Kutno 3
czerwca
Kutno 3 czerwca XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
Zabrze 4
czerwca
Zabrze 4- 5 czerwca XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaMistrzostwa Regionów 2016
Piasutno 4
czerwca
Piasutno 4- 5 czerwca Czwarte scrabble nad jeziorem
Miłosz ustrzelił w Zabrzu "oczko"04 - 05 czerwca 2016 — XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaZabrze, 04 - 05 czerwca 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz ustrzelił w Zabrzu "oczko"60 osób pojawiło się w pierwszy czerwcowy weekend w Zabrzu, aby rozegrać partie w XXI Mistrzostwach Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble. Turniej rozpoczęliśmy od porządkowania zestawów, jako że różne dzieje przechodziły literki na rozgrywanych dzień wcześniej mistrzostwach szkół w Kutnie. Odsypawszy przygarść nadwyżkowych płytek i określiwszy deficyty (pozdrawiamy równoległy turniej w Piasutnie, gdzie zapewne nasze braki były nadwyżkami) ruszyliśmy do gier. W pierwszym dniu pojawiło się dwóch debiutantów – witamy wśród rankingowych scrabblistów Szymona OzimkaMateusza Sztubę, graczy z Zabrza. Zaopatrzeni w napoje i przygotowane przez wolontariuszki kanapki (dziękuję Aniu i Wiktorio), zgodnie z harmonogramem rozegraliśmy sobotnie 7 rund. Przez 3 z nich na pierwszym stole królowała Dorota Stachowska z Wydartowa, która dopiero w szóstej rundzie o dwa małe punkty przegrała z Miłoszem Wrzałkiem z Warszawy. I od tego momentu Miłosz skutecznie rozbijał na „jedynce” kolejne kojarzone przez program z nim osoby. W niedzielę tylko raz się potknął, w 11 rundzie ulegając Januszowi Krupińskiemu, niemniej i tak miał po niej dwa duże punkty przewagi nad resztą zawodniczek i zawodników. Runda dwunasta była więc przede wszystkim bojem o drugie i trzecie miejsce na podium. Zwycięsko z niej wyszli Paweł Jackowski z Warszawy i Justyna Górka z Krakowa. Tym samym dwa pierwsze miejsca przypadły gościom z Mazowsza, zaś na trzecim miejscu zagościła scrabblistka z Małopolski. Region gospodarzy reprezentowali na czwartym miejscu Dariusz Putoń (Ruda Śląska) i na piątym Janusz Krupiński (Bytom).

Po zakończeniu gier i wykonaniu pamiątkowego zdjęcia przyszedł czas na nagrody. No, już w trakcie turnieju losowaliśmy unikalne filcowe torebki, które otrzymaliśmy dzięki wsparciu Magdy Kublik. Także jej zawdzięczamy wręczoną triumfatorowi książkę „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, w której autorka, Justyna Bednarek, zamieściła sympatyczne życzenia dla „drogiego zwycięzcy”. Praca uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Unikat” z Katowic zaowocowała z kolei szeregiem unikalnych nagród rzeczowych (torby ze scrabblowymi grafikami, przetworzone w piecu do szkła butelki ze „scrabblową posypką” i gliniane, szkliwione patery, zamiast klasycznych pucharów dla zwycięskiej trójki). Dla wszystkich uczestników wspomnieniem z zabrzańskich rozgrywek będą też oryginalne koszulki (wielu graczy oraz sędzia z satysfakcją przyjęło przygotowanie części z nich w rozmiarze 3XL). Jako organizator z wielką wdzięcznością przywołam kolejny raz Magdę Kublik oraz Renatę Andracką – to dzięki ich pomocy będziemy na kolejnych turniejach prezentować te tekstylne pamiątki.

W trakcie turnieju sędzia przeprowadził badanie, dlaczego obecne osoby grają w scrabble – kto ciekaw odpowiedzi, to zapraszam do przejrzenia komentarzy sędziego w zakładce „przebieg” na stronie PFS (lub zajrzenia na stronę FB federacji).

Dziękuję wszystkim za przybycie do Zabrza, garść ciepłych myśli przesyłam jeszcze uczniom z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Anagram”, za ich pracę nad przygotowaniem zawodów, w dobrej pamięci zachowuję samorząd miasta Świętochłowice i tajemniczego ofiarodawcę albumów fotograficznych, którzy wsparli wysiłek organizatorów. Symbolicznie wsparł nas również Urząd Miasta Zabrze.
relacja: Maciej Śliwa, sędzia i organizator turnieju
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble
XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZespół Szkół ogólnokształcących nr 12 w Zabrzu
ul. Gen. Wł. Andersa 64
41-808 Zabrze
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 4 czerwca (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 czerwca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce znajduje się ok. 1,5 km. od zjazdu z autostrady A1 (węzeł Zabrze Północ). Z centrum Zabrza dojazd autobusami 14, 83 (najbliżej, przystanek Zabrze-Pomorska), 81 (przystanek Rokitnica Pętla), 617 (przystanek Rokitnica Grzybowska)
WyżywienieWoda mineralna i napoje chłodzące, kanapki w trakcie całego turnieju.
Ze względu na miejsce rozgrywek w trakcie turnieju prosimy o niespożywanie na terenie szkoły napojów alkoholowych.
NoclegiPoniżej lista noclegów, które znajdują się blisko miejsca rozgrywek. Na dole link do noclegów w centrum Zabrza

Ośrodek MOSiR Sparta, ul. Szafarczyka 16
5 min. piechotą od miejsca rozgrywek:
tel. 32 2722755
pokój 2-osobowy bez łazienki 55 złotych (cena pokoju)
pokój 2-osobowy z łazienką 70 złotych (cena pokoju)
pokój 3-osobowy 69 złotych (cena pokoju)
pokój 4-osobowy z natryskiem 120 zł (cena pokoju)
pokój 4-osobowy bez natrysku 100 zł (cena pokoju)

Noclegi "Wimar"
http://www.wimar-zabrze.pl/
ul. Św. Wawrzyńca 47 41-807 Zabrze Mikulczyce
REZERWACJE PRZYJMOWANE SĄ TELEFONICZNIE +48 66 200 64 60
(dzielnica obok Rokitnicy, w której odbywają się rozgrywki, dojazd samochodem ok. 6 min., połączenia autobusowe (linia 14, 83) – wysiadamy na przystanku Zabrze-Pomorska)
ceny noclegów na stronie (od 70 za pokój dwuosobowy)
W Mikulczycach znajduje się ponadto Hostel 52 (jest w linku na końcu strony)

Motel & Restauracja Zajazd Zodiak II
Szałsza ul. Tarnogórska 12A, 42-677 Czekanów
tel. +48 (032) 230 64 99
http://www.zodiak.gliwice.pl/
Motel położony ok. 6 km. Od miejsca rozgrywek

Inne hotele i miejsca noclegowe w Zabrzu (centrum oddalone jest 11 km. od miejsca rozgrywek):
http://www.um.zabrze.pl/turysci/hotele-0
NagrodyNagrody pieniężne i puchary dla zdobywców/zdobywczyń pierwszych 3 miejsc,
Nagrody rzeczowe dla wszystkich osób uczestniczących w turnieju.
Część nagród przygotowana specjalnie na mistrzostwa przez osoby uczestniczące w Warsztatach Terapii Zajęciowej „Unikat” z Katowic.
Dodatkowe atrakcjeWszystkie osoby grające otrzymają w ramach wpisowego pamiątkowe koszulki
OrganizatorzyUczniowski Klub Sportowy „Anagram” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Zabrzu Maciej Śliwa, tel. 601 91 66 00, mail: maciej@sliwa.zabrze.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Zabrzu


Wyniki turnieju XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.89     11.0     4965     2109      844
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               141.34      9.0     5027     1820      767
  3 Justyna         Górka                Kraków                 140.98      9.0     5007     1827      789
  4 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.59      9.0     4690     1844      739
  5 Janusz          Krupiński            Bytom                  136.47      8.0     4987     1727      780
  6 Barbara         Obremska             Wrocław                133.65      8.0     4948     1749      955
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                148.98      8.0     4906     1715      334
  8 Artur           Irzyk                Kraków                 138.65      8.0     4791     1640      393
  9 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            119.96      8.0     4686     1844      178
 10 Jan             Mrozowski            Kraków                 140.65      7.5     4519     1720       36
 11 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.68      7.5     4154     1719     -165
 12 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         132.88      7.0     4893     1498      566
 13 Leszek          Kacprzyk             Katowice               129.00      7.0     4716     1561      210
 14 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              128.52      7.0     4712     1650       14
 15 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              131.67      7.0     4639     1503      660
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             135.13      7.0     4621     1695      519
 17 Agnieszka       Walas                Kraków                 119.98      7.0     4561     1673       44
 18 Teresa          Zalewska             Racibórz               119.07      7.0     4505     1572      387
 19 Bożena          Guział               Racibórz               118.21      7.0     4343     1659      -91
 20 Marta           Ćwiek                Radomsko               112.55      7.0     4262     1602      212
 21 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             147.10      6.0     4825     1556      369
 22 Adam            Jurkowski            Gliwice                128.00      6.0     4749     1529      331
 23 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            120.98      6.0     4626     1498      535
 24 Bogusław        Szyszka              Oława                  141.45      6.0     4613     1606      -11
 25 Beata           Marynowicz           Racibórz               104.58      6.0     4579     1347      602
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               135.27      6.0     4546     1517       41
 27 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         126.55      6.0     4528     1584      204
 28 Krzysztof       Gibas                Kraków                 131.60      6.0     4482     1425       86
 29 Ewa             Radzikowska          Gliwice                125.61      6.0     4453     1479      326
 30 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              110.05      6.0     4432     1465      -40
 31 Katarzyna       Kowalska             Katowice               115.46      6.0     4286     1424     -281
 32 Waldemar        Wypchał              Kraków                 106.02      6.0     4237     1458     -123
 33 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.38      6.0     4233     1455     -424
 34 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.17      6.0     4203     1526     -599
 35 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      6.0     4161     1336     -216
 36 Michał          Szymkowski           Wrocław                132.95      6.0     3853     1325      387
 37 Szymon          Stępień              Bytom                  100.00      5.5     4250     1326       92
 38 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      5.5     4240     1393     -353
 39 Jerzy           Luter                Bytom                  118.55      5.0     4442     1363       86
 40 Ewa             Szałas               Katowice               125.59      5.0     4393     1256      110
 41 Marcin          Ceglarek             Kraków                 126.89      5.0     4383     1402     -333
 42 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.09      5.0     4349     1351      146
 43 Urszula         Solarska             Łódź                   115.60      5.0     4225     1348     -208
 44 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           128.20      5.0     4202     1360      -53
 45 Piotr           Kozak                Racibórz               104.62      5.0     3899     1199      -89
 46 Michał          Głąb                 Zabrze                 100.00      4.0     4133     1116     -279
 47 Renata          Andracka             Zwola                  116.55      4.0     4097     1119       54
 48 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              117.17      4.0     4077     1214     -276
 49 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.94      4.0     3585     1062       31
 50 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      4.0     3116     1103    -1210
 51 Wiktoria        Koler                Będzin                 100.00      4.0     2658     1083    -1162
 52 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     3590     1055     -869
 53 Łukasz          Sornek               Mikołów                127.22      3.0     3413      910      -39
 54 Szymon          Ozimek               Zabrze                 100.00      3.0     2699      973    -1732
 55 Joanna          Brychcy              Katowice               117.60      2.0     1713      547       -2
 56 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      2.0     1326      422       46
 57 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      2.0     1254      421     -143
 58 Aleksandra      Maliszewska          Będzin                 100.00      1.5     2517      740    -1452
 59 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      1.0     1330      399     -547
 60 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      0.5      300        0      300
 61 Mateusz         Sztuba               Zabrze                 100.00      0.0     1406      395     -876
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble



	Miłosz Wrzałek 150.89 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Stachowski            120.98 +  419: 325  171
    2    12 Bronisław      Parada                126.55 +  451: 301  177
    3     6 Piotr          Broda                 135.13 +  400: 325  185
    4     2 Dariusz        Putoń                 145.59 +  362: 360  196
    5     2 Jerzy          Matyasik              126.68 +  386: 311  177
    6     1 Dorota         Stachowska            119.96 +  353: 351  170
    7     1 Jan            Mrozowski             140.65 +  515: 387  191
    8     1 Barbara        Obremska              133.65 +  412: 320  184
    9     1 Bogusław       Szyszka               141.45 +  524: 332  191
   10     1 Łukasz         Bobowski              147.10 +  468: 347  197
   11     1 Janusz         Krupiński             136.47 -  301: 409   86
   12     1 Barbara        Obremska              133.65 +  374: 353  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2109  / 12 175.75




	Krzysztof Obremski 148.98 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Walas                 119.98 -  255: 415   70
    2    21 Jerzy          Luter                 118.55 +  431: 379  169
    3    16 Krzysztof      Kałuża                128.52 +  493: 330  179
    4    14 Piotr          Potoczek              110.05 +  464: 428  160
    5     8 Sławomir       Wolski                114.17 +  460: 256  164
    6     3 Piotr          Broda                 135.13 -  284: 409   85
    7     9 Krzysztof      Gibas                 131.60 +  508: 244  182
    8     3 Bogusław       Szyszka               141.45 -  354: 479   91
    9     7 Bożena         Guział                118.21 +  417: 327  168
   10     4 Justyna        Górka                 140.98 -  361: 569   91
   11     6 Bronisław      Parada                126.55 +  414: 403  177
   12     5 Krzysztof      Kałuża                128.52 +  465: 333  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Łukasz Bobowski 147.10 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            119.96 -  349: 392   70
    2    22 Teresa         Zalewska              119.07 +  396: 322  169
    3    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  439: 282  150
    4    13 Piotr          Broda                 135.13 -  401: 472   85
    5    11 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  546: 283  177
    6     7 Marcin         Ceglarek              126.89 +  472: 344  177
    7     5 Bronisław      Parada                126.55 -  357: 395   77
    8     7 Jan            Mrozowski             140.65 +  437: 317  191
    9     5 Andrzej        Rechowicz             135.27 +  395: 298  185
   10     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  347: 468  101
   11     4 Paweł          Jackowski             141.34 -  349: 480   91
   12     8 Michał         Szymkowski            132.95 -  337: 403   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Dariusz Putoń 145.59 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              119.07 +  400: 252  169
    2     4 Ewa            Radzikowska           125.61 +  376: 369  176
    3     5 Waldemar       Wypchał               106.02 +  419: 317  156
    4     2 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  360: 362  101
    5     4 Paweł          Jackowski             141.34 +  412: 306  191
    6     5 Jerzy          Matyasik              126.68 -  295: 408   77
    7     6 Janusz         Krupiński             136.47 +  386: 367  186
    8     5 Andrzej        Rechowicz             135.27 +  398: 283  185
    9     4 Bronisław      Parada                126.55 +  428: 312  177
   10     3 Dorota         Stachowska            119.96 -  295: 359   70
   11     5 Krzysztof      Kałuża                128.52 +  473: 320  179
   12     4 Jerzy          Matyasik              126.68 +  448: 296  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Bogusław Szyszka 141.45 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Luter                 118.55 +  433: 353  169
    2     8 Małgorzata     Szczygieł             131.67 +  391: 334  182
    3     2 Andrzej        Rechowicz             135.27 +  407: 353  185
    4     4 Leszek         Kacprzyk              129.00 +  394: 337  179
    5     3 Adam           Jurkowski             128.00 +  424: 407  178
    6     2 Barbara        Obremska              133.65 -  357: 406   84
    7     4 Jerzy          Matyasik              126.68 -  310: 343   77
    8     3 Krzysztof      Obremski              148.98 +  479: 354  199
    9     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  332: 524  101
   10     5 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  359: 409   79
   11    10 Jan            Mrozowski             140.65 -  337: 393   91
   12    11 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  390: 411   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Paweł Jackowski 141.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bożena         Guział                118.21 +  406: 389  168
    2     2 Marcin         Ceglarek              126.89 +  493: 312  177
    3     3 Jan            Mrozowski             140.65 -  441: 452   91
    4     5 Marta          Ćwiek                 112.55 +  382: 263  163
    5     4 Dariusz        Putoń                 145.59 -  306: 412   96
    6    10 Bronisław      Parada                126.55 -  272: 485   77
    7    12 Waldemar       Wypchał               106.02 +  490: 345  156
    8    10 Ewa            Radzikowska           125.61 +  365: 300  176
    9    10 Adam           Jurkowski             128.00 +  421: 346  178
   10     7 Marcin         Stachowski            120.98 +  527: 315  171
   11     4 Łukasz         Bobowski              147.10 +  480: 349  197
   12     3 Dorota         Stachowska            119.96 +  444: 292  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Justyna Górka 140.98 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Korpalski             117.17 +  416: 331  167
    2    13 Piotr          Broda                 135.13 -  257: 402   85
    3    18 Barbara        Obremska              133.65 -  359: 391   84
    4    19 Jerzy          Luter                 118.55 +  424: 292  169
    5    14 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  357: 443   79
    6    16 Michał         Głąb                  100.00 +  439: 268  150
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  429: 391  177
    8     8 Adam           Jurkowski             128.00 +  470: 341  178
    9    11 Michał         Szymkowski            132.95 +  386: 323  183
   10     4 Krzysztof      Obremski              148.98 +  569: 361  199
   11     2 Dorota         Stachowska            119.96 +  483: 274  170
   12     2 Janusz         Krupiński             136.47 +  418: 401  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Jan Mrozowski 140.65 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              116.55 +  370: 306  167
    2     9 Janusz         Krupiński             136.47 +  448: 266  186
    3     3 Paweł          Jackowski             141.34 +  452: 441  191
    4     3 Jerzy          Matyasik              126.68 =  340: 340  127
    5     1 Dorota         Stachowska            119.96 -  349: 442   70
    6     4 Marcin         Stachowski            120.98 +  360: 341  171
    7     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  387: 515  101
    8     7 Łukasz         Bobowski              147.10 -  317: 437   97
    9     9 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  333: 436   79
   10    13 Marcin         Ceglarek              126.89 +  413: 315  177
   11    10 Bogusław       Szyszka               141.45 +  393: 337  191
   12     7 Marta          Ćwiek                 112.55 +  357: 307  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Artur Irzyk 138.65 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Urszula        Solarska              115.60 +  368: 344  166
    2    10 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  357: 542   79
    3    10 Marcin         Ceglarek              126.89 +  426: 297  177
    4     8 Marcin         Stachowski            120.98 -  377: 383   71
    5    15 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  446: 386  150
    6     6 Adam           Jurkowski             128.00 -  292: 427   78
    7    15 Zofia          Gajewska              128.20 -  314: 371   78
    8    20 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  508: 260  150
    9    13 Ryszard        Korpalski             117.17 +  475: 309  167
   10     8 Agnieszka      Walas                 119.98 +  377: 368  170
   11     7 Teresa         Zalewska              119.07 +  434: 359  169
   12     6 Piotr          Broda                 135.13 +  417: 352  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Janusz Krupiński 136.47 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Kowalska              115.46 +  426: 406  165
    2     9 Jan            Mrozowski             140.65 -  266: 448   91
    3    14 Bożena         Guział                118.21 -  401: 449   68
    4    25 Szymon         Stępień               100.00 +  492: 247  150
    5    12 Marcin         Kurowski              100.00 +  507: 243  150
    6     9 Ewa            Radzikowska           125.61 +  395: 360  176
    7     6 Dariusz        Putoń                 145.59 -  367: 386   96
    8     9 Marcin         Ceglarek              126.89 +  491: 286  177
    9     6 Piotr          Broda                 135.13 +  409: 399  185
   10     2 Jerzy          Matyasik              126.68 +  423: 264  177
   11     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 +  409: 301  201
   12     2 Justyna        Górka                 140.98 -  401: 418   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Andrzej Rechowicz 135.27 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Wolski                114.17 +  521: 224  164
    2     3 Krzysztof      Kałuża                128.52 +  438: 380  179
    3     2 Bogusław       Szyszka               141.45 -  353: 407   91
    4     6 Barbara        Obremska              133.65 -  285: 551   84
    5    10 Leszek         Kilian                103.09 +  389: 301  153
    6    13 Marta          Ćwiek                 112.55 +  384: 362  163
    7    10 Agnieszka      Walas                 119.98 +  415: 359  170
    8     5 Dariusz        Putoń                 145.59 -  283: 398   96
    9     5 Łukasz         Bobowski              147.10 -  298: 395   97
   10    14 Michał         Szymkowski            132.95 -  326: 328   83
   11    18 Joanna         Brychcy               117.60 +  430: 369  168
   12    13 Teresa         Zalewska              119.07 -  424: 431   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Piotr Broda 135.13 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Ćwiek                 112.55 +  349: 334  163
    2    13 Justyna        Górka                 140.98 +  402: 257  191
    3     6 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  325: 400  101
    4    13 Łukasz         Bobowski              147.10 +  472: 401  197
    5     6 Ewa            Radzikowska           125.61 +  400: 233  176
    6     3 Krzysztof      Obremski              148.98 +  409: 284  199
    7     2 Dorota         Stachowska            119.96 -  401: 410   70
    8     6 Bronisław      Parada                126.55 -  354: 425   77
    9     6 Janusz         Krupiński             136.47 -  399: 409   86
   10    10 Zofia          Gajewska              128.20 +  381: 295  178
   11     9 Bożena         Guział                118.21 +  377: 237  168
   12     6 Artur          Irzyk                 138.65 -  352: 417   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Barbara Obremska 133.65 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Potoczek              110.05 -  326: 363   60
    2    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  450: 256  150
    3    18 Justyna        Górka                 140.98 +  391: 359  191
    4     6 Andrzej        Rechowicz             135.27 +  551: 285  185
    5     5 Bożena         Guział                118.21 +  434: 232  168
    6     2 Bogusław       Szyszka               141.45 +  406: 357  191
    7     3 Adam           Jurkowski             128.00 +  388: 346  178
    8     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  320: 412  101
    9     3 Dorota         Stachowska            119.96 -  357: 393   70
   10     6 Bronisław      Parada                126.55 +  502: 308  177
   11     3 Jerzy          Matyasik              126.68 +  470: 308  177
   12     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  353: 374  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Michał Szymkowski 132.95 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Jerzy          Matyasik              126.68 -  358: 372   77
    3    19 Sławomir       Wolski                114.17 -  352: 420   64
    4    23 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  398: 338  151
    5    16 Marta          Ćwiek                 112.55 -  298: 336   63
    6    15 Łukasz         Sornek                127.22 +  471: 264  177
    7    14 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  435: 351  150
    9    11 Justyna        Górka                 140.98 -  323: 386   91
   10    14 Andrzej        Rechowicz             135.27 +  328: 326  185
   11    11 Agnieszka      Walas                 119.98 +  487: 336  170
   12     8 Łukasz         Bobowski              147.10 +  403: 337  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 10 132.50




	Paweł Mazurek 132.88 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Wypchał               106.02 -  382: 420   56
    2    19 Szymon         Stępień               100.00 +  471: 281  150
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             131.67 +  355: 341  182
    4    11 Leszek         Kilian                103.09 +  418: 381  153
    5     9 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  350: 430   79
    6    14 Sławomir       Wolski                114.17 -  366: 368   64
    7    11 Jerzy          Luter                 118.55 +  443: 410  169
    8    11 Zofia          Gajewska              128.20 +  456: 366  178
    9     8 Agnieszka      Walas                 119.98 -  311: 387   70
   10     9 Teresa         Zalewska              119.07 -  373: 374   69
   11    13 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  491: 278  150
   12     9 Adam           Jurkowski             128.00 +  477: 291  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Małgorzata Szczygieł 131.67 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Kozak                 104.62 +  380: 339  155
    2     8 Bogusław       Szyszka               141.45 -  334: 391   91
    3    11 Paweł          Mazurek               132.88 -  341: 355   83
    4    18 Urszula        Solarska              115.60 -  372: 381   66
    5    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  451: 236  150
    6    18 Leszek         Kilian                103.09 -  364: 366   53
    7    21 Renata         Andracka              116.55 +  368: 220  167
    8    16 Szymon         Stępień               100.00 +  401: 361  150
    9    15 Waldemar       Wypchał               106.02 +  419: 238  156
   10    12 Marta          Ćwiek                 112.55 -  372: 386   63
   11    15 Zofia          Gajewska              128.20 +  426: 316  178
   12    11 Bogusław       Szyszka               141.45 +  411: 390  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Krzysztof Gibas 131.60 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Beata          Marynowicz            104.58 +  437: 311  155
    2     6 Dorota         Stachowska            119.96 -  362: 437   70
    3    15 Piotr          Potoczek              110.05 -  292: 367   60
    4    15 Łukasz         Sornek                127.22 +  422: 341  177
    5    17 Katarzyna      Kowalska              115.46 +  477: 292  165
    6    12 Agnieszka      Walas                 119.98 -  354: 392   70
    7     9 Krzysztof      Obremski              148.98 -  244: 508   99
    8    17 Urszula        Solarska              115.60 -  355: 399   66
    9    21 Leszek         Kilian                103.09 +  405: 286  153
   10    18 Sławomir       Wolski                114.17 +  393: 381  164
   11    16 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  368: 377   77
   12    16 Jerzy          Luter                 118.55 +  373: 305  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Leszek Kacprzyk 129.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kilian                103.09 +  421: 271  153
    2    10 Artur          Irzyk                 138.65 +  542: 357  189
    3     1 Dorota         Stachowska            119.96 -  388: 487   70
    4     4 Bogusław       Szyszka               141.45 -  337: 394   91
    5     9 Paweł          Mazurek               132.88 +  430: 350  183
    6     8 Waldemar       Wypchał               106.02 +  357: 305  156
    7     7 Bożena         Guział                118.21 -  308: 433   68
    8    12 Agnieszka      Walas                 119.98 -  337: 504   70
    9    12 Zofia          Gajewska              128.20 -  345: 366   78
   10    16 Ryszard        Korpalski             117.17 +  448: 291  167
   11    14 Katarzyna      Kowalska              115.46 +  416: 364  165
   12    10 Marcin         Stachowski            120.98 +  387: 384  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Krzysztof Kałuża 128.52 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Głąb                  100.00 +  401: 383  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             135.27 -  380: 438   85
    3    16 Krzysztof      Obremski              148.98 -  330: 493   99
    4    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  458: 313  150
    5    14 Justyna        Górka                 140.98 +  443: 357  191
    6    11 Bożena         Guział                118.21 -  286: 418   68
    7    13 Urszula        Solarska              115.60 +  447: 310  166
    8    13 Sławomir       Wolski                114.17 +  469: 356  164
    9     9 Jan            Mrozowski             140.65 +  436: 333  191
   10     5 Bogusław       Szyszka               141.45 +  409: 359  191
   11     5 Dariusz        Putoń                 145.59 -  320: 473   96
   12     5 Krzysztof      Obremski              148.98 -  333: 465   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Zofia Gajewska 128.20 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Klich                 100.00 -  319: 385   50
    2    15 Katarzyna      Kowalska              115.46 -  298: 320   65
    3    27 Wiktoria       Koler                 100.00 +  398: 204  150
    4    21 Ewa            Szałas                125.59 +  357: 339  176
    5    19 Marcin         Ceglarek              126.89 -  391: 406   77
    6    19 Piotr          Potoczek              110.05 +  411: 363  160
    7    15 Artur          Irzyk                 138.65 +  371: 314  189
    8    11 Paweł          Mazurek               132.88 -  366: 456   83
    9    12 Leszek         Kacprzyk              129.00 +  366: 345  179
   10    10 Piotr          Broda                 135.13 -  295: 381   85
   11    15 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  316: 426   82
   12    21 Sławomir       Wolski                114.17 -  314: 316   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Adam Jurkowski 128.00 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wiktoria       Koler                 100.00 +  506: 164  150
    2     5 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  376: 350  177
    3     4 Agnieszka      Walas                 119.98 -  407: 408   70
    4     7 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  489: 287  150
    5     3 Bogusław       Szyszka               141.45 -  407: 424   91
    6     6 Artur          Irzyk                 138.65 +  427: 292  189
    7     3 Barbara        Obremska              133.65 -  346: 388   84
    8     8 Justyna        Górka                 140.98 -  341: 470   91
    9    10 Paweł          Jackowski             141.34 -  346: 421   91
   10    15 Ewa            Radzikowska           125.61 +  365: 342  176
   11    12 Marcin         Ceglarek              126.89 +  448: 395  177
   12     9 Paweł          Mazurek               132.88 -  291: 477   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Arkadiusz Łydka 127.38 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kurowski              100.00 +  400: 387  150
    2     5 Adam           Jurkowski             128.00 -  350: 376   78
    3    20 Bronisław      Parada                126.55 -  320: 449   77
    4    17 Beata          Marynowicz            104.58 +  409: 361  155
    5    11 Łukasz         Bobowski              147.10 -  283: 546   97
    6    20 Teresa         Zalewska              119.07 +  404: 308  169
    7    16 Justyna        Górka                 140.98 -  391: 429   91
    8    21 Joanna         Brychcy               117.60 -  288: 377   68
    9    25 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  334: 312  151
   10    17 Jerzy          Luter                 118.55 +  367: 339  169
   11    16 Krzysztof      Gibas                 131.60 +  377: 368  182
   12    14 Bożena         Guział                118.21 -  310: 405   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Łukasz Sornek 127.22 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  557: 200  150
    2     1 Agnieszka      Walas                 119.98 -  374: 398   70
    3     8 Marta          Ćwiek                 112.55 -  376: 424   63
    4    15 Krzysztof      Gibas                 131.60 -  341: 422   82
    5    20 Piotr          Potoczek              110.05 +  471: 390  160
    6    15 Michał         Szymkowski            132.95 -  264: 471   83
    7    19 Ewa            Szałas                125.59 +  362: 327  176
    8    14 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  279: 382   50
    9    19 Ewa            Radzikowska           125.61 -  389: 438   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  9 101.11




	Marcin Ceglarek 126.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Ozimek                100.00 +  544: 221  150
    2     2 Paweł          Jackowski             141.34 -  312: 493   91
    3    10 Artur          Irzyk                 138.65 -  297: 426   89
    4    20 Piotr          Kozak                 104.62 +  344: 290  155
    5    19 Zofia          Gajewska              128.20 +  406: 391  178
    6     7 Łukasz         Bobowski              147.10 -  344: 472   97
    7    18 Marta          Ćwiek                 112.55 +  413: 332  163
    8     9 Janusz         Krupiński             136.47 -  286: 491   86
    9    17 Sławomir       Wolski                114.17 +  424: 377  164
   10    13 Jan            Mrozowski             140.65 -  315: 413   91
   11    12 Adam           Jurkowski             128.00 -  395: 448   78
   12    17 Piotr          Potoczek              110.05 -  303: 362   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Jerzy Matyasik 126.68 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Stępień               100.00 +  304: 300  150
    2    14 Michał         Szymkowski            132.95 +  372: 358  183
    3     7 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  439: 286  150
    4     3 Jan            Mrozowski             140.65 =  340: 340  141
    5     2 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  311: 386  101
    6     5 Dariusz        Putoń                 145.59 +  408: 295  196
    7     4 Bogusław       Szyszka               141.45 +  343: 310  191
    8     2 Dorota         Stachowska            119.96 +  402: 387  170
    9     2 Marcin         Stachowski            120.98 +  367: 316  171
   10     2 Janusz         Krupiński             136.47 -  264: 423   86
   11     3 Barbara        Obremska              133.65 -  308: 470   84
   12     4 Dariusz        Putoń                 145.59 -  296: 448   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Bronisław Parada 126.55 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mateusz        Sztuba                100.00 +  353: 177  150
    2    12 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  301: 451  101
    3    20 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  449: 320  177
    4    10 Bożena         Guział                118.21 -  355: 363   68
    5    13 Urszula        Solarska              115.60 +  411: 265  166
    6    10 Paweł          Jackowski             141.34 +  485: 272  191
    7     5 Łukasz         Bobowski              147.10 +  395: 357  197
    8     6 Piotr          Broda                 135.13 +  425: 354  185
    9     4 Dariusz        Putoń                 145.59 -  312: 428   96
   10     6 Barbara        Obremska              133.65 -  308: 502   84
   11     6 Krzysztof      Obremski              148.98 -  403: 414   99
   12    12 Agnieszka      Walas                 119.98 -  331: 421   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Ewa Radzikowska 125.61 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  518: 172  150
    2     4 Dariusz        Putoń                 145.59 -  369: 376   96
    3     9 Katarzyna      Kowalska              115.46 +  369: 364  165
    4     9 Ryszard        Korpalski             117.17 +  402: 273  167
    5     6 Piotr          Broda                 135.13 -  233: 400   85
    6     9 Janusz         Krupiński             136.47 -  360: 395   86
    7    17 Leszek         Kilian                103.09 +  361: 313  153
    8    10 Paweł          Jackowski             141.34 -  300: 365   91
    9    19 Łukasz         Sornek                127.22 +  438: 389  177
   10    15 Adam           Jurkowski             128.00 -  342: 365   78
   11    19 Beata          Marynowicz            104.58 -  317: 378   55
   12    18 Ewa            Szałas                125.59 +  444: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Ewa Szałas 125.59 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  356: 435   50
    2    20 Leszek         Kilian                103.09 -  301: 431   53
    3    26 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  489: 187  150
    4    21 Zofia          Gajewska              128.20 -  339: 357   78
    5    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  411: 318  150
    6    17 Ryszard        Korpalski             117.17 +  328: 326  167
    7    19 Łukasz         Sornek                127.22 -  327: 362   77
    8    22 Katarzyna      Kowalska              115.46 +  509: 262  165
    9    14 Urszula        Solarska              115.60 +  378: 326  166
   10    11 Bożena         Guział                118.21 -  296: 438   68
   11    17 Waldemar       Wypchał               106.02 -  322: 397   56
   12    18 Ewa            Radzikowska           125.61 -  337: 444   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Marcin Stachowski 120.98 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  325: 419  101
    2    28 Wiktoria       Koler                 100.00 +  508: 186  150
    3    12 Piotr          Kozak                 104.62 +  439: 317  155
    4     8 Artur          Irzyk                 138.65 +  383: 377  189
    5     7 Agnieszka      Walas                 119.98 +  407: 248  170
    6     4 Jan            Mrozowski             140.65 -  341: 360   91
    7     8 Sławomir       Wolski                114.17 +  428: 335  164
    8     4 Bożena         Guział                118.21 +  470: 237  168
    9     2 Jerzy          Matyasik              126.68 -  316: 367   77
   10     7 Paweł          Jackowski             141.34 -  315: 527   91
   11     8 Marta          Ćwiek                 112.55 -  310: 331   63
   12    10 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  384: 387   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Agnieszka Walas 119.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              148.98 +  415: 255  199
    2     1 Łukasz         Sornek                127.22 +  398: 374  177
    3     4 Adam           Jurkowski             128.00 +  408: 407  178
    4     1 Dorota         Stachowska            119.96 -  325: 462   70
    5     7 Marcin         Stachowski            120.98 -  248: 407   71
    6    12 Krzysztof      Gibas                 131.60 +  392: 354  182
    7    10 Andrzej        Rechowicz             135.27 -  359: 415   85
    8    12 Leszek         Kacprzyk              129.00 +  504: 337  179
    9     8 Paweł          Mazurek               132.88 +  387: 311  183
   10     8 Artur          Irzyk                 138.65 -  368: 377   89
   11    11 Michał         Szymkowski            132.95 -  336: 487   83
   12    12 Bronisław      Parada                126.55 +  421: 331  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Dorota Stachowska 119.96 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Bobowski              147.10 +  392: 349  197
    2     6 Krzysztof      Gibas                 131.60 +  437: 362  182
    3     1 Leszek         Kacprzyk              129.00 +  487: 388  179
    4     1 Agnieszka      Walas                 119.98 +  462: 325  170
    5     1 Jan            Mrozowski             140.65 +  442: 349  191
    6     1 Miłosz         Wrzałek               150.89 -  351: 353  101
    7     2 Piotr          Broda                 135.13 +  410: 401  185
    8     2 Jerzy          Matyasik              126.68 -  387: 402   77
    9     3 Barbara        Obremska              133.65 +  393: 357  184
   10     3 Dariusz        Putoń                 145.59 +  359: 295  196
   11     2 Justyna        Górka                 140.98 -  274: 483   91
   12     3 Paweł          Jackowski             141.34 -  292: 444   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Teresa Zalewska 119.07 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Putoń                 145.59 -  252: 400   96
    2    22 Łukasz         Bobowski              147.10 -  322: 396   97
    3    23 Jerzy          Luter                 118.55 -  256: 462   69
    4    26 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  502: 165  150
    5    26 Szymon         Ozimek                100.00 +  523: 154  150
    6    20 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  308: 404   77
    7    24 Piotr          Kozak                 104.62 +  420: 271  155
    8    18 Leszek         Kilian                103.09 +  399: 336  153
    9    16 Joanna         Brychcy               117.60 +  359: 299  168
   10     9 Paweł          Mazurek               132.88 +  374: 373  183
   11     7 Artur          Irzyk                 138.65 -  359: 434   89
   12    13 Andrzej        Rechowicz             135.27 +  431: 424  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Jerzy Luter 118.55 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Szyszka               141.45 -  353: 433   91
    2    21 Krzysztof      Obremski              148.98 -  379: 431   99
    3    23 Teresa         Zalewska              119.07 +  462: 256  169
    4    19 Justyna        Górka                 140.98 -  292: 424   91
    5    23 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  344: 300  151
    6    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  384: 318  150
    7    11 Paweł          Mazurek               132.88 -  410: 443   83
    8    15 Ryszard        Korpalski             117.17 -  337: 390   67
    9    20 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  472: 290  150
   10    17 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  339: 367   77
   11    20 Leszek         Kilian                103.09 +  365: 331  153
   12    16 Krzysztof      Gibas                 131.60 -  305: 373   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Bożena Guział 118.21 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             141.34 -  389: 406   91
    2    16 Beata          Marynowicz            104.58 +  415: 374  155
    3    14 Janusz         Krupiński             136.47 +  449: 401  186
    4    10 Bronisław      Parada                126.55 +  363: 355  177
    5     5 Barbara        Obremska              133.65 -  232: 434   84
    6    11 Krzysztof      Kałuża                128.52 +  418: 286  179
    7     7 Leszek         Kacprzyk              129.00 +  433: 308  179
    8     4 Marcin         Stachowski            120.98 -  237: 470   71
    9     7 Krzysztof      Obremski              148.98 -  327: 417   99
   10    11 Ewa            Szałas                125.59 +  438: 296  176
   11     9 Piotr          Broda                 135.13 -  237: 377   85
   12    14 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  405: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Joanna Brychcy 117.60 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Arkadiusz      Łydka                 127.38 +  377: 288  177
    9    16 Teresa         Zalewska              119.07 -  299: 359   69
   10    21 Urszula        Solarska              115.60 +  325: 290  166
   11    18 Andrzej        Rechowicz             135.27 -  369: 430   85
   12    22 Marcin         Kurowski              100.00 -  343: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     547  /  5 109.40




	Ryszard Korpalski 117.17 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Górka                 140.98 -  331: 416   91
    2    26 Mateusz        Sztuba                100.00 +  446: 135  150
    3    17 Renata         Andracka              116.55 +  353: 318  167
    4     9 Ewa            Radzikowska           125.61 -  273: 402   76
    5    18 Waldemar       Wypchał               106.02 -  375: 386   56
    6    17 Ewa            Szałas                125.59 -  326: 328   76
    7    25 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  415: 343  151
    8    15 Jerzy          Luter                 118.55 +  390: 337  169
    9    13 Artur          Irzyk                 138.65 -  309: 475   89
   10    16 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  291: 448   79
   11    21 Piotr          Potoczek              110.05 -  312: 374   60
   12    24 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  256: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Renata Andracka 116.55 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jan            Mrozowski             140.65 -  306: 370   91
    2    18 Michał         Głąb                  100.00 +  359: 300  150
    3    17 Ryszard        Korpalski             117.17 -  318: 353   67
    4    22 Marcin         Kurowski              100.00 -  330: 345   50
    5    21 Beata          Marynowicz            104.58 +  394: 311  155
    6    23 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  353: 363   50
    7    21 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  220: 368   82
    8    27 Szymon         Ozimek                100.00 +  429: 146  150
    9    24 Szymon         Stępień               100.00 -  295: 393   50
   10    24 Piotr          Potoczek              110.05 -  352: 428   60
   11    25 Sławomir       Wolski                114.17 -  325: 365   64
   12    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  416: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Urszula Solarska 115.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Irzyk                 138.65 -  344: 368   89
    2    23 Sławomir       Wolski                114.17 -  429: 434   64
    3    22 Szymon         Stępień               100.00 +  428: 349  150
    4    18 Małgorzata     Szczygieł             131.67 +  381: 372  182
    5    13 Bronisław      Parada                126.55 -  265: 411   77
    6    21 Katarzyna      Kowalska              115.46 +  350: 347  165
    7    13 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  310: 447   79
    8    17 Krzysztof      Gibas                 131.60 +  399: 355  182
    9    14 Ewa            Szałas                125.59 -  326: 378   76
   10    21 Joanna         Brychcy               117.60 -  290: 325   68
   11    24 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  391: 295  151
   12    20 Katarzyna      Kowalska              115.46 -  312: 352   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Katarzyna Kowalska 115.46 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Krupiński             136.47 -  406: 426   86
    2    15 Zofia          Gajewska              128.20 +  320: 298  178
    3     9 Ewa            Radzikowska           125.61 -  364: 369   76
    4    16 Michał         Głąb                  100.00 +  335: 318  150
    5    17 Krzysztof      Gibas                 131.60 -  292: 477   82
    6    21 Urszula        Solarska              115.60 -  347: 350   66
    7    20 Beata          Marynowicz            104.58 +  394: 348  155
    8    22 Ewa            Szałas                125.59 -  262: 509   76
    9    23 Piotr          Potoczek              110.05 +  435: 385  160
   10    20 Szymon         Stępień               100.00 +  415: 359  150
   11    14 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  364: 416   79
   12    20 Urszula        Solarska              115.60 +  352: 312  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Sławomir Wolski 114.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             135.27 -  224: 521   85
    2    23 Urszula        Solarska              115.60 +  434: 429  166
    3    19 Michał         Szymkowski            132.95 +  420: 352  183
    4    12 Waldemar       Wypchał               106.02 +  371: 321  156
    5     8 Krzysztof      Obremski              148.98 -  256: 460   99
    6    14 Paweł          Mazurek               132.88 +  368: 366  183
    7     8 Marcin         Stachowski            120.98 -  335: 428   71
    8    13 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  356: 469   79
    9    17 Marcin         Ceglarek              126.89 -  377: 424   77
   10    18 Krzysztof      Gibas                 131.60 -  381: 393   82
   11    25 Renata         Andracka              116.55 +  365: 325  167
   12    21 Zofia          Gajewska              128.20 +  316: 314  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Marta Ćwiek 112.55 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 135.13 -  334: 349   85
    2    25 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  411: 206  150
    3     8 Łukasz         Sornek                127.22 +  424: 376  177
    4     5 Paweł          Jackowski             141.34 -  263: 382   91
    5    16 Michał         Szymkowski            132.95 +  336: 298  183
    6    13 Andrzej        Rechowicz             135.27 -  362: 384   85
    7    18 Marcin         Ceglarek              126.89 -  332: 413   77
    8    19 Piotr          Potoczek              110.05 +  359: 302  160
    9    18 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  417: 301  150
   10    12 Małgorzata     Szczygieł             131.67 +  386: 372  182
   11     8 Marcin         Stachowski            120.98 +  331: 310  171
   12     7 Jan            Mrozowski             140.65 -  307: 357   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Piotr Potoczek 110.05 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Barbara        Obremska              133.65 +  363: 326  184
    2    11 Waldemar       Wypchał               106.02 -  327: 451   56
    3    15 Krzysztof      Gibas                 131.60 +  367: 292  182
    4    14 Krzysztof      Obremski              148.98 -  428: 464   99
    5    20 Łukasz         Sornek                127.22 -  390: 471   77
    6    19 Zofia          Gajewska              128.20 -  363: 411   78
    7    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  343: 296  150
    8    19 Marta          Ćwiek                 112.55 -  302: 359   63
    9    23 Katarzyna      Kowalska              115.46 -  385: 435   65
   10    24 Renata         Andracka              116.55 +  428: 352  167
   11    21 Ryszard        Korpalski             117.17 +  374: 312  167
   12    17 Marcin         Ceglarek              126.89 +  362: 303  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Waldemar Wypchał 106.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Mazurek               132.88 +  420: 382  183
    2    11 Piotr          Potoczek              110.05 +  451: 327  160
    3     5 Dariusz        Putoń                 145.59 -  317: 419   96
    4    12 Sławomir       Wolski                114.17 -  321: 371   64
    5    18 Ryszard        Korpalski             117.17 +  386: 375  167
    6     8 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  305: 357   79
    7    12 Paweł          Jackowski             141.34 -  345: 490   91
    8    23 Beata          Marynowicz            104.58 +  357: 281  155
    9    15 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  238: 419   82
   10    19 Michał         Głąb                  100.00 +  384: 224  150
   11    17 Ewa            Szałas                125.59 +  397: 322  176
   12    15 Beata          Marynowicz            104.58 -  316: 393   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Piotr Kozak 104.62 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  339: 380   82
    2    24 Szymon         Ozimek                100.00 +  365: 317  150
    3    12 Marcin         Stachowski            120.98 -  317: 439   71
    4    20 Marcin         Ceglarek              126.89 -  290: 344   77
    5    22 Michał         Głąb                  100.00 -  334: 358   50
    6    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  363: 301  150
    7    24 Teresa         Zalewska              119.07 -  271: 420   69
    8    25 Marcin         Kurowski              100.00 -  313: 374   50
    9    28 Wiktoria       Koler                 100.00 +  318: 252  150
   10    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  326: 333   50
   11    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  323: 211  150
   12    26 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  340: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Beata Marynowicz 104.58 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Gibas                 131.60 -  311: 437   82
    2    16 Bożena         Guział                118.21 -  374: 415   68
    3    24 Szymon         Ozimek                100.00 +  517: 170  150
    4    17 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  361: 409   77
    5    21 Renata         Andracka              116.55 -  311: 394   67
    6    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  436: 283  150
    7    20 Katarzyna      Kowalska              115.46 -  348: 394   65
    8    23 Waldemar       Wypchał               106.02 -  281: 357   56
    9    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  423: 215  150
   10    23 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  446: 270  150
   11    19 Ewa            Radzikowska           125.61 +  378: 317  176
   12    15 Waldemar       Wypchał               106.02 +  393: 316  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Leszek Kilian 103.09 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Kacprzyk              129.00 -  271: 421   79
    2    20 Ewa            Szałas                125.59 +  431: 301  176
    3    13 Marcin         Kurowski              100.00 +  401: 301  150
    4    11 Paweł          Mazurek               132.88 -  381: 418   83
    5    10 Andrzej        Rechowicz             135.27 -  301: 389   85
    6    18 Małgorzata     Szczygieł             131.67 +  366: 364  182
    7    17 Ewa            Radzikowska           125.61 -  313: 361   76
    8    18 Teresa         Zalewska              119.07 -  336: 399   69
    9    21 Krzysztof      Gibas                 131.60 -  286: 405   82
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  427: 222  150
   11    20 Jerzy          Luter                 118.55 -  331: 365   69
   12    23 Michał         Głąb                  100.00 +  505: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Zygmunt Skwarek 100.94 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Marcin         Kurowski              100.00 -  276: 441   50
    3    28 Mateusz        Sztuba                100.00 +  340: 187  150
    4    23 Michał         Szymkowski            132.95 -  338: 398   83
    5    23 Jerzy          Luter                 118.55 -  300: 344   69
    6    27 Wiktoria       Koler                 100.00 +  380: 204  150
    7    25 Ryszard        Korpalski             117.17 -  343: 415   67
    8    26 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  283: 259  150
    9    25 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  312: 334   77
   10    26 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  412: 244  150
   11    24 Urszula        Solarska              115.60 -  295: 391   66
   12    25 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  306: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 11  96.55




	Michał Głąb 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  383: 401   79
    2    18 Renata         Andracka              116.55 -  300: 359   67
    3    25 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  559: 257  150
    4    16 Katarzyna      Kowalska              115.46 -  318: 335   65
    5    22 Piotr          Kozak                 104.62 +  358: 334  155
    6    16 Justyna        Górka                 140.98 -  268: 439   91
    7    23 Szymon         Stępień               100.00 -  359: 468   50
    8    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  374: 241  150
    9    22 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  401: 280  150
   10    19 Waldemar       Wypchał               106.02 -  224: 384   56
   11    23 Marcin         Kurowski              100.00 -  332: 409   50
   12    23 Leszek         Kilian                103.09 -  257: 505   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zofia          Gajewska              128.20 +  385: 319  178
    2     7 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  246: 434   50
    3    21 Łukasz         Bobowski              147.10 -  282: 439   97
    4    24 Krzysztof      Kałuża                128.52 -  313: 458   79
    5    24 Ewa            Szałas                125.59 -  318: 411   76
    6    24 Beata          Marynowicz            104.58 -  283: 436   55
    7    26 Wiktoria       Koler                 100.00 +  401: 197  150
    8    24 Michał         Głąb                  100.00 -  241: 374   50
    9    29 Szymon         Ozimek                100.00 +  313: 243  150
   10    27 Leszek         Kilian                103.09 -  222: 427   53
   11    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  285: 305   50
   12    27 Renata         Andracka              116.55 -  301: 416   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 12  87.92




	Wiktoria Koler 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Jurkowski             128.00 -  164: 506   78
    2    28 Marcin         Stachowski            120.98 -  186: 508   71
    3    27 Zofia          Gajewska              128.20 -  204: 398   78
    4    27 Szymon         Ozimek                100.00 -  210: 255   50
    5    28 Mateusz        Sztuba                100.00 +  257: 192  150
    6    27 Zygmunt        Skwarek               100.94 -  204: 380   51
    7    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  197: 401   50
    8    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  226: 140  150
    9    28 Piotr          Kozak                 104.62 -  252: 318   55
   10    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  299: 246  150
   11    27 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  182: 261   50
   12    29 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  277: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Łydka                 127.38 -  387: 400   77
    2    17 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  441: 276  151
    3    13 Leszek         Kilian                103.09 -  301: 401   53
    4    22 Renata         Andracka              116.55 +  345: 330  167
    5    12 Janusz         Krupiński             136.47 -  243: 507   86
    6    22 Jerzy          Luter                 118.55 -  318: 384   69
    7    22 Piotr          Potoczek              110.05 -  296: 343   60
    8    25 Piotr          Kozak                 104.62 +  374: 313  155
    9    26 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  354: 308  150
   10    22 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  345: 440   50
   11    23 Michał         Głąb                  100.00 +  409: 332  150
   12    22 Joanna         Brychcy               117.60 +  348: 343  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Aleksandra Maliszewska 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Sornek                127.22 -  200: 557   77
    2    25 Marta          Ćwiek                 112.55 -  206: 411   63
    3    26 Ewa            Szałas                125.59 -  187: 489   76
    4    26 Teresa         Zalewska              119.07 -  165: 502   69
    5    27 Szymon         Stępień               100.00 -  212: 423   50
    6    28 Mateusz        Sztuba                100.00 +  250: 243  150
    7    27 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  248: 255   50
    8    28 Wiktoria       Koler                 100.00 -  140: 226   50
    9    30 PAUZA
   10    29 Szymon         Ozimek                100.00 -  183: 263   50
   11    28 Piotr          Kozak                 104.62 -  211: 323   55
   12    29 Wiktoria       Koler                 100.00 -  215: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  / 11  67.27




	Szymon Ozimek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Ceglarek              126.89 -  221: 544   77
    2    24 Piotr          Kozak                 104.62 -  317: 365   55
    3    24 Beata          Marynowicz            104.58 -  170: 517   55
    4    27 Wiktoria       Koler                 100.00 +  255: 210  150
    5    26 Teresa         Zalewska              119.07 -  154: 523   69
    6    26 Szymon         Stępień               100.00 -  190: 428   50
    7    28 Mateusz        Sztuba                100.00 +  305: 253  150
    8    27 Renata         Andracka              116.55 -  146: 429   67
    9    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  243: 313   50
   10    29 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  263: 183  150
   11    26 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  207: 383   50
   12    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  228: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  / 12  81.08




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Artur          Irzyk                 138.65 -  260: 508   89
    9    22 Michał         Głąb                  100.00 -  280: 401   50
   10    23 Beata          Marynowicz            104.58 -  270: 446   55
   11    27 Wiktoria       Koler                 100.00 +  261: 182  150
   12    26 Piotr          Kozak                 104.62 -  259: 340   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     399  /  5  79.80




	Szymon Stępień 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Matyasik              126.68 -  300: 304   77
    2    19 Paweł          Mazurek               132.88 -  281: 471   83
    3    22 Urszula        Solarska              115.60 -  349: 428   66
    4    25 Janusz         Krupiński             136.47 -  247: 492   86
    5    27 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  423: 212  150
    6    26 Szymon         Ozimek                100.00 +  428: 190  150
    7    23 Michał         Głąb                  100.00 +  468: 359  150
    8    16 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  361: 401   82
    9    24 Renata         Andracka              116.55 +  393: 295  167
   10    20 Katarzyna      Kowalska              115.46 -  359: 415   65
   11    22 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  344: 294  150
   12    19 Dominik        Ulejczyk              100.00 =  297: 297  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    26 Marcin         Kurowski              100.00 -  308: 354   50
   10    25 Piotr          Kozak                 104.62 +  333: 326  155
   11    22 Szymon         Stępień               100.00 -  294: 344   50
   12    24 Ryszard        Korpalski             117.17 +  391: 256  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  4 105.50




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    20 Jerzy          Luter                 118.55 -  290: 472   69
   10    26 Zygmunt        Skwarek               100.94 -  244: 412   51
   11    26 Szymon         Ozimek                100.00 +  383: 207  150
   12    25 Zygmunt        Skwarek               100.94 +  337: 306  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  4 105.25




	Mateusz Sztuba 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bronisław      Parada                126.55 -  177: 353   77
    2    26 Ryszard        Korpalski             117.17 -  135: 446   67
    3    28 Zygmunt        Skwarek               100.94 -  187: 340   51
    4    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  219: 331   50
    5    28 Wiktoria       Koler                 100.00 -  192: 257   50
    6    28 Aleksandra     Maliszewska           100.00 -  243: 250   50
    7    28 Szymon         Ozimek                100.00 -  253: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  7  56.43




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA


	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ewa            Szałas                125.59 +  435: 356  176
    2     7 Andrzej        Klich                 100.00 +  434: 246  150
    3     7 Jerzy          Matyasik              126.68 -  286: 439   77
    4     7 Adam           Jurkowski             128.00 -  287: 489   78
    5    15 Artur          Irzyk                 138.65 -  386: 446   89
    6    23 Renata         Andracka              116.55 +  363: 353  167
    7    14 Michał         Szymkowski            132.95 -  351: 435   83
    8    14 Łukasz         Sornek                127.22 +  382: 279  177
    9    18 Marta          Ćwiek                 112.55 -  301: 417   63
   10    22 Marcin         Kurowski              100.00 +  440: 345  150
   11    13 Paweł          Mazurek               132.88 -  278: 491   83
   12    19 Szymon         Stępień               100.00 =  297: 297  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ewa            Radzikowska           125.61 -  172: 518   76
    2    27 Barbara        Obremska              133.65 -  256: 450   84
    3    25 Michał         Głąb                  100.00 -  257: 559   50
    4    28 Mateusz        Sztuba                100.00 +  331: 219  150
    5    25 Małgorzata     Szczygieł             131.67 -  236: 451   82
    6    25 Piotr          Kozak                 104.62 -  301: 363   55
    7    27 Aleksandra     Maliszewska           100.00 +  255: 248  150
    8    26 Zygmunt        Skwarek               100.94 -  259: 283   51
    9    27 Beata          Marynowicz            104.58 -  215: 423   55
   10    28 Wiktoria       Koler                 100.00 -  246: 299   50
   11    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  305: 285  150
   12    28 Szymon         Ozimek                100.00 +  283: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Stachowski            419: 325
   2 Agnieszka      Walas                - Krzysztof      Obremski              415: 255
   3 Łukasz         Bobowski             - Dorota         Stachowska            349: 392
   4 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Putoń                 252: 400
   5 Bogusław       Szyszka              - Jerzy          Luter                 433: 353
   6 Bożena         Guział               - Paweł          Jackowski             389: 406
   7 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             416: 331
   8 Renata         Andracka             - Jan            Mrozowski             306: 370
   9 Artur          Irzyk                - Urszula        Solarska              368: 344
  10 Katarzyna      Kowalska             - Janusz         Krupiński             406: 426
  11 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wolski                521: 224
  12 Marta          Ćwiek                - Piotr          Broda                 334: 349
  13 Barbara        Obremska             - Piotr          Potoczek              326: 363
  14 Waldemar       Wypchał              - Paweł          Mazurek               420: 382
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Piotr          Kozak                 380: 339
  16 Beata          Marynowicz           - Krzysztof      Gibas                 311: 437
  17 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Kilian                421: 271
  18 Michał         Głąb                 - Krzysztof      Kałuża                383: 401
  19 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Klich                 319: 385
  20 Wiktoria       Koler                - Adam           Jurkowski             164: 506
  21 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Kurowski              400: 387
  22 Aleksandra     Maliszewska          - Łukasz         Sornek                200: 557
  23 Marcin         Ceglarek             - Szymon         Ozimek                544: 221
  24 Szymon         Stępień              - Jerzy          Matyasik              300: 304
  25 Bronisław      Parada               - Mateusz        Sztuba                353: 177
  26 Dawid          Węgrzyński           - Ewa            Radzikowska           172: 518
  27 Ewa            Szałas               - Dominik        Ulejczyk              356: 435
  28 Maria          Tomiczek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Sornek               - Agnieszka      Walas                 374: 398
   2 Paweł          Jackowski            - Marcin         Ceglarek              493: 312
   3 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rechowicz             380: 438
   4 Dariusz        Putoń                - Ewa            Radzikowska           376: 369
   5 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Łydka                 376: 350
   6 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Gibas                 437: 362
   7 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              246: 434
   8 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             391: 334
   9 Jan            Mrozowski            - Janusz         Krupiński             448: 266
  10 Artur          Irzyk                - Leszek         Kacprzyk              357: 542
  11 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               327: 451
  12 Bronisław      Parada               - Miłosz         Wrzałek               301: 451
  13 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 402: 257
  14 Jerzy          Matyasik             - Michał         Szymkowski            372: 358
  15 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Kowalska              298: 320
  16 Bożena         Guział               - Beata          Marynowicz            415: 374
  17 Marcin         Kurowski             - Zygmunt        Skwarek               441: 276
  18 Renata         Andracka             - Michał         Głąb                  359: 300
  19 Paweł          Mazurek              - Szymon         Stępień               471: 281
  20 Leszek         Kilian               - Ewa            Szałas                431: 301
  21 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              379: 431
  22 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bobowski              322: 396
  23 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              434: 429
  24 Szymon         Ozimek               - Piotr          Kozak                 317: 365
  25 Aleksandra     Maliszewska          - Marta          Ćwiek                 206: 411
  26 Ryszard        Korpalski            - Mateusz        Sztuba                446: 135
  27 Dawid          Węgrzyński           - Barbara        Obremska              256: 450
  28 Marcin         Stachowski           - Wiktoria       Koler                 508: 186


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Leszek         Kacprzyk              487: 388
   2 Andrzej        Rechowicz            - Bogusław       Szyszka               353: 407
   3 Jan            Mrozowski            - Paweł          Jackowski             452: 441
   4 Adam           Jurkowski            - Agnieszka      Walas                 407: 408
   5 Waldemar       Wypchał              - Dariusz        Putoń                 317: 419
   6 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 400: 325
   7 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Matyasik              286: 439
   8 Marta          Ćwiek                - Łukasz         Sornek                424: 376
   9 Ewa            Radzikowska          - Katarzyna      Kowalska              369: 364
  10 Marcin         Ceglarek             - Artur          Irzyk                 297: 426
  11 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             355: 341
  12 Piotr          Kozak                - Marcin         Stachowski            317: 439
  13 Marcin         Kurowski             - Leszek         Kilian                301: 401
  14 Janusz         Krupiński            - Bożena         Guział                401: 449
  15 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Potoczek              292: 367
  16 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Kałuża                493: 330
  17 Ryszard        Korpalski            - Renata         Andracka              353: 318
  18 Justyna        Górka                - Barbara        Obremska              359: 391
  19 Michał         Szymkowski           - Sławomir       Wolski                352: 420
  20 Arkadiusz      Łydka                - Bronisław      Parada                320: 449
  21 Andrzej        Klich                - Łukasz         Bobowski              282: 439
  22 Urszula        Solarska             - Szymon         Stępień               428: 349
  23 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              462: 256
  24 Beata          Marynowicz           - Szymon         Ozimek                517: 170
  25 Michał         Głąb                 - Dawid          Węgrzyński            559: 257
  26 Ewa            Szałas               - Aleksandra     Maliszewska           489: 187
  27 Wiktoria       Koler                - Zofia          Gajewska              204: 398
  28 Mateusz        Sztuba               - Zygmunt        Skwarek               187: 340


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Walas                - Dorota         Stachowska            325: 462
   2 Dariusz        Putoń                - Miłosz         Wrzałek               360: 362
   3 Jerzy          Matyasik             - Jan            Mrozowski             340: 340
   4 Leszek         Kacprzyk             - Bogusław       Szyszka               337: 394
   5 Paweł          Jackowski            - Marta          Ćwiek                 382: 263
   6 Barbara        Obremska             - Andrzej        Rechowicz             551: 285
   7 Dominik        Ulejczyk             - Adam           Jurkowski             287: 489
   8 Marcin         Stachowski           - Artur          Irzyk                 383: 377
   9 Ewa            Radzikowska          - Ryszard        Korpalski             402: 273
  10 Bożena         Guział               - Bronisław      Parada                363: 355
  11 Leszek         Kilian               - Paweł          Mazurek               381: 418
  12 Sławomir       Wolski               - Waldemar       Wypchał               371: 321
  13 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 401: 472
  14 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Obremski              428: 464
  15 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Sornek                422: 341
  16 Katarzyna      Kowalska             - Michał         Głąb                  335: 318
  17 Arkadiusz      Łydka                - Beata          Marynowicz            409: 361
  18 Małgorzata     Szczygieł            - Urszula        Solarska              372: 381
  19 Jerzy          Luter                - Justyna        Górka                 292: 424
  20 Piotr          Kozak                - Marcin         Ceglarek              290: 344
  21 Ewa            Szałas               - Zofia          Gajewska              339: 357
  22 Marcin         Kurowski             - Renata         Andracka              345: 330
  23 Zygmunt        Skwarek              - Michał         Szymkowski            338: 398
  24 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Klich                 458: 313
  25 Janusz         Krupiński            - Szymon         Stępień               492: 247
  26 Aleksandra     Maliszewska          - Teresa         Zalewska              165: 502
  27 Szymon         Ozimek               - Wiktoria       Koler                 255: 210
  28 Mateusz        Sztuba               - Dawid          Węgrzyński            219: 331


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Dorota         Stachowska            349: 442
   2 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Matyasik              386: 311
   3 Adam           Jurkowski            - Bogusław       Szyszka               407: 424
   4 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Putoń                 306: 412
   5 Barbara        Obremska             - Bożena         Guział                434: 232
   6 Piotr          Broda                - Ewa            Radzikowska           400: 233
   7 Marcin         Stachowski           - Agnieszka      Walas                 407: 248
   8 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Wolski                460: 256
   9 Paweł          Mazurek              - Leszek         Kacprzyk              350: 430
  10 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kilian                389: 301
  11 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Łydka                 546: 283
  12 Janusz         Krupiński            - Marcin         Kurowski              507: 243
  13 Urszula        Solarska             - Bronisław      Parada                265: 411
  14 Krzysztof      Kałuża               - Justyna        Górka                 443: 357
  15 Artur          Irzyk                - Dominik        Ulejczyk              446: 386
  16 Michał         Szymkowski           - Marta          Ćwiek                 298: 336
  17 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Kowalska              477: 292
  18 Waldemar       Wypchał              - Ryszard        Korpalski             386: 375
  19 Zofia          Gajewska             - Marcin         Ceglarek              391: 406
  20 Łukasz         Sornek               - Piotr          Potoczek              471: 390
  21 Beata          Marynowicz           - Renata         Andracka              311: 394
  22 Michał         Głąb                 - Piotr          Kozak                 358: 334
  23 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Luter                 300: 344
  24 Andrzej        Klich                - Ewa            Szałas                318: 411
  25 Dawid          Węgrzyński           - Małgorzata     Szczygieł             236: 451
  26 Teresa         Zalewska             - Szymon         Ozimek                523: 154
  27 Szymon         Stępień              - Aleksandra     Maliszewska           423: 212
  28 Mateusz        Sztuba               - Wiktoria       Koler                 192: 257


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Stachowska           - Miłosz         Wrzałek               351: 353
   2 Bogusław       Szyszka              - Barbara        Obremska              357: 406
   3 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 284: 409
   4 Marcin         Stachowski           - Jan            Mrozowski             341: 360
   5 Dariusz        Putoń                - Jerzy          Matyasik              295: 408
   6 Artur          Irzyk                - Adam           Jurkowski             292: 427
   7 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Bobowski              344: 472
   8 Leszek         Kacprzyk             - Waldemar       Wypchał               357: 305
   9 Ewa            Radzikowska          - Janusz         Krupiński             360: 395
  10 Bronisław      Parada               - Paweł          Jackowski             485: 272
  11 Krzysztof      Kałuża               - Bożena         Guział                286: 418
  12 Agnieszka      Walas                - Krzysztof      Gibas                 392: 354
  13 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Rechowicz             362: 384
  14 Sławomir       Wolski               - Paweł          Mazurek               368: 366
  15 Michał         Szymkowski           - Łukasz         Sornek                471: 264
  16 Justyna        Górka                - Michał         Głąb                  439: 268
  17 Ryszard        Korpalski            - Ewa            Szałas                326: 328
  18 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Szczygieł             366: 364
  19 Piotr          Potoczek             - Zofia          Gajewska              363: 411
  20 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Zalewska              404: 308
  21 Katarzyna      Kowalska             - Urszula        Solarska              347: 350
  22 Jerzy          Luter                - Marcin         Kurowski              384: 318
  23 Renata         Andracka             - Dominik        Ulejczyk              353: 363
  24 Andrzej        Klich                - Beata          Marynowicz            283: 436
  25 Piotr          Kozak                - Dawid          Węgrzyński            363: 301
  26 Szymon         Stępień              - Szymon         Ozimek                428: 190
  27 Zygmunt        Skwarek              - Wiktoria       Koler                 380: 204
  28 Mateusz        Sztuba               - Aleksandra     Maliszewska           243: 250


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Jan            Mrozowski             515: 387
   2 Piotr          Broda                - Dorota         Stachowska            401: 410
   3 Adam           Jurkowski            - Barbara        Obremska              346: 388
   4 Jerzy          Matyasik             - Bogusław       Szyszka               343: 310
   5 Bronisław      Parada               - Łukasz         Bobowski              395: 357
   6 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Putoń                 367: 386
   7 Leszek         Kacprzyk             - Bożena         Guział                308: 433
   8 Sławomir       Wolski               - Marcin         Stachowski            335: 428
   9 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Gibas                 508: 244
  10 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Walas                 415: 359
  11 Paweł          Mazurek              - Jerzy          Luter                 443: 410
  12 Waldemar       Wypchał              - Paweł          Jackowski             345: 490
  13 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kałuża                310: 447
  14 Dominik        Ulejczyk             - Michał         Szymkowski            351: 435
  15 Zofia          Gajewska             - Artur          Irzyk                 371: 314
  16 Justyna        Górka                - Arkadiusz      Łydka                 429: 391
  17 Leszek         Kilian               - Ewa            Radzikowska           313: 361
  18 Marta          Ćwiek                - Marcin         Ceglarek              332: 413
  19 Łukasz         Sornek               - Ewa            Szałas                362: 327
  20 Katarzyna      Kowalska             - Beata          Marynowicz            394: 348
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Renata         Andracka              368: 220
  22 Marcin         Kurowski             - Piotr          Potoczek              296: 343
  23 Szymon         Stępień              - Michał         Głąb                  468: 359
  24 Piotr          Kozak                - Teresa         Zalewska              271: 420
  25 Ryszard        Korpalski            - Zygmunt        Skwarek               415: 343
  26 Wiktoria       Koler                - Andrzej        Klich                 197: 401
  27 Dawid          Węgrzyński           - Aleksandra     Maliszewska           255: 248
  28 Szymon         Ozimek               - Mateusz        Sztuba                305: 253


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Miłosz         Wrzałek               320: 412
   2 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Stachowska            402: 387
   3 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Obremski              479: 354
   4 Bożena         Guział               - Marcin         Stachowski            237: 470
   5 Dariusz        Putoń                - Andrzej        Rechowicz             398: 283
   6 Piotr          Broda                - Bronisław      Parada                354: 425
   7 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              317: 437
   8 Adam           Jurkowski            - Justyna        Górka                 341: 470
   9 Marcin         Ceglarek             - Janusz         Krupiński             286: 491
  10 Paweł          Jackowski            - Ewa            Radzikowska           365: 300
  11 Paweł          Mazurek              - Zofia          Gajewska              456: 366
  12 Agnieszka      Walas                - Leszek         Kacprzyk              504: 337
  13 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Kałuża                356: 469
  14 Łukasz         Sornek               - Dominik        Ulejczyk              279: 382
  15 Jerzy          Luter                - Ryszard        Korpalski             337: 390
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Stępień               401: 361
  17 Krzysztof      Gibas                - Urszula        Solarska              355: 399
  18 Teresa         Zalewska             - Leszek         Kilian                399: 336
  19 Piotr          Potoczek             - Marta          Ćwiek                 302: 359
  20 Iwona          Skubis-Galus         - Artur          Irzyk                 260: 508
  21 Joanna         Brychcy              - Arkadiusz      Łydka                 377: 288
  22 Ewa            Szałas               - Katarzyna      Kowalska              509: 262
  23 Beata          Marynowicz           - Waldemar       Wypchał               281: 357
  24 Michał         Głąb                 - Andrzej        Klich                 374: 241
  25 Piotr          Kozak                - Marcin         Kurowski              313: 374
  26 Zygmunt        Skwarek              - Dawid          Węgrzyński            283: 259
  27 Szymon         Ozimek               - Renata         Andracka              146: 429
  28 Aleksandra     Maliszewska          - Wiktoria       Koler                 140: 226


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Szyszka               524: 332
   2 Marcin         Stachowski           - Jerzy          Matyasik              316: 367
   3 Dorota         Stachowska           - Barbara        Obremska              393: 357
   4 Bronisław      Parada               - Dariusz        Putoń                 312: 428
   5 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             395: 298
   6 Janusz         Krupiński            - Piotr          Broda                 409: 399
   7 Krzysztof      Obremski             - Bożena         Guział                417: 327
   8 Agnieszka      Walas                - Paweł          Mazurek               387: 311
   9 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             436: 333
  10 Paweł          Jackowski            - Adam           Jurkowski             421: 346
  11 Justyna        Górka                - Michał         Szymkowski            386: 323
  12 Zofia          Gajewska             - Leszek         Kacprzyk              366: 345
  13 Artur          Irzyk                - Ryszard        Korpalski             475: 309
  14 Urszula        Solarska             - Ewa            Szałas                326: 378
  15 Waldemar       Wypchał              - Małgorzata     Szczygieł             238: 419
  16 Teresa         Zalewska             - Joanna         Brychcy               359: 299
  17 Marcin         Ceglarek             - Sławomir       Wolski                424: 377
  18 Dominik        Ulejczyk             - Marta          Ćwiek                 301: 417
  19 Ewa            Radzikowska          - Łukasz         Sornek                438: 389
  20 Marcin         Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 290: 472
  21 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 286: 405
  22 Michał         Głąb                 - Iwona          Skubis-Galus          401: 280
  23 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Potoczek              435: 385
  24 Renata         Andracka             - Szymon         Stępień               295: 393
  25 Arkadiusz      Łydka                - Zygmunt        Skwarek               334: 312
  26 Marcin         Kurowski             - Aneta          Szczyrzyca            354: 308
  27 Dawid          Węgrzyński           - Beata          Marynowicz            215: 423
  28 Wiktoria       Koler                - Piotr          Kozak                 252: 318
  29 Andrzej        Klich                - Szymon         Ozimek                313: 243
  30 Aleksandra     Maliszewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Miłosz         Wrzałek               347: 468
   2 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             264: 423
   3 Dariusz        Putoń                - Dorota         Stachowska            295: 359
   4 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 361: 569
   5 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Kałuża                359: 409
   6 Barbara        Obremska             - Bronisław      Parada                502: 308
   7 Marcin         Stachowski           - Paweł          Jackowski             315: 527
   8 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Walas                 377: 368
   9 Paweł          Mazurek              - Teresa         Zalewska              373: 374
  10 Piotr          Broda                - Zofia          Gajewska              381: 295
  11 Bożena         Guział               - Ewa            Szałas                438: 296
  12 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Szczygieł             386: 372
  13 Jan            Mrozowski            - Marcin         Ceglarek              413: 315
  14 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Szymkowski            326: 328
  15 Ewa            Radzikowska          - Adam           Jurkowski             342: 365
  16 Ryszard        Korpalski            - Leszek         Kacprzyk              291: 448
  17 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Łydka                 339: 367
  18 Krzysztof      Gibas                - Sławomir       Wolski                393: 381
  19 Waldemar       Wypchał              - Michał         Głąb                  384: 224
  20 Szymon         Stępień              - Katarzyna      Kowalska              359: 415
  21 Urszula        Solarska             - Joanna         Brychcy               290: 325
  22 Dominik        Ulejczyk             - Marcin         Kurowski              440: 345
  23 Beata          Marynowicz           - Iwona          Skubis-Galus          446: 270
  24 Piotr          Potoczek             - Renata         Andracka              428: 352
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Kozak                 333: 326
  26 Zygmunt        Skwarek              - Marcin         Szczyrzyca            412: 244
  27 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 427: 222
  28 Wiktoria       Koler                - Dawid          Węgrzyński            299: 246
  29 Szymon         Ozimek               - Aleksandra     Maliszewska           263: 183


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Janusz         Krupiński             301: 409
   2 Dorota         Stachowska           - Justyna        Górka                 274: 483
   3 Barbara        Obremska             - Jerzy          Matyasik              470: 308
   4 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              480: 349
   5 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Putoń                 320: 473
   6 Bronisław      Parada               - Krzysztof      Obremski              403: 414
   7 Teresa         Zalewska             - Artur          Irzyk                 359: 434
   8 Marta          Ćwiek                - Marcin         Stachowski            331: 310
   9 Piotr          Broda                - Bożena         Guział                377: 237
  10 Jan            Mrozowski            - Bogusław       Szyszka               393: 337
  11 Michał         Szymkowski           - Agnieszka      Walas                 487: 336
  12 Adam           Jurkowski            - Marcin         Ceglarek              448: 395
  13 Dominik        Ulejczyk             - Paweł          Mazurek               278: 491
  14 Leszek         Kacprzyk             - Katarzyna      Kowalska              416: 364
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Zofia          Gajewska              426: 316
  16 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Gibas                 377: 368
  17 Ewa            Szałas               - Waldemar       Wypchał               322: 397
  18 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Rechowicz             369: 430
  19 Beata          Marynowicz           - Ewa            Radzikowska           378: 317
  20 Jerzy          Luter                - Leszek         Kilian                365: 331
  21 Piotr          Potoczek             - Ryszard        Korpalski             374: 312
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Szymon         Stępień               294: 344
  23 Michał         Głąb                 - Marcin         Kurowski              332: 409
  24 Urszula        Solarska             - Zygmunt        Skwarek               391: 295
  25 Renata         Andracka             - Sławomir       Wolski                325: 365
  26 Marcin         Szczyrzyca           - Szymon         Ozimek                383: 207
  27 Iwona          Skubis-Galus         - Wiktoria       Koler                 261: 182
  28 Aleksandra     Maliszewska          - Piotr          Kozak                 211: 323
  29 Dawid          Węgrzyński           - Andrzej        Klich                 305: 285


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Obremska             - Miłosz         Wrzałek               353: 374
   2 Janusz         Krupiński            - Justyna        Górka                 401: 418
   3 Dorota         Stachowska           - Paweł          Jackowski             292: 444
   4 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Putoń                 296: 448
   5 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Kałuża                465: 333
   6 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 352: 417
   7 Jan            Mrozowski            - Marta          Ćwiek                 357: 307
   8 Michał         Szymkowski           - Łukasz         Bobowski              403: 337
   9 Paweł          Mazurek              - Adam           Jurkowski             477: 291
  10 Leszek         Kacprzyk             - Marcin         Stachowski            387: 384
  11 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             390: 411
  12 Agnieszka      Walas                - Bronisław      Parada                421: 331
  13 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Zalewska              424: 431
  14 Bożena         Guział               - Arkadiusz      Łydka                 405: 310
  15 Beata          Marynowicz           - Waldemar       Wypchał               393: 316
  16 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Luter                 373: 305
  17 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Potoczek              303: 362
  18 Ewa            Szałas               - Ewa            Radzikowska           337: 444
  19 Szymon         Stępień              - Dominik        Ulejczyk              297: 297
  20 Katarzyna      Kowalska             - Urszula        Solarska              352: 312
  21 Zofia          Gajewska             - Sławomir       Wolski                314: 316
  22 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              343: 348
  23 Leszek         Kilian               - Michał         Głąb                  505: 257
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Ryszard        Korpalski             391: 256
  25 Marcin         Szczyrzyca           - Zygmunt        Skwarek               337: 306
  26 Iwona          Skubis-Galus         - Piotr          Kozak                 259: 340
  27 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 416: 301
  28 Szymon         Ozimek               - Dawid          Węgrzyński            228: 283
  29 Wiktoria       Koler                - Aleksandra     Maliszewska           277: 215
Lista rankingowa na dzień 06-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.32  23876  148
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.73  31020  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.78  31157  195
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.84  29730  192
   6 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.51  28976  190
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.44  24847  163
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.36  28035  184
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.23  30446  200
  10 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             151.71  30039  198
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 150.99  26574  176
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.38  28680  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.59  28084  189
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.51  28663  193
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.73  28955  196
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.60  28881  197
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 146.56  26234  179
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.54  28428  194
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.35  22245  152
  22 Kacper Zegadło                 Warszawa             146.00  28032  192
  23 Marek Reda                     Dębówka              145.90  29180  200
  24 Dawid Pikul                    Poznań               145.88  28593  196
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.72  17923  123
  26 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.67  28697  197
  27 Michał Makowski                Warszawa             145.65   7428   51
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  20615  142
  29 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.03  28571  197
  30 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Karol Waniek                   Wrocław              144.69   5209   36
  33 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.53   5203   36
  34 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.29  27560  191
  35 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.58  26705  186
  36 Kamil Kister                   Puławy               143.32  27088  189
  37 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.69  20690  145
  38 Paweł Jackowski                Warszawa             142.63  26102  183
  39 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            141.35  27422  194
  41 Bogusław Szyszka               Oława                141.34  28127  199
  42 Justyna Górka                  Kraków               141.21  27254  193
  43 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.01  27074  192
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.78  10136   72
  45 Irena Sołdan                   Sopot                140.61  26575  189
  46 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.02  13582   97
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            139.87  19721  141
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  49 Artur Irzyk                    Kraków               139.63  27227  195
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               138.93  26536  191
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.66  27455  198
  53 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  54 Dariusz Kuć                    Stargard             137.09  23990  175
  55 Janusz Krupiński               Bytom                136.97  24381  178
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.92  27111  198
  57 Piotr Broda                    Sandomierz           136.57  25948  190
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             135.57  26978  199
  59 Jakub Błażejewski              Poznań               135.14  26353  195
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.08  17561  130
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.92  25770  191
  62 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.88  26706  198
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.86  26838  199
  64 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             134.16  26564  198
  65 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.15  23745  177
  66 Joanna Juszczak                Warszawa             134.10  26015  194
  67 Barbara Obremska               Wrocław              134.09  26014  194
  68 Robert Kamiński                Warszawa             134.04   9517   71
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.81  21008  157
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.71  25806  193
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             133.55  23372  175
  72 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  73 Zdzisław Szota                 Warszawa             133.27   9329   70
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              132.88   8637   65
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.64  26262  198
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.19  18374  139
  77 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  78 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  79 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.43   9857   75
  80 Maciej Perzyński               Piła                 131.02  21095  161
  81 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.94  24747  189
  82 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.81  23939  183
  83 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.81  15174  116
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                130.68  10193   78
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.58  24157  185
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  87 Michał Rogalewicz              Poznań               130.43  23869  183
  88 Krzysztof Gibas                Kraków               130.41  24908  191
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.10  25760  198
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  93 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.94  15203  117
  94 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
  95 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.64  25021  193
  96 Marcin Rogala                  Warszawa             129.56  12826   99
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.50  14116  109
  99 Artur Koszel                   Warszawa             129.49  11266   87
 100 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 101 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.07  24781  192
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 128.80  24859  193
 103 Agata Kuć                      Stargard             128.67  25477  198
 104 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            128.57  16714  130
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.50  24801  193
 106 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.49   9380   73
 107 Tomasz Lempart                 Kraków               128.38  22338  174
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 109 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.12   9993   78
 110 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.95  24054  188
 111 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.92  11769   92
 112 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.62  11103   87
 113 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.36  25345  199
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  23294  183
 115 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.05  16390  129
 116 Krzysztof Jaworski             Warszawa             127.04   8766   69
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.04  18166  143
 118 Krzysztof Bukowski             Milanówek            126.97   4952   39
 119 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.88   6090   48
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            126.86   7231   57
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.60  25194  199
 122 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.55  25183  199
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.36  12257   97
 124 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.21  13505  107
 125 Dorota Zielińska               Piaseczno            126.16   9462   75
 126 Marcin Ceglarek                Kraków               126.15  20689  164
 127 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.03  24828  197
 128 Anita Bruska                   Gdynia               126.00  20412  162
 129 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             126.00  14994  119
 130 Jarosław Olek                  Warszawa             125.91  11458   91
 131 Czesław Grajewski              Białystok            125.90  19389  154
 132 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.87  24292  193
 134 Marek Rogalski                 Warszawa             125.77  15595  124
 135 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.52   6025   48
 136 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.43  19065  152
 137 Marta Bajorek                  Warszawa             125.31  24060  192
 138 Maciej Bukowski                Szczecin             125.09   7255   58
 139 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.64  16078  129
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Natalia Ogierman               Katowice             124.57  20430  164
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Michał Szorc                   Białystok            124.00  10416   84
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 145 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 146 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       123.81   5943   48
 147 Dorota Rudzińska               Warszawa             123.76  22772  184
 148 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 149 Ewa Szałas                     Katowice             123.42  14317  116
 150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 151 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            123.17  15519  126
 152 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 153 Beata Piotrowska               Łódź                 122.88  13762  112
 154 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.50  23152  189
 156 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.05  23556  193
 157 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.89  23647  194
 158 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 159 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.70  13387  110
 160 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      121.60  13133  108
 161 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.60  10214   84
 162 Agnieszka Walas                Kraków               121.34  20870  172
 163 Marcin Stachowski              Wydartowo I          121.22  23637  195
 164 Dorota Kuć                     Stargard             120.73  18109  150
 165 Anna Krynicka                  Warszawa             120.69  14603  121
 166 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.60   8201   68
 167 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.57  20376  169
 168 Agnieszka Matus                Milanówek            120.07  23894  199
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.75   9460   79
 171 Adam Janicki                   Wrocław              119.71  20350  170
 172 Bożena Guział                  Racibórz             119.69  19509  163
 173 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.68   8976   75
 174 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.39  17073  143
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.36  20888  175
 176 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 177 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 178 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.10   7146   60
 179 Marianna Kozłowska             Białystok            119.07  11431   96
 180 Danuta Langiewicz              Ostróda              118.77   3563   30
 181 Sławomir Długosz               Ostróda              118.64  16017  135
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.57  21106  178
 183 Teresa Zalewska                Racibórz             118.46  23574  199
 184 Maria Skutela                  Warszawa             118.35  22487  190
 185 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.22  22580  191
 186 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.02   5665   48
 188 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.94  21112  179
 190 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.92   8490   72
 191 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 192 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.40  19605  167
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             117.35  19598  167
 194 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 195 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.12  21668  185
 196 Marta Świątkowska              Wrocław              117.12  22955  196
 197 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 198 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 199 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 200 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 201 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.64   5249   45
 202 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 203 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.27  14069  121
 204 Lucyna Śniadach                Rumia                116.26  21508  185
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.10  15673  135
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.03  21929  189
 207 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.70  18859  163
 209 Urszula Solarska               Łódź                 115.60  22657  196
 210 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.36  22726  197
 212 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.34  22375  194
 213 Rafał Stachowski               Police               115.24  14174  123
 214 Agnieszka Biegańska            Białystok            115.16   5067   44
 215 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.12  21067  183
 216 Sławomir Wolski                Wrocław              114.96  22648  197
 217 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 218 Anna Biegańska                 Białystok            114.73   5048   44
 219 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.71  18009  157
 220 Renata Andracka                Zwola                114.62  22465  196
 221 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.42   6865   60
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 223 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.00  22800  200
 224 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.90   9340   82
 225 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.70   8300   73
 226 Robert Wagner                  Wrocław              113.63  17840  157
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.48  16682  147
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.33   4420   39
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 230 Zofia Górka                    Łęczna               112.83   9929   88
 231 Jacek Nowak                    Szczecin             112.50   9450   84
 232 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             111.60   5357   48
 233 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.54  20301  182
 234 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.54  21862  196
 235 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 236 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 237 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.16  21788  196
 238 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.89   9204   83
 239 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.85   5321   48
 240 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.57  22114  200
 241 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 242 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 243 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.81   7906   72
 245 Anna Niedzielko                Szczecin             109.47  11932  109
 246 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            109.17  15720  144
 248 Józef Burzyński                Ełk                  109.14  18335  168
 249 Anna Arana                     Kołobrzeg            109.03  21151  194
 250 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 251 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.93   9477   87
 252 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 253 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 254 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.61  21178  195
 255 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.59  20740  191
 256 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.59   4452   41
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.47   6400   59
 258 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.97  10689   99
 259 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 260 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 261 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.56  20006  186
 262 Waldemar Wypchał               Kraków               107.49  13544  126
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.88  12825  120
 264 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.73   6297   59
 265 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.64   5652   53
 266 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 267 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 268 Konrad Pajączek                Milanówek            106.44   6493   61
 269 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.32  11057  104
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               106.29  16263  153
 272 Michał Dreczka                 Poznań               105.94   8581   81
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 274 Adam Sternik                   Elbląg               105.53   3799   36
 275 Dariusz Zębek                  Olsztyn              105.09   7356   70
 276 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 277 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             105.00  14910  142
 278 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.66   6803   65
 279 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.71  19082  184
 281 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 282 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 283 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 284 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 285 Karolina Urbańska              Poznań               102.82  15731  153
 286 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               101.94   3160   31
 288 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 289 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 290 Szymon Stępień                 Bytom                101.52   5888   58
 291 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.86   9279   92
 293 Marcin Kurowski                Racibórz             100.77  17232  171
 294 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.52  11459  114
 295 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 297 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.36   4670   47
 299 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             99.23   2977   30
 300 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19736  199
 301 Dominik Ulejczyk               Będzin                98.90  13450  136
 302 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.00  13095  135
 304 Marta Wawrzyn                  Pruszków              96.51   8010   83
 305 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 306 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.44  18323  190
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                95.96   6621   69
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.70   4211   44
 309 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   95.61   9752  102
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.10  10916  116
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               93.86   8541   91
 313 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.38   7844   84
 315 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.51  10639  115
 317 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.25   5144   57
 318 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 319 Michał Głąb                    Zabrze                89.35   4289   48
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.26  17137  192
 321 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 323 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 324 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 325 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 326 Teresa Balewska                Reda                  85.76  16980  198
 327 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 328 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 329 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 332 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.13   9445  115
 333 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 334 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 335 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 336 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 337 Dawid Węgrzyński               Zabrze                76.49   5354   70
 338 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 339 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.91   3146   45
 340 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              65.14  12833  197
 342 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40
 343 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 06-06-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Tomasz A. Praga                Białystok            117.52   3408   29
   2 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Piotr Ozimek                   Sochaczew             62.97   1826   29
   5 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   6 Piotr Domański                 Lublin               132.93   3722   28
   7 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   8 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   9 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  10 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            102.52   2768   27
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  12 Adam Klimont                   Wałcz                129.35   3363   26
  13 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  14 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  15 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  16 Piotr Kozak                    Racibórz             105.40   2635   25
  17 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  20 Jacek Jerzyński                Toruń                134.75   3234   24
  21 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  22 Krzysztof Bonda                Białystok            130.42   3130   24
  23 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  24 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  25 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  26 Jacek Baltyn                   Suchedniów           125.25   3006   24
  27 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  28 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  29 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  31 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  34 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  35 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  37 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  38 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.83   2516   24
  39 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  40 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  41 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  44 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  45 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  46 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  47 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  48 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  49 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  50 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              87.39   2010   23
  57 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  58 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  60 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        91.32   2009   22
  61 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  63 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  64 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  65 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  67 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  68 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        65.14   1433   22
  69 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  70 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  71 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  72 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  73 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  74 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  75 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  77 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  78 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  79 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  80 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  81 Elżbieta Święcka               Białystok            106.72   1921   18
  82 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  83 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  84 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  85 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  86 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  87 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  88 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  89 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  90 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  91 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  92 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  96 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  97 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.33   1672   12
  98 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
  99 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 100 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 101 Stanisław Gasik                Warszawa             129.50   1554   12
 102 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 103 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 104 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 105 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 106 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      122.17   1466   12
 107 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            120.50   1446   12
 108 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 109 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 110 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 111 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 112 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 115 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 116 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 117 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 118 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 119 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 120 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 121 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 122 Marzena Zawierska              Warszawa             108.33   1300   12
 123 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 124 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 125 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 126 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 127 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 128 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 129 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 131 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 132 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 133 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 134 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 135 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 136 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 137 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 138 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 141 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                97.83   1174   12
 142 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 143 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 144 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 145 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 146 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 147 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 148 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 149 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 150 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 151 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 152 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 153 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 154 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 155 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 156 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 157 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 158 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 159 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 160 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 161 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 162 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 163 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 164 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 165 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 166 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 167 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 168 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 169 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 170 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 171 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 172 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 173 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 174 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 175 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 176 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 177 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 178 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 179 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 180 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 181 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 182 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 183 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 184 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 185 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 186 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 187 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 188 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 189 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 190 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 191 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 192 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 193 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 194 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 195 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 196 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 197 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 198 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 199 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 200 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 201 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 202 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 203 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 204 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 205 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 206 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 207 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 208 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 209 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 210 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 211 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 212 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 213 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 214 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 215 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 216 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 217 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 218 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 219 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 220 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 221 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 222 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 223 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 224 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 225 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 226 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 227 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 228 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 229 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 230 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 231 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 232 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 233 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 234 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 235 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 236 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 238 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 239 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 240 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 241 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 242 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 243 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 244 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 245 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 246 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 247 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 248 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 249 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 250 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 251 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 252 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 253 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 254 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 255 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 256 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 257 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 258 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 259 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 260 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 261 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 262 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 263 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 264 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 265 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 266 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 267 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 268 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 269 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 270 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 271 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 272 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 273 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 274 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 275 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 276 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 277 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 278 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 279 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 280 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 281 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 282 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie