Wrocław19
września
Wrocław 19-20 września XI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2015
Łódź26
września
Łódź 26-27 września XXI Mistrzostwa ŁodziMistrzostwa Regionów 2015
Nowe Miasto Lubawskie 3
października
Nowe Miasto Lubawskie 3- 4 października XVIII Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2015
Dariusz Puton najlepszy w Łodzi!26 - 27 września 2015 — XXI Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXI Mistrzostwa ŁodziŁódź, 26 - 27 września 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Puton najlepszy w Łodzi!W sobotnie przedpołudnie Poleski Ośrodek Sztuki przywitał wszystkich piękną złotą jesienią. W tegoroczne łódzkie „oczko” zagrały 44 osoby. Zawodnicy bardzo szybko i sprawnie rozgrywali partie. Ponieważ wszystko było na miejscu, nie traciliśmy czasu na poszukiwania sklepów i restauracji. Jak zawsze miła obsługa bufetu serwowała smaczne i tanie posiłki.

Po każdej rozegranej partii, zawodnik, który przegrał najmniejszą liczbą małych punktów, dostawał „Adasiową Nagrodę”, czyli dwuzłotową okolicznościową monetę z Łodzią.

Niestety w tym roku na „Łódkę” nie wsiadł żaden debiutant. Szkoda…

Niedzielny poranek przyprowadził (w większości) niewyspanych graczy. Jedna z zawodniczek powiedziała mi, że winę za ogólną niedyspozycję ponosi zbliżające się całkowite zaćmienie Księżyca. Hm... Na szczęście perlisty śmiech AStefki podziałał lepiej niż kawa i wszyscy jakoś się rozruszali.

W tym roku Mistrzostwa Łodzi okazały się podwójnie szczęśliwe dla Darka Putona. Wygrał turniej i okazał się najlepszym „macakiem” (19 blanków).

W niedzielę dwa razy rozegrał się rodzinny pojedynek Czupryniaków. W drugim starciu ojciec nie dał szans synowi i ostatecznie Maciek Czupryniak zdobył srebro.
Trzecim Muszkieterem okazał się Paweł Jackowski. Najlepszym Łodzianinem został <>Wojciech Zemło vel ZENIO. I na koniec kobiecy akcent wzorowej zawodniczki — najlepszą niewiastą została Agnieszka Goniowska.

Gorące podziękowania składam na ręce Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Scrabble za wspaniałą organizację, miłą atmosferę i ufundowane nagrody.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XX Mistrzostwa Łodzi
XIX Mistrzostwa Łodzi
XVIII Mistrzostwa Łodzi


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2a
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 26 września (7 rund)
11:00-11:50 — przyjmowanie zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 27 września (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOd dworca Łódź Kaliska piechotą 15 min: link do mapki
WyżywienieNa miejscu — bufet
NoclegiWe własnym zakresie: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz
NagrodyI miejsce – puchar + nagroda pieniężna
II miejsce – puchar + nagroda pieniężna
III miejsce – puchar + nagroda pieniężna
Dla najlepszego łodzianina – puchar + nagroda
Nagrody rzeczowe dla zawodników z dalszych miejsc
Dla najlepszego „macaka” blanków
Dla najlepszego debiutanta
Dla najlepszej zawodniczki
Po każdej rundzie nagrody pocieszenia dla przegranego najmniejszą liczba małych punktów
Inne w zależności od możliwości i pomysłowości organizatorów
OrganizatorzyŁódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Wojciech Zemło, tel. 600368806, email: wzemlo@toya.net.pl, GG: 3442656
SponsorzyCzłonkowie ŁKMS


Wyniki turnieju XXI Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            145.61     10.0     5065     2064     1138
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              146.67      9.0     5205     1888      863
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.22      9.0     4827     1932      380
  4 Mirosław        Uglik                Warszawa               141.17      9.0     4707     1896      181
  5 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               134.34      8.0     4990     1805      562
  6 Dominik         Urbacki              Pruszków               150.59      8.0     4987     1796      401
  7 Wojciech        Zemło                Łódź                   142.55      8.0     4797     1780      394
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.12      7.0     5380     1703      704
  9 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              135.49      7.0     4956     1777      327
 10 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               148.14      7.0     4956     1663      741
 11 Jakub           Szymczak             Łódź                   145.21      7.0     4827     1630      593
 12 Marek           Reda                 Dębówka                150.45      7.0     4824     1603      349
 13 Piotr           Broda                Sandomierz             130.71      7.0     4684     1682      353
 14 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                122.25      7.0     4634     1633      125
 15 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               125.88      7.0     4558     1690      -21
 16 Kamil           Kister               Puławy                 138.76      7.0     4533     1667      -93
 17 Kacper          Zegadło              Warszawa               137.31      7.0     4452     1669     -248
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                150.10      6.0     4822     1598      384
 19 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.05      6.0     4694     1487      201
 20 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              117.17      6.0     4607     1490      -52
 21 Andrzej         Kroc                 Łódź                   122.52      6.0     4548     1566      163
 22 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              114.97      6.0     4439     1435       76
 23 Robert          Głowacki             Łódź                   123.33      6.0     4394     1622     -386
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.30      6.0     4330     1505     -193
 25 Beata           Piotrowska           Łódź                   121.24      6.0     4318     1388     -196
 26 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.78      6.0     4084     1486     -468
 27 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   124.48      6.0     4074     1532     -503
 28 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   118.81      5.0     4604     1428     -129
 29 Jerzy           Luter                Bytom                  116.00      5.0     4324     1338      -96
 30 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               106.15      5.0     4208     1329     -563
 31 Renata          Andracka             Zwola                  114.12      5.0     4170     1392     -297
 32 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.5     3980     1179      -40
 33 Janina          Dąbrowska            Rybnik                 100.00      4.5     3762     1115     -484
 34 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   115.89      4.0     4650     1191       20
 35 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   106.98      4.0     4136     1180     -447
 36 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.51      4.0     4028     1242     -317
 37 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.91      4.0     2837      840      467
 38 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     3913      974     -336
 39 Józef           Burzyński            Ełk                    108.23      3.5     3778      971     -391
 40 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      3.5     3704      929     -176
 41 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      3.0     4092     1064     -341
 42 Maria           Pokorska             Warszawa               115.43      2.5     2438      596      233
 43 Anna            Stefańska            Łódź                   115.90      2.0     1792      545      -91
 44 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      1.5     3784      781     -687
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXI Mistrzostwa Łodzi



	Dominik Urbacki 150.59 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Głowacki              123.33 -  315: 407   73
    2    12 Krzysztof      Obremski              150.10 +  459: 425  200
    3    11 Grzegorz       Pukniel               124.48 -  412: 427   74
    4    12 Andrzej        Kroc                  122.52 +  391: 337  173
    5    13 Joanna         Ostrowska             117.78 +  490: 347  168
    6     7 Kacper         Zegadło               137.31 +  510: 335  187
    7     4 Kamil          Kister                138.76 +  495: 272  189
    8     2 Dariusz        Puton                 145.61 -  307: 497   96
    9     4 Paweł          Jackowski             138.22 -  416: 422   88
   10     7 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 +  441: 401  167
   11     6 Piotr          Broda                 130.71 +  348: 329  181
   12     4 Marek          Reda                  150.45 +  403: 387  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Marek Reda 150.45 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  122.52 -  404: 440   73
    2    13 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  457: 353  169
    3     6 Agnieszka      Goniowska             122.25 +  493: 374  172
    4     4 Renata         Andracka              114.12 +  406: 293  164
    5     2 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  337: 338   85
    6     6 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  332: 435   76
    7     9 Wojciech       Zemło                 142.55 -  352: 356   93
    8    12 Anna           Stefańska             115.90 +  469: 327  166
    9    10 Ryszard        Korpalski             114.97 +  427: 421  165
   10     9 Jerzy          Luter                 116.00 +  371: 353  166
   11     8 Robert         Głowacki              123.33 +  389: 382  173
   12     4 Dominik        Urbacki               150.59 -  387: 403  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Krzysztof Obremski 150.10 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  412: 449   72
    2    12 Dominik        Urbacki               150.59 -  425: 459  101
    3    17 Mirosław       Uglik                 141.17 -  368: 411   91
    4    20 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  431: 366  166
    5    16 Andrzej        Kroc                  122.52 +  410: 358  173
    6    12 Renata         Andracka              114.12 +  432: 245  164
    7     7 Jakub          Szymczak              145.21 +  368: 340  195
    8     7 Wojciech       Zemło                 142.55 -  418: 472   93
    9     9 Kamil          Kister                138.76 +  457: 302  189
   10     8 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  350: 365   76
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  421: 321  180
   12     7 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  330: 350   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Miłosz Wrzałek 148.14 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Beata          Piotrowska            121.24 +  506: 302  171
    2     1 Grzegorz       Pukniel               124.48 +  502: 205  174
    3     2 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  356: 552   85
    4     3 Dariusz        Puton                 145.61 -  353: 367   96
    5     6 Paweł          Jackowski             138.22 -  379: 403   88
    6    10 Mirosław       Uglik                 141.17 -  347: 436   91
    7    15 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  483: 237  160
    8    10 Agnieszka      Goniowska             122.25 +  442: 299  172
    9     6 Piotr          Broda                 130.71 +  435: 351  181
   10     6 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  477: 341  169
   11     5 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  326: 392   76
   12     7 Krzysztof      Obremski              150.10 +  350: 330  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Maciej Czupryniak 146.67 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  475: 308  169
    2     3 Waldemar       Czerwoniec            130.05 +  446: 351  180
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  407: 319  180
    4     1 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  311: 466   85
    5     5 Grzegorz       Pukniel               124.48 +  453: 233  174
    6     2 Piotr          Broda                 130.71 +  559: 350  181
    7     2 Paweł          Jackowski             138.22 +  434: 393  188
    8     1 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  338: 556   84
    9     2 Robert         Głowacki              123.33 +  484: 243  173
   10     1 Dariusz        Puton                 145.61 -  361: 367   96
   11     2 Stanisław      Rydzik                144.12 +  489: 461  194
   12     2 Juliusz        Czupryniak            134.34 +  448: 295  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Dariusz Puton 145.61 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Ostrowska             117.78 +  452: 284  168
    2     8 Mirosław       Uglik                 141.17 +  475: 343  191
    3     4 Kamil          Kister                138.76 +  487: 250  189
    4     3 Miłosz         Wrzałek               148.14 +  367: 353  198
    5     1 Stanisław      Rydzik                144.12 +  450: 292  194
    6     1 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  377: 425   85
    7     3 Piotr          Broda                 130.71 +  434: 259  181
    8     2 Dominik        Urbacki               150.59 +  497: 307  201
    9     1 Juliusz        Czupryniak            134.34 +  375: 357  184
   10     1 Maciej         Czupryniak            146.67 +  367: 361  197
   11     1 Paweł          Jackowski             138.22 -  367: 398   88
   12     1 Paweł          Jackowski             138.22 +  417: 298  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2064  / 12 172.00




	Jakub Szymczak 145.21 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 +  453: 333  167
    2     6 Robert         Głowacki              123.33 +  476: 338  173
    3     3 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  351: 416   84
    4     6 Grzegorz       Pukniel               124.48 -  373: 387   74
    5     9 Marcin         Radwański             106.98 +  385: 344  157
    6     8 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  463: 307  156
    7     7 Krzysztof      Obremski              150.10 -  340: 368  100
    8     8 Kamil          Kister                138.76 +  425: 347  189
    9     5 Mirosław       Uglik                 141.17 -  381: 394   91
   10    10 Agnieszka      Goniowska             122.25 +  490: 294  172
   11     7 Kacper         Zegadło               137.31 -  329: 364   87
   12     8 Waldemar       Czerwoniec            130.05 +  361: 342  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Stanisław Rydzik 144.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Luter                 116.00 +  449: 357  166
    2     9 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  601: 243  156
    3     1 Wojciech       Zemło                 142.55 +  368: 359  193
    4     2 Juliusz        Czupryniak            134.34 +  491: 362  184
    5     1 Dariusz        Puton                 145.61 -  292: 450   96
    6     3 Paweł          Jackowski             138.22 -  348: 378   88
    7     5 Robert         Głowacki              123.33 -  397: 403   73
    8     5 Mirosław       Uglik                 141.17 +  493: 392  191
    9     3 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  399: 479   85
   10     5 Kacper         Zegadło               137.31 +  538: 383  187
   11     2 Maciej         Czupryniak            146.67 -  461: 489   97
   12     6 Kacper         Zegadło               137.31 +  543: 381  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Wojciech Zemło 142.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  503: 269  166
    2     2 Andrzej        Kroc                  122.52 +  373: 360  173
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.12 -  359: 368   94
    4     7 Kamil          Kister                138.76 -  346: 364   89
    5    12 Kacper         Zegadło               137.31 -  366: 376   87
    6    14 Karolina       Urbańska              100.00 +  371: 310  150
    7     9 Marek          Reda                  150.45 +  356: 352  200
    8     7 Krzysztof      Obremski              150.10 +  472: 418  200
    9     8 Szymon         Dąbrowski             125.88 +  415: 356  176
   10     2 Marek          Dudkiewicz            135.49 +  416: 381  185
   11     4 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  380: 434   84
   12     5 Szymon         Dąbrowski             125.88 +  440: 415  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Mirosław Uglik 141.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Pokorska              115.43 +  384: 362  165
    2     8 Dariusz        Puton                 145.61 -  343: 475   96
    3    17 Krzysztof      Obremski              150.10 +  411: 368  200
    4    11 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  409: 329  150
    5     3 Piotr          Broda                 130.71 -  362: 573   81
    6    10 Miłosz         Wrzałek               148.14 +  436: 347  198
    7     8 Grzegorz       Pukniel               124.48 +  330: 258  174
    8     5 Stanisław      Rydzik                144.12 -  392: 493   94
    9     5 Jakub          Szymczak              145.21 +  394: 381  195
   10     4 Robert         Głowacki              123.33 +  351: 251  173
   11     3 Marek          Dudkiewicz            135.49 +  428: 330  185
   12     3 Marek          Dudkiewicz            135.49 +  467: 359  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Kamil Kister 138.76 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             114.97 +  422: 352  165
    2     4 Paweł          Jackowski             138.22 +  381: 314  188
    3     4 Dariusz        Puton                 145.61 -  250: 487   96
    4     7 Wojciech       Zemło                 142.55 +  364: 346  193
    5     7 Robert         Głowacki              123.33 -  419: 432   73
    6    11 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  496: 236  150
    7     4 Dominik        Urbacki               150.59 -  272: 495  101
    8     8 Jakub          Szymczak              145.21 -  347: 425   95
    9     9 Krzysztof      Obremski              150.10 -  302: 457  100
   10    14 Renata         Andracka              114.12 +  357: 304  164
   11    12 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  462: 398  169
   12    11 Robert         Głowacki              123.33 +  461: 380  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Paweł Jackowski 138.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              114.12 +  474: 275  164
    2     4 Kamil          Kister                138.76 -  314: 381   89
    3     9 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  441: 335  160
    4     8 Joanna         Ostrowska             117.78 +  403: 287  168
    5     6 Miłosz         Wrzałek               148.14 +  403: 379  198
    6     3 Stanisław      Rydzik                144.12 +  378: 348  194
    7     2 Maciej         Czupryniak            146.67 -  393: 434   97
    8     3 Marek          Dudkiewicz            135.49 +  480: 401  185
    9     4 Dominik        Urbacki               150.59 +  422: 416  201
   10     3 Juliusz        Czupryniak            134.34 +  423: 407  184
   11     1 Dariusz        Puton                 145.61 +  398: 367  196
   12     1 Dariusz        Puton                 145.61 -  298: 417   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 12 161.00




	Kacper Zegadło 137.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  416: 264  160
    2     5 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  291: 410   85
    3     7 Piotr          Broda                 130.71 -  280: 397   81
    4    17 Karolina       Urbańska              100.00 +  360: 345  150
    5    12 Wojciech       Zemło                 142.55 +  376: 366  193
    6     7 Dominik        Urbacki               150.59 -  335: 510  101
    7    12 Waldemar       Czerwoniec            130.05 +  390: 356  180
    8     9 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  431: 351  169
    9     7 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 +  445: 291  167
   10     5 Stanisław      Rydzik                144.12 -  383: 538   94
   11     7 Jakub          Szymczak              145.21 +  364: 329  195
   12     6 Stanisław      Rydzik                144.12 -  381: 543   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Marek Dudkiewicz 135.49 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Józef          Burzyński             108.23 +  461: 331  158
    2     5 Kacper         Zegadło               137.31 +  410: 291  187
    3     2 Miłosz         Wrzałek               148.14 +  552: 356  198
    4     1 Maciej         Czupryniak            146.67 +  466: 311  197
    5     2 Marek          Reda                  150.45 +  338: 337  200
    6     1 Dariusz        Puton                 145.61 +  425: 377  196
    7     1 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  354: 436   84
    8     3 Paweł          Jackowski             138.22 -  401: 480   88
    9     3 Stanisław      Rydzik                144.12 +  479: 399  194
   10     2 Wojciech       Zemło                 142.55 -  381: 416   93
   11     3 Mirosław       Uglik                 141.17 -  330: 428   91
   12     3 Mirosław       Uglik                 141.17 -  359: 467   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Juliusz Czupryniak 134.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Radwański             106.98 +  443: 344  157
    2    11 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  419: 297  150
    3     3 Jakub          Szymczak              145.21 +  416: 351  195
    4     2 Stanisław      Rydzik                144.12 -  362: 491   94
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  487: 334  180
    6     4 Robert         Głowacki              123.33 +  378: 293  173
    7     1 Marek          Dudkiewicz            135.49 +  436: 354  185
    8     1 Maciej         Czupryniak            146.67 +  556: 338  197
    9     1 Dariusz        Puton                 145.61 -  357: 375   96
   10     3 Paweł          Jackowski             138.22 -  407: 423   88
   11     4 Wojciech       Zemło                 142.55 +  434: 380  193
   12     2 Maciej         Czupryniak            146.67 -  295: 448   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Rafał Wesołowski 132.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Dąbrowski             106.15 -  356: 370   56
    2    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  405: 333  150
    3    13 Joanna         Ostrowska             117.78 -  362: 417   68
    4    15 Janina         Dąbrowska             100.00 +  577: 228  150
    5     8 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  445: 284  160
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  388: 332  180
    7     6 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  304: 406   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  7 120.00




	Piotr Broda 130.71 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  453: 244  150
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  368: 394   80
    3     7 Kacper         Zegadło               137.31 +  397: 280  187
    4     9 Szymon         Dąbrowski             125.88 +  447: 337  176
    5     3 Mirosław       Uglik                 141.17 +  573: 362  191
    6     2 Maciej         Czupryniak            146.67 -  350: 559   97
    7     3 Dariusz        Puton                 145.61 -  259: 434   96
    8     6 Jerzy          Luter                 116.00 +  415: 280  166
    9     6 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  351: 435   98
   10    11 Andrzej        Kroc                  122.52 +  363: 290  173
   11     6 Dominik        Urbacki               150.59 -  329: 348  101
   12     9 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 +  379: 368  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Krzysztof Sporczyk 130.30 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Dąbrowski             100.00 +  394: 291  150
    2     7 Piotr          Broda                 130.71 +  394: 368  181
    3     5 Maciej         Czupryniak            146.67 -  319: 407   97
    4     5 Agnieszka      Goniowska             122.25 +  366: 333  172
    5     4 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  334: 487   84
    6     5 Rafał          Wesołowski            132.91 -  332: 388   83
    7    11 Grażyna        Wesołowska            118.81 -  328: 428   69
    8    13 Waldemar       Czerwoniec            130.05 +  396: 368  180
    9    13 Andrzej        Kroc                  122.52 -  381: 461   73
   10    15 Janina         Dąbrowska             100.00 +  474: 291  150
   11     9 Krzysztof      Obremski              150.10 -  321: 421  100
   12    13 Jerzy          Luter                 116.00 +  291: 280  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Waldemar Czerwoniec 130.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  424: 294  150
    2     3 Maciej         Czupryniak            146.67 -  351: 446   97
    3    10 Renata         Andracka              114.12 -  351: 431   64
    4    14 Beata          Piotrowska            121.24 +  457: 389  171
    5    11 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  367: 403   76
    6    13 Andrzej        Kroc                  122.52 +  390: 368  173
    7    12 Kacper         Zegadło               137.31 -  356: 390   87
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  368: 396   80
    9    15 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  381: 369  160
   10    12 Joanna         Ostrowska             117.78 +  416: 282  168
   11    11 Jerzy          Luter                 116.00 +  491: 364  166
   12     8 Jakub          Szymczak              145.21 -  342: 361   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Szymon Dąbrowski 125.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janina         Dąbrowska             100.00 +  360: 347  150
    2    10 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  284: 461   72
    3    12 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 +  393: 377  167
    4     9 Piotr          Broda                 130.71 -  337: 447   81
    5    11 Waldemar       Czerwoniec            130.05 +  403: 367  180
    6     6 Marek          Reda                  150.45 +  435: 332  200
    7     6 Rafał          Wesołowski            132.91 +  406: 304  183
    8     4 Robert         Głowacki              123.33 -  412: 413   73
    9     8 Wojciech       Zemło                 142.55 -  356: 415   93
   10     8 Krzysztof      Obremski              150.10 +  365: 350  200
   11     5 Miłosz         Wrzałek               148.14 +  392: 326  198
   12     5 Wojciech       Zemło                 142.55 -  415: 440   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Grzegorz Pukniel 124.48 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  441: 271  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  205: 502   98
    3    11 Dominik        Urbacki               150.59 +  427: 412  201
    4     6 Jakub          Szymczak              145.21 +  387: 373  195
    5     5 Maciej         Czupryniak            146.67 -  233: 453   97
    6     9 Agnieszka      Goniowska             122.25 +  364: 358  172
    7     8 Mirosław       Uglik                 141.17 -  258: 330   91
    8    11 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 -  312: 443   67
    9    14 Jerzy          Luter                 116.00 -  315: 363   66
   10    13 Ryszard        Korpalski             114.97 -  333: 400   65
   11    15 Anna           Stefańska             115.90 +  391: 286  166
   12    15 Renata         Andracka              114.12 +  408: 386  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Robert Głowacki 123.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Urbacki               150.59 +  407: 315  201
    2     6 Jakub          Szymczak              145.21 -  338: 476   95
    3    16 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  442: 378  150
    4    10 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  410: 320  156
    5     7 Kamil          Kister                138.76 +  432: 419  189
    6     4 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  293: 378   84
    7     5 Stanisław      Rydzik                144.12 +  403: 397  194
    8     4 Szymon         Dąbrowski             125.88 +  413: 412  176
    9     2 Maciej         Czupryniak            146.67 -  243: 484   97
   10     4 Mirosław       Uglik                 141.17 -  251: 351   91
   11     8 Marek          Reda                  150.45 -  382: 389  100
   12    11 Kamil          Kister                138.76 -  380: 461   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Andrzej Kroc 122.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Reda                  150.45 +  440: 404  200
    2     2 Wojciech       Zemło                 142.55 -  360: 373   93
    3     8 Beata          Piotrowska            121.24 +  333: 315  171
    4    12 Dominik        Urbacki               150.59 -  337: 391  101
    5    16 Krzysztof      Obremski              150.10 -  358: 410  100
    6    13 Waldemar       Czerwoniec            130.05 -  368: 390   80
    7    17 Joanna         Ostrowska             117.78 +  342: 281  168
    8    15 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  436: 361  156
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  461: 381  180
   10    11 Piotr          Broda                 130.71 -  290: 363   81
   11    10 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 -  343: 361   67
   12    12 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  480: 355  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Agnieszka Goniowska 122.25 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              150.10 +  449: 412  200
    2    10 Szymon         Dąbrowski             125.88 +  461: 284  176
    3     6 Marek          Reda                  150.45 -  374: 493  100
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  333: 366   80
    5    10 Renata         Andracka              114.12 +  420: 402  164
    6     9 Grzegorz       Pukniel               124.48 -  358: 364   74
    7    10 Ryszard        Korpalski             114.97 +  385: 367  165
    8    10 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  299: 442   98
    9    12 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  359: 287  150
   10    10 Jakub          Szymczak              145.21 -  294: 490   95
   11    14 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  403: 332  166
   12    10 Ryszard        Korpalski             114.97 +  499: 270  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Beata Piotrowska 121.24 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  302: 506   98
    2    14 Maria          Pokorska              115.43 +  402: 354  165
    3     8 Andrzej        Kroc                  122.52 -  315: 333   73
    4    14 Waldemar       Czerwoniec            130.05 -  389: 457   80
    5    20 Józef          Burzyński             108.23 +  381: 320  158
    6    15 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 -  356: 412   67
    7    18 Janina         Dąbrowska             100.00 +  374: 329  150
    8    16 Marcin         Radwański             106.98 +  328: 309  157
    9    11 Grażyna        Wesołowska            118.81 -  329: 378   69
   10    16 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  357: 348  150
   11    13 Ryszard        Korpalski             114.97 -  361: 403   65
   12    14 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  424: 365  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Grażyna Wesołowska 118.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            146.67 -  308: 475   97
    2    13 Marek          Reda                  150.45 -  353: 457  100
    3    19 Maria          Pokorska              115.43 +  419: 337  165
    4    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  458: 284  150
    5    15 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  321: 385   50
    6    18 Joanna         Ostrowska             117.78 +  494: 288  168
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              130.30 +  428: 328  180
    8     9 Kacper         Zegadło               137.31 -  351: 431   87
    9    11 Beata          Piotrowska            121.24 +  378: 329  171
   10     6 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  341: 477   98
   11    12 Kamil          Kister                138.76 -  398: 462   89
   12    12 Andrzej        Kroc                  122.52 -  355: 480   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Joanna Ostrowska 117.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 145.61 -  284: 452   96
    2    17 Ryszard        Korpalski             114.97 +  350: 337  165
    3    13 Rafał          Wesołowski            132.91 +  417: 362  183
    4     8 Paweł          Jackowski             138.22 -  287: 403   88
    5    13 Dominik        Urbacki               150.59 -  347: 490  101
    6    18 Grażyna        Wesołowska            118.81 -  288: 494   69
    7    17 Andrzej        Kroc                  122.52 -  281: 342   73
    8    20 Józef          Burzyński             108.23 +  361: 278  158
    9    17 Marcin         Radwański             106.98 +  388: 335  157
   10    12 Waldemar       Czerwoniec            130.05 -  282: 416   80
   11    18 Janina         Dąbrowska             100.00 +  377: 296  150
   12    16 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  422: 347  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Rafał Błaszkiewicz 117.17 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Szymczak              145.21 -  333: 453   95
    2    20 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  431: 395  166
    3    12 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  377: 393   76
    4    13 Wojciech       Gołęcki               109.51 -  349: 432   60
    5    17 Janina         Dąbrowska             100.00 +  426: 302  150
    6    15 Beata          Piotrowska            121.24 +  412: 356  171
    7    13 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  415: 408  156
    8    11 Grzegorz       Pukniel               124.48 +  443: 312  174
    9     7 Kacper         Zegadło               137.31 -  291: 445   87
   10     7 Dominik        Urbacki               150.59 -  401: 441  101
   11    10 Andrzej        Kroc                  122.52 +  361: 343  173
   12     9 Piotr          Broda                 130.71 -  368: 379   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Jerzy Luter 116.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                144.12 -  357: 449   94
    2    15 Karolina       Urbańska              100.00 -  363: 458   50
    3    18 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  402: 378  166
    4    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  437: 339  150
    5    14 Maciej         Dąbrowski             106.15 -  340: 352   56
    6    16 Marcin         Radwański             106.98 +  427: 218  157
    7    14 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  358: 343  150
    8     6 Piotr          Broda                 130.71 -  280: 415   81
    9    14 Grzegorz       Pukniel               124.48 +  363: 315  174
   10     9 Marek          Reda                  150.45 -  353: 371  100
   11    11 Waldemar       Czerwoniec            130.05 -  364: 491   80
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  280: 291   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Anna Stefańska 115.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Marek          Reda                  150.45 -  327: 469  100
    9    16 Renata         Andracka              114.12 -  323: 434   64
   10    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  404: 284  150
   11    15 Grzegorz       Pukniel               124.48 -  286: 391   74
   12    17 Marcin         Radwański             106.98 +  452: 305  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  5 109.00




	Krystyna Augustyniak 115.89 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 142.55 -  269: 503   93
    2    20 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 -  395: 431   67
    3    18 Jerzy          Luter                 116.00 -  378: 402   66
    4    20 Krzysztof      Obremski              150.10 -  366: 431  100
    5    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  521: 255  150
    6    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  433: 301  150
    7    16 Marcin         Radwański             106.98 -  431: 479   57
    8    17 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  351: 422   50
    9    19 Józef          Burzyński             108.23 +  477: 266  158
   10    17 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  350: 315  160
   11    14 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  332: 403   72
   12    16 Joanna         Ostrowska             117.78 -  347: 422   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Maria Pokorska 115.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Uglik                 141.17 -  362: 384   91
    2    14 Beata          Piotrowska            121.24 -  354: 402   71
    3    19 Grażyna        Wesołowska            118.81 -  337: 419   69
    4    21 Ryszard        Korpalski             114.97 -  351: 398   65
    5    22 PAUZA
    6    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  320: 319  150
    7    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  414: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Ryszard Korpalski 114.97 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                138.76 -  352: 422   89
    2    17 Joanna         Ostrowska             117.78 -  337: 350   68
    3    20 Michał         Dąbrowski             100.00 -  336: 372   50
    4    21 Maria          Pokorska              115.43 +  398: 351  165
    5    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  458: 272  150
    6    17 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  334: 299  160
    7    10 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  367: 385   72
    8    14 Renata         Andracka              114.12 +  363: 292  164
    9    10 Marek          Reda                  150.45 -  421: 427  100
   10    13 Grzegorz       Pukniel               124.48 +  400: 333  174
   11    13 Beata          Piotrowska            121.24 +  403: 361  171
   12    10 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  270: 499   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Renata Andracka 114.12 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             138.22 -  275: 474   88
    2    18 Janina         Dąbrowska             100.00 +  416: 328  150
    3    10 Waldemar       Czerwoniec            130.05 +  431: 351  180
    4     4 Marek          Reda                  150.45 -  293: 406  100
    5    10 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  402: 420   72
    6    12 Krzysztof      Obremski              150.10 -  245: 432  100
    7    20 Józef          Burzyński             108.23 +  358: 282  158
    8    14 Ryszard        Korpalski             114.97 -  292: 363   65
    9    16 Anna           Stefańska             115.90 +  434: 323  166
   10    14 Kamil          Kister                138.76 -  304: 357   89
   11    16 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  334: 323  150
   12    15 Grzegorz       Pukniel               124.48 -  386: 408   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Wojciech Gołęcki 109.51 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kacper         Zegadło               137.31 -  264: 416   87
    2    21 Józef          Burzyński             108.23 +  428: 250  158
    3     9 Paweł          Jackowski             138.22 -  335: 441   88
    4    13 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 +  432: 349  167
    5     8 Rafał          Wesołowski            132.91 -  284: 445   83
    6    17 Ryszard        Korpalski             114.97 -  299: 334   65
    7    15 Miłosz         Wrzałek               148.14 -  237: 483   98
    8    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  431: 324  150
    9    15 Waldemar       Czerwoniec            130.05 -  369: 381   80
   10    17 Krystyna       Augustyniak           115.89 -  315: 350   66
   11    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  279: 343   50
   12    20 Karolina       Urbańska              100.00 +  355: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Józef Burzyński 108.23 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            135.49 -  331: 461   85
    2    21 Wojciech       Gołęcki               109.51 -  250: 428   60
    3    22 PAUZA
    4    19 Marcin         Radwański             106.98 -  268: 370   57
    5    20 Beata          Piotrowska            121.24 -  320: 381   71
    6    20 Michał         Dąbrowski             100.00 +  412: 287  150
    7    20 Renata         Andracka              114.12 -  282: 358   64
    8    20 Joanna         Ostrowska             117.78 -  278: 361   68
    9    19 Krystyna       Augustyniak           115.89 -  266: 477   66
   10    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  268: 316   50
   11    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  419: 363  150
   12    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  384: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27




	Marcin Radwański 106.98 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  344: 443   84
    2    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  402: 338  150
    3    15 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  324: 396   50
    4    19 Józef          Burzyński             108.23 +  370: 268  158
    5     9 Jakub          Szymczak              145.21 -  344: 385   95
    6    16 Jerzy          Luter                 116.00 -  218: 427   66
    7    16 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  479: 431  166
    8    16 Beata          Piotrowska            121.24 -  309: 328   71
    9    17 Joanna         Ostrowska             117.78 -  335: 388   68
   10    19 Maciej         Dąbrowski             106.15 -  349: 376   56
   11    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  357: 351  150
   12    17 Anna           Stefańska             115.90 -  305: 452   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Maciej Dąbrowski 106.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            132.91 +  370: 356  183
    2     9 Stanisław      Rydzik                144.12 -  243: 601   94
    3    14 Karolina       Urbańska              100.00 +  386: 347  150
    4    10 Robert         Głowacki              123.33 -  320: 410   73
    5    14 Jerzy          Luter                 116.00 +  352: 340  166
    6     8 Jakub          Szymczak              145.21 -  307: 463   95
    7    13 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 -  408: 415   67
    8    15 Andrzej        Kroc                  122.52 -  361: 436   73
    9    18 Janina         Dąbrowska             100.00 -  316: 318   50
   10    19 Marcin         Radwański             106.98 +  376: 349  157
   11    17 Michał         Dąbrowski             100.00 +  404: 312  150
   12    14 Beata          Piotrowska            121.24 -  365: 424   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Janina Dąbrowska 100.00 Rybnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             125.88 -  347: 360   76
    2    18 Renata         Andracka              114.12 -  328: 416   64
    3    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  339: 252  150
    4    15 Rafał          Wesołowski            132.91 -  228: 577   83
    5    17 Rafał          Błaszkiewicz          117.17 -  302: 426   67
    6    22 PAUZA
    7    18 Beata          Piotrowska            121.24 -  329: 374   71
    8    18 Karolina       Urbańska              100.00 +  346: 338  150
    9    18 Maciej         Dąbrowski             106.15 +  318: 316  156
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  291: 474   80
   11    18 Joanna         Ostrowska             117.78 -  296: 377   68
   12    19 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  338: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 11 101.36




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 130.71 -  244: 453   81
    2    22 PAUZA
    3    16 Robert         Głowacki              123.33 -  378: 442   73
    4    18 Grażyna        Wesołowska            118.81 -  284: 458   69
    5    18 Karolina       Urbańska              100.00 -  342: 367   50
    6    19 Krystyna       Augustyniak           115.89 -  301: 433   66
    7    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  316: 311  150
    8    19 Wojciech       Gołęcki               109.51 -  324: 431   60
    9    21 Michał         Dąbrowski             100.00 -  281: 369   50
   10    20 Anna           Stefańska             115.90 -  284: 404   66
   11    21 Józef          Burzyński             108.23 -  363: 419   58
   12    21 Józef          Burzyński             108.23 -  367: 384   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  / 11  71.00




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              130.30 -  291: 394   80
    2    16 Rafał          Wesołowski            132.91 -  333: 405   83
    3    20 Ryszard        Korpalski             114.97 +  372: 336  165
    4    16 Jerzy          Luter                 116.00 -  339: 437   66
    5    21 Krystyna       Augustyniak           115.89 -  255: 521   66
    6    20 Józef          Burzyński             108.23 -  287: 412   58
    7    22 PAUZA
    8    21 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  332: 362   50
    9    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  369: 281  150
   10    18 Karolina       Urbańska              100.00 +  431: 383  150
   11    17 Maciej         Dąbrowski             106.15 -  312: 404   56
   12    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  292: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  / 11  88.55




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 PAUZA
    2    11 Juliusz        Czupryniak            134.34 -  297: 419   84
    3    15 Marcin         Radwański             106.98 +  396: 324  157
    4    11 Mirosław       Uglik                 141.17 -  329: 409   91
    5    15 Grażyna        Wesołowska            118.81 +  385: 321  169
    6    11 Kamil          Kister                138.76 -  236: 496   89
    7    14 Jerzy          Luter                 116.00 -  343: 358   66
    8    17 Krystyna       Augustyniak           115.89 +  422: 351  166
    9    12 Agnieszka      Goniowska             122.25 -  287: 359   72
   10    16 Beata          Piotrowska            121.24 -  348: 357   71
   11    16 Renata         Andracka              114.12 -  323: 334   64
   12    18 Michał         Dąbrowski             100.00 +  314: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 11 107.18




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Pukniel               124.48 -  271: 441   74
    2    19 Marcin         Radwański             106.98 -  338: 402   57
    3    21 Janina         Dąbrowska             100.00 -  252: 339   50
    4    22 PAUZA
    5    19 Ryszard        Korpalski             114.97 -  272: 458   65
    6    21 Maria          Pokorska              115.43 -  319: 320   65
    7    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  311: 316   50
    8    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  362: 332  150
    9    20 Karolina       Urbańska              100.00 -  284: 387   50
   10    21 Józef          Burzyński             108.23 +  316: 268  158
   11    20 Wojciech       Gołęcki               109.51 +  343: 279  160
   12    19 Janina         Dąbrowska             100.00 -  336: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 11  84.45




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Czerwoniec            130.05 -  294: 424   80
    2    15 Jerzy          Luter                 116.00 +  458: 363  166
    3    14 Maciej         Dąbrowski             106.15 -  347: 386   56
    4    17 Kacper         Zegadło               137.31 -  345: 360   87
    5    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  367: 342  150
    6    14 Wojciech       Zemło                 142.55 -  310: 371   93
    7    19 Maria          Pokorska              115.43 -  283: 414   65
    8    18 Janina         Dąbrowska             100.00 -  338: 346   50
    9    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  387: 284  150
   10    18 Michał         Dąbrowski             100.00 -  383: 431   50
   11    19 Marcin         Radwański             106.98 -  351: 357   57
   12    20 Wojciech       Gołęcki               109.51 -  229: 355   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXI Mistrzostwa Łodzi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Robert         Głowacki              315: 407
   2 Andrzej        Kroc                 - Marek          Reda                  440: 404
   3 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             412: 449
   4 Beata          Piotrowska           - Miłosz         Wrzałek               302: 506
   5 Maciej         Czupryniak           - Grażyna        Wesołowska            475: 308
   6 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Puton                 284: 452
   7 Jakub          Szymczak             - Rafał          Błaszkiewicz          453: 333
   8 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                357: 449
   9 Wojciech       Zemło                - Krystyna       Augustyniak           503: 269
  10 Maria          Pokorska             - Mirosław       Uglik                 362: 384
  11 Kamil          Kister               - Ryszard        Korpalski             422: 352
  12 Renata         Andracka             - Paweł          Jackowski             275: 474
  13 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Gołęcki               416: 264
  14 Józef          Burzyński            - Marek          Dudkiewicz            331: 461
  15 Juliusz        Czupryniak           - Marcin         Radwański             443: 344
  16 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            370: 356
  17 Piotr          Broda                - Liliana        Dąbrowska             453: 244
  18 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              291: 394
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Karolina       Urbańska              424: 294
  20 Janina         Dąbrowska            - Szymon         Dąbrowski             347: 360
  21 Grzegorz       Pukniel              - Katarzyna      Rachaus               441: 271
  22 Mateusz        Gołębiewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Pukniel               502: 205
   2 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Zemło                 360: 373
   3 Maciej         Czupryniak           - Waldemar       Czerwoniec            446: 351
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                314: 381
   5 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               410: 291
   6 Robert         Głowacki             - Jakub          Szymczak              338: 476
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 394: 368
   8 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Puton                 343: 475
   9 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Dąbrowski             601: 243
  10 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Goniowska             284: 461
  11 Juliusz        Czupryniak           - Mateusz        Gołębiewski           419: 297
  12 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               425: 459
  13 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Reda                  353: 457
  14 Beata          Piotrowska           - Maria          Pokorska              402: 354
  15 Karolina       Urbańska             - Jerzy          Luter                 458: 363
  16 Rafał          Wesołowski           - Michał         Dąbrowski             405: 333
  17 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Ostrowska             337: 350
  18 Renata         Andracka             - Janina         Dąbrowska             416: 328
  19 Marcin         Radwański            - Katarzyna      Rachaus               402: 338
  20 Krystyna       Augustyniak          - Rafał          Błaszkiewicz          395: 431
  21 Wojciech       Gołęcki              - Józef          Burzyński             428: 250
  22 Liliana        Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                359: 368
   2 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Wrzałek               552: 356
   3 Jakub          Szymczak             - Juliusz        Czupryniak            351: 416
   4 Dariusz        Puton                - Kamil          Kister                487: 250
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Czupryniak            319: 407
   6 Marek          Reda                 - Agnieszka      Goniowska             493: 374
   7 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 280: 397
   8 Andrzej        Kroc                 - Beata          Piotrowska            333: 315
   9 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Gołęcki               441: 335
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Renata         Andracka              351: 431
  11 Grzegorz       Pukniel              - Dominik        Urbacki               427: 412
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Szymon         Dąbrowski             377: 393
  13 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             362: 417
  14 Maciej         Dąbrowski            - Karolina       Urbańska              386: 347
  15 Mateusz        Gołębiewski          - Marcin         Radwański             396: 324
  16 Liliana        Dąbrowska            - Robert         Głowacki              378: 442
  17 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              411: 368
  18 Krystyna       Augustyniak          - Jerzy          Luter                 378: 402
  19 Maria          Pokorska             - Grażyna        Wesołowska            337: 419
  20 Michał         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             372: 336
  21 Katarzyna      Rachaus              - Janina         Dąbrowska             252: 339
  22 Józef          Burzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Marek          Dudkiewicz            311: 466
   2 Stanisław      Rydzik               - Juliusz        Czupryniak            491: 362
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 353: 367
   4 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              406: 293
   5 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              333: 366
   6 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               373: 387
   7 Kamil          Kister               - Wojciech       Zemło                 364: 346
   8 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             287: 403
   9 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             447: 337
  10 Robert         Głowacki             - Maciej         Dąbrowski             410: 320
  11 Mirosław       Uglik                - Mateusz        Gołębiewski           409: 329
  12 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Kroc                  391: 337
  13 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Błaszkiewicz          432: 349
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Piotrowska            457: 389
  15 Janina         Dąbrowska            - Rafał          Wesołowski            228: 577
  16 Jerzy          Luter                - Michał         Dąbrowski             437: 339
  17 Karolina       Urbańska             - Kacper         Zegadło               345: 360
  18 Grażyna        Wesołowska           - Liliana        Dąbrowska             458: 284
  19 Marcin         Radwański            - Józef          Burzyński             370: 268
  20 Krzysztof      Obremski             - Krystyna       Augustyniak           431: 366
  21 Ryszard        Korpalski            - Maria          Pokorska              398: 351
  22 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                450: 292
   2 Marek          Reda                 - Marek          Dudkiewicz            337: 338
   3 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 573: 362
   4 Juliusz        Czupryniak           - Krzysztof      Sporczyk              487: 334
   5 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Czupryniak            233: 453
   6 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               403: 379
   7 Robert         Głowacki             - Kamil          Kister                432: 419
   8 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               445: 284
   9 Marcin         Radwański            - Jakub          Szymczak              344: 385
  10 Agnieszka      Goniowska            - Renata         Andracka              420: 402
  11 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            403: 367
  12 Kacper         Zegadło              - Wojciech       Zemło                 376: 366
  13 Dominik        Urbacki              - Joanna         Ostrowska             490: 347
  14 Jerzy          Luter                - Maciej         Dąbrowski             340: 352
  15 Grażyna        Wesołowska           - Mateusz        Gołębiewski           321: 385
  16 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kroc                  410: 358
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Janina         Dąbrowska             426: 302
  18 Liliana        Dąbrowska            - Karolina       Urbańska              342: 367
  19 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Rachaus               458: 272
  20 Beata          Piotrowska           - Józef          Burzyński             381: 320
  21 Michał         Dąbrowski            - Krystyna       Augustyniak           255: 521
  22 Maria          Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Puton                 425: 377
   2 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Broda                 559: 350
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             348: 378
   4 Robert         Głowacki             - Juliusz        Czupryniak            293: 378
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            332: 388
   6 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Reda                  435: 332
   7 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               510: 335
   8 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              307: 463
   9 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Pukniel               358: 364
  10 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 347: 436
  11 Kamil          Kister               - Mateusz        Gołębiewski           496: 236
  12 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              245: 432
  13 Andrzej        Kroc                 - Waldemar       Czerwoniec            368: 390
  14 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Zemło                 310: 371
  15 Rafał          Błaszkiewicz         - Beata          Piotrowska            412: 356
  16 Marcin         Radwański            - Jerzy          Luter                 218: 427
  17 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Korpalski             299: 334
  18 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Wesołowska            288: 494
  19 Krystyna       Augustyniak          - Liliana        Dąbrowska             433: 301
  20 Józef          Burzyński            - Michał         Dąbrowski             412: 287
  21 Katarzyna      Rachaus              - Maria          Pokorska              319: 320
  22 Janina         Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Juliusz        Czupryniak            354: 436
   2 Paweł          Jackowski            - Maciej         Czupryniak            393: 434
   3 Dariusz        Puton                - Piotr          Broda                 434: 259
   4 Kamil          Kister               - Dominik        Urbacki               272: 495
   5 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              397: 403
   6 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            406: 304
   7 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              340: 368
   8 Grzegorz       Pukniel              - Mirosław       Uglik                 258: 330
   9 Wojciech       Zemło                - Marek          Reda                  356: 352
  10 Agnieszka      Goniowska            - Ryszard        Korpalski             385: 367
  11 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              428: 328
  12 Kacper         Zegadło              - Waldemar       Czerwoniec            390: 356
  13 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          408: 415
  14 Mateusz        Gołębiewski          - Jerzy          Luter                 343: 358
  15 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               237: 483
  16 Krystyna       Augustyniak          - Marcin         Radwański             431: 479
  17 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kroc                  281: 342
  18 Beata          Piotrowska           - Janina         Dąbrowska             374: 329
  19 Maria          Pokorska             - Karolina       Urbańska              414: 283
  20 Józef          Burzyński            - Renata         Andracka              282: 358
  21 Katarzyna      Rachaus              - Liliana        Dąbrowska             311: 316
  22 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Czupryniak            556: 338
   2 Dariusz        Puton                - Dominik        Urbacki               497: 307
   3 Paweł          Jackowski            - Marek          Dudkiewicz            480: 401
   4 Robert         Głowacki             - Szymon         Dąbrowski             413: 412
   5 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                392: 493
   6 Piotr          Broda                - Jerzy          Luter                 415: 280
   7 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              472: 418
   8 Jakub          Szymczak             - Kamil          Kister                425: 347
   9 Kacper         Zegadło              - Grażyna        Wesołowska            431: 351
  10 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Goniowska             442: 299
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               443: 312
  12 Marek          Reda                 - Anna           Stefańska             469: 327
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Sporczyk              368: 396
  14 Ryszard        Korpalski            - Renata         Andracka              363: 292
  15 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Dąbrowski             436: 361
  16 Marcin         Radwański            - Beata          Piotrowska            309: 328
  17 Mateusz        Gołębiewski          - Krystyna       Augustyniak           422: 351
  18 Janina         Dąbrowska            - Karolina       Urbańska              346: 338
  19 Liliana        Dąbrowska            - Wojciech       Gołęcki               324: 431
  20 Józef          Burzyński            - Joanna         Ostrowska             278: 361
  21 Michał         Dąbrowski            - Katarzyna      Rachaus               332: 362


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Puton                 357: 375
   2 Maciej         Czupryniak           - Robert         Głowacki              484: 243
   3 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                479: 399
   4 Dominik        Urbacki              - Paweł          Jackowski             416: 422
   5 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              394: 381
   6 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 435: 351
   7 Rafał          Błaszkiewicz         - Kacper         Zegadło               291: 445
   8 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 356: 415
   9 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Kister                457: 302
  10 Marek          Reda                 - Ryszard        Korpalski             427: 421
  11 Beata          Piotrowska           - Grażyna        Wesołowska            329: 378
  12 Mateusz        Gołębiewski          - Agnieszka      Goniowska             287: 359
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  381: 461
  14 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Pukniel               363: 315
  15 Wojciech       Gołęcki              - Waldemar       Czerwoniec            369: 381
  16 Renata         Andracka             - Anna           Stefańska             434: 323
  17 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Radwański             388: 335
  18 Janina         Dąbrowska            - Maciej         Dąbrowski             318: 316
  19 Krystyna       Augustyniak          - Józef          Burzyński             477: 266
  20 Karolina       Urbańska             - Katarzyna      Rachaus               387: 284
  21 Liliana        Dąbrowska            - Michał         Dąbrowski             281: 369


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Maciej         Czupryniak            367: 361
   2 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            416: 381
   3 Paweł          Jackowski            - Juliusz        Czupryniak            423: 407
   4 Mirosław       Uglik                - Robert         Głowacki              351: 251
   5 Stanisław      Rydzik               - Kacper         Zegadło               538: 383
   6 Grażyna        Wesołowska           - Miłosz         Wrzałek               341: 477
   7 Dominik        Urbacki              - Rafał          Błaszkiewicz          441: 401
   8 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Dąbrowski             350: 365
   9 Jerzy          Luter                - Marek          Reda                  353: 371
  10 Agnieszka      Goniowska            - Jakub          Szymczak              294: 490
  11 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  363: 290
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Joanna         Ostrowska             416: 282
  13 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Pukniel               400: 333
  14 Renata         Andracka             - Kamil          Kister                304: 357
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Janina         Dąbrowska             474: 291
  16 Beata          Piotrowska           - Mateusz        Gołębiewski           357: 348
  17 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Gołęcki               350: 315
  18 Karolina       Urbańska             - Michał         Dąbrowski             383: 431
  19 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Radwański             376: 349
  20 Anna           Stefańska            - Liliana        Dąbrowska             404: 284
  21 Katarzyna      Rachaus              - Józef          Burzyński             316: 268


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Paweł          Jackowski             367: 398
   2 Maciej         Czupryniak           - Stanisław      Rydzik                489: 461
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Uglik                 330: 428
   4 Wojciech       Zemło                - Juliusz        Czupryniak            380: 434
   5 Szymon         Dąbrowski            - Miłosz         Wrzałek               392: 326
   6 Piotr          Broda                - Dominik        Urbacki               329: 348
   7 Jakub          Szymczak             - Kacper         Zegadło               329: 364
   8 Marek          Reda                 - Robert         Głowacki              389: 382
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              321: 421
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Kroc                  361: 343
  11 Jerzy          Luter                - Waldemar       Czerwoniec            364: 491
  12 Kamil          Kister               - Grażyna        Wesołowska            462: 398
  13 Ryszard        Korpalski            - Beata          Piotrowska            403: 361
  14 Agnieszka      Goniowska            - Krystyna       Augustyniak           403: 332
  15 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Pukniel               286: 391
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Renata         Andracka              323: 334
  17 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Dąbrowski             312: 404
  18 Joanna         Ostrowska            - Janina         Dąbrowska             377: 296
  19 Karolina       Urbańska             - Marcin         Radwański             351: 357
  20 Katarzyna      Rachaus              - Wojciech       Gołęcki               343: 279
  21 Józef          Burzyński            - Liliana        Dąbrowska             419: 363


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Puton                 298: 417
   2 Juliusz        Czupryniak           - Maciej         Czupryniak            295: 448
   3 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            467: 359
   4 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               387: 403
   5 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 415: 440
   6 Kacper         Zegadło              - Stanisław      Rydzik                381: 543
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              350: 330
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Jakub          Szymczak              342: 361
   9 Piotr          Broda                - Rafał          Błaszkiewicz          379: 368
  10 Agnieszka      Goniowska            - Ryszard        Korpalski             499: 270
  11 Robert         Głowacki             - Kamil          Kister                380: 461
  12 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            480: 355
  13 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              280: 291
  14 Maciej         Dąbrowski            - Beata          Piotrowska            365: 424
  15 Grzegorz       Pukniel              - Renata         Andracka              408: 386
  16 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Ostrowska             347: 422
  17 Anna           Stefańska            - Marcin         Radwański             452: 305
  18 Michał         Dąbrowski            - Mateusz        Gołębiewski           292: 314
  19 Janina         Dąbrowska            - Katarzyna      Rachaus               338: 336
  20 Wojciech       Gołęcki              - Karolina       Urbańska              355: 229
  21 Liliana        Dąbrowska            - Józef          Burzyński             367: 384
Lista rankingowa na dzień 28-09-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.23  30443  190
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.76  31551  200
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.90  19955  128
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.30  21897  141
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              154.87  30665  198
   6 Jakub Zaryński                 Świnoujście          153.91   8465   55
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.12  29816  196
   8 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.49  29540  195
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             150.62  28617  190
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.47  28589  190
  11 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.02  28353  189
  12 Marek Reda                     Dębówka              148.96  29495  198
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              148.79  28122  189
  14 Kamil Górka                    Kraków               147.88  26914  182
  15 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          147.78  25123  170
  16 Przemysław Herdzina            Kraków               147.77   7093   48
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.74  28218  191
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.63  19782  134
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           147.35  28438  193
  20 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.95  27332  186
  21 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.50  18606  127
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.66  28208  195
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.52  23556  163
  24 Andrzej Oleksiak               Ostróda              144.19  10382   72
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.11  28389  197
  26 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.02  21459  149
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.74  27310  190
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.70  27447  191
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.59  25703  179
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.48  15209  106
  31 Justyna Górka                  Kraków               143.47  28408  198
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.95  24730  173
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               142.54  26655  187
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.04  13352   94
  35 Dawid Pikul                    Poznań               141.55  26895  190
  36 Karol Waniek                   Wrocław              141.49   9621   68
  37 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.11   5080   36
  38 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.26  27351  195
  39 Robert Kamiński                Warszawa             140.00  19040  136
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  41 Bogusław Szyszka               Oława                139.59  26103  187
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  43 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  139.56  21213  152
  44 Paweł Jackowski                Warszawa             139.37  27317  196
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.17   6680   48
  46 Kamil Kister                   Puławy               138.57  26606  192
  47 Marcin Rogala                  Warszawa             138.56   5681   41
  48 Piotr Domański                 Lublin               138.50   5540   40
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.23  26263  190
  50 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Radosław Jachna                Łódź                 137.15  17418  127
  53 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.13   9325   68
  54 Marek Salamon                  Bytom                136.92   8489   62
  55 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.91  25603  187
  56 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.69  26927  197
  57 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.66  12709   93
  58 Artur Irzyk                    Kraków               136.48  16924  124
  59 Joanna Juszczak                Warszawa             136.45  26471  194
  60 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.31  25490  187
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.25  27114  199
  62 Agnieszka Krupka               Krosno               136.10   5308   39
  63 Juliusz Czupryniak             Warszawa             135.46  26143  193
  64 Irena Sołdan                   Sopot                135.27  26107  193
  65 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.17  11625   86
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.92  26040  193
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  68 Dominik Piasecki               Słupsk               134.62   9827   73
  69 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.92   8839   66
  70 Adam Jurkowski                 Gliwice              133.78   6689   50
  71 Artur Koszel                   Warszawa             133.49  14817  111
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.82  25899  195
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.44  25561  193
  74 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.31  25801  195
  75 Jakub Błażejewski              Poznań               132.31  23948  181
  76 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.22  15734  119
  77 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             132.11  24968  189
  78 Piotr Broda                    Sandomierz           132.07  26281  199
  79 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  132.06  25091  190
  80 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  81 Michał Szymkowski              Wrocław              131.91   9234   70
  82 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.80  14366  109
  83 Barbara Obremska               Wrocław              131.70  25155  191
  84 Leszek Stecuła                 Bytom                131.54   6051   46
  85 Janusz Krupiński               Bytom                131.10  20451  156
  86 Leszek Kacprzyk                Katowice             131.07  19792  151
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.98  22004  168
  88 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.78  24587  188
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.73  23923  183
  91 Michał Rogalewicz              Poznań               130.71  24704  189
  92 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  93 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.30  25930  199
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  96 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  97 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.02  20283  156
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  99 Michał Kolaj                   Ostróda              129.90   5326   41
 100 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 101 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.39  15656  121
 102 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 103 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.30  12801   99
 104 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              128.92   6575   51
 105 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.79  24986  194
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75  10944   85
 107 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.30  13472  105
 108 Radosław Więch                 Warszawa             128.21   5000   39
 109 Stanisław Gasik                Warszawa             128.10   4996   39
 110 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 111 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 112 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.86  24549  192
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.84   8949   70
 115 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.83  25054  196
 116 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.82   7669   60
 117 Grzegorz Święcki               Białystok            127.81   6646   52
 118 Czesław Grajewski              Białystok            127.55  23597  185
 119 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.52  13900  109
 120 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  25331  199
 121 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               127.12   6102   48
 122 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.06  25031  197
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.98   6095   48
 124 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.93  16120  127
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.90  23984  189
 126 Mateusz Królikowski            Wrocław              126.79   6086   48
 127 Marcin Ceglarek                Kraków               126.38  21105  167
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 129 Ewa Szałas                     Katowice             126.34   8465   67
 130 Natalia Ogierman               Katowice             126.34  18951  150
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               126.29   6441   51
 132 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.13  18920  150
 133 Krzysztof Gibas                Kraków               126.08  22316  177
 134 Anita Bruska                   Gdynia               126.03  18022  143
 135 Konrad Sowula                  Kraków               125.96  14107  112
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               125.78  18615  148
 137 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.60  20724  165
 138 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.36  24069  192
 139 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.24  18411  147
 140 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   4501   36
 141 Michał Szorc                   Białystok            124.85  10487   84
 142 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               124.73   5987   48
 143 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 144 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 145 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.48   6473   52
 147 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.47  14190  114
 148 Marek Rogalski                 Warszawa             124.39  22017  177
 149 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.36   9327   75
 150 Paweł Maciejczuk               Białystok            124.19  14779  119
 151 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.18  21979  177
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            124.10   5957   48
 153 Marta Bajorek                  Warszawa             124.05  24313  196
 154 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.89   4584   37
 155 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                123.84   7926   64
 157 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.65  14714  119
 158 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    123.39   6663   54
 160 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.09  23510  191
 161 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 162 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 163 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.64  20848  170
 165 Jarosław Olek                  Warszawa             122.62  11036   90
 166 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.59  23905  195
 167 Adam Janicki                   Wrocław              122.46  15185  124
 168 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.42  19220  157
 169 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.02  12202  100
 170 Ewa Radzikowska                Gliwice              121.68  12046   99
 171 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 172 Tomasz Górka                   Kraków               121.56   8631   71
 173 Dariusz Jarosławski            Ełk                  121.53  15920  131
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.92   5804   48
 175 Beata Piotrowska               Łódź                 120.64  13391  111
 176 Paweł Zbrowski                 Gdynia               120.49   4217   35
 177 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.28   8179   68
 178 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 179 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 180 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.10   8647   72
 181 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          120.05   7203   60
 182 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.97  23274  194
 183 Anna Krynicka                  Warszawa             119.94  17031  142
 184 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.47   4301   36
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.37  23039  193
 186 Joanna Brychcy                 Katowice             119.32  12051  101
 187 Dominika Worona                Police               119.22   6438   54
 188 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.91  21403  180
 189 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.82  15566  131
 190 Agnieszka Matus                Milanówek            118.81  22337  188
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.71  19231  162
 192 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 193 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.59   6997   59
 194 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 195 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Zofia Górka                    Łęczna               117.35   9975   85
 199 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 200 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 201 Krzysztof Zawadzki             Sampława             117.10  22717  194
 202 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 203 Anna Biegańska                 Białystok            116.84   7828   67
 204 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 205 Ewelina Gruda                  Białystok            116.75   8756   75
 206 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 207 Rafał Stachowski               Police               116.70  17038  146
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             116.69  20887  179
 209 Bożena Guział                  Racibórz             116.60  15275  131
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  18655  160
 211 Marta Świątkowska              Wrocław              116.56  23195  199
 212 Dariusz Sowula                 Kraków               116.45  10131   87
 213 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 214 Sławomir Długosz               Ostróda              116.33  13960  120
 215 Marianna Kozłowska             Białystok            116.16  14404  124
 216 Agnieszka Walas                Kraków               116.12  11148   96
 217 Marcin Stachowski              Wydartowo I          116.07  21008  181
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              115.96  22729  196
 219 Jerzy Luter                    Bytom                115.39  22732  197
 220 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.30  19716  171
 221 Renata Andracka                Zwola                115.13  22911  199
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.09   5409   47
 223 Maria Pokorska                 Warszawa             114.97  22305  194
 224 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.85  14931  130
 225 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.59  12376  108
 226 Lucyna Śniadach                Rumia                114.34  20353  178
 227 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.31   6744   59
 228 Tomasz A. Praga                Białystok            114.14   7305   64
 229 Jacek Pietruszka               Kraków               113.95   4330   38
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              113.93  22103  194
 231 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          113.92  13443  118
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.85   9563   84
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               113.75  15242  134
 234 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       113.52   9422   83
 235 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.45  13160  116
 236 Urszula Solarska               Łódź                 113.25  22651  200
 237 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.25   5436   48
 238 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               112.77  20299  180
 239 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.52   4951   44
 240 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        112.45   3486   31
 241 Robert Wagner                  Wrocław              112.40  13263  118
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.06  22076  197
 244 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.73   5363   48
 245 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            110.92  14642  132
 247 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.65  13610  123
 248 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.60  11281  102
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   7177   65
 250 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.27  18636  169
 251 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 252 Maciej Pietrasik               Nowogard             110.16  10465   95
 253 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.04  21128  192
 254 Marta Ćwiek                    Radomsko             110.03   3301   30
 255 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 256 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 257 Laura Pisula                   Wrocław              109.63   6249   57
 258 Paweł Brylski                  Kraków               109.61   5590   51
 259 Anna Niedzielko                Szczecin             109.58  11615  106
 260 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.35  20668  189
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.27  21526  197
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.03   3816   35
 263 Beata Kiżewska                 Świnoujście          108.81   7834   72
 264 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.49   5099   47
 265 Michał Landowski               Police               108.47  12908  119
 266 Marta Sztajnert                Wisła                108.35   9101   84
 267 Iwona Duźniak                  Dębica               108.31   3791   35
 268 Paweł Morga                    Warszawa             108.18   4111   38
 269 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.95  17920  166
 271 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             107.94   5829   54
 272 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.94   9391   87
 273 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.93   4749   44
 274 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 275 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.82  15202  141
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.42   3867   36
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             107.40  20728  193
 278 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.22  18441  172
 279 Józef Burzyński                Ełk                  106.99  18938  177
 280 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 281 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.44  20436  192
 282 Lidia Żywna                    Gdynia               106.17  12316  116
 283 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 284 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 285 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 287 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 288 Agnieszka Dawid                Kraków               104.38   8142   78
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.41   8583   83
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.24  12698  123
 291 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 292 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.05   8965   87
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.01   9691   95
 294 Waldemar Wypchał               Kraków               101.79   3970   39
 295 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 296 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 297 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 298 Michał Dreczka                 Poznań               100.93   6056   60
 299 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 300 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.27   4813   48
 301 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 302 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.09   4604   46
 303 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.66   9767   98
 304 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              99.53   5773   58
 305 Janina Dąbrowska               Rybnik                98.82   3360   34
 306 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 307 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.58  19421  197
 308 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.24   7859   80
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 310 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 311 Karolina Urbańska              Poznań                97.73   9480   97
 312 Agnieszka Antos                Racibórz              97.70   6937   71
 313 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 314 Konrad Pajączek                Milanówek             96.63   4445   46
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 316 Maria Uryga                    Kraków                96.50   3088   32
 317 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 318 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             94.67   9278   98
 319 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           94.64   4448   47
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             94.46  16342  173
 321 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 322 Marcin Kurowski                Racibórz              94.33  13112  139
 323 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              93.65  10114  108
 324 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 326 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   91.72   6145   67
 327 Kinga Stecuła                  Bytom                 91.35   4202   46
 328 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 329 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               89.96   4138   46
 330 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.70   4754   53
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              89.22   6067   68
 332 Dominik Ulejczyk               Będzin                88.59   4075   46
 333 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.51  12426  142
 334 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 335 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 336 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.56   6674   78
 337 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 338 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      83.69   3766   45
 339 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 340 Teresa Balewska                Reda                  83.43  11347  136
 341 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 342 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 343 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 344 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 345 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 346 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 347 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.91   3630   46
 348 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.25   3889   51
 349 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 350 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.45   2325   33
 351 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 352 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 353 Mirosław Dejna                 Sampława              65.77  12036  183
 354 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 355 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 28-09-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bogusław Książek               Szczecin             117.11   3279   28
   2 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   3 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             120.07   3242   27
   4 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.85   3636   26
   5 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
   6 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  13 Kuba Koisar                    Warszawa             135.12   3243   24
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  15 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  16 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  17 Jacek Jerzyński                Toruń                128.04   3073   24
  18 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  19 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  20 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  21 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  22 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  25 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  26 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  27 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  28 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  29 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  30 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  31 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.12   2667   24
  32 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  33 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  34 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  35 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  36 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  37 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  38 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  39 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  40 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  41 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  42 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  43 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  44 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  45 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  47 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  48 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  50 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.74   2041   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  52 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  53 Dawid Węgrzyński               Zabrze                75.65   1740   23
  54 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  55 Paulina Naplocha               Racibórz              86.27   1898   22
  56 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               85.18   1874   22
  57 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  58 Aleksandra Celuch              Będzin                79.95   1759   22
  59 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  60 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  61 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  62 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  63 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  64 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  65 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  66 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  67 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  68 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  69 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  71 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  72 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  73 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  74 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  75 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  76 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  78 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.76   1849   17
  79 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  80 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  82 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  83 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  84 Iza Kraj                       Warszawa             111.79   1565   14
  85 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  86 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  87 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  88 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  89 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  90 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 103.62   1347   13
  91 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  92 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
  93 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  94 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  95 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
  96 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
  97 Ireneusz Kurzok                Mikołów              142.92   1715   12
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
  99 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 101 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 102 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 103 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 104 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 105 Mikołaj Fidziński              Dębica               119.75   1437   12
 106 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 107 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 108 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 109 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 110 Anna Stefańska                 Łódź                 113.83   1366   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 112 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 113 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 114 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 115 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 116 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 117 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 118 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 119 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 120 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 121 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               107.33   1288   12
 122 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 123 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 106.33   1276   12
 124 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 125 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 126 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 127 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 128 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 129 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 130 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 131 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 132 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 133 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 134 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 135 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 136 Grażyna Smereka                Racibórz              99.42   1193   12
 137 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 138 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 139 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 140 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 141 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 142 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 143 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 144 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 145 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 146 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 147 Małgorzata Pochopień           Kraków                91.50   1098   12
 148 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 149 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 150 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 151 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 152 Szymon Stępień                 Bytom                 89.75   1077   12
 153 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 154 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 155 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 156 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 157 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 158 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 159 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 160 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 161 Maria Tomiczek                 Zabrze                85.33   1024   12
 162 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 163 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 164 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 165 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 166 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 167 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 168 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 169 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 170 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 171 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 123.55   1359   11
 172 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 173 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         111.82   1230   11
 174 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 107.18   1179   11
 175 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 176 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 177 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 178 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 179 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 180 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 181 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 182 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 183 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 184 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 185 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 186 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 187 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 188 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 189 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 190 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 191 Marek Szczepanik               Reda                  87.00    957   11
 192 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 193 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 194 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 195 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 196 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 197 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 198 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 199 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 200 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 201 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 202 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 203 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 204 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 205 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 206 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 207 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 208 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 209 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 210 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 211 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 212 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 213 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 214 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 215 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 216 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 217 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 218 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 219 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 220 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 221 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 222 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 223 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 224 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 225 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 226 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 227 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 228 Aleksandra Maliszewska         Będzin                53.91    593   11
 229 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 230 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 231 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 232 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 233 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 234 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 235 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 236 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 237 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 238 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 239 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 240 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 241 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 242 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 243 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 244 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 245 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 246 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 247 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 248 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 249 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 250 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 251 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 252 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 253 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 254 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 255 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 256 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 257 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 258 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 259 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 260 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 261 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 262 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 263 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 264 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 265 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 266 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 267 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 268 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 269 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 270 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 271 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 272 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 273 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 274 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 275 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 276 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 277 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 278 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 279 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 280 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 281 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 282 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 283 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 284 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 285 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 286 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 287 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 288 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 289 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 290 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 291 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 292 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 293 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 294 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 295 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 296 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 297 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 298 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 299 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 300 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 301 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 302 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 303 Łukasz Pawlas                  Racibórz              58.00     58    1
 304 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie