Legnica 4
października
Legnica 4- 5 października XX Puchar Polski
Świnoujście11
października
Świnoujście 11-12 października II Otwarte Mistrzostwa ŚwinoujściaGrand Prix 2014
Racibórz18
października
Racibórz 18-19 października V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2014
Promuj scrabble!11 - 12 października 2014 — II Otwarte Mistrzostwa ŚwinoujściaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia Świnoujście, 11 - 12 października 2014
Grand Prix 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Promuj scrabble!Świnoujście zagościło na mapie skrablowej rok temu, kiedy Kuba ZaryńskiPawłem Wdziękońskim zorganizowali turniej, który śmiało można by określić mianem wejścia smoka. W skrócie: rozmach, przepych, pełna gęba i prawdziwa pompa! Tak wysoko zawieszona poprzeczka sprawiła, że przeprowadzenie II Otwartych Mistrzostw Świnoujścia tak, aby sprostać wygórowanym oczekiwaniom przyjezdnych, z pewnością nie było łatwym zadaniem. Do dwójki organizatorów pierwszej edycji dołączyły panie Bożena Mileńko, Beata Kiżewska oraz Hanna Mazowiecka i wspólnymi siłami udało się przygotować turniej na miarę świnoujskiego standardu.

Rozgrywki odbywały się w Hotelu Interferie Medical Spa, gdzie w sobotę stawiło się 46 przedstawicieli naszego gatunku. Jest to całkiem przyzwoity wynik, szczególnie zważywszy na fakt, że gdybyśmy tylko chcieli, moglibyśmy na każdej z 44 wysp, na których położone jest miasto, mieć przynajmniej jednego ambasadora. Już przed przerwą obiadową zapowiadało się, że zmagania będą ciekawe — wśród zawodników, którzy nie zaliczyli porażki w trzech pierwszych rundach, najwyższy ranking miał rozstawiony z szóstką Robert Duczemiński. On też prowadził pod koniec dnia z kompletem zwycięstw, wyprzedzając Dariusza KuciaIreneusza Moralewicza. Wieczorem czekał na nas bankiet z suto zastawionymi stołami, parkietem i kącikiem gier takich jak kręgle, bilard i tenis stołowy. Było niewąsko... Dość powiedzieć, że na moment plansze skrablowe wyszły z mody... Oczywiście, nie można zapomnieć o meczu Polska-Niemcy, który dla wielu był punktem kulminacyjnym imprezy. Jeżeli kogoś jeszcze ominęła ta informacja, spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych wynikiem 2:0. Gratulujemy!

W niedzielę emocji było co niemiara i lider turnieju zmieniał się praktycznie co rundę. Najpierw Roberta wyprzedził Irek, by chwilę później oddać prowadzenie Agacie Kuć, przegrywając z nią w bezpośrednim pojedynku. Agata wprawdzie wygrała następną grę, ale musiała ustąpić małymi punktami Dariuszowi Koszowi, który w dziesiątej rundzie pokonał Irka niebagatelnym wynikiem 584-500. Kolejny lider także nie pobył długo na czele, przegrywając jedenastą partię i tym samym dając się wyprzedzić przez Kazimierza Merklejna. W ten sposób dobrnęliśmy do rundy ostatniej, przed którą praktyczne szanse na mistrzowski tytuł miało czterech zawodników, zaś teoretyczne jeszcze troje kolejnych (przy czym granica oddzielająca jednych od drugich wydaje się dość rozmazana). Ostatecznie Mistrzem Świnoujścia został Darek, pokonując na pierwszym stole Kazika, na drugim miejscu uplasował się Bartosz Morawski, zaś miejsce trzecie przypadło Małgorzacie Sulejewskiej. Całe podium może poszczycić się zdobytymi pucharami, zaś czołowa piątka, którą uzupełnili Kazik i Robert, otrzymała nagrody pieniężne.

Organizatorzy turnieju przewidzieli też kilka dodatkowych klasyfikacji. Najdroższym ruchem w turnieju był wyraz NAMIOCIE położony przez Barbarę Obremską. Najdroższe "morskie" słowo ułożyła Irena Sołdan, której RELINGI pozwoliły wygrać specjalną nagrodę ufundowaną przez Port Handlowy Świnoujście. Najdroższym słowem pochodzenia włoskiego, jakie znalazło się na planszy, okazało się INFERNO Grzegorza Koczkodona, który otrzymał w nagrodę książkę tłumaczoną z tego języka przez szczecińską skrablistkę Annę Niedzielko. Ponadto wycieczka do Szwecji ufundowana przez Polferries powędrowała do Magdaleny Kupczyńskiej, zaś voucher pobytowy w hotelu Rybaczówka Karczma Rybna wygrała Magdalena Sarad.

Wśród sponsorów, którzy swoim wsparciem uświetnili turniej, znaleźli się:
Urząd Miasta Świnoujście
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Centrum Medyczne Rezydent-Med
Kawiarnia Sonata
Elma-Projekt Arkadiusz Sienkiewicz
Polferries
Zakład Ogólnobudowlany ELBUD Józef Hul
OSRZ REMOBUD
Dom Ryszard Dziwnówek
SKONTI Ilona Bielaszewska
Zarządzanie Nieruchomościami Profesja Halina Bajurska
Biuro Aktywnej Turystyki PARTNER
Jubiler MALWA Janusz Sójka
Am-Best II
Karczma Rybaczówka
Picobello Katarzyna Różycka
Salon Budowlany Majsterek
BIMs PLUS Hurtownia Instalacyjna oddział w Świnoujściu
APA-2
IMFilter
Rotary Club Świnoujście
InterAct Profesjonalna Szkoła Językowa

Specjalne podziękowania należą się Marii Mileńko za jej ogromny wkład w dopracowanie turnieju od strony graficznej.

Szczególną pochwałę kierujemy również w kierunku stolika sędziowskiego. Mowa tu o Grzegorzu Wiączkowskim, którego rzetelność i profesjonalizm od lat gwarantują sprawny przebieg zawodów. Ale nie tylko... Swój wkład w sędziowanie miała także 6-letnia Hania, która w niedzielę odbywała praktyki, wywiązując się wzorowo z zadań zleconych jej przez Grzegorza.

W ten sposób II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia dobiegają końca, a wszyscy uczestnicy żegnają się i rozjeżdżają do swoich domów. Chwila... Nie tak prędko! Najpierw trzeba odczekać swoje w kolejce na prom. Cóż, taki urok miasta... :) Nam to nie przeszkadza — i tak wiemy, że warto tu wracać! Do zobaczenia za rok!
relacja: Dariusz Kosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy
Miejsce rozgrywekHotel Interferie Medical Spa, ul. Uzdrowiskowa 15
Obrońca tytułuBatosz Morawski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 11 października (7 rund)
11:30-12:00 zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju i rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00-20:00 — rundy IV-VII
21:00 — bankiet dla uczestników turnieju i sponsorów

Niedziela, 12 października (5 rund)
10:00-15:00 — rundy VIII-XII
15:00 — rozdanie nagród, uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat

dodatkowo płatny bankiet (kolacja + disco): 30 zł
DojazdDojazd
WyżywienieKawa i ciasto serwowane w trakcie turnieju, obiad na miejscu (szwedzki bufet) w cenie 25 złotych, kolacja na bankiecie
NoclegiVILLA SAVONA (www.savona-swinoujscie.pl)
ul. Komandorska 1F
72-600 Świnoujście
tel. 505 505 573

VILLA PASJA
Kapitańska 13
72-600 Świnoujście
tel. (91) 322 40 74, 515 183 494

Apartamenty SUN & SNOW (różne miejsca w okolicy hotelu Interferie)
tel. 600-059-295, 603-350-525
rezerwacja tylko pon.- piątek do 17-tej

VILLA MISTRAL
apartament 2-3 osobowy, min. 2 doby, cena za obie doby do 270 zł, parking w cenie. tel. 513-179-187

Noclegowo.pl
szereg apartamentów w okolicy miejsca rozgrywek
NagrodyI miejsce — 800 zł puchar
II miejsce — 600 zł puchar
III miejsce — 400 zł puchar
IV miejsce — 300 zł
V miejsce — 200 zł

- miejsca VI- XV cenne nagrody rzeczowe
- do rozlosowania/wygrania w różnych kategoriach: vouchery pobytowe od renomowanych ośrodków wypoczynkowych i hoteli
- wycieczka do Szwecji
- upominki dla wszystkich uczestników turnieju
Dodatkowe atrakcjeBankiet dla sponsorów i uczestników turnieju (kolacja, bilard, kręgle, disco, mecz)
OrganizatorzyBożena Mileńko 606155528 bozena.milenko@gmail.com
Beata Kiżewska 609143413 beata.ax@wp.pl
Hanna Mazowiecka 601755935 hmazo@wp.pl
Paweł Wdziękoński 603094433 mewa@fornet.com.pl
Jakub Zaryński 506728430 jakub.zarynski@gmail.com
SponsorzyUrząd Miasta Świnoujście
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Centrum Medyczne Rezydent-Med
Kawiarnia Sonata
Elma-Projekt Arkadiusz Sienkiewicz
Polferries
Zakład Ogólnobudowlany ELBUD Józef Hul
OSRZ REMOBUD
Dom Ryszard Dziwnówek
SKONTI Ilona Bielaszewska
Zarządzanie Nieruchomościami Profesja Halina Bajurska
Biuro Aktywnej Turystyki PARTNER
Jubiler MALWA Janusz Sójka
Am-Best II
Karczma Rybaczówka
Picobello Katarzyna Różycka
Salon Budowlany Majsterek
BIMs PLUS Hurtownia Instalacyjna oddział w Świnoujściu
APA-2
IMFilter
Rotary Club Świnoujście
InterAct Profesjonalna Szkoła Językowa


Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   160.63      9.0     5197     1823      677
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                159.13      9.0     5086     1771      710
  3 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 136.34      9.0     4850     1831      546
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.20      9.0     4765     1886      459
  5 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    140.84      9.0     4567     1935       87
  6 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 133.87      8.0     4963     1739      631
  7 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   121.44      8.0     4883     1813      651
  8 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.53      8.0     4862     1780      398
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   133.41      8.0     4628     1784       96
 10 Irena           Sołdan               Sopot                  136.23      7.0     4983     1605      555
 11 Barbara         Obremska             Wrocław                124.53      7.0     4886     1554      398
 12 Maciej          Perzyński            Piła                   131.28      7.0     4749     1569      168
 13 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.93      7.0     4621     1570      126
 14 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      7.0     4584     1542      155
 15 Rafał           Stachowski           Police                 117.93      7.0     4573     1486      510
 16 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  134.69      7.0     4507     1618       94
 17 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               137.02      6.0     4901     1625      285
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.73      6.0     4894     1474      424
 19 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.53      6.0     4613     1445      576
 20 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              131.44      6.0     4574     1342      138
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.63      6.0     4563     1468       71
 22 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               119.53      6.0     4512     1461       57
 23 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               123.76      6.0     4434     1489      -46
 24 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 111.66      6.0     4207     1435      -70
 25 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               120.55      6.0     4124     1292      144
 26 Magda           Sarad                Świnoujście            100.00      6.0     4070     1345     -212
 27 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.19      6.0     4065     1433     -299
 28 Anna            Niedzielko           Szczecin               110.49      6.0     3945     1362     -490
 29 Sylwia          Łada                 Inowrocław             111.88      5.0     4426     1456      -63
 30 Michał          Landowski            Police                 101.42      5.0     4298     1408     -188
 31 Jakub           Onoszko              Gdynia                 112.11      5.0     4254     1209      -84
 32 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            109.32      5.0     4189     1408     -351
 33 Monika          Siemaszko            Lipiany                112.93      5.0     4093     1364     -179
 34 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     4037     1233     -185
 35 Hanna           Mazowiecka           Świnoujście            100.00      5.0     3904     1210     -193
 36 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    107.11      5.0     3891     1306     -516
 37 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      5.0     3691     1205     -400
 38 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 151.80      5.0     3475     1232       -3
 39 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  109.50      4.0     4287     1120      -50
 40 Dominika        Worona               Police                 110.97      4.0     4082     1118     -110
 41 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            101.78      4.0     3695     1106     -218
 42 Bożena          Mileńko              Świnoujście            100.00      4.0     3684      997       -3
 43 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      3.0     3759     1064     -766
 44 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      2.5     3289      807     -802
 45 Tamara          Szczepańska          Świnoujście            100.00      2.5     2940      770     -914
 46 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      1.5     3103      722     -914
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta



	Dariusz Kosz 160.63 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Kuć                   118.53 +  394: 357  169
    2     2 Maciej         Grąbczewski           137.02 -  352: 454   87
    3    14 Magda          Sarad                 100.00 +  532: 256  150
    4     7 Sylwia         Łada                  111.88 -  397: 416   62
    5    10 Monika         Siemaszko             112.93 +  361: 340  163
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             134.69 +  394: 350  185
    7     6 Mieczysław     Pastuszak             111.66 +  472: 327  162
    8     1 Robert         Duczemiński           140.84 +  407: 349  191
    9     3 Dariusz        Kuć                   133.41 +  521: 333  183
   10     2 Ireneusz       Moralewicz            127.53 +  584: 500  178
   11     1 Maciej         Kuczyński             133.87 -  356: 466   84
   12     1 Kazimierz      Merklejn              148.20 +  427: 372  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Bartosz Morawski 159.13 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Stachowski            117.93 +  400: 382  168
    2     1 Agata          Kuć                   121.44 -  353: 488   71
    3    13 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  431: 268  159
    4    11 Michał         Landowski             101.42 +  396: 348  151
    5     3 Maciej         Grąbczewski           137.02 -  399: 444   87
    6    10 Magdalena      Kupczyńska            119.53 -  380: 467   70
    7    11 Beata          Kiżewska              100.00 +  420: 395  150
    8    10 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  477: 302  156
    9     6 Jolanta        Chłopińska            130.93 +  478: 335  181
   10     5 Dariusz        Kuć                   133.41 +  410: 350  183
   11     3 Robert         Duczemiński           140.84 +  505: 316  191
   12     2 Maciej         Kuczyński             133.87 +  437: 281  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Rafał Lenartowski 151.80 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Siemaszko             112.93 +  448: 315  163
    2     4 Kazimierz      Merklejn              148.20 +  423: 365  198
    3     3 Dariusz        Kuć                   133.41 -  352: 411   83
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             134.69 +  439: 350  185
    5     4 Sylwia         Łada                  111.88 +  401: 362  162
    6     4 Krzysztof      Obremski              144.73 +  415: 379  195
    7     1 Robert         Duczemiński           140.84 -  283: 394   91
    8     3 Agata          Kuć                   121.44 -  346: 509   71
    9     5 Maciej         Kuczyński             133.87 -  368: 393   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  /  9 136.89




	Kazimierz Merklejn 148.20 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Onoszko               112.11 +  381: 342  162
    2     4 Rafał          Lenartowski           151.80 -  365: 423  102
    3    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  432: 286  150
    4    12 Dorota         Kuć                   118.53 +  374: 335  169
    5     5 Maciej         Perzyński             131.28 +  417: 361  181
    6     1 Robert         Duczemiński           140.84 -  406: 432   91
    7     8 Krzysztof      Obremski              144.73 +  386: 363  195
    8     4 Jolanta        Chłopińska            130.93 +  391: 323  181
    9     4 Maciej         Grąbczewski           137.02 +  420: 297  187
   10     3 Małgorzata     Sulejewska            136.34 +  429: 416  186
   11     2 Agata          Kuć                   121.44 +  392: 301  171
   12     1 Dariusz        Kosz                  160.63 -  372: 427  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1886  / 12 157.17




	Krzysztof Obremski 144.73 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  111.88 -  334: 356   62
    2    19 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  601: 269  150
    3     6 Irena          Sołdan                136.23 +  418: 398  186
    4     4 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 -  343: 427   74
    5     9 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  406: 354  156
    6     4 Rafał          Lenartowski           151.80 -  379: 415  102
    7     8 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  363: 386   98
    8    12 Magdalena      Kupczyńska            119.53 +  396: 385  170
    9     9 Michał         Landowski             101.42 +  338: 312  151
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  464: 486   85
   11    10 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  457: 265  159
   12     8 Maciej         Perzyński             131.28 -  395: 417   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Robert Duczemiński 140.84 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             111.66 +  355: 284  162
    2     8 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 +  432: 310  174
    3     1 Agata          Kuć                   121.44 +  419: 386  171
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            127.53 +  341: 287  178
    5     1 Dariusz        Kuć                   133.41 +  396: 358  183
    6     1 Kazimierz      Merklejn              148.20 +  432: 406  198
    7     1 Rafał          Lenartowski           151.80 +  394: 283  202
    8     1 Dariusz        Kosz                  160.63 -  349: 407  111
    9     2 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  311: 456   86
   10     4 Irena          Sołdan                136.23 +  435: 429  186
   11     3 Bartosz        Morawski              159.13 -  316: 505  109
   12     4 Barbara        Obremska              124.53 +  387: 369  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Maciej Grąbczewski 137.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominika       Worona                110.97 +  475: 285  161
    2     2 Dariusz        Kosz                  160.63 +  454: 352  211
    3     2 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  371: 392   78
    4     6 Zbigniew       Wietecki              123.63 +  407: 272  174
    5     3 Bartosz        Morawski              159.13 +  444: 399  209
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  351: 405   86
    7     2 Dariusz        Kuć                   133.41 -  412: 442   83
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             134.69 +  484: 294  185
    9     4 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  297: 420   98
   10     6 Maciej         Kuczyński             133.87 -  416: 485   84
   11     9 Magdalena      Kupczyńska            119.53 +  396: 389  170
   12     7 Irena          Sołdan                136.23 -  394: 481   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Małgorzata Sulejewska 136.34 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Niedzielko            110.49 +  408: 279  160
    2    10 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  349: 306  159
    3     4 Zbigniew       Wietecki              123.63 +  436: 317  174
    4     3 Agata          Kuć                   121.44 -  293: 397   71
    5     6 Barbara        Obremska              124.53 +  417: 383  175
    6     3 Maciej         Grąbczewski           137.02 +  405: 351  187
    7     3 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  399: 410   78
    8     5 Irena          Sołdan                136.23 +  478: 438  186
    9     2 Robert         Duczemiński           140.84 +  456: 311  191
   10     3 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  416: 429   98
   11     5 Maciej         Perzyński             131.28 +  385: 346  181
   12     3 Agata          Kuć                   121.44 +  408: 337  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Irena Sołdan 136.23 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Zabawa                109.50 +  373: 357  159
    2     5 Michał         Landowski             101.42 +  436: 315  151
    3     6 Krzysztof      Obremski              144.73 -  398: 418   95
    4    10 Józef          Wietecki              107.11 +  406: 285  157
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  383: 424   78
    6     9 Zbigniew       Wietecki              123.63 +  399: 357  174
    7     7 Magdalena      Kupczyńska            119.53 +  400: 331  170
    8     5 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  438: 478   86
    9     7 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 +  517: 297  174
   10     4 Robert         Duczemiński           140.84 -  429: 435   91
   11     6 Dariusz        Kuć                   133.41 -  323: 337   83
   12     7 Maciej         Grąbczewski           137.02 +  481: 394  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Grzegorz Koczkodon 134.69 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Przyszlak             109.32 -  348: 349   59
    2    15 Dominika       Worona                110.97 +  345: 318  161
    3     8 Dorota         Kuć                   118.53 +  414: 389  169
    4     8 Rafał          Lenartowski           151.80 -  350: 439  102
    5    13 Józef          Wietecki              107.11 +  444: 274  157
    6     6 Dariusz        Kosz                  160.63 -  350: 394  111
    7    14 Monika         Siemaszko             112.93 +  367: 340  163
    8     7 Maciej         Grąbczewski           137.02 -  294: 484   87
    9    11 Sylwia         Łada                  111.88 +  368: 258  162
   10     7 Krzysztof      Obremski              144.73 +  486: 464  195
   11     7 Zbigniew       Wietecki              123.63 +  481: 312  174
   12     5 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  260: 392   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Maciej Kuczyński 133.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Józef          Wietecki              107.11 +  384: 272  157
    2     3 Zbigniew       Wietecki              123.63 -  372: 399   74
    3    11 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  561: 272  150
    4     5 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  392: 417   81
    5     8 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 -  303: 447   74
    6    11 Natalia        Woźniak               131.44 +  467: 341  181
    7     9 Michał         Landowski             101.42 +  457: 257  151
    8     6 Mieczysław     Pastuszak             111.66 +  402: 350  162
    9     5 Rafał          Lenartowski           151.80 +  393: 368  202
   10     6 Maciej         Grąbczewski           137.02 +  485: 416  187
   11     1 Dariusz        Kosz                  160.63 +  466: 356  211
   12     2 Bartosz        Morawski              159.13 -  281: 437  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Dariusz Kuć 133.41 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  423: 300  156
    2     6 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  359: 280  150
    3     3 Rafał          Lenartowski           151.80 +  411: 352  202
    4     1 Barbara        Obremska              124.53 +  440: 407  175
    5     1 Robert         Duczemiński           140.84 -  358: 396   91
    6     2 Agata          Kuć                   121.44 +  417: 331  171
    7     2 Maciej         Grąbczewski           137.02 +  442: 412  187
    8     2 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  344: 393   78
    9     3 Dariusz        Kosz                  160.63 -  333: 521  111
   10     5 Bartosz        Morawski              159.13 -  350: 410  109
   11     6 Irena          Sołdan                136.23 +  337: 323  186
   12     6 Rafał          Stachowski            117.93 +  414: 407  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Natalia Woźniak 131.44 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  354: 279  152
    2     9 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  331: 372   78
    3     9 Maciej         Perzyński             131.28 -  346: 417   81
    4    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  466: 281  150
    5    12 Beata          Kiżewska              100.00 +  439: 389  150
    6    11 Maciej         Kuczyński             133.87 -  341: 467   84
    7    12 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  252: 365   56
    8    15 Józef          Wietecki              107.11 -  351: 395   57
    9    16 Magda          Sarad                 100.00 +  408: 319  150
   10    13 Małgorzata     Szmuksta              120.55 +  448: 378  171
   11    12 Monika         Siemaszko             112.93 +  488: 396  163
   12     9 Beata          Kiżewska              100.00 -  350: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Maciej Perzyński 131.28 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Landowski             101.42 -  346: 439   51
    2    16 Mieczysław     Pastuszak             111.66 +  454: 313  162
    3     9 Natalia        Woźniak               131.44 +  417: 346  181
    4     9 Beata          Kiżewska              100.00 +  432: 291  150
    5     5 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  361: 417   98
    6     7 Sylwia         Łada                  111.88 +  448: 364  162
    7     5 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  337: 492   81
    8     9 Łukasz         Przyszlak             109.32 -  351: 393   59
    9    10 Magdalena      Kupczyńska            119.53 +  401: 335  170
   10     8 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 +  439: 411  174
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  346: 385   86
   12     8 Krzysztof      Obremski              144.73 +  417: 395  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Jolanta Chłopińska 130.93 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Beata          Kiżewska              100.00 +  423: 340  150
    2     7 Sylwia         Łada                  111.88 -  350: 384   62
    3    10 Monika         Siemaszko             112.93 +  368: 302  163
    4     5 Maciej         Kuczyński             133.87 +  417: 392  184
    5     2 Agata          Kuć                   121.44 -  355: 375   71
    6    12 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  401: 389  159
    7     5 Maciej         Perzyński             131.28 +  492: 337  181
    8     4 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  323: 391   98
    9     6 Bartosz        Morawski              159.13 -  335: 478  109
   10    10 Rafał          Stachowski            117.93 -  311: 409   68
   11    11 Michał         Landowski             101.42 +  400: 287  151
   12    10 Zbigniew       Wietecki              123.63 +  446: 411  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Ireneusz Moralewicz 127.53 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tadeusz        Kondej                100.00 +  411: 261  150
    2     9 Natalia        Woźniak               131.44 +  372: 331  181
    3     2 Maciej         Grąbczewski           137.02 +  392: 371  187
    4     2 Robert         Duczemiński           140.84 -  287: 341   91
    5     7 Irena          Sołdan                136.23 +  424: 383  186
    6     5 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 +  466: 293  174
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            136.34 +  410: 399  186
    8     2 Dariusz        Kuć                   133.41 +  393: 344  183
    9     1 Agata          Kuć                   121.44 -  410: 488   71
   10     2 Dariusz        Kosz                  160.63 -  500: 584  111
   11     4 Barbara        Obremska              124.53 -  405: 409   75
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             134.69 +  392: 260  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Barbara Obremska 124.53 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  404: 277  150
    2    11 Magdalena      Kupczyńska            119.53 +  421: 328  170
    3     5 Sylwia         Łada                  111.88 +  394: 390  162
    4     1 Dariusz        Kuć                   133.41 -  407: 440   83
    5     6 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  383: 417   86
    6     8 Mieczysław     Pastuszak             111.66 -  390: 457   62
    7    10 Zbigniew       Wietecki              123.63 +  433: 395  174
    8     8 Rafał          Stachowski            117.93 +  386: 345  168
    9     8 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  546: 285  159
   10     1 Agata          Kuć                   121.44 -  344: 362   71
   11     4 Ireneusz       Moralewicz            127.53 +  409: 405  178
   12     4 Robert         Duczemiński           140.84 -  369: 387   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Monika Gawron-Cieślik 123.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ryszard        Pliszka               100.00 +  419: 300  150
    2     8 Robert         Duczemiński           140.84 -  310: 432   91
    3    16 Anna           Niedzielko            110.49 +  444: 218  160
    4     4 Krzysztof      Obremski              144.73 +  427: 343  195
    5     8 Maciej         Kuczyński             133.87 +  447: 303  184
    6     5 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  293: 466   78
    7     4 Agata          Kuć                   121.44 -  300: 393   71
    8    11 Sylwia         Łada                  111.88 +  376: 305  162
    9     7 Irena          Sołdan                136.23 -  297: 517   86
   10     8 Maciej         Perzyński             131.28 -  411: 439   81
   11    13 Dorota         Kuć                   118.53 -  315: 401   69
   12    12 Sylwia         Łada                  111.88 +  395: 363  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Zbigniew Wietecki 123.63 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Magda          Sarad                 100.00 +  453: 231  150
    2     3 Maciej         Kuczyński             133.87 +  399: 372  184
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  317: 436   86
    4     6 Maciej         Grąbczewski           137.02 -  272: 407   87
    5    16 Dorota         Kuć                   118.53 +  354: 314  169
    6     9 Irena          Sołdan                136.23 -  357: 399   86
    7    10 Barbara        Obremska              124.53 -  395: 433   75
    8    13 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  454: 265  150
    9    12 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  464: 354  156
   10     9 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  375: 354  159
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  312: 481   85
   12    10 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  411: 446   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Agata Kuć 121.44 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Strugała              100.00 +  516: 195  150
    2     1 Bartosz        Morawski              159.13 +  488: 353  209
    3     1 Robert         Duczemiński           140.84 -  386: 419   91
    4     3 Małgorzata     Sulejewska            136.34 +  397: 293  186
    5     2 Jolanta        Chłopińska            130.93 +  375: 355  181
    6     2 Dariusz        Kuć                   133.41 -  331: 417   83
    7     4 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 +  393: 300  174
    8     3 Rafał          Lenartowski           151.80 +  509: 346  202
    9     1 Ireneusz       Moralewicz            127.53 +  488: 410  178
   10     1 Barbara        Obremska              124.53 +  362: 344  175
   11     2 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  301: 392   98
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  337: 408   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Małgorzata Szmuksta 120.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  318: 361   50
    2    20 Józef          Wietecki              107.11 -  274: 342   57
    3    18 Rafał          Stachowski            117.93 +  342: 316  168
    4    13 Sławomir       Zabawa                109.50 -  273: 377   59
    5    19 Dominika       Worona                110.97 +  450: 263  161
    6    15 Michał         Landowski             101.42 -  277: 393   51
    7    20 Ryszard        Pliszka               100.00 -  317: 361   50
    8    22 Tamara         Szczepańska           100.00 +  351: 259  150
    9    20 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  388: 294  152
   10    13 Natalia        Woźniak               131.44 -  378: 448   81
   11    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  399: 231  150
   12    15 Monika         Siemaszko             112.93 +  357: 335  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Magdalena Kupczyńska 119.53 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  327: 305  150
    2    11 Barbara        Obremska              124.53 -  328: 421   75
    3    12 Michał         Landowski             101.42 -  283: 351   51
    4    20 Anna           Niedzielko            110.49 +  382: 352  160
    5    11 Sławomir       Zabawa                109.50 +  415: 318  159
    6    10 Bartosz        Morawski              159.13 +  467: 380  209
    7     7 Irena          Sołdan                136.23 -  331: 400   86
    8    12 Krzysztof      Obremski              144.73 -  385: 396   95
    9    10 Maciej         Perzyński             131.28 -  335: 401   81
   10    14 Józef          Wietecki              107.11 +  393: 338  157
   11     9 Maciej         Grąbczewski           137.02 -  389: 396   87
   12    13 Michał         Landowski             101.42 +  477: 397  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Dorota Kuć 118.53 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  160.63 -  357: 394  111
    2    13 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  444: 333  156
    3     8 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  389: 414   85
    4    12 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  335: 374   98
    5    16 Zbigniew       Wietecki              123.63 -  314: 354   74
    6    18 Beata          Kiżewska              100.00 -  406: 411   50
    7    21 Tamara         Szczepańska           100.00 +  458: 256  150
    8    18 Monika         Siemaszko             112.93 -  325: 327   63
    9    18 Jakub          Onoszko               112.11 +  476: 241  162
   10    17 Mieczysław     Pastuszak             111.66 +  357: 317  162
   11    13 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 +  401: 315  174
   12    11 Anna           Niedzielko            110.49 +  351: 301  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Rafał Stachowski 117.93 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              159.13 -  382: 400  109
    2    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  346: 356   50
    3    18 Małgorzata     Szmuksta              120.55 -  316: 342   71
    4    21 Tamara         Szczepańska           100.00 +  395: 227  150
    5    17 Magda          Sarad                 100.00 +  383: 324  150
    6    14 Józef          Wietecki              107.11 +  407: 312  157
    7    15 Anna           Niedzielko            110.49 +  387: 330  160
    8     8 Barbara        Obremska              124.53 -  345: 386   75
    9    15 Ryszard        Pliszka               100.00 +  307: 244  150
   10    10 Jolanta        Chłopińska            130.93 +  409: 311  181
   11     8 Beata          Kiżewska              100.00 +  489: 417  150
   12     6 Dariusz        Kuć                   133.41 -  407: 414   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Monika Siemaszko 112.93 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           151.80 -  315: 448  102
    2    23 Anna           Strugała              100.00 +  362: 285  150
    3    10 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  302: 368   81
    4    18 Magda          Sarad                 100.00 +  385: 332  150
    5    10 Dariusz        Kosz                  160.63 -  340: 361  111
    6    19 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  294: 291  152
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  340: 367   85
    8    18 Dorota         Kuć                   118.53 +  327: 325  169
    9    13 Mieczysław     Pastuszak             111.66 +  389: 242  162
   10    11 Beata          Kiżewska              100.00 -  308: 408   50
   11    12 Natalia        Woźniak               131.44 -  396: 488   81
   12    15 Małgorzata     Szmuksta              120.55 -  335: 357   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Jakub Onoszko 112.11 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  342: 381   98
    2    17 Anna           Niedzielko            110.49 -  318: 342   60
    3    19 Krystyna       Drynkowska            101.78 -  264: 346   52
    4    22 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  339: 332  150
    5    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  382: 281  150
    6    13 Sławomir       Zabawa                109.50 +  398: 381  159
    7    13 Sylwia         Łada                  111.88 -  373: 490   62
    8    17 Ryszard        Pliszka               100.00 -  334: 427   50
    9    18 Dorota         Kuć                   118.53 -  241: 476   69
   10    20 Tamara         Szczepańska           100.00 +  539: 163  150
   11    17 Bożena         Mileńko               100.00 -  335: 354   50
   12    18 Sławomir       Zabawa                109.50 +  389: 365  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Sylwia Łada 111.88 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              144.73 +  356: 334  195
    2     7 Jolanta        Chłopińska            130.93 +  384: 350  181
    3     5 Barbara        Obremska              124.53 -  390: 394   75
    4     7 Dariusz        Kosz                  160.63 +  416: 397  211
    5     4 Rafał          Lenartowski           151.80 -  362: 401  102
    6     7 Maciej         Perzyński             131.28 -  364: 448   81
    7    13 Jakub          Onoszko               112.11 +  490: 373  162
    8    11 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 -  305: 376   74
    9    11 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  258: 368   85
   10    12 Wojciech       Gołęcki               106.19 +  393: 284  156
   11    14 Anna           Niedzielko            110.49 -  345: 369   60
   12    12 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 -  363: 395   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Mieczysław Pastuszak 111.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Duczemiński           140.84 -  284: 355   91
    2    16 Maciej         Perzyński             131.28 -  313: 454   81
    3    23 Anna           Strugała              100.00 +  459: 237  150
    4    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  387: 328  150
    5    15 Ryszard        Pliszka               100.00 +  396: 289  150
    6     8 Barbara        Obremska              124.53 +  457: 390  175
    7     6 Dariusz        Kosz                  160.63 -  327: 472  111
    8     6 Maciej         Kuczyński             133.87 -  350: 402   84
    9    13 Monika         Siemaszko             112.93 -  242: 389   63
   10    17 Dorota         Kuć                   118.53 -  317: 357   69
   11    16 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  310: 308  152
   12    14 Łukasz         Przyszlak             109.32 +  365: 296  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Dominika Worona 110.97 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Grąbczewski           137.02 -  285: 475   87
    2    15 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  318: 345   85
    3    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  305: 348   50
    4    23 Anna           Strugała              100.00 +  417: 284  150
    5    19 Małgorzata     Szmuksta              120.55 -  263: 450   71
    6    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  419: 282  150
    7    18 Józef          Wietecki              107.11 -  355: 368   57
    8    20 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  307: 297  150
    9    19 Anna           Niedzielko            110.49 -  335: 375   60
   10    19 Krystyna       Drynkowska            101.78 -  312: 375   52
   11    18 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  287: 302   56
   12    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  479: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Anna Niedzielko 110.49 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  279: 408   86
    2    17 Jakub          Onoszko               112.11 +  342: 318  162
    3    16 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 -  218: 444   74
    4    20 Magdalena      Kupczyńska            119.53 -  352: 382   70
    5    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  359: 296  150
    6    16 Bożena         Mileńko               100.00 +  328: 318  150
    7    15 Rafał          Stachowski            117.93 -  330: 387   68
    8    16 Michał         Landowski             101.42 -  317: 521   51
    9    19 Dominika       Worona                110.97 +  375: 335  161
   10    16 Sławomir       Zabawa                109.50 +  375: 330  159
   11    14 Sylwia         Łada                  111.88 +  369: 345  162
   12    11 Dorota         Kuć                   118.53 -  301: 351   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Sławomir Zabawa 109.50 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                136.23 -  357: 373   86
    2    14 Ryszard        Pliszka               100.00 +  495: 355  150
    3     7 Beata          Kiżewska              100.00 -  283: 356   50
    4    13 Małgorzata     Szmuksta              120.55 +  377: 273  171
    5    11 Magdalena      Kupczyńska            119.53 -  318: 415   70
    6    13 Jakub          Onoszko               112.11 -  381: 398   62
    7    16 Łukasz         Przyszlak             109.32 -  259: 416   59
    8    19 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  385: 290  150
    9    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  387: 325  150
   10    16 Anna           Niedzielko            110.49 -  330: 375   60
   11    15 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  350: 372   50
   12    18 Jakub          Onoszko               112.11 -  365: 389   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Łukasz Przyszlak 109.32 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Koczkodon             134.69 +  349: 348  185
    2    10 Małgorzata     Sulejewska            136.34 -  306: 349   86
    3    13 Bartosz        Morawski              159.13 -  268: 431  109
    4    17 Bożena         Mileńko               100.00 +  392: 344  150
    5    14 Michał         Landowski             101.42 +  476: 314  151
    6    12 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  389: 401   81
    7    16 Sławomir       Zabawa                109.50 +  416: 259  159
    8     9 Maciej         Perzyński             131.28 +  393: 351  181
    9     8 Barbara        Obremska              124.53 -  285: 546   75
   10     9 Zbigniew       Wietecki              123.63 -  354: 375   74
   11    10 Krzysztof      Obremski              144.73 -  265: 457   95
   12    14 Mieczysław     Pastuszak             111.66 -  296: 365   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Józef Wietecki 107.11 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Kuczyński             133.87 -  272: 384   84
    2    20 Małgorzata     Szmuksta              120.55 +  342: 274  171
    3    17 Bożena         Mileńko               100.00 +  403: 267  150
    4    10 Irena          Sołdan                136.23 -  285: 406   86
    5    13 Grzegorz       Koczkodon             134.69 -  274: 444   85
    6    14 Rafał          Stachowski            117.93 -  312: 407   68
    7    18 Dominika       Worona                110.97 +  368: 355  161
    8    15 Natalia        Woźniak               131.44 +  395: 351  181
    9    14 Beata          Kiżewska              100.00 -  283: 416   50
   10    14 Magdalena      Kupczyńska            119.53 -  338: 393   70
   11    21 Magda          Sarad                 100.00 -  296: 432   50
   12    19 Bożena         Mileńko               100.00 +  323: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Wojciech Gołęcki 106.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kuć                   133.41 -  300: 423   83
    2    13 Dorota         Kuć                   118.53 -  333: 444   69
    3    21 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  374: 302  150
    4    16 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  387: 319  152
    5     9 Krzysztof      Obremski              144.73 -  354: 406   95
    6    17 Ryszard        Pliszka               100.00 +  336: 249  150
    7    12 Natalia        Woźniak               131.44 +  365: 252  181
    8    10 Bartosz        Morawski              159.13 -  302: 477  109
    9    12 Zbigniew       Wietecki              123.63 -  354: 464   74
   10    12 Sylwia         Łada                  111.88 -  284: 393   62
   11    18 Dominika       Worona                110.97 +  302: 287  161
   12    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  374: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Krystyna Drynkowska 101.78 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Natalia        Woźniak               131.44 -  279: 354   81
    2    18 Beata          Kiżewska              100.00 -  306: 365   50
    3    19 Jakub          Onoszko               112.11 +  346: 264  162
    4    16 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  319: 387   56
    5    22 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  273: 267  150
    6    19 Monika         Siemaszko             112.93 -  291: 294   63
    7    19 Magda          Sarad                 100.00 -  306: 329   50
    8    21 Bożena         Mileńko               100.00 +  336: 333  150
    9    20 Małgorzata     Szmuksta              120.55 -  294: 388   71
   10    19 Dominika       Worona                110.97 +  375: 312  161
   11    16 Mieczysław     Pastuszak             111.66 -  308: 310   62
   12    20 Ryszard        Pliszka               100.00 -  262: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Michał Landowski 101.42 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Perzyński             131.28 +  439: 346  181
    2     5 Irena          Sołdan                136.23 -  315: 436   86
    3    12 Magdalena      Kupczyńska            119.53 +  351: 283  170
    4    11 Bartosz        Morawski              159.13 -  348: 396  109
    5    14 Łukasz         Przyszlak             109.32 -  314: 476   59
    6    15 Małgorzata     Szmuksta              120.55 +  393: 277  171
    7     9 Maciej         Kuczyński             133.87 -  257: 457   84
    8    16 Anna           Niedzielko            110.49 +  521: 317  160
    9     9 Krzysztof      Obremski              144.73 -  312: 338   95
   10    15 Ryszard        Pliszka               100.00 +  364: 283  150
   11    11 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  287: 400   81
   12    13 Magdalena      Kupczyńska            119.53 -  397: 477   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Chłopińska            130.93 -  340: 423   81
    2    18 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  365: 306  152
    3     7 Sławomir       Zabawa                109.50 +  356: 283  159
    4     9 Maciej         Perzyński             131.28 -  291: 432   81
    5    12 Natalia        Woźniak               131.44 -  389: 439   81
    6    18 Dorota         Kuć                   118.53 +  411: 406  169
    7    11 Bartosz        Morawski              159.13 -  395: 420  109
    8    14 Magda          Sarad                 100.00 +  418: 290  150
    9    14 Józef          Wietecki              107.11 +  416: 283  157
   10    11 Monika         Siemaszko             112.93 +  408: 308  163
   11     8 Rafał          Stachowski            117.93 -  417: 489   68
   12     9 Natalia        Woźniak               131.44 +  378: 350  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Moralewicz            127.53 -  261: 411   78
    2    21 Bożena         Mileńko               100.00 -  260: 406   50
    3    22 Dominika       Worona                110.97 +  348: 305  161
    4    19 Ryszard        Pliszka               100.00 -  229: 268   50
    5    20 Jakub          Onoszko               112.11 -  281: 382   62
    6    21 Magda          Sarad                 100.00 -  223: 396   50
    7    23 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  215: 353   50
    8    23 Anna           Strugała              100.00 -  203: 345   50
    9    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  289: 348   50
   10    23 PAUZA
   11    19 Małgorzata     Szmuksta              120.55 -  231: 399   71
   12    22 Anna           Strugała              100.00 -  263: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  / 11  65.64




	Hanna Mazowiecka 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Barbara        Obremska              124.53 -  277: 404   75
    2    19 Krzysztof      Obremski              144.73 -  269: 601   95
    3    21 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  302: 374   56
    4    22 Jakub          Onoszko               112.11 -  332: 339   62
    5    22 Krystyna       Drynkowska            101.78 -  267: 273   52
    6    23 Anna           Strugała              100.00 +  365: 249  150
    7    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  353: 215  150
    8    20 Dominika       Worona                110.97 -  297: 307   61
    9    23 Tamara         Szczepańska           100.00 +  396: 284  150
   10    18 Bożena         Mileńko               100.00 +  352: 305  150
   11    15 Sławomir       Zabawa                109.50 +  372: 350  159
   12    17 Magda          Sarad                 100.00 -  322: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Bożena Mileńko 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  406: 260  150
    3    17 Józef          Wietecki              107.11 -  267: 403   57
    4    17 Łukasz         Przyszlak             109.32 -  344: 392   59
    5    18 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  423: 337  150
    6    16 Anna           Niedzielko            110.49 -  318: 328   60
    7    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  287: 368   50
    8    21 Krystyna       Drynkowska            101.78 -  333: 336   52
    9    21 Anna           Strugała              100.00 +  369: 253  150
   10    18 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  305: 352   50
   11    17 Jakub          Onoszko               112.11 +  354: 335  162
   12    19 Józef          Wietecki              107.11 -  278: 323   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 11  90.64




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Gawron-Cieślik        123.76 -  300: 419   74
    2    14 Sławomir       Zabawa                109.50 -  355: 495   59
    3    20 Tamara         Szczepańska           100.00 +  322: 280  150
    4    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  268: 229  150
    5    15 Mieczysław     Pastuszak             111.66 -  289: 396   62
    6    17 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  249: 336   56
    7    20 Małgorzata     Szmuksta              120.55 +  361: 317  171
    8    17 Jakub          Onoszko               112.11 +  427: 334  162
    9    15 Rafał          Stachowski            117.93 -  244: 307   68
   10    15 Michał         Landowski             101.42 -  283: 364   51
   11    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  283: 352   50
   12    20 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  310: 262  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Magda Sarad 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Wietecki              123.63 -  231: 453   74
    2    22 Tamara         Szczepańska           100.00 +  422: 254  150
    3    14 Dariusz        Kosz                  160.63 -  256: 532  111
    4    18 Monika         Siemaszko             112.93 -  332: 385   63
    5    17 Rafał          Stachowski            117.93 -  324: 383   68
    6    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  396: 223  150
    7    19 Krystyna       Drynkowska            101.78 +  329: 306  152
    8    14 Beata          Kiżewska              100.00 -  290: 418   50
    9    16 Natalia        Woźniak               131.44 -  319: 408   81
   10    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  343: 302  150
   11    21 Józef          Wietecki              107.11 +  432: 296  157
   12    17 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  396: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Anna Strugała 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Kuć                   121.44 -  195: 516   71
    2    23 Monika         Siemaszko             112.93 -  285: 362   63
    3    23 Mieczysław     Pastuszak             111.66 -  237: 459   62
    4    23 Dominika       Worona                110.97 -  284: 417   61
    5    23 Tamara         Szczepańska           100.00 -  273: 312   50
    6    23 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  249: 365   50
    7    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  261: 380   50
    8    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  345: 203  150
    9    21 Bożena         Mileńko               100.00 -  253: 369   50
   10    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  203: 445   50
   11    23 PAUZA
   12    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  404: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  / 11  73.36




	Tamara Szczepańska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    22 Magda          Sarad                 100.00 -  254: 422   50
    3    20 Ryszard        Pliszka               100.00 -  280: 322   50
    4    21 Rafał          Stachowski            117.93 -  227: 395   68
    5    23 Anna           Strugała              100.00 +  312: 273  150
    6    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  254: 377   50
    7    21 Dorota         Kuć                   118.53 -  256: 458   69
    8    22 Małgorzata     Szmuksta              120.55 -  259: 351   71
    9    23 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  284: 396   50
   10    20 Jakub          Onoszko               112.11 -  163: 539   62
   11    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  351: 321  150
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  / 10  77.00




	Jadwiga Szczurowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Szmuksta              120.55 +  361: 318  171
    2     6 Dariusz        Kuć                   133.41 -  280: 359   83
    3    15 Kazimierz      Merklejn              148.20 -  286: 432   98
    4    15 Natalia        Woźniak               131.44 -  281: 466   81
    5    18 Bożena         Mileńko               100.00 -  337: 423   50
    6    20 Dominika       Worona                110.97 -  282: 419   61
    7    22 Anna           Strugała              100.00 +  380: 261  150
    8    19 Sławomir       Zabawa                109.50 -  290: 385   59
    9    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  348: 289  150
   10    21 Magda          Sarad                 100.00 -  302: 343   50
   11    22 Tamara         Szczepańska           100.00 -  321: 351   50
   12    21 Dominika       Worona                110.97 -  291: 479   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Magdalena      Kupczyńska            119.53 -  305: 327   70
    2    12 Rafał          Stachowski            117.93 +  356: 346  168
    3    11 Maciej         Kuczyński             133.87 -  272: 561   84
    4    14 Mieczysław     Pastuszak             111.66 -  328: 387   62
    5    21 Anna           Niedzielko            110.49 -  296: 359   60
    6    22 Tamara         Szczepańska           100.00 +  377: 254  150
    7    17 Bożena         Mileńko               100.00 +  368: 287  150
    8    13 Zbigniew       Wietecki              123.63 -  265: 454   74
    9    17 Sławomir       Zabawa                109.50 -  325: 387   59
   10    22 Anna           Strugała              100.00 +  445: 203  150
   11    20 Ryszard        Pliszka               100.00 +  352: 283  150
   12    16 Wojciech       Gołęcki               106.19 -  348: 374   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Kuć                   394: 357
   2 Rafał          Stachowski           - Bartosz        Morawski              382: 400
   3 Rafał          Lenartowski          - Monika         Siemaszko             448: 315
   4 Jakub          Onoszko              - Kazimierz      Merklejn              342: 381
   5 Krzysztof      Obremski             - Sylwia         Łada                  334: 356
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Robert         Duczemiński           284: 355
   7 Maciej         Grąbczewski          - Dominika       Worona                475: 285
   8 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Sulejewska            279: 408
   9 Irena          Sołdan               - Sławomir       Zabawa                373: 357
  10 Łukasz         Przyszlak            - Grzegorz       Koczkodon             349: 348
  11 Maciej         Kuczyński            - Józef          Wietecki              384: 272
  12 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Kuć                   300: 423
  13 Natalia        Woźniak              - Krystyna       Drynkowska            354: 279
  14 Michał         Landowski            - Maciej         Perzyński             439: 346
  15 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Kiżewska              423: 340
  16 Tadeusz        Kondej               - Ireneusz       Moralewicz            261: 411
  17 Barbara        Obremska             - Hanna          Mazowiecka            404: 277
  18 Ryszard        Pliszka              - Monika         Gawron-Cieślik        300: 419
  19 Zbigniew       Wietecki             - Magda          Sarad                 453: 231
  20 Anna           Strugała             - Agata          Kuć                   195: 516
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Jadwiga        Szczurowska           318: 361
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Magdalena      Kupczyńska            305: 327


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Bartosz        Morawski              488: 353
   2 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           352: 454
   3 Maciej         Kuczyński            - Zbigniew       Wietecki              372: 399
   4 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           365: 423
   5 Michał         Landowski            - Irena          Sołdan                315: 436
   6 Dariusz        Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           359: 280
   7 Sylwia         Łada                 - Jolanta        Chłopińska            384: 350
   8 Robert         Duczemiński          - Monika         Gawron-Cieślik        432: 310
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Natalia        Woźniak               372: 331
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Przyszlak             349: 306
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Barbara        Obremska              328: 421
  12 Agnieszka      Wiśniewska           - Rafał          Stachowski            356: 346
  13 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               444: 333
  14 Sławomir       Zabawa               - Ryszard        Pliszka               495: 355
  15 Dominika       Worona               - Grzegorz       Koczkodon             318: 345
  16 Maciej         Perzyński            - Mieczysław     Pastuszak             454: 313
  17 Jakub          Onoszko              - Anna           Niedzielko            318: 342
  18 Krystyna       Drynkowska           - Beata          Kiżewska              306: 365
  19 Hanna          Mazowiecka           - Krzysztof      Obremski              269: 601
  20 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              342: 274
  21 Bożena         Mileńko              - Tadeusz        Kondej                406: 260
  22 Magda          Sarad                - Tamara         Szczepańska           422: 254
  23 Monika         Siemaszko            - Anna           Strugała              362: 285


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Agata          Kuć                   419: 386
   2 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Moralewicz            371: 392
   3 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Kuć                   352: 411
   4 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            317: 436
   5 Barbara        Obremska             - Sylwia         Łada                  394: 390
   6 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                418: 398
   7 Beata          Kiżewska             - Sławomir       Zabawa                356: 283
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kuć                   414: 389
   9 Maciej         Perzyński            - Natalia        Woźniak               417: 346
  10 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Siemaszko             368: 302
  11 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Wiśniewska            561: 272
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Michał         Landowski             283: 351
  13 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Przyszlak             431: 268
  14 Magda          Sarad                - Dariusz        Kosz                  256: 532
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Kazimierz      Merklejn              286: 432
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Anna           Niedzielko            444: 218
  17 Józef          Wietecki             - Bożena         Mileńko               403: 267
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Stachowski            342: 316
  19 Krystyna       Drynkowska           - Jakub          Onoszko               346: 264
  20 Tamara         Szczepańska          - Ryszard        Pliszka               280: 322
  21 Wojciech       Gołęcki              - Hanna          Mazowiecka            374: 302
  22 Dominika       Worona               - Tadeusz        Kondej                305: 348
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Strugała              459: 237


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Barbara        Obremska              440: 407
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           287: 341
   3 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Sulejewska            397: 293
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Obremski              427: 343
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Kuczyński             417: 392
   6 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Wietecki              407: 272
   7 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Kosz                  416: 397
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           350: 439
   9 Beata          Kiżewska             - Maciej         Perzyński             291: 432
  10 Irena          Sołdan               - Józef          Wietecki              406: 285
  11 Bartosz        Morawski             - Michał         Landowski             396: 348
  12 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Kuć                   374: 335
  13 Sławomir       Zabawa               - Małgorzata     Szmuksta              377: 273
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Wiśniewska            387: 328
  15 Natalia        Woźniak              - Jadwiga        Szczurowska           466: 281
  16 Krystyna       Drynkowska           - Wojciech       Gołęcki               319: 387
  17 Bożena         Mileńko              - Łukasz         Przyszlak             344: 392
  18 Monika         Siemaszko            - Magda          Sarad                 385: 332
  19 Ryszard        Pliszka              - Tadeusz        Kondej                268: 229
  20 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Kupczyńska            352: 382
  21 Rafał          Stachowski           - Tamara         Szczepańska           395: 227
  22 Hanna          Mazowiecka           - Jakub          Onoszko               332: 339
  23 Anna           Strugała             - Dominika       Worona                284: 417


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kuć                   396: 358
   2 Agata          Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            375: 355
   3 Bartosz        Morawski             - Maciej         Grąbczewski           399: 444
   4 Sylwia         Łada                 - Rafał          Lenartowski           362: 401
   5 Maciej         Perzyński            - Kazimierz      Merklejn              361: 417
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Barbara        Obremska              417: 383
   7 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            383: 424
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Kuczyński             447: 303
   9 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Gołęcki               406: 354
  10 Monika         Siemaszko            - Dariusz        Kosz                  340: 361
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Zabawa                415: 318
  12 Beata          Kiżewska             - Natalia        Woźniak               389: 439
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Józef          Wietecki              444: 274
  14 Łukasz         Przyszlak            - Michał         Landowski             476: 314
  15 Ryszard        Pliszka              - Mieczysław     Pastuszak             289: 396
  16 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              314: 354
  17 Rafał          Stachowski           - Magda          Sarad                 383: 324
  18 Jadwiga        Szczurowska          - Bożena         Mileńko               337: 423
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Dominika       Worona                450: 263
  20 Tadeusz        Kondej               - Jakub          Onoszko               281: 382
  21 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Wiśniewska            359: 296
  22 Hanna          Mazowiecka           - Krystyna       Drynkowska            267: 273
  23 Tamara         Szczepańska          - Anna           Strugała              312: 273


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Robert         Duczemiński           406: 432
   2 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   417: 331
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Grąbczewski           405: 351
   4 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              415: 379
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        466: 293
   6 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Koczkodon             394: 350
   7 Maciej         Perzyński            - Sylwia         Łada                  448: 364
   8 Barbara        Obremska             - Mieczysław     Pastuszak             390: 457
   9 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                357: 399
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Bartosz        Morawski              467: 380
  11 Natalia        Woźniak              - Maciej         Kuczyński             341: 467
  12 Łukasz         Przyszlak            - Jolanta        Chłopińska            389: 401
  13 Jakub          Onoszko              - Sławomir       Zabawa                398: 381
  14 Józef          Wietecki             - Rafał          Stachowski            312: 407
  15 Michał         Landowski            - Małgorzata     Szmuksta              393: 277
  16 Bożena         Mileńko              - Anna           Niedzielko            318: 328
  17 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Pliszka               336: 249
  18 Dorota         Kuć                  - Beata          Kiżewska              406: 411
  19 Krystyna       Drynkowska           - Monika         Siemaszko             291: 294
  20 Dominika       Worona               - Jadwiga        Szczurowska           419: 282
  21 Magda          Sarad                - Tadeusz        Kondej                396: 223
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Tamara         Szczepańska           377: 254
  23 Anna           Strugała             - Hanna          Mazowiecka            249: 365


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           283: 394
   2 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           442: 412
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Sulejewska            410: 399
   4 Agata          Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        393: 300
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             492: 337
   6 Dariusz        Kosz                 - Mieczysław     Pastuszak             472: 327
   7 Irena          Sołdan               - Magdalena      Kupczyńska            400: 331
   8 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              363: 386
   9 Maciej         Kuczyński            - Michał         Landowski             457: 257
  10 Barbara        Obremska             - Zbigniew       Wietecki              433: 395
  11 Bartosz        Morawski             - Beata          Kiżewska              420: 395
  12 Wojciech       Gołęcki              - Natalia        Woźniak               365: 252
  13 Jakub          Onoszko              - Sylwia         Łada                  373: 490
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Siemaszko             367: 340
  15 Rafał          Stachowski           - Anna           Niedzielko            387: 330
  16 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Przyszlak             259: 416
  17 Bożena         Mileńko              - Agnieszka      Wiśniewska            287: 368
  18 Józef          Wietecki             - Dominika       Worona                368: 355
  19 Magda          Sarad                - Krystyna       Drynkowska            329: 306
  20 Ryszard        Pliszka              - Małgorzata     Szmuksta              361: 317
  21 Tamara         Szczepańska          - Dorota         Kuć                   256: 458
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Anna           Strugała              380: 261
  23 Tadeusz        Kondej               - Hanna          Mazowiecka            215: 353


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kosz                  349: 407
   2 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            344: 393
   3 Agata          Kuć                  - Rafał          Lenartowski           509: 346
   4 Kazimierz      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            391: 323
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                478: 438
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuczyński             350: 402
   7 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             484: 294
   8 Rafał          Stachowski           - Barbara        Obremska              345: 386
   9 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Perzyński             393: 351
  10 Bartosz        Morawski             - Wojciech       Gołęcki               477: 302
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Sylwia         Łada                  376: 305
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Obremski              385: 396
  13 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Wiśniewska            454: 265
  14 Beata          Kiżewska             - Magda          Sarad                 418: 290
  15 Natalia        Woźniak              - Józef          Wietecki              351: 395
  16 Anna           Niedzielko           - Michał         Landowski             317: 521
  17 Ryszard        Pliszka              - Jakub          Onoszko               427: 334
  18 Monika         Siemaszko            - Dorota         Kuć                   327: 325
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Sławomir       Zabawa                290: 385
  20 Hanna          Mazowiecka           - Dominika       Worona                297: 307
  21 Krystyna       Drynkowska           - Bożena         Mileńko               336: 333
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Tamara         Szczepańska           351: 259
  23 Anna           Strugała             - Tadeusz        Kondej                345: 203


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   410: 488
   2 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Sulejewska            311: 456
   3 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Kuć                   521: 333
   4 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              297: 420
   5 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Lenartowski           393: 368
   6 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Morawski              335: 478
   7 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        517: 297
   8 Barbara        Obremska             - Łukasz         Przyszlak             546: 285
   9 Michał         Landowski            - Krzysztof      Obremski              312: 338
  10 Maciej         Perzyński            - Magdalena      Kupczyńska            401: 335
  11 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Koczkodon             258: 368
  12 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Wietecki              354: 464
  13 Monika         Siemaszko            - Mieczysław     Pastuszak             389: 242
  14 Józef          Wietecki             - Beata          Kiżewska              283: 416
  15 Rafał          Stachowski           - Ryszard        Pliszka               307: 244
  16 Magda          Sarad                - Natalia        Woźniak               319: 408
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Sławomir       Zabawa                325: 387
  18 Dorota         Kuć                  - Jakub          Onoszko               476: 241
  19 Dominika       Worona               - Anna           Niedzielko            335: 375
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Krystyna       Drynkowska            388: 294
  21 Anna           Strugała             - Bożena         Mileńko               253: 369
  22 Tadeusz        Kondej               - Jadwiga        Szczurowska           289: 348
  23 Tamara         Szczepańska          - Hanna          Mazowiecka            284: 396


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Barbara        Obremska              362: 344
   2 Dariusz        Kosz                 - Ireneusz       Moralewicz            584: 500
   3 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Sulejewska            429: 416
   4 Irena          Sołdan               - Robert         Duczemiński           429: 435
   5 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kuć                   410: 350
   6 Maciej         Kuczyński            - Maciej         Grąbczewski           485: 416
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              486: 464
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Perzyński             411: 439
   9 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Przyszlak             375: 354
  10 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            311: 409
  11 Beata          Kiżewska             - Monika         Siemaszko             408: 308
  12 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               393: 284
  13 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szmuksta              448: 378
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Józef          Wietecki              393: 338
  15 Michał         Landowski            - Ryszard        Pliszka               364: 283
  16 Sławomir       Zabawa               - Anna           Niedzielko            330: 375
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Dorota         Kuć                   317: 357
  18 Hanna          Mazowiecka           - Bożena         Mileńko               352: 305
  19 Dominika       Worona               - Krystyna       Drynkowska            312: 375
  20 Jakub          Onoszko              - Tamara         Szczepańska           539: 163
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Magda          Sarad                 302: 343
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Anna           Strugała              445: 203
  23 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Kuczyński             356: 466
   2 Kazimierz      Merklejn             - Agata          Kuć                   392: 301
   3 Robert         Duczemiński          - Bartosz        Morawski              316: 505
   4 Barbara        Obremska             - Ireneusz       Moralewicz            409: 405
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Maciej         Perzyński             385: 346
   6 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                337: 323
   7 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             312: 481
   8 Beata          Kiżewska             - Rafał          Stachowski            417: 489
   9 Maciej         Grąbczewski          - Magdalena      Kupczyńska            396: 389
  10 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Przyszlak             457: 265
  11 Michał         Landowski            - Jolanta        Chłopińska            287: 400
  12 Monika         Siemaszko            - Natalia        Woźniak               396: 488
  13 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        401: 315
  14 Anna           Niedzielko           - Sylwia         Łada                  369: 345
  15 Sławomir       Zabawa               - Hanna          Mazowiecka            350: 372
  16 Krystyna       Drynkowska           - Mieczysław     Pastuszak             308: 310
  17 Bożena         Mileńko              - Jakub          Onoszko               354: 335
  18 Wojciech       Gołęcki              - Dominika       Worona                302: 287
  19 Tadeusz        Kondej               - Małgorzata     Szmuksta              231: 399
  20 Ryszard        Pliszka              - Agnieszka      Wiśniewska            283: 352
  21 Magda          Sarad                - Józef          Wietecki              432: 296
  22 Tamara         Szczepańska          - Jadwiga        Szczurowska           351: 321
  23 Anna           Strugała             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  372: 427
   2 Bartosz        Morawski             - Maciej         Kuczyński             437: 281
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Agata          Kuć                   408: 337
   4 Robert         Duczemiński          - Barbara        Obremska              387: 369
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Koczkodon             392: 260
   6 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Stachowski            414: 407
   7 Maciej         Grąbczewski          - Irena          Sołdan                394: 481
   8 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Obremski              417: 395
   9 Natalia        Woźniak              - Beata          Kiżewska              350: 378
  10 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Wietecki              446: 411
  11 Anna           Niedzielko           - Dorota         Kuć                   301: 351
  12 Sylwia         Łada                 - Monika         Gawron-Cieślik        363: 395
  13 Michał         Landowski            - Magdalena      Kupczyńska            397: 477
  14 Łukasz         Przyszlak            - Mieczysław     Pastuszak             296: 365
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Siemaszko             357: 335
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Wojciech       Gołęcki               348: 374
  17 Hanna          Mazowiecka           - Magda          Sarad                 322: 396
  18 Jakub          Onoszko              - Sławomir       Zabawa                389: 365
  19 Bożena         Mileńko              - Józef          Wietecki              278: 323
  20 Krystyna       Drynkowska           - Ryszard        Pliszka               262: 310
  21 Dominika       Worona               - Jadwiga        Szczurowska           479: 291
  22 Tadeusz        Kondej               - Anna           Strugała              263: 404
  23 Tamara         Szczepańska          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2014-10-13

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              159.55  31750  199
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.52  31387  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.05  25726  167
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.65  29920  196
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  28706  191
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.09  23264  155
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29083  194
   8 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   9 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.93  13462   91
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.73  28069  190
  11 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.57  27596  187
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             146.91  28647  195
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.72  27730  189
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.61  25950  177
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28251  193
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             145.57  28822  198
  19 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  20 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  22 Justyna Górka                  Kraków               144.24  28127  195
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.20  15141  105
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              143.83  27471  191
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  26 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.54  27510  193
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  31 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               141.23  26410  187
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.97  27066  192
  35 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.77  17332  124
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  41 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  42 Bogusław Szyszka               Oława                138.73  27608  199
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
  46 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  49 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.33  27192  198
  50 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  51 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.85  15464  113
  52 Karol Waniek                   Wrocław              136.22  14712  108
  53 Irena Sołdan                   Sopot                136.15  27094  199
  54 Kamil Kister                   Puławy               135.99  24886  183
  55 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.66  10039   74
  58 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.85  17395  129
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
  63 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  26029  194
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.12  25751  192
  65 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  66 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  68 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.53   4807   36
  69 Radosław Jachna                Łódź                 133.51  16155  121
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
  72 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  75 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.07  24830  188
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.68  25545  194
  77 Marek Salamon                  Bytom                131.38   9459   72
  78 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  79 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
  80 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.02  15722  120
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               130.86  13479  103
  84 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  86 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.70  13201  101
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  88 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.37  25943  199
  89 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.36  26072  200
  90 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.32  10947   84
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
  92 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  93 Piotr Broda                    Sandomierz           130.09  25628  197
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
  95 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  96 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
  97 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.52  12822   99
  98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.47  25377  196
  99 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
 100 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 101 Janusz Krupiński               Bytom                128.96  20117  156
 102 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 103 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.90  24491  190
 104 Natalia Ogierman               Katowice             128.45  14001  109
 105 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 106 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
 107 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.29  17191  134
 108 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.23  24621  192
 109 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 110 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.84   7798   61
 111 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 112 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.57  22579  177
 114 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 115 Leszek Stecuła                 Bytom                127.48  10453   82
 116 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.30  23296  183
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  24567  193
 118 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 119 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            126.73  13814  109
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.49  16949  134
 123 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 124 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.32  23495  186
 125 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 126 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.75  24018  191
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 128 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.65   6031   48
 129 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 130 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  12046   96
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.16  16146  129
 132 Marta Bajorek                  Warszawa             124.98  23996  192
 133 Barbara Obremska               Wrocław              124.86  22599  181
 134 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 135 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 138 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 139 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.79  14979  121
 140 Tomasz Lempart                 Kraków               123.75  16830  136
 141 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 123.72  23506  190
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.44  22466  182
 143 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 144 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 145 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 146 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.22  24521  199
 147 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.15  24384  198
 148 Krzysztof Gibas                Kraków               123.11  21544  175
 149 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 150 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.79   5894   48
 151 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 152 Marta Sztajnert                Wisła                122.54   5882   48
 153 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 154 Ewa Szałas                     Katowice             121.98   6709   55
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 156 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.78   6089   50
 157 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 159 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 160 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.47  23565  194
 161 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 162 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.32  23293  192
 163 Krzysztof Bonda                Białystok            121.25  10185   84
 164 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 165 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 166 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 167 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.53   7955   66
 168 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.48  23133  192
 169 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 170 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 171 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 172 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.30  23217  193
 173 Bożena Guział                  Racibórz             120.25   8658   72
 174 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.90   8513   71
 175 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 176 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 177 Dariusz Ulatowski              Tuchola              119.61  22248  186
 178 Anna Krynicka                  Warszawa             119.52  16613  139
 179 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   8960   75
 180 Beata Piotrowska               Łódź                 119.24   9301   78
 181 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.09  16792  141
 182 Teresa Zalewska                Racibórz             119.08  14290  120
 183 Jerzy Luter                    Bytom                119.01  15828  133
 184 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.97  11659   98
 185 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
 186 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
 187 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 188 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
 189 Paweł Maciejczuk               Białystok            118.47  15757  133
 190 Andrzej Kraska                 Wrocław              118.46   4620   39
 191 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.38   5682   48
 192 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.37  16809  142
 193 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 194 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
 195 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 196 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.08  12635  107
 197 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              117.79  20967  178
 199 Maurycy Machnio                Lipiany              117.48  12218  104
 200 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 202 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 204 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 205 Renata Andracka                Zwola                116.65  22864  196
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.55  22145  190
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              116.54   4778   41
 208 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.48  18404  158
 209 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.25  17670  152
 210 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 211 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.99  18326  158
 213 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 214 Adam Janicki                   Wrocław              115.45  16510  143
 215 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 216 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 217 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
 218 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 219 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 220 Urszula Solarska               Łódź                 114.83  21702  189
 221 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 222 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 223 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 224 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 225 Agnieszka Walas                Kraków               114.49   4007   35
 226 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 227 Dariusz Sowula                 Kraków               113.74   7848   69
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 229 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 230 Sylwia Łada                    Inowrocław           113.44  21668  191
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  21890  193
 232 Monika Siemaszko               Lipiany              112.98  20336  180
 233 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.88  21447  190
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  17438  155
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
 237 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.40  21388  192
 238 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 239 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
 240 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 241 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.18  15677  141
 242 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 243 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 244 Anna Niedzielko                Szczecin             110.74  15836  143
 245 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
 248 Katarzyna Kowalska             Katowice             110.05   4622   42
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 251 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
 252 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 253 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
 254 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.12   6547   60
 255 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 256 Laura Pisula                   Wrocław              109.01  10247   94
 257 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 259 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 260 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 261 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 262 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.87  19093  177
 263 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 264 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.84  12617  117
 265 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.82  21349  198
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.80  20698  192
 267 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 268 Robert Wagner                  Wrocław              107.55   9034   84
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.27  13838  129
 270 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 271 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 273 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.88  20329  192
 274 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.80  20313  192
 275 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 276 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.59  20168  191
 277 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 278 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 279 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 280 Anna Arana                     Warszawa             104.97  10392   99
 281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 282 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 283 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 284 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 285 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 287 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 289 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 290 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
 291 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 292 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         100.98   6059   60
 295 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 296 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             100.53   5328   53
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 299 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 300 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
 301 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 302 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.72  12410  127
 303 Agnieszka Antos                Racibórz              97.46   3996   41
 304 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.43   5651   58
 305 Sylwia Buks                    Warszawa              97.36  14312  147
 306 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 307 Kinga Stecuła                  Bytom                 97.21   5638   58
 308 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
 309 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.57  10236  106
 310 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 311 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 313 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 315 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.91   6074   64
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.58   8334   91
 320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 322 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 323 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 324 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 325 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 326 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 327 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 328 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 329 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 330 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 331 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 332 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 333 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 335 Marcin Kurowski                Racibórz              71.96   3598   50
 336 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 337 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189




Poczekalnia na dzień 2014-10-13

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   5 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  14 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  15 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  16 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  17 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  19 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  20 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  22 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  24 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  25 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  26 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  27 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  28 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  30 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  31 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  32 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  33 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  34 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  35 Zbigniew Kniotek               Kraków               104.29   2503   24
  36 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  37 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  39 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  40 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  41 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  42 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  43 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
  44 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  45 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  46 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  47 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  48 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  49 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  50 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  51 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  52 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  53 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  54 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  56 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  57 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  58 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  59 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  60 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
  61 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  62 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  63 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  65 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  66 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  67 Oliwier Antos                  Racibórz              60.19   1264   21
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  69 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  71 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  72 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  75 Joanna Wilk                    Racibórz             102.82   1748   17
  76 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  77 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  78 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  79 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  80 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  81 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  82 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  83 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  84 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  85 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07   1961   14
  87 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  88 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  89 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  90 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  91 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  92 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  93 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  94 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
  95 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  96 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  97 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  98 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  99 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
 100 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 103 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 104 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 105 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 106 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 107 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 108 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 109 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 110 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 111 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 112 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 113 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 114 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 115 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 116 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 117 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.50   1398   12
 118 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 121 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 122 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 123 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 125 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 126 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 127 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             109.92   1319   12
 128 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 129 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 130 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 131 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 132 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 133 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 134 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 135 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 136 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 137 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 138 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 139 Grażyna Smereka                Racibórz             101.42   1217   12
 140 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
 141 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.75   1209   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 143 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 144 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 145 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 151 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 162 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 163 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 164 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 165 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 166 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 167 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 168 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 169 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 170 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 171 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 172 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 173 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 174 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 175 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 176 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 177 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 178 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 179 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 180 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 181 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 182 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 183 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 184 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 185 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 186 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 187 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 188 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 189 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 190 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 191 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 192 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 193 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 194 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 195 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 196 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 197 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 198 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 199 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 200 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 201 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 202 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 203 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 204 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 205 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 206 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 208 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 209 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 210 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 211 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 212 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 213 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 214 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 215 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 216 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 217 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 219 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 220 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.09    848   11
 221 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 222 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 223 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 224 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 225 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 226 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 227 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 228 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 229 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
 230 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 231 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 232 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 233 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 234 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 235 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 236 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 237 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 238 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 239 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 240 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 245 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 246 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 247 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 248 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 249 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 250 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 251 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 252 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 253 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 254 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 255 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 256 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 257 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 258 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 259 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 260 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 261 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 262 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 263 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 264 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 265 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 266 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 267 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 268 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 269 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 270 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 271 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 272 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 273 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 274 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 275 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 276 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 277 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 278 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 279 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 280 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 282 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 283 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 284 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 285 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 286 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 287 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 288 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 289 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 290 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 291 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 292 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 293 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 294 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 295 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 296 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 297 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 298 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 299 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 300 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 301 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 302 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 303 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 304 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 305 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 306 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 307 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 308 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 309 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 310 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 311 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 312 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 313 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 314 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 315 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 316 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 317 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 318 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 319 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 320 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 321 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 322 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 323 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 324 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 325 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 326 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 327 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 328 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 329 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 330 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 331 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 332 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 333 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 334 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 335 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 336 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie