Wisła13
października
Wisła 13-14 października II Mistrzostwa Beskidów
Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20 października X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Bielsko-Biała27
października
Bielsko-Biała 27-28 października X Mistrzostwa Podbeskidzia
Jubileusz nowodworski20 października 2007 — X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego Nowy Dwór Mazowiecki, 20 października 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Jubileusz nowodworskiX jubileuszowe Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego rozpoczęły się od uroczystego wręczenia monografii Nowego Dworu i Modlina dwóm uczestnikom, którzy brali udział we wszystkich 10 turniejach, a więc Andrzejowi KwiatkowskiemuTomkowi Zwolińskiemu. Prawdopodobnie wybór (z konieczności) soboty zamiast niedzieli, spowodował stosunkowo małą frekwencję, bo w turnieju uczestniczyło 32 osoby. Nowym mistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego został Robert Kamiński. Drugie miejce zajął Krzysztof Mówka, a trzecie Andrzej Rechowicz. Oprócz nagród dla pierwszych 10 osób, zostały rozlosowane pomiędzy uczestnikami turnieju 4 parasolki.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Nowego Dworu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Kamiński             Warszawa               129.68      6.0     3156     1150      810
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.52      6.0     2823     1121      459
  3 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.39      5.0     3070      979      789
  4 Robert          Głowacki             Łódź                   116.44      5.0     2959      994      573
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.33      5.0     2890     1041      103
  6 Tomasz          Łapka                Opole                  111.82      5.0     2797     1031      515
  7 Przemysław      Rybicki              Otwock                 106.21      5.0     2711     1032      227
  8 Andrzej         Słapiński            Warszawa               119.48      5.0     2499     1042     -166
  9 Szymon          Fidziński            Warszawa               138.82      4.0     2785      886      122
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.79      4.0     2759      897       51
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               141.61      4.0     2712      840      -61
 12 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.35      4.0     2683      947       61
 13 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     2647      842      248
 14 Tomasz          Ruta                 Warszawa               120.32      4.0     2590      876      319
 15 Marek           Rogalski             Warszawa               114.07      4.0     2558      873       57
 16 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.76      3.0     2806      770      505
 17 Marek           Reda                 Wołomin                130.63      3.0     2714      781       39
 18 Michał          Ozimiński            Łódź                   114.28      3.0     2611      818        1
 19 Andrzej         Kroc                 Łódź                   112.94      3.0     2562      814      -38
 20 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.00      3.0     2543      771       53
 21 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.60      3.0     2530      779      109
 22 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.53      3.0     2458      749     -260
 23 Łukasz          Miłosz               Warszawa               127.90      3.0     2443      769     -174
 24 Marzena         Mazur                Warszawa               100.00      3.0     2437      740      148
 25 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      3.0     2397      703      442
 26 Sandra          Sekuła               Szczecin               100.00      2.0     2437      626      276
 27 Karolina        Drabik               Skarżysko              100.00      2.0     2434      703     -300
 28 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   102.76      2.0     2355      632     -160
 29 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      2.0     1672      595     -538
 30 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      2.0     1450      587    -1061
 31 Krzysztof       Piotrowski           Modlin Twierdza        100.00      1.0     1196      510    -1125
 32 Karol           Koc                  Modlin Twierdza        100.00      1.0      966      492    -2024
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Nowego Dworu



	Krzysztof Mówka 142.52 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                115.60 +  440: 340  166
    2     6 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 +  399: 306  175
    3     1 Robert         Kamiński              129.68 -  362: 387   80
    4     7 Tomasz         Ruta                  120.32 +  364: 298  170
    5     2 Tomasz         Zwoliński             134.33 +  525: 338  184
    6     2 Robert         Głowacki              116.44 +  373: 357  166
    7     1 Robert         Kamiński              129.68 +  360: 338  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  /  7 160.14




	Marek Syczuk 141.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Ozimiński             114.28 -  394: 398   64
    2     9 Tomasz         Łapka                 111.82 +  390: 262  162
    3     8 Andrzej        Kroc                  112.94 +  459: 458  163
    4     6 Przemysław     Rybicki               106.21 -  351: 479   56
    5     7 Karolina       Drabik                100.00 +  389: 332  150
    6     6 Tomasz         Ruta                  120.32 -  341: 520   70
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 +  388: 324  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  7 120.00




	Mateusz Żbikowski 141.35 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Rogalski              114.07 +  412: 263  164
    2     8 Łukasz         Miłosz                127.90 -  369: 450   78
    3     9 Michał         Ozimiński             114.28 +  365: 348  164
    4     5 Stanisław      Rydzik                140.79 +  409: 365  191
    5     3 Paweł          Jackowski             135.76 +  385: 346  186
    6     1 Robert         Kamiński              129.68 -  359: 399   80
    7     4 Tomasz         Zwoliński             134.33 -  384: 451   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  7 135.29




	Stanisław Rydzik 140.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  112.94 +  384: 329  163
    2     5 Tomasz         Zwoliński             134.33 -  441: 484   84
    3     7 Karolina       Drabik                100.00 +  456: 400  150
    4     5 Mateusz        Żbikowski             141.35 -  365: 409   91
    5     6 Tomasz         Łapka                 111.82 -  314: 331   62
    6     9 Magdalena      Kublik                115.60 +  386: 385  166
    7     7 Marek          Reda                  130.63 +  413: 370  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Szymon Fidziński 138.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Łapka                 111.82 +  462: 293  162
    2     4 Andrzej        Słapiński             119.48 -  292: 312   69
    3    12 Marek          Rogalski              114.07 +  431: 399  164
    4     3 Paweł          Jackowski             135.76 -  376: 391   86
    5    10 Marzena        Mazur                 100.00 +  388: 343  150
    6     7 Marek          Reda                  130.63 +  490: 404  181
    7     3 Andrzej        Rechowicz             124.39 -  346: 521   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57




	Paweł Jackowski 135.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Przemysław     Rybicki               106.21 -  317: 369   56
    2    15 Krzysztof      Piotrowski            100.00 +  578:  69  150
    3     5 Grażyna        Wesołowska            102.76 +  448: 296  153
    4     3 Szymon         Fidziński             138.82 +  391: 376  189
    5     3 Mateusz        Żbikowski             141.35 -  346: 385   91
    6     5 Tomasz         Łapka                 111.82 -  352: 407   62
    7     6 Andrzej        Słapiński             119.48 -  374: 399   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  /  7 110.00




	Tomasz Zwoliński 134.33 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Wesołowska            102.76 +  450: 321  153
    2     5 Stanisław      Rydzik                140.79 +  484: 441  191
    3     3 Andrzej        Słapiński             119.48 +  407: 283  169
    4     1 Robert         Kamiński              129.68 -  413: 519   80
    5     2 Krzysztof      Mówka                 142.52 -  338: 525   93
    6     4 Michał         Ozimiński             114.28 +  347: 314  164
    7     4 Mateusz        Żbikowski             141.35 +  451: 384  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  /  7 148.71




	Marek Reda 130.63 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karolina       Drabik                100.00 +  388: 362  150
    2     3 Robert         Głowacki              116.44 -  367: 423   66
    3    11 Urszula        Solarska              100.00 +  431: 323  150
    4     8 Andrzej        Słapiński             119.48 -  388: 395   69
    5     8 Magdalena      Kublik                115.60 +  366: 269  166
    6     7 Szymon         Fidziński             138.82 -  404: 490   89
    7     7 Stanisław      Rydzik                140.79 -  370: 413   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  /  7 111.57




	Robert Kamiński 129.68 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Koc                   100.00 +  649: 102  150
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  428: 379  173
    3     1 Krzysztof      Mówka                 142.52 +  387: 362  193
    4     1 Tomasz         Zwoliński             134.33 +  519: 413  184
    5     1 Robert         Głowacki              116.44 +  436: 371  166
    6     1 Mateusz        Żbikowski             141.35 +  399: 359  191
    7     1 Krzysztof      Mówka                 142.52 -  338: 360   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  /  7 164.29




	Łukasz Miłosz 127.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Kubińska              100.00 +  347: 284  150
    2     8 Mateusz        Żbikowski             141.35 +  450: 369  191
    3     2 Andrzej        Rechowicz             124.39 +  366: 350  174
    4     2 Robert         Głowacki              116.44 -  257: 488   66
    5     5 Przemysław     Rybicki               106.21 -  305: 366   56
    6     8 Andrzej        Słapiński             119.48 -  371: 393   69
    7    11 Andrzej        Kroc                  112.94 -  347: 367   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  7 109.86




	Mariusz Sylwestrzuk 125.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marzena        Mazur                 100.00 +  371: 286  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 142.52 -  306: 399   93
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 -  374: 377   73
    4     9 Andrzej        Kroc                  112.94 -  323: 409   63
    5    14 Joanna         Kubińska              100.00 +  371: 367  150
    6    11 Karolina       Drabik                100.00 +  474: 264  150
    7     8 Marek          Syczuk                141.61 -  324: 388   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  7 110.14




	Andrzej Rechowicz 124.39 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Piotrowski            100.00 +  478: 142  150
    2     2 Michał         Ozimiński             114.28 +  461: 282  164
    3     2 Łukasz         Miłosz                127.90 -  350: 366   78
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  422: 391  173
    5     4 Andrzej        Słapiński             119.48 +  486: 332  169
    6     3 Przemysław     Rybicki               106.21 -  352: 422   56
    7     3 Szymon         Fidziński             138.82 +  521: 346  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Andrzej Kwiatkowski 122.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sandra         Sekuła                100.00 +  399: 317  150
    2     1 Robert         Kamiński              129.68 -  379: 428   80
    3    10 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 +  377: 374  175
    4     4 Andrzej        Rechowicz             124.39 -  391: 422   74
    5    11 Tomasz         Ruta                  120.32 -  271: 377   70
    6    12 Marzena        Mazur                 100.00 +  333: 307  150
    7    10 Urszula        Solarska              100.00 -  308: 493   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Tomasz Ruta 120.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Julia          Solarska              100.00 +  427: 160  150
    2     7 Przemysław     Rybicki               106.21 -  305: 324   56
    3     6 Sandra         Sekuła                100.00 +  325: 298  150
    4     7 Krzysztof      Mówka                 142.52 -  298: 364   93
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  377: 271  173
    6     6 Marek          Syczuk                141.61 +  520: 341  192
    7     5 Tomasz         Łapka                 111.82 -  338: 513   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  /  7 125.14




	Andrzej Słapiński 119.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Urszula        Solarska              100.00 +  385: 347  150
    2     4 Szymon         Fidziński             138.82 +  312: 292  189
    3     3 Tomasz         Zwoliński             134.33 -  283: 407   84
    4     8 Marek          Reda                  130.63 +  395: 388  181
    5     4 Andrzej        Rechowicz             124.39 -  332: 486   74
    6     8 Łukasz         Miłosz                127.90 +  393: 371  178
    7     6 Paweł          Jackowski             135.76 +  399: 374  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  /  7 148.86




	Robert Głowacki 116.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  466: 202  150
    2     3 Marek          Reda                  130.63 +  423: 367  181
    3     4 Przemysław     Rybicki               106.21 +  488: 398  156
    4     2 Łukasz         Miłosz                127.90 +  488: 257  178
    5     1 Robert         Kamiński              129.68 -  371: 436   80
    6     2 Krzysztof      Mówka                 142.52 -  357: 373   93
    7     2 Przemysław     Rybicki               106.21 +  366: 353  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  /  7 142.00




	Magdalena Kublik 115.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 142.52 -  340: 440   93
    2    12 Marek          Rogalski              114.07 -  334: 337   64
    3    13 Blanka         Zwolińska             100.00 +  403: 195  150
    4    13 Urszula        Solarska              100.00 +  424: 403  150
    5     8 Marek          Reda                  130.63 -  269: 366   81
    6     9 Stanisław      Rydzik                140.79 -  385: 386   91
    7    12 Sandra         Sekuła                100.00 +  375: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  7 111.29




	Michał Ozimiński 114.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Syczuk                141.61 +  398: 394  192
    2     2 Andrzej        Rechowicz             124.39 -  282: 461   74
    3     9 Mateusz        Żbikowski             141.35 -  348: 365   91
    4    11 Sandra         Sekuła                100.00 +  437: 339  150
    5     9 Andrzej        Kroc                  112.94 +  434: 301  163
    6     4 Tomasz         Zwoliński             134.33 -  314: 347   84
    7     9 Marek          Rogalski              114.07 -  398: 403   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Marek Rogalski 114.07 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             141.35 -  263: 412   91
    2    12 Magdalena      Kublik                115.60 +  337: 334  166
    3    12 Szymon         Fidziński             138.82 -  399: 431   89
    4    12 Karolina       Drabik                100.00 -  363: 412   50
    5    15 Julia          Solarska              100.00 +  407: 185  150
    6    10 Andrzej        Kroc                  112.94 +  386: 329  163
    7     9 Michał         Ozimiński             114.28 +  403: 398  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  /  7 124.71




	Andrzej Kroc 112.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                140.79 -  329: 384   91
    2    13 Blanka         Zwolińska             100.00 +  369: 267  150
    3     8 Marek          Syczuk                141.61 -  458: 459   92
    4     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 +  409: 323  175
    5     9 Michał         Ozimiński             114.28 -  301: 434   64
    6    10 Marek          Rogalski              114.07 -  329: 386   64
    7    11 Łukasz         Miłosz                127.90 +  367: 347  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  7 116.29




	Tomasz Łapka 111.82 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Fidziński             138.82 -  293: 462   89
    2     9 Marek          Syczuk                141.61 -  262: 390   92
    3    16 Karol          Koc                   100.00 +  595: 133  150
    4    10 Grażyna        Wesołowska            102.76 +  396: 293  153
    5     6 Stanisław      Rydzik                140.79 +  331: 314  191
    6     5 Paweł          Jackowski             135.76 +  407: 352  186
    7     5 Tomasz         Ruta                  120.32 +  513: 338  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  /  7 147.29




	Przemysław Rybicki 106.21 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             135.76 +  369: 317  186
    2     7 Tomasz         Ruta                  120.32 +  324: 305  170
    3     4 Robert         Głowacki              116.44 -  398: 488   66
    4     6 Marek          Syczuk                141.61 +  479: 351  192
    5     5 Łukasz         Miłosz                127.90 +  366: 305  178
    6     3 Andrzej        Rechowicz             124.39 +  422: 352  174
    7     2 Robert         Głowacki              116.44 -  353: 366   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  /  7 147.43




	Grażyna Wesołowska 102.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             134.33 -  321: 450   84
    2    14 Julia          Solarska              100.00 +  420: 198  150
    3     5 Paweł          Jackowski             135.76 -  296: 448   86
    4    10 Tomasz         Łapka                 111.82 -  293: 396   62
    5    12 Sandra         Sekuła                100.00 +  373: 260  150
    6    13 Urszula        Solarska              100.00 -  307: 375   50
    7    14 Marzena        Mazur                 100.00 -  345: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  7  90.29




	Karolina Drabik 100.00 Skarżysko                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  130.63 -  362: 388   81
    2    10 Marzena        Mazur                 100.00 +  331: 321  150
    3     7 Stanisław      Rydzik                140.79 -  400: 456   91
    4    12 Marek          Rogalski              114.07 +  412: 363  164
    5     7 Marek          Syczuk                141.61 -  332: 389   92
    6    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 -  264: 474   75
    7    13 Joanna         Kubińska              100.00 -  333: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  7 100.43




	Karol Koc 100.00 Modlin Twierdza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kamiński              129.68 -  102: 649   80
    2    16 Sandra         Sekuła                100.00 -  108: 521   50
    3    16 Tomasz         Łapka                 111.82 -  133: 595   62
    4    15 Blanka         Zwolińska             100.00 -  102: 309   50
    5    16 Krzysztof      Piotrowski            100.00 -  190: 298   50
    6    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  143: 443   50
    7    16 Krzysztof      Piotrowski            100.00 +  188: 175  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  7  70.29




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Miłosz                127.90 -  284: 347   78
    2    11 Urszula        Solarska              100.00 -  306: 315   50
    3    15 Krzysztof      Piotrowski            100.00 +  351: 119  150
    4    14 Marzena        Mazur                 100.00 -  303: 327   50
    5    14 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 -  367: 371   75
    6    15 Karol          Koc                   100.00 +  443: 143  150
    7    13 Karolina       Drabik                100.00 +  343: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  7 100.43




	Marzena Mazur 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.00 -  286: 371   75
    2    10 Karolina       Drabik                100.00 -  321: 331   50
    3    14 Julia          Solarska              100.00 +  465: 218  150
    4    14 Joanna         Kubińska              100.00 +  327: 303  150
    5    10 Szymon         Fidziński             138.82 -  343: 388   89
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 -  307: 333   73
    7    14 Grażyna        Wesołowska            102.76 +  388: 345  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Krzysztof Piotrowski 100.00 Modlin Twierdza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             124.39 -  142: 478   74
    2    15 Paweł          Jackowski             135.76 -   69: 578   86
    3    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  119: 351   50
    4    16 Julia          Solarska              100.00 -  164: 295   50
    5    16 Karol          Koc                   100.00 +  298: 190  150
    6    16 Blanka         Zwolińska             100.00 -  229: 241   50
    7    16 Karol          Koc                   100.00 -  175: 188   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  7  72.86




	Sandra Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 -  317: 399   73
    2    16 Karol          Koc                   100.00 +  521: 108  150
    3     6 Tomasz         Ruta                  120.32 -  298: 325   70
    4    11 Michał         Ozimiński             114.28 -  339: 437   64
    5    12 Grażyna        Wesołowska            102.76 -  260: 373   53
    6    14 Julia          Solarska              100.00 +  408: 144  150
    7    12 Magdalena      Kublik                115.60 -  294: 375   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  7  89.43




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Ruta                  120.32 -  160: 427   70
    2    14 Grażyna        Wesołowska            102.76 -  198: 420   53
    3    14 Marzena        Mazur                 100.00 -  218: 465   50
    4    16 Krzysztof      Piotrowski            100.00 +  295: 164  150
    5    15 Marek          Rogalski              114.07 -  185: 407   64
    6    14 Sandra         Sekuła                100.00 -  144: 408   50
    7    15 Blanka         Zwolińska             100.00 +  250: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Słapiński             119.48 -  347: 385   69
    2    11 Joanna         Kubińska              100.00 +  315: 306  150
    3    11 Marek          Reda                  130.63 -  323: 431   81
    4    13 Magdalena      Kublik                115.60 -  403: 424   66
    5    13 Blanka         Zwolińska             100.00 +  391: 238  150
    6    13 Grażyna        Wesołowska            102.76 +  375: 307  153
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  493: 308  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  7 120.29




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Głowacki              116.44 -  202: 466   66
    2    13 Andrzej        Kroc                  112.94 -  267: 369   63
    3    13 Magdalena      Kublik                115.60 -  195: 403   66
    4    15 Karol          Koc                   100.00 +  309: 102  150
    5    13 Urszula        Solarska              100.00 -  238: 391   50
    6    16 Krzysztof      Piotrowski            100.00 +  241: 229  150
    7    15 Julia          Solarska              100.00 -  220: 250   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  7  85.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Nowego Dworu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Kublik                440: 340
   2 Michał         Ozimiński            - Marek          Syczuk                398: 394
   3 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Rogalski              412: 263
   4 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                329: 384
   5 Szymon         Fidziński            - Tomasz         Łapka                 462: 293
   6 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             369: 317
   7 Tomasz         Zwoliński            - Grażyna        Wesołowska            450: 321
   8 Karolina       Drabik               - Marek          Reda                  362: 388
   9 Robert         Kamiński             - Karol          Koc                   649: 102
  10 Joanna         Kubińska             - Łukasz         Miłosz                284: 347
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marzena        Mazur                 371: 286
  12 Krzysztof      Piotrowski           - Andrzej        Rechowicz             142: 478
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Sandra         Sekuła                399: 317
  14 Julia          Solarska             - Tomasz         Ruta                  160: 427
  15 Andrzej        Słapiński            - Urszula        Solarska              385: 347
  16 Blanka         Zwolińska            - Robert         Głowacki              202: 466


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              379: 428
   2 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Ozimiński             461: 282
   3 Marek          Reda                 - Robert         Głowacki              367: 423
   4 Szymon         Fidziński            - Andrzej        Słapiński             292: 312
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             441: 484
   6 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Sylwestrzuk           399: 306
   7 Tomasz         Ruta                 - Przemysław     Rybicki               305: 324
   8 Łukasz         Miłosz               - Mateusz        Żbikowski             450: 369
   9 Marek          Syczuk               - Tomasz         Łapka                 390: 262
  10 Marzena        Mazur                - Karolina       Drabik                321: 331
  11 Urszula        Solarska             - Joanna         Kubińska              315: 306
  12 Marek          Rogalski             - Magdalena      Kublik                337: 334
  13 Andrzej        Kroc                 - Blanka         Zwolińska             369: 267
  14 Grażyna        Wesołowska           - Julia          Solarska              420: 198
  15 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Piotrowski            578:  69
  16 Sandra         Sekuła               - Karol          Koc                   521: 108


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Mówka                 387: 362
   2 Łukasz         Miłosz               - Andrzej        Rechowicz             366: 350
   3 Andrzej        Słapiński            - Tomasz         Zwoliński             283: 407
   4 Robert         Głowacki             - Przemysław     Rybicki               488: 398
   5 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            448: 296
   6 Tomasz         Ruta                 - Sandra         Sekuła                325: 298
   7 Stanisław      Rydzik               - Karolina       Drabik                456: 400
   8 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kroc                  459: 458
   9 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Ozimiński             365: 348
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           374: 377
  11 Urszula        Solarska             - Marek          Reda                  323: 431
  12 Marek          Rogalski             - Szymon         Fidziński             399: 431
  13 Magdalena      Kublik               - Blanka         Zwolińska             403: 195
  14 Julia          Solarska             - Marzena        Mazur                 218: 465
  15 Krzysztof      Piotrowski           - Joanna         Kubińska              119: 351
  16 Karol          Koc                  - Tomasz         Łapka                 133: 595


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              413: 519
   2 Robert         Głowacki             - Łukasz         Miłosz                488: 257
   3 Szymon         Fidziński            - Paweł          Jackowski             376: 391
   4 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           422: 391
   5 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             365: 409
   6 Przemysław     Rybicki              - Marek          Syczuk                479: 351
   7 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Ruta                  364: 298
   8 Marek          Reda                 - Andrzej        Słapiński             388: 395
   9 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 323
  10 Tomasz         Łapka                - Grażyna        Wesołowska            396: 293
  11 Michał         Ozimiński            - Sandra         Sekuła                437: 339
  12 Karolina       Drabik               - Marek          Rogalski              412: 363
  13 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              424: 403
  14 Joanna         Kubińska             - Marzena        Mazur                 303: 327
  15 Blanka         Zwolińska            - Karol          Koc                   309: 102
  16 Julia          Solarska             - Krzysztof      Piotrowski            295: 164


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Robert         Głowacki              436: 371
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 338: 525
   3 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             385: 346
   4 Andrzej        Słapiński            - Andrzej        Rechowicz             332: 486
   5 Łukasz         Miłosz               - Przemysław     Rybicki               305: 366
   6 Tomasz         Łapka                - Stanisław      Rydzik                331: 314
   7 Marek          Syczuk               - Karolina       Drabik                389: 332
   8 Marek          Reda                 - Magdalena      Kublik                366: 269
   9 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  434: 301
  10 Marzena        Mazur                - Szymon         Fidziński             343: 388
  11 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Kwiatkowski           377: 271
  12 Grażyna        Wesołowska           - Sandra         Sekuła                373: 260
  13 Blanka         Zwolińska            - Urszula        Solarska              238: 391
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Kubińska              371: 367
  15 Marek          Rogalski             - Julia          Solarska              407: 185
  16 Karol          Koc                  - Krzysztof      Piotrowski            190: 298


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kamiński              359: 399
   2 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Mówka                 357: 373
   3 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             422: 352
   4 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             347: 314
   5 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Łapka                 352: 407
   6 Tomasz         Ruta                 - Marek          Syczuk                520: 341
   7 Marek          Reda                 - Szymon         Fidziński             404: 490
   8 Andrzej        Słapiński            - Łukasz         Miłosz                393: 371
   9 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                385: 386
  10 Andrzej        Kroc                 - Marek          Rogalski              329: 386
  11 Karolina       Drabik               - Mariusz        Sylwestrzuk           264: 474
  12 Marzena        Mazur                - Andrzej        Kwiatkowski           307: 333
  13 Grażyna        Wesołowska           - Urszula        Solarska              307: 375
  14 Sandra         Sekuła               - Julia          Solarska              408: 144
  15 Karol          Koc                  - Joanna         Kubińska              143: 443
  16 Krzysztof      Piotrowski           - Blanka         Zwolińska             229: 241


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              360: 338
   2 Robert         Głowacki             - Przemysław     Rybicki               366: 353
   3 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Fidziński             521: 346
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             451: 384
   5 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Ruta                  513: 338
   6 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Słapiński             374: 399
   7 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  413: 370
   8 Marek          Syczuk               - Mariusz        Sylwestrzuk           388: 324
   9 Marek          Rogalski             - Michał         Ozimiński             403: 398
  10 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kwiatkowski           493: 308
  11 Łukasz         Miłosz               - Andrzej        Kroc                  347: 367
  12 Sandra         Sekuła               - Magdalena      Kublik                294: 375
  13 Joanna         Kubińska             - Karolina       Drabik                343: 333
  14 Grażyna        Wesołowska           - Marzena        Mazur                 345: 388
  15 Julia          Solarska             - Blanka         Zwolińska             250: 220
  16 Karol          Koc                  - Krzysztof      Piotrowski            188: 175
Lista rankingowa na dzień 27-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.60  27763  192
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.90  26333  183
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.14  27483  192
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.24  27736  195
   7 Radosław Konca                 Warszawa             141.63  17987  127
   8 Kamil Górka                    Kraków               141.50  26885  190
   9 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.82  26755  190
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.79  27313  194
  12 Justyna Górka                  Kraków               140.44  27104  193
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.07  19330  138
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             139.79  26281  188
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.50  27203  195
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.39  25325  183
  17 Szymon Fidziński               Warszawa             137.73  10881   79
  18 Dariusz Kosz                   Nysa                 136.89  19165  140
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  21 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.12  25727  189
  24 Filip Sosin                    Warszawa             135.99  20535  151
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.73  26468  195
  26 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             134.84  26428  196
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              134.54  25294  188
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  32 Michał Trumpus                 Wrocław              133.15  20904  157
  33 Sławomir Kordjalik             Warszawa             132.49  10599   80
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.39  11253   85
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                131.93  25991  197
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  37 Michał Makowski                Warszawa             131.62   8292   63
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  39 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.32   4071   31
  40 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.26   8532   65
  41 Marek Reda                     Wołomin              131.12  25569  195
  42 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  43 Robert Kamiński                Warszawa             130.70  24441  187
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.58  16976  130
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.54  24411  187
  46 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  47 Marek Salamon                  Bytom                130.02  11962   92
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.80  20379  157
  49 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.42  21354  165
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               129.11  25563  198
  52 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.04  24130  187
  54 Irena Sołdan                   Rumia                129.02  25545  198
  55 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.94  14699  114
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.90  16113  125
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.86  13530  105
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  59 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             128.36  24131  188
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.30  12573   98
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  24885  195
  64 Joanna Juszczak                Warszawa             127.38   9936   78
  65 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.20  19461  153
  66 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             127.06  23760  187
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.60  25319  200
  68 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  69 Katarzyna Małek                Mielec               126.11   4540   36
  70 Maciej Michalak                Łódź                 126.05  22942  182
  71 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.88  13595  108
  72 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  73 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  74 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  75 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.47  23713  189
  76 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.26  24175  193
  77 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.12  22272  178
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.95  24240  194
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.91   6620   53
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  81 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.72  18209  146
  82 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  83 Maciej Perzyński               Piła                 124.54  13824  111
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.54  24160  194
  85 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            124.51   4358   35
  86 Jarosław Michalak              Łódź                 124.43  16052  129
  87 Marek Róziecki                 Rybnik               124.42   4479   36
  88 Łukasz Miłosz                  Warszawa             124.39   4478   36
  89 Rafał Matczak                  Milanówek            124.38  14553  117
  90 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  91 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.92  13135  106
  92 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  93 Jakub Nalepa                   Gliwice              123.38  16779  136
  94 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  95 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.63  10669   87
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.33  23488  192
  97 Jan Kozłowski                  Kraków               121.35  22086  182
  98 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.30  23289  192
  99 Michał Alabrudziński           Włocławek            121.28   8126   67
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              121.09  22280  184
 101 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
 103 Kamil Klinkosz                 Rumia                120.85   4713   39
 104 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.73   7244   60
 105 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.66  14720  122
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.54  18684  155
 107 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 108 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.38  23234  193
 109 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 110 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.27  20206  168
 111 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.23  13105  109
 112 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 113 Radosław Sowiński              Warszawa             120.10   9488   79
 114 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.95   4918   41
 115 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.93  23627  197
 116 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  119.83  12822  107
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.74  15327  128
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.14  23233  195
 119 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 120 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.92  11416   96
 121 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.81  22456  189
 123 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.60   9962   84
 124 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.59  23244  196
 125 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 127 Robert Głowacki                Łódź                 118.41  10775   91
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 129 Marcin Skowron                 Zabrze               118.13  12404  105
 130 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.98  23124  196
 131 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.79  15430  131
 133 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 134 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 135 Anna Niedzielko                Szczecin             117.70  12712  108
 136 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 137 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              117.50   7990   68
 139 Daniel Janus                   Wąchock              117.40  19723  168
 140 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.27  20992  179
 141 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.94  15553  133
 143 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 144 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 145 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 146 Agnieszka Krupka               Krosno               116.75  21249  182
 147 Bartosz Orłowski               Bytom                116.63  23326  200
 148 Paweł Kowalski                 Kutno                116.58   5596   48
 149 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 150 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.47  22828  196
 151 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 152 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 153 Tomasz Górka                   Łęczna               116.03   4177   36
 154 Beata Piotrowska               Łódź                 115.99  21922  189
 155 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 156 Łukasz Baranowski              Reda                 115.85   5561   48
 157 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.61  22198  192
 158 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 159 Sławomir Buk                   Gliwice              115.57   8321   72
 160 Mariusz Grodek                 Olsztyn              115.55   7626   66
 161 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.53  22067  191
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 163 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.48  18708  162
 164 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.38  13269  115
 165 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.28  22710  197
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 167 Tomasz Łapka                   Opole                115.22   8411   73
 168 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 169 Michał Ozimiński               Łódź                 114.96  21728  189
 170 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.95  18737  163
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.82  22276  194
 172 Adam Klimont                   Wałcz                114.76  16985  148
 173 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.75   5508   48
 174 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.72   9866   86
 175 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.55  10653   93
 176 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 177 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 178 Marek Rogalski                 Warszawa             114.47  21634  189
 179 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.44  22202  194
 180 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 181 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 182 Magdalena Kublik               Warszawa             114.26  21710  190
 183 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     114.15   3767   33
 184 Jacek Pietruszka               Kraków               114.11   9585   84
 185 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 186 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 188 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 190 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.36   6235   55
 191 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.33   5213   46
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 193 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.91   4968   44
 194 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            112.67  16337  145
 195 Przemysław Rybicki             Otwock               112.62   5068   45
 196 Stanisław Gasik                Warszawa             112.55  11142   99
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Piotr Szutenberg               Ustka                112.40   8992   80
 199 Bogusław Książek               Szczecin             112.37  18991  169
 200 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 201 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.35   9437   84
 202 Robert Soszka                  Warszawa             112.18  10769   96
 203 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.03  19942  178
 204 Dominik Piasecki               Słupsk               112.03   8066   72
 205 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.97  22059  197
 206 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 207 Robert Zabłocki                Łódź                 111.60   6919   62
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             111.56  14949  134
 209 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 210 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 211 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 212 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  17323  156
 214 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               111.04   9994   90
 215 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.03  14767  133
 216 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 217 Jerzy Luter                    Bytom                110.68  21583  195
 218 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.56  18685  169
 219 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       110.21   5290   48
 220 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 221 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 222 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 109.80  10651   97
 223 Anna Stefańska                 Łódź                 109.77  21515  196
 224 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 225 Katarzyna Klimała              Kraków               109.49  16424  150
 226 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 227 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 228 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 229 Weronika Rudnicka              Ustka                108.71  13806  127
 230 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 231 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 232 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 233 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 234 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 235 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.96  13603  126
 236 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.91  12518  116
 237 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 238 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 239 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 240 Piotr Domański                 Łódź                 107.70   5708   53
 241 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 242 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 244 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.35  13312  124
 245 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 246 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 247 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.22  14368  134
 248 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.19   9004   84
 249 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 250 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 251 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 252 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.49   5431   51
 253 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 254 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.22  12959  122
 255 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 256 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 257 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 258 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 259 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.28   9159   87
 260 Sławomir Długosz               Ostróda              104.78  10792  103
 261 Joanna Brychcy                 Katowice             104.72  18850  180
 262 Czesław Grajewski              Choroszcz            104.71   5026   48
 263 Monika Lewandowska             Warszawa             104.64   4395   42
 264 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.44  20575  197
 266 Agnieszka Goniowska            Wrocław              104.34  10851  104
 267 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 268 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 269 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 270 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 271 Monika Laskowska               Wrocław              103.62   5803   56
 272 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 273 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.40   6721   65
 274 Sylwester Wójcik               Lublin               103.38  13439  130
 275 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 276 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 277 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.98  19051  185
 278 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 279 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 102.69   3697   36
 280 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 282 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.42  19767  193
 283 Ryszard Korpalski              Wrocław              102.33   5321   52
 284 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.30  19540  191
 285 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 286 Paweł Michalski                Ksawerów             101.69   7322   72
 287 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     101.66   5693   56
 288 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.61  15241  150
 289 Anna Arana                     Warszawa             101.55  19802  195
 290 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.43   3550   35
 291 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.33  15807  156
 292 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 293 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 294 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 295 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 296 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 297 Adam Janicki                   Łódź                 100.69  18728  186
 298 Paweł Opyc                     Warszawa             100.23   5713   57
 299 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 300 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 301 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 302 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 303 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 305 Joanna Kubińska                Warszawa              98.71   5429   55
 306 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 307 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 308 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          98.01   7057   72
 309 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 310 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.83   4598   47
 311 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 312 Urszula Solarska               Łódź                  97.68  18559  190
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                97.64  10155  104
 314 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 315 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.28  15564  160
 316 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 317 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 318 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 319 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 320 Monika Rubinstein              Warszawa              96.36   4818   50
 321 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 322 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.94   7867   82
 323 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 324 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 325 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   95.26   4477   47
 326 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 327 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 328 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 329 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 330 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 331 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 332 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.86   3343   36
 333 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 334 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 335 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 336 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.83   4408   48
 338 Wojciech Obremski              Legnica               91.61   6871   75
 339 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  91.31   2922   32
 340 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 341 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 342 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 343 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.93   4183   46
 344 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 345 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 346 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.61   9678  108
 347 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 348 Tomasz Silny                   Gdynia                89.35   3038   34
 349 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 350 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 351 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 352 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.43   5394   61
 353 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 354 Agnieszka Kozak                Gdynia                88.15   5201   59
 355 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 356 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.31   3143   36
 357 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 358 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.94   2869   33
 359 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 360 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 361 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 362 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 363 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 364 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.21   4826   58
 365 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 366 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 367 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 369 Agata Pastusiak                Sulęcin               79.44   8023  101
 370 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 371 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.76   3188   41
 372 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 373 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 374 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 375 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 376 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 377 Julia Solarska                 Łódź                  74.00   2220   30
 378 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 379 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 380 Paulina Naplocha               Racibórz              71.73   8321  116




Poczekalnia na dzień 27-10-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Blanka Zwolińska               Skierdy               62.66   1817   29
   2 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   3 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.39   2867   28
   4 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.43   2756   28
   5 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   8 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.11   2946   27
   9 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
  10 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  11 Andrzej Słapiński              Warszawa             135.28   3382   25
  12 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.24   2831   25
  13 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  14 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  15 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  16 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  17 Karol Waniek                   Wrocław              122.67   2944   24
  18 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  19 Andrzej Gostomski              Łódź                 118.42   2842   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  21 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  22 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  23 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  24 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  25 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  27 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  29 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  30 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  31 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  32 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  33 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  35 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  36 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  37 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  38 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  39 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  40 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  41 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  42 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  43 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  44 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  45 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  46 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  47 Danuta Głowacka                Nowa Sól              79.17   1900   24
  48 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  49 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  50 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  51 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  52 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  53 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  54 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  56 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  57 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  58 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  59 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  60 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  61 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  62 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  63 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  64 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  67 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  68 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  69 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  70 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  71 Jacek Gasik                    Warszawa             108.00   2268   21
  72 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  73 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  74 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  75 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  76 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  77 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  78 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  79 Karolina Drabik                Skarżysko            100.68   1913   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  81 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  82 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  83 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  84 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              143.78   2588   18
  85 Marta Kleinrok                 Lublin               105.28   1895   18
  86 Iwona Rutkowska                Warszawa              97.00   1746   18
  87 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              87.44   1574   18
  88 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  89 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  90 Jarosław Krzemiński            Tuchów               125.41   2132   17
  91 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  92 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  93 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  94 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  95 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
  96 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  97 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  98 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
  99 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 100 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 101 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 102 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 103 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 104 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.64   1367   14
 105 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 106 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 107 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 108 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 109 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 110 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 111 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 112 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 115 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 116 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 117 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 118 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 119 Jacek Karwowski                Płock                111.67   1340   12
 120 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 121 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 122 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 123 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 124 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 125 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 126 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 127 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 128 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 129 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 130 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 131 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 132 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 133 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 134 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        104.92   1259   12
 135 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 136 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 139 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 140 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 142 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 143 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             99.17   1190   12
 147 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 149 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 150 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 151 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 152 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 153 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 156 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 157 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 158 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 159 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 160 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 161 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 162 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 163 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 164 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 165 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 166 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 167 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 168 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 170 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 171 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 172 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 173 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 174 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 175 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 176 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 177 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 178 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 179 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 180 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 181 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 182 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 183 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              77.67    932   12
 184 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 185 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 186 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 187 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 188 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.08    853   12
 189 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 190 Tomasz Smulewicz               Łódź                 110.45   1215   11
 191 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 192 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 193 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 194 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 195 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 196 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 197 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 198 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 199 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 200 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 201 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 202 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 203 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 204 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 205 Bartosz Milczarek              Łódź                  81.00    891   11
 206 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 207 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 208 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 209 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 210 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 211 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 212 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 213 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 214 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 215 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 216 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 217 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 218 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 219 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 220 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 221 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 222 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 223 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 224 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 225 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 226 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 227 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 228 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 229 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 230 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 231 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 232 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 233 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 234 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 235 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 236 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 237 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 238 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 239 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 240 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 241 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 242 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 243 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 244 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 245 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 246 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 247 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 248 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 249 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 250 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 251 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 252 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 253 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 254 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 257 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 258 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 259 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 260 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 261 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 262 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 264 Paweł Czubla                   Kock                 128.14    897    7
 265 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 266 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 267 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 268 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 269 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 270 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 271 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 272 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 273 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 274 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 275 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 276 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 277 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 278 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 279 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 280 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 281 Andrzej Szymański              Łódź                  66.14    463    7
 282 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 283 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 284 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 285 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 286 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 287 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 288 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 290 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 291 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 292 Łukasz Marks                   Warszawa              79.17    475    6
 293 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 294 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 295 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 296 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 297 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 298 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 299 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 300 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 301 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 302 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 303 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 304 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 305 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 306 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 307 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 308 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 309 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 310 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 311 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 312 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 313 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 314 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 315 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 316 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 317 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 318 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 319 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 320 Jerzy Augustyniak              Łódź                  97.00    291    3
 321 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 322 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 323 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 324 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 325 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 326 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 327 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 328 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 329 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 330 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 331 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 332 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 333 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 334 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 335 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 336 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 337 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 338 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 339 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 340 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 341 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 342 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 343 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 344 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 345 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 346 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 347 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 348 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 349 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie