Legnica29
sierpnia
Legnica 29-30 sierpnia XXI Puchar Polski
Świnoujście 5
września
Świnoujście 5- 6 września III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta MiastaMistrzostwa Regionów 2015
Jaworzno12
września
Jaworzno 12-13 września X Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2015
Do trzech razy sztuka?05 - 06 września 2015 — III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta MiastaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mistrzostwa Świnoujścia o Puchar Prezydenta MiastaŚwinoujście, 05 - 06 września 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


 Do trzech razy sztuka? To już przeszło dwa lata, jak Świnoujście przebojem wdarło się na listę miast, mogących poszczycić się organizacją ogólnopolskiego turnieju w scrabble. Uczestnictwo w I Mistrzostwach Świnoujścia, które niewątpliwie pod każdym względem stały na najwyższym poziomie, było prawdziwą gratką, a echa ówczesnych wydarzeń wciąż powracają w opowieściach zawodników. Podobnie, druga edycja turnieju, przeprowadzona zeszłej jesieni, obfitowała we wszelkie atrakcje i dostatki, utwierdzając tym samym skrablistów w przekonaniu, że przynajmniej raz w roku warto obrać na mapie kierunek północno-zachodni i jechać przez Polskę tak daleko, jak tylko się da. W końcu, nadszedł czas na III Mistrzostwa Świnoujścia...

Turniej, o którym mowa, został przeprowadzony w dniach 5-6 września bieżącego roku. Miejscem rozgrywek tradycyjnie był Hotel Interferie Medical Spa, zaś rola organizatora spoczęła na barkach pań Beaty Kiżewskiej, Hanny Mazowieckiej i Bożeny Mileńko. W relacji z ubiegłego roku wspominałem, że Świnoujście położone jest na 44 wyspach, podczas gdy w II Mistrzostwach wzięło udział 46 osób. Z niemałą satysfakcją mogę odnotować, iż — nieco rzutem na taśmę, ale jednak — udało nam się zachować tę liczebną przewagę, tym razem stawiając się w sile 45 głów gotowych na skrablowe boje.

Na liście startowej pojawiło się kilku zawodników ze ścisłej czołówki rankingu Polskiej Federacji Scrabble. Nie zabrakło zwycięzców poprzednich edycji, czyli Bartosza Morawskiego i Dariusza Kosza, reprezentantów wrocławskiego klubu skrablowego Siódemka. Grono głównych pretendentów do tytułu uzupełniali inni wysoko rozstawieni gracze, spośród których wymieńmy choćby Jakuba Zaryńskiego, Kazimierza Merklejna czy Mateusza Borsuka. Jakkolwiek, pierwsze rundy szybko zweryfikowały, że na najwyższych stołach nie będziemy mieli do czynienia jedynie z potyczkami pomiędzy faworytami. Po trzech rundach liderem był Grzegorz Łukasik przed Ireneuszem Moralewiczem. Bardzo dobrze grały również panie Natalia Woźniak, Małgorzata Szmuksta i Renata Andracka, przez cały dzień meldując się w czołówce. Z upływem czasu do czołówki zaczęli przebijać się obrońca tytułu Darek oraz Łukasz Tuszyński, utytułowany reprezentant szczecińskiego klubu Blank. Zakończyli oni sobotnie rozgrywki odpowiednio na drugim i trzecim miejscu. Wszystkich dość niespodziewanie pogodził bowiem Dariusz Kuć ze Stargardu Szczecińskiego, również zawodnik Blanka, który jako jedyny po pierwszym dniu zmagań mógł poszczycić się kompletem zwycięstw, zdobywając przy tym 3147 małych punktów, co daje średnio niemal 450 punktów na grę.

Jak co roku w Świnoujściu, koniec sobotnich rund wcale nie zwiastował rychłego udania się na spoczynek. Wręcz przeciwnie! Skrabliści mogli dać upust nagromadzonemu przez cały dzień napięciu, uczestnicząc w przygotowanym specjalnie na tę okazję bankiecie. Tak oto, podczas gdy jedni zajadali się pysznymi potrawami, inni pochłonięci byli przerzucaniem się skrablowymi anegdotami, zaś jeszcze inni wywijali potrójne toeloopy na parkiecie. Można było także spróbować swoich sił w ping-pongu czy bilardzie. Byli tacy, co zabawę kończyli dopiero nad ranem...

Na niedzielę przewidziane zostało rozegranie pięciu ostatnich gier, które miały wyłonić zwycięzcę turnieju. Już na trzy rundy przed końcem było niemal pewne, że zostanie nim któryś z trzech graczy prowadzących po pierwszym dniu. Podczas gdy obaj Pomorzanie pewnie wygrali jeszcze kolejne dwie gry, zawodnik Siódemki przegrał klubowy pojedynek z Bartkiem. Stało się zatem jasne, że w tym roku puchar za I miejsce nie opuści województwa zachodniopomorskiego. Pozostało jedynie rozstrzygnąć, który z graczy Blanka będzie mógł ostatecznie wznieść ręce w geście triumfu. Obserwacja decydującej gry dostarczyła mnóstwa emocji. W końcu, po zaciętej końcówce Mistrzem Świnoujścia został Łukasz Tuszyński, wygrywając wynikiem 418:411. Darek po przegranej musiał zadowolić się najniższym stopniem podium, dając się na finiszu wyprzedzić swojemu imiennikowi, który tym samym powtórzył sytuację sprzed roku, kiedy to ówczesny obrońca tytułu Bartek również zakończył turniej na drugim miejscu. Bezpośrednio za podium znaleźli się Mateusz, Jakub i Renata, wszyscy z ośmioma zwycięstwami.

Pierwsza trójka zawodów otrzymała puchary i nagrody pieniężne. Organizatorzy postanowili także wyróżnić zawodników, którzy wygrali w klasyfikacji na najdroższy ruch oraz najdroższe słowo związane z portem. Odbyło się także losowanie kilku dodatkowych cennych nagród.

Do sukcesu turnieju w niemałym stopniu przyczynili się sponsorzy:
Urząd Miasta Świnoujście,
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu,
Kawiarnia Sonata,
Jubiler MALWA Janusz Sójka,
Perkun S.C.,
Poltramp Yard S.A.,
Emilia i Łukasz Przyszlak, Hotel Trzy Wyspy,
Hugmun Studio Graficzne,
Interferie Medical Spa,
Biuro Turystyki Skandynawskiej Fregata,
Majsterek S.J.,
DJ Mistrz

Po raz kolejny już składamy podziękowania na ręce Marii Mileńko, dbającej o graficzne przygotowanie turnieju.

Dziękujemy także sędziemu zawodów, Grzegorzowi Wiączkowskiemu, który towarzyszy nam niezmiennie od I Mistrzostw, zawsze fachowo wykonując należące doń obowiązki.

Na koniec pozostaje sobie jedynie życzyć: nie tylko do trzech razy sztuka! :)

Oby do zobaczenia za rok!
relacja: Dariusz Kosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia
I Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekInterferie Medical Spa, ul. Uzdrowiskowa 15
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 5 września (7 rund)
11:30 — 12:00 zapisy do turnieju
12:00 rozpoczęcie turnieju i rundy I-III
15:00 — 16:00 przerwa obiadowa
16:00 — 20:00 rundy IV-VII
21:00 bankiet dla sponsorów i uczestników

Niedziela, 6 września (5 rund)
10:00 — 15:00 — rundy VIII-XII
15:00 — rozdanie nagród, uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
dodatkowo płatny bankiet (kolacja + disco + kręgle + bilard): 30 zł
DojazdMapka
WyżywienieKawa i ciasto serwowane w trakcie turnieju, obiad na miejscu (szwedzki bufet) w cenie 25 zł, kolacja na bankiecie
Noclegihttp://visitbaltic.pl
noclegowo.pl
bryzaswinoujscie.nocuj.com.pl/
NagrodyI miejsce 700 zł puchar
II miejsce 500 zł puchar
III miejsce 300 zł puchar
miejsca IV — X cenne nagrody rzeczowe
upominki dla uczestników turnieju
Dodatkowe atrakcjeBankiet + disco
OrganizatorzyBożena Mileńko: bozena.milenko@gmail.com, Beata Kiżewska: beata.ax@wp.pl, Hanna Mazowiecka: hmazo@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Świnoujście
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
Kawiarnia Sonata
DJ "Mistrz"


Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.47     11.0     5023     2119     1031
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   157.54     10.0     5290     2002      885
  3 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   135.47     10.0     5232     2024     1103
  4 Mateusz         Borsuk               Reda                   151.64      8.0     4695     1790      262
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            156.91      8.0     4626     1718      330
  6 Renata          Andracka             Zwola                  114.26      8.0     4529     1709      386
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                156.19      7.0     5080     1682      180
  8 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               121.32      7.0     4848     1680      496
  9 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.79      7.0     4790     1565      406
 10 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               132.52      7.0     4714     1410      640
 11 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.16      7.0     4698     1499      287
 12 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               124.17      7.0     4481     1525      163
 13 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.84      7.0     4417     1530      289
 14 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            117.40      7.0     4368     1568       19
 15 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            118.47      7.0     4235     1530     -207
 16 Jacek           Nowak                Szczecin               106.74      7.0     4230     1520      141
 17 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   102.46      7.0     4197     1576      -80
 18 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.45      6.0     4531     1410      217
 19 Rafał           Stachowski           Police                 116.63      6.0     4469     1409      304
 20 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            114.03      6.0     4432     1356      -22
 21 Beata           Wiączkowska          Wrocław                120.67      6.0     4416     1379      277
 22 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            111.50      6.0     4315     1484     -172
 23 Beata           Kiżewska             Świnoujście            107.57      6.0     4193     1380      321
 24 Weronika        Rudnicka             Szczecin               118.47      6.0     4172     1462      185
 25 Magda           Sarad Pedersen       Świnoujście            103.07      6.0     4042     1347     -310
 26 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      6.0     3982     1347      -14
 27 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      5.5     4098     1125      242
 28 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.44      5.0     4307     1289     -102
 29 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.51      5.0     4239     1185     -157
 30 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 100.00      5.0     4215     1288     -119
 31 Bożena          Mileńko              Świnoujście            100.00      5.0     4046     1178      178
 32 Anna            Niedzielko           Szczecin               109.92      5.0     3887     1173      387
 33 Agnieszka       Rachtan              Świnoujście            100.00      5.0     3722     1131     -232
 34 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.08      5.0     3553     1210     -528
 35 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.5     3879     1157     -221
 36 Hanna           Mazowiecka           Świnoujście            100.00      4.0     3986     1124     -597
 37 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      4.0     3940     1084      -60
 38 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      4.0     3689     1032     -366
 39 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3625     1081     -421
 40 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      4.0     3486     1036     -697
 41 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      3.5     3304     1020     -952
 42 Anna            Niewiadomska         Kołobrzeg              100.00      3.0     3715      970     -317
 43 Krystyna        Drynkowska           Świnoujście            100.00      3.0     2166      772     -712
 44 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      1.5     3103      688    -1059
 45 Małgorzata      Całka                Świnoujście            100.00      1.0     1261      431     -784
Wyniki poszczeglnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa winoujcia



	Dariusz Kosz 157.54 Nysa

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Stachowski            111.50 +  437: 353  161
    2    10 Mateusz        Borsuk                151.64 +  390: 377  202
    3     3 ukasz         Tuszyski             144.47 +  424: 341  194
    4     3 Renata         Andracka              114.26 +  542: 333  164
    5     1 Magorzata     Szmuksta              121.32 +  452: 426  171
    6     1 Dariusz        Ku                   135.47 -  394: 417   85
    7     2 Jakub          Zaryski              156.91 +  397: 310  207
    8     2 Natalia        Woniak               130.44 +  443: 295  180
    9     1 Weronika       Rudnicka              118.47 +  421: 341  168
   10     1 Bartosz        Morawski              156.19 -  435: 514  106
   11     3 Marcin         Radwaski             102.46 +  491: 248  152
   12     2 Bartosz        Morawski              156.19 +  464: 450  206
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1996  / 12 166.33




	Jakub Zaryski 156.91 winoujcie              

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Kiewska              107.57 +  448: 301  158
    2     8 Rafa          Stachowski            116.63 +  370: 328  167
    3     5 Dariusz        Ku                   135.47 -  373: 377   85
    4     9 Marcin         Stachowski            111.50 +  418: 291  161
    5     6 Dorota         Stachowska            118.47 +  405: 332  168
    6     3 Mateusz        Borsuk                151.64 +  397: 321  202
    7     2 Dariusz        Kosz                  157.54 -  310: 397  108
    8     6 Ireneusz       Moralewicz            127.79 +  417: 387  178
    9     3 ukasz         Tuszyski             144.47 -  317: 379   94
   10     4 Marcin         Radwaski             102.46 -  305: 457   52
   11     6 Magorzata     Szmuksta              121.32 +  403: 397  171
   12     5 Magdalena      Kupczyska            124.17 +  463: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Bartosz Morawski 156.19 Gliwice                  

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Nowak                 106.74 +  407: 358  157
    2     4 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  371: 513  103
    3    10 Anna           Niedzielko            109.92 +  370: 321  160
    4    10 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  436: 390  150
    5     8 Beata          Wiczkowska           120.67 +  426: 339  171
    6     4 Magorzata     Szmuksta              121.32 +  353: 324  171
    7     3 ukasz         Tuszyski             144.47 -  338: 493   94
    8     4 Mateusz        Borsuk                151.64 -  441: 444  102
    9     6 Pawe          Wdzikoski           117.40 +  623: 255  167
   10     1 Dariusz        Kosz                  157.54 +  514: 435  208
   11     1 Dariusz        Ku                   135.47 -  351: 564   85
   12     2 Dariusz        Kosz                  157.54 -  450: 464  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Kazimierz Merklejn 152.84 Szczecin

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Bartosz        Morawski              156.19 +  513: 371  206
    3     1 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  397: 407   71
    4     4 Weronika       Rudnicka              118.47 -  357: 435   68
    5     7 ukasz         Tuszyski             144.47 -  346: 443   94
    6    12 Beata          Kiewska              107.57 +  434: 320  158
    7     7 Mateusz        Borsuk                151.64 -  338: 410  102
    8    12 Magorzata     Caka                 100.00 +  444: 251  150
    9     9 Beata          Wiczkowska           120.67 +  373: 366  171
   10     7 Dorota         Ku                   118.45 +  402: 391  168
   11     7 Marcin         Stachowski            111.50 +  436: 387  161
   12     3 Ireneusz       Moralewicz            127.79 +  377: 347  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 11 138.82




	Mateusz Borsuk 151.64 Reda

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magda          Sarad Pedersen        103.07 +  348: 337  153
    2    10 Dariusz        Kosz                  157.54 -  377: 390  108
    3    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  398: 299  150
    4    12 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  511: 287  164
    5     5 Rafa          Stachowski            116.63 +  436: 386  167
    6     3 Jakub          Zaryski              156.91 -  321: 397  107
    7     7 Kazimierz      Merklejn              152.84 +  410: 338  203
    8     4 Bartosz        Morawski              156.19 +  444: 441  206
    9     2 Dariusz        Ku                   135.47 -  358: 377   85
   10     3 ukasz         Tuszyski             144.47 -  309: 485   94
   11     8 Weronika       Rudnicka              118.47 +  403: 343  168
   12     4 Alicja         Grbczewska           132.52 +  380: 353  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	ukasz Tuszyski 144.47 Chopowo                 

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Radwaski             102.46 +  531: 228  152
    2     1 Pawe          Wdzikoski           117.40 +  398: 272  167
    3     3 Dariusz        Kosz                  157.54 -  341: 424  108
    4     7 Karolina       Mak                   100.00 +  335: 276  150
    5     7 Kazimierz      Merklejn              152.84 +  443: 346  203
    6     5 Grzegorz       ukasik               140.16 +  426: 408  190
    7     3 Bartosz        Morawski              156.19 +  493: 338  206
    8     1 Dariusz        Ku                   135.47 +  372: 319  185
    9     3 Jakub          Zaryski              156.91 +  379: 317  207
   10     3 Mateusz        Borsuk                151.64 +  485: 309  202
   11     2 Renata         Andracka              114.26 +  402: 344  164
   12     1 Dariusz        Ku                   135.47 +  418: 411  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2119  / 12 176.58




	Grzegorz ukasik 140.16 Konojady

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Pliszka               100.08 +  487: 220  150
    2     5 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  348: 303  150
    3     2 Dorota         Ku                   118.45 +  566: 370  168
    4     1 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  394: 396   71
    5     2 Dariusz        Ku                   135.47 -  305: 638   85
    6     5 ukasz         Tuszyski             144.47 -  408: 426   94
    7     9 ukasz         Przyszlak             114.03 -  297: 376   64
    8    13 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  490: 322  150
    9    10 Beata          Kiewska              107.57 +  373: 306  158
   10     8 Rafa          Stachowski            116.63 +  338: 337  167
   11     5 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  317: 351   74
   12     8 Dorota         Ku                   118.45 +  375: 366  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Dariusz Ku 135.47 Stargard Szczeciski     

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Balewska              100.00 +  438: 277  150
    2     9 Anna           Niedzielko            109.92 +  427: 288  160
    3     5 Jakub          Zaryski              156.91 +  377: 373  207
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            127.79 +  458: 337  178
    5     2 Grzegorz       ukasik               140.16 +  638: 305  190
    6     1 Dariusz        Kosz                  157.54 +  417: 394  208
    7     1 Renata         Andracka              114.26 +  392: 264  164
    8     1 ukasz         Tuszyski             144.47 -  319: 372   94
    9     2 Mateusz        Borsuk                151.64 +  377: 358  202
   10     2 Magorzata     Szmuksta              121.32 +  414: 392  171
   11     1 Bartosz        Morawski              156.19 +  564: 351  206
   12     1 ukasz         Tuszyski             144.47 -  411: 418   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2024  / 12 168.67




	Alicja Grbczewska 132.52 Szczecin

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  436: 305  150
    2    11 Dorota         Stachowska            118.47 -  362: 408   68
    3     9 Jacek          Nowak                 106.74 -  335: 382   57
    4    13 Teresa         Balewska              100.00 +  305: 255  150
    5    13 Marcin         Stachowski            111.50 -  396: 424   61
    6    13 Tadeusz        Kondej                100.00 +  505: 263  150
    7    11 Marcin         Radwaski             102.46 -  311: 347   52
    8    14 Karolina       Mak                   100.00 +  361: 350  150
    9    13 Magda          Sarad Pedersen        103.07 +  391: 234  153
   10    10 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  502: 343  150
   11     9 Pawe          Wdzikoski           117.40 +  457: 383  167
   12     4 Mateusz        Borsuk                151.64 -  353: 380  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Natalia Woniak 130.44 Dziwnwek

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  491: 228  150
    2     3 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  413: 430   71
    3     7 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  398: 304  150
    4     6 Pawe          Wdzikoski           117.40 +  360: 337  167
    5     4 Weronika       Rudnicka              118.47 +  462: 268  168
    6     2 Renata         Andracka              114.26 -  276: 371   64
    7     5 Marcin         Stachowski            111.50 +  454: 354  161
    8     2 Dariusz        Kosz                  157.54 -  295: 443  108
    9     5 Marcin         Radwaski             102.46 -  237: 387   52
   10    11 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  275: 405   74
   11    13 Jacek          Nowak                 106.74 -  295: 402   57
   12    13 Rafa          Stachowski            116.63 -  351: 480   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Ireneusz Moralewicz 127.79 Goleniw

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Elbieta       Fita                 100.00 +  495: 195  150
    2     2 Weronika       Rudnicka              118.47 +  392: 309  168
    3     4 Magdalena      Kupczyska            124.17 +  460: 370  174
    4     2 Dariusz        Ku                   135.47 -  337: 458   85
    5     3 Renata         Andracka              114.26 -  336: 469   64
    6     7 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  335: 400   67
    7    10 Beata          Kiewska              107.57 +  419: 314  158
    8     6 Jakub          Zaryski              156.91 -  387: 417  107
    9    11 Jacek          Nowak                 106.74 +  418: 320  157
   10     9 ukasz         Przyszlak             114.03 +  444: 349  164
   11     4 Dorota         Stachowska            118.47 +  420: 406  168
   12     3 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  347: 377  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Magdalena Kupczyska 124.17 Szczecin               

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tadeusz        Kondej                100.00 +  434: 248  150
    2    12 Iwona          Wieluska             100.00 +  391: 356  150
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  370: 460   78
    4     8 Dorota         Stachowska            118.47 -  362: 389   68
    5    10 ukasz         Przyszlak             114.03 +  433: 384  164
    6     8 Weronika       Rudnicka              118.47 -  282: 434   68
    7    12 Magda          Sarad Pedersen        103.07 +  457: 287  153
    8     7 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  313: 389   67
    9    12 Boena         Mileko               100.00 +  354: 316  150
   10    11 Natalia        Woniak               130.44 +  405: 275  180
   11     5 Grzegorz       ukasik               140.16 +  351: 317  190
   12     5 Jakub          Zaryski              156.91 -  329: 463  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Magorzata Szmuksta 121.32 Szczecin                 

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  411: 280  150
    2     3 Natalia        Woniak               130.44 +  430: 413  180
    3     1 Kazimierz      Merklejn              152.84 +  407: 397  203
    4     1 Grzegorz       ukasik               140.16 +  396: 394  190
    5     1 Dariusz        Kosz                  157.54 -  426: 452  108
    6     4 Bartosz        Morawski              156.19 -  324: 353  106
    7     6 Pawe          Wdzikoski           117.40 +  422: 319  167
    8     3 Weronika       Rudnicka              118.47 -  364: 378   68
    9     4 Renata         Andracka              114.26 +  411: 305  164
   10     2 Dariusz        Ku                   135.47 -  392: 414   85
   11     6 Jakub          Zaryski              156.91 -  397: 403  107
   12     7 Marcin         Radwaski             102.46 +  468: 244  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Beata Wiczkowska 120.67 Wrocaw         

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karolina       Mak                   100.00 +  367: 316  150
    2     6 Renata         Andracka              114.26 -  300: 390   64
    3     8 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  414: 348  164
    4     5 Dorota         Ku                   118.45 +  347: 317  168
    5     8 Bartosz        Morawski              156.19 -  339: 426  106
    6    10 Jacek          Nowak                 106.74 -  310: 326   57
    7    13 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  301: 365   50
    8    19 Anna           Niewiadomska          100.00 +  424: 298  150
    9     9 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  366: 373  103
   10    12 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  356: 442   67
   11    15 Magorzata     Caka                 100.00 +  494: 222  150
   12    12 Karolina       Mak                   100.00 +  398: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Weronika Rudnicka 118.47 Szczecin                  

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  309: 392   78
    3    13 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  399: 248  150
    4     4 Kazimierz      Merklejn              152.84 +  435: 357  203
    5     4 Natalia        Woniak               130.44 -  268: 462   80
    6     8 Magdalena      Kupczyska            124.17 +  434: 282  174
    7     8 Dorota         Stachowska            118.47 +  449: 305  168
    8     3 Magorzata     Szmuksta              121.32 +  378: 364  171
    9     1 Dariusz        Kosz                  157.54 -  341: 421  108
   10     5 Renata         Andracka              114.26 -  369: 425   64
   11     8 Mateusz        Borsuk                151.64 -  343: 403  102
   12     9 ukasz         Przyszlak             114.03 +  447: 328  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 11 132.91




	Dorota Stachowska 118.47 Wydartowo I

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  323: 295  150
    2    11 Alicja         Grbczewska           132.52 +  408: 362  183
    3     6 Renata         Andracka              114.26 -  321: 369   64
    4     8 Magdalena      Kupczyska            124.17 +  389: 362  174
    5     6 Jakub          Zaryski              156.91 -  332: 405  107
    6     9 Rafa          Stachowski            116.63 +  343: 314  167
    7     8 Weronika       Rudnicka              118.47 -  305: 449   68
    8    10 ukasz         Przyszlak             114.03 +  400: 347  164
    9     8 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  370: 348  150
   10     6 Marcin         Stachowski            111.50 +  395: 353  161
   11     4 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  406: 420   78
   12     6 Renata         Andracka              114.26 -  243: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Dorota Ku 118.45 Stargard Szczeciski     

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  460: 260  150
    2     7 ukasz         Przyszlak             114.03 +  524: 323  164
    3     2 Grzegorz       ukasik               140.16 -  370: 566   90
    4     5 Beata          Wiczkowska           120.67 -  317: 347   71
    5     9 Karolina       Mak                   100.00 +  361: 329  150
    6     6 Anna           Niedzielko            109.92 +  403: 345  160
    7     4 Jacek          Nowak                 106.74 +  351: 278  157
    8     5 Renata         Andracka              114.26 -  307: 376   64
    9     7 Marcin         Stachowski            111.50 -  290: 419   61
   10     7 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  391: 402  103
   11    10 Boena         Mileko               100.00 +  391: 294  150
   12     8 Grzegorz       ukasik               140.16 -  366: 375   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Pawe Wdzikoski 117.40 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Boena         Mileko               100.00 +  415: 267  150
    2     1 ukasz         Tuszyski             144.47 -  272: 398   94
    3    16 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  392: 261  150
    4     6 Natalia        Woniak               130.44 -  337: 360   80
    5    14 Ryszard        Pliszka               100.08 +  362: 271  150
    6     7 Ireneusz       Moralewicz            127.79 +  400: 335  178
    7     6 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  319: 422   71
    8     7 Magdalena      Kupczyska            124.17 +  389: 313  174
    9     6 Bartosz        Morawski              156.19 -  255: 623  106
   10    12 Beata          Wiczkowska           120.67 +  442: 356  171
   11     9 Alicja         Grbczewska           132.52 -  383: 457   83
   12    10 Marcin         Stachowski            111.50 +  402: 286  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Rafa Stachowski 116.63 Police

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Niewiadomska          100.00 +  358: 268  150
    2     8 Jakub          Zaryski              156.91 -  328: 370  107
    3    17 Iwona          Wieluska             100.00 +  442: 343  150
    4    11 Jacek          Nowak                 106.74 +  372: 364  157
    5     5 Mateusz        Borsuk                151.64 -  386: 436  102
    6     9 Dorota         Stachowska            118.47 -  314: 343   68
    7    14 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  437: 381  150
    8     8 Marcin         Radwaski             102.46 -  264: 370   52
    9    14 Ryszard        Pliszka               100.08 +  427: 275  150
   10     8 Grzegorz       ukasik               140.16 -  337: 338   90
   11    12 Magda          Sarad Pedersen        103.07 -  324: 326   53
   12    13 Natalia        Woniak               130.44 +  480: 351  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Renata Andracka 114.26 Zwola               

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  465: 244  150
    2     6 Beata          Wiczkowska           120.67 +  390: 300  171
    3     6 Dorota         Stachowska            118.47 +  369: 321  168
    4     3 Dariusz        Kosz                  157.54 -  333: 542  108
    5     3 Ireneusz       Moralewicz            127.79 +  469: 336  178
    6     2 Natalia        Woniak               130.44 +  371: 276  180
    7     1 Dariusz        Ku                   135.47 -  264: 392   85
    8     5 Dorota         Ku                   118.45 +  376: 307  168
    9     4 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  305: 411   71
   10     5 Weronika       Rudnicka              118.47 +  425: 369  168
   11     2 ukasz         Tuszyski             144.47 -  344: 402   94
   12     6 Dorota         Stachowska            118.47 +  418: 243  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	ukasz Przyszlak 114.03 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Strugaa              100.00 +  367: 274  150
    2     7 Dorota         Ku                   118.45 -  323: 524   68
    3    15 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  359: 361   50
    4    15 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  354: 350  150
    5    10 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  384: 433   74
    6    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  363: 299  150
    7     9 Grzegorz       ukasik               140.16 +  376: 297  190
    8    10 Dorota         Stachowska            118.47 -  347: 400   68
    9    15 Iwona          Wieluska             100.00 +  451: 289  150
   10     9 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  349: 444   78
   11    11 Anna           Niedzielko            109.92 +  431: 336  160
   12     9 Weronika       Rudnicka              118.47 -  328: 447   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Mieczysaw Pastuszak 113.51 Gdynia                   

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  363: 376   50
    2    13 Anna           Strugaa              100.00 +  438: 223  150
    3     8 Beata          Wiczkowska           120.67 -  348: 414   71
    4    12 Mateusz        Borsuk                151.64 -  287: 511  102
    5    16 Jacek          Nowak                 106.74 -  303: 463   57
    6    17 Marcin         Radwaski             102.46 -  295: 481   52
    7    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  298: 356   50
    8    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  339: 255  150
    9    19 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  425: 280  150
   10    17 Magda          Sarad Pedersen        103.07 -  336: 400   53
   11    19 Anna           Niewiadomska          100.00 +  376: 290  150
   12    17 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  431: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Marcin Stachowski 111.50 Wydartowo I

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  157.54 -  353: 437  108
    2    15 Boena         Mileko               100.00 +  383: 356  150
    3    11 Teresa         Balewska              100.00 +  313: 274  150
    4     9 Jakub          Zaryski              156.91 -  291: 418  107
    5    13 Alicja         Grbczewska           132.52 +  424: 396  183
    6    11 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  402: 385  150
    7     5 Natalia        Woniak               130.44 -  354: 454   80
    8    11 Ryszard        Pliszka               100.08 +  350: 244  150
    9     7 Dorota         Ku                   118.45 +  419: 290  168
   10     6 Dorota         Stachowska            118.47 -  353: 395   68
   11     7 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  387: 436  103
   12    10 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  286: 402   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Anna Niedzielko 109.92 Szczecin

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Dariusz        Ku                   135.47 -  288: 427   85
    3    10 Bartosz        Morawski              156.19 -  321: 370  106
    4    18 Elbieta       Fita                 100.00 +  499: 202  150
    5    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 245  150
    6     6 Dorota         Ku                   118.45 -  345: 403   68
    7    15 Ryszard        Pliszka               100.08 -  281: 346   50
    8    16 Iwona          Wieluska             100.00 -  215: 363   50
    9    17 Tadeusz        Kondej                100.00 +  499: 206  150
   10    14 Magorzata     Caka                 100.00 +  370: 198  150
   11    11 ukasz         Przyszlak             114.03 -  336: 431   64
   12    14 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  363: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 11 106.64




	Beata Kiewska 107.57 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Zaryski              156.91 -  301: 448  107
    2    19 Marcin         Radwaski             102.46 -  372: 389   52
    3    19 Anna           Niewiadomska          100.00 +  340: 319  150
    4    16 Anna           Strugaa              100.00 +  395: 281  150
    5    15 Iwona          Wieluska             100.00 +  420: 212  150
    6    12 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  320: 434  103
    7    10 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  314: 419   78
    8    15 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  400:   1  150
    9    10 Grzegorz       ukasik               140.16 -  306: 373   90
   10    13 Karolina       Mak                   100.00 -  327: 388   50
   11    16 Ryszard        Pliszka               100.08 +  375: 296  150
   12    15 Boena         Mileko               100.00 +  323: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Jacek Nowak 106.74 Szczecin                 

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              156.19 -  358: 407  106
    2    14 Anna           Niewiadomska          100.00 +  302: 291  150
    3     9 Alicja         Grbczewska           132.52 +  382: 335  183
    4    11 Rafa          Stachowski            116.63 -  364: 372   67
    5    16 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  463: 303  164
    6    10 Beata          Wiczkowska           120.67 +  326: 310  171
    7     4 Dorota         Ku                   118.45 -  278: 351   68
    8     9 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  290: 333   50
    9    11 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  320: 418   78
   10    15 Ryszard        Pliszka               100.08 +  352: 322  150
   11    13 Natalia        Woniak               130.44 +  402: 295  180
   12    11 Magda          Sarad Pedersen        103.07 +  393: 352  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Magda Sarad Pedersen 103.07 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Borsuk                151.64 -  337: 348  102
    2    16 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  350: 359   50
    3    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  377: 285  150
    4    14 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  393: 379  150
    5    11 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  273: 520   50
    6    15 Anna           Niewiadomska          100.00 +  364: 342  150
    7    12 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  287: 457   74
    8    18 Tadeusz        Kondej                100.00 +  349: 218  150
    9    13 Alicja         Grbczewska           132.52 -  234: 391   83
   10    17 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  400: 336  164
   11    12 Rafa          Stachowski            116.63 +  326: 324  167
   12    11 Jacek          Nowak                 106.74 -  352: 393   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Marcin Radwaski 102.46 Nowa Wie Wrocawska

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 ukasz         Tuszyski             144.47 -  228: 531   94
    2    19 Beata          Kiewska              107.57 +  389: 372  158
    3    14 Karolina       Mak                   100.00 -  327: 364   50
    4    19 Iwona          Wieluska             100.00 -  315: 344   50
    5    18 Teresa         Balewska              100.00 +  404: 295  150
    6    17 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  481: 295  164
    7    11 Alicja         Grbczewska           132.52 +  347: 311  183
    8     8 Rafa          Stachowski            116.63 +  370: 264  167
    9     5 Natalia        Woniak               130.44 +  387: 237  180
   10     4 Jakub          Zaryski              156.91 +  457: 305  207
   11     3 Dariusz        Kosz                  157.54 -  248: 491  108
   12     7 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  244: 468   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Ryszard Pliszka 100.08 Szczecin

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       ukasik               140.16 -  220: 487   90
    2    21 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  294: 316   50
    3    20 Boena         Mileko               100.00 +  312: 271  150
    4    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  320: 312  150
    5    14 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  271: 362   67
    6    16 Karolina       Mak                   100.00 +  350: 294  150
    7    15 Anna           Niedzielko            109.92 +  346: 281  160
    8    11 Marcin         Stachowski            111.50 -  244: 350   61
    9    14 Rafa          Stachowski            116.63 -  275: 427   67
   10    15 Jacek          Nowak                 106.74 -  322: 352   57
   11    16 Beata          Kiewska              107.57 -  296: 375   58
   12    19 Anna           Strugaa              100.00 +  303: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Ku                   135.47 -  277: 438   85
    2    22 Elbieta       Fita                 100.00 +  359: 244  150
    3    11 Marcin         Stachowski            111.50 -  274: 313   61
    4    13 Alicja         Grbczewska           132.52 -  255: 305   83
    5    18 Marcin         Radwaski             102.46 -  295: 404   52
    6    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  346: 342  150
    7    16 Karolina       Mak                   100.00 -  276: 311   50
    8    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  291: 296   50
    9    22 Anna           Strugaa              100.00 +  367: 332  150
   10    20 Anna           Niewiadomska          100.00 +  330: 323  150
   11    18 Iwona          Wieluska             100.00 -  275: 405   50
   12    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  280: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Magorzata Caka 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Kazimierz      Merklejn              152.84 -  251: 444  103
    9    16 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  377: 273  150
   10    14 Anna           Niedzielko            109.92 -  198: 370   60
   11    15 Beata          Wiczkowska           120.67 -  222: 494   71
   12    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  213: 464   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  5  86.80




	Krystyna Czajkowska 100.00 Koobrzeg

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alicja         Grbczewska           132.52 -  305: 436   83
    2    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  325: 317  150
    3    12 Mateusz        Borsuk                151.64 -  299: 398  102
    4    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  416: 192  150
    5    12 Anna           Niedzielko            109.92 -  245: 370   60
    6    14 ukasz         Przyszlak             114.03 -  299: 363   64
    7    18 Tadeusz        Kondej                100.00 =  301: 301  100
    8    17 Boena         Mileko               100.00 -  303: 327   50
    9    18 Karolina       Mak                   100.00 -  307: 312   50
   10    19 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  345: 333  150
   11    17 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  411: 318  150
   12    16 Iwona          Wieluska             100.00 -  323: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Krystyna Drynkowska 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Woniak               130.44 -  228: 491   80
    2    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  348: 293  150
    3    16 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  261: 392   67
    4    14 Magda          Sarad Pedersen        103.07 -  379: 393   53
    5    21 Boena         Mileko               100.00 -  276: 374   50
    6    21 Elbieta       Fita                 100.00 +  317: 237  150
    7    20 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  356: 298  164
    8    15 Beata          Kiewska              107.57 -    1: 400   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  8  96.50




	Elbieta Fita 100.00 Koobrzeg

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ireneusz       Moralewicz            127.79 -  195: 495   78
    2    22 Teresa         Balewska              100.00 -  244: 359   50
    3    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  290: 284  150
    4    18 Anna           Niedzielko            109.92 -  202: 499   60
    5    20 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  226: 416   50
    6    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  237: 317   50
    7    22 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  235: 354   50
    8    23 PAUZA
    9    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  249: 370   50
   10    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  407: 452   50
   11    21 Anna           Strugaa              100.00 -  302: 321   50
   12    22 Tadeusz        Kondej                100.00 -  216: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  / 11  62.55




	Tadeusz Kondej 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  248: 434   74
    2    17 Karolina       Mak                   100.00 -  322: 393   50
    3    22 Elbieta       Fita                 100.00 -  284: 290   50
    4    21 Boena         Mileko               100.00 +  330: 298  150
    5    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  358: 254  150
    6    13 Alicja         Grbczewska           132.52 -  263: 505   83
    7    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 =  301: 301  100
    8    18 Magda          Sarad Pedersen        103.07 -  218: 349   53
    9    17 Anna           Niedzielko            109.92 -  206: 499   60
   10    21 Anna           Strugaa              100.00 -  258: 368   50
   11    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  221: 349   50
   12    22 Elbieta       Fita                 100.00 +  295: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 12  85.00




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Police

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magorzata     Szmuksta              121.32 -  280: 411   71
    2    21 Ryszard        Pliszka               100.08 +  316: 294  150
    3    15 ukasz         Przyszlak             114.03 +  361: 359  164
    4    10 Bartosz        Morawski              156.19 -  390: 436  106
    5    11 Magda          Sarad Pedersen        103.07 +  520: 273  153
    6    11 Marcin         Stachowski            111.50 -  385: 402   61
    7    13 Beata          Wiczkowska           120.67 +  365: 301  171
    8     9 Jacek          Nowak                 106.74 +  333: 290  157
    9     8 Dorota         Stachowska            118.47 -  348: 370   68
   10    10 Alicja         Grbczewska           132.52 -  343: 502   83
   11    14 Karolina       Mak                   100.00 -  265: 333   50
   12    14 Anna           Niedzielko            109.92 -  309: 363   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Karolina Mak 100.00 erniki Wrocawskie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Wiczkowska           120.67 -  316: 367   71
    2    17 Tadeusz        Kondej                100.00 +  393: 322  150
    3    14 Marcin         Radwaski             102.46 +  364: 327  152
    4     7 ukasz         Tuszyski             144.47 -  276: 335   94
    5     9 Dorota         Ku                   118.45 -  329: 361   68
    6    16 Ryszard        Pliszka               100.08 -  294: 350   50
    7    16 Teresa         Balewska              100.00 +  311: 276  150
    8    14 Alicja         Grbczewska           132.52 -  350: 361   83
    9    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  312: 307  150
   10    13 Beata          Kiewska              107.57 +  388: 327  158
   11    14 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  333: 265  150
   12    12 Beata          Wiczkowska           120.67 -  316: 398   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Patrycja Matulewicz 100.00 Koobrzeg

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Stachowska            118.47 -  295: 323   68
    2    20 Krystyna       Drynkowska            100.00 -  293: 348   50
    3    21 Anna           Strugaa              100.00 -  325: 331   50
    4    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  192: 416   50
    5    22 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  232: 317   50
    6    22 Teresa         Balewska              100.00 -  342: 346   50
    7    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  358: 357  150
    8    22 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 -  255: 339   64
    9    21 Anna           Niewiadomska          100.00 -  291: 362   50
   10    22 Elbieta       Fita                 100.00 +  452: 407  150
   11    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  349: 221  150
   12    21 Anna           Niewiadomska          100.00 +  305: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 12  86.00




	Hanna Mazowiecka 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Ku                   118.45 -  260: 460   68
    2    16 Magda          Sarad Pedersen        103.07 +  359: 350  153
    3    13 Weronika       Rudnicka              118.47 -  248: 399   68
    4    15 ukasz         Przyszlak             114.03 -  350: 354   64
    5    20 Elbieta       Fita                 100.00 +  416: 226  150
    6    18 Iwona          Wieluska             100.00 +  354: 341  150
    7    14 Rafa          Stachowski            116.63 -  381: 437   67
    8    13 Grzegorz       ukasik               140.16 -  322: 490   90
    9    16 Magorzata     Caka                 100.00 -  273: 377   50
   10    18 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  358: 307  150
   11    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  318: 411   50
   12    17 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 -  347: 431   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Boena Mileko 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Pawe          Wdzikoski           117.40 -  267: 415   67
    2    15 Marcin         Stachowski            111.50 -  356: 383   61
    3    20 Ryszard        Pliszka               100.08 -  271: 312   50
    4    21 Tadeusz        Kondej                100.00 -  298: 330   50
    5    21 Krystyna       Drynkowska            100.00 +  374: 276  150
    6    19 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  388: 278  150
    7    17 Anna           Strugaa              100.00 +  452: 179  150
    8    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  327: 303  150
    9    12 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  316: 354   74
   10    16 Iwona          Wieluska             100.00 +  391: 324  150
   11    10 Dorota         Ku                   118.45 -  294: 391   68
   12    15 Beata          Kiewska              107.57 -  312: 323   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Anna Niewiadomska 100.00 Koobrzeg

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafa          Stachowski            116.63 -  268: 358   67
    2    14 Jacek          Nowak                 106.74 -  291: 302   57
    3    19 Beata          Kiewska              107.57 -  319: 340   58
    4    22 Agnieszka      Rachtan               100.00 +  342: 272  150
    5    19 Anna           Strugaa              100.00 +  313: 282  150
    6    15 Magda          Sarad Pedersen        103.07 -  342: 364   53
    7    19 Iwona          Wieluska             100.00 -  279: 388   50
    8    19 Beata          Wiczkowska           120.67 -  298: 424   71
    9    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  362: 291  150
   10    20 Teresa         Balewska              100.00 -  323: 330   50
   11    19 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 -  290: 376   64
   12    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  288: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  / 12  80.83




	Agnieszka Rachtan 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Renata         Andracka              114.26 -  244: 465   64
    2    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  317: 325   50
    3    18 Magda          Sarad Pedersen        103.07 -  285: 377   53
    4    22 Anna           Niewiadomska          100.00 -  272: 342   50
    5    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  317: 232  150
    6    19 Boena         Mileko               100.00 -  278: 388   50
    7    22 Elbieta       Fita                 100.00 +  354: 235  150
    8    21 Anna           Strugaa              100.00 +  371: 248  150
    9    19 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 -  280: 425   64
   10    18 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  307: 358   50
   11    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  364: 279  150
   12    18 Teresa         Balewska              100.00 +  333: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Anna Strugaa 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 ukasz         Przyszlak             114.03 -  274: 367   64
    2    13 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 -  223: 438   64
    3    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  331: 325  150
    4    16 Beata          Kiewska              107.57 -  281: 395   58
    5    19 Anna           Niewiadomska          100.00 -  282: 313   50
    6    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  393: 292  150
    7    17 Boena         Mileko               100.00 -  179: 452   50
    8    21 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  248: 371   50
    9    22 Teresa         Balewska              100.00 -  332: 367   50
   10    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  368: 258  150
   11    21 Elbieta       Fita                 100.00 +  321: 302  150
   12    19 Ryszard        Pliszka               100.08 -  254: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 12  86.33




	Jadwiga Szczurowska 100.00 winoujcie

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mieczysaw     Pastuszak             113.51 +  376: 363  164
    2     5 Grzegorz       ukasik               140.16 -  303: 348   90
    3     7 Natalia        Woniak               130.44 -  304: 398   80
    4    17 Ryszard        Pliszka               100.08 -  312: 320   50
    5    17 Tadeusz        Kondej                100.00 -  254: 358   50
    6    20 Anna           Strugaa              100.00 -  292: 393   50
    7    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  357: 358   50
    8    20 Teresa         Balewska              100.00 +  296: 291  150
    9    20 Elbieta       Fita                 100.00 +  370: 249  150
   10    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  333: 345   50
   11    20 Agnieszka      Rachtan               100.00 -  279: 364   50
   12    20 Magorzata     Caka                 100.00 +  464: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 12  90.33




	Iwona Wieluska 100.00 Koobrzeg

Runda St  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    12 Magdalena      Kupczyska            124.17 -  356: 391   74
    3    17 Rafa          Stachowski            116.63 -  343: 442   67
    4    19 Marcin         Radwaski             102.46 +  344: 315  152
    5    15 Beata          Kiewska              107.57 -  212: 420   58
    6    18 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  341: 354   50
    7    19 Anna           Niewiadomska          100.00 +  388: 279  150
    8    16 Anna           Niedzielko            109.92 +  363: 215  160
    9    15 ukasz         Przyszlak             114.03 -  289: 451   64
   10    16 Boena         Mileko               100.00 -  324: 391   50
   11    18 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 275  150
   12    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  433: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 11 102.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marcin         Stachowski            437: 353
   2 Beata          Kiżewska             - Jakub          Zaryński              301: 448
   3 Bartosz        Morawski             - Jacek          Nowak                 407: 358
   4 Magda          Sarad Pedersen       - Mateusz        Borsuk                337: 348
   5 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Radwański             531: 228
   6 Ryszard        Pliszka              - Grzegorz       Łukasik               220: 487
   7 Dariusz        Kuć                  - Teresa         Balewska              438: 277
   8 Krystyna       Czajkowska           - Alicja         Grąbczewska           305: 436
   9 Natalia        Woźniak              - Krystyna       Drynkowska            491: 228
  10 Elżbieta       Fitał                - Ireneusz       Moralewicz            195: 495
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Tadeusz        Kondej                434: 248
  12 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Małgorzata     Szmuksta              280: 411
  13 Beata          Wiączkowska          - Karolina       Mak                   367: 316
  14 Patrycja       Matulewicz           - Dorota         Stachowska            295: 323
  15 Dorota         Kuć                  - Hanna          Mazowiecka            460: 260
  16 Bożena         Mileńko              - Paweł          Wdziękoński           267: 415
  17 Rafał          Stachowski           - Anna           Niewiadomska          358: 268
  18 Agnieszka      Rachtan              - Renata         Andracka              244: 465
  19 Łukasz         Przyszlak            - Anna           Strugała              367: 274
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Mieczysław     Pastuszak             376: 363
  21 Iwona          Wieluńska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Wdziękoński          - Łukasz         Tuszyński             272: 398
   2 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Moralewicz            309: 392
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Natalia        Woźniak               430: 413
   4 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              513: 371
   5 Grzegorz       Łukasik              - Jadwiga        Szczurowska           348: 303
   6 Renata         Andracka             - Beata          Wiączkowska           390: 300
   7 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kuć                   323: 524
   8 Jakub          Zaryński             - Rafał          Stachowski            370: 328
   9 Anna           Niedzielko           - Dariusz        Kuć                   288: 427
  10 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Kosz                  377: 390
  11 Alicja         Grąbczewska          - Dorota         Stachowska            362: 408
  12 Iwona          Wieluńska            - Magdalena      Kupczyńska            356: 391
  13 Anna           Strugała             - Mieczysław     Pastuszak             223: 438
  14 Jacek          Nowak                - Anna           Niewiadomska          302: 291
  15 Marcin         Stachowski           - Bożena         Mileńko               383: 356
  16 Hanna          Mazowiecka           - Magda          Sarad Pedersen        359: 350
  17 Karolina       Mak                  - Tadeusz        Kondej                393: 322
  18 Agnieszka      Rachtan              - Krystyna       Czajkowska            317: 325
  19 Marcin         Radwański            - Beata          Kiżewska              389: 372
  20 Krystyna       Drynkowska           - Patrycja       Matulewicz            348: 293
  21 Ryszard        Pliszka              - Beata          Kowaluk-Jagielska     294: 316
  22 Teresa         Balewska             - Elżbieta       Fitał                 359: 244


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szmuksta             - Kazimierz      Merklejn              407: 397
   2 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               370: 566
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  341: 424
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Kupczyńska            460: 370
   5 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Zaryński              377: 373
   6 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              321: 369
   7 Natalia        Woźniak              - Jadwiga        Szczurowska           398: 304
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Wiączkowska           348: 414
   9 Jacek          Nowak                - Alicja         Grąbczewska           382: 335
  10 Bartosz        Morawski             - Anna           Niedzielko            370: 321
  11 Marcin         Stachowski           - Teresa         Balewska              313: 274
  12 Mateusz        Borsuk               - Krystyna       Czajkowska            398: 299
  13 Hanna          Mazowiecka           - Weronika       Rudnicka              248: 399
  14 Marcin         Radwański            - Karolina       Mak                   327: 364
  15 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Łukasz         Przyszlak             361: 359
  16 Paweł          Wdziękoński          - Krystyna       Drynkowska            392: 261
  17 Rafał          Stachowski           - Iwona          Wieluńska             442: 343
  18 Magda          Sarad Pedersen       - Agnieszka      Rachtan               377: 285
  19 Anna           Niewiadomska         - Beata          Kiżewska              319: 340
  20 Bożena         Mileńko              - Ryszard        Pliszka               271: 312
  21 Patrycja       Matulewicz           - Anna           Strugała              325: 331
  22 Tadeusz        Kondej               - Elżbieta       Fitał                 284: 290


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Szmuksta              394: 396
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   337: 458
   3 Dariusz        Kosz                 - Renata         Andracka              542: 333
   4 Weronika       Rudnicka             - Kazimierz      Merklejn              435: 357
   5 Beata          Wiączkowska          - Dorota         Kuć                   347: 317
   6 Paweł          Wdziękoński          - Natalia        Woźniak               337: 360
   7 Karolina       Mak                  - Łukasz         Tuszyński             276: 335
   8 Dorota         Stachowska           - Magdalena      Kupczyńska            389: 362
   9 Jakub          Zaryński             - Marcin         Stachowski            418: 291
  10 Bartosz        Morawski             - Beata          Kowaluk-Jagielska     436: 390
  11 Rafał          Stachowski           - Jacek          Nowak                 372: 364
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Mateusz        Borsuk                287: 511
  13 Teresa         Balewska             - Alicja         Grąbczewska           255: 305
  14 Krystyna       Drynkowska           - Magda          Sarad Pedersen        379: 393
  15 Hanna          Mazowiecka           - Łukasz         Przyszlak             350: 354
  16 Anna           Strugała             - Beata          Kiżewska              281: 395
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Ryszard        Pliszka               312: 320
  18 Anna           Niedzielko           - Elżbieta       Fitał                 499: 202
  19 Iwona          Wieluńska            - Marcin         Radwański             344: 315
  20 Krystyna       Czajkowska           - Patrycja       Matulewicz            416: 192
  21 Tadeusz        Kondej               - Bożena         Mileńko               330: 298
  22 Anna           Niewiadomska         - Agnieszka      Rachtan               342: 272


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kosz                  426: 452
   2 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               638: 305
   3 Renata         Andracka             - Ireneusz       Moralewicz            469: 336
   4 Natalia        Woźniak              - Weronika       Rudnicka              462: 268
   5 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Stachowski            436: 386
   6 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            405: 332
   7 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             346: 443
   8 Beata          Wiączkowska          - Bartosz        Morawski              339: 426
   9 Dorota         Kuć                  - Karolina       Mak                   361: 329
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Łukasz         Przyszlak             433: 384
  11 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Magda          Sarad Pedersen        520: 273
  12 Anna           Niedzielko           - Krystyna       Czajkowska            370: 245
  13 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Stachowski            396: 424
  14 Ryszard        Pliszka              - Paweł          Wdziękoński           271: 362
  15 Beata          Kiżewska             - Iwona          Wieluńska             420: 212
  16 Jacek          Nowak                - Mieczysław     Pastuszak             463: 303
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Tadeusz        Kondej                254: 358
  18 Teresa         Balewska             - Marcin         Radwański             295: 404
  19 Anna           Strugała             - Anna           Niewiadomska          282: 313
  20 Elżbieta       Fitał                - Hanna          Mazowiecka            226: 416
  21 Krystyna       Drynkowska           - Bożena         Mileńko               276: 374
  22 Agnieszka      Rachtan              - Patrycja       Matulewicz            317: 232


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Kuć                   394: 417
   2 Renata         Andracka             - Natalia        Woźniak               371: 276
   3 Mateusz        Borsuk               - Jakub          Zaryński              321: 397
   4 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szmuksta              353: 324
   5 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             408: 426
   6 Anna           Niedzielko           - Dorota         Kuć                   345: 403
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Wdziękoński           335: 400
   8 Magdalena      Kupczyńska           - Weronika       Rudnicka              282: 434
   9 Dorota         Stachowska           - Rafał          Stachowski            343: 314
  10 Jacek          Nowak                - Beata          Wiączkowska           326: 310
  11 Marcin         Stachowski           - Beata          Kowaluk-Jagielska     402: 385
  12 Kazimierz      Merklejn             - Beata          Kiżewska              434: 320
  13 Tadeusz        Kondej               - Alicja         Grąbczewska           263: 505
  14 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Przyszlak             299: 363
  15 Magda          Sarad Pedersen       - Anna           Niewiadomska          364: 342
  16 Karolina       Mak                  - Ryszard        Pliszka               294: 350
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Radwański             295: 481
  18 Iwona          Wieluńska            - Hanna          Mazowiecka            341: 354
  19 Bożena         Mileńko              - Agnieszka      Rachtan               388: 278
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Anna           Strugała              292: 393
  21 Elżbieta       Fitał                - Krystyna       Drynkowska            237: 317
  22 Patrycja       Matulewicz           - Teresa         Balewska              342: 346


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Renata         Andracka              392: 264
   2 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  310: 397
   3 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              493: 338
   4 Dorota         Kuć                  - Jacek          Nowak                 351: 278
   5 Marcin         Stachowski           - Natalia        Woźniak               354: 454
   6 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Szmuksta              319: 422
   7 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Borsuk                338: 410
   8 Weronika       Rudnicka             - Dorota         Stachowska            449: 305
   9 Łukasz         Przyszlak            - Grzegorz       Łukasik               376: 297
  10 Beata          Kiżewska             - Ireneusz       Moralewicz            314: 419
  11 Alicja         Grąbczewska          - Marcin         Radwański             311: 347
  12 Magda          Sarad Pedersen       - Magdalena      Kupczyńska            287: 457
  13 Beata          Wiączkowska          - Beata          Kowaluk-Jagielska     301: 365
  14 Hanna          Mazowiecka           - Rafał          Stachowski            381: 437
  15 Ryszard        Pliszka              - Anna           Niedzielko            346: 281
  16 Teresa         Balewska             - Karolina       Mak                   276: 311
  17 Anna           Strugała             - Bożena         Mileńko               179: 452
  18 Krystyna       Czajkowska           - Tadeusz        Kondej                301: 301
  19 Anna           Niewiadomska         - Iwona          Wieluńska             279: 388
  20 Krystyna       Drynkowska           - Mieczysław     Pastuszak             356: 298
  21 Patrycja       Matulewicz           - Jadwiga        Szczurowska           358: 357
  22 Elżbieta       Fitał                - Agnieszka      Rachtan               235: 354


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   372: 319
   2 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kosz                  295: 443
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Weronika       Rudnicka              364: 378
   4 Mateusz        Borsuk               - Bartosz        Morawski              444: 441
   5 Renata         Andracka             - Dorota         Kuć                   376: 307
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Zaryński              387: 417
   7 Magdalena      Kupczyńska           - Paweł          Wdziękoński           313: 389
   8 Marcin         Radwański            - Rafał          Stachowski            370: 264
   9 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Jacek          Nowak                 333: 290
  10 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Przyszlak             400: 347
  11 Ryszard        Pliszka              - Marcin         Stachowski            244: 350
  12 Małgorzata     Całka                - Kazimierz      Merklejn              251: 444
  13 Grzegorz       Łukasik              - Hanna          Mazowiecka            490: 322
  14 Karolina       Mak                  - Alicja         Grąbczewska           350: 361
  15 Beata          Kiżewska             - Krystyna       Drynkowska            400:   1
  16 Iwona          Wieluńska            - Anna           Niedzielko            363: 215
  17 Bożena         Mileńko              - Krystyna       Czajkowska            327: 303
  18 Tadeusz        Kondej               - Magda          Sarad Pedersen        218: 349
  19 Anna           Niewiadomska         - Beata          Wiączkowska           298: 424
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Teresa         Balewska              296: 291
  21 Agnieszka      Rachtan              - Anna           Strugała              371: 248
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Patrycja       Matulewicz            339: 255
  23 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Weronika       Rudnicka              421: 341
   2 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Borsuk                377: 358
   3 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             317: 379
   4 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szmuksta              305: 411
   5 Marcin         Radwański            - Natalia        Woźniak               387: 237
   6 Bartosz        Morawski             - Paweł          Wdziękoński           623: 255
   7 Marcin         Stachowski           - Dorota         Kuć                   419: 290
   8 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Dorota         Stachowska            348: 370
   9 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz      Merklejn              366: 373
  10 Grzegorz       Łukasik              - Beata          Kiżewska              373: 306
  11 Jacek          Nowak                - Ireneusz       Moralewicz            320: 418
  12 Bożena         Mileńko              - Magdalena      Kupczyńska            316: 354
  13 Alicja         Grąbczewska          - Magda          Sarad Pedersen        391: 234
  14 Rafał          Stachowski           - Ryszard        Pliszka               427: 275
  15 Łukasz         Przyszlak            - Iwona          Wieluńska             451: 289
  16 Hanna          Mazowiecka           - Małgorzata     Całka                 273: 377
  17 Tadeusz        Kondej               - Anna           Niedzielko            206: 499
  18 Krystyna       Czajkowska           - Karolina       Mak                   307: 312
  19 Agnieszka      Rachtan              - Mieczysław     Pastuszak             280: 425
  20 Elżbieta       Fitał                - Jadwiga        Szczurowska           249: 370
  21 Patrycja       Matulewicz           - Anna           Niewiadomska          291: 362
  22 Anna           Strugała             - Teresa         Balewska              332: 367


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              435: 514
   2 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Kuć                   392: 414
   3 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Borsuk                485: 309
   4 Marcin         Radwański            - Jakub          Zaryński              457: 305
   5 Weronika       Rudnicka             - Renata         Andracka              369: 425
   6 Dorota         Stachowska           - Marcin         Stachowski            395: 353
   7 Dorota         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              391: 402
   8 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Łukasik               337: 338
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Przyszlak             444: 349
  10 Alicja         Grąbczewska          - Beata          Kowaluk-Jagielska     502: 343
  11 Magdalena      Kupczyńska           - Natalia        Woźniak               405: 275
  12 Paweł          Wdziękoński          - Beata          Wiączkowska           442: 356
  13 Karolina       Mak                  - Beata          Kiżewska              388: 327
  14 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Całka                 370: 198
  15 Ryszard        Pliszka              - Jacek          Nowak                 322: 352
  16 Iwona          Wieluńska            - Bożena         Mileńko               324: 391
  17 Magda          Sarad Pedersen       - Mieczysław     Pastuszak             400: 336
  18 Hanna          Mazowiecka           - Agnieszka      Rachtan               358: 307
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Krystyna       Czajkowska            333: 345
  20 Teresa         Balewska             - Anna           Niewiadomska          330: 323
  21 Anna           Strugała             - Tadeusz        Kondej                368: 258
  22 Patrycja       Matulewicz           - Elżbieta       Fitał                 452: 407


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Bartosz        Morawski              564: 351
   2 Renata         Andracka             - Łukasz         Tuszyński             344: 402
   3 Dariusz        Kosz                 - Marcin         Radwański             491: 248
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Stachowska            420: 406
   5 Grzegorz       Łukasik              - Magdalena      Kupczyńska            317: 351
   6 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szmuksta              403: 397
   7 Kazimierz      Merklejn             - Marcin         Stachowski            436: 387
   8 Weronika       Rudnicka             - Mateusz        Borsuk                343: 403
   9 Paweł          Wdziękoński          - Alicja         Grąbczewska           383: 457
  10 Bożena         Mileńko              - Dorota         Kuć                   294: 391
  11 Łukasz         Przyszlak            - Anna           Niedzielko            431: 336
  12 Magda          Sarad Pedersen       - Rafał          Stachowski            326: 324
  13 Natalia        Woźniak              - Jacek          Nowak                 295: 402
  14 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Karolina       Mak                   265: 333
  15 Małgorzata     Całka                - Beata          Wiączkowska           222: 494
  16 Beata          Kiżewska             - Ryszard        Pliszka               375: 296
  17 Krystyna       Czajkowska           - Hanna          Mazowiecka            411: 318
  18 Teresa         Balewska             - Iwona          Wieluńska             275: 405
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Niewiadomska          376: 290
  20 Agnieszka      Rachtan              - Jadwiga        Szczurowska           364: 279
  21 Elżbieta       Fitał                - Anna           Strugała              302: 321
  22 Tadeusz        Kondej               - Patrycja       Matulewicz            221: 349


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   418: 411
   2 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  450: 464
   3 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            377: 347
   4 Mateusz        Borsuk               - Alicja         Grąbczewska           380: 353
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Jakub          Zaryński              329: 463
   6 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              243: 418
   7 Marcin         Radwański            - Małgorzata     Szmuksta              244: 468
   8 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               366: 375
   9 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Przyszlak             447: 328
  10 Marcin         Stachowski           - Paweł          Wdziękoński           286: 402
  11 Jacek          Nowak                - Magda          Sarad Pedersen        393: 352
  12 Karolina       Mak                  - Beata          Wiączkowska           316: 398
  13 Rafał          Stachowski           - Natalia        Woźniak               480: 351
  14 Anna           Niedzielko           - Beata          Kowaluk-Jagielska     363: 309
  15 Beata          Kiżewska             - Bożena         Mileńko               323: 312
  16 Krystyna       Czajkowska           - Iwona          Wieluńska             323: 433
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Hanna          Mazowiecka            431: 347
  18 Agnieszka      Rachtan              - Teresa         Balewska              333: 280
  19 Ryszard        Pliszka              - Anna           Strugała              303: 254
  20 Małgorzata     Całka                - Jadwiga        Szczurowska           213: 464
  21 Anna           Niewiadomska         - Patrycja       Matulewicz            288: 305
  22 Tadeusz        Kondej               - Elżbieta       Fitał                 295: 216
Lista rankingowa na dzień 07-09-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.27  30932  193
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.55  31234  197
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.90  19955  128
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.78  29142  192
   9 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.49  29540  195
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  28612  190
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  12 Marek Reda                     Dębówka              150.45  29790  198
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  14 Kamil Górka                    Kraków               149.55  28713  192
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.90  28143  189
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.52  28323  192
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.62  21407  146
  22 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.21  21926  151
  24 Dawid Pikul                    Poznań               144.80  27946  193
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.28  27413  190
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.12  25798  179
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  29 Justyna Górka                  Kraków               144.01  28514  198
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.59  25703  179
  31 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.48  27979  195
  32 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.37  19642  137
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.55  22950  161
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.17  26823  190
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  39 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  41 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Karol Waniek                   Wrocław              139.20  11136   80
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  45 Kamil Kister                   Puławy               138.76  26781  193
  46 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  47 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  48 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.47  14539  105
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  50 Paweł Jackowski                Warszawa             138.22  27091  196
  51 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  137.90  22615  164
  52 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  53 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.73  24653  179
  54 Radosław Jachna                Łódź                 137.60  19126  139
  55 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  56 Adam Jurkowski                 Gliwice              136.96   6848   50
  57 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             136.91  24918  182
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  60 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.56  10652   78
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.17  27098  199
  62 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           135.86   7608   56
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            135.49  25337  187
  65 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  67 Irena Sołdan                   Sopot                134.91  24418  181
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.97  15005  112
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.55  26176  196
  71 Juliusz Czupryniak             Warszawa             133.54  24170  181
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.32  26130  196
  74 Jakub Błażejewski              Poznań               132.91  24056  181
  75 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.31  25801  195
  76 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.04  15977  121
  77 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  131.90  25061  190
  79 Michał Rogalewicz              Poznań               131.75  24900  189
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.70  22521  171
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.49  21696  165
  82 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.37  20493  156
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               131.25   6694   51
  84 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.15  14033  107
  85 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.14  26097  199
  86 Barbara Obremska               Wrocław              131.13  26094  199
  87 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  88 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  89 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  90 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                130.05   7543   58
  92 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       130.05  15736  121
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  94 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.86  24414  188
  96 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
  97 Piotr Broda                    Sandomierz           129.65  24374  188
  98 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.64  19575  151
  99 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 100 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.13  15108  117
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  12771   99
 102 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 103 Janusz Krupiński               Bytom                128.70  20077  156
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.56  24812  193
 105 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.38   9372   73
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.23  11156   87
 107 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.23   6155   48
 108 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 109 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.14  16914  132
 110 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 112 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 115 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 116 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 118 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  127.64  19912  156
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 120 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 121 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  25331  199
 122 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 123 Konrad Sowula                  Kraków               126.91  13579  107
 124 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.69  25339  200
 125 Marcin Ceglarek                Kraków               126.53  22648  179
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.47   8853   70
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 128 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 129 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.26  24494  194
 130 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 131 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 132 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.90  17626  140
 133 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 134 Tomasz Lempart                 Kraków               125.58  18586  148
 135 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.30  23682  189
 137 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.21   9516   76
 138 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   4501   36
 139 Krzysztof Gibas                Kraków               125.00  24625  197
 140 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.91   8244   66
 141 Marta Bajorek                  Warszawa             124.88  24476  196
 142 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 143 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 144 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 145 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 146 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 147 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.48  24274  195
 148 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 149 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 150 Natalia Ogierman               Katowice             124.46  18544  149
 151 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 152 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 153 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 154 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.89   4584   37
 155 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 157 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 158 Adam Janicki                   Wrocław              122.65  16681  136
 159 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 160 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 162 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.52  23402  191
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 164 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.40  16524  135
 165 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.06   3906   32
 166 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.04  11594   95
 167 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 168 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 169 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 170 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 171 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 172 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.36   4369   36
 173 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            121.25  14793  122
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 121.24  12003   99
 175 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 176 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.91   4111   34
 177 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 178 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 179 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 180 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 181 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.11  22820  190
 182 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 183 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 184 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 185 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 186 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.47   4301   36
 187 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 188 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 189 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.81  14138  119
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.39  20599  174
 192 Teresa Zalewska                Racibórz             118.20  19739  167
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 195 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.78  23084  196
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 199 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 200 Ewa Szałas                     Katowice             117.27   7857   67
 201 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 202 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 203 Agnieszka Walas                Kraków               117.17   9842   84
 204 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 205 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.92  18591  159
 207 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 208 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 209 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 210 Dariusz Sowula                 Kraków               116.72  10155   87
 211 Rafał Stachowski               Police               116.70  17038  146
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  18655  160
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.58  22616  194
 214 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 215 Bożena Guział                  Racibórz             116.47  13860  119
 216 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 217 Joanna Brychcy                 Katowice             116.25   8951   77
 218 Renata Andracka                Zwola                116.21  22894  197
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 220 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 221 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.89   4172   36
 222 Jerzy Luter                    Bytom                115.53  22759  197
 223 Sławomir Długosz               Ostróda              115.25  13023  113
 224 Aleksandra Brzeska             Piastów              115.09   3798   33
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 226 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        114.97   4139   36
 227 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 228 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.36   9606   84
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                114.34  20353  178
 230 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 231 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 232 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.12   4907   43
 233 Maria Pokorska                 Warszawa             114.11  22821  200
 234 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 235 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 236 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 237 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 238 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.25   5436   48
 239 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.12  13122  116
 240 Urszula Solarska               Łódź                 112.94  21233  188
 241 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 242 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.77  20299  180
 243 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 244 Sławomir Wolski                Wrocław              112.37  21799  194
 245 Marcin Stachowski              Wydartowo I          112.30  21449  191
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 247 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 248 Robert Wagner                  Wrocław              111.72  13183  118
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            111.23  13348  120
 250 Marta Sztajnert                Wisła                110.74   9302   84
 251 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.72  21258  192
 252 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 253 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 254 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 256 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 257 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 258 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 259 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 260 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.51  21574  197
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.35  20668  189
 263 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.32  17163  157
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 265 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 266 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 267 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 268 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 269 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 270 Józef Burzyński                Ełk                  108.23  17967  166
 271 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 272 Maciej Pietrasik               Nowogard             108.06  11562  107
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 274 Michał Landowski               Police               107.92  14138  131
 275 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 276 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 277 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.22  18441  172
 279 Paweł Brylski                  Kraków               106.70   6722   63
 280 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 281 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 283 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 284 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.73  20512  194
 285 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 287 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 288 Olga Swarcewicz                Warszawa             104.57   3660   35
 289 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.38  18789  180
 290 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             103.55   6213   60
 291 Agnieszka Dawid                Kraków               103.51   9316   90
 292 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 293 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 294 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno             102.11  12560  123
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 299 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 300 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 302 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 303 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 304 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 305 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.58  19421  197
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 308 Agnieszka Antos                Racibórz              98.04   7451   76
 309 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 310 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6574   68
 312 Karolina Urbańska              Poznań                96.67   7057   73
 313 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.66   5606   58
 314 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 316 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 317 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 318 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 319 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 320 Liliana Dąbrowska              Warszawa              94.60   3973   42
 321 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.46  16342  173
 322 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 323 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.93   5448   58
 324 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.43   9063   97
 325 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   6345   68
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 327 Marcin Kurowski                Racibórz              92.17  12166  132
 328 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.98   5059   55
 329 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               90.26   5145   57
 330 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 332 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.38  12408  142
 333 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 334 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 335 Dominik Ulejczyk               Będzin                86.09   2927   34
 336 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.75   5745   67
 337 Paulina Naplocha               Racibórz              85.59   2910   34
 338 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 339 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 340 Teresa Balewska                Reda                  83.43  11347  136
 341 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 342 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 343 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 344 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.88   2702   33
 345 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 346 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 347 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 348 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 349 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.10   4718   62
 350 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 351 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 352 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 353 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 354 Mirosław Dejna                 Sampława              66.24  11393  172
 355 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 356 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 07-09-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   3 Waldemar Wypchał               Kraków                99.59   2689   27
   4 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   5 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   8 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  12 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  13 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  14 Ireneusz Kurzok                Mikołów              133.58   3206   24
  15 Mariusz Grodek                 Kraków               132.58   3182   24
  16 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  17 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  18 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  19 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  21 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  22 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  25 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  26 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  27 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  28 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  29 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  30 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  31 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  32 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  33 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  34 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  35 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 102.33   2456   24
  36 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  37 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  38 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  39 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  40 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.96   2598   23
  41 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  42 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.57   2474   23
  43 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  44 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  45 Janina Dąbrowska               Rybnik                97.61   2245   23
  46 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  47 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  48 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  49 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  50 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  53 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  54 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  55 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  56 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  57 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  60 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  61 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  64 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  65 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  66 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  67 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  68 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  69 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  71 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  72 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  76 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  77 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  78 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  79 Joanna Wilk                    Racibórz             104.44   1671   16
  80 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  82 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  84 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  85 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  86 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  87 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  88 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  89 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  90 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  91 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  92 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  93 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  94 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  95 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  96 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  99 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 100 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 102 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 104 Robert Głowacki                Łódź                 126.75   1521   12
 105 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 106 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 108 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 109 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 110 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 111 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              118.25   1419   12
 112 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 113 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 115 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.00   1380   12
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.42   1373   12
 117 Teresa Pawlik                  Lubin                114.00   1368   12
 118 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 119 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 120 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 121 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 122 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 123 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 124 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 125 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 126 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 129 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 130 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 131 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 132 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 133 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 134 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 135 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 136 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 137 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 138 Grażyna Smereka                Racibórz              99.42   1193   12
 139 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 140 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 141 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 142 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 143 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 144 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 145 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 146 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 147 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 148 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 149 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 150 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 151 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 152 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 153 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 154 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 155 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 156 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 157 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 158 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 159 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 160 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 161 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 162 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 163 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 165 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 166 Jędrzej Zawojski               Modzurów              78.33    940   12
 167 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 168 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 169 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 170 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 171 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 172 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 173 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 174 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 175 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 176 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 177 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 178 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 179 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 180 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 181 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 182 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 183 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 184 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 185 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 186 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 187 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 188 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 189 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 190 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 191 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 192 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 193 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 194 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 195 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 196 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 197 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 198 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 199 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 200 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 201 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 202 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 203 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.73    866   11
 204 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 205 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 206 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 207 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 208 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 209 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 210 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 211 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 212 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 213 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 214 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 215 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 216 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 217 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 218 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 219 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 220 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 221 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 222 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 223 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 224 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 225 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 226 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 227 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 228 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 229 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 230 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 231 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 232 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 233 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 234 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 235 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 236 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 237 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 238 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 239 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 240 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 241 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 242 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 243 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 244 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 245 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 246 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 247 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 248 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 249 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 250 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              109.00    763    7
 251 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 252 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 253 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 254 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 255 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 256 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 257 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 258 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 259 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 260 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 261 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 262 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 263 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 264 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 265 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 266 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 267 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 268 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 269 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 270 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 271 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 272 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 273 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 274 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 275 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 276 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 277 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 278 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 279 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 280 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 281 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 282 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 283 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 284 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 285 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 286 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 287 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 288 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 289 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 290 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 291 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 292 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 293 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 294 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 295 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 296 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 297 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 298 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 299 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 300 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 301 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 302 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 303 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 304 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 305 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 306 Łukasz Pawlas                  Racibórz              58.00     58    1
 307 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie