Racibórz18
października
Racibórz 18-19 października V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2014
Łódź25
października
Łódź 25-26 października XX Mistrzostwa Łodzi
Kraków 8
listopada
Kraków 8-11 listopada XXII Mistrzostwa Polski
Setne podium „Rydza”25 - 26 października 2014 — XX Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XX Mistrzostwa ŁodziŁódź, 25 - 26 października 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Setne podium „Rydza”Już po raz 20. łódzcy scrabbliści zaprosili graczy z całej Polski do walki o mistrzostwo Łodzi. Jesienna pogoda i prawie zimowa temperatura odstraszyły niektórych stałych bywalców. Do rozgrywek stanęło 42 zawodniczek i zawodników, w tym dwie debiutantki.

W tym roku było również jubileuszowo dla Staszka Rydzika. Już po drugiej rundzie znalazł się na pierwszym miejscu i nie oddał go aż do końca turnieju. Było to jego 37. zwycięstwo w turniejach ogólnopolskich (6. zwycięstwo w Łodzi) i 100. podium (11. w Łodzi). W nagrodę za wygraną otrzymał telefon komórkowy. Na drugim miejscu uplasował się aktualny Mistrz Polski i Mistrz Łodzi 2012 – Dominik Urbacki. Trzeci był Mistrz Polski 2008 — Paweł Jackowski. Cała trójka otrzymała nagrody pieniężne, rzeczowe i pamiątkowe puchary. Najlepszą zawodniczką została Marta Bajorek, a najlepszym łodzianinem Jakub Szymczak. Najlepszy debiut osiągnęła Natalia Sowała. Jak co roku była prowadzona klasyfikacja na najlepszego „macaka blanków”. Aż troje zawodników wylosowało 16 blanków. Po dogrywce tytuł zdobyła Agnieszka Matus. „Antymacakiem” została Maria Pokorska. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy nagrody książkowe.

Fundatorami nagród byli członkowie Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Scrabble i firma ABSIS. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji turnieju.

relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIX Mistrzostwa Łodzi
XVIII Mistrzostwa Łodzi
XVII Mistrzostwa Łodzi


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPOS ul. Krzemieniecka 2a
Obrońca tytułuKrzysztof Usakiewicz
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 25 października (7 rund)
11:00-11:50 — przyjmowanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOd dworca Łódź Kaliska piechotą 15 min

mapka
WyżywienieNa miejscu – bufet
NoclegiWe własnym zakresie: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/
NagrodyI miejsce – puchar + nagroda pieniężna
II miejsce – puchar + nagroda pieniężna
III miejsce – puchar + nagroda pieniężna
Dla najlepszego łodzianina – puchar + nagroda
Nagrody rzeczowe dla zawodników z dalszych miejsc
Dla najlepszego „macaka” blanków
Po każdej rundzie nagrody pocieszenia dla przegranego najmniejszą liczba małych punktów
Inne w zależności od możliwości i pomysłowości organizatorów
OrganizatorzyŁódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Wojciech Zemło 600368806 wzemlo@toya.net.pl GG: 3442656
SponsorzyCzłonkowie ŁSMS


Wyniki turnieju XX Mistrzostwa Łodzi w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.13     11.0     5373     2089      927
  2 Dominik         Urbacki              Pruszków               146.91      9.0     4960     1898      355
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.57      8.0     5035     1750      563
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.61      8.0     4902     1773      576
  5 Marta           Bajorek              Warszawa               124.98      8.0     4700     1704      285
  6 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.98      7.5     4963     1580      693
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.44      7.5     4858     1730      487
  8 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    129.42      7.5     4806     1691      440
  9 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             131.51      7.5     4497     1692       89
 10 Michał          Ozimiński            Łódź                   119.65      7.0     4910     1505      439
 11 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.37      7.0     4847     1531      317
 12 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.24      7.0     4588     1603      -18
 13 Agnieszka       Matus                Milanówek              115.12      7.0     4527     1596       39
 14 Maciej          Michalski            Łódź                   103.94      7.0     4470     1568      173
 15 Anna            Krynicka             Warszawa               119.52      7.0     4300     1683     -423
 16 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                119.61      6.5     4634     1545       81
 17 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               130.36      6.5     4280     1557      -91
 18 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               134.12      6.0     4753     1460      438
 19 Piotr           Broda                Sandomierz             133.22      6.0     4544     1328      502
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.00      6.0     4540     1397      335
 21 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.29      6.0     4492     1540     -177
 22 Andrzej         Kroc                 Łódź                   121.32      6.0     4408     1371       20
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.66      6.0     4379     1527     -331
 24 Jerzy           Luter                Bytom                  120.50      6.0     4218     1446     -170
 25 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.25      5.5     4255     1285      410
 26 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               105.88      5.5     3941     1222     -159
 27 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               131.03      5.0     4543     1289      113
 28 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   108.77      5.0     4534     1353      -66
 29 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   116.25      5.0     4368     1387      -88
 30 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               107.82      5.0     4323     1293        0
 31 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.79      5.0     4158     1403     -471
 32 Dariusz         Socha                Warszawa               118.09      4.5     4091     1187     -219
 33 Natalia         Sowała               Łowicz                 100.00      4.5     3990     1146       35
 34 Sylwia          Łada                 Inowrocław             113.44      4.0     4260     1213     -147
 35 Jarosław        Michalak             Łódź                   119.97      4.0     3036      997        7
 36 Maria           Pokorska             Warszawa               109.10      3.5     3937     1078     -249
 37 Hanna           Dąbrowska            Zgierz                 100.00      3.5     3718      998     -420
 38 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      3.5     3642      994     -666
 39 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   101.13      1.5     1240      313      175
 40 Maciej          Michalak             Łódź                   124.58      1.0     1809      526     -210
 41 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      0.5     3498      681     -779
 42 Michał          Czyż                 Łódź                   100.00      0.0      686      147     -115
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XX Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



	Stanisław Rydzik 148.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Ozimiński             119.65 +  483: 381  170
    2     3 Rafał          Wesołowski            132.66 +  586: 337  183
    3     1 Anna           Krynicka              119.52 +  512: 377  170
    4     1 Jerzy          Luter                 120.50 +  433: 320  171
    5     1 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  479: 332  190
    6     1 Dominik        Urbacki               146.91 +  496: 383  197
    7     1 Mirosław       Uglik                 146.61 -  307: 462   97
    8     1 Paweł          Jackowski             145.57 +  393: 356  196
    9     1 Maciej         Sancewicz             129.42 +  405: 399  179
   10     1 Marta          Bajorek               124.98 +  486: 359  175
   11     1 Agnieszka      Matus                 115.12 +  390: 357  165
   12     1 Paweł          Jackowski             145.57 +  403: 383  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 12 174.08




	Dominik Urbacki 146.91 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Ulatowski             119.61 -  426: 443   70
    2    10 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  361: 353  177
    3    14 Maria          Pokorska              109.10 +  377: 306  159
    4    10 Szymon         Dąbrowski             130.36 +  388: 337  180
    5     3 Paweł          Jackowski             145.57 +  435: 427  196
    6     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  383: 496   98
    7     6 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  402: 421   82
    8     8 Rafał          Wesołowski            132.66 +  436: 388  183
    9     5 Beata          Piotrowska            119.24 +  469: 375  169
   10     2 Mirosław       Uglik                 146.61 +  331: 313  197
   11     3 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  442: 354  190
   12     2 Mirosław       Uglik                 146.61 +  510: 392  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Mirosław Uglik 146.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Krynicka              119.52 -  343: 379   70
    2    18 Michał         Czyż                  100.00 +  445: 373  150
    3    13 Maciej         Michalski             103.94 +  507: 285  154
    4     5 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  421: 340  177
    5     2 Maciej         Sancewicz             129.42 +  456: 424  179
    6     2 Rafał          Wesołowski            132.66 +  372: 312  183
    7     1 Stanisław      Rydzik                148.13 +  462: 307  198
    8     2 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  387: 343  190
    9     2 Mikołaj        Cieplik               131.51 +  437: 345  182
   10     2 Dominik        Urbacki               146.91 -  313: 331   97
   11     2 Paweł          Jackowski             145.57 -  367: 377   96
   12     2 Dominik        Urbacki               146.91 -  392: 510   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Paweł Jackowski 145.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            119.24 -  375: 416   69
    2    12 Agnieszka      Matus                 115.12 +  401: 397  165
    3    16 Natalia        Sowała                100.00 +  432: 313  150
    4     7 Marta          Bajorek               124.98 +  507: 426  175
    5     3 Dominik        Urbacki               146.91 -  427: 435   97
    6     5 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  488: 341  177
    7     3 Jarosław       Michalak              119.97 +  392: 324  170
    8     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  356: 393   98
    9     4 Maciej         Michalak              124.58 +  455: 362  175
   10     4 Maciej         Sancewicz             129.42 +  442: 295  179
   11     2 Mirosław       Uglik                 146.61 +  377: 367  197
   12     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  383: 403   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Jakub Szymczak 144.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Socha                 118.09 -  354: 372   68
    2    14 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  516: 256  150
    3     7 Sylwia         Łada                  113.44 +  462: 305  163
    4     3 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  355: 463   90
    5     7 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  371: 461   77
    6    12 Andrzej        Kroc                  121.32 +  377: 372  171
    7     9 Marta          Świątkowska           117.79 +  405: 237  168
    8     6 Maciej         Michalak              124.58 -  350: 354   75
    9     9 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  461: 376  158
   10     6 Jarosław       Michalak              119.97 +  470: 399  170
   11     5 Dariusz        Ulatowski             119.61 =  373: 373  120
   12     5 Anna           Krynicka              119.52 +  469: 302  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Piotr Pietuchowski 140.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marta          Świątkowska           117.79 +  389: 269  168
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  369: 318  174
    3     5 Szymon         Dąbrowski             130.36 +  445: 291  180
    4     3 Jakub          Szymczak              144.98 +  463: 355  195
    5     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  332: 479   98
    6     4 Mikołaj        Cieplik               131.51 +  429: 234  182
    7     2 Anna           Krynicka              119.52 +  544: 402  170
    8     2 Mirosław       Uglik                 146.61 -  343: 387   97
    9     3 Marta          Bajorek               124.98 +  374: 363  175
   10     3 Agnieszka      Matus                 115.12 -  420: 435   65
   11     3 Dominik        Urbacki               146.91 -  354: 442   97
   12     3 Maciej         Sancewicz             129.42 =  396: 396  129
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Andrzej Kwiatkowski 134.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Wesołowska            116.25 -  342: 363   66
    2    19 Marta          Świątkowska           117.79 +  466: 263  168
    3    12 Rafał          Wesołowski            132.66 -  424: 481   83
    4    11 Sylwia         Łada                  113.44 -  385: 451   63
    5    15 Maria          Pokorska              109.10 +  446: 278  159
    6    11 Joanna         Ostrowska             115.25 +  422: 291  165
    7     8 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  388: 355  181
    8     5 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  294: 389   82
    9    10 Dariusz        Socha                 118.09 +  420: 247  168
   10     7 Maciej         Michalak              124.58 +  456: 412  175
   11     6 Anna           Krynicka              119.52 -  359: 368   70
   12     7 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  351: 417   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Piotr Broda 133.22 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Ostrowska             115.25 -  315: 340   65
    2    13 Krystyna       Augustyniak           108.77 -  342: 484   59
    3    17 Jolanta        Bednarska             100.00 +  426: 193  150
    4    18 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  435: 274  150
    5    12 Maciej         Michalski             103.94 -  338: 374   54
    6    14 Marta          Świątkowska           117.79 -  380: 422   68
    7    16 Maciej         Dąbrowski             105.88 +  370: 244  156
    8    16 Maria          Pokorska              109.10 +  387: 352  159
    9    14 Szymon         Dąbrowski             130.36 -  320: 368   80
   10    12 Michał         Ozimiński             119.65 -  374: 450   70
   11    15 Jerzy          Ciesielski            101.13 +  378: 284  151
   12    13 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  479: 257  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Rafał Wesołowski 132.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Matus                 115.12 +  377: 316  165
    2     3 Stanisław      Rydzik                148.13 -  337: 586   98
    3    12 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 +  481: 424  184
    4     9 Dariusz        Socha                 118.09 +  389: 379  168
    5     5 Jerzy          Luter                 120.50 +  312: 285  171
    6     2 Mirosław       Uglik                 146.61 -  312: 372   97
    7     7 Beata          Piotrowska            119.24 -  364: 370   69
    8     8 Dominik        Urbacki               146.91 -  388: 436   97
    9     8 Marek          Dudkiewicz            130.37 +  398: 346  180
   10     8 Dariusz        Ulatowski             119.61 -  310: 379   70
   11    11 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  427: 382  174
   12    10 Maciej         Michalski             103.94 -  284: 435   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Mikołaj Cieplik 131.51 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  113.44 +  412: 350  163
    2     7 Szymon         Dąbrowski             130.36 =  374: 374  130
    3     4 Dariusz        Socha                 118.09 +  478: 274  168
    4     2 Maciej         Sancewicz             129.42 -  300: 431   79
    5     6 Beata          Piotrowska            119.24 +  407: 396  169
    6     4 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  234: 429   90
    7     6 Dominik        Urbacki               146.91 +  421: 402  197
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 +  389: 294  184
    9     2 Mirosław       Uglik                 146.61 -  345: 437   97
   10     5 Anna           Krynicka              119.52 +  403: 295  170
   11     4 Marta          Bajorek               124.98 -  351: 398   75
   12     6 Dariusz        Ulatowski             119.61 +  383: 328  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Mikołaj Przybyłowicz 131.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Pokorska              109.10 -  352: 410   59
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  384: 293  158
    3     9 Krystyna       Augustyniak           108.77 -  305: 415   59
    4    12 Michał         Ozimiński             119.65 +  428: 297  170
    5     9 Dariusz        Ulatowski             119.61 +  457: 336  170
    6     8 Jarosław       Michalak              119.97 -  350: 387   70
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 -  355: 388   84
    8    15 Marta          Świątkowska           117.79 -  351: 459   68
    9    17 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  421: 286  150
   10    13 Andrzej        Kroc                  121.32 -  432: 494   71
   11    14 Natalia        Sowała                100.00 +  369: 323  150
   12    11 Szymon         Dąbrowski             130.36 -  339: 342   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Marek Dudkiewicz 130.37 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  496: 365  159
    2     2 Anna           Krynicka              119.52 -  372: 379   70
    3     8 Grażyna        Wesołowska            116.25 -  355: 427   66
    4    13 Maciej         Michalski             103.94 -  350: 380   54
    5    16 Marta          Świątkowska           117.79 -  401: 417   68
    6    17 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  410: 380  158
    7    14 Joanna         Ostrowska             115.25 +  438: 379  165
    8    11 Szymon         Dąbrowski             130.36 +  426: 397  180
    9     8 Rafał          Wesołowski            132.66 -  346: 398   83
   10    11 Beata          Piotrowska            119.24 +  430: 322  169
   11     9 Maciej         Michalak              124.58 +  406: 335  175
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 +  417: 351  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Szymon Dąbrowski 130.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  361: 297  158
    2     7 Mikołaj        Cieplik               131.51 =  374: 374  132
    3     5 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  291: 445   90
    4    10 Dominik        Urbacki               146.91 -  337: 388   97
    5    13 Grażyna        Wesołowska            116.25 -  326: 416   66
    6    15 Sylwia         Łada                  113.44 +  389: 288  163
    7    13 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  371: 368  177
    8    11 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  397: 426   80
    9    14 Piotr          Broda                 133.22 +  368: 320  183
   10    10 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  409: 302  159
   11     8 Andrzej        Kroc                  121.32 -  315: 408   71
   12    11 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  342: 339  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Maciej Sancewicz 129.42 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             105.88 +  442: 284  156
    2     5 Marta          Bajorek               124.98 +  443: 357  175
    3     2 Joanna         Ostrowska             115.25 +  360: 329  165
    4     2 Mikołaj        Cieplik               131.51 +  431: 300  182
    5     2 Mirosław       Uglik                 146.61 -  424: 456   97
    6     3 Anna           Krynicka              119.52 -  364: 375   70
    7     4 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  414: 347  166
    8     4 Beata          Piotrowska            119.24 +  412: 334  169
    9     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  399: 405   98
   10     4 Paweł          Jackowski             145.57 -  295: 442   96
   11     7 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  426: 341  177
   12     3 Piotr          Pietuchowski          140.44 =  396: 396  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Grzegorz Pukniel 127.29 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Michalski             103.94 +  398: 344  154
    2    10 Dominik        Urbacki               146.91 -  353: 361   97
    3     6 Michał         Ozimiński             119.65 +  400: 350  170
    4     5 Mirosław       Uglik                 146.61 -  340: 421   97
    5     7 Jakub          Szymczak              144.98 +  461: 371  195
    6     5 Paweł          Jackowski             145.57 -  341: 488   96
    7    13 Szymon         Dąbrowski             130.36 -  368: 371   80
    8    13 Sylwia         Łada                  113.44 +  411: 325  163
    9    12 Jerzy          Luter                 120.50 +  443: 355  171
   10     9 Marta          Świątkowska           117.79 +  370: 338  168
   11     7 Maciej         Sancewicz             129.42 -  341: 426   79
   12     8 Michał         Ozimiński             119.65 -  266: 519   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Marta Bajorek 124.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Bednarska             100.00 +  364: 336  150
    2     5 Maciej         Sancewicz             129.42 -  357: 443   79
    3    11 Dariusz        Ulatowski             119.61 +  375: 289  170
    4     7 Paweł          Jackowski             145.57 -  426: 507   96
    5    10 Dariusz        Socha                 118.09 +  437: 364  168
    6     9 Jerzy          Luter                 120.50 +  436: 339  171
    7     5 Agnieszka      Matus                 115.12 +  497: 319  165
    8     3 Anna           Krynicka              119.52 +  355: 329  170
    9     3 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  363: 374   90
   10     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  359: 486   98
   11     4 Mikołaj        Cieplik               131.51 +  398: 351  182
   12     4 Agnieszka      Matus                 115.12 +  333: 278  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Maciej Michalak 124.58 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     6 Jakub          Szymczak              144.98 +  354: 350  195
    9     4 Paweł          Jackowski             145.57 -  362: 455   96
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 -  412: 456   84
   11     9 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  335: 406   80
   12    14 Jerzy          Luter                 120.50 -  346: 352   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     526  /  5 105.20




	Krzysztof Sporczyk 124.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  517: 276  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  318: 369   90
    3    10 Andrzej        Kroc                  121.32 +  474: 361  171
    4     4 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  354: 353  166
    5     4 Anna           Krynicka              119.52 -  330: 341   70
    6     7 Agnieszka      Matus                 115.12 -  320: 387   65
    7    12 Maciej         Michalski             103.94 -  341: 383   54
    8    14 Jerzy          Luter                 120.50 -  363: 366   71
    9    16 Natalia        Sowała                100.00 +  368: 298  150
   10    14 Dariusz        Socha                 118.09 +  403: 308  168
   11    11 Rafał          Wesołowski            132.66 -  382: 427   83
   12    12 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  370: 336  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Andrzej Kroc 121.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  409: 300  150
    2     9 Joanna         Ostrowska             115.25 -  320: 417   65
    3    10 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  361: 474   74
    4    17 Natalia        Sowała                100.00 -  309: 335   50
    5    18 Jolanta        Bednarska             100.00 +  365: 350  150
    6    12 Jakub          Szymczak              144.98 -  372: 377   95
    7    18 Hanna          Dąbrowska             100.00 -  285: 334   50
    8    18 Jerzy          Ciesielski            101.13 +  356: 301  151
    9    19 Maciej         Dąbrowski             105.88 +  446: 345  156
   10    13 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  494: 432  181
   11     8 Szymon         Dąbrowski             130.36 +  408: 315  180
   12     9 Beata          Piotrowska            119.24 -  283: 408   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Jerzy Luter 120.50 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Sowała                100.00 +  357: 256  150
    2     8 Maria          Pokorska              109.10 +  381: 267  159
    3     3 Beata          Piotrowska            119.24 +  434: 383  169
    4     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  320: 433   98
    5     5 Rafał          Wesołowski            132.66 -  285: 312   83
    6     9 Marta          Bajorek               124.98 -  339: 436   75
    7    10 Dariusz        Ulatowski             119.61 -  336: 463   70
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  366: 363  174
    9    12 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  355: 443   77
   10    16 Grażyna        Wesołowska            116.25 -  296: 410   66
   11    18 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  397: 276  150
   12    14 Maciej         Michalak              124.58 +  352: 346  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Jarosław Michalak 119.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    15 Agnieszka      Matus                 115.12 -  395: 456   65
    4    14 Maria          Pokorska              109.10 +  349: 283  159
    5    11 Joanna         Ostrowska             115.25 +  448: 358  165
    6     8 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  387: 350  181
    7     3 Paweł          Jackowski             145.57 -  324: 392   96
    8    10 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  394: 349  166
    9     7 Anna           Krynicka              119.52 -  340: 371   70
   10     6 Jakub          Szymczak              144.98 -  399: 470   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  8 124.62




	Michał Ozimiński 119.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  381: 483   98
    2    11 Jolanta        Bednarska             100.00 +  493: 249  150
    3     6 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  350: 400   77
    4    12 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 -  297: 428   81
    5    17 Maciej         Dąbrowski             105.88 -  412: 422   56
    6    18 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  380: 374  150
    7    15 Natalia        Sowała                100.00 +  441: 271  150
    8    12 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  346: 431   58
    9    15 Maria          Pokorska              109.10 +  423: 388  159
   10    12 Piotr          Broda                 133.22 +  450: 374  183
   11    10 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  418: 385  166
   12     8 Grzegorz       Pukniel               127.29 +  519: 266  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Dariusz Ulatowski 119.61 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Urbacki               146.91 +  443: 426  197
    2     4 Dariusz        Socha                 118.09 -  390: 416   68
    3    11 Marta          Bajorek               124.98 -  289: 375   75
    4    16 Marta          Świątkowska           117.79 +  404: 348  168
    5     9 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 -  336: 457   81
    6    13 Maciej         Dąbrowski             105.88 +  511: 336  156
    7    10 Jerzy          Luter                 120.50 +  463: 336  171
    8     7 Agnieszka      Matus                 115.12 -  317: 418   65
    9    11 Maciej         Michalski             103.94 +  401: 375  154
   10     8 Rafał          Wesołowski            132.66 +  379: 310  183
   11     5 Jakub          Szymczak              144.98 =  373: 373  145
   12     6 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  328: 383   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Anna Krynicka 119.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 146.61 +  379: 343  197
    2     2 Marek          Dudkiewicz            130.37 +  379: 372  180
    3     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  377: 512   98
    4     6 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  382: 332  159
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  341: 330  174
    6     3 Maciej         Sancewicz             129.42 +  375: 364  179
    7     2 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  402: 544   90
    8     3 Marta          Bajorek               124.98 -  329: 355   75
    9     7 Jarosław       Michalak              119.97 +  371: 340  170
   10     5 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  295: 403   82
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 +  368: 359  184
   12     5 Jakub          Szymczak              144.98 -  302: 469   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Beata Piotrowska 119.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             145.57 +  416: 375  196
    2     6 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  406: 374  166
    3     3 Jerzy          Luter                 120.50 -  383: 434   71
    4     8 Joanna         Ostrowska             115.25 +  352: 321  165
    5     6 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  396: 407   82
    6    10 Maciej         Michalski             103.94 +  409: 326  154
    7     7 Rafał          Wesołowski            132.66 +  370: 364  183
    8     4 Maciej         Sancewicz             129.42 -  334: 412   79
    9     5 Dominik        Urbacki               146.91 -  375: 469   97
   10    11 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  322: 430   80
   11    12 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  417: 411  159
   12     9 Andrzej        Kroc                  121.32 +  408: 283  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Dariusz Socha 118.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Szymczak              144.98 +  372: 354  195
    2     4 Dariusz        Ulatowski             119.61 +  416: 390  170
    3     4 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  274: 478   82
    4     9 Rafał          Wesołowski            132.66 -  379: 389   83
    5    10 Marta          Bajorek               124.98 -  364: 437   75
    6    16 Natalia        Sowała                100.00 +  383: 360  150
    7    11 Krystyna       Augustyniak           108.77 -  372: 421   59
    8    17 Joanna         Ostrowska             115.25 +  334: 305  165
    9    10 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 -  247: 420   84
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  308: 403   74
   11    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  342: 353   50
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 11 107.91




	Marta Świątkowska 117.79 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          140.44 -  269: 389   90
    2    19 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 -  263: 466   84
    3    20 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  400: 335  158
    4    16 Dariusz        Ulatowski             119.61 -  348: 404   70
    5    16 Marek          Dudkiewicz            130.37 +  417: 401  180
    6    14 Piotr          Broda                 133.22 +  422: 380  183
    7     9 Jakub          Szymczak              144.98 -  237: 405   95
    8    15 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  459: 351  181
    9    13 Grażyna        Wesołowska            116.25 +  362: 296  166
   10     9 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  338: 370   77
   11    13 Maciej         Michalski             103.94 -  334: 414   54
   12    15 Joanna         Ostrowska             115.25 -  309: 418   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Grażyna Wesołowska 116.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 +  363: 342  184
    2     6 Beata          Piotrowska            119.24 -  374: 406   69
    3     8 Marek          Dudkiewicz            130.37 +  427: 355  180
    4     4 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  353: 354   74
    5    13 Szymon         Dąbrowski             130.36 +  416: 326  180
    6     6 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  391: 310  159
    7     4 Maciej         Sancewicz             129.42 -  347: 414   79
    8    10 Jarosław       Michalak              119.97 -  349: 394   70
    9    13 Marta          Świątkowska           117.79 -  296: 362   68
   10    16 Jerzy          Luter                 120.50 +  410: 296  171
   11    10 Michał         Ozimiński             119.65 -  385: 418   70
   12    13 Piotr          Broda                 133.22 -  257: 479   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Joanna Ostrowska 115.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 133.22 +  340: 315  183
    2     9 Andrzej        Kroc                  121.32 +  417: 320  171
    3     2 Maciej         Sancewicz             129.42 -  329: 360   79
    4     8 Beata          Piotrowska            119.24 -  321: 352   69
    5    11 Jarosław       Michalak              119.97 -  358: 448   70
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 -  291: 422   84
    7    14 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  379: 438   80
    8    17 Dariusz        Socha                 118.09 -  305: 334   68
    9    18 Sylwia         Łada                  113.44 +  368: 290  163
   10    21 PAUZA
   11    20 Jolanta        Bednarska             100.00 +  429: 257  150
   12    15 Marta          Świątkowska           117.79 +  418: 309  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 11 116.82




	Agnieszka Matus 115.12 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            132.66 -  316: 377   83
    2    12 Paweł          Jackowski             145.57 -  397: 401   96
    3    15 Jarosław       Michalak              119.97 +  456: 395  170
    4    15 Maciej         Dąbrowski             105.88 +  337: 301  156
    5    14 Natalia        Sowała                100.00 +  424: 378  150
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  387: 320  174
    7     5 Marta          Bajorek               124.98 -  319: 497   75
    8     7 Dariusz        Ulatowski             119.61 +  418: 317  170
    9     6 Krystyna       Augustyniak           108.77 +  403: 359  159
   10     3 Piotr          Pietuchowski          140.44 +  435: 420  190
   11     1 Stanisław      Rydzik                148.13 -  357: 390   98
   12     4 Marta          Bajorek               124.98 -  278: 333   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Sylwia Łada 113.44 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Cieplik               131.51 -  350: 412   82
    2    16 Maciej         Dąbrowski             105.88 +  400: 319  156
    3     7 Jakub          Szymczak              144.98 -  305: 462   95
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 +  451: 385  184
    5     8 Krystyna       Augustyniak           108.77 -  341: 416   59
    6    15 Szymon         Dąbrowski             130.36 -  288: 389   80
    7    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  392: 281  150
    8    13 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  325: 411   77
    9    18 Joanna         Ostrowska             115.25 -  290: 368   65
   10    17 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  470: 256  150
   11    17 Maria          Pokorska              109.10 -  367: 377   59
   12    16 Maciej         Dąbrowski             105.88 -  281: 331   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Maria Pokorska 109.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  410: 352  181
    2     8 Jerzy          Luter                 120.50 -  267: 381   71
    3    14 Dominik        Urbacki               146.91 -  306: 377   97
    4    14 Jarosław       Michalak              119.97 -  283: 349   70
    5    15 Andrzej        Kwiatkowski           134.12 -  278: 446   84
    6    19 Jolanta        Bednarska             100.00 +  354: 337  150
    7    20 PAUZA
    8    16 Piotr          Broda                 133.22 -  352: 387   83
    9    15 Michał         Ozimiński             119.65 -  388: 423   70
   10    18 Jerzy          Ciesielski            101.13 -  331: 355   51
   11    17 Sylwia         Łada                  113.44 +  377: 367  163
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  291: 412   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 11  98.00




	Krystyna Augustyniak 108.77 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  365: 496   80
    2    13 Piotr          Broda                 133.22 +  484: 342  183
    3     9 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 +  415: 305  181
    4     6 Anna           Krynicka              119.52 -  332: 382   70
    5     8 Sylwia         Łada                  113.44 +  416: 341  163
    6     6 Grażyna        Wesołowska            116.25 -  310: 391   66
    7    11 Dariusz        Socha                 118.09 +  421: 372  168
    8     9 Maciej         Michalski             103.94 +  383: 372  154
    9     6 Agnieszka      Matus                 115.12 -  359: 403   65
   10    10 Szymon         Dąbrowski             130.36 -  302: 409   80
   11    12 Beata          Piotrowska            119.24 -  411: 417   69
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  336: 370   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Krzysztof Zawadzki 107.82 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             130.36 -  297: 361   80
    2    15 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 -  293: 384   81
    3    20 Marta          Świątkowska           117.79 -  335: 400   68
    4    19 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  422: 303  150
    5    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  434: 248  150
    6    17 Marek          Dudkiewicz            130.37 -  380: 410   80
    7    17 Jolanta        Bednarska             100.00 +  397: 346  150
    8    12 Michał         Ozimiński             119.65 +  431: 346  170
    9     9 Jakub          Szymczak              144.98 -  376: 461   95
   10    15 Maciej         Michalski             103.94 -  274: 421   54
   11    16 Maciej         Dąbrowski             105.88 -  272: 352   56
   12    17 Maria          Pokorska              109.10 +  412: 291  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Maciej Dąbrowski 105.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             129.42 -  284: 442   79
    2    16 Sylwia         Łada                  113.44 -  319: 400   63
    3    19 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  334: 306  150
    4    15 Agnieszka      Matus                 115.12 -  301: 337   65
    5    17 Michał         Ozimiński             119.65 +  422: 412  170
    6    13 Dariusz        Ulatowski             119.61 -  336: 511   70
    7    16 Piotr          Broda                 133.22 -  244: 370   83
    8    21 PAUZA
    9    19 Andrzej        Kroc                  121.32 -  345: 446   71
   10    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  373: 323  150
   11    16 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  352: 272  158
   12    16 Sylwia         Łada                  113.44 +  331: 281  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 11 111.09




	Maciej Michalski 103.94 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Pukniel               127.29 -  344: 398   77
    2    17 Hanna          Dąbrowska             100.00 +  361: 278  150
    3    13 Mirosław       Uglik                 146.61 -  285: 507   97
    4    13 Marek          Dudkiewicz            130.37 +  380: 350  180
    5    12 Piotr          Broda                 133.22 +  374: 338  183
    6    10 Beata          Piotrowska            119.24 -  326: 409   69
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              124.00 +  383: 341  174
    8     9 Krystyna       Augustyniak           108.77 -  372: 383   59
    9    11 Dariusz        Ulatowski             119.61 -  375: 401   70
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              107.82 +  421: 274  158
   11    13 Marta          Świątkowska           117.79 +  414: 334  168
   12    10 Rafał          Wesołowski            132.66 +  435: 284  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Jerzy Ciesielski 101.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Andrzej        Kroc                  121.32 -  301: 356   71
    9    21 PAUZA
   10    18 Maria          Pokorska              109.10 +  355: 331  159
   11    15 Piotr          Broda                 133.22 -  284: 378   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     313  /  3 104.33




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Bajorek               124.98 -  336: 364   75
    2    11 Michał         Ozimiński             119.65 -  249: 493   70
    3    17 Piotr          Broda                 133.22 -  193: 426   83
    4    20 PAUZA
    5    18 Andrzej        Kroc                  121.32 -  350: 365   71
    6    19 Maria          Pokorska              109.10 -  337: 354   59
    7    17 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  346: 397   58
    8    20 Hanna          Dąbrowska             100.00 -  268: 407   50
    9    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  306: 352   50
   10    19 Natalia        Sowała                100.00 -  273: 368   50
   11    20 Joanna         Ostrowska             115.25 -  257: 429   65
   12    19 Hanna          Dąbrowska             100.00 -  283: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  / 11  61.91




	Michał Czyż 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Mirosław       Uglik                 146.61 -  373: 445   97
    3    18 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  313: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     147  /  2  73.50




	Hanna Dąbrowska 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  276: 517   74
    2    17 Maciej         Michalski             103.94 -  278: 361   54
    3    19 Maciej         Dąbrowski             105.88 -  306: 334   56
    4    19 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  303: 422   58
    5    20 PAUZA
    6    18 Michał         Ozimiński             119.65 -  374: 380   70
    7    18 Andrzej        Kroc                  121.32 +  334: 285  171
    8    20 Jolanta        Bednarska             100.00 +  407: 268  150
    9    17 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 -  286: 421   81
   10    17 Sylwia         Łada                  113.44 -  256: 470   63
   11    18 Jerzy          Luter                 120.50 -  276: 397   71
   12    19 Jolanta        Bednarska             100.00 +  322: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Kroc                  121.32 -  300: 409   71
    2    14 Jakub          Szymczak              144.98 -  256: 516   95
    3    18 Michał         Czyż                  100.00 +  356: 313  150
    4    18 Piotr          Broda                 133.22 -  274: 435   83
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              107.82 -  248: 434   58
    6    20 PAUZA
    7    19 Sylwia         Łada                  113.44 -  281: 392   63
    8    19 Natalia        Sowała                100.00 -  313: 403   50
    9    20 Jolanta        Bednarska             100.00 +  352: 306  150
   10    20 Maciej         Dąbrowski             105.88 -  323: 373   56
   11    19 Dariusz        Socha                 118.09 +  353: 342  168
   12    18 Natalia        Sowała                100.00 -  286: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 11  90.36




	Natalia Sowała 100.00 Łowicz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Luter                 120.50 -  256: 357   71
    2    20 PAUZA
    3    16 Paweł          Jackowski             145.57 -  313: 432   96
    4    17 Andrzej        Kroc                  121.32 +  335: 309  171
    5    14 Agnieszka      Matus                 115.12 -  378: 424   65
    6    16 Dariusz        Socha                 118.09 -  360: 383   68
    7    15 Michał         Ozimiński             119.65 -  271: 441   70
    8    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  403: 313  150
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              124.00 -  298: 368   74
   10    19 Jolanta        Bednarska             100.00 +  368: 273  150
   11    14 Mikołaj        Przybyłowicz          131.03 -  323: 369   81
   12    18 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  385: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 11 104.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju XX Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Ozimiński             483: 381
   2 Dariusz        Ulatowski            - Dominik        Urbacki               443: 426
   3 Mirosław       Uglik                - Anna           Krynicka              343: 379
   4 Beata          Piotrowska           - Paweł          Jackowski             416: 375
   5 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Socha                 354: 372
   6 Marta          Świątkowska          - Piotr          Pietuchowski          269: 389
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Grażyna        Wesołowska            342: 363
   8 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 340: 315
   9 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 377: 316
  10 Sylwia         Łada                 - Mikołaj        Cieplik               350: 412
  11 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maria          Pokorska              352: 410
  12 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Dudkiewicz            365: 496
  13 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              361: 297
  14 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sancewicz             284: 442
  15 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Michalski             398: 344
  16 Jolanta        Bednarska            - Marta          Bajorek               336: 364
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Hanna          Dąbrowska             517: 276
  18 Katarzyna      Rachaus              - Andrzej        Kroc                  300: 409
  19 Jerzy          Luter                - Natalia        Sowała                357: 256


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              369: 318
   2 Anna           Krynicka             - Marek          Dudkiewicz            379: 372
   3 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                337: 586
   4 Dariusz        Socha                - Dariusz        Ulatowski             416: 390
   5 Marta          Bajorek              - Maciej         Sancewicz             357: 443
   6 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            374: 406
   7 Mikołaj        Cieplik              - Szymon         Dąbrowski             374: 374
   8 Maria          Pokorska             - Jerzy          Luter                 267: 381
   9 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             320: 417
  10 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Pukniel               361: 353
  11 Michał         Ozimiński            - Jolanta        Bednarska             493: 249
  12 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Matus                 401: 397
  13 Piotr          Broda                - Krystyna       Augustyniak           342: 484
  14 Katarzyna      Rachaus              - Jakub          Szymczak              256: 516
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Mikołaj        Przybyłowicz          293: 384
  16 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  319: 400
  17 Maciej         Michalski            - Hanna          Dąbrowska             361: 278
  18 Michał         Czyż                 - Mirosław       Uglik                 373: 445
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Świątkowska           466: 263
  20 Natalia        Sowała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Krynicka             - Stanisław      Rydzik                377: 512
   2 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Ostrowska             360: 329
   3 Jerzy          Luter                - Beata          Piotrowska            434: 383
   4 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Socha                 478: 274
   5 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dąbrowski             445: 291
   6 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             400: 350
   7 Sylwia         Łada                 - Jakub          Szymczak              305: 462
   8 Marek          Dudkiewicz           - Grażyna        Wesołowska            355: 427
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krystyna       Augustyniak           305: 415
  10 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sporczyk              361: 474
  11 Marta          Bajorek              - Dariusz        Ulatowski             375: 289
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            424: 481
  13 Mirosław       Uglik                - Maciej         Michalski             507: 285
  14 Maria          Pokorska             - Dominik        Urbacki               306: 377
  15 Jarosław       Michalak             - Agnieszka      Matus                 395: 456
  16 Natalia        Sowała               - Paweł          Jackowski             313: 432
  17 Jolanta        Bednarska            - Piotr          Broda                 193: 426
  18 Michał         Czyż                 - Katarzyna      Rachaus               313: 356
  19 Hanna          Dąbrowska            - Maciej         Dąbrowski             306: 334
  20 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Zawadzki              400: 335


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 433: 320
   2 Maciej         Sancewicz            - Mikołaj        Cieplik               431: 300
   3 Jakub          Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          355: 463
   4 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              353: 354
   5 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               421: 340
   6 Krystyna       Augustyniak          - Anna           Krynicka              332: 382
   7 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               507: 426
   8 Joanna         Ostrowska            - Beata          Piotrowska            321: 352
   9 Dariusz        Socha                - Rafał          Wesołowski            379: 389
  10 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               337: 388
  11 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Kwiatkowski           451: 385
  12 Michał         Ozimiński            - Mikołaj        Przybyłowicz          297: 428
  13 Maciej         Michalski            - Marek          Dudkiewicz            380: 350
  14 Jarosław       Michalak             - Maria          Pokorska              349: 283
  15 Agnieszka      Matus                - Maciej         Dąbrowski             337: 301
  16 Dariusz        Ulatowski            - Marta          Świątkowska           404: 348
  17 Andrzej        Kroc                 - Natalia        Sowała                309: 335
  18 Piotr          Broda                - Katarzyna      Rachaus               435: 274
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Hanna          Dąbrowska             422: 303
  20 Jolanta        Bednarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                332: 479
   2 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 424: 456
   3 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             435: 427
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Krynicka              330: 341
   5 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Luter                 312: 285
   6 Beata          Piotrowska           - Mikołaj        Cieplik               396: 407
   7 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               371: 461
   8 Krystyna       Augustyniak          - Sylwia         Łada                  416: 341
   9 Dariusz        Ulatowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          336: 457
  10 Marta          Bajorek              - Dariusz        Socha                 437: 364
  11 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Michalak              358: 448
  12 Piotr          Broda                - Maciej         Michalski             338: 374
  13 Grażyna        Wesołowska           - Szymon         Dąbrowski             416: 326
  14 Agnieszka      Matus                - Natalia        Sowała                424: 378
  15 Maria          Pokorska             - Andrzej        Kwiatkowski           278: 446
  16 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Świątkowska           401: 417
  17 Michał         Ozimiński            - Maciej         Dąbrowski             412: 422
  18 Jolanta        Bednarska            - Andrzej        Kroc                  350: 365
  19 Katarzyna      Rachaus              - Krzysztof      Zawadzki              248: 434
  20 Hanna          Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               496: 383
   2 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            372: 312
   3 Anna           Krynicka             - Maciej         Sancewicz             375: 364
   4 Mikołaj        Cieplik              - Piotr          Pietuchowski          234: 429
   5 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               488: 341
   6 Grażyna        Wesołowska           - Krystyna       Augustyniak           391: 310
   7 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Sporczyk              387: 320
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jarosław       Michalak              350: 387
   9 Jerzy          Luter                - Marta          Bajorek               339: 436
  10 Beata          Piotrowska           - Maciej         Michalski             409: 326
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             422: 291
  12 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              372: 377
  13 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             336: 511
  14 Marta          Świątkowska          - Piotr          Broda                 422: 380
  15 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  389: 288
  16 Natalia        Sowała               - Dariusz        Socha                 360: 383
  17 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              410: 380
  18 Hanna          Dąbrowska            - Michał         Ozimiński             374: 380
  19 Maria          Pokorska             - Jolanta        Bednarska             354: 337
  20 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 307: 462
   2 Anna           Krynicka             - Piotr          Pietuchowski          402: 544
   3 Jarosław       Michalak             - Paweł          Jackowski             324: 392
   4 Maciej         Sancewicz            - Grażyna        Wesołowska            414: 347
   5 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Matus                 497: 319
   6 Dominik        Urbacki              - Mikołaj        Cieplik               402: 421
   7 Beata          Piotrowska           - Rafał          Wesołowski            370: 364
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Kwiatkowski           355: 388
   9 Jakub          Szymczak             - Marta          Świątkowska           405: 237
  10 Dariusz        Ulatowski            - Jerzy          Luter                 463: 336
  11 Dariusz        Socha                - Krystyna       Augustyniak           372: 421
  12 Maciej         Michalski            - Krzysztof      Sporczyk              383: 341
  13 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Dąbrowski             368: 371
  14 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             438: 379
  15 Michał         Ozimiński            - Natalia        Sowała                441: 271
  16 Piotr          Broda                - Maciej         Dąbrowski             370: 244
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Bednarska             397: 346
  18 Hanna          Dąbrowska            - Andrzej        Kroc                  334: 285
  19 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Rachaus               392: 281
  20 Maria          Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                356: 393
   2 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 343: 387
   3 Anna           Krynicka             - Marta          Bajorek               329: 355
   4 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            412: 334
   5 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kwiatkowski           389: 294
   6 Maciej         Michalak             - Jakub          Szymczak              354: 350
   7 Agnieszka      Matus                - Dariusz        Ulatowski             418: 317
   8 Dominik        Urbacki              - Rafał          Wesołowski            436: 388
   9 Krystyna       Augustyniak          - Maciej         Michalski             383: 372
  10 Jarosław       Michalak             - Grażyna        Wesołowska            394: 349
  11 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            397: 426
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Ozimiński             431: 346
  13 Grzegorz       Pukniel              - Sylwia         Łada                  411: 325
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 363: 366
  15 Marta          Świątkowska          - Mikołaj        Przybyłowicz          459: 351
  16 Piotr          Broda                - Maria          Pokorska              387: 352
  17 Dariusz        Socha                - Joanna         Ostrowska             334: 305
  18 Jerzy          Ciesielski           - Andrzej        Kroc                  301: 356
  19 Natalia        Sowała               - Katarzyna      Rachaus               403: 313
  20 Jolanta        Bednarska            - Hanna          Dąbrowska             268: 407
  21 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sancewicz             405: 399
   2 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Cieplik               437: 345
   3 Marta          Bajorek              - Piotr          Pietuchowski          363: 374
   4 Paweł          Jackowski            - Maciej         Michalak              455: 362
   5 Beata          Piotrowska           - Dominik        Urbacki               375: 469
   6 Krystyna       Augustyniak          - Agnieszka      Matus                 359: 403
   7 Jarosław       Michalak             - Anna           Krynicka              340: 371
   8 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            398: 346
   9 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Zawadzki              461: 376
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Socha                 420: 247
  11 Maciej         Michalski            - Dariusz        Ulatowski             375: 401
  12 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               355: 443
  13 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Świątkowska           296: 362
  14 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 368: 320
  15 Michał         Ozimiński            - Maria          Pokorska              423: 388
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Sowała                368: 298
  17 Hanna          Dąbrowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          286: 421
  18 Joanna         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  368: 290
  19 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  345: 446
  20 Katarzyna      Rachaus              - Jolanta        Bednarska             352: 306
  21 Jerzy          Ciesielski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marta          Bajorek               486: 359
   2 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 331: 313
   3 Agnieszka      Matus                - Piotr          Pietuchowski          435: 420
   4 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Jackowski             295: 442
   5 Mikołaj        Cieplik              - Anna           Krynicka              403: 295
   6 Jakub          Szymczak             - Jarosław       Michalak              470: 399
   7 Maciej         Michalak             - Andrzej        Kwiatkowski           412: 456
   8 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Wesołowski            379: 310
   9 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Świątkowska           370: 338
  10 Szymon         Dąbrowski            - Krystyna       Augustyniak           409: 302
  11 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Piotrowska            430: 322
  12 Piotr          Broda                - Michał         Ozimiński             374: 450
  13 Andrzej        Kroc                 - Mikołaj        Przybyłowicz          494: 432
  14 Dariusz        Socha                - Krzysztof      Sporczyk              308: 403
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Michalski             274: 421
  16 Jerzy          Luter                - Grażyna        Wesołowska            296: 410
  17 Sylwia         Łada                 - Hanna          Dąbrowska             470: 256
  18 Maria          Pokorska             - Jerzy          Ciesielski            331: 355
  19 Natalia        Sowała               - Jolanta        Bednarska             368: 273
  20 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Rachaus               373: 323
  21 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Matus                - Stanisław      Rydzik                357: 390
   2 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             367: 377
   3 Piotr          Pietuchowski         - Dominik        Urbacki               354: 442
   4 Marta          Bajorek              - Mikołaj        Cieplik               398: 351
   5 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Szymczak              373: 373
   6 Anna           Krynicka             - Andrzej        Kwiatkowski           368: 359
   7 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Sancewicz             341: 426
   8 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             408: 315
   9 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Michalak              406: 335
  10 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Ozimiński             385: 418
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            382: 427
  12 Beata          Piotrowska           - Krystyna       Augustyniak           417: 411
  13 Marta          Świątkowska          - Maciej         Michalski             334: 414
  14 Mikołaj        Przybyłowicz         - Natalia        Sowała                369: 323
  15 Jerzy          Ciesielski           - Piotr          Broda                 284: 378
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             272: 352
  17 Sylwia         Łada                 - Maria          Pokorska              367: 377
  18 Hanna          Dąbrowska            - Jerzy          Luter                 276: 397
  19 Katarzyna      Rachaus              - Dariusz        Socha                 353: 342
  20 Jolanta        Bednarska            - Joanna         Ostrowska             257: 429


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                383: 403
   2 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 510: 392
   3 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Sancewicz             396: 396
   4 Agnieszka      Matus                - Marta          Bajorek               278: 333
   5 Anna           Krynicka             - Jakub          Szymczak              302: 469
   6 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Ulatowski             383: 328
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            351: 417
   8 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Pukniel               519: 266
   9 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kroc                  408: 283
  10 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Michalski             284: 435
  11 Mikołaj        Przybyłowicz         - Szymon         Dąbrowski             339: 342
  12 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Sporczyk              336: 370
  13 Piotr          Broda                - Grażyna        Wesołowska            479: 257
  14 Maciej         Michalak             - Jerzy          Luter                 346: 352
  15 Marta          Świątkowska          - Joanna         Ostrowska             309: 418
  16 Maciej         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  331: 281
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Pokorska              412: 291
  18 Natalia        Sowała               - Katarzyna      Rachaus               385: 286
  19 Jolanta        Bednarska            - Hanna          Dąbrowska             283: 322
  20 Dariusz        Socha                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 27-10-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              159.55  31750  199
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.52  31387  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             154.05  25726  167
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.65  29920  196
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  28706  191
   6 Kamil Górka                    Kraków               150.16  28230  188
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.09  23264  155
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.84  28620  191
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             148.38  28193  190
  11 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  12 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.57  27596  187
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          146.95  15283  104
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.68  27723  189
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.38  28251  193
  17 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.34  28537  195
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             146.08  28923  198
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     145.08  17120  118
  20 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 144.47  25138  174
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.20  27974  194
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.10  26371  183
  24 Krzysztof Obremski             Legnica              144.00  27648  192
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  26 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      143.11   5438   38
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  30 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  31 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               141.16  28233  200
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.97  27066  192
  35 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             140.92  28044  199
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.22  26641  190
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.77  17332  124
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  41 Robert Kamiński                Warszawa             139.43  24401  175
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.30  13553   98
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.90  27581  200
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Kacper Zegadło                 Warszawa             137.39  27066  197
  49 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.33  27192  198
  50 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  51 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.85  15464  113
  52 Karol Waniek                   Wrocław              136.22  14712  108
  53 Kamil Kister                   Puławy               135.99  24886  183
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Maciej Kuczyński               Gdynia               135.66  10039   74
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Irena Sołdan                   Sopot                134.99  26864  199
  59 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.85  17395  129
  61 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.49  22729  169
  62 Andrzej Grabiński              Suchedniów           134.35   4971   37
  63 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.17  26029  194
  64 Artur Irzyk                    Kraków               133.96   7368   55
  65 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  66 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  68 Radosław Jachna                Łódź                 133.51  16155  121
  69 Marek Salamon                  Bytom                133.44  11342   85
  70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.38   8136   61
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             133.12  25560  192
  73 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.06  10512   79
  74 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  75 Piotr Broda                    Sandomierz           132.79  25496  192
  76 Dominik Piasecki               Słupsk               132.70  10749   81
  77 Marek Dudkiewicz               Milanówek            132.22  25518  193
  78 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  79 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.07  24830  188
  80 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.83  24784  188
  81 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.56  14998  114
  82 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  83 Maciej Perzyński               Piła                 131.24  22049  168
  84 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.06  26212  200
  85 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.02  15722  120
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               130.86  13479  103
  88 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  89 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  91 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.32  10947   84
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.32  24630  189
  93 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  94 Michał Rogalewicz              Poznań               130.05  14045  108
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.82  25445  196
  96 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  97 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.54   6218   48
  98 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.52  12822   99
  99 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.47  25377  196
 100 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.37  22122  171
 101 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 102 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 103 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.90  24491  190
 104 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 105 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.32  24895  194
 106 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.32  25279  197
 107 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.29  17191  134
 108 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 109 Janusz Krupiński               Bytom                128.04  21638  169
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            127.91  25070  196
 111 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.84   7798   61
 112 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 113 Jakub Błażejewski              Poznań               127.68  15322  120
 114 Natalia Ogierman               Katowice             127.57  15564  122
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.57  22579  177
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 117 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.49  24478  192
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                127.48  10453   82
 119 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.49  16949  134
 123 Marta Bajorek                  Warszawa             126.45  23520  186
 124 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.39  25025  198
 125 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.90   6169   49
 127 Rafał Matczak                  Milanówek            125.76  12199   97
 128 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.75  24018  191
 129 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 130 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.65   6031   48
 131 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 132 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.57  17077  136
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.02  21879  175
 134 Barbara Obremska               Wrocław              124.86  22599  181
 135 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 136 Bogdan Kozłowski               Białystok            124.62  16949  136
 137 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.37  10447   84
 138 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 139 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 140 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.01   8309   67
 141 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.83  24766  200
 142 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.79  14979  121
 143 Tomasz Lempart                 Kraków               123.75  16830  136
 144 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 123.72  23506  190
 145 Krzysztof Bonda                Białystok            123.68   8905   72
 146 Krzysztof Gibas                Kraków               123.47  23212  188
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 150 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.15  24384  198
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.88   7373   60
 152 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.79   5894   48
 153 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 154 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 155 Andrzej Kroc                   Łódź                 122.05  23434  192
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 157 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.78   6089   50
 158 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.63  17637  145
 160 Anita Bruska                   Gdynia               121.56  17504  144
 161 Anna Krynicka                  Warszawa             121.49  17494  144
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.47  23565  194
 163 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 164 Michał Ozimiński               Łódź                 121.26   5214   43
 165 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 166 Beata Piotrowska               Łódź                 121.16  10904   90
 167 Radosław Więch                 Warszawa             121.14  14416  119
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.98   7380   61
 169 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 170 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 171 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.53   7955   66
 172 Jerzy Luter                    Bytom                120.50  19039  158
 173 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.48  23133  192
 174 Marta Sztajnert                Wisła                120.36   7342   61
 175 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 176 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.30  23217  193
 177 Dariusz Ulatowski              Tuchola              120.17  23793  198
 178 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 179 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.90   8513   71
 180 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 181 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 182 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   8960   75
 183 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.39  15401  129
 184 Stanisław Gasik                Warszawa             119.23   8942   75
 185 Bożena Guział                  Racibórz             119.11  10124   85
 186 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.97  11659   98
 187 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.94  15105  127
 188 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       118.76  11401   96
 189 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.66  21358  180
 191 Paweł Maciejczuk               Białystok            118.47  15757  133
 192 Andrzej Kraska                 Wrocław              118.46   4620   39
 193 Ewa Radzikowska                Gliwice              118.37  16809  142
 194 Rafał Stachowski               Police               118.34  20472  173
 195 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.08  12635  107
 196 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              117.74  22370  190
 198 Teresa Zalewska                Racibórz             117.71  15655  133
 199 Maurycy Machnio                Lipiany              117.48  12218  104
 200 Konrad Sowula                  Kraków               117.32   7743   66
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 202 Dariusz Socha                  Warszawa             116.88  10870   93
 203 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.72  15057  129
 205 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 206 Agnieszka Matus                Milanówek            116.64  16446  141
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.55  22145  190
 208 Joanna Suchanek                Wrocław              116.54   4778   41
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.48  18404  158
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.46  19915  171
 211 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.20  19057  164
 212 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 213 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 214 Adam Janicki                   Wrocław              115.65  15960  138
 215 Renata Andracka                Zwola                115.61  22659  196
 216 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 217 Ala Białobrzewska              Gdynia               115.35  10728   93
 218 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.34  21454  186
 219 Anna Biegańska                 Białystok            115.24  13137  114
 220 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.08   4143   36
 221 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.02   6326   55
 222 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 223 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 224 Bogusław Książek               Szczecin             114.77   7460   65
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.71  16174  141
 226 Urszula Solarska               Łódź                 114.70  22252  194
 227 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 228 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 229 Dariusz Sowula                 Kraków               113.74   7848   69
 230 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 231 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 232 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  21890  193
 233 Monika Siemaszko               Lipiany              112.98  20336  180
 234 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.88  21447  190
 235 Sławomir Długosz               Ostróda              112.78  16241  144
 236 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.73  21531  191
 237 Dorota Ostrowska               Białystok            112.50  17438  155
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            112.31  16510  147
 239 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.40  21388  192
 240 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.27   9347   84
 242 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 243 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.18  15677  141
 244 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.14   8113   73
 245 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 246 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.77   8640   78
 247 Anna Niedzielko                Szczecin             110.74  15836  143
 248 Lucyna Śniadach                Rumia                110.53  21111  191
 249 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 250 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.07  14199  129
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 252 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 253 Tomasz A. Praga                Białystok            109.47  10290   94
 254 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.43  15758  144
 255 Dominika Worona                Police               109.33  14213  130
 256 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             108.48  21480  198
 262 Zbigniew Kniotek               Kraków               108.19   4003   37
 263 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.87  19093  177
 264 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.85   5177   48
 265 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.84  12617  117
 266 Krzysztof Zawadzki             Sampława             107.82  21025  195
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.80  20698  192
 268 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 269 Laura Pisula                   Wrocław              107.58  11511  107
 270 Robert Wagner                  Wrocław              107.55   9034   84
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.27  13838  129
 272 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.49  17358  163
 273 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.41  20324  191
 274 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 275 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 276 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.80  20313  192
 277 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.59  20168  191
 279 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 280 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            105.50   6330   60
 281 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 282 Anna Arana                     Warszawa             105.20   9678   92
 283 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 284 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.47  17342  166
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 287 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.46   4242   41
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 292 Michał Landowski               Police               102.40  19968  195
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 294 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         100.98   6059   60
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             100.53   5328   53
 300 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              99.70   5384   54
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 303 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           99.38   4770   48
 304 Sylwia Buks                    Warszawa              98.28  13268  135
 305 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.72  12410  127
 307 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                 97.21   5638   58
 309 Beata Kiżewska                 Świnoujście           96.96   6884   71
 310 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.57  10236  106
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                95.37   8583   90
 315 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.14   7231   76
 317 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.05   7699   81
 318 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.20   9589  104
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.02  15276  166
 321 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           90.54   3169   35
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              90.09   7387   82
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.02   4051   45
 325 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 326 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 327 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
 328 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 329 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 332 Teresa Balewska                Reda                  79.44   5243   66
 333 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   78.85   2681   34
 334 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 335 Marcin Kurowski                Racibórz              75.86   4779   63
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.75   4720   64
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 338 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 339 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              64.34  12160  189
 341 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 27-10-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Jarosław Michalak              Łódź                 125.10   3628   29
   3 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   4 Maciej Bukowski                Szczecin             108.76   3154   29
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.19   3407   27
   7 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   8 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.77   2386   26
   9 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             115.88   2897   25
  10 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  11 Beata Marynowicz               Racibórz             111.64   2791   25
  12 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
  13 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  14 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  15 Gabriela Jurgaś                Jaworzno             103.76   2594   25
  16 Joanna Brychcy                 Katowice             100.84   2521   25
  17 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  18 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  19 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  20 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  22 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  23 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  24 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  25 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  26 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  27 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  28 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  30 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  31 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  33 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.29   2719   24
  36 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  37 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  38 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          108.25   2598   24
  39 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  41 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  42 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  44 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  46 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  47 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.52   2450   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           96.83   2227   23
  50 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  51 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  52 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  56 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  57 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  58 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  60 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  61 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.64   3028   22
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  65 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  66 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  67 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           75.32   1657   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  69 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  70 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  73 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  74 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  75 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  76 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  77 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  78 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  79 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  80 Jerzy Ciesielski               Łódź                 100.11   1802   18
  81 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  82 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  83 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  84 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  85 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  86 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  87 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  88 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  89 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  90 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  91 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  92 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  93 Maciej Michalak                Łódź                 119.00   1547   13
  94 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  95 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  96 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  97 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  98 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             99.77   1297   13
  99 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 101 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 102 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 103 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
 104 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 105 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 106 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 107 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 108 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 110 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 111 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 112 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 115 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 116 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 117 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 120 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 121 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 122 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 123 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 124 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 130 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 131 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 132 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 134 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 140 Hanna Mazowiecka               Świnoujście          100.83   1210   12
 141 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.75   1209   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 143 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 144 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 145 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 151 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 162 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 165 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 166 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 167 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 168 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 169 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 170 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 171 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 172 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 173 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 174 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 175 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 176 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 177 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 178 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 179 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 180 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 181 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 182 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 185 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 191 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 192 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 193 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 194 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 195 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 196 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 197 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 198 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 199 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 200 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 201 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 202 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 203 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 204 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 205 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 206 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 207 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 208 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 209 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 210 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 211 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 212 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 213 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 214 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 215 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 216 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 217 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 219 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 220 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 221 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 222 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 223 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 224 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 225 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 226 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 227 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 228 Anna Strugała                  Świnoujście           73.36    807   11
 229 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 230 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 231 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 232 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 233 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 234 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 235 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 236 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.18    772   11
 237 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 238 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 239 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 240 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 243 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 244 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 245 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 246 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 247 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 248 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 249 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 250 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 251 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 252 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 253 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 254 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 255 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 256 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 257 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 258 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 259 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 260 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 261 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 262 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 263 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 264 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 265 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 266 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 267 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 268 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 269 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 270 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 271 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 272 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 273 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 274 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 275 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 276 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 277 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 278 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 279 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 280 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 281 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 282 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 284 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 285 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 286 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 287 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 288 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 289 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 290 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 291 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 292 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 293 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 294 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 295 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 296 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 297 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 298 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 299 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 300 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 301 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 302 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 303 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 304 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 305 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 306 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 307 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 308 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 309 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 310 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 311 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 312 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 313 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 314 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 315 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 316 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 317 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 318 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 319 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 320 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 321 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 322 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 323 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 324 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 325 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 326 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 327 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 328 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 329 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 330 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 331 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 332 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 333 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 334 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 335 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 336 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 337 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 338 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 339 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie