Ciechanowiec23
lipca
Ciechanowiec 23-24 lipca III Mistrzostwa Ciechanowca
Poznań27
sierpnia
Poznań 27-28 sierpnia V Mistrzostwa PoznaniaMistrzostwa Regionów 2016
Racibórz 3
września
Racibórz 3- 4 września VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoMistrzostwa Regionów 2016
Krzysztof Mówka mistrzem Poznania27 - 28 sierpnia 2016 — V Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Mistrzostwa PoznaniaPoznań, 27 - 28 sierpnia 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Mówka mistrzem PoznaniaChoć to już, a od niedzieli „dopiero” (bo chcemy kolejnych!) V Mistrzostwa Poznania, był to jednocześnie organizacyjny debiut poznańskiego klubu Blubry. Dawno już nie miałem przyjemności uczestniczyć w tak udanym turnieju. Istniejące od dwóch lat Blubry włożyły mnóstwo serca i pracy w organizację tych niezwykle udanych zawodów, a efekty ich działań widać było na każdym kroku. Każdy z uczestników mógł się w Poznaniu poczuć po prostu wyjątkowo.

Niezwykle miło było patrzeć z perspektywy sędziego na krzątających się niczym mrówki klubowiczów z Blubrów, którzy dwoili się i troili, aby nikomu nic nie zabrakło, aby o wszystkim każdego poinformować i aby każdy chciał do Poznania wrócić. A wracać ma kto, bo do Poznania zawitało w tym roku 101 uczestników – to najwyższa frekwencja w tym roku!

Jedną z tych osób jest niewątpliwie Krzysztof Mówka, który oprócz opisanych powyżej działań doświadczył również przyjemności ciągłego wygrywania. Podczas gdy pozostali uczestnicy raz przegrywali, raz wygrywali, on niczym walec parł do przodu, by na rundę przed końcem zapewnić sobie końcowy triumf w turnieju, nie doznając do tego momentu goryczy porażki. Pewne zwycięstwo spowodowało być może lekkie rozluźnienie i w ostatniej rundzie Krzysiek musiał uznać wyższość Dariusza Kosza, który tym samym zapewnił sobie drugie miejsce w turnieju. Trzecie miejsce, dzięki skutecznemu finiszowi w ostatnich trzech rundach wywalczyła Justyna Górka (oboje po 10 zwycięstw). Czołowa trójka otrzymała puchary i nagrody pieniężne.

Niezwykle popularne były również konkursy towarzyszące poznańskim mistrzostwom. Dzięki najpopularniejszemu — „Polowanie na Blubra”, każdy chciał zagrać choć raz z zawodnikiem poznańskiego klubu. Premiowane bowiem były wygrane z Blubrowymi klubowiczami. Najefektywniej swoje szanse w tych pojedynkach wykorzystał Juliusz Czupryniak, który został zwycięzcą konkursu.

Mistrzostwa Poznania przyciągnęły również sporą grupę debiutantów, którzy dzielnie stawiali czoła bardziej doświadczonym graczom. Z ósemki, która rozpoczęła swoją przygodę ze scrabblami na żywo najlepszym okazał się Adam Grzelec z Poznania (6 zwycięstw).

W innych, niemniej popularnych zmaganiach nagrody zdobywali: Miłosz Wrzałek w „Koziołku” (najwyższa odrobiona strata w zwycięskiej partii), Alicja Grąbczewska w „Skoku tygrysicy” (najwyższa różnica pomiędzy numerem startowym i końcową lokatą w turnieju), Jakub Błażejewski (najlepszy Wielkopolanin). Premiowane były również najdroższe ruchy na litery ze słowa WIELKOPOLSKA, a każdy z uczestników turnieju otrzymał nagrodę rzeczową.

Poznański Klub Scrabble Blubry chciałby podziękować wszystkim sponsorom za wsparcie turnieju. Szczególne ukłony kierujemy do władz Politechniki Poznańskiej, które nie dość, że zapewniły nam doskonałe warunki do gry, to jeszcze ufundowały wspaniałe puchary dla zwycięzców turnieju i upominki dla pozostałych graczy. Dziękujemy również Panu Rektorowi Jackowi Gocowi za udział w ceremonii wręczenia nagród zwycięzcom V Mistrzostw Poznania w Scrabble.

Ja ze swojej strony oraz w imieniu uczestników turnieju przyłączam się do podziękowań dla wszystkich sponsorów i raz jeszcze dziękuję klubowiczom Blubrów za tytaniczną pracę i fantastyczny turniej!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Poznania
III Mistrzostwa Poznania
II Mistrzostwa Poznania


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (runda 1), Dubov (rundy 2-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekCentrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej, sale L051 i L053
ul. Piotrowo 2
mapa
Obrońca tytułuMariusz Wrześniewski
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turniejuhttp://scrabble.truedesign.pl
HarmonogramSobota, 27 sierpnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier
20:30 — spotkanie integracyjne w klubie bilardowym 9stóp

Niedziela, 28 sierpnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — obiad (przy chętnych minimum 20 osobach)
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca Głównego tramwajem nr 5 lub 6 (ok. 20 minut) (brak biletomatu na przystanku)

Taxi:
Radio Taxi M1 – 61 8 222 222
RMI – 61 8 219 219
WyżywienieObiady na miejscu w restauracji ProPorcja
Cena: 14 zł za zupę + drugie danie

Zapisy w formularzu zgłoszeniowym

Zapisy na obiady przyjmowane są do środy 24 sierpnia.

Sobota, 27 sierpnia
Zupa:
- krem pomidorowy (zupa wegetariańska)
- zupa gulaszowa

Drugie danie:
- grillowany filet z piersi kurczaka z sosem szpinakowym podany na ryżu z sałatką
- duszony schab z sosem pieczeniowym podany z ziemniakami i surówką
- makaron boloński zapiekany z serem
- placki ziemniaczane podane z grillowanymi warzywami

Niedziela, 28 sierpnia (przy chętnych minimum 20 osobach)
Zupa:
- krem ziemniaczany (zupa wegetariańska)
- kapuśniak

Drugie danie:
- sałatka z grillowanym kurczakiem
- bitka wieprzowa z sosem pieczarkowym podana z ziemniakami i surówką
- pieczona karkówka z sosem pieczeniowym podana z ziemniakami i surówką
- risotto grzybowe
Noclegi60 miejsc noclegowych w Domu Studenckim nr 4 na terenie kampusu (20 pokoi 3-osobowych), możliwe noclegi od piątku.
Cena: 43,20 zł/os. (jedna noc), 75,60 zł/os. (dwie noce)
Kontakt w sprawie rezerwacji – Dawid Pikul tel. 508 183 179

Inne noclegi w Poznaniu:
Hotel Ibis Poznań
ul. Kazimierza Wielkiego 23 (800m od miejsca gry)

Noclegi w Poznaniu
Booking.com
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe
I – 1000 zł
II – 400 zł
III – 200 zł

Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników
Nagrody w dodatkowych konkursach i kategoriach
Dodatkowe atrakcjeOsoby, które przyjadą już w piątek 26 sierpnia zapraszamy na I Mistrzostwa Scrabblistów w Squasha.
Turniej zostanie rozegrany w Galerii Malta (ul. Maltańska 1), w godzinach 20:00-23:00.
Turniej płatny dodatkowo 10 zł.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z Dawidem Pikulem.

W sobotę 27 sierpnia zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu integracyjnym w klubie bilardowym 9stóp (ul. Łacina 6-8, ok. 500m od akademików) na godzinę 20:30.
Lokal oferuje bilard, piłkarzyki oraz darta, a organizatorzy zapewniają pakiet startowy (prosimy o niezobowiązujące zapisy w formularzu rejestracyjnym).
OrganizatorzyMonika Siemaszko — 607 503 472 — m-siemaszko@wp.pl
Dawid Pikul — 508 183 179 — dawid.a.pikul@gmail.com
Agata Kuć — 697 557 404
Michał Rogalewicz - 600 477 605
SponsorzyKulturantki.pl
Politechnika Poznańska
Telewizja WTK
Portal Epoznan.pl
adam’s blend
Wydawnictwo Media Rodzina
Wydawnictwo Książnica
Wydawnictwo Dolnośląskie
York
In Silico
Księgarnia PWN
Wydawnictwo Miejskie Posnania
Dom Wydawniczy REBIS
Mattel
Imprenta
Indigo Vento
Agencja Interaktywna TrueDesign
KIA Delik
empik school
Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska
Wydawnictwo Czwarta Strona
anonimowi sponsorzy


Wyniki turnieju  V Mistrzostwa Poznania

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               153.12     11.0     5073     2211      896
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   161.98     10.0     4783     2076      574
  3 Justyna         Górka                Kraków                 143.79     10.0     4729     2117      626
  4 Kamil           Kister               Puławy                 143.72      9.0     5048     1912      870
  5 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.87      9.0     4817     1943      577
  6 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               130.58      9.0     4665     1911       78
  7 Jakub           Błażejewski (B)      Poznań                 135.14      8.0     5318     1829      700
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.17      8.0     5206     1828      799
  9 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.55      8.0     5108     1841      630
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                149.35      8.0     5095     1862      422
 11 Dawid           Pikul (B)            Poznań                 147.81      8.0     5012     1831      453
 12 Kacper          Zegadło              Warszawa               147.14      8.0     4915     1777      873
 13 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               152.87      8.0     4818     1807      281
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.84      8.0     4766     1803      498
 15 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.81      8.0     4738     1806      521
 16 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              129.24      8.0     4710     1725      165
 17 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               140.02      8.0     4612     1826      383
 18 Andrzej         Kroc                 Łódź                   129.33      8.0     4610     1834      463
 19 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.16      7.0     5237     1723      700
 20 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               146.76      7.0     5159     1656      646
 21 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               142.78      7.0     5053     1754      768
 22 Bogusław        Szyszka              Oława                  144.37      7.0     4891     1634      402
 23 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.75      7.0     4879     1685      540
 24 Marek           Reda                 Dębówka                145.90      7.0     4802     1642      450
 25 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   126.29      7.0     4781     1600      384
 26 Barbara         Obremska             Wrocław                134.09      7.0     4734     1657       75
 27 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.73      7.0     4687     1661      165
 28 Irena           Sołdan               Sopot                  140.99      7.0     4687     1653       68
 29 Zbigniew        Rybak                Warszawa               123.44      7.0     4679     1586      645
 30 Sławomir        Wolski               Wrocław                117.02      7.0     4598     1541      468
 31 Krzysztof       Gibas                Kraków                 129.59      7.0     4508     1602       69
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             137.71      7.0     4507     1585      314
 33 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               143.20      7.0     4487     1677       34
 34 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.56      7.0     4462     1618     -120
 35 Agnieszka       Walas                Kraków                 122.19      7.0     4445     1604      697
 36 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.46      7.0     4371     1620      162
 37 Monika          Siemaszko (B)        Lipiany                115.36      7.0     4348     1616     -183
 38 Ziemowit        Pazda                Wrocław                113.90      7.0     4348     1654     -346
 39 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.60      7.0     4283     1723     -109
 40 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.52      6.0     4765     1468      390
 41 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.02      6.0     4733     1443      668
 42 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.96      6.0     4705     1479      168
 43 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.24      6.0     4704     1509      243
 44 Dariusz         Kuć                  Stargard               137.44      6.0     4666     1598       50
 45 Weronika        Rudnicka             Szczecin               124.57      6.0     4627     1460      233
 46 Michał          Rogalewicz (B)       Poznań                 130.99      6.0     4615     1452      363
 47 Walenty         Siemaszko            Lipiany                128.49      6.0     4614     1528       97
 48 Jacek           Jerzyński            Toruń                  128.97      6.0     4556     1397      139
 49 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               115.12      6.0     4515     1500       58
 50 Marcin          Bertrand             Poznań                 110.97      6.0     4506     1530      -42
 51 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 116.58      6.0     4451     1454      -68
 52 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.27      6.0     4399     1462      161
 53 Dorota          Ostrowska            Białystok              109.11      6.0     4387     1526     -131
 54 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            115.58      6.0     4377     1422     -127
 55 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.36      6.0     4358     1474       94
 56 Dorota          Kuć                  Stargard               121.60      6.0     4335     1518     -319
 57 Anna            Arana                Kołobrzeg              108.68      6.0     4297     1455     -102
 58 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    142.69      6.0     4245     1505     -116
 59 Jerzy           Luter                Bytom                  117.54      6.0     4148     1480     -226
 60 Adam            Grzelec (B,D)        Poznań                 100.00      6.0     4062     1411     -427
 61 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.15      6.0     3803     1436     -262
 62 Joanna          Juszczak             Warszawa               133.10      5.0     4588     1326       32
 63 Tomasz          Sehnal               Warszawa               104.67      5.0     4555     1383     -241
 64 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            123.82      5.0     4521     1359       46
 65 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               134.16      5.0     4514     1367       -2
 66 Renata          Andracka             Zwola                  114.24      5.0     4427     1257      277
 67 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.71      5.0     4427     1358        0
 68 Dawid           Podżerek (B)         Kraków                 109.89      5.0     4408     1369      -33
 69 Agata           Kuć (B)              Stargard               128.67      5.0     4399     1346      149
 70 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  119.10      5.0     4299     1348        4
 71 Rafał           Stachowski           Police                 114.62      5.0     4173     1291     -290
 72 Sylwia          Łada                 Inowrocław             119.99      5.0     4146     1382     -254
 73 Jarosław        Olek                 Warszawa               123.47      5.0     4130     1287     -520
 74 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               119.36      5.0     4118     1257       74
 75 Adam            Skowroński (D)       Jarocin                100.00      5.0     4106     1319     -615
 76 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            120.30      5.0     4086     1354     -302
 77 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              111.54      5.0     4059     1233     -155
 78 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.47      5.0     3794     1311     -545
 79 Karolina        Bąkowska (D)         Poznań                 100.00      5.0     3755     1297     -629
 80 Beata           Błaszczyk            Poznań                 100.00      4.0     4185     1134      106
 81 Maria           Skutela              Warszawa               118.35      4.0     4185     1199     -236
 82 Karolina        Urbańska (B)         Poznań                 102.82      4.0     4095     1182     -366
 83 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.0     4071     1209     -944
 84 Michał          Dreczka (B)          Poznań                 105.94      4.0     4054     1192     -314
 85 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.39      4.0     4023     1190     -604
 86 Maria           Kistowska (D)        Poznań                 100.00      4.0     3937     1170     -594
 87 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      4.0     3831     1128     -437
 88 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      4.0     3780     1190     -606
 89 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.79      4.0     3737     1214     -249
 90 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.0     3625     1125     -514
 91 Urszula         Solarska             Łódź                   115.60      3.0     4162     1092     -305
 92 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      3.0     3932     1021      -60
 93 Anna            Przymęska (D)        Poznań                 100.00      3.0     3509     1014     -888
 94 Anna            Kowalik              Szczecin               106.47      3.0     2631      871     -440
 95 Maciej          Kuć                  Stargard               100.00      3.0     2404      782     -317
 96 Łukasz          Przymęski (D)        Poznań                 100.00      2.0     2990      894    -1716
 97 Maciej          Grzywaczewski (B,D)  Ustrzyki Dolne         100.00      2.0     2253      681     -574
 98 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2656      729    -1824
 99 Wojciech        Kuć                  Stargard               100.00      1.0     1606      533     -789
100 Magdalena       Zielińska (D)        Bydgoszcz              100.00      1.0     1527      542    -1049
101 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      1.0     1316      387     -458
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju  V Mistrzostwa Poznania



	Dariusz Kosz 161.98 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Walas                 122.19 +  372: 352  172
    2    17 Zbigniew       Rybak                 123.44 +  370: 321  173
    3    12 Dorota         Ostrowska             109.11 +  488: 241  159
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          144.16 +  405: 363  194
    5     3 Bartosz        Morawski              155.55 +  449: 350  206
    6     2 Sławomir       Piotrowski            140.02 +  452: 338  190
    7     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  355: 424  103
    8     3 Dariusz        Kuć                   137.44 +  385: 378  187
    9     2 Juliusz        Czupryniak            142.78 +  429: 364  193
   10     2 Krzysztof      Obremski              149.35 +  424: 355  199
   11     2 Justyna        Górka                 143.79 -  306: 387   94
   12     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 +  348: 336  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2073  / 12 172.75




	Michał Alabrudziński 160.17 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Kuć                   121.60 +  467: 312  172
    2     3 Grzegorz       Pukniel               126.29 +  531: 285  176
    3     3 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  562: 257  150
    4     2 Bartosz        Morawski              155.55 -  340: 441  106
    5     5 Piotr          Broda                 137.71 +  460: 337  188
    6     3 Jakub          Szymczak              145.87 -  388: 478   96
    7     6 Natalia        Woźniak               130.81 +  411: 325  181
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          144.16 +  407: 337  194
    9     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  388: 469  103
   10     6 Ziemowit       Pazda                 113.90 +  479: 320  164
   11     3 Kamil          Kister                143.72 -  308: 441   94
   12     7 Mariusz        Wrześniewski          144.16 +  465: 405  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Bartosz Morawski 155.55 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            120.30 +  371: 327  170
    2     6 Zofia          Gajewska              126.36 +  487: 357  176
    3    10 Tomasz         Sehnal                104.67 +  456: 338  155
    4     2 Michał         Alabrudziński         160.17 +  441: 340  210
    5     3 Dariusz        Kosz                  161.98 -  350: 449  112
    6     4 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  421: 458   97
    7    11 Zbigniew       Rybak                 123.44 +  514: 289  173
    8     7 Łukasz         Baranowski            126.60 +  463: 330  177
    9     4 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  335: 454   98
   10    10 Andrzej        Rechowicz             133.73 +  471: 345  184
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          144.16 +  445: 419  194
   12     2 Justyna        Górka                 143.79 -  354: 372   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Krzysztof Mówka 153.12 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  119.99 +  365: 301  170
    2    22 Łukasz         Baranowski            126.60 +  405: 343  177
    3     9 Marcin         Bertrand              110.97 +  482: 361  161
    4     6 Miłosz         Wrzałek               152.87 +  475: 378  203
    5     1 Krzysztof      Obremski              149.35 +  369: 308  199
    6     1 Justyna        Górka                 143.79 +  336: 306  194
    7     1 Dariusz        Kosz                  161.98 +  424: 355  212
    8     1 Jakub          Szymczak              145.87 +  407: 381  196
    9     1 Michał         Alabrudziński         160.17 +  469: 388  210
   10     1 Dawid          Pikul (B)             147.81 +  606: 314  198
   11     1 Andrzej        Kroc                  129.33 +  399: 394  179
   12     1 Dariusz        Kosz                  161.98 -  336: 348  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2211  / 12 184.25




	Miłosz Wrzałek 152.87 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            119.46 +  372: 335  169
    2    18 Agata          Kuć (B)               128.67 +  419: 301  179
    3    11 Alicja         Grąbczewska           130.58 +  421: 364  181
    4     6 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  378: 475  103
    5    11 Dariusz        Kuć                   137.44 -  408: 421   87
    6    14 Andrzej        Rechowicz             133.73 +  387: 380  184
    7    16 Krzysztof      Zawadzki              114.56 +  384: 367  165
    8    10 Kamil          Kister                143.72 +  404: 383  194
    9     7 Andrzej        Kroc                  129.33 -  359: 402   79
   10     7 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  427: 522   94
   11    14 Piotr          Broda                 137.71 +  384: 305  188
   12    10 Andrzej        Rechowicz             133.73 +  475: 282  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Łukasz Tuszyński 151.84 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  417: 325  169
    2    20 Walenty        Siemaszko             128.49 -  348: 369   78
    3    26 Jacek          Jerzyński             128.97 +  383: 366  179
    4    16 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  260: 411   98
    5    29 Rafał          Wesołowski            137.24 +  448: 327  187
    6    24 Małgorzata     Szczygieł             129.24 +  439: 348  179
    7    13 Bogusław       Szyszka               144.37 +  428: 417  194
    8    12 Andrzej        Kroc                  129.33 -  389: 450   79
    9    16 Zofia          Gajewska              126.36 +  468: 309  176
   10    13 Irena          Sołdan                140.99 +  454: 339  191
   11     9 Łukasz         Baranowski            126.60 +  410: 243  177
   12     4 Jakub          Szymczak              145.87 -  322: 364   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Krzysztof Obremski 149.35 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  429: 332  169
    2     2 Zbigniew       Wietecki              129.96 +  489: 359  180
    3     6 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 +  488: 367  181
    4     4 Kazimierz      Merklejn              146.76 +  490: 441  197
    5     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  308: 369  103
    6     6 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  359: 371   93
    7    10 Marcin         Bertrand              110.97 +  475: 358  161
    8     8 Stanisław      Rydzik                143.75 +  532: 379  194
    9     3 Justyna        Górka                 143.79 +  455: 415  194
   10     2 Dariusz        Kosz                  161.98 -  355: 424  112
   11     5 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  288: 445   85
   12     8 Juliusz        Czupryniak            142.78 +  427: 413  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 12 155.17




	Dawid Pikul (B) 147.81 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Skutela               118.35 +  400: 286  168
    2     5 Andrzej        Kroc                  129.33 -  321: 384   79
    3    35 Maciej         Kuć                   100.00 +  494: 284  150
    4    16 Łukasz         Tuszyński             151.84 +  411: 260  202
    5    13 Marek          Reda                  145.90 +  395: 377  196
    6     9 Alicja         Grąbczewska           130.58 +  603: 262  181
    7     3 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  369: 466   93
    8     9 Walenty        Siemaszko             128.49 +  391: 385  178
    9     4 Bartosz        Morawski              155.55 +  454: 335  206
   10     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  314: 606  103
   11     7 Natalia        Woźniak               130.81 +  524: 408  181
   12     3 Kamil          Kister                143.72 -  336: 506   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Kacper Zegadło 147.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 117.54 +  562: 217  168
    2     1 Krzysztof      Gibas                 129.59 +  512: 342  180
    3     2 Stanisław      Rydzik                143.75 +  504: 304  194
    4     1 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  374: 451   85
    5     4 Justyna        Górka                 143.79 -  332: 385   94
    6     7 Irena          Sołdan                140.99 +  442: 268  191
    7     7 Kamil          Kister                143.72 -  323: 355   94
    8    13 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  389: 371  169
    9    11 Dorota         Ostrowska             109.11 +  425: 337  159
   10     9 Łukasz         Baranowski            126.60 -  311: 375   77
   11    12 Agnieszka      Walas                 122.19 +  370: 311  172
   12     9 Stanisław      Rydzik                143.75 +  371: 326  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Kazimierz Merklejn 146.76 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Wolski                117.02 +  367: 308  167
    2    24 Małgorzata     Szczygieł             129.24 +  576: 319  179
    3     5 Ala            Białobrzewska         116.58 +  493: 381  167
    4     4 Krzysztof      Obremski              149.35 -  441: 490   99
    5     6 Marcin         Bertrand              110.97 +  458: 258  161
    6     4 Bartosz        Morawski              155.55 +  458: 421  206
    7     2 Jakub          Szymczak              145.87 -  375: 386   96
    8     5 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  386: 390   81
    9     9 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  368: 395   64
   10    14 Grzegorz       Koczkodon             135.52 +  477: 387  186
   11    10 Diana          Pietrzykowska         115.12 +  439: 347  165
   12     6 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  321: 431   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Marek Reda 145.90 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             116.71 +  472: 441  167
    2     8 Natalia        Woźniak               130.81 -  329: 447   81
    3    21 Robert         Duczemiński           142.69 -  399: 408   93
    4    26 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  496: 185  150
    5    13 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  377: 395   98
    6    15 Bogusław       Szyszka               144.37 -  327: 448   94
    7    31 Sylwia         Łada                  119.99 +  489: 305  170
    8    18 Rafał          Wesołowski            137.24 +  426: 349  187
    9    19 Joanna         Juszczak              133.10 -  344: 348   83
   10    19 Tomasz         Sehnal                104.67 +  346: 326  155
   11    21 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 +  331: 330  184
   12    16 Zbigniew       Wietecki              129.96 +  466: 370  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Jakub Szymczak 145.87 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ala            Białobrzewska         116.58 -  349: 379   67
    2    33 Jarosław       Olek                  123.47 +  447: 287  173
    3    24 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  360: 329  184
    4    22 Łukasz         Baranowski            126.60 +  530: 357  177
    5    10 Diana          Pietrzykowska         115.12 +  380: 306  165
    6     3 Michał         Alabrudziński         160.17 +  478: 388  210
    7     2 Kazimierz      Merklejn              146.76 +  386: 375  197
    8     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  381: 407  103
    9     5 Alicja         Grąbczewska           130.58 +  457: 356  181
   10     3 Justyna        Górka                 143.79 -  293: 349   94
   11     8 Sławomir       Piotrowski            140.02 +  392: 385  190
   12     4 Łukasz         Tuszyński             151.84 +  364: 322  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 12 161.92




	Bogusław Szyszka 144.37 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              115.60 +  477: 313  166
    2     7 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 -  288: 418   81
    3    15 Kamil          Kister                143.72 -  321: 426   94
    4    37 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  485: 303  150
    5    20 Anna           Kowalik               106.47 +  402: 388  156
    6    15 Marek          Reda                  145.90 +  448: 327  196
    7    13 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  417: 428  102
    8    14 Beata          Piotrowska            119.46 +  470: 330  169
    9    13 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  385: 420   84
   10    15 Agnieszka      Walas                 122.19 -  425: 432   72
   11    13 Rafał          Wesołowski            137.24 +  416: 355  187
   12    14 Łukasz         Baranowski            126.60 +  357: 349  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Mariusz Wrześniewski 144.16 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Przyszlak             115.58 +  472: 360  166
    2     9 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  352: 422   81
    3    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  504: 266  150
    4     7 Dariusz        Kosz                  161.98 -  363: 405  112
    5    17 Sławomir       Wolski                117.02 +  427: 375  167
    6    11 Szymon         Dąbrowski             130.15 +  460: 277  180
    7     9 Monika         Siemaszko (B)         115.36 +  534: 318  165
    8     6 Michał         Alabrudziński         160.17 -  337: 407  110
    9    10 Zbigniew       Rybak                 123.44 +  442: 370  173
   10     7 Miłosz         Wrzałek               152.87 +  522: 427  203
   11     4 Bartosz        Morawski              155.55 -  419: 445  106
   12     7 Michał         Alabrudziński         160.17 -  405: 465  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Justyna Górka 143.79 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Monika         Siemaszko (B)         115.36 +  460: 343  165
    2    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 +  447: 360  184
    3     7 Andrzej        Kroc                  129.33 +  378: 328  179
    4     5 Maciej         Grąbczewski           143.20 +  423: 345  193
    5     4 Kacper         Zegadło               147.14 +  385: 332  197
    6     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  306: 336  103
    7     5 Sławomir       Piotrowski            140.02 +  432: 296  190
    8     2 Juliusz        Czupryniak            142.78 +  375: 355  193
    9     3 Krzysztof      Obremski              149.35 -  415: 455   99
   10     3 Jakub          Szymczak              145.87 +  349: 293  196
   11     2 Dariusz        Kosz                  161.98 +  387: 306  212
   12     2 Bartosz        Morawski              155.55 +  372: 354  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2117  / 12 176.42




	Stanisław Rydzik 143.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Kubicki               115.27 +  389: 380  165
    2    25 Szymon         Dąbrowski             130.15 +  417: 323  180
    3     2 Kacper         Zegadło               147.14 -  304: 504   97
    4    20 Małgorzata     Szczygieł             129.24 +  413: 272  179
    5    12 Barbara        Obremska              134.09 -  374: 379   84
    6    21 Dorota         Stachowska            120.30 +  525: 220  170
    7    12 Krzysztof      Gibas                 129.59 +  546: 255  180
    8     8 Krzysztof      Obremski              149.35 -  379: 532   99
    9    12 Dorota         Kuć                   121.60 +  436: 360  172
   10     8 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  408: 428   93
   11    11 Beata          Piotrowska            119.46 +  362: 315  169
   12     9 Kacper         Zegadło               147.14 -  326: 371   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Kamil Kister 143.72 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Diana          Pietrzykowska         115.12 -  388: 460   65
    2    28 Marcin         Stachowski            123.82 +  461: 350  174
    3    15 Bogusław       Szyszka               144.37 +  426: 321  194
    4     9 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  458: 331  169
    5     8 Dorota         Kuć                   121.60 -  382: 463   72
    6    12 Zofia          Gajewska              126.36 +  419: 260  176
    7     7 Kacper         Zegadło               147.14 +  355: 323  197
    8    10 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  383: 404  103
    9    14 Marcin         Bertrand              110.97 +  455: 352  161
   10    11 Maciej         Grąbczewski           143.20 +  374: 270  193
   11     3 Michał         Alabrudziński         160.17 +  441: 308  210
   12     3 Dawid          Pikul (B)             147.81 +  506: 336  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 12 159.33




	Maciej Grąbczewski 143.20 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Stachowski            114.62 +  454: 289  165
    2    15 Andrzej        Rechowicz             133.73 +  405: 384  184
    3     8 Natalia        Woźniak               130.81 +  398: 267  181
    4     5 Justyna        Górka                 143.79 -  345: 423   94
    5    15 Dorota         Ostrowska             109.11 +  377: 353  159
    6     6 Krzysztof      Obremski              149.35 +  371: 359  199
    7     4 Dariusz        Kuć                   137.44 -  385: 413   87
    8    11 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  344: 459   90
    9    17 Krzysztof      Gibas                 129.59 +  372: 369  180
   10    11 Kamil          Kister                143.72 -  270: 374   94
   11    18 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  341: 431   79
   12    22 Mariusz        Kubicki               115.27 +  425: 332  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Juliusz Czupryniak 142.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Zawadzki              114.56 +  504: 287  165
    2     4 Barbara        Obremska              134.09 +  627: 336  184
    3     1 Dariusz        Kuć                   137.44 +  379: 338  187
    4     3 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  288: 318   90
    5     7 Monika         Siemaszko (B)         115.36 +  399: 243  165
    6     5 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 +  507: 345  185
    7     3 Dawid          Pikul (B)             147.81 +  466: 369  198
    8     2 Justyna        Górka                 143.79 -  355: 375   94
    9     2 Dariusz        Kosz                  161.98 -  364: 429  112
   10     8 Stanisław      Rydzik                143.75 +  428: 408  194
   11     6 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  323: 410   81
   12     8 Krzysztof      Obremski              149.35 -  413: 427   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Robert Duczemiński 142.69 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Renata         Andracka              114.24 -  334: 425   64
    2    30 Weronika       Rudnicka              124.57 +  376: 327  175
    3    21 Marek          Reda                  145.90 +  408: 399  196
    4    11 Zofia          Gajewska              126.36 +  443: 269  176
    5    16 Natalia        Woźniak               130.81 -  313: 384   81
    6    13 Grzegorz       Pukniel               126.29 +  313: 312  176
    7    17 Łukasz         Baranowski            126.60 -  297: 318   77
    8    25 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  321: 419   64
    9    29 Sławomir       Wolski                117.02 +  359: 312  167
   10    23 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  381: 439   79
   11    31 Szymon         Dąbrowski             130.15 -  338: 427   80
   12    34 Sylwia         Łada                  119.99 +  362: 330  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Irena Sołdan 140.99 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ziemowit       Pazda                 113.90 +  364: 316  164
    2    16 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  369: 544   85
    3    28 Andrzej        Rechowicz             133.73 +  473: 265  184
    4    13 Grzegorz       Pukniel               126.29 +  492: 325  176
    5     9 Walenty        Siemaszko             128.49 +  442: 374  178
    6     7 Kacper         Zegadło               147.14 -  268: 442   97
    7    14 Andrzej        Kroc                  129.33 -  319: 359   79
    8    17 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  406: 291  160
    9    15 Barbara        Obremska              134.09 +  423: 405  184
   10    13 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  339: 454  102
   11    16 Monika         Siemaszko (B)         115.36 +  405: 404  165
   12    11 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  387: 440   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Sławomir Piotrowski 140.02 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Iwona          Wieluńska             111.54 +  406: 304  162
    2    13 Rafał          Wesołowski            137.24 +  383: 313  187
    3    13 Zbigniew       Wietecki              129.96 +  353: 295  180
    4     3 Juliusz        Czupryniak            142.78 +  318: 288  193
    5     2 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 +  488: 432  185
    6     2 Dariusz        Kosz                  161.98 -  338: 452  112
    7     5 Justyna        Górka                 143.79 -  296: 432   94
    8    11 Maciej         Grąbczewski           143.20 +  459: 344  193
    9     8 Natalia        Woźniak               130.81 +  339: 335  181
   10     4 Andrzej        Kroc                  129.33 -  334: 374   79
   11     8 Jakub          Szymczak              145.87 -  385: 392   96
   12    13 Ziemowit       Pazda                 113.90 +  513: 268  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 12 152.17




	Piotr Broda 137.71 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  314: 266  161
    2    14 Dariusz        Kuć                   137.44 -  316: 409   87
    3    23 Łukasz         Przyszlak             115.58 +  443: 318  166
    4    23 Ziemowit       Pazda                 113.90 +  457: 268  164
    5     5 Michał         Alabrudziński         160.17 -  337: 460  110
    6    22 Łukasz         Baranowski            126.60 -  383: 396   77
    7    28 Agata          Kuć (B)               128.67 +  479: 341  179
    8    19 Dorota         Ostrowska             109.11 -  322: 400   59
    9    27 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  384: 361  150
   10    21 Jerzy          Luter                 117.54 +  391: 272  168
   11    14 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  305: 384  103
   12    20 Marcin         Bertrand              110.97 +  376: 318  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Dariusz Kuć 137.44 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  457: 317  160
    2    14 Piotr          Broda                 137.71 +  409: 316  188
    3     1 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  338: 379   93
    4    18 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  466: 265  150
    5    11 Miłosz         Wrzałek               152.87 +  421: 408  203
    6     8 Barbara        Obremska              134.09 +  380: 379  184
    7     4 Maciej         Grąbczewski           143.20 +  413: 385  193
    8     3 Dariusz        Kosz                  161.98 -  378: 385  112
    9     6 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  368: 479   85
   10    12 Natalia        Woźniak               130.81 -  263: 466   81
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  414: 436   65
   12    17 Barbara        Obremska              134.09 -  359: 401   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Rafał Wesołowski 137.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  458: 321  160
    2    13 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  313: 383   90
    3    29 Diana          Pietrzykowska         115.12 -  312: 422   65
    4    38 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 +  440: 358  150
    5    29 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  327: 448  102
    6    27 Joanna         Juszczak              133.10 +  505: 380  183
    7    21 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  431: 279  150
    8    18 Marek          Reda                  145.90 -  349: 426   96
    9    25 Anna           Arana                 108.68 +  377: 304  159
   10    17 Barbara        Obremska              134.09 +  513: 338  184
   11    13 Bogusław       Szyszka               144.37 -  355: 416   94
   12    15 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  324: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Grzegorz Koczkodon 135.52 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Ostrowska             109.11 -  293: 392   59
    2    35 Jacek          Jerzyński             128.97 -  411: 442   79
    3    41 Joanna         Juszczak              133.10 +  481: 337  183
    4    27 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  469: 358  160
    5    18 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 +  308: 300  184
    6    16 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  351: 358   80
    7    19 Dawid          Podżerek (B)          109.89 -  387: 414   60
    8    29 Maria          Skutela               118.35 +  440: 406  168
    9    24 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 +  497: 214  150
   10    14 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  387: 477   97
   11    20 Mariusz        Kubicki               115.27 -  334: 351   65
   12    26 Joanna         Juszczak              133.10 +  407: 326  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Jakub Błażejewski (B) 135.14 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Arana                 108.68 +  434: 340  159
    2    16 Irena          Sołdan                140.99 +  544: 369  191
    3     4 Walenty        Siemaszko             128.49 +  449: 358  178
    4     1 Kacper         Zegadło               147.14 +  451: 374  197
    5     2 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  432: 488   90
    6     5 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  345: 507   93
    7     8 Grzegorz       Pukniel               126.29 +  559: 383  176
    8     4 Natalia        Woźniak               130.81 -  348: 361   81
    9     6 Dariusz        Kuć                   137.44 +  479: 368  187
   10     5 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  401: 461   81
   11     5 Krzysztof      Obremski              149.35 +  445: 288  199
   12     6 Kazimierz      Merklejn              146.76 +  431: 321  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Ireneusz Moralewicz 134.16 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Kowalik               106.47 -  330: 418   56
    2    39 Joanna         Juszczak              133.10 +  387: 375  183
    3    24 Jakub          Szymczak              145.87 -  329: 360   96
    4    42 Maria          Skutela               118.35 +  482: 380  168
    5    27 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  339: 386   80
    6    34 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 +  450: 287  150
    7    23 Jarosław       Olek                  123.47 +  481: 281  173
    8    16 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  345: 417   84
    9    23 Agnieszka      Walas                 122.19 -  328: 348   72
   10    28 Mariusz        Kubicki               115.27 -  363: 371   65
   11    32 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  389: 361  156
   12    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 -  291: 532   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Barbara Obremska 134.09 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  496: 307  156
    2     4 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  336: 627   93
    3    17 Szymon         Dąbrowski             130.15 +  373: 351  180
    4    17 Dorota         Stachowska            120.30 +  423: 279  170
    5    12 Stanisław      Rydzik                143.75 +  379: 374  194
    6     8 Dariusz        Kuć                   137.44 -  379: 380   87
    7    15 Walenty        Siemaszko             128.49 -  334: 501   78
    8    20 Ryszard        Korpalski             116.71 +  412: 298  167
    9    15 Irena          Sołdan                140.99 -  405: 423   91
   10    17 Rafał          Wesołowski            137.24 -  338: 513   87
   11    25 Ala            Białobrzewska         116.58 +  458: 247  167
   12    17 Dariusz        Kuć                   137.44 +  401: 359  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Małgorzata Deszczyńska 134.02 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  422: 396  153
    2    11 Justyna        Górka                 143.79 -  360: 447   94
    3    27 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  348: 360   65
    4    34 Rafał          Stachowski            114.62 +  350: 327  165
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             135.52 -  300: 308   86
    6    31 Weronika       Rudnicka              124.57 -  391: 468   75
    7    40 Urszula        Solarska              115.60 +  355: 308  166
    8    32 Anna           Arana                 108.68 -  322: 338   59
    9    38 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  474: 221  150
   10    33 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  549: 270  150
   11    21 Marek          Reda                  145.90 -  330: 331   96
   12    27 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  532: 291  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Andrzej Rechowicz 133.73 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  394: 287  150
    2    15 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  384: 405   93
    3    28 Irena          Sołdan                140.99 -  265: 473   91
    4    28 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  471: 367  153
    5    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  485: 286  150
    6    14 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  380: 387  103
    7    20 Weronika       Rudnicka              124.57 +  388: 350  175
    8    16 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  417: 345  184
    9    13 Bogusław       Szyszka               144.37 +  420: 385  194
   10    10 Bartosz        Morawski              155.55 -  345: 471  106
   11    15 Dorota         Ostrowska             109.11 +  456: 291  159
   12    10 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  282: 475  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Joanna Juszczak 133.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Bertrand              110.97 -  299: 468   61
    2    39 Ireneusz       Moralewicz            134.16 -  375: 387   84
    3    41 Grzegorz       Koczkodon             135.52 -  337: 481   86
    4    45 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  498: 243  150
    5    38 Jolanta        Olczak                100.00 +  496: 239  150
    6    27 Rafał          Wesołowski            137.24 -  380: 505   87
    7    35 Anna           Arana                 108.68 -  334: 428   59
    8    39 Beata          Błaszczyk             100.00 +  391: 305  150
    9    19 Marek          Reda                  145.90 +  348: 344  196
   10    30 Ala            Białobrzewska         116.58 -  368: 414   67
   11    33 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  436: 335  150
   12    26 Grzegorz       Koczkodon             135.52 -  326: 407   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Michał Rogalewicz (B) 130.99 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Alicja         Bielecka              100.00 +  359: 242  150
    2     7 Bogusław       Szyszka               144.37 +  418: 288  194
    3     6 Krzysztof      Obremski              149.35 -  367: 488   99
    4    24 Dorota         Kuć                   121.60 -  395: 403   72
    5    25 Jerzy          Luter                 117.54 -  379: 413   68
    6    30 Beata          Piotrowska            119.46 -  335: 346   69
    7    36 Mariusz        Kubicki               115.27 +  333: 292  165
    8    26 Zbigniew       Wietecki              129.96 -  356: 421   80
    9    35 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  518: 286  153
   10    29 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  418: 281  161
   11    24 Sławomir       Wolski                117.02 -  307: 468   67
   12    28 Marcin         Stachowski            123.82 +  430: 324  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Natalia Woźniak 130.81 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Beata          Błaszczyk             100.00 +  453: 387  150
    2     8 Marek          Reda                  145.90 +  447: 329  196
    3     8 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  267: 398   93
    4     8 Ryszard        Korpalski             116.71 +  366: 346  167
    5    16 Robert         Duczemiński           142.69 +  384: 313  193
    6    10 Dorota         Kuć                   121.60 +  440: 311  172
    7     6 Michał         Alabrudziński         160.17 -  325: 411  110
    8     4 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 +  361: 348  185
    9     8 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  335: 339   90
   10    12 Dariusz        Kuć                   137.44 +  466: 263  187
   11     7 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  408: 524   98
   12    12 Krzysztof      Zawadzki              114.56 +  486: 248  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Alicja Grąbczewska 130.58 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  430: 309  150
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          144.16 +  422: 352  194
    3    11 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  364: 421  103
    4    15 Krzysztof      Zawadzki              114.56 +  401: 321  165
    5    14 Andrzej        Kroc                  129.33 +  348: 332  179
    6     9 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  262: 603   98
    7    18 Dorota         Kuć                   121.60 +  367: 335  172
    8     5 Kazimierz      Merklejn              146.76 +  390: 386  197
    9     5 Jakub          Szymczak              145.87 -  356: 457   96
   10     5 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 +  461: 401  185
   11     6 Juliusz        Czupryniak            142.78 +  410: 323  193
   12     5 Andrzej        Kroc                  129.33 +  454: 347  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Szymon Dąbrowski 130.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  215: 208  150
    2    25 Stanisław      Rydzik                143.75 -  323: 417   94
    3    17 Barbara        Obremska              134.09 -  351: 373   84
    4    43 Iwona          Wieluńska             111.54 +  325: 247  162
    5    34 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  303: 299  161
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  277: 460   94
    7    33 Beata          Piotrowska            119.46 -  296: 322   69
    8    38 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 -  305: 376   50
    9    41 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  349: 328  160
   10    37 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  254: 250  150
   11    31 Robert         Duczemiński           142.69 +  427: 338  193
   12    25 Beata          Piotrowska            119.46 -  378: 447   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Zbigniew Wietecki 129.96 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  548: 182  150
    2     2 Krzysztof      Obremski              149.35 -  359: 489   99
    3    13 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  295: 353   90
    4    25 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  398: 453   65
    5    35 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  425: 313  150
    6    26 Jarosław       Olek                  123.47 -  369: 427   73
    7    34 Jolanta        Olczak                100.00 +  459: 362  150
    8    26 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 +  421: 356  181
    9    20 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  298: 447   76
   10    26 Agata          Kuć (B)               128.67 +  367: 353  179
   11    23 Sylwia         Łada                  119.99 +  396: 336  170
   12    16 Marek          Reda                  145.90 -  370: 466   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Krzysztof Gibas 129.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 +  428: 219  150
    2     1 Kacper         Zegadło               147.14 -  342: 512   97
    3    31 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  369: 388   65
    4    33 Sylwia         Łada                  119.99 +  354: 352  170
    5    27 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  386: 339  184
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             135.52 +  358: 351  186
    7    12 Stanisław      Rydzik                143.75 -  255: 546   94
    8    23 Diana          Pietrzykowska         115.12 +  404: 328  165
    9    17 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  369: 372   93
   10    25 Beata          Piotrowska            119.46 -  359: 433   69
   11    29 Dorota         Stachowska            120.30 +  453: 301  170
   12    21 Dorota         Ostrowska             109.11 +  431: 298  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Andrzej Kroc 129.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 +  494: 239  150
    2     5 Dawid          Pikul (B)             147.81 +  384: 321  198
    3     7 Justyna        Górka                 143.79 -  328: 378   94
    4    10 Zbigniew       Rybak                 123.44 +  356: 291  173
    5    14 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  332: 348   81
    6    23 Jerzy          Luter                 117.54 +  390: 316  168
    7    14 Irena          Sołdan                140.99 +  359: 319  191
    8    12 Łukasz         Tuszyński             151.84 +  450: 389  202
    9     7 Miłosz         Wrzałek               152.87 +  402: 359  203
   10     4 Sławomir       Piotrowski            140.02 +  374: 334  190
   11     1 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  394: 399  103
   12     5 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  347: 454   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Małgorzata Szczygieł 129.24 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  391: 333  150
    2    24 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  319: 576   97
    3    22 Anna           Kowalik               106.47 +  483: 313  156
    4    20 Stanisław      Rydzik                143.75 -  272: 413   94
    5    33 Maciej         Kuć                   100.00 +  420: 317  150
    6    24 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  348: 439  102
    7    29 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  235: 429   64
    8    36 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  470: 271  169
    9    31 Łukasz         Przyszlak             115.58 +  462: 345  166
   10    23 Robert         Duczemiński           142.69 +  439: 381  193
   11    18 Maciej         Grąbczewski           143.20 +  431: 341  193
   12    11 Irena          Sołdan                140.99 +  440: 387  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Jacek Jerzyński 128.97 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Maciej         Kuć                   100.00 -  344: 347   50
    2    35 Grzegorz       Koczkodon             135.52 +  442: 411  186
    3    26 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  366: 383  102
    4    29 Dawid          Podżerek (B)          109.89 -  358: 451   60
    5    37 Jarosław       Olek                  123.47 -  322: 351   73
    6    40 Maria          Kistowska (D)         100.00 -  368: 447   50
    7    45 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 +  424: 177  150
    8    40 Alicja         Bielecka              100.00 +  416: 307  150
    9    33 Agata          Kuć (B)               128.67 -  278: 551   79
   10    38 Renata         Andracka              114.24 +  362: 351  164
   11    35 Urszula        Solarska              115.60 +  446: 300  166
   12    30 Ryszard        Korpalski             116.71 +  430: 341  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Agata Kuć (B) 128.67 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Wojciech       Kuć                   100.00 +  429: 234  150
    2    18 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  301: 419  103
    3    14 Ryszard        Korpalski             116.71 -  322: 400   67
    4    40 Beata          Piotrowska            119.46 +  372: 340  169
    5    22 Marcin         Stachowski            123.82 -  306: 377   74
    6    32 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  329: 302  153
    7    28 Piotr          Broda                 137.71 -  341: 479   88
    8    33 Łukasz         Przyszlak             115.58 -  330: 350   66
    9    33 Jacek          Jerzyński             128.97 +  551: 278  179
   10    26 Zbigniew       Wietecki              129.96 -  353: 367   80
   11    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  445: 319  150
   12    31 Ala            Białobrzewska         116.58 -  320: 385   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Walenty Siemaszko 128.49 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Karolina       Mak                   100.00 +  356: 315  150
    2    20 Łukasz         Tuszyński             151.84 +  369: 348  202
    3     4 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  358: 449   85
    4    19 Agnieszka      Walas                 122.19 +  347: 289  172
    5     9 Irena          Sołdan                140.99 -  374: 442   91
    6    20 Marcin         Stachowski            123.82 +  385: 332  174
    7    15 Barbara        Obremska              134.09 +  501: 334  184
    8     9 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  385: 391   98
    9    18 Łukasz         Baranowski            126.60 -  365: 372   77
   10    20 Diana          Pietrzykowska         115.12 -  354: 447   65
   11    26 Weronika       Rudnicka              124.57 -  356: 410   75
   12    29 Tomasz         Sehnal                104.67 +  464: 388  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Łukasz Baranowski 126.60 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jolanta        Olczak                100.00 +  392: 228  150
    2    22 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  343: 405  103
    3    34 Karolina       Mak                   100.00 +  380: 323  150
    4    22 Jakub          Szymczak              145.87 -  357: 530   96
    5    30 Łukasz         Przyszlak             115.58 +  428: 320  166
    6    22 Piotr          Broda                 137.71 +  396: 383  188
    7    17 Robert         Duczemiński           142.69 +  318: 297  193
    8     7 Bartosz        Morawski              155.55 -  330: 463  106
    9    18 Walenty        Siemaszko             128.49 +  372: 365  178
   10     9 Kacper         Zegadło               147.14 +  375: 311  197
   11     9 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  243: 410  102
   12    14 Bogusław       Szyszka               144.37 -  349: 357   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Zofia Gajewska 126.36 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  479: 227  150
    2     6 Bartosz        Morawski              155.55 -  357: 487  106
    3    16 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  404: 256  150
    4    11 Robert         Duczemiński           142.69 -  269: 443   93
    5    24 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  432: 333  160
    6    12 Kamil          Kister                143.72 -  260: 419   94
    7    22 Anna           Kowalik               106.47 +  414: 298  156
    8    21 Marcin         Stachowski            123.82 +  429: 325  174
    9    16 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  309: 468  102
   10    24 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  323: 371   65
   11    28 Anna           Arana                 108.68 +  348: 295  159
   12    23 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  334: 342   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Grzegorz Pukniel 126.29 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  507: 262  150
    2     3 Michał         Alabrudziński         160.17 -  285: 531  110
    3    25 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 +  438: 302  150
    4    13 Irena          Sołdan                140.99 -  325: 492   91
    5    23 Ziemowit       Pazda                 113.90 +  536: 274  164
    6    13 Robert         Duczemiński           142.69 -  312: 313   93
    7     8 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  383: 559   85
    8    27 Rafał          Stachowski            114.62 +  398: 296  165
    9    20 Zbigniew       Wietecki              129.96 +  447: 298  180
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  356: 412   65
   11    22 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  408: 334  160
   12    15 Rafał          Wesołowski            137.24 +  386: 324  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Weronika Rudnicka 124.57 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Tomasz         Sehnal                104.67 -  383: 401   55
    2    30 Robert         Duczemiński           142.69 -  327: 376   93
    3    39 Mariusz        Kubicki               115.27 +  439: 262  165
    4    31 Marcin         Stachowski            123.82 -  342: 473   74
    5    39 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  400: 332  150
    6    31 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 +  468: 391  184
    7    20 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  350: 388   84
    8    28 Sylwia         Łada                  119.99 +  479: 259  170
    9    21 Jerzy          Luter                 117.54 -  312: 451   68
   10    27 Łukasz         Przyszlak             115.58 +  363: 331  166
   11    26 Walenty        Siemaszko             128.49 +  410: 356  178
   12    18 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  354: 374   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marcin Stachowski 123.82 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Adam           Skowroński (D)        100.00 -  318: 400   50
    2    28 Kamil          Kister                143.72 -  350: 461   94
    3    43 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  417: 359  169
    4    31 Weronika       Rudnicka              124.57 +  473: 342  175
    5    22 Agata          Kuć (B)               128.67 +  377: 306  179
    6    20 Walenty        Siemaszko             128.49 -  332: 385   78
    7    27 Agnieszka      Walas                 122.19 +  426: 305  172
    8    21 Zofia          Gajewska              126.36 -  325: 429   76
    9    22 Tomasz         Sehnal                104.67 -  337: 355   55
   10    32 Sylwia         Łada                  119.99 -  333: 344   70
   11    34 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  509: 359  160
   12    28 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 -  324: 430   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Jarosław Olek 123.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  353: 401   50
    2    33 Jakub          Szymczak              145.87 -  287: 447   96
    3    44 Urszula        Solarska              115.60 -  357: 498   66
    4    47 Alicja         Bielecka              100.00 +  428: 255  150
    5    37 Jacek          Jerzyński             128.97 +  351: 322  179
    6    26 Zbigniew       Wietecki              129.96 +  427: 369  180
    7    23 Ireneusz       Moralewicz            134.16 -  281: 481   84
    8    30 Tomasz         Sehnal                104.67 -  277: 523   55
    9    37 Mariusz        Kubicki               115.27 -  271: 478   65
   10    42 Michał         Dreczka (B)           105.94 -  278: 350   56
   11    45 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  445: 256  150
   12    39 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  375: 270  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Zbigniew Rybak 123.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 +  433: 161  150
    2    17 Dariusz        Kosz                  161.98 -  321: 370  112
    3    32 Sławomir       Wolski                117.02 +  487: 282  167
    4    10 Andrzej        Kroc                  129.33 -  291: 356   79
    5    26 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  419: 312  169
    6    18 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  580: 230  150
    7    11 Bartosz        Morawski              155.55 -  289: 514  106
    8    15 Dorota         Stachowska            120.30 +  337: 300  170
    9    10 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  370: 442   94
   10    18 Dorota         Ostrowska             109.11 -  305: 397   59
   11    27 Tomasz         Sehnal                104.67 +  473: 316  155
   12    18 Weronika       Rudnicka              124.57 +  374: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Agnieszka Walas 122.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  161.98 -  352: 372  112
    2    34 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 +  473: 198  150
    3    18 Jerzy          Luter                 117.54 +  378: 279  168
    4    19 Walenty        Siemaszko             128.49 -  289: 347   78
    5    32 Adam           Skowroński (D)        100.00 -  354: 375   50
    6    35 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  355: 295  169
    7    27 Marcin         Stachowski            123.82 -  305: 426   74
    8    31 Anna           Kowalik               106.47 +  400:   1  156
    9    23 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  348: 328  184
   10    15 Bogusław       Szyszka               144.37 +  432: 425  194
   11    12 Kacper         Zegadło               147.14 -  311: 370   97
   12    24 Dorota         Kuć                   121.60 +  448: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Dorota Kuć 121.60 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         160.17 -  312: 467  110
    2    45 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  398: 250  150
    3    36 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  363: 318  161
    4    24 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 +  403: 395  181
    5     8 Kamil          Kister                143.72 +  463: 382  194
    6    10 Natalia        Woźniak               130.81 -  311: 440   81
    7    18 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  335: 367   81
    8    24 Krzysztof      Zawadzki              114.56 +  394: 387  165
    9    12 Stanisław      Rydzik                143.75 -  360: 436   94
   10    22 Marcin         Bertrand              110.97 -  269: 409   61
   11    30 Jerzy          Luter                 117.54 +  395: 355  168
   12    24 Agnieszka      Walas                 122.19 -  332: 448   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Dorota Stachowska 120.30 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              155.55 -  327: 371  106
    2    40 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  489: 281  150
    3    20 Renata         Andracka              114.24 +  334: 289  164
    4    17 Barbara        Obremska              134.09 -  279: 423   84
    5    28 Tomasz         Sehnal                104.67 +  481: 309  155
    6    21 Stanisław      Rydzik                143.75 -  220: 525   94
    7    32 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  357: 323  161
    8    15 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  300: 337   73
    9    32 Beata          Piotrowska            119.46 -  305: 402   69
   10    36 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 +  372: 278  150
   11    29 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  301: 453   80
   12    35 Jerzy          Luter                 117.54 -  321: 397   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Sylwia Łada 119.99 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  301: 365  103
    2    48 Jolanta        Olczak                100.00 +  358: 295  150
    3    38 Dominik        Ulejczyk              100.47 -  368: 388   50
    4    33 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  352: 354   80
    5    40 Mariusz        Kubicki               115.27 +  387: 264  165
    6    39 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 +  366: 319  150
    7    31 Marek          Reda                  145.90 -  305: 489   96
    8    28 Weronika       Rudnicka              124.57 -  259: 479   75
    9    36 Urszula        Solarska              115.60 +  440: 356  166
   10    32 Marcin         Stachowski            123.82 +  344: 333  174
   11    23 Zbigniew       Wietecki              129.96 -  336: 396   80
   12    34 Robert         Duczemiński           142.69 -  330: 362   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Beata Piotrowska 119.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  335: 372  103
    2    37 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  410: 277  150
    3    33 Anna           Arana                 108.68 -  334: 370   59
    4    40 Agata          Kuć (B)               128.67 -  340: 372   79
    5    43 Karolina       Mak                   100.00 +  357: 313  150
    6    30 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 +  346: 335  181
    7    33 Szymon         Dąbrowski             130.15 +  322: 296  180
    8    14 Bogusław       Szyszka               144.37 -  330: 470   94
    9    32 Dorota         Stachowska            120.30 +  402: 305  170
   10    25 Krzysztof      Gibas                 129.59 +  433: 359  180
   11    11 Stanisław      Rydzik                143.75 -  315: 362   94
   12    25 Szymon         Dąbrowski             130.15 +  447: 378  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Małgorzata Szmuksta 119.36 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             151.84 -  325: 417  102
    2    41 Karolina       Mak                   100.00 -  311: 323   50
    3    43 Marcin         Stachowski            123.82 -  359: 417   74
    4    48 Wojciech       Kuć                   100.00 +  385: 197  150
    5    44 Maria          Skutela               118.35 +  348: 315  168
    6    35 Agnieszka      Walas                 122.19 -  295: 355   72
    7    43 Iwona          Wieluńska             111.54 +  320: 312  162
    8    36 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  271: 470   79
    9    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  359: 417   50
   10    44 Jolanta        Olczak                100.00 -  299: 331   50
   11    46 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  386: 266  150
   12    42 Jolanta        Olczak                100.00 +  460: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Małgorzata Jóźwiak 119.10 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              149.35 -  332: 429   99
    2    38 Wojciech       Kuć                   100.00 +  370: 197  150
    3    37 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  431: 300  156
    4     9 Kamil          Kister                143.72 -  331: 458   94
    5    26 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  312: 419   73
    6    38 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  392: 352  160
    7    30 Jerzy          Luter                 117.54 +  356: 268  168
    8    13 Kacper         Zegadło               147.14 -  371: 389   97
    9    28 Diana          Pietrzykowska         115.12 -  363: 407   65
   10    35 Anna           Arana                 108.68 -  337: 376   59
   11    39 Maria          Skutela               118.35 +  341: 330  168
   12    33 Anna           Arana                 108.68 -  363: 370   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Maria Skutela 118.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  286: 400   98
    2    49 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 -  363: 391   50
    3    45 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 +  321: 259  150
    4    42 Ireneusz       Moralewicz            134.16 -  380: 482   84
    5    44 Małgorzata     Szmuksta              119.36 -  315: 348   69
    6    45 Beata          Błaszczyk             100.00 +  381: 377  150
    7    42 Karolina       Mak                   100.00 +  299: 288  150
    8    29 Grzegorz       Koczkodon             135.52 -  406: 440   86
    9    34 Ala            Białobrzewska         116.58 -  341: 374   67
   10    41 Iwona          Wieluńska             111.54 +  431: 271  162
   11    39 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 -  330: 341   69
   12    37 Renata         Andracka              114.24 -  332: 450   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Jerzy Luter 117.54 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kacper         Zegadło               147.14 -  217: 562   97
    2    50 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 +  355: 332  150
    3    18 Agnieszka      Walas                 122.19 -  279: 378   72
    4    32 Urszula        Solarska              115.60 +  471: 304  166
    5    25 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 +  413: 379  181
    6    23 Andrzej        Kroc                  129.33 -  316: 390   79
    7    30 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 -  268: 356   69
    8    37 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  354: 254  161
    9    21 Weronika       Rudnicka              124.57 +  451: 312  175
   10    21 Piotr          Broda                 137.71 -  272: 391   88
   11    30 Dorota         Kuć                   121.60 -  355: 395   72
   12    35 Dorota         Stachowska            120.30 +  397: 321  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Sławomir Wolski 117.02 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  308: 367   97
    2    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  461: 235  150
    3    32 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  282: 487   73
    4    41 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  378: 300  156
    5    17 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  375: 427   94
    6    37 Rafał          Stachowski            114.62 +  414: 291  165
    7    25 Ryszard        Korpalski             116.71 -  368: 369   67
    8    34 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  407: 342  150
    9    29 Robert         Duczemiński           142.69 -  312: 359   93
   10    34 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  426: 337  150
   11    24 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 +  468: 307  181
   12    19 Diana          Pietrzykowska         115.12 +  399: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Ryszard Korpalski 116.71 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  145.90 -  441: 472   96
    2    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  457: 249  150
    3    14 Agata          Kuć (B)               128.67 +  400: 322  179
    4     8 Natalia        Woźniak               130.81 -  346: 366   81
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  341: 502   65
    6    28 Ala            Białobrzewska         116.58 +  308: 294  167
    7    25 Sławomir       Wolski                117.02 +  369: 368  167
    8    20 Barbara        Obremska              134.09 -  298: 412   84
    9    30 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  355: 396   65
   10    31 Dawid          Podżerek (B)          109.89 -  314: 356   60
   11    37 Rafał          Stachowski            114.62 +  457: 260  165
   12    30 Jacek          Jerzyński             128.97 -  341: 430   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Ala Białobrzewska 116.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              145.87 +  379: 349  196
    2    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  475: 415  150
    3     5 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  381: 493   97
    4    12 Diana          Pietrzykowska         115.12 -  326: 467   65
    5    21 Dominik        Ulejczyk              100.47 -  333: 362   50
    6    28 Ryszard        Korpalski             116.71 -  294: 308   67
    7    37 Rafał          Stachowski            114.62 -  413: 426   65
    8    41 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  430: 212  150
    9    34 Maria          Skutela               118.35 +  374: 341  168
   10    30 Joanna         Juszczak              133.10 +  414: 368  183
   11    25 Barbara        Obremska              134.09 -  247: 458   84
   12    31 Agata          Kuć (B)               128.67 +  385: 320  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Urszula Solarska 115.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogusław       Szyszka               144.37 -  313: 477   94
    2    44 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 -  337: 347   50
    3    44 Jarosław       Olek                  123.47 +  498: 357  173
    4    32 Jerzy          Luter                 117.54 -  304: 471   68
    5    42 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 -  276: 330   50
    6    44 Wojciech       Kuć                   100.00 +  333: 224  150
    7    40 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 -  308: 355   84
    8    43 Renata         Andracka              114.24 +  551: 321  164
    9    36 Sylwia         Łada                  119.99 -  356: 440   70
   10    39 Maciej         Dąbrowski             110.39 -  316: 318   60
   11    35 Jacek          Jerzyński             128.97 -  300: 446   79
   12    44 Beata          Błaszczyk             100.00 -  270: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Łukasz Przyszlak 115.58 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  360: 472   94
    2    32 Alicja         Bielecka              100.00 +  438: 296  150
    3    23 Piotr          Broda                 137.71 -  318: 443   88
    4    30 Anna           Arana                 108.68 +  403: 330  159
    5    30 Łukasz         Baranowski            126.60 -  320: 428   77
    6    36 Wojciech       Gołęcki               110.79 -  332: 351   61
    7    41 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 +  423: 367  150
    8    33 Agata          Kuć (B)               128.67 +  350: 330  179
    9    31 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  345: 462   79
   10    27 Weronika       Rudnicka              124.57 -  331: 363   75
   11    38 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  398: 318  150
   12    32 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  359: 344  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Monika Siemaszko (B) 115.36 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Górka                 143.79 -  343: 460   94
    2    29 Beata          Błaszczyk             100.00 +  398: 328  150
    3    27 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 +  360: 348  184
    4    25 Zbigniew       Wietecki              129.96 +  453: 398  180
    5     7 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  243: 399   93
    6    25 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  432: 276  150
    7     9 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  318: 534   94
    8    22 Marcin         Bertrand              110.97 -  288: 371   61
    9    30 Ryszard        Korpalski             116.71 +  396: 355  167
   10    24 Zofia          Gajewska              126.36 +  371: 323  176
   11    16 Irena          Sołdan                140.99 -  404: 405   91
   12    23 Zofia          Gajewska              126.36 +  342: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Mariusz Kubicki 115.27 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Rydzik                143.75 -  380: 389   94
    2    31 Dominik        Ulejczyk              100.47 -  367: 383   50
    3    39 Weronika       Rudnicka              124.57 -  262: 439   75
    4    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  463: 218  150
    5    40 Sylwia         Łada                  119.99 -  264: 387   70
    6    43 Alicja         Bielecka              100.00 +  392: 356  150
    7    36 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 -  292: 333   81
    8    45 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  447: 340  156
    9    37 Jarosław       Olek                  123.47 +  478: 271  173
   10    28 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  371: 363  184
   11    20 Grzegorz       Koczkodon             135.52 +  351: 334  186
   12    22 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  332: 425   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Diana Pietrzykowska 115.12 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Kister                143.72 +  460: 388  194
    2    12 Adam           Skowroński (D)        100.00 -  298: 428   50
    3    29 Rafał          Wesołowski            137.24 +  422: 312  187
    4    12 Ala            Białobrzewska         116.58 +  467: 326  167
    5    10 Jakub          Szymczak              145.87 -  306: 380   96
    6    17 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  355: 397   65
    7    24 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  369: 267  150
    8    23 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  328: 404   80
    9    28 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  407: 363  169
   10    20 Walenty        Siemaszko             128.49 +  447: 354  178
   11    10 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  347: 439   97
   12    19 Sławomir       Wolski                117.02 -  309: 399   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Rafał Stachowski 114.62 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  289: 454   93
    2    47 Michał         Dreczka (B)           105.94 -  355: 379   56
    3    46 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  483: 288  150
    4    34 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 -  327: 350   84
    5    41 Renata         Andracka              114.24 +  371: 303  164
    6    37 Sławomir       Wolski                117.02 -  291: 414   67
    7    37 Ala            Białobrzewska         116.58 +  426: 413  167
    8    27 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  296: 398   76
    9    39 Wojciech       Gołęcki               110.79 -  297: 374   61
   10    40 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  393: 325  153
   11    37 Ryszard        Korpalski             116.71 -  260: 457   67
   12    38 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  385: 308  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Krzysztof Zawadzki 114.56 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Juliusz        Czupryniak            142.78 -  287: 504   93
    2    27 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  353: 293  153
    3    31 Krzysztof      Gibas                 129.59 +  388: 369  180
    4    15 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  321: 401   81
    5    19 Ryszard        Korpalski             116.71 +  502: 341  167
    6    17 Diana          Pietrzykowska         115.12 +  397: 355  165
    7    16 Miłosz         Wrzałek               152.87 -  367: 384  103
    8    24 Dorota         Kuć                   121.60 -  387: 394   72
    9    26 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  364: 285  160
   10    16 Grzegorz       Pukniel               126.29 +  412: 356  176
   11    17 Dariusz        Kuć                   137.44 +  436: 414  187
   12    12 Natalia        Woźniak               130.81 -  248: 486   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Renata Andracka 114.24 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Duczemiński           142.69 +  425: 334  193
    2    19 Tomasz         Sehnal                104.67 -  381: 434   55
    3    20 Dorota         Stachowska            120.30 -  289: 334   70
    4    36 Wojciech       Gołęcki               110.79 -  314: 430   61
    5    41 Rafał          Stachowski            114.62 -  303: 371   65
    6    46 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  347: 351   50
    7    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  482: 180  150
    8    43 Urszula        Solarska              115.60 -  321: 551   66
    9    43 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  372: 208  150
   10    38 Jacek          Jerzyński             128.97 -  351: 362   79
   11    42 Alicja         Bielecka              100.00 +  392: 263  150
   12    37 Maria          Skutela               118.35 +  450: 332  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Ziemowit Pazda 113.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                140.99 -  316: 364   91
    2    36 Anna           Arana                 108.68 +  449: 442  159
    3    30 Dawid          Podżerek (B)          109.89 +  391: 318  160
    4    23 Piotr          Broda                 137.71 -  268: 457   88
    5    23 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  274: 536   76
    6    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  432: 293  150
    7    29 Małgorzata     Szczygieł             129.24 +  429: 235  179
    8    25 Robert         Duczemiński           142.69 +  419: 321  193
    9     9 Kazimierz      Merklejn              146.76 +  395: 368  197
   10     6 Michał         Alabrudziński         160.17 -  320: 479  110
   11    19 Marcin         Bertrand              110.97 +  387: 368  161
   12    13 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  268: 513   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Iwona Wieluńska 111.54 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Piotrowski            140.02 -  304: 406   90
    2    42 Dawid          Podżerek (B)          109.89 -  302: 450   60
    3    40 Beata          Błaszczyk             100.00 +  396: 265  150
    4    43 Szymon         Dąbrowski             130.15 -  247: 325   80
    5    45 Maciej         Dąbrowski             110.39 -  251: 362   60
    6    47 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  355: 337  156
    7    43 Małgorzata     Szmuksta              119.36 -  312: 320   69
    8    47 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 -  343: 346   50
    9    47 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 342  150
   10    41 Maria          Skutela               118.35 -  271: 431   68
   11    44 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  517: 276  150
   12    41 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  391: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Marcin Bertrand 110.97 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Joanna         Juszczak              133.10 +  468: 299  183
    2    10 Anna           Kowalik               106.47 +  391: 382  156
    3     9 Krzysztof      Mówka                 153.12 -  361: 482  103
    4    14 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  381: 328  150
    5     6 Kazimierz      Merklejn              146.76 -  258: 458   97
    6    19 Dorota         Ostrowska             109.11 +  471: 349  159
    7    10 Krzysztof      Obremski              149.35 -  358: 475   99
    8    22 Monika         Siemaszko (B)         115.36 +  371: 288  165
    9    14 Kamil          Kister                143.72 -  352: 455   94
   10    22 Dorota         Kuć                   121.60 +  409: 269  172
   11    19 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  368: 387   64
   12    20 Piotr          Broda                 137.71 -  318: 376   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Wojciech Gołęcki 110.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Broda                 137.71 -  266: 314   88
    2    43 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  338: 288  160
    3    36 Dorota         Kuć                   121.60 -  318: 363   72
    4    36 Renata         Andracka              114.24 +  430: 314  164
    5    34 Szymon         Dąbrowski             130.15 -  299: 303   80
    6    36 Łukasz         Przyszlak             115.58 +  351: 332  166
    7    32 Dorota         Stachowska            120.30 -  323: 357   70
    8    37 Jerzy          Luter                 117.54 -  254: 354   68
    9    39 Rafał          Stachowski            114.62 +  374: 297  165
   10    29 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 -  281: 418   81
   11    41 Dominik        Ulejczyk              100.47 -  271: 314   50
   12    43 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 -  232: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Maciej Dąbrowski 110.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Kuć                   137.44 -  317: 457   87
    2    43 Wojciech       Gołęcki               110.79 -  288: 338   61
    3    48 Jolanta        Olczak                100.00 +  396: 394  150
    4    27 Grzegorz       Koczkodon             135.52 -  358: 469   86
    5    45 Iwona          Wieluńska             111.54 +  362: 251  162
    6    38 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 -  352: 392   69
    7    38 Tomasz         Sehnal                104.67 -  314: 468   55
    8    46 Karolina       Mak                   100.00 +  356: 333  150
    9    41 Szymon         Dąbrowski             130.15 -  328: 349   80
   10    39 Urszula        Solarska              115.60 +  318: 316  166
   11    34 Marcin         Stachowski            123.82 -  359: 509   74
   12    40 Adam           Skowroński (D)        100.00 -  275: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Dawid Podżerek (B) 109.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Wesołowski            137.24 -  321: 458   87
    2    42 Iwona          Wieluńska             111.54 +  450: 302  162
    3    30 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  318: 391   64
    4    29 Jacek          Jerzyński             128.97 +  451: 358  179
    5    24 Zofia          Gajewska              126.36 -  333: 432   76
    6    33 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  511: 262  150
    7    19 Grzegorz       Koczkodon             135.52 +  414: 387  186
    8    17 Irena          Sołdan                140.99 -  291: 406   91
    9    26 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  285: 364   65
   10    31 Ryszard        Korpalski             116.71 +  356: 314  167
   11    22 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  334: 408   76
   12    32 Łukasz         Przyszlak             115.58 -  344: 359   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Dorota Ostrowska 109.11 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Koczkodon             135.52 +  392: 293  186
    2    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  437: 281  150
    3    12 Dariusz        Kosz                  161.98 -  241: 488  112
    4    21 Tomasz         Sehnal                104.67 +  520: 351  155
    5    15 Maciej         Grąbczewski           143.20 -  353: 377   93
    6    19 Marcin         Bertrand              110.97 -  349: 471   61
    7    26 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  372: 318  150
    8    19 Piotr          Broda                 137.71 +  400: 322  188
    9    11 Kacper         Zegadło               147.14 -  337: 425   97
   10    18 Zbigniew       Rybak                 123.44 +  397: 305  173
   11    15 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  291: 456   84
   12    21 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  298: 431   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Anna Arana 108.68 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Błażejewski (B)       135.14 -  340: 434   85
    2    36 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  442: 449   64
    3    33 Beata          Piotrowska            119.46 +  370: 334  169
    4    30 Łukasz         Przyszlak             115.58 -  330: 403   66
    5    36 Karolina       Urbańska (B)          102.82 -  349: 353   53
    6    42 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  355: 345  150
    7    35 Joanna         Juszczak              133.10 +  428: 334  183
    8    32 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 +  338: 322  184
    9    25 Rafał          Wesołowski            137.24 -  304: 377   87
   10    35 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  376: 337  169
   11    28 Zofia          Gajewska              126.36 -  295: 348   76
   12    33 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 +  370: 363  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Anna Kowalik 106.47 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ireneusz       Moralewicz            134.16 +  418: 330  184
    2    10 Marcin         Bertrand              110.97 -  382: 391   61
    3    22 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  313: 483   79
    4    35 Maciej         Grzywaczewski (B,D)   100.00 +  467: 305  150
    5    20 Bogusław       Szyszka               144.37 -  388: 402   94
    6    29 Tomasz         Sehnal                104.67 +  364: 346  155
    7    22 Zofia          Gajewska              126.36 -  298: 414   76
    8    31 Agnieszka      Walas                 122.19 -    1: 400   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  8 108.88




	Michał Dreczka (B) 105.94 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Barbara        Obremska              134.09 -  307: 496   84
    2    47 Rafał          Stachowski            114.62 +  379: 355  165
    3    37 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 -  300: 431   69
    4    41 Sławomir       Wolski                117.02 -  300: 378   67
    5    46 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 -  371: 382   50
    6    47 Iwona          Wieluńska             111.54 -  337: 355   62
    7    46 Beata          Błaszczyk             100.00 +  361: 249  150
    8    45 Mariusz        Kubicki               115.27 -  340: 447   65
    9    44 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  378: 233  150
   10    42 Jarosław       Olek                  123.47 +  350: 278  173
   11    32 Ireneusz       Moralewicz            134.16 -  361: 389   84
   12    39 Jarosław       Olek                  123.47 -  270: 375   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Tomasz Sehnal 104.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Weronika       Rudnicka              124.57 +  401: 383  175
    2    19 Renata         Andracka              114.24 +  434: 381  164
    3    10 Bartosz        Morawski              155.55 -  338: 456  106
    4    21 Dorota         Ostrowska             109.11 -  351: 520   59
    5    28 Dorota         Stachowska            120.30 -  309: 481   70
    6    29 Anna           Kowalik               106.47 -  346: 364   56
    7    38 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  468: 314  160
    8    30 Jarosław       Olek                  123.47 +  523: 277  173
    9    22 Marcin         Stachowski            123.82 +  355: 337  174
   10    19 Marek          Reda                  145.90 -  326: 346   96
   11    27 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  316: 473   73
   12    29 Walenty        Siemaszko             128.49 -  388: 464   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Karolina Urbańska (B) 102.82 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 -  396: 422   84
    2    27 Krzysztof      Zawadzki              114.56 -  293: 353   65
    3    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  466: 174  150
    4    28 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  367: 471   84
    5    36 Anna           Arana                 108.68 +  353: 349  159
    6    32 Agata          Kuć (B)               128.67 -  302: 329   79
    7    39 Maciej         Kuć                   100.00 -  304: 442   50
    8    44 Jolanta        Olczak                100.00 +  323: 312  150
    9    35 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 -  286: 518   81
   10    40 Rafał          Stachowski            114.62 -  325: 393   65
   11    43 Beata          Błaszczyk             100.00 +  372: 313  150
   12    38 Rafał          Stachowski            114.62 -  308: 385   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Dominik Ulejczyk 100.47 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  287: 394   84
    2    31 Mariusz        Kubicki               115.27 +  383: 367  165
    3    38 Sylwia         Łada                  119.99 +  388: 368  170
    4    18 Dariusz        Kuć                   137.44 -  265: 466   87
    5    21 Ala            Białobrzewska         116.58 +  362: 333  167
    6    25 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  276: 432   65
    7    24 Diana          Pietrzykowska         115.12 -  267: 369   65
    8    34 Sławomir       Wolski                117.02 -  342: 407   67
    9    40 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  399: 296  150
   10    37 Szymon         Dąbrowski             130.15 -  250: 254   80
   11    41 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  314: 271  161
   12    36 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 -  261: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Rogalewicz (B)        130.99 -  242: 359   81
    2    32 Łukasz         Przyszlak             115.58 -  296: 438   66
    3    47 Maria          Kistowska (D)         100.00 -  304: 334   50
    4    47 Jarosław       Olek                  123.47 -  255: 428   73
    5    49 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 +  386: 213  150
    6    43 Mariusz        Kubicki               115.27 -  356: 392   65
    7    49 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  373: 322  150
    8    40 Jacek          Jerzyński             128.97 -  307: 416   79
    9    45 Jolanta        Olczak                100.00 -  296: 339   50
   10    47 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  365: 254  150
   11    42 Renata         Andracka              114.24 -  263: 392   64
   12    46 Karolina       Mak                   100.00 +  388: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Beata Błaszczyk 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        Woźniak               130.81 -  387: 453   81
    2    29 Monika         Siemaszko (B)         115.36 -  328: 398   65
    3    40 Iwona          Wieluńska             111.54 -  265: 396   62
    4    49 Anna           Przymęska (D)         100.00 -  338: 349   50
    5    48 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  398: 276  150
    6    45 Maria          Skutela               118.35 -  377: 381   68
    7    46 Michał         Dreczka (B)           105.94 -  249: 361   56
    8    39 Joanna         Juszczak              133.10 -  305: 391   83
    9    46 Karolina       Mak                   100.00 +  381: 278  150
   10    45 Mirosław       Dejna                 100.00 +  463: 154  150
   11    43 Karolina       Urbańska (B)          102.82 -  313: 372   53
   12    44 Urszula        Solarska              115.60 +  381: 270  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Karolina Bąkowska (D) 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Alicja         Grąbczewska           130.58 -  309: 430   81
    2    44 Urszula        Solarska              115.60 +  347: 337  166
    3    16 Zofia          Gajewska              126.36 -  256: 404   76
    4    44 Maciej         Kuć                   100.00 -  290: 440   50
    5    39 Weronika       Rudnicka              124.57 -  332: 400   75
    6    42 Anna           Arana                 108.68 -  345: 355   59
    7    48 Wojciech       Kuć                   100.00 +  283: 245  150
    8    47 Iwona          Wieluńska             111.54 +  346: 343  162
    9    38 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 -  221: 474   84
   10    43 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  359: 288  150
   11    33 Joanna         Juszczak              133.10 -  335: 436   83
   12    43 Wojciech       Gołęcki               110.79 +  332: 232  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Szymon         Dąbrowski             130.15 -  208: 215   80
    2    26 Ryszard        Korpalski             116.71 -  249: 457   67
    3    49 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 -  327: 334   50
    4    45 Joanna         Juszczak              133.10 -  243: 498   83
    5    48 Beata          Błaszczyk             100.00 -  276: 398   50
    6    46 Renata         Andracka              114.24 +  351: 347  164
    7    49 Alicja         Bielecka              100.00 -  322: 373   50
    8    48 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  386: 245  150
    9    47 Iwona          Wieluńska             111.54 -  342: 370   62
   10    48 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  356: 230  150
   11    46 Małgorzata     Szmuksta              119.36 -  266: 386   69
   12    47 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  299: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Zbigniew       Wietecki              129.96 -  182: 548   80
    2    46 Sławomir       Wolski                117.02 -  235: 461   67
    3    42 Karolina       Urbańska (B)          102.82 -  174: 466   53
    4    46 Mariusz        Kubicki               115.27 -  218: 463   65
    5    50 Wojciech       Kuć                   100.00 -  263: 268   50
    6    50 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 -  223: 252   50
    7    47 Renata         Andracka              114.24 -  180: 482   64
    8    49 PAUZA
    9    48 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 -  285: 364   50
   10    45 Beata          Błaszczyk             100.00 -  154: 463   50
   11    48 Anna           Przymęska (D)         100.00 -  178: 470   50
   12    48 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  264: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     729  / 11  66.27




	Adam Grzelec (B,D) 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Gibas                 129.59 -  219: 428   80
    2    50 Jerzy          Luter                 117.54 -  332: 355   68
    3    49 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  334: 327  150
    4    38 Rafał          Wesołowski            137.24 -  358: 440   87
    5    46 Michał         Dreczka (B)           105.94 +  382: 371  156
    6    34 Ireneusz       Moralewicz            134.16 -  287: 450   84
    7    44 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  403: 336  150
    8    38 Szymon         Dąbrowski             130.15 +  376: 305  180
    9    24 Grzegorz       Koczkodon             135.52 -  214: 497   86
   10    36 Dorota         Stachowska            120.30 -  278: 372   70
   11    40 Adam           Skowroński (D)        100.00 +  497: 347  150
   12    36 Dominik        Ulejczyk              100.47 +  382: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Maciej Grzywaczewski (B,D) 100.00 Ustrzyki Dolne

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Kroc                  129.33 -  239: 494   79
    2    49 Maria          Skutela               118.35 +  391: 363  168
    3    25 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  302: 438   76
    4    35 Anna           Kowalik               106.47 -  305: 467   56
    5    42 Urszula        Solarska              115.60 +  330: 276  166
    6    39 Sylwia         Łada                  119.99 -  319: 366   70
    7    41 Łukasz         Przyszlak             115.58 -  367: 423   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Maria Kistowska (D) 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  333: 391   79
    2    37 Beata          Piotrowska            119.46 -  277: 410   69
    3    47 Alicja         Bielecka              100.00 +  334: 304  150
    4    37 Bogusław       Szyszka               144.37 -  303: 485   94
    5    47 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  512: 217  150
    6    40 Jacek          Jerzyński             128.97 +  447: 368  179
    7    21 Rafał          Wesołowski            137.24 -  279: 431   87
    8    35 Adam           Skowroński (D)        100.00 -  274: 374   50
    9    40 Dominik        Ulejczyk              100.47 -  296: 399   50
   10    43 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 -  288: 359   50
   11    44 Iwona          Wieluńska             111.54 -  276: 517   62
   12    45 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  318: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Maciej Kuć 100.00 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jacek          Jerzyński             128.97 +  347: 344  179
    2    23 Dorota         Ostrowska             109.11 -  281: 437   59
    3    35 Dawid          Pikul (B)             147.81 -  284: 494   98
    4    44 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 +  440: 290  150
    5    33 Małgorzata     Szczygieł             129.24 -  317: 420   79
    6    41 Ziemowit       Pazda                 113.90 -  293: 432   64
    7    39 Karolina       Urbańska (B)          102.82 +  442: 304  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  7 111.71




	Wojciech Kuć 100.00 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agata          Kuć (B)               128.67 -  234: 429   79
    2    38 Małgorzata     Jóźwiak               119.10 -  197: 370   69
    3    50 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 -  241: 332   50
    4    48 Małgorzata     Szmuksta              119.36 -  197: 385   69
    5    50 Mirosław       Dejna                 100.00 +  268: 263  150
    6    44 Urszula        Solarska              115.60 -  224: 333   66
    7    48 Karolina       Bąkowska (D)          100.00 -  245: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  7  76.14




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Walenty        Siemaszko             128.49 -  315: 356   78
    2    41 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  323: 311  169
    3    34 Łukasz         Baranowski            126.60 -  323: 380   77
    4    39 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  345: 360   50
    5    43 Beata          Piotrowska            119.46 -  313: 357   69
    6    48 Anna           Przymęska (D)         100.00 +  315: 254  150
    7    42 Maria          Skutela               118.35 -  288: 299   68
    8    46 Maciej         Dąbrowski             110.39 -  333: 356   60
    9    46 Beata          Błaszczyk             100.00 -  278: 381   50
   10    46 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  253: 334   50
   11    47 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  465: 216  150
   12    46 Alicja         Bielecka              100.00 -  381: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 12  85.08




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Łukasz         Baranowski            126.60 -  228: 392   77
    2    48 Sylwia         Łada                  119.99 -  295: 358   70
    3    48 Maciej         Dąbrowski             110.39 -  394: 396   60
    4    50 Magdalena      Zielińska (D)         100.00 +  316: 267  150
    5    38 Joanna         Juszczak              133.10 -  239: 496   83
    6    49 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  421: 195  150
    7    34 Zbigniew       Wietecki              129.96 -  362: 459   80
    8    44 Karolina       Urbańska (B)          102.82 -  312: 323   53
    9    45 Alicja         Bielecka              100.00 +  339: 296  150
   10    44 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  331: 299  169
   11    36 Agata          Kuć (B)               128.67 -  319: 445   79
   12    42 Małgorzata     Szmuksta              119.36 -  224: 460   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Anna Przymęska (D) 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Zofia          Gajewska              126.36 -  227: 479   76
    2    40 Dorota         Stachowska            120.30 -  281: 489   70
    3    46 Rafał          Stachowski            114.62 -  288: 483   65
    4    49 Beata          Błaszczyk             100.00 +  349: 338  150
    5    35 Zbigniew       Wietecki              129.96 -  313: 425   80
    6    48 Karolina       Mak                   100.00 -  254: 315   50
    7    50 Łukasz         Przymęski (D)         100.00 +  366: 227  150
    8    41 Ala            Białobrzewska         116.58 -  212: 430   67
    9    44 Michał         Dreczka (B)           105.94 -  233: 378   56
   10    48 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  230: 356   50
   11    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  470: 178  150
   12    47 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  286: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 12  84.50




	Łukasz Przymęski (D) 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Grzegorz       Pukniel               126.29 -  262: 507   76
    2    45 Dorota         Kuć                   121.60 -  250: 398   72
    3    50 Wojciech       Kuć                   100.00 +  332: 241  150
    4    26 Marek          Reda                  145.90 -  185: 496   96
    5    47 Maria          Kistowska (D)         100.00 -  217: 512   50
    6    49 Jolanta        Olczak                100.00 -  195: 421   50
    7    50 Anna           Przymęska (D)         100.00 -  227: 366   50
    8    48 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  245: 386   50
    9    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  364: 285  150
   10    47 Alicja         Bielecka              100.00 -  254: 365   50
   11    47 Karolina       Mak                   100.00 -  216: 465   50
   12    48 Mirosław       Dejna                 100.00 -  243: 264   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 12  74.50




	Adam Skowroński (D) 100.00 Jarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Marcin         Stachowski            123.82 +  400: 318  174
    2    12 Diana          Pietrzykowska         115.12 +  428: 298  165
    3     3 Michał         Alabrudziński         160.17 -  257: 562  110
    4    14 Marcin         Bertrand              110.97 -  328: 381   61
    5    32 Agnieszka      Walas                 122.19 +  375: 354  172
    6    18 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  230: 580   73
    7    26 Dorota         Ostrowska             109.11 -  318: 372   59
    8    35 Maria          Kistowska (D)         100.00 +  374: 274  150
    9    27 Piotr          Broda                 137.71 -  361: 384   88
   10    34 Sławomir       Wolski                117.02 -  337: 426   67
   11    40 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 -  347: 497   50
   12    40 Maciej         Dąbrowski             110.39 +  351: 275  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    42 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  242: 386   50
    9    43 Renata         Andracka              114.24 -  208: 372   64
   10    46 Karolina       Mak                   100.00 +  334: 253  150
   11    45 Jarosław       Olek                  123.47 -  256: 445   73
   12    45 Maria          Kistowska (D)         100.00 -  276: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     387  /  5  77.40




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jarosław       Olek                  123.47 +  401: 353  173
    2    21 Ala            Białobrzewska         116.58 -  415: 475   67
    3    19 Mariusz        Wrześniewski          144.16 -  266: 504   94
    4    39 Karolina       Mak                   100.00 +  360: 345  150
    5    31 Andrzej        Rechowicz             133.73 -  286: 485   84
    6    33 Dawid          Podżerek (B)          109.89 -  262: 511   60
    7    44 Adam           Grzelec (B,D)         100.00 -  336: 403   50
    8    42 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  386: 242  150
    9    42 Małgorzata     Szmuksta              119.36 +  417: 359  169
   10    33 Małgorzata     Deszczyńska           134.02 -  270: 549   84
   11    38 Łukasz         Przyszlak             115.58 -  318: 398   66
   12    41 Iwona          Wieluńska             111.54 -  354: 391   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Magdalena Zielińska (D) 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Zbigniew       Rybak                 123.44 -  161: 433   73
    2    34 Agnieszka      Walas                 122.19 -  198: 473   72
    3    45 Maria          Skutela               118.35 -  259: 321   68
    4    50 Jolanta        Olczak                100.00 -  267: 316   50
    5    49 Alicja         Bielecka              100.00 -  213: 386   50
    6    50 Mirosław       Dejna                 100.00 +  252: 223  150
    7    45 Jacek          Jerzyński             128.97 -  177: 424   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  7  77.43


Wyniki poszczególnych rund turnieju  V Mistrzostwa Poznania



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Walas                 372: 352
   2 Dorota         Kuć                  - Michał         Alabrudziński         312: 467
   3 Bartosz        Morawski             - Dorota         Stachowska            371: 327
   4 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Mówka                 301: 365
   5 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Piotrowska            372: 335
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             325: 417
   7 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Jóźwiak               429: 332
   8 Maria          Skutela              - Dawid          Pikul (B)             286: 400
   9 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Luter                 562: 217
  10 Sławomir       Wolski               - Kazimierz      Merklejn              308: 367
  11 Marek          Reda                 - Ryszard        Korpalski             472: 441
  12 Ala            Białobrzewska        - Jakub          Szymczak              379: 349
  13 Bogusław       Szyszka              - Urszula        Solarska              477: 313
  14 Łukasz         Przyszlak            - Mariusz        Wrześniewski          360: 472
  15 Justyna        Górka                - Monika         Siemaszko (B)         460: 343
  16 Mariusz        Kubicki              - Stanisław      Rydzik                380: 389
  17 Kamil          Kister               - Diana          Pietrzykowska         388: 460
  18 Rafał          Stachowski           - Maciej         Grąbczewski           289: 454
  19 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              504: 287
  20 Renata         Andracka             - Robert         Duczemiński           425: 334
  21 Irena          Sołdan               - Ziemowit       Pazda                 364: 316
  22 Iwona          Wieluńska            - Sławomir       Piotrowski            304: 406
  23 Piotr          Broda                - Wojciech       Gołęcki               314: 266
  24 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Kuć                   317: 457
  25 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Podżerek (B)          458: 321
  26 Dorota         Ostrowska            - Grzegorz       Koczkodon             392: 293
  27 Jakub          Błażejewski (B)      - Anna           Arana                 434: 340
  28 Anna           Kowalik              - Ireneusz       Moralewicz            418: 330
  29 Barbara        Obremska             - Michał         Dreczka (B)           496: 307
  30 Karolina       Urbańska (B)         - Małgorzata     Deszczyńska           396: 422
  31 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              394: 287
  32 Marcin         Bertrand             - Joanna         Juszczak              468: 299
  33 Michał         Rogalewicz (B)       - Alicja         Bielecka              359: 242
  34 Beata          Błaszczyk            - Natalia        Woźniak               387: 453
  35 Alicja         Grąbczewska          - Karolina       Bąkowska (D)          430: 309
  36 Krystyna       Czajkowska           - Szymon         Dąbrowski             208: 215
  37 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Dejna                 548: 182
  38 Adam           Grzelec (B,D)        - Krzysztof      Gibas                 219: 428
  39 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Grzywaczewski (B,D)   494: 239
  40 Maria          Kistowska (D)        - Małgorzata     Szczygieł             333: 391
  41 Jacek          Jerzyński            - Maciej         Kuć                   344: 347
  42 Wojciech       Kuć                  - Agata          Kuć (B)               234: 429
  43 Walenty        Siemaszko            - Karolina       Mak                   356: 315
  44 Jolanta        Olczak               - Łukasz         Baranowski            228: 392
  45 Zofia          Gajewska             - Anna           Przymęska (D)         479: 227
  46 Łukasz         Przymęski (D)        - Grzegorz       Pukniel               262: 507
  47 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Sehnal                383: 401
  48 Adam           Skowroński (D)       - Marcin         Stachowski            400: 318
  49 Jarosław       Olek                 - Agnieszka      Wiśniewska            353: 401
  50 Magdalena      Zielińska (D)        - Zbigniew       Rybak                 161: 433


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Gibas                - Kacper         Zegadło               342: 512
   2 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Obremski              359: 489
   3 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               531: 285
   4 Barbara        Obremska             - Juliusz        Czupryniak            336: 627
   5 Dawid          Pikul (B)            - Andrzej        Kroc                  321: 384
   6 Bartosz        Morawski             - Zofia          Gajewska              487: 357
   7 Michał         Rogalewicz (B)       - Bogusław       Szyszka               418: 288
   8 Natalia        Woźniak              - Marek          Reda                  447: 329
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Alicja         Grąbczewska           352: 422
  10 Anna           Kowalik              - Marcin         Bertrand              382: 391
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Justyna        Górka                 360: 447
  12 Diana          Pietrzykowska        - Adam           Skowroński (D)        298: 428
  13 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            383: 313
  14 Dariusz        Kuć                  - Piotr          Broda                 409: 316
  15 Maciej         Grąbczewski          - Andrzej        Rechowicz             405: 384
  16 Jakub          Błażejewski (B)      - Irena          Sołdan                544: 369
  17 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Kosz                  321: 370
  18 Agata          Kuć (B)              - Miłosz         Wrzałek               301: 419
  19 Tomasz         Sehnal               - Renata         Andracka              434: 381
  20 Łukasz         Tuszyński            - Walenty        Siemaszko             348: 369
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Ala            Białobrzewska         415: 475
  22 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Baranowski            405: 343
  23 Maciej         Kuć                  - Dorota         Ostrowska             281: 437
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Kazimierz      Merklejn              319: 576
  25 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             417: 323
  26 Ryszard        Korpalski            - Krystyna       Czajkowska            457: 249
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Karolina       Urbańska (B)          353: 293
  28 Marcin         Stachowski           - Kamil          Kister                350: 461
  29 Monika         Siemaszko (B)        - Beata          Błaszczyk             398: 328
  30 Robert         Duczemiński          - Weronika       Rudnicka              376: 327
  31 Dominik        Ulejczyk             - Mariusz        Kubicki               383: 367
  32 Alicja         Bielecka             - Łukasz         Przyszlak             296: 438
  33 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Olek                  447: 287
  34 Agnieszka      Walas                - Magdalena      Zielińska (D)         473: 198
  35 Grzegorz       Koczkodon            - Jacek          Jerzyński             411: 442
  36 Anna           Arana                - Ziemowit       Pazda                 442: 449
  37 Beata          Piotrowska           - Maria          Kistowska (D)         410: 277
  38 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Kuć                   370: 197
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Juszczak              387: 375
  40 Anna           Przymęska (D)        - Dorota         Stachowska            281: 489
  41 Karolina       Mak                  - Małgorzata     Szmuksta              323: 311
  42 Dawid          Podżerek (B)         - Iwona          Wieluńska             450: 302
  43 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Dąbrowski             338: 288
  44 Urszula        Solarska             - Karolina       Bąkowska (D)          337: 347
  45 Łukasz         Przymęski (D)        - Dorota         Kuć                   250: 398
  46 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Wolski                235: 461
  47 Michał         Dreczka (B)          - Rafał          Stachowski            379: 355
  48 Sylwia         Łada                 - Jolanta        Olczak                358: 295
  49 Maciej         Grzywaczewski (B,D)  - Maria          Skutela               391: 363
  50 Jerzy          Luter                - Adam           Grzelec (B,D)         355: 332


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Kuć                   379: 338
   2 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                504: 304
   3 Adam           Skowroński (D)       - Michał         Alabrudziński         257: 562
   4 Walenty        Siemaszko            - Jakub          Błażejewski (B)       358: 449
   5 Kazimierz      Merklejn             - Ala            Białobrzewska         493: 381
   6 Krzysztof      Obremski             - Michał         Rogalewicz (B)        488: 367
   7 Andrzej        Kroc                 - Justyna        Górka                 328: 378
   8 Maciej         Grąbczewski          - Natalia        Woźniak               398: 267
   9 Marcin         Bertrand             - Krzysztof      Mówka                 361: 482
  10 Tomasz         Sehnal               - Bartosz        Morawski              338: 456
  11 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Wrzałek               364: 421
  12 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Ostrowska             488: 241
  13 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              353: 295
  14 Ryszard        Korpalski            - Agata          Kuć (B)               400: 322
  15 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Kister                321: 426
  16 Karolina       Bąkowska (D)         - Zofia          Gajewska              256: 404
  17 Szymon         Dąbrowski            - Barbara        Obremska              351: 373
  18 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Walas                 279: 378
  19 Mariusz        Wrześniewski         - Agnieszka      Wiśniewska            504: 266
  20 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              334: 289
  21 Marek          Reda                 - Robert         Duczemiński           399: 408
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Anna           Kowalik               483: 313
  23 Łukasz         Przyszlak            - Piotr          Broda                 318: 443
  24 Jakub          Szymczak             - Ireneusz       Moralewicz            360: 329
  25 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Grzywaczewski (B,D)   438: 302
  26 Jacek          Jerzyński            - Łukasz         Tuszyński             366: 383
  27 Monika         Siemaszko (B)        - Małgorzata     Deszczyńska           360: 348
  28 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             473: 265
  29 Rafał          Wesołowski           - Diana          Pietrzykowska         312: 422
  30 Ziemowit       Pazda                - Dawid          Podżerek (B)          391: 318
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Gibas                 388: 369
  32 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Rybak                 282: 487
  33 Beata          Piotrowska           - Anna           Arana                 334: 370
  34 Łukasz         Baranowski           - Karolina       Mak                   380: 323
  35 Maciej         Kuć                  - Dawid          Pikul (B)             284: 494
  36 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               363: 318
  37 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Dreczka (B)           431: 300
  38 Dominik        Ulejczyk             - Sylwia         Łada                  388: 368
  39 Mariusz        Kubicki              - Weronika       Rudnicka              262: 439
  40 Iwona          Wieluńska            - Beata          Błaszczyk             396: 265
  41 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Koczkodon             337: 481
  42 Karolina       Urbańska (B)         - Mirosław       Dejna                 466: 174
  43 Małgorzata     Szmuksta             - Marcin         Stachowski            359: 417
  44 Jarosław       Olek                 - Urszula        Solarska              357: 498
  45 Magdalena      Zielińska (D)        - Maria          Skutela               259: 321
  46 Rafał          Stachowski           - Anna           Przymęska (D)         483: 288
  47 Maria          Kistowska (D)        - Alicja         Bielecka              334: 304
  48 Maciej         Dąbrowski            - Jolanta        Olczak                396: 394
  49 Krystyna       Czajkowska           - Adam           Grzelec (B,D)         327: 334
  50 Wojciech       Kuć                  - Łukasz         Przymęski (D)         241: 332


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Błażejewski (B)      - Kacper         Zegadło               451: 374
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              340: 441
   3 Juliusz        Czupryniak           - Sławomir       Piotrowski            288: 318
   4 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              441: 490
   5 Justyna        Górka                - Maciej         Grąbczewski           423: 345
   6 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 378: 475
   7 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          405: 363
   8 Natalia        Woźniak              - Ryszard        Korpalski             366: 346
   9 Kamil          Kister               - Małgorzata     Jóźwiak               458: 331
  10 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kroc                  291: 356
  11 Zofia          Gajewska             - Robert         Duczemiński           269: 443
  12 Ala            Białobrzewska        - Diana          Pietrzykowska         326: 467
  13 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                325: 492
  14 Adam           Skowroński (D)       - Marcin         Bertrand              328: 381
  15 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Zawadzki              401: 321
  16 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul (B)             260: 411
  17 Dorota         Stachowska           - Barbara        Obremska              279: 423
  18 Dariusz        Kuć                  - Dominik        Ulejczyk              466: 265
  19 Agnieszka      Walas                - Walenty        Siemaszko             289: 347
  20 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             413: 272
  21 Dorota         Ostrowska            - Tomasz         Sehnal                520: 351
  22 Łukasz         Baranowski           - Jakub          Szymczak              357: 530
  23 Piotr          Broda                - Ziemowit       Pazda                 457: 268
  24 Michał         Rogalewicz (B)       - Dorota         Kuć                   395: 403
  25 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Siemaszko (B)         398: 453
  26 Łukasz         Przymęski (D)        - Marek          Reda                  185: 496
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Dąbrowski             469: 358
  28 Andrzej        Rechowicz            - Karolina       Urbańska (B)          471: 367
  29 Dawid          Podżerek (B)         - Jacek          Jerzyński             451: 358
  30 Anna           Arana                - Łukasz         Przyszlak             330: 403
  31 Weronika       Rudnicka             - Marcin         Stachowski            342: 473
  32 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 304: 471
  33 Krzysztof      Gibas                - Sylwia         Łada                  354: 352
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Stachowski            350: 327
  35 Maciej         Grzywaczewski (B,D)  - Anna           Kowalik               305: 467
  36 Renata         Andracka             - Wojciech       Gołęcki               314: 430
  37 Maria          Kistowska (D)        - Bogusław       Szyszka               303: 485
  38 Adam           Grzelec (B,D)        - Rafał          Wesołowski            358: 440
  39 Agnieszka      Wiśniewska           - Karolina       Mak                   360: 345
  40 Agata          Kuć (B)              - Beata          Piotrowska            372: 340
  41 Michał         Dreczka (B)          - Sławomir       Wolski                300: 378
  42 Maria          Skutela              - Ireneusz       Moralewicz            380: 482
  43 Szymon         Dąbrowski            - Iwona          Wieluńska             325: 247
  44 Karolina       Bąkowska (D)         - Maciej         Kuć                   290: 440
  45 Joanna         Juszczak             - Krystyna       Czajkowska            498: 243
  46 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Kubicki               218: 463
  47 Alicja         Bielecka             - Jarosław       Olek                  255: 428
  48 Wojciech       Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              197: 385
  49 Beata          Błaszczyk            - Anna           Przymęska (D)         338: 349
  50 Jolanta        Olczak               - Magdalena      Zielińska (D)         316: 267


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              369: 308
   2 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Błażejewski (B)       488: 432
   3 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  350: 449
   4 Kacper         Zegadło              - Justyna        Górka                 332: 385
   5 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         337: 460
   6 Marcin         Bertrand             - Kazimierz      Merklejn              258: 458
   7 Monika         Siemaszko (B)        - Juliusz        Czupryniak            243: 399
   8 Dorota         Kuć                  - Kamil          Kister                463: 382
   9 Irena          Sołdan               - Walenty        Siemaszko             442: 374
  10 Diana          Pietrzykowska        - Jakub          Szymczak              306: 380
  11 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               421: 408
  12 Barbara        Obremska             - Stanisław      Rydzik                379: 374
  13 Dawid          Pikul (B)            - Marek          Reda                  395: 377
  14 Andrzej        Kroc                 - Alicja         Grąbczewska           332: 348
  15 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Ostrowska             377: 353
  16 Robert         Duczemiński          - Natalia        Woźniak               313: 384
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Wolski                427: 375
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Koczkodon             300: 308
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Ryszard        Korpalski             502: 341
  20 Anna           Kowalik              - Bogusław       Szyszka               388: 402
  21 Dominik        Ulejczyk             - Ala            Białobrzewska         362: 333
  22 Marcin         Stachowski           - Agata          Kuć (B)               377: 306
  23 Ziemowit       Pazda                - Grzegorz       Pukniel               274: 536
  24 Dawid          Podżerek (B)         - Zofia          Gajewska              333: 432
  25 Jerzy          Luter                - Michał         Rogalewicz (B)        413: 379
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Zbigniew       Rybak                 312: 419
  27 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Gibas                 339: 386
  28 Tomasz         Sehnal               - Dorota         Stachowska            309: 481
  29 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             327: 448
  30 Łukasz         Przyszlak            - Łukasz         Baranowski            320: 428
  31 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Wiśniewska            485: 286
  32 Agnieszka      Walas                - Adam           Skowroński (D)        354: 375
  33 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             317: 420
  34 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Dąbrowski             299: 303
  35 Anna           Przymęska (D)        - Zbigniew       Wietecki              313: 425
  36 Karolina       Urbańska (B)         - Anna           Arana                 353: 349
  37 Jacek          Jerzyński            - Jarosław       Olek                  322: 351
  38 Jolanta        Olczak               - Joanna         Juszczak              239: 496
  39 Weronika       Rudnicka             - Karolina       Bąkowska (D)          400: 332
  40 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Kubicki               387: 264
  41 Rafał          Stachowski           - Renata         Andracka              371: 303
  42 Maciej         Grzywaczewski (B,D)  - Urszula        Solarska              330: 276
  43 Karolina       Mak                  - Beata          Piotrowska            313: 357
  44 Małgorzata     Szmuksta             - Maria          Skutela               348: 315
  45 Maciej         Dąbrowski            - Iwona          Wieluńska             362: 251
  46 Adam           Grzelec (B,D)        - Michał         Dreczka (B)           382: 371
  47 Łukasz         Przymęski (D)        - Maria          Kistowska (D)         217: 512
  48 Krystyna       Czajkowska           - Beata          Błaszczyk             276: 398
  49 Magdalena      Zielińska (D)        - Alicja         Bielecka              213: 386
  50 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Kuć                   263: 268


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Krzysztof      Mówka                 306: 336
   2 Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Piotrowski            452: 338
   3 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         478: 388
   4 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              458: 421
   5 Juliusz        Czupryniak           - Jakub          Błażejewski (B)       507: 345
   6 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           359: 371
   7 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                442: 268
   8 Barbara        Obremska             - Dariusz        Kuć                   379: 380
   9 Dawid          Pikul (B)            - Alicja         Grąbczewska           603: 262
  10 Natalia        Woźniak              - Dorota         Kuć                   440: 311
  11 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Wrześniewski          277: 460
  12 Zofia          Gajewska             - Kamil          Kister                260: 419
  13 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Duczemiński           312: 313
  14 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             387: 380
  15 Marek          Reda                 - Bogusław       Szyszka               327: 448
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Gibas                 351: 358
  17 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Zawadzki              355: 397
  18 Zbigniew       Rybak                - Adam           Skowroński (D)        580: 230
  19 Dorota         Ostrowska            - Marcin         Bertrand              349: 471
  20 Walenty        Siemaszko            - Marcin         Stachowski            385: 332
  21 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            525: 220
  22 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Broda                 396: 383
  23 Jerzy          Luter                - Andrzej        Kroc                  316: 390
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             348: 439
  25 Monika         Siemaszko (B)        - Dominik        Ulejczyk              432: 276
  26 Jarosław       Olek                 - Zbigniew       Wietecki              427: 369
  27 Joanna         Juszczak             - Rafał          Wesołowski            380: 505
  28 Ryszard        Korpalski            - Ala            Białobrzewska         308: 294
  29 Anna           Kowalik              - Tomasz         Sehnal                364: 346
  30 Beata          Piotrowska           - Michał         Rogalewicz (B)        346: 335
  31 Małgorzata     Deszczyńska          - Weronika       Rudnicka              391: 468
  32 Agata          Kuć (B)              - Karolina       Urbańska (B)          329: 302
  33 Agnieszka      Wiśniewska           - Dawid          Podżerek (B)          262: 511
  34 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Grzelec (B,D)         450: 287
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Walas                 295: 355
  36 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Przyszlak             351: 332
  37 Sławomir       Wolski               - Rafał          Stachowski            414: 291
  38 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Jóźwiak               352: 392
  39 Sylwia         Łada                 - Maciej         Grzywaczewski (B,D)   366: 319
  40 Maria          Kistowska (D)        - Jacek          Jerzyński             447: 368
  41 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Kuć                   432: 293
  42 Karolina       Bąkowska (D)         - Anna           Arana                 345: 355
  43 Mariusz        Kubicki              - Alicja         Bielecka              392: 356
  44 Urszula        Solarska             - Wojciech       Kuć                   333: 224
  45 Beata          Błaszczyk            - Maria          Skutela               377: 381
  46 Renata         Andracka             - Krystyna       Czajkowska            347: 351
  47 Iwona          Wieluńska            - Michał         Dreczka (B)           355: 337
  48 Karolina       Mak                  - Anna           Przymęska (D)         315: 254
  49 Jolanta        Olczak               - Łukasz         Przymęski (D)         421: 195
  50 Magdalena      Zielińska (D)        - Mirosław       Dejna                 252: 223


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  424: 355
   2 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              386: 375
   3 Dawid          Pikul (B)            - Juliusz        Czupryniak            369: 466
   4 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kuć                   385: 413
   5 Sławomir       Piotrowski           - Justyna        Górka                 296: 432
   6 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               411: 325
   7 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               355: 323
   8 Jakub          Błażejewski (B)      - Grzegorz       Pukniel               559: 383
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Monika         Siemaszko (B)         534: 318
  10 Marcin         Bertrand             - Krzysztof      Obremski              358: 475
  11 Bartosz        Morawski             - Zbigniew       Rybak                 514: 289
  12 Krzysztof      Gibas                - Stanisław      Rydzik                255: 546
  13 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Tuszyński             417: 428
  14 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                359: 319
  15 Walenty        Siemaszko            - Barbara        Obremska              501: 334
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Miłosz         Wrzałek               367: 384
  17 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Baranowski            297: 318
  18 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   367: 335
  19 Dawid          Podżerek (B)         - Grzegorz       Koczkodon             414: 387
  20 Andrzej        Rechowicz            - Weronika       Rudnicka              388: 350
  21 Rafał          Wesołowski           - Maria          Kistowska (D)         431: 279
  22 Zofia          Gajewska             - Anna           Kowalik               414: 298
  23 Jarosław       Olek                 - Ireneusz       Moralewicz            281: 481
  24 Dominik        Ulejczyk             - Diana          Pietrzykowska         267: 369
  25 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             368: 369
  26 Adam           Skowroński (D)       - Dorota         Ostrowska             318: 372
  27 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Walas                 426: 305
  28 Piotr          Broda                - Agata          Kuć (B)               479: 341
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Ziemowit       Pazda                 235: 429
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Jerzy          Luter                 356: 268
  31 Marek          Reda                 - Sylwia         Łada                  489: 305
  32 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gołęcki               357: 323
  33 Szymon         Dąbrowski            - Beata          Piotrowska            296: 322
  34 Zbigniew       Wietecki             - Jolanta        Olczak                459: 362
  35 Anna           Arana                - Joanna         Juszczak              428: 334
  36 Michał         Rogalewicz (B)       - Mariusz        Kubicki               333: 292
  37 Ala            Białobrzewska        - Rafał          Stachowski            413: 426
  38 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Dąbrowski             468: 314
  39 Karolina       Urbańska (B)         - Maciej         Kuć                   304: 442
  40 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Deszczyńska           308: 355
  41 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Grzywaczewski (B,D)   423: 367
  42 Maria          Skutela              - Karolina       Mak                   299: 288
  43 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Szmuksta              312: 320
  44 Adam           Grzelec (B,D)        - Agnieszka      Wiśniewska            403: 336
  45 Jacek          Jerzyński            - Magdalena      Zielińska (D)         424: 177
  46 Michał         Dreczka (B)          - Beata          Błaszczyk             361: 249
  47 Mirosław       Dejna                - Renata         Andracka              180: 482
  48 Wojciech       Kuć                  - Karolina       Bąkowska (D)          245: 283
  49 Alicja         Bielecka             - Krystyna       Czajkowska            373: 322
  50 Anna           Przymęska (D)        - Łukasz         Przymęski (D)         366: 227


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Szymczak              407: 381
   2 Justyna        Górka                - Juliusz        Czupryniak            375: 355
   3 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Kosz                  378: 385
   4 Natalia        Woźniak              - Jakub          Błażejewski (B)       361: 348
   5 Kazimierz      Merklejn             - Alicja         Grąbczewska           386: 390
   6 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          407: 337
   7 Łukasz         Baranowski           - Bartosz        Morawski              330: 463
   8 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              379: 532
   9 Walenty        Siemaszko            - Dawid          Pikul (B)             385: 391
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                404: 383
  11 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Grąbczewski           459: 344
  12 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  389: 450
  13 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Jóźwiak               389: 371
  14 Beata          Piotrowska           - Bogusław       Szyszka               330: 470
  15 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Stachowska            337: 300
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Rechowicz             345: 417
  17 Irena          Sołdan               - Dawid          Podżerek (B)          406: 291
  18 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  349: 426
  19 Dorota         Ostrowska            - Piotr          Broda                 400: 322
  20 Ryszard        Korpalski            - Barbara        Obremska              298: 412
  21 Marcin         Stachowski           - Zofia          Gajewska              325: 429
  22 Monika         Siemaszko (B)        - Marcin         Bertrand              288: 371
  23 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Gibas                 328: 404
  24 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              394: 387
  25 Ziemowit       Pazda                - Robert         Duczemiński           419: 321
  26 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Rogalewicz (B)        421: 356
  27 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Pukniel               296: 398
  28 Weronika       Rudnicka             - Sylwia         Łada                  479: 259
  29 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Skutela               440: 406
  30 Tomasz         Sehnal               - Jarosław       Olek                  523: 277
  31 Agnieszka      Walas                - Anna           Kowalik               400:   1
  32 Anna           Arana                - Małgorzata     Deszczyńska           338: 322
  33 Agata          Kuć (B)              - Łukasz         Przyszlak             330: 350
  34 Dominik        Ulejczyk             - Sławomir       Wolski                342: 407
  35 Maria          Kistowska (D)        - Adam           Skowroński (D)        274: 374
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Szczygieł             271: 470
  37 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Luter                 254: 354
  38 Adam           Grzelec (B,D)        - Szymon         Dąbrowski             376: 305
  39 Joanna         Juszczak             - Beata          Błaszczyk             391: 305
  40 Alicja         Bielecka             - Jacek          Jerzyński             307: 416
  41 Anna           Przymęska (D)        - Ala            Białobrzewska         212: 430
  42 Agnieszka      Wiśniewska           - Iwona          Skubis-Galus          386: 242
  43 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              321: 551
  44 Jolanta        Olczak               - Karolina       Urbańska (B)          312: 323
  45 Mariusz        Kubicki              - Michał         Dreczka (B)           447: 340
  46 Karolina       Mak                  - Maciej         Dąbrowski             333: 356
  47 Karolina       Bąkowska (D)         - Iwona          Wieluńska             346: 343
  48 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Przymęski (D)         386: 245
  49 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 388: 469
   2 Dariusz        Kosz                 - Juliusz        Czupryniak            429: 364
   3 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 455: 415
   4 Dawid          Pikul (B)            - Bartosz        Morawski              454: 335
   5 Jakub          Szymczak             - Alicja         Grąbczewska           457: 356
   6 Jakub          Błażejewski (B)      - Dariusz        Kuć                   479: 368
   7 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Wrzałek               402: 359
   8 Natalia        Woźniak              - Sławomir       Piotrowski            335: 339
   9 Ziemowit       Pazda                - Kazimierz      Merklejn              395: 368
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Rybak                 442: 370
  11 Dorota         Ostrowska            - Kacper         Zegadło               337: 425
  12 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Kuć                   436: 360
  13 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Rechowicz             385: 420
  14 Kamil          Kister               - Marcin         Bertrand              455: 352
  15 Barbara        Obremska             - Irena          Sołdan                405: 423
  16 Łukasz         Tuszyński            - Zofia          Gajewska              468: 309
  17 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Grąbczewski           369: 372
  18 Łukasz         Baranowski           - Walenty        Siemaszko             372: 365
  19 Marek          Reda                 - Joanna         Juszczak              344: 348
  20 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              447: 298
  21 Jerzy          Luter                - Weronika       Rudnicka              451: 312
  22 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Sehnal                337: 355
  23 Agnieszka      Walas                - Ireneusz       Moralewicz            348: 328
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Grzelec (B,D)         497: 214
  25 Anna           Arana                - Rafał          Wesołowski            304: 377
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Dawid          Podżerek (B)          364: 285
  27 Adam           Skowroński (D)       - Piotr          Broda                 361: 384
  28 Małgorzata     Jóźwiak              - Diana          Pietrzykowska         363: 407
  29 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Wolski                359: 312
  30 Ryszard        Korpalski            - Monika         Siemaszko (B)         355: 396
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Przyszlak             462: 345
  32 Dorota         Stachowska           - Beata          Piotrowska            305: 402
  33 Jacek          Jerzyński            - Agata          Kuć (B)               278: 551
  34 Maria          Skutela              - Ala            Białobrzewska         341: 374
  35 Michał         Rogalewicz (B)       - Karolina       Urbańska (B)          518: 286
  36 Sylwia         Łada                 - Urszula        Solarska              440: 356
  37 Jarosław       Olek                 - Mariusz        Kubicki               271: 478
  38 Małgorzata     Deszczyńska          - Karolina       Bąkowska (D)          474: 221
  39 Rafał          Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               297: 374
  40 Maria          Kistowska (D)        - Dominik        Ulejczyk              296: 399
  41 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             328: 349
  42 Agnieszka      Wiśniewska           - Małgorzata     Szmuksta              417: 359
  43 Iwona          Skubis-Galus         - Renata         Andracka              208: 372
  44 Michał         Dreczka (B)          - Anna           Przymęska (D)         378: 233
  45 Alicja         Bielecka             - Jolanta        Olczak                296: 339
  46 Beata          Błaszczyk            - Karolina       Mak                   381: 278
  47 Iwona          Wieluńska            - Krystyna       Czajkowska            370: 342
  48 Łukasz         Przymęski (D)        - Mirosław       Dejna                 364: 285


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul (B)             606: 314
   2 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  355: 424
   3 Justyna        Górka                - Jakub          Szymczak              349: 293
   4 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Kroc                  334: 374
   5 Alicja         Grąbczewska          - Jakub          Błażejewski (B)       461: 401
   6 Ziemowit       Pazda                - Michał         Alabrudziński         320: 479
   7 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Wrześniewski          427: 522
   8 Juliusz        Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                428: 408
   9 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Baranowski            311: 375
  10 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              345: 471
  11 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Kister                270: 374
  12 Dariusz        Kuć                  - Natalia        Woźniak               263: 466
  13 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             339: 454
  14 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             477: 387
  15 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Walas                 425: 432
  16 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Zawadzki              356: 412
  17 Rafał          Wesołowski           - Barbara        Obremska              513: 338
  18 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Ostrowska             305: 397
  19 Tomasz         Sehnal               - Marek          Reda                  326: 346
  20 Diana          Pietrzykowska        - Walenty        Siemaszko             447: 354
  21 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 391: 272
  22 Marcin         Bertrand             - Dorota         Kuć                   409: 269
  23 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Szczygieł             381: 439
  24 Zofia          Gajewska             - Monika         Siemaszko (B)         323: 371
  25 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Gibas                 433: 359
  26 Agata          Kuć (B)              - Zbigniew       Wietecki              353: 367
  27 Łukasz         Przyszlak            - Weronika       Rudnicka              331: 363
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Kubicki               363: 371
  29 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Rogalewicz (B)        281: 418
  30 Ala            Białobrzewska        - Joanna         Juszczak              414: 368
  31 Dawid          Podżerek (B)         - Ryszard        Korpalski             356: 314
  32 Sylwia         Łada                 - Marcin         Stachowski            344: 333
  33 Małgorzata     Deszczyńska          - Agnieszka      Wiśniewska            549: 270
  34 Sławomir       Wolski               - Adam           Skowroński (D)        426: 337
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Anna           Arana                 337: 376
  36 Dorota         Stachowska           - Adam           Grzelec (B,D)         372: 278
  37 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Ulejczyk              254: 250
  38 Renata         Andracka             - Jacek          Jerzyński             351: 362
  39 Urszula        Solarska             - Maciej         Dąbrowski             316: 318
  40 Karolina       Urbańska (B)         - Rafał          Stachowski            325: 393
  41 Maria          Skutela              - Iwona          Wieluńska             431: 271
  42 Michał         Dreczka (B)          - Jarosław       Olek                  350: 278
  43 Karolina       Bąkowska (D)         - Maria          Kistowska (D)         359: 288
  44 Jolanta        Olczak               - Małgorzata     Szmuksta              331: 299
  45 Beata          Błaszczyk            - Mirosław       Dejna                 463: 154
  46 Karolina       Mak                  - Iwona          Skubis-Galus          253: 334
  47 Łukasz         Przymęski (D)        - Alicja         Bielecka              254: 365
  48 Anna           Przymęska (D)        - Krystyna       Czajkowska            230: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Mówka                 394: 399
   2 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 306: 387
   3 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         441: 308
   4 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          445: 419
   5 Jakub          Błażejewski (B)      - Krzysztof      Obremski              445: 288
   6 Alicja         Grąbczewska          - Juliusz        Czupryniak            410: 323
   7 Dawid          Pikul (B)            - Natalia        Woźniak               524: 408
   8 Jakub          Szymczak             - Sławomir       Piotrowski            392: 385
   9 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Baranowski            410: 243
  10 Diana          Pietrzykowska        - Kazimierz      Merklejn              347: 439
  11 Stanisław      Rydzik               - Beata          Piotrowska            362: 315
  12 Agnieszka      Walas                - Kacper         Zegadło               311: 370
  13 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Wesołowski            416: 355
  14 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 384: 305
  15 Dorota         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             291: 456
  16 Monika         Siemaszko (B)        - Irena          Sołdan                404: 405
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Kuć                   436: 414
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Grąbczewski           431: 341
  19 Marcin         Bertrand             - Ziemowit       Pazda                 368: 387
  20 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Koczkodon             351: 334
  21 Marek          Reda                 - Małgorzata     Deszczyńska           331: 330
  22 Dawid          Podżerek (B)         - Grzegorz       Pukniel               334: 408
  23 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Łada                  396: 336
  24 Michał         Rogalewicz (B)       - Sławomir       Wolski                307: 468
  25 Ala            Białobrzewska        - Barbara        Obremska              247: 458
  26 Weronika       Rudnicka             - Walenty        Siemaszko             410: 356
  27 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                473: 316
  28 Anna           Arana                - Zofia          Gajewska              295: 348
  29 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Stachowska            453: 301
  30 Dorota         Kuć                  - Jerzy          Luter                 395: 355
  31 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Duczemiński           427: 338
  32 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Dreczka (B)           389: 361
  33 Joanna         Juszczak             - Karolina       Bąkowska (D)          436: 335
  34 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Stachowski            359: 509
  35 Jacek          Jerzyński            - Urszula        Solarska              446: 300
  36 Agata          Kuć (B)              - Jolanta        Olczak                445: 319
  37 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Stachowski            457: 260
  38 Agnieszka      Wiśniewska           - Łukasz         Przyszlak             318: 398
  39 Maria          Skutela              - Małgorzata     Jóźwiak               330: 341
  40 Adam           Grzelec (B,D)        - Adam           Skowroński (D)        497: 347
  41 Dominik        Ulejczyk             - Wojciech       Gołęcki               314: 271
  42 Alicja         Bielecka             - Renata         Andracka              263: 392
  43 Karolina       Urbańska (B)         - Beata          Błaszczyk             372: 313
  44 Iwona          Wieluńska            - Maria          Kistowska (D)         517: 276
  45 Iwona          Skubis-Galus         - Jarosław       Olek                  256: 445
  46 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Szmuksta              266: 386
  47 Karolina       Mak                  - Łukasz         Przymęski (D)         465: 216
  48 Mirosław       Dejna                - Anna           Przymęska (D)         178: 470


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  336: 348
   2 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 354: 372
   3 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul (B)             506: 336
   4 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Szymczak              322: 364
   5 Alicja         Grąbczewska          - Andrzej        Kroc                  454: 347
   6 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Błażejewski (B)       321: 431
   7 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          465: 405
   8 Krzysztof      Obremski             - Juliusz        Czupryniak            427: 413
   9 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                371: 326
  10 Andrzej        Rechowicz            - Miłosz         Wrzałek               282: 475
  11 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             387: 440
  12 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Zawadzki              486: 248
  13 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Piotrowski            268: 513
  14 Łukasz         Baranowski           - Bogusław       Szyszka               349: 357
  15 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            386: 324
  16 Marek          Reda                 - Zbigniew       Wietecki              466: 370
  17 Barbara        Obremska             - Dariusz        Kuć                   401: 359
  18 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Rybak                 354: 374
  19 Sławomir       Wolski               - Diana          Pietrzykowska         399: 309
  20 Piotr          Broda                - Marcin         Bertrand              376: 318
  21 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Ostrowska             431: 298
  22 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Kubicki               425: 332
  23 Zofia          Gajewska             - Monika         Siemaszko (B)         334: 342
  24 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Walas                 332: 448
  25 Beata          Piotrowska           - Szymon         Dąbrowski             447: 378
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Juszczak              407: 326
  27 Małgorzata     Deszczyńska          - Ireneusz       Moralewicz            532: 291
  28 Marcin         Stachowski           - Michał         Rogalewicz (B)        324: 430
  29 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Sehnal                464: 388
  30 Ryszard        Korpalski            - Jacek          Jerzyński             341: 430
  31 Ala            Białobrzewska        - Agata          Kuć (B)               385: 320
  32 Łukasz         Przyszlak            - Dawid          Podżerek (B)          359: 344
  33 Małgorzata     Jóźwiak              - Anna           Arana                 363: 370
  34 Robert         Duczemiński          - Sylwia         Łada                  362: 330
  35 Dorota         Stachowska           - Jerzy          Luter                 321: 397
  36 Adam           Grzelec (B,D)        - Dominik        Ulejczyk              382: 261
  37 Renata         Andracka             - Maria          Skutela               450: 332
  38 Rafał          Stachowski           - Karolina       Urbańska (B)          385: 308
  39 Michał         Dreczka (B)          - Jarosław       Olek                  270: 375
  40 Adam           Skowroński (D)       - Maciej         Dąbrowski             351: 275
  41 Iwona          Wieluńska            - Agnieszka      Wiśniewska            391: 354
  42 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Olczak                460: 224
  43 Karolina       Bąkowska (D)         - Wojciech       Gołęcki               332: 232
  44 Beata          Błaszczyk            - Urszula        Solarska              381: 270
  45 Iwona          Skubis-Galus         - Maria          Kistowska (D)         276: 318
  46 Alicja         Bielecka             - Karolina       Mak                   388: 381
  47 Anna           Przymęska (D)        - Krystyna       Czajkowska            286: 299
  48 Mirosław       Dejna                - Łukasz         Przymęski (D)         264: 243
Lista rankingowa na dzień 29-08-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 163.14  31486  193
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.75  30832  193
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.93  25268  160
   4 Kamil Górka                    Kraków               156.59  30849  197
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.93  25417  163
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              155.41  29218  188
   7 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             153.08  29085  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  29541  193
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.90  24152  159
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.68  30336  200
  12 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  14 Justyna Górka                  Kraków               149.80  25615  171
  15 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.44  28841  193
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              149.04  28169  189
  17 Dawid Pikul                    Poznań               149.04  29212  196
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              148.55   8913   60
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.82  28382  192
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.70  15952  108
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.43  28306  192
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  27 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  28 Kamil Kister                   Puławy               145.12  27573  190
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               144.86   5215   36
  31 Marek Reda                     Dębówka              144.24  28848  200
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.07  27806  193
  33 Sławomir Piotrowski            Deszczno             143.61  12494   87
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             143.61  28003  195
  35 Bogusław Szyszka               Oława                143.60  28576  199
  36 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.55  28567  199
  37 Marek Salamon                  Bytom                143.45   4447   31
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.20  14320  100
  40 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.11  27478  192
  41 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.23  25033  176
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.07  19045  135
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.78  27874  198
  44 Irena Sołdan                   Sopot                140.70  27577  196
  45 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  46 Artur Irzyk                    Kraków               140.18  27194  194
  47 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.26  16730  121
  52 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  53 Jakub Błażejewski              Poznań               137.69  25472  185
  54 Janusz Krupiński               Bytom                137.57  22837  166
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  56 Piotr Broda                    Sandomierz           137.21  26619  194
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             136.37  20864  153
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.94  26854  199
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.85  22385  166
  61 Radosław Jachna                Łódź                 134.81  15503  115
  62 Barbara Obremska               Wrocław              134.62  26117  194
  63 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  64 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.41  26075  194
  65 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.21  21071  157
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.89  17004  127
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.70  26472  198
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.65  25795  193
  71 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  72 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.47  26427  198
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  74 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.78  23236  175
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.74  25088  189
  76 Konrad Sowula                  Kraków               132.09  16776  127
  77 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.03  25745  195
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  81 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  82 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  83 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  84 Joanna Juszczak                Warszawa             131.24  25460  194
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.93  25400  194
  87 Tomasz Lempart                 Kraków               130.91  22778  174
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25377  194
  89 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  91 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  92 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.16  24601  189
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  94 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.01  13781  106
  95 Krzysztof Gibas                Kraków               129.84  24799  191
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.83  10127   78
  97 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.78  16741  129
  98 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.71  23348  180
  99 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 100 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 101 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 102 Michał Rogalewicz              Poznań               129.34  22894  177
 103 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 104 Marcin Rogala                  Warszawa             128.92  14310  111
 105 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.83  24735  192
 106 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 108 Marcin Ceglarek                Kraków               128.39  21056  164
 109 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 110 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  17821  139
 111 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.03  25477  199
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 113 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.77  25426  199
 114 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.71  25541  200
 115 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.64  16083  126
 116 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 117 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 118 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.10  17794  140
 119 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 120 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.61  15320  121
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 123 Agata Kuć                      Stargard             126.31  25010  198
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.97  13731  109
 125 Marek Rogalski                 Warszawa             125.97  17132  136
 126 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 127 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.76  24775  197
 128 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 129 Ewelina Gruda                  Białystok            125.47   4517   36
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 131 Anita Bruska                   Gdynia               125.32  18798  150
 132 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 133 Marta Bajorek                  Warszawa             124.84  23970  192
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.80  24212  194
 135 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 136 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.66  23934  192
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 138 Ewa Szałas                     Katowice             124.42  12940  104
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.97  18968  153
 141 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  20320  164
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 143 Czesław Grajewski              Białystok            123.59  17550  142
 144 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 145 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 146 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.16  12685  103
 147 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.97  24226  197
 148 Agnieszka Walas                Kraków               122.93  22620  184
 149 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 150 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 151 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.07  15259  125
 152 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 153 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 154 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 155 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 156 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               121.22  13940  115
 158 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 159 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 160 Dorota Kuć                     Stargard             120.63  15441  128
 161 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.50  23377  194
 163 Beata Piotrowska               Łódź                 120.48  13614  113
 164 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.28  23094  192
 165 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 166 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 167 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 169 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 170 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 171 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 174 Bożena Guział                  Racibórz             118.87  17949  151
 175 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  20892  176
 176 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 177 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42  22145  187
 178 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.97   8494   72
 179 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 180 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 181 Sławomir Wolski                Wrocław              117.73  22722  193
 182 Jerzy Luter                    Bytom                117.47  22436  191
 183 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 184 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 185 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 186 Ziemowit Pazda                 Wrocław              116.96  10994   94
 187 Marta Świątkowska              Wrocław              116.92  22917  196
 188 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.91  17069  146
 189 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 190 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 191 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 192 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  12359  106
 194 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 195 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 196 Jacek Nowak                    Szczecin             116.55   7226   62
 197 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.48  22015  189
 198 Maria Uryga                    Kraków               116.47   5474   47
 199 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               116.30  18725  161
 201 Joanna Brychcy                 Katowice             116.27  22207  191
 202 Lucyna Śniadach                Rumia                116.22  22198  191
 203 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.88  11472   99
 204 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 205 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.73  22567  195
 206 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 207 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.09  17379  151
 208 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.07  23014  200
 209 Rafał Stachowski               Police               115.02  11732  102
 210 Urszula Solarska               Łódź                 114.86  22513  196
 211 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 212 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.42  22427  196
 214 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 215 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.05  17906  157
 216 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 217 Renata Andracka                Zwola                113.74  22293  196
 218 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.72  10121   89
 219 Tomasz Lewiński                Wejherowo            113.70   6822   60
 220 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 221 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.67   9464   84
 222 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  21867  196
 223 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 224 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           111.07  21214  191
 225 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 226 Józef Burzyński                Ełk                  110.43  13252  120
 227 Dorota Ostrowska               Białystok            110.16  16414  149
 228 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 229 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 230 Maciej Dąbrowski               Warszawa             109.71  21613  197
 231 Dawid Podżerek                 Kraków               109.67   3948   36
 232 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.63  19953  182
 233 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 234 Grzegorz Papciak               Jodłowa              109.43   5034   46
 235 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 236 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 237 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 239 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 240 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 241 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.69   8369   77
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 244 Waldemar Wypchał               Kraków               108.29  14944  138
 245 Lidia Żywna                    Gdynia               108.26  13100  121
 246 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 247 Zbigniew Kniotek               Bytom                108.09   8215   76
 248 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 249 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 250 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.26  14909  139
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.17   4394   41
 252 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 253 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 254 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 255 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 258 Anna Kowalik                   Szczecin             106.40   7661   72
 259 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 260 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 261 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 262 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.37  19388  184
 264 Michał Dreczka                 Poznań               105.09   9773   93
 265 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 266 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.41  10023   96
 267 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 268 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 269 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 270 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 271 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 272 Agnieszka Antos                Racibórz             102.13   7864   77
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 274 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 275 Marcin Kurowski                Racibórz             101.52  16142  159
 276 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 277 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.10  10818  107
 278 Dominik Ulejczyk               Będzin               101.09  17387  172
 279 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 280 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.90   6155   61
 281 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 282 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 283 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 284 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19737  199
 285 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 286 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   98.05  12256  125
 287 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 288 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.38  12660  130
 290 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 291 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.32  18111  190
 293 Anna Lenartowska               Gdynia                95.18   7614   80
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 295 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 296 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.45   8597   92
 297 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 298 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 299 Waldemar Dębski                Ostróda               91.91   4228   46
 300 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 301 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.63   6095   68
 302 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 303 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 304 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.80  17050  192
 305 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 306 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 307 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 308 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 309 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 310 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 311 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 312 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 313 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.78  10582  131
 314 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 315 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 316 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 317 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 318 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 319 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              65.17  11339  174
 321 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 29-08-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.52   2451   29
   5 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   6 Oliwier Antos                  Racibórz              60.93   1767   29
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   8 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   9 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
  10 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  11 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
  12 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  13 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  15 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  16 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  17 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  20 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  21 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  22 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  24 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  26 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  28 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  29 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  30 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  31 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  32 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  33 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  34 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  35 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  36 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  37 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  38 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  39 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  40 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  41 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  42 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  43 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  44 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  45 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  46 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  47 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  48 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  49 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  50 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  51 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  52 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  53 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  54 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  55 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  56 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  57 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  58 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   92.78   2134   23
  59 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  60 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  62 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  63 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  64 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  65 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  66 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  67 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  68 Wanda Wach                     Tarnów                85.59   1883   22
  69 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  70 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  71 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  72 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  73 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  74 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  75 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  77 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  78 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  79 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  80 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.58   1816   19
  81 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  82 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  83 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  84 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  85 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  86 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  87 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  88 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  89 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  90 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              117.33   1760   15
  91 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  92 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  93 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  94 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  95 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  96 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  97 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  98 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  99 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 100 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 101 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 102 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 103 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 104 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 105 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 107 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 108 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 109 Adam Grzelec                   Poznań               117.58   1411   12
 110 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 111 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 112 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 115 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 116 Adam Klimont                   Wałcz                114.58   1375   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 118 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 119 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 120 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 121 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 122 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 123 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 124 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 125 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 126 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.58   1291   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 129 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 130 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 131 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 133 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 134 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 135 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 136 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 137 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 138 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 139 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 140 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 141 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 142 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 143 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań                94.00   1128   12
 145 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 146 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 147 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 149 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 150 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 151 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 152 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 153 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 154 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 155 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 156 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 157 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 158 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 159 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 160 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 161 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 162 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 163 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 164 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 165 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 166 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 167 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 168 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 169 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 170 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 171 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 172 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 174 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 175 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 176 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 177 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 178 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 179 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 180 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 181 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 182 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 183 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 184 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 185 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 186 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 187 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 188 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 189 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 190 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 191 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 192 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 193 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 194 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 196 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 197 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 198 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 199 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 200 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 201 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 202 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 203 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 204 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 205 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 206 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 207 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 208 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 209 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 210 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 211 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 212 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 213 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 214 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 215 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 216 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 217 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 218 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 219 Bogusław Książek               Szczecin             101.89    917    9
 220 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 221 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 222 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 223 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 224 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 225 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 226 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 227 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 228 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 229 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 230 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 231 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 232 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 233 Maciej Kuć                     Stargard             111.71    782    7
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 235 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 236 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 237 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 238 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 239 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.57    669    7
 240 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 241 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 242 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 243 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 244 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 245 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 246 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 247 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 248 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 249 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 250 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 251 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 252 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 253 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 254 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 255 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 256 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 257 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 258 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 259 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 260 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 261 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 262 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 263 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 264 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 265 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 266 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 267 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 268 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 269 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 270 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 271 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 272 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 273 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 274 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 275 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 276 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 277 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie