Graboszyce 8
kwietnia
Graboszyce 8- 9 kwietnia XII Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Legnica22
kwietnia
Legnica 22-23 kwietnia XXIII Puchar Polski
Warszawa22
kwietnia
Warszawa 22 kwietnia VII Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Michał Alabrudziński zwycięzcą Pucharu Polski22 - 23 kwietnia 2017 — XXIII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIII Puchar PolskiLegnica, 22 - 23 kwietnia 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński zwycięzcą Pucharu PolskiO pierwsze z najważniejszych corocznych trofeów zawalczono w tym roku w Legnicy. W zmaganiach o Puchar Polski uczestniczyło niespełna 60 graczy. Turniej był nadzwyczaj ciekawy i już pierwszy dzień przyniósł sporo niespodzianek. Fazy grupowej nie przeszli najwięksi faworyci turnieju czyli Dariusz Kosz i Bartosz Morawski, a do zmagań pucharowych nie awansowali też tak silni zawodnicy jak Miłosz Wrzałek, Staszek Rydzik, Mirek Uglik czy Kazik Merklejn.

Absencję dwóch pierwszych zawodników rankingu PFS skrzętnie wykorzystał Michał Alabrudziński, który do rozgrywek rozstawiony był z trzecim numerem startowym. Na swojej drodze do finału pokonywał Bogusława Szyszkę, Mariusza Wrześniewskiego i Irka Moralewicza. W finale po niezapomnianym pojedynku rozprawił się z Dawidem Pikulem 2:1, mimo że musiał gonić wynik po porażce w pierwszej partii. Kto finału nie widział koniecznie musi to nadrobić przeglądając zapis relacji z partii. Dawid z Michałem stworzyli prawdziwy scrabblowy spektakl, a zebrani w Hotelu Milenium oraz w całej Polsce przed komputerami scrabbliści z wypiekami na twarzach obserwowali najważniejsze momenty turnieju. Dzięki zwycięstwu w Pucharze Polski Michał został pierwszym scrabblistą w kraju, który wygrał Puchar Polski, Mistrzostwo Polski, Grand Prix, Le Mansa, Klubowe Mistrzostwo Polski oraz był liderem rankingu PFS.

Na uwagę zasługują również półfinaliści, którzy stoczyli bój o trzecie miejsce czyli broniący tytułu Kacper Zegadło (ostatecznie zajął trzecie miejsce) oraz Ireneusz Moralewicz, który jak burza pokonywał kolejne etapy turnieju świetnie radząc sobie w trudnej grupie z liderem rankingu.

Nagrodę za najlepszy debiut zgarnęła legniczanka Katarzyna Zając, której udało się wygrać 4 partie. Jak na debiut w Pucharze Polski to naprawdę solidny wynik.

Gracze, którzy odpadli z PP na etapie wcześniejszym niż ćwierćfinał walczyli o Mistrzostwo Ziemi Legnickiej. Swój pierwszy rankingowy tytuł wywalczył Jakub Błażejewski. Drugie miejsce zajęła Joanna Juszczak, a trzeci był Kazik Merklejn. Turniej swoim patronatem objął Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.

Słowa uznania należą się również gospodarzowi turnieju czyli właścicielowi Hotelu Milenium — Panu Grzegorzowi Chajcowi — głównemu sponsorowi turnieju oraz sponsorom anonimowym, redakcji LCA.PL, Gazety Legnickiej, Wrocławskiemu Klubowi Scrabblowemu Siódemka, Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i wielu, wielu innym sponsorom, dzięki którym spędziliśmy ten weekend w miłej atmosferze i komfortowych warunkach.
relacja: kobrem
Tak to widział ćwierćfinalistaKonkurs 'Relacja z turnieju'
W dniach 22-23 kwietnia Hotel Millenium gościł w swoich progach 58 uczestników XXIII Pucharu Polski. Na miejscu nie brakowało ciepłego i zimnego bufetu oraz wspaniałych pączków i drożdżówek, które sprawiają, że odwiedzającym Legnicę scrabblistom okoń coraz rzadziej kojarzy się z rybą.

Pierwszy dzień przyniósł dość niespodziewane rozstrzygnięcia. Odpadło wielu solidnych zawodników, w tym wielu byłych mistrzów Polski (Morawski, Kosz, Uglik, Merklejn – w jego przypadku zmiana barw klubowych chyba nie wyszła na dobre, Rydzik, który najlepsze lata kariery ma już dawno za sobą) oraz czołowe zawodniczki w kraju, takie jak Justyna Górka czy Natalia Woźniak – dumna posiadaczka hyundaia WRC i do niedawna prawa jazdy.

Spośród szesnastki, która szczęśliwie przebrnęła rozgrywki grupowe zostały rozlosowane pary 1/8 finału. Zgodnie z przewidywaniami do 1/4 awansowali faworyci z jednym wyjątkiem. Ireneusz Moralewicz, reprezentujący jeden z najmocniejszych klubów w Polsce – szczecińskiego Blanka, wyeliminował Krzysztofa Obremskiego. Pary ćwierćfinałowe przedstawiały się nastepująco:

Dawid Pikul – Paweł Jackowski
Kacper Zegadło – Jakub Szymczak
Mariusz Wrześniewski – Michał Alabrudziński
Ireneusz Moralewicz – Łukasz Tuszyński

Irek nie zwolnił tempa i rozgromił w bratobójczym pojedynku swojego klubowego kolegę. Do półfinału przeszli również broniący tytułu sprzed roku — Kacper Zegadło, popisujacy się szeregiem niekonwencjonalnych zagrań na przestrzeni calego turnieju – Dawid Pikul oraz last but not least Michał Alabrudziński, o którym napisano już chyba wszystko. Pojedynki półfinałowe nie przyniosły większych emocji i ostatecznie do finału awansowali Dawid i Michał. W rozgrywanym nie wiem po co pojedynku o trzecie miejsce zwyciężył Kacper. Finał był wisienką na torcie tego świetnie zorganizowanego turnieju. W pierwszym pojedynku zwyciężył Dawid rozmyślnie grający scrabblowe catenaccio. Drugi pojedynek to wspaniała remontada Michała, ale najlepsze miało dopiero nadejść. Ostatnie starcie zaczęło się od scrabbla „skończmy” położonego przez Dawida, który utrzymywał wyraźną przewagę. W pewnym momencie na planszy pojawiła się „erekcja”, która musiała wzbudzić w Alabrudku niemałą irytację. Nastąpiła wymiana ciosów, która stawiała Michała w nieciekawym położeniu. W kuluarach dało się słyszeć, że trzy podejścia to za mało, żeby zdobyć puchar. Większość by się poddała. Ale nie on, nie Michał Alabrudziński, który z nadzwyczajnym spokojem pomimo niedoczasu rozegrał końcówkę czym przechytrzył najlepszego gracza Wielkopolski i zasłużenie został zwycięzcą XXIII edycji PP.

W odbywających się równolegle VIII Mistrzostwach Ziemi Legnickiej swój pierwszy tytuł zdobył, przegrywając taktycznie w 1/16 fazy pucharowej PP, Jakub Błażejewski z Poznania. Kolejne miejsca na podium zajęli Joanna Juszczak z Warszawy oraz Kazimierz Merklejn ze Szczecina.

Ze swojej strony chciałbym podziękować organizatorom za świetnie zorganizowany turniej, za bankiet, na którym niczego nie brakowało i wspaniałą zabawę, o której napisałbym więcej, lecz nadmiar wrażeń spowodował, że nie wszystko udało mi się spamiętać.

Przypominamy, że w ramach konkursu "Relacja z turnieju" publikujemy najlepsze relacje przesłane przez graczy, którzy opisują własne spostrzeżenia i emocje związane z turniejem, w którym uczestniczyli.
relacja: Łukasz Tuszyński
XXIII Puchar Polski w scrabble 1/8 finału - Jakub Szymczak : Jan Mrozowski
XXIII Puchar Polski w scrabble 1/4 finału - Ireneusz Moralewicz : Łukasz Tuszyński
XXIII Puchar Polski w scrabble 1/2 finału - Kacper Zegadło : Dawid Pikul
XXIII Puchar Polski w scrabble finał - III partia - Michał Alabrudziński : Dawid Pikul
XXIII Puchar Polski w scrabble finał - II partia - Dawid Pikul : Michał Alabrudziński
XXIII Puchar Polski w scrabble finał - I partia - Michał Alabrudziński : Dawid Pikul
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXII Puchar Polski
XXI Puchar Polski
XX Puchar Polski


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywaniaGrupowo - Pucharowy
Regulamin PP 2017
W drugim dniu Mistrzostwa Ziemi Legnickiej rozgrywane systemem połówkowym (przy użyciu "wspomagacza"). Ostatnia runda Duńczykiem.
Miejsce rozgrywekHotel Milenium ul. Chojnowska 150 59-220 Legnica
Obrońca tytułuKacper Zegadło
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://scrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 22 kwietnia (7 rund)
11:45 — rozpoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski 2017
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około godziny)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
20:05 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski 2017
21:00 — bankiet w Hotelu Milenium (dodatkowo płatny 20 złotych)
Niedziela, 23 kwietnia (5 rund)
9:15— 1/8 finału Pucharu Polski 2017 i Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski 2017
11:30 — półfinały Pucharu Polski 2017
12:30 — finał Pucharu Polski 2017 oraz gra o III miejsce
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł — dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz dla członków WKS Siódemka i dla debiutantów
15 zł — dla młodzieży do 18 roku życia
45 zł — dla pozostałych graczy

Dla usprawnienia sobotniej rejestracji graczy, wprowadziliśmy możliwość uregulowania płatności przelewem na numer konta 76 1140 2004 0000 3702 7617 4530

Tytuł przelewu należy uzupełnić według wzoru: Imię Nazwisko, przysługująca zniżka (PFS/WKS7/młodzież szkolna)
DojazdZ dworca głównego autobus linii 24.
WyżywienieObiad na miejscu w Hotelu Milenium w cenie 25 zł
Zestaw 1:
Zupa pomidorowa z makaronem
Filet z kurczaka po parysku zapieczony mozzarellą podany z ziemniakami puree i bukietem surówek

Zestaw 2
Staropolski żurek z chrzanem i jajkiem
Miruna smażona w cieście podana z biało czarnym ryżem i warzywami okraszonymi bułką tartą
NoclegiHotel Milenium
ul. Chojnowska 150
59-220 Legnica
Na hasło "scrabble":
pokój jednoosobowy ze śniadaniem — 140 zł za pokój
pokój dwuosobowy ze śniadaniem — 160 zł za pokój
pokój trzyosobowy ze śniadaniem — 200 zł za pokój

Prośba od organizatorów, żeby pokoje rezerwować najpóźniej do 14 kwietnia. Hotel preferuje płatność przelewem, co pozwoli usprawnić rejestrację uczestników.
NagrodyNagrody w Pucharze Polski:
1. miejsce — Okazały puchar + 1200 złotych dla zwycięzcy +
weekendowy wyjazd do SPA w Świeradowie
2. miejsce — 600 złotych + nagroda rzeczowa
3. miejsce — 400 złotych + nagroda rzeczowa
4. miejsce — 300 złotych + nagroda rzeczowa
5.,6.,7.,8. miejsce — 150 złotych
Nagrody w Mistrzostwach Ziemi Legnickiej:
1. miejsce — puchar + 200 złotych
2. miejsce — puchar + 150 złotych
3. miejsce — puchar + 100 złotych

Nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników.
Okolicznościowe kubki dla każdego zawodnika.
Dodatkowe atrakcjeTurniej towarzyszący — Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Bankiet po sobotnich grach, dodatkowo płatny 20 złotych.
Słodki poczęstunek od cukierni Korneliusza Okonia.
Kawa i herbata w trakcie turnieju od Hotelu Milenium.
Transmisja gier finałowych na żywo.
Organizatorzyportal internetowy lca.pl, Hotel Milenium, Gazeta Legnicka, Polska Federacja Scrabble, WKS Siódemka
Krzysztof Obremski tel. 728499749
SponsorzySponsorzy turnieju


Wyniki turnieju XXIII Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.65      5.0     2628     1098      454
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 157.69      4.0     2337     1006      214
  3 Kacper          Zegadło              Warszawa               149.63      3.0     1576      678      266
  4 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               134.21      2.0     1520      612       22
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               151.31      1.0      781      274      -56
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.52      1.0      752      273       44
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.23      1.0      739      290     -171
  8 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.66      1.0      690      289      -51
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.97      0.0      387      109      -41
 10 Jan             Mrozowski            Kraków                 139.38      0.0      321      104      -58
 11 Michał          Rogalewicz           Poznań                 131.52      0.0      312      100      -85
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.08      0.0      300       84      -21
 13 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.88      0.0      296       95     -101
 14 Jakub           Błażejewski          Poznań                 140.13      0.0      292      101     -142
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.93      0.0      289      108     -150
 16 Joanna          Juszczak             Warszawa               130.71      0.0      281       99     -124


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Błażejewski          Poznań                 140.13      9.0     4943     1846      665
  2 Joanna          Juszczak             Warszawa               130.71      9.0     4875     1830      726
  3 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.77      9.0     4840     1941      636
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                152.08      9.0     4811     1824      646
  5 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.06      8.0     4952     1804      452
  6 Jan             Mrozowski            Kraków                 139.38      8.0     4861     1782      505
  7 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               149.99      8.0     4808     1857      273
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               150.21      8.0     4712     1792      252
  9 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              130.84      8.0     4665     1806      254
 10 Justyna         Górka                Kraków                 149.50      7.0     5010     1720      622
 11 Adam            Janicki              Wrocław                114.82      7.0     4691     1543      508
 12 Radosław        Jachna               Łódź                   131.49      7.0     4675     1698      525
 13 Szymon          Płachta              Warszawa               138.92      7.0     4664     1674       75
 14 Michał          Rogalewicz           Poznań                 131.52      7.0     4570     1658      311
 15 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         130.89      7.0     4535     1737     -259
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.93      7.0     4325     1647       19
 17 Jerzy           Luter                Bytom                  118.02      7.0     4307     1665     -232
 18 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               144.00      6.0     4845     1600      688
 19 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.97      6.0     4360     1524      -75
 20 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.45      6.0     4312     1571      -62
 21 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  116.45      6.0     4310     1612     -168
 22 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.88      6.0     4217     1373     -135
 23 Waldemar        Wypchał              Kraków                 109.94      6.0     4105     1386     -393
 24 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.37      6.0     4038     1437      303
 25 Maciej          Kuć                  Stargard               111.90      5.5     4364     1415      -30
 26 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              134.61      5.0     4981     1460      244
 27 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.28      5.0     4430     1439      -17
 28 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.35      5.0     4423     1473     -159
 29 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            125.06      5.0     4274     1477     -223
 30 Piotr           Broda                Sandomierz             130.45      5.0     4221     1470     -125
 31 Weronika        Rudnicka             Szczecin               127.91      5.0     4202     1498     -356
 32 Renata          Andracka             Zwola                  115.58      5.0     4171     1478     -433
 33 Dorota          Patera               Legnica                100.00      4.5     4110     1247     -361
 34 Adam            Grzelec              Poznań                 113.32      4.0     4416     1190      298
 35 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               121.92      4.0     4319     1413     -196
 36 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.04      4.0     4310     1154     -136
 37 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            123.50      4.0     4180     1402     -500
 38 Urszula         Solarska             Łódź                   117.85      4.0     4070     1394     -647
 39 Katarzyna       Zając                Legnica                100.00      4.0     3812     1195     -687
 40 Bartosz         Morawski             Gliwice                160.29      4.0     2942      992      344
 41 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             139.81      4.0     2588     1005     -144
 42 Maciej          Nawrocki             Babimost               129.78      3.0     4281     1271     -553
 43 Sławomir        Wolski               Wrocław                118.34      3.0     4094     1244     -505
 44 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.36      3.0     4075     1263     -547
 45 Robert          Wagner               Wrocław                118.96      2.5     3887     1099     -194
 46 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   117.00      2.0     3965     1171     -446
 47 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.62      2.0     2739      801     -230
 48 Barbara         Obremska             Wrocław                134.55      2.0     1890      624      -88
 49 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      1.5     3349      762     -983
 50 Michał          Tarnogórski          Legnica                100.00      1.5     2900      772    -1430
 51 Janusz          Krupiński            Bytom                  143.53      0.0     2371      592     -362
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIII Puchar Polski



	Michał Alabrudziński 158.65 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Szyszka               140.97 +  428: 387  191
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          149.23 +  629: 334  199
    3     2 Ireneusz       Moralewicz            134.21 +  394: 299  184
    4     1 Dawid          Pikul                 157.69 -  354: 403  108
    5     1 Dawid          Pikul                 157.69 +  476: 415  208
    6     1 Dawid          Pikul                 157.69 +  347: 336  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  /  6 183.00




	Dawid Pikul 157.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             133.93 +  439: 289  184
    2     1 Paweł          Jackowski             144.52 +  412: 355  195
    3     1 Kacper         Zegadło               149.63 +  332: 302  200
    4     1 Michał         Alabrudziński         158.65 +  403: 354  209
    5     1 Michał         Alabrudziński         158.65 -  415: 476  109
    6     1 Michał         Alabrudziński         158.65 -  336: 347  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  /  6 167.67




	Jakub Szymczak 153.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Mrozowski             139.38 +  379: 321  189
    2     2 Kacper         Zegadło               149.63 -  311: 420  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     289  /  2 144.50




	Krzysztof Obremski 152.08 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  300: 321   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      84  /  1  84.00




	Łukasz Tuszyński 151.31 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Błażejewski           140.13 +  434: 292  190
    2     4 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  347: 545   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     274  /  2 137.00




	Kacper Zegadło 149.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Rogalewicz            131.52 +  397: 312  182
    2     2 Jakub          Szymczak              153.66 +  420: 311  204
    3     1 Dawid          Pikul                 157.69 -  302: 332  108
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            134.21 +  457: 355  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  4 169.50




	Mariusz Wrześniewski 149.23 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Juszczak              130.71 +  405: 281  181
    2     3 Michał         Alabrudziński         158.65 -  334: 629  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     290  /  2 145.00




	Paweł Jackowski 144.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Świątkowska           114.88 +  397: 296  165
    2     1 Dawid          Pikul                 157.69 -  355: 412  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     273  /  2 136.50




	Bogusław Szyszka 140.97 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Alabrudziński         158.65 -  387: 428  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     109  /  1 109.00




	Jakub Błażejewski 140.13 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             151.31 -  292: 434  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     101  /  1 101.00




	Jan Mrozowski 139.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Szymczak              153.66 -  321: 379  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     104  /  1 104.00




	Ireneusz Moralewicz 134.21 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              152.08 +  321: 300  202
    2     4 Łukasz         Tuszyński             151.31 +  545: 347  201
    3     2 Michał         Alabrudziński         158.65 -  299: 394  109
    4     2 Kacper         Zegadło               149.63 -  355: 457  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     612  /  4 153.00




	Andrzej Rechowicz 133.93 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 157.69 -  289: 439  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     108  /  1 108.00




	Michał Rogalewicz 131.52 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               149.63 -  312: 397  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  1 100.00




	Joanna Juszczak 130.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  281: 405   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      99  /  1  99.00




	Marta Świątkowska 114.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Jackowski             144.52 -  296: 397   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      95  /  1  95.00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



	Dariusz Kosz 160.37 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              115.58 -  349: 454   66
    2     1 Jerzy          Matyasik              127.36 +  444: 270  177
    3     1 Weronika       Rudnicka              127.91 +  371: 365  178
    4     1 Ireneusz       Moralewicz            134.21 +  389: 344  184
    5     1 Natalia        Woźniak               134.61 -  369: 411   85
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  410: 433   99
    7     1 Justyna        Górka                 149.50 +  505: 396  200
    8    12 Barbara        Obremska              134.55 +  441: 328  185
    9    10 Małgorzata     Szczygieł             130.84 +  431: 378  181
   10     5 Michał         Rogalewicz            131.52 -  329: 356   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 10 143.70




	Bartosz Morawski 160.29 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ryszard        Żydaczewski           116.45 -  377: 384   66
    2     5 Dorota         Stachowska            125.06 +  409: 361  175
    3     5 Maciej         Nawrocki              129.78 +  443: 377  180
    4     5 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  325: 341   84
    5     5 Szymon         Płachta               138.92 -  442: 450   89
    6     5 Grzegorz       Kurowski              148.06 +  559: 331  198
    7     5 Kacper         Zegadło               149.63 +  387: 354  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  /  7 141.71




	Michał Alabrudziński 158.65 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Radwański             117.00 +  370: 336  167
    2     9 Marcin         Stachowski            123.50 +  502: 311  174
    3     9 Piotr          Broda                 130.45 +  370: 357  180
    4     9 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  415: 327  182
    5     9 Jan            Mrozowski             139.38 -  323: 488   89
    6     9 Stanisław      Rydzik                147.62 +  372: 358  198
    7     9 Miłosz         Wrzałek               149.99 +  472: 363  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  /  7 170.00




	Dawid Pikul 157.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Korpalski             117.45 +  507: 337  167
    2    13 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  414: 366  172
    3    13 Joanna         Juszczak              130.71 +  470: 304  181
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  552: 340  182
    5    13 Mikołaj        Cieplik               139.81 +  496: 400  190
    6    13 Paweł          Jackowski             144.52 -  411: 479   95
    7    13 Mirosław       Uglik                 150.21 +  498: 369  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  /  7 169.57




	Jakub Szymczak 153.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              117.85 +  469: 295  168
    2    17 Robert         Wagner                118.96 +  452: 295  169
    3    17 Małgorzata     Szczygieł             130.84 +  367: 343  181
    4    17 Michał         Rogalewicz            131.52 +  388: 372  182
    5    17 Jakub          Błażejewski           140.13 -  380: 507   90
    6    17 Sławomir       Piotrowski            144.00 +  388: 387  194
    7    17 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  354: 368  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  /  7 155.00




	Krzysztof Obremski 152.08 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Luter                 118.02 +  567: 437  168
    2    21 Sławomir       Wolski                118.34 +  492: 292  168
    3    21 Bronisław      Parada                130.89 +  494: 303  181
    4    21 Radosław       Jachna                131.49 +  337: 323  181
    5    21 Bogusław       Szyszka               140.97 -  335: 416   91
    6    21 Janusz         Krupiński             143.53 +  419: 283  194
    7    21 Łukasz         Tuszyński             151.31 +  348: 337  201
    9     6 Marta          Świątkowska           114.88 +  420: 379  165
   10     4 Andrzej        Rechowicz             133.93 +  349: 314  184
   11     3 Kazimierz      Merklejn              150.77 +  374: 354  201
   12     1 Jakub          Błażejewski           140.13 -  376: 427   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 11 165.82




	Łukasz Tuszyński 151.31 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Radosław       Jachna                131.49 +  383: 364  181
    2    22 Bronisław      Parada                130.89 +  509: 265  181
    3    22 Bogusław       Szyszka               140.97 +  368: 323  191
    4    22 Janusz         Krupiński             143.53 +  403: 386  194
    5    22 Sławomir       Wolski                118.34 +  554: 232  168
    6    22 Jerzy          Luter                 118.02 -  333: 482   68
    7    21 Krzysztof      Obremski              152.08 -  337: 348  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  /  7 155.00




	Kazimierz Merklejn 150.77 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Rogalewicz            131.52 -  368: 393   82
    2    18 Małgorzata     Szczygieł             130.84 +  418: 383  181
    3    18 Jakub          Błażejewski           140.13 -  358: 375   90
    4    18 Sławomir       Piotrowski            144.00 +  429: 366  194
    5    18 Robert         Wagner                118.96 +  428: 366  169
    6    18 Urszula        Solarska              117.85 +  346: 344  168
    7    17 Jakub          Szymczak              153.66 +  368: 354  204
    8    11 Justyna        Górka                 149.50 +  429: 366  200
    9     8 Maciej         Kuć                   111.90 +  496: 274  162
   10     3 Jan            Mrozowski             139.38 +  468: 269  189
   11     3 Krzysztof      Obremski              152.08 -  354: 374  102
   12     3 Miłosz         Wrzałek               149.99 +  378: 340  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 12 161.75




	Mirosław Uglik 150.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  407: 371  182
    2    14 Joanna         Juszczak              130.71 -  362: 470   81
    3    14 Mikołaj        Cieplik               139.81 +  415: 367  190
    4    14 Paweł          Jackowski             144.52 +  341: 278  195
    5    14 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  381: 287  172
    6    14 Ryszard        Korpalski             117.45 +  368: 296  167
    7    13 Dawid          Pikul                 157.69 -  369: 498  108
    8     9 Maciej         Kuć                   111.90 +  379: 331  162
    9     5 Jan            Mrozowski             139.38 -  367: 516   89
   10     6 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  371: 376  100
   11     8 Radosław       Jachna                131.49 +  549: 355  181
   12     5 Adam           Janicki               114.82 +  403: 315  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Miłosz Wrzałek 149.99 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  390: 357  182
    2    10 Piotr          Broda                 130.45 -  342: 372   80
    3    10 Jan            Mrozowski             139.38 -  372: 406   89
    4    10 Stanisław      Rydzik                147.62 +  544: 405  198
    5    10 Marcin         Stachowski            123.50 +  374: 360  174
    6    10 Marcin         Radwański             117.00 +  417: 356  167
    7     9 Michał         Alabrudziński         158.65 -  363: 472  109
    8    15 Bronisław      Parada                130.89 +  383: 369  181
    9    12 Sławomir       Piotrowski            144.00 +  477: 336  194
   10     6 Mirosław       Uglik                 150.21 +  376: 371  200
   11     5 Michał         Rogalewicz            131.52 +  430: 353  182
   12     3 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  340: 378  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 12 154.75




	Kacper Zegadło 149.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             133.93 +  477: 327  184
    2     6 Maciej         Nawrocki              129.78 +  365: 303  180
    3     6 Szymon         Płachta               138.92 +  420: 310  189
    4     6 Grzegorz       Kurowski              148.06 +  452: 349  198
    5     6 Dorota         Stachowska            125.06 +  463: 318  175
    6     6 Ryszard        Żydaczewski           116.45 +  486: 235  166
    7     5 Bartosz        Morawski              160.29 -  354: 387  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  /  7 171.71




	Justyna Górka 149.50 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  367: 419   84
    2     2 Weronika       Rudnicka              127.91 -  367: 368   78
    3     2 Natalia        Woźniak               134.61 +  481: 330  185
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          149.23 +  394: 303  199
    5     2 Jerzy          Matyasik              127.36 +  453: 239  177
    6     2 Renata         Andracka              115.58 +  444: 251  166
    7     1 Dariusz        Kosz                  160.37 -  396: 505  110
    8    11 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  366: 429  101
    9    14 Jerzy          Luter                 118.02 +  506: 383  168
   10     8 Adam           Janicki               114.82 +  436: 323  165
   11     7 Szymon         Płachta               138.92 +  433: 378  189
   12     4 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  367: 460   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Mariusz Wrześniewski 149.23 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              127.36 +  372: 357  177
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            134.21 +  431: 324  184
    3     3 Renata         Andracka              115.58 +  520: 422  166
    4     2 Justyna        Górka                 149.50 -  303: 394  100
    5     3 Weronika       Rudnicka              127.91 +  427: 388  178
    6     1 Dariusz        Kosz                  160.37 +  433: 410  210
    7     2 Natalia        Woźniak               134.61 +  467: 375  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  /  7 171.43




	Grzegorz Kurowski 148.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Stachowska            125.06 +  425: 307  175
    2     7 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  319: 373   84
    3     7 Ryszard        Żydaczewski           116.45 +  392: 379  166
    4     6 Kacper         Zegadło               149.63 -  349: 452  100
    5     7 Maciej         Nawrocki              129.78 +  499: 313  180
    6     5 Bartosz        Morawski              160.29 -  331: 559  110
    7     6 Szymon         Płachta               138.92 +  395: 376  189
    8    16 Sławomir       Piotrowski            144.00 -  290: 517   94
    9    17 Katarzyna      Zając                 100.00 +  521: 254  150
   10    11 Bogusław       Szyszka               140.97 +  413: 361  191
   11    10 Marta          Świątkowska           114.88 +  558: 242  165
   12     4 Justyna        Górka                 149.50 +  460: 367  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Stanisław Rydzik 147.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Stachowski            123.50 -  368: 463   74
    2    11 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  451: 343  182
    3    11 Marcin         Radwański             117.00 +  470: 360  167
    4    10 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  405: 544  100
    5    11 Piotr          Broda                 130.45 -  334: 474   80
    6     9 Michał         Alabrudziński         158.65 -  358: 372  109
    7    10 Jan            Mrozowski             139.38 -  353: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  7 114.43




	Paweł Jackowski 144.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  409: 350  172
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  455: 347  182
    3    15 Ryszard        Korpalski             117.45 +  394: 370  167
    4    14 Mirosław       Uglik                 150.21 -  278: 341  100
    5    15 Joanna         Juszczak              130.71 +  441: 400  181
    6    13 Dawid          Pikul                 157.69 +  479: 411  208
    7    14 Mikołaj        Cieplik               139.81 -  352: 379   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  /  7 157.14




	Sławomir Piotrowski 144.00 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Wagner                118.96 +  463: 228  169
    2    19 Michał         Rogalewicz            131.52 -  372: 373   82
    3    19 Urszula        Solarska              117.85 +  508: 260  168
    4    18 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  366: 429  101
    5    19 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  298: 415   81
    6    17 Jakub          Szymczak              153.66 -  387: 388  104
    7    18 Jakub          Błażejewski           140.13 +  397: 308  190
    8    16 Grzegorz       Kurowski              148.06 +  517: 290  198
    9    12 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  336: 477  100
   10    14 Piotr          Broda                 130.45 +  389: 266  180
   11     9 Adam           Janicki               114.82 -  376: 440   65
   12    11 Maciej         Kuć                   111.90 +  436: 283  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Janusz Krupiński 143.53 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Wolski                118.34 -  345: 433   68
    2    23 Radosław       Jachna                131.49 -  343: 380   81
    3    23 Jerzy          Luter                 118.02 -  362: 373   68
    4    22 Łukasz         Tuszyński             151.31 -  386: 403  101
    5    23 Bronisław      Parada                130.89 -  354: 417   81
    6    21 Krzysztof      Obremski              152.08 -  283: 419  102
    7    22 Bogusław       Szyszka               140.97 -  298: 308   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     592  /  7  84.57




	Bogusław Szyszka 140.97 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bronisław      Parada                130.89 -  394: 492   81
    2    24 Jerzy          Luter                 118.02 +  351: 281  168
    3    22 Łukasz         Tuszyński             151.31 -  323: 368  101
    4    23 Sławomir       Wolski                118.34 +  361: 329  168
    5    21 Krzysztof      Obremski              152.08 +  416: 335  202
    6    23 Radosław       Jachna                131.49 +  327: 318  181
    7    22 Janusz         Krupiński             143.53 +  308: 298  194
    9    11 Jakub          Błażejewski           140.13 -  334: 464   90
   10    11 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  361: 413   98
   11    15 Waldemar       Wypchał               109.94 +  484: 271  160
   12     9 Bronisław      Parada                130.89 -  314: 479   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 11 138.55




	Jakub Błażejewski 140.13 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  371: 427   81
    2    20 Urszula        Solarska              117.85 +  458: 346  168
    3    18 Kazimierz      Merklejn              150.77 +  375: 358  201
    4    19 Robert         Wagner                118.96 +  426: 293  169
    5    17 Jakub          Szymczak              153.66 +  507: 380  204
    6    19 Michał         Rogalewicz            131.52 +  452: 399  182
    7    18 Sławomir       Piotrowski            144.00 -  308: 397   94
    9    11 Bogusław       Szyszka               140.97 +  464: 334  191
   10     7 Marta          Świątkowska           114.88 +  439: 274  165
   11     4 Jan            Mrozowski             139.38 +  424: 402  189
   12     1 Krzysztof      Obremski              152.08 +  427: 376  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1846  / 11 167.82




	Mikołaj Cieplik 139.81 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Juszczak              130.71 -  291: 484   81
    2    16 Ryszard        Korpalski             117.45 +  366: 364  167
    3    14 Mirosław       Uglik                 150.21 -  367: 415  100
    4    15 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  364: 335  172
    5    13 Dawid          Pikul                 157.69 -  400: 496  108
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  421: 286  182
    7    14 Paweł          Jackowski             144.52 +  379: 352  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  /  7 143.57




	Jan Mrozowski 139.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 130.45 +  363: 323  180
    2    12 Marcin         Radwański             117.00 +  363: 294  167
    3    10 Miłosz         Wrzałek               149.99 +  406: 372  200
    4    11 Marcin         Stachowski            123.50 +  444: 363  174
    5     9 Michał         Alabrudziński         158.65 +  488: 323  209
    6    11 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  498: 353  182
    7    10 Stanisław      Rydzik                147.62 +  413: 353  198
    9     5 Mirosław       Uglik                 150.21 +  516: 367  200
   10     3 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  269: 468  101
   11     4 Jakub          Błażejewski           140.13 -  402: 424   90
   12     2 Joanna         Juszczak              130.71 -  370: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 11 162.00




	Szymon Płachta 138.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Nawrocki              129.78 +  455: 389  180
    2     8 Ryszard        Żydaczewski           116.45 +  361: 310  166
    3     6 Kacper         Zegadło               149.63 -  310: 420  100
    4     7 Dorota         Stachowska            125.06 -  334: 418   75
    5     5 Bartosz        Morawski              160.29 +  450: 442  210
    6     7 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  330: 419   84
    7     6 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  376: 395   98
    8    17 Renata         Andracka              115.58 +  378: 308  166
    9    18 Dorota         Patera                100.00 +  438: 276  150
   10    13 Waldemar       Wypchał               109.94 +  384: 362  160
   11     7 Justyna        Górka                 149.50 -  378: 433  100
   12     8 Barbara        Obremska              134.55 +  470: 417  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Natalia Woźniak 134.61 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Weronika       Rudnicka              127.91 +  581: 275  178
    2     4 Renata         Andracka              115.58 -  358: 383   66
    3     2 Justyna        Górka                 149.50 -  330: 481  100
    4     3 Jerzy          Matyasik              127.36 -  367: 415   77
    5     1 Dariusz        Kosz                  160.37 +  411: 369  210
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  371: 473   84
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  375: 467   99
    8    21 Marcin         Stachowski            123.50 +  501: 375  174
    9    19 Dorota         Stachowska            125.06 -  388: 401   75
   10    19 Ryszard        Korpalski             117.45 -  408: 445   67
   11    19 Piotr          Broda                 130.45 +  466: 306  180
   12    15 Dorota         Patera                100.00 +  425: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Barbara Obremska 134.55 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Dariusz        Kosz                  160.37 -  328: 441  110
    9    16 Bronisław      Parada                130.89 -  326: 434   81
   10    16 Ryszard        Żydaczewski           116.45 +  395: 326  166
   11    12 Weronika       Rudnicka              127.91 +  424: 307  178
   12     8 Szymon         Płachta               138.92 -  417: 470   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  5 124.80




	Ireneusz Moralewicz 134.21 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 149.50 +  419: 367  200
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  324: 431   99
    3     4 Jerzy          Matyasik              127.36 +  413: 398  177
    4     1 Dariusz        Kosz                  160.37 -  344: 389  110
    5     4 Renata         Andracka              115.58 +  451: 349  166
    6     3 Natalia        Woźniak               134.61 +  473: 371  185
    7     3 Weronika       Rudnicka              127.91 +  398: 323  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  7 159.29




	Andrzej Rechowicz 133.93 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               149.63 -  327: 477  100
    2     7 Grzegorz       Kurowski              148.06 +  373: 319  198
    3     8 Dorota         Stachowska            125.06 +  355: 341  175
    4     5 Bartosz        Morawski              160.29 +  341: 325  210
    5     8 Ryszard        Żydaczewski           116.45 +  405: 310  166
    6     7 Szymon         Płachta               138.92 +  419: 330  189
    7     7 Maciej         Nawrocki              129.78 +  409: 382  180
    9     7 Adam           Janicki               114.82 +  431: 358  165
   10     4 Krzysztof      Obremski              152.08 -  314: 349  102
   11     6 Joanna         Juszczak              130.71 -  340: 450   81
   12     7 Radosław       Jachna                131.49 -  322: 376   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 11 149.73




	Arkadiusz Łydka 132.35 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  357: 390  100
    2    11 Stanisław      Rydzik                147.62 -  343: 451   98
    3    12 Marcin         Stachowski            123.50 +  374: 272  174
    4     9 Michał         Alabrudziński         158.65 -  327: 415  109
    5    12 Marcin         Radwański             117.00 +  434: 385  167
    6    11 Jan            Mrozowski             139.38 -  353: 498   89
    7    11 Piotr          Broda                 130.45 +  400: 323  180
    8    18 Weronika       Rudnicka              127.91 -  323: 402   78
    9    21 Ryszard        Żydaczewski           116.45 -  413: 434   66
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              121.92 -  365: 371   72
   11    20 Jerzy          Matyasik              127.36 +  393: 309  177
   12    16 Adam           Grzelec               113.32 +  341: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Krzysztof Sporczyk 132.28 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mirosław       Uglik                 150.21 -  371: 407  100
    2    15 Paweł          Jackowski             144.52 -  347: 455   95
    3    16 Małgorzata     Szmuksta              121.92 -  295: 371   72
    4    13 Dawid          Pikul                 157.69 -  340: 552  108
    5    16 Ryszard        Korpalski             117.45 -  311: 340   67
    6    15 Mikołaj        Cieplik               139.81 -  286: 421   90
    7    15 Joanna         Juszczak              130.71 -  318: 419   81
    8    27 Robert         Wagner                118.96 +  357: 345  169
    9    26 Michał         Tarnogórski           100.00 +  440: 229  150
   10    23 Urszula        Solarska              117.85 +  373: 304  168
   11    22 Marcin         Stachowski            123.50 +  489: 310  174
   12    17 Monika         Siemaszko             115.04 +  503: 294  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Michał Rogalewicz 131.52 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kazimierz      Merklejn              150.77 +  393: 368  201
    2    19 Sławomir       Piotrowski            144.00 +  373: 372  194
    3    20 Robert         Wagner                118.96 +  353: 305  169
    4    17 Jakub          Szymczak              153.66 -  372: 388  104
    5    20 Urszula        Solarska              117.85 +  480: 242  168
    6    19 Jakub          Błażejewski           140.13 -  399: 452   90
    7    19 Małgorzata     Szczygieł             130.84 +  457: 371  181
    9    13 Waldemar       Wypchał               109.94 +  390: 286  160
   10     5 Dariusz        Kosz                  160.37 +  356: 329  210
   11     5 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  353: 430  100
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  332: 404   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 11 150.73




	Radosław Jachna 131.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Tuszyński             151.31 -  364: 383  101
    2    23 Janusz         Krupiński             143.53 +  380: 343  194
    3    24 Sławomir       Wolski                118.34 +  355: 282  168
    4    21 Krzysztof      Obremski              152.08 -  323: 337  102
    5    24 Jerzy          Luter                 118.02 +  440: 305  168
    6    23 Bogusław       Szyszka               140.97 -  318: 327   91
    7    23 Bronisław      Parada                130.89 +  628: 238  181
    8    14 Dorota         Patera                100.00 +  502: 262  150
    9     9 Joanna         Juszczak              130.71 -  253: 476   81
   10    10 Weronika       Rudnicka              127.91 +  381: 326  178
   11     8 Mirosław       Uglik                 150.21 -  355: 549  100
   12     7 Andrzej        Rechowicz             133.93 +  376: 322  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Bronisław Parada 130.89 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogusław       Szyszka               140.97 +  492: 394  191
    2    22 Łukasz         Tuszyński             151.31 -  265: 509  101
    3    21 Krzysztof      Obremski              152.08 -  303: 494  102
    4    24 Jerzy          Luter                 118.02 +  353: 307  168
    5    23 Janusz         Krupiński             143.53 +  417: 354  194
    6    24 Sławomir       Wolski                118.34 +  330: 328  168
    7    23 Radosław       Jachna                131.49 -  238: 628   81
    8    15 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  369: 383  100
    9    16 Barbara        Obremska              134.55 +  434: 326  185
   10    12 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  366: 441   81
   11    13 Dorota         Stachowska            125.06 +  489: 316  175
   12     9 Bogusław       Szyszka               140.97 +  479: 314  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Małgorzata Szczygieł 130.84 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Błażejewski           140.13 +  427: 371  190
    2    18 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  383: 418  101
    3    17 Jakub          Szymczak              153.66 -  343: 367  104
    4    20 Urszula        Solarska              117.85 +  428: 360  168
    5    19 Sławomir       Piotrowski            144.00 +  415: 298  194
    6    20 Robert         Wagner                118.96 +  333: 307  169
    7    19 Michał         Rogalewicz            131.52 -  371: 457   82
    8    13 Adam           Grzelec               113.32 +  383: 369  163
    9    10 Dariusz        Kosz                  160.37 -  378: 431  110
   10    12 Bronisław      Parada                130.89 +  441: 366  181
   11    11 Maciej         Kuć                   111.90 +  359: 335  162
   12     6 Michał         Rogalewicz            131.52 +  404: 332  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Joanna Juszczak 130.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mikołaj        Cieplik               139.81 +  484: 291  190
    2    14 Mirosław       Uglik                 150.21 +  470: 362  200
    3    13 Dawid          Pikul                 157.69 -  304: 470  108
    4    16 Ryszard        Korpalski             117.45 +  388: 340  167
    5    15 Paweł          Jackowski             144.52 -  400: 441   95
    6    16 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  386: 297  172
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  419: 318  182
    9     9 Radosław       Jachna                131.49 +  476: 253  181
   10     9 Maciej         Kuć                   111.90 +  430: 386  162
   11     6 Andrzej        Rechowicz             133.93 +  450: 340  184
   12     2 Jan            Mrozowski             139.38 +  387: 370  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 11 166.36




	Piotr Broda 130.45 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jan            Mrozowski             139.38 -  323: 363   89
    2    10 Miłosz         Wrzałek               149.99 +  372: 342  200
    3     9 Michał         Alabrudziński         158.65 -  357: 370  109
    4    12 Marcin         Radwański             117.00 +  354: 343  167
    5    11 Stanisław      Rydzik                147.62 +  474: 334  198
    6    12 Marcin         Stachowski            123.50 -  321: 397   74
    7    11 Arkadiusz      Łydka                 132.35 -  323: 400   82
    8    20 Katarzyna      Zając                 100.00 -  348: 385   50
    9    22 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  345: 298  172
   10    14 Sławomir       Piotrowski            144.00 -  266: 389   94
   11    19 Natalia        Woźniak               134.61 -  306: 466   85
   12    18 Katarzyna      Zając                 100.00 +  432: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Maciej Nawrocki 129.78 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Płachta               138.92 -  389: 455   89
    2     6 Kacper         Zegadło               149.63 -  303: 365  100
    3     5 Bartosz        Morawski              160.29 -  377: 443  110
    4     8 Ryszard        Żydaczewski           116.45 -  377: 421   66
    5     7 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  313: 499   98
    6     8 Dorota         Stachowska            125.06 -  300: 461   75
    7     7 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  382: 409   84
    8    26 Urszula        Solarska              117.85 -  340: 375   68
    9    27 Sławomir       Wolski                118.34 +  365: 317  168
   10    24 Robert         Wagner                118.96 +  337: 336  169
   11    21 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  463: 313  172
   12    19 Małgorzata     Szmuksta              121.92 -  335: 440   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Weronika Rudnicka 127.91 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Natalia        Woźniak               134.61 -  275: 581   85
    2     2 Justyna        Górka                 149.50 +  368: 367  200
    3     1 Dariusz        Kosz                  160.37 -  365: 371  110
    4     4 Renata         Andracka              115.58 +  391: 295  166
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  388: 427   99
    6     4 Jerzy          Matyasik              127.36 +  385: 268  177
    7     3 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  323: 398   84
    8    18 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  402: 323  182
    9    15 Adam           Grzelec               113.32 +  330: 316  163
   10    10 Radosław       Jachna                131.49 -  326: 381   81
   11    12 Barbara        Obremska              134.55 -  307: 424   85
   12    13 Ryszard        Żydaczewski           116.45 -  342: 407   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Jerzy Matyasik 127.36 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  357: 372   99
    2     1 Dariusz        Kosz                  160.37 -  270: 444  110
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  398: 413   84
    4     3 Natalia        Woźniak               134.61 +  415: 367  185
    5     2 Justyna        Górka                 149.50 -  239: 453  100
    6     4 Weronika       Rudnicka              127.91 -  268: 385   78
    7     4 Renata         Andracka              115.58 -  346: 366   66
    8    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  392: 296  150
    9    23 Marcin         Stachowski            123.50 -  315: 360   74
   10    22 Marcin         Radwański             117.00 +  463: 274  167
   11    20 Arkadiusz      Łydka                 132.35 -  309: 393   82
   12    21 Urszula        Solarska              117.85 -  303: 499   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Dorota Stachowska 125.06 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  307: 425   98
    2     5 Bartosz        Morawski              160.29 -  361: 409  110
    3     8 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  341: 355   84
    4     7 Szymon         Płachta               138.92 +  418: 334  189
    5     6 Kacper         Zegadło               149.63 -  318: 463  100
    6     8 Maciej         Nawrocki              129.78 +  461: 300  180
    7     8 Ryszard        Żydaczewski           116.45 -  322: 334   66
    8    23 Marcin         Radwański             117.00 +  314: 290  167
    9    19 Natalia        Woźniak               134.61 +  401: 388  185
   10    18 Dorota         Patera                100.00 +  426: 353  150
   11    13 Bronisław      Parada                130.89 -  316: 489   81
   12    12 Ryszard        Korpalski             117.45 -  289: 357   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Marcin Stachowski 123.50 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                147.62 +  463: 368  198
    2     9 Michał         Alabrudziński         158.65 -  311: 502  109
    3    12 Arkadiusz      Łydka                 132.35 -  272: 374   82
    4    11 Jan            Mrozowski             139.38 -  363: 444   89
    5    10 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  360: 374  100
    6    12 Piotr          Broda                 130.45 +  397: 321  180
    7    12 Marcin         Radwański             117.00 -  301: 303   67
    8    21 Natalia        Woźniak               134.61 -  375: 501   85
    9    23 Jerzy          Matyasik              127.36 +  360: 315  177
   10    21 Monika         Siemaszko             115.04 -  357: 391   65
   11    22 Krzysztof      Sporczyk              132.28 -  310: 489   82
   12    20 Sławomir       Wolski                118.34 +  311: 298  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Małgorzata Szmuksta 121.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             144.52 -  350: 409   95
    2    13 Dawid          Pikul                 157.69 -  366: 414  108
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  371: 295  182
    4    15 Mikołaj        Cieplik               139.81 -  335: 364   90
    5    14 Mirosław       Uglik                 150.21 -  287: 381  100
    6    16 Joanna         Juszczak              130.71 -  297: 386   81
    7    16 Ryszard        Korpalski             117.45 -  348: 400   67
    8    24 Sławomir       Wolski                118.34 +  543: 358  168
    9    22 Piotr          Broda                 130.45 -  298: 345   80
   10    20 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  371: 365  182
   11    21 Maciej         Nawrocki              129.78 -  313: 463   80
   12    19 Maciej         Nawrocki              129.78 +  440: 335  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Robert Wagner 118.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Piotrowski            144.00 -  228: 463   94
    2    17 Jakub          Szymczak              153.66 -  295: 452  104
    3    20 Michał         Rogalewicz            131.52 -  305: 353   82
    4    19 Jakub          Błażejewski           140.13 -  293: 426   90
    5    18 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  366: 428  101
    6    20 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  307: 333   81
    7    20 Urszula        Solarska              117.85 -  350: 431   68
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              132.28 -  345: 357   82
    9    28 PAUZA
   10    24 Maciej         Nawrocki              129.78 -  336: 337   80
   11    25 Michał         Tarnogórski           100.00 +  364: 228  150
   12    22 Marcin         Radwański             117.00 +  398: 273  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 11  99.91




	Sławomir Wolski 118.34 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Janusz         Krupiński             143.53 +  433: 345  194
    2    21 Krzysztof      Obremski              152.08 -  292: 492  102
    3    24 Radosław       Jachna                131.49 -  282: 355   81
    4    23 Bogusław       Szyszka               140.97 -  329: 361   91
    5    22 Łukasz         Tuszyński             151.31 -  232: 554  101
    6    24 Bronisław      Parada                130.89 -  328: 330   81
    7    24 Jerzy          Luter                 118.02 -  359: 385   68
    8    24 Małgorzata     Szmuksta              121.92 -  358: 543   72
    9    27 Maciej         Nawrocki              129.78 -  317: 365   80
   10    25 Michał         Tarnogórski           100.00 +  490: 202  150
   11    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  376: 356  150
   12    20 Marcin         Stachowski            123.50 -  298: 311   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Jerzy Luter 118.02 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Obremski              152.08 -  437: 567  102
    2    24 Bogusław       Szyszka               140.97 -  281: 351   91
    3    23 Janusz         Krupiński             143.53 +  373: 362  194
    4    24 Bronisław      Parada                130.89 -  307: 353   81
    5    24 Radosław       Jachna                131.49 -  305: 440   81
    6    22 Łukasz         Tuszyński             151.31 +  482: 333  201
    7    24 Sławomir       Wolski                118.34 +  385: 359  168
    8    19 Ryszard        Żydaczewski           116.45 +  330: 322  166
    9    14 Justyna        Górka                 149.50 -  383: 506  100
   10    17 Katarzyna      Zając                 100.00 +  332: 328  150
   11    14 Renata         Andracka              115.58 +  352: 298  166
   12    10 Marta          Świątkowska           114.88 +  340: 320  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Urszula Solarska 117.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              153.66 -  295: 469  104
    2    20 Jakub          Błażejewski           140.13 -  346: 458   90
    3    19 Sławomir       Piotrowski            144.00 -  260: 508   94
    4    20 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  360: 428   81
    5    20 Michał         Rogalewicz            131.52 -  242: 480   82
    6    18 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  344: 346  101
    7    20 Robert         Wagner                118.96 +  431: 350  169
    8    26 Maciej         Nawrocki              129.78 +  375: 340  180
    9    24 Ryszard        Korpalski             117.45 -  315: 377   67
   10    23 Krzysztof      Sporczyk              132.28 -  304: 373   82
   11    24 Marcin         Radwański             117.00 +  299: 285  167
   12    21 Jerzy          Matyasik              127.36 +  499: 303  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Ryszard Korpalski 117.45 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Pikul                 157.69 -  337: 507  108
    2    16 Mikołaj        Cieplik               139.81 -  364: 366   90
    3    15 Paweł          Jackowski             144.52 -  370: 394   95
    4    16 Joanna         Juszczak              130.71 -  340: 388   81
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              132.28 +  340: 311  182
    6    14 Mirosław       Uglik                 150.21 -  296: 368  100
    7    16 Małgorzata     Szmuksta              121.92 +  400: 348  172
    8    22 Monika         Siemaszko             115.04 -  358: 401   65
    9    24 Urszula        Solarska              117.85 +  377: 315  168
   10    19 Natalia        Woźniak               134.61 +  445: 408  185
   11    18 Katarzyna      Zając                 100.00 +  328: 279  150
   12    12 Dorota         Stachowska            125.06 +  357: 289  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Marcin Radwański 117.00 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Alabrudziński         158.65 -  336: 370  109
    2    12 Jan            Mrozowski             139.38 -  294: 363   89
    3    11 Stanisław      Rydzik                147.62 -  360: 470   98
    4    12 Piotr          Broda                 130.45 -  343: 354   80
    5    12 Arkadiusz      Łydka                 132.35 -  385: 434   82
    6    10 Miłosz         Wrzałek               149.99 -  356: 417  100
    7    12 Marcin         Stachowski            123.50 +  303: 301  174
    8    23 Dorota         Stachowska            125.06 -  290: 314   75
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  466: 228  150
   10    22 Jerzy          Matyasik              127.36 -  274: 463   77
   11    24 Urszula        Solarska              117.85 -  285: 299   68
   12    22 Robert         Wagner                118.96 -  273: 398   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Ryszard Żydaczewski 116.45 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              160.29 +  384: 377  210
    2     8 Szymon         Płachta               138.92 -  310: 361   89
    3     7 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  379: 392   98
    4     8 Maciej         Nawrocki              129.78 +  421: 377  180
    5     8 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  310: 405   84
    6     6 Kacper         Zegadło               149.63 -  235: 486  100
    7     8 Dorota         Stachowska            125.06 +  334: 322  175
    8    19 Jerzy          Luter                 118.02 -  322: 330   68
    9    21 Arkadiusz      Łydka                 132.35 +  434: 413  182
   10    16 Barbara        Obremska              134.55 -  326: 395   85
   11    16 Adam           Grzelec               113.32 +  448: 278  163
   12    13 Weronika       Rudnicka              127.91 +  407: 342  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Renata Andracka 115.58 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  160.37 +  454: 349  210
    2     4 Natalia        Woźniak               134.61 +  383: 358  185
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          149.23 -  422: 520   99
    4     4 Weronika       Rudnicka              127.91 -  295: 391   78
    5     4 Ireneusz       Moralewicz            134.21 -  349: 451   84
    6     2 Justyna        Górka                 149.50 -  251: 444  100
    7     4 Jerzy          Matyasik              127.36 +  366: 346  177
    8    17 Szymon         Płachta               138.92 -  308: 378   89
    9    20 Monika         Siemaszko             115.04 +  372: 315  165
   10    15 Adam           Grzelec               113.32 +  353: 296  163
   11    14 Jerzy          Luter                 118.02 -  298: 352   68
   12    14 Waldemar       Wypchał               109.94 -  320: 404   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Monika Siemaszko 115.04 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Waldemar       Wypchał               109.94 -  334: 406   60
    2    26 Adam           Janicki               114.82 -  302: 427   65
    3    27 Maciej         Kuć                   111.90 -  370: 392   62
    4    29 Michał         Tarnogórski           100.00 +  428: 191  150
    5    29 Katarzyna      Zając                 100.00 +  423: 301  150
    6    26 Adam           Grzelec               113.32 -  381: 417   63
    7    25 Marta          Świątkowska           114.88 -  348: 361   65
    8    22 Ryszard        Korpalski             117.45 +  401: 358  167
    9    20 Renata         Andracka              115.58 -  315: 372   66
   10    21 Marcin         Stachowski            123.50 +  391: 357  174
   11    17 Dorota         Patera                100.00 -  323: 361   50
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              132.28 -  294: 503   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Marta Świątkowska 114.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  379: 284  150
    2    27 Waldemar       Wypchał               109.94 +  488: 249  160
    3    26 Dorota         Patera                100.00 =  330: 330  100
    4    26 Adam           Grzelec               113.32 +  418: 377  163
    5    25 Adam           Janicki               114.82 +  418: 399  165
    6    25 Maciej         Kuć                   111.90 =  312: 312  112
    7    25 Monika         Siemaszko             115.04 +  361: 348  165
    9     6 Krzysztof      Obremski              152.08 -  379: 420  102
   10     7 Jakub          Błażejewski           140.13 -  274: 439   90
   11    10 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  242: 558   98
   12    10 Jerzy          Luter                 118.02 -  320: 340   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 11 124.82




	Adam Janicki 114.82 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Patera                100.00 +  418: 305  150
    2    26 Monika         Siemaszko             115.04 +  427: 302  165
    3    25 Adam           Grzelec               113.32 +  362: 352  163
    4    25 Maciej         Kuć                   111.90 -  362: 383   62
    5    25 Marta          Świątkowska           114.88 -  399: 418   65
    6    27 Katarzyna      Zając                 100.00 +  402: 323  150
    7    28 Michał         Tarnogórski           100.00 +  443: 185  150
    8    10 Waldemar       Wypchał               109.94 +  442: 269  160
    9     7 Andrzej        Rechowicz             133.93 -  358: 431   84
   10     8 Justyna        Górka                 149.50 -  323: 436  100
   11     9 Sławomir       Piotrowski            144.00 +  440: 376  194
   12     5 Mirosław       Uglik                 150.21 -  315: 403  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Adam Grzelec 113.32 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Tarnogórski           100.00 +  471: 153  150
    2    25 Maciej         Kuć                   111.90 +  449: 345  162
    3    25 Adam           Janicki               114.82 -  352: 362   65
    4    26 Marta          Świątkowska           114.88 -  377: 418   65
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  421: 219  150
    6    26 Monika         Siemaszko             115.04 +  417: 381  165
    7    27 Waldemar       Wypchał               109.94 -  338: 385   60
    8    13 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  369: 383   81
    9    15 Weronika       Rudnicka              127.91 -  316: 330   78
   10    15 Renata         Andracka              115.58 -  296: 353   66
   11    16 Ryszard        Żydaczewski           116.45 -  278: 448   66
   12    16 Arkadiusz      Łydka                 132.35 -  332: 341   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Maciej Kuć 111.90 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Zając                 100.00 +  398: 298  150
    2    25 Adam           Grzelec               113.32 -  345: 449   63
    3    27 Monika         Siemaszko             115.04 +  392: 370  165
    4    25 Adam           Janicki               114.82 +  383: 362  165
    5    26 Dorota         Patera                100.00 +  429: 360  150
    6    25 Marta          Świątkowska           114.88 =  312: 312  115
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  496: 143  150
    8     9 Mirosław       Uglik                 150.21 -  331: 379  100
    9     8 Kazimierz      Merklejn              150.77 -  274: 496  101
   10     9 Joanna         Juszczak              130.71 -  386: 430   81
   11    11 Małgorzata     Szczygieł             130.84 -  335: 359   81
   12    11 Sławomir       Piotrowski            144.00 -  283: 436   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Waldemar Wypchał 109.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Monika         Siemaszko             115.04 +  406: 334  165
    2    27 Marta          Świątkowska           114.88 -  249: 488   65
    3    28 Katarzyna      Zając                 100.00 +  403: 294  150
    4    27 Dorota         Patera                100.00 -  331: 391   50
    5    28 Michał         Tarnogórski           100.00 +  353: 289  150
    6    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  386: 344  150
    7    27 Adam           Grzelec               113.32 +  385: 338  163
    8    10 Adam           Janicki               114.82 -  269: 442   65
    9    13 Michał         Rogalewicz            131.52 -  286: 390   82
   10    13 Szymon         Płachta               138.92 -  362: 384   89
   11    15 Bogusław       Szyszka               140.97 -  271: 484   91
   12    14 Renata         Andracka              115.58 +  404: 320  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Świątkowska           114.88 -  284: 379   65
    2    28 Dorota         Patera                100.00 -  225: 458   50
    3    29 Michał         Tarnogórski           100.00 +  372: 249  150
    4    28 Katarzyna      Zając                 100.00 -  309: 384   50
    5    27 Adam           Grzelec               113.32 -  219: 421   63
    6    28 Waldemar       Wypchał               109.94 -  344: 386   60
    7    26 Maciej         Kuć                   111.90 -  143: 496   62
    8    25 Jerzy          Matyasik              127.36 -  296: 392   77
    9    25 Marcin         Radwański             117.00 -  228: 466   67
   10    26 PAUZA
   11    23 Sławomir       Wolski                118.34 -  356: 376   68
   12    23 Michał         Tarnogórski           100.00 -  273: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  / 11  69.27




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Janicki               114.82 -  305: 418   65
    2    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  458: 225  150
    3    26 Marta          Świątkowska           114.88 =  330: 330  115
    4    27 Waldemar       Wypchał               109.94 +  391: 331  160
    5    26 Maciej         Kuć                   111.90 -  360: 429   62
    6    29 Michał         Tarnogórski           100.00 +  362: 251  150
    7    29 Katarzyna      Zając                 100.00 -  305: 373   50
    8    14 Radosław       Jachna                131.49 -  262: 502   81
    9    18 Szymon         Płachta               138.92 -  276: 438   89
   10    18 Dorota         Stachowska            125.06 -  353: 426   75
   11    17 Monika         Siemaszko             115.04 +  361: 323  165
   12    15 Natalia        Woźniak               134.61 -  347: 425   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Michał Tarnogórski 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Adam           Grzelec               113.32 -  153: 471   63
    2    29 Katarzyna      Zając                 100.00 -  298: 334   50
    3    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  249: 372   50
    4    29 Monika         Siemaszko             115.04 -  191: 428   65
    5    28 Waldemar       Wypchał               109.94 -  289: 353   60
    6    29 Dorota         Patera                100.00 -  251: 362   50
    7    28 Adam           Janicki               114.82 -  185: 443   65
    8    28 PAUZA
    9    26 Krzysztof      Sporczyk              132.28 -  229: 440   82
   10    25 Sławomir       Wolski                118.34 -  202: 490   68
   11    25 Robert         Wagner                118.96 -  228: 364   69
   12    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  325: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  / 11  70.18




	Katarzyna Zając 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Kuć                   111.90 -  298: 398   62
    2    29 Michał         Tarnogórski           100.00 +  334: 298  150
    3    28 Waldemar       Wypchał               109.94 -  294: 403   60
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  384: 309  150
    5    29 Monika         Siemaszko             115.04 -  301: 423   65
    6    27 Adam           Janicki               114.82 -  323: 402   65
    7    29 Dorota         Patera                100.00 +  373: 305  150
    8    20 Piotr          Broda                 130.45 +  385: 348  180
    9    17 Grzegorz       Kurowski              148.06 -  254: 521   98
   10    17 Jerzy          Luter                 118.02 -  328: 332   68
   11    18 Ryszard        Korpalski             117.45 -  279: 328   67
   12    18 Piotr          Broda                 130.45 -  259: 432   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58



Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIII Puchar Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rechowicz             439: 289
   2 Paweł          Jackowski            - Marta          Świątkowska           397: 296
   3 Kacper         Zegadło              - Michał         Rogalewicz            397: 312
   4 Jakub          Szymczak             - Jan            Mrozowski             379: 321
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Juszczak              405: 281
   6 Bogusław       Szyszka              - Michał         Alabrudziński         387: 428
   7 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            300: 321
   8 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Błażejewski           434: 292


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             412: 355
   2 Kacper         Zegadło              - Jakub          Szymczak              420: 311
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         334: 629
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             545: 347


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kacper         Zegadło               332: 302
   2 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Moralewicz            394: 299


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 354: 403
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Kacper         Zegadło               355: 457


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Michał         Alabrudziński         415: 476


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 347: 336


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Andracka             - Dariusz        Kosz                  454: 349
   2 Justyna        Górka                - Ireneusz       Moralewicz            367: 419
   3 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          357: 372
   4 Weronika       Rudnicka             - Natalia        Woźniak               275: 581
   5 Ryszard        Żydaczewski          - Bartosz        Morawski              384: 377
   6 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Rechowicz             477: 327
   7 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kurowski              307: 425
   8 Maciej         Nawrocki             - Szymon         Płachta               389: 455
   9 Marcin         Radwański            - Michał         Alabrudziński         336: 370
  10 Miłosz         Wrzałek              - Arkadiusz      Łydka                 390: 357
  11 Marcin         Stachowski           - Stanisław      Rydzik                463: 368
  12 Piotr          Broda                - Jan            Mrozowski             323: 363
  13 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Pikul                 337: 507
  14 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              407: 371
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Jackowski             350: 409
  16 Joanna         Juszczak             - Mikołaj        Cieplik               484: 291
  17 Urszula        Solarska             - Jakub          Szymczak              295: 469
  18 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Rogalewicz            368: 393
  19 Robert         Wagner               - Sławomir       Piotrowski            228: 463
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Jakub          Błażejewski           427: 371
  21 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              437: 567
  22 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                383: 364
  23 Sławomir       Wolski               - Janusz         Krupiński             433: 345
  24 Bronisław      Parada               - Bogusław       Szyszka               492: 394
  25 Monika         Siemaszko            - Waldemar       Wypchał               334: 406
  26 Andrzej        Klich                - Marta          Świątkowska           284: 379
  27 Adam           Janicki              - Dorota         Patera                418: 305
  28 Michał         Tarnogórski          - Adam           Grzelec               153: 471
  29 Maciej         Kuć                  - Katarzyna      Zając                 398: 298


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Matyasik              444: 270
   2 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              367: 368
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Moralewicz            431: 324
   4 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              358: 383
   5 Bartosz        Morawski             - Dorota         Stachowska            409: 361
   6 Kacper         Zegadło              - Maciej         Nawrocki              365: 303
   7 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             319: 373
   8 Szymon         Płachta              - Ryszard        Żydaczewski           361: 310
   9 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Stachowski            502: 311
  10 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 342: 372
  11 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Łydka                 451: 343
  12 Jan            Mrozowski            - Marcin         Radwański             363: 294
  13 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szmuksta              414: 366
  14 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              362: 470
  15 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              455: 347
  16 Mikołaj        Cieplik              - Ryszard        Korpalski             366: 364
  17 Jakub          Szymczak             - Robert         Wagner                452: 295
  18 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             418: 383
  19 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Rogalewicz            372: 373
  20 Jakub          Błażejewski          - Urszula        Solarska              458: 346
  21 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Wolski                492: 292
  22 Łukasz         Tuszyński            - Bronisław      Parada                509: 265
  23 Janusz         Krupiński            - Radosław       Jachna                343: 380
  24 Bogusław       Szyszka              - Jerzy          Luter                 351: 281
  25 Adam           Grzelec              - Maciej         Kuć                   449: 345
  26 Monika         Siemaszko            - Adam           Janicki               302: 427
  27 Waldemar       Wypchał              - Marta          Świątkowska           249: 488
  28 Dorota         Patera               - Andrzej        Klich                 458: 225
  29 Katarzyna      Zając                - Michał         Tarnogórski           334: 298


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Weronika       Rudnicka              371: 365
   2 Natalia        Woźniak              - Justyna        Górka                 330: 481
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Renata         Andracka              520: 422
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Matyasik              413: 398
   5 Bartosz        Morawski             - Maciej         Nawrocki              443: 377
   6 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               310: 420
   7 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Żydaczewski           392: 379
   8 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Stachowska            355: 341
   9 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 370: 357
  10 Jan            Mrozowski            - Miłosz         Wrzałek               406: 372
  11 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Radwański             470: 360
  12 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Stachowski            374: 272
  13 Dawid          Pikul                - Joanna         Juszczak              470: 304
  14 Mikołaj        Cieplik              - Mirosław       Uglik                 367: 415
  15 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Korpalski             394: 370
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              295: 371
  17 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Szczygieł             367: 343
  18 Jakub          Błażejewski          - Kazimierz      Merklejn              375: 358
  19 Sławomir       Piotrowski           - Urszula        Solarska              508: 260
  20 Michał         Rogalewicz           - Robert         Wagner                353: 305
  21 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                494: 303
  22 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Tuszyński             323: 368
  23 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Luter                 362: 373
  24 Radosław       Jachna               - Sławomir       Wolski                355: 282
  25 Adam           Janicki              - Adam           Grzelec               362: 352
  26 Marta          Świątkowska          - Dorota         Patera                330: 330
  27 Maciej         Kuć                  - Monika         Siemaszko             392: 370
  28 Waldemar       Wypchał              - Katarzyna      Zając                 403: 294
  29 Michał         Tarnogórski          - Andrzej        Klich                 249: 372


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kosz                  344: 389
   2 Justyna        Górka                - Mariusz        Wrześniewski          394: 303
   3 Jerzy          Matyasik             - Natalia        Woźniak               415: 367
   4 Renata         Andracka             - Weronika       Rudnicka              295: 391
   5 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              341: 325
   6 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              452: 349
   7 Dorota         Stachowska           - Szymon         Płachta               418: 334
   8 Ryszard        Żydaczewski          - Maciej         Nawrocki              421: 377
   9 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Alabrudziński         327: 415
  10 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                544: 405
  11 Marcin         Stachowski           - Jan            Mrozowski             363: 444
  12 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 343: 354
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 340: 552
  14 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             341: 278
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Mikołaj        Cieplik               335: 364
  16 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Juszczak              340: 388
  17 Michał         Rogalewicz           - Jakub          Szymczak              372: 388
  18 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            429: 366
  19 Robert         Wagner               - Jakub          Błażejewski           293: 426
  20 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Szczygieł             360: 428
  21 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              323: 337
  22 Łukasz         Tuszyński            - Janusz         Krupiński             403: 386
  23 Sławomir       Wolski               - Bogusław       Szyszka               329: 361
  24 Jerzy          Luter                - Bronisław      Parada                307: 353
  25 Adam           Janicki              - Maciej         Kuć                   362: 383
  26 Adam           Grzelec              - Marta          Świątkowska           377: 418
  27 Dorota         Patera               - Waldemar       Wypchał               391: 331
  28 Andrzej        Klich                - Katarzyna      Zając                 309: 384
  29 Monika         Siemaszko            - Michał         Tarnogórski           428: 191


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kosz                  411: 369
   2 Justyna        Górka                - Jerzy          Matyasik              453: 239
   3 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Wrześniewski          388: 427
   4 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            349: 451
   5 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              450: 442
   6 Kacper         Zegadło              - Dorota         Stachowska            463: 318
   7 Maciej         Nawrocki             - Grzegorz       Kurowski              313: 499
   8 Ryszard        Żydaczewski          - Andrzej        Rechowicz             310: 405
   9 Jan            Mrozowski            - Michał         Alabrudziński         488: 323
  10 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            374: 360
  11 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                474: 334
  12 Marcin         Radwański            - Arkadiusz      Łydka                 385: 434
  13 Mikołaj        Cieplik              - Dawid          Pikul                 400: 496
  14 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szmuksta              381: 287
  15 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             400: 441
  16 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              340: 311
  17 Jakub          Błażejewski          - Jakub          Szymczak              507: 380
  18 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Wagner                428: 366
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Piotrowski            415: 298
  20 Urszula        Solarska             - Michał         Rogalewicz            242: 480
  21 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Obremski              416: 335
  22 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Wolski                554: 232
  23 Bronisław      Parada               - Janusz         Krupiński             417: 354
  24 Jerzy          Luter                - Radosław       Jachna                305: 440
  25 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               418: 399
  26 Maciej         Kuć                  - Dorota         Patera                429: 360
  27 Adam           Grzelec              - Andrzej        Klich                 421: 219
  28 Michał         Tarnogórski          - Waldemar       Wypchał               289: 353
  29 Katarzyna      Zając                - Monika         Siemaszko             301: 423


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          410: 433
   2 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 251: 444
   3 Natalia        Woźniak              - Ireneusz       Moralewicz            371: 473
   4 Weronika       Rudnicka             - Jerzy          Matyasik              385: 268
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              559: 331
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Kacper         Zegadło               235: 486
   7 Szymon         Płachta              - Andrzej        Rechowicz             330: 419
   8 Maciej         Nawrocki             - Dorota         Stachowska            300: 461
   9 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                372: 358
  10 Marcin         Radwański            - Miłosz         Wrzałek               356: 417
  11 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Łydka                 498: 353
  12 Piotr          Broda                - Marcin         Stachowski            321: 397
  13 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             411: 479
  14 Ryszard        Korpalski            - Mirosław       Uglik                 296: 368
  15 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              421: 286
  16 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Szmuksta              386: 297
  17 Jakub          Szymczak             - Sławomir       Piotrowski            388: 387
  18 Urszula        Solarska             - Kazimierz      Merklejn              344: 346
  19 Jakub          Błażejewski          - Michał         Rogalewicz            452: 399
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Wagner                333: 307
  21 Krzysztof      Obremski             - Janusz         Krupiński             419: 283
  22 Jerzy          Luter                - Łukasz         Tuszyński             482: 333
  23 Bogusław       Szyszka              - Radosław       Jachna                327: 318
  24 Bronisław      Parada               - Sławomir       Wolski                330: 328
  25 Marta          Świątkowska          - Maciej         Kuć                   312: 312
  26 Monika         Siemaszko            - Adam           Grzelec               381: 417
  27 Katarzyna      Zając                - Adam           Janicki               323: 402
  28 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Klich                 386: 344
  29 Dorota         Patera               - Michał         Tarnogórski           362: 251


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 505: 396
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Natalia        Woźniak               467: 375
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Weronika       Rudnicka              398: 323
   4 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              346: 366
   5 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               387: 354
   6 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               395: 376
   7 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Nawrocki              409: 382
   8 Dorota         Stachowska           - Ryszard        Żydaczewski           322: 334
   9 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               472: 363
  10 Stanisław      Rydzik               - Jan            Mrozowski             353: 413
  11 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Broda                 400: 323
  12 Marcin         Stachowski           - Marcin         Radwański             301: 303
  13 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 498: 369
  14 Paweł          Jackowski            - Mikołaj        Cieplik               352: 379
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              318: 419
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Ryszard        Korpalski             348: 400
  17 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              354: 368
  18 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Błażejewski           397: 308
  19 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Szczygieł             457: 371
  20 Robert         Wagner               - Urszula        Solarska              350: 431
  21 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             348: 337
  22 Janusz         Krupiński            - Bogusław       Szyszka               298: 308
  23 Radosław       Jachna               - Bronisław      Parada                628: 238
  24 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 359: 385
  25 Marta          Świątkowska          - Monika         Siemaszko             361: 348
  26 Andrzej        Klich                - Maciej         Kuć                   143: 496
  27 Adam           Grzelec              - Waldemar       Wypchał               338: 385
  28 Adam           Janicki              - Michał         Tarnogórski           443: 185
  29 Dorota         Patera               - Katarzyna      Zając                 305: 373


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   9 Maciej         Kuć                  - Mirosław       Uglik                 331: 379
  10 Waldemar       Wypchał              - Adam           Janicki               269: 442
  11 Kazimierz      Merklejn             - Justyna        Górka                 429: 366
  12 Barbara        Obremska             - Dariusz        Kosz                  328: 441
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Grzelec               383: 369
  14 Radosław       Jachna               - Dorota         Patera                502: 262
  15 Bronisław      Parada               - Miłosz         Wrzałek               369: 383
  16 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              517: 290
  17 Szymon         Płachta              - Renata         Andracka              378: 308
  18 Weronika       Rudnicka             - Arkadiusz      Łydka                 402: 323
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Luter                 322: 330
  20 Piotr          Broda                - Katarzyna      Zając                 348: 385
  21 Marcin         Stachowski           - Natalia        Woźniak               375: 501
  22 Ryszard        Korpalski            - Monika         Siemaszko             358: 401
  23 Dorota         Stachowska           - Marcin         Radwański             314: 290
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Wolski                543: 358
  25 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              296: 392
  26 Maciej         Nawrocki             - Urszula        Solarska              340: 375
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Wagner                357: 345
  28 Michał         Tarnogórski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   5 Mirosław       Uglik                - Jan            Mrozowski             367: 516
   6 Krzysztof      Obremski             - Marta          Świątkowska           420: 379
   7 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               431: 358
   8 Maciej         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              274: 496
   9 Joanna         Juszczak             - Radosław       Jachna                476: 253
  10 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             431: 378
  11 Jakub          Błażejewski          - Bogusław       Szyszka               464: 334
  12 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            477: 336
  13 Michał         Rogalewicz           - Waldemar       Wypchał               390: 286
  14 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 506: 383
  15 Adam           Grzelec              - Weronika       Rudnicka              316: 330
  16 Bronisław      Parada               - Barbara        Obremska              434: 326
  17 Katarzyna      Zając                - Grzegorz       Kurowski              254: 521
  18 Dorota         Patera               - Szymon         Płachta               276: 438
  19 Natalia        Woźniak              - Dorota         Stachowska            388: 401
  20 Renata         Andracka             - Monika         Siemaszko             372: 315
  21 Arkadiusz      Łydka                - Ryszard        Żydaczewski           413: 434
  22 Piotr          Broda                - Małgorzata     Szmuksta              345: 298
  23 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Stachowski            315: 360
  24 Urszula        Solarska             - Ryszard        Korpalski             315: 377
  25 Marcin         Radwański            - Andrzej        Klich                 466: 228
  26 Michał         Tarnogórski          - Krzysztof      Sporczyk              229: 440
  27 Sławomir       Wolski               - Maciej         Nawrocki              317: 365
  28 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   3 Jan            Mrozowski            - Kazimierz      Merklejn              269: 468
   4 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Obremski              314: 349
   5 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Kosz                  356: 329
   6 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               371: 376
   7 Marta          Świątkowska          - Jakub          Błażejewski           274: 439
   8 Adam           Janicki              - Justyna        Górka                 323: 436
   9 Joanna         Juszczak             - Maciej         Kuć                   430: 386
  10 Radosław       Jachna               - Weronika       Rudnicka              381: 326
  11 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Szyszka               413: 361
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Bronisław      Parada                441: 366
  13 Waldemar       Wypchał              - Szymon         Płachta               362: 384
  14 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Broda                 389: 266
  15 Adam           Grzelec              - Renata         Andracka              296: 353
  16 Barbara        Obremska             - Ryszard        Żydaczewski           395: 326
  17 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Zając                 332: 328
  18 Dorota         Stachowska           - Dorota         Patera                426: 353
  19 Natalia        Woźniak              - Ryszard        Korpalski             408: 445
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Arkadiusz      Łydka                 371: 365
  21 Monika         Siemaszko            - Marcin         Stachowski            391: 357
  22 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Radwański             463: 274
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              373: 304
  24 Maciej         Nawrocki             - Robert         Wagner                337: 336
  25 Sławomir       Wolski               - Michał         Tarnogórski           490: 202
  26 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   3 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              354: 374
   4 Jakub          Błażejewski          - Jan            Mrozowski             424: 402
   5 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Rogalewicz            430: 353
   6 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Rechowicz             450: 340
   7 Szymon         Płachta              - Justyna        Górka                 378: 433
   8 Radosław       Jachna               - Mirosław       Uglik                 355: 549
   9 Adam           Janicki              - Sławomir       Piotrowski            440: 376
  10 Grzegorz       Kurowski             - Marta          Świątkowska           558: 242
  11 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szczygieł             335: 359
  12 Weronika       Rudnicka             - Barbara        Obremska              307: 424
  13 Bronisław      Parada               - Dorota         Stachowska            489: 316
  14 Renata         Andracka             - Jerzy          Luter                 298: 352
  15 Bogusław       Szyszka              - Waldemar       Wypchał               484: 271
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Adam           Grzelec               448: 278
  17 Dorota         Patera               - Monika         Siemaszko             361: 323
  18 Katarzyna      Zając                - Ryszard        Korpalski             279: 328
  19 Piotr          Broda                - Natalia        Woźniak               306: 466
  20 Arkadiusz      Łydka                - Jerzy          Matyasik              393: 309
  21 Maciej         Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              463: 313
  22 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              310: 489
  23 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                356: 376
  24 Marcin         Radwański            - Urszula        Solarska              285: 299
  25 Robert         Wagner               - Michał         Tarnogórski           364: 228


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Błażejewski           376: 427
   2 Jan            Mrozowski            - Joanna         Juszczak              370: 387
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              340: 378
   4 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              367: 460
   5 Mirosław       Uglik                - Adam           Janicki               403: 315
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Rogalewicz            404: 332
   7 Andrzej        Rechowicz            - Radosław       Jachna                322: 376
   8 Barbara        Obremska             - Szymon         Płachta               417: 470
   9 Bogusław       Szyszka              - Bronisław      Parada                314: 479
  10 Jerzy          Luter                - Marta          Świątkowska           340: 320
  11 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Kuć                   436: 283
  12 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Stachowska            357: 289
  13 Weronika       Rudnicka             - Ryszard        Żydaczewski           342: 407
  14 Waldemar       Wypchał              - Renata         Andracka              404: 320
  15 Natalia        Woźniak              - Dorota         Patera                425: 347
  16 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Grzelec               341: 332
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Siemaszko             503: 294
  18 Katarzyna      Zając                - Piotr          Broda                 259: 432
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Nawrocki              440: 335
  20 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            298: 311
  21 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              499: 303
  22 Robert         Wagner               - Marcin         Radwański             398: 273
  23 Michał         Tarnogórski          - Andrzej        Klich                 325: 273

Lista rankingowa na dzień 24-04-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.82  30686  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.53  31746  199
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.52  27757  174
   4 Dawid Pikul                    Poznań               158.42  31050  196
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.96  29697  188
   6 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.67  25997  167
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.40  23006  149
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.61  30569  199
  10 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  13 Michał Makowski                Warszawa             151.63  11372   75
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.17  28873  191
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.07  29308  194
  16 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.86  28814  191
  17 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.63  18528  123
  18 Dominik Urbacki                Pruszków             150.30  28708  191
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.15  30031  200
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.98  29247  195
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.23  29547  198
  22 Justyna Górka                  Kraków               149.10  27285  183
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.31  16314  110
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.20  28262  192
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            146.72  27877  190
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.46  29291  200
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             146.42  27820  190
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  31 Kamil Kister                   Puławy               145.37  26021  179
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.78  21283  147
  33 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.68  27344  189
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             144.65  28640  198
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  36 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.90  27916  194
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  19557  136
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.52  26981  188
  40 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  41 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.85  15856  111
  42 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  43 Jakub Błażejewski              Poznań               141.78  22826  161
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               141.18  27672  196
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  46 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  47 Janusz Krupiński               Bytom                141.03  23270  165
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  49 Robert Kamiński                Warszawa             140.57   6607   47
  50 Rafał Matczak                  Milanówek            140.43  23171  165
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           140.38  27655  197
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  53 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  54 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.83  18187  131
  56 Marek Reda                     Dębówka              138.83  23601  170
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  58 Jakub Nalepa                   Gliwice              138.03   5107   37
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.95  20417  148
  60 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             137.35  19503  142
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  62 Szymon Płachta                 Warszawa             136.46  25382  186
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  64 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  65 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.71  18321  135
  66 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.57  26708  197
  67 Dariusz Kuć                    Stargard             135.44  19097  141
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Irena Sołdan                   Sopot                134.52  26096  194
  70 Barbara Obremska               Wrocław              134.31  26324  196
  71 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  72 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  73 Piotr Domański                 Lublin               133.90   5356   40
  74 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  75 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.80  25556  191
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.66  25261  189
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              133.61   6814   51
  78 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  79 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.23  23316  175
  80 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.81  16734  126
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  82 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             132.63  25995  196
  84 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  85 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  86 Radosław Jachna                Łódź                 132.49  15899  120
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  88 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  18229  138
  89 Łukasz Sornek                  Mikołów              132.04  25352  192
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.03  25482  193
  91 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.93  22033  167
  92 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  93 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.69   4741   36
  94 Krzysztof Gibas                Kraków               131.65  25804  196
  95 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  96 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             131.32  25608  195
  97 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            131.29  18118  138
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
  99 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.16  25969  198
 100 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 101 Marcin Ceglarek                Kraków               130.90  17803  136
 102 Dariusz Ulatowski              Tuchola              130.83  24857  190
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 104 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.12  25113  193
 106 Piotr Broda                    Sandomierz           130.02  25224  194
 107 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.26  25723  199
 110 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.04  24389  189
 111 Zdzisław Szota                 Warszawa             129.03  12129   94
 112 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.99  24379  189
 113 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 114 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 115 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.46  22737  177
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.18  20124  157
 121 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.78  10222   80
 122 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.38  17578  138
 124 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 127 Marcin Rogala                  Warszawa             127.08  21349  168
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.04  15499  122
 129 Marek Rogalski                 Warszawa             126.87  23090  182
 130 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 131 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 132 Agnieszka Walas                Kraków               126.59  24811  196
 133 Marta Bajorek                  Warszawa             126.51  24543  194
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                126.42   8976   71
 135 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.08  21181  168
 136 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.71  24764  197
 138 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 139 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.62  24495  195
 140 Anita Bruska                   Gdynia               125.57  15948  127
 141 Czesław Grajewski              Białystok            125.47  13300  106
 142 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.45  21327  170
 143 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.08   7380   59
 144 Agata Kuć                      Stargard             125.05  24760  198
 145 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.86  16607  133
 146 Natalia Ogierman               Katowice             124.81  15227  122
 147 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 148 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.94  23672  191
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 150 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 151 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 152 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.48  10496   85
 153 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 154 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 155 Jarosław Olek                  Warszawa             123.02  14639  119
 156 Grzegorz Papciak               Jodłowa              123.00  15498  126
 157 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 158 Maciej Perzyński               Piła                 122.97  14265  116
 159 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.79  10314   84
 161 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.53  23894  195
 162 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 163 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 164 Dorota Kuć                     Stargard             121.94  14145  116
 165 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 166 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.33  24144  199
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 169 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.93   9070   75
 170 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.58  22910  190
 171 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.95  19672  164
 173 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 174 Maria Skutela                  Warszawa             119.88  23617  197
 175 Bożena Guział                  Racibórz             119.82  18213  152
 176 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 177 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             119.74  14968  125
 178 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             119.72   7183   60
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.45  19948  167
 180 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            119.11  11315   95
 182 Daniel Janus                   Wąchock              119.05   4643   39
 183 Ewelina Gruda                  Białystok            119.03   8689   73
 184 Diana Pietrzykowska            Szczecin             119.00  23324  196
 185 Jerzy Luter                    Bytom                118.90  23186  195
 186 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.58  13637  115
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.55  10314   87
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.32  15737  133
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.30   5087   43
 190 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 191 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 192 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                117.78  21200  180
 194 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 195 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 196 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 197 Sławomir Długosz               Ostróda              117.24  14655  125
 198 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 199 Sylwia Łada                    Inowrocław           117.06  22242  190
 200 Anna Krynicka                  Warszawa             116.92   8769   75
 201 Urszula Solarska               Łódź                 116.91  23266  199
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 204 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 205 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.40  17111  147
 206 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 207 Renata Andracka                Zwola                116.11  22060  190
 208 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.09  17065  147
 209 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.99  22387  193
 210 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 211 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 212 Jacek Nowak                    Szczecin             115.52   9935   86
 213 Marta Świątkowska              Wrocław              115.48  22981  199
 214 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 215 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 216 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 217 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.89   9306   81
 219 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.80  22041  192
 220 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 221 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.56  20277  177
 222 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 223 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.76   5233   46
 224 Monika Siemaszko               Lipiany              113.73  19676  173
 225 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 226 Józef Burzyński                Ełk                  113.47  15205  134
 227 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 228 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.22  19701  174
 229 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 230 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            112.78  19173  170
 231 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 232 Maciej Labe                    Poznań               112.39   4046   36
 233 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 234 Marta Sztajnert                Wisła                112.01  12097  108
 235 Adam Grzelec                   Poznań               112.01  14449  129
 236 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 237 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 238 Joanna Brychcy                 Katowice             111.65  22107  198
 239 Beata Kiżewska                 Świnoujście          111.51   8363   75
 240 Katarzyna Bogusławska          Piastów              111.48   6466   58
 241 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 242 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 243 Adam Sternik                   Kętrzyn              110.85  10642   96
 244 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 245 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.63  22126  200
 246 Waldemar Wypchał               Kraków               110.48  21543  195
 247 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.36  20968  190
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 249 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 250 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 251 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 252 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 253 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 254 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.74  18423  171
 255 Piotr Latoszek                 Warszawa             107.61   4089   38
 256 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          107.19   7932   74
 257 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 258 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 259 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 260 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.78   6300   59
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 262 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 263 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 264 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 265 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 266 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             106.11   3820   36
 267 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            105.58   6229   59
 269 Dominik Ulejczyk               Będzin               105.55  21004  199
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               105.37  12644  120
 271 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 272 Szymon Stępień                 Bytom                105.34  10745  102
 273 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 274 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.96  15849  151
 276 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 277 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 278 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 279 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.09  18840  181
 280 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 281 Konrad Pajączek                Milanówek            103.46  10967  106
 282 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               103.22   7122   69
 283 Karolina Urbańska              Poznań               103.19  19503  189
 284 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 285 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 287 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 288 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.68  18526  184
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 290 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 291 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            100.03   3501   35
 292 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.65  16342  164
 293 Karolina Mak                   Wrocław               99.18  17159  173
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.75   6221   63
 295 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 297 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 298 Wanda Grabiec                  Tarnów                97.83   9881  101
 299 Karolina Szubska               Jaworzno              97.47   3314   34
 300 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 301 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             96.27   6835   71
 302 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 303 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.83   3450   36
 304 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 305 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.35  11511  122
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                92.76   3154   34
 309 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 310 Marta Majewska                 Wadowice              92.48   4254   46
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 313 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 314 Teresa Balewska                Reda                  90.61  18031  199
 315 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.01  18003  200
 317 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 318 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.18   6291   73
 319 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   6690   78
 320 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 321 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.15   2895   34
 322 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 323 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 324 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 325 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 326 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.04  10886  136
 327 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 328 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 329 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 330 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 331 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 332 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 333 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.54   3726   56
 334 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.40   3349   52
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 24-04-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   3 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   4 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   5 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   6 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.10   1801   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
   9 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  10 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  11 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  12 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  14 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  15 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       136.21   3269   24
  16 Maciej Bukowski                Szczecin             133.67   3208   24
  17 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  18 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  20 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  21 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.12   3051   24
  22 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Samir Chakrar                  Poznań               122.62   2943   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  26 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  27 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  28 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  29 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  30 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  31 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.67   2728   24
  32 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  34 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  35 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  36 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  37 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  38 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  41 Piotr Rosół                    Warszawa             124.74   2869   23
  42 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  43 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  44 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  45 Patrycja Skibska               Warszawa             106.26   2444   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  47 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  48 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  49 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  50 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  51 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  52 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  54 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  55 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  56 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  57 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  58 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  59 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  60 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  61 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  62 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  64 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  65 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  66 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  67 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  68 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  69 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  70 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  71 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  72 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  73 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  74 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  75 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  76 Aleksandra Brzeska             Piastów               85.00   1275   15
  77 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  78 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  79 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  80 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  81 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  82 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  83 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  84 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  85 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  86 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  87 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  88 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  89 Katarzyna Polak                Warszawa             125.33   1504   12
  90 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  91 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  92 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  93 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  94 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  95 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  96 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  97 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  98 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  99 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 100 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 101 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 102 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 103 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 104 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 105 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 106 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 107 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 108 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 109 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 110 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 111 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 112 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 113 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 114 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 115 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 116 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 117 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 118 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 119 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 120 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 121 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 122 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 123 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 124 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 125 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 126 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 127 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 128 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 129 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 130 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 131 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 132 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 133 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 134 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 135 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 136 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 137 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 138 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 139 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 140 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 141 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 142 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 143 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 144 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 145 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 146 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 147 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 148 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 149 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 150 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 151 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 152 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 153 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 154 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 155 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 156 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 157 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 158 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 159 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 160 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 161 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 162 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 163 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 164 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 165 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 166 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 167 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 168 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 169 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 170 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 171 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 172 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 173 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 174 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 175 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 176 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 177 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 178 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 179 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 180 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 181 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 182 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 183 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 184 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 185 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 186 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 187 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 188 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 189 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 190 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 191 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 192 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 193 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 194 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 195 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 196 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 197 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 198 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 199 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 200 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 201 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 202 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 203 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 204 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 205 Tomasz Polański                Ciechanów             89.88    719    8
 206 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 207 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 208 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 209 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 210 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 211 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 212 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 213 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 214 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 215 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 216 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 217 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 218 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 219 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 220 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 221 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 222 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 223 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 224 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 225 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 226 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 227 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 228 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 229 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 230 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 231 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 232 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 233 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 234 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 235 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 236 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 237 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 238 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 239 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 240 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 241 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 242 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 243 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 244 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 245 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 246 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 247 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 248 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 249 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 250 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 251 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 252 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 253 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 254 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 255 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 256 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 257 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie