Wałcz 1
października
Wałcz 1- 2 października I Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Poznań 8
października
Poznań 8- 9 października IV Mistrzostwa Poznania
Nowe Miasto Lubawskie15
października
Nowe Miasto Lubawskie 15-16 października VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
Mistrz Polski Mistrzem Poznania08 - 09 października 2005 — IV Mistrzostwa PoznaniaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa PoznaniaPoznań, 08 - 09 października 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrz Polski Mistrzem PoznaniaPo roku przerwy HalinaMarek Roszakowie zorganizowali kolejne, czwarte już Mistrzostwa Poznania. Wysokie nagrody pieniężne, nagrody specjalne czy piękne nagrody książkowe dla pierwszej dwudziestki to nie wszystko. Uczestnicy turnieju mieli przez cały czas kanapki, herbatę i kawę, obiady na miejscu. Serdeczna atmosfera i doskonałe warunki do gry sprawiły, że wszyscy czuli się tu znakomicie. Tylko siedmiu osób zabrakło, żeby liczba uczestników przekroczyła magiczną granicę stu. Do ostatniej chwili ważyły się losy zwycięstwa. Przed ostatnią rundą czterech zawodników miało szansę triumfu. Nowym Mistrzem Poznania został aktualny Mistrz Polski Mariusz Wrześniewski przed zwycięzcą Maratonu Michałem TrumpusemPawłem Jackowskim. Po pierwszym dniu turnieju poznański scrabblista, Dawid Pikul użyczył gościny aż 22 osobom i ten wspaniały wieczór byłby tematem na osobną relację. Kto nie był, niech żałuje.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Poznania
II Mistrzostwa Poznania
I Otwarte Mistrzostwa Poznania




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Poznania

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.53     10.0     5367     1978      746
  2 Michał          Trumpus              Wrocław                128.17      9.5     4891     1863      542
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.92      9.0     5034     1875      722
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.58      9.0     4922     1764      743
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 139.96      9.0     4885     1843      307
  6 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   133.08      9.0     4874     1773      712
  7 Krzysztof       Mówka                Toruń                  142.21      9.0     4818     1837      490
  8 Aleksander      Puchalski            Włocławek              129.14      8.0     4887     1639      869
  9 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.17      8.0     4774     1537      447
 10 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.85      8.0     4766     1640      481
 11 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    129.75      8.0     4757     1697      335
 12 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.84      8.0     4736     1566      394
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.72      8.0     4652     1609      477
 14 Irena           Sołdan               Rumia                  122.67      8.0     4613     1644      219
 15 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               141.87      8.0     4596     1670      -78
 16 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 115.78      8.0     4441     1631      248
 17 Sławomir        Zabawa               Jasło                  102.37      8.0     4242     1565       66
 18 Kamil           Górka                Łęczna                 139.59      7.5     4949     1671      487
 19 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.44      7.0     5124     1583      535
 20 Andrzej         Oleksiak             Hel                    129.86      7.0     4845     1550      504
 21 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               119.76      7.0     4745     1592      325
 22 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.57      7.0     4745     1550      -16
 23 Marek           Roszak               Poznań                 124.41      7.0     4671     1568      129
 24 Filip           Warzecha             Gdynia                 125.11      7.0     4589     1539      135
 25 Bogusław        Puchalski            Włocławek              119.07      7.0     4568     1493      269
 26 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.08      7.0     4471     1534      -98
 27 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.45      7.0     4452     1421      266
 28 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               121.70      7.0     4439     1583       27
 29 Halina          Roszak               Poznań                 117.53      7.0     4423     1483      316
 30 Bartosz         Pięta                Swarzędz               100.00      7.0     4359     1399      195
 31 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.36      7.0     4345     1481       83
 32 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    102.58      7.0     4288     1519      200
 33 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               117.14      7.0     4122     1470       93
 34 Joanna          Zadrożna             Szczecin               116.38      6.5     4542     1485       67
 35 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.29      6.0     4877     1471      323
 36 Krzysztof       Obremski             Legnica                113.65      6.0     4614     1449      390
 37 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               114.85      6.0     4595     1429      196
 38 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 122.51      6.0     4583     1360     -239
 39 Andrzej         Gostomski            Łódź                   113.76      6.0     4450     1366      362
 40 Anna            Niedzielko           Szczecin               103.80      6.0     4444     1534     -357
 41 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.25      6.0     4401     1350        6
 42 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.12      6.0     4385     1371      -49
 43 Walenty         Siemaszko            Lipiany                112.28      6.0     4382     1411      347
 44 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           118.44      6.0     4373     1322     -172
 45 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                117.17      6.0     4372     1347       63
 46 Adam            Klimont              Wałcz                  100.00      6.0     4316     1355       45
 47 Magdalena       Merklejn             Szczecin               119.15      6.0     4306     1270      -80
 48 Jerzy           Luter                Bytom                  107.68      6.0     4305     1330       82
 49 Rafał           Skibicki             Lębork                 100.00      6.0     4181     1315     -489
 50 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      6.0     4007     1367     -196
 51 Artur           Irzyk                Strzyżów               124.33      5.5     4761     1358      471
 52 Teresa          Fortuna              Lubin                  115.67      5.5     4169     1331       44
 53 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.71      5.0     4519     1318       95
 54 Marek           Rogalski             Chełm                  112.75      5.0     4467     1272     -237
 55 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  107.78      5.0     4393     1224      168
 56 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.15      5.0     4329     1258      257
 57 Dominik         Zyskowski            Poznań                 100.00      5.0     4271     1284       67
 58 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     4259     1189       71
 59 Bartosz         Kujawiński           Pleszew                100.00      5.0     4255     1191     -202
 60 Janusz          Domagała             Poznań                 100.00      5.0     4189     1265     -576
 61 Renata          Andracka             Poznań                 115.62      5.0     4147     1153       19
 62 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.27      5.0     4131     1272     -390
 63 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               103.62      5.0     3986     1167      -13
 64 Marcin          Resler               Września               100.00      5.0     3842     1186     -444
 65 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.97      5.0     3804     1195       20
 66 Sylwia          Pliszka              Szczecin               100.00      5.0     3650     1178     -777
 67 Kasia           Kowalewska           Poznań                 116.94      4.0     4564     1171      124
 68 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.25      4.0     4235     1196       45
 69 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      4.0     4163     1144     -653
 70 Dominika        Gałdyńska            Poznań                 100.00      4.0     4096     1062     -404
 71 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.83      4.0     3986     1158     -258
 72 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     3805     1062     -377
 73 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              113.18      4.0     2667      866      149
 74 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.26      4.0     2329      743      284
 75 Aleksandra      Chadryś              Wieluń                 100.00      3.5     4144      914      271
 76 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3740      933     -331
 77 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      3.5     3703      918      -66
 78 Żaneta          Malińska             Ostrzeszów             100.00      3.5     3507      941     -539
 79 Krzysztof       Ratajczyk            Poznań                 100.00      3.5     3466      922     -495
 80 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   109.40      3.0     2419      735     -313
 81 Magdalena       Nyklewicz            Poznań                 100.00      3.0     2376      694      -63
 82 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              100.25      3.0     2197      705       51
 83 Joanna          Ostrowska            Warszawa               105.25      3.0     1764      619       41
 84 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      2.5     3745      824     -677
 85 Waldemar        Bulkowski            Chojnów                100.00      2.5     3211      802     -705
 86 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.0     2297      638     -297
 87 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.0     2250      626     -234
 88 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.17      2.0     1752      492      -70
 89 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      1.0      945      281     -166
 90 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      0.5     1956      371     -325
 91 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      0.5     1661      264     -262
 92 Wojciech        Pinczewski           Poznań                 100.00      0.5     1643      343     -879
 93 Michał          Pilc                 Poznań                 100.00      0.0      726      175     -593
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Poznania



	Kazimierz.J Merklejn 146.58 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  328: 293  163
    2    19 Irena          Sołdan                122.67 -  366: 400   73
    3    15 Kazimierz      Merklejn              117.14 +  464: 287  167
    4    24 Teresa         Fortuna               115.67 +  368: 288  166
    5     9 Dawid          Pikul                 139.96 -  371: 391   90
    6    19 Andrzej        Gostomski             113.76 +  439: 360  164
    7    14 Walenty        Siemaszko             112.28 +  369: 323  162
    8     6 Krzysztof      Obremski              113.65 +  450: 365  164
    9     4 Paweł          Jackowski             133.92 -  375: 449   84
   10     9 Ewa            Strzelczyk            121.70 +  408: 400  172
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             123.08 +  558: 301  173
   12     4 Justyna        Fugiel                135.85 +  426: 322  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Mateusz Żbikowski 143.44 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Rogalski              112.75 +  439: 334  163
    2    13 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  424: 413  150
    3     8 Joanna         Zadrożna              116.38 +  475: 331  166
    4     6 Anna           Niedzielko            103.80 +  498: 337  154
    5     2 Paweł          Jackowski             133.92 +  518: 276  184
    6     1 Marek          Roszak                124.41 -  388: 489   74
    7     2 Łukasz         Tuszyński             114.85 +  456: 312  165
    8     1 Robert         Duczemiński           129.75 -  446: 468   80
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  337: 431   86
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  365: 447   83
   11     9 Kamil          Górka                 139.59 -  324: 388   90
   12    13 Stanisław      Rydzik                138.29 +  454: 363  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Krzysztof Mówka 142.21 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            112.71 +  462: 320  163
    2     8 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 +  435: 312  167
    3     6 Andrzej        Oleksiak              129.86 +  359: 314  180
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  358: 466   86
    5    14 Irena          Sołdan                122.67 +  353: 346  173
    6     6 Robert         Duczemiński           129.75 -  338: 391   80
    7    16 Filip          Warzecha              125.11 +  408: 327  175
    8     5 Kamil          Górka                 139.59 +  460: 363  190
    9     8 Sławomir       Kordjalik             141.87 +  478: 369  192
   10     2 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  428: 345  192
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  311: 424   83
   12     5 Katarzyna      Sołdan                105.84 +  428: 351  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Sławomir Kordjalik 141.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Walenty        Siemaszko             112.28 +  334: 328  162
    2    18 Kamil          Górka                 139.59 -  341: 558   90
    3    23 Dawid          Pikul                 139.96 -  274: 416   90
    4    31 Filip          Warzecha              125.11 +  425: 379  175
    5    21 Andrzej        Rechowicz             124.72 +  352: 337  175
    6    22 Adam           Klimont               100.00 +  441: 345  150
    7    13 Andrzej        Tyczyno               113.18 +  415: 321  163
    8    10 Łukasz         Tuszyński             114.85 +  407: 304  165
    9     8 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  369: 478   92
   10     8 Justyna        Fugiel                135.85 -  347: 459   86
   11    14 Anna           Niedzielko            103.80 +  397: 363  154
   12    11 Halina         Roszak                117.53 +  494: 386  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Tomasz Zwoliński 141.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  412: 380  162
    2    17 Paweł          Jackowski             133.92 -  271: 518   84
    3    20 Filip          Warzecha              125.11 +  525: 305  175
    4    11 Beata          Piotrowska            112.71 -  367: 491   63
    5    17 Jerzy          Luter                 107.68 +  449: 383  158
    6    12 Janusz         Domagała              100.00 +  476: 314  150
    7     7 Anna           Niedzielko            103.80 +  504: 363  154
    8     3 Marek          Roszak                124.41 +  350: 330  174
    9     3 Aleksander     Puchalski             129.14 +  414: 407  179
   10     2 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  345: 428   92
   11     4 Aleksander     Puchalski             129.14 -  317: 449   79
   12     7 Robert         Duczemiński           129.75 -  315: 393   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Mariusz Skrobosz 140.12 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  387: 357  161
    2     3 Kasia          Kowalewska            116.94 +  432: 408  167
    3     3 Krzysztof      Obremski              113.65 -  350: 377   64
    4    22 Michał         Trumpus               128.17 -  304: 377   78
    5    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  445: 326  150
    6    17 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  246: 370   66
    7    18 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  293: 343   75
    8    25 Lucyna         Śniadach              110.36 -  331: 409   60
    9    36 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  408: 312  150
   10    23 Stanisław      Rydzik                138.29 -  302: 427   88
   11    31 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  430: 388  162
   12    27 Dominik        Zyskowski             100.00 +  457: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Dawid Pikul 139.96 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              110.36 +  460: 359  160
    2    10 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  318: 413   72
    3    23 Sławomir       Kordjalik             141.87 +  416: 274  192
    4    13 Andrzej        Oleksiak              129.86 +  469: 445  180
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 +  391: 371  197
    6     8 Anna           Niedzielko            103.80 +  444: 383  154
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  372: 442   86
    8     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  386: 378  170
    9     7 Kamil          Górka                 139.59 +  415: 369  190
   10     4 Robert         Duczemiński           129.75 +  458: 377  180
   11     2 Paweł          Jackowski             133.92 +  383: 370  184
   12     2 Michał         Trumpus               128.17 -  373: 397   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Kamil Górka 139.59 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kuć                   109.40 +  412: 277  159
    2    18 Sławomir       Kordjalik             141.87 +  558: 341  192
    3     2 Michał         Ozimiński             103.27 +  435: 355  153
    4     1 Krzysztof      Obremski              113.65 +  396: 305  164
    5     3 Marek          Roszak                124.41 -  381: 460   74
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          135.53 +  442: 398  186
    7     4 Paweł          Jackowski             133.92 -  324: 469   84
    8     5 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  363: 460   92
    9     7 Dawid          Pikul                 139.96 -  369: 415   90
   10    12 Halina         Roszak                117.53 +  509: 286  168
   11     9 Mateusz        Żbikowski             143.44 +  388: 324  193
   12     6 Grzegorz       Pukniel               115.78 =  372: 372  116
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Stanisław Rydzik 138.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  457: 239  158
    2    12 Andrzej        Rechowicz             124.72 +  429: 424  175
    3     7 Ewa            Strzelczyk            121.70 +  458: 319  172
    4     5 Lech           Szymczak              102.58 +  399: 337  153
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  399: 421   86
    6     4 Paweł          Jackowski             133.92 -  338: 435   84
    7     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  413: 454   70
    8    12 Rafał          Wesołowski            116.25 -  394: 441   66
    9    17 Dominik        Zyskowski             100.00 -  383: 418   50
   10    23 Mariusz        Skrobosz              140.12 +  427: 302  190
   11    17 Artur          Irzyk                 124.33 +  417: 310  174
   12    13 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  363: 454   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Justyna Fugiel 135.85 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 107.68 +  407: 327  158
    2    22 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  452: 346  150
    3     9 Lech           Szymczak              102.58 -  362: 367   53
    4    10 Zofia          Gajewska              118.44 +  495: 335  168
    5     6 Grzegorz       Pukniel               115.78 +  448: 242  166
    6     3 Andrzej        Tyczyno               113.18 +  416: 325  163
    7     5 Michał         Trumpus               128.17 -  272: 381   78
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  317: 471   73
    9    12 Walenty        Siemaszko             112.28 +  389: 354  162
   10     8 Sławomir       Kordjalik             141.87 +  459: 347  192
   11     5 Robert         Duczemiński           129.75 +  427: 364  180
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  322: 426   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Mariusz Wrześniewski 135.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Sołdan                105.84 +  508: 301  156
    2     1 Andrzej        Kowalski              122.51 +  489: 332  173
    3     1 Jarosław       Puchalski             124.26 +  386: 378  174
    4     3 Krzysztof      Mówka                 142.21 +  466: 358  192
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.29 +  421: 399  188
    6     2 Kamil          Górka                 139.59 -  398: 442   90
    7     3 Dawid          Pikul                 139.96 +  442: 372  190
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 +  442: 418  183
    9     1 Mateusz        Żbikowski             143.44 +  431: 337  193
   10     1 Michał         Trumpus               128.17 -  385: 482   78
   11     1 Michał         Trumpus               128.17 +  486: 461  178
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 +  513: 341  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 12 164.83




	Paweł Jackowski 133.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  339: 334  155
    2    17 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  518: 271  192
    3    10 Bogusław       Puchalski             119.07 +  489: 335  169
    4     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  368: 347  170
    5     2 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  276: 518   93
    6     4 Stanisław      Rydzik                138.29 +  435: 338  188
    7     4 Kamil          Górka                 139.59 +  469: 324  190
    8     4 Michał         Trumpus               128.17 -  407: 436   78
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 +  449: 375  197
   10     3 Marek          Roszak                124.41 +  475: 278  174
   11     2 Dawid          Pikul                 139.96 -  370: 383   90
   12     3 Aleksander     Puchalski             129.14 +  439: 373  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 12 156.25




	Karol Wyrębkiewicz 133.08 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Niedzielko            103.80 -  356: 360   54
    2    32 Wojciech       Obremski              100.00 +  432: 281  150
    3    19 Sławomir       Zabawa                102.37 +  538: 330  152
    4     7 Andrzej        Gostomski             113.76 +  405: 327  164
    5     5 Aleksander     Puchalski             129.14 +  399: 250  179
    6     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  389: 324  170
    7     1 Marek          Roszak                124.41 +  323: 313  174
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  418: 442   86
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             123.08 +  402: 346  173
   10     5 Mateusz        Żbikowski             143.44 +  447: 365  193
   11     3 Krzysztof      Mówka                 142.21 +  424: 311  192
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  341: 513   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Andrzej Oleksiak 129.86 Hel              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  408: 361  154
    2    21 Artur          Irzyk                 124.33 +  384: 362  174
    3     6 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  314: 359   92
    4    13 Dawid          Pikul                 139.96 -  445: 469   90
    5    18 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  651: 263  150
    6    10 Bogusław       Puchalski             119.07 +  470: 349  169
    7     6 Robert         Duczemiński           129.75 -  341: 349   80
    8    11 Aleksander     Puchalski             129.14 -  314: 418   79
    9    16 Halina         Roszak                117.53 -  355: 392   68
   10    22 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 +  393: 383  172
   11    18 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  396: 289  158
   12    14 Krzysztof      Obremski              113.65 +  374: 347  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Robert Duczemiński 129.75 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Ozimiński             103.27 -  351: 407   53
    2    34 Przemysław     Pawlic                100.00 +  457: 279  150
    3    16 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 +  420: 344  167
    4     9 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  465: 276  150
    5     7 Joanna         Zadrożna              116.38 +  440: 342  166
    6     6 Krzysztof      Mówka                 142.21 +  391: 338  192
    7     6 Andrzej        Oleksiak              129.86 +  349: 341  180
    8     1 Mateusz        Żbikowski             143.44 +  468: 446  193
    9     2 Michał         Trumpus               128.17 -  282: 449   78
   10     4 Dawid          Pikul                 139.96 -  377: 458   90
   11     5 Justyna        Fugiel                135.85 -  364: 427   86
   12     7 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  393: 315  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Aleksander Puchalski 129.14 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lech           Szymczak              102.58 -  317: 382   53
    2    44 Maciej         Kuć                   100.00 +  507: 272  150
    3    14 Mariusz        Łasiewicki            100.25 +  370: 279  150
    4    14 Ewa            Strzelczyk            121.70 +  382: 330  172
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  250: 399   83
    6    15 Marek          Rogalski              112.75 +  537: 271  163
    7    10 Grzegorz       Pukniel               115.78 +  392: 304  166
    8    11 Andrzej        Oleksiak              129.86 +  418: 314  180
    9     3 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  407: 414   92
   10     7 Anna           Niedzielko            103.80 +  485: 297  154
   11     4 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  449: 317  192
   12     3 Paweł          Jackowski             133.92 -  373: 439   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Michał Trumpus 128.17 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Zabawa                102.37 +  416: 317  152
    2    16 Joanna         Zadrożna              116.38 -  373: 422   66
    3    18 Teresa         Fortuna               115.67 =  353: 353  116
    4    22 Mariusz        Skrobosz              140.12 +  377: 304  190
    5    15 Beata          Piotrowska            112.71 +  421: 414  163
    6     9 Krzysztof      Obremski              113.65 +  345: 334  164
    7     5 Justyna        Fugiel                135.85 +  381: 272  186
    8     4 Paweł          Jackowski             133.92 +  436: 407  184
    9     2 Robert         Duczemiński           129.75 +  449: 282  180
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 +  482: 385  186
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  461: 486   86
   12     2 Dawid          Pikul                 139.96 +  397: 373  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1863  / 12 155.25




	Małgorzata Kania 127.17 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Łasiewicki            100.25 -  348: 372   50
    2    35 Sylwia         Pliszka               100.00 +  388: 291  150
    3    28 Rafał          Skibicki              100.00 +  498: 321  150
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             123.08 +  428: 316  173
    5    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  371: 391   70
    6    11 Rafał          Wesołowski            116.25 +  453: 359  166
    7     8 Irena          Sołdan                122.67 +  371: 337  173
    8     8 Joanna         Zadrożna              116.38 -  324: 416   66
    9    10 Anna           Niedzielko            103.80 -  323: 409   54
   10    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  351: 326  150
   11    11 Łukasz         Tuszyński             114.85 +  479: 386  165
   12     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  440: 403  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Filip Warzecha 125.11 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  469: 228  150
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  317: 336   70
    3    20 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  305: 525   92
    4    31 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  379: 425   92
    5    33 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 +  410: 374  172
    6    25 Dominik        Zyskowski             100.00 +  480: 358  150
    7    16 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  327: 408   92
    8    22 Irena          Sołdan                122.67 +  369: 364  173
    9    19 Bogusław       Puchalski             119.07 +  386: 381  169
   10    17 Rafał          Skibicki              100.00 -  332: 382   50
   11    19 Andrzej        Gostomski             113.76 +  393: 296  164
   12    15 Łukasz         Tuszyński             114.85 +  422: 377  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Andrzej Rechowicz 124.72 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  368: 358  150
    2    12 Stanisław      Rydzik                138.29 -  424: 429   88
    3    17 Marcin         Resler                100.00 +  389: 361  150
    4    18 Irena          Sołdan                122.67 -  349: 354   73
    5    21 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  337: 352   92
    6    27 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  487: 324  150
    7    18 Mariusz        Skrobosz              140.12 +  343: 293  190
    8    16 Walenty        Siemaszko             112.28 -  351: 373   62
    9    20 Joanna         Ostrowska             105.25 +  419: 369  155
   10    15 Lech           Szymczak              102.58 +  309: 294  153
   11    12 Ewa            Strzelczyk            121.70 +  467: 268  172
   12     9 Marek          Roszak                124.41 +  409: 400  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Marek Roszak 124.41 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Janusz         Domagała              100.00 +  480: 392  150
    2     4 Adam           Klimont               100.00 +  449: 346  150
    3     4 Andrzej        Gostomski             113.76 +  358: 332  164
    4     2 Łukasz         Tuszyński             114.85 +  382: 375  165
    5     3 Kamil          Górka                 139.59 +  460: 381  190
    6     1 Mateusz        Żbikowski             143.44 +  489: 388  193
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  313: 323   83
    8     3 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  330: 350   92
    9     5 Joanna         Zadrożna              116.38 +  400: 383  166
   10     3 Paweł          Jackowski             133.92 -  278: 475   84
   11     6 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  332: 388   56
   12     9 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  400: 409   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Artur Irzyk 124.33 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dominika       Gałdyńska             100.00 =  331: 331  100
    2    21 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  362: 384   80
    3    31 Andrzej        Kowalski              122.51 +  453: 390  173
    4    21 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 -  394: 409   61
    5    30 Zofia          Gajewska              118.44 +  424: 262  168
    6    23 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  418: 338  162
    7    15 Joanna         Zadrożna              116.38 -  336: 371   66
    8    20 Janusz         Domagała              100.00 +  558: 218  150
    9    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  432: 392  170
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  392: 409   73
   11    17 Stanisław      Rydzik                138.29 -  310: 417   88
   12    22 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  351: 369   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Jarosław Puchalski 124.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  459: 240  150
    2    11 Mariusz        Łasiewicki            100.25 +  369: 333  150
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  378: 386   86
    4    12 Janusz         Domagała              100.00 +  410: 367  150
    5    13 Anna           Niedzielko            103.80 -  369: 407   54
    6    14 Lech           Szymczak              102.58 +  344: 312  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Grzegorz Koczkodon 123.08 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Klimont               100.00 -  355: 386   50
    2    33 Żaneta         Malińska              100.00 +  419: 261  150
    3    24 Bartosz        Pięta                 100.00 +  372: 358  150
    4     8 Małgorzata     Kania                 127.17 -  316: 428   77
    5    27 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  376: 344  163
    6    13 Beata          Piotrowska            112.71 +  345: 309  163
    7    11 Halina         Roszak                117.53 +  441: 354  168
    8     9 Justyna        Fugiel                135.85 +  471: 317  186
    9     6 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  346: 402   83
   10    11 Artur          Irzyk                 124.33 +  409: 392  174
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  301: 558   97
   12    10 Irena          Sołdan                122.67 -  320: 460   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Irena Sołdan 122.67 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  412: 407  150
    2    19 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 +  400: 366  197
    3     5 Łukasz         Tuszyński             114.85 -  278: 490   65
    4    18 Andrzej        Rechowicz             124.72 +  354: 349  175
    5    14 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  346: 353   92
    6    18 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  415: 310  161
    7     8 Małgorzata     Kania                 127.17 -  337: 371   77
    8    22 Filip          Warzecha              125.11 -  364: 369   75
    9    25 Michał         Ozimiński             103.27 +  404: 363  153
   10    21 Teresa         Fortuna               115.67 +  369: 362  166
   11    15 Lucyna         Śniadach              110.36 +  474: 334  160
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             123.08 +  460: 320  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Andrzej Kowalski 122.51 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agata          Kuć                   100.00 +  398: 340  150
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  332: 489   86
    3    31 Artur          Irzyk                 124.33 -  390: 453   74
    4    27 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  401: 400  150
    5    22 Sławomir       Zabawa                102.37 +  345: 336  152
    6    24 Kasia          Kowalewska            116.94 -  377: 452   67
    7    22 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  378: 469   72
    8    24 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  410: 345  162
    9    21 Rafał          Skibicki              100.00 -  315: 357   50
   10    26 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 -  434: 453   67
   11    28 Kasia          Kowalewska            116.94 +  417: 377  167
   12    23 Marek          Rogalski              112.75 +  386: 351  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Mariusz Sylwestrzuk 122.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Kuć                   100.00 -  301: 382   50
    2    29 Lucyna         Śniadach              110.36 +  363: 333  160
    3    25 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  322: 414   66
    4    26 Krzysztof      Sporczyk              112.25 -  296: 315   62
    5    33 Filip          Warzecha              125.11 -  374: 410   75
    6    42 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  462: 263  150
    7    31 Agata          Kuć                   100.00 +  426: 283  150
    8    30 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  375: 322  163
    9    24 Janusz         Domagała              100.00 +  387: 370  150
   10    22 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  383: 393   80
   11    21 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  344: 330  161
   12    17 Anna           Niedzielko            103.80 +  419: 371  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Ewa Strzelczyk 121.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  376: 237  150
    2    10 Dawid          Pikul                 139.96 +  413: 318  190
    3     7 Stanisław      Rydzik                138.29 -  319: 458   88
    4    14 Aleksander     Puchalski             129.14 -  330: 382   79
    5    16 Kasia          Kowalewska            116.94 +  327: 273  167
    6    20 Joanna         Zadrożna              116.38 -  363: 424   66
    7    22 Andrzej        Kowalski              122.51 +  469: 378  173
    8    19 Kazimierz      Merklejn              117.14 +  408: 355  167
    9     9 Krzysztof      Obremski              113.65 +  321: 320  164
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  400: 408   97
   11    12 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  268: 467   75
   12    19 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 +  445: 392  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 119.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Żaneta         Malińska              100.00 +  384: 286  150
    2     5 Filip          Warzecha              125.11 +  336: 317  175
    3    12 Halina         Roszak                117.53 +  457: 337  168
    4     4 Paweł          Jackowski             133.92 -  347: 368   84
    5    10 Małgorzata     Kania                 127.17 +  391: 371  177
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  324: 389   83
    7     9 Stanisław      Rydzik                138.29 +  454: 413  188
    8     7 Dawid          Pikul                 139.96 -  378: 386   90
    9    14 Artur          Irzyk                 124.33 -  392: 432   74
   10    16 Walenty        Siemaszko             112.28 +  425: 331  162
   11    10 Krzysztof      Obremski              113.65 +  454: 350  164
   12     8 Małgorzata     Kania                 127.17 -  403: 440   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Magdalena Merklejn 119.15 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Nyklewicz             100.00 +  462: 337  150
    2     9 Andrzej        Tyczyno               113.18 -  289: 466   63
    3    27 Urszula        Solarska              100.00 -  254: 345   50
    4    40 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  352: 288  154
    5    23 Rafał          Wesołowski            116.25 -  284: 331   66
    6    29 Mariusz        Łasiewicki            100.25 -  336: 442   50
    7    39 Żaneta         Malińska              100.00 +  445: 285  150
    8    26 Marek          Rogalski              112.75 +  456: 418  163
    9    27 Sławomir       Zabawa                102.37 -  288: 344   52
   10    24 Kasia          Kowalewska            116.94 +  424: 416  167
   11    24 Joanna         Ostrowska             105.25 -  300: 341   55
   12    28 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  416: 373  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Bogusław Puchalski 119.07 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Wojciech       Obremski              100.00 +  358: 292  150
    2    15 Rafał          Wesołowski            116.25 +  403: 307  166
    3    10 Paweł          Jackowski             133.92 -  335: 489   84
    4    16 Katarzyna      Sołdan                105.84 +  371: 349  156
    5    12 Krzysztof      Obremski              113.65 -  390: 394   64
    6    10 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  349: 470   80
    7    26 Sławomir       Zabawa                102.37 +  349: 234  152
    8    21 Teresa         Fortuna               115.67 -  283: 341   66
    9    19 Filip          Warzecha              125.11 -  381: 386   75
   10    30 Renata         Andracka              115.62 +  503: 423  166
   11    20 Rafał          Wesołowski            116.25 +  401: 333  166
   12    16 Zofia          Gajewska              118.44 +  445: 281  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Zofia Gajewska 118.44 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Przemysław     Pawlic                100.00 +  493: 284  150
    2     2 Andrzej        Gostomski             113.76 -  261: 427   64
    3    26 Dorota         Kuć                   100.00 +  361: 342  150
    4    10 Justyna        Fugiel                135.85 -  335: 495   86
    5    30 Artur          Irzyk                 124.33 -  262: 424   74
    6    34 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  459: 332  163
    7    29 Teresa         Fortuna               115.67 -  347: 369   66
    8    32 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  296: 406   50
    9    35 Urszula        Solarska              100.00 +  451: 360  150
   10    29 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  384: 345  150
   11    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  443: 316  150
   12    16 Bogusław       Puchalski             119.07 -  281: 445   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Halina Roszak 117.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Pilc                  100.00 +  405: 266  150
    2    24 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  434: 271  150
    3    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  337: 457   70
    4    20 Urszula        Solarska              100.00 +  360:  31  150
    5     8 Marek          Rogalski              112.75 +  454: 310  163
    6     5 Łukasz         Tuszyński             114.85 -  370: 379   65
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  354: 441   73
    8    14 Bartosz        Pięta                 100.00 +  326: 301  150
    9    16 Andrzej        Oleksiak              129.86 +  392: 355  180
   10    12 Kamil          Górka                 139.59 -  286: 509   90
   11    13 Adam           Klimont               100.00 +  319: 293  150
   12    11 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  386: 494   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Łukasz Szałkiewicz 117.17 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Pilc                  100.00 +  381: 271  150
    2     8 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  312: 435   92
    3    16 Robert         Duczemiński           129.75 -  344: 420   80
    4    34 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  284: 384   50
    5    39 Żaneta         Malińska              100.00 +  351: 230  150
    6    26 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  320: 343   58
    7    37 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  359: 264  150
    8    28 Jarosław       Sobczak               112.17 +  451: 340  162
    9    22 Lucyna         Śniadach              110.36 -  339: 411   60
   10    26 Andrzej        Kowalski              122.51 +  453: 434  173
   11    23 Dominik        Zyskowski             100.00 +  386: 332  150
   12    19 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  392: 445   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Kazimierz Merklejn 117.14 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Pinczewski            100.00 +  464: 144  150
    2     6 Lech           Szymczak              102.58 -  349: 383   53
    3    15 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  287: 464   97
    4    30 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  347: 316  150
    5    31 Teresa         Fortuna               115.67 +  422: 370  166
    6    21 Walenty        Siemaszko             112.28 -  207: 395   62
    7    27 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  329: 274  162
    8    19 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  355: 408   72
    9    26 Jerzy          Luter                 107.68 +  347: 294  158
   10    19 Lucyna         Śniadach              110.36 -  281: 293   60
   11    27 Teresa         Fortuna               115.67 +  365: 337  166
   12    22 Artur          Irzyk                 124.33 +  369: 351  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Kasia Kowalewska 116.94 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bartosz        Pięta                 100.00 +  486: 254  150
    2     3 Mariusz        Skrobosz              140.12 -  408: 432   90
    3    13 Beata          Piotrowska            112.71 -  316: 398   63
    4    25 Dorota         Kuć                   100.00 +  420: 312  150
    5    16 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  273: 327   72
    6    24 Andrzej        Kowalski              122.51 +  452: 377  173
    7    17 Janusz         Domagała              100.00 -  301: 413   50
    8    23 Joanna         Ostrowska             105.25 -  350: 355   55
    9    29 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  425: 291  163
   10    24 Magdalena      Merklejn              119.15 -  416: 424   69
   11    28 Andrzej        Kowalski              122.51 -  377: 417   73
   12    32 Beata          Piotrowska            112.71 -  340: 440   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Joanna Zadrożna 116.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sylwia         Pliszka               100.00 +  343: 282  150
    2    16 Michał         Trumpus               128.17 +  422: 373  178
    3     8 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  331: 475   93
    4    17 Michał         Ozimiński             103.27 +  447: 276  153
    5     7 Robert         Duczemiński           129.75 -  342: 440   80
    6    20 Ewa            Strzelczyk            121.70 +  424: 363  172
    7    15 Artur          Irzyk                 124.33 +  371: 336  174
    8     8 Małgorzata     Kania                 127.17 +  416: 324  177
    9     5 Marek          Roszak                124.41 -  383: 400   74
   10    10 Grzegorz       Pukniel               115.78 =  383: 383  116
   11     8 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  339: 442   66
   12    12 Sławomir       Zabawa                102.37 -  341: 381   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Rafał Wesołowski 116.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  423: 262  150
    2    15 Bogusław       Puchalski             119.07 -  307: 403   69
    3    32 Dominika       Gałdyńska             100.00 -  345: 370   50
    4    32 Dariusz        Kuć                   109.40 +  439: 337  159
    5    23 Magdalena      Merklejn              119.15 +  331: 284  169
    6    11 Małgorzata     Kania                 127.17 -  359: 453   77
    7    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  316: 306  150
    8    12 Stanisław      Rydzik                138.29 +  441: 394  188
    9    11 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  419: 448   56
   10    20 Sławomir       Zabawa                102.37 -  325: 393   52
   11    20 Bogusław       Puchalski             119.07 -  333: 401   69
   12    25 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  363: 344  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Grzegorz Pukniel 115.78 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Resler                100.00 +  431: 310  150
    2    14 Anna           Niedzielko            103.80 -  341: 363   54
    3    25 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 +  414: 322  172
    4    15 Adam           Klimont               100.00 +  388: 356  150
    5     6 Justyna        Fugiel                135.85 -  242: 448   86
    6    17 Mariusz        Skrobosz              140.12 +  370: 246  190
    7    10 Aleksander     Puchalski             129.14 -  304: 392   79
    8    15 Beata          Piotrowska            112.71 +  368: 358  163
    9    13 Łukasz         Tuszyński             114.85 +  386: 304  165
   10    10 Joanna         Zadrożna              116.38 =  383: 383  116
   11     8 Joanna         Zadrożna              116.38 +  442: 339  166
   12     6 Kamil          Górka                 139.59 =  372: 372  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Teresa Fortuna 115.67 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Monika         Rubinstein            100.00 -  310: 326   50
    2    26 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  375: 280  162
    3    18 Michał         Trumpus               128.17 =  353: 353  128
    4    24 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  288: 368   97
    5    31 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  370: 422   67
    6    37 Dorota         Kuć                   100.00 +  360: 328  150
    7    29 Zofia          Gajewska              118.44 +  369: 347  168
    8    21 Bogusław       Puchalski             119.07 +  341: 283  169
    9    15 Adam           Klimont               100.00 -  333: 367   50
   10    21 Irena          Sołdan                122.67 -  362: 369   73
   11    27 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  337: 365   67
   12    31 Marcin         Resler                100.00 +  371: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Renata Andracka 115.62 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  366: 368   50
    2    27 Marcin         Resler                100.00 -  311: 383   50
    3    39 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  277: 330   50
    4    42 Dominik        Zyskowski             100.00 -  248: 390   50
    5    44 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 -  365: 395   55
    6    44 Monika         Rubinstein            100.00 +  311: 276  150
    7    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  370: 217  150
    8    39 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  367: 288  150
    9    30 Marek          Rogalski              112.75 +  388: 317  163
   10    30 Bogusław       Puchalski             119.07 -  423: 503   69
   11    33 Michał         Ozimiński             103.27 -  297: 354   53
   12    35 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  424: 307  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Łukasz Tuszyński 114.85 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Skibicki              100.00 +  463: 303  150
    2     7 Dorota         Kuć                   100.00 +  442: 281  150
    3     5 Irena          Sołdan                122.67 +  490: 278  173
    4     2 Marek          Roszak                124.41 -  375: 382   74
    5     4 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  367: 331  161
    6     5 Halina         Roszak                117.53 +  379: 370  168
    7     2 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  312: 456   93
    8    10 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  304: 407   92
    9    13 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  304: 386   66
   10    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  396: 304  150
   11    11 Małgorzata     Kania                 127.17 -  386: 479   77
   12    15 Filip          Warzecha              125.11 -  377: 422   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Andrzej Gostomski 113.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Urszula        Solarska              100.00 +  389: 322  150
    2     2 Zofia          Gajewska              118.44 +  427: 261  168
    3     4 Marek          Roszak                124.41 -  332: 358   74
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  327: 405   83
    5    25 Agata          Kuć                   100.00 +  311: 303  150
    6    19 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  360: 439   97
    7    19 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  349: 435   56
    8    33 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  380: 321  155
    9    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  322: 399   50
   10    32 Sylwia         Pliszka               100.00 +  561: 151  150
   11    19 Filip          Warzecha              125.11 -  296: 393   75
   12    24 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  396: 301  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Krzysztof Obremski 113.65 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  410: 265  150
    2    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  537: 286  150
    3     3 Mariusz        Skrobosz              140.12 +  377: 350  190
    4     1 Kamil          Górka                 139.59 -  305: 396   90
    5    12 Bogusław       Puchalski             119.07 +  394: 390  169
    6     9 Michał         Trumpus               128.17 -  334: 345   78
    7    12 Michał         Ozimiński             103.27 +  516: 255  153
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  365: 450   97
    9     9 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  320: 321   72
   10    13 Dominik        Zyskowski             100.00 +  359: 338  150
   11    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  350: 454   70
   12    14 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  347: 374   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Andrzej Tyczyno 113.18 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Dominik        Zyskowski             100.00 +  380: 317  150
    2     9 Magdalena      Merklejn              119.15 +  466: 289  169
    3    11 Anna           Niedzielko            103.80 -  334: 400   54
    4    19 Walenty        Siemaszko             112.28 +  453: 320  162
    5    11 Lech           Szymczak              102.58 +  388: 361  153
    6     3 Justyna        Fugiel                135.85 -  325: 416   86
    7    13 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  321: 415   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  7 123.71




	Mariola Osajda-Matczak 112.83 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  293: 328   97
    2    31 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 -  260: 373   61
    3    41 Dominik        Zyskowski             100.00 +  279: 254  150
    4    35 Magdalena      Nyklewicz             100.00 +  349: 260  150
    5    27 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  344: 376   73
    6    34 Zofia          Gajewska              118.44 -  332: 459   68
    7    34 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  456: 345  150
    8    30 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  322: 375   72
    9    29 Kasia          Kowalewska            116.94 -  291: 425   67
   10    36 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  471: 313  150
   11    34 Krzysztof      Borodziuk             103.62 -  282: 312   54
   12    35 Renata         Andracka              115.62 -  307: 424   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Marek Rogalski 112.75 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  334: 439   93
    2    38 Maciej         Pilc                  100.00 +  390: 352  150
    3    34 Wojciech       Pinczewski            100.00 +  436: 275  150
    4    23 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  511: 300  150
    5     8 Halina         Roszak                117.53 -  310: 454   68
    6    15 Aleksander     Puchalski             129.14 -  271: 537   79
    7    21 Lech           Szymczak              102.58 -  321: 367   53
    8    26 Magdalena      Merklejn              119.15 -  418: 456   69
    9    30 Renata         Andracka              115.62 -  317: 388   66
   10    33 Jerzy          Luter                 107.68 +  377: 364  158
   11    29 Beata          Piotrowska            112.71 +  431: 386  163
   12    23 Andrzej        Kowalski              122.51 -  351: 386   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Beata Piotrowska 112.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  320: 462   92
    2    43 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  392: 381  158
    3    13 Kasia          Kowalewska            116.94 +  398: 316  167
    4    11 Tomasz         Zwoliński             141.57 +  491: 367  192
    5    15 Michał         Trumpus               128.17 -  414: 421   78
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  309: 345   73
    7    20 Dariusz        Kuć                   109.40 +  385: 276  159
    8    15 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  358: 368   66
    9    18 Lech           Szymczak              102.58 -  272: 343   53
   10    27 Bartosz        Pięta                 100.00 -  354: 374   50
   11    29 Marek          Rogalski              112.75 -  386: 431   63
   12    32 Kasia          Kowalewska            116.94 +  440: 340  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Walenty Siemaszko 112.28 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  328: 334   92
    2    40 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  351: 206  150
    3    21 Magdalena      Nyklewicz             100.00 +  393: 252  150
    4    19 Andrzej        Tyczyno               113.18 -  320: 453   63
    5    19 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  351: 330  158
    6    21 Kazimierz      Merklejn              117.14 +  395: 207  167
    7    14 Kazimierz.J    Merklejn              146.58 -  323: 369   97
    8    16 Andrzej        Rechowicz             124.72 +  373: 351  175
    9    12 Justyna        Fugiel                135.85 -  354: 389   86
   10    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  331: 425   70
   11    25 Bartosz        Pięta                 100.00 -  337: 357   50
   12    29 Michał         Ozimiński             103.27 +  526: 362  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Krzysztof Sporczyk 112.25 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  380: 412   92
    2    26 Teresa         Fortuna               115.67 -  280: 375   66
    3    40 Przemysław     Pawlic                100.00 +  464: 258  150
    4    26 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 +  315: 296  172
    5    32 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  429: 395  150
    6    23 Artur          Irzyk                 124.33 -  338: 418   74
    7    27 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  274: 329   67
    8    24 Andrzej        Kowalski              122.51 -  345: 410   73
    9    34 Sylwia         Pliszka               100.00 -  299: 371   50
   10    35 Wojciech       Obremski              100.00 +  415: 183  150
   11    31 Mariusz        Skrobosz              140.12 -  388: 430   90
   12    33 Jarosław       Sobczak               112.17 -  308: 313   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Jarosław Sobczak 112.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 -  340: 451   67
    9    32 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 -  300: 327   55
   10    34 Urszula        Solarska              100.00 +  433: 338  150
   11    30 Jerzy          Luter                 107.68 -  366: 398   58
   12    33 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  313: 308  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  5  98.40




	Eugeniusz Wróblewski 111.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              140.12 -  357: 387   90
    2    31 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  373: 260  163
    3    33 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  445: 245  150
    4    21 Artur          Irzyk                 124.33 +  409: 394  174
    5     4 Łukasz         Tuszyński             114.85 -  331: 367   65
    6    18 Irena          Sołdan                122.67 -  310: 415   73
    7    23 Rafał          Skibicki              100.00 -  320: 324   50
    8    29 Sławomir       Zabawa                102.37 -  323: 386   52
    9    33 Monika         Rubinstein            100.00 +  438: 303  150
   10    28 Michał         Ozimiński             103.27 +  349: 284  153
   11    21 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  330: 344   72
   12    25 Rafał          Wesołowski            116.25 -  344: 363   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Lucyna Śniadach 110.36 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 139.96 -  359: 460   90
    2    29 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  333: 363   72
    3    36 Aleksandra     Chadryś               100.00 -  324: 384   50
    4    41 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  380: 238  155
    5    34 Dariusz        Kuć                   109.40 -  428: 443   59
    6    38 Przemysław     Pawlic                100.00 +  336: 329  150
    7    30 Jerzy          Luter                 107.68 +  414: 316  158
    8    25 Mariusz        Skrobosz              140.12 +  409: 331  190
    9    22 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 +  411: 339  167
   10    19 Kazimierz      Merklejn              117.14 +  293: 281  167
   11    15 Irena          Sołdan                122.67 -  334: 474   73
   12    18 Adam           Klimont               100.00 +  324: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Dariusz Kuć 109.40 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 139.59 -  277: 412   90
    2    36 Agata          Kuć                   100.00 +  355: 339  150
    3    29 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  311: 448   56
    4    32 Rafał          Wesołowski            116.25 -  337: 439   66
    5    34 Lucyna         Śniadach              110.36 +  443: 428  160
    6    32 Sylwia         Pliszka               100.00 +  420: 281  150
    7    20 Beata          Piotrowska            112.71 -  276: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  7 105.00




	Jolanta Chłopińska 107.78 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                138.29 -  239: 457   88
    2    43 Beata          Piotrowska            112.71 -  381: 392   63
    3    44 Michał         Pilc                  100.00 +  493: 210  150
    4    29 Rafał          Skibicki              100.00 +  425: 379  150
    5    19 Walenty        Siemaszko             112.28 -  330: 351   62
    6    26 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 +  343: 320  167
    7    25 Bartosz        Pięta                 100.00 -  358: 386   50
    8    27 Dominik        Zyskowski             100.00 -  336: 429   50
    9    31 Marcin         Resler                100.00 +  451: 236  150
   10    25 Janusz         Domagała              100.00 +  447: 273  150
   11    18 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  289: 396   80
   12    24 Andrzej        Gostomski             113.76 -  301: 396   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Jerzy Luter 107.68 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Fugiel                135.85 -  327: 407   86
    2    41 Bartosz        Pięta                 100.00 -  304: 418   50
    3    42 Żaneta         Malińska              100.00 +  375: 272  150
    4    39 Wojciech       Pinczewski            100.00 +  409: 216  150
    5    17 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  383: 449   92
    6    28 Agata          Kuć                   100.00 +  373: 315  150
    7    30 Lucyna         Śniadach              110.36 -  316: 414   60
    8    34 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  416: 329  150
    9    26 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  294: 347   67
   10    33 Marek          Rogalski              112.75 -  364: 377   63
   11    30 Jarosław       Sobczak               112.17 +  398: 366  162
   12    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  346: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Katarzyna Sołdan 105.84 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Wrześniewski          135.53 -  301: 508   86
    2    30 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  433: 244  150
    3    29 Dariusz        Kuć                   109.40 +  448: 311  159
    4    16 Bogusław       Puchalski             119.07 -  349: 371   69
    5    20 Mariusz        Łasiewicki            100.25 +  444: 364  150
    6    16 Michał         Ozimiński             103.27 -  351: 359   53
    7    19 Andrzej        Gostomski             113.76 +  435: 349  164
    8    13 Lech           Szymczak              102.58 +  412: 359  153
    9    11 Rafał          Wesołowski            116.25 +  448: 419  166
   10     6 Adam           Klimont               100.00 +  376: 298  150
   11     6 Marek          Roszak                124.41 +  388: 332  174
   12     5 Krzysztof      Mówka                 142.21 -  351: 428   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Joanna Ostrowska 105.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Kasia          Kowalewska            116.94 +  355: 350  167
    9    20 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  369: 419   75
   10    31 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  334: 264  155
   11    24 Magdalena      Merklejn              119.15 +  341: 300  169
   12    20 Lech           Szymczak              102.58 -  365: 390   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  5 123.80




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.97 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             133.92 -  334: 339   84
    2    39 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  290: 411   50
    3    43 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  272: 273   50
    4    41 Lucyna         Śniadach              110.36 -  238: 380   60
    5    44 Renata         Andracka              115.62 +  395: 365  166
    6    43 Wojciech       Pinczewski            100.00 +  411: 197  150
    7    33 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  341: 225  154
    8    33 Andrzej        Gostomski             113.76 -  321: 380   64
    9    32 Jarosław       Sobczak               112.17 +  327: 300  162
   10    31 Joanna         Ostrowska             105.25 -  264: 334   55
   11    35 Marcin         Resler                100.00 -  314: 316   50
   12    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  297: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Anna Niedzielko 103.80 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 +  360: 356  183
    2    14 Grzegorz       Pukniel               115.78 +  363: 341  166
    3    11 Andrzej        Tyczyno               113.18 +  400: 334  163
    4     6 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  337: 498   93
    5    13 Jarosław       Puchalski             124.26 +  407: 369  174
    6     8 Dawid          Pikul                 139.96 -  383: 444   90
    7     7 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  363: 504   92
    8    18 Michał         Ozimiński             103.27 +  391: 331  153
    9    10 Małgorzata     Kania                 127.17 +  409: 323  177
   10     7 Aleksander     Puchalski             129.14 -  297: 485   79
   11    14 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  363: 397   92
   12    17 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  371: 419   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Krzysztof Borodziuk 103.62 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  361: 408   80
    2    28 Rafał          Skibicki              100.00 -  335: 350   50
    3    35 Janusz         Domagała              100.00 -  326: 392   50
    4    40 Magdalena      Merklejn              119.15 -  288: 352   69
    5    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  382: 301  150
    6    39 Wojciech       Obremski              100.00 +  351: 317  150
    7    33 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 -  225: 341   55
    8    38 Żaneta         Malińska              100.00 -  300: 305   50
    9    39 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  349: 280  150
   10    37 Przemysław     Pawlic                100.00 +  456: 333  150
   11    34 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 +  312: 282  163
   12    30 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  301: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Michał Ozimiński 103.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Duczemiński           129.75 +  407: 351  180
    2    23 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  420: 219  150
    3     2 Kamil          Górka                 139.59 -  355: 435   90
    4    17 Joanna         Zadrożna              116.38 -  276: 447   66
    5    28 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  365: 235  150
    6    16 Katarzyna      Sołdan                105.84 +  359: 351  156
    7    12 Krzysztof      Obremski              113.65 -  255: 516   64
    8    18 Anna           Niedzielko            103.80 -  331: 391   54
    9    25 Irena          Sołdan                122.67 -  363: 404   73
   10    28 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 -  284: 349   61
   11    33 Renata         Andracka              115.62 +  354: 297  166
   12    29 Walenty        Siemaszko             112.28 -  362: 526   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Lech Szymczak 102.58 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksander     Puchalski             129.14 +  382: 317  179
    2     6 Kazimierz      Merklejn              117.14 +  383: 349  167
    3     9 Justyna        Fugiel                135.85 +  367: 362  186
    4     5 Stanisław      Rydzik                138.29 -  337: 399   88
    5    11 Andrzej        Tyczyno               113.18 -  361: 388   63
    6    14 Jarosław       Puchalski             124.26 -  312: 344   74
    7    21 Marek          Rogalski              112.75 +  367: 321  163
    8    13 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  359: 412   56
    9    18 Beata          Piotrowska            112.71 +  343: 272  163
   10    15 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  294: 309   75
   11    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  393: 250  150
   12    20 Joanna         Ostrowska             105.25 +  390: 365  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Sławomir Zabawa 102.37 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Trumpus               128.17 -  317: 416   78
    2    45 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  369: 311  150
    3    19 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  330: 538   83
    4    37 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  347: 279  150
    5    22 Andrzej        Kowalski              122.51 -  336: 345   73
    6    35 Urszula        Solarska              100.00 +  404: 328  150
    7    26 Bogusław       Puchalski             119.07 -  234: 349   69
    8    29 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  386: 323  161
    9    27 Magdalena      Merklejn              119.15 +  344: 288  169
   10    20 Rafał          Wesołowski            116.25 +  393: 325  166
   11    16 Rafał          Skibicki              100.00 +  401: 333  150
   12    12 Joanna         Zadrożna              116.38 +  381: 341  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Mariusz Łasiewicki 100.25 Choszczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Kania                 127.17 +  372: 348  177
    2    11 Jarosław       Puchalski             124.26 -  333: 369   74
    3    14 Aleksander     Puchalski             129.14 -  279: 370   79
    4    28 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  407: 279  150
    5    20 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  364: 444   56
    6    29 Magdalena      Merklejn              119.15 +  442: 336  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  6 117.50




	Waldemar Bulkowski 100.00 Chojnów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Filip          Warzecha              125.11 -  228: 469   75
    2    45 Sławomir       Zabawa                102.37 -  311: 369   52
    3    43 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  273: 272  155
    4    36 Bartosz        Pięta                 100.00 +  356: 334  150
    5    28 Michał         Ozimiński             103.27 -  235: 365   53
    6    33 Magdalena      Nyklewicz             100.00 -  301: 398   50
    7    37 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 -  264: 359   67
    8    35 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  275: 330   50
    9    40 Wojciech       Obremski              100.00 -  205: 390   50
   11    40 Aleksandra     Chadryś               100.00 -  227: 357   50
   12    40 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 -  236: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 11  72.91




	Aleksandra Chadryś 100.00 Wieluń                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  358: 368   75
    2    30 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  244: 433   56
    3    36 Lucyna         Śniadach              110.36 +  384: 324  160
    4    27 Andrzej        Kowalski              122.51 -  400: 401   73
    5    36 Sylwia         Pliszka               100.00 -  298: 315   50
    6    41 Żaneta         Malińska              100.00 -  319: 347   50
    7    40 Wojciech       Obremski              100.00 -  330: 389   50
    8    40 Monika         Rubinstein            100.00 -  326: 412   50
   10    40 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 -  347: 372   50
   11    40 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  357: 227  150
   12    39 Przemysław     Pawlic                100.00 +  481: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 11  83.09




	Janusz Domagała 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Roszak                124.41 -  392: 480   74
    2    25 Dominik        Zyskowski             100.00 +  325: 315  150
    3    35 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  392: 326  154
    4    12 Jarosław       Puchalski             124.26 -  367: 410   74
    5    24 Marcin         Resler                100.00 +  369: 266  150
    6    12 Tomasz         Zwoliński             141.57 -  314: 476   92
    7    17 Kasia          Kowalewska            116.94 +  413: 301  167
    8    20 Artur          Irzyk                 124.33 -  218: 558   74
    9    24 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  370: 387   72
   10    25 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  273: 447   58
   11    32 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  368: 429   50
   12    34 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  388: 370  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Dominika Gałdyńska 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Irzyk                 124.33 =  331: 331  124
    2    22 Justyna        Fugiel                135.85 -  346: 452   86
    3    32 Rafał          Wesołowski            116.25 +  370: 345  166
    4    23 Marek          Rogalski              112.75 -  300: 511   63
    5    32 Krzysztof      Sporczyk              112.25 -  395: 429   62
    6    36 Rafał          Skibicki              100.00 -  343: 444   50
    7    38 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  358: 334  150
    8    34 Jerzy          Luter                 107.68 -  329: 416   58
    9    36 Mariusz        Skrobosz              140.12 -  312: 408   90
   10    36 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  313: 471   63
   12    38 Żaneta         Malińska              100.00 +  399: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 11  96.55




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Puchalski             124.26 -  240: 459   74
    2    42 Urszula        Solarska              100.00 -  332: 339   50
    3    39 Renata         Andracka              115.62 +  330: 277  166
    4    34 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 +  384: 284  167
    5    26 Mariusz        Skrobosz              140.12 -  326: 445   90
    6    31 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  392: 375  150
    7    28 Rafał          Wesołowski            116.25 -  306: 316   66
    8    32 Zofia          Gajewska              118.44 +  406: 296  168
    9    28 Andrzej        Gostomski             113.76 +  399: 322  164
   10    18 Łukasz         Tuszyński             114.85 -  304: 396   65
   11    26 Lech           Szymczak              102.58 -  250: 393   53
   12    30 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  338: 301  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Adam Klimont 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Koczkodon             123.08 +  386: 355  173
    2     4 Marek          Roszak                124.41 -  346: 449   74
    3    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  369: 316  150
    4    15 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  356: 388   66
    5    29 Urszula        Solarska              100.00 +  412: 354  150
    6    22 Sławomir       Kordjalik             141.87 -  345: 441   92
    7    24 Magdalena      Nyklewicz             100.00 +  408: 263  150
    8    17 Rafał          Skibicki              100.00 +  432: 353  150
    9    15 Teresa         Fortuna               115.67 +  367: 333  166
   10     6 Katarzyna      Sołdan                105.84 -  298: 376   56
   11    13 Halina         Roszak                117.53 -  293: 319   68
   12    18 Lucyna         Śniadach              110.36 -  304: 324   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Bartosz Kujawiński 100.00 Pleszew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Sołdan                122.67 -  407: 412   73
    2    24 Halina         Roszak                117.53 -  271: 434   68
    3    38 Sylwia         Pliszka               100.00 +  436: 355  150
    4    28 Mariusz        Łasiewicki            100.25 -  279: 407   50
    5    35 Dominik        Zyskowski             100.00 -  292: 403   50
    6    40 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  355: 292  150
    7    34 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  345: 456   63
    8    35 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  330: 275  150
    9    37 Żaneta         Malińska              100.00 +  393: 255  150
   10    29 Zofia          Gajewska              118.44 -  345: 384   68
   11    32 Janusz         Domagała              100.00 +  429: 368  150
   12    28 Magdalena      Merklejn              119.15 -  373: 416   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kowalski              122.51 -  340: 398   73
    2    36 Dariusz        Kuć                   109.40 -  339: 355   59
    3    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  330: 326  150
    4    38 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  340: 295  150
    5    25 Andrzej        Gostomski             113.76 -  303: 311   64
    6    28 Jerzy          Luter                 107.68 -  315: 373   58
    7    31 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  283: 426   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  7  89.43




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 +  382: 301  172
    2     7 Łukasz         Tuszyński             114.85 -  281: 442   65
    3    26 Zofia          Gajewska              118.44 -  342: 361   68
    4    25 Kasia          Kowalewska            116.94 -  312: 420   67
    5    40 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  363: 310  150
    6    37 Teresa         Fortuna               115.67 -  328: 360   66
    7    36 Urszula        Solarska              100.00 -  289: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     638  /  7  91.14




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewa            Strzelczyk            121.70 -  237: 376   72
    2    44 Aleksander     Puchalski             129.14 -  272: 507   79
    3    45 Maciej         Pilc                  100.00 -  316: 327   50
    4    43 Sylwia         Pliszka               100.00 -  313: 319   50
    5    43 Krzysztof      Borodziuk             103.62 -  301: 382   54
    7    41 Renata         Andracka              115.62 -  217: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     371  /  6  61.83




	Żaneta Malińska 100.00 Ostrzeszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  286: 384   70
    2    33 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  261: 419   73
    3    42 Jerzy          Luter                 107.68 -  272: 375   58
    5    39 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 -  230: 351   67
    6    41 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  347: 319  150
    7    39 Magdalena      Merklejn              119.15 -  285: 445   69
    8    38 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  305: 300  154
    9    37 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  255: 393   50
   10    38 Marcin         Resler                100.00 -  293: 361   50
   11    39 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  314: 300  150
   12    38 Dominika       Gałdyńska             100.00 -  359: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 11  85.55




	Magdalena Nyklewicz 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Merklejn              119.15 -  337: 462   69
    2    37 Michał         Pilc                  100.00 +  445: 245  150
    3    21 Walenty        Siemaszko             112.28 -  252: 393   62
    4    35 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  260: 349   63
    5    41 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 +  421: 281  150
    6    33 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  398: 301  150
    7    24 Adam           Klimont               100.00 -  263: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  7  99.14




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bogusław       Puchalski             119.07 -  292: 358   69
    2    32 Karol          Wyrębkiewicz          133.08 -  281: 432   83
    3    37 Agata          Kuć                   100.00 -  326: 330   50
    4    44 Przemysław     Pawlic                100.00 -  230: 373   50
    6    39 Krzysztof      Borodziuk             103.62 -  317: 351   54
    7    40 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  389: 330  150
    8    37 Marcin         Resler                100.00 -  326: 331   50
    9    40 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  390: 205  150
   10    35 Krzysztof      Sporczyk              112.25 -  183: 415   62
   11    38 Przemysław     Pawlic                100.00 +  416: 312  150
   12    37 Sylwia         Pliszka               100.00 -  253: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 11  83.45




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zofia          Gajewska              118.44 -  284: 493   68
    2    34 Robert         Duczemiński           129.75 -  279: 457   80
    3    40 Krzysztof      Sporczyk              112.25 -  258: 464   62
    4    44 Wojciech       Obremski              100.00 +  373: 230  150
    5    37 Bartosz        Pięta                 100.00 -  295: 381   50
    6    38 Lucyna         Śniadach              110.36 -  329: 336   60
    7    42 Krzysztof      Ratajczyk             100.00 -  344: 362   50
    9    38 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  353: 346  150
   10    37 Krzysztof      Borodziuk             103.62 -  333: 456   54
   11    38 Wojciech       Obremski              100.00 -  312: 416   50
   12    39 Aleksandra     Chadryś               100.00 -  285: 481   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  / 11  74.91




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Halina         Roszak                117.53 -  266: 405   68
    2    38 Marek          Rogalski              112.75 -  352: 390   63
    3    45 Maciej         Kuć                   100.00 +  327: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     281  /  3  93.67




	Michał Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 -  271: 381   67
    2    37 Magdalena      Nyklewicz             100.00 -  245: 445   50
    3    44 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  210: 493   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     175  /  3  58.33




	Wojciech Pinczewski 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  144: 464   67
    3    34 Marek          Rogalski              112.75 -  275: 436   63
    4    39 Jerzy          Luter                 107.68 -  216: 409   58
    5    42 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  251: 457   50
    6    43 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 -  197: 411   55
    7    43 Monika         Rubinstein            100.00 -  260: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     343  /  6  57.17




	Bartosz Pięta 100.00 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Kasia          Kowalewska            116.94 -  254: 486   67
    2    41 Jerzy          Luter                 107.68 +  418: 304  158
    3    24 Grzegorz       Koczkodon             123.08 -  358: 372   73
    4    36 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  334: 356   50
    5    37 Przemysław     Pawlic                100.00 +  381: 295  150
    6    30 Marcin         Resler                100.00 +  365: 293  150
    7    25 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  386: 358  158
    8    14 Halina         Roszak                117.53 -  301: 326   68
    9    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  341: 378   50
   10    27 Beata          Piotrowska            112.71 +  374: 354  163
   11    25 Walenty        Siemaszko             112.28 +  357: 337  162
   12    21 Rafał          Skibicki              100.00 +  490: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Sylwia Pliszka 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Joanna         Zadrożna              116.38 -  282: 343   66
    2    35 Małgorzata     Kania                 127.17 -  291: 388   77
    3    38 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  355: 436   50
    4    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  319: 313  150
    5    36 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  315: 298  150
    6    32 Dariusz        Kuć                   109.40 -  281: 420   59
    7    35 Dominik        Zyskowski             100.00 -  279: 377   50
    8    36 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  341: 321  150
    9    34 Krzysztof      Sporczyk              112.25 +  371: 299  162
   10    32 Andrzej        Gostomski             113.76 -  151: 561   64
   11    36 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  333: 418   50
   12    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  332: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Krzysztof Ratajczyk 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Rafał          Wesołowski            116.25 -  262: 423   66
    2    40 Walenty        Siemaszko             112.28 -  206: 351   62
    4    37 Sławomir       Zabawa                102.37 -  279: 347   52
    5    41 Magdalena      Nyklewicz             100.00 -  281: 421   50
    6    42 Mariusz        Sylwestrzuk           122.45 -  263: 462   72
    7    42 Przemysław     Pawlic                100.00 +  362: 344  150
    8    39 Renata         Andracka              115.62 -  288: 367   66
    9    39 Krzysztof      Borodziuk             103.62 -  280: 349   54
   10    40 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  372: 347  150
   11    39 Żaneta         Malińska              100.00 -  300: 314   50
   12    40 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  273: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 11  83.82




	Marcin Resler 100.00 Września                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Grzegorz       Pukniel               115.78 -  310: 431   66
    2    27 Renata         Andracka              115.62 +  383: 311  166
    3    17 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  361: 389   75
    4    33 Monika         Rubinstein            100.00 +  296: 261  150
    5    24 Janusz         Domagała              100.00 -  266: 369   50
    6    30 Bartosz        Pięta                 100.00 -  293: 365   50
    7    32 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  372: 405   50
    8    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  331: 326  150
    9    31 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  236: 451   58
   10    38 Żaneta         Malińska              100.00 +  361: 293  150
   11    35 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  316: 314  155
   12    31 Teresa         Fortuna               115.67 -  317: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Teresa         Fortuna               115.67 +  326: 310  166
    2    20 Krzysztof      Obremski              113.65 -  286: 537   64
    3    30 Adam           Klimont               100.00 -  316: 369   50
    4    33 Marcin         Resler                100.00 -  261: 296   50
    5    38 Rafał          Skibicki              100.00 -  316: 330   50
    6    44 Renata         Andracka              115.62 -  276: 311   66
    7    43 Wojciech       Pinczewski            100.00 +  345: 260  150
    8    40 Aleksandra     Chadryś               100.00 +  412: 326  150
    9    33 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 -  303: 438   61
   10    39 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  358: 390   50
   11    37 Urszula        Solarska              100.00 +  342: 318  150
   12    36 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 -  264: 297   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Renata         Andracka              115.62 +  368: 366  166
    2    13 Mateusz        Żbikowski             143.44 -  413: 424   93
    3    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  340: 292  150
    4     9 Robert         Duczemiński           129.75 -  276: 465   80
    5    18 Andrzej        Oleksiak              129.86 -  263: 651   80
    6    27 Andrzej        Rechowicz             124.72 -  324: 487   75
    7    38 Dominika       Gałdyńska             100.00 -  334: 358   50
    8    36 Sylwia         Pliszka               100.00 -  321: 341   50
    9    38 Przemysław     Pawlic                100.00 -  346: 353   50
   10    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  390: 358  150
   11    36 Sylwia         Pliszka               100.00 +  418: 333  150
   12    34 Janusz         Domagała              100.00 -  370: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Rafał Skibicki 100.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Łukasz         Tuszyński             114.85 -  303: 463   65
    2    28 Krzysztof      Borodziuk             103.62 +  350: 335  154
    3    28 Małgorzata     Kania                 127.17 -  321: 498   77
    4    29 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  379: 425   58
    5    38 Monika         Rubinstein            100.00 +  330: 316  150
    6    36 Dominika       Gałdyńska             100.00 +  444: 343  150
    7    23 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 +  324: 320  161
    8    17 Adam           Klimont               100.00 -  353: 432   50
    9    21 Andrzej        Kowalski              122.51 +  357: 315  173
   10    17 Filip          Warzecha              125.11 +  382: 332  175
   11    16 Sławomir       Zabawa                102.37 -  333: 401   52
   12    21 Bartosz        Pięta                 100.00 -  305: 490   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Gostomski             113.76 -  322: 389   64
    2    42 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  339: 332  150
    3    27 Magdalena      Merklejn              119.15 +  345: 254  169
    4    20 Halina         Roszak                117.53 -   31: 360   68
    5    29 Adam           Klimont               100.00 -  354: 412   50
    6    35 Sławomir       Zabawa                102.37 -  328: 404   52
    7    36 Dorota         Kuć                   100.00 +  400: 289  150
    8    31 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  305: 405   50
    9    35 Zofia          Gajewska              118.44 -  360: 451   68
   10    34 Jarosław       Sobczak               112.17 -  338: 433   62
   11    37 Monika         Rubinstein            100.00 -  318: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  / 11  84.82




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Krzysztof      Obremski              113.65 -  265: 410   64
    2    39 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.97 +  411: 290  155
    3    22 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  292: 340   50
    4    30 Kazimierz      Merklejn              117.14 -  316: 347   67
    5    42 Wojciech       Pinczewski            100.00 +  457: 251  150
    6    31 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  375: 392   50
    7    32 Marcin         Resler                100.00 +  405: 372  150
    8    31 Urszula        Solarska              100.00 +  405: 305  150
    9    23 Bartosz        Pięta                 100.00 +  378: 341  150
   10    14 Małgorzata     Kania                 127.17 -  326: 351   77
   11    22 Zofia          Gajewska              118.44 -  316: 443   68
   12    26 Jerzy          Luter                 107.68 -  313: 346   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Dominik Zyskowski 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Andrzej        Tyczyno               113.18 -  317: 380   63
    2    25 Janusz         Domagała              100.00 -  315: 325   50
    3    41 Mariola        Osajda-Matczak        112.83 -  254: 279   63
    4    42 Renata         Andracka              115.62 +  390: 248  166
    5    35 Bartosz        Kujawiński            100.00 +  403: 292  150
    6    25 Filip          Warzecha              125.11 -  358: 480   75
    7    35 Sylwia         Pliszka               100.00 +  377: 279  150
    8    27 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  429: 336  158
    9    17 Stanisław      Rydzik                138.29 +  418: 383  188
   10    13 Krzysztof      Obremski              113.65 -  338: 359   64
   11    23 Łukasz         Szałkiewicz           117.17 -  332: 386   67
   12    27 Mariusz        Skrobosz              140.12 -  340: 457   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Michał         Ozimiński             103.27 -  219: 420   53
    3    33 Eugeniusz      Wróblewski            111.15 -  245: 445   61
    4    38 Agata          Kuć                   100.00 -  295: 340   50
    5    40 Dorota         Kuć                   100.00 -  310: 363   50
    6    40 Bartosz        Kujawiński            100.00 -  292: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     264  /  5  52.80


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Poznania



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        328: 293
   2 Marek          Rogalski             - Mateusz        Żbikowski             334: 439
   3 Krzysztof      Mówka                - Beata          Piotrowska            462: 320
   4 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Kordjalik             328: 334
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              412: 380
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Skrobosz              357: 387
   7 Dawid          Pikul                - Lucyna         Śniadach              460: 359
   8 Dariusz        Kuć                  - Kamil          Górka                 277: 412
   9 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            457: 239
  10 Jerzy          Luter                - Justyna        Fugiel                327: 407
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Sołdan                508: 301
  12 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Paweł          Jackowski             334: 339
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Anna           Niedzielko            356: 360
  14 Krzysztof      Borodziuk            - Andrzej        Oleksiak              361: 408
  15 Robert         Duczemiński          - Michał         Ozimiński             351: 407
  16 Lech           Szymczak             - Aleksander     Puchalski             382: 317
  17 Michał         Trumpus              - Sławomir       Zabawa                416: 317
  18 Mariusz        Łasiewicki           - Małgorzata     Kania                 372: 348
  19 Filip          Warzecha             - Waldemar       Bulkowski             469: 228
  20 Aleksandra     Chadryś              - Andrzej        Rechowicz             358: 368
  21 Marek          Roszak               - Janusz         Domagała              480: 392
  22 Dominika       Gałdyńska            - Artur          Irzyk                 331: 331
  23 Jarosław       Puchalski            - Wojciech       Gołęcki               459: 240
  24 Adam           Klimont              - Grzegorz       Koczkodon             386: 355
  25 Irena          Sołdan               - Bartosz        Kujawiński            412: 407
  26 Agata          Kuć                  - Andrzej        Kowalski              340: 398
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dorota         Kuć                   301: 382
  28 Maciej         Kuć                  - Ewa            Strzelczyk            237: 376
  29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Żaneta         Malińska              384: 286
  30 Magdalena      Nyklewicz            - Magdalena      Merklejn              337: 462
  31 Bogusław       Puchalski            - Wojciech       Obremski              358: 292
  32 Przemysław     Pawlic               - Zofia          Gajewska              284: 493
  33 Halina         Roszak               - Maciej         Pilc                  405: 266
  34 Michał         Pilc                 - Łukasz         Szałkiewicz           271: 381
  35 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Pinczewski            464: 144
  36 Bartosz        Pięta                - Kasia          Kowalewska            254: 486
  37 Joanna         Zadrożna             - Sylwia         Pliszka               343: 282
  38 Krzysztof      Ratajczyk            - Rafał          Wesołowski            262: 423
  39 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Resler                431: 310
  40 Monika         Rubinstein           - Teresa         Fortuna               326: 310
  41 Renata         Andracka             - Magdalena.Maja Rusak                 366: 368
  42 Rafał          Skibicki             - Łukasz         Tuszyński             303: 463
  43 Andrzej        Gostomski            - Urszula        Solarska              389: 322
  44 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Obremski              265: 410
  45 Andrzej        Tyczyno              - Dominik        Zyskowski             380: 317


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Wrześniewski          332: 489
   2 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Gostomski             261: 427
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kasia          Kowalewska            432: 408
   4 Adam           Klimont              - Marek          Roszak                346: 449
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Filip          Warzecha              336: 317
   6 Lech           Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              383: 349
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   442: 281
   8 Łukasz         Szałkiewicz          - Krzysztof      Mówka                 312: 435
   9 Magdalena      Merklejn             - Andrzej        Tyczyno               289: 466
  10 Ewa            Strzelczyk           - Dawid          Pikul                 413: 318
  11 Mariusz        Łasiewicki           - Jarosław       Puchalski             333: 369
  12 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                424: 429
  13 Magdalena.Maja Rusak                - Mateusz        Żbikowski             413: 424
  14 Anna           Niedzielko           - Grzegorz       Pukniel               363: 341
  15 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Puchalski             307: 403
  16 Michał         Trumpus              - Joanna         Zadrożna              373: 422
  17 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             518: 271
  18 Kamil          Górka                - Sławomir       Kordjalik             558: 341
  19 Kazimierz.J    Merklejn             - Irena          Sołdan                366: 400
  20 Krzysztof      Obremski             - Monika         Rubinstein            537: 286
  21 Andrzej        Oleksiak             - Artur          Irzyk                 384: 362
  22 Justyna        Fugiel               - Dominika       Gałdyńska             452: 346
  23 Michał         Ozimiński            - Magdalena      Łasiewicka            420: 219
  24 Bartosz        Kujawiński           - Halina         Roszak                271: 434
  25 Dominik        Zyskowski            - Janusz         Domagała              315: 325
  26 Teresa         Fortuna              - Krzysztof      Sporczyk              375: 280
  27 Marcin         Resler               - Renata         Andracka              383: 311
  28 Krzysztof      Borodziuk            - Rafał          Skibicki              335: 350
  29 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Sylwestrzuk           333: 363
  30 Katarzyna      Sołdan               - Aleksandra     Chadryś               433: 244
  31 Mariola        Osajda-Matczak       - Eugeniusz      Wróblewski            260: 373
  32 Wojciech       Obremski             - Karol          Wyrębkiewicz          281: 432
  33 Grzegorz       Koczkodon            - Żaneta         Malińska              419: 261
  34 Robert         Duczemiński          - Przemysław     Pawlic                457: 279
  35 Małgorzata     Kania                - Sylwia         Pliszka               388: 291
  36 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   355: 339
  37 Michał         Pilc                 - Magdalena      Nyklewicz             245: 445
  38 Maciej         Pilc                 - Marek          Rogalski              352: 390
  39 Małgorzata     Szmuksta             - Janina         Jabłczyńska-Zając     411: 290
  40 Krzysztof      Ratajczyk            - Walenty        Siemaszko             206: 351
  41 Bartosz        Pięta                - Jerzy          Luter                 418: 304
  42 Wojciech       Gołęcki              - Urszula        Solarska              332: 339
  43 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Piotrowska            381: 392
  44 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Kuć                   507: 272
  45 Sławomir       Zabawa               - Waldemar       Bulkowski             369: 311


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Wrześniewski          378: 386
   2 Kamil          Górka                - Michał         Ozimiński             435: 355
   3 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              377: 350
   4 Marek          Roszak               - Andrzej        Gostomski             358: 332
   5 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                490: 278
   6 Andrzej        Oleksiak             - Krzysztof      Mówka                 314: 359
   7 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Strzelczyk            458: 319
   8 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Zadrożna              475: 331
   9 Justyna        Fugiel               - Lech           Szymczak              362: 367
  10 Paweł          Jackowski            - Bogusław       Puchalski             489: 335
  11 Andrzej        Tyczyno              - Anna           Niedzielko            334: 400
  12 Halina         Roszak               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  337: 457
  13 Beata          Piotrowska           - Kasia          Kowalewska            398: 316
  14 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Łasiewicki            370: 279
  15 Kazimierz      Merklejn             - Kazimierz.J    Merklejn              287: 464
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Robert         Duczemiński           344: 420
  17 Marcin         Resler               - Andrzej        Rechowicz             361: 389
  18 Teresa         Fortuna              - Michał         Trumpus               353: 353
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Zabawa                538: 330
  20 Filip          Warzecha             - Tomasz         Zwoliński             305: 525
  21 Magdalena      Nyklewicz            - Walenty        Siemaszko             252: 393
  22 Magdalena.Maja Rusak                - Małgorzata     Szmuksta              340: 292
  23 Sławomir       Kordjalik            - Dawid          Pikul                 274: 416
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Bartosz        Pięta                 372: 358
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               322: 414
  26 Dorota         Kuć                  - Zofia          Gajewska              342: 361
  27 Urszula        Solarska             - Magdalena      Merklejn              345: 254
  28 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Kania                 321: 498
  29 Katarzyna      Sołdan               - Dariusz        Kuć                   448: 311
  30 Monika         Rubinstein           - Adam           Klimont               316: 369
  31 Artur          Irzyk                - Andrzej        Kowalski              453: 390
  32 Dominika       Gałdyńska            - Rafał          Wesołowski            370: 345
  33 Eugeniusz      Wróblewski           - Magdalena      Łasiewicka            445: 245
  34 Marek          Rogalski             - Wojciech       Pinczewski            436: 275
  35 Janusz         Domagała             - Krzysztof      Borodziuk             392: 326
  36 Aleksandra     Chadryś              - Lucyna         Śniadach              384: 324
  37 Wojciech       Obremski             - Agata          Kuć                   326: 330
  38 Sylwia         Pliszka              - Bartosz        Kujawiński            355: 436
  39 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              330: 277
  40 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Pawlic                464: 258
  41 Dominik        Zyskowski            - Mariola        Osajda-Matczak        254: 279
  42 Żaneta         Malińska             - Jerzy          Luter                 272: 375
  43 Waldemar       Bulkowski            - Janina         Jabłczyńska-Zając     273: 272
  44 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Pilc                  493: 210
  45 Maciej         Kuć                  - Maciej         Pilc                  316: 327


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 305: 396
   2 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Roszak                375: 382
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Mówka                 466: 358
   4 Paweł          Jackowski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  368: 347
   5 Stanisław      Rydzik               - Lech           Szymczak              399: 337
   6 Anna           Niedzielko           - Mateusz        Żbikowski             337: 498
   7 Andrzej        Gostomski            - Karol          Wyrębkiewicz          327: 405
   8 Małgorzata     Kania                - Grzegorz       Koczkodon             428: 316
   9 Robert         Duczemiński          - Magdalena.Maja Rusak                 465: 276
  10 Zofia          Gajewska             - Justyna        Fugiel                335: 495
  11 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Piotrowska            367: 491
  12 Janusz         Domagała             - Jarosław       Puchalski             367: 410
  13 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              469: 445
  14 Ewa            Strzelczyk           - Aleksander     Puchalski             330: 382
  15 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Klimont               388: 356
  16 Bogusław       Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                371: 349
  17 Michał         Ozimiński            - Joanna         Zadrożna              276: 447
  18 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             354: 349
  19 Walenty        Siemaszko            - Andrzej        Tyczyno               320: 453
  20 Urszula        Solarska             - Halina         Roszak                 31: 360
  21 Artur          Irzyk                - Eugeniusz      Wróblewski            394: 409
  22 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Trumpus               304: 377
  23 Dominika       Gałdyńska            - Marek          Rogalski              300: 511
  24 Kazimierz.J    Merklejn             - Teresa         Fortuna               368: 288
  25 Kasia          Kowalewska           - Dorota         Kuć                   420: 312
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           315: 296
  27 Andrzej        Kowalski             - Aleksandra     Chadryś               401: 400
  28 Bartosz        Kujawiński           - Mariusz        Łasiewicki            279: 407
  29 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Skibicki              425: 379
  30 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              347: 316
  31 Sławomir       Kordjalik            - Filip          Warzecha              425: 379
  32 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   439: 337
  33 Monika         Rubinstein           - Marcin         Resler                261: 296
  34 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Szałkiewicz           384: 284
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Nyklewicz             349: 260
  36 Waldemar       Bulkowski            - Bartosz        Pięta                 356: 334
  37 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Ratajczyk             347: 279
  38 Magdalena      Łasiewicka           - Agata          Kuć                   295: 340
  39 Jerzy          Luter                - Wojciech       Pinczewski            409: 216
  40 Magdalena      Merklejn             - Krzysztof      Borodziuk             352: 288
  41 Lucyna         Śniadach             - Janina         Jabłczyńska-Zając     380: 238
  42 Renata         Andracka             - Dominik        Zyskowski             248: 390
  43 Sylwia         Pliszka              - Maciej         Kuć                   319: 313
  44 Przemysław     Pawlic               - Wojciech       Obremski              373: 230


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                421: 399
   2 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             518: 276
   3 Marek          Roszak               - Kamil          Górka                 460: 381
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Łukasz         Tuszyński             331: 367
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Aleksander     Puchalski             399: 250
   6 Justyna        Fugiel               - Grzegorz       Pukniel               448: 242
   7 Joanna         Zadrożna             - Robert         Duczemiński           342: 440
   8 Marek          Rogalski             - Halina         Roszak                310: 454
   9 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              391: 371
  10 Małgorzata     Kania                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  371: 391
  11 Lech           Szymczak             - Andrzej        Tyczyno               361: 388
  12 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Obremski              390: 394
  13 Jarosław       Puchalski            - Anna           Niedzielko            369: 407
  14 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                353: 346
  15 Beata          Piotrowska           - Michał         Trumpus               414: 421
  16 Kasia          Kowalewska           - Ewa            Strzelczyk            273: 327
  17 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 449: 383
  18 Andrzej        Oleksiak             - Magdalena.Maja Rusak                 651: 263
  19 Walenty        Siemaszko            - Jolanta        Chłopińska            351: 330
  20 Mariusz        Łasiewicki           - Katarzyna      Sołdan                364: 444
  21 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Kordjalik             337: 352
  22 Sławomir       Zabawa               - Andrzej        Kowalski              336: 345
  23 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Merklejn              331: 284
  24 Janusz         Domagała             - Marcin         Resler                369: 266
  25 Agata          Kuć                  - Andrzej        Gostomski             303: 311
  26 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Gołęcki               445: 326
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Mariola        Osajda-Matczak        376: 344
  28 Waldemar       Bulkowski            - Michał         Ozimiński             235: 365
  29 Urszula        Solarska             - Adam           Klimont               354: 412
  30 Artur          Irzyk                - Zofia          Gajewska              424: 262
  31 Teresa         Fortuna              - Kazimierz      Merklejn              370: 422
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Dominika       Gałdyńska             429: 395
  33 Filip          Warzecha             - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 374
  34 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Kuć                   428: 443
  35 Dominik        Zyskowski            - Bartosz        Kujawiński            403: 292
  36 Sylwia         Pliszka              - Aleksandra     Chadryś               315: 298
  37 Przemysław     Pawlic               - Bartosz        Pięta                 295: 381
  38 Rafał          Skibicki             - Monika         Rubinstein            330: 316
  39 Łukasz         Szałkiewicz          - Żaneta         Malińska              351: 230
  40 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Łasiewicka            363: 310
  41 Magdalena      Nyklewicz            - Krzysztof      Ratajczyk             421: 281
  42 Wojciech       Pinczewski           - Małgorzata     Szmuksta              251: 457
  43 Maciej         Kuć                  - Krzysztof      Borodziuk             301: 382
  44 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Renata         Andracka              395: 365


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Roszak                388: 489
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          442: 398
   3 Andrzej        Tyczyno              - Justyna        Fugiel                325: 416
   4 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                435: 338
   5 Halina         Roszak               - Łukasz         Tuszyński             370: 379
   6 Krzysztof      Mówka                - Robert         Duczemiński           338: 391
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Karol          Wyrębkiewicz          324: 389
   8 Anna           Niedzielko           - Dawid          Pikul                 383: 444
   9 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Obremski              345: 334
  10 Andrzej        Oleksiak             - Bogusław       Puchalski             470: 349
  11 Małgorzata     Kania                - Rafał          Wesołowski            453: 359
  12 Tomasz         Zwoliński            - Janusz         Domagała              476: 314
  13 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Koczkodon             309: 345
  14 Jarosław       Puchalski            - Lech           Szymczak              344: 312
  15 Aleksander     Puchalski            - Marek          Rogalski              537: 271
  16 Michał         Ozimiński            - Katarzyna      Sołdan                359: 351
  17 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrobosz              370: 246
  18 Irena          Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            415: 310
  19 Andrzej        Gostomski            - Kazimierz.J    Merklejn              360: 439
  20 Joanna         Zadrożna             - Ewa            Strzelczyk            424: 363
  21 Kazimierz      Merklejn             - Walenty        Siemaszko             207: 395
  22 Adam           Klimont              - Sławomir       Kordjalik             345: 441
  23 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              418: 338
  24 Kasia          Kowalewska           - Andrzej        Kowalski              452: 377
  25 Filip          Warzecha             - Dominik        Zyskowski             480: 358
  26 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Szałkiewicz           343: 320
  27 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena.Maja Rusak                 487: 324
  28 Agata          Kuć                  - Jerzy          Luter                 315: 373
  29 Magdalena      Merklejn             - Mariusz        Łasiewicki            336: 442
  30 Marcin         Resler               - Bartosz        Pięta                 293: 365
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Wojciech       Gołęcki               375: 392
  32 Dariusz        Kuć                  - Sylwia         Pliszka               420: 281
  33 Waldemar       Bulkowski            - Magdalena      Nyklewicz             301: 398
  34 Zofia          Gajewska             - Mariola        Osajda-Matczak        459: 332
  35 Sławomir       Zabawa               - Urszula        Solarska              404: 328
  36 Dominika       Gałdyńska            - Rafał          Skibicki              343: 444
  37 Dorota         Kuć                  - Teresa         Fortuna               328: 360
  38 Przemysław     Pawlic               - Lucyna         Śniadach              329: 336
  39 Krzysztof      Borodziuk            - Wojciech       Obremski              351: 317
  40 Magdalena      Łasiewicka           - Bartosz        Kujawiński            292: 355
  41 Aleksandra     Chadryś              - Żaneta         Malińska              319: 347
  42 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Ratajczyk             462: 263
  43 Wojciech       Pinczewski           - Janina         Jabłczyńska-Zając     197: 411
  44 Renata         Andracka             - Monika         Rubinstein            311: 276


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Roszak                323: 313
   2 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Tuszyński             456: 312
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 442: 372
   4 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             324: 469
   5 Justyna        Fugiel               - Michał         Trumpus               272: 381
   6 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Oleksiak              349: 341
   7 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Zwoliński             363: 504
   8 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Kania                 337: 371
   9 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  413: 454
  10 Grzegorz       Pukniel              - Aleksander     Puchalski             304: 392
  11 Halina         Roszak               - Grzegorz       Koczkodon             354: 441
  12 Krzysztof      Obremski             - Michał         Ozimiński             516: 255
  13 Sławomir       Kordjalik            - Andrzej        Tyczyno               415: 321
  14 Kazimierz.J    Merklejn             - Walenty        Siemaszko             369: 323
  15 Joanna         Zadrożna             - Artur          Irzyk                 371: 336
  16 Krzysztof      Mówka                - Filip          Warzecha              408: 327
  17 Janusz         Domagała             - Kasia          Kowalewska            413: 301
  18 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             293: 343
  19 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Gostomski             435: 349
  20 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Kuć                   385: 276
  21 Marek          Rogalski             - Lech           Szymczak              321: 367
  22 Andrzej        Kowalski             - Ewa            Strzelczyk            378: 469
  23 Rafał          Skibicki             - Eugeniusz      Wróblewski            324: 320
  24 Magdalena      Nyklewicz            - Adam           Klimont               263: 408
  25 Bartosz        Pięta                - Jolanta        Chłopińska            386: 358
  26 Bogusław       Puchalski            - Sławomir       Zabawa                349: 234
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              274: 329
  28 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            306: 316
  29 Zofia          Gajewska             - Teresa         Fortuna               347: 369
  30 Jerzy          Luter                - Lucyna         Śniadach              316: 414
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agata          Kuć                   426: 283
  32 Marcin         Resler               - Małgorzata     Szmuksta              372: 405
  33 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Krzysztof      Borodziuk             341: 225
  34 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Kujawiński            456: 345
  35 Sylwia         Pliszka              - Dominik        Zyskowski             279: 377
  36 Dorota         Kuć                  - Urszula        Solarska              289: 400
  37 Łukasz         Szałkiewicz          - Waldemar       Bulkowski             359: 264
  38 Magdalena.Maja Rusak                - Dominika       Gałdyńska             334: 358
  39 Żaneta         Malińska             - Magdalena      Merklejn              285: 445
  40 Wojciech       Obremski             - Aleksandra     Chadryś               389: 330
  41 Renata         Andracka             - Maciej         Kuć                   370: 217
  42 Krzysztof      Ratajczyk            - Przemysław     Pawlic                362: 344
  43 Wojciech       Pinczewski           - Monika         Rubinstein            260: 345


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Mateusz        Żbikowski             468: 446
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Wyrębkiewicz          442: 418
   3 Marek          Roszak               - Tomasz         Zwoliński             330: 350
   4 Michał         Trumpus              - Paweł          Jackowski             436: 407
   5 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 460: 363
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Obremski              450: 365
   7 Dawid          Pikul                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  386: 378
   8 Małgorzata     Kania                - Joanna         Zadrożna              324: 416
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Justyna        Fugiel                471: 317
  10 Sławomir       Kordjalik            - Łukasz         Tuszyński             407: 304
  11 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Oleksiak              418: 314
  12 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                441: 394
  13 Lech           Szymczak             - Katarzyna      Sołdan                359: 412
  14 Bartosz        Pięta                - Halina         Roszak                301: 326
  15 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            368: 358
  16 Andrzej        Rechowicz            - Walenty        Siemaszko             351: 373
  17 Adam           Klimont              - Rafał          Skibicki              432: 353
  18 Michał         Ozimiński            - Anna           Niedzielko            331: 391
  19 Ewa            Strzelczyk           - Kazimierz      Merklejn              408: 355
  20 Artur          Irzyk                - Janusz         Domagała              558: 218
  21 Teresa         Fortuna              - Bogusław       Puchalski             341: 283
  22 Filip          Warzecha             - Irena          Sołdan                369: 364
  23 Joanna         Ostrowska            - Kasia          Kowalewska            355: 350
  24 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Sporczyk              410: 345
  25 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Skrobosz              409: 331
  26 Magdalena      Merklejn             - Marek          Rogalski              456: 418
  27 Dominik        Zyskowski            - Jolanta        Chłopińska            429: 336
  28 Jarosław       Sobczak              - Łukasz         Szałkiewicz           340: 451
  29 Eugeniusz      Wróblewski           - Sławomir       Zabawa                323: 386
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Sylwestrzuk           322: 375
  31 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Szmuksta              305: 405
  32 Wojciech       Gołęcki              - Zofia          Gajewska              406: 296
  33 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Andrzej        Gostomski             321: 380
  34 Jerzy          Luter                - Dominika       Gałdyńska             416: 329
  35 Bartosz        Kujawiński           - Waldemar       Bulkowski             330: 275
  36 Magdalena.Maja Rusak                - Sylwia         Pliszka               321: 341
  37 Marcin         Resler               - Wojciech       Obremski              331: 326
  38 Krzysztof      Borodziuk            - Żaneta         Malińska              300: 305
  39 Krzysztof      Ratajczyk            - Renata         Andracka              288: 367
  40 Monika         Rubinstein           - Aleksandra     Chadryś               412: 326


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrześniewski          337: 431
   2 Michał         Trumpus              - Robert         Duczemiński           449: 282
   3 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             407: 414
   4 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              449: 375
   5 Joanna         Zadrożna             - Marek          Roszak                383: 400
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          346: 402
   7 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 369: 415
   8 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Mówka                 369: 478
   9 Ewa            Strzelczyk           - Krzysztof      Obremski              321: 320
  10 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Kania                 409: 323
  11 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Wesołowski            448: 419
  12 Walenty        Siemaszko            - Justyna        Fugiel                354: 389
  13 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Pukniel               304: 386
  14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Artur          Irzyk                 392: 432
  15 Adam           Klimont              - Teresa         Fortuna               367: 333
  16 Andrzej        Oleksiak             - Halina         Roszak                355: 392
  17 Dominik        Zyskowski            - Stanisław      Rydzik                418: 383
  18 Lech           Szymczak             - Beata          Piotrowska            343: 272
  19 Bogusław       Puchalski            - Filip          Warzecha              381: 386
  20 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             369: 419
  21 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Skibicki              315: 357
  22 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Szałkiewicz           411: 339
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Bartosz        Pięta                 378: 341
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Domagała              387: 370
  25 Michał         Ozimiński            - Irena          Sołdan                363: 404
  26 Jerzy          Luter                - Kazimierz      Merklejn              294: 347
  27 Magdalena      Merklejn             - Sławomir       Zabawa                288: 344
  28 Andrzej        Gostomski            - Wojciech       Gołęcki               322: 399
  29 Kasia          Kowalewska           - Mariola        Osajda-Matczak        425: 291
  30 Renata         Andracka             - Marek          Rogalski              388: 317
  31 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Resler                451: 236
  32 Jarosław       Sobczak              - Janina         Jabłczyńska-Zając     300: 327
  33 Monika         Rubinstein           - Eugeniusz      Wróblewski            303: 438
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Pliszka               299: 371
  35 Urszula        Solarska             - Zofia          Gajewska              360: 451
  36 Mariusz        Skrobosz             - Dominika       Gałdyńska             408: 312
  37 Bartosz        Kujawiński           - Żaneta         Malińska              393: 255
  38 Magdalena.Maja Rusak                - Przemysław     Pawlic                346: 353
  39 Krzysztof      Borodziuk            - Krzysztof      Ratajczyk             349: 280
  40 Wojciech       Obremski             - Waldemar       Bulkowski             390: 205


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Mariusz        Wrześniewski          482: 385
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 345: 428
   3 Marek          Roszak               - Paweł          Jackowski             278: 475
   4 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           458: 377
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             447: 365
   6 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Klimont               376: 298
   7 Aleksander     Puchalski            - Anna           Niedzielko            485: 297
   8 Justyna        Fugiel               - Sławomir       Kordjalik             459: 347
   9 Ewa            Strzelczyk           - Kazimierz.J    Merklejn              400: 408
  10 Joanna         Zadrożna             - Grzegorz       Pukniel               383: 383
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Irzyk                 409: 392
  12 Halina         Roszak               - Kamil          Górka                 286: 509
  13 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Zyskowski             359: 338
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Kania                 326: 351
  15 Andrzej        Rechowicz            - Lech           Szymczak              309: 294
  16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Walenty        Siemaszko             425: 331
  17 Rafał          Skibicki             - Filip          Warzecha              382: 332
  18 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               396: 304
  19 Kazimierz      Merklejn             - Lucyna         Śniadach              281: 293
  20 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            393: 325
  21 Irena          Sołdan               - Teresa         Fortuna               369: 362
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Oleksiak              383: 393
  23 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              427: 302
  24 Kasia          Kowalewska           - Magdalena      Merklejn              416: 424
  25 Janusz         Domagała             - Jolanta        Chłopińska            273: 447
  26 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Kowalski              453: 434
  27 Beata          Piotrowska           - Bartosz        Pięta                 354: 374
  28 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Ozimiński             349: 284
  29 Bartosz        Kujawiński           - Zofia          Gajewska              345: 384
  30 Renata         Andracka             - Bogusław       Puchalski             423: 503
  31 Joanna         Ostrowska            - Janina         Jabłczyńska-Zając     334: 264
  32 Andrzej        Gostomski            - Sylwia         Pliszka               561: 151
  33 Marek          Rogalski             - Jerzy          Luter                 377: 364
  34 Jarosław       Sobczak              - Urszula        Solarska              433: 338
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Obremski              415: 183
  36 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominika       Gałdyńska             471: 313
  37 Przemysław     Pawlic               - Krzysztof      Borodziuk             333: 456
  38 Żaneta         Malińska             - Marcin         Resler                293: 361
  39 Magdalena.Maja Rusak                - Monika         Rubinstein            390: 358
  40 Aleksandra     Chadryś              - Krzysztof      Ratajczyk             347: 372


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Trumpus               486: 461
   2 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             383: 370
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Mówka                 424: 311
   4 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             317: 449
   5 Justyna        Fugiel               - Robert         Duczemiński           427: 364
   6 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Roszak                388: 332
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             558: 301
   8 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Zadrożna              442: 339
   9 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 324: 388
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Obremski              454: 350
  11 Małgorzata     Kania                - Łukasz         Tuszyński             479: 386
  12 Andrzej        Rechowicz            - Ewa            Strzelczyk            467: 268
  13 Adam           Klimont              - Halina         Roszak                293: 319
  14 Sławomir       Kordjalik            - Anna           Niedzielko            397: 363
  15 Irena          Sołdan               - Lucyna         Śniadach              474: 334
  16 Rafał          Skibicki             - Sławomir       Zabawa                333: 401
  17 Artur          Irzyk                - Stanisław      Rydzik                310: 417
  18 Andrzej        Oleksiak             - Jolanta        Chłopińska            396: 289
  19 Andrzej        Gostomski            - Filip          Warzecha              296: 393
  20 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Puchalski             333: 401
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           330: 344
  22 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Szmuksta              443: 316
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Dominik        Zyskowski             386: 332
  24 Joanna         Ostrowska            - Magdalena      Merklejn              341: 300
  25 Bartosz        Pięta                - Walenty        Siemaszko             357: 337
  26 Lech           Szymczak             - Wojciech       Gołęcki               393: 250
  27 Teresa         Fortuna              - Kazimierz      Merklejn              337: 365
  28 Kasia          Kowalewska           - Andrzej        Kowalski              377: 417
  29 Marek          Rogalski             - Beata          Piotrowska            431: 386
  30 Jarosław       Sobczak              - Jerzy          Luter                 366: 398
  31 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              430: 388
  32 Janusz         Domagała             - Bartosz        Kujawiński            368: 429
  33 Michał         Ozimiński            - Renata         Andracka              354: 297
  34 Krzysztof      Borodziuk            - Mariola        Osajda-Matczak        312: 282
  35 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Marcin         Resler                314: 316
  36 Sylwia         Pliszka              - Magdalena.Maja Rusak                 333: 418
  37 Monika         Rubinstein           - Urszula        Solarska              342: 318
  38 Wojciech       Obremski             - Przemysław     Pawlic                416: 312
  39 Żaneta         Malińska             - Krzysztof      Ratajczyk             314: 300
  40 Aleksandra     Chadryś              - Waldemar       Bulkowski             357: 227


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrześniewski          341: 513
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Trumpus               373: 397
   3 Paweł          Jackowski            - Aleksander     Puchalski             439: 373
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                426: 322
   5 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Sołdan                428: 351
   6 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               372: 372
   7 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Zwoliński             393: 315
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Małgorzata     Kania                 403: 440
   9 Marek          Roszak               - Andrzej        Rechowicz             400: 409
  10 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             460: 320
  11 Halina         Roszak               - Sławomir       Kordjalik             386: 494
  12 Sławomir       Zabawa               - Joanna         Zadrożna              381: 341
  13 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             363: 454
  14 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Oleksiak              347: 374
  15 Filip          Warzecha             - Łukasz         Tuszyński             422: 377
  16 Bogusław       Puchalski            - Zofia          Gajewska              445: 281
  17 Anna           Niedzielko           - Mariusz        Sylwestrzuk           371: 419
  18 Lucyna         Śniadach             - Adam           Klimont               324: 304
  19 Ewa            Strzelczyk           - Łukasz         Szałkiewicz           445: 392
  20 Joanna         Ostrowska            - Lech           Szymczak              365: 390
  21 Bartosz        Pięta                - Rafał          Skibicki              490: 305
  22 Kazimierz      Merklejn             - Artur          Irzyk                 369: 351
  23 Andrzej        Kowalski             - Marek          Rogalski              386: 351
  24 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Gostomski             301: 396
  25 Rafał          Wesołowski           - Eugeniusz      Wróblewski            363: 344
  26 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Szmuksta              346: 313
  27 Dominik        Zyskowski            - Mariusz        Skrobosz              340: 457
  28 Magdalena      Merklejn             - Bartosz        Kujawiński            416: 373
  29 Walenty        Siemaszko            - Michał         Ozimiński             526: 362
  30 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Borodziuk             338: 301
  31 Teresa         Fortuna              - Marcin         Resler                371: 317
  32 Beata          Piotrowska           - Kasia          Kowalewska            440: 340
  33 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Sporczyk              313: 308
  34 Magdalena.Maja Rusak                - Janusz         Domagała              370: 388
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Andracka              307: 424
  36 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Monika         Rubinstein            297: 264
  37 Sylwia         Pliszka              - Wojciech       Obremski              332: 253
  38 Żaneta         Malińska             - Dominika       Gałdyńska             359: 399
  39 Aleksandra     Chadryś              - Przemysław     Pawlic                481: 285
  40 Krzysztof      Ratajczyk            - Waldemar       Bulkowski             273: 236
Lista rankingowa na dzień 15-10-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             147.15  28547  194
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.69  27876  194
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                143.46  27831  194
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             142.93  28443  199
   6 Kamil Górka                    Łęczna               141.46  26878  190
   7 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   8 Dawid Pikul                    Poznań               140.70  27295  194
   9 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.56  25161  179
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.20  27339  195
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             139.56   6280   45
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             139.34  26614  191
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.41  25744  186
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.85  26626  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.33  24630  182
  18 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.09  26550  198
  20 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.88  25973  194
  22 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.76  18994  142
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.67   6368   48
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.50  20272  153
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  27 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.18  26105  199
  28 Michał Trumpus                 Wrocław              130.24  20448  157
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.14  14185  109
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.03  25616  197
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.72  25165  194
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  33 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.58  21770  168
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25109  194
  35 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.85  18426  143
  36 Filip Sosin                    Warszawa             128.48  25053  195
  37 Sławomir Kucia                 Kraków               128.32  20274  158
  38 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  24360  190
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.53  13773  108
  40 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.43  14527  114
  41 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.24  20486  161
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.14  23776  187
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  45 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  46 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.72  20618  164
  47 Łukasz Bryła                   Mielec               125.69  11815   94
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               125.43  15051  120
  49 Marcin Bożek                   Będzin               125.37   9904   79
  50 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.04  24757  198
  51 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  52 Marek Roszak                   Poznań               124.95  23116  185
  53 Iwona Kucia                    Kraków               124.92  19363  155
  54 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.73  24571  197
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.68  24937  200
  56 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.25  24228  195
  57 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.15  18995  153
  59 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  60 Irena Sołdan                   Rumia                123.85  24398  197
  61 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  62 Przemysław Herdzina            Kraków               123.45  11851   96
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.36  17023  138
  64 Maciej Michalak                Łódź                 123.02  10580   86
  65 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.85  23711  193
  66 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  67 Jacek Pietruszka               Kraków               122.62   3924   32
  68 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.51  18377  150
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.29  23358  191
  70 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.19  22360  183
  71 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  72 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            121.85  20471  168
  73 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.84  19982  164
  74 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             121.84  23271  191
  75 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.68   7301   60
  77 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  78 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.65  22992  189
  79 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  80 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  81 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  82 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.12   8721   72
  83 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  84 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  85 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  86 Sławomir Nosek                 Mielec               120.74  11108   92
  87 Radosław Sowiński              Warszawa             120.40  23117  192
  88 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.15  23068  192
  89 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  22345  186
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.08  22215  185
  91 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.87   9350   78
  92 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  94 Stanisław Gasik                Warszawa             119.40  17194  144
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.37  23515  197
  96 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.22   8584   72
  97 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.22   4292   36
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.78  22805  192
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 100 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.60  22416  189
 101 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 102 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.13  18547  157
 103 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 104 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 106 Halina Roszak                  Poznań               117.89  23461  199
 107 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.89   9313   79
 108 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.86  10607   90
 109 Joanna Zadrożna                Szczecin             117.85   7071   60
 110 Rafał Matczak                  Pruszków             117.75  18015  153
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 112 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 113 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.54  12929  110
 114 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.44   6342   54
 115 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 116 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.07  21893  187
 118 Filip Klar                     Mielec               116.98  11113   95
 119 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.50  11766  101
 120 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.33  23266  200
 121 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 122 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.19  12897  111
 124 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.18   6971   60
 125 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 126 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 127 Marcin Figiel                  Zawichost            115.48   3580   31
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.40  18580  161
 129 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             115.32  12455  108
 130 Kasia Kowalewska               Poznań               115.18  15204  132
 131 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.95  21725  189
 132 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 133 Leszek Stecuła                 Bytom                114.83  12057  105
 134 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.74   9753   85
 135 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 136 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 137 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.50  12709  111
 138 Teresa Fortuna                 Lubin                114.48   5495   48
 139 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  12587  110
 140 Katarzyna Klimała              Kraków               114.30  15316  134
 141 Andrzej Gostomski              Łódź                 114.13  21571  189
 142 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.98  11626  102
 143 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 144 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.76  14334  126
 145 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.64  15114  133
 146 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.56   6132   54
 147 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.33  18699  165
 148 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 149 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              113.24   7474   66
 151 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.15  15841  140
 152 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.13  15273  135
 153 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 154 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.83   6770   60
 155 Tomasz Lempart                 Kraków               112.82   5754   51
 156 Beata Piotrowska               Łódź                 112.82  21435  190
 157 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 158 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 159 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.44  20464  182
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 161 Mariusz Makuch                 Zator                112.38   9215   82
 162 Wojciech Sołdan                Rumia                112.33  20107  179
 163 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 164 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.20  21542  192
 165 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 166 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.09  20513  183
 167 Marek Rogalski                 Chełm                112.09  13675  122
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.02  21395  191
 169 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 170 Adam Klimont                   Wałcz                111.86   4027   36
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.67  21218  190
 172 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 173 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 174 Lucyna Śniadach                Rumia                111.21  20352  183
 175 Maciej Lelowicz                Kraków               111.21   5338   48
 176 Agnieszka Krupka               Krosno               111.06  21324  192
 177 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.02  12878  116
 178 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 179 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 181 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 182 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.63  21020  190
 183 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.61  11725  106
 184 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 185 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 186 Marcin Skowron                 Zabrze               110.42  20979  190
 187 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 188 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 189 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 190 Damian Krężel                  Mielec               110.09   7266   66
 191 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.01  14411  131
 192 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.85  10436   95
 193 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 194 Renata Andracka                Poznań               109.11   3928   36
 195 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  108.78   5439   50
 196 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.59  13682  126
 197 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  20439  189
 198 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.09  16754  155
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.70  14862  138
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 201 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.44  15472  144
 202 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 203 Katarzyna Sołdan               Rumia                107.37  20829  194
 204 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   5152   48
 205 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 206 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 208 Joanna Duda                    Zabrze               106.53   4794   45
 209 Jolanta Chłopińska             Wałcz                106.33   5104   48
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.32   6273   59
 211 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 212 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 213 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 214 Władysław Zieliński            Lębork               105.99   8161   77
 215 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 216 Paweł Czubla                   Kock                 105.78   3808   36
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             105.76  15547  147
 218 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.74  20196  191
 219 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 220 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.62  16688  158
 221 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.57   5701   54
 222 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 223 Anita Bruska                   Gdynia               105.54   7599   72
 224 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.52  12451  118
 225 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 226 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 227 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 228 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 229 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  105.00  12495  119
 230 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 231 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 232 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 233 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20111  192
 234 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.67  19887  190
 235 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 236 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 237 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.35  16696  160
 238 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 239 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 240 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 241 Jan Kozłowski                  Kraków               103.90  12572  121
 242 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 243 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 244 Roman Figiel                   Zawichost            103.62   9844   95
 245 Michał Ozimiński               Łódź                 103.56  11599  112
 246 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 247 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 248 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 249 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 250 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 251 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 252 Rafał Marks                    Warszawa             102.23   3987   39
 253 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.17   5517   54
 254 Anna Królak                    Warszawa             101.98   5813   57
 255 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 256 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             101.89   4483   44
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 258 Dominik Piasecki               Słupsk               101.57   5891   58
 259 Sylwester Wójcik               Lublin               101.53   9442   93
 260 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 261 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.99   7271   72
 262 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 263 Marta Kleinrok                 Lublin               100.77   6651   66
 264 Maria Jarosz                   Lublin               100.66  10469  104
 265 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 266 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 267 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.48   9244   92
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.47  19390  193
 269 Joanna Brychcy                 Katowice             100.20  19139  191
 270 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.18  10118  101
 271 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 272 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 273 Rafał Skibicki                 Lębork                99.93   2998   30
 274 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 275 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 276 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 277 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 278 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 279 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              99.00   4950   50
 280 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 281 Monika Rubinstein              Warszawa              98.55  18528  188
 282 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 283 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 284 Teresa Zalewska                Racibórz              98.08   8141   83
 285 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                97.94   3526   36
 286 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 287 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 288 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 289 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 290 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 291 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 292 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.75  10449  108
 293 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.66   8893   92
 294 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 295 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 296 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 297 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 298 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 299 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 300 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.73   4595   48
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 302 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.46   5632   59
 303 Marek Kocikowski               Ostróda               95.41   8873   93
 304 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.37   5627   59
 305 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.87  12143  128
 306 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 307 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 308 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.67   6532   69
 309 Anna Stefańska                 Łódź                  94.66   6153   65
 310 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 311 Beata Kościańska               Lublin                94.30   4432   47
 312 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.03   7334   78
 313 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 314 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       93.62   4962   53
 315 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.58   4679   50
 316 Michał Korzeniowski            Kraków                93.54   4490   48
 317 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.26  11285  121
 318 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 319 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 320 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 321 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 323 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 324 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.09   6907   75
 325 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.63   4673   51
 326 Katarzyna Majewska             Lublin                91.04   4370   48
 327 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 328 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 329 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 330 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.93   9533  106
 331 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 332 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.22   5353   60
 333 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 334 Jarosław Kordalski             Lublin                89.02   3739   42
 335 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.01   7299   82
 336 Katarzyna Dębska               Ostróda               88.66   3103   35
 337 Kacper Jachowicz               Żyrardów              88.48   9025  102
 338 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.35   4064   46
 339 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.67  16569  189
 340 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                87.66   4120   47
 341 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.54  16982  194
 342 Wojciech Obremski              Legnica               87.44   8919  102
 343 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 344 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 345 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 346 Wojciech Wróbel                Zator                 86.22   3190   37
 347 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 348 Agata Kuć                      Stargard Szczecińsk   85.95   3524   41
 349 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 350 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.79   5257   62
 351 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 352 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              84.20   4294   51
 353 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 354 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 355 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 356 Urszula Solarska               Łódź                  81.32   8864  109
 357 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 358 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 359 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 360 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 361 Adam Kędzior                   Lublin                79.66   6612   83
 362 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 363 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 364 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 365 Maciej Kuć                     Stargard Szczecińsk   73.80   2952   40
 366 Jolanta Kruk                   Łódź                  70.52   6206   88
 367 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.68   2301   34
 368 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 15-10-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   5 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   6 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   7 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   8 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
   9 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  10 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  11 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.29   2815   24
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  13 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  14 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  16 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  17 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  18 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  19 Bogusław Książek               Szczecin             109.00   2616   24
  20 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  107.08   2570   24
  21 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  22 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  23 Marcin Królak                  Warszawa             104.25   2502   24
  24 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  25 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  26 Tomasz Jedynak                 Skarżysko             98.21   2357   24
  27 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  28 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  29 Tomasz Górka                   Łęczna                93.00   2232   24
  30 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  31 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  32 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  33 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  34 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  35 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  36 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  37 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  38 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  39 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  40 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  41 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  42 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  43 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  44 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  45 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  46 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  47 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  48 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.26   2099   23
  49 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.83   2089   23
  50 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.43   1942   23
  52 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  53 Piotr Madej                    Lublin                82.30   1893   23
  54 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  55 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  56 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  57 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          79.14   1741   22
  58 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  59 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.33   2170   21
  60 Andrzej Lożyński               Piastów              108.50   2170   20
  61 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  62 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  63 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  64 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  65 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.20   1724   20
  66 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  67 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  68 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  69 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  70 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  71 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  72 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.61   1613   18
  73 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  74 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  75 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  76 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  77 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  78 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  79 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  80 Szymon Zaleski                 Poznań               128.53   1928   15
  81 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  82 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  83 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  84 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  85 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  86 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  87 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  88 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  89 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  90 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  91 Joanna Rubaj                   Lublin                80.93   1133   14
  92 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  93 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  94 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  95 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  96 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  97 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
  98 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
  99 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 100 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 101 Dariusz Dzierża                Kraków               116.17   1394   12
 102 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 103 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 104 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 105 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 106 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 107 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 108 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 109 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 110 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 111 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 112 Dominik Zyskowski              Poznań               107.00   1284   12
 113 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 114 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 115 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 116 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 117 Michał  Borejko                Wrocław              106.00   1272   12
 118 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 119 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 120 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 121 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 123 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 124 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 125 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 126 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 127 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 128 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 129 Beata Madej                    Lublin               100.33   1204   12
 130 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 131 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 132 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.25   1191   12
 133 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 134 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 135 Marcin Resler                  Września              98.83   1186   12
 136 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 137 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 138 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 139 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 140 Sylwia Pliszka                 Szczecin              98.17   1178   12
 141 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 142 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 143 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 144 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 145 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 146 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 147 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 148 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 149 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 150 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 151 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 152 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 153 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 154 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 155 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 157 Rafał Wagnerowski              Tarnów                93.33   1120   12
 158 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 159 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 160 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 161 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 162 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 163 Anna Bogucka                   Wrocław               89.67   1076   12
 164 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 165 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 166 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 167 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 168 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 171 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 172 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 173 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 174 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 175 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 178 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 179 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 180 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 181 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 182 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 183 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 184 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 185 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 186 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 187 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 188 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 189 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 190 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 192 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 194 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 195 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 196 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 199 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 200 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 202 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 203 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 204 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 205 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 206 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 207 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 208 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 211 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 212 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 213 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 214 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 215 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 216 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 217 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 218 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 219 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 220 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 221 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 222 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 223 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 224 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 225 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 226 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 227 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 228 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 229 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 230 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 231 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 232 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 233 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 234 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 235 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 236 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 237 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 238 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 239 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 240 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 241 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.82    922   11
 242 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 243 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 244 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 245 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 246 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 247 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 248 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 249 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 250 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 251 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 252 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 253 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 254 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 255 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   75.27    828   11
 256 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 257 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 258 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 259 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 260 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 261 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 262 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 263 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 264 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 265 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 266 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 267 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 268 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 269 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 270 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 271 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 272 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 273 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.00    950   10
 274 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 275 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 276 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 277 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 278 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 279 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 280 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 281 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 282 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 283 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.11    550    9
 284 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 285 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 286 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 287 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 288 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 289 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 290 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 291 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 292 Monika Dzik                    Poznań               116.14    813    7
 293 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 294 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 295 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 296 Artur Owsiany                  Skierniewice         103.57    725    7
 297 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 298 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 299 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 300 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 301 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 302 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 303 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 305 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 306 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 307 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 308 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 309 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 310 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 311 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 312 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 315 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 316 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 317 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 318 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 320 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 324 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 325 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 326 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 327 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 328 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 329 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 330 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 333 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 334 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 335 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 336 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 337 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 338 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 339 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 340 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 341 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 342 Magdalena Podlaska             Warszawa              95.20    476    5
 343 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 344 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 345 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 346 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 347 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 348 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 349 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 350 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 351 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 352 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 353 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 354 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 355 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 356 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.00    315    3
 357 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 358 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 359 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 360 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 361 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 362 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 363 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 364 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 365 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 366 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 367 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 368 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 369 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 370 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 371 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 372 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 373 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 374 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 375 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 376 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 377 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 378 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 379 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 380 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 381 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 382 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 383 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 384 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 385 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 386 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 387 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 388 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 389 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 390 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 391 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 392 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie