Łódź14
października
Łódź 14-15 października XXIII Mistrzostwa Łodzi
Świnoujście21
października
Świnoujście 21-22 października V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Katowice21
października
Katowice 21 października Babskie granie (turniej bez jaj)
Kamil Górka mistrzem Świnoujścia i regionu "Północny Zachód"21 - 22 października 2017 — V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiPrzebieg
galeria

V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleŚwinoujście, 21 - 22 października 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka mistrzem Świnoujścia i regionu "Północny Zachód"
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Świnoujścia
III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta Miasta
II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
ul. Słowackiego 4/6, 72-600 Świnoujście
Obrońca tytułuSławomir Piotrowski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 21 października (7 rund)
11:30-12:00 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier
21:00 — kolacja i bankiet dla sponsorów i uczestników

Niedziela, 22 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
16:00 — obiad
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieCiepłe i zimne napoje oraz pyszne ciasto (Kawiarnia SONATA) serwowane w trakcie turnieju.

Dla osób przyjezdnych, korzystających z noclegu na hasło „turniej” pakiet:
nocleg, obiad w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę w cenie promocyjnej — 110 zł
nocleg ze śniadaniem — 70 zł
2 x obiad (sobota, niedziela) — 40 zł

Organizator zaprasza uczestników turnieju na bankiet, na którym serwowane będą dania ciepłe i zimne przekąski.
Opłata za bankiet dla osób towarzyszących uczestnikom turnieju w symbolicznej wysokości — 10 zł

Pakiet (nocleg + posiłki) prosimy rezerwować najpóźniej do 20 października 2017 r, do godz. 12:00
Noclegina miejscu — informacja przy wyżywieniu
Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Centrum Usług Logistycznych RYBITWA
NagrodyPuchar Prezydenta miasta Świnoujście + nagrody finansowe (760-600-400 złotych) dla zwycięzców (I, II, III miejsce)

po 100 zł za: skok tygrysa, najwyższe przewyższenie rankingów, "najdroższego ptaka" oraz najlepszy debiut
nagroda dla najlepszej kobiety
nagrody losowane, wśród których mamy voucher na jednodniową wycieczkę do Kopenhagi oraz voucher dla dwóch osób na zwiedzanie 44 wysp Świnoujścia ufundowane przez Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata, a także weekend dla dwóch osób w Dziwnówku
nagrody pocieszenia dla dwóch ostatnich miejsc
upominki dla pozostałych
Dodatkowe atrakcjeGłówną atrakcją na bankiecie będzie pieczony dzik – specjalność naszego gospodarza CUL, oraz tańce i swawole — oprawę muzyczną przygotuje DJ Marcin.
Organizatorzymiasto Świnoujście
Miejski Dom Kultury
Świnoujski Klub SONATA SCRABBLE
Paweł Wdziękoński — 603 094 433
Beata Kiżewska — 609 143 413
Sponsorzy

Perkun s.c.

Emilia i Łukasz Przyszlak

  Jubiler MALWA Janusz Sójka   MAJSTEREK Dorota i Jeremi Waroch

  DJ Marcin



Oprawa graficzna:


Patronat medialny:



Wyniki turnieju V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 155.47     10.0     5303     1992      894
  2 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               141.02     10.0     4978     2026      942
  3 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               140.06      9.0     5099     1861      820
  4 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.55      8.0     5024     1656      894
  5 Dariusz         Kuć                  Stargard               136.34      8.0     4960     1785      732
  6 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              133.58      8.0     4768     1732      392
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.65      8.0     4693     1799      267
  8 Jacek           Mańko                Poznań                 135.46      8.0     4419     1728     -125
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               133.15      7.0     4978     1717      665
 10 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.63      7.0     4959     1634      663
 11 Jakub           Zaryński             Świnoujście            145.83      7.0     4592     1658      176
 12 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               133.15      7.0     4530     1606      142
 13 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.82      7.0     4522     1578      349
 14 Maciej          Kuć                  Stargard               118.91      7.0     4518     1431      718
 15 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.67      7.0     4421     1539      255
 16 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            116.52      7.0     4381     1522      175
 17 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              114.81      7.0     4258     1541     -140
 18 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            115.84      7.0     4230     1663     -270
 19 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               136.83      6.0     4703     1466      660
 20 Anna            Arana                Kołobrzeg              115.93      6.0     4527     1373      112
 21 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 116.68      6.0     4483     1392      574
 22 Radosław        Jachna               Łódź                   140.53      6.0     4476     1477      198
 23 Beata           Jagielska            Police                 112.68      6.0     4336     1427     -145
 24 Dorota          Kuć                  Stargard               128.55      6.0     4330     1534     -128
 25 Dominika        Worona               Police                 114.58      6.0     4192     1442     -396
 26 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      6.0     4152     1452     -140
 27 Renata          Andracka             Zwola                  116.08      6.0     4142     1549      -76
 28 Beata           Kiżewska             Świnoujście            109.72      6.0     4127     1418     -390
 29 Walenty         Siemaszko            Lipiany                128.97      5.5     4105     1412     -366
 30 Patrycja        Skibska              Warszawa               113.56      5.0     4389     1252     -143
 31 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.65      5.0     4371     1331      173
 32 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            109.95      5.0     4234     1259      -97
 33 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.96      5.0     4102     1330     -232
 34 Alicja          Bielecka-Żabierek    Poznań                 105.59      5.0     4026     1223       -5
 35 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     3979     1289     -648
 36 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.72      4.5     4208     1324     -214
 37 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.5     3744     1065      -47
 38 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      4.5     3457     1072     -523
 39 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3648     1153    -1033
 40 Jacek           Nowak                Szczecin               115.42      3.5     3928     1004     -237
 41 Adam            Kaczyński            Świnoujście            100.00      3.5     3775      897       79
 42 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      3.5     3640     1006     -427
 43 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      3.5     3603      911       94
 44 Magda           Sarad Pedersen       Świnoujście            106.67      2.0     2340      699     -545
 45 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      1.5     3275      779    -1071
 46 Julia           Chybowska            Kamień Pomorski        100.00      0.5      410       83     -103
 47 Tomasz          Chybowski            Kamień Pomorski        100.00      0.0      704      146      -73
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie