Wrocław24
września
Wrocław 24-25 września XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble / VII Akademickie Mistrzostwa PolskiGrand Prix 2016
Świnoujście 1
października
Świnoujście 1- 2 października IV Mistrzostwa Świnoujścia
Nowe Miasto Lubawskie 8
października
Nowe Miasto Lubawskie 8- 9 października XIX Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2016
Sławomir Piotrowski po raz pierwszy!01 - 02 października 2016 — IV Mistrzostwa Świnoujścia InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Mistrzostwa Świnoujścia Świnoujście, 01 - 02 października 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Sławomir Piotrowski po raz pierwszy!Podobnie jak w ubiegłych latach, początek jesieni to turniej w mieście 44 wysp. I Świnoujście, bo o nim tu mowa, co roku właśnie przyciąga przynajmniej tylu uczestników.

Tegoroczny turniej z 46 graczami na pokładzie, stał pod znakiem bardzo zaciętej rywalizacji. Był też pełen ciekawostek statystycznych. Już w pierwszej rundzie zdarzyła się rzadko spotykana rzecz — mianowicie wyżej rozstawieni gracze wygrali swoje mecze, tworząc na ekranie sędziego swoisty zygzaczek. W tej samej rundzie, Jakub Zaryński, wykorzystując niedyspozycję czasową przeciwnika, uzbierał 731 pkt.

W pierwszym dniu prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Poza wspomnianym Kubą prowadzili: Natalia Woźniak, Miłosz Wrzałek, Monika Gawron-Cieślik oraz Maciej Grąbczewski. Po pięciu rundach wydawało się, że najwyżej rozstawieni Łukasz Tuszyński oraz Jakub Zaryński nie będą mieć już szansy na wygraną — mieli solidarnie po trzy przegrane. Jednakże ich niesamowite serie (5 wygranych Łukasza i 6 Kuby) sprawiły, że do końca liczyli się w rywalizacji.

Obydwie te serie przerwał Sławomir Piotrowski, który w ten sposób utrzymał swoją ośmiopartyjną. Dzięki niej ostatecznie skompletował 10 zwycięstw i po raz pierwszy zwyciężył w turnieju rankingowym. Kubie po porażce w XII grze pozostało na osłodę ostatnie miejsce podium. Ten znakomity gracz zebrał już 6 srebrnych oraz 5 brązowych medali — ale na złoto musi nadal czekać. Wspomnianych rywali rozdzielił Miłosz Wrzałek, który jeszcze po IX rundzie był samodzielnym liderem, ale porażki w dwóch kolejnych partiach odebrały mu wszelkie szanse na tryumf w turnieju. Kolejne miejsca zajęli obrońca tytułu Łukasz Tuszyński oraz powracający na skrablową arenę Marek Syczuk.

Ostatnią ciekawostką, i to miłą, był fakt, że udało się przeprowadzić całe zawody bez denerwujących bye'ów.

Poza nagrodami za klasyfikację główną, trójka uczestników otrzymała:
- voucher do Hotelu Trzy Wyspy wylosowany dla Dariusza Kucia,
- wycieczkę do Kopenhagi oraz Malmoe wylosowaną dla Moniki Gawron-Cieślik,
- zwiedzanie 44 wysp wylosowane dla Macieja Grąbczewskiego.
A wśród świnoujścian wyjścia na basen rozdzielono pomiędzy: Jadwigą Szczurowską, Joanną Śledź oraz Pawłem Wdziękońskim.

Całodniowy serwis kawowy z przepysznymi słodkościami a także sobotniowieczorna impreza integracyjna dopełniły kompletu atrakcji.

Turniej nie mógłby się odbyć bez wsparcia, którego udzielili:
- Urząd Miasta Świnoujście http://www.swinoujscie.pl
- Miejski Dom Kultury w Świnoujściu http://www.mdk.swinoujscie.pl
- Kawiarnia Sonata http://sonata.info-net.com.pl
- Hotel Trzy Wyspy http://www.trzywyspy.pl
- Perkun S.C.
- Emilia i Łukasz Przyszlak
- Jubiler MALWA Janusz Sójka
- MAJSTEREK Dorota I Jeremi Waroch
- Hugmun Studio Graficzne https://www.behance.net/hugmun
- DJ Marcin
- Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata http://www.fregata.pl

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a organizatorom, czyli Świnoujskiemu Klubowi Sonata Scrabble kłaniamy się do samej ziemi. Szczególne słowa uznania przesyłam dla Hanny Mazowieckiej oraz Beaty Kiżewskiej za to, że Świnoujście w skrablowym tourze jest już zakotwiczone na stałe.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta Miasta
II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia
I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta


Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcarski (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy GRAAL
ul. Bałtycka 8, 72-600 Świnoujście
Obrońca tytułuŁukasz Tuszyński
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 1 października (7 rund)
11:30 — 12:00 zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju i rundy I-III
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
16:00 — 20:00 rundy IV-VII
21:00 bankiet dla sponsorów i uczestników

Niedziela,2 października (5 rund)
9:00 — 14:00 — rundy VIII-XII
14:30 — rozdanie nagród, uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat za udział (opłata tylko obiad i bankiet z kolacją)
Dojazdmapa
WyżywienieKawa i ciasto serwowane w trakcie turnieju.
Obiad na miejscu (szwedzki bufet) + kolacja na bankiecie w cenie 45 zł/osobę
NoclegiOśrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy GRAAL
ul. Bałtycka 8, 72-600 Świnoujście
Email: recepcja@graal.swinoujscie.pl Hasło SCRABBLE
Recepcja: 91 321 35 55
Kom.: 602 413 687
pokoje w miejscu rozgrwek, w sobotę 1-10-2016 dostępne będą po godzinie 19-tej
Inne noclegi
NagrodyI miejsce 750 zł puchar
II miejsce 600 zł puchar
III miejsce 400 zł puchar
IV miejsce 200 zł
nagroda pieniężna dla najlepszego debiutanta
Cenne i atrakcyjne nagrody rzeczowe od sponsorów
Dodatkowe atrakcjeWieczór muzyczny — prowadzenie DJ Marcin, niespodzianki
OrganizatorzyMiasto Świnoujście,
Miejski Dom Kultury
Świnoujski Klub SONATA SCRABBLE Hanna Mazowiecka, tel. 601-755-935, hmazo@wp.pl; Beata Kiżewska tel. 609-143-413 beata.ax@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Świnoujście
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Kawiarnia Sonata
Hotel Trzy Wyspy
Perkun S.C.
Emilia i Łukasz Przyszlak
Jubiler MALWA Janusz Sójka
MAJSTEREK Dorota I Jeremi Waroch
Hugmun Studio Graficzne
DJ Marcin
Oprawa graficzna: hugmun.studio@gmail.com


Wyniki turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               143.61     10.0     4637     1980      449
  2 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.30      9.0     4835     1893      636
  3 Jakub           Zaryński             Świnoujście            151.84      8.0     5146     1722     1071
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.73      8.0     4981     1695      919
  5 Marek           Syczuk               Warszawa               136.87      8.0     4859     1669      679
  6 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               142.23      8.0     4834     1813      589
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               132.10      8.0     4652     1675      322
  8 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               118.42      8.0     4636     1613      276
  9 Agnieszka       Walas                Kraków                 124.47      8.0     4506     1816        3
 10 Rafał           Stachowski           Police                 114.07      7.0     4807     1556      700
 11 Krzysztof       Gibas                Kraków                 128.83      7.0     4779     1601      368
 12 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.49      7.0     4705     1644      290
 13 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.81      7.0     4672     1634      277
 14 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.28      7.0     4552     1535      179
 15 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               126.92      7.0     4541     1677      113
 16 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    140.93      7.0     4494     1577     -129
 17 Dorota          Kuć                  Stargard               122.65      7.0     4451     1590      -29
 18 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               133.47      7.0     4371     1672     -193
 19 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              132.76      6.0     4665     1531      -85
 20 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               111.38      6.0     4596     1423      190
 21 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            115.88      6.0     4534     1482      485
 22 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 118.17      6.0     4503     1524      162
 23 Jacek           Nowak                Szczecin               116.55      6.0     4452     1379      114
 24 Dariusz         Kuć                  Stargard               136.71      6.0     4404     1598     -301
 25 Maria Magdalena Kupczyńska           Szczecin               122.07      6.0     4387     1530      242
 26 Renata          Andracka             Zwola                  112.76      6.0     4260     1433      337
 27 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.34      6.0     4250     1357      113
 28 Karolina        Mak                  Wrocław                100.00      6.0     4105     1265       -9
 29 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 116.04      6.0     3969     1328     -412
 30 Agnieszka       Rachtan              Świnoujście            100.00      6.0     3818     1298     -308
 31 Michał          Landowski            Police                 125.92      5.0     4516     1362       60
 32 Adam            Grzelec              Poznań                 112.85      5.0     4233     1306     -330
 33 Beata           Kiżewska             Świnoujście            109.29      5.0     4157     1385     -224
 34 Maciej          Kuć                  Stargard               100.00      5.0     4150     1404      -65
 35 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      5.0     3987     1253     -126
 36 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     3947     1289     -257
 37 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            121.40      5.0     3914     1281     -285
 38 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  107.51      4.5     4017     1253     -593
 39 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            103.58      4.5     3924     1204     -289
 40 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.06      4.0     3829     1096     -319
 41 Joanna          Śledź                Świnoujście            100.00      3.0     3429      973     -675
 42 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      3.0     3096      973     -694
 43 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 109.00      3.0     2325      744      -32
 44 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      2.0     3293      876    -1130
 45 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      2.0     2115      603     -469
 46 Roman           Chomicz              Kołobrzeg              100.00      0.0     2987      659    -1620
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia



	Łukasz Tuszyński 152.73 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jacek          Nowak                 116.55 +  564: 276  167
    2     2 Michał         Landowski             125.92 -  348: 399   76
    3     8 Robert         Duczemiński           140.93 -  366: 458   91
    4    13 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  453: 266  171
    5     9 Beata          Kiżewska              109.29 -  299: 347   59
    6    13 Maciej         Kuć                   100.00 +  339: 307  150
    7    11 Renata         Andracka              112.76 +  414: 365  163
    8     9 Ireneusz       Moralewicz            133.47 +  456: 240  183
    9     5 Dariusz        Kuć                   136.71 +  499: 298  187
   10     3 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 +  451: 378  177
   11     2 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  383: 445   94
   12     3 Agnieszka      Walas                 124.47 +  409: 283  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Jakub Zaryński 151.84 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mieczysław     Pastuszak             116.04 +  731: 167  166
    2     1 Dariusz        Kuć                   136.71 -  298: 376   87
    3     7 Maciej         Kuć                   100.00 -  350: 351   50
    4    12 Marek          Syczuk                136.87 +  410: 334  187
    5     8 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  326: 434   83
    6    12 Sławomir       Zabawa                107.51 +  410: 347  158
    7     9 Adam           Grzelec               112.85 +  657: 245  163
    8     6 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 +  376: 318  161
    9     4 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  409: 341  181
   10     2 Maciej         Grąbczewski           142.23 +  399: 366  192
   11     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  409: 388  200
   12     1 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  371: 408   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Kazimierz Merklejn 151.49 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Przyszlak             115.88 +  353: 299  166
    2     8 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  441: 315  181
    3     4 Maciej         Grąbczewski           142.23 +  445: 392  192
    4     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  386: 395  100
    5     5 Ala            Białobrzewska         118.17 -  352: 409   68
    6     6 Dariusz        Kuć                   136.71 -  433: 437   87
    7    10 Jacek          Nowak                 116.55 +  422: 325  167
    8     8 Agnieszka      Walas                 124.47 -  319: 332   74
    9    10 Robert         Duczemiński           140.93 -  287: 374   91
   10    12 Jolanta        Chłopińska            130.28 +  463: 383  180
   11     9 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 +  382: 365  177
   12     8 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 +  422: 389  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Miłosz Wrzałek 150.30 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Bednaruk              114.34 +  359: 275  164
    2     5 Krzysztof      Gibas                 128.83 +  468: 353  179
    3     6 Agnieszka      Walas                 124.47 +  559: 324  174
    4     1 Kazimierz      Merklejn              151.49 +  395: 386  201
    5     1 Natalia        Woźniak               132.76 -  379: 424   83
    6     3 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 +  349: 293  172
    7     1 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 +  362: 352  177
    8     1 Maciej         Grąbczewski           142.23 +  368: 318  192
    9     1 Dorota         Kuć                   122.65 +  411: 312  173
   10     1 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  335: 406   94
   11     1 Jakub          Zaryński              151.84 -  388: 409  102
   12     2 Alicja         Grąbczewska           132.10 +  462: 347  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Sławomir Piotrowski 143.61 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Stachowski            114.07 +  341: 317  164
    2    11 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 -  306: 413   72
    3    14 Małgorzata     Szmuksta              118.42 +  427: 350  168
    4     6 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  264: 455   92
    5    12 Renata         Andracka              112.76 +  326: 311  163
    6    10 Adam           Grzelec               112.85 +  432: 328  163
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            133.47 +  478: 272  183
    8     5 Dariusz        Kuć                   136.71 +  460: 330  187
    9     3 Natalia        Woźniak               132.76 +  344: 323  183
   10     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  406: 335  200
   11     2 Łukasz         Tuszyński             152.73 +  445: 383  203
   12     1 Jakub          Zaryński              151.84 +  408: 371  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1980  / 12 165.00




	Maciej Grąbczewski 142.23 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Grzelec               112.85 +  424: 295  163
    2    10 Ireneusz       Moralewicz            133.47 +  411: 336  183
    3     4 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  392: 445  101
    4     6 Sławomir       Piotrowski            143.61 +  455: 264  194
    5     3 Michał         Landowski             125.92 +  437: 427  176
    6     4 Agnieszka      Walas                 124.47 +  379: 314  174
    7     2 Natalia        Woźniak               132.76 +  448: 317  183
    8     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  318: 368  100
    9     2 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 +  474: 309  177
   10     2 Jakub          Zaryński              151.84 -  366: 399  102
   11     3 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  300: 424   79
   12     5 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  430: 347  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Robert Duczemiński 140.93 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              112.76 +  380: 377  163
    2     3 Natalia        Woźniak               132.76 -  318: 443   83
    3     8 Łukasz         Tuszyński             152.73 +  458: 366  203
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            133.47 +  448: 413  183
    5     6 Agnieszka      Walas                 124.47 -  341: 407   74
    6     9 Beata          Kiżewska              109.29 -  334: 396   59
    7    16 Rafał          Stachowski            114.07 -  335: 447   64
    8    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  297: 287  150
    9    10 Kazimierz      Merklejn              151.49 +  374: 287  201
   10     7 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  404: 440   79
   11    14 Maciej         Kuć                   100.00 +  401: 391  150
   12    10 Ala            Białobrzewska         118.17 +  404: 369  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Marek Syczuk 136.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 +  471: 377  161
    2     6 Agnieszka      Walas                 124.47 -  344: 361   74
    3    11 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  335: 332  171
    4    12 Jakub          Zaryński              151.84 -  334: 410  102
    5    16 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  428: 330  154
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  373: 448   83
    7    14 Sławomir       Zabawa                107.51 +  411: 293  158
    8    12 Rafał          Stachowski            114.07 +  455: 313  164
    9     6 Ala            Białobrzewska         118.17 +  429: 320  168
   10     5 Dorota         Kuć                   122.65 +  476: 277  173
   11     4 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  342: 401   82
   12     4 Krzysztof      Gibas                 128.83 +  461: 318  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Dariusz Kuć 136.71 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Beata          Kiżewska              109.29 +  402: 309  159
    2     1 Jakub          Zaryński              151.84 +  376: 298  202
    3     5 Jolanta        Chłopińska            130.28 +  416: 347  180
    4     3 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  339: 433   77
    5     4 Dorota         Kuć                   122.65 -  324: 372   73
    6     6 Kazimierz      Merklejn              151.49 +  437: 433  201
    7     3 Krzysztof      Gibas                 128.83 +  412: 394  179
    8     5 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  330: 460   94
    9     5 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  298: 499  103
   10     9 Łukasz         Przyszlak             115.88 +  384: 352  166
   11     7 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  337: 448   81
   12    12 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  349: 360   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Ireneusz Moralewicz 133.47 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 +  342: 294  159
    2    10 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  336: 411   92
    3    12 Renata         Andracka              112.76 +  336: 289  163
    4    11 Robert         Duczemiński           140.93 -  413: 448   91
    5     8 Jakub          Zaryński              151.84 +  434: 326  202
    6    11 Marek          Syczuk                136.87 +  448: 373  187
    7     8 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  272: 478   94
    8     9 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  240: 456  103
    9    12 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  375: 391   68
   10    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  401: 350  150
   11    10 Michał         Landowski             125.92 +  414: 399  176
   12    12 Dariusz        Kuć                   136.71 +  360: 349  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Natalia Woźniak 132.76 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Zabawa                107.51 +  514: 399  158
    2     3 Robert         Duczemiński           140.93 +  443: 318  191
    3     1 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 -  339: 414   72
    4     5 Beata          Kiżewska              109.29 +  475: 309  159
    5     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 +  424: 379  200
    6     2 Ala            Białobrzewska         118.17 +  369: 346  168
    7     2 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  317: 448   92
    8     2 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 +  381: 321  177
    9     3 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  323: 344   94
   10     4 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  430: 505   82
   11     5 Agnieszka      Walas                 124.47 -  348: 456   74
   12     7 Rafał          Stachowski            114.07 -  302: 511   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Alicja Grąbczewska 132.10 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  403: 280  154
    2    12 Sławomir       Zabawa                107.51 +  508: 256  158
    3     2 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  394: 429   77
    4     4 Ala            Białobrzewska         118.17 -  355: 413   68
    5    10 Maciej         Kuć                   100.00 +  376: 309  150
    6     5 Krzysztof      Gibas                 128.83 +  373: 369  179
    7     5 Agnieszka      Walas                 124.47 +  374: 350  174
    8     3 Dorota         Kuć                   122.65 -  281: 357   73
    9     8 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 +  335: 333  172
   10     4 Natalia        Woźniak               132.76 +  505: 430  183
   11     4 Marek          Syczuk                136.87 +  401: 342  187
   12     2 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  347: 462  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Zbigniew Wietecki 130.81 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Pliszka               100.06 +  436: 286  150
    2     8 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  315: 441  101
    3    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 +  418: 308  159
    4    10 Łukasz         Przyszlak             115.88 +  325: 323  166
    5     7 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  315: 521   79
    6     7 Michał         Landowski             125.92 +  482: 309  176
    7     4 Jolanta        Chłopińska            130.28 +  424: 303  180
    8     4 Ala            Białobrzewska         118.17 +  442: 279  168
    9     4 Jakub          Zaryński              151.84 -  341: 409  102
   10     6 Agnieszka      Walas                 124.47 -  379: 449   74
   11     7 Dariusz        Kuć                   136.71 +  448: 337  187
   12     5 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  347: 430   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Jolanta Chłopińska 130.28 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Roman          Chomicz               100.00 +  437: 288  150
    2     7 Ala            Białobrzewska         118.17 +  395: 365  168
    3     5 Dariusz        Kuć                   136.71 -  347: 416   87
    4     9 Agnieszka      Walas                 124.47 -  356: 473   74
    5    13 Andrzej        Bednaruk              114.34 +  431: 301  164
    6     8 Łukasz         Przyszlak             115.88 +  456: 346  166
    7     4 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  303: 424   81
    8    11 Beata          Kiżewska              109.29 -  324: 361   59
    9    11 Adam           Grzelec               112.85 +  351: 347  163
   10    12 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  383: 463  101
   11    13 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  335: 296  150
   12    11 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 +  434: 293  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Krzysztof Gibas 128.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  474: 348  150
    2     5 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  353: 468  100
    3    10 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  391: 266  150
    4     7 Maciej         Kuć                   100.00 +  358: 349  150
    5     7 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  521: 315  181
    6     5 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  369: 373   82
    7     3 Dariusz        Kuć                   136.71 -  394: 412   87
    8     7 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 -  355: 357   72
    9     9 Beata          Kiżewska              109.29 +  382: 358  159
   10     7 Robert         Duczemiński           140.93 +  440: 404  191
   11     3 Maciej         Grąbczewski           142.23 +  424: 300  192
   12     4 Marek          Syczuk                136.87 -  318: 461   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Monika Gawron-Cieślik 126.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  350: 318  150
    2     9 Małgorzata     Szmuksta              118.42 +  462: 333  168
    3     2 Alicja         Grąbczewska           132.10 +  429: 394  182
    4     3 Dariusz        Kuć                   136.71 +  433: 339  187
    5     2 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 +  368: 361  172
    6     1 Dorota         Kuć                   122.65 +  424: 288  173
    7     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  352: 362  100
    8     2 Natalia        Woźniak               132.76 -  321: 381   83
    9     2 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  309: 474   92
   10     3 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  378: 451  103
   11     9 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  365: 382  101
   12     9 Łukasz         Przyszlak             115.88 +  350: 345  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Michał Landowski 125.92 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tadeusz        Kondej                100.00 +  400:   1  150
    2     2 Łukasz         Tuszyński             152.73 +  399: 348  203
    3     3 Dorota         Kuć                   122.65 -  393: 491   73
    4     8 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  352: 244  150
    5     3 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  427: 437   92
    6     7 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  309: 482   81
    7    15 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  458: 319  154
    8    10 Łukasz         Przyszlak             115.88 -  258: 524   66
    9    14 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  503: 364  171
   10     8 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 -  357: 369   72
   11    10 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  399: 414   83
   12    13 Jacek          Nowak                 116.55 -  261: 463   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Agnieszka Walas 124.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  355: 333  150
    2     6 Marek          Syczuk                136.87 +  361: 344  187
    3     6 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  324: 559  100
    4     9 Jolanta        Chłopińska            130.28 +  473: 356  180
    5     6 Robert         Duczemiński           140.93 +  407: 341  191
    6     4 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  314: 379   92
    7     5 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  350: 374   82
    8     8 Kazimierz      Merklejn              151.49 +  332: 319  201
    9     7 Łukasz         Przyszlak             115.88 +  402: 362  166
   10     6 Zbigniew       Wietecki              130.81 +  449: 379  181
   11     5 Natalia        Woźniak               132.76 +  456: 348  183
   12     3 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  283: 409  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Dorota Kuć 122.65 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karolina       Mak                   100.00 +  494: 357  150
    2     4 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  380: 306  171
    3     3 Michał         Landowski             125.92 +  491: 393  176
    4     2 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 -  303: 469   72
    5     4 Dariusz        Kuć                   136.71 +  372: 324  187
    6     1 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  288: 424   77
    7     7 Beata          Kiżewska              109.29 +  365: 326  159
    8     3 Alicja         Grąbczewska           132.10 +  357: 281  182
    9     1 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  312: 411  100
   10     5 Marek          Syczuk                136.87 -  277: 476   87
   11     8 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 +  453: 334  161
   12     6 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  359: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Maria Magdalena Kupczyńska 122.07 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  407: 234  150
    2    11 Sławomir       Piotrowski            143.61 +  413: 306  194
    3     1 Natalia        Woźniak               132.76 +  414: 339  183
    4     2 Dorota         Kuć                   122.65 +  469: 303  173
    5     2 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  361: 368   77
    6     3 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  293: 349  100
    7     6 Ala            Białobrzewska         118.17 -  323: 394   68
    8     7 Krzysztof      Gibas                 128.83 +  357: 355  179
    9     8 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  333: 335   82
   10     8 Michał         Landowski             125.92 +  369: 357  176
   11     6 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  355: 371   68
   12    11 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  293: 434   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Paweł Wdziękoński 121.40 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  380: 282  150
    2     4 Dorota         Kuć                   122.65 -  306: 380   73
    3    11 Marek          Syczuk                136.87 -  332: 335   87
    4    13 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  266: 453  103
    5    21 Anna           Strugała              100.00 +  393: 306  150
    6    14 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 -  241: 385   61
    7    18 Ryszard        Pliszka               100.06 +  299: 297  150
    8    15 Renata         Andracka              112.76 +  400: 243  163
    9    14 Michał         Landowski             125.92 -  364: 503   76
   10    13 Rafał          Stachowski            114.07 -  319: 418   64
   11    19 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  318: 279  154
   12    16 Karolina       Mak                   100.00 -  296: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Małgorzata Szmuksta 118.42 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Strugała              100.00 +  427: 274  150
    2     9 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  333: 462   77
    3    14 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  350: 427   94
    4    15 Andrzej        Bednaruk              114.34 -  361: 395   64
    5    17 Mieczysław     Pastuszak             116.04 +  388: 274  166
    6    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  470: 350  150
    7    12 Łukasz         Przyszlak             115.88 -  298: 403   66
    8    13 Maciej         Kuć                   100.00 +  409: 281  150
    9    12 Ireneusz       Moralewicz            133.47 +  391: 375  183
   10    10 Ala            Białobrzewska         118.17 +  459: 405  168
   11     6 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 +  371: 355  172
   12     6 Dorota         Kuć                   122.65 +  379: 359  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Ala Białobrzewska 118.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Śledź                 100.00 +  355: 229  150
    2     7 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  365: 395   80
    3    17 Mieczysław     Pastuszak             116.04 +  393: 340  166
    4     4 Alicja         Grąbczewska           132.10 +  413: 355  182
    5     5 Kazimierz      Merklejn              151.49 +  409: 352  201
    6     2 Natalia        Woźniak               132.76 -  346: 369   83
    7     6 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 +  394: 323  172
    8     4 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  279: 442   81
    9     6 Marek          Syczuk                136.87 -  320: 429   87
   10    10 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  405: 459   68
   11    15 Adam           Grzelec               112.85 +  455: 244  163
   12    10 Robert         Duczemiński           140.93 -  369: 404   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Jacek Nowak 116.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  276: 564  103
    2    17 Maciej         Kuć                   100.00 -  364: 367   50
    3    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  420: 238  150
    4    20 Jadwiga        Szczurowska           103.58 -  351: 386   54
    5    18 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 +  362: 315  159
    6    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  439: 206  150
    7    10 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  325: 422  101
    8    16 Sławomir       Zabawa                107.51 +  375: 361  158
    9    15 Rafał          Stachowski            114.07 -  267: 457   64
   10    17 Andrzej        Bednaruk              114.34 -  332: 467   64
   11    16 Joanna         Śledź                 100.00 +  478: 294  150
   12    13 Michał         Landowski             125.92 +  463: 261  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Mieczysław Pastuszak 116.04 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Zaryński              151.84 -  167: 731  102
    2    22 Adam           Grzelec               112.85 +  399: 349  163
    3    17 Ala            Białobrzewska         118.17 -  340: 393   68
    4    17 Rafał          Stachowski            114.07 -  311: 425   64
    5    17 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  274: 388   68
    6    23 Roman          Chomicz               100.00 +  373: 264  150
    7    19 Maciej         Kuć                   100.00 -  275: 341   50
    8    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  387: 286  150
    9    16 Renata         Andracka              112.76 -  289: 374   63
   10    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  371: 260  150
   11    20 Ryszard        Pliszka               100.06 +  375: 291  150
   12    17 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  408: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Łukasz Przyszlak 115.88 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  299: 353  101
    2    21 Joanna         Śledź                 100.00 +  340: 286  150
    3    13 Rafał          Stachowski            114.07 +  385: 293  164
    4    10 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  323: 325   81
    5    11 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 +  461: 340  161
    6     8 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  346: 456   80
    7    12 Małgorzata     Szmuksta              118.42 +  403: 298  168
    8    10 Michał         Landowski             125.92 +  524: 258  176
    9     7 Agnieszka      Walas                 124.47 -  362: 402   74
   10     9 Dariusz        Kuć                   136.71 -  352: 384   87
   11    12 Renata         Andracka              112.76 +  394: 304  163
   12     9 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  345: 350   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Andrzej Bednaruk 114.34 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               150.30 -  275: 359  100
    2    18 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  295: 369   50
    3    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  370: 259  150
    4    15 Małgorzata     Szmuksta              118.42 +  395: 361  168
    5    13 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  301: 431   80
    6    17 Rafał          Stachowski            114.07 +  448: 372  164
    7    13 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 -  364: 392   61
    8    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  252: 364   50
    9    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  307: 326   50
   10    17 Jacek          Nowak                 116.55 +  467: 332  167
   11    17 Sławomir       Zabawa                107.51 +  413: 321  158
   12    14 Beata          Kiżewska              109.29 +  363: 251  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Rafał Stachowski 114.07 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  317: 341   94
    2    19 Anna           Strugała              100.00 +  466: 276  150
    3    13 Łukasz         Przyszlak             115.88 -  293: 385   66
    4    17 Mieczysław     Pastuszak             116.04 +  425: 311  166
    5    15 Sławomir       Zabawa                107.51 -  347: 357   58
    6    17 Andrzej        Bednaruk              114.34 -  372: 448   64
    7    16 Robert         Duczemiński           140.93 +  447: 335  191
    8    12 Marek          Syczuk                136.87 -  313: 455   87
    9    15 Jacek          Nowak                 116.55 +  457: 267  167
   10    13 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  418: 319  171
   11    11 Beata          Kiżewska              109.29 +  441: 311  159
   12     7 Natalia        Woźniak               132.76 +  511: 302  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Adam Grzelec 112.85 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Grąbczewski           142.23 -  295: 424   92
    2    22 Mieczysław     Pastuszak             116.04 -  349: 399   66
    3    20 Joanna         Śledź                 100.00 +  432: 185  150
    4    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  445: 273  150
    5    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  415: 278  150
    6    10 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  328: 432   94
    7     9 Jakub          Zaryński              151.84 -  245: 657  102
    8    17 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  392: 314  154
    9    11 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  347: 351   80
   10    14 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  344: 477   50
   11    15 Ala            Białobrzewska         118.17 -  244: 455   68
   12    19 Ryszard        Pliszka               100.06 +  397: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Renata Andracka 112.76 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Duczemiński           140.93 -  377: 380   91
    2    13 Roman          Chomicz               100.00 +  431: 184  150
    3    12 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  289: 336   83
    4    16 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 +  457: 256  159
    5    12 Sławomir       Piotrowski            143.61 -  311: 326   94
    6    15 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  343: 294  150
    7    11 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  365: 414  103
    8    15 Paweł          Wdziękoński           121.40 -  243: 400   71
    9    16 Mieczysław     Pastuszak             116.04 +  374: 289  166
   10    16 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  338: 303  150
   11    12 Łukasz         Przyszlak             115.88 -  304: 394   66
   12    15 Maciej         Kuć                   100.00 +  428: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Aleksandra Kaczanowska 111.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Syczuk                136.87 -  377: 471   87
    2    14 Ryszard        Pliszka               100.06 +  476: 299  150
    3     9 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  363: 376   50
    4    14 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  352: 324  150
    5    11 Łukasz         Przyszlak             115.88 -  340: 461   66
    6    14 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  385: 241  171
    7    13 Andrzej        Bednaruk              114.34 +  392: 364  164
    8     6 Jakub          Zaryński              151.84 -  318: 376  102
    9    13 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  402: 228  150
   10    11 Beata          Kiżewska              109.29 +  468: 391  159
   11     8 Dorota         Kuć                   122.65 -  334: 453   73
   12     8 Kazimierz      Merklejn              151.49 -  389: 422  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Beata Kiżewska 109.29 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kuć                   136.71 -  309: 402   87
    2    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  412: 240  150
    3    16 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  386: 288  150
    4     5 Natalia        Woźniak               132.76 -  309: 475   83
    5     9 Łukasz         Tuszyński             152.73 +  347: 299  203
    6     9 Robert         Duczemiński           140.93 +  396: 334  191
    7     7 Dorota         Kuć                   122.65 -  326: 365   73
    8    11 Jolanta        Chłopińska            130.28 +  361: 324  180
    9     9 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  358: 382   79
   10    11 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 -  391: 468   61
   11    11 Rafał          Stachowski            114.07 -  311: 441   64
   12    14 Andrzej        Bednaruk              114.34 -  251: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Beata Kowaluk-Jagielska 109.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  294: 342   83
    2    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  338: 266  150
    3    15 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  308: 418   81
    4    16 Renata         Andracka              112.76 -  256: 457   63
    5    18 Jacek          Nowak                 116.55 -  315: 362   67
    6    21 Joanna         Śledź                 100.00 +  427: 229  150
    7    17 Karolina       Mak                   100.00 +  387: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  7 106.29




	Sławomir Zabawa 107.51 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Natalia        Woźniak               132.76 -  399: 514   83
    2    12 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  256: 508   82
    3    19 Jadwiga        Szczurowska           103.58 =  326: 326  104
    4    19 Karolina       Mak                   100.00 +  402: 334  150
    5    15 Rafał          Stachowski            114.07 +  357: 347  164
    6    12 Jakub          Zaryński              151.84 -  347: 410  102
    7    14 Marek          Syczuk                136.87 -  293: 411   87
    8    16 Jacek          Nowak                 116.55 -  361: 375   67
    9    19 Maciej         Kuć                   100.00 -  286: 441   50
   10    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  359: 284  150
   11    17 Andrzej        Bednaruk              114.34 -  321: 413   64
   12    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  310: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Jadwiga Szczurowska 103.58 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  280: 403   82
    2    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  260: 349   50
    3    19 Sławomir       Zabawa                107.51 =  326: 326  108
    4    20 Jacek          Nowak                 116.55 +  386: 351  167
    5    16 Marek          Syczuk                136.87 -  330: 428   87
    6    19 Karolina       Mak                   100.00 +  367: 296  150
    7    15 Michał         Landowski             125.92 -  319: 458   76
    8    17 Adam           Grzelec               112.85 -  314: 392   63
    9    20 Ryszard        Pliszka               100.06 +  427: 278  150
   10    18 Maciej         Kuć                   100.00 -  274: 333   50
   11    19 Paweł          Wdziękoński           121.40 -  279: 318   71
   12    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  362: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Ryszard Pliszka 100.06 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Wietecki              130.81 -  286: 436   81
    2    14 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 -  299: 476   61
    3    22 Roman          Chomicz               100.00 +  439: 207  150
    4    21 Anna           Strugała              100.00 -  315: 353   50
    5    20 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  311: 391   50
    6    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  367: 251  150
    7    18 Paweł          Wdziękoński           121.40 -  297: 299   71
    8    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  295: 217  150
    9    20 Jadwiga        Szczurowska           103.58 -  278: 427   54
   10    20 Joanna         Śledź                 100.00 +  333: 319  150
   11    20 Mieczysław     Pastuszak             116.04 -  291: 375   66
   12    19 Adam           Grzelec               112.85 -  318: 397   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Roman Chomicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  288: 437   80
    2    13 Renata         Andracka              112.76 -  184: 431   63
    3    22 Ryszard        Pliszka               100.06 -  207: 439   50
    4    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  260: 361   50
    5    23 Tadeusz        Kondej                100.00 -  214: 299   50
    6    23 Mieczysław     Pastuszak             116.04 -  264: 373   66
    7    22 Anna           Strugała              100.00 -  247: 335   50
    8    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  256: 362   50
    9    21 Joanna         Śledź                 100.00 -  243: 335   50
   10    19 Karolina       Mak                   100.00 -  319: 422   50
   11    22 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  284: 422   50
   12    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  221: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     659  / 12  54.92




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  348: 474   79
    2    16 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  349: 260  154
    3     9 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 +  376: 363  161
    4     8 Michał         Landowski             125.92 -  244: 352   76
    5    14 Adam           Grzelec               112.85 -  278: 415   63
    6    16 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  350: 470   68
    7    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  292: 285  150
    8    14 Robert         Duczemiński           140.93 -  287: 297   91
    9    17 Andrzej        Bednaruk              114.34 +  326: 307  164
   10    15 Ireneusz       Moralewicz            133.47 -  350: 401   83
   11    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  356: 359   50
   12    20 Roman          Chomicz               100.00 +  391: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Krystyna Drynkowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Gawron-Cieślik        126.92 -  318: 350   77
    2    18 Andrzej        Bednaruk              114.34 +  369: 295  164
    3    10 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  266: 391   79
    4    14 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 -  324: 352   61
    5    22 Joanna         Śledź                 100.00 +  379: 284  150
    6    15 Renata         Andracka              112.76 -  294: 343   63
    7    20 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  272: 429   50
    8    21 Roman          Chomicz               100.00 +  362: 256  150
    9    18 Karolina       Mak                   100.00 +  351: 326  150
   10    14 Adam           Grzelec               112.85 +  477: 344  163
   11    13 Jolanta        Chłopińska            130.28 -  296: 335   80
   12    17 Mieczysław     Pastuszak             116.04 -  279: 408   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Landowski             125.92 -    1: 400   76
    2    23 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 -  266: 338   59
    3    23 Andrzej        Bednaruk              114.34 -  259: 370   64
    4    23 Joanna         Śledź                 100.00 -  219: 306   50
    5    23 Roman          Chomicz               100.00 +  299: 214  150
    6    22 Anna           Strugała              100.00 +  345: 283  150
    7    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  285: 292   50
    8    20 Ryszard        Pliszka               100.06 -  217: 295   50
    9    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  344: 234  150
   10    21 Mieczysław     Pastuszak             116.04 -  260: 371   66
   11    18 Karolina       Mak                   100.00 -  354: 377   50
   12    21 Sławomir       Zabawa                107.51 -  247: 310   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  / 12  81.08




	Maciej Kuć 100.00 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Walas                 124.47 -  333: 355   74
    2    17 Jacek          Nowak                 116.55 +  367: 364  167
    3     7 Jakub          Zaryński              151.84 +  351: 350  202
    4     7 Krzysztof      Gibas                 128.83 -  349: 358   79
    5    10 Alicja         Grąbczewska           132.10 -  309: 376   82
    6    13 Łukasz         Tuszyński             152.73 -  307: 339  103
    7    19 Mieczysław     Pastuszak             116.04 +  341: 275  166
    8    13 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  281: 409   68
    9    19 Sławomir       Zabawa                107.51 +  441: 286  158
   10    18 Jadwiga        Szczurowska           103.58 +  333: 274  154
   11    14 Robert         Duczemiński           140.93 -  391: 401   91
   12    15 Renata         Andracka              112.76 -  347: 428   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Karolina Mak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Kuć                   122.65 -  357: 494   73
    2    15 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  321: 335   50
    3    18 Anna           Strugała              100.00 +  391: 288  150
    4    19 Sławomir       Zabawa                107.51 -  334: 402   58
    5    19 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  363: 241  150
    6    19 Jadwiga        Szczurowska           103.58 -  296: 367   54
    7    17 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 -  283: 387   59
    8    19 Joanna         Śledź                 100.00 +  317: 280  150
    9    18 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  326: 351   50
   10    19 Roman          Chomicz               100.00 +  422: 319  150
   11    18 Tadeusz        Kondej                100.00 +  377: 354  150
   12    16 Paweł          Wdziękoński           121.40 +  318: 296  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maria MagdalenaKupczyńska            122.07 -  234: 407   72
    2    20 Beata          Kiżewska              109.29 -  240: 412   59
    3    21 Jacek          Nowak                 116.55 -  238: 420   67
    4    22 Roman          Chomicz               100.00 +  361: 260  150
    5    19 Karolina       Mak                   100.00 -  241: 363   50
    6    20 Ryszard        Pliszka               100.06 -  251: 367   50
    7    23 Joanna         Śledź                 100.00 -  284: 386   50
    8    22 Mieczysław     Pastuszak             116.04 -  286: 387   66
    9    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  234: 344   50
   10    22 Sławomir       Zabawa                107.51 -  284: 359   58
   11    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  359: 356  150
   12    22 Jadwiga        Szczurowska           103.58 -  281: 362   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 12  73.00




	Agnieszka Rachtan 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Wdziękoński           121.40 -  282: 380   71
    2    15 Karolina       Mak                   100.00 +  335: 321  150
    3    16 Beata          Kiżewska              109.29 -  288: 386   59
    4    18 Adam           Grzelec               112.85 -  273: 445   63
    5    20 Ryszard        Pliszka               100.06 +  391: 311  150
    6    18 Jacek          Nowak                 116.55 -  206: 439   67
    7    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  429: 272  150
    8    18 Andrzej        Bednaruk              114.34 +  364: 252  164
    9    13 Aleksandra     Kaczanowska           111.38 -  228: 402   61
   10    16 Renata         Andracka              112.76 -  303: 338   63
   11    22 Roman          Chomicz               100.00 +  422: 284  150
   12    18 Joanna         Śledź                 100.00 +  297: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Anna Strugała 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Szmuksta              118.42 -  274: 427   68
    2    19 Rafał          Stachowski            114.07 -  276: 466   64
    3    18 Karolina       Mak                   100.00 -  288: 391   50
    4    21 Ryszard        Pliszka               100.06 +  353: 315  150
    5    21 Paweł          Wdziękoński           121.40 -  306: 393   71
    6    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  283: 345   50
    7    22 Roman          Chomicz               100.00 +  335: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  7  86.14




	Joanna Śledź 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ala            Białobrzewska         118.17 -  229: 355   68
    2    21 Łukasz         Przyszlak             115.88 -  286: 340   66
    3    20 Adam           Grzelec               112.85 -  185: 432   63
    4    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  306: 219  150
    5    22 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  284: 379   50
    6    21 Beata          Kowaluk-Jagielska     109.00 -  229: 427   59
    7    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  386: 284  150
    8    19 Karolina       Mak                   100.00 -  280: 317   50
    9    21 Roman          Chomicz               100.00 +  335: 243  150
   10    20 Ryszard        Pliszka               100.06 -  319: 333   50
   11    16 Jacek          Nowak                 116.55 -  294: 478   67
   12    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  296: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  / 12  81.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Nowak                 564: 276
   2 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Zaryński              167: 731
   3 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Przyszlak             353: 299
   4 Andrzej        Bednaruk             - Miłosz         Wrzałek               275: 359
   5 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Stachowski            341: 317
   6 Adam           Grzelec              - Maciej         Grąbczewski           295: 424
   7 Robert         Duczemiński          - Renata         Andracka              380: 377
   8 Aleksandra     Kaczanowska          - Marek          Syczuk                377: 471
   9 Dariusz        Kuć                  - Beata          Kiżewska              402: 309
  10 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Ireneusz       Moralewicz            294: 342
  11 Natalia        Woźniak              - Sławomir       Zabawa                514: 399
  12 Jadwiga        Szczurowska          - Alicja         Grąbczewska           280: 403
  13 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Pliszka               436: 286
  14 Roman          Chomicz              - Jolanta        Chłopińska            288: 437
  15 Krzysztof      Gibas                - Krystyna       Czajkowska            474: 348
  16 Krystyna       Drynkowska           - Monika         Gawron-Cieślik        318: 350
  17 Michał         Landowski            - Tadeusz        Kondej                400:   1
  18 Maciej         Kuć                  - Agnieszka      Walas                 333: 355
  19 Dorota         Kuć                  - Karolina       Mak                   494: 357
  20 Patrycja       Matulewicz           - Maria MagdalenaKupczyńska            234: 407
  21 Paweł          Wdziękoński          - Agnieszka      Rachtan               380: 282
  22 Anna           Strugała             - Małgorzata     Szmuksta              274: 427
  23 Ala            Białobrzewska        - Joanna         Śledź                 355: 229


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kuć                   298: 376
   2 Michał         Landowski            - Łukasz         Tuszyński             399: 348
   3 Robert         Duczemiński          - Natalia        Woźniak               318: 443
   4 Dorota         Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           380: 306
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Gibas                 468: 353
   6 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Walas                 344: 361
   7 Jolanta        Chłopińska           - Ala            Białobrzewska         395: 365
   8 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              441: 315
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              462: 333
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           336: 411
  11 Maria MagdalenaKupczyńska           - Sławomir       Piotrowski            413: 306
  12 Alicja         Grąbczewska          - Sławomir       Zabawa                508: 256
  13 Renata         Andracka             - Roman          Chomicz               431: 184
  14 Ryszard        Pliszka              - Aleksandra     Kaczanowska           299: 476
  15 Agnieszka      Rachtan              - Karolina       Mak                   335: 321
  16 Krystyna       Czajkowska           - Jadwiga        Szczurowska           349: 260
  17 Jacek          Nowak                - Maciej         Kuć                   364: 367
  18 Andrzej        Bednaruk             - Krystyna       Drynkowska            295: 369
  19 Rafał          Stachowski           - Anna           Strugała              466: 276
  20 Beata          Kiżewska             - Patrycja       Matulewicz            412: 240
  21 Joanna         Śledź                - Łukasz         Przyszlak             286: 340
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Grzelec               399: 349
  23 Tadeusz        Kondej               - Beata          Kowaluk-Jagielska     266: 338


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria MagdalenaKupczyńska           - Natalia        Woźniak               414: 339
   2 Alicja         Grąbczewska          - Monika         Gawron-Cieślik        394: 429
   3 Dorota         Kuć                  - Michał         Landowski             491: 393
   4 Maciej         Grąbczewski          - Kazimierz      Merklejn              392: 445
   5 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            416: 347
   6 Agnieszka      Walas                - Miłosz         Wrzałek               324: 559
   7 Jakub          Zaryński             - Maciej         Kuć                   350: 351
   8 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           366: 458
   9 Krystyna       Czajkowska           - Aleksandra     Kaczanowska           376: 363
  10 Krystyna       Drynkowska           - Krzysztof      Gibas                 266: 391
  11 Paweł          Wdziękoński          - Marek          Syczuk                332: 335
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Renata         Andracka              336: 289
  13 Łukasz         Przyszlak            - Rafał          Stachowski            385: 293
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Piotrowski            350: 427
  15 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Kowaluk-Jagielska     418: 308
  16 Agnieszka      Rachtan              - Beata          Kiżewska              288: 386
  17 Ala            Białobrzewska        - Mieczysław     Pastuszak             393: 340
  18 Karolina       Mak                  - Anna           Strugała              391: 288
  19 Sławomir       Zabawa               - Jadwiga        Szczurowska           326: 326
  20 Joanna         Śledź                - Adam           Grzelec               185: 432
  21 Patrycja       Matulewicz           - Jacek          Nowak                 238: 420
  22 Ryszard        Pliszka              - Roman          Chomicz               439: 207
  23 Tadeusz        Kondej               - Andrzej        Bednaruk              259: 370


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              395: 386
   2 Maria MagdalenaKupczyńska           - Dorota         Kuć                   469: 303
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   433: 339
   4 Ala            Białobrzewska        - Alicja         Grąbczewska           413: 355
   5 Natalia        Woźniak              - Beata          Kiżewska              475: 309
   6 Maciej         Grąbczewski          - Sławomir       Piotrowski            455: 264
   7 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Kuć                   358: 349
   8 Michał         Landowski            - Krystyna       Czajkowska            352: 244
   9 Agnieszka      Walas                - Jolanta        Chłopińska            473: 356
  10 Łukasz         Przyszlak            - Zbigniew       Wietecki              323: 325
  11 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            448: 413
  12 Marek          Syczuk               - Jakub          Zaryński              334: 410
  13 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Wdziękoński           453: 266
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Krystyna       Drynkowska            352: 324
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Bednaruk              361: 395
  16 Renata         Andracka             - Beata          Kowaluk-Jagielska     457: 256
  17 Rafał          Stachowski           - Mieczysław     Pastuszak             425: 311
  18 Adam           Grzelec              - Agnieszka      Rachtan               445: 273
  19 Sławomir       Zabawa               - Karolina       Mak                   402: 334
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Jacek          Nowak                 386: 351
  21 Anna           Strugała             - Ryszard        Pliszka               353: 315
  22 Roman          Chomicz              - Patrycja       Matulewicz            260: 361
  23 Joanna         Śledź                - Tadeusz        Kondej                306: 219


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               379: 424
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Maria MagdalenaKupczyńska            368: 361
   3 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Landowski             437: 427
   4 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   324: 372
   5 Kazimierz      Merklejn             - Ala            Białobrzewska         352: 409
   6 Agnieszka      Walas                - Robert         Duczemiński           407: 341
   7 Krzysztof      Gibas                - Zbigniew       Wietecki              521: 315
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Zaryński              434: 326
   9 Beata          Kiżewska             - Łukasz         Tuszyński             347: 299
  10 Maciej         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           309: 376
  11 Łukasz         Przyszlak            - Aleksandra     Kaczanowska           461: 340
  12 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              326: 311
  13 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Bednaruk              431: 301
  14 Krystyna       Czajkowska           - Adam           Grzelec               278: 415
  15 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Zabawa                347: 357
  16 Marek          Syczuk               - Jadwiga        Szczurowska           428: 330
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Szmuksta              274: 388
  18 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Jacek          Nowak                 315: 362
  19 Karolina       Mak                  - Patrycja       Matulewicz            363: 241
  20 Agnieszka      Rachtan              - Ryszard        Pliszka               391: 311
  21 Paweł          Wdziękoński          - Anna           Strugała              393: 306
  22 Krystyna       Drynkowska           - Joanna         Śledź                 379: 284
  23 Tadeusz        Kondej               - Roman          Chomicz               299: 214


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        288: 424
   2 Natalia        Woźniak              - Ala            Białobrzewska         369: 346
   3 Miłosz         Wrzałek              - Maria MagdalenaKupczyńska            349: 293
   4 Maciej         Grąbczewski          - Agnieszka      Walas                 379: 314
   5 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Gibas                 373: 369
   6 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              437: 433
   7 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Landowski             482: 309
   8 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Przyszlak             456: 346
   9 Beata          Kiżewska             - Robert         Duczemiński           396: 334
  10 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Grzelec               432: 328
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Syczuk                448: 373
  12 Sławomir       Zabawa               - Jakub          Zaryński              347: 410
  13 Maciej         Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             307: 339
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Paweł          Wdziękoński           385: 241
  15 Renata         Andracka             - Krystyna       Drynkowska            343: 294
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Krystyna       Czajkowska            470: 350
  17 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Stachowski            448: 372
  18 Jacek          Nowak                - Agnieszka      Rachtan               439: 206
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Karolina       Mak                   367: 296
  20 Patrycja       Matulewicz           - Ryszard        Pliszka               251: 367
  21 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Joanna         Śledź                 427: 229
  22 Anna           Strugała             - Tadeusz        Kondej                283: 345
  23 Roman          Chomicz              - Mieczysław     Pastuszak             264: 373


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Gawron-Cieślik       - Miłosz         Wrzałek               352: 362
   2 Natalia        Woźniak              - Maciej         Grąbczewski           317: 448
   3 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Kuć                   394: 412
   4 Zbigniew       Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            424: 303
   5 Agnieszka      Walas                - Alicja         Grąbczewska           350: 374
   6 Ala            Białobrzewska        - Maria MagdalenaKupczyńska            394: 323
   7 Beata          Kiżewska             - Dorota         Kuć                   326: 365
   8 Sławomir       Piotrowski           - Ireneusz       Moralewicz            478: 272
   9 Jakub          Zaryński             - Adam           Grzelec               657: 245
  10 Jacek          Nowak                - Kazimierz      Merklejn              325: 422
  11 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              414: 365
  12 Łukasz         Przyszlak            - Małgorzata     Szmuksta              403: 298
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Andrzej        Bednaruk              392: 364
  14 Sławomir       Zabawa               - Marek          Syczuk                293: 411
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Michał         Landowski             319: 458
  16 Rafał          Stachowski           - Robert         Duczemiński           447: 335
  17 Karolina       Mak                  - Beata          Kowaluk-Jagielska     283: 387
  18 Ryszard        Pliszka              - Paweł          Wdziękoński           297: 299
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuć                   275: 341
  20 Krystyna       Drynkowska           - Agnieszka      Rachtan               272: 429
  21 Tadeusz        Kondej               - Krystyna       Czajkowska            285: 292
  22 Roman          Chomicz              - Anna           Strugała              247: 335
  23 Joanna         Śledź                - Patrycja       Matulewicz            386: 284


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               318: 368
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               321: 381
   3 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Kuć                   281: 357
   4 Ala            Białobrzewska        - Zbigniew       Wietecki              279: 442
   5 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            330: 460
   6 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Kaczanowska           376: 318
   7 Maria MagdalenaKupczyńska           - Krzysztof      Gibas                 357: 355
   8 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Walas                 319: 332
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             240: 456
  10 Michał         Landowski            - Łukasz         Przyszlak             258: 524
  11 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Kiżewska              324: 361
  12 Marek          Syczuk               - Rafał          Stachowski            455: 313
  13 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              281: 409
  14 Robert         Duczemiński          - Krystyna       Czajkowska            297: 287
  15 Paweł          Wdziękoński          - Renata         Andracka              400: 243
  16 Jacek          Nowak                - Sławomir       Zabawa                375: 361
  17 Adam           Grzelec              - Jadwiga        Szczurowska           392: 314
  18 Agnieszka      Rachtan              - Andrzej        Bednaruk              364: 252
  19 Karolina       Mak                  - Joanna         Śledź                 317: 280
  20 Ryszard        Pliszka              - Tadeusz        Kondej                295: 217
  21 Krystyna       Drynkowska           - Roman          Chomicz               362: 256
  22 Patrycja       Matulewicz           - Mieczysław     Pastuszak             286: 387


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   411: 312
   2 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Gawron-Cieślik        474: 309
   3 Sławomir       Piotrowski           - Natalia        Woźniak               344: 323
   4 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              341: 409
   5 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   499: 298
   6 Marek          Syczuk               - Ala            Białobrzewska         429: 320
   7 Łukasz         Przyszlak            - Agnieszka      Walas                 362: 402
   8 Maria MagdalenaKupczyńska           - Alicja         Grąbczewska           333: 335
   9 Beata          Kiżewska             - Krzysztof      Gibas                 358: 382
  10 Robert         Duczemiński          - Kazimierz      Merklejn              374: 287
  11 Adam           Grzelec              - Jolanta        Chłopińska            347: 351
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Ireneusz       Moralewicz            391: 375
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Agnieszka      Rachtan               402: 228
  14 Michał         Landowski            - Paweł          Wdziękoński           503: 364
  15 Rafał          Stachowski           - Jacek          Nowak                 457: 267
  16 Renata         Andracka             - Mieczysław     Pastuszak             374: 289
  17 Krystyna       Czajkowska           - Andrzej        Bednaruk              326: 307
  18 Karolina       Mak                  - Krystyna       Drynkowska            326: 351
  19 Sławomir       Zabawa               - Maciej         Kuć                   286: 441
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Ryszard        Pliszka               427: 278
  21 Roman          Chomicz              - Joanna         Śledź                 243: 335
  22 Tadeusz        Kondej               - Patrycja       Matulewicz            344: 234


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            335: 406
   2 Jakub          Zaryński             - Maciej         Grąbczewski           399: 366
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Tuszyński             378: 451
   4 Natalia        Woźniak              - Alicja         Grąbczewska           430: 505
   5 Dorota         Kuć                  - Marek          Syczuk                277: 476
   6 Agnieszka      Walas                - Zbigniew       Wietecki              449: 379
   7 Krzysztof      Gibas                - Robert         Duczemiński           440: 404
   8 Maria MagdalenaKupczyńska           - Michał         Landowski             369: 357
   9 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             384: 352
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Ala            Białobrzewska         459: 405
  11 Aleksandra     Kaczanowska          - Beata          Kiżewska              468: 391
  12 Kazimierz      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            463: 383
  13 Paweł          Wdziękoński          - Rafał          Stachowski            319: 418
  14 Adam           Grzelec              - Krystyna       Drynkowska            344: 477
  15 Krystyna       Czajkowska           - Ireneusz       Moralewicz            350: 401
  16 Agnieszka      Rachtan              - Renata         Andracka              303: 338
  17 Andrzej        Bednaruk             - Jacek          Nowak                 467: 332
  18 Maciej         Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           333: 274
  19 Roman          Chomicz              - Karolina       Mak                   319: 422
  20 Joanna         Śledź                - Ryszard        Pliszka               319: 333
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Tadeusz        Kondej                371: 260
  22 Patrycja       Matulewicz           - Sławomir       Zabawa                284: 359


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               409: 388
   2 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             445: 383
   3 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Grąbczewski           424: 300
   4 Alicja         Grąbczewska          - Marek          Syczuk                401: 342
   5 Natalia        Woźniak              - Agnieszka      Walas                 348: 456
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Maria MagdalenaKupczyńska            371: 355
   7 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kuć                   448: 337
   8 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Kaczanowska           453: 334
   9 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        382: 365
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Landowski             414: 399
  11 Rafał          Stachowski           - Beata          Kiżewska              441: 311
  12 Renata         Andracka             - Łukasz         Przyszlak             304: 394
  13 Jolanta        Chłopińska           - Krystyna       Drynkowska            335: 296
  14 Robert         Duczemiński          - Maciej         Kuć                   401: 391
  15 Ala            Białobrzewska        - Adam           Grzelec               455: 244
  16 Jacek          Nowak                - Joanna         Śledź                 478: 294
  17 Andrzej        Bednaruk             - Sławomir       Zabawa                413: 321
  18 Tadeusz        Kondej               - Karolina       Mak                   354: 377
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Paweł          Wdziękoński           279: 318
  20 Ryszard        Pliszka              - Mieczysław     Pastuszak             291: 375
  21 Patrycja       Matulewicz           - Krystyna       Czajkowska            359: 356
  22 Agnieszka      Rachtan              - Roman          Chomicz               422: 284


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Zaryński              408: 371
   2 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Wrzałek               347: 462
   3 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Walas                 409: 283
   4 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Gibas                 461: 318
   5 Maciej         Grąbczewski          - Zbigniew       Wietecki              430: 347
   6 Dorota         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              359: 379
   7 Rafał          Stachowski           - Natalia        Woźniak               511: 302
   8 Aleksandra     Kaczanowska          - Kazimierz      Merklejn              389: 422
   9 Łukasz         Przyszlak            - Monika         Gawron-Cieślik        345: 350
  10 Ala            Białobrzewska        - Robert         Duczemiński           369: 404
  11 Jolanta        Chłopińska           - Maria MagdalenaKupczyńska            434: 293
  12 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            349: 360
  13 Michał         Landowski            - Jacek          Nowak                 261: 463
  14 Beata          Kiżewska             - Andrzej        Bednaruk              251: 363
  15 Maciej         Kuć                  - Renata         Andracka              347: 428
  16 Karolina       Mak                  - Paweł          Wdziękoński           318: 296
  17 Krystyna       Drynkowska           - Mieczysław     Pastuszak             279: 408
  18 Joanna         Śledź                - Agnieszka      Rachtan               296: 297
  19 Adam           Grzelec              - Ryszard        Pliszka               397: 318
  20 Krystyna       Czajkowska           - Roman          Chomicz               391: 221
  21 Sławomir       Zabawa               - Tadeusz        Kondej                310: 247
  22 Jadwiga        Szczurowska          - Patrycja       Matulewicz            362: 281
Lista rankingowa na dzień 03-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            162.23  28877  178
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   3 Kamil Górka                    Kraków               157.86  29993  190
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.74  27132  172
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.93  25417  163
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              155.48  30474  196
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.70  29665  193
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
   9 Dawid Pikul                    Poznań               153.09  30006  196
  10 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.54  28792  190
  11 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  12 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  13 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.62  30125  200
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.51  11288   75
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  29006  193
  17 Andrzej Oleksiak               Ostróda              149.88   7194   48
  18 Justyna Górka                  Kraków               149.26  23881  160
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              148.39  28046  189
  21 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.23  26236  177
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.70  15952  108
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  25 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  26 Kamil Kister                   Puławy               146.07  29214  200
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             145.45  28363  195
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  30 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.49  28609  198
  33 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.14  27243  189
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.99  28655  199
  35 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.77  27603  192
  36 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.18  28350  198
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.80  26846  188
  41 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27862  198
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  43 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26787  191
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.00  17220  123
  45 Janusz Krupiński               Bytom                139.96  25053  179
  46 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  48 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  49 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  50 Piotr Broda                    Sandomierz           138.44  26580  192
  51 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  52 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  53 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.73  20109  146
  54 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  55 Marek Salamon                  Bytom                136.71   6699   49
  56 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.55  21439  157
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             136.43  20874  153
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.53  26971  199
  60 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.98  26457  196
  61 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.90  18751  139
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.73  25598  190
  63 Michał Szymkowski              Wrocław              134.57  10362   77
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.25  26582  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  69 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.18  25971  195
  71 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  72 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  73 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  74 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.29  25665  194
  75 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  76 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  77 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.86  25712  195
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  79 Konrad Sowula                  Kraków               131.83  17402  132
  80 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.45  25239  192
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.41  14192  108
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  84 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  86 Krzysztof Gibas                Kraków               131.12  22552  172
  87 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.11  24387  186
  88 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
  90 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.79  23673  181
  91 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  92 Joanna Juszczak                Warszawa             130.67  25481  195
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.48  24921  191
  94 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.47  25702  197
  95 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  96 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.22  24612  189
  98 Michał Rogalewicz              Poznań               130.17  24603  189
  99 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.01  13781  106
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.71  19457  150
 101 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 102 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 103 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 104 Jerzy Matyasik                 Kraków               129.35  25481  197
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.29  18359  142
 106 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.17  14209  110
 107 Marcin Rogala                  Warszawa             128.87  15851  123
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 109 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.59  25589  199
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 111 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 113 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.98  18557  145
 114 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.87  24551  192
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 116 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 117 Maciej Perzyński               Piła                 127.09  16141  127
 118 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 119 Marcin Ceglarek                Kraków               126.62  22286  176
 120 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.62  24058  190
 121 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.54  16957  134
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 124 Marta Bajorek                  Warszawa             126.33  24382  193
 125 Agnieszka Walas                Kraków               126.22  23350  185
 126 Anita Bruska                   Gdynia               125.82  17363  138
 127 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 128 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 129 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 130 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.48  10415   83
 131 Ewelina Gruda                  Białystok            125.47   4517   36
 132 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 133 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        125.35   4262   34
 134 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.29  19169  153
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.02  11877   95
 136 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 137 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.66  23934  192
 138 Natalia Ogierman               Katowice             124.60  21930  176
 139 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 141 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 143 Dorota Kuć                     Stargard             123.57  15817  128
 144 Andrzej Kraska                 Wrocław              123.51   6052   49
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 147 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.64  24161  197
 148 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.55  16789  137
 149 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 150 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 151 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 152 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 153 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 154 Ewa Szałas                     Katowice             121.78  13518  111
 155 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 156 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 157 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 158 Teresa Zalewska                Racibórz             121.25  24128  199
 159 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 160 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 161 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.88  23451  194
 162 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 163 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 164 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 165 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 166 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 119.75  12095  101
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 169 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.39  23758  199
 171 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.18  12395  104
 172 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.11  18224  153
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               119.10  16436  138
 175 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 176 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.99  15944  134
 177 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 178 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 179 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  20892  176
 181 Ziemowit Pazda                 Wrocław              118.55   9721   82
 182 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.30  22004  186
 183 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.21  23051  195
 184 Bożena Guział                  Racibórz             118.18  19382  164
 185 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.16  22687  192
 186 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 187 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 188 Grzegorz Papciak               Jodłowa              117.73   8359   71
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.63  22585  192
 190 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 191 Lucyna Śniadach                Rumia                117.36  21007  179
 192 Marta Świątkowska              Wrocław              117.30  22638  193
 193 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 194 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.13  21434  183
 195 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 196 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.70  12954  111
 198 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 200 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.43  23286  200
 201 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 202 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 203 Rafał Stachowski               Police               115.90  11822  102
 204 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 205 Robert Wagner                  Wrocław              115.77  20955  181
 206 Urszula Solarska               Łódź                 115.58  22769  197
 207 Sławomir Długosz               Ostróda              115.56  12481  108
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.47  10854   94
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.41  16734  145
 210 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             115.35  23069  200
 212 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 213 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 215 Renata Andracka                Zwola                113.87  22318  196
 216 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.85  21631  190
 217 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.96  22027  195
 218 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 220 Maria Uryga                    Kraków               112.22   6621   59
 221 Adam Grzelec                   Poznań               111.78   5030   45
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 223 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 224 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.38  21083  191
 225 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.29  21507  195
 226 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.14   9582   87
 228 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.08  21905  199
 229 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 230 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 231 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 232 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.42  21119  193
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 235 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 236 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 237 Zbigniew Kniotek               Bytom                109.17   6987   64
 238 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 239 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            108.50  17469  161
 241 Lidia Żywna                    Gdynia               108.26  13100  121
 242 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 243 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 244 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.83  14989  139
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               107.76  17565  163
 246 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 247 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 248 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.31  18242  170
 249 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 250 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 251 Marta Sztajnert                Wisła                106.74  11635  109
 252 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 253 Sławomir Zabawa                Wałcz                106.54   9269   87
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 255 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 256 Anna Kowalik                   Szczecin             106.00   6360   60
 257 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 258 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 259 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 260 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 261 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 262 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.44   8042   77
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.11  20509  197
 264 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 265 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 266 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.61   4766   46
 267 Marcin Kurowski                Racibórz             103.53  17911  173
 268 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 269 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.13   8869   86
 270 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 271 Agnieszka Antos                Racibórz             102.28   7978   78
 272 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 273 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     102.03   3673   36
 274 Szymon Stępień                 Bytom                101.72   8443   83
 275 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.64   6505   64
 276 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.34  12161  120
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 278 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 279 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 280 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 281 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 282 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19737  199
 284 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 285 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.67   7400   75
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.11  15207  155
 287 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 289 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.84   3131   32
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 291 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 292 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 294 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.40  10950  116
 296 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              93.78   3376   36
 297 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 298 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 299 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 300 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 301 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 302 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 303 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.67   7242   79
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 305 Wanda Wach                     Tarnów                89.94   4227   47
 306 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 307 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 308 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 309 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 310 Teresa Balewska                Reda                  86.73  17172  198
 311 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.69   4573   54
 312 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 313 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 314 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 315 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.27   6995   84
 316 Anna Strugała                  Świnoujście           82.67   3472   42
 317 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 318 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 319 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 320 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 321 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 322 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 323 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              65.14   9901  152
 325 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 03-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            101.48   2943   29
   4 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   8 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   9 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
  10 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             112.48   3037   27
  13 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.85   3584   26
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  15 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  16 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  17 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  18 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  19 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  20 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  21 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  22 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  24 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  25 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  26 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  27 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  28 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  30 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  31 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  32 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  33 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  34 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  35 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  36 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  37 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  38 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  39 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  40 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  41 Michał Landowski               Police               115.42   2770   24
  42 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  43 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  44 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  45 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  46 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  47 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  48 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  49 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  50 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  51 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  52 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  53 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  54 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  55 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  56 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  57 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  58 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  59 Jakub Dworczyk                 Będzin                79.38   1905   24
  60 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  61 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  62 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  63 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  64 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  65 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  66 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  67 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  68 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  69 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  70 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  71 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  72 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  73 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  74 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   79.45   1748   22
  75 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  76 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  77 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  78 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  79 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  80 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  81 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  82 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  83 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  84 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  85 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   1718   18
  86 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  87 Oliwier Antos                  Racibórz              58.94   1061   18
  88 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  89 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  90 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  91 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  92 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  93 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  94 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  95 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  96 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.00   1905   15
  97 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  98 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  99 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
 100 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
 101 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 102 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
 103 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 104 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
 105 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 106 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 107 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 108 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 109 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 110 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 111 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 112 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 113 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 114 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 115 Ryszard Kaczmarek              Leszno               121.58   1459   12
 116 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 117 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 118 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 119 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 120 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 121 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 122 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 123 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 124 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 125 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 126 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 127 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.83   1306   12
 128 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 129 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 130 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 131 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 132 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 135 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 136 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 137 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 138 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 139 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 140 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 141 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 142 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 143 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 144 Karolina Szubska               Jaworzno              97.67   1172   12
 145 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 146 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 147 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 148 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 149 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 150 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 151 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 152 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 153 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 154 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 155 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 156 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 157 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 158 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 159 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 160 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 161 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 162 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 163 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 164 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 165 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 166 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 167 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 168 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 169 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 174 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 175 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 176 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 178 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 179 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 180 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 181 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 182 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 183 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 184 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 185 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 186 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 187 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 188 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 189 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 190 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 191 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 192 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 193 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 194 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 196 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 197 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 198 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 199 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 200 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 201 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 202 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 203 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 204 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 205 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 206 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 207 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 208 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 209 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 210 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 211 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 212 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 213 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 214 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 215 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 216 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 217 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 218 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 219 Bogusław Książek               Szczecin             101.89    917    9
 220 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 221 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 222 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 223 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 224 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 225 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 226 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 227 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 228 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 229 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 230 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 231 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 232 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 233 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 234 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 235 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 236 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 237 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 238 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 239 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 240 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 241 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 242 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 243 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 244 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 246 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 247 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 248 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 249 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 250 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 251 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 252 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 253 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 254 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 256 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 257 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 258 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 259 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 260 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 261 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 262 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 263 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 264 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 265 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 266 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 267 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 268 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 269 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 270 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 271 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie