Wrocław20
września
Wrocław 20-21 września X Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble/V Akademickie Mistrzostwa Polski w ScrabbleGrand Prix 2014
Nowe Miasto Lubawskie27
września
Nowe Miasto Lubawskie 27-28 września XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Legnica 4
października
Legnica 4- 5 października XX Puchar Polski
Wielki powrót wielkiego mistrza – Tomasz Zwoliński Mistrzem Warmii i Mazur 201427 - 28 września 2014 — XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble Nowe Miasto Lubawskie, 27 - 28 września 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Wielki powrót wielkiego mistrza – Tomasz Zwoliński Mistrzem Warmii i Mazur 2014Wielki powrót Wielkiego Mistrza – Tomasz Zwoliński Mistrzem Warmii i Mazur 2014. W tegorocznej odsłonie Mistrzostw Warmii i Mazur wzięło udział 56 osób. To MAGICzna powtórka frekwencji z ubiegłego roku. Turniej w Nowym Mieście Lubawskim należy zaliczyć do kategorii turniejów silnie obsadzonych z uwagi na fakt obecności pięciu byłych Mistrzów Polski oraz obecnego Mistrza Polski Dominika Urbackiego. Pierwszy dzień rozgrywek rozgrywany był w gorącej kaloryferowej atmosferze pod dyktando Tomasza Zwolińskiego, który po VII rundach zgromadził 6 zwycięstw. Z takim samym dorobkiem zwycięstw drugie miejsce zajął Stanisław Rydzik z Warszawy, zaś trzecie Rafał Lenartowski z Gdyni.

Atrakcje wieczoru.
Tradycją nowomiejskich mistrzostw są imprezy sportowe organizowane w hali MOSiR. Tegoroczny tor przeszkód wygrała bezkonkurencyjna, jedyna w swoim rodzaju Agnieszka Wiśniewska z Inowrocławia (siódemka NABOŻNE), która pokonała przeszkody z czasem 1 minuty i 37 sekund. W kategorii mężczyzn zwyciężył Krzysztof Zawadzki z Sampławy pokonując dystans w czasie 52,02 sekund układając siódemkę ZNOŚCIE.

W rozegranym finale X Mistrzostw w Futsalu 2014 wzięły udział 2 drużyny piłkarskie. Drużyna ‘bez nazwy’ pokonała inną drużynę ‘no-name’ w stosunku 13:3. Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Rogalewicz z Poznania, zdobywca 5 goli. Najlepszym bramkarzem drużyny wicemistrzowskiej został Stanisław Rydzik z Warszawy, zaś MVP turnieju został najwszechstronniejszy wśród skrablistów. piłkarski wirtuoz Michał Alabrudziński z Włocławka.

I Bezblankowy Turniej.
Ostatnią atrakcją wieczoru, a właściwie nocy był 4-rundowy turniej z udziałem 26 osób, bez udziału 26 blanków. Triumfatorem turnieju został syn znanych skrablistów Małgosi i Maćka, Juliusz Czupryniak z Warszawy, przed Stanisławem Rydzikiem z Warszawy i Krzysztofem Bukowskim z Milanówka.

Niedzielne potyczki przyniosły tradycyjną, acz chwilową zmianę lidera. Tomek Zwoliński po nieznacznej porażce z Dominikiem Urbackim traci prowadzenie, a na pierwszym miejscu zastępuje go Rafał Lenartowski z Gdyni. Ostatnie 3 rundy są pod zdecydowane dyktando Tomka oraz Rafała, którzy w rundzie XII walczą o końcowy tryumf. Zwycięstwo Tomka nad Rafałem 443:360 zapewnia mu upragniony i długo oczekiwany tytuł Mistrza Warmii i Mazur. Trzecie medalowe miejsce dla Michała Alabrudzińskiego z Włocławka, który do miejsca wicemistrzowskiego traci zaledwie 5 punktów.

Laureatem kategorii Złoty Blank został Dariusz Białobrzewski z Gdyni. Układając wyraz ZALEWAŁY za 140 punktów zdobył szklaną statuetkę ufundowaną przez Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego, Pana Józefa Blanka.

Tradycyjnie najlepszą uczestniczką mistrzostw po zaledwie jednorocznej pauzie została ponownie Irena Sołdan z Sopotu.

Organizator XVII Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego Panu Józefowi Blankowi, Dyrektorowi Miejskiego Centrum Kultury Katarzynie Olęckiej, Dyrektorowi MOSiR Panu Grzegorzowi Bała, pracownikom Urzędu Miejskiego Pani Dorocie Osińskiej, oraz pracownikom Miejskiego Centrum Kultury — Pani Krystynie Hodowicz, Pani Natalii Reszka oraz Panu Zbigniewowi Ewertowskiemu. Podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe mistrzostw składam również prywatnym firmom i przedsiębiorcom: firmie EXPOM S.A., firmie NORE Kazimierz OkołowskiŁukasz Okołowski. Podziękowania kieruję również w stronę mediów za medialne nagłośnienie imprezy dla TV ELTRONIK w osobie Pana Marcina Sarnowskiego oraz Gazety Nowomiejskiej.

PS. Kończąc pozwolę sobie w tym miejscu na małą dygresję. W niedzielne popołudnie o tytuł mistrza Warmii i Mazur skutecznie walczył Tomasz Zwoliński, będąc dawniej utytułowanym kolarzem szosowcem i Mistrzem Polski z 1987 roku w triathlonie. W to samo niedzielne popołudnie w hiszpańskiej Ponferradzie tytuł Mistrza Świata w kolarstwie szosowym zdobył reprezentant Polski Michał Kwiatkowski. Chapeau bas, Tomek! Chapeau bas, Michał!

Mariusz Orzeł

PS. A ja, ze swojej strony składam gorące podziękowania niezmiennemu od 16 lat organizatorowi, Mariuszowi, za cierpliwość, wytrwałość, ogromną pełną inwencji i pomysłów energię, radość, uśmiech i troskę.

Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XV Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuPaweł Jackowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 27 września (7 rund)
11:15 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier
20:15 — futsal i scrabblowy tor przeszkód (prosimy o zabranie obuwia sportowego)
22:15 — Bezblankowy Turniej Nocny

Niedziela, 28 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmapka
WyżywienieKawa, herbata, napoje;
Możliwość zamówienia zestawu obiadowego w cenie 16 zł (zupa + danie główne)
Zupy: pomidorowa, krupnik
Danie główne: Schabowy, filet z kurczaka, filet rybny
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13
Bursa Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24 (zgłoszenia u organizatora – 603-598-173)
„Hotelik” Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, tel. 662-234-625
Zajazd „Nad Drwęcą”, ul. Kopernika 1a, tel. 56-474-48-34
Hotel „Finisz”, ul. Grunwaldzka 67, tel. 56-472-59-27, 606-225-850
NagrodyI-III puchary, nagrody rzeczowe, Puchar dla Najlepszej Uczestniczki Turnieju, Statuetka Złoty Blank za najdroższe słowo turnieju
Dodatkowe atrakcjeFutsal i scrabblowy tor przeszkód, Bezblankowy Turniej Nocny
OrganizatorzyMariusz Orzeł, 603-598-173, roadie73@gmail.com
SponsorzyUrząd Miejski, Miejskie Centrum Kultury, firma EXPOM S.A. oraz FUJI FOTO STUDIO — Radosław Rzemiński


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                145.38     10.0     5195     1937     1097
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 150.45      9.0     4889     1957      623
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.93      9.0     4884     1896      413
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.97      9.0     4752     1859      295
  5 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                139.00      8.0     4774     1824      392
  6 Michał          Rogalewicz           Poznań                 128.15      8.0     4683     1743      406
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.92      8.0     4642     1680      313
  8 Bogusław        Puchalski            Włocławek              115.45      8.0     4555     1673      146
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.29      8.0     4552     1638      508
 10 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  134.23      8.0     4465     1623      429
 11 Dominik         Urbacki              Pruszków               146.90      7.0     4877     1708      355
 12 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.25      7.0     4721     1526      435
 13 Jakub           Błażejewski          Poznań                 127.08      7.0     4634     1597      180
 14 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 110.75      7.0     4632     1496      118
 15 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               116.06      7.0     4523     1505      211
 16 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               105.47      7.0     4494     1628      -64
 17 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              106.54      7.0     4488     1451      164
 18 Maciej          Perzyński            Piła                   130.56      7.0     4477     1680      142
 19 Irena           Sołdan               Sopot                  138.37      7.0     4460     1547      133
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.69      7.0     4425     1575      172
 21 Sławomir        Długosz              Ostróda                111.76      7.0     4424     1578       68
 22 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.01      7.0     4061     1545     -215
 23 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.51      6.0     4786     1380      531
 24 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 121.46      6.0     4602     1543      466
 25 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               124.96      6.0     4598     1527     -183
 26 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 129.66      6.0     4569     1449      -85
 27 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.63      6.0     4477     1491       17
 28 Dariusz         Zębek                Olsztyn                103.33      6.0     4443     1274      569
 29 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 114.98      6.0     4415     1415      -20
 30 Jakub           Onoszko              Gdynia                 111.79      6.0     4387     1398      142
 31 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.87      6.0     4364     1376      160
 32 Anita           Bruska               Gdynia                 122.17      6.0     4308     1388      533
 33 Sylwia          Łada                 Inowrocław             112.55      6.0     4299     1401      -83
 34 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              125.32      6.0     4163     1371      221
 35 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.99      6.0     4086     1377     -383
 36 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 108.58      5.0     4490     1299      -10
 37 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  109.25      5.0     4451     1337     -208
 38 Zbigniew        Rybak                Warszawa               120.40      5.0     4438     1303      -10
 39 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               105.52      5.0     4342     1200      426
 40 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                108.06      5.0     4248     1280       96
 41 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   120.00      5.0     4170     1384     -222
 42 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.00      5.0     4153     1374     -483
 43 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.10      5.0     4115     1241      -80
 44 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     4110     1276       35
 45 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              106.24      5.0     4005     1241       39
 46 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.5     3786     1025     -218
 47 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  116.50      4.0     4111     1158      -48
 48 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 113.56      4.0     4031     1171      -77
 49 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 109.83      4.0     3921     1097     -496
 50 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3637     1140     -338
 51 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.5     3871      960     -178
 52 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               102.49      3.5     3728     1079     -393
 53 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3536      928     -305
 54 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2443      805    -1577
 55 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     2348      749    -1022
 56 Dominik         Peter                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.0     1402      411    -1337
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Michał Alabrudziński 150.93 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogusław       Puchalski             115.45 +  435: 303  165
    2     8 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  463: 427  170
    3     3 Szymon         Dąbrowski             129.63 -  408: 464   80
    4     5 Andrzej        Oleksiak              139.00 +  435: 377  189
    5     4 Stanisław      Rydzik                146.97 -  370: 416   97
    6     5 Paweł          Jackowski             145.92 +  437: 308  196
    7     2 Dominik        Urbacki               146.90 +  345: 333  197
    8     3 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  347: 378   55
    9     5 Jakub          Błażejewski           127.08 +  428: 389  177
   10     1 Rafał          Lenartowski           150.45 +  374: 372  200
   11     4 Maciej         Perzyński             130.56 +  458: 346  181
   12     2 Andrzej        Oleksiak              139.00 +  384: 358  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Rafał Lenartowski 150.45 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ala            Białobrzewska         114.98 +  446: 292  165
    2     5 Michał         Rogalewicz            128.15 +  423: 396  178
    3     5 Irena          Sołdan                138.37 +  369: 321  188
    4     2 Juliusz        Czupryniak            124.96 +  425: 227  175
    5     2 Dominik        Urbacki               146.90 -  346: 392   97
    6     4 Maciej         Perzyński             130.56 +  451: 332  181
    7     1 Tomasz         Zwoliński             145.38 +  354: 349  195
    8     2 Stanisław      Rydzik                146.97 +  504: 311  197
    9     1 Andrzej        Oleksiak              139.00 +  436: 428  189
   10     1 Michał         Alabrudziński         150.93 -  372: 374  101
   11     2 Paweł          Jackowski             145.92 +  403: 401  196
   12     1 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  360: 443   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Stanisław Rydzik 146.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  465: 316  164
    2     3 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  404: 374  172
    3     6 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  418: 298  152
    4     4 Dominik        Urbacki               146.90 -  282: 381   97
    5     4 Michał         Alabrudziński         150.93 +  416: 370  201
    6     6 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  417: 369  170
    7     3 Dariusz        Białobrzewski         121.46 +  487: 272  171
    8     2 Rafał          Lenartowski           150.45 -  311: 504  100
    9     4 Maciej         Perzyński             130.56 +  402: 392  181
   10     3 Michał         Rogalewicz            128.15 +  423: 352  178
   11     3 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  306: 426   89
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             134.23 +  421: 403  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Dominik Urbacki 146.90 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  112.55 +  503: 370  163
    2     2 Łukasz         Baranowski            129.66 -  382: 395   80
    3     8 Sławomir       Zabawa                109.25 +  520: 393  159
    4     4 Stanisław      Rydzik                146.97 +  381: 282  197
    5     2 Rafał          Lenartowski           150.45 +  392: 346  200
    6     2 Szymon         Dąbrowski             129.63 +  496: 375  180
    7     2 Michał         Alabrudziński         150.93 -  333: 345  101
    8     1 Tomasz         Zwoliński             145.38 +  413: 385  195
    9     2 Michał         Rogalewicz            128.15 -  297: 437   78
   10     4 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  355: 439   89
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  381: 414   84
   12     8 Marek          Dudkiewicz            131.69 +  424: 341  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Mirosław Uglik 146.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Onoszko               111.79 -  354: 399   62
    2    20 Ala            Białobrzewska         114.98 +  412: 358  165
    3    17 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  344: 340  164
    4     7 Łukasz         Baranowski            129.66 +  467: 324  180
    5     3 Dariusz        Białobrzewski         121.46 -  337: 343   71
    6    13 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  438: 209  152
    7     8 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  365: 240  170
    8     4 Jakub          Błażejewski           127.08 -  371: 395   77
    9     7 Irena          Sołdan                138.37 +  341: 273  188
   10     5 Maciej         Perzyński             130.56 -  249: 500   81
   11     9 Jerzy          Krzyżewski            116.06 +  408: 334  166
   12     7 Sławomir       Długosz               111.76 +  466: 329  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Paweł Jackowski 145.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               111.76 +  378: 332  162
    2     4 Jakub          Błażejewski           127.08 +  477: 397  177
    3     1 Dariusz        Białobrzewski         121.46 -  304: 442   71
    4    12 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  392: 299  150
    5     5 Krzysztof      Zawadzki              105.47 +  449: 295  155
    6     5 Michał         Alabrudziński         150.93 -  308: 437  101
    7    10 Krzysztof      Bukowski              125.32 +  404: 367  175
    8     6 Michał         Rogalewicz            128.15 -  279: 381   78
    9    10 Wojciech       Gołęcki               105.01 +  385: 280  155
   10     7 Juliusz        Czupryniak            124.96 +  436: 395  175
   11     2 Rafał          Lenartowski           150.45 -  401: 403  100
   12     5 Maciej         Perzyński             130.56 +  429: 301  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Tomasz Zwoliński 145.38 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              110.99 +  432: 355  161
    2    10 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  486: 301  155
    3     2 Andrzej        Oleksiak              139.00 +  436: 328  189
    4     3 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  415: 355  170
    5     1 Szymon         Dąbrowski             129.63 +  433: 378  180
    6     1 Juliusz        Czupryniak            124.96 +  452: 293  175
    7     1 Rafał          Lenartowski           150.45 -  349: 354  100
    8     1 Dominik        Urbacki               146.90 -  385: 413   97
    9     3 Krzysztof      Zawadzki              105.47 +  533: 293  155
   10     2 Jakub          Błażejewski           127.08 +  369: 287  177
   11     1 Michał         Rogalewicz            128.15 +  462: 381  178
   12     1 Rafał          Lenartowski           150.45 +  443: 360  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 12 161.42




	Andrzej Oleksiak 139.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mieczysław     Pastuszak             110.75 +  439: 331  161
    2     6 Jerzy          Krzyżewski            116.06 +  391: 374  166
    3     2 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  328: 436   95
    4     5 Michał         Alabrudziński         150.93 -  377: 435  101
    5    14 Wojciech       Gołęcki               105.01 +  454: 290  155
    6     8 Irena          Sołdan                138.37 +  382: 338  188
    7     6 Marek          Dudkiewicz            131.69 +  370: 333  182
    8     7 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  382: 364  181
    9     1 Rafał          Lenartowski           150.45 -  428: 436  100
   10     4 Dominik        Urbacki               146.90 +  439: 355  197
   11     3 Stanisław      Rydzik                146.97 +  426: 306  197
   12     2 Michał         Alabrudziński         150.93 -  358: 384  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Irena Sołdan 138.37 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Burczyk               109.83 +  423: 305  160
    2    12 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  342: 338  167
    3     5 Rafał          Lenartowski           150.45 -  321: 369  100
    4     9 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  339: 476   55
    5    10 Sławomir       Zabawa                109.25 +  455: 334  159
    6     8 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  338: 382   89
    7    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  325: 321  150
    8     8 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  403: 349  172
    9     7 Mirosław       Uglik                 146.29 -  273: 341   96
   10    10 Dariusz        Białobrzewski         121.46 +  391: 366  171
   11    11 Bogusław       Puchalski             115.45 -  350: 395   65
   12    13 Sylwia         Łada                  112.55 +  500: 351  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Grzegorz Koczkodon 134.23 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Zabawa                109.25 -  387: 423   59
    2    15 Artur          Wawrzynowski          113.56 -  245: 342   64
    3    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  417: 224  150
    4    15 Jakub          Błażejewski           127.08 -  311: 348   77
    5    21 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  386: 357  170
    6    17 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  462: 302  159
    7    18 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  318: 299  152
    8     9 Mieczysław     Pastuszak             110.75 +  355: 303  161
    9     8 Marek          Dudkiewicz            131.69 +  430: 326  182
   10     6 Krzysztof      Zawadzki              105.47 +  337: 310  155
   11     5 Dominik        Urbacki               146.90 +  414: 381  197
   12     3 Stanisław      Rydzik                146.97 -  403: 421   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Marek Dudkiewicz 131.69 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  342: 336  159
    2     9 Szymon         Dąbrowski             129.63 -  305: 364   80
    3    19 Jerzy          Krzyżewski            116.06 +  419: 318  166
    4    11 Michał         Rogalewicz            128.15 +  447: 401  178
    5     6 Juliusz        Czupryniak            124.96 -  354: 357   75
    6    10 Łukasz         Baranowski            129.66 +  360: 312  180
    7     6 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  333: 370   89
    8    13 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  449: 301  155
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  326: 430   84
   10    14 Wojciech       Gołęcki               105.01 +  333: 316  155
   11    10 Łukasz         Moskal                106.54 +  416: 324  157
   12     8 Dominik        Urbacki               146.90 -  341: 424   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Maciej Perzyński 130.56 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  368: 318  158
    2     7 Juliusz        Czupryniak            124.96 -  286: 457   75
    3    18 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  453: 298  172
    4     8 Sławomir       Długosz               111.76 +  415: 272  162
    5     7 Anita          Bruska                122.17 +  340: 320  172
    6     4 Rafał          Lenartowski           150.45 -  332: 451  100
    7     7 Szymon         Dąbrowski             129.63 +  329: 324  180
    8     5 Dariusz        Białobrzewski         121.46 +  415: 357  171
    9     4 Stanisław      Rydzik                146.97 -  392: 402   97
   10     5 Mirosław       Uglik                 146.29 +  500: 249  196
   11     4 Michał         Alabrudziński         150.93 -  346: 458  101
   12     5 Paweł          Jackowski             145.92 -  301: 429   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Jolanta Chłopińska 130.51 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Moskal                106.54 +  428: 276  157
    2    11 Katarzyna      Szachowicz            102.49 -  279: 389   52
    3    10 Sławomir       Długosz               111.76 -  330: 420   62
    4    16 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  478: 358  159
    5    18 Agnieszka      Kozak                 105.00 -  421: 431   55
    6    15 Ala            Białobrzewska         114.98 +  457: 254  165
    7    11 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  394: 380  158
    8     7 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  364: 382   89
    9    11 Dorota         Rudzińska             120.87 -  310: 384   71
   10    17 Krystian       Wandzlewicz           120.00 -  382: 406   70
   11    18 Anita          Bruska                122.17 +  436: 350  172
   12    15 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  507: 225  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Łukasz Baranowski 129.66 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Kudliński             106.24 +  394: 371  156
    2     2 Dominik        Urbacki               146.90 +  395: 382  197
    3     4 Juliusz        Czupryniak            124.96 -  463: 475   75
    4     7 Mirosław       Uglik                 146.29 -  324: 467   96
    5    11 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  380: 372  167
    6    10 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  312: 360   82
    7    13 Bogusław       Puchalski             115.45 -  421: 427   65
    8    15 Anita          Bruska                122.17 +  359: 308  172
    9    17 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  448: 419  155
   10     9 Sławomir       Długosz               111.76 -  367: 391   62
   11    12 Sylwia         Łada                  112.55 -  339: 374   63
   12    16 Sławomir       Zabawa                109.25 +  367: 308  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Szymon Dąbrowski 129.63 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  434: 283  156
    2     9 Marek          Dudkiewicz            131.69 +  364: 305  182
    3     3 Michał         Alabrudziński         150.93 +  464: 408  201
    4     1 Dariusz        Białobrzewski         121.46 +  345: 340  171
    5     1 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  378: 433   95
    6     2 Dominik        Urbacki               146.90 -  375: 496   97
    7     7 Maciej         Perzyński             130.56 -  324: 329   81
    8    10 Juliusz        Czupryniak            124.96 -  388: 429   75
    9    15 Jakub          Onoszko               111.79 -  336: 388   62
   10    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  352: 339  150
   11    14 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  388: 333  155
   12    10 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  329: 377   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Michał Rogalewicz 128.15 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Zawadzki              105.47 +  371: 344  155
    2     5 Rafał          Lenartowski           150.45 -  396: 423  100
    3    16 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  402: 300  167
    4    11 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  401: 447   82
    5    12 Jakub          Onoszko               111.79 +  387: 325  162
    6     9 Bogusław       Puchalski             115.45 +  378: 330  165
    7     9 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  442: 322  155
    8     6 Paweł          Jackowski             145.92 +  381: 279  196
    9     2 Dominik        Urbacki               146.90 +  437: 297  197
   10     3 Stanisław      Rydzik                146.97 -  352: 423   97
   11     1 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  381: 462   95
   12     4 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  355: 325  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Jakub Błażejewski 127.08 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Gołęcki               105.01 +  450: 282  155
    2     4 Paweł          Jackowski             145.92 -  397: 477   96
    3     9 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  344: 434   61
    4    15 Grzegorz       Koczkodon             134.23 +  348: 311  184
    5    13 Katarzyna      Dębska                104.10 +  406: 303  154
    6    11 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  446: 376  158
    7     4 Dorota         Rudzińska             120.87 +  412: 361  171
    8     4 Mirosław       Uglik                 146.29 +  395: 371  196
    9     5 Michał         Alabrudziński         150.93 -  389: 428  101
   10     2 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  287: 369   95
   11     7 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  387: 420   55
   12     9 Dariusz        Białobrzewski         121.46 +  373: 322  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Krzysztof Bukowski 125.32 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Kozak                 105.00 -  294: 342   55
    2    19 Lucyna         Śniadach              110.99 -  300: 333   61
    3    22 Waldemar       Kudliński             106.24 +  339: 271  156
    4    21 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  385: 328  156
    5    17 Sławomir       Długosz               111.76 +  387: 268  162
    6    12 Anita          Bruska                122.17 +  370: 287  172
    7    10 Paweł          Jackowski             145.92 -  367: 404   96
    8    11 Dorota         Rudzińska             120.87 +  380: 283  171
    9     9 Bogusław       Puchalski             115.45 -  305: 360   65
   10    13 Łukasz         Moskal                106.54 -  343: 393   57
   11    15 Ala            Białobrzewska         114.98 +  389: 343  165
   12    14 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  304: 330   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Juliusz Czupryniak 124.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Dębska                104.10 +  438: 358  154
    2     7 Maciej         Perzyński             130.56 +  457: 286  181
    3     4 Łukasz         Baranowski            129.66 +  475: 463  180
    4     2 Rafał          Lenartowski           150.45 -  227: 425  100
    5     6 Marek          Dudkiewicz            131.69 +  357: 354  182
    6     1 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  293: 452   95
    7     5 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  277: 347   55
    8    10 Szymon         Dąbrowski             129.63 +  429: 388  180
    9     6 Dariusz        Białobrzewski         121.46 +  362: 330  171
   10     7 Paweł          Jackowski             145.92 -  395: 436   96
   11     6 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  393: 429   72
   12    11 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  495: 513   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Mariusz Orzeł 122.25 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Zębek                 103.33 +  386: 325  153
    2     3 Stanisław      Rydzik                146.97 -  374: 404   97
    3    18 Maciej         Perzyński             130.56 -  298: 453   81
    4    25 Waldemar       Kudliński             106.24 +  379: 283  156
    5    20 Andrzej        Bednaruk              108.58 -  373: 405   59
    6    20 Katarzyna      Dębska                104.10 +  501: 270  154
    7    12 Sławomir       Długosz               111.76 +  465: 306  162
    8     8 Irena          Sołdan                138.37 -  349: 403   88
    9    12 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  431: 297  158
   10     8 Bogusław       Puchalski             115.45 +  411: 392  165
   11     6 Juliusz        Czupryniak            124.96 +  429: 393  175
   12     4 Michał         Rogalewicz            128.15 -  325: 355   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Anita Bruska 122.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Szachowicz            102.49 -  323: 331   52
    2    27 Dominik        Peter                 100.00 +  484: 186  150
    3    13 Lucyna         Śniadach              110.99 +  455: 238  161
    4     6 Jakub          Onoszko               111.79 +  334: 294  162
    5     7 Maciej         Perzyński             130.56 -  320: 340   81
    6    12 Krzysztof      Bukowski              125.32 -  287: 370   75
    7    19 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  336: 353   70
    8    15 Łukasz         Baranowski            129.66 -  308: 359   80
    9    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  421: 246  150
   10    20 Waldemar       Kudliński             106.24 +  330: 289  156
   11    18 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  350: 436   81
   12    20 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  360: 333  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Dariusz Białobrzewski 121.46 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  566: 141  150
    2     1 Jakub          Onoszko               111.79 +  420: 340  162
    3     1 Paweł          Jackowski             145.92 +  442: 304  196
    4     1 Szymon         Dąbrowski             129.63 -  340: 345   80
    5     3 Mirosław       Uglik                 146.29 +  343: 337  196
    6     3 Dorota         Rudzińska             120.87 +  419: 343  171
    7     3 Stanisław      Rydzik                146.97 -  272: 487   97
    8     5 Maciej         Perzyński             130.56 -  357: 415   81
    9     6 Juliusz        Czupryniak            124.96 -  330: 362   75
   10    10 Irena          Sołdan                138.37 -  366: 391   88
   11    13 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  425: 298  170
   12     9 Jakub          Błażejewski           127.08 -  322: 373   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Dorota Rudzińska 120.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  419: 266  150
    2    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  437: 381  150
    3     7 Krystian       Wandzlewicz           120.00 -  341: 351   70
    4    10 Bogusław       Puchalski             115.45 +  398: 367  165
    5     8 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  320: 301  158
    6     3 Dariusz        Białobrzewski         121.46 -  343: 419   71
    7     4 Jakub          Błażejewski           127.08 -  361: 412   77
    8    11 Krzysztof      Bukowski              125.32 -  283: 380   75
    9    11 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  384: 310  181
   10    11 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  332: 374   66
   11    17 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  338: 376   55
   12    19 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  408: 267  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Zbigniew Rybak 120.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Teresa         Balewska              100.00 +  365: 267  150
    2     8 Michał         Alabrudziński         150.93 -  427: 463  101
    3    14 Bogusław       Puchalski             115.45 -  344: 399   65
    4    17 Katarzyna      Dębska                104.10 -  341: 364   54
    5    21 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  357: 386   84
    6    24 Waldemar       Kudliński             106.24 +  478: 264  156
    7    19 Anita          Bruska                122.17 +  353: 336  172
    8    17 Ala            Białobrzewska         114.98 +  419: 331  165
    9    14 Sławomir       Długosz               111.76 -  397: 450   62
   10    15 Sylwia         Łada                  112.55 -  318: 359   63
   11    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  414: 322  150
   12    15 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  225: 507   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Krystian Wandzlewicz 120.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  299: 296  150
    2    13 Sławomir       Zabawa                109.25 +  417: 306  159
    3     7 Dorota         Rudzińska             120.87 +  351: 341  171
    4     3 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  355: 415   95
    5     9 Mieczysław     Pastuszak             110.75 +  400: 304  161
    6     6 Stanisław      Rydzik                146.97 -  369: 417   97
    7     8 Mirosław       Uglik                 146.29 -  240: 365   96
    8    12 Bogusław       Puchalski             115.45 -  330: 405   65
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  372: 376   66
   10    17 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  406: 382  181
   11    13 Dariusz        Białobrzewski         121.46 -  298: 425   71
   12    20 Anita          Bruska                122.17 -  333: 360   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Małgorzata Jóźwiak 116.50 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dominik        Peter                 100.00 +  327: 230  150
    2    12 Irena          Sołdan                138.37 -  338: 342   88
    3    16 Michał         Rogalewicz            128.15 -  300: 402   78
    4    20 Ala            Białobrzewska         114.98 +  460: 283  165
    5    11 Łukasz         Baranowski            129.66 -  372: 380   80
    6    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  377: 314  150
    7    14 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  277: 453   61
    8    19 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  326: 434   66
    9    24 Lucyna         Śniadach              110.99 -  311: 385   61
   10    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  419: 283  150
   11    19 Sławomir       Zabawa                109.25 -  291: 333   59
   12    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  313: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Jerzy Krzyżewski 116.06 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  370: 332  150
    2     6 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  374: 391   89
    3    19 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  318: 419   82
    4    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  363: 387   50
    5    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  306: 460   50
    6    26 Teresa         Balewska              100.00 +  407: 266  150
    7    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  490: 290  150
    8    19 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  434: 326  167
    9    16 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  376: 372  170
   10    11 Dorota         Rudzińska             120.87 +  374: 332  171
   11     9 Mirosław       Uglik                 146.29 -  334: 408   96
   12    10 Szymon         Dąbrowski             129.63 +  377: 329  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Bogusław Puchalski 115.45 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         150.93 -  303: 435  101
    2    17 Sylwia         Łada                  112.55 +  370: 289  163
    3    14 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  399: 344  170
    4    10 Dorota         Rudzińska             120.87 -  367: 398   71
    5    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  393: 379  150
    6     9 Michał         Rogalewicz            128.15 -  330: 378   78
    7    13 Łukasz         Baranowski            129.66 +  427: 421  180
    8    12 Krystian       Wandzlewicz           120.00 +  405: 330  170
    9     9 Krzysztof      Bukowski              125.32 +  360: 305  175
   10     8 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  392: 411   72
   11    11 Irena          Sołdan                138.37 +  395: 350  188
   12     6 Krzysztof      Zawadzki              105.47 +  414: 369  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Ala Białobrzewska 114.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           150.45 -  292: 446  100
    2    20 Mirosław       Uglik                 146.29 -  358: 412   96
    3    26 Dominik        Peter                 100.00 +  451: 198  150
    4    20 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 -  283: 460   67
    5    25 Lucyna         Śniadach              110.99 +  389: 377  161
    6    15 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  254: 457   81
    7    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  488: 314  150
    8    17 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  331: 419   70
    9    23 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  483: 265  152
   10    19 Katarzyna      Dębska                104.10 +  357: 339  154
   11    15 Krzysztof      Bukowski              125.32 -  343: 389   75
   12    17 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  386: 359  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Artur Wawrzynowski 113.56 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                146.97 -  316: 465   97
    2    15 Grzegorz       Koczkodon             134.23 +  342: 245  184
    3    17 Mirosław       Uglik                 146.29 -  340: 344   96
    4    19 Dariusz        Zębek                 103.33 -  374: 409   53
    5    26 Teresa         Balewska              100.00 +  330: 256  150
    6    18 Sylwia         Łada                  112.55 -  282: 346   63
    7    20 Sławomir       Zabawa                109.25 -  364: 385   59
    8    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  363: 253  150
    9    25 Maciej         Dąbrowski             105.52 -  340: 363   56
   10    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  366: 259  150
   11    21 Andrzej        Bednaruk              108.58 -  338: 411   59
   12    23 Katarzyna      Dębska                104.10 -  276: 372   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Sylwia Łada 112.55 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               146.90 -  370: 503   97
    2    17 Bogusław       Puchalski             115.45 -  289: 370   65
    3    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  428: 333  150
    4    22 Lucyna         Śniadach              110.99 +  433: 313  161
    5    16 Katarzyna      Szachowicz            102.49 -  351: 356   52
    6    18 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  346: 282  164
    7    17 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  304: 367   55
    8    16 Sławomir       Zabawa                109.25 -  338: 418   59
    9    21 Andrzej        Burczyk               109.83 +  356: 283  160
   10    15 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  359: 318  170
   11    12 Łukasz         Baranowski            129.66 +  374: 339  180
   12    13 Irena          Sołdan                138.37 -  351: 500   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Jakub Onoszko 111.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 146.29 +  399: 354  196
    2     1 Dariusz        Białobrzewski         121.46 -  340: 420   71
    3    20 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  376: 231  155
    4     6 Anita          Bruska                122.17 -  294: 334   72
    5    12 Michał         Rogalewicz            128.15 -  325: 387   78
    6    16 Sławomir       Zabawa                109.25 +  407: 370  159
    7    15 Dariusz        Zębek                 103.33 +  417: 325  153
    8    14 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  300: 367   55
    9    15 Szymon         Dąbrowski             129.63 +  388: 336  180
   10    12 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  376: 406   61
   11    16 Lucyna         Śniadach              110.99 +  413: 326  161
   12    12 Łukasz         Moskal                106.54 -  352: 389   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Sławomir Długosz 111.76 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             145.92 -  332: 378   96
    2    23 Łukasz         Moskal                106.54 +  496: 292  157
    3    10 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  420: 330  181
    4     8 Maciej         Perzyński             130.56 -  272: 415   81
    5    17 Krzysztof      Bukowski              125.32 -  268: 387   75
    6    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  394: 256  150
    7    12 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  306: 465   72
    8    18 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  371: 320  159
    9    14 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  450: 397  170
   10     9 Łukasz         Baranowski            129.66 +  391: 367  180
   11     8 Mieczysław     Pastuszak             110.75 +  395: 283  161
   12     7 Mirosław       Uglik                 146.29 -  329: 466   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Lucyna Śniadach 110.99 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  355: 432   95
    2    19 Krzysztof      Bukowski              125.32 +  333: 300  175
    3    13 Anita          Bruska                122.17 -  238: 455   72
    4    22 Sylwia         Łada                  112.55 -  313: 433   63
    5    25 Ala            Białobrzewska         114.98 -  377: 389   65
    6    25 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  360: 291  156
    7    21 Andrzej        Bednaruk              108.58 -  275: 414   59
    8    27 Teresa         Balewska              100.00 +  380: 293  150
    9    24 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  385: 311  167
   10    21 Elżbieta       Zębek                 108.06 +  397: 395  158
   11    16 Jakub          Onoszko               111.79 -  326: 413   62
   12    21 Agnieszka      Kozak                 105.00 +  347: 343  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Mieczysław Pastuszak 110.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  331: 439   89
    2    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  394: 294  150
    3     9 Jakub          Błażejewski           127.08 +  434: 344  177
    4    13 Wojciech       Gołęcki               105.01 +  426: 365  155
    5     9 Krystian       Wandzlewicz           120.00 -  304: 400   70
    6    14 Agnieszka      Kozak                 105.00 -  360: 392   55
    7    14 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  453: 277  167
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  303: 355   84
    9    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  425: 382  150
   10    12 Jakub          Onoszko               111.79 +  406: 376  162
   11     8 Sławomir       Długosz               111.76 -  283: 395   62
   12    11 Juliusz        Czupryniak            124.96 +  513: 495  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Andrzej Burczyk 109.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                138.37 -  305: 423   88
    2    16 Waldemar       Kudliński             106.24 +  364: 347  156
    3    15 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  400: 439   55
    4    23 Agnieszka      Kozak                 105.00 -  283: 385   55
    5    22 Łukasz         Moskal                106.54 -  335: 412   57
    6    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  389: 210  150
    7    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  263: 259  150
    8    21 Elżbieta       Zębek                 108.06 -  260: 379   58
    9    21 Sylwia         Łada                  112.55 -  283: 356   63
   10    22 Andrzej        Bednaruk              108.58 -  323: 452   59
   11    24 Maciej         Dąbrowski             105.52 -  271: 430   56
   12    26 Teresa         Balewska              100.00 +  445: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Sławomir Zabawa 109.25 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Koczkodon             134.23 +  423: 387  184
    2    13 Krystian       Wandzlewicz           120.00 -  306: 417   70
    3     8 Dominik        Urbacki               146.90 -  393: 520   97
    4    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  474: 319  150
    5    10 Irena          Sołdan                138.37 -  334: 455   88
    6    16 Jakub          Onoszko               111.79 -  370: 407   62
    7    20 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  385: 364  164
    8    16 Sylwia         Łada                  112.55 +  418: 338  163
    9    13 Łukasz         Moskal                106.54 -  365: 441   57
   10    16 Agnieszka      Kozak                 105.00 -  342: 353   55
   11    19 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  333: 291  167
   12    16 Łukasz         Baranowski            129.66 -  308: 367   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Andrzej Bednaruk 108.58 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  336: 342   82
    2    22 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  372: 421   55
    3    23 Łukasz         Moskal                106.54 +  454: 383  157
    4    16 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  358: 478   81
    5    20 Mariusz        Orzeł                 122.25 +  405: 373  172
    6    17 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  302: 462   84
    7    21 Lucyna         Śniadach              110.99 +  414: 275  161
    8    18 Sławomir       Długosz               111.76 -  320: 371   62
    9    19 Waldemar       Kudliński             106.24 -  307: 348   56
   10    22 Andrzej        Burczyk               109.83 +  452: 323  160
   11    21 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  411: 338  164
   12    17 Ala            Białobrzewska         114.98 -  359: 386   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Elżbieta Zębek 108.06 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Perzyński             130.56 -  318: 368   81
    2    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  504: 143  150
    3    12 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  337: 320  150
    4    14 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  346: 329  152
    5     8 Dorota         Rudzińska             120.87 -  301: 320   71
    6    11 Jakub          Błażejewski           127.08 -  376: 446   77
    7    11 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  380: 394   81
    8    21 Andrzej        Burczyk               109.83 +  379: 260  160
    9    12 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  297: 431   72
   10    21 Lucyna         Śniadach              110.99 -  395: 397   61
   11    23 Katarzyna      Dębska                104.10 +  348: 336  154
   12    19 Dorota         Rudzińska             120.87 -  267: 408   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Łukasz Moskal 106.54 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jolanta        Chłopińska            130.51 -  276: 428   81
    2    23 Sławomir       Długosz               111.76 -  292: 496   62
    3    23 Andrzej        Bednaruk              108.58 -  383: 454   59
    4    26 Dominik        Peter                 100.00 +  503: 156  150
    5    22 Andrzej        Burczyk               109.83 +  412: 335  160
    6    19 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  316: 334   55
    7    22 Katarzyna      Dębska                104.10 +  364: 326  154
    8    22 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  395: 319  152
    9    13 Sławomir       Zabawa                109.25 +  441: 365  159
   10    13 Krzysztof      Bukowski              125.32 +  393: 343  175
   11    10 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  324: 416   82
   12    12 Jakub          Onoszko               111.79 +  389: 352  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Waldemar Kudliński 106.24 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            129.66 -  371: 394   80
    2    16 Andrzej        Burczyk               109.83 -  347: 364   60
    3    22 Krzysztof      Bukowski              125.32 -  271: 339   75
    4    25 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  283: 379   72
    5    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  400: 207  150
    6    24 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  264: 478   70
    7    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  415: 169  150
    8    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  345: 341  150
    9    19 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  348: 307  159
   10    20 Anita          Bruska                122.17 -  289: 330   72
   11    22 Dariusz        Zębek                 103.33 -  334: 353   53
   12    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  338: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Maciej Dąbrowski 105.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Dąbrowski             129.63 -  283: 434   80
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  339: 446   55
    3    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  472: 175  150
    4    21 Krzysztof      Bukowski              125.32 -  328: 385   75
    5    24 Anna           Lenartowska           100.00 -  325: 351   50
    6    25 Lucyna         Śniadach              110.99 -  291: 360   61
    7    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  446: 100  150
    8    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  319: 326   50
    9    25 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  363: 340  164
   10    23 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  423: 307  152
   11    24 Andrzej        Burczyk               109.83 +  430: 271  160
   12    18 Dariusz        Zębek                 103.33 -  323: 421   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Krzysztof Zawadzki 105.47 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Rogalewicz            128.15 -  344: 371   78
    2    21 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  446: 339  156
    3    15 Andrzej        Burczyk               109.83 +  439: 400  160
    4     9 Irena          Sołdan                138.37 +  476: 339  188
    5     5 Paweł          Jackowski             145.92 -  295: 449   96
    6     7 Dariusz        Zębek                 103.33 +  377: 365  153
    7     5 Juliusz        Czupryniak            124.96 +  347: 277  175
    8     3 Michał         Alabrudziński         150.93 +  378: 347  201
    9     3 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  293: 533   95
   10     6 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  310: 337   84
   11     7 Jakub          Błażejewski           127.08 +  420: 387  177
   12     6 Bogusław       Puchalski             115.45 -  369: 414   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Wojciech Gołęcki 105.01 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Błażejewski           127.08 -  282: 450   77
    2    22 Andrzej        Bednaruk              108.58 +  421: 372  159
    3    11 Dariusz        Zębek                 103.33 +  333: 294  153
    4    13 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  365: 426   61
    5    14 Andrzej        Oleksiak              139.00 -  290: 454   89
    6    19 Łukasz         Moskal                106.54 +  334: 316  157
    7    17 Sylwia         Łada                  112.55 +  367: 304  163
    8    14 Jakub          Onoszko               111.79 +  367: 300  162
    9    10 Paweł          Jackowski             145.92 -  280: 385   96
   10    14 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  316: 333   82
   11    17 Dorota         Rudzińska             120.87 +  376: 338  171
   12    14 Krzysztof      Bukowski              125.32 +  330: 304  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Agnieszka Kozak 105.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Bukowski              125.32 +  342: 294  175
    2    10 Tomasz         Zwoliński             145.38 -  301: 486   95
    3    20 Jakub          Onoszko               111.79 -  231: 376   62
    4    23 Andrzej        Burczyk               109.83 +  385: 283  160
    5    18 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  431: 421  181
    6    14 Mieczysław     Pastuszak             110.75 +  392: 360  161
    7     9 Michał         Rogalewicz            128.15 -  322: 442   78
    8    13 Marek          Dudkiewicz            131.69 -  301: 449   82
    9    17 Łukasz         Baranowski            129.66 -  419: 448   80
   10    16 Sławomir       Zabawa                109.25 +  353: 342  159
   11    14 Szymon         Dąbrowski             129.63 -  333: 388   80
   12    21 Lucyna         Śniadach              110.99 -  343: 347   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Katarzyna Dębska 104.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Juliusz        Czupryniak            124.96 -  358: 438   75
    2    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  298: 397   50
    3    25 Teresa         Balewska              100.00 +  364: 267  150
    4    17 Zbigniew       Rybak                 120.40 +  364: 341  170
    5    13 Jakub          Błażejewski           127.08 -  303: 406   77
    6    20 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  270: 501   72
    7    22 Łukasz         Moskal                106.54 -  326: 364   57
    8    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  363: 220  150
    9    20 Dariusz        Zębek                 103.33 +  422: 280  153
   10    19 Ala            Białobrzewska         114.98 -  339: 357   65
   11    23 Elżbieta       Zębek                 108.06 -  336: 348   58
   12    23 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  372: 276  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Dariusz Zębek 103.33 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Orzeł                 122.25 -  325: 386   72
    2    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  499:  84  150
    3    11 Wojciech       Gołęcki               105.01 -  294: 333   55
    4    19 Artur          Wawrzynowski          113.56 +  409: 374  164
    5    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  357: 280  150
    6     7 Krzysztof      Zawadzki              105.47 -  365: 377   55
    7    15 Jakub          Onoszko               111.79 -  325: 417   62
    8    20 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  301: 310   50
    9    20 Katarzyna      Dębska                104.10 -  280: 422   54
   10    24 Teresa         Balewska              100.00 +  514: 234  150
   11    22 Waldemar       Kudliński             106.24 +  353: 334  156
   12    18 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  421: 323  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Katarzyna  Szachowicz 102.49 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anita          Bruska                122.17 +  331: 323  172
    2    11 Jolanta        Chłopińska            130.51 +  389: 279  181
    3     6 Stanisław      Rydzik                146.97 -  298: 418   97
    4    14 Elżbieta       Zębek                 108.06 -  329: 346   58
    5    16 Sylwia         Łada                  112.55 +  356: 351  163
    6    13 Mirosław       Uglik                 146.29 -  209: 438   96
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  299: 318   84
    8    22 Łukasz         Moskal                106.54 -  319: 395   57
    9    23 Ala            Białobrzewska         114.98 -  265: 483   65
   10    23 Maciej         Dąbrowski             105.52 -  307: 423   56
   11    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  326: 347   50
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 11  98.09




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  267: 365   70
    2    24 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  278: 404   50
    3    25 Katarzyna      Dębska                104.10 -  267: 364   54
    4    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  325: 215  150
    5    26 Artur          Wawrzynowski          113.56 -  256: 330   64
    6    26 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  266: 407   66
    7    28 Dominik        Peter                 100.00 +  355: 200  150
    8    27 Lucyna         Śniadach              110.99 -  293: 380   61
    9    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  370: 217  150
   10    24 Dariusz        Zębek                 103.33 -  234: 514   53
   11    28 PAUZA
   12    26 Andrzej        Burczyk               109.83 -  325: 445   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  / 11  84.36




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Białobrzewski         121.46 -  141: 566   71
    2    28 Elżbieta       Zębek                 108.06 -  143: 504   58
    3    28 Maciej         Dąbrowski             105.52 -  175: 472   56
    4    28 Teresa         Balewska              100.00 -  215: 325   50
    5    28 Dominik        Peter                 100.00 +  261: 257  150
    6    27 Andrzej        Burczyk               109.83 -  210: 389   60
    7    27 Waldemar       Kudliński             106.24 -  169: 415   56
    8    26 Katarzyna      Dębska                104.10 -  220: 363   54
    9    28 PAUZA
   10    27 Paweł          Jankowski             100.00 -  158: 208   50
   11    27 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  189: 325   50
   12    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  262: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  / 11  73.18




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    26 Dariusz        Zębek                 103.33 -   84: 499   53
    3    27 Grzegorz       Koczkodon             134.23 -  224: 417   84
    4    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  200: 351   50
    5    27 Waldemar       Kudliński             106.24 -  207: 400   56
    6    28 Dominik        Peter                 100.00 +  358: 175  150
    7    26 Maciej         Dąbrowski             105.52 -  100: 446   56
    8    28 PAUZA
    9    27 Teresa         Balewska              100.00 -  217: 370   50
   10    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  208: 158  150
   11    26 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  254: 292   50
   12    27 Mirosław       Dejna                 100.00 -  196: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  / 10  74.90




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Dorota         Rudzińska             120.87 -  381: 437   71
    3    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  240: 321   50
    4    24 Jerzy          Krzyżewski            116.06 +  387: 363  166
    5    19 Bogusław       Puchalski             115.45 -  379: 393   65
    6    23 Sławomir       Długosz               111.76 -  256: 394   62
    7    25 Ala            Białobrzewska         114.98 -  314: 488   65
    8    25 Artur          Wawrzynowski          113.56 -  253: 363   64
    9    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  416: 301  150
   10    25 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 -  283: 419   67
   11    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  325: 189  150
   12    25 Anna           Lenartowska           100.00 -  337: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Rudzińska             120.87 -  266: 419   71
    2    25 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  294: 394   61
    3    24 Sylwia         Łada                  112.55 -  333: 428   63
    4    27 Paweł          Jankowski             100.00 +  351: 200  150
    5    24 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  351: 325  156
    6    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  231: 324   50
    7    23 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  290: 490   66
    8    24 Waldemar       Kudliński             106.24 -  341: 345   56
    9    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  301: 416   50
   10    28 PAUZA
   11    25 Katarzyna      Szachowicz            102.49 +  347: 326  152
   12    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  381: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 11  93.18




	Dominik Peter 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 -  230: 327   67
    2    27 Anita          Bruska                122.17 -  186: 484   72
    3    26 Ala            Białobrzewska         114.98 -  198: 451   65
    4    26 Łukasz         Moskal                106.54 -  156: 503   57
    5    28 Mirosław       Dejna                 100.00 -  257: 261   50
    6    28 Paweł          Jankowski             100.00 -  175: 358   50
    7    28 Teresa         Balewska              100.00 -  200: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  7  58.71




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Krzyżewski            116.06 -  332: 370   66
    2    24 Teresa         Balewska              100.00 +  404: 278  150
    3    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  321: 240  150
    4    12 Paweł          Jackowski             145.92 -  299: 392   96
    5    15 Dariusz        Zębek                 103.33 -  280: 357   53
    6    21 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 -  314: 377   67
    7    24 Andrzej        Burczyk               109.83 -  259: 263   60
    8    23 Maciej         Dąbrowski             105.52 +  326: 319  156
    9    22 Anita          Bruska                122.17 -  246: 421   72
   10    26 Artur          Wawrzynowski          113.56 -  259: 366   64
   11    26 Paweł          Jankowski             100.00 +  292: 254  150
   12    24 Waldemar       Kudliński             106.24 -  305: 338   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krystian       Wandzlewicz           120.00 -  296: 299   70
    2    18 Katarzyna      Dębska                104.10 +  397: 298  154
    3    12 Elżbieta       Zębek                 108.06 -  320: 337   58
    4    18 Sławomir       Zabawa                109.25 -  319: 474   59
    5    23 Jerzy          Krzyżewski            116.06 +  460: 306  166
    6    22 Anna           Lenartowska           100.00 +  324: 231  150
    7    16 Irena          Sołdan                138.37 -  321: 325   88
    8    20 Dariusz        Zębek                 103.33 +  310: 301  153
    9    18 Mieczysław     Pastuszak             110.75 -  382: 425   61
   10    18 Szymon         Dąbrowski             129.63 -  339: 352   80
   11    20 Zbigniew       Rybak                 120.40 -  322: 414   70
   12    22 Małgorzata     Jóźwiak               116.50 +  320: 313  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Bogusław       Puchalski             435: 303
   2 Ala            Białobrzewska        - Rafał          Lenartowski           292: 446
   3 Stanisław      Rydzik               - Artur          Wawrzynowski          465: 316
   4 Sylwia         Łada                 - Dominik        Urbacki               370: 503
   5 Mirosław       Uglik                - Jakub          Onoszko               354: 399
   6 Sławomir       Długosz              - Paweł          Jackowski             332: 378
   7 Tomasz         Zwoliński            - Lucyna         Śniadach              432: 355
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Oleksiak              331: 439
   9 Irena          Sołdan               - Andrzej        Burczyk               423: 305
  10 Sławomir       Zabawa               - Grzegorz       Koczkodon             423: 387
  11 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Bednaruk              342: 336
  12 Elżbieta       Zębek                - Maciej         Perzyński             318: 368
  13 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Moskal                428: 276
  14 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            371: 394
  15 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             434: 283
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Rogalewicz            344: 371
  17 Jakub          Błażejewski          - Wojciech       Gołęcki               450: 282
  18 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Bukowski              342: 294
  19 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Dębska                438: 358
  20 Dariusz        Zębek                - Mariusz        Orzeł                 325: 386
  21 Anita          Bruska               - Katarzyna      Szachowicz            323: 331
  22 Mirosław       Dejna                - Dariusz        Białobrzewski         141: 566
  23 Dorota         Rudzińska            - Anna           Lenartowska           419: 266
  24 Teresa         Balewska             - Zbigniew       Rybak                 267: 365
  25 Krystian       Wandzlewicz          - Agnieszka      Wiśniewska            299: 296
  26 Dominik        Peter                - Małgorzata     Jóźwiak               230: 327
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Eugeniusz      Tuszyński             370: 332
  28 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Białobrzewski         340: 420
   2 Łukasz         Baranowski           - Dominik        Urbacki               395: 382
   3 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Rydzik                374: 404
   4 Paweł          Jackowski            - Jakub          Błażejewski           477: 397
   5 Rafał          Lenartowski          - Michał         Rogalewicz            423: 396
   6 Andrzej        Oleksiak             - Jerzy          Krzyżewski            391: 374
   7 Maciej         Perzyński            - Juliusz        Czupryniak            286: 457
   8 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         427: 463
   9 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Dąbrowski             305: 364
  10 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Kozak                 486: 301
  11 Katarzyna      Szachowicz           - Jolanta        Chłopińska            389: 279
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Irena          Sołdan                338: 342
  13 Sławomir       Zabawa               - Krystian       Wandzlewicz           306: 417
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Dorota         Rudzińska             381: 437
  15 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Koczkodon             342: 245
  16 Andrzej        Burczyk              - Waldemar       Kudliński             364: 347
  17 Bogusław       Puchalski            - Sylwia         Łada                  370: 289
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                397: 298
  19 Krzysztof      Bukowski             - Lucyna         Śniadach              300: 333
  20 Mirosław       Uglik                - Ala            Białobrzewska         412: 358
  21 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              339: 446
  22 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Gołęcki               372: 421
  23 Łukasz         Moskal               - Sławomir       Długosz               292: 496
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Teresa         Balewska              404: 278
  25 Anna           Lenartowska          - Mieczysław     Pastuszak             294: 394
  26 Paweł          Jankowski            - Dariusz        Zębek                  84: 499
  27 Anita          Bruska               - Dominik        Peter                 484: 186
  28 Elżbieta       Zębek                - Mirosław       Dejna                 504: 143


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Jackowski             442: 304
   2 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Zwoliński             328: 436
   3 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         464: 408
   4 Łukasz         Baranowski           - Juliusz        Czupryniak            463: 475
   5 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                369: 321
   6 Katarzyna      Szachowicz           - Stanisław      Rydzik                298: 418
   7 Dorota         Rudzińska            - Krystian       Wandzlewicz           341: 351
   8 Dominik        Urbacki              - Sławomir       Zabawa                520: 393
   9 Jakub          Błażejewski          - Mieczysław     Pastuszak             344: 434
  10 Sławomir       Długosz              - Jolanta        Chłopińska            420: 330
  11 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Zębek                 333: 294
  12 Agnieszka      Wiśniewska           - Elżbieta       Zębek                 320: 337
  13 Lucyna         Śniadach             - Anita          Bruska                238: 455
  14 Zbigniew       Rybak                - Bogusław       Puchalski             344: 399
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Burczyk               439: 400
  16 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               402: 300
  17 Artur          Wawrzynowski         - Mirosław       Uglik                 340: 344
  18 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Perzyński             298: 453
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Dudkiewicz            318: 419
  20 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Kozak                 376: 231
  21 Eugeniusz      Tuszyński            - Bernadeta      Kudlińska             321: 240
  22 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Bukowski              271: 339
  23 Łukasz         Moskal               - Andrzej        Bednaruk              383: 454
  24 Sylwia         Łada                 - Anna           Lenartowska           428: 333
  25 Katarzyna      Dębska               - Teresa         Balewska              364: 267
  26 Ala            Białobrzewska        - Dominik        Peter                 451: 198
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jankowski             417: 224
  28 Mirosław       Dejna                - Maciej         Dąbrowski             175: 472


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Szymon         Dąbrowski             340: 345
   2 Juliusz        Czupryniak           - Rafał          Lenartowski           227: 425
   3 Krystian       Wandzlewicz          - Tomasz         Zwoliński             355: 415
   4 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                381: 282
   5 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Oleksiak              435: 377
   6 Anita          Bruska               - Jakub          Onoszko               334: 294
   7 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 324: 467
   8 Maciej         Perzyński            - Sławomir       Długosz               415: 272
   9 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              339: 476
  10 Bogusław       Puchalski            - Dorota         Rudzińska             367: 398
  11 Michał         Rogalewicz           - Marek          Dudkiewicz            401: 447
  12 Paweł          Jackowski            - Eugeniusz      Tuszyński             392: 299
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               426: 365
  14 Elżbieta       Zębek                - Katarzyna      Szachowicz            346: 329
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Błażejewski           311: 348
  16 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Bednaruk              478: 358
  17 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Rybak                 364: 341
  18 Sławomir       Zabawa               - Agnieszka      Wiśniewska            474: 319
  19 Dariusz        Zębek                - Artur          Wawrzynowski          409: 374
  20 Małgorzata     Jóźwiak              - Ala            Białobrzewska         460: 283
  21 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Bukowski              328: 385
  22 Lucyna         Śniadach             - Sylwia         Łada                  313: 433
  23 Andrzej        Burczyk              - Agnieszka      Kozak                 283: 385
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Jerzy          Krzyżewski            387: 363
  25 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Orzeł                 283: 379
  26 Dominik        Peter                - Łukasz         Moskal                156: 503
  27 Anna           Lenartowska          - Paweł          Jankowski             351: 200
  28 Teresa         Balewska             - Mirosław       Dejna                 325: 215


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             433: 378
   2 Rafał          Lenartowski          - Dominik        Urbacki               346: 392
   3 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Białobrzewski         337: 343
   4 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         416: 370
   5 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Zawadzki              449: 295
   6 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            354: 357
   7 Maciej         Perzyński            - Anita          Bruska                340: 320
   8 Dorota         Rudzińska            - Elżbieta       Zębek                 320: 301
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Krystian       Wandzlewicz           304: 400
  10 Irena          Sołdan               - Sławomir       Zabawa                455: 334
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Baranowski            372: 380
  12 Michał         Rogalewicz           - Jakub          Onoszko               387: 325
  13 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Błażejewski           303: 406
  14 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Oleksiak              290: 454
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Dariusz        Zębek                 280: 357
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Sylwia         Łada                  356: 351
  17 Krzysztof      Bukowski             - Sławomir       Długosz               387: 268
  18 Agnieszka      Kozak                - Jolanta        Chłopińska            431: 421
  19 Bogusław       Puchalski            - Bernadeta      Kudlińska             393: 379
  20 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Orzeł                 405: 373
  21 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Koczkodon             357: 386
  22 Andrzej        Burczyk              - Łukasz         Moskal                335: 412
  23 Agnieszka      Wiśniewska           - Jerzy          Krzyżewski            460: 306
  24 Maciej         Dąbrowski            - Anna           Lenartowska           325: 351
  25 Ala            Białobrzewska        - Lucyna         Śniadach              389: 377
  26 Teresa         Balewska             - Artur          Wawrzynowski          256: 330
  27 Paweł          Jankowski            - Waldemar       Kudliński             207: 400
  28 Mirosław       Dejna                - Dominik        Peter                 261: 257


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Zwoliński             293: 452
   2 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               375: 496
   3 Dariusz        Białobrzewski        - Dorota         Rudzińska             419: 343
   4 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Perzyński             451: 332
   5 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             437: 308
   6 Krystian       Wandzlewicz          - Stanisław      Rydzik                369: 417
   7 Dariusz        Zębek                - Krzysztof      Zawadzki              365: 377
   8 Andrzej        Oleksiak             - Irena          Sołdan                382: 338
   9 Bogusław       Puchalski            - Michał         Rogalewicz            330: 378
  10 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Baranowski            360: 312
  11 Jakub          Błażejewski          - Elżbieta       Zębek                 446: 376
  12 Krzysztof      Bukowski             - Anita          Bruska                370: 287
  13 Katarzyna      Szachowicz           - Mirosław       Uglik                 209: 438
  14 Agnieszka      Kozak                - Mieczysław     Pastuszak             392: 360
  15 Jolanta        Chłopińska           - Ala            Białobrzewska         457: 254
  16 Jakub          Onoszko              - Sławomir       Zabawa                407: 370
  17 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Koczkodon             302: 462
  18 Sylwia         Łada                 - Artur          Wawrzynowski          346: 282
  19 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Moskal                334: 316
  20 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Dębska                501: 270
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Eugeniusz      Tuszyński             377: 314
  22 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Wiśniewska            231: 324
  23 Sławomir       Długosz              - Bernadeta      Kudlińska             394: 256
  24 Waldemar       Kudliński            - Zbigniew       Rybak                 264: 478
  25 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Dąbrowski             360: 291
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Teresa         Balewska              407: 266
  27 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Burczyk               210: 389
  28 Paweł          Jankowski            - Dominik        Peter                 358: 175


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           349: 354
   2 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         333: 345
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Białobrzewski         487: 272
   4 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Rudzińska             412: 361
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Juliusz        Czupryniak            347: 277
   6 Andrzej        Oleksiak             - Marek          Dudkiewicz            370: 333
   7 Maciej         Perzyński            - Szymon         Dąbrowski             329: 324
   8 Krystian       Wandzlewicz          - Mirosław       Uglik                 240: 365
   9 Agnieszka      Kozak                - Michał         Rogalewicz            322: 442
  10 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Jackowski             367: 404
  11 Jolanta        Chłopińska           - Elżbieta       Zębek                 394: 380
  12 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Długosz               465: 306
  13 Łukasz         Baranowski           - Bogusław       Puchalski             421: 427
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Jóźwiak               453: 277
  15 Dariusz        Zębek                - Jakub          Onoszko               325: 417
  16 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Wiśniewska            325: 321
  17 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  367: 304
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Szachowicz            318: 299
  19 Zbigniew       Rybak                - Anita          Bruska                353: 336
  20 Artur          Wawrzynowski         - Sławomir       Zabawa                364: 385
  21 Andrzej        Bednaruk             - Lucyna         Śniadach              414: 275
  22 Łukasz         Moskal               - Katarzyna      Dębska                364: 326
  23 Anna           Lenartowska          - Jerzy          Krzyżewski            290: 490
  24 Andrzej        Burczyk              - Eugeniusz      Tuszyński             263: 259
  25 Ala            Białobrzewska        - Bernadeta      Kudlińska             488: 314
  26 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Jankowski             446: 100
  27 Waldemar       Kudliński            - Mirosław       Dejna                 415: 169
  28 Dominik        Peter                - Teresa         Balewska              200: 355


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Zwoliński             413: 385
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           311: 504
   3 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Alabrudziński         378: 347
   4 Mirosław       Uglik                - Jakub          Błażejewski           371: 395
   5 Dariusz        Białobrzewski        - Maciej         Perzyński             357: 415
   6 Michał         Rogalewicz           - Paweł          Jackowski             381: 279
   7 Andrzej        Oleksiak             - Jolanta        Chłopińska            382: 364
   8 Mariusz        Orzeł                - Irena          Sołdan                349: 403
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Mieczysław     Pastuszak             355: 303
  10 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            388: 429
  11 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Bukowski              283: 380
  12 Krystian       Wandzlewicz          - Bogusław       Puchalski             330: 405
  13 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Kozak                 449: 301
  14 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Gołęcki               300: 367
  15 Anita          Bruska               - Łukasz         Baranowski            308: 359
  16 Sławomir       Zabawa               - Sylwia         Łada                  418: 338
  17 Zbigniew       Rybak                - Ala            Białobrzewska         419: 331
  18 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Bednaruk              371: 320
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Małgorzata     Jóźwiak               434: 326
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Dariusz        Zębek                 310: 301
  21 Elżbieta       Zębek                - Andrzej        Burczyk               379: 260
  22 Łukasz         Moskal               - Katarzyna      Szachowicz            395: 319
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - Maciej         Dąbrowski             326: 319
  24 Anna           Lenartowska          - Waldemar       Kudliński             341: 345
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Artur          Wawrzynowski          253: 363
  26 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 363: 220
  27 Teresa         Balewska             - Lucyna         Śniadach              293: 380
  28 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Oleksiak              436: 428
   2 Michał         Rogalewicz           - Dominik        Urbacki               437: 297
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Zawadzki              533: 293
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Perzyński             402: 392
   5 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Błażejewski           428: 389
   6 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Białobrzewski         362: 330
   7 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                341: 273
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            430: 326
   9 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Bukowski              360: 305
  10 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Gołęcki               385: 280
  11 Dorota         Rudzińska            - Jolanta        Chłopińska            384: 310
  12 Elżbieta       Zębek                - Mariusz        Orzeł                 297: 431
  13 Sławomir       Zabawa               - Łukasz         Moskal                365: 441
  14 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Rybak                 450: 397
  15 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               336: 388
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Krystian       Wandzlewicz           376: 372
  17 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 448: 419
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             382: 425
  19 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             307: 348
  20 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Zębek                 422: 280
  21 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Burczyk               356: 283
  22 Anita          Bruska               - Eugeniusz      Tuszyński             421: 246
  23 Ala            Białobrzewska        - Katarzyna      Szachowicz            483: 265
  24 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Jóźwiak               385: 311
  25 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Dąbrowski             340: 363
  26 Bernadeta      Kudlińska            - Anna           Lenartowska           416: 301
  27 Teresa         Balewska             - Paweł          Jankowski             370: 217
  28 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           374: 372
   2 Jakub          Błażejewski          - Tomasz         Zwoliński             287: 369
   3 Michał         Rogalewicz           - Stanisław      Rydzik                352: 423
   4 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Oleksiak              355: 439
   5 Maciej         Perzyński            - Mirosław       Uglik                 500: 249
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Koczkodon             310: 337
   7 Paweł          Jackowski            - Juliusz        Czupryniak            436: 395
   8 Mariusz        Orzeł                - Bogusław       Puchalski             411: 392
   9 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Długosz               367: 391
  10 Irena          Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         391: 366
  11 Dorota         Rudzińska            - Jerzy          Krzyżewski            332: 374
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Onoszko               406: 376
  13 Krzysztof      Bukowski             - Łukasz         Moskal                343: 393
  14 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Dudkiewicz            316: 333
  15 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Rybak                 359: 318
  16 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Zabawa                353: 342
  17 Jolanta        Chłopińska           - Krystian       Wandzlewicz           382: 406
  18 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Wiśniewska            352: 339
  19 Ala            Białobrzewska        - Katarzyna      Dębska                357: 339
  20 Waldemar       Kudliński            - Anita          Bruska                289: 330
  21 Lucyna         Śniadach             - Elżbieta       Zębek                 397: 395
  22 Andrzej        Burczyk              - Andrzej        Bednaruk              323: 452
  23 Katarzyna      Szachowicz           - Maciej         Dąbrowski             307: 423
  24 Dariusz        Zębek                - Teresa         Balewska              514: 234
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Bernadeta      Kudlińska             419: 283
  26 Eugeniusz      Tuszyński            - Artur          Wawrzynowski          259: 366
  27 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 208: 158
  28 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Rogalewicz            462: 381
   2 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Jackowski             403: 401
   3 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                426: 306
   4 Maciej         Perzyński            - Michał         Alabrudziński         346: 458
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               414: 381
   6 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Orzeł                 393: 429
   7 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Zawadzki              387: 420
   8 Sławomir       Długosz              - Mieczysław     Pastuszak             395: 283
   9 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Krzyżewski            408: 334
  10 Łukasz         Moskal               - Marek          Dudkiewicz            324: 416
  11 Bogusław       Puchalski            - Irena          Sołdan                395: 350
  12 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            374: 339
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Krystian       Wandzlewicz           425: 298
  14 Agnieszka      Kozak                - Szymon         Dąbrowski             333: 388
  15 Krzysztof      Bukowski             - Ala            Białobrzewska         389: 343
  16 Jakub          Onoszko              - Lucyna         Śniadach              413: 326
  17 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Rudzińska             376: 338
  18 Anita          Bruska               - Jolanta        Chłopińska            350: 436
  19 Sławomir       Zabawa               - Małgorzata     Jóźwiak               333: 291
  20 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Wiśniewska            414: 322
  21 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Bednaruk              338: 411
  22 Dariusz        Zębek                - Waldemar       Kudliński             353: 334
  23 Elżbieta       Zębek                - Katarzyna      Dębska                348: 336
  24 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Burczyk               430: 271
  25 Katarzyna      Szachowicz           - Anna           Lenartowska           326: 347
  26 Paweł          Jankowski            - Eugeniusz      Tuszyński             254: 292
  27 Mirosław       Dejna                - Bernadeta      Kudlińska             189: 325
  28 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             360: 443
   2 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Oleksiak              384: 358
   3 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             421: 403
   4 Mariusz        Orzeł                - Michał         Rogalewicz            325: 355
   5 Paweł          Jackowski            - Maciej         Perzyński             429: 301
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Bogusław       Puchalski             369: 414
   7 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Długosz               466: 329
   8 Dominik        Urbacki              - Marek          Dudkiewicz            424: 341
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Jakub          Błażejewski           322: 373
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Szymon         Dąbrowski             377: 329
  11 Juliusz        Czupryniak           - Mieczysław     Pastuszak             495: 513
  12 Łukasz         Moskal               - Jakub          Onoszko               389: 352
  13 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  500: 351
  14 Krzysztof      Bukowski             - Wojciech       Gołęcki               304: 330
  15 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Rybak                 507: 225
  16 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Zabawa                367: 308
  17 Andrzej        Bednaruk             - Ala            Białobrzewska         359: 386
  18 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Zębek                 323: 421
  19 Dorota         Rudzińska            - Elżbieta       Zębek                 408: 267
  20 Krystian       Wandzlewicz          - Anita          Bruska                333: 360
  21 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Kozak                 347: 343
  22 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Wiśniewska            313: 320
  23 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Dębska                276: 372
  24 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Kudliński             305: 338
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Anna           Lenartowska           337: 381
  26 Andrzej        Burczyk              - Teresa         Balewska              445: 325
  27 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             262: 196
  28 Katarzyna      Szachowicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 30-09-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 160.18  32037  200
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              157.98  31280  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.50  27655  179
   4 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.80  29449  194
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.58  29559  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.91  29083  194
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.87  23372  157
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.54  29113  196
  10 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.93  13462   91
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.73  28069  190
  12 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  14 Dominik Urbacki                Pruszków             146.91  28647  195
  15 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.76  25976  177
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.61  25950  177
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28251  193
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             145.57  28822  198
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              145.20  27733  191
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  22 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  23 Justyna Górka                  Kraków               144.24  28127  195
  24 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.20  15141  105
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               143.83  27328  190
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.62  27576  192
  27 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.95   9085   64
  31 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               141.52  27314  193
  34 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  35 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.77  17332  124
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  41 Kamil Kister                   Puławy               139.22  26313  189
  42 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  44 Bogusław Szyszka               Oława                138.36  25874  187
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  46 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  49 Maciej Grąbczewski             Szczecin             137.02  13839  101
  50 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  51 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.34  26996  198
  53 Irena Sołdan                   Sopot                136.23  27109  199
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  57 Radosław Jachna                Łódź                 135.47  14766  109
  58 Karol Waniek                   Wrocław              135.33  13398   99
  59 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  60 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.85  17395  129
  62 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.69  26129  194
  63 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.12  25751  192
  64 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  65 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  66 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  67 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  69 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.41  20945  157
  70 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  71 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  73 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  76 Marek Salamon                  Bytom                131.38   9459   72
  77 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  78 Joanna Jewtuch                 Warszawa             131.28  25075  191
  79 Maciej Perzyński               Piła                 131.28  20480  156
  80 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  81 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.93  25663  196
  82 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  83 Agnieszka Krupka               Krosno               130.86  13479  103
  84 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  86 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.70  13201  101
  87 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.67  25480  195
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           130.56  25850  198
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.37  25943  199
  91 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.36  26072  200
  92 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.32  10947   84
  93 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
  95 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
  98 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.52  12822   99
  99 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
 100 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 101 Janusz Krupiński               Bytom                128.96  20117  156
 102 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.90  24491  190
 103 Natalia Ogierman               Katowice             128.45  14001  109
 104 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 105 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.23  24621  192
 106 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 107 Marcin Ceglarek                Kraków               127.99  15615  122
 108 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 109 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
 110 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.60  24117  189
 111 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.53  25124  197
 113 Leszek Stecuła                 Bytom                127.48  10453   82
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.29  24567  193
 115 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 116 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 117 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 118 Rafał Matczak                  Milanówek            126.73  13814  109
 119 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 120 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.59  15824  125
 121 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.44  13655  108
 122 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.09  21561  171
 123 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 124 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 125 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 126 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.16  16146  129
 127 Marta Bajorek                  Warszawa             124.98  23996  192
 128 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    124.94   4498   36
 129 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 130 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.33   4476   36
 131 Juliusz Czupryniak             Warszawa             124.30  23742  191
 132 Michał Szymkowski              Wrocław              124.21   7825   63
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.17  24710  199
 134 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 136 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.03  24185  195
 137 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 138 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 139 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 140 Tomasz Lempart                 Kraków               123.75  16830  136
 141 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 142 Barbara Obremska               Wrocław              123.45  19382  157
 143 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 145 Krzysztof Gibas                Kraków               123.11  21544  175
 146 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 147 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 148 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 149 Marta Sztajnert                Wisła                122.54   5882   48
 150 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 151 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 152 Ewa Szałas                     Katowice             121.98   6709   55
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 154 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.78   6089   50
 155 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 156 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 157 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 158 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.44  23073  190
 159 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 160 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.32  23293  192
 161 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 162 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 163 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 164 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 165 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 166 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.53   7955   66
 167 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.48  23133  192
 168 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 169 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 170 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 171 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.30  23217  193
 172 Bożena Guział                  Racibórz             120.25   8658   72
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 174 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 176 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.49  23898  200
 177 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   8960   75
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 119.24   9301   78
 179 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.09  16792  141
 180 Teresa Zalewska                Racibórz             119.08  14290  120
 181 Anna Krynicka                  Warszawa             118.77  17934  151
 182 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.76  20664  174
 183 Jerzy Luter                    Bytom                118.74  14368  121
 184 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 185 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.53  19913  168
 186 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.47   4265   36
 187 Marta Świątkowska              Wrocław              118.46  19664  166
 188 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.37  16809  142
 189 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 190 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 191 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.08  12635  107
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Rafał Stachowski               Police               117.93  18986  161
 194 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 195 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 196 Maurycy Machnio                Lipiany              117.48  12218  104
 197 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Renata Andracka                Zwola                117.21  23090  197
 200 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 201 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 203 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 204 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.55  22145  190
 205 Joanna Suchanek                Wrocław              116.54   4778   41
 206 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.25  17670  152
 207 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 208 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.01  19721  170
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.92  16924  146
 210 Adam Janicki                   Wrocław              115.86  15177  131
 211 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 212 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 214 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 215 Urszula Solarska               Łódź                 115.11  22446  195
 216 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 217 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 218 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 219 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 220 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 221 Agnieszka Walas                Kraków               114.49   4007   35
 222 Magdalena Kublik               Warszawa             114.27   4228   37
 223 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 224 Dariusz Sowula                 Kraków               113.74   7848   69
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 226 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 227 Sławomir Wolski                Wrocław              113.43  21892  193
 228 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 229 Monika Siemaszko               Lipiany              112.93  18972  168
 230 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 231 Ziemowit Pazda                 Wrocław              112.65  14532  129
 232 Anna Niedzielko                Szczecin             112.59  13398  119
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 234 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.18  21762  194
 235 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.11  20179  180
 236 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 237 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               111.66  21216  190
 238 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 239 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
 240 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 243 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 244 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 245 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 246 Katarzyna Kowalska             Katowice             110.05   4622   42
 247 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 248 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  11497  105
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 251 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 252 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 253 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 254 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.12   6547   60
 255 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 256 Laura Pisula                   Wrocław              109.01  10247   94
 257 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 261 Krzysztof Zawadzki             Sampława             108.08  21507  199
 262 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.87  19093  177
 263 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 264 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 265 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 266 Robert Wagner                  Wrocław              107.53   7742   72
 267 Marcin Stachowski              Wydartowo I          107.39  20619  192
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.11  12532  117
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.19  20389  192
 271 Józef Burzyński                Ełk                  106.18  17838  168
 272 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 273 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.88  20329  192
 274 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 275 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.59  20168  191
 276 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 277 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 278 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 279 Anna Arana                     Warszawa             104.97  10392   99
 280 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 281 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 282 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 283 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 286 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 287 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 289 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 290 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 291 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             101.85   4176   41
 292 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 293 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 294 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 295 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 298 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 300 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              97.46   3996   41
 302 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              97.43   5651   58
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              97.36  14312  147
 304 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 305 Kinga Stecuła                  Bytom                 97.21   5638   58
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.19  11177  115
 307 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 310 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 311 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 313 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 315 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.91   6074   64
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.58   8334   91
 320 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 322 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 323 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 324 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 325 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 326 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 327 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 328 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 329 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 331 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 332 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 333 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 334 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 336 Marcin Kurowski                Racibórz              71.96   3598   50
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 338 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              64.36  12293  191




Poczekalnia na dzień 30-09-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   4 Andrzej Kraska                 Wrocław              120.78   3261   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  10 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           134.96   3239   24
  14 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Ryszard Kaczmarek              Leszno               124.29   2983   24
  18 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  19 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  20 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  21 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  23 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  25 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  26 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  30 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        113.79   2731   24
  31 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  32 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  33 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  34 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  35 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  36 Zbigniew Kniotek               Kraków               104.29   2503   24
  37 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  38 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  39 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  40 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  41 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  42 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  43 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  44 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  45 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  46 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  47 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  48 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  49 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  50 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  51 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  52 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  54 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  55 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  56 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  57 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  58 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  59 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  60 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  63 Oliwier Antos                  Racibórz              60.19   1264   21
  64 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  65 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  66 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  67 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  68 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  69 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  70 Joanna Wilk                    Racibórz             102.82   1748   17
  71 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  72 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  73 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  74 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  75 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  76 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  77 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  78 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  79 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  80 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  81 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            140.07   1961   14
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  83 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  84 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  85 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  86 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  87 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  88 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  89 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  90 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
  91 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  92 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  93 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  94 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  95 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  96 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
  97 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  98 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  99 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 100 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 101 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 102 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 103 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 104 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 105 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 106 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 107 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 108 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 109 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 110 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 111 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 112 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.50   1398   12
 113 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 114 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 115 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 116 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 117 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 118 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 119 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 120 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 121 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 122 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             109.92   1319   12
 123 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 124 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 125 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 126 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 127 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 128 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 129 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 130 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 131 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 132 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 133 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 134 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 135 Grażyna Smereka                Racibórz             101.42   1217   12
 136 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.75   1209   12
 137 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 138 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 139 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 140 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 141 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 142 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 143 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 144 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 145 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 146 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 147 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 148 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 149 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 150 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 151 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 152 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 153 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 154 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 155 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 156 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 157 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 158 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 159 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 160 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 161 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 162 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 163 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 164 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 165 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 166 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 167 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 168 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 169 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 170 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 171 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 172 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 173 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 174 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 175 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 176 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 177 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 178 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 179 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 180 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 181 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 182 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 183 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 184 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 185 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 186 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 187 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 188 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 189 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 190 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 191 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 192 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 193 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 194 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 195 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 196 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 197 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 198 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 199 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 200 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 201 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 202 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 203 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 204 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 205 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 206 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 207 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 209 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 211 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 212 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 213 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 214 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 215 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 216 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 218 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 219 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.09    848   11
 220 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 221 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 222 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 223 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 224 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 225 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 226 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 227 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 228 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 229 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 230 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 231 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 232 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 233 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 234 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 235 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 236 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 237 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 238 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 239 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 240 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 241 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 242 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 243 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 244 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 245 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 246 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 247 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 248 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 249 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 250 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 251 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 252 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 253 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 254 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 255 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 256 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 257 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 258 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 259 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 260 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 261 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 262 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 263 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 264 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 265 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 266 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 267 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 268 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 269 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 270 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 271 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 272 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 273 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 274 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 275 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 276 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 277 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 278 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 279 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 280 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 281 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 282 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 283 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 284 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 285 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 286 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 287 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 288 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 289 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 290 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 291 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 292 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 293 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 294 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 295 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 296 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 297 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 298 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 299 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 300 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 301 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 302 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 303 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 304 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 305 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 306 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 307 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 308 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 309 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 310 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 311 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 312 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 313 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 314 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 315 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 316 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 317 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 318 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 319 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 320 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 321 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 322 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 323 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 324 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 325 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 326 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 327 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 328 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 329 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 330 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 331 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 332 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 333 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie