Łódź26
września
Łódź 26-27 września XXI Mistrzostwa ŁodziMistrzostwa Regionów 2015
Nowe Miasto Lubawskie 3
października
Nowe Miasto Lubawskie 3- 4 października XVIII Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2015
Racibórz10
października
Racibórz 10-11 października VI Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble pod Patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoMistrzostwa Regionów 2015
Przyczajony tygrys, ukryty Michał Alabrudziński!03 - 04 października 2015 — XVIII Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 03 - 04 października 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Przyczajony tygrys, ukryty Michał Alabrudziński!Przyczajony tygrys, ukryty Michał Alabrudziński! Michał ‘Alaba’ Alabrudziński 18. Mistrzem Warmii i Mazur w Scrabble! Tegoroczna odsłona mistrzostw ustanowiła kilka rekordów. W turnieju wzięło udział 65 osób co stanowi najwyższą frekwencję w historii rozgrywania tej imprezy. Po siedmiu sobotnich rundach liderem został Stanisław Rydzik z Warszawy, który zgromadził 6 zwycięstw. Z takim samym dorobkiem zwycięstw drugie miejsce zajęła Małgorzata Deszczyńska z Warszawy, zaś trzecie miejsce wywalczył Kamil Kister z Puław.

Rekordowe atrakcje wieczoru
. Pierwszą atrakcją wieczoru był scrabble’owy tor przeszkód, w którym wystartowała rekordowa ilość 6 pań. Bezkonkurencyjną zwyciężczynią została Agata Kuć ze Stargardu Szczecińskiego, (siódemka NAJADŁY) która z czasem 1m:08s ustanowiła rekord toru. Wśród Panów triumfował Jakub Błażejewski z Poznania (siódemka OSOLONO) uzyskując czas 1m:16s.

Kolejną atrakcją były XI Mistrzostwa Futsalu. Najlepszym strzelcem został tradycyjnie Michał Rogalewicz z Poznania, zdobywca 5 przepięknych goli. Grę Michała można ocenić w 5 krótkich słowach: Pan Przewrotka i Pan Wolej.

Anagramistrz polskich miast to nowy konkurs polegający na anagramowaniu nazw miejscowości składających się z siedmiu liter. Najlepszymi anagramatorami zostali Michał Alabrudziński z Włocławka (triumfator niedzielny) oraz Stanisław Rydzik z Warszawy (lider sobotni).

Ostatnią atrakcją nocy zakończoną rekordowo późno (3:00!) był 5-rundowy turniej siódemek w którym zwyciężył Dominik Urbacki z Pruszkowa, układając łącznie we wszystkich partiach 26 premii. Ciekawostką turnieju siódemek pozostał fakt, iż dwie pary graczy sprawdzały po sobie w komputerowym słowniku scrabblisty OSPS ten sam wyraz ZBIERAKI. (pełne wyniki niebawem).

Ale za to niedziela, niedziela będzie dla (eLeRa) lidera rankingu.
W myśl zasady kto w sobotę lideruje, w niedzielę tylko obserwuje, Stanisław Rydzik traci pierwszą pozycję, ostatecznie zajmując 14 lokatę po rundzie XII. Michał Alabrudziński z Włocławka wygrywa wszystkie niedzielne pojedynki zapewniając sobie tytuł mistrzowski. Podium z tytułem wicemistrzowskim uzupełnia Małgorzata Deszczyńska z Warszawy, która zostaje również najlepszą uczestniczką turnieju, oraz Dawid Pikul z Poznania zdobywca trzeciego miejsca.

Laureatem unikatowej w skali kraju kategorii Złoty Blank został Mirosław Uglik z Warszawy. Wyraz ZIPNIESZ za 131 punktów zagwarantował mu szklaną statuetkę ufundowaną przez Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Pana Józefa Blanka.

Organizator XVIII Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego Panu Józefowi Blankowi, Dyrektorowi Miejskiego Centrum Kultury Pani Katarzynie Olęckiej, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Grzegorzowi Bała, pracownikom Urzędu Miejskiego oraz MCK i MOSiR, (a w szczególności Panu Adamowi Strausowi). Szczególne podziękowania za rokroczne wsparcie finansowe składam firmie EXPOM SA w osobie Prezesa Rafała Domżalskiego. Podziękowania kieruję również w stronę mediów za medialne nagłośnienie imprezy dla TV ELTRONIK w osobie Pana Marcina Sarnowskiego oraz Gazety Nowomiejskiej.
relacja: Mariusz Orzeł
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejufacebook.com/niedoczas
HarmonogramSobota, 3 października (7 rund)
11:15 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
20:15 — XI Mistrzostwa w Futsalu i  Scrabblowy Tor Przeszkód (prosimy o zabranie obuwia sportowego)
22:00 — Konkurs Anagramistrz
22:30 — Bezblankowy Turniej Nocny lub Turniej Nocny Siódemek (liczba chętnych zdecyduje o typie turnieju)

Niedziela, 4 października (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata, napoje.
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
Bursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia u organizatora – 603-598-173)
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Zajazd „Nad Drwęcą”, ul. Kopernika 1a, tel. 56-474-48-34
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27, 606-225-850
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe, Puchar dla Najlepszej Uczestniczki Turnieju, Statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju ułożone z blankiem lub blankami
Po każdej rundzie upominek dla zawodnika zajmującego 18 miejsce w klasyfikacji generalnej
Dodatkowe atrakcjeFutsal i scrabblowy tor przeszkód, Bezblankowy Turniej Nocny lub Nocny Turniej Siódemek
OrganizatorzyMariusz Orzeł, tel. 603-598-173, email: roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski
Miejskie Centrum Kultury
firma EXPOM S.A.


Wyniki turnieju XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.23     10.0     5302     2012      929
  2 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.31     10.0     5009     2035      845
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 141.55      9.0     5169     1888      635
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               136.91      9.0     4903     1904      764
  5 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.74      8.5     4787     1775      319
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.11      8.0     4929     1788      431
  7 Kamil           Kister               Puławy                 138.57      8.0     4810     1806      595
  8 Irena           Sołdan               Sopot                  135.27      8.0     4794     1771      170
  9 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                144.19      8.0     4791     1802      270
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             132.07      8.0     4743     1768      333
 11 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               128.06      8.0     4624     1638      428
 12 Lucyna          Śniadach             Rumia                  114.34      8.0     4489     1770      159
 13 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.62      7.0     5393     1676      886
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.70      7.0     5195     1732      501
 15 Jakub           Błażejewski          Poznań                 132.31      7.0     4925     1633      292
 16 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.95      7.0     4737     1658      345
 17 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.42      7.0     4723     1547      318
 18 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   127.83      7.0     4670     1494      456
 19 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.37      7.0     4654     1606      380
 20 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.73      7.0     4651     1527      259
 21 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    121.53      7.0     4568     1503      317
 22 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                136.69      7.0     4501     1575      189
 23 Anita           Bruska               Gdynia                 126.03      7.0     4401     1650       88
 24 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.04      7.0     4401     1486      314
 25 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 117.25      7.0     3967     1487      177
 26 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 127.29      6.0     5011     1419      535
 27 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.71      6.0     4746     1527      224
 28 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 112.77      6.0     4602     1418       89
 29 Bogusław        Puchalski            Włocławek              125.03      6.0     4594     1449       74
 30 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.82      6.0     4464     1420      141
 31 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               127.06      6.0     4389     1384      238
 32 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  107.94      6.0     4362     1409     -224
 33 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               117.10      6.0     4361     1356      -17
 34 Józef           Burzyński            Ełk                    106.99      6.0     4291     1461      -62
 35 Sławomir        Długosz              Ostróda                116.33      6.0     4244     1335      170
 36 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      6.0     4205     1424     -157
 37 Jakub           Onoszko              Gdynia                 117.06      6.0     4201     1419     -313
 38 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.09      6.0     4141     1449     -257
 39 Sylwia          Buks                 Warszawa               101.52      6.0     3983     1376     -139
 40 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      6.0     3650     1324     -244
 41 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               116.59      5.5     4204     1328      -25
 42 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.96      5.0     4430     1255      344
 43 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.59      5.0     4389     1333      -94
 44 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.25      5.0     4343     1228      127
 45 Maria           Pokorska             Warszawa               114.97      5.0     4291     1361     -355
 46 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           120.19      5.0     4254     1277      272
 47 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                114.31      5.0     4219     1296     -336
 48 Lidia           Żywna                Gdynia                 106.17      5.0     4153     1307     -481
 49 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.37      5.0     4147     1304     -210
 50 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               107.40      5.0     4099     1214     -336
 51 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.27      5.0     4016     1351     -459
 52 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              107.42      4.5     3986     1093     -145
 53 Katarzyna       Dębska               Ostróda                107.95      4.5     3979     1292     -433
 54 Michał          Dreczka              Poznań                 100.93      4.5     3956     1163       60
 55 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      4.5     3889     1078      -98
 56 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.5     3432     1009      -58
 57 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 109.35      4.0     4229     1116     -188
 58 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.0     4060     1165     -169
 59 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     4008     1104       69
 60 Jan             Lisiewski            Piasutno               125.08      3.5     4024      992       13
 61 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3575      994     -468
 62 Bożena          Lisiewska            Piasutno               100.00      3.5     3452      949     -522
 63 Szymon          Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     2974      839     -880
 64 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2536      728    -1535
 65 Dominik         Peter                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     2534      741    -1251
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Michał Alabrudziński 160.23 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Zawadzki              117.10 +  453: 323  167
    2    12 Michał         Dreczka               100.93 +  459: 243  151
    3     6 Paweł          Jackowski             139.37 +  439: 407  189
    4     3 Kacper         Zegadło               136.91 -  360: 524   87
    5     7 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  442: 404  194
    6     3 Irena          Sołdan                135.27 +  433: 355  185
    7     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  363: 432   82
    8     5 Miłosz         Wrzałek               146.95 +  448: 294  197
    9     3 Stanisław      Rydzik                143.70 +  450: 378  194
   10     3 Anita          Bruska                126.03 +  590: 353  176
   11     2 Kamil          Kister                138.57 +  443: 266  189
   12     1 Dawid          Pikul                 141.55 +  422: 394  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Dominik Urbacki 150.62 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Onoszko               117.06 +  568: 263  167
    2     4 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  608: 241  150
    3     1 Stanisław      Rydzik                143.70 +  444: 376  194
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  428: 470   82
    5     3 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  377: 431   94
    6     7 Dorota         Rudzińska             122.59 +  475: 332  173
    7     4 Kacper         Zegadło               136.91 +  433: 374  187
    8     2 Kamil          Kister                138.57 -  388: 471   89
    9     6 Piotr          Broda                 132.07 -  314: 473   82
   10     9 Irena          Sołdan                135.27 +  423: 377  185
   11     6 Agata          Kuć                   127.83 +  523: 265  178
   12     4 Mirosław       Uglik                 143.74 -  412: 434   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Miłosz Wrzałek 146.95 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Krzyżewski            116.59 +  533: 315  167
    2     5 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  381: 386   94
    3     9 Wojciech       Gołęcki               109.27 -  264: 363   59
    4    17 Monika         Siemaszko             115.96 +  342: 334  166
    5    15 Grzegorz       Koczkodon             136.69 +  403: 287  187
    6     8 Michał         Rogalewicz            130.71 +  371: 357  181
    7     8 Irena          Sołdan                135.27 +  472: 273  185
    8     5 Michał         Alabrudziński         160.23 -  294: 448  110
    9     9 Jakub          Błażejewski           132.31 -  362: 472   82
   10    16 Katarzyna      Dębska                107.95 +  493: 376  158
   11     7 Stanisław      Rydzik                143.70 -  383: 475   94
   12    11 Bogusław       Puchalski             125.03 +  439: 306  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Andrzej Oleksiak 144.19 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Długosz               116.33 +  487: 276  166
    2     9 Paweł          Jackowski             139.37 -  386: 393   89
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 +  399: 385  183
    4     8 Sylwia         Łada                  110.04 +  383: 312  160
    5     3 Dominik        Urbacki               150.62 +  431: 377  201
    6     2 Dawid          Pikul                 141.55 +  484: 323  192
    7     3 Stanisław      Rydzik                143.70 -  399: 580   94
    8     4 Piotr          Broda                 132.07 +  393: 336  182
    9     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  301: 338   82
   10     4 Kamil          Kister                138.57 -  329: 452   89
   11     9 Bogusław       Puchalski             125.03 +  454: 426  175
   12     6 Paweł          Jackowski             139.37 +  345: 323  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Tomasz Zwoliński 144.11 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Siemaszko             115.96 +  391: 302  166
    2     5 Miłosz         Wrzałek               146.95 +  386: 381  197
    3     4 Michał         Rogalewicz            130.71 +  477: 421  181
    4     2 Kamil          Kister                138.57 -  311: 401   89
    5     7 Michał         Alabrudziński         160.23 -  404: 442  110
    6    14 Józef          Burzyński             106.99 +  419: 328  157
    7     9 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  405: 356  150
    8     6 Kacper         Zegadło               136.91 +  469: 290  187
    9     4 Anita          Bruska                126.03 -  315: 370   76
   10     8 Mirosław       Uglik                 143.74 -  415: 453   94
   11    10 Grzegorz       Koczkodon             136.69 +  478: 333  187
   12     5 Stanisław      Rydzik                143.70 +  459: 421  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Mirosław Uglik 143.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maria          Pokorska              114.97 +  402: 251  165
    2     3 Jakub          Błażejewski           132.31 +  375: 286  182
    3     5 Piotr          Broda                 132.07 -  357: 407   82
    4     5 Dawid          Pikul                 141.55 -  308: 547   92
    5    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 =  325: 325  100
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 +  429: 329  183
    7    10 Mieczysław     Pastuszak             112.77 +  455: 366  163
    8     8 Łukasz         Baranowski            127.29 +  484: 437  177
    9     5 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  370: 407   72
   10     8 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  453: 415  194
   11     5 Lucyna         Śniadach              114.34 +  395: 286  164
   12     4 Dominik        Urbacki               150.62 +  434: 412  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Stanisław Rydzik 143.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              114.34 +  436: 266  164
    2    14 Jan            Lisiewski             125.08 +  421: 306  175
    3     1 Dominik        Urbacki               150.62 -  376: 444  101
    4    10 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  473: 320  159
    5     8 Paweł          Jackowski             139.37 +  429: 399  189
    6     4 Bogusław       Puchalski             125.03 +  427: 398  175
    7     3 Andrzej        Oleksiak              144.19 +  580: 399  194
    8     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  428: 474   82
    9     3 Michał         Alabrudziński         160.23 -  378: 450  110
   10     2 Dawid          Pikul                 141.55 -  351: 396   92
   11     7 Miłosz         Wrzałek               146.95 +  475: 383  197
   12     5 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  421: 459   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Dawid Pikul 141.55 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  588: 375  164
    2     1 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  519: 321  150
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  287: 474   82
    4     5 Mirosław       Uglik                 143.74 +  547: 308  194
    5     4 Piotr          Broda                 132.07 +  402: 390  182
    6     2 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  323: 484   94
    7     5 Jolanta        Chłopińska            130.73 +  416: 383  181
    8     3 Anita          Bruska                126.03 +  417: 326  176
    9     2 Kamil          Kister                138.57 +  474: 369  189
   10     2 Stanisław      Rydzik                143.70 +  396: 351  194
   11     3 Mariusz        Orzeł                 122.42 +  406: 331  172
   12     1 Michał         Alabrudziński         160.23 -  394: 422  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Paweł Jackowski 139.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Kubicki               113.25 +  378: 325  163
    2     9 Andrzej        Oleksiak              144.19 +  393: 386  194
    3     6 Michał         Alabrudziński         160.23 -  407: 439  110
    4    14 Katarzyna      Dębska                107.95 +  452: 258  158
    5     8 Stanisław      Rydzik                143.70 -  399: 429   94
    6    10 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  349: 387   72
    7    15 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  347: 286  170
    8    16 Lidia          Żywna                 106.17 +  443: 287  156
    9    11 Lucyna         Śniadach              114.34 -  364: 440   64
   10    13 Dariusz        Zębek                 100.09 +  396: 374  150
   11    13 Michał         Rogalewicz            130.71 +  403: 318  181
   12     6 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  323: 345   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Kamil Kister 138.57 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mieczysław     Pastuszak             112.77 +  490: 274  163
    2     8 Ala            Białobrzewska         117.25 +  483: 279  167
    3     3 Katarzyna      Dębska                107.95 +  466: 226  158
    4     2 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  401: 311  194
    5     1 Kacper         Zegadło               136.91 +  344: 337  187
    6     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 +  393: 377  182
    7     1 Anita          Bruska                126.03 -  353: 371   76
    8     2 Dominik        Urbacki               150.62 +  471: 388  201
    9     2 Dawid          Pikul                 141.55 -  369: 474   92
   10     4 Andrzej        Oleksiak              144.19 +  452: 329  194
   11     2 Michał         Alabrudziński         160.23 -  266: 443  110
   12     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  322: 406   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Kacper Zegadło 136.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwia         Łada                  110.04 +  351: 323  160
    2    15 Krzysztof      Jaworski              128.06 +  410: 316  178
    3     7 Irena          Sołdan                135.27 +  486: 309  185
    4     3 Michał         Alabrudziński         160.23 +  524: 360  210
    5     1 Kamil          Kister                138.57 -  337: 344   89
    6     6 Lucyna         Śniadach              114.34 +  380: 304  164
    7     4 Dominik        Urbacki               150.62 -  374: 433  101
    8     6 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  290: 469   94
    9     7 Michał         Rogalewicz            130.71 +  370: 312  181
   10     5 Jakub          Błażejewski           132.31 +  503: 415  182
   11     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 +  411: 290  182
   12     3 Krzysztof      Jaworski              128.06 +  467: 264  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Grzegorz Koczkodon 136.69 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  381: 358  159
    2     7 Piotr          Broda                 132.07 -  330: 445   82
    3    25 Dominik        Peter                 100.00 +  408: 151  150
    4     7 Jakub          Błażejewski           132.31 -  269: 439   82
    5    15 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  287: 403   97
    6    23 Teresa         Balewska              100.00 +  376: 315  150
    7    21 Joanna         Ostrowska             119.37 -  357: 383   69
    8    18 Szymon         Dąbrowski             127.06 +  395: 371  177
    9    13 Łukasz         Baranowski            127.29 +  451: 289  177
   10    10 Michał         Rogalewicz            130.71 +  370: 365  181
   11    10 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  333: 478   94
   12    15 Józef          Burzyński             106.99 +  544: 315  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Irena Sołdan 135.27 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  455: 337  159
    2    11 Dariusz        Jarosławski           121.53 +  433: 364  172
    3     7 Kacper         Zegadło               136.91 -  309: 486   87
    4    13 Maria          Pokorska              114.97 +  443: 332  165
    5     5 Michał         Rogalewicz            130.71 +  420: 348  181
    6     3 Michał         Alabrudziński         160.23 -  355: 433  110
    7     8 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  273: 472   97
    8    17 Dorota         Rudzińska             122.59 +  417: 362  173
    9     8 Agata          Kuć                   127.83 +  449: 369  178
   10     9 Dominik        Urbacki               150.62 -  377: 423  101
   11    12 Ala            Białobrzewska         117.25 +  347: 320  167
   12     8 Jolanta        Chłopińska            130.73 +  516: 378  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Andrzej Kwiatkowski 132.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Dębska                107.95 -  312: 449   58
    2    29 Lidia          Żywna                 106.17 +  376: 357  156
    3    10 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  385: 399   94
    4    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  446: 257  150
    5    17 Jakub          Onoszko               117.06 +  427: 296  167
    6    16 Mirosław       Uglik                 143.74 -  329: 429   94
    7    18 Maria          Pokorska              114.97 +  454: 321  165
    8    15 Ala            Białobrzewska         117.25 -  314: 327   67
    9    17 Sylwia         Buks                  101.52 -  324: 379   52
   10    19 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  369: 348  170
   11    16 Joanna         Ostrowska             119.37 +  453: 278  169
   12    12 Agata          Kuć                   127.83 -  275: 483   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Małgorzata Deszczyńska 132.31 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Zabawa                107.94 +  456: 270  158
    2    10 Dorota         Rudzińska             122.59 +  386: 304  173
    3     2 Dawid          Pikul                 141.55 +  474: 287  192
    4     1 Dominik        Urbacki               150.62 +  470: 428  201
    5     2 Anita          Bruska                126.03 +  388: 362  176
    6     1 Kamil          Kister                138.57 -  377: 393   89
    7     2 Michał         Alabrudziński         160.23 +  432: 363  210
    8     1 Stanisław      Rydzik                143.70 +  474: 428  194
    9     1 Andrzej        Oleksiak              144.19 +  338: 301  194
   10     1 Mariusz        Orzeł                 122.42 +  518: 295  172
   11     1 Kacper         Zegadło               136.91 -  290: 411   87
   12     2 Kamil          Kister                138.57 +  406: 322  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 12 169.58




	Jakub Błażejewski 132.31 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Moskal                107.42 +  571: 311  157
    2     3 Mirosław       Uglik                 143.74 -  286: 375   94
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             112.77 +  429: 343  163
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             136.69 +  439: 269  187
    5     6 Łukasz         Baranowski            127.29 +  384: 378  177
    6     5 Anita          Bruska                126.03 -  265: 441   76
    7    11 Lucyna         Śniadach              114.34 +  448: 413  164
    8     7 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  352: 407   72
    9     9 Miłosz         Wrzałek               146.95 +  472: 362  197
   10     5 Kacper         Zegadło               136.91 -  415: 503   87
   11     8 Piotr          Broda                 132.07 -  380: 391   82
   12    10 Łukasz         Baranowski            127.29 +  484: 440  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Piotr Broda 132.07 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  499: 319  157
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             136.69 +  445: 330  187
    3     5 Mirosław       Uglik                 143.74 +  407: 357  194
    4     4 Anita          Bruska                126.03 -  295: 396   76
    5     4 Dawid          Pikul                 141.55 -  390: 402   92
    6     9 Szymon         Dąbrowski             127.06 +  409: 338  177
    7     7 Dariusz        Jarosławski           121.53 +  357: 341  172
    8     4 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  336: 393   94
    9     6 Dominik        Urbacki               150.62 +  473: 314  201
   10     6 Lucyna         Śniadach              114.34 -  304: 411   64
   11     8 Jakub          Błażejewski           132.31 +  391: 380  182
   12     7 Mariusz        Orzeł                 122.42 +  437: 429  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Jolanta Chłopińska 130.73 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Józef          Burzyński             106.99 -  393: 412   57
    2    17 Bogusław       Puchalski             125.03 +  383: 356  175
    3    14 Lucyna         Śniadach              114.34 -  322: 388   64
    4    20 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  432: 410  164
    5    12 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  379: 334  170
    6    11 Krzysztof      Jaworski              128.06 +  460: 297  178
    7     5 Dawid          Pikul                 141.55 -  383: 416   92
    8    12 Sławomir       Zabawa                107.94 +  415: 345  158
    9    12 Ala            Białobrzewska         117.25 -  360: 375   67
   10    14 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  420: 229  150
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            116.59 +  326: 314  167
   12     8 Irena          Sołdan                135.27 -  378: 516   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Michał Rogalewicz 130.71 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Lidia          Żywna                 106.17 +  576: 251  156
    2     2 Józef          Burzyński             106.99 +  369: 357  157
    3     4 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  421: 477   94
    4     6 Mariusz        Orzeł                 122.42 +  434: 396  172
    5     5 Irena          Sołdan                135.27 -  348: 420   85
    6     8 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  357: 371   97
    7    12 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  385: 319  164
    8     9 Dariusz        Jarosławski           121.53 +  453: 404  172
    9     7 Kacper         Zegadło               136.91 -  312: 370   87
   10    10 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  365: 370   87
   11    13 Paweł          Jackowski             139.37 -  318: 403   89
   12    17 Jerzy          Krzyżewski            116.59 +  408: 384  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Krzysztof Jaworski 128.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  101.52 +  426: 265  152
    2    15 Kacper         Zegadło               136.91 -  316: 410   87
    3    19 Łukasz         Moskal                107.42 +  486: 313  157
    4    11 Dorota         Rudzińska             122.59 +  472: 350  173
    5     9 Lucyna         Śniadach              114.34 -  327: 355   64
    6    11 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  297: 460   81
    7    16 Jan            Lisiewski             125.08 +  413: 322  175
    8    14 Dariusz        Zębek                 100.09 +  434: 279  150
    9    10 Joanna         Ostrowska             119.37 +  413: 313  169
   10     7 Ala            Białobrzewska         117.25 +  368: 358  167
   11     4 Anita          Bruska                126.03 +  408: 304  176
   12     3 Kacper         Zegadło               136.91 -  264: 467   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Agata Kuć 127.83 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Dreczka               100.93 -  311: 375   51
    2    30 Szymon         Jankowski             100.00 +  496: 209  150
    3    12 Dorota         Rudzińska             122.59 -  347: 379   73
    4    19 Sławomir       Zabawa                107.94 -  326: 409   58
    5    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  495: 249  150
    6    17 Ala            Białobrzewska         117.25 +  425: 349  167
    7    13 Józef          Burzyński             106.99 +  396: 333  157
    8    11 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  395: 325  150
    9     8 Irena          Sołdan                135.27 -  369: 449   85
   10    11 Joanna         Ostrowska             119.37 +  362: 339  169
   11     6 Dominik        Urbacki               150.62 -  265: 523  101
   12    12 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 +  483: 275  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Łukasz Baranowski 127.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Zębek                 100.09 -  367: 375   50
    2    19 Monika         Siemaszko             115.96 +  405: 312  166
    3    15 Jan            Lisiewski             125.08 +  390: 365  175
    4    15 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  476: 266  150
    5     6 Jakub          Błażejewski           132.31 -  378: 384   82
    6    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  368: 386   50
    7    14 Sylwia         Łada                  110.04 +  508: 337  160
    8     8 Mirosław       Uglik                 143.74 -  437: 484   94
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  289: 451   87
   10    17 Sławomir       Zabawa                107.94 +  398: 313  158
   11    14 Maria          Pokorska              114.97 +  555: 319  165
   12    10 Jakub          Błażejewski           132.31 -  440: 484   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Szymon Dąbrowski 127.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  519: 239  150
    2     6 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  348: 337  170
    3     8 Anita          Bruska                126.03 -  351: 367   76
    4    12 Lucyna         Śniadach              114.34 -  319: 357   64
    5    11 Sylwia         Łada                  110.04 +  378: 312  160
    6     9 Piotr          Broda                 132.07 -  338: 409   82
    7    20 Lidia          Żywna                 106.17 -  359: 380   56
    8    18 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  371: 395   87
    9    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  300: 255  150
   10    22 Jakub          Onoszko               117.06 +  392: 320  167
   11    18 Dariusz        Zębek                 100.09 +  401: 319  150
   12    13 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  313: 461   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Anita Bruska 126.03 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  425: 296  150
    2    16 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  336: 269  150
    3     8 Szymon         Dąbrowski             127.06 +  367: 351  177
    4     4 Piotr          Broda                 132.07 +  396: 295  182
    5     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  362: 388   82
    6     5 Jakub          Błażejewski           132.31 +  441: 265  182
    7     1 Kamil          Kister                138.57 +  371: 353  189
    8     3 Dawid          Pikul                 141.55 -  326: 417   92
    9     4 Tomasz         Zwoliński             144.11 +  370: 315  194
   10     3 Michał         Alabrudziński         160.23 -  353: 590  110
   11     4 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  304: 408   78
   12     9 Lucyna         Śniadach              114.34 -  350: 366   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 12 137.50




	Jan Lisiewski 125.08 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 342  150
    2    14 Stanisław      Rydzik                143.70 -  306: 421   94
    3    15 Łukasz         Baranowski            127.29 -  365: 390   77
    4    28 Dominik        Peter                 100.00 +  439: 165  150
    5    22 Ala            Białobrzewska         117.25 -  303: 446   67
    6    24 Michał         Dreczka               100.93 +  334: 316  151
    7    16 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  322: 413   78
    8    25 Sylwia         Buks                  101.52 -  275: 359   52
    9    23 Agnieszka      Kozak                 109.35 -  312: 325   59
   10    26 Mariusz        Kubicki               113.25 -  354: 402   63
   11    33 PAUZA
   12    29 Michał         Dreczka               100.93 -  360: 432   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 11  90.18




	Bogusław Puchalski 125.03 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Teresa         Balewska              100.00 +  421: 333  150
    2    17 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  356: 383   81
    3    13 Sławomir       Zabawa                107.94 +  492: 309  158
    4     9 Jakub          Onoszko               117.06 +  426: 299  167
    5    10 Dariusz        Zębek                 100.09 +  360: 350  150
    6     4 Stanisław      Rydzik                143.70 -  398: 427   94
    7     6 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  345: 486   72
    8    10 Joanna         Ostrowska             119.37 -  345: 349   69
    9    14 Maria          Pokorska              114.97 +  404: 379  165
   10    12 Sylwia         Buks                  101.52 +  315: 312  152
   11     9 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  426: 454   94
   12    11 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  306: 439   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Dorota Rudzińska 122.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bożena         Lisiewska             100.00 +  378: 248  150
    2    10 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  304: 386   82
    3    12 Agata          Kuć                   127.83 +  379: 347  178
    4    11 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  350: 472   78
    5    13 Krzysztof      Zawadzki              117.10 +  520: 354  167
    6     7 Dominik        Urbacki               150.62 -  332: 475  101
    7    19 Dariusz        Zębek                 100.09 -  375: 381   50
    8    17 Irena          Sołdan                135.27 -  362: 417   85
    9    22 Józef          Burzyński             106.99 +  341: 247  157
   10    20 Maria          Pokorska              114.97 -  311: 427   65
   11    23 Łukasz         Moskal                107.42 +  389: 317  157
   12    18 Mieczysław     Pastuszak             112.77 -  348: 412   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Mariusz Orzeł 122.42 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  304: 415   50
    2    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  445: 185  150
    3    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  375: 304  150
    4     6 Michał         Rogalewicz            130.71 -  396: 434   81
    5    16 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  437: 312  159
    6    15 Dariusz        Zębek                 100.09 +  411: 327  150
    7     6 Bogusław       Puchalski             125.03 +  486: 345  175
    8     7 Jakub          Błażejewski           132.31 +  407: 352  182
    9     5 Mirosław       Uglik                 143.74 +  407: 370  194
   10     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  295: 518   82
   11     3 Dawid          Pikul                 141.55 -  331: 406   92
   12     7 Piotr          Broda                 132.07 -  429: 437   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Dariusz Jarosławski 121.53 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dominik        Peter                 100.00 +  375: 235  150
    2    11 Irena          Sołdan                135.27 -  364: 433   85
    3    21 Maria          Pokorska              114.97 -  308: 406   65
    4    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  463: 308  150
    5    18 Sławomir       Zabawa                107.94 +  404: 384  158
    6    10 Paweł          Jackowski             139.37 +  387: 349  189
    7     7 Piotr          Broda                 132.07 -  341: 357   82
    8     9 Michał         Rogalewicz            130.71 -  404: 453   81
    9    16 Dariusz        Zębek                 100.09 -  328: 346   50
   10    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  347: 332  150
   11    17 Sławomir       Długosz               116.33 +  386: 335  166
   12    13 Szymon         Dąbrowski             127.06 +  461: 313  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Maria Krzyżanowska 120.19 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Szymon         Jankowski             100.00 +  383: 249  150
    2     6 Szymon         Dąbrowski             127.06 -  337: 348   77
    3    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  321: 338   50
    4    26 Bożena         Lisiewska             100.00 +  372: 266  150
    5    12 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  334: 379   81
    6    27 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  355: 348  157
    7    15 Paweł          Jackowski             139.37 -  286: 347   89
    8    21 Józef          Burzyński             106.99 -  275: 408   57
    9    26 Monika         Siemaszko             115.96 +  461: 309  166
   10    19 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 -  348: 369   83
   11    27 Jakub          Onoszko               117.06 -  349: 401   67
   12    27 Teresa         Balewska              100.00 +  433: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Joanna Ostrowska 119.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  303: 396   50
    2    18 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  433: 264  164
    3    22 Michał         Dreczka               100.93 +  407: 304  151
    4    16 Dariusz        Zębek                 100.09 -  326: 446   50
    5    20 Katarzyna      Dębska                107.95 +  360: 280  158
    6    13 Mieczysław     Pastuszak             112.77 -  375: 405   63
    7    21 Grzegorz       Koczkodon             136.69 +  383: 357  187
    8    10 Bogusław       Puchalski             125.03 +  349: 345  175
    9    10 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  313: 413   78
   10    11 Agata          Kuć                   127.83 -  339: 362   78
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 -  278: 453   83
   12    21 Jakub          Onoszko               117.06 -  281: 332   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Ala Białobrzewska 117.25 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Graczyk               100.00 +  381: 280  150
    2     8 Kamil          Kister                138.57 -  279: 483   89
    3    16 Józef          Burzyński             106.99 +  387: 309  157
    5    22 Jan            Lisiewski             125.08 +  446: 303  175
    6    17 Agata          Kuć                   127.83 -  349: 425   78
    7    17 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  362: 267  159
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 +  327: 314  183
    9    12 Jolanta        Chłopińska            130.73 +  375: 360  181
   10     7 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  358: 368   78
   11    12 Irena          Sołdan                135.27 -  320: 347   85
   12    16 Sylwia         Buks                  101.52 +  383: 334  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 11 135.18




	Krzysztof Zawadzki 117.10 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         160.23 -  323: 453  110
    2    25 Lucyna         Śniadach              114.34 -  345: 396   64
    3    28 Sylwia         Buks                  101.52 +  503: 268  152
    4    18 Jerzy          Krzyżewski            116.59 +  358: 354  167
    5    13 Dorota         Rudzińska             122.59 -  354: 520   73
    6    18 Lidia          Żywna                 106.17 -  318: 319   56
    7    23 Łukasz         Moskal                107.42 +  377: 374  157
    8    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  378: 301  150
    9    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  319: 334   50
   10    23 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  394: 344  159
   11    19 Katarzyna      Dębska                107.95 +  361: 337  158
   12    14 Sylwia         Łada                  110.04 -  331: 378   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Jakub Onoszko 117.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               150.62 -  263: 568  101
    2    27 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  396: 395  157
    3    17 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  426: 291  159
    4     9 Bogusław       Puchalski             125.03 -  299: 426   75
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 -  296: 427   83
    6    22 Elżbieta       Zębek                 114.31 -  360: 377   64
    7    29 Bożena         Lisiewska             100.00 +  408: 282  150
    8    24 Michał         Dreczka               100.93 +  348: 339  151
    9    15 Mieczysław     Pastuszak             112.77 -  352: 387   63
   10    22 Szymon         Dąbrowski             127.06 -  320: 392   77
   11    27 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  401: 349  170
   12    21 Joanna         Ostrowska             119.37 +  332: 281  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Jerzy Krzyżewski 116.59 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  315: 533   97
    2    28 Maria          Pokorska              114.97 -  341: 382   65
    3    29 Adam           Graczyk               100.00 +  343: 244  150
    4    18 Krzysztof      Zawadzki              117.10 -  354: 358   67
    5    27 Sławomir       Długosz               116.33 +  395: 343  166
    6    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  307: 311   50
    7    28 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  399: 369  150
    8    23 Katarzyna      Dębska                107.95 =  347: 347  108
    9    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  348: 269  150
   10    15 Mieczysław     Pastuszak             112.77 +  357: 339  163
   11    11 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  314: 326   81
   12    17 Michał         Rogalewicz            130.71 -  384: 408   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Sławomir Długosz 116.33 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  276: 487   94
    2    22 Wojciech       Gołęcki               109.27 -  289: 370   59
    3    30 Elżbieta       Zębek                 114.31 -  320: 323   64
    4    32 Szymon         Jankowski             100.00 +  349: 216  150
    5    27 Jerzy          Krzyżewski            116.59 -  343: 395   67
    6    29 Bożena         Lisiewska             100.00 +  395: 279  150
    7    30 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  450: 338  157
    8    26 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  335: 356   50
    9    28 Michał         Dreczka               100.93 +  420: 270  151
   10    25 Łukasz         Moskal                107.42 +  362: 316  157
   11    17 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  335: 386   72
   12    20 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  370: 338  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Monika Siemaszko 115.96 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  302: 391   94
    2    19 Łukasz         Baranowski            127.29 -  312: 405   77
    3    26 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  386: 374  157
    4    17 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  334: 342   97
    5    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  482: 148  150
    6    20 Wojciech       Gołęcki               109.27 -  353: 382   59
    7    26 Michał         Dreczka               100.93 -  302: 412   51
    8    29 Adam           Graczyk               100.00 +  444: 282  150
    9    26 Maria          Krzyżanowska          120.19 -  309: 461   70
   10    27 Jan            Pawłowski             100.00 -  305: 385   50
   11    29 Szymon         Jankowski             100.00 +  469: 155  150
   12    25 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  432: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Maria Pokorska 114.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 143.74 -  251: 402   94
    2    28 Jerzy          Krzyżewski            116.59 +  382: 341  167
    3    21 Dariusz        Jarosławski           121.53 +  406: 308  172
    4    13 Irena          Sołdan                135.27 -  332: 443   85
    5    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  318: 352   50
    6    21 Mariusz        Kubicki               113.25 +  394: 369  163
    7    18 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 -  321: 454   83
    8    20 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  382: 315  164
    9    14 Bogusław       Puchalski             125.03 -  379: 404   75
   10    20 Dorota         Rudzińska             122.59 +  427: 311  173
   11    14 Łukasz         Baranowski            127.29 -  319: 555   77
   12    19 Sławomir       Zabawa                107.94 -  380: 392   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Lucyna Śniadach 114.34 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                143.70 -  266: 436   94
    2    25 Krzysztof      Zawadzki              117.10 +  396: 345  167
    3    14 Jolanta        Chłopińska            130.73 +  388: 322  181
    4    12 Szymon         Dąbrowski             127.06 +  357: 319  177
    5     9 Krzysztof      Jaworski              128.06 +  355: 327  178
    6     6 Kacper         Zegadło               136.91 -  304: 380   87
    7    11 Jakub          Błażejewski           132.31 -  413: 448   82
    8    13 Mieczysław     Pastuszak             112.77 +  507: 340  163
    9    11 Paweł          Jackowski             139.37 +  440: 364  189
   10     6 Piotr          Broda                 132.07 +  411: 304  182
   11     5 Mirosław       Uglik                 143.74 -  286: 395   94
   12     9 Anita          Bruska                126.03 +  366: 350  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Elżbieta Zębek 114.31 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 141.55 -  375: 588   92
    2    18 Joanna         Ostrowska             119.37 -  264: 433   69
    3    30 Sławomir       Długosz               116.33 +  323: 320  166
    4    20 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  410: 432   81
    5    26 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  413: 298  150
    6    22 Jakub          Onoszko               117.06 +  377: 360  167
    7    12 Michał         Rogalewicz            130.71 -  319: 385   81
    8    20 Maria          Pokorska              114.97 -  315: 382   65
    9    27 Wojciech       Gołęcki               109.27 -  351: 354   59
   10    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  336: 266  150
   11    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  398: 367  150
   12    20 Sławomir       Długosz               116.33 -  338: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Mariusz Kubicki 113.25 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             139.37 -  325: 378   89
    2    24 Sławomir       Zabawa                107.94 -  356: 394   58
    3    27 Lidia          Żywna                 106.17 -  329: 394   56
    4    30 Sylwia         Buks                  101.52 +  380: 300  152
    5    25 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  413: 239  150
    6    21 Maria          Pokorska              114.97 -  369: 394   65
    7    25 Katarzyna      Dębska                107.95 -  327: 424   58
    8    28 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  433: 270  150
    9    25 Łukasz         Moskal                107.42 -  357: 384   57
   10    26 Jan            Lisiewski             125.08 +  402: 354  175
   11    22 Wojciech       Gołęcki               109.27 -  302: 343   59
   12    26 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  350: 342  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Mieczysław Pastuszak 112.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                138.57 -  274: 490   89
    2    23 Teresa         Balewska              100.00 +  410: 292  150
    3    11 Jakub          Błażejewski           132.31 -  343: 429   82
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  501: 173  150
    5    14 Lidia          Żywna                 106.17 +  448: 334  156
    6    13 Joanna         Ostrowska             119.37 +  405: 375  169
    7    10 Mirosław       Uglik                 143.74 -  366: 455   94
    8    13 Lucyna         Śniadach              114.34 -  340: 507   64
    9    15 Jakub          Onoszko               117.06 +  387: 352  167
   10    15 Jerzy          Krzyżewski            116.59 -  339: 357   67
   11    15 Józef          Burzyński             106.99 -  377: 401   57
   12    18 Dorota         Rudzińska             122.59 +  412: 348  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Sylwia Łada 110.04 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kacper         Zegadło               136.91 -  323: 351   87
    2    26 Sylwia         Buks                  101.52 +  419: 329  152
    3    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  365: 310  150
    4     8 Andrzej        Oleksiak              144.19 -  312: 383   94
    5    11 Szymon         Dąbrowski             127.06 -  312: 378   77
    6    19 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  393: 313  159
    7    14 Łukasz         Baranowski            127.29 -  337: 508   77
    8    22 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  420: 302  159
    9    21 Katarzyna      Dębska                107.95 -  328: 333   58
   10    24 Lidia          Żywna                 106.17 +  428: 295  156
   11    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  386: 254  150
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              117.10 +  378: 331  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Agnieszka Kozak 109.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  358: 381   87
    2    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  395: 320  150
    3    17 Jakub          Onoszko               117.06 -  291: 426   67
    4    25 Michał         Dreczka               100.93 -  295: 376   51
    5    28 Bożena         Lisiewska             100.00 +  543: 222  150
    6    19 Sylwia         Łada                  110.04 -  313: 393   60
    7    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  321: 476   50
    8    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  470: 271  150
    9    23 Jan            Lisiewski             125.08 +  325: 312  175
   10    21 Józef          Burzyński             106.99 -  258: 452   57
   11    24 Lidia          Żywna                 106.17 -  318: 438   56
   12    26 Mariusz        Kubicki               113.25 -  342: 350   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Wojciech Gołęcki 109.27 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                135.27 -  337: 455   85
    2    22 Sławomir       Długosz               116.33 +  370: 289  166
    3     9 Miłosz         Wrzałek               146.95 +  363: 264  197
    4    10 Stanisław      Rydzik                143.70 -  320: 473   94
    5    16 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  312: 437   72
    6    20 Monika         Siemaszko             115.96 +  382: 353  166
    7    17 Ala            Białobrzewska         117.25 -  267: 362   67
    8    22 Sylwia         Łada                  110.04 -  302: 420   60
    9    27 Elżbieta       Zębek                 114.31 +  354: 351  164
   10    23 Krzysztof      Zawadzki              117.10 -  344: 394   67
   11    22 Mariusz        Kubicki               113.25 +  343: 302  163
   12    23 Dariusz        Zębek                 100.09 -  322: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Katarzyna Dębska 107.95 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 +  449: 312  183
    2    13 Dariusz        Zębek                 100.09 +  347: 198  150
    3     3 Kamil          Kister                138.57 -  226: 466   89
    4    14 Paweł          Jackowski             139.37 -  258: 452   89
    5    20 Joanna         Ostrowska             119.37 -  280: 360   69
    6    25 Sławomir       Zabawa                107.94 -  335: 407   58
    7    25 Mariusz        Kubicki               113.25 +  424: 327  163
    8    23 Jerzy          Krzyżewski            116.59 =  347: 347  117
    9    21 Sylwia         Łada                  110.04 +  333: 328  160
   10    16 Miłosz         Wrzałek               146.95 -  376: 493   97
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              117.10 -  337: 361   67
   12    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  267: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Sławomir Zabawa 107.94 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Deszczyńska           132.31 -  270: 456   82
    2    24 Mariusz        Kubicki               113.25 +  394: 356  163
    3    13 Bogusław       Puchalski             125.03 -  309: 492   75
    4    19 Agata          Kuć                   127.83 +  409: 326  178
    5    18 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  384: 404   72
    6    25 Katarzyna      Dębska                107.95 +  407: 335  158
    7    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  402: 307  150
    8    12 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  345: 415   81
    9    19 Lidia          Żywna                 106.17 +  400: 343  156
   10    17 Łukasz         Baranowski            127.29 -  313: 398   77
   11    21 Sylwia         Buks                  101.52 -  337: 374   52
   12    19 Maria          Pokorska              114.97 +  392: 380  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Łukasz Moskal 107.42 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Błażejewski           132.31 -  311: 571   82
    2    31 Bożena         Lisiewska             100.00 +  331: 264  150
    3    19 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  313: 486   78
    4    21 Józef          Burzyński             106.99 -  316: 389   57
    5    31 Maciej         Dąbrowski             107.40 -  342: 348   57
    6    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  346: 309  150
    7    23 Krzysztof      Zawadzki              117.10 -  374: 377   67
    8    31 Szymon         Jankowski             100.00 +  336: 279  150
    9    25 Mariusz        Kubicki               113.25 +  384: 357  163
   10    25 Sławomir       Długosz               116.33 -  316: 362   66
   11    23 Dorota         Rudzińska             122.59 -  317: 389   73
   12    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 11  99.36




	Maciej Dąbrowski 107.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 132.07 -  319: 499   82
    2    27 Jakub          Onoszko               117.06 -  395: 396   67
    3    26 Monika         Siemaszko             115.96 -  374: 386   66
    4    29 Lidia          Żywna                 106.17 -  263: 401   56
    5    31 Łukasz         Moskal                107.42 +  348: 342  157
    6    27 Maria          Krzyżanowska          120.19 -  348: 355   70
    7    30 Sławomir       Długosz               116.33 -  338: 450   66
    8    30 Teresa         Balewska              100.00 +  378: 351  150
    9    29 Adam           Graczyk               100.00 +  361: 265  150
   10    29 Bożena         Lisiewska             100.00 -  315: 375   50
   11    30 Dominik        Peter                 100.00 +  302: 270  150
   12    28 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Józef Burzyński 106.99 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            130.73 +  412: 393  181
    2     2 Michał         Rogalewicz            130.71 -  357: 369   81
    3    16 Ala            Białobrzewska         117.25 -  309: 387   67
    4    21 Łukasz         Moskal                107.42 +  389: 316  157
    5    21 Michał         Dreczka               100.93 +  340: 278  151
    6    14 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  328: 419   94
    7    13 Agata          Kuć                   127.83 -  333: 396   78
    8    21 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  408: 275  170
    9    22 Dorota         Rudzińska             122.59 -  247: 341   73
   10    21 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  452: 258  159
   11    15 Mieczysław     Pastuszak             112.77 +  401: 377  163
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  315: 544   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Lidia Żywna 106.17 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Rogalewicz            130.71 -  251: 576   81
    2    29 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 -  357: 376   83
    3    27 Mariusz        Kubicki               113.25 +  394: 329  163
    4    29 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  401: 263  157
    5    14 Mieczysław     Pastuszak             112.77 -  334: 448   63
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              117.10 +  319: 318  167
    7    20 Szymon         Dąbrowski             127.06 +  380: 359  177
    8    16 Paweł          Jackowski             139.37 -  287: 443   89
    9    19 Sławomir       Zabawa                107.94 -  343: 400   58
   10    24 Sylwia         Łada                  110.04 -  295: 428   60
   11    24 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  438: 318  159
   12    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  354: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Sylwia Buks 101.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  265: 426   78
    2    26 Sylwia         Łada                  110.04 -  329: 419   60
    3    28 Krzysztof      Zawadzki              117.10 -  268: 503   67
    4    30 Mariusz        Kubicki               113.25 -  300: 380   63
    5    32 Adam           Graczyk               100.00 +  369: 279  150
    6    30 Szymon         Jankowski             100.00 +  331: 229  150
    7    27 Teresa         Balewska              100.00 +  363: 252  150
    8    25 Jan            Lisiewski             125.08 +  359: 275  175
    9    17 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 +  379: 324  183
   10    12 Bogusław       Puchalski             125.03 -  312: 315   75
   11    21 Sławomir       Zabawa                107.94 +  374: 337  158
   12    16 Ala            Białobrzewska         117.25 -  334: 383   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Michał Dreczka 100.93 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agata          Kuć                   127.83 +  375: 311  178
    2    12 Michał         Alabrudziński         160.23 -  243: 459  110
    3    22 Joanna         Ostrowska             119.37 -  304: 407   69
    4    25 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  376: 295  159
    5    21 Józef          Burzyński             106.99 -  278: 340   57
    6    24 Jan            Lisiewski             125.08 -  316: 334   75
    7    26 Monika         Siemaszko             115.96 +  412: 302  166
    8    24 Jakub          Onoszko               117.06 -  339: 348   67
    9    28 Sławomir       Długosz               116.33 -  270: 420   66
   10    33 PAUZA
   11    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  311: 320   50
   12    29 Jan            Lisiewski             125.08 +  432: 360  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 11 106.55




	Dariusz Zębek 100.09 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Baranowski            127.29 +  375: 367  177
    2    13 Katarzyna      Dębska                107.95 -  198: 347   58
    3    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  371: 331  150
    4    16 Joanna         Ostrowska             119.37 +  446: 326  169
    5    10 Bogusław       Puchalski             125.03 -  350: 360   75
    6    15 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  327: 411   72
    7    19 Dorota         Rudzińska             122.59 +  381: 375  173
    8    14 Krzysztof      Jaworski              128.06 -  279: 434   78
    9    16 Dariusz        Jarosławski           121.53 +  346: 328  172
   10    13 Paweł          Jackowski             139.37 -  374: 396   89
   11    18 Szymon         Dąbrowski             127.06 -  319: 401   77
   12    23 Wojciech       Gołęcki               109.27 +  375: 322  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bogusław       Puchalski             125.03 -  333: 421   75
    2    23 Mieczysław     Pastuszak             112.77 -  292: 410   63
    3    31 Bożena         Lisiewska             100.00 -  317: 363   50
    4    31 Adam           Graczyk               100.00 +  371: 242  150
    5    30 Dominik        Peter                 100.00 +  460: 162  150
    6    23 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  315: 376   87
    7    27 Sylwia         Buks                  101.52 -  252: 363   52
    8    30 Maciej         Dąbrowski             107.40 -  351: 378   57
    9    30 Szymon         Jankowski             100.00 +  390: 216  150
   10    30 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  344: 348   50
   11    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 227  150
   12    27 Maria          Krzyżanowska          120.19 -  220: 433   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Dąbrowski             127.06 -  239: 519   77
    2    32 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  185: 445   72
    3    33 PAUZA
    4    27 Mieczysław     Pastuszak             112.77 -  173: 501   63
    5    29 Monika         Siemaszko             115.96 -  148: 482   66
    6    31 Jan            Pawłowski             100.00 -  230: 412   50
    7    31 Adam           Graczyk               100.00 -  177: 285   50
    8    32 Dominik        Peter                 100.00 +  219: 215  150
    9    31 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  200: 291   50
   10    32 Szymon         Jankowski             100.00 -  220: 318   50
   11    31 Teresa         Balewska              100.00 -  227: 363   50
   12    32 Dominik        Peter                 100.00 -  218: 240   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  / 11  66.18




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anita          Bruska                126.03 -  296: 425   76
    2    20 Agnieszka      Kozak                 109.35 -  320: 395   59
    3    32 Szymon         Jankowski             100.00 +  332: 240  150
    4    22 Andrzej        Kwiatkowski           132.82 -  257: 446   83
    5    26 Elżbieta       Zębek                 114.31 -  298: 413   64
    6    32 Dominik        Peter                 100.00 +  343: 190  150
    7    28 Jerzy          Krzyżewski            116.59 -  369: 399   67
    8    28 Mariusz        Kubicki               113.25 -  270: 433   63
    9    33 PAUZA
   10    30 Teresa         Balewska              100.00 +  348: 344  150
   11    28 Bożena         Lisiewska             100.00 +  407: 270  150
   12    25 Monika         Siemaszko             115.96 -  349: 432   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 11  98.00




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Ala            Białobrzewska         117.25 -  280: 381   67
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  293: 302   50
    3    29 Jerzy          Krzyżewski            116.59 -  244: 343   67
    4    31 Teresa         Balewska              100.00 -  242: 371   50
    5    32 Sylwia         Buks                  101.52 -  279: 369   52
    6    33 PAUZA
    7    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  285: 177  150
    8    29 Monika         Siemaszko             115.96 -  282: 444   66
    9    29 Maciej         Dąbrowski             107.40 -  265: 361   57
   10    31 Dominik        Peter                 100.00 +  302: 221  150
   11    32 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  317: 316  150
   12    30 Bożena         Lisiewska             100.00 +  343: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 11  91.73




	Szymon Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maria          Krzyżanowska          120.19 -  249: 383   70
    2    30 Agata          Kuć                   127.83 -  209: 496   78
    3    32 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  240: 332   50
    4    32 Sławomir       Długosz               116.33 -  216: 349   66
    5    33 PAUZA
    6    30 Sylwia         Buks                  101.52 -  229: 331   52
    7    32 Dominik        Peter                 100.00 +  341: 220  150
    8    31 Łukasz         Moskal                107.42 -  279: 336   57
    9    30 Teresa         Balewska              100.00 -  216: 390   50
   10    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  318: 220  150
   11    29 Monika         Siemaszko             115.96 -  155: 469   66
   12    31 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  222: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  / 11  76.27




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    16 Anita          Bruska                126.03 -  269: 336   76
    3    24 Maria          Krzyżanowska          120.19 +  338: 321  170
    4    15 Łukasz         Baranowski            127.29 -  266: 476   77
    5    23 Mirosław       Uglik                 143.74 =  325: 325  144
    6    26 Jerzy          Krzyżewski            116.59 +  311: 307  167
    7    22 Sławomir       Zabawa                107.94 -  307: 402   58
    8    26 Sławomir       Długosz               116.33 +  356: 335  166
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              117.10 +  334: 319  167
   10    14 Jolanta        Chłopińska            130.73 -  229: 420   81
   11    20 Sylwia         Łada                  110.04 -  254: 386   60
   12    24 Katarzyna      Dębska                107.95 +  361: 267  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 11 120.36




	Bożena Lisiewska 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Rudzińska             122.59 -  248: 378   73
    2    31 Łukasz         Moskal                107.42 -  264: 331   57
    3    31 Teresa         Balewska              100.00 +  363: 317  150
    4    26 Maria          Krzyżanowska          120.19 -  266: 372   70
    5    28 Agnieszka      Kozak                 109.35 -  222: 543   59
    6    29 Sławomir       Długosz               116.33 -  279: 395   66
    7    29 Jakub          Onoszko               117.06 -  282: 408   67
    8    33 PAUZA
    9    32 Dominik        Peter                 100.00 +  378: 165  150
   10    29 Maciej         Dąbrowski             107.40 +  375: 315  157
   11    28 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  270: 407   50
   12    30 Adam           Graczyk               100.00 -  205: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 11  86.27




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Lisiewski             125.08 -  342: 354   75
    2    21 Adam           Graczyk               100.00 +  302: 293  150
    3    18 Mariusz        Orzeł                 122.42 -  304: 375   72
    4    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  322: 422   50
    5    24 Agata          Kuć                   127.83 -  249: 495   78
    6    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  412: 230  150
    7    24 Agnieszka      Kozak                 109.35 +  476: 321  159
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              117.10 -  301: 378   67
    9    24 Szymon         Dąbrowski             127.06 -  255: 300   77
   10    27 Monika         Siemaszko             115.96 +  385: 305  166
   11    26 Elżbieta       Zębek                 114.31 -  367: 398   64
   12    28 Maciej         Dąbrowski             107.40 -  345: 358   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Dominik Peter 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  235: 375   72
    2    33 PAUZA
    3    25 Grzegorz       Koczkodon             136.69 -  151: 408   87
    4    28 Jan            Lisiewski             125.08 -  165: 439   75
    5    30 Teresa         Balewska              100.00 -  162: 460   50
    6    32 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  190: 343   50
    7    32 Szymon         Jankowski             100.00 -  220: 341   50
    8    32 Mirosław       Dejna                 100.00 -  215: 219   50
    9    32 Bożena         Lisiewska             100.00 -  165: 378   50
   10    31 Adam           Graczyk               100.00 -  221: 302   50
   11    30 Maciej         Dąbrowski             107.40 -  270: 302   57
   12    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  240: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  / 11  67.36




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Ostrowska             119.37 +  396: 303  169
    2     4 Dominik        Urbacki               150.62 -  241: 608  101
    3    20 Sylwia         Łada                  110.04 -  310: 365   60
    4    24 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  308: 463   72
    5    25 Mariusz        Kubicki               113.25 -  239: 413   63
    6    28 Łukasz         Moskal                107.42 -  309: 346   57
    7    33 PAUZA
    8    27 Agnieszka      Kozak                 109.35 -  271: 470   59
    9    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  291: 200  150
   10    28 Elżbieta       Zębek                 114.31 -  266: 336   64
   11    32 Adam           Graczyk               100.00 -  316: 317   50
   12    31 Szymon         Jankowski             100.00 +  328: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Orzeł                 122.42 +  415: 304  172
    2     1 Dawid          Pikul                 141.55 -  321: 519   92
    3    23 Dariusz        Zębek                 100.09 -  331: 371   50
    4    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  422: 322  150
    5    19 Maria          Pokorska              114.97 +  352: 318  165
    6    12 Łukasz         Baranowski            127.29 +  386: 368  177
    7     9 Tomasz         Zwoliński             144.11 -  356: 405   94
    8    11 Agata          Kuć                   127.83 -  325: 395   78
    9    20 Jerzy          Krzyżewski            116.59 -  269: 348   67
   10    18 Dariusz        Jarosławski           121.53 -  332: 347   72
   11    25 Michał         Dreczka               100.93 +  320: 311  151
   12    22 Lidia          Żywna                 106.17 +  376: 354  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Zawadzki              453: 323
   2 Jakub          Onoszko              - Dominik        Urbacki               263: 568
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Krzyżewski            533: 315
   4 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Oleksiak              276: 487
   5 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Siemaszko             391: 302
   6 Maria          Pokorska             - Mirosław       Uglik                 251: 402
   7 Stanisław      Rydzik               - Lucyna         Śniadach              436: 266
   8 Elżbieta       Zębek                - Dawid          Pikul                 375: 588
   9 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Kubicki               378: 325
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Kamil          Kister                274: 490
  11 Kacper         Zegadło              - Sylwia         Łada                  351: 323
  12 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Koczkodon             358: 381
  13 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               455: 337
  14 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kwiatkowski           449: 312
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Sławomir       Zabawa                456: 270
  16 Łukasz         Moskal               - Jakub          Błażejewski           311: 571
  17 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             499: 319
  18 Józef          Burzyński            - Jolanta        Chłopińska            412: 393
  19 Michał         Rogalewicz           - Lidia          Żywna                 576: 251
  20 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Jaworski              265: 426
  21 Agata          Kuć                  - Michał         Dreczka               311: 375
  22 Dariusz        Zębek                - Łukasz         Baranowski            375: 367
  23 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 519: 239
  24 Liliana        Dąbrowska            - Anita          Bruska                296: 425
  25 Jan            Lisiewski            - Jan            Pawłowski             354: 342
  26 Teresa         Balewska             - Bogusław       Puchalski             333: 421
  27 Dorota         Rudzińska            - Bożena         Lisiewska             378: 248
  28 Agnieszka      Wiśniewska           - Mariusz        Orzeł                 415: 304
  29 Dariusz        Jarosławski          - Dominik        Peter                 375: 235
  30 Szymon         Jankowski            - Maria          Krzyżanowska          249: 383
  31 Joanna         Ostrowska            - Eugeniusz      Tuszyński             303: 396
  32 Adam           Graczyk              - Ala            Białobrzewska         280: 381
  33 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Wiśniewska            519: 321
   2 Józef          Burzyński            - Michał         Rogalewicz            357: 369
   3 Jakub          Błażejewski          - Mirosław       Uglik                 286: 375
   4 Dominik        Urbacki              - Eugeniusz      Tuszyński             608: 241
   5 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             381: 386
   6 Maria          Krzyżanowska         - Szymon         Dąbrowski             337: 348
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Broda                 330: 445
   8 Kamil          Kister               - Ala            Białobrzewska         483: 279
   9 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Jackowski             386: 393
  10 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Deszczyńska           304: 386
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Jarosławski           433: 364
  12 Michał         Dreczka              - Michał         Alabrudziński         243: 459
  13 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Zębek                 347: 198
  14 Stanisław      Rydzik               - Jan            Lisiewski             421: 306
  15 Krzysztof      Jaworski             - Kacper         Zegadło               316: 410
  16 Anita          Bruska               - Grzegorz       Kasprowicz            336: 269
  17 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Puchalski             383: 356
  18 Joanna         Ostrowska            - Elżbieta       Zębek                 433: 264
  19 Łukasz         Baranowski           - Monika         Siemaszko             405: 312
  20 Agnieszka      Kozak                - Liliana        Dąbrowska             395: 320
  21 Jan            Pawłowski            - Adam           Graczyk               302: 293
  22 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               370: 289
  23 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             292: 410
  24 Sławomir       Zabawa               - Mariusz        Kubicki               394: 356
  25 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              396: 345
  26 Sylwia         Łada                 - Sylwia         Buks                  419: 329
  27 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               395: 396
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Pokorska              341: 382
  29 Lidia          Żywna                - Andrzej        Kwiatkowski           357: 376
  30 Agata          Kuć                  - Szymon         Jankowski             496: 209
  31 Bożena         Lisiewska            - Łukasz         Moskal                264: 331
  32 Mariusz        Orzeł                - Mirosław       Dejna                 445: 185
  33 Dominik        Peter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                444: 376
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Dawid          Pikul                 474: 287
   3 Kamil          Kister               - Katarzyna      Dębska                466: 226
   4 Michał         Rogalewicz           - Tomasz         Zwoliński             421: 477
   5 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 357: 407
   6 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             439: 407
   7 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                486: 309
   8 Szymon         Dąbrowski            - Anita          Bruska                351: 367
   9 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               363: 264
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Oleksiak              385: 399
  11 Jakub          Błażejewski          - Mieczysław     Pastuszak             429: 343
  12 Dorota         Rudzińska            - Agata          Kuć                   379: 347
  13 Bogusław       Puchalski            - Sławomir       Zabawa                492: 309
  14 Jolanta        Chłopińska           - Lucyna         Śniadach              322: 388
  15 Łukasz         Baranowski           - Jan            Lisiewski             390: 365
  16 Ala            Białobrzewska        - Józef          Burzyński             387: 309
  17 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Kozak                 426: 291
  18 Mariusz        Orzeł                - Jan            Pawłowski             375: 304
  19 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Jaworski              313: 486
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Sylwia         Łada                  310: 365
  21 Maria          Pokorska             - Dariusz        Jarosławski           406: 308
  22 Michał         Dreczka              - Joanna         Ostrowska             304: 407
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Zębek                 331: 371
  24 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Kasprowicz            321: 338
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Peter                 408: 151
  26 Monika         Siemaszko            - Maciej         Dąbrowski             386: 374
  27 Mariusz        Kubicki              - Lidia          Żywna                 329: 394
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Buks                  503: 268
  29 Adam           Graczyk              - Jerzy          Krzyżewski            244: 343
  30 Sławomir       Długosz              - Elżbieta       Zębek                 320: 323
  31 Bożena         Lisiewska            - Teresa         Balewska              363: 317
  32 Szymon         Jankowski            - Liliana        Dąbrowska             240: 332
  33 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Dominik        Urbacki               470: 428
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                311: 401
   3 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               360: 524
   4 Piotr          Broda                - Anita          Bruska                295: 396
   5 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 547: 308
   6 Michał         Rogalewicz           - Mariusz        Orzeł                 434: 396
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Błażejewski           269: 439
   8 Andrzej        Oleksiak             - Sylwia         Łada                  383: 312
   9 Bogusław       Puchalski            - Jakub          Onoszko               426: 299
  10 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Gołęcki               473: 320
  11 Krzysztof      Jaworski             - Dorota         Rudzińska             472: 350
  12 Lucyna         Śniadach             - Szymon         Dąbrowski             357: 319
  13 Irena          Sołdan               - Maria          Pokorska              443: 332
  14 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Dębska                452: 258
  15 Grzegorz       Kasprowicz           - Łukasz         Baranowski            266: 476
  16 Dariusz        Zębek                - Joanna         Ostrowska             446: 326
  17 Monika         Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               334: 342
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Zawadzki              354: 358
  19 Sławomir       Zabawa               - Agata          Kuć                   409: 326
  20 Elżbieta       Zębek                - Jolanta        Chłopińska            410: 432
  21 Łukasz         Moskal               - Józef          Burzyński             316: 389
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Liliana        Dąbrowska             446: 257
  23 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Wiśniewska            322: 422
  24 Dariusz        Jarosławski          - Eugeniusz      Tuszyński             463: 308
  25 Agnieszka      Kozak                - Michał         Dreczka               295: 376
  26 Bożena         Lisiewska            - Maria          Krzyżanowska          266: 372
  27 Mirosław       Dejna                - Mieczysław     Pastuszak             173: 501
  28 Dominik        Peter                - Jan            Lisiewski             165: 439
  29 Lidia          Żywna                - Maciej         Dąbrowski             401: 263
  30 Mariusz        Kubicki              - Sylwia         Buks                  380: 300
  31 Adam           Graczyk              - Teresa         Balewska              242: 371
  32 Szymon         Jankowski            - Sławomir       Długosz               216: 349


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kacper         Zegadło               344: 337
   2 Anita          Bruska               - Małgorzata     Deszczyńska           362: 388
   3 Andrzej        Oleksiak             - Dominik        Urbacki               431: 377
   4 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 390: 402
   5 Irena          Sołdan               - Michał         Rogalewicz            420: 348
   6 Łukasz         Baranowski           - Jakub          Błażejewski           378: 384
   7 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         404: 442
   8 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                399: 429
   9 Krzysztof      Jaworski             - Lucyna         Śniadach              327: 355
  10 Dariusz        Zębek                - Bogusław       Puchalski             350: 360
  11 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             312: 378
  12 Maria          Krzyżanowska         - Jolanta        Chłopińska            334: 379
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Rudzińska             354: 520
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Lidia          Żywna                 448: 334
  15 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             403: 287
  16 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Orzeł                 312: 437
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Onoszko               427: 296
  18 Dariusz        Jarosławski          - Sławomir       Zabawa                404: 384
  19 Agnieszka      Wiśniewska           - Maria          Pokorska              352: 318
  20 Katarzyna      Dębska               - Joanna         Ostrowska             280: 360
  21 Józef          Burzyński            - Michał         Dreczka               340: 278
  22 Jan            Lisiewski            - Ala            Białobrzewska         303: 446
  23 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kasprowicz            325: 325
  24 Jan            Pawłowski            - Agata          Kuć                   249: 495
  25 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariusz        Kubicki               239: 413
  26 Liliana        Dąbrowska            - Elżbieta       Zębek                 298: 413
  27 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Krzyżewski            343: 395
  28 Agnieszka      Kozak                - Bożena         Lisiewska             543: 222
  29 Mirosław       Dejna                - Monika         Siemaszko             148: 482
  30 Teresa         Balewska             - Dominik        Peter                 460: 162
  31 Maciej         Dąbrowski            - Łukasz         Moskal                348: 342
  32 Sylwia         Buks                 - Adam           Graczyk               369: 279
  33 Szymon         Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Małgorzata     Deszczyńska           393: 377
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              323: 484
   3 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                433: 355
   4 Bogusław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                398: 427
   5 Anita          Bruska               - Jakub          Błażejewski           441: 265
   6 Lucyna         Śniadach             - Kacper         Zegadło               304: 380
   7 Dominik        Urbacki              - Dorota         Rudzińska             475: 332
   8 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Rogalewicz            371: 357
   9 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 338: 409
  10 Dariusz        Jarosławski          - Paweł          Jackowski             387: 349
  11 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Jaworski              460: 297
  12 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Wiśniewska            368: 386
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Ostrowska             405: 375
  14 Tomasz         Zwoliński            - Józef          Burzyński             419: 328
  15 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Zębek                 411: 327
  16 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kwiatkowski           429: 329
  17 Ala            Białobrzewska        - Agata          Kuć                   349: 425
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Lidia          Żywna                 318: 319
  19 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 393: 313
  20 Monika         Siemaszko            - Wojciech       Gołęcki               353: 382
  21 Maria          Pokorska             - Mariusz        Kubicki               394: 369
  22 Jakub          Onoszko              - Elżbieta       Zębek                 360: 377
  23 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Koczkodon             315: 376
  24 Michał         Dreczka              - Jan            Lisiewski             316: 334
  25 Sławomir       Zabawa               - Katarzyna      Dębska                407: 335
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Kasprowicz            307: 311
  27 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Krzyżanowska          348: 355
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Łukasz         Moskal                309: 346
  29 Sławomir       Długosz              - Bożena         Lisiewska             395: 279
  30 Sylwia         Buks                 - Szymon         Jankowski             331: 229
  31 Jan            Pawłowski            - Mirosław       Dejna                 412: 230
  32 Liliana        Dąbrowska            - Dominik        Peter                 343: 190
  33 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Kamil          Kister                371: 353
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Alabrudziński         432: 363
   3 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              580: 399
   4 Kacper         Zegadło              - Dominik        Urbacki               374: 433
   5 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            416: 383
   6 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Orzeł                 345: 486
   7 Piotr          Broda                - Dariusz        Jarosławski           357: 341
   8 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               273: 472
   9 Agnieszka      Wiśniewska           - Tomasz         Zwoliński             356: 405
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Mirosław       Uglik                 366: 455
  11 Jakub          Błażejewski          - Lucyna         Śniadach              448: 413
  12 Elżbieta       Zębek                - Michał         Rogalewicz            319: 385
  13 Agata          Kuć                  - Józef          Burzyński             396: 333
  14 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            337: 508
  15 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Jackowski             286: 347
  16 Jan            Lisiewski            - Krzysztof      Jaworski              322: 413
  17 Ala            Białobrzewska        - Wojciech       Gołęcki               362: 267
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Maria          Pokorska              454: 321
  19 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Zębek                 375: 381
  20 Lidia          Żywna                - Szymon         Dąbrowski             380: 359
  21 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Koczkodon             383: 357
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - Sławomir       Zabawa                307: 402
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Moskal                377: 374
  24 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Kozak                 476: 321
  25 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Dębska                327: 424
  26 Michał         Dreczka              - Monika         Siemaszko             412: 302
  27 Sylwia         Buks                 - Teresa         Balewska              363: 252
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Liliana        Dąbrowska             399: 369
  29 Jakub          Onoszko              - Bożena         Lisiewska             408: 282
  30 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Długosz               338: 450
  31 Mirosław       Dejna                - Adam           Graczyk               177: 285
  32 Dominik        Peter                - Szymon         Jankowski             220: 341
  33 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           428: 474
   2 Dominik        Urbacki              - Kamil          Kister                388: 471
   3 Dawid          Pikul                - Anita          Bruska                417: 326
   4 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Broda                 393: 336
   5 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         294: 448
   6 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Zwoliński             290: 469
   7 Mariusz        Orzeł                - Jakub          Błażejewski           407: 352
   8 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Baranowski            484: 437
   9 Michał         Rogalewicz           - Dariusz        Jarosławski           453: 404
  10 Joanna         Ostrowska            - Bogusław       Puchalski             349: 345
  11 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Wiśniewska            395: 325
  12 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Zabawa                415: 345
  13 Lucyna         Śniadach             - Mieczysław     Pastuszak             507: 340
  14 Dariusz        Zębek                - Krzysztof      Jaworski              279: 434
  15 Ala            Białobrzewska        - Andrzej        Kwiatkowski           327: 314
  16 Paweł          Jackowski            - Lidia          Żywna                 443: 287
  17 Dorota         Rudzińska            - Irena          Sołdan                362: 417
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Dąbrowski             395: 371
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Jan            Pawłowski             378: 301
  20 Maria          Pokorska             - Elżbieta       Zębek                 382: 315
  21 Józef          Burzyński            - Maria          Krzyżanowska          408: 275
  22 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  302: 420
  23 Katarzyna      Dębska               - Jerzy          Krzyżewski            347: 347
  24 Jakub          Onoszko              - Michał         Dreczka               348: 339
  25 Jan            Lisiewski            - Sylwia         Buks                  275: 359
  26 Grzegorz       Kasprowicz           - Sławomir       Długosz               356: 335
  27 Eugeniusz      Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 271: 470
  28 Liliana        Dąbrowska            - Mariusz        Kubicki               270: 433
  29 Monika         Siemaszko            - Adam           Graczyk               444: 282
  30 Teresa         Balewska             - Maciej         Dąbrowski             351: 378
  31 Łukasz         Moskal               - Szymon         Jankowski             336: 279
  32 Dominik        Peter                - Mirosław       Dejna                 215: 219
  33 Bożena         Lisiewska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Oleksiak              338: 301
   2 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 369: 474
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                450: 378
   4 Tomasz         Zwoliński            - Anita          Bruska                315: 370
   5 Mariusz        Orzeł                - Mirosław       Uglik                 407: 370
   6 Piotr          Broda                - Dominik        Urbacki               473: 314
   7 Michał         Rogalewicz           - Kacper         Zegadło               312: 370
   8 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                369: 449
   9 Jakub          Błażejewski          - Miłosz         Wrzałek               472: 362
  10 Krzysztof      Jaworski             - Joanna         Ostrowska             413: 313
  11 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Jackowski             440: 364
  12 Jolanta        Chłopińska           - Ala            Białobrzewska         360: 375
  13 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             289: 451
  14 Bogusław       Puchalski            - Maria          Pokorska              404: 379
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Onoszko               387: 352
  16 Dariusz        Jarosławski          - Dariusz        Zębek                 328: 346
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  324: 379
  18 Grzegorz       Kasprowicz           - Krzysztof      Zawadzki              334: 319
  19 Sławomir       Zabawa               - Lidia          Żywna                 400: 343
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Wiśniewska            348: 269
  21 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                328: 333
  22 Józef          Burzyński            - Dorota         Rudzińska             247: 341
  23 Agnieszka      Kozak                - Jan            Lisiewski             325: 312
  24 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             300: 255
  25 Mariusz        Kubicki              - Łukasz         Moskal                357: 384
  26 Maria          Krzyżanowska         - Monika         Siemaszko             461: 309
  27 Elżbieta       Zębek                - Wojciech       Gołęcki               351: 354
  28 Sławomir       Długosz              - Michał         Dreczka               420: 270
  29 Adam           Graczyk              - Maciej         Dąbrowski             265: 361
  30 Szymon         Jankowski            - Teresa         Balewska              216: 390
  31 Mirosław       Dejna                - Eugeniusz      Tuszyński             200: 291
  32 Bożena         Lisiewska            - Dominik        Peter                 378: 165
  33 Liliana        Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Orzeł                 518: 295
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                396: 351
   3 Anita          Bruska               - Michał         Alabrudziński         353: 590
   4 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Kister                329: 452
   5 Kacper         Zegadło              - Jakub          Błażejewski           503: 415
   6 Piotr          Broda                - Lucyna         Śniadach              304: 411
   7 Krzysztof      Jaworski             - Ala            Białobrzewska         368: 358
   8 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             453: 415
   9 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                423: 377
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Rogalewicz            370: 365
  11 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   339: 362
  12 Sylwia         Buks                 - Bogusław       Puchalski             312: 315
  13 Dariusz        Zębek                - Paweł          Jackowski             374: 396
  14 Grzegorz       Kasprowicz           - Jolanta        Chłopińska            229: 420
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Jerzy          Krzyżewski            339: 357
  16 Katarzyna      Dębska               - Miłosz         Wrzałek               376: 493
  17 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Baranowski            313: 398
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Jarosławski           332: 347
  19 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           348: 369
  20 Maria          Pokorska             - Dorota         Rudzińska             427: 311
  21 Agnieszka      Kozak                - Józef          Burzyński             258: 452
  22 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               392: 320
  23 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              344: 394
  24 Lidia          Żywna                - Sylwia         Łada                  295: 428
  25 Łukasz         Moskal               - Sławomir       Długosz               316: 362
  26 Jan            Lisiewski            - Mariusz        Kubicki               354: 402
  27 Monika         Siemaszko            - Jan            Pawłowski             305: 385
  28 Elżbieta       Zębek                - Eugeniusz      Tuszyński             336: 266
  29 Maciej         Dąbrowski            - Bożena         Lisiewska             315: 375
  30 Liliana        Dąbrowska            - Teresa         Balewska              348: 344
  31 Dominik        Peter                - Adam           Graczyk               221: 302
  32 Szymon         Jankowski            - Mirosław       Dejna                 318: 220
  33 Michał         Dreczka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           411: 290
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                443: 266
   3 Mariusz        Orzeł                - Dawid          Pikul                 331: 406
   4 Anita          Bruska               - Krzysztof      Jaworski              304: 408
   5 Lucyna         Śniadach             - Mirosław       Uglik                 286: 395
   6 Agata          Kuć                  - Dominik        Urbacki               265: 523
   7 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                383: 475
   8 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Broda                 380: 391
   9 Bogusław       Puchalski            - Andrzej        Oleksiak              426: 454
  10 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             478: 333
  11 Jolanta        Chłopińska           - Jerzy          Krzyżewski            326: 314
  12 Ala            Białobrzewska        - Irena          Sołdan                320: 347
  13 Paweł          Jackowski            - Michał         Rogalewicz            403: 318
  14 Łukasz         Baranowski           - Maria          Pokorska              555: 319
  15 Józef          Burzyński            - Mieczysław     Pastuszak             401: 377
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             453: 278
  17 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Jarosławski           335: 386
  18 Dariusz        Zębek                - Szymon         Dąbrowski             319: 401
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                361: 337
  20 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Kasprowicz            386: 254
  21 Sylwia         Buks                 - Sławomir       Zabawa                374: 337
  22 Mariusz        Kubicki              - Wojciech       Gołęcki               302: 343
  23 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Moskal                389: 317
  24 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Kozak                 438: 318
  25 Michał         Dreczka              - Agnieszka      Wiśniewska            311: 320
  26 Jan            Pawłowski            - Elżbieta       Zębek                 367: 398
  27 Jakub          Onoszko              - Maria          Krzyżanowska          401: 349
  28 Bożena         Lisiewska            - Liliana        Dąbrowska             270: 407
  29 Monika         Siemaszko            - Szymon         Jankowski             469: 155
  30 Dominik        Peter                - Maciej         Dąbrowski             270: 302
  31 Mirosław       Dejna                - Teresa         Balewska              227: 363
  32 Eugeniusz      Tuszyński            - Adam           Graczyk               316: 317
  33 Jan            Lisiewski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 422: 394
   2 Kamil          Kister               - Małgorzata     Deszczyńska           322: 406
   3 Krzysztof      Jaworski             - Kacper         Zegadło               264: 467
   4 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 412: 434
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             421: 459
   6 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Oleksiak              323: 345
   7 Piotr          Broda                - Mariusz        Orzeł                 437: 429
   8 Irena          Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            516: 378
   9 Lucyna         Śniadach             - Anita          Bruska                366: 350
  10 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Baranowski            484: 440
  11 Bogusław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               306: 439
  12 Agata          Kuć                  - Andrzej        Kwiatkowski           483: 275
  13 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           313: 461
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  331: 378
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Józef          Burzyński             544: 315
  16 Ala            Białobrzewska        - Sylwia         Buks                  383: 334
  17 Michał         Rogalewicz           - Jerzy          Krzyżewski            408: 384
  18 Dorota         Rudzińska            - Mieczysław     Pastuszak             348: 412
  19 Maria          Pokorska             - Sławomir       Zabawa                380: 392
  20 Elżbieta       Zębek                - Sławomir       Długosz               338: 370
  21 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Onoszko               281: 332
  22 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Wiśniewska            354: 376
  23 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Zębek                 322: 375
  24 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Kasprowicz            267: 361
  25 Monika         Siemaszko            - Liliana        Dąbrowska             432: 349
  26 Mariusz        Kubicki              - Agnieszka      Kozak                 350: 342
  27 Teresa         Balewska             - Maria          Krzyżanowska          220: 433
  28 Maciej         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             358: 345
  29 Jan            Lisiewski            - Michał         Dreczka               360: 432
  30 Adam           Graczyk              - Bożena         Lisiewska             343: 205
  31 Eugeniusz      Tuszyński            - Szymon         Jankowski             328: 222
  32 Dominik        Peter                - Mirosław       Dejna                 240: 218
  33 Łukasz         Moskal               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-10-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.88  30568  190
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.76  31551  200
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.90  19955  128
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.75  27770  183
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             150.76  28644  190
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.74  26832  178
  11 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.02  28353  189
  12 Marek Reda                     Dębówka              148.96  29495  198
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              148.79  28122  189
  14 Kamil Górka                    Kraków               147.88  26914  182
  15 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.78  25123  170
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               147.77   7093   48
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.63  19782  134
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.41  28990  198
  22 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.63  27480  190
  25 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.52  23556  163
  26 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  27 Dawid Pikul                    Poznań               143.63  26858  187
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  29 Justyna Górka                  Kraków               143.47  28408  198
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.35  28240  197
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.32  27375  191
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.22  23917  167
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.95  24730  173
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               142.54  26655  187
  35 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  36 Karol Waniek                   Wrocław              141.49   9621   68
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  39 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  41 Kamil Kister                   Puławy               139.87  26855  192
  42 Paweł Jackowski                Warszawa             139.70  27382  196
  43 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  44 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  46 Rafał Matczak                  Milanówek            138.66  16084  116
  47 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  48 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  50 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.23  27507  199
  51 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  52 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  53 Radosław Jachna                Łódź                 137.15  17418  127
  54 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.13   9325   68
  55 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  56 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.53  26896  197
  57 Artur Irzyk                    Kraków               136.48  16924  124
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             136.45  26471  194
  59 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.31  25490  187
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.25  27114  199
  61 Irena Sołdan                   Sopot                136.22  26290  193
  62 Agnieszka Krupka               Krosno               136.10   5308   39
  63 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.80  11000   81
  64 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.46  26143  193
  65 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  69 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  70 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.92   8839   66
  71 Adam Jurkowski                 Gliwice              133.78   6689   50
  72 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  73 Jakub Błażejewski              Poznań               133.20  24109  181
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.44  25561  193
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               132.34  22498  170
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.22  15734  119
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.11  24968  189
  78 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              131.91   9234   70
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.80  14366  109
  82 Piotr Broda                    Sandomierz           131.75  26218  199
  83 Barbara Obremska               Wrocław              131.70  25155  191
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                131.54   6051   46
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.31  25606  195
  86 Janusz Krupiński               Bytom                131.10  20451  156
  87 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.07  19792  151
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  89 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  90 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.78  24587  188
  91 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25450  195
  93 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.30  25930  199
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  96 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  97 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.02  20283  156
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  99 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
 100 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 101 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.39  15656  121
 102 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38  12679   98
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 104 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.30  12801   99
 105 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 106 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.79  24986  194
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75  10944   85
 108 Czesław Grajewski              Białystok            128.39  22211  173
 109 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.30  13472  105
 110 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 111 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 112 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 113 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 116 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 118 Anita Bruska                   Gdynia               127.74  18267  143
 119 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 120 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 121 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.98   6095   48
 122 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.93  16120  127
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.90  23984  189
 124 Mateusz Królikowski            Wrocław              126.79   6086   48
 125 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.71  24836  196
 126 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.57  25187  199
 127 Marcin Ceglarek                Kraków               126.38  21105  167
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 129 Ewa Szałas                     Katowice             126.34   8465   67
 130 Natalia Ogierman               Katowice             126.34  18951  150
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 132 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.21  24737  196
 133 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 134 Krzysztof Gibas                Kraków               126.08  22316  177
 135 Konrad Sowula                  Kraków               125.96  14107  112
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               125.78  18615  148
 137 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 139 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.24  18411  147
 140 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 141 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 142 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 143 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 144 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 145 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 146 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 147 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.36   9327   75
 148 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 149 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.18  21979  177
 150 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 151 Marta Bajorek                  Warszawa             124.05  24313  196
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 153 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.89   4584   37
 154 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 155 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.84   7926   64
 156 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.65  14714  119
 157 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 158 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.39   6663   54
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.14  19333  157
 160 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.09  23510  191
 161 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 162 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 163 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 165 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 166 Adam Janicki                   Wrocław              122.46  15185  124
 167 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.16  23821  195
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 169 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 170 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 171 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 172 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.36  15898  131
 173 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 120.64  13391  111
 175 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 176 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            120.47  14095  117
 177 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 178 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 179 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 180 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 181 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 182 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.47  22939  192
 184 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.47   4301   36
 185 Joanna Brychcy                 Katowice             119.32  12051  101
 186 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 187 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.06  17383  146
 188 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.91  21403  180
 189 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.82  15566  131
 190 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 191 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.79  15205  128
 192 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 194 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.59   6997   59
 195 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 196 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 197 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 199 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.33  18773  160
 201 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 203 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 205 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 206 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 207 Rafał Stachowski               Police               116.70  17038  146
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             116.69  20887  179
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.60  15275  131
 210 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 211 Dariusz Sowula                 Kraków               116.45  10131   87
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 213 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 214 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 215 Agnieszka Walas                Kraków               116.12  11148   96
 216 Marcin Stachowski              Wydartowo I          116.07  21008  181
 217 Jan Lisiewski                  Piasutno             116.03   4061   35
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.70  22678  196
 219 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.70  22445  194
 220 Jerzy Luter                    Bytom                115.39  22732  197
 221 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.30  19716  171
 222 Renata Andracka                Zwola                115.13  22911  199
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              115.08  13810  120
 225 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 226 Maria Pokorska                 Warszawa             114.73  22257  194
 227 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.59  12376  108
 228 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 229 Jacek Pietruszka               Kraków               113.95   4330   38
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              113.93  22103  194
 231 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 235 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.45  13160  116
 236 Urszula Solarska               Łódź                 113.25  22651  200
 237 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 238 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.11  21717  192
 239 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 240 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        112.45   3486   31
 241 Robert Wagner                  Wrocław              112.40  13263  118
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 244 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.73   5363   48
 245 Sylwia Łada                    Inowrocław           111.46  21401  192
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 247 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            110.92  14642  132
 249 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 250 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 252 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.27  18636  169
 253 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 254 Maciej Pietrasik               Nowogard             110.16  10465   95
 255 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 256 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 257 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 258 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
 259 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 260 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.23  20426  187
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 263 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 265 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 266 Michał Landowski               Police               108.47  12908  119
 267 Marta Sztajnert                Wisła                108.35   9101   84
 268 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 269 Józef Burzyński                Ełk                  108.22  19155  177
 270 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.19  20881  193
 271 Paweł Morga                    Warszawa             108.18   4111   38
 272 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 273 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 274 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 275 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.93   4749   44
 276 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 277 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 278 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.67   9367   87
 279 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.23  17800  166
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.94  17111  160
 281 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 282 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.44  20436  192
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               106.43  13623  128
 284 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 285 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 286 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 287 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 288 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 289 Agnieszka Dawid                Kraków               104.38   8142   78
 290 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 291 Sylwia Buks                    Warszawa             103.71   7467   72
 292 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 293 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.24  12698  123
 294 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 295 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 297 Waldemar Wypchał               Kraków               101.79   3970   39
 298 Michał Dreczka                 Poznań               101.68   7219   71
 299 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 300 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 301 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 302 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 303 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 304 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 305 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              99.53   5773   58
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.42  19586  197
 307 Janina Dąbrowska               Rybnik                98.82   3360   34
 308 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.67   9078   92
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.24   7859   80
 310 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 311 Karolina Urbańska              Poznań                97.73   9480   97
 312 Agnieszka Antos                Racibórz              97.70   6937   71
 313 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 314 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 315 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 316 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 317 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 318 Anna Lenartowska               Gdynia                95.99   8831   92
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 320 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 321 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 322 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 323 Marcin Kurowski                Racibórz              94.33  13112  139
 324 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.25  15174  161
 325 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.65  10114  108
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.06   8748   94
 327 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 328 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
 329 Kinga Stecuła                  Bytom                 91.35   4202   46
 330 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.12   5832   64
 331 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 332 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               89.96   4138   46
 333 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 334 Dominik Ulejczyk               Będzin                88.59   4075   46
 335 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.51  12426  142
 336 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 337 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 338 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.56   6674   78
 339 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 340 Teresa Balewska                Reda                  84.13  12451  148
 341 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.69   3766   45
 342 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 343 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 344 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 345 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 346 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 347 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 348 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 349 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 350 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.25   3889   51
 351 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 352 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 353 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 354 Mirosław Dejna                 Sampława              66.52  12174  183
 355 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 356 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 05-10-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   3 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.07   3242   27
   4 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   5 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  16 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  17 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  19 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  20 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  24 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  25 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  26 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  27 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  30 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.12   2667   24
  31 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  32 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  33 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  34 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  35 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  36 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  37 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  38 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  39 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  40 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  41 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  42 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  43 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  44 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  45 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  47 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  50 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.74   2041   23
  51 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  52 Dawid Węgrzyński               Zabrze                75.65   1740   23
  53 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  55 Paulina Naplocha               Racibórz              86.27   1898   22
  56 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  57 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  58 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  59 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  60 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  61 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  62 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  63 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  64 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  65 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  66 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  67 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  68 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  69 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  71 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  72 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  78 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  79 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  80 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  81 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  82 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  83 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  84 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  85 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  86 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  87 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  88 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  89 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  90 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  91 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  92 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  94 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  95 Ireneusz Kurzok                Mikołów              142.92   1715   12
  96 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  97 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
  98 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
  99 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 100 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 101 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 102 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 103 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 104 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 105 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 106 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 107 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 108 Anna Stefańska                 Łódź                 113.83   1366   12
 109 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 110 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 111 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 112 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 113 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 114 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 115 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 116 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 117 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 118 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 119 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 120 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 121 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 106.33   1276   12
 122 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 123 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 124 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 125 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 126 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 127 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 128 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 129 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 130 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 131 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 132 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 133 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 134 Grażyna Smereka                Racibórz              99.42   1193   12
 135 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 136 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 137 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 138 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 139 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 140 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 141 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 142 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 143 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 144 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 145 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 146 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 147 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 148 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 149 Szymon Stępień                 Bytom                 89.75   1077   12
 150 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 151 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 152 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 153 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 154 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 155 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 156 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 157 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
 158 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 159 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 160 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 161 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 162 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 163 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 164 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 165 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 123.55   1359   11
 166 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 167 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 168 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 107.18   1179   11
 169 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 174 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 175 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 176 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 177 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 178 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 179 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 180 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 181 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 182 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 183 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 184 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 185 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 186 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 187 Bożena Lisiewska               Piasutno              86.27    949   11
 188 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 189 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 190 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 191 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 192 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 193 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 194 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 195 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 196 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 197 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 198 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 199 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 200 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 201 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 202 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 203 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 204 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 205 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 206 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 207 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 208 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 209 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 210 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 211 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 212 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 213 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 214 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 215 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 216 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 217 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 218 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 219 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 220 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 221 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 222 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 223 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 224 Aleksandra Maliszewska         Będzin                53.91    593   11
 225 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 226 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 227 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 228 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 229 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 230 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 231 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 232 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 233 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 234 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 235 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 236 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 237 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 238 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 239 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 240 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 241 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 242 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 243 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 244 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 245 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 246 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 247 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 248 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 249 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 250 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 251 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 252 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 253 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 254 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 255 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 256 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 257 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 258 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 259 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 260 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 261 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 262 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 263 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 264 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 265 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 266 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 267 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 268 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 269 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 270 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 271 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 272 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 273 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 274 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 275 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 276 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 277 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 278 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 279 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 280 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 281 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 282 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 283 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 284 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 285 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 286 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 287 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 288 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 289 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 290 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 291 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 292 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 293 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 294 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 295 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 296 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 297 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 298 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 299 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 300 Łukasz Pawlas                  Racibórz              58.00     58    1
 301 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie