Gorzów Wielkopolski 5
listopada
Gorzów Wielkopolski 5- 6 listopada IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Nowy Dwór Mazowiecki 6
listopada
Nowy Dwór Mazowiecki 6 listopada VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź12
listopada
Łódź 12-13 listopada XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — JesieńGrand Prix 2005
Nowy Donio Mazowiecki06 listopada 2005 — VIII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

VIII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 06 listopada 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Nowy Donio MazowieckiPo Andrzeju Oleksiaku kolejny gracz z Ostródy wygrał turniej. Grzegorz Koczkodon — "Donio" przed ostatnia rundą turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim zapewnił sobie przewagę 1 punktu. Do zwycięstwa wystarczył mu remis, ale w ostatniej partii wygrał z Markiem Syczukiem i tym samym zdobył tytuł niezagrożony. Drugi był Waldemar Czerwoniec, a trzeci Tomasz Zwoliński. Turniej odbył się w nowej sali Urzędu Miasta i uczestniczyło w nim 55 osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.69      6.0     2492     1053      317
  2 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               125.68      5.0     2550      907      491
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.74      5.0     2493      918      529
  4 Zdzisław        Szota                Warszawa               119.42      5.0     2371      909      175
  5 Joanna          Juszczak             Warszawa               126.85      5.0     2154      904      153
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               131.11      4.0     2682      815      517
  7 Michał          Makowski             Warszawa               127.27      4.0     2567      836      347
  8 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               115.42      4.0     2449      790      268
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.76      4.0     2396      840      220
 10 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               142.93      4.0     2381      818      439
 11 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    124.08      4.0     2343      789      199
 12 Robert          Soszka               Warszawa               121.17      4.0     2322      859      167
 13 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    121.64      4.0     2304      791       -3
 14 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.76      4.0     2284      807      175
 15 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.81      4.0     2277      756      173
 16 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.66      4.0     2271      807       80
 17 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.60      4.0     2127      742      -39
 18 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.44      4.0     2117      801      126
 19 Tomasz          Ruta                 Warszawa               117.10      4.0     2064      759       -6
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.59      3.0     2387      672      177
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               139.36      3.0     2303      733      -99
 22 Dorota          Zielińska            Piaseczno              114.95      3.0     2278      662      123
 23 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               113.83      3.0     2233      698     -131
 24 Paweł           Opyc                 Warszawa               121.75      3.0     2203      708     -124
 25 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.40      3.0     2201      671      -51
 26 Sylwester       Wójcik               Lublin                 101.53      3.0     2198      674       10
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.18      3.0     2188      691       21
 28 Anna            Arana                Warszawa               100.63      3.0     2186      651      -36
 29 Iwona           Rutkowska            Warszawa               104.35      3.0     2161      667      180
 30 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.62      3.0     2096      684     -151
 31 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      3.0     2091      698     -146
 32 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      3.0     2091      733      -17
 33 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               108.59      3.0     2031      657     -141
 34 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   109.52      3.0     1962      703      -86
 35 Marek           Rogalski             Chełm                  112.07      2.5     2096      658     -164
 36 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.49      2.5     2090      654     -113
 37 Stanisław       Gasik                Warszawa               120.72      2.0     2293      532      114
 38 Daniel          Janus                Wąchock                102.39      2.0     2254      640      114
 39 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.13      2.0     2242      570       19
 40 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.77      2.0     2223      523      -28
 41 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              112.34      2.0     2159      607      -69
 42 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      2.0     2113      548     -120
 43 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      2.0     2084      587     -155
 44 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     2019      594     -162
 45 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               105.45      2.0     2019      565      -28
 46 Jacek           Gasik                Warszawa               105.28      2.0     2015      569      -62
 47 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                117.17      2.0     1938      592     -590
 48 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.77      1.0     2070      530     -459
 49 Łukasz          Marks                Warszawa               100.00      1.0     2054      475     -218
 50 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      1.0     1838      485     -480
 51 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      1.0     1799      441     -427
 52 Elżbieta        Ostrowska            Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      1.0     1059      269       54
 53 Edward          Ostrowski            Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      0.0      959      199     -236
 54 Małgorzata      Marks                Warszawa               100.00      0.0      903      179     -393
 55 Lidia           Godlewska            Modlin Twierdza        100.00      0.0      772      156     -454
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Mateusz Żbikowski 143.76 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Piotrowska            112.77 +  470: 314  163
    2     4 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  382: 375  176
    3     5 Rafał          Wesołowski            117.76 +  450: 401  168
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             123.69 -  326: 384   74
    5     7 Radosław       Sowiński              120.44 -  336: 370   70
    6     7 Mariusz        Skrobosz              139.36 +  432: 332  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  6 140.00




	Sławomir Kordjalik 142.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              112.34 -  292: 384   62
    2    22 Daniel         Janus                 102.39 +  382: 353  152
    3    17 Rafał          Dąbrowski             117.17 +  523: 268  167
    4     9 Paweł          Opyc                  121.75 +  385: 320  172
    5     4 Mariusz        Skrobosz              139.36 +  477: 246  189
    6     2 Waldemar       Czerwoniec            125.68 -  322: 371   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  6 136.33




	Krzysztof Mówka 142.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        112.18 +  390: 385  162
    2    13 Joanna         Juszczak              126.85 -  323: 350   77
    3    21 Monika         Rubinstein            100.00 +  354: 322  150
    4    10 Jolanta        Kosmowska             115.42 -  377: 434   65
    5    10 Daniel         Janus                 102.39 +  386: 340  152
    6    12 Marek          Reda                  100.00 +  447: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  6 126.00




	Tomasz Zwoliński 140.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              112.07 +  359: 320  162
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.66 +  419: 286  173
    3     3 Robert         Soszka                121.17 -  342: 377   71
    4     7 Jerzy          Tatarczuk             113.83 +  497: 312  164
    5     3 Michał         Makowski              127.27 +  435: 360  177
    6     3 Robert         Soszka                121.17 +  441: 309  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  6 153.00




	Mariusz Skrobosz 139.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Antosik               109.52 -  386: 405   60
    2    15 Beata          Piotrowska            112.77 +  493: 392  163
    3     8 Magdalena      Podlaska              100.00 +  471: 356  150
    4     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.66 +  375: 340  173
    5     4 Sławomir       Kordjalik             142.93 -  246: 477   93
    6     7 Mateusz        Żbikowski             143.76 -  332: 432   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  6 122.17




	Stanisław Rydzik 138.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jachowicz             108.59 -  387: 407   59
    2    14 Kacper         Jachowicz             100.00 +  391: 291  150
    3    10 Marek          Rogalski              112.07 +  460: 297  162
    4     8 Katarzyna      Majewska              100.00 +  400: 366  150
    5     6 Robert         Kamiński              124.08 -  400: 431   74
    6     6 Michał         Makowski              127.27 -  349: 418   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Marek Syczuk 131.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Żbikowski             105.62 +  554: 263  156
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             123.69 -  401: 416   74
    3     7 Paweł          Frynia                121.64 +  496: 311  172
    4     4 Rafał          Wesołowski            117.76 +  451: 341  168
    5     2 Robert         Soszka                121.17 +  409: 381  171
    6     1 Grzegorz       Koczkodon             123.69 -  371: 453   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  6 135.83




	Michał Makowski 127.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Przybyłowicz          105.45 +  367: 285  155
    2     8 Rafał          Dąbrowski             117.17 +  589: 309  167
    3     1 Jerzy          Tatarczuk             113.83 +  424: 417  164
    4     1 Zdzisław       Szota                 119.42 -  409: 425   69
    5     3 Tomasz         Zwoliński             140.74 -  360: 435   91
    6     6 Stanisław      Rydzik                138.59 +  418: 349  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  /  6 139.17




	Joanna Juszczak 126.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Gasik                 105.28 +  316: 300  155
    2    13 Krzysztof      Mówka                 142.81 +  350: 323  193
    3     6 Marek          Reda                  100.00 +  360: 323  150
    4     3 Robert         Soszka                121.17 -  346: 366   71
    5     8 Jolanta        Kosmowska             115.42 +  424: 337  165
    6     5 Radosław       Sowiński              120.44 +  358: 352  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  6 150.67




	Marek Dudkiewicz 126.13 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Iwona          Rutkowska             104.35 +  381: 371  154
    2     4 Mateusz        Żbikowski             143.76 -  375: 382   94
    3    12 Katarzyna      Majewska              100.00 -  401: 425   50
    4    15 Jacek          Gasik                 105.28 +  417: 292  155
    5     9 Marek          Reda                  100.00 -  361: 371   50
    6    14 Tomasz         Ruta                  117.10 -  307: 382   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  6  95.00




	Waldemar Czerwoniec 125.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Michał         Ozimiński             103.49 +  488: 310  153
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              112.34 +  449: 350  162
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             123.69 -  376: 389   74
    4     6 Sylwester      Wójcik                101.53 +  370: 339  152
    5     5 Paweł          Frynia                121.64 +  496: 349  172
    6     2 Sławomir       Kordjalik             142.93 +  371: 322  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  6 151.00




	Robert Kamiński 124.08 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Daniel         Janus                 102.39 +  382: 343  152
    2     3 Zdzisław       Szota                 119.42 -  366: 389   69
    3    13 Łukasz         Marks                 100.00 +  427: 365  150
    4    11 Marek          Antosik               109.52 +  370: 273  160
    5     6 Stanisław      Rydzik                138.59 +  431: 400  189
    6     4 Zdzisław       Szota                 119.42 -  367: 374   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Grzegorz Koczkodon 123.69 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwester      Wójcik                101.53 +  385: 354  152
    2     1 Marek          Syczuk                131.11 +  416: 401  181
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            125.68 +  389: 376  176
    4     2 Mateusz        Żbikowski             143.76 +  384: 326  194
    5     1 Zdzisław       Szota                 119.42 +  465: 347  169
    6     1 Marek          Syczuk                131.11 +  453: 371  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  /  6 175.50




	Andrzej Kwiatkowski 122.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Kleinrok              100.77 +  422: 358  151
    2     9 Tomasz         Zwoliński             140.74 -  286: 419   91
    3     9 Mikołaj        Przybyłowicz          100.40 +  421: 323  150
    4     5 Mariusz        Skrobosz              139.36 -  340: 375   89
    5    17 Michał         Ozimiński             103.49 +  392: 371  153
    6    11 Paweł          Opyc                  121.75 +  410: 345  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Paweł Opyc 121.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Arana                 100.63 +  435: 348  151
    2     7 Paweł          Frynia                121.64 -  323: 470   72
    3    11 Michał         Ozimiński             103.49 +  332: 325  153
    4     9 Sławomir       Kordjalik             142.93 -  320: 385   93
    5    12 Dorota         Zielińska             114.95 +  448: 389  165
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.66 -  345: 410   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  /  6 117.83




	Paweł Frynia 121.64 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mikołaj        Przybyłowicz          100.40 +  370: 363  150
    2     7 Paweł          Opyc                  121.75 +  470: 323  172
    3     7 Marek          Syczuk                131.11 -  311: 496   81
    4    14 Kacper         Jachowicz             100.00 +  408: 346  150
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            125.68 -  349: 496   76
    6     9 Mariola        Osajda-Matczak        112.18 +  396: 283  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  6 131.83




	Robert Soszka 121.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Marks                 100.00 +  444: 330  150
    2     6 Grzegorz       Pukniel               118.60 +  445: 287  169
    3     3 Tomasz         Zwoliński             140.74 +  377: 342  191
    4     3 Joanna         Juszczak              126.85 +  366: 346  177
    5     2 Marek          Syczuk                131.11 -  381: 409   81
    6     3 Tomasz         Zwoliński             140.74 -  309: 441   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  6 143.17




	Stanisław Gasik 120.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Marks                 100.00 -  304: 358   50
    2    18 Mikołaj        Przybyłowicz          100.40 -  383: 419   50
    3    25 Tomasz         Żbikowski             105.62 -  352: 441   56
    4    25 Beata          Piotrowska            112.77 -  352: 430   63
    5    26 Urszula        Solarska              100.00 +  481: 225  150
    6    23 Beata          Piotrowska            112.77 +  421: 306  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  6  88.67




	Radosław Sowiński 120.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magdalena      Podlaska              100.00 +  392: 297  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            117.76 -  286: 397   68
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              112.34 +  362: 323  162
    4    12 Marek          Reda                  100.00 +  355: 280  150
    5     7 Mateusz        Żbikowski             143.76 +  370: 336  194
    6     5 Joanna         Juszczak              126.85 -  352: 358   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  6 133.50




	Zdzisław Szota 119.42 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  472: 279  150
    2     3 Robert         Kamiński              124.08 +  389: 366  174
    3     4 Marek          Antosik               109.52 +  364: 310  160
    4     1 Michał         Makowski              127.27 +  425: 409  177
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             123.69 -  347: 465   74
    6     4 Robert         Kamiński              124.08 +  374: 367  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  6 151.50




	Grzegorz Pukniel 118.60 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Łasowski              100.00 +  372: 302  150
    2     6 Robert         Soszka                121.17 -  287: 445   71
    3    19 Dorota         Zielińska             114.95 -  264: 424   65
    4    24 Łukasz         Marks                 100.00 +  410: 329  150
    5    18 Sylwester      Wójcik                101.53 +  386: 320  152
    6    13 Iwona          Rutkowska             104.35 +  408: 346  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  6 123.67




	Rafał Wesołowski 117.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Elżbieta       Ostrowska             100.00 +  337: 323  150
    2    12 Radosław       Sowiński              120.44 +  397: 286  170
    3     5 Mateusz        Żbikowski             143.76 -  401: 450   94
    4     4 Marek          Syczuk                131.11 -  341: 451   81
    5    15 Marek          Rogalski              112.07 +  415: 373  162
    6    10 Katarzyna      Majewska              100.00 +  393: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  6 134.50




	Rafał Dąbrowski 117.17 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Edward         Ostrowski             100.00 +  424: 289  150
    2     8 Michał         Makowski              127.27 -  309: 589   77
    3    17 Sławomir       Kordjalik             142.93 -  268: 523   93
    4    20 Piotr          Łasowski              100.00 +  404: 345  150
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        112.18 -  281: 422   62
    6    22 Marek          Antosik               109.52 -  252: 360   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  6  98.67




	Tomasz Ruta 117.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Reda                  100.00 -  270: 455   50
    2    26 Dorota         Zielińska             114.95 -  304: 409   65
    3    27 Edward         Ostrowski             100.00 +  377: 288  150
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              112.34 +  374: 328  162
    5    19 Andrzej        Przybyłowicz          105.45 +  357: 283  155
    6    14 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  382: 307  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  6 126.33




	Jolanta Kosmowska 115.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Majewska              100.00 -  339: 377   50
    2    23 Edward         Ostrowski             100.00 +  394: 382  150
    3    18 Andrzej        Przybyłowicz          105.45 +  458: 317  155
    4    10 Krzysztof      Mówka                 142.81 +  434: 377  193
    5     8 Joanna         Juszczak              126.85 -  337: 424   77
    6     8 Jerzy          Tatarczuk             113.83 +  487: 304  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Dorota Zielińska 114.95 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kacper         Jachowicz             100.00 -  321: 388   50
    2    26 Tomasz         Ruta                  117.10 +  409: 304  167
    3    19 Grzegorz       Pukniel               118.60 +  424: 264  169
    4    13 Daniel         Janus                 102.39 -  353: 400   52
    5    12 Paweł          Opyc                  121.75 -  389: 448   72
    6    15 Daniel         Janus                 102.39 +  382: 351  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  6 110.33




	Jerzy Tatarczuk 113.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              100.00 +  359: 305  150
    2    10 Paweł          Jachowicz             108.59 +  466: 333  159
    3     1 Michał         Makowski              127.27 -  417: 424   77
    4     7 Tomasz         Zwoliński             140.74 -  312: 497   91
    5    11 Tomasz         Żbikowski             105.62 +  375: 318  156
    6     8 Jolanta        Kosmowska             115.42 -  304: 487   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  6 116.33




	Beata Piotrowska 112.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             143.76 -  314: 470   94
    2    15 Mariusz        Skrobosz              139.36 -  392: 493   89
    3    23 Jacek          Gasik                 105.28 -  338: 378   55
    4    25 Stanisław      Gasik                 120.72 +  430: 352  171
    5    21 Magdalena      Podlaska              100.00 -  290: 415   50
    6    23 Stanisław      Gasik                 120.72 -  306: 421   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  6  88.33




	Krzysztof Sporczyk 112.34 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Kordjalik             142.93 +  384: 292  193
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            125.68 -  350: 449   76
    3    16 Radosław       Sowiński              120.44 -  323: 362   70
    4    22 Tomasz         Ruta                  117.10 -  328: 374   67
    5    25 Monika         Rubinstein            100.00 +  384: 331  150
    6    18 Anna           Arana                 100.63 -  390: 420   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  6 101.17




	Mariola Osajda-Matczak 112.18 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  385: 390   93
    2    16 Michał         Ozimiński             103.49 -  361: 396   53
    3    20 Iwona          Rutkowska             104.35 +  347: 316  154
    4    17 Anna           Arana                 100.63 +  390: 388  151
    5    13 Rafał          Dąbrowski             117.17 +  422: 281  167
    6     9 Paweł          Frynia                121.64 -  283: 396   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  6 115.00




	Marek Rogalski 112.07 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.74 -  320: 359   91
    2    27 Tomasz         Żbikowski             105.62 +  386: 352  156
    3    10 Stanisław      Rydzik                138.59 -  297: 460   89
    4    19 Magdalena      Podlaska              100.00 +  338: 292  150
    5    15 Rafał          Wesołowski            117.76 -  373: 415   68
    6    20 Michał         Ozimiński             103.49 =  382: 382  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  6 109.50




	Marek Antosik 109.52 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              139.36 +  405: 386  189
    2    11 Łukasz         Marks                 100.00 +  349: 333  150
    3     4 Zdzisław       Szota                 119.42 -  310: 364   69
    4    11 Robert         Kamiński              124.08 -  273: 370   74
    5    16 Iwona          Rutkowska             104.35 -  265: 343   54
    6    22 Rafał          Dąbrowski             117.17 +  360: 252  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  6 117.17




	Paweł Jachowicz 108.59 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                138.59 +  407: 387  189
    2    10 Jerzy          Tatarczuk             113.83 -  333: 466   64
    3    15 Kacper         Jachowicz             100.00 -  339: 349   50
    4    18 Michał         Ozimiński             103.49 -  248: 306   53
    5    23 Piotr          Łasowski              100.00 +  364: 334  150
    6    21 Kacper         Jachowicz             100.00 +  340: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  6 109.33




	Tomasz Żbikowski 105.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                131.11 -  263: 554   81
    2    27 Marek          Rogalski              112.07 -  352: 386   62
    3    25 Stanisław      Gasik                 120.72 +  441: 352  171
    4    23 Monika         Rubinstein            100.00 +  377: 300  150
    5    11 Jerzy          Tatarczuk             113.83 -  318: 375   64
    6    19 Andrzej        Przybyłowicz          105.45 +  345: 280  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  6 113.83




	Andrzej Przybyłowicz 105.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Makowski              127.27 -  285: 367   77
    2    24 Małgorzata     Marks                 100.00 +  385: 318  150
    3    18 Jolanta        Kosmowska             115.42 -  317: 458   65
    4    21 Lidia          Godlewska             100.00 +  469: 202  150
    5    19 Tomasz         Ruta                  117.10 -  283: 357   67
    6    19 Tomasz         Żbikowski             105.62 -  280: 345   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  6  94.17




	Jacek Gasik 105.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Juszczak              126.85 -  300: 316   77
    2    20 Sylwester      Wójcik                101.53 -  360: 390   52
    3    23 Beata          Piotrowska            112.77 +  378: 338  163
    4    15 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  292: 417   76
    5    22 Anna           Arana                 100.63 -  293: 353   51
    6    25 Monika         Rubinstein            100.00 +  392: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     569  /  6  94.83




	Iwona Rutkowska 104.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Dudkiewicz            126.13 -  371: 381   76
    2    17 Urszula        Solarska              100.00 +  352: 287  150
    3    20 Mariola        Osajda-Matczak        112.18 -  316: 347   62
    4    16 Mikołaj        Przybyłowicz          100.40 +  433: 293  150
    5    16 Marek          Antosik               109.52 +  343: 265  160
    6    13 Grzegorz       Pukniel               118.60 -  346: 408   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17




	Michał Ozimiński 103.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Czerwoniec            125.68 -  310: 488   76
    2    16 Mariola        Osajda-Matczak        112.18 +  396: 361  162
    3    11 Paweł          Opyc                  121.75 -  325: 332   72
    4    18 Paweł          Jachowicz             108.59 +  306: 248  159
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.66 -  371: 392   73
    6    20 Marek          Rogalski              112.07 =  382: 382  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  6 109.00




	Daniel Janus 102.39 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kamiński              124.08 -  343: 382   74
    2    22 Sławomir       Kordjalik             142.93 -  353: 382   93
    3    24 Małgorzata     Marks                 100.00 +  467: 255  150
    4    13 Dorota         Zielińska             114.95 +  400: 353  165
    5    10 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  340: 386   93
    6    15 Dorota         Zielińska             114.95 -  351: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  6 106.67




	Sylwester Wójcik 101.53 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             123.69 -  354: 385   74
    2    20 Jacek          Gasik                 105.28 +  390: 360  155
    3    14 Piotr          Łasowski              100.00 +  385: 377  150
    4     6 Waldemar       Czerwoniec            125.68 -  339: 370   76
    5    18 Grzegorz       Pukniel               118.60 -  320: 386   69
    6    17 Magdalena      Podlaska              100.00 +  410: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  6 112.33




	Marta Kleinrok 100.77 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.66 -  358: 422   73
    2    19 Piotr          Łasowski              100.00 -  359: 384   50
    3    22 Elżbieta       Ostrowska             100.00 -  325: 397   50
    4    26 Urszula        Solarska              100.00 +  439: 364  150
    5    20 Łukasz         Marks                 100.00 +  411: 320  150
    6    16 Mikołaj        Przybyłowicz          100.40 -  331: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  6  87.17




	Anna Arana 100.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Opyc                  121.75 -  348: 435   72
    2    21 Magdalena      Podlaska              100.00 -  338: 414   50
    3    26 Urszula        Solarska              100.00 +  339: 300  150
    4    17 Mariola        Osajda-Matczak        112.18 -  388: 390   62
    5    22 Jacek          Gasik                 105.28 +  353: 293  155
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              112.34 +  420: 390  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  6 108.50




	Mikołaj Przybyłowicz 100.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Frynia                121.64 -  363: 370   72
    2    18 Stanisław      Gasik                 120.72 +  419: 383  171
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.66 -  323: 421   73
    4    16 Iwona          Rutkowska             104.35 -  293: 433   54
    5    24 Lidia          Godlewska             100.00 +  439: 314  150
    6    16 Marta          Kleinrok              100.77 +  364: 331  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  6 111.83




	Lidia Godlewska 100.00 Modlin Twierdza          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Andrzej        Przybyłowicz          105.45 -  202: 469   55
    5    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.40 -  314: 439   50
    6    26 Urszula        Solarska              100.00 -  256: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     155  /  3  51.67




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Zielińska             114.95 +  388: 321  165
    2    14 Stanisław      Rydzik                138.59 -  291: 391   89
    3    15 Paweł          Jachowicz             108.59 +  349: 339  159
    4    14 Paweł          Frynia                121.64 -  346: 408   72
    5    14 Katarzyna      Majewska              100.00 -  315: 382   50
    6    21 Paweł          Jachowicz             108.59 -  330: 340   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  /  6  99.00




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Kosmowska             115.42 +  377: 339  165
    2     5 Marek          Reda                  100.00 -  315: 389   50
    3    12 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  425: 401  176
    4     8 Stanisław      Rydzik                138.59 -  366: 400   89
    5    14 Kacper         Jachowicz             100.00 +  382: 315  150
    6    10 Rafał          Wesołowski            117.76 -  226: 393   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  6 116.33




	Małgorzata Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Soszka                121.17 -  330: 444   71
    2    24 Andrzej        Przybyłowicz          105.45 -  318: 385   55
    3    24 Daniel         Janus                 102.39 -  255: 467   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  3  59.33




	Łukasz Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Gasik                 120.72 +  358: 304  171
    2    11 Marek          Antosik               109.52 -  333: 349   60
    3    13 Robert         Kamiński              124.08 -  365: 427   74
    4    24 Grzegorz       Pukniel               118.60 -  329: 410   69
    5    20 Marta          Kleinrok              100.77 -  320: 411   51
    6    24 Piotr          Łasowski              100.00 -  349: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     475  /  6  79.17




	Elżbieta Ostrowska 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            117.76 -  323: 337   68
    2    25 Monika         Rubinstein            100.00 -  339: 343   50
    3    22 Marta          Kleinrok              100.77 +  397: 325  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  3  89.67




	Edward Ostrowski 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Dąbrowski             117.17 -  289: 424   67
    2    23 Jolanta        Kosmowska             115.42 -  382: 394   65
    3    27 Tomasz         Ruta                  117.10 -  288: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     199  /  3  66.33




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Sowiński              120.44 -  297: 392   70
    2    21 Anna           Arana                 100.63 +  414: 338  151
    3     8 Mariusz        Skrobosz              139.36 -  356: 471   89
    4    19 Marek          Rogalski              112.07 -  292: 338   62
    5    21 Beata          Piotrowska            112.77 +  415: 290  163
    6    17 Sylwester      Wójcik                101.53 -  310: 410   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  6  97.83




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Ruta                  117.10 +  455: 270  167
    2     5 Katarzyna      Majewska              100.00 +  389: 315  150
    3     6 Joanna         Juszczak              126.85 -  323: 360   77
    4    12 Radosław       Sowiński              120.44 -  280: 355   70
    5     9 Marek          Dudkiewicz            126.13 +  371: 361  176
    6    12 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  273: 447   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  6 122.17




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zdzisław       Szota                 119.42 -  279: 472   69
    2    25 Elżbieta       Ostrowska             100.00 +  343: 339  150
    3    21 Krzysztof      Mówka                 142.81 -  322: 354   93
    4    23 Tomasz         Żbikowski             105.62 -  300: 377   56
    5    25 Krzysztof      Sporczyk              112.34 -  331: 384   62
    6    25 Jacek          Gasik                 105.28 -  263: 392   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  6  80.83




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Tatarczuk             113.83 -  305: 359   64
    2    17 Iwona          Rutkowska             104.35 -  287: 352   54
    3    26 Anna           Arana                 100.63 -  300: 339   51
    4    26 Marta          Kleinrok              100.77 -  364: 439   51
    5    26 Stanisław      Gasik                 120.72 -  225: 481   71
    6    26 Lidia          Godlewska             100.00 +  318: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     441  /  6  73.50




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Pukniel               118.60 -  302: 372   69
    2    19 Marta          Kleinrok              100.77 +  384: 359  151
    3    14 Sylwester      Wójcik                101.53 -  377: 385   52
    4    20 Rafał          Dąbrowski             117.17 -  345: 404   67
    5    23 Paweł          Jachowicz             108.59 -  334: 364   59
    6    24 Łukasz         Marks                 100.00 +  371: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Beata          Piotrowska            470: 314
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Kordjalik             384: 292
   3 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        390: 385
   4 Marek          Rogalski             - Tomasz         Zwoliński             320: 359
   5 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Antosik               386: 405
   6 Paweł          Jachowicz            - Stanisław      Rydzik                407: 387
   7 Marek          Syczuk               - Tomasz         Żbikowski             554: 263
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Michał         Makowski              285: 367
   9 Joanna         Juszczak             - Jacek          Gasik                 316: 300
  10 Iwona          Rutkowska            - Marek          Dudkiewicz            371: 381
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Ozimiński             488: 310
  12 Daniel         Janus                - Robert         Kamiński              343: 382
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwester      Wójcik                385: 354
  14 Marta          Kleinrok             - Andrzej        Kwiatkowski           358: 422
  15 Paweł          Opyc                 - Anna           Arana                 435: 348
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Frynia                363: 370
  17 Robert         Soszka               - Małgorzata     Marks                 444: 330
  18 Łukasz         Marks                - Stanisław      Gasik                 358: 304
  19 Radosław       Sowiński             - Magdalena      Podlaska              392: 297
  20 Monika         Rubinstein           - Zdzisław       Szota                 279: 472
  21 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Łasowski              372: 302
  22 Elżbieta       Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            323: 337
  23 Rafał          Dąbrowski            - Edward         Ostrowski             424: 289
  24 Marek          Reda                 - Tomasz         Ruta                  455: 270
  25 Jolanta        Kosmowska            - Katarzyna      Majewska              339: 377
  26 Kacper         Jachowicz            - Dorota         Zielińska             388: 321
  27 Jerzy          Tatarczuk            - Urszula        Solarska              359: 305


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                416: 401
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Sporczyk              449: 350
   3 Zdzisław       Szota                - Robert         Kamiński              389: 366
   4 Marek          Dudkiewicz           - Mateusz        Żbikowski             375: 382
   5 Katarzyna      Majewska             - Marek          Reda                  315: 389
   6 Robert         Soszka               - Grzegorz       Pukniel               445: 287
   7 Paweł          Frynia               - Paweł          Opyc                  470: 323
   8 Michał         Makowski             - Rafał          Dąbrowski             589: 309
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             286: 419
  10 Jerzy          Tatarczuk            - Paweł          Jachowicz             466: 333
  11 Marek          Antosik              - Łukasz         Marks                 349: 333
  12 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Sowiński              397: 286
  13 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Juszczak              323: 350
  14 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Jachowicz             391: 291
  15 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Skrobosz              392: 493
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Ozimiński             361: 396
  17 Urszula        Solarska             - Iwona          Rutkowska             287: 352
  18 Stanisław      Gasik                - Mikołaj        Przybyłowicz          383: 419
  19 Piotr          Łasowski             - Marta          Kleinrok              384: 359
  20 Sylwester      Wójcik               - Jacek          Gasik                 390: 360
  21 Magdalena      Podlaska             - Anna           Arana                 414: 338
  22 Sławomir       Kordjalik            - Daniel         Janus                 382: 353
  23 Edward         Ostrowski            - Jolanta        Kosmowska             382: 394
  24 Małgorzata     Marks                - Andrzej        Przybyłowicz          318: 385
  25 Monika         Rubinstein           - Elżbieta       Ostrowska             343: 339
  26 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Ruta                  409: 304
  27 Tomasz         Żbikowski            - Marek          Rogalski              352: 386


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Jerzy          Tatarczuk             424: 417
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Koczkodon             376: 389
   3 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Soszka                342: 377
   4 Zdzisław       Szota                - Marek          Antosik               364: 310
   5 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             401: 450
   6 Joanna         Juszczak             - Marek          Reda                  360: 323
   7 Marek          Syczuk               - Paweł          Frynia                496: 311
   8 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Podlaska              471: 356
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Kwiatkowski           323: 421
  10 Marek          Rogalski             - Stanisław      Rydzik                297: 460
  11 Michał         Ozimiński            - Paweł          Opyc                  325: 332
  12 Katarzyna      Majewska             - Marek          Dudkiewicz            425: 401
  13 Robert         Kamiński             - Łukasz         Marks                 427: 365
  14 Piotr          Łasowski             - Sylwester      Wójcik                377: 385
  15 Paweł          Jachowicz            - Kacper         Jachowicz             339: 349
  16 Radosław       Sowiński             - Krzysztof      Sporczyk              362: 323
  17 Sławomir       Kordjalik            - Rafał          Dąbrowski             523: 268
  18 Jolanta        Kosmowska            - Andrzej        Przybyłowicz          458: 317
  19 Dorota         Zielińska            - Grzegorz       Pukniel               424: 264
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Iwona          Rutkowska             347: 316
  21 Monika         Rubinstein           - Krzysztof      Mówka                 322: 354
  22 Elżbieta       Ostrowska            - Marta          Kleinrok              397: 325
  23 Jacek          Gasik                - Beata          Piotrowska            378: 338
  24 Daniel         Janus                - Małgorzata     Marks                 467: 255
  25 Tomasz         Żbikowski            - Stanisław      Gasik                 441: 352
  26 Anna           Arana                - Urszula        Solarska              339: 300
  27 Tomasz         Ruta                 - Edward         Ostrowski             377: 288


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zdzisław       Szota                - Michał         Makowski              425: 409
   2 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Koczkodon             326: 384
   3 Robert         Soszka               - Joanna         Juszczak              366: 346
   4 Marek          Syczuk               - Rafał          Wesołowski            451: 341
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              340: 375
   6 Sylwester      Wójcik               - Waldemar       Czerwoniec            339: 370
   7 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Tatarczuk             497: 312
   8 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Majewska              400: 366
   9 Paweł          Opyc                 - Sławomir       Kordjalik             320: 385
  10 Jolanta        Kosmowska            - Krzysztof      Mówka                 434: 377
  11 Marek          Antosik              - Robert         Kamiński              273: 370
  12 Marek          Reda                 - Radosław       Sowiński              280: 355
  13 Dorota         Zielińska            - Daniel         Janus                 353: 400
  14 Paweł          Frynia               - Kacper         Jachowicz             408: 346
  15 Jacek          Gasik                - Marek          Dudkiewicz            292: 417
  16 Iwona          Rutkowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          433: 293
  17 Anna           Arana                - Mariola        Osajda-Matczak        388: 390
  18 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jachowicz             306: 248
  19 Magdalena      Podlaska             - Marek          Rogalski              292: 338
  20 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Łasowski              404: 345
  21 Lidia          Godlewska            - Andrzej        Przybyłowicz          202: 469
  22 Tomasz         Ruta                 - Krzysztof      Sporczyk              374: 328
  23 Tomasz         Żbikowski            - Monika         Rubinstein            377: 300
  24 Łukasz         Marks                - Grzegorz       Pukniel               329: 410
  25 Stanisław      Gasik                - Beata          Piotrowska            352: 430
  26 Marta          Kleinrok             - Urszula        Solarska              439: 364


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Zdzisław       Szota                 465: 347
   2 Robert         Soszka               - Marek          Syczuk                381: 409
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              435: 360
   4 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              477: 246
   5 Paweł          Frynia               - Waldemar       Czerwoniec            349: 496
   6 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                431: 400
   7 Radosław       Sowiński             - Mateusz        Żbikowski             370: 336
   8 Joanna         Juszczak             - Jolanta        Kosmowska             424: 337
   9 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Reda                  361: 371
  10 Krzysztof      Mówka                - Daniel         Janus                 386: 340
  11 Jerzy          Tatarczuk            - Tomasz         Żbikowski             375: 318
  12 Paweł          Opyc                 - Dorota         Zielińska             448: 389
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Dąbrowski             422: 281
  14 Kacper         Jachowicz            - Katarzyna      Majewska              315: 382
  15 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              415: 373
  16 Iwona          Rutkowska            - Marek          Antosik               343: 265
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Ozimiński             392: 371
  18 Grzegorz       Pukniel              - Sylwester      Wójcik                386: 320
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Ruta                  283: 357
  20 Łukasz         Marks                - Marta          Kleinrok              320: 411
  21 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Podlaska              290: 415
  22 Jacek          Gasik                - Anna           Arana                 293: 353
  23 Piotr          Łasowski             - Paweł          Jachowicz             334: 364
  24 Lidia          Godlewska            - Mikołaj        Przybyłowicz          314: 439
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Rubinstein            384: 331
  26 Urszula        Solarska             - Stanisław      Gasik                 225: 481


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Koczkodon             371: 453
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Sławomir       Kordjalik             371: 322
   3 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Soszka                441: 309
   4 Robert         Kamiński             - Zdzisław       Szota                 367: 374
   5 Joanna         Juszczak             - Radosław       Sowiński              358: 352
   6 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                418: 349
   7 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             332: 432
   8 Jolanta        Kosmowska            - Jerzy          Tatarczuk             487: 304
   9 Paweł          Frynia               - Mariola        Osajda-Matczak        396: 283
  10 Katarzyna      Majewska             - Rafał          Wesołowski            226: 393
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Opyc                  410: 345
  12 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 273: 447
  13 Grzegorz       Pukniel              - Iwona          Rutkowska             408: 346
  14 Tomasz         Ruta                 - Marek          Dudkiewicz            382: 307
  15 Daniel         Janus                - Dorota         Zielińska             351: 382
  16 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marta          Kleinrok              364: 331
  17 Sylwester      Wójcik               - Magdalena      Podlaska              410: 310
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 390: 420
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Żbikowski             280: 345
  20 Michał         Ozimiński            - Marek          Rogalski              382: 382
  21 Paweł          Jachowicz            - Kacper         Jachowicz             340: 330
  22 Marek          Antosik              - Rafał          Dąbrowski             360: 252
  23 Stanisław      Gasik                - Beata          Piotrowska            421: 306
  24 Piotr          Łasowski             - Łukasz         Marks                 371: 349
  25 Jacek          Gasik                - Monika         Rubinstein            392: 263
  26 Urszula        Solarska             - Lidia          Godlewska             318: 256
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie