Zabrze 5
czerwca
Zabrze 5 czerwca VI Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Scrabble
Zabrze 6
czerwca
Zabrze 6- 7 czerwca XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Grand Prix 2009
Burzenin12
czerwca
Burzenin 12-14 czerwca IV Klubowe Mistrzostwa Polski
Jestem na TAK / Jestem na NIE *
(*niepotrzebne skreślić)06 - 07 czerwca 2009 — XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Zabrze, 06 - 07 czerwca 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Jestem na TAK / Jestem na NIE *<br>(*niepotrzebne skreślić)Od lat współorganizując z Lucyna Korgą Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, jednocześnie jako sędzia zawodów, zwyczajowo sporządzam relację. No i mam z tym kłopot – ani nie wypada nas — organizatorów z UKS „Anagram” — za bardzo chwalić, ani nie za bardzo chcę ujawniać nasze wpadki i niedociągnięcia. Problem ten rozwiązać postanawiam przedstawiając sprawozdanie z XIV edycji Mistrzostw w dwu wersjach. Jeśli jesteś osobą optymistyczną, czytaj wersję I, jeśli masz pesymistyczny stosunek do rzeczywistości, przejdź do wersji II.

Optymistki i optymiści
Aż 79 osób pojawiło się w Zabrzu na XVI Mistrzostwach Górnego Śląska i Zagłębia (w tym sześciu Mistrzów Polski z ostatnich lat). Już przy rejestracji osoby zgłaszające czekała miła niespodzianka: każdy uczestnik i każda uczestniczka dostali koszulki – zgodnie uznane za wyjątkowo ładnie zaprojektowane. Na jasnej sali Miejskiego Ośrodka Kultury „Guido” w pierwszym dniu T-shirty można było zdobyć ponadto co rundę: dla 10 osoby po pierwszej, dla 20 po drugiej, etc. Niesamowita w tej rywalizacji okazała się Natalia Kosiba, która będąc 30, 40 i 60 w poszczególnych rundach wygrała trzy koszulki. Rywalizowano także w konkurencji na najdroższe słowo – w sobotę najwyższa była „dziewiątka” Grzegorza Wiączkowskiego „CHWALENI”, zaś dzień zamykał na czele tabeli samotny z siedmioma zwycięstwami Mariusz Skrobosz. W niedzielę rywalizacja zaczęła się robić coraz bardziej ciekawą – w 9, 10 i 11 rundzie na pierwszą pozycję wysunął się Dariusz Kosz, a tuż za nim piął się w górę Krzysztof Obremski. 12 runda wyłoniła spomiędzy tej dwójki zwycięzcę turnieju – eleganckie szklane trofeum z wyrytym laserowo logo mistrzostw jedzie z „Kobremem” do Legnicy, Darek zajął trzecie miejsce, zaś na środkowym miejscu na podium rozgościł się Kazimierz Merklejn jr. Wręczenie nagród rozpoczęto od klasyfikacji „najdroższe słowo” – okazało się, że w tej konkurencji wyrównała dorobek z soboty Beata Wiączkowska i razem z mężem otrzymali komplet Scrabble w … języku rosyjskim. Najlepszym debiutantem został Robert Kurdziel z Katowic, zaś wszystkie obecne osoby dostały rozmaite upominki, w tym przemiłe maskotki: szczurki, symbole Skansenu Podziemnego „Luiza”.
Na koniec, po zawodach, do organizatora turnieju i sędziego podszedł wiceprezes PFS Krzysztof Sporczyk i gratulując powiedział: „Wiesz Maciek, takiego turnieju jak w Zabrzu, to nie ma nigdzie”. Wszyscy rozjechali się do domów, wielu spiesząc się na wybory do PE.

Pesymistki i pesymiści
Nie udało się pobić rekordu frekwencji na XIV Mistrzostwach Górnego Śląska i Zagłębia. Zabrakło jednej osoby do równej osiemdziesiątki, a po pierwszym dniu w ogóle kilka osób zrezygnowało. Zabrakło także bardzo szybko koszulek w rozmiarze XXL – i co by się stało, gdyby w dodatkowych konkursach co rundę koszulkę w rozmiarze „S” wygrał np. Staszek Rydzik? Konkursy były zresztą ustawiane – to niemożliwe, by ktoś wygrał aż trzy razy! Albo żeby małżeństwo z Wrocławia (nota bene jedno z nich to sędzia PFS) miało taki sam wynik na najdroższe słowo? Dobrze choć, że w tej konkurencji nagrodą były zupełnie nikomu niepotrzebne „ruskie” scrabble. Wygrał Krzysztof Obremski – jeszcze raz szczęście w „macaniu” okazało się ważniejsze niż ciężka praca wielu, niewątpliwie lepszych, scrabblistów. Kpiną była klasyfikacja na najlepszego debiutanta – okazałe „szkiełko-zakurzajkę” wziął ze sobą jedyny startujący „pierwszak”, Robert Kurdziel z Katowic. Organizatorzy przygotowali nagrody dla uczestniczek i uczestników – czy wpadlibyście na to, że w Zabrzu dzieci zamiast do misiów i kotków tulą się do pluszowych szczurów? W każdym razie takie „zabawki” wywiozły ze sobą niektóre osoby, a my już nie dziwmy się, że Górnik spadł z ekstraklasy.
Na koniec, po zawodach, do organizatora turnieju i sędziego podszedł wiceprezes PFS Krzysztof Sporczyk i powiedział z przekąsem: „Wiesz Maciek, takiego turnieju jak w Zabrzu, to nie ma nigdzie”. Wszyscy rozjechali się do domów, czasem tak długo czekając na pociągi, że nie zdążyli wziąć udziału w wyborach do PE.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Ośrodek Kultury GUIDO
ul. 3 Maja 91a
41-800 Zabrze
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuwww.sliwa.zabrze.pl/scrabble
HarmonogramSobota, 06 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie rejestracji
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 07 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Możliwość zwiedzenia Skansenu Górniczego w sobotę — termin do uzgodnienia z organizatorem.
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z dworca autobusowego przy ul. Goethego liniami nr: 7, 23, 47, 111, 198 (przystanek Zabrze-Guido) lub tramwajem nr 3 z przystanku pl. Wolności. Mapa na stronie turnieju.
WyżywienieNa miejscu napoje ciepłe i zimne. W budynku funkcjonuje kawiarenka — możliwość posiłków barowych. Spora ilość pizzerii dowożących posiłki, kilka lokali w pobliżu.
Noclegi
  1. Hotelik Klon, ul. Roosevelta 24, tel. (032) 271 16 45
    • ceny: 1-os. od 43 zł, 2-os. od 80 zł, 3-os. od 102 zł (standard przeciętny)
    • śniadanie 10 zł
  2. Hotel „Ślązak”
    • pokój 2-osobowy — 82 zł/doba
    • pokój 3-osobowy — 95 zł/doba
    • pokój 4-osobowy — 118 zł/doba
Inne, droższe hotele na stronie: www.zabrze.um.pl w dziale Turystyka i sport. Organizatorzy czynią starania o rezerwację jeszcze tańszych noclegów w jednej z zabrzańskich burs.
NagrodyPuchary dla pierwszych 3 miejsc oraz pula pieniężna min. 800 zł. Okolicznościowe pamiątki dla wszystkich uczestniczek i uczestników. Nagrody rzeczowe dla wszystkich osób grających. Nagrody indywidualne w dodatkowych kategoriach.
Dodatkowe atrakcjeMożliwość zwiedzenia Skansenu Podziemnego „Luiza” – przejazd podziemną koleją, pokaz pracy maszyny parowej z 1915 roku, pokaz pracy kombajnów górniczych etc.
OrganizatorzyMaciej Śliwa, 601-916-600 (godziny popołudniowo-nocne)
032272 22 22 (szkoła)
gg 4674486
mail: maciej@sliwa.zabrze.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Zabrzu, współorganizator — Miejski Ośrodek Kultury GUIDO


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.23     10.0     4906     1969      595
  2 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.80      9.0     5307     1830     1080
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   141.69      9.0     5129     1834      359
  4 Jan             Kozłowski            Kraków                 126.63      9.0     5011     1818      616
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                139.30      9.0     4968     1760      810
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 139.25      9.0     4682     1780      409
  7 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 118.12      9.0     4276     1816     -131
  8 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   143.68      8.0     4987     1717     1025
  9 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                132.38      8.0     4982     1621      847
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.09      8.0     4914     1744      585
 11 Michał          Gawroński            Siemianowice Śląskie   118.87      8.0     4804     1606      648
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.04      8.0     4773     1682      367
 13 Przemysław      Herdzina             Kraków                 136.72      8.0     4705     1694      595
 14 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      8.0     4042     1579       31
 15 Tomasz          Ciejka               Kraków                 132.12      7.5     4767     1707      472
 16 Paweł           Kowalski             Kutno                  118.92      7.5     4422     1616     -125
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.28      7.0     4943     1571      253
 18 Beata           Wiączkowska          Wrocław                120.78      7.0     4901     1506      481
 19 Irena           Sołdan               Rumia                  131.87      7.0     4768     1647      318
 20 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.02      7.0     4638     1611      149
 21 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.47      7.0     4616     1590      248
 22 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         118.85      7.0     4597     1527      365
 23 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.19      7.0     4552     1564      207
 24 Janusz          Krupiński            Bytom                  114.22      7.0     4551     1680     -202
 25 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.12      7.0     4461     1470      291
 26 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                119.60      7.0     4414     1453      424
 27 Jerzy           Luter                Bytom                  106.98      7.0     4353     1516      186
 28 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.19      7.0     4226     1563       43
 29 Kamil           Górka                Kraków                 144.50      6.5     4859     1489      199
 30 Mateusz         Borsuk               Reda                   116.49      6.5     4549     1538      110
 31 Justyna         Górka                Kraków                 140.07      6.5     4520     1541      121
 32 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 118.38      6.0     4799     1358      229
 33 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.10      6.0     4694     1444      157
 34 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.79      6.0     4590     1443      279
 35 Marek           Róziecki             Rybnik                 123.64      6.0     4551     1427      -11
 36 Agnieszka       Krupka               Krosno                 120.25      6.0     4434     1518      -72
 37 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.94      6.0     4414     1433      168
 38 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.88      6.0     4367     1337       86
 39 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              122.06      6.0     4349     1448       -5
 40 Piotr           Wierzchowski         Widuchowa              111.82      6.0     4346     1418     -180
 41 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              103.57      6.0     4314     1372      443
 42 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.62      6.0     4298     1371     -255
 43 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.90      6.0     4225     1344     -123
 44 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                110.13      6.0     4224     1352     -131
 45 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      6.0     4119     1359     -275
 46 Weronika        Rudnicka             Ustka                  117.44      6.0     4063     1516     -483
 47 Leszek          Kacprzyk             Katowice               100.00      5.5     4324     1340     -123
 48 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                117.91      5.0     4592     1332      258
 49 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 134.80      5.0     4563     1327      -61
 50 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                108.17      5.0     4415     1324     -321
 51 Jacek           Pietruszka           Kraków                 113.87      5.0     4399     1207        3
 52 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   107.31      5.0     4352     1315     -198
 53 Michał          Kolaj                Ostróda                113.15      5.0     4254     1283     -271
 54 Lucyna          Korga                Zabrze                 112.21      5.0     4228     1233        6
 55 Justyna         Wiśniewska           Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4189     1204     -274
 56 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.89      5.0     4166     1334     -486
 57 Urszula         Solarska             Łódź                   107.35      5.0     4146     1322     -536
 58 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              107.53      5.0     4107     1328     -264
 59 Łukasz          Sornek               Mikołów                109.79      5.0     4038     1341     -479
 60 Jakub           Kraj                 Szczecin               100.00      5.0     3894     1268     -486
 61 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.07      4.0     4653     1242        7
 62 Dorota          Ziembowicz           Gliwice                105.42      4.0     4317     1154      -79
 63 Natalia         Kosiba               Katowice               100.00      4.0     4179     1139     -158
 64 Joanna          Brychcy              Katowice               112.99      4.0     4162     1183     -159
 65 Wojciech        Kwaśniak             Częstochowa            100.13      4.0     4056      874      -66
 66 Robert          Kurdziel             Katowice               100.00      4.0     3981     1090     -219
 67 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      4.0     3816     1139     -638
 68 Artur           Irzyk                Kraków                 128.55      4.0     2646      910      312
 69 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.41      4.0     2380      892     -312
 70 Rafał           Stachowski           Police                 109.23      3.5     4166      993     -160
 71 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.5     3747      936     -374
 72 Michał          Wodecki              Skrzyszów              100.00      3.5     3744      916     -385
 73 Piotr           Broda                Sandomierz             107.76      3.0     3794     1066     -379
 74 Edward          Smołka               Zabrze                 100.00      3.0     3534      992     -810
 75 Andrzej         Stolot               Zabrze                 100.00      3.0     3433      999    -1119
 76 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      2.5     3707      800     -503
 77 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      2.5     2005      589     -547
 78 Bartosz         Orłowski             Bytom                  118.46      2.0     2696      666      212
 79 Anna            Kurpiel              Warszawa               100.00      0.0     1895      385     -794
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Kazimierz.Jr Merklejn 148.80 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  532: 363  168
    2     2 Beata          Wiączkowska           120.78 +  428: 348  171
    3     2 Agnieszka      Krupka                120.25 +  458: 388  170
    4     1 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  370: 418   91
    5     4 Małgorzata     Szczygieł             122.06 +  478: 268  172
    6     1 Janusz         Krupiński             114.22 +  458: 339  164
    7     3 Jan            Kozłowski             126.63 +  410: 361  177
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  326: 330   74
    9     2 Krzysztof      Obremski              141.23 -  401: 458   91
   10     5 Krzysztof      Mówka                 142.19 +  427: 342  192
   11     4 Tomasz         Zwoliński             142.04 +  544: 328  192
   12     2 Grzegorz       Kwiecień              118.12 +  475: 284  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Kamil Górka 144.50 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             117.88 -  346: 442   68
    2    27 Łukasz         Sornek                109.79 +  371: 361  160
    3    20 Michał         Kolaj                 113.15 +  437: 318  163
    4    19 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  400: 414   75
    5    20 Leszek         Kacprzyk              100.00 =  451: 451  100
    6    16 Artur          Irzyk                 128.55 +  389: 344  179
    7    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  358: 438   94
    8    16 Rafał          Lenartowski           134.80 +  449: 438  185
    9    14 Przemysław     Herdzina              136.72 -  412: 418   87
   10    25 Ryszard        Korpalski             103.57 -  365: 413   54
   11    24 Urszula        Solarska              107.35 +  423: 331  157
   12    19 Weronika       Rudnicka              117.44 +  458: 292  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Karol Wyrębkiewicz 143.68 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Weronika       Rudnicka              117.44 -  321: 327   67
    2    34 Jakub          Kraj                  100.00 +  410: 282  150
    3    16 Rafał          Lenartowski           134.80 +  478: 344  185
    4    13 Tomasz         Siwiński              107.53 +  399: 257  158
    5    10 Justyna        Górka                 140.07 +  460: 261  190
    6     4 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  322: 410   92
    7    11 Kamil          Górka                 144.50 +  438: 358  195
    8     8 Jan            Kozłowski             126.63 -  379: 415   77
    9    12 Krzysztof      Leśniak               118.38 +  466: 290  168
   10     7 Janusz         Krupiński             114.22 +  487: 304  164
   11     7 Dawid          Pikul                 139.25 -  337: 370   89
   12     7 Irena          Sołdan                131.87 +  490: 344  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Stanisław Rydzik 143.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Borsuk                116.49 +  391: 349  166
    2     4 Bartosz        Orłowski              118.46 +  410: 388  168
    3     5 Janusz         Krupiński             114.22 -  339: 385   64
    4     7 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  324: 391   82
    5    14 Bartosz        Morawski              139.30 +  342: 324  189
    6    11 Dawid          Pikul                 139.25 -  377: 390   89
    7    15 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 -  319: 400   68
    8    29 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  377: 399   50
    9    25 Krzysztof      Sporczyk              117.94 +  488: 341  168
   10    13 Dariusz        Puton                 130.10 +  382: 336  180
   11    14 Krzysztof      Mówka                 142.19 +  404: 300  192
   12    13 Marek          Róziecki              123.64 +  463: 365  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Krzysztof Mówka 142.19 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Janusz         Krupiński             114.22 -  323: 412   64
    2    33 Andrzej        Stolot                100.00 +  482: 252  150
    3    19 Rafał          Wesołowski            122.19 +  368: 317  172
    4    17 Weronika       Rudnicka              117.44 -  359: 368   67
    5    23 Leszek         Stecuła               121.62 +  409: 402  172
    6    13 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  290: 378   68
    7    23 Tomasz         Siwiński              107.53 +  440: 345  158
    8    19 Paweł          Kowalski              118.92 +  373: 353  169
    9     9 Irena          Sołdan                131.87 +  435: 384  182
   10     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  342: 427   99
   11    14 Stanisław      Rydzik                143.47 -  300: 404   93
   12    14 Agnieszka      Krupka                120.25 +  431: 303  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Tomasz Zwoliński 142.04 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Pietruszka            113.87 +  470: 307  164
    2     8 Danuta         Wodecka               100.00 +  370: 303  150
    3    10 Paweł          Kowalski              118.92 +  395: 358  169
    4     3 Tomasz         Ciejka                132.12 -  357: 453   82
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  541: 295  174
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 +  410: 322  194
    7     5 Mateusz        Borsuk                116.49 -  341: 446   66
    8     7 Krzysztof      Obremski              141.23 -  402: 428   91
    9     8 Piotr          Wierzchowski          111.82 +  386: 313  162
   10     8 Jerzy          Luter                 106.98 +  390: 342  157
   11     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  328: 544   99
   12     8 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  383: 295  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Dariusz Kosz 141.69 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Kolaj                 113.15 +  438: 282  163
    2    12 Rafał          Wesołowski            122.19 +  470: 353  172
    3     4 Andrzej        Rechowicz             123.28 +  455: 441  173
    4     2 Jan            Kozłowski             126.63 +  453: 420  177
    5     1 Janusz         Krupiński             114.22 -  426: 455   64
    6     3 Marek          Róziecki              123.64 +  510: 384  174
    7     2 Irena          Sołdan                131.87 +  473: 453  182
    8     2 Tomasz         Ciejka                132.12 +  406: 405  182
    9     1 Mariusz        Skrobosz              141.09 +  385: 330  191
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  411: 370  174
   11     1 Krzysztof      Obremski              141.23 -  303: 419   91
   12     1 Krzysztof      Obremski              141.23 -  399: 458   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Krzysztof Obremski 141.23 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               112.99 +  390: 363  163
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  424: 335  174
    3     3 Tomasz         Ciejka                132.12 -  332: 402   82
    4    20 Paweł          Kowalski              118.92 -  373: 429   69
    5    25 Tomasz         Siwiński              107.53 +  388: 280  158
    6    19 Justyna        Górka                 140.07 +  481: 335  190
    7    12 Weronika       Rudnicka              117.44 +  379: 373  167
    8     7 Tomasz         Zwoliński             142.04 +  428: 402  192
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 +  458: 401  199
   10     2 Mariusz        Skrobosz              141.09 +  376: 289  191
   11     1 Dariusz        Kosz                  141.69 +  419: 303  192
   12     1 Dariusz        Kosz                  141.69 +  458: 399  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1969  / 12 164.08




	Mariusz Skrobosz 141.09 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Korga                 112.21 +  415: 308  162
    2    18 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  424: 269  175
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  424: 407  174
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 +  418: 370  199
    5     2 Tomasz         Ciejka                132.12 +  486: 293  182
    6     2 Irena          Sołdan                131.87 +  414: 397  182
    7     1 Janusz         Krupiński             114.22 +  538: 302  164
    8     1 Mateusz        Borsuk                116.49 +  504: 446  166
    9     1 Dariusz        Kosz                  141.69 -  330: 385   92
   10     2 Krzysztof      Obremski              141.23 -  289: 376   91
   11     2 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  368: 376   68
   12     3 Bartosz        Morawski              139.30 -  304: 400   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Justyna Górka 140.07 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Wierzchowski          111.82 +  421: 288  162
    2    16 Paweł          Kowalski              118.92 =  383: 383  119
    3     9 Bartosz        Morawski              139.30 +  435: 382  189
    4     5 Janusz         Krupiński             114.22 -  351: 456   64
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  261: 460   94
    6    19 Krzysztof      Obremski              141.23 -  335: 481   91
    7    24 Jerzy          Matyasik              119.12 +  444: 301  169
    8    18 Małgorzata     Szczygieł             122.06 +  406: 292  172
    9    15 Agnieszka      Krupka                120.25 +  431: 321  170
   10    11 Dawid          Pikul                 139.25 -  286: 364   89
   11    22 Rafał          Wesołowski            122.19 -  345: 347   72
   12    20 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  422: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Bartosz Morawski 139.30 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Zalewska              110.90 +  431: 250  161
    2    14 Artur          Irzyk                 128.55 +  412: 388  179
    3     9 Justyna        Górka                 140.07 -  382: 435   90
    4    11 Barbara        Łukaszewicz           108.17 -  439: 453   58
    5    14 Stanisław      Rydzik                143.47 -  324: 342   93
    6    24 Jacek          Pietruszka            113.87 +  437: 399  164
    7    16 Łukasz         Sornek                109.79 +  385: 378  160
    8    12 Urszula        Solarska              107.35 +  536: 247  157
    9     7 Janusz         Krupiński             114.22 +  484: 330  164
   10     6 Sławomir       Piotrowski            118.85 +  346: 345  169
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  392: 287  174
   12     3 Mariusz        Skrobosz              141.09 +  400: 304  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Dawid Pikul 139.25 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  498: 285  160
    2     7 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  379: 500   68
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              117.94 +  397: 329  168
    4     8 Małgorzata     Szczygieł             122.06 -  374: 424   72
    5    15 Łukasz         Sornek                109.79 +  371: 331  160
    6    11 Stanisław      Rydzik                143.47 +  390: 377  193
    7    10 Dorota         Stachowska            100.41 +  433: 321  150
    8    10 Agnieszka      Krupka                120.25 +  351: 332  170
    9     3 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  411: 428   73
   10    11 Justyna        Górka                 140.07 +  364: 286  190
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 +  370: 337  194
   12     5 Tomasz         Ciejka                132.12 +  344: 323  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Przemysław Herdzina 136.72 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Sornek                109.79 +  424: 288  160
    2    15 Łukasz         Bobowski              130.79 +  398: 305  181
    3     1 Rafał          Dąbrowski             132.38 +  475: 236  182
    4     4 Irena          Sołdan                131.87 -  309: 414   82
    5    11 Weronika       Rudnicka              117.44 +  371: 327  167
    6     7 Jan            Kozłowski             126.63 -  398: 418   77
    7    14 Paweł          Kowalski              118.92 +  459: 268  169
    8     5 Michał         Gawroński             118.87 -  333: 396   69
    9    14 Kamil          Górka                 144.50 +  418: 412  195
   10     4 Tomasz         Ciejka                132.12 -  332: 418   82
   11    10 Dariusz        Puton                 130.10 +  376: 298  180
   12     9 Sławomir       Piotrowski            118.85 +  412: 330  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Rafał Lenartowski 134.80 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Stachowski            109.23 +  501: 235  159
    2     6 Marek          Róziecki              123.64 -  315: 471   74
    3    16 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  344: 478   94
    4    25 Piotr          Wierzchowski          111.82 -  418: 427   62
    5    30 Piotr          Broda                 107.76 +  411: 367  158
    6    23 Natalia        Kosiba                100.00 +  356: 355  150
    7    17 Agata          Kuć                   107.31 +  425: 363  157
    8    16 Kamil          Górka                 144.50 -  438: 449   95
    9    17 Rafał          Wesołowski            122.19 -  307: 396   72
   10    12 Irena          Sołdan                131.87 -  287: 384   82
   11    26 Robert         Wagner                100.00 -  323: 331   50
   12    28 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  438: 368  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Rafał Dąbrowski 132.38 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  516: 350  158
    2     3 Robert         Wagner                100.00 +  532: 265  150
    3     1 Przemysław     Herdzina              136.72 -  236: 475   87
    4     7 Stanisław      Rydzik                143.47 +  391: 324  193
    5     8 Dorota         Stachowska            100.41 +  404: 296  150
    6     6 Agnieszka      Krupka                120.25 +  457: 332  170
    7     6 Dariusz        Puton                 130.10 -  310: 347   80
    8     9 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  341: 350   68
    9    13 Weronika       Rudnicka              117.44 -  376: 398   67
   10    14 Agata          Kuć                   107.31 +  496: 315  157
   11     8 Krzysztof      Leśniak               118.38 +  443: 277  168
   12     6 Andrzej        Rechowicz             123.28 +  480: 406  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Tomasz Ciejka 132.12 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Broda                 107.76 +  442: 357  158
    2    10 Leszek         Stecuła               121.62 +  496: 242  172
    3     3 Krzysztof      Obremski              141.23 +  402: 332  191
    4     3 Tomasz         Zwoliński             142.04 +  453: 357  192
    5     2 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  293: 486   91
    6     5 Mateusz        Borsuk                116.49 =  351: 351  116
    7     4 Andrzej        Rechowicz             123.28 +  405: 375  173
    8     2 Dariusz        Kosz                  141.69 -  405: 406   92
    9     6 Jan            Kozłowski             126.63 +  468: 350  177
   10     4 Przemysław     Herdzina              136.72 +  418: 332  187
   11     3 Michał         Gawroński             118.87 -  311: 363   69
   12     5 Dawid          Pikul                 139.25 -  323: 344   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Irena Sołdan 131.87 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Siwiński              107.53 +  410: 321  158
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  384: 381  174
    3     6 Grzegorz       Kwiecień              118.12 +  425: 316  168
    4     4 Przemysław     Herdzina              136.72 +  414: 309  187
    5     3 Marek          Róziecki              123.64 +  412: 323  174
    6     2 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  397: 414   91
    7     2 Dariusz        Kosz                  141.69 -  453: 473   92
    8     6 Janusz         Krupiński             114.22 -  366: 381   64
    9     9 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  384: 435   92
   10    12 Rafał          Lenartowski           134.80 +  384: 287  185
   11     9 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  395: 320  168
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  344: 490   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Łukasz Bobowski 130.79 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Urszula        Solarska              107.35 +  350: 340  157
    2    15 Przemysław     Herdzina              136.72 -  305: 398   87
    3    25 Dariusz        Puton                 130.10 +  387: 339  180
    4    16 Joanna         Brychcy               112.99 -  306: 375   63
    5    24 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  311: 410   69
    6    27 Beata          Wiączkowska           120.78 -  368: 412   71
    7    29 Bartosz        Orłowski              118.46 +  368: 351  168
    8    23 Łukasz         Sornek                109.79 +  616: 148  160
    9    21 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  506: 432  175
   10    16 Małgorzata     Szczygieł             122.06 +  335: 309  172
   11    12 Agnieszka      Krupka                120.25 -  365: 367   70
   12    12 Beata          Wiączkowska           120.78 -  373: 430   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Dariusz Puton 130.10 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   107.31 +  341: 310  157
    2    17 Jan            Kozłowski             126.63 -  420: 450   77
    3    25 Łukasz         Bobowski              130.79 -  339: 387   81
    4    31 Danuta         Wodecka               100.00 +  488: 305  150
    5    18 Piotr          Wierzchowski          111.82 +  499: 404  162
    6     9 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  405: 362  155
    7     6 Rafał          Dąbrowski             132.38 +  347: 310  182
    8     4 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  375: 465   73
    9    10 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  391: 450   69
   10    13 Stanisław      Rydzik                143.47 -  336: 382   93
   11    10 Przemysław     Herdzina              136.72 -  298: 376   87
   12    22 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  455: 336  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Artur Irzyk 128.55 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Luter                 106.98 +  365: 308  157
    2    14 Bartosz        Morawski              139.30 -  388: 412   89
    3    27 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  349: 368   75
    4    30 Piotr          Broda                 107.76 +  453: 303  158
    5    19 Joanna         Ostrowska             117.88 +  371: 290  168
    6    16 Kamil          Górka                 144.50 -  344: 389   95
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              117.94 +  376: 264  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  7 130.00




	Jan Kozłowski 126.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  419: 307  155
    2    17 Dariusz        Puton                 130.10 +  450: 420  180
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             122.06 +  392: 385  172
    4     2 Dariusz        Kosz                  141.69 -  420: 453   92
    5     6 Grzegorz       Kwiecień              118.12 +  394: 236  168
    6     7 Przemysław     Herdzina              136.72 +  418: 398  187
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  361: 410   99
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 +  415: 379  194
    9     6 Tomasz         Ciejka                132.12 -  350: 468   82
   10    10 Mateusz        Borsuk                116.49 +  474: 302  166
   11     5 Andrzej        Rechowicz             123.28 +  396: 304  173
   12     4 Michał         Gawroński             118.87 +  522: 333  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Zbigniew Wietecki 124.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ryszard        Korpalski             103.57 +  334: 284  154
    2    18 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  269: 424   91
    3    27 Artur          Irzyk                 128.55 +  368: 349  179
    4    19 Kamil          Górka                 144.50 +  414: 400  195
    5     9 Agnieszka      Krupka                120.25 -  299: 383   70
    6    17 Urszula        Solarska              107.35 -  331: 355   57
    7    21 Beata          Wiączkowska           120.78 -  338: 534   71
    8    25 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  373: 287  160
    9    21 Łukasz         Bobowski              130.79 -  432: 506   81
   10    22 Rafał          Wesołowski            122.19 +  328: 280  172
   11    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  377: 389   50
   12    26 Ryszard        Korpalski             103.57 -  303: 461   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Andrzej Kwiatkowski 124.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Stachowska            100.41 +  569: 261  150
    2     1 Irena          Sołdan                131.87 -  381: 384   82
    3    11 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  407: 424   91
    4    22 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  379: 362  160
    5    12 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  295: 541   92
    6    22 Krzysztof      Sporczyk              117.94 -  333: 405   68
    7    27 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  365: 456   70
    8    30 Ryszard        Korpalski             103.57 -  334: 347   54
    9    33 Leszek         Stecuła               121.62 +  428: 324  172
   10    29 Krzysztof      Leśniak               118.38 -  408: 416   68
   11    32 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  386: 288  150
   12    28 Rafał          Lenartowski           134.80 -  368: 438   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Grzegorz Koczkodon 124.02 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  502: 320  150
    2     5 Krzysztof      Obremski              141.23 -  335: 424   91
    3    14 Leokadia       Litwinowicz           119.60 +  413: 400  170
    4     9 Jerzy          Matyasik              119.12 -  379: 397   69
    5    16 Michał         Kolaj                 113.15 +  378: 355  163
    6    12 Małgorzata     Szczygieł             122.06 +  468: 359  172
    7     7 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  473: 431  158
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 +  330: 326  199
    9     5 Mateusz        Borsuk                116.49 +  408: 291  166
   10     1 Dariusz        Kosz                  141.69 -  370: 411   92
   11     6 Bartosz        Morawski              139.30 -  287: 392   89
   12     8 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  295: 383   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Marek Róziecki 123.64 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  387: 266  150
    2     6 Rafał          Lenartowski           134.80 +  471: 315  185
    3     8 Weronika       Rudnicka              117.44 +  408: 298  167
    4     6 Michał         Gawroński             118.87 +  483: 298  169
    5     3 Irena          Sołdan                131.87 -  323: 412   82
    6     3 Dariusz        Kosz                  141.69 -  384: 510   92
    7     9 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  340: 343   68
    8    13 Jerzy          Luter                 106.98 -  303: 413   57
    9    19 Urszula        Solarska              107.35 +  376: 334  157
   10    17 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  406: 349  155
   11    11 Beata          Wiączkowska           120.78 -  305: 561   71
   12    13 Stanisław      Rydzik                143.47 -  365: 463   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Andrzej Rechowicz 123.28 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Gawroński             118.87 +  376: 321  169
    2     9 Jerzy          Matyasik              119.12 +  426: 375  169
    3     4 Dariusz        Kosz                  141.69 -  441: 455   92
    4    10 Natalia        Kosiba                100.00 +  448: 340  150
    5     5 Joanna         Brychcy               112.99 +  384: 380  163
    6     8 Paweł          Kowalski              118.92 +  494: 342  169
    7     4 Tomasz         Ciejka                132.12 -  375: 405   82
    8     4 Dariusz        Puton                 130.10 +  465: 375  180
    9     3 Dawid          Pikul                 139.25 +  428: 411  189
   10     3 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  396: 410   68
   11     5 Jan            Kozłowski             126.63 -  304: 396   77
   12     6 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  406: 480   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Rafał Wesołowski 122.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  368: 277  150
    2    12 Dariusz        Kosz                  141.69 -  353: 470   92
    3    19 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  317: 368   92
    4    23 Bartosz        Orłowski              118.46 +  361: 348  168
    5    22 Dorota         Ziembowicz            105.42 -  312: 340   55
    6    25 Lucyna         Korga                 112.21 +  381: 330  162
    7    20 Joanna         Brychcy               112.99 +  349: 325  163
    8    14 Beata          Wiączkowska           120.78 -  412: 428   71
    9    17 Rafał          Lenartowski           134.80 +  396: 307  185
   10    22 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  280: 328   75
   11    22 Justyna        Górka                 140.07 +  347: 345  190
   12    18 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  350: 317  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Małgorzata Szczygieł 122.06 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  371: 338  150
    2    11 Joanna         Ostrowska             117.88 +  384: 327  168
    3     7 Jan            Kozłowski             126.63 -  385: 392   77
    4     8 Dawid          Pikul                 139.25 +  424: 374  189
    5     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  268: 478   99
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  359: 468   74
    7    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  512: 242  150
    8    18 Justyna        Górka                 140.07 -  292: 406   90
    9    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  281: 335   50
   10    16 Łukasz         Bobowski              130.79 -  309: 335   81
   11    30 Tomasz         Siwiński              107.53 +  426: 359  158
   12    24 Lucyna         Korga                 112.21 +  338: 300  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Leszek Stecuła 121.62 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Natalia        Kosiba                100.00 +  375: 316  150
    2    10 Tomasz         Ciejka                132.12 -  242: 496   82
    3    26 Sławomir       Piotrowski            118.85 +  450: 358  169
    4    14 Agnieszka      Krupka                120.25 -  299: 463   70
    5    23 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  402: 409   92
    6    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  321: 376   50
    7    35 Michał         Wodecki               100.00 +  293: 269  150
    8    24 Agata          Kuć                   107.31 -  360: 393   57
    9    33 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 -  324: 428   74
   10    35 Rafał          Stachowski            109.23 +  381: 346  159
   11    28 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  431: 330  155
   12    25 Michał         Kolaj                 113.15 +  420: 369  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Beata Wiączkowska 120.78 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jakub          Kraj                  100.00 +  404: 271  150
    2     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  348: 428   99
    3    28 Dorota         Stachowska            100.41 -  338: 385   50
    4    33 Rafał          Stachowski            109.23 -  332: 475   59
    5    33 Edward         Smołka                100.00 +  418: 293  150
    6    27 Łukasz         Bobowski              130.79 +  412: 368  181
    7    21 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  534: 338  175
    8    14 Rafał          Wesołowski            122.19 +  428: 412  172
    9    11 Jerzy          Luter                 106.98 -  335: 382   57
   10    15 Barbara        Łukaszewicz           108.17 -  361: 390   58
   11    11 Marek          Róziecki              123.64 +  561: 305  174
   12    12 Łukasz         Bobowski              130.79 +  430: 373  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Agnieszka Krupka 120.25 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Robert         Kurdziel              100.00 +  432: 324  150
    2    13 Leokadia       Litwinowicz           119.60 +  384: 367  170
    3     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  388: 458   99
    4    14 Leszek         Stecuła               121.62 +  463: 299  172
    5     9 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  383: 299  175
    6     6 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  332: 457   82
    7    13 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  380: 355  150
    8    10 Dawid          Pikul                 139.25 -  332: 351   89
    9    15 Justyna        Górka                 140.07 -  321: 431   90
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              117.94 -  349: 369   68
   11    12 Łukasz         Bobowski              130.79 +  367: 365  181
   12    14 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  303: 431   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Leokadia Litwinowicz 119.60 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Kurpiel               100.00 +  367: 252  150
    2    13 Agnieszka      Krupka                120.25 -  367: 384   70
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  400: 413   74
    4    27 Jerzy          Luter                 106.98 -  282: 314   57
    5    34 Jakub          Kraj                  100.00 +  349: 253  150
    6    33 Bartosz        Orłowski              118.46 -  300: 370   68
    7    27 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  456: 365  174
    8    26 Piotr          Broda                 107.76 +  339: 302  158
    9    16 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  342: 309  168
   10    23 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  390: 395   60
   11    17 Piotr          Wierzchowski          111.82 +  446: 329  162
   12    16 Piotr          Wierzchowski          111.82 +  376: 304  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Jerzy Matyasik 119.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  455: 267  150
    2     9 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  375: 426   73
    3    15 Piotr          Broda                 107.76 +  310: 217  158
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             124.02 +  397: 379  174
    5     7 Mateusz        Borsuk                116.49 -  380: 381   66
    6    18 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  302: 378   50
    7    24 Justyna        Górka                 140.07 -  301: 444   90
    8    27 Tomasz         Siwiński              107.53 +  325: 321  158
    9    18 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  431: 226  158
   10    21 Urszula        Solarska              107.35 +  439: 331  157
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              117.94 -  387: 459   68
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              117.94 +  359: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Paweł Kowalski 118.92 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  350: 293  150
    2    16 Justyna        Górka                 140.07 =  383: 383  140
    3    10 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  358: 395   92
    4    20 Krzysztof      Obremski              141.23 +  429: 373  191
    5    13 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  334: 295  158
    6     8 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  342: 494   73
    7    14 Przemysław     Herdzina              136.72 -  268: 459   87
    8    19 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  353: 373   92
    9    24 Agata          Kuć                   107.31 +  421: 398  157
   10    26 Robert         Wagner                100.00 +  406: 383  150
   11    23 Łukasz         Sornek                109.79 +  394: 363  160
   12    11 Mateusz        Borsuk                116.49 +  384: 338  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Michał Gawroński 118.87 Siemianowice Śląskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  321: 376   73
    2    36 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  490: 248  150
    3    18 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  505: 340  150
    4     6 Marek          Róziecki              123.64 -  298: 483   74
    5    17 Jacek          Pietruszka            113.87 +  407: 282  164
    6    10 Agata          Kuć                   107.31 +  440: 331  157
    7     8 Urszula        Solarska              107.35 +  481: 307  157
    8     5 Przemysław     Herdzina              136.72 +  396: 333  187
    9     4 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  324: 350   68
   10     9 Weronika       Rudnicka              117.44 +  446: 273  167
   11     3 Tomasz         Ciejka                132.12 +  363: 311  182
   12     4 Jan            Kozłowski             126.63 -  333: 522   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Sławomir Piotrowski 118.85 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Edward         Smołka                100.00 +  412: 283  150
    2    19 Weronika       Rudnicka              117.44 -  342: 376   67
    3    26 Leszek         Stecuła               121.62 -  358: 450   72
    4    28 Teresa         Zalewska              110.90 +  417: 391  161
    5    24 Łukasz         Bobowski              130.79 +  410: 311  181
    6    14 Dorota         Stachowska            100.41 -  274: 353   50
    7    25 Rafał          Stachowski            109.23 +  456: 343  159
    8    11 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  353: 341  168
    9    10 Dariusz        Puton                 130.10 +  450: 391  180
   10     6 Bartosz        Morawski              139.30 -  345: 346   89
   11    15 Michał         Kolaj                 113.15 +  450: 235  163
   12     9 Przemysław     Herdzina              136.72 -  330: 412   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Bartosz Orłowski 118.46 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Stolot                100.00 +  506: 272  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                143.47 -  388: 410   93
    3    12 Natalia        Kosiba                100.00 -  365: 397   50
    4    23 Rafał          Wesołowski            122.19 -  348: 361   72
    5    29 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  368: 376   50
    6    33 Leokadia       Litwinowicz           119.60 +  370: 300  170
    7    29 Łukasz         Bobowski              130.79 -  351: 368   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  7  95.14




	Krzysztof Leśniak 118.38 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Wagner                100.00 -  366: 397   50
    2    21 Lucyna         Korga                 112.21 +  416: 399  162
    3    22 Agata          Kuć                   107.31 -  378: 391   57
    4    26 Łukasz         Sornek                109.79 -  384: 431   60
    5    31 Wojciech       Kwaśniak              100.13 -  365: 368   50
    6    34 Jakub          Kraj                  100.00 +  439: 300  150
    7    28 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  477: 320  150
    8    20 Teresa         Zalewska              110.90 +  467: 355  161
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  290: 466   94
   10    29 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  416: 408  174
   11     8 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  277: 443   82
   12    21 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  524: 292  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Grzegorz Kwiecień 118.12 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  387: 331  150
    2     7 Dawid          Pikul                 139.25 +  500: 379  189
    3     6 Irena          Sołdan                131.87 -  316: 425   82
    4    15 Agata          Kuć                   107.31 +  346: 344  157
    5     6 Jan            Kozłowski             126.63 -  236: 394   77
    6    13 Krzysztof      Mówka                 142.19 +  378: 290  192
    7     9 Marek          Róziecki              123.64 +  343: 340  174
    8     9 Rafał          Dąbrowski             132.38 +  350: 341  182
    9     4 Michał         Gawroński             118.87 +  350: 324  169
   10     3 Andrzej        Rechowicz             123.28 +  410: 396  173
   11     2 Mariusz        Skrobosz              141.09 +  376: 368  191
   12     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  284: 475   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Krzysztof Sporczyk 117.94 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Danuta         Wodecka               100.00 -  331: 385   50
    2    30 Edward         Smołka                100.00 +  404: 272  150
    3    13 Dawid          Pikul                 139.25 -  329: 397   89
    4    21 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  401: 343  168
    5    28 Rafał          Stachowski            109.23 -  284: 297   59
    6    22 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  405: 333  174
    7    19 Artur          Irzyk                 128.55 -  264: 376   79
    8    22 Joanna         Brychcy               112.99 +  486: 260  163
    9    25 Stanisław      Rydzik                143.47 -  341: 488   93
   10    18 Agnieszka      Krupka                120.25 +  369: 349  170
   11    16 Jerzy          Matyasik              119.12 +  459: 387  169
   12    15 Jerzy          Matyasik              119.12 -  341: 359   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Grzegorz Wiączkowski 117.91 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  363: 532   99
    2    22 Jerzy          Luter                 106.98 -  368: 421   57
    3    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  652: 174  150
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              117.94 -  343: 401   68
    5    27 Natalia        Kosiba                100.00 +  414: 257  150
    6    21 Joanna         Ostrowska             117.88 +  402: 336  168
    7    15 Stanisław      Rydzik                143.47 +  400: 319  193
    8    11 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  341: 353   69
    9    16 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  309: 342   70
   10    28 Tomasz         Siwiński              107.53 +  388: 280  158
   11     9 Irena          Sołdan                131.87 -  320: 395   82
   12    21 Krzysztof      Leśniak               118.38 -  292: 524   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Joanna Ostrowska 117.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 144.50 +  442: 346  195
    2    11 Małgorzata     Szczygieł             122.06 -  327: 384   72
    3    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  352: 294  150
    4    12 Mateusz        Borsuk                116.49 -  320: 468   66
    5    19 Artur          Irzyk                 128.55 -  290: 371   79
    6    21 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 -  336: 402   68
    7    36 Robert         Wagner                100.00 -  359: 429   50
    8    33 Jakub          Kraj                  100.00 -  307: 329   50
    9    35 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  396: 323  150
   10    33 Andrzej        Stolot                100.00 +  483: 234  150
   11    29 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  412: 387  150
   12    23 Agata          Kuć                   107.31 +  343: 314  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Weronika Rudnicka 117.44 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 +  327: 321  194
    2    19 Sławomir       Piotrowski            118.85 +  376: 342  169
    3     8 Marek          Róziecki              123.64 -  298: 408   74
    4    17 Krzysztof      Mówka                 142.19 +  368: 359  192
    5    11 Przemysław     Herdzina              136.72 -  327: 371   87
    6    15 Joanna         Brychcy               112.99 +  329: 320  163
    7    12 Krzysztof      Obremski              141.23 -  373: 379   91
    8    15 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  386: 347  158
    9    13 Rafał          Dąbrowski             132.38 +  398: 376  182
   10     9 Michał         Gawroński             118.87 -  273: 446   69
   11    19 Teresa         Zalewska              110.90 -  316: 419   61
   12    19 Kamil          Górka                 144.50 -  292: 458   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Mateusz Borsuk 116.49 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                143.47 -  349: 391   93
    2    26 Piotr          Wierzchowski          111.82 +  467: 312  162
    3    17 Jerzy          Luter                 106.98 +  394: 267  157
    4    12 Joanna         Ostrowska             117.88 +  468: 320  168
    5     7 Jerzy          Matyasik              119.12 +  381: 380  169
    6     5 Tomasz         Ciejka                132.12 =  351: 351  132
    7     5 Tomasz         Zwoliński             142.04 +  446: 341  192
    8     1 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  446: 504   91
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  291: 408   74
   10    10 Jan            Kozłowski             126.63 -  302: 474   77
   11    21 Ryszard        Korpalski             103.57 +  316: 307  154
   12    11 Paweł          Kowalski              118.92 -  338: 384   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Janusz Krupiński 114.22 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 142.19 +  412: 323  192
    2    20 Michał         Wodecki               100.00 +  480: 280  150
    3     5 Stanisław      Rydzik                143.47 +  385: 339  193
    4     5 Justyna        Górka                 140.07 +  456: 351  190
    5     1 Dariusz        Kosz                  141.69 +  455: 426  192
    6     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.80 -  339: 458   99
    7     1 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  302: 538   91
    8     6 Irena          Sołdan                131.87 +  381: 366  182
    9     7 Bartosz        Morawski              139.30 -  330: 484   89
   10     7 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  304: 487   94
   11    13 Barbara        Łukaszewicz           108.17 +  381: 339  158
   12    10 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  326: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Jacek Pietruszka 113.87 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  307: 470   92
    2    23 Joanna         Brychcy               112.99 -  416: 421   63
    3    32 Robert         Kurdziel              100.00 +  371: 363  150
    4    32 Edward         Smołka                100.00 +  348: 273  150
    5    17 Michał         Gawroński             118.87 -  282: 407   69
    6    24 Bartosz        Morawski              139.30 -  399: 437   89
    7    32 Piotr          Broda                 107.76 -  334: 350   58
    8    32 Danuta         Wodecka               100.00 +  393: 254  150
    9    26 Robert         Wagner                100.00 -  373: 376   50
   10    31 Jakub          Kraj                  100.00 -  374: 379   50
   11    33 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  425: 298  150
   12    29 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  377: 368  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Michał Kolaj 113.15 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Kosz                  141.69 -  282: 438   92
    2    31 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  504: 270  150
    3    20 Kamil          Górka                 144.50 -  318: 437   95
    4    29 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  339: 305  150
    5    16 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  355: 378   74
    6    28 Jerzy          Luter                 106.98 -  348: 379   57
    7    31 Robert         Kurdziel              100.00 +  363: 310  150
    8    28 Rafał          Stachowski            109.23 +  503: 453  159
    9    20 Ryszard        Korpalski             103.57 +  367: 344  154
   10    19 Teresa         Zalewska              110.90 -  271: 341   61
   11    15 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  235: 450   69
   12    25 Leszek         Stecuła               121.62 -  369: 420   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Joanna Brychcy 112.99 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Obremski              141.23 -  363: 390   91
    2    23 Jacek          Pietruszka            113.87 +  421: 416  164
    3    21 Danuta         Wodecka               100.00 +  394: 228  150
    4    16 Łukasz         Bobowski              130.79 +  375: 306  181
    5     5 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  380: 384   73
    6    15 Weronika       Rudnicka              117.44 -  320: 329   67
    7    20 Rafał          Wesołowski            122.19 -  325: 349   72
    8    22 Krzysztof      Sporczyk              117.94 -  260: 486   68
    9    27 Łukasz         Sornek                109.79 -  328: 365   60
   10    32 Robert         Kurdziel              100.00 +  324: 312  150
   11    25 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  398: 433   50
   12    30 Urszula        Solarska              107.35 -  274: 323   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Lucyna Korga 112.21 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              141.09 -  308: 415   91
    2    21 Krzysztof      Leśniak               118.38 -  399: 416   68
    3    33 Ryszard        Korpalski             103.57 +  368: 352  154
    4    34 Michał         Wodecki               100.00 +  476: 280  150
    5    21 Agata          Kuć                   107.31 -  404: 423   57
    6    25 Rafał          Wesołowski            122.19 -  330: 381   72
    7    30 Teresa         Zalewska              110.90 -  296: 417   61
    8    31 Robert         Kurdziel              100.00 -  289: 382   50
    9    34 Edward         Smołka                100.00 +  400: 272  150
   10    30 Piotr          Broda                 107.76 +  287: 241  158
   11    31 Jakub          Kraj                  100.00 +  371: 305  150
   12    24 Małgorzata     Szczygieł             122.06 -  300: 338   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Piotr Wierzchowski 111.82 Widuchowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 140.07 -  288: 421   90
    2    26 Mateusz        Borsuk                116.49 -  312: 467   66
    3    39 Andrzej        Stolot                100.00 +  415: 312  150
    4    25 Rafał          Lenartowski           134.80 +  427: 418  185
    5    18 Dariusz        Puton                 130.10 -  404: 499   80
    6    26 Teresa         Zalewska              110.90 +  490: 308  161
    7    18 Ryszard        Korpalski             103.57 +  375: 285  154
    8    17 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  354: 289  150
    9     8 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  313: 386   92
   10    20 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  335: 319  150
   11    17 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  329: 446   70
   12    16 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  304: 376   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Teresa Zalewska 110.90 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartosz        Morawski              139.30 -  250: 431   89
    2    39 Agata          Kuć                   107.31 -  279: 366   57
    3    38 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  448: 261  150
    4    28 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  391: 417   69
    5    36 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  331: 286  150
    6    26 Piotr          Wierzchowski          111.82 -  308: 490   62
    7    30 Lucyna         Korga                 112.21 +  417: 296  162
    8    20 Krzysztof      Leśniak               118.38 -  355: 467   68
    9    31 Jakub          Kraj                  100.00 +  428: 321  150
   10    19 Michał         Kolaj                 113.15 +  341: 271  163
   11    19 Weronika       Rudnicka              117.44 +  419: 316  167
   12    17 Jerzy          Luter                 106.98 -  258: 426   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Ireneusz Kurzok 110.13 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Pikul                 139.25 -  285: 498   89
    2    28 Urszula        Solarska              107.35 -  353: 404   57
    3    36 Jakub          Kraj                  100.00 +  408: 328  150
    4    22 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 -  362: 379   74
    5    35 Michał         Wodecki               100.00 +  381: 322  150
    6    30 Tomasz         Siwiński              107.53 -  322: 338   58
    7    33 Danuta         Wodecka               100.00 +  415: 332  150
    8    25 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  287: 373   75
    9    29 Robert         Kurdziel              100.00 +  344: 311  150
   10    23 Leokadia       Litwinowicz           119.60 +  395: 390  170
   11    18 Jerzy          Luter                 106.98 +  355: 330  157
   12    18 Rafał          Wesołowski            122.19 -  317: 350   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Łukasz Sornek 109.79 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Herdzina              136.72 -  288: 424   87
    2    27 Kamil          Górka                 144.50 -  361: 371   95
    3    34 Paulina        Naplocha              100.00 +  366: 289  150
    4    26 Krzysztof      Leśniak               118.38 +  431: 384  168
    5    15 Dawid          Pikul                 139.25 -  331: 371   89
    6    31 Anna           Kurpiel               100.00 +  399: 308  150
    7    16 Bartosz        Morawski              139.30 -  378: 385   89
    8    23 Łukasz         Bobowski              130.79 -  148: 616   81
    9    27 Joanna         Brychcy               112.99 +  365: 328  163
   10    27 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  344: 331  150
   11    23 Paweł          Kowalski              118.92 -  363: 394   69
   12    27 Robert         Wagner                100.00 -  264: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Rafał Stachowski 109.23 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Lenartowski           134.80 -  235: 501   85
    2    40 PAUZA
    3    30 Urszula        Solarska              107.35 -  373: 425   57
    4    33 Beata          Wiączkowska           120.78 +  475: 332  171
    5    28 Krzysztof      Sporczyk              117.94 +  297: 284  168
    6    20 Barbara        Łukaszewicz           108.17 -  300: 464   58
    7    25 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  343: 456   69
    8    28 Michał         Kolaj                 113.15 -  453: 503   63
    9    32 Wojciech       Kwaśniak              100.13 -  314: 363   50
   10    35 Leszek         Stecuła               121.62 -  346: 381   72
   11    37 Paulina        Naplocha              100.00 -  339: 352   50
   12    36 Andrzej        Stolot                100.00 +  391: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 11  90.27




	Barbara Łukaszewicz 108.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  350: 516   82
    2    25 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  420: 305  150
    3    23 Robert         Wagner                100.00 +  364: 355  150
    4    11 Bartosz        Morawski              139.30 +  453: 439  189
    5    13 Paweł          Kowalski              118.92 -  295: 334   69
    6    20 Rafał          Stachowski            109.23 +  464: 300  159
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  431: 473   74
    8    15 Weronika       Rudnicka              117.44 -  347: 386   67
    9    18 Jerzy          Matyasik              119.12 -  226: 431   69
   10    15 Beata          Wiączkowska           120.78 +  390: 361  171
   11    13 Janusz         Krupiński             114.22 -  339: 381   64
   12    22 Dariusz        Puton                 130.10 -  336: 455   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Piotr Broda 107.76 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Ciejka                132.12 -  357: 442   82
    2    24 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  377: 300  155
    3    15 Jerzy          Matyasik              119.12 -  217: 310   69
    4    30 Artur          Irzyk                 128.55 -  303: 453   79
    5    30 Rafał          Lenartowski           134.80 -  367: 411   85
    6    36 Edward         Smołka                100.00 +  342: 233  150
    7    32 Jacek          Pietruszka            113.87 +  350: 334  164
    8    26 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  302: 339   70
    9    28 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  260: 339   50
   10    30 Lucyna         Korga                 112.21 -  241: 287   62
   11    35 Danuta         Wodecka               100.00 -  342: 357   50
   12    34 Robert         Kurdziel              100.00 -  336: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Tomasz Siwiński 107.53 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Sołdan                131.87 -  321: 410   82
    2    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  427: 289  150
    3    29 Michał         Wodecki               100.00 +  323: 273  150
    4    13 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  257: 399   94
    5    25 Krzysztof      Obremski              141.23 -  280: 388   91
    6    30 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  338: 322  160
    7    23 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  345: 440   92
    8    27 Jerzy          Matyasik              119.12 -  321: 325   69
    9    30 Natalia        Kosiba                100.00 +  427: 309  150
   10    28 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 -  280: 388   68
   11    30 Małgorzata     Szczygieł             122.06 -  359: 426   72
   12    32 Natalia        Kosiba                100.00 +  429: 402  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Urszula Solarska 107.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Bobowski              130.79 -  340: 350   81
    2    28 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  404: 353  160
    3    30 Rafał          Stachowski            109.23 +  425: 373  159
    4    18 Dorota         Stachowska            100.41 -  347: 431   50
    5    26 Jerzy          Luter                 106.98 +  402: 315  157
    6    17 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  355: 331  175
    7     8 Michał         Gawroński             118.87 -  307: 481   69
    8    12 Bartosz        Morawski              139.30 -  247: 536   89
    9    19 Marek          Róziecki              123.64 -  334: 376   74
   10    21 Jerzy          Matyasik              119.12 -  331: 439   69
   11    24 Kamil          Górka                 144.50 -  331: 423   95
   12    30 Joanna         Brychcy               112.99 +  323: 274  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Agata Kuć 107.31 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Puton                 130.10 -  310: 341   80
    2    39 Teresa         Zalewska              110.90 +  366: 279  161
    3    22 Krzysztof      Leśniak               118.38 +  391: 378  168
    4    15 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  344: 346   68
    5    21 Lucyna         Korga                 112.21 +  423: 404  162
    6    10 Michał         Gawroński             118.87 -  331: 440   69
    7    17 Rafał          Lenartowski           134.80 -  363: 425   85
    8    24 Leszek         Stecuła               121.62 +  393: 360  172
    9    24 Paweł          Kowalski              118.92 -  398: 421   69
   10    14 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  315: 496   82
   11    27 Natalia        Kosiba                100.00 +  404: 317  150
   12    23 Joanna         Ostrowska             117.88 -  314: 343   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Jerzy Luter 106.98 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Artur          Irzyk                 128.55 -  308: 365   79
    2    22 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 +  421: 368  168
    3    17 Mateusz        Borsuk                116.49 -  267: 394   66
    4    27 Leokadia       Litwinowicz           119.60 +  314: 282  170
    5    26 Urszula        Solarska              107.35 -  315: 402   57
    6    28 Michał         Kolaj                 113.15 +  379: 348  163
    7    22 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  456: 367  155
    8    13 Marek          Róziecki              123.64 +  413: 303  174
    9    11 Beata          Wiączkowska           120.78 +  382: 335  171
   10     8 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  342: 390   92
   11    18 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  330: 355   60
   12    17 Teresa         Zalewska              110.90 +  426: 258  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Dorota Ziembowicz 105.42 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jan            Kozłowski             126.63 -  307: 419   77
    2    24 Piotr          Broda                 107.76 -  300: 377   58
    3    37 Anna           Kurpiel               100.00 +  564: 281  150
    4    24 Robert         Wagner                100.00 +  366: 252  150
    5    22 Rafał          Wesołowski            122.19 +  340: 312  172
    6     9 Dariusz        Puton                 130.10 -  362: 405   80
    7    22 Jerzy          Luter                 106.98 -  367: 456   57
    8    21 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  355: 332  150
    9    23 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  309: 348   50
   10    17 Marek          Róziecki              123.64 -  349: 406   74
   11    28 Leszek         Stecuła               121.62 -  330: 431   72
   12    29 Jacek          Pietruszka            113.87 -  368: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Ryszard Korpalski 103.57 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  284: 334   75
    2    29 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  296: 389   50
    3    33 Lucyna         Korga                 112.21 -  352: 368   62
    4    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  491: 187  150
    5    32 Danuta         Wodecka               100.00 +  367: 264  150
    6    29 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  367: 269  150
    7    18 Piotr          Wierzchowski          111.82 -  285: 375   62
    8    30 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 +  347: 334  174
    9    20 Michał         Kolaj                 113.15 -  344: 367   63
   10    25 Kamil          Górka                 144.50 +  413: 365  195
   11    21 Mateusz        Borsuk                116.49 -  307: 316   66
   12    26 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  461: 303  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Dorota Stachowska 100.41 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 -  261: 569   74
    2    37 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  333: 327  150
    3    28 Beata          Wiączkowska           120.78 +  385: 338  171
    4    18 Urszula        Solarska              107.35 +  431: 347  157
    5     8 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  296: 404   82
    6    14 Sławomir       Piotrowski            118.85 +  353: 274  169
    7    10 Dawid          Pikul                 139.25 -  321: 433   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Wojciech Kwaśniak 100.13 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Koczkodon             124.02 -  320: 502   74
    2    37 Dorota         Stachowska            100.41 -  327: 333   50
    3    35 Edward         Smołka                100.00 -  247: 291   50
    4    38 Andrzej        Stolot                100.00 +  327: 267  150
    5    31 Krzysztof      Leśniak               118.38 +  368: 365  168
    6    40 PAUZA
    8    21 Dorota         Ziembowicz            105.42 -  332: 355   55
    9    32 Rafał          Stachowski            109.23 +  363: 314  159
   10    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  281: 345   50
   11    29 Joanna         Ostrowska             117.88 -  387: 412   68
   12    31 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  274: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  / 10  87.40




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Róziecki              123.64 -  266: 387   74
    2    36 Michał         Gawroński             118.87 -  248: 490   69
    3    40 PAUZA
    4    35 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  315: 348   50
    5    36 Teresa         Zalewska              110.90 -  286: 331   61
    6    38 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  331: 433   50
    7    37 Jakub          Kraj                  100.00 -  316: 396   50
    8    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  345: 328  150
    9    35 Joanna         Ostrowska             117.88 -  323: 396   68
   10    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  332: 286  150
   11    33 Jacek          Pietruszka            113.87 -  298: 425   64
   12    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  387: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 11  85.09




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            122.19 -  277: 368   72
    2    32 Robert         Kurdziel              100.00 +  383: 273  150
    3    24 Joanna         Ostrowska             117.88 -  294: 352   68
    4    29 Michał         Kolaj                 113.15 -  305: 339   63
    5    29 Bartosz        Orłowski              118.46 +  376: 368  168
    6    29 Ryszard        Korpalski             103.57 -  269: 367   54
    7    34 Natalia        Kosiba                100.00 +  308: 302  150
    8    29 Stanisław      Rydzik                143.47 +  399: 377  193
    9    22 Małgorzata     Szczygieł             122.06 +  335: 281  172
   10    24 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  345: 281  150
   11    20 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  389: 377  175
   12    10 Janusz         Krupiński             114.22 +  362: 326  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Leszek Kacprzyk 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Szczygieł             122.06 -  338: 371   72
    2    29 Ryszard        Korpalski             103.57 +  389: 296  154
    3    18 Michał         Gawroński             118.87 -  340: 505   69
    4    35 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  348: 315  150
    5    20 Kamil          Górka                 144.50 =  451: 451  145
    6    18 Jerzy          Matyasik              119.12 +  378: 302  169
    7    13 Agnieszka      Krupka                120.25 -  355: 380   70
    8    17 Piotr          Wierzchowski          111.82 -  289: 354   62
    9    23 Dorota         Ziembowicz            105.42 +  348: 309  155
   10    27 Łukasz         Sornek                109.79 -  331: 344   60
   11    25 Joanna         Brychcy               112.99 +  433: 398  163
   12    20 Justyna        Górka                 140.07 -  324: 422   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Natalia Kosiba 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Leszek         Stecuła               121.62 -  316: 375   72
    2    38 Anna           Kurpiel               100.00 +  425: 278  150
    3    12 Bartosz        Orłowski              118.46 +  397: 365  168
    4    10 Andrzej        Rechowicz             123.28 -  340: 448   73
    5    27 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 -  257: 414   68
    6    23 Rafał          Lenartowski           134.80 -  355: 356   85
    7    34 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  302: 308   50
    8    34 Andrzej        Stolot                100.00 +  396: 255  150
    9    30 Tomasz         Siwiński              107.53 -  309: 427   58
   10    34 Michał         Wodecki               100.00 +  363: 278  150
   11    27 Agata          Kuć                   107.31 -  317: 404   57
   12    32 Tomasz         Siwiński              107.53 -  402: 429   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Jakub Kraj 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Beata          Wiączkowska           120.78 -  271: 404   71
    2    34 Karol          Wyrębkiewicz          143.68 -  282: 410   94
    3    36 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  328: 408   60
    4    39 Anna           Kurpiel               100.00 +  316: 268  150
    5    34 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  253: 349   70
    6    34 Krzysztof      Leśniak               118.38 -  300: 439   68
    7    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  396: 316  150
    8    33 Joanna         Ostrowska             117.88 +  329: 307  168
    9    31 Teresa         Zalewska              110.90 -  321: 428   61
   10    31 Jacek          Pietruszka            113.87 +  379: 374  164
   11    31 Lucyna         Korga                 112.21 -  305: 371   62
   12    33 Michał         Wodecki               100.00 +  414: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Robert Kurdziel 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Krupka                120.25 -  324: 432   70
    2    32 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  273: 383   50
    3    32 Jacek          Pietruszka            113.87 -  363: 371   64
    4    36 Justyna        Wiśniewska            100.00 +  401: 366  150
    5    37 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  297: 315   50
    6    35 Andrzej        Stolot                100.00 +  326: 266  150
    7    31 Michał         Kolaj                 113.15 -  310: 363   63
    8    31 Lucyna         Korga                 112.21 +  382: 289  162
    9    29 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  311: 344   60
   10    32 Joanna         Brychcy               112.99 -  312: 324   63
   11    34 Michał         Wodecki               100.00 -  314: 411   50
   12    34 Piotr          Broda                 107.76 +  368: 336  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Anna Kurpiel 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Leokadia       Litwinowicz           119.60 -  252: 367   70
    2    38 Natalia        Kosiba                100.00 -  278: 425   50
    3    37 Dorota         Ziembowicz            105.42 -  281: 564   55
    4    39 Jakub          Kraj                  100.00 -  268: 316   50
    5    39 Andrzej        Stolot                100.00 -  254: 318   50
    6    31 Łukasz         Sornek                109.79 -  308: 399   60
    7    39 Edward         Smołka                100.00 -  254: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     385  /  7  55.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jerzy          Matyasik              119.12 -  267: 455   69
    2    35 Tomasz         Siwiński              107.53 -  289: 427   58
    3    34 Łukasz         Sornek                109.79 -  289: 366   60
    4    37 Ryszard        Korpalski             103.57 -  187: 491   54
    5    40 PAUZA
    6    39 Danuta         Wodecka               100.00 -  284: 442   50
    7    38 Andrzej        Stolot                100.00 -  301: 327   50
    8    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  328: 345   50
    9    37 Michał         Wodecki               100.00 -  292: 350   50
   10    37 Edward         Smołka                100.00 +  517: 281  150
   11    37 Rafał          Stachowski            109.23 +  352: 339  159
   12    37 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  301: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Paweł          Kowalski              118.92 -  293: 350   69
    2    25 Barbara        Łukaszewicz           108.17 -  305: 420   58
    3    31 Grzegorz       Wiączkowski           117.91 -  174: 652   68
    4    40 PAUZA
    5    37 Robert         Kurdziel              100.00 +  315: 297  150
    6    32 Leszek         Stecuła               121.62 +  376: 321  172
    7    26 Małgorzata     Szczygieł             122.06 -  242: 512   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  6  98.17




	Edward Smołka 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Piotrowski            118.85 -  283: 412   69
    2    30 Krzysztof      Sporczyk              117.94 -  272: 404   68
    3    35 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  291: 247  150
    4    32 Jacek          Pietruszka            113.87 -  273: 348   64
    5    33 Beata          Wiączkowska           120.78 -  293: 418   71
    6    36 Piotr          Broda                 107.76 -  233: 342   58
    7    39 Anna           Kurpiel               100.00 +  300: 254  150
    8    36 Robert         Wagner                100.00 -  299: 349   50
    9    34 Lucyna         Korga                 112.21 -  272: 400   62
   10    37 Paulina        Naplocha              100.00 -  281: 517   50
   11    36 Andrzej        Stolot                100.00 +  378: 286  150
   12    35 Danuta         Wodecka               100.00 -  359: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 12  82.67




	Andrzej Stolot 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bartosz        Orłowski              118.46 -  272: 506   68
    2    33 Krzysztof      Mówka                 142.19 -  252: 482   92
    3    39 Piotr          Wierzchowski          111.82 -  312: 415   62
    4    38 Wojciech       Kwaśniak              100.13 -  267: 327   50
    5    39 Anna           Kurpiel               100.00 +  318: 254  150
    6    35 Robert         Kurdziel              100.00 -  266: 326   50
    7    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  327: 301  150
    8    34 Natalia        Kosiba                100.00 -  255: 396   50
    9    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  379: 293  150
   10    33 Joanna         Ostrowska             117.88 -  234: 483   68
   11    36 Edward         Smołka                100.00 -  286: 378   50
   12    36 Rafał          Stachowski            109.23 -  265: 391   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 12  83.25




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Leśniak               118.38 +  397: 366  168
    2     3 Rafał          Dąbrowski             132.38 -  265: 532   82
    3    23 Barbara        Łukaszewicz           108.17 -  355: 364   58
    4    24 Dorota         Ziembowicz            105.42 -  252: 366   55
    5    38 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  343: 384   50
    6    37 Michał         Wodecki               100.00 -  323: 358   50
    7    36 Joanna         Ostrowska             117.88 +  429: 359  168
    8    36 Edward         Smołka                100.00 +  349: 299  150
    9    26 Jacek          Pietruszka            113.87 +  376: 373  164
   10    26 Paweł          Kowalski              118.92 -  383: 406   69
   11    26 Rafał          Lenartowski           134.80 +  331: 323  185
   12    27 Łukasz         Sornek                109.79 +  316: 264  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Justyna Wiśniewska 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grzegorz       Kwiecień              118.12 -  331: 387   68
    2    31 Michał         Kolaj                 113.15 -  270: 504   63
    3    38 Teresa         Zalewska              110.90 -  261: 448   61
    4    36 Robert         Kurdziel              100.00 -  366: 401   50
    5    38 Robert         Wagner                100.00 +  384: 343  150
    6    38 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  433: 331  150
    7    28 Krzysztof      Leśniak               118.38 -  320: 477   68
    8    35 Michał         Wodecki               100.00 +  470: 317  150
    9    28 Piotr          Broda                 107.76 +  339: 260  158
   10    20 Piotr          Wierzchowski          111.82 -  319: 335   62
   11    32 Andrzej        Kwiatkowski           124.07 -  288: 386   74
   12    31 Wojciech       Kwaśniak              100.13 +  408: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Sporczyk              117.94 +  385: 331  168
    2     8 Tomasz         Zwoliński             142.04 -  303: 370   92
    3    21 Joanna         Brychcy               112.99 -  228: 394   63
    4    31 Dariusz        Puton                 130.10 -  305: 488   80
    5    32 Ryszard        Korpalski             103.57 -  264: 367   54
    6    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  442: 284  150
    7    33 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  332: 415   60
    8    32 Jacek          Pietruszka            113.87 -  254: 393   64
    9    36 Andrzej        Stolot                100.00 -  293: 379   50
   10    36 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  286: 332   50
   11    35 Piotr          Broda                 107.76 +  357: 342  158
   12    35 Edward         Smołka                100.00 +  367: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Michał Wodecki 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 PAUZA
    2    20 Janusz         Krupiński             114.22 -  280: 480   64
    3    29 Tomasz         Siwiński              107.53 -  273: 323   58
    4    34 Lucyna         Korga                 112.21 -  280: 476   62
    5    35 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  322: 381   60
    6    37 Robert         Wagner                100.00 +  358: 323  150
    7    35 Leszek         Stecuła               121.62 -  269: 293   72
    8    35 Justyna        Wiśniewska            100.00 -  317: 470   50
    9    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  350: 292  150
   10    34 Natalia        Kosiba                100.00 -  278: 363   50
   11    34 Robert         Kurdziel              100.00 +  411: 314  150
   12    33 Jakub          Kraj                  100.00 -  306: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  / 11  83.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Wiączkowski           532: 363
   2 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 442: 346
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Weronika       Rudnicka              321: 327
   4 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                349: 391
   5 Krzysztof      Mówka                - Janusz         Krupiński             323: 412
   6 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Zwoliński             307: 470
   7 Dariusz        Kosz                 - Michał         Kolaj                 438: 282
   8 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Obremski              363: 390
   9 Mariusz        Skrobosz             - Lucyna         Korga                 415: 308
  10 Piotr          Wierzchowski         - Justyna        Górka                 288: 421
  11 Bartosz        Morawski             - Teresa         Zalewska              431: 250
  12 Ireneusz       Kurzok               - Dawid          Pikul                 285: 498
  13 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Sornek                424: 288
  14 Rafał          Stachowski           - Rafał          Lenartowski           235: 501
  15 Rafał          Dąbrowski            - Barbara        Łukaszewicz           516: 350
  16 Piotr          Broda                - Tomasz         Ciejka                357: 442
  17 Irena          Sołdan               - Tomasz         Siwiński              410: 321
  18 Urszula        Solarska             - Łukasz         Bobowski              340: 350
  19 Dariusz        Puton                - Agata          Kuć                   341: 310
  20 Jerzy          Luter                - Artur          Irzyk                 308: 365
  21 Jan            Kozłowski            - Dorota         Ziembowicz            419: 307
  22 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Wietecki              284: 334
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Stachowska            569: 261
  24 Wojciech       Kwaśniak             - Grzegorz       Koczkodon             320: 502
  25 Marek          Róziecki             - Katarzyna      Bogusławska           387: 266
  26 Michał         Gawroński            - Andrzej        Rechowicz             321: 376
  27 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               368: 277
  28 Leszek         Kacprzyk             - Małgorzata     Szczygieł             338: 371
  29 Leszek         Stecuła              - Natalia        Kosiba                375: 316
  30 Jakub          Kraj                 - Beata          Wiączkowska           271: 404
  31 Agnieszka      Krupka               - Robert         Kurdziel              432: 324
  32 Anna           Kurpiel              - Leokadia       Litwinowicz           252: 367
  33 Jerzy          Matyasik             - Paulina        Naplocha              455: 267
  34 Zygmunt        Skwarek              - Paweł          Kowalski              293: 350
  35 Sławomir       Piotrowski           - Edward         Smołka                412: 283
  36 Andrzej        Stolot               - Bartosz        Orłowski              272: 506
  37 Krzysztof      Leśniak              - Robert         Wagner                366: 397
  38 Justyna        Wiśniewska           - Grzegorz       Kwiecień              331: 387
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Danuta         Wodecka               331: 385
  40 Michał         Wodecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                381: 384
   2 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.Jr   Merklejn              348: 428
   3 Robert         Wagner               - Rafał          Dąbrowski             265: 532
   4 Bartosz        Orłowski             - Stanisław      Rydzik                388: 410
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             424: 335
   6 Rafał          Lenartowski          - Marek          Róziecki              315: 471
   7 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kwiecień              379: 500
   8 Tomasz         Zwoliński            - Danuta         Wodecka               370: 303
   9 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              426: 375
  10 Tomasz         Ciejka               - Leszek         Stecuła               496: 242
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Ostrowska             384: 327
  12 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kosz                  353: 470
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Agnieszka      Krupka                367: 384
  14 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              388: 412
  15 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              305: 398
  16 Justyna        Górka                - Paweł          Kowalski              383: 383
  17 Dariusz        Puton                - Jan            Kozłowski             420: 450
  18 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              269: 424
  19 Weronika       Rudnicka             - Sławomir       Piotrowski            376: 342
  20 Janusz         Krupiński            - Michał         Wodecki               480: 280
  21 Lucyna         Korga                - Krzysztof      Leśniak               399: 416
  22 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Luter                 368: 421
  23 Joanna         Brychcy              - Jacek          Pietruszka            421: 416
  24 Dorota         Ziembowicz           - Piotr          Broda                 300: 377
  25 Barbara        Łukaszewicz          - Zygmunt        Skwarek               420: 305
  26 Mateusz        Borsuk               - Piotr          Wierzchowski          467: 312
  27 Kamil          Górka                - Łukasz         Sornek                371: 361
  28 Ireneusz       Kurzok               - Urszula        Solarska              353: 404
  29 Leszek         Kacprzyk             - Ryszard        Korpalski             389: 296
  30 Edward         Smołka               - Krzysztof      Sporczyk              272: 404
  31 Michał         Kolaj                - Justyna        Wiśniewska            504: 270
  32 Wojciech       Gołęcki              - Robert         Kurdziel              383: 273
  33 Andrzej        Stolot               - Krzysztof      Mówka                 252: 482
  34 Jakub          Kraj                 - Karol          Wyrębkiewicz          282: 410
  35 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Siwiński              289: 427
  36 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Gawroński             248: 490
  37 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Kwaśniak              333: 327
  38 Natalia        Kosiba               - Anna           Kurpiel               425: 278
  39 Agata          Kuć                  - Teresa         Zalewska              366: 279
  40 Rafał          Stachowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Dąbrowski             475: 236
   2 Agnieszka      Krupka               - Kazimierz.Jr   Merklejn              388: 458
   3 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Obremski              402: 332
   4 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             455: 441
   5 Stanisław      Rydzik               - Janusz         Krupiński             339: 385
   6 Grzegorz       Kwiecień             - Irena          Sołdan                316: 425
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Jan            Kozłowski             385: 392
   8 Marek          Róziecki             - Weronika       Rudnicka              408: 298
   9 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              435: 382
  10 Paweł          Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             358: 395
  11 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           424: 407
  12 Natalia        Kosiba               - Bartosz        Orłowski              397: 365
  13 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              397: 329
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Leokadia       Litwinowicz           413: 400
  15 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 310: 217
  16 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          344: 478
  17 Jerzy          Luter                - Mateusz        Borsuk                267: 394
  18 Michał         Gawroński            - Leszek         Kacprzyk              505: 340
  19 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            368: 317
  20 Michał         Kolaj                - Kamil          Górka                 318: 437
  21 Danuta         Wodecka              - Joanna         Brychcy               228: 394
  22 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Leśniak               391: 378
  23 Robert         Wagner               - Barbara        Łukaszewicz           355: 364
  24 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Ostrowska             294: 352
  25 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Puton                 387: 339
  26 Leszek         Stecuła              - Sławomir       Piotrowski            450: 358
  27 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Irzyk                 368: 349
  28 Dorota         Stachowska           - Beata          Wiączkowska           385: 338
  29 Tomasz         Siwiński             - Michał         Wodecki               323: 273
  30 Urszula        Solarska             - Rafał          Stachowski            425: 373
  31 Zygmunt        Skwarek              - Grzegorz       Wiączkowski           174: 652
  32 Robert         Kurdziel             - Jacek          Pietruszka            363: 371
  33 Lucyna         Korga                - Ryszard        Korpalski             368: 352
  34 Łukasz         Sornek               - Paulina        Naplocha              366: 289
  35 Wojciech       Kwaśniak             - Edward         Smołka                247: 291
  36 Ireneusz       Kurzok               - Jakub          Kraj                  408: 328
  37 Anna           Kurpiel              - Dorota         Ziembowicz            281: 564
  38 Teresa         Zalewska             - Justyna        Wiśniewska            448: 261
  39 Piotr          Wierzchowski         - Andrzej        Stolot                415: 312
  40 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              370: 418
   2 Jan            Kozłowski            - Dariusz        Kosz                  420: 453
   3 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                357: 453
   4 Irena          Sołdan               - Przemysław     Herdzina              414: 309
   5 Janusz         Krupiński            - Justyna        Górka                 456: 351
   6 Michał         Gawroński            - Marek          Róziecki              298: 483
   7 Rafał          Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                391: 324
   8 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szczygieł             374: 424
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Matyasik              379: 397
  10 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Kosiba                448: 340
  11 Bartosz        Morawski             - Barbara        Łukaszewicz           439: 453
  12 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Borsuk                320: 468
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Siwiński              399: 257
  14 Leszek         Stecuła              - Agnieszka      Krupka                299: 463
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Agata          Kuć                   346: 344
  16 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Bobowski              375: 306
  17 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Mówka                 368: 359
  18 Urszula        Solarska             - Dorota         Stachowska            347: 431
  19 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              400: 414
  20 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Kowalski              373: 429
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Wiączkowski           401: 343
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Ireneusz       Kurzok                379: 362
  23 Bartosz        Orłowski             - Rafał          Wesołowski            348: 361
  24 Dorota         Ziembowicz           - Robert         Wagner                366: 252
  25 Piotr          Wierzchowski         - Rafał          Lenartowski           427: 418
  26 Krzysztof      Leśniak              - Łukasz         Sornek                384: 431
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Luter                 282: 314
  28 Sławomir       Piotrowski           - Teresa         Zalewska              417: 391
  29 Michał         Kolaj                - Wojciech       Gołęcki               339: 305
  30 Piotr          Broda                - Artur          Irzyk                 303: 453
  31 Danuta         Wodecka              - Dariusz        Puton                 305: 488
  32 Edward         Smołka               - Jacek          Pietruszka            273: 348
  33 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Stachowski            332: 475
  34 Michał         Wodecki              - Lucyna         Korga                 280: 476
  35 Katarzyna      Bogusławska          - Leszek         Kacprzyk              315: 348
  36 Robert         Kurdziel             - Justyna        Wiśniewska            401: 366
  37 Ryszard        Korpalski            - Paulina        Naplocha              491: 187
  38 Andrzej        Stolot               - Wojciech       Kwaśniak              267: 327
  39 Anna           Kurpiel              - Jakub          Kraj                  268: 316
  40 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Kosz                  455: 426
   2 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Skrobosz              293: 486
   3 Marek          Róziecki             - Irena          Sołdan                323: 412
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             478: 268
   5 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               384: 380
   6 Jan            Kozłowski            - Grzegorz       Kwiecień              394: 236
   7 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Borsuk                380: 381
   8 Rafał          Dąbrowski            - Dorota         Stachowska            404: 296
   9 Agnieszka      Krupka               - Zbigniew       Wietecki              383: 299
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 460: 261
  11 Weronika       Rudnicka             - Przemysław     Herdzina              327: 371
  12 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           541: 295
  13 Paweł          Kowalski             - Barbara        Łukaszewicz           334: 295
  14 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              342: 324
  15 Łukasz         Sornek               - Dawid          Pikul                 331: 371
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Kolaj                 378: 355
  17 Jacek          Pietruszka           - Michał         Gawroński             282: 407
  18 Dariusz        Puton                - Piotr          Wierzchowski          499: 404
  19 Artur          Irzyk                - Joanna         Ostrowska             371: 290
  20 Kamil          Górka                - Leszek         Kacprzyk              451: 451
  21 Lucyna         Korga                - Agata          Kuć                   404: 423
  22 Dorota         Ziembowicz           - Rafał          Wesołowski            340: 312
  23 Krzysztof      Mówka                - Leszek         Stecuła               409: 402
  24 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Piotrowski            311: 410
  25 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Obremski              280: 388
  26 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              315: 402
  27 Grzegorz       Wiączkowski          - Natalia        Kosiba                414: 257
  28 Rafał          Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              297: 284
  29 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Orłowski              376: 368
  30 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Broda                 411: 367
  31 Krzysztof      Leśniak              - Wojciech       Kwaśniak              365: 368
  32 Danuta         Wodecka              - Ryszard        Korpalski             264: 367
  33 Edward         Smołka               - Beata          Wiączkowska           293: 418
  34 Jakub          Kraj                 - Leokadia       Litwinowicz           253: 349
  35 Michał         Wodecki              - Ireneusz       Kurzok                322: 381
  36 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Bogusławska           331: 286
  37 Robert         Kurdziel             - Zygmunt        Skwarek               297: 315
  38 Justyna        Wiśniewska           - Robert         Wagner                384: 343
  39 Andrzej        Stolot               - Anna           Kurpiel               318: 254
  40 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Janusz         Krupiński             458: 339
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              397: 414
   3 Dariusz        Kosz                 - Marek          Róziecki              510: 384
   4 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          410: 322
   5 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Ciejka                351: 351
   6 Rafał          Dąbrowski            - Agnieszka      Krupka                457: 332
   7 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             398: 418
   8 Paweł          Kowalski             - Andrzej        Rechowicz             342: 494
   9 Dorota         Ziembowicz           - Dariusz        Puton                 362: 405
  10 Agata          Kuć                  - Michał         Gawroński             331: 440
  11 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 377: 390
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Koczkodon             359: 468
  13 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Mówka                 378: 290
  14 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Piotrowski            353: 274
  15 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Brychcy               329: 320
  16 Artur          Irzyk                - Kamil          Górka                 344: 389
  17 Zbigniew       Wietecki             - Urszula        Solarska              331: 355
  18 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              378: 302
  19 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 481: 335
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Rafał          Stachowski            464: 300
  21 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Wiączkowski           336: 402
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           405: 333
  23 Natalia        Kosiba               - Rafał          Lenartowski           355: 356
  24 Jacek          Pietruszka           - Bartosz        Morawski              399: 437
  25 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Korga                 381: 330
  26 Teresa         Zalewska             - Piotr          Wierzchowski          308: 490
  27 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Bobowski              412: 368
  28 Jerzy          Luter                - Michał         Kolaj                 379: 348
  29 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gołęcki               367: 269
  30 Tomasz         Siwiński             - Ireneusz       Kurzok                338: 322
  31 Anna           Kurpiel              - Łukasz         Sornek                308: 399
  32 Zygmunt        Skwarek              - Leszek         Stecuła               376: 321
  33 Leokadia       Litwinowicz          - Bartosz        Orłowski              300: 370
  34 Krzysztof      Leśniak              - Jakub          Kraj                  439: 300
  35 Robert         Kurdziel             - Andrzej        Stolot                326: 266
  36 Piotr          Broda                - Edward         Smołka                342: 233
  37 Robert         Wagner               - Michał         Wodecki               323: 358
  38 Justyna        Wiśniewska           - Katarzyna      Bogusławska           433: 331
  39 Paulina        Naplocha             - Danuta         Wodecka               284: 442
  40 Wojciech       Kwaśniak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Janusz         Krupiński             538: 302
   2 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kosz                  453: 473
   3 Jan            Kozłowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              361: 410
   4 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Ciejka                375: 405
   5 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Zwoliński             446: 341
   6 Dariusz        Puton                - Rafał          Dąbrowski             347: 310
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Koczkodon             431: 473
   8 Michał         Gawroński            - Urszula        Solarska              481: 307
   9 Marek          Róziecki             - Grzegorz       Kwiecień              340: 343
  10 Dawid          Pikul                - Dorota         Stachowska            433: 321
  11 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          358: 438
  12 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              379: 373
  13 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Krupka                355: 380
  14 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Kowalski              459: 268
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Stanisław      Rydzik                400: 319
  16 Łukasz         Sornek               - Bartosz        Morawski              378: 385
  17 Rafał          Lenartowski          - Agata          Kuć                   425: 363
  18 Piotr          Wierzchowski         - Ryszard        Korpalski             375: 285
  19 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              376: 264
  20 Joanna         Brychcy              - Rafał          Wesołowski            325: 349
  21 Beata          Wiączkowska          - Zbigniew       Wietecki              534: 338
  22 Dorota         Ziembowicz           - Jerzy          Luter                 367: 456
  23 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Siwiński              440: 345
  24 Justyna        Górka                - Jerzy          Matyasik              444: 301
  25 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Stachowski            456: 343
  26 Małgorzata     Szczygieł            - Zygmunt        Skwarek               512: 242
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Leokadia       Litwinowicz           365: 456
  28 Justyna        Wiśniewska           - Krzysztof      Leśniak               320: 477
  29 Bartosz        Orłowski             - Łukasz         Bobowski              351: 368
  30 Teresa         Zalewska             - Lucyna         Korga                 417: 296
  31 Michał         Kolaj                - Robert         Kurdziel              363: 310
  32 Jacek          Pietruszka           - Piotr          Broda                 334: 350
  33 Ireneusz       Kurzok               - Danuta         Wodecka               415: 332
  34 Wojciech       Gołęcki              - Natalia        Kosiba                308: 302
  35 Leszek         Stecuła              - Michał         Wodecki               293: 269
  36 Robert         Wagner               - Joanna         Ostrowska             429: 359
  37 Jakub          Kraj                 - Katarzyna      Bogusławska           396: 316
  38 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Stolot                301: 327
  39 Edward         Smołka               - Anna           Kurpiel               300: 254


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Borsuk                504: 446
   2 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Kosz                  405: 406
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.Jr   Merklejn              330: 326
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Puton                 465: 375
   5 Michał         Gawroński            - Przemysław     Herdzina              396: 333
   6 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                381: 366
   7 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              402: 428
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Jan            Kozłowski             379: 415
   9 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Dąbrowski             350: 341
  10 Agnieszka      Krupka               - Dawid          Pikul                 332: 351
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Sławomir       Piotrowski            341: 353
  12 Bartosz        Morawski             - Urszula        Solarska              536: 247
  13 Jerzy          Luter                - Marek          Róziecki              413: 303
  14 Rafał          Wesołowski           - Beata          Wiączkowska           412: 428
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Weronika       Rudnicka              347: 386
  16 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 438: 449
  17 Piotr          Wierzchowski         - Leszek         Kacprzyk              354: 289
  18 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             406: 292
  19 Paweł          Kowalski             - Krzysztof      Mówka                 353: 373
  20 Krzysztof      Leśniak              - Teresa         Zalewska              467: 355
  21 Wojciech       Kwaśniak             - Dorota         Ziembowicz            332: 355
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               486: 260
  23 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                616: 148
  24 Agata          Kuć                  - Leszek         Stecuła               393: 360
  25 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Kurzok                373: 287
  26 Piotr          Broda                - Leokadia       Litwinowicz           302: 339
  27 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Siwiński              325: 321
  28 Rafał          Stachowski           - Michał         Kolaj                 453: 503
  29 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Gołęcki               377: 399
  30 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kwiatkowski           347: 334
  31 Lucyna         Korga                - Robert         Kurdziel              289: 382
  32 Danuta         Wodecka              - Jacek          Pietruszka            254: 393
  33 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Kraj                  307: 329
  34 Natalia        Kosiba               - Andrzej        Stolot                396: 255
  35 Michał         Wodecki              - Justyna        Wiśniewska            317: 470
  36 Robert         Wagner               - Edward         Smołka                349: 299
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Paulina        Naplocha              345: 328


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              385: 330
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Obremski              401: 458
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rechowicz             411: 428
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Gawroński             350: 324
   5 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Koczkodon             291: 408
   6 Tomasz         Ciejka               - Jan            Kozłowski             468: 350
   7 Bartosz        Morawski             - Janusz         Krupiński             484: 330
   8 Piotr          Wierzchowski         - Tomasz         Zwoliński             313: 386
   9 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 384: 435
  10 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Puton                 450: 391
  11 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Luter                 335: 382
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Leśniak               466: 290
  13 Rafał          Dąbrowski            - Weronika       Rudnicka              376: 398
  14 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              412: 418
  15 Justyna        Górka                - Agnieszka      Krupka                431: 321
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Grzegorz       Wiączkowski           342: 309
  17 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           396: 307
  18 Jerzy          Matyasik             - Barbara        Łukaszewicz           431: 226
  19 Urszula        Solarska             - Marek          Róziecki              334: 376
  20 Michał         Kolaj                - Ryszard        Korpalski             367: 344
  21 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Bobowski              432: 506
  22 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Szczygieł             335: 281
  23 Leszek         Kacprzyk             - Dorota         Ziembowicz            348: 309
  24 Agata          Kuć                  - Paweł          Kowalski              398: 421
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                341: 488
  26 Jacek          Pietruszka           - Robert         Wagner                373: 376
  27 Łukasz         Sornek               - Joanna         Brychcy               365: 328
  28 Piotr          Broda                - Justyna        Wiśniewska            260: 339
  29 Robert         Kurdziel             - Ireneusz       Kurzok                311: 344
  30 Tomasz         Siwiński             - Natalia        Kosiba                427: 309
  31 Jakub          Kraj                 - Teresa         Zalewska              321: 428
  32 Wojciech       Kwaśniak             - Rafał          Stachowski            363: 314
  33 Andrzej        Kwiatkowski          - Leszek         Stecuła               428: 324
  34 Edward         Smołka               - Lucyna         Korga                 272: 400
  35 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Ostrowska             323: 396
  36 Andrzej        Stolot               - Danuta         Wodecka               379: 293
  37 Paulina        Naplocha             - Michał         Wodecki               292: 350


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  370: 411
   2 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              376: 289
   3 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kwiecień              396: 410
   4 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Ciejka                332: 418
   5 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              342: 427
   6 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Morawski              345: 346
   7 Janusz         Krupiński            - Karol          Wyrębkiewicz          304: 487
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 390: 342
   9 Weronika       Rudnicka             - Michał         Gawroński             273: 446
  10 Jan            Kozłowski            - Mateusz        Borsuk                474: 302
  11 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 364: 286
  12 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                287: 384
  13 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 382: 336
  14 Agata          Kuć                  - Rafał          Dąbrowski             315: 496
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Beata          Wiączkowska           390: 361
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Bobowski              309: 335
  17 Marek          Róziecki             - Dorota         Ziembowicz            406: 349
  18 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              349: 369
  19 Teresa         Zalewska             - Michał         Kolaj                 341: 271
  20 Justyna        Wiśniewska           - Piotr          Wierzchowski          319: 335
  21 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              331: 439
  22 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              280: 328
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Ireneusz       Kurzok                390: 395
  24 Wojciech       Gołęcki              - Wojciech       Kwaśniak              345: 281
  25 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Górka                 413: 365
  26 Paweł          Kowalski             - Robert         Wagner                406: 383
  27 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kacprzyk              344: 331
  28 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Siwiński              388: 280
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Leśniak               408: 416
  30 Lucyna         Korga                - Piotr          Broda                 287: 241
  31 Jakub          Kraj                 - Jacek          Pietruszka            379: 374
  32 Joanna         Brychcy              - Robert         Kurdziel              324: 312
  33 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Stolot                483: 234
  34 Natalia        Kosiba               - Michał         Wodecki               363: 278
  35 Rafał          Stachowski           - Leszek         Stecuła               346: 381
  36 Danuta         Wodecka              - Katarzyna      Bogusławska           286: 332
  37 Edward         Smołka               - Paulina        Naplocha              281: 517


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              303: 419
   2 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kwiecień              368: 376
   3 Michał         Gawroński            - Tomasz         Ciejka                363: 311
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             544: 328
   5 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Rechowicz             396: 304
   6 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Koczkodon             392: 287
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 337: 370
   8 Krzysztof      Leśniak              - Rafał          Dąbrowski             277: 443
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Irena          Sołdan                320: 395
  10 Dariusz        Puton                - Przemysław     Herdzina              298: 376
  11 Beata          Wiączkowska          - Marek          Róziecki              561: 305
  12 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Krupka                365: 367
  13 Janusz         Krupiński            - Barbara        Łukaszewicz           381: 339
  14 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 404: 300
  15 Michał         Kolaj                - Sławomir       Piotrowski            235: 450
  16 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              387: 459
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Wierzchowski          446: 329
  18 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Luter                 355: 330
  19 Weronika       Rudnicka             - Teresa         Zalewska              316: 419
  20 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               377: 389
  21 Ryszard        Korpalski            - Mateusz        Borsuk                307: 316
  22 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            345: 347
  23 Paweł          Kowalski             - Łukasz         Sornek                394: 363
  24 Urszula        Solarska             - Kamil          Górka                 331: 423
  25 Joanna         Brychcy              - Leszek         Kacprzyk              398: 433
  26 Robert         Wagner               - Rafał          Lenartowski           331: 323
  27 Natalia        Kosiba               - Agata          Kuć                   317: 404
  28 Leszek         Stecuła              - Dorota         Ziembowicz            431: 330
  29 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Kwaśniak              412: 387
  30 Tomasz         Siwiński             - Małgorzata     Szczygieł             359: 426
  31 Lucyna         Korga                - Jakub          Kraj                  371: 305
  32 Justyna        Wiśniewska           - Andrzej        Kwiatkowski           288: 386
  33 Jacek          Pietruszka           - Katarzyna      Bogusławska           425: 298
  34 Michał         Wodecki              - Robert         Kurdziel              411: 314
  35 Piotr          Broda                - Danuta         Wodecka               342: 357
  36 Andrzej        Stolot               - Edward         Smołka                286: 378
  37 Rafał          Stachowski           - Paulina        Naplocha              339: 352


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  458: 399
   2 Grzegorz       Kwiecień             - Kazimierz.Jr   Merklejn              284: 475
   3 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              400: 304
   4 Michał         Gawroński            - Jan            Kozłowski             333: 522
   5 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Pikul                 323: 344
   6 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Rechowicz             480: 406
   7 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          344: 490
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             295: 383
   9 Sławomir       Piotrowski           - Przemysław     Herdzina              330: 412
  10 Wojciech       Gołęcki              - Janusz         Krupiński             362: 326
  11 Mateusz        Borsuk               - Paweł          Kowalski              338: 384
  12 Łukasz         Bobowski             - Beata          Wiączkowska           373: 430
  13 Marek          Róziecki             - Stanisław      Rydzik                365: 463
  14 Krzysztof      Mówka                - Agnieszka      Krupka                431: 303
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              341: 359
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Wierzchowski          376: 304
  17 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 258: 426
  18 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            317: 350
  19 Kamil          Górka                - Weronika       Rudnicka              458: 292
  20 Leszek         Kacprzyk             - Justyna        Górka                 324: 422
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Leśniak               292: 524
  22 Dariusz        Puton                - Barbara        Łukaszewicz           455: 336
  23 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   343: 314
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Lucyna         Korga                 338: 300
  25 Leszek         Stecuła              - Michał         Kolaj                 420: 369
  26 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             303: 461
  27 Łukasz         Sornek               - Robert         Wagner                264: 316
  28 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kwiatkowski           438: 368
  29 Dorota         Ziembowicz           - Jacek          Pietruszka            368: 377
  30 Urszula        Solarska             - Joanna         Brychcy               323: 274
  31 Wojciech       Kwaśniak             - Justyna        Wiśniewska            274: 408
  32 Tomasz         Siwiński             - Natalia        Kosiba                429: 402
  33 Michał         Wodecki              - Jakub          Kraj                  306: 414
  34 Robert         Kurdziel             - Piotr          Broda                 368: 336
  35 Danuta         Wodecka              - Edward         Smołka                367: 359
  36 Andrzej        Stolot               - Rafał          Stachowski            265: 391
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Paulina        Naplocha              387: 301
Lista rankingowa na dzień 12-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.85  28536  193
   2 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  28311  195
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.14  11321   78
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   5 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.92  27154  190
   7 Michał Makowski                Warszawa             142.87  12430   87
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.71  27829  195
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.37  28047  197
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.07  26568  187
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.93  26967  190
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              140.77  26605  189
  17 Bartosz Morawski               Gliwice              140.51  10257   73
  18 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.65  26953  193
  19 Justyna Górka                  Kraków               139.39  27182  195
  20 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.10  27403  197
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  22 Dawid Pikul                    Poznań               138.72  26357  190
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.53  26321  190
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             138.21  26950  195
  26 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.96  26902  195
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  28 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  29 Radosław Jachna                Łódź                 137.19   9329   68
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               137.02  24389  178
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.56  25810  189
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  33 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  34 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  22418  166
  35 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  36 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  37 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.38  26473  197
  38 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  39 Marek Reda                     Wołomin              133.94  26387  197
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.94  25046  187
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              133.56  25643  192
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.38  21341  160
  44 Wojciech Sołdan                Rumia                132.43  25030  189
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               132.43  25692  194
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  47 Irena Sołdan                   Rumia                132.19  26306  199
  48 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.18  25511  193
  49 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.84  25576  194
  51 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  52 Maciej Michalak                Łódź                 131.63  13558  103
  53 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  54 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  55 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.34  25546  196
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  58 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.15  25770  198
  59 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  60 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  61 Jan Kozłowski                  Kraków               129.50  13468  104
  62 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.49  24732  191
  63 Adam Klimont                   Wałcz                129.44  25758  199
  64 Paweł Janaś                    Głogów               129.42  25625  198
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Artur Irzyk                    Kraków               128.64  14022  109
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.45  10790   84
  68 Marek Roszak                   Poznań               127.88  23146  181
  69 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  70 Robert Kamiński                Warszawa             127.47  18611  146
  71 Przemysław Rybicki             Otwock               127.40  25098  197
  72 Marek Salamon                  Bytom                127.16  12843  101
  73 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.14  24029  189
  74 Grzegorz Kurowski              Warszawa             126.73  23826  188
  75 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             126.53   5441   43
  76 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  77 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  78 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  79 Anita Bruska                   Gdynia               126.08  11473   91
  80 Michał Ozimiński               Łódź                 126.07  24835  197
  81 Robert Głowacki                Łódź                 125.99  24190  192
  82 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.75  20748  165
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.66  16084  128
  84 Joanna Juszczak                Warszawa             125.64  14197  113
  85 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.41  23953  191
  87 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.15  24904  199
  88 Artur Koszel                   Warszawa             125.12   8633   69
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.03  23630  189
  90 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.60  10716   86
  92 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.21  23103  186
  94 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  95 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  98 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.24  23539  191
  99 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  19439  158
 101 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.97  23610  192
 102 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.67  24412  199
 104 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 106 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 107 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.05  16721  137
 108 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 109 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 110 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 111 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.16  23989  198
 113 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.96  16935  140
 114 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.90  23454  194
 115 Agnieszka Krupka               Krosno               120.85  14986  124
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 117 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 118 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.32  17808  148
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 120 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 121 Paweł Kowalski                 Kutno                120.05  19929  166
 122 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 123 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                119.92   6236   52
 125 Daniel Janus                   Wąchock              119.80  18808  157
 126 Mateusz Borsuk                 Reda                 119.35   5848   49
 127 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 128 Jarosław Michalak              Łódź                 119.13  11794   99
 129 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.09  22866  192
 130 Piotr Rosół                    Warszawa             119.07   3572   30
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       119.06  23217  195
 132 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.85  22700  191
 134 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.80  23284  196
 135 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 136 Beata Piotrowska               Łódź                 118.19  22575  191
 137 Bartosz Orłowski               Bytom                118.15  14650  124
 138 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.90  15327  130
 142 Halina Roszak                  Poznań               117.75  13894  118
 143 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.70  14477  123
 144 Weronika Rudnicka              Ustka                117.68  23418  199
 145 Maciej Rzychoń                 Katowice             117.53   6934   59
 146 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 147 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.37  18075  154
 148 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 149 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.22  20982  179
 150 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 151 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 152 Tomasz Łapka                   Opole                116.97  23044  197
 153 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.87   3506   30
 156 Bogusław Książek               Szczecin             116.81  17288  148
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Katarzyna Rosiek               Kraków               116.65   5599   48
 159 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.48   5824   50
 160 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.38  12104  104
 161 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 162 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.24  22086  190
 163 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.23  22083  190
 164 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 165 Anna Stefańska                 Łódź                 115.53  22066  191
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 167 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  17956  156
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 171 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.88   3791   33
 172 Marek Rogalski                 Warszawa             114.82  14812  129
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.81  15040  131
 174 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.51  13512  118
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 176 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 178 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 179 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.30  22860  200
 180 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.30  19431  170
 181 Michał Kolaj                   Ostróda              114.29  19429  170
 182 Stanisław Gasik                Warszawa             114.24  14509  127
 183 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.00  12540  110
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 186 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 189 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 190 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 191 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 192 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.89  22465  199
 193 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 194 Jacek Pietruszka               Kraków               112.65  14644  130
 195 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.31  22461  200
 197 Magdalena Kublik               Warszawa             112.00  21168  189
 198 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 199 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 200 Monika Sadurska                Warszawa             111.84  15769  141
 201 Joanna Brychcy                 Katowice             111.75  21120  189
 202 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.53  18625  167
 203 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             111.06   9218   83
 205 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.89  21623  195
 206 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.86  13303  120
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.78  21603  195
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  12732  115
 209 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.48  11932  108
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 211 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 213 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 214 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.97  14516  132
 215 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 216 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        109.56   3944   36
 217 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 218 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 219 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 220 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.77  21210  195
 221 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 223 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 224 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.39  12465  115
 225 Grażyna Wesołowska             Łódź                 108.39  16909  156
 226 Renata Andracka                Poznań               108.28  10395   96
 227 Jerzy Luter                    Bytom                108.28  19382  179
 228 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 229 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 230 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             107.87   5070   47
 231 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             107.68   6030   56
 233 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 234 Rafał Stachowski               Police               107.55  13336  124
 235 Urszula Solarska               Łódź                 107.43  20949  195
 236 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 237 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 238 Kamil Kister                   Puławy               107.26   8688   81
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.06   8886   83
 240 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.73  11847  111
 241 Maciej Grąbczewski             Piła                 106.62   5544   52
 242 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 243 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 246 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 247 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 248 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 250 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 251 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 252 Adam Janicki                   Łódź                 105.45  20035  190
 253 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 254 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 256 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 257 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.89   5559   53
 258 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 259 Piotr Broda                    Sandomierz           104.03   6346   61
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 262 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 266 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 267 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 268 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.47   9427   92
 269 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 270 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 271 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 272 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.99  19390  192
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 277 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 278 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 283 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 284 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 285 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 286 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.16  10610  107
 287 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.11   7433   75
 288 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 289 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 291 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 292 Jan  Olek                      Warszawa              97.58   3708   38
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.97   3491   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 295 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 296 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 297 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 298 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 299 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 300 Jacek Cichecki                 Józefów               95.15   6756   71
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 302 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 303 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 304 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.29   3300   35
 305 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 306 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 307 Katarzyna Bogusławska          Piastów               93.17   9690  104
 308 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 309 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 310 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.48   7410   81
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.12   7381   81
 312 Paweł Golubiński               Gdynia                89.86   4493   50
 313 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 315 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.14   7131   80
 317 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 318 Sylwia Buks                    Warszawa              88.85  11461  129
 319 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 320 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 321 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 323 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 324 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 325 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 326 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.18   9625  113
 327 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 328 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 329 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 330 Paulina Naplocha               Racibórz              79.17   7284   92
 331 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 332 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   8017  106
 333 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 334 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 335 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 336 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 337 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 338 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              58.53   4507   77




Poczekalnia na dzień 12-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   8 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
   9 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  10 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  11 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  12 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  13 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  14 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  15 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  16 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  17 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  18 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  19 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  20 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  21 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  22 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  23 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  25 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  34 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  35 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  36 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               103.46   2483   24
  37 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  38 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  39 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  40 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  41 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  42 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  43 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  44 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  45 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  46 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  47 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  48 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  49 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  50 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  51 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  56 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  126.00   2898   23
  57 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  58 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  59 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  60 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  61 Robert Wagner                  Wrocław               99.22   2282   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  67 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  68 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  69 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  70 Kamil Puton                    Ruda Śląska           83.14   1746   21
  71 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  72 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  73 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  74 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  75 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  76 Jacek Karwowski                Płock                128.61   2315   18
  77 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  78 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  79 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  80 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  81 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  82 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  83 Iwona Kucia                    Krosno               109.76   1866   17
  84 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  85 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  86 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  87 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  88 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  90 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  91 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  92 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  93 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  94 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  95 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  96 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  97 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  98 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  99 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 100 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 102 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 103 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 104 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 105 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 106 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 107 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 108 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 109 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 110 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 112 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 113 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 114 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 120 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 121 Mirosław Konsik                Gdańsk               117.83   1414   12
 122 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 123 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 124 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 126 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 128 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 129 Ireneusz Kurzok                Mikołów              112.67   1352   12
 130 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 131 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 132 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 133 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 134 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 135 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 136 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 137 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 138 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 139 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 140 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 141 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 142 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 143 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 144 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 145 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 146 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 147 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 150 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 151 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 152 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 153 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 156 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 157 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 158 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 159 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 160 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 161 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 165 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 166 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 167 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 168 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 171 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 172 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 175 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 176 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 177 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 178 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 179 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 180 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 181 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 182 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 183 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 184 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 185 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 186 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 187 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 188 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 189 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 190 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 191 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 192 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 193 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 194 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 197 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 198 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 199 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 200 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 201 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 202 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 203 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 204 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 205 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 206 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 207 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 210 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 211 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 212 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 213 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 214 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 215 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 216 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 218 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 221 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 222 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 223 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 226 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 227 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 228 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 229 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 230 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 231 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 232 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 233 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 234 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 235 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 236 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 237 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 238 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 239 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 240 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 241 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 245 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 246 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 247 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 248 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 249 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 250 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 251 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 254 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 255 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 256 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 257 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 258 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 259 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 260 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 261 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 262 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 263 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 264 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 265 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 266 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 267 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 268 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 269 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 270 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 271 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 272 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 273 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 274 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 275 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 276 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 277 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 278 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 279 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 280 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 281 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 282 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 283 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 284 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 285 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 286 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 287 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 288 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 289 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 290 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 291 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 292 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 293 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 294 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 295 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 296 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 297 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 298 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 299 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 300 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 301 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 302 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 303 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 304 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 305 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 306 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 307 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 308 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 309 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 310 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 311 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 312 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 313 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 314 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 315 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 316 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 317 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 318 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 319 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie