Kołobrzeg30
września
Kołobrzeg 30- 1 października III Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2017
Nowe Miasto Lubawskie 7
października
Nowe Miasto Lubawskie 7- 8 października XX Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2017
Łódź14
października
Łódź 14-15 października XXIII Mistrzostwa Łodzi
Miłosz Wrzałek zwycięża w Nowym Mieście Lubawskim07 - 08 października 2017 — XX Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 07 - 08 października 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz Wrzałek zwycięża w Nowym Mieście LubawskimMistrzów można było jeść łyżkami! Taki turniej zdarza się raz na dwadzieścia lat! W Nowym Mieście Lubawskim 7-8 października świętowaliśmy jubileuszowy turniej. A mistrzowie, słodcy jak nigdy dotąd, byli na zdjęciu zdobiącym ogromny tort podzielony między uczestników, gości honorowych, patronów i sponsorów oraz organizatorów turnieju.

Jednak poza tortem to tak słodko z tymi mistrzami nie było. 56 uczestników przez 12 rund zaciekle rywalizowało o zwycięstwo. Walczono również w licznych konkursach: na najdroższe słowo z blankiem, na najciekawsze słowa związane z branżą metalową, z branżą nasienną oraz z Janem Pawłem II (patron Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, która gościła scrabblistów w tym roku). Organizatorzy postanowili również nagrodzić najdroższe słowa zaczynające się w poszczególnych rundach na kolejne litery wyrazów WARMIA MAZURY.

Do końca dwunastej rundy nie wiadomo było, kto będzie dwudziestym mistrzem Warmii i Mazur. Trudno też wybrać najciekawsze pojedynki. Wśród nieprzeciętnych wyników dwa zasługują na uwagę. W rundzie IV Michał Waszkiewicz – Rafał Matczak padł rezultat 648:325 (suma punktów 973). Natomiast w rundzie XI Józef Burzyński i Grzegorz Koczkodon łącznie uzyskali punktów … 12. Wynik 3:9 znalazł się na trzecim miejscu w tabeli rekordów. Tej tabeli, której scrabbliści raczej nie lubią.

Mistrzem został Miłosz Wrzałek. Wygrał 10 pojedynków. Ale w jakim stylu! Ranking Miłosza z tego turnieju to 174,5 a średnia małych punktów 463,2. Gratulacje! To bardzo duże osiągnięcie.

Drugie miejsce wywalczył Andrzej Oleksiak. Trzeci na podium był Paweł Jackowski. Cała trójka otrzymała pamiątkowe puchary oraz cenne nagrody rzeczowe.

Nagrodą dyrektora Domu Kultury uhonorowano najlepszą z obecnych na turnieju kobiet. Irena Sołdan zajęła miejsce czwarte.

„Złotym Blankiem” nagrodzono Michała Waszkiewicza za słowo MAŚCIACH (185 punktów). Za słowo PASTORAŁ w konkursie papieskim Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jerzy Resicki wyróżnił Grzegorza Koczkodona. SUWNICA dała sukces Mieczysławowi Pastuszakowi – nagrodę od sponsora wręczył Prezes Expom S.A. Pan Rafał Domżalski. W konkursie o tematyce rolniczej były trzy nagrody. Zdobyli je: Katarzyna Dębska (ZASADŹCIEŻ), Grzegorz Kasprowicz (ŁANÓW) i Rafał Matczak (BRONY). Nagrody dla „rolników” ufundowała Saaten Union.

Organizator XX Mistrzostw w Nowym Mieście Lubawskim Mariusz Orzeł wręczył upominki za 12 warmińsko – mazurskich najdroższych słów. Podsumowano również rywalizację w nocnym turnieju siódemek. W czterech rundach 19 siódemek postawił Michał Alabrudziński i został nagrodzony pucharem oraz nagrodą.

Wieczorem w sobotę część uczestników rywalizowała w turnieju piłki nożnej halowej.

Do rywalizacji przystąpiły 2 drużyny Miks 1 oraz Miks 2. Miks 1 (w składzie Michał Alabrudziński, Juliusz Czupryniak, Michał Waszkiewicz, Adam Grzelec, Jan Bielaszka, Paweł Maciejczuk, Igor Orzeł) pokonał drużynę Miks 2 (w składzie Kamil Kister, Mirosław Uglik, Grzegorz Łukasik, Jakub Zaryński, Łukasz Moskal, Mariusz Orzeł) 11:8.

Królem strzelców został Jan Bielaszka zdobywca 5 goli, a najlepszym bramkarzem Łukasz Moskal.

Jubileuszowy turniej był niezwykle udany. Nowe wygodne miejsce. Bardzo smaczny obiad w stołówce szkolnej, napoje i przekąski do dyspozycji grających. Wielu sponsorów i cenne nagrody. Mariusz Orzeł i członkowie Klubu „Niedoczas” dali popis maestrii organizatorskiej.

Jako spokojny i przebiegający prawidłowo turniej ocenił sędzia Sławomir Zabawa, który sędziował w Nowym Mieście Lubawskim po raz pierwszy.

Już czekamy na kolejną nowomiejską imprezę scrabblową. Ciekawe kto za rok zdobędzie „oczko”.

Organizator XX Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego Panu Józefowi Blankowi, Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Panu Jerzemu Resickiemu za udostępnienie placówki i przygotowanie szkoły do organizacji imprezy, Dyrektorowi Miejskiego Centrum Kultury Pani Katarzynie Olęckiej za wsparcie finansowe mistrzostw, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Markowi Borkowskiemu za udostępnienie hali na potrzebę organizacji meczu piłkarskiego. Szczególne podziękowania za coroczne wspieranie imprezy składam firmie EXPOM S.A. w osobie Pana Prezesa Rafała Domżalskiego. Podziękowania za przekazanie nagród rzeczowych dla firmy Saaten Union w osobie Pani Anny Patalon, Podziękowania kieruję również w stronę telewizji lokalnej za medialne nagłośnienie imprezy dla TV ELTRONIK w osobie Pana Marcina Sarnowskiego oraz redaktora Gazety Nowomiejskiej Pana Stanisława Ulatowskiego. Firma NORE Łukasz Okołowski ufundowała puchar za zwycięstwo w Nocnym Turnieju Siódemek.

Serdeczne podziękowania dla Pań, które przygotowały obiady.

Wyrazy wdzięczności dla Zbyszka Wieteckiego, Łukasza Moskala oraz Pawła Jankowskiego za ufundowanie nagród rzeczowych.
relacja: Sławomir Zabawa
Wielkie żarcieKonkurs 'Relacja z turnieju'
„O Warmio moja miła…”, nuciłem sobie w niedzielne popołudnie, kiedy nareszcie zaświeciło słońce, wydobywając z niebytu kolory jesieni. Najjaśniej zaświeciło ono Miłoszowi Wrzałkowi z Warszawy, który całkiem niedawno meldował się na podium kołobrzeskim, a tym razem stanął na jego najwyższym stopniu, odnosząc trzynaste zwycięstwo w karierze i deklasując przeciwników sumą małych punktów (średnia 463,17!), zazdroszcząc widocznie Michałowi Alabrudzińskiemu kosmicznego rekordu z Wrocławia (biorę pod uwagę turnieje 12-rundowe). Nie ma co, przyżera chłopakom ostatnio. Miłosz obronił pozycję lidera z soboty i w ostatniej rundzie postawił kropkę nad i, pokonując Pawła Jackowskiego z Warszawy. Ten ostatni miał największe szanse spośród podwójnych laureatów nowomiejskiego turnieju na triplet, ale najpierw pechowo przegrał jednym punktem z Mariuszem Skroboszem, a na koniec wpadł pod kopyta galopującego Miłosza (na planszy znalazło się galopie), zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

Potknięcie Pawła wykorzystał niżej podpisany, który z przygodami dotarł jednak w niedzielę na zawody. Zaczynając od porażki, piąłem się później systematycznie i po emocjonujących (przynajmniej dla mnie) pojedynkach z Michałem Waszkiewiczem (wygrana punkcikiem) i z Em Skroboszem, mogłem się cieszyć z wicemistrzostwa w turnieju, z którym związane są moje największe sukcesy i który darzę szczególnym sentymentem.

W bezpośrednim starciu o miano najlepszej zawodniczki Irena Sołdan z Sopotu okazała się lepszą od Jolanty Chłopińskiej z Wałcza, plasując się ostatecznie tuż za podium. Z kolei największy skok względem pozycji z rozstawienia był udziałem Eweliny Grudy z Białegostoku i ostródzianina Sławka Długosza.

A był to turniej jubileuszowy! Wszystko zaczęło się w ubiegłym wieku, roku pańskiego 1997, w Olsztynie. Po rocznej przerwie pałeczkę organizatora przejął Mariusz Orzeł i od tamtej pory dokłada on wszelkich starań, by uczestnicy zmagań mogli wyjeżdżać z Nowego Miasta Lubawskiego kontenci i wracać tam co roku, by przeżyć niezapomniane emocje. Nie inaczej było i tym razem.

Pan burmistrz Józef, nomen omen, Blank dokonał oficjalnego otwarcia zawodów przy wtórze licznych kichnięć, bo za oknem przecież październik. Zwrócił się do nas w bardzo miłych słowach, wyrażając swój podziw dla naszej miłości do pasji.

Ze względu na remont w Miejskim Centrum Kultury, rywalizacja przeniosła się do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1, gdzie stworzono nam bardzo przyzwoite warunki do gry. Stoły może węższe, ale nie trzeba się było rozpychać łokciami i martwić podmianą woreczka. Łatwo dostępna szatnia i toalety, w których do końca zachowany był porządek — to też się chwali.

Tradycją stało się, że emocje nie kończą się w sobotę po siódmej rundzie i każdy ma szansę podjąć wyzwanie w wieczornej rywalizacji sportowej, czysto fizycznej, czy też raz jeszcze wytężyć szare komórki w turnieju siódemkowym. Mając wsparcie tradycyjnych i nowych sponsorów, Mariusz mógł znów przydzielać nagrody w licznych kategoriach skrablowych i sportowych (szczegóły w relacji sędziego).

Chyba nikt nie wyjechał z pustymi rękami. Gospodarz postarał się o cenne nagrody dla medalistów i masę upominków dla pozostałych zawodników. Było zdjęcie grupowe, jeszcze lepszej jakości niż poprzednio, tylko z dwiema parami zamkniętych oczu , był szwedzki stół z napojami, gorącymi płynami i łakociami (między innymi ciastka w kształcie liter). Pomysłowość gospodarza turnieju zaowocowała w tym roku chociażby produktami browarnymi z przezabawnymi, oryginalnymi etykietami nawiązującymi do skrabla i nazwisk graczy (brawo, Mariuszu, i pamiętaj o mnie przy okazji drukowania etykiet na wyroby gorzelniane). Jubileuszowy charakter turnieju podkreślił, podany na zakończenie, przepyszny tort ze zdjęciami (jadalnymi) wszystkich laureatów dwudziestu edycji turnieju! Przyglądałem się przez jakiś czas kawałkowi tortu ze swoim zdjęciem, myśląc sobie: „niezłe ciacho”. Stając przed jakże częstym dylematem: czy mieć ciastko, czy je zjeść, zdecydowałem się na to drugie.

Sędzią i rozjemcą w naszej zabawie literkami był Sławomir Zabawa, gotowy do pracy już na godzinę przed turniejem. I to jest dobry trend. Zadaniem Sławomira było m.in. „przyklepanie” niecodziennego wyniku w partii między Józefem BurzyńskimGrzegorzem Koczkodonem, zakończonej w mgnieniu oka wynikiem 3 do 9 (gdzie im się tak śpieszyło? :) ), który to wynik zapisał się w annałach skrablowych jako chociażby ten z najmniejszą dodatnią sumą małych punktów. I choćby ze względu na skrajności, jubileuszowe potyczki w małym miasteczku nad Drwęcą zapamiętamy na dłużej.

Koniecznie należy wspomnieć o wzruszającym momencie przed pierwszą rundą, kiedy mogliśmy przypomnieć sobie sylwetkę zmarłego w tym roku Mirka Dejny, wielokrotnego uczestnika zmagań w Nowym Mieście. Jemu był poświęcony krótki teledysk.

I tak jedno życie się kończy, drugie się zaczyna, bo okazało się, że kolega Orzeł jest nie tylko ojcem sukcesu nowomiejskiego turnieju, ale też dwumiesięcznej córeczki. Gratulacje i pozdrowienia dla mamy Krysi, która jest dobrym duchem tych mistrzostw i zawsze wykazuje cierpliwość oraz wsparcie dla poczynań męża. A Gabrysi życzę, żeby nie została skrablistką, tylko wyrosła na porządnego człowieka ;)
relacja: Andrzej Oleksiak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur
XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekNOWE MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagiellońska 3
mapka
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejuhttps://facebook.com/niedoczas
HarmonogramSobota, 7 października (7 rund)
11:00 — uroczyste rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
20:30 — XIII Mistrzostwa w Futsalu (prosimy o zabranie obuwia sportowego)
22:00-00:00 — Nocny Turniej Siódemek

Niedziela, 8 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdNOWE MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim, ul. Jagiellońska 3
mapka
wjazd przy restauracji Il Cavaliere i prosto na parking szkolny
WyżywienieKawa, herbata, napoje, ciastka
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
Bursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia poprzez formularz – 30 miejsc noclegowych)

„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe, Puchar dla Najlepszej Uczestniczki Turnieju, Statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju ułożone z blankiem lub blankami
Po każdej rundzie upominek za najdroższe słowo na daną literę w rundzie:
hasło 12 literowe na 12 rund: WARMIA MAZURY
Dodatkowe atrakcjeFutsal, Nocny Turniej Siódemek
OrganizatorzyMariusz Orzeł, 603-598-173, roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, firma EXPOM S.A.


Wyniki turnieju XX Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.23     10.0     5558     2094      960
  2 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                141.53      9.0     4916     1937      434
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.26      9.0     4900     1915      482
  4 Irena           Sołdan               Sopot                  133.72      9.0     4640     1884      316
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              164.71      8.0     5354     1855     1194
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               160.38      8.0     5025     1858      701
  7 Kamil           Kister               Puławy                 149.68      8.0     4831     1822      640
  8 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.09      8.0     4809     1869      332
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.29      8.0     4626     1844       53
 10 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.47      8.0     4622     1808      119
 11 Katarzyna       Polak                Warszawa               130.00      7.5     4501     1828       -9
 12 Krzysztof       Mówka                Warszawa               154.81      7.0     5076     1738      482
 13 Mirosław        Uglik                Warszawa               150.48      7.0     4927     1759      304
 14 Robert          Kamiński             Warszawa               134.07      7.0     4876     1545      406
 15 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.82      7.0     4807     1653      256
 16 Rafał           Matczak              Milanówek              136.96      7.0     4639     1722     -225
 17 Grzegorz        Łukasik              Konojady               145.53      7.0     4630     1706       50
 18 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               144.43      7.0     4539     1700       64
 19 Ewelina         Gruda                Białystok              118.68      7.0     4531     1590      238
 20 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 119.86      7.0     4415     1657      170
 21 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.09      7.0     4292     1584      398
 22 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.61      6.5     4969     1603      382
 23 Michał          Waszkiewicz          Białystok              139.17      6.0     5033     1590      365
 24 Marcin          Rogala               Warszawa               125.06      6.0     4713     1500      132
 25 Adam            Grzelec              Poznań                 120.42      6.0     4668     1491      348
 26 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 122.16      6.0     4524     1620       24
 27 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              137.25      6.0     4520     1510       26
 28 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.56      6.0     4464     1403      -79
 29 Anita           Bruska               Gdynia                 121.49      6.0     4459     1516       46
 30 Renata          Andracka             Zwola                  115.02      6.0     4422     1422       86
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              131.93      6.0     4344     1626     -318
 32 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.47      6.0     4265     1513     -316
 33 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.38      6.0     4234     1515      200
 34 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 116.42      6.0     4163     1400     -196
 35 Sylwia          Łada                 Inowrocław             116.75      5.5     4072     1216      192
 36 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               130.22      5.0     4652     1410      236
 37 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.59      5.0     4529     1454     -383
 38 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.79      5.0     4445     1313      191
 39 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               116.47      5.0     4322     1285      -97
 40 Patrycja        Skibska              Warszawa               112.97      5.0     4185     1374      -51
 41 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.42      5.0     4082     1396     -225
 42 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              104.41      5.0     4051     1329     -526
 43 Józef           Burzyński            Ełk                    114.16      5.0     3990     1325      -68
 44 Zbigniew        Rybak                Warszawa               122.55      5.0     3949     1349     -666
 45 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      5.0     3873     1337     -705
 46 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.12      4.0     4430     1249       -7
 47 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              124.15      4.0     4057     1237     -682
 48 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.44      4.0     3874     1222     -480
 49 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3883      924      -11
 50 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.14      3.5     3866     1023     -341
 51 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 101.57      3.5     3645     1005     -444
 52 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.62      3.0     2855      889     -258
 53 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     3712      889     -290
 54 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      2.5     1963      493      221
 55 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     3413      743     -836
 56 Jan             Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.5     2132      350     -435
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Michał Alabrudziński 164.71 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  467: 300  174
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              131.93 -  346: 363   82
    3    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  472: 217  150
    4     8 Katarzyna      Polak                 130.00 -  397: 409   80
    5     9 Rafał          Matczak               136.96 +  608: 352  187
    6     6 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  478: 320  180
    7     3 Mariusz        Skrobosz              160.38 +  401: 358  210
    8     3 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  449: 273  176
    9     3 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  393: 414   98
   10     3 Mirosław       Uglik                 150.48 +  542: 305  200
   11     2 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  339: 411   98
   12     4 Krzysztof      Mówka                 154.81 +  462: 438  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Mariusz Skrobosz 160.38 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Koczkodon             124.09 +  483: 372  174
    2     4 Patrycja       Skibska               112.97 +  407: 336  163
    3     4 Katarzyna      Polak                 130.00 +  485: 325  180
    4     2 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  572: 276  178
    5     2 Mirosław       Uglik                 150.48 -  324: 408  100
    6     3 Juliusz        Czupryniak            144.43 +  435: 276  194
    7     3 Michał         Alabrudziński         164.71 -  358: 401  115
    8     4 Kamil          Kister                149.68 +  364: 324  200
    9     4 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  420: 457   80
   10     5 Rafał          Matczak               136.96 +  371: 336  187
   11     1 Paweł          Jackowski             145.26 +  393: 392  195
   12     2 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  413: 421   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Krzysztof Mówka 154.81 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  522: 190  173
    2     2 Katarzyna      Polak                 130.00 -  342: 385   80
    3    11 Ewelina        Gruda                 118.68 -  381: 469   69
    4    14 Tomasz         Zwoliński             148.29 +  384: 370  198
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  440: 431  180
    6     8 Rafał          Matczak               136.96 +  427: 403  187
    7     5 Grzegorz       Łukasik               145.53 +  507: 267  196
    8     5 Irena          Sołdan                133.72 +  370: 304  184
    9     2 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  352: 468   98
   10     6 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  443: 486   76
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              131.93 +  470: 359  182
   12     4 Michał         Alabrudziński         164.71 -  438: 462  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Mirosław Uglik 150.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Białobrzewski         122.16 -  372: 460   72
    2    16 Józef          Wietecki              103.14 +  478: 284  153
    3    13 Ala            Białobrzewska         119.86 +  460: 313  170
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  538: 361  180
    5     2 Mariusz        Skrobosz              160.38 +  408: 324  210
    6     4 Jakub          Zaryński              146.61 +  444: 406  197
    7     1 Miłosz         Wrzałek               148.23 +  426: 404  198
    8     2 Michał         Waszkiewicz           139.17 +  411: 360  189
    9     1 Paweł          Jackowski             145.26 -  381: 382   95
   10     3 Michał         Alabrudziński         164.71 -  305: 542  115
   11     3 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  362: 366   80
   12     5 Kamil          Kister                149.68 -  342: 421  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Kamil Kister 149.68 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anita          Bruska                121.49 +  337: 323  171
    2    10 Marek          Dudkiewicz            137.25 -  339: 466   87
    3    17 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 +  400: 305  184
    4    10 Dariusz        Białobrzewski         122.16 +  518: 298  172
    5     7 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  412: 439   96
    6    11 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  409: 303  178
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              131.93 +  366: 340  182
    8     4 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  324: 364  110
    9     7 Juliusz        Czupryniak            144.43 +  517: 318  194
   10     7 Irena          Sołdan                133.72 -  310: 378   84
   11     8 Mieczysław     Pastuszak             114.47 +  478: 315  164
   12     5 Mirosław       Uglik                 150.48 +  421: 342  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Tomasz Zwoliński 148.29 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Grzelec               120.42 +  427: 313  170
    2    13 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  347: 386   80
    3    16 Renata         Andracka              115.02 +  394: 349  165
    4    14 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  370: 384  105
    5    17 Joanna         Ostrowska             119.79 +  420: 374  170
    6    13 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 +  387: 376  184
    7     9 Jakub          Zaryński              146.61 +  387: 372  197
    8     7 Dariusz        Białobrzewski         122.16 +  343: 257  172
    9     3 Michał         Alabrudziński         164.71 +  414: 393  215
   10     2 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  371: 541   98
   11     4 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  383: 486   92
   12     6 Grzegorz       Łukasik               145.53 +  383: 342  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Miłosz Wrzałek 148.23 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ala            Białobrzewska         119.86 +  407: 388  170
    2     1 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  490: 449  176
    3     3 Andrzej        Oleksiak              141.53 +  414: 351  192
    4     3 Łukasz         Baranowski            126.82 +  482: 427  177
    5     1 Michał         Waszkiewicz           139.17 +  473: 388  189
    6     1 Krzysztof      Sporczyk              131.93 +  520: 312  182
    7     1 Mirosław       Uglik                 150.48 -  404: 426  100
    8     1 Paweł          Jackowski             145.26 -  440: 444   95
    9     2 Krzysztof      Mówka                 154.81 +  468: 352  205
   10     2 Tomasz         Zwoliński             148.29 +  541: 371  198
   11     2 Michał         Alabrudziński         164.71 +  411: 339  215
   12     1 Paweł          Jackowski             145.26 +  508: 351  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2094  / 12 174.50




	Jakub Zaryński 146.61 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Ostrowska             119.79 +  497: 349  170
    2     3 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  375: 387   92
    3    10 Łukasz         Moskal                104.41 +  444: 340  154
    4     5 Patrycja       Skibska               112.97 +  395: 383  163
    5     4 Katarzyna      Polak                 130.00 =  369: 369  130
    6     4 Mirosław       Uglik                 150.48 -  406: 444  100
    7     9 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  372: 387   98
    8    13 Adam           Grzelec               120.42 +  483: 352  170
    9     9 Irena          Sołdan                133.72 -  332: 399   84
   10    12 Marcin         Rogala                125.06 +  442: 350  175
   11     9 Rafał          Matczak               136.96 +  509: 445  187
   12     8 Katarzyna      Polak                 130.00 -  345: 382   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Grzegorz Łukasik 145.53 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ewelina        Gruda                 118.68 +  345: 319  169
    2     9 Dariusz        Białobrzewski         122.16 +  409: 391  172
    3     6 Łukasz         Baranowski            126.82 -  348: 379   77
    4    11 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  400: 346  178
    5     7 Kamil          Kister                149.68 +  439: 412  200
    6     2 Michał         Waszkiewicz           139.17 -  395: 428   89
    7     5 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  267: 507  105
    8    14 Katarzyna      Polak                 130.00 -  397: 449   80
    9    18 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  417: 360  164
   10    14 Juliusz        Czupryniak            144.43 +  399: 300  194
   11    10 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  472: 306  180
   12     6 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  342: 383   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Paweł Jackowski 145.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  116.75 +  426: 289  167
    2    14 Katarzyna      Dębska                102.44 +  372: 293  152
    3     2 Marek          Dudkiewicz            137.25 +  459: 319  187
    4     4 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  340: 403   76
    5     6 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  465: 377  178
    6     5 Katarzyna      Polak                 130.00 +  413: 342  180
    7     2 Michał         Waszkiewicz           139.17 +  492: 321  189
    8     1 Miłosz         Wrzałek               148.23 +  444: 440  198
    9     1 Mirosław       Uglik                 150.48 +  382: 381  200
   10     1 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  364: 352  180
   11     1 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  392: 393  110
   12     1 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  351: 508   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 12 159.58




	Juliusz Czupryniak 144.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  309: 300  166
    2    12 Paweł          Maciejczuk            128.12 -  323: 365   78
    3    19 Robert         Kamiński              134.07 +  412: 340  184
    4    13 Ewelina        Gruda                 118.68 +  444: 332  169
    5     8 Andrzej        Oleksiak              141.53 +  415: 382  192
    6     3 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  276: 435  110
    7     8 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  395: 397   76
    8     9 Marcin         Rogala                125.06 +  408: 355  175
    9     7 Kamil          Kister                149.68 -  318: 517  100
   10    14 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  300: 399   96
   11    17 Dariusz        Białobrzewski         122.16 +  379: 346  172
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              131.93 +  560: 307  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Andrzej Oleksiak 141.53 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 +  405: 347  166
    2     3 Jakub          Zaryński              146.61 +  387: 375  197
    3     3 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  351: 414   98
    4     7 Irena          Sołdan                133.72 +  431: 239  184
    5     8 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  382: 415   94
    6    14 Anita          Bruska                121.49 +  381: 371  171
    7    10 Katarzyna      Polak                 130.00 +  484: 320  180
    8     6 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  428: 455   80
    9     6 Ala            Białobrzewska         119.86 +  354: 345  170
   10     4 Michał         Waszkiewicz           139.17 +  406: 405  189
   11     4 Tomasz         Zwoliński             148.29 +  486: 383  198
   12     2 Mariusz        Skrobosz              160.38 +  421: 413  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 12 161.42




	Michał Waszkiewicz 139.17 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              115.02 +  467: 328  165
    2     8 Bartosz        Bartczak              100.00 +  511: 304  150
    3     1 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  454: 434  178
    4     1 Rafał          Matczak               136.96 +  648: 325  187
    5     1 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  388: 473   98
    6     2 Grzegorz       Łukasik               145.53 +  428: 395  196
    7     2 Paweł          Jackowski             145.26 -  321: 492   95
    8     2 Mirosław       Uglik                 150.48 -  360: 411  100
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              131.93 +  372: 315  182
   10     4 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  405: 406   92
   11     6 Ala            Białobrzewska         119.86 -  368: 406   70
   12     9 Łukasz         Baranowski            126.82 -  311: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Marek Dudkiewicz 137.25 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mieczysław     Pastuszak             114.47 +  446: 314  164
    2    10 Kamil          Kister                149.68 +  466: 339  200
    3     2 Paweł          Jackowski             145.26 -  319: 459   95
    4    12 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  298: 437   80
    5    19 Anita          Bruska                121.49 -  355: 448   71
    6    20 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  378: 307  174
    7    15 Ala            Białobrzewska         119.86 -  249: 443   70
    8    21 Dariusz        Jarosławski           114.42 -  322: 375   64
    9    22 Józef          Wietecki              103.14 +  512: 286  153
   10    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 +  372: 270  184
   11    13 Łukasz         Baranowski            126.82 -  380: 406   77
   12    16 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  423: 410  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Rafał Matczak 136.96 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  442: 266  164
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  417: 393  180
    3     5 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  377: 307  180
    4     1 Michał         Waszkiewicz           139.17 -  325: 648   89
    5     9 Michał         Alabrudziński         164.71 -  352: 608  115
    6     8 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  403: 427  105
    7    13 Józef          Burzyński             114.16 +  406: 340  164
    8    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 +  367: 345  184
    9     8 Mieczysław     Pastuszak             114.47 +  398: 302  164
   10     5 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  336: 371  110
   11     9 Jakub          Zaryński              146.61 -  445: 509   97
   12    11 Adam           Grzelec               120.42 +  371: 348  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Małgorzata Deszczyńska 134.38 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Burzyński             114.16 +  395: 284  164
    2     6 Łukasz         Baranowski            126.82 -  372: 373   77
    3    17 Kamil          Kister                149.68 -  305: 400  100
    4    19 Sylwia         Łada                  116.75 +  415: 265  167
    5    12 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  364: 346  178
    6    13 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  376: 387   98
    7    18 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  298: 293  164
    8    11 Rafał          Matczak               136.96 -  345: 367   87
    9    15 Dariusz        Białobrzewski         122.16 -  348: 407   72
   10    16 Marek          Dudkiewicz            137.25 -  270: 372   87
   11    22 Wojciech       Gołęcki               106.62 +  352: 295  157
   12    19 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  394: 245  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Robert Kamiński 134.07 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Patrycja       Skibska               112.97 -  290: 405   63
    2    19 Marcin         Rogala                125.06 +  456: 270  175
    3    19 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  340: 412   94
    4    18 Adam           Grzelec               120.42 +  459: 352  170
    5    16 Ala            Białobrzewska         119.86 +  396: 347  170
    6     7 Dariusz        Białobrzewski         122.16 -  342: 402   72
    7    14 Anita          Bruska                121.49 -  373: 479   71
    8    17 Renata         Andracka              115.02 +  452: 371  165
    9    16 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 +  522: 325  166
   10    11 Mieczysław     Pastuszak             114.47 -  419: 427   64
   11    12 Sławomir       Długosz               109.56 +  375: 350  160
   12    10 Marcin         Rogala                125.06 +  452: 330  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Irena Sołdan 133.72 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Długosz               109.56 +  474: 370  160
    2     5 Mariusz        Orzeł                 127.59 -  349: 428   78
    3    14 Anita          Bruska                121.49 +  471: 323  171
    4     7 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  239: 431   92
    5    18 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  342: 340  173
    6    12 Marcin         Rogala                125.06 +  400: 323  175
    7     6 Łukasz         Baranowski            126.82 +  504: 419  177
    8     5 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  304: 370  105
    9     9 Jakub          Zaryński              146.61 +  399: 332  197
   10     7 Kamil          Kister                149.68 +  378: 310  200
   11     5 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  396: 317  176
   12     3 Jolanta        Chłopińska            130.09 +  384: 361  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Krzysztof Sporczyk 131.93 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Moskal                104.41 +  380: 342  154
    2     7 Michał         Alabrudziński         164.71 +  363: 346  215
    3     7 Mariusz        Orzeł                 127.59 -  362: 400   78
    4     9 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  430: 322  166
    5     3 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  416: 287  176
    6     1 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  312: 520   98
    7     7 Kamil          Kister                149.68 -  340: 366  100
    8     8 Łukasz         Baranowski            126.82 +  414: 378  177
    9     5 Michał         Waszkiewicz           139.17 -  315: 372   89
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             124.09 +  346: 299  174
   11     7 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  359: 470  105
   12    13 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  307: 560   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Andrzej Kwiatkowski 130.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Wietecki              103.14 +  335: 311  153
    2    11 Rafał          Matczak               136.96 -  393: 417   87
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             124.09 +  419: 292  174
    4     6 Mirosław       Uglik                 150.48 -  361: 538  100
    5    10 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  431: 440  105
    6    17 Dariusz        Jarosławski           114.42 -  334: 353   64
    7    21 Bartosz        Bartczak              100.00 +  459: 326  150
    8    15 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  469: 233  174
    9    12 Józef          Burzyński             114.16 +  516: 314  164
   10     8 Anita          Bruska                121.49 -  359: 404   71
   11    10 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  306: 472   96
   12    15 Dariusz        Białobrzewski         122.16 -  270: 316   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Jolanta Chłopińska 130.09 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Dębska                102.44 +  383: 283  152
    2    13 Tomasz         Zwoliński             148.29 +  386: 347  198
    3     5 Rafał          Matczak               136.96 -  307: 377   87
    4    12 Marek          Dudkiewicz            137.25 +  437: 298  187
    5     5 Łukasz         Baranowski            126.82 +  456: 373  177
    6     6 Michał         Alabrudziński         164.71 -  320: 478  115
    7     4 Dariusz        Białobrzewski         122.16 +  529: 363  172
    8     6 Andrzej        Oleksiak              141.53 +  455: 428  192
    9     4 Mariusz        Skrobosz              160.38 +  457: 420  210
   10     1 Paweł          Jackowski             145.26 -  352: 364   95
   11     3 Mirosław       Uglik                 150.48 +  366: 362  200
   12     3 Irena          Sołdan                133.72 -  361: 384   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 12 155.75




	Katarzyna Polak 130.00 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  407: 249  152
    2     2 Krzysztof      Mówka                 154.81 +  385: 342  205
    3     4 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  325: 485  110
    4     8 Michał         Alabrudziński         164.71 +  409: 397  215
    5     4 Jakub          Zaryński              146.61 =  369: 369  147
    6     5 Paweł          Jackowski             145.26 -  342: 413   95
    7    10 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  320: 484   92
    8    14 Grzegorz       Łukasik               145.53 +  449: 397  196
    9    10 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  336: 369   76
   10    13 Dariusz        Białobrzewski         122.16 +  355: 305  172
   11    11 Anita          Bruska                121.49 +  422: 355  171
   12     8 Jakub          Zaryński              146.61 +  382: 345  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Paweł Maciejczuk 128.12 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  439: 281  150
    2    12 Juliusz        Czupryniak            144.43 +  365: 323  194
    3     1 Michał         Waszkiewicz           139.17 -  434: 454   89
    4    11 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  346: 400   96
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 -  346: 364   84
    6    18 Mieczysław     Pastuszak             114.47 -  363: 438   64
    7    19 Katarzyna      Ślusarska             124.15 -  352: 485   74
    8    23 Wojciech       Gołęcki               106.62 +  414: 328  157
    9    19 Zbigniew       Rybak                 122.55 -  327: 350   73
   10    22 Józef          Burzyński             114.16 -  375: 404   64
   11    25 Adam           Graczyk               100.00 +  366: 282  150
   12    22 Łukasz         Moskal                104.41 -  303: 328   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Mariusz Orzeł 127.59 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  400: 318  150
    2     5 Irena          Sołdan                133.72 +  428: 349  184
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              131.93 +  400: 362  182
    4     2 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  276: 572  110
    5     6 Paweł          Jackowski             145.26 -  377: 465   95
    6    11 Kamil          Kister                149.68 -  303: 409  100
    7    12 Marcin         Rogala                125.06 -  305: 522   75
    8    22 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  392: 331  173
    9    14 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -  366: 462   74
   10    21 Łukasz         Moskal                104.41 +  470: 271  154
   11    16 Adam           Grzelec               120.42 -  402: 428   70
   12    16 Marek          Dudkiewicz            137.25 -  410: 423   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Łukasz Baranowski 126.82 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Graczyk               100.00 +  472: 272  150
    2     6 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 +  373: 372  184
    3     6 Grzegorz       Łukasik               145.53 +  379: 348  196
    4     3 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  427: 482   98
    5     5 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  373: 456   80
    6    10 Patrycja       Skibska               112.97 +  438: 321  163
    7     6 Irena          Sołdan                133.72 -  419: 504   84
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              131.93 -  378: 414   82
    9    11 Adam           Grzelec               120.42 +  394: 311  170
   10     9 Ala            Białobrzewska         119.86 -  369: 380   70
   11    13 Marek          Dudkiewicz            137.25 +  406: 380  187
   12     9 Michał         Waszkiewicz           139.17 +  379: 311  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Zbigniew Wietecki 126.47 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jan            Bielaszka             100.00 +  527: 261  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  449: 490   98
    3     8 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 +  396: 331  166
    4     4 Paweł          Jackowski             145.26 +  403: 340  195
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              131.93 -  287: 416   82
    6     9 Ewelina        Gruda                 118.68 +  333: 327  169
    7     8 Juliusz        Czupryniak            144.43 +  397: 395  194
    8     3 Michał         Alabrudziński         164.71 -  273: 449  115
    9    10 Katarzyna      Polak                 130.00 +  369: 336  180
   10     6 Krzysztof      Mówka                 154.81 +  486: 443  205
   11     5 Irena          Sołdan                133.72 -  317: 396   84
   12     7 Ala            Białobrzewska         119.86 +  385: 319  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Marcin Rogala 125.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bartosz        Bartczak              100.00 -  353: 379   50
    2    19 Robert         Kamiński              134.07 -  270: 456   84
    3    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  467: 263  150
    4    17 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  481: 338  174
    5    13 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 +  425: 327  166
    6    12 Irena          Sołdan                133.72 -  323: 400   84
    7    12 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  522: 305  178
    8     9 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  355: 408   94
    9    13 Ewelina        Gruda                 118.68 +  419: 414  169
   10    12 Jakub          Zaryński              146.61 -  350: 442   97
   11    14 Joanna         Ostrowska             119.79 +  418: 397  170
   12    10 Robert         Kamiński              134.07 -  330: 452   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Katarzyna Ślusarska 124.15 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         164.71 -  300: 467  115
    2    17 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -  327: 561   74
    3    24 Katarzyna      Dębska                102.44 +  371: 349  152
    4    17 Marcin         Rogala                125.06 -  338: 481   75
    5    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  331: 305  150
    6    20 Marek          Dudkiewicz            137.25 -  307: 378   87
    7    19 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  485: 352  178
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 -  233: 469   80
    9    26 Sylwia         Łada                  116.75 -  315: 340   67
   10    24 Barbara        Wiśniewska            101.57 -  361: 393   52
   11    26 Bartosz        Bartczak              100.00 -  344: 346   50
   12    25 Wojciech       Gołęcki               106.62 +  345: 298  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Grzegorz Koczkodon 124.09 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  372: 483  110
    2    17 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  561: 327  174
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 -  292: 419   80
    4    15 Mieczysław     Pastuszak             114.47 -  374: 381   64
    5    20 Renata         Andracka              115.02 +  371: 283  165
    6    15 Joanna         Ostrowska             119.79 +  382: 342  170
    7    11 Patrycja       Skibska               112.97 +  476: 216  163
    8    10 Ala            Białobrzewska         119.86 -  343: 403   70
    9    14 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  462: 366  178
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              131.93 -  299: 346   82
   11    15 Józef          Burzyński             114.16 +    9:   3  164
   12    14 Mieczysław     Pastuszak             114.47 +  351: 325  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Zbigniew Rybak 122.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 154.81 -  190: 522  105
    2    27 Mieczysław     Pastuszak             114.47 +  386: 332  164
    3    20 Patrycja       Skibska               112.97 -  207: 426   63
    4    24 Renata         Andracka              115.02 +  365: 298  165
    5    18 Irena          Sołdan                133.72 -  340: 342   84
    6    22 Józef          Burzyński             114.16 -  349: 403   64
    7    22 Sławomir       Długosz               109.56 +  421: 320  160
    8    22 Mariusz        Orzeł                 127.59 -  331: 392   78
    9    19 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  350: 327  178
   10    19 Adam           Grzelec               120.42 -  288: 623   70
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              116.47 -  357: 405   66
   12    23 Katarzyna      Dębska                102.44 +  365: 225  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Dariusz Białobrzewski 122.16 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 150.48 +  460: 372  200
    2     9 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  391: 409   96
    3    12 Joanna         Ostrowska             119.79 +  406: 316  170
    4    10 Kamil          Kister                149.68 -  298: 518  100
    5    14 Łukasz         Moskal                104.41 +  573: 319  154
    6     7 Robert         Kamiński              134.07 +  402: 342  184
    7     4 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  363: 529   80
    8     7 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  257: 343   98
    9    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 +  407: 348  184
   10    13 Katarzyna      Polak                 130.00 -  305: 355   80
   11    17 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  346: 379   94
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  316: 270  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Anita Bruska 121.49 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Kister                149.68 -  323: 337  100
    2    24 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  376: 308  164
    3    14 Irena          Sołdan                133.72 -  323: 471   84
    4    16 Sławomir       Długosz               109.56 +  339: 313  160
    5    19 Marek          Dudkiewicz            137.25 +  448: 355  187
    6    14 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  371: 381   92
    7    14 Robert         Kamiński              134.07 +  479: 373  184
    8    12 Mieczysław     Pastuszak             114.47 -  346: 379   64
    9    17 Katarzyna      Dębska                102.44 +  360: 323  152
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  404: 359  180
   11    11 Katarzyna      Polak                 130.00 -  355: 422   80
   12    12 Ewelina        Gruda                 118.68 -  335: 392   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Adam Grzelec 120.42 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  313: 427   98
    2    15 Ala            Białobrzewska         119.86 -  312: 332   70
    3    25 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  360: 354  164
    4    18 Robert         Kamiński              134.07 -  352: 459   84
    5    25 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  484: 257  152
    6    21 Wojciech       Gołęcki               106.62 +  423: 281  157
    7    17 Łukasz         Moskal                104.41 +  362: 272  154
    8    13 Jakub          Zaryński              146.61 -  352: 483   97
    9    11 Łukasz         Baranowski            126.82 -  311: 394   77
   10    19 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  623: 288  173
   11    16 Mariusz        Orzeł                 127.59 +  428: 402  178
   12    11 Rafał          Matczak               136.96 -  348: 371   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Ala Białobrzewska 119.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               148.23 -  388: 407   98
    2    15 Adam           Grzelec               120.42 +  332: 312  170
    3    13 Mirosław       Uglik                 150.48 -  313: 460  100
    4    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  343: 313  150
    5    16 Robert         Kamiński              134.07 -  347: 396   84
    6    19 Sławomir       Długosz               109.56 +  396: 289  160
    7    15 Marek          Dudkiewicz            137.25 +  443: 249  187
    8    10 Grzegorz       Koczkodon             124.09 +  403: 343  174
    9     6 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  345: 354   92
   10     9 Łukasz         Baranowski            126.82 +  380: 369  177
   11     6 Michał         Waszkiewicz           139.17 +  406: 368  189
   12     7 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  319: 385   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Joanna Ostrowska 119.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              146.61 -  349: 497   97
    2    20 Sylwia         Łada                  116.75 +  372: 346  167
    3    12 Dariusz        Białobrzewski         122.16 -  316: 406   72
    4    22 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  326: 266  152
    5    17 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  374: 420   98
    6    15 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -  342: 382   74
    7    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  437: 230  150
    8    20 Katarzyna      Dębska                102.44 -  309: 410   52
    9    23 Adam           Graczyk               100.00 +  404: 238  150
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  440: 260  166
   11    14 Marcin         Rogala                125.06 -  397: 418   75
   12    17 Sławomir       Długosz               109.56 -  379: 381   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Ewelina Gruda 118.68 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  319: 345   96
    2    25 Jan            Bielaszka             100.00 +  403: 362  150
    3    11 Krzysztof      Mówka                 154.81 +  469: 381  205
    4    13 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  332: 444   94
    5    11 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  402: 359  166
    6     9 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  327: 333   76
    7    16 Mieczysław     Pastuszak             114.47 -  349: 353   64
    8    18 Patrycja       Skibska               112.97 +  320: 318  163
    9    13 Marcin         Rogala                125.06 -  414: 419   75
   10    17 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 +  409: 313  166
   11    18 Dariusz        Jarosławski           114.42 +  395: 331  164
   12    12 Anita          Bruska                121.49 +  392: 335  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Sylwia Łada 116.75 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             145.26 -  289: 426   95
    2    20 Joanna         Ostrowska             119.79 -  346: 372   70
    3    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  350: 333  150
    4    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 -  265: 415   84
    5    21 Sławomir       Długosz               109.56 -  368: 371   60
    6    25 Barbara        Wiśniewska            101.57 -  308: 329   52
    7    26 Renata         Andracka              115.02 -  305: 446   65
    8    28 PAUZA
    9    26 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  340: 315  174
   10    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  359: 307  150
   11    24 Katarzyna      Dębska                102.44 +  469: 227  152
   12    21 Józef          Burzyński             114.16 +  373: 339  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 11 110.55




	Krzysztof Zawadzki 116.47 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Juliusz        Czupryniak            144.43 -  300: 309   94
    2    18 Sławomir       Długosz               109.56 +  452: 396  160
    3    18 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  524: 262  152
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              131.93 -  322: 430   82
    5    11 Ewelina        Gruda                 118.68 -  359: 402   69
    6    16 Łukasz         Moskal                104.41 -  335: 376   54
    7    20 Adam           Graczyk               100.00 +  393: 351  150
    8    16 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 -  228: 397   66
    9    20 Bartosz        Bartczak              100.00 +  474: 301  150
   10    15 Joanna         Ostrowska             119.79 -  260: 440   70
   11    19 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  405: 357  173
   12    18 Renata         Andracka              115.02 -  270: 398   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Alicja Wałaszewska-Kempa 116.42 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Oleksiak              141.53 -  347: 405   92
    2    21 Józef          Burzyński             114.16 +  388: 331  164
    3     8 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  331: 396   76
    4    20 Adam           Graczyk               100.00 +  351: 304  150
    5    13 Marcin         Rogala                125.06 -  327: 425   75
    6    23 Katarzyna      Dębska                102.44 -  341: 349   52
    7    23 Wojciech       Gołęcki               106.62 +  361: 338  157
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  397: 228  166
    9    16 Robert         Kamiński              134.07 -  325: 522   84
   10    17 Ewelina        Gruda                 118.68 -  313: 409   69
   11    23 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  316: 291  152
   12    20 Patrycja       Skibska               112.97 +  366: 361  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Renata Andracka 115.02 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Waszkiewicz           139.17 -  328: 467   89
    2    23 Adam           Graczyk               100.00 +  353: 252  150
    3    16 Tomasz         Zwoliński             148.29 -  349: 394   98
    4    24 Zbigniew       Rybak                 122.55 -  298: 365   73
    5    20 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -  283: 371   74
    6    26 Józef          Wietecki              103.14 +  388: 384  153
    7    26 Sylwia         Łada                  116.75 +  446: 305  167
    8    17 Robert         Kamiński              134.07 -  371: 452   84
    9    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  432: 311  150
   10    20 Dariusz        Jarosławski           114.42 -  394: 398   64
   11    20 Łukasz         Moskal                104.41 +  382: 367  154
   12    18 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  398: 270  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Mieczysław Pastuszak 114.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            137.25 -  314: 446   87
    2    27 Zbigniew       Rybak                 122.55 -  332: 386   73
    3    22 Józef          Wietecki              103.14 +  382: 326  153
    4    15 Grzegorz       Koczkodon             124.09 +  381: 374  174
    5    15 Patrycja       Skibska               112.97 -  317: 345   63
    6    18 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  438: 363  178
    7    16 Ewelina        Gruda                 118.68 +  353: 349  169
    8    12 Anita          Bruska                121.49 +  379: 346  171
    9     8 Rafał          Matczak               136.96 -  302: 398   87
   10    11 Robert         Kamiński              134.07 +  427: 419  184
   11     8 Kamil          Kister                149.68 -  315: 478  100
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -  325: 351   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Dariusz Jarosławski 114.42 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               136.96 -  266: 442   87
    2    24 Anita          Bruska                121.49 -  308: 376   71
    3    25 Adam           Grzelec               120.42 -  354: 360   70
    4    27 Józef          Wietecki              103.14 +  415: 273  153
    5    24 Adam           Graczyk               100.00 +  384: 302  150
    6    17 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 +  353: 334  180
    7    18 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 -  293: 298   84
    8    21 Marek          Dudkiewicz            137.25 +  375: 322  187
    9    18 Grzegorz       Łukasik               145.53 -  360: 417   96
   10    20 Renata         Andracka              115.02 +  398: 394  165
   11    18 Ewelina        Gruda                 118.68 -  331: 395   69
   12    19 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 -  245: 394   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Józef Burzyński 114.16 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 -  284: 395   84
    2    21 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 -  331: 388   66
    3    21 Sławomir       Długosz               109.56 -  365: 439   60
    4    25 Katarzyna      Dębska                102.44 +  367: 280  152
    5    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  433: 244  150
    6    22 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  403: 349  173
    7    13 Rafał          Matczak               136.96 -  340: 406   87
    8    19 Łukasz         Moskal                104.41 +  407: 284  154
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 -  314: 516   80
   10    22 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  404: 375  178
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -    3:   9   74
   12    21 Sylwia         Łada                  116.75 -  339: 373   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Patrycja Skibska 112.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kamiński              134.07 +  405: 290  184
    2     4 Mariusz        Skrobosz              160.38 -  336: 407  110
    3    20 Zbigniew       Rybak                 122.55 +  426: 207  173
    4     5 Jakub          Zaryński              146.61 -  383: 395   97
    5    15 Mieczysław     Pastuszak             114.47 +  345: 317  164
    6    10 Łukasz         Baranowski            126.82 -  321: 438   77
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             124.09 -  216: 476   74
    8    18 Ewelina        Gruda                 118.68 -  318: 320   69
    9    25 Wojciech       Gołęcki               106.62 -  344: 363   57
   10    23 Józef          Wietecki              103.14 +  405: 337  153
   11    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  325: 320  150
   12    20 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 -  361: 366   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Sławomir Długosz 109.56 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                133.72 -  370: 474   84
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              116.47 -  396: 452   66
    3    21 Józef          Burzyński             114.16 +  439: 365  164
    4    16 Anita          Bruska                121.49 -  313: 339   71
    5    21 Sylwia         Łada                  116.75 +  371: 368  167
    6    19 Ala            Białobrzewska         119.86 -  289: 396   70
    7    22 Zbigniew       Rybak                 122.55 -  320: 421   73
    8    24 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  370: 349  152
    9    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  405: 344  150
   10    18 Katarzyna      Dębska                102.44 +  460: 281  152
   11    12 Robert         Kamiński              134.07 -  350: 375   84
   12    17 Joanna         Ostrowska             119.79 +  381: 379  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Wojciech Gołęcki 106.62 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Łukasz         Moskal                104.41 -  313: 352   54
    5    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  308: 296  150
    6    21 Adam           Grzelec               120.42 -  281: 423   70
    7    23 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 -  338: 361   66
    8    23 Paweł          Maciejczuk            128.12 -  328: 414   78
    9    25 Patrycja       Skibska               112.97 +  363: 344  163
   10    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  331: 226  150
   11    22 Małgorzata     Deszczyńska           134.38 -  295: 352   84
   12    25 Katarzyna      Ślusarska             124.15 -  298: 345   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  9  98.78




	Łukasz Moskal 104.41 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Sporczyk              131.93 -  342: 380   82
    2    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  382: 309  150
    3    10 Jakub          Zaryński              146.61 -  340: 444   97
    4    21 Wojciech       Gołęcki               106.62 +  352: 313  157
    5    14 Dariusz        Białobrzewski         122.16 -  319: 573   72
    6    16 Krzysztof      Zawadzki              116.47 +  376: 335  166
    7    17 Adam           Grzelec               120.42 -  272: 362   70
    8    19 Józef          Burzyński             114.16 -  284: 407   64
    9    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  418: 299  150
   10    21 Mariusz        Orzeł                 127.59 -  271: 470   78
   11    20 Renata         Andracka              115.02 -  367: 382   65
   12    22 Paweł          Maciejczuk            128.12 +  328: 303  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Józef Wietecki 103.14 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 -  311: 335   80
    2    16 Mirosław       Uglik                 150.48 -  284: 478  100
    3    22 Mieczysław     Pastuszak             114.47 -  326: 382   64
    4    27 Dariusz        Jarosławski           114.42 -  273: 415   64
    5    28 PAUZA
    6    26 Renata         Andracka              115.02 -  384: 388   65
    7    28 Jan            Bielaszka             100.00 +  375: 338  150
    8    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 302  150
    9    22 Marek          Dudkiewicz            137.25 -  286: 512   87
   10    23 Patrycja       Skibska               112.97 -  337: 405   63
   11    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  293: 345   50
   12    26 Adam           Graczyk               100.00 +  333: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 11  93.00




	Katarzyna Dębska 102.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jolanta        Chłopińska            130.09 -  283: 383   80
    2    14 Paweł          Jackowski             145.26 -  293: 372   95
    3    24 Katarzyna      Ślusarska             124.15 -  349: 371   74
    4    25 Józef          Burzyński             114.16 -  280: 367   64
    5    27 Jan            Bielaszka             100.00 +  447: 280  150
    6    23 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 +  349: 341  166
    7    25 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  407: 277  152
    8    20 Joanna         Ostrowska             119.79 +  410: 309  170
    9    17 Anita          Bruska                121.49 -  323: 360   71
   10    18 Sławomir       Długosz               109.56 -  281: 460   60
   11    24 Sylwia         Łada                  116.75 -  227: 469   67
   12    23 Zbigniew       Rybak                 122.55 -  225: 365   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Barbara Wiśniewska 101.57 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Polak                 130.00 -  249: 407   80
    2    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  394: 251  150
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              116.47 -  262: 524   66
    4    22 Joanna         Ostrowska             119.79 -  266: 326   70
    5    25 Adam           Grzelec               120.42 -  257: 484   70
    6    25 Sylwia         Łada                  116.75 +  329: 308  167
    7    25 Katarzyna      Dębska                102.44 -  277: 407   52
    8    24 Sławomir       Długosz               109.56 -  349: 370   60
    9    28 PAUZA
   10    24 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  393: 361  174
   11    23 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 -  291: 316   66
   12    24 Bartosz        Bartczak              100.00 -  278: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Rogala                125.06 +  379: 353  175
    2     8 Michał         Waszkiewicz           139.17 -  304: 511   89
    3    15 Michał         Alabrudziński         164.71 -  217: 472  115
    4    23 Ala            Białobrzewska         119.86 -  313: 343   70
    5    23 Józef          Burzyński             114.16 -  244: 433   64
    6    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  397: 254  150
    7    21 Andrzej        Kwiatkowski           130.22 -  326: 459   80
    8    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  404: 298  150
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              116.47 -  301: 474   66
   10    25 Sylwia         Łada                  116.75 -  307: 359   67
   11    26 Katarzyna      Ślusarska             124.15 +  346: 344  174
   12    24 Barbara        Wiśniewska            101.57 +  335: 278  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Jan Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  261: 527   76
    2    25 Ewelina        Gruda                 118.68 -  362: 403   69
    3    27 Adam           Graczyk               100.00 -  310: 384   50
    4    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  281: 431   50
    5    27 Katarzyna      Dębska                102.44 -  280: 447   52
    6    28 PAUZA
    7    28 Józef          Wietecki              103.14 -  338: 375   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  6  58.33




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Baranowski            126.82 -  272: 472   77
    2    23 Renata         Andracka              115.02 -  252: 353   65
    3    27 Jan            Bielaszka             100.00 +  384: 310  150
    4    20 Alicja         Wałaszewska-Kempa     116.42 -  304: 351   66
    5    24 Dariusz        Jarosławski           114.42 -  302: 384   64
    6    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  393: 237  150
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              116.47 -  351: 393   66
    8    25 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  327: 399   50
    9    23 Joanna         Ostrowska             119.79 -  238: 404   70
   10    28 PAUZA
   11    25 Paweł          Maciejczuk            128.12 -  282: 366   78
   12    26 Józef          Wietecki              103.14 -  307: 333   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  / 11  80.82




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    24 Joanna         Ostrowska             119.79 -  230: 437   70
    8    25 Adam           Graczyk               100.00 +  399: 327  150
    9    21 Sławomir       Długosz               109.56 -  344: 405   60
   10    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 248  150
   11    21 Patrycja       Skibska               112.97 -  320: 325   63
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     493  /  5  98.60




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Maciejczuk            128.12 -  281: 439   78
    2    22 Łukasz         Moskal                104.41 -  309: 382   54
    3    23 Sylwia         Łada                  116.75 -  333: 350   67
    4    26 Jan            Bielaszka             100.00 +  431: 281  150
    5    22 Wojciech       Gołęcki               106.62 -  296: 308   57
    6    24 Bartosz        Bartczak              100.00 -  254: 397   50
    7    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  332: 302  150
    8    26 Józef          Wietecki              103.14 -  302: 364   53
    9    24 Renata         Andracka              115.02 -  311: 432   65
   10    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  248: 370   50
   11    28 PAUZA
   12    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  486: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Orzeł                 127.59 -  318: 400   78
    2    26 Barbara        Wiśniewska            101.57 -  251: 394   52
    3    26 Marcin         Rogala                125.06 -  263: 467   75
    4    28 PAUZA
    5    26 Katarzyna      Ślusarska             124.15 -  305: 331   74
    6    27 Adam           Graczyk               100.00 -  237: 393   50
    7    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  302: 332   50
    8    27 Bartosz        Bartczak              100.00 -  298: 404   50
    9    27 Łukasz         Moskal                104.41 -  299: 418   54
   10    26 Wojciech       Gołęcki               106.62 -  226: 331   57
   11    27 Józef          Wietecki              103.14 +  345: 293  153
   12    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  269: 486   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  / 11  67.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Ślusarska             467: 300
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              372: 483
   3 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Rybak                 522: 190
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Mirosław       Uglik                 460: 372
   5 Kamil          Kister               - Anita          Bruska                337: 323
   6 Adam           Grzelec              - Tomasz         Zwoliński             313: 427
   7 Miłosz         Wrzałek              - Ala            Białobrzewska         407: 388
   8 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Zaryński              349: 497
   9 Grzegorz       Łukasik              - Ewelina        Gruda                 345: 319
  10 Sylwia         Łada                 - Paweł          Jackowski             289: 426
  11 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Zawadzki              309: 300
  12 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Andrzej        Oleksiak              347: 405
  13 Michał         Waszkiewicz          - Renata         Andracka              467: 328
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Dudkiewicz            314: 446
  15 Rafał          Matczak              - Dariusz        Jarosławski           442: 266
  16 Józef          Burzyński            - Małgorzata     Deszczyńska           284: 395
  17 Robert         Kamiński             - Patrycja       Skibska               290: 405
  18 Sławomir       Długosz              - Irena          Sołdan                370: 474
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Moskal                380: 342
  20 Józef          Wietecki             - Andrzej        Kwiatkowski           311: 335
  21 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Dębska                383: 283
  22 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Polak                 249: 407
  23 Paweł          Maciejczuk           - Jan            Pawłowski             439: 281
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariusz        Orzeł                 318: 400
  25 Łukasz         Baranowski           - Adam           Graczyk               472: 272
  26 Jan            Bielaszka            - Zbigniew       Wietecki              261: 527
  27 Marcin         Rogala               - Bartosz        Bartczak              353: 379


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               449: 490
   2 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Mówka                 385: 342
   3 Andrzej        Oleksiak             - Jakub          Zaryński              387: 375
   4 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Skibska               407: 336
   5 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 349: 428
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Baranowski            372: 373
   7 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              346: 363
   8 Bartosz        Bartczak             - Michał         Waszkiewicz           304: 511
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Grzegorz       Łukasik               391: 409
  10 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Kister                466: 339
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               393: 417
  12 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Maciejczuk            323: 365
  13 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Chłopińska            347: 386
  14 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Dębska                372: 293
  15 Ala            Białobrzewska        - Adam           Grzelec               332: 312
  16 Mirosław       Uglik                - Józef          Wietecki              478: 284
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Grzegorz       Koczkodon             327: 561
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               452: 396
  19 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              270: 456
  20 Joanna         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  372: 346
  21 Józef          Burzyński            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     331: 388
  22 Jan            Pawłowski            - Łukasz         Moskal                309: 382
  23 Renata         Andracka             - Adam           Graczyk               353: 252
  24 Anita          Bruska               - Dariusz        Jarosławski           376: 308
  25 Ewelina        Gruda                - Jan            Bielaszka             403: 362
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Barbara        Wiśniewska            251: 394
  27 Zbigniew       Rybak                - Mieczysław     Pastuszak             386: 332


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Maciejczuk           - Michał         Waszkiewicz           434: 454
   2 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            459: 319
   3 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               351: 414
   4 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Polak                 485: 325
   5 Rafał          Matczak              - Jolanta        Chłopińska            377: 307
   6 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Baranowski            348: 379
   7 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Sporczyk              400: 362
   8 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Zbigniew       Wietecki              331: 396
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             419: 292
  10 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Moskal                444: 340
  11 Ewelina        Gruda                - Krzysztof      Mówka                 469: 381
  12 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Białobrzewski         316: 406
  13 Mirosław       Uglik                - Ala            Białobrzewska         460: 313
  14 Irena          Sołdan               - Anita          Bruska                471: 323
  15 Bartosz        Bartczak             - Michał         Alabrudziński         217: 472
  16 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             349: 394
  17 Kamil          Kister               - Małgorzata     Deszczyńska           400: 305
  18 Barbara        Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              262: 524
  19 Robert         Kamiński             - Juliusz        Czupryniak            340: 412
  20 Patrycja       Skibska              - Zbigniew       Rybak                 426: 207
  21 Sławomir       Długosz              - Józef          Burzyński             439: 365
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Józef          Wietecki              382: 326
  23 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Łada                  333: 350
  24 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Ślusarska             349: 371
  25 Dariusz        Jarosławski          - Adam           Grzelec               354: 360
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Marcin         Rogala                263: 467
  27 Adam           Graczyk              - Jan            Bielaszka             384: 310


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Rafał          Matczak               648: 325
   2 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Skrobosz              276: 572
   3 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               427: 482
   4 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Jackowski             403: 340
   5 Patrycja       Skibska              - Jakub          Zaryński              383: 395
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mirosław       Uglik                 361: 538
   7 Irena          Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              239: 431
   8 Katarzyna      Polak                - Michał         Alabrudziński         409: 397
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              322: 430
  10 Kamil          Kister               - Dariusz        Białobrzewski         518: 298
  11 Paweł          Maciejczuk           - Grzegorz       Łukasik               346: 400
  12 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Dudkiewicz            437: 298
  13 Juliusz        Czupryniak           - Ewelina        Gruda                 444: 332
  14 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             384: 370
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             374: 381
  16 Anita          Bruska               - Sławomir       Długosz               339: 313
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Rogala                338: 481
  18 Adam           Grzelec              - Robert         Kamiński              352: 459
  19 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Deszczyńska           265: 415
  20 Adam           Graczyk              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     304: 351
  21 Łukasz         Moskal               - Wojciech       Gołęcki               352: 313
  22 Barbara        Wiśniewska           - Joanna         Ostrowska             266: 326
  23 Ala            Białobrzewska        - Bartosz        Bartczak              343: 313
  24 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              365: 298
  25 Katarzyna      Dębska               - Józef          Burzyński             280: 367
  26 Jan            Bielaszka            - Jan            Pawłowski             281: 431
  27 Józef          Wietecki             - Dariusz        Jarosławski           273: 415
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Waszkiewicz           473: 388
   2 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              408: 324
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              416: 287
   4 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Polak                 369: 369
   5 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            456: 373
   6 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Orzeł                 465: 377
   7 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Kister                439: 412
   8 Andrzej        Oleksiak             - Juliusz        Czupryniak            382: 415
   9 Rafał          Matczak              - Michał         Alabrudziński         352: 608
  10 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kwiatkowski           440: 431
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Ewelina        Gruda                 359: 402
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            364: 346
  13 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Marcin         Rogala                327: 425
  14 Łukasz         Moskal               - Dariusz        Białobrzewski         319: 573
  15 Patrycja       Skibska              - Mieczysław     Pastuszak             345: 317
  16 Robert         Kamiński             - Ala            Białobrzewska         396: 347
  17 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             420: 374
  18 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                340: 342
  19 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                355: 448
  20 Renata         Andracka             - Grzegorz       Koczkodon             283: 371
  21 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               368: 371
  22 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Pawłowski             308: 296
  23 Józef          Burzyński            - Bartosz        Bartczak              433: 244
  24 Dariusz        Jarosławski          - Adam           Graczyk               384: 302
  25 Adam           Grzelec              - Barbara        Wiśniewska            484: 257
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Eugeniusz      Tuszyński             331: 305
  27 Katarzyna      Dębska               - Jan            Bielaszka             447: 280
  28 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              520: 312
   2 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Łukasik               428: 395
   3 Mariusz        Skrobosz             - Juliusz        Czupryniak            435: 276
   4 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Uglik                 406: 444
   5 Katarzyna      Polak                - Paweł          Jackowski             342: 413
   6 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Chłopińska            478: 320
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Robert         Kamiński              402: 342
   8 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Matczak               427: 403
   9 Ewelina        Gruda                - Zbigniew       Wietecki              327: 333
  10 Łukasz         Baranowski           - Patrycja       Skibska               438: 321
  11 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Kister                303: 409
  12 Marcin         Rogala               - Irena          Sołdan                323: 400
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Zwoliński             376: 387
  14 Anita          Bruska               - Andrzej        Oleksiak              371: 381
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Ostrowska             382: 342
  16 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Zawadzki              376: 335
  17 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Kwiatkowski           353: 334
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Paweł          Maciejczuk            438: 363
  19 Ala            Białobrzewska        - Sławomir       Długosz               396: 289
  20 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Ślusarska             378: 307
  21 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Grzelec               281: 423
  22 Zbigniew       Rybak                - Józef          Burzyński             349: 403
  23 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Katarzyna      Dębska                341: 349
  24 Jan            Pawłowski            - Bartosz        Bartczak              254: 397
  25 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wiśniewska            308: 329
  26 Renata         Andracka             - Józef          Wietecki              388: 384
  27 Adam           Graczyk              - Eugeniusz      Tuszyński             393: 237
  28 Jan            Bielaszka            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               426: 404
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Waszkiewicz           492: 321
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         358: 401
   4 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Białobrzewski         529: 363
   5 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Mówka                 267: 507
   6 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                419: 504
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                340: 366
   8 Zbigniew       Wietecki             - Juliusz        Czupryniak            397: 395
   9 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              387: 372
  10 Andrzej        Oleksiak             - Katarzyna      Polak                 484: 320
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Patrycja       Skibska               476: 216
  12 Marcin         Rogala               - Mariusz        Orzeł                 522: 305
  13 Rafał          Matczak              - Józef          Burzyński             406: 340
  14 Robert         Kamiński             - Anita          Bruska                373: 479
  15 Marek          Dudkiewicz           - Ala            Białobrzewska         249: 443
  16 Ewelina        Gruda                - Mieczysław     Pastuszak             349: 353
  17 Łukasz         Moskal               - Adam           Grzelec               272: 362
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Jarosławski           298: 293
  19 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Ślusarska             352: 485
  20 Adam           Graczyk              - Krzysztof      Zawadzki              351: 393
  21 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kwiatkowski           326: 459
  22 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Rybak                 320: 421
  23 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     338: 361
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Joanna         Ostrowska             230: 437
  25 Katarzyna      Dębska               - Barbara        Wiśniewska            407: 277
  26 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              305: 446
  27 Jan            Pawłowski            - Eugeniusz      Tuszyński             332: 302
  28 Józef          Wietecki             - Jan            Bielaszka             375: 338


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             440: 444
   2 Michał         Waszkiewicz          - Mirosław       Uglik                 360: 411
   3 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Alabrudziński         273: 449
   4 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              324: 364
   5 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 304: 370
   6 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Oleksiak              455: 428
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Zwoliński             257: 343
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            414: 378
   9 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Rogala                408: 355
  10 Ala            Białobrzewska        - Grzegorz       Koczkodon             403: 343
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               345: 367
  12 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             346: 379
  13 Adam           Grzelec              - Jakub          Zaryński              352: 483
  14 Katarzyna      Polak                - Grzegorz       Łukasik               449: 397
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Ślusarska             469: 233
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Alicja         Wałaszewska-Kempa     228: 397
  17 Renata         Andracka             - Robert         Kamiński              371: 452
  18 Patrycja       Skibska              - Ewelina        Gruda                 318: 320
  19 Józef          Burzyński            - Łukasz         Moskal                407: 284
  20 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Dębska                309: 410
  21 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Dudkiewicz            375: 322
  22 Mariusz        Orzeł                - Zbigniew       Rybak                 392: 331
  23 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Maciejczuk            328: 414
  24 Sławomir       Długosz              - Barbara        Wiśniewska            370: 349
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - Adam           Graczyk               399: 327
  26 Józef          Wietecki             - Jan            Pawłowski             364: 302
  27 Bartosz        Bartczak             - Eugeniusz      Tuszyński             404: 298
  28 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             381: 382
   2 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               352: 468
   3 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             393: 414
   4 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Chłopińska            420: 457
   5 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              372: 315
   6 Andrzej        Oleksiak             - Ala            Białobrzewska         354: 345
   7 Juliusz        Czupryniak           - Kamil          Kister                318: 517
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Matczak               302: 398
   9 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                332: 399
  10 Katarzyna      Polak                - Zbigniew       Wietecki              336: 369
  11 Łukasz         Baranowski           - Adam           Grzelec               394: 311
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Józef          Burzyński             516: 314
  13 Ewelina        Gruda                - Marcin         Rogala                414: 419
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 462: 366
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Małgorzata     Deszczyńska           407: 348
  16 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Robert         Kamiński              325: 522
  17 Katarzyna      Dębska               - Anita          Bruska                323: 360
  18 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Jarosławski           417: 360
  19 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Maciejczuk            350: 327
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              474: 301
  21 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kasprowicz            405: 344
  22 Marek          Dudkiewicz           - Józef          Wietecki              512: 286
  23 Adam           Graczyk              - Joanna         Ostrowska             238: 404
  24 Jan            Pawłowski            - Renata         Andracka              311: 432
  25 Patrycja       Skibska              - Wojciech       Gołęcki               344: 363
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Sylwia         Łada                  315: 340
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Łukasz         Moskal                299: 418
  28 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Jolanta        Chłopińska            364: 352
   2 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               371: 541
   3 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 542: 305
   4 Andrzej        Oleksiak             - Michał         Waszkiewicz           406: 405
   5 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              336: 371
   6 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Mówka                 486: 443
   7 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                310: 378
   8 Anita          Bruska               - Andrzej        Kwiatkowski           404: 359
   9 Ala            Białobrzewska        - Łukasz         Baranowski            380: 369
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             346: 299
  11 Robert         Kamiński             - Mieczysław     Pastuszak             419: 427
  12 Marcin         Rogala               - Jakub          Zaryński              350: 442
  13 Katarzyna      Polak                - Dariusz        Białobrzewski         355: 305
  14 Grzegorz       Łukasik              - Juliusz        Czupryniak            399: 300
  15 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              440: 260
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Dudkiewicz            270: 372
  17 Ewelina        Gruda                - Alicja         Wałaszewska-Kempa     409: 313
  18 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               281: 460
  19 Adam           Grzelec              - Zbigniew       Rybak                 623: 288
  20 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              398: 394
  21 Łukasz         Moskal               - Mariusz        Orzeł                 271: 470
  22 Paweł          Maciejczuk           - Józef          Burzyński             375: 404
  23 Józef          Wietecki             - Patrycja       Skibska               337: 405
  24 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Ślusarska             393: 361
  25 Bartosz        Bartczak             - Sylwia         Łada                  307: 359
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               226: 331
  27 Grzegorz       Kasprowicz           - Jan            Pawłowski             370: 248
  28 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             393: 392
   2 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         411: 339
   3 Jolanta        Chłopińska           - Mirosław       Uglik                 366: 362
   4 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Oleksiak              383: 486
   5 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              396: 317
   6 Michał         Waszkiewicz          - Ala            Białobrzewska         368: 406
   7 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              470: 359
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Kamil          Kister                315: 478
   9 Jakub          Zaryński             - Rafał          Matczak               509: 445
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Łukasik               306: 472
  11 Anita          Bruska               - Katarzyna      Polak                 355: 422
  12 Sławomir       Długosz              - Robert         Kamiński              350: 375
  13 Łukasz         Baranowski           - Marek          Dudkiewicz            406: 380
  14 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Rogala                397: 418
  15 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Koczkodon               3:   9
  16 Mariusz        Orzeł                - Adam           Grzelec               402: 428
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Juliusz        Czupryniak            346: 379
  18 Dariusz        Jarosławski          - Ewelina        Gruda                 331: 395
  19 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              357: 405
  20 Renata         Andracka             - Łukasz         Moskal                382: 367
  21 Patrycja       Skibska              - Grzegorz       Kasprowicz            325: 320
  22 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Deszczyńska           295: 352
  23 Barbara        Wiśniewska           - Alicja         Wałaszewska-Kempa     291: 316
  24 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                469: 227
  25 Paweł          Maciejczuk           - Adam           Graczyk               366: 282
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              344: 346
  27 Józef          Wietecki             - Eugeniusz      Tuszyński             293: 345
  28 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               351: 508
   2 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Oleksiak              413: 421
   3 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            384: 361
   4 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 462: 438
   5 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                342: 421
   6 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               383: 342
   7 Zbigniew       Wietecki             - Ala            Białobrzewska         385: 319
   8 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Polak                 345: 382
   9 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Baranowski            311: 379
  10 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              330: 452
  11 Adam           Grzelec              - Rafał          Matczak               348: 371
  12 Ewelina        Gruda                - Anita          Bruska                392: 335
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Juliusz        Czupryniak            307: 560
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Koczkodon             325: 351
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Andrzej        Kwiatkowski           316: 270
  16 Mariusz        Orzeł                - Marek          Dudkiewicz            410: 423
  17 Sławomir       Długosz              - Joanna         Ostrowska             381: 379
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              270: 398
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Jarosławski           394: 245
  20 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Patrycja       Skibska               366: 361
  21 Józef          Burzyński            - Sylwia         Łada                  339: 373
  22 Łukasz         Moskal               - Paweł          Maciejczuk            328: 303
  23 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Dębska                365: 225
  24 Bartosz        Bartczak             - Barbara        Wiśniewska            335: 278
  25 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Ślusarska             298: 345
  26 Adam           Graczyk              - Józef          Wietecki              307: 333
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Jan            Pawłowski             269: 486
  28 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 08-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            164.73  32781  199
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.31  32062  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               155.47  30784  198
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.84  24310  157
   8 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.06  24804  161
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.03  29752  197
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.63  29223  194
  17 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  18 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.36  29771  198
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.48  29597  198
  21 Kamil Kister                   Puławy               149.39  27040  181
  22 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  24 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.90  29184  196
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.58  28824  194
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.11  28686  195
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.94  28506  194
  28 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.89  29032  199
  30 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.33  28775  198
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.21  28170  194
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             144.38  27576  191
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  40 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.38  10467   73
  41 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.08  27186  190
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.23  24891  175
  44 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             141.02  17063  121
  47 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.83  24505  174
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.63  18282  130
  49 Marek Reda                     Dębówka              140.50  15595  111
  50 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           139.72  26966  193
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  53 Radosław Jachna                Łódź                 139.31  26608  191
  54 Janusz Krupiński               Bytom                138.99  26408  190
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.75  26502  191
  56 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  57 Jacek Mańko                    Poznań               138.44  12460   90
  58 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.47  20071  146
  59 Rafał Matczak                  Milanówek            137.41  24321  177
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.25  23470  171
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.20  24558  179
  62 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  63 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  64 Mateusz Królikowski            Wrocław              136.63   7105   52
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.56  27175  199
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             136.34  20860  153
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  69 Barbara Obremska               Wrocław              135.97  17268  127
  70 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             135.70  19677  145
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.65  16414  121
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.55  13419   99
  74 Irena Sołdan                   Sopot                135.53  25345  187
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.41  26541  196
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.40  24101  178
  77 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  78 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.99  11069   82
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  81 Joanna Juszczak                Warszawa             134.73  25733  191
  82 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  83 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  84 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  85 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  86 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.73  21665  162
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.69  25936  194
  88 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  89 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.58  26582  199
  90 Robert Kamiński                Warszawa             133.48  14416  108
  91 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42  26550  199
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            133.27  24921  187
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.17  13583  102
  94 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  95 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  96 Katarzyna Polak                Warszawa             132.48  14308  108
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  98 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.35  25675  194
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
 100 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.46  24846  189
 101 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 104 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.02  21714  167
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.52  24998  193
 106 Agnieszka Walas                Kraków               129.12  25437  197
 107 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.97   9673   75
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 109 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 110 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 111 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 112 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 113 Dorota Kuć                     Stargard             128.55  16583  129
 114 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 116 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 117 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 119 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.52   5866   46
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  21087  166
 127 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 129 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 130 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.39   7457   59
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.02  24196  192
 132 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.87  16111  128
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 134 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  23242  185
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  23011  184
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 138 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 139 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.32  24740  199
 141 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 142 Czesław Grajewski              Białystok            124.25  16152  130
 143 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 144 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 145 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.18  16144  130
 146 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.99  24551  198
 147 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 148 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.65  23617  191
 149 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 150 Ewa Szałas                     Katowice             123.45  20122  163
 151 Natalia Ogierman               Katowice             122.87  16588  135
 152 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 153 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.82  23459  191
 154 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 155 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.73  21846  178
 156 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 157 Jakub Onoszko                  Gdynia               122.28  14062  115
 158 Teresa Zalewska                Racibórz             122.17  19180  157
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 160 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 161 Bożena Guział                  Racibórz             121.71  18622  153
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 163 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.32  23293  192
 164 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.96  14757  122
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.95  18506  153
 169 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 171 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.67   7240   60
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 120.65  12186  101
 173 Ewelina Gruda                  Białystok            120.64  10254   85
 174 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 176 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 177 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 178 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 179 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 180 Adam Grzelec                   Poznań               120.09  23777  198
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.87  14264  119
 183 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    119.82   5272   44
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                119.72  23825  199
 185 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.39  21490  180
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.38  21727  182
 187 Maciej Kuć                     Stargard             118.91   7967   67
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88  10580   89
 189 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 190 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              118.56  23120  195
 192 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 193 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 194 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.85  22509  191
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 198 Szymon Stępień                 Bytom                117.22  16294  139
 199 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 200 Robert Wagner                  Wrocław              116.75  12726  109
 201 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.68  22520  193
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.67  17150  147
 203 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.59   4780   41
 204 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 205 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.52   7341   63
 206 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.40  22465  193
 207 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.30   9769   84
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 210 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.93  22838  197
 211 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 212 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.84   8688   75
 213 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.61  22082  191
 214 Renata Andracka                Zwola                115.55  20799  180
 215 Urszula Solarska               Katowice             115.52  22295  193
 216 Jacek Nowak                    Szczecin             115.42   7156   62
 217 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 219 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 220 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            114.81  19403  169
 221 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 223 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 224 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 225 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 226 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 227 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 228 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 229 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 230 Patrycja Skibska               Warszawa             113.22   8152   72
 231 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 232 Marta Świątkowska              Wrocław              112.85  22005  195
 233 Beata Jagielska                Police               112.68   9127   81
 234 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 235 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 237 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 238 Maciej Dąbrowski               Warszawa             111.64  22216  199
 239 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 240 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 241 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 243 Marcin Kurowski                Racibórz             110.94  16752  151
 244 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 245 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 247 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 248 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 249 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 250 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 251 Marta Sztajnert                Wisła                110.41  14685  133
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            110.21  20389  185
 254 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 255 Sławomir Długosz               Ostróda              109.97  18365  167
 256 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.95   8246   75
 257 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.72   8229   75
 258 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 259 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 260 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.73   6464   60
 261 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 263 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.38   5369   50
 264 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 265 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 266 Agnieszka Antos                Racibórz             106.43   5960   56
 267 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.37   7127   67
 268 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 269 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 270 Alicja Bielecka                Poznań               105.59   3907   37
 271 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 272 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 273 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.48  20582  197
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 276 Piotr Kozak                    Racibórz             104.23   6358   61
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 278 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 279 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 280 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  19496  191
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.52  16142  159
 282 Grażyna Smereka                Racibórz             100.90   3027   30
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.80  10685  106
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 286 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 288 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 289 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.50  15405  158
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 292 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.91  18032  188
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 295 Bartosz Bartczak               Poznań                95.33   5529   58
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 297 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 298 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 299 Michał Głąb                    Zabrze                93.71   8996   96
 300 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 301 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.27   6809   73
 302 Teresa Balewska                Reda                  93.27  17721  190
 303 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 304 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             92.49  10636  115
 305 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 306 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.78   3322   37
 309 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 311 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 312 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 313 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 314 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 315 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.95   7621   93
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 80.38   4662   58
 317 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.59   9117  116
 318 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 320 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 322 Aleksandra Maliszewska         Będzin                72.87   2842   39
 323 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 324 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 325 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              64.63   6269   97




Poczekalnia na dzień 08-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Dominik Piasecki               Słupsk               127.64   3574   28
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Jakub Dworczyk                 Będzin                70.00   1960   28
   9 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  10 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  11 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  12 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  13 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  15 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  17 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             136.04   3265   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  25 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  27 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  28 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  29 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  31 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  32 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  33 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  34 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  35 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  36 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  37 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.79   2611   24
  38 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  39 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  40 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  41 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  43 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  44 Jan Lisiewski                  Piasutno              97.46   2339   24
  45 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  46 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  47 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  48 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  49 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  50 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  51 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  52 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  53 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  54 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  55 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  56 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  57 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  58 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  59 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  60 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  61 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  62 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  63 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  64 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  65 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  66 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  67 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  68 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  69 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  70 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  71 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  72 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  73 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  74 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  75 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.06   1657   18
  76 Anna Strugała                  Świnoujście           84.39   1519   18
  77 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  78 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  79 Sylwia Buks                    Warszawa              87.44   1399   16
  80 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  81 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  82 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  83 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  84 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  85 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  86 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  87 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  88 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  89 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  91 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  92 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  93 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  94 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  95 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  96 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  97 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  98 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  99 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 100 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 101 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 102 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 103 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 104 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 105 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 106 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 107 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 108 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 109 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 110 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 111 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 112 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 113 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 114 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 115 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 116 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 117 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 118 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 119 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 120 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 121 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 122 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 123 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          104.42   1253   12
 124 Jędrzej Zawojski               Modzurów             103.42   1241   12
 125 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 126 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 127 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 128 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 129 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 130 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 131 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 132 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 133 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 134 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 135 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 136 Bożena Lisiewska               Piasutno              88.92   1067   12
 137 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 138 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 139 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 140 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 141 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 142 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 143 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 144 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 145 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 146 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 147 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 148 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 149 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 150 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 151 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 152 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 153 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 154 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 155 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 156 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 157 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 158 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 159 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 160 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 161 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 162 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 163 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 164 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 165 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 166 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 167 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 168 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 169 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 170 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 171 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 173 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 174 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 175 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 176 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 177 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 178 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 179 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 180 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 181 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 182 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 183 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 184 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 185 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 186 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 187 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 188 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 189 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 190 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 191 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 192 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 193 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 194 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 195 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 196 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 197 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 198 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 199 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 200 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 201 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 202 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 203 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 204 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 205 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 206 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 207 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 208 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 209 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 210 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 211 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 212 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 213 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 214 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 215 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 216 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 217 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 218 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 219 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 220 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 221 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 222 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 223 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 224 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 225 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 226 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 227 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 228 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 229 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 230 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 231 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 232 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 233 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 234 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 235 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 236 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 237 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 238 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 240 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 241 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 242 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 243 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 244 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 245 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 246 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 247 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 248 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 249 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 250 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 251 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 252 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 253 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 254 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 255 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 256 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 257 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 258 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 259 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 260 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 261 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 262 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 263 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie