Nowe Miasto Lubawskie 8
października
Nowe Miasto Lubawskie 8- 9 października XIX Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2016
Łódź15
października
Łódź 15-16 października Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa ŁódzkiegoMistrzostwa Regionów 2016
Sosnowiec15
października
Sosnowiec 15 października 16 bez premii
Mariusz Skrobosz mistrzem Łodzi15 - 16 października 2016 — Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa ŁódzkiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa ŁódzkiegoŁódź, 15 - 16 października 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz mistrzem ŁodziW dniach 15-16 października odbył się Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. Jak żartobliwie zauważyli organizatorzy na rozpoczęciu – był to turniej o prawdopodobnie najdłuższej nazwie, a na pewno o jednej z najdłuższych tradycji w historii scrabble w Polsce. Łódzki Klub Miłośników Scrabble rozpoczął weekendowy maraton już w piątek rozgrywając „przedłódkową” rozgrzewkę. W sobotę w gościnnych progach Poleskiego Ośrodka Sztuki stawiło się na właściwe rozgrywki 45 zawodników (w tym troje debiutantów). Kilkoro z nich pojawiło się na turnieju po długich czasem kilkunastomiesięcznych nieobecnościach. Kolejne rundy rozgrywane były dość sprawnie, ale były bardzo zacięte i już po siedmiu partiach nie było zawodnika z kompletem zwycięstw. Na zakończenie dnia organizatorzy umożliwili chętnym kontynuację rozgrywek, ale już w inne gry. Spore grono wybrało planszówki, ale znaleźli się i tacy co pozostali wierni scrabblom. Gry i „nocne Polaków rozmowy” zakończyły się baaardzo późno. Przed ostatnią rundą tylko dwóch graczy miało praktyczną szansę na końcowe zwycięstwo. Mariusz Skrobosz wygrał bezpośredni pojedynek z Grzegorzem Kurowskim i po raz drugi został scrabblowym Mistrzem Łodzi. Grzegorz musiał zadowolić się drugą lokatą. Na najniższym stopniu podium stanęła po raz pierwszy w swej karierze Agnieszka Goniowska. Cała trójka otrzymała pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne (500, 300, 200 zł). Najlepszym łodzianinem został Jakub Szymczak, zajmując szóste miejsce w turnieju. Najlepszym debiutantem został Tomasz Nasiłowski.

Nagrody od Księgarni Gandalf za ułożenie najdroższego wyrazu na określoną literę zdobyli:
K — KOKARDĘ — 82 pkt. — Beata Piotrowska
S — SEZAMOWY — 80 pkt. — Grzegorz Kurowski
I — INWARZE — 78 pkt. — Mariusz Skrobosz
G — GĘ — 8 pkt. — Jakub Szymczak
A — ANIONEM — 77 pkt. — Bogusław Szyszka
R — RĄK — 40 pkt. — Łukasz Baranowski
N — NIEBEKAŃ — 102 pkt. — Grzegorz Kurowski
G — GIŃŻE — 54 pkt. — Stanisław Rydzik
N — NIEOPACKI — 82 pkt. — Małgorzata Deszczyńska
D — DĘBISKO — 86 pkt. — Tomasz Nasiłowski
L – nie zgłoszono ruchu, nagrodę otrzymał najlepszy łodzianin
F — FIKAĆ — 42 pkt. — Piotr Broda

Pozostali gracze dostali nagrody rzeczowe.

Składamy serdeczne podziękowania dla Partnerów turnieju:
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego
Księgarni Internetowej Gandalf
Scrabble
właściciela marki Scrabble i programu "Scrabble w Szkole"
oraz organizatorów:
Łódzkiego Klubu Miłośników Scrabble
Poleskiego Ośrodka Sztuki
Fundacji "Umysł" im. Alfreda Buttsa
Za pamiątkowe upominki, czyli nagrody pocieszenia w postaci monet "Księży Młyn", dziękujemy ich fundatorom Grzegorzowi i Adamowi Janickim.
Dziękujemy również za istotny wkład w ufundowanie nagród anonimowym Darczyńcom
Zdjęcia z turnieju zawdzięczamy Parabelce, czyli Oli Wysokińskiej i Arturowi Piotrowskiemu.
Nad całością pieczę sprawowali Beata Piotrowska i Grzegorz Pukniel.

Do zobaczenia za rok na XXIII Mistrzostwach Łodzi!
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXI Mistrzostwa Łodzi
XX Mistrzostwa Łodzi
XIX Mistrzostwa Łodzi


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a, Łódź
Obrońca tytułuDariusz Putoń
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 15 października (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia rozgrywek

Niedziela, 16 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazd750 metrów od dworca Łódź Kaliska
dla zmotoryzowanych wygodny parking
możliwość zaparkowania na dozorowanym terenie POS

mapka
Wyżywienieśniadania i obiady w kawiarni POS w sobotę i w niedzielę
śniadanie – koszt ok. 5-6 zł
obiad – dwa, trzy dania do wyboru, danie wegetariańskie
NoclegiMożliwość noclegu w POS. Pokój 1- lub 2-osobowy w cenie 50 zł netto od osoby, nocleg dla 4 osób w warunkach "turystycznych" – 25 zł netto/osoba (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorami)
inne noclegi:
http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz

Uwaga! Kilkanaście miejsc noclegowych dla osób z własnym śpiworem i karimatą – symboliczna opłata za media (konieczny jest wcześniejszy kontakt z organizatorami)
NagrodyDla zwycięzców puchary i nagrody finansowe

Nagrody w dodatkowych konkursach i kategoriach, m.in.
Nagroda dla najlepszego debiutanta
Nagroda pocieszenia po każdej rundzie za przegraną w partii najmniejszą ilością małych punktów
Najdroższe słowo w każdej z kolejnych 12 rund rozpoczynające się na wybraną literę z hasła KSIĘGARNIA GANDALF
Upominki dla wszystkich uczestników
OrganizatorzyBeata Piotrowska 602278227, beata@umysl.org
Grzegorz Pukniel grzegorz@umysl.org
Łódzki Klub Miłośników Scrabble
Poleski Ośrodek Sztuki
Fundacja "Umysł" im. Alfreda Buttsa
SponsorzyPartnerzy turnieju:
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Księgarnia Internetowa Gandalf
Scrabble
Grzegorz i Adam Janiccy
Artur Piotrowski
przyjaciele Łódzkiego Klubu Miłośników Scrabble


Wyniki turnieju Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.70      9.0     5116     1889      933
  2 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.14      9.0     4980     1979      157
  3 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                124.36      9.0     4899     1900      479
  4 Kamil           Kister               Puławy                 144.87      9.0     4666     1857      139
  5 Piotr           Broda                Sandomierz             138.44      8.0     4759     1715      600
  6 Jakub           Szymczak             Łódź                   147.77      8.0     4758     1842      556
  7 Michał          Makowski             Warszawa               150.71      8.0     4723     1776      294
  8 Bogusław        Szyszka              Oława                  143.18      7.0     5056     1578      709
  9 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.36      7.0     4944     1693      460
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               132.79      7.0     4818     1636      492
 11 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   129.52      7.0     4794     1531      475
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.99      7.0     4618     1581      194
 13 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.75      7.0     4562     1621      -81
 14 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               143.42      7.0     4561     1689       95
 15 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               134.10      7.0     4491     1621      210
 16 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   125.48      7.0     4347     1561       99
 17 Anna            Arana                Kołobrzeg              110.26      7.0     4340     1520      -93
 18 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.57      6.0     4868     1469      372
 19 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   102.04      6.0     4685     1448      106
 20 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               103.30      6.0     4534     1619      -69
 21 Radosław        Jachna               Łódź                   133.36      6.0     4506     1445      182
 22 Andrzej         Kroc                 Łódź                   132.29      6.0     4417     1486       52
 23 Marcin          Rogala               Warszawa               128.87      6.0     4320     1384      337
 24 Andrzej         Kraska               Wrocław                126.84      6.0     4319     1364     -102
 25 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.64      6.0     4309     1399      -64
 26 Jerzy           Luter                Bytom                  117.63      6.0     4234     1513     -192
 27 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 120.95      5.5     4207     1233      347
 28 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                100.00      5.0     4303     1431     -351
 29 Karolina        Urbańska             Poznań                 102.50      5.0     4274     1339     -460
 30 Tomasz          Sehnal               Warszawa               108.93      5.0     4260     1364     -290
 31 Sylwia          Łada                 Inowrocław             118.16      5.0     4115     1432     -208
 32 Aleksandra      Makowska             Warszawa               100.00      5.0     4072     1312     -384
 33 Zbigniew        Rybak                Warszawa               124.29      4.5     4474     1121      552
 34 Robert          Wagner               Wrocław                116.35      4.5     4080     1194      106
 35 Jarosław        Paprocki             Bydgoszcz              100.00      4.5     4017     1146     -335
 36 Anna            Krynicka             Warszawa               120.77      4.5     3882     1178     -292
 37 Marta           Świątkowska          Wrocław                117.30      4.0     4007     1287     -276
 38 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 128.24      3.5     4342      987       77
 39 Grzegorz        Bajer                Łódź                   104.24      3.5     3988     1015     -460
 40 Sylwia          Buks                 Warszawa               108.13      3.5     3843     1031     -226
 41 Renata          Andracka             Zwola                  115.11      3.5     3712      933     -193
 42 Wojciech        Zemło                Łódź                   145.27      3.0     2058      708      229
 43 Michał          Dudko                Tarnogród              100.00      2.5     3878      945     -359
 44 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   101.36      1.0      880      374     -361
 45 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      0.5     1015      198     -156
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego



	Mariusz Skrobosz 153.70 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  424: 302  174
    2     9 Jerzy          Ciesielski            101.36 +  531: 280  151
    3     3 Jerzy          Luter                 117.63 +  452: 327  168
    4     1 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  437: 480   84
    5     2 Jakub          Szymczak              147.77 +  470: 343  198
    6     2 Paweł          Pogorzelski           103.30 +  420: 323  153
    7     1 Michał         Makowski              150.71 +  369: 273  201
    8     1 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  332: 412   89
    9     2 Juliusz        Czupryniak            143.42 +  512: 390  193
   10     1 Wojciech       Zemło                 145.27 +  376: 354  195
   11     1 Kamil          Kister                144.87 -  337: 433   95
   12     1 Grzegorz       Kurowski              134.14 +  456: 266  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Michał Makowski 150.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ala            Białobrzewska         120.95 +  407: 348  171
    2     2 Beata          Piotrowska            119.75 +  475: 301  170
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 +  429: 397  183
    4     3 Paweł          Pogorzelski           103.30 +  431: 371  153
    5     1 Grzegorz       Kurowski              134.14 +  468: 349  184
    6     1 Agnieszka      Goniowska             124.36 +  360: 354  174
    7     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  273: 369  104
    8     3 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  300: 355   93
    9     3 Piotr          Pietuchowski          139.36 +  379: 357  189
   10     4 Jakub          Szymczak              147.77 -  369: 449   98
   11     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 +  413: 340  183
   12     2 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  419: 439   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Jakub Szymczak 147.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Krynicka              120.77 +  458: 220  171
    2     4 Piotr          Broda                 138.44 +  430: 310  188
    3     5 Radosław       Jachna                133.36 +  409: 353  183
    4     2 Agnieszka      Goniowska             124.36 +  462: 307  174
    5     2 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  343: 470  104
    6     4 Andrzej        Kroc                  132.29 +  350: 329  182
    7     2 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  380: 414   84
    8     5 Kamil          Kister                144.87 -  335: 372   95
    9     8 Stanisław      Rydzik                143.99 +  460: 380  194
   10     4 Michał         Makowski              150.71 +  449: 369  201
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  353: 367   83
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 +  329: 311  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 12 153.50




	Wojciech Zemło 145.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     2 Grzegorz       Kurowski              134.14 +  454: 402  184
    9     1 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  343: 390   74
   10     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  354: 376  104
   11     8 Paweł          Pogorzelski           103.30 +  440: 324  153
   12     6 Juliusz        Czupryniak            143.42 +  467: 337  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  /  5 141.60




	Kamil Kister 144.87 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            119.75 -  244: 481   70
    2    21 Robert         Wagner                116.35 +  393: 321  166
    3    14 Jarosław       Paprocki              100.00 +  478: 391  150
    4     5 Piotr          Pietuchowski          139.36 +  414: 337  189
    5     3 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  342: 407   74
    6     7 Bogusław       Szyszka               143.18 +  409: 319  193
    7     5 Krystyna       Augustyniak           102.04 +  426: 416  152
    8     5 Jakub          Szymczak              147.77 +  372: 335  198
    9     4 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  321: 490   84
   10     6 Piotr          Broda                 138.44 +  443: 315  188
   11     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 +  433: 337  204
   12     3 Piotr          Pietuchowski          139.36 +  391: 378  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 12 154.75




	Stanisław Rydzik 143.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  118.16 +  394: 351  168
    2     5 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  348: 503   89
    3    13 Jerzy          Ciesielski            101.36 +  390: 238  151
    4     6 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  292: 361   93
    5    10 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  347: 374   80
    6    16 Anna           Krynicka              120.77 +  381: 338  171
    7    12 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  449: 347  150
    8     8 Krystyna       Augustyniak           102.04 +  400: 283  152
    9     8 Jakub          Szymczak              147.77 -  380: 460   98
   10    10 Radosław       Jachna                133.36 +  439: 382  183
   11     9 Bogusław       Szyszka               143.18 -  371: 404   93
   12     9 Paweł          Pogorzelski           103.30 +  427: 383  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Juliusz Czupryniak 143.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Luter                 117.63 -  372: 412   68
    2    14 Tomasz         Sehnal                108.93 +  459: 328  159
    3     7 Grażyna        Wesołowska            125.48 +  468: 297  175
    4     6 Stanisław      Rydzik                143.99 +  361: 292  194
    5     4 Waldemar       Czerwoniec            134.10 +  376: 330  184
    6     3 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  382: 423   84
    7     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 +  431: 383  183
    8     3 Michał         Makowski              150.71 +  355: 300  201
    9     2 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  390: 512  104
   10     5 Paweł          Pogorzelski           103.30 +  360: 324  153
   11     4 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  270: 398   89
   12     6 Wojciech       Zemło                 145.27 -  337: 467   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Bogusław Szyszka 143.18 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marta          Świątkowska           117.30 +  453: 288  167
    2     6 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  554: 377  150
    3     1 Paweł          Pogorzelski           103.30 -  371: 386   53
    4     4 Sylwia         Łada                  118.16 -  293: 338   68
    5     9 Grażyna        Wesołowska            125.48 +  424: 356  175
    6     7 Kamil          Kister                144.87 -  319: 409   95
    7     9 Karolina       Urbańska              102.50 +  489: 238  153
    8     9 Andrzej        Kroc                  132.29 +  466: 316  182
    9     6 Piotr          Broda                 138.44 -  415: 447   88
   10     7 Beata          Piotrowska            119.75 -  421: 436   70
   11     9 Stanisław      Rydzik                143.99 +  404: 371  194
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 +  447: 385  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Piotr Pietuchowski 139.36 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Wagner                116.35 +  458: 330  166
    2     5 Stanisław      Rydzik                143.99 +  503: 348  194
    3     2 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  401: 456   84
    4     5 Kamil          Kister                144.87 -  337: 414   95
    5     7 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  401: 380  150
    6     6 Waldemar       Czerwoniec            134.10 +  441: 314  184
    7     4 Paweł          Pogorzelski           103.30 +  447: 385  153
    8     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 +  412: 332  204
    9     3 Michał         Makowski              150.71 -  357: 379  101
   10     3 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  411: 485   74
   11     4 Juliusz        Czupryniak            143.42 +  398: 270  193
   12     3 Kamil          Kister                144.87 -  378: 391   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Piotr Broda 138.44 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Zawadzki              112.64 +  397: 300  163
    2     4 Jakub          Szymczak              147.77 -  310: 430   98
    3     9 Michał         Dudko                 100.00 +  480: 316  150
    4     9 Marta          Świątkowska           117.30 -  312: 358   67
    5    14 Anna           Krynicka              120.77 +  577: 272  171
    6     8 Sylwia         Łada                  118.16 +  388: 316  168
    7     6 Andrzej        Kroc                  132.29 +  374: 282  182
    8     4 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  302: 420   74
    9     6 Bogusław       Szyszka               143.18 +  447: 415  193
   10     6 Kamil          Kister                144.87 -  315: 443   95
   11     7 Waldemar       Czerwoniec            134.10 +  408: 284  184
   12     5 Beata          Piotrowska            119.75 +  449: 323  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Grzegorz Kurowski 134.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 110.26 +  400: 386  160
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 +  450: 408  183
    3     2 Piotr          Pietuchowski          139.36 +  456: 401  189
    4     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 +  480: 437  204
    5     1 Michał         Makowski              150.71 -  349: 468  101
    6     3 Juliusz        Czupryniak            143.42 +  423: 382  193
    7     2 Jakub          Szymczak              147.77 +  414: 380  198
    8     2 Wojciech       Zemło                 145.27 -  402: 454   95
    9     4 Kamil          Kister                144.87 +  490: 321  195
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 +  407: 402  183
   11     2 Agnieszka      Goniowska             124.36 +  443: 328  174
   12     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  266: 456  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 12 164.92




	Waldemar Czerwoniec 134.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Sehnal                108.93 +  376: 315  159
    2     8 Andrzej        Kroc                  132.29 -  253: 346   82
    3    15 Anna           Arana                 110.26 +  473: 390  160
    4     7 Grzegorz       Pukniel               129.52 +  419: 365  180
    5     4 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  330: 376   93
    6     6 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  314: 441   89
    7    11 Beata          Piotrowska            119.75 +  449: 299  170
    8     7 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 -  358: 389   83
    9    13 Marta          Świątkowska           117.30 +  358: 309  167
   10    11 Sylwia         Łada                  118.16 +  419: 331  168
   11     7 Piotr          Broda                 138.44 -  284: 408   88
   12    10 Andrzej        Kroc                  132.29 +  458: 312  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Radosław Jachna 133.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwia         Buks                  108.13 +  351: 304  158
    2    10 Grzegorz       Pukniel               129.52 +  372: 336  180
    3     5 Jakub          Szymczak              147.77 -  353: 409   98
    4    10 Tomasz         Nasiłowski            100.00 -  391: 392   50
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  345: 439   83
    6    13 Jerzy          Luter                 117.63 +  390: 338  168
    7    14 Aleksandra     Makowska              100.00 +  445: 275  150
    8    11 Sylwia         Łada                  118.16 +  373: 261  168
    9     7 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 -  411: 423   83
   10    10 Stanisław      Rydzik                143.99 -  382: 439   94
   11    11 Anna           Arana                 110.26 -  299: 428   60
   12    13 Karolina       Urbańska              102.50 +  394: 280  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Andrzej Kwiatkowski 132.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  470: 312  154
    2     3 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  408: 450   84
    3     6 Michał         Makowski              150.71 -  397: 429  101
    4    11 Jerzy          Luter                 117.63 +  405: 254  168
    5     8 Radosław       Jachna                133.36 +  439: 345  183
    6     5 Beata          Piotrowska            119.75 +  438: 371  170
    7     3 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  383: 431   93
    8     6 Tomasz         Sehnal                108.93 +  493: 347  159
    9     5 Paweł          Pogorzelski           103.30 -  326: 355   53
   10     8 Grażyna        Wesołowska            125.48 +  381: 350  175
   11     3 Jakub          Szymczak              147.77 +  367: 353  198
   12     4 Jakub          Szymczak              147.77 -  311: 329   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Małgorzata Deszczyńska 132.57 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Pogorzelski           103.30 -  405: 452   53
    2    11 Jerzy          Luter                 117.63 -  375: 421   68
    3    17 Tomasz         Sehnal                108.93 -  367: 375   59
    4    19 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  481: 266  154
    5    15 Andrzej        Kraska                126.84 +  444: 301  177
    6    11 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  433: 310  150
    7     8 Krzysztof      Zawadzki              112.64 +  424: 335  163
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            134.10 +  389: 358  184
    9     7 Radosław       Jachna                133.36 +  423: 411  183
   10     2 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  402: 407   84
   11     5 Michał         Makowski              150.71 -  340: 413  101
   12     7 Bogusław       Szyszka               143.18 -  385: 447   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Andrzej Kroc 132.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Karolina       Urbańska              102.50 +  430: 287  153
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            134.10 +  346: 253  184
    3     4 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  314: 477   74
    4     8 Krystyna       Augustyniak           102.04 +  531: 337  152
    5     6 Marta          Świątkowska           117.30 +  362: 309  167
    6     4 Jakub          Szymczak              147.77 -  329: 350   98
    7     6 Piotr          Broda                 138.44 -  282: 374   88
    8     9 Bogusław       Szyszka               143.18 -  316: 466   93
    9    10 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  325: 361   75
   10    15 Aleksandra     Makowska              100.00 +  484: 344  150
   11    12 Sylwia         Łada                  118.16 +  386: 349  168
   12    10 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  312: 458   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Grzegorz Pukniel 129.52 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krystyna       Augustyniak           102.04 +  423: 358  152
    2    10 Radosław       Jachna                133.36 -  336: 372   83
    3    12 Karolina       Urbańska              102.50 +  504: 282  153
    4     7 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  365: 419   84
    5    10 Stanisław      Rydzik                143.99 +  374: 347  194
    6    10 Marta          Świątkowska           117.30 -  366: 367   67
    7    10 Sylwia         Łada                  118.16 -  351: 359   68
    8    12 Andrzej        Kraska                126.84 -  353: 428   77
    9    15 Marcin         Rogala                128.87 +  414: 388  179
   10    12 Krzysztof      Zawadzki              112.64 +  420: 318  163
   11    10 Tomasz         Sehnal                108.93 +  448: 343  159
   12     8 Krystyna       Augustyniak           102.04 +  440: 338  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Marcin Rogala 128.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Ciesielski            101.36 -  320: 362   51
    2    13 Anna           Arana                 110.26 -  318: 346   60
    3    18 Łukasz         Baranowski            128.24 -  358: 404   78
    4    21 Robert         Wagner                116.35 +  429: 384  166
    5    20 Renata         Andracka              115.11 -  311: 333   65
    6    21 Ala            Białobrzewska         120.95 +  334: 315  171
    7    18 Michał         Dudko                 100.00 +  399: 269  150
    8    13 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  453: 270  150
    9    15 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  388: 414   80
   10    13 Marta          Świątkowska           117.30 +  321: 308  167
   11    15 Anna           Krynicka              120.77 +  375: 257  171
   12    11 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  314: 321   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Łukasz Baranowski 128.24 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Dudko                 100.00 -  392: 410   50
    2    12 Jarosław       Paprocki              100.00 -  357: 409   50
    3    18 Marcin         Rogala                128.87 +  404: 358  179
    4    13 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  373: 421   75
    5    16 Tomasz         Sehnal                108.93 -  313: 415   59
    6    17 Andrzej        Kraska                126.84 +  471: 364  177
    7    15 Jerzy          Luter                 117.63 -  355: 417   68
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              112.64 -  373: 401   63
    9    20 Aleksandra     Makowska              100.00 -  269: 356   50
   10    22 PAUZA
   11    20 Sylwia         Buks                  108.13 -  301: 417   58
   12    20 Sylwia         Buks                  108.13 +  434: 297  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 11  89.73




	Andrzej Kraska 126.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Makowska              100.00 -  358: 380   50
    2    15 Grzegorz       Bajer                 104.24 -  290: 380   54
    3    21 Renata         Andracka              115.11 +  429: 319  165
    4    17 Sylwia         Buks                  108.13 +  391: 370  158
    5    15 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 -  301: 444   83
    6    17 Łukasz         Baranowski            128.24 -  364: 471   78
    7    19 Robert         Wagner                116.35 +  339: 305  166
    8    12 Grzegorz       Pukniel               129.52 +  428: 353  180
    9    11 Beata          Piotrowska            119.75 -  389: 390   70
   10    14 Jarosław       Paprocki              100.00 +  379: 348  150
   11    14 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  327: 317  150
   12    12 Anna           Arana                 110.26 -  324: 344   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Grażyna Wesołowska 125.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Nasiłowski            100.00 -  349: 393   50
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              112.64 +  363: 304  163
    3     7 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  297: 468   93
    4    13 Łukasz         Baranowski            128.24 +  421: 373  178
    5     9 Bogusław       Szyszka               143.18 -  356: 424   93
    6    15 Aleksandra     Makowska              100.00 -  289: 405   50
    7    16 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  513: 265  174
    8    15 Jarosław       Paprocki              100.00 +  408: 346  150
    9    10 Andrzej        Kroc                  132.29 +  361: 325  182
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  350: 381   83
   11    13 Robert         Wagner                116.35 +  319: 250  166
   12    11 Marcin         Rogala                128.87 +  321: 314  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Agnieszka Goniowska 124.36 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jarosław       Paprocki              100.00 +  522: 326  150
    2     1 Michał         Dudko                 100.00 +  373: 367  150
    3     4 Andrzej        Kroc                  132.29 +  477: 314  182
    4     2 Jakub          Szymczak              147.77 -  307: 462   98
    5     3 Kamil          Kister                144.87 +  407: 342  195
    6     1 Michał         Makowski              150.71 -  354: 360  101
    7     7 Marta          Świątkowska           117.30 +  397: 331  167
    8     4 Piotr          Broda                 138.44 +  420: 302  188
    9     1 Wojciech       Zemło                 145.27 +  390: 343  195
   10     3 Piotr          Pietuchowski          139.36 +  485: 411  189
   11     2 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  328: 443   84
   12     2 Michał         Makowski              150.71 +  439: 419  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Zbigniew Rybak 124.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  302: 424  104
    2    17 Sylwia         Łada                  118.16 -  335: 357   68
    3    19 Ala            Białobrzewska         120.95 -  342: 354   71
    4    20 Jolanta        Bednarska             100.00 +  464: 211  150
    5    18 Aleksandra     Makowska              100.00 -  361: 388   50
    6    19 Sylwia         Buks                  108.13 +  435: 240  158
    7    16 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  265: 513   75
    8    19 Renata         Andracka              115.11 +  499: 369  165
    9    16 Robert         Wagner                116.35 -  325: 423   66
   10    17 Anna           Arana                 110.26 -  357: 373   60
   11    22 PAUZA
   12    19 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  489: 270  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 11 101.91




	Ala Białobrzewska 120.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Makowski              150.71 -  348: 407  101
    2    20 Karolina       Urbańska              102.50 -  346: 403   53
    3    19 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  354: 342  174
    4    18 Anna           Krynicka              120.77 -  294: 433   71
    5    21 Robert         Wagner                116.35 -  368: 441   66
    6    21 Marcin         Rogala                128.87 -  315: 334   79
    7    22 PAUZA
    8    21 Sylwia         Buks                  108.13 +  360: 277  158
    9    17 Tomasz         Nasiłowski            100.00 -  307: 359   50
   10    21 Renata         Andracka              115.11 +  466: 302  165
   11    19 Jarosław       Paprocki              100.00 +  406: 271  150
   12    16 Robert         Wagner                116.35 +  343: 291  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 11 112.09




	Anna Krynicka 120.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Szymczak              147.77 -  220: 458   98
    2    22 PAUZA
    3    16 Marta          Świątkowska           117.30 -  358: 365   67
    4    18 Ala            Białobrzewska         120.95 +  433: 294  171
    5    14 Piotr          Broda                 138.44 -  272: 577   88
    6    16 Stanisław      Rydzik                143.99 -  338: 381   94
    7    17 Anna           Arana                 110.26 -  325: 374   60
    8    20 Michał         Dudko                 100.00 +  349: 289  150
    9    19 Karolina       Urbańska              102.50 +  380: 310  153
   10    18 Jerzy          Luter                 117.63 +  355: 349  168
   11    15 Marcin         Rogala                128.87 -  257: 375   79
   12    17 Tomasz         Nasiłowski            100.00 -  295: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 11 107.09




	Beata Piotrowska 119.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Kister                144.87 +  481: 244  195
    2     2 Michał         Makowski              150.71 -  301: 475  101
    3     8 Sylwia         Łada                  118.16 -  372: 431   68
    4    12 Tomasz         Sehnal                108.93 +  395: 320  159
    5    11 Jerzy          Luter                 117.63 +  379: 320  168
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  371: 438   83
    7    11 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  299: 449   84
    8    14 Karolina       Urbańska              102.50 +  377: 299  153
    9    11 Andrzej        Kraska                126.84 +  390: 389  177
   10     7 Bogusław       Szyszka               143.18 +  436: 421  193
   11     6 Krystyna       Augustyniak           102.04 +  438: 408  152
   12     5 Piotr          Broda                 138.44 -  323: 449   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Sylwia Łada 118.16 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                143.99 -  351: 394   94
    2    17 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  357: 335  174
    3     8 Beata          Piotrowska            119.75 +  431: 372  170
    4     4 Bogusław       Szyszka               143.18 +  338: 293  193
    5     5 Paweł          Pogorzelski           103.30 -  289: 438   53
    6     8 Piotr          Broda                 138.44 -  316: 388   88
    7    10 Grzegorz       Pukniel               129.52 +  359: 351  180
    8    11 Radosław       Jachna                133.36 -  261: 373   83
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              112.64 +  425: 260  163
   10    11 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  331: 419   84
   11    12 Andrzej        Kroc                  132.29 -  349: 386   82
   12    15 Jerzy          Luter                 117.63 -  308: 314   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Jerzy Luter 117.63 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Juliusz        Czupryniak            143.42 +  412: 372  193
    2    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 +  421: 375  183
    3     3 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  327: 452  104
    4    11 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  254: 405   83
    5    11 Beata          Piotrowska            119.75 -  320: 379   70
    6    13 Radosław       Jachna                133.36 -  338: 390   83
    7    15 Łukasz         Baranowski            128.24 +  417: 355  178
    8    18 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  364: 303  154
    9    12 Tomasz         Sehnal                108.93 -  333: 385   59
   10    18 Anna           Krynicka              120.77 -  349: 355   71
   11    16 Marta          Świątkowska           117.30 +  385: 347  167
   12    15 Sylwia         Łada                  118.16 +  314: 308  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Marta Świątkowska 117.30 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogusław       Szyszka               143.18 -  288: 453   93
    2    19 Renata         Andracka              115.11 +  432: 247  165
    3    16 Anna           Krynicka              120.77 +  365: 358  171
    4     9 Piotr          Broda                 138.44 +  358: 312  188
    5     6 Andrzej        Kroc                  132.29 -  309: 362   82
    6    10 Grzegorz       Pukniel               129.52 +  367: 366  180
    7     7 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  331: 397   74
    8    10 Paweł          Pogorzelski           103.30 -  361: 371   53
    9    13 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  309: 358   84
   10    13 Marcin         Rogala                128.87 -  308: 321   79
   11    16 Jerzy          Luter                 117.63 -  347: 385   68
   12    18 Aleksandra     Makowska              100.00 -  232: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Robert Wagner 116.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  330: 458   89
    2    21 Kamil          Kister                144.87 -  321: 393   95
    3    20 Krzysztof      Zawadzki              112.64 -  299: 346   63
    4    21 Marcin         Rogala                128.87 -  384: 429   79
    5    21 Ala            Białobrzewska         120.95 +  441: 368  171
    6    20 Jolanta        Bednarska             100.00 +  325: 303  150
    7    19 Andrzej        Kraska                126.84 -  305: 339   77
    8    22 PAUZA
    9    16 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  423: 325  174
   10    16 Tomasz         Nasiłowski            100.00 +  411: 351  150
   11    13 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  250: 319   75
   12    16 Ala            Białobrzewska         120.95 -  291: 343   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 11 108.55




	Renata Andracka 115.11 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    19 Marta          Świątkowska           117.30 -  247: 432   67
    3    21 Andrzej        Kraska                126.84 -  319: 429   77
    4    22 PAUZA
    5    20 Marcin         Rogala                128.87 +  333: 311  179
    6    18 Karolina       Urbańska              102.50 -  366: 405   53
    7    20 Grzegorz       Bajer                 104.24 -  360: 420   54
    8    19 Zbigniew       Rybak                 124.29 -  369: 499   74
    9    21 Sylwia         Buks                  108.13 -  338: 361   58
   10    21 Ala            Białobrzewska         120.95 -  302: 466   71
   11    21 Michał         Dudko                 100.00 +  419: 310  150
   12    21 Michał         Dudko                 100.00 +  359: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  / 10  93.30




	Krzysztof Zawadzki 112.64 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Broda                 138.44 -  300: 397   88
    2    18 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  304: 363   75
    3    20 Robert         Wagner                116.35 +  346: 299  166
    4    16 Michał         Dudko                 100.00 +  363: 346  150
    5    13 Jarosław       Paprocki              100.00 +  508: 200  150
    6     9 Krystyna       Augustyniak           102.04 -  366: 471   52
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 -  335: 424   83
    8    17 Łukasz         Baranowski            128.24 +  401: 373  178
    9    14 Sylwia         Łada                  118.16 -  260: 425   68
   10    12 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  318: 420   80
   11    17 Aleksandra     Makowska              100.00 +  421: 352  150
   12    14 Tomasz         Sehnal                108.93 +  387: 303  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Anna Arana 110.26 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              134.14 -  386: 400   84
    2    13 Marcin         Rogala                128.87 +  346: 318  179
    3    15 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  390: 473   84
    4    15 Karolina       Urbańska              102.50 -  341: 382   53
    5    17 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  418: 355  154
    6    12 Tomasz         Sehnal                108.93 -  292: 484   59
    7    17 Anna           Krynicka              120.77 +  374: 325  171
    8    16 Aleksandra     Makowska              100.00 +  370: 331  150
    9     9 Krystyna       Augustyniak           102.04 -  278: 385   52
   10    17 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  373: 357  174
   11    11 Radosław       Jachna                133.36 +  428: 299  183
   12    12 Andrzej        Kraska                126.84 +  344: 324  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Tomasz Sehnal 108.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Waldemar       Czerwoniec            134.10 -  315: 376   84
    2    14 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  328: 459   93
    3    17 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 +  375: 367  183
    4    12 Beata          Piotrowska            119.75 -  320: 395   70
    5    16 Łukasz         Baranowski            128.24 +  415: 313  178
    6    12 Anna           Arana                 110.26 +  484: 292  160
    7    13 Jarosław       Paprocki              100.00 +  391: 340  150
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  347: 493   83
    9    12 Jerzy          Luter                 117.63 +  385: 333  168
   10     9 Krystyna       Augustyniak           102.04 -  254: 347   52
   11    10 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  343: 448   80
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              112.64 -  303: 387   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Sylwia Buks 108.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                133.36 -  304: 351   83
    2    16 Krystyna       Augustyniak           102.04 -  283: 403   52
    3    22 PAUZA
    4    17 Andrzej        Kraska                126.84 -  370: 391   77
    5    19 Michał         Dudko                 100.00 -  338: 373   50
    6    19 Zbigniew       Rybak                 124.29 -  240: 435   74
    7    21 Jolanta        Bednarska             100.00 +  382: 201  150
    8    21 Ala            Białobrzewska         120.95 -  277: 360   71
    9    21 Renata         Andracka              115.11 +  361: 338  165
   10    19 Karolina       Urbańska              102.50 -  274: 482   53
   11    20 Łukasz         Baranowski            128.24 +  417: 301  178
   12    20 Łukasz         Baranowski            128.24 -  297: 434   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 11  93.73




	Grzegorz Bajer 104.24 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 -  312: 470   83
    2    15 Andrzej        Kraska                126.84 +  380: 290  177
    3    11 Krystyna       Augustyniak           102.04 -  329: 435   52
    4    19 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 -  266: 481   83
    5    17 Anna           Arana                 110.26 -  355: 418   60
    6    22 PAUZA
    7    20 Renata         Andracka              115.11 +  420: 360  165
    8    18 Jerzy          Luter                 117.63 -  303: 364   68
    9    18 Jarosław       Paprocki              100.00 -  299: 346   50
   10    20 Michał         Dudko                 100.00 +  425: 300  150
   11    18 Karolina       Urbańska              102.50 -  329: 495   53
   12    19 Zbigniew       Rybak                 124.29 -  270: 489   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 11  92.27




	Paweł Pogorzelski 103.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 +  452: 405  183
    2     7 Aleksandra     Makowska              100.00 +  422: 326  150
    3     1 Bogusław       Szyszka               143.18 +  386: 371  193
    4     3 Michał         Makowski              150.71 -  371: 431  101
    5     5 Sylwia         Łada                  118.16 +  438: 289  168
    6     2 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  323: 420  104
    7     4 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  385: 447   89
    8    10 Marta          Świątkowska           117.30 +  371: 361  167
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           132.79 +  355: 326  183
   10     5 Juliusz        Czupryniak            143.42 -  324: 360   93
   11     8 Wojciech       Zemło                 145.27 -  324: 440   95
   12     9 Stanisław      Rydzik                143.99 -  383: 427   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Karolina Urbańska 102.50 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kroc                  132.29 -  287: 430   82
    2    20 Ala            Białobrzewska         120.95 +  403: 346  171
    3    12 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  282: 504   80
    4    15 Anna           Arana                 110.26 +  382: 341  160
    5    12 Krystyna       Augustyniak           102.04 -  411: 504   52
    6    18 Renata         Andracka              115.11 +  405: 366  165
    7     9 Bogusław       Szyszka               143.18 -  238: 489   93
    8    14 Beata          Piotrowska            119.75 -  299: 377   70
    9    19 Anna           Krynicka              120.77 -  310: 380   71
   10    19 Sylwia         Buks                  108.13 +  482: 274  158
   11    18 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  495: 329  154
   12    13 Radosław       Jachna                133.36 -  280: 394   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Krystyna Augustyniak 102.04 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  358: 423   80
    2    16 Sylwia         Buks                  108.13 +  403: 283  158
    3    11 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  435: 329  154
    4     8 Andrzej        Kroc                  132.29 -  337: 531   82
    5    12 Karolina       Urbańska              102.50 +  504: 411  153
    6     9 Krzysztof      Zawadzki              112.64 +  471: 366  163
    7     5 Kamil          Kister                144.87 -  416: 426   95
    8     8 Stanisław      Rydzik                143.99 -  283: 400   94
    9     9 Anna           Arana                 110.26 +  385: 278  160
   10     9 Tomasz         Sehnal                108.93 +  347: 254  159
   11     6 Beata          Piotrowska            119.75 -  408: 438   70
   12     8 Grzegorz       Pukniel               129.52 -  338: 440   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Jerzy Ciesielski 101.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Rogala                128.87 +  362: 320  179
    2     9 Mariusz        Skrobosz              153.70 -  280: 531  104
    3    13 Stanisław      Rydzik                143.99 -  238: 390   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     377  /  3 125.67




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    20 Zbigniew       Rybak                 124.29 -  211: 464   74
    5    22 PAUZA
    6    20 Robert         Wagner                116.35 -  303: 325   66
    7    21 Sylwia         Buks                  108.13 -  201: 382   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     198  /  3  66.00




	Michał Dudko 100.00 Tarnogród

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Baranowski            128.24 +  410: 392  178
    2     1 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  367: 373   74
    3     9 Piotr          Broda                 138.44 -  316: 480   88
    4    16 Krzysztof      Zawadzki              112.64 -  346: 363   63
    5    19 Sylwia         Buks                  108.13 +  373: 338  158
    6    14 Jarosław       Paprocki              100.00 -  326: 340   50
    7    18 Marcin         Rogala                128.87 -  269: 399   79
    8    20 Anna           Krynicka              120.77 -  289: 349   71
    9    22 PAUZA
   10    20 Grzegorz       Bajer                 104.24 -  300: 425   54
   11    21 Renata         Andracka              115.11 -  310: 419   65
   12    21 Renata         Andracka              115.11 -  272: 359   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Aleksandra Makowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kraska                126.84 +  380: 358  177
    2     7 Paweł          Pogorzelski           103.30 -  326: 422   53
    3    10 Tomasz         Nasiłowski            100.00 -  284: 405   50
    4    14 Jarosław       Paprocki              100.00 -  278: 400   50
    5    18 Zbigniew       Rybak                 124.29 +  388: 361  174
    6    15 Grażyna        Wesołowska            125.48 +  405: 289  175
    7    14 Radosław       Jachna                133.36 -  275: 445   83
    8    16 Anna           Arana                 110.26 -  331: 370   60
    9    20 Łukasz         Baranowski            128.24 +  356: 269  178
   10    15 Andrzej        Kroc                  132.29 -  344: 484   82
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              112.64 -  352: 421   63
   12    18 Marta          Świątkowska           117.30 +  353: 232  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Tomasz Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Wesołowska            125.48 +  393: 349  175
    2     6 Bogusław       Szyszka               143.18 -  377: 554   93
    3    10 Aleksandra     Makowska              100.00 +  405: 284  150
    4    10 Radosław       Jachna                133.36 +  392: 391  183
    5     7 Piotr          Pietuchowski          139.36 -  380: 401   89
    6    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.57 -  310: 433   83
    7    12 Stanisław      Rydzik                143.99 -  347: 449   94
    8    13 Marcin         Rogala                128.87 -  270: 453   79
    9    17 Ala            Białobrzewska         120.95 +  359: 307  171
   10    16 Robert         Wagner                116.35 -  351: 411   66
   11    14 Andrzej        Kraska                126.84 -  317: 327   77
   12    17 Anna           Krynicka              120.77 +  402: 295  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Jarosław Paprocki 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Goniowska             124.36 -  326: 522   74
    2    12 Łukasz         Baranowski            128.24 +  409: 357  178
    3    14 Kamil          Kister                144.87 -  391: 478   95
    4    14 Aleksandra     Makowska              100.00 +  400: 278  150
    5    13 Krzysztof      Zawadzki              112.64 -  200: 508   63
    6    14 Michał         Dudko                 100.00 +  340: 326  150
    7    13 Tomasz         Sehnal                108.93 -  340: 391   59
    8    15 Grażyna        Wesołowska            125.48 -  346: 408   75
    9    18 Grzegorz       Bajer                 104.24 +  346: 299  154
   10    14 Andrzej        Kraska                126.84 -  348: 379   77
   11    19 Ala            Białobrzewska         120.95 -  271: 406   71
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 11 104.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju Ogólnopolski Otwarty Turniej Scrabble XXII Mistrzostwa Łodzi pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Rybak                 424: 302
   2 Ala            Białobrzewska        - Michał         Makowski              348: 407
   3 Jakub          Szymczak             - Anna           Krynicka              458: 220
   4 Beata          Piotrowska           - Kamil          Kister                481: 244
   5 Stanisław      Rydzik               - Sylwia         Łada                  394: 351
   6 Jerzy          Luter                - Juliusz        Czupryniak            412: 372
   7 Bogusław       Szyszka              - Marta          Świątkowska           453: 288
   8 Robert         Wagner               - Piotr          Pietuchowski          330: 458
   9 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              397: 300
  10 Anna           Arana                - Grzegorz       Kurowski              386: 400
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Sehnal                376: 315
  12 Sylwia         Buks                 - Radosław       Jachna                304: 351
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Bajer                 470: 312
  14 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Deszczyńska           452: 405
  15 Andrzej        Kroc                 - Karolina       Urbańska              430: 287
  16 Krystyna       Augustyniak          - Grzegorz       Pukniel               358: 423
  17 Marcin         Rogala               - Jerzy          Ciesielski            320: 362
  18 Michał         Dudko                - Łukasz         Baranowski            410: 392
  19 Andrzej        Kraska               - Aleksandra     Makowska              358: 380
  20 Tomasz         Nasiłowski           - Grażyna        Wesołowska            393: 349
  21 Agnieszka      Goniowska            - Jarosław       Paprocki              522: 326


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Dudko                - Agnieszka      Goniowska             367: 373
   2 Michał         Makowski             - Beata          Piotrowska            475: 301
   3 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           450: 408
   4 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              310: 430
   5 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                503: 348
   6 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Nasiłowski            554: 377
   7 Aleksandra     Makowska             - Paweł          Pogorzelski           326: 422
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  253: 346
   9 Jerzy          Ciesielski           - Mariusz        Skrobosz              280: 531
  10 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               372: 336
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Jerzy          Luter                 375: 421
  12 Jarosław       Paprocki             - Łukasz         Baranowski            409: 357
  13 Anna           Arana                - Marcin         Rogala                346: 318
  14 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Sehnal                459: 328
  15 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Kraska                380: 290
  16 Krystyna       Augustyniak          - Sylwia         Buks                  403: 283
  17 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  335: 357
  18 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Zawadzki              363: 304
  19 Renata         Andracka             - Marta          Świątkowska           247: 432
  20 Karolina       Urbańska             - Ala            Białobrzewska         403: 346
  21 Kamil          Kister               - Robert         Wagner                393: 321
  22 Anna           Krynicka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Bogusław       Szyszka               386: 371
   2 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          456: 401
   3 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              327: 452
   4 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Kroc                  477: 314
   5 Radosław       Jachna               - Jakub          Szymczak              353: 409
   6 Michał         Makowski             - Andrzej        Kwiatkowski           429: 397
   7 Juliusz        Czupryniak           - Grażyna        Wesołowska            468: 297
   8 Sylwia         Łada                 - Beata          Piotrowska            431: 372
   9 Piotr          Broda                - Michał         Dudko                 480: 316
  10 Aleksandra     Makowska             - Tomasz         Nasiłowski            284: 405
  11 Grzegorz       Bajer                - Krystyna       Augustyniak           329: 435
  12 Grzegorz       Pukniel              - Karolina       Urbańska              504: 282
  13 Jerzy          Ciesielski           - Stanisław      Rydzik                238: 390
  14 Kamil          Kister               - Jarosław       Paprocki              478: 391
  15 Anna           Arana                - Waldemar       Czerwoniec            390: 473
  16 Marta          Świątkowska          - Anna           Krynicka              365: 358
  17 Tomasz         Sehnal               - Małgorzata     Deszczyńska           375: 367
  18 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Rogala                404: 358
  19 Ala            Białobrzewska        - Zbigniew       Rybak                 354: 342
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Robert         Wagner                346: 299
  21 Andrzej        Kraska               - Renata         Andracka              429: 319
  22 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              437: 480
   2 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Goniowska             462: 307
   3 Paweł          Pogorzelski          - Michał         Makowski              371: 431
   4 Sylwia         Łada                 - Bogusław       Szyszka               338: 293
   5 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                337: 414
   6 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            292: 361
   7 Grzegorz       Pukniel              - Waldemar       Czerwoniec            365: 419
   8 Andrzej        Kroc                 - Krystyna       Augustyniak           531: 337
   9 Marta          Świątkowska          - Piotr          Broda                 358: 312
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Radosław       Jachna                392: 391
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Luter                 405: 254
  12 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Sehnal                395: 320
  13 Łukasz         Baranowski           - Grażyna        Wesołowska            373: 421
  14 Jarosław       Paprocki             - Aleksandra     Makowska              400: 278
  15 Karolina       Urbańska             - Anna           Arana                 382: 341
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Dudko                 363: 346
  17 Andrzej        Kraska               - Sylwia         Buks                  391: 370
  18 Anna           Krynicka             - Ala            Białobrzewska         433: 294
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Bajer                 481: 266
  20 Jolanta        Bednarska            - Zbigniew       Rybak                 211: 464
  21 Marcin         Rogala               - Robert         Wagner                429: 384
  22 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Grzegorz       Kurowski              468: 349
   2 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              343: 470
   3 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Kister                407: 342
   4 Juliusz        Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            376: 330
   5 Sylwia         Łada                 - Paweł          Pogorzelski           289: 438
   6 Andrzej        Kroc                 - Marta          Świątkowska           362: 309
   7 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Nasiłowski            401: 380
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Radosław       Jachna                439: 345
   9 Grażyna        Wesołowska           - Bogusław       Szyszka               356: 424
  10 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                374: 347
  11 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Luter                 379: 320
  12 Karolina       Urbańska             - Krystyna       Augustyniak           411: 504
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Paprocki              508: 200
  14 Anna           Krynicka             - Piotr          Broda                 272: 577
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kraska                444: 301
  16 Tomasz         Sehnal               - Łukasz         Baranowski            415: 313
  17 Grzegorz       Bajer                - Anna           Arana                 355: 418
  18 Zbigniew       Rybak                - Aleksandra     Makowska              361: 388
  19 Michał         Dudko                - Sylwia         Buks                  373: 338
  20 Marcin         Rogala               - Renata         Andracka              311: 333
  21 Robert         Wagner               - Ala            Białobrzewska         441: 368
  22 Jolanta        Bednarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Agnieszka      Goniowska             360: 354
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Pogorzelski           420: 323
   3 Grzegorz       Kurowski             - Juliusz        Czupryniak            423: 382
   4 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              329: 350
   5 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kwiatkowski           371: 438
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Pietuchowski          314: 441
   7 Kamil          Kister               - Bogusław       Szyszka               409: 319
   8 Piotr          Broda                - Sylwia         Łada                  388: 316
   9 Krystyna       Augustyniak          - Krzysztof      Zawadzki              471: 366
  10 Marta          Świątkowska          - Grzegorz       Pukniel               367: 366
  11 Tomasz         Nasiłowski           - Małgorzata     Deszczyńska           310: 433
  12 Tomasz         Sehnal               - Anna           Arana                 484: 292
  13 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 390: 338
  14 Jarosław       Paprocki             - Michał         Dudko                 340: 326
  15 Aleksandra     Makowska             - Grażyna        Wesołowska            405: 289
  16 Stanisław      Rydzik               - Anna           Krynicka              381: 338
  17 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kraska                471: 364
  18 Renata         Andracka             - Karolina       Urbańska              366: 405
  19 Sylwia         Buks                 - Zbigniew       Rybak                 240: 435
  20 Jolanta        Bednarska            - Robert         Wagner                303: 325
  21 Ala            Białobrzewska        - Marcin         Rogala                315: 334
  22 Grzegorz       Bajer                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              369: 273
   2 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              414: 380
   3 Juliusz        Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           431: 383
   4 Paweł          Pogorzelski          - Piotr          Pietuchowski          385: 447
   5 Krystyna       Augustyniak          - Kamil          Kister                416: 426
   6 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  374: 282
   7 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Goniowska             331: 397
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           335: 424
   9 Bogusław       Szyszka              - Karolina       Urbańska              489: 238
  10 Sylwia         Łada                 - Grzegorz       Pukniel               359: 351
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Piotrowska            449: 299
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Stanisław      Rydzik                347: 449
  13 Jarosław       Paprocki             - Tomasz         Sehnal                340: 391
  14 Aleksandra     Makowska             - Radosław       Jachna                275: 445
  15 Jerzy          Luter                - Łukasz         Baranowski            417: 355
  16 Grażyna        Wesołowska           - Zbigniew       Rybak                 513: 265
  17 Anna           Krynicka             - Anna           Arana                 325: 374
  18 Marcin         Rogala               - Michał         Dudko                 399: 269
  19 Robert         Wagner               - Andrzej        Kraska                305: 339
  20 Renata         Andracka             - Grzegorz       Bajer                 360: 420
  21 Sylwia         Buks                 - Jolanta        Bednarska             382: 201
  22 Ala            Białobrzewska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              412: 332
   2 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Kurowski              454: 402
   3 Michał         Makowski             - Juliusz        Czupryniak            300: 355
   4 Agnieszka      Goniowska            - Piotr          Broda                 420: 302
   5 Jakub          Szymczak             - Kamil          Kister                335: 372
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Sehnal                493: 347
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Waldemar       Czerwoniec            389: 358
   8 Stanisław      Rydzik               - Krystyna       Augustyniak           400: 283
   9 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Kroc                  466: 316
  10 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Świątkowska           371: 361
  11 Radosław       Jachna               - Sylwia         Łada                  373: 261
  12 Andrzej        Kraska               - Grzegorz       Pukniel               428: 353
  13 Marcin         Rogala               - Tomasz         Nasiłowski            453: 270
  14 Karolina       Urbańska             - Beata          Piotrowska            299: 377
  15 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Paprocki              408: 346
  16 Anna           Arana                - Aleksandra     Makowska              370: 331
  17 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              373: 401
  18 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Bajer                 364: 303
  19 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              499: 369
  20 Michał         Dudko                - Anna           Krynicka              289: 349
  21 Ala            Białobrzewska        - Sylwia         Buks                  360: 277
  22 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Agnieszka      Goniowska             343: 390
   2 Mariusz        Skrobosz             - Juliusz        Czupryniak            512: 390
   3 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Makowski              357: 379
   4 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              321: 490
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Pogorzelski           326: 355
   6 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 415: 447
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Radosław       Jachna                423: 411
   8 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              380: 460
   9 Anna           Arana                - Krystyna       Augustyniak           278: 385
  10 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kroc                  361: 325
  11 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kraska                390: 389
  12 Tomasz         Sehnal               - Jerzy          Luter                 385: 333
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Świątkowska           358: 309
  14 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              425: 260
  15 Grzegorz       Pukniel              - Marcin         Rogala                414: 388
  16 Zbigniew       Rybak                - Robert         Wagner                325: 423
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Ala            Białobrzewska         359: 307
  18 Grzegorz       Bajer                - Jarosław       Paprocki              299: 346
  19 Anna           Krynicka             - Karolina       Urbańska              380: 310
  20 Aleksandra     Makowska             - Łukasz         Baranowski            356: 269
  21 Renata         Andracka             - Sylwia         Buks                  338: 361
  22 Michał         Dudko                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 376: 354
   2 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Deszczyńska           407: 402
   3 Agnieszka      Goniowska            - Piotr          Pietuchowski          485: 411
   4 Jakub          Szymczak             - Michał         Makowski              449: 369
   5 Juliusz        Czupryniak           - Paweł          Pogorzelski           360: 324
   6 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 443: 315
   7 Beata          Piotrowska           - Bogusław       Szyszka               436: 421
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Grażyna        Wesołowska            381: 350
   9 Krystyna       Augustyniak          - Tomasz         Sehnal                347: 254
  10 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                382: 439
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Sylwia         Łada                  419: 331
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Pukniel               318: 420
  13 Marta          Świątkowska          - Marcin         Rogala                308: 321
  14 Jarosław       Paprocki             - Andrzej        Kraska                348: 379
  15 Andrzej        Kroc                 - Aleksandra     Makowska              484: 344
  16 Robert         Wagner               - Tomasz         Nasiłowski            411: 351
  17 Zbigniew       Rybak                - Anna           Arana                 357: 373
  18 Jerzy          Luter                - Anna           Krynicka              349: 355
  19 Sylwia         Buks                 - Karolina       Urbańska              274: 482
  20 Grzegorz       Bajer                - Michał         Dudko                 425: 300
  21 Ala            Białobrzewska        - Renata         Andracka              466: 302
  22 Łukasz         Baranowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              433: 337
   2 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Goniowska             443: 328
   3 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kwiatkowski           353: 367
   4 Piotr          Pietuchowski         - Juliusz        Czupryniak            398: 270
   5 Michał         Makowski             - Małgorzata     Deszczyńska           413: 340
   6 Krystyna       Augustyniak          - Beata          Piotrowska            408: 438
   7 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            408: 284
   8 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Zemło                 324: 440
   9 Bogusław       Szyszka              - Stanisław      Rydzik                404: 371
  10 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Sehnal                448: 343
  11 Anna           Arana                - Radosław       Jachna                428: 299
  12 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Kroc                  349: 386
  13 Robert         Wagner               - Grażyna        Wesołowska            250: 319
  14 Andrzej        Kraska               - Tomasz         Nasiłowski            327: 317
  15 Anna           Krynicka             - Marcin         Rogala                257: 375
  16 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Luter                 347: 385
  17 Aleksandra     Makowska             - Krzysztof      Zawadzki              352: 421
  18 Karolina       Urbańska             - Grzegorz       Bajer                 495: 329
  19 Jarosław       Paprocki             - Ala            Białobrzewska         271: 406
  20 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Buks                  301: 417
  21 Michał         Dudko                - Renata         Andracka              310: 419
  22 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              266: 456
   2 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Makowski              439: 419
   3 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                378: 391
   4 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kwiatkowski           329: 311
   5 Beata          Piotrowska           - Piotr          Broda                 323: 449
   6 Wojciech       Zemło                - Juliusz        Czupryniak            467: 337
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Bogusław       Szyszka               385: 447
   8 Grzegorz       Pukniel              - Krystyna       Augustyniak           440: 338
   9 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Pogorzelski           427: 383
  10 Andrzej        Kroc                 - Waldemar       Czerwoniec            312: 458
  11 Grażyna        Wesołowska           - Marcin         Rogala                321: 314
  12 Andrzej        Kraska               - Anna           Arana                 324: 344
  13 Radosław       Jachna               - Karolina       Urbańska              394: 280
  14 Tomasz         Sehnal               - Krzysztof      Zawadzki              303: 387
  15 Jerzy          Luter                - Sylwia         Łada                  314: 308
  16 Ala            Białobrzewska        - Robert         Wagner                343: 291
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Anna           Krynicka              402: 295
  18 Aleksandra     Makowska             - Marta          Świątkowska           353: 232
  19 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Bajer                 489: 270
  20 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Baranowski            297: 434
  21 Renata         Andracka             - Michał         Dudko                 359: 272
  22 Jarosław       Paprocki             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 17-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.95  30581  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               157.86  29993  190
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.74  27132  172
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             156.03  30114  193
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.60  23807  153
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              155.48  30474  196
   8 Dawid Pikul                    Poznań               153.62  30110  196
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.43  30686  200
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               151.57  26373  174
  11 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.54  28792  190
  12 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  13 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.51  11288   75
  15 Michał Makowski                Warszawa             150.28  11271   75
  16 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.18  29586  197
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 149.43  17931  120
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.48  28508  192
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              148.39  28046  189
  20 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.23  26236  177
  21 Justyna Górka                  Kraków               148.22  25493  172
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.95  27815  188
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             147.75   5319   36
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             147.53  28768  195
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.97  28365  193
  26 Sławomir Piotrowski            Deszczno             146.20  14474   99
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.85   8751   60
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.16  24532  169
  30 Kamil Kister                   Puławy               145.13  28010  193
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  32 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.57  16192  112
  33 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.49  28609  198
  34 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.14  27243  189
  35 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.89  28058  195
  36 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  37 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.30  25221  176
  38 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.25  27933  195
  39 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  40 Juliusz Czupryniak             Warszawa             142.82  27421  192
  41 Bogusław Szyszka               Oława                141.96  27683  195
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            141.54  21655  153
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.97  27913  198
  44 Irena Sołdan                   Sopot                140.25  26787  191
  45 Janusz Krupiński               Bytom                139.96  25053  179
  46 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.46  27892  200
  47 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  48 Piotr Broda                    Sandomierz           139.15  25047  180
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.37  18541  134
  52 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.04  13666   99
  53 Jakub Błażejewski              Poznań               138.01  23875  173
  54 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  55 Marek Salamon                  Bytom                136.71   6699   49
  56 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.55  21439  157
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.55  25944  190
  58 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  59 Dariusz Kuć                    Stargard             135.39  19090  141
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.29  26922  199
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.98  26457  196
  62 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.90  18751  139
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  134.73  25598  190
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.16  23881  178
  66 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  67 Barbara Obremska               Wrocław              133.93  25581  191
  68 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  69 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  70 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.17  24370  183
  71 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.07  24751  186
  72 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.92  26319  198
  73 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            132.78   7967   60
  74 Tomasz Lempart                 Kraków               132.66  23215  175
  75 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.62  23208  175
  76 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.26  25262  191
  77 Michał Rogalewicz              Poznań               132.11  24968  189
  78 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            132.06  15583  118
  79 Joanna Juszczak                Warszawa             131.99  25738  195
  80 Radosław Jachna                Łódź                 131.93  14248  108
  81 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  82 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  83 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.84  17798  135
  84 Konrad Sowula                  Kraków               131.83  17402  132
  85 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.80  25306  192
  86 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  87 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.69  25680  195
  88 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  89 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.24  24673  188
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                131.13  22817  174
  93 Krzysztof Gibas                Kraków               131.12  22552  172
  94 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
  95 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.87  25520  195
  96 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.79  23673  181
  97 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  98 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.47  25702  197
  99 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 100 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.22  24612  189
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.71  19457  150
 102 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 103 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 104 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.40  24456  189
 105 Jerzy Matyasik                 Kraków               129.35  25481  197
 106 Adam Jurkowski                 Gliwice              129.17  14209  110
 107 Agnieszka Goniowska            Wrocław              128.65  12222   95
 108 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.48   8480   66
 111 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.33  17068  133
 112 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.87  24551  192
 113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.76  16992  133
 114 Marcin Ceglarek                Kraków               127.76  20952  164
 115 Marcin Rogala                  Warszawa             127.67  17235  135
 116 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 117 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.35   8023   63
 118 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.25  12980  102
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         127.15  18564  146
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 121 Maciej Perzyński               Piła                 126.71  14572  115
 122 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.62  24058  190
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 124 Marta Bajorek                  Warszawa             126.33  24382  193
 125 Agnieszka Walas                Kraków               126.22  23350  185
 126 Anita Bruska                   Gdynia               126.21  18931  150
 127 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.06  11976   95
 128 Ewa Radzikowska                Gliwice              125.77  16098  128
 129 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 130 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.53  20712  165
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 132 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.43   9031   72
 133 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        125.35   4262   34
 134 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.29  24808  198
 135 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 136 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.69  14838  119
 137 Natalia Ogierman               Katowice             124.60  21930  176
 138 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 139 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 140 Dorota Kuć                     Stargard             123.90  14372  116
 141 Zbigniew Rybak                 Warszawa             123.83  23527  190
 142 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 143 Andrzej Kraska                 Wrocław              123.61   6057   49
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Agata Kuć                      Stargard             123.11  22899  186
 147 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.64  24161  197
 148 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.62  15328  125
 149 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.51   8576   70
 150 Dariusz Sowula                 Kraków               122.50  14088  115
 151 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 152 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 153 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 154 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 155 Ewa Szałas                     Katowice             121.78  13518  111
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 158 Ewelina Gruda                  Białystok            121.48   5831   48
 159 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 160 Beata Piotrowska               Łódź                 121.38  13716  113
 161 Teresa Zalewska                Racibórz             121.25  24128  199
 162 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.93   5200   43
 164 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.88  23451  194
 165 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.85  15227  126
 166 Ala Białobrzewska              Gdynia               120.33  18892  157
 167 Małgorzata Jóźwiak             Iława                120.31   5775   48
 168 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.14  22466  187
 169 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 170 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 171 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 172 Adam Janicki                   Wrocław              119.79  17489  146
 173 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 174 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 175 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.33  10978   92
 176 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.11  18224  153
 177 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.05   8929   75
 178 Anna Krynicka                  Warszawa             119.02  10236   86
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              118.92  23070  194
 180 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 181 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 182 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.71  22793  192
 183 Agnieszka Matus                Milanówek            118.46  22271  188
 184 Jerzy Luter                    Bytom                118.30  22714  192
 185 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.30  22004  186
 186 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.21  23051  195
 187 Bożena Guział                  Racibórz             118.18  19382  164
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                118.12  22560  191
 189 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    118.03   7082   60
 190 Grzegorz Papciak               Jodłowa              117.73   8359   71
 191 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 192 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 193 Diana Pietrzykowska            Szczecin             117.13  21434  183
 194 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 195 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 196 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.63  11546   99
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              116.62  22392  192
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 200 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 201 Jacek Nowak                    Szczecin             116.28   8605   74
 202 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.08  23217  200
 203 Artur Wawrzynowski             Żukowo               116.06  18222  157
 204 Robert Wagner                  Wrocław              115.87  20857  180
 205 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 206 Adam Grzelec                   Poznań               115.58   6588   57
 207 Urszula Solarska               Łódź                 115.58  22769  197
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.47  10854   94
 209 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 210 Sławomir Długosz               Ostróda              115.35  13842  120
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             115.35  23069  200
 212 Rafał Stachowski               Police               114.84  10336   90
 213 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 214 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 215 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 216 Krzysztof Zawadzki             Sampława             114.09  21905  192
 217 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.85  21631  190
 218 Renata Andracka                Zwola                113.45  22010  194
 219 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.85   6658   59
 220 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 221 Maria Uryga                    Kraków               112.22   6621   59
 222 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 223 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.89  21624  195
 224 Adam Sternik                   Elbląg               110.86   7982   72
 225 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.53   7958   72
 226 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.35  20967  190
 227 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 228 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.08  21905  199
 229 Paweł Pogorzelski              Warszawa             110.07   6164   56
 230 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 231 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 232 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.42  21119  193
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 235 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 236 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 237 Zbigniew Kniotek               Bytom                109.17   6987   64
 238 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 239 Anna Kowalik                   Szczecin             108.94   3922   36
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.65   8149   75
 241 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               108.59   4995   46
 242 Dorota Ostrowska               Białystok            108.50  17469  161
 243 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 244 Waldemar Wypchał               Kraków               107.76  17565  163
 245 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.58  19150  178
 247 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 248 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.20   8040   75
 249 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 250 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 251 Marta Sztajnert                Wisła                106.74  11635  109
 252 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.59  15989  150
 253 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 254 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 255 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.46   8836   83
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.43   8727   82
 257 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 258 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.77   6346   60
 259 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 260 Lidia Żywna                    Gdynia               105.61  13941  132
 261 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          105.47   7805   74
 262 Michał Dreczka                 Poznań               105.37   9799   93
 263 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.54   7527   72
 265 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.44   8042   77
 266 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.11  20509  197
 267 Dominik Ulejczyk               Będzin               103.79  20551  198
 268 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 269 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.61   4766   46
 270 Marcin Kurowski                Racibórz             103.53  17911  173
 271 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     103.48   4967   48
 272 Karolina Urbańska              Poznań               103.12  18252  177
 273 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.53   3076   30
 274 Agnieszka Antos                Racibórz             102.28   7978   78
 275 Szymon Stępień                 Bytom                101.72   8443   83
 276 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.34  12161  120
 277 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             101.22   4960   49
 278 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 280 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             100.45   4219   42
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.29   4112   41
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.27  19652  196
 284 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.54   3484   35
 285 Karolina Mak                   Wrocław               99.30  15987  161
 286 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo              99.17   7041   71
 287 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 288 Ryszard Pliszka                Szczecin              98.33   6195   63
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.11  15207  155
 290 Anna Lenartowska               Gdynia                98.11   5592   57
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 292 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.35  18593  191
 293 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             96.94   6786   70
 294 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 295 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 296 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              93.78   3376   36
 297 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 298 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.16  11459  123
 299 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 300 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               93.04   8374   90
 301 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 302 Marta Majewska                 Wadowice              92.35   3140   34
 303 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.19  16409  178
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 305 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 306 Wanda Wach                     Tarnów                89.94   4227   47
 307 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 308 Teresa Balewska                Reda                  87.98  17509  199
 309 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 310 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 311 Anna Strugała                  Świnoujście           85.97   2665   31
 312 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.93   6273   73
 313 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.69   4573   54
 314 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             84.28   7501   89
 316 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.39   2653   33
 318 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      80.18  10022  125
 319 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 321 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 322 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 323 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 324 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              65.31   9208  141
 326 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 17-10-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.93   2695   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   8 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   9 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
  10 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  11 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  12 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.85   3584   26
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  14 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  15 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  16 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  17 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  18 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  19 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  20 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  21 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  22 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  23 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  24 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  25 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  27 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  28 Maciej Nawrocki                Babimost             127.75   3066   24
  29 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  30 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  31 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  32 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  34 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  35 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  36 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  37 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  38 Tomasz Sehnal                  Warszawa             114.46   2747   24
  39 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  40 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  41 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  42 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  43 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  44 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  45 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  46 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  47 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  48 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  49 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  50 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  51 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           94.29   2263   24
  52 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  53 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  54 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  55 Jakub Dworczyk                 Będzin                79.38   1905   24
  56 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  57 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  58 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  59 Sylwia Buks                    Warszawa             104.65   2407   23
  60 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  61 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  62 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  63 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  64 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  65 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  66 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  67 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  68 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  69 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  70 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  71 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  72 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  73 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  74 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  75 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  76 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  77 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  78 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  79 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  80 Maciej Kuć                     Stargard             115.05   2186   19
  81 Dorota Patera                  Legnica               69.21   1315   19
  82 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  83 Oliwier Antos                  Racibórz              58.94   1061   18
  84 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  85 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  86 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  87 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.35    907   17
  88 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  89 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  90 Karol Waniek                   Wrocław              137.67   2065   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Krzysztof Bukowski             Milanówek            127.00   1905   15
  93 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             125.67   1885   15
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  96 Jolanta Bednarska              Łódź                  62.79    879   14
  97 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  99 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
 100 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
 101 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 102 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
 103 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 104 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 105 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 106 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 107 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 108 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 109 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 110 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
 111 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 112 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 113 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 114 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              119.25   1431   12
 115 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 116 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 117 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 119 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 120 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 121 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 122 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 123 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 124 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 125 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 126 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 127 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.83   1306   12
 128 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 129 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 130 Tomasz Duda                    Tychy                107.92   1295   12
 131 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 132 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 135 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 136 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 137 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 138 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 139 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 140 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 141 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 142 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 143 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 144 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 145 Karolina Szubska               Jaworzno              97.67   1172   12
 146 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 147 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 148 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 149 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 150 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 151 Piotr Duda                     Tychy                 87.75   1053   12
 152 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 153 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 154 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 155 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 156 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 157 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 158 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 159 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 160 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 161 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 162 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 163 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 164 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 165 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             54.92    659   12
 166 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 167 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 168 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  115.00   1265   11
 169 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 170 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 171 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 172 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 173 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 174 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 175 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 176 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 177 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 178 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 179 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 180 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 181 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 182 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 183 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 184 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 185 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 186 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 187 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 188 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 189 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 190 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 191 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 192 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 193 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 194 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 195 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 196 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 197 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 198 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 199 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 200 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 201 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 202 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 203 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 204 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 205 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 206 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 207 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 208 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 209 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 210 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 211 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 212 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 213 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 214 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 215 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 216 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 217 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 218 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 219 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 220 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 221 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 222 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 223 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 224 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 225 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 226 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 227 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 228 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 229 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 230 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 231 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 232 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 233 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 234 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 235 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 236 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 237 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 238 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 239 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 240 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 241 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 242 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 243 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 244 Jerzy Ciesielski               Łódź                 114.50    687    6
 245 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 246 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 247 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 248 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 249 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 250 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 251 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 252 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 253 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 254 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 255 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 256 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 257 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 258 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 259 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 260 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 261 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 262 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 263 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 264 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 265 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 266 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 267 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 268 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 269 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie