Racibórz 3
września
Racibórz 3- 4 września VII Otwarte Mistrzostwa Raciborza pod patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty RaciborskiegoMistrzostwa Regionów 2016
Konojady10
września
Konojady 10-11 września V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”Grand Prix 2016
Jaworzno17
września
Jaworzno 17-18 września XI Mistrzostwa Jaworzna w ScrabbleGrand Prix 2016
Michał Alabrudziński po raz trzeci najlepszy w Konojadach10 - 11 września 2016 — V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało” Konojady, 10 - 11 września 2016
Grand Prix 2016
Mistrzostwa Regionów 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński po raz trzeci najlepszy w KonojadachV Jubileuszowe Mistrzostwa „Oby rżało” za nami. Do Wiejskiego Domu Kultury w Konojadach w tym roku zjechało 45 graczy z całej Polski. Turniej zaliczany do tegorocznego cyklu Grand Prix ściągnął znaczną część rankingowej czołówki.

Zawody otworzył sołtys Konojad Sławomir Łukasik, który tradycyjnym już hasłem „oby rżało” życzył wszystkim uczestnikom emocjonującej rywalizacji. A było o co walczyć. Oprócz nagród finansowych do zdobycia były niezwykłej urody puchary oraz pamiątki dla wszystkich uczestników przygotowane przez Warsztat Terapii Zajęciowej z Brodnicy. Nad zapleczem gastronomicznym turnieju czuwały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Konojad, które z pewnością nie pozwoliły odjechać nikomu z pustym brzuchem. Scrabbliści mogli delektować się swojskimi wyrobami oraz ciastami własnej roboty, a na obiad podawano staropolski żurek oraz leczo. Pogoda w tym roku dopisała i w przerwach pomiędzy grami śmiało można było korzystać z kąpieli słonecznych. Co do samych rozrywek scabblowych, emocji nie brakowało. Niemal cały sobotni dzień na pozycji lidera spędził Kamil Górka. Poległ dopiero w siódmej rundzie, co pozwoliło na spłaszczenie czołówki. Po pierwszym dniu na górze tabeli znajdowały się trzy „szóstki”: wspomniany już Kamil, Rydzu i Michał Alabrudziński. Do walki o końcowe tryumfy włączyć mogło się sporo graczy, więc w dobrych nastrojach, wyruszyliśmy wszyscy na nocleg do Stanicy Wodnej na Bachotku, gdzie odbyła się również wieczorna impreza. Najważniejszym punktem programu był świetnie przyrządzony wędzony prosiak. Rozmowom przy ognisku nie było końca i niektórzy kładli spać się dopiero bladym świtem.

W niedzielę scrabbliści przywitani zostali śniadaniem z jajecznicą w roli główniej. Po tak sutym śniadaniu można było powrócić do rozgrywek. Sobotnią formę udało się podtrzymać Michałowi Alabrudzińskiemu. W decydującej o zwycięstwie partii pokonał Rafała Lenartowskiego, który ostatecznie spadł na 4 miejsce. Warto zaznaczyć, że było to już trzecie kolejne zwycięstwo Michała w Mistrzostwach Konojad, które w tym roku pozwoliło na objęcie prowadzenia w klasyfikacji Grand Prix. Równie zażarta walka toczyła się na drugim stole: Kamil Kister przegrywał już o ponad 180 punktów z Dawidem Pikulem, lecz odrobił stratę i wygrał imponującym wynikiem 490:485. Panowie zajęli odpowiednio 2 i 3 lokatę w turnieju. Emocji nie brakowało również w dodatkowej klasyfikacji na słowo związane z końmi. Zwycięstwo w tej kategorii przyznano Mariuszowi Orłowi za słowo „szkapom”. Nagrodę za najdroższe położone słowo otrzymali ex aequo Joanna Juszczak („zachwiać”) i Andrzej Oleksiak („grupkami”) za 168 punktów. W kategorii „skok tygrysa” nagroda przypadła Krzysztofowi Sporczykowi.

Turniej zakończono podziękowaniami dla sponsorów, bez których mistrzostwa Konojad nie doszłyby do skutku. Ogromny wkład w turniej mieli:

Samorząd wsi Konojady
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski
Centrum Kultury i Sportu Jabłonowo Pomorskie
Przewodniczący Rady Miasta Jabłonowo Pomorskie Krzysztof Kamiński
Kazimierz Łukasik
Wiesław Wasilewski
Józef Łupiński
oraz Koło Gospodyń Wiejskich Konojady, które jak najbardziej zasłużenie zebrało na końcu owacje na stojąco.

Liczę, że turniej wpisał się już w scrabblowy kalendarz na stałe i w przyszłym roku będziemy mogli przywitać scrabblistów w jeszcze lepszych warunkach. Oby rżało!
relacja: Grzegorz Łukasik
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"
III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
II Otwarte Mistrzostwa Konojad


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 10 września (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
Przerwa obiadowa po 3 rundzie
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 września (5 rund)
9:00 — śniadanie
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZe stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo. Możliwy dowóz ze stacji PKP w Jabłonowie Pomorskiem (prośba o wcześniejszą informację).
Wyżywienie30zł za dwa turnieju oraz sobotnią wieczorną imprezę; na obiad zupa, wiejski stół (znajdzie się coś dla jaroszy), ciasta, ciepłe i zimne napoje, wieczorem uwędzony prosiak, surówki
Noclegihttp://www.bachotek.pttk.pl/
23 km od miejsca gry (dla osób niezmotoryzowanych podstawiony będzie autobus)
trzyosobowe pokoje z łazienką cena 40zł/osoba;
możliwość zarezerwowania noclegu od piątku w cenie 70zł za cały weekend;
(nocleg zgłoszony w formularzy zostanie zarezerwowany przez organizatora);

inne noclegi:
http://www.hotel-magnat.com.pl/home.html
NagrodyFinansowe (podium łącznie min. 1000zł) i rzeczowe
Najdroższy ruch związany z „końmi” i inne
Dodatkowe atrakcjewieczorna impreza plenerowa
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 667 369 708 – gslukasik@wp.pl
SponsorzySamorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Burmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski
Centrum Kultury i Sportu Jabłonowo Pomorskie
Przewodniczący Rady Miasta Jabłonowo Pomorskie Krzysztof Kamiński
Kazimierz Łukasik
Wiesław Wasilewski
Józef Łupiński


Wyniki turnieju V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.75     10.0     4702     2171      533
  2 Kamil           Kister               Puławy                 145.12      9.0     4984     1940      700
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 149.04      8.0     5077     1900      774
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 149.44      8.0     5036     1828      749
  5 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                149.54      8.0     4938     1840      784
  6 Kamil           Górka                Kraków                 156.59      8.0     4884     1950      476
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.06      8.0     4738     1874      514
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.82      8.0     4713     1770      230
  9 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.80      8.0     4510     1828      144
 10 Joanna          Juszczak             Warszawa               131.24      7.0     4794     1612      372
 11 Bartosz         Morawski             Gliwice                157.75      7.0     4709     1824      147
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.61      7.0     4705     1759       47
 13 Mateusz         Borsuk               Reda                   151.24      7.0     4674     1821      110
 14 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.97      7.0     4618     1727       86
 15 Andrzej         Kroc                 Łódź                   130.93      7.0     4555     1636      165
 16 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 128.03      7.0     4544     1660      274
 17 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               132.74      7.0     4465     1737      -17
 18 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    134.85      7.0     4405     1761       37
 19 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.78      6.0     4880     1555       86
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.55      6.0     4715     1707      -24
 21 Irena           Sołdan               Sopot                  139.54      6.0     4654     1564      352
 22 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               153.08      6.0     4577     1632      -62
 23 Marcin          Rogala               Warszawa               128.92      6.0     4517     1541      241
 24 Jakub           Onoszko              Gdynia                 118.39      6.0     4480     1497      286
 25 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.94      6.0     4292     1602      -95
 26 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.58      6.0     4205     1517      178
 27 Renata          Andracka             Zwola                  113.74      6.0     4162     1458       85
 28 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 114.05      6.0     4008     1435     -306
 29 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               128.83      5.0     4762     1476      -35
 30 Sylwia          Łada                 Inowrocław             120.28      5.0     4404     1310      244
 31 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               109.71      5.0     4312     1301      177
 32 Anita           Bruska               Gdynia                 125.91      5.0     4301     1376     -171
 33 Katarzyna       Dębska               Ostróda                107.26      5.0     3984     1321     -205
 34 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 115.07      5.0     3927     1370     -473
 35 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.32      4.5     4005     1094      108
 36 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.5     3956     1120     -379
 37 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.42      4.5     3923     1148     -349
 38 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.5     3580     1145     -648
 39 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      4.5     3525     1147     -453
 40 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             111.07      4.0     3708     1215     -706
 41 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.5     3764     1017     -151
 42 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 101.93      3.5     3713      999       36
 43 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                113.33      3.0     2974      862     -398
 44 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              113.70      2.5     3746      862     -240
 45 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.5     3414      754     -523
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”



	Michał Alabrudziński 159.75 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Baranowski            128.03 +  330: 308  178
    2    11 Kazimierz      Merklejn              147.82 +  384: 350  198
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             134.94 +  436: 403  185
    4     3 Mateusz        Borsuk                151.24 +  361: 323  201
    5     1 Kamil          Górka                 156.59 -  335: 437  107
    6     3 Bartosz        Morawski              157.75 +  423: 356  208
    7     2 Dawid          Pikul                 149.04 +  345: 271  199
    8     2 Stanisław      Rydzik                143.55 +  466: 330  194
    9     1 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  437: 425  203
   10     1 Rafał          Lenartowski           149.44 -  327: 421   99
   11     2 Andrzej        Oleksiak              149.54 +  505: 230  200
   12     1 Rafał          Lenartowski           149.44 +  353: 315  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2171  / 12 180.92




	Bartosz Morawski 157.75 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anita          Bruska                125.91 +  473: 327  176
    2     4 Mariusz        Orzeł                 123.97 +  489: 389  174
    3     1 Paweł          Jackowski             143.61 -  319: 380   94
    4     6 Andrzej        Oleksiak              149.54 +  378: 307  200
    5     4 Marcin         Rogala                128.92 +  415: 389  179
    6     3 Michał         Alabrudziński         159.75 -  356: 423  110
    7     6 Mateusz        Borsuk                151.24 +  386: 323  201
    8     3 Dawid          Pikul                 149.04 +  369: 353  199
    9     3 Kamil          Górka                 156.59 -  325: 462  107
   10     6 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  335: 408  103
   11     7 Łukasz         Baranowski            128.03 -  385: 432   78
   12     9 Miłosz         Wrzałek               153.08 +  479: 369  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Kamil Górka 156.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              124.80 +  510: 360  175
    2     1 Kamil          Kister                145.12 +  379: 344  195
    3     2 Marcin         Rogala                128.92 +  485: 307  179
    4     1 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 +  392: 339  183
    5     1 Michał         Alabrudziński         159.75 +  437: 335  210
    6     1 Mateusz        Borsuk                151.24 +  379: 363  201
    7     1 Stanisław      Rydzik                143.55 -  338: 420   94
    8     1 Rafał          Lenartowski           149.44 -  403: 496   99
    9     3 Bartosz        Morawski              157.75 +  462: 325  208
   10     2 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  358: 388  100
   11     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  359: 391  103
   12     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  382: 340  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Miłosz Wrzałek 153.08 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  387: 391   74
    2    15 Renata         Andracka              113.74 +  377: 318  164
    3    15 Lucyna         Śniadach              116.58 +  316: 296  167
    4    10 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  429: 349  179
    5     6 Paweł          Jackowski             143.61 -  399: 434   94
    6     8 Andrzej        Oleksiak              149.54 +  393: 377  200
    7     5 Kamil          Kister                145.12 -  265: 377   95
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  378: 422   75
    9    11 Irena          Sołdan                139.54 +  396: 327  190
   10    10 Mateusz        Borsuk                151.24 +  475: 423  201
   11     9 Maciej         Sancewicz             134.85 -  393: 446   85
   12     9 Bartosz        Morawski              157.75 -  369: 479  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Mariusz Skrobosz 153.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  120.28 +  387: 326  170
    2     5 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  331: 405   83
    3     9 Joanna         Juszczak              131.24 +  397: 362  181
    4     7 Irena          Sołdan                139.54 -  328: 387   90
    5    15 Jakub          Onoszko               118.39 +  426: 309  168
    6    10 Mariusz        Orzeł                 123.97 +  437: 269  174
    7     3 Grzegorz       Łukasik               140.78 +  516: 319  191
    8     5 Maciej         Sancewicz             134.85 +  352: 334  185
    9     1 Michał         Alabrudziński         159.75 -  425: 437  110
   10     6 Bartosz        Morawski              157.75 +  408: 335  208
   11     3 Kamil          Górka                 156.59 +  391: 359  207
   12     3 Kamil          Górka                 156.59 -  340: 382  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Mateusz Borsuk 151.24 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Onoszko               118.39 +  404: 388  168
    2     2 Dawid          Pikul                 149.04 +  423: 385  199
    3     6 Rafał          Lenartowski           149.44 +  411: 367  199
    4     3 Michał         Alabrudziński         159.75 -  323: 361  110
    5     5 Irena          Sołdan                139.54 +  371: 329  190
    6     1 Kamil          Górka                 156.59 -  363: 379  107
    7     6 Bartosz        Morawski              157.75 -  323: 386  108
    8     7 Grzegorz       Łukasik               140.78 +  496: 342  191
    9     7 Maciej         Sancewicz             134.85 -  337: 482   85
   10    10 Miłosz         Wrzałek               153.08 -  423: 475  103
   11    13 Lucyna         Śniadach              116.58 +  375: 290  167
   12     8 Stanisław      Rydzik                143.55 +  425: 380  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Andrzej Oleksiak 149.54 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              116.58 +  372: 347  167
    2     8 Stanisław      Rydzik                143.55 -  350: 359   94
    3     8 Jakub          Onoszko               118.39 +  409: 320  168
    4     6 Bartosz        Morawski              157.75 -  307: 378  108
    5    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  576: 163  150
    6     8 Miłosz         Wrzałek               153.08 -  377: 393  103
    7     9 Mariusz        Orzeł                 123.97 +  555: 228  174
    8     6 Sylwia         Łada                  120.28 +  473: 358  170
    9     4 Kamil          Kister                145.12 +  444: 378  195
   10     2 Kamil          Górka                 156.59 +  388: 358  207
   11     2 Michał         Alabrudziński         159.75 -  230: 505  110
   12     4 Paweł          Jackowski             143.61 +  457: 367  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Rafał Lenartowski 149.44 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mieczysław     Pastuszak             115.07 -  349: 363   65
    2    17 Teresa         Balewska              100.00 +  581: 278  150
    3     6 Mateusz        Borsuk                151.24 -  367: 411  101
    4    12 Waldemar       Dębski                100.00 +  412: 337  150
    5     8 Anita          Bruska                125.91 +  416: 346  176
    6     6 Andrzej        Kroc                  130.93 +  423: 352  181
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             134.94 +  392: 282  185
    8     1 Kamil          Górka                 156.59 +  496: 403  207
    9     2 Stanisław      Rydzik                143.55 +  477: 446  194
   10     1 Michał         Alabrudziński         159.75 +  421: 327  210
   11     1 Dawid          Pikul                 149.04 -  387: 389   99
   12     1 Michał         Alabrudziński         159.75 -  315: 353  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Dawid Pikul 149.04 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  500: 324  164
    2     2 Mateusz        Borsuk                151.24 -  385: 423  101
    3     7 Kamil          Kister                145.12 +  448: 355  195
    4     4 Kazimierz      Merklejn              147.82 +  431: 325  198
    5     2 Stanisław      Rydzik                143.55 +  414: 337  194
    6     2 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 +  476: 299  183
    7     2 Michał         Alabrudziński         159.75 -  271: 345  110
    8     3 Bartosz        Morawski              157.75 -  353: 369  108
    9     5 Łukasz         Baranowski            128.03 +  459: 340  178
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              124.80 +  466: 309  175
   11     1 Rafał          Lenartowski           149.44 +  389: 387  199
   12     2 Kamil          Kister                145.12 -  485: 490   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Kazimierz Merklejn 147.82 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Wawrzynowski          114.05 +  410: 333  164
    2    11 Michał         Alabrudziński         159.75 -  350: 384  110
    3    17 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  413: 366  160
    4     4 Dawid          Pikul                 149.04 -  325: 431   99
    5    14 Katarzyna      Dębska                107.26 +  363: 353  157
    6    11 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  480: 422  179
    7     8 Maciej         Sancewicz             134.85 -  340: 375   85
    8    12 Jakub          Onoszko               118.39 +  379: 345  168
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             134.94 +  458: 310  185
   10     4 Stanisław      Rydzik                143.55 +  467: 326  194
   11     4 Kamil          Kister                145.12 -  337: 452   95
   12     5 Mariusz        Orzeł                 123.97 +  391: 386  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Kamil Kister 145.12 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              113.74 +  410: 315  164
    2     1 Kamil          Górka                 156.59 -  344: 379  107
    3     7 Dawid          Pikul                 149.04 -  355: 448   99
    4    15 Stanisław      Olsztyn               113.33 +  459: 310  163
    5    12 Artur          Wawrzynowski          114.05 +  508: 298  164
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              124.80 +  384: 328  175
    7     5 Miłosz         Wrzałek               153.08 +  377: 265  203
    8     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 +  398: 367  183
    9     4 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  378: 444  100
   10     5 Maciej         Sancewicz             134.85 +  429: 308  185
   11     4 Kazimierz      Merklejn              147.82 +  452: 337  198
   12     2 Dawid          Pikul                 149.04 +  490: 485  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 12 161.67




	Paweł Jackowski 143.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Lewiński              113.70 +  387: 339  164
    2     6 Irena          Sołdan                139.54 +  430: 340  190
    3     1 Bartosz        Morawski              157.75 +  380: 319  208
    4     2 Stanisław      Rydzik                143.55 -  413: 461   94
    5     6 Miłosz         Wrzałek               153.08 +  434: 399  203
    6     5 Grzegorz       Łukasik               140.78 -  377: 434   91
    7     7 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  380: 434   83
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             134.94 -  298: 321   85
    9    12 Joanna         Juszczak              131.24 +  410: 404  181
   10     9 Andrzej        Kroc                  130.93 +  441: 396  181
   11     6 Marcin         Rogala                128.92 +  388: 354  179
   12     4 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  367: 457  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Stanisław Rydzik 143.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  427: 299  161
    2     8 Andrzej        Oleksiak              149.54 +  359: 350  200
    3     3 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  468: 353  179
    4     2 Paweł          Jackowski             143.61 +  461: 413  194
    5     2 Dawid          Pikul                 149.04 -  337: 414   99
    6     4 Maciej         Sancewicz             134.85 +  391: 320  185
    7     1 Kamil          Górka                 156.59 +  420: 338  207
    8     2 Michał         Alabrudziński         159.75 -  330: 466  110
    9     2 Rafał          Lenartowski           149.44 -  446: 477   99
   10     4 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  326: 467   98
   11     5 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  370: 417   74
   12     8 Mateusz        Borsuk                151.24 -  380: 425  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Grzegorz Łukasik 140.78 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  435: 403  160
    2     7 Maciej         Sancewicz             134.85 -  345: 379   85
    3    12 Artur          Wawrzynowski          114.05 +  526: 270  164
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  373: 425   75
    5     9 Lucyna         Śniadach              116.58 +  471: 312  167
    6     5 Paweł          Jackowski             143.61 +  434: 377  194
    7     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  319: 516  103
    8     7 Mateusz        Borsuk                151.24 -  342: 496  101
    9     9 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 +  498: 332  183
   10     7 Łukasz         Baranowski            128.03 -  408: 416   78
   11    10 Andrzej        Kroc                  130.93 -  352: 506   81
   12    12 Renata         Andracka              113.74 +  377: 362  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Irena Sołdan 139.54 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  457: 243  158
    2     6 Paweł          Jackowski             143.61 -  340: 430   94
    3    10 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  467: 250  165
    4     7 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  387: 328  203
    5     5 Mateusz        Borsuk                151.24 -  329: 371  101
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             134.94 -  373: 415   85
    7    11 Joanna         Juszczak              131.24 +  439: 356  181
    8    10 Łukasz         Baranowski            128.03 -  371: 460   78
    9    11 Miłosz         Wrzałek               153.08 -  327: 396  103
   10    13 Lucyna         Śniadach              116.58 -  272: 423   67
   11    16 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  454: 209  150
   12    13 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  438: 421  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Grzegorz Koczkodon 134.94 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Dębska                107.26 +  352: 349  157
    2    10 Andrzej        Kroc                  130.93 +  479: 358  181
    3     5 Michał         Alabrudziński         159.75 -  403: 436  110
    4     9 Maciej         Sancewicz             134.85 -  297: 333   85
    5    13 Andrzej        Burczyk               101.93 +  356: 314  152
    6     9 Irena          Sołdan                139.54 +  415: 373  190
    7     4 Rafał          Lenartowski           149.44 -  282: 392   99
    8     9 Paweł          Jackowski             143.61 +  321: 298  194
    9     8 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  310: 458   98
   10    11 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  326: 416   74
   11    11 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  448: 338  179
   12    11 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  303: 322   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Maciej Sancewicz 134.85 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Burczyk               101.93 +  380: 333  152
    2     7 Grzegorz       Łukasik               140.78 +  379: 345  191
    3     4 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  346: 362   83
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             134.94 +  333: 297  185
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              124.80 +  365: 358  175
    6     4 Stanisław      Rydzik                143.55 -  320: 391   94
    7     8 Kazimierz      Merklejn              147.82 +  375: 340  198
    8     5 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  334: 352  103
    9     7 Mateusz        Borsuk                151.24 +  482: 337  201
   10     5 Kamil          Kister                145.12 -  308: 429   95
   11     9 Miłosz         Wrzałek               153.08 +  446: 393  203
   12     7 Joanna         Juszczak              131.24 -  337: 431   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Małgorzata Deszczyńska 132.74 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  459: 239  150
    2     5 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  405: 331  203
    3     4 Maciej         Sancewicz             134.85 +  362: 346  185
    4     1 Kamil          Górka                 156.59 -  339: 392  107
    5     3 Mariusz        Orzeł                 123.97 +  379: 311  174
    6     2 Dawid          Pikul                 149.04 -  299: 476   99
    7     7 Paweł          Jackowski             143.61 +  434: 380  194
    8     4 Kamil          Kister                145.12 -  367: 398   95
    9     9 Grzegorz       Łukasik               140.78 -  332: 498   91
   10     8 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  466: 419  179
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  301: 389   75
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             134.94 +  322: 303  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Joanna Juszczak 131.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Teresa         Balewska              100.00 +  474: 308  150
    2     3 Szymon         Dąbrowski             128.83 -  334: 481   79
    3     9 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  362: 397  103
    4    14 Lucyna         Śniadach              116.58 -  302: 401   67
    5    17 Stanisław      Olsztyn               113.33 +  403: 378  163
    6    12 Marcin         Rogala                128.92 +  365: 356  179
    7    11 Irena          Sołdan                139.54 -  356: 439   90
    8    14 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  419: 264  161
    9    12 Paweł          Jackowski             143.61 -  404: 410   94
   10    14 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  540: 302  165
   11    12 Anita          Bruska                125.91 +  404: 349  176
   12     7 Maciej         Sancewicz             134.85 +  431: 337  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Andrzej Kroc 130.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  417: 254  150
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             134.94 -  358: 479   85
    3    14 Anita          Bruska                125.91 +  464: 373  176
    4     8 Marcin         Rogala                128.92 -  353: 454   79
    5    10 Renata         Andracka              113.74 +  356: 316  164
    6     6 Rafał          Lenartowski           149.44 -  352: 423   99
    7    13 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  318: 308  165
    8     8 Szymon         Dąbrowski             128.83 +  406: 293  179
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  257: 332   75
   10     9 Paweł          Jackowski             143.61 -  396: 441   94
   11    10 Grzegorz       Łukasik               140.78 +  506: 352  191
   12    10 Marcin         Rogala                128.92 +  372: 365  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Marcin Rogala 128.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  424: 259  150
    2     9 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  377: 353  165
    3     2 Kamil          Górka                 156.59 -  307: 485  107
    4     8 Andrzej        Kroc                  130.93 +  454: 353  181
    5     4 Bartosz        Morawski              157.75 -  389: 415  108
    6    12 Joanna         Juszczak              131.24 -  356: 365   81
    7    12 Łukasz         Baranowski            128.03 -  313: 418   78
    8    13 Renata         Andracka              113.74 +  400: 253  164
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  378: 364  164
   10    12 Jakub          Onoszko               118.39 +  400: 251  168
   11     6 Paweł          Jackowski             143.61 -  354: 388   94
   12    10 Andrzej        Kroc                  130.93 -  365: 372   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Szymon Dąbrowski 128.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  400: 389  150
    2     3 Joanna         Juszczak              131.24 +  481: 334  181
    3     3 Stanisław      Rydzik                143.55 -  353: 468   94
    4    10 Miłosz         Wrzałek               153.08 -  349: 429  103
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  383: 330  165
    6    11 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  422: 480   98
    7    10 Anita          Bruska                125.91 +  493: 313  176
    8     8 Andrzej        Kroc                  130.93 -  293: 406   81
    9    10 Sylwia         Łada                  120.28 +  410: 296  170
   10     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  419: 466   83
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             134.94 -  338: 448   85
   12    13 Irena          Sołdan                139.54 -  421: 438   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Łukasz Baranowski 128.03 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.75 -  308: 330  110
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  349: 422   75
    3    20 Wojciech       Gołęcki               111.07 -  299: 325   61
    4    21 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  414: 243  158
    5    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  432: 339  150
    6    14 Artur          Wawrzynowski          114.05 +  350: 326  164
    7    12 Marcin         Rogala                128.92 +  418: 313  179
    8    10 Irena          Sołdan                139.54 +  460: 371  190
    9     5 Dawid          Pikul                 149.04 -  340: 459   99
   10     7 Grzegorz       Łukasik               140.78 +  416: 408  191
   11     7 Bartosz        Morawski              157.75 +  432: 385  208
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  326: 349   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Anita Bruska 125.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              157.75 -  327: 473  108
    2    12 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  347: 333  160
    3    14 Andrzej        Kroc                  130.93 -  373: 464   81
    4    17 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  349: 315  161
    5     8 Rafał          Lenartowski           149.44 -  346: 416   99
    6    15 Andrzej        Burczyk               101.93 +  433: 274  152
    7    10 Szymon         Dąbrowski             128.83 -  313: 493   79
    8    15 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  300: 249  150
    9    13 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  328: 375   74
   10    17 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  520: 295  164
   11    12 Joanna         Juszczak              131.24 -  349: 404   81
   12    15 Lucyna         Śniadach              116.58 -  316: 381   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Krzysztof Sporczyk 124.80 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 156.59 -  360: 510  107
    2    16 Łukasz         Baranowski            128.03 +  422: 349  178
    3    11 Tomasz         Lewiński              113.70 +  366: 319  164
    4     5 Grzegorz       Łukasik               140.78 +  425: 373  191
    5     7 Maciej         Sancewicz             134.85 -  358: 365   85
    6     7 Kamil          Kister                145.12 -  328: 384   95
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  450: 338  164
    8    11 Miłosz         Wrzałek               153.08 +  422: 378  203
    9     6 Andrzej        Kroc                  130.93 +  332: 257  181
   10     3 Dawid          Pikul                 149.04 -  309: 466   99
   11     8 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 +  389: 301  183
   12     6 Łukasz         Baranowski            128.03 +  349: 326  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Mariusz Orzeł 123.97 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               153.08 +  391: 387  203
    2     4 Bartosz        Morawski              157.75 -  389: 489  108
    3    13 Sylwia         Łada                  120.28 +  419: 412  170
    4    11 Katarzyna      Dębska                107.26 +  466: 220  157
    5     3 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  311: 379   83
    6    10 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  269: 437  103
    7     9 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  228: 555  100
    8    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  551: 238  150
    9    13 Anita          Bruska                125.91 +  375: 328  176
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             134.94 +  416: 326  185
   11     5 Stanisław      Rydzik                143.55 +  417: 370  194
   12     5 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  386: 391   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Sylwia Łada 120.28 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  326: 387  103
    2    13 Waldemar       Dębski                100.00 +  367: 277  150
    3    13 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  412: 419   74
    4    16 Mieczysław     Pastuszak             115.07 -  327: 390   65
    5    18 Teresa         Balewska              100.00 +  399: 273  150
    6    13 Katarzyna      Dębska                107.26 +  457: 236  157
    7    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  339: 234  150
    8     6 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  358: 473  100
    9    10 Szymon         Dąbrowski             128.83 -  296: 410   79
   10    15 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  468: 269  150
   11    14 Renata         Andracka              113.74 -  318: 412   64
   12    14 Jakub          Onoszko               118.39 -  337: 380   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Jakub Onoszko 118.39 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Borsuk                151.24 -  388: 404  101
    2    14 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  487: 245  164
    3     8 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  320: 409  100
    4    13 Artur          Wawrzynowski          114.05 -  353: 368   64
    5    15 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  309: 426  103
    6    19 Waldemar       Dębski                100.00 +  476: 313  150
    7    16 Teresa         Balewska              100.00 +  442: 292  150
    8    12 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  345: 379   98
    9    15 Katarzyna      Dębska                107.26 +  406: 309  157
   10    12 Marcin         Rogala                128.92 -  251: 400   79
   11    15 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  323: 312  161
   12    14 Sylwia         Łada                  120.28 +  380: 337  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Lucyna Śniadach 116.58 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  347: 372  100
    2    19 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  326: 258  150
    3    15 Miłosz         Wrzałek               153.08 -  296: 316  103
    4    14 Joanna         Juszczak              131.24 +  401: 302  181
    5     9 Grzegorz       Łukasik               140.78 -  312: 471   91
    6    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  333: 384   50
    7    17 Katarzyna      Dębska                107.26 +  341: 281  157
    8    18 Maciej         Dąbrowski             109.71 -  342: 368   60
    9    18 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  413: 312  158
   10    13 Irena          Sołdan                139.54 +  423: 272  190
   11    13 Mateusz        Borsuk                151.24 -  290: 375  101
   12    15 Anita          Bruska                125.91 +  381: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Mieczysław Pastuszak 115.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Lenartowski           149.44 +  363: 349  199
    2     9 Marcin         Rogala                128.92 -  353: 377   79
    3    10 Irena          Sołdan                139.54 -  250: 467   90
    4    16 Sylwia         Łada                  120.28 +  390: 327  170
    5    11 Szymon         Dąbrowski             128.83 -  330: 383   79
    6    16 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  467: 301  161
    7    13 Andrzej        Kroc                  130.93 -  308: 318   81
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              114.42 -  246: 389   64
    9    17 Andrzej        Burczyk               101.93 +  310: 286  152
   10    14 Joanna         Juszczak              131.24 -  302: 540   81
   11    18 Teresa         Balewska              100.00 +  348: 332  150
   12    16 Artur          Wawrzynowski          114.05 -  260: 331   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Krzysztof Zawadzki 114.42 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 149.04 -  324: 500   99
    2    14 Jakub          Onoszko               118.39 -  245: 487   68
    3    19 Andrzej        Burczyk               101.93 -  238: 348   52
    4    23 PAUZA
    5    21 Waldemar       Dębski                100.00 +  384: 271  150
    6    18 Renata         Andracka              113.74 +  374: 311  164
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  338: 450   75
    8    17 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  389: 246  165
    9    14 Marcin         Rogala                128.92 -  364: 378   79
   10    17 Anita          Bruska                125.91 -  295: 520   76
   11    17 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  367: 291  160
   12    17 Maciej         Dąbrowski             109.71 -  305: 470   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 11 104.36




	Artur Wawrzynowski 114.05 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  333: 410   98
    2    21 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  381: 336  158
    3    12 Grzegorz       Łukasik               140.78 -  270: 526   91
    4    13 Jakub          Onoszko               118.39 +  368: 353  168
    5    12 Kamil          Kister                145.12 -  298: 508   95
    6    14 Łukasz         Baranowski            128.03 -  326: 350   78
    7    19 Wojciech       Gołęcki               111.07 -  280: 358   61
    8    19 Katarzyna      Dębska                107.26 -  282: 388   57
    9    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  385: 267  150
   10    18 Tomasz         Lewiński              113.70 +  381: 252  164
   11    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  373: 306  150
   12    16 Mieczysław     Pastuszak             115.07 +  331: 260  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Renata Andracka 113.74 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                145.12 -  315: 410   95
    2    15 Miłosz         Wrzałek               153.08 -  318: 377  103
    3    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  403: 324  150
    4    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  330: 255  150
    5    10 Andrzej        Kroc                  130.93 -  316: 356   81
    6    18 Krzysztof      Zawadzki              114.42 -  311: 374   64
    7    18 Andrzej        Burczyk               101.93 +  331: 299  152
    8    13 Marcin         Rogala                128.92 -  253: 400   79
    9    19 Stanisław      Olsztyn               113.33 +  431: 242  163
   10    16 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  380: 345  160
   11    14 Sylwia         Łada                  120.28 +  412: 318  170
   12    12 Grzegorz       Łukasik               140.78 -  362: 377   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Tomasz Lewiński 113.70 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             143.61 -  339: 387   94
    2    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  377: 283  150
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              124.80 -  319: 366   75
    4    19 Jan            Pawłowski             100.00 -  380: 400   50
    5    19 Wojciech       Gołęcki               111.07 -  354: 370   61
    6    20 Teresa         Balewska              100.00 -  310: 322   50
    7    21 Maciej         Dąbrowski             109.71 -  309: 331   60
    8    23 PAUZA
    9    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  288: 279  150
   10    18 Artur          Wawrzynowski          114.05 -  252: 381   64
   11    21 Agnieszka      Kozak                 108.32 -  293: 436   58
   12    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  225: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  / 11  78.36




	Stanisław Olsztyn 113.33 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    15 Kamil          Kister                145.12 -  310: 459   95
    5    17 Joanna         Juszczak              131.24 -  378: 403   81
    6    22 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  316: 312  158
    7    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  276: 350   50
    8    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  404: 306  150
    9    19 Renata         Andracka              113.74 -  242: 431   64
   10    19 Teresa         Balewska              100.00 -  374: 414   50
   11    20 Katarzyna      Dębska                107.26 +  373: 295  157
   12    18 Katarzyna      Dębska                107.26 -  301: 402   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  9  95.78




	Wojciech Gołęcki 111.07 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Rydzik                143.55 -  299: 427   94
    2    18 Katarzyna      Dębska                107.26 -  266: 414   57
    3    20 Łukasz         Baranowski            128.03 +  325: 299  178
    4    17 Anita          Bruska                125.91 -  315: 349   76
    5    19 Tomasz         Lewiński              113.70 +  370: 354  164
    6    16 Mieczysław     Pastuszak             115.07 -  301: 467   65
    7    19 Artur          Wawrzynowski          114.05 +  358: 280  164
    8    14 Joanna         Juszczak              131.24 -  264: 419   81
    9    16 Maciej         Dąbrowski             109.71 -  266: 433   60
   10    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  307: 299  150
   11    15 Jakub          Onoszko               118.39 -  312: 323   68
   12    19 Agnieszka      Kozak                 108.32 -  325: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Maciej Dąbrowski 109.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Łukasik               140.78 -  403: 435   91
    2    12 Anita          Bruska                125.91 -  333: 347   76
    3    17 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  366: 413   98
    4    20 Andrzej        Burczyk               101.93 -  302: 307   52
    5    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  331: 300  150
    6    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  339: 364   50
    7    21 Tomasz         Lewiński              113.70 +  331: 309  164
    8    18 Lucyna         Śniadach              116.58 +  368: 342  167
    9    16 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  433: 266  161
   10    16 Renata         Andracka              113.74 -  345: 380   64
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              114.42 -  291: 367   64
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  470: 305  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Agnieszka Kozak 108.32 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                139.54 -  243: 457   90
    2    21 Artur          Wawrzynowski          114.05 -  336: 381   64
    3    18 Waldemar       Dębski                100.00 -  321: 333   50
    4    21 Łukasz         Baranowski            128.03 -  243: 414   78
    5    23 PAUZA
    6    22 Stanisław      Olsztyn               113.33 -  312: 316   63
    7    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  373: 249  150
    8    21 Teresa         Balewska              100.00 +  434: 314  150
    9    18 Lucyna         Śniadach              116.58 -  312: 413   67
   10    20 Katarzyna      Dębska                107.26 -  345: 402   57
   11    21 Tomasz         Lewiński              113.70 +  436: 293  164
   12    19 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  350: 325  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 11  99.45




	Katarzyna Dębska 107.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             134.94 -  349: 352   85
    2    18 Wojciech       Gołęcki               111.07 +  414: 266  161
    3    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  335: 237  150
    4    11 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  220: 466   74
    5    14 Kazimierz      Merklejn              147.82 -  353: 363   98
    6    13 Sylwia         Łada                  120.28 -  236: 457   70
    7    17 Lucyna         Śniadach              116.58 -  281: 341   67
    8    19 Artur          Wawrzynowski          114.05 +  388: 282  164
    9    15 Jakub          Onoszko               118.39 -  309: 406   68
   10    20 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  402: 345  158
   11    20 Stanisław      Olsztyn               113.33 -  295: 373   63
   12    18 Stanisław      Olsztyn               113.33 +  402: 301  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Andrzej Burczyk 101.93 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sancewicz             134.85 -  333: 380   85
    2    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  328: 347   50
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              114.42 +  348: 238  164
    4    20 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  307: 302  160
    5    13 Grzegorz       Koczkodon             134.94 -  314: 356   85
    6    15 Anita          Bruska                125.91 -  274: 433   76
    7    18 Renata         Andracka              113.74 -  299: 331   64
    8    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  302: 268  150
    9    17 Mieczysław     Pastuszak             115.07 -  286: 310   65
   10    21 Waldemar       Dębski                100.00 -  280: 329   50
   11    23 PAUZA
   12    20 Teresa         Balewska              100.00 -  342: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Juszczak              131.24 -  308: 474   81
    2    17 Rafał          Lenartowski           149.44 -  278: 581   99
    3    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  328: 344   50
    4    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  412: 287  150
    5    18 Sylwia         Łada                  120.28 -  273: 399   70
    6    20 Tomasz         Lewiński              113.70 +  322: 310  164
    7    16 Jakub          Onoszko               118.39 -  292: 442   68
    8    21 Agnieszka      Kozak                 108.32 -  314: 434   58
    9    23 PAUZA
   10    19 Stanisław      Olsztyn               113.33 +  414: 374  163
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             115.07 -  332: 348   65
   12    20 Andrzej        Burczyk               101.93 +  383: 342  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 11 101.82




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Dąbrowski             128.83 -  389: 400   79
    2    13 Sylwia         Łada                  120.28 -  277: 367   70
    3    18 Agnieszka      Kozak                 108.32 +  333: 321  158
    4    12 Rafał          Lenartowski           149.44 -  337: 412   99
    5    21 Krzysztof      Zawadzki              114.42 -  271: 384   64
    6    19 Jakub          Onoszko               118.39 -  313: 476   68
    7    23 PAUZA
    8    20 Stanisław      Olsztyn               113.33 -  306: 404   63
    9    22 Tomasz         Lewiński              113.70 -  279: 288   64
   10    21 Andrzej        Burczyk               101.93 +  329: 280  152
   11    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  280: 342   50
   12    22 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  350: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 11  92.45




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Rogala                128.92 -  259: 424   79
    2    19 Lucyna         Śniadach              116.58 -  258: 326   67
    3    22 Teresa         Balewska              100.00 +  344: 328  150
    4    18 Renata         Andracka              113.74 -  255: 330   64
    5    20 Łukasz         Baranowski            128.03 -  339: 432   78
    6    21 Maciej         Dąbrowski             109.71 +  364: 339  160
    7    20 Stanisław      Olsztyn               113.33 +  350: 276  163
    8    15 Anita          Bruska                125.91 -  249: 300   76
    9    20 Jan            Pawłowski             100.00 +  329: 301  150
   10    15 Sylwia         Łada                  120.28 -  269: 468   70
   11    16 Irena          Sołdan                139.54 -  209: 454   90
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 11 104.27




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Deszczyńska           132.74 -  239: 459   83
    2    22 Andrzej        Burczyk               101.93 +  347: 328  152
    3    16 Katarzyna      Dębska                107.26 -  237: 335   57
    4    19 Tomasz         Lewiński              113.70 +  400: 380  164
    5    16 Andrzej        Oleksiak              149.54 -  163: 576  100
    6    17 Lucyna         Śniadach              116.58 +  384: 333  167
    7    14 Sylwia         Łada                  120.28 -  234: 339   70
    8    16 Mariusz        Orzeł                 123.97 -  238: 551   74
    9    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  301: 329   50
   10    23 PAUZA
   11    19 Artur          Wawrzynowski          114.05 -  306: 373   64
   12    21 Tomasz         Lewiński              113.70 +  431: 225  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 11 104.09




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kroc                  130.93 -  254: 417   81
    2    20 Tomasz         Lewiński              113.70 -  283: 377   64
    3    21 Renata         Andracka              113.74 -  324: 403   64
    4    22 Teresa         Balewska              100.00 -  287: 412   50
    5    22 Maciej         Dąbrowski             109.71 -  300: 331   60
    6    23 PAUZA
    7    22 Agnieszka      Kozak                 108.32 -  249: 373   58
    8    22 Andrzej        Burczyk               101.93 -  268: 302   52
    9    21 Artur          Wawrzynowski          114.05 -  267: 385   64
   10    22 Wojciech       Gołęcki               111.07 -  299: 307   61
   11    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  342: 280  150
   12    22 Waldemar       Dębski                100.00 -  241: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  / 11  68.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            330: 308
   2 Anita          Bruska               - Bartosz        Morawski              327: 473
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              510: 360
   4 Mariusz        Orzeł                - Miłosz         Wrzałek               391: 387
   5 Mariusz        Skrobosz             - Sylwia         Łada                  387: 326
   6 Jakub          Onoszko              - Mateusz        Borsuk                388: 404
   7 Andrzej        Oleksiak             - Lucyna         Śniadach              372: 347
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Lenartowski           363: 349
   9 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Zawadzki              500: 324
  10 Artur          Wawrzynowski         - Kazimierz      Merklejn              333: 410
  11 Kamil          Kister               - Renata         Andracka              410: 315
  12 Tomasz         Lewiński             - Paweł          Jackowski             339: 387
  13 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Gołęcki               427: 299
  14 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Łukasik               403: 435
  15 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 457: 243
  16 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Koczkodon             349: 352
  17 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Burczyk               380: 333
  18 Jan            Pawłowski            - Małgorzata     Deszczyńska           239: 459
  19 Joanna         Juszczak             - Teresa         Balewska              474: 308
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  254: 417
  21 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Kasprowicz            424: 259
  22 Waldemar       Dębski               - Szymon         Dąbrowski             389: 400


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 344: 379
   2 Mateusz        Borsuk               - Dawid          Pikul                 423: 385
   3 Szymon         Dąbrowski            - Joanna         Juszczak              481: 334
   4 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Orzeł                 489: 389
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Skrobosz              405: 331
   6 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                430: 340
   7 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Sancewicz             345: 379
   8 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              359: 350
   9 Marcin         Rogala               - Mieczysław     Pastuszak             377: 353
  10 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Koczkodon             358: 479
  11 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         350: 384
  12 Maciej         Dąbrowski            - Anita          Bruska                333: 347
  13 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Dębski                367: 277
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               245: 487
  15 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               318: 377
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Baranowski            422: 349
  17 Rafał          Lenartowski          - Teresa         Balewska              581: 278
  18 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                266: 414
  19 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Kasprowicz            326: 258
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Tomasz         Lewiński              283: 377
  21 Agnieszka      Kozak                - Artur          Wawrzynowski          336: 381
  22 Andrzej        Burczyk              - Jan            Pawłowski             328: 347


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              380: 319
   2 Kamil          Górka                - Marcin         Rogala                485: 307
   3 Szymon         Dąbrowski            - Stanisław      Rydzik                353: 468
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Sancewicz             362: 346
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         403: 436
   6 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           411: 367
   7 Dawid          Pikul                - Kamil          Kister                448: 355
   8 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Oleksiak              320: 409
   9 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Juszczak              397: 362
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                250: 467
  11 Tomasz         Lewiński             - Krzysztof      Sporczyk              319: 366
  12 Grzegorz       Łukasik              - Artur          Wawrzynowski          526: 270
  13 Mariusz        Orzeł                - Sylwia         Łada                  419: 412
  14 Anita          Bruska               - Andrzej        Kroc                  373: 464
  15 Miłosz         Wrzałek              - Lucyna         Śniadach              316: 296
  16 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Dębska                237: 335
  17 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Dąbrowski             413: 366
  18 Agnieszka      Kozak                - Waldemar       Dębski                321: 333
  19 Andrzej        Burczyk              - Krzysztof      Zawadzki              348: 238
  20 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               299: 325
  21 Renata         Andracka             - Eugeniusz      Tuszyński             403: 324
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - Teresa         Balewska              344: 328


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Deszczyńska          - Kamil          Górka                 339: 392
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             461: 413
   3 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Borsuk                361: 323
   4 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              431: 325
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Łukasik               425: 373
   6 Andrzej        Oleksiak             - Bartosz        Morawski              307: 378
   7 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              387: 328
   8 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Rogala                353: 454
   9 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Koczkodon             333: 297
  10 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             429: 349
  11 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Orzeł                 220: 466
  12 Waldemar       Dębski               - Rafał          Lenartowski           337: 412
  13 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Onoszko               368: 353
  14 Joanna         Juszczak             - Lucyna         Śniadach              302: 401
  15 Stanisław      Olsztyn              - Kamil          Kister                310: 459
  16 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             327: 390
  17 Wojciech       Gołęcki              - Anita          Bruska                315: 349
  18 Grzegorz       Kasprowicz           - Renata         Andracka              255: 330
  19 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Lewiński              400: 380
  20 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Burczyk               302: 307
  21 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 414: 243
  22 Teresa         Balewska             - Eugeniusz      Tuszyński             412: 287
  23 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 335: 437
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                414: 337
   3 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Deszczyńska           311: 379
   4 Bartosz        Morawski             - Marcin         Rogala                415: 389
   5 Mateusz        Borsuk               - Irena          Sołdan                371: 329
   6 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               434: 399
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Sancewicz             358: 365
   8 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                416: 346
   9 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Łukasik               312: 471
  10 Renata         Andracka             - Andrzej        Kroc                  316: 356
  11 Szymon         Dąbrowski            - Mieczysław     Pastuszak             383: 330
  12 Artur          Wawrzynowski         - Kamil          Kister                298: 508
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Burczyk               356: 314
  14 Katarzyna      Dębska               - Kazimierz      Merklejn              353: 363
  15 Jakub          Onoszko              - Mariusz        Skrobosz              309: 426
  16 Andrzej        Oleksiak             - Jan            Pawłowski             576: 163
  17 Stanisław      Olsztyn              - Joanna         Juszczak              378: 403
  18 Teresa         Balewska             - Sylwia         Łada                  273: 399
  19 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Lewiński              370: 354
  20 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kasprowicz            432: 339
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Dębski                384: 271
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Maciej         Dąbrowski             300: 331
  23 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mateusz        Borsuk                379: 363
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Dawid          Pikul                 299: 476
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         356: 423
   4 Maciej         Sancewicz            - Stanisław      Rydzik                320: 391
   5 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             434: 377
   6 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Lenartowski           352: 423
   7 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              384: 328
   8 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              393: 377
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                415: 373
  10 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Orzeł                 437: 269
  11 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Dąbrowski             480: 422
  12 Marcin         Rogala               - Joanna         Juszczak              356: 365
  13 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Dębska                457: 236
  14 Łukasz         Baranowski           - Artur          Wawrzynowski          350: 326
  15 Anita          Bruska               - Andrzej        Burczyk               433: 274
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               467: 301
  17 Lucyna         Śniadach             - Jan            Pawłowski             333: 384
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Renata         Andracka              374: 311
  19 Waldemar       Dębski               - Jakub          Onoszko               313: 476
  20 Tomasz         Lewiński             - Teresa         Balewska              310: 322
  21 Grzegorz       Kasprowicz           - Maciej         Dąbrowski             364: 339
  22 Stanisław      Olsztyn              - Agnieszka      Kozak                 316: 312
  23 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                338: 420
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 345: 271
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Łukasik               516: 319
   4 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             392: 282
   5 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                265: 377
   6 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Borsuk                386: 323
   7 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Deszczyńska           380: 434
   8 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz      Merklejn              375: 340
   9 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Orzeł                 555: 228
  10 Szymon         Dąbrowski            - Anita          Bruska                493: 313
  11 Joanna         Juszczak             - Irena          Sołdan                356: 439
  12 Marcin         Rogala               - Łukasz         Baranowski            313: 418
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Kroc                  308: 318
  14 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Łada                  234: 339
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              450: 338
  16 Teresa         Balewska             - Jakub          Onoszko               292: 442
  17 Katarzyna      Dębska               - Lucyna         Śniadach              281: 341
  18 Andrzej        Burczyk              - Renata         Andracka              299: 331
  19 Artur          Wawrzynowski         - Wojciech       Gołęcki               280: 358
  20 Stanisław      Olsztyn              - Grzegorz       Kasprowicz            276: 350
  21 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Dąbrowski             309: 331
  22 Agnieszka      Kozak                - Eugeniusz      Tuszyński             373: 249
  23 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 496: 403
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         330: 466
   3 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 369: 353
   4 Kamil          Kister               - Małgorzata     Deszczyńska           398: 367
   5 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sancewicz             352: 334
   6 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Oleksiak              358: 473
   7 Grzegorz       Łukasik              - Mateusz        Borsuk                342: 496
   8 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             406: 293
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Jackowski             321: 298
  10 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            371: 460
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               422: 378
  12 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Onoszko               379: 345
  13 Renata         Andracka             - Marcin         Rogala                253: 400
  14 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Juszczak              264: 419
  15 Anita          Bruska               - Grzegorz       Kasprowicz            300: 249
  16 Mariusz        Orzeł                - Jan            Pawłowski             551: 238
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              246: 389
  18 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Dąbrowski             342: 368
  19 Katarzyna      Dębska               - Artur          Wawrzynowski          388: 282
  20 Waldemar       Dębski               - Stanisław      Olsztyn               306: 404
  21 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Kozak                 314: 434
  22 Andrzej        Burczyk              - Eugeniusz      Tuszyński             302: 268
  23 Tomasz         Lewiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              437: 425
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           446: 477
   3 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              462: 325
   4 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Kister                444: 378
   5 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            459: 340
   6 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Sporczyk              257: 332
   7 Mateusz        Borsuk               - Maciej         Sancewicz             337: 482
   8 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             458: 310
   9 Grzegorz       Łukasik              - Małgorzata     Deszczyńska           498: 332
  10 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             296: 410
  11 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               327: 396
  12 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             404: 410
  13 Anita          Bruska               - Mariusz        Orzeł                 328: 375
  14 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Zawadzki              378: 364
  15 Jakub          Onoszko              - Katarzyna      Dębska                406: 309
  16 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               433: 266
  17 Andrzej        Burczyk              - Mieczysław     Pastuszak             286: 310
  18 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         Śniadach              312: 413
  19 Renata         Andracka             - Stanisław      Olsztyn               431: 242
  20 Grzegorz       Kasprowicz           - Jan            Pawłowski             329: 301
  21 Eugeniusz      Tuszyński            - Artur          Wawrzynowski          267: 385
  22 Waldemar       Dębski               - Tomasz         Lewiński              279: 288
  23 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         421: 327
   2 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Górka                 388: 358
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              466: 309
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              326: 467
   5 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                308: 429
   6 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              408: 335
   7 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               416: 408
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             466: 419
   9 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  441: 396
  10 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Borsuk                475: 423
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Orzeł                 326: 416
  12 Jakub          Onoszko              - Marcin         Rogala                251: 400
  13 Lucyna         Śniadach             - Irena          Sołdan                423: 272
  14 Joanna         Juszczak             - Mieczysław     Pastuszak             540: 302
  15 Grzegorz       Kasprowicz           - Sylwia         Łada                  269: 468
  16 Maciej         Dąbrowski            - Renata         Andracka              345: 380
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Anita          Bruska                295: 520
  18 Artur          Wawrzynowski         - Tomasz         Lewiński              381: 252
  19 Stanisław      Olsztyn              - Teresa         Balewska              374: 414
  20 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 402: 345
  21 Andrzej        Burczyk              - Waldemar       Dębski                280: 329
  22 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Tuszyński             307: 299
  23 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 387: 389
   2 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Oleksiak              505: 230
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              359: 391
   4 Kamil          Kister               - Kazimierz      Merklejn              452: 337
   5 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Rydzik                417: 370
   6 Marcin         Rogala               - Paweł          Jackowski             354: 388
   7 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Baranowski            385: 432
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           389: 301
   9 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Sancewicz             393: 446
  10 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Łukasik               506: 352
  11 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             338: 448
  12 Anita          Bruska               - Joanna         Juszczak              349: 404
  13 Mateusz        Borsuk               - Lucyna         Śniadach              375: 290
  14 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              318: 412
  15 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Onoszko               312: 323
  16 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kasprowicz            454: 209
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             367: 291
  18 Teresa         Balewska             - Mieczysław     Pastuszak             332: 348
  19 Jan            Pawłowski            - Artur          Wawrzynowski          306: 373
  20 Katarzyna      Dębska               - Stanisław      Olsztyn               295: 373
  21 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Kozak                 293: 436
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - Waldemar       Dębski                342: 280
  23 Andrzej        Burczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           353: 315
   2 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 490: 485
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              382: 340
   4 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Oleksiak              367: 457
   5 Mariusz        Orzeł                - Kazimierz      Merklejn              386: 391
   6 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Sporczyk              326: 349
   7 Joanna         Juszczak             - Maciej         Sancewicz             431: 337
   8 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                425: 380
   9 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              369: 479
  10 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Rogala                372: 365
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Grzegorz       Koczkodon             322: 303
  12 Renata         Andracka             - Grzegorz       Łukasik               362: 377
  13 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                421: 438
  14 Jakub          Onoszko              - Sylwia         Łada                  380: 337
  15 Lucyna         Śniadach             - Anita          Bruska                381: 316
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Artur          Wawrzynowski          260: 331
  17 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              470: 305
  18 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Dębska                301: 402
  19 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               350: 325
  20 Teresa         Balewska             - Andrzej        Burczyk               383: 342
  21 Tomasz         Lewiński             - Jan            Pawłowski             225: 431
  22 Waldemar       Dębski               - Eugeniusz      Tuszyński             350: 241
  23 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 162.20  31467  194
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.61  30516  190
   3 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     157.93  25268  160
   4 Bartosz Morawski               Gliwice              156.78  29631  189
   5 Kamil Górka                    Kraków               156.29  27819  178
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             155.93  25417  163
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.70  29665  193
   8 Jakub Zaryński                 Świnoujście          151.84   9566   63
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.68  30336  200
  10 Mateusz Borsuk                 Reda                 151.28  22238  147
  11 Michał Makowski                Warszawa             150.71   9495   63
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  29968  199
  13 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             150.47  28589  190
  14 Dawid Pikul                    Poznań               150.33  29465  196
  15 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.30   9018   60
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.29  29006  193
  17 Justyna Górka                  Kraków               150.19  27635  184
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.35  26883  180
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              149.04  28169  189
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             148.57  28526  192
  21 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.77  28225  191
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.70  15952  108
  23 Kacper Zegadło                 Warszawa             147.43  28306  192
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.88  27319  186
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.46  28706  196
  26 Kamil Kister                   Puławy               146.07  29214  200
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.27  23824  164
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            145.17  21340  147
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             145.08  28291  195
  30 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.95   5798   40
  31 Przemysław Herdzina            Kraków               144.86   5215   36
  32 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          144.58  26313  182
  33 Marek Reda                     Dębówka              143.64  27005  188
  34 Sławomir Piotrowski            Deszczno             143.61  12494   87
  35 Bogusław Szyszka               Oława                143.60  28576  199
  36 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.51  26837  187
  37 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.21  26780  187
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.20  14320  100
  39 Juliusz Czupryniak             Warszawa             143.11  27478  192
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             142.23  25033  176
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.95  25794  183
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.93  15643  111
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.72  27862  198
  44 Rafał Matczak                  Milanówek            140.68  19836  141
  45 Marek Salamon                  Bytom                140.11   6165   44
  46 Irena Sołdan                   Sopot                139.97  27154  194
  47 Jan Mrozowski                  Kraków               139.39  26624  191
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.36  26199  188
  49 Robert Kamiński                Warszawa             138.94   9865   71
  50 Michał Kolaj                   Ostróda              138.56   6235   45
  51 Janusz Krupiński               Bytom                138.39  24772  179
  52 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.96  18487  134
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            137.79  11574   84
  54 Jakub Błażejewski              Poznań               137.69  25472  185
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.43  26112  190
  56 Barbara Obremska               Wrocław              136.45  26198  192
  57 Piotr Broda                    Sandomierz           136.41  26600  195
  58 Dariusz Kuć                    Stargard             136.37  20864  153
  59 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.90  25686  189
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  135.65  24145  178
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.53  26971  199
  62 Radosław Jachna                Łódź                 134.81  15503  115
  63 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.54  25832  192
  64 Maciej Bukowski                Szczecin             134.47   4841   36
  65 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.21  21071  157
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.10  22260  166
  67 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       133.89  17004  127
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.70  26472  198
  69 Szymon Płachta                 Warszawa             133.67  24194  181
  70 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  71 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             133.47  26427  198
  72 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.99  24337  183
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              132.94  10236   77
  74 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.89  25781  194
  75 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.29  25665  194
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             132.10  21533  163
  77 Konrad Sowula                  Kraków               132.09  16776  127
  78 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.99  10031   76
  79 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  80 Zdzisław Szota                 Warszawa             131.88  10814   82
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.85  16218  123
  82 Artur Koszel                   Warszawa             131.76   6720   51
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             131.52  25514  194
  84 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             131.45  25239  192
  85 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.40   5913   45
  86 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            131.34  10901   83
  87 Tomasz Lempart                 Kraków               131.20  24534  187
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                131.14   8655   66
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.81  25377  194
  90 Paweł Maciejczuk               Białystok            130.73  11896   91
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.28  24232  186
  94 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.16  24601  189
  95 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.10  25109  193
  96 Adam Jurkowski                 Gliwice              130.09  13659  105
  97 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.01  13781  106
  98 Krzysztof Gibas                Kraków               129.84  24799  191
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.83  10127   78
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.72  17902  138
 101 Dariusz Ulatowski              Tuchola              129.69  24642  190
 102 Grzegorz Pukniel               Łódź                 129.52  22925  177
 103 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.49   6604   51
 104 Michał Rogalewicz              Poznań               129.34  22894  177
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       129.06  18327  142
 106 Marcin Rogala                  Warszawa             128.87  15851  123
 107 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 108 Łukasz Baranowski              Gdynia               128.59  25589  199
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.54   8098   63
 110 Marcin Ceglarek                Kraków               128.39  21056  164
 111 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.22  24490  191
 112 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.21  10770   84
 113 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  17821  139
 114 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.03  25222  197
 115 Jerzy Matyasik                 Kraków               127.82  25309  198
 116 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.55   9566   75
 117 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.39  24458  192
 118 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.37   4458   35
 119 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.10  17794  140
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 121 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.61  15320  121
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.56  11390   90
 123 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            126.47  17453  138
 124 Agata Kuć                      Stargard             126.31  25010  198
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.85  24919  198
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.80  15347  122
 127 Agnieszka Krupka               Krosno               125.54   6779   54
 128 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.49   8784   70
 129 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.48  10415   83
 130 Ewelina Gruda                  Białystok            125.47   4517   36
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.42  20695  165
 132 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.40  13418  107
 133 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.03   7502   60
 134 Anita Bruska                   Gdynia               125.01  18751  150
 135 Marta Bajorek                  Warszawa             124.84  23970  192
 136 Tomasz Górka                   Kraków               124.73  12224   98
 137 Zbigniew Rybak                 Warszawa             124.66  23934  192
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 139 Ewa Szałas                     Katowice             124.42  12940  104
 140 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.34  23749  191
 141 Marek Rogalski                 Warszawa             124.28  18518  149
 142 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  20320  164
 143 Czesław Grajewski              Białystok            123.64  16073  130
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.61  11743   95
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.44   7777   63
 146 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.97  24226  197
 147 Agnieszka Walas                Kraków               122.93  22620  184
 148 Michał Szorc                   Białystok            122.33   5872   48
 149 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      122.14  11725   96
 150 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             122.07  15259  125
 151 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.79   8769   72
 152 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.69   8762   72
 153 Jarosław Olek                  Warszawa             121.65  13017  107
 154 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6811   56
 155 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.40   7648   63
 156 Dariusz Sowula                 Kraków               121.22  13940  115
 157 Andrzej Rakoczy                Kraków               121.03   7504   62
 158 Anna Krynicka                  Warszawa             120.77   9058   75
 159 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77  11111   92
 160 Dorota Kuć                     Stargard             120.63  15441  128
 161 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.50  23377  194
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 120.48  13614  113
 163 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.04  23047  192
 164 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 165 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            119.95  10556   88
 166 Maria Skutela                  Warszawa             119.84  20732  173
 167 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.81   4313   36
 168 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.70  11491   96
 169 Teresa Zalewska                Racibórz             119.45  23890  200
 170 Marianna Kozłowska             Białystok            119.41   9911   83
 171 Adam Janicki                   Wrocław              119.13  18822  158
 172 Jakub Onoszko                  Gdynia               118.89  17834  150
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.88  22587  190
 174 Bożena Guział                  Racibórz             118.87  19494  164
 175 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.77  17341  146
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            118.70  20892  176
 177 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.42  22145  187
 178 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.17  15835  134
 179 Sławomir Wolski                Wrocław              118.08  22908  194
 180 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        117.97   3657   31
 181 Andrzej Kraska                 Wrocław              117.84   4360   37
 182 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.75   8478   72
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                117.19  22384  191
 184 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             117.18   7031   60
 185 Sławomir Długosz               Ostróda              117.16  14059  120
 186 Andrzej Słapiński              Warszawa             117.05   4799   41
 187 Ziemowit Pazda                 Wrocław              116.96  10994   94
 188 Marta Świątkowska              Wrocław              116.92  22917  196
 189 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.83   4206   36
 190 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.79  19153  164
 191 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 192 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 193 Monika Siemaszko               Lipiany              116.64  22978  197
 194 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.63  22043  189
 195 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.59  12359  106
 196 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 116.59  22618  194
 197 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   6995   60
 198 Jacek Nowak                    Szczecin             116.55   7226   62
 199 Maria Uryga                    Kraków               116.47   5474   47
 200 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 201 Jerzy Luter                    Bytom                116.38  22345  192
 202 Joanna Brychcy                 Katowice             116.35  22222  191
 203 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               116.04  23207  200
 204 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          115.88  11472   99
 205 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               115.86   6836   59
 206 Diana Pietrzykowska            Szczecin             115.73  22567  195
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.55   6933   60
 208 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 209 Rafał Stachowski               Police               115.02  11732  102
 210 Grzegorz Papciak               Jodłowa              114.76   6771   59
 211 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.74   4360   38
 212 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 213 Artur Wawrzynowski             Żukowo               114.44  19341  169
 214 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.34  21724  190
 215 Urszula Solarska               Łódź                 114.29  22515  197
 216 Robert Wagner                  Wrocław              113.91  19251  169
 217 Krzysztof Zawadzki             Sampława             113.19  22072  195
 218 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.15   9505   84
 219 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.67   9464   84
 220 Renata Andracka                Zwola                112.46  22042  196
 221 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.45   7422   66
 222 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.57  21867  196
 223 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             111.38   5235   47
 224 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            111.00  21534  194
 225 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.52  21883  198
 226 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           110.38  21083  191
 227 Józef Burzyński                Ełk                  110.28  11910  108
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.28  21504  195
 229 Dorota Ostrowska               Białystok            110.16  16414  149
 230 Katarzyna Bogusławska          Piastów              110.05   7153   65
 231 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 232 Marta Sztajnert                Wisła                109.94  11983  109
 233 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 234 Dawid Podżerek                 Kraków               109.67   3948   36
 235 Adam Sternik                   Elbląg               109.55   6573   60
 236 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       109.41   5361   49
 237 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            109.33   3936   36
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.29   8197   75
 239 Paweł Brylski                  Kraków               109.27   4808   44
 240 Agnieszka Dawid                Kraków               109.02  10684   98
 241 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               109.00   4251   39
 242 Lidia Żywna                    Gdynia               108.26  13100  121
 243 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.23   7684   71
 244 Zofia Górka                    Łęczna               108.12   7136   66
 245 Zbigniew Kniotek               Bytom                108.09   8215   76
 246 Waldemar Wypchał               Kraków               108.08  16320  151
 247 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.78  19616  182
 248 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 249 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.51   5053   47
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.51   9353   87
 251 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.48  16230  151
 252 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.17   4394   41
 253 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.97   3316   31
 254 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.82   8759   82
 255 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.73  10033   94
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             106.50   5112   48
 257 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             106.49  13737  129
 258 Anna Kowalik                   Szczecin             106.00   6360   60
 259 Konrad Pajączek                Milanówek            105.94   7628   72
 260 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 261 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.75   3807   36
 262 Michał Dreczka                 Poznań               105.09   9773   93
 263 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             104.99   9344   89
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.96  20677  197
 265 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.91   4931   47
 266 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.38   8768   84
 267 Janina Dąbrowska               Rybnik               103.67   7464   72
 268 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          103.58   7665   74
 269 Dariusz Socha                  Warszawa             103.39   3205   31
 270 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 271 Agnieszka Antos                Racibórz             102.73   9246   90
 272 Karolina Urbańska              Poznań               102.50  16913  165
 273 Krystyna Augustyniak           Łódź                 102.04   4898   48
 274 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.75  12210  120
 275 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.72   8850   87
 276 Marcin Kurowski                Racibórz             101.61  17477  172
 277 Dominik Ulejczyk               Będzin               101.60  18796  185
 278 Paweł Pogorzelski              Warszawa             100.91   3229   32
 279 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.90   6155   61
 280 Szymon Stępień                 Bytom                100.80   7157   71
 281 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.65   9260   92
 282 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 283 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 284 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            99.18  19737  199
 286 Marta Wawrzyn                  Pruszków              98.72   9378   95
 287 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   98.05  12256  125
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.86   3425   35
 289 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 290 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.54  13948  143
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                97.31   6617   68
 292 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.45   5401   56
 294 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             95.63   7746   81
 295 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.32  18111  190
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.40  10950  116
 297 Andrzej Burczyk                Gdynia                93.83   2815   30
 298 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 299 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.13   6612   71
 300 Michał Głąb                    Zabrze                93.00   5673   61
 301 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               92.53   4164   45
 302 Waldemar Dębski                Ostróda               92.02   5245   57
 303 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.67   7242   79
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.21   8209   90
 305 Wanda Wach                     Tarnów                90.20   3157   35
 306 Dorota Patera                  Legnica               89.16   2764   31
 307 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.98  17085  192
 308 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 309 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.48   5511   63
 310 Teresa Balewska                Reda                  86.73  17172  198
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             86.04   6625   77
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.94   2888   34
 313 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             84.13   3786   45
 314 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.64   6022   72
 315 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 316 Maria Tomiczek                 Zabrze                83.43   3504   42
 317 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 318 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      81.22  11046  136
 319 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.59   2740   34
 320 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.62   2673   34
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                78.13   6407   82
 322 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             73.25   3882   53
 323 Joanna Kulawiak                Warszawa              69.79   3908   56
 324 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              65.68  10706  163
 326 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             62.60   2504   40




Poczekalnia na dzień 12-09-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Tomasz A. Praga                Białystok            119.72   3472   29
   3 Grażyna Smereka                Racibórz              97.97   2841   29
   4 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   5 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.52   2451   29
   6 Oliwier Antos                  Racibórz              60.93   1767   29
   7 Przemysław Rybicki             Otwock               135.25   3787   28
   8 Piotr Domański                 Lublin               125.89   3525   28
   9 Daniel Janus                   Wąchock              121.18   3393   28
  10 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
  11 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
  12 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.33   3276   27
  13 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
  15 Kinga Stecuła                  Bytom                106.46   2768   26
  16 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  17 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  18 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  19 Adam Grzelec                   Poznań               119.44   2986   25
  20 Iza Kraj                       Warszawa             113.68   2842   25
  21 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  22 Laura Pisula                   Wrocław              100.72   2518   25
  23 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       89.64   2241   25
  24 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  25 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  152.75   3666   24
  26 Karol Waniek                   Wrocław              140.79   3379   24
  27 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.17   3340   24
  28 Paweł Zaręba                   Warszawa             138.96   3335   24
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  30 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  31 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             126.79   3043   24
  32 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.58   3014   24
  33 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  34 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  35 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.58   2990   24
  36 Ryszard Kaczmarek              Leszno               120.38   2889   24
  37 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.62   2871   24
  38 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  39 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  40 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  41 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  42 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  43 Mariusz Grodek                 Kraków               112.83   2708   24
  44 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.17   2692   24
  45 Marzena Zawierska              Warszawa             111.88   2685   24
  46 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  47 Radosław Słowicki              Warszawa             111.42   2674   24
  48 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.25   2622   24
  49 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.88   2469   24
  50 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  51 Grażyna Kula                   Gdańsk                98.12   2355   24
  52 Anna Lisiewska                 Dublin                97.67   2344   24
  53 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.96   2183   24
  54 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  55 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             85.29   2047   24
  56 Piotr Rosół                    Warszawa             127.35   2929   23
  57 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  58 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  59 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  60 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  61 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  62 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  63 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  64 Michał Sztajnert               Wisła                 80.78   1858   23
  65 Wiktoria Koler                 Będzin                77.96   1793   23
  66 Paweł Morga                    Warszawa             111.64   2456   22
  67 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.86   1977   22
  68 Aleksandra Brzeska             Piastów               89.55   1970   22
  69 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  70 Adam Kędzior                   Lublin                78.00   1716   22
  71 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  72 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  73 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  74 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             88.71   1863   21
  75 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  76 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  77 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  78 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  79 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            101.58   1930   19
  80 Kamil Olejniczak               Kutno                 90.94   1637   18
  81 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   64.00   1152   18
  82 Piotr Ozimek                   Sochaczew             56.06   1009   18
  83 Dominik Piasecki               Słupsk               124.06   2109   17
  84 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            109.71   1865   17
  85 Monika Krzyżewska              Piasutno              97.24   1653   17
  86 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  87 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  88 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  89 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  90 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  91 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  92 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  95 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     100.00   1300   13
  96 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
  97 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  98 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  99 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 100 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.75   1569   12
 101 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 102 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
 103 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
 104 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
 106 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 107 Jacek Baltyn                   Suchedniów           121.92   1463   12
 108 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
 109 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.17   1418   12
 110 Michał Landowski               Police               117.33   1408   12
 111 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 112 Paweł Zbrowski                 Gdynia               115.50   1386   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 114 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.25   1383   12
 115 Sylwia Buks                    Warszawa             114.67   1376   12
 116 Adam Klimont                   Wałcz                114.58   1375   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 118 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 119 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 120 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
 121 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 122 Jacek Pietruszka               Kraków               111.58   1339   12
 123 Adam Skowroński                Jarocin              109.92   1319   12
 124 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 125 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 126 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.58   1291   12
 127 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 128 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 129 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 130 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.42   1265   12
 131 Izabela Wyłoga                 Elbląg               105.00   1260   12
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 133 Halina Mrozek                  Warszawa             104.67   1256   12
 134 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.42   1241   12
 135 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 136 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 137 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 138 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 139 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.58   1183   12
 140 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 141 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 142 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 143 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 144 Dominika Worona                Police                93.17   1118   12
 145 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 146 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 147 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 148 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 149 Emilia Spanialska              Świętajno             81.25    975   12
 150 Szymon Ozimek                  Zabrze                81.08    973   12
 151 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 152 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 153 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 154 Zuzanna Rokicka                Świętajno             74.50    894   12
 155 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 156 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 157 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 158 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 159 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 160 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 161 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 162 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 163 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 164 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 165 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 166 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 167 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 168 Krzysztof Tomczak              Kutno                 96.73   1064   11
 169 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 170 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 171 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 172 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 173 Maria Kubacka-                 Warszawa              90.36    994   11
 174 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 175 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 176 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 177 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 178 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 179 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 180 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 181 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 182 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 183 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 184 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 185 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 186 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 187 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 188 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 189 Maksymilian Piątek             Warszawa              76.82    845   11
 190 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 191 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 192 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 193 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 194 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 195 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 196 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 197 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 198 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 199 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 200 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 201 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 202 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 203 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 204 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 205 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 206 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 207 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 208 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 209 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 210 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 211 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 212 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   74.90    749   10
 213 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 214 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         162.56   1463    9
 215 Bogusław Książek               Szczecin             101.89    917    9
 216 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 217 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 218 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 219 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 220 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 221 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 222 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 223 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 224 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 225 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 226 Stanisław Gasik                Warszawa             151.29   1059    7
 227 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 228 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 229 Maciej Kuć                     Stargard             111.71    782    7
 230 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 231 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 232 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 233 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 234 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 235 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.57    669    7
 236 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 237 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 238 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 239 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 240 Łukasz Pawlas                  Racibórz              68.00    476    7
 241 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 242 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 243 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 244 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 245 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 246 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 247 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 248 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 249 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 250 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 251 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 252 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 253 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 254 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 255 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 256 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 257 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 258 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 259 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 260 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 261 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 262 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 263 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 264 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 265 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 266 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 267 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 268 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 269 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 270 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 271 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 272 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie