Milanówek13
czerwca
Milanówek 13-14 czerwca X Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”, Turniej pod patronatem Burmistrz MilanówkaGrand Prix 2015
Konojady20
czerwca
Konojady 20-21 czerwca IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"Grand Prix 2015
Ostróda 4
lipca
Ostróda 4- 5 lipca XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"Grand Prix 2015
Michał broni tytułu w Konojadach20 - 21 czerwca 2015 — IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało"InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Otwarte Mistrzostwa Konojad "Oby rżało" Konojady, 20 - 21 czerwca 2015
Grand Prix 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Michał broni tytułu w KonojadachNa IV edycję konojadzkich mistrzostw przybyło niemal 50 zawodników z całej Polski. Gospodarz Sławomir Łukasik powitał przybyłych zawodników i można było przystąpić do planszowych potyczek, którym jak co roku towarzyszyły suto zastawione stoły. W przerwach pomiędzy kolejnymi grami zawodnicy mogli raczyć się swojskimi wyrobami. Obok wielorakich wędlin nie zabrakło świeżych warzyw, miodu, twarogu, smalcu, ogórków kiszonych, a także wyśmienitych ciast. Na obiad zarówno w sobotę jak i niedzielę podano żurek z dziczyzną. Nad oprawą gastronomiczną cały czas czuwały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Konojadach, które jeszcze przed rozpoczęciem turnieju otrzymały od uczestników gromkie oklaski.

Co do samych potyczek — mocno rozpoczął ubiegłoroczny tryumfator Michał Alabrudziński, który pierwszego dnia nie zaznał goryczy porażki. Tuż za nim czaił się z sześcioma zwycięstwami Robert Duczemiński, a dalej spora grupa „piątek”. Po zakończeniu rozgrywek, jak co roku, uczestnicy podążyli w kierunku Stanicy Wodnej PTTK w Bachotku, gdzie przygotowana była wieczorna uczta. Pogoda dopisała i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były kąpiele w jeziorze, tańce, śpiewy, odrobina procentów i doskonale przygotowane wędzone prosię. Jedynym niuansem, który mógł zepsuć gospodarzom humor, to przegrana lokalnego zespołu piłki nożnej Rolko Konojady w meczu o awans do III ligi. Liczymy, że uda się za rok.

Niedzielę rozpoczęto wspólnym śniadaniem, na które KGW zaserwowało jajecznicę ze szczypiorkiem. W całym turnieju bezkonkurencyjny okazał się Michał Alabrudziński, który drugiego dnia rozgrywek poległ tylko w jednej grze. Tuż za nim uplasował się Grzegorz Łukasik. Własne ściany pomogły i w decydującej walce o podium pokonał Miłosza Wrzałka. Z porażki na pierwszym stole Kazika Merklejna skorzystał również Łukasz Tuszyński, który po niedzielnym finiszu wskoczył na trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji. Czołowa trójka otrzymała nagrody pieniężne i piękne puchary. W kategorii „skok tygrysa” ex aequo uplasowali się Lidia ŻywnaKrzysztof Zawadzki. Najdroższe słowo „obsyfisz” ułożyła Dorota Rudzińska. Po burzliwych naradach komisji za słowo związane z końmi uhonorowano Grzegorz Koczkodona za słowo „rżeli”, które najbardziej wpasowywało się w zadany temat. Nagrodami w dodatkowych kategoriach były torby podróżne, w których można było znaleźć coś dobrego dla ciała i duszy. Nagrodę fair play w postaci statuetki i butelki wina otrzymała Sirenka, która utraciła zwycięstwo na rzecz remisu, po ponownym przeliczeniu punktów w partii z Dominikiem Urbackim. Z Konojad nikt nie wyjechał z pustymi rękami. Dla pozostałych uczestników przygotowano pamiątkowe figurki wykonane przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Brodnicy.

W niedzielę przydarzyła się dość niefortunna historia z autem jednego ze scrabblistów. W tym miejscu wielkie brawa dla miłośników układania płytek na planszy, którzy wpadli na pomysł dobrowolnej zrzutki na powstałą szkodę. Oby duch jedności nigdy w scrabblistach nie zaginął!

Turniej zakończył się podziękowaniami dla licznych sponsorów, którą sporą część stanowią zwykli mieszkańcy Konojad. Nie obyłoby się również bez pomocy lokalnych władz. Szczególne podziękowania dla: Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Przemysława Górskiego, Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Krzysztofa Kamińskiego, Samorządu Wsi Konojady, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłonowie Pom., Wandy Motyckiej, Józefa Łupińskiego, Kazimierza Łukasika, przychodni weterynaryjnej „ALTA-VET” lek. Wet. Tadeusz Bojdo, Pawła Mikulicza oraz Wiesława Wasilewskiego, a także dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Konojadach, które w podzięce za swe zaangażowanie na zakończenie turnieju odsłuchały hucznie zaśpiewane „sto lat”.

Gospodarze już myślą o przyszłorocznym jubileuszu, na który już serdecznie zapraszamy! Oby rżało!
relacja: Andrzej Gostomski i Grzegorz Łukasik
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
II Otwarte Mistrzostwa Konojad
I Otwarte Mistrzostwa Konojad


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWiejski Dom Kultury w Konojadach
mapa
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 20 czerwca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
przerwa obiadowa po trzeciej rundzie
ok. 19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 21 czerwca (5 rund)
9:00 — śniadanie
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZe stacji PKP Konojady ok. 500 m pieszo
Wyżywienie30 zł za cały turniej; grochówka, wiejski stół (znajdzie się coś dla jaroszy), ciasta, ciepłe i zimne napoje, wieczorem uwędzony prosiak, surówki
Noclegihttp://www.bachotek.pttk.pl/ http://www.bachotek.pttk.pl/ 23 km od miejsca gry (dla osób niezmotoryzowanych podstawiony będzie bus) dwu- i trzyosobowe pokoje z łazienką cena 40 zł/osoba;
możliwość zarezerwowania noclegu od piątku 70 zł/weekend (piątek+sobota)/osoba
nocleg zgłoszony w formularzu zostanie zarezerwowany przez organizatora;

inne noclegi:
http://www.hotel-magnat.com.pl/home.html
NagrodyFinansowe i rzeczowe
Najdroższy ruch, najdroższy ruch związany z „końmi”, „skok tygrysa” i inne
Dodatkowe atrakcjeWieczorna impreza plenerowa w Stanicy Wodnej w Bachotku, dla zainteresowanych możliwość powędkowania
OrganizatorzySławomir Łukasik – tel. 604 525 723
Grzegorz Łukasik – tel. 534 684 099 – gslukasik@wp.pl
SponsorzyBurmistrz Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Przemysław Górski
Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Jabłonowo Pom. Krzysztof Kamiński
Poseł Na Sejm Zbigniew Sosnowski
Samorząd wsi Konojady
Koło Gospodyń Wiejskich Konojady
Wanda Motycka
Józef Łupiński
Kazimierz Łukasik
Tadeusz Bojdo
Paweł Mikulicz
Lech Grabowski


Wyniki turnieju "Oby Rżało" - IV Mistrzostwa Kopnojad w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              156.56     11.0     5495     2208     1347
  2 Grzegorz        Łukasik              Konojady               137.50      9.0     5001     1909      569
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               143.11      9.0     4662     1832      481
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.37      8.0     5024     1820      553
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.09      8.0     4991     1776      424
  6 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 152.78      8.0     4944     1843      302
  7 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               144.89      8.0     4780     1805      316
  8 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                134.24      8.0     4591     1836      197
  9 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.45      7.5     4906     1721      334
 10 Mateusz         Borsuk               Reda                   147.64      7.0     5286     1678      876
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 145.49      7.0     4926     1761      407
 12 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    143.62      7.0     4906     1728      437
 13 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               139.27      7.0     4721     1770      148
 14 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   134.03      7.0     4633     1717       72
 15 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.32      7.0     4569     1574      254
 16 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              130.27      7.0     4417     1644       67
 17 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               114.49      7.0     4359     1527        5
 18 Anita           Bruska               Gdynia                 122.71      7.0     4180     1551     -240
 19 Irena           Sołdan               Sopot                  136.41      6.5     4596     1668      -72
 20 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 112.17      6.5     3953     1354      -76
 21 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.68      6.0     4580     1549        3
 22 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               110.69      6.0     4558     1396      357
 23 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 116.29      6.0     4522     1508     -140
 24 Dorota          Rudzińska            Warszawa               122.07      6.0     4465     1533     -158
 25 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                125.79      6.0     4407     1418      265
 26 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.86      6.0     4316     1452      -78
 27 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 129.73      6.0     4190     1534     -428
 28 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               127.14      6.0     4176     1415      -51
 29 Lidia           Żywna                Gdynia                 104.82      6.0     4121     1410     -184
 30 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    119.40      6.0     3991     1446     -457
 31 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   127.91      5.5     4370     1184      312
 32 Sławomir        Długosz              Ostróda                114.21      5.5     4179     1280       39
 33 Marta           Bajorek              Warszawa               125.81      5.0     4423     1287     -140
 34 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   119.65      5.0     4411     1252      141
 35 Katarzyna       Dębska               Ostróda                105.84      5.0     4162     1351     -179
 36 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.11      5.0     4092     1262     -261
 37 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               103.75      5.0     4038     1236       76
 38 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              107.61      5.0     4016     1414     -413
 39 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.0     3966     1291     -656
 40 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.94      4.5     4149     1092      466
 41 Michał          Dreczka              Poznań                 100.00      4.5     3853     1098     -216
 42 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 114.67      4.0     4189     1260     -371
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.52      4.0     3838     1160     -433
 44 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   105.64      3.5     4218      967      325
 45 Józef           Burzyński            Ełk                    107.70      3.5     4101      994      197
 46 Damian          Łupiński             Konojady               118.69      3.0     3550      996       -5
 47 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.5     3713      879     -618
 48 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.08      2.5     3592      888     -214
 49 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      2.5     3448      878     -580
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju "Oby Rżało" - IV Mistrzostwa Kopnojad w Scrabble



	Michał Alabrudziński 156.56 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Rudzińska             122.07 +  557: 363  172
    2     1 Miłosz         Wrzałek               144.89 +  406: 323  195
    3     2 Rafał          Lenartowski           152.78 +  401: 394  203
    4     3 Łukasz         Baranowski            129.73 +  449: 269  180
    5     2 Dominik        Urbacki               151.45 +  493: 325  201
    6     1 Dawid          Pikul                 145.49 +  477: 269  195
    7     1 Dariusz        Kuć                   134.03 +  492: 338  184
    8     1 Robert         Duczemiński           143.62 +  523: 314  194
    9     1 Kazimierz      Merklejn              151.37 +  394: 377  201
   10     1 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  451: 479   88
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.09 +  432: 385  194
   12     1 Kazimierz      Merklejn              151.37 +  420: 312  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2208  / 12 184.00




	Rafał Lenartowski 152.78 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Kuć                   119.65 +  402: 398  170
    2     2 Robert         Duczemiński           143.62 +  443: 391  194
    3     2 Michał         Alabrudziński         156.56 -  394: 401  107
    4     7 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  386: 427   89
    5     9 Zbigniew       Wietecki              126.32 +  461: 371  176
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              130.27 +  385: 348  180
    7     5 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  307: 401   95
    8     7 Irena          Sołdan                136.41 +  418: 351  186
    9     5 Mateusz        Borsuk                147.64 -  415: 459   98
   10     7 Dawid          Pikul                 145.49 +  523: 371  195
   11     6 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  378: 336  164
   12     5 Sławomir       Piotrowski            139.27 +  432: 388  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Dominik Urbacki 151.45 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Jarosławski           119.40 +  499: 267  169
    2     3 Anita          Bruska                122.71 +  457: 384  173
    3     3 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  424: 427   84
    4     4 Miłosz         Wrzałek               144.89 +  417: 398  195
    5     2 Michał         Alabrudziński         156.56 -  325: 493  107
    6     7 Lidia          Żywna                 104.82 +  348: 330  155
    7     6 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  341: 374   89
    8     6 Dariusz        Kuć                   134.03 -  391: 403   84
    9    10 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  376: 325  165
   10     8 Irena          Sołdan                136.41 =  433: 433  136
   11    10 Ireneusz       Moralewicz            127.68 +  500: 352  178
   12     7 Irena          Sołdan                136.41 +  395: 386  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Kazimierz Merklejn 151.37 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Damian         Łupiński              118.69 -  419: 485   69
    2    13 Tomasz         Zwoliński             144.09 +  440: 378  194
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  390: 428   80
    4    12 Ala            Białobrzewska         116.29 +  468: 369  166
    5     8 Ireneusz       Moralewicz            127.68 +  408: 305  178
    6     6 Irena          Sołdan                136.41 +  474: 329  186
    7     4 Dorota         Rudzińska             122.07 +  461: 306  172
    8     3 Sławomir       Piotrowski            139.27 +  435: 345  189
    9     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  377: 394  107
   10     4 Dariusz        Kuć                   134.03 +  435: 312  184
   11     2 Grzegorz       Łukasik               137.50 +  405: 400  188
   12     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  312: 420  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Mateusz Borsuk 147.64 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ala            Białobrzewska         116.29 +  482: 347  166
    2     5 Dariusz        Kuć                   134.03 +  497: 369  184
    3     1 Sławomir       Piotrowski            139.27 +  452: 280  189
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  335: 372   84
    5     3 Dorota         Rudzińska             122.07 -  446: 466   72
    6     5 Stanisław      Olsztyn               109.86 +  410: 228  160
    7     3 Dawid          Pikul                 145.49 +  490: 371  195
    8     2 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  428: 480   88
    9     5 Rafał          Lenartowski           152.78 +  459: 415  203
   10     3 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  389: 426   95
   11     5 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  431: 456   76
   12     8 Ala            Białobrzewska         116.29 +  467: 200  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Dawid Pikul 145.49 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  433: 271  165
    2    10 Agata          Kuć                   127.91 +  437: 263  178
    3     6 Irena          Sołdan                136.41 +  624: 345  186
    4     1 Ireneusz       Moralewicz            127.68 +  388: 359  178
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             134.24 +  379: 352  184
    6     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  269: 477  107
    7     3 Mateusz        Borsuk                147.64 -  371: 490   98
    8     5 Miłosz         Wrzałek               144.89 +  437: 338  195
    9     3 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  360: 431   94
   10     7 Rafał          Lenartowski           152.78 -  371: 523  103
   11     8 Łukasz         Baranowski            129.73 +  522: 269  180
   12     3 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  335: 401   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Miłosz Wrzałek 144.89 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  407: 383  164
    2     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  323: 406  107
    3    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  421: 308  150
    4     4 Dominik        Urbacki               151.45 -  398: 417  101
    5    11 Diana          Pietrzykowska         110.69 +  397: 390  161
    6    11 Dariusz        Jarosławski           119.40 +  435: 311  169
    7     5 Rafał          Lenartowski           152.78 +  401: 307  203
    8     5 Dawid          Pikul                 145.49 -  338: 437   95
    9     8 Łukasz         Baranowski            129.73 +  440: 353  180
   10     3 Mateusz        Borsuk                147.64 +  426: 389  198
   11     3 Sławomir       Piotrowski            139.27 +  385: 313  189
   12     2 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  409: 450   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Tomasz Zwoliński 144.09 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Długosz               114.21 +  416: 349  164
    2    13 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  378: 440  101
    3    12 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  387: 313  159
    4    13 Waldemar       Dębski                100.00 +  482: 273  150
    5     6 Irena          Sołdan                136.41 +  437: 377  186
    6     2 Robert         Duczemiński           143.62 -  358: 440   94
    7     7 Ireneusz       Moralewicz            127.68 +  469: 406  178
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  349: 430   84
    9     3 Dawid          Pikul                 145.49 +  431: 360  195
   10     6 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  472: 364  164
   11     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  385: 432  107
   12     4 Robert         Duczemiński           143.62 +  427: 383  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Robert Duczemiński 143.62 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Wawrzynowski          112.17 +  502: 318  162
    2     2 Rafał          Lenartowski           152.78 -  391: 443  103
    3     7 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  439: 279  165
    4     5 Dariusz        Ulatowski             125.79 +  392: 341  176
    5     5 Sławomir       Piotrowski            139.27 +  483: 399  189
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.09 +  440: 358  194
    7     2 Grzegorz       Łukasik               137.50 +  403: 326  188
    8     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  314: 523  107
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  361: 407   84
   10     5 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  376: 398   93
   11     7 Anita          Bruska                122.71 +  422: 250  173
   12     4 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  383: 427   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Łukasz Tuszyński 143.11 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Diana          Pietrzykowska         110.69 +  464: 370  161
    2     6 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  327: 472   89
    3    13 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 +  417: 314  177
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              130.27 +  363: 333  180
    5     4 Dariusz        Kuć                   134.03 -  359: 374   84
    6    13 Marta          Bajorek               125.81 -  307: 402   76
    7    11 Katarzyna      Dębska                105.84 +  448: 275  156
    8    11 Waldemar       Kudliński             107.61 +  340: 327  158
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            127.68 +  424: 327  178
   10     5 Robert         Duczemiński           143.62 +  398: 376  194
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             134.24 +  414: 276  184
   12     3 Dawid          Pikul                 145.49 +  401: 335  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Sławomir Piotrowski 139.27 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwia         Łada                  109.94 +  383: 365  160
    2     6 Łukasz         Tuszyński             143.11 +  472: 327  193
    3     1 Mateusz        Borsuk                147.64 -  280: 452   98
    4     7 Rafał          Lenartowski           152.78 +  427: 386  203
    5     5 Robert         Duczemiński           143.62 -  399: 483   94
    6    10 Waldemar       Kudliński             107.61 +  448: 284  158
    7     6 Dominik        Urbacki               151.45 +  374: 341  201
    8     3 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  345: 435  101
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              130.27 +  470: 322  180
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             134.24 +  422: 361  184
   11     3 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  313: 385   95
   12     5 Rafał          Lenartowski           152.78 -  388: 432  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Grzegorz Łukasik 137.50 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Olsztyn               109.86 +  442: 295  160
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  407: 467   84
    3     9 Zbigniew       Wietecki              126.32 +  351: 325  176
    4    11 Waldemar       Kudliński             107.61 +  440: 300  158
    5     7 Łukasz         Baranowski            129.73 +  495: 262  180
    6     3 Dorota         Rudzińska             122.07 +  362: 352  172
    7     2 Robert         Duczemiński           143.62 -  326: 403   94
    8     2 Mateusz        Borsuk                147.64 +  480: 428  198
    9     4 Dariusz        Kuć                   134.03 +  369: 335  184
   10     1 Michał         Alabrudziński         156.56 +  479: 451  207
   11     2 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  400: 405  101
   12     2 Miłosz         Wrzałek               144.89 +  450: 409  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Irena Sołdan 136.41 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  344: 300  159
    2     9 Zbigniew       Wietecki              126.32 +  401: 258  176
    3     6 Dawid          Pikul                 145.49 -  345: 624   95
    4    10 Damian         Łupiński              118.69 +  385: 344  169
    5     6 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  377: 437   94
    6     6 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  329: 474  101
    7    12 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 +  357: 341  177
    8     7 Rafał          Lenartowski           152.78 -  351: 418  103
    9    14 Waldemar       Kudliński             107.61 +  438: 285  158
   10     8 Dominik        Urbacki               151.45 =  433: 433  151
   11     9 Dariusz        Kuć                   134.03 +  450: 359  184
   12     7 Dominik        Urbacki               151.45 -  386: 395  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Grzegorz Koczkodon 134.24 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Józef          Burzyński             107.70 +  351: 263  158
    2     8 Grzegorz       Łukasik               137.50 +  467: 407  188
    3     3 Dominik        Urbacki               151.45 +  427: 424  201
    4     2 Mateusz        Borsuk                147.64 +  372: 335  198
    5     1 Dawid          Pikul                 145.49 -  352: 379   95
    6     4 Dariusz        Kuć                   134.03 -  359: 417   84
    7     8 Ala            Białobrzewska         116.29 +  414: 327  166
    8     4 Tomasz         Zwoliński             144.09 +  430: 349  194
    9     2 Robert         Duczemiński           143.62 +  407: 361  194
   10     2 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  361: 422   89
   11     4 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  276: 414   93
   12     6 Zbigniew       Wietecki              126.32 +  375: 296  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Dariusz Kuć 134.03 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Kudliński             107.61 +  395: 254  158
    2     5 Mateusz        Borsuk                147.64 -  369: 497   98
    3    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  465: 351  150
    4     8 Anita          Bruska                122.71 +  497: 260  173
    5     4 Łukasz         Tuszyński             143.11 +  374: 359  193
    6     4 Grzegorz       Koczkodon             134.24 +  417: 359  184
    7     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  338: 492  107
    8     6 Dominik        Urbacki               151.45 +  403: 391  201
    9     4 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  335: 369   88
   10     4 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  312: 435  101
   11     9 Irena          Sołdan                136.41 -  359: 450   86
   12     9 Ireneusz       Moralewicz            127.68 +  369: 344  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Krzysztof Sporczyk 130.27 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Dębska                105.84 -  299: 430   56
    2    17 Marta          Bajorek               125.81 +  401: 350  176
    3     8 Kazimierz      Merklejn              151.37 +  428: 390  201
    4     9 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  333: 363   93
    5    16 Artur          Wawrzynowski          112.17 +  340: 337  162
    6     8 Rafał          Lenartowski           152.78 -  348: 385  103
    7    14 Dariusz        Jarosławski           119.40 +  415: 277  169
    8    13 Damian         Łupiński              118.69 +  354: 298  169
    9     7 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  322: 470   89
   10     9 Ireneusz       Moralewicz            127.68 -  352: 374   78
   11    15 Dariusz        Ulatowski             125.79 +  427: 385  176
   12    10 Dorota         Rudzińska             122.07 +  398: 291  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Łukasz Baranowski 129.73 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Radwański             105.64 +  361: 343  156
    2     7 Dariusz        Ulatowski             125.79 +  416: 301  176
    3     5 Damian         Łupiński              118.69 +  364: 290  169
    4     3 Michał         Alabrudziński         156.56 -  269: 449  107
    5     7 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  262: 495   88
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            127.68 -  309: 416   78
    7    15 Lidia          Żywna                 104.82 +  471: 258  155
    8    10 Dorota         Rudzińska             122.07 +  398: 385  172
    9     8 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  353: 440   95
   10    12 Dorota         Kuć                   119.65 +  383: 379  170
   11     8 Dawid          Pikul                 145.49 -  269: 522   95
   12    12 Anita          Bruska                122.71 -  335: 340   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Agata Kuć 127.91 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  337: 301  155
    2    10 Dawid          Pikul                 145.49 -  263: 437   95
    3    17 Dariusz        Ulatowski             125.79 -  368: 391   76
    4    16 Diana          Pietrzykowska         110.69 -  335: 370   61
    5    23 Sławomir       Długosz               114.21 -  377: 384   64
    6    22 Michał         Dreczka               100.00 -  263: 380   50
    7    24 Sylwia         Łada                  109.94 -  321: 345   60
    8    25 PAUZA
    9    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  438: 300  150
   10    20 Józef          Burzyński             107.70 +  391: 385  158
   11    19 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  505: 362  165
   12    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  472: 403  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 11 107.64




	Ireneusz Moralewicz 127.68 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Lidia          Żywna                 104.82 +  416: 321  155
    2    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  508: 346  150
    3     4 Katarzyna      Dębska                105.84 +  347: 335  156
    4     1 Dawid          Pikul                 145.49 -  359: 388   95
    5     8 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  305: 408  101
    6    12 Łukasz         Baranowski            129.73 +  416: 309  180
    7     7 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  406: 469   94
    8     9 Stanisław      Olsztyn               109.86 +  426: 356  160
    9     6 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  327: 424   93
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              130.27 +  374: 352  180
   11    10 Dominik        Urbacki               151.45 -  352: 500  101
   12     9 Dariusz        Kuć                   134.03 -  344: 369   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Monika Gawron-Cieślik 127.14 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  314: 296  154
    2    11 Katarzyna      Dębska                105.84 -  329: 378   56
    3    13 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  314: 417   93
    4    18 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  330: 400   76
    5    19 Marcin         Radwański             105.64 +  416: 363  156
    6    14 Dariusz        Ulatowski             125.79 +  374: 250  176
    7    12 Irena          Sołdan                136.41 -  341: 357   86
    8    14 Diana          Pietrzykowska         110.69 +  358: 323  161
    9    11 Dorota         Rudzińska             122.07 -  305: 371   72
   10    18 Sławomir       Długosz               114.21 +  418: 348  164
   11    11 Ala            Białobrzewska         116.29 -  309: 390   66
   12    16 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  368: 334  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Zbigniew Wietecki 126.32 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  435: 302  150
    2     9 Irena          Sołdan                136.41 -  258: 401   86
    3     9 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  325: 351   88
    4    18 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 +  400: 330  177
    5     9 Rafał          Lenartowski           152.78 -  371: 461  103
    6    16 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  374: 314  159
    7    13 Waldemar       Kudliński             107.61 -  363: 384   58
    8    15 Lidia          Żywna                 104.82 +  460: 285  155
    9    13 Katarzyna      Dębska                105.84 +  438: 365  156
   10    11 Stanisław      Olsztyn               109.86 +  393: 316  160
   11     5 Mateusz        Borsuk                147.64 +  456: 431  198
   12     6 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  296: 375   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Marta Bajorek 125.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Dreczka               100.00 -  367: 398   50
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  350: 401   80
    3    21 Lidia          Żywna                 104.82 -  356: 372   55
    4    23 Sylwia         Łada                  109.94 +  461: 388  160
    5    18 Katarzyna      Dębska                105.84 +  361: 336  156
    6    13 Łukasz         Tuszyński             143.11 +  402: 307  193
    7    10 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  387: 381  165
    8    12 Artur          Wawrzynowski          112.17 +  344: 278  162
    9     9 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  341: 455   64
   10    13 Ala            Białobrzewska         116.29 -  384: 463   66
   11    12 Stanisław      Olsztyn               109.86 -  324: 407   60
   12    15 Dariusz        Ulatowski             125.79 -  346: 377   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Dariusz Ulatowski 125.79 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Waldemar       Dębski                100.00 +  456: 236  150
    2     7 Łukasz         Baranowski            129.73 -  301: 416   80
    3    17 Agata          Kuć                   127.91 +  391: 368  178
    4     5 Robert         Duczemiński           143.62 -  341: 392   94
    5    13 Dariusz        Jarosławski           119.40 -  338: 346   69
    6    14 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 -  250: 374   77
    7    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  351: 282  150
    8    20 Sławomir       Długosz               114.21 -  358: 383   64
    9    20 Michał         Dreczka               100.00 +  398: 291  150
   10    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  461: 281  150
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  385: 427   80
   12    15 Marta          Bajorek               125.81 +  377: 346  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Anita Bruska 122.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  400: 257  150
    2     3 Dominik        Urbacki               151.45 -  384: 457  101
    3    14 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  348: 328  154
    4     8 Dariusz        Kuć                   134.03 -  260: 497   84
    5    12 Damian         Łupiński              118.69 +  401: 388  169
    6     9 Ala            Białobrzewska         116.29 -  324: 466   66
    7    17 Artur          Wawrzynowski          112.17 -  319: 335   62
    8    19 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  394: 362  155
    9    16 Sławomir       Długosz               114.21 +  359: 342  164
   10    10 Dorota         Rudzińska             122.07 +  401: 231  172
   11     7 Robert         Duczemiński           143.62 -  250: 422   94
   12    12 Łukasz         Baranowski            129.73 +  340: 335  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Dorota Rudzińska 122.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         156.56 -  363: 557  107
    2    19 Stanisław      Olsztyn               109.86 +  470: 363  160
    3    10 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  409: 339  155
    4     6 Katarzyna      Dębska                105.84 +  382: 275  156
    5     3 Mateusz        Borsuk                147.64 +  466: 446  198
    6     3 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  352: 362   88
    7     4 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  306: 461  101
    8    10 Łukasz         Baranowski            129.73 -  385: 398   80
    9    11 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 +  371: 305  177
   10    10 Anita          Bruska                122.71 -  231: 401   73
   11    14 Waldemar       Kudliński             107.61 +  439: 318  158
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  291: 398   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Dorota Kuć 119.65 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           152.78 -  398: 402  103
    2    14 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  326: 299  150
    3    19 Waldemar       Dębski                100.00 -  266: 371   50
    4    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  478: 251  150
    5    15 Waldemar       Kudliński             107.61 -  307: 416   58
    6    17 Sławomir       Długosz               114.21 -  347: 455   64
    7    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  341: 275  150
    8    18 Dariusz        Jarosławski           119.40 +  418: 344  169
    9    15 Artur          Wawrzynowski          112.17 +  488: 289  162
   10    12 Łukasz         Baranowski            129.73 -  379: 383   80
   11    13 Lidia          Żywna                 104.82 -  354: 380   55
   12    14 Diana          Pietrzykowska         110.69 -  309: 405   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Dariusz Jarosławski 119.40 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Urbacki               151.45 -  267: 499  101
    2    21 Ala            Białobrzewska         116.29 -  352: 417   66
    3    22 Sylwia         Łada                  109.94 +  336: 316  160
    4    19 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  415: 289  155
    5    13 Dariusz        Ulatowski             125.79 +  346: 338  176
    6    11 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  311: 435   95
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  277: 415   80
    8    18 Dorota         Kuć                   119.65 -  344: 418   70
    9    19 Józef          Burzyński             107.70 +  362: 331  158
   10    17 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  346: 320  165
   11    16 Artur          Wawrzynowski          112.17 -  309: 369   62
   12    17 Waldemar       Kudliński             107.61 +  326: 301  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Damian Łupiński 118.69 Konojady                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              151.37 +  485: 419  201
    2     4 Michał         Dreczka               100.00 +  426: 228  150
    3     5 Łukasz         Baranowski            129.73 -  290: 364   80
    4    10 Irena          Sołdan                136.41 -  344: 385   86
    5    12 Anita          Bruska                122.71 -  388: 401   73
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  298: 354   80
    9    18 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  358: 311  154
   10    15 Waldemar       Kudliński             107.61 -  326: 369   58
   11    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  347: 358   50
   12    19 Sławomir       Długosz               114.21 -  288: 366   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 10  99.60




	Ala Białobrzewska 116.29 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Borsuk                147.64 -  347: 482   98
    2    21 Dariusz        Jarosławski           119.40 +  417: 352  169
    3    16 Michał         Dreczka               100.00 +  432: 278  150
    4    12 Kazimierz      Merklejn              151.37 -  369: 468  101
    5    10 Józef          Burzyński             107.70 +  419: 352  158
    6     9 Anita          Bruska                122.71 +  466: 324  173
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  327: 414   84
    8     8 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  329: 362   64
    9    12 Stanisław      Olsztyn               109.86 -  363: 470   60
   10    13 Marta          Bajorek               125.81 +  463: 384  176
   11    11 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 +  390: 309  177
   12     8 Mateusz        Borsuk                147.64 -  200: 467   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Mieczysław Pastuszak 114.67 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 145.49 -  271: 433   95
    2    20 Sławomir       Długosz               114.21 +  435: 320  164
    3     7 Robert         Duczemiński           143.62 -  279: 439   94
    4    22 Artur          Wawrzynowski          112.17 -  330: 336   62
    5    21 Michał         Dreczka               100.00 +  397: 329  150
    6    21 Marcin         Radwański             105.64 +  371: 339  156
    7    10 Marta          Bajorek               125.81 -  381: 387   76
    8    17 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  336: 321  159
    9    10 Dominik        Urbacki               151.45 -  325: 376  101
   10    17 Dariusz        Jarosławski           119.40 -  320: 346   69
   11    19 Agata          Kuć                   127.91 -  362: 505   78
   12    20 Katarzyna      Dębska                105.84 -  382: 429   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Krzysztof Zawadzki 114.49 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  383: 407   95
    2    15 Agnieszka      Kozak                 105.11 -  348: 376   55
    3    20 Stanisław      Olsztyn               109.86 -  292: 460   60
    4    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  366: 310  150
    5    20 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  334: 333  154
    6    20 Waldemar       Dębski                100.00 +  396: 259  150
    7    16 Sławomir       Długosz               114.21 +  360: 353  164
    8     8 Ala            Białobrzewska         116.29 +  362: 329  166
    9     9 Marta          Bajorek               125.81 +  455: 341  176
   10     6 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  364: 472   94
   11     6 Rafał          Lenartowski           152.78 -  336: 378  103
   12    11 Stanisław      Olsztyn               109.86 +  363: 336  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Sławomir Długosz 114.21 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  349: 416   94
    2    20 Mieczysław     Pastuszak             114.67 -  320: 435   65
    3    24 Józef          Burzyński             107.70 -  221: 433   58
    4    25 PAUZA
    5    23 Agata          Kuć                   127.91 +  384: 377  178
    6    17 Dorota         Kuć                   119.65 +  455: 347  170
    7    16 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  353: 360   64
    8    20 Dariusz        Ulatowski             125.79 +  383: 358  176
    9    16 Anita          Bruska                122.71 -  342: 359   73
   10    18 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 -  348: 418   77
   11    21 Katarzyna      Dębska                105.84 +  358: 349  156
   12    19 Damian         Łupiński              118.69 +  366: 288  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 11 116.36




	Artur Wawrzynowski 112.17 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Duczemiński           143.62 -  318: 502   94
    2    24 Waldemar       Kudliński             107.61 -  273: 417   58
    3    25 PAUZA
    4    22 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  336: 330  165
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              130.27 -  337: 340   80
    6    18 Józef          Burzyński             107.70 +  367: 354  158
    7    17 Anita          Bruska                122.71 +  335: 319  173
    8    12 Marta          Bajorek               125.81 -  278: 344   76
    9    15 Dorota         Kuć                   119.65 -  289: 488   70
   10    19 Katarzyna      Dębska                105.84 +  375: 303  156
   11    16 Dariusz        Jarosławski           119.40 +  369: 309  169
   12    13 Lidia          Żywna                 104.82 +  376: 323  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 11 123.09




	Diana Pietrzykowska 110.69 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  370: 464   93
    2    16 Wojciech       Gołęcki               108.52 -  317: 355   59
    3    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  353: 330  150
    4    16 Agata          Kuć                   127.91 +  370: 335  178
    5    11 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  390: 397   95
    6    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  537: 297  150
    7     9 Stanisław      Olsztyn               109.86 -  308: 341   60
    8    14 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 -  323: 358   77
    9    17 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  487: 354  155
   10    14 Lidia          Żywna                 104.82 -  334: 365   55
   11    17 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  364: 296  154
   12    14 Dorota         Kuć                   119.65 +  405: 309  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Sylwia Łada 109.94 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  365: 383   89
    2    18 Katarzyna      Szachowicz            103.75 -  340: 342   54
    3    22 Dariusz        Jarosławski           119.40 -  316: 336   69
    4    23 Marta          Bajorek               125.81 -  388: 461   76
    5    24 Wojciech       Gołęcki               108.52 -  332: 368   59
    6    23 Agnieszka      Kozak                 105.11 -  341: 348   55
    7    24 Agata          Kuć                   127.91 +  345: 321  178
    8    24 Marcin         Radwański             105.64 -  294: 358   56
    9    25 PAUZA
   10    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  396: 266  150
   11    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  366: 241  150
   12    22 Marcin         Radwański             105.64 +  366: 259  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 11  99.27




	Stanisław Olsztyn 109.86 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  295: 442   88
    2    19 Dorota         Rudzińska             122.07 -  363: 470   72
    3    20 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  460: 292  164
    4    15 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  355: 329  159
    5    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  389: 274  150
    6     5 Mateusz        Borsuk                147.64 -  228: 410   98
    7     9 Diana          Pietrzykowska         110.69 +  341: 308  161
    8     9 Ireneusz       Moralewicz            127.68 -  356: 426   78
    9    12 Ala            Białobrzewska         116.29 +  470: 363  166
   10    11 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  316: 393   76
   11    12 Marta          Bajorek               125.81 +  407: 324  176
   12    11 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  336: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Wojciech Gołęcki 108.52 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                136.41 -  300: 344   86
    2    16 Diana          Pietrzykowska         110.69 +  355: 317  161
    3    12 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  313: 387   94
    4    15 Stanisław      Olsztyn               109.86 -  329: 355   60
    5    24 Sylwia         Łada                  109.94 +  368: 332  160
    6    16 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  314: 374   76
    7    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  384: 377  150
    8    17 Mieczysław     Pastuszak             114.67 -  321: 336   65
    9    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  276: 425   50
   10    22 Katarzyna      Szachowicz            103.75 -  288: 374   54
   11    22 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  283: 254  150
   12    21 Katarzyna      Szachowicz            103.75 -  307: 396   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Józef Burzyński 107.70 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             134.24 -  263: 351   84
    2    22 Marcin         Radwański             105.64 -  328: 468   56
    3    24 Sławomir       Długosz               114.21 +  433: 221  164
    4    17 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  386: 272  154
    5    10 Ala            Białobrzewska         116.29 -  352: 419   66
    6    18 Artur          Wawrzynowski          112.17 -  354: 367   62
    7    19 Michał         Dreczka               100.00 +  352: 335  150
    8    16 Katarzyna      Dębska                105.84 -  327: 353   56
    9    19 Dariusz        Jarosławski           119.40 -  331: 362   69
   10    20 Agata          Kuć                   127.91 -  385: 391   78
   11    20 Agnieszka      Kozak                 105.11 -  290: 365   55
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 11  90.36




	Waldemar Kudliński 107.61 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Kuć                   134.03 -  254: 395   84
    2    24 Artur          Wawrzynowski          112.17 +  417: 273  162
    3    11 Marcin         Radwański             105.64 +  361: 334  156
    4    11 Grzegorz       Łukasik               137.50 -  300: 440   88
    5    15 Dorota         Kuć                   119.65 +  416: 307  170
    6    10 Sławomir       Piotrowski            139.27 -  284: 448   89
    7    13 Zbigniew       Wietecki              126.32 +  384: 363  176
    8    11 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  327: 340   93
    9    14 Irena          Sołdan                136.41 -  285: 438   86
   10    15 Damian         Łupiński              118.69 +  369: 326  169
   11    14 Dorota         Rudzińska             122.07 -  318: 439   72
   12    17 Dariusz        Jarosławski           119.40 -  301: 326   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Katarzyna Dębska 105.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              130.27 +  430: 299  180
    2    11 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 +  378: 329  177
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            127.68 -  335: 347   78
    4     6 Dorota         Rudzińska             122.07 -  275: 382   72
    5    18 Marta          Bajorek               125.81 -  336: 361   76
    6    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  334: 295  150
    7    11 Łukasz         Tuszyński             143.11 -  275: 448   93
    8    16 Józef          Burzyński             107.70 +  353: 327  158
    9    13 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  365: 438   76
   10    19 Artur          Wawrzynowski          112.17 -  303: 375   62
   11    21 Sławomir       Długosz               114.21 -  349: 358   64
   12    20 Mieczysław     Pastuszak             114.67 +  429: 382  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Marcin Radwański 105.64 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Baranowski            129.73 -  343: 361   80
    2    22 Józef          Burzyński             107.70 +  468: 328  158
    3    11 Waldemar       Kudliński             107.61 -  334: 361   58
    4    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  351: 370   50
    5    19 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 -  363: 416   77
    6    21 Mieczysław     Pastuszak             114.67 -  339: 371   65
    7    23 Katarzyna      Szachowicz            103.75 -  323: 383   54
    8    24 Sylwia         Łada                  109.94 +  358: 294  160
    9    22 Lidia          Żywna                 104.82 -  266: 373   55
   10    25 PAUZA
   11    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  514: 270  150
   12    22 Sylwia         Łada                  109.94 -  259: 366   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  / 11  87.91




	Agnieszka Kozak 105.11 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Kuć                   127.91 -  301: 337   78
    2    15 Krzysztof      Zawadzki              114.49 +  376: 348  164
    3    10 Dorota         Rudzińska             122.07 -  339: 409   72
    4    19 Dariusz        Jarosławski           119.40 -  289: 415   69
    5    22 Jan            Pawłowski             100.00 -  319: 334   50
    6    23 Sylwia         Łada                  109.94 +  348: 341  160
    7    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  330: 307  150
    8    19 Anita          Bruska                122.71 -  362: 394   73
    9    17 Diana          Pietrzykowska         110.69 -  354: 487   61
   10    21 Michał         Dreczka               100.00 +  375: 323  150
   11    20 Józef          Burzyński             107.70 +  365: 290  158
   12    16 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 -  334: 368   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Lidia Żywna 104.82 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ireneusz       Moralewicz            127.68 -  321: 416   78
    2    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  309: 374   50
    3    21 Marta          Bajorek               125.81 +  372: 356  176
    4    20 Michał         Dreczka               100.00 +  434: 300  150
    5    17 Waldemar       Dębski                100.00 +  371: 250  150
    6     7 Dominik        Urbacki               151.45 -  330: 348  101
    7    15 Łukasz         Baranowski            129.73 -  258: 471   80
    8    15 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  285: 460   76
    9    22 Marcin         Radwański             105.64 +  373: 266  156
   10    14 Diana          Pietrzykowska         110.69 +  365: 334  161
   11    13 Dorota         Kuć                   119.65 +  380: 354  170
   12    13 Artur          Wawrzynowski          112.17 -  323: 376   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Katarzyna  Szachowicz 103.75 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Monika         Gawron-Cieślik        127.14 -  296: 314   77
    2    18 Sylwia         Łada                  109.94 +  342: 340  160
    3    14 Anita          Bruska                122.71 -  328: 348   73
    4    17 Józef          Burzyński             107.70 -  272: 386   58
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  333: 334   64
    6    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 -  289: 339   50
    7    23 Marcin         Radwański             105.64 +  383: 323  156
    8    22 Waldemar       Dębski                100.00 +  418: 261  150
    9    18 Damian         Łupiński              118.69 -  311: 358   69
   10    22 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  374: 288  159
   11    17 Diana          Pietrzykowska         110.69 -  296: 364   61
   12    21 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  396: 307  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Grzegorz Kasprowicz 100.08 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              126.32 -  302: 435   76
    2    14 Dorota         Kuć                   119.65 -  299: 326   70
    3    23 Diana          Pietrzykowska         110.69 -  330: 353   61
    4    24 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  310: 366   64
    5    25 PAUZA
    6    24 Katarzyna      Szachowicz            103.75 +  339: 289  154
    7    20 Dariusz        Ulatowski             125.79 -  282: 351   76
    8    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  274: 301   50
    9    23 Agata          Kuć                   127.91 -  300: 438   78
   10    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  297: 292  150
   11    22 Wojciech       Gołęcki               108.52 -  254: 283   59
   12    24 Waldemar       Dębski                100.00 -  305: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  / 11  80.73




	Michał Dreczka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Bajorek               125.81 +  398: 367  176
    2     4 Damian         Łupiński              118.69 -  228: 426   69
    3    16 Ala            Białobrzewska         116.29 -  278: 432   66
    4    20 Lidia          Żywna                 104.82 -  300: 434   55
    5    21 Mieczysław     Pastuszak             114.67 -  329: 397   65
    6    22 Agata          Kuć                   127.91 +  380: 263  178
    7    19 Józef          Burzyński             107.70 -  335: 352   58
    8    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  344: 312  150
    9    20 Dariusz        Ulatowski             125.79 -  291: 398   76
   10    21 Agnieszka      Kozak                 105.11 -  323: 375   55
   11    25 PAUZA
   12    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  347: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 11  99.82




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Ulatowski             125.79 -  236: 456   76
    2    25 PAUZA
    3    19 Dorota         Kuć                   119.65 +  371: 266  170
    4    13 Tomasz         Zwoliński             144.09 -  273: 482   94
    5    17 Lidia          Żywna                 104.82 -  250: 371   55
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              114.49 -  259: 396   64
    7    22 Agnieszka      Kozak                 105.11 -  307: 330   55
    8    22 Katarzyna      Szachowicz            103.75 -  261: 418   54
    9    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  286: 341   50
   10    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 -  292: 297   50
   11    24 Sylwia         Łada                  109.94 -  241: 366   60
   12    24 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  372: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  / 11  79.82




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anita          Bruska                122.71 -  257: 400   73
    2    23 Lidia          Żywna                 104.82 +  374: 309  155
    3    15 Dariusz        Kuć                   134.03 -  351: 465   84
    4    14 Marcin         Radwański             105.64 +  370: 351  156
    5    14 Stanisław      Olsztyn               109.86 -  274: 389   60
    6    15 Diana          Pietrzykowska         110.69 -  297: 537   61
    7    18 Dorota         Kuć                   119.65 -  275: 341   70
    8    23 Grzegorz       Kasprowicz            100.08 +  301: 274  150
    9    21 Wojciech       Gołęcki               108.52 +  425: 276  159
   10    16 Dariusz        Ulatowski             125.79 -  281: 461   76
   11    18 Damian         Łupiński              118.69 +  358: 347  169
   12    18 Agata          Kuć                   127.91 -  403: 472   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    12 Ireneusz       Moralewicz            127.68 -  346: 508   78
    3    18 Miłosz         Wrzałek               144.89 -  308: 421   95
    4    21 Dorota         Kuć                   119.65 -  251: 478   70
    5    22 Agnieszka      Kozak                 105.11 +  334: 319  155
    6    19 Katarzyna      Dębska                105.84 -  295: 334   56
    7    21 Wojciech       Gołęcki               108.52 -  377: 384   59
    8    21 Michał         Dreczka               100.00 -  312: 344   50
    9    24 Waldemar       Dębski                100.00 +  341: 286  150
   10    23 Sylwia         Łada                  109.94 -  266: 396   60
   11    23 Marcin         Radwański             105.64 -  270: 514   56
   12    23 Michał         Dreczka               100.00 -  313: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  / 11  79.91


Wyniki poszczególnych rund turnieju "Oby Rżało" - IV Mistrzostwa Kopnojad w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Rudzińska             557: 363
   2 Dorota         Kuć                  - Rafał          Lenartowski           398: 402
   3 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Jarosławski           499: 267
   4 Damian         Łupiński             - Kazimierz      Merklejn              485: 419
   5 Mateusz        Borsuk               - Ala            Białobrzewska         482: 347
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Dawid          Pikul                 271: 433
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Zawadzki              407: 383
   8 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Zwoliński             349: 416
   9 Robert         Duczemiński          - Artur          Wawrzynowski          502: 318
  10 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Tuszyński             370: 464
  11 Sławomir       Piotrowski           - Sylwia         Łada                  383: 365
  12 Stanisław      Olsztyn              - Grzegorz       Łukasik               295: 442
  13 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               344: 300
  14 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Koczkodon             263: 351
  15 Dariusz        Kuć                  - Waldemar       Kudliński             395: 254
  16 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Sporczyk              430: 299
  17 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Radwański             361: 343
  18 Agnieszka      Kozak                - Agata          Kuć                   301: 337
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Lidia          Żywna                 416: 321
  20 Katarzyna      Szachowicz           - Monika         Gawron-Cieślik        296: 314
  21 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kasprowicz            435: 302
  22 Michał         Dreczka              - Marta          Bajorek               398: 367
  23 Dariusz        Ulatowski            - Waldemar       Dębski                456: 236
  24 Bernadeta      Kudlińska            - Anita          Bruska                257: 400
  25 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         323: 406
   2 Rafał          Lenartowski          - Robert         Duczemiński           443: 391
   3 Anita          Bruska               - Dominik        Urbacki               384: 457
   4 Damian         Łupiński             - Michał         Dreczka               426: 228
   5 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Kuć                   497: 369
   6 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Piotrowski            327: 472
   7 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Ulatowski             416: 301
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Łukasik               467: 407
   9 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              401: 258
  10 Dawid          Pikul                - Agata          Kuć                   437: 263
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Dębska                329: 378
  12 Jan            Pawłowski            - Ireneusz       Moralewicz            346: 508
  13 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             440: 378
  14 Grzegorz       Kasprowicz           - Dorota         Kuć                   299: 326
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 348: 376
  16 Wojciech       Gołęcki              - Diana          Pietrzykowska         355: 317
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bajorek               401: 350
  18 Sylwia         Łada                 - Katarzyna      Szachowicz            340: 342
  19 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Olsztyn               470: 363
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Długosz               435: 320
  21 Dariusz        Jarosławski          - Ala            Białobrzewska         352: 417
  22 Marcin         Radwański            - Józef          Burzyński             468: 328
  23 Lidia          Żywna                - Bernadeta      Kudlińska             309: 374
  24 Artur          Wawrzynowski         - Waldemar       Kudliński             273: 417
  25 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Mateusz        Borsuk                280: 452
   2 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Lenartowski           401: 394
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               427: 424
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Dębska                347: 335
   5 Łukasz         Baranowski           - Damian         Łupiński              364: 290
   6 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                624: 345
   7 Robert         Duczemiński          - Mieczysław     Pastuszak             439: 279
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              428: 390
   9 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Wietecki              351: 325
  10 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Rudzińska             339: 409
  11 Waldemar       Kudliński            - Marcin         Radwański             361: 334
  12 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Gołęcki               387: 313
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Tuszyński             314: 417
  14 Anita          Bruska               - Katarzyna      Szachowicz            348: 328
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Dariusz        Kuć                   351: 465
  16 Ala            Białobrzewska        - Michał         Dreczka               432: 278
  17 Agata          Kuć                  - Dariusz        Ulatowski             368: 391
  18 Jan            Pawłowski            - Miłosz         Wrzałek               308: 421
  19 Waldemar       Dębski               - Dorota         Kuć                   371: 266
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Olsztyn               292: 460
  21 Marta          Bajorek              - Lidia          Żywna                 356: 372
  22 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Jarosławski           316: 336
  23 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Kasprowicz            353: 330
  24 Józef          Burzyński            - Sławomir       Długosz               433: 221
  25 Artur          Wawrzynowski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            388: 359
   2 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Koczkodon             335: 372
   3 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Baranowski            449: 269
   4 Dominik        Urbacki              - Miłosz         Wrzałek               417: 398
   5 Dariusz        Ulatowski            - Robert         Duczemiński           341: 392
   6 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Rudzińska             275: 382
   7 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            386: 427
   8 Dariusz        Kuć                  - Anita          Bruska                497: 260
   9 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              363: 333
  10 Irena          Sołdan               - Damian         Łupiński              385: 344
  11 Grzegorz       Łukasik              - Waldemar       Kudliński             440: 300
  12 Kazimierz      Merklejn             - Ala            Białobrzewska         468: 369
  13 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Dębski                482: 273
  14 Marcin         Radwański            - Bernadeta      Kudlińska             351: 370
  15 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Gołęcki               355: 329
  16 Agata          Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         335: 370
  17 Katarzyna      Szachowicz           - Józef          Burzyński             272: 386
  18 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        400: 330
  19 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Kozak                 415: 289
  20 Lidia          Żywna                - Michał         Dreczka               434: 300
  21 Dorota         Kuć                  - Jan            Pawłowski             478: 251
  22 Artur          Wawrzynowski         - Mieczysław     Pastuszak             336: 330
  23 Marta          Bajorek              - Sylwia         Łada                  461: 388
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Krzysztof      Zawadzki              310: 366
  25 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 352: 379
   2 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         325: 493
   3 Dorota         Rudzińska            - Mateusz        Borsuk                466: 446
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kuć                   359: 374
   5 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           399: 483
   6 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                437: 377
   7 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Baranowski            495: 262
   8 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            408: 305
   9 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Wietecki              461: 371
  10 Ala            Białobrzewska        - Józef          Burzyński             419: 352
  11 Miłosz         Wrzałek              - Diana          Pietrzykowska         397: 390
  12 Damian         Łupiński             - Anita          Bruska                388: 401
  13 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Jarosławski           338: 346
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Stanisław      Olsztyn               274: 389
  15 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Kuć                   416: 307
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Wawrzynowski          340: 337
  17 Waldemar       Dębski               - Lidia          Żywna                 250: 371
  18 Katarzyna      Dębska               - Marta          Bajorek               336: 361
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Marcin         Radwański             416: 363
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Szachowicz            334: 333
  21 Michał         Dreczka              - Mieczysław     Pastuszak             329: 397
  22 Agnieszka      Kozak                - Jan            Pawłowski             319: 334
  23 Agata          Kuć                  - Sławomir       Długosz               377: 384
  24 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  368: 332
  25 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 477: 269
   2 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Zwoliński             440: 358
   3 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Łukasik               352: 362
   4 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             417: 359
   5 Stanisław      Olsztyn              - Mateusz        Borsuk                228: 410
   6 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                474: 329
   7 Lidia          Żywna                - Dominik        Urbacki               330: 348
   8 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              385: 348
   9 Ala            Białobrzewska        - Anita          Bruska                466: 324
  10 Waldemar       Kudliński            - Sławomir       Piotrowski            284: 448
  11 Dariusz        Jarosławski          - Miłosz         Wrzałek               311: 435
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            416: 309
  13 Marta          Bajorek              - Łukasz         Tuszyński             402: 307
  14 Dariusz        Ulatowski            - Monika         Gawron-Cieślik        250: 374
  15 Diana          Pietrzykowska        - Bernadeta      Kudlińska             537: 297
  16 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               374: 314
  17 Sławomir       Długosz              - Dorota         Kuć                   455: 347
  18 Józef          Burzyński            - Artur          Wawrzynowski          354: 367
  19 Katarzyna      Dębska               - Jan            Pawłowski             334: 295
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Dębski                396: 259
  21 Marcin         Radwański            - Mieczysław     Pastuszak             339: 371
  22 Michał         Dreczka              - Agata          Kuć                   380: 263
  23 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 341: 348
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Grzegorz       Kasprowicz            289: 339


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Michał         Alabrudziński         338: 492
   2 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Łukasik               403: 326
   3 Mateusz        Borsuk               - Dawid          Pikul                 490: 371
   4 Dorota         Rudzińska            - Kazimierz      Merklejn              306: 461
   5 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           401: 307
   6 Dominik        Urbacki              - Sławomir       Piotrowski            341: 374
   7 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Moralewicz            469: 406
   8 Ala            Białobrzewska        - Grzegorz       Koczkodon             327: 414
   9 Stanisław      Olsztyn              - Diana          Pietrzykowska         341: 308
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Marta          Bajorek               381: 387
  11 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Dębska                448: 275
  12 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        357: 341
  13 Waldemar       Kudliński            - Zbigniew       Wietecki              384: 363
  14 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Sporczyk              277: 415
  15 Łukasz         Baranowski           - Lidia          Żywna                 471: 258
  16 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Zawadzki              353: 360
  17 Anita          Bruska               - Artur          Wawrzynowski          319: 335
  18 Dorota         Kuć                  - Bernadeta      Kudlińska             341: 275
  19 Michał         Dreczka              - Józef          Burzyński             335: 352
  20 Grzegorz       Kasprowicz           - Dariusz        Ulatowski             282: 351
  21 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Pawłowski             384: 377
  22 Agnieszka      Kozak                - Waldemar       Dębski                330: 307
  23 Katarzyna      Szachowicz           - Marcin         Radwański             383: 323
  24 Sylwia         Łada                 - Agata          Kuć                   345: 321


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Michał         Alabrudziński         314: 523
   2 Grzegorz       Łukasik              - Mateusz        Borsuk                480: 428
   3 Sławomir       Piotrowski           - Kazimierz      Merklejn              345: 435
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             430: 349
   5 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               437: 338
   6 Dariusz        Kuć                  - Dominik        Urbacki               403: 391
   7 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                418: 351
   8 Ala            Białobrzewska        - Krzysztof      Zawadzki              329: 362
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Olsztyn               426: 356
  10 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            385: 398
  11 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Tuszyński             327: 340
  12 Marta          Bajorek              - Artur          Wawrzynowski          344: 278
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Damian         Łupiński              354: 298
  14 Diana          Pietrzykowska        - Monika         Gawron-Cieślik        323: 358
  15 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Wietecki              285: 460
  16 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Dębska                327: 353
  17 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             321: 336
  18 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Jarosławski           418: 344
  19 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kozak                 394: 362
  20 Dariusz        Ulatowski            - Sławomir       Długosz               358: 383
  21 Jan            Pawłowski            - Michał         Dreczka               312: 344
  22 Waldemar       Dębski               - Katarzyna      Szachowicz            261: 418
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Grzegorz       Kasprowicz            301: 274
  24 Marcin         Radwański            - Sylwia         Łada                  358: 294
  25 Agata          Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              394: 377
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Duczemiński           407: 361
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 431: 360
   4 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Kuć                   369: 335
   5 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           459: 415
   6 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            424: 327
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Piotrowski            322: 470
   8 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            440: 353
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Bajorek               455: 341
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Dominik        Urbacki               325: 376
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Rudzińska             305: 371
  12 Stanisław      Olsztyn              - Ala            Białobrzewska         470: 363
  13 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Dębska                438: 365
  14 Irena          Sołdan               - Waldemar       Kudliński             438: 285
  15 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Kuć                   289: 488
  16 Sławomir       Długosz              - Anita          Bruska                342: 359
  17 Agnieszka      Kozak                - Diana          Pietrzykowska         354: 487
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Damian         Łupiński              311: 358
  19 Dariusz        Jarosławski          - Józef          Burzyński             362: 331
  20 Michał         Dreczka              - Dariusz        Ulatowski             291: 398
  21 Bernadeta      Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               425: 276
  22 Lidia          Żywna                - Marcin         Radwański             373: 266
  23 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Kasprowicz            438: 300
  24 Waldemar       Dębski               - Jan            Pawłowski             286: 341
  25 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         479: 451
   2 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Koczkodon             422: 361
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Borsuk                426: 389
   4 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kuć                   435: 312
   5 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           398: 376
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Zawadzki              472: 364
   7 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           371: 523
   8 Dominik        Urbacki              - Irena          Sołdan                433: 433
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              374: 352
  10 Anita          Bruska               - Dorota         Rudzińska             401: 231
  11 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Olsztyn               393: 316
  12 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   383: 379
  13 Marta          Bajorek              - Ala            Białobrzewska         384: 463
  14 Diana          Pietrzykowska        - Lidia          Żywna                 334: 365
  15 Damian         Łupiński             - Waldemar       Kudliński             326: 369
  16 Bernadeta      Kudlińska            - Dariusz        Ulatowski             281: 461
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Jarosławski           320: 346
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Długosz               418: 348
  19 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Dębska                375: 303
  20 Józef          Burzyński            - Agata          Kuć                   385: 391
  21 Michał         Dreczka              - Agnieszka      Kozak                 323: 375
  22 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Szachowicz            288: 374
  23 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Łada                  266: 396
  24 Grzegorz       Kasprowicz           - Waldemar       Dębski                297: 292
  25 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             432: 385
   2 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Łukasik               405: 400
   3 Sławomir       Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               313: 385
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             276: 414
   5 Mateusz        Borsuk               - Zbigniew       Wietecki              431: 456
   6 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Zawadzki              378: 336
   7 Robert         Duczemiński          - Anita          Bruska                422: 250
   8 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            522: 269
   9 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                359: 450
  10 Dominik        Urbacki              - Ireneusz       Moralewicz            500: 352
  11 Ala            Białobrzewska        - Monika         Gawron-Cieślik        390: 309
  12 Stanisław      Olsztyn              - Marta          Bajorek               407: 324
  13 Dorota         Kuć                  - Lidia          Żywna                 354: 380
  14 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Kudliński             439: 318
  15 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Sporczyk              385: 427
  16 Artur          Wawrzynowski         - Dariusz        Jarosławski           369: 309
  17 Katarzyna      Szachowicz           - Diana          Pietrzykowska         296: 364
  18 Damian         Łupiński             - Bernadeta      Kudlińska             347: 358
  19 Agata          Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             505: 362
  20 Agnieszka      Kozak                - Józef          Burzyński             365: 290
  21 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               349: 358
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - Wojciech       Gołęcki               254: 283
  23 Marcin         Radwański            - Jan            Pawłowski             514: 270
  24 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Dębski                366: 241
  25 Michał         Dreczka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              420: 312
   2 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               409: 450
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 401: 335
   4 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Zwoliński             383: 427
   5 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           388: 432
   6 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             296: 375
   7 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               386: 395
   8 Mateusz        Borsuk               - Ala            Białobrzewska         467: 200
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   344: 369
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             398: 291
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Olsztyn               363: 336
  12 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                335: 340
  13 Lidia          Żywna                - Artur          Wawrzynowski          323: 376
  14 Diana          Pietrzykowska        - Dorota         Kuć                   405: 309
  15 Marta          Bajorek              - Dariusz        Ulatowski             346: 377
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Kozak                 368: 334
  17 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Jarosławski           301: 326
  18 Agata          Kuć                  - Bernadeta      Kudlińska             472: 403
  19 Damian         Łupiński             - Sławomir       Długosz               288: 366
  20 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             429: 382
  21 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Szachowicz            307: 396
  22 Sylwia         Łada                 - Marcin         Radwański             366: 259
  23 Jan            Pawłowski            - Michał         Dreczka               313: 347
  24 Waldemar       Dębski               - Grzegorz       Kasprowicz            372: 305
  25 Józef          Burzyński            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 22-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.67  29586  183
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.23  28980  182
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.91   6747   43
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.59  29490  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.86  21553  141
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.83  29954  196
   8 Kazimierz Merklejn             Szczecin             152.40  30480  200
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             151.02  28844  191
  10 Marek Reda                     Dębówka              150.57  28458  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.40  24966  166
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  13 Kamil Górka                    Kraków               149.22  28650  192
  14 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.27  28912  195
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              148.12  29476  199
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.01  25310  171
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.67  17894  122
  19 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.01  27551  190
  22 Dawid Pikul                    Poznań               144.81  27369  189
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.79  23601  163
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.60  27907  193
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.55  25296  175
  27 Justyna Górka                  Kraków               144.40  28592  198
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.67  14367  100
  29 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.58  27136  189
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.48  28265  197
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.40  27532  192
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.19  26305  185
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.62  25734  183
  36 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.48  11519   82
  37 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.03  27165  194
  38 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  39 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  41 Rafał Matczak                  Milanówek            139.57  17865  128
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.51  27762  199
  43 Paweł Jackowski                Warszawa             139.40  27323  196
  44 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.98  27658  199
  45 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  46 Karol Waniek                   Wrocław              138.92  13614   98
  47 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  48 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  49 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  50 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             137.01  26306  192
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             136.89  25599  187
  53 Irena Sołdan                   Sopot                136.80  26540  194
  54 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  55 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  56 Radosław Jachna                Łódź                 136.52  16109  118
  57 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  58 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  59 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  136.25  21527  158
  60 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26228  193
  61 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  62 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  63 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.57  11659   86
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.38  26670  197
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  66 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.69  26399  196
  67 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.04  26272  196
  69 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  70 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            132.98  25799  194
  72 Juliusz Czupryniak             Warszawa             132.70  25345  191
  73 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  74 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.32  21701  164
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.09  25890  196
  76 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.33  20094  153
  80 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.05  14284  109
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               130.96  22918  175
  83 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.67  26134  200
  85 Artur Koszel                   Warszawa             130.66  17509  134
  86 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  87 Maciej Perzyński               Piła                 130.54  25194  193
  88 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  90 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  91 Barbara Obremska               Wrocław              130.24  24616  189
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            130.12   9889   76
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  95 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.88  25586  197
  96 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.83   4674   36
  97 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      129.75   6228   48
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.67  14393  111
  99 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 101 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.38  23289  180
 102 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 104 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               129.33   6208   48
 105 Radosław Więch                 Warszawa             129.09   8907   69
 106 Piotr Broda                    Sandomierz           128.99  23735  184
 107 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 108 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 109 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 110 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 111 Krzysztof Jaworski             Warszawa             128.06  12550   98
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.64  24634  193
 113 Czesław Grajewski              Białystok            127.54  23595  185
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 115 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 116 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             127.06  24649  194
 117 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.77  24847  196
 118 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.63  15702  124
 119 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 120 Zdzisław Szota                 Warszawa             126.36  11120   88
 121 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.34  17435  138
 122 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       126.18  14384  114
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.16  16149  128
 124 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.83  24663  196
 126 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 127 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 128 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 129 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 130 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 131 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 132 Szymon Dąbrowski               Warszawa             125.10  25020  200
 133 Stanisław Gasik                Warszawa             125.07   5753   46
 134 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 135 Anita Bruska                   Gdynia               124.73  17837  143
 136 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.64  24928  200
 137 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 138 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.60  16074  129
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.55  23540  189
 140 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 141 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 142 Marta Bajorek                  Warszawa             124.49  24152  194
 143 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 144 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 145 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 146 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 147 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 148 Krzysztof Gibas                Kraków               123.55  24339  197
 149 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 150 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 152 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 153 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 154 Marek Rogalski                 Warszawa             123.06  20305  165
 155 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 156 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 157 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.61  23909  195
 159 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 160 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 161 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.03  17695  145
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 165 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.11  23617  195
 167 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            121.05   4479   37
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 169 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 170 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.38  16853  140
 171 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 172 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 173 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 174 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.50  15655  131
 177 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 178 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.33  23031  193
 179 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 180 Agnieszka Biegańska            Białystok            119.07   9526   80
 181 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 182 Jarosław Olek                  Warszawa             118.77   9264   78
 183 Agnieszka Walas                Kraków               118.75   8550   72
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.65  23136  195
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 186 Teresa Zalewska                Racibórz             118.27  16913  143
 187 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 188 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 189 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 190 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 191 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 192 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.67  19768  168
 194 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 195 Agnieszka Matus                Milanówek            117.52  20801  177
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Ala Białobrzewska              Gdynia               117.25  13718  117
 198 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            117.17   5507   47
 199 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 202 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 203 Anna Biegańska                 Białystok            116.68   9218   79
 204 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.51  22370  192
 205 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 206 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.30  15700  135
 207 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       116.12   9754   84
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.00  22040  190
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 212 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.56   5547   48
 214 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               115.48  14088  122
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 216 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 217 Damian Łupiński                Konojady             114.98   5289   46
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 221 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.12  21683  190
 222 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            113.87  15372  135
 225 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 226 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 227 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 228 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 229 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          113.27   8722   77
 230 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 231 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 232 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 233 Maria Pokorska                 Warszawa             113.10  22620  200
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              113.06  15715  139
 235 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.01  16048  142
 236 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.70   5297   47
 238 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 239 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 240 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.54  21974  197
 241 Diana Pietrzykowska            Szczecin             111.44  10030   90
 242 Marcin Stachowski              Wydartowo I          111.33  21042  189
 243 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 244 Laura Pisula                   Wrocław              110.45   7621   69
 245 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          110.31  12906  117
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.05  21130  192
 248 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 249 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 250 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.43  14554  133
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           109.01  21366  196
 252 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 256 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.50   3906   36
 257 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.50  21501  200
 264 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.43   5049   47
 265 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 266 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 267 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 268 Józef Burzyński                Ełk                  106.55  17688  166
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.51   4580   43
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.46  17673  166
 271 Maciej Dąbrowski               Warszawa             106.20  20709  195
 272 Maciej Pietrasik               Nowogard             106.19  16990  160
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               106.02  13464  127
 275 Iza Kraj                       Warszawa             105.78   3914   37
 276 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 277 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.23  19889  189
 279 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 280 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            105.06   3572   34
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 282 Halina Mrozek                  Warszawa             105.00   4935   47
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 284 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.06  12904  124
 285 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             103.67  12337  119
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.59  10877  105
 287 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 288 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         102.61   7285   71
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 291 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.10   3063   30
 293 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 294 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 295 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 296 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 299 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 300 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 302 Michał Dreczka                 Poznań                98.48   4727   48
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   98.06   3432   35
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.04  16961  173
 305 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 306 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 310 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 311 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 313 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 314 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 315 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 316 Konrad Pajączek                Milanówek             93.26   3171   34
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              93.24   6340   68
 318 Marek Horyń                    Ełk                   93.11   3352   36
 319 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.70  18540  200
 321 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.48   7583   82
 322 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.33   3794   42
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 328 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 329 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 331 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 332 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 333 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              82.95   8959  108
 335 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 336 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 337 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 338 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   73.66   3241   44
 340 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 341 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              65.88  11660  177
 343 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 22-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Rogala                  Warszawa             134.79   3909   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   5 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   6 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   7 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   8 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   9 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  10 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  11 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  12 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  13 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      148.17   3556   24
  14 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  15 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  16 Mikołaj Fidziński              Dębica               138.83   3332   24
  17 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  18 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  19 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  20 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  21 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  22 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  24 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  25 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  27 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  28 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  31 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  32 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  33 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  34 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  39 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  40 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  41 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  42 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  43 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  44 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  45 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  46 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  47 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Marek Szczepanik               Reda                 101.13   2326   23
  50 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               89.65   2062   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.65   2016   23
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  56 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  58 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  59 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  61 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  62 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  63 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  64 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  65 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  66 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  67 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  68 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  69 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  70 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  71 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  72 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  76 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  77 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  78 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  82 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  83 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  84 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  85 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  86 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  87 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  89 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  90 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  91 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  92 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  93 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  94 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  95 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  96 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 103 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 106 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.67   1616   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 109 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 110 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 111 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 112 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 118 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 119 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 120 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 121 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 122 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 124 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 126 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 127 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 128 Michał Garnowski               Pasłęk               112.25   1347   12
 129 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 132 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 133 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 134 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 135 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 136 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 137 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 138 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 139 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 140 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 141 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 142 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 143 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 144 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 145 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 146 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 147 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 148 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 149 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 150 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 151 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 152 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 153 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 154 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 155 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 156 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 157 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 158 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 159 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 160 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 161 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 162 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 163 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 164 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 165 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 166 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 167 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 168 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 169 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 170 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 171 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 172 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 173 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 174 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 175 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 176 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 177 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 178 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 179 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 180 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 181 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 182 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 183 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.82   1109   11
 184 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 185 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 186 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 187 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 188 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 189 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 190 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 191 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 192 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 193 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 194 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 195 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 196 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 197 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 198 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 199 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 200 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 201 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 202 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 203 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 204 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 205 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 206 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 207 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 208 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 209 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 210 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 211 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 212 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 213 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 214 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 215 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 216 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 217 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 218 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 219 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 220 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 221 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 222 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 223 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 224 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 225 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 226 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 227 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 228 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 229 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 230 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 231 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 232 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 233 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 234 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 235 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 236 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 237 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 238 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 239 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 240 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 241 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 242 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 243 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 244 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 245 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 246 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 247 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 248 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 249 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 250 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 251 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 252 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 253 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 254 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 255 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 256 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 257 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 258 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 259 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 260 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 261 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 262 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 263 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 264 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 265 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 266 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 267 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 268 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 269 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 270 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 271 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 272 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 273 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 274 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 275 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 276 Dorota Buśko                   Naterki               62.33    374    6
 277 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 278 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 279 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 280 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 281 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 282 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 283 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 284 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 285 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 286 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 287 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 288 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 289 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 290 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 291 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 292 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 293 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 294 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 295 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 296 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 297 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 298 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 299 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 300 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 301 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 302 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 303 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 304 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 305 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 306 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 307 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 308 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 309 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie