Zabrze11
czerwca
Zabrze 11 czerwca VII Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Scrabble
Zabrze12
czerwca
Zabrze 12-13 czerwca XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w ScrabbleGrand Prix 2010
Ełk26
czerwca
Ełk 26-27 czerwca Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
Na Górnym Śląsku Górkowie górą!!!12 - 13 czerwca 2010 — XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble Zabrze, 12 - 13 czerwca 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Na Górnym Śląsku Górkowie górą!!!Jakie państwo jest potęgą scrabblową? Oczywiście państwo Górkowie, Justyna i Kamil!!!

Za nami jubileuszowe XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia. Do turnieju stanęły 62 osoby, w tym pięcioro debiutujących. W pierwszy dzień z nieba, sam sobą chyba zmęczony, wlewał się przez otwarte okna i drzwi na salę gier ŻAR. Niektórym paraliżował on mózgi, najprostsze składy nie chciały zmienić się w tłuste siódemki, a blanki, jak to zwykle bywa, kleiły się do rąk przeciwnikom. Przy okazji – ciekawe to zjawisko – sądząc z komentarzy po kolejnych partiach ktoś porywa część blanków, bo zawsze w przewadze są ci, którzy jeszcze dziś żadnego, no może raz tylko wyciągnęli, ale było to pod koniec, a i plansza była już zamknięta.
W tych ekstremalnych warunkach radził sobie jedyny stuprocentowo skuteczny po pierwszym dniu zawodnik: Kamil Górka. W niedzielę kontynuował passę i już po 11 rundzie zapewnił sobie tytuł mistrzowski. Gdyby w 10 rundzie uległ swojej żonie Justynie, to ona sięgnęłaby po najwyższe trofeum – porażka z mężem nie zablokowała jednak Justynie drogi do trzeciego miejsca na podium. Pomiędzy małżonkami na podium zagościł, cały czas w wysokiej formie, Darek Kosz z Nysy. Wszystkim(napiszę podobno, bo może jako organizatorowi nie mówili mi prawdy) bardzo podobały się okolicznościowe koszulki, które dostawano w ramach wpisowego i które także można było wygrać w towarzyszących turniejowi konkursach. Każda i każdy z nagrodą żegnaliśmy się w niedzielne popołudnie, niektórzy odjeżdżając spod sali gier z piskiem opon, by zdążyć na najbliższe mundialowe mecze.
relacja: Maciek Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Ośrodek Kultury GUIDO
ul. 3 Maja 91a
Zabrze
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuwww.sliwa.zabrze.pl/scrabble/
HarmonogramSobota, 12 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie rejestracji
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 13 czerwca (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z dworca autobusowego przy ul. Goethego liniami nr: 7, 23, 47, 111, 198 (przystanek Zabrze-Guido) lub tramwajem nr 3 z przystanku pl. Wolności. Mapa na stronie turnieju.
WyżywienieNa miejscu kawiarnia – kebab, możliwość zamówienia pizzy z wielu pizzerii.
Noclegi
  1. Hotelik Klon, ul. Roosevelta 24, tel. (32) 271-16-45
    (20 min. pieszego spaceru od miejsca rozgrywek, ceny od ok. 40 zł/os)
  2. Zajazd Eurotramp, ul. Buchenwaldczyków 9, tel (32) 376-99-90,
    (20 min. pieszego spaceru od miejsca rozgrywek, ceny od ok. 50 zł/os)
  3. Willa Ambasador, ul. 3 Maja 78, tel. (32) 271-50-44
    (5 min. pieszego spaceru od miejsca rozgrywek, noclegi od 47 zł)
  4. Ośrodek konferencyjno-szkoleniowy Innowacja (przy Politechnice Śląskiej), ul. Jagiellońska 38 A, tel. (32) 278-75-55
    (40 min. od miejsca rozgrywek, bardzo łatwy dojazd tramwajem).
  5. Hotel „Ślązak”, ul Wolności 63, tel. (32) 276 11 95
    nocleg od 32 zł (pok. 4-osobowy)

Inne noclegi na stronach portalu miasta Zabrza.
NagrodyPuchary dla pierwszych 3 miejsc oraz pula pieniężna min. 800 zł. Okolicznościowe koszulki dla wszystkich uczestniczek i uczestników. Nagrody rzeczowe dla wszystkich osób grających. Nagrody indywidualne w dodatkowych kategoriach.
Dodatkowe atrakcjeMożliwość zwiedzenia Skansenu Podziemnego „Luiza” – przejazd podziemną koleją, pokaz pracy maszyny parowej z 1915 roku, pokaz pracy kombajnów górniczych etc.

Konieczny wcześniejszy kontakt z organizatorem
OrganizatorzyMaciej Śliwa
tel. służb. (32) 272 22 22
tel. kom. 601 916 600 — godziny popołudniowo-nocne
maciej@sliwa.zabrze.pl
gg: 4674486
SponsorzyUrząd Miejski w Zabrzu, sponsorzy prywatni


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 140.72     10.0     5188     1992     1047
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.06      9.5     5069     1887      423
  3 Justyna         Górka                Kraków                 137.21      9.0     4863     1847      444
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.08      9.0     4687     1817      435
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.41      8.0     5146     1651     1245
  6 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       136.34      8.0     5087     1760      462
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             133.59      8.0     5063     1722      580
  8 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.16      8.0     4788     1732      555
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              136.68      8.0     4748     1692      618
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.96      8.0     4747     1755      327
 11 Marek           Salamon              Bytom                  129.79      8.0     4698     1774      297
 12 Bartosz         Morawski             Gliwice                142.90      7.5     5015     1684      653
 13 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.35      7.5     4508     1562      395
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.35      7.0     4866     1604      282
 15 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.51      7.0     4728     1631      358
 16 Karol           Waniek               Wrocław                133.52      7.0     4712     1592      201
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.57      7.0     4650     1660      -67
 18 Janusz          Krupiński            Bytom                  117.91      7.0     4630     1630      170
 19 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.98      7.0     4577     1577      223
 20 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.66      7.0     4291     1460      249
 21 Magdalena       Kublik               Warszawa               114.47      7.0     4249     1512     -141
 22 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       112.24      7.0     4245     1471     -228
 23 Joanna          Brychcy              Katowice               109.28      7.0     4188     1462      -12
 24 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                118.80      6.0     4652     1482      293
 25 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.58      6.0     4577     1485      -34
 26 Leszek          Kacprzyk             Katowice               107.00      6.0     4481     1388      300
 27 Adam            Jurkowski            Knurów                 103.21      6.0     4421     1379      130
 28 Marek           Syczuk               Warszawa               141.62      6.0     4351     1389      -60
 29 Leszek          Stecuła              Bytom                  122.84      6.0     4339     1320     -212
 30 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.03      6.0     4287     1484     -415
 31 Urszula         Solarska             Łódź                   101.03      6.0     4254     1363     -104
 32 Natalia         Ogierman             Katowice               103.80      6.0     4237     1367     -330
 33 Kamil           Wereszczyński        Jastrzębie             100.00      6.0     4230     1386     -140
 34 Piotr           Broda                Sandomierz             110.00      6.0     4142     1330     -147
 35 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      5.5     4000     1335     -296
 36 Marta           Sztajnert            Wisła                  105.95      5.0     4446     1246     -143
 37 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                121.04      5.0     4402     1290      103
 38 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.79      5.0     4400     1323     -403
 39 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      5.0     4327     1267     -126
 40 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.89      5.0     4327     1348      -70
 41 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.22      5.0     4292     1286      -16
 42 Krzysztof       Pypno                Gliwice                120.95      5.0     4235     1349     -223
 43 Łukasz          Sornek               Mikołów                110.41      5.0     4201     1271     -140
 44 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              111.39      5.0     4143     1260      -70
 45 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      106.88      5.0     4073     1250     -180
 46 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      5.0     4013     1241       59
 47 Marta           Ćwiek                Radomsko               100.00      4.5     4031     1137     -303
 48 Jerzy           Luter                Bytom                  112.77      4.0     4203     1208     -195
 49 Zbigniew        Rybak                Warszawa               109.75      4.0     4117     1168     -270
 50 Agnieszka       Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice   110.55      4.0     3522     1027       69
 51 Mirosław        Dymkowski            Czechowice-Dziedzice   100.00      3.5     4051      929     -162
 52 Marta           Musiał               Zabrze                 100.00      3.5     3608      891     -129
 53 Marcin          Figiel               Kraków                 126.11      3.0     2617      749      -96
 54 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.45      3.0     2524      810      -88
 55 Wojciech        Kwaśniak             Częstochowa            100.13      3.0     2453      735     -337
 56 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      2.5     3540      795     -448
 57 Andrzej         Stolot               Zabrze                 100.00      2.5     3146      824     -746
 58 Krzysztof       Lelonek              Zabrze                 100.00      2.0     3646      864     -944
 59 Anna            Kwaśniak             Częstochowa            100.00      1.5     2055      465     -189
 60 Dawid           Hudzik               Zabrze                 100.00      1.0     1578      431     -471
 61 Anna            Krawiec              Zabrze                 100.00      0.0      437      103     -346
 62 Barbara         Diakow               Zabrze                 100.00      0.0      408      128     -437
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Dariusz Kosz 151.06 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              116.16 +  462: 418  166
    2     4 Karol          Waniek                133.52 -  375: 397   84
    3    10 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  407: 397  169
    4     9 Teresa         Zalewska              110.22 +  401: 350  160
    5     7 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  400: 498   93
    6     8 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  409: 346  171
    7     6 Grzegorz       Kurowski              133.08 +  481: 371  183
    8     3 Janusz         Krupiński             117.91 +  401: 367  168
    9     1 Justyna        Górka                 137.21 +  453: 371  187
   10     2 Bartosz        Morawski              142.90 =  347: 347  143
   11     3 Rafał          Wesołowski            121.57 +  456: 315  172
   12     1 Kamil          Górka                 140.72 +  477: 469  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Krzysztof Obremski 144.41 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Pietruszka            115.45 +  491: 283  165
    2     2 Dawid          Adamczyk              136.34 +  515: 311  186
    3     1 Stanisław      Rydzik                140.35 -  398: 399   90
    4     5 Karol          Waniek                133.52 -  369: 388   84
    5    11 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  589: 287  150
    6     6 Rafał          Wesołowski            121.57 -  337: 381   72
    7    11 Jerzy          Luter                 112.77 +  526: 296  163
    8     8 Bożena         Guział                100.00 +  403: 328  150
    9     5 Marek          Salamon               129.79 -  338: 346   80
   10     9 Kamil          Wereszczyński         100.00 +  361: 258  150
   11     6 Janusz         Krupiński             117.91 +  442: 273  168
   12     4 Bartosz        Morawski              142.90 +  377: 351  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Bartosz Morawski 142.90 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                114.47 +  439: 296  164
    2    10 Kamil          Górka                 140.72 -  362: 501   91
    3    13 Jacek          Pietruszka            115.45 +  408: 335  165
    4    13 Bożena         Guział                100.00 +  414: 267  150
    5     3 Justyna        Górka                 137.21 -  363: 482   87
    6     9 Barbara        Łukaszewicz           118.80 +  542: 346  169
    7     4 Dawid          Adamczyk              136.34 +  450: 420  186
    8     2 Rafał          Wesołowski            121.57 +  523: 230  172
    9     3 Łukasz         Bobowski              133.59 +  478: 406  184
   10     2 Dariusz        Kosz                  151.06 =  347: 347  151
   11     2 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  338: 355   71
   12     4 Krzysztof      Obremski              144.41 -  351: 377   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Krzysztof Mówka 142.51 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 112.77 +  355: 344  163
    2    13 Michał         Alabrudziński         136.68 -  258: 423   87
    3    21 Adam           Jurkowski             103.21 +  435: 316  153
    4    14 Marek          Syczuk                141.62 +  508: 362  192
    5     7 Dariusz        Kosz                  151.06 +  498: 400  201
    6     3 Tomasz         Suchanek              130.58 +  412: 307  181
    7     1 Kamil          Górka                 140.72 -  351: 377   91
    8     5 Łukasz         Bobowski              133.59 -  310: 395   84
    9     9 Kamil          Wereszczyński         100.00 +  456: 354  150
   10     6 Jerzy          Matyasik              116.16 +  464: 379  166
   11     5 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  332: 352   83
   12     7 Marek          Salamon               129.79 -  349: 361   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Tomasz Zwoliński 141.98 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agata          Kopta                 112.24 +  490: 300  162
    2     3 Janusz         Krupiński             117.91 +  410: 346  168
    3     3 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  355: 339  171
    4     1 Tomasz         Suchanek              130.58 -  362: 412   81
    5     4 Dawid          Adamczyk              136.34 -  330: 424   86
    6    10 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  427: 294  169
    7    10 Agnieszka      Krupka                126.35 +  422: 307  176
    8     7 Marek          Salamon               129.79 -  299: 455   80
    9    11 Barbara        Łukaszewicz           118.80 +  376: 371  169
   10     8 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  312: 390   71
   11    12 Beata          Wiączkowska           125.03 -  363: 388   75
   12    10 Barbara        Łukaszewicz           118.80 +  431: 328  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Marek Syczuk 141.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Siwiński              111.39 +  430: 263  161
    2    11 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  342: 476   71
    3    16 Łukasz         Sornek                110.41 +  433: 299  160
    4    14 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  362: 508   93
    5    14 Jacek          Pietruszka            115.45 +  333: 296  165
    6    15 Jerzy          Matyasik              116.16 -  308: 340   66
    7    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  312: 398   61
    8    12 Michał         Alabrudziński         136.68 -  314: 383   87
    9    16 Beata          Wiączkowska           125.03 -  338: 391   75
   10    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  380: 335  150
   11    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  371: 358  150
   12    18 Robert         Wagner                100.00 +  428: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Kamil Górka 140.72 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Sornek                110.41 +  364: 271  160
    2    10 Bartosz        Morawski              142.90 +  501: 362  193
    3     7 Grzegorz       Kurowski              133.08 +  424: 313  183
    4     4 Jerzy          Matyasik              116.16 +  407: 371  166
    5     1 Tomasz         Suchanek              130.58 +  441: 345  181
    6     1 Stanisław      Rydzik                140.35 +  433: 333  190
    7     1 Krzysztof      Mówka                 142.51 +  377: 351  193
    8     1 Justyna        Górka                 137.21 -  363: 436   87
    9     2 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  536: 295  171
   10     1 Marek          Salamon               129.79 +  364: 268  180
   11     1 Justyna        Górka                 137.21 +  509: 319  187
   12     1 Dariusz        Kosz                  151.06 -  469: 477  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 12 166.00




	Stanisław Rydzik 140.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              110.22 +  382: 343  160
    2     8 Beata          Wiączkowska           125.03 +  467: 389  175
    3     1 Krzysztof      Obremski              144.41 +  399: 398  194
    4     2 Rafał          Wesołowski            121.57 +  364: 325  172
    5     2 Marek          Salamon               129.79 +  495: 341  180
    6     1 Kamil          Górka                 140.72 -  333: 433   91
    7     3 Justyna        Górka                 137.21 -  270: 389   87
    8     6 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  399: 402   71
    9    10 Natalia        Ogierman              103.80 +  481: 308  154
   10     4 Dawid          Adamczyk              136.34 -  362: 460   86
   11     9 Robert         Wagner                100.00 +  530: 301  150
   12     5 Łukasz         Bobowski              133.59 -  384: 495   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Justyna Górka 137.21 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Broda                 110.00 +  458: 326  160
    2     6 Barbara        Łukaszewicz           118.80 -  359: 380   69
    3    12 Marta          Ćwiek                 100.00 +  470: 334  150
    4     6 Leszek         Kacprzyk              107.00 +  405: 394  157
    5     3 Bartosz        Morawski              142.90 +  482: 363  193
    6     2 Michał         Alabrudziński         136.68 +  346: 263  187
    7     3 Stanisław      Rydzik                140.35 +  389: 270  190
    8     1 Kamil          Górka                 140.72 +  436: 363  191
    9     1 Dariusz        Kosz                  151.06 -  371: 453  101
   10     3 Rafał          Wesołowski            121.57 +  467: 407  172
   11     1 Kamil          Górka                 140.72 -  319: 509   91
   12     2 Dawid          Adamczyk              136.34 +  361: 357  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Michał Alabrudziński 136.68 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  423: 332  160
    2    13 Krzysztof      Mówka                 142.51 +  423: 258  193
    3     2 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  446: 330  172
    4     3 Marek          Salamon               129.79 -  373: 485   80
    5     5 Grzegorz       Kurowski              133.08 +  411: 352  183
    6     2 Justyna        Górka                 137.21 -  263: 346   87
    7     5 Łukasz         Bobowski              133.59 -  325: 421   84
    8    12 Marek          Syczuk                141.62 +  383: 314  192
    9     7 Janusz         Krupiński             117.91 -  311: 391   68
   10    11 Natalia        Ogierman              103.80 +  459: 345  154
   11    11 Urszula        Solarska              101.03 +  487: 242  151
   12     8 Janusz         Krupiński             117.91 +  444: 314  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Dawid Adamczyk 136.34 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               109.28 +  404: 326  159
    2     2 Krzysztof      Obremski              144.41 -  311: 515   94
    3     8 Łukasz         Bobowski              133.59 +  539: 377  184
    4     8 Jacek          Wandzel               106.88 +  426: 421  157
    5     4 Tomasz         Zwoliński             141.98 +  424: 330  192
    6     5 Janusz         Krupiński             117.91 +  410: 396  168
    7     4 Bartosz        Morawski              142.90 -  420: 450   93
    8     4 Karol          Waniek                133.52 +  470: 256  184
    9     4 Rafał          Wesołowski            121.57 -  421: 456   72
   10     4 Stanisław      Rydzik                140.35 +  460: 362  190
   11     4 Marek          Salamon               129.79 +  445: 375  180
   12     2 Justyna        Górka                 137.21 -  357: 361   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Łukasz Bobowski 133.59 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Leszek         Kacprzyk              107.00 -  389: 410   57
    2    17 Agata          Kopta                 112.24 +  465: 300  162
    3     8 Dawid          Adamczyk              136.34 -  377: 539   86
    4    16 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  390: 325  171
    5    12 Adam           Jurkowski             103.21 +  473: 366  153
    6     7 Beata          Wiączkowska           125.03 +  391: 298  175
    7     5 Michał         Alabrudziński         136.68 +  421: 325  187
    8     5 Krzysztof      Mówka                 142.51 +  395: 310  193
    9     3 Bartosz        Morawski              142.90 -  406: 478   93
   10     5 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  336: 398   83
   11     7 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  525: 350  172
   12     5 Stanisław      Rydzik                140.35 +  495: 384  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Karol Waniek 133.52 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Wandzel               106.88 +  401: 313  157
    2     4 Dariusz        Kosz                  151.06 +  397: 375  201
    3     5 Rafał          Wesołowski            121.57 -  375: 459   72
    4     5 Krzysztof      Obremski              144.41 +  388: 369  194
    5     8 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  382: 462   71
    6    11 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  396: 356  160
    7     7 Tomasz         Suchanek              130.58 +  495: 303  181
    8     4 Dawid          Adamczyk              136.34 -  256: 470   86
    9    12 Agnieszka      Krupka                126.35 +  401: 379  176
   10     7 Janusz         Krupiński             117.91 -  406: 436   68
   11    10 Teresa         Zalewska              110.22 +  500: 227  160
   12     6 Jerzy          Matyasik              116.16 -  315: 362   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Grzegorz Kurowski 133.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Sztajnert             105.95 +  392: 374  156
    2     5 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  364: 331  171
    3     7 Kamil          Górka                 140.72 -  313: 424   91
    4    12 Beata          Wiączkowska           125.03 +  503: 257  175
    5     5 Michał         Alabrudziński         136.68 -  352: 411   87
    6    13 Joanna         Brychcy               109.28 +  410: 248  159
    7     6 Dariusz        Kosz                  151.06 -  371: 481  101
    8    11 Jacek          Wandzel               106.88 +  443: 333  157
    9     8 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  382: 321  172
   10     5 Łukasz         Bobowski              133.59 +  398: 336  184
   11     5 Krzysztof      Mówka                 142.51 +  352: 332  193
   12     3 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  407: 404  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Tomasz Suchanek 130.58 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Natalia        Ogierman              103.80 +  458: 292  154
    2     7 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  434: 292  167
    3     4 Marcin         Figiel                126.11 +  466: 454  176
    4     1 Tomasz         Zwoliński             141.98 +  412: 362  192
    5     1 Kamil          Górka                 140.72 -  345: 441   91
    6     3 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  307: 412   93
    7     7 Karol          Waniek                133.52 -  303: 495   84
    8    10 Marta          Sztajnert             105.95 +  335: 305  156
    9     6 Jerzy          Matyasik              116.16 -  294: 396   66
   10    12 Magdalena      Kublik                114.47 -  355: 424   64
   11    19 Leokadia       Litwinowicz           121.04 -  364: 449   71
   12    15 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  504: 289  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Marek Salamon 129.79 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Jurkowski             103.21 +  445: 314  153
    2     9 Agnieszka      Krupka                126.35 +  421: 400  176
    3     6 Barbara        Łukaszewicz           118.80 +  362: 313  169
    4     3 Michał         Alabrudziński         136.68 +  485: 373  187
    5     2 Stanisław      Rydzik                140.35 -  341: 495   90
    6     4 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  363: 429   71
    7     8 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  476: 282  172
    8     7 Tomasz         Zwoliński             141.98 +  455: 299  192
    9     5 Krzysztof      Obremski              144.41 +  346: 338  194
   10     1 Kamil          Górka                 140.72 -  268: 364   91
   11     4 Dawid          Adamczyk              136.34 -  375: 445   86
   12     7 Krzysztof      Mówka                 142.51 +  361: 349  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Agnieszka Krupka 126.35 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              101.03 +  365: 330  151
    2     9 Marek          Salamon               129.79 -  400: 421   80
    3    17 Jerzy          Luter                 112.77 +  344: 302  163
    4    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  442: 295  172
    5     9 Janusz         Krupiński             117.91 -  356: 365   68
    6    14 Bożena         Guział                100.00 =  323: 323  100
    7    10 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  307: 422   92
    8    22 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  468: 236  150
    9    12 Karol          Waniek                133.52 -  379: 401   84
   10    13 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  360: 337  169
   11    15 Tomasz         Siwiński              111.39 +  332: 314  161
   12     9 Rafał          Wesołowski            121.57 +  432: 367  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Marcin Figiel 126.11 Kraków             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  428: 290  150
    2    12 Leszek         Stecuła               122.84 +  393: 337  173
    3     4 Tomasz         Suchanek              130.58 -  454: 466   81
    4     7 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  308: 502   71
    5    13 Joanna         Brychcy               109.28 -  326: 331   59
    6    17 Jacek          Pietruszka            115.45 -  275: 487   65
    7    23 Robert         Wagner                100.00 +  433: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  /  7 107.00




	Beata Wiączkowska 125.03 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kamil          Wereszczyński         100.00 +  450: 405  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                140.35 -  389: 467   90
    3     9 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  371: 313  171
    4    12 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  257: 503   83
    5    20 Jerzy          Luter                 112.77 +  417: 374  163
    6     7 Łukasz         Bobowski              133.59 -  298: 391   84
    7    20 Joanna         Brychcy               109.28 +  386: 253  159
    8    17 Magdalena      Kublik                114.47 -  311: 358   64
    9    16 Marek          Syczuk                141.62 +  391: 338  192
   10    15 Barbara        Łukaszewicz           118.80 -  275: 559   69
   11    12 Tomasz         Zwoliński             141.98 +  388: 363  192
   12    11 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  354: 378   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Leszek Stecuła 122.84 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Ćwiek                 100.00 +  360: 341  150
    2    12 Marcin         Figiel                126.11 -  337: 393   76
    3    11 Jerzy          Matyasik              116.16 -  301: 611   66
    4    18 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 -  297: 400   69
    5    28 Anna           Kwaśniak              100.00 +  442: 282  150
    6    24 Tomasz         Siwiński              111.39 -  370: 400   61
    7    24 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  346: 410   67
    8    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  282: 445   50
    9    27 Andrzej        Stolot                100.00 +  423: 202  150
   10    25 Łukasz         Sornek                110.41 +  377: 343  160
   11    23 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  365: 338  161
   12    19 Teresa         Zalewska              110.22 +  439: 386  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Grzegorz Grzeszczuk 121.79 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bożena         Guział                100.00 +  415: 302  150
    2    14 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  495: 375  169
    3     2 Michał         Alabrudziński         136.68 -  330: 446   87
    4    10 Agnieszka      Krupka                126.35 -  295: 442   76
    5    16 Piotr          Broda                 110.00 +  408: 329  160
    6    12 Urszula        Solarska              101.03 +  389: 387  151
    7     8 Marek          Salamon               129.79 -  282: 476   80
    8    15 Jerzy          Luter                 112.77 +  426: 347  163
    9     8 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  321: 382   83
   10    10 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  342: 419   67
   11     7 Łukasz         Bobowski              133.59 -  350: 525   84
   12    16 Adam           Jurkowski             103.21 -  347: 373   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Rafał Wesołowski 121.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  493: 289  150
    2     1 Leszek         Kacprzyk              107.00 +  378: 364  157
    3     5 Karol          Waniek                133.52 +  459: 375  184
    4     2 Stanisław      Rydzik                140.35 -  325: 364   90
    5     6 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  428: 323  171
    6     6 Krzysztof      Obremski              144.41 +  381: 337  194
    7     2 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  411: 366  171
    8     2 Bartosz        Morawski              142.90 -  230: 523   93
    9     4 Dawid          Adamczyk              136.34 +  456: 421  186
   10     3 Justyna        Górka                 137.21 -  407: 467   87
   11     3 Dariusz        Kosz                  151.06 -  315: 456  101
   12     9 Agnieszka      Krupka                126.35 -  367: 432   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Leokadia Litwinowicz 121.04 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Diakow                100.00 +  412: 237  150
    2    15 Jerzy          Matyasik              116.16 -  288: 419   66
    3     9 Beata          Wiączkowska           125.03 -  313: 371   75
    4    16 Łukasz         Bobowski              133.59 -  325: 390   84
    5    26 Dawid          Hudzik                100.00 +  410: 195  150
    6    23 Magdalena      Kublik                114.47 -  307: 391   64
    7    22 Marta          Sztajnert             105.95 -  312: 449   56
    8    26 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  503: 267  150
    9    17 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  451: 314  171
   10    17 Agata          Kopta                 112.24 -  343: 398   62
   11    19 Tomasz         Suchanek              130.58 +  449: 364  181
   12    15 Tomasz         Suchanek              130.58 -  289: 504   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Andrzej Rechowicz 120.96 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  462: 269  150
    2     5 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  331: 364   83
    3    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  349: 331  161
    4     7 Marcin         Figiel                126.11 +  502: 308  176
    5     8 Karol          Waniek                133.52 +  462: 382  184
    6     4 Marek          Salamon               129.79 +  429: 363  180
    7     2 Rafał          Wesołowski            121.57 -  366: 411   72
    8     6 Stanisław      Rydzik                140.35 +  402: 399  190
    9     2 Kamil          Górka                 140.72 -  295: 536   91
   10     8 Tomasz         Zwoliński             141.98 +  390: 312  192
   11     2 Bartosz        Morawski              142.90 +  355: 338  193
   12     3 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  404: 407   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Krzysztof Pypno 120.95 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Musiał                100.00 +  363: 314  150
    2    11 Marek          Syczuk                141.62 +  476: 342  192
    3     3 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  339: 355   92
    4    15 Magdalena      Kublik                114.47 +  380: 309  164
    5     6 Rafał          Wesołowski            121.57 -  323: 428   72
    6     8 Dariusz        Kosz                  151.06 -  346: 409  101
    7    13 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  364: 363  169
    8    16 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  281: 432   67
    9    17 Leokadia       Litwinowicz           121.04 -  314: 451   71
   10    19 Tomasz         Siwiński              111.39 -  252: 435   61
   11    21 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  427: 194  160
   12    21 Kamil          Wereszczyński         100.00 -  370: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Grzegorz Wiączkowski 118.89 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Stolot                100.00 +  324: 291  150
    2    14 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 -  375: 495   72
    3    10 Dariusz        Kosz                  151.06 -  397: 407  101
    4    18 Leszek         Stecuła               122.84 +  400: 297  173
    5    19 Magdalena      Kublik                114.47 +  359: 318  164
    6    10 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  294: 427   92
    7    13 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  363: 364   71
    8    13 Barbara        Łukaszewicz           118.80 +  385: 355  169
    9    15 Jacek          Wandzel               106.88 +  451: 246  157
   10    13 Agnieszka      Krupka                126.35 -  337: 360   76
   11     8 Jerzy          Matyasik              116.16 -  353: 397   66
   12    17 Leszek         Kacprzyk              107.00 -  289: 440   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Barbara Łukaszewicz 118.80 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  390: 283  150
    2     6 Justyna        Górka                 137.21 +  380: 359  187
    3     6 Marek          Salamon               129.79 -  313: 362   80
    4    11 Janusz         Krupiński             117.91 -  377: 398   68
    5    10 Jerzy          Matyasik              116.16 +  403: 329  166
    6     9 Bartosz        Morawski              142.90 -  346: 542   93
    7    15 Łukasz         Sornek                110.41 +  445: 287  160
    8    13 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 -  355: 385   69
    9    11 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  371: 376   92
   10    15 Beata          Wiączkowska           125.03 +  559: 275  175
   11    17 Kamil          Wereszczyński         100.00 +  385: 332  150
   12    10 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  328: 431   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Janusz Krupiński 117.91 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Wagner                100.00 +  404: 357  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  346: 410   92
    3    18 Natalia        Ogierman              103.80 +  484: 243  154
    4    11 Barbara        Łukaszewicz           118.80 +  398: 377  169
    5     9 Agnieszka      Krupka                126.35 +  365: 356  176
    6     5 Dawid          Adamczyk              136.34 -  396: 410   86
    7     9 Bożena         Guział                100.00 +  456: 303  150
    8     3 Dariusz        Kosz                  151.06 -  367: 401  101
    9     7 Michał         Alabrudziński         136.68 +  391: 311  187
   10     7 Karol          Waniek                133.52 +  436: 406  184
   11     6 Krzysztof      Obremski              144.41 -  273: 442   94
   12     8 Michał         Alabrudziński         136.68 -  314: 444   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Ireneusz Kurzok 116.66 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Kwaśniak              100.00 +  387: 227  150
    2     7 Tomasz         Suchanek              130.58 -  292: 434   81
    3    15 Leszek         Kacprzyk              107.00 -  261: 398   57
    4    21 Urszula        Solarska              101.03 -  341: 355   51
    5    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  392: 288  150
    6    19 Jacek          Wandzel               106.88 -  308: 364   57
    7    24 Leszek         Stecuła               122.84 +  410: 346  173
    8    16 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  432: 281  171
    9    18 Jerzy          Luter                 112.77 +  352: 309  163
   10    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  419: 342  172
   11    13 Piotr          Broda                 110.00 -  319: 344   60
   12    11 Beata          Wiączkowska           125.03 +  378: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Jerzy Matyasik 116.16 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  151.06 -  418: 462  101
    2    15 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  419: 288  171
    3    11 Leszek         Stecuła               122.84 +  611: 301  173
    4     4 Kamil          Górka                 140.72 -  371: 407   91
    5    10 Barbara        Łukaszewicz           118.80 -  329: 403   69
    6    15 Marek          Syczuk                141.62 +  340: 308  192
    7    12 Urszula        Solarska              101.03 +  394: 339  151
    8     9 Leszek         Kacprzyk              107.00 +  372: 299  157
    9     6 Tomasz         Suchanek              130.58 +  396: 294  181
   10     6 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  379: 464   93
   11     8 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  397: 353  169
   12     6 Karol          Waniek                133.52 +  362: 315  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Jacek Pietruszka 115.45 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              144.41 -  283: 491   94
    2    24 Urszula        Solarska              101.03 +  409: 359  151
    3    13 Bartosz        Morawski              142.90 -  335: 408   93
    4    26 Anna           Kwaśniak              100.00 +  391: 342  150
    5    14 Marek          Syczuk                141.62 -  296: 333   92
    6    17 Marcin         Figiel                126.11 +  487: 275  176
    7    17 Natalia        Ogierman              103.80 -  323: 404   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  7 115.71




	Magdalena Kublik 114.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              142.90 -  296: 439   93
    2    18 Marta          Sztajnert             105.95 +  342: 322  156
    3    20 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  371: 358  160
    4    15 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  309: 380   71
    5    19 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 -  318: 359   69
    6    23 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  391: 307  171
    7    19 Teresa         Zalewska              110.22 -  338: 439   60
    8    17 Beata          Wiączkowska           125.03 +  358: 311  175
    9    22 Łukasz         Sornek                110.41 +  386: 381  160
   10    12 Tomasz         Suchanek              130.58 +  424: 355  181
   11    14 Agata          Kopta                 112.24 -  331: 370   62
   12    12 Natalia        Ogierman              103.80 +  385: 369  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Jerzy Luter 112.77 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  344: 355   93
    2    20 Andrzej        Stolot                100.00 +  320: 246  150
    3    17 Agnieszka      Krupka                126.35 -  302: 344   76
    4    19 Agata          Kopta                 112.24 +  349: 302  162
    5    20 Beata          Wiączkowska           125.03 -  374: 417   75
    6    18 Marta          Sztajnert             105.95 +  483: 327  156
    7    11 Krzysztof      Obremski              144.41 -  296: 526   94
    8    15 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 -  347: 426   72
    9    18 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  309: 352   67
   10    23 Adam           Jurkowski             103.21 -  332: 409   53
   11    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  383: 317  150
   12    23 Łukasz         Sornek                110.41 -  364: 377   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Agata Kopta 112.24 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             141.98 -  300: 490   92
    2    17 Łukasz         Bobowski              133.59 -  300: 465   84
    3    24 Marta          Sztajnert             105.95 +  469: 325  156
    4    19 Jerzy          Luter                 112.77 -  302: 349   63
    5    25 Tomasz         Siwiński              111.39 -  350: 440   61
    6    26 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  352: 335  150
    7    21 Leszek         Kacprzyk              107.00 -  251: 425   57
    8    24 Adam           Jurkowski             103.21 +  365: 288  153
    9    21 Piotr          Broda                 110.00 +  404: 385  160
   10    17 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  398: 343  171
   11    14 Magdalena      Kublik                114.47 +  370: 331  164
   12    13 Piotr          Broda                 110.00 +  384: 297  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Tomasz Siwiński 111.39 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                141.62 -  263: 430   92
    2    28 Marta          Musiał                100.00 +  329: 301  150
    3    22 Bożena         Guział                100.00 -  248: 329   50
    4    24 Wojciech       Kwaśniak              100.13 -  339: 412   50
    5    25 Agata          Kopta                 112.24 +  440: 350  162
    6    24 Leszek         Stecuła               122.84 +  400: 370  173
    7    18 Zbigniew       Rybak                 109.75 -  307: 361   60
    8    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  326: 305  161
    9    23 Joanna         Brychcy               109.28 -  387: 392   59
   10    19 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  435: 252  171
   11    15 Agnieszka      Krupka                126.35 -  314: 332   76
   12    22 Marta          Sztajnert             105.95 -  355: 379   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.55 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  331: 349   71
    4    17 Zbigniew       Rybak                 109.75 -  225: 409   60
    5    22 Robert         Wagner                100.00 +  428: 297  150
    6    20 Adam           Jurkowski             103.21 +  402: 306  153
    7    16 Marek          Syczuk                141.62 +  398: 312  192
    8    20 Tomasz         Siwiński              111.39 -  305: 326   61
    9    20 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  341: 352   50
   10    16 Leszek         Kacprzyk              107.00 -  367: 380   57
   11    23 Leszek         Stecuła               122.84 -  338: 365   73
   12    24 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  387: 357  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 10 102.70




	Łukasz Sornek 110.41 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 140.72 -  271: 364   91
    2    26 Joanna         Brychcy               109.28 +  396: 344  159
    3    16 Marek          Syczuk                141.62 -  299: 433   92
    4    20 Robert         Wagner                100.00 +  351: 347  150
    5    18 Zbigniew       Rybak                 109.75 -  328: 333   60
    6    22 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  425: 347  150
    7    15 Barbara        Łukaszewicz           118.80 -  287: 445   69
    8    19 Kamil          Wereszczyński         100.00 -  304: 355   50
    9    22 Magdalena      Kublik                114.47 -  381: 386   64
   10    25 Leszek         Stecuła               122.84 -  343: 377   73
   11    27 Andrzej        Stolot                100.00 +  439: 246  150
   12    23 Jerzy          Luter                 112.77 +  377: 364  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Teresa Zalewska 110.22 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                140.35 -  343: 382   90
    2    21 Dawid          Hudzik                100.00 +  373: 258  150
    3    23 Anna           Kwaśniak              100.00 +  396: 249  150
    4     9 Dariusz        Kosz                  151.06 -  350: 401  101
    5    21 Marta          Sztajnert             105.95 -  328: 442   56
    6    21 Piotr          Broda                 110.00 +  403: 276  160
    7    19 Magdalena      Kublik                114.47 +  439: 338  164
    8    14 Urszula        Solarska              101.03 -  327: 396   51
    9    13 Leszek         Kacprzyk              107.00 -  323: 366   57
   10    18 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  397: 261  150
   11    10 Karol          Waniek                133.52 -  227: 500   84
   12    19 Leszek         Stecuła               122.84 -  386: 439   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Piotr Broda 110.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 137.21 -  326: 458   87
    2    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  314: 309  150
    3    19 Jacek          Wandzel               106.88 -  282: 368   57
    4    22 Kamil          Wereszczyński         100.00 +  407: 317  150
    5    16 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 -  329: 408   72
    6    21 Teresa         Zalewska              110.22 -  276: 403   60
    7    26 Adam           Jurkowski             103.21 +  374: 361  153
    8    18 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  422: 240  160
    9    21 Agata          Kopta                 112.24 -  385: 404   62
   10    22 Marta          Ćwiek                 100.00 +  386: 318  150
   11    13 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  344: 319  167
   12    13 Agata          Kopta                 112.24 -  297: 384   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Zbigniew Rybak 109.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Alabrudziński         136.68 -  332: 423   87
    2    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  410: 297  150
    3    20 Magdalena      Kublik                114.47 -  358: 371   64
    4    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  409: 225  161
    5    18 Łukasz         Sornek                110.41 +  333: 328  160
    6    11 Karol          Waniek                133.52 -  356: 396   84
    7    18 Tomasz         Siwiński              111.39 +  361: 307  161
    8    18 Piotr          Broda                 110.00 -  240: 422   60
    9    19 Robert         Wagner                100.00 -  387: 400   50
   10    20 Joanna         Brychcy               109.28 -  380: 404   59
   11    21 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  194: 427   71
   12    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  357: 387   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Joanna Brychcy 109.28 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Adamczyk              136.34 -  326: 404   86
    2    26 Łukasz         Sornek                110.41 -  344: 396   60
    3    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  360: 325  150
    4    25 Andrzej        Stolot                100.00 +  391: 228  150
    5    13 Marcin         Figiel                126.11 +  331: 326  176
    6    13 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  248: 410   83
    7    20 Beata          Wiączkowska           125.03 -  253: 386   75
    8    21 Natalia        Ogierman              103.80 -  316: 362   54
    9    23 Tomasz         Siwiński              111.39 +  392: 387  161
   10    20 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  404: 380  160
   11    18 Leszek         Kacprzyk              107.00 +  419: 313  157
   12    14 Bożena         Guział                100.00 +  404: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Leszek Kacprzyk 107.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              133.59 +  410: 389  184
    2     1 Rafał          Wesołowski            121.57 -  364: 378   72
    3    15 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  398: 261  167
    4     6 Justyna        Górka                 137.21 -  394: 405   87
    5    15 Urszula        Solarska              101.03 -  359: 365   51
    6    16 Kamil          Wereszczyński         100.00 -  333: 362   50
    7    21 Agata          Kopta                 112.24 +  425: 251  162
    8     9 Jerzy          Matyasik              116.16 -  299: 372   66
    9    13 Teresa         Zalewska              110.22 +  366: 323  160
   10    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  380: 367  161
   11    18 Joanna         Brychcy               109.28 -  313: 419   59
   12    17 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 +  440: 289  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Jacek Wandzel 106.88 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Waniek                133.52 -  313: 401   84
    2    29 Barbara        Diakow                100.00 +  433: 171  150
    3    19 Piotr          Broda                 110.00 +  368: 282  160
    4     8 Dawid          Adamczyk              136.34 -  421: 426   86
    5    17 Bożena         Guział                100.00 -  316: 398   50
    6    19 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  364: 308  167
    7    14 Kamil          Wereszczyński         100.00 -  351: 413   50
    8    11 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  333: 443   83
    9    15 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 -  246: 451   69
   10    26 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  344: 286  150
   11    24 Marta          Ćwiek                 100.00 +  379: 286  150
   12    20 Urszula        Solarska              101.03 -  205: 388   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Marta Sztajnert 105.95 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Kurowski              133.08 -  374: 392   83
    2    18 Magdalena      Kublik                114.47 -  322: 342   64
    3    24 Agata          Kopta                 112.24 -  325: 469   62
    4    27 Marta          Ćwiek                 100.00 +  422: 349  150
    5    21 Teresa         Zalewska              110.22 +  442: 328  160
    6    18 Jerzy          Luter                 112.77 -  327: 483   63
    7    22 Leokadia       Litwinowicz           121.04 +  449: 312  171
    8    10 Tomasz         Suchanek              130.58 -  305: 335   81
    9    14 Urszula        Solarska              101.03 -  364: 372   51
   10    21 Robert         Wagner                100.00 -  294: 507   50
   11    25 Marta          Musiał                100.00 +  443: 345  150
   12    22 Tomasz         Siwiński              111.39 +  379: 355  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Natalia Ogierman 103.80 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Suchanek              130.58 -  292: 458   81
    2    19 Robert         Wagner                100.00 +  357: 305  150
    3    18 Janusz         Krupiński             117.91 -  243: 484   68
    4    23 Adam           Jurkowski             103.21 -  345: 382   53
    5    23 Marta          Ćwiek                 100.00 +  338: 307  150
    6    25 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  471: 354  150
    7    17 Jacek          Pietruszka            115.45 +  404: 323  165
    8    21 Joanna         Brychcy               109.28 +  362: 316  159
    9    10 Stanisław      Rydzik                140.35 -  308: 481   90
   10    11 Michał         Alabrudziński         136.68 -  345: 459   87
   11    16 Bożena         Guział                100.00 +  403: 313  150
   12    12 Magdalena      Kublik                114.47 -  369: 385   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Adam Jurkowski 103.21 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Salamon               129.79 -  314: 445   80
    2    27 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  413: 244  150
    3    21 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  316: 435   93
    4    23 Natalia        Ogierman              103.80 +  382: 345  154
    5    12 Łukasz         Bobowski              133.59 -  366: 473   84
    6    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  306: 402   61
    7    26 Piotr          Broda                 110.00 -  361: 374   60
    8    24 Agata          Kopta                 112.24 -  288: 365   62
    9    26 Marta          Musiał                100.00 +  431: 282  150
   10    23 Jerzy          Luter                 112.77 +  409: 332  163
   11    20 Anna           Krawiec               100.00 +  462: 247  150
   12    16 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 +  373: 347  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Urszula Solarska 101.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Krupka                126.35 -  330: 365   76
    2    24 Jacek          Pietruszka            115.45 -  359: 409   65
    3    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  372: 359  150
    4    21 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  355: 341  167
    5    15 Leszek         Kacprzyk              107.00 +  365: 359  157
    6    12 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 -  387: 389   72
    7    12 Jerzy          Matyasik              116.16 -  339: 394   66
    8    14 Teresa         Zalewska              110.22 +  396: 327  160
    9    14 Marta          Sztajnert             105.95 +  372: 364  156
   10    14 Bożena         Guział                100.00 -  349: 359   50
   11    11 Michał         Alabrudziński         136.68 -  242: 487   87
   12    20 Jacek          Wandzel               106.88 +  388: 205  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Wojciech Kwaśniak 100.13 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Figiel                126.11 -  290: 428   76
    2    22 Marta          Ćwiek                 100.00 -  312: 352   50
    3    30 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  432: 293  150
    4    24 Tomasz         Siwiński              111.39 +  412: 339  161
    5    11 Krzysztof      Obremski              144.41 -  287: 589   94
    6    25 Natalia        Ogierman              103.80 -  354: 471   54
    7    27 Anna           Kwaśniak              100.00 +  366: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  7 105.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Barbara        Łukaszewicz           118.80 -  283: 390   69
    2    25 Piotr          Broda                 110.00 -  309: 314   60
    3    26 Joanna         Brychcy               109.28 -  325: 360   59
    4    29 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  328: 409   50
    5    29 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  288: 392   67
    6    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  388: 285  150
    7    28 Andrzej        Stolot                100.00 +  355: 223  150
    8    25 Leszek         Stecuła               122.84 +  445: 282  173
    9    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  352: 341  161
   10    18 Teresa         Zalewska              110.22 -  261: 397   60
   11    22 Marek          Syczuk                141.62 -  358: 371   92
   12    25 Anna           Krawiec               100.00 +  321: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Barbara Diakow 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leokadia       Litwinowicz           121.04 -  237: 412   71
    2    29 Jacek          Wandzel               106.88 -  171: 433   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     128  /  2  64.00




	Mirosław Dymkowski 100.00 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    25 Urszula        Solarska              101.03 -  359: 372   51
    4    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  359: 297  150
    5    27 Andrzej        Stolot                100.00 +  444: 307  150
    6    22 Łukasz         Sornek                110.41 -  347: 425   60
    7    25 Marta          Ćwiek                 100.00 =  355: 355  100
    8    22 Agnieszka      Krupka                126.35 -  236: 468   76
    9    24 Bożena         Guział                100.00 -  300: 372   50
   10    24 Marek          Syczuk                141.62 -  335: 380   92
   11    28 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  383: 259  150
   12    26 Marta          Ćwiek                 100.00 -  340: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 10  92.90




	Bożena Guział 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Grzeszczuk            121.79 -  302: 415   72
    2    16 Kamil          Wereszczyński         100.00 +  423: 265  150
    3    22 Tomasz         Siwiński              111.39 +  329: 248  161
    4    13 Bartosz        Morawski              142.90 -  267: 414   93
    5    17 Jacek          Wandzel               106.88 +  398: 316  157
    6    14 Agnieszka      Krupka                126.35 =  323: 323  126
    7     9 Janusz         Krupiński             117.91 -  303: 456   68
    8     8 Krzysztof      Obremski              144.41 -  328: 403   94
    9    24 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  372: 300  150
   10    14 Urszula        Solarska              101.03 +  359: 349  151
   11    16 Natalia        Ogierman              103.80 -  313: 403   54
   12    14 Joanna         Brychcy               109.28 -  283: 404   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Dawid Hudzik 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Teresa         Zalewska              110.22 -  258: 373   60
    3    28 Robert         Wagner                100.00 -  251: 406   50
    4    30 Marta          Musiał                100.00 +  335: 293  150
    5    26 Leokadia       Litwinowicz           121.04 -  195: 410   71
    6    28 Marta          Ćwiek                 100.00 -  258: 277   50
    7    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  281: 290   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  6  71.83




	Anna Krawiec 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    20 Adam           Jurkowski             103.21 -  247: 462   53
   12    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  190: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     103  /  2  51.50




	Anna Kwaśniak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  227: 387   67
    2    30 PAUZA
    3    23 Teresa         Zalewska              110.22 -  249: 396   60
    4    26 Jacek          Pietruszka            115.45 -  342: 391   65
    5    28 Leszek         Stecuła               122.84 -  282: 442   73
    6    29 Marta          Musiał                100.00 +  337: 262  150
    7    27 Wojciech       Kwaśniak              100.13 -  318: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  6  77.50




	Krzysztof Lelonek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  269: 462   71
    2    27 Adam           Jurkowski             103.21 -  244: 413   53
    3    30 Wojciech       Kwaśniak              100.13 -  293: 432   50
    4    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  409: 328  150
    5    24 Kamil          Wereszczyński         100.00 -  292: 356   50
    6    26 Agata          Kopta                 112.24 -  335: 352   62
    7    29 Marta          Musiał                100.00 +  380: 281  150
    8    26 Leokadia       Litwinowicz           121.04 -  267: 503   71
    9    25 Marta          Ćwiek                 100.00 -  293: 376   50
   10    26 Jacek          Wandzel               106.88 -  286: 344   57
   11    28 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  259: 383   50
   12    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  319: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  / 12  72.00




	Marta Musiał 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  314: 363   71
    2    28 Tomasz         Siwiński              111.39 -  301: 329   61
    3    29 Andrzej        Stolot                100.00 -  288: 289   50
    4    30 Dawid          Hudzik                100.00 -  293: 335   50
    5    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  336: 285  150
    6    29 Anna           Kwaśniak              100.00 -  262: 337   50
    7    29 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  281: 380   50
    8    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  325: 277  150
    9    26 Adam           Jurkowski             103.21 -  282: 431   53
   10    28 PAUZA
   11    25 Marta          Sztajnert             105.95 -  345: 443   56
   12    27 Andrzej        Stolot                100.00 +  281: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  / 11  81.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            121.57 -  289: 493   72
    2    23 Zbigniew       Rybak                 109.75 -  297: 410   60
    3    27 Kamil          Wereszczyński         100.00 -  238: 387   50
    4    28 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  297: 359   50
    5    30 Marta          Musiał                100.00 -  285: 336   50
    6    30 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  285: 388   50
    7    30 Dawid          Hudzik                100.00 +  290: 281  150
    8    27 Marta          Musiał                100.00 -  277: 325   50
    9    28 PAUZA
   10    27 Andrzej        Stolot                100.00 -  305: 307   50
   11    26 Jerzy          Luter                 112.77 -  317: 383   63
   12    28 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  360: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  / 11  72.27




	Andrzej Stolot 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Wiączkowski           118.89 -  291: 324   69
    2    20 Jerzy          Luter                 112.77 -  246: 320   63
    3    29 Marta          Musiał                100.00 +  289: 288  150
    4    25 Joanna         Brychcy               109.28 -  228: 391   59
    5    27 Mirosław       Dymkowski             100.00 -  307: 444   50
    6    27 Robert         Wagner                100.00 -  239: 322   50
    7    28 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  223: 355   50
    8    28 PAUZA
    9    27 Leszek         Stecuła               122.84 -  202: 423   73
   10    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  307: 305  150
   11    27 Łukasz         Sornek                110.41 -  246: 439   60
   12    27 Marta          Musiał                100.00 -  268: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  / 11  74.91




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Janusz         Krupiński             117.91 -  357: 404   68
    2    19 Natalia        Ogierman              103.80 -  305: 357   54
    3    28 Dawid          Hudzik                100.00 +  406: 251  150
    4    20 Łukasz         Sornek                110.41 -  347: 351   60
    5    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  297: 428   61
    6    27 Andrzej        Stolot                100.00 +  322: 239  150
    7    23 Marcin         Figiel                126.11 -  300: 433   76
    8    23 Marta          Ćwiek                 100.00 +  421: 351  150
    9    19 Zbigniew       Rybak                 109.75 +  400: 387  160
   10    21 Marta          Sztajnert             105.95 +  507: 294  156
   11     9 Stanisław      Rydzik                140.35 -  301: 530   90
   12    18 Marek          Syczuk                141.62 -  364: 428   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Kamil Wereszczyński 100.00 Jastrzębie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Wiączkowska           125.03 -  405: 450   75
    2    16 Bożena         Guział                100.00 -  265: 423   50
    3    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  387: 238  150
    4    22 Piotr          Broda                 110.00 -  317: 407   60
    5    24 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  356: 292  150
    6    16 Leszek         Kacprzyk              107.00 +  362: 333  157
    7    14 Jacek          Wandzel               106.88 +  413: 351  157
    8    19 Łukasz         Sornek                110.41 +  355: 304  160
    9     9 Krzysztof      Mówka                 142.51 -  354: 456   93
   10     9 Krzysztof      Obremski              144.41 -  258: 361   94
   11    17 Barbara        Łukaszewicz           118.80 -  332: 385   69
   12    21 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  426: 370  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Marta Ćwiek 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Stecuła               122.84 -  341: 360   73
    2    22 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  352: 312  150
    3    12 Justyna        Górka                 137.21 -  334: 470   87
    4    27 Marta          Sztajnert             105.95 -  349: 422   56
    5    23 Natalia        Ogierman              103.80 -  307: 338   54
    6    28 Dawid          Hudzik                100.00 +  277: 258  150
    7    25 Mirosław       Dymkowski             100.00 =  355: 355  100
    8    23 Robert         Wagner                100.00 -  351: 421   50
    9    25 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  376: 293  150
   10    22 Piotr          Broda                 110.00 -  318: 386   60
   11    24 Jacek          Wandzel               106.88 -  286: 379   57
   12    26 Mirosław       Dymkowski             100.00 +  385: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Jerzy          Matyasik              462: 418
   2 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Obremski              283: 491
   3 Bartosz        Morawski             - Magdalena      Kublik                439: 296
   4 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Mówka                 344: 355
   5 Tomasz         Zwoliński            - Agata          Kopta                 490: 300
   6 Tomasz         Siwiński             - Marek          Syczuk                263: 430
   7 Kamil          Górka                - Łukasz         Sornek                364: 271
   8 Teresa         Zalewska             - Stanisław      Rydzik                343: 382
   9 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 458: 326
  10 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         332: 423
  11 Dawid          Adamczyk             - Joanna         Brychcy               404: 326
  12 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Bobowski              410: 389
  13 Karol          Waniek               - Jacek          Wandzel               401: 313
  14 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Kurowski              374: 392
  15 Tomasz         Suchanek             - Natalia        Ogierman              458: 292
  16 Adam           Jurkowski            - Marek          Salamon               314: 445
  17 Agnieszka      Krupka               - Urszula        Solarska              365: 330
  18 Wojciech       Kwaśniak             - Marcin         Figiel                290: 428
  19 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Wereszczyński         450: 405
  20 Marta          Ćwiek                - Leszek         Stecuła               341: 360
  21 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bożena         Guział                415: 302
  22 Paulina        Naplocha             - Rafał          Wesołowski            289: 493
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Barbara        Diakow                412: 237
  24 Krzysztof      Lelonek              - Andrzej        Rechowicz             269: 462
  25 Krzysztof      Pypno                - Marta          Musiał                363: 314
  26 Andrzej        Stolot               - Grzegorz       Wiączkowski           291: 324
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Bogusławska           390: 283
  28 Robert         Wagner               - Janusz         Krupiński             357: 404
  29 Ireneusz       Kurzok               - Anna           Kwaśniak              387: 227


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Kacprzyk              378: 364
   2 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Adamczyk              515: 311
   3 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Zwoliński             346: 410
   4 Dariusz        Kosz                 - Karol          Waniek                375: 397
   5 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             364: 331
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Justyna        Górka                 380: 359
   7 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Suchanek              292: 434
   8 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           467: 389
   9 Marek          Salamon              - Agnieszka      Krupka                421: 400
  10 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 362: 501
  11 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Pypno                 342: 476
  12 Leszek         Stecuła              - Marcin         Figiel                337: 393
  13 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         258: 423
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Grzegorz       Grzeszczuk            375: 495
  15 Jerzy          Matyasik             - Leokadia       Litwinowicz           419: 288
  16 Kamil          Wereszczyński        - Bożena         Guział                265: 423
  17 Łukasz         Bobowski             - Agata          Kopta                 465: 300
  18 Magdalena      Kublik               - Marta          Sztajnert             342: 322
  19 Natalia        Ogierman             - Robert         Wagner                357: 305
  20 Andrzej        Stolot               - Jerzy          Luter                 246: 320
  21 Dawid          Hudzik               - Teresa         Zalewska              258: 373
  22 Wojciech       Kwaśniak             - Marta          Ćwiek                 312: 352
  23 Paulina        Naplocha             - Zbigniew       Rybak                 297: 410
  24 Urszula        Solarska             - Jacek          Pietruszka            359: 409
  25 Piotr          Broda                - Katarzyna      Bogusławska           314: 309
  26 Łukasz         Sornek               - Joanna         Brychcy               396: 344
  27 Krzysztof      Lelonek              - Adam           Jurkowski             244: 413
  28 Marta          Musiał               - Tomasz         Siwiński              301: 329
  29 Barbara        Diakow               - Jacek          Wandzel               171: 433
  30 Anna           Kwaśniak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              399: 398
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Grzeszczuk            446: 330
   3 Krzysztof      Pypno                - Tomasz         Zwoliński             339: 355
   4 Marcin         Figiel               - Tomasz         Suchanek              454: 466
   5 Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                459: 375
   6 Marek          Salamon              - Barbara        Łukaszewicz           362: 313
   7 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              424: 313
   8 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              539: 377
   9 Beata          Wiączkowska          - Leokadia       Litwinowicz           371: 313
  10 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Kosz                  397: 407
  11 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Matyasik              301: 611
  12 Marta          Ćwiek                - Justyna        Górka                 334: 470
  13 Jacek          Pietruszka           - Bartosz        Morawski              335: 408
  14 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Andrzej        Rechowicz             331: 349
  15 Leszek         Kacprzyk             - Ireneusz       Kurzok                398: 261
  16 Łukasz         Sornek               - Marek          Syczuk                299: 433
  17 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Luter                 344: 302
  18 Natalia        Ogierman             - Janusz         Krupiński             243: 484
  19 Jacek          Wandzel              - Piotr          Broda                 368: 282
  20 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Rybak                 371: 358
  21 Krzysztof      Mówka                - Adam           Jurkowski             435: 316
  22 Bożena         Guział               - Tomasz         Siwiński              329: 248
  23 Teresa         Zalewska             - Anna           Kwaśniak              396: 249
  24 Agata          Kopta                - Marta          Sztajnert             469: 325
  25 Mirosław       Dymkowski            - Urszula        Solarska              359: 372
  26 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Bogusławska           360: 325
  27 Kamil          Wereszczyński        - Paulina        Naplocha              387: 238
  28 Robert         Wagner               - Dawid          Hudzik                406: 251
  29 Marta          Musiał               - Andrzej        Stolot                288: 289
  30 Krzysztof      Lelonek              - Wojciech       Kwaśniak              293: 432


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             412: 362
   2 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                325: 364
   3 Michał         Alabrudziński        - Marek          Salamon               373: 485
   4 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 371: 407
   5 Karol          Waniek               - Krzysztof      Obremski              388: 369
   6 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              405: 394
   7 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Figiel                502: 308
   8 Jacek          Wandzel              - Dawid          Adamczyk              421: 426
   9 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Kosz                  350: 401
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Agnieszka      Krupka                295: 442
  11 Janusz         Krupiński            - Barbara        Łukaszewicz           398: 377
  12 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Wiączkowska           503: 257
  13 Bożena         Guział               - Bartosz        Morawski              267: 414
  14 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Mówka                 362: 508
  15 Krzysztof      Pypno                - Magdalena      Kublik                380: 309
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Bobowski              325: 390
  17 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Jaśkiewicz            409: 225
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Leszek         Stecuła               400: 297
  19 Jerzy          Luter                - Agata          Kopta                 349: 302
  20 Łukasz         Sornek               - Robert         Wagner                351: 347
  21 Urszula        Solarska             - Ireneusz       Kurzok                355: 341
  22 Piotr          Broda                - Kamil          Wereszczyński         407: 317
  23 Adam           Jurkowski            - Natalia        Ogierman              382: 345
  24 Tomasz         Siwiński             - Wojciech       Kwaśniak              339: 412
  25 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Stolot                391: 228
  26 Anna           Kwaśniak             - Jacek          Pietruszka            342: 391
  27 Marta          Sztajnert            - Marta          Ćwiek                 422: 349
  28 Mirosław       Dymkowski            - Paulina        Naplocha              359: 297
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Lelonek               328: 409
  30 Dawid          Hudzik               - Marta          Musiał                335: 293


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              441: 345
   2 Marek          Salamon              - Stanisław      Rydzik                341: 495
   3 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              482: 363
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Adamczyk              330: 424
   5 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              411: 352
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Pypno                 428: 323
   7 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  498: 400
   8 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Waniek                462: 382
   9 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Krupka                365: 356
  10 Jerzy          Matyasik             - Barbara        Łukaszewicz           329: 403
  11 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Kwaśniak              589: 287
  12 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             473: 366
  13 Marcin         Figiel               - Joanna         Brychcy               326: 331
  14 Marek          Syczuk               - Jacek          Pietruszka            333: 296
  15 Urszula        Solarska             - Leszek         Kacprzyk              365: 359
  16 Piotr          Broda                - Grzegorz       Grzeszczuk            329: 408
  17 Jacek          Wandzel              - Bożena         Guział                316: 398
  18 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Sornek                333: 328
  19 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Wiączkowski           318: 359
  20 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Luter                 417: 374
  21 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              442: 328
  22 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Robert         Wagner                428: 297
  23 Marta          Ćwiek                - Natalia        Ogierman              307: 338
  24 Kamil          Wereszczyński        - Krzysztof      Lelonek               356: 292
  25 Agata          Kopta                - Tomasz         Siwiński              350: 440
  26 Dawid          Hudzik               - Leokadia       Litwinowicz           195: 410
  27 Andrzej        Stolot               - Mirosław       Dymkowski             307: 444
  28 Anna           Kwaśniak             - Leszek         Stecuła               282: 442
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Ireneusz       Kurzok                288: 392
  30 Marta          Musiał               - Paulina        Naplocha              336: 285


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 333: 433
   2 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         346: 263
   3 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Mówka                 307: 412
   4 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Salamon               429: 363
   5 Dawid          Adamczyk             - Janusz         Krupiński             410: 396
   6 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            337: 381
   7 Łukasz         Bobowski             - Beata          Wiączkowska           391: 298
   8 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Pypno                 409: 346
   9 Barbara        Łukaszewicz          - Bartosz        Morawski              346: 542
  10 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wiączkowski           427: 294
  11 Karol          Waniek               - Zbigniew       Rybak                 396: 356
  12 Grzegorz       Grzeszczuk           - Urszula        Solarska              389: 387
  13 Joanna         Brychcy              - Grzegorz       Kurowski              248: 410
  14 Bożena         Guział               - Agnieszka      Krupka                323: 323
  15 Marek          Syczuk               - Jerzy          Matyasik              308: 340
  16 Leszek         Kacprzyk             - Kamil          Wereszczyński         333: 362
  17 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Figiel                487: 275
  18 Jerzy          Luter                - Marta          Sztajnert             483: 327
  19 Ireneusz       Kurzok               - Jacek          Wandzel               308: 364
  20 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Adam           Jurkowski             402: 306
  21 Teresa         Zalewska             - Piotr          Broda                 403: 276
  22 Mirosław       Dymkowski            - Łukasz         Sornek                347: 425
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Magdalena      Kublik                307: 391
  24 Leszek         Stecuła              - Tomasz         Siwiński              370: 400
  25 Natalia        Ogierman             - Wojciech       Kwaśniak              471: 354
  26 Agata          Kopta                - Krzysztof      Lelonek               352: 335
  27 Robert         Wagner               - Andrzej        Stolot                322: 239
  28 Dawid          Hudzik               - Marta          Ćwiek                 258: 277
  29 Anna           Kwaśniak             - Marta          Musiał                337: 262
  30 Katarzyna      Bogusławska          - Paulina        Naplocha              388: 285


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 351: 377
   2 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            366: 411
   3 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 270: 389
   4 Bartosz        Morawski             - Dawid          Adamczyk              450: 420
   5 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         421: 325
   6 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  371: 481
   7 Tomasz         Suchanek             - Karol          Waniek                303: 495
   8 Marek          Salamon              - Grzegorz       Grzeszczuk            476: 282
   9 Janusz         Krupiński            - Bożena         Guział                456: 303
  10 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             307: 422
  11 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Obremski              296: 526
  12 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              394: 339
  13 Krzysztof      Pypno                - Grzegorz       Wiączkowski           364: 363
  14 Jacek          Wandzel              - Kamil          Wereszczyński         351: 413
  15 Łukasz         Sornek               - Barbara        Łukaszewicz           287: 445
  16 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Marek          Syczuk                398: 312
  17 Natalia        Ogierman             - Jacek          Pietruszka            404: 323
  18 Tomasz         Siwiński             - Zbigniew       Rybak                 307: 361
  19 Magdalena      Kublik               - Teresa         Zalewska              338: 439
  20 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Brychcy               386: 253
  21 Leszek         Kacprzyk             - Agata          Kopta                 425: 251
  22 Marta          Sztajnert            - Leokadia       Litwinowicz           449: 312
  23 Marcin         Figiel               - Robert         Wagner                433: 300
  24 Ireneusz       Kurzok               - Leszek         Stecuła               410: 346
  25 Marta          Ćwiek                - Mirosław       Dymkowski             355: 355
  26 Adam           Jurkowski            - Piotr          Broda                 361: 374
  27 Wojciech       Kwaśniak             - Anna           Kwaśniak              366: 318
  28 Andrzej        Stolot               - Katarzyna      Bogusławska           223: 355
  29 Krzysztof      Lelonek              - Marta          Musiał                380: 281
  30 Paulina        Naplocha             - Dawid          Hudzik                290: 281


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 363: 436
   2 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            523: 230
   3 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             401: 367
   4 Dawid          Adamczyk             - Karol          Waniek                470: 256
   5 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 395: 310
   6 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             399: 402
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Salamon               299: 455
   8 Bożena         Guział               - Krzysztof      Obremski              328: 403
   9 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              299: 372
  10 Tomasz         Suchanek             - Marta          Sztajnert             335: 305
  11 Grzegorz       Kurowski             - Jacek          Wandzel               443: 333
  12 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                383: 314
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Wiączkowski           355: 385
  14 Urszula        Solarska             - Teresa         Zalewska              396: 327
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jerzy          Luter                 426: 347
  16 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Pypno                 432: 281
  17 Magdalena      Kublik               - Beata          Wiączkowska           358: 311
  18 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 422: 240
  19 Kamil          Wereszczyński        - Łukasz         Sornek                355: 304
  20 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Jaśkiewicz            326: 305
  21 Joanna         Brychcy              - Natalia        Ogierman              316: 362
  22 Agnieszka      Krupka               - Mirosław       Dymkowski             468: 236
  23 Robert         Wagner               - Marta          Ćwiek                 421: 351
  24 Agata          Kopta                - Adam           Jurkowski             365: 288
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Leszek         Stecuła               445: 282
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Lelonek               503: 267
  27 Marta          Musiał               - Paulina        Naplocha              325: 277
  28 Andrzej        Stolot               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 453: 371
   2 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 295: 536
   3 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              478: 406
   4 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              456: 421
   5 Krzysztof      Obremski             - Marek          Salamon               338: 346
   6 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Suchanek              396: 294
   7 Janusz         Krupiński            - Michał         Alabrudziński         391: 311
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Kurowski              321: 382
   9 Kamil          Wereszczyński        - Krzysztof      Mówka                 354: 456
  10 Natalia        Ogierman             - Stanisław      Rydzik                308: 481
  11 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             371: 376
  12 Karol          Waniek               - Agnieszka      Krupka                401: 379
  13 Teresa         Zalewska             - Leszek         Kacprzyk              323: 366
  14 Urszula        Solarska             - Marta          Sztajnert             372: 364
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Jacek          Wandzel               451: 246
  16 Beata          Wiączkowska          - Marek          Syczuk                391: 338
  17 Krzysztof      Pypno                - Leokadia       Litwinowicz           314: 451
  18 Jerzy          Luter                - Ireneusz       Kurzok                309: 352
  19 Zbigniew       Rybak                - Robert         Wagner                387: 400
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Jaśkiewicz            352: 341
  21 Piotr          Broda                - Agata          Kopta                 385: 404
  22 Łukasz         Sornek               - Magdalena      Kublik                381: 386
  23 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Brychcy               387: 392
  24 Mirosław       Dymkowski            - Bożena         Guział                300: 372
  25 Krzysztof      Lelonek              - Marta          Ćwiek                 293: 376
  26 Adam           Jurkowski            - Marta          Musiał                431: 282
  27 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Stolot                423: 202
  28 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Kamil          Górka                 268: 364
   2 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  347: 347
   3 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            467: 407
   4 Dawid          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                460: 362
   5 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              398: 336
   6 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Matyasik              464: 379
   7 Karol          Waniek               - Janusz         Krupiński             406: 436
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             312: 390
   9 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Wereszczyński         361: 258
  10 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Grzeszczuk            419: 342
  11 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Ogierman              459: 345
  12 Tomasz         Suchanek             - Magdalena      Kublik                355: 424
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Agnieszka      Krupka                337: 360
  14 Bożena         Guział               - Urszula        Solarska              359: 349
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Beata          Wiączkowska           559: 275
  16 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Leszek         Kacprzyk              367: 380
  17 Agata          Kopta                - Leokadia       Litwinowicz           398: 343
  18 Katarzyna      Bogusławska          - Teresa         Zalewska              261: 397
  19 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Pypno                 435: 252
  20 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Brychcy               380: 404
  21 Robert         Wagner               - Marta          Sztajnert             507: 294
  22 Marta          Ćwiek                - Piotr          Broda                 318: 386
  23 Adam           Jurkowski            - Jerzy          Luter                 409: 332
  24 Marek          Syczuk               - Mirosław       Dymkowski             380: 335
  25 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Sornek                377: 343
  26 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Lelonek               344: 286
  27 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Stolot                305: 307
  28 Marta          Musiał               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 509: 319
   2 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              355: 338
   3 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  315: 456
   4 Dawid          Adamczyk             - Marek          Salamon               445: 375
   5 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 352: 332
   6 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Obremski              273: 442
   7 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Grzeszczuk            525: 350
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Matyasik              353: 397
   9 Stanisław      Rydzik               - Robert         Wagner                530: 301
  10 Karol          Waniek               - Teresa         Zalewska              500: 227
  11 Urszula        Solarska             - Michał         Alabrudziński         242: 487
  12 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           363: 388
  13 Piotr          Broda                - Ireneusz       Kurzok                344: 319
  14 Magdalena      Kublik               - Agata          Kopta                 331: 370
  15 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Siwiński              332: 314
  16 Bożena         Guział               - Natalia        Ogierman              313: 403
  17 Kamil          Wereszczyński        - Barbara        Łukaszewicz           332: 385
  18 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kacprzyk              419: 313
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Suchanek              449: 364
  20 Anna           Krawiec              - Adam           Jurkowski             247: 462
  21 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Pypno                 194: 427
  22 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Bogusławska           371: 358
  23 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Leszek         Stecuła               338: 365
  24 Jacek          Wandzel              - Marta          Ćwiek                 379: 286
  25 Marta          Sztajnert            - Marta          Musiał                443: 345
  26 Paulina        Naplocha             - Jerzy          Luter                 317: 383
  27 Andrzej        Stolot               - Łukasz         Sornek                246: 439
  28 Mirosław       Dymkowski            - Krzysztof      Lelonek               383: 259


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  469: 477
   2 Justyna        Górka                - Dawid          Adamczyk              361: 357
   3 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              404: 407
   4 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              377: 351
   5 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                495: 384
   6 Jerzy          Matyasik             - Karol          Waniek                362: 315
   7 Krzysztof      Mówka                - Marek          Salamon               349: 361
   8 Michał         Alabrudziński        - Janusz         Krupiński             444: 314
   9 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Wesołowski            432: 367
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             328: 431
  11 Beata          Wiączkowska          - Ireneusz       Kurzok                354: 378
  12 Natalia        Ogierman             - Magdalena      Kublik                369: 385
  13 Agata          Kopta                - Piotr          Broda                 384: 297
  14 Joanna         Brychcy              - Bożena         Guział                404: 283
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Suchanek              289: 504
  16 Adam           Jurkowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            373: 347
  17 Leszek         Kacprzyk             - Grzegorz       Wiączkowski           440: 289
  18 Robert         Wagner               - Marek          Syczuk                364: 428
  19 Leszek         Stecuła              - Teresa         Zalewska              439: 386
  20 Urszula        Solarska             - Jacek          Wandzel               388: 205
  21 Krzysztof      Pypno                - Kamil          Wereszczyński         370: 426
  22 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Siwiński              379: 355
  23 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Luter                 377: 364
  24 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 387: 357
  25 Anna           Krawiec              - Katarzyna      Bogusławska           190: 321
  26 Mirosław       Dymkowski            - Marta          Ćwiek                 340: 385
  27 Marta          Musiał               - Andrzej        Stolot                281: 268
  28 Krzysztof      Lelonek              - Paulina        Naplocha              319: 360
Lista rankingowa na dzień 26-06-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.34  29250  192
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.88  28935  197
   4 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              144.62  28635  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              143.23  27213  190
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.19  25345  177
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.96  28306  198
  10 Kamil Górka                    Kraków               142.74  27692  194
  11 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.18  27725  195
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  14 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.73  27921  197
  15 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.30  27694  196
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.63  27647  198
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               139.18  26305  189
  21 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  22 Justyna Górka                  Kraków               138.72  26495  191
  23 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             138.58  14135  102
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              138.20   7048   51
  27 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             137.74  24104  175
  28 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.30  17575  128
  29 Marek Salamon                  Bytom                136.77   4240   31
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.73  16408  120
  31 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.64  26098  191
  32 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               135.31  27062  200
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             135.16  26221  194
  37 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  38 Marek Reda                     Wołomin              134.91  26038  193
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.74  26140  194
  40 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.32  25790  192
  42 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.88  26107  195
  43 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.87  26640  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  45 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.29  24126  181
  47 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  48 Sławomir Kucia                 Krosno               132.96  10238   77
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            132.51   8613   65
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  51 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  52 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  53 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  54 Michał Musielak                Bydgoszcz            131.63  12242   93
  55 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.32  16021  122
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  59 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  60 Patryk Gadus                   Pszczew              130.80  10856   83
  61 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Irena Sołdan                   Rumia                130.51  25840  198
  64 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.35  24376  187
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  68 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  69 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  70 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  71 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.19  24934  193
  73 Weronika Rudnicka              Ustka                128.66  25732  200
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  75 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  76 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  77 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  78 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  79 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             127.26  12344   97
  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  82 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  83 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.82  23842  188
  84 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.75  22815  180
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               126.60  23167  183
  87 Grzegorz Święcki               Białystok            126.41   6194   49
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.27  12627  100
  89 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  90 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  91 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.15   5046   40
  92 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  93 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.91  14102  112
  94 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.66  23625  188
  96 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.98  24371  195
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.93  23737  190
  99 Tomasz Górka                   Łęczna               124.81   4493   36
 100 Szymon Płachta                 Warszawa             124.69  16584  133
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 102 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 103 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 104 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 105 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.75   9900   80
 106 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 107 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.44   6419   52
 108 Robert Głowacki                Łódź                 123.44  21972  178
 109 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 110 Kamil Kister                   Puławy               123.22  23412  190
 111 Marcin Figiel                  Kraków               123.13   5541   45
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.99  21892  178
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 114 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 115 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 116 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 117 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.46  23635  193
 118 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.42  15425  126
 119 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 120 Paweł Kowalski                 Kutno                122.31  11008   90
 121 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 122 Michał Kolaj                   Ostróda              122.21  23343  191
 123 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.06  23436  192
 124 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 125 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.50  23328  192
 127 Tomasz Łapka                   Opole                121.40  23066  190
 128 Janusz Krupiński               Bytom                121.12   8115   67
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 130 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 132 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.59  22670  188
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                120.57   8199   68
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.44  12164  101
 137 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.34  11553   96
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 140 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.14  14777  123
 141 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 142 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.90   9352   78
 143 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 146 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.30  17657  148
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.25  10852   91
 148 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.24  23848  200
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.20   9417   79
 150 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.10  22390  188
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             118.99  11185   94
 152 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 153 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.47  22273  188
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.40  21431  181
 155 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.29  20110  170
 156 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 157 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.32  10676   91
 158 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 159 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 160 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 161 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 162 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.01  21413  183
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 166 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.39  23279  200
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 170 Magdalena Kublik               Warszawa             116.14  21951  189
 171 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 172 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 174 Jacek Pietruszka               Kraków               115.47  14549  126
 175 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.25  20861  181
 176 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 177 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 178 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 179 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.02  11744  103
 180 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 181 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.79   9103   80
 182 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.30  17108  151
 184 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 185 Katarzyna Żuławska             Katowice             113.14   9956   88
 186 Anna Stefańska                 Łódź                 113.13  18554  164
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.12  22397  198
 188 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 189 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 194 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.69  18369  163
 195 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 196 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 198 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 199 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 200 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 201 Renata Andracka                Zwola                111.91  22159  198
 202 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 203 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 204 Piotr Broda                    Sandomierz           111.63  21768  195
 205 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 206 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.37  21160  190
 208 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 209 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 210 Adam Janicki                   Łódź                 111.09  21218  191
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 212 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 214 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.00  22201  200
 215 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.88  17519  158
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 217 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 218 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.10  19047  173
 219 Teresa Zalewska                Racibórz             109.96  15284  139
 220 Dorota Rudzińska               Warszawa             109.93  15170  138
 221 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.89   3956   36
 222 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 223 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.80  20423  186
 224 Monika Sadurska                Warszawa             109.72  14263  130
 225 Joanna Brychcy                 Katowice             109.46  13354  122
 226 Zbigniew Rybak                 Warszawa             109.08  21161  194
 227 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 228 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 229 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 230 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 231 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 232 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 233 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 235 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 236 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 237 Natalia Ogierman               Katowice             107.27   5149   48
 238 Anna Arana                     Warszawa             107.14  16178  151
 239 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 240 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.76   3630   34
 241 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 242 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.49   9052   85
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 244 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 245 Elżbieta Święcka               Białystok            105.75   3807   36
 246 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 247 Marta Sztajnert                Wisła                105.48   5696   54
 248 Sławomir Długosz               Ostróda              105.44  13391  127
 249 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 250 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 253 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 254 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 255 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 256 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 257 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 259 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 260 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 262 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 263 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 264 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 265 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 266 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 267 Urszula Solarska               Łódź                 101.99  20092  197
 268 Marianna Kozłowska             Białystok            101.92   9071   89
 269 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 270 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 271 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 272 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 273 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 274 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 275 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 277 Bożena Guział                  Racibórz             100.42   4820   48
 278 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 279 Radosław Więch                 Warszawa              99.74   5685   57
 280 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 281 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 282 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 284 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 285 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 286 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 287 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 288 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.11  18249  186
 289 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 290 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 292 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 293 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 294 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 295 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 296 Maria Pokorska                 Warszawa              95.30   3526   37
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 298 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 299 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 300 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 301 Krzysztof Zawadzki             Sampława              94.38  18405  195
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             94.12   7718   82
 303 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                93.68   5246   56
 305 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 306 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 307 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 308 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 309 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 310 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 311 Sylwia Buks                    Warszawa              89.64  17121  191
 312 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 313 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 315 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 316 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 317 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 318 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 319 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 320 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 322 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 323 Blanka Zwolińska               Skierdy               82.44   7832   95
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              82.20  10439  127
 325 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 326 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 328 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 329 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 330 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 26-06-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.79   2633   29
   4 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   6 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   7 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   8 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   9 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
  10 Jacek Dec                      Pszczew               93.33   2520   27
  11 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  13 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  14 Anna Biegańska                 Białystok            103.40   2585   25
  15 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  16 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  19 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  20 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  21 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  33 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  34 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  35 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.42   2554   24
  36 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  37 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  39 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  40 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  42 Piotr Morawski                 Gdańsk                98.21   2357   24
  43 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  44 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  45 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  46 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  47 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  48 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  49 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  50 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  51 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  52 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  53 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  54 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  56 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  57 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                87.96   2023   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  59 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  60 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  61 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  62 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  63 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  64 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  65 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  66 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  67 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  68 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  69 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  70 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  71 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  72 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  73 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  74 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  75 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  76 Wojciech Urbański              Warszawa             103.79   1972   19
  77 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  78 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  81 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  82 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  83 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  84 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  85 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  86 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  87 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  88 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  89 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  90 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  91 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  92 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  94 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  95 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  96 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  98 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  99 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 100 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 101 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 102 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 103 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 104 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 105 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
 106 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 107 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 108 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 109 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 110 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 111 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 112 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 113 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 114 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 115 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 116 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 117 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 118 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 119 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 120 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 121 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 122 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 123 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 124 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 125 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 126 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 136 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.08   1333   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 139 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 140 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 141 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 142 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 143 Marcin Skowron                 Zabrze               108.50   1302   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 146 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 147 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 148 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 149 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 150 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 151 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 153 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 154 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 155 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 156 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 157 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 158 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 159 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 161 Józef Burzyński                Ełk                  100.25   1203   12
 162 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 163 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 164 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 165 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 166 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 167 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 168 Marta Ćwiek                    Radomsko              94.75   1137   12
 169 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 170 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 171 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 172 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 173 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 174 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 175 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 176 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 177 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 178 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 179 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 180 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 181 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 182 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 183 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 184 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 185 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 186 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 187 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 188 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 189 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 190 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 191 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 192 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 193 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 195 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 196 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 198 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 199 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 200 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 201 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 202 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 203 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 204 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 205 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 206 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 207 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 208 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 209 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 210 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 211 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 212 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 213 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 214 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 215 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 216 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 217 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 218 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 219 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 220 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 221 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 222 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 223 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 224 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 225 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 226 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 229 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 230 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 231 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 232 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 233 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 234 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 235 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 236 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 237 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 238 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 239 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 240 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 241 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 242 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 243 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 244 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 245 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 246 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 247 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 248 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 249 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 250 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 251 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 252 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 254 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 255 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 256 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 257 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 258 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 259 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 260 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 261 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 262 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 263 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 264 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 265 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 266 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 268 Krzysztof Bonda                Białystok            131.29    919    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 273 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 274 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 275 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 276 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 277 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 278 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 279 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 280 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 281 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 282 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 283 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 284 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 285 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 286 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 287 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 288 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 289 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 290 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 291 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 292 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 293 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 294 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 295 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 296 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 297 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 298 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 299 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 300 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 301 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 302 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 303 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 304 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 305 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 306 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 307 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 308 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 309 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 310 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 312 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 313 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 316 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 317 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 318 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 319 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 320 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 321 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 322 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 323 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 324 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 325 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 326 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 327 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 328 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 329 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 330 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 333 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 334 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 335 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 336 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 337 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 338 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 339 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 340 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 341 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 342 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 343 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 344 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 345 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 346 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 347 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 348 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 349 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 350 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 351 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie