Tychy13
maja
Tychy 13-14 maja II Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
Konojady20
maja
Konojady 20-21 maja VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
Kutno26
maja
Kutno 26 maja XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2017
Michał Alabrudziński mistrzem Konojad (po raz czwarty)20 - 21 maja 2017 — VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Konojady, 20 - 21 maja 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński mistrzem Konojad (po raz czwarty)W sobotę po raz szósty odwiedziliśmy Konojady. Przed południem w Wiejskim Domu Kultury zarżało.

Turniej rozpoczęło oficjalne powitanie ponad czterdziestoosobowej ekipy miłośników literek przez gospodarzy turnieju — Sołtysa Sławomira Łukasika i jego syna Grzegorza.

Jak co roku przywitał nas suto zastawiony stół a na nim pyszności, które wyszły spod rąk Pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Było na zimno, ciepło i słodko.

Z lekkim opóźnieniem z bloków wystartował obrońca tytułu Michał Alabrudziński, który przyspieszył na siódmym okrążeniu i do końca nie oddał prowadzenia. Po raz czwarty został zwycięzcą!!! Drugie miejsce zajął Łukasz Tuszyński, a tuż za nim był Miłosz Wrzałek.

W dodatkowych konkursach nagrody otrzymali:
  • najdroższy ruch związany z końmi — Andrzej Bednaruk za RYDWANIE (78 PUNKTÓW);
  • najdroższe słowo — Joanna Juszczak za ŁODYGAMI (167 punktów);
  • skok tygrysa — Karolina Urbańska (z 24 na 11 miejsce).
Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe. Wszyscy dostaliśmy ręcznie wykonane upominki z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brodnicy.

W sobotni wieczór przy ognisku w malowniczym ośrodku wczasowym „Ryte błota” zjedliśmy wędzonego prosiaka i przy akompaniamencie gitary bawiliśmy się do późna.

Na ręce sponsorów pragnę złożyć gorące podziękowania. Bez nich nie byłoby turnieju w Konojadach:
  • Samorząd wsi Konojady
  • Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
  • Wanda Motycka
  • Kazimierz Łukasik
  • Wiesław Wasilewski
  • Józef Łupiński
  • Przychodnia Weterynaryjna „ALTA-VET” lek. wet. Tadeusz Bojdo
  • sklep RTV Andrzej Trejchel
  • Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Marek Buchalski


„Oby rżało” za rok.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"
III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 20 maja (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 21 maja (5 rund)
9:00 — śniadanie
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdSamochodem bądź pociągiem. Ze stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo
Wyżywienie30zł za cały turniej; gorąca zupa, wiejski stół (znajdzie się coś dla jaroszy), ciasta, ciepłe i zimne napoje, wieczorem uwędzony prosiak, surówki
NoclegiUwaga! Zmiana miejsca noclegu w stosunku do lat ubiegłych.
Ośrodek wczasowy "Ryte błota"
(nocleg zgłoszony w formularzy zostanie zarezerwowany przez organizatora)
Do dyspozycji 20 pokoi dwuosobowych w cenie 50zł/os.
Domki w cenie 45zł/os.
O miejscach w pokojach decyduje kolejność zgłoszeń

inne noclegi:
Hotel Magnat
NagrodyI miejsce — 500zł + puchar
II miejsce — 400zł + puchar
III miejsce — 300zł + puchar

nagrody rzeczowe
Najdroższy ruch, najdroższy ruch związany z „końmi”, „skok tygrysa” i inne
Dodatkowe atrakcjewieczorna impreza plenerowa
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 667 369 708 – gslukasik@wp.pl
SponsorzySamorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Wanda Motycka
Kazimierz Łukasik
Wiesław Wasilewski
Józef Łupiński
Przychodnia Weterynaryjna „ALTA-VET” lek. wet. Tadeusz Bojdo


Wyniki turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.58     11.0     5284     2155     1146
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.65     10.0     4880     2076      663
  3 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               149.23      9.0     5126     1908      816
  4 Grzegorz        Łukasik              Konojady               144.65      8.0     4967     1739      794
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 158.64      8.0     4840     1837      105
  6 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.03      8.0     4693     1856       95
  7 Jakub           Szymczak             Łódź                   153.61      7.0     4947     1645      341
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.28      7.0     4905     1757       15
  9 Dariusz         Kuć                  Stargard               135.50      7.0     4835     1681      360
 10 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                128.99      7.0     4666     1734      151
 11 Karolina        Urbańska             Poznań                 103.19      7.0     4645     1454      247
 12 Joanna          Juszczak             Warszawa               132.63      7.0     4624     1556      537
 13 Dorota          Rudzińska            Warszawa               126.08      7.0     4610     1586      375
 14 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.16      7.0     4579     1728      205
 15 Katarzyna       Polak                Warszawa               113.89      7.0     4557     1690     -212
 16 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              135.94      7.0     4409     1550       65
 17 Radosław        Jachna               Łódź                   132.49      6.0     4737     1594      209
 18 Irena           Sołdan               Sopot                  134.41      6.0     4697     1500       42
 19 Dorota          Kuć                  Stargard               122.84      6.0     4623     1521      338
 20 Anita           Bruska               Gdynia                 125.57      6.0     4561     1501       12
 21 Agata           Kuć                  Stargard               125.41      6.0     4537     1535     -108
 22 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               119.00      6.0     4430     1478      -18
 23 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 123.94      6.0     4349     1501      -82
 24 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               119.23      6.0     4334     1409       39
 25 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.89      6.0     4165     1422     -308
 26 Renata          Andracka             Zwola                  116.35      6.0     4151     1540     -225
 27 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 113.22      5.0     4348     1292      -82
 28 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.56      5.0     4319     1332      -82
 29 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.72      5.0     4314     1338     -125
 30 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.96      5.0     4184     1320     -349
 31 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 109.48      5.0     4116     1286     -601
 32 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     3959     1270     -446
 33 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             101.25      4.5     3920     1068     -427
 34 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           116.43      4.0     4199     1218     -312
 35 Sławomir        Długosz              Ostróda                117.75      4.0     4104     1118       57
 36 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              101.45      4.0     4033     1119     -108
 37 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 102.83      3.5     3764      955     -181
 38 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubaw.     100.00      3.5     3652      992     -230
 39 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.5     3440      931     -663
 40 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             109.94      3.0     3922     1109     -543
 41 Samir           Chakrar              Poznań                 127.17      3.0     2577      722       65
 42 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     3870      830      -75
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”



	Michał Alabrudziński 159.58 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Zawadzki              119.23 +  483: 322  169
    2     5 Anita          Bruska                125.57 +  444: 368  176
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             128.99 +  442: 395  179
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              132.03 +  465: 296  182
    5     2 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  375: 406   99
    6     2 Grzegorz       Kurowski              146.28 +  449: 402  196
    7     1 Łukasz         Tuszyński             152.65 +  419: 321  203
    8     1 Grzegorz       Łukasik               144.65 +  416: 301  195
    9     1 Dawid          Pikul                 158.64 +  480: 308  209
   10     1 Agata          Kuć                   125.41 +  467: 305  175
   11     1 Dorota         Kuć                   122.84 +  403: 309  173
   12     1 Miłosz         Wrzałek               149.23 +  441: 405  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2155  / 12 179.58




	Dawid Pikul 158.64 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Diana          Pietrzykowska         119.00 +  429: 309  169
    2     2 Radosław       Jachna                132.49 +  536: 358  182
    3     2 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 +  377: 336  181
    4     1 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  386: 406  103
    5     3 Anita          Bruska                125.57 +  444: 436  176
    6     3 Łukasz         Baranowski            123.94 +  409: 406  174
    7     2 Dariusz        Kuć                   135.50 +  424: 304  185
    8     2 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  403: 542   96
    9     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  308: 480  110
   10     5 Dorota         Rudzińska             126.08 +  457: 424  176
   11     4 Krzysztof      Sporczyk              132.03 +  344: 329  182
   12     2 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  323: 405  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Jakub Szymczak 153.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Długosz               117.75 +  485: 331  168
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  384: 418   79
    3     6 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  421: 430   96
    4    11 Katarzyna      Polak                 113.89 +  460: 453  164
    5     7 Radosław       Jachna                132.49 +  385: 363  182
    6     5 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 +  373: 272  181
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  443: 471   82
    8     6 Dorota         Kuć                   122.84 -  357: 420   73
    9     8 Grzegorz       Łukasik               144.65 +  411: 406  195
   10     6 Joanna         Juszczak              132.63 -  269: 400   83
   11     9 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  441: 322  160
   12     6 Radosław       Jachna                132.49 +  518: 320  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Łukasz Tuszyński 152.65 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  460: 347  166
    2    11 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  397: 345  165
    3     3 Dariusz        Kuć                   135.50 +  581: 324  185
    4     1 Dawid          Pikul                 158.64 +  406: 386  209
    5     1 Grzegorz       Kurowski              146.28 +  353: 309  196
    6     1 Miłosz         Wrzałek               149.23 +  409: 321  199
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  321: 419  110
    8     3 Grzegorz       Koczkodon             128.99 +  341: 317  179
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              132.03 +  520: 314  182
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 +  356: 295  181
   11     2 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  331: 517   95
   12     2 Dawid          Pikul                 158.64 +  405: 323  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2076  / 12 173.00




	Miłosz Wrzałek 149.23 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Andracka              116.35 -  318: 416   66
    2    19 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  498: 324  160
    3     9 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  479: 346  160
    4     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 +  440: 353  181
    5     2 Michał         Alabrudziński         159.58 +  406: 375  210
    6     1 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  321: 409  103
    7     6 Łukasz         Baranowski            123.94 +  435: 243  174
    8     4 Dariusz        Kuć                   135.50 +  396: 336  185
    9     3 Grzegorz       Kurowski              146.28 +  534: 341  196
   10     3 Grzegorz       Koczkodon             128.99 +  404: 356  179
   11     3 Irena          Sołdan                134.41 +  490: 370  184
   12     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  405: 441  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 12 159.00




	Grzegorz Kurowski 146.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Krzyżewski            114.89 +  470: 328  165
    2     8 Katarzyna      Polak                 113.89 +  443: 426  164
    3     6 Jakub          Szymczak              153.61 +  430: 421  204
    4     3 Agata          Kuć                   125.41 +  488: 360  175
    5     1 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  309: 353  103
    6     2 Michał         Alabrudziński         159.58 -  402: 449  110
    7     3 Natalia        Woźniak               135.94 +  396: 262  186
    8     2 Dawid          Pikul                 158.64 +  542: 403  209
    9     3 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  341: 534   99
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  305: 489   82
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  312: 442   79
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 +  467: 423  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Grzegorz Łukasik 144.65 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  392: 377  165
    2     6 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  388: 409   81
    3    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  407: 271  150
    4     7 Radosław       Jachna                132.49 -  300: 356   82
    5    14 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  401: 325  159
    6     7 Dorota         Kuć                   122.84 +  407: 360  173
    7     5 Katarzyna      Polak                 113.89 +  549: 292  164
    8     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  301: 416  110
    9     8 Jakub          Szymczak              153.61 -  406: 411  104
   10    10 Diana          Pietrzykowska         119.00 +  430: 312  169
   11     2 Łukasz         Tuszyński             152.65 +  517: 331  203
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             128.99 +  469: 313  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Natalia Woźniak 135.94 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Polak                 113.89 -  356: 381   64
    2    12 Diana          Pietrzykowska         119.00 +  469: 342  169
    3     8 Renata         Andracka              116.35 +  430: 292  166
    4     9 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  370: 328  163
    5     6 Łukasz         Baranowski            123.94 -  352: 385   74
    6    11 Katarzyna      Dębska                104.96 +  344: 298  155
    7     3 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  262: 396   96
    8     8 Irena          Sołdan                134.41 -  345: 430   84
    9     9 Radosław       Jachna                132.49 -  280: 493   82
   10    16 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  456: 311  165
   11    14 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  375: 339  166
   12    11 Renata         Andracka              116.35 +  370: 349  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Dariusz Kuć 135.50 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  512: 286  163
    2     1 Łukasz         Baranowski            123.94 +  437: 323  174
    3     3 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  324: 581  103
    4     6 Joanna         Juszczak              132.63 +  423: 322  183
    5     4 Agata          Kuć                   125.41 +  467: 359  175
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              132.03 +  509: 335  182
    7     2 Dawid          Pikul                 158.64 -  304: 424  109
    8     4 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  336: 396   99
    9     4 Dorota         Rudzińska             126.08 -  340: 358   76
   10     7 Katarzyna      Polak                 113.89 -  300: 385   64
   11    10 Diana          Pietrzykowska         119.00 +  388: 347  169
   12     7 Irena          Sołdan                134.41 +  495: 359  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Irena Sołdan 134.41 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  356: 267  160
    2    10 Dorota         Kuć                   122.84 -  363: 504   73
    3    10 Katarzyna      Polak                 113.89 -  396: 429   64
    4    12 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  460: 325  166
    5    12 Jerzy          Krzyżewski            114.89 +  380: 278  165
    6     8 Anita          Bruska                125.57 +  434: 351  176
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  351: 434   79
    8     8 Natalia        Woźniak               135.94 +  430: 345  186
    9     6 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  343: 435   81
   10    11 Renata         Andracka              116.35 +  455: 302  166
   11     3 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  370: 490   99
   12     7 Dariusz        Kuć                   135.50 -  359: 495   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Joanna Juszczak 132.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  474: 318  160
    2     7 Agata          Kuć                   125.41 -  283: 446   75
    3    16 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  442: 300  165
    4     6 Dariusz        Kuć                   135.50 -  322: 423   85
    5    13 Renata         Andracka              116.35 -  304: 343   66
    6    15 Jerzy          Krzyżewski            114.89 +  457: 309  165
    7    13 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  393: 362  159
    8     9 Dorota         Rudzińska             126.08 -  315: 335   76
    9    13 Katarzyna      Dębska                104.96 +  421: 293  155
   10     6 Jakub          Szymczak              153.61 +  400: 269  204
   11     6 Katarzyna      Polak                 113.89 +  524: 295  164
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  289: 394   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Radosław Jachna 132.49 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  504: 301  159
    2     2 Dawid          Pikul                 158.64 -  358: 536  109
    3     7 Krzysztof      Zawadzki              119.23 +  407: 311  169
    4     7 Grzegorz       Łukasik               144.65 +  356: 300  195
    5     7 Jakub          Szymczak              153.61 -  363: 385  104
    6    10 Renata         Andracka              116.35 -  330: 403   66
    7    11 Diana          Pietrzykowska         119.00 +  463: 300  169
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  327: 384   82
    9     9 Natalia        Woźniak               135.94 +  493: 280  186
   10     9 Anita          Bruska                125.57 -  388: 404   76
   11     8 Agata          Kuć                   125.41 +  428: 406  175
   12     6 Jakub          Szymczak              153.61 -  320: 518  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Krzysztof Sporczyk 132.03 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Dębska                104.96 +  470: 334  155
    2     9 Samir          Chakrar               127.17 +  426: 386  177
    3     1 Dorota         Kuć                   122.84 +  364: 305  173
    4     2 Michał         Alabrudziński         159.58 -  296: 465  110
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             128.99 +  421: 371  179
    6     4 Dariusz        Kuć                   135.50 -  335: 509   85
    7     4 Jakub          Szymczak              153.61 +  471: 443  204
    8     5 Radosław       Jachna                132.49 +  384: 327  182
    9     2 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  314: 520  103
   10     4 Grzegorz       Kurowski              146.28 +  489: 305  196
   11     4 Dawid          Pikul                 158.64 -  329: 344  109
   12     4 Joanna         Juszczak              132.63 +  394: 289  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Małgorzata Deszczyńska 131.16 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karolina       Urbańska              103.19 +  481: 300  153
    2     6 Grzegorz       Łukasik               144.65 +  409: 388  195
    3     2 Dawid          Pikul                 158.64 -  336: 377  109
    4     4 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  353: 440   99
    5    11 Diana          Pietrzykowska         119.00 +  380: 376  169
    6     5 Jakub          Szymczak              153.61 -  272: 373  104
    7     9 Anita          Bruska                125.57 +  402: 283  176
    8     7 Katarzyna      Polak                 113.89 +  344: 317  164
    9     6 Irena          Sołdan                134.41 +  435: 343  184
   10     2 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  295: 356  103
   11     7 Dorota         Rudzińska             126.08 +  449: 354  176
   12     5 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  423: 467   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Grzegorz Koczkodon 128.99 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  407: 306  153
    2     4 Jakub          Szymczak              153.61 +  418: 384  204
    3     5 Michał         Alabrudziński         159.58 -  395: 442  110
    4     5 Dorota         Kuć                   122.84 +  419: 392  173
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  371: 421   82
    6     9 Krzysztof      Zawadzki              119.23 +  390: 356  169
    7     7 Irena          Sołdan                134.41 +  434: 351  184
    8     3 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  317: 341  103
    9     7 Renata         Andracka              116.35 +  404: 337  166
   10     3 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  356: 404   99
   11     5 Grzegorz       Kurowski              146.28 +  442: 312  196
   12     3 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  313: 469   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Samir Chakrar 127.17 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Waldemar       Kudliński             101.45 +  371: 324  151
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  386: 426   82
    3    15 Andrzej        Bednaruk              113.22 -  343: 461   63
    4    14 Jerzy          Krzyżewski            114.89 -  306: 365   65
    5    16 Wojciech       Gołęcki               109.94 -  295: 381   60
    6    20 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  533: 252  151
    7    15 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  343: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  7 103.14




	Dorota Rudzińska 126.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  489: 269  151
    2     3 Renata         Andracka              116.35 +  454: 313  166
    3     4 Agata          Kuć                   125.41 -  321: 370   75
    4     8 Łukasz         Baranowski            123.94 -  327: 364   74
    5    10 Katarzyna      Dębska                104.96 -  348: 363   55
    6    12 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  387: 341  163
    7    10 Krzysztof      Zawadzki              119.23 +  387: 341  169
    8     9 Joanna         Juszczak              132.63 +  335: 315  183
    9     4 Dariusz        Kuć                   135.50 +  358: 340  185
   10     5 Dawid          Pikul                 158.64 -  424: 457  109
   11     7 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  354: 449   81
   12     9 Agata          Kuć                   125.41 +  426: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Anita Bruska 125.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  393: 310  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         159.58 -  368: 444  110
    3    14 Jerzy          Krzyżewski            114.89 +  485: 334  165
    4    10 Katarzyna      Dębska                104.96 +  349: 344  155
    5     3 Dawid          Pikul                 158.64 -  436: 444  109
    6     8 Irena          Sołdan                134.41 -  351: 434   84
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  283: 402   81
    8    12 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  439: 305  159
    9    10 Diana          Pietrzykowska         119.00 -  309: 399   69
   10     9 Radosław       Jachna                132.49 +  404: 388  182
   11    12 Łukasz         Baranowski            123.94 -  355: 436   74
   12    12 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  389: 309  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Agata Kuć 125.41 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  391: 302  150
    2     7 Joanna         Juszczak              132.63 +  446: 283  183
    3     4 Dorota         Rudzińska             126.08 +  370: 321  176
    4     3 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  360: 488   96
    5     4 Dariusz        Kuć                   135.50 -  359: 467   85
    6     6 Katarzyna      Polak                 113.89 -  383: 408   64
    7    12 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  390: 334  166
    8    10 Łukasz         Baranowski            123.94 +  374: 366  174
    9     5 Dorota         Kuć                   122.84 +  440: 355  173
   10     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  305: 467  110
   11     8 Radosław       Jachna                132.49 -  406: 428   82
   12     9 Dorota         Rudzińska             126.08 -  313: 426   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Łukasz Baranowski 123.94 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  458: 249  150
    2     1 Dariusz        Kuć                   135.50 -  323: 437   85
    3    12 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  349: 346  166
    4     8 Dorota         Rudzińska             126.08 +  364: 327  176
    5     6 Natalia        Woźniak               135.94 +  385: 352  186
    6     3 Dawid          Pikul                 158.64 -  406: 409  109
    7     6 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  243: 435   99
    8    10 Agata          Kuć                   125.41 -  366: 374   75
    9    11 Katarzyna      Polak                 113.89 -  363: 378   64
   10    14 Waldemar       Kudliński             101.45 +  380: 357  151
   11    12 Anita          Bruska                125.57 +  436: 355  176
   12    10 Katarzyna      Polak                 113.89 -  276: 412   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Dorota Kuć 122.84 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  467: 246  150
    2    10 Irena          Sołdan                134.41 +  504: 363  184
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  305: 364   82
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  392: 419   79
    5     9 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  386: 283  163
    6     7 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  360: 407   95
    7     8 Renata         Andracka              116.35 +  427: 293  166
    8     6 Jakub          Szymczak              153.61 +  420: 357  204
    9     5 Agata          Kuć                   125.41 -  355: 440   75
   10     8 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  359: 312  160
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  309: 403  110
   12     8 Karolina       Urbańska              103.19 -  339: 398   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Krzysztof Zawadzki 119.23 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.58 -  322: 483  110
    2    18 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  433: 308  151
    3     7 Radosław       Jachna                132.49 -  311: 407   82
    4    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  398: 326  150
    5    15 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  391: 323  165
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  356: 390   79
    7    10 Dorota         Rudzińska             126.08 -  341: 387   76
    8    14 Jerzy          Krzyżewski            114.89 -  326: 383   65
    9    15 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  344: 339  160
   10    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  452: 288  150
   11    13 Renata         Andracka              116.35 -  272: 370   66
   12    14 Katarzyna      Dębska                104.96 +  388: 291  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Diana Pietrzykowska 119.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 158.64 -  309: 429  109
    2    12 Natalia        Woźniak               135.94 -  342: 469   86
    3    17 Waldemar       Kudliński             101.45 +  420: 362  151
    4    16 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  331: 306  153
    5    11 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  376: 380   81
    6    16 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  384: 283  150
    7    11 Radosław       Jachna                132.49 -  300: 463   82
    8    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  480: 300  150
    9    10 Anita          Bruska                125.57 +  399: 309  176
   10    10 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  312: 430   95
   11    10 Dariusz        Kuć                   135.50 -  347: 388   85
   12    13 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  430: 329  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Sławomir Długosz 117.75 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Szymczak              153.61 -  331: 485  104
    2    15 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  472: 342  159
    3    11 Katarzyna      Dębska                104.96 -  302: 375   55
    4    13 Renata         Andracka              116.35 -  299: 344   66
    5    17 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  298: 304   50
    6    19 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  356: 244  153
    7    17 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  362: 229  160
    8    13 Stanisław      Olsztyn               109.72 -  312: 359   60
    9    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  262: 364   50
   10    19 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 -  322: 341   51
   11    19 Waldemar       Dębski                100.00 -  327: 338   50
   12    19 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  461: 322  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Maria Krzyżanowska 116.43 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  347: 460  103
    2    13 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  346: 316  153
    3    12 Łukasz         Baranowski            123.94 -  346: 349   74
    4    12 Irena          Sołdan                134.41 -  325: 460   84
    5    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  400: 300  150
    6    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  362: 313  150
    7    12 Agata          Kuć                   125.41 -  334: 390   75
    8    16 Karolina       Urbańska              103.19 -  387: 439   53
    9    16 Mieczysław     Pastuszak             114.56 -  284: 396   65
   10    17 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  394: 311  160
   11    14 Natalia        Woźniak               135.94 -  339: 375   86
   12    16 Mieczysław     Pastuszak             114.56 -  335: 402   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Renata Andracka 116.35 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               149.23 +  416: 318  199
    2     3 Dorota         Rudzińska             126.08 -  313: 454   76
    3     8 Natalia        Woźniak               135.94 -  292: 430   86
    4    13 Sławomir       Długosz               117.75 +  344: 299  168
    5    13 Joanna         Juszczak              132.63 +  343: 304  183
    6    10 Radosław       Jachna                132.49 +  403: 330  182
    7     8 Dorota         Kuć                   122.84 -  293: 427   73
    8    11 Katarzyna      Dębska                104.96 +  389: 313  155
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  337: 404   79
   10    11 Irena          Sołdan                134.41 -  302: 455   84
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              119.23 +  370: 272  169
   12    11 Natalia        Woźniak               135.94 -  349: 370   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Jerzy Krzyżewski 114.89 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  328: 470   96
    2    16 Karolina       Urbańska              103.19 +  342: 331  153
    3    14 Anita          Bruska                125.57 -  334: 485   76
    4    14 Samir          Chakrar               127.17 +  365: 306  177
    5    12 Irena          Sołdan                134.41 -  278: 380   84
    6    15 Joanna         Juszczak              132.63 -  309: 457   83
    7    19 Waldemar       Kudliński             101.45 +  378: 335  151
    8    14 Krzysztof      Zawadzki              119.23 +  383: 326  169
    9    12 Stanisław      Olsztyn               109.72 -  329: 355   60
   10    13 Andrzej        Bednaruk              113.22 -  356: 382   63
   11    17 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  368: 351  151
   12    15 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  395: 295  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Mieczysław Pastuszak 114.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  377: 392   95
    2    11 Łukasz         Tuszyński             152.65 -  345: 397  103
    3    16 Joanna         Juszczak              132.63 -  300: 442   83
    4    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  411: 300  150
    5    15 Krzysztof      Zawadzki              119.23 -  323: 391   69
    6    18 Waldemar       Kudliński             101.45 -  302: 368   51
    7    16 Karolina       Urbańska              103.19 +  380: 374  153
    8    17 Wojciech       Gołęcki               109.94 -  347: 425   60
    9    16 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  396: 284  166
   10    16 Natalia        Woźniak               135.94 -  311: 456   86
   11    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  425: 237  150
   12    16 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  402: 335  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Katarzyna Polak 113.89 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Woźniak               135.94 +  381: 356  186
    2     8 Grzegorz       Kurowski              146.28 -  426: 443   96
    3    10 Irena          Sołdan                134.41 +  429: 396  184
    4    11 Jakub          Szymczak              153.61 -  453: 460  104
    5     8 Karolina       Urbańska              103.19 +  381: 375  153
    6     6 Agata          Kuć                   125.41 +  408: 383  175
    7     5 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  292: 549   95
    8     7 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  317: 344   81
    9    11 Łukasz         Baranowski            123.94 +  378: 363  174
   10     7 Dariusz        Kuć                   135.50 +  385: 300  185
   11     6 Joanna         Juszczak              132.63 -  295: 524   83
   12    10 Łukasz         Baranowski            123.94 +  412: 276  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Andrzej Bednaruk 113.22 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kuć                   135.50 -  286: 512   85
    2    17 Waldemar       Kudliński             101.45 +  349: 291  151
    3    15 Samir          Chakrar               127.17 +  461: 343  177
    4     9 Natalia        Woźniak               135.94 -  328: 370   86
    5     9 Dorota         Kuć                   122.84 -  283: 386   73
    6    12 Dorota         Rudzińska             126.08 -  341: 387   76
    7    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  368: 423   50
    8    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  391: 306  150
    9    17 Waldemar       Dębski                100.00 +  459: 256  150
   10    13 Jerzy          Krzyżewski            114.89 +  382: 356  165
   11    11 Karolina       Urbańska              103.19 -  391: 411   53
   12    12 Anita          Bruska                125.57 -  309: 389   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Wojciech Gołęcki 109.94 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                134.41 -  267: 356   84
    2    19 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  324: 498   99
    3    19 Karolina       Urbańska              103.19 -  349: 432   53
    4    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  383: 284  150
    5    16 Samir          Chakrar               127.17 +  381: 295  177
    6    13 Stanisław      Olsztyn               109.72 -  272: 349   60
    7    17 Sławomir       Długosz               117.75 -  229: 362   68
    8    17 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  425: 347  165
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              119.23 -  339: 344   69
   10    17 Maria          Krzyżanowska          116.43 -  311: 394   66
   11    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  320: 343   50
   12    19 Sławomir       Długosz               117.75 -  322: 461   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Stanisław Olsztyn 109.72 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Juszczak              132.63 -  318: 474   83
    2    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  407: 236  150
    3     9 Miłosz         Wrzałek               149.23 -  346: 479   99
    4    15 Agnieszka      Kozak                 109.48 -  320: 334   59
    5    18 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  500: 325  153
    6    13 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  349: 272  160
    7    14 Katarzyna      Dębska                104.96 -  397: 448   55
    8    13 Sławomir       Długosz               117.75 +  359: 312  168
    9    12 Jerzy          Krzyżewski            114.89 +  355: 329  165
   10     8 Dorota         Kuć                   122.84 -  312: 359   73
   11     9 Jakub          Szymczak              153.61 -  322: 441  104
   12    13 Diana          Pietrzykowska         119.00 -  329: 430   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Agnieszka Kozak 109.48 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                132.49 -  301: 504   82
    2    15 Sławomir       Długosz               117.75 -  342: 472   68
    3    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  348: 305  150
    4    15 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  334: 320  160
    5    14 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  325: 401   95
    6    14 Karolina       Urbańska              103.19 +  409: 390  153
    7    13 Joanna         Juszczak              132.63 -  362: 393   83
    8    12 Anita          Bruska                125.57 -  305: 439   76
    9    19 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 -  389: 433   51
   10    18 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  336: 309  153
   11    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 356  150
   12    15 Jerzy          Krzyżewski            114.89 -  295: 395   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Katarzyna Dębska 104.96 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Sporczyk              132.03 -  334: 470   82
    2    14 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  364: 318  150
    3    11 Sławomir       Długosz               117.75 +  375: 302  168
    4    10 Anita          Bruska                125.57 -  344: 349   76
    5    10 Dorota         Rudzińska             126.08 +  363: 348  176
    6    11 Natalia        Woźniak               135.94 -  298: 344   86
    7    14 Stanisław      Olsztyn               109.72 +  448: 397  160
    8    11 Renata         Andracka              116.35 -  313: 389   66
    9    13 Joanna         Juszczak              132.63 -  293: 421   83
   10    12 Karolina       Urbańska              103.19 -  338: 428   53
   11    15 Waldemar       Kudliński             101.45 +  423: 379  151
   12    14 Krzysztof      Zawadzki              119.23 -  291: 388   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Karolina Urbańska 103.19 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Deszczyńska           131.16 -  300: 481   81
    2    16 Jerzy          Krzyżewski            114.89 -  331: 342   65
    3    19 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  432: 349  160
    4    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  388: 279  150
    5     8 Katarzyna      Polak                 113.89 -  375: 381   64
    6    14 Agnieszka      Kozak                 109.48 -  390: 409   59
    7    16 Mieczysław     Pastuszak             114.56 -  374: 380   65
    8    16 Maria          Krzyżanowska          116.43 +  439: 387  166
    9    14 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  379: 322  153
   10    12 Katarzyna      Dębska                104.96 +  428: 338  155
   11    11 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  411: 391  163
   12     8 Dorota         Kuć                   122.84 +  398: 339  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Barbara Wiśniewska 102.83 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Koczkodon             128.99 -  306: 407   79
    2    13 Maria          Krzyżanowska          116.43 -  316: 346   66
    3    20 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  357: 325  151
    4    16 Diana          Pietrzykowska         119.00 -  306: 331   69
    5    18 Stanisław      Olsztyn               109.72 -  325: 500   60
    6    19 Sławomir       Długosz               117.75 -  244: 356   68
    7    20 Waldemar       Dębski                100.00 -  329: 332   50
    8    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  333: 327  150
    9    14 Karolina       Urbańska              103.19 -  322: 379   53
   10    18 Agnieszka      Kozak                 109.48 -  309: 336   59
   11    21 PAUZA
   12    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  317: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 11  86.82




	Waldemar Kudliński 101.45 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Samir          Chakrar               127.17 -  324: 371   77
    2    17 Andrzej        Bednaruk              113.22 -  291: 349   63
    3    17 Diana          Pietrzykowska         119.00 -  362: 420   69
    4    20 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  403: 281  151
    5    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  297: 331   50
    6    18 Mieczysław     Pastuszak             114.56 +  368: 302  165
    7    19 Jerzy          Krzyżewski            114.89 -  335: 378   65
    8    19 Waldemar       Dębski                100.00 +  319: 222  150
    9    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  333: 322  150
   10    14 Łukasz         Baranowski            123.94 -  357: 380   74
   11    15 Katarzyna      Dębska                104.96 -  379: 423   55
   12    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  265: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Agnieszka Wiśniewska 101.25 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Rudzińska             126.08 -  269: 489   76
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              119.23 -  308: 433   69
    3    20 Barbara        Wiśniewska            102.83 -  325: 357   53
    4    20 Waldemar       Kudliński             101.45 -  281: 403   51
    5    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  361: 301  150
    6    20 Samir          Chakrar               127.17 -  252: 533   77
    7    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  328: 457   50
    8    21 PAUZA
    9    19 Agnieszka      Kozak                 109.48 +  433: 389  159
   10    19 Sławomir       Długosz               117.75 +  341: 322  168
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            114.89 -  351: 368   65
   12    18 Waldemar       Dębski                100.00 +  371: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 11  97.09




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Baranowski            123.94 -  249: 458   74
    2    20 Stanisław      Olsztyn               109.72 -  236: 407   60
    3    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  275: 344   50
    4    21 Wojciech       Gołęcki               109.94 -  284: 383   60
    5    21 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 -  301: 361   51
    6    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  352: 345  150
    7    20 Barbara        Wiśniewska            102.83 +  332: 329  153
    8    19 Waldemar       Kudliński             101.45 -  222: 319   51
    9    17 Andrzej        Bednaruk              113.22 -  256: 459   63
   10    21 PAUZA
   11    19 Sławomir       Długosz               117.75 +  338: 327  168
   12    18 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 -  295: 371   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 11  84.64




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Kuć                   122.84 -  246: 467   73
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  361: 362   50
    3    18 Agnieszka      Kozak                 109.48 -  305: 348   59
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             114.56 -  300: 411   65
    5    20 Maria          Krzyżanowska          116.43 -  300: 400   66
    6    21 Waldemar       Dębski                100.00 -  345: 352   50
    7    21 Agnieszka      Wiśniewska            101.25 +  457: 328  151
    8    20 Barbara        Wiśniewska            102.83 -  327: 333   53
    9    21 PAUZA
   10    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  280: 307   50
   11    20 Wojciech       Gołęcki               109.94 +  343: 320  160
   12    20 Barbara        Wiśniewska            102.83 -  306: 317   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  / 11  75.45




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anita          Bruska                125.57 -  310: 393   76
    2    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  362: 361  150
    3    13 Grzegorz       Łukasik               144.65 -  271: 407   95
    4    18 Karolina       Urbańska              103.19 -  279: 388   53
    5    19 Waldemar       Kudliński             101.45 +  331: 297  151
    6    17 Maria          Krzyżanowska          116.43 -  313: 362   66
    7    18 Andrzej        Bednaruk              113.22 +  423: 368  163
    8    15 Diana          Pietrzykowska         119.00 -  300: 480   69
    9    18 Sławomir       Długosz               117.75 +  364: 262  168
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              119.23 -  288: 452   69
   11    16 Agnieszka      Kozak                 109.48 -  356: 370   59
   12    17 Waldemar       Kudliński             101.45 +  362: 265  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   125.41 -  302: 391   75
    2    14 Katarzyna      Dębska                104.96 -  318: 364   55
    3    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  344: 275  150
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              119.23 -  326: 398   69
    5    17 Sławomir       Długosz               117.75 +  304: 298  168
    6    16 Diana          Pietrzykowska         119.00 -  283: 384   69
    7    15 Samir          Chakrar               127.17 -  303: 343   77
    8    18 Andrzej        Bednaruk              113.22 -  306: 391   63
    9    20 Waldemar       Kudliński             101.45 -  322: 333   51
   10    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  307: 280  150
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             114.56 -  237: 425   65
   12    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 11  90.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Zawadzki              483: 322
   2 Diana          Pietrzykowska        - Dawid          Pikul                 309: 429
   3 Jakub          Szymczak             - Sławomir       Długosz               485: 331
   4 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Tuszyński             347: 460
   5 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              318: 416
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Kurowski              328: 470
   7 Grzegorz       Łukasik              - Mieczysław     Pastuszak             392: 377
   8 Katarzyna      Polak                - Natalia        Woźniak               381: 356
   9 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              512: 286
  10 Wojciech       Gołęcki              - Irena          Sołdan                267: 356
  11 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Olsztyn               474: 318
  12 Agnieszka      Kozak                - Radosław       Jachna                301: 504
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                470: 334
  14 Karolina       Urbańska             - Małgorzata     Deszczyńska           300: 481
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Barbara        Wiśniewska            407: 306
  16 Waldemar       Kudliński            - Samir          Chakrar               324: 371
  17 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Wiśniewska            489: 269
  18 Jan            Pawłowski            - Anita          Bruska                310: 393
  19 Agata          Kuć                  - Eugeniusz      Tuszyński             391: 302
  20 Waldemar       Dębski               - Łukasz         Baranowski            249: 458
  21 Dorota         Kuć                  - Bernadeta      Kudlińska             467: 246


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Kuć                   323: 437
   2 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                536: 358
   3 Renata         Andracka             - Dorota         Rudzińska             313: 454
   4 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Koczkodon             384: 418
   5 Anita          Bruska               - Michał         Alabrudziński         368: 444
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Łukasik               409: 388
   7 Agata          Kuć                  - Joanna         Juszczak              446: 283
   8 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Polak                 443: 426
   9 Samir          Chakrar              - Krzysztof      Sporczyk              386: 426
  10 Irena          Sołdan               - Dorota         Kuć                   363: 504
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Tuszyński             345: 397
  12 Natalia        Woźniak              - Diana          Pietrzykowska         469: 342
  13 Barbara        Wiśniewska           - Maria          Krzyżanowska          316: 346
  14 Katarzyna      Dębska               - Eugeniusz      Tuszyński             364: 318
  15 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kozak                 472: 342
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Karolina       Urbańska              342: 331
  17 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             349: 291
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              308: 433
  19 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               324: 498
  20 Stanisław      Olsztyn              - Waldemar       Dębski                407: 236
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Jan            Pawłowski             361: 362


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   364: 305
   2 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Deszczyńska           377: 336
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   581: 324
   4 Dorota         Rudzińska            - Agata          Kuć                   321: 370
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         395: 442
   6 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              430: 421
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Jachna                311: 407
   8 Renata         Andracka             - Natalia        Woźniak               292: 430
   9 Stanisław      Olsztyn              - Miłosz         Wrzałek               346: 479
  10 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Polak                 396: 429
  11 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                302: 375
  12 Łukasz         Baranowski           - Maria          Krzyżanowska          349: 346
  13 Jan            Pawłowski            - Grzegorz       Łukasik               271: 407
  14 Anita          Bruska               - Jerzy          Krzyżewski            485: 334
  15 Samir          Chakrar              - Andrzej        Bednaruk              343: 461
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Juszczak              300: 442
  17 Waldemar       Kudliński            - Diana          Pietrzykowska         362: 420
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Agnieszka      Kozak                 305: 348
  19 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Gołęcki               432: 349
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Barbara        Wiśniewska            325: 357
  21 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Dębski                344: 275


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 406: 386
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              465: 296
   3 Grzegorz       Kurowski             - Agata          Kuć                   488: 360
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Miłosz         Wrzałek               353: 440
   5 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             392: 419
   6 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Kuć                   322: 423
   7 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Łukasik               356: 300
   8 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Rudzińska             364: 327
   9 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Bednaruk              370: 328
  10 Katarzyna      Dębska               - Anita          Bruska                344: 349
  11 Katarzyna      Polak                - Jakub          Szymczak              453: 460
  12 Maria          Krzyżanowska         - Irena          Sołdan                325: 460
  13 Sławomir       Długosz              - Renata         Andracka              299: 344
  14 Samir          Chakrar              - Jerzy          Krzyżewski            306: 365
  15 Agnieszka      Kozak                - Stanisław      Olsztyn               334: 320
  16 Barbara        Wiśniewska           - Diana          Pietrzykowska         306: 331
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Eugeniusz      Tuszyński             398: 326
  18 Karolina       Urbańska             - Jan            Pawłowski             388: 279
  19 Bernadeta      Kudlińska            - Mieczysław     Pastuszak             300: 411
  20 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             281: 403
  21 Waldemar       Dębski               - Wojciech       Gołęcki               284: 383


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              353: 309
   2 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         406: 375
   3 Dawid          Pikul                - Anita          Bruska                444: 436
   4 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   467: 359
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             421: 371
   6 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Baranowski            352: 385
   7 Radosław       Jachna               - Jakub          Szymczak              363: 385
   8 Katarzyna      Polak                - Karolina       Urbańska              381: 375
   9 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Kuć                   283: 386
  10 Dorota         Rudzińska            - Katarzyna      Dębska                348: 363
  11 Diana          Pietrzykowska        - Małgorzata     Deszczyńska           376: 380
  12 Irena          Sołdan               - Jerzy          Krzyżewski            380: 278
  13 Renata         Andracka             - Joanna         Juszczak              343: 304
  14 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Kozak                 401: 325
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              323: 391
  16 Wojciech       Gołęcki              - Samir          Chakrar               381: 295
  17 Eugeniusz      Tuszyński            - Sławomir       Długosz               304: 298
  18 Barbara        Wiśniewska           - Stanisław      Olsztyn               325: 500
  19 Jan            Pawłowski            - Waldemar       Kudliński             331: 297
  20 Maria          Krzyżanowska         - Bernadeta      Kudlińska             400: 300
  21 Waldemar       Dębski               - Agnieszka      Wiśniewska            301: 361


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             321: 409
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              449: 402
   3 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            409: 406
   4 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              509: 335
   5 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Deszczyńska           373: 272
   6 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Polak                 383: 408
   7 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               360: 407
   8 Anita          Bruska               - Irena          Sołdan                351: 434
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Zawadzki              390: 356
  10 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              330: 403
  11 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Woźniak               298: 344
  12 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Rudzińska             341: 387
  13 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Gołęcki               349: 272
  14 Agnieszka      Kozak                - Karolina       Urbańska              409: 390
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Juszczak              309: 457
  16 Eugeniusz      Tuszyński            - Diana          Pietrzykowska         283: 384
  17 Maria          Krzyżanowska         - Jan            Pawłowski             362: 313
  18 Waldemar       Kudliński            - Mieczysław     Pastuszak             368: 302
  19 Barbara        Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               244: 356
  20 Samir          Chakrar              - Agnieszka      Wiśniewska            533: 252
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Dębski                345: 352


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         321: 419
   2 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 304: 424
   3 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Woźniak               396: 262
   4 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              443: 471
   5 Grzegorz       Łukasik              - Katarzyna      Polak                 549: 292
   6 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            435: 243
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                434: 351
   8 Renata         Andracka             - Dorota         Kuć                   293: 427
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Anita          Bruska                402: 283
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Rudzińska             341: 387
  11 Diana          Pietrzykowska        - Radosław       Jachna                300: 463
  12 Agata          Kuć                  - Maria          Krzyżanowska          390: 334
  13 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Kozak                 393: 362
  14 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Olsztyn               448: 397
  15 Eugeniusz      Tuszyński            - Samir          Chakrar               303: 343
  16 Karolina       Urbańska             - Mieczysław     Pastuszak             374: 380
  17 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               362: 229
  18 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Bednaruk              423: 368
  19 Waldemar       Kudliński            - Jerzy          Krzyżewski            335: 378
  20 Waldemar       Dębski               - Barbara        Wiśniewska            332: 329
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Bernadeta      Kudlińska             328: 457


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               416: 301
   2 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              403: 542
   3 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             341: 317
   4 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               336: 396
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                384: 327
   6 Dorota         Kuć                  - Jakub          Szymczak              420: 357
   7 Katarzyna      Polak                - Małgorzata     Deszczyńska           317: 344
   8 Natalia        Woźniak              - Irena          Sołdan                345: 430
   9 Dorota         Rudzińska            - Joanna         Juszczak              335: 315
  10 Łukasz         Baranowski           - Agata          Kuć                   366: 374
  11 Renata         Andracka             - Katarzyna      Dębska                389: 313
  12 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kozak                 439: 305
  13 Stanisław      Olsztyn              - Sławomir       Długosz               359: 312
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Zawadzki              383: 326
  15 Diana          Pietrzykowska        - Jan            Pawłowski             480: 300
  16 Maria          Krzyżanowska         - Karolina       Urbańska              387: 439
  17 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             425: 347
  18 Andrzej        Bednaruk             - Eugeniusz      Tuszyński             391: 306
  19 Waldemar       Dębski               - Waldemar       Kudliński             222: 319
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Barbara        Wiśniewska            327: 333
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 480: 308
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Tuszyński             314: 520
   3 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               341: 534
   4 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Kuć                   358: 340
   5 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   440: 355
   6 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           343: 435
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              404: 337
   8 Grzegorz       Łukasik              - Jakub          Szymczak              406: 411
   9 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               493: 280
  10 Anita          Bruska               - Diana          Pietrzykowska         309: 399
  11 Łukasz         Baranowski           - Katarzyna      Polak                 363: 378
  12 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Krzyżewski            355: 329
  13 Joanna         Juszczak             - Katarzyna      Dębska                421: 293
  14 Barbara        Wiśniewska           - Karolina       Urbańska              322: 379
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               344: 339
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          396: 284
  17 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Dębski                459: 256
  18 Jan            Pawłowski            - Sławomir       Długosz               364: 262
  19 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Wiśniewska            389: 433
  20 Waldemar       Kudliński            - Eugeniusz      Tuszyński             333: 322
  21 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Michał         Alabrudziński         305: 467
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             295: 356
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             404: 356
   4 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              305: 489
   5 Dawid          Pikul                - Dorota         Rudzińska             457: 424
   6 Jakub          Szymczak             - Joanna         Juszczak              269: 400
   7 Katarzyna      Polak                - Dariusz        Kuć                   385: 300
   8 Dorota         Kuć                  - Stanisław      Olsztyn               359: 312
   9 Radosław       Jachna               - Anita          Bruska                388: 404
  10 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Łukasik               312: 430
  11 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              455: 302
  12 Karolina       Urbańska             - Katarzyna      Dębska                428: 338
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Bednaruk              356: 382
  14 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            357: 380
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Jan            Pawłowski             452: 288
  16 Natalia        Woźniak              - Mieczysław     Pastuszak             456: 311
  17 Wojciech       Gołęcki              - Maria          Krzyżanowska          311: 394
  18 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Wiśniewska            336: 309
  19 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Wiśniewska            322: 341
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Bernadeta      Kudlińska             307: 280
  21 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Kuć                   403: 309
   2 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             517: 331
   3 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                490: 370
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 329: 344
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              442: 312
   6 Joanna         Juszczak             - Katarzyna      Polak                 524: 295
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Rudzińska             449: 354
   8 Radosław       Jachna               - Agata          Kuć                   428: 406
   9 Stanisław      Olsztyn              - Jakub          Szymczak              322: 441
  10 Dariusz        Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         388: 347
  11 Andrzej        Bednaruk             - Karolina       Urbańska              391: 411
  12 Anita          Bruska               - Łukasz         Baranowski            355: 436
  13 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              370: 272
  14 Maria          Krzyżanowska         - Natalia        Woźniak               339: 375
  15 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Kudliński             423: 379
  16 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Kozak                 356: 370
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Jerzy          Krzyżewski            351: 368
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Eugeniusz      Tuszyński             425: 237
  19 Sławomir       Długosz              - Waldemar       Dębski                327: 338
  20 Wojciech       Gołęcki              - Bernadeta      Kudlińska             320: 343
  21 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         405: 441
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 405: 323
   3 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             469: 313
   4 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              289: 394
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Kurowski              423: 467
   6 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                518: 320
   7 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kuć                   359: 495
   8 Dorota         Kuć                  - Karolina       Urbańska              339: 398
   9 Dorota         Rudzińska            - Agata          Kuć                   426: 313
  10 Katarzyna      Polak                - Łukasz         Baranowski            412: 276
  11 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              370: 349
  12 Anita          Bruska               - Andrzej        Bednaruk              389: 309
  13 Diana          Pietrzykowska        - Stanisław      Olsztyn               430: 329
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                388: 291
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Agnieszka      Kozak                 395: 295
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          402: 335
  17 Waldemar       Kudliński            - Jan            Pawłowski             265: 362
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Dębski                371: 295
  19 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Gołęcki               461: 322
  20 Barbara        Wiśniewska           - Bernadeta      Kudlińska             317: 306
  21 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-05-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.29  31256  195
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              160.01  29761  186
   3 Dawid Pikul                    Poznań               159.65  27300  171
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.53  31746  199
   5 Kamil Górka                    Kraków               157.52  30874  196
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             157.44  31488  200
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.10  27763  179
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.40  23006  149
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.87  30621  199
  10 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.64  27502  179
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  14 Michał Makowski                Warszawa             151.63  11372   75
  15 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.13  29621  196
  16 Dominik Urbacki                Pruszków             150.30  28708  191
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.15  30031  200
  18 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.01  29102  194
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               149.98  29247  195
  20 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.10  27285  183
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  23 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.03  28912  194
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.20  28262  192
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 146.55  17293  118
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.46  29291  200
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             146.29  19603  134
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 146.24  11407   78
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            145.97  27734  190
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             145.41  28354  195
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  32 Kamil Kister                   Puławy               145.24  27740  191
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            144.78  21283  147
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.68  27344  189
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  36 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.84  27761  193
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.78  13803   96
  38 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.77  21278  148
  39 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.66  25285  176
  40 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.31   5123   36
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  43 Jakub Błażejewski              Poznań               141.78  22826  161
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.13  12561   89
  46 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.06  27366  194
  47 Janusz Krupiński               Bytom                141.03  23270  165
  48 Bogusław Szyszka               Oława                140.66  26303  187
  49 Robert Kamiński                Warszawa             140.57   6607   47
  50 Rafał Matczak                  Milanówek            140.43  23171  165
  51 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  52 Jan Mrozowski                  Kraków               139.95  27430  196
  53 Marek Reda                     Dębówka              139.70  22073  158
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.43  27885  200
  55 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  56 Michał Waszkiewicz             Białystok            138.83  18187  131
  57 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.82  22212  160
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.13  26797  194
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             137.46  27217  198
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  61 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             136.68  17768  130
  62 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             136.14  26955  198
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  64 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  65 Dariusz Kuć                    Stargard             135.89  19160  141
  66 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            135.79   9913   73
  67 Natalia Woźniak                Dziwnówek            135.09  27018  200
  68 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  69 Irena Sołdan                   Sopot                134.74  26139  194
  70 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.51  19100  142
  71 Barbara Obremska               Wrocław              134.31  26324  196
  72 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  73 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            134.22  25904  193
  74 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  75 Piotr Domański                 Lublin               133.90   6695   50
  76 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  77 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.50  25098  188
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             133.06  21290  160
  80 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.81  16734  126
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.79  13146   99
  82 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  83 Dariusz Ulatowski              Tuchola              132.63  23609  178
  84 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.54  24918  188
  85 Radosław Jachna                Łódź                 132.52  17493  132
  86 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  87 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             132.46  26228  198
  88 Joanna Juszczak                Warszawa             132.38  25947  196
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.22  26179  198
  90 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  18229  138
  91 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             132.00  25344  192
  92 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  93 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.69   4741   36
  94 Piotr Broda                    Sandomierz           131.66  25543  194
  95 Łukasz Sornek                  Mikołów              131.66  25937  197
  96 Krzysztof Gibas                Kraków               131.65  25804  196
  97 Alicja Grąbczewska             Szczecin             131.39  21416  163
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 100 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.74  18827  144
 102 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.66  22081  169
 103 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.44   4696   36
 104 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 105 Marcin Ceglarek                Kraków               130.39  19297  148
 106 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.89   8183   63
 107 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 109 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             128.94   6060   47
 110 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.84  24351  189
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.67  24834  193
 112 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 113 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 114 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              128.52   9382   73
 115 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.42  25298  197
 116 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.36  18612  145
 117 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.99  25597  200
 119 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.84  18537  145
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.55  11735   92
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            127.38  17578  138
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 123 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 125 Marek Rogalski                 Warszawa             127.16  21618  170
 126 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 127 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 128 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 129 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 130 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.66  23179  183
 131 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.61   8989   71
 132 Agnieszka Walas                Kraków               126.59  24811  196
 133 Marcin Rogala                  Warszawa             126.52  19737  156
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             126.51  24543  194
 135 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.48  22767  180
 136 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.18  10347   82
 137 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 138 Leszek Stecuła                 Bytom                125.96   9825   78
 139 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 140 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.64  22867  182
 141 Agata Kuć                      Stargard             125.57  24862  198
 142 Anita Bruska                   Gdynia               125.53  17449  139
 143 Czesław Grajewski              Białystok            125.47  13300  106
 144 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.86  16607  133
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.79  24210  194
 146 Katarzyna Polak                Warszawa             124.72   4490   36
 147 Ewa Szałas                     Katowice             124.55  18931  152
 148 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 149 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               123.84   6316   51
 152 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.76  23639  191
 153 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 154 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.56  16186  131
 155 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 156 Dorota Kuć                     Stargard             123.24  14296  116
 157 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 158 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 159 Grzegorz Papciak               Jodłowa              123.00  15498  126
 160 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 161 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 162 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.79  10314   84
 163 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 164 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 165 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.04  22334  183
 166 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 167 Jarosław Olek                  Warszawa             121.68  13020  107
 168 Teresa Zalewska                Racibórz             121.59  23345  192
 169 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.33  24144  199
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 121.03  13676  113
 172 Maciej Perzyński               Piła                 120.76  12559  104
 173 Diana Pietrzykowska            Szczecin             120.65  21475  178
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               120.57  12419  103
 175 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 176 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.29  22856  190
 177 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 179 Agnieszka Matus                Milanówek            119.95  23270  194
 180 Bożena Guział                  Racibórz             119.82  18213  152
 181 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 182 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 183 Marianna Kozłowska             Białystok            119.11  11315   95
 184 Daniel Janus                   Wąchock              119.05   4643   39
 185 Ewelina Gruda                  Białystok            119.03   8689   73
 186 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.32  15737  133
 189 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 190 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.30   5087   43
 191 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.24  20101  170
 192 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.14  23274  197
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 194 Maria Skutela                  Warszawa             117.87  23220  197
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.81  22620  192
 196 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 197 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 198 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 199 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.37  16784  143
 200 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33  21119  180
 201 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 202 Urszula Solarska               Łódź                 117.13  23426  200
 203 Anna Krynicka                  Warszawa             116.92   8769   75
 204 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.91   4092   35
 205 Renata Andracka                Zwola                116.78  22189  190
 206 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 208 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 209 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 210 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 211 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              115.60  15837  137
 213 Marta Świątkowska              Wrocław              115.48  22981  199
 214 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.35  10728   93
 216 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.26  18327  159
 217 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 218 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 219 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 220 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 221 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 222 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 223 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.24   8225   72
 224 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 225 Patrycja Skibska               Warszawa             113.80   3983   35
 226 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            113.62  17952  158
 227 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 228 Monika Siemaszko               Lipiany              113.57  19648  173
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.53  22366  197
 230 Józef Burzyński                Ełk                  113.47  15205  134
 231 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 232 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 233 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               112.87  20993  186
 234 Adam Grzelec                   Poznań               112.83  15909  141
 235 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 236 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 237 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 238 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 239 Maciej Dąbrowski               Warszawa             112.11  22423  200
 240 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.79  21687  194
 242 Joanna Brychcy                 Katowice             111.07  21991  198
 243 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 244 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.91  21294  192
 245 Adam Sternik                   Kętrzyn              110.85  10642   96
 246 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 247 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 248 Waldemar Wypchał               Kraków               110.25  21168  192
 249 Marcin Kurowski                Racibórz             110.15  19056  173
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.00   3960   36
 251 Iza Kraj                       Warszawa             109.76   4061   37
 252 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.33   5029   46
 253 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.32  18693  171
 254 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 255 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 256 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 257 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 258 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             108.54   5210   48
 259 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.37  19398  179
 260 Dominik Ulejczyk               Będzin               107.71  21435  199
 261 Szymon Stępień                 Bytom                107.66  12273  114
 262 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.08   6960   65
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 264 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.93   7485   70
 265 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 266 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 267 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 268 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 269 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 270 Miłosz Meller                  Poznań               105.80   3174   30
 271 Karolina Urbańska              Poznań               105.46  18033  171
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.33  17169  163
 273 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 275 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       105.11   6412   61
 276 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 277 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 278 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 279 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.09  18840  181
 281 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 282 Konrad Pajączek                Milanówek            103.46  10967  106
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 284 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 285 Agnieszka Antos                Racibórz             101.90   4280   42
 286 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.01  19090  189
 288 Karolina Mak                   Wrocław              100.78  15218  151
 289 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.61   6942   69
 290 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 292 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.65  16342  164
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.16   4264   43
 295 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 296 Marta Wawrzyn                  Pruszków              97.84  12621  129
 297 Wanda Grabiec                  Tarnów                97.83   9881  101
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 299 Karolina Szubska               Jaworzno              96.87   4359   45
 300 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.40  18413  191
 301 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.93   6427   67
 302 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             95.68   7463   78
 303 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 304 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.38  12781  134
 305 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 306 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 307 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.31   4479   48
 308 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   6666   72
 309 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.50   3885   42
 310 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 311 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 312 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               90.82   6176   68
 314 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.74  17858  199
 316 Teresa Balewska                Reda                  89.61  17743  198
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 318 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 319 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 320 Maria Tomiczek                 Zabrze                84.83   5514   65
 321 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 322 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             83.75   5611   67
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 324 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 325 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.04  10886  136
 326 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.41   7385   93
 327 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 328 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             77.55   2404   31
 329 Wiktoria Koler                 Będzin                76.43   2675   35
 330 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 331 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 332 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.40   3349   52
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 22-05-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Karol Puto                     Będzin                71.86   2084   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  10 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  11 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  12 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  13 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  14 Jacek Mańko                    Poznań               141.71   3401   24
  15 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       136.21   3269   24
  16 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.58   3206   24
  17 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  18 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  19 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  20 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.12   3051   24
  21 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  22 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  23 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  24 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  25 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  26 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  28 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  29 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.67   2728   24
  30 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  31 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  32 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  34 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  35 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  36 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  37 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  38 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  39 Piotr Rosół                    Warszawa             124.74   2869   23
  40 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  41 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  42 Monika Lewandowska             Warszawa             109.00   2507   23
  43 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  44 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  45 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  46 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  47 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  48 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  49 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  50 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  51 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  52 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  53 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  54 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  55 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  56 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  57 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.86   1999   22
  58 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  59 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  60 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  61 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  62 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  63 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  64 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  65 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  66 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  67 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  68 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  69 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  70 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  71 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  72 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  73 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  74 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  75 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  76 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  77 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  78 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  79 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  80 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  81 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  82 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  83 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  84 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  85 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  86 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  87 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  88 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  89 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  90 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  91 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  92 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  93 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  94 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  95 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  96 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  97 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  98 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  99 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 100 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 101 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
 102 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 103 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 104 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 105 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 106 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 107 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 108 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 109 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 110 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 111 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 112 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 113 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 114 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 115 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 116 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 117 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 118 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 119 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 120 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 121 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 122 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 123 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 124 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 125 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 126 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 127 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 128 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 129 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 130 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 131 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 132 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 133 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 134 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 135 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 136 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 137 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 138 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 139 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 140 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 141 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 142 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 143 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 144 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 145 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 146 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 147 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 148 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 149 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 150 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 151 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 152 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 153 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 154 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 155 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 156 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 157 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 158 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 159 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 160 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 161 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 162 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 163 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 164 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 165 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 166 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 167 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 168 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 169 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 170 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 171 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 172 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 173 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 174 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 175 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 176 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 177 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 178 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 179 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 180 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 181 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 182 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 183 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 184 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 185 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 186 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 187 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 188 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 189 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 190 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 191 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 192 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 193 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 194 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 195 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 196 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 197 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 198 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 199 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 200 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 201 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 202 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 203 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 204 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 205 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 206 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 207 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 208 Tomasz Polański                Ciechanów             89.88    719    8
 209 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 210 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 211 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 212 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 213 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 214 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 215 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 216 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 217 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 218 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 219 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 220 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 221 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 222 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 223 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 224 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 225 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 226 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 227 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 228 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 229 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 230 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 231 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 232 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 233 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 234 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 235 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 236 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 237 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 238 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 239 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 240 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 241 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 242 Dominik Piasecki               Słupsk               121.00    605    5
 243 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 244 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 245 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 246 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 247 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 248 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 249 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 250 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 251 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 252 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 253 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 254 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 255 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 256 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 257 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 258 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 259 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 260 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 261 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie