Piasutno 7
czerwca
Piasutno 7- 8 czerwca Drugie Scrabble nad jeziorem
Konojady14
czerwca
Konojady 14-15 czerwca III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Grand Prix 2014
Słok k. Bełchatowa20
czerwca
Słok k. Bełchatowa 20 czerwca XII Mensański Turniej Scrabble
Michał Alabrudziński najlepszy w III Mistrzostwach Konojad w Scrabble14 - 15 czerwca 2014 — III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało” Konojady, 14 - 15 czerwca 2014
Grand Prix 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński najlepszy w III Mistrzostwach Konojad w ScrabbleJuż po raz trzeci scrabbliści z całej Polski zjechali do Konojad. Ponownie "czym chata bogata" powitali uczestników organizatorzy turnieju. Były smakowite ciasta, wyroby masarskie, pyszne flaczki oraz — podczas sobotniej biesiady — pieczony prosiak. W sali Wiejskiego Domu Kultury stawiło się 77 zawodników, w tym dwoje debiutantów. Od mocnego uderzenia rozpoczęła dwójka zawodników z Łodzi. Przez dziewięć pierwszych rund fotel lidera okupował najpierw Radosław Jachna a potem Grzegorz Pukniel. Ulubionym powiedzeniem Grześka było "Łódź górą". Mimo porażki w 7 rundzie z Tomkiem Zwolińskim ze Skierd, Grzesiek nadal zajmował czołową pozycję, jednak grupa pościgowa coraz mocniej napierała. Po 10 rundzie prowadzenie objął Tomek Zwoliński, lecz po porażce w ostatniej partii spadł na piąte miejsce, a zwycięstwo w całym turnieju przypadło Michałowi Alabrudzińskiemu z Włocławka. Drugie miejsce zajął Grzegorz Pukniel, a trzecie — Radosław Jachna.

Tryumfatorzy otrzymali okolicznościowe puchary, nagrody pieniężne oraz drobne upominki. Przyznano ponadto nagrody w następujących kategoriach:
IV miejsce — Rafał Lenartowski
skok tygrysa — Jakub Onoszko
najdroższy ruch — Mateusz Borsuk za słowo POSIANIE
najdroższy ruch związany z końmi — Krzysztof Bukowski za słowo PODKÓWCE
nagroda pocieszenia — Miłosz Wrzałek za słowo WYPASIE
nagroda pocieszenia dla ostatniego zawodnika, który rozegrał wszystkie rundy — Mirosław Dejna
kody na Zagraj.pl dla debiutantów — Dorota KudlińskaDominik Peter
najlepszy pielgrzym (zawodnik z najdalszej miejscowości) — Piotr Broda
najmłodszy zawodnik — Juliusz Czupryniak
nagroda losowana, weekend dla dwóch osób w SW "Bachotek" — Grzegorz Koczkodon

W przygotowanie turnieju zaangażowanych było wiele osób i organizacji:
- Samorząd Wsi Konojady
- Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
- Starostwo Powiatowe Brodnica
- Poseł Na Sejm Zbigniew Sosnowski
- Radny Powiatu Brodnickiego Przemysław Górski
- Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Tadeusz Fuks
- Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Wojciech Perszke
- Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Marek Buchalski
- Kazimierz Łukasik
- Wanda Motycka
- Józef Łupiński
- Lech Grabowski
- Tomasz Wartacz
- Piotr i Żaneta Śliwowscy
- Stenia Zwolińska
- OSP Konojady
- Sołtys Wsi Konojady Sławomir Łukasik
- Grzegorz Łukasik

...którym serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy zapraszają już za rok na IV Mistrzostwa Konojad w Scrabble!
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Konojad
I Otwarte Mistrzostwa Konojad


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
mapa/
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 14 czerwca (7 rund)
12:15 — rozpoczęcie turnieju
ok. 15:00 — przerwa obiadowa na flaki 19:15 — zakończenie gier

Niedziela, 15 czerwca (5 rund)
9:00 — śniadanie
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDobry dojazd pociągiem. Pociąg z kierunków Warszawa, Gdańsk, Ełk, Bydgoszcz, itp. będzie na stacji w Konojadach o 11:56, więc wszyscy podróżni zdążą na rozpoczęcie.
Ze stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo
Wyżywienie20 zł za cały turniej; flaki, wiejski stół (znajdzie się coś dla jaroszy), ciasta, ciepłe i zimne napoje, wieczorem uwędzony prosiak, surówki
Noclegihttp://www.bachotek.pttk.pl/ 23 km od miejsca gry (dla osób niezmotoryzowanych podstawiony będzie bus) dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienką cena 40zł/osoba;
możliwość zarezerwowania noclegu od piątku 70zł/weekend (piątek+sobota)/osoba
nocleg zgłoszony w formularzu zostanie zarezerwowany przez organizatora;

inne noclegi:
http://www.hotel-magnat.com.pl/home.html
NagrodyFinansowe i rzeczowe
Najdroższy ruch, najdroższy ruch związany z „końmi”, „skok tygrysa” i inne
Pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeWieczorna impreza plenerowa w Stanicy Wodnej w Bachotku, dla zainteresowanych możliwość powędkowania, dla kibiców możliwość obejrzenia mundialowych meczów w ośrodku
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 534 684 099 – gslukasik@wp.pl
SponsorzySamorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Starostwo Powiatowe Brodnica
Poseł Na Sejm Zbigniew Sosnowski
Radny Powiatu Brodnickiego Przemysław Górski
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Tadeusz Fuks
Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Wojciech Perszke
Sekretarz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Marek Buchalski
Kazimierz Łukasik
Wanda Motycka
Józef Łupiński
Lech Grabowski
Tomasz Wartacz
Piotr i Żaneta Śliwowscy




Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.35      9.5     4911     1943      612
  2 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   122.65      9.0     4994     1918      648
  3 Radosław        Jachna               Łódź                   128.68      9.0     4954     1890      832
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.31      9.0     4917     1841      703
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.01      9.0     4804     1896      451
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 148.59      8.5     4835     1889      379
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.71      8.0     5084     1807      509
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.03      8.0     4937     1744      669
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               149.08      8.0     4868     1706      598
 10 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               152.81      8.0     4818     1710      480
 11 Marek           Reda                 Dębówka                146.92      8.0     4797     1630      636
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.21      8.0     4752     1687      457
 13 Piotr           Pietuchowski         Białystok              140.08      8.0     4729     1838      208
 14 Jakub           Onoszko              Gdynia                 110.86      8.0     4502     1639      361
 15 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   119.73      8.0     4339     1712      156
 16 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   129.92      7.5     4544     1587      143
 17 Joanna          Jewtuch              Warszawa               127.84      7.5     4491     1695      448
 18 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               114.68      7.5     4478     1634      158
 19 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               125.20      7.0     4672     1580       69
 20 Artur           Koszel               Warszawa               129.62      7.0     4660     1542      414
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             130.31      7.0     4608     1556      310
 22 Dorota          Rudzińska            Warszawa               121.24      7.0     4559     1538       55
 23 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  132.29      7.0     4529     1457      293
 24 Anna            Krynicka             Warszawa               114.82      7.0     4466     1553        0
 25 Damian          Łupiński             Konojady               111.25      7.0     4466     1452      367
 26 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.94      7.0     4439     1493      452
 27 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.00      7.0     4382     1574      454
 28 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              122.13      7.0     4292     1676     -255
 29 Mateusz         Borsuk               Reda                   140.37      6.5     4819     1558      501
 30 Grzegorz        Łukasik              Konojady               138.29      6.5     4720     1695     -115
 31 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               135.24      6.5     4414     1454      114
 32 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.61      6.0     4775     1328      573
 33 Robert          Kamiński             Warszawa               139.75      6.0     4665     1364      341
 34 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               137.15      6.0     4560     1499      194
 35 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              103.01      6.0     4540     1382      278
 36 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.86      6.0     4527     1410      307
 37 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 103.74      6.0     4410     1344       83
 38 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.67      6.0     4330     1465     -208
 39 Dariusz         Socha                Warszawa               119.93      6.0     4260     1409       32
 40 Anna            Biegańska            Białystok              113.85      6.0     4190     1371      -73
 41 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                105.86      6.0     4187     1332     -113
 42 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.73      6.0     4171     1482     -151
 43 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            105.69      6.0     4170     1471     -207
 44 Andrzej         Kroc                 Łódź                   119.19      5.5     4685     1485      250
 45 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.53      5.5     4657     1439      216
 46 Beata           Piotrowska           Łódź                   117.66      5.5     4642     1380      241
 47 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            107.95      5.5     4258     1328      132
 48 Sylwia          Łada                 Inowrocław             110.25      5.0     4357     1279       89
 49 Anita           Bruska               Gdynia                 121.09      5.0     4265     1387     -170
 50 Agnieszka       Biegańska            Białystok              118.06      5.0     4213     1300      -97
 51 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 104.68      5.0     4153     1372     -289
 52 Monika          Siemaszko            Lipiany                109.56      5.0     4130     1330     -152
 53 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 109.74      5.0     4080     1242     -123
 54 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 111.85      5.0     4066     1200     -264
 55 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     4061     1259     -418
 56 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.44      5.0     4054     1183     -230
 57 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      5.0     4016     1280     -406
 58 Józef           Burzyński            Ełk                    106.50      5.0     3936     1356     -546
 59 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      5.0     3653     1207     -424
 60 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 113.48      4.5     4231     1242       23
 61 Katarzyna       Rachaus              Łódź                   100.00      4.5     3801     1011      242
 62 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.5     3737     1099      100
 63 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.0     4086     1132     -617
 64 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              109.94      4.0     4012     1084      -67
 65 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.0     3866     1146     -330
 66 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.18      4.0     3818     1253    -1165
 67 Lidia           Żywna                Gdynia                 101.09      3.5     4099      907      455
 68 Andrzej         Pikul                Poznań                 100.00      3.5     3629      921     -343
 69 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3543      931     -305
 70 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               103.35      3.5     3350      855      136
 71 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                115.64      3.5     2620      871       27
 72 Piotr           Szulc                Bydgoszcz              100.00      3.0     1925      678      -62
 73 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      2.5     3547      853     -132
 74 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     2559      742    -1324
 75 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2318      718    -1978
 76 Dorota          Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      1.0     1583      422     -647
 77 Dominik         Peter                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.5     1510      347     -985
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Konojad w Scrabble "Oby Rżało"



	Kazimierz Merklejn 152.81 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Krynicka              114.82 +  441: 352  165
    2    11 Mariusz        Orzeł                 122.67 +  351: 348  173
    3     6 Agnieszka      Biegańska             118.06 -  338: 339   68
    4    19 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  473: 297  154
    5     8 Agata          Kuć                   119.73 +  381: 328  170
    6     3 Michał         Alabrudziński         152.35 +  487: 282  202
    7     5 Radosław       Jachna                128.68 -  265: 483   79
    8     7 Józef          Burzyński             106.50 +  422: 265  157
    9     4 Joanna         Jewtuch               127.84 +  377: 370  178
   10     1 Grzegorz       Pukniel               122.65 +  480: 334  173
   11     3 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  427: 465   92
   12     5 Dawid          Pikul                 148.59 -  376: 475   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Michał Alabrudziński 152.35 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Jarosławski           114.73 +  425: 316  165
    2    15 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 +  512: 209  187
    3     3 Juliusz        Czupryniak            125.20 +  406: 349  175
    4     4 Rafał          Lenartowski           147.31 -  433: 460   97
    5     4 Dariusz        Ulatowski             115.64 +  396: 359  166
    6     3 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  282: 487  103
    7     7 Joanna         Jewtuch               127.84 =  391: 391  128
    8     9 Łukasz         Baranowski            126.94 +  367: 338  177
    9     6 Piotr          Pietuchowski          140.08 +  441: 426  190
   10     4 Grzegorz       Łukasik               138.29 +  526: 309  188
   11     2 Grzegorz       Pukniel               122.65 +  350: 301  173
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.01 +  382: 354  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1943  / 12 161.92




	Paweł Jackowski 149.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Rembiałkowski         114.68 +  453: 310  165
    2     9 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  423: 486   92
    3    11 Piotr          Szulc                 100.00 +  426: 363  150
    4     6 Anita          Bruska                121.09 +  408: 296  171
    5     6 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  306: 418   72
    6    12 Dariusz        Socha                 119.93 +  458: 303  170
    7     6 Lucyna         Śniadach              113.00 +  368: 276  163
    8     4 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  379: 380   90
    9     8 Mariusz        Orzeł                 122.67 +  364: 329  173
   10     8 Andrzej        Kroc                  119.19 +  475: 312  169
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.01 +  472: 331  194
   12     4 Rafał          Lenartowski           147.31 -  336: 466   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Dawid Pikul 148.59 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Biegańska             113.85 +  440: 322  164
    2    13 Stanisław      Rydzik                143.21 +  463: 287  193
    3     5 Marek          Reda                  146.92 +  461: 330  197
    4     2 Tomasz         Zwoliński             144.01 +  361: 355  194
    5     3 Radosław       Jachna                128.68 +  364: 305  179
    6     1 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  447: 453   73
    7     3 Piotr          Pietuchowski          140.08 +  353: 260  190
    8     3 Grzegorz       Łukasik               138.29 =  362: 362  138
    9     3 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  346: 567   92
   10     3 Agata          Kuć                   119.73 +  451: 366  170
   11     4 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  312: 473   96
   12     5 Kazimierz      Merklejn              152.81 +  475: 376  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Rafał Lenartowski 147.31 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  435: 357  163
    2    14 Robert         Kamiński              139.75 +  352: 342  190
    3     7 Łukasz         Przyszlak             105.69 +  416: 294  156
    4     4 Michał         Alabrudziński         152.35 +  460: 433  202
    5     2 Grzegorz       Łukasik               138.29 -  409: 417   88
    6     4 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  340: 390   90
    7     8 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  367: 383   72
    8    11 Monika         Siemaszko             109.56 +  385: 315  160
    9     9 Jakub          Onoszko               110.86 +  429: 362  161
   10     7 Mateusz        Borsuk                140.37 +  426: 297  190
   11     6 Agata          Kuć                   119.73 +  432: 288  170
   12     4 Paweł          Jackowski             149.08 +  466: 336  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Marek Reda 146.92 Dębówka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lucyna         Śniadach              113.00 +  325: 313  163
    2    18 Krzysztof      Sporczyk              125.86 +  481: 376  176
    3     5 Dawid          Pikul                 148.59 -  330: 461   99
    4    18 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 -  326: 405   87
    5    27 Krzysztof      Zawadzki              103.35 +  473: 273  153
    6    15 Dariusz        Jarosławski           114.73 -  339: 359   65
    7    19 Monika         Siemaszko             109.56 -  348: 426   60
    8    23 Stanisław      Olsztyn               105.86 +  409: 234  156
    9    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  444: 302  150
   10    13 Anita          Bruska                121.09 +  425: 352  171
   11    10 Krzysztof      Bukowski              122.13 +  529: 323  172
   12     6 Joanna         Jewtuch               127.84 +  368: 337  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Łukasz Tuszyński 146.03 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  482: 290  162
    2     3 Anita          Bruska                121.09 +  406: 362  171
    3     8 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  374: 410   90
    4     9 Jakub          Onoszko               110.86 +  492: 373  161
    5     5 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  469: 242  155
    6     2 Grzegorz       Łukasik               138.29 +  437: 318  188
    7     2 Miłosz         Wrzałek               141.71 +  415: 395  192
    8     2 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  368: 374   94
    9     1 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  262: 435   73
   10     5 Dariusz        Kuć                   129.92 +  359: 354  180
   11     4 Dawid          Pikul                 148.59 +  473: 312  199
   12     3 Radosław       Jachna                128.68 -  400: 403   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Tomasz Zwoliński 144.01 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Damian         Łupiński              111.25 +  417: 344  161
    2    16 Piotr          Broda                 130.31 +  446: 409  180
    3    10 Andrzej        Kroc                  119.19 +  400: 342  169
    4     2 Dawid          Pikul                 148.59 -  355: 361   99
    5     7 Dariusz        Jarosławski           114.73 +  402: 339  165
    6     6 Krzysztof      Bukowski              122.13 +  443: 278  172
    7     1 Grzegorz       Pukniel               122.65 +  451: 372  173
    8     2 Łukasz         Tuszyński             146.03 +  374: 368  196
    9     2 Grzegorz       Łukasik               138.29 +  423: 331  188
   10     2 Miłosz         Wrzałek               141.71 +  408: 355  192
   11     1 Paweł          Jackowski             149.08 -  331: 472   99
   12     1 Michał         Alabrudziński         152.35 -  354: 382  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Stanisław Rydzik 143.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Onoszko               110.86 +  376: 329  161
    2    13 Dawid          Pikul                 148.59 -  287: 463   99
    3    24 Agnieszka      Kozak                 104.68 -  345: 367   55
    4    22 Piotr          Broda                 130.31 +  415: 323  180
    5    19 Karol          Rembiałkowski         114.68 +  414: 336  165
    6    10 Dorota         Rudzińska             121.24 +  424: 346  171
    7    12 Andrzej        Kroc                  119.19 +  377: 341  169
    8    10 Joanna         Jewtuch               127.84 -  369: 388   78
    9    14 Grzegorz       Koczkodon             132.29 +  376: 360  182
   10     6 Radosław       Jachna                128.68 -  362: 390   79
   11    14 Dorota         Kuć                   117.61 +  508: 347  168
   12     7 Artur          Koszel                129.62 +  499: 305  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Miłosz Wrzałek 141.71 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  110.25 +  381: 368  160
    2     9 Paweł          Jackowski             149.08 +  486: 423  199
    3     9 Natalia        Woźniak               130.53 +  418: 359  181
    4     1 Radosław       Jachna                128.68 +  411: 338  179
    5     1 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  351: 480   73
    6     5 Joanna         Jewtuch               127.84 +  375: 305  178
    7     2 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  395: 415   96
    8     5 Krzysztof      Bukowski              122.13 +  552: 287  172
    9     3 Dawid          Pikul                 148.59 +  567: 346  199
   10     2 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  355: 408   94
   11     3 Kazimierz      Merklejn              152.81 +  465: 427  203
   12     2 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  328: 419   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Mateusz Borsuk 140.37 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Lewiński              109.94 +  473: 360  160
    2     6 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  366: 370   90
    3    12 Monika         Siemaszko             109.56 +  433: 309  160
    4     8 Natalia        Woźniak               130.53 =  401: 401  131
    5    11 Łukasz         Przyszlak             105.69 +  534: 261  156
    6     7 Juliusz        Czupryniak            125.20 +  445: 332  175
    7     4 Grzegorz       Łukasik               138.29 -  399: 493   88
    8     8 Dariusz        Kuć                   129.92 -  377: 415   80
    9    13 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 +  393: 307  187
   10     7 Rafał          Lenartowski           147.31 -  297: 426   97
   11    13 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  297: 327   65
   12    18 Andrzej        Kroc                  119.19 +  404: 317  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Piotr Pietuchowski 140.08 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  390: 279  160
    2     6 Mateusz        Borsuk                140.37 +  370: 366  190
    3     8 Łukasz         Tuszyński             146.03 +  410: 374  196
    4     5 Grzegorz       Łukasik               138.29 -  367: 477   88
    5    12 Natalia        Woźniak               130.53 +  374: 369  181
    6     4 Rafał          Lenartowski           147.31 +  390: 340  197
    7     3 Dawid          Pikul                 148.59 -  260: 353   99
    8     4 Paweł          Jackowski             149.08 +  380: 379  199
    9     6 Michał         Alabrudziński         152.35 -  426: 441  102
   10     9 Juliusz        Czupryniak            125.20 +  549: 369  175
   11     8 Artur          Koszel                129.62 -  335: 440   80
   12     8 Dorota         Rudzińska             121.24 +  478: 334  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 12 153.17




	Robert Kamiński 139.75 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Siemaszko             109.56 +  374: 300  160
    2    14 Rafał          Lenartowski           147.31 -  342: 352   97
    3    14 Lucyna         Śniadach              113.00 -  320: 342   63
    4    33 Paweł          Jankowski             100.00 +  472: 200  150
    5    22 Waldemar       Kudliński             103.01 +  460: 456  153
    6    14 Łukasz         Przyszlak             105.69 +  350: 321  156
    7    11 Józef          Burzyński             106.50 -  303: 455   57
    8    16 Andrzej        Kroc                  119.19 -  314: 379   69
    9    21 Beata          Kiżewska              100.00 +  472: 312  150
   10    16 Anna           Krynicka              114.82 -  420: 426   65
   11    18 Mariusz        Orzeł                 122.67 -  429: 435   73
   12    21 Anita          Bruska                121.09 +  409: 346  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Grzegorz Łukasik 138.29 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Wdziękoński           107.95 +  443: 315  158
    2    10 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 +  393: 322  185
    3     4 Artur          Koszel                129.62 +  451: 357  180
    4     5 Piotr          Pietuchowski          140.08 +  477: 367  190
    5     2 Rafał          Lenartowski           147.31 +  417: 409  197
    6     2 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  318: 437   96
    7     4 Mateusz        Borsuk                140.37 +  493: 399  190
    8     3 Dawid          Pikul                 148.59 =  362: 362  149
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  331: 423   94
   10     4 Michał         Alabrudziński         152.35 -  309: 526  102
   11     5 Radosław       Jachna                128.68 -  357: 507   79
   12    12 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  369: 411   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Andrzej Kwiatkowski 137.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Józef          Burzyński             106.50 +  364: 310  157
    2    15 Michał         Alabrudziński         152.35 -  209: 512  102
    3    28 Beata          Kiżewska              100.00 +  443: 292  150
    4    18 Marek          Reda                  146.92 +  405: 326  197
    5    10 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  402: 445   75
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  331: 379   82
    7    23 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  464: 270  150
    8    17 Natalia        Woźniak               130.53 +  470: 451  181
    9    13 Mateusz        Borsuk                140.37 -  307: 393   90
   10    17 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  348: 355   72
   11    21 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  460: 239  163
   12    13 Piotr          Broda                 130.31 -  357: 394   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Małgorzata Deszczyńska 135.24 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Olsztyn               105.86 +  381: 255  156
    2    10 Grzegorz       Łukasik               138.29 -  322: 393   88
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              125.86 -  329: 372   76
    4    34 Dorota         Kuć                   117.61 +  425: 381  168
    5    14 Artur          Koszel                129.62 +  411: 391  180
    6    20 Natalia        Woźniak               130.53 -  338: 405   81
    7    21 Agnieszka      Kozak                 104.68 -  335: 380   55
    8    25 Mieczysław     Pastuszak             109.74 -  276: 365   60
    9    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  380: 350  150
   10    25 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  452: 321  154
   11    16 Beata          Piotrowska            117.66 =  397: 397  118
   12    19 Beata          Piotrowska            117.66 +  368: 290  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Grzegorz Koczkodon 132.29 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Przyszlak             105.69 -  286: 467   56
    2    28 Piotr          Szulc                 100.00 -  372: 379   50
    3    33 Teresa         Balewska              100.00 +  513: 254  150
    4    21 Beata          Kiżewska              100.00 +  408: 326  150
    5    15 Anna           Krynicka              114.82 +  397: 296  165
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 +  379: 331  187
    7     9 Agata          Kuć                   119.73 -  312: 366   70
    8    15 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  401: 348  155
    9    14 Stanisław      Rydzik                143.21 -  360: 376   93
   10    15 Dariusz        Jarosławski           114.73 +  384: 313  165
   11    11 Lucyna         Śniadach              113.00 -  359: 428   63
   12    14 Waldemar       Kudliński             103.01 +  358: 352  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Natalia Woźniak 130.53 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Dębska                105.44 +  377: 333  155
    2    12 Beata          Piotrowska            117.66 +  380: 364  168
    3     9 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  359: 418   92
    4     8 Mateusz        Borsuk                140.37 =  401: 401  140
    5    12 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  369: 374   90
    6    20 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 +  405: 338  185
    7    13 Łukasz         Baranowski            126.94 -  297: 417   77
    8    17 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 -  451: 470   87
    9    22 Anita          Bruska                121.09 -  338: 360   71
   10    26 Łukasz         Przyszlak             105.69 +  481: 248  156
   11    23 Damian         Łupiński              111.25 -  344: 438   61
   12    27 Józef          Burzyński             106.50 +  455: 280  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Piotr Broda 130.31 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  352: 273  155
    2    16 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  409: 446   94
    3    18 Dariusz        Kuć                   129.92 -  370: 424   80
    4    22 Stanisław      Rydzik                143.21 -  323: 415   93
    5    28 Dorota         Kudlińska             100.00 +  562: 282  150
    6    21 Mariusz        Orzeł                 122.67 -  324: 345   73
    7    26 Anna           Biegańska             113.85 +  394: 321  164
    8    20 Dariusz        Socha                 119.93 +  404: 344  170
    9    15 Andrzej        Kroc                  119.19 -  322: 463   69
   10    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  420: 313  150
   11    17 Anita          Bruska                121.09 +  334: 315  171
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 +  394: 357  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Dariusz Kuć 129.92 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  287: 331   54
    2    27 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  395: 299  150
    3    18 Piotr          Broda                 130.31 +  424: 370  180
    4    12 Dorota         Rudzińska             121.24 +  398: 368  171
    5    13 Andrzej        Kroc                  119.19 -  334: 415   69
    6    11 Beata          Piotrowska            117.66 +  403: 349  168
    7    14 Dariusz        Ulatowski             115.64 +  432: 378  166
    8     8 Mateusz        Borsuk                140.37 +  415: 377  190
    9     5 Agata          Kuć                   119.73 -  346: 445   70
   10     5 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  354: 359   96
   11    12 Paweł          Wdziękoński           107.95 +  379: 333  158
   12     9 Karol          Rembiałkowski         114.68 =  377: 377  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Artur Koszel 129.62 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Burczyk               103.74 +  417: 342  154
    2    17 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  517: 300  154
    3     4 Grzegorz       Łukasik               138.29 -  357: 451   88
    4     7 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  336: 357   72
    5    14 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 -  391: 411   85
    6    19 Lucyna         Śniadach              113.00 -  314: 361   63
    7    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  393: 321  150
    8    21 Anna           Biegańska             113.85 +  402: 191  164
    9    17 Łukasz         Przyszlak             105.69 +  402: 364  156
   10    12 Mariusz        Orzeł                 122.67 +  386: 314  173
   11     8 Piotr          Pietuchowski          140.08 +  440: 335  190
   12     7 Stanisław      Rydzik                143.21 -  305: 499   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Radosław Jachna 128.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Kudliński             103.01 +  535: 274  153
    2     1 Agata          Kuć                   119.73 +  423: 297  170
    3     1 Dariusz        Socha                 119.93 +  510: 340  170
    4     1 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  338: 411   92
    5     3 Dawid          Pikul                 148.59 -  305: 364   99
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              125.86 +  366: 311  176
    7     5 Kazimierz      Merklejn              152.81 +  483: 265  203
    8     1 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  354: 423   73
    9     7 Łukasz         Baranowski            126.94 +  340: 318  177
   10     6 Stanisław      Rydzik                143.21 +  390: 362  193
   11     5 Grzegorz       Łukasik               138.29 +  507: 357  188
   12     3 Łukasz         Tuszyński             146.03 +  403: 400  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 12 157.50




	Joanna Jewtuch 127.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lidia          Żywna                 101.09 +  325: 299  151
    2    19 Dariusz        Socha                 119.93 -  282: 459   70
    3    27 Józef          Burzyński             106.50 +  464: 222  157
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              125.86 +  363: 256  176
    5     9 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  471: 294  168
    6     5 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  305: 375   92
    7     7 Michał         Alabrudziński         152.35 =  391: 391  152
    8    10 Stanisław      Rydzik                143.21 +  388: 369  193
    9     4 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  370: 377  103
   10    11 Karol          Rembiałkowski         114.68 +  394: 333  165
   11     7 Dorota         Rudzińska             121.24 +  401: 300  171
   12     6 Marek          Reda                  146.92 -  337: 368   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Łukasz Baranowski 126.94 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 231  150
    2     7 Agnieszka      Biegańska             118.06 -  264: 424   68
    3    25 Dariusz        Ulatowski             115.64 -  333: 369   66
    4    26 Krzysztof      Zawadzki              103.35 +  416: 374  153
    5    23 Anna           Biegańska             113.85 +  509: 258  164
    6    17 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  341: 315  155
    7    13 Natalia        Woźniak               130.53 +  417: 297  181
    8     9 Michał         Alabrudziński         152.35 -  338: 367  102
    9     7 Radosław       Jachna                128.68 -  318: 340   79
   10    18 Jakub          Onoszko               110.86 -  329: 373   61
   11    24 Sylwia         Łada                  110.25 +  412: 319  160
   12    16 Andrzej        Burczyk               103.74 +  376: 320  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Krzysztof Sporczyk 125.86 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  414: 251  150
    2    18 Marek          Reda                  146.92 -  376: 481   97
    3    16 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 +  372: 329  185
    4    16 Joanna         Jewtuch               127.84 -  256: 363   78
    5    20 Sylwia         Łada                  110.25 +  425: 362  160
    6     9 Radosław       Jachna                128.68 -  311: 366   79
    7    24 Paweł          Wdziękoński           107.95 -  337: 357   58
    8    27 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  644: 292  154
    9    16 Dariusz        Jarosławski           114.73 -  312: 347   65
   10    22 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  377: 365  155
   11    19 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  343: 342  168
   12    15 Damian         Łupiński              111.25 -  360: 365   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Juliusz Czupryniak 125.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Teresa         Balewska              100.00 +  478: 291  150
    2     4 Dariusz        Ulatowski             115.64 +  364: 349  166
    3     3 Michał         Alabrudziński         152.35 -  349: 406  102
    4    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  368: 343  150
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 +  445: 402  187
    6     7 Mateusz        Borsuk                140.37 -  332: 445   90
    7    10 Dariusz        Jarosławski           114.73 +  430: 326  165
    8     6 Agata          Kuć                   119.73 -  335: 346   70
    9    12 Józef          Burzyński             106.50 +  443: 394  157
   10     9 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  369: 549   90
   11     9 Anna           Krynicka              114.82 -  348: 383   65
   12    12 Grzegorz       Łukasik               138.29 +  411: 369  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Mariusz Orzeł 122.67 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  379: 365  150
    2    11 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  348: 351  103
    3    29 Dorota         Kuć                   117.61 +  359: 349  168
    4    15 Łukasz         Przyszlak             105.69 -  319: 366   56
    5    21 Piotr          Szulc                 100.00 -  350: 405   50
    6    21 Piotr          Broda                 130.31 +  345: 324  180
    7    20 Andrzej        Burczyk               103.74 +  488: 391  154
    8    19 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  391: 336  163
    9     8 Paweł          Jackowski             149.08 -  329: 364   99
   10    12 Artur          Koszel                129.62 -  314: 386   80
   11    18 Robert         Kamiński              139.75 +  435: 429  190
   12    17 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  273: 472   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Grzegorz Pukniel 122.65 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dominik        Peter                 100.00 +  514: 271  150
    2     2 Dorota         Rudzińska             121.24 +  437: 433  171
    3     2 Krzysztof      Bukowski              122.13 +  394: 270  172
    4     3 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  432: 349  168
    5     1 Miłosz         Wrzałek               141.71 +  480: 351  192
    6     1 Dawid          Pikul                 148.59 +  453: 447  199
    7     1 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  372: 451   94
    8     1 Radosław       Jachna                128.68 +  423: 354  179
    9     1 Łukasz         Tuszyński             146.03 +  435: 262  196
   10     1 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  334: 480  103
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.35 -  301: 350  102
   12     2 Miłosz         Wrzałek               141.71 +  419: 328  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Krzysztof Bukowski 122.13 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Jankowski             100.00 +  392: 239  150
    2     5 Andrzej        Kroc                  119.19 +  456: 455  169
    3     2 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  270: 394   73
    4     7 Artur          Koszel                129.62 +  357: 336  180
    5     6 Paweł          Jackowski             149.08 +  418: 306  199
    6     6 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  278: 443   94
    7     8 Rafał          Lenartowski           147.31 +  383: 367  197
    8     5 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  287: 552   92
    9    11 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  301: 305   65
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 +  355: 348  187
   11    10 Marek          Reda                  146.92 -  323: 529   97
   12    17 Mariusz        Orzeł                 122.67 +  472: 273  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Dorota Rudzińska 121.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  399: 347  150
    2     2 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  433: 437   73
    3    13 Paweł          Wdziękoński           107.95 +  374: 329  158
    4    12 Dariusz        Kuć                   129.92 -  368: 398   80
    5    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  457: 329  150
    6    10 Stanisław      Rydzik                143.21 -  346: 424   93
    7    15 Dariusz        Socha                 119.93 +  397: 299  170
    8    12 Lucyna         Śniadach              113.00 +  376: 362  163
    9    10 Anna           Krynicka              114.82 +  374: 309  165
   10    10 Beata          Piotrowska            117.66 +  401: 391  168
   11     7 Joanna         Jewtuch               127.84 -  300: 401   78
   12     8 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  334: 478   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Anita Bruska 121.09 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Adam           Graczyk               100.00 +  394: 286  150
    2     3 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  362: 406   96
    3    19 Damian         Łupiński              111.25 +  372: 332  161
    4     6 Paweł          Jackowski             149.08 -  296: 408   99
    5    18 Beata          Piotrowska            117.66 -  278: 463   68
    6    23 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  342: 426   65
    7    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  430: 377  150
    8    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  418: 231  150
    9    22 Natalia        Woźniak               130.53 +  360: 338  181
   10    13 Marek          Reda                  146.92 -  352: 425   97
   11    17 Piotr          Broda                 130.31 -  315: 334   80
   12    21 Robert         Kamiński              139.75 -  346: 409   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Dariusz Socha 119.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Pikul                 100.00 +  403: 339  150
    2    19 Joanna         Jewtuch               127.84 +  459: 282  178
    3     1 Radosław       Jachna                128.68 -  340: 510   79
    4    13 Agata          Kuć                   119.73 -  276: 339   70
    5    26 Waldemar       Dębski                100.00 +  353: 248  150
    6    12 Paweł          Jackowski             149.08 -  303: 458   99
    7    15 Dorota         Rudzińska             121.24 -  299: 397   71
    8    20 Piotr          Broda                 130.31 -  344: 404   80
    9    31 Adam           Graczyk               100.00 +  353: 261  150
   10    29 Sylwia         Łada                  110.25 -  297: 342   60
   11    30 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  448: 345  154
   12    22 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  385: 303  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Agata Kuć 119.73 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Waldemar       Dębski                100.00 +  400: 221  150
    2     1 Radosław       Jachna                128.68 -  297: 423   79
    3    17 Tomasz         Lewiński              109.94 +  400: 341  160
    4    13 Dariusz        Socha                 119.93 +  339: 276  170
    5     8 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  328: 381  103
    6    16 Andrzej        Burczyk               103.74 +  382: 289  154
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             132.29 +  366: 312  182
    8     6 Juliusz        Czupryniak            125.20 +  346: 335  175
    9     5 Dariusz        Kuć                   129.92 +  445: 346  180
   10     3 Dawid          Pikul                 148.59 -  366: 451   99
   11     6 Rafał          Lenartowski           147.31 -  288: 432   97
   12    11 Lucyna         Śniadach              113.00 +  382: 376  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Andrzej Kroc 119.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Beata          Kiżewska              100.00 +  476: 310  150
    2     5 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  455: 456   72
    3    10 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  342: 400   94
    4    20 Monika         Siemaszko             109.56 +  456: 274  160
    5    13 Dariusz        Kuć                   129.92 +  415: 334  180
    6     8 Dariusz        Ulatowski             115.64 =  388: 388  116
    7    12 Stanisław      Rydzik                143.21 -  341: 377   93
    8    16 Robert         Kamiński              139.75 +  379: 314  190
    9    15 Piotr          Broda                 130.31 +  463: 322  180
   10     8 Paweł          Jackowski             149.08 -  312: 475   99
   11    15 Jakub          Onoszko               110.86 -  341: 381   61
   12    18 Mateusz        Borsuk                140.37 -  317: 404   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Agnieszka Biegańska 118.06 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Szulc                 100.00 +  473: 347  150
    2     7 Łukasz         Baranowski            126.94 +  424: 264  177
    3     6 Kazimierz      Merklejn              152.81 +  339: 338  203
    4     3 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  349: 432   73
    5     9 Joanna         Jewtuch               127.84 -  294: 471   78
    6    18 Józef          Burzyński             106.50 -  271: 289   57
    7    25 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 -  273: 504   63
    8    22 Waldemar       Kudliński             103.01 -  375: 383   53
    9    30 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  384: 271  150
   10    27 Waldemar       Dębski                100.00 +  386: 283  150
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              125.86 -  342: 343   76
   12    22 Dariusz        Socha                 119.93 -  303: 385   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Beata Piotrowska 117.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  441: 296  150
    2    12 Natalia        Woźniak               130.53 -  364: 380   81
    3    15 Karol          Rembiałkowski         114.68 +  445: 402  165
    4    10 Dariusz        Ulatowski             115.64 -  308: 384   66
    5    18 Anita          Bruska                121.09 +  463: 278  171
    6    11 Dariusz        Kuć                   129.92 -  349: 403   80
    7    16 Łukasz         Przyszlak             105.69 +  400: 325  156
    8    13 Anna           Krynicka              114.82 -  355: 455   65
    9    18 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  439: 312  155
   10    10 Dorota         Rudzińska             121.24 -  391: 401   71
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 =  397: 397  135
   12    19 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 -  290: 368   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Dorota Kuć 117.61 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dorota         Kudlińska             100.00 -  370: 386   50
    2    21 Beata          Kiżewska              100.00 -  338: 418   50
    3    29 Mariusz        Orzeł                 122.67 -  349: 359   73
    4    34 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 -  381: 425   85
    5    37 Andrzej        Pikul                 100.00 +  461: 218  150
    6    31 Anna           Biegańska             113.85 -  308: 375   64
    7    34 Teresa         Balewska              100.00 +  410: 277  150
    8    30 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  469: 254  150
    9    25 Katarzyna      Dębska                105.44 +  393: 284  155
   10    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  509: 318  150
   11    14 Stanisław      Rydzik                143.21 -  347: 508   93
   12    20 Paweł          Wdziękoński           107.95 +  440: 380  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Dariusz Ulatowski 115.64 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  393: 372  150
    2     4 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  349: 364   75
    3    25 Łukasz         Baranowski            126.94 +  369: 333  177
    4    10 Beata          Piotrowska            117.66 +  384: 308  168
    5     4 Michał         Alabrudziński         152.35 -  359: 396  102
    6     8 Andrzej        Kroc                  119.19 =  388: 388  119
    7    14 Dariusz        Kuć                   129.92 -  378: 432   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Anna Krynicka 114.82 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  352: 441  103
    2    26 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  398: 339  162
    3    21 Dariusz        Jarosławski           114.73 -  333: 392   65
    4    30 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  373: 326  163
    5    15 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  296: 397   82
    6    22 Sylwia         Łada                  110.25 +  374: 297  160
    7    18 Waldemar       Kudliński             103.01 +  362: 343  153
    8    13 Beata          Piotrowska            117.66 +  455: 355  168
    9    10 Dorota         Rudzińska             121.24 -  309: 374   71
   10    16 Robert         Kamiński              139.75 +  426: 420  190
   11     9 Juliusz        Czupryniak            125.20 +  383: 348  175
   12    10 Jakub          Onoszko               110.86 -  405: 434   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Dariusz Jarosławski 114.73 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         152.35 -  316: 425  102
    2    35 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  353: 286  150
    3    21 Anna           Krynicka              114.82 +  392: 333  165
    4    17 Lucyna         Śniadach              113.00 +  386: 329  163
    5     7 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  339: 402   94
    6    15 Marek          Reda                  146.92 +  359: 339  197
    7    10 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  326: 430   75
    8    14 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  373: 394   65
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              125.86 +  347: 312  176
   10    15 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  313: 384   82
   11    20 Waldemar       Kudliński             103.01 -  283: 407   53
   12    24 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  384: 281  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Karol Rembiałkowski 114.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             149.08 -  310: 453   99
    2    38 Waldemar       Dębski                100.00 +  405: 299  150
    3    15 Beata          Piotrowska            117.66 -  402: 445   68
    4    23 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  425: 332  162
    5    19 Stanisław      Rydzik                143.21 -  336: 414   93
    6    23 Anita          Bruska                121.09 +  426: 342  171
    7    17 Stanisław      Olsztyn               105.86 +  438: 293  156
    8    14 Dariusz        Jarosławski           114.73 +  394: 373  165
    9    11 Krzysztof      Bukowski              122.13 +  305: 301  172
   10    11 Joanna         Jewtuch               127.84 -  333: 394   78
   11    13 Mateusz        Borsuk                140.37 +  327: 297  190
   12     9 Dariusz        Kuć                   129.92 =  377: 377  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Anna Biegańska 113.85 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 148.59 -  322: 440   99
    2    34 Stanisław      Olsztyn               105.86 +  415: 260  156
    3    26 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  365: 380   54
    4    27 Dorota         Kudlińska             100.00 +  400: 323  150
    5    23 Łukasz         Baranowski            126.94 -  258: 509   77
    6    31 Dorota         Kuć                   117.61 +  375: 308  168
    7    26 Piotr          Broda                 130.31 -  321: 394   80
    8    21 Artur          Koszel                129.62 -  191: 402   80
    9    27 Andrzej        Burczyk               103.74 -  402: 417   54
   10    33 Adam           Graczyk               100.00 +  345: 289  150
   11    32 Krzysztof      Zawadzki              103.35 +  362: 254  153
   12    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  434: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Agnieszka Piotrowicz 113.48 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           147.31 -  357: 435   97
    2    25 Teresa         Balewska              100.00 +  301: 247  150
    3    23 Jakub          Onoszko               110.86 -  275: 364   61
    4    30 Anna           Krynicka              114.82 -  326: 373   65
    5    31 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  407: 292  150
    6    26 Paweł          Wdziękoński           107.95 =  347: 347  108
    7    25 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  504: 273  168
    8    19 Mariusz        Orzeł                 122.67 -  336: 391   73
    9    23 Lucyna         Śniadach              113.00 -  278: 359   63
   10    28 Monika         Siemaszko             109.56 +  499: 285  160
   11    21 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 -  239: 460   87
   12    28 Sylwia         Łada                  110.25 -  362: 382   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Lucyna Śniadach 113.00 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  146.92 -  313: 325   97
    2    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  496: 221  150
    3    14 Robert         Kamiński              139.75 +  342: 320  190
    4    17 Dariusz        Jarosławski           114.73 -  329: 386   65
    5    25 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  389: 266  154
    6    19 Artur          Koszel                129.62 +  361: 314  180
    7     6 Paweł          Jackowski             149.08 -  276: 368   99
    8    12 Dorota         Rudzińska             121.24 -  362: 376   71
    9    23 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  359: 278  163
   10    14 Waldemar       Kudliński             103.01 +  351: 333  153
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             132.29 +  428: 359  182
   12    11 Agata          Kuć                   119.73 -  376: 382   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Andrzej Bednaruk 111.85 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  290: 482   96
    2    26 Anna           Krynicka              114.82 -  339: 398   65
    3    37 Dominik        Peter                 100.00 +  378: 185  150
    4    23 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  332: 425   65
    5    34 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  238: 390   50
    6    32 Krzysztof      Zawadzki              103.35 +  435: 262  153
    7    33 Waldemar       Dębski                100.00 -  283: 334   50
    8    31 Lidia          Żywna                 101.09 +  408: 406  151
    9    32 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  395: 432   50
   10    32 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  350: 349  150
   11    25 Mieczysław     Pastuszak             109.74 -  266: 405   60
   12    30 Tomasz         Lewiński              109.94 +  352: 262  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Damian Łupiński 111.25 Konojady                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  344: 417   94
    2    29 Adam           Graczyk               100.00 +  329: 290  150
    3    19 Anita          Bruska                121.09 -  332: 372   71
    4    24 Sylwia         Łada                  110.25 -  325: 407   60
    5    35 Paweł          Jankowski             100.00 +  443: 149  150
    6    27 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  317: 384   54
    7    29 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  359: 379   50
    8    34 Andrzej        Pikul                 100.00 +  453: 326  150
    9    26 Stanisław      Olsztyn               105.86 +  406: 330  156
   10    23 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  355: 341  160
   11    23 Natalia        Woźniak               130.53 +  438: 344  181
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              125.86 +  365: 360  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Jakub Onoszko 110.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                143.21 -  329: 376   93
    2    33 Dominik        Peter                 100.00 +  419: 204  150
    3    23 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  364: 275  163
    4     9 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  373: 492   96
    5    24 Józef          Burzyński             106.50 -  318: 366   57
    6    25 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  383: 359  160
    7    22 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  412: 316  154
    8    18 Paweł          Wdziękoński           107.95 +  354: 249  158
    9     9 Rafał          Lenartowski           147.31 -  362: 429   97
   10    18 Łukasz         Baranowski            126.94 +  373: 329  177
   11    15 Andrzej        Kroc                  119.19 +  381: 341  169
   12    10 Anna           Krynicka              114.82 +  434: 405  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Sylwia Łada 110.25 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               141.71 -  368: 381   92
    2    22 Monika         Siemaszko             109.56 -  329: 423   60
    3    30 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  420: 331  150
    4    24 Damian         Łupiński              111.25 +  407: 325  161
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              125.86 -  362: 425   76
    6    22 Anna           Krynicka              114.82 -  297: 374   65
    7    28 Mieczysław     Pastuszak             109.74 -  334: 348   60
    8    32 Katarzyna      Dębska                105.44 -  344: 413   55
    9    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  453: 177  150
   10    29 Dariusz        Socha                 119.93 +  342: 297  170
   11    24 Łukasz         Baranowski            126.94 -  319: 412   77
   12    28 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 +  382: 362  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Tomasz Lewiński 109.94 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Borsuk                140.37 -  360: 473   90
    2    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  415: 291  150
    3    17 Agata          Kuć                   119.73 -  341: 400   70
    4    25 Waldemar       Kudliński             103.01 -  268: 397   53
    5    30 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  256: 305   50
    6    35 Paweł          Jankowski             100.00 +  450: 250  150
    7    30 Katarzyna      Dębska                105.44 +  412: 313  155
    8    26 Beata          Kiżewska              100.00 -  335: 374   50
    9    28 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  294: 302   54
   10    31 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  310: 350   50
   11    33 Teresa         Balewska              100.00 +  309: 272  150
   12    30 Andrzej        Bednaruk              111.85 -  262: 352   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 12  90.33




	Mieczysław Pastuszak 109.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Pietuchowski          140.08 -  279: 390   90
    2    30 Andrzej        Burczyk               103.74 -  263: 410   54
    3    32 Lidia          Żywna                 101.09 -  349: 418   51
    4    35 Andrzej        Pikul                 100.00 +  352: 270  150
    5    32 Beata          Kiżewska              100.00 +  406: 298  150
    6    25 Jakub          Onoszko               110.86 -  359: 383   61
    7    28 Sylwia         Łada                  110.25 +  348: 334  160
    8    25 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 +  365: 276  185
    9    20 Waldemar       Kudliński             103.01 -  332: 419   53
   10    23 Damian         Łupiński              111.25 -  341: 355   61
   11    25 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  405: 266  162
   12    24 Dariusz        Jarosławski           114.73 -  281: 384   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Monika Siemaszko 109.56 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              139.75 -  300: 374   90
    2    22 Sylwia         Łada                  110.25 +  423: 329  160
    3    12 Mateusz        Borsuk                140.37 -  309: 433   90
    4    20 Andrzej        Kroc                  119.19 -  274: 456   69
    5    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  458: 140  150
    6    30 Waldemar       Dębski                100.00 +  353: 303  150
    7    19 Marek          Reda                  146.92 +  426: 348  197
    8    11 Rafał          Lenartowski           147.31 -  315: 385   97
    9    24 Paweł          Wdziękoński           107.95 -  289: 364   58
   10    28 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 -  285: 499   63
   11    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  368: 310  150
   12    23 Łukasz         Przyszlak             105.69 -  330: 341   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Paweł Wdziękoński 107.95 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Łukasik               138.29 -  315: 443   88
    2    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  408: 203  150
    3    13 Dorota         Rudzińska             121.24 -  329: 374   71
    4    32 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  389: 277  150
    5    17 Andrzej        Burczyk               103.74 -  339: 368   54
    6    26 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 =  347: 347  113
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              125.86 +  357: 337  176
    8    18 Jakub          Onoszko               110.86 -  249: 354   61
    9    24 Monika         Siemaszko             109.56 +  364: 289  160
   10    19 Józef          Burzyński             106.50 +  448: 315  157
   11    12 Dariusz        Kuć                   129.92 -  333: 379   80
   12    20 Dorota         Kuć                   117.61 -  380: 440   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Józef Burzyński 106.50 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 -  310: 364   87
    2    20 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  427: 240  150
    3    27 Joanna         Jewtuch               127.84 -  222: 464   78
    4    29 Lidia          Żywna                 101.09 +  378: 343  151
    5    24 Jakub          Onoszko               110.86 +  366: 318  161
    6    18 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  289: 271  168
    7    11 Robert         Kamiński              139.75 +  455: 303  190
    8     7 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  265: 422  103
    9    12 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  394: 443   75
   10    19 Paweł          Wdziękoński           107.95 -  315: 448   58
   11    22 Andrzej        Burczyk               103.74 -  235: 411   54
   12    27 Natalia        Woźniak               130.53 -  280: 455   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Stanisław Olsztyn 105.86 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 -  255: 381   85
    2    34 Anna           Biegańska             113.85 -  260: 415   64
    3    36 Andrzej        Pikul                 100.00 +  463: 320  150
    4    28 Piotr          Szulc                 100.00 -  366: 431   50
    5    33 Adam           Graczyk               100.00 +  422: 281  150
    6    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  361: 290  150
    7    17 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  293: 438   65
    8    23 Marek          Reda                  146.92 -  234: 409   97
    9    26 Damian         Łupiński              111.25 -  330: 406   61
   10    34 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  360: 303  150
   11    26 Agnieszka      Kozak                 104.68 +  405: 312  155
   12    26 Katarzyna      Dębska                105.44 +  438: 314  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Łukasz Przyszlak 105.69 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Koczkodon             132.29 +  467: 286  182
    2     8 Dorota         Kudlińska             100.00 +  424: 284  150
    3     7 Rafał          Lenartowski           147.31 -  294: 416   97
    4    15 Mariusz        Orzeł                 122.67 +  366: 319  173
    5    11 Mateusz        Borsuk                140.37 -  261: 534   90
    6    14 Robert         Kamiński              139.75 -  321: 350   90
    7    16 Beata          Piotrowska            117.66 -  325: 400   68
    8    29 Waldemar       Dębski                100.00 +  363: 260  150
    9    17 Artur          Koszel                129.62 -  364: 402   80
   10    26 Natalia        Woźniak               130.53 -  248: 481   81
   11    28 Beata          Kiżewska              100.00 +  396: 315  150
   12    23 Monika         Siemaszko             109.56 +  341: 330  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Katarzyna Dębska 105.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               130.53 -  333: 377   81
    2    32 Agnieszka      Kozak                 104.68 -  311: 471   55
    3    35 Waldemar       Dębski                100.00 -  310: 361   50
    4    36 Adam           Graczyk               100.00 -  314: 336   50
    5    38 Teresa         Balewska              100.00 +  318: 298  150
    6    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  364: 210  150
    7    30 Tomasz         Lewiński              109.94 -  313: 412   60
    8    32 Sylwia         Łada                  110.25 +  413: 344  160
    9    25 Dorota         Kuć                   117.61 -  284: 393   68
   10    30 Krzysztof      Zawadzki              103.35 +  396: 327  153
   11    27 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  384: 317  150
   12    26 Stanisław      Olsztyn               105.86 -  314: 438   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Agnieszka Kozak 104.68 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 130.31 -  273: 352   80
    2    32 Katarzyna      Dębska                105.44 +  471: 311  155
    3    24 Stanisław      Rydzik                143.21 +  367: 345  193
    4    11 Andrzej        Burczyk               103.74 +  368: 337  154
    5     5 Łukasz         Tuszyński             146.03 -  242: 469   96
    6    17 Łukasz         Baranowski            126.94 -  315: 341   77
    7    21 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 +  380: 335  185
    8    15 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  348: 401   82
    9    18 Beata          Piotrowska            117.66 -  312: 439   68
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              125.86 -  365: 377   76
   11    26 Stanisław      Olsztyn               105.86 -  312: 405   56
   12    29 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  400: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Wojciech Gołęcki 104.18 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Kuć                   129.92 +  331: 287  180
    2    17 Artur          Koszel                129.62 -  300: 517   80
    3    26 Anna           Biegańska             113.85 +  380: 365  164
    4    19 Kazimierz      Merklejn              152.81 -  297: 473  103
    5    25 Lucyna         Śniadach              113.00 -  266: 389   63
    6    27 Damian         Łupiński              111.25 +  384: 317  161
    7    22 Jakub          Onoszko               110.86 -  316: 412   61
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              125.86 -  292: 644   76
    9    28 Tomasz         Lewiński              109.94 +  302: 294  160
   10    25 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 -  321: 452   85
   11    30 Dariusz        Socha                 119.93 -  345: 448   70
   12    31 Beata          Kiżewska              100.00 -  284: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Andrzej Burczyk 103.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Artur          Koszel                129.62 -  342: 417   80
    2    30 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  410: 263  160
    3    20 Dorota         Kudlińska             100.00 +  474: 308  150
    4    11 Agnieszka      Kozak                 104.68 -  337: 368   55
    5    17 Paweł          Wdziękoński           107.95 +  368: 339  158
    6    16 Agata          Kuć                   119.73 -  289: 382   70
    7    20 Mariusz        Orzeł                 122.67 -  391: 488   73
    8    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  266: 461   50
    9    27 Anna           Biegańska             113.85 +  417: 402  164
   10    24 Beata          Kiżewska              100.00 +  385: 288  150
   11    22 Józef          Burzyński             106.50 +  411: 235  157
   12    16 Łukasz         Baranowski            126.94 -  320: 376   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Krzysztof Zawadzki 103.35 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Adam           Graczyk               100.00 +  444: 276  150
    4    26 Łukasz         Baranowski            126.94 -  374: 416   77
    5    27 Marek          Reda                  146.92 -  273: 473   97
    6    32 Andrzej        Bednaruk              111.85 -  262: 435   62
    7    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  457: 182  150
    8    33 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  295: 350   50
    9    35 Andrzej        Pikul                 100.00 +  364: 324  150
   10    30 Katarzyna      Dębska                105.44 -  327: 396   55
   11    32 Anna           Biegańska             113.85 -  254: 362   64
   12    37 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  /  9  95.00




	Waldemar Kudliński 103.01 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Radosław       Jachna                128.68 -  274: 535   79
    2    31 Andrzej        Pikul                 100.00 +  391: 299  150
    3    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  338: 345   50
    4    25 Tomasz         Lewiński              109.94 +  397: 268  160
    5    22 Robert         Kamiński              139.75 -  456: 460   90
    6    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  447: 294  150
    7    18 Anna           Krynicka              114.82 -  343: 362   65
    8    22 Agnieszka      Biegańska             118.06 +  383: 375  168
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  419: 332  160
   10    14 Lucyna         Śniadach              113.00 -  333: 351   63
   11    20 Dariusz        Jarosławski           114.73 +  407: 283  165
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  352: 358   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Lidia Żywna 101.09 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Jewtuch               127.84 -  299: 325   78
    2    23 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  371: 385   50
    3    32 Mieczysław     Pastuszak             109.74 +  418: 349  160
    4    29 Józef          Burzyński             106.50 -  343: 378   57
    5    29 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  304: 393   50
    6    33 Adam           Graczyk               100.00 -  343: 350   50
    7    35 Dominik        Peter                 100.00 +  441: 150  150
    8    31 Andrzej        Bednaruk              111.85 -  406: 408   62
    9    33 Waldemar       Dębski                100.00 -  241: 366   50
   10    37 PAUZA
   11    34 Paweł          Jankowski             100.00 +  366: 218  150
   12    33 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  267: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  / 11  82.45




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  291: 478   75
    2    25 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 -  247: 301   63
    3    33 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  254: 513   82
    4    37 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  314: 374   50
    5    38 Katarzyna      Dębska                105.44 -  298: 318   55
    6    38 PAUZA
    7    34 Dorota         Kuć                   117.61 -  277: 410   68
    8    35 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  296: 346   50
    9    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  317: 182  150
   10    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  410: 144  150
   11    33 Tomasz         Lewiński              109.94 -  272: 309   60
   12    35 Adam           Graczyk               100.00 -  271: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 11  77.55




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Baranowski            126.94 -  231: 386   77
    2    37 Lucyna         Śniadach              113.00 -  221: 496   63
    3    38 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  162: 453   50
    4    39 PAUZA
    5    36 Monika         Siemaszko             109.56 -  140: 458   60
    6    37 Katarzyna      Dębska                105.44 -  210: 364   55
    7    36 Krzysztof      Zawadzki              103.35 -  182: 457   53
    8    36 Paweł          Jankowski             100.00 +  137: 122  150
    9    34 Sylwia         Łada                  110.25 -  177: 453   60
   10    36 Teresa         Balewska              100.00 -  144: 410   50
   11    36 Andrzej        Pikul                 100.00 -  178: 377   50
   12    36 Paweł          Jankowski             100.00 -  236: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  / 11  65.27




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agata          Kuć                   119.73 -  221: 400   70
    2    38 Karol          Rembiałkowski         114.68 -  299: 405   65
    3    35 Katarzyna      Dębska                105.44 +  361: 310  155
    4    31 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  326: 283  150
    5    26 Dariusz        Socha                 119.93 -  248: 353   70
    6    30 Monika         Siemaszko             109.56 -  303: 353   60
    7    33 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  334: 283  162
    8    29 Łukasz         Przyszlak             105.69 -  260: 363   56
    9    33 Lidia          Żywna                 101.09 +  366: 241  151
   10    27 Agnieszka      Biegańska             118.06 -  283: 386   68
   11    31 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  262: 350   50
   12    32 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  390: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anita          Bruska                121.09 -  286: 394   71
    2    29 Damian         Łupiński              111.25 -  290: 329   61
    3    31 Krzysztof      Zawadzki              103.35 -  276: 444   53
    4    36 Katarzyna      Dębska                105.44 +  336: 314  155
    5    33 Stanisław      Olsztyn               105.86 -  281: 422   56
    6    33 Lidia          Żywna                 101.09 +  350: 343  151
    7    32 Beata          Kiżewska              100.00 -  307: 310   50
    8    37 PAUZA
    9    31 Dariusz        Socha                 119.93 -  261: 353   70
   10    33 Anna           Biegańska             113.85 -  289: 345   64
   11    35 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  263: 323   50
   12    35 Teresa         Balewska              100.00 +  304: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 11  84.64




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Bukowski              122.13 -  239: 392   72
    2    36 Paweł          Wdziękoński           107.95 -  203: 408   58
    3    39 PAUZA
    4    33 Robert         Kamiński              139.75 -  200: 472   90
    5    35 Damian         Łupiński              111.25 -  149: 443   61
    6    35 Tomasz         Lewiński              109.94 -  250: 450   60
    7    37 Katarzyna      Rachaus               100.00 -  164: 340   50
    8    36 Mirosław       Dejna                 100.00 -  122: 137   50
    9    36 Teresa         Balewska              100.00 -  182: 317   50
   10    35 Andrzej        Pikul                 100.00 -  212: 322   50
   11    34 Lidia          Żywna                 101.09 -  218: 366   51
   12    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  320: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  / 11  67.45




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Kroc                  119.19 -  310: 476   69
    2    21 Dorota         Kuć                   117.61 +  418: 338  168
    3    28 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 -  292: 443   87
    4    21 Grzegorz       Koczkodon             132.29 -  326: 408   82
    5    32 Mieczysław     Pastuszak             109.74 -  298: 406   60
    6    34 Dominik        Peter                 100.00 +  388: 172  150
    7    32 Adam           Graczyk               100.00 +  310: 307  150
    8    26 Tomasz         Lewiński              109.94 +  374: 335  160
    9    21 Robert         Kamiński              139.75 -  312: 472   90
   10    24 Andrzej        Burczyk               103.74 -  288: 385   54
   11    28 Łukasz         Przyszlak             105.69 -  315: 396   56
   12    31 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  385: 284  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Beata          Piotrowska            117.66 -  296: 441   68
    2    24 Tomasz         Lewiński              109.94 -  291: 415   60
    3    30 Sylwia         Łada                  110.25 -  331: 420   60
    4    37 Teresa         Balewska              100.00 +  374: 314  150
    5    29 Lidia          Żywna                 101.09 +  393: 304  151
    6    24 Waldemar       Kudliński             103.01 -  294: 447   53
    7    29 Damian         Łupiński              111.25 +  379: 359  161
    8    24 Andrzej        Burczyk               103.74 +  461: 266  154
    9    19 Marek          Reda                  146.92 -  302: 444   97
   10    20 Dorota         Kuć                   117.61 -  318: 509   68
   11    27 Katarzyna      Dębska                105.44 -  317: 384   55
   12    29 Agnieszka      Kozak                 104.68 -  330: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Dorota Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dorota         Kuć                   117.61 +  386: 370  168
    2     8 Łukasz         Przyszlak             105.69 -  284: 424   56
    3    20 Andrzej        Burczyk               103.74 -  308: 474   54
    4    27 Anna           Biegańska             113.85 -  323: 400   64
    5    28 Piotr          Broda                 130.31 -  282: 562   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  5  84.40




	Dominik Peter 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Pukniel               122.65 -  271: 514   73
    2    33 Jakub          Onoszko               110.86 -  204: 419   61
    3    37 Andrzej        Bednaruk              111.85 -  185: 378   62
    4    38 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  228: 355   50
    5    39 PAUZA
    6    34 Beata          Kiżewska              100.00 -  172: 388   50
    7    35 Lidia          Żywna                 101.09 -  150: 441   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     347  /  6  57.83




	Andrzej Pikul 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dariusz        Socha                 119.93 -  339: 403   70
    2    31 Waldemar       Kudliński             103.01 -  299: 391   53
    3    36 Stanisław      Olsztyn               105.86 -  320: 463   56
    4    35 Mieczysław     Pastuszak             109.74 -  270: 352   60
    5    37 Dorota         Kuć                   117.61 -  218: 461   68
    6    36 Katarzyna      Rachaus               100.00 +  321: 319  150
    7    38 PAUZA
    8    34 Damian         Łupiński              111.25 -  326: 453   61
    9    35 Krzysztof      Zawadzki              103.35 -  324: 364   53
   10    35 Paweł          Jankowski             100.00 +  322: 212  150
   11    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  377: 178  150
   12    34 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  213: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 11  83.73




	Katarzyna Rachaus 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dariusz        Ulatowski             115.64 -  372: 393   66
    2    20 Józef          Burzyński             106.50 -  240: 427   57
    3    38 Mirosław       Dejna                 100.00 +  453: 162  150
    4    31 Waldemar       Dębski                100.00 -  283: 326   50
    5    31 Agnieszka      Piotrowicz            113.48 -  292: 407   63
    6    36 Andrzej        Pikul                 100.00 -  319: 321   50
    7    37 Paweł          Jankowski             100.00 +  340: 164  150
    8    30 Dorota         Kuć                   117.61 -  254: 469   68
    9    37 PAUZA
   10    34 Stanisław      Olsztyn               105.86 -  303: 360   56
   11    35 Adam           Graczyk               100.00 +  323: 263  150
   12    33 Lidia          Żywna                 101.09 +  322: 267  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 11  91.91




	Piotr Szulc 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Biegańska             118.06 -  347: 473   68
    2    28 Grzegorz       Koczkodon             132.29 +  379: 372  182
    3    11 Paweł          Jackowski             149.08 -  363: 426   99
    4    28 Stanisław      Olsztyn               105.86 +  431: 366  156
    5    21 Mariusz        Orzeł                 122.67 +  405: 350  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  5 135.60




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dorota         Rudzińska             121.24 -  347: 399   71
    2    27 Dariusz        Kuć                   129.92 -  299: 395   80
    3    34 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  268: 285   50
    4    38 Dominik        Peter                 100.00 +  355: 228  150
    5    30 Tomasz         Lewiński              109.94 +  305: 256  160
    6    28 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  366: 245  150
    7    23 Andrzej        Kwiatkowski           137.15 -  270: 464   87
    8    28 Anita          Bruska                121.09 -  231: 418   71
    9    30 Agnieszka      Biegańska             118.06 -  271: 384   68
   10    32 Andrzej        Bednaruk              111.85 -  349: 350   62
   11    37 PAUZA
   12    34 Andrzej        Pikul                 100.00 +  376: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 11  99.91




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Orzeł                 122.67 -  365: 379   73
    2    23 Lidia          Żywna                 101.09 +  385: 371  151
    3    22 Waldemar       Kudliński             103.01 +  345: 338  153
    4    14 Juliusz        Czupryniak            125.20 -  343: 368   75
    5    16 Dorota         Rudzińska             121.24 -  329: 457   71
    6    28 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  245: 366   50
    7    27 Artur          Koszel                129.62 -  321: 393   80
    8    35 Teresa         Balewska              100.00 +  346: 296  150
    9    32 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  432: 395  162
   10    21 Piotr          Broda                 130.31 -  313: 420   80
   11    31 Waldemar       Dębski                100.00 +  350: 262  150
   12    25 Anna           Biegańska             113.85 -  287: 434   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              125.86 -  251: 414   76
    2    35 Dariusz        Jarosławski           114.73 -  286: 353   65
    3    34 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  285: 268  150
    4    32 Paweł          Wdziękoński           107.95 -  277: 389   58
    5    34 Andrzej        Bednaruk              111.85 +  390: 238  162
    6    29 Stanisław      Olsztyn               105.86 -  290: 361   56
    7    31 Anita          Bruska                121.09 -  377: 430   71
    8    33 Krzysztof      Zawadzki              103.35 +  350: 295  153
    9    29 Małgorzata     Deszczyńska           135.24 -  350: 380   85
   10    31 Tomasz         Lewiński              109.94 +  350: 310  160
   11    29 Monika         Siemaszko             109.56 -  310: 368   60
   12    32 Waldemar       Dębski                100.00 -  350: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Konojad w Scrabble "Oby Rżało"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Anna           Krynicka              441: 352
   2 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Alabrudziński         316: 425
   3 Paweł          Jackowski            - Karol          Rembiałkowski         453: 310
   4 Anna           Biegańska            - Dawid          Pikul                 322: 440
   5 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Piotrowicz            435: 357
   6 Lucyna         Śniadach             - Marek          Reda                  313: 325
   7 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              482: 290
   8 Damian         Łupiński             - Tomasz         Zwoliński             344: 417
   9 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Onoszko               376: 329
  10 Sylwia         Łada                 - Miłosz         Wrzałek               368: 381
  11 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Lewiński              473: 360
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Piotr          Pietuchowski          279: 390
  13 Robert         Kamiński             - Monika         Siemaszko             374: 300
  14 Paweł          Wdziękoński          - Grzegorz       Łukasik               315: 443
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Józef          Burzyński             364: 310
  16 Stanisław      Olsztyn              - Małgorzata     Deszczyńska           255: 381
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Przyszlak             286: 467
  18 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Woźniak               333: 377
  19 Piotr          Broda                - Agnieszka      Kozak                 352: 273
  20 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Kuć                   331: 287
  21 Artur          Koszel               - Andrzej        Burczyk               417: 342
  22 Waldemar       Kudliński            - Radosław       Jachna                274: 535
  23 Joanna         Jewtuch              - Lidia          Żywna                 325: 299
  24 Mirosław       Dejna                - Łukasz         Baranowski            231: 386
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Wiśniewska            414: 251
  26 Teresa         Balewska             - Juliusz        Czupryniak            291: 478
  27 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Wiśniewska            379: 365
  28 Dominik        Peter                - Grzegorz       Pukniel               271: 514
  29 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Jankowski             392: 239
  30 Eugeniusz      Tuszyński            - Dorota         Rudzińska             347: 399
  31 Anita          Bruska               - Adam           Graczyk               394: 286
  32 Andrzej        Pikul                - Dariusz        Socha                 339: 403
  33 Agata          Kuć                  - Waldemar       Dębski                400: 221
  34 Beata          Kiżewska             - Andrzej        Kroc                  310: 476
  35 Agnieszka      Biegańska            - Piotr          Szulc                 473: 347
  36 Bernadeta      Kudlińska            - Beata          Piotrowska            296: 441
  37 Dorota         Kuć                  - Dorota         Kudlińska             370: 386
  38 Katarzyna      Rachaus              - Dariusz        Ulatowski             372: 393


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Agata          Kuć                   423: 297
   2 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               433: 437
   3 Łukasz         Tuszyński            - Anita          Bruska                406: 362
   4 Juliusz        Czupryniak           - Dariusz        Ulatowski             364: 349
   5 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Bukowski              455: 456
   6 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Borsuk                370: 366
   7 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Biegańska             264: 424
   8 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kudlińska             424: 284
   9 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             486: 423
  10 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Deszczyńska           393: 322
  11 Mariusz        Orzeł                - Kazimierz      Merklejn              348: 351
  12 Beata          Piotrowska           - Natalia        Woźniak               364: 380
  13 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                463: 287
  14 Rafał          Lenartowski          - Robert         Kamiński              352: 342
  15 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           512: 209
  16 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 446: 409
  17 Artur          Koszel               - Wojciech       Gołęcki               517: 300
  18 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              481: 376
  19 Dariusz        Socha                - Joanna         Jewtuch               459: 282
  20 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Rachaus               427: 240
  21 Beata          Kiżewska             - Dorota         Kuć                   418: 338
  22 Monika         Siemaszko            - Sylwia         Łada                  423: 329
  23 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Wiśniewska            371: 385
  24 Tomasz         Lewiński             - Bernadeta      Kudlińska             415: 291
  25 Agnieszka      Piotrowicz           - Teresa         Balewska              301: 247
  26 Anna           Krynicka             - Andrzej        Bednaruk              398: 339
  27 Dariusz        Kuć                  - Eugeniusz      Tuszyński             395: 299
  28 Piotr          Szulc                - Grzegorz       Koczkodon             379: 372
  29 Adam           Graczyk              - Damian         Łupiński              290: 329
  30 Andrzej        Burczyk              - Mieczysław     Pastuszak             410: 263
  31 Andrzej        Pikul                - Waldemar       Kudliński             299: 391
  32 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                471: 311
  33 Jakub          Onoszko              - Dominik        Peter                 419: 204
  34 Anna           Biegańska            - Stanisław      Olsztyn               415: 260
  35 Barbara        Wiśniewska           - Dariusz        Jarosławski           286: 353
  36 Paweł          Jankowski            - Paweł          Wdziękoński           203: 408
  37 Mirosław       Dejna                - Lucyna         Śniadach              221: 496
  38 Waldemar       Dębski               - Karol          Rembiałkowski         299: 405


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Socha                - Radosław       Jachna                340: 510
   2 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Bukowski              394: 270
   3 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            406: 349
   4 Grzegorz       Łukasik              - Artur          Koszel                451: 357
   5 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  461: 330
   6 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Biegańska             338: 339
   7 Łukasz         Przyszlak            - Rafał          Lenartowski           294: 416
   8 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Tuszyński             410: 374
   9 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               359: 418
  10 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             342: 400
  11 Piotr          Szulc                - Paweł          Jackowski             363: 426
  12 Mateusz        Borsuk               - Monika         Siemaszko             433: 309
  13 Paweł          Wdziękoński          - Dorota         Rudzińska             329: 374
  14 Robert         Kamiński             - Lucyna         Śniadach              320: 342
  15 Karol          Rembiałkowski        - Beata          Piotrowska            402: 445
  16 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Sporczyk              329: 372
  17 Tomasz         Lewiński             - Agata          Kuć                   341: 400
  18 Piotr          Broda                - Dariusz        Kuć                   370: 424
  19 Damian         Łupiński             - Anita          Bruska                332: 372
  20 Dorota         Kudlińska            - Andrzej        Burczyk               308: 474
  21 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Krynicka              392: 333
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             345: 338
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Jakub          Onoszko               275: 364
  24 Agnieszka      Kozak                - Stanisław      Rydzik                367: 345
  25 Dariusz        Ulatowski            - Łukasz         Baranowski            369: 333
  26 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Biegańska             380: 365
  27 Joanna         Jewtuch              - Józef          Burzyński             464: 222
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Kiżewska              443: 292
  29 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Orzeł                 349: 359
  30 Bernadeta      Kudlińska            - Sylwia         Łada                  331: 420
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Graczyk               444: 276
  32 Mieczysław     Pastuszak            - Lidia          Żywna                 349: 418
  33 Teresa         Balewska             - Grzegorz       Koczkodon             254: 513
  34 Barbara        Wiśniewska           - Eugeniusz      Tuszyński             285: 268
  35 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Dębski                310: 361
  36 Stanisław      Olsztyn              - Andrzej        Pikul                 463: 320
  37 Andrzej        Bednaruk             - Dominik        Peter                 378: 185
  38 Katarzyna      Rachaus              - Mirosław       Dejna                 453: 162
  39 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               338: 411
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 355: 361
   3 Agnieszka      Biegańska            - Grzegorz       Pukniel               349: 432
   4 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           433: 460
   5 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Łukasik               367: 477
   6 Anita          Bruska               - Paweł          Jackowski             296: 408
   7 Krzysztof      Bukowski             - Artur          Koszel                357: 336
   8 Natalia        Woźniak              - Mateusz        Borsuk                401: 401
   9 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Tuszyński             373: 492
  10 Dariusz        Ulatowski            - Beata          Piotrowska            384: 308
  11 Andrzej        Burczyk              - Agnieszka      Kozak                 337: 368
  12 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Rudzińska             398: 368
  13 Agata          Kuć                  - Dariusz        Socha                 339: 276
  14 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Wiśniewska            368: 343
  15 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Przyszlak             319: 366
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Jewtuch               256: 363
  17 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Jarosławski           329: 386
  18 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           326: 405
  19 Wojciech       Gołęcki              - Kazimierz      Merklejn              297: 473
  20 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Kroc                  274: 456
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Kiżewska              408: 326
  22 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 415: 323
  23 Andrzej        Bednaruk             - Karol          Rembiałkowski         332: 425
  24 Sylwia         Łada                 - Damian         Łupiński              407: 325
  25 Waldemar       Kudliński            - Tomasz         Lewiński              397: 268
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            374: 416
  27 Dorota         Kudlińska            - Anna           Biegańska             323: 400
  28 Piotr          Szulc                - Stanisław      Olsztyn               431: 366
  29 Lidia          Żywna                - Józef          Burzyński             343: 378
  30 Anna           Krynicka             - Agnieszka      Piotrowicz            373: 326
  31 Waldemar       Dębski               - Katarzyna      Rachaus               326: 283
  32 Barbara        Wiśniewska           - Paweł          Wdziękoński           277: 389
  33 Robert         Kamiński             - Paweł          Jankowski             472: 200
  34 Małgorzata     Deszczyńska          - Dorota         Kuć                   425: 381
  35 Andrzej        Pikul                - Mieczysław     Pastuszak             270: 352
  36 Adam           Graczyk              - Katarzyna      Dębska                336: 314
  37 Teresa         Balewska             - Bernadeta      Kudlińska             314: 374
  38 Dominik        Peter                - Eugeniusz      Tuszyński             228: 355
  39 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               480: 351
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               409: 417
   3 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                364: 305
   4 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Alabrudziński         359: 396
   5 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 469: 242
   6 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Bukowski              306: 418
   7 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Zwoliński             339: 402
   8 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              328: 381
   9 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Biegańska             471: 294
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Juliusz        Czupryniak            402: 445
  11 Łukasz         Przyszlak            - Mateusz        Borsuk                261: 534
  12 Natalia        Woźniak              - Piotr          Pietuchowski          369: 374
  13 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Kroc                  334: 415
  14 Artur          Koszel               - Małgorzata     Deszczyńska           391: 411
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Krynicka              397: 296
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Dorota         Rudzińska             329: 457
  17 Paweł          Wdziękoński          - Andrzej        Burczyk               339: 368
  18 Beata          Piotrowska           - Anita          Bruska                463: 278
  19 Karol          Rembiałkowski        - Stanisław      Rydzik                336: 414
  20 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Sporczyk              362: 425
  21 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Szulc                 350: 405
  22 Waldemar       Kudliński            - Robert         Kamiński              456: 460
  23 Łukasz         Baranowski           - Anna           Biegańska             509: 258
  24 Józef          Burzyński            - Jakub          Onoszko               366: 318
  25 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Gołęcki               389: 266
  26 Dariusz        Socha                - Waldemar       Dębski                353: 248
  27 Marek          Reda                 - Krzysztof      Zawadzki              473: 273
  28 Piotr          Broda                - Dorota         Kudlińska             562: 282
  29 Lidia          Żywna                - Bernadeta      Kudlińska             304: 393
  30 Eugeniusz      Tuszyński            - Tomasz         Lewiński              305: 256
  31 Katarzyna      Rachaus              - Agnieszka      Piotrowicz            292: 407
  32 Beata          Kiżewska             - Mieczysław     Pastuszak             298: 406
  33 Stanisław      Olsztyn              - Adam           Graczyk               422: 281
  34 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Wiśniewska            238: 390
  35 Damian         Łupiński             - Paweł          Jankowski             443: 149
  36 Monika         Siemaszko            - Mirosław       Dejna                 458: 140
  37 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Pikul                 461: 218
  38 Katarzyna      Dębska               - Teresa         Balewska              318: 298
  39 Dominik        Peter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Pikul                 453: 447
   2 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             318: 437
   3 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         487: 282
   4 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           390: 340
   5 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Jewtuch               375: 305
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Bukowski              443: 278
   7 Juliusz        Czupryniak           - Mateusz        Borsuk                332: 445
   8 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Ulatowski             388: 388
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                311: 366
  10 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                346: 424
  11 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Kuć                   349: 403
  12 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Socha                 458: 303
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kwiatkowski           379: 331
  14 Łukasz         Przyszlak            - Robert         Kamiński              321: 350
  15 Marek          Reda                 - Dariusz        Jarosławski           339: 359
  16 Andrzej        Burczyk              - Agata          Kuć                   289: 382
  17 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 341: 315
  18 Agnieszka      Biegańska            - Józef          Burzyński             271: 289
  19 Artur          Koszel               - Lucyna         Śniadach              314: 361
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Natalia        Woźniak               338: 405
  21 Piotr          Broda                - Mariusz        Orzeł                 324: 345
  22 Anna           Krynicka             - Sylwia         Łada                  374: 297
  23 Karol          Rembiałkowski        - Anita          Bruska                426: 342
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             294: 447
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Onoszko               359: 383
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Paweł          Wdziękoński           347: 347
  27 Wojciech       Gołęcki              - Damian         Łupiński              384: 317
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Agnieszka      Wiśniewska            366: 245
  29 Barbara        Wiśniewska           - Stanisław      Olsztyn               290: 361
  30 Waldemar       Dębski               - Monika         Siemaszko             303: 353
  31 Anna           Biegańska            - Dorota         Kuć                   375: 308
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              262: 435
  33 Adam           Graczyk              - Lidia          Żywna                 350: 343
  34 Beata          Kiżewska             - Dominik        Peter                 388: 172
  35 Paweł          Jankowski            - Tomasz         Lewiński              250: 450
  36 Andrzej        Pikul                - Katarzyna      Rachaus               321: 319
  37 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 364: 210
  38 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             372: 451
   2 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             395: 415
   3 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          353: 260
   4 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               399: 493
   5 Radosław       Jachna               - Kazimierz      Merklejn              483: 265
   6 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Jackowski             276: 368
   7 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Jewtuch               391: 391
   8 Krzysztof      Bukowski             - Rafał          Lenartowski           383: 367
   9 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             366: 312
  10 Dariusz        Jarosławski          - Juliusz        Czupryniak            326: 430
  11 Józef          Burzyński            - Robert         Kamiński              455: 303
  12 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kroc                  377: 341
  13 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Baranowski            297: 417
  14 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Ulatowski             432: 378
  15 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Socha                 397: 299
  16 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Przyszlak             400: 325
  17 Karol          Rembiałkowski        - Stanisław      Olsztyn               438: 293
  18 Waldemar       Kudliński            - Anna           Krynicka              343: 362
  19 Monika         Siemaszko            - Marek          Reda                  426: 348
  20 Andrzej        Burczyk              - Mariusz        Orzeł                 391: 488
  21 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Deszczyńska           380: 335
  22 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Gołęcki               412: 316
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Eugeniusz      Tuszyński             464: 270
  24 Paweł          Wdziękoński          - Krzysztof      Sporczyk              357: 337
  25 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Biegańska             504: 273
  26 Anna           Biegańska            - Piotr          Broda                 321: 394
  27 Agnieszka      Wiśniewska           - Artur          Koszel                321: 393
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Sylwia         Łada                  348: 334
  29 Bernadeta      Kudlińska            - Damian         Łupiński              379: 359
  30 Tomasz         Lewiński             - Katarzyna      Dębska                412: 313
  31 Anita          Bruska               - Barbara        Wiśniewska            430: 377
  32 Adam           Graczyk              - Beata          Kiżewska              307: 310
  33 Waldemar       Dębski               - Andrzej        Bednaruk              334: 283
  34 Dorota         Kuć                  - Teresa         Balewska              410: 277
  35 Dominik        Peter                - Lidia          Żywna                 150: 441
  36 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              182: 457
  37 Katarzyna      Rachaus              - Paweł          Jankowski             340: 164
  38 Andrzej        Pikul                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               354: 423
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             374: 368
   3 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Pikul                 362: 362
   4 Paweł          Jackowski            - Piotr          Pietuchowski          379: 380
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Bukowski              552: 287
   6 Juliusz        Czupryniak           - Agata          Kuć                   335: 346
   7 Kazimierz      Merklejn             - Józef          Burzyński             422: 265
   8 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Kuć                   377: 415
   9 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         338: 367
  10 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               369: 388
  11 Rafał          Lenartowski          - Monika         Siemaszko             385: 315
  12 Dorota         Rudzińska            - Lucyna         Śniadach              376: 362
  13 Anna           Krynicka             - Beata          Piotrowska            455: 355
  14 Karol          Rembiałkowski        - Dariusz        Jarosławski           394: 373
  15 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Koczkodon             348: 401
  16 Andrzej        Kroc                 - Robert         Kamiński              379: 314
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Woźniak               470: 451
  18 Jakub          Onoszko              - Paweł          Wdziękoński           354: 249
  19 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Piotrowicz            391: 336
  20 Dariusz        Socha                - Piotr          Broda                 344: 404
  21 Artur          Koszel               - Anna           Biegańska             402: 191
  22 Agnieszka      Biegańska            - Waldemar       Kudliński             375: 383
  23 Stanisław      Olsztyn              - Marek          Reda                  234: 409
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Burczyk               461: 266
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Mieczysław     Pastuszak             276: 365
  26 Tomasz         Lewiński             - Beata          Kiżewska              335: 374
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               644: 292
  28 Eugeniusz      Tuszyński            - Anita          Bruska                231: 418
  29 Łukasz         Przyszlak            - Waldemar       Dębski                363: 260
  30 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Rachaus               469: 254
  31 Lidia          Żywna                - Andrzej        Bednaruk              406: 408
  32 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                344: 413
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Barbara        Wiśniewska            295: 350
  34 Damian         Łupiński             - Andrzej        Pikul                 453: 326
  35 Agnieszka      Wiśniewska           - Teresa         Balewska              346: 296
  36 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 122: 137
  37 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Pukniel               262: 435
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               423: 331
   3 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               346: 567
   4 Joanna         Jewtuch              - Kazimierz      Merklejn              370: 377
   5 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kuć                   445: 346
   6 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         426: 441
   7 Łukasz         Baranowski           - Radosław       Jachna                318: 340
   8 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Orzeł                 364: 329
   9 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Onoszko               429: 362
  10 Anna           Krynicka             - Dorota         Rudzińska             309: 374
  11 Krzysztof      Bukowski             - Karol          Rembiałkowski         301: 305
  12 Józef          Burzyński            - Juliusz        Czupryniak            394: 443
  13 Mateusz        Borsuk               - Andrzej        Kwiatkowski           393: 307
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                360: 376
  15 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  322: 463
  16 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Sporczyk              347: 312
  17 Artur          Koszel               - Łukasz         Przyszlak             402: 364
  18 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Kozak                 439: 312
  19 Marek          Reda                 - Bernadeta      Kudlińska             444: 302
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Kudliński             332: 419
  21 Robert         Kamiński             - Beata          Kiżewska              472: 312
  22 Anita          Bruska               - Natalia        Woźniak               360: 338
  23 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Piotrowicz            359: 278
  24 Paweł          Wdziękoński          - Monika         Siemaszko             364: 289
  25 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Kuć                   284: 393
  26 Damian         Łupiński             - Stanisław      Olsztyn               406: 330
  27 Anna           Biegańska            - Andrzej        Burczyk               402: 417
  28 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Lewiński              302: 294
  29 Barbara        Wiśniewska           - Małgorzata     Deszczyńska           350: 380
  30 Agnieszka      Biegańska            - Eugeniusz      Tuszyński             384: 271
  31 Dariusz        Socha                - Adam           Graczyk               353: 261
  32 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Wiśniewska            395: 432
  33 Waldemar       Dębski               - Lidia          Żywna                 366: 241
  34 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  177: 453
  35 Andrzej        Pikul                - Krzysztof      Zawadzki              324: 364
  36 Teresa         Balewska             - Paweł          Jankowski             317: 182
  37 Katarzyna      Rachaus              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Kazimierz      Merklejn              334: 480
   2 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             355: 408
   3 Agata          Kuć                  - Dawid          Pikul                 366: 451
   4 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Łukasik               526: 309
   5 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             354: 359
   6 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                362: 390
   7 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                426: 297
   8 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             312: 475
   9 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          369: 549
  10 Dorota         Rudzińska            - Beata          Piotrowska            401: 391
  11 Joanna         Jewtuch              - Karol          Rembiałkowski         394: 333
  12 Mariusz        Orzeł                - Artur          Koszel                314: 386
  13 Anita          Bruska               - Marek          Reda                  352: 425
  14 Waldemar       Kudliński            - Lucyna         Śniadach              333: 351
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Jarosławski           384: 313
  16 Robert         Kamiński             - Anna           Krynicka              420: 426
  17 Krzysztof      Bukowski             - Andrzej        Kwiatkowski           355: 348
  18 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Baranowski            373: 329
  19 Józef          Burzyński            - Paweł          Wdziękoński           315: 448
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Dorota         Kuć                   318: 509
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - Piotr          Broda                 313: 420
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kozak                 377: 365
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Damian         Łupiński              341: 355
  24 Beata          Kiżewska             - Andrzej        Burczyk               288: 385
  25 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Gołęcki               452: 321
  26 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Przyszlak             481: 248
  27 Waldemar       Dębski               - Agnieszka      Biegańska             283: 386
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Siemaszko             499: 285
  29 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Socha                 342: 297
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                327: 396
  31 Tomasz         Lewiński             - Barbara        Wiśniewska            310: 350
  32 Eugeniusz      Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              349: 350
  33 Adam           Graczyk              - Anna           Biegańska             289: 345
  34 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Rachaus               360: 303
  35 Paweł          Jankowski            - Andrzej        Pikul                 212: 322
  36 Teresa         Balewska             - Mirosław       Dejna                 410: 144
  37 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             331: 472
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Pukniel               350: 301
   3 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               427: 465
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 473: 312
   5 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Łukasik               507: 357
   6 Agata          Kuć                  - Rafał          Lenartowski           288: 432
   7 Dorota         Rudzińska            - Joanna         Jewtuch               300: 401
   8 Piotr          Pietuchowski         - Artur          Koszel                335: 440
   9 Anna           Krynicka             - Juliusz        Czupryniak            383: 348
  10 Marek          Reda                 - Krzysztof      Bukowski              529: 323
  11 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon             428: 359
  12 Paweł          Wdziękoński          - Dariusz        Kuć                   333: 379
  13 Karol          Rembiałkowski        - Mateusz        Borsuk                327: 297
  14 Dorota         Kuć                  - Stanisław      Rydzik                347: 508
  15 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Onoszko               341: 381
  16 Beata          Piotrowska           - Małgorzata     Deszczyńska           397: 397
  17 Piotr          Broda                - Anita          Bruska                334: 315
  18 Robert         Kamiński             - Mariusz        Orzeł                 429: 435
  19 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Sporczyk              342: 343
  20 Dariusz        Jarosławski          - Waldemar       Kudliński             283: 407
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Piotrowicz            460: 239
  22 Andrzej        Burczyk              - Józef          Burzyński             411: 235
  23 Damian         Łupiński             - Natalia        Woźniak               438: 344
  24 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Łada                  412: 319
  25 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             266: 405
  26 Agnieszka      Kozak                - Stanisław      Olsztyn               312: 405
  27 Katarzyna      Dębska               - Bernadeta      Kudlińska             384: 317
  28 Łukasz         Przyszlak            - Beata          Kiżewska              396: 315
  29 Monika         Siemaszko            - Barbara        Wiśniewska            368: 310
  30 Dariusz        Socha                - Wojciech       Gołęcki               448: 345
  31 Agnieszka      Wiśniewska           - Waldemar       Dębski                350: 262
  32 Anna           Biegańska            - Krzysztof      Zawadzki              362: 254
  33 Tomasz         Lewiński             - Teresa         Balewska              309: 272
  34 Lidia          Żywna                - Paweł          Jankowski             366: 218
  35 Katarzyna      Rachaus              - Adam           Graczyk               323: 263
  36 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Pikul                 178: 377
  37 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             382: 354
   2 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               419: 328
   3 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                400: 403
   4 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           336: 466
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 376: 475
   6 Joanna         Jewtuch              - Marek          Reda                  337: 368
   7 Stanisław      Rydzik               - Artur          Koszel                499: 305
   8 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Pietuchowski          334: 478
   9 Dariusz        Kuć                  - Karol          Rembiałkowski         377: 377
  10 Jakub          Onoszko              - Anna           Krynicka              434: 405
  11 Lucyna         Śniadach             - Agata          Kuć                   376: 382
  12 Grzegorz       Łukasik              - Juliusz        Czupryniak            369: 411
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 357: 394
  14 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Koczkodon             352: 358
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Damian         Łupiński              360: 365
  16 Andrzej        Burczyk              - Łukasz         Baranowski            320: 376
  17 Krzysztof      Bukowski             - Mariusz        Orzeł                 472: 273
  18 Mateusz        Borsuk               - Andrzej        Kroc                  404: 317
  19 Małgorzata     Deszczyńska          - Beata          Piotrowska            368: 290
  20 Paweł          Wdziękoński          - Dorota         Kuć                   380: 440
  21 Anita          Bruska               - Robert         Kamiński              346: 409
  22 Agnieszka      Biegańska            - Dariusz        Socha                 303: 385
  23 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Przyszlak             330: 341
  24 Dariusz        Jarosławski          - Mieczysław     Pastuszak             384: 281
  25 Anna           Biegańska            - Agnieszka      Wiśniewska            434: 287
  26 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Dębska                438: 314
  27 Natalia        Woźniak              - Józef          Burzyński             455: 280
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Sylwia         Łada                  362: 382
  29 Agnieszka      Kozak                - Bernadeta      Kudlińska             400: 330
  30 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Lewiński              352: 262
  31 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Kiżewska              284: 385
  32 Barbara        Wiśniewska           - Waldemar       Dębski                350: 390
  33 Katarzyna      Rachaus              - Lidia          Żywna                 322: 267
  34 Eugeniusz      Tuszyński            - Andrzej        Pikul                 376: 213
  35 Adam           Graczyk              - Teresa         Balewska              304: 271
  36 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 320: 236
  37 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29882  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.48  29733  195
   5 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.96  28682  190
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.35  21805  146
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             148.64  29431  198
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  12 Dawid Pikul                    Poznań               148.09  28138  190
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.68  29535  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  16 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.56  28094  193
  18 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.40  29081  200
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  25 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.58  28230  198
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.66  25074  177
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.87  27752  197
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  33 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.59  22613  162
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  39 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.06  11959   86
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.07  20435  148
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.03  27468  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  45 Robert Kamiński                Warszawa             137.68  25747  187
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.60  27383  199
  47 Irena Sołdan                   Sopot                137.55  26548  193
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  50 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.15  26140  192
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  57 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.56  13591  101
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  22044  164
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             133.85  14724  110
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  75 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  76 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.85  24260  184
  77 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  78 Radosław Jachna                Łódź                 131.59  15659  119
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.48  24587  187
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.71  12548   96
  82 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  83 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.37  16035  123
  85 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  86 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  87 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  88 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.21  26042  200
  89 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  130.11  19256  148
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           130.05  25619  197
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.88  25457  196
  93 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  94 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  95 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  96 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  97 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  98 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.87  23067  179
  99 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 102 Artur Koszel                   Warszawa             128.06  22154  173
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 104 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 105 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.76   8049   63
 106 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 107 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.43  25358  199
 108 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.95  17011  134
 111 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 112 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.51  25048  198
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            126.32  13769  109
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 115 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 117 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.89  24674  196
 118 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.78  25030  199
 119 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.77  23771  189
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 122 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 123 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 124 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 126 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.74  24947  200
 127 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 128 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 129 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 130 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 131 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 132 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.10  23579  190
 134 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 135 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 136 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 138 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.96  16722  136
 139 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 140 Czesław Grajewski              Białystok            122.85  24201  197
 141 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 143 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.63  19375  158
 144 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 145 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 146 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 147 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 148 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.23  10267   84
 149 Magdalena Kublik               Warszawa             121.85  14744  121
 150 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.80  16199  133
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.56  23461  193
 153 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 154 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 155 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 156 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.73   8813   73
 157 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 158 Anita Bruska                   Gdynia               120.67  18824  156
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 160 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 161 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 162 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 163 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 164 Krzysztof Bonda                Białystok            120.31  11550   96
 165 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 166 Marta Bajorek                  Warszawa             120.15  23669  197
 167 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 168 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 169 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.78  23956  200
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 171 Dariusz Socha                  Warszawa             119.41   6926   58
 172 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.34  23630  198
 173 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 174 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 175 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 176 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 177 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 178 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 179 Stanisław Gasik                Warszawa             118.68   9494   80
 180 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.46   5686   48
 181 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   5906   50
 183 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 185 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.75  18015  153
 186 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 187 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 188 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 189 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.14  14877  127
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 117.09   6557   56
 192 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.08  18616  159
 193 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.84  22317  191
 195 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 197 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 198 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 199 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 200 Dariusz Ulatowski              Tuchola              116.30  10700   92
 201 Anna Krynicka                  Warszawa             116.06  16480  142
 202 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 204 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.32  20527  178
 205 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 206 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 207 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 208 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 209 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 210 Lucyna Śniadach                Rumia                114.38  18072  158
 211 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.20  15189  133
 212 Jarosław Olek                  Warszawa             113.92   6721   59
 213 Anna Biegańska                 Białystok            113.89  12870  113
 214 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 215 Damian Łupiński                Konojady             113.69   5457   48
 216 Marianna Kozłowska             Białystok            113.69  16712  147
 217 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.58   4089   36
 218 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 219 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 223 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 224 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.99  16384  145
 225 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.58  14973  133
 228 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 229 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 230 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 231 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 232 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 233 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 234 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.34  15921  143
 236 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 237 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 238 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.94  17307  156
 240 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 241 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 242 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 243 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 244 Monika Siemaszko               Lipiany              109.70  12067  110
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.46  21235  194
 247 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.35  21324  195
 248 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 249 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  19079  175
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.00   4687   43
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 252 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 253 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          108.31   9640   89
 254 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 255 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 257 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.82  10243   95
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 259 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            107.57   5056   47
 260 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 261 Józef Burzyński                Ełk                  107.02  16160  151
 262 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.00   5778   54
 263 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 264 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 267 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 268 Maria Pokorska                 Warszawa             105.53  14668  139
 269 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.98  19002  181
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.97  20575  196
 272 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 273 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 274 Michał Garnowski               Pasłęk               104.78   3772   36
 275 Anna Arana                     Warszawa             104.76   9114   87
 276 Tomasz A. Praga                Białystok            104.67   8478   81
 277 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 278 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.20  17610  169
 280 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.20  20006  192
 281 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            103.79  19305  186
 282 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 283 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 284 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 285 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 286 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.97  20594  200
 287 Marcin Stachowski              Wydartowo I          102.89  19858  193
 288 Halina Mrozek                  Warszawa             102.36   8496   83
 289 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 290 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 291 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         101.79   4275   42
 292 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 293 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 294 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 295 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 297 Lidia Żywna                    Gdynia                99.16  10511  106
 298 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 299 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 300 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 301 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              96.98  16099  166
 304 Waldemar Dębski                Ostróda               96.60   4637   48
 305 Marek Horyń                    Ełk                   96.59   5216   54
 306 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 307 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 308 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 310 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.42   4159   45
 311 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 312 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   91.88   4778   52
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 315 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                91.83  12672  138
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.32  17443  191
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 318 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 319 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 320 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            89.43   5187   58
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 322 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.60   5050   57
 323 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 324 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 326 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 327 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 328 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 329 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 331 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   69.81   4747   68
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              62.76  11987  191




Poczekalnia na dzień 16-06-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  16 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  17 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  21 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  22 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  23 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  25 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  26 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  27 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  29 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  30 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  31 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  32 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  33 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  34 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  35 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  36 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  37 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  38 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  39 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  40 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  42 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  43 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  44 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  45 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  46 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  47 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  48 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  49 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  52 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  53 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  54 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  55 Teresa Balewska                Reda                  79.50   1749   22
  56 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  57 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  58 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  59 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  60 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  61 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  62 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  63 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  64 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  65 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  66 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  67 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  68 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  69 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  70 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  71 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  72 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  73 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  74 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  75 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.50   1617   14
  76 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  77 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  78 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  79 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  80 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  81 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  82 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  83 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  84 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  85 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  86 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  87 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  88 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  89 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.92   1260   13
  90 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  91 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  92 Andrzej Oleksiak               Ostróda              170.67   2048   12
  93 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  95 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  96 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  97 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 100 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 104 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 106 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 107 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 108 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 109 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 110 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 111 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 112 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 113 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 119 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 120 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 121 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 122 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 123 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 124 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 126 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 128 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 130 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 131 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 132 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 133 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 134 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 135 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 138 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 139 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 140 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 141 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 142 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 143 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 144 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 145 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 146 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 147 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 148 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 149 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 150 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 151 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 152 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 153 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 154 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 155 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 156 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 157 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 158 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 159 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 160 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 161 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 162 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 163 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 164 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 165 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 166 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 167 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 168 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 169 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 170 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 171 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 172 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 173 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 174 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 175 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 176 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 177 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 178 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 179 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 180 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 181 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 182 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 183 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 184 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 185 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 186 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 187 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 188 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 189 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 190 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 191 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 192 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 193 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 194 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 195 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 196 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 197 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 198 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 199 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 200 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 201 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 202 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 203 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 204 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 205 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 206 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 207 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 208 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 209 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 210 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 211 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 212 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 213 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 214 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 215 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 216 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 217 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 218 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        87.55    963   11
 219 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 220 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 221 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 222 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 223 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 224 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 225 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 226 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 228 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 229 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 230 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 231 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 232 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 233 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 234 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 236 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 237 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 238 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 239 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 240 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 241 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 242 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        70.36    774   11
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 244 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 245 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 246 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 247 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 248 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 249 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 250 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 251 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 252 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 253 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 254 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 255 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 256 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 257 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 258 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 259 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 260 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 261 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 262 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 263 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 264 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             128.11   1153    9
 265 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 266 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 267 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 268 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 269 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 270 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 271 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 272 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 273 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 274 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 275 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 276 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 278 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 279 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 280 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 281 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 282 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 283 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 284 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 285 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 286 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 287 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 288 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 289 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 290 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 291 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 292 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 293 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 294 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 295 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 296 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 297 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 298 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 299 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 300 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 301 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 302 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 303 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 304 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 305 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 306 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 307 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 308 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 309 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 310 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 311 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 312 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 313 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 314 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 315 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 316 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 317 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 318 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 319 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 320 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 321 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 322 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 323 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 324 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 325 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 326 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 327 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 328 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 329 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 330 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 331 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 332 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 333 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 334 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 335 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 336 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 337 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 338 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 339 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 340 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 341 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 342 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 343 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 344 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 345 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 346 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 347 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 348 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie