Bydgoszcz22
sierpnia
Bydgoszcz 22-23 sierpnia X Mistrzostwa Bydgoszczy pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego
Legnica29
sierpnia
Legnica 29-30 sierpnia XXI Puchar Polski
Świnoujście 5
września
Świnoujście 5- 6 września III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta MiastaMistrzostwa Regionów 2015
Dwa Mistrzostwa i dwa Puchary — Dariusz Kosz znów najlepszy29 - 30 sierpnia 2015 — XXI Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Puchar PolskiLegnica, 29 - 30 sierpnia 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Dwa Mistrzostwa i dwa Puchary — Dariusz Kosz znów najlepszyW kolejny w tym roku upalny weekend przyszło ścigać się nam w Legnicy. I mimo, że to czego doświadczaliśmy za oknem raczej skłaniało do leżenia na plaży, 55 śmiałków skrzyżowało swoje stojaki przy skrablowej planszy. Ugościł nas w sposób wyśmienity gospodarz hotelu Milenium p. Grzegorz Chajec. Kompetentny personel, klimatyzowane sale do gry, wygodne i gustownie urządzone pokoje, serwowany posiłek oraz poczęstunek w trakcie przerw pomiędzy rundami stworzyły perfekcyjne warunki do rozegrania prestiżowego turnieju jakim jest Puchar Polski.

Wielkie brawa należą się organizatorom — ilekroć tu przyjeżdżam podziwiam i doceniam ich pracę i zaangażowanie, które w znakomity sposób przekładają si ę na komfort graczy (a także i wygodę sędziowania). Barbara, Wojciech i Krzysztof Obremscy, tradycyjnie wspierani przez portal internetowy lca.pl, telewizję DAMI, Gazetę Legnicką oraz WKS Siódemkę, potrafią tego dokonywać corocznie.

Pierwszy dzień to walka w sześciu grupach o wyłonienie najlepszej 16-tki. Gromada ta w niedzielę wyłoniła zdobywcę XXI Pucharu Polski. Został nim Dariusz Kosz, który powtórzył w ten sposób osiągnięcie sprzed 3 lat. Po walce pokonał 2:0 klubowego kolegę Bartosza Morawskiego. Warto wspomnieć, że już po raz czwarty z rzędu Puchar Polski trafił w ręce reprezentanta wrocławskiej Siódemki.

Wspomniana dwójka w półfinale pokonała odpowiednio Natalię Woźniak (tak wysokie miejsce Natalii, to dość duża niespodzianka!) oraz Dawida Adamczyka. W ósemce byli też Dorota Stachowska, Kamil Kister, Mariusz Wrześniewski oraz Radosław Jachna, a wspomnianą 16-tkę uzupełniali: Krzysztof Obremski, Mirosław Uglik, Łukasz Tuszyński, Mariusz Wrześniewski, Adam Szukalski, Szymon Figurski, Maciej Grąbczewski Robert Duczemiński oraz lider rankingu Michał Alabrudziński. I to właśnie Michał, czołowy gracz ostatnich miesięcy, okazał się najlepszy w VII Mistrzostwach Ziemi Legnickiej — turnieju, którego rozstrzygnięcie toczyło się równolegle do finałów pucharowych. Michał zdecydowanie pokonał Dolnoślązaków: Adama Szukalskiego obecnie z Leicester oraz Bronisława Paradę z Polanicy-Zdrój.

Wszyscy uczestnicy wyjechali z nagrodami i upominkami ufundowanymi przez sponsorów XXI Pucharu Polski: Hotel Milenium, Park Hotel KUR&SPA Buczyński – fundator pobytu dla zwycięzcy w Świeradowie-Zdrój, Piekarz-Cukiernik Okoń, MKS Miedź Legnica, Supermarket Piotr i Paweł, Tchibo, Skazani na Sukces, Fujifilm Studio Filmowe FDI, Galeria Piastów, Empik School, Drogerie Douglas, Helios, Pawo, Oriflame, PFS oraz WKS Siódemka. Do zobaczenia za rok w gościnnej Legnicy.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
XXI Puchar Polski - Dawid Pikul : Agnieszka Goniowska
XXI Puchar Polski - Kazimierz Merklejn : Irena Sołdan
XXI Puchar Polski - Bogusław Szyszka : Adam Szukalski
XXI Puchar Polski - Dariusz Kosz : Krzysztof Obremski
XXI Puchar Polski - Natalia Woźniak : Mariusz Wrześniewski
XXI Puchar Polski - półfinał - Dariusz Kosz : Natalia Woźniak
Finał XXI Pucharu Polski 1. gra - Bartosz Morawski : Dariusz Kosz
Finał XXI Pucharu Polski 2. gra - Dariusz Kosz : Bartosz Morawski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Puchar Polski
XIX Puchar Polski
XVIII Puchar Polski


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywaniaRegulamin PP 2015
Miejsce rozgrywekHotel Milenium
ul. Chojnowska 150
59-220 Legnica
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuscrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 29 sierpnia (7 rund)
11:45 — ropoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski 2015
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około 80 minut)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
21:00 — impreza integracyjna w Hotelu Milenium (dodatkowo płatna 15 złotych)

Niedziela, 30 sierpnia (5 rund)
9:00 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski 2015
9:30 — 1/8 finału Pucharu Polski 2015 i VII Mistrzostwa Legnicy
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski 2015
11:30 — półfinały Pucharu Polski 2015
12:30 — finał Pucharu Polski 2015
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł — dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz dla członków WKS Siódemka
15 zł — dla młodzieży do 18 roku życia
40 zł — dla pozostałych graczy
DojazdZ dworca głównego autobus linii 24.
WyżywienieNa miejscu, w Hotelu Millenium.

ZUPA (5 zł)
1. Krem z pomidorów z czosnkowymi grzankami
DANIE GŁÓWNE (20 zł)
do wyboru:
1. Grillowana karkówka na zasmażanej kapuście podana z pieczonymi ziemniaczkami
2. Pierś z kurczaka owinięta w plaster boczku z sosem prowansalskim, gotowane ziemniaczki, sałatka z warzyw
3. Spaghetti z warzywami
4. Miruna w cieście, w sosie cytrynowym, podana z gotowanymi ziemniaczkami i warzywami
NoclegiHotel Milenium
ul. Chojnowska 150
59-220 Legnica

Na hasło "scrabble":
pokój dwuosobowy ze śniadaniem — 130 zł za pokój (65 zł osoba)
pokój jednoosobowy ze śniadaniem — 119 zł
NagrodyGracze, którzy dojdą przynajmniej do ćwierćfinału Pucharu Polski, bądź będą na podium Mistrzostw Legnicy dostaną nagrody finansowe. Reszta zawodników zostanie uhonorowana nagrodami rzeczowymi.
Dodatkowe atrakcjeTurniej towarzyszący — VII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Bankiet przy jeziorku po sobotnich grach, dodatkowo płatny 15 złotych.
Słodki poczęstunek od cukierni Korneliusza Okonia.
Transmisja gier finałowych na żywo.
Organizatorzyportal internetowy lca.pl, telewizja DAMI, Gazeta Legnicka, WKS Siódemka
Krzysztof Obremski tel. 728499749
SponsorzyHotel Milenium — sponsor główny
Polska Federacja Scrabble
portal internetowy lca.pl
Cukiernia "Korneliusz Okoń", Buczyński SPA — Świeradów Zdrój
Galeria Piastów, Tchibo, Miedź Legnica
Pawo, Helios, Skazani na Sukces, Douglas, Fujifilm, Empik School


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.66     10.0     4706     1837      674
  2 Adam            Szukalski            Leicester              137.36      8.0     4910     1728      756
  3 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         125.72      8.0     4802     1866      236
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 144.12      7.5     5089     1771      422
  5 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               142.96      7.5     4794     1686      487
  6 Robert          Wagner               Wrocław                109.71      7.5     4104     1444      561
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.17      7.0     4873     1609      522
  8 Kamil           Górka                Kraków                 151.16      7.0     4835     1688      575
  9 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               153.93      7.0     4721     1704      180
 10 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.92      7.0     4595     1599       14
 11 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.71      7.0     4577     1656      494
 12 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    143.57      7.0     4524     1607      232
 13 Ziemowit        Pazda                Wrocław                111.72      7.0     4520     1503     -208
 14 Przemysław      Pawlic               Wrocław                102.40      6.5     4098     1320      137
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.29      6.0     4753     1552      438
 16 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         129.00      6.0     4609     1587        9
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 125.55      6.0     4570     1567      119
 18 Barbara         Obremska             Wrocław                131.14      6.0     4505     1570      197
 19 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.47      6.0     4477     1476      108
 20 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              129.61      6.0     4461     1602      184
 21 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  121.14      6.0     4433     1570     -162
 22 Jerzy           Luter                Bytom                  116.31      6.0     4396     1389      126
 23 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                105.97      6.0     4333     1419      155
 24 Urszula         Solarska             Łódź                   114.32      5.5     4325     1227      312
 25 Renata          Andracka             Zwola                  114.09      5.5     4285     1355      -57
 26 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.81      5.0     4595     1482      -44
 27 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.66      5.0     4511     1477     -143
 28 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            112.57      5.0     4367     1315     -178
 29 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.60      5.0     4357     1451       35
 30 Irena           Sołdan               Sopot                  137.62      5.0     4292     1476     -305
 31 Sławomir        Wolski               Wrocław                112.69      5.0     4234     1282       10
 32 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          116.06      5.0     4195     1193      173
 33 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          116.53      5.0     4078     1235     -384
 34 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   102.56      4.5     4153     1111      164
 35 Adam            Janicki              Wrocław                123.10      4.5     3981     1416     -608
 36 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    132.24      4.0     4372     1326     -273
 37 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.24      4.0     4366     1410     -393
 38 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           121.80      4.0     4268     1389     -205
 39 Mateusz         Królikowski          Wrocław                132.61      4.0     4147     1381     -460
 40 Piotr           Broda                Sandomierz             129.10      3.5     4256     1352     -462
 41 Michał          Szymkowski           Wrocław                126.13      3.0     2684      907      -57
 42 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                121.44      3.0     2564      972     -767
 43 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                125.96      2.5     4281     1086     -117
 44 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                124.82      2.5     4044     1109     -877
 45 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               122.92      2.5     3990     1099     -375
 46 Renata          Figurska             Gryfów Śląski          100.00      2.5     3579      926     -750
 47 Dorota          Patera               Legnica                116.25      1.5     3788      802     -487


Wyniki turnieju XXI Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.90      5.0     2172      977      393
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                155.52      3.0     2253      755      368
  3 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       156.15      2.0     1110      486      -97
  4 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.28      2.0     1045      496      -42
  5 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.15      1.0      841      288       56
  6 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            116.29      1.0      814      293      -34
  7 Kamil           Kister               Puławy                 137.43      1.0      763      299      -17
  8 Radosław        Jachna               Łódź                   135.64      1.0      715      299        0
  9 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.17      0.0      372      108     -127
 10 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.66      0.0      367       93     -114
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.92      0.0      359       87      -58
 12 Adam            Szukalski            Leicester              137.36      0.0      355       66      -61
 13 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          116.53      0.0      329      106      -98
 14 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.47      0.0      325       78      -12
 15 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    143.57      0.0      319      106      -74
 16 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               142.96      0.0      306       86      -83

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



	Michał Alabrudziński 159.66 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Korpalski             116.60 +  366: 355  167
    2     1 Andrzej        Rechowicz             125.29 +  471: 409  175
    3     1 Jerzy          Matyasik              125.55 +  424: 386  176
    4     1 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  467: 334  182
    5     1 Mateusz        Królikowski           132.61 +  420: 279  183
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          143.15 +  422: 398  193
    7     1 Robert         Duczemiński           143.57 +  439: 393  194
    9     5 Kazimierz      Merklejn              153.93 +  381: 353  204
   10     3 Adam           Szukalski             137.36 +  404: 381  187
   11     1 Bronisław      Parada                125.72 +  545: 377  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 10 183.70




	Dariusz Kosz 157.90 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Świątkowska           117.24 +  503: 450  167
    2     5 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  471: 376  175
    3     5 Bronisław      Parada                125.72 +  400: 306  176
    4     5 Barbara        Obremska              131.14 +  385: 379  181
    5     5 Radosław       Jachna                135.64 -  346: 348   86
    6     5 Maciej         Grąbczewski           142.96 +  439: 313  193
    7     5 Dawid          Pikul                 144.12 -  347: 451   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  /  7 153.14




	Dawid Adamczyk 156.15 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Żydaczewski           121.14 +  419: 364  171
    2     9 Beata          Wiączkowska           123.81 +  461: 367  174
    3     9 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  349: 321  176
    4     9 Małgorzata     Szczygieł             129.61 -  381: 407   80
    5     9 Joanna         Juszczak              136.71 +  362: 354  187
    6     9 Mirosław       Uglik                 140.92 +  510: 425  191
    7     9 Łukasz         Tuszyński             145.47 +  441: 364  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  /  7 167.71




	Bartosz Morawski 155.52 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Leszek         Dobrowolski           121.44 +  434: 296  171
    2    13 Adam           Janicki               123.10 +  471: 314  173
    3    13 Michał         Szymkowski            126.13 +  507: 334  176
    4    13 Piotr          Broda                 129.10 +  444: 378  179
    5    13 Adam           Szukalski             137.36 +  430: 349  187
    6    13 Bogusław       Szyszka               140.66 +  551: 321  191
    7    13 Krzysztof      Obremski              150.17 +  358: 346  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  /  7 182.43




	Kazimierz Merklejn 153.93 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zofia          Gajewska              121.80 +  413: 305  172
    2    17 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  517: 382  173
    3    17 Natalia        Woźniak               128.28 -  377: 395   78
    4    17 Paweł          Mazurek               129.00 +  449: 395  179
    5    17 Kamil          Kister                137.43 -  340: 426   87
    6    17 Irena          Sołdan                137.62 -  404: 409   88
    7    17 Kamil          Górka                 151.16 +  360: 285  201
    8    10 Jerzy          Luter                 116.31 +  376: 355  166
    9     5 Michał         Alabrudziński         159.66 -  353: 381  110
   10     8 Małgorzata     Szczygieł             129.61 +  398: 388  180
   11     5 Dawid          Pikul                 144.12 -  353: 489   94
   12     6 Jerzy          Matyasik              125.55 +  381: 331  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Kamil Górka 151.16 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Mazurek               129.00 +  363: 341  179
    2    18 Natalia        Woźniak               128.28 -  363: 370   78
    3    18 Kamil          Kister                137.43 +  491: 312  187
    4    18 Irena          Sołdan                137.62 +  479: 259  188
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              122.92 -  375: 376   73
    6    18 Zofia          Gajewska              121.80 +  340: 322  172
    7    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  285: 360  104
    8    12 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 +  451: 301  156
    9     8 Dawid          Pikul                 144.12 -  454: 479   94
   10     7 Joanna         Juszczak              136.71 +  381: 367  187
   11     6 Robert         Duczemiński           143.57 +  466: 375  194
   12     2 Bronisław      Parada                125.72 -  387: 398   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Krzysztof Obremski 150.17 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Broda                 129.10 -  372: 432   79
    2    14 Michał         Szymkowski            126.13 -  431: 489   76
    3    14 Adam           Szukalski             137.36 +  458: 300  187
    4    14 Bogusław       Szyszka               140.66 +  417: 354  191
    5    14 Adam           Janicki               123.10 +  462: 309  173
    6    14 Leszek         Dobrowolski           121.44 +  417: 332  171
    7    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  346: 358  106
    9    12 Łukasz         Tuszyński             145.47 +  370: 347  195
   10     6 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  353: 381   93
   11     9 Marcin         Stachowski            112.57 +  447: 290  163
   12     5 Andrzej        Rechowicz             125.29 +  428: 387  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 11 146.27




	Łukasz Tuszyński 145.47 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szczygieł             129.61 +  313: 301  180
    2    10 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  429: 381  176
    3    10 Joanna         Juszczak              136.71 +  435: 314  187
    4    10 Mirosław       Uglik                 140.92 +  425: 285  191
    5    10 Beata          Wiączkowska           123.81 +  418: 400  174
    6    10 Ryszard        Żydaczewski           121.14 -  314: 389   71
    7     9 Dawid          Adamczyk              156.15 -  364: 441  106
    9    12 Krzysztof      Obremski              150.17 -  347: 370  100
   10    10 Bronisław      Parada                125.72 -  330: 405   76
   11     8 Przemysław     Pawlic                102.40 -  366: 372   52
   12    11 Marcin         Stachowski            112.57 +  411: 386  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 11 134.18




	Dawid Pikul 144.12 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Barbara        Obremska              131.14 +  382: 361  181
    2     6 Bronisław      Parada                125.72 -  447: 453   76
    3     6 Radosław       Jachna                135.64 -  327: 418   86
    4     6 Maciej         Grąbczewski           142.96 =  377: 377  143
    5     6 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  549: 315  175
    6     6 Marta          Świątkowska           117.24 -  358: 408   67
    7     5 Dariusz        Kosz                  157.90 +  451: 347  208
    8    14 Paweł          Mazurek               129.00 +  415: 402  179
    9     8 Kamil          Górka                 151.16 +  479: 454  201
   10     5 Robert         Wagner                109.71 -  320: 416   60
   11     5 Kazimierz      Merklejn              153.93 +  489: 353  204
   12     3 Mirosław       Uglik                 140.92 +  495: 363  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Robert Duczemiński 143.57 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Wietecki              132.24 -  350: 378   82
    2     2 Jerzy          Matyasik              125.55 +  426: 370  176
    3     2 Mateusz        Królikowski           132.61 +  379: 325  183
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          143.15 +  368: 300  193
    5     2 Andrzej        Rechowicz             125.29 +  360: 324  175
    6     2 Ryszard        Korpalski             116.60 +  421: 267  167
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  393: 439  110
    9     6 Bronisław      Parada                125.72 -  354: 450   76
   10     4 Renata         Andracka              114.09 +  368: 325  164
   11     6 Kamil          Górka                 151.16 -  375: 466  101
   12     8 Małgorzata     Szczygieł             129.61 +  411: 329  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 11 146.09




	Mariusz Wrześniewski 143.15 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Rechowicz             125.29 +  388: 382  175
    2     3 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  483: 338  182
    3     3 Ryszard        Korpalski             116.60 +  340: 309  167
    4     2 Robert         Duczemiński           143.57 -  300: 368   94
    5     3 Jerzy          Matyasik              125.55 +  372: 335  176
    6     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  398: 422  110
    7     2 Mateusz        Królikowski           132.61 +  366: 347  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  /  7 155.29




	Maciej Grąbczewski 142.96 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  460: 319  175
    2     7 Barbara        Obremska              131.14 +  456: 309  181
    3     7 Marta          Świątkowska           117.24 +  516: 335  167
    4     6 Dawid          Pikul                 144.12 =  377: 377  144
    5     7 Bronisław      Parada                125.72 -  335: 410   76
    6     5 Dariusz        Kosz                  157.90 -  313: 439  108
    7     6 Radosław       Jachna                135.64 +  428: 364  186
    9     9 Mirosław       Uglik                 140.92 +  446: 399  191
   10     6 Krzysztof      Obremski              150.17 +  381: 353  200
   11     2 Ryszard        Żydaczewski           121.14 +  491: 257  171
   12     1 Adam           Szukalski             137.36 -  285: 439   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 11 153.27




	Mirosław Uglik 140.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Wiączkowska           123.81 +  418: 363  174
    2    11 Małgorzata     Szczygieł             129.61 +  362: 356  180
    3    11 Ryszard        Żydaczewski           121.14 +  404: 332  171
    4    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 -  285: 425   95
    5    11 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  401: 392  176
    6     9 Dawid          Adamczyk              156.15 -  425: 510  106
    7    10 Joanna         Juszczak              136.71 +  425: 368  187
    9     9 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  399: 446   93
   10    11 Sławomir       Wolski                112.69 +  340: 283  163
   11     3 Robert         Wagner                109.71 +  414: 252  160
   12     3 Dawid          Pikul                 144.12 -  363: 495   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 11 145.36




	Bogusław Szyszka 140.66 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Janicki               123.10 -  358: 364   73
    2    15 Piotr          Broda                 129.10 -  395: 400   79
    3    15 Leszek         Dobrowolski           121.44 +  437: 387  171
    4    14 Krzysztof      Obremski              150.17 -  354: 417  100
    5    15 Michał         Szymkowski            126.13 -  321: 427   76
    6    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  321: 551  106
    7    14 Adam           Szukalski             137.36 -  318: 420   87
    8    25 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  433: 292  175
    9    21 Zofia          Gajewska              121.80 +  376: 360  172
   10    21 Irena          Sołdan                137.62 -  370: 371   88
   11    19 Mateusz        Królikowski           132.61 +  366: 359  183
   12    16 Marta          Świątkowska           117.24 +  462: 306  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Irena Sołdan 137.62 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  318: 301  173
    2    19 Paweł          Mazurek               129.00 -  343: 435   79
    3    19 Zofia          Gajewska              121.80 -  330: 382   72
    4    18 Kamil          Górka                 151.16 -  259: 479  101
    5    19 Natalia        Woźniak               128.28 -  351: 427   78
    6    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 +  409: 404  204
    7    18 Kamil          Kister                137.43 -  312: 380   87
    8    23 Marta          Świątkowska           117.24 +  379: 338  167
    9    19 Barbara        Obremska              131.14 -  342: 382   81
   10    21 Bogusław       Szyszka               140.66 +  371: 370  191
   11    17 Urszula        Solarska              114.32 -  373: 411   64
   12    19 Piotr          Broda                 129.10 +  505: 288  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Kamil Kister 137.43 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Woźniak               128.28 +  330: 326  178
    2    20 Zofia          Gajewska              121.80 +  496: 262  172
    3    18 Kamil          Górka                 151.16 -  312: 491  101
    4    19 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  422: 355  173
    5    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 +  426: 340  204
    6    19 Paweł          Mazurek               129.00 +  587: 282  179
    7    18 Irena          Sołdan                137.62 +  380: 312  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  /  7 170.71




	Adam Szukalski 137.36 Leicester

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Szymkowski            126.13 +  467: 343  176
    2    16 Leszek         Dobrowolski           121.44 +  508: 343  171
    3    14 Krzysztof      Obremski              150.17 -  300: 458  100
    4    15 Adam           Janicki               123.10 +  398: 325  173
    5    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  349: 430  106
    6    15 Piotr          Broda                 129.10 +  365: 352  179
    7    14 Bogusław       Szyszka               140.66 +  420: 318  191
    9     7 Szymon         Figurski              116.53 +  521: 240  167
   10     3 Michał         Alabrudziński         159.66 -  381: 404  110
   11     4 Ziemowit       Pazda                 111.72 +  407: 301  162
   12     1 Maciej         Grąbczewski           142.96 +  439: 285  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 11 157.09




	Joanna Juszczak 136.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  460: 291  176
    2    12 Ryszard        Żydaczewski           121.14 +  430: 255  171
    3    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 -  314: 435   95
    4    11 Beata          Wiączkowska           123.81 -  332: 392   74
    5     9 Dawid          Adamczyk              156.15 -  354: 362  106
    6    11 Małgorzata     Szczygieł             129.61 +  380: 349  180
    7    10 Mirosław       Uglik                 140.92 -  368: 425   91
    8    15 Marcin         Radwański             102.56 +  378: 287  153
    9    15 Urszula        Solarska              114.32 +  367: 263  164
   10     7 Kamil          Górka                 151.16 -  367: 381  101
   11     7 Renata         Andracka              114.09 +  424: 343  164
   12     7 Barbara        Obremska              131.14 +  403: 300  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Radosław Jachna 135.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bronisław      Parada                125.72 +  452: 350  176
    2     8 Marta          Świątkowska           117.24 +  317: 308  167
    3     6 Dawid          Pikul                 144.12 +  418: 327  194
    4     7 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  509: 355  175
    5     5 Dariusz        Kosz                  157.90 +  348: 346  208
    6     7 Barbara        Obremska              131.14 +  358: 261  181
    7     6 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  364: 428   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  /  7 170.57




	Mateusz Królikowski 132.61 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Matyasik              125.55 -  286: 559   76
    2     4 Ryszard        Korpalski             116.60 -  367: 369   67
    3     2 Robert         Duczemiński           143.57 -  325: 379   94
    4     3 Andrzej        Rechowicz             125.29 +  382: 353  175
    5     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  279: 420  110
    6     3 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  386: 315  182
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          143.15 -  347: 366   93
    8    22 Beata          Wiączkowska           123.81 -  319: 383   74
    9    25 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  409: 373  176
   10    20 Marta          Świątkowska           117.24 -  341: 383   67
   11    19 Bogusław       Szyszka               140.66 -  359: 366   91
   12    20 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  347: 341  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Zbigniew Wietecki 132.24 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Duczemiński           143.57 +  378: 350  194
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          143.15 -  338: 483   93
    3     4 Andrzej        Rechowicz             125.29 -  305: 379   75
    4     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  334: 467  110
    5     4 Ryszard        Korpalski             116.60 -  339: 449   67
    6     3 Mateusz        Królikowski           132.61 -  315: 386   83
    7     3 Jerzy          Matyasik              125.55 -  308: 427   76
    8    26 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  357: 317  173
    9    23 Marta          Świątkowska           117.24 -  364: 401   67
   10    22 Zofia          Gajewska              121.80 +  459: 320  172
   11    22 Renata         Figurska              100.00 +  486: 268  150
   12    18 Zdzisław       Figurski              116.06 -  389: 398   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Barbara Obremska 131.14 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 144.12 -  361: 382   94
    2     7 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  309: 456   93
    3     8 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  559: 270  175
    4     5 Dariusz        Kosz                  157.90 -  379: 385  108
    5     8 Marta          Świątkowska           117.24 +  373: 309  167
    6     7 Radosław       Jachna                135.64 -  261: 358   86
    7     7 Bronisław      Parada                125.72 -  328: 432   76
    8    24 Renata         Figurska              100.00 +  467: 293  150
    9    19 Irena          Sołdan                137.62 +  382: 342  188
   10    15 Piotr          Broda                 129.10 +  373: 337  179
   11    12 Szymon         Figurski              116.53 +  413: 341  167
   12     7 Joanna         Juszczak              136.71 -  300: 403   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Małgorzata Szczygieł 129.61 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 -  301: 313   95
    2    11 Mirosław       Uglik                 140.92 -  356: 362   91
    3    12 Beata          Wiączkowska           123.81 +  421: 343  174
    4     9 Dawid          Adamczyk              156.15 +  407: 381  206
    5    12 Ryszard        Żydaczewski           121.14 -  363: 419   71
    6    11 Joanna         Juszczak              136.71 -  349: 380   87
    7    11 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  383: 350  176
    8    16 Przemysław     Pawlic                102.40 +  406: 281  152
    9    18 Paweł          Mazurek               129.00 +  394: 362  179
   10     8 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  388: 398  104
   11    13 Adam           Janicki               123.10 +  364: 277  173
   12     8 Robert         Duczemiński           143.57 -  329: 411   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Piotr Broda 129.10 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Obremski              150.17 +  432: 372  200
    2    15 Bogusław       Szyszka               140.66 +  400: 395  191
    3    16 Adam           Janicki               123.10 =  302: 302  123
    4    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  378: 444  106
    5    16 Leszek         Dobrowolski           121.44 -  427: 461   71
    6    15 Adam           Szukalski             137.36 -  352: 365   87
    7    15 Michał         Szymkowski            126.13 -  267: 388   76
    8    19 Jerzy          Matyasik              125.55 -  329: 398   76
    9    20 Beata          Wiączkowska           123.81 +  390: 325  174
   10    15 Barbara        Obremska              131.14 -  337: 373   81
   11    14 Paweł          Mazurek               129.00 -  354: 390   79
   12    19 Irena          Sołdan                137.62 -  288: 505   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Paweł Mazurek 129.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Górka                 151.16 -  341: 363  101
    2    19 Irena          Sołdan                137.62 +  435: 343  188
    3    20 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  394: 280  173
    4    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  395: 449  104
    5    20 Zofia          Gajewska              121.80 +  404: 390  172
    6    19 Kamil          Kister                137.43 -  282: 587   87
    7    19 Natalia        Woźniak               128.28 -  393: 450   78
    8    14 Dawid          Pikul                 144.12 -  402: 415   94
    9    18 Małgorzata     Szczygieł             129.61 -  362: 394   80
   10    18 Ryszard        Korpalski             116.60 +  396: 293  167
   11    14 Piotr          Broda                 129.10 +  390: 354  179
   12    10 Renata         Andracka              114.09 +  415: 282  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Natalia Woźniak 128.28 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Kister                137.43 -  326: 330   87
    2    18 Kamil          Górka                 151.16 +  370: 363  201
    3    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 +  395: 377  204
    4    20 Zofia          Gajewska              121.80 +  441: 409  172
    5    19 Irena          Sołdan                137.62 +  427: 351  188
    6    20 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  383: 336  173
    7    19 Paweł          Mazurek               129.00 +  450: 393  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  /  7 172.00




	Michał Szymkowski 126.13 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Szukalski             137.36 -  343: 467   87
    2    14 Krzysztof      Obremski              150.17 +  489: 431  200
    3    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  334: 507  106
    4    16 Leszek         Dobrowolski           121.44 -  398: 400   71
    5    15 Bogusław       Szyszka               140.66 +  427: 321  191
    6    16 Adam           Janicki               123.10 -  305: 348   73
    7    15 Piotr          Broda                 129.10 +  388: 267  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  7 129.57




	Dariusz Ulatowski 125.96 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              136.71 -  291: 460   87
    2    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 -  381: 429   95
    3     9 Dawid          Adamczyk              156.15 -  321: 349  106
    4    12 Ryszard        Żydaczewski           121.14 -  404: 432   71
    5    11 Mirosław       Uglik                 140.92 -  392: 401   91
    6    12 Beata          Wiączkowska           123.81 -  351: 496   74
    7    11 Małgorzata     Szczygieł             129.61 -  350: 383   80
    8    27 Dorota         Patera                116.25 +  366: 352  166
    9    25 Mateusz        Królikowski           132.61 -  373: 409   83
   10    24 Renata         Figurska              100.00 +  411: 340  150
   11    23 PAUZA
   12    20 Mateusz        Królikowski           132.61 -  341: 347   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 11  98.73




	Bronisław Parada 125.72 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Jachna                135.64 -  350: 452   86
    2     6 Dawid          Pikul                 144.12 +  453: 447  194
    3     5 Dariusz        Kosz                  157.90 -  306: 400  108
    4     8 Marta          Świątkowska           117.24 -  385: 404   67
    5     7 Maciej         Grąbczewski           142.96 +  410: 335  193
    6     8 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  300: 295  175
    7     7 Barbara        Obremska              131.14 +  432: 328  181
    8    11 Ziemowit       Pazda                 111.72 +  536: 289  162
    9     6 Robert         Duczemiński           143.57 +  450: 354  194
   10    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 +  405: 330  195
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  377: 545  110
   12     2 Kamil          Górka                 151.16 +  398: 387  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Jerzy Matyasik 125.55 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Królikowski           132.61 +  559: 286  183
    2     2 Robert         Duczemiński           143.57 -  370: 426   94
    3     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  386: 424  110
    4     4 Ryszard        Korpalski             116.60 +  416: 409  167
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          143.15 -  335: 372   93
    6     4 Andrzej        Rechowicz             125.29 -  255: 460   75
    7     3 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  427: 308  182
    8    19 Piotr          Broda                 129.10 +  398: 329  179
    9    13 Ryszard        Żydaczewski           121.14 -  327: 475   71
   10    14 Marcin         Radwański             102.56 +  363: 298  153
   11    11 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 +  403: 283  156
   12     6 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  331: 381  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Andrzej Rechowicz 125.29 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          143.15 -  382: 388   93
    2     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  409: 471  110
    3     4 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  379: 305  182
    4     3 Mateusz        Królikowski           132.61 -  353: 382   83
    5     2 Robert         Duczemiński           143.57 -  324: 360   94
    6     4 Jerzy          Matyasik              125.55 +  460: 255  176
    7     4 Ryszard        Korpalski             116.60 +  461: 351  167
    8    18 Zdzisław       Figurski              116.06 +  372: 318  166
    9    14 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 +  415: 329  156
   10     9 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  408: 412   62
   11    10 Sławomir       Wolski                112.69 +  403: 316  163
   12     5 Krzysztof      Obremski              150.17 -  387: 428  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Agnieszka Goniowska 124.82 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  319: 460   93
    2     5 Dariusz        Kosz                  157.90 -  376: 471  108
    3     8 Barbara        Obremska              131.14 -  270: 559   81
    4     7 Radosław       Jachna                135.64 -  355: 509   86
    5     6 Dawid          Pikul                 144.12 -  315: 549   94
    6     8 Bronisław      Parada                125.72 -  295: 300   76
    7     8 Marta          Świątkowska           117.24 +  411: 382  167
    8    25 Bogusław       Szyszka               140.66 -  292: 433   91
    9    27 PAUZA
   10    23 Dorota         Patera                116.25 +  360: 333  166
   11    18 Beata          Wiączkowska           123.81 -  406: 497   74
   12    21 Małgorzata     Szmuksta              122.92 -  345: 428   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 11 100.82




	Beata Wiączkowska 123.81 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Uglik                 140.92 -  363: 418   91
    2     9 Dawid          Adamczyk              156.15 -  367: 461  106
    3    12 Małgorzata     Szczygieł             129.61 -  343: 421   80
    4    11 Joanna         Juszczak              136.71 +  392: 332  187
    5    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 -  400: 418   95
    6    12 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  496: 351  176
    7    12 Ryszard        Żydaczewski           121.14 -  284: 434   71
    8    22 Mateusz        Królikowski           132.61 +  383: 319  183
    9    20 Piotr          Broda                 129.10 -  325: 390   79
   10    19 Zdzisław       Figurski              116.06 -  337: 346   66
   11    18 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  497: 406  175
   12    15 Adam           Janicki               123.10 +  408: 343  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Adam Janicki 123.10 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Szyszka               140.66 +  364: 358  191
    2    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  314: 471  106
    3    16 Piotr          Broda                 129.10 =  302: 302  129
    4    15 Adam           Szukalski             137.36 -  325: 398   87
    5    14 Krzysztof      Obremski              150.17 -  309: 462  100
    6    16 Michał         Szymkowski            126.13 +  348: 305  176
    7    16 Leszek         Dobrowolski           121.44 -  310: 344   71
    8    21 Zofia          Gajewska              121.80 -  272: 437   72
    9    22 Zdzisław       Figurski              116.06 +  390: 384  166
   10    17 Urszula        Solarska              114.32 +  427: 356  164
   11    13 Małgorzata     Szczygieł             129.61 -  277: 364   80
   12    15 Beata          Wiączkowska           123.81 -  343: 408   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Małgorzata Szmuksta 122.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                137.62 -  301: 318   88
    2    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  382: 517  104
    3    20 Paweł          Mazurek               129.00 -  280: 394   79
    4    19 Kamil          Kister                137.43 -  355: 422   87
    5    18 Kamil          Górka                 151.16 +  376: 375  201
    6    20 Natalia        Woźniak               128.28 -  336: 383   78
    7    20 Zofia          Gajewska              121.80 -  328: 373   72
    8    26 Zbigniew       Wietecki              132.24 -  317: 357   82
    9    26 Dorota         Patera                116.25 -  332: 373   66
   10    25 PAUZA
   11    21 Ryszard        Korpalski             116.60 -  255: 508   67
   12    21 Agnieszka      Goniowska             124.82 +  428: 345  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 11  99.91




	Zofia Gajewska 121.80 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  305: 413  104
    2    20 Kamil          Kister                137.43 -  262: 496   87
    3    19 Irena          Sołdan                137.62 +  382: 330  188
    4    20 Natalia        Woźniak               128.28 -  409: 441   78
    5    20 Paweł          Mazurek               129.00 -  390: 404   79
    6    18 Kamil          Górka                 151.16 -  322: 340  101
    7    20 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  373: 328  173
    8    21 Adam           Janicki               123.10 +  437: 272  173
    9    21 Bogusław       Szyszka               140.66 -  360: 376   91
   10    22 Zbigniew       Wietecki              132.24 -  320: 459   82
   11    20 Dorota         Patera                116.25 +  434: 276  166
   12    17 Ryszard        Korpalski             116.60 -  274: 338   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Leszek Dobrowolski 121.44 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Morawski              155.52 -  296: 434  106
    2    16 Adam           Szukalski             137.36 -  343: 508   87
    3    15 Bogusław       Szyszka               140.66 -  387: 437   91
    4    16 Michał         Szymkowski            126.13 +  400: 398  176
    5    16 Piotr          Broda                 129.10 +  461: 427  179
    6    14 Krzysztof      Obremski              150.17 -  332: 417  100
    7    16 Adam           Janicki               123.10 +  344: 310  173
    8    17 Robert         Wagner                109.71 -    1: 400   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  8 121.50




	Ryszard Żydaczewski 121.14 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Adamczyk              156.15 -  364: 419  106
    2    12 Joanna         Juszczak              136.71 -  255: 430   87
    3    11 Mirosław       Uglik                 140.92 -  332: 404   91
    4    12 Dariusz        Ulatowski             125.96 +  432: 404  176
    5    12 Małgorzata     Szczygieł             129.61 +  419: 363  180
    6    10 Łukasz         Tuszyński             145.47 +  389: 314  195
    7    12 Beata          Wiączkowska           123.81 +  434: 284  174
    8    13 Marcin         Stachowski            112.57 -  347: 349   63
    9    13 Jerzy          Matyasik              125.55 +  475: 327  176
   10    12 Szymon         Figurski              116.53 +  390: 376  167
   11     2 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  257: 491   93
   12     9 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  339: 434   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Marta Świątkowska 117.24 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  157.90 -  450: 503  108
    2     8 Radosław       Jachna                135.64 -  308: 317   86
    3     7 Maciej         Grąbczewski           142.96 -  335: 516   93
    4     8 Bronisław      Parada                125.72 +  404: 385  176
    5     8 Barbara        Obremska              131.14 -  309: 373   81
    6     6 Dawid          Pikul                 144.12 +  408: 358  194
    7     8 Agnieszka      Goniowska             124.82 -  382: 411   75
    8    23 Irena          Sołdan                137.62 -  338: 379   88
    9    23 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  401: 364  182
   10    20 Mateusz        Królikowski           132.61 +  383: 341  183
   11    15 Marcin         Radwański             102.56 -  342: 350   53
   12    16 Bogusław       Szyszka               140.66 -  306: 462   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Ryszard Korpalski 116.60 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.66 -  355: 366  110
    2     4 Mateusz        Królikowski           132.61 +  369: 367  183
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          143.15 -  309: 340   93
    4     4 Jerzy          Matyasik              125.55 -  409: 416   76
    5     4 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  449: 339  182
    6     2 Robert         Duczemiński           143.57 -  267: 421   94
    7     4 Andrzej        Rechowicz             125.29 -  351: 461   75
    8    20 Urszula        Solarska              114.32 -  358: 385   64
    9    24 Renata         Figurska              100.00 +  351: 302  150
   10    18 Paweł          Mazurek               129.00 -  293: 396   79
   11    21 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  508: 255  173
   12    17 Zofia          Gajewska              121.80 +  338: 274  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Szymon Figurski 116.53 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Wolski                112.69 +  354: 318  163
    2    23 Renata         Andracka              114.09 +  354: 319  164
    3    22 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 +  348: 309  156
    4    21 Marcin         Stachowski            112.57 +  370: 319  163
    5    21 Dorota         Stachowska            116.29 -  303: 397   66
    6    21 Ziemowit       Pazda                 111.72 +  391: 358  162
    7    22 Jerzy          Luter                 116.31 -  328: 416   66
    9     7 Adam           Szukalski             137.36 -  240: 521   87
   10    12 Ryszard        Żydaczewski           121.14 -  376: 390   71
   11    12 Barbara        Obremska              131.14 -  341: 413   81
   12    13 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 -  344: 373   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 11 112.27




	Jerzy Luter 116.31 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Stachowski            112.57 -  375: 402   63
    2    25 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  407: 444   62
    3    27 Urszula        Solarska              114.32 +  390: 379  164
    4    26 Dorota         Patera                116.25 +  395: 285  166
    5    23 Robert         Wagner                109.71 +  357: 289  160
    6    22 Dorota         Stachowska            116.29 -  297: 383   66
    7    22 Szymon         Figurski              116.53 +  416: 328  167
    8    10 Kazimierz      Merklejn              153.93 -  355: 376  104
    9    17 Przemysław     Pawlic                102.40 -  305: 371   52
   10    16 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 -  304: 462   56
   11    16 Zdzisław       Figurski              116.06 +  378: 281  166
   12    12 Sławomir       Wolski                112.69 +  417: 270  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Dorota Stachowska 116.29 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                 111.72 +  458: 308  162
    2    22 Robert         Wagner                109.71 +  359: 303  160
    3    21 Marcin         Stachowski            112.57 -  321: 438   63
    4    23 Zdzisław       Figurski              116.06 +  386: 353  166
    5    21 Szymon         Figurski              116.53 +  397: 303  167
    6    22 Jerzy          Luter                 116.31 +  383: 297  166
    7    21 Renata         Andracka              114.09 -  327: 438   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  /  7 135.43




	Dorota Patera 116.25 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Robert         Wagner                109.71 -  288: 390   60
    2    27 Sławomir       Wolski                112.69 -  302: 424   63
    3    28 PAUZA
    4    26 Jerzy          Luter                 116.31 -  285: 395   66
    5    27 Renata         Figurska              100.00 -  325: 360   50
    6    27 Urszula        Solarska              114.32 -  308: 471   64
    7    26 Marcin         Radwański             102.56 -  332: 390   53
    8    27 Dariusz        Ulatowski             125.96 -  352: 366   76
    9    26 Małgorzata     Szmuksta              122.92 +  373: 332  173
   10    23 Agnieszka      Goniowska             124.82 -  333: 360   75
   11    20 Zofia          Gajewska              121.80 -  276: 434   72
   12    22 Renata         Figurska              100.00 -  314: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 11  72.91




	Zdzisław Figurski 116.06 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 -  270: 412   56
    2    28 PAUZA
    3    25 Sławomir       Wolski                112.69 +  487: 384  163
    4    23 Dorota         Stachowska            116.29 -  353: 386   66
    5    25 Renata         Andracka              114.09 =  310: 310  114
    6    25 Robert         Wagner                109.71 +  413: 242  160
    7    25 Urszula        Solarska              114.32 -  335: 422   64
    8    18 Andrzej        Rechowicz             125.29 -  318: 372   75
    9    22 Adam           Janicki               123.10 -  384: 390   73
   10    19 Beata          Wiączkowska           123.81 +  346: 337  174
   11    16 Jerzy          Luter                 116.31 -  281: 378   66
   12    18 Zbigniew       Wietecki              132.24 +  398: 389  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 11 108.45




	Urszula Solarska 114.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Radwański             102.56 -  301: 485   53
    2    26 Przemysław     Pawlic                102.40 -  306: 312   52
    3    27 Jerzy          Luter                 116.31 -  379: 390   66
    4    28 PAUZA
    5    26 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 -  311: 376   56
    6    27 Dorota         Patera                116.25 +  471: 308  166
    7    25 Zdzisław       Figurski              116.06 +  422: 335  166
    8    20 Ryszard        Korpalski             116.60 +  385: 358  167
    9    15 Joanna         Juszczak              136.71 -  263: 367   87
   10    17 Adam           Janicki               123.10 -  356: 427   73
   11    17 Irena          Sołdan                137.62 +  411: 373  188
   12    14 Marcin         Radwański             102.56 +  420: 282  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 11 111.55




	Renata Andracka 114.09 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Pawlic                102.40 +  413: 345  152
    2    23 Szymon         Figurski              116.53 -  319: 354   67
    3    26 Renata         Figurska              100.00 +  393: 318  150
    4    22 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  354: 457   62
    5    25 Zdzisław       Figurski              116.06 =  310: 310  116
    6    24 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 +  349: 319  156
    7    21 Dorota         Stachowska            116.29 +  438: 327  166
    8     9 Sławomir       Wolski                112.69 -  352: 363   63
    9    11 Marcin         Stachowski            112.57 +  407: 342  163
   10     4 Robert         Duczemiński           143.57 -  325: 368   94
   11     7 Joanna         Juszczak              136.71 -  343: 424   87
   12    10 Paweł          Mazurek               129.00 -  282: 415   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Sławomir Wolski 112.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Figurski              116.53 -  318: 354   67
    2    27 Dorota         Patera                116.25 +  424: 302  166
    3    25 Zdzisław       Figurski              116.06 -  384: 487   66
    4    27 Renata         Figurska              100.00 +  398: 284  150
    5    24 Przemysław     Pawlic                102.40 +  461: 303  152
    6    23 Marcin         Stachowski            112.57 -  295: 324   63
    7    23 Ziemowit       Pazda                 111.72 +  406: 295  162
    8     9 Renata         Andracka              114.09 +  363: 352  164
    9    10 Robert         Wagner                109.71 -  316: 363   60
   10    11 Mirosław       Uglik                 140.92 -  283: 340   91
   11    10 Andrzej        Rechowicz             125.29 -  316: 403   75
   12    12 Jerzy          Luter                 116.31 -  270: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Marcin Stachowski 112.57 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Luter                 116.31 +  402: 375  166
    2    21 Marcin         Radwański             102.56 +  470: 316  153
    3    21 Dorota         Stachowska            116.29 +  438: 321  166
    4    21 Szymon         Figurski              116.53 -  319: 370   67
    5    22 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  366: 450   62
    6    23 Sławomir       Wolski                112.69 +  324: 295  163
    7    24 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 -  377: 426   56
    8    13 Ryszard        Żydaczewski           121.14 +  349: 347  171
    9    11 Renata         Andracka              114.09 -  342: 407   64
   10    13 Przemysław     Pawlic                102.40 -  304: 380   52
   11     9 Krzysztof      Obremski              150.17 -  290: 447  100
   12    11 Łukasz         Tuszyński             145.47 -  386: 411   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Ziemowit Pazda 111.72 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Stachowska            116.29 -  308: 458   66
    2    25 Jerzy          Luter                 116.31 +  444: 407  166
    3    24 Przemysław     Pawlic                102.40 +  397: 322  152
    4    22 Renata         Andracka              114.09 +  457: 354  164
    5    22 Marcin         Stachowski            112.57 +  450: 366  163
    6    21 Szymon         Figurski              116.53 -  358: 391   67
    7    23 Sławomir       Wolski                112.69 -  295: 406   63
    8    11 Bronisław      Parada                125.72 -  289: 536   76
    9    16 Marcin         Radwański             102.56 +  375: 334  153
   10     9 Andrzej        Rechowicz             125.29 +  412: 408  175
   11     4 Adam           Szukalski             137.36 -  301: 407   87
   12     9 Ryszard        Żydaczewski           121.14 +  434: 339  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Robert Wagner 109.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Patera                116.25 +  390: 288  166
    2    22 Dorota         Stachowska            116.29 -  303: 359   66
    3    23 Marcin         Radwański             102.56 +  385: 376  153
    4    24 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 +  362: 330  156
    5    23 Jerzy          Luter                 116.31 -  289: 357   66
    6    25 Zdzisław       Figurski              116.06 -  242: 413   66
    7    28 PAUZA
    8    17 Leszek         Dobrowolski           121.44 +  400:   1  171
    9    10 Sławomir       Wolski                112.69 +  363: 316  163
   10     5 Dawid          Pikul                 144.12 +  416: 320  194
   11     3 Mirosław       Uglik                 140.92 -  252: 414   91
   12     4 Przemysław     Pawlic                102.40 +  402: 369  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 11 131.27




	Aleksandra Łukaszewicz 105.97 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zdzisław       Figurski              116.06 +  412: 270  166
    2    24 Renata         Figurska              100.00 +  413: 244  150
    3    22 Szymon         Figurski              116.53 -  309: 348   67
    4    24 Robert         Wagner                109.71 -  330: 362   60
    5    26 Urszula        Solarska              114.32 +  376: 311  164
    6    24 Renata         Andracka              114.09 -  319: 349   64
    7    24 Marcin         Stachowski            112.57 +  426: 377  163
    8    12 Kamil          Górka                 151.16 -  301: 451  101
    9    14 Andrzej        Rechowicz             125.29 -  329: 415   75
   10    16 Jerzy          Luter                 116.31 +  462: 304  166
   11    11 Jerzy          Matyasik              125.55 -  283: 403   76
   12    13 Szymon         Figurski              116.53 +  373: 344  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Marcin Radwański 102.56 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              114.32 +  485: 301  164
    2    21 Marcin         Stachowski            112.57 -  316: 470   63
    3    23 Robert         Wagner                109.71 -  376: 385   60
    4    25 Przemysław     Pawlic                102.40 -  340: 367   52
    5    28 PAUZA
    6    26 Renata         Figurska              100.00 +  395: 256  150
    7    26 Dorota         Patera                116.25 +  390: 332  166
    8    15 Joanna         Juszczak              136.71 -  287: 378   87
    9    16 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  334: 375   62
   10    14 Jerzy          Matyasik              125.55 -  298: 363   76
   11    15 Marta          Świątkowska           117.24 +  350: 342  167
   12    14 Urszula        Solarska              114.32 -  282: 420   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 11 101.00




	Przemysław Pawlic 102.40 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Renata         Andracka              114.09 -  345: 413   64
    2    26 Urszula        Solarska              114.32 +  312: 306  164
    3    24 Ziemowit       Pazda                 111.72 -  322: 397   62
    4    25 Marcin         Radwański             102.56 +  367: 340  153
    5    24 Sławomir       Wolski                112.69 -  303: 461   63
    6    28 PAUZA
    7    27 Renata         Figurska              100.00 +  376: 261  150
    8    16 Małgorzata     Szczygieł             129.61 -  281: 406   80
    9    17 Jerzy          Luter                 116.31 +  371: 305  166
   10    13 Marcin         Stachowski            112.57 +  380: 304  163
   11     8 Łukasz         Tuszyński             145.47 +  372: 366  195
   12     4 Robert         Wagner                109.71 -  369: 402   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 11 120.00




	Renata Figurska 100.00 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    24 Aleksandra     Łukaszewicz           105.97 -  244: 413   56
    3    26 Renata         Andracka              114.09 -  318: 393   64
    4    27 Sławomir       Wolski                112.69 -  284: 398   63
    5    27 Dorota         Patera                116.25 +  360: 325  166
    6    26 Marcin         Radwański             102.56 -  256: 395   53
    7    27 Przemysław     Pawlic                102.40 -  261: 376   52
    8    24 Barbara        Obremska              131.14 -  293: 467   81
    9    24 Ryszard        Korpalski             116.60 -  302: 351   67
   10    24 Dariusz        Ulatowski             125.96 -  340: 411   76
   11    22 Zbigniew       Wietecki              132.24 -  268: 486   82
   12    22 Dorota         Patera                116.25 +  353: 314  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Puchar Polski



	Michał Alabrudziński 159.66 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          143.15 -  367: 481   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      93  /  1  93.00




	Dariusz Kosz 157.90 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              150.17 +  499: 372  200
    2     1 Kamil          Kister                137.43 +  421: 346  187
    3     1 Natalia        Woźniak               128.28 +  402: 290  178
    4     1 Bartosz        Morawski              155.52 +  429: 397  206
    5     1 Bartosz        Morawski              155.52 +  421: 374  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  /  5 195.40




	Dawid Adamczyk 156.15 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Duczemiński           143.57 +  393: 319  194
    2     4 Radosław       Jachna                135.64 +  409: 326  186
    3     2 Bartosz        Morawski              155.52 -  308: 562  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     486  /  3 162.00




	Bartosz Morawski 155.52 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Figurski              116.53 +  427: 329  167
    2     3 Dorota         Stachowska            116.29 +  493: 398  166
    3     2 Dawid          Adamczyk              156.15 +  562: 308  206
    4     1 Dariusz        Kosz                  157.90 -  397: 429  108
    5     1 Dariusz        Kosz                  157.90 -  374: 421  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  5 151.00




	Krzysztof Obremski 150.17 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  157.90 -  372: 499  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     108  /  1 108.00




	Łukasz Tuszyński 145.47 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Natalia        Woźniak               128.28 -  325: 337   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Robert Duczemiński 143.57 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Adamczyk              156.15 -  319: 393  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     106  /  1 106.00




	Mariusz Wrześniewski 143.15 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         159.66 +  481: 367  210
    2     2 Natalia        Woźniak               128.28 -  360: 418   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     288  /  2 144.00




	Maciej Grąbczewski 142.96 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Radosław       Jachna                135.64 -  306: 389   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      86  /  1  86.00




	Mirosław Uglik 140.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Kister                137.43 -  359: 417   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      87  /  1  87.00




	Kamil Kister 137.43 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mirosław       Uglik                 140.92 +  417: 359  191
    2     1 Dariusz        Kosz                  157.90 -  346: 421  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     299  /  2 149.50




	Adam Szukalski 137.36 Leicester

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Stachowska            116.29 -  355: 416   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Radosław Jachna 135.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Grąbczewski           142.96 +  389: 306  193
    2     4 Dawid          Adamczyk              156.15 -  326: 409  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     299  /  2 149.50




	Natalia Woźniak 128.28 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             145.47 +  337: 325  195
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          143.15 +  418: 360  193
    3     1 Dariusz        Kosz                  157.90 -  290: 402  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  3 165.33




	Szymon Figurski 116.53 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Morawski              155.52 -  329: 427  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     106  /  1 106.00




	Dorota Stachowska 116.29 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Szukalski             137.36 +  416: 355  187
    2     3 Bartosz        Morawski              155.52 -  398: 493  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     293  /  2 146.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Michał         Alabrudziński         355: 366
   2 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              350: 378
   3 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          382: 388
   4 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Królikowski           559: 286
   5 Marta          Świątkowska          - Dariusz        Kosz                  450: 503
   6 Dawid          Pikul                - Barbara        Obremska              382: 361
   7 Agnieszka      Goniowska            - Maciej         Grąbczewski           319: 460
   8 Bronisław      Parada               - Radosław       Jachna                350: 452
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Dawid          Adamczyk              364: 419
  10 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             313: 301
  11 Beata          Wiączkowska          - Mirosław       Uglik                 363: 418
  12 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Juszczak              291: 460
  13 Leszek         Dobrowolski          - Bartosz        Morawski              296: 434
  14 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 372: 432
  15 Adam           Janicki              - Bogusław       Szyszka               364: 358
  16 Michał         Szymkowski           - Adam           Szukalski             343: 467
  17 Zofia          Gajewska             - Kazimierz      Merklejn              305: 413
  18 Kamil          Górka                - Paweł          Mazurek               363: 341
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Irena          Sołdan                301: 318
  20 Natalia        Woźniak              - Kamil          Kister                326: 330
  21 Szymon         Figurski             - Sławomir       Wolski                354: 318
  22 Marcin         Stachowski           - Jerzy          Luter                 402: 375
  23 Dorota         Stachowska           - Ziemowit       Pazda                 458: 308
  24 Robert         Wagner               - Dorota         Patera                390: 288
  25 Zdzisław       Figurski             - Aleksandra     Łukaszewicz           270: 412
  26 Marcin         Radwański            - Urszula        Solarska              485: 301
  27 Renata         Andracka             - Przemysław     Pawlic                413: 345
  28 Renata         Figurska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             471: 409
   2 Robert         Duczemiński          - Jerzy          Matyasik              426: 370
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Wietecki              483: 338
   4 Mateusz        Królikowski          - Ryszard        Korpalski             367: 369
   5 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Goniowska             471: 376
   6 Dawid          Pikul                - Bronisław      Parada                447: 453
   7 Maciej         Grąbczewski          - Barbara        Obremska              456: 309
   8 Radosław       Jachna               - Marta          Świątkowska           317: 308
   9 Dawid          Adamczyk             - Beata          Wiączkowska           461: 367
  10 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ulatowski             429: 381
  11 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Szczygieł             362: 356
  12 Joanna         Juszczak             - Ryszard        Żydaczewski           430: 255
  13 Bartosz        Morawski             - Adam           Janicki               471: 314
  14 Krzysztof      Obremski             - Michał         Szymkowski            431: 489
  15 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 395: 400
  16 Adam           Szukalski            - Leszek         Dobrowolski           508: 343
  17 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              517: 382
  18 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               363: 370
  19 Irena          Sołdan               - Paweł          Mazurek               343: 435
  20 Kamil          Kister               - Zofia          Gajewska              496: 262
  21 Marcin         Stachowski           - Marcin         Radwański             470: 316
  22 Dorota         Stachowska           - Robert         Wagner                359: 303
  23 Renata         Andracka             - Szymon         Figurski              319: 354
  24 Aleksandra     Łukaszewicz          - Renata         Figurska              413: 244
  25 Jerzy          Luter                - Ziemowit       Pazda                 407: 444
  26 Przemysław     Pawlic               - Urszula        Solarska              312: 306
  27 Dorota         Patera               - Sławomir       Wolski                302: 424
  28 Zdzisław       Figurski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jerzy          Matyasik              424: 386
   2 Mateusz        Królikowski          - Robert         Duczemiński           325: 379
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Ryszard        Korpalski             340: 309
   4 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             305: 379
   5 Dariusz        Kosz                 - Bronisław      Parada                400: 306
   6 Radosław       Jachna               - Dawid          Pikul                 418: 327
   7 Maciej         Grąbczewski          - Marta          Świątkowska           516: 335
   8 Barbara        Obremska             - Agnieszka      Goniowska             559: 270
   9 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Ulatowski             349: 321
  10 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Tuszyński             314: 435
  11 Mirosław       Uglik                - Ryszard        Żydaczewski           404: 332
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Wiączkowska           421: 343
  13 Bartosz        Morawski             - Michał         Szymkowski            507: 334
  14 Adam           Szukalski            - Krzysztof      Obremski              300: 458
  15 Bogusław       Szyszka              - Leszek         Dobrowolski           437: 387
  16 Piotr          Broda                - Adam           Janicki               302: 302
  17 Kazimierz      Merklejn             - Natalia        Woźniak               377: 395
  18 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 312: 491
  19 Irena          Sołdan               - Zofia          Gajewska              330: 382
  20 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szmuksta              394: 280
  21 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            321: 438
  22 Aleksandra     Łukaszewicz          - Szymon         Figurski              309: 348
  23 Marcin         Radwański            - Robert         Wagner                376: 385
  24 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Pawlic                397: 322
  25 Sławomir       Wolski               - Zdzisław       Figurski              384: 487
  26 Renata         Figurska             - Renata         Andracka              318: 393
  27 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 379: 390
  28 Dorota         Patera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Alabrudziński         334: 467
   2 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Wrześniewski          368: 300
   3 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Królikowski           353: 382
   4 Ryszard        Korpalski            - Jerzy          Matyasik              409: 416
   5 Barbara        Obremska             - Dariusz        Kosz                  379: 385
   6 Dawid          Pikul                - Maciej         Grąbczewski           377: 377
   7 Agnieszka      Goniowska            - Radosław       Jachna                355: 509
   8 Marta          Świątkowska          - Bronisław      Parada                404: 385
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Adamczyk              407: 381
  10 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Uglik                 425: 285
  11 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Juszczak              392: 332
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Dariusz        Ulatowski             432: 404
  13 Piotr          Broda                - Bartosz        Morawski              378: 444
  14 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               417: 354
  15 Adam           Janicki              - Adam           Szukalski             325: 398
  16 Leszek         Dobrowolski          - Michał         Szymkowski            400: 398
  17 Paweł          Mazurek              - Kazimierz      Merklejn              395: 449
  18 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                479: 259
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Kamil          Kister                355: 422
  20 Zofia          Gajewska             - Natalia        Woźniak               409: 441
  21 Szymon         Figurski             - Marcin         Stachowski            370: 319
  22 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              457: 354
  23 Zdzisław       Figurski             - Dorota         Stachowska            353: 386
  24 Robert         Wagner               - Aleksandra     Łukaszewicz           362: 330
  25 Przemysław     Pawlic               - Marcin         Radwański             367: 340
  26 Jerzy          Luter                - Dorota         Patera                395: 285
  27 Sławomir       Wolski               - Renata         Figurska              398: 284
  28 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Królikowski          - Michał         Alabrudziński         279: 420
   2 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Rechowicz             360: 324
   3 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Wrześniewski          335: 372
   4 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Wietecki              449: 339
   5 Radosław       Jachna               - Dariusz        Kosz                  348: 346
   6 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Goniowska             549: 315
   7 Bronisław      Parada               - Maciej         Grąbczewski           410: 335
   8 Marta          Świątkowska          - Barbara        Obremska              309: 373
   9 Joanna         Juszczak             - Dawid          Adamczyk              354: 362
  10 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Wiączkowska           418: 400
  11 Dariusz        Ulatowski            - Mirosław       Uglik                 392: 401
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Małgorzata     Szczygieł             419: 363
  13 Adam           Szukalski            - Bartosz        Morawski              349: 430
  14 Krzysztof      Obremski             - Adam           Janicki               462: 309
  15 Michał         Szymkowski           - Bogusław       Szyszka               427: 321
  16 Leszek         Dobrowolski          - Piotr          Broda                 461: 427
  17 Kamil          Kister               - Kazimierz      Merklejn              426: 340
  18 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szmuksta              375: 376
  19 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                427: 351
  20 Zofia          Gajewska             - Paweł          Mazurek               390: 404
  21 Szymon         Figurski             - Dorota         Stachowska            303: 397
  22 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Stachowski            450: 366
  23 Robert         Wagner               - Jerzy          Luter                 289: 357
  24 Sławomir       Wolski               - Przemysław     Pawlic                461: 303
  25 Renata         Andracka             - Zdzisław       Figurski              310: 310
  26 Aleksandra     Łukaszewicz          - Urszula        Solarska              376: 311
  27 Dorota         Patera               - Renata         Figurska              325: 360
  28 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Wrześniewski          422: 398
   2 Ryszard        Korpalski            - Robert         Duczemiński           267: 421
   3 Mateusz        Królikowski          - Zbigniew       Wietecki              386: 315
   4 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             255: 460
   5 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           439: 313
   6 Marta          Świątkowska          - Dawid          Pikul                 408: 358
   7 Radosław       Jachna               - Barbara        Obremska              358: 261
   8 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Goniowska             300: 295
   9 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 510: 425
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Łukasz         Tuszyński             389: 314
  11 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Szczygieł             380: 349
  12 Dariusz        Ulatowski            - Beata          Wiączkowska           351: 496
  13 Bartosz        Morawski             - Bogusław       Szyszka               551: 321
  14 Leszek         Dobrowolski          - Krzysztof      Obremski              332: 417
  15 Adam           Szukalski            - Piotr          Broda                 365: 352
  16 Michał         Szymkowski           - Adam           Janicki               305: 348
  17 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                404: 409
  18 Zofia          Gajewska             - Kamil          Górka                 322: 340
  19 Kamil          Kister               - Paweł          Mazurek               587: 282
  20 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szmuksta              383: 336
  21 Szymon         Figurski             - Ziemowit       Pazda                 391: 358
  22 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            297: 383
  23 Marcin         Stachowski           - Sławomir       Wolski                324: 295
  24 Aleksandra     Łukaszewicz          - Renata         Andracka              319: 349
  25 Zdzisław       Figurski             - Robert         Wagner                413: 242
  26 Renata         Figurska             - Marcin         Radwański             256: 395
  27 Urszula        Solarska             - Dorota         Patera                471: 308
  28 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Robert         Duczemiński           439: 393
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Mateusz        Królikowski           366: 347
   3 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              308: 427
   4 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             461: 351
   5 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 347: 451
   6 Maciej         Grąbczewski          - Radosław       Jachna                428: 364
   7 Barbara        Obremska             - Bronisław      Parada                328: 432
   8 Agnieszka      Goniowska            - Marta          Świątkowska           411: 382
   9 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             441: 364
  10 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              425: 368
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Ulatowski             383: 350
  12 Beata          Wiączkowska          - Ryszard        Żydaczewski           284: 434
  13 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              358: 346
  14 Bogusław       Szyszka              - Adam           Szukalski             318: 420
  15 Piotr          Broda                - Michał         Szymkowski            267: 388
  16 Adam           Janicki              - Leszek         Dobrowolski           310: 344
  17 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 360: 285
  18 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                312: 380
  19 Paweł          Mazurek              - Natalia        Woźniak               393: 450
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Zofia          Gajewska              328: 373
  21 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              327: 438
  22 Jerzy          Luter                - Szymon         Figurski              416: 328
  23 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Wolski                295: 406
  24 Marcin         Stachowski           - Aleksandra     Łukaszewicz           377: 426
  25 Urszula        Solarska             - Zdzisław       Figurski              422: 335
  26 Marcin         Radwański            - Dorota         Patera                390: 332
  27 Przemysław     Pawlic               - Renata         Figurska              376: 261
  28 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   9 Sławomir       Wolski               - Renata         Andracka              363: 352
  10 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Luter                 376: 355
  11 Bronisław      Parada               - Ziemowit       Pazda                 536: 289
  12 Kamil          Górka                - Aleksandra     Łukaszewicz           451: 301
  13 Marcin         Stachowski           - Ryszard        Żydaczewski           349: 347
  14 Paweł          Mazurek              - Dawid          Pikul                 402: 415
  15 Marcin         Radwański            - Joanna         Juszczak              287: 378
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Pawlic                406: 281
  17 Leszek         Dobrowolski          - Robert         Wagner                  1: 400
  18 Andrzej        Rechowicz            - Zdzisław       Figurski              372: 318
  19 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 398: 329
  20 Urszula        Solarska             - Ryszard        Korpalski             385: 358
  21 Adam           Janicki              - Zofia          Gajewska              272: 437
  22 Beata          Wiączkowska          - Mateusz        Królikowski           383: 319
  23 Irena          Sołdan               - Marta          Świątkowska           379: 338
  24 Barbara        Obremska             - Renata         Figurska              467: 293
  25 Agnieszka      Goniowska            - Bogusław       Szyszka               292: 433
  26 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              357: 317
  27 Dorota         Patera               - Dariusz        Ulatowski             352: 366


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   5 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              381: 353
   6 Robert         Duczemiński          - Bronisław      Parada                354: 450
   7 Adam           Szukalski            - Szymon         Figurski              521: 240
   8 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 479: 454
   9 Mirosław       Uglik                - Maciej         Grąbczewski           399: 446
  10 Sławomir       Wolski               - Robert         Wagner                316: 363
  11 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            407: 342
  12 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              347: 370
  13 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Matyasik              475: 327
  14 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Łukaszewicz           415: 329
  15 Joanna         Juszczak             - Urszula        Solarska              367: 263
  16 Ziemowit       Pazda                - Marcin         Radwański             375: 334
  17 Jerzy          Luter                - Przemysław     Pawlic                305: 371
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Paweł          Mazurek               394: 362
  19 Irena          Sołdan               - Barbara        Obremska              342: 382
  20 Piotr          Broda                - Beata          Wiączkowska           390: 325
  21 Bogusław       Szyszka              - Zofia          Gajewska              376: 360
  22 Adam           Janicki              - Zdzisław       Figurski              390: 384
  23 Marta          Świątkowska          - Zbigniew       Wietecki              401: 364
  24 Renata         Figurska             - Ryszard        Korpalski             302: 351
  25 Dariusz        Ulatowski            - Mateusz        Królikowski           373: 409
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Patera                332: 373
  27 Agnieszka      Goniowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   3 Adam           Szukalski            - Michał         Alabrudziński         381: 404
   4 Renata         Andracka             - Robert         Duczemiński           325: 368
   5 Robert         Wagner               - Dawid          Pikul                 416: 320
   6 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Obremski              381: 353
   7 Kamil          Górka                - Joanna         Juszczak              381: 367
   8 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             398: 388
   9 Andrzej        Rechowicz            - Ziemowit       Pazda                 408: 412
  10 Bronisław      Parada               - Łukasz         Tuszyński             405: 330
  11 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Wolski                340: 283
  12 Szymon         Figurski             - Ryszard        Żydaczewski           376: 390
  13 Przemysław     Pawlic               - Marcin         Stachowski            380: 304
  14 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Radwański             363: 298
  15 Barbara        Obremska             - Piotr          Broda                 373: 337
  16 Aleksandra     Łukaszewicz          - Jerzy          Luter                 462: 304
  17 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              427: 356
  18 Paweł          Mazurek              - Ryszard        Korpalski             396: 293
  19 Beata          Wiączkowska          - Zdzisław       Figurski              337: 346
  20 Mateusz        Królikowski          - Marta          Świątkowska           341: 383
  21 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                370: 371
  22 Zofia          Gajewska             - Zbigniew       Wietecki              320: 459
  23 Dorota         Patera               - Agnieszka      Goniowska             333: 360
  24 Dariusz        Ulatowski            - Renata         Figurska              411: 340
  25 Małgorzata     Szmuksta             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bronisław      Parada               - Michał         Alabrudziński         377: 545
   2 Maciej         Grąbczewski          - Ryszard        Żydaczewski           491: 257
   3 Robert         Wagner               - Mirosław       Uglik                 252: 414
   4 Ziemowit       Pazda                - Adam           Szukalski             301: 407
   5 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              489: 353
   6 Robert         Duczemiński          - Kamil          Górka                 375: 466
   7 Joanna         Juszczak             - Renata         Andracka              424: 343
   8 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Tuszyński             372: 366
   9 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Stachowski            447: 290
  10 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rechowicz             316: 403
  11 Jerzy          Matyasik             - Aleksandra     Łukaszewicz           403: 283
  12 Barbara        Obremska             - Szymon         Figurski              413: 341
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Janicki               364: 277
  14 Piotr          Broda                - Paweł          Mazurek               354: 390
  15 Marcin         Radwański            - Marta          Świątkowska           350: 342
  16 Zdzisław       Figurski             - Jerzy          Luter                 281: 378
  17 Urszula        Solarska             - Irena          Sołdan                411: 373
  18 Agnieszka      Goniowska            - Beata          Wiączkowska           406: 497
  19 Mateusz        Królikowski          - Bogusław       Szyszka               359: 366
  20 Dorota         Patera               - Zofia          Gajewska              276: 434
  21 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Szmuksta              508: 255
  22 Renata         Figurska             - Zbigniew       Wietecki              268: 486
  23 Dariusz        Ulatowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Szukalski             285: 439
   2 Bronisław      Parada               - Kamil          Górka                 398: 387
   3 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 363: 495
   4 Przemysław     Pawlic               - Robert         Wagner                369: 402
   5 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             428: 387
   6 Kazimierz      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              381: 331
   7 Barbara        Obremska             - Joanna         Juszczak              300: 403
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Duczemiński           329: 411
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Ziemowit       Pazda                 339: 434
  10 Paweł          Mazurek              - Renata         Andracka              415: 282
  11 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Stachowski            411: 386
  12 Jerzy          Luter                - Sławomir       Wolski                417: 270
  13 Aleksandra     Łukaszewicz          - Szymon         Figurski              373: 344
  14 Urszula        Solarska             - Marcin         Radwański             420: 282
  15 Beata          Wiączkowska          - Adam           Janicki               408: 343
  16 Bogusław       Szyszka              - Marta          Świątkowska           462: 306
  17 Zofia          Gajewska             - Ryszard        Korpalski             274: 338
  18 Zbigniew       Wietecki             - Zdzisław       Figurski              389: 398
  19 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 505: 288
  20 Mateusz        Królikowski          - Dariusz        Ulatowski             347: 341
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Goniowska             428: 345
  22 Renata         Figurska             - Dorota         Patera                353: 314


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Puchar Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              499: 372
   2 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                359: 417
   3 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             337: 325
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         481: 367
   5 Dorota         Stachowska           - Adam           Szukalski             416: 355
   6 Szymon         Figurski             - Bartosz        Morawski              329: 427
   7 Radosław       Jachna               - Maciej         Grąbczewski           389: 306
   8 Robert         Duczemiński          - Dawid          Adamczyk              319: 393


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Kister                421: 346
   2 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Wrześniewski          418: 360
   3 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Morawski              398: 493
   4 Radosław       Jachna               - Dawid          Adamczyk              326: 409


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               402: 290
   2 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              562: 308


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  397: 429


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              421: 374

Lista rankingowa na dzień 31-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.27  30932  193
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.54  31036  197
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     156.85  21959  140
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              156.19  30926  198
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.84  29498  193
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.64  27750  183
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  12 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  14 Kamil Górka                    Kraków               149.55  28713  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.90  28143  189
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  19 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  23 Dawid Pikul                    Poznań               144.80  27946  193
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.47  27593  191
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.12  25798  179
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  29 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.59  25703  179
  31 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.48  27979  195
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.37  19642  137
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.17  26823  190
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.16  27472  196
  39 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  41 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Karol Waniek                   Wrocław              139.20  11136   80
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  45 Kamil Kister                   Puławy               138.76  26781  193
  46 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  47 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  48 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.47  14539  105
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  50 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  51 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  53 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.71   8538   62
  54 Radosław Jachna                Łódź                 137.60  19126  139
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             136.91  24918  182
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  58 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.58  12292   90
  59 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  61 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  62 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  63 Marek Dudkiewicz               Milanówek            135.49  25337  187
  64 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  135.47  20591  152
  65 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  67 Irena Sołdan                   Sopot                134.91  24418  181
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.97  15005  112
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.55  26176  196
  71 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.54  24170  181
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.32  26130  196
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               132.91  24056  181
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.52  19083  144
  76 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.31  25801  195
  77 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.90  25061  190
  79 Michał Rogalewicz              Poznań               131.75  24900  189
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.70  22521  171
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  82 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  83 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.17  17446  133
  84 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.15  14033  107
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  26097  199
  86 Barbara Obremska               Wrocław              131.13  26094  199
  87 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.09  21367  163
  88 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  89 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.44  25175  193
  91 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  92 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  93 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  94 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       130.05  15736  121
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  96 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.86  24414  188
  98 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  99 Piotr Broda                    Sandomierz           129.65  24374  188
 100 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.13  15108  117
 102 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  12771   99
 103 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 104 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  128.51  21589  168
 105 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.38   9372   73
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 107 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.23   6155   48
 108 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 109 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.14  16914  132
 110 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 112 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 113 Janusz Krupiński               Bytom                127.88  20844  163
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 115 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 116 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 118 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.79  24663  193
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 120 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  25331  199
 122 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 123 Konrad Sowula                  Kraków               126.91  13579  107
 124 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 125 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.47   8853   70
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 128 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 129 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.26  24494  194
 130 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 131 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 132 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.90  17626  140
 133 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               125.58  18586  148
 135 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.30  23682  189
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   4501   36
 138 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 139 Natalia Ogierman               Katowice             124.92  20112  161
 140 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 141 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 143 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 144 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 145 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 146 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 147 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 148 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 149 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 150 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.17  12665  102
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 152 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   7405   60
 153 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 155 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 156 Adam Janicki                   Wrocław              122.65  16681  136
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 159 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 160 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.47  10777   88
 161 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 162 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.40  16524  135
 163 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 164 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.06   3906   32
 165 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.04  11594   95
 166 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 167 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 168 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 169 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 170 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 171 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.36   4369   36
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.32  19168  158
 173 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.25  14793  122
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 175 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 176 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 177 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 178 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 179 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 180 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 181 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 182 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 183 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 184 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 185 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 187 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.47  22509  190
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.45  19189  162
 189 Teresa Zalewska                Racibórz             118.25  21166  179
 190 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 191 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 192 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 194 Bożena Guział                  Racibórz             117.60  15406  131
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 196 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          117.40   5635   48
 197 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 198 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 199 Ewa Szałas                     Katowice             117.27   7857   67
 200 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 201 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 202 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 203 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 204 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 205 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.92  18591  159
 206 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 207 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 208 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               116.72  10155   87
 210 Rafał Stachowski               Police               116.63  15629  134
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  18655  160
 212 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.58  22616  194
 213 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 214 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 215 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 216 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 217 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 218 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 219 Jerzy Luter                    Bytom                115.53  22759  197
 220 Sławomir Długosz               Ostróda              115.25  13023  113
 221 Aleksandra Brzeska             Piastów              115.09   3798   33
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 223 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        114.97   4139   36
 224 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 225 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 226 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 227 Lucyna Śniadach                Rumia                114.34  20353  178
 228 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 229 Renata Andracka                Zwola                114.26  22510  197
 230 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 231 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.12   4907   43
 232 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 233 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          114.03  12087  106
 234 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 236 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 237 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 238 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.51  21567  190
 239 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.25   5436   48
 240 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.12  13122  116
 241 Urszula Solarska               Łódź                 112.94  21233  188
 242 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 243 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 244 Sławomir Wolski                Wrocław              112.37  21799  194
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 246 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 247 Robert Wagner                  Wrocław              111.72  13183  118
 248 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.50  21296  191
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 250 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.72  21258  192
 251 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 252 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 253 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 254 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 255 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 256 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 257 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             109.92  10442   95
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.51  21574  197
 260 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.35  20668  189
 261 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 263 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 264 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 265 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 266 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 267 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 268 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 269 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 270 Maciej Pietrasik               Nowogard             108.06  11562  107
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 272 Michał Landowski               Police               107.92  14138  131
 273 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 274 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 275 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.57   6454   60
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 277 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.22  18441  172
 278 Jacek Nowak                    Szczecin             106.74   5657   53
 279 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 280 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 282 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 283 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 286 Olga Swarcewicz                Warszawa             104.57   3660   35
 287 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 288 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 292 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 102.46  17213  168
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.11  12560  123
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 297 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 298 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.62   7245   72
 300 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 301 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 303 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 304 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.58  19421  197
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 308 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 309 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6574   68
 311 Karolina Urbańska              Poznań                96.67   7057   73
 312 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 314 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 315 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 316 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.11   3364   35
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.60  10311  109
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.46  16342  173
 320 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.43   8121   86
 321 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 322 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 323 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 325 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               90.26   5145   57
 326 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 327 Marcin Kurowski                Racibórz              89.27  12766  143
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.29  13442  154
 330 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 331 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 332 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 333 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 334 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 335 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 336 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 337 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 338 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 339 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 340 Teresa Balewska                Reda                  82.79  10266  124
 341 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 342 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 343 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 344 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             80.00   3280   41
 345 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 346 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 347 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 348 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 349 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 350 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 351 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 352 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 31-08-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   3 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   4 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   5 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               132.58   3182   24
  17 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  18 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  19 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  20 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  22 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  23 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  24 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.75   2922   24
  25 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  29 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  30 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  31 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  33 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  34 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  35 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  36 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  37 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  38 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  39 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  40 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  41 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  42 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  43 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  44 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  45 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  46 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.57   2474   23
  47 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  48 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  49 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  50 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  53 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  54 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  56 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  60 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  61 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  62 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  64 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  65 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  66 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  69 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  70 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  78 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  81 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  82 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  83 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  84 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  85 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  86 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  87 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  88 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  89 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  90 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  92 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  93 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  94 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  95 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  96 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  97 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  98 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  99 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 100 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 101 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 102 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 103 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 104 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 105 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 106 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 107 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 108 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 109 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 110 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 111 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 112 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 114 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 115 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 116 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              118.25   1419   12
 117 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 118 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 121 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.42   1373   12
 122 Teresa Pawlik                  Lubin                114.00   1368   12
 123 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 125 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 126 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 127 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 128 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 129 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 130 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 131 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 132 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 134 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 135 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 139 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 140 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 141 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 142 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 143 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 147 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 148 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 149 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 150 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 151 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 152 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 153 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 154 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 155 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 156 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 157 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 158 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 159 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 160 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 161 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 162 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 163 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 164 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 165 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 166 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 167 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 168 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 169 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 170 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 171 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 172 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 173 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 174 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 175 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 176 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 177 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 178 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 179 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 180 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 181 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 182 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 183 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 184 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 185 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 186 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 187 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 188 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 189 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 190 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 191 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 192 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 193 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 194 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 195 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 196 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 197 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 198 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 199 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 200 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 201 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 202 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 203 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 204 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 205 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 206 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 207 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 208 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 209 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 210 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 211 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 212 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 213 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 214 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 215 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 216 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 217 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 218 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 219 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 220 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 221 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 222 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 223 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 224 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 225 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 226 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 227 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 228 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 229 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 230 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 231 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 232 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 233 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 234 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 235 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 236 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 237 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 238 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 239 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 240 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 241 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 242 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 243 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 244 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 245 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 246 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 247 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 248 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 249 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 250 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 251 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 252 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 253 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 254 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 256 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 257 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 258 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 259 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 260 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 261 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 262 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 263 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 264 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 265 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 266 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 267 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 268 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 269 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 270 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 271 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 272 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 273 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 274 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 275 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 276 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 277 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 278 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 279 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 280 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 281 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 282 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 283 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 284 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 285 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 286 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 287 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 288 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 289 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 290 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 291 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 292 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 293 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 294 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 295 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 296 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 297 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 298 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 299 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 300 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 301 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 302 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 303 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 304 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 305 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 306 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 307 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 308 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 309 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 310 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 311 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 312 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 313 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 314 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 315 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie