Świnoujście 1
października
Świnoujście 1- 2 października IV Mistrzostwa Świnoujścia
Nowe Miasto Lubawskie 8
października
Nowe Miasto Lubawskie 8- 9 października XIX Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2016
Łódź15
października
Łódź 15-16 października Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa ŁódzkiegoMistrzostwa Regionów 2016
Paweł 'Pavka' Jackowski z Warszawy triumfuje w Nowym Mieście Lubawskim08 - 09 października 2016 — XIX Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 08 - 09 października 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Paweł 'Pavka' Jackowski z Warszawy triumfuje w Nowym Mieście LubawskimW tegorocznej edycji mistrzostw wzięło udział 59 osób. To drugi najlepszy wynik frekwencji w historii rozgrywania tej imprezy. Poziom sportowy sobotnich potyczek był niezwykle wyrównany i pasjonujący. Po pierwszych 7 rundach o końcowej kolejności na podium decydowały wyłącznie małe punkty. Liderem sobotnim z dorobkiem 6 zwycięstw został warszawianin Mirosław Uglik, przed reprezentantką stolicy Joanną Juszczak oraz łodzianinem Karolem Wyrębkiewiczem.

Atrakcje sobotniego wieczoru i sobotnio-niedzielnej nocy.

Pierwszą atrakcją wieczoru był tradycyjnie już rozgrywany scrabble’owy tor przeszkód. W kategorii Pań zwyciężczynią została Joanna Juszczak z Warszawy. Najlepszym 'torowcem przeszkodowcem' został Karol Wyrębkiewicz z Łodzi, co w obliczu sobotnich wyników uzasadnia stwierdzenie, iż w grze w scrabble liczy się przede wszystkim wytrzymałość psychofizyczna.

Kolejna atrakcja to rozgrywane po raz dwunasty Mistrzostwa Futsalu. Rozegrano dwie 25-minutowe połowy w których drużyna Miks 1 pokonała drużynę Miks 2 w stosunku 10:6. Najlepszym bramkarzem został Adam Grzelec z Poznania, a najlepszym strzelcem został nieoczekiwanie miejscowy zawodnik 'krótkowidz' Mariusz Orzeł z drużyny Miks 1 zdobywca 6 bramek.

Ostatnią atrakcją nocy zakończoną przed godziną 2:00 był 5-rundowy turniej siódemek w którym zwyciężył Rafał Lenartowski z Gdyni, układając łącznie we wszystkich partiach 23 premie.

Niedzielne rundy przyniosły tradycyjną zmianę lidera. Prowadzący w sobotę Mirosław Uglik ostatecznie zajął 16 miejsce z dorobkiem 7 zwycięstw. W finałowej walce o końcowy triumf zagrali Karol Wyrębkiewicz z Łodzi z Pawłem Jackowskim z Warszawy. Zwycięstwo Pawła Jackowskiego nad Karolem Wyrębkiewiczem 393:355 zapewniło Pawłowi tytuł mistrzowski. Potknięcie Karola Wyrębkiewicza (3 miejsce) wykorzystał Dawid Pikul z Poznania, który wygrywając w ostatniej rundzie z Joanną Juszczak 464:280 zapewnił sobie tytuł wicemistrzowski. Joanna Juszczak z Warszawy mimo porażki została najlepszą uczestniczką turnieju i z dorobkiem 8 zwycięstw zajęła najwyższe wśród pań 6 miejsce.

Poza turniejem głównym zorganizowano szereg konkursów towarzyszących w trakcie trwania imprezy. W każdej rundzie najdroższe słowo na daną literę z hasła WARMIA MAZURY wyłoniło 12 laureatów:
W — WIANKAMI 122 pkt. (Zbigniew Rybak)
A — ARABESEK 89 pkt. (Adam Sternik)
R — RAŹNIE 69 pkt. (Kazimierz Merklejn)
M — MIĘKCZYŁ 94 pkt. (Michał Alabrudziński)
I — IRONIOM 66 pkt. (Karol Wyrębkiewicz)
A — AMENCJI 66 pkt. (Grzegorz Łukasik)

M — MNIEJSZĄ 101 pkt. (Adam Sternik)
A — ZASILAM/AŻ 73 pkt. (Maciej Skrzypczak)
Z — ZGONIMY/HELI 94 pkt. (Karol Wyrębkiewicz)
U — UPINANI 88 pkt. (Mariola Osajda-Matczak)
R — RAŻENIE 92 pkt. (Katarzyna Dębska)
Y — Upominek przyznany drogą losowania z uwagi na brak propozycji wyrazu na literę 'Y' (Anita Bruska)

Konkurs WARMIA MAZURY oraz konkurs na ułożone słowo związane z tematyką branży stalowej sponsorowała firma EXPOM S.A. Prezes firmy EXPOM S.A. Pan Rafał Domżalski po niełatwym wyborze nagrodził słowo WTAPIANE ułożone przez Andrzeja Kwiatkowskiego z Warszawy.

Laureatem unikatowej w skali kraju kategorii Złoty Blank został Wojciech Gołęcki z Inowrocławia. Wyraz JADAJCIE za 167 punktów zagwarantował mu szklaną statuetkę ufundowaną przez Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Pana Józefa Blanka. Pan Burmistrz w mistrzowski sposób skomentował zwycięski wyraz mówiąc: 'przybywajcie licznie do Nowego Miasta Lubawskiego i JADAJCIE lokalnie'.

Na specjalne wyróżnienie zasługują również jubileuszowe osiągnięcia trójki skrablistów. Udział Justyny Górki z Krakowa był dwusetnym występem turniejowym w jej karierze, a dwóch reprezentantów klubu NIEDOCZAS Nowe Miasto Lubawskie Mirek Dejna oraz Krzysztof Zawadzki z Sampławy równo 10 lat temu debiutowało na turnieju Scrabble w Nowym Mieście Lubawskim.

Organizator XIX Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego Panu Józefowi Blankowi, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Pani Katarzynie Olęckiej, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Grzegorzowi Bale, pracownikom Miejskiego Centrum Kultury. Szczególne podziękowania za rokroczne wsparcie imprezy składam firmie EXPOM SA w osobie Prezesa Pana Rafała Domżalskiego. Podziękowania kieruję również w stronę telewizji lokalnej za medialne nagłośnienie imprezy dla TV ELTRONIK w osobie Pana Marcina Sarnowskiego.
relacja: Mariusz Orzeł
Paweł Jackowski mistrzem Warmii i Mazur w ScrabbleKonkurs 'Relacja z turnieju'
Oj, zagrzechotało z całą mocą w Nowym Mieście Lubawskim już po raz dziewiętnasty. I tym razem, jak i w poprzednich latach, areną zmagań była sala Miejskiego Centrum Kultury i przyległy korytarz, gdzie czas płynął jakby nieco inaczej… A to znaczy, że frekwencja była na całkiem przyzwoitym poziomie (ostatecznie zegary ruszyły przy 29 stołach). I chociaż zabrakło etatowych uczestników – Sylwii, Ireny, Stanisława, to ich miejsce godnie zajęli Ewelina, Zofia, Karol czy Justyna Górka, która zaliczyła w ten weekend swój dwusetny turniej.

Zawody otworzyli wiecznie uśmiechnięty, tryskający humorem i inwencjami gospodarz Mariusz Orzeł oraz zastępca burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Krzysztof Widźgowski, który przytoczył nam ciekawą anegdotę z biografii swojego ulubionego poety, Gałczyńskiego, i który z racji na swoje zainteresowania słowem czuje szczególną więź z bracią skrablową.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał tradycyjnie Andrzej Lożyński.

Liderem po pierwszym dniu zmagań był Mirosław Uglik z sześcioma zwycięstwami, który jednak ostatecznie podzielił losy wielu jednodniowych liderów i padł ofiarą "klątwy sobotniej nocy".

Oj, zatrzeszczały tej nocy stawy i kości w hali MOSiR. Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Lewandowski kompletował hattricka w meczu z Danią, skrabliści o ponadprzeciętnej kondycji rywalizowali ze sobą w futsalu i na skrablowym torze przeszkód. A szare komórki raz jeszcze trzeba było zmusić do wysiłku w Turnieju Nocnych Siódemek.

Turniej właściwy obfitował w niespodzianki, jak choćby potknięcie żelaznego faworyta każdych zawodów – Michała Alabrudzińskiego, który do 6 rundy realizował swój cel, aż nagle z tytana stał się Titanikiem i ostatecznie z sześcioma i pół punktu osiadł na 23 metrze, tzn. miejscu. Bardzo długo szansę na zwycięstwo miała najlepsza zawodniczka zawodów Joanna Juszczak, ale ostatecznie musiała zadowolić się szóstym miejscem. Jej pogromcą w ostatniej rundzie był Dawid Pikul. Wygrywając z Asią wskoczył na drugi stopień podium, z którego od marca praktycznie nie schodzi. Walka o zwycięstwo w XIX Mistrzostwach Warmii i Mazur trwała do samego końca. O ostateczny tryumf zagrali ze sobą Karol WyrębkiewiczPaweł Jackowski. Wygrał ten ostatni, rozstrzygając losy spotkania w 10 ruchu, kładąc niebanalne „askarami” (askar — w XVIII wieku: żołnierz straży osobistej sułtana Maroka).

Tak oto przybył nam kolejny zawodnik mogący pochwalić się dwoma zwycięstwami w naddrwęckim grodzie. Może w przyszłym jubileuszowym turnieju ktoś z piątki: Darek (Darku, wróć!) Andrzej, Tomek, Paweł lub Rafał pokusi się o triplet. A o oprawę i atrakcje XX Mistrzostw nie trzeba się obawiać; Mariusz, Krysia i włodarze miasta staną na wysokości zadania, gwarantując nam, że przyszłoroczny weekend w Nowym Mieście Lubawskim nie będzie czasem straconym (co się tyczy niespodzianek, w kuluarach przewijały się takie nazwy jak Akcent, Zenek Martyniuk, Czesław Mozil czy Shakira!) W imieniu swoim i organizatorów zapraszam wszystkich do Nowego Miasta Lubawskiego w następną jesień.

A propos – korzystając z dobrodziejstw tej pory roku Mariusz mógłby ograniczyć się do upominków w postaci gorących kasztanów czy ludzików z żołędzi, a jednak za każdym razem zadaje sobie trud i pozyskuje od sponsorów cenne i ciekawe nagrody. Dba o szczególną oprawę zmagań, zapewniając wgląd do bogatego archiwum turniejowego, eksponując poszerzającą się z roku na rok "galerię sław" czy rozdając liczne fotografie z minionych edycji, dzięki którym wielu z nas może sobie przypomnieć, jacy byliśmy młodzi, szczupli i bujniej owłosieni (nie dotyczy pań, które, wiadomo, zmieniają się tylko in plus).

Koniecznie należy wspomnieć o bardzo szczytnej inicjatywie Mariusza i członków klubu „Niedoczas” na rzecz współklubowicza Mirka Dejny, zmagającego się z chorobą. Każdy mógł wpisać się do pamiątkowego albumu i złożyć Mirkowi życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Ceremonię rozdania nagród uświetnił swoją obecnością m.in. burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury Katarzyna Olęcka i prezes firmy EXPOM S.A. Rafał Domżalski, fundując nagrodę dla tego z zawodników, który ułoży jak najdroższe słowo najbardziej związane z charakterem działalności firmy. Tu wygrał Andrzej Kwiatkowski ze słowem "wtapiane". Laureatami w innych zabawach zostali: Zbigniew Rybak, Adam Sternik, Kazimierz Merklejn, Michał Alabrudziński, Karol Wyrębkiewicz, Grzegorz Łukasik, Maciej Skrzypczak, Mariola Osajda-Matczak, Katarzyna Dębska (najdroższe słowa rozpoczynające się od liter z nazwy „Warmia Mazury”), Anita Bruska, Eugeniusz Tuszyński, Andrzej Kwiatkowski (wylosowani spośród wszystkich uczestników), Karol Wyrębkiewicz i Joanna Juszczak (scrabblowy tor przeszkód), Justyna Górka, Dawid Pikul, Karol Wyrębkiewicz, Grzegorz Kasprowicz, Mirosław Uglik, Michał Alabrudziński, Krzysztof Zawadzki, Grzegorz Łukasik, Rafał Lenartowski, Grzegorz Koczkodon, Michał Rogalewicz, Juliusz Czupryniak, Adam Grzelec, Mariusz Orzeł (zabawy z piłką); Rafał Lenartowski (Turniej Nocnych Siódemek), Wojciech Gołęcki (Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju — "jadajcie" za 167 pkt.), Joanna Juszczak (najlepsza zawodniczka).

Pozostali uczestnicy zawodów mieli możliwość wyboru drobnych upominków. Nikt i tym razem nie wyjechał z Nowego Miasta z pustymi rękami ani z pustym żołądkiem.

I ja tam byłem, wodę, kawę piłem, a co widziałem, to opisałem.
relacja: Andrzej Oleksiak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejufacebook.com/niedoczas
HarmonogramSobota, 8 października (7 rund)
11:00 — uroczyste rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
20:15 — XII Mistrzostwa w Futsalu i  Scrabblowy Tor Przeszkód (prosimy o zabranie obuwia sportowego)
22:15 — 00:15 — Nocny Turniej Siódemek

Niedziela, 9 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata, napoje, ciastka
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
Bursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia u organizatora – 603-598-173)
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe, Puchar dla Najlepszej Uczestniczki Turnieju, Statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju ułożone z blankiem lub blankami
Po każdej rundzie upominek za najdroższe słowo na daną literę w rundzie:
hasło 12 literowe na 12 rund: WARMIA MAZURY
Dodatkowe atrakcjeFutsal i scrabblowy tor przeszkód, Nocny Turniej Siódemek
OrganizatorzyMariusz Orzeł, 603-598-173, roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, firma EXPOM S.A.


Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.45     10.0     5013     2084      661
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 153.09      9.0     4968     1992      568
  3 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   147.70      9.0     4904     1979      557
  4 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              130.01      9.0     4864     1802      714
  5 Rafał           Matczak              Milanówek              140.68      9.0     4854     1819      838
  6 Joanna          Juszczak             Warszawa               130.67      8.0     4812     1867      608
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.46      8.0     4794     1725      629
  8 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.48      8.0     4694     1775      428
  9 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               143.77      8.0     4559     1692      219
 10 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.72      8.0     4466     1742     -116
 11 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.17      8.0     4441     1777      192
 12 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.62      7.0     5258     1780      567
 13 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 150.29      7.0     4932     1657      145
 14 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.56      7.0     4810     1590      559
 15 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.45      7.0     4733     1676      463
 16 Mirosław        Uglik                Warszawa               148.57      7.0     4695     1753      238
 17 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.36      7.0     4565     1553      313
 18 Renata          Andracka             Zwola                  113.87      7.0     4548     1635      258
 19 Zbigniew        Rybak                Warszawa               124.66      7.0     4489     1650      117
 20 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              130.40      7.0     4483     1708      171
 21 Adam            Grzelec              Poznań                 111.78      7.0     4446     1558        9
 22 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 118.99      7.0     4381     1715     -227
 23 Michał          Alabrudziński        Włocławek              162.23      6.5     4915     1704       40
 24 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                149.88      6.0     4889     1557      362
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.18      6.0     4818     1481      331
 26 Justyna         Górka                Kraków                 149.26      6.0     4719     1612      260
 27 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.29      6.0     4644     1543      -45
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              137.43      6.0     4555     1499     -120
 29 Kamil           Kister               Puławy                 146.07      6.0     4527     1607      -57
 30 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 128.59      6.0     4496     1447      179
 31 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              125.40      6.0     4466     1420      230
 32 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.56      6.0     4401     1361      141
 33 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   115.69      6.0     4345     1384      -55
 34 Anita           Bruska               Gdynia                 125.82      6.0     4250     1568     -317
 35 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 115.41      6.0     4212     1488     -326
 36 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.54      5.5     4387     1607     -188
 37 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               100.91      5.0     4583     1316      170
 38 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 116.43      5.0     4519     1269       49
 39 Agnieszka       Matus                Milanówek              118.70      5.0     4345     1379     -433
 40 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.53      5.0     4342     1461     -208
 41 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       102.03      5.0     4223     1294     -138
 42 Adam            Sternik              Elbląg                 109.55      5.0     4181     1409      -76
 43 Ewelina         Gruda                Białystok              125.47      5.0     4128     1314     -253
 44 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.96      5.0     4123     1344     -545
 45 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      5.0     3977     1259     -406
 46 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.5     4100     1072       53
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             110.38      4.5     3898     1148     -318
 48 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      4.5     3790     1132      -99
 49 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              107.17      4.0     4304     1169     -277
 50 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.29      4.0     4088     1178     -376
 51 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              108.23      4.0     4025     1152     -621
 52 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.31      4.0     3067      908       77
 53 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.00      3.5     3989      977       65
 54 Katarzyna       Dębska               Ostróda                107.83      3.5     3960     1000     -457
 55 Dariusz         Socha                Warszawa               103.39      3.5     3686     1014     -611
 56 Lidia           Żywna                Gdynia                 108.26      2.5     3979      841     -132
 57 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     3511      905     -734
 58 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               101.64      1.0     2317      536     -356
 59 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      1.0     2290      509     -320
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Michał Alabrudziński 162.23 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Orzeł                 125.29 +  437: 426  175
    2    13 Zofia          Gajewska              126.54 =  389: 389  127
    3     7 Łukasz         Baranowski            128.59 +  480: 361  179
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  446: 402  186
    5     2 Paweł          Jackowski             145.45 +  478: 304  195
    6     1 Kazimierz      Merklejn              150.62 +  442: 430  201
    7     1 Mirosław       Uglik                 148.57 -  361: 489   99
    8     2 Joanna         Juszczak              130.67 +  353: 301  181
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  374: 449   98
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  367: 412   80
   11     5 Dawid          Pikul                 153.09 -  418: 478  103
   12     8 Michał         Rogalewicz            130.17 -  370: 434   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Dawid Pikul 153.09 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 124.66 +  471: 366  175
    2     5 Andrzej        Oleksiak              149.88 +  437: 340  200
    3     3 Anita          Bruska                125.82 +  461: 271  176
    4     2 Justyna        Górka                 149.26 +  396: 374  199
    5     1 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  338: 439  101
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  291: 416   98
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 +  419: 369  181
    8     4 Mariusz        Orzeł                 125.29 +  391: 358  175
    9     2 Mirosław       Uglik                 148.57 +  446: 308  199
   10     2 Paweł          Jackowski             145.45 -  376: 461   95
   11     5 Michał         Alabrudziński         162.23 +  478: 418  212
   12     2 Joanna         Juszczak              130.67 +  464: 280  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1992  / 12 166.00




	Kazimierz Merklejn 150.62 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ala            Białobrzewska         118.99 +  488: 251  169
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 +  465: 397  183
    3     1 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 +  498: 354  181
    4     1 Marek          Dudkiewicz            137.43 +  537: 426  187
    5     1 Dawid          Pikul                 153.09 +  439: 338  203
    6     1 Michał         Alabrudziński         162.23 -  430: 442  112
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  401: 452   98
    8     3 Justyna        Górka                 149.26 -  336: 415   99
    9     5 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  365: 460   80
   10     8 Zofia          Gajewska              126.54 +  436: 365  177
   11     6 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  391: 411   91
   12     9 Andrzej        Oleksiak              149.88 +  472: 380  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Rafał Lenartowski 150.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Matus                 118.70 +  479: 324  169
    2     3 Joanna         Juszczak              130.67 -  403: 474   81
    3     9 Michał         Rogalewicz            130.17 +  385: 307  180
    4     8 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  375: 313  163
    5     9 Zofia          Gajewska              126.54 -  294: 424   77
    6    13 Renata         Andracka              113.87 +  448: 384  164
    7     9 Kamil          Kister                146.07 +  449: 402  196
    8     6 Paweł          Jackowski             145.45 -  420: 511   95
    9     8 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 +  383: 333  181
   10     6 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 +  424: 353  180
   11     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  435: 508   80
   12     4 Rafał          Matczak               140.68 -  437: 454   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Andrzej Oleksiak 149.88 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              117.36 +  406: 374  167
    2     5 Dawid          Pikul                 153.09 -  340: 437  103
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  318: 420   98
    4    22 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  535: 297  160
    5    15 Michał         Rogalewicz            130.17 -  294: 332   80
    6    19 Ala            Białobrzewska         118.99 -  397: 451   69
    7    20 Agnieszka      Matus                 118.70 +  523: 280  169
    8    15 Kamil          Kister                146.07 -  401: 499   96
    9    20 Adam           Sternik               109.55 +  396: 319  160
   10    16 Łukasz         Baranowski            128.59 +  489: 272  179
   11    12 Zbigniew       Rybak                 124.66 +  410: 374  175
   12     9 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  380: 472  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Justyna Górka 149.26 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  445: 259  166
    2    11 Kamil          Kister                146.07 +  374: 350  196
    3     8 Zofia          Gajewska              126.54 +  356: 338  177
    4     2 Dawid          Pikul                 153.09 -  374: 396  103
    5     3 Mirosław       Uglik                 148.57 -  396: 415   99
    6    12 Anita          Bruska                125.82 +  437: 338  176
    7    10 Michał         Rogalewicz            130.17 +  426: 319  180
    8     3 Kazimierz      Merklejn              150.62 +  415: 336  201
    9     3 Paweł          Jackowski             145.45 -  385: 409   95
   10     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  336: 379   80
   11     8 Adam           Grzelec               111.78 -  443: 453   62
   12    10 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  332: 467   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Mirosław Uglik 148.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krystian       Wandzlewicz           115.69 +  440: 313  166
    2    12 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  384: 397   80
    3    15 Artur          Wawrzynowski          115.41 +  438: 320  165
    4    10 Anna           Arana                 110.29 +  494: 296  160
    5     3 Justyna        Górka                 149.26 +  415: 396  199
    6     2 Marek          Dudkiewicz            137.43 +  397: 295  187
    7     1 Michał         Alabrudziński         162.23 +  489: 361  212
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  315: 572   98
    9     2 Dawid          Pikul                 153.09 -  308: 446  103
   10     4 Kamil          Kister                146.07 +  410: 345  196
   11     3 Rafał          Matczak               140.68 -  299: 394   91
   12     5 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  306: 322   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Karol Wyrębkiewicz 147.70 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Długosz               115.56 +  449: 422  166
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             135.53 -  399: 406   86
    3    10 Andrzej        Oleksiak              149.88 +  420: 318  200
    4     7 Adam           Sternik               109.55 +  362: 321  160
    5    10 Tomasz         Zwoliński             146.46 +  416: 358  196
    6     4 Dawid          Pikul                 153.09 +  416: 291  203
    7     2 Kazimierz      Merklejn              150.62 +  452: 401  201
    8     1 Mirosław       Uglik                 148.57 +  572: 315  199
    9     1 Michał         Alabrudziński         162.23 +  449: 374  212
   10     1 Joanna         Juszczak              130.67 -  288: 473   81
   11     1 Krzysztof      Sporczyk              130.48 +  326: 275  180
   12     1 Paweł          Jackowski             145.45 -  355: 393   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 12 164.92




	Tomasz Zwoliński 146.46 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Wawrzynowski          115.41 +  459: 327  165
    2     7 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  381: 385   91
    3    11 Adam           Sternik               109.55 -  344: 394   60
    4    17 Ala            Białobrzewska         118.99 +  467: 273  169
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  358: 416   98
    6    16 Adam           Grzelec               111.78 +  422: 360  162
    7    11 Zbigniew       Rybak                 124.66 +  419: 301  175
    8     8 Renata         Andracka              113.87 +  439: 371  164
    9     6 Kamil          Kister                146.07 -  381: 407   96
   10     9 Krystian       Wandzlewicz           115.69 +  385: 340  166
   11     7 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 +  417: 285  180
   12     5 Mirosław       Uglik                 148.57 +  322: 306  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Kamil Kister 146.07 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              113.87 +  333: 330  164
    2    11 Justyna        Górka                 149.26 -  350: 374   99
    3    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 +  453: 348  183
    4     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 +  354: 351  177
    5     5 Joanna         Juszczak              130.67 -  314: 451   81
    6    11 Katarzyna      Ślusarska             125.40 +  407: 320  175
    7     9 Rafał          Lenartowski           150.29 -  402: 449  100
    8    15 Andrzej        Oleksiak              149.88 +  499: 401  200
    9     6 Tomasz         Zwoliński             146.46 +  407: 381  196
   10     4 Mirosław       Uglik                 148.57 -  345: 410   99
   11     9 Ala            Białobrzewska         118.99 -  308: 395   69
   12    13 Renata         Andracka              113.87 -  355: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Paweł Jackowski 145.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  347: 294  163
    2    10 Juliusz        Czupryniak            143.77 +  491: 372  194
    3     6 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 +  443: 271  180
    4     3 Grzegorz       Łukasik               140.72 +  500: 336  191
    5     2 Michał         Alabrudziński         162.23 -  304: 478  112
    6     6 Zofia          Gajewska              126.54 -  352: 357   77
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  391: 354  186
    8     6 Rafał          Lenartowski           150.29 +  511: 420  200
    9     3 Justyna        Górka                 149.26 +  409: 385  199
   10     2 Dawid          Pikul                 153.09 +  461: 376  203
   11     2 Joanna         Juszczak              130.67 +  411: 354  181
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 +  393: 355  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 12 173.67




	Juliusz Czupryniak 143.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Grzelec               111.78 +  449: 288  162
    2    10 Paweł          Jackowski             145.45 -  372: 491   95
    3    16 Dariusz        Socha                 103.39 +  430: 325  153
    4    11 Ewelina        Gruda                 125.47 +  421: 313  175
    5     4 Zbigniew       Rybak                 124.66 +  389: 309  175
    6     3 Joanna         Juszczak              130.67 -  263: 493   81
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  352: 376   80
    8    13 Anita          Bruska                125.82 +  397: 334  176
    9     9 Rafał          Matczak               140.68 -  266: 404   91
   10    15 Artur          Wawrzynowski          115.41 +  393: 344  165
   11    11 Zofia          Gajewska              126.54 +  381: 320  177
   12     6 Adam           Grzelec               111.78 +  446: 343  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Grzegorz Łukasik 140.72 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  378: 352  160
    2     7 Tomasz         Zwoliński             146.46 +  385: 381  196
    3     5 Joanna         Juszczak              130.67 +  404: 312  181
    4     3 Paweł          Jackowski             145.45 -  336: 500   95
    5     6 Marek          Dudkiewicz            137.43 -  361: 416   87
    6     7 Mariusz        Orzeł                 125.29 -  329: 404   75
    7    19 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  379: 315  150
    8    10 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  270: 521   80
    9    15 Lucyna         Śniadach              117.36 +  442: 283  167
   10    12 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 +  403: 353  181
   11     6 Kazimierz      Merklejn              150.62 +  411: 391  201
   12     7 Ala            Białobrzewska         118.99 +  368: 354  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Rafał Matczak 140.68 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Arana                 110.29 -  305: 315   60
    2    18 Sławomir       Długosz               115.56 +  484: 215  166
    3    19 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  477: 240  160
    4     9 Lucyna         Śniadach              117.36 +  391: 332  167
    5     8 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  309: 458   80
    6    10 Agnieszka      Matus                 118.70 +  395: 346  169
    7     5 Mariusz        Orzeł                 125.29 -  396: 397   75
    8     9 Ala            Białobrzewska         118.99 +  477: 348  169
    9     9 Juliusz        Czupryniak            143.77 +  404: 266  194
   10     5 Michał         Rogalewicz            130.17 +  368: 363  180
   11     3 Mirosław       Uglik                 148.57 +  394: 299  199
   12     4 Rafał          Lenartowski           150.29 +  454: 437  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Marek Dudkiewicz 137.43 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Sternik               109.55 +  381: 326  160
    2     6 Łukasz         Moskal                107.17 +  417: 370  157
    3     2 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  442: 366  152
    4     1 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  426: 537  101
    5     6 Grzegorz       Łukasik               140.72 +  416: 361  191
    6     2 Mirosław       Uglik                 148.57 -  295: 397   99
    7     4 Zofia          Gajewska              126.54 +  464: 358  177
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  314: 462   80
    9    11 Michał         Rogalewicz            130.17 -  295: 334   80
   10    11 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  393: 438   75
   11    17 Anita          Bruska                125.82 -  330: 393   76
   12    17 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  382: 333  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Grzegorz Koczkodon 135.53 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lidia          Żywna                 108.26 +  369: 290  158
    2     9 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 +  406: 399  198
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 +  489: 368  177
    4     4 Michał         Alabrudziński         162.23 -  402: 446  112
    5     7 Anita          Bruska                125.82 +  428: 324  176
    6     5 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  243: 389   80
    7     6 Paweł          Jackowski             145.45 -  354: 391   95
    8    12 Michał         Rogalewicz            130.17 -  288: 416   80
    9    14 Agnieszka      Matus                 118.70 +  412: 318  169
   10    13 Adam           Grzelec               111.78 -  336: 401   62
   11    15 Mariusz        Orzeł                 125.29 -  347: 432   75
   12    18 Łukasz         Baranowski            128.59 -  268: 376   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Andrzej Kwiatkowski 133.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Lewiński              108.23 +  424: 294  158
    2     2 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  397: 465  101
    3    17 Kamil          Kister                146.07 -  348: 453   96
    4    18 Artur          Wawrzynowski          115.41 +  433: 235  165
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  412: 278  163
    6     8 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  349: 427   81
    7    14 Ala            Białobrzewska         118.99 -  421: 445   69
    8    16 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  311: 394   75
    9    21 Anna           Arana                 110.29 +  474: 293  160
   10    17 Agnieszka      Matus                 118.70 +  470: 351  169
   11    13 Lucyna         Śniadach              117.36 -  348: 459   67
   12    16 Zofia          Gajewska              126.54 +  431: 393  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Małgorzata Deszczyńska 131.45 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Dębska                107.83 +  453: 262  158
    2     8 Ewelina        Gruda                 125.47 +  364: 360  175
    3     1 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  354: 498  101
    4    16 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  312: 342   80
    5    20 Łukasz         Baranowski            128.59 +  364: 334  179
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 +  427: 349  183
    7     8 Dawid          Pikul                 153.09 -  369: 419  103
    8    14 Artur          Wawrzynowski          115.41 +  436: 234  165
    9     8 Rafał          Lenartowski           150.29 -  333: 383  100
   10    12 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  353: 403   91
   11    19 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  499: 357  166
   12    11 Mariusz        Orzeł                 125.29 +  469: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Joanna Juszczak 130.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Kozak                 107.31 +  418: 394  157
    2     3 Rafał          Lenartowski           150.29 +  474: 403  200
    3     5 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  312: 404   91
    4    13 Renata         Andracka              113.87 +  468: 299  164
    5     5 Kamil          Kister                146.07 +  451: 314  196
    6     3 Juliusz        Czupryniak            143.77 +  493: 263  194
    7     3 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 +  365: 293  180
    8     2 Michał         Alabrudziński         162.23 -  301: 353  112
    9     4 Zofia          Gajewska              126.54 +  423: 318  177
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 +  473: 288  198
   11     2 Paweł          Jackowski             145.45 -  354: 411   95
   12     2 Dawid          Pikul                 153.09 -  280: 464  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Krzysztof Sporczyk 130.48 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Moskal                107.17 -  453: 465   57
    2    16 Krystian       Wandzlewicz           115.69 +  375: 318  166
    3    14 Agnieszka      Matus                 118.70 +  422: 335  169
    4    12 Anita          Bruska                125.82 -  385: 402   76
    5    11 Adam           Sternik               109.55 +  375: 270  160
    6     9 Zbigniew       Rybak                 124.66 +  407: 368  175
    7     7 Juliusz        Czupryniak            143.77 +  376: 352  194
    8     5 Marek          Dudkiewicz            137.43 +  462: 314  187
    9     5 Kazimierz      Merklejn              150.62 +  460: 365  201
   10     3 Michał         Alabrudziński         162.23 +  412: 367  212
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  275: 326   98
   12     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  292: 384   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Wojciech Chodakiewicz 130.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Socha                 103.39 +  321: 301  153
    2    12 Mirosław       Uglik                 148.57 +  397: 384  199
    3     6 Paweł          Jackowski             145.45 -  271: 443   95
    4    14 Łukasz         Baranowski            128.59 +  366: 298  179
    5     8 Rafał          Matczak               140.68 +  458: 309  191
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  389: 243  186
    7     3 Joanna         Juszczak              130.67 -  293: 365   81
    8     7 Zofia          Gajewska              126.54 -  401: 416   77
    9    10 Mariusz        Orzeł                 125.29 +  429: 377  175
   10     6 Rafał          Lenartowski           150.29 -  353: 424  100
   11     7 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  285: 417   96
   12    15 Anita          Bruska                125.82 +  520: 335  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Michał Rogalewicz 130.17 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Skrzypczak            102.03 -  319: 437   52
    2    29 Ala            Białobrzewska         118.99 +  440: 357  169
    3     9 Rafał          Lenartowski           150.29 -  307: 385  100
    4    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  347: 309  150
    5    15 Andrzej        Oleksiak              149.88 +  332: 294  200
    6    15 Lucyna         Śniadach              117.36 +  416: 371  167
    7    10 Justyna        Górka                 149.26 -  319: 426   99
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  416: 288  186
    9    11 Marek          Dudkiewicz            137.43 +  334: 295  187
   10     5 Rafał          Matczak               140.68 -  363: 368   91
   11    10 Renata         Andracka              113.87 +  414: 349  164
   12     8 Michał         Alabrudziński         162.23 +  434: 370  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Michał, Piotr Waszkiewicz 130.01 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Szachowicz            101.64 +  520: 273  152
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  310: 481   77
    3    13 Krzysztof      Zawadzki              112.96 -  368: 406   63
    4    16 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 +  342: 312  181
    5    17 Ewelina        Gruda                 125.47 +  380: 362  175
    6    14 Paweł          Pogorzelski           100.91 -  362: 371   51
    7    16 Tomasz         Lewiński              108.23 +  474: 313  158
    8    10 Grzegorz       Łukasik               140.72 +  521: 270  191
    9     7 Katarzyna      Ślusarska             125.40 +  316: 299  175
   10     7 Justyna        Górka                 149.26 +  379: 336  199
   11     4 Rafał          Lenartowski           150.29 +  508: 435  200
   12     3 Krzysztof      Sporczyk              130.48 +  384: 292  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Łukasz Baranowski 128.59 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  432: 375  151
    2    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  403: 386  150
    3     7 Michał         Alabrudziński         162.23 -  361: 480  112
    4    14 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  298: 366   80
    5    20 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  334: 364   81
    6    20 Dariusz        Socha                 103.39 +  466: 229  153
    7    15 Anita          Bruska                125.82 -  331: 388   76
    8    20 Teresa         Balewska              100.00 -  289: 346   50
    9    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  329: 293  150
   10    16 Andrzej        Oleksiak              149.88 -  272: 489  100
   11    23 Katarzyna      Dębska                107.83 +  605: 333  158
   12    18 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  376: 268  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Mariola Osajda-Matczak 126.56 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Teresa         Balewska              100.00 +  425: 266  150
    2     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 +  481: 310  180
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             135.53 -  368: 489   86
    4     6 Kamil          Kister                146.07 -  351: 354   96
    5    12 Lucyna         Śniadach              117.36 -  304: 445   67
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  499: 293  163
    7    12 Renata         Andracka              113.87 -  321: 366   64
    8    17 Adam           Sternik               109.55 +  403: 358  160
    9    12 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  357: 379   75
   10    18 Ewelina        Gruda                 125.47 +  393: 360  175
   11    14 Katarzyna      Ślusarska             125.40 +  441: 299  175
   12    10 Justyna        Górka                 149.26 +  467: 332  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Zofia Gajewska 126.54 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Burczyk               100.00 +  315: 309  150
    2    13 Michał         Alabrudziński         162.23 =  389: 389  162
    3     8 Justyna        Górka                 149.26 -  338: 356   99
    4    15 Mariusz        Orzeł                 125.29 +  394: 339  175
    5     9 Rafał          Lenartowski           150.29 +  424: 294  200
    6     6 Paweł          Jackowski             145.45 +  357: 352  195
    7     4 Marek          Dudkiewicz            137.43 -  358: 464   87
    8     7 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 +  416: 401  180
    9     4 Joanna         Juszczak              130.67 -  318: 423   81
   10     8 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  365: 436  101
   11    11 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  320: 381   94
   12    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 -  393: 431   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Anita Bruska 125.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  410: 281  150
    2     4 Katarzyna      Ślusarska             125.40 +  374: 324  175
    3     3 Dawid          Pikul                 153.09 -  271: 461  103
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              130.48 +  402: 385  180
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             135.53 -  324: 428   86
    6    12 Justyna        Górka                 149.26 -  338: 437   99
    7    15 Łukasz         Baranowski            128.59 +  388: 331  179
    8    13 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  334: 397   94
    9    16 Ala            Białobrzewska         118.99 -  293: 316   69
   10    19 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  388: 357  166
   11    17 Marek          Dudkiewicz            137.43 +  393: 330  187
   12    15 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  335: 520   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Ewelina Gruda 125.47 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  375: 372  150
    2     8 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  360: 364   81
    3    12 Łukasz         Moskal                107.17 +  341: 298  157
    4    11 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  313: 421   94
    5    17 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  362: 380   80
    6    23 Katarzyna      Dębska                107.83 +  388: 264  158
    7    13 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  374: 276  151
    8    11 Katarzyna      Ślusarska             125.40 -  364: 365   75
    9    19 Artur          Wawrzynowski          115.41 -  286: 431   65
   10    18 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  360: 393   77
   11    22 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  365: 300  160
   12    20 Sławomir       Długosz               115.56 -  240: 517   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Katarzyna Ślusarska 125.40 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  474: 251  150
    2     4 Anita          Bruska                125.82 -  324: 374   76
    3    18 Renata         Andracka              113.87 -  341: 362   64
    4    19 Dariusz        Socha                 103.39 +  436: 293  153
    5    16 Anna           Arana                 110.29 +  387: 380  160
    6    11 Kamil          Kister                146.07 -  320: 407   96
    7    17 Adam           Sternik               109.55 +  442: 371  160
    8    11 Ewelina        Gruda                 125.47 +  365: 364  175
    9     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  299: 316   80
   10    14 Ala            Białobrzewska         118.99 -  306: 395   69
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  299: 441   77
   12    19 Adam           Sternik               109.55 +  473: 282  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Mariusz Orzeł 125.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         162.23 -  426: 437  112
    2    17 Andrzej        Burczyk               100.00 +  348: 305  150
    3    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  416: 312  150
    4    15 Zofia          Gajewska              126.54 -  339: 394   77
    5    18 Tomasz         Lewiński              108.23 +  514: 382  158
    6     7 Grzegorz       Łukasik               140.72 +  404: 329  191
    7     5 Rafał          Matczak               140.68 +  397: 396  191
    8     4 Dawid          Pikul                 153.09 -  358: 391  103
    9    10 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  377: 429   80
   10    10 Renata         Andracka              113.87 -  304: 498   64
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  432: 347  186
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  329: 469   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Zbigniew Rybak 124.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 153.09 -  366: 471  103
    2    23 Adam           Grzelec               111.78 +  405: 362  162
    3    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  371: 229  150
    4     5 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  362: 328  152
    5     4 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  309: 389   94
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  368: 407   80
    7    11 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  301: 419   96
    8    16 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 +  394: 311  183
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 +  379: 357  177
   10    11 Marek          Dudkiewicz            137.43 +  438: 393  187
   11    12 Andrzej        Oleksiak              149.88 -  374: 410  100
   12    14 Krystian       Wandzlewicz           115.69 +  422: 296  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Ala Białobrzewska 118.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              150.62 -  251: 488  101
    2    29 Michał         Rogalewicz            130.17 -  357: 440   80
    3    26 Sławomir       Długosz               115.56 +  431: 313  166
    4    17 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  273: 467   96
    5    24 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  365: 330  160
    6    19 Andrzej        Oleksiak              149.88 +  451: 397  200
    7    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 +  445: 421  183
    8     9 Rafał          Matczak               140.68 -  348: 477   91
    9    16 Anita          Bruska                125.82 +  316: 293  176
   10    14 Katarzyna      Ślusarska             125.40 +  395: 306  175
   11     9 Kamil          Kister                146.07 +  395: 308  196
   12     7 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  354: 368   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Agnieszka Matus 118.70 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           150.29 -  324: 479  100
    2    28 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  390: 357  166
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  335: 422   80
    4    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  404: 261  150
    5    13 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  384: 359  152
    6    10 Rafał          Matczak               140.68 -  346: 395   91
    7    20 Andrzej        Oleksiak              149.88 -  280: 523  100
    8    18 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  394: 324  151
    9    14 Grzegorz       Koczkodon             135.53 -  318: 412   86
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 -  351: 470   83
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              112.96 -  431: 456   63
   12    23 Łukasz         Moskal                107.17 +  388: 320  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Lucyna Śniadach 117.36 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Oleksiak              149.88 -  374: 406  100
    2    21 Tomasz         Lewiński              108.23 +  388: 334  158
    3    23 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  362: 359  151
    4     9 Rafał          Matczak               140.68 -  332: 391   91
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 +  445: 304  177
    6    15 Michał         Rogalewicz            130.17 -  371: 416   80
    7    18 Artur          Wawrzynowski          115.41 -  348: 359   65
    8    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  356: 341  150
    9    15 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  283: 442   91
   10    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  483: 261  150
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 +  459: 348  183
   12    12 Agnieszka      Kozak                 107.31 +  364: 291  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Mieczysław Pastuszak 116.43 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 149.26 -  259: 445   99
    2    28 Agnieszka      Matus                 118.70 -  357: 390   69
    3    24 Agnieszka      Kozak                 107.31 -  325: 373   57
    4    27 Lidia          Żywna                 108.26 +  364: 340  158
    5    26 Katarzyna      Dębska                107.83 -  373: 401   58
    6    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  553: 270  150
    7    22 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  415: 337  163
    8    19 Tomasz         Lewiński              108.23 -  355: 384   58
    9    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  437: 281  150
   10    19 Anita          Bruska                125.82 -  357: 388   76
   11    19 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  357: 499   81
   12    22 Teresa         Balewska              100.00 +  367: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Krystian Wandzlewicz 115.69 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 148.57 -  313: 440   99
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  318: 375   80
    3    27 Katarzyna      Szachowicz            101.64 +  373: 355  152
    4    20 Łukasz         Moskal                107.17 -  343: 376   57
    5    23 Artur          Wawrzynowski          115.41 -  337: 379   65
    6    26 Andrzej        Burczyk               100.00 +  350: 341  150
    7    21 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  468: 259  152
    8    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  363: 328  150
    9    13 Agnieszka      Kozak                 107.31 +  416: 371  157
   10     9 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  340: 385   96
   11    16 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  428: 369  151
   12    14 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  296: 422   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Sławomir Długosz 115.56 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  422: 449   98
    2    18 Rafał          Matczak               140.68 -  215: 484   91
    3    26 Ala            Białobrzewska         118.99 -  313: 431   69
    4    29 Teresa         Balewska              100.00 -  328: 345   50
    5    29 Katarzyna      Szachowicz            101.64 -  337: 426   52
    6    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  398: 320  150
    7    28 Lidia          Żywna                 108.26 +  369: 281  158
    8    27 Katarzyna      Dębska                107.83 +  485: 279  158
    9    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  335: 403   50
   10    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  332: 290  150
   11    20 Anna           Arana                 110.29 +  350: 312  160
   12    20 Ewelina        Gruda                 125.47 +  517: 240  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Artur Wawrzynowski 115.41 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  327: 459   96
    2    26 Teresa         Balewska              100.00 +  363: 308  150
    3    15 Mirosław       Uglik                 148.57 -  320: 438   99
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 -  235: 433   83
    5    23 Krystian       Wandzlewicz           115.69 +  379: 337  166
    6    21 Łukasz         Moskal                107.17 +  423: 326  157
    7    18 Lucyna         Śniadach              117.36 +  359: 348  167
    8    14 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  234: 436   81
    9    19 Ewelina        Gruda                 125.47 +  431: 286  175
   10    15 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  344: 393   94
   11    18 Agnieszka      Kozak                 107.31 -  366: 482   57
   12    21 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  431: 292  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Renata Andracka 113.87 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                146.07 -  330: 333   96
    2    25 Katarzyna      Szachowicz            101.64 +  350: 326  152
    3    18 Katarzyna      Ślusarska             125.40 +  362: 341  175
    4    13 Joanna         Juszczak              130.67 -  299: 468   81
    5    19 Łukasz         Moskal                107.17 +  429: 286  157
    6    13 Rafał          Lenartowski           150.29 -  384: 448  100
    7    12 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 +  366: 321  177
    8     8 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  371: 439   96
    9    18 Teresa         Balewska              100.00 +  436: 255  150
   10    10 Mariusz        Orzeł                 125.29 +  498: 304  175
   11    10 Michał         Rogalewicz            130.17 -  349: 414   80
   12    13 Kamil          Kister                146.07 +  374: 355  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Krzysztof Zawadzki 112.96 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             145.45 -  294: 347   95
    2    20 Paweł          Pogorzelski           100.91 +  429: 411  151
    3    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 +  406: 368  180
    4     8 Rafał          Lenartowski           150.29 -  313: 375  100
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 -  278: 412   83
    6    18 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  293: 499   77
    7    22 Mieczysław     Pastuszak             116.43 -  337: 415   66
    8    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  295: 310   50
    9    27 Andrzej        Burczyk               100.00 +  349: 327  150
   10    28 Lidia          Żywna                 108.26 +  381: 342  158
   11    21 Agnieszka      Matus                 118.70 +  456: 431  169
   12    21 Artur          Wawrzynowski          115.41 -  292: 431   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Adam Grzelec 111.78 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  288: 449   94
    2    23 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  362: 405   75
    3    25 Andrzej        Burczyk               100.00 +  397: 256  150
    4    26 Paweł          Pogorzelski           100.91 -  260: 507   51
    5    25 Teresa         Balewska              100.00 +  429: 369  150
    6    16 Tomasz         Zwoliński             146.46 -  360: 422   96
    7    24 Dariusz        Socha                 103.39 +  456: 186  153
    8    23 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  369: 323  152
    9    17 Tomasz         Lewiński              108.23 +  328: 295  158
   10    13 Grzegorz       Koczkodon             135.53 +  401: 336  186
   11     8 Justyna        Górka                 149.26 +  453: 443  199
   12     6 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  343: 446   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Wojciech Gołęcki 110.38 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  352: 378   91
    2    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  327: 287  150
    3    19 Rafał          Matczak               140.68 -  240: 477   91
    4    22 Andrzej        Oleksiak              149.88 -  297: 535  100
    5    24 Ala            Białobrzewska         118.99 -  330: 365   69
    6    27 Katarzyna      Szachowicz            101.64 +  321: 318  152
    7    25 Anna           Arana                 110.29 +  364: 345  160
    8    21 Agnieszka      Kozak                 107.31 -  388: 422   57
    9    22 Paweł          Pogorzelski           100.91 -  310: 431   51
   10    23 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  369: 293  152
   11    22 Ewelina        Gruda                 125.47 -  300: 365   75
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 11 104.36




	Anna Arana 110.29 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               140.68 +  315: 305  191
    2    14 Maciej         Skrzypczak            102.03 -  324: 488   52
    3    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  467: 269  150
    4    10 Mirosław       Uglik                 148.57 -  296: 494   99
    5    16 Katarzyna      Ślusarska             125.40 -  380: 387   75
    6    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  303: 330   50
    7    25 Wojciech       Gołęcki               110.38 -  345: 364   60
    8    25 Andrzej        Burczyk               100.00 +  355: 311  150
    9    21 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 -  293: 474   83
   10    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  353: 338  150
   11    20 Sławomir       Długosz               115.56 -  312: 350   66
   12    24 Maciej         Skrzypczak            102.03 -  345: 354   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Adam Sternik 109.55 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            137.43 -  326: 381   87
    2    27 Katarzyna      Dębska                107.83 +  416: 243  158
    3    11 Tomasz         Zwoliński             146.46 +  394: 344  196
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          147.70 -  321: 362   98
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              130.48 -  270: 375   80
    6    17 Maciej         Skrzypczak            102.03 +  369: 273  152
    7    17 Katarzyna      Ślusarska             125.40 -  371: 442   75
    8    17 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  358: 403   77
    9    20 Andrzej        Oleksiak              149.88 -  319: 396  100
   10    26 Dariusz        Socha                 103.39 +  348: 319  153
   11    24 Tomasz         Lewiński              108.23 +  407: 246  158
   12    19 Katarzyna      Ślusarska             125.40 -  282: 473   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Lidia Żywna 108.26 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             135.53 -  290: 369   86
    2    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  337: 415   50
    3    29 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  364: 374   50
    4    27 Mieczysław     Pastuszak             116.43 -  340: 364   66
    5    28 Andrzej        Burczyk               100.00 +  419: 326  150
    6    25 Teresa         Balewska              100.00 -  372: 384   50
    7    28 Sławomir       Długosz               115.56 -  281: 369   66
    8    29 PAUZA
    9    28 Katarzyna      Dębska                107.83 -  323: 481   58
   10    28 Krzysztof      Zawadzki              112.96 -  342: 381   63
   11    27 Maciej         Skrzypczak            102.03 -  294: 348   52
   12    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  317: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  / 11  76.45




	Tomasz Lewiński 108.23 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.18 -  294: 424   83
    2    21 Lucyna         Śniadach              117.36 -  334: 388   67
    3    28 Teresa         Balewska              100.00 +  423: 274  150
    4    24 Katarzyna      Dębska                107.83 +  304: 302  158
    5    18 Mariusz        Orzeł                 125.29 -  382: 514   75
    6    24 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  371: 356  150
    7    16 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  313: 474   80
    8    19 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  384: 355  166
    9    17 Adam           Grzelec               111.78 -  295: 328   62
   10    20 Paweł          Pogorzelski           100.91 -  339: 447   51
   11    24 Adam           Sternik               109.55 -  246: 407   60
   12    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  340: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 12  96.00




	Katarzyna Dębska 107.83 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Deszczyńska           131.45 -  262: 453   81
    2    27 Adam           Sternik               109.55 -  243: 416   60
    3    30 PAUZA
    4    24 Tomasz         Lewiński              108.23 -  302: 304   58
    5    26 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  401: 373  166
    6    23 Ewelina        Gruda                 125.47 -  264: 388   75
    7    27 Andrzej        Burczyk               100.00 -  354: 365   50
    8    27 Sławomir       Długosz               115.56 -  279: 485   66
    9    28 Lidia          Żywna                 108.26 +  481: 323  158
   10    25 Łukasz         Moskal                107.17 +  386: 348  157
   11    23 Łukasz         Baranowski            128.59 -  333: 605   79
   12    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  355: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 11  90.91




	Agnieszka Kozak 107.31 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Juszczak              130.67 -  394: 418   81
    2    19 Dariusz        Socha                 103.39 -  381: 384   53
    3    24 Mieczysław     Pastuszak             116.43 +  373: 325  166
    8    21 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  422: 388  160
    9    13 Krystian       Wandzlewicz           115.69 -  371: 416   66
   10    21 Teresa         Balewska              100.00 +  353: 329  150
   11    18 Artur          Wawrzynowski          115.41 +  482: 366  165
   12    12 Lucyna         Śniadach              117.36 -  291: 364   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  8 113.50




	Łukasz Moskal 107.17 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              130.48 +  465: 453  180
    2     6 Marek          Dudkiewicz            137.43 -  370: 417   87
    3    12 Ewelina        Gruda                 125.47 -  298: 341   75
    4    20 Krystian       Wandzlewicz           115.69 +  376: 343  166
    5    19 Renata         Andracka              113.87 -  286: 429   64
    6    21 Artur          Wawrzynowski          115.41 -  326: 423   65
    7    23 Teresa         Balewska              100.00 -  271: 409   50
    8    26 Dariusz        Socha                 103.39 +  471: 248  153
    9    26 Maciej         Skrzypczak            102.03 -  316: 395   52
   10    25 Katarzyna      Dębska                107.83 -  348: 386   58
   11    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  457: 349  150
   12    23 Agnieszka      Matus                 118.70 -  320: 388   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Dariusz Socha 103.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Chodakiewicz          130.40 -  301: 321   80
    2    19 Agnieszka      Kozak                 107.31 +  384: 381  157
    3    16 Juliusz        Czupryniak            143.77 -  325: 430   94
    4    19 Katarzyna      Ślusarska             125.40 -  293: 436   75
    5    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  366: 272  150
    6    20 Łukasz         Baranowski            128.59 -  229: 466   79
    7    24 Adam           Grzelec               111.78 -  186: 456   62
    8    26 Łukasz         Moskal                107.17 -  248: 471   57
    9    29 PAUZA
   10    26 Adam           Sternik               109.55 -  319: 348   60
   11    28 Andrzej        Burczyk               100.00 +  399: 326  150
   12    27 Andrzej        Burczyk               100.00 -  336: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 11  92.18




	Maciej Skrzypczak 102.03 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Rogalewicz            130.17 +  437: 319  180
    2    14 Anna           Arana                 110.29 +  488: 324  160
    3     2 Marek          Dudkiewicz            137.43 -  366: 442   87
    4     5 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  328: 362   75
    5    13 Agnieszka      Matus                 118.70 -  359: 384   69
    6    17 Adam           Sternik               109.55 -  273: 369   60
    7    21 Krystian       Wandzlewicz           115.69 -  259: 468   66
    8    23 Adam           Grzelec               111.78 -  323: 369   62
    9    26 Łukasz         Moskal                107.17 +  395: 316  157
   10    23 Wojciech       Gołęcki               110.38 -  293: 369   60
   11    27 Lidia          Żywna                 108.26 +  348: 294  158
   12    24 Anna           Arana                 110.29 +  354: 345  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Katarzyna  Szachowicz 101.64 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 -  273: 520   80
    2    25 Renata         Andracka              113.87 -  326: 350   64
    3    27 Krystian       Wandzlewicz           115.69 -  355: 373   66
    4    28 Andrzej        Burczyk               100.00 -  302: 433   50
    5    29 Sławomir       Długosz               115.56 +  426: 337  166
    6    27 Wojciech       Gołęcki               110.38 -  318: 321   60
    7    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  317: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  7  76.57




	Paweł Pogorzelski 100.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Baranowski            128.59 -  375: 432   79
    2    20 Krzysztof      Zawadzki              112.96 -  411: 429   63
    3    23 Lucyna         Śniadach              117.36 -  359: 362   67
    4    26 Adam           Grzelec               111.78 +  507: 260  162
    5    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  380: 341  150
    6    14 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.01 +  371: 362  180
    7    13 Ewelina        Gruda                 125.47 -  276: 374   75
    8    18 Agnieszka      Matus                 118.70 -  324: 394   69
    9    22 Wojciech       Gołęcki               110.38 +  431: 310  160
   10    20 Tomasz         Lewiński              108.23 +  447: 339  158
   11    16 Krystian       Wandzlewicz           115.69 -  369: 428   66
   12    17 Marek          Dudkiewicz            137.43 -  333: 382   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariola        Osajda-Matczak        126.56 -  266: 425   77
    2    26 Artur          Wawrzynowski          115.41 -  308: 363   65
    3    28 Tomasz         Lewiński              108.23 -  274: 423   58
    4    29 Sławomir       Długosz               115.56 +  345: 328  166
    5    25 Adam           Grzelec               111.78 -  369: 429   62
    6    25 Lidia          Żywna                 108.26 +  384: 372  158
    7    23 Łukasz         Moskal                107.17 +  409: 271  157
    8    20 Łukasz         Baranowski            128.59 +  346: 289  179
    9    18 Renata         Andracka              113.87 -  255: 436   64
   10    21 Agnieszka      Kozak                 107.31 -  329: 353   57
   11    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  330: 327  150
   12    22 Mieczysław     Pastuszak             116.43 -  362: 367   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Andrzej Burczyk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zofia          Gajewska              126.54 -  309: 315   77
    2    17 Mariusz        Orzeł                 125.29 -  305: 348   75
    3    25 Adam           Grzelec               111.78 -  256: 397   62
    4    28 Katarzyna      Szachowicz            101.64 +  433: 302  152
    5    28 Lidia          Żywna                 108.26 -  326: 419   58
    6    26 Krystian       Wandzlewicz           115.69 -  341: 350   66
    7    27 Katarzyna      Dębska                107.83 +  365: 354  158
    8    25 Anna           Arana                 110.29 -  311: 355   60
    9    27 Krzysztof      Zawadzki              112.96 -  327: 349   63
   10    29 PAUZA
   11    28 Dariusz        Socha                 103.39 -  326: 399   53
   12    27 Dariusz        Socha                 103.39 +  390: 336  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  / 11  88.82




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anita          Bruska                125.82 -  281: 410   76
    2    24 Wojciech       Gołęcki               110.38 -  287: 327   60
    3    29 Lidia          Żywna                 108.26 +  374: 364  158
    4    21 Michał         Rogalewicz            130.17 -  309: 347   80
    5    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  325: 279  150
    6    22 Anna           Arana                 110.29 +  330: 303  160
    7    19 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  315: 379   91
    8    22 Lucyna         Śniadach              117.36 -  341: 356   67
    9    23 Mieczysław     Pastuszak             116.43 -  281: 437   66
   10    24 Sławomir       Długosz               115.56 -  290: 332   66
   11    29 PAUZA
   12    26 Katarzyna      Dębska                107.83 +  357: 355  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 11 102.91




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewelina        Gruda                 125.47 -  372: 375   75
    2    22 Lidia          Żywna                 108.26 +  415: 337  158
    3    20 Anna           Arana                 110.29 -  269: 467   60
    4    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  309: 370   50
    5    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  279: 325   50
    6    29 Sławomir       Długosz               115.56 -  320: 398   66
    7    29 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  326: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  7  72.71




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Ślusarska             125.40 -  251: 474   75
    2    30 PAUZA
    3    22 Zbigniew       Rybak                 124.66 -  229: 371   75
    4    25 Agnieszka      Matus                 118.70 -  261: 404   69
    5    27 Dariusz        Socha                 103.39 -  272: 366   53
    6    28 Mieczysław     Pastuszak             116.43 -  270: 553   66
    7    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  338: 326  150
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              112.96 +  310: 295  163
    9    24 Łukasz         Baranowski            128.59 -  293: 329   79
   10    27 Anna           Arana                 110.29 -  338: 353   60
   11    26 Łukasz         Moskal                107.17 -  349: 457   57
   12    28 Lidia          Żywna                 108.26 -  300: 317   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Łukasz         Baranowski            128.59 -  386: 403   79
    3    21 Mariusz        Orzeł                 125.29 -  312: 416   75
    4    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 309  150
    5    21 Paweł          Pogorzelski           100.91 -  341: 380   51
    6    24 Tomasz         Lewiński              108.23 -  356: 371   58
    7    26 Katarzyna      Szachowicz            101.64 +  339: 317  152
    8    24 Krystian       Wandzlewicz           115.69 -  328: 363   66
    9    25 Sławomir       Długosz               115.56 +  403: 335  166
   10    22 Lucyna         Śniadach              117.36 -  261: 483   67
   11    25 Teresa         Balewska              100.00 -  327: 330   50
   12    25 Tomasz         Lewiński              108.23 +  377: 340  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 11  97.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 437: 426
   2 Zbigniew       Rybak                - Dawid          Pikul                 366: 471
   3 Kazimierz      Merklejn             - Ala            Białobrzewska         488: 251
   4 Agnieszka      Matus                - Rafał          Lenartowski           324: 479
   5 Andrzej        Oleksiak             - Lucyna         Śniadach              406: 374
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Justyna        Górka                 259: 445
   7 Mirosław       Uglik                - Krystian       Wandzlewicz           440: 313
   8 Sławomir       Długosz              - Karol          Wyrębkiewicz          422: 449
   9 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Wawrzynowski          459: 327
  10 Renata         Andracka             - Kamil          Kister                330: 333
  11 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Zawadzki              347: 294
  12 Adam           Grzelec              - Juliusz        Czupryniak            288: 449
  13 Grzegorz       Łukasik              - Wojciech       Gołęcki               378: 352
  14 Anna           Arana                - Rafał          Matczak               315: 305
  15 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Sternik               381: 326
  16 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Koczkodon             290: 369
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Lewiński              424: 294
  18 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Deszczyńska           262: 453
  19 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Kozak                 418: 394
  20 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Sporczyk              465: 453
  21 Wojciech       Chodakiewicz         - Dariusz        Socha                 321: 301
  22 Maciej         Skrzypczak           - Michał         Rogalewicz            437: 319
  23 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Katarzyna      Szachowicz            520: 273
  24 Paweł          Pogorzelski          - Łukasz         Baranowski            375: 432
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Teresa         Balewska              425: 266
  26 Andrzej        Burczyk              - Zofia          Gajewska              309: 315
  27 Anita          Bruska               - Grzegorz       Kasprowicz            410: 281
  28 Jan            Pawłowski            - Ewelina        Gruda                 372: 375
  29 Katarzyna      Ślusarska            - Eugeniusz      Tuszyński             474: 251
  30 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał, Piotr  Waszkiewicz           481: 310
   2 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           465: 397
   3 Rafał          Lenartowski          - Joanna         Juszczak              403: 474
   4 Katarzyna      Ślusarska            - Anita          Bruska                324: 374
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              437: 340
   6 Łukasz         Moskal               - Marek          Dudkiewicz            370: 417
   7 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               381: 385
   8 Ewelina        Gruda                - Małgorzata     Deszczyńska           360: 364
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Koczkodon             399: 406
  10 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Jackowski             372: 491
  11 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                374: 350
  12 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Chodakiewicz          384: 397
  13 Zofia          Gajewska             - Michał         Alabrudziński         389: 389
  14 Anna           Arana                - Maciej         Skrzypczak            324: 488
  15 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Wiśniewska            403: 386
  16 Krystian       Wandzlewicz          - Krzysztof      Sporczyk              318: 375
  17 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Burczyk               348: 305
  18 Rafał          Matczak              - Sławomir       Długosz               484: 215
  19 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Socha                 381: 384
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Pogorzelski           429: 411
  21 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Lewiński              388: 334
  22 Jan            Pawłowski            - Lidia          Żywna                 415: 337
  23 Adam           Grzelec              - Zbigniew       Rybak                 362: 405
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Wojciech       Gołęcki               287: 327
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Renata         Andracka              326: 350
  26 Teresa         Balewska             - Artur          Wawrzynowski          308: 363
  27 Adam           Sternik              - Katarzyna      Dębska                416: 243
  28 Agnieszka      Matus                - Mieczysław     Pastuszak             390: 357
  29 Michał         Rogalewicz           - Ala            Białobrzewska         440: 357
  30 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              354: 498
   2 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Skrzypczak            442: 366
   3 Anita          Bruska               - Dawid          Pikul                 271: 461
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mariola        Osajda-Matczak        489: 368
   5 Grzegorz       Łukasik              - Joanna         Juszczak              404: 312
   6 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Chodakiewicz          443: 271
   7 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            480: 361
   8 Zofia          Gajewska             - Justyna        Górka                 338: 356
   9 Rafał          Lenartowski          - Michał         Rogalewicz            385: 307
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Oleksiak              420: 318
  11 Adam           Sternik              - Tomasz         Zwoliński             394: 344
  12 Ewelina        Gruda                - Łukasz         Moskal                341: 298
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           406: 368
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 422: 335
  15 Artur          Wawrzynowski         - Mirosław       Uglik                 320: 438
  16 Dariusz        Socha                - Juliusz        Czupryniak            325: 430
  17 Kamil          Kister               - Andrzej        Kwiatkowski           453: 348
  18 Renata         Andracka             - Katarzyna      Ślusarska             362: 341
  19 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Matczak               240: 477
  20 Anna           Arana                - Jan            Pawłowski             467: 269
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Orzeł                 312: 416
  22 Zbigniew       Rybak                - Eugeniusz      Tuszyński             371: 229
  23 Paweł          Pogorzelski          - Lucyna         Śniadach              359: 362
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kozak                 325: 373
  25 Andrzej        Burczyk              - Adam           Grzelec               256: 397
  26 Ala            Białobrzewska        - Sławomir       Długosz               431: 313
  27 Katarzyna      Szachowicz           - Krystian       Wandzlewicz           355: 373
  28 Tomasz         Lewiński             - Teresa         Balewska              423: 274
  29 Grzegorz       Kasprowicz           - Lidia          Żywna                 374: 364
  30 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Kazimierz      Merklejn              426: 537
   2 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 396: 374
   3 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Łukasik               500: 336
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         402: 446
   5 Maciej         Skrzypczak           - Zbigniew       Rybak                 328: 362
   6 Kamil          Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        354: 351
   7 Adam           Sternik              - Karol          Wyrębkiewicz          321: 362
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Lenartowski           313: 375
   9 Rafał          Matczak              - Lucyna         Śniadach              391: 332
  10 Mirosław       Uglik                - Anna           Arana                 494: 296
  11 Juliusz        Czupryniak           - Ewelina        Gruda                 421: 313
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Anita          Bruska                385: 402
  13 Joanna         Juszczak             - Renata         Andracka              468: 299
  14 Wojciech       Chodakiewicz         - Łukasz         Baranowski            366: 298
  15 Mariusz        Orzeł                - Zofia          Gajewska              339: 394
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał, Piotr  Waszkiewicz           312: 342
  17 Ala            Białobrzewska        - Tomasz         Zwoliński             273: 467
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Artur          Wawrzynowski          433: 235
  19 Dariusz        Socha                - Katarzyna      Ślusarska             293: 436
  20 Krystian       Wandzlewicz          - Łukasz         Moskal                343: 376
  21 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Kasprowicz            347: 309
  22 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Oleksiak              297: 535
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - Jan            Pawłowski             370: 309
  24 Tomasz         Lewiński             - Katarzyna      Dębska                304: 302
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - Agnieszka      Matus                 261: 404
  26 Paweł          Pogorzelski          - Adam           Grzelec               507: 260
  27 Lidia          Żywna                - Mieczysław     Pastuszak             340: 364
  28 Andrzej        Burczyk              - Katarzyna      Szachowicz            433: 302
  29 Sławomir       Długosz              - Teresa         Balewska              328: 345


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              338: 439
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             478: 304
   3 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 396: 415
   4 Juliusz        Czupryniak           - Zbigniew       Rybak                 389: 309
   5 Joanna         Juszczak             - Kamil          Kister                451: 314
   6 Grzegorz       Łukasik              - Marek          Dudkiewicz            361: 416
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Anita          Bruska                428: 324
   8 Rafał          Matczak              - Wojciech       Chodakiewicz          309: 458
   9 Zofia          Gajewska             - Rafał          Lenartowski           424: 294
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             416: 358
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Sternik               375: 270
  12 Lucyna         Śniadach             - Mariola        Osajda-Matczak        445: 304
  13 Maciej         Skrzypczak           - Agnieszka      Matus                 359: 384
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Zawadzki              412: 278
  15 Andrzej        Oleksiak             - Michał         Rogalewicz            294: 332
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Anna           Arana                 387: 380
  17 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Ewelina        Gruda                 380: 362
  18 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Lewiński              514: 382
  19 Renata         Andracka             - Łukasz         Moskal                429: 286
  20 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Deszczyńska           334: 364
  21 Paweł          Pogorzelski          - Agnieszka      Wiśniewska            380: 341
  22 Jan            Pawłowski            - Grzegorz       Kasprowicz            279: 325
  23 Artur          Wawrzynowski         - Krystian       Wandzlewicz           379: 337
  24 Ala            Białobrzewska        - Wojciech       Gołęcki               365: 330
  25 Teresa         Balewska             - Adam           Grzelec               369: 429
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Dębska                373: 401
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Dariusz        Socha                 272: 366
  28 Lidia          Żywna                - Andrzej        Burczyk               419: 326
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Sławomir       Długosz               426: 337


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         430: 442
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Uglik                 295: 397
   3 Joanna         Juszczak             - Juliusz        Czupryniak            493: 263
   4 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          291: 416
   5 Wojciech       Chodakiewicz         - Grzegorz       Koczkodon             389: 243
   6 Zofia          Gajewska             - Paweł          Jackowski             357: 352
   7 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Orzeł                 329: 404
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kwiatkowski           427: 349
   9 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              368: 407
  10 Agnieszka      Matus                - Rafał          Matczak               346: 395
  11 Kamil          Kister               - Katarzyna      Ślusarska             407: 320
  12 Anita          Bruska               - Justyna        Górka                 338: 437
  13 Rafał          Lenartowski          - Renata         Andracka              448: 384
  14 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Paweł          Pogorzelski           362: 371
  15 Lucyna         Śniadach             - Michał         Rogalewicz            371: 416
  16 Adam           Grzelec              - Tomasz         Zwoliński             360: 422
  17 Adam           Sternik              - Maciej         Skrzypczak            369: 273
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Zawadzki              499: 293
  19 Andrzej        Oleksiak             - Ala            Białobrzewska         397: 451
  20 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Socha                 466: 229
  21 Łukasz         Moskal               - Artur          Wawrzynowski          326: 423
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - Anna           Arana                 330: 303
  23 Katarzyna      Dębska               - Ewelina        Gruda                 264: 388
  24 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Wiśniewska            371: 356
  25 Teresa         Balewska             - Lidia          Żywna                 384: 372
  26 Krystian       Wandzlewicz          - Andrzej        Burczyk               350: 341
  27 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Szachowicz            321: 318
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Mieczysław     Pastuszak             270: 553
  29 Sławomir       Długosz              - Jan            Pawłowski             398: 320


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         489: 361
   2 Kazimierz      Merklejn             - Karol          Wyrębkiewicz          401: 452
   3 Wojciech       Chodakiewicz         - Joanna         Juszczak              293: 365
   4 Marek          Dudkiewicz           - Zofia          Gajewska              464: 358
   5 Rafał          Matczak              - Mariusz        Orzeł                 396: 397
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jackowski             354: 391
   7 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              352: 376
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Dawid          Pikul                 369: 419
   9 Kamil          Kister               - Rafał          Lenartowski           402: 449
  10 Justyna        Górka                - Michał         Rogalewicz            426: 319
  11 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 419: 301
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Renata         Andracka              321: 366
  13 Ewelina        Gruda                - Paweł          Pogorzelski           374: 276
  14 Ala            Białobrzewska        - Andrzej        Kwiatkowski           445: 421
  15 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                331: 388
  16 Tomasz         Lewiński             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           313: 474
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Adam           Sternik               442: 371
  18 Artur          Wawrzynowski         - Lucyna         Śniadach              359: 348
  19 Grzegorz       Kasprowicz           - Grzegorz       Łukasik               315: 379
  20 Andrzej        Oleksiak             - Agnieszka      Matus                 523: 280
  21 Krystian       Wandzlewicz          - Maciej         Skrzypczak            468: 259
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             337: 415
  23 Łukasz         Moskal               - Teresa         Balewska              271: 409
  24 Dariusz        Socha                - Adam           Grzelec               186: 456
  25 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Arana                 364: 345
  26 Katarzyna      Szachowicz           - Agnieszka      Wiśniewska            317: 339
  27 Andrzej        Burczyk              - Katarzyna      Dębska                365: 354
  28 Lidia          Żywna                - Sławomir       Długosz               281: 369
  29 Jan            Pawłowski            - Eugeniusz      Tuszyński             326: 338


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mirosław       Uglik                 572: 315
   2 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              353: 301
   3 Justyna        Górka                - Kazimierz      Merklejn              415: 336
   4 Mariusz        Orzeł                - Dawid          Pikul                 358: 391
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            462: 314
   6 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           511: 420
   7 Wojciech       Chodakiewicz         - Zofia          Gajewska              401: 416
   8 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              439: 371
   9 Rafał          Matczak              - Ala            Białobrzewska         477: 348
  10 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Grzegorz       Łukasik               521: 270
  11 Ewelina        Gruda                - Katarzyna      Ślusarska             364: 365
  12 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Koczkodon             416: 288
  13 Anita          Bruska               - Juliusz        Czupryniak            334: 397
  14 Artur          Wawrzynowski         - Małgorzata     Deszczyńska           234: 436
  15 Kamil          Kister               - Andrzej        Oleksiak              499: 401
  16 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Kwiatkowski           394: 311
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Sternik               403: 358
  18 Agnieszka      Matus                - Paweł          Pogorzelski           394: 324
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Lewiński              355: 384
  20 Teresa         Balewska             - Łukasz         Baranowski            346: 289
  21 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               422: 388
  22 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Kasprowicz            356: 341
  23 Adam           Grzelec              - Maciej         Skrzypczak            369: 323
  24 Agnieszka      Wiśniewska           - Krystian       Wandzlewicz           328: 363
  25 Anna           Arana                - Andrzej        Burczyk               355: 311
  26 Dariusz        Socha                - Łukasz         Moskal                248: 471
  27 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                485: 279
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Krzysztof      Zawadzki              310: 295
  29 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Karol          Wyrębkiewicz          374: 449
   2 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 308: 446
   3 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 409: 385
   4 Joanna         Juszczak             - Zofia          Gajewska              423: 318
   5 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              365: 460
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                381: 407
   7 Katarzyna      Ślusarska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           299: 316
   8 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Deszczyńska           383: 333
   9 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Matczak               266: 404
  10 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Chodakiewicz          377: 429
  11 Michał         Rogalewicz           - Marek          Dudkiewicz            334: 295
  12 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        379: 357
  13 Agnieszka      Kozak                - Krystian       Wandzlewicz           371: 416
  14 Agnieszka      Matus                - Grzegorz       Koczkodon             318: 412
  15 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Łukasik               283: 442
  16 Ala            Białobrzewska        - Anita          Bruska                316: 293
  17 Tomasz         Lewiński             - Adam           Grzelec               295: 328
  18 Renata         Andracka             - Teresa         Balewska              436: 255
  19 Artur          Wawrzynowski         - Ewelina        Gruda                 431: 286
  20 Adam           Sternik              - Andrzej        Oleksiak              319: 396
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Anna           Arana                 474: 293
  22 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Gołęcki               431: 310
  23 Grzegorz       Kasprowicz           - Mieczysław     Pastuszak             281: 437
  24 Łukasz         Baranowski           - Eugeniusz      Tuszyński             329: 293
  25 Agnieszka      Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               403: 335
  26 Maciej         Skrzypczak           - Łukasz         Moskal                395: 316
  27 Andrzej        Burczyk              - Krzysztof      Zawadzki              327: 349
  28 Katarzyna      Dębska               - Lidia          Żywna                 481: 323
  29 Dariusz        Socha                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Joanna         Juszczak              288: 473
   2 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             376: 461
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         412: 367
   4 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                410: 345
   5 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Matczak               363: 368
   6 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Chodakiewicz          424: 353
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Justyna        Górka                 379: 336
   8 Zofia          Gajewska             - Kazimierz      Merklejn              365: 436
   9 Krystian       Wandzlewicz          - Tomasz         Zwoliński             340: 385
  10 Renata         Andracka             - Mariusz        Orzeł                 498: 304
  11 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            438: 393
  12 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Deszczyńska           403: 353
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Grzelec               336: 401
  14 Ala            Białobrzewska        - Katarzyna      Ślusarska             395: 306
  15 Artur          Wawrzynowski         - Juliusz        Czupryniak            344: 393
  16 Andrzej        Oleksiak             - Łukasz         Baranowski            489: 272
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Matus                 470: 351
  18 Ewelina        Gruda                - Mariola        Osajda-Matczak        360: 393
  19 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             388: 357
  20 Tomasz         Lewiński             - Paweł          Pogorzelski           339: 447
  21 Agnieszka      Kozak                - Teresa         Balewska              353: 329
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Lucyna         Śniadach              261: 483
  23 Maciej         Skrzypczak           - Wojciech       Gołęcki               293: 369
  24 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kasprowicz            332: 290
  25 Łukasz         Moskal               - Katarzyna      Dębska                348: 386
  26 Dariusz        Socha                - Adam           Sternik               319: 348
  27 Anna           Arana                - Eugeniusz      Tuszyński             353: 338
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Lidia          Żywna                 381: 342
  29 Andrzej        Burczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              326: 275
   2 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             354: 411
   3 Rafał          Matczak              - Mirosław       Uglik                 394: 299
   4 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Rafał          Lenartowski           508: 435
   5 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 418: 478
   6 Grzegorz       Łukasik              - Kazimierz      Merklejn              411: 391
   7 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Chodakiewicz          417: 285
   8 Adam           Grzelec              - Justyna        Górka                 453: 443
   9 Kamil          Kister               - Ala            Białobrzewska         308: 395
  10 Michał         Rogalewicz           - Renata         Andracka              414: 349
  11 Zofia          Gajewska             - Juliusz        Czupryniak            320: 381
  12 Andrzej        Oleksiak             - Zbigniew       Rybak                 410: 374
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Lucyna         Śniadach              348: 459
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Ślusarska             441: 299
  15 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Koczkodon             432: 347
  16 Krystian       Wandzlewicz          - Paweł          Pogorzelski           428: 369
  17 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                330: 393
  18 Agnieszka      Kozak                - Artur          Wawrzynowski          482: 366
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Mieczysław     Pastuszak             499: 357
  20 Anna           Arana                - Sławomir       Długosz               312: 350
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Matus                 456: 431
  22 Wojciech       Gołęcki              - Ewelina        Gruda                 300: 365
  23 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Baranowski            333: 605
  24 Adam           Sternik              - Tomasz         Lewiński              407: 246
  25 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Wiśniewska            330: 327
  26 Łukasz         Moskal               - Eugeniusz      Tuszyński             457: 349
  27 Lidia          Żywna                - Maciej         Skrzypczak            294: 348
  28 Andrzej        Burczyk              - Dariusz        Socha                 326: 399
  29 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          393: 355
   2 Dawid          Pikul                - Joanna         Juszczak              464: 280
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           292: 384
   4 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Matczak               437: 454
   5 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             306: 322
   6 Juliusz        Czupryniak           - Adam           Grzelec               446: 343
   7 Grzegorz       Łukasik              - Ala            Białobrzewska         368: 354
   8 Michał         Rogalewicz           - Michał         Alabrudziński         434: 370
   9 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              472: 380
  10 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        332: 467
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Orzeł                 469: 329
  12 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         Śniadach              291: 364
  13 Renata         Andracka             - Kamil          Kister                374: 355
  14 Krystian       Wandzlewicz          - Zbigniew       Rybak                 296: 422
  15 Wojciech       Chodakiewicz         - Anita          Bruska                520: 335
  16 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Kwiatkowski           393: 431
  17 Paweł          Pogorzelski          - Marek          Dudkiewicz            333: 382
  18 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             376: 268
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Adam           Sternik               473: 282
  20 Sławomir       Długosz              - Ewelina        Gruda                 517: 240
  21 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Zawadzki              431: 292
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Teresa         Balewska              367: 362
  23 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Moskal                388: 320
  24 Maciej         Skrzypczak           - Anna           Arana                 354: 345
  25 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Wiśniewska            340: 377
  26 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Kasprowicz            355: 357
  27 Dariusz        Socha                - Andrzej        Burczyk               336: 390
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Lidia          Żywna                 300: 317
  29 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.95  30581  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               157.86  29993  190
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.74  27132  172
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.60  23807  153
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              155.48  30474  196
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.70  29665  193
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.62  30110  196
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.57  26373  174
  11 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.54  28792  190
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  13 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.51  11288   75
  16 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.18  29586  197
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 149.43  17931  120
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.48  28508  192
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              148.39  28046  189
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.23  26236  177
  21 Justyna Górka                  Kraków               148.22  25493  172
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             147.53  28768  195
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.97  28365  193
  25 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.85   8751   60
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  29 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  30 Kamil Kister                   Puławy               144.87  27959  193
  31 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.49  28609  198
  33 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.14  27243  189
  34 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.99  28655  199
  35 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  36 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.42  27537  192
  37 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  38 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.18  28350  198
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.80  26846  188
  41 Rafał Matczak                  Milanówek            141.54  21655  153
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.55  15601  111
  44 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26787  191
  45 Janusz Krupiński               Bytom                139.96  25053  179
  46 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  48 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  49 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  50 Piotr Broda                    Sandomierz           138.44  26580  192
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.37  18541  134
  52 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Marek Salamon                  Bytom                136.71   6699   49
  55 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.55  21439  157
  56 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.55  25944  190
  57 Dariusz Kuć                    Stargard             136.43  20874  153
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.29  26922  199
  60 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.98  26457  196
  61 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.90  18751  139
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.73  25598  190
  63 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  64 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.25  26582  198
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  66 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  67 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  69 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  70 Radosław Jachna                Łódź                 133.36  12803   96
  71 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.79  25895  195
  73 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            132.78   7967   60
  74 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  76 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.57  25454  192
  77 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.29  25665  194
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               132.11  24968  189
  79 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            132.06  15583  118
  80 Joanna Juszczak                Warszawa             131.99  25738  195
  81 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  82 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  83 Natalia Woźniak                Dziwnówek            131.86  25712  195
  84 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  85 Konrad Sowula                  Kraków               131.83  17402  132
  86 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  87 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  88 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  89 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.24  24673  188
  90 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  91 Krzysztof Gibas                Kraków               131.12  22552  172
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.11  24387  186
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  94 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.79  23673  181
  96 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  97 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.47  25702  197
  98 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.22  24612  189
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.71  19457  150
 101 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 102 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 103 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 104 Jerzy Matyasik                 Kraków               129.35  25481  197
 105 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.17  14209  110
 106 Marcin Rogala                  Warszawa             128.87  15851  123
 107 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 110 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.24  25519  199
 111 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 112 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.98  18557  145
 113 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.87  24551  192
 114 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.76  16992  133
 115 Marcin Ceglarek                Kraków               127.76  20952  164
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 117 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.25  12980  102
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         127.15  18564  146
 120 Maciej Perzyński               Piła                 127.09  16141  127
 121 Andrzej Kraska                 Wrocław              126.84   4693   37
 122 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.62  24058  190
 124 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 125 Marta Bajorek                  Warszawa             126.33  24382  193
 126 Agnieszka Walas                Kraków               126.22  23350  185
 127 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 128 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 129 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 130 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.53  20712  165
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 132 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.48  10415   83
 133 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        125.35   4262   34
 134 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 135 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.69  14838  119
 136 Natalia Ogierman               Katowice             124.60  21930  176
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.36  10322   83
 138 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 139 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.29  23739  191
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 141 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 142 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 143 Dorota Kuć                     Stargard             123.57  15817  128
 144 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 145 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 146 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.64  24161  197
 147 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.55  16789  137
 148 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.51   8576   70
 149 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 150 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 151 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 152 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 153 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 154 Ewa Szałas                     Katowice             121.78  13518  111
 155 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 156 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 157 Ewelina Gruda                  Białystok            121.48   5831   48
 158 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 159 Teresa Zalewska                Racibórz             121.25  24128  199
 160 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 161 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.95  17659  146
 162 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.88  23451  194
 164 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 165 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 166 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 167 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 169 Adam Janicki                   Wrocław              119.79  17489  146
 170 Beata Piotrowska               Łódź                 119.75  12095  101
 171 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 172 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.39  23758  199
 174 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.33  10978   92
 175 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.11  18224  153
 176 Jakub Onoszko                  Gdynia               119.10  16436  138
 177 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 180 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            118.46  22271  188
 182 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.30  22004  186
 183 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.21  23051  195
 184 Bożena Guział                  Racibórz             118.18  19382  164
 185 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.16  22687  192
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                118.12  22560  191
 187 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    118.03   7082   60
 188 Grzegorz Papciak               Jodłowa              117.73   8359   71
 189 Jerzy Luter                    Bytom                117.63  22585  192
 190 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 191 Marta Świątkowska              Wrocław              117.30  22638  193
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 193 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.13  21434  183
 194 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 195 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 196 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.70  12954  111
 197 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 198 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 199 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 200 Robert Wagner                  Wrocław              116.35  19663  169
 201 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 202 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.08  23217  200
 203 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.06  18222  157
 204 Rafał Stachowski               Police               115.90  11822  102
 205 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 206 Adam Grzelec                   Poznań               115.58   6588   57
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.58  22769  197
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.47  10854   94
 209 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 210 Sławomir Długosz               Ostróda              115.35  13842  120
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             115.35  23069  200
 212 Renata Andracka                Zwola                115.11  22561  196
 213 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 214 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 215 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 216 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.85  21631  190
 217 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 218 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.64  21964  195
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 220 Maria Uryga                    Kraków               112.22   6621   59
 221 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 222 Adam Sternik                   Elbląg               110.86   7982   72
 223 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 224 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.35  20967  190
 225 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 226 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.26  21500  195
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          110.14   9582   87
 228 Anna Kowalik                   Szczecin             110.08   5284   48
 229 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.08  21905  199
 230 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 231 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 232 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.42  21119  193
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 235 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 236 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 237 Zbigniew Kniotek               Bytom                109.17   6987   64
 238 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 239 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            108.50  17469  161
 241 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 242 Waldemar Wypchał               Kraków               107.76  17565  163
 243 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 244 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.58  19150  178
 245 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 246 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 247 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 248 Marta Sztajnert                Wisła                106.74  11635  109
 249 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 250 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.59  15989  150
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                106.54   9269   87
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 253 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 254 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 255 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 256 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 257 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 258 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 260 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 261 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.44   8042   77
 262 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.11  20509  197
 263 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 264 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 265 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.61   4766   46
 266 Marcin Kurowski                Racibórz             103.53  17911  173
 267 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     103.48   4967   48
 268 Paweł Pogorzelski              Warszawa             103.30   4545   44
 269 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.13   8869   86
 270 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 271 Agnieszka Antos                Racibórz             102.28   7978   78
 272 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 273 Szymon Stępień                 Bytom                101.72   8443   83
 274 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.34  12161  120
 275 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 276 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 277 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 278 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 279 Dariusz Socha                  Warszawa             100.45   4219   42
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.29   4112   41
 281 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.27  19652  196
 282 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 283 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo              99.17   7041   71
 284 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 285 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.67   7400   75
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.11  15207  155
 287 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 289 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.84   3131   32
 290 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 291 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 292 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 294 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 295 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              93.78   3376   36
 296 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 297 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.16  11459  123
 298 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               93.04   8374   90
 300 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 301 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 302 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 303 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 305 Wanda Wach                     Tarnów                89.94   4227   47
 306 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 307 Teresa Balewska                Reda                  87.98  17509  199
 308 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 309 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 310 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.69   4573   54
 311 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 313 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.27   6995   84
 315 Anna Strugała                  Świnoujście           82.67   3472   42
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 317 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 318 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 319 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 320 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 321 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 322 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 323 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 325 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 10-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   8 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   9 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
  10 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.85   3584   26
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  14 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  15 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  18 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  19 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  20 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  21 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  22 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  23 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  25 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  26 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  28 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  29 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  30 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  31 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  32 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  33 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  35 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  36 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  37 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  38 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  39 Michał Landowski               Police               115.42   2770   24
  40 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  41 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  42 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  43 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  44 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  45 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  46 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  47 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  48 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  49 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  50 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  51 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  52 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  53 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  54 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  55 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  56 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  57 Jakub Dworczyk                 Będzin                79.38   1905   24
  58 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  59 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  60 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  61 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  62 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  63 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  64 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  65 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  66 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  67 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  68 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  69 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  70 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  71 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  72 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  73 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  74 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  75 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  76 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  77 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  78 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  79 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  80 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  81 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  82 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  83 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  84 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  85 Oliwier Antos                  Racibórz              58.94   1061   18
  86 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  87 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  88 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  89 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  90 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  91 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  92 Karol Waniek                   Wrocław              137.67   2065   15
  93 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  94 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.00   1905   15
  95 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             125.67   1885   15
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  98 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
 100 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 101 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
 102 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 103 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
 104 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 106 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 107 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 108 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 110 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 112 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 113 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 114 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 115 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 119 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 120 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 121 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 122 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 123 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 124 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 125 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 126 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.83   1306   12
 127 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 128 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 129 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 130 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 133 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 135 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 136 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 137 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 138 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 139 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 140 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 141 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 142 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 143 Karolina Szubska               Jaworzno              97.67   1172   12
 144 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 145 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 146 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 147 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 148 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 149 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 150 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 151 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 152 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 153 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 154 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 155 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 156 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 157 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 158 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 159 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 160 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 161 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 162 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 163 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 164 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 165 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 166 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 167 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 168 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 169 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 170 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 171 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 172 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 173 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 174 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 175 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 176 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 177 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 178 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 179 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 180 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 181 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 182 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 183 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 184 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 185 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 186 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 187 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 188 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 189 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 190 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 191 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 192 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 193 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 194 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 195 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 196 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 197 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 198 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 199 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 200 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 201 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 202 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 203 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 204 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 205 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 206 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 207 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 208 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 209 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 210 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 211 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 212 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 213 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 214 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 215 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 216 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 217 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 218 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 219 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 220 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 221 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 222 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 223 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 224 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 225 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 226 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 227 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 228 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 229 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 230 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 231 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 232 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 233 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 234 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 235 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 236 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 237 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 238 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 239 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 240 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 241 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 242 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 243 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 244 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 245 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 246 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 247 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 248 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 249 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 250 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 251 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 252 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 253 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 254 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 255 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 256 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 257 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 258 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 259 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 260 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 261 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 262 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 263 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 264 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 265 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 268 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 269 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie