Warszawa 7
maja
Warszawa 7 maja II Turniej Scrabble Szkół Podstawowych i Gimnazjów dzielnicy Praga Południe pod patronatem senatora Marka Borowskiego
Legnica14
maja
Legnica 14-15 maja XXII Puchar Polski
Świętochłowice14
maja
Świętochłowice 14 maja Świony Scrabble Open 16
Kacper Zegadło zdobywcą Pucharu Polski14 - 15 maja 2016 — XXII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXII Puchar PolskiLegnica, 14 - 15 maja 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Kacper Zegadło zdobywcą Pucharu PolskiPo dwóch dniach zmagań poznaliśmy w Legnicy nowego zdobywcę Pucharu Polski. W finale 2:0 z Pawłem Jackowskim zwyciężył Kacper Zegadło z klubu Macaki Warszawa. Zegadło nigdy wcześniej nie wygrał turnieju liczonego do rankingu Polskiej Federacji Scrabble. Zaczął jednak z wysokiego C i na pierwszy tryumf upatrzył sobie prestiżową imprezę.

Na drodze do tytułu pokonał trzech byłych mistrzów Polski i dwóch ostatnich zwycięzców Pucharu Polski w Legnicy. W obu finałowych partiach w kluczowych momentach położył bardzo drugie ruchy. W pierwszej grze WYDŁUŻAJ za 119 punktów, a w drugiej PICKUPOM za 167. Trzecie miejsce zajął Miłosz Wrzałek z Redy. Walkę o brązowy medal wygrał z obrońcą tytułu Dariuszem Koszem.

Gracze, którzy odpadli z Pucharu Polski, walczyli o Mistrzostwo Ziemi Legnickiej. Tutaj najlepszy okazał się Kazimierz Merklejn ze Szczecina. Drugie miejsce zajęła Natalia Woźniak z Dziwnówka, która rok temu doszła do półfinału Pucharu Polski. Najwyraźniej legnickie powietrze jej służy. Oprócz graczy Blanka Szczecin na podium stanął Dawid Pikul, reprezentant Blubrów Poznań.

W turnieju wystąpiło 56 zawodników i nikt nie odjechał z pustymi rękami. Zwycięzca oprócz gratyfikacji finansowej wygrał również weekend w spa dla dwóch osób ufundowany przez Buczyński Spa w Świeradowie Zdroju.

Gospodarzem i głównym sponsorem turnieju był Hotel Milenium, który ponownie gościł pucharowiczów. I znów, jak przed rokiem warunki były godne turnieju. Stolik kawowy był niczym "stoliczku, nakryj się!" pełen przez cały czas trwania zmagań, a wieczorne spotkanie przy płonącym, smakowitym udźcu utkwi w pamięci wielu uczestnikom.

To, że Legnica po raz kolejny prezentuje się wyśmienicie, to zasługa organizatorów: portalu LCA.PL, Gazety Legnica, Polskiej Federacji Scrabble oraz Wrocławskiego Klubu Scrabblowego "Siódemka", którymi dyrygował klan Obremskich: Basia, Wojtek oraz Krzysztof. Ten ostatni, sprawdził się również w roli dziennikarza telewizyjnego! Podziękowania do samej ziemi.
relacja: lca.pl
Puchar Polski 2016 - 1/8 finału - Miłosz Wrzałek : Krzysztof Obremski
Puchar Polski 2016 - 1/4 finału - Kacper Zegadło : Daniel Mundyk
Puchar Polski 2016 - 1/2 finału - Paweł Jackowski : Miłosz Wrzałek
1. partia finału Pucharu Polski 2016 - Kacper Zegadło : Paweł Jackowski
2. partia finału Pucharu Polski 2016 - Paweł Jackowski : Kacper Zegadło
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Puchar Polski
XX Puchar Polski
XIX Puchar Polski


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywaniaRegulamin PP 2016
Miejsce rozgrywekHotel Milenium
ul. Chojnowska 150
59-220 Legnica
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuscrabble.lca.pl
HarmonogramSobota, 14 maja(7 rund)
11:45 — ropoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski 2015
przerwa obiadowa po rozegraniu trzech rund (około 80 minut)
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
21:00 — bankiet w Hotelu Milenium (dodatkowo płatny 20 złotych)
Niedziela, 15 maja(5 rund)
9:00 — losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski 2015
9:30 — 1/8 finału Pucharu Polski 2015 i VII Mistrzostwa Legnicy
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski 2015
11:30 — półfinały Pucharu Polski 2015
12:30 — finał Pucharu Polski 2015 oraz gra o III miejsce
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
15:30 — zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł — dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami oraz dla członków WKS Siódemka
15 zł — dla młodzieży do 18 roku życia
40 zł — dla pozostałych graczy
DojazdZ dworca głównego autobus linii 24.
WyżywienieNa miejscu, w Hotelu Millenium.

ZUPA (5 zł)
1. Krem z pomidorów z czosnkowymi grzankami
DANIE GŁÓWNE (20 zł)
do wyboru:
1. Grillowana karkówka na zasmażanej kapuście podana z pieczonymi ziemniaczkami
2. Pierś z kurczaka owinięta w plaster boczku z sosem prowansalskim, gotowane ziemniaczki, sałatka z warzyw
3. Spaghetti pomodoro
4. Miruna w cieście, w sosie cytrynowym, podana z gotowanymi ziemniaczkami i warzywami
NoclegiHotel Milenium
ul. Chojnowska 150
59-220 Legnica

Na hasło "scrabble":
pokój dwuosobowy ze śniadaniem — 130 zł za pokój (65 zł osoba)
pokój jednoosobowy ze śniadaniem — 119 zł
NagrodyGracze, którzy dojdą przynajmniej do ćwierćfinału Pucharu Polski, bądź będą na podium Mistrzostw Legnicy dostaną nagrody finansowe. Reszta zawodników zostanie uhonorowana nagrodami rzeczowymi.
Dodatkowe atrakcjeTurniej towarzyszący — VIII Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Bankiet przy jeziorku i pieczonym udźcu po sobotnich grach, dodatkowo płatny 20 złotych.
Słodki poczęstunek od cukierni Korneliusza Okonia.
Kawa i herbata w trakcie turnieju od Hotelu Milenium.
Transmisja gier finałowych na żywo.
Organizatorzyportal internetowy lca.pl, Gazeta Legnicka, Polska Federacja Scrabble, WKS Siódemka
Krzysztof Obremski tel. 728499749
SponsorzyHotel Milenium — sponsor główny
Polska Federacja Scrabble
Sponsorzy anonimowi ;-)
Cukiernia Korneliusz Okoń
Urząd Miasta Legnica
Buczyński SPA — Świeradów Zdrój
KGHM Zanam
Teatr Modrzejewskiej
Wydawnictwo Edytor


Wyniki turnieju XXII Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kacper          Zegadło              Warszawa               142.50      5.0     2133      977      181
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.84      3.0     2029      791      114
  3 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.84      3.0     1797      699      263
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.44      2.0     1588      546      -31
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.48      1.0      751      294       19
  6 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.54      1.0      739      269       -3
  7 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           134.86      1.0      733      284      -18
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.61      1.0      670      268      -25
  9 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.90      0.0      401       92      -21
 10 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    142.46      0.0      356       85       -5
 11 Marta           Ćwiek                Radomsko               110.22      0.0      334       91      -27
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.44      0.0      331       99     -107
 13 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.23      0.0      326      110      -37
 14 Robert          Wagner               Wrocław                113.86      0.0      322      109      -97
 15 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.12      0.0      292      102     -118
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.71      0.0      292       90      -88


==========================================================================================================


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Legnicy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               145.12      9.0     4892     1845     1036
  2 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.23      9.0     4527     1803      460
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 145.69      8.0     5069     1799      475
  4 Artur           Irzyk                Kraków                 137.89      8.0     4613     1776       62
  5 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    142.46      8.0     4398     1658      850
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.44      8.0     4368     1698      357
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.41      7.0     4860     1652      460
  8 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                128.86      7.0     4805     1696      399
  9 Piotr           Broda                Sandomierz             134.19      7.0     4752     1653      325
 10 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.41      7.0     4680     1669      357
 11 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               133.72      7.0     4504     1692      -26
 12 Barbara         Obremska             Wrocław                134.21      7.0     4500     1661       66
 13 Mateusz         Królikowski          Wrocław                130.28      7.0     4484     1693     -136
 14 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          112.45      7.0     4409     1481      108
 15 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.84      7.0     3029     1259      638
 16 Piotr           Madej                Wrocław                107.37      6.5     4414     1327      567
 17 Jakub           Szymczak             Łódź                   147.21      6.0     4536     1565      115
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.71      6.0     4525     1537      450
 19 Michał          Szymkowski           Wrocław                135.00      6.0     4482     1507      -53
 20 Joanna          Juszczak             Warszawa               133.43      6.0     4373     1619     -177
 21 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         126.32      6.0     4363     1542     -281
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.89      6.0     4353     1546     -227
 23 Marta           Ćwiek                Radomsko               110.22      6.0     4074     1335        5
 24 Bartosz         Morawski             Gliwice                152.90      6.0     3223     1164      646
 25 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.44      6.0     2993     1161      450
 26 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.54      6.0     2942     1176      524
 27 Daniel          Mundyk               Jelenia Góra           134.86      6.0     2922     1179      493
 28 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.84      6.0     2900     1174      449
 29 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.48      6.0     2855     1162      375
 30 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.61      6.0     2848     1158      387
 31 Kacper          Zegadło              Warszawa               142.50      6.0     2710     1176      288
 32 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              133.03      5.0     4663     1478      327
 33 Jerzy           Matyasik             Kraków                 128.31      5.0     4534     1447     -135
 34 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.73      5.0     4471     1458      -41
 35 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            119.50      5.0     4470     1487     -246
 36 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      120.23      5.0     4436     1468     -160
 37 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              116.73      5.0     4288     1483     -151
 38 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   114.13      5.0     4277     1315     -301
 39 Waldemar        Wypchał              Kraków                 105.30      5.0     3978     1345     -554
 40 Robert          Wagner               Wrocław                113.86      5.0     3635     1221     -665
 41 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.28      4.0     4450     1358     -194
 42 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.81      4.0     4311     1301     -313
 43 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                114.19      4.0     4295     1344     -429
 44 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.84      4.0     4110     1331     -663
 45 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               144.88      4.0     3770     1206      -28
 46 Ziemowit        Pazda                Wrocław                115.01      3.5     4138     1174      -94
 47 Urszula         Solarska             Łódź                   116.30      3.5     4054     1141     -282
 48 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.74      3.5     3966     1157     -297
 49 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      120.15      3.0     4280     1281     -121
 50 Renata          Andracka             Zwola                  117.69      3.0     4109     1225     -641
 51 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               131.77      3.0     3705     1098     -200
 52 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               115.34      3.0     3347     1114     -647
 53 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    108.97      2.5     3966      923     -233
 54 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      2.5     3790      892     -320
 55 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.25      2.0     2533      794     -328
 56 Adam            Janicki              Wrocław                119.94      2.0     2519      800     -390
 57 Dorota          Patera               Legnica                102.97      0.5     2829      513     -236
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Puchar Polski



	Michał Alabrudziński 159.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Natalia        Woźniak               128.23 +  363: 326  178
    2     1 Paweł          Jackowski             139.84 -  307: 369   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  2 134.00




	Dariusz Kosz 159.44 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Wagner                113.86 +  419: 322  164
    2     3 Bogusław       Szyszka               140.54 +  408: 378  191
    3     2 Kacper         Zegadło               142.50 -  404: 436   92
    4     2 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  357: 483   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  4 136.50




	Bartosz Morawski 152.90 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kacper         Zegadło               142.50 -  401: 422   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      92  /  1  92.00




	Łukasz Tuszyński 152.48 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              145.12 +  410: 292  195
    2     2 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  341: 440   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     294  /  2 147.00




	Miłosz Wrzałek 148.84 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              148.44 +  438: 331  198
    2     2 Łukasz         Tuszyński             152.48 +  440: 341  202
    3     1 Paweł          Jackowski             139.84 -  436: 505   90
    4     2 Dariusz        Kosz                  159.44 +  483: 357  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  4 174.75




	Krzysztof Obremski 148.44 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  331: 438   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      99  /  1  99.00




	Stanisław Rydzik 147.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Jackowski             139.84 -  292: 380   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      90  /  1  90.00




	Kazimierz Merklejn 145.12 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  292: 410  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     102  /  1 102.00




	Kacper Zegadło 142.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              152.90 +  422: 401  203
    2     4 Daniel         Mundyk                134.86 +  395: 372  185
    3     2 Dariusz        Kosz                  159.44 +  436: 404  209
    4     1 Paweł          Jackowski             139.84 +  404: 397  190
    5     1 Paweł          Jackowski             139.84 +  476: 378  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  /  5 195.40




	Robert Duczemiński 142.46 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Daniel         Mundyk                134.86 -  356: 361   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      85  /  1  85.00




	Bogusław Szyszka 140.54 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Ćwiek                 110.22 +  361: 334  160
    2     3 Dariusz        Kosz                  159.44 -  378: 408  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  2 134.50




	Paweł Jackowski 139.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                147.71 +  380: 292  198
    2     1 Michał         Alabrudziński         159.61 +  369: 307  210
    3     1 Miłosz         Wrzałek               148.84 +  505: 436  199
    4     1 Kacper         Zegadło               142.50 -  397: 404   92
    5     1 Kacper         Zegadło               142.50 -  378: 476   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  5 158.20




	Daniel Mundyk 134.86 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Duczemiński           142.46 +  361: 356  192
    2     4 Kacper         Zegadło               142.50 -  372: 395   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     284  /  2 142.00




	Natalia Woźniak 128.23 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  326: 363  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     110  /  1 110.00




	Robert Wagner 113.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  322: 419  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     109  /  1 109.00




	Marta Ćwiek 110.22 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bogusław       Szyszka               140.54 -  334: 361   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      91  /  1  91.00



=====================================================================================


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Legnicy



	Michał Alabrudziński 159.61 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  454: 343  164
    2     1 Jacek          Wandzel               120.15 +  382: 373  170
    3     1 Michał         Puchowski             120.23 +  466: 344  170
    4     1 Joanna         Juszczak              133.43 +  408: 325  183
    5     1 Ireneusz       Moralewicz            133.72 +  371: 306  184
    6     1 Kacper         Zegadło               142.50 -  379: 423   93
    7     1 Maciej         Grąbczewski           144.88 +  388: 347  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  /  7 165.57




	Dariusz Kosz 159.44 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Wolski                114.74 +  490: 273  165
    2     5 Adam           Janicki               119.94 +  530: 362  170
    3     5 Dorota         Stachowska            121.84 +  441: 331  172
    4     5 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  416: 338  183
    5     5 Piotr          Broda                 134.19 +  397: 346  184
    6     5 Robert         Duczemiński           142.46 +  408: 399  192
    7     5 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  311: 494   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  /  7 165.86




	Bartosz Morawski 152.90 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  387: 368  165
    2     9 Marcin         Stachowski            119.50 +  493: 301  170
    3     9 Bronisław      Parada                126.32 +  491: 350  176
    4     9 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  419: 383  182
    5     9 Barbara        Obremska              134.21 +  510: 319  184
    6     9 Bogusław       Szyszka               140.54 -  435: 506   91
    7     9 Dawid          Pikul                 145.69 +  488: 350  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  /  7 166.29




	Łukasz Tuszyński 152.48 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  397: 353  165
    2    13 Renata         Andracka              117.69 +  458: 301  168
    3    13 Zofia          Gajewska              126.41 +  390: 324  176
    4    13 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  370: 327  181
    5    13 Daniel         Mundyk                134.86 -  303: 450   85
    6    13 Paweł          Jackowski             139.84 +  494: 347  190
    7    13 Jakub          Szymczak              147.21 +  443: 378  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  /  7 166.00




	Mirosław Uglik 149.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Siemaszko             115.73 +  492: 355  166
    2    17 Marta          Świątkowska           117.25 +  447: 422  167
    3    17 Natalia        Woźniak               128.23 -  372: 381   78
    4    17 Mateusz        Królikowski           130.28 +  436: 266  180
    5    17 Andrzej        Rechowicz             134.89 -  299: 427   85
    6    17 Artur          Irzyk                 137.89 -  343: 354   88
    7    17 Stanisław      Rydzik                147.71 -  299: 476   98
    8     8 Jakub          Szymczak              147.21 +  367: 311  197
    9    10 Bronisław      Parada                126.32 -  373: 385   76
   10    13 Waldemar       Wypchał               105.30 +  534: 277  155
   11     9 Marcin         Radwański             114.13 +  474: 356  164
   12     6 Stanisław      Rydzik                147.71 +  424: 390  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Miłosz Wrzałek 148.84 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Solarska              116.30 +  405: 340  166
    2    21 Ryszard        Korpalski             116.73 +  467: 369  167
    3    21 Jerzy          Matyasik              128.31 +  449: 289  178
    4    21 Dariusz        Ulatowski             128.86 +  390: 349  179
    5    21 Michał         Szymkowski            135.00 +  437: 307  185
    6    21 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  397: 361  186
    7    21 Krzysztof      Obremski              148.44 +  484: 376  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  /  7 179.86




	Krzysztof Obremski 148.44 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Ulatowski             128.86 +  350: 345  179
    2    22 Jerzy          Matyasik              128.31 +  488: 287  178
    3    22 Michał         Szymkowski            135.00 +  440: 368  185
    4    22 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  449: 343  186
    5    22 Ryszard        Korpalski             116.73 +  415: 343  167
    6    22 Urszula        Solarska              116.30 +  373: 273  166
    7    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  376: 484   99
    9     1 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  309: 446   95
   10     5 Zofia          Gajewska              126.41 -  366: 422   76
   11     8 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  369: 339  183
   12     4 Barbara        Obremska              134.21 +  433: 361  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 11 154.36




	Stanisław Rydzik 147.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mateusz        Królikowski           130.28 +  539: 263  180
    2    18 Natalia        Woźniak               128.23 -  252: 445   78
    3    18 Andrzej        Rechowicz             134.89 -  406: 416   85
    4    18 Artur          Irzyk                 137.89 +  457: 278  188
    5    18 Marta          Świątkowska           117.25 +  469: 324  167
    6    18 Monika         Siemaszko             115.73 +  406: 307  166
    7    17 Mirosław       Uglik                 149.41 +  476: 299  199
    9     2 Dawid          Pikul                 145.69 +  466: 447  196
   10     2 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  356: 389   84
   11     1 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  308: 483   95
   12     6 Mirosław       Uglik                 149.41 -  390: 424   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 11 139.73




	Jakub Szymczak 147.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  329: 319  181
    2    14 Zofia          Gajewska              126.41 -  320: 496   76
    3    14 Daniel         Mundyk                134.86 -  335: 371   85
    4    14 Paweł          Jackowski             139.84 -  365: 440   90
    5    14 Renata         Andracka              117.69 +  430: 283  168
    6    14 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  414: 326  165
    7    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  378: 443  102
    8     8 Mirosław       Uglik                 149.41 -  311: 367   99
    9    15 Jacek          Wandzel               120.15 +  404: 306  170
   10    12 Monika         Siemaszko             115.73 +  509: 348  166
   11    10 Andrzej        Rechowicz             134.89 -  330: 345   85
   12    11 Jerzy          Matyasik              128.31 +  411: 377  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Dawid Pikul 145.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  504: 303  182
    2    10 Bronisław      Parada                126.32 +  398: 312  176
    3    10 Barbara        Obremska              134.21 -  332: 419   84
    4    10 Bogusław       Szyszka               140.54 +  348: 345  191
    5    10 Marcin         Stachowski            119.50 +  432: 363  170
    6    10 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  442: 436  165
    7     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  350: 488  103
    8     1 Marcin         Radwański             114.13 +  497: 305  164
    9     2 Stanisław      Rydzik                147.71 -  447: 466   98
   10     3 Joanna         Juszczak              133.43 +  462: 355  183
   11     2 Artur          Irzyk                 137.89 +  535: 325  188
   12     1 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  322: 477   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Kazimierz Merklejn 145.12 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  419: 378  183
    2     6 Dorota         Stachowska            121.84 +  462: 335  172
    3     6 Piotr          Broda                 134.19 -  407: 462   84
    4     6 Robert         Duczemiński           142.46 +  387: 312  192
    5     6 Adam           Janicki               119.94 +  437: 345  170
    6     6 Sławomir       Wolski                114.74 +  425: 318  165
    7     5 Dariusz        Kosz                  159.44 +  494: 311  209
    9     1 Krzysztof      Obremski              148.44 +  446: 309  198
   10     1 Natalia        Woźniak               128.23 -  455: 456   78
   11     1 Stanisław      Rydzik                147.71 +  483: 308  198
   12     1 Dawid          Pikul                 145.69 +  477: 322  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 11 167.73




	Maciej Grąbczewski 144.88 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Juszczak              133.43 -  373: 430   83
    2     2 Michał         Puchowski             120.23 +  458: 294  170
    3     2 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  263: 443   84
    4     2 Kacper         Zegadło               142.50 -  412: 425   93
    5     2 Jacek          Wandzel               120.15 +  398: 352  170
    6     2 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  428: 294  164
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  347: 388  110
    8     9 Mateusz        Królikowski           130.28 -  374: 396   80
    9    14 Ryszard        Korpalski             116.73 +  368: 361  167
   10    14 Andrzej        Rechowicz             134.89 -  349: 415   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 10 120.60




	Kacper Zegadło 142.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Wandzel               120.15 +  353: 349  170
    2     3 Joanna         Juszczak              133.43 -  348: 403   83
    3     3 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  424: 251  164
    4     2 Maciej         Grąbczewski           144.88 +  425: 412  195
    5     3 Michał         Puchowski             120.23 +  343: 294  170
    6     1 Michał         Alabrudziński         159.61 +  423: 379  210
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            133.72 +  394: 334  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  /  7 168.00




	Robert Duczemiński 142.46 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               119.94 +  467: 293  170
    2     7 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  453: 335  183
    3     7 Sławomir       Wolski                114.74 +  383: 277  165
    4     6 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  312: 387   95
    5     7 Dorota         Stachowska            121.84 +  386: 249  172
    6     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  399: 408  109
    7     6 Piotr          Broda                 134.19 +  441: 368  184
    9     3 Joanna         Juszczak              133.43 -  325: 338   83
   10     7 Robert         Wagner                113.86 +  443: 264  164
   11     7 Piotr          Madej                 107.37 +  369: 360  157
   12     3 Zofia          Gajewska              126.41 +  420: 269  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 11 150.73




	Bogusław Szyszka 140.54 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Stachowski            119.50 +  441: 319  170
    2    11 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  444: 397  182
    3    11 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  463: 318  165
    4    10 Dawid          Pikul                 145.69 -  345: 348   96
    5    11 Bronisław      Parada                126.32 +  394: 339  176
    6     9 Bartosz        Morawski              152.90 +  506: 435  203
    7    10 Barbara        Obremska              134.21 +  349: 262  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  /  7 168.00




	Paweł Jackowski 139.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Andracka              117.69 +  409: 367  168
    2    15 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  372: 320  181
    3    15 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  482: 273  165
    4    14 Jakub          Szymczak              147.21 +  440: 365  197
    5    15 Zofia          Gajewska              126.41 +  381: 320  176
    6    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  347: 494  102
    7    14 Daniel         Mundyk                134.86 +  469: 312  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  /  7 167.71




	Artur Irzyk 137.89 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Świątkowska           117.25 +  377: 262  167
    2    19 Mateusz        Królikowski           130.28 -  308: 364   80
    3    19 Monika         Siemaszko             115.73 +  388: 387  166
    4    18 Stanisław      Rydzik                147.71 -  278: 457   98
    5    19 Natalia        Woźniak               128.23 -  349: 373   78
    6    17 Mirosław       Uglik                 149.41 +  354: 343  199
    7    18 Andrzej        Rechowicz             134.89 +  471: 328  185
    8     4 Piotr          Broda                 134.19 +  372: 363  184
    9     7 Marta          Ćwiek                 110.22 +  397: 338  160
   10     4 Dariusz        Ulatowski             128.86 +  403: 397  179
   11     2 Dawid          Pikul                 145.69 -  325: 535   96
   12     5 Ireneusz       Moralewicz            133.72 +  591: 404  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Małgorzata Sulejewska 136.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Korpalski             116.73 -  355: 432   67
    2    23 Dariusz        Ulatowski             128.86 +  356: 295  179
    3    23 Urszula        Solarska              116.30 +  445: 306  166
    4    22 Krzysztof      Obremski              148.44 -  343: 449   98
    5    23 Jerzy          Matyasik              128.31 +  437: 369  178
    6    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  361: 397   99
    7    22 Michał         Szymkowski            135.00 +  425: 410  185
    8     3 Joanna         Juszczak              133.43 -  349: 378   83
    9     9 Mateusz        Królikowski           130.28 -  345: 373   80
   10    11 Małgorzata     Szczygieł             133.03 -  300: 410   83
   11    15 Marcin         Stachowski            119.50 -  340: 394   70
   12    15 Marcin         Stachowski            119.50 -  394: 431   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Michał Szymkowski 135.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              128.31 -  341: 400   78
    2    24 Urszula        Solarska              116.30 +  472: 274  166
    3    22 Krzysztof      Obremski              148.44 -  368: 440   98
    4    23 Ryszard        Korpalski             116.73 +  316: 315  167
    5    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  307: 437   99
    6    23 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  330: 443   79
    7    22 Małgorzata     Sulejewska            136.28 -  410: 425   86
    8    12 Marcin         Stachowski            119.50 +  375: 336  170
    9    13 Małgorzata     Szczygieł             133.03 -  344: 420   83
   10    18 Józef          Wietecki              108.97 +  439: 353  159
   11    16 Waldemar       Wypchał               105.30 +  399: 355  155
   12    12 Ryszard        Korpalski             116.73 +  381: 337  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Andrzej Rechowicz 134.89 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Woźniak               128.23 -  386: 406   78
    2    20 Monika         Siemaszko             115.73 -  309: 471   66
    3    18 Stanisław      Rydzik                147.71 +  416: 406  198
    4    19 Marta          Świątkowska           117.25 +  390: 382  167
    5    17 Mirosław       Uglik                 149.41 +  427: 299  199
    6    19 Mateusz        Królikowski           130.28 -  327: 382   80
    7    18 Artur          Irzyk                 137.89 -  328: 471   88
    8    11 Józef          Wietecki              108.97 +  328: 302  159
    9    12 Piotr          Madej                 107.37 -  333: 411   57
   10    14 Maciej         Grąbczewski           144.88 +  415: 349  195
   11    10 Jakub          Szymczak              147.21 +  345: 330  197
   12     9 Zdzisław       Figurski              112.45 -  349: 371   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Daniel Mundyk 134.86 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zofia          Gajewska              126.41 +  478: 390  176
    2    16 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  396: 323  165
    3    14 Jakub          Szymczak              147.21 +  371: 335  197
    4    15 Renata         Andracka              117.69 +  442: 338  168
    5    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 +  450: 303  202
    6    15 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  473: 271  181
    7    14 Paweł          Jackowski             139.84 -  312: 469   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  /  7 168.43




	Barbara Obremska 134.21 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bronisław      Parada                126.32 -  342: 439   76
    2    12 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  384: 186  165
    3    10 Dawid          Pikul                 145.69 +  419: 332  196
    4    11 Marcin         Stachowski            119.50 +  464: 404  170
    5     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  319: 510  103
    6    11 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  411: 368  182
    7    10 Bogusław       Szyszka               140.54 -  262: 349   91
    8     5 Waldemar       Wypchał               105.30 +  360: 325  155
    9     4 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  348: 412   79
   10     9 Zdzisław       Figurski              112.45 +  424: 365  162
   11     5 Piotr          Broda                 134.19 +  406: 311  184
   12     4 Krzysztof      Obremski              148.44 -  361: 433   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Piotr Broda 134.19 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Stachowska            121.84 +  401: 306  172
    2     8 Sławomir       Wolski                114.74 +  394: 343  165
    3     6 Kazimierz      Merklejn              145.12 +  462: 407  195
    4     7 Adam           Janicki               119.94 -  317: 441   70
    5     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  346: 397  109
    6     7 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  397: 346  183
    7     6 Robert         Duczemiński           142.46 -  368: 441   92
    8     4 Artur          Irzyk                 137.89 -  363: 372   88
    9    11 Waldemar       Wypchał               105.30 +  500: 210  155
   10     6 Mateusz        Królikowski           130.28 +  487: 426  180
   11     5 Barbara        Obremska              134.21 -  311: 406   84
   12     7 Marta          Ćwiek                 110.22 +  406: 332  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Ireneusz Moralewicz 133.72 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Puchowski             120.23 +  363: 323  170
    2     4 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  359: 336  164
    3     2 Maciej         Grąbczewski           144.88 +  443: 263  195
    4     3 Jacek          Wandzel               120.15 +  443: 332  170
    5     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  306: 371  110
    6     3 Joanna         Juszczak              133.43 +  407: 363  183
    7     2 Kacper         Zegadło               142.50 -  334: 394   93
    8     2 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  380: 422   79
    9     6 Marcin         Radwański             114.13 +  396: 284  164
   10     2 Stanisław      Rydzik                147.71 +  389: 356  198
   11     3 Natalia        Woźniak               128.23 -  280: 495   78
   12     5 Artur          Irzyk                 137.89 -  404: 591   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Joanna Juszczak 133.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Grąbczewski           144.88 +  430: 373  195
    2     3 Kacper         Zegadło               142.50 +  403: 348  193
    3     4 Jacek          Wandzel               120.15 -  321: 369   70
    4     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  325: 408  110
    5     4 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  386: 293  164
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  363: 407   84
    7     3 Michał         Puchowski             120.23 +  364: 339  170
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  378: 349  186
    9     3 Robert         Duczemiński           142.46 +  338: 325  192
   10     3 Dawid          Pikul                 145.69 -  355: 462   96
   11     6 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  382: 458   79
   12     8 Mateusz        Królikowski           130.28 -  328: 419   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Małgorzata Szczygieł 133.03 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  378: 419   95
    2     7 Robert         Duczemiński           142.46 -  335: 453   92
    3     8 Adam           Janicki               119.94 +  495: 306  170
    4     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  338: 416  109
    5     8 Sławomir       Wolski                114.74 +  413: 365  165
    6     7 Piotr          Broda                 134.19 -  346: 397   84
    7     7 Dorota         Stachowska            121.84 -  289: 329   72
    8    13 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  539: 242  165
    9    13 Michał         Szymkowski            135.00 +  420: 344  185
   10    11 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  410: 300  186
   11     8 Krzysztof      Obremski              148.44 -  339: 369   98
   12    10 Piotr          Madej                 107.37 -  361: 396   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Alicja Grąbczewska 131.77 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 145.69 -  303: 504   96
    2    11 Bogusław       Szyszka               140.54 -  397: 444   91
    3    12 Marcin         Stachowski            119.50 +  407: 348  170
    4     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  383: 419  103
    5    12 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  342: 333  165
    6    11 Barbara        Obremska              134.21 -  368: 411   84
    7    11 Bronisław      Parada                126.32 -  356: 364   76
    8    15 Jerzy          Matyasik              128.31 -  332: 340   78
    9    18 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  451: 333  165
   10    15 Michał         Puchowski             120.23 -  366: 409   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 10 109.80




	Zbigniew Wietecki 130.81 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Szymczak              147.21 -  319: 329   97
    2    15 Paweł          Jackowski             139.84 -  320: 372   90
    3    16 Renata         Andracka              117.69 +  450: 297  168
    4    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  327: 370  102
    5    16 Diana          Pietrzykowska         115.34 -  335: 419   65
    6    15 Daniel         Mundyk                134.86 -  271: 473   85
    7    15 Zofia          Gajewska              126.41 -  349: 451   76
    8    17 Urszula        Solarska              116.30 +  397: 349  166
    9    21 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 -  342: 475   64
   10    21 Ziemowit       Pazda                 115.01 -  408: 496   65
   11    20 Dorota         Patera                102.97 +  434: 273  153
   12    18 Jacek          Wandzel               120.15 +  359: 320  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Mateusz Królikowski 130.28 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Rydzik                147.71 -  263: 539   98
    2    19 Artur          Irzyk                 137.89 +  364: 308  188
    3    20 Marta          Świątkowska           117.25 -  393: 438   67
    4    17 Mirosław       Uglik                 149.41 -  266: 436   99
    5    20 Monika         Siemaszko             115.73 +  387: 312  166
    6    19 Andrzej        Rechowicz             134.89 +  382: 327  185
    7    19 Natalia        Woźniak               128.23 -  441: 448   78
    8     9 Maciej         Grąbczewski           144.88 +  396: 374  195
    9     9 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  373: 345  186
   10     6 Piotr          Broda                 134.19 -  426: 487   84
   11    11 Robert         Wagner                113.86 +  374: 278  164
   12     8 Joanna         Juszczak              133.43 +  419: 328  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Dariusz Ulatowski 128.86 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Obremski              148.44 -  345: 350   98
    2    23 Małgorzata     Sulejewska            136.28 -  295: 356   86
    3    24 Ryszard        Korpalski             116.73 +  486: 326  167
    4    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  349: 390   99
    5    24 Urszula        Solarska              116.30 +  423: 327  166
    6    23 Michał         Szymkowski            135.00 +  443: 330  185
    7    23 Jerzy          Matyasik              128.31 +  431: 397  178
    8     2 Ireneusz       Moralewicz            133.72 +  422: 380  184
    9     4 Barbara        Obremska              134.21 +  412: 348  184
   10     4 Artur          Irzyk                 137.89 -  397: 403   88
   11     6 Joanna         Juszczak              133.43 +  458: 382  183
   12     2 Natalia        Woźniak               128.23 -  344: 417   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Jerzy Matyasik 128.31 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Szymkowski            135.00 +  400: 341  185
    2    22 Krzysztof      Obremski              148.44 -  287: 488   98
    3    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  289: 449   99
    4    24 Urszula        Solarska              116.30 -  374: 413   66
    5    23 Małgorzata     Sulejewska            136.28 -  369: 437   86
    6    24 Ryszard        Korpalski             116.73 -  355: 362   67
    7    23 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  397: 431   79
    8    15 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  340: 332  182
    9    20 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  467: 269  150
   10    17 Renata         Andracka              117.69 +  481: 383  168
   11    14 Michał         Puchowski             120.23 +  398: 353  170
   12    11 Jakub          Szymczak              147.21 -  377: 411   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Natalia Woźniak 128.23 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             134.89 +  406: 386  185
    2    18 Stanisław      Rydzik                147.71 +  445: 252  198
    3    17 Mirosław       Uglik                 149.41 +  381: 372  199
    4    20 Monika         Siemaszko             115.73 -  345: 425   66
    5    19 Artur          Irzyk                 137.89 +  373: 349  188
    6    20 Marta          Świątkowska           117.25 -  365: 375   67
    7    19 Mateusz        Królikowski           130.28 +  448: 441  180
    9     5 Zdzisław       Figurski              112.45 +  396: 388  162
   10     1 Kazimierz      Merklejn              145.12 +  456: 455  195
   11     3 Ireneusz       Moralewicz            133.72 +  495: 280  184
   12     2 Dariusz        Ulatowski             128.86 +  417: 344  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 11 163.91




	Zofia Gajewska 126.41 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Daniel         Mundyk                134.86 -  390: 478   85
    2    14 Jakub          Szymczak              147.21 +  496: 320  197
    3    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  324: 390  102
    4    16 Diana          Pietrzykowska         115.34 -  347: 418   65
    5    15 Paweł          Jackowski             139.84 -  320: 381   90
    6    16 Renata         Andracka              117.69 +  388: 357  168
    7    15 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  451: 349  181
    8     7 Ryszard        Korpalski             116.73 +  381: 338  167
    9     8 Robert         Wagner                113.86 +  518: 214  164
   10     5 Krzysztof      Obremski              148.44 +  422: 366  198
   11     4 Marta          Ćwiek                 110.22 +  374: 292  160
   12     3 Robert         Duczemiński           142.46 -  269: 420   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Bronisław Parada 126.32 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Barbara        Obremska              134.21 +  439: 342  184
    2    10 Dawid          Pikul                 145.69 -  312: 398   96
    3     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  350: 491  103
    4    12 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  343: 341  165
    5    11 Bogusław       Szyszka               140.54 -  339: 394   91
    6    12 Marcin         Stachowski            119.50 -  315: 493   70
    7    11 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  364: 356  182
    8    10 Monika         Siemaszko             115.73 +  393: 339  166
    9    10 Mirosław       Uglik                 149.41 +  385: 373  199
   10     8 Marta          Ćwiek                 110.22 -  321: 423   60
   11    12 Zdzisław       Figurski              112.45 -  353: 357   62
   12    13 Marcin         Radwański             114.13 +  449: 337  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Dorota Stachowska 121.84 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 134.19 -  306: 401   84
    2     6 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  335: 462   95
    3     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  331: 441  109
    4     8 Sławomir       Wolski                114.74 +  403: 334  165
    5     7 Robert         Duczemiński           142.46 -  249: 386   92
    6     8 Adam           Janicki               119.94 -  316: 440   70
    7     7 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  329: 289  183
    8    14 Jacek          Wandzel               120.15 -  322: 460   70
    9    19 Michał         Puchowski             120.23 -  325: 417   70
   10    20 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  473: 405  164
   11    19 Józef          Wietecki              108.97 +  348: 323  159
   12    16 Michał         Puchowski             120.23 -  373: 415   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Michał Puchowski 120.23 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  323: 363   84
    2     2 Maciej         Grąbczewski           144.88 -  294: 458   95
    3     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  344: 466  110
    4     4 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 -  376: 413   64
    5     3 Kacper         Zegadło               142.50 -  294: 343   93
    6     4 Jacek          Wandzel               120.15 +  416: 391  170
    7     3 Joanna         Juszczak              133.43 -  339: 364   83
    8    16 Sławomir       Wolski                114.74 +  456: 336  165
    9    19 Dorota         Stachowska            121.84 +  417: 325  172
   10    15 Alicja         Grąbczewska           131.77 +  409: 366  182
   11    14 Jerzy          Matyasik              128.31 -  353: 398   78
   12    16 Dorota         Stachowska            121.84 +  415: 373  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Jacek Wandzel 120.15 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               142.50 -  349: 353   93
    2     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  373: 382  110
    3     4 Joanna         Juszczak              133.43 +  369: 321  183
    4     3 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  332: 443   84
    5     2 Maciej         Grąbczewski           144.88 -  352: 398   95
    6     4 Michał         Puchowski             120.23 -  391: 416   70
    7     4 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  391: 349  164
    8    14 Dorota         Stachowska            121.84 +  460: 322  172
    9    15 Jakub          Szymczak              147.21 -  306: 404   97
   10    16 Ryszard        Korpalski             116.73 -  316: 318   67
   11    17 Ziemowit       Pazda                 115.01 -  321: 336   65
   12    18 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  320: 359   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Adam Janicki 119.94 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Duczemiński           142.46 -  293: 467   92
    2     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  362: 530  109
    3     8 Małgorzata     Szczygieł             133.03 -  306: 495   83
    4     7 Piotr          Broda                 134.19 +  441: 317  184
    5     6 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  345: 437   95
    6     8 Dorota         Stachowska            121.84 +  440: 316  172
    7     8 Sławomir       Wolski                114.74 -  332: 347   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  7 114.29




	Marcin Stachowski 119.50 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               140.54 -  319: 441   91
    2     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  301: 493  103
    3    12 Alicja         Grąbczewska           131.77 -  348: 407   82
    4    11 Barbara        Obremska              134.21 -  404: 464   84
    5    10 Dawid          Pikul                 145.69 -  363: 432   96
    6    12 Bronisław      Parada                126.32 +  493: 315  176
    7    12 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  383: 342  165
    8    12 Michał         Szymkowski            135.00 -  336: 375   85
    9    17 Renata         Andracka              117.69 -  309: 336   68
   10    19 Sławomir       Wolski                114.74 +  389: 377  165
   11    15 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  394: 340  186
   12    15 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  431: 394  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Renata Andracka 117.69 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             139.84 -  367: 409   90
    2    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  301: 458  102
    3    16 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  297: 450   81
    4    15 Daniel         Mundyk                134.86 -  338: 442   85
    5    14 Jakub          Szymczak              147.21 -  283: 430   97
    6    16 Zofia          Gajewska              126.41 -  357: 388   76
    7    16 Diana          Pietrzykowska         115.34 +  389: 320  165
    8    18 Dorota         Patera                102.97 +  388: 296  153
    9    17 Marcin         Stachowski            119.50 +  336: 309  170
   10    17 Jerzy          Matyasik              128.31 -  383: 481   78
   11    18 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 -  337: 397   64
   12    19 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 -  333: 370   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Marta Świątkowska 117.25 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Irzyk                 137.89 -  262: 377   88
    2    17 Mirosław       Uglik                 149.41 -  422: 447   99
    3    20 Mateusz        Królikowski           130.28 +  438: 393  180
    4    19 Andrzej        Rechowicz             134.89 -  382: 390   85
    5    18 Stanisław      Rydzik                147.71 -  324: 469   98
    6    20 Natalia        Woźniak               128.23 +  375: 365  178
    7    20 Monika         Siemaszko             115.73 -  330: 420   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  7 113.43




	Ryszard Korpalski 116.73 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Sulejewska            136.28 +  432: 355  186
    2    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  369: 467   99
    3    24 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  326: 486   79
    4    23 Michał         Szymkowski            135.00 -  315: 316   85
    5    22 Krzysztof      Obremski              148.44 -  343: 415   98
    6    24 Jerzy          Matyasik              128.31 +  362: 355  178
    7    24 Urszula        Solarska              116.30 +  400: 322  166
    8     7 Zofia          Gajewska              126.41 -  338: 381   76
    9    14 Maciej         Grąbczewski           144.88 -  361: 368   95
   10    16 Jacek          Wandzel               120.15 +  318: 316  170
   11    13 Monika         Siemaszko             115.73 +  387: 277  166
   12    12 Michał         Szymkowski            135.00 -  337: 381   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Urszula Solarska 116.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Miłosz         Wrzałek               148.84 -  340: 405   99
    2    24 Michał         Szymkowski            135.00 -  274: 472   85
    3    23 Małgorzata     Sulejewska            136.28 -  306: 445   86
    4    24 Jerzy          Matyasik              128.31 +  413: 374  178
    5    24 Dariusz        Ulatowski             128.86 -  327: 423   79
    6    22 Krzysztof      Obremski              148.44 -  273: 373   98
    7    24 Ryszard        Korpalski             116.73 -  322: 400   67
    8    17 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  349: 397   81
    9    22 Ziemowit       Pazda                 115.01 -  358: 377   65
   10    23 Dorota         Patera                102.97 +  407: 325  153
   11    21 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  385: 345  150
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 11 103.73




	Monika Siemaszko 115.73 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mirosław       Uglik                 149.41 -  355: 492   99
    2    20 Andrzej        Rechowicz             134.89 +  471: 309  185
    3    19 Artur          Irzyk                 137.89 -  387: 388   88
    4    20 Natalia        Woźniak               128.23 +  425: 345  178
    5    20 Mateusz        Królikowski           130.28 -  312: 387   80
    6    18 Stanisław      Rydzik                147.71 -  307: 406   98
    7    20 Marta          Świątkowska           117.25 +  420: 330  167
    8    10 Bronisław      Parada                126.32 -  339: 393   76
    9    16 Józef          Wietecki              108.97 +  459: 338  159
   10    12 Jakub          Szymczak              147.21 -  348: 509   97
   11    13 Ryszard        Korpalski             116.73 -  277: 387   67
   12    14 Robert         Wagner                113.86 +  371: 228  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Diana Pietrzykowska 115.34 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Tuszyński             152.48 -  353: 397  102
    2    16 Daniel         Mundyk                134.86 -  323: 396   85
    3    15 Paweł          Jackowski             139.84 -  273: 482   90
    4    16 Zofia          Gajewska              126.41 +  418: 347  176
    5    16 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  419: 335  181
    6    14 Jakub          Szymczak              147.21 -  326: 414   97
    7    16 Renata         Andracka              117.69 -  320: 389   68
    8    13 Małgorzata     Szczygieł             133.03 -  242: 539   83
    9    18 Alicja         Grąbczewska           131.77 -  333: 451   82
   10    22 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  340: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 10 111.40




	Ziemowit Pazda 115.01 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Morawski              152.90 -  368: 387  103
    2    12 Barbara        Obremska              134.21 -  186: 384   84
    3    11 Bogusław       Szyszka               140.54 -  318: 463   91
    4    12 Bronisław      Parada                126.32 -  341: 343   76
    5    12 Alicja         Grąbczewska           131.77 -  333: 342   82
    6    10 Dawid          Pikul                 145.69 -  436: 442   96
    7    12 Marcin         Stachowski            119.50 -  342: 383   70
    8    20 PAUZA
    9    22 Urszula        Solarska              116.30 +  377: 358  166
   10    21 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  496: 408  181
   11    17 Jacek          Wandzel               120.15 +  336: 321  170
   12    17 Waldemar       Wypchał               105.30 -  305: 401   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 11 106.73




	Sławomir Wolski 114.74 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Kosz                  159.44 -  273: 490  109
    2     8 Piotr          Broda                 134.19 -  343: 394   84
    3     7 Robert         Duczemiński           142.46 -  277: 383   92
    4     8 Dorota         Stachowska            121.84 -  334: 403   72
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             133.03 -  365: 413   83
    6     6 Kazimierz      Merklejn              145.12 -  318: 425   95
    7     8 Adam           Janicki               119.94 +  347: 332  170
    8    16 Michał         Puchowski             120.23 -  336: 456   70
    9    23 Dorota         Patera                102.97 +  380: 285  153
   10    19 Marcin         Stachowski            119.50 -  377: 389   70
   11    22 PAUZA
   12    20 Józef          Wietecki              108.97 +  316: 293  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 11 105.18




	Aleksandra Łukaszewicz 114.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.61 -  343: 454  110
    2     4 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  336: 359   84
    3     3 Kacper         Zegadło               142.50 -  251: 424   93
    4     4 Michał         Puchowski             120.23 +  413: 376  170
    5     4 Joanna         Juszczak              133.43 -  293: 386   83
    6     2 Maciej         Grąbczewski           144.88 -  294: 428   95
    7     4 Jacek          Wandzel               120.15 -  349: 391   70
    8    19 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  369: 421   50
    9    21 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  475: 342  181
   10    20 Dorota         Stachowska            121.84 -  405: 473   72
   11    18 Renata         Andracka              117.69 +  397: 337  168
   12    19 Renata         Andracka              117.69 +  370: 333  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Marcin Radwański 114.13 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Józef          Wietecki              108.97 +  454: 269  159
    2    25 Robert         Wagner                113.86 +  411: 311  164
    3    25 Marta          Ćwiek                 110.22 -  394: 445   60
    4    26 Waldemar       Wypchał               105.30 -  327: 375   55
    5    27 Zdzisław       Figurski              112.45 +  333: 293  162
    6    27 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  339: 266  150
    7    25 Dorota         Patera                102.97 +  336: 322  153
    8     1 Dawid          Pikul                 145.69 -  305: 497   96
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            133.72 -  284: 396   84
   10    10 Piotr          Madej                 107.37 -  401: 481   57
   11     9 Mirosław       Uglik                 149.41 -  356: 474   99
   12    13 Bronisław      Parada                126.32 -  337: 449   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Robert Wagner 113.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Madej                 107.37 +  367: 340  157
    2    25 Marcin         Radwański             114.13 -  311: 411   64
    3    26 Zdzisław       Figurski              112.45 -  333: 400   62
    4    28 Józef          Wietecki              108.97 +  460: 375  159
    5    25 Marta          Ćwiek                 110.22 +  358: 356  160
    6    26 Waldemar       Wypchał               105.30 +  372: 323  155
    7    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  450: 389  150
    9     8 Zofia          Gajewska              126.41 -  214: 518   76
   10     7 Robert         Duczemiński           142.46 -  264: 443   92
   11    11 Mateusz        Królikowski           130.28 -  278: 374   80
   12    14 Monika         Siemaszko             115.73 -  228: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 11 111.00




	Zdzisław Figurski 112.45 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Waldemar       Wypchał               105.30 -  374: 398   55
    2    27 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  403: 234  150
    3    26 Robert         Wagner                113.86 +  400: 333  164
    4    25 Marta          Ćwiek                 110.22 -  388: 485   60
    5    27 Marcin         Radwański             114.13 -  293: 333   64
    6    28 Dorota         Patera                102.97 +  385: 369  153
    7    27 Waldemar       Wypchał               105.30 +  348: 295  155
    8     6 Piotr          Madej                 107.37 +  337: 332  157
    9     5 Natalia        Woźniak               128.23 -  388: 396   78
   10     9 Barbara        Obremska              134.21 -  365: 424   84
   11    12 Bronisław      Parada                126.32 +  357: 353  176
   12     9 Andrzej        Rechowicz             134.89 +  371: 349  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Marta Ćwiek 110.22 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  344: 325  150
    2    26 Waldemar       Wypchał               105.30 +  315: 297  155
    3    25 Marcin         Radwański             114.13 +  445: 394  164
    4    25 Zdzisław       Figurski              112.45 +  485: 388  162
    5    25 Robert         Wagner                113.86 -  356: 358   64
    6    25 Piotr          Madej                 107.37 +  399: 389  157
    7    28 Józef          Wietecki              108.97 -  345: 420   59
    9     7 Artur          Irzyk                 137.89 -  338: 397   88
   10     8 Bronisław      Parada                126.32 +  423: 321  176
   11     4 Zofia          Gajewska              126.41 -  292: 374   76
   12     7 Piotr          Broda                 134.19 -  332: 406   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 11 121.36




	Józef Wietecki 108.97 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Radwański             114.13 -  269: 454   64
    2    28 Piotr          Madej                 107.37 -  280: 334   57
    3    28 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  372: 359  150
    4    28 Robert         Wagner                113.86 -  375: 460   64
    5    26 Waldemar       Wypchał               105.30 -  341: 357   55
    6    29 PAUZA
    7    28 Marta          Ćwiek                 110.22 +  420: 345  160
    8    11 Andrzej        Rechowicz             134.89 -  302: 328   85
    9    16 Monika         Siemaszko             115.73 -  338: 459   66
   10    18 Michał         Szymkowski            135.00 -  353: 439   85
   11    19 Dorota         Stachowska            121.84 -  323: 348   72
   12    20 Sławomir       Wolski                114.74 -  293: 316   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Piotr Madej 107.37 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Wagner                113.86 -  340: 367   64
    2    28 Józef          Wietecki              108.97 +  334: 280  159
    3    27 Waldemar       Wypchał               105.30 -  357: 365   55
    4    27 Dorota         Patera                102.97 +  386: 346  153
    5    28 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  328: 289  150
    6    25 Marta          Ćwiek                 110.22 -  389: 399   60
    7    29 PAUZA
    8     6 Zdzisław       Figurski              112.45 -  332: 337   62
    9    12 Andrzej        Rechowicz             134.89 +  411: 333  185
   10    10 Marcin         Radwański             114.13 +  481: 401  164
   11     7 Robert         Duczemiński           142.46 -  360: 369   92
   12    10 Małgorzata     Szczygieł             133.03 +  396: 361  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 11 120.64




	Waldemar Wypchał 105.30 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zdzisław       Figurski              112.45 +  398: 374  162
    2    26 Marta          Ćwiek                 110.22 -  297: 315   60
    3    27 Piotr          Madej                 107.37 +  365: 357  157
    4    26 Marcin         Radwański             114.13 +  375: 327  164
    5    26 Józef          Wietecki              108.97 +  357: 341  159
    6    26 Robert         Wagner                113.86 -  323: 372   64
    7    27 Zdzisław       Figurski              112.45 -  295: 348   62
    8     5 Barbara        Obremska              134.21 -  325: 360   84
    9    11 Piotr          Broda                 134.19 -  210: 500   84
   10    13 Mirosław       Uglik                 149.41 -  277: 534   99
   11    16 Michał         Szymkowski            135.00 -  355: 399   85
   12    17 Ziemowit       Pazda                 115.01 +  401: 305  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Dorota Patera 102.97 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    27 Piotr          Madej                 107.37 -  346: 386   57
    5    29 PAUZA
    6    28 Zdzisław       Figurski              112.45 -  369: 385   62
    7    25 Marcin         Radwański             114.13 -  322: 336   64
    8    18 Renata         Andracka              117.69 -  296: 388   68
    9    23 Sławomir       Wolski                114.74 -  285: 380   65
   10    23 Urszula        Solarska              116.30 -  325: 407   66
   11    20 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  273: 434   81
   12    21 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  313: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     513  /  8  64.12




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Ćwiek                 110.22 -  325: 344   60
    2    27 Zdzisław       Figurski              112.45 -  234: 403   62
    3    28 Józef          Wietecki              108.97 -  359: 372   59
    4    29 PAUZA
    5    28 Piotr          Madej                 107.37 -  289: 328   57
    6    27 Marcin         Radwański             114.13 -  266: 339   64
    7    26 Robert         Wagner                113.86 -  389: 450   64
    8    19 Aleksandra     Łukaszewicz           114.19 +  421: 369  164
    9    20 Jerzy          Matyasik              128.31 -  269: 467   78
   10    22 Diana          Pietrzykowska         115.34 -  244: 340   65
   11    21 Urszula        Solarska              116.30 -  345: 385   66
   12    21 Dorota         Patera                102.97 +  349: 313  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09
Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Puchar Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               363: 326
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             292: 380
   3 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             292: 410
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              438: 331
   5 Dariusz        Kosz                 - Robert         Wagner                419: 322
   6 Marta          Ćwiek                - Bogusław       Szyszka               334: 361
   7 Daniel         Mundyk               - Robert         Duczemiński           361: 356
   8 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               401: 422


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             307: 369
   2 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               341: 440
   3 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               408: 378
   4 Daniel         Mundyk               - Kacper         Zegadło               372: 395


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               505: 436
   2 Dariusz        Kosz                 - Kacper         Zegadło               404: 436


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kacper         Zegadło               397: 404
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  483: 357


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Paweł          Jackowski             476: 378




========================================================================================



Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Legnicy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Alabrudziński         343: 454
   2 Maciej         Grąbczewski          - Joanna         Juszczak              373: 430
   3 Jacek          Wandzel              - Kacper         Zegadło               349: 353
   4 Michał         Puchowski            - Ireneusz       Moralewicz            323: 363
   5 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Kosz                  273: 490
   6 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             419: 378
   7 Adam           Janicki              - Robert         Duczemiński           293: 467
   8 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 306: 401
   9 Ziemowit       Pazda                - Bartosz        Morawski              368: 387
  10 Dawid          Pikul                - Alicja         Grąbczewska           504: 303
  11 Marcin         Stachowski           - Bogusław       Szyszka               319: 441
  12 Bronisław      Parada               - Barbara        Obremska              439: 342
  13 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Tuszyński             353: 397
  14 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              329: 319
  15 Renata         Andracka             - Paweł          Jackowski             367: 409
  16 Zofia          Gajewska             - Daniel         Mundyk                390: 478
  17 Monika         Siemaszko            - Mirosław       Uglik                 355: 492
  18 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Królikowski           539: 263
  19 Marta          Świątkowska          - Artur          Irzyk                 262: 377
  20 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Rechowicz             406: 386
  21 Urszula        Solarska             - Miłosz         Wrzałek               340: 405
  22 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Ulatowski             350: 345
  23 Ryszard        Korpalski            - Małgorzata     Sulejewska            432: 355
  24 Jerzy          Matyasik             - Michał         Szymkowski            400: 341
  25 Marcin         Radwański            - Józef          Wietecki              454: 269
  26 Piotr          Madej                - Robert         Wagner                340: 367
  27 Zdzisław       Figurski             - Waldemar       Wypchał               374: 398
  28 Konrad         Łukaszewicz          - Marta          Ćwiek                 325: 344


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Wandzel               382: 373
   2 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Puchowski             458: 294
   3 Kacper         Zegadło              - Joanna         Juszczak              348: 403
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksandra     Łukaszewicz           359: 336
   5 Dariusz        Kosz                 - Adam           Janicki               530: 362
   6 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Stachowska            462: 335
   7 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Szczygieł             453: 335
   8 Piotr          Broda                - Sławomir       Wolski                394: 343
   9 Bartosz        Morawski             - Marcin         Stachowski            493: 301
  10 Dawid          Pikul                - Bronisław      Parada                398: 312
  11 Bogusław       Szyszka              - Alicja         Grąbczewska           444: 397
  12 Barbara        Obremska             - Ziemowit       Pazda                 384: 186
  13 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              458: 301
  14 Jakub          Szymczak             - Zofia          Gajewska              320: 496
  15 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              372: 320
  16 Daniel         Mundyk               - Diana          Pietrzykowska         396: 323
  17 Mirosław       Uglik                - Marta          Świątkowska           447: 422
  18 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               252: 445
  19 Artur          Irzyk                - Mateusz        Królikowski           308: 364
  20 Andrzej        Rechowicz            - Monika         Siemaszko             309: 471
  21 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Korpalski             467: 369
  22 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              488: 287
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Ulatowski             356: 295
  24 Michał         Szymkowski           - Urszula        Solarska              472: 274
  25 Robert         Wagner               - Marcin         Radwański             311: 411
  26 Marta          Ćwiek                - Waldemar       Wypchał               315: 297
  27 Zdzisław       Figurski             - Konrad         Łukaszewicz           403: 234
  28 Józef          Wietecki             - Piotr          Madej                 280: 334


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Michał         Puchowski             466: 344
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           443: 263
   3 Kacper         Zegadło              - Aleksandra     Łukaszewicz           424: 251
   4 Joanna         Juszczak             - Jacek          Wandzel               321: 369
   5 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            441: 331
   6 Piotr          Broda                - Kazimierz      Merklejn              462: 407
   7 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Wolski                383: 277
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Janicki               495: 306
   9 Bartosz        Morawski             - Bronisław      Parada                491: 350
  10 Barbara        Obremska             - Dawid          Pikul                 419: 332
  11 Bogusław       Szyszka              - Ziemowit       Pazda                 463: 318
  12 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Stachowski            407: 348
  13 Łukasz         Tuszyński            - Zofia          Gajewska              390: 324
  14 Daniel         Mundyk               - Jakub          Szymczak              371: 335
  15 Paweł          Jackowski            - Diana          Pietrzykowska         482: 273
  16 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              450: 297
  17 Mirosław       Uglik                - Natalia        Woźniak               372: 381
  18 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                416: 406
  19 Artur          Irzyk                - Monika         Siemaszko             388: 387
  20 Mateusz        Królikowski          - Marta          Świątkowska           393: 438
  21 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Matyasik              449: 289
  22 Michał         Szymkowski           - Krzysztof      Obremski              368: 440
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Urszula        Solarska              445: 306
  24 Dariusz        Ulatowski            - Ryszard        Korpalski             486: 326
  25 Marta          Ćwiek                - Marcin         Radwański             445: 394
  26 Robert         Wagner               - Zdzisław       Figurski              333: 400
  27 Waldemar       Wypchał              - Piotr          Madej                 365: 357
  28 Konrad         Łukaszewicz          - Józef          Wietecki              359: 372


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Michał         Alabrudziński         325: 408
   2 Maciej         Grąbczewski          - Kacper         Zegadło               412: 425
   3 Jacek          Wandzel              - Ireneusz       Moralewicz            332: 443
   4 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Puchowski             413: 376
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Dariusz        Kosz                  338: 416
   6 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Duczemiński           387: 312
   7 Adam           Janicki              - Piotr          Broda                 441: 317
   8 Sławomir       Wolski               - Dorota         Stachowska            334: 403
   9 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Morawski              383: 419
  10 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               348: 345
  11 Marcin         Stachowski           - Barbara        Obremska              404: 464
  12 Ziemowit       Pazda                - Bronisław      Parada                341: 343
  13 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             327: 370
  14 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             365: 440
  15 Renata         Andracka             - Daniel         Mundyk                338: 442
  16 Diana          Pietrzykowska        - Zofia          Gajewska              418: 347
  17 Mateusz        Królikowski          - Mirosław       Uglik                 266: 436
  18 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 457: 278
  19 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Rechowicz             382: 390
  20 Monika         Siemaszko            - Natalia        Woźniak               425: 345
  21 Dariusz        Ulatowski            - Miłosz         Wrzałek               349: 390
  22 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            449: 343
  23 Ryszard        Korpalski            - Michał         Szymkowski            315: 316
  24 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              413: 374
  25 Marta          Ćwiek                - Zdzisław       Figurski              485: 388
  26 Marcin         Radwański            - Waldemar       Wypchał               327: 375
  27 Dorota         Patera               - Piotr          Madej                 346: 386
  28 Józef          Wietecki             - Robert         Wagner                375: 460
  29 Konrad         Łukaszewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         306: 371
   2 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Wandzel               398: 352
   3 Michał         Puchowski            - Kacper         Zegadło               294: 343
   4 Aleksandra     Łukaszewicz          - Joanna         Juszczak              293: 386
   5 Piotr          Broda                - Dariusz        Kosz                  346: 397
   6 Kazimierz      Merklejn             - Adam           Janicki               437: 345
   7 Dorota         Stachowska           - Robert         Duczemiński           249: 386
   8 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Szczygieł             365: 413
   9 Barbara        Obremska             - Bartosz        Morawski              319: 510
  10 Dawid          Pikul                - Marcin         Stachowski            432: 363
  11 Bronisław      Parada               - Bogusław       Szyszka               339: 394
  12 Ziemowit       Pazda                - Alicja         Grąbczewska           333: 342
  13 Daniel         Mundyk               - Łukasz         Tuszyński             450: 303
  14 Jakub          Szymczak             - Renata         Andracka              430: 283
  15 Zofia          Gajewska             - Paweł          Jackowski             320: 381
  16 Diana          Pietrzykowska        - Zbigniew       Wietecki              419: 335
  17 Andrzej        Rechowicz            - Mirosław       Uglik                 427: 299
  18 Stanisław      Rydzik               - Marta          Świątkowska           469: 324
  19 Natalia        Woźniak              - Artur          Irzyk                 373: 349
  20 Monika         Siemaszko            - Mateusz        Królikowski           312: 387
  21 Michał         Szymkowski           - Miłosz         Wrzałek               307: 437
  22 Krzysztof      Obremski             - Ryszard        Korpalski             415: 343
  23 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            369: 437
  24 Urszula        Solarska             - Dariusz        Ulatowski             327: 423
  25 Robert         Wagner               - Marta          Ćwiek                 358: 356
  26 Waldemar       Wypchał              - Józef          Wietecki              357: 341
  27 Zdzisław       Figurski             - Marcin         Radwański             293: 333
  28 Piotr          Madej                - Konrad         Łukaszewicz           328: 289
  29 Dorota         Patera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               379: 423
   2 Aleksandra     Łukaszewicz          - Maciej         Grąbczewski           294: 428
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Juszczak              407: 363
   4 Michał         Puchowski            - Jacek          Wandzel               416: 391
   5 Dariusz        Kosz                 - Robert         Duczemiński           408: 399
   6 Sławomir       Wolski               - Kazimierz      Merklejn              318: 425
   7 Piotr          Broda                - Małgorzata     Szczygieł             397: 346
   8 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               316: 440
   9 Bartosz        Morawski             - Bogusław       Szyszka               435: 506
  10 Ziemowit       Pazda                - Dawid          Pikul                 436: 442
  11 Barbara        Obremska             - Alicja         Grąbczewska           411: 368
  12 Bronisław      Parada               - Marcin         Stachowski            315: 493
  13 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             494: 347
  14 Diana          Pietrzykowska        - Jakub          Szymczak              326: 414
  15 Daniel         Mundyk               - Zbigniew       Wietecki              473: 271
  16 Zofia          Gajewska             - Renata         Andracka              388: 357
  17 Mirosław       Uglik                - Artur          Irzyk                 343: 354
  18 Monika         Siemaszko            - Stanisław      Rydzik                307: 406
  19 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Królikowski           327: 382
  20 Natalia        Woźniak              - Marta          Świątkowska           365: 375
  21 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Sulejewska            397: 361
  22 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Obremski              273: 373
  23 Michał         Szymkowski           - Dariusz        Ulatowski             330: 443
  24 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Korpalski             355: 362
  25 Piotr          Madej                - Marta          Ćwiek                 389: 399
  26 Waldemar       Wypchał              - Robert         Wagner                323: 372
  27 Marcin         Radwański            - Konrad         Łukaszewicz           339: 266
  28 Dorota         Patera               - Zdzisław       Figurski              369: 385
  29 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           388: 347
   2 Kacper         Zegadło              - Ireneusz       Moralewicz            394: 334
   3 Joanna         Juszczak             - Michał         Puchowski             364: 339
   4 Jacek          Wandzel              - Aleksandra     Łukaszewicz           391: 349
   5 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              311: 494
   6 Robert         Duczemiński          - Piotr          Broda                 441: 368
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Dorota         Stachowska            289: 329
   8 Adam           Janicki              - Sławomir       Wolski                332: 347
   9 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 488: 350
  10 Bogusław       Szyszka              - Barbara        Obremska              349: 262
  11 Alicja         Grąbczewska          - Bronisław      Parada                356: 364
  12 Marcin         Stachowski           - Ziemowit       Pazda                 383: 342
  13 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Szymczak              443: 378
  14 Paweł          Jackowski            - Daniel         Mundyk                469: 312
  15 Zbigniew       Wietecki             - Zofia          Gajewska              349: 451
  16 Renata         Andracka             - Diana          Pietrzykowska         389: 320
  17 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                299: 476
  18 Artur          Irzyk                - Andrzej        Rechowicz             471: 328
  19 Mateusz        Królikowski          - Natalia        Woźniak               441: 448
  20 Marta          Świątkowska          - Monika         Siemaszko             330: 420
  21 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              484: 376
  22 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Szymkowski            425: 410
  23 Dariusz        Ulatowski            - Jerzy          Matyasik              431: 397
  24 Ryszard        Korpalski            - Urszula        Solarska              400: 322
  25 Marcin         Radwański            - Dorota         Patera                336: 322
  26 Robert         Wagner               - Konrad         Łukaszewicz           450: 389
  27 Waldemar       Wypchał              - Zdzisław       Figurski              295: 348
  28 Marta          Ćwiek                - Józef          Wietecki              345: 420
  29 Piotr          Madej                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Marcin         Radwański             497: 305
   2 Dariusz        Ulatowski            - Ireneusz       Moralewicz            422: 380
   3 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Sulejewska            378: 349
   4 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 372: 363
   5 Waldemar       Wypchał              - Barbara        Obremska              325: 360
   6 Zdzisław       Figurski             - Piotr          Madej                 337: 332
   7 Zofia          Gajewska             - Ryszard        Korpalski             381: 338
   8 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              367: 311
   9 Mateusz        Królikowski          - Maciej         Grąbczewski           396: 374
  10 Bronisław      Parada               - Monika         Siemaszko             393: 339
  11 Józef          Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             302: 328
  12 Marcin         Stachowski           - Michał         Szymkowski            336: 375
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Diana          Pietrzykowska         539: 242
  14 Jacek          Wandzel              - Dorota         Stachowska            460: 322
  15 Jerzy          Matyasik             - Alicja         Grąbczewska           340: 332
  16 Michał         Puchowski            - Sławomir       Wolski                456: 336
  17 Zbigniew       Wietecki             - Urszula        Solarska              397: 349
  18 Dorota         Patera               - Renata         Andracka              296: 388
  19 Konrad         Łukaszewicz          - Aleksandra     Łukaszewicz           421: 369
  20 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              309: 446
   2 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 466: 447
   3 Robert         Duczemiński          - Joanna         Juszczak              325: 338
   4 Dariusz        Ulatowski            - Barbara        Obremska              412: 348
   5 Natalia        Woźniak              - Zdzisław       Figurski              396: 388
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Radwański             396: 284
   7 Artur          Irzyk                - Marta          Ćwiek                 397: 338
   8 Zofia          Gajewska             - Robert         Wagner                518: 214
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Królikowski           345: 373
  10 Bronisław      Parada               - Mirosław       Uglik                 385: 373
  11 Piotr          Broda                - Waldemar       Wypchał               500: 210
  12 Piotr          Madej                - Andrzej        Rechowicz             411: 333
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Szymkowski            420: 344
  14 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Grąbczewski           361: 368
  15 Jakub          Szymczak             - Jacek          Wandzel               404: 306
  16 Józef          Wietecki             - Monika         Siemaszko             338: 459
  17 Renata         Andracka             - Marcin         Stachowski            336: 309
  18 Alicja         Grąbczewska          - Diana          Pietrzykowska         451: 333
  19 Dorota         Stachowska           - Michał         Puchowski             325: 417
  20 Jerzy          Matyasik             - Konrad         Łukaszewicz           467: 269
  21 Zbigniew       Wietecki             - Aleksandra     Łukaszewicz           342: 475
  22 Urszula        Solarska             - Ziemowit       Pazda                 358: 377
  23 Dorota         Patera               - Sławomir       Wolski                285: 380


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              456: 455
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                389: 356
   3 Joanna         Juszczak             - Dawid          Pikul                 355: 462
   4 Dariusz        Ulatowski            - Artur          Irzyk                 397: 403
   5 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Obremski              422: 366
   6 Mateusz        Królikowski          - Piotr          Broda                 426: 487
   7 Robert         Wagner               - Robert         Duczemiński           264: 443
   8 Marta          Ćwiek                - Bronisław      Parada                423: 321
   9 Barbara        Obremska             - Zdzisław       Figurski              424: 365
  10 Marcin         Radwański            - Piotr          Madej                 401: 481
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             300: 410
  12 Monika         Siemaszko            - Jakub          Szymczak              348: 509
  13 Waldemar       Wypchał              - Mirosław       Uglik                 277: 534
  14 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Grąbczewski           415: 349
  15 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Puchowski             366: 409
  16 Jacek          Wandzel              - Ryszard        Korpalski             316: 318
  17 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              383: 481
  18 Michał         Szymkowski           - Józef          Wietecki              439: 353
  19 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            377: 389
  20 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dorota         Stachowska            405: 473
  21 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Wietecki              496: 408
  22 Konrad         Łukaszewicz          - Diana          Pietrzykowska         244: 340
  23 Dorota         Patera               - Urszula        Solarska              325: 407


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                483: 308
   2 Artur          Irzyk                - Dawid          Pikul                 325: 535
   3 Natalia        Woźniak              - Ireneusz       Moralewicz            495: 280
   4 Marta          Ćwiek                - Zofia          Gajewska              292: 374
   5 Piotr          Broda                - Barbara        Obremska              311: 406
   6 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Ulatowski             382: 458
   7 Robert         Duczemiński          - Piotr          Madej                 369: 360
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Obremski              339: 369
   9 Marcin         Radwański            - Mirosław       Uglik                 356: 474
  10 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Szymczak              345: 330
  11 Mateusz        Królikowski          - Robert         Wagner                374: 278
  12 Zdzisław       Figurski             - Bronisław      Parada                357: 353
  13 Ryszard        Korpalski            - Monika         Siemaszko             387: 277
  14 Michał         Puchowski            - Jerzy          Matyasik              353: 398
  15 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Sulejewska            394: 340
  16 Michał         Szymkowski           - Waldemar       Wypchał               399: 355
  17 Jacek          Wandzel              - Ziemowit       Pazda                 321: 336
  18 Renata         Andracka             - Aleksandra     Łukaszewicz           337: 397
  19 Dorota         Stachowska           - Józef          Wietecki              348: 323
  20 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Patera                434: 273
  21 Urszula        Solarska             - Konrad         Łukaszewicz           385: 345
  22 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 477: 322
   2 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Ulatowski             417: 344
   3 Robert         Duczemiński          - Zofia          Gajewska              420: 269
   4 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Obremska              433: 361
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Artur          Irzyk                 404: 591
   6 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                424: 390
   7 Marta          Ćwiek                - Piotr          Broda                 332: 406
   8 Mateusz        Królikowski          - Joanna         Juszczak              419: 328
   9 Zdzisław       Figurski             - Andrzej        Rechowicz             371: 349
  10 Piotr          Madej                - Małgorzata     Szczygieł             396: 361
  11 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Szymczak              377: 411
  12 Ryszard        Korpalski            - Michał         Szymkowski            337: 381
  13 Bronisław      Parada               - Marcin         Radwański             449: 337
  14 Robert         Wagner               - Monika         Siemaszko             228: 371
  15 Marcin         Stachowski           - Małgorzata     Sulejewska            431: 394
  16 Dorota         Stachowska           - Michał         Puchowski             373: 415
  17 Waldemar       Wypchał              - Ziemowit       Pazda                 401: 305
  18 Jacek          Wandzel              - Zbigniew       Wietecki              320: 359
  19 Aleksandra     Łukaszewicz          - Renata         Andracka              370: 333
  20 Józef          Wietecki             - Sławomir       Wolski                293: 316
  21 Konrad         Łukaszewicz          - Dorota         Patera                349: 313
  22 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2016-05-16

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.73  31020  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.78  31157  195
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.84  29730  192
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             153.12  30471  199
   7 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.90  30579  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.36  28035  184
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.99  26599  175
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.52  27728  183
  12 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.44  30088  200
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  15 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.18  19095  128
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              148.98  26369  177
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.53  28666  193
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.96   7102   48
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.32  28580  194
  20 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.10  29125  198
  21 Marek Reda                     Dębówka              146.61  27710  189
  22 Kazimierz Merklejn             Szczecin             146.40  27816  190
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.00  24382  167
  25 Dawid Pikul                    Poznań               145.88  28593  196
  26 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  28 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Karol Waniek                   Wrocław              144.69   5209   36
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.54  28475  197
  32 Kacper Zegadło                 Warszawa             144.39  27867  193
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  34 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  35 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  36 Kamil Kister                   Puławy               141.87  26813  189
  37 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  38 Michał Makowski                Warszawa             141.50   5660   40
  39 Bogusław Szyszka               Oława                141.45  28148  199
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             141.34  27561  195
  41 Justyna Górka                  Kraków               140.98  27209  193
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.92  27057  192
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.68  27292  194
  45 Jan Mrozowski                  Kraków               140.65  27004  192
  46 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26508  189
  47 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            138.89  21250  153
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  51 Artur Irzyk                    Kraków               138.65  27452  198
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.49  27422  198
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.47  25893  187
  54 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  55 Dariusz Kuć                    Stargard             137.09  23990  175
  56 Robert Kamiński                Warszawa             136.96   9861   72
  57 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  58 Zdzisław Szota                 Warszawa             135.71   8007   59
  59 Andrzej Rechowicz              Katowice             135.27  25836  191
  60 Piotr Broda                    Sandomierz           135.17  25817  191
  61 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  62 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.11  26481  196
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.08  17561  130
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  65 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.79   6335   47
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.67  26934  200
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.29  26723  199
  68 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             134.10  26015  194
  70 Barbara Obremska               Wrocław              133.65  25928  194
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.56  11620   87
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  73 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.21  24911  187
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.95   7312   55
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.71  24817  187
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25583  193
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            131.67  25018  190
  81 Artur Koszel                   Warszawa             131.63  13031   99
  82 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  83 Marcin Rogala                  Warszawa             131.14  11409   87
  84 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24365  186
  85 Maciej Perzyński               Piła                 130.77  22624  173
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.56  18801  144
  89 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.48  11743   90
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.01  25092  193
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  96 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  97 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  98 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.64  25021  193
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.38  25099  194
 101 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 102 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 103 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.88  14950  116
 104 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 105 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 107 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.50  24801  193
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 109 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         128.20  10897   85
 111 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 112 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 113 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.82  24924  195
 114 Anita Bruska                   Gdynia               127.59  21308  167
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.36  25473  200
 117 Dorota Zielińska               Piaseczno            127.30   8147   64
 118 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.22  23918  188
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 120 Marta Bajorek                  Warszawa             127.01  24766  195
 121 Marek Rogalski                 Warszawa             126.95  17265  136
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.89  19287  152
 123 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 124 Maciej Kuczyński               Gdynia               126.82  10653   84
 125 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.72  15206  120
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.68  23942  189
 127 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.55  14806  117
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.36  25146  199
 129 Krzysztof Jaworski             Warszawa             126.30   7199   57
 130 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 131 Krzysztof Bukowski             Milanówek            126.05   5042   40
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 133 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.71  16342  130
 134 Jarosław Olek                  Warszawa             125.65  12314   98
 135 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 136 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.53  14938  119
 137 Czesław Grajewski              Białystok            125.37  19307  154
 138 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 139 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.37  12437  100
 144 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.03  24061  194
 145 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 146 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 148 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 123.00  12300  100
 152 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 153 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 154 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 155 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.69   5841   48
 156 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 157 Anna Krynicka                  Warszawa             121.40  13233  109
 158 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         121.35  20508  169
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.29  21468  177
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.29  23408  193
 161 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 162 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.12  23498  194
 163 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.07   8233   68
 164 Marcin Stachowski              Wydartowo I          120.98  22139  183
 165 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            120.93   7256   60
 166 Dorota Kuć                     Stargard             120.73  18109  150
 167 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.60   8201   68
 168 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 169 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.25  15753  131
 170 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            120.15  15139  126
 171 Agnieszka Matus                Milanówek            120.07  23894  199
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 173 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 174 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.96  21712  181
 175 Adam Janicki                   Wrocław              119.71  20350  170
 176 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.68   8976   75
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            119.62   8613   72
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 180 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 181 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 182 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 183 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 184 Jerzy Luter                    Bytom                118.55  22643  191
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.40  21194  179
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.34  22130  187
 187 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 188 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 189 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 190 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             117.60  19051  162
 193 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 194 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 195 Maria Pokorska                 Warszawa             117.41  22308  190
 196 Sławomir Długosz               Ostróda              117.38  13734  117
 197 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.17  22145  189
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               116.84  23017  197
 201 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 202 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 203 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 204 Renata Andracka                Zwola                116.55  22843  196
 205 Marianna Kozłowska             Białystok            116.52   9788   84
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 207 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.27  14069  121
 208 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 209 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.66  19315  167
 210 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 211 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław           115.54  21837  189
 213 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 214 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 215 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 216 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.34  22375  194
 217 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 218 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 219 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 220 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 221 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.34  21839  191
 222 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 223 Sławomir Wolski                Wrocław              114.17  21122  185
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 225 Lucyna Śniadach                Rumia                113.69  22169  195
 226 Robert Wagner                  Wrocław              113.63  17840  157
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.33   4420   39
 228 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.28  21523  190
 229 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 230 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.21   9510   84
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 232 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.83  22567  200
 233 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 234 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 235 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.45  18947  170
 236 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 237 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 238 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 239 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 240 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 241 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 242 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 243 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 244 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 245 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 246 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 247 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.29  19890  182
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 249 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 250 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.99  19945  183
 251 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.93   9477   87
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.92   7189   66
 253 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.80  21760  200
 255 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 256 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 257 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 258 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 259 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 260 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.20  14151  132
 262 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.93  20423  191
 263 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 265 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 266 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.32  11057  104
 268 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.26  19764  186
 269 Waldemar Wypchał               Kraków               106.02  12086  114
 270 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 271 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 272 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 273 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 274 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 275 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             105.00  14910  142
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               104.78  16031  153
 277 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 278 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 280 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 282 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 283 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 284 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 285 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 286 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 287 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 288 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            101.79   3970   39
 289 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 290 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 291 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 292 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 293 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 295 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 296 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 298 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.27  19754  199
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.25   9131   92
 300 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 301 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 302 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                97.72   6743   69
 304 Dominik Ulejczyk               Będzin                97.23  12057  124
 305 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 306 Marta Wawrzyn                  Pruszków              96.51   8010   83
 307 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 310 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.66  17890  189
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.08  10913  116
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               94.04   7429   79
 313 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 314 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 315 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.72  11902  127
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.61   6927   74
 317 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 318 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 319 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 320 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 322 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 324 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 326 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 327 Teresa Balewska                Reda                  85.88  16918  197
 328 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.69   5505   65
 329 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 330 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 331 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 332 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 333 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 334 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.24   9046  110
 335 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 336 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 337 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 338 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 339 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 340 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 341 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 342 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              65.07  12819  197
 344 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 345 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 2016-05-16

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   3 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   4 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   5 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   6 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   7 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   8 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
  10 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  11 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  12 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  13 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  14 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  15 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  16 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  19 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  20 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  21 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  22 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  23 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  24 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  25 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  27 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  28 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  29 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  30 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  31 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  33 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  34 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  35 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.50   2604   24
  36 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  37 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  38 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  39 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  40 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  41 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  42 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  43 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  44 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  45 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  46 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  47 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  49 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  50 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  51 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  52 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  53 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  54 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  55 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  56 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  57 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  58 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  59 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  60 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  61 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  62 Piotr Ozimek                   Sochaczew             63.76   1339   21
  63 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  64 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  65 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  66 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  67 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  68 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  69 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  70 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  71 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  73 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  74 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  75 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             91.53   1556   17
  76 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  77 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  78 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  79 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  80 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  81 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  82 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  83 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  84 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  85 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  86 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  88 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  89 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  90 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  91 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  92 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  93 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
  94 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  95 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
  96 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
  97 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
  98 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
  99 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 100 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 101 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 102 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 103 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 104 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 105 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 106 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 107 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 108 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 110 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 111 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 112 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 114 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 115 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 116 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 117 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 118 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 119 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 120 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 121 Witold Wojnowski               Warszawa             108.17   1298   12
 122 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 123 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 124 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 125 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 126 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 127 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 129 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 130 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 131 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 132 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 133 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 134 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 135 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 136 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 137 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 138 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 139 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 140 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 141 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 142 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 143 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 144 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 145 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 146 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 147 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 148 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 149 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 150 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 151 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 152 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 153 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 154 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 155 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 156 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 157 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 158 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 159 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 160 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 161 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 162 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 163 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 164 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 165 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             95.55   1051   11
 166 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 167 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 168 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 169 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 170 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 171 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 172 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 173 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 174 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 175 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 176 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 177 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 178 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 179 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 180 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 181 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 182 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 183 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 184 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 185 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 186 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 187 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 188 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 189 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 190 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 191 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 192 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 193 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 194 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 195 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 196 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 197 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 198 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 199 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 200 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 201 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 202 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 203 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 204 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 205 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 206 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 207 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 208 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 209 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 210 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 211 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 212 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 213 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 214 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 215 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 216 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 217 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 218 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 219 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 220 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 221 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 222 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 223 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 224 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 225 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 226 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 227 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 228 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 229 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 230 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 231 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 232 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 233 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 234 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 235 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 236 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 238 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 239 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 240 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 241 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 242 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 243 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 244 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 245 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 246 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 247 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 248 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 249 Adam Słapiński                 Warszawa             125.50    753    6
 250 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 251 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 252 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 253 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 254 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 255 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 256 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 257 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 258 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 259 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 260 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 261 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 262 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 263 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 264 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 265 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 266 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 267 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 268 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 269 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 270 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 271 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 273 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 274 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 275 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 276 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 277 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 278 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 279 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 280 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 281 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 282 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 283 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 284 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 285 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 286 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie