  38 Monika         Siemaszko PNB        - Renata         Andracka PNB          389: 366
  39 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Stachowski            475: 344
  40 Dawid          Pikul PNB            - Stanisław      Gasik                 479: 341
  41 Bartosz        Aleksandrowicz       - Samir          Chakrar PNB           248: 440
  42 Michał         Butkiewicz PNB       - Jacek          Sapała                385: 275
  43 Bartosz        Bartczak PNB         - Beata          Kiżewska              193: 382
  44 Adam           Grzelec PNB          - Jerzy          Luter                 372: 433
  45 Tadeusz        Kondej               - Zbigniew       Rybak                 271: 442
  46 Beata          Błaszczyk            - Sławomir       Długosz               303: 456
  47 Paulina        Ostrowska            - Teresa         Balewska              213: 314


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Jakub          Błażejewski PNB       316: 478
   2 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               355: 459
   3 Janusz         Krupiński            - Jacek          Mańko PNB             411: 318
   4 Katarzyna      Polak                - Piotr          Broda                 499: 321
   5 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             431: 317
   6 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                621: 347
   7 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             421: 345
   8 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         416: 439
   9 Kamil          Górka                - Jakub          Hassa                 533: 294
  10 Sławomir       Piotrowski           - Szymon         Płachta               383: 357
  11 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Kodzis                402: 390
  12 Adam           Janicki              - Jakub          Zaryński              374: 392
  13 Kacper         Zegadło              - Alicja         Grąbczewska           412: 232
  14 Paweł          Jackowski            - Paweł          Maciejczuk            476: 380
  15 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                300: 353
  16 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              464: 288
  17 Agata          Kuć PNB              - Adam           Skowroński            353: 296
  18 Dorota         Ostrowska            - Michał         Rogalewicz PNB        375: 388
  19 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Ulatowski             425: 274
  20 Dariusz        Kosz                 - Monika         Siemaszko PNB         434: 358
  21 Paweł          Mazurek              - Marta          Świątkowska           435: 368
  22 Dariusz        Kuć                  - Michał         Butkiewicz PNB        363: 450
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                353: 346
  24 Adrian         Ziemniewicz          - Dawid          Pikul PNB             237: 567
  25 Konrad         Pajączek             - Krzysztof      Obremski              365: 450
  26 Bronisław      Parada               - Joanna         Ostrowska             405: 333
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  451: 339
  28 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Zabawa                408: 365
  29 Maciej         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               314: 376
  30 Rafał          Stachowski           - Ewa            Radzikowska           345: 402
  31 Sylwia         Łada                 - Lucyna         Śniadach              269: 279
  32 Samir          Chakrar PNB          - Patrycja       Skibska               511: 368
  33 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Okoniewska PNB        364: 337
  34 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             376: 373
  35 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            404: 449
  36 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Dorota         Kuć                   247: 366
  37 Beata          Kiżewska             - Kazimierz      Merklejn              268: 482
  38 Marcin         Stachowski           - Karolina       Urbańska PNB          355: 363
  39 Stanisław      Gasik                - Dorota         Stachowska            441: 334
  40 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Zawadzki              430: 338
  41 Jadwiga        Szczurowska          - Marcin         Bertrand              309: 419
  42 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Luter                 324: 425
  43 Teresa         Balewska             - Renata         Andracka PNB          315: 404
  44 Łukasz         Baranowski           - Jacek          Sapała                435: 326
  45 Tadeusz        Kondej               - Adam           Grzelec PNB           212: 468
  46 Bartosz        Bartczak PNB         - Bartosz        Aleksandrowicz        308: 377
  47 Paulina        Ostrowska            - Beata          Błaszczyk             261: 383


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Jakub          Błażejewski PNB       373: 401
   2 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             451: 348
   3 Katarzyna      Polak                - Sławomir       Piotrowski            411: 394
   4 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               525: 385
   5 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              439: 434
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         337: 464
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            520: 295
   8 Paweł          Jackowski            - Artur          Irzyk                 408: 444
   9 Jacek          Mańko PNB            - Dominik        Urbacki               375: 436
  10 Michał         Butkiewicz PNB       - Irena          Sołdan                349: 405
  11 Dawid          Pikul PNB            - Małgorzata     Szczygieł             379: 360
  12 Paweł          Mazurek              - Robert         Duczemiński           449: 417
  13 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Kosz                  354: 348
  14 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Kuć PNB               306: 277
  15 Szymon         Płachta              - Samir          Chakrar PNB           325: 347
  16 Michał         Rogalewicz PNB       - Adam           Janicki               370: 368
  17 Jakub          Hassa                - Krzysztof      Obremski              348: 419
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              415: 312
  19 Grzegorz       Kurowski             - Ewa            Radzikowska           579: 272
  20 Radosław       Jachna               - Wojciech       Gołęcki               426: 299
  21 Bronisław      Parada               - Paweł          Maciejczuk            438: 344
  22 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Rechowicz             326: 402
  23 Weronika       Rudnicka             - Piotr          Broda                 339: 417
  24 Alicja         Grąbczewska          - Walenty        Siemaszko             317: 352
  25 Urszula        Solarska             - Dariusz        Kuć                   437: 359
  26 Marcin         Bertrand             - Rafał          Wesołowski            350: 328
  27 Jerzy          Luter                - Maciej         Grąbczewski           263: 469
  28 Kazimierz      Merklejn             - Adam           Skowroński            506: 243
  29 Karolina       Urbańska PNB         - Sławomir       Zabawa                328: 260
  30 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Ulatowski             323: 410
  31 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Stachowski            403: 405
  32 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Ostrowska             419: 338
  33 Renata         Andracka PNB         - Maciej         Kuć                   361: 466
  34 Stanisław      Gasik                - Monika         Siemaszko PNB         420: 393
  35 Patrycja       Skibska              - Marta          Świątkowska           379: 325
  36 Dorota         Kuć                  - Jakub          Szymczak              361: 328
  37 Konrad         Pajączek             - Adrian         Ziemniewicz           256: 409
  38 Katarzyna      Okoniewska PNB       - Sławomir       Wolski                324: 367
  39 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Rybak                 319: 381
  40 Dorota         Stachowska           - Jadwiga        Szczurowska           413: 329
  41 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Aleksandrowicz        503: 239
  42 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Sławomir       Długosz               456: 252
  43 Beata          Błaszczyk            - Marcin         Stachowski            354: 432
  44 Adam           Grzelec PNB          - Teresa         Balewska              423: 270
  45 Bartosz        Bartczak PNB         - Krzysztof      Zawadzki              407: 258
  46 Jacek          Sapała               - Beata          Kiżewska              368: 321
  47 Paulina        Ostrowska            - Tadeusz        Kondej                244: 314


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski PNB      - Natalia        Woźniak               447: 483
   2 Dominik        Urbacki              - Kamil          Górka                 353: 362
   3 Katarzyna      Polak                - Miłosz         Wrzałek               355: 338
   4 Bartosz        Morawski             - Janusz         Krupiński             527: 424
   5 Artur          Irzyk                - Michał         Alabrudziński         291: 475
   6 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Rogalewicz PNB        338: 409
   7 Irena          Sołdan               - Bronisław      Parada                403: 505
   8 Samir          Chakrar PNB          - Grzegorz       Kurowski              249: 474
   9 Radosław       Jachna               - Paweł          Jackowski             356: 482
  10 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul PNB             429: 375
  11 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Rechowicz             365: 372
  12 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                366: 318
  13 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Piotrowski            351: 291
  14 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Kodzis                404: 335
  15 Jolanta        Chłopińska           - Jacek          Mańko PNB             277: 433
  16 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            493: 389
  17 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              441: 287
  18 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Kosz                  347: 426
  19 Stanisław      Gasik                - Maciej         Grąbczewski           330: 361
  20 Agata          Kuć PNB              - Marcin         Bertrand              436: 291
  21 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Kuć                   311: 382
  22 Robert         Duczemiński          - Karolina       Urbańska PNB          495: 240
  23 Patrycja       Skibska              - Dariusz        Ulatowski             332: 545
  24 Rafał          Stachowski           - Adrian         Ziemniewicz           360: 395
  25 Paweł          Maciejczuk           - Małgorzata     Szczygieł             399: 310
  26 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Butkiewicz PNB        264: 416
  27 Urszula        Solarska             - Ewa            Radzikowska           352: 382
  28 Adam           Janicki              - Dorota         Kuć                   374: 431
  29 Andrzej        Kroc                 - Weronika       Rudnicka              305: 418
  30 Lucyna         Śniadach             - Szymon         Płachta               440: 329
  31 Jakub          Hassa                - Alicja         Grąbczewska           319: 322
  32 Renata         Andracka PNB         - Dariusz        Kuć                   318: 475
  33 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Łada                  365: 297
  34 Zbigniew       Rybak                - Monika         Siemaszko PNB         452: 344
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Baranowski            289: 431
  36 Marcin         Stachowski           - Dorota         Ostrowska             305: 370
  37 Joanna         Ostrowska            - Adam           Grzelec PNB           358: 415
  38 Sławomir       Zabawa               - Konrad         Pajączek              297: 369
  39 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 319: 307
  40 Adam           Skowroński           - Beata          Kowaluk-Jagielska     360: 298
  41 Katarzyna      Okoniewska PNB       - Jakub          Szymczak              223: 403
  42 Dorota         Stachowska           - Jacek          Sapała                364: 323
  43 Bartosz        Aleksandrowicz       - Beata          Kiżewska              352: 317
  44 Jadwiga        Szczurowska          - Teresa         Balewska              399: 255
  45 Beata          Błaszczyk            - Bartosz        Bartczak PNB          356: 317
  46 Krzysztof      Zawadzki             - Tadeusz        Kondej                406: 317
  47 Sławomir       Długosz              - Paulina        Ostrowska             436: 209


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               479: 279
   2 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Błażejewski PNB       459: 271
   3 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Polak                 409: 384
   4 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               482: 366
   5 Paweł          Jackowski            - Michał         Rogalewicz PNB        385: 335
   6 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 393: 397
   7 Andrzej        Rechowicz            - Bronisław      Parada                393: 397
   8 Walenty        Siemaszko            - Dominik        Urbacki               348: 517
   9 Jakub          Zaryński             - Artur          Irzyk                 361: 337
  10 Jacek          Mańko PNB            - Kacper         Zegadło               354: 302
  11 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Tuszyński             308: 401
  12 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              312: 394
  13 Michał         Butkiewicz PNB       - Dawid          Pikul PNB             403: 474
  14 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Mazurek               438: 424
  15 Samir          Chakrar PNB          - Kazimierz      Merklejn              234: 489
  16 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Ulatowski             395: 354
  17 Dariusz        Kosz                 - Marek          Dudkiewicz            375: 372
  18 Robert         Duczemiński          - Adrian         Ziemniewicz           322: 304
  19 Paweł          Maciejczuk           - Agata          Kuć PNB               366: 363
  20 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Kuć                   375: 338
  21 Ewa            Radzikowska          - Sławomir       Piotrowski            466: 300
  22 Lucyna         Śniadach             - Radosław       Jachna                412: 427
  23 Weronika       Rudnicka             - Jolanta        Chłopińska            455: 391
  24 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Kuć                   391: 345
  25 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Hassa                 481: 335
  26 Adam           Grzelec PNB          - Rafał          Stachowski              1: 400
  27 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  325: 375
  28 Adam           Janicki              - Stanisław      Gasik                 327: 411
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Świątkowska           390: 304
  30 Marcin         Bertrand             - Urszula        Solarska              459: 270
  31 Konrad         Pajączek             - Dorota         Ostrowska             395: 348
  32 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 305: 462
  33 Jakub          Szymczak             - Patrycja       Skibska               428: 272
  34 Sławomir       Wolski               - Adam           Skowroński            360: 378
  35 Karolina       Urbańska PNB         - Dorota         Stachowska            388: 408
  36 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Płachta               244: 421
  37 Monika         Siemaszko PNB        - Jerzy          Luter                 427: 323
  38 Jadwiga        Szczurowska          - Joanna         Ostrowska             287: 368
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Koczkodon             448: 427
  40 Sławomir       Zabawa               - Beata          Błaszczyk             315: 246
  41 Katarzyna      Okoniewska PNB       - Beata          Kowaluk-Jagielska     307: 277
  42 Renata         Andracka PNB         - Sławomir       Długosz               344: 277
  43 Sylwia         Łada                 - Bartosz        Aleksandrowicz        476: 312
  44 Jacek          Sapała               - Marcin         Stachowski            278: 445
  45 Teresa         Balewska             - Beata          Kiżewska              287: 405
  46 Tadeusz        Kondej               - Bartosz        Bartczak PNB          325: 316
  47 Paulina        Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 329: 482
   2 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Morawski              336: 445
   3 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Kurowski              503: 412
   4 Bronisław      Parada               - Jakub          Błażejewski PNB       471: 365
   5 Jacek          Mańko PNB            - Katarzyna      Polak                 483: 270
   6 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             408: 343
   7 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Tuszyński             392: 369
   8 Dawid          Pikul PNB            - Andrzej        Rechowicz             461: 368
   9 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              456: 382
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              396: 478
  11 Artur          Irzyk                - Dariusz        Kosz                  378: 359
  12 Walenty        Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               347: 483
  13 Krzysztof      Kodzis               - Radosław       Jachna                465: 356
  14 Ewa            Radzikowska          - Janusz         Krupiński             377: 444
  15 Kacper         Zegadło              - Paweł          Maciejczuk            339: 320
  16 Robert         Duczemiński          - Weronika       Rudnicka              418: 285
  17 Michał         Rogalewicz PNB       - Alicja         Grąbczewska           320: 427
  18 Maciej         Grąbczewski          - Irena          Sołdan                414: 320
  19 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Mazurek               352: 381
  20 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kuć                   449: 316
  21 Dariusz        Ulatowski            - Dorota         Stachowska            495: 368
  22 Stanisław      Gasik                - Agata          Kuć PNB               347: 301
  23 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Bertrand              327: 455
  24 Andrzej        Kroc                 - Michał         Butkiewicz PNB        398: 370
  25 Sławomir       Piotrowski           - Samir          Chakrar PNB           407: 485
  26 Maciej         Kuć                  - Konrad         Pajączek              346: 436
  27 Dorota         Kuć                  - Rafał          Stachowski            402: 375
  28 Lucyna         Śniadach             - Zbigniew       Rybak                 436: 276
  29 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Szymczak              376: 542
  30 Adam           Skowroński           - Małgorzata     Szczygieł             335: 443
  31 Marta          Świątkowska          - Monika         Siemaszko PNB         332: 348
  32 Rafał          Wesołowski           - Renata         Andracka PNB          340: 375
  33 Sławomir       Zabawa               - Adam           Janicki               364: 386
  34 Dorota         Ostrowska            - Karolina       Urbańska PNB          293: 477
  35 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Wietecki              375: 334
  36 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              335: 352
  37 Patrycja       Skibska              - Sławomir       Wolski                294: 422
  38 Urszula        Solarska             - Wojciech       Gołęcki               352: 341
  39 Marcin         Stachowski           - Adam           Grzelec PNB           460: 342
  40 Jakub          Hassa                - Katarzyna      Okoniewska PNB        458: 327
  41 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             343: 345
  42 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Beata          Błaszczyk             398: 284
  43 Bartosz        Aleksandrowicz       - Jerzy          Luter                 392: 310
  44 Beata          Kiżewska             - Tadeusz        Kondej                406: 289
  45 Jacek          Sapała               - Jadwiga        Szczurowska           397: 342
  46 Bartosz        Bartczak PNB         - Paulina        Ostrowska             406: 204
  47 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              373: 377
   2 Natalia        Woźniak              - Michał         Alabrudziński         376: 395
   3 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kurowski              377: 320
   4 Bronisław      Parada               - Piotr          Broda                 385: 404
   5 Jacek          Mańko PNB            - Jakub          Zaryński              350: 367
   6 Jakub          Błażejewski PNB      - Robert         Duczemiński           383: 340
   7 Dawid          Pikul PNB            - Maciej         Grąbczewski           473: 437
   8 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                480: 335
   9 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               302: 355
  10 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Kodzis                385: 370
  11 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Irzyk                 292: 460
  12 Alicja         Grąbczewska          - Janusz         Krupiński             431: 391
  13 Marcin         Bertrand             - Łukasz         Tuszyński             319: 439
  14 Kazimierz      Merklejn             - Walenty        Siemaszko             457: 297
  15 Dariusz        Ulatowski            - Samir          Chakrar PNB           509: 260
  16 Paweł          Mazurek              - Ewa            Radzikowska           422: 387
  17 Dariusz        Kosz                 - Konrad         Pajączek              465: 321
  18 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kroc                  370: 316
  19 Radosław       Jachna               - Stanisław      Gasik                 359: 299
  20 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Sporczyk              415: 455
  21 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             297: 359
  22 Michał         Rogalewicz PNB       - Paweł          Maciejczuk            376: 286
  23 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Szczygieł             420: 350
  24 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                411: 378
  25 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Wolski                464: 409
  26 Sławomir       Piotrowski           - Marek          Dudkiewicz            371: 359
  27 Michał         Butkiewicz PNB       - Jakub          Hassa                 474: 345
  28 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Chłopińska            390: 370
  29 Agata          Kuć PNB              - Joanna         Ostrowska             474: 337
  30 Karolina       Urbańska PNB         - Rafał          Stachowski            379: 409
  31 Maciej         Kuć                  - Urszula        Solarska              420: 328
  32 Adrian         Ziemniewicz          - Monika         Siemaszko PNB         378: 324
  33 Renata         Andracka PNB         - Adam           Janicki               379: 313
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            325: 405
  35 Zbigniew       Rybak                - Adam           Skowroński            306: 429
  36 Beata          Kiżewska             - Rafał          Wesołowski            325: 408
  37 Grzegorz       Koczkodon            - Patrycja       Skibska               373: 344
  38 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  332: 355
  39 Dorota         Ostrowska            - Bartosz        Aleksandrowicz        391: 346
  40 Sławomir       Zabawa               - Adam           Grzelec PNB           354: 363
  41 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Jacek          Sapała                325: 408
  42 Marta          Świątkowska          - Katarzyna      Okoniewska PNB        313: 347
  43 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              389: 366
  44 Jadwiga        Szczurowska          - Paulina        Ostrowska             374: 333
  45 Sławomir       Długosz              - Bartosz        Bartczak PNB          362: 227
  46 Teresa         Balewska             - Beata          Błaszczyk             311: 325
  47 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               468: 397
   2 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              419: 306
   3 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         285: 360
   4 Dawid          Pikul PNB            - Natalia        Woźniak               510: 410
   5 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Obremski              301: 388
   6 Kacper         Zegadło              - Jakub          Błażejewski PNB       449: 266
   7 Bronisław      Parada               - Jacek          Mańko PNB             428: 331
   8 Alicja         Grąbczewska          - Katarzyna      Polak                 437: 243
   9 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              389: 353
  10 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              364: 361
  11 Radosław       Jachna               - Dariusz        Ulatowski             432: 422
  12 Robert         Duczemiński          - Kazimierz      Merklejn              338: 374
  13 Paweł          Mazurek              - Michał         Rogalewicz PNB        453: 345
  14 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             449: 429
  15 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  351: 424
  16 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Kodzis                343: 332
  17 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Płachta               362: 397
  18 Miłosz         Wrzałek              - Weronika       Rudnicka              513: 304
  19 Dariusz        Kuć                  - Lucyna         Śniadach              372: 369
  20 Walenty        Siemaszko            - Michał         Butkiewicz PNB        421: 301
  21 Samir          Chakrar PNB          - Agata          Kuć PNB               389: 422
  22 Konrad         Pajączek             - Sławomir       Piotrowski            506: 307
  23 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Kroc                  420: 370
  24 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Kuć                   388: 413
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Gasik                 396: 433
  26 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka PNB          426: 298
  27 Dorota         Stachowska           - Dorota         Kuć                   429: 444
  28 Ewa            Radzikowska          - Adam           Skowroński            489: 412
  29 Paweł          Maciejczuk           - Marcin         Bertrand              331: 316
  30 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Rybak                 350: 403
  31 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Ostrowska             408: 351
  32 Sławomir       Wolski               - Karolina       Urbańska PNB          335: 489
  33 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            390: 360
  34 Monika         Siemaszko PNB        - Sylwia         Łada                  414: 381
  35 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              400: 445
  36 Adam           Grzelec PNB          - Grzegorz       Koczkodon             404: 453
  37 Jacek          Sapała               - Jakub          Hassa                 321: 396
  38 Adam           Janicki              - Katarzyna      Okoniewska PNB        374: 357
  39 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Zabawa                466: 243
  40 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Kowaluk-Jagielska     320: 369
  41 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Długosz               426: 256
  42 Bartosz        Aleksandrowicz       - Marta          Świątkowska           422: 280
  43 Jerzy          Luter                - Beata          Błaszczyk             459: 364
  44 Paulina        Ostrowska            - Beata          Kiżewska              283: 409
  45 Patrycja       Skibska              - Teresa         Balewska              330: 342
  46 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           323: 440
  47 Bartosz        Bartczak PNB         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              348: 450
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul PNB             385: 378
   3 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                390: 381
   4 Jakub          Zaryński             - Dominik        Urbacki               296: 511
   5 Piotr          Broda                - Kacper         Zegadło               465: 361
   6 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Grąbczewska           355: 364
   7 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              399: 336
   8 Natalia        Woźniak              - Paweł          Mazurek               325: 356
   9 Jakub          Błażejewski PNB      - Miłosz         Wrzałek               396: 388
  10 Dariusz        Kosz                 - Katarzyna      Polak                 556: 288
  11 Radosław       Jachna               - Janusz         Krupiński             344: 402
  12 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Płachta               396: 381
  13 Jacek          Mańko PNB            - Artur          Irzyk                 377: 409
  14 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Ulatowski             463: 343
  15 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           495: 317
  16 Agata          Kuć PNB              - Krzysztof      Sporczyk              409: 350
  17 Rafał          Stachowski           - Jakub          Szymczak              402: 388
  18 Maciej         Kuć                  - Robert         Duczemiński           412: 382
  19 Michał         Rogalewicz PNB       - Stanisław      Rydzik                325: 539
  20 Ewa            Radzikowska          - Marcin         Stachowski            352: 416
  21 Konrad         Pajączek             - Krzysztof      Kodzis                350: 402
  22 Stanisław      Gasik                - Walenty        Siemaszko             357: 404
  23 Weronika       Rudnicka             - Dorota         Kuć                   374: 365
  24 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Butkiewicz PNB        363: 347
  25 Małgorzata     Szczygieł            - Jolanta        Chłopińska            423: 363
  26 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Stachowska            408: 393
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Siemaszko PNB         323: 446
  28 Karolina       Urbańska PNB         - Joanna         Ostrowska             407: 337
  29 Jakub          Hassa                - Lucyna         Śniadach              354: 448
  30 Zbigniew       Rybak                - Samir          Chakrar PNB           460: 416
  31 Marcin         Bertrand             - Adam           Janicki               360: 316
  32 Andrzej        Kroc                 - Adam           Skowroński            390: 283
  33 Urszula        Solarska             - Adrian         Ziemniewicz           343: 438
  34 Renata         Andracka PNB         - Krzysztof      Zawadzki              437: 311
  35 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                440: 385
  36 Sławomir       Wolski               - Marek          Dudkiewicz            385: 432
  37 Dorota         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  341: 356
  38 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              473: 341
  39 Beata          Kiżewska             - Beata          Kowaluk-Jagielska     349: 412
  40 Bartosz        Aleksandrowicz       - Jadwiga        Szczurowska           393: 246
  41 Katarzyna      Okoniewska PNB       - Adam           Grzelec PNB           294: 374
  42 Sławomir       Zabawa               - Jacek          Sapała                390: 364
  43 Marta          Świątkowska          - Patrycja       Skibska               404: 367
  44 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               408: 312
  45 Bartosz        Bartczak PNB         - Teresa         Balewska              189: 384
  46 Tadeusz        Kondej               - Paulina        Ostrowska             324: 297
  47 Beata          Błaszczyk            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 21-08-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            163.06  30819  189
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              162.37  30850  190
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.03  32006  200
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.11  30598  196
   5 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.51  25970  167
   6 Dawid Pikul                    Poznań               155.33  29358  189
   7 Kamil Górka                    Kraków               155.14  30717  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              154.25  29924  194
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             154.15  30059  195
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Jakub Szymczak                 Łódź                 151.10  29766  197
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.68  29081  193
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  17 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  18 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  19 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.59  29618  198
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             149.41  29134  195
  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  22 Justyna Górka                  Kraków               148.95  27407  184
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  24 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.11  29474  199
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.14  29280  199
  26 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.81  28628  195
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.61  28882  197
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.20  28509  195
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  30 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             145.16  27725  191
  32 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.92   9130   63
  33 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.69  28648  198
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  38 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.01  27887  195
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.92  20724  145
  40 Jan Mrozowski                  Kraków               142.65  27959  196
  41 Bogusław Szyszka               Oława                142.38  27053  190
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.96  13628   96
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.84  18439  130
  44 Jakub Błażejewski              Poznań               141.79  20985  148
  45 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.15  26960  191
  47 Janusz Krupiński               Bytom                141.14  24981  177
  48 Jacek Mańko                    Poznań               140.73   9288   66
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  50 Marek Reda                     Dębówka              139.82  17198  123
  51 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.66  24300  174
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  53 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  54 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.62  23149  167
  55 Dariusz Ulatowski              Tuchola              138.40  25604  185
  56 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.13  25416  184
  57 Sławomir Piotrowski            Deszczno             138.02  12008   87
  58 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  25664  186
  59 Rafał Wesołowski               Warszawa             137.59  26968  196
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.25  25665  187
  61 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  62 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.05  23024  168
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.95  26157  191
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             136.80  26129  191
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  67 Piotr Broda                    Sandomierz           136.07  26262  193
  68 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  69 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.60  13424   99
  70 Barbara Obremska               Wrocław              135.39  20444  151
  71 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  135.33   4872   36
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.29  14341  106
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.26  24076  178
  74 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  75 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  76 Dariusz Kuć                    Stargard             134.83  17258  128
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  78 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.71  24383  181
  79 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.57  26914  200
  80 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  81 Szymon Dąbrowski               Warszawa             134.07  26009  194
  82 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  83 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.95  17816  133
  84 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.90  23298  174
  85 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  86 Konrad Sowula                  Kraków               133.86  13921  104
  87 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.82  25694  192
  88 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.19  25705  193
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.99  25668  193
  90 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.84  10096   76
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  92 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.22  26311  199
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.20  26440  200
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.19  15070  114
  96 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.66   7768   59
  97 Irena Sołdan                   Sopot                131.49  26167  199
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.39  24965  190
 100 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
 101 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 104 Walenty Siemaszko              Lipiany              130.08   8195   63
 105 Katarzyna Polak                Warszawa             130.00  12480   96
 106 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.84  24930  192
 107 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 108 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.38   7245   56
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.30  25085  194
 110 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 113 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 116 Agnieszka Walas                Kraków               128.28  23603  184
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.12  14862  116
 119 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  128.06  19721  154
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 123 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 124 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 125 Dorota Kuć                     Stargard             126.99  13207  104
 126 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.99  13207  104
 127 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.98  25269  199
 128 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 129 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.38  24264  192
 132 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.98  15369  122
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 135 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.56  22601  180
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.54  24354  194
 139 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            125.49   9035   72
 140 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.41  24957  199
 141 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.14   8885   71
 142 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 143 Ewa Szałas                     Katowice             125.01  21876  175
 144 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.85  23847  191
 145 Marcin Ceglarek                Kraków               124.82  19971  160
 146 Czesław Grajewski              Białystok            124.78  14724  118
 147 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 148 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 149 Mariusz Grodek                 Kraków               124.25   4473   36
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 151 Adrian Ziemniewicz             Białystok            124.18   6333   51
 152 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 153 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.09  24569  198
 154 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 156 Agata Kuć                      Stargard             123.58  22986  186
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               123.38  15052  122
 158 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.21  18235  148
 159 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 160 Samir Chakrar                  Poznań               122.89   6759   55
 161 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 162 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 163 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.27  23353  191
 165 Grzegorz Papciak               Jodłowa              122.16  18324  150
 166 Katarzyna Kowalska             Katowice             121.78  18510  152
 167 Tomasz A. Praga                Białystok            121.58   7295   60
 168 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.41   3885   32
 169 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 170 Teresa Zalewska                Racibórz             121.20  18907  156
 171 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             121.10   9809   81
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 173 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.99  23109  191
 174 Anita Bruska                   Gdynia               120.94  15360  127
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.94  17536  145
 176 Rafał Stachowski               Police               120.59  14230  118
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 178 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 179 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 180 Bożena Guział                  Racibórz             120.22  18273  152
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  13574  113
 182 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.24  14189  119
 184 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 185 Lucyna Śniadach                Rumia                118.96  23673  199
 186 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 187 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 188 Maria Skutela                  Warszawa             118.52  22519  190
 189 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.42   4263   36
 190 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.32  17275  146
 191 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.31  22716  192
 192 Maciej Perzyński               Piła                 118.18   5791   49
 193 Jerzy Luter                    Bytom                118.03  22661  192
 194 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.97  23359  198
 195 Maciej Kuć                     Stargard             117.93   6486   55
 196 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 197 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 198 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.61  20935  178
 199 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 201 Robert Wagner                  Wrocław              117.46  15505  132
 202 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 203 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.29  19939  170
 204 Adam Grzelec                   Poznań               117.05  22824  195
 205 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.85   8413   72
 206 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.73   7354   63
 207 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               116.56   4196   36
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 209 Sławomir Wolski                Wrocław              116.19  22541  194
 210 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               116.17   4763   41
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 212 Urszula Solarska               Łódź                 116.12  23108  199
 213 Jacek Nowak                    Szczecin             116.11   7199   62
 214 Renata Andracka                Zwola                115.85  22243  192
 215 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  23043  199
 216 Adam Janicki                   Wrocław              115.75  19215  166
 217 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 218 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 219 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 220 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 221 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.32  13838  120
 223 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 224 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 225 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 226 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 227 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 228 Monika Siemaszko               Lipiany              114.27  16340  143
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.15  21917  192
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 231 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.77  21048  185
 232 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 233 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 234 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.23   5435   48
 235 Patrycja Skibska               Warszawa             112.97   6778   60
 236 Karolina Urbańska              Poznań               112.84  21326  189
 237 Waldemar Wypchał               Kraków               112.78  21653  192
 238 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 240 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 241 Joanna Brychcy                 Katowice             111.83  22030  197
 242 Marta Świątkowska              Wrocław              111.64  21769  195
 243 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 244 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.14  21562  194
 246 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 247 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.89  14638  132
 248 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 249 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.79   8974   81
 250 Józef Burzyński                Ełk                  110.73  14838  134
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.68  10957   99
 252 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.61   9181   83
 253 Marcin Kurowski                Racibórz             110.60  15263  138
 254 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 255 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              110.54  19234  174
 257 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.33   8275   75
 258 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 259 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 260 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 261 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.40  12581  115
 263 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.38  21767  199
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 265 Dorota Ostrowska               Białystok            109.13  20189  185
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.55  21710  200
 267 Dominik Ulejczyk               Będzin               108.24  21215  196
 268 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 269 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 270 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 271 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 272 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 273 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.48   7986   75
 274 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 275 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.30   6484   61
 276 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 277 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.61   3802   36
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.48  20358  193
 279 Michał Dreczka                 Poznań               105.05   6093   58
 280 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.05   4622   44
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 283 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               104.10   5101   49
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.14   3610   35
 285 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.94  18427  179
 286 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.98   9688   95
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa             101.91   5911   58
 289 Wanda Grabiec                  Tarnów               101.58  12698  125
 290 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.31  15500  153
 291 Lidia Żywna                    Gdynia               100.98   9694   96
 292 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 295 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  15652  157
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 297 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 298 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  14465  147
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 300 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 301 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 302 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.22  16759  176
 303 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 304 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 305 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 306 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 307 Teresa Balewska                Reda                  93.42  18031  193
 308 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 309 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             92.71   3894   42
 310 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 311 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 312 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 314 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.59   3673   41
 315 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             89.45   3757   42
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.35  17424  195
 317 Stanisław Świgost              Gdańsk                89.00   3115   35
 318 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 319 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.64   6471   73
 320 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             87.94   4221   48
 321 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 322 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 323 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 324 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 325 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 326 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 327 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.69   9602  119
 328 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.35   7380   93
 329 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 330 Jacek Remizowicz               Gdańsk                77.66   2718   35
 331 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 332 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 333 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 334 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 335 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 336 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 21-08-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Katarzyna Rachaus              Łódź                  89.17   2586   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   8 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   9 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
  10 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  15 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  17 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  18 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  19 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  20 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  21 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  22 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  23 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  24 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  25 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  26 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  27 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  28 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  30 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  31 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  32 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  33 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  34 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  35 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  36 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  37 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  38 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  39 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  40 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  41 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  42 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  43 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  44 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  45 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  46 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  47 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  48 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  49 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  50 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  51 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  52 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  53 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  54 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  55 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  56 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  58 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  59 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  60 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  61 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  62 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  63 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  64 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  66 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  67 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  68 Iwona Duźniak                  Dębica               106.33   1595   15
  69 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  70 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  71 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  72 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  73 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  74 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  75 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  76 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  78 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  79 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  80 Robert Głowacki                Łódź                 135.17   1622   12
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  82 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  83 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  84 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  85 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  86 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  87 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  88 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  89 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  90 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          119.83   1438   12
  91 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  92 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  93 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  94 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
  95 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  96 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
  97 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  98 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  99 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 100 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 101 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 102 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 103 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 104 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 105 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 106 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 107 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 108 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 109 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 110 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.75   1281   12
 111 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 112 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 113 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 114 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 115 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 116 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 117 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 118 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 119 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 120 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 121 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 122 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 123 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 124 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 125 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 126 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 127 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 128 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 129 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 130 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             93.08   1117   12
 131 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 132 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 133 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 134 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 135 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 136 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 137 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 138 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 139 Ewa Tymińska                   Gdańsk                80.58    967   12
 140 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 141 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 142 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 143 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 144 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 145 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 146 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 147 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 148 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 149 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 150 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 151 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 152 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 153 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 154 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 155 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 156 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 157 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 158 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 159 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 160 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 161 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 162 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 163 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 164 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 165 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 166 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 167 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 168 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 169 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 170 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 171 Bartosz Bartczak               Poznań                77.27    850   11
 172 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 173 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 174 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 175 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 176 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 177 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 178 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 179 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 180 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 181 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 182 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 183 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 184 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 185 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 186 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 187 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 188 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 189 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 190 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 191 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 192 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 193 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 194 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 195 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 196 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 197 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 198 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 199 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 200 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 201 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 202 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 203 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 204 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 205 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 206 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 207 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 208 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 209 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 210 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 211 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 212 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 213 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 214 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 216 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 217 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 218 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 219 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 220 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 221 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 222 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 223 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 224 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 225 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 226 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 227 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 228 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 229 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 230 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 231 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 232 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 233 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 234 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 235 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 236 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 237 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 238 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 240 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 241 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 242 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 244 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 245 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 246 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 247 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 248 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 249 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 250 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 251 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 252 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 253 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 254 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 255 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 256 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 257 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 258 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 259 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie