Lublin27
września
Lublin 27-28 września II Mistrzostwa Lublina
Poznań 4
października
Poznań 4- 5 października III Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2003
Nowy Dwór Mazowiecki11
października
Nowy Dwór Mazowiecki 11-12 października VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
III Mistrzostwa Poznania04 - 05 października 2003 — III Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa Poznania Poznań, 04 - 05 października 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mariusz Skrobosz Warszawa 10.0 4984 
 2 Mariusz Wrześniewski Warszawa 9.0 4810 
 3 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4799 
 4 Wojciech Usakiewicz Warszawa 9.0 4403 
 5 Karol Wyrębkiewicz Łódź 8.0 4736 
 6 Mateusz Żbikowski Warszawa 8.0 4688 
 7 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4677 
 8 Krzysztof Mówka Toruń 8.0 4517 
 9 Artur Owsiany Skierniewice 8.0 4483 
 10 Sławomir Nosek Mielec 8.0 4443 
 
 62 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Poznania
I Otwarte Mistrzostwa Poznania




Wyniki turnieju Poznań

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.60     10.0     4984     1920     1009
  2 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               137.39      9.0     4810     1830      261
  3 Dariusz         Banaszek             Warszawa               136.74      9.0     4799     1746      496
  4 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               138.85      9.0     4403     1845       83
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   137.79      8.0     4736     1666      506
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.69      8.0     4688     1675      695
  7 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.21      8.0     4677     1606      170
  8 Krzysztof       Mówka                Toruń                  126.97      8.0     4517     1628      243
  9 Artur           Owsiany              Skierniewice           100.00      8.0     4483     1619      388
 10 Sławomir        Nosek                Mielec                 126.83      8.0     4443     1618      -81
 11 Justyna         Fugiel               Sandomierz             127.26      7.0     4742     1497      399
 12 Kamil           Górka                Łęczna                 136.57      7.0     4654     1619      281
 13 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        126.99      7.0     4641     1557      432
 14 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.31      7.0     4617     1623      260
 15 Marcin          Kozyra               Warszawa               123.87      7.0     4482     1592      248
 16 Maciej          Perzyński            Piła                   116.58      7.0     4463     1605      345
 17 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                127.98      7.0     4421     1582      300
 18 Marek           Roszak               Poznań                 125.87      7.0     4385     1561     -190
 19 Jarosław        Puchalski            Łódź                   122.71      7.0     4382     1589      180
 20 Aleksandra      Merklejn             Szczecin               120.58      7.0     4368     1525      113
 21 Lucyna          Śniadach             Rumia                  109.61      7.0     4346     1483      204
 22 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               109.81      7.0     4237     1496      259
 23 Kazio           Merklejn             Szczecin               135.83      6.0     4653     1459      498
 24 Filip           Sosin                Warszawa               107.95      6.0     4572     1371      334
 25 Magdalena       Merklejn             Szczecin               118.90      6.0     4476     1348      188
 26 Robert          Soszka               Warszawa               109.07      6.0     4444     1423      251
 27 Dawid           Pikul                Poznań                 127.69      6.0     4357     1453      226
 28 Marek           Syczuk               Warszawa               133.85      6.0     4350     1356      -72
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.30      6.0     4335     1495     -322
 30 Jakub           Zaryński             Świnoujście            100.00      6.0     4270     1350      -92
 31 Miłosz          Wrzałek              Reda                   105.66      6.0     4227     1458     -205
 32 Renata          Andracka             Poznań                 100.00      6.0     4221     1297     -113
 33 Teresa          Fortuna              Lubin                  100.00      6.0     4073     1401     -226
 34 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              110.46      5.0     4342     1227       56
 35 Halina          Roszak               Poznań                 117.55      5.0     4327     1182      102
 36 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.06      5.0     4219     1283     -129
 37 Sławomir        Czyżewski            Poznań                 100.00      5.0     4153     1164     -100
 38 Walenty         Siemaszko            Lipiany                120.25      5.0     4110     1191     -123
 39 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.19      5.0     4052     1219     -183
 40 Dominik         Piasecki             Słupsk                 100.00      5.0     3997     1270     -286
 41 Artur           Tomczyk              Piła                   100.00      4.5     4089     1253     -523
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.37      4.5     3142      944     -104
 43 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     4084     1155     -389
 44 Andrzej         Gostomski            Łódź                   106.92      4.0     4042     1215     -335
 45 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.32      4.0     4013     1145     -584
 46 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               111.31      4.0     4004     1155     -281
 47 Małgorzata      Szablowska           Wrocław                100.00      4.0     3760     1076     -535
 48 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.04      4.0     3082     1025     -220
 49 Beata           Madej                Lublin                 114.39      4.0     2138      733       25
 50 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 102.05      3.5     3875      913      126
 51 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      3.5     3607      960     -331
 52 Monika          Dzik                 Poznań                 100.00      3.0     3934     1022     -291
 53 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      3.0     3831      951     -464
 54 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             118.58      3.0     3084      862     -244
 55 Szymon          Zaleski              Poznań                 141.93      3.0     2471      709       43
 56 Leszek          Matuszak             Poznań                 100.00      3.0     2460      720      -88
 57 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                100.00      3.0     1873      588      146
 58 Maciej          Soska                Lublin                 100.00      2.0     3413      866     -990
 59 Piotr           Madej                Lublin                 100.00      2.0     1922      601     -159
 60 Andrzej         Lożyński             Piastów                119.50      1.0      362      150       56
 61 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      0.0      562      127     -225
 62 Jolanta         Bieczyńska           Poznań                 100.00      0.0      527      165     -438
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Poznań



	Szymon Zaleski 141.93 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              111.31 -  348: 353   61
    2    23 Joanna         Ostrowska             100.00 +  404: 337  150
    3    14 Maciej         Perzyński             116.58 -  357: 424   67
    4    18 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  291: 400   60
    5    24 Piotr          Madej                 100.00 +  352: 286  150
    6    22 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  331: 378   71
    7    24 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  388: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  7 101.29




	Mariusz Skrobosz 141.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Nawrocki              110.46 +  468: 335  160
    2     1 Kamil          Górka                 136.57 +  385: 328  187
    3     5 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  484: 320  170
    4     1 Miłosz         Wrzałek               105.66 +  351: 344  156
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            138.85 +  421: 385  189
    6     1 Sławomir       Nosek                 126.83 +  455: 239  177
    7     1 Jarosław       Puchalski             122.71 -  344: 385   73
    8     2 Mateusz        Żbikowski             140.69 +  369: 314  191
    9     1 Maciej         Perzyński             116.58 +  346: 313  167
   10     1 Marek          Roszak                125.87 +  462: 278  176
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  425: 427   87
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          137.39 +  474: 307  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Tomasz Zwoliński 141.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Strzelczyk            109.81 +  369: 356  160
    2     5 Kazio          Merklejn              135.83 -  313: 448   86
    3    13 Mariusz        Michalski             104.32 -  405: 447   54
    4    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  413: 332  150
    5    14 Andrzej        Gostomski             106.92 +  362: 345  157
    6    12 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 +  419: 356  162
    7    10 Teresa         Fortuna               100.00 -  338: 386   50
    8    12 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  422: 373  163
    9    12 Kamil          Górka                 136.57 +  422: 318  187
   10     7 Maciej         Perzyński             116.58 +  414: 369  167
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  380: 392   88
   12     5 Robert         Duczemiński           132.31 +  420: 385  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Mateusz Żbikowski 140.69 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         Śniadach              109.61 +  346: 314  160
    2     9 Robert         Duczemiński           132.31 -  304: 442   82
    3    19 Robert         Soszka                109.07 +  387: 252  159
    4    12 Dawid          Pikul                 127.69 -  349: 350   78
    5    12 Jakub          Zaryński              100.00 +  467: 312  150
    6    14 Artur          Tomczyk               100.00 +  400: 265  150
    7     4 Andrzej        Oleksiak              127.98 +  424: 332  178
    8     2 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  314: 369   92
    9     9 Kazio          Merklejn              135.83 +  377: 370  186
   10     4 Justyna        Fugiel                127.26 +  504: 331  177
   11     4 Marek          Roszak                125.87 +  508: 303  176
   12     2 Dariusz        Banaszek              136.74 -  308: 353   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Wojciech Usakiewicz 138.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Soszka                109.07 +  414: 368  159
    2    11 Marek          Syczuk                133.85 +  394: 362  184
    3     2 Jarosław       Puchalski             122.71 +  331: 311  173
    4     3 Andrzej        Oleksiak              127.98 +  438: 403  178
    5     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  385: 421   92
    6     2 Justyna        Fugiel                127.26 +  345: 305  177
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  305: 410   87
    8     3 Maciej         Perzyński             116.58 +  298: 290  167
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  359: 393   88
   10     9 Dawid          Pikul                 127.69 +  332: 325  178
   11     5 Marcin         Kozyra                123.87 +  431: 363  174
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 +  371: 369  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Karol Wyrębkiewicz 137.79 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Sosin                 107.95 +  400: 362  158
    2    14 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  353: 345  163
    3     7 Miłosz         Wrzałek               105.66 -  386: 393   56
    4    14 Mariusz        Kubicki               118.58 +  425: 336  169
    5    10 Jarosław       Borowski              126.99 +  434: 362  177
    6     6 Maciej         Perzyński             116.58 -  359: 360   67
    7     6 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  507: 345  170
    8     5 Teresa         Fortuna               100.00 +  405: 270  150
    9     3 Wojciech       Usakiewicz            138.85 +  393: 359  189
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  313: 347   87
   11     3 Tomasz         Zwoliński             141.21 +  392: 380  191
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  369: 371   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Mariusz Wrześniewski 137.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Gostomski             106.92 +  395: 347  157
    2     2 Artur          Tomczyk               100.00 +  443: 303  150
    3     6 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  359: 510   78
    4     8 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  423: 368  170
    5     4 Krzysztof      Mówka                 126.97 +  478: 367  177
    6     3 Kamil          Górka                 136.57 +  449: 372  187
    7     2 Wojciech       Usakiewicz            138.85 +  410: 305  189
    8     1 Marek          Roszak                125.87 -  384: 391   76
    9     2 Marcin         Kozyra                123.87 +  388: 374  174
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 +  347: 313  188
   11     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 +  427: 425  192
   12     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  307: 474   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Dariusz Banaszek 136.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               105.66 -  331: 454   56
    2    28 Jolanta        Bieczyńska            100.00 +  521: 279  150
    3     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  365: 305  150
    4     6 Aleksandra     Merklejn              120.58 +  350: 273  171
    5     8 Marcin         Kozyra                123.87 +  375: 350  174
    6     4 Andrzej        Oleksiak              127.98 +  447: 431  178
    7     3 Maciej         Perzyński             116.58 -  345: 447   67
    8     6 Robert         Duczemiński           132.31 +  465: 273  182
    9     4 Marek          Roszak                125.87 -  351: 425   76
   10     5 Jarosław       Puchalski             122.71 +  439: 397  173
   11     2 Andrzej        Oleksiak              127.98 +  457: 361  178
   12     2 Mateusz        Żbikowski             140.69 +  353: 308  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Kamil Górka 136.57 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Michalski             104.32 +  400: 341  154
    2     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  328: 385   92
    3    18 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  355: 329  161
    4    10 Kazio          Merklejn              135.83 +  516: 369  186
    5     6 Dawid          Pikul                 127.69 +  346: 302  178
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  372: 449   87
    7     8 Marcin         Kozyra                123.87 -  368: 369   74
    8    10 Magdalena      Merklejn              118.90 -  270: 415   69
    9    12 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  318: 422   91
   10    15 Andrzej        Gostomski             106.92 +  511: 311  157
   11    12 Marek          Syczuk                133.85 +  498: 353  184
   12     9 Kazio          Merklejn              135.83 +  372: 328  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Kazio Merklejn 135.83 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alina          Białobrzewska         102.05 +  443: 285  152
    2     5 Tomasz         Zwoliński             141.21 +  448: 313  191
    3     1 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  290: 388   77
    4    10 Kamil          Górka                 136.57 -  369: 516   87
    5    11 Aleksandra     Merklejn              120.58 +  359: 274  171
    6     8 Dawid          Pikul                 127.69 -  263: 447   78
    7    14 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 +  470: 255  162
    8    11 Monika         Dzik                  100.00 +  413: 322  150
    9     9 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  370: 377   91
   10    10 Artur          Owsiany               100.00 -  353: 357   50
   11    13 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  547: 249  163
   12     9 Kamil          Górka                 136.57 -  328: 372   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Marek Syczuk 133.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  343: 308  150
    2    11 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  362: 394   89
    3    22 Piotr          Madej                 100.00 -  253: 350   50
    4    24 Monika         Dzik                  100.00 +  382: 306  150
    5    18 Filip          Sosin                 107.95 +  449: 306  158
    6    10 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  321: 374   70
    7    18 Lucyna         Śniadach              109.61 -  298: 429   60
    8    16 Artur          Owsiany               100.00 +  415: 296  150
    9    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 +  362: 354  162
   10    13 Robert         Soszka                109.07 +  396: 380  159
   11    12 Kamil          Górka                 136.57 -  353: 498   87
   12    13 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  416: 427   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Robert Duczemiński 132.31 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              100.00 +  417: 326  150
    2     9 Mateusz        Żbikowski             140.69 +  442: 304  191
    3     4 Jarosław       Borowski              126.99 +  435: 429  177
    4     2 Krzysztof      Mówka                 126.97 +  351: 342  177
    5     2 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  385: 405   78
    6     5 Jarosław       Puchalski             122.71 -  322: 363   73
    7     7 Sławomir       Nosek                 126.83 +  467: 288  177
    8     6 Dariusz        Banaszek              136.74 -  273: 465   87
    9     8 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  373: 321  170
   10     6 Marcin         Kozyra                123.87 -  363: 421   74
   11     7 Dawid          Pikul                 127.69 +  404: 273  178
   12     5 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  385: 420   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Andrzej Oleksiak 127.98 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Marek          Roszak                125.87 +  415: 276  176
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          137.39 +  510: 359  187
    4     3 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  403: 438   89
    5     2 Robert         Duczemiński           132.31 +  405: 385  182
    6     4 Dariusz        Banaszek              136.74 -  431: 447   87
    7     4 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  332: 424   91
    8     7 Miłosz         Wrzałek               105.66 +  423: 347  156
    9     5 Jarosław       Puchalski             122.71 +  375: 332  173
   10     3 Sławomir       Nosek                 126.83 +  367: 325  177
   11     2 Dariusz        Banaszek              136.74 -  361: 457   87
   12     4 Jarosław       Borowski              126.99 +  399: 331  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 11 143.82




	Dawid Pikul 127.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jolanta        Bieczyńska            100.00 +  444: 248  150
    2     4 Halina         Roszak                117.55 +  417: 355  168
    3     3 Artur          Owsiany               100.00 -  300: 412   50
    4    12 Mateusz        Żbikowski             140.69 +  350: 349  191
    5     6 Kamil          Górka                 136.57 -  302: 346   87
    6     8 Kazio          Merklejn              135.83 +  447: 263  186
    7    11 Jarosław       Borowski              126.99 -  344: 456   77
    8    14 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  444: 269  150
    9    10 Miłosz         Wrzałek               105.66 +  381: 303  156
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  325: 332   89
   11     7 Robert         Duczemiński           132.31 -  273: 404   82
   12    11 Maciej         Perzyński             116.58 -  330: 394   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Justyna Fugiel 127.26 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Bielecka              100.00 +  417: 223  150
    2    10 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  404: 437   70
    3     9 Ewa            Strzelczyk            109.81 +  450: 314  160
    4     4 Artur          Owsiany               100.00 +  391: 383  150
    5     3 Miłosz         Wrzałek               105.66 +  467: 283  156
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  305: 345   89
    7     5 Marek          Roszak                125.87 -  346: 470   76
    8     8 Jakub          Zaryński              100.00 +  371: 321  150
    9     7 Robert         Soszka                109.07 +  484: 307  159
   10     4 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  331: 504   91
   11     6 Jarosław       Borowski              126.99 -  295: 407   77
   12    10 Magdalena      Merklejn              118.90 +  481: 349  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Jarosław Borowski 126.99 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  433: 314  150
    2     7 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  368: 307  161
    3     4 Robert         Duczemiński           132.31 -  429: 435   82
    4     5 Marcin         Kozyra                123.87 -  341: 347   74
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  362: 434   88
    6    16 Andrzej        Gostomski             106.92 +  364: 305  157
    7    11 Dawid          Pikul                 127.69 +  456: 344  178
    8     9 Filip          Sosin                 107.95 +  431: 380  158
    9     6 Sławomir       Nosek                 126.83 -  325: 370   77
   10     8 Krzysztof      Mówka                 126.97 +  394: 279  177
   11     6 Justyna        Fugiel                127.26 +  407: 295  177
   12     4 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  331: 399   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Krzysztof Mówka 126.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Dzik                  100.00 +  404: 372  150
    2    12 Dominik        Piasecki              100.00 +  411: 285  150
    3     1 Kazio          Merklejn              135.83 +  388: 290  186
    4     2 Robert         Duczemiński           132.31 -  342: 351   82
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  367: 478   87
    6     7 Marcin         Kozyra                123.87 -  313: 389   74
    7    13 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  385: 371  163
    8    13 Halina         Roszak                117.55 +  432: 290  168
    9    11 Teresa         Fortuna               100.00 +  400: 349  150
   10     8 Jarosław       Borowski              126.99 -  279: 394   77
   11     8 Maciej         Perzyński             116.58 +  393: 357  167
   12     6 Marcin         Kozyra                123.87 +  403: 348  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Sławomir Nosek 126.83 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Teresa         Fortuna               100.00 +  437: 293  150
    2     6 Jarosław       Puchalski             122.71 -  284: 531   73
    3    20 Dominik        Piasecki              100.00 +  357: 325  150
    4    11 Artur          Tomczyk               100.00 +  498: 348  150
    5     7 Marek          Roszak                125.87 +  402: 387  176
    6     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  239: 455   92
    7     7 Robert         Duczemiński           132.31 -  288: 467   82
    8    18 Andrzej        Gostomski             106.92 +  506: 362  157
    9     6 Jarosław       Borowski              126.99 +  370: 325  177
   10     3 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  325: 367   78
   11     9 Jarosław       Puchalski             122.71 +  374: 319  173
   12     8 Lucyna         Śniadach              109.61 +  363: 345  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Marek Roszak 125.87 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Matuszak              100.00 +  420: 326  150
    2     8 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  276: 415   78
    3    10 Kamil          Nawrocki              110.46 +  437: 325  160
    4    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 +  340: 302  162
    5     7 Sławomir       Nosek                 126.83 -  387: 402   77
    6    13 Dominik        Piasecki              100.00 +  360: 355  150
    7     5 Justyna        Fugiel                127.26 +  470: 346  177
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          137.39 +  391: 384  187
    9     4 Dariusz        Banaszek              136.74 +  425: 351  187
   10     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  278: 462   92
   11     4 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  303: 508   91
   12     7 Artur          Owsiany               100.00 -  298: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Marcin Kozyra 123.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Niedzielko            100.00 +  390: 356  150
    2     3 Miłosz         Wrzałek               105.66 -  324: 371   56
    3    21 Maciej         Soska                 100.00 +  407: 250  150
    4     5 Jarosław       Borowski              126.99 +  347: 341  177
    5     8 Dariusz        Banaszek              136.74 -  350: 375   87
    6     7 Krzysztof      Mówka                 126.97 +  389: 313  177
    7     8 Kamil          Górka                 136.57 +  369: 368  187
    8     4 Jarosław       Puchalski             122.71 +  400: 275  173
    9     2 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  374: 388   87
   10     6 Robert         Duczemiński           132.31 +  421: 363  182
   11     5 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  363: 431   89
   12     6 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  348: 403   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Jarosław Puchalski 122.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Ostrowska             100.00 +  354: 289  150
    2     6 Sławomir       Nosek                 126.83 +  531: 284  177
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  311: 331   89
    4     9 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  369: 321  163
    5     9 Teresa         Fortuna               100.00 +  372: 360  150
    6     5 Robert         Duczemiński           132.31 +  363: 322  182
    7     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 +  385: 344  192
    8     4 Marcin         Kozyra                123.87 -  275: 400   74
    9     5 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  332: 375   78
   10     5 Dariusz        Banaszek              136.74 -  397: 439   87
   11     9 Sławomir       Nosek                 126.83 -  319: 374   77
   12    12 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  374: 363  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Aleksandra Merklejn 120.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Artur          Owsiany               100.00 -  362: 401   50
    2    17 Magdalena      Merklejn              118.90 +  380: 359  169
    3    15 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  377: 354  150
    4     6 Dariusz        Banaszek              136.74 -  273: 350   87
    5    11 Kazio          Merklejn              135.83 -  274: 359   86
    6    22 Szymon         Zaleski               141.93 +  378: 331  192
    7    15 Robert         Soszka                109.07 -  340: 344   59
    8    15 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  360: 395   70
    9    22 Mariusz        Kubicki               118.58 +  366: 335  169
   10    20 Artur          Tomczyk               100.00 +  421: 224  150
   11    15 Robert         Soszka                109.07 +  410: 387  159
   12    13 Marek          Syczuk                133.85 +  427: 416  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Zbigniew Wietecki 120.30 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  345: 342  150
    2    10 Justyna        Fugiel                127.26 +  437: 404  177
    3     5 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  320: 484   92
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  368: 423   87
    5    15 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  409: 340  161
    6    10 Marek          Syczuk                133.85 +  374: 321  184
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  345: 507   88
    8    15 Aleksandra     Merklejn              120.58 +  395: 360  171
    9     8 Robert         Duczemiński           132.31 -  321: 373   82
   10    12 Walenty        Siemaszko             120.25 +  360: 348  170
   11    10 Lucyna         Śniadach              109.61 -  298: 381   60
   12    12 Jarosław       Puchalski             122.71 -  363: 374   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Walenty Siemaszko 120.25 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dominik        Piasecki              100.00 -  315: 326   50
    2    16 Robert         Soszka                109.07 -  301: 354   59
    3    27 Leszek         Matuszak              100.00 +  408: 336  150
    4    27 Magdalena      Merklejn              118.90 -  318: 356   69
    5    23 Kamil          Nawrocki              110.46 +  324: 287  160
    6    24 Filip          Sosin                 107.95 +  406: 333  158
    7    20 Wojciech       Gołęcki               105.37 +  354: 323  155
    8    21 Artur          Tomczyk               100.00 -  333: 377   50
    9    17 Ewa            Strzelczyk            109.81 +  367: 328  160
   10    12 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  348: 360   70
   11    16 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  305: 397   60
   12    18 Renata         Andracka              100.00 -  331: 456   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Andrzej Lożyński 119.50 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    19 Artur          Tomczyk               100.00 +  362: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Magdalena Merklejn 118.90 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Soska                 100.00 -  314: 319   50
    2    17 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  359: 380   71
    3    26 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 -  335: 457   50
    4    27 Walenty        Siemaszko             120.25 +  356: 318  170
    5    27 Joanna         Ostrowska             100.00 +  411: 299  150
    6    20 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  308: 373   60
    7    25 Mariusz        Kubicki               118.58 +  400: 322  169
    8    10 Kamil          Górka                 136.57 +  415: 270  187
    9    13 Dominik        Piasecki              100.00 +  435: 294  150
   10    11 Miłosz         Wrzałek               105.66 -  359: 392   56
   11    14 Filip          Sosin                 107.95 +  435: 383  158
   12    10 Justyna        Fugiel                127.26 -  349: 481   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Mariusz Kubicki 118.58 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  336: 425   88
    5    16 Beata          Madej                 114.39 -  318: 358   64
    6    21 Dariusz        Nawrocki              100.19 -  280: 368   50
    7    25 Magdalena      Merklejn              118.90 -  322: 400   69
    8    27 Alina          Białobrzewska         102.05 +  380: 307  152
    9    22 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  335: 366   71
   10    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  381: 471   50
   11    24 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  383: 317  161
   12    22 Andrzej        Gostomski             106.92 +  349: 316  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  9  95.78




	Halina Roszak 117.55 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  380: 280  150
    2     4 Dawid          Pikul                 127.69 -  355: 417   78
    3    17 Dariusz        Białobrzewski         113.06 -  377: 423   63
    4    17 Lucyna         Śniadach              109.61 -  275: 337   60
    5    26 Anna           Niedzielko            100.00 +  391: 354  150
    6    19 Mariusz        Michalski             104.32 -  307: 323   54
    7    23 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  350: 321  150
    8    13 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  290: 432   77
    9    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  419: 260  150
   10    19 Dominik        Piasecki              100.00 -  337: 379   50
   11    19 Jakub          Zaryński              100.00 -  366: 391   50
   12    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  480: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Maciej Perzyński 116.58 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Tomczyk               100.00 -  286: 463   50
    2    24 Andrzej        Gostomski             106.92 +  394: 329  157
    3    14 Szymon         Zaleski               141.93 +  424: 357  192
    4     7 Mariusz        Michalski             104.32 +  436: 202  154
    5     5 Artur          Owsiany               100.00 +  393: 282  150
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 +  360: 359  188
    7     3 Dariusz        Banaszek              136.74 +  447: 345  187
    8     3 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  290: 298   89
    9     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  313: 346   92
   10     7 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  369: 414   91
   11     8 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  357: 393   77
   12    11 Dawid          Pikul                 127.69 +  394: 330  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Beata Madej 114.39 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Piotr          Madej                 100.00 +  406: 403  150
    3    12 Lucyna         Śniadach              109.61 +  395: 329  160
    4    13 Teresa         Fortuna               100.00 -  298: 350   50
    5    16 Mariusz        Kubicki               118.58 +  358: 318  169
    6     9 Artur          Owsiany               100.00 -  304: 399   50
    7    17 Mariusz        Michalski             104.32 +  377: 314  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  6 122.17




	Dariusz Białobrzewski 113.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Zaryński              100.00 +  316: 279  150
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  345: 353   88
    3    17 Halina         Roszak                117.55 +  423: 377  168
    4     9 Jarosław       Puchalski             122.71 -  321: 369   73
    5    20 Dominik        Piasecki              100.00 -  309: 390   50
    6    18 Leszek         Matuszak              100.00 +  352: 322  150
    7    13 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  371: 385   77
    8    12 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  373: 422   91
    9    21 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  449: 287  150
   10    16 Renata         Andracka              100.00 +  455: 285  150
   11    13 Kazio          Merklejn              135.83 -  249: 547   86
   12    17 Jakub          Zaryński              100.00 -  256: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Eugeniusz Wróblewski 112.04 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    15 Marek          Roszak                125.87 -  302: 340   76
    5    19 Ewa            Strzelczyk            109.81 +  376: 272  160
    6    12 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  356: 419   91
    7    14 Kazio          Merklejn              135.83 -  255: 470   86
    8    20 Lucyna         Śniadach              109.61 +  359: 344  160
    9    15 Marek          Syczuk                133.85 -  354: 362   84
   10    18 Kamil          Nawrocki              110.46 +  368: 350  160
   11    17 Teresa         Fortuna               100.00 +  391: 259  150
   12    15 Filip          Sosin                 107.95 -  321: 486   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  /  9 113.89




	Kazimierz Merklejn 111.31 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Zaleski               141.93 +  353: 348  192
    2     7 Jarosław       Borowski              126.99 -  307: 368   77
    3    18 Kamil          Górka                 136.57 -  329: 355   87
    4    22 Renata         Andracka              100.00 +  388: 324  150
    5    15 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  340: 409   70
    6    17 Jakub          Zaryński              100.00 -  326: 401   50
    7    21 Leszek         Matuszak              100.00 -  320: 329   50
    8    24 Maciej         Soska                 100.00 +  352: 288  150
    9    20 Kamil          Nawrocki              110.46 -  289: 412   60
   10    24 Joanna         Ostrowska             100.00 -  359: 364   50
   11    24 Mariusz        Kubicki               118.58 -  317: 383   69
   12    25 Monika         Dzik                  100.00 +  324: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Kamil Nawrocki 110.46 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  335: 468   92
    2    27 Jakub          Zaryński              100.00 +  434: 374  150
    3    10 Marek          Roszak                125.87 -  325: 437   76
    4    19 Andrzej        Gostomski             106.92 -  313: 372   57
    5    23 Walenty        Siemaszko             120.25 -  287: 324   70
    6    26 Monika         Dzik                  100.00 +  375: 361  150
    7    26 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 -  343: 358   50
    8    23 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  410: 292  150
    9    20 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  412: 289  161
   10    18 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 -  350: 368   62
   11    18 Dominik        Piasecki              100.00 +  422: 273  150
   12    16 Robert         Soszka                109.07 -  336: 370   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Ewa Strzelczyk 109.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  356: 369   91
    2    19 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  342: 319  150
    3     9 Justyna        Fugiel                127.26 -  314: 450   77
    4    18 Szymon         Zaleski               141.93 +  400: 291  192
    5    19 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 -  272: 376   62
    6    20 Magdalena      Merklejn              118.90 +  373: 308  169
    7    12 Jakub          Zaryński              100.00 +  400: 310  150
    8    19 Mariusz        Michalski             104.32 -  313: 328   54
    9    17 Walenty        Siemaszko             120.25 -  328: 367   70
   10    21 Wojciech       Gołęcki               105.37 +  421: 250  155
   11    16 Walenty        Siemaszko             120.25 +  397: 305  170
   12    14 Miłosz         Wrzałek               105.66 +  321: 305  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Lucyna Śniadach 109.61 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  314: 346   91
    2    18 Filip          Sosin                 107.95 +  370: 338  158
    3    12 Beata          Madej                 114.39 -  329: 395   64
    4    17 Halina         Roszak                117.55 +  337: 275  168
    5    17 Robert         Soszka                109.07 -  260: 439   59
    6    23 Renata         Andracka              100.00 +  389: 350  150
    7    18 Marek          Syczuk                133.85 +  429: 298  184
    8    20 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 -  344: 359   62
    9    16 Artur          Tomczyk               100.00 +  471: 367  150
   10    14 Teresa         Fortuna               100.00 +  377: 314  150
   11    10 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  381: 298  170
   12     8 Sławomir       Nosek                 126.83 -  345: 363   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Robert Soszka 109.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Usakiewicz            138.85 -  368: 414   89
    2    16 Walenty        Siemaszko             120.25 +  354: 301  170
    3    19 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  252: 387   91
    4    23 Piotr          Madej                 100.00 +  451: 287  150
    5    17 Lucyna         Śniadach              109.61 +  439: 260  160
    6    11 Teresa         Fortuna               100.00 -  305: 359   50
    7    15 Aleksandra     Merklejn              120.58 +  344: 340  171
    8    17 Anna           Niedzielko            100.00 +  487: 219  150
    9     7 Justyna        Fugiel                127.26 -  307: 484   77
   10    13 Marek          Syczuk                133.85 -  380: 396   84
   11    15 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  387: 410   71
   12    16 Kamil          Nawrocki              110.46 +  370: 336  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Filip Sosin 107.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  362: 400   88
    2    18 Lucyna         Śniadach              109.61 -  338: 370   60
    3    24 Alina          Białobrzewska         102.05 +  345: 307  152
    4    26 Maciej         Soska                 100.00 +  377: 288  150
    5    18 Marek          Syczuk                133.85 -  306: 449   84
    6    24 Walenty        Siemaszko             120.25 -  333: 406   70
    7    27 Joanna         Ostrowska             100.00 +  458: 245  150
    8     9 Jarosław       Borowski              126.99 -  380: 431   77
    9    18 Wojciech       Gołęcki               105.37 +  357: 264  155
   10    17 Mariusz        Michalski             104.32 +  447: 322  154
   11    14 Magdalena      Merklejn              118.90 -  383: 435   69
   12    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 +  486: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Andrzej Gostomski 106.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  347: 395   87
    2    24 Maciej         Perzyński             116.58 -  329: 394   67
    3    25 Joanna         Ostrowska             100.00 +  333: 271  150
    4    19 Kamil          Nawrocki              110.46 +  372: 313  160
    5    14 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  345: 362   91
    6    16 Jarosław       Borowski              126.99 -  305: 364   77
    7    22 Renata         Andracka              100.00 +  316: 271  150
    8    18 Sławomir       Nosek                 126.83 -  362: 506   77
    9    19 Jakub          Zaryński              100.00 +  368: 290  150
   10    15 Kamil          Górka                 136.57 -  311: 511   87
   11    20 Sławomir       Czyżewski             100.00 -  338: 351   50
   12    22 Mariusz        Kubicki               118.58 -  316: 349   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Miłosz Wrzałek 105.66 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Banaszek              136.74 +  454: 331  187
    2     3 Marcin         Kozyra                123.87 +  371: 324  174
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 +  393: 386  188
    4     1 Mariusz        Skrobosz              141.60 -  344: 351   92
    5     3 Justyna        Fugiel                127.26 -  283: 467   77
    6    15 Wojciech       Gołęcki               105.37 +  311: 299  155
    7     9 Artur          Owsiany               100.00 +  401: 303  150
    8     7 Andrzej        Oleksiak              127.98 -  347: 423   78
    9    10 Dawid          Pikul                 127.69 -  303: 381   78
   10    11 Magdalena      Merklejn              118.90 +  392: 359  169
   11    11 Artur          Owsiany               100.00 -  323: 487   50
   12    14 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  305: 321   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Wojciech Gołęcki 105.37 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 +  385: 365  150
    5    13 Artur          Tomczyk               100.00 =  371: 371  100
    6    15 Miłosz         Wrzałek               105.66 -  299: 311   56
    7    20 Walenty        Siemaszko             120.25 -  323: 354   70
    8    22 Dominik        Piasecki              100.00 +  411: 348  150
    9    18 Filip          Sosin                 107.95 -  264: 357   58
   10    21 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  250: 421   60
   11    22 Artur          Tomczyk               100.00 +  435: 363  150
   12    20 Dominik        Piasecki              100.00 +  404: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  9 104.89




	Mariusz Michalski 104.32 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 136.57 -  341: 400   87
    2    26 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  414: 322  150
    3    13 Tomasz         Zwoliński             141.21 +  447: 405  191
    4     7 Maciej         Perzyński             116.58 -  202: 436   67
    5    21 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 -  295: 418   50
    6    19 Halina         Roszak                117.55 +  323: 307  168
    7    17 Beata          Madej                 114.39 -  314: 377   64
    8    19 Ewa            Strzelczyk            109.81 +  328: 313  160
    9    14 Artur          Owsiany               100.00 -  340: 358   50
   10    17 Filip          Sosin                 107.95 -  322: 447   58
   11    21 Renata         Andracka              100.00 -  371: 407   50
   12    23 Dariusz        Nawrocki              100.19 -  316: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Alina Białobrzewska 102.05 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazio          Merklejn              135.83 -  285: 443   86
    2    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  347: 361   50
    3    24 Filip          Sosin                 107.95 -  307: 345   58
    4    29 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  319: 336   50
    5    30 PAUZA
    6    28 Sławomir       Czyżewski             100.00 -  263: 388   50
    7    30 Piotr          Madej                 100.00 -  297: 299   50
    8    27 Mariusz        Kubicki               118.58 -  307: 380   69
    9    27 Monika         Dzik                  100.00 +  409: 351  150
   10    27 Maciej         Soska                 100.00 +  387: 285  150
   11    26 Monika         Dzik                  100.00 -  266: 306   50
   12    27 Maciej         Soska                 100.00 +  388: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Dariusz Nawrocki 100.19 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                133.85 -  308: 343   84
    2    20 Anna           Niedzielko            100.00 +  359: 345  150
    3    15 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  354: 377   71
    4    16 Jakub          Zaryński              100.00 -  341: 411   50
    5    28 Maciej         Soska                 100.00 +  409: 302  150
    6    21 Mariusz        Kubicki               118.58 +  368: 280  169
    7    16 Dominik        Piasecki              100.00 -  270: 323   50
    8    14 Dawid          Pikul                 127.69 -  269: 444   78
    9    21 Dariusz        Białobrzewski         113.06 -  287: 449   63
   10    23 Sławomir       Czyżewski             100.00 -  333: 386   50
   11    25 Anna           Niedzielko            100.00 +  347: 259  150
   12    23 Mariusz        Michalski             104.32 +  407: 316  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Renata Andracka 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Duczemiński           132.31 -  326: 417   82
    2    29 Alicja         Bielecka              100.00 +  370: 339  150
    3    11 Artur          Tomczyk               100.00 -  369: 402   50
    4    22 Kazimierz      Merklejn              111.31 -  324: 388   61
    5    25 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  352: 298  150
    6    23 Lucyna         Śniadach              109.61 -  350: 389   60
    7    22 Andrzej        Gostomski             106.92 -  271: 316   57
    8    25 Joanna         Ostrowska             100.00 +  365: 301  150
    9    23 Anna           Niedzielko            100.00 +  346: 327  150
   10    16 Dariusz        Białobrzewski         113.06 -  285: 455   63
   11    21 Mariusz        Michalski             104.32 +  407: 371  154
   12    18 Walenty        Siemaszko             120.25 +  456: 331  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Jolanta Bieczyńska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Pikul                 127.69 -  248: 444   78
    2    28 Dariusz        Banaszek              136.74 -  279: 521   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     165  /  2  82.50




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Fugiel                127.26 -  223: 417   77
    2    29 Renata         Andracka              100.00 -  339: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     127  /  2  63.50




	Sławomir Czyżewski 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Borowski              126.99 -  314: 433   77
    2    19 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  319: 342   60
    3    23 Anna           Niedzielko            100.00 -  335: 346   50
    4    28 Leszek         Matuszak              100.00 -  318: 443   50
    5    29 Monika         Dzik                  100.00 +  351: 250  150
    6    28 Alina          Białobrzewska         102.05 +  388: 263  152
    7    23 Halina         Roszak                117.55 -  321: 350   68
    8    26 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  305: 422   50
    9    25 Maciej         Soska                 100.00 +  374: 337  150
   10    23 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  386: 333  150
   11    20 Andrzej        Gostomski             106.92 +  351: 338  157
   12    19 Teresa         Fortuna               100.00 -  391: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Monika Dzik 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  372: 404   77
    2    15 Leszek         Matuszak              100.00 +  369: 336  150
    3    16 Teresa         Fortuna               100.00 -  310: 368   50
    4    24 Marek          Syczuk                133.85 -  306: 382   84
    5    29 Sławomir       Czyżewski             100.00 -  250: 351   50
    6    26 Kamil          Nawrocki              110.46 -  361: 375   60
    7    28 Anna           Niedzielko            100.00 -  300: 319   50
    8    11 Kazio          Merklejn              135.83 -  322: 413   86
    9    27 Alina          Białobrzewska         102.05 -  351: 409   52
   10    26 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  383: 278  150
   11    26 Alina          Białobrzewska         102.05 +  306: 266  152
   12    25 Kazimierz      Merklejn              111.31 -  304: 324   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17




	Teresa Fortuna 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Nosek                 126.83 -  293: 437   77
    2    22 Grzegorz       Wiączkowski           100.00 +  369: 275  150
    3    16 Monika         Dzik                  100.00 +  368: 310  150
    4    13 Beata          Madej                 114.39 +  350: 298  164
    5     9 Jarosław       Puchalski             122.71 -  360: 372   73
    6    11 Robert         Soszka                109.07 +  359: 305  159
    7    10 Tomasz         Zwoliński             141.21 +  386: 338  191
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          137.79 -  270: 405   88
    9    11 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  349: 400   77
   10    14 Lucyna         Śniadach              109.61 -  314: 377   60
   11    17 Eugeniusz      Wróblewski            112.04 -  259: 391   62
   12    19 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  396: 391  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Piotr Madej 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Beata          Madej                 114.39 -  403: 406   64
    3    22 Marek          Syczuk                133.85 +  350: 253  184
    4    23 Robert         Soszka                109.07 -  287: 451   59
    5    24 Szymon         Zaleski               141.93 -  286: 352   92
    6    29 Joanna         Ostrowska             100.00 -  297: 322   50
    7    30 Alina          Białobrzewska         102.05 +  299: 297  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  6 100.17




	Leszek Matuszak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Roszak                125.87 -  326: 420   76
    2    15 Monika         Dzik                  100.00 -  336: 369   50
    3    27 Walenty        Siemaszko             120.25 -  336: 408   70
    4    28 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  443: 318  150
    5    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  368: 361  150
    6    18 Dariusz        Białobrzewski         113.06 -  322: 352   63
    7    21 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  329: 320  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  7 102.86




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kozyra                123.87 -  356: 390   74
    2    20 Dariusz        Nawrocki              100.19 -  345: 359   50
    3    23 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  346: 335  150
    4    25 Dominik        Piasecki              100.00 -  252: 343   50
    5    26 Halina         Roszak                117.55 -  354: 391   68
    6    27 Maciej         Soska                 100.00 +  391: 289  150
    7    28 Monika         Dzik                  100.00 +  319: 300  150
    8    17 Robert         Soszka                109.07 -  219: 487   59
    9    23 Renata         Andracka              100.00 -  327: 346   50
   10    22 Jakub          Zaryński              100.00 -  341: 372   50
   11    25 Dariusz        Nawrocki              100.19 -  259: 347   50
   12    26 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  322: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 12  79.25




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Puchalski             122.71 -  289: 354   73
    2    23 Szymon         Zaleski               141.93 -  337: 404   92
    3    25 Andrzej        Gostomski             106.92 -  271: 333   57
    4    30 PAUZA
    5    27 Magdalena      Merklejn              118.90 -  299: 411   69
    6    29 Piotr          Madej                 100.00 +  322: 297  150
    7    27 Filip          Sosin                 107.95 -  245: 458   58
    8    25 Renata         Andracka              100.00 -  301: 365   50
    9    26 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  334: 310  150
   10    24 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  364: 359  161
   11    23 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  322: 347   50
   12    24 Artur          Tomczyk               100.00 -  223: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Artur Owsiany 100.00 Skierniewice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksandra     Merklejn              120.58 +  401: 362  171
    2    13 Maciej         Soska                 100.00 +  406: 215  150
    3     3 Dawid          Pikul                 127.69 +  412: 300  178
    4     4 Justyna        Fugiel                127.26 -  383: 391   77
    5     5 Maciej         Perzyński             116.58 -  282: 393   67
    6     9 Beata          Madej                 114.39 +  399: 304  164
    7     9 Miłosz         Wrzałek               105.66 -  303: 401   56
    8    16 Marek          Syczuk                133.85 -  296: 415   84
    9    14 Mariusz        Michalski             104.32 +  358: 340  154
   10    10 Kazio          Merklejn              135.83 +  357: 353  186
   11    11 Miłosz         Wrzałek               105.66 +  487: 323  156
   12     7 Marek          Roszak                125.87 +  399: 298  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  342: 345   70
    2    25 Alina          Białobrzewska         102.05 +  361: 347  152
    3     8 Dariusz        Banaszek              136.74 -  305: 365   87
    4    20 Tomasz         Zwoliński             141.21 -  332: 413   91
    5    22 Leszek         Matuszak              100.00 -  361: 368   50
    6    25 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  259: 400   50
    7    29 Maciej         Soska                 100.00 -  316: 328   50
    8    26 Sławomir       Czyżewski             100.00 +  422: 305  150
    9    24 Halina         Roszak                117.55 -  260: 419   68
   10    25 Mariusz        Kubicki               118.58 +  471: 381  169
   11    23 Joanna         Ostrowska             100.00 +  347: 322  150
   12    21 Halina         Roszak                117.55 -  308: 480   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Dominik Piasecki 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Walenty        Siemaszko             120.25 +  326: 315  170
    2    12 Krzysztof      Mówka                 126.97 -  285: 411   77
    3    20 Sławomir       Nosek                 126.83 -  325: 357   77
    4    25 Anna           Niedzielko            100.00 +  343: 252  150
    5    20 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  390: 309  163
    6    13 Marek          Roszak                125.87 -  355: 360   76
    7    16 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  323: 270  150
    8    22 Wojciech       Gołęcki               105.37 -  348: 411   55
    9    13 Magdalena      Merklejn              118.90 -  294: 435   69
   10    19 Halina         Roszak                117.55 +  379: 337  168
   11    18 Kamil          Nawrocki              110.46 -  273: 422   60
   12    20 Wojciech       Gołęcki               105.37 -  356: 404   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Maciej Soska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Merklejn              118.90 +  319: 314  169
    2    13 Artur          Owsiany               100.00 -  215: 406   50
    3    21 Marcin         Kozyra                123.87 -  250: 407   74
    4    26 Filip          Sosin                 107.95 -  288: 377   58
    5    28 Dariusz        Nawrocki              100.19 -  302: 409   50
    6    27 Anna           Niedzielko            100.00 -  289: 391   50
    7    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  328: 316  150
    8    24 Kazimierz      Merklejn              111.31 -  288: 352   61
    9    25 Sławomir       Czyżewski             100.00 -  337: 374   50
   10    27 Alina          Białobrzewska         102.05 -  285: 387   52
   11    27 Małgorzata     Szablowska            100.00 -  257: 282   50
   12    27 Alina          Białobrzewska         102.05 -  255: 388   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  / 12  72.17




	Małgorzata Szablowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Halina         Roszak                117.55 -  280: 380   68
    2    26 Mariusz        Michalski             104.32 -  322: 414   54
    3    28 Jakub          Zaryński              100.00 -  376: 477   50
    4    29 Alina          Białobrzewska         102.05 +  336: 319  152
    5    25 Renata         Andracka              100.00 -  298: 352   50
    6    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  400: 259  150
    7    24 Szymon         Zaleski               141.93 -  250: 388   92
    8    23 Kamil          Nawrocki              110.46 -  292: 410   60
    9    26 Joanna         Ostrowska             100.00 -  310: 334   50
   10    26 Monika         Dzik                  100.00 -  278: 383   50
   11    27 Maciej         Soska                 100.00 +  282: 257  150
   12    26 Anna           Niedzielko            100.00 +  336: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Artur Tomczyk 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Perzyński             116.58 +  463: 286  167
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          137.39 -  303: 443   87
    3    11 Renata         Andracka              100.00 +  402: 369  150
    4    11 Sławomir       Nosek                 126.83 -  348: 498   77
    5    13 Wojciech       Gołęcki               105.37 =  371: 371  105
    6    14 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  265: 400   91
    7    19 Andrzej        Lożyński              119.50 -  306: 362   70
    8    21 Walenty        Siemaszko             120.25 +  377: 333  170
    9    16 Lucyna         Śniadach              109.61 -  367: 471   60
   10    20 Aleksandra     Merklejn              120.58 -  224: 421   71
   11    22 Wojciech       Gołęcki               105.37 -  363: 435   55
   12    24 Joanna         Ostrowska             100.00 +  300: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Grzegorz Wiączkowski 100.00 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Teresa         Fortuna               100.00 -  275: 369   50
    3    26 Magdalena      Merklejn              118.90 +  457: 335  169
    4    21 Wojciech       Gołęcki               105.37 -  365: 385   55
    5    21 Mariusz        Michalski             104.32 +  418: 295  154
    7    26 Kamil          Nawrocki              110.46 +  358: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  5 117.60




	Jakub Zaryński 100.00 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Białobrzewski         113.06 -  279: 316   63
    2    27 Kamil          Nawrocki              110.46 -  374: 434   60
    3    28 Małgorzata     Szablowska            100.00 +  477: 376  150
    4    16 Dariusz        Nawrocki              100.19 +  411: 341  150
    5    12 Mateusz        Żbikowski             140.69 -  312: 467   91
    6    17 Kazimierz      Merklejn              111.31 +  401: 326  161
    7    12 Ewa            Strzelczyk            109.81 -  310: 400   60
    8     8 Justyna        Fugiel                127.26 -  321: 371   77
    9    19 Andrzej        Gostomski             106.92 -  290: 368   57
   10    22 Anna           Niedzielko            100.00 +  372: 341  150
   11    19 Halina         Roszak                117.55 +  391: 366  168
   12    17 Dariusz        Białobrzewski         113.06 +  332: 256  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50


MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                 142.63  Częstochowa            26671 / 187
   2  Skrobosz Mariusz               142.43  Warszawa               27346 / 192
   3  Zwoliński Tomasz               141.90  Warszawa               24690 / 174
   4  Żbikowski Mateusz              140.83  Warszawa               26898 / 191
   5  Zaleski Szymon                 139.79  Poznań                 18592 / 133
   6  Usakiewicz Wojciech            139.52  Warszawa               27486 / 197
   7  Banaszek Dariusz               137.51  Warszawa               27090 / 197
   8  Wyrębkiewicz Karol             136.96  Łódź                   26296 / 192
   9  Fidziński Szymon               136.63  Warszawa               26369 / 193
  10  Wrześniewski Mariusz           135.74  Warszawa               23619 / 174
  11  Górka Kamil                    135.64  Łęczna                 25908 / 191
  12  Czupryniak Maciej              135.62  Milanówek              26310 / 194
  13  Gałecki Maciej                 135.27  Łódź                   25971 / 192
  14  Mroziuk Marcin                 134.93  Warszawa               26311 / 195
  15  Rydzik Stanisław               134.85  Warszawa               25891 / 192
  16  Merklejn Kazio                 134.83  Szczecin               26696 / 198
  17  Puton Dariusz                  134.24  Ruda Śląska            10605 / 79
  18  Nowak Leszek                   133.64  Myślibórz              10157 / 76
  19  Usakiewicz Krzysztof           133.42  Warszawa               24016 / 180
  20  Święcki Grzegorz               133.17  Białystok              12252 / 92
  21  Duczemiński Robert             133.11  Gorzów Wielkopolski    25690 / 193
  22  Konca Radosław                 132.39  Warszawa               26346 / 199
  23  Kania Małgorzata               131.90  Milanówek              26380 / 200
  24  Syczuk Marek                   131.28  Warszawa               26255 / 200
  25  Zemło Wojciech                 130.85  Łódź                   25777 / 197
  26  Kordjalik Sławomir             128.95  Warszawa               24759 / 192
  27  Oleksiak Andrzej               128.90  Ostróda                24749 / 192
  28  Pikul Dawid                    128.41  Poznań                 25553 / 199
  29  Mówka Krzysztof                128.40  Toruń                  24781 / 193
  30  Bożek Marcin                   127.85  Będzin                  8566 / 67
  31  Nosek Sławomir                 127.75  Mielec                 13286 / 104
  32  Weremczuk Adam                 127.72  Łódź                   22990 / 180
  33  Borowski Jarosław              127.28  Bielsk Podlaski        14637 / 115
  34  Stępień Joanna                 127.23  Katowice               24173 / 190
  35  Fugiel Justyna                 127.02  Sandomierz             24515 / 193
  36  Stępień Wiktor                 126.68  Katowice               11655 / 92
  37  Roszak Marek                   126.00  Poznań                 25199 / 200
  38  Rechowicz Andrzej              125.95  Katowice               24939 / 198
  39  Czerwoniec Waldemar            125.61  Warszawa               20475 / 163
  40  Słapiński Andrzej              124.93  Warszawa               13617 / 109
  41  Kozyra Marcin                  124.31  Warszawa               24737 / 199
  42  Jackowski Paweł                123.91  Warszawa               14869 / 120
  43  Pypno Krzysztof                123.44  Gliwice                 9752 / 79
  44  Ochot Stanisław                123.44  Katowice                7530 / 61
  45  Puchalski Jarosław             123.36  Łódź                   24549 / 199
  46  Fortuna Teresa                 123.29  Lubin                   4192 / 34
  47  Szmidtke Andrzej               122.70  Bolszewo               17300 / 141
  48  Puchalski Sergiusz             122.38  Włocławek              17501 / 143
  49  Antosik Marek                  122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  50  Dębski Ryszard                 122.20  Biała Podlaska         19918 / 163
  51  Puchalski Aleksander           122.08  Włocławek              22707 / 186
  52  Szepczyński Andrzej            121.74  Kraków                 10713 / 88
  53  Kowalska Anna                  121.63  Bielsko Biała          17636 / 145
  54  Warzecha Filip                 121.62  Gdynia                 16175 / 133
  55  Kamiński Robert                121.26  Wysokie Mazowieckie    23404 / 193
  56  Merklejn Aleksandra            120.97  Szczecin               23952 / 198
  57  Grabowski Maciej               120.77  Warszawa               16304 / 135
  58  Sowiński Radosław              120.60  Warszawa               23999 / 199
  59  Wietecki Zbigniew              120.60  Gorzów Wielkopolski    23276 / 193
  60  Bukowski Krzysztof             120.28  Milanówek              19005 / 158
  61  Korga Lucyna                   120.16  Zabrze                 23070 / 192
  62  Lożyński Andrzej               120.10  Piastów                 6125 / 51
  63  Kucia Sławomir                 120.02  Kraków                 17283 / 144
  64  Figiel Tomasz                  119.67  Zawichost               3590 / 30
  65  Orzeł Mariusz                  119.08  Nowe Miasto Lubawskie  10717 / 90
  66  Kwiatkowski Andrzej            119.08  Warszawa               22983 / 193
  67  Sulima Roman                   118.89  Warszawa               16883 / 142
  68  Merklejn Magdalena             118.85  Szczecin               23651 / 199
  69  Perzyński Maciej               118.60  Piła                   12097 / 102
  70  Dudkiewicz Marek               118.54  Milanówek              21337 / 180
  71  Siemaszko Walenty              118.43  Lipiany                16343 / 138
  72  Szota Zdzisław                 118.38  Warszawa               15744 / 133
  73  Florek Paweł                   118.28  Nowa Wieś Wielka       17387 / 147
  74  Gasik Stanisław                118.25  Warszawa               18328 / 155
  75  Michalak Maciej                117.54  Łódź                    8110 / 69
  76  Matyasik Jerzy                 117.50  Kraków                 18917 / 161
  77  Kubicki Mariusz                117.24  Inowrocław             17937 / 153
  78  Juszczak Joanna                117.08  Warszawa               22947 / 196
  79  Charytoniuk Marek              116.55  Biała Podlaska         17599 / 151
  80  Michalak Jarosław              116.50  Łódź                   14096 / 121
  81  Roszak Halina                  116.39  Poznań                 23046 / 198
  82  Matczak Rafał                  116.14  Pruszków               22183 / 191
  83  Hebda Maciej                   115.45  Tarnów                  3579 / 31
  84  Madej Beata                    115.19  Lublin                 22922 / 199
  85  Pietruszka Jacek               115.18  Kraków                  7026 / 61
  86  Klinkosz Kamil                 114.93  Rumia                  13792 / 120
  87  Jaworski Arkadiusz             114.83  Tychy                  16191 / 141
  88  Sołdan Irena                   114.38  Rumia                   7549 / 66
  89  Stępień Katarzyna              113.53  Katowice               10104 / 89
  90  Subocz Paweł                   113.47  Szczecin                7262 / 64
  91  Sak Michał                     113.35  Lublin                  4194 / 37
  92  Stefaniak Edward               113.25  Biała Podlaska          8947 / 79
  93  Osajda-Matczak Mariola         113.19  Pruszków               22524 / 199
  94  Kaczor Janusz                  113.00  Międzyrzec Podl.        6780 / 60
  95  Szkudlarek Krzysztof           112.72  Pabianice               9581 / 85
  96  Puchalski Bogusław             112.55  Włocławek              21498 / 191
  97  Rosół Piotr                    112.48  Warszawa               22384 / 199
  98  Białobrzewski Dariusz          112.46  Gdynia                 13833 / 123
  99  Matysiak Grzegorz              112.34  Kraków                 14716 / 131
 100  Próchniewicz Wojciech          112.28  Warszawa               22457 / 200
 101  Strzelczyk Ewa                 112.23  Warszawa               22446 / 200
 102  Wróblewski Eugeniusz           112.13  Inowrocław             19959 / 178
 103  Klar Filip                     112.10  Mielec                 16255 / 145
 104  Chmielewska Grażyna            111.93  Mrągowo                 4701 / 42
 105  Figiel Marcin                  111.84  Zawichost              19013 / 170
 106  Zieliński Władysław            111.43  Lębork                  5237 / 47
 107  Machnio Maurycy                111.37  Lipiany                10580 / 95
 108  Koczkodon Grzegorz             110.73  Ostróda                15613 / 141
 109  Olewiński Wiesław              110.59  Warszawa               15151 / 137
 110  Krzemiński Piotr               110.45  Warszawa               10603 / 96
 111  Żuliński Jarosław              110.41  Szczecin               11703 / 106
 112  Waszkiewicz Michał             110.27  Warszawa                8601 / 78
 113  Dawidson Stefan                110.26  Częstochowa            21281 / 193
 114  Soszka Robert                  110.19  Warszawa               11239 / 102
 115  Merklejn Kazimierz             110.02  Szczecin               15403 / 140
 116  Kutera Maciej                  109.86  Warszawa               11645 / 106
 117  Zaryński Jakub                 109.86  Świnoujście             3955 / 36
 118  Majewski Paweł                 109.81  Warszawa               10981 / 100
 119  Śniadach Lucyna                109.70  Rumia                  21610 / 197
 120  Jachowicz Paweł                109.58  Żyrardów                7561 / 69
 121  Nawrocki Kamil                 109.44  Bydgoszcz              10506 / 96
 122  Żuławska Katarzyna             109.42  Katowice               21775 / 199
 123  Jankowska Elżbieta             109.33  Wrocław                 3936 / 36
 124  Piotrowska Beata               109.19  Łódź                   20856 / 191
 125  Rakoczy Andrzej                109.08  Kraków                 10908 / 100
 126  Sobczak Jarosław               109.02  Warszawa               20059 / 184
 127  Niżewski Ryszard               108.87  Warszawa               10669 / 98
 128  Tyczyno Andrzej                108.40  Bydgoszcz              10406 / 96
 129  Sosin Filip                    108.40  Warszawa               18103 / 167
 130  Opyc Paweł                     108.10  Warszawa               21619 / 200
 131  Stecuła Leszek                 108.10  Bytom                   8432 / 78
 132  Tatarczuk Jerzy                108.06  Warszawa               11995 / 111
 133  Czubla Paweł                   107.62  Lublin                  5166 / 48
 134  Ciszewska Ewa                  107.56  Katowice                7637 / 71
 135  Wrzałek Miłosz                 107.16  Reda                   13609 / 127
 136  Frynia Paweł                   107.11  Konstantynów Łódzki     8890 / 83
 137  Kowalska Renata                106.93  Bielsko Biała          16681 / 156
 138  Kozłowski Bogdan               106.90  Białystok               8873 / 83
 139  Gostomski Andrzej              106.78  Łódź                   21357 / 200
 140  Figiel Roman                   106.47  Zawichost              16609 / 156
 141  Petrus Jacek                   106.47  Wrocław                 9582 / 90
 142  Gajewska Zofia                 106.23  Jelenia Góra            8286 / 78
 143  Jurkowski Adam                 106.21  Knurów                  7753 / 73
 144  Florek Jędrzej                 106.08  Nowa Wieś Wielka       13897 / 131
 145  Jacyno Wojciech                106.08  Warszawa                4031 / 38
 146  Gołęcki Wojciech               106.06  Inowrocław             20575 / 194
 147  Puton Grażyna                  105.85  Ruda Śląska             3599 / 34
 148  Furman Grażyna                 105.67  Sosnowiec               3804 / 36
 149  Śliwa Maciej                   105.66  Zabrze                  9298 / 88
 150  Luter Jerzy                    105.39  Bytom                  20973 / 199
 151  Stefaniuk Agnieszka            105.29  Warszawa               10213 / 97
 152  Ziółkowski Jan                 105.25  Rumia                   8104 / 77
 153  Sulejewska Małgorzata          105.19  Kraków                 11360 / 108
 154  Żbikowski Tomasz               105.03  Warszawa               20165 / 192
 155  Jabłczyńska-Zając Janina       104.95  Gdynia                  8186 / 78
 156  Niciporuk Małgorzata           104.86  Rumia                   6921 / 66
 157  Pietuchowski Piotr             104.66  Białystok               7117 / 68
 158  Wypart Jarosław                104.63  Częstochowa            12870 / 123
 159  Rutkowska Iwona                104.15  Warszawa               13644 / 131
 160  Sitkowski Marek                104.00  Warszawa                4264 / 41
 161  Augustyniak Krystyna           103.81  Łódź                    9343 / 90
 162  Ziembowicz Dorota              103.59  Gliwice                20201 / 195
 163  Baran Iwona                    103.57  Kraków                 14811 / 143
 164  Michalski Mariusz              103.48  Inowrocław             13038 / 126
 165  Dąbrowski Rafał                103.32  Ostróda                 7026 / 68
 166  Siemaszko Monika               103.17  Lipiany                 6706 / 65
 167  Pukniel Grzegorz               102.87  Lublin                 20162 / 196
 168  Jaworski Krzysztof             102.30  Warszawa                7877 / 77
 169  Słapiński Adam                 102.25  Warszawa                8180 / 80
 170  Zielińska Dorota               102.17  Ustanów                14508 / 142
 171  Koszarski Bogusław             101.83  Lądek Zdrój            13340 / 131
 172  Kubik Joanna                   101.65  Częstochowa            10267 / 101
 173  Mańkowski Piotr                101.58  Warszawa                5993 / 59
 174  Skwarek Zygmunt                101.28  Katowice                3950 / 39
 175  Harat Stanisław                101.28  Kęty                    3646 / 36
 176  Matysiak Bożena                101.26  Kraków                  6582 / 65
 177  Białobrzewska Alina            100.39  Gdynia                 12649 / 126
 178  Nawrocki Dariusz               100.35  Bydgoszcz              10637 / 106
 179  Zięba Maciej                   100.29  Wrocław                 4814 / 48
 180  Oprządek Magdalena             100.19  Siedlce                 3206 / 32
 181  Szulc Paweł                    100.10  Szczecin                5806 / 58
 182  Boczek Bartłomiej              100.08  Toruń                   3603 / 36
 183  Kozłowska Marianna              99.84  Białystok               7388 / 74
 184  Szymkowski Michał               99.66  Wrocław                 3488 / 35
 185  Wojciekiewicz Piotr             99.65  Katowice                4584 / 46
 186  Wojciechowska Agata             99.60  Poznań                  2988 / 30
 187  Fiszer Ewa                      99.55  Wrocław                 4181 / 42
 188  Krzyżewski Krzysztof            99.44  Świętajno               3580 / 36
 189  Legięć Adam                     99.31  Warszawa                6455 / 65
 190  Burczyk Andrzej                 99.12  Gdynia                  4163 / 42
 191  Wietecki Józef                  98.98  Gorzów Wielkopolski     5444 / 55
 192  Andracka Renata                 98.94  Poznań                  4749 / 48
 193  Podlaska Magdalena              98.76  Warszawa                9876 / 100
 194  Pokojski Bogdan                 98.62  Piastów                 3156 / 32
 195  Waberski Krzysztof              98.33  Łódź                    3540 / 36
 196  Ryś Henryk                      98.25  Warszawa                3537 / 36
 197  Puchalski Andrzej               98.17  Łódź                    3534 / 36
 198  Zając Ewa                       98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 199  Kosmowska Jolanta               98.03  Warszawa               18919 / 193
 200  Sojka Krzysztof                 97.87  Łódź                    5285 / 54
 201  Rosół Renata                    97.79  Warszawa               18483 / 189
 202  Pawlic Przemysław               97.77  Wrocław                 7333 / 75
 203  Ochot Paweł                     97.62  Katowice                5076 / 52
 204  Szkudlarek Michał               97.50  Pabianice               4290 / 44
 205  Pendowska Ania                  97.02  Rumia                   6403 / 66
 206  Ficak Irena                     96.85  Mielec                  9201 / 95
 207  Jóźwiak Małgorzata              96.24  Iława                   5582 / 58
 208  Dobrzańska Marta                96.00  Kraków                  3264 / 34
 209  Jarosz Maria                    95.99  Lublin                 13151 / 137
 210  Hennig Paulina                  95.70  Gniezno                 4211 / 44
 211  Mroziuk Magdalena               95.69  Warszawa               11291 / 118
 212  Korpysz Tomasz                  95.49  Warszawa                4297 / 45
 213  Kościańska Beata                95.44  Lublin                  4581 / 48
 214  Ostrowska Joanna                95.34  Warszawa               17447 / 183
 215  Markiewicz Sebastian            95.08  Warszawa                3423 / 36
 216  Szubiak Aneta                   95.02  Łódź                    5036 / 53
 217  Kucia Małgorzata                94.69  Wrocław                 3314 / 35
 218  Niżewska Kinga                  94.47  Warszawa                6046 / 64
 219  Drózd Robert                    94.31  Wesoła                  8488 / 90
 220  Kotwica Adam                    93.94  Gdańsk                  4697 / 50
 221  Sołdan Wojciech                 93.65  Rumia                   3746 / 40
 222  Kocikowski Marek                93.27  Ostróda                 7275 / 78
 223  Skrzyński Norbert               93.24  Warszawa               12121 / 130
 224  Biegun Arkadiusz                93.14  Kraków                  3260 / 35
 225  Gostomska Marta                 92.92  Warszawa                9571 / 103
 226  Ząbek Teresa                    92.91  Warszawa                7526 / 81
 227  Chmielewski Piotr               92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 228  Cieśla Adam                     92.31  Częstochowa             3323 / 36
 229  Szeliga Marta                   92.05  Warszawa                3866 / 42
 230  Niedźwiedź Katarzyna            92.00  Lublin                  3312 / 36
 231  Kaczyńska Grażyna               91.59  Łódź                    4213 / 46
 232  Cichecki Jacek                  91.33  Józefów                 2740 / 30
 233  Kokoszka Paweł                  91.02  Kłomnice                5916 / 65
 234  Ingling Piotr                   90.93  Warszawa               12367 / 136
 235  Ziółkowski Piotr                90.35  Piaseczno               8403 / 93
 236  Pawłowska Anna                  89.57  Opacz Kol.              7882 / 88
 237  Krupka Agnieszka                89.52  Krosno                  3581 / 40
 238  Pazda Ziemowit                  89.09  Wrocław                 6236 / 70
 239  Bulkowski Waldemar              88.80  Chojnów                 3108 / 35
 240  Soska Maciej                    88.55  Lublin                  7350 / 83
 241  Jobs Ewa                        88.42  Ostróda                 3183 / 36
 242  Sosin Michał                    88.28  Warszawa                3443 / 39
 243  Orzelski Sebastian              88.11  Bielsk Podlaski         4846 / 55
 244  Kokot Krzysztof                 88.04  Nowy Targ               9508 / 108
 245  Ilczuk Bogumiła                 87.91  Warszawa                6945 / 79
 246  Sojka Janusz                    87.74  Łódź                    3334 / 38
 247  Gryz Sylwester                  87.70  Zabrze                  2631 / 30
 248  Dzik Monika                     87.61  Poznań                  2716 / 31
 249  Augustyniak Jerzy               87.22  Łódź                    7152 / 82
 250  Madej Piotr                     86.85  Lublin                 11725 / 135
 251  Rubinstein Monika               86.23  Warszawa               11038 / 128
 252  Kruk Krzysztof                  85.86  Łódź                    5924 / 69
 253  Rogalski Mariusz                85.03  Iława                   3316 / 39
 254  Włodarczyk Robert               84.76  Wrocław                 3475 / 41
 255  Brychcy Joanna                  84.52  Katowice                5663 / 67
 256  Przepiórkowski Mirosław         83.41  Inowrocław              2669 / 32
 257  Kwiatkowski Artur               83.20  Częstochowa             2496 / 30
 258  Pawłowski Jan                   83.00  Warszawa                5229 / 63
 259  Jachowicz Kacper                80.98  Żyrardów                3725 / 46
 260  Łubniewicz Halina               80.47  Łódź                    2575 / 32
 261  Bednarska Jolanta               79.16  Łódź                    3562 / 45
 262  Kruk Jolanta                    71.89  Łódź                    3954 / 55
 263  Kędzior Adam                    70.93  Lublin                  3121 / 44
 264  Sulejewski Tomasz               69.67  Kraków                  3553 / 51
 265  Szymańska Barbara               68.12  Gdańsk                  2248 / 33
 266  Pawłowska Małgorzata            64.05  Opacz Kol.              2562 / 40

                                    POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 267  Kamiński Marcin                123.72  Warszawa                3588 / 29
 268  Jęczek Grzegorz                 91.59  Łódź                    2656 / 29
 269  Dudek Sebastian                 87.55  Częstochowa             2539 / 29
 270  Wesołowska Grażyna              81.52  Łódź                    2364 / 29
 271  Puchalska Krystyna              79.83  Łódź                    2315 / 29
 272  Kukier Krzysztof                87.82  Warszawa                2459 / 28
 273  Stefaniak Paweł                125.88  Biała Podlaska          3273 / 26
 274  Baltyn Jacek                    99.85  Suchedniów              2596 / 26
 275  Giryn Ilona                     94.46  Łódź                    2456 / 26
 276  Rawski Lech                     90.19  Kraków                  2345 / 26
 277  Kapela Paweł                    96.36  Kraków                  2409 / 25
 278  Faron Kazimierz                118.25  Warszawa                2838 / 24
 279  Chmielewski Andrzej            117.21  Warszawa                2813 / 24
 280  Piasecki Dominik               115.21  Słupsk                  2765 / 24
 281  Wróblewski Andrzej             115.17  Warszawa                2764 / 24
 282  Paszek Jerzy                   114.96  Tarnowskie Góry         2759 / 24
 283  Mossakowski Piotr              113.50  Chorzów                 2724 / 24
 284  Tomczyk Artur                  107.79  Piła                    2587 / 24
 285  Noskowicz Krzysztof            106.67  Toruń                   2560 / 24
 286  Trumpus Michał                 105.75  Wrocław                 2538 / 24
 287  Ciejka Tomasz                  105.58  Kraków                  2534 / 24
 288  Hoffmann Jolanta               105.21  Warszawa                2525 / 24
 289  Królak Anna                    104.38  warszawa                2505 / 24
 290  Konsik Mirosław                104.17  Gdańsk                  2500 / 24
 291  Stencel Tomasz                 104.17  Poznań                  2500 / 24
 292  Kulawiak Grzegorz               99.75  Warszawa                2394 / 24
 293  Grzegorzewska Maria             99.29  Nowe Miasto Lubawskie   2383 / 24
 294  Gajda Paweł                     98.08  Ostrów Wielkopolski     2354 / 24
 295  Sokołowski Grzegorz             97.96  Słupsk                  2351 / 24
 296  Olędzki Grzegorz                97.83  Warszawa                2348 / 24
 297  Rubaj Tomasz                    97.79  Lublin                  2347 / 24
 298  Obłoza Mariusz                  97.29  Szczecin                2335 / 24
 299  Markiewicz Joanna               94.21  Żyrardów                2261 / 24
 300  Kołodziejczyk Michał            90.12  Ostróda                 2163 / 24
 301  Nowak Jacek                     89.38  Szczecin                2145 / 24
 302  Czyżewski Sławomir              88.67  Poznań                  2128 / 24
 303  Norwajszas Mirosław             88.25  Szczecin                2118 / 24
 304  Rawska Małgorzata               86.96  Kraków                  2087 / 24
 305  Rubaj Joanna                    85.79  Lublin                  2059 / 24
 306  Rzepa Jacek                     85.04  Tychy                   2041 / 24
 307  Graczyk Adam                    81.83  Nowe Miasto Lubawskie   1964 / 24
 308  Dawidson Dawid                 108.00  Częstochowa             2484 / 23
 309  Strzelczyk Adam                106.65  Częstochowa             2453 / 23
 310  Borodziuk Krzysztof            104.65  Kostrzyn                2407 / 23
 311  Świątkowska Marta              104.00  Wrocław                 2392 / 23
 312  Skrzypczyński Mariusz          103.04  Reda                    2370 / 23
 313  Święcka Elżbieta               102.26  Białystok               2352 / 23
 314  Głowacki Robert                101.87  Łódź                    2343 / 23
 315  Jankowski Eligiusz             101.00  Wrocław                 2323 / 23
 316  Makuch Mariusz                  99.48  Zator                   2288 / 23
 317  Urbańczyk Marek                 89.96  Bielsko Biała           2069 / 23
 318  Anuszkiewicz Alfred             89.74  Warszawa                2064 / 23
 319  Fidziński Mikołaj               81.91  Dębica                  1884 / 23
 320  Kordalski Jarosław             116.59  Lublin                  2565 / 22
 321  Kwaśniak Wojciech               91.50  Częstochowa             2013 / 22
 322  Tutka Marcin                    94.24  Wrocław                 1979 / 21
 323  Parnicki Zdzisław               86.95  Słupsk                  1826 / 21
 324  Lewandowska Ewa                 79.00  Warszawa                1580 / 20
 325  Bielaszka Anna                  58.70  Nowe Miasto Lubawskie   1174 / 20
 326  Kamienik Jarosław              104.53  Słupsk                  1986 / 19
 327  Bielaszka Jan                   90.16  Nowe Miasto Lubawskie   1713 / 19
 328  Kołodziejczyk Małgorzata        86.21  Ostróda                 1638 / 19
 329  Jędrzejczyk Marcin             106.83  Warszawa                1923 / 18
 330  Lewandowski Zbigniew           103.78  Słupsk                  1868 / 18
 331  Bruska Anita                   100.94  Gdynia                  1817 / 18
 332  Święcki Łukasz                  94.17  Białystok               1695 / 18
 333  Boczoń Dawid                    93.22  Zakopane                1678 / 18
 334  Szulc Marzena                   90.28  Szczecin                1625 / 18
 335  Bochra Wojciech                 70.06  Lublin                  1261 / 18
 336  Wandzlewicz Krystian           131.65  Nowe Miasto Lubawskie   2238 / 17
 337  Borejko Michał                  97.47  Wrocław                 1657 / 17
 338  Jakubiak Piotr                  97.18  Żyrardów                1652 / 17
 339  Sitkowski Filip                 92.00  Warszawa                1564 / 17
 340  Wszyndybył Jacek                76.24  Chojnów                 1296 / 17
 341  Zalewski Adam                   63.53  Racibórz                1080 / 17
 342  Gigoła Jacek                   111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 343  Macal Bogusław                  89.81  Szczecin                1437 / 16
 344  Czarnecka Anna                  83.31  Zgierz                  1333 / 16
 345  Bobik Andrzej                   66.19  Chojnów                 1059 / 16
 346  Kuma Bogusław                  114.64  Słupsk                  1605 / 14
 347  Piętka Anna                     78.29  Szczecin                1096 / 14
 348  Stanosz Paweł                  161.15  Warszawa                2095 / 13
 349  Krzemień Michał                115.00  Kraków                  1495 / 13
 350  Krzyszczyk Tomasz              102.77  Siemianowice Śląskie    1336 / 13
 351  Krzyszczyk Krzysztof            99.38  Siemianowice Śląskie    1292 / 13
 352  Pikul Andrzej                   85.23  Poznań                  1108 / 13
 353  Wesołowski Rafał                74.46  Warszawa                 968 / 13
 354  Wilczek Sylwia                  67.62  Warszawa                 879 / 13
 355  Kozub Łukasz                   135.50  Brzesko                 1626 / 12
 356  Owsiany Artur                  134.92  Skierniewice            1619 / 12
 357  Pęczkowska Mariola             124.25  Warszawa                1491 / 12
 358  Kozłowski Jakub                123.92  Warszawa                1487 / 12
 359  Szkamruk Agata                 121.50  Warszawa                1458 / 12
 360  Wiśniewski Tomasz              120.08  Chełmża                 1441 / 12
 361  Szczygieł Małgorzata           117.75  Wrocław                 1413 / 12
 362  Nowak Krzysztof                116.33  Lublin                  1396 / 12
 363  Owsiany Artur                  116.00  Łódź                    1392 / 12
 364  Zielińska Dorota               115.75  Piaseczno               1389 / 12
 365  Grzona Adam                    111.17  Toruń                   1334 / 12
 366  Skowron Marcin                 109.83  Zabrze                  1318 / 12
 367  Kasprzak Paweł                 108.83  Warszawa                1306 / 12
 368  Irzyk Artur                    107.50  Kraków                  1290 / 12
 369  Królak Marcin                  106.75  Warszawa                1281 / 12
 370  Lewiński Jacek                 106.08  Wrocław                 1273 / 12
 371  Wójcik Sylwester               106.00  Lublin                  1272 / 12
 372  Kaciński Robert                105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 373  Kowalska-Demczyszyn Anna       102.92  Bielsko Biała           1235 / 12
 374  Owsianko Leszek                102.33  Warszawa                1228 / 12
 375  Kowal Beata                    100.17  Lublin                  1202 / 12
 376  Lempart Tomasz                  99.00  Kraków                  1188 / 12
 377  Majewska Ewa                    98.92  Nowa Sól                1187 / 12
 378  Czyściak Adam                   98.75  Legnica                 1185 / 12
 379  Górny Paweł                     97.83  Lublin                  1174 / 12
 380  Paszek Adam                     96.92  Tarnowskie Góry         1163 / 12
 381  Puchalska Renata                96.83  Włocławek               1162 / 12
 382  Kroc Andrzej                    96.67  Łódź                    1160 / 12
 383  Orłowski Bartosz                96.00  Bytom                   1152 / 12
 384  Ryś Dorota                      95.67  Warszawa                1148 / 12
 385  Mirowski Rafał                  94.92  Częstochowa             1139 / 12
 386  Dalecki Bartłomiej              94.83  Rumia                   1138 / 12
 387  Kicińska Katarzyna              94.58  Lublin                  1135 / 12
 388  Juśkiewicz Tomasz               94.42  Łódź                    1133 / 12
 389  Wróblewski Radosław             94.33  Mielec                  1132 / 12
 390  Sztukiert Mirosław              94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 391  Muszyński Bartosz               93.67  Słupsk                  1124 / 12
 392  Byczyński Paweł                 92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 393  Kosman Bartłomiej               92.58  Bielsko Biała           1111 / 12
 394  Pytlak Patryk                   90.92  Kielce                  1091 / 12
 395  Tecław Grzegorz                 90.83  Poznań                  1090 / 12
 396  Kurszewska Izabela              89.92  Białystok               1079 / 12
 397  Morawski Piotr                  89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 398  Śniadach Dominika               89.83  Rumia                   1078 / 12
 399  Stanek Stanisław                89.83  Olkusz                  1078 / 12
 400  Karwacki Michał                 89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 401  Szablowska Małgorzata           89.67  Wrocław                 1076 / 12
 402  Górska Małgorzata               88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 403  Zdanowicz Michał                88.58  Lublin                  1063 / 12
 404  Smołka Edward                   87.42  Zabrze                  1049 / 12
 405  Ciesielski Jerzy                87.17  Łódź                    1046 / 12
 406  Gapiński Tomasz                 86.83  Lorki                   1042 / 12
 407  Szulc Katarzyna                 86.75  Szczecin                1041 / 12
 408  Grzybała Piotr                  86.33  Warszawa                1036 / 12
 409  Skudlarska Anna                 86.17  Wrocław                 1034 / 12
 410  Niedźwiedź Zbigniew             86.08  Lublin                  1033 / 12
 411  Jopek Tomasz                    85.83  Wrocław                 1030 / 12
 412  Paradowska Anna                 85.08  Wejherowo               1021 / 12
 413  Sołtysiak Zygmunt               80.67  Piastów                  968 / 12
 414  Wąs Wojciech                    79.58  Warszawa                 955 / 12
 415  Niedzielko Anna                 79.25  Szczecin                 951 / 12
 416  Szymański Sławomir              78.17  Dobrzelin                938 / 12
 417  Danielak Małgorzata             77.75  Lublin                   933 / 12
 418  Ulrych Tomasz                   77.58  Tychy                    931 / 12
 419  Majewski Adrian                 77.33  Nowa Sól                 928 / 12
 420  Gajos Stanisław                 73.75  Strzelno                 885 / 12
 421  Kurszewski Przemysław           72.00  Białystok                864 / 12
 422  Dalecki Filip                   61.33  Rumia                    736 / 12
 423  Damer Jan                      140.09  Lublin                  1541 / 11
 424  Wilk Grzegorz                  104.00  Kraków                  1144 / 11
 425  Adamczyk Piotr                 101.64  Tarnów                  1118 / 11
 426  Płatkiewicz Paulina             98.00  Zielona Góra            1078 / 11
 427  Ciesielski Jakub                96.82  Poznań                  1065 / 11
 428  Łęcki Paweł                     96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 429  Arana Anna                      96.55  Warszawa                1062 / 11
 430  Mikuć Anna                      89.82  Wrocław                  988 / 11
 431  Krasna Eliza                    88.82  Rumia                    977 / 11
 432  Załęcki Przemysław              88.45  Wałbrzych                973 / 11
 433  Niedźwiedź Jadwiga              85.36  Lublin                   939 / 11
 434  Grodzicka Katarzyna             81.36  Warszawa                 895 / 11
 435  Pędzisz Paweł                   81.18  Lipiany                  893 / 11
 436  Pobudkiewicz Szymon             80.91  Warszawa                 890 / 11
 437  Bil Sylwia                      80.36  Dąbrowa Górnicza         884 / 11
 438  Górski Paweł                    80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 439  Kaczmarek Lucjan                80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 440  Konopka Katarzyna               79.91  Ostróda                  879 / 11
 441  Nieścierowicz Agnieszka         79.18  Szczecin                 871 / 11
 442  Zalewska Teresa                 78.73  Racibórz                 866 / 11
 443  Nowakowski Jacek                78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 444  Mania Jacek                     77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 445  Zacharska Marta                 73.73  Słupsk                   811 / 11
 446  Glazik Marcin                   72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 447  Białecki Bartosz                71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 448  Gątarski Dariusz                71.27  Rzeszów                  784 / 11
 449  Szopowski Marcin                71.00  Chojnów                  781 / 11
 450  Olędzki Tomasz                  71.00  Warszawa                 781 / 11
 451  Machnio Adam                    70.64  Lipiany                  777 / 11
 452  Czubla Olaf                     70.27  Łódź                     773 / 11
 453  Czart Małgorzata                70.18  Olsztyn                  772 / 11
 454  Roszak Grzegorz                 70.18  Poznań                   772 / 11
 455  Krzyżaniak Dorota               70.00  Słupsk                   770 / 11
 456  Zieliński Slawomir              65.73  Lębork                   723 / 11
 457  Malkowska Margarita             65.64  Poznań                   722 / 11
 458  Czarniewski Ryszard             62.73  Lipiany                  690 / 11
 459  Kowalczuk Agnieszka             61.00  Lublin                   671 / 11
 460  Krause Krzysztof                60.18  Poznań                   662 / 11
 461  Wielgoszewski Grzegorz          59.91  Wrocław                  659 / 11
 462  Białek Gniewomir                56.45  Dębica                   621 / 11
 463  Peschak Anna                    53.55  Kraków                   589 / 11
 464  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna  105.50  Zabrze                  1055 / 10
 465  Kwaśniak Anna                   83.30  Częstochowa              833 / 10
 466  Kaczmarek Grzegorz              72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 467  Pietrzak Simona                 72.70  Chojnów                  727 / 10
 468  Kulczyńska Martyna              63.90  Ostróda                  639 / 10
 469  Kosewski Zbigniew               63.10  Szczecin                 631 / 10
 470  Kozłowska Monika                53.10  Warszawa                 531 / 10
 471  Ślusarczyk Daria                52.00  Chojnów                  520 / 10
 472  Kamionka Paweł                 109.11  Szczecin                 982 / 9
 473  Soborak Jarosław               107.56  Warszawa                 968 / 9
 474  Karwacki Jarosław              105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 475  Gardynik Grzegorz               98.33  Warszawa                 885 / 9
 476  Panek Jacek                     97.22  Warszawa                 875 / 9
 477  Szymański Andrzej               84.44  Łódź                     760 / 9
 478  Horbowska Justyna               65.56  Lublin                   590 / 9
 479  Nowak Paula                     63.00  Szczecin                 567 / 9
 480  Boroś Lucjan                    99.62  Gdańsk                   797 / 8
 481  Jachimowicz Piotr               94.12  Warszawa                 753 / 8
 482  Taczalski Jacek                 90.38  Szczecin                 723 / 8
 483  Badełek Krystyna                75.00  Ogrodzieniec             600 / 8
 484  Białobrzewska Martyna           50.00  Gdynia                   400 / 8
 485  Homa Łukasz                    139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 486  Grodzki Janusz                 131.14  Łódź                     918 / 7
 487  Mizgier Maciej                 114.14  Gdańsk                   799 / 7
 488  Wiączkowski Grzegorz           113.29  Wrocław                  793 / 7
 489  Matuszak Leszek                102.86  Poznań                   720 / 7
 490  Kasza Janusz                   100.86  Kraków                   706 / 7
 491  Koprowska Małgorzata            98.43  Pabianice                689 / 7
 492  Kozak Czesław                   93.43  Częstochowa              654 / 7
 493  Piecewicz Kamil                 90.86  Nowe Miasto Lubawskie    636 / 7
 494  Pieńkowski Adam                 82.29  Rumia                    576 / 7
 495  Kraj Iza                        69.29  Warszawa                 485 / 7
 496  Sulejewski Adam                 68.86  Kraków                   482 / 7
 497  Kania Anna                      68.00  Lublin                   476 / 7
 498  Leszczyński Tomasz              66.29  Częstochowa              464 / 7
 499  Kozłowski Kamil                 65.57  Częstochowa              459 / 7
 500  Buks Sylwia                     57.00  Warszawa                 399 / 7
 501  Kwiatkowski Maciej              54.29  Częstochowa              380 / 7
 502  Niegowski Piotr                 52.43  Ostróda                  367 / 7
 503  Olejarczyk Wojciech             52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 504  Chylewski Andrzej              140.17  Poznań                   841 / 6
 505  Morawski Wojciech              125.83  Gliwice                  755 / 6
 506  Skórniewski Bartosz            118.67  Warszawa                 712 / 6
 507  Bednarek Mikołaj               104.17  Warszawa                 625 / 6
 508  Lożyńska Hanna                  93.00  Piastów                  558 / 6
 509  Szepczyński Tomasz              87.00  Kraków                   522 / 6
 510  Lus Tomasz                      86.17  Piła                     517 / 6
 511  Tokarczyk Karol                 86.17  Warszawa                 517 / 6
 512  Orłowska Sylwia                 85.67  Warszawa                 514 / 6
 513  Orłowski Leszek                 85.33  Warszawa                 512 / 6
 514  Olszewski Grzegorz              71.50  Augustów                 429 / 6
 515  Przybylski Adrian               70.00  Częstochowa              420 / 6
 516  Zyśk Daniel                     69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 517  Stankiewicz Ewelina             69.50  Elbląg                   417 / 6
 518  Marks Rafał                     69.33  Warszawa                 416 / 6
 519  Gołębiowski Michał              69.33  Warszawa                 416 / 6
 520  Degórski Łukasz                 69.00  Warszawa                 414 / 6
 521  Błędowski Paweł                 68.17  Częstochowa              409 / 6
 522  Buciak Robert                   67.83  Szczecin                 407 / 6
 523  Kosińska Anna                   67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 524  Pajdzik Patryk                  55.50  Lipiany                  333 / 6
 525  Wink Ewa                        51.83  Warszawa                 311 / 6
 526  Mońko Dawid                     51.33  Wrocław                  308 / 6
 527  Stańczyk Andrzej               135.00  Kraków                   675 / 5
 528  Gasik Jacek                     93.60  Warszawa                 468 / 5
 529  Morga Paweł                     76.00  Warszawa                 380 / 5
 530  Korga Zygmunt                   76.00  Zabrze                   380 / 5
 531  Tymoszuk Piotr                  75.60  Warszawa                 378 / 5
 532  Kula Joanna                     74.80  Częstochowa              374 / 5
 533  Szczap Jacek                    74.60  Warszawa                 373 / 5
 534  Korga Elżbieta                  74.40  Zabrze                   372 / 5
 535  Szepczyński Zbigniew            73.40  Kraków                   367 / 5
 536  Kulawiak Monika                 72.80  Warszawa                 364 / 5
 537  Orłowski Krzysztof              72.40  Warszawa                 362 / 5
 538  Syrek Justyna                   71.60  Częstochowa              358 / 5
 539  Poklikajew Marzena              64.40  Pruszków                 322 / 5
 540  Paszkowska Elżbieta             56.40  Warszawa                 282 / 5
 541  Kitowski Rafał                  53.80  Nowe Miasto Lubawskie    269 / 5
 542  Nagwizda Andrzej                53.60  Kraków                   268 / 5
 543  Mencina Anna                    53.40  Warszawa                 267 / 5
 544  Gomułka Edyta                   50.80  Częstochowa              254 / 5
 545  Joński-Jastrzębowski           126.00  Gdańsk                   504 / 4
 546  Drzycimska Tatiana             118.25  Wrocław                  473 / 4
 547  Elmerych Michał                105.00  Szczecin                 420 / 4
 548  Kędzierska Grażyna              88.25  Lublin                   353 / 4
 549  Gnabasik Agata                  82.50  Poznań                   330 / 4
 550  Konopka Piotr                   80.50  Ostróda                  322 / 4
 551  Białecki Krzysztof              79.00  Warszawa                 316 / 4
 552  Majos Maria                     77.75  Warszawa                 311 / 4
 553  Michałek Piotr                  76.00  Warszawa                 304 / 4
 554  Majos Magdalena                 75.00  Warszawa                 300 / 4
 555  Babula Władysław                63.25  Inowrocław               253 / 4
 556  Łysak Wojciech                  50.25  Sosnowiec                201 / 4
 557  Jakimowicz Piotr               150.00  Poznań                   450 / 3
 558  Loch Dominik                   119.67  Częstochowa              359 / 3
 559  Polińska Elżbieta               95.67  Łódź                     287 / 3
 560  Budek Sławomir                  87.00  Warszawa                 261 / 3
 561  Sak Erwin                       86.33  Lublin                   259 / 3
 562  Kukla Elżbieta                  85.33  Częstochowa              256 / 3
 563  Majos Anna                      83.33  Warszawa                 250 / 3
 564  Jerzy Ciesielski                83.33  Łódź                     250 / 3
 565  Orzeł Barbara                   83.33  Nowe Miasto Lubawskie    250 / 3
 566  Usakiewicz Agnieszka            83.33  Warszawa                 250 / 3
 567  Turzańska Jolanta               57.33  Zabrze                   172 / 3
 568  Pyzel Piotr                     57.00  Warszawa                 171 / 3
 569  Piotrowicz Paweł                55.67  Kurzętnik                167 / 3
 570  Białecki Eryk                   54.67  Warszawa                 164 / 3
 571  Poliński Bartosz                54.33  Łódź                     163 / 3
 572  Franaszczyk Aleksandra          54.33  Łódź                     163 / 3
 573  Prokopczuk Teresa               54.00  Warszawa                 162 / 3
 574  Prokopczuk Piotr                54.00  Warszawa                 162 / 3
 575  Słapińska Joanna                50.00  Olsztyn                  150 / 3
 576  Graczykowski Paweł             109.00  Łódź                     218 / 2
 577  Michalak Maciej                104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 578  Karasewicz Arkadiusz           104.00  Wrocław                  208 / 2
 579  Tomaszczyk Stefan              102.50  Dębno                    205 / 2
 580  Żyła Anna                      100.00  Wrocław                  200 / 2
 581  Olek Bartłomiej                100.00  Lublin                   200 / 2
 582  Belof Barbara                  100.00  Polkowice                200 / 2
 583  Bieczyńska Jolanta              82.50  Poznań                   165 / 2
 584  Bielecka Alicja                 63.50  Poznań                   127 / 2
 585  Szkudlarek Jadwiga              59.50  Pabianice                119 / 2
 586  Policińska Tina                 58.00  Częstochowa              116 / 2
 587  Kurkiewicz Sławomir             57.50  Warszawa                 115 / 2
 588  Molenda Tomasz                  57.50  Szczecin                 115 / 2
 589  Piskorz Kamil                   57.00  Piastów                  114 / 2
 590  Bajorek Cezary                  55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 591  Dudek Izabela                   54.50  Częstochowa              109 / 2
 592  Knypiński Wojciech              54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 593  Zielonka Ewa                    53.00  Krzeszów                 106 / 2
 594  Redlińska Izabela               53.00  Warszawa                 106 / 2
 595  Żak Andrzej                     53.00  Kraków                   106 / 2
 596  Naumowicz Janusz                52.00  Rumia                    104 / 2
 597  Więciorkowski Damian            52.00  Częstochowa              104 / 2
 598  Kononowicz Krzysztof            51.00  Piastów                  102 / 2
 599  Gajkowska Ewa                   50.00  Warszawa                 100 / 2
 600  Leszczyński Radosław            50.00  Łódź                     100 / 2
 601  Leszczyński Maciej              50.00  Łódź                     100 / 2
 602  Skokowska Sylwia                50.00  Chojnów                  100 / 2
 603  Żbikowska Jagoda               150.00  Warszawa                 150 / 1
 604  Wiączkowski Grzegorz            75.00  Kielce                    75 / 1
 605  Wanot Magdalena                 69.00  Warszawa                  69 / 1
 606  Szkocki Andrzej                 66.00  Szczecin                  66 / 1
 607  Joński-Jastrzębowski Sebastian  62.00  Gdańsk                    62 / 1
 608  Zuziak Agnieszka                56.00  Kraków                    56 / 1
 609  Kasprzak Marek                  53.00  Częstochowa               53 / 1
 610  Graczykowska Barbara            50.00  Łódź                      50 / 1
 611  Majos Agata                     50.00  Warszawa                  50 / 1
 612  Borowska Beata                  50.00  Lublin                    50 / 1
 613  Bossy Kinga                     50.00  Poznań                    50 / 1
 6
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie