Pruszków27
maja
Pruszków 27-28 maja V Mistrzostwa Pruszkowa
Zabrze 3
czerwca
Zabrze 3- 4 czerwca XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2017
Piasutno 3
czerwca
Piasutno 3- 4 czerwca Piąte scrabble nad jeziorem
Słitaśny turniej w Zabrzu…03 - 04 czerwca 2017 — XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaZabrze, 03 - 04 czerwca 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Słitaśny turniej w Zabrzu…Ja tylko na jeden dzień – powiedział skromnie Krzysztof Kałuża, rejestrując się u sędziego zawodów. Paręnaście minut później sprawdzał swe nazwisko na liście startowej… Numer dwudziesty, dziewiętnaście wyżej notowanych osób z marzeniami o sukcesach na turnieju. Zagrzechotały woreczki, pierwsza partia to pojedynek z Karoliną, dziewczyną z Jaworzna. On – chłopak z Sosnowca. Pierwsza wygrana. Joanna z Katowic? Jest drugie zwycięstwo. Teraz rozpoczęły się (i trwały do końca turnieju) partie z wysokorankingowymi graczami. Pierwsza z triumfatorem sprzed roku, Miłoszem – minimalne zwycięstwo. Darek Kosz? Były mistrz Polski? Odprawiony. Arkadiusz Łydka z Jaworzna? Jaworzno zjadam dziś na śniadanie. Jakub, aktualny mistrz Polski? jak najbardziej był w moim zasięgu. Zwycięstwo w siódmej rundzie nad Dawidem i Krzysztof zamyka dzień bez porażki.

Może jednak zagram jutro – zgłasza się u sędziego.

W niedzielę tylko raz, w dziewiątej rundzie, uległ Krzysztof Jankowi Mrozowskiemu z Krakowa. Przed rundą ostatnią ta dwójka miała 2 duże punkty przewagi nad całą resztą zawodników i zawodniczek. Walczyli więc w ostatnim starciu o pierwsze miejsce, co najmniej drugie zaś mieli zapewnione. No i stało się faktem – po raz pierwszy w Mistrzostwach Górnego Śląska i Zagłębia zwyciężył gracz z Zagłębia! Janek drugi, zaś na trzecim miejscu pojawił się Dariusz Kosz z Nysy.

Na turnieju przywitaliśmy jednego debiutanta – Krystiana Witańskiego. W każdej rundzie można było zdobyć (za zajęcie 22 miejsca) pamiątkowe mydła z napisem „Grajmyż w scrabble. Zabrze 2017”. I takież pamiątkowe nagrody otrzymały wszystkie osoby uczestniczące w turnieju na jego zakończenie. Sędzia w trakcie zawodów, zafascynowany wpisem na blogu Łukasza Szałkiewicza i Sebastiana Żurowskiego (blog.dobryslownik.pl), przeprowadził ankietę na temat najbardziej nielubianych przez scrabblistów i scrabblistki słów. I bardzo jest ciekaw reakcji jednego z uczestników badań, kiedy ten przeczytał tytuł niniejszej relacji…

Jako sędzia dziękuję sobie, jako organizatorowi, za opiekę nad przyjeżdżającymi do Zabrza gośćmi, jako organizator cieszę się z 18 miejsca swojego ucznia, Szymona Stępnia, który pnie się w rankingu z turnieju na turniej. Wszystkim dziękuję za przybycie do nas, jeszcze raz pozdrawiam osoby, które równolegle toczyły boje w Piasutnie.

Jak, hm, reforma pozwoli, to może spotkamy się za rok o tej samej porze w gościnnych progach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Zabrzu.

Osoby zainteresowane innymi przerażającymi scrabblistów wyrazami oraz ciekawe, co jeszcze działo się na turnieju, zapraszam do przejrzenia w wynikach zakładki „przebieg”, a w niej komentarzy z zawodów.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble
XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZespół Szkół ogólnokształcących nr 12 w Zabrzu
ul. Gen. Wł. Andersa 64
41-808 Zabrze
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 3 czerwca (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 czerwca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce znajduje się ok. 1,5 km. od zjazdu z autostrady A1 (węzeł Zabrze Północ).
Z centrum Zabrza dojazd autobusami 14, 83 (najbliżej, przystanek Zabrze-Pomorska), 81 (przystanek Rokitnica Pętla), 617 (przystanek Rokitnica Grzybowska)
WyżywienieKanapki, napoje chłodzące, kawa herbata – dostępne w trakcie całego turnieju.
Na miejscu będą przygotowane adresy miejsc, gdzie można w pobliżu spożyć obiad.
Przygotowana także będzie oferta dla osób wegańskich
Ze względu na miejsce rozgrywek w trakcie turnieju prosimy o niespożywanie na terenie szkoły napojów alkoholowych.
NoclegiWe własnym zakresie.

Poniżej lista noclegów, które znajdują się blisko miejsca rozgrywek.

Rokitnica
Ośrodek MOSiR Sparta, ul. Szafarczyka 16 (5 min. piechotą od miejsca rozgrywek)
tel. 32 2722755

Mikulczyce
Noclegi "U Rene”
http://www.wimar-zabrze.pl/
ul. Św. Wawrzyńca 47 41-807 Zabrze Mikulczyce 

Hostel 52
ul. Tarnopolska 45
www.facebook.com/Hostel52Zabrze

(Mikulczyce to dzielnica obok Rokitnicy, w której odbywają się rozgrywki, dojazd samochodem ok. 6 min., połączenia autobusowe (linia 14, 83) – wysiadamy na przystanku Zabrze-Pomorska) 

Inne hotele i miejsca noclegowe w Zabrzu (centrum oddalone jest 11 km. od miejsca rozgrywek):
http://www.um.zabrze.pl/turysci/hotele-0

Bliżej miejsca rozgrywek można poszukać noclegów w gminach Tarnowskie Góry i Zbrosławice
NagrodyNagrody pieniężne dla pierwszych trzech zawodników (w przypadku większej ilości osób grających nastąpi zwiększenie do 5 laureatów).
Nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestniczek i uczestników.
OrganizatorzyMaciej Śliwa, 601 91 66 00, maciej@sliwa.zabrze.pl


Wyniki turnieju XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              130.74     11.0     4684     2169      490
  2 Jan             Mrozowski            Kraków                 139.95     10.0     4602     2098      203
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   159.53      9.0     5073     1904      906
  4 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.64      8.0     5065     1758      821
  5 Justyna         Górka                Kraków                 149.10      8.0     4969     1790      526
  6 Bartosz         Morawski             Gliwice                160.01      8.0     4834     1748      291
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 149.98      8.0     4827     1779      478
  8 Łukasz          Sornek               Mikołów                131.66      8.0     4483     1676      339
  9 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               132.00      8.0     4474     1879      181
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.50      7.5     4683     1714      402
 11 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.61      7.0     4916     1709      344
 12 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         134.51      7.0     4865     1617      534
 13 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             141.06      7.0     4847     1649      602
 14 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.64      7.0     4796     1586      151
 15 Piotr           Broda                Sandomierz             131.66      7.0     4699     1716      353
 16 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.79      7.0     4626     1581      487
 17 Tomasz          Lempart              Wadowice               138.82      7.0     4593     1562      311
 18 Szymon          Stępień              Bytom                  107.66      7.0     4468     1574       71
 19 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.59      7.0     4358     1642     -110
 20 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                118.30      7.0     4348     1525      402
 21 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            143.84      6.0     4811     1321      693
 22 Agnieszka       Walas                Kraków                 126.59      6.0     4714     1474      424
 23 Ewa             Szałas               Katowice               124.55      6.0     4675     1499      378
 24 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   113.53      6.0     4624     1579       37
 25 Bożena          Guział               Racibórz               119.82      6.0     4515     1394      196
 26 Joanna          Brychcy              Katowice               111.07      6.0     4422     1461      204
 27 Marcin          Ceglarek             Kraków                 130.39      6.0     4385     1372       41
 28 Dawid           Mierzchała           Ostrów Wielkopolski    133.22      6.0     4324     1584       94
 29 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.65      6.0     4269     1600     -360
 30 Waldemar        Wypchał              Kraków                 110.25      6.0     4230     1512     -238
 31 Agnieszka       Antos                Racibórz               101.90      6.0     4156     1349     -182
 32 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               108.54      6.0     3949     1399     -288
 33 Teresa          Zalewska             Racibórz               121.59      5.5     3935     1213     -281
 34 Jerzy           Luter                Bytom                  117.81      5.0     4636     1323      483
 35 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 107.71      5.0     4452     1210      205
 36 Urszula         Solarska             Łódź                   117.13      5.0     4383     1268      302
 37 Leszek          Kilian               Jaworzno               104.09      5.0     4256     1352     -209
 38 Ewa             Dunikowska           Kraków                 110.93      5.0     4153     1362     -422
 39 Wanda           Grabiec              Tarnów                 100.00      5.0     4083     1403      -54
 40 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      4.5     4032     1055      308
 41 Marcin          Kurowski             Racibórz               110.15      4.5     3952     1114      279
 42 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     3863     1083       33
 43 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                123.00      4.0     4215     1281     -287
 44 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      4.0     3538     1111     -848
 45 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      4.0     3194     1129    -1467
 46 Leszek          Kacprzyk             Katowice               132.81      4.0     2740      980      -49
 47 Janusz          Krupiński            Bytom                  141.03      3.0     2718      844       60
 48 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      2.5     3446      861     -706
 49 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               107.08      2.0     2228      705     -684
 50 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      2.0     1579      505      -21
 51 Wiktoria        Koler                Będzin                 100.00      1.5     2938      750     -906
 52 Krystian        Witański             Tychy                  100.00      1.5     2892      728    -1421
 53 Leszek          Stecuła              Bytom                  125.96      1.5     1913      546     -208
 54 Iwona           Skubis               Dąbrowa Górnicza       100.00      1.0     1520      394     -378
 55 Karol           Puto                 Będzin                 100.00      1.0     1405      380     -410
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble



	Bartosz Morawski 160.01 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Papciak               123.00 +  406: 308  173
    2     7 Marcin         Radwański             113.53 +  420: 370  164
    3     6 Krzysztof      Gibas                 131.65 -  376: 473   82
    4     4 Zofia          Gajewska              125.64 +  474: 367  176
    5     8 Jan            Mrozowski             139.95 -  396: 404   90
    6     7 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  310: 517   84
    7    11 Waldemar       Wypchał               110.25 +  547: 273  160
    8     7 Łukasz         Sornek                131.66 +  386: 323  182
    9     7 Piotr          Broda                 131.66 +  385: 376  182
   10     5 Dawid          Mierzchała            133.22 +  388: 345  183
   11     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  380: 428   81
   12     5 Łukasz         Bobowski              141.06 +  366: 359  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Dariusz Kosz 159.53 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Teresa         Zalewska              121.59 +  586: 265  172
    2     1 Agnieszka      Walas                 126.59 +  438: 299  177
    3     1 Janusz         Krupiński             141.03 +  354: 351  191
    4     2 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  401: 514   81
    5     4 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  469: 306  183
    6     4 Dawid          Mierzchała            133.22 -  319: 384   83
    7     4 Tomasz         Lempart               138.82 +  473: 385  189
    8     3 Jan            Mrozowski             139.95 -  417: 443   90
    9     4 Jerzy          Matyasik              124.79 +  412: 363  175
   10     3 Arkadiusz      Łydka                 132.00 +  436: 232  182
   11     3 Miłosz         Wrzałek               148.61 +  351: 274  199
   12     2 Arkadiusz      Łydka                 132.00 +  417: 351  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Jakub Szymczak 153.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bożena         Guział                119.82 +  495: 318  170
    2     5 Piotr          Broda                 131.66 -  292: 404   82
    3    14 Łukasz         Bobowski              141.06 +  440: 418  191
    4    11 Ewa            Dunikowska            110.93 +  462: 285  161
    5     6 Krzysztof      Gibas                 131.65 +  426: 346  182
    6     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  363: 368   81
    7     6 Łukasz         Sornek                131.66 +  347: 338  182
    8     5 Dawid          Mierzchała            133.22 -  361: 466   83
    9     9 Anna           Arana                 110.59 +  471: 281  161
   10     7 Zofia          Gajewska              125.64 +  493: 245  176
   11     2 Jan            Mrozowski             139.95 -  361: 366   90
   12     4 Miłosz         Wrzałek               148.61 +  554: 409  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Mariusz Wrześniewski 149.98 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Leokadia       Litwinowicz           118.30 +  428: 244  168
    2     2 Justyna        Górka                 149.10 +  430: 338  199
    3     4 Dawid          Mierzchała            133.22 +  524: 293  183
    4     1 Krzysztof      Gibas                 131.65 +  356: 339  182
    5     1 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  386: 447   99
    6     5 Jan            Mrozowski             139.95 -  303: 378   90
    7     9 Anna           Arana                 110.59 +  435: 371  161
    8     4 Marcin         Radwański             113.53 +  478: 334  164
    9     3 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  331: 392   82
   10     6 Andrzej        Rechowicz             133.50 +  332: 323  184
   11     5 Paweł          Mazurek               134.51 -  405: 521   85
   12     6 Piotr          Broda                 131.66 +  419: 369  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Justyna Górka 149.10 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 117.81 +  560: 343  168
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  338: 430  100
    3     7 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  454: 400  183
    4     5 Marcin         Ceglarek              130.39 +  454: 280  180
    5     3 Andrzej        Rechowicz             133.50 +  467: 352  184
    6     3 Piotr          Broda                 131.66 +  446: 396  182
    7     2 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  327: 386   82
    8     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  340: 373   81
    9     6 Marcin         Radwański             113.53 +  442: 377  164
   10     2 Jan            Mrozowski             139.95 -  314: 342   90
   11     4 Łukasz         Bobowski              141.06 +  431: 412  191
   12     3 Paweł          Mazurek               134.51 +  396: 352  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Miłosz Wrzałek 148.61 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Urszula        Solarska              117.13 +  431: 386  167
    2    13 Wiktoria       Koler                 100.00 +  484: 225  150
    3     3 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  370: 378   81
    4     7 Janusz         Krupiński             141.03 +  550: 429  191
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          149.98 +  447: 386  200
    6     2 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  398: 402   82
    7     3 Jan            Mrozowski             139.95 -  375: 398   90
    8     6 Piotr          Broda                 131.66 +  387: 318  182
    9     5 Agnieszka      Walas                 126.59 +  386: 378  177
   10     4 Ewa            Szałas                124.55 +  405: 367  175
   11     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  274: 351  110
   12     4 Jakub          Szymczak              153.64 -  409: 554  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Dariusz Putoń 143.84 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Radwański             113.53 -  407: 473   64
    2    14 Grzegorz       Papciak               123.00 +  378: 300  173
    3    15 Waldemar       Wypchał               110.25 -  268: 394   60
    4    18 Maria          Tomiczek              100.00 +  656: 153  150
    5    10 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  324: 388   68
    6    15 Dawid          Rykaczewski           107.08 +  487: 242  157
    7    10 Szymon         Stępień               107.66 -  426: 441   58
    8    14 Wanda          Grabiec               100.00 -  272: 367   50
    9    15 Joanna         Brychcy               111.07 -  340: 372   61
   10    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  426: 367  150
   11    18 Leszek         Kilian                104.09 +  458: 279  154
   12    14 Leszek         Stecuła               125.96 +  369: 342  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Łukasz Bobowski 141.06 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               111.07 -  286: 453   61
    2    17 Marcin         Kurowski              110.15 +  416: 312  160
    3    14 Jakub          Szymczak              153.64 -  418: 440  104
    4    14 Ewa            Szałas                124.55 +  449: 376  175
    5    14 Dawid          Rykaczewski           107.08 +  465: 279  157
    6     9 Leszek         Kilian                104.09 +  458: 324  154
    7     5 Leszek         Kacprzyk              132.81 +  553: 320  183
    8     2 Arkadiusz      Łydka                 132.00 +  334: 279  182
    9     2 Dawid          Mierzchała            133.22 +  416: 312  183
   10     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  281: 353   81
   11     4 Justyna        Górka                 149.10 -  412: 431   99
   12     5 Bartosz        Morawski              160.01 -  359: 366  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Janusz Krupiński 141.03 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewa            Dunikowska            110.93 +  415: 337  161
    2     4 Zofia          Gajewska              125.64 +  409: 365  176
    3     1 Dariusz        Kosz                  159.53 -  351: 354  110
    4     7 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  429: 550   99
    5    11 Marcin         Radwański             113.53 -  283: 386   64
    6    18 Agnieszka      Antos                 101.90 +  466: 276  152
    7    13 Krzysztof      Gibas                 131.65 -  365: 390   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  7 120.57




	Jan Mrozowski 139.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 110.59 +  411: 352  161
    2     6 Tomasz         Lempart               138.82 +  381: 332  189
    3     5 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  293: 498   82
    4    10 Łukasz         Sornek                131.66 +  428: 346  182
    5     8 Bartosz        Morawski              160.01 +  404: 396  210
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          149.98 +  378: 303  200
    7     3 Miłosz         Wrzałek               148.61 +  398: 375  199
    8     3 Dariusz        Kosz                  159.53 +  443: 417  210
    9     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 +  409: 352  181
   10     2 Justyna        Górka                 149.10 +  342: 314  199
   11     2 Jakub          Szymczak              153.64 +  366: 361  204
   12     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  349: 353   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2098  / 12 174.83




	Tomasz Lempart 138.82 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Wypchał               110.25 +  483: 286  160
    2     6 Jan            Mrozowski             139.95 -  332: 381   90
    3    13 Szymon         Stępień               107.66 +  368: 359  158
    4     6 Jerzy          Luter                 117.81 -  339: 393   68
    5    17 Wanda          Grabiec               100.00 +  386: 383  150
    6     8 Jerzy          Matyasik              124.79 +  468: 299  175
    7     4 Dariusz        Kosz                  159.53 -  385: 473  110
    8    10 Anna           Arana                 110.59 -  359: 389   61
    9    12 Leszek         Kilian                104.09 +  358: 347  154
   10    11 Krzysztof      Gibas                 131.65 +  384: 274  182
   11     9 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  297: 366   84
   12    10 Bożena         Guział                119.82 +  434: 332  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Paweł Mazurek 134.51 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kurowski              110.15 +  392: 364  160
    2     8 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  345: 372   82
    3     8 Zofia          Gajewska              125.64 -  360: 481   76
    4    16 Anna           Arana                 110.59 -  381: 399   61
    5    19 Marcin         Ceglarek              130.39 +  440: 342  180
    6    17 Sławomir       Wiśniowski            108.54 +  398: 246  159
    7    14 Grzegorz       Papciak               123.00 +  443: 283  173
    8    11 Krzysztof      Gibas                 131.65 +  484: 282  182
    9     8 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  374: 480   84
   10     8 Joanna         Brychcy               111.07 +  375: 281  161
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          149.98 +  521: 405  200
   12     3 Justyna        Górka                 149.10 -  352: 396   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Andrzej Rechowicz 133.50 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Wiśniowski            108.54 +  542: 258  159
    2     3 Jerzy          Matyasik              124.79 +  386: 350  175
    3     2 Piotr          Broda                 131.66 -  280: 354   82
    4    13 Wanda          Grabiec               100.00 +  368: 345  150
    5     3 Justyna        Górka                 149.10 -  352: 467   99
    6     7 Bartosz        Morawski              160.01 +  517: 310  210
    7     8 Marcin         Radwański             113.53 -  329: 475   64
    8     8 Leszek         Stecuła               125.96 =  386: 386  126
    9     8 Paweł          Mazurek               134.51 +  480: 374  185
   10     6 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  323: 332  100
   11     9 Tomasz         Lempart               138.82 +  366: 297  189
   12     8 Ewa            Szałas                124.55 +  354: 333  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Dawid Mierzchała 133.22 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  363: 309  158
    2    11 Ewa            Szałas                124.55 +  431: 333  175
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  293: 524  100
    4     9 Leszek         Kilian                104.09 +  448: 237  154
    5     5 Jerzy          Luter                 117.81 +  384: 240  168
    6     4 Dariusz        Kosz                  159.53 +  384: 319  210
    7     1 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  307: 344   81
    8     5 Jakub          Szymczak              153.64 +  466: 361  204
    9     2 Łukasz         Bobowski              141.06 -  312: 416   91
   10     5 Bartosz        Morawski              160.01 -  345: 388  110
   11     7 Jerzy          Matyasik              124.79 -  288: 391   75
   12    11 Szymon         Stępień               107.66 -  303: 368   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Leszek Kacprzyk 132.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Stępień               107.66 +  440: 349  158
    2    10 Marcin         Ceglarek              130.39 +  386: 381  180
    3     7 Justyna        Górka                 149.10 -  400: 454   99
    4    12 Waldemar       Wypchał               110.25 +  435: 302  160
    5     4 Dariusz        Kosz                  159.53 -  306: 469  110
    6    11 Krzysztof      Gibas                 131.65 +  453: 281  182
    7     5 Łukasz         Bobowski              141.06 -  320: 553   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  /  7 140.00




	Arkadiusz Łydka 132.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Rykaczewski           107.08 +  468: 316  157
    2     8 Paweł          Mazurek               134.51 +  372: 345  185
    3     5 Jan            Mrozowski             139.95 +  498: 293  190
    4     3 Piotr          Broda                 131.66 +  347: 343  182
    5     2 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  321: 415   81
    6     2 Miłosz         Wrzałek               148.61 +  402: 398  199
    7     2 Justyna        Górka                 149.10 +  386: 327  199
    8     2 Łukasz         Bobowski              141.06 -  279: 334   91
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          149.98 +  392: 331  200
   10     3 Dariusz        Kosz                  159.53 -  232: 436  110
   11     6 Ewa            Szałas                124.55 +  426: 338  175
   12     2 Dariusz        Kosz                  159.53 -  351: 417  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 12 156.58




	Piotr Broda 131.66 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kilian                104.09 +  414: 387  154
    2     5 Jakub          Szymczak              153.64 +  404: 292  204
    3     2 Andrzej        Rechowicz             133.50 +  354: 280  184
    4     3 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  343: 347   82
    5     7 Jerzy          Matyasik              124.79 +  420: 376  175
    6     3 Justyna        Górka                 149.10 -  396: 446   99
    7     7 Ewa            Szałas                124.55 +  375: 310  175
    8     6 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  318: 387   99
    9     7 Bartosz        Morawski              160.01 -  376: 385  110
   10    14 Leszek         Stecuła               125.96 +  496: 352  176
   11     8 Szymon         Stępień               107.66 +  434: 365  158
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  369: 419  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Łukasz Sornek 131.66 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Antos                 101.90 +  432: 349  152
    2    12 Krzysztof      Gibas                 131.65 -  349: 364   82
    3    16 Michał         Głąb                  100.00 +  471: 220  150
    4    10 Jan            Mrozowski             139.95 -  346: 428   90
    5    12 Szymon         Stępień               107.66 +  427: 334  158
    6    10 Leokadia       Litwinowicz           118.30 +  312: 302  168
    7     6 Jakub          Szymczak              153.64 -  338: 347  104
    8     7 Bartosz        Morawski              160.01 -  323: 386  110
    9    16 Wanda          Grabiec               100.00 +  389: 370  150
   10     9 Agnieszka      Walas                 126.59 +  372: 366  177
   11    10 Waldemar       Wypchał               110.25 +  360: 349  160
   12     7 Jerzy          Matyasik              124.79 +  364: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Krzysztof Gibas 131.65 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  348: 285  150
    2    12 Łukasz         Sornek                131.66 +  364: 349  182
    3     6 Bartosz        Morawski              160.01 +  473: 376  210
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  339: 356  100
    5     6 Jakub          Szymczak              153.64 -  346: 426  104
    6    11 Leszek         Kacprzyk              132.81 -  281: 453   83
    7    13 Janusz         Krupiński             141.03 +  390: 365  191
    8    11 Paweł          Mazurek               134.51 -  282: 484   85
    9    13 Jerzy          Luter                 117.81 +  403: 365  168
   10    11 Tomasz         Lempart               138.82 -  274: 384   89
   11    12 Agnieszka      Walas                 126.59 +  434: 427  177
   12    12 Anna           Arana                 110.59 -  335: 359   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Krzysztof Kałuża 130.74 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Karolina       Szubska               100.00 +  384: 307  150
    2     9 Joanna         Brychcy               111.07 +  422: 366  161
    3     3 Miłosz         Wrzałek               148.61 +  378: 370  199
    4     2 Dariusz        Kosz                  159.53 +  514: 401  210
    5     2 Arkadiusz      Łydka                 132.00 +  415: 321  182
    6     1 Jakub          Szymczak              153.64 +  368: 363  204
    7     1 Dawid          Mierzchała            133.22 +  344: 307  183
    8     1 Justyna        Górka                 149.10 +  373: 340  199
    9     1 Jan            Mrozowski             139.95 -  352: 409   90
   10     1 Łukasz         Bobowski              141.06 +  353: 281  191
   11     1 Bartosz        Morawski              160.01 +  428: 380  210
   12     1 Jan            Mrozowski             139.95 +  353: 349  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 12 180.75




	Marcin Ceglarek 130.39 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wanda          Grabiec               100.00 +  382: 306  150
    2    10 Leszek         Kacprzyk              132.81 -  381: 386   83
    3    19 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  438: 306  150
    4     5 Justyna        Górka                 149.10 -  280: 454   99
    5    19 Paweł          Mazurek               134.51 -  342: 440   85
    6    19 Ewa            Dunikowska            110.93 -  350: 391   61
    7    20 Sławomir       Wiśniowski            108.54 -  372: 443   59
    8    23 Marcin         Kurowski              110.15 +  407: 305  160
    9    19 Karolina       Szubska               100.00 +  375: 332  150
   10    17 Agnieszka      Antos                 101.90 -  334: 409   52
   11    22 Grzegorz       Papciak               123.00 +  363: 304  173
   12    17 Wanda          Grabiec               100.00 +  361: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Agnieszka Walas 126.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Głąb                  100.00 +  430: 276  150
    2     1 Dariusz        Kosz                  159.53 -  299: 438  110
    3     9 Leszek         Kilian                104.09 -  315: 406   54
    4    19 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  432: 273  150
    5     9 Zofia          Gajewska              125.64 +  473: 319  176
    6    13 Anna           Arana                 110.59 -  357: 431   61
    7    15 Bożena         Guział                119.82 +  392: 352  170
    8    13 Teresa         Zalewska              121.59 +  440: 236  172
    9     5 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  378: 386   99
   10     9 Łukasz         Sornek                131.66 -  366: 372   82
   11    12 Krzysztof      Gibas                 131.65 -  427: 434   82
   12    15 Jerzy          Luter                 117.81 +  405: 367  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Leszek Stecuła 125.96 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     8 Andrzej        Rechowicz             133.50 =  386: 386  134
    9    10 Ewa            Szałas                124.55 -  409: 472   75
   10    14 Piotr          Broda                 131.66 -  352: 496   82
   11    15 Joanna         Brychcy               111.07 +  424: 398  161
   12    14 Dariusz        Putoń                 143.84 -  342: 369   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  5 109.20




	Zofia Gajewska 125.64 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maria          Tomiczek              100.00 +  507: 242  150
    2     4 Janusz         Krupiński             141.03 -  365: 409   91
    3     8 Paweł          Mazurek               134.51 +  481: 360  185
    4     4 Bartosz        Morawski              160.01 -  367: 474  110
    5     9 Agnieszka      Walas                 126.59 -  319: 473   77
    6    14 Waldemar       Wypchał               110.25 -  353: 446   60
    7    18 Leszek         Kilian                104.09 +  451: 336  154
    8    15 Grzegorz       Papciak               123.00 +  439: 324  173
    9    11 Leokadia       Litwinowicz           118.30 +  442: 357  168
   10     7 Jakub          Szymczak              153.64 -  245: 493  104
   11    11 Wanda          Grabiec               100.00 +  348: 310  150
   12     9 Marcin         Radwański             113.53 +  479: 421  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Jerzy Matyasik 124.79 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  426: 199  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  350: 386   84
    3    17 Maria          Tomiczek              100.00 +  509: 264  150
    4     8 Marcin         Radwański             113.53 +  399: 303  164
    5     7 Piotr          Broda                 131.66 -  376: 420   82
    6     8 Tomasz         Lempart               138.82 -  299: 468   89
    7    12 Leokadia       Litwinowicz           118.30 +  403: 310  168
    8     9 Szymon         Stępień               107.66 +  373: 344  158
    9     4 Dariusz        Kosz                  159.53 -  363: 412  110
   10    10 Anna           Arana                 110.59 +  408: 381  161
   11     7 Dawid          Mierzchała            133.22 +  391: 288  183
   12     7 Łukasz         Sornek                131.66 -  329: 364   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Ewa Szałas 124.55 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krystian       Witański              100.00 +  435: 266  150
    2    11 Dawid          Mierzchała            133.22 -  333: 431   83
    3    18 Wiktoria       Koler                 100.00 +  439: 227  150
    4    14 Łukasz         Bobowski              141.06 -  376: 449   91
    5    13 Grzegorz       Papciak               123.00 +  517: 259  173
    6     6 Jerzy          Luter                 117.81 +  348: 347  168
    7     7 Piotr          Broda                 131.66 -  310: 375   82
    8    12 Ewa            Dunikowska            110.93 +  407: 349  161
    9    10 Leszek         Stecuła               125.96 +  472: 409  176
   10     4 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  367: 405   99
   11     6 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  338: 426   82
   12     8 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  333: 354   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Grzegorz Papciak 123.00 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              160.01 -  308: 406  110
    2    14 Dariusz        Putoń                 143.84 -  300: 378   94
    3    21 Marcin         Kurowski              110.15 +  422: 287  160
    4    23 Urszula        Solarska              117.13 +  412: 360  167
    5    13 Ewa            Szałas                124.55 -  259: 517   75
    6    16 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  422: 336  158
    7    14 Paweł          Mazurek               134.51 -  283: 443   85
    8    15 Zofia          Gajewska              125.64 -  324: 439   76
    9    20 Iwona          Skubis                100.00 +  585: 299  150
   10    18 Sławomir       Wiśniowski            108.54 -  272: 289   59
   11    22 Marcin         Ceglarek              130.39 -  304: 363   80
   12    21 Urszula        Solarska              117.13 -  324: 385   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Teresa Zalewska 121.59 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  159.53 -  265: 586  110
    2    22 Ewa            Dunikowska            110.93 -  277: 409   61
    3    25 Anna           Arana                 110.59 -  314: 367   61
    4    26 PAUZA
    5    21 Karolina       Szubska               100.00 +  362: 359  150
    6    21 Wanda          Grabiec               100.00 +  391: 304  150
    7    17 Joanna         Brychcy               111.07 +  427: 342  161
    8    13 Agnieszka      Walas                 126.59 -  236: 440   77
    9    18 Szymon         Stępień               107.66 -  331: 394   58
   10    20 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  322: 356   68
   11    21 Urszula        Solarska              117.13 +  322: 308  167
   12    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  388: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 11 110.27




	Bożena Guział 119.82 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Szymczak              153.64 -  318: 495  104
    2    23 Sławomir       Wiśniowski            108.54 +  395: 297  159
    3    11 Marcin         Radwański             113.53 -  284: 313   64
    4    15 Joanna         Brychcy               111.07 -  339: 410   61
    5    20 Michał         Głąb                  100.00 +  407: 321  150
    6    22 Urszula        Solarska              117.13 +  363: 337  167
    7    15 Agnieszka      Walas                 126.59 -  352: 392   77
    8    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  509: 258  150
    9    17 Ewa            Dunikowska            110.93 +  437: 359  161
   10    13 Waldemar       Wypchał               110.25 -  301: 359   60
   11    14 Agnieszka      Antos                 101.90 +  478: 344  152
   12    10 Tomasz         Lempart               138.82 -  332: 434   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Leokadia Litwinowicz 118.30 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  244: 428  100
    2    24 Dawid          Rykaczewski           107.08 -  400: 408   57
    3    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  396: 257  150
    4    20 Michał         Głąb                  100.00 +  424: 159  150
    5    10 Dariusz        Putoń                 143.84 +  388: 324  194
    6    10 Łukasz         Sornek                131.66 -  302: 312   82
    7    12 Jerzy          Matyasik              124.79 -  310: 403   75
    8    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  375: 226  150
    9    11 Zofia          Gajewska              125.64 -  357: 442   76
   10    20 Teresa         Zalewska              121.59 +  356: 322  172
   11    17 Sławomir       Wiśniowski            108.54 +  334: 300  159
   12    13 Waldemar       Wypchał               110.25 +  462: 365  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Jerzy Luter 117.81 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 149.10 -  343: 560   99
    2    21 Krystian       Witański              100.00 +  504: 179  150
    3    10 Dawid          Rykaczewski           107.08 +  467: 313  157
    4     6 Tomasz         Lempart               138.82 +  393: 339  189
    5     5 Dawid          Mierzchała            133.22 -  240: 384   83
    6     6 Ewa            Szałas                124.55 -  347: 348   75
    7    16 Ewa            Dunikowska            110.93 -  314: 338   61
    8    18 Karol          Puto                  100.00 +  484: 235  150
    9    13 Krzysztof      Gibas                 131.65 -  365: 403   82
   10    15 Wanda          Grabiec               100.00 -  348: 352   50
   11    19 Maria          Tomiczek              100.00 +  464: 297  150
   12    15 Agnieszka      Walas                 126.59 -  367: 405   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Urszula Solarska 117.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  386: 431   99
    2    16 Wanda          Grabiec               100.00 -  394: 403   50
    3    20 Ewa            Dunikowska            110.93 -  319: 334   61
    4    23 Grzegorz       Papciak               123.00 -  360: 412   73
    5    25 Marcin         Kurowski              110.15 +  354: 283  160
    6    22 Bożena         Guział                119.82 -  337: 363   70
    7    24 Krystian       Witański              100.00 +  443: 240  150
    8    22 Waldemar       Wypchał               110.25 -  283: 385   60
    9    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  349: 281  150
   10    22 Iwona          Skubis                100.00 +  465: 303  150
   11    21 Teresa         Zalewska              121.59 -  308: 322   72
   12    21 Grzegorz       Papciak               123.00 +  385: 324  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Marcin Radwański 113.53 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Putoń                 143.84 +  473: 407  194
    2     7 Bartosz        Morawski              160.01 -  370: 420  110
    3    11 Bożena         Guział                119.82 +  313: 284  170
    4     8 Jerzy          Matyasik              124.79 -  303: 399   75
    5    11 Janusz         Krupiński             141.03 +  386: 283  191
    6    12 Joanna         Brychcy               111.07 +  374: 339  161
    7     8 Andrzej        Rechowicz             133.50 +  475: 329  184
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  334: 478  100
    9     6 Justyna        Górka                 149.10 -  377: 442   99
   10    12 Szymon         Stępień               107.66 -  364: 402   58
   11    13 Ewa            Dunikowska            110.93 +  434: 325  161
   12     9 Zofia          Gajewska              125.64 -  421: 479   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Joanna Brychcy 111.07 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              141.06 +  453: 286  191
    2     9 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  366: 422   81
    3    12 Wanda          Grabiec               100.00 -  295: 307   50
    4    15 Bożena         Guział                119.82 +  410: 339  170
    5    16 Ewa            Dunikowska            110.93 +  429: 260  161
    6    12 Marcin         Radwański             113.53 -  339: 374   64
    7    17 Teresa         Zalewska              121.59 -  342: 427   72
    8    17 Sławomir       Wiśniowski            108.54 +  382: 319  159
    9    15 Dariusz        Putoń                 143.84 +  372: 340  194
   10     8 Paweł          Mazurek               134.51 -  281: 375   85
   11    15 Leszek         Stecuła               125.96 -  398: 424   76
   12    16 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  355: 345  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Ewa Dunikowska 110.93 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janusz         Krupiński             141.03 -  337: 415   91
    2    22 Teresa         Zalewska              121.59 +  409: 277  172
    3    20 Urszula        Solarska              117.13 +  334: 319  167
    4    11 Jakub          Szymczak              153.64 -  285: 462  104
    5    16 Joanna         Brychcy               111.07 -  260: 429   61
    6    19 Marcin         Ceglarek              130.39 +  391: 350  180
    7    16 Jerzy          Luter                 117.81 +  338: 314  168
    8    12 Ewa            Szałas                124.55 -  349: 407   75
    9    17 Bożena         Guział                119.82 -  359: 437   70
   10    16 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  419: 343  158
   11    13 Marcin         Radwański             113.53 -  325: 434   64
   12    18 Agnieszka      Antos                 101.90 -  347: 388   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Anna Arana 110.59 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Mrozowski             139.95 -  352: 411   90
    2    18 Waldemar       Wypchał               110.25 -  268: 361   60
    3    25 Teresa         Zalewska              121.59 +  367: 314  172
    4    16 Paweł          Mazurek               134.51 +  399: 381  185
    5    15 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  396: 384  158
    6    13 Agnieszka      Walas                 126.59 +  431: 357  177
    7     9 Mariusz        Wrześniewski          149.98 -  371: 435  100
    8    10 Tomasz         Lempart               138.82 +  389: 359  189
    9     9 Jakub          Szymczak              153.64 -  281: 471  104
   10    10 Jerzy          Matyasik              124.79 -  381: 408   75
   11    16 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  364: 252  150
   12    12 Krzysztof      Gibas                 131.65 +  359: 335  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Waldemar Wypchał 110.25 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Lempart               138.82 -  286: 483   89
    2    18 Anna           Arana                 110.59 +  361: 268  161
    3    15 Dariusz        Putoń                 143.84 +  394: 268  194
    4    12 Leszek         Kacprzyk              132.81 -  302: 435   83
    5    18 Leszek         Kilian                104.09 -  368: 397   54
    6    14 Zofia          Gajewska              125.64 +  446: 353  176
    7    11 Bartosz        Morawski              160.01 -  273: 547  110
    8    22 Urszula        Solarska              117.13 +  385: 283  167
    9    14 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  342: 311  158
   10    13 Bożena         Guział                119.82 +  359: 301  170
   11    10 Łukasz         Sornek                131.66 -  349: 360   82
   12    13 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  365: 462   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Marcin Kurowski 110.15 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Mazurek               134.51 -  364: 392   85
    2    17 Łukasz         Bobowski              141.06 -  312: 416   91
    3    21 Grzegorz       Papciak               123.00 -  287: 422   73
    4    24 Sławomir       Wiśniowski            108.54 -  342: 350   59
    5    25 Urszula        Solarska              117.13 -  283: 354   67
    6    26 PAUZA
    7    25 Wiktoria       Koler                 100.00 +  359: 241  150
    8    23 Marcin         Ceglarek              130.39 -  305: 407   80
    9    26 Krystian       Witański              100.00 +  302: 251  150
   10    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  439: 258  150
   11    23 Karol          Puto                  100.00 +  377: 275  150
   12    19 Sławomir       Wiśniowski            108.54 -  282: 307   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 11 101.27




	Sławomir Wiśniowski 108.54 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  258: 542   84
    2    23 Bożena         Guział                119.82 -  297: 395   70
    3    24 Dominik        Ulejczyk              107.71 -  337: 410   58
    4    24 Marcin         Kurowski              110.15 +  350: 342  160
    5    23 Wiktoria       Koler                 100.00 +  435: 201  150
    6    17 Paweł          Mazurek               134.51 -  246: 398   85
    7    20 Marcin         Ceglarek              130.39 +  443: 372  180
    8    17 Joanna         Brychcy               111.07 -  319: 382   61
    9    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  368: 307  150
   10    18 Grzegorz       Papciak               123.00 +  289: 272  173
   11    17 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  300: 334   68
   12    19 Marcin         Kurowski              110.15 +  307: 282  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Dominik Ulejczyk 107.71 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Mierzchała            133.22 -  309: 363   83
    2    25 Maria          Tomiczek              100.00 -  314: 359   50
    3    24 Sławomir       Wiśniowski            108.54 +  410: 337  159
    4    22 Krystian       Witański              100.00 +  506: 241  150
    5    15 Anna           Arana                 110.59 -  384: 396   61
    6    16 Grzegorz       Papciak               123.00 -  336: 422   73
    7    19 Michał         Głąb                  100.00 +  397: 318  150
    8    16 Agnieszka      Antos                 101.90 +  397: 360  152
    9    14 Waldemar       Wypchał               110.25 -  311: 342   60
   10    16 Ewa            Dunikowska            110.93 -  343: 419   61
   11    20 Karolina       Szubska               100.00 +  400: 335  150
   12    16 Joanna         Brychcy               111.07 -  345: 355   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Szymon Stępień 107.66 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Leszek         Kacprzyk              132.81 -  349: 440   83
    2    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  356: 319  150
    3    13 Tomasz         Lempart               138.82 -  359: 368   89
    4    17 Karolina       Szubska               100.00 +  389: 329  150
    5    12 Łukasz         Sornek                131.66 -  334: 427   82
    6    20 Maria          Tomiczek              100.00 +  367: 283  150
    7    10 Dariusz        Putoń                 143.84 +  441: 426  194
    8     9 Jerzy          Matyasik              124.79 -  344: 373   75
    9    18 Teresa         Zalewska              121.59 +  394: 331  172
   10    12 Marcin         Radwański             113.53 +  402: 364  164
   11     8 Piotr          Broda                 131.66 -  365: 434   82
   12    11 Dawid          Mierzchała            133.22 +  368: 303  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Dawid Rykaczewski 107.08 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Arkadiusz      Łydka                 132.00 -  316: 468   82
    2    24 Leokadia       Litwinowicz           118.30 +  408: 400  168
    3    10 Jerzy          Luter                 117.81 -  313: 467   68
    4    21 Wiktoria       Koler                 100.00 +  380: 247  150
    5    14 Łukasz         Bobowski              141.06 -  279: 465   91
    6    15 Dariusz        Putoń                 143.84 -  242: 487   94
    7    22 Agnieszka      Antos                 101.90 -  290: 378   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Leszek Kilian 104.09 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 131.66 -  387: 414   82
    2    15 Karolina       Szubska               100.00 +  481: 285  150
    3     9 Agnieszka      Walas                 126.59 +  406: 315  177
    4     9 Dawid          Mierzchała            133.22 -  237: 448   83
    5    18 Waldemar       Wypchał               110.25 +  397: 368  160
    6     9 Łukasz         Bobowski              141.06 -  324: 458   91
    7    18 Zofia          Gajewska              125.64 -  336: 451   76
    8    19 Iwona          Skubis                100.00 +  289: 262  150
    9    12 Tomasz         Lempart               138.82 -  347: 358   89
   10    19 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  267: 363   50
   11    18 Dariusz        Putoń                 143.84 -  279: 458   94
   12    22 Michał         Głąb                  100.00 +  506: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Agnieszka Antos 101.90 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Sornek                131.66 -  349: 432   82
    2    20 Michał         Głąb                  100.00 -  293: 350   50
    3    23 Karolina       Szubska               100.00 -  254: 356   50
    4    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  348: 299  150
    5    22 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  409: 281  150
    6    18 Janusz         Krupiński             141.03 -  276: 466   91
    7    22 Dawid          Rykaczewski           107.08 +  378: 290  157
    8    16 Dominik        Ulejczyk              107.71 -  360: 397   58
    9    22 Karol          Puto                  100.00 +  348: 308  150
   10    17 Marcin         Ceglarek              130.39 +  409: 334  180
   11    14 Bożena         Guział                119.82 -  344: 478   70
   12    18 Ewa            Dunikowska            110.93 +  388: 347  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Wanda Grabiec 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Ceglarek              130.39 -  306: 382   80
    2    16 Urszula        Solarska              117.13 +  403: 394  167
    3    12 Joanna         Brychcy               111.07 +  307: 295  161
    4    13 Andrzej        Rechowicz             133.50 -  345: 368   84
    5    17 Tomasz         Lempart               138.82 -  383: 386   89
    6    21 Teresa         Zalewska              121.59 -  304: 391   72
    7    21 Maria          Tomiczek              100.00 +  368: 203  150
    8    14 Dariusz        Putoń                 143.84 +  367: 272  194
    9    16 Łukasz         Sornek                131.66 -  370: 389   82
   10    15 Jerzy          Luter                 117.81 +  352: 348  168
   11    11 Zofia          Gajewska              125.64 -  310: 348   76
   12    17 Marcin         Ceglarek              130.39 -  268: 361   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Walas                 126.59 -  276: 430   77
    2    20 Agnieszka      Antos                 101.90 +  350: 293  152
    3    16 Łukasz         Sornek                131.66 -  220: 471   82
    4    20 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  159: 424   68
    5    20 Bożena         Guział                119.82 -  321: 407   70
    6    24 Krystian       Witański              100.00 +  397: 230  150
    7    19 Dominik        Ulejczyk              107.71 -  318: 397   58
    8    24 Karolina       Szubska               100.00 -  276: 371   50
    9    25 Wiktoria       Koler                 100.00 +  293: 222  150
   10    23 Karol          Puto                  100.00 -  256: 293   50
   11    24 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  387: 342  150
   12    22 Leszek         Kilian                104.09 -  285: 506   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Gibas                 131.65 -  285: 348   82
    2    19 Szymon         Stępień               107.66 -  319: 356   58
    3    22 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  257: 396   68
    4    25 Agnieszka      Antos                 101.90 -  299: 348   52
    5    26 PAUZA
    6    25 Wiktoria       Koler                 100.00 +  361: 226  150
    7    23 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  359: 298  150
    8    21 Bożena         Guział                119.82 -  258: 509   70
    9    21 Sławomir       Wiśniowski            108.54 -  307: 368   59
   10    21 Dariusz        Putoń                 143.84 -  367: 426   94
   11    25 Krystian       Witański              100.00 +  410: 231  150
   12    24 Iwona          Skubis                100.00 +  341: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 11  98.45




	Wiktoria Koler 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Miłosz         Wrzałek               148.61 -  225: 484   99
    3    18 Ewa            Szałas                124.55 -  227: 439   75
    4    21 Dawid          Rykaczewski           107.08 -  247: 380   57
    5    23 Sławomir       Wiśniowski            108.54 -  201: 435   59
    6    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  226: 361   50
    7    25 Marcin         Kurowski              110.15 -  241: 359   60
    8    26 Krystian       Witański              100.00 -  239: 289   50
    9    25 Michał         Głąb                  100.00 -  222: 293   50
   10    24 Maria          Tomiczek              100.00 -  245: 258   50
   11    26 Iwona          Skubis                100.00 -  218: 332   50
   12    26 Krystian       Witański              100.00 +  347: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  / 11  68.18




	Karol Puto 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Jerzy          Luter                 117.81 -  235: 484   68
    9    22 Agnieszka      Antos                 101.90 -  308: 348   52
   10    23 Michał         Głąb                  100.00 +  293: 256  150
   11    23 Marcin         Kurowski              110.15 -  275: 377   60
   12    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  294: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     380  /  5  76.00




	Iwona Skubis 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Leszek         Kilian                104.09 -  262: 289   54
    9    20 Grzegorz       Papciak               123.00 -  299: 585   73
   10    22 Urszula        Solarska              117.13 -  303: 465   67
   11    26 Wiktoria       Koler                 100.00 +  332: 218  150
   12    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  324: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  5  78.80




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Leokadia       Litwinowicz           118.30 -  226: 375   68
    9    23 Maria          Tomiczek              100.00 +  387: 206  150
   10    19 Leszek         Kilian                104.09 +  363: 267  154
   11    16 Anna           Arana                 110.59 -  252: 364   61
   12    20 Teresa         Zalewska              121.59 -  351: 388   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     505  /  5 101.00




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Kałuża                130.74 -  307: 384   81
    2    15 Leszek         Kilian                104.09 -  285: 481   54
    3    23 Agnieszka      Antos                 101.90 +  356: 254  152
    4    17 Szymon         Stępień               107.66 -  329: 389   58
    5    21 Teresa         Zalewska              121.59 -  359: 362   72
    6    23 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  297: 312   50
    7    26 PAUZA
    8    24 Michał         Głąb                  100.00 +  371: 276  150
    9    19 Marcin         Ceglarek              130.39 -  332: 375   80
   10    25 Krystian       Witański              100.00 +  392: 222  150
   11    20 Dominik        Ulejczyk              107.71 -  335: 400   58
   12    23 Maria          Tomiczek              100.00 +  369: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 11  95.91




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zofia          Gajewska              125.64 -  242: 507   76
    2    25 Dominik        Ulejczyk              107.71 +  359: 314  158
    3    17 Jerzy          Matyasik              124.79 -  264: 509   75
    4    18 Dariusz        Putoń                 143.84 -  153: 656   94
    5    24 Krystian       Witański              100.00 +  338: 229  150
    6    20 Szymon         Stępień               107.66 -  283: 367   58
    7    21 Wanda          Grabiec               100.00 -  203: 368   50
    8    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  322: 246  150
    9    23 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  206: 387   50
   10    24 Wiktoria       Koler                 100.00 +  258: 245  150
   11    19 Jerzy          Luter                 117.81 -  297: 464   68
   12    23 Karolina       Szubska               100.00 -  269: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Krystian Witański 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Szałas                124.55 -  266: 435   75
    2    21 Jerzy          Luter                 117.81 -  179: 504   68
    3    26 PAUZA
    4    22 Dominik        Ulejczyk              107.71 -  241: 506   58
    5    24 Maria          Tomiczek              100.00 -  229: 338   50
    6    24 Michał         Głąb                  100.00 -  230: 397   50
    7    24 Urszula        Solarska              117.13 -  240: 443   67
    8    26 Wiktoria       Koler                 100.00 +  289: 239  150
    9    26 Marcin         Kurowski              110.15 -  251: 302   60
   10    25 Karolina       Szubska               100.00 -  222: 392   50
   11    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  231: 410   50
   12    26 Wiktoria       Koler                 100.00 -  214: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  / 11  66.18




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              124.79 -  199: 426   75
    2    26 PAUZA
    3    19 Marcin         Ceglarek              130.39 -  306: 438   80
    4    19 Agnieszka      Walas                 126.59 -  273: 432   77
    5    22 Agnieszka      Antos                 101.90 -  281: 409   52
    6    23 Karolina       Szubska               100.00 +  312: 297  150
    7    23 Andrzej        Klich                 100.00 -  298: 359   50
    8    25 Maria          Tomiczek              100.00 -  246: 322   50
    9    24 Urszula        Solarska              117.13 -  281: 349   67
   10    26 Marcin         Kurowski              110.15 -  258: 439   60
   11    24 Michał         Głąb                  100.00 -  342: 387   50
   12    25 Karol          Puto                  100.00 +  350: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  / 11  78.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Papciak               406: 308
   2 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Kosz                  265: 586
   3 Jakub          Szymczak             - Bożena         Guział                495: 318
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Wrześniewski          244: 428
   5 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 560: 343
   6 Urszula        Solarska             - Miłosz         Wrzałek               386: 431
   7 Dariusz        Putoń                - Marcin         Radwański             407: 473
   8 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Bobowski              453: 286
   9 Janusz         Krupiński            - Ewa            Dunikowska            415: 337
  10 Anna           Arana                - Jan            Mrozowski             352: 411
  11 Tomasz         Lempart              - Waldemar       Wypchał               483: 286
  12 Marcin         Kurowski             - Paweł          Mazurek               364: 392
  13 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wiśniowski            542: 258
  14 Dominik        Ulejczyk             - Dawid          Mierzchała            309: 363
  15 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Stępień               440: 349
  16 Dawid          Rykaczewski          - Arkadiusz      Łydka                 316: 468
  17 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                414: 387
  18 Agnieszka      Antos                - Łukasz         Sornek                349: 432
  19 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Klich                 348: 285
  20 Karolina       Szubska              - Krzysztof      Kałuża                307: 384
  21 Marcin         Ceglarek             - Wanda          Grabiec               382: 306
  22 Michał         Głąb                 - Agnieszka      Walas                 276: 430
  23 Zofia          Gajewska             - Maria          Tomiczek              507: 242
  24 Dawid          Węgrzyński           - Jerzy          Matyasik              199: 426
  25 Ewa            Szałas               - Krystian       Witański              435: 266
  26 Wiktoria       Koler                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Walas                - Dariusz        Kosz                  299: 438
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 430: 338
   3 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rechowicz             350: 386
   4 Zofia          Gajewska             - Janusz         Krupiński             365: 409
   5 Jakub          Szymczak             - Piotr          Broda                 292: 404
   6 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               381: 332
   7 Marcin         Radwański            - Bartosz        Morawski              370: 420
   8 Arkadiusz      Łydka                - Paweł          Mazurek               372: 345
   9 Krzysztof      Kałuża               - Joanna         Brychcy               422: 366
  10 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Ceglarek              386: 381
  11 Dawid          Mierzchała           - Ewa            Szałas                431: 333
  12 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Gibas                 349: 364
  13 Miłosz         Wrzałek              - Wiktoria       Koler                 484: 225
  14 Grzegorz       Papciak              - Dariusz        Putoń                 300: 378
  15 Leszek         Kilian               - Karolina       Szubska               481: 285
  16 Wanda          Grabiec              - Urszula        Solarska              403: 394
  17 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Kurowski              416: 312
  18 Waldemar       Wypchał              - Anna           Arana                 361: 268
  19 Andrzej        Klich                - Szymon         Stępień               319: 356
  20 Agnieszka      Antos                - Michał         Głąb                  293: 350
  21 Jerzy          Luter                - Krystian       Witański              504: 179
  22 Ewa            Dunikowska           - Teresa         Zalewska              409: 277
  23 Bożena         Guział               - Sławomir       Wiśniowski            395: 297
  24 Leokadia       Litwinowicz          - Dawid          Rykaczewski           400: 408
  25 Maria          Tomiczek             - Dominik        Ulejczyk              359: 314
  26 Dawid          Węgrzyński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             354: 351
   2 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             354: 280
   3 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Kałuża                370: 378
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Mierzchała            524: 293
   5 Arkadiusz      Łydka                - Jan            Mrozowski             498: 293
   6 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              473: 376
   7 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              454: 400
   8 Paweł          Mazurek              - Zofia          Gajewska              360: 481
   9 Agnieszka      Walas                - Leszek         Kilian                315: 406
  10 Dawid          Rykaczewski          - Jerzy          Luter                 313: 467
  11 Marcin         Radwański            - Bożena         Guział                313: 284
  12 Joanna         Brychcy              - Wanda          Grabiec               295: 307
  13 Szymon         Stępień              - Tomasz         Lempart               359: 368
  14 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Szymczak              418: 440
  15 Waldemar       Wypchał              - Dariusz        Putoń                 394: 268
  16 Michał         Głąb                 - Łukasz         Sornek                220: 471
  17 Maria          Tomiczek             - Jerzy          Matyasik              264: 509
  18 Ewa            Szałas               - Wiktoria       Koler                 439: 227
  19 Marcin         Ceglarek             - Dawid          Węgrzyński            438: 306
  20 Urszula        Solarska             - Ewa            Dunikowska            319: 334
  21 Grzegorz       Papciak              - Marcin         Kurowski              422: 287
  22 Andrzej        Klich                - Leokadia       Litwinowicz           257: 396
  23 Karolina       Szubska              - Agnieszka      Antos                 356: 254
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Dominik        Ulejczyk              337: 410
  25 Anna           Arana                - Teresa         Zalewska              367: 314
  26 Krystian       Witański             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Gibas                 356: 339
   2 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Kosz                  514: 401
   3 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Łydka                 343: 347
   4 Bartosz        Morawski             - Zofia          Gajewska              474: 367
   5 Marcin         Ceglarek             - Justyna        Górka                 280: 454
   6 Jerzy          Luter                - Tomasz         Lempart               393: 339
   7 Janusz         Krupiński            - Miłosz         Wrzałek               429: 550
   8 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Radwański             399: 303
   9 Dawid          Mierzchała           - Leszek         Kilian                448: 237
  10 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Sornek                428: 346
  11 Ewa            Dunikowska           - Jakub          Szymczak              285: 462
  12 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kacprzyk              302: 435
  13 Wanda          Grabiec              - Andrzej        Rechowicz             345: 368
  14 Łukasz         Bobowski             - Ewa            Szałas                449: 376
  15 Bożena         Guział               - Joanna         Brychcy               339: 410
  16 Paweł          Mazurek              - Anna           Arana                 381: 399
  17 Szymon         Stępień              - Karolina       Szubska               389: 329
  18 Dariusz        Putoń                - Maria          Tomiczek              656: 153
  19 Agnieszka      Walas                - Dawid          Węgrzyński            432: 273
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Michał         Głąb                  424: 159
  21 Wiktoria       Koler                - Dawid          Rykaczewski           247: 380
  22 Krystian       Witański             - Dominik        Ulejczyk              241: 506
  23 Grzegorz       Papciak              - Urszula        Solarska              412: 360
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Marcin         Kurowski              350: 342
  25 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Antos                 299: 348
  26 Teresa         Zalewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Wrześniewski          447: 386
   2 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Kałuża                321: 415
   3 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 352: 467
   4 Dariusz        Kosz                 - Leszek         Kacprzyk              469: 306
   5 Dawid          Mierzchała           - Jerzy          Luter                 384: 240
   6 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Gibas                 426: 346
   7 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 376: 420
   8 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              404: 396
   9 Zofia          Gajewska             - Agnieszka      Walas                 319: 473
  10 Dariusz        Putoń                - Leokadia       Litwinowicz           324: 388
  11 Marcin         Radwański            - Janusz         Krupiński             386: 283
  12 Łukasz         Sornek               - Szymon         Stępień               427: 334
  13 Ewa            Szałas               - Grzegorz       Papciak               517: 259
  14 Dawid          Rykaczewski          - Łukasz         Bobowski              279: 465
  15 Dominik        Ulejczyk             - Anna           Arana                 384: 396
  16 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Brychcy               260: 429
  17 Tomasz         Lempart              - Wanda          Grabiec               386: 383
  18 Leszek         Kilian               - Waldemar       Wypchał               397: 368
  19 Paweł          Mazurek              - Marcin         Ceglarek              440: 342
  20 Bożena         Guział               - Michał         Głąb                  407: 321
  21 Karolina       Szubska              - Teresa         Zalewska              359: 362
  22 Agnieszka      Antos                - Dawid          Węgrzyński            409: 281
  23 Wiktoria       Koler                - Sławomir       Wiśniowski            201: 435
  24 Maria          Tomiczek             - Krystian       Witański              338: 229
  25 Marcin         Kurowski             - Urszula        Solarska              283: 354
  26 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Jakub          Szymczak              368: 363
   2 Miłosz         Wrzałek              - Arkadiusz      Łydka                 398: 402
   3 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 446: 396
   4 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Mierzchała            319: 384
   5 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          378: 303
   6 Jerzy          Luter                - Ewa            Szałas                347: 348
   7 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              517: 310
   8 Tomasz         Lempart              - Jerzy          Matyasik              468: 299
   9 Leszek         Kilian               - Łukasz         Bobowski              324: 458
  10 Łukasz         Sornek               - Leokadia       Litwinowicz           312: 302
  11 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Gibas                 453: 281
  12 Joanna         Brychcy              - Marcin         Radwański             339: 374
  13 Anna           Arana                - Agnieszka      Walas                 431: 357
  14 Waldemar       Wypchał              - Zofia          Gajewska              446: 353
  15 Dariusz        Putoń                - Dawid          Rykaczewski           487: 242
  16 Dominik        Ulejczyk             - Grzegorz       Papciak               336: 422
  17 Sławomir       Wiśniowski           - Paweł          Mazurek               246: 398
  18 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Antos                 466: 276
  19 Marcin         Ceglarek             - Ewa            Dunikowska            350: 391
  20 Szymon         Stępień              - Maria          Tomiczek              367: 283
  21 Teresa         Zalewska             - Wanda          Grabiec               391: 304
  22 Urszula        Solarska             - Bożena         Guział                337: 363
  23 Dawid          Węgrzyński           - Karolina       Szubska               312: 297
  24 Krystian       Witański             - Michał         Głąb                  230: 397
  25 Wiktoria       Koler                - Andrzej        Klich                 226: 361
  26 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Mierzchała           - Krzysztof      Kałuża                307: 344
   2 Arkadiusz      Łydka                - Justyna        Górka                 386: 327
   3 Jan            Mrozowski            - Miłosz         Wrzałek               398: 375
   4 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Lempart               473: 385
   5 Łukasz         Bobowski             - Leszek         Kacprzyk              553: 320
   6 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Sornek                347: 338
   7 Piotr          Broda                - Ewa            Szałas                375: 310
   8 Marcin         Radwański            - Andrzej        Rechowicz             475: 329
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Anna           Arana                 435: 371
  10 Szymon         Stępień              - Dariusz        Putoń                 441: 426
  11 Bartosz        Morawski             - Waldemar       Wypchał               547: 273
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Matyasik              310: 403
  13 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             390: 365
  14 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Papciak               443: 283
  15 Agnieszka      Walas                - Bożena         Guział                392: 352
  16 Jerzy          Luter                - Ewa            Dunikowska            314: 338
  17 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              342: 427
  18 Leszek         Kilian               - Zofia          Gajewska              336: 451
  19 Michał         Głąb                 - Dominik        Ulejczyk              318: 397
  20 Sławomir       Wiśniowski           - Marcin         Ceglarek              443: 372
  21 Wanda          Grabiec              - Maria          Tomiczek              368: 203
  22 Dawid          Rykaczewski          - Agnieszka      Antos                 290: 378
  23 Dawid          Węgrzyński           - Andrzej        Klich                 298: 359
  24 Urszula        Solarska             - Krystian       Witański              443: 240
  25 Marcin         Kurowski             - Wiktoria       Koler                 359: 241
  26 Karolina       Szubska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Justyna        Górka                 373: 340
   2 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Łydka                 334: 279
   3 Dariusz        Kosz                 - Jan            Mrozowski             417: 443
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Radwański             478: 334
   5 Dawid          Mierzchała           - Jakub          Szymczak              466: 361
   6 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 387: 318
   7 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Morawski              323: 386
   8 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Stecuła               386: 386
   9 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Stępień               373: 344
  10 Tomasz         Lempart              - Anna           Arana                 359: 389
  11 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Mazurek               282: 484
  12 Ewa            Dunikowska           - Ewa            Szałas                349: 407
  13 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Walas                 236: 440
  14 Wanda          Grabiec              - Dariusz        Putoń                 367: 272
  15 Grzegorz       Papciak              - Zofia          Gajewska              324: 439
  16 Agnieszka      Antos                - Dominik        Ulejczyk              360: 397
  17 Joanna         Brychcy              - Sławomir       Wiśniowski            382: 319
  18 Karol          Puto                 - Jerzy          Luter                 235: 484
  19 Iwona          Skubis               - Leszek         Kilian                262: 289
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Leokadia       Litwinowicz           226: 375
  21 Bożena         Guział               - Andrzej        Klich                 509: 258
  22 Waldemar       Wypchał              - Urszula        Solarska              385: 283
  23 Marcin         Kurowski             - Marcin         Ceglarek              305: 407
  24 Michał         Głąb                 - Karolina       Szubska               276: 371
  25 Maria          Tomiczek             - Dawid          Węgrzyński            322: 246
  26 Krystian       Witański             - Wiktoria       Koler                 289: 239


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             352: 409
   2 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Mierzchała            416: 312
   3 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Wrześniewski          392: 331
   4 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Kosz                  363: 412
   5 Agnieszka      Walas                - Miłosz         Wrzałek               378: 386
   6 Justyna        Górka                - Marcin         Radwański             442: 377
   7 Bartosz        Morawski             - Piotr          Broda                 385: 376
   8 Paweł          Mazurek              - Andrzej        Rechowicz             374: 480
   9 Anna           Arana                - Jakub          Szymczak              281: 471
  10 Leszek         Stecuła              - Ewa            Szałas                409: 472
  11 Zofia          Gajewska             - Leokadia       Litwinowicz           442: 357
  12 Leszek         Kilian               - Tomasz         Lempart               347: 358
  13 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Luter                 403: 365
  14 Dominik        Ulejczyk             - Waldemar       Wypchał               311: 342
  15 Dariusz        Putoń                - Joanna         Brychcy               340: 372
  16 Wanda          Grabiec              - Łukasz         Sornek                370: 389
  17 Bożena         Guział               - Ewa            Dunikowska            437: 359
  18 Szymon         Stępień              - Teresa         Zalewska              394: 331
  19 Karolina       Szubska              - Marcin         Ceglarek              332: 375
  20 Iwona          Skubis               - Grzegorz       Papciak               299: 585
  21 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wiśniowski            307: 368
  22 Karol          Puto                 - Agnieszka      Antos                 308: 348
  23 Aneta          Szczyrzyca           - Maria          Tomiczek              387: 206
  24 Dawid          Węgrzyński           - Urszula        Solarska              281: 349
  25 Michał         Głąb                 - Wiktoria       Koler                 293: 222
  26 Krystian       Witański             - Marcin         Kurowski              251: 302


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Łukasz         Bobowski              353: 281
   2 Justyna        Górka                - Jan            Mrozowski             314: 342
   3 Dariusz        Kosz                 - Arkadiusz      Łydka                 436: 232
   4 Ewa            Szałas               - Miłosz         Wrzałek               367: 405
   5 Bartosz        Morawski             - Dawid          Mierzchała            388: 345
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          323: 332
   7 Jakub          Szymczak             - Zofia          Gajewska              493: 245
   8 Joanna         Brychcy              - Paweł          Mazurek               281: 375
   9 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Walas                 372: 366
  10 Anna           Arana                - Jerzy          Matyasik              381: 408
  11 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Gibas                 384: 274
  12 Marcin         Radwański            - Szymon         Stępień               364: 402
  13 Waldemar       Wypchał              - Bożena         Guział                359: 301
  14 Piotr          Broda                - Leszek         Stecuła               496: 352
  15 Jerzy          Luter                - Wanda          Grabiec               348: 352
  16 Ewa            Dunikowska           - Dominik        Ulejczyk              419: 343
  17 Marcin         Ceglarek             - Agnieszka      Antos                 334: 409
  18 Sławomir       Wiśniowski           - Grzegorz       Papciak               289: 272
  19 Leszek         Kilian               - Aneta          Szczyrzyca            267: 363
  20 Teresa         Zalewska             - Leokadia       Litwinowicz           322: 356
  21 Andrzej        Klich                - Dariusz        Putoń                 367: 426
  22 Urszula        Solarska             - Iwona          Skubis                465: 303
  23 Michał         Głąb                 - Karol          Puto                  256: 293
  24 Wiktoria       Koler                - Maria          Tomiczek              245: 258
  25 Karolina       Szubska              - Krystian       Witański              392: 222
  26 Marcin         Kurowski             - Dawid          Węgrzyński            439: 258


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Kałuża                380: 428
   2 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              366: 361
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  274: 351
   4 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              431: 412
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Mazurek               405: 521
   6 Ewa            Szałas               - Arkadiusz      Łydka                 338: 426
   7 Dawid          Mierzchała           - Jerzy          Matyasik              288: 391
   8 Szymon         Stępień              - Piotr          Broda                 365: 434
   9 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Rechowicz             297: 366
  10 Łukasz         Sornek               - Waldemar       Wypchał               360: 349
  11 Zofia          Gajewska             - Wanda          Grabiec               348: 310
  12 Krzysztof      Gibas                - Agnieszka      Walas                 434: 427
  13 Marcin         Radwański            - Ewa            Dunikowska            434: 325
  14 Agnieszka      Antos                - Bożena         Guział                344: 478
  15 Leszek         Stecuła              - Joanna         Brychcy               424: 398
  16 Anna           Arana                - Aneta          Szczyrzyca            364: 252
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Sławomir       Wiśniowski            334: 300
  18 Dariusz        Putoń                - Leszek         Kilian                458: 279
  19 Maria          Tomiczek             - Jerzy          Luter                 297: 464
  20 Dominik        Ulejczyk             - Karolina       Szubska               400: 335
  21 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              322: 308
  22 Grzegorz       Papciak              - Marcin         Ceglarek              304: 363
  23 Karol          Puto                 - Marcin         Kurowski              275: 377
  24 Dawid          Węgrzyński           - Michał         Głąb                  342: 387
  25 Krystian       Witański             - Andrzej        Klich                 231: 410
  26 Wiktoria       Koler                - Iwona          Skubis                218: 332


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             353: 349
   2 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Kosz                  351: 417
   3 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 352: 396
   4 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               554: 409
   5 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              366: 359
   6 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          369: 419
   7 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Sornek                329: 364
   8 Ewa            Szałas               - Andrzej        Rechowicz             333: 354
   9 Zofia          Gajewska             - Marcin         Radwański             479: 421
  10 Bożena         Guział               - Tomasz         Lempart               332: 434
  11 Dawid          Mierzchała           - Szymon         Stępień               303: 368
  12 Anna           Arana                - Krzysztof      Gibas                 359: 335
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Waldemar       Wypchał               462: 365
  14 Leszek         Stecuła              - Dariusz        Putoń                 342: 369
  15 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Luter                 405: 367
  16 Dominik        Ulejczyk             - Joanna         Brychcy               345: 355
  17 Marcin         Ceglarek             - Wanda          Grabiec               361: 268
  18 Agnieszka      Antos                - Ewa            Dunikowska            388: 347
  19 Sławomir       Wiśniowski           - Marcin         Kurowski              307: 282
  20 Aneta          Szczyrzyca           - Teresa         Zalewska              351: 388
  21 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Papciak               385: 324
  22 Leszek         Kilian               - Michał         Głąb                  506: 285
  23 Maria          Tomiczek             - Karolina       Szubska               269: 369
  24 Iwona          Skubis               - Andrzej        Klich                 324: 341
  25 Karol          Puto                 - Dawid          Węgrzyński            294: 350
  26 Wiktoria       Koler                - Krystian       Witański              347: 214
Lista rankingowa na dzień 2017-06-05

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.29  31256  195
   2 Dawid Pikul                    Poznań               159.65  27300  171
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.14  31509  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.44  31488  200
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.10  27763  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.40  23006  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.87  30621  199
  10 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.19  29260  191
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.41  26799  177
  15 Michał Makowski                Warszawa             150.76  13267   88
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.50  28896  192
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.31  29160  194
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               150.31  29460  196
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.26  29001  193
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.88  28926  193
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Justyna Górka                  Kraków               148.41  27308  184
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 148.37   9941   67
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            148.31  25361  171
  26 Kamil Kister                   Puławy               146.92  28062  191
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.78  28476  194
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  29 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.29  19603  134
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.10  29219  200
  31 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.99  28322  194
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.78  21283  147
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.60  23281  161
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27545  191
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.66  25285  176
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  40 Jan Mrozowski                  Kraków               143.02  28031  196
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.51  27219  191
  42 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  43 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  44 Jakub Błażejewski              Poznań               141.78  22826  161
  45 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.22  26831  190
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  47 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            140.43  23171  165
  50 Marek Reda                     Dębówka              140.20  20610  147
  51 Janusz Krupiński               Bytom                140.20  24114  172
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             140.20  23693  169
  53 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  54 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.57  19959  143
  55 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  56 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  57 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  58 Robert Kamiński                Warszawa             138.73   8324   60
  59 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.22  23774  172
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  62 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.68  17768  130
  63 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             136.14  26955  198
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  65 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             135.89  19160  141
  67 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.99  21869  162
  69 Irena Sołdan                   Sopot                134.96  26183  194
  70 Natalia Woźniak                Dziwnówek            134.65  26122  194
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            134.59  20996  156
  72 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.53  20717  154
  73 Barbara Obremska               Wrocław              134.31  26324  196
  74 Dariusz Ulatowski              Tuchola              134.25  22420  167
  75 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.06  26812  200
  77 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  78 Piotr Domański                 Lublin               133.90   6695   50
  79 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.88  25572  191
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  81 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.70  25670  192
  82 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.63  25924  194
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  84 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.19  17714  133
  85 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.06   4790   36
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  88 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  89 Radosław Jachna                Łódź                 132.52  17493  132
  90 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  91 Joanna Juszczak                Warszawa             132.38  25947  196
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           132.34  25674  194
  93 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  94 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  18229  138
  95 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  96 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.49  25378  193
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
  98 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.39  21416  163
  99 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 101 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 102 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.95  25142  192
 103 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 105 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 106 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25258  194
 108 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 109 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 111 Marcin Ceglarek                Kraków               129.18  20669  160
 112 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.06  23359  181
 113 Marek Rogalski                 Warszawa             128.99  22186  172
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 115 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 116 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.99  25597  200
 121 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.84  18537  145
 122 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.84   6264   49
 123 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 124 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.38  17578  138
 125 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 127 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 128 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 129 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 130 Agnieszka Walas                Kraków               127.02  24895  196
 131 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 132 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.66  23179  183
 134 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 136 Marcin Rogala                  Warszawa             126.52  19737  156
 137 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.11   8954   71
 138 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.05  24453  194
 139 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 140 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 141 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.70  24134  192
 142 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 143 Agata Kuć                      Stargard             125.57  24862  198
 144 Anita Bruska                   Gdynia               125.53  17449  139
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.20  24289  194
 146 Leszek Stecuła                 Bytom                124.95  10371   83
 147 Czesław Grajewski              Białystok            124.83  14730  118
 148 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.71  23820  191
 149 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.63  15205  122
 150 Ewa Szałas                     Katowice             124.57  20430  164
 151 Katarzyna Polak                Warszawa             124.56   5979   48
 152 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 153 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 156 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 157 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 158 Dorota Kuć                     Stargard             123.24  14296  116
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 160 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 161 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 162 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 163 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 164 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 165 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.04  22334  183
 166 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 167 Jarosław Olek                  Warszawa             121.79  14615  120
 168 Ewelina Gruda                  Białystok            121.73  10347   85
 169 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.59  16779  138
 170 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.33  24144  199
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.11  10173   84
 173 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 174 Maciej Perzyński               Piła                 120.76  12559  104
 175 Diana Pietrzykowska            Szczecin             120.65  21475  178
 176 Teresa Zalewska                Racibórz             120.62  23160  192
 177 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.57  12419  103
 178 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.22   6612   55
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 182 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 183 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.92  22665  189
 184 Bożena Guział                  Racibórz             119.55  19607  164
 185 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 186 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 187 Daniel Janus                   Wąchock              119.05   4643   39
 188 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 189 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  18783  158
 190 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 191 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 192 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 194 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 195 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 196 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 197 Jerzy Luter                    Bytom                117.60  22580  192
 198 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 199 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.37  16784  143
 201 Renata Andracka                Zwola                117.23  22274  190
 202 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 203 Lucyna Śniadach                Rumia                116.69  22405  192
 204 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 205 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 206 Maria Skutela                  Warszawa             116.38  23043  198
 207 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.23  15458  133
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.18  18472  159
 210 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 211 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 212 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 213 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 214 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 215 Marta Świątkowska              Wrocław              115.48  22981  199
 216 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 218 Sławomir Długosz               Ostróda              115.21  17167  149
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 220 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 221 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 222 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 223 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.62   6877   60
 224 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 225 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.49  20493  179
 226 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 227 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            113.93  10823   95
 229 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.62  17952  158
 230 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.61   4090   36
 231 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 232 Monika Siemaszko               Lipiany              113.57  19648  173
 233 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 234 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.87  20993  186
 236 Adam Grzelec                   Poznań               112.83  15909  141
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 238 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.74  21758  193
 239 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 241 Joanna Brychcy                 Katowice             112.32  22127  197
 242 Józef Burzyński                Ełk                  112.23  15039  134
 243 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               111.84  21474  192
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 247 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 248 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.34  12136  109
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            111.06  21212  191
 250 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.77   5317   48
 252 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.39  18877  171
 254 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 255 Marcin Kurowski                Racibórz             110.23  19070  173
 256 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 257 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 258 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 259 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 260 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 261 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 262 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 263 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.67   6303   58
 264 Konrad Pajączek                Milanówek            108.53  11721  108
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.37  19398  179
 266 Dominik Ulejczyk               Będzin               108.03  21497  199
 267 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 268 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.81   6195   58
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 271 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 272 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 273 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 274 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.37  12552  118
 275 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 276 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 277 Karolina Urbańska              Poznań               105.46  18033  171
 278 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 279 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 280 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62  20192  193
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 284 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 285 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.34  16903  162
 286 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 287 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 288 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 289 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 291 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.60  17806  177
 293 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 295 Wanda Grabiec                  Tarnów                99.86  11284  113
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  16847  169
 298 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 299 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 300 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.30   5308   54
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              96.68   5414   56
 303 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.53  14094  146
 304 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 305 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 306 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 307 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 308 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 309 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 310 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.66   4964   53
 311 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 312 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.94   6134   66
 313 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 314 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 315 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 316 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.63   9154  101
 317 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 318 Teresa Balewska                Reda                  90.49  17826  197
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  17846  198
 320 Kamil Olejniczak               Kutno                 88.77   2663   30
 321 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 322 Waldemar Dębski                Ostróda               88.24   5912   67
 323 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 324 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 325 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 326 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 327 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             83.75   5611   67
 328 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 329 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 330 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.00  11280  141
 331 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.29   8246  104
 332 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 333 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 334 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 335 Wiktoria Koler                 Będzin                74.46   3425   46
 336 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 337 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 338 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 339 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 2017-06-05

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  11 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  12 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  14 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  19 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  20 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  22 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  24 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  25 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  27 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  28 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  29 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  30 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  31 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  32 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  33 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  34 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  35 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  36 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  37 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  38 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  39 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  40 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  41 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  42 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  43 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  44 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  45 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  46 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  47 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  48 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  49 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  50 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  51 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  52 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  53 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  54 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  55 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  56 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  57 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  58 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  59 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  60 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  61 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  62 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  63 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  64 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  65 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  66 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  67 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  68 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  69 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  70 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  71 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  72 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  73 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  74 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  75 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  76 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  78 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  79 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  80 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  81 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  82 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  83 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  84 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  85 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  86 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  87 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  88 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  89 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  90 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  91 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  92 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
  93 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
  94 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
  95 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
  96 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
  97 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
  98 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
  99 Monika Lewandowska             Warszawa             109.17   1310   12
 100 Tomasz A.                      Białystok            108.42   1301   12
 101 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 102 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 103 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 104 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 105 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 106 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 107 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 108 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 109 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 110 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 111 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 112 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 113 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 114 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 115 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 116 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 117 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 118 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 119 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 120 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 121 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 122 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 123 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 124 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 125 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 126 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 127 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 128 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 129 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 130 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 131 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 132 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 133 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 134 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 135 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 136 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 137 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 138 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 139 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 140 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 141 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 142 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 143 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 144 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 145 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 146 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 147 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 148 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 149 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 150 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 151 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 152 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 153 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 154 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 155 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 156 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 157 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 158 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 159 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 160 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 161 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 162 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 163 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 164 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 165 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 166 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 167 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 168 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 169 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 170 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 171 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 172 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 173 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 174 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 175 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 176 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 177 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 178 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 179 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 180 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 181 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 182 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 183 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 184 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 185 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 186 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 187 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 188 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 189 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 190 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 191 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 192 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 193 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 194 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 195 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 196 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 197 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 198 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 199 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 200 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 201 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 202 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 203 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 204 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 205 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 206 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 207 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 208 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 209 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 210 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 211 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 212 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 213 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 214 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 215 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 216 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 217 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 218 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 219 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 220 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 221 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 222 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 223 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 224 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 225 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 226 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 227 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 228 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 229 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 230 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 231 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 232 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 233 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 234 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 235 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 236 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 237 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 238 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 239 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 240 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 241 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 242 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 243 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 244 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 245 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 246 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 247 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 248 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 249 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 250 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 251 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 252 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 253 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie