Bielsko-Biała 2
października
Bielsko-Biała 2- 3 października VII Mistrzostwa PodbeskidziaGrand Prix 2004
Nowy Dwór Mazowiecki17
października
Nowy Dwór Mazowiecki 17 października VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Kraków23
października
Kraków 23-24 października II Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Scrabble „Ghost”
Szymek w Nowym Dworze Mazowieckim17 października 2004 — VII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 17 października 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Szymek w Nowym Dworze MazowieckimW tym roku w Nowym Dworze pojawiło się mniej graczy niż w zeszłym (55 osób), chociaż turniej odbywał się w innym miejscu i sala mogła pomieścić ponad 100 osób. Tym razem najlepszy okazał się Szymon Fidziński, który ukończył turniej bez porażki. Za nim finiszowali Marek Syczuk i Mariusz Skrobosz. Ładny występ miał również weteran scrabblowy, Zdzisław Szota który bardzo rzadko pojawia się na turniejach. Tym razem zajął czwarte miejsce i tylko 84 punktów zabrakło mu do podium. Trzej pierwsi oprócz pucharów otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu turystycznego. Organizatorzy już zapraszają za rok.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
IV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Fidziński            Warszawa               140.32      6.0     2759     1078      570
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               125.47      5.0     2633      909      710
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.71      5.0     2488      918      516
  4 Zdzisław        Szota                Warszawa               111.73      5.0     2404      997      200
  5 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               136.18      5.0     2364      945      328
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.49      5.0     2352      886      323
  7 Robert          Soszka               Warszawa               114.08      4.0     2484      837      120
  8 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.66      4.0     2473      825      132
  9 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.51      4.0     2419      779      270
 10 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.10      4.0     2413      835      275
 11 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    123.46      4.0     2400      794      402
 12 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               117.06      4.0     2398      827      208
 13 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.95      4.0     2398      828       67
 14 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.60      4.0     2393      807      151
 15 Michał          Makowski             Warszawa               121.97      4.0     2306      879      242
 16 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.21      4.0     2305      819      343
 17 Radosław        Konca                Warszawa               131.25      4.0     2286      827      124
 18 Rafał           Matczak              Pruszków               119.03      4.0     2194      774      -58
 19 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.35      4.0     2182      783      -70
 20 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               135.50      3.0     2416      681       71
 21 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.74      3.0     2408      691      312
 22 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.16      3.0     2366      691      194
 23 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.01      3.0     2364      745      202
 24 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                100.00      3.0     2258      753      120
 25 Marcin          Kozyra               Warszawa               128.16      3.0     2253      703     -177
 26 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.48      3.0     2216      673      -33
 27 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.36      3.0     2196      724      -22
 28 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                116.59      3.0     2193      678     -133
 29 Joanna          Stępień              Katowice               127.94      3.0     2188      695      -13
 30 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      3.0     2184      723      -71
 31 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 108.35      3.0     2113      667      -15
 32 Paweł           Jackowski            Warszawa               128.34      3.0     2112      689       51
 33 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.93      3.0     2045      661       37
 34 Małgorzata      Marks                Warszawa               100.00      3.0     2042      726     -309
 35 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     2007      727     -124
 36 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               107.75      2.0     2283      617        6
 37 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               117.69      2.0     2193      563     -138
 38 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               116.14      2.0     2176      629      -95
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.29      2.0     2160      541      -13
 40 Andrzej         Gostomski            Łódź                   109.14      2.0     2082      544       16
 41 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.12      2.0     2080      573      -40
 42 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               108.09      2.0     2072      557     -144
 43 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00      2.0     2053      598     -293
 44 Piotr           Rosół                Warszawa               116.73      2.0     2053      574      -18
 45 Dominik         Wester               Warszawa               114.30      2.0     1954      568     -122
 46 Rafał           Wesołowski           Warszawa               105.75      2.0     1942      641     -140
 47 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.00      2.0     1748      567     -354
 48 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     1740      567     -593
 49 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      1.0     1963      463     -394
 50 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      1.0     1915      468     -263
 51 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      1.0     1768      456     -424
 52 Mariola         Podwiązka            Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      1.0     1537      442     -724
 53 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   109.79      1.0      878      315     -243
 54 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      0.0     1508      375     -787
 55 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      0.0      943      192     -180
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Mariusz Skrobosz 142.71 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           116.14 +  486: 326  166
    2     6 Piotr          Rosół                 116.73 +  402: 319  167
    3     7 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  472: 310  150
    4     4 Robert         Kamiński              123.46 +  347: 312  173
    5     2 Michał         Makowski              121.97 +  403: 298  172
    6     1 Szymon         Fidziński             140.32 -  378: 407   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  6 153.00




	Krzysztof Mówka 140.60 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Wester                114.30 +  376: 356  164
    2     5 Małgorzata     Kania                 127.10 -  371: 421   77
    3    20 Rafał          Wesołowski            105.75 +  388: 314  156
    4    10 Radosław       Konca                 131.25 +  403: 377  181
    5     7 Ewa            Strzelczyk            117.06 +  442: 349  167
    6     4 Zdzisław       Szota                 111.73 -  413: 425   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  6 134.50




	Szymon Fidziński 140.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Soszka                114.08 +  545: 348  164
    2     1 Joanna         Stępień               127.94 +  456: 386  178
    3     1 Andrzej        Oleksiak              129.36 +  395: 316  179
    4     1 Małgorzata     Kania                 127.10 +  450: 372  177
    5     1 Tomasz         Zwoliński             136.95 +  506: 389  187
    6     1 Mariusz        Skrobosz              142.71 +  407: 378  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  /  6 179.67




	Stanisław Rydzik 139.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 111.73 -  365: 372   62
    2    16 Rafał          Matczak               119.03 +  399: 345  169
    3    17 Sławomir       Zabawa                100.00 +  401: 359  150
    4     5 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  388: 290  150
    5     5 Wojciech       Zemło                 133.01 +  409: 304  183
    6     5 Michał         Makowski              121.97 +  390: 359  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  6 147.67




	Tomasz Zwoliński 136.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              110.21 +  344: 339  160
    2    11 Ewa            Strzelczyk            117.06 +  462: 403  167
    3     3 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  399: 340  150
    4     2 Marek          Syczuk                125.47 +  472: 373  175
    5     1 Szymon         Fidziński             140.32 -  389: 506   90
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          136.18 -  332: 370   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  6 138.00




	Mariusz Wrześniewski 136.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jachowicz             109.93 -  323: 396   60
    2    26 Jolanta        Kruk                  100.00 +  371: 262  150
    3    14 Joanna         Stępień               127.94 +  458: 336  178
    4     7 Sławomir       Kordjalik             135.50 +  421: 380  186
    5     4 Maciej         Czupryniak            133.66 +  421: 330  184
    6     3 Tomasz         Zwoliński             136.95 +  370: 332  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  6 157.50




	Sławomir Kordjalik 135.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Gostomski             109.14 +  452: 356  159
    2     9 Michał         Makowski              121.97 -  334: 379   72
    3    13 Łukasz         Miłosz                100.00 +  433: 400  150
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          136.18 -  380: 421   86
    5    11 Sławomir       Zabawa                100.00 +  429: 341  150
    6     7 Robert         Soszka                114.08 -  388: 448   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  6 113.50




	Karol Wyrębkiewicz 134.51 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Pukniel               108.35 +  418: 286  158
    2    13 Rafał          Wesołowski            105.75 +  410: 258  156
    3     2 Marek          Syczuk                125.47 -  370: 472   75
    4    11 Zdzisław       Szota                 111.73 -  330: 413   62
    5    18 Małgorzata     Marks                 100.00 +  385: 379  150
    6    11 Marcin         Kozyra                128.16 +  506: 341  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  6 129.83




	Maciej Czupryniak 133.66 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             108.29 +  464: 330  158
    2     8 Andrzej        Oleksiak              129.36 -  338: 492   79
    3    12 Grzegorz       Koczkodon             116.59 +  458: 342  167
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           107.75 +  489: 417  158
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          136.18 -  330: 421   86
    6     6 Jarosław       Puchalski             126.74 +  394: 339  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  6 137.50




	Wojciech Zemło 133.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Żbikowski             108.09 +  503: 259  158
    2     3 Radosław       Konca                 131.25 +  407: 378  181
    3     5 Marek          Dudkiewicz            122.35 +  482: 277  172
    4     3 Michał         Makowski              121.97 -  314: 462   72
    5     5 Stanisław      Rydzik                139.49 -  304: 409   89
    6     8 Robert         Kamiński              123.46 -  354: 377   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  6 124.17




	Radosław Konca 131.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Sylwestrzuk           107.75 +  394: 334  158
    2     3 Wojciech       Zemło                 133.01 -  378: 407   83
    3    15 Piotr          Rosół                 116.73 +  440: 369  167
    4    10 Krzysztof      Mówka                 140.60 -  377: 403   91
    5    14 Paweł          Jackowski             128.34 +  326: 307  178
    6    10 Krzysztof      Langiewicz            100.00 +  371: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  6 137.83




	Andrzej Oleksiak 129.36 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Beata          Piotrowska            107.16 +  365: 323  157
    2     8 Maciej         Czupryniak            133.66 +  492: 338  184
    3     1 Szymon         Fidziński             140.32 -  316: 395   90
    4    14 Jarosław       Puchalski             126.74 -  352: 404   77
    5    19 Rafał          Wesołowski            105.75 +  366: 328  156
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              110.21 -  305: 430   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  6 120.67




	Paweł Jackowski 128.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            105.75 -  290: 330   56
    2    19 Robert         Soszka                114.08 +  393: 386  164
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              110.21 -  283: 412   60
    4    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  450: 352  168
    5    14 Radosław       Konca                 131.25 -  307: 326   81
    6    19 Marek          Antosik               109.79 +  389: 255  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  6 114.83




	Marcin Kozyra 128.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Kocikowski            100.12 +  413: 328  150
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  479: 331  168
    3     6 Michał         Makowski              121.97 -  327: 452   72
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           116.14 +  384: 351  166
    5     8 Zdzisław       Szota                 111.73 -  309: 462   62
    6    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.51 -  341: 506   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  6 117.17




	Joanna Stępień 127.94 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  397: 320  150
    2     1 Szymon         Fidziński             140.32 -  386: 456   90
    3    14 Mariusz        Wrześniewski          136.18 -  336: 458   86
    4    16 Marek          Kocikowski            100.12 +  416: 350  150
    5    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  337: 292  150
    6    13 Rafał          Matczak               119.03 -  316: 325   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  6 115.83




	Małgorzata Kania 127.10 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kacper         Jachowicz             100.00 +  492: 164  150
    2     5 Krzysztof      Mówka                 140.60 +  421: 371  191
    3     4 Zdzisław       Szota                 111.73 +  407: 325  162
    4     1 Szymon         Fidziński             140.32 -  372: 450   90
    5     6 Krzysztof      Bukowski              117.48 +  429: 398  167
    6     2 Marek          Syczuk                125.47 -  292: 430   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  /  6 139.17




	Jarosław Puchalski 126.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Jarosz                100.00 +  473: 282  150
    2     7 Zdzisław       Szota                 111.73 -  380: 407   62
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           116.14 -  336: 413   66
    4    14 Andrzej        Oleksiak              129.36 +  404: 352  179
    5    12 Łukasz         Miłosz                100.00 +  476: 248  150
    6     6 Maciej         Czupryniak            133.66 -  339: 394   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  /  6 115.17




	Marek Syczuk 125.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Kruk                  100.00 +  496: 199  150
    2     4 Małgorzata     Marks                 100.00 +  426: 291  150
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.51 +  472: 370  185
    4     2 Tomasz         Zwoliński             136.95 -  373: 472   87
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              110.21 +  436: 299  160
    6     2 Małgorzata     Kania                 127.10 +  430: 292  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  6 151.50




	Robert Kamiński 123.46 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  347: 349   50
    2    20 Grzegorz       Pukniel               108.35 +  414: 335  158
    3    18 Małgorzata     Marks                 100.00 +  519: 314  150
    4     4 Mariusz        Skrobosz              142.71 -  312: 347   93
    5    13 Marek          Antosik               109.79 +  431: 299  160
    6     8 Wojciech       Zemło                 133.01 +  377: 354  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  6 132.33




	Marek Dudkiewicz 122.35 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Kubińska              100.00 +  338: 251  150
    2    12 Krzysztof      Bukowski              117.48 +  430: 377  167
    3     5 Wojciech       Zemło                 133.01 -  277: 482   83
    4    12 Ewa            Strzelczyk            117.06 -  366: 429   67
    5    15 Mariusz        Sylwestrzuk           107.75 +  418: 417  158
    6    14 Mariusz        Sylwestrzuk           107.75 +  353: 296  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  6 130.50




	Michał Makowski 121.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Danuta         Langiewicz            100.00 +  356: 296  150
    2     9 Sławomir       Kordjalik             135.50 +  379: 334  186
    3     6 Marcin         Kozyra                128.16 +  452: 327  178
    4     3 Wojciech       Zemło                 133.01 +  462: 314  183
    5     2 Mariusz        Skrobosz              142.71 -  298: 403   93
    6     5 Stanisław      Rydzik                139.49 -  359: 390   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  6 146.50




	Rafał Matczak 119.03 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  312: 533   50
    2    16 Stanisław      Rydzik                139.49 -  345: 399   89
    3    23 Rafał          Marks                 100.00 +  409: 348  150
    4    23 Danuta         Langiewicz            100.00 +  397: 298  150
    5    10 Beata          Piotrowska            107.16 +  406: 358  157
    6    13 Joanna         Stępień               127.94 +  325: 316  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Mariola Osajda-Matczak 117.69 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Marks                 100.00 -  372: 380   50
    2    14 Marcin         Kozyra                128.16 -  331: 479   78
    3    22 Maria          Jarosz                100.00 +  391: 333  150
    4    21 Paweł          Jackowski             128.34 -  352: 450   78
    5    21 Rafał          Marks                 100.00 +  386: 285  150
    6    15 Beata          Piotrowska            107.16 -  361: 404   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  /  6  93.83




	Krzysztof Bukowski 117.48 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Marks                 100.00 +  436: 251  150
    2    12 Marek          Dudkiewicz            122.35 -  377: 430   72
    3    11 Marek          Kocikowski            100.12 +  333: 326  150
    4     9 Beata          Piotrowska            107.16 +  401: 385  157
    5     6 Małgorzata     Kania                 127.10 -  398: 429   77
    6     9 Ewa            Strzelczyk            117.06 -  271: 428   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  6 112.17




	Ewa Strzelczyk 117.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Miłosz                100.00 +  437: 370  150
    2    11 Tomasz         Zwoliński             136.95 -  403: 462   87
    3    10 Paweł          Jachowicz             109.93 +  352: 279  160
    4    12 Marek          Dudkiewicz            122.35 +  429: 366  172
    5     7 Krzysztof      Mówka                 140.60 -  349: 442   91
    6     9 Krzysztof      Bukowski              117.48 +  428: 271  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  6 137.83




	Piotr Rosół 116.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Podwiązka             100.00 +  374: 215  150
    2     6 Mariusz        Skrobosz              142.71 -  319: 402   93
    3    15 Radosław       Konca                 131.25 -  369: 440   81
    4    24 Kacper         Jachowicz             100.00 +  306: 277  150
    5    16 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  330: 365   50
    6    21 Małgorzata     Marks                 100.00 -  355: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  6  95.67




	Grzegorz Koczkodon 116.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Zabawa                100.00 +  448: 305  150
    2    10 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  257: 373   50
    3    12 Maciej         Czupryniak            133.66 -  342: 458   84
    4    15 Robert         Soszka                114.08 -  375: 524   64
    5    22 Dominik        Wester                114.30 +  397: 312  164
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           116.14 +  374: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  6 113.00




	Andrzej Kwiatkowski 116.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              142.71 -  326: 486   93
    2    25 Mariola        Podwiązka             100.00 +  413: 308  150
    3     8 Jarosław       Puchalski             126.74 +  413: 336  177
    4     8 Marcin         Kozyra                128.16 -  351: 384   78
    5     9 Robert         Soszka                114.08 -  319: 383   64
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             116.59 -  354: 374   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  6 104.83




	Dominik Wester 114.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 140.60 -  356: 376   91
    2    17 Sławomir       Zabawa                100.00 -  265: 370   50
    3    26 Jolanta        Kruk                  100.00 +  363: 271  150
    4    20 Marek          Antosik               109.79 -  301: 324   60
    5    22 Grzegorz       Koczkodon             116.59 -  312: 397   67
    6    25 Rafał          Marks                 100.00 +  357: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  /  6  94.67




	Robert Soszka 114.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Fidziński             140.32 -  348: 545   90
    2    19 Paweł          Jackowski             128.34 -  386: 393   78
    3    21 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  395: 344  150
    4    15 Grzegorz       Koczkodon             116.59 +  524: 375  167
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           116.14 +  383: 319  166
    6     7 Sławomir       Kordjalik             135.50 +  448: 388  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  6 139.50




	Zdzisław Szota 111.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                139.49 +  372: 365  189
    2     7 Jarosław       Puchalski             126.74 +  407: 380  177
    3     4 Małgorzata     Kania                 127.10 -  325: 407   77
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.51 +  413: 330  185
    5     8 Marcin         Kozyra                128.16 +  462: 309  178
    6     4 Krzysztof      Mówka                 140.60 +  425: 413  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  6 166.17




	Krzysztof Sporczyk 110.21 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             136.95 -  339: 344   87
    2    21 Maria          Jarosz                100.00 +  430: 267  150
    3    16 Paweł          Jackowski             128.34 +  412: 283  178
    4    13 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  395: 327  150
    5     3 Marek          Syczuk                125.47 -  299: 436   75
    6    12 Andrzej        Oleksiak              129.36 +  430: 305  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  6 136.50




	Paweł Jachowicz 109.93 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          136.18 +  396: 323  186
    2     2 Krzysztof      Langiewicz            100.00 -  338: 388   50
    3    10 Ewa            Strzelczyk            117.06 -  279: 352   67
    4    18 Łukasz         Miłosz                100.00 -  313: 350   50
    5    26 Joanna         Kubińska              100.00 +  407: 289  150
    6    18 Tomasz         Żbikowski             108.09 +  312: 306  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  6 110.17




	Marek Antosik 109.79 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    20 Dominik        Wester                114.30 +  324: 301  164
    5    13 Robert         Kamiński              123.46 -  299: 431   73
    6    19 Paweł          Jackowski             128.34 -  255: 389   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     315  /  3 105.00




	Andrzej Gostomski 109.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Kordjalik             135.50 -  356: 452   86
    2    18 Danuta         Langiewicz            100.00 -  270: 349   50
    3    25 Mariola        Podwiązka             100.00 +  487: 238  150
    4    17 Sławomir       Zabawa                100.00 -  341: 393   50
    5    20 Grzegorz       Pukniel               108.35 -  251: 398   58
    6    23 Danuta         Langiewicz            100.00 +  377: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Grzegorz Pukniel 108.35 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.51 -  286: 418   85
    2    20 Robert         Kamiński              123.46 -  335: 414   73
    3    27 Kacper         Jachowicz             100.00 -  346: 362   50
    4    25 Joanna         Kubińska              100.00 +  340: 329  150
    5    20 Andrzej        Gostomski             109.14 +  398: 251  159
    6    20 Łukasz         Miłosz                100.00 +  408: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17




	Joanna Ostrowska 108.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Czupryniak            133.66 -  330: 464   84
    2    23 Joanna         Kubińska              100.00 +  407: 273  150
    3     9 Beata          Piotrowska            107.16 -  361: 378   57
    4    19 Małgorzata     Marks                 100.00 -  294: 306   50
    5    23 Maria          Jarosz                100.00 +  397: 336  150
    6    17 Sławomir       Zabawa                100.00 -  371: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     541  /  6  90.17




	Tomasz Żbikowski 108.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 133.01 -  259: 503   83
    2    22 Mariusz        Sylwestrzuk           107.75 -  373: 415   58
    3    24 Joanna         Kubińska              100.00 +  441: 270  150
    4    22 Rafał          Wesołowski            105.75 -  272: 389   56
    5    25 Kacper         Jachowicz             100.00 +  421: 327  150
    6    18 Paweł          Jachowicz             109.93 -  306: 312   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  6  92.83




	Mariusz Sylwestrzuk 107.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Konca                 131.25 -  334: 394   81
    2    22 Tomasz         Żbikowski             108.09 +  415: 373  158
    3    19 Danuta         Langiewicz            100.00 +  404: 250  150
    4     6 Maciej         Czupryniak            133.66 -  417: 489   84
    5    15 Marek          Dudkiewicz            122.35 -  417: 418   72
    6    14 Marek          Dudkiewicz            122.35 -  296: 353   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  6 102.83




	Beata Piotrowska 107.16 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Oleksiak              129.36 -  323: 365   79
    2    27 Kacper         Jachowicz             100.00 +  518: 278  150
    3     9 Joanna         Ostrowska             108.29 +  378: 361  158
    4     9 Krzysztof      Bukowski              117.48 -  385: 401   67
    5    10 Rafał          Matczak               119.03 -  358: 406   69
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  404: 361  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  /  6 115.17




	Rafał Wesołowski 105.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             128.34 +  330: 290  178
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          134.51 -  258: 410   85
    3    20 Krzysztof      Mówka                 140.60 -  314: 388   91
    4    22 Tomasz         Żbikowski             108.09 +  389: 272  158
    5    19 Andrzej        Oleksiak              129.36 -  328: 366   79
    6    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  323: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  6 106.83




	Marek Kocikowski 100.12 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kozyra                128.16 -  328: 413   78
    2    24 Rafał          Marks                 100.00 +  380: 287  150
    3    11 Krzysztof      Bukowski              117.48 -  326: 333   67
    4    16 Joanna         Stępień               127.94 -  350: 416   78
    5    24 Danuta         Langiewicz            100.00 -  298: 319   50
    6    24 Maria          Jarosz                100.00 +  398: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  6  95.50




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Stępień               127.94 -  320: 397   78
    2    15 Łukasz         Miłosz                100.00 -  279: 331   50
    3    21 Robert         Soszka                114.08 -  344: 395   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     192  /  3  64.00




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Kania                 127.10 -  164: 492   77
    2    27 Beata          Piotrowska            107.16 -  278: 518   57
    3    27 Grzegorz       Pukniel               108.35 +  362: 346  158
    4    24 Piotr          Rosół                 116.73 -  277: 306   67
    5    25 Tomasz         Żbikowski             108.09 -  327: 421   58
    6    26 Mariola        Podwiązka             100.00 +  332: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  /  6  94.50




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             126.74 -  282: 473   77
    2    21 Krzysztof      Sporczyk              110.21 -  267: 430   60
    3    22 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  333: 391   68
    4    27 Jolanta        Kruk                  100.00 +  393: 268  150
    5    23 Joanna         Ostrowska             108.29 -  336: 397   58
    6    24 Marek          Kocikowski            100.12 -  352: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     463  /  6  77.17




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Syczuk                125.47 -  199: 496   75
    2    26 Mariusz        Wrześniewski          136.18 -  262: 371   86
    3    26 Dominik        Wester                114.30 -  271: 363   64
    4    27 Maria          Jarosz                100.00 -  268: 393   50
    5    27 Mariola        Podwiązka             100.00 -  249: 316   50
    6    27 Joanna         Kubińska              100.00 -  259: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     375  /  6  62.50




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              123.46 +  349: 347  173
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             116.59 +  373: 257  167
    3     7 Mariusz        Skrobosz              142.71 -  310: 472   93
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              110.21 -  327: 395   60
    5    17 Joanna         Stępień               127.94 -  292: 337   78
    6    22 Rafał          Wesołowski            105.75 +  356: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  6 121.17




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            122.35 -  251: 338   72
    2    23 Joanna         Ostrowska             108.29 -  273: 407   58
    3    24 Tomasz         Żbikowski             108.09 -  270: 441   58
    4    25 Grzegorz       Pukniel               108.35 -  329: 340   58
    5    26 Paweł          Jachowicz             109.93 -  289: 407   60
    6    27 Jolanta        Kruk                  100.00 +  356: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  6  76.00




	Danuta Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Makowski              121.97 -  296: 356   72
    2    18 Andrzej        Gostomski             109.14 +  349: 270  159
    3    19 Mariusz        Sylwestrzuk           107.75 -  250: 404   58
    4    23 Rafał          Matczak               119.03 -  298: 397   69
    5    24 Marek          Kocikowski            100.12 +  319: 298  150
    6    23 Andrzej        Gostomski             109.14 -  236: 377   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  /  6  94.50




	Krzysztof Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Matczak               119.03 +  533: 312  169
    2     2 Paweł          Jachowicz             109.93 +  388: 338  160
    3     3 Tomasz         Zwoliński             136.95 -  340: 399   87
    4     5 Stanisław      Rydzik                139.49 -  290: 388   89
    5    16 Piotr          Rosół                 116.73 +  365: 330  167
    6    10 Radosław       Konca                 131.25 -  342: 371   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Małgorzata Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  380: 372  168
    2     4 Marek          Syczuk                125.47 -  291: 426   75
    3    18 Robert         Kamiński              123.46 -  314: 519   73
    4    19 Joanna         Ostrowska             108.29 +  306: 294  158
    5    18 Karol          Wyrębkiewicz          134.51 -  379: 385   85
    6    21 Piotr          Rosół                 116.73 +  372: 355  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  /  6 121.00




	Rafał Marks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Bukowski              117.48 -  251: 436   67
    2    24 Marek          Kocikowski            100.12 -  287: 380   50
    3    23 Rafał          Matczak               119.03 -  348: 409   69
    4    26 Mariola        Podwiązka             100.00 +  406: 210  150
    5    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  285: 386   68
    6    25 Dominik        Wester                114.30 -  338: 357   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  6  78.00




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Strzelczyk            117.06 -  370: 437   67
    2    15 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  331: 279  150
    3    13 Sławomir       Kordjalik             135.50 -  400: 433   86
    4    18 Paweł          Jachowicz             109.93 +  350: 313  160
    5    12 Jarosław       Puchalski             126.74 -  248: 476   77
    6    20 Grzegorz       Pukniel               108.35 -  354: 408   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  6  99.67




	Mariola Podwiązka 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Rosół                 116.73 -  215: 374   67
    2    25 Andrzej        Kwiatkowski           116.14 -  308: 413   66
    3    25 Andrzej        Gostomski             109.14 -  238: 487   59
    4    26 Rafał          Marks                 100.00 -  210: 406   50
    5    27 Jolanta        Kruk                  100.00 +  316: 249  150
    6    26 Kacper         Jachowicz             100.00 -  250: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     442  /  6  73.67




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Koczkodon             116.59 -  305: 448   67
    2    17 Dominik        Wester                114.30 +  370: 265  164
    3    17 Stanisław      Rydzik                139.49 -  359: 401   89
    4    17 Andrzej        Gostomski             109.14 +  393: 341  159
    5    11 Sławomir       Kordjalik             135.50 -  341: 429   86
    6    17 Joanna         Ostrowska             108.29 +  416: 371  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  6 120.50


Lista rankingowa na dzień 23-10-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.03  28176  197
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.02  28604  200
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             141.76  23958  169
   4 Szymon Zaleski                 Poznań               141.75  10348   73
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.52  27738  196
   7 Kamil Górka                    Łęczna               140.59  27978  199
   8 Krzysztof Mówka                Toruń                140.41  27661  197
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.74  27529  197
  10 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             137.83  26326  191
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.35  26589  195
  12 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.94  22022  162
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.41  26135  193
  14 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.21  26637  197
  16 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.11  10809   80
  17 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.07  26878  199
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  19 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.41  13441  100
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.57  25245  189
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  25223  189
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.41  23569  178
  23 Dawid Pikul                    Poznań               131.88  25190  191
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              130.84  23159  177
  28 Radosław Konca                 Warszawa             130.44  24393  187
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.76  12457   96
  30 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.28  18616  144
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  32 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  33 Sławomir Nosek                 Mielec               127.86  15087  118
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.79  24153  189
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             127.69  23751  186
  36 Joanna Stępień                 Katowice             127.57  25003  196
  37 Małgorzata Kania               Milanówek            127.50  23587  185
  38 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  39 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.28  25456  200
  41 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  42 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.39  24772  196
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             126.25  25251  200
  44 Sławomir Kucia                 Kraków               125.70  22878  182
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Marcin Bożek                   Będzin               125.00  10250   82
  47 Roman Sulima                   Warszawa             124.88   5994   48
  48 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.87  20729  166
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            124.70  22321  179
  50 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.22  23477  189
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  52 Michał Makowski                Warszawa             123.43  12466  101
  53 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.78  19400  158
  54 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  55 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.43  23139  189
  57 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  58 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  59 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.03   9640   79
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.72  16798  138
  61 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  62 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.61  23471  193
  63 Marek Roszak                   Poznań               121.39  24279  200
  64 Maciej Perzyński               Piła                 121.35  20508  169
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  66 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.12  19379  160
  67 Maciej Grabowski               Warszawa             120.84   6888   57
  68 Lucyna Korga                   Zabrze               120.83  17400  144
  69 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  70 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  71 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.08   5764   48
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.06  22691  189
  73 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  74 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.76  15449  129
  75 Jacek Pietruszka               Kraków               119.60   5143   43
  76 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.40   6328   53
  77 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.40   5134   43
  78 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.34  23272  195
  79 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.21   9656   81
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  81 Stanisław Gasik                Warszawa             118.98  23439  197
  82 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.91  11891  100
  83 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  84 Grzegorz Matysiak              Kraków               118.84   7249   61
  85 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  86 Rafał Matczak                  Pruszków             118.79  23045  194
  87 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  88 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.49  23224  196
  91 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             118.35   8758   74
  92 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  93 Filip Sosin                    Warszawa             118.06  23257  197
  94 Filip Klar                     Mielec               117.70   9887   84
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  96 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.48  21851  186
  97 Halina Roszak                  Poznań               117.44  23135  197
  98 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.40  19254  164
  99 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.24  15828  135
 100 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 101 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.76  12610  108
 102 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 103 Katarzyna Stępień              Katowice             116.47   7454   64
 104 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.47  22711  195
 105 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.35  19895  171
 106 Dariusz Maciejuk               Warszawa             116.29   5582   48
 107 Andrzej Lożyński               Piastów              116.28   3721   32
 108 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             116.09  22986  198
 110 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 111 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.93   8579   74
 112 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             115.80  22812  197
 113 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 114 Robert Soszka                  Warszawa             114.84  22854  199
 115 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 116 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 117 Joanna Juszczak                Warszawa             114.45  22662  198
 118 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 119 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 120 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 121 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.83   6147   54
 122 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.53  11694  103
 123 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            113.48  17703  156
 124 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.39   6350   56
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             113.35  11902  105
 126 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.30   5212   46
 127 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 128 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.07  22048  195
 129 Michał Sak                     Lublin               112.73   3382   30
 130 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.54  21270  189
 131 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 132 Maurycy Machnio                Lipiany              112.49   6637   59
 133 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.17  12002  107
 134 Dominik Wester                 Warszawa             112.04   5826   52
 135 Stefan Dawidson                Częstochowa          111.84  17782  159
 136 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.81   5926   53
 137 Leszek Stecuła                 Bytom                111.68  10386   93
 138 Paweł Opyc                     Warszawa             111.56  21754  195
 139 Piotr Krzemiński               Warszawa             111.55   5466   49
 140 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.46  20843  187
 141 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 142 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  111.07   4443   40
 143 Paweł Jędryka                  Tarnów               111.04   7773   70
 144 Beata Madej                    Lublin               111.03   6884   62
 145 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.02  21759  196
 146 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.94  11871  107
 147 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  22122  200
 148 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 149 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 150 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 151 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 152 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.04  15626  142
 153 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 154 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 155 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 156 Artur Koszel                   Inowrocław           109.25   6555   60
 157 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 158 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               109.14   9059   83
 160 Grzegorz Pukniel               Lublin               109.14  20627  189
 161 Marcin Skowron                 Zabrze               108.99   9373   86
 162 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 163 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.58  21390  197
 164 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             108.54   7381   68
 165 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 166 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 167 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 168 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 169 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 170 Dorota Maciejuk                Warszawa             107.85   5069   47
 171 Mariusz Makuch                 Zator                107.84   4853   45
 172 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.73  21008  195
 174 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.73  13574  126
 175 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.72  21113  196
 176 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 177 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             107.55  15918  148
 178 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       107.55  11400  106
 179 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 180 Beata Piotrowska               Łódź                 107.38  20295  189
 181 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 182 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 183 Jerzy Luter                    Bytom                107.23  21125  197
 184 Katarzyna Klimała              Kraków               107.23   3217   30
 185 Arkadiusz Biegun               Kraków               107.07  14668  137
 186 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.96  20215  189
 188 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.89   8979   84
 189 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.70   8429   79
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 191 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.43  20861  196
 192 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.21  17419  164
 193 Robert Drózd                   Wesoła               106.11   7534   71
 194 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 195 Rafał Wesołowski               Warszawa             105.78  21156  200
 196 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 197 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.65  10671  101
 198 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 199 Magdalena Ochot                Katowice             105.46  10124   96
 200 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 202 Magdalena Mroziuk              Warszawa             104.82   3564   34
 203 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 204 Jarosław Żuliński              Szczecin             104.38   4906   47
 205 Roman Figiel                   Zawichost            104.28  10532  101
 206 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              104.26   3649   35
 207 Bartosz Orłowski               Bytom                104.18   7709   74
 208 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 209 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 210 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 211 Jolanta Kosmowska              Warszawa             104.03  19349  186
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 213 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 214 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 215 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 216 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 217 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.66  19198  187
 218 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 219 Tomasz Lempart                 Kraków               102.44   3995   39
 220 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 221 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 222 Paweł Czubla                   Kock                 102.21   6746   66
 223 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 224 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.95  12540  123
 225 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 226 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 227 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.61  18087  178
 228 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            101.35  10338  102
 229 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 230 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.16  19626  194
 231 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.67  12584  125
 232 Marek Kocikowski               Ostróda              100.32  11136  111
 233 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.00  15200  152
 235 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.97   3499   35
 236 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 237 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 238 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           99.68   4685   47
 239 Paweł Subocz                   Szczecin              99.53   4678   47
 240 Renata Rosół                   Warszawa              99.53  19905  200
 241 Monika Rubinstein              Warszawa              99.34  18179  183
 242 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 244 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.92  13453  136
 245 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 246 Joanna Brychcy                 Katowice              98.70  11153  113
 247 Przemysław Pawlic              Wrocław               98.51   5812   59
 248 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 249 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 250 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 251 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 252 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 253 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   3179   33
 254 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.31   3756   39
 255 Maria Jarosz                   Lublin                95.99  14014  146
 256 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 257 Monika Dzik                    Poznań                95.61   2964   31
 258 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 259 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 260 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 261 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 262 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 263 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 264 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 265 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 266 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 267 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 268 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 269 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 270 Janusz Sojka                   Łódź                  93.69   6558   70
 271 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 272 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 273 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 274 Andrzej Bociąga                Chorzów               93.00   3348   36
 275 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 276 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 278 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 279 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 280 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.20  13133  144
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.96   8823   97
 282 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 283 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 284 Krzysztof Kruk                 Łódź                  90.14  13972  155
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91   8002   89
 286 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 287 Marta Gostomska                Warszawa              89.01   6498   73
 288 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 289 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 290 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 291 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 292 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 293 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.23   7147   81
 294 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 295 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 296 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 297 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 298 Maciej Soska                   Lublin                87.31   5151   59
 299 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.06   5920   68
 300 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 301 Kacper Jachowicz               Żyrardów              85.95   9111  106
 302 Piotr Madej                    Lublin                85.58   6076   71
 303 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.12   3575   42
 304 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 305 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 306 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 308 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 309 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 310 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 311 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 312 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 313 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.47   7076   99
 314 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 315 Joanna Kubińska                Warszawa              68.91   2274   33
 316 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 317 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 23-10-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Krzysztof Pypno                Gliwice              124.42   3235   26
   6 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
   7 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
   8 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
   9 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  10 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  11 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  12 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  13 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  14 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  15 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  16 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  17 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  18 Krzysztof Obremski             Legnica              109.42   2626   24
  19 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  20 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  21 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  22 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  23 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  24 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  25 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  26 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  27 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  29 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  30 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  31 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  32 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  33 Bożena Matysiak                Kraków                96.08   2306   24
  34 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  35 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  36 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  37 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  38 Marta Dobrzańska               Kraków                93.04   2233   24
  39 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  40 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  41 Wojciech Obremski              Legnica               88.04   2113   24
  42 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  43 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  44 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  45 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  46 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  47 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  52 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  53 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  54 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  56 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  57 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  58 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  59 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  60 Łukasz Miłosz                  Warszawa              71.96   1655   23
  61 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  62 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  63 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  64 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  65 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  66 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  67 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  68 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  69 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  70 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  71 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.58   2120   19
  72 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  73 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  75 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  76 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  77 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  78 Łukasz Bryła                   Mielec               119.44   2150   18
  79 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  80 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  81 Maciej Chmielowski             Kraków                98.61   1775   18
  82 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  83 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  84 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  85 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  86 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  87 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  88 Justyna Woszczyna              Kraków                99.88   1698   17
  89 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  91 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  92 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  93 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  94 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  95 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  96 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  97 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  98 Ilona Giryn                    Łódź                  94.93   1329   14
  99 Wiktor Stępień                 Katowice             138.08   1795   13
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 102 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 103 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 104 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 105 Andrzej Grabiński              Suchedniów           141.75   1701   12
 106 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 107 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 108 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 109 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 110 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 111 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 112 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       118.25   1419   12
 113 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 114 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 115 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 116 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 117 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 118 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 119 Łukasz Bobowski                Suchedniów           110.83   1330   12
 120 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 121 Przemysław Herdzina            Kraków               108.92   1307   12
 122 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 123 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 124 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 126 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 127 Daniel Czernatowicz            Kraków               106.25   1275   12
 128 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 129 Zbigniew Szepczyński           Kraków               104.83   1258   12
 130 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 131 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 132 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 137 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 138 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 139 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 140 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 141 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 142 Aneta Szubiak                  Łódź                  97.33   1168   12
 143 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 144 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 145 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 146 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 147 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 148 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 149 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 150 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 151 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 152 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 153 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 154 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 155 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 156 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 157 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 158 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 159 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 160 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 161 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 162 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 163 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 164 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 165 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 166 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 167 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 168 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 169 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 170 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 171 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 172 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 173 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 174 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 175 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 176 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 177 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 178 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 179 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 180 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 181 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 182 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 183 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 184 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 185 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 186 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 187 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 188 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 189 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 190 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 191 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 192 Ewa Lewandowska                Warszawa              78.00    936   12
 193 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 194 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 195 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 196 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 197 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 198 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 199 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 200 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 201 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 202 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 203 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 204 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 205 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 206 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 207 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 208 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 209 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 210 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 211 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 212 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 213 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 214 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 215 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 216 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 217 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 218 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 219 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 220 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 221 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 222 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 223 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 224 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 225 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 226 Tomasz Sulejewski              Kraków                71.45    786   11
 227 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 228 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 229 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 230 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 231 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 232 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 233 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 234 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 235 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 236 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 237 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 238 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 239 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 240 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 241 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 242 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 243 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 244 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 245 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 246 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 247 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 248 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 249 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 250 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 251 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 252 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 253 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 254 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 255 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 256 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 257 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 258 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 259 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 260 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 261 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 262 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 263 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 264 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 265 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 266 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 267 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 268 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 269 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 270 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 271 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 272 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 273 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 274 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 275 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 276 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 277 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 278 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 279 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 280 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 281 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 282 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 283 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 284 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 285 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 286 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 287 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 288 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 289 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 290 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 291 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 292 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 293 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 294 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 295 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 296 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 297 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 298 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 299 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 300 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 301 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 302 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 303 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 304 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 305 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 306 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 307 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 308 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 309 Przemysław Drochomirecki       Kraków               121.20    606    5
 310 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 311 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 312 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 313 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 314 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 315 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 316 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 317 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 318 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 319 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 320 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 321 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 322 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 323 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 324 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 325 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 326 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 327 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 328 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 329 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 330 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 331 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 332 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 333 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 334 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 335 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 336 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 337 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 338 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 339 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 340 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 341 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 342 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 343 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 344 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 345 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 346 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 347 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 348 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 349 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 350 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 351 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 352 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 353 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 354 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 355 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 356 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 357 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 358 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 359 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 360 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 361 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 362 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 363 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 364 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 365 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 366 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 367 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 368 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 369 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 370 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 371 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 372 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 373 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 374 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 375 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 376 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 377 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 378 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 379 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 380 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 381 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 382 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 383 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 384 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 385 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 386 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 387 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 389 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 390 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 391 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 392 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 393 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 394 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 395 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 396 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 397 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie