Zabrze14
października
Zabrze 14 października IV Mistrzostwa Polski Szkół
Nowy Dwór Mazowiecki15
października
Nowy Dwór Mazowiecki 15 października IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Wrocław21
października
Wrocław 21-22 października II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006
Tryumf Krzysztofa15 października 2006 — IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego Nowy Dwór Mazowiecki, 15 października 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Tryumf KrzysztofaBez straty punktu zwyciężył Krzysztof MówkaIX Mistrzostwach Nowego Dworu Mazowieckiego. W ostatniej partii ze Stanisławem Rydzikiem mógł sobie nawet pozwolić na minimalną przegraną (pod warunkiem zdobycia dużej ilości małych punktów). Jednak wygrał partię zdecydowanie (454:327). Drugie miejsce zajął Kazimierz Merklejn Junior, najgroźniejszy rywal Krzysztofa w tym turnieju. Po raz kolejny najlepszą zawodniczką została Katarzyna Sołdan. Zmęczenie związane z nocnym transportem uczestników Mistrzostw Polski Szkół dało się we znaki obrońcy tytułu, Grzegorzowi Koczkodonowi, i to pewnie spowodowało że nie mógł go skutecznie bronić. W turnieju wzięły udział 54 osoby.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.47      7.0     3113     1227      761
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.24      6.0     3046     1106      560
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.89      5.0     2960     1040      386
  4 Marek           Syczuk               Warszawa               139.31      5.0     2892     1009      420
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.72      5.0     2827     1001      251
  6 Andrzej         Słapiński            Warszawa               115.82      5.0     2777      979      429
  7 Jakub           Mioduszewski         Żyrardów               100.00      5.0     2745     1044      181
  8 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    130.22      5.0     2743     1019       87
  9 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                114.17      5.0     2647     1054      296
 10 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               111.07      5.0     2612     1007      156
 11 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.00      5.0     2434      938       -7
 12 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               150.63      4.0     2988      886      495
 13 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         115.72      4.0     2884      866      548
 14 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  121.16      4.0     2841      794      163
 15 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.02      4.0     2798      894       68
 16 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.86      4.0     2754      893      198
 17 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 130.96      4.0     2740      893      367
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 141.80      4.0     2691      906      160
 19 Tomasz          Ruta                 Warszawa               117.70      4.0     2663      817       37
 20 Marek           Reda                 Wołomin                109.31      4.0     2661      871      273
 21 Rafał           Matczak              Milanówek              119.56      4.0     2659      830     -156
 22 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               109.89      4.0     2574      887       54
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.81      4.0     2560      851        4
 24 Dorota          Maciejuk             Warszawa               106.24      4.0     2505      894       57
 25 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.0     2413      883     -223
 26 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      4.0     2275      787        7
 27 Daniel          Janus                Wąchock                109.05      4.0     2131      750      342
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.50      3.0     2755      785      252
 29 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      3.0     2646      764       89
 30 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.58      3.0     2631      837     -165
 31 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.83      3.0     2617      707     -205
 32 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               119.18      3.0     2560      755      -85
 33 Zdzisław        Szota                Warszawa               120.69      3.0     2533      718      -48
 34 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.53      3.0     2509      803     -162
 35 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               110.60      3.0     2468      769     -150
 36 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.92      3.0     2413      743     -194
 37 Michał          Ozimiński            Łódź                   102.90      3.0     2408      736      -14
 38 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.54      3.0     2381      755     -201
 39 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               103.15      3.0     2377      734     -192
 40 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      3.0     2304      752     -208
 41 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               110.18      2.0     2574      612      -27
 42 Artur           Koszel               Legionowo              121.39      2.0     2463      610     -352
 43 Anna            Arana                Warszawa               105.05      2.0     2439      614     -164
 44 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.17      2.0     2378      692     -231
 45 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     2368      584     -101
 46 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      2.0     2351      634     -163
 47 Beata           Piotrowska           Łódź                   117.60      2.0     2295      598     -288
 48 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      2.0     2287      687     -487
 49 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      2.0     2246      674     -473
 50 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.50      2.0     2234      637     -386
 51 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   109.52      2.0      992      390      -39
 52 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      1.0     2319      549     -422
 53 Marek           Sitkowski            Warszawa               100.00      1.0     1654      399     -214
 54 Nikodem         Łągiewski            Żyrardów               100.00      0.0     1516      403    -1284
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Mateusz Żbikowski 150.63 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kuszpit               115.72 +  473: 342  166
    2     3 Marek          Syczuk                139.31 +  430: 319  189
    3     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 -  378: 404   72
    4     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 -  360: 488   92
    5    10 Katarzyna      Majewska              100.00 +  598: 209  150
    6     6 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  346: 426   50
    7    10 Marek          Dudkiewicz            116.50 +  403: 305  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57




	Mariusz Skrobosz 143.02 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  397: 416   66
    2    16 Krzysztof      Langiewicz            114.17 -  342: 434   64
    3    23 Anna           Pawłowska             100.00 +  483: 320  150
    4    14 Marek          Dudkiewicz            116.50 +  501: 372  167
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             126.53 +  381: 365  177
    6     7 Andrzej        Kowalski              130.96 +  368: 364  181
    7     4 Marek          Syczuk                139.31 -  326: 459   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  /  7 127.71




	Krzysztof Mówka 142.47 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                115.50 +  364: 356  166
    2    12 Adam           Janicki               100.00 +  455: 269  150
    3     1 Dawid          Pikul                 141.80 +  470: 343  192
    4     3 Andrzej        Słapiński             115.82 +  512: 318  166
    5     1 Andrzej        Rechowicz             121.72 +  447: 393  172
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  411: 346  190
    7     1 Stanisław      Rydzik                140.89 +  454: 327  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  /  7 175.29




	Kazimierz.J Merklejn 142.24 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Langiewicz            114.17 +  395: 331  164
    2     7 Katarzyna      Majewska              100.00 +  386: 290  150
    3     6 Robert         Kamiński              130.22 -  353: 412   80
    4     6 Mateusz        Żbikowski             150.63 +  488: 360  201
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 +  580: 359  172
    6     2 Daniel         Janus                 109.05 +  402: 374  159
    7     2 Robert         Kamiński              130.22 +  442: 360  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  /  7 158.00




	Dawid Pikul 141.80 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Maciejuk              111.07 +  516: 257  161
    2     2 Tomasz         Ruta                  117.70 +  435: 346  168
    3     1 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  343: 470   92
    4     5 Krzysztof      Langiewicz            114.17 -  329: 401   64
    5    11 Andrzej        Kowalski              130.96 -  302: 444   81
    6    15 Marek          Charytoniuk           121.17 +  354: 337  171
    7    13 Jolanta        Kosmowska             119.18 +  412: 276  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  7 129.43




	Stanisław Rydzik 140.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 +  528: 256  161
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             126.53 +  420: 313  177
    3     2 Andrzej        Rechowicz             121.72 -  421: 549   72
    4     4 Robert         Kamiński              130.22 +  410: 335  180
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  377: 315  190
    6     3 Rafał          Wesołowski            117.81 +  477: 352  168
    7     1 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  327: 454   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  /  7 148.57




	Tomasz Zwoliński 139.86 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Jakubiak              110.18 +  471: 403  160
    2     4 Jolanta        Kosmowska             119.18 +  427: 337  169
    3     4 Sławomir       Długosz               100.00 +  428: 257  150
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 +  431: 333  172
    5     2 Stanisław      Rydzik                140.89 -  315: 377   91
    6     1 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  346: 411   92
    7     5 Daniel         Janus                 109.05 -  336: 438   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  /  7 127.57




	Marek Syczuk 139.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 +  407: 384  160
    2     3 Mateusz        Żbikowski             150.63 -  319: 430  101
    3     8 Rafał          Matczak               119.56 +  438: 286  170
    4    13 Marek          Charytoniuk           121.17 +  429: 318  171
    5     4 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  489: 345  150
    6     5 Krzysztof      Langiewicz            114.17 -  351: 383   64
    7     4 Mariusz        Skrobosz              143.02 +  459: 326  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  /  7 144.14




	Andrzej Kowalski 130.96 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  109.31 +  455: 340  159
    2     6 Andrzej        Słapiński             115.82 -  318: 432   66
    3    12 Dorota         Maciejuk              106.24 -  326: 350   56
    4    21 Henryk         Ryś                   100.00 +  341: 311  150
    5    11 Dawid          Pikul                 141.80 +  444: 302  192
    6     7 Mariusz        Skrobosz              143.02 -  364: 368   93
    7    15 Grzegorz       Koczkodon             126.53 +  492: 270  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  /  7 127.57




	Robert Kamiński 130.22 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Maciejuk              106.24 +  461: 365  156
    2     5 Sylwester      Wójcik                100.00 +  378: 377  150
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 +  412: 353  192
    4     4 Stanisław      Rydzik                140.89 -  335: 410   91
    5     5 Andrzej        Słapiński             115.82 +  404: 345  166
    6     4 Andrzej        Rechowicz             121.72 +  393: 364  172
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 -  360: 442   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  /  7 145.57




	Grzegorz Koczkodon 126.53 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Arana                 105.05 +  415: 341  155
    2     1 Stanisław      Rydzik                140.89 -  313: 420   91
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              116.00 +  492: 367  166
    4     9 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 +  336: 262  161
    5     9 Mariusz        Skrobosz              143.02 -  365: 381   93
    6    12 Dorota         Maciejuk              106.24 -  318: 408   56
    7    15 Andrzej        Kowalski              130.96 -  270: 492   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Ryszard Dębski 125.83 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jachowicz             103.15 +  430: 412  153
    2    10 Urszula        Solarska              100.00 +  431: 305  150
    3     5 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  316: 435   50
    4    11 Dorota         Maciejuk              106.24 -  344: 430   56
    5    18 Marek          Charytoniuk           121.17 +  439: 392  171
    6    11 Dariusz        Maciejuk              111.07 -  379: 400   61
    7    11 Robert         Kuszpit               115.72 -  278: 448   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  /  7 101.00




	Andrzej Rechowicz 121.72 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Ozimiński             102.90 +  424: 359  153
    2    11 Marek          Charytoniuk           121.17 +  390: 282  171
    3     2 Stanisław      Rydzik                140.89 +  549: 421  191
    4     1 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  358: 326  150
    5     1 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  393: 447   92
    6     4 Robert         Kamiński              130.22 -  364: 393   80
    7     3 Krzysztof      Langiewicz            114.17 +  349: 348  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  /  7 143.00




	Andrzej Kwiatkowski 121.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Danuta         Langiewicz            101.92 +  357: 351  152
    2    13 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  453: 304  166
    3     3 Mateusz        Żbikowski             150.63 +  404: 378  201
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  333: 431   90
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 -  359: 580   92
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              116.00 -  369: 370   66
    7    14 Rafał          Matczak               119.56 -  356: 382   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57




	Artur Koszel 121.39 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Długosz               100.00 -  351: 441   50
    2    23 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 -  398: 425   61
    3    21 Marek          Reda                  109.31 +  407: 370  159
    4    16 Paweł          Jachowicz             103.15 +  378: 374  153
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              116.00 -  256: 399   66
    6    20 Adam           Janicki               100.00 -  314: 394   50
    7    19 Zdzisław       Szota                 120.69 -  359: 412   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  7  87.14




	Marek Charytoniuk 121.17 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kacper         Jachowicz             100.00 +  369: 321  150
    2    11 Andrzej        Rechowicz             121.72 -  282: 390   72
    3    19 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 +  336: 317  160
    4    13 Marek          Syczuk                139.31 -  318: 429   89
    5    18 Ryszard        Dębski                125.83 -  392: 439   76
    6    15 Dawid          Pikul                 141.80 -  337: 354   92
    7    20 Michał         Ozimiński             102.90 -  344: 359   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Katarzyna Sołdan 121.16 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Janicki               100.00 -  349: 418   50
    2    25 Marek          Sitkowski             100.00 +  441: 384  150
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  433: 386  166
    4     7 Rafał          Wesołowski            117.81 -  357: 444   68
    5    12 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 -  309: 385   60
    6    16 Henryk         Ryś                   100.00 +  427: 348  150
    7    12 Sylwester      Wójcik                100.00 +  525: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  7 113.43




	Zdzisław Szota 120.69 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Majewska              100.00 -  258: 454   50
    2    21 Magdalena      Kublik                115.50 -  261: 417   66
    3    26 Beata          Piotrowska            117.60 +  429: 273  168
    4    24 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 -  346: 368   60
    5    22 Paweł          Jachowicz             103.15 -  372: 378   53
    6    25 Anna           Pawłowska             100.00 +  455: 332  150
    7    19 Artur          Koszel                121.39 +  412: 359  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  7 102.57




	Rafał Matczak 119.56 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  366: 386   50
    2    18 Anna           Pawłowska             100.00 +  448: 298  150
    3     8 Marek          Syczuk                139.31 -  286: 438   89
    4    20 Urszula        Solarska              100.00 +  418: 401  150
    5    19 Marek          Dudkiewicz            116.50 -  298: 591   67
    6    19 Danuta         Langiewicz            101.92 +  461: 345  152
    7    14 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 +  382: 356  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  /  7 118.57




	Jolanta Kosmowska 119.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Pawłowska             100.00 +  405: 318  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  337: 427   90
    3    18 Urszula        Solarska              100.00 +  449: 304  150
    4    10 Dariusz        Maciejuk              111.07 -  344: 420   61
    5    15 Danuta         Langiewicz            101.92 +  449: 283  152
    6    10 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 -  300: 481   60
    7    13 Dawid          Pikul                 141.80 -  276: 412   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Rafał Wesołowski 117.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Henryk         Ryś                   100.00 +  444: 287  150
    2     8 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  331: 396   50
    3    11 Marek          Dudkiewicz            116.50 +  356: 340  167
    4     7 Katarzyna      Sołdan                121.16 +  444: 357  171
    5     6 Dariusz        Maciejuk              111.07 +  346: 306  161
    6     3 Stanisław      Rydzik                140.89 -  352: 477   91
    7     8 Dariusz        Maciejuk              111.07 -  287: 393   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  7 121.57




	Tomasz Ruta 117.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Sitkowski             100.00 +  413: 246  150
    2     2 Dawid          Pikul                 141.80 -  346: 435   92
    3    15 Adam           Janicki               100.00 +  352: 302  150
    4     8 Sylwester      Wójcik                100.00 +  396: 338  150
    5     7 Daniel         Janus                 109.05 -  351: 429   59
    6     9 Robert         Kuszpit               115.72 +  447: 445  166
    7     6 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  358: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  /  7 116.71




	Beata Piotrowska 117.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Urszula        Solarska              100.00 -  354: 372   50
    2    22 Dariusz        Maciejuk              111.07 -  292: 436   61
    3    26 Zdzisław       Szota                 120.69 -  273: 429   71
    4    26 Anna           Pawłowska             100.00 -  333: 377   50
    5    27 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  395: 174  150
    6    23 Anna           Arana                 105.05 +  371: 316  155
    7    22 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 -  277: 479   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  7  85.43




	Marek Dudkiewicz 116.50 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Radosław       Więch                 100.00 +  375: 256  150
    2     9 Sławomir       Długosz               100.00 -  339: 345   50
    3    11 Rafał          Wesołowski            117.81 -  340: 356   68
    4    14 Mariusz        Skrobosz              143.02 -  372: 501   93
    5    19 Rafał          Matczak               119.56 +  591: 298  170
    6    14 Michał         Ozimiński             102.90 +  433: 344  153
    7    10 Mateusz        Żbikowski             150.63 -  305: 403  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  7 112.14




	Krzysztof Sporczyk 116.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sylwester      Wójcik                100.00 -  281: 399   50
    2    20 Michał         Ozimiński             102.90 +  309: 280  153
    3    20 Grzegorz       Koczkodon             126.53 -  367: 492   77
    4    22 Marek          Reda                  109.31 +  380: 320  159
    5    16 Artur          Koszel                121.39 +  399: 256  171
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 +  370: 369  172
    7     9 Dorota         Maciejuk              106.24 +  328: 325  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Andrzej Słapiński 115.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  397: 152  150
    2     6 Andrzej        Kowalski              130.96 +  432: 318  181
    3     7 Robert         Kuszpit               115.72 +  374: 359  166
    4     3 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  318: 512   92
    5     5 Robert         Kamiński              130.22 -  345: 404   80
    6     8 Sylwester      Wójcik                100.00 +  433: 319  150
    7     7 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 +  478: 284  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Robert Kuszpit 115.72 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             150.63 -  342: 473  101
    2    26 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  521: 186  150
    3     7 Andrzej        Słapiński             115.82 -  359: 374   66
    4    15 Anna           Arana                 105.05 +  356: 327  155
    5    13 Sławomir       Długosz               100.00 +  413: 251  150
    6     9 Tomasz         Ruta                  117.70 -  445: 447   68
    7    11 Ryszard        Dębski                125.83 +  448: 278  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     866  /  7 123.71




	Mariola Osajda-Matczak 115.54 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              143.02 +  416: 397  193
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 -  304: 453   72
    3     9 Katarzyna      Sołdan                121.16 -  386: 433   71
    4    18 Marek          Antosik               109.52 -  301: 342   60
    5    21 Anna           Pawłowska             100.00 +  374: 278  150
    6    21 Sławomir       Długosz               100.00 +  376: 230  150
    7    16 Marek          Reda                  109.31 -  224: 449   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Magdalena Kublik 115.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  356: 364   92
    2    21 Zdzisław       Szota                 120.69 +  417: 261  171
    3    13 Dariusz        Maciejuk              111.07 -  292: 400   61
    4    23 Danuta         Langiewicz            101.92 -  289: 400   52
    5    20 Marek          Reda                  109.31 -  262: 432   59
    6    24 Urszula        Solarska              100.00 +  343: 334  150
    7    23 Danuta         Langiewicz            101.92 -  275: 429   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  7  91.00




	Krzysztof Langiewicz 114.17 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 -  331: 395   92
    2    16 Mariusz        Skrobosz              143.02 +  434: 342  193
    3    14 Marek          Antosik               109.52 +  393: 302  160
    4     5 Dawid          Pikul                 141.80 +  401: 329  192
    5     8 Dorota         Maciejuk              106.24 +  357: 283  156
    6     5 Marek          Syczuk                139.31 +  383: 351  189
    7     3 Andrzej        Rechowicz             121.72 -  348: 349   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  /  7 150.57




	Dariusz Maciejuk 111.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 141.80 -  257: 516   92
    2    22 Beata          Piotrowska            117.60 +  436: 292  168
    3    13 Magdalena      Kublik                115.50 +  400: 292  166
    4    10 Jolanta        Kosmowska             119.18 +  420: 344  169
    5     6 Rafał          Wesołowski            117.81 -  306: 346   68
    6    11 Ryszard        Dębski                125.83 +  400: 379  176
    7     8 Rafał          Wesołowski            117.81 +  393: 287  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  7 143.86




	Andrzej Przybyłowicz 110.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                140.89 -  256: 528   91
    2    23 Artur          Koszel                121.39 +  425: 398  171
    3    16 Paweł          Jachowicz             103.15 +  424: 262  153
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             126.53 -  262: 336   77
    5    14 Sylwester      Wójcik                100.00 -  305: 455   50
    6    18 Marek          Reda                  109.31 -  317: 362   59
    7    22 Beata          Piotrowska            117.60 +  479: 277  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  7 109.86




	Piotr Jakubiak 110.18 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  403: 471   90
    2    15 Marek          Reda                  109.31 -  343: 388   59
    3    22 Marek          Sitkowski             100.00 +  383: 298  150
    4    17 Michał         Ozimiński             102.90 +  405: 364  153
    5    17 Marek          Antosik               109.52 -  337: 348   60
    6    17 Katarzyna      Majewska              100.00 -  332: 358   50
    7    18 Radosław       Więch                 100.00 -  371: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     612  /  7  87.43




	Mikołaj Przybyłowicz 109.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Syczuk                139.31 -  384: 407   89
    2    17 Kacper         Jachowicz             100.00 +  355: 344  150
    3    19 Marek          Charytoniuk           121.17 -  317: 336   71
    4    24 Zdzisław       Szota                 120.69 +  368: 346  171
    5    12 Katarzyna      Sołdan                121.16 +  385: 309  171
    6    10 Jolanta        Kosmowska             119.18 +  481: 300  169
    7     7 Andrzej        Słapiński             115.82 -  284: 478   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  7 126.71




	Marek Antosik 109.52 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Krzysztof      Langiewicz            114.17 -  302: 393   64
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  342: 301  166
    5    17 Piotr          Jakubiak              110.18 +  348: 337  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     390  /  3 130.00




	Marek Reda 109.31 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kowalski              130.96 -  340: 455   81
    2    15 Piotr          Jakubiak              110.18 +  388: 343  160
    3    21 Artur          Koszel                121.39 -  370: 407   71
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              116.00 -  320: 380   66
    5    20 Magdalena      Kublik                115.50 +  432: 262  166
    6    18 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 +  362: 317  161
    7    16 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 +  449: 224  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Daniel Janus 109.05 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Katarzyna      Majewska              100.00 +  488: 359  150
    4    12 Sławomir       Długosz               100.00 +  402: 341  150
    5     7 Tomasz         Ruta                  117.70 +  429: 351  168
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 -  374: 402   92
    7     5 Tomasz         Zwoliński             139.86 +  438: 336  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  5 150.00




	Dorota Maciejuk 106.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Robert         Kamiński              130.22 -  365: 461   80
    2    19 Henryk         Ryś                   100.00 +  344: 314  150
    3    12 Andrzej        Kowalski              130.96 +  350: 326  181
    4    11 Ryszard        Dębski                125.83 +  430: 344  176
    5     8 Krzysztof      Langiewicz            114.17 -  283: 357   64
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             126.53 +  408: 318  177
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              116.00 -  325: 328   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  /  7 127.71




	Anna Arana 105.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Koczkodon             126.53 -  341: 415   77
    2    14 Paweł          Jachowicz             103.15 -  318: 340   53
    3    25 Radosław       Więch                 100.00 +  392: 344  150
    4    15 Robert         Kuszpit               115.72 -  327: 356   66
    5    24 Henryk         Ryś                   100.00 -  335: 396   50
    6    23 Beata          Piotrowska            117.60 -  316: 371   68
    7    24 Sławomir       Długosz               100.00 +  410: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  7  87.71




	Paweł Jachowicz 103.15 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Dębski                125.83 -  412: 430   76
    2    14 Anna           Arana                 105.05 +  340: 318  155
    3    16 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 -  262: 424   61
    4    16 Artur          Koszel                121.39 -  374: 378   71
    5    22 Zdzisław       Szota                 120.69 +  378: 372  171
    6    22 Radosław       Więch                 100.00 -  265: 325   50
    7    21 Henryk         Ryś                   100.00 +  346: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  7 104.86




	Michał Ozimiński 102.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             121.72 -  359: 424   72
    2    20 Krzysztof      Sporczyk              116.00 -  280: 309   66
    3    27 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  372: 217  150
    4    17 Piotr          Jakubiak              110.18 -  364: 405   60
    5    25 Kacper         Jachowicz             100.00 +  330: 290  150
    6    14 Marek          Dudkiewicz            116.50 -  344: 433   67
    7    20 Marek          Charytoniuk           121.17 +  359: 344  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  7 105.14




	Danuta Langiewicz 101.92 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           121.58 -  351: 357   72
    2    24 Radosław       Więch                 100.00 +  366: 331  150
    3    10 Sylwester      Wójcik                100.00 -  239: 445   50
    4    23 Magdalena      Kublik                115.50 +  400: 289  166
    5    15 Jolanta        Kosmowska             119.18 -  283: 449   69
    6    19 Rafał          Matczak               119.56 -  345: 461   70
    7    23 Magdalena      Kublik                115.50 +  429: 275  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Artur          Koszel                121.39 +  441: 351  171
    2     9 Marek          Dudkiewicz            116.50 +  345: 339  167
    3     4 Tomasz         Zwoliński             139.86 -  257: 428   90
    4    12 Daniel         Janus                 109.05 -  341: 402   59
    5    13 Robert         Kuszpit               115.72 -  251: 413   66
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  230: 376   66
    7    24 Anna           Arana                 105.05 -  381: 410   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  7  96.29




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Charytoniuk           121.17 -  321: 369   71
    2    17 Mikołaj        Przybyłowicz          109.89 -  344: 355   60
    3    24 Henryk         Ryś                   100.00 -  277: 373   50
    4    25 Marek          Sitkowski             100.00 -  325: 438   50
    5    25 Michał         Ozimiński             102.90 -  290: 330   53
    6    26 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  412: 300  150
    7    25 Urszula        Solarska              100.00 +  399: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  7  83.43




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Sołdan                121.16 +  418: 349  171
    2    12 Krzysztof      Mówka                 142.47 -  269: 455   92
    3    15 Tomasz         Ruta                  117.70 -  302: 352   68
    4    19 Katarzyna      Majewska              100.00 -  299: 363   50
    5    23 Urszula        Solarska              100.00 +  347: 299  150
    6    20 Artur          Koszel                121.39 +  394: 314  171
    7    17 Katarzyna      Majewska              100.00 -  275: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  7 107.43




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zdzisław       Szota                 120.69 +  454: 258  171
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              142.24 -  290: 386   92
    3    17 Daniel         Janus                 109.05 -  359: 488   59
    4    19 Adam           Janicki               100.00 +  363: 299  150
    5    10 Mateusz        Żbikowski             150.63 -  209: 598  101
    6    17 Piotr          Jakubiak              110.18 +  358: 332  160
    7    17 Adam           Janicki               100.00 +  380: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  7 126.14




	Jakub Mioduszewski 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               119.56 +  386: 366  170
    2     8 Rafał          Wesołowski            117.81 +  396: 331  168
    3     5 Ryszard        Dębski                125.83 +  435: 316  176
    4     1 Andrzej        Rechowicz             121.72 -  326: 358   72
    5     4 Marek          Syczuk                139.31 -  345: 489   89
    6     6 Mateusz        Żbikowski             150.63 +  426: 346  201
    7     6 Tomasz         Ruta                  117.70 +  431: 358  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  /  7 149.14




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Kosmowska             119.18 -  318: 405   69
    2    18 Rafał          Matczak               119.56 -  298: 448   70
    3    23 Mariusz        Skrobosz              143.02 -  320: 483   93
    4    26 Beata          Piotrowska            117.60 +  377: 333  168
    5    21 Mariola        Osajda-Matczak        115.54 -  278: 374   66
    6    25 Zdzisław       Szota                 120.69 -  332: 455   71
    7    26 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  364: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  7  98.14




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            117.81 -  287: 444   68
    2    19 Dorota         Maciejuk              106.24 -  314: 344   56
    3    24 Kacper         Jachowicz             100.00 +  373: 277  150
    4    21 Andrzej        Kowalski              130.96 -  311: 341   81
    5    24 Anna           Arana                 105.05 +  396: 335  155
    6    16 Katarzyna      Sołdan                121.16 -  348: 427   71
    7    21 Paweł          Jachowicz             103.15 -  322: 346   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  7  90.57




	Marek Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Ruta                  117.70 -  246: 413   68
    2    25 Katarzyna      Sołdan                121.16 -  384: 441   71
    3    22 Piotr          Jakubiak              110.18 -  298: 383   60
    4    25 Kacper         Jachowicz             100.00 +  438: 325  150
    5    26 Radosław       Więch                 100.00 -  288: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     399  /  5  79.80




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Beata          Piotrowska            117.60 +  372: 354  168
    2    10 Ryszard        Dębski                125.83 -  305: 431   76
    3    18 Jolanta        Kosmowska             119.18 -  304: 449   69
    4    20 Rafał          Matczak               119.56 -  401: 418   70
    5    23 Adam           Janicki               100.00 -  299: 347   50
    6    24 Magdalena      Kublik                115.50 -  334: 343   66
    7    25 Kacper         Jachowicz             100.00 -  304: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  7  78.43




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Dudkiewicz            116.50 -  256: 375   67
    2    24 Danuta         Langiewicz            101.92 -  331: 366   52
    3    25 Anna           Arana                 105.05 -  344: 392   55
    4    27 Nikodem        Łągiewski             100.00 +  339: 211  150
    5    26 Marek          Sitkowski             100.00 +  306: 288  150
    6    22 Paweł          Jachowicz             103.15 +  325: 265  153
    7    18 Piotr          Jakubiak              110.18 +  374: 371  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              116.00 +  399: 281  166
    2     5 Robert         Kamiński              130.22 -  377: 378   80
    3    10 Danuta         Langiewicz            101.92 +  445: 239  152
    4     8 Tomasz         Ruta                  117.70 -  338: 396   68
    5    14 Andrzej        Przybyłowicz          110.60 +  455: 305  161
    6     8 Andrzej        Słapiński             115.82 -  319: 433   66
    7    12 Katarzyna      Sołdan                121.16 -  313: 525   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  7 109.14




	Nikodem Łągiewski 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Słapiński             115.82 -  152: 397   66
    2    26 Robert         Kuszpit               115.72 -  186: 521   66
    3    27 Michał         Ozimiński             102.90 -  217: 372   53
    4    27 Radosław       Więch                 100.00 -  211: 339   50
    5    27 Beata          Piotrowska            117.60 -  174: 395   68
    6    26 Kacper         Jachowicz             100.00 -  300: 412   50
    7    26 Anna           Pawłowska             100.00 -  276: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  7  57.57


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Kuszpit               473: 342
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Skrobosz              416: 397
   3 Krzysztof      Mówka                - Magdalena      Kublik                364: 356
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              331: 395
   5 Dawid          Pikul                - Dariusz        Maciejuk              516: 257
   6 Andrzej        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                256: 528
   7 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Jakubiak              471: 403
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Syczuk                384: 407
   9 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  455: 340
  10 Dorota         Maciejuk             - Robert         Kamiński              365: 461
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Arana                 415: 341
  12 Paweł          Jachowicz            - Ryszard        Dębski                412: 430
  13 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Ozimiński             424: 359
  14 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           351: 357
  15 Artur          Koszel               - Sławomir       Długosz               351: 441
  16 Kacper         Jachowicz            - Marek          Charytoniuk           321: 369
  17 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Janicki               349: 418
  18 Katarzyna      Majewska             - Zdzisław       Szota                 454: 258
  19 Rafał          Matczak              - Jakub          Mioduszewski          366: 386
  20 Anna           Pawłowska            - Jolanta        Kosmowska             318: 405
  21 Rafał          Wesołowski           - Henryk         Ryś                   444: 287
  22 Marek          Sitkowski            - Tomasz         Ruta                  246: 413
  23 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              354: 372
  24 Radosław       Więch                - Marek          Dudkiewicz            256: 375
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwester      Wójcik                281: 399
  26 Nikodem        Łągiewski            - Andrzej        Słapiński             152: 397


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             420: 313
   2 Tomasz         Ruta                 - Dawid          Pikul                 346: 435
   3 Marek          Syczuk               - Mateusz        Żbikowski             319: 430
   4 Jolanta        Kosmowska            - Tomasz         Zwoliński             337: 427
   5 Sylwester      Wójcik               - Robert         Kamiński              377: 378
   6 Andrzej        Słapiński            - Andrzej        Kowalski              432: 318
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Majewska              386: 290
   8 Jakub          Mioduszewski         - Rafał          Wesołowski            396: 331
   9 Sławomir       Długosz              - Marek          Dudkiewicz            345: 339
  10 Ryszard        Dębski               - Urszula        Solarska              431: 305
  11 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Rechowicz             282: 390
  12 Adam           Janicki              - Krzysztof      Mówka                 269: 455
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        453: 304
  14 Anna           Arana                - Paweł          Jachowicz             318: 340
  15 Piotr          Jakubiak             - Marek          Reda                  343: 388
  16 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Langiewicz            342: 434
  17 Mikołaj        Przybyłowicz         - Kacper         Jachowicz             355: 344
  18 Anna           Pawłowska            - Rafał          Matczak               298: 448
  19 Henryk         Ryś                  - Dorota         Maciejuk              314: 344
  20 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sporczyk              280: 309
  21 Magdalena      Kublik               - Zdzisław       Szota                 417: 261
  22 Dariusz        Maciejuk             - Beata          Piotrowska            436: 292
  23 Artur          Koszel               - Andrzej        Przybyłowicz          398: 425
  24 Danuta         Langiewicz           - Radosław       Więch                 366: 331
  25 Marek          Sitkowski            - Katarzyna      Sołdan                384: 441
  26 Robert         Kuszpit              - Nikodem        Łągiewski             521: 186


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 470: 343
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             421: 549
   3 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kwiatkowski           378: 404
   4 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Długosz               428: 257
   5 Jakub          Mioduszewski         - Ryszard        Dębski                435: 316
   6 Robert         Kamiński             - Kazimierz.J    Merklejn              412: 353
   7 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Słapiński             359: 374
   8 Marek          Syczuk               - Rafał          Matczak               438: 286
   9 Katarzyna      Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        433: 386
  10 Sylwester      Wójcik               - Danuta         Langiewicz            445: 239
  11 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Wesołowski            340: 356
  12 Andrzej        Kowalski             - Dorota         Maciejuk              326: 350
  13 Dariusz        Maciejuk             - Magdalena      Kublik                400: 292
  14 Marek          Antosik              - Krzysztof      Langiewicz            302: 393
  15 Adam           Janicki              - Tomasz         Ruta                  302: 352
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Paweł          Jachowicz             424: 262
  17 Daniel         Janus                - Katarzyna      Majewska              488: 359
  18 Urszula        Solarska             - Jolanta        Kosmowska             304: 449
  19 Marek          Charytoniuk          - Mikołaj        Przybyłowicz          336: 317
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              492: 367
  21 Marek          Reda                 - Artur          Koszel                370: 407
  22 Piotr          Jakubiak             - Marek          Sitkowski             383: 298
  23 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Pawłowska             483: 320
  24 Henryk         Ryś                  - Kacper         Jachowicz             373: 277
  25 Radosław       Więch                - Anna           Arana                 344: 392
  26 Zdzisław       Szota                - Beata          Piotrowska            429: 273
  27 Michał         Ozimiński            - Nikodem        Łągiewski             372: 217


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Mioduszewski          358: 326
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             333: 431
   3 Andrzej        Słapiński            - Krzysztof      Mówka                 318: 512
   4 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                335: 410
   5 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Langiewicz            329: 401
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             488: 360
   7 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Sołdan                444: 357
   8 Tomasz         Ruta                 - Sylwester      Wójcik                396: 338
   9 Andrzej        Przybyłowicz         - Grzegorz       Koczkodon             262: 336
  10 Jolanta        Kosmowska            - Dariusz        Maciejuk              344: 420
  11 Dorota         Maciejuk             - Ryszard        Dębski                430: 344
  12 Sławomir       Długosz              - Daniel         Janus                 341: 402
  13 Marek          Syczuk               - Marek          Charytoniuk           429: 318
  14 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              372: 501
  15 Anna           Arana                - Robert         Kuszpit               327: 356
  16 Paweł          Jachowicz            - Artur          Koszel                374: 378
  17 Michał         Ozimiński            - Piotr          Jakubiak              364: 405
  18 Marek          Antosik              - Mariola        Osajda-Matczak        342: 301
  19 Katarzyna      Majewska             - Adam           Janicki               363: 299
  20 Urszula        Solarska             - Rafał          Matczak               401: 418
  21 Henryk         Ryś                  - Andrzej        Kowalski              311: 341
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  380: 320
  23 Magdalena      Kublik               - Danuta         Langiewicz            289: 400
  24 Zdzisław       Szota                - Mikołaj        Przybyłowicz          346: 368
  25 Kacper         Jachowicz            - Marek          Sitkowski             325: 438
  26 Beata          Piotrowska           - Anna           Pawłowska             333: 377
  27 Nikodem        Łągiewski            - Radosław       Więch                 211: 339


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             447: 393
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                315: 377
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz.J    Merklejn              359: 580
   4 Jakub          Mioduszewski         - Marek          Syczuk                345: 489
   5 Robert         Kamiński             - Andrzej        Słapiński             404: 345
   6 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Wesołowski            306: 346
   7 Daniel         Janus                - Tomasz         Ruta                  429: 351
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Maciejuk              357: 283
   9 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             381: 365
  10 Katarzyna      Majewska             - Mateusz        Żbikowski             209: 598
  11 Andrzej        Kowalski             - Dawid          Pikul                 444: 302
  12 Katarzyna      Sołdan               - Mikołaj        Przybyłowicz          309: 385
  13 Sławomir       Długosz              - Robert         Kuszpit               251: 413
  14 Sylwester      Wójcik               - Andrzej        Przybyłowicz          455: 305
  15 Danuta         Langiewicz           - Jolanta        Kosmowska             283: 449
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Koszel                399: 256
  17 Piotr          Jakubiak             - Marek          Antosik               337: 348
  18 Ryszard        Dębski               - Marek          Charytoniuk           439: 392
  19 Rafał          Matczak              - Marek          Dudkiewicz            298: 591
  20 Marek          Reda                 - Magdalena      Kublik                432: 262
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Pawłowska             374: 278
  22 Paweł          Jachowicz            - Zdzisław       Szota                 378: 372
  23 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               299: 347
  24 Anna           Arana                - Henryk         Ryś                   335: 396
  25 Kacper         Jachowicz            - Michał         Ozimiński             290: 330
  26 Radosław       Więch                - Marek          Sitkowski             306: 288
  27 Beata          Piotrowska           - Nikodem        Łągiewski             395: 174


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             411: 346
   2 Daniel         Janus                - Kazimierz.J    Merklejn              374: 402
   3 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                352: 477
   4 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kamiński              364: 393
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Syczuk                383: 351
   6 Mateusz        Żbikowski            - Jakub          Mioduszewski          346: 426
   7 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kowalski              368: 364
   8 Andrzej        Słapiński            - Sylwester      Wójcik                433: 319
   9 Tomasz         Ruta                 - Robert         Kuszpit               447: 445
  10 Jolanta        Kosmowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          300: 481
  11 Ryszard        Dębski               - Dariusz        Maciejuk              379: 400
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Maciejuk              318: 408
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           370: 369
  14 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Ozimiński             433: 344
  15 Marek          Charytoniuk          - Dawid          Pikul                 337: 354
  16 Henryk         Ryś                  - Katarzyna      Sołdan                348: 427
  17 Katarzyna      Majewska             - Piotr          Jakubiak              358: 332
  18 Marek          Reda                 - Andrzej        Przybyłowicz          362: 317
  19 Rafał          Matczak              - Danuta         Langiewicz            461: 345
  20 Artur          Koszel               - Adam           Janicki               314: 394
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Długosz               376: 230
  22 Paweł          Jachowicz            - Radosław       Więch                 265: 325
  23 Anna           Arana                - Beata          Piotrowska            316: 371
  24 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              343: 334
  25 Zdzisław       Szota                - Anna           Pawłowska             455: 332
  26 Nikodem        Łągiewski            - Kacper         Jachowicz             300: 412


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 327: 454
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kamiński              442: 360
   3 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Langiewicz            349: 348
   4 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              459: 326
   5 Daniel         Janus                - Tomasz         Zwoliński             438: 336
   6 Jakub          Mioduszewski         - Tomasz         Ruta                  431: 358
   7 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Słapiński             284: 478
   8 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Wesołowski            393: 287
   9 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              325: 328
  10 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            403: 305
  11 Robert         Kuszpit              - Ryszard        Dębski                448: 278
  12 Sylwester      Wójcik               - Katarzyna      Sołdan                313: 525
  13 Dawid          Pikul                - Jolanta        Kosmowska             412: 276
  14 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           382: 356
  15 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Koczkodon             492: 270
  16 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        449: 224
  17 Adam           Janicki              - Katarzyna      Majewska              275: 380
  18 Radosław       Więch                - Piotr          Jakubiak              374: 371
  19 Zdzisław       Szota                - Artur          Koszel                412: 359
  20 Michał         Ozimiński            - Marek          Charytoniuk           359: 344
  21 Henryk         Ryś                  - Paweł          Jachowicz             322: 346
  22 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Przybyłowicz          277: 479
  23 Danuta         Langiewicz           - Magdalena      Kublik                429: 275
  24 Sławomir       Długosz              - Anna           Arana                 381: 410
  25 Kacper         Jachowicz            - Urszula        Solarska              399: 304
  26 Anna           Pawłowska            - Nikodem        Łągiewski             364: 276
Lista rankingowa na dzień 21-10-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.43  29139  195
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.51  27124  189
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.19  27063  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.26  27457  193
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.17  27669  196
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Kamil Górka                    Kraków               140.76  27588  196
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.52  27822  198
  10 Dawid Pikul                    Poznań               140.31  26519  189
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  12 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.43  27886  200
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  14 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              138.38  26985  195
  15 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  16 Szymon Fidziński               Warszawa             137.97  15867  115
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.81  26735  194
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.82  26817  196
  20 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  21 Justyna Fugiel                 Kraków               136.21  26017  191
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            136.09  12520   92
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.95  22536  167
  25 Bartosz Morawski               Gliwice              134.88  18614  138
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.65  26660  198
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.36  14780  110
  28 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.95  10292   78
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.86  17010  129
  31 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             131.80  25833  196
  32 Miłosz Wrzałek                 Reda                 131.62  26323  200
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.19  22564  172
  35 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.18  24925  190
  36 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  131.12  25044  191
  37 Michał Makowski                Warszawa             130.80  12164   93
  38 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               130.57  19586  150
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.43  14347  110
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               130.25  19929  153
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  43 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.86  24933  192
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             129.56  21378  165
  45 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.47   6862   53
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     129.30  13835  107
  47 Maciej Perzyński               Piła                 129.27  22105  171
  48 Maciej Rzychoń                 Katowice             129.12  10071   78
  49 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  50 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      128.79  11591   90
  51 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.56   4628   36
  52 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  53 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.73   8430   66
  54 Małgorzata Kania               Milanówek            127.56   7526   59
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.44  24468  192
  56 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.21  24934  196
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 126.88  15226  120
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.29  22353  177
  59 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.08   7565   60
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  61 Irena Sołdan                   Rumia                125.75  24773  197
  62 Kuba Koisar                    Warszawa             125.68  23628  188
  63 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.45  24714  197
  64 Maciej Michalak                Łódź                 125.42  17935  143
  65 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               125.06  23636  189
  67 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  68 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  69 Joanna Zadrożna                Szczecin             124.94   8996   72
  70 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       124.49  16184  130
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  73 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  75 Wojciech Sołdan                Rumia                122.51  23766  194
  76 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.47  24371  199
  78 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  79 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  80 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.17  23091  189
  81 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 121.64   5109   42
  82 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.49  15672  129
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.35  23905  197
  84 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  85 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.52  22899  190
  86 Paweł Janaś                    Głogów               120.43  11200   93
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.23  20079  167
  88 Tomasz Lempart                 Kraków               120.12   5766   48
  89 Krzysztof Obremski             Legnica              120.12  17177  143
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.07  18011  150
  91 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  92 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
  93 Artur Koszel                   Legionowo            120.05  21489  179
  94 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.92  21826  182
  95 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  96 Marta Dobrzańska               Kraków               119.83   4194   35
  97 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  98 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.73  22748  190
  99 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.69  23340  195
 100 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23441  196
 101 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 102 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.55  14227  119
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.48   5496   46
 104 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 105 Dariusz Dzierża                Kraków               119.22   4292   36
 106 Paweł Opyc                     Warszawa             119.10  20128  169
 107 Rafał Matczak                  Milanówek            119.06  14882  125
 108 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.99  22728  191
 109 Joanna Stępień                 Katowice             118.90  19737  166
 110 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
 111 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 112 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.77  22804  192
 113 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 114 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.75  17693  149
 115 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.68   8901   75
 116 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 117 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 118 Ewa Ciszewska                  Katowice             118.28  16677  141
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.26  17621  149
 120 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.21   7920   67
 121 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.18  21508  182
 122 Łukasz Święcki                 Białystok            117.96   9201   78
 123 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 124 Mariusz Makuch                 Zator                117.91   7900   67
 125 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 126 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.65  15059  128
 127 Anna Niedzielko                Szczecin             117.48  12688  108
 128 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 129 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.41  18433  157
 130 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.31   6335   54
 131 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                117.27  10085   86
 133 Filip Klar                     Mielec               117.20   7032   60
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 135 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.16  20737  177
 136 Bartosz Orłowski               Bytom                116.83  10982   94
 137 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.72  22176  190
 138 Beata Piotrowska               Łódź                 116.71  22292  191
 139 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.65  20881  179
 140 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 141 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 142 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.38  22694  195
 144 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.36  16291  140
 145 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.35  23270  200
 146 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 147 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 148 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 149 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.17  15218  131
 150 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 151 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       116.11  16488  142
 152 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 153 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 154 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 155 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.83  21892  189
 156 Łukasz Miłosz                  Warszawa             115.71  10298   89
 157 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 158 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.62  23008  199
 159 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.47  11085   96
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 161 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33  17991  156
 162 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.20  21888  190
 163 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 164 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 165 Marcin Skowron                 Zabrze               114.93  19883  173
 166 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 167 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 168 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 169 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.46  22548  197
 170 Jakub Nalepa                   Gliwice              114.42  13273  116
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               114.20   6738   59
 172 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 173 Teresa Fortuna                 Lubin                113.95   4444   39
 174 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 175 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.85  10702   94
 176 Agnieszka Krupka               Krosno               113.79  22189  195
 177 Janusz Krupiński               Sosnowiec            113.76   9442   83
 178 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.70  21375  188
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.61  22041  194
 180 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 181 Jerzy Luter                    Bytom                113.35  21649  191
 182 Krzysztof Jaworski             Warszawa             113.33  12806  113
 183 Adam Klimont                   Wałcz                113.31  11898  105
 184 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             112.89   4064   36
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.53  14967  133
 186 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.52  17778  158
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.40  13937  124
 188 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 189 Magdalena Merklejn             Szczecin             112.29  13362  119
 190 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.85  10738   96
 191 Jan Kozłowski                  Kraków               111.74  21790  195
 192 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 193 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.42  13927  125
 194 Magdalena Kublik               Warszawa             111.39   7463   67
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.33  22044  198
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 197 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 198 Katarzyna Klimała              Kraków               111.04  21209  191
 199 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 200 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 201 Daniel Janus                   Wąchock              110.83  12745  115
 202 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 203 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.61  17255  156
 204 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.56  19790  179
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 207 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 208 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             110.47  22094  200
 209 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 210 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.32  20851  189
 211 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 212 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.97  11767  107
 213 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 214 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 215 Marek Reda                     Wołomin              109.89  20219  184
 216 Stanisław Gasik                Warszawa             109.86   7580   69
 217 Maria Jarosz                   Lublin               109.28   3934   36
 218 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.19  16270  149
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 220 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.64   3911   36
 221 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 222 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 223 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 224 Sławomir Buk                   Gliwice              108.34  10401   96
 225 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 226 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 227 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.11  13406  124
 228 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  19611  182
 230 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 231 Dorota Maciejuk                Warszawa             107.63  11624  108
 232 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            107.42  10635   99
 234 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             107.14   8678   81
 235 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 236 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.47  21295  200
 238 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 239 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.23   3187   30
 240 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             106.20   4248   40
 241 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.14   3715   35
 242 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.12   7004   66
 243 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.04  19087  180
 244 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 245 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 246 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 247 Dominik Wester                 Warszawa             105.43   6853   65
 248 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 249 Marta Kleinrok                 Lublin               105.24   5367   51
 250 Robert Głowacki                Łódź                 105.21   7575   72
 251 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 252 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.16  11147  106
 253 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 254 Weronika Rudnicka              Ustka                104.77  18964  181
 255 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 256 Rafał Skibicki                 Lębork               104.60  14121  135
 257 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 258 Henryk Ryś                     Warszawa             104.39   3236   31
 259 Anna Arana                     Warszawa             104.26  16056  154
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Teresa Zalewska                Racibórz             103.52  12008  116
 262 Michał Ozimiński               Łódź                 103.47  20177  195
 263 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 264 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 265 Sławomir Zabawa                Jasło                103.33  14156  137
 266 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.22  10838  105
 267 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 268 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               103.08   9277   90
 269 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 270 Joanna Kubińska                Warszawa             103.03   9273   90
 271 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 272 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 273 Elżbieta Święcka               Białystok            102.92   3705   36
 274 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 275 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 276 Paweł Jachowicz                Żyrardów             102.60   5643   55
 277 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.55  19894  194
 279 Paweł Michalski                Ksawerów             102.54   6973   68
 280 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 281 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.32  19338  189
 282 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 283 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 284 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 285 Maciej Stolarczyk              Zator                101.81   3665   36
 286 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  101.76  13330  131
 287 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.72   9155   90
 288 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 289 Anna Stefańska                 Łódź                 101.57  19807  195
 290 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 291 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             101.42  19574  193
 292 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 293 Renata Rosół                   Warszawa             100.94  10094  100
 294 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 295 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.80   8064   80
 296 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 297 Andrzej Puchalski              Łódź                 100.62   7446   74
 298 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 299 Sylwester Wójcik               Lublin               100.22  13029  130
 300 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 301 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 302 Magdalena Ochot                Katowice              99.73   8876   89
 303 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.86  18883  191
 304 Adam Janicki                   Łódź                  98.83  13441  136
 305 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                98.68  10954  111
 307 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.46   7877   80
 308 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 309 Roman Figiel                   Zawichost             98.24   6680   68
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 97.62   5857   60
 311 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 312 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 313 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 314 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 315 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 316 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 317 Grzegorz Bajer                 Łódź                  96.86   3390   35
 318 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 319 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.12   4614   48
 320 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 321 Monika Rubinstein              Warszawa              96.00  11904  124
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 323 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 324 Urszula Solarska               Łódź                  95.65  17791  186
 325 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 326 Marek Kocikowski               Ostróda               95.54   6879   72
 327 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 328 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 329 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 330 Radosław Więch                 Warszawa              94.82   3793   40
 331 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.79  10427  110
 332 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.76   9286   98
 333 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 334 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 335 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 336 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 337 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 338 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 339 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 340 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.50   5423   58
 341 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 342 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 343 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 344 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 345 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.23   6733   73
 346 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 347 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 348 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 349 Piotr Marusa                   Szczytno              91.75   4404   48
 350 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 351 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 352 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 353 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 354 Kacper Jachowicz               Żyrardów              90.64   5257   58
 355 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 356 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 357 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 358 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.04   9438  106
 359 Wojciech Obremski              Legnica               88.71   8782   99
 360 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.49  12743  144
 361 Krystyna Puchalska             Łódź                  88.30   6269   71
 362 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 363 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.46   5510   63
 364 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.74  13097  151
 365 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 366 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 367 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 368 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 369 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 370 Adam Kędzior                   Lublin                84.00   3864   46
 371 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 372 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 373 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.89   6551   80
 374 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 375 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 376 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 377 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 378 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.31   8457  108
 379 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 380 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 381 Monika Pieczora                Łódź                  75.81   5231   69
 382 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.94  10573  143
 383 Agata Pastusiak                Sulęcin               72.66   3851   53
 384 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.53   2642   38
 385 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 386 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 387 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 21-10-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.28   3198   29
   2 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            91.86   2664   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Błażej Fuczek                  Przeciszów            84.55   2452   29
   5 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   8 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   9 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
  10 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.36   1998   28
  11 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  12 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  13 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Dominik Piasecki               Słupsk               117.25   2814   24
  20 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  25 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  26 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  29 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  30 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  32 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  33 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  35 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  36 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  37 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  38 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  39 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  40 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  41 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  42 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  43 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  44 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  45 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  46 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  47 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  48 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  49 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  50 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  51 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  52 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  53 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  54 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  55 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  56 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  57 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  58 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  59 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  60 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  61 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  62 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  63 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  64 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  65 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  66 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  67 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  68 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  69 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  70 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  71 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.24   1664   21
  72 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             132.05   2641   20
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  75 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  79 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  80 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  81 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  82 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  83 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  84 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.33   1392   18
  85 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  86 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  87 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  89 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  90 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  91 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  92 Andrzej Lożyński               Piastów              109.00   1526   14
  93 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  94 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  95 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  96 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  97 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  98 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
  99 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 100 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 102 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 103 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 104 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 105 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 106 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 107 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 108 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 109 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 110 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 111 Ewa Majewska                   Nowa Sól             108.42   1301   12
 112 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 113 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 114 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 115 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 116 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 117 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 119 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 120 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 121 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 122 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 123 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 124 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 125 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 126 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 127 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 128 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 129 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 130 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 131 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 132 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 133 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 134 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 135 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 136 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 137 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 138 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 139 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 140 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 141 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 142 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 143 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 144 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 145 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 146 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 147 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 148 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 149 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 150 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 151 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 152 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 154 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 155 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 156 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 157 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 158 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 159 Maurycy Machnio                Lipiany               91.33   1096   12
 160 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 161 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 162 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 163 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 164 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 165 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 166 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 167 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 169 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 170 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 171 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 172 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 173 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 174 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 175 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 176 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 177 Anna Lenartowska               Gdynia                86.08   1033   12
 178 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 179 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 180 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 181 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 182 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 183 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 184 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 185 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 186 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 187 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 188 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 189 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 190 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 191 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 192 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 193 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 194 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 195 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 196 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 197 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 198 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 199 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 200 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 201 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 202 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 203 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 204 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 205 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 206 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 207 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 208 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 209 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 210 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 211 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 212 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 213 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 214 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 215 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 216 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 217 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 218 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 219 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 220 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 221 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 222 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 223 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 224 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 225 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 226 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 227 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 228 Bożena Guział                  Racibórz              90.27    993   11
 229 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 230 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 231 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 232 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 233 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 234 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 235 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 236 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 237 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 238 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 239 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 240 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 241 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 242 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 243 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 244 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 245 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 246 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 247 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 248 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 249 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 250 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 251 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 252 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 253 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 254 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 255 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 256 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             130.80   1308   10
 257 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 258 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 259 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 260 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 261 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 262 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 263 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 264 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 265 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 266 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 267 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 268 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 269 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 270 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 271 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 272 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 273 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 274 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 275 Sławomir Rosochacz             Lublin                99.43    696    7
 276 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 277 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 278 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 279 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 280 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 281 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 282 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 283 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 284 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 285 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 286 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 287 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 289 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 290 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 291 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 292 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 293 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 294 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 295 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 296 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 297 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 298 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 299 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 300 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 301 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 302 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 303 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 304 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 305 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 306 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 307 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 308 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 309 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 310 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 311 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 312 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 313 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 314 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 315 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 316 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 317 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 318 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 319 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 320 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 321 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 322 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 323 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 324 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 325 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 326 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 327 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 328 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 329 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 330 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 331 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 332 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 333 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 334 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 335 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 336 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 337 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 338 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 339 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 340 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 341 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 342 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 343 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 344 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 345 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 346 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 347 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 348 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 349 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 350 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 351 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 352 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 353 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 354 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 355 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 356 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 357 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 358 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 359 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 360 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 361 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 362 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 363 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 364 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 365 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 366 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 367 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 368 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 369 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 370 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 371 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 372 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 373 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 374 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 375 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 376 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 377 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 378 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 379 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 380 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 381 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 382 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 383 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 384 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 385 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 386 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 387 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 388 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 389 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie