Nowe Miasto Lubawskie 7
października
Nowe Miasto Lubawskie 7- 8 października XX Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2017
Łódź14
października
Łódź 14-15 października XXIII Mistrzostwa Łodzi
Świnoujście21
października
Świnoujście 21-22 października V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2017
Mariusz Skrobosz mistrzem Łodzi14 - 15 października 2017 — XXIII Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIII Mistrzostwa ŁodziŁódź, 14 - 15 października 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem ŁodziW ostatni weekend już po raz 23. odbyły się Mistrzostwa Łodzi w scrabble. To jedna z najstarszych tego typu imprez w Polsce, nadal przyciągająca całkiem spore grono scrabblistów. Tym razem 54 osoby powitała prawdziwie polska jesień. Ładna pogoda umilała graczom przerwy pomiędzy partiami.

W pierwszym dniu rozgrywek prym wiodła Katarzyna Polak. Zarówno przed przerwą obiadową (po raz pierwszy był to katering, a nie obiad w POS-owskiej kawiarence) jak i po niej pozostała niepokonana. Drugiego dnia nie było już tak pięknie – niektórzy nazywają to „czarną niedzielą” – i czołówka graczy bardzo się spłaszczyła. Od ósmej rundy na czele znalazł się Mariusz Skrobosz konsekwentnie zmierzający do obrony tytułu. Choć inni deptali mu po piętach to w ostatniej rundzie Mariusz spotkał się z Kacprem Zegadło i wygrywając zdobył pierwsze miejsce. Drugie zajął Paweł Jackowski, a trzecie właśnie Kacper. Podiumowicze otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez gospodarza turnieju Poleski Ośrodek Sztuki i nagrody pieniężne (500, 300, 200 zł). Tuż za podium uplasował się najlepszy łodzianin Wojciech Zemło. Spośród piątki debiutantów najlepszym okazał się Andrzej Kozikowski. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i książkowe (m.in. dzięki współorganizatorowi turnieju Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa). W dodatkowym konkursie nagrody ufundowała Księgarnia Internetowa Gandalf . Tradycyjne numizmatyczne łódzkie „pocieszynki” zasponsorował duet Janickich: Grzegorz i Adam. Podziękowania należą się także firmie Reklamowe24 Łódź, ParabelceŁódzkiemu Klubowi Miłośników Scrabble. Największe jednak podziękowania należą się czuwającym nad całością: Beacie Piotrowskiej i Grzegorzowi Puknielowi.

Zapraszam w imieniu organizatorów i własnym na kolejne mistrzostwa za rok, a do Łodzi prawdopodobnie wcześniej na kolejna edycję „łódzkiej nocki”
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego
XXI Mistrzostwa Łodzi
XX Mistrzostwa Łodzi




Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a
Łódź
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 14 października (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd750 metrów od dworca Łódź Kaliska, vis a vis Atlas Arena
dla zmotoryzowanych wygodny parking — możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS
WyżywienieObiady na miejscu – catering
Bardzo smaczne dania restauracyjne, duże porcje, dwa dania.

Do wyboru w zestawie:
zupa:
- pomidorowa
- rosół
drugie danie:
- schabowy po gospodarsku (kotlet panierowany z jajkiem sadzonym na wierzchu), ziemniaki, bukiet surówek — cena 16 zł w zestawie z zupą
- ryba smażona (miruna), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty — cena 18 zł w zestawie z zupą
- kieszeń ze szpinakiem ( naleśniki) zapiekane z żółtym serem — cena 16 zł w zestawie z zupą

Zapisy na obiady przyjmowane są do środy 11 października
NoclegiWe własnym zakresie
noclegi w Łodzi
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe
Upominki dla pozostałych uczestników
Nagrody w dodatkowym konkursie związanym z Księgarnia Internetowa Gandalf
Nagrody w dodatkowych kategoriach
Tradycyjne "pocieszanki" dla przegrywających partię najmniejszą liczbą małych punktów w każdej rundzie
OrganizatorzyBeata Piotrowska — 602 278 227 — beata.piotrowska27@gmail.com
Grzegorz Pukniel
Łódzki Klub Miłośników Scrabble
Poleski Ośrodek Sztuki
Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa
SponsorzyPartnerzy Turnieju:
Księgarnia Internetowa Gandalf
Reklamowe24 Łódź
Parabelka
Grzegorz i Adam Janiccy
anonimowy darczyńca


Wyniki turnieju XXIII Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               160.31     10.0     5027     2080      544
  2 Paweł           Jackowski            Warszawa               144.38      9.0     5131     1851     1112
  3 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.36      9.0     5030     1982      770
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   140.63      9.0     4768     1881      915
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              164.73      8.0     4951     1791      626
  6 Radosław        Jachna               Łódź                   139.31      8.0     4849     1732      378
  7 Kamil           Kister               Puławy                 149.39      8.0     4746     1736      548
  8 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               131.27      8.0     4715     1825      434
  9 Joanna          Juszczak             Warszawa               134.73      8.0     4671     1824      505
 10 Marcin          Rogala               Warszawa               125.06      8.0     4644     1763      574
 11 Katarzyna       Polak                Warszawa               132.48      8.0     4508     1861       99
 12 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.94      7.0     5106     1700      774
 13 Andrzej         Kroc                 Łódź                   130.86      7.0     4723     1721      106
 14 Marek           Rogalski             Warszawa               128.96      7.0     4679     1654      292
 15 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   128.56      7.0     4585     1685      345
 16 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               140.83      7.0     4579     1546      214
 17 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.52      7.0     4557     1672      172
 18 Tomasz          Sehnal               Warszawa               116.30      7.0     4465     1645      307
 19 Piotr           Broda                Sandomierz             139.72      7.0     4436     1652     -289
 20 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.85      7.0     4317     1664       58
 21 Jakub           Szymczak             Łódź                   148.90      6.0     4799     1567      133
 22 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.89      6.0     4740     1628      -30
 23 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               133.42      6.0     4546     1559      150
 24 Renata          Andracka             Zwola                  115.55      6.0     4503     1489     -244
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.27      6.0     4490     1493       17
 26 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   105.61      6.0     4440     1420      272
 27 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.35      6.0     4414     1567     -175
 28 Ewelina         Gruda                Białystok              120.64      6.0     4385     1518     -142
 29 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.87      6.0     4236     1541     -283
 30 Jerzy           Luter                Bytom                  117.85      5.5     4535     1430      222
 31 Adam            Grzelec              Poznań                 120.09      5.5     4378     1435     -338
 32 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.41      5.0     4513     1413      -27
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               133.69      5.0     4422     1343      217
 34 Jarosław        Michalak             Łódź                   125.03      5.0     4241     1468     -281
 35 Beata           Piotrowska           Łódź                   120.65      5.0     4177     1200      169
 36 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               111.64      5.0     4153     1370     -176
 37 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      5.0     4146     1209      161
 38 Patrycja        Skibska              Warszawa               113.22      5.0     4128     1387       42
 39 Urszula         Solarska             Katowice               115.52      5.0     3904     1351     -511
 40 Jacek           Mańko                Poznań                 138.44      4.5     4301     1357     -377
 41 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   126.39      4.0     4158     1295     -391
 42 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3915     1153      -15
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.48      4.0     3736     1177     -426
 44 Przemysław      Woiński              Łódź                   100.00      4.0     3484     1127     -922
 45 Andrzej         Kozikowski           Łódź                   100.00      3.5     3635      978     -571
 46 Zbigniew        Rybak                Warszawa               121.32      3.0     2454      841     -265
 47 Izabela         Zubiel               Łódź                   100.00      2.5     3422      870     -584
 48 Grzegorz        Włodarczyk           Pabianice              100.00      2.5     3204      948    -1042
 49 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      2.0     3213      950    -1193
 50 Alicja          Tuz                  Kielce                 100.00      2.0     1412      436        6
 51 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      0.0     1051      232      -50
 52 Agnieszka       Jońca                Sandomierz             100.00      0.0      701      185     -454
 53 Piotr           Smela                Łódź                   100.00      0.0      642      222     -767
 54 Hanna           Dąbrowska            Zgierz                 100.00      0.0      323       82       -9
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIII Mistrzostwa Łodzi



	Michał Alabrudziński 164.73 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Rogala                125.06 +  339: 322  175
    2    10 Piotr          Broda                 139.72 -  432: 484   90
    3    13 Zbigniew       Rybak                 121.32 +  525: 300  171
    4     5 Jarosław       Michalak              125.03 -  341: 425   75
    5     9 Marta          Świątkowska           112.85 +  437: 378  163
    6     6 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  473: 285  176
    7     5 Andrzej        Kroc                  130.86 +  355: 319  181
    8     3 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 +  524: 373  181
    9     1 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  321: 360  110
   10     4 Joanna         Juszczak              134.73 +  409: 357  185
   11     2 Kacper         Zegadło               150.36 -  328: 413  100
   12     4 Katarzyna      Polak                 132.48 +  467: 309  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Mariusz Skrobosz 160.31 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Michalak              125.03 +  414: 315  175
    2    12 Grzegorz       Pukniel               128.56 +  386: 328  179
    3     5 Stanisław      Rydzik                145.89 +  534: 332  196
    4     3 Kacper         Zegadło               150.36 -  353: 494  100
    5     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  500: 363  183
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 +  442: 323  180
    7     2 Joanna         Juszczak              134.73 +  372: 300  185
    8     1 Katarzyna      Polak                 132.48 +  447: 353  182
    9     1 Michał         Alabrudziński         164.73 +  360: 321  215
   10     1 Wojciech       Zemło                 140.63 +  389: 365  191
   11     1 Paweł          Jackowski             144.38 -  369: 558   94
   12     1 Kacper         Zegadło               150.36 +  461: 431  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2080  / 12 173.33




	Kacper Zegadło 150.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Rybak                 121.32 +  446: 282  171
    2     9 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  341: 326  150
    3     6 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  457: 347  176
    4     3 Mariusz        Skrobosz              160.31 +  494: 353  210
    5     2 Joanna         Juszczak              134.73 +  358: 343  185
    6     1 Katarzyna      Polak                 132.48 -  284: 382   82
    7     3 Stanisław      Rydzik                145.89 +  597: 323  196
    8     2 Jakub          Szymczak              148.90 +  436: 344  199
    9     2 Wojciech       Zemło                 140.63 -  372: 412   91
   10     2 Jakub          Zaryński              146.94 +  401: 359  197
   11     2 Michał         Alabrudziński         164.73 +  413: 328  215
   12     1 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  431: 461  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 12 165.17




	Kamil Kister 149.39 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            120.65 +  495: 236  171
    2     2 Stanisław      Rydzik                145.89 -  311: 512   96
    3    10 Renata         Andracka              115.55 +  453: 347  166
    4     7 Andrzej        Kroc                  130.86 -  321: 462   81
    5    13 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  470: 306  162
    6     7 Tomasz         Sehnal                116.30 +  379: 367  166
    7     7 Jarosław       Michalak              125.03 +  394: 314  175
    8     6 Wojciech       Zemło                 140.63 -  313: 369   91
    9    10 Szymon         Dąbrowski             132.35 -  242: 327   82
   10    12 Jacek          Mańko                 138.44 +  474: 318  188
   11     7 Marek          Rogalski              128.96 +  457: 305  179
   12     6 Grzegorz       Pukniel               128.56 +  437: 335  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Jakub Szymczak 148.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewelina        Gruda                 120.64 +  448: 299  171
    2     8 Radosław       Jachna                139.31 +  377: 351  189
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  338: 366   80
    4    13 Patrycja       Skibska               113.22 +  454: 350  163
    5     7 Szymon         Dąbrowski             132.35 +  462: 429  182
    6     2 Jakub          Zaryński              146.94 +  479: 381  197
    7     1 Katarzyna      Polak                 132.48 -  412: 439   82
    8     2 Kacper         Zegadło               150.36 -  344: 436  100
    9     6 Andrzej        Kroc                  130.86 -  378: 431   81
   10     6 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  336: 441   81
   11    11 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  398: 321  162
   12     9 Marek          Rogalski              128.96 -  373: 422   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Jakub Zaryński 146.94 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Grzelec               120.09 +  534: 332  170
    2     1 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 +  396: 341  181
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  438: 291  183
    4     2 Marta          Świątkowska           112.85 +  477: 316  163
    5     1 Katarzyna      Polak                 132.48 -  389: 409   82
    6     2 Jakub          Szymczak              148.90 -  381: 479   99
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  346: 396   80
    8     7 Jarosław       Michalak              125.03 +  457: 334  175
    9     4 Stanisław      Rydzik                145.89 +  441: 374  196
   10     2 Kacper         Zegadło               150.36 -  359: 401  100
   11     4 Marcin         Rogala                125.06 -  344: 353   75
   12     8 Stanisław      Rydzik                145.89 +  544: 306  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Stanisław Rydzik 145.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             119.87 +  395: 286  170
    2     2 Kamil          Kister                149.39 +  512: 311  199
    3     5 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  332: 534  110
    4     9 Ewelina        Gruda                 120.64 +  417: 362  171
    5     5 Jarosław       Michalak              125.03 +  451: 294  175
    6     5 Andrzej        Kroc                  130.86 +  457: 373  181
    7     3 Kacper         Zegadło               150.36 -  323: 597  100
    8     4 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 +  564: 290  180
    9     4 Jakub          Zaryński              146.94 -  374: 441   97
   10     3 Katarzyna      Polak                 132.48 -  290: 357   82
   11     6 Tomasz         Sehnal                116.30 -  319: 381   66
   12     8 Jakub          Zaryński              146.94 -  306: 544   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Paweł Jackowski 144.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Luter                 117.85 +  377: 350  168
    2     6 Grażyna        Wesołowska            126.39 -  317: 437   76
    3     9 Wojciech       Zemło                 140.63 -  271: 350   91
    4    15 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  377: 401   81
    5    23 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  558: 219  150
    6    14 Jacek          Mańko                 138.44 +  460: 354  188
    7    11 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  448: 287  150
    8     8 Piotr          Broda                 139.72 +  537: 280  190
    9     5 Rafał          Wesołowski            135.41 +  386: 278  185
   10     5 Andrzej        Kroc                  130.86 +  402: 353  181
   11     1 Mariusz        Skrobosz              160.31 +  558: 369  210
   12     2 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 +  440: 341  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Ireneusz Moralewicz 140.83 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Sehnal                116.30 -  368: 379   66
    2    17 Ewelina        Gruda                 120.64 -  317: 360   71
    3    21 Urszula        Solarska              115.52 +  393: 306  166
    4    19 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  503: 273  150
    5    12 Krzysztof      Sporczyk              133.27 +  376: 366  183
    6    10 Jarosław       Michalak              125.03 -  431: 436   75
    7    10 Piotr          Broda                 139.72 -  354: 375   90
    8    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  360: 349  150
    9    11 Marta          Świątkowska           112.85 +  342: 317  163
   10    10 Joanna         Ostrowska             119.87 +  428: 371  170
   11     9 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  314: 516   79
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  393: 317  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Wojciech Zemło 140.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              115.55 -  362: 386   66
    2    18 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  447: 219  150
    3     9 Paweł          Jackowski             144.38 +  350: 271  194
    4    14 Marcin         Rogala                125.06 -  327: 369   75
    5    11 Marek          Rogalski              128.96 +  433: 277  179
    6    13 Patrycja       Skibska               113.22 +  389: 354  163
    7     6 Rafał          Wesołowski            135.41 +  402: 260  185
    8     6 Kamil          Kister                149.39 +  369: 313  199
    9     2 Kacper         Zegadło               150.36 +  412: 372  200
   10     1 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  365: 389  110
   11     5 Joanna         Juszczak              134.73 +  415: 324  185
   12     3 Marcin         Rogala                125.06 +  497: 319  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Piotr Broda 139.72 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              115.52 +  426: 314  166
    2    10 Michał         Alabrudziński         164.73 +  484: 432  215
    3     4 Marta          Świątkowska           112.85 -  265: 444   63
    4    11 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  362: 456   79
    5    17 Przemysław     Woiński               100.00 +  399: 343  150
    6    12 Joanna         Ostrowska             119.87 -  267: 380   70
    7    10 Ireneusz       Moralewicz            140.83 +  375: 354  191
    8     8 Paweł          Jackowski             144.38 -  280: 537   94
    9    12 Krzysztof      Sporczyk              133.27 +  450: 343  183
   10     9 Radosław       Jachna                139.31 -  322: 458   89
   11    17 Adam           Grzelec               120.09 +  420: 363  170
   12    12 Szymon         Dąbrowski             132.35 +  386: 301  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Radosław Jachna 139.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Patrycja       Skibska               113.22 +  366: 347  163
    2     8 Jakub          Szymczak              148.90 -  351: 377   99
    3    17 Adam           Grzelec               120.09 +  447: 378  170
    4    12 Joanna         Ostrowska             119.87 -  386: 399   70
    5    14 Renata         Andracka              115.55 +  465: 308  166
    6     8 Szymon         Dąbrowski             132.35 +  394: 380  182
    7     8 Grzegorz       Pukniel               128.56 +  446: 399  179
    8     5 Joanna         Juszczak              134.73 -  286: 419   85
    9     9 Marek          Rogalski              128.96 -  352: 377   79
   10     9 Piotr          Broda                 139.72 +  458: 322  190
   11     8 Jerzy          Luter                 117.85 +  439: 387  168
   12     5 Andrzej        Kroc                  130.86 +  459: 378  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Jacek Mańko 138.44 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marta          Świątkowska           112.85 -  369: 397   63
    2    16 Urszula        Solarska              115.52 +  378: 285  166
    3    14 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  312: 385   79
    4    20 Adam           Grzelec               120.09 +  472: 325  170
    5    18 Jolanta        Bednarska             100.00 +  375: 254  150
    6    14 Paweł          Jackowski             144.38 -  354: 460   94
    7    13 Jerzy          Luter                 117.85 =  379: 379  118
    8    12 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  450: 416  184
    9     8 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  253: 386   81
   10    12 Kamil          Kister                149.39 -  318: 474   99
   11    15 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  293: 552   83
   12    19 Adam           Grzelec               120.09 -  348: 365   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Rafał Wesołowski 135.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  423: 340  162
    2    11 Szymon         Dąbrowski             132.35 +  442: 285  182
    3     7 Andrzej        Kroc                  130.86 +  516: 404  181
    4     1 Katarzyna      Polak                 132.48 -  394: 401   82
    5     3 Tomasz         Sehnal                116.30 +  407: 312  166
    6     4 Joanna         Juszczak              134.73 -  334: 428   85
    7     6 Wojciech       Zemło                 140.63 -  260: 402   91
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  353: 352  183
    9     5 Paweł          Jackowski             144.38 -  278: 386   94
   10    11 Jerzy          Luter                 117.85 -  356: 404   68
   11    12 Marta          Świątkowska           112.85 -  407: 439   63
   12    14 Krystyna       Augustyniak           105.61 -  343: 387   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Joanna Juszczak 134.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krystyna       Augustyniak           105.61 +  460: 389  156
    2     5 Tomasz         Sehnal                116.30 +  355: 319  166
    3     3 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  414: 363  184
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 +  434: 295  180
    5     2 Kacper         Zegadło               150.36 -  343: 358  100
    6     4 Rafał          Wesołowski            135.41 +  428: 334  185
    7     2 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  300: 372  110
    8     5 Radosław       Jachna                139.31 +  419: 286  189
    9     3 Katarzyna      Polak                 132.48 +  394: 309  182
   10     4 Michał         Alabrudziński         164.73 -  357: 409  115
   11     5 Wojciech       Zemło                 140.63 -  324: 415   91
   12     7 Tomasz         Sehnal                116.30 +  443: 317  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Andrzej Rechowicz 133.69 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  414: 348  154
    2    13 Izabela        Zubiel                100.00 +  504: 215  150
    3     3 Joanna         Juszczak              134.73 -  363: 414   85
    4     6 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  327: 365   83
    5    10 Grażyna        Wesołowska            126.39 -  272: 348   76
    6    15 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  349: 346  162
    7    17 Urszula        Solarska              115.52 +  400: 222  166
    8    12 Jacek          Mańko                 138.44 -  416: 450   88
    9    13 Joanna         Ostrowska             119.87 -  324: 343   70
   10    16 Marta          Świątkowska           112.85 -  248: 374   63
   11    19 Patrycja       Skibska               113.22 +  429: 341  163
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              133.27 -  376: 439   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Małgorzata Deszczyńska 133.42 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartosz        Bartczak              100.00 +  380: 369  150
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              133.27 +  438: 325  183
    3     2 Jakub          Zaryński              146.94 -  291: 438   97
    4     6 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  365: 327  184
    5     4 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  363: 500  110
    6     9 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  291: 391   81
    7    15 Tomasz         Sehnal                116.30 +  437: 335  166
    8     9 Rafał          Wesołowski            135.41 -  352: 353   85
    9    16 Adam           Grzelec               120.09 -  353: 359   70
   10    18 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  407: 313  154
   11    15 Jacek          Mańko                 138.44 +  552: 293  188
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  317: 393   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Krzysztof Sporczyk 133.27 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Bednarska             100.00 +  469: 344  150
    2     4 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  325: 438   83
    3    11 Ewelina        Gruda                 120.64 -  306: 384   71
    4    16 Zbigniew       Rybak                 121.32 +  378: 339  171
    5    12 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  366: 376   91
    6    17 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  369: 287  154
    7    18 Marek          Rogalski              128.96 -  422: 530   79
    8    17 Urszula        Solarska              115.52 +  459: 259  166
    9    12 Piotr          Broda                 139.72 -  343: 450   90
   10    14 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  280: 398   79
   11    16 Jarosław       Michalak              125.03 +  334: 292  175
   12    15 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  439: 376  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Katarzyna Polak 132.48 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  382: 357  150
    2    20 Jerzy          Luter                 117.85 +  464: 304  168
    3     8 Marcin         Rogala                125.06 +  436: 316  175
    4     1 Rafał          Wesołowski            135.41 +  401: 394  185
    5     1 Jakub          Zaryński              146.94 +  409: 389  197
    6     1 Kacper         Zegadło               150.36 +  382: 284  200
    7     1 Jakub          Szymczak              148.90 +  439: 412  199
    8     1 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  353: 447  110
    9     3 Joanna         Juszczak              134.73 -  309: 394   85
   10     3 Stanisław      Rydzik                145.89 +  357: 290  196
   11     3 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  267: 355   81
   12     4 Michał         Alabrudziński         164.73 -  309: 467  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Szymon Dąbrowski 132.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  332: 323  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            135.41 -  285: 442   85
    3    15 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 +  420: 411  181
    4    10 Marek          Rogalski              128.96 +  389: 371  179
    5     7 Jakub          Szymczak              148.90 -  429: 462   99
    6     8 Radosław       Jachna                139.31 -  380: 394   89
    7    14 Ewelina        Gruda                 120.64 +  362: 261  171
    8    13 Jerzy          Luter                 117.85 +  416: 408  168
    9    10 Kamil          Kister                149.39 +  327: 242  199
   10     7 Marcin         Rogala                125.06 -  379: 415   75
   11    10 Andrzej        Kroc                  130.86 -  394: 474   81
   12    12 Piotr          Broda                 139.72 -  301: 386   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Monika Gawron-Cieślik 131.27 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Jońca                 100.00 +  395: 258  150
    2     1 Jakub          Zaryński              146.94 -  341: 396   97
    3    15 Szymon         Dąbrowski             132.35 -  411: 420   82
    4    15 Paweł          Jackowski             144.38 +  401: 377  194
    5    15 Ewelina        Gruda                 120.64 +  438: 371  171
    6     9 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  391: 291  183
    7     9 Joanna         Ostrowska             119.87 +  442: 348  170
    8     3 Michał         Alabrudziński         164.73 -  373: 524  115
    9     8 Jacek          Mańko                 138.44 +  386: 253  188
   10     6 Jakub          Szymczak              148.90 +  441: 336  199
   11     3 Katarzyna      Polak                 132.48 +  355: 267  182
   12     2 Paweł          Jackowski             144.38 -  341: 440   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Andrzej Kroc 130.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  368: 360  150
    2     7 Marek          Rogalski              128.96 +  336: 334  179
    3     7 Rafał          Wesołowski            135.41 -  404: 516   85
    4     7 Kamil          Kister                149.39 +  462: 321  199
    5     8 Joanna         Ostrowska             119.87 +  392: 386  170
    6     5 Stanisław      Rydzik                145.89 -  373: 457   96
    7     5 Michał         Alabrudziński         164.73 -  319: 355  115
    8    11 Patrycja       Skibska               113.22 +  433: 255  163
    9     6 Jakub          Szymczak              148.90 +  431: 378  199
   10     5 Paweł          Jackowski             144.38 -  353: 402   94
   11    10 Szymon         Dąbrowski             132.35 +  474: 394  182
   12     5 Radosław       Jachna                139.31 -  378: 459   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Andrzej Kwiatkowski 129.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  470: 296  150
    2     3 Renata         Andracka              115.55 +  494: 296  166
    3     1 Jakub          Szymczak              148.90 +  366: 338  199
    4     4 Joanna         Juszczak              134.73 -  295: 434   85
    5     6 Grzegorz       Pukniel               128.56 +  414: 288  179
    6     3 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  323: 442  110
    7     4 Jakub          Zaryński              146.94 +  396: 346  197
    8     4 Stanisław      Rydzik                145.89 -  290: 564   96
    9     7 Marcin         Rogala                125.06 -  274: 295   75
   10     8 Marek          Rogalski              128.96 -  399: 430   79
   11    13 Joanna         Ostrowska             119.87 +  442: 270  170
   12    11 Renata         Andracka              115.55 +  394: 386  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Marek Rogalski 128.96 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Smela                 100.00 +  450: 222  150
    2     7 Andrzej        Kroc                  130.86 -  334: 336   81
    3    12 Jolanta        Bednarska             100.00 +  445: 264  150
    4    10 Szymon         Dąbrowski             132.35 -  371: 389   82
    5    11 Wojciech       Zemło                 140.63 -  277: 433   91
    6    16 Ewelina        Gruda                 120.64 -  368: 379   71
    7    18 Krzysztof      Sporczyk              133.27 +  530: 422  183
    8    14 Grzegorz       Pukniel               128.56 +  370: 361  179
    9     9 Radosław       Jachna                139.31 +  377: 352  189
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 +  430: 399  180
   11     7 Kamil          Kister                149.39 -  305: 457   99
   12     9 Jakub          Szymczak              148.90 +  422: 373  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Grzegorz Pukniel 128.56 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Przemysław     Woiński               100.00 +  297: 270  150
    2    12 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  328: 386  110
    3    14 Jacek          Mańko                 138.44 +  385: 312  188
    4    11 Piotr          Broda                 139.72 +  456: 362  190
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  288: 414   80
    6    11 Marta          Świątkowska           112.85 +  443: 286  163
    7     8 Radosław       Jachna                139.31 -  399: 446   89
    8    14 Marek          Rogalski              128.96 -  361: 370   79
    9    15 Patrycja       Skibska               113.22 +  379: 363  163
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              133.27 +  398: 280  183
   11     9 Ireneusz       Moralewicz            140.83 +  516: 314  191
   12     6 Kamil          Kister                149.39 -  335: 437   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Grażyna Wesołowska 126.39 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  459: 224  150
    2     6 Paweł          Jackowski             144.38 +  437: 317  194
    3     6 Kacper         Zegadło               150.36 -  347: 457  100
    4     8 Tomasz         Sehnal                116.30 -  287: 460   66
    5    10 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  348: 272  184
    6     6 Michał         Alabrudziński         164.73 -  285: 473  115
    7    12 Marcin         Rogala                125.06 -  305: 451   75
    8    16 Krystyna       Augustyniak           105.61 +  406: 278  156
    9    18 Jerzy          Luter                 117.85 -  349: 458   68
   10    19 Beata          Piotrowska            120.65 -  349: 413   71
   11    20 Urszula        Solarska              115.52 -  291: 393   66
   12    20 Bartosz        Bartczak              100.00 -  295: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Marcin Rogala 125.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         164.73 -  322: 339  115
    2    26 Piotr          Smela                 100.00 +  531: 196  150
    3     8 Katarzyna      Polak                 132.48 -  316: 436   82
    4    14 Wojciech       Zemło                 140.63 +  369: 327  191
    5    16 Patrycja       Skibska               113.22 -  300: 341   63
    6    18 Renata         Andracka              115.55 +  477: 321  166
    7    12 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  451: 305  176
    8    10 Joanna         Ostrowska             119.87 +  496: 311  170
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 +  295: 274  180
   10     7 Szymon         Dąbrowski             132.35 +  415: 379  182
   11     4 Jakub          Zaryński              146.94 +  353: 344  197
   12     3 Wojciech       Zemło                 140.63 -  319: 497   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Jarosław Michalak 125.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              160.31 -  315: 414  110
    2    15 Bartosz        Bartczak              100.00 +  385: 286  150
    3    18 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  414: 259  150
    4     5 Michał         Alabrudziński         164.73 +  425: 341  215
    5     5 Stanisław      Rydzik                145.89 -  294: 451   96
    6    10 Ireneusz       Moralewicz            140.83 +  436: 431  191
    7     7 Kamil          Kister                149.39 -  314: 394   99
    8     7 Jakub          Zaryński              146.94 -  334: 457   97
    9    17 Krystyna       Augustyniak           105.61 -  270: 468   56
   10    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  444: 311  150
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              133.27 -  292: 334   83
   12    16 Ewelina        Gruda                 120.64 -  318: 376   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Zbigniew Rybak 121.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               150.36 -  282: 446  100
    2    21 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  368: 320  154
    3    13 Michał         Alabrudziński         164.73 -  300: 525  115
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              133.27 -  339: 378   83
    5    19 Jerzy          Luter                 117.85 -  347: 380   68
    6    23 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  437: 305  150
    7    21 Beata          Piotrowska            120.65 +  381: 365  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  /  7 120.14




	Beata Piotrowska 120.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                149.39 -  236: 495   99
    2    24 Maciej         Dąbrowski             111.64 -  353: 391   62
    4    25 Krystyna       Augustyniak           105.61 -  351: 400   56
    5    22 Wojciech       Gołęcki               104.48 -  320: 399   54
    6    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  437: 276  150
    7    21 Zbigniew       Rybak                 121.32 -  365: 381   71
    8    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  489: 257  150
    9    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  386: 305  150
   10    19 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  413: 349  176
   11    14 Renata         Andracka              115.55 -  371: 429   66
   12    18 Urszula        Solarska              115.52 +  456: 326  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 11 109.09




	Ewelina Gruda 120.64 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Szymczak              148.90 -  299: 448   99
    2    17 Ireneusz       Moralewicz            140.83 +  360: 317  191
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              133.27 +  384: 306  183
    4     9 Stanisław      Rydzik                145.89 -  362: 417   96
    5    15 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  371: 438   81
    6    16 Marek          Rogalski              128.96 +  379: 368  179
    7    14 Szymon         Dąbrowski             132.35 -  261: 362   82
    8    18 Tomasz         Sehnal                116.30 -  285: 411   66
    9    19 Renata         Andracka              115.55 -  424: 457   66
   10    21 Izabela        Zubiel                100.00 +  433: 278  150
   11    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  451: 407  150
   12    16 Jarosław       Michalak              125.03 +  376: 318  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Adam Grzelec 120.09 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              146.94 -  332: 534   97
    2    25 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 =  353: 353  100
    3    17 Radosław       Jachna                139.31 -  378: 447   89
    4    20 Jacek          Mańko                 138.44 -  325: 472   88
    5    21 Krystyna       Augustyniak           105.61 -  335: 442   56
    6    22 Alicja         Tuz                   100.00 +  366: 332  150
    7    22 Renata         Andracka              115.55 +  461: 347  166
    8    19 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  415: 268  162
    9    16 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 +  359: 353  183
   10    13 Tomasz         Sehnal                116.30 -  326: 400   66
   11    17 Piotr          Broda                 139.72 -  363: 420   90
   12    19 Jacek          Mańko                 138.44 +  365: 348  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Joanna Ostrowska 119.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                145.89 -  286: 395   96
    2    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  322: 315  150
    3    16 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  348: 316  162
    4    12 Radosław       Jachna                139.31 +  399: 386  189
    5     8 Andrzej        Kroc                  130.86 -  386: 392   81
    6    12 Piotr          Broda                 139.72 +  380: 267  190
    7     9 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  348: 442   81
    8    10 Marcin         Rogala                125.06 -  311: 496   75
    9    13 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  343: 324  184
   10    10 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  371: 428   91
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  270: 442   80
   12    17 Maciej         Dąbrowski             111.64 +  472: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Jerzy Luter 117.85 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             144.38 -  350: 377   94
    2    20 Katarzyna      Polak                 132.48 -  304: 464   82
    3    25 Piotr          Smela                 100.00 +  428: 224  150
    4    18 Przemysław     Woiński               100.00 -  333: 346   50
    5    19 Zbigniew       Rybak                 121.32 +  380: 347  171
    6    21 Jolanta        Bednarska             100.00 +  364: 234  150
    7    13 Jacek          Mańko                 138.44 =  379: 379  138
    8    13 Szymon         Dąbrowski             132.35 -  408: 416   82
    9    18 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  458: 349  176
   10    11 Rafał          Wesołowski            135.41 +  404: 356  185
   11     8 Radosław       Jachna                139.31 -  387: 439   89
   12    13 Marta          Świątkowska           112.85 -  340: 382   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Tomasz Sehnal 116.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ireneusz       Moralewicz            140.83 +  379: 368  191
    2     5 Joanna         Juszczak              134.73 -  319: 355   85
    3    19 Izabela        Zubiel                100.00 +  397: 301  150
    4     8 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  460: 287  176
    5     3 Rafał          Wesołowski            135.41 -  312: 407   85
    6     7 Kamil          Kister                149.39 -  367: 379   99
    7    15 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  335: 437   83
    8    18 Ewelina        Gruda                 120.64 +  411: 285  171
    9    14 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  387: 251  154
   10    13 Adam           Grzelec               120.09 +  400: 326  170
   11     6 Stanisław      Rydzik                145.89 +  381: 319  196
   12     7 Joanna         Juszczak              134.73 -  317: 443   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Renata Andracka 115.55 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 140.63 +  386: 362  191
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  296: 494   80
    3    10 Kamil          Kister                149.39 -  347: 453   99
    4    22 Izabela        Zubiel                100.00 +  399: 271  150
    5    14 Radosław       Jachna                139.31 -  308: 465   89
    6    18 Marcin         Rogala                125.06 -  321: 477   75
    7    22 Adam           Grzelec               120.09 -  347: 461   70
    8    21 Jolanta        Bednarska             100.00 +  492: 257  150
    9    19 Ewelina        Gruda                 120.64 +  457: 424  171
   10    17 Patrycja       Skibska               113.22 +  335: 318  163
   11    14 Beata          Piotrowska            120.65 +  429: 371  171
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  386: 394   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Urszula Solarska 115.52 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 139.72 -  314: 426   90
    2    16 Jacek          Mańko                 138.44 -  285: 378   88
    3    21 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  306: 393   91
    4    23 Alicja         Tuz                   100.00 +  384: 310  150
    5    24 Izabela        Zubiel                100.00 +  387: 257  150
    6    19 Krystyna       Augustyniak           105.61 +  370: 336  156
    7    17 Andrzej        Rechowicz             133.69 -  222: 400   84
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              133.27 -  259: 459   83
    9    21 Maciej         Dąbrowski             111.64 -  302: 356   62
   10    22 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  356: 353  150
   11    20 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  393: 291  176
   12    18 Beata          Piotrowska            120.65 -  326: 456   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Patrycja Skibska 113.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                139.31 -  347: 366   89
    2    22 Przemysław     Woiński               100.00 +  348: 289  150
    3    20 Krystyna       Augustyniak           105.61 +  313: 289  156
    4    13 Jakub          Szymczak              148.90 -  350: 454   99
    5    16 Marcin         Rogala                125.06 +  341: 300  175
    6    13 Wojciech       Zemło                 140.63 -  354: 389   91
    7    16 Marta          Świątkowska           112.85 +  348: 256  163
    8    11 Andrzej        Kroc                  130.86 -  255: 433   81
    9    15 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  363: 379   79
   10    17 Renata         Andracka              115.55 -  318: 335   66
   11    19 Andrzej        Rechowicz             133.69 -  341: 429   84
   12    21 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  450: 167  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Marta Świątkowska 112.85 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Mańko                 138.44 +  397: 369  188
    2    14 Krystyna       Augustyniak           105.61 +  409: 310  156
    3     4 Piotr          Broda                 139.72 +  444: 265  190
    4     2 Jakub          Zaryński              146.94 -  316: 477   97
    5     9 Michał         Alabrudziński         164.73 -  378: 437  115
    6    11 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  286: 443   79
    7    16 Patrycja       Skibska               113.22 -  256: 348   63
    8    20 Izabela        Zubiel                100.00 +  319: 273  150
    9    11 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  317: 342   91
   10    16 Andrzej        Rechowicz             133.69 +  374: 248  184
   11    12 Rafał          Wesołowski            135.41 +  439: 407  185
   12    13 Jerzy          Luter                 117.85 +  382: 340  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Maciej Dąbrowski 111.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            135.41 -  340: 423   85
    2    24 Beata          Piotrowska            120.65 +  391: 353  171
    3    16 Joanna         Ostrowska             119.87 -  316: 348   70
    4    21 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  429: 301  150
    5    13 Kamil          Kister                149.39 -  306: 470   99
    6    15 Andrzej        Rechowicz             133.69 -  346: 349   84
    7    20 Jolanta        Bednarska             100.00 +  406: 209  150
    8    19 Adam           Grzelec               120.09 -  268: 415   70
    9    21 Urszula        Solarska              115.52 +  356: 302  166
   10    15 Krystyna       Augustyniak           105.61 +  358: 289  156
   11    11 Jakub          Szymczak              148.90 -  321: 398   99
   12    17 Joanna         Ostrowska             119.87 -  316: 472   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Krystyna Augustyniak 105.61 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Juszczak              134.73 -  389: 460   85
    2    14 Marta          Świątkowska           112.85 -  310: 409   63
    3    20 Patrycja       Skibska               113.22 -  289: 313   63
    4    25 Beata          Piotrowska            120.65 +  400: 351  171
    5    21 Adam           Grzelec               120.09 +  442: 335  170
    6    19 Urszula        Solarska              115.52 -  336: 370   66
    7    19 Przemysław     Woiński               100.00 +  491: 222  150
    8    16 Grażyna        Wesołowska            126.39 -  278: 406   76
    9    17 Jarosław       Michalak              125.03 +  468: 270  175
   10    15 Maciej         Dąbrowski             111.64 -  289: 358   62
   11    18 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  361: 331  154
   12    14 Rafał          Wesołowski            135.41 +  387: 343  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Wojciech Gołęcki 104.48 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             133.69 -  348: 414   84
    2    21 Zbigniew       Rybak                 121.32 -  320: 368   71
    3    23 Agnieszka      Jońca                 100.00 +  423: 185  150
    4    17 Jolanta        Bednarska             100.00 -  256: 278   50
    5    22 Beata          Piotrowska            120.65 +  399: 320  171
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              133.27 -  287: 369   83
    7    23 Izabela        Zubiel                100.00 +  338: 327  150
    8    22 Bartosz        Bartczak              100.00 +  303: 296  150
    9    14 Tomasz         Sehnal                116.30 -  251: 387   66
   10    18 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  313: 407   83
   11    18 Krystyna       Augustyniak           105.61 -  331: 361   56
   12    21 Patrycja       Skibska               113.22 -  167: 450   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Deszczyńska           133.42 -  369: 380   83
    2    15 Jarosław       Michalak              125.03 -  286: 385   75
    3    24 Andrzej        Kozikowski            100.00 -  336: 340   50
    4    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  325: 397   50
    5    25 Alicja         Tuz                   100.00 -  314: 411   50
    6    25 Beata          Piotrowska            120.65 -  276: 437   71
    7    25 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  428: 319  150
    8    22 Wojciech       Gołęcki               104.48 -  296: 303   54
    9    23 Jolanta        Bednarska             100.00 +  400: 226  150
   10    23 Przemysław     Woiński               100.00 +  395: 237  150
   11    22 Izabela        Zubiel                100.00 +  368: 255  150
   12    20 Grażyna        Wesołowska            126.39 +  353: 295  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              133.27 -  344: 469   83
    2    23 Agnieszka      Jońca                 100.00 +  337: 258  150
    3    12 Marek          Rogalski              128.96 -  264: 445   79
    4    17 Wojciech       Gołęcki               104.48 +  278: 256  154
    5    18 Jacek          Mańko                 138.44 -  254: 375   88
    6    21 Jerzy          Luter                 117.85 -  234: 364   68
    7    20 Maciej         Dąbrowski             111.64 -  209: 406   62
    8    21 Renata         Andracka              115.55 -  257: 492   66
    9    23 Bartosz        Bartczak              100.00 -  226: 400   50
   10    24 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 -  269: 355   50
   11    23 Andrzej        Kozikowski            100.00 -  297: 312   50
   12    24 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 -  244: 274   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 12  79.17




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Polak                 132.48 -  357: 382   82
    2     9 Kacper         Zegadło               150.36 -  326: 341  100
    3    22 Przemysław     Woiński               100.00 -  368: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  3  77.33




	Hanna Dąbrowska 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             132.35 -  323: 332   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      82  /  1  82.00




	Agnieszka Jońca 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Gawron-Cieślik        131.27 -  258: 395   81
    2    23 Jolanta        Bednarska             100.00 -  258: 337   50
    3    23 Wojciech       Gołęcki               104.48 -  185: 423   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     185  /  3  61.67




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kroc                  130.86 -  360: 368   81
    2    19 Joanna         Ostrowska             119.87 -  315: 322   70
    4    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  397: 325  150
    5    20 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  417: 277  150
    6    20 Przemysław     Woiński               100.00 +  386: 267  150
    7    11 Paweł          Jackowski             144.38 -  287: 448   94
    8    15 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  349: 360   91
    9    20 Beata          Piotrowska            120.65 -  305: 386   71
   10    20 Jarosław       Michalak              125.03 -  311: 444   75
   11    21 Ewelina        Gruda                 120.64 -  407: 451   71
   12    22 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  381: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 11 104.82




	Andrzej Kozikowski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           129.52 -  296: 470   80
    2    18 Wojciech       Zemło                 140.63 -  219: 447   91
    3    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  340: 336  150
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            140.83 -  273: 503   91
    5    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  277: 417   50
    6    24 Izabela        Zubiel                100.00 -  271: 329   50
    7    24 Alicja         Tuz                   100.00 -  342: 359   50
    8    24 PAUZA
    9    24 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  370: 311  150
   10    22 Urszula        Solarska              115.52 -  353: 356   66
   11    23 Jolanta        Bednarska             100.00 +  312: 297  150
   12    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  282: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  / 11  88.91




	Piotr Smela 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Rogalski              128.96 -  222: 450   79
    2    26 Marcin         Rogala                125.06 -  196: 531   75
    3    25 Jerzy          Luter                 117.85 -  224: 428   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     222  /  3  74.00




	Alicja Tuz 100.00 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    23 Urszula        Solarska              115.52 -  310: 384   66
    5    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  411: 314  150
    6    22 Adam           Grzelec               120.09 -  332: 366   70
    7    24 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  359: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  4 109.00




	Przemysław Woiński 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Pukniel               128.56 -  270: 297   79
    2    22 Patrycja       Skibska               113.22 -  289: 348   63
    3    22 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  378: 368  150
    4    18 Jerzy          Luter                 117.85 +  346: 333  168
    5    17 Piotr          Broda                 139.72 -  343: 399   90
    6    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  267: 386   50
    7    19 Krystyna       Augustyniak           105.61 -  222: 491   56
    8    23 Beata          Piotrowska            120.65 -  257: 489   71
    9    22 Izabela        Zubiel                100.00 -  246: 337   50
   10    23 Bartosz        Bartczak              100.00 -  237: 395   50
   11    24 Grzegorz       Włodarczyk            100.00 +  285: 284  150
   12    23 Izabela        Zubiel                100.00 +  344: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Grzegorz Włodarczyk 100.00 Pabianice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grażyna        Wesołowska            126.39 -  224: 459   76
    2    25 Adam           Grzelec               120.09 =  353: 353  120
    3    18 Jarosław       Michalak              125.03 -  259: 414   75
    4    21 Maciej         Dąbrowski             111.64 -  301: 429   62
    5    23 Paweł          Jackowski             144.38 -  219: 558   94
    6    23 Zbigniew       Rybak                 121.32 -  305: 437   71
    7    25 Bartosz        Bartczak              100.00 -  319: 428   50
    9    24 Andrzej        Kozikowski            100.00 -  311: 370   50
   10    24 Jolanta        Bednarska             100.00 +  355: 269  150
   11    24 Przemysław     Woiński               100.00 -  284: 285   50
   12    24 Jolanta        Bednarska             100.00 +  274: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  / 11  86.18




	Izabela Zubiel 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    13 Andrzej        Rechowicz             133.69 -  215: 504   84
    3    19 Tomasz         Sehnal                116.30 -  301: 397   66
    4    22 Renata         Andracka              115.55 -  271: 399   66
    5    24 Urszula        Solarska              115.52 -  257: 387   66
    6    24 Andrzej        Kozikowski            100.00 +  329: 271  150
    7    23 Wojciech       Gołęcki               104.48 -  327: 338   54
    8    20 Marta          Świątkowska           112.85 -  273: 319   63
    9    22 Przemysław     Woiński               100.00 +  337: 246  150
   10    21 Ewelina        Gruda                 120.64 -  278: 433   71
   11    22 Bartosz        Bartczak              100.00 -  255: 368   50
   12    23 Przemysław     Woiński               100.00 -  279: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  / 11  79.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIII Mistrzostwa Łodzi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Rogala                339: 322
   2 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Skrobosz              315: 414
   3 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Rybak                 446: 282
   4 Beata          Piotrowska           - Kamil          Kister                236: 495
   5 Jakub          Szymczak             - Ewelina        Gruda                 448: 299
   6 Adam           Grzelec              - Jakub          Zaryński              332: 534
   7 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             395: 286
   8 Jerzy          Luter                - Paweł          Jackowski             350: 377
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Sehnal                368: 379
  10 Renata         Andracka             - Wojciech       Zemło                 386: 362
  11 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              426: 314
  12 Patrycja       Skibska              - Radosław       Jachna                347: 366
  13 Jacek          Mańko                - Marta          Świątkowska           369: 397
  14 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            340: 423
  15 Joanna         Juszczak             - Krystyna       Augustyniak           460: 389
  16 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Rechowicz             348: 414
  17 Małgorzata     Deszczyńska          - Bartosz        Bartczak              380: 369
  18 Jolanta        Bednarska            - Krzysztof      Sporczyk              344: 469
  19 Katarzyna      Polak                - Jerzy          Ciesielski            382: 357
  20 Hanna          Dąbrowska            - Szymon         Dąbrowski             323: 332
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Jońca                 395: 258
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Kroc                  360: 368
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kozikowski            470: 296
  24 Piotr          Smela                - Marek          Rogalski              222: 450
  25 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Woiński               297: 270
  26 Grzegorz       Włodarczyk           - Grażyna        Wesołowska            224: 459
  27 Izabela        Zubiel               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Monika         Gawron-Cieślik        396: 341
   2 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                311: 512
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              494: 296
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           325: 438
   5 Tomasz         Sehnal               - Joanna         Juszczak              319: 355
   6 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            317: 437
   7 Andrzej        Kroc                 - Marek          Rogalski              336: 334
   8 Radosław       Jachna               - Jakub          Szymczak              351: 377
   9 Jerzy          Ciesielski           - Kacper         Zegadło               326: 341
  10 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 432: 484
  11 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             442: 285
  12 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Pukniel               386: 328
  13 Andrzej        Rechowicz            - Izabela        Zubiel                504: 215
  14 Krystyna       Augustyniak          - Marta          Świątkowska           310: 409
  15 Bartosz        Bartczak             - Jarosław       Michalak              286: 385
  16 Urszula        Solarska             - Jacek          Mańko                 285: 378
  17 Ewelina        Gruda                - Ireneusz       Moralewicz            360: 317
  18 Andrzej        Kozikowski           - Wojciech       Zemło                 219: 447
  19 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Kaczyńska             322: 315
  20 Katarzyna      Polak                - Jerzy          Luter                 464: 304
  21 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Gołęcki               368: 320
  22 Przemysław     Woiński              - Patrycja       Skibska               289: 348
  23 Agnieszka      Jońca                - Jolanta        Bednarska             258: 337
  24 Beata          Piotrowska           - Maciej         Dąbrowski             353: 391
  25 Grzegorz       Włodarczyk           - Adam           Grzelec               353: 353
  26 Marcin         Rogala               - Piotr          Smela                 531: 196


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kwiatkowski           338: 366
   2 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Deszczyńska           438: 291
   3 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Juszczak              363: 414
   4 Marta          Świątkowska          - Piotr          Broda                 444: 265
   5 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                534: 332
   6 Grażyna        Wesołowska           - Kacper         Zegadło               347: 457
   7 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            404: 516
   8 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Polak                 316: 436
   9 Wojciech       Zemło                - Paweł          Jackowski             350: 271
  10 Kamil          Kister               - Renata         Andracka              453: 347
  11 Ewelina        Gruda                - Krzysztof      Sporczyk              384: 306
  12 Marek          Rogalski             - Jolanta        Bednarska             445: 264
  13 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         300: 525
  14 Jacek          Mańko                - Grzegorz       Pukniel               312: 385
  15 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Gawron-Cieślik        420: 411
  16 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             316: 348
  17 Adam           Grzelec              - Radosław       Jachna                378: 447
  18 Jarosław       Michalak             - Grzegorz       Włodarczyk            414: 259
  19 Izabela        Zubiel               - Tomasz         Sehnal                301: 397
  20 Krystyna       Augustyniak          - Patrycja       Skibska               289: 313
  21 Urszula        Solarska             - Ireneusz       Moralewicz            306: 393
  22 Jerzy          Ciesielski           - Przemysław     Woiński               368: 378
  23 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Jońca                 423: 185
  24 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kozikowski            336: 340
  25 Jerzy          Luter                - Piotr          Smela                 428: 224


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Polak                 394: 401
   2 Marta          Świątkowska          - Jakub          Zaryński              316: 477
   3 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              494: 353
   4 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kwiatkowski           434: 295
   5 Jarosław       Michalak             - Michał         Alabrudziński         425: 341
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Rechowicz             365: 327
   7 Kamil          Kister               - Andrzej        Kroc                  321: 462
   8 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Sehnal                287: 460
   9 Stanisław      Rydzik               - Ewelina        Gruda                 417: 362
  10 Marek          Rogalski             - Szymon         Dąbrowski             371: 389
  11 Piotr          Broda                - Grzegorz       Pukniel               362: 456
  12 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Jachna                399: 386
  13 Patrycja       Skibska              - Jakub          Szymczak              350: 454
  14 Wojciech       Zemło                - Marcin         Rogala                327: 369
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Jackowski             401: 377
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 378: 339
  17 Jolanta        Bednarska            - Wojciech       Gołęcki               278: 256
  18 Przemysław     Woiński              - Jerzy          Luter                 346: 333
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Kozikowski            503: 273
  20 Jacek          Mańko                - Adam           Grzelec               472: 325
  21 Grzegorz       Włodarczyk           - Maciej         Dąbrowski             301: 429
  22 Renata         Andracka             - Izabela        Zubiel                399: 271
  23 Alicja         Tuz                  - Urszula        Solarska              310: 384
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Bartosz        Bartczak              397: 325
  25 Beata          Piotrowska           - Krystyna       Augustyniak           351: 400


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Jakub          Zaryński              409: 389
   2 Kacper         Zegadło              - Joanna         Juszczak              358: 343
   3 Tomasz         Sehnal               - Rafał          Wesołowski            312: 407
   4 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           500: 363
   5 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Michalak              451: 294
   6 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kwiatkowski           288: 414
   7 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              429: 462
   8 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             392: 386
   9 Marta          Świątkowska          - Michał         Alabrudziński         378: 437
  10 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Rechowicz             348: 272
  11 Marek          Rogalski             - Wojciech       Zemło                 277: 433
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              376: 366
  13 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Kister                306: 470
  14 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              465: 308
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Ewelina        Gruda                 438: 371
  16 Patrycja       Skibska              - Marcin         Rogala                341: 300
  17 Przemysław     Woiński              - Piotr          Broda                 343: 399
  18 Jolanta        Bednarska            - Jacek          Mańko                 254: 375
  19 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Rybak                 380: 347
  20 Andrzej        Kozikowski           - Grażyna        Kaczyńska             277: 417
  21 Krystyna       Augustyniak          - Adam           Grzelec               442: 335
  22 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Piotrowska            399: 320
  23 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Włodarczyk            558: 219
  24 Urszula        Solarska             - Izabela        Zubiel                387: 257
  25 Alicja         Tuz                  - Bartosz        Bartczak              411: 314


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Kacper         Zegadło               382: 284
   2 Jakub          Szymczak             - Jakub          Zaryński              479: 381
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              323: 442
   4 Joanna         Juszczak             - Rafał          Wesołowski            428: 334
   5 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kroc                  457: 373
   6 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            473: 285
   7 Tomasz         Sehnal               - Kamil          Kister                367: 379
   8 Radosław       Jachna               - Szymon         Dąbrowski             394: 380
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Monika         Gawron-Cieślik        291: 391
  10 Jarosław       Michalak             - Ireneusz       Moralewicz            436: 431
  11 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Świątkowska           443: 286
  12 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 380: 267
  13 Wojciech       Zemło                - Patrycja       Skibska               389: 354
  14 Paweł          Jackowski            - Jacek          Mańko                 460: 354
  15 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             349: 346
  16 Ewelina        Gruda                - Marek          Rogalski              379: 368
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               369: 287
  18 Renata         Andracka             - Marcin         Rogala                321: 477
  19 Krystyna       Augustyniak          - Urszula        Solarska              336: 370
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Przemysław     Woiński               386: 267
  21 Jolanta        Bednarska            - Jerzy          Luter                 234: 364
  22 Adam           Grzelec              - Alicja         Tuz                   366: 332
  23 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Włodarczyk            437: 305
  24 Andrzej        Kozikowski           - Izabela        Zubiel                271: 329
  25 Bartosz        Bartczak             - Beata          Piotrowska            276: 437


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Polak                 412: 439
   2 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              372: 300
   3 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                597: 323
   4 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Kwiatkowski           346: 396
   5 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         319: 355
   6 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Zemło                 260: 402
   7 Kamil          Kister               - Jarosław       Michalak              394: 314
   8 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Jachna                399: 446
   9 Joanna         Ostrowska            - Monika         Gawron-Cieślik        348: 442
  10 Piotr          Broda                - Ireneusz       Moralewicz            375: 354
  11 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Kaczyńska             448: 287
  12 Marcin         Rogala               - Grażyna        Wesołowska            451: 305
  13 Jerzy          Luter                - Jacek          Mańko                 379: 379
  14 Szymon         Dąbrowski            - Ewelina        Gruda                 362: 261
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Sehnal                437: 335
  16 Patrycja       Skibska              - Marta          Świątkowska           348: 256
  17 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             222: 400
  18 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              530: 422
  19 Przemysław     Woiński              - Krystyna       Augustyniak           222: 491
  20 Maciej         Dąbrowski            - Jolanta        Bednarska             406: 209
  21 Zbigniew       Rybak                - Beata          Piotrowska            381: 365
  22 Renata         Andracka             - Adam           Grzelec               347: 461
  23 Izabela        Zubiel               - Wojciech       Gołęcki               327: 338
  24 Alicja         Tuz                  - Andrzej        Kozikowski            359: 342
  25 Bartosz        Bartczak             - Grzegorz       Włodarczyk            428: 319


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Polak                - Mariusz        Skrobosz              353: 447
   2 Kacper         Zegadło              - Jakub          Szymczak              436: 344
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Michał         Alabrudziński         373: 524
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                290: 564
   5 Joanna         Juszczak             - Radosław       Jachna                419: 286
   6 Wojciech       Zemło                - Kamil          Kister                369: 313
   7 Jakub          Zaryński             - Jarosław       Michalak              457: 334
   8 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             280: 537
   9 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Deszczyńska           353: 352
  10 Marcin         Rogala               - Joanna         Ostrowska             496: 311
  11 Patrycja       Skibska              - Andrzej        Kroc                  255: 433
  12 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Mańko                 416: 450
  13 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 416: 408
  14 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Rogalski              361: 370
  15 Grażyna        Kaczyńska            - Ireneusz       Moralewicz            349: 360
  16 Grażyna        Wesołowska           - Krystyna       Augustyniak           406: 278
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              459: 259
  18 Ewelina        Gruda                - Tomasz         Sehnal                285: 411
  19 Adam           Grzelec              - Maciej         Dąbrowski             415: 268
  20 Izabela        Zubiel               - Marta          Świątkowska           273: 319
  21 Renata         Andracka             - Jolanta        Bednarska             492: 257
  22 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Bartczak              303: 296
  23 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Woiński               489: 257
  24 Andrzej        Kozikowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              321: 360
   2 Wojciech       Zemło                - Kacper         Zegadło               412: 372
   3 Joanna         Juszczak             - Katarzyna      Polak                 394: 309
   4 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Zaryński              374: 441
   5 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            386: 278
   6 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kroc                  378: 431
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Marcin         Rogala                274: 295
   8 Jacek          Mańko                - Monika         Gawron-Cieślik        253: 386
   9 Radosław       Jachna               - Marek          Rogalski              352: 377
  10 Kamil          Kister               - Szymon         Dąbrowski             242: 327
  11 Marta          Świątkowska          - Ireneusz       Moralewicz            317: 342
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 343: 450
  13 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             343: 324
  14 Tomasz         Sehnal               - Wojciech       Gołęcki               387: 251
  15 Patrycja       Skibska              - Grzegorz       Pukniel               363: 379
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Adam           Grzelec               353: 359
  17 Jarosław       Michalak             - Krystyna       Augustyniak           270: 468
  18 Jerzy          Luter                - Grażyna        Wesołowska            458: 349
  19 Ewelina        Gruda                - Renata         Andracka              424: 457
  20 Beata          Piotrowska           - Grażyna        Kaczyńska             386: 305
  21 Maciej         Dąbrowski            - Urszula        Solarska              356: 302
  22 Izabela        Zubiel               - Przemysław     Woiński               337: 246
  23 Jolanta        Bednarska            - Bartosz        Bartczak              226: 400
  24 Grzegorz       Włodarczyk           - Andrzej        Kozikowski            311: 370


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 389: 365
   2 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               359: 401
   3 Katarzyna      Polak                - Stanisław      Rydzik                357: 290
   4 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              409: 357
   5 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             353: 402
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Szymczak              441: 336
   7 Marcin         Rogala               - Szymon         Dąbrowski             415: 379
   8 Marek          Rogalski             - Andrzej        Kwiatkowski           430: 399
   9 Piotr          Broda                - Radosław       Jachna                322: 458
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Ostrowska             428: 371
  11 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 356: 404
  12 Jacek          Mańko                - Kamil          Kister                318: 474
  13 Adam           Grzelec              - Tomasz         Sehnal                326: 400
  14 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              398: 280
  15 Krystyna       Augustyniak          - Maciej         Dąbrowski             289: 358
  16 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Świątkowska           248: 374
  17 Renata         Andracka             - Patrycja       Skibska               335: 318
  18 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Deszczyńska           313: 407
  19 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            349: 413
  20 Grażyna        Kaczyńska            - Jarosław       Michalak              311: 444
  21 Izabela        Zubiel               - Ewelina        Gruda                 278: 433
  22 Andrzej        Kozikowski           - Urszula        Solarska              353: 356
  23 Przemysław     Woiński              - Bartosz        Bartczak              237: 395
  24 Grzegorz       Włodarczyk           - Jolanta        Bednarska             355: 269


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              558: 369
   2 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         413: 328
   3 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Polak                 355: 267
   4 Marcin         Rogala               - Jakub          Zaryński              353: 344
   5 Wojciech       Zemło                - Joanna         Juszczak              415: 324
   6 Tomasz         Sehnal               - Stanisław      Rydzik                381: 319
   7 Kamil          Kister               - Marek          Rogalski              457: 305
   8 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 439: 387
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Pukniel               314: 516
  10 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  394: 474
  11 Jakub          Szymczak             - Maciej         Dąbrowski             398: 321
  12 Marta          Świątkowska          - Rafał          Wesołowski            439: 407
  13 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           270: 442
  14 Beata          Piotrowska           - Renata         Andracka              371: 429
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Jacek          Mańko                 552: 293
  16 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              292: 334
  17 Adam           Grzelec              - Piotr          Broda                 363: 420
  18 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Gołęcki               361: 331
  19 Andrzej        Rechowicz            - Patrycja       Skibska               429: 341
  20 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            393: 291
  21 Ewelina        Gruda                - Grażyna        Kaczyńska             451: 407
  22 Bartosz        Bartczak             - Izabela        Zubiel                368: 255
  23 Andrzej        Kozikowski           - Jolanta        Bednarska             312: 297
  24 Przemysław     Woiński              - Grzegorz       Włodarczyk            285: 284


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kacper         Zegadło               461: 431
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Jackowski             341: 440
   3 Wojciech       Zemło                - Marcin         Rogala                497: 319
   4 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Polak                 467: 309
   5 Radosław       Jachna               - Andrzej        Kroc                  459: 378
   6 Kamil          Kister               - Grzegorz       Pukniel               437: 335
   7 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Sehnal                443: 317
   8 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                544: 306
   9 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              422: 373
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           393: 317
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Renata         Andracka              394: 386
  12 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             386: 301
  13 Jerzy          Luter                - Marta          Świątkowska           340: 382
  14 Rafał          Wesołowski           - Krystyna       Augustyniak           343: 387
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             439: 376
  16 Ewelina        Gruda                - Jarosław       Michalak              376: 318
  17 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             316: 472
  18 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            326: 456
  19 Jacek          Mańko                - Adam           Grzelec               348: 365
  20 Bartosz        Bartczak             - Grażyna        Wesołowska            353: 295
  21 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Skibska               167: 450
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Andrzej        Kozikowski            381: 282
  23 Przemysław     Woiński              - Izabela        Zubiel                344: 279
  24 Jolanta        Bednarska            - Grzegorz       Włodarczyk            244: 274
Lista rankingowa na dzień 16-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            165.96  31035  187
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             161.22  32244  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               155.47  30784  198
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
   9 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.18  22202  144
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.06  24804  161
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.52  30000  198
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             151.03  29752  197
  17 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.63  29223  194
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  19 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.48  29597  198
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  22 Kamil Kister                   Puławy               149.10  28776  193
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.58  28824  194
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.11  28686  195
  26 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             146.03  27892  191
  28 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  29 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.83  28291  194
  30 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.75  28421  195
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.33  28775  198
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.21  28170  194
  34 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.21  26968  187
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  38 Jakub Błażejewski              Poznań               143.78  19554  136
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  40 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.38  10467   73
  41 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  42 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.08  27186  190
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.23  24891  175
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.99  20163  142
  45 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  47 Maciej Grąbczewski             Szczecin             141.02  17063  121
  48 Radosław Jachna                Łódź                 140.53  27824  198
  49 Marek Reda                     Dębówka              140.50  15595  111
  50 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  51 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.06  26051  186
  52 Piotr Broda                    Sandomierz           139.77  26975  193
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  54 Jakub Nalepa                   Gliwice              139.06   5006   36
  55 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.75  26502  191
  56 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  57 Janusz Krupiński               Bytom                137.89  25096  182
  58 Rafał Matczak                  Milanówek            137.41  24321  177
  59 Joanna Juszczak                Warszawa             137.34  26231  191
  60 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.25  23470  171
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.20  24558  179
  62 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  63 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           136.94  18213  133
  64 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.80   5472   40
  66 Barbara Obremska               Wrocław              136.75  15589  114
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.56  27175  199
  68 Dariusz Kuć                    Stargard             136.34  20860  153
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  70 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.90  20249  149
  71 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             135.70  19677  145
  73 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.65  16414  121
  74 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.59   5288   39
  75 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.55  13419   99
  76 Irena Sołdan                   Sopot                135.53  25345  187
  77 Jacek Mańko                    Poznań               135.46  13817  102
  78 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.40  24101  178
  79 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  81 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.99  11069   82
  82 Katarzyna Polak                Warszawa             134.74  16169  120
  83 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  84 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  85 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  86 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.14  26292  196
  87 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  88 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  89 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  90 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.58  26582  199
  91 Robert Kamiński                Warszawa             133.48  14416  108
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.47  11879   89
  93 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.37  26540  199
  94 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             133.15  17709  133
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.79  25762  194
  97 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.73  26414  199
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
 100 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.10  25496  193
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.64  25406  193
 102 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.46  24846  189
 103 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 104 Agnieszka Walas                Kraków               130.23  23963  184
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25129  193
 106 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.02  21714  167
 107 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             129.91   4287   33
 108 Marek Rogalski                 Warszawa             129.56  23191  179
 109 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.31  24568  190
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.97   9673   75
 111 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 113 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 114 Dorota Kuć                     Stargard             128.55  16583  129
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Dorota Rudzińska               Warszawa             128.16  19993  156
 119 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.03  23941  187
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 121 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 122 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 123 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 126 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.03  21087  166
 127 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 128 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 129 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 130 Marcin Rogala                  Warszawa             126.40  24774  196
 131 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.02  24196  192
 132 Paweł Maciejczuk               Białystok            125.87  16111  128
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 134 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  21608  172
 135 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              125.14  14641  117
 137 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.09  23267  186
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 139 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 140 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 141 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 142 Czesław Grajewski              Białystok            124.25  16152  130
 143 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.21   9316   75
 144 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.99  24551  198
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 146 Leszek Stecuła                 Bytom                123.83  11516   93
 147 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.65  23617  191
 148 Agata Kuć                      Stargard             123.52  21492  174
 149 Grażyna Wesołowska             Łódź                 123.27   8752   71
 150 Natalia Ogierman               Katowice             122.87  16588  135
 151 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 152 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.82  23459  191
 153 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 154 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.73  21846  178
 155 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 156 Jakub Onoszko                  Gdynia               122.28  14062  115
 157 Teresa Zalewska                Racibórz             122.17  17593  144
 158 Ewa Szałas                     Katowice             122.02  18303  150
 159 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 160 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 161 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 162 Ewelina Gruda                  Białystok            121.36  11772   97
 163 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.28  24134  199
 164 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 165 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 166 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.96  14757  122
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.95  18506  153
 169 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 171 Adam Grzelec                   Poznań               120.75  24030  199
 172 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.67   7240   60
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.65  15805  131
 174 Bożena Guział                  Racibórz             120.61  16885  140
 175 Anita Bruska                   Gdynia               120.53  16753  139
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 177 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 179 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.16  20547  171
 180 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.11   4324   36
 181 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 182 Lucyna Śniadach                Rumia                119.72  23825  199
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 119.52  13386  112
 184 Maria Skutela                  Warszawa             119.38  21727  182
 185 Maciej Kuć                     Stargard             118.91   7967   67
 186 Tomasz Sehnal                  Warszawa             118.90  11414   96
 187 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   9035   76
 188 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               118.83   4278   36
 189 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    118.77   3682   31
 190 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 191 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 192 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 193 Sławomir Wolski                Wrocław              118.19  21510  182
 194 Szymon Stępień                 Bytom                118.05  15465  131
 195 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 196 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 198 Ryszard Korpalski              Wójtowice            117.44  19613  167
 199 Jerzy Luter                    Bytom                117.41  22426  191
 200 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 201 Robert Wagner                  Wrocław              116.75  12726  109
 202 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.68  22520  193
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.67  17150  147
 204 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.59   4780   41
 205 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 206 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.52   7341   63
 207 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.40  22465  193
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 209 Renata Andracka                Zwola                116.08  22288  192
 210 Urszula Solarska               Katowice             116.06  22400  193
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.95   9392   81
 212 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.93  22838  197
 213 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 214 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.84   8688   75
 215 Krzysztof Zawadzki             Sampława             115.61  22082  191
 216 Jacek Nowak                    Szczecin             115.42   7156   62
 217 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.15  15085  131
 219 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 220 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            114.81  19403  169
 221 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 222 Marta Świątkowska              Wrocław              114.58  21999  192
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 224 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 225 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 226 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 227 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 228 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 229 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.61  14996  132
 230 Patrycja Skibska               Warszawa             113.56   9539   84
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Józef Burzyński                Ełk                  113.15  15275  135
 233 Beata Jagielska                Police               112.68   9127   81
 234 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 235 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 237 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.33  22354  199
 238 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.97   4031   36
 239 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 240 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 241 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 242 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 243 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 244 Marta Sztajnert                Wisła                110.84  13301  120
 245 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 246 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.73  10298   93
 248 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.64   8298   75
 249 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 250 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 251 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 252 Marcin Kurowski                Racibórz             110.54  15254  138
 253 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 254 Dorota Ostrowska               Białystok            110.21  20389  185
 255 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 256 Sławomir Długosz               Ostróda              109.97  18365  167
 257 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.95   8246   75
 258 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.72   8229   75
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 261 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 263 Agnieszka Antos                Racibórz             106.98   4814   45
 264 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 265 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.72   5016   47
 266 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 267 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.37   7127   67
 268 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 269 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.89   3918   37
 270 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 271 Alicja Bielecka                Poznań               105.59   3907   37
 272 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 273 Michał Dreczka                 Poznań               104.89   4930   47
 274 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.49  20690  198
 276 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 278 Piotr Kozak                    Racibórz             102.54   4922   48
 279 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 280 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 281 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  19496  191
 282 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.52  16142  159
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               100.81  10887  108
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.72   4633   46
 285 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.37   9334   93
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.17   9516   95
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.39  12821  129
 288 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 289 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.50  15405  158
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 292 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 293 Bartosz Bartczak               Poznań                96.26   6738   70
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.91  18032  188
 295 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 296 Michał Głąb                    Zabrze                94.74   7958   84
 297 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.55   7091   75
 298 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 299 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 300 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 301 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.27   6809   73
 302 Teresa Balewska                Reda                  93.27  17721  190
 303 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 304 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             92.49  10636  115
 305 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 306 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 307 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.78   3322   37
 309 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 311 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 312 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 313 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 314 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 315 Dawid Węgrzyński               Zabrze                82.64   6694   81
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 79.89   3675   46
 317 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.44   8236  105
 318 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   77.14   3394   44
 320 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 322 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 323 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 324 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              64.63   6269   97




Poczekalnia na dzień 16-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Dominik Piasecki               Słupsk               127.64   3574   28
   7 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   8 Aleksandra Maliszewska         Będzin                70.11   1963   28
   9 Jakub Dworczyk                 Będzin                70.00   1960   28
  10 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  15 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  17 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  18 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             136.04   3265   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  22 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.12   3075   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Jarosław Michalak              Łódź                 125.71   3017   24
  25 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  26 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  28 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  29 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  30 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  31 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  32 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  33 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  34 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  35 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              112.75   2706   24
  37 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  38 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  39 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.79   2587   24
  40 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  41 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  43 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  44 Jan Lisiewski                  Piasutno              97.46   2339   24
  45 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  46 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  47 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  48 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  49 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  50 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  51 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  52 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  53 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  54 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  55 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  56 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  57 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  58 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  59 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  60 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  61 Grażyna Smereka                Racibórz             104.09   2290   22
  62 Przemysław Woiński             Łódź                  92.95   2045   22
  63 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.73   1886   22
  64 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  65 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  66 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  67 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  68 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  69 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  70 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  71 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  72 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  73 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  74 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  75 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  76 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  77 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.06   1657   18
  78 Anna Strugała                  Świnoujście           84.39   1519   18
  79 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  81 Sylwia Buks                    Warszawa              87.44   1399   16
  82 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  83 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  84 Jolanta Bednarska              Łódź                  76.53   1148   15
  85 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  86 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  87 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  88 Monika Blokesz                 Racibórz              76.54    995   13
  89 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  92 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  93 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  94 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  95 Bogusław Puchalski             Włocławek            129.33   1552   12
  96 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  97 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  98 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  99 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 100 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
 101 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
 102 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
 103 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 109 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 110 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 111 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 112 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 113 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 114 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 115 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 116 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 117 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 118 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 119 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 121 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 122 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 123 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 124 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 125 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          104.42   1253   12
 126 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 127 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 128 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 129 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 130 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 131 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 132 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 133 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 134 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 135 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 136 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 137 Bożena Lisiewska               Piasutno              88.92   1067   12
 138 Hanna Dąbrowska                Zgierz                88.42   1061   12
 139 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 140 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 141 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 142 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 143 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 144 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 145 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 146 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 147 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 148 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 149 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 150 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 151 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 152 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 153 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 154 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 155 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 156 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 157 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 158 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 104.82   1153   11
 159 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 160 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 161 Aleksandra Celuch              Będzin                90.91   1000   11
 162 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 163 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 164 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 165 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 166 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 167 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 168 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 169 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 170 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 171 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 172 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   80.82    889   11
 174 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 175 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 176 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 177 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 180 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 181 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 182 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 183 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 184 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 185 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 186 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 187 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 188 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 189 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 190 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 191 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 192 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 193 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 194 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 195 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 196 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 197 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 198 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 199 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 200 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 201 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 202 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 203 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 204 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 205 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 206 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 207 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 208 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 209 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 210 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 211 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 212 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 213 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 214 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 215 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 216 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 217 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 218 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 219 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 220 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 221 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 222 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 223 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 224 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 225 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 226 Jerzy Ciesielski               Łódź                 101.00    606    6
 227 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 228 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 229 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 230 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 231 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 232 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 233 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 234 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 235 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 236 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 237 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 238 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 239 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 240 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 241 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 242 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 243 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 244 Alicja Tuz                     Kielce               109.00    436    4
 245 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 246 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 247 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 248 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 249 Łukasz Pawlas                  Racibórz              54.50    218    4
 250 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 251 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 252 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 253 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 254 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 255 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 256 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 257 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 258 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 259 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 260 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 261 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 262 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 263 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 264 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 265 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 266 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie