Nowe Miasto Lubawskie27
września
Nowe Miasto Lubawskie 27-28 września XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Legnica 4
października
Legnica 4- 5 października XX Puchar Polski
Świnoujście11
października
Świnoujście 11-12 października II Otwarte Mistrzostwa ŚwinoujściaGrand Prix 2014
Jak Puchar Polski, to tylko w Legnicy04 - 05 października 2014 — XX Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XX Puchar PolskiLegnica, 04 - 05 października 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Jak Puchar Polski, to tylko w LegnicyKilka lat temu podjęto decyzję, by przenieść rozgrywki Pucharu Polski poza stolicę. Przeprowadzony w miniony weekend turniej po raz kolejny potwierdził, że był to strzał w dziesiątkę.

Legnica z pewnością leży w sercu Polski, jeśli nie geograficznie, to na pewno skrablowo. Corocznie dba o to klan rodziny Obremskich wraz z redakcją lca.pl. Tradycyjnie przygotowali i coś dla duszy, i coś dla ciała. Komfortowa sala do gry, słodkości w przerwach między rundami czy integracyjny bankiet za symboliczną złotówkę wzmocniony anagramkami (nowy i zmóżdżający sposób gry w scrabble) zostały okraszone emocjami i wysokim poziomem gry.

Zmodyfikowana formuła Pucharu, dzięki której nikt nie wyjeżdża po pierwszych rundach, daje szansę wszystkim tym, którym nie powiodło się w eliminacjach. Zmagają się oni w Mistrzostwach Ziemi Legnickiej. W tym roku zdobył Legnicę jej niedawny mieszkaniec, a jednocześnie obrońca Pucharu Polski 2013. Krzysztof Obremski, bo o nim mowa, w decydującym niedzielnym pojedynku VI. Mistrzostw pokonał Mariusza Wrześniewskiego z Krakowa i jako jedyny uzbierał 9 wygranych. Pokonany obronił drugą pozycję, a najniższe miejsce podium przypadło Natalii Woźniak, która jak sama przyznała, była nieco zaskoczona tak dobrym wynikiem. 8 wygranych odnieśli także Bogusław Szyszka, Łukasz BobowskiMałgorzata Szczygieł zajmując odpowiednio 4-6. miejsca.

Równolegle do decydujących „legnickich” rozstrzygnięć Bartosz Morawski (2. pozycja w rankingu PFS) i Michał Alabrudziński (5. pozycja) walczyli o główne trofeum ufundowane przez Lotto – partnera Pucharu Polski 2014. Oj, nie mieli oni szczęścia do literek. Dzięki temu zmagania we wszystkich trzech finałowych partiach były zacięte i pełne najlepszej taktyki. Decydująca okazała się środkowa faza ostatniej gry, która przechyliła szalę zwycięstwa na stronę Bartosza. Wykorzystał on fakt, że blank wylosowany na początku przez Michała, zamiast pomagać skutecznie mu przeszkadzał. I nie mógł on ani dobrze zapunktować, ani wykorzystać blanka do premii.
Tutaj można prześledzić tę rozgrywkę. Wystarczy powiedzieć, że średnia z finałów to nieco ponad 350 pkt na gracza, co świadczy o tym, jak los utrudniał im grę.

Do czwórki najlepszych awansowali też Dariusz Kosz (lider listy rankingowej) oraz Krzysztof Mówka (8. w rankingu). Przed półfinałami wydawało się, że dwóch najwyżej rozstawionych graczy awansuje do finału, tym bardziej, że Darek prezentuje ostatnio naprawdę świetną formę. Michał pokrzyżował jednak te plany i to on walczył o wygraną. Najlepszą ósemkę uzupełnili: Karol Waniek, Kazimierz Merklejn, Bronisław ParadaAndrzej Rechowicz.

Turniej rozpoczął się od specjalnego tortu z okazji XX. urodzin Pucharu. Pyszne ciasto ufundowane przez najlepszego legnickiego cukiernika — Korneliusza Okonia — pokroili i podali uczestnikom turnieju pucharowi triumfatorzy z lat poprzednich. W turnieju anagramków, gdzie czołowe miejsca zajęli Darek Kosz, Michał Alabrudziński i Jan Mrozowski, nagrody ufundował klub piłkarski Miedź Legnica.

Głównymi partnerami imprezy byli: Lotto oraz Hotel Gwarna, Optyk OkoPolska Federacja Scrabble.

Relacja na żywo: LINK
Bartosz Morawski zdobywa XX Puchar Polski w Legnicy! W finale wygrał 2:1 z Michałem Alabrudzińskim.

MICHAŁ ALABRUDZIŃSKI — BARTOSZ MORAWSKI 321:348

BARTOSZ MORAWSKI — MICHAŁ ALABRUDZIŃSKI 335:384

MICHAŁ ALABRUDZIŃSKI — BARTOSZ MORAWSKI 317:418
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Puchar Polski
XVIII Puchar Polski
XVII Puchar Polski


Partner Turnieju

Rodzaj turniejuOtwarty

Regulamin XX Pucharu Polski
Sposób rozgrywaniagrupowo-pucharowy
Miejsce rozgrywekHotel Gwarna, ul. Wjazdowa 12, Legnica
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuscrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 4 października
11:30 — rozpoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund
19:30 — zakończenie gier pierwszego dnia

Niedziela, 5 października
9:00 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski
9:30 — 1/8 finału Pucharu Polski i VI Mistrzostwa Legnicy
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski
11:30 — półfinały Pucharu Polski
12:30 — finał Pucharu Polski 2014
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju

(organizatorzy mogą zmienić nieznacznie harmonogram rozgrywek w zależności od liczby osób grających)
Wpisowe25 zł — dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz dla członków WKS Siódemka
15 zł — dla młodzieży do 18 roku życia
40 zł — dla pozostałych graczy
Dojazddojazd do Legnicy:
- pociągiem z Wrocławia (kursują co godzinę)
- autobusem z Wrocławia (http://www.zawisza-travel.com.pl)

WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach. Przekąski i kawa przez cały czas trwania turnieju.
NoclegiHotel Gwarna
Hotel Sękowski
W hotelu Sękowski na hasło scrabble (we wszystkie ceny wliczone jest również śniadanie):
- pokój jednoosobowy — 130 zł
- pokój dwuosobowy — 160 zł
- pokój trzyosobowy — 190 zł
tel. (076) 721 31 60
e-mail: recepcja@hotelsekowski.pl
Hotel Arkadia
W hotelu Arkadia na hasło scrabble (we wszystkie ceny wliczone jest również śniadanie):
- pokój dwuosobowy — 70 zł / osoba / ze śniadaniem,
- pokój trzyosobowy — 65 zł / osoba / ze śniadaniem,
- pokój czteroosobowy — 60 zł / osoba / ze śniadaniem,
- pokój pięcioosobowy — 50 zł / osoba / ze śniadaniem.
tel. (+48) 76 850 78 00
e-mail: legnica@hotel-arkadia.pl
Dodatkowe atrakcjeBankiet w Hotelu Gwarna 4 października o godzinie 21:00. (dodatkowo płatny 10 złotych)
Organizatorzyportal internetowy lca.pl, telewizja DAMI, Gazeta Legnicka, WKS Siódemka
Krzysztof Obremski 728499749
SponsorzyHotel Gwarna


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Legnicy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.20      9.0     4804     1845      430
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 141.52      8.0     4980     1797      647
  3 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.67      8.0     4861     1708      374
  4 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.67      8.0     4848     1734      729
  5 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.76      8.0     4561     1754      277
  6 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              125.61      8.0     4330     1735     -179
  7 Jan             Mrozowski            Kraków                 143.83      7.0     4976     1592      732
  8 Ryszard         Kaczmarek            Leszno                 100.00      7.0     4659     1459      425
  9 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    141.95      7.0     4584     1619      175
 10 Michał          Szymkowski           Wrocław                124.21      7.0     4455     1652      198
 11 Barbara         Obremska             Wrocław                123.45      7.0     4440     1663     -158
 12 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             100.00      7.0     4432     1568      188
 13 Sylwia          Łada                 Inowrocław             112.18      7.0     4319     1505      -32
 14 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                127.35      6.0     4962     1555      301
 15 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                118.76      6.0     4896     1584      -19
 16 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               143.63      6.0     4756     1524      328
 17 Dominik         Piasecki             Słupsk                 133.99      6.0     4580     1504       58
 18 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               124.30      6.0     4477     1567       90
 19 Joanna          Jewtuch              Warszawa               131.28      6.0     4477     1579       95
 20 Andrzej         Kraska               Wrocław                112.77      6.0     4460     1359      286
 21 Sławomir        Wolski               Wrocław                113.43      6.0     4431     1387      383
 22 Urszula         Solarska             Łódź                   115.11      6.0     4280     1594     -612
 23 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              114.79      6.0     4203     1402     -115
 24 Dorota          Patera               Legnica                109.11      6.0     4084     1449     -429
 25 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.69      5.0     4760     1389       99
 26 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.49      5.0     4567     1456      113
 27 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      124.94      5.0     4465     1396        2
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.17      5.0     4390     1435     -150
 29 Radosław        Jachna               Łódź                   133.19      5.0     4377     1389      -87
 30 Kamil           Kister               Puławy                 139.22      5.0     4261     1429     -155
 31 Jerzy           Luter                Bytom                  118.74      5.0     4260     1460     -384
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             130.56      5.0     4124     1420     -440
 33 Robert          Wagner               Wrocław                107.69      5.0     4092     1292       28
 34 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  117.33      5.0     3997     1417     -701
 35 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.23      4.0     4328     1303        7
 36 Marcin          Ceglarek             Kraków                 127.99      4.0     4283     1334     -487
 37 Ziemowit        Pazda                Wrocław                113.77      4.0     4268     1145     -209
 38 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               101.85      4.0     4201     1152       -4
 39 Adam            Janicki              Wrocław                116.23      4.0     4069     1333     -772
 40 Renata          Andracka             Zwola                  117.21      3.5     4048     1115      188
 41 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               108.08      3.5     4024      988     -125
 42 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            107.39      3.0     4369     1030     -137
 43 Anna            Niedzielko           Szczecin               112.59      3.0     4173     1076     -393
 44 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          119.17      3.0     2580      983     -525
 45 Bogusław        Książek              Szczecin               116.84      2.5     3358      917     -520
 46 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2319      693    -2633
 47 Joanna          Strączek             Legnica                100.00      0.5      537      115     -447



Wyniki indywidualne zawodników w Pucharze Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                157.98     11.0     5751     2226     1202
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              151.58     10.0     5268     2132      752
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.18      8.0     4455     1620     1033
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.87      8.0     4196     1610      419
  5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.54      7.0     3762     1452      718
  6 Karol           Waniek               Wrocław                137.53      6.0     3732     1314      627
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.03      6.0     3618     1387      161
  8 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         126.92      6.0     3574     1367      148
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Legnicy



	Dariusz Kosz 160.18 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Urszula        Solarska              115.11 +  533: 299  165
    2     1 Dorota         Stachowska            119.49 +  372: 331  169
    3     1 Barbara        Obremska              123.45 +  503: 250  173
    4     1 Marcin         Ceglarek              127.99 +  449: 344  178
    5     1 Piotr          Broda                 130.56 +  452: 317  181
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  385: 391   92
    7     1 Robert         Duczemiński           141.95 +  438: 376  192
    8    34 Dariusz        Ulatowski             118.76 +  486: 300  169
    9    32 Kazimierz      Merklejn              148.54 +  464: 403  199
   10    31 Michał         Alabrudziński         151.58 -  373: 411  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 10 162.00




	Bartosz Morawski 157.98 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Janicki               116.23 +  478: 318  166
    2     5 Zdzisław       Figurski              119.17 +  380: 357  169
    3     5 Andrzej        Rechowicz             124.03 -  383: 442   74
    4     5 Agnieszka      Goniowska             127.35 +  524: 323  177
    5     5 Natalia        Woźniak               130.67 +  505: 355  181
    6     5 Kamil          Kister                139.22 +  484: 364  189
    7     5 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  413: 382  194
    8    38 Łukasz         Bobowski              146.76 +  534: 349  197
    9    34 Andrzej        Rechowicz             124.03 +  508: 273  174
   10    32 Krzysztof      Mówka                 148.87 +  441: 364  199
   11    31 Michał         Alabrudziński         151.58 +  348: 321  202
   12    31 Michał         Alabrudziński         151.58 -  335: 384  102
   13    31 Michał         Alabrudziński         151.58 +  418: 317  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2226  / 13 171.23




	Michał Alabrudziński 151.58 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogusław       Książek               116.84 -  374: 399   67
    2     9 Dariusz        Ulatowski             118.76 +  582: 350  169
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  467: 403  174
    4     9 Bronisław      Parada                126.92 +  355: 337  177
    5     9 Joanna         Jewtuch               131.28 +  372: 286  181
    6     9 Bogusław       Szyszka               138.67 +  376: 293  189
    7     9 Jan            Mrozowski             143.83 +  472: 362  194
    8    32 Dorota         Patera                109.11 +  434: 232  159
    9    31 Karol          Waniek                137.53 +  403: 380  188
   10    31 Dariusz        Kosz                  160.18 +  411: 373  210
   11    31 Bartosz        Morawski              157.98 -  321: 348  108
   12    31 Bartosz        Morawski              157.98 +  384: 335  208
   13    31 Bartosz        Morawski              157.98 -  317: 418  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2132  / 13 164.00




	Krzysztof Mówka 148.87 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              117.21 +  381: 344  167
    2    13 Jerzy          Luter                 118.74 +  418: 328  169
    3    13 Michał         Szymkowski            124.21 +  536: 309  174
    4    13 Małgorzata     Szczygieł             125.61 +  367: 338  176
    5    13 Rafał          Wesołowski            131.69 +  445: 431  182
    6    13 Karol          Waniek                137.53 +  385: 379  188
    7    13 Krzysztof      Obremski              145.20 -  346: 400   95
    8    36 Juliusz        Czupryniak            124.30 +  453: 452  174
    9    33 Bronisław      Parada                126.92 +  501: 355  177
   10    32 Bartosz        Morawski              157.98 -  364: 441  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 10 161.00




	Kazimierz Merklejn 148.54 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  419: 329  167
    2    17 Marta          Świątkowska           118.23 +  477: 259  168
    3    17 Juliusz        Czupryniak            124.30 +  418: 233  174
    4    17 Jacek          Wandzel               124.94 +  464: 310  175
    5    17 Radosław       Jachna                133.19 +  385: 293  183
    6    17 Dominik        Piasecki              133.99 +  456: 324  184
    7    17 Łukasz         Bobowski              146.76 -  339: 476   97
    8    33 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  401: 356  194
    9    32 Dariusz        Kosz                  160.18 -  403: 464  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  /  9 161.33




	Łukasz Bobowski 146.76 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jacek          Wandzel               124.94 +  387: 349  175
    2    18 Juliusz        Czupryniak            124.30 -  321: 492   74
    3    18 Radosław       Jachna                133.19 -  327: 427   83
    4    18 Dominik        Piasecki              133.99 +  425: 355  184
    5    18 Marta          Świątkowska           118.23 +  403: 304  168
    6    18 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  465: 257  167
    7    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 +  476: 339  199
    8    38 Bartosz        Morawski              157.98 -  349: 534  108
    9     3 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  364: 274  150
   10     2 Ryszard        Korpalski             114.79 +  393: 296  165
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          141.52 +  372: 325  192
   12     2 Bogusław       Szyszka               138.67 -  279: 332   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Krzysztof Obremski 145.20 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Szczygieł             125.61 +  375: 367  176
    2    14 Michał         Szymkowski            124.21 +  362: 316  174
    3    14 Rafał          Wesołowski            131.69 +  530: 399  182
    4    14 Karol          Waniek                137.53 +  341: 327  188
    5    14 Jerzy          Luter                 118.74 -  326: 332   69
    6    14 Renata         Andracka              117.21 +  377: 307  167
    7    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 +  400: 346  199
    8    37 Andrzej        Rechowicz             124.03 -  371: 420   74
    9     2 Dorota         Patera                109.11 +  425: 298  159
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  407: 539   92
   11     2 Barbara        Obremska              123.45 +  451: 351  173
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          141.52 +  439: 372  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Jan Mrozowski 143.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bronisław      Parada                126.92 +  486: 411  177
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              124.17 -  361: 421   74
    3    10 Joanna         Jewtuch               131.28 +  445: 365  181
    4    10 Bogusław       Szyszka               138.67 -  364: 453   89
    5    10 Dariusz        Ulatowski             118.76 -  393: 418   69
    6    10 Bogusław       Książek               116.84 +  433: 392  167
    7     9 Michał         Alabrudziński         151.58 -  362: 472  102
    8     5 Zdzisław       Figurski              119.17 +  400:   1  169
    9     6 Jerzy          Luter                 118.74 +  561: 228  169
   10     3 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  357: 347  150
   11     3 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  339: 343   76
   12     5 Dariusz        Ulatowski             118.76 +  475: 393  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Łukasz Tuszyński 143.63 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Goniowska             127.35 -  380: 471   77
    2     6 Andrzej        Rechowicz             124.03 -  345: 462   74
    3     6 Natalia        Woźniak               130.67 +  424: 327  181
    4     6 Kamil          Kister                139.22 +  351: 305  189
    5     6 Zdzisław       Figurski              119.17 +  454: 253  169
    6     6 Adam           Janicki               116.23 +  480: 313  166
    7     5 Bartosz        Morawski              157.98 -  382: 413  108
    8    33 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  356: 401   99
    9    10 Urszula        Solarska              115.11 +  437: 328  165
   10     7 Joanna         Jewtuch               131.28 -  350: 385   81
   11     7 Ryszard        Korpalski             114.79 +  431: 363  165
   12     6 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  366: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Robert Duczemiński 141.95 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Ceglarek              127.99 +  439: 361  178
    2     2 Barbara        Obremska              123.45 +  384: 366  173
    3     2 Piotr          Broda                 130.56 +  445: 265  181
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  325: 432   92
    5     2 Dorota         Stachowska            119.49 +  357: 350  169
    6     2 Urszula        Solarska              115.11 -  407: 436   65
    7     1 Dariusz        Kosz                  160.18 -  376: 438  110
    8     2 Sylwia         Łada                  112.18 -  354: 362   62
    9    11 Robert         Wagner                107.69 +  421: 304  158
   10     9 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  322: 416   76
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  367: 336  174
   12     7 Joanna         Jewtuch               131.28 +  387: 343  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Mariusz Wrześniewski 141.52 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            119.49 +  419: 418  169
    2     3 Marcin         Ceglarek              127.99 +  450: 319  178
    3     3 Urszula        Solarska              115.11 +  447: 332  165
    4     2 Robert         Duczemiński           141.95 +  432: 325  192
    5     3 Barbara        Obremska              123.45 -  323: 370   73
    6     1 Dariusz        Kosz                  160.18 +  391: 385  210
    7     2 Piotr          Broda                 130.56 +  556: 220  181
    8    35 Bronisław      Parada                126.92 -  311: 420   77
    9     1 Ryszard        Korpalski             114.79 +  415: 326  165
   10     1 Krzysztof      Obremski              145.20 +  539: 407  195
   11     1 Łukasz         Bobowski              146.76 -  325: 372   97
   12     1 Krzysztof      Obremski              145.20 -  372: 439   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Kamil Kister 139.22 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Figurski              119.17 +  378: 350  169
    2     7 Agnieszka      Goniowska             127.35 +  415: 377  177
    3     7 Adam           Janicki               116.23 -  315: 365   66
    4     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  305: 351   94
    5     7 Andrzej        Rechowicz             124.03 +  427: 315  174
    6     5 Bartosz        Morawski              157.98 -  364: 484  108
    7     6 Natalia        Woźniak               130.67 -  371: 412   81
    8     6 Dorota         Stachowska            119.49 +  383: 377  169
    9     9 Juliusz        Czupryniak            124.30 +  324: 260  174
   10     6 Bogusław       Szyszka               138.67 -  341: 407   89
   11    11 Sławomir       Wolski                113.43 -  292: 344   63
   12    14 Urszula        Solarska              115.11 -  346: 374   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Bogusław Szyszka 138.67 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Ulatowski             118.76 -  403: 479   69
    2    11 Bronisław      Parada                126.92 -  294: 390   77
    3    11 Bogusław       Książek               116.84 +  512: 264  167
    4    10 Jan            Mrozowski             143.83 +  453: 364  194
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  420: 303  174
    6     9 Michał         Alabrudziński         151.58 -  293: 376  102
    7    10 Joanna         Jewtuch               131.28 -  401: 444   81
    8     7 Sławomir       Wolski                113.43 +  478: 294  163
    9     5 Sylwia         Łada                  112.18 +  385: 310  162
   10     6 Kamil          Kister                139.22 +  407: 341  189
   11     5 Dorota         Patera                109.11 +  470: 275  159
   12     2 Łukasz         Bobowski              146.76 +  332: 279  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Karol Waniek 137.53 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 118.74 +  379: 361  169
    2    15 Małgorzata     Szczygieł             125.61 +  634: 300  176
    3    15 Renata         Andracka              117.21 +  413: 278  167
    4    14 Krzysztof      Obremski              145.20 -  327: 341   95
    5    15 Michał         Szymkowski            124.21 +  382: 314  174
    6    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  379: 385   99
    7    14 Rafał          Wesołowski            131.69 +  424: 366  182
    8    31 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  414: 357  150
    9    31 Michał         Alabrudziński         151.58 -  380: 403  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  /  9 146.00




	Dominik Piasecki 133.99 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Świątkowska           118.23 +  435: 371  168
    2    19 Jacek          Wandzel               124.94 +  454: 348  175
    3    19 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  388: 312  167
    4    18 Łukasz         Bobowski              146.76 -  355: 425   97
    5    19 Juliusz        Czupryniak            124.30 -  295: 429   74
    6    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  324: 456   99
    7    18 Radosław       Jachna                133.19 -  373: 421   83
    8    11 Urszula        Solarska              115.11 -  358: 375   65
    9    16 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  400: 310  164
   10    13 Jerzy          Luter                 118.74 +  406: 322  169
   11    10 Michał         Szymkowski            124.21 -  357: 441   74
   12    11 Dorota         Stachowska            119.49 +  435: 312  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Radosław Jachna 133.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Juliusz        Czupryniak            124.30 +  434: 346  174
    2    20 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  462: 252  167
    3    18 Łukasz         Bobowski              146.76 +  427: 327  197
    4    19 Marta          Świątkowska           118.23 -  337: 408   68
    5    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  293: 385   99
    6    19 Jacek          Wandzel               124.94 -  339: 386   75
    7    18 Dominik        Piasecki              133.99 +  421: 373  184
    8     3 Robert         Wagner                107.69 +  374: 326  158
    9     4 Barbara        Obremska              123.45 -  382: 391   73
   10     5 Dariusz        Ulatowski             118.76 -  280: 482   69
   11    12 Sylwia         Łada                  112.18 -  360: 453   62
   12    12 Andrzej        Kraska                112.77 -  268: 335   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Rafał Wesołowski 131.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Szymkowski            124.21 -  380: 384   74
    2    16 Renata         Andracka              117.21 +  352: 303  167
    3    14 Krzysztof      Obremski              145.20 -  399: 530   95
    4    15 Jerzy          Luter                 118.74 -  346: 418   69
    5    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  431: 445   99
    6    15 Małgorzata     Szczygieł             125.61 +  394: 389  176
    7    14 Karol          Waniek                137.53 -  366: 424   88
    8    16 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  505: 279  167
    9    15 Sławomir       Wolski                113.43 -  371: 489   63
   10    17 Adam           Janicki               116.23 -  333: 399   66
   11    18 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  526: 284  158
   12    15 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  357: 317  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Joanna Jewtuch 131.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  415: 290  174
    2    12 Bogusław       Książek               116.84 +  437: 261  167
    3    10 Jan            Mrozowski             143.83 -  365: 445   94
    4    11 Dariusz        Ulatowski             118.76 -  351: 399   69
    5     9 Michał         Alabrudziński         151.58 -  286: 372  102
    6    11 Bronisław      Parada                126.92 -  396: 407   77
    7    10 Bogusław       Szyszka               138.67 +  444: 401  189
    8     9 Anna           Niedzielko            112.59 +  339: 326  163
    9    13 Agnieszka      Goniowska             127.35 +  397: 360  177
   10     7 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  385: 350  194
   11     6 Natalia        Woźniak               130.67 -  319: 384   81
   12     7 Robert         Duczemiński           141.95 -  343: 387   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Natalia Woźniak 130.67 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             124.03 -  278: 448   74
    2     8 Adam           Janicki               116.23 +  572: 305  166
    3     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  327: 424   94
    4     7 Zdzisław       Figurski              119.17 -  377: 491   69
    5     5 Bartosz        Morawski              157.98 -  355: 505  108
    6     7 Agnieszka      Goniowska             127.35 +  395: 358  177
    7     6 Kamil          Kister                139.22 +  412: 371  189
    8     8 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  488: 294  164
    9     8 Michał         Szymkowski            124.21 +  363: 356  174
   10     8 Sylwia         Łada                  112.18 +  469: 325  162
   11     6 Joanna         Jewtuch               131.28 +  384: 319  181
   12     3 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  441: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Piotr Broda 130.56 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Barbara        Obremska              123.45 -  336: 371   73
    2     4 Urszula        Solarska              115.11 -  367: 396   65
    3     2 Robert         Duczemiński           141.95 -  265: 445   92
    4     3 Dorota         Stachowska            119.49 -  359: 429   69
    5     1 Dariusz        Kosz                  160.18 -  317: 452  110
    6     3 Marcin         Ceglarek              127.99 +  433: 301  178
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  220: 556   92
    8    18 Bogusław       Książek               116.84 +  381: 278  167
    9    21 Marta          Świątkowska           118.23 +  355: 307  168
   10    18 Anna           Niedzielko            112.59 +  437: 290  163
   11    13 Agnieszka      Goniowska             127.35 -  292: 483   77
   12    18 Adam           Janicki               116.23 +  362: 256  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Marcin Ceglarek 127.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Duczemiński           141.95 -  361: 439   92
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  319: 450   92
    3     4 Dorota         Stachowska            119.49 +  377: 369  169
    4     1 Dariusz        Kosz                  160.18 -  344: 449  110
    5     4 Urszula        Solarska              115.11 -  352: 359   65
    6     3 Piotr          Broda                 130.56 -  301: 433   81
    7     3 Barbara        Obremska              123.45 -  353: 409   73
    8    17 Marta          Świątkowska           118.23 +  310: 297  168
    9    20 Jacek          Wandzel               124.94 +  451: 339  175
   10    16 Agnieszka      Goniowska             127.35 -  315: 442   77
   11    21 Anna           Niedzielko            112.59 +  443: 374  163
   12    17 Jerzy          Luter                 118.74 -  357: 410   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Agnieszka Goniowska 127.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  471: 380  194
    2     7 Kamil          Kister                139.22 -  377: 415   89
    3     8 Zdzisław       Figurski              119.17 -  372: 401   69
    4     5 Bartosz        Morawski              157.98 -  323: 524  108
    5     8 Adam           Janicki               116.23 +  438: 381  166
    6     7 Natalia        Woźniak               130.67 -  358: 395   81
    7     7 Andrzej        Rechowicz             124.03 -  430: 443   74
    8    14 Jacek          Wandzel               124.94 +  446: 435  175
    9    13 Joanna         Jewtuch               131.28 -  360: 397   81
   10    16 Marcin         Ceglarek              127.99 +  442: 315  178
   11    13 Piotr          Broda                 130.56 +  483: 292  181
   12    10 Dorota         Patera                109.11 +  462: 283  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Bronisław Parada 126.92 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Mrozowski             143.83 -  411: 486   94
    2    11 Bogusław       Szyszka               138.67 +  390: 294  189
    3    12 Dariusz        Ulatowski             118.76 +  358: 314  169
    4     9 Michał         Alabrudziński         151.58 -  337: 355  102
    5    12 Bogusław       Książek               116.84 +  520: 405  167
    6    11 Joanna         Jewtuch               131.28 +  407: 396  181
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  376: 364  174
    8    35 Mariusz        Wrześniewski          141.52 +  420: 311  192
    9    33 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  355: 501   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  /  9 151.89




	Małgorzata Szczygieł 125.61 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Obremski              145.20 -  367: 375   95
    2    15 Karol          Waniek                137.53 -  300: 634   88
    3    16 Jerzy          Luter                 118.74 +  393: 349  169
    4    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  338: 367   99
    5    16 Renata         Andracka              117.21 +  349: 333  167
    6    15 Rafał          Wesołowski            131.69 -  389: 394   82
    7    15 Michał         Szymkowski            124.21 +  371: 349  174
    8    12 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  318: 316  152
    9    12 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  388: 385  150
   10     9 Robert         Duczemiński           141.95 +  416: 322  192
   11     3 Jan            Mrozowski             143.83 +  343: 339  194
   12     4 Barbara        Obremska              123.45 +  358: 346  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Jacek Wandzel 124.94 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Bobowski              146.76 -  349: 387   97
    2    19 Dominik        Piasecki              133.99 -  348: 454   84
    3    20 Marta          Świątkowska           118.23 -  302: 449   68
    4    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  310: 464   99
    5    20 Ryszard        Żydaczewski           117.33 +  416: 277  167
    6    19 Radosław       Jachna                133.19 +  386: 339  183
    7    19 Juliusz        Czupryniak            124.30 -  346: 424   74
    8    14 Agnieszka      Goniowska             127.35 -  435: 446   77
    9    20 Marcin         Ceglarek              127.99 -  339: 451   78
   10    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  447: 155  150
   11    19 Renata         Andracka              117.21 +  426: 362  167
   12    16 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  361: 255  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Juliusz Czupryniak 124.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Radosław       Jachna                133.19 -  346: 434   83
    2    18 Łukasz         Bobowski              146.76 +  492: 321  197
    3    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  233: 418   99
    4    20 Ryszard        Żydaczewski           117.33 -  331: 420   67
    5    19 Dominik        Piasecki              133.99 +  429: 295  184
    6    20 Marta          Świątkowska           118.23 +  486: 303  168
    7    19 Jacek          Wandzel               124.94 +  424: 346  175
    8    36 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  452: 453   99
    9     9 Kamil          Kister                139.22 -  260: 324   89
   10    11 Michał         Szymkowski            124.21 -  305: 363   74
   11    15 Robert         Wagner                107.69 +  344: 336  158
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  375: 374  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Michał Szymkowski 124.21 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            131.69 +  384: 380  182
    2    14 Krzysztof      Obremski              145.20 -  316: 362   95
    3    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  309: 536   99
    4    16 Renata         Andracka              117.21 +  438: 276  167
    5    15 Karol          Waniek                137.53 -  314: 382   88
    6    16 Jerzy          Luter                 118.74 +  400: 341  169
    7    15 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  349: 371   76
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              124.17 +  421: 261  174
    9     8 Natalia        Woźniak               130.67 -  356: 363   81
   10    11 Juliusz        Czupryniak            124.30 +  363: 305  174
   11    10 Dominik        Piasecki              133.99 +  441: 357  184
   12     8 Sławomir       Wolski                113.43 +  364: 323  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Krzysztof Sporczyk 124.17 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Jewtuch               131.28 -  290: 415   81
    2    10 Jan            Mrozowski             143.83 +  421: 361  194
    3     9 Michał         Alabrudziński         151.58 -  403: 467  102
    4    12 Bogusław       Książek               116.84 +  420: 334  167
    5    11 Bogusław       Szyszka               138.67 -  303: 420   89
    6    12 Dariusz        Ulatowski             118.76 +  441: 364  169
    7    11 Bronisław      Parada                126.92 -  364: 376   77
    8    10 Michał         Szymkowski            124.21 -  261: 421   74
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  460: 377  158
   10    14 Robert         Wagner                107.69 +  317: 263  158
   11     9 Robert         Duczemiński           141.95 -  336: 367   92
   12    13 Juliusz        Czupryniak            124.30 -  374: 375   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Andrzej Rechowicz 124.03 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Woźniak               130.67 +  448: 278  181
    2     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  462: 345  194
    3     5 Bartosz        Morawski              157.98 +  442: 383  208
    4     8 Adam           Janicki               116.23 +  451: 347  166
    5     7 Kamil          Kister                139.22 -  315: 427   89
    6     8 Zdzisław       Figurski              119.17 -  364: 368   69
    7     7 Agnieszka      Goniowska             127.35 +  443: 430  177
    8    37 Krzysztof      Obremski              145.20 +  420: 371  195
    9    34 Bartosz        Morawski              157.98 -  273: 508  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  /  9 154.11




	Barbara Obremska 123.45 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 130.56 +  371: 336  181
    2     2 Robert         Duczemiński           141.95 -  366: 384   92
    3     1 Dariusz        Kosz                  160.18 -  250: 503  110
    4     4 Urszula        Solarska              115.11 +  405: 349  165
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          141.52 +  370: 323  192
    6     4 Dorota         Stachowska            119.49 -  302: 402   69
    7     3 Marcin         Ceglarek              127.99 +  409: 353  178
    8     4 Andrzej        Kraska                112.77 +  389: 375  163
    9     4 Radosław       Jachna                133.19 +  391: 382  183
   10     4 Dorota         Patera                109.11 +  490: 382  159
   11     2 Krzysztof      Obremski              145.20 -  351: 451   95
   12     4 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  346: 358   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Dorota Stachowska 119.49 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  418: 419   92
    2     1 Dariusz        Kosz                  160.18 -  331: 372  110
    3     4 Marcin         Ceglarek              127.99 -  369: 377   78
    4     3 Piotr          Broda                 130.56 +  429: 359  181
    5     2 Robert         Duczemiński           141.95 -  350: 357   92
    6     4 Barbara        Obremska              123.45 +  402: 302  173
    7     4 Urszula        Solarska              115.11 +  508: 338  165
    8     6 Kamil          Kister                139.22 -  377: 383   89
    9    14 Anna           Niedzielko            112.59 +  359: 308  163
   10    10 Andrzej        Kraska                112.77 -  323: 424   63
   11    14 Adam           Janicki               116.23 +  389: 380  166
   12    11 Dominik        Piasecki              133.99 -  312: 435   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Zdzisław Figurski 119.17 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                139.22 -  350: 378   89
    2     5 Bartosz        Morawski              157.98 -  357: 380  108
    3     8 Agnieszka      Goniowska             127.35 +  401: 372  177
    4     7 Natalia        Woźniak               130.67 +  491: 377  181
    5     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  253: 454   94
    6     8 Andrzej        Rechowicz             124.03 +  368: 364  174
    7     8 Adam           Janicki               116.23 -  359: 380   66
    8     5 Jan            Mrozowski             143.83 -    1: 400   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  8 122.88




	Dariusz Ulatowski 118.76 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               138.67 +  479: 403  189
    2     9 Michał         Alabrudziński         151.58 -  350: 582  102
    3    12 Bronisław      Parada                126.92 -  314: 358   77
    4    11 Joanna         Jewtuch               131.28 +  399: 351  181
    5    10 Jan            Mrozowski             143.83 +  418: 393  194
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              124.17 -  364: 441   74
    7    12 Bogusław       Książek               116.84 +  582: 316  167
    8    34 Dariusz        Kosz                  160.18 -  300: 486  110
    9     7 Andrzej        Kraska                112.77 +  460: 342  163
   10     5 Radosław       Jachna                133.19 +  482: 280  183
   11     4 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  355: 488   50
   12     5 Jan            Mrozowski             143.83 -  393: 475   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Jerzy Luter 118.74 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Karol          Waniek                137.53 -  361: 379   88
    2    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  328: 418   99
    3    16 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  349: 393   76
    4    15 Rafał          Wesołowski            131.69 +  418: 346  182
    5    14 Krzysztof      Obremski              145.20 +  332: 326  195
    6    16 Michał         Szymkowski            124.21 -  341: 400   74
    7    16 Renata         Andracka              117.21 +  460: 302  167
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  387: 351  158
    9     6 Jan            Mrozowski             143.83 -  228: 561   94
   10    13 Dominik        Piasecki              133.99 -  322: 406   84
   11    17 Urszula        Solarska              115.11 -  324: 405   65
   12    17 Marcin         Ceglarek              127.99 +  410: 357  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marta Świątkowska 118.23 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominik        Piasecki              133.99 -  371: 435   84
    2    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  259: 477   99
    3    20 Jacek          Wandzel               124.94 +  449: 302  175
    4    19 Radosław       Jachna                133.19 +  408: 337  183
    5    18 Łukasz         Bobowski              146.76 -  304: 403   97
    6    20 Juliusz        Czupryniak            124.30 -  303: 486   74
    7    20 Ryszard        Żydaczewski           117.33 -  377: 399   67
    8    17 Marcin         Ceglarek              127.99 -  297: 310   78
    9    21 Piotr          Broda                 130.56 -  307: 355   81
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              108.08 -  285: 386   58
   11    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  514: 113  150
   12    20 Marcin         Stachowski            107.39 +  454: 318  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Ryszard Żydaczewski 117.33 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kazimierz      Merklejn              148.54 -  329: 419   99
    2    20 Radosław       Jachna                133.19 -  252: 462   83
    3    19 Dominik        Piasecki              133.99 -  312: 388   84
    4    20 Juliusz        Czupryniak            124.30 +  420: 331  174
    5    20 Jacek          Wandzel               124.94 -  277: 416   75
    6    18 Łukasz         Bobowski              146.76 -  257: 465   97
    7    20 Marta          Świątkowska           118.23 +  399: 377  168
    8    16 Rafał          Wesołowski            131.69 -  279: 505   82
    9    19 Marcin         Stachowski            107.39 +  384: 310  157
   10    19 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  370: 358  164
   11    16 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  401: 310  152
   12    15 Rafał          Wesołowski            131.69 -  317: 357   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Renata Andracka 117.21 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Mówka                 148.87 -  344: 381   99
    2    16 Rafał          Wesołowski            131.69 -  303: 352   82
    3    15 Karol          Waniek                137.53 -  278: 413   88
    4    16 Michał         Szymkowski            124.21 -  276: 438   74
    5    16 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  333: 349   76
    6    14 Krzysztof      Obremski              145.20 -  307: 377   95
    7    16 Jerzy          Luter                 118.74 -  302: 460   69
    8    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  417: 174  150
    9    23 PAUZA
   10    21 Marcin         Stachowski            107.39 +  420: 292  157
   11    19 Jacek          Wandzel               124.94 -  362: 426   75
   12    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  406: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 11 101.36




	Bogusław Książek 116.84 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Alabrudziński         151.58 +  399: 374  202
    2    12 Joanna         Jewtuch               131.28 -  261: 437   81
    3    11 Bogusław       Szyszka               138.67 -  264: 512   89
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              124.17 -  334: 420   74
    5    12 Bronisław      Parada                126.92 -  405: 520   77
    6    10 Jan            Mrozowski             143.83 -  392: 433   94
    7    12 Dariusz        Ulatowski             118.76 -  316: 582   69
    8    18 Piotr          Broda                 130.56 -  278: 381   81
    9    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  409: 219  150
   10    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  /  9 101.89




	Adam Janicki 116.23 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              157.98 -  318: 478  108
    2     8 Natalia        Woźniak               130.67 -  305: 572   81
    3     7 Kamil          Kister                139.22 +  365: 315  189
    4     8 Andrzej        Rechowicz             124.03 -  347: 451   74
    5     8 Agnieszka      Goniowska             127.35 -  381: 438   77
    6     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  313: 480   94
    7     8 Zdzisław       Figurski              119.17 +  380: 359  169
    8    15 Marcin         Stachowski            107.39 +  351: 306  157
    9    17 Krzysztof      Borodziuk             101.85 -  274: 358   52
   10    17 Rafał          Wesołowski            131.69 +  399: 333  182
   11    14 Dorota         Stachowska            119.49 -  380: 389   69
   12    18 Piotr          Broda                 130.56 -  256: 362   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Urszula Solarska 115.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  160.18 -  299: 533  110
    2     4 Piotr          Broda                 130.56 +  396: 367  181
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  332: 447   92
    4     4 Barbara        Obremska              123.45 -  349: 405   73
    5     4 Marcin         Ceglarek              127.99 +  359: 352  178
    6     2 Robert         Duczemiński           141.95 +  436: 407  192
    7     4 Dorota         Stachowska            119.49 -  338: 508   69
    8    11 Dominik        Piasecki              133.99 +  375: 358  184
    9    10 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  328: 437   94
   10    15 Sławomir       Wolski                113.43 -  289: 408   63
   11    17 Jerzy          Luter                 118.74 +  405: 324  169
   12    14 Kamil          Kister                139.22 +  374: 346  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Ryszard Korpalski 114.79 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  385: 309  158
    2    23 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  312: 436   50
    3    24 Sylwia         Łada                  112.18 +  415: 342  162
    4    22 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  433: 313  152
    5    22 Anna           Niedzielko            112.59 +  388: 335  163
    6    23 Andrzej        Kraska                112.77 +  361: 309  163
    7    21 Dorota         Patera                109.11 -  277: 395   59
    8     1 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  324: 312  150
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          141.52 -  326: 415   92
   10     2 Łukasz         Bobowski              146.76 -  296: 393   97
   11     7 Łukasz         Tuszyński             143.63 -  363: 431   94
   12     9 Sylwia         Łada                  112.18 -  323: 328   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Ziemowit Pazda 113.77 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Wagner                107.69 -  314: 402   58
    2    25 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  412: 313  150
    3    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  475: 173  150
    4    23 Anna           Niedzielko            112.59 -  372: 383   63
    5    21 Dorota         Patera                109.11 +  389: 314  159
    6    22 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  353: 394   50
    7    24 Andrzej        Kraska                112.77 -  257: 501   63
    8     8 Natalia        Woźniak               130.67 -  294: 488   81
    9    16 Dominik        Piasecki              133.99 -  310: 400   84
   10    19 Ryszard        Żydaczewski           117.33 -  358: 370   67
   11    20 Marcin         Stachowski            107.39 -  332: 429   57
   12    21 Anna           Niedzielko            112.59 +  402: 310  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Sławomir Wolski 113.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Stachowski            107.39 +  385: 335  157
    2    24 Joanna         Strączek              100.00 +  456: 103  150
    3    21 Andrzej        Kraska                112.77 -  345: 350   63
    4    24 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  293: 411   50
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              108.08 -  343: 345   58
    6    26 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  397: 347  152
    7    25 Robert         Wagner                107.69 -  354: 363   58
    8     7 Bogusław       Szyszka               138.67 -  294: 478   89
    9    15 Rafał          Wesołowski            131.69 +  489: 371  182
   10    15 Urszula        Solarska              115.11 +  408: 289  165
   11    11 Kamil          Kister                139.22 +  344: 292  189
   12     8 Michał         Szymkowski            124.21 -  323: 364   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Andrzej Kraska 112.77 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  382: 342  152
    2    21 Sylwia         Łada                  112.18 +  387: 274  162
    3    21 Sławomir       Wolski                113.43 +  350: 345  163
    4    21 Dorota         Patera                109.11 -  309: 366   59
    5    23 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  361: 382   50
    6    23 Ryszard        Korpalski             114.79 -  309: 361   65
    7    24 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  501: 257  164
    8     4 Barbara        Obremska              123.45 -  375: 389   73
    9     7 Dariusz        Ulatowski             118.76 -  342: 460   69
   10    10 Dorota         Stachowska            119.49 +  424: 323  169
   11     8 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  385: 407   50
   12    12 Radosław       Jachna                133.19 +  335: 268  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Anna Niedzielko 112.59 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  297: 372   50
    2    27 Marcin         Stachowski            107.39 +  486: 378  157
    3    23 Robert         Wagner                107.69 +  329: 266  158
    4    23 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  383: 372  164
    5    22 Ryszard        Korpalski             114.79 -  335: 388   65
    6    21 Dorota         Patera                109.11 -  359: 428   59
    7    23 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  376: 382   50
    8     9 Joanna         Jewtuch               131.28 -  326: 339   81
    9    14 Dorota         Stachowska            119.49 -  308: 359   69
   10    18 Piotr          Broda                 130.56 -  290: 437   81
   11    21 Marcin         Ceglarek              127.99 -  374: 443   78
   12    21 Ziemowit       Pazda                 113.77 -  310: 402   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Sylwia Łada 112.18 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  462: 166  150
    2    21 Andrzej        Kraska                112.77 -  274: 387   63
    3    24 Ryszard        Korpalski             114.79 -  342: 415   65
    4    26 Marcin         Stachowski            107.39 +  360: 359  157
    5    24 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  390: 301  152
    6    24 Robert         Wagner                107.69 +  408: 390  158
    7    22 Mikołaj        Cieplik               100.00 -  305: 442   50
    8     2 Robert         Duczemiński           141.95 +  362: 354  192
    9     5 Bogusław       Szyszka               138.67 -  310: 385   89
   10     8 Natalia        Woźniak               130.67 -  325: 469   81
   11    12 Radosław       Jachna                133.19 +  453: 360  183
   12     9 Ryszard        Korpalski             114.79 +  328: 323  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Dorota Patera 109.11 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  379: 360  150
    2    22 Robert         Wagner                107.69 +  340: 300  158
    3    22 Mikołaj        Cieplik               100.00 +  392: 238  150
    4    21 Andrzej        Kraska                112.77 +  366: 309  163
    5    21 Ziemowit       Pazda                 113.77 -  314: 389   64
    6    21 Anna           Niedzielko            112.59 +  428: 359  163
    7    21 Ryszard        Korpalski             114.79 +  395: 277  165
    8    32 Michał         Alabrudziński         151.58 -  232: 434  102
    9     2 Krzysztof      Obremski              145.20 -  298: 425   95
   10     4 Barbara        Obremska              123.45 -  382: 490   73
   11     5 Bogusław       Szyszka               138.67 -  275: 470   89
   12    10 Agnieszka      Goniowska             127.35 -  283: 462   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Krzysztof Zawadzki 108.08 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ryszard        Korpalski             114.79 -  309: 385   65
    2    26 Krzysztof      Borodziuk             101.85 -  345: 382   52
    3    28 PAUZA
    4    25 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  251: 474   50
    5    26 Sławomir       Wolski                113.43 +  345: 343  163
    6    27 Marcin         Stachowski            107.39 -  308: 363   57
    7    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  454: 182  150
    8    13 Jerzy          Luter                 118.74 -  351: 387   69
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              124.17 -  377: 460   74
   10    20 Marta          Świątkowska           118.23 +  386: 285  168
   11    18 Rafał          Wesołowski            131.69 -  284: 526   82
   12    19 Robert         Wagner                107.69 -  314: 362   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 11  89.82




	Robert Wagner 107.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  402: 314  164
    2    22 Dorota         Patera                109.11 -  300: 340   59
    3    23 Anna           Niedzielko            112.59 -  266: 329   63
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  403: 181  150
    5    25 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  377: 368  150
    6    24 Sylwia         Łada                  112.18 -  390: 408   62
    7    25 Sławomir       Wolski                113.43 +  363: 354  163
    8     3 Radosław       Jachna                133.19 -  326: 374   83
    9    11 Robert         Duczemiński           141.95 -  304: 421   92
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              124.17 -  263: 317   74
   11    15 Juliusz        Czupryniak            124.30 -  336: 344   74
   12    19 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  362: 314  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Marcin Stachowski 107.39 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Wolski                113.43 -  335: 385   63
    2    27 Anna           Niedzielko            112.59 -  378: 486   63
    3    27 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  387: 408   50
    4    26 Sylwia         Łada                  112.18 -  359: 360   62
    5    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  525: 220  150
    6    27 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  363: 308  158
    7    26 Krzysztof      Borodziuk             101.85 -  367: 398   52
    8    15 Adam           Janicki               116.23 -  306: 351   66
    9    19 Ryszard        Żydaczewski           117.33 -  310: 384   67
   10    21 Renata         Andracka              117.21 -  292: 420   67
   11    20 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  429: 332  164
   12    20 Marta          Świątkowska           118.23 -  318: 454   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Krzysztof Borodziuk 101.85 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Kraska                112.77 -  342: 382   63
    2    26 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  382: 345  158
    3    26 Joanna         Strączek              100.00 +  528: 134  150
    4    22 Ryszard        Korpalski             114.79 -  313: 433   65
    5    24 Sylwia         Łada                  112.18 -  301: 390   62
    6    26 Sławomir       Wolski                113.43 -  347: 397   63
    7    26 Marcin         Stachowski            107.39 +  398: 367  157
    8    12 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  316: 318   76
    9    17 Adam           Janicki               116.23 +  358: 274  166
   10    12 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  351: 403   50
   11    16 Ryszard        Żydaczewski           117.33 -  310: 401   67
   12    16 Jacek          Wandzel               124.94 -  255: 361   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Mikołaj Cieplik 100.00 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Niedzielko            112.59 +  372: 297  163
    2    23 Ryszard        Korpalski             114.79 +  436: 312  165
    3    22 Dorota         Patera                109.11 -  238: 392   59
    4    24 Sławomir       Wolski                113.43 +  411: 293  163
    5    23 Andrzej        Kraska                112.77 +  382: 361  163
    6    22 Ziemowit       Pazda                 113.77 +  394: 353  164
    7    22 Sylwia         Łada                  112.18 +  442: 305  162
    8    31 Karol          Waniek                137.53 -  357: 414   88
    9     3 Łukasz         Bobowski              146.76 -  274: 364   97
   10     3 Jan            Mrozowski             143.83 -  347: 357   94
   11     4 Dariusz        Ulatowski             118.76 +  488: 355  169
   12     3 Natalia        Woźniak               130.67 -  291: 441   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Łada                  112.18 -  166: 462   62
    2    28 PAUZA
    3    25 Ziemowit       Pazda                 113.77 -  173: 475   64
    4    27 Robert         Wagner                107.69 -  181: 403   58
    5    27 Marcin         Stachowski            107.39 -  220: 525   57
    6    25 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  238: 440   50
    7    27 Krzysztof      Zawadzki              108.08 -  182: 454   58
    8    19 Renata         Andracka              117.21 -  174: 417   67
    9    22 Bogusław       Książek               116.84 -  219: 409   67
   10    22 Jacek          Wandzel               124.94 -  155: 447   75
   11    22 Marta          Świątkowska           118.23 -  113: 514   68
   12    22 Renata         Andracka              117.21 -  198: 406   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  / 11  63.00




	Ryszard Kaczmarek 100.00 Leszno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Patera                109.11 -  360: 379   59
    2    25 Ziemowit       Pazda                 113.77 -  313: 412   64
    3    27 Marcin         Stachowski            107.39 +  408: 387  157
    4    25 Krzysztof      Zawadzki              108.08 +  474: 251  158
    5    25 Robert         Wagner                107.69 -  368: 377   58
    6    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  440: 238  150
    7    23 Anna           Niedzielko            112.59 +  382: 376  163
    8     1 Ryszard        Korpalski             114.79 -  312: 324   65
    9    12 Małgorzata     Szczygieł             125.61 -  385: 388   76
   10    12 Krzysztof      Borodziuk             101.85 +  403: 351  152
   11     8 Andrzej        Kraska                112.77 +  407: 385  163
   12     6 Łukasz         Tuszyński             143.63 +  407: 366  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Joanna Strączek 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    24 Sławomir       Wolski                113.43 -  103: 456   63
    3    26 Krzysztof      Borodziuk             101.85 -  134: 528   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     115  /  2  57.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Legnicy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Solarska             - Dariusz        Kosz                  299: 533
   2 Robert         Duczemiński          - Marcin         Ceglarek              439: 361
   3 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Wrześniewski          418: 419
   4 Barbara        Obremska             - Piotr          Broda                 371: 336
   5 Adam           Janicki              - Bartosz        Morawski              318: 478
   6 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Goniowska             380: 471
   7 Zdzisław       Figurski             - Kamil          Kister                350: 378
   8 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Woźniak               448: 278
   9 Bogusław       Książek              - Michał         Alabrudziński         399: 374
  10 Jan            Mrozowski            - Bronisław      Parada                486: 411
  11 Dariusz        Ulatowski            - Bogusław       Szyszka               479: 403
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Jewtuch               290: 415
  13 Renata         Andracka             - Krzysztof      Mówka                 344: 381
  14 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             375: 367
  15 Jerzy          Luter                - Karol          Waniek                361: 379
  16 Michał         Szymkowski           - Rafał          Wesołowski            384: 380
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Kazimierz      Merklejn              329: 419
  18 Łukasz         Bobowski             - Jacek          Wandzel               387: 349
  19 Marta          Świątkowska          - Dominik        Piasecki              371: 435
  20 Juliusz        Czupryniak           - Radosław       Jachna                346: 434
  21 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Zawadzki              385: 309
  22 Robert         Wagner               - Ziemowit       Pazda                 402: 314
  23 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            385: 335
  24 Krzysztof      Borodziuk            - Andrzej        Kraska                342: 382
  25 Anna           Niedzielko           - Mikołaj        Cieplik               297: 372
  26 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  166: 462
  27 Dorota         Patera               - Ryszard        Kaczmarek             379: 360
  28 Joanna         Strączek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            372: 331
   2 Robert         Duczemiński          - Barbara        Obremska              384: 366
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Ceglarek              450: 319
   4 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              367: 396
   5 Bartosz        Morawski             - Zdzisław       Figurski              380: 357
   6 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             345: 462
   7 Kamil          Kister               - Agnieszka      Goniowska             415: 377
   8 Natalia        Woźniak              - Adam           Janicki               572: 305
   9 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Ulatowski             582: 350
  10 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Sporczyk              361: 421
  11 Bogusław       Szyszka              - Bronisław      Parada                294: 390
  12 Joanna         Jewtuch              - Bogusław       Książek               437: 261
  13 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Luter                 418: 328
  14 Krzysztof      Obremski             - Michał         Szymkowski            362: 316
  15 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             634: 300
  16 Rafał          Wesołowski           - Renata         Andracka              352: 303
  17 Kazimierz      Merklejn             - Marta          Świątkowska           477: 259
  18 Łukasz         Bobowski             - Juliusz        Czupryniak            321: 492
  19 Dominik        Piasecki             - Jacek          Wandzel               454: 348
  20 Radosław       Jachna               - Ryszard        Żydaczewski           462: 252
  21 Andrzej        Kraska               - Sylwia         Łada                  387: 274
  22 Robert         Wagner               - Dorota         Patera                300: 340
  23 Mikołaj        Cieplik              - Ryszard        Korpalski             436: 312
  24 Sławomir       Wolski               - Joanna         Strączek              456: 103
  25 Ryszard        Kaczmarek            - Ziemowit       Pazda                 313: 412
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Borodziuk             345: 382
  27 Marcin         Stachowski           - Anna           Niedzielko            378: 486
  28 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Barbara        Obremska              503: 250
   2 Piotr          Broda                - Robert         Duczemiński           265: 445
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Urszula        Solarska              447: 332
   4 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            377: 369
   5 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             383: 442
   6 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Tuszyński             327: 424
   7 Kamil          Kister               - Adam           Janicki               315: 365
   8 Agnieszka      Goniowska            - Zdzisław       Figurski              372: 401
   9 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              467: 403
  10 Joanna         Jewtuch              - Jan            Mrozowski             365: 445
  11 Bogusław       Szyszka              - Bogusław       Książek               512: 264
  12 Bronisław      Parada               - Dariusz        Ulatowski             358: 314
  13 Krzysztof      Mówka                - Michał         Szymkowski            536: 309
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              399: 530
  15 Karol          Waniek               - Renata         Andracka              413: 278
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Jerzy          Luter                 393: 349
  17 Kazimierz      Merklejn             - Juliusz        Czupryniak            418: 233
  18 Radosław       Jachna               - Łukasz         Bobowski              427: 327
  19 Dominik        Piasecki             - Ryszard        Żydaczewski           388: 312
  20 Jacek          Wandzel              - Marta          Świątkowska           302: 449
  21 Andrzej        Kraska               - Sławomir       Wolski                350: 345
  22 Dorota         Patera               - Mikołaj        Cieplik               392: 238
  23 Anna           Niedzielko           - Robert         Wagner                329: 266
  24 Sylwia         Łada                 - Ryszard        Korpalski             342: 415
  25 Ziemowit       Pazda                - Mirosław       Dejna                 475: 173
  26 Krzysztof      Borodziuk            - Joanna         Strączek              528: 134
  27 Marcin         Stachowski           - Ryszard        Kaczmarek             387: 408
  28 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Kosz                  344: 449
   2 Robert         Duczemiński          - Mariusz        Wrześniewski          325: 432
   3 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 429: 359
   4 Urszula        Solarska             - Barbara        Obremska              349: 405
   5 Agnieszka      Goniowska            - Bartosz        Morawski              323: 524
   6 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Kister                351: 305
   7 Zdzisław       Figurski             - Natalia        Woźniak               491: 377
   8 Adam           Janicki              - Andrzej        Rechowicz             347: 451
   9 Bronisław      Parada               - Michał         Alabrudziński         337: 355
  10 Jan            Mrozowski            - Bogusław       Szyszka               364: 453
  11 Dariusz        Ulatowski            - Joanna         Jewtuch               399: 351
  12 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Sporczyk              334: 420
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Mówka                 338: 367
  14 Krzysztof      Obremski             - Karol          Waniek                341: 327
  15 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            418: 346
  16 Renata         Andracka             - Michał         Szymkowski            276: 438
  17 Jacek          Wandzel              - Kazimierz      Merklejn              310: 464
  18 Łukasz         Bobowski             - Dominik        Piasecki              425: 355
  19 Marta          Świątkowska          - Radosław       Jachna                408: 337
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Juliusz        Czupryniak            420: 331
  21 Dorota         Patera               - Andrzej        Kraska                366: 309
  22 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Borodziuk             433: 313
  23 Ziemowit       Pazda                - Anna           Niedzielko            372: 383
  24 Mikołaj        Cieplik              - Sławomir       Wolski                411: 293
  25 Ryszard        Kaczmarek            - Krzysztof      Zawadzki              474: 251
  26 Sylwia         Łada                 - Marcin         Stachowski            360: 359
  27 Robert         Wagner               - Mirosław       Dejna                 403: 181


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Dariusz        Kosz                  317: 452
   2 Robert         Duczemiński          - Dorota         Stachowska            357: 350
   3 Barbara        Obremska             - Mariusz        Wrześniewski          370: 323
   4 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              359: 352
   5 Natalia        Woźniak              - Bartosz        Morawski              355: 505
   6 Łukasz         Tuszyński            - Zdzisław       Figurski              454: 253
   7 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Kister                315: 427
   8 Adam           Janicki              - Agnieszka      Goniowska             381: 438
   9 Joanna         Jewtuch              - Michał         Alabrudziński         286: 372
  10 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Ulatowski             393: 418
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Bogusław       Szyszka               303: 420
  12 Bogusław       Książek              - Bronisław      Parada                405: 520
  13 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 431: 445
  14 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Luter                 326: 332
  15 Michał         Szymkowski           - Karol          Waniek                314: 382
  16 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szczygieł             333: 349
  17 Radosław       Jachna               - Kazimierz      Merklejn              293: 385
  18 Łukasz         Bobowski             - Marta          Świątkowska           403: 304
  19 Juliusz        Czupryniak           - Dominik        Piasecki              429: 295
  20 Ryszard        Żydaczewski          - Jacek          Wandzel               277: 416
  21 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Patera                389: 314
  22 Anna           Niedzielko           - Ryszard        Korpalski             335: 388
  23 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kraska                382: 361
  24 Krzysztof      Borodziuk            - Sylwia         Łada                  301: 390
  25 Ryszard        Kaczmarek            - Robert         Wagner                368: 377
  26 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Zawadzki              343: 345
  27 Mirosław       Dejna                - Marcin         Stachowski            220: 525


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          385: 391
   2 Urszula        Solarska             - Robert         Duczemiński           436: 407
   3 Piotr          Broda                - Marcin         Ceglarek              433: 301
   4 Barbara        Obremska             - Dorota         Stachowska            302: 402
   5 Bartosz        Morawski             - Kamil          Kister                484: 364
   6 Adam           Janicki              - Łukasz         Tuszyński             313: 480
   7 Natalia        Woźniak              - Agnieszka      Goniowska             395: 358
   8 Andrzej        Rechowicz            - Zdzisław       Figurski              364: 368
   9 Michał         Alabrudziński        - Bogusław       Szyszka               376: 293
  10 Bogusław       Książek              - Jan            Mrozowski             392: 433
  11 Joanna         Jewtuch              - Bronisław      Parada                396: 407
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Ulatowski             441: 364
  13 Krzysztof      Mówka                - Karol          Waniek                385: 379
  14 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              307: 377
  15 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             394: 389
  16 Michał         Szymkowski           - Jerzy          Luter                 400: 341
  17 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Piasecki              456: 324
  18 Ryszard        Żydaczewski          - Łukasz         Bobowski              257: 465
  19 Radosław       Jachna               - Jacek          Wandzel               339: 386
  20 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Świątkowska           486: 303
  21 Dorota         Patera               - Anna           Niedzielko            428: 359
  22 Mikołaj        Cieplik              - Ziemowit       Pazda                 394: 353
  23 Andrzej        Kraska               - Ryszard        Korpalski             309: 361
  24 Sylwia         Łada                 - Robert         Wagner                408: 390
  25 Mirosław       Dejna                - Ryszard        Kaczmarek             238: 440
  26 Krzysztof      Borodziuk            - Sławomir       Wolski                347: 397
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            308: 363


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Robert         Duczemiński           438: 376
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 556: 220
   3 Marcin         Ceglarek             - Barbara        Obremska              353: 409
   4 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              508: 338
   5 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             413: 382
   6 Kamil          Kister               - Natalia        Woźniak               371: 412
   7 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Rechowicz             430: 443
   8 Zdzisław       Figurski             - Adam           Janicki               359: 380
   9 Michał         Alabrudziński        - Jan            Mrozowski             472: 362
  10 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Jewtuch               401: 444
  11 Bronisław      Parada               - Krzysztof      Sporczyk              376: 364
  12 Dariusz        Ulatowski            - Bogusław       Książek               582: 316
  13 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              346: 400
  14 Karol          Waniek               - Rafał          Wesołowski            424: 366
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Szymkowski            371: 349
  16 Jerzy          Luter                - Renata         Andracka              460: 302
  17 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Bobowski              339: 476
  18 Dominik        Piasecki             - Radosław       Jachna                373: 421
  19 Jacek          Wandzel              - Juliusz        Czupryniak            346: 424
  20 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Żydaczewski           377: 399
  21 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Patera                277: 395
  22 Sylwia         Łada                 - Mikołaj        Cieplik               305: 442
  23 Ryszard        Kaczmarek            - Anna           Niedzielko            382: 376
  24 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Kraska                257: 501
  25 Robert         Wagner               - Sławomir       Wolski                363: 354
  26 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Borodziuk             367: 398
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 454: 182


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Kaczmarek            - Ryszard        Korpalski             312: 324
   2 Sylwia         Łada                 - Robert         Duczemiński           362: 354
   3 Robert         Wagner               - Radosław       Jachna                326: 374
   4 Andrzej        Kraska               - Barbara        Obremska              375: 389
   5 Zdzisław       Figurski             - Jan            Mrozowski               1: 400
   6 Dorota         Stachowska           - Kamil          Kister                377: 383
   7 Sławomir       Wolski               - Bogusław       Szyszka               294: 478
   8 Ziemowit       Pazda                - Natalia        Woźniak               294: 488
   9 Anna           Niedzielko           - Joanna         Jewtuch               326: 339
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Szymkowski            261: 421
  11 Dominik        Piasecki             - Urszula        Solarska              358: 375
  12 Krzysztof      Borodziuk            - Małgorzata     Szczygieł             316: 318
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Luter                 351: 387
  14 Agnieszka      Goniowska            - Jacek          Wandzel               446: 435
  15 Marcin         Stachowski           - Adam           Janicki               306: 351
  16 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Żydaczewski           505: 279
  17 Marcin         Ceglarek             - Marta          Świątkowska           310: 297
  18 Bogusław       Książek              - Piotr          Broda                 278: 381
  19 Mirosław       Dejna                - Renata         Andracka              174: 417
p 31 Mikołaj        Cieplik              - Karol          Waniek                357: 414
p 32 Dorota         Patera               - Michał         Alabrudziński         232: 434
p 33 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             401: 356
p 34 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Kosz                  300: 486
p 35 Mariusz        Wrześniewski         - Bronisław      Parada                311: 420
p 36 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 452: 453
p 37 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             371: 420
p 38 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              349: 534


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Wrześniewski          326: 415
   2 Dorota         Patera               - Krzysztof      Obremski              298: 425
   3 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Bobowski              274: 364
   4 Barbara        Obremska             - Radosław       Jachna                391: 382
   5 Sylwia         Łada                 - Bogusław       Szyszka               310: 385
   6 Jerzy          Luter                - Jan            Mrozowski             228: 561
   7 Andrzej        Kraska               - Dariusz        Ulatowski             342: 460
   8 Michał         Szymkowski           - Natalia        Woźniak               356: 363
   9 Kamil          Kister               - Juliusz        Czupryniak            324: 260
  10 Łukasz         Tuszyński            - Urszula        Solarska              437: 328
  11 Robert         Wagner               - Robert         Duczemiński           304: 421
  12 Ryszard        Kaczmarek            - Małgorzata     Szczygieł             385: 388
  13 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Goniowska             397: 360
  14 Anna           Niedzielko           - Dorota         Stachowska            308: 359
  15 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            489: 371
  16 Ziemowit       Pazda                - Dominik        Piasecki              310: 400
  17 Krzysztof      Borodziuk            - Adam           Janicki               358: 274
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              377: 460
  19 Marcin         Stachowski           - Ryszard        Żydaczewski           310: 384
  20 Jacek          Wandzel              - Marcin         Ceglarek              339: 451
  21 Marta          Świątkowska          - Piotr          Broda                 307: 355
  22 Mirosław       Dejna                - Bogusław       Książek               219: 409
  23 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0
p 31 Karol          Waniek               - Michał         Alabrudziński         380: 403
p 32 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  403: 464
p 33 Bronisław      Parada               - Krzysztof      Mówka                 355: 501
p 34 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              273: 508


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              539: 407
   2 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bobowski              296: 393
   3 Jan            Mrozowski            - Mikołaj        Cieplik               357: 347
   4 Barbara        Obremska             - Dorota         Patera                490: 382
   5 Dariusz        Ulatowski            - Radosław       Jachna                482: 280
   6 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Kister                407: 341
   7 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Jewtuch               350: 385
   8 Natalia        Woźniak              - Sylwia         Łada                  469: 325
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Duczemiński           416: 322
  10 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Kraska                323: 424
  11 Juliusz        Czupryniak           - Michał         Szymkowski            305: 363
  12 Ryszard        Kaczmarek            - Krzysztof      Borodziuk             403: 351
  13 Dominik        Piasecki             - Jerzy          Luter                 406: 322
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Wagner                317: 263
  15 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wolski                289: 408
  16 Agnieszka      Goniowska            - Marcin         Ceglarek              442: 315
  17 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            399: 333
  18 Piotr          Broda                - Anna           Niedzielko            437: 290
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Ziemowit       Pazda                 370: 358
  20 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Zawadzki              285: 386
  21 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            420: 292
  22 Jacek          Wandzel              - Mirosław       Dejna                 447: 155
  23 Bogusław       Książek              - BYE            BYE                   300:   0
p 31 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  411: 373
p 32 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Morawski              364: 441


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          372: 325
   2 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Obremska              451: 351
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Jan            Mrozowski             343: 339
   4 Dariusz        Ulatowski            - Mikołaj        Cieplik               355: 488
   5 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Patera                470: 275
   6 Joanna         Jewtuch              - Natalia        Woźniak               319: 384
   7 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Tuszyński             363: 431
   8 Andrzej        Kraska               - Ryszard        Kaczmarek             385: 407
   9 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Sporczyk              367: 336
  10 Michał         Szymkowski           - Dominik        Piasecki              441: 357
  11 Kamil          Kister               - Sławomir       Wolski                292: 344
  12 Radosław       Jachna               - Sylwia         Łada                  360: 453
  13 Agnieszka      Goniowska            - Piotr          Broda                 483: 292
  14 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            380: 389
  15 Juliusz        Czupryniak           - Robert         Wagner                344: 336
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Krzysztof      Borodziuk             401: 310
  17 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              324: 405
  18 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              526: 284
  19 Jacek          Wandzel              - Renata         Andracka              426: 362
  20 Marcin         Stachowski           - Ziemowit       Pazda                 429: 332
  21 Marcin         Ceglarek             - Anna           Niedzielko            443: 374
  22 Marta          Świątkowska          - Mirosław       Dejna                 514: 113
p 31 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              321: 348


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Obremski              372: 439
   2 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              332: 279
   3 Natalia        Woźniak              - Mikołaj        Cieplik               441: 291
   4 Barbara        Obremska             - Małgorzata     Szczygieł             346: 358
   5 Dariusz        Ulatowski            - Jan            Mrozowski             393: 475
   6 Łukasz         Tuszyński            - Ryszard        Kaczmarek             366: 407
   7 Robert         Duczemiński          - Joanna         Jewtuch               387: 343
   8 Sławomir       Wolski               - Michał         Szymkowski            323: 364
   9 Ryszard        Korpalski            - Sylwia         Łada                  323: 328
  10 Dorota         Patera               - Agnieszka      Goniowska             283: 462
  11 Dorota         Stachowska           - Dominik        Piasecki              312: 435
  12 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kraska                268: 335
  13 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              375: 374
  14 Kamil          Kister               - Urszula        Solarska              346: 374
  15 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Żydaczewski           357: 317
  16 Krzysztof      Borodziuk            - Jacek          Wandzel               255: 361
  17 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Luter                 357: 410
  18 Piotr          Broda                - Adam           Janicki               362: 256
  19 Robert         Wagner               - Krzysztof      Zawadzki              362: 314
  20 Marcin         Stachowski           - Marta          Świątkowska           318: 454
  21 Anna           Niedzielko           - Ziemowit       Pazda                 310: 402
  22 Mirosław       Dejna                - Renata         Andracka              198: 406
p 31 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         335: 384


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
p 31 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              317: 418
Lista rankingowa na dzień 06-10-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.63  31805  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              159.13  31666  199
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.50  27655  179
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.65  29920  196
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.80  29449  194
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29083  194
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.59  24982  167
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.20  28158  190
  10 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.93  13462   91
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.73  28069  190
  12 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             146.91  28647  195
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.72  27730  189
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.61  25950  177
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28251  193
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             145.57  28822  198
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              144.73  27644  191
  22 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  23 Justyna Górka                  Kraków               144.24  28127  195
  24 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.20  15141  105
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.54  27510  193
  28 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  31 Jan Mrozowski                  Kraków               141.23  26410  187
  32 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.97  27066  192
  33 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.84  10704   76
  35 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.77  17332  124
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  41 Bogusław Szyszka               Oława                138.73  27608  199
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  45 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  46 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  47 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  48 Maciej Grąbczewski             Szczecin             137.02  13839  101
  49 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  50 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  51 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.34  26996  198
  52 Irena Sołdan                   Sopot                136.23  27109  199
  53 Karol Waniek                   Wrocław              136.22  14712  108
  54 Kamil Kister                   Puławy               135.99  24886  183
  55 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  59 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.85  17395  129
  61 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.69  26129  194
  62 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.12  25751  192
  63 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  64 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.53   4807   36
  68 Radosław Jachna                Łódź                 133.51  16155  121
  69 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.41  20945  157
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  73 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  74 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  76 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.07  24830  188
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.68  25545  194
  78 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.44  25631  195
  79 Marek Salamon                  Bytom                131.38   9459   72
  80 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  81 Maciej Perzyński               Piła                 131.28  20480  156
  82 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  83 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.93  25663  196
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  85 Agnieszka Krupka               Krosno               130.86  13479  103
  86 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  88 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.70  13201  101
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.37  25943  199
  91 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.36  26072  200
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.32  10947   84
  93 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  94 Piotr Broda                    Sandomierz           130.09  25628  197
  95 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
  96 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
  99 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.52  12822   99
 100 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
 101 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 102 Janusz Krupiński               Bytom                128.96  20117  156
 103 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.90  24491  190
 104 Natalia Ogierman               Katowice             128.45  14001  109
 105 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 106 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.29  17191  134
 107 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.23  24621  192
 108 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 109 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 110 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.60  24117  189
 112 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.53  25124  197
 114 Leszek Stecuła                 Bytom                127.48  10453   82
 115 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.30  23296  183
 116 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  24567  193
 117 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 118 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            126.73  13814  109
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.49  16949  134
 123 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.44  13655  108
 124 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 125 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.32  23495  186
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 127 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.75  24018  191
 128 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.65   6031   48
 130 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.16  16146  129
 132 Marta Bajorek                  Warszawa             124.98  23996  192
 133 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 134 Barbara Obremska               Wrocław              124.53  21045  169
 135 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 136 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 137 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 138 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 139 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 140 Tomasz Lempart                 Kraków               123.75  16830  136
 141 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 142 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 143 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 145 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.22  24521  199
 146 Krzysztof Gibas                Kraków               123.11  21544  175
 147 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 148 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.79   5894   48
 149 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 150 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 151 Marta Sztajnert                Wisła                122.54   5882   48
 152 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 153 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 154 Ewa Szałas                     Katowice             121.98   6709   55
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 156 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.78   6089   50
 157 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 159 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 160 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.47  23565  194
 161 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.44  23073  190
 162 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 163 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.32  23293  192
 164 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 165 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 166 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 167 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 169 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.53   7955   66
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.48  23133  192
 171 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 172 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 173 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 174 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.30  23217  193
 175 Bożena Guział                  Racibórz             120.25   8658   72
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 177 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 178 Dariusz Ulatowski              Tuchola              119.61  22248  186
 179 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 180 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   8960   75
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 119.24   9301   78
 182 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.09  16792  141
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             119.08  14290  120
 184 Jerzy Luter                    Bytom                119.01  15828  133
 185 Anna Krynicka                  Warszawa             118.77  17934  151
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.53  19913  168
 188 Andrzej Kraska                 Wrocław              118.46   4620   39
 189 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.38   5682   48
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.37  16809  142
 191 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 192 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 193 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.08  12635  107
 194 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 195 Rafał Stachowski               Police               117.93  18986  161
 196 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              117.79  20967  178
 198 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 199 Maurycy Machnio                Lipiany              117.48  12218  104
 200 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 202 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 204 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 205 Renata Andracka                Zwola                116.65  22864  196
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.55  22145  190
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              116.54   4778   41
 208 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.25  17670  152
 209 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 210 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 211 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.01  19721  170
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.99  18326  158
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Adam Janicki                   Wrocław              115.45  16510  143
 215 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 216 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 217 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Urszula Solarska               Łódź                 114.83  21702  189
 220 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 221 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 222 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 223 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 224 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 225 Agnieszka Walas                Kraków               114.49   4007   35
 226 Magdalena Kublik               Warszawa             114.27   4228   37
 227 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 228 Dariusz Sowula                 Kraków               113.74   7848   69
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 230 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  21890  193
 232 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 233 Monika Siemaszko               Lipiany              112.93  18972  168
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 235 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 236 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.11  20179  180
 237 Sylwia Łada                    Inowrocław           111.88  21369  191
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 239 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               111.66  21216  190
 240 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
 242 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 243 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.18  15677  141
 244 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 245 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 246 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 247 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 248 Anna Niedzielko                Szczecin             110.49  14474  131
 249 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 250 Katarzyna Kowalska             Katowice             110.05   4622   42
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 252 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  11497  105
 254 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 255 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 256 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 257 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 258 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.12   6547   60
 259 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 260 Laura Pisula                   Wrocław              109.01  10247   94
 261 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 262 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 265 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.87  19093  177
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 267 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.82  21349  198
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 269 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 270 Robert Wagner                  Wrocław              107.55   9034   84
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.11  12532  117
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.19  20389  192
 274 Józef Burzyński                Ełk                  106.18  17838  168
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 276 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.88  20329  192
 277 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.80  20313  192
 278 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.59  20168  191
 280 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 281 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 282 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 283 Anna Arana                     Warszawa             104.97  10392   99
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 287 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 288 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
 289 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 290 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 291 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 292 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 293 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 296 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             100.53   5328   53
 301 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 305 Agnieszka Antos                Racibórz              97.46   3996   41
 306 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.43   5651   58
 307 Sylwia Buks                    Warszawa              97.36  14312  147
 308 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 97.21   5638   58
 310 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.19  11177  115
 311 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 312 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 314 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 315 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 318 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.91   6074   64
 320 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 321 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 322 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.58   8334   91
 324 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 325 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 326 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 327 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 328 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 330 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 331 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 332 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 333 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 334 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 335 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 336 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 337 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 338 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 340 Marcin Kurowski                Racibórz              71.96   3598   50
 341 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 342 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189




Poczekalnia na dzień 06-10-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  10 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  12 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  13 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  14 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  15 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  16 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  18 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  21 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  22 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  24 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  26 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  27 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  28 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  29 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  30 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  31 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  32 Zbigniew Kniotek               Kraków               104.29   2503   24
  33 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  35 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  36 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  37 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  38 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  39 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  40 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  41 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  42 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  43 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  44 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  45 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  46 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  47 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  48 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  49 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  50 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  51 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  52 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  53 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  54 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  55 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  56 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  58 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  59 Oliwier Antos                  Racibórz              60.19   1264   21
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  61 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  62 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  64 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  65 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  66 Joanna Wilk                    Racibórz             102.82   1748   17
  67 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  68 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  69 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  70 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  71 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  72 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  73 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  74 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  75 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  76 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  77 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07   1961   14
  78 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  79 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  80 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  81 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  82 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  83 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  84 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  85 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  86 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
  87 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  88 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  89 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  90 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  91 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  92 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
  93 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  94 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  95 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  96 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  97 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
  98 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
  99 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 100 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 101 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 102 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 103 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 104 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 105 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 106 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 107 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 108 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 109 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.50   1398   12
 110 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 112 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 113 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 114 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 115 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 116 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 117 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 118 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 119 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             109.92   1319   12
 120 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 121 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 122 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 123 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 124 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 125 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 126 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 127 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 128 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 129 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 130 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 131 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 132 Grażyna Smereka                Racibórz             101.42   1217   12
 133 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.75   1209   12
 134 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 135 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 136 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 137 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 138 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 141 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 142 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 143 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 144 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 145 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 146 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 149 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 150 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 151 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 152 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 153 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 154 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 155 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 156 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 157 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 158 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 159 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 160 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 161 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 162 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 163 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 164 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 165 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 166 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 167 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 168 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 169 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 170 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 171 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 172 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 173 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 174 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 175 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 176 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 177 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 178 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 179 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 180 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 181 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 182 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 183 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 184 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 185 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 186 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 187 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 188 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 189 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 190 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 191 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 192 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 193 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 194 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 195 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 196 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 197 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 198 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 199 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 200 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 201 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 202 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 203 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 204 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 205 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 206 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 207 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 208 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 209 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 210 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 211 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 212 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 213 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 214 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 215 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 216 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.09    848   11
 217 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 218 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 219 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 220 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 221 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 222 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 223 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 224 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 225 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 226 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 227 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 228 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 229 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 230 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 231 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 232 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 233 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 234 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 235 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 236 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 237 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 238 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 239 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 240 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 241 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 242 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 243 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 244 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 245 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 246 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 247 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 248 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 249 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 250 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 251 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 252 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 253 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 254 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 255 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 256 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 257 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 258 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 259 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 260 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 261 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 262 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 263 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 264 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 265 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 266 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 267 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 268 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 269 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 270 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 271 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 272 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 273 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 274 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 275 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 276 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 277 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 278 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 279 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 280 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 281 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 282 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 283 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 284 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 285 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 286 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 287 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 288 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 289 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 290 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 291 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 292 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 293 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 294 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 295 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 296 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 297 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 298 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 299 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 300 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 301 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 302 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 303 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 304 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 305 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 306 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 307 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 308 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 309 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 310 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 311 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 312 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 313 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 314 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 315 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 316 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 317 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 318 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 319 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 320 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 321 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 322 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 323 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 324 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 325 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 326 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 327 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 328 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 329 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 330 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 331 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie