Łódź10
czerwca
Łódź 10-11 czerwca III Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Ostróda15
czerwca
Ostróda 15-18 czerwca XII Klubowe Mistrzostwa Polski
Milanówek24
czerwca
Milanówek 24-25 czerwca XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Mistrzostwa Regionów 2017
KBKS Paranoja ponownie Klubowym Mistrzem Polski15 - 18 czerwca 2017 — XII Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XII Klubowe Mistrzostwa PolskiOstróda, 15 - 18 czerwca 2017

Konkurs Relacja z turnieju


KBKS Paranoja ponownie Klubowym Mistrzem PolskiKlubowe Mistrzostwa Polski to turniej jedyny w swoim rodzaju, prawdziwe święto dla klubów scrabblowych. Od pierwszych KMP na scrabblowej mapie Polski pojawiło się sporo nowych klubów, możliwość występu w tym turnieju skłania wielu graczy do częstszych wizyt w swoim klubie. Emocje przeżywane w turnieju drużynowym są nieco inne niż w turnieju indywidualnym. Tutaj przegrana decydująca o stracie punktowej drużyny boli podwójnie, a i wygrane swoich koleżanek i kolegów z klubu cieszą bardziej niż zwykle. Do tego dochodzi niepewność, czy uda się obronić przewagę albo odrobić stratę z pierwszej rundy — nieraz ostateczny wynik meczu decyduje się w ostatniej partii.

Tegoroczne KMP zaczęły się jak w filmie Hitchcocka — okazało się, że nie dojechały plansze, stojaki i część liter. Szybko zaczęły się pojawiać pomysły, jak rozwiązać problem (od lekko zakręconych typu druk plansz i zrobienie stojaków z origami, po nieco karkołomne, jak włamanie do sklepu z zabawkami). Ostatecznie wszystko zakończyło się szczęśliwie, ponieważ dowiezione zostały inne zestawy, które miały zostać przeznaczone na inny turniej (podziękowania dla Rafała Wesołowskiego i Macaków).

W tym roku w KMP obowiązywał system każdy z każdym. Mecze składały się z 2 rund po 4 gry. Spotkania klubów zostały ułożone w ten sposób, że większość najsilniejszych rankingowo drużyn (pod uwagę brana bała suma rankingów 4 reprezentantów o najwyższym rankingu) grała na początku z drużynami o niższym rankingu. Dopiero w ostatnich meczach mieli grać ze sobą faworyci do medali. Zanim do tego doszło, zdarzyło się kilka niespodzianek, jednak ranking nie kłamał — o najwyższe laury biły się między sobą w ostatnich rundach kluby rozstawione najwyżej (jedynie druga drużyna Paranoi, na skutek konieczności gry w 1. meczu z Paranoją I, w ostatnich rundach grała z drużynami o niższych rankingach). Ostatecznie triumfowała Paranoja Warszawa (pierwsza drużyna w składzie: Michał Alabrudziński, Kazimierz Merklejn, Mariusz Skrobosz, Kacper Zegadło), która obroniła mistrzowski tytuł. Drugie miejsce wywalczył Matriks Milanówek (również pierwsza drużyna: Maciej Czupryniak, Marek Dudkiewicz, Rafał Matczak, Piotr Pietuchowski, Dominik Urbacki), a z brązowych medali cieszyła się także Paranoja (tym razem druga drużyna: Małgorzata Deszczyńska, Joanna Juszczak, Grzegorz Kurowski, Mirosław Uglik, Miłosz Wrzałek).

Każda drużyna mogła pochwalić się jakimś dorobkiem punktowym, utarciem nosa faworytom albo chociażby napędzeniem im stracha.

Ale KMP to nie tylko klejenie słów z klocków, ale i inne okołoturniejowe atrakcje. Scrabbliści mogli spróbować swoich sił w meczu piłki nożnej (pozdrowienia dla przegranych wynikiem bodaj 10:0) i w meczu w siatkówkę (zdrowia dla kontuzjowanej Joasi Juszczak). Brać scrabblowa bawiła się też na wspólnym grillu i innych międzyklubowych spotkaniach integracyjnych, była również możliwość wzięcia udziału w walnym PFS.

Organizacja turnieju, jak to zwykle w Ostródzie bywa, stała na najwyższym poziomie. Klimatyczne, przestronne miejsce do gry w postaci sali na ostródzkim zamku, różnego rodzaju przekąski (w tym ciasta własnej roboty), napoje, fiesta pierogowa, do tego możliwość zakupu taniego, dobrego obiadu i pokoju w bursie. Wszędzie blisko, a i okolica jeziora bardzo urokliwa. Nawet pogoda lepsza niż w prognozach! Czego chcieć więcej? Wielkie brawa dla całego klubu Anagram Ostróda za wspaniała gościnę, w szczególności dla głównodowodzącego Grześka Koczkodona i trzymającej rękę na pulsie Kasi Dębskiej (papierki po cukierkach wrzucałem do kosza, słowo!).

Za wzorowe prowadzenie skomplikowanego turnieju słowa podziękowania dla sędziego turnieju, Sławka Zabawy.

Już niedługo kolejny turniej w Ostródzie, a za rok kolejne Klubowe Mistrzostwa Polski. Zapraszam na oba turnieje, na pewno znowu będzie fajnie!

Pozdrowienia dla Siódemki od ŁKMS-u (jesteśmy jedynymi klubami, które brały udział we wszystkich KMP).
relacja: Jakub Szymczak (ŁKMS)
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Klubowe Mistrzostwa Polski
X Klubowe Mistrzostwa Polski
IX Klubowe Mistrzostwa Polski


Rodzaj turniejuotwarty - dla klubów zarejestrowanych w PFS
Regulamin KMP 2017
Sposób rozgrywaniaKażdy z każdym (dwie rundy rozgrywek pomiędzy drużynami)
System rozgrywek KMP 2017
Harmonogram gier drużynowych KMP 2017
Miejsce rozgrywekSala Reprezentacyjna Ostródzkiego Zamku ul. Mickiewicza
Obrońca tytułuParanoja Warszawa
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramCzwartek, 15 czerwca (6 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
12:00-14:00 — rundy 1-2
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-19:00 — rundy 3-6
20:00 — piłka nożna/siatkówka na orliku

Piątek, 16 czerwca (10 rund)
9:00-14:00 — rundy 7-11
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-20:00 — rundy 12-16
20:30 — grill

Sobota, 17 czerwca (9 rund)
9:00-14:00 — rundy 17-21
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
15:00-18:45 — rundy 22-25
18:45 — fiesta pierogowa
19:30 — Walne Zgromadzenie PFS

Niedziela, 18 czerwca (5 rund)
9:00-13:00 — rundy 26-29
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
14:00-15:00 — runda 30
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe250 złotych od drużyny.
WyżywienieObiady — Bar Maciek przy zamku.
cena 15 złotych (dwa dania + kompot)
NoclegiW bursie ul. Grunwaldzka 13.
wjazd na parking od ul. Drwęckiej
Cena 45 złotych ze śniadaniem.
Rezerwacja za pośrednictwem organizatora przez kapitanów drużyn.
NagrodyPuchar + medale dla najlepszych drużyn

Nagrody finansowe:
1 miejsce — 1200 zł dla drużyny
2 miejsce — 900 zł dla drużyny
3 miejsce — 700 zł dla drużyny
4 miejsce — 550 zł dla drużyny
5 miejsce — 400 zł dla drużyny
6 miejsce — 250 zł dla drużyny
Dodatkowe atrakcjeczwartek — piłka nożna/siatkówka na orliku
piątek — grill
sobota — fiesta pierogowa + Walne Zgromadzenia Członków PFS
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble,
OSPS Anagram Ostróda,
Grzegorz Koczkodon tel. 502581516


Wyniki turnieju XII Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 KBKS            PARANOJA             Warszawa               100.00     13.5      164     2100       88
  2 KLUB            MATRIKS              Milanówek              100.00     12.5      165     2000       90
  3 KBKS 2          PARANOJA 2           Warszawa               100.00     11.5      167     1900       94
  4 Klub            GHOST                Kraków                 100.00     11.0      161     1850       82
  5 Klub            ŁKMS                 Łódź                   100.00     10.5      138     1800       36
  6 Klub            BLANK                Szczecin               100.00      9.0      126     1650       12
  7 Klub            GKS                  Katowice               100.00      8.0      123     1550        6
  8 Klub            BLUBRY               Poznań                 100.00      8.0      122     1550        4
  9 Klub            BLUBRY II            Poznań                 100.00      8.0      122     1550        4
 10 Klub            SIÓDEMKA             Wrocław                100.00      7.5      124     1500        8
 11 Klub            ANAGRAM              Ostróda                100.00      5.0       90     1250      -60
 12 Klub            MACAKI               Warszawa               100.00      4.5      104     1200      -32
 13 Klub            F-16                 Gdańsk                 100.00      4.0       92     1150      -56
 14 Klub            Matriks II           Milanówek              100.00      4.0       88     1150      -64
 15 Klub            DĄBEK                Warszawa               100.00      2.5       84     1000      -72
 16 Klub            START                Kołobrzeg              100.00      0.5       50      800     -140




Wyniki turnieju XII Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             142.51     24.0    12049     4810     1529
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               158.60     22.0    13073     4683     2359
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.47     22.0    12910     4675     2506
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.39     22.0    12108     4682     1316
  5 Kamil           Górka                Kraków                 157.52     21.5    12206     4619     1497
  6 Piotr           Pietuchowski         Białystok              148.31     21.5    11086     4427     1295
  7 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                141.13     21.0    11537     4612      399
  8 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                134.25     20.0    12087     4630     1345
  9 Maciej          Czupryniak           Milanówek              144.41     20.0    11859     4289     1631
 10 Jakub           Szymczak             Łódź                   152.81     20.0    11814     4512      933
 11 Dominik         Urbacki              Pruszków               151.85     20.0    11541     4347     1858
 12 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               136.87     20.0    11530     4430      289
 13 Jakub           Błażejewski          Poznań                 139.62     19.0    12355     4409     1367
 14 Wojciech        Zemło                Łódź                   141.44     19.0    11487     4354      482
 15 Mirosław        Uglik                Warszawa               149.57     19.0    10935     4073     1615
 16 Bogusław        Szyszka              Oława                  140.66     19.0    10770     4248      634
 17 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.98     19.0     9896     3992     1119
 18 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 150.31     18.0    12070     4321      886
 19 Dawid           Pikul                Poznań                 159.65     18.0    11951     4339      783
 20 Jan             Mrozowski            Kraków                 143.02     17.0    11989     4118     1111
 21 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.26     17.0    11965     4104     1002
 22 Radosław        Jachna               Łódź                   134.37     17.0    11404     4174      703
 23 Szymon          Płachta              Warszawa               140.17     16.0    11650     4095      863
 24 Jacek           Mańko                Poznań                 133.67     16.0    11315     4159      249
 25 Maciej          Rzychoń              Katowice               142.31     16.0     9777     3884      140
 26 Joanna          Juszczak             Warszawa               132.38     16.0     8710     3298      819
 27 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              134.59     15.5     9704     3547     1128
 28 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               153.87     15.0    11569     4088      232
 29 Adam            Grzelec              Poznań                 114.25     15.0    11092     3898       22
 30 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               129.10     15.0    10761     3938     -312
 31 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               131.49     15.0     8402     3265      768
 32 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.65     14.5    10183     3567      752
 33 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               120.65     14.0    10877     3780     -297
 34 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              132.54     14.0    10482     3869     -269
 35 Irena           Sołdan               Sopot                  134.96     13.0    11633     3757      150
 36 Rafał           Wesołowski           Warszawa               139.43     13.0    11499     3845     -110
 37 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                129.06     13.0    11455     3812     -191
 38 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              132.77     13.0    11390     3776     -363
 39 Andrzej         Kroc                 Łódź                   132.96     13.0    11020     3757      -83
 40 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 116.18     13.0    10674     3795     -509
 41 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              129.70     13.0    10668     3746     -752
 42 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.33     13.0     9401     3343      -65
 43 Filip           Klar                 Mielec                 118.73     13.0     9305     3405     -449
 44 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              138.13     13.0     7188     2730      750
 45 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.71     12.0    11594     3744     -490
 46 Łukasz          Sornek               Mikołów                133.88     12.0    11028     3623     -167
 47 Jakub           Onoszko              Gdynia                 121.12     12.0    10986     3652     -856
 48 Dominik         Piasecki             Słupsk                 133.93     12.0    10794     3574      102
 49 Karolina        Urbańska             Poznań                 107.72     11.0    10449     3534    -1273
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              135.97     10.0    10718     3429     -629
 51 Agnieszka       Matus                Milanówek              119.95     10.0     8996     3010     -137
 52 Ewa             Szałas               Katowice               124.57     10.0     8167     2880     -560
 53 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.87      9.0    10796     3448    -1180
 54 Maria           Skutela              Warszawa               116.38      9.0     8559     2999    -1286
 55 Konrad          Pajączek             Milanówek              108.53      9.0     8450     2747     -568
 56 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           126.05      9.0     6025     2225      -96
 57 Agata           Kuć                  Stargard               125.26      8.0    11017     3293     -922
 58 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        124.63      8.0     9591     3030     -658
 59 Jarosław        Olek                 Warszawa               121.79      8.0     8765     2875     -974
 60 Rafał           Matczak              Milanówek              139.17      8.0     6895     2273     -317
 61 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              118.14      8.0     6597     2243     -564
 62 Leszek          Stecuła              Bytom                  124.95      8.0     6465     2175     -271
 63 Jacek           Baltyn               Suchedniów             130.29      7.0     6778     2404    -1015
 64 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              116.74      6.0     8635     2814    -2451
 65 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.34      5.0     9143     2980    -3494
 66 Sławomir        Długosz              Ostróda                115.21      5.0     8631     2614    -1578
 67 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              123.56      5.0     7957     2443    -1528
 68 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               112.74      4.0     6427     1941    -1086
 69 Anna            Arana                Kołobrzeg              111.06      3.0     6188     1941    -1623
 70 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      2.0     7791     2202    -2393
 71 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      1.0     7532     2146    -2575
 72 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      1.0     1516      459     -543
 73 Samir           Chakrar              Poznań                 123.26      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)



	Klub ANAGRAM 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           BLANK                 100.00 -    6:  10   50
    2     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    4:  12   50
    3     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    4:  12   50
    4     2 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
    5     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    2:  14   50
    6     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   12:   4  150
    7     7 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
    8     6 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
    9     8 Klub           DĄBEK                 100.00 +   10:   6  150
   10     7 Klub           Matriks II            100.00 -    6:  10   50
   11     6 Klub           GKS                   100.00 -    4:  12   50
   12     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    0:  16   50
   13     7 Klub           START                 100.00 +   10:   6  150
   14     7 Klub           BLUBRY II             100.00 =    8:   8  100
   15     7 Klub           F-16                  100.00 -    2:  14   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 15  83.33




	Klub BLANK 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Klub           ANAGRAM               100.00 +   10:   6  150
    2     5 Klub           DĄBEK                 100.00 +   12:   4  150
    3     5 Klub           Matriks II            100.00 +   14:   2  150
    4     5 Klub           GKS                   100.00 -    6:  10   50
    5     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 =    8:   8  100
    6     5 Klub           START                 100.00 +   12:   4  150
    7     5 Klub           BLUBRY II             100.00 +   10:   6  150
    8     5 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    9     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    4:  12   50
   10     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    0:  16   50
   11     2 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
   12     1 KBKS           PARANOJA              100.00 =    8:   8  100
   13     3 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   10:   6  150
   14     3 Klub           BLUBRY                100.00 +   12:   4  150
   15     3 Klub           MACAKI                100.00 -    6:  10   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1650  / 15 110.00




	Klub BLUBRY 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Klub           BLUBRY II             100.00 +   10:   6  150
    2     7 Klub           GKS                   100.00 =    8:   8  100
    3     7 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 +   10:   6  150
    4     7 Klub           DĄBEK                 100.00 +   10:   6  150
    5     7 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
    6     7 Klub           F-16                  100.00 -    6:  10   50
    7     7 Klub           ANAGRAM               100.00 =    8:   8  100
    8     7 Klub           START                 100.00 +   12:   4  150
    9     2 Klub           GHOST                 100.00 -    6:  10   50
   10     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
   11     4 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
   12     3 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
   13     4 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
   14     3 Klub           BLANK                 100.00 -    4:  12   50
   15     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 15 103.33




	Klub BLUBRY II 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
    2     2 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
    3     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
    4     4 Klub           ŁKMS                  100.00 +   10:   6  150
    5     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    6:  10   50
    6     6 Klub           MACAKI                100.00 =    8:   8  100
    7     5 Klub           BLANK                 100.00 -    6:  10   50
    8     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   10:   6  150
    9     6 Klub           GKS                   100.00 +   10:   6  150
   10     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 =    8:   8  100
   11     8 Klub           DĄBEK                 100.00 =    8:   8  100
   12     7 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
   13     8 Klub           F-16                  100.00 +   10:   6  150
   14     7 Klub           ANAGRAM               100.00 =    8:   8  100
   15     8 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 15 103.33




	Klub DĄBEK 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    6:  10   50
    2     5 Klub           BLANK                 100.00 -    4:  12   50
    3     6 Klub           MACAKI                100.00 -    2:  14   50
    4     7 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
    5     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    4:  12   50
    6     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
    7     2 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
    8     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    2:  14   50
    9     8 Klub           ANAGRAM               100.00 -    6:  10   50
   10     8 Klub           F-16                  100.00 +   14:   2  150
   11     8 Klub           BLUBRY II             100.00 =    8:   8  100
   12     8 Klub           START                 100.00 +   12:   4  150
   13     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    2:  14   50
   14     6 Klub           GKS                   100.00 -    6:  10   50
   15     6 Klub           Matriks II            100.00 -    6:  10   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 15  66.67




	Klub F-16 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Klub           MACAKI                100.00 -    4:  12   50
    2     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    4:  12   50
    3     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    4:  12   50
    4     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
    5     2 Klub           GHOST                 100.00 -    6:  10   50
    6     7 Klub           BLUBRY                100.00 +   10:   6  150
    7     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    4:  12   50
    8     5 Klub           BLANK                 100.00 -    4:  12   50
    9     7 Klub           Matriks II            100.00 +   10:   6  150
   10     8 Klub           DĄBEK                 100.00 -    2:  14   50
   11     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    2:  14   50
   12     6 Klub           GKS                   100.00 =    8:   8  100
   13     8 Klub           BLUBRY II             100.00 -    6:  10   50
   14     8 Klub           START                 100.00 =    8:   8  100
   15     7 Klub           ANAGRAM               100.00 +   14:   2  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 15  76.67




	Klub GHOST 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           GKS                   100.00 +   10:   6  150
    2     2 Klub           BLUBRY II             100.00 +   14:   2  150
    3     2 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
    4     2 Klub           ANAGRAM               100.00 +   12:   4  150
    5     2 Klub           F-16                  100.00 +   10:   6  150
    6     2 Klub           Matriks II            100.00 +   14:   2  150
    7     2 Klub           DĄBEK                 100.00 +   14:   2  150
    8     2 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    4:  12   50
    9     2 Klub           BLUBRY                100.00 +   10:   6  150
   10     2 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
   11     2 Klub           BLANK                 100.00 +   14:   2  150
   12     2 Klub           MACAKI                100.00 +   14:   2  150
   13     2 KLUB           MATRIKS               100.00 -    7:   9   50
   14     2 Klub           ŁKMS                  100.00 +   12:   4  150
   15     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 15 123.33




	Klub GKS 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Klub           GHOST                 100.00 -    6:  10   50
    2     7 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
    3     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   10:   6  150
    4     5 Klub           BLANK                 100.00 +   10:   6  150
    5     6 Klub           MACAKI                100.00 +   14:   2  150
    6     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    2:  14   50
    7     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    6:  10   50
    8     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
    9     6 Klub           BLUBRY II             100.00 -    6:  10   50
   10     6 Klub           START                 100.00 +   12:   4  150
   11     6 Klub           ANAGRAM               100.00 +   12:   4  150
   12     6 Klub           F-16                  100.00 =    8:   8  100
   13     6 Klub           Matriks II            100.00 +   12:   4  150
   14     6 Klub           DĄBEK                 100.00 +   10:   6  150
   15     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    1:  15   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 15 103.33




	Klub MACAKI 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    2     6 Klub           Matriks II            100.00 -    6:  10   50
    3     6 Klub           DĄBEK                 100.00 +   14:   2  150
    4     6 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
    5     6 Klub           GKS                   100.00 -    2:  14   50
    6     6 Klub           BLUBRY II             100.00 =    8:   8  100
    7     6 Klub           START                 100.00 +   12:   4  150
    8     6 Klub           ANAGRAM               100.00 -    6:  10   50
    9     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    4:  12   50
   10     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    6:  10   50
   11     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
   12     2 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
   13     4 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
   14     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
   15     3 Klub           BLANK                 100.00 +   10:   6  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 15  80.00




	KLUB MATRIKS 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Klub           Matriks II            100.00 +   10:   6  150
    2     3 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    3     3 Klub           ANAGRAM               100.00 +   12:   4  150
    4     3 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
    5     3 Klub           BLUBRY II             100.00 +   10:   6  150
    6     3 Klub           GKS                   100.00 +   14:   2  150
    7     3 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 =    8:   8  100
    8     3 Klub           DĄBEK                 100.00 +   14:   2  150
    9     3 Klub           MACAKI                100.00 +   12:   4  150
   10     3 Klub           BLANK                 100.00 +   16:   0  150
   11     3 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   12:   4  150
   12     3 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
   13     2 Klub           GHOST                 100.00 +    9:   7  150
   14     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
   15     2 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 15 133.33




	Klub Matriks II 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    6:  10   50
    2     6 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
    3     5 Klub           BLANK                 100.00 -    2:  14   50
    4     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    6:  10   50
    5     7 Klub           BLUBRY                100.00 -    4:  12   50
    6     2 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
    7     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    6:  10   50
    8     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    2:  14   50
    9     7 Klub           F-16                  100.00 -    6:  10   50
   10     7 Klub           ANAGRAM               100.00 +   10:   6  150
   11     7 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
   12     7 Klub           BLUBRY II             100.00 -    4:  12   50
   13     6 Klub           GKS                   100.00 -    4:  12   50
   14     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    2:  14   50
   15     6 Klub           DĄBEK                 100.00 +   10:   6  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 15  76.67




	KBKS PARANOJA 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 +   12:   4  150
    2     1 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
    3     1 Klub           BLUBRY II             100.00 +   12:   4  150
    4     1 Klub           F-16                  100.00 +   10:   6  150
    5     1 Klub           ANAGRAM               100.00 +   14:   2  150
    6     1 Klub           DĄBEK                 100.00 +   12:   4  150
    7     1 Klub           Matriks II            100.00 +   10:   6  150
    8     1 Klub           GKS                   100.00 +   10:   6  150
    9     1 Klub           SIÓDEMKA              100.00 =    8:   8  100
   10     1 Klub           BLUBRY                100.00 +   12:   4  150
   11     1 Klub           MACAKI                100.00 +   12:   4  150
   12     1 Klub           BLANK                 100.00 =    8:   8  100
   13     1 Klub           ŁKMS                  100.00 =    8:   8  100
   14     1 KLUB           MATRIKS               100.00 +   10:   6  150
   15     1 Klub           GHOST                 100.00 +   10:   6  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2100  / 15 140.00




	KBKS 2 PARANOJA 2 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    4:  12   50
    2     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   12:   4  150
    3     7 Klub           BLUBRY                100.00 -    6:  10   50
    4     6 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
    5     5 Klub           BLANK                 100.00 =    8:   8  100
    6     4 Klub           ŁKMS                  100.00 +   16:   0  150
    7     3 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
    8     2 Klub           GHOST                 100.00 +   12:   4  150
    9     5 Klub           START                 100.00 +   10:   6  150
   10     5 Klub           BLUBRY II             100.00 =    8:   8  100
   11     5 Klub           F-16                  100.00 +   14:   2  150
   12     5 Klub           ANAGRAM               100.00 +   16:   0  150
   13     5 Klub           DĄBEK                 100.00 +   14:   2  150
   14     5 Klub           Matriks II            100.00 +   14:   2  150
   15     5 Klub           GKS                   100.00 +   15:   1  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 15 126.67




	Klub SIÓDEMKA 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Klub           START                 100.00 +   16:   0  150
    2     8 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    4:  12   50
    3     8 Klub           GKS                   100.00 -    6:  10   50
    4     8 Klub           Matriks II            100.00 +   10:   6  150
    5     8 Klub           DĄBEK                 100.00 +   12:   4  150
    6     8 Klub           ANAGRAM               100.00 -    4:  12   50
    7     8 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    8     8 Klub           BLUBRY II             100.00 -    6:  10   50
    9     1 KBKS           PARANOJA              100.00 =    8:   8  100
   10     2 Klub           GHOST                 100.00 +   10:   6  150
   11     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    4:  12   50
   12     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    6:  10   50
   13     3 Klub           BLANK                 100.00 -    6:  10   50
   14     4 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
   15     4 Klub           BLUBRY                100.00 +   10:   6  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 15 100.00




	Klub START 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Klub           SIÓDEMKA              100.00 -    0:  16   50
    2     1 KBKS           PARANOJA              100.00 -    0:  16   50
    3     2 Klub           GHOST                 100.00 -    2:  14   50
    4     3 KLUB           MATRIKS               100.00 -    2:  14   50
    5     4 Klub           ŁKMS                  100.00 -    2:  14   50
    6     5 Klub           BLANK                 100.00 -    4:  12   50
    7     6 Klub           MACAKI                100.00 -    4:  12   50
    8     7 Klub           BLUBRY                100.00 -    4:  12   50
    9     5 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    6:  10   50
   10     6 Klub           GKS                   100.00 -    4:  12   50
   11     7 Klub           Matriks II            100.00 -    2:  14   50
   12     8 Klub           DĄBEK                 100.00 -    4:  12   50
   13     7 Klub           ANAGRAM               100.00 -    6:  10   50
   14     8 Klub           F-16                  100.00 =    8:   8  100
   15     8 Klub           BLUBRY II             100.00 -    2:  14   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 15  53.33




	Klub ŁKMS 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Klub           DĄBEK                 100.00 +   10:   6  150
    2     4 Klub           ANAGRAM               100.00 +   12:   4  150
    3     4 Klub           F-16                  100.00 +   12:   4  150
    4     4 Klub           BLUBRY II             100.00 -    6:  10   50
    5     4 Klub           START                 100.00 +   14:   2  150
    6     4 KBKS 2         PARANOJA 2            100.00 -    0:  16   50
    7     4 Klub           GKS                   100.00 +   10:   6  150
    8     4 Klub           Matriks II            100.00 +   14:   2  150
    9     4 Klub           BLANK                 100.00 +   12:   4  150
   10     4 Klub           MACAKI                100.00 +   10:   6  150
   11     4 Klub           BLUBRY                100.00 =    8:   8  100
   12     4 Klub           SIÓDEMKA              100.00 +   10:   6  150
   13     1 KBKS           PARANOJA              100.00 =    8:   8  100
   14     2 Klub           GHOST                 100.00 -    4:  12   50
   15     2 KLUB           MATRIKS               100.00 =    8:   8  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 15 120.00





Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Klubowe Mistrzostwa Polski



	Michał Alabrudziński 160.47 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  366: 354  197
    2     3 Mirosław       Uglik                 149.57 +  420: 381  200
    3     1 Iwona          Wieluńska             116.74 +  474: 290  167
    4     1 Anna           Arana                 111.06 +  436: 337  161
    5     2 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  375: 385   84
    6     1 Karolina       Urbańska              107.72 +  563: 287  158
    7     1 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  521: 301  163
    8     4 Łukasz         Baranowski            124.71 -  369: 433   75
    9     1 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  378: 444   91
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  470: 399  179
   11     1 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  464: 176  182
   12    28 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  333: 411   75
   13     1 Jacek          Baltyn                130.29 +  380: 350  180
   14     1 Agnieszka      Matus                 119.95 +  530: 305  170
   15    29 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  417: 231  185
   16    31 Łukasz         Sornek                133.88 +  478: 395  184
   17    13 Ryszard        Korpalski             118.14 +  443: 347  168
   18     2 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  444: 442  183
   19    10 Jakub          Błażejewski           139.62 -  342: 478   90
   20     1 Adam           Grzelec               114.25 +  474: 256  164
   21     9 Szymon         Płachta               140.17 +  364: 332  190
   22     1 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  362: 292  186
   23     3 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  329: 338   87
   24     9 Natalia        Woźniak               132.77 +  556: 315  183
   25     1 Jakub          Szymczak              152.81 +  370: 337  203
   26    28 Andrzej        Kroc                  132.96 -  305: 437   83
   27     4 Piotr          Pietuchowski          148.31 +  540: 335  198
   28     1 Maciej         Czupryniak            144.41 -  388: 457   94
   29     1 Jan            Mrozowski             143.02 +  522: 290  193
   30     1 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  497: 269  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4673  / 30 155.77




	Dawid Pikul 159.65 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jacek          Mańko                 133.67 +  420: 264  184
    2    25 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  373: 383   84
    3    25 Ewa            Szałas                124.57 +  391: 372  175
    4    25 Maciej         Rzychoń               142.31 +  390: 319  192
    5    28 Joanna         Juszczak              132.38 +  366: 341  182
    6    25 Grzegorz       Kurowski              146.98 +  389: 365  197
    7    25 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  365: 465   82
    8    27 Maria          Skutela               116.38 +  494: 296  166
    9    25 Jacek          Baltyn                130.29 +  367: 233  180
   10    25 Agnieszka      Matus                 119.95 +  501: 311  170
   11    25 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  357: 403   66
   12    30 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  430: 447   63
   13    25 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  338: 433   91
   14    25 Katarzyna      Dębska                104.34 +  508: 263  154
   15    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  339: 280  150
   16    20 Iwona          Wieluńska             116.74 +  447: 380  167
   17    18 Kamil          Górka                 157.52 +  422: 392  208
   18     9 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  395: 446  100
   19     9 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  317: 404  100
   20     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  404: 413  109
   21    20 Andrzej        Kroc                  132.96 +  367: 338  183
   22    13 Radosław       Jachna                134.37 +  446: 333  184
   23     9 Dominik        Urbacki               151.85 -  375: 449  102
   24    23 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  340: 377   98
   25    15 Rafał          Wesołowski            139.43 +  393: 340  189
   26    13 Szymon         Płachta               140.17 +  398: 385  190
   27     9 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  342: 540  104
   28    12 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  357: 526   79
   29    13 Bogusław       Szyszka               140.66 +  467: 336  191
   30    15 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  453: 334  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4323  / 30 144.10




	Mariusz Skrobosz 158.60 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Uglik                 149.57 +  475: 364  200
    2     1 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  453: 284  181
    3     2 Jolanta        Olczak                100.00 +  376: 342  150
    4     2 Filip          Klar                  118.73 +  596: 365  169
    5     1 Jacek          Mańko                 133.67 -  298: 381   84
    6     2 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  469: 226  184
    7     2 Łukasz         Baranowski            124.71 +  578: 312  175
    8     1 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  405: 307  163
    9     4 Katarzyna      Dębska                104.34 +  607: 293  154
   10     2 Sławomir       Długosz               115.21 +  428: 345  165
   11     2 Jarosław       Olek                  121.79 +  402: 363  172
   12    25 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  458: 343  163
   13     2 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  428: 466   80
   14     2 Katarzyna      Ślusarska             123.56 -  340: 378   74
   15    30 Łukasz         Sornek                133.88 +  436: 426  184
   16    29 Maciej         Rzychoń               142.31 +  421: 366  192
   17    14 Bogusław       Szyszka               140.66 -  404: 413   91
   18     1 Dominik        Piasecki              133.93 +  389: 336  184
   19    11 Agata          Kuć                   125.26 +  391: 366  175
   20     2 Dawid          Pikul                 159.65 +  413: 404  210
   21    10 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  485: 332  186
   22     2 Irena          Sołdan                134.96 +  546: 299  185
   23     2 Natalia        Woźniak               132.77 -  335: 386   83
   24    10 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  365: 396   87
   25     2 Andrzej        Kroc                  132.96 -  383: 431   83
   26    25 Jakub          Szymczak              152.81 +  484: 410  203
   27     2 Dominik        Urbacki               151.85 +  393: 385  202
   28     2 Rafał          Matczak               139.17 +  501: 324  189
   29     2 Kamil          Górka                 157.52 +  428: 279  208
   30     4 Łukasz         Bobowski              142.51 -  386: 392   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4669  / 30 155.63




	Kamil Górka 157.52 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leszek         Stecuła               124.95 +  431: 350  175
    2     6 Ewa            Szałas                124.57 +  382: 339  175
    3     6 Karolina       Urbańska              107.72 +  421: 311  158
    4     5 Jacek          Mańko                 133.67 +  379: 346  184
    5     8 Jolanta        Olczak                100.00 +  401: 289  150
    6     6 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  402: 266  150
    7     6 Katarzyna      Dębska                104.34 +  503: 287  154
    8     5 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  477: 355  191
    9     8 Łukasz         Baranowski            124.71 -  377: 490   75
   10     6 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  382: 355  163
   11     6 Konrad         Pajączek              108.53 +  398: 326  159
   12     2 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  577: 275  174
   13     8 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  470: 380  182
   14     6 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  443: 341  163
   15     6 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  457: 357  181
   16    22 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  349: 361   97
   17    18 Dawid          Pikul                 159.65 -  392: 422  110
   18    10 Jakub          Błażejewski           139.62 -  345: 426   90
   19    16 Bogusław       Szyszka               140.66 -  401: 430   91
   20     6 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  361: 314  183
   21     1 Natalia        Woźniak               132.77 +  462: 231  183
   22     7 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  443: 370  187
   23     8 Rafał          Wesołowski            139.43 +  441: 347  189
   24    18 Szymon         Płachta               140.17 +  426: 387  190
   25     6 Dominik        Urbacki               151.85 +  440: 404  202
   26     7 Piotr          Pietuchowski          148.31 =  342: 342  148
   27     5 Jakub          Szymczak              152.81 -  359: 489  103
   28     6 Andrzej        Kroc                  132.96 +  384: 314  183
   29     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  279: 428  109
   30     2 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  282: 377  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4599  / 30 153.30




	Łukasz Tuszyński 153.87 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  329: 467   91
    2    17 Sławomir       Długosz               115.21 +  359: 281  165
    3    17 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  328: 420   82
    4    18 Jarosław       Olek                  121.79 +  446: 271  172
    5    17 Jacek          Baltyn                130.29 -  337: 406   80
    6    17 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  440: 318  180
    7    17 Maciej         Rzychoń               142.31 -  290: 433   92
    8    19 Łukasz         Sornek                133.88 -  286: 423   84
    9    19 Grzegorz       Kurowski              146.98 +  388: 360  197
   10    17 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  540: 332  197
   11    17 Jolanta        Olczak                100.00 +  589: 310  150
   12    18 Filip          Klar                  118.73 +  465: 415  169
   13    18 Jacek          Mańko                 133.67 -  373: 378   84
   14    17 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  360: 343  184
   15    17 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  388: 373  166
   16     8 Jakub          Onoszko               121.12 +  377: 352  171
   17    23 Wojciech       Zemło                 141.44 -  292: 407   91
   18    13 Andrzej        Kroc                  132.96 -  296: 418   83
   19    17 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  348: 416   98
   20    14 Dominik        Urbacki               151.85 -  328: 415  102
   21     4 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  427: 444  100
   22     5 Łukasz         Bobowski              142.51 -  354: 404   93
   23     1 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  340: 457  100
   24    12 Kacper         Zegadło               150.26 +  384: 377  200
   25     9 Bogusław       Szyszka               140.66 -  294: 332   91
   26     4 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  422: 301  183
   27     9 Dawid          Pikul                 159.65 +  540: 342  210
   28     9 Jakub          Błażejewski           139.62 +  417: 321  190
   29     9 Szymon         Płachta               140.17 -  402: 437   90
   30     9 Rafał          Wesołowski            139.43 +  430: 384  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4084  / 30 136.13




	Jakub Szymczak 152.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  391: 306  182
    2    14 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  416: 390  175
    3    13 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  397: 398   91
    4    14 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  412: 387  179
    5    15 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  416: 323  163
    6    14 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  421: 273  166
    7    13 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  364: 360  184
    8    16 Karolina       Urbańska              107.72 +  377: 317  158
    9    15 Filip          Klar                  118.73 +  366: 313  169
   10    13 Jolanta        Olczak                100.00 +  377: 319  150
   11    13 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  372: 400   97
   12     9 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  349: 463   97
   13    13 Maciej         Rzychoń               142.31 +  401: 335  192
   14    13 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  345: 354   85
   15    14 Konrad         Pajączek              108.53 -  322: 412   59
   16    27 Agnieszka      Matus                 119.95 +  434: 389  170
   17    22 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  431: 265  179
   18    14 Natalia        Woźniak               132.77 +  396: 371  183
   19     1 Rafał          Wesołowski            139.43 +  465: 394  189
   20     9 Irena          Sołdan                134.96 +  452: 291  185
   21    17 Jakub          Błażejewski           139.62 +  440: 322  190
   22    15 Agata          Kuć                   125.26 +  410: 314  175
   23    14 Bogusław       Szyszka               140.66 -  298: 469   91
   24     5 Dominik        Piasecki              133.93 +  423: 400  184
   25     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  337: 370  110
   26    25 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  410: 484  109
   27     5 Kamil          Górka                 157.52 +  489: 359  208
   28     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  284: 370   93
   29     7 Dominik        Urbacki               151.85 -  330: 405  102
   30     5 Maciej         Czupryniak            144.41 +  489: 328  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4509  / 30 150.30




	Dominik Urbacki 151.85 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Matus                 119.95 +  404: 401  170
    2     9 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  521: 310  174
    3     9 Jakub          Onoszko               121.12 +  532: 256  171
    4    11 Łukasz         Baranowski            124.71 +  444: 393  175
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  492: 361  179
    8    12 Iwona          Wieluńska             116.74 +  424: 242  167
    9    10 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  394: 335  171
   10     9 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  497: 324  184
   11    11 Maciej         Rzychoń               142.31 +  519: 255  192
   12    22 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  435: 390  185
   13    10 Mirosław       Uglik                 149.57 -  338: 505  100
   14     9 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  311: 409   97
   16     1 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  385: 329  163
   17     2 Szymon         Płachta               140.17 -  380: 398   90
   18     6 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  503: 307  186
   19    18 Natalia        Woźniak               132.77 +  412: 382  183
   20    14 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  415: 328  204
   21    14 Dominik        Piasecki              133.93 +  380: 323  184
   22    10 Ryszard        Korpalski             118.14 +  410: 309  168
   23     9 Dawid          Pikul                 159.65 +  449: 375  210
   24    21 Jakub          Błażejewski           139.62 -  409: 433   90
   25     6 Kamil          Górka                 157.52 -  404: 440  108
   26     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  394: 411  100
   27     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  385: 393  109
   28     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  477: 384  200
   29     7 Jakub          Szymczak              152.81 +  405: 330  203
   30     6 Radosław       Jachna                134.37 +  422: 360  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4347  / 27 161.00




	Kazimierz Merklejn 150.39 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  297: 473   81
    2     4 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  385: 336  197
    3     3 Filip          Klar                  118.73 +  402: 332  169
    4     4 Iwona          Wieluńska             116.74 +  453: 388  167
    5     3 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  475: 310  171
    6     3 Jacek          Mańko                 133.67 +  375: 350  184
    7     3 Jakub          Onoszko               121.12 +  514: 236  171
    8     3 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  307: 368   66
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  447: 413  179
   10     3 Katarzyna      Dębska                104.34 +  541: 241  154
   11     3 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  424: 415  175
   12    27 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  384: 348  182
   13     3 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  438: 410  174
   14     3 Jacek          Baltyn                130.29 -  361: 380   80
   15    31 Ewa            Szałas                124.57 +  437: 373  175
   16    32 Leszek         Stecuła               124.95 -  399: 484   75
   17    15 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  363: 336  183
   18     3 Zofia          Gajewska              126.05 -  354: 441   76
   19     9 Dawid          Pikul                 159.65 +  404: 317  210
   20     3 Jakub          Błażejewski           139.62 +  387: 346  190
   21    11 Irena          Sołdan                134.96 +  411: 350  185
   22     3 Rafał          Wesołowski            139.43 +  443: 280  189
   23     1 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  457: 340  204
   24    11 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  403: 354  179
   25     3 Wojciech       Zemło                 141.44 -  395: 402   91
   26    26 Radosław       Jachna                134.37 +  339: 305  184
   27     3 Marek          Dudkiewicz            138.13 +  429: 270  188
   28     3 Dominik        Urbacki               151.85 -  384: 477  102
   29     3 Łukasz         Bobowski              142.51 -  323: 435   93
   30     2 Kamil          Górka                 157.52 +  377: 282  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4682  / 30 156.07




	Mariusz Wrześniewski 150.31 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Sornek                133.88 -  384: 442   84
    2     5 Maciej         Rzychoń               142.31 +  454: 326  192
    3     5 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  442: 345  171
    4     6 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  404: 489   84
    5     7 Filip          Klar                  118.73 -  387: 442   69
    6     5 Iwona          Wieluńska             116.74 +  494: 325  167
    7     5 Sławomir       Długosz               115.21 +  424: 384  165
    8     6 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  407: 365  179
    9     5 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  369: 249  163
   10     5 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  517: 257  166
   11     5 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  457: 309  174
   12     1 Agnieszka      Matus                 119.95 -  370: 414   70
   13     6 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  348: 364   75
   14     5 Jarosław       Olek                  121.79 +  414: 237  172
   15     5 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  312: 488   97
   16    21 Mirosław       Uglik                 149.57 -  433: 440  100
   17    17 Agata          Kuć                   125.26 +  356: 328  175
   18     9 Dawid          Pikul                 159.65 +  446: 395  210
   19    15 Dominik        Piasecki              133.93 -  310: 346   84
   20     5 Bogusław       Szyszka               140.66 -  402: 479   91
   21     4 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  444: 427  204
   22     8 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  516: 260  179
   23     7 Szymon         Płachta               140.17 +  456: 314  190
   24    17 Irena          Sołdan                134.96 +  432: 319  185
   25     5 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  312: 480   88
   26     5 Dominik        Urbacki               151.85 +  411: 394  202
   27     7 Wojciech       Zemło                 141.44 -  329: 377   91
   28     5 Radosław       Jachna                134.37 +  400: 352  184
   29     4 Kacper         Zegadło               150.26 +  371: 340  200
   30     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  269: 497  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4321  / 30 144.03




	Kacper Zegadło 150.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  382: 403   97
    2     2 Joanna         Juszczak              132.38 +  504: 242  182
    3     4 Anna           Arana                 111.06 +  481: 255  161
    4     3 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  457: 276  150
    5     4 Karolina       Urbańska              107.72 +  497: 311  158
    6     4 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  430: 319  171
    7     4 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  412: 451   66
    8     2 Jakub          Onoszko               121.12 +  401: 385  171
    9     3 Sławomir       Długosz               115.21 +  433: 331  165
   10     4 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  480: 292  191
   11     4 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  453: 368  163
   12    26 Maria          Skutela               116.38 -  418: 420   66
   13     4 Agnieszka      Matus                 119.95 +  394: 391  170
   14     4 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  370: 296  180
   15    32 Maciej         Rzychoń               142.31 -  341: 353   92
   16    30 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  269: 586   85
   17    16 Dominik        Piasecki              133.93 -  331: 349   84
   18     4 Bogusław       Szyszka               140.66 -  401: 545   91
   19    12 Adam           Grzelec               114.25 +  420: 359  164
   20     4 Agata          Kuć                   125.26 +  561: 333  175
   21    12 Rafał          Wesołowski            139.43 -  321: 329   89
   22     4 Szymon         Płachta               140.17 -  352: 437   90
   23     4 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  374: 362  179
   24    12 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  377: 384  104
   25     4 Radosław       Jachna                134.37 -  324: 418   84
   26    27 Wojciech       Zemło                 141.44 +  393: 298  191
   27     1 Maciej         Czupryniak            144.41 +  349: 322  194
   28     4 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  326: 417   98
   29     4 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  340: 371  100
   30     3 Jan            Mrozowski             143.02 +  374: 360  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4104  / 30 136.80




	Mirosław Uglik 149.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  364: 475  109
    2     3 Michał         Alabrudziński         160.47 -  381: 420  110
    3    32 Bogusław       Szyszka               140.66 +  506: 482  191
    4    29 Dominik        Piasecki              133.93 -  309: 474   84
    5    25 Agata          Kuć                   125.26 +  381: 350  175
    6    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  350: 491   90
    7    22 Szymon         Płachta               140.17 +  486: 338  190
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  351: 372   86
    9    20 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  445: 361  187
   10    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  382: 336  179
   11    15 Andrzej        Kroc                  132.96 +  428: 372  183
   12    11 Radosław       Jachna                134.37 +  324: 318  184
   13    10 Dominik        Urbacki               151.85 +  505: 338  202
   14    12 Rafał          Matczak               139.17 -  367: 414   89
   15     7 Jan            Mrozowski             143.02 +  476: 407  193
   16    21 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  440: 433  200
   17    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  345: 355   50
   19    23 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  509: 272  184
   22    19 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  409: 280  166
   23    17 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  442: 264  191
   24     4 Sławomir       Długosz               115.21 +  512: 257  165
   25    19 Maria          Skutela               116.38 +  491: 258  166
   27    18 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  487: 273  180
   28    19 Konrad         Pajączek              108.53 +  487: 317  159
   29    20 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  392: 359  185
   30    19 Leszek         Stecuła               124.95 +  366: 304  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4073  / 26 156.65




	Piotr Pietuchowski 148.31 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  490: 393  174
    2    10 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  418: 328  180
    3    11 Łukasz         Baranowski            124.71 +  395: 349  175
    4     9 Jakub          Onoszko               121.12 +  465: 319  171
    6     9 Katarzyna      Dębska                104.34 +  469: 253  154
    7     9 Jolanta        Olczak                100.00 +  465: 230  150
    9    11 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  296: 475   84
   10    10 Jacek          Mańko                 133.67 +  401: 384  184
   11     9 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  281: 478   85
   12    21 Ewa            Szałas                124.57 +  435: 377  175
   13    12 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  258: 391   97
   14    11 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  412: 322  181
   15    10 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  482: 315  163
   16     4 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  457: 391  175
   17     1 Irena          Sołdan                134.96 +  396: 381  185
   18     7 Szymon         Płachta               140.17 +  436: 372  190
   19    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  416: 348  204
   20    13 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  461: 324  187
   21    13 Bogusław       Szyszka               140.66 +  628: 338  191
   22     9 Zofia          Gajewska              126.05 +  396: 379  176
   24    23 Dawid          Pikul                 159.65 +  377: 340  210
   25     8 Łukasz         Bobowski              142.51 +  436: 365  193
   26     7 Kamil          Górka                 157.52 =  342: 342  158
   27     4 Michał         Alabrudziński         160.47 -  335: 540  110
   28     4 Kacper         Zegadło               150.26 +  417: 326  200
   29     6 Radosław       Jachna                134.37 -  324: 370   84
   30     7 Wojciech       Zemło                 141.44 +  398: 361  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4427  / 27 163.96




	Grzegorz Kurowski 146.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               150.26 +  403: 382  200
    4    32 Ryszard        Korpalski             118.14 +  370: 309  168
    5    27 Jakub          Błażejewski           139.62 -  319: 493   90
    6    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  365: 389  110
    8    22 Irena          Sołdan                134.96 +  365: 324  185
    9    19 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  360: 388  104
   10    18 Natalia        Woźniak               132.77 -  264: 452   83
   11    13 Jakub          Szymczak              152.81 +  400: 372  203
   12    10 Wojciech       Zemło                 141.44 +  515: 367  191
   13    12 Piotr          Pietuchowski          148.31 +  391: 258  198
   14     9 Dominik        Urbacki               151.85 +  409: 311  202
   15     8 Łukasz         Bobowski              142.51 +  446: 356  193
   16    22 Kamil          Górka                 157.52 +  361: 349  208
   17    28 Jolanta        Olczak                100.00 +  494: 324  150
   18    17 Anna           Arana                 111.06 +  473: 305  161
   19    22 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  342: 339  171
   20    18 Jacek          Mańko                 133.67 -  329: 415   84
   21    24 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  331: 397   66
   24     3 Katarzyna      Dębska                104.34 +  381: 282  154
   25    18 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  417: 334  175
   26     9 Maria          Skutela               116.38 +  435: 324  166
   27    17 Jacek          Baltyn                130.29 +  380: 303  180
   28    18 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  460: 330  174
   29    19 Maciej         Rzychoń               142.31 +  403: 336  192
   30    20 Łukasz         Sornek                133.88 +  483: 338  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3992  / 25 159.68




	Miłosz Wrzałek 146.65 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         160.47 -  354: 366  110
    2     4 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  336: 385  100
    3    31 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  433: 310  183
    4    30 Bogusław       Szyszka               140.66 -  404: 459   91
    5    26 Adam           Grzelec               114.25 -  333: 456   64
    6    27 Agata          Kuć                   125.26 +  449: 350  175
    7    24 Rafał          Wesołowski            139.43 -  324: 507   89
    8    23 Szymon         Płachta               140.17 +  457: 349  190
    9    18 Natalia        Woźniak               132.77 +  415: 344  183
   10    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  332: 540  104
   11    14 Radosław       Jachna                134.37 +  396: 348  184
   12     9 Jakub          Szymczak              152.81 +  463: 349  203
   13    11 Marek          Dudkiewicz            138.13 +  357: 320  188
   14    10 Maciej         Czupryniak            144.41 -  347: 358   94
   15     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  488: 312  200
   17    25 Anna           Arana                 111.06 +  591: 298  161
   18    18 Filip          Klar                  118.73 +  517: 291  169
   19    21 Jacek          Mańko                 133.67 -  390: 449   84
   20    19 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  343: 386   84
   21    21 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  379: 373  163
   22    17 Łukasz         Baranowski            124.71 +  444: 367  175
   23    18 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  455: 340  179
   26    11 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  322: 468   75
   29    17 Łukasz         Sornek                133.88 +  486: 338  184
   30    18 Krzysztof      Kałuża                134.59 =  368: 368  135
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3567  / 25 142.68




	Maciej Czupryniak 144.41 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Konrad         Pajączek              108.53 -  340: 346   59
    2    12 Agnieszka      Matus                 119.95 +  359: 334  170
    4    12 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  361: 289  163
    5    11 Sławomir       Długosz               115.21 +  487: 373  165
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  502: 394  179
    7    10 Iwona          Wieluńska             116.74 +  561: 263  167
    8    10 Filip          Klar                  118.73 +  580: 302  169
    9     9 Jacek          Mańko                 133.67 +  521: 323  184
   10    11 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  297: 405   71
   11    10 Łukasz         Sornek                133.88 +  461: 357  184
   12    24 Maciej         Rzychoń               142.31 +  511: 341  192
   14    10 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  358: 347  197
   15    11 Jarosław       Olek                  121.79 +  417: 400  172
   16     2 Maria          Skutela               116.38 +  420: 323  166
   17     4 Rafał          Wesołowski            139.43 +  431: 383  189
   18     5 Irena          Sołdan                134.96 -  427: 438   85
   19    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  473: 357  187
   20    15 Natalia        Woźniak               132.77 +  390: 361  183
   21    16 Ryszard        Korpalski             118.14 +  501: 300  168
   22    12 Dominik        Piasecki              133.93 -  360: 488   84
   23    10 Jakub          Błażejewski           139.62 -  391: 427   90
   24    22 Agata          Kuć                   125.26 +  339: 323  175
   25     7 Jan            Mrozowski             143.02 +  456: 361  193
   26     6 Łukasz         Bobowski              142.51 +  471: 338  193
   27     1 Kacper         Zegadło               150.26 -  322: 349  100
   28     1 Michał         Alabrudziński         160.47 +  457: 388  210
   29     8 Wojciech       Zemło                 141.44 -  338: 429   91
   30     5 Jakub          Szymczak              152.81 -  328: 489  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4289  / 28 153.18




	Jan Mrozowski 143.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Rzychoń               142.31 -  323: 410   92
    2     7 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  454: 344  185
    3     7 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  366: 339  184
    4     8 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  385: 383  171
    5     6 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  523: 273  150
    6     7 Jolanta        Olczak                100.00 +  534: 261  150
    7     7 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  382: 394   91
    8     7 Sławomir       Długosz               115.21 +  438: 356  165
    9     7 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  413: 286  166
   10     7 Jakub          Onoszko               121.12 -  438: 463   71
   11     7 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  525: 275  180
   12     4 Konrad         Pajączek              108.53 +  408: 364  159
   13     7 Maria          Skutela               116.38 +  347: 276  166
   14     7 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  453: 303  182
   15     7 Mirosław       Uglik                 149.57 -  407: 476  100
   16    23 Joanna         Juszczak              132.38 -  346: 410   82
   17    19 Adam           Grzelec               114.25 -  328: 436   64
   18    11 Agata          Kuć                   125.26 +  405: 280  175
   19    13 Zofia          Gajewska              126.05 -  371: 403   76
   20     7 Dominik        Piasecki              133.93 -  340: 360   84
   21     3 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  370: 353  187
   22     6 Natalia        Woźniak               132.77 -  435: 440   83
   23     6 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  300: 371   86
   24    19 Rafał          Wesołowski            139.43 +  468: 337  189
   25     7 Maciej         Czupryniak            144.41 -  361: 456   94
   26     8 Rafał          Matczak               139.17 +  406: 314  189
   27     6 Radosław       Jachna                134.37 +  443: 335  184
   28     7 Jakub          Szymczak              152.81 +  370: 284  203
   29     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  290: 522  110
   30     3 Kacper         Zegadło               150.26 -  360: 374  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4118  / 30 137.27




	Łukasz Bobowski 142.51 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ewa            Szałas                124.57 -  337: 343   75
    2     8 Łukasz         Sornek                133.88 +  451: 380  184
    3     8 Jacek          Mańko                 133.67 +  448: 367  184
    4     7 Karolina       Urbańska              107.72 +  432: 320  158
    5     5 Anna           Arana                 111.06 +  541: 290  161
    6     8 Filip          Klar                  118.73 +  336: 308  169
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  333: 427   79
    8     8 Katarzyna      Dębska                104.34 +  451: 285  154
    9     6 Jakub          Onoszko               121.12 -  321: 590   71
   10     8 Łukasz         Baranowski            124.71 +  405: 288  175
   11     8 Agnieszka      Matus                 119.95 +  410: 278  170
   12     3 Jacek          Baltyn                130.29 +  442: 309  180
   13     5 Jarosław       Olek                  121.79 +  450: 292  172
   14     8 Maria          Skutela               116.38 +  474: 282  166
   15     8 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  356: 446   97
   16    24 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  413: 340  181
   17    20 Jakub          Błażejewski           139.62 +  347: 338  190
   18    12 Adam           Grzelec               114.25 +  316: 295  164
   19    14 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  411: 322  183
   20     8 Ryszard        Korpalski             118.14 +  404: 372  168
   21     2 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  420: 343  179
   22     5 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  404: 354  204
   23     5 Irena          Sołdan                134.96 +  401: 393  185
   24    20 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  399: 356  186
   25     8 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  365: 436   98
   26     6 Maciej         Czupryniak            144.41 -  338: 471   94
   27     8 Andrzej        Kroc                  132.96 +  447: 230  183
   28     8 Wojciech       Zemło                 141.44 +  370: 356  191
   29     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  435: 323  200
   30     4 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  392: 386  209
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4810  / 30 160.33




	Maciej Rzychoń 142.31 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Mrozowski             143.02 +  410: 323  193
    2     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  326: 454  100
    4    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  319: 390  110
    5    29 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  350: 438   83
    6    30 Bogusław       Szyszka               140.66 +  386: 288  191
    7    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  433: 290  204
    8    17 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  403: 258  179
    9    21 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  404: 393  186
   10    24 Rafał          Wesołowski            139.43 +  423: 419  189
   11    11 Dominik        Urbacki               151.85 -  255: 519  102
   12    24 Maciej         Czupryniak            144.41 -  341: 511   94
   13    13 Jakub          Szymczak              152.81 -  335: 401  103
   14    15 Wojciech       Zemło                 141.44 +  394: 329  191
   15    32 Kacper         Zegadło               150.26 +  353: 341  200
   16    29 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  366: 421  109
   17     9 Jacek          Mańko                 133.67 +  342: 303  184
   18    21 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  329: 398   84
   21    25 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  394: 471   79
   22    24 Katarzyna      Dębska                104.34 +  393: 335  154
   23    32 Łukasz         Baranowski            124.71 +  386: 332  175
   24    29 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  474: 337  163
   25    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  448: 306  180
   26    21 Jacek          Baltyn                130.29 +  392: 307  180
   27    22 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  389: 368  182
   28    21 Jarosław       Olek                  121.79 +  396: 302  172
   29    19 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  336: 403   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3884  / 26 149.38




	Wojciech Zemło 141.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  398: 309  175
    2    15 Jarosław       Olek                  121.79 -  434: 452   72
    3    14 Sławomir       Długosz               115.21 +  409: 281  165
    4    16 Katarzyna      Dębska                104.34 +  434: 294  154
    5    14 Jakub          Onoszko               121.12 +  386: 375  171
    6    16 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  360: 344  163
    7    14 Jacek          Mańko                 133.67 -  407: 438   84
    8    13 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  345: 477   84
    9    13 Anna           Arana                 111.06 +  426: 284  161
   10    14 Filip          Klar                  118.73 -  346: 414   69
   11    16 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  306: 389   81
   12    10 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  367: 515   97
   13    14 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  394: 319  185
   14    15 Maciej         Rzychoń               142.31 -  329: 394   92
   15    15 Agnieszka      Matus                 119.95 +  393: 333  170
   16    26 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  384: 381  174
   17    23 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  407: 292  204
   18    15 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  383: 352  187
   19     2 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  472: 338  186
   20    11 Rafał          Wesołowski            139.43 +  365: 334  189
   21    18 Agata          Kuć                   125.26 +  426: 389  175
   22    16 Adam           Grzelec               114.25 -  336: 375   64
   23    15 Dominik        Piasecki              133.93 +  408: 396  184
   24     6 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  349: 307  183
   25     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  402: 395  200
   26    27 Kacper         Zegadło               150.26 -  298: 393  100
   27     7 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  377: 329  200
   28     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  356: 370   93
   29     8 Maciej         Czupryniak            144.41 +  429: 338  194
   30     7 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  361: 398   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4354  / 30 145.13




	Rafał Dąbrowski 141.13 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  467: 329  204
    2    18 Natalia        Woźniak               132.77 +  408: 367  183
    3    13 Jakub          Szymczak              152.81 +  398: 397  203
    4    13 Andrzej        Kroc                  132.96 +  368: 357  183
    5     9 Rafał          Matczak               139.17 -  388: 405   89
    6    11 Marek          Dudkiewicz            138.13 +  388: 362  188
    7     7 Jan            Mrozowski             143.02 +  394: 382  193
    8     5 Kamil          Górka                 157.52 -  355: 477  108
    9     1 Michał         Alabrudziński         160.47 +  444: 378  210
   10     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  292: 480  100
   11    32 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  384: 309  183
   12    13 Bogusław       Szyszka               140.66 +  395: 304  191
   13    25 Dawid          Pikul                 159.65 +  433: 338  210
   14    28 Adam           Grzelec               114.25 +  424: 404  164
   15     1 Irena          Sołdan                134.96 +  481: 358  185
   16     9 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  419: 318  186
   17    31 Maria          Skutela               116.38 +  355: 351  166
   18    29 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  381: 373  175
   19    29 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  354: 337  180
   20    23 Katarzyna      Ślusarska             123.56 -  350: 372   74
   21    27 Łukasz         Sornek                133.88 -  272: 366   84
   22    21 Ewa            Szałas                124.57 +  439: 330  175
   23    17 Mirosław       Uglik                 149.57 -  264: 442  100
   24     2 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  355: 468   81
   25    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  411: 332  150
   26    20 Iwona          Wieluńska             116.74 +  430: 271  167
   27    28 Karolina       Urbańska              107.72 -  365: 503   58
   28    25 Jacek          Mańko                 133.67 +  386: 288  184
   29    25 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  317: 412   63
   30    25 Łukasz         Baranowski            124.71 +  420: 328  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4612  / 30 153.73




	Bogusław Szyszka 140.66 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Filip          Klar                  118.73 +  357: 284  169
    2    29 Iwona          Wieluńska             116.74 +  404: 374  167
    3    32 Mirosław       Uglik                 149.57 -  482: 506  100
    4    30 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  459: 404  197
    5    30 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  419: 409  185
    6    30 Maciej         Rzychoń               142.31 -  288: 386   92
    7    31 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  323: 415   80
    9    31 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  508: 345  175
   11    31 Katarzyna      Dębska                104.34 +  430: 275  154
   12    13 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  304: 395   91
   13    32 Łukasz         Baranowski            124.71 +  404: 257  175
   14    32 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  466: 355  163
   15    27 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  414: 298  184
   16    14 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  355: 384   71
   17    14 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  413: 404  209
   18     4 Kacper         Zegadło               150.26 +  545: 401  200
   19    16 Kamil          Górka                 157.52 +  430: 401  208
   20     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  479: 402  200
   21    13 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  338: 628   98
   23    14 Jakub          Szymczak              152.81 +  469: 298  203
   24     7 Radosław       Jachna                134.37 +  373: 307  184
   25     9 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  332: 294  204
   26     3 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  354: 322  179
   27    13 Irena          Sołdan                134.96 +  458: 309  185
   28    16 Szymon         Płachta               140.17 -  271: 516   90
   29    13 Dawid          Pikul                 159.65 -  336: 467  110
   30    16 Agata          Kuć                   125.26 +  359: 300  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4248  / 27 157.33




	Szymon Płachta 140.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Baranowski            124.71 +  439: 320  175
    2    21 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  325: 393   66
    3    21 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  397: 303  174
    4    24 Konrad         Pajączek              108.53 +  400: 352  159
    5    23 Jarosław       Olek                  121.79 +  374: 312  172
    6    24 Maria          Skutela               116.38 +  444: 331  166
    7    22 Mirosław       Uglik                 149.57 -  338: 486  100
    8    23 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  349: 457   97
    9    23 Łukasz         Sornek                133.88 -  311: 382   84
   10    21 Leszek         Stecuła               124.95 -  337: 349   75
   11    24 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  331: 341   71
   12     6 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  360: 395   84
   13    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  384: 267  150
   14    24 Anna           Arana                 111.06 +  407: 297  161
   15     3 Katarzyna      Dębska                104.34 +  432: 260  154
   16    10 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  404: 238  179
   17     2 Dominik        Urbacki               151.85 +  398: 380  202
   18     7 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  372: 436   98
   19     4 Radosław       Jachna                134.37 +  424: 400  184
   20    12 Andrzej        Kroc                  132.96 +  473: 317  183
   21     9 Michał         Alabrudziński         160.47 -  332: 364  110
   22     4 Kacper         Zegadło               150.26 +  437: 352  200
   23     7 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  314: 456  100
   24    18 Kamil          Górka                 157.52 -  387: 426  108
   25    13 Agata          Kuć                   125.26 -  422: 430   75
   26    13 Dawid          Pikul                 159.65 -  385: 398  110
   27    15 Zofia          Gajewska              126.05 -  304: 388   76
   28    16 Bogusław       Szyszka               140.66 +  516: 271  191
   29     9 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  437: 402  204
   30    11 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  417: 284  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4095  / 30 136.50




	Jakub Błażejewski 139.62 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  402: 385  184
    2    26 Karolina       Urbańska              107.72 +  360: 324  158
    3    26 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  458: 322  185
    4    27 Leszek         Stecuła               124.95 -  385: 412   75
    5    27 Grzegorz       Kurowski              146.98 +  493: 319  197
    6    26 Mirosław       Uglik                 149.57 +  491: 350  200
    7    26 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  386: 263  175
    8    25 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  465: 333  163
    9    26 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  438: 297  180
   10    26 Jacek          Baltyn                130.29 +  503: 276  180
   11    26 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  405: 316  163
   12    29 Łukasz         Baranowski            124.71 -  419: 493   75
   13    28 Katarzyna      Dębska                104.34 +  393: 359  154
   14    26 Sławomir       Długosz               115.21 +  487: 331  165
   15    22 Anna           Arana                 111.06 +  464: 269  161
   16    19 Filip          Klar                  118.73 -  371: 383   69
   17    20 Łukasz         Bobowski              142.51 -  338: 347   93
   18    10 Kamil          Górka                 157.52 +  426: 345  208
   19    10 Michał         Alabrudziński         160.47 +  478: 342  210
   20     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  346: 387  100
   21    17 Jakub          Szymczak              152.81 -  322: 440  103
   22    14 Andrzej        Kroc                  132.96 +  408: 324  183
   23    10 Maciej         Czupryniak            144.41 +  427: 391  194
   24    21 Dominik        Urbacki               151.85 +  433: 409  202
   25    14 Irena          Sołdan                134.96 -  316: 401   85
   26    14 Rafał          Wesołowski            139.43 -  406: 423   89
   27    10 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  411: 424   87
   28     9 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  321: 417  104
   29    14 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  486: 353  183
   30    13 Dominik        Piasecki              133.93 -  317: 553   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4409  / 30 146.97




	Rafał Wesołowski 139.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Onoszko               121.12 +  438: 345  171
    2    22 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  530: 343  163
    3    22 Agnieszka      Matus                 119.95 -  344: 387   70
    4    22 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  356: 403   80
    5    21 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  478: 279  182
    6    23 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  411: 409  175
    7    24 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  507: 324  197
    8    24 Joanna         Juszczak              132.38 +  412: 314  182
    9    24 Leszek         Stecuła               124.95 -  314: 351   75
   10    24 Maciej         Rzychoń               142.31 -  419: 423   92
   11    23 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  264: 464   84
   12     8 Karolina       Urbańska              107.72 +  481: 414  158
   13    24 Iwona          Wieluńska             116.74 +  391: 364  167
   14    23 Filip          Klar                  118.73 -  314: 493   69
   15     4 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  311: 378   79
   16    12 Sławomir       Długosz               115.21 +  385: 330  165
   17     4 Maciej         Czupryniak            144.41 -  383: 431   94
   18     8 Rafał          Matczak               139.17 -  431: 437   89
   19     1 Jakub          Szymczak              152.81 -  394: 465  103
   20    11 Wojciech       Zemło                 141.44 -  334: 365   91
   21    12 Kacper         Zegadło               150.26 +  329: 321  200
   22     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  280: 443  100
   23     8 Kamil          Górka                 157.52 -  347: 441  108
   24    19 Jan            Mrozowski             143.02 -  337: 468   93
   25    15 Dawid          Pikul                 159.65 -  340: 393  110
   26    14 Jakub          Błażejewski           139.62 +  423: 406  190
   27    14 Dominik        Piasecki              133.93 +  396: 378  184
   28    13 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  438: 279  183
   29    11 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  328: 331   87
   30     9 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  384: 430  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3845  / 30 128.17




	Rafał Matczak 139.17 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  375: 480   80
    3    12 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  315: 355   63
    4    10 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  369: 336  166
    5     9 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  405: 388  191
    6    12 Sławomir       Długosz               115.21 -  307: 368   65
    7    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  437: 276  150
    8     9 Anna           Arana                 111.06 -  349: 377   61
   10    12 Karolina       Urbańska              107.72 -  360: 372   58
   13     9 Joanna         Juszczak              132.38 +  417: 267  182
   14    12 Mirosław       Uglik                 149.57 +  414: 367  200
   15    12 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  318: 419   82
   18     8 Rafał          Wesołowski            139.43 +  437: 431  189
   20    16 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  409: 292  179
   22    11 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  306: 403   83
   23    11 Agata          Kuć                   125.26 +  439: 377  175
   24    24 Adam           Grzelec               114.25 -  321: 333   64
   26     8 Jan            Mrozowski             143.02 -  314: 406   93
   28     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  324: 501  109
   30     8 Andrzej        Kroc                  132.96 -  279: 464   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2273  / 19 119.63




	Marek Dudkiewicz 138.13 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Konrad         Pajączek              108.53 -  313: 338   59
    3    10 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  360: 362   66
    5    12 Katarzyna      Dębska                104.34 +  345: 341  154
    6    11 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  362: 388   91
    7    11 Anna           Arana                 111.06 +  390: 335  161
    8    11 Jolanta        Olczak                100.00 +  460: 312  150
    9    12 Karolina       Urbańska              107.72 +  457: 344  158
   11    12 Ewa            Szałas                124.57 +  383: 270  175
   12    23 Łukasz         Sornek                133.88 +  358: 307  184
   13    11 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  320: 357   97
   15     9 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  407: 380  175
   16     3 Jarosław       Olek                  121.79 +  352: 317  172
   17     3 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  422: 351  186
   19    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  413: 309  179
   21    15 Zofia          Gajewska              126.05 +  401: 306  176
   23    12 Adam           Grzelec               114.25 -  278: 411   64
   25     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  480: 312  200
   27     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  270: 429  100
   29     5 Andrzej        Kroc                  132.96 +  417: 269  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2730  / 19 143.68




	Ireneusz Moralewicz 136.87 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  367: 315  179
    2    19 Katarzyna      Dębska                104.34 +  386: 297  154
    3    18 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  462: 322  163
    4    19 Maria          Skutela               116.38 +  444: 283  166
    5    18 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  391: 354  180
    6    19 Konrad         Pajączek              108.53 +  469: 401  159
    7    19 Łukasz         Sornek                133.88 +  399: 311  184
    8    20 Ewa            Szałas                124.57 +  426: 334  175
    9    20 Mirosław       Uglik                 149.57 -  361: 445  100
   10    19 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  448: 397  181
   11    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  346: 329  150
   12    19 Iwona          Wieluńska             116.74 +  385: 333  167
   13    19 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  391: 388  171
   14    19 Jacek          Mańko                 133.67 +  460: 414  184
   15    19 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  401: 369  163
   16     7 Łukasz         Baranowski            124.71 -  375: 525   75
   17    24 Andrzej        Kroc                  132.96 +  434: 332  183
   18    15 Wojciech       Zemło                 141.44 -  352: 383   91
   19    19 Maciej         Czupryniak            144.41 -  357: 473   94
   20    13 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  324: 461   98
   21     3 Jan            Mrozowski             143.02 -  353: 370   93
   22     7 Kamil          Górka                 157.52 -  370: 443  108
   23     3 Michał         Alabrudziński         160.47 +  338: 329  210
   24    10 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  396: 365  209
   25    11 Dominik        Piasecki              133.93 +  381: 280  184
   26     1 Zofia          Gajewska              126.05 -  329: 426   76
   27    10 Jakub          Błażejewski           139.62 +  424: 411  190
   28    11 Adam           Grzelec               114.25 -  346: 406   64
   29    11 Rafał          Wesołowski            139.43 +  331: 328  189
   30    11 Szymon         Płachta               140.17 -  284: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4430  / 30 147.67




	Krzysztof Sporczyk 135.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  424: 286  166
    2    23 Jakub          Onoszko               121.12 -  290: 342   71
    3    23 Konrad         Pajączek              108.53 -  331: 346   59
    4    23 Agnieszka      Matus                 119.95 -  350: 380   70
    5    22 Maria          Skutela               116.38 +  372: 316  166
    6    22 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  297: 359   82
    7    23 Joanna         Juszczak              132.38 -  315: 378   82
    8    21 Mirosław       Uglik                 149.57 +  372: 351  200
    9    21 Maciej         Rzychoń               142.31 -  393: 404   92
   10    23 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  398: 430   85
   11    21 Karolina       Urbańska              107.72 +  411: 278  158
   12     5 Jacek          Mańko                 133.67 +  430: 310  184
   13    21 Anna           Arana                 111.06 +  331: 326  161
   14    22 Iwona          Wieluńska             116.74 -  381: 394   67
   15     2 Sławomir       Długosz               115.21 -  415: 436   65
   16     9 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  318: 419   91
   17     3 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  351: 422   88
   18     6 Dominik        Urbacki               151.85 -  307: 503  102
   19     2 Wojciech       Zemło                 141.44 -  338: 472   91
   20    10 Radosław       Jachna                134.37 -  376: 386   84
   21    10 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  332: 485  109
   22     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  292: 362  110
   23     6 Jan            Mrozowski             143.02 +  371: 300  193
   24    20 Łukasz         Bobowski              142.51 -  356: 399   93
   25    16 Adam           Grzelec               114.25 -  349: 405   64
   26    15 Agata          Kuć                   125.26 +  358: 346  175
   27    16 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  350: 421   83
   28    14 Zofia          Gajewska              126.05 -  384: 411   76
   29    10 Natalia        Woźniak               132.77 +  380: 340  183
   30    10 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  346: 340  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3429  / 30 114.30




	Irena Sołdan 134.96 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  489: 339  163
    2    24 Łukasz         Baranowski            124.71 +  496: 286  175
    3    24 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  425: 265  180
    4    21 Katarzyna      Ślusarska             123.56 -  353: 457   74
    5    24 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  425: 397  175
    6    21 Jarosław       Olek                  121.79 +  425: 326  172
    7    21 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  311: 383   81
    8    22 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  324: 365   97
    9    22 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  352: 377   85
   10    22 Łukasz         Sornek                133.88 +  364: 329  184
   11    22 Jacek          Mańko                 133.67 -  298: 397   84
   12     7 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  395: 388  171
   13    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  523: 252  150
   14    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  526: 214  150
   15     1 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  358: 481   91
   16    11 Katarzyna      Dębska                104.34 -  369: 387   54
   17     1 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  381: 396   98
   18     5 Maciej         Czupryniak            144.41 +  438: 427  194
   19     3 Andrzej        Kroc                  132.96 +  395: 307  183
   20     9 Jakub          Szymczak              152.81 -  291: 452  103
   21    11 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  350: 411  100
   22     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  299: 546  109
   23     5 Łukasz         Bobowski              142.51 -  393: 401   93
   24    17 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  319: 432  100
   25    14 Jakub          Błażejewski           139.62 +  401: 316  190
   26    16 Adam           Grzelec               114.25 -  359: 472   64
   27    13 Bogusław       Szyszka               140.66 -  309: 458   91
   28    15 Dominik        Piasecki              133.93 -  411: 436   84
   29    12 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  361: 396   79
   30    12 Natalia        Woźniak               132.77 +  493: 390  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3757  / 30 125.23




	Krzysztof Kałuża 134.59 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  344: 454   93
    3    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  322: 458   90
    4    26 Agata          Kuć                   125.26 +  475: 302  175
    5    30 Bogusław       Szyszka               140.66 -  409: 419   91
    8    18 Natalia        Woźniak               132.77 +  495: 315  183
    9    22 Irena          Sołdan                134.96 +  377: 352  185
   10    23 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  430: 398  186
   11     9 Piotr          Pietuchowski          148.31 +  478: 281  198
   12    22 Dominik        Urbacki               151.85 -  390: 435  102
   13    14 Wojciech       Zemło                 141.44 -  319: 394   91
   14    13 Jakub          Szymczak              152.81 +  354: 345  203
   15    29 Michał         Alabrudziński         160.47 -  231: 417  110
   16    30 Kacper         Zegadło               150.26 +  586: 269  200
   18    23 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  411: 343  171
   19    27 Filip          Klar                  118.73 +  402: 338  169
   20    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  397: 306  150
   21    26 Katarzyna      Dębska                104.34 +  451: 257  154
   22    23 Sławomir       Długosz               115.21 +  415: 315  165
   24    30 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  432: 335  166
   25    22 Jacek          Baltyn                130.29 +  465: 324  180
   27    23 Jarosław       Olek                  121.79 +  419: 364  172
   28    22 Maria          Skutela               116.38 -  375: 395   66
   29    20 Mirosław       Uglik                 149.57 -  359: 392  100
   30    18 Miłosz         Wrzałek               146.65 =  368: 368  147
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3547  / 24 147.79




	Radosław Jachna 134.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Olek                  121.79 +  387: 311  172
    2    16 Maria          Skutela               116.38 -  332: 376   66
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  350: 332  179
    4    15 Sławomir       Długosz               115.21 +  420: 393  165
    5    13 Łukasz         Baranowski            124.71 +  431: 340  175
    6    15 Jakub          Onoszko               121.12 +  575: 312  171
    7    15 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  331: 313  171
    8    14 Jacek          Mańko                 133.67 -  357: 426   84
    9    16 Iwona          Wieluńska             116.74 +  623: 193  167
   10    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  406: 305  150
   11    14 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  348: 396   97
   12    11 Mirosław       Uglik                 149.57 -  318: 324  100
   13    15 Łukasz         Sornek                133.88 +  389: 380  184
   14    14 Ewa            Szałas                124.57 +  360: 340  175
   15    13 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  378: 345  180
   16    28 Konrad         Pajączek              108.53 +  350: 337  159
   17    21 Natalia        Woźniak               132.77 +  442: 292  183
   18    16 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  342: 405   79
   19     4 Szymon         Płachta               140.17 -  400: 424   90
   20    10 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  386: 376  186
   21    19 Adam           Grzelec               114.25 +  400: 360  164
   22    13 Dawid          Pikul                 159.65 -  333: 446  110
   23    16 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  299: 350   83
   24     7 Bogusław       Szyszka               140.66 -  307: 373   91
   25     4 Kacper         Zegadło               150.26 +  418: 324  200
   26    26 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  305: 339  100
   27     6 Jan            Mrozowski             143.02 -  335: 443   93
   28     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  352: 400  100
   29     6 Piotr          Pietuchowski          148.31 +  370: 324  198
   30     6 Dominik        Urbacki               151.85 -  360: 422  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4174  / 30 139.13




	Dariusz Ulatowski 134.25 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  385: 402   90
    2    25 Dawid          Pikul                 159.65 +  383: 373  210
    3     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  339: 366   93
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  489: 404  200
    5     2 Michał         Alabrudziński         160.47 +  385: 375  210
    6     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  226: 469  109
    7    13 Jakub          Szymczak              152.81 -  360: 364  103
    8    13 Wojciech       Zemło                 141.44 +  477: 345  191
    9    11 Piotr          Pietuchowski          148.31 +  475: 296  198
   10     9 Dominik        Urbacki               151.85 -  324: 497  102
   11    23 Rafał          Wesołowski            139.43 +  464: 264  189
   12     6 Szymon         Płachta               140.17 +  395: 360  190
   13    17 Natalia        Woźniak               132.77 -  306: 330   83
   14    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  343: 360  104
   15    27 Bogusław       Szyszka               140.66 -  298: 414   91
   16    15 Dominik        Piasecki              133.93 +  416: 333  184
   17    11 Ewa            Szałas                124.57 +  548: 243  175
   18    21 Maciej         Rzychoń               142.31 +  398: 329  192
   19    23 Mirosław       Uglik                 149.57 -  272: 509  100
   20    19 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  386: 343  197
   21     8 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  455: 444  182
   22    29 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  345: 344  175
   23    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  489: 284  180
   24    13 Jacek          Baltyn                130.29 +  500: 325  180
   25    30 Łukasz         Baranowski            124.71 +  421: 304  175
   26    29 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  458: 271  166
   27    27 Sławomir       Długosz               115.21 +  481: 344  165
   28    26 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  341: 407   79
   29    31 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  496: 276  150
   30    32 Iwona          Wieluńska             116.74 +  432: 367  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4630  / 30 154.33




	Dominik Piasecki 133.93 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    30 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  361: 377   81
    4    29 Mirosław       Uglik                 149.57 +  474: 309  200
    5    31 Łukasz         Sornek                133.88 -  317: 372   84
    6    31 Ewa            Szałas                124.57 -  411: 435   75
    7    29 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  445: 333  174
    8    29 Jacek          Baltyn                130.29 -  338: 416   80
    9    29 Maria          Skutela               116.38 +  416: 358  166
   10    32 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  428: 443   75
   11    30 Sławomir       Długosz               115.21 -  374: 393   65
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  397: 462   79
   13    30 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  339: 283  166
   14    30 Jakub          Onoszko               121.12 +  383: 381  171
   15    25 Jacek          Mańko                 133.67 -  323: 495   84
   16    15 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  333: 416   84
   17    16 Kacper         Zegadło               150.26 +  349: 331  200
   18     1 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  336: 389  109
   19    15 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  346: 310  200
   20     7 Jan            Mrozowski             143.02 +  360: 340  193
   21    14 Dominik        Urbacki               151.85 -  323: 380  102
   22    12 Maciej         Czupryniak            144.41 +  488: 360  194
   23    15 Wojciech       Zemło                 141.44 -  396: 408   91
   24     5 Jakub          Szymczak              152.81 -  400: 423  103
   25    11 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  280: 381   87
   26     2 Natalia        Woźniak               132.77 -  365: 424   83
   27    14 Rafał          Wesołowski            139.43 -  378: 396   89
   28    15 Irena          Sołdan                134.96 +  436: 411  185
   29    16 Adam           Grzelec               114.25 +  445: 349  164
   30    13 Jakub          Błażejewski           139.62 +  553: 317  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3574  / 28 127.64




	Łukasz Sornek 133.88 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  442: 384  200
    2     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  380: 451   93
    3    27 Agata          Kuć                   125.26 -  403: 413   75
    5    31 Dominik        Piasecki              133.93 +  372: 317  184
    6    29 Zofia          Gajewska              126.05 +  404: 325  176
    7    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  311: 399   87
    8    19 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  423: 286  204
    9    23 Szymon         Płachta               140.17 +  382: 311  190
   10    22 Irena          Sołdan                134.96 -  329: 364   85
   11    10 Maciej         Czupryniak            144.41 -  357: 461   94
   12    23 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  307: 358   88
   13    15 Radosław       Jachna                134.37 -  380: 389   84
   14    16 Andrzej        Kroc                  132.96 -  317: 426   83
   15    30 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  426: 436  109
   16    31 Michał         Alabrudziński         160.47 -  395: 478  110
   17    10 Karolina       Urbańska              107.72 -  403: 590   58
   18    22 Jacek          Mańko                 133.67 -  332: 429   84
   19    28 Iwona          Wieluńska             116.74 +  495: 306  167
   20    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  335: 312  150
   21    27 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  366: 272  191
   22    22 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  463: 380  179
   23    31 Jakub          Onoszko               121.12 +  460: 277  171
   24    31 Łukasz         Baranowski            124.71 -  382: 394   75
   25    23 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  341: 333  174
   26    22 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  334: 391   80
   27    24 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  439: 351  175
   28    24 Maciej         Dąbrowski             112.74 -  374: 393   63
   29    17 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  338: 486   97
   30    20 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  338: 483   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3623  / 29 124.93




	Jacek Mańko 133.67 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  264: 420  110
    2    28 Agata          Kuć                   125.26 +  357: 317  175
    3     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  367: 448   93
    4     5 Kamil          Górka                 157.52 -  346: 379  108
    5     1 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  381: 298  209
    6     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  350: 375  100
    7    14 Wojciech       Zemło                 141.44 +  438: 407  191
    8    14 Radosław       Jachna                134.37 +  426: 357  184
    9     9 Maciej         Czupryniak            144.41 -  323: 521   94
   10    10 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  384: 401   98
   11    22 Irena          Sołdan                134.96 +  397: 298  185
   12     5 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  310: 430   86
   13    18 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  378: 373  204
   14    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  414: 460   87
   15    25 Dominik        Piasecki              133.93 +  495: 323  184
   16    13 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  288: 407   83
   17     9 Maciej         Rzychoń               142.31 -  303: 342   92
   18    22 Łukasz         Sornek                133.88 +  429: 332  184
   19    21 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  449: 390  197
   20    18 Grzegorz       Kurowski              146.98 +  415: 329  197
   21     7 Jarosław       Olek                  121.79 +  340: 316  172
   22    30 Maria          Skutela               116.38 +  427: 205  166
   23    24 Agnieszka      Matus                 119.95 +  408: 389  170
   24    14 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  353: 429   80
   25    31 Jakub          Onoszko               121.12 -  339: 467   71
   26    30 Łukasz         Baranowski            124.71 -  332: 459   75
   27    25 Katarzyna      Dębska                104.34 +  479: 243  154
   28    25 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  288: 386   91
   29    29 Filip          Klar                  118.73 +  469: 307  169
   30    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  366: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4159  / 30 138.63




	Andrzej Kroc 132.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maria          Skutela               116.38 -  333: 417   66
    2    13 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  376: 355  163
    3    16 Katarzyna      Dębska                104.34 +  400: 336  154
    4    13 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  357: 368   91
    5    16 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  357: 452   66
    6    13 Łukasz         Baranowski            124.71 -  361: 434   75
    7    16 Karolina       Urbańska              107.72 -  331: 360   58
    8    15 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  381: 430   71
    9    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  371: 311  150
   10    16 Anna           Arana                 111.06 +  356: 320  161
   11    15 Mirosław       Uglik                 149.57 -  372: 428  100
   12    12 Joanna         Juszczak              132.38 -  391: 424   82
   13    16 Ewa            Szałas                124.57 -  308: 359   75
   14    16 Łukasz         Sornek                133.88 +  426: 317  184
   15    16 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  396: 297  174
   16    25 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  447: 324  180
   17    24 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  332: 434   87
   18    13 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  418: 296  204
   19     3 Irena          Sołdan                134.96 -  307: 395   85
   20    12 Szymon         Płachta               140.17 -  317: 473   90
   21    20 Dawid          Pikul                 159.65 -  338: 367  110
   22    14 Jakub          Błażejewski           139.62 -  324: 408   90
   23    13 Zofia          Gajewska              126.05 +  403: 302  176
   24     8 Ryszard        Korpalski             118.14 +  473: 281  168
   25     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  431: 383  209
   26    28 Michał         Alabrudziński         160.47 +  437: 305  210
   27     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  230: 447   93
   28     6 Kamil          Górka                 157.52 -  314: 384  108
   29     5 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  269: 417   88
   30     8 Rafał          Matczak               139.17 +  464: 279  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3757  / 30 125.23




	Natalia Woźniak 132.77 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Dębska                104.34 -  381: 409   54
    2    18 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  367: 408   91
    3    19 Maria          Skutela               116.38 +  337: 332  166
    4    17 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  413: 548   82
    5    20 Konrad         Pajączek              108.53 +  461: 303  159
    6    18 Jacek          Baltyn                130.29 +  430: 290  180
    7    18 Leszek         Stecuła               124.95 +  438: 380  175
    8    18 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  315: 495   85
    9    18 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  344: 415   97
   10    18 Grzegorz       Kurowski              146.98 +  452: 264  197
   11    18 Filip          Klar                  118.73 -  358: 394   69
   12    17 Anna           Arana                 111.06 +  391: 357  161
   13    17 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  330: 306  184
   14    18 Karolina       Urbańska              107.72 -  343: 358   58
   15    18 Łukasz         Baranowski            124.71 +  436: 403  175
   16     6 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  403: 443   63
   17    21 Radosław       Jachna                134.37 -  292: 442   84
   18    14 Jakub          Szymczak              152.81 -  371: 396  103
   19    18 Dominik        Urbacki               151.85 -  382: 412  102
   20    15 Maciej         Czupryniak            144.41 -  361: 390   94
   21     1 Kamil          Górka                 157.52 -  231: 462  108
   22     6 Jan            Mrozowski             143.02 +  440: 435  193
   23     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  386: 335  209
   24     9 Michał         Alabrudziński         160.47 -  315: 556  110
   25    10 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  421: 306  183
   26     2 Dominik        Piasecki              133.93 +  424: 365  184
   27    12 Adam           Grzelec               114.25 -  380: 386   64
   28    10 Agata          Kuć                   125.26 +  458: 290  175
   29    10 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  340: 380   86
   30    12 Irena          Sołdan                134.96 -  390: 493   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3776  / 30 125.87




	Małgorzata Szczygieł 132.54 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Iwona          Wieluńska             116.74 +  419: 278  167
    2    31 Anna           Arana                 111.06 +  388: 383  161
    3    31 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  310: 433   97
    4    31 Joanna         Juszczak              132.38 -  340: 440   82
    5    29 Maciej         Rzychoń               142.31 +  438: 350  192
    6    32 Leszek         Stecuła               124.95 +  387: 316  175
    7    32 Jacek          Baltyn                130.29 +  397: 330  180
    8    30 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  465: 383  180
    9    30 Jarosław       Olek                  121.79 +  414: 341  172
   10    30 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  372: 348  182
   11    32 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  309: 384   91
   12    15 Sławomir       Długosz               115.21 +  400: 315  165
   13    31 Jakub          Onoszko               121.12 -  323: 368   71
   14    31 Łukasz         Baranowski            124.71 +  343: 338  175
   15    28 Karolina       Urbańska              107.72 -  302: 353   58
   16    13 Jacek          Mańko                 133.67 +  407: 288  184
   17    15 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  336: 363  100
   18     2 Michał         Alabrudziński         160.47 -  442: 444  110
   19    14 Łukasz         Bobowski              142.51 -  322: 411   93
   20     6 Kamil          Górka                 157.52 -  314: 361  108
   22    11 Rafał          Matczak               139.17 +  403: 306  189
   23    16 Radosław       Jachna                134.37 +  350: 299  184
   24     6 Wojciech       Zemło                 141.44 -  307: 349   91
   25    10 Natalia        Woźniak               132.77 -  306: 421   83
   26     4 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  301: 422  104
   27    16 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  421: 350  186
   28    13 Rafał          Wesołowski            139.43 -  279: 438   89
   29    14 Jakub          Błażejewski           139.62 -  353: 486   90
   30    15 Dawid          Pikul                 159.65 -  334: 453  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3869  / 29 133.41




	Joanna Juszczak 132.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Kacper         Zegadło               150.26 -  242: 504  100
    3    29 Ryszard        Korpalski             118.14 +  402: 392  168
    4    31 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  440: 340  183
    5    28 Dawid          Pikul                 159.65 -  341: 366  110
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  378: 315  186
    8    24 Rafał          Wesołowski            139.43 -  314: 412   89
    9    17 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  448: 381  179
   12    12 Andrzej        Kroc                  132.96 +  424: 391  183
   13     9 Rafał          Matczak               139.17 -  267: 417   89
   16    23 Jan            Mrozowski             143.02 +  410: 346  193
   17    27 Iwona          Wieluńska             116.74 -  405: 412   67
   18    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  315: 308  150
   20    17 Karolina       Urbańska              107.72 +  457: 298  158
   21    22 Łukasz         Baranowski            124.71 +  482: 329  175
   22    20 Jakub          Onoszko               121.12 +  433: 374  171
   23    20 Katarzyna      Dębska                104.34 +  418: 289  154
   24     1 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  424: 336  179
   25    17 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  445: 377  163
   26    10 Jarosław       Olek                  121.79 +  418: 269  172
   27    19 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  460: 292  174
   28    17 Jacek          Baltyn                130.29 -  347: 487   80
   29    18 Leszek         Stecuła               124.95 +  440: 256  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3298  / 22 149.91




	Szymon Dąbrowski 132.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Szymczak              152.81 -  306: 391  103
    3    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  420: 328  204
    4    17 Natalia        Woźniak               132.77 +  548: 413  183
    5    21 Rafał          Wesołowski            139.43 -  279: 478   89
    6    22 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  359: 297  186
    7    25 Dawid          Pikul                 159.65 +  465: 365  210
    8    28 Agata          Kuć                   125.26 -  385: 392   75
    9    32 Ryszard        Korpalski             118.14 -  354: 395   68
   10    30 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  348: 372   83
   11     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  176: 464  110
   12    27 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  348: 384  100
   13     8 Kamil          Górka                 157.52 -  380: 470  108
   14     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  303: 453   93
   15    12 Rafał          Matczak               139.17 +  419: 318  189
   18    32 Waldemar       Dębski                100.00 +  417: 327  150
   19     5 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  382: 354  166
   20    28 Jakub          Onoszko               121.12 +  397: 319  171
   21     8 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  444: 455   84
   22    32 Karolina       Urbańska              107.72 +  416: 361  158
   23    28 Iwona          Wieluńska             116.74 +  398: 393  167
   24    28 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  357: 289  150
   27    22 Maciej         Rzychoń               142.31 -  368: 389   92
   28    23 Ewa            Szałas                124.57 -  351: 356   75
   29    24 Konrad         Pajączek              108.53 +  390: 353  159
   30    24 Agnieszka      Matus                 119.95 +  391: 350  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3343  / 25 133.72




	Małgorzata Deszczyńska 131.49 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  473: 297  200
    2     1 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  284: 453  109
    3    30 Dominik        Piasecki              133.93 +  377: 361  184
    6    28 Adam           Grzelec               114.25 +  400: 362  164
    7    21 Irena          Sołdan                134.96 +  383: 311  185
   10    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  397: 448   87
   11    16 Wojciech       Zemło                 141.44 +  389: 306  191
   14    11 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  322: 412   98
   15     6 Kamil          Górka                 157.52 -  357: 457  108
   16    24 Łukasz         Bobowski              142.51 -  340: 413   93
   18    19 Iwona          Wieluńska             116.74 -  308: 339   67
   19    24 Karolina       Urbańska              107.72 +  399: 214  158
   20    20 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  345: 356   71
   21    23 Jakub          Onoszko               121.12 +  400: 376  171
   22    18 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  372: 343  163
   23    19 Sławomir       Długosz               115.21 +  365: 363  165
   24     2 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  468: 355  191
   25    20 Jarosław       Olek                  121.79 +  315: 281  172
   26    12 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  443: 287  163
   27    20 Agnieszka      Matus                 119.95 +  430: 343  170
   28    20 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  475: 243  180
   30    17 Ewa            Szałas                124.57 +  360: 314  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3265  / 22 148.41




	Jacek Baltyn 130.29 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 +  406: 337  204
    6    18 Natalia        Woźniak               132.77 -  290: 430   83
    7    32 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  330: 397   83
    8    29 Dominik        Piasecki              133.93 +  416: 338  184
    9    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  233: 367  110
   10    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  276: 503   90
   12     3 Łukasz         Bobowski              142.51 -  309: 442   93
   13     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  350: 380  110
   14     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  380: 361  200
   17     5 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  250: 443   66
   18    27 Jakub          Onoszko               121.12 -  330: 360   71
   19    30 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  395: 352  179
   20    21 Waldemar       Dębski                100.00 -  333: 360   50
   24    13 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  325: 500   84
   25    22 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  324: 465   85
   26    21 Maciej         Rzychoń               142.31 -  307: 392   92
   27    17 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  303: 380   97
   28    17 Joanna         Juszczak              132.38 +  487: 347  182
   29    21 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  364: 301  175
   30    22 Maria          Skutela               116.38 +  370: 338  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2404  / 20 120.20




	Rafał Błaszkiewicz 129.70 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Matczak               139.17 +  480: 375  189
    2    10 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  328: 418   98
    3    24 Irena          Sołdan                134.96 -  265: 425   85
    4    22 Rafał          Wesołowski            139.43 +  403: 356  189
    5    18 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  354: 391   87
    6    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  318: 440  104
    7    31 Bogusław       Szyszka               140.66 +  415: 323  191
    8    30 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  383: 465   83
    9    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  297: 438   90
   10    28 Adam           Grzelec               114.25 +  417: 325  164
   11     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  275: 525   93
   13     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  466: 428  209
   14     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  296: 370  100
   15    13 Radosław       Jachna                134.37 -  345: 378   84
   16    25 Andrzej        Kroc                  132.96 -  324: 447   83
   17     6 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  398: 375  163
   18    25 Łukasz         Baranowski            124.71 +  467: 404  175
   19    29 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  337: 354   91
   20    22 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  387: 393   79
   21    29 Jolanta        Olczak                100.00 +  508: 276  150
   22    28 Iwona          Wieluńska             116.74 +  377: 291  167
   23    21 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  284: 489   84
   24    14 Jacek          Mańko                 133.67 +  429: 353  184
   25    21 Maciej         Rzychoń               142.31 -  306: 448   92
   26    22 Łukasz         Sornek                133.88 +  391: 334  184
   27    18 Mirosław       Uglik                 149.57 -  273: 487  100
   28    20 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  243: 475   81
   29    22 Jarosław       Olek                  121.79 +  486: 248  172
   30    23 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  416: 389  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3746  / 29 129.17




	Monika Gawron-Cieślik 129.10 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Długosz               115.21 +  373: 351  165
    2    20 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  364: 308  179
    3    20 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  390: 329  175
    4    20 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  321: 317  163
    5    19 Agnieszka      Matus                 119.95 +  357: 320  170
    6    20 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  392: 345  174
    7    20 Ewa            Szałas                124.57 -  320: 365   75
    8    17 Maciej         Rzychoń               142.31 -  258: 403   92
    9    17 Joanna         Juszczak              132.38 -  381: 448   82
   10    20 Mirosław       Uglik                 149.57 -  336: 382  100
   11    20 Iwona          Wieluńska             116.74 -  343: 369   67
   12    20 Jolanta        Olczak                100.00 +  442: 295  150
   13    20 Karolina       Urbańska              107.72 -  268: 442   58
   14    20 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  410: 300  171
   15    20 Jakub          Onoszko               121.12 +  403: 331  171
   16     5 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  407: 314  166
   17    22 Jakub          Szymczak              152.81 -  265: 431  103
   18    16 Radosław       Jachna                134.37 +  405: 342  184
   19    20 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  309: 413   88
   20    16 Rafał          Matczak               139.17 -  292: 409   89
   21     2 Łukasz         Bobowski              142.51 -  343: 420   93
   22     8 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  260: 516  100
   23     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  362: 374  100
   24    11 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  354: 403  100
   25    12 Zofia          Gajewska              126.05 +  379: 363  176
   26     3 Bogusław       Szyszka               140.66 -  322: 354   91
   27    11 Agata          Kuć                   125.26 +  443: 365  175
   28    12 Dawid          Pikul                 159.65 +  526: 357  210
   29    12 Irena          Sołdan                134.96 +  396: 361  185
   30    10 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  340: 346   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3938  / 30 131.27




	Grzegorz Koczkodon 129.06 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  315: 367   87
    2    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  308: 364   79
    3    15 Radosław       Jachna                134.37 -  332: 350   84
    4    14 Jakub          Szymczak              152.81 -  387: 412  103
    5    10 Dominik        Urbacki               151.85 -  361: 492  102
    6    10 Maciej         Czupryniak            144.41 -  394: 502   94
    7     8 Łukasz         Bobowski              142.51 +  427: 333  193
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  365: 407  100
    9     2 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  413: 447  100
   10     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  399: 470  110
   11    29 Ryszard        Korpalski             118.14 +  482: 338  168
   12    14 Dominik        Piasecki              133.93 +  462: 397  184
   13    26 Adam           Grzelec               114.25 +  439: 373  164
   14    27 Agata          Kuć                   125.26 +  360: 326  175
   15     4 Rafał          Wesołowski            139.43 +  378: 311  189
   16    10 Szymon         Płachta               140.17 -  238: 404   90
   17    32 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  461: 282  175
   18    30 Jarosław       Olek                  121.79 +  382: 375  172
   19    30 Jacek          Baltyn                130.29 -  352: 395   80
   20    22 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 +  393: 387  180
   21    25 Maciej         Rzychoń               142.31 +  471: 394  192
   22    22 Łukasz         Sornek                133.88 -  380: 463   84
   23    18 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  340: 455   97
   24     1 Joanna         Juszczak              132.38 -  336: 424   82
   25    26 Iwona          Wieluńska             116.74 +  455: 302  167
   26    19 Filip          Klar                  118.73 -  275: 382   69
   27    26 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  447: 289  171
   28    26 Dariusz        Ulatowski             134.25 +  407: 341  184
   29    26 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  340: 499   66
   30    28 Jakub          Onoszko               121.12 -  356: 365   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3812  / 30 127.07




	Zofia Gajewska 126.05 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jolanta        Olczak                100.00 +  338: 274  150
    2    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  367: 335  150
    5    32 Ewa            Szałas                124.57 -  274: 372   75
    6    29 Łukasz         Sornek                133.88 -  325: 404   84
    8    32 Agnieszka      Matus                 119.95 -  300: 471   70
   10    31 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  304: 299  163
   12    16 Katarzyna      Dębska                104.34 -  313: 319   54
   18     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  441: 354  200
   19    13 Jan            Mrozowski             143.02 +  403: 371  193
   21    15 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  306: 401   88
   22     9 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  379: 396   98
   23    13 Andrzej        Kroc                  132.96 -  302: 403   83
   25    12 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  363: 379   79
   26     1 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  426: 329  187
   27    15 Szymon         Płachta               140.17 +  388: 304  190
   28    14 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  411: 384  186
   29    15 Agata          Kuć                   125.26 +  385: 326  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2225  / 17 130.88




	Agata Kuć 125.26 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  528: 329  171
    2    28 Jacek          Mańko                 133.67 -  317: 357   84
    3    27 Łukasz         Sornek                133.88 +  413: 403  184
    4    26 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  302: 475   85
    5    25 Mirosław       Uglik                 149.57 -  350: 381  100
    6    27 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  350: 449   97
    7    27 Jarosław       Olek                  121.79 -  376: 429   72
    8    28 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  392: 385  182
    9    27 Agnieszka      Matus                 119.95 -  360: 394   70
   10    27 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  446: 360  174
   11    27 Łukasz         Baranowski            124.71 -  467: 484   75
   12    31 Jakub          Onoszko               121.12 -  333: 404   71
   13    27 Sławomir       Długosz               115.21 +  454: 424  165
   14    27 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  326: 360   79
   15    23 Jolanta        Olczak                100.00 +  412: 214  150
   16    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  424: 339  150
   17    17 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  328: 356  100
   18    11 Jan            Mrozowski             143.02 -  280: 405   93
   19    11 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  366: 391  109
   20     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  333: 561  100
   21    18 Wojciech       Zemło                 141.44 -  389: 426   91
   22    15 Jakub          Szymczak              152.81 -  314: 410  103
   23    11 Rafał          Matczak               139.17 -  377: 439   89
   24    22 Maciej         Czupryniak            144.41 -  323: 339   94
   25    13 Szymon         Płachta               140.17 +  430: 422  190
   26    15 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  346: 358   86
   27    11 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  365: 443   79
   28    10 Natalia        Woźniak               132.77 -  290: 458   83
   29    15 Zofia          Gajewska              126.05 -  326: 385   76
   30    16 Bogusław       Szyszka               140.66 -  300: 359   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3293  / 30 109.77




	Leszek Stecuła 124.95 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 157.52 -  350: 431  108
    3    28 Adam           Grzelec               114.25 +  349: 323  164
    4    27 Jakub          Błażejewski           139.62 +  412: 385  190
    6    32 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  316: 387   83
    7    18 Natalia        Woźniak               132.77 -  380: 438   83
    9    24 Rafał          Wesołowski            139.43 +  351: 314  189
   10    21 Szymon         Płachta               140.17 +  349: 337  190
   16    32 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  484: 399  200
   17    12 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  324: 437   71
   18    24 Karolina       Urbańska              107.72 +  468: 326  158
   19    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  381: 318  150
   20    29 Anna           Arana                 111.06 -  294: 410   61
   21    28 Waldemar       Dębski                100.00 +  428: 291  150
   23    30 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  320: 328   66
   24    32 Jakub          Onoszko               121.12 -  327: 400   71
   26    24 Konrad         Pajączek              108.53 -  372: 406   59
   29    18 Joanna         Juszczak              132.38 -  256: 440   82
   30    19 Mirosław       Uglik                 149.57 -  304: 366  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2175  / 18 120.83




	Łukasz Baranowski 124.71 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Płachta               140.17 -  320: 439   90
    2    24 Irena          Sołdan                134.96 -  286: 496   85
    3    11 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  349: 395   98
    4    11 Dominik        Urbacki               151.85 -  393: 444  102
    5    13 Radosław       Jachna                134.37 -  340: 431   84
    6    13 Andrzej        Kroc                  132.96 +  434: 361  183
    7     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  312: 578  109
    8     4 Michał         Alabrudziński         160.47 +  433: 369  210
    9     8 Kamil          Górka                 157.52 +  490: 377  208
   10     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  288: 405   93
   11    27 Agata          Kuć                   125.26 +  484: 467  175
   12    29 Jakub          Błażejewski           139.62 +  493: 419  190
   13    32 Bogusław       Szyszka               140.66 -  257: 404   91
   14    31 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  338: 343   83
   15    18 Natalia        Woźniak               132.77 -  403: 436   83
   16     7 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  525: 375  187
   17     7 Agnieszka      Matus                 119.95 -  370: 385   70
   18    25 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  404: 467   80
   19     8 Jarosław       Olek                  121.79 -  411: 421   72
   20    27 Maria          Skutela               116.38 +  455: 266  166
   21    22 Joanna         Juszczak              132.38 -  329: 482   82
   22    17 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  367: 444   97
   23    32 Maciej         Rzychoń               142.31 -  332: 386   92
   24    31 Łukasz         Sornek                133.88 +  394: 382  184
   25    30 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  304: 421   84
   26    30 Jacek          Mańko                 133.67 +  459: 332  184
   27    30 Iwona          Wieluńska             116.74 +  510: 298  167
   28    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  401: 363  150
   29    28 Katarzyna      Dębska                104.34 +  385: 278  154
   30    25 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  328: 420   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3744  / 30 124.80




	Bartłomiej Pawlak 124.63 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 141.44 -  309: 398   91
    2    14 Jakub          Szymczak              152.81 -  390: 416  103
    3    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  329: 390   79
    5    24 Irena          Sołdan                134.96 -  397: 425   85
    6    23 Rafał          Wesołowski            139.43 -  409: 411   89
    7    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  263: 386   90
    9    31 Bogusław       Szyszka               140.66 -  345: 508   91
   10    32 Dominik        Piasecki              133.93 +  443: 428  184
   11     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  415: 424  100
   12    28 Michał         Alabrudziński         160.47 +  411: 333  210
   13     6 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  364: 348  200
   15     9 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  380: 407   88
   16     4 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  391: 457   98
   17    32 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  282: 461   79
   18    29 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  373: 381   91
   19     7 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  432: 361  163
   20    25 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  351: 320  166
   21     5 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  407: 345  171
   22    29 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  344: 345   84
   23    27 Filip          Klar                  118.73 -  332: 422   69
   24    27 Anna           Arana                 111.06 +  381: 325  161
   25    18 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  334: 417   97
   26    11 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  468: 322  197
   27    24 Łukasz         Sornek                133.88 -  351: 439   84
   29    21 Jacek          Baltyn                130.29 -  301: 364   80
   30    23 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  389: 416   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3030  / 26 116.54




	Ewa Szałas 124.57 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              142.51 +  343: 337  193
    2     6 Kamil          Górka                 157.52 -  339: 382  108
    3    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  372: 391  110
    4    28 Adam           Grzelec               114.25 +  465: 383  164
    5    32 Zofia          Gajewska              126.05 +  372: 274  176
    6    31 Dominik        Piasecki              133.93 +  435: 411  184
    7    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  365: 320  179
    8    20 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  334: 426   87
   11    12 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  270: 383   88
   12    21 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  377: 435   98
   13    16 Andrzej        Kroc                  132.96 +  359: 308  183
   14    14 Radosław       Jachna                134.37 -  340: 360   84
   15    31 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  373: 437  100
   17    11 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  243: 548   84
   19    25 Anna           Arana                 111.06 +  383: 331  161
   20    32 Filip          Klar                  118.73 -  270: 411   69
   22    21 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  330: 439   91
   23    29 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  372: 418   63
   25    24 Konrad         Pajączek              108.53 +  347: 282  159
   26    23 Agnieszka      Matus                 119.95 +  410: 339  170
   27    21 Maria          Skutela               116.38 -  398: 401   66
   28    23 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  356: 351  182
   30    17 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  314: 360   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2880  / 23 125.22




	Katarzyna Ślusarska 123.56 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  393: 490   98
    2     9 Dominik        Urbacki               151.85 -  310: 521  102
    3    21 Szymon         Płachta               140.17 -  303: 397   90
    4    21 Irena          Sołdan                134.96 +  457: 353  185
    6    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  345: 392   79
    7    29 Dominik        Piasecki              133.93 -  333: 445   84
    8    31 Ryszard        Korpalski             118.14 -  345: 351   68
   10    27 Agata          Kuć                   125.26 -  360: 446   75
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  309: 457  100
   12     2 Kamil          Górka                 157.52 -  275: 577  108
   13     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  410: 438  100
   14     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 +  378: 340  209
   15    16 Andrzej        Kroc                  132.96 -  297: 396   83
   16    26 Wojciech       Zemło                 141.44 -  381: 384   91
   18    28 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  282: 357   66
   20    23 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  372: 350  191
   21    30 Iwona          Wieluńska             116.74 +  424: 393  167
   22    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  365: 311  150
   23    22 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  324: 354   71
   25    23 Łukasz         Sornek                133.88 -  333: 341   84
   27    19 Joanna         Juszczak              132.38 -  292: 460   82
   28    18 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  330: 460   97
   30    21 Maciej         Dąbrowski             112.74 -  339: 472   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2443  / 23 106.22




	Samir Chakrar 123.26 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Jarosław Olek 121.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Jachna                134.37 -  311: 387   84
    2    15 Wojciech       Zemło                 141.44 +  452: 434  191
    4    18 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  271: 446  104
    5    23 Szymon         Płachta               140.17 -  312: 374   90
    6    21 Irena          Sołdan                134.96 -  326: 425   85
    7    27 Agata          Kuć                   125.26 +  429: 376  175
    8    26 Adam           Grzelec               114.25 +  408: 345  164
    9    30 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  341: 414   83
   11     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  363: 402  109
   13     5 Łukasz         Bobowski              142.51 -  292: 450   93
   14     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  237: 414  100
   15    11 Maciej         Czupryniak            144.41 -  400: 417   94
   16     3 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  317: 352   88
   17    29 Katarzyna      Dębska                104.34 +  471: 303  154
   18    30 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  375: 382   79
   19     8 Łukasz         Baranowski            124.71 +  421: 411  175
   20    26 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  426: 333  163
   21     7 Jacek          Mańko                 133.67 -  316: 340   84
   22    31 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  367: 335  171
   24    26 Filip          Klar                  118.73 +  466: 365  169
   25    20 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  281: 315   81
   26    10 Joanna         Juszczak              132.38 -  269: 418   82
   27    23 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  364: 419   85
   28    21 Maciej         Rzychoń               142.31 -  302: 396   92
   29    22 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  248: 486   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2875  / 25 115.00




	Jakub Onoszko 121.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            139.43 -  345: 438   89
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  342: 290  186
    3     9 Dominik        Urbacki               151.85 -  256: 532  102
    4     9 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  319: 465   98
    5    14 Wojciech       Zemło                 141.44 -  375: 386   91
    6    15 Radosław       Jachna                134.37 -  312: 575   84
    7     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  236: 514  100
    8     2 Kacper         Zegadło               150.26 -  385: 401  100
    9     6 Łukasz         Bobowski              142.51 +  590: 321  193
   10     7 Jan            Mrozowski             143.02 +  463: 438  193
   11    28 Adam           Grzelec               114.25 -  364: 419   64
   12    31 Agata          Kuć                   125.26 +  404: 333  175
   13    31 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  368: 323  183
   14    30 Dominik        Piasecki              133.93 -  381: 383   84
   15    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  331: 403   79
   16     8 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  352: 377  104
   17     8 Konrad         Pajączek              108.53 +  330: 300  159
   18    27 Jacek          Baltyn                130.29 +  360: 330  180
   19     6 Maria          Skutela               116.38 -  360: 367   66
   20    28 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  319: 397   82
   21    23 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  376: 400   81
   22    20 Joanna         Juszczak              132.38 -  374: 433   82
   23    31 Łukasz         Sornek                133.88 -  277: 460   84
   24    32 Leszek         Stecuła               124.95 +  400: 327  175
   25    31 Jacek          Mańko                 133.67 +  467: 339  184
   26    31 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  324: 373   71
   27    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  424: 375  150
   28    31 Filip          Klar                  118.73 -  343: 432   69
   29    27 Sławomir       Długosz               115.21 +  444: 355  165
   30    28 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  365: 356  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3652  / 30 121.73




	Diana Pietrzykowska 120.65 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Kuć                   125.26 -  329: 528   75
    2    27 Adam           Grzelec               114.25 -  356: 407   64
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  345: 442  100
    4     8 Jan            Mrozowski             143.02 -  383: 385   93
    5     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  310: 475  100
    6     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  319: 430  100
    7    15 Radosław       Jachna                134.37 -  313: 331   84
    8    15 Andrzej        Kroc                  132.96 +  430: 381  183
    9    10 Dominik        Urbacki               151.85 -  335: 394  102
   10    11 Maciej         Czupryniak            144.41 +  405: 297  194
   11    24 Szymon         Płachta               140.17 +  341: 331  190
   12     7 Irena          Sołdan                134.96 -  388: 395   85
   13    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  388: 391   87
   14    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  300: 410   79
   15    26 Ryszard        Korpalski             118.14 +  356: 285  168
   16    14 Bogusław       Szyszka               140.66 +  384: 355  191
   17    12 Leszek         Stecuła               124.95 +  437: 324  175
   18    23 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  343: 411   85
   19    22 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  339: 342   97
   20    20 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  356: 345  181
   21     5 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  345: 407   75
   22    31 Jarosław       Olek                  121.79 -  335: 367   72
   23    22 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  354: 324  174
   24    16 Konrad         Pajączek              108.53 +  433: 373  159
   25    29 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  453: 351  163
   26    31 Jakub          Onoszko               121.12 +  373: 324  171
   27    26 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  289: 447   79
   28    28 Katarzyna      Dębska                104.34 +  374: 312  154
   29    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  365: 314  150
   30    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  399: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3780  / 30 126.00




	Agnieszka Matus 119.95 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dominik        Urbacki               151.85 -  401: 404  102
    2    12 Maciej         Czupryniak            144.41 -  334: 359   94
    3    22 Rafał          Wesołowski            139.43 +  387: 344  189
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  380: 350  186
    5    19 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  320: 357   79
    8    32 Zofia          Gajewska              126.05 +  471: 300  176
    9    27 Agata          Kuć                   125.26 +  394: 360  175
   10    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  311: 501  110
   11     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  278: 410   93
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  414: 370  200
   13     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  391: 394  100
   14     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  305: 530  110
   15    15 Wojciech       Zemło                 141.44 -  333: 393   91
   16    27 Jakub          Szymczak              152.81 -  389: 434  103
   17     7 Łukasz         Baranowski            124.71 +  385: 370  175
   19    31 Katarzyna      Dębska                104.34 +  480: 352  154
   21    31 Filip          Klar                  118.73 -  372: 411   69
   22    25 Anna           Arana                 111.06 +  399: 290  161
   23    24 Jacek          Mańko                 133.67 -  389: 408   84
   24    15 Karolina       Urbańska              107.72 +  368: 300  158
   26    23 Ewa            Szałas                124.57 -  339: 410   75
   27    20 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  343: 430   81
   29    23 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  463: 265  163
   30    24 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  350: 391   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3010  / 24 125.42




	Filip Klar 118.73 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bogusław       Szyszka               140.66 -  284: 357   91
    3     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  332: 402  100
    4     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  365: 596  109
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          150.31 +  442: 387  200
    6     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  308: 336   93
    8    10 Maciej         Czupryniak            144.41 -  302: 580   94
    9    15 Jakub          Szymczak              152.81 -  313: 366  103
   10    14 Wojciech       Zemło                 141.44 +  414: 346  191
   11    18 Natalia        Woźniak               132.77 +  394: 358  183
   12    18 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  415: 465  104
   14    23 Rafał          Wesołowski            139.43 +  493: 314  189
   15    24 Adam           Grzelec               114.25 +  437: 365  164
   16    19 Jakub          Błażejewski           139.62 +  383: 371  190
   18    18 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  291: 517   97
   19    27 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  338: 402   85
   20    32 Ewa            Szałas                124.57 +  411: 270  175
   21    31 Agnieszka      Matus                 119.95 +  411: 372  170
   23    27 Bartłomiej     Pawlak                124.63 +  422: 332  175
   24    26 Jarosław       Olek                  121.79 -  365: 466   72
   25    27 Sławomir       Długosz               115.21 +  333: 323  165
   26    19 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  382: 275  179
   27    32 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  405: 392  163
   28    31 Jakub          Onoszko               121.12 +  432: 343  171
   29    29 Jacek          Mańko                 133.67 -  307: 469   84
   30    30 Karolina       Urbańska              107.72 -  326: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3405  / 25 136.20




	Ryszard Korpalski 118.14 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  458: 240  150
    2    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  390: 370  150
    3    29 Joanna         Juszczak              132.38 -  392: 402   82
    4    32 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  309: 370   97
    7    30 Konrad         Pajączek              108.53 +  370: 300  159
    8    31 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  351: 345  174
    9    32 Szymon         Dąbrowski             132.33 +  395: 354  182
   10    29 Maria          Skutela               116.38 -  387: 395   66
   11    29 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  338: 482   79
   13    29 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  321: 382   63
   14    29 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  399: 361  166
   15    26 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  285: 356   71
   16    16 Karolina       Urbańska              107.72 +  318: 307  158
   17    13 Michał         Alabrudziński         160.47 -  347: 443  110
   20     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  372: 404   93
   21    16 Maciej         Czupryniak            144.41 -  300: 501   94
   22    10 Dominik        Urbacki               151.85 -  309: 410  102
   24     8 Andrzej        Kroc                  132.96 -  281: 473   83
   30    14 Adam           Grzelec               114.25 +  275: 266  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2243  / 19 118.05




	Iwona Wieluńska 116.74 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  278: 419   83
    2    29 Bogusław       Szyszka               140.66 -  374: 404   91
    3     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  290: 474  110
    4     4 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  388: 453  100
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  325: 494  100
    7    10 Maciej         Czupryniak            144.41 -  263: 561   94
    8    12 Dominik        Urbacki               151.85 -  242: 424  102
    9    16 Radosław       Jachna                134.37 -  193: 623   84
   11    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  369: 343  179
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  333: 385   87
   13    24 Rafał          Wesołowski            139.43 -  364: 391   89
   14    22 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  394: 381  186
   16    20 Dawid          Pikul                 159.65 -  380: 447  110
   17    27 Joanna         Juszczak              132.38 +  412: 405  182
   18    19 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 +  339: 308  181
   19    28 Łukasz         Sornek                133.88 -  306: 495   84
   21    30 Katarzyna      Ślusarska             123.56 -  393: 424   74
   22    28 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  291: 377   80
   23    28 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  393: 398   82
   24    25 Maria          Skutela               116.38 -  342: 415   66
   25    26 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  302: 455   79
   26    20 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  271: 430   91
   27    30 Łukasz         Baranowski            124.71 -  298: 510   75
   28    30 Andrzej        Bednaruk              112.87 +  356: 294  163
   29    32 Karolina       Urbańska              107.72 +  372: 344  158
   30    32 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  367: 432   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2814  / 26 108.23




	Maria Skutela 116.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kroc                  132.96 +  417: 333  183
    2    16 Radosław       Jachna                134.37 +  376: 332  184
    3    19 Natalia        Woźniak               132.77 -  332: 337   83
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  283: 444   87
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  316: 372   86
    6    24 Szymon         Płachta               140.17 -  331: 444   90
    8    27 Dawid          Pikul                 159.65 -  296: 494  110
    9    29 Dominik        Piasecki              133.93 -  358: 416   84
   10    29 Ryszard        Korpalski             118.14 +  395: 387  168
   12    26 Kacper         Zegadło               150.26 +  420: 418  200
   13     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  276: 347   93
   14     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  282: 474   93
   16     2 Maciej         Czupryniak            144.41 -  323: 420   94
   17    31 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  351: 355   91
   19     6 Jakub          Onoszko               121.12 +  367: 360  171
   20    27 Łukasz         Baranowski            124.71 -  266: 455   75
   21     6 Karolina       Urbańska              107.72 +  504: 220  158
   22    30 Jacek          Mańko                 133.67 -  205: 427   84
   23    25 Anna           Arana                 111.06 -  330: 399   61
   24    25 Iwona          Wieluńska             116.74 +  415: 342  167
   25    19 Mirosław       Uglik                 149.57 -  258: 491  100
   26     9 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  324: 435   97
   27    21 Ewa            Szałas                124.57 +  401: 398  175
   28    22 Krzysztof      Kałuża                134.59 +  395: 375  185
   30    22 Jacek          Baltyn                130.29 -  338: 370   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2999  / 25 119.96




	Artur Wawrzynowski 116.18 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  286: 424   86
    2    21 Szymon         Płachta               140.17 +  393: 325  190
    3    10 Marek          Dudkiewicz            138.13 +  362: 360  188
    4    10 Rafał          Matczak               139.17 -  336: 369   89
    5    16 Andrzej        Kroc                  132.96 +  452: 357  183
    6    14 Jakub          Szymczak              152.81 -  273: 421  103
    7     4 Kacper         Zegadło               150.26 +  451: 412  200
    8     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 +  368: 307  200
    9     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  286: 413   93
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  257: 517  100
   11    25 Dawid          Pikul                 159.65 +  403: 357  210
   12    32 Adam           Grzelec               114.25 -  372: 389   64
   13    30 Dominik        Piasecki              133.93 -  283: 339   84
   14    29 Ryszard        Korpalski             118.14 -  361: 399   68
   15    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  373: 388  104
   16     5 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  314: 407   79
   17     5 Jacek          Baltyn                130.29 +  443: 250  180
   18    28 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  357: 282  174
   19     5 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  354: 382   82
   20    25 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  320: 351   75
   21    24 Grzegorz       Kurowski              146.98 +  397: 331  197
   22    19 Mirosław       Uglik                 149.57 -  280: 409  100
   23    30 Leszek         Stecuła               124.95 +  328: 320  175
   24    30 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  335: 432   85
   25    32 Karolina       Urbańska              107.72 -  361: 397   58
   26    29 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  271: 458   84
   27    29 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  417: 312  150
   28    29 Jolanta        Olczak                100.00 -  325: 439   50
   29    26 Grzegorz       Koczkodon             129.06 +  499: 340  179
   30    27 Sławomir       Długosz               115.21 +  417: 296  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3795  / 30 126.50




	Sławomir Długosz 115.21 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  351: 373   79
    2    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  281: 359  104
    3    14 Wojciech       Zemło                 141.44 -  281: 409   91
    4    15 Radosław       Jachna                134.37 -  393: 420   84
    5    11 Maciej         Czupryniak            144.41 -  373: 487   94
    6    12 Rafał          Matczak               139.17 +  368: 307  189
    7     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  384: 424  100
    8     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  356: 438   93
    9     3 Kacper         Zegadło               150.26 -  331: 433  100
   10     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  345: 428  109
   11    30 Dominik        Piasecki              133.93 +  393: 374  184
   12    15 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  315: 400   83
   13    27 Agata          Kuć                   125.26 -  424: 454   75
   14    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  331: 487   90
   15     2 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  436: 415  186
   16    12 Rafał          Wesołowski            139.43 -  330: 385   89
   22    23 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  315: 415   85
   23    19 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  363: 365   81
   24     4 Mirosław       Uglik                 149.57 -  257: 512  100
   25    27 Filip          Klar                  118.73 -  323: 333   69
   26    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  335: 305  150
   27    27 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  344: 481   84
   28    27 Karolina       Urbańska              107.72 +  351: 344  158
   29    27 Jakub          Onoszko               121.12 -  355: 444   71
   30    27 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  296: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2614  / 25 104.56




	Adam Grzelec 114.25 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karolina       Urbańska              107.72 -  298: 308   58
    2    27 Diana          Pietrzykowska         120.65 +  407: 356  171
    3    28 Leszek         Stecuła               124.95 -  323: 349   75
    4    28 Ewa            Szałas                124.57 -  383: 465   75
    5    26 Miłosz         Wrzałek               146.65 +  456: 333  197
    6    28 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  362: 400   81
    7    28 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  334: 266  163
    8    26 Jarosław       Olek                  121.79 -  345: 408   72
    9    28 Konrad         Pajączek              108.53 +  376: 326  159
   10    28 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  325: 417   80
   11    28 Jakub          Onoszko               121.12 +  419: 364  171
   12    32 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  389: 372  166
   13    26 Grzegorz       Koczkodon             129.06 -  373: 439   79
   14    28 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  404: 424   91
   15    24 Filip          Klar                  118.73 -  365: 437   69
   16    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  424: 379  150
   17    19 Jan            Mrozowski             143.02 +  436: 328  193
   18    12 Łukasz         Bobowski              142.51 -  295: 316   93
   19    12 Kacper         Zegadło               150.26 -  359: 420  100
   20     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  256: 474  110
   21    19 Radosław       Jachna                134.37 -  360: 400   84
   22    16 Wojciech       Zemło                 141.44 +  375: 336  191
   23    12 Marek          Dudkiewicz            138.13 +  411: 278  188
   24    24 Rafał          Matczak               139.17 +  333: 321  189
   25    16 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  405: 349  186
   26    16 Irena          Sołdan                134.96 +  472: 359  185
   27    12 Natalia        Woźniak               132.77 +  386: 380  183
   28    11 Ireneusz       Moralewicz            136.87 +  406: 346  187
   29    16 Dominik        Piasecki              133.93 -  349: 445   84
   30    14 Ryszard        Korpalski             118.14 -  266: 275   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3898  / 30 129.93




	Andrzej Bednaruk 112.87 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                134.96 -  339: 489   85
    2    22 Rafał          Wesołowski            139.43 -  343: 530   89
    3    12 Rafał          Matczak               139.17 +  355: 315  189
    4    12 Maciej         Czupryniak            144.41 -  289: 361   94
    5    15 Jakub          Szymczak              152.81 -  323: 416  103
    6    16 Wojciech       Zemło                 141.44 -  344: 360   91
    7     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  301: 521  110
    8     1 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  307: 405  109
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          150.31 -  249: 369  100
   10     6 Kamil          Górka                 157.52 -  355: 382  108
   11    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  316: 405   90
   12    30 Dawid          Pikul                 159.65 +  447: 430  210
   13    29 Ryszard        Korpalski             118.14 +  382: 321  168
   14    32 Bogusław       Szyszka               140.66 -  355: 466   91
   15    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  369: 401   87
   16     6 Natalia        Woźniak               132.77 +  443: 403  183
   17     6 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  375: 398   80
   18    26 Konrad         Pajączek              108.53 +  449: 345  159
   19     7 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  361: 432   75
   20    26 Jarosław       Olek                  121.79 -  333: 426   72
   21    21 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  373: 379   97
   22    18 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  343: 372   81
   23    29 Ewa            Szałas                124.57 +  418: 372  175
   24    29 Maciej         Rzychoń               142.31 -  337: 474   92
   25    29 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  351: 453   71
   26    32 Karolina       Urbańska              107.72 +  428: 383  158
   27    32 Filip          Klar                  118.73 -  392: 405   69
   28    30 Iwona          Wieluńska             116.74 -  294: 356   67
   29    25 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  412: 317  191
   30    26 Katarzyna      Dębska                104.34 +  413: 290  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3448  / 30 114.93




	Maciej Dąbrowski 112.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Andrzej        Kroc                  132.96 -  355: 376   83
    3    18 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  322: 462   87
    4    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  317: 321   79
    7    28 Adam           Grzelec               114.25 -  266: 334   64
    8    25 Jakub          Błażejewski           139.62 -  333: 465   90
   10    31 Zofia          Gajewska              126.05 -  299: 304   76
   11     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  368: 453  100
   12    25 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  343: 458  109
   14     6 Kamil          Górka                 157.52 -  341: 443  108
   15    10 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  315: 482   98
   16     1 Dominik        Urbacki               151.85 -  329: 385  102
   17    30 Waldemar       Dębski                100.00 +  391: 298  150
   18    31 Katarzyna      Dębska                104.34 -  300: 319   54
   23    26 Jolanta        Olczak                100.00 +  354: 349  150
   25    17 Joanna         Juszczak              132.38 -  377: 445   82
   26    12 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  287: 443   81
   28    24 Łukasz         Sornek                133.88 +  393: 374  184
   29    23 Agnieszka      Matus                 119.95 -  265: 463   70
   30    21 Katarzyna      Ślusarska             123.56 +  472: 339  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 19 102.16




	Anna Arana 111.06 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Małgorzata     Szczygieł             132.54 -  383: 388   83
    3     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  255: 481  100
    4     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  337: 436  110
    5     5 Łukasz         Bobowski              142.51 -  290: 541   93
    7    11 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  335: 390   88
    8     9 Rafał          Matczak               139.17 +  377: 349  189
    9    13 Wojciech       Zemło                 141.44 -  284: 426   91
   10    16 Andrzej        Kroc                  132.96 -  320: 356   83
   12    17 Natalia        Woźniak               132.77 -  357: 391   83
   13    21 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  326: 331   86
   14    24 Szymon         Płachta               140.17 -  297: 407   90
   15    22 Jakub          Błażejewski           139.62 -  269: 464   90
   17    25 Miłosz         Wrzałek               146.65 -  298: 591   97
   18    17 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  305: 473   97
   19    25 Ewa            Szałas                124.57 -  331: 383   75
   20    29 Leszek         Stecuła               124.95 +  410: 294  175
   22    25 Agnieszka      Matus                 119.95 -  290: 399   70
   23    25 Maria          Skutela               116.38 +  399: 330  166
   24    27 Bartłomiej     Pawlak                124.63 -  325: 381   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 19 102.16




	Konrad Pajączek 108.53 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            144.41 +  346: 340  194
    2    11 Marek          Dudkiewicz            138.13 +  338: 313  188
    3    23 Krzysztof      Sporczyk              135.97 +  346: 331  186
    4    24 Szymon         Płachta               140.17 -  352: 400   90
    5    20 Natalia        Woźniak               132.77 -  303: 461   83
    6    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  401: 469   87
    7    30 Ryszard        Korpalski             118.14 -  300: 370   68
    9    28 Adam           Grzelec               114.25 -  326: 376   64
   11     6 Kamil          Górka                 157.52 -  326: 398  108
   12     4 Jan            Mrozowski             143.02 -  364: 408   93
   15    14 Jakub          Szymczak              152.81 +  412: 322  203
   16    28 Radosław       Jachna                134.37 -  337: 350   84
   17     8 Jakub          Onoszko               121.12 -  300: 330   71
   18    26 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  345: 449   63
   19    32 Waldemar       Dębski                100.00 +  490: 240  150
   20    24 Katarzyna      Dębska                104.34 +  440: 362  154
   21    32 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  375: 357  150
   22    27 Jolanta        Olczak                100.00 +  333: 300  150
   23    23 Karolina       Urbańska              107.72 -  285: 413   58
   24    16 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  373: 433   71
   25    24 Ewa            Szałas                124.57 -  282: 347   75
   26    24 Leszek         Stecuła               124.95 +  406: 372  175
   28    19 Mirosław       Uglik                 149.57 -  317: 487  100
   29    24 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  353: 390   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2747  / 24 114.46




	Karolina Urbańska 107.72 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Grzelec               114.25 +  308: 298  164
    2    26 Jakub          Błażejewski           139.62 -  324: 360   90
    3     6 Kamil          Górka                 157.52 -  311: 421  108
    4     7 Łukasz         Bobowski              142.51 -  320: 432   93
    5     4 Kacper         Zegadło               150.26 -  311: 497  100
    6     1 Michał         Alabrudziński         160.47 -  287: 563  110
    7    16 Andrzej        Kroc                  132.96 +  360: 331  183
    8    16 Jakub          Szymczak              152.81 -  317: 377  103
    9    12 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  344: 457   88
   10    12 Rafał          Matczak               139.17 +  372: 360  189
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              135.97 -  278: 411   86
   12     8 Rafał          Wesołowski            139.43 -  414: 481   89
   13    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 +  442: 268  179
   14    18 Natalia        Woźniak               132.77 +  358: 343  183
   15    28 Małgorzata     Szczygieł             132.54 +  353: 302  183
   16    16 Ryszard        Korpalski             118.14 -  307: 318   68
   17    10 Łukasz         Sornek                133.88 +  590: 403  184
   18    24 Leszek         Stecuła               124.95 -  326: 468   75
   19    24 Małgorzata     Deszczyńska           131.49 -  214: 399   81
   20    17 Joanna         Juszczak              132.38 -  298: 457   82
   21     6 Maria          Skutela               116.38 -  220: 504   66
   22    32 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  361: 416   82
   23    23 Konrad         Pajączek              108.53 +  413: 285  159
   24    15 Agnieszka      Matus                 119.95 -  300: 368   70
   25    32 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  397: 361  166
   26    32 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  383: 428   63
   27    28 Rafał          Dąbrowski             141.13 +  503: 365  191
   28    27 Sławomir       Długosz               115.21 -  344: 351   65
   29    32 Iwona          Wieluńska             116.74 -  344: 372   67
   30    30 Filip          Klar                  118.73 +  350: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3536  / 30 117.87




	Katarzyna Dębska 104.34 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Woźniak               132.77 +  409: 381  183
    2    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  297: 386   87
    3    16 Andrzej        Kroc                  132.96 -  336: 400   83
    4    16 Wojciech       Zemło                 141.44 -  294: 434   91
    5    12 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  341: 345   88
    6     9 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  253: 469   98
    7     6 Kamil          Górka                 157.52 -  287: 503  108
    8     8 Łukasz         Bobowski              142.51 -  285: 451   93
    9     4 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  293: 607  109
   10     3 Kazimierz      Merklejn              150.39 -  241: 541  100
   11    31 Bogusław       Szyszka               140.66 -  275: 430   91
   12    16 Zofia          Gajewska              126.05 +  319: 313  176
   13    28 Jakub          Błażejewski           139.62 -  359: 393   90
   14    25 Dawid          Pikul                 159.65 -  263: 508  110
   15     3 Szymon         Płachta               140.17 -  260: 432   90
   16    11 Irena          Sołdan                134.96 +  387: 369  185
   17    29 Jarosław       Olek                  121.79 -  303: 471   72
   18    31 Maciej         Dąbrowski             112.74 +  319: 300  163
   19    31 Agnieszka      Matus                 119.95 -  352: 480   70
   20    24 Konrad         Pajączek              108.53 -  362: 440   59
   21    26 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  257: 451   85
   22    24 Maciej         Rzychoń               142.31 -  335: 393   92
   23    20 Joanna         Juszczak              132.38 -  289: 418   82
   24     3 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  282: 381   97
   25    28 Jolanta        Olczak                100.00 -  299: 384   50
   26    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  323: 306  150
   27    25 Jacek          Mańko                 133.67 -  243: 479   84
   28    28 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  312: 374   71
   29    28 Łukasz         Baranowski            124.71 -  278: 385   75
   30    26 Andrzej        Bednaruk              112.87 -  290: 413   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2995  / 30  99.83




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ryszard        Korpalski             118.14 -  240: 458   68
    2    32 Zofia          Gajewska              126.05 -  335: 367   76
    4     3 Kacper         Zegadło               150.26 -  276: 457  100
    5     6 Jan            Mrozowski             143.02 -  273: 523   93
    6     6 Kamil          Górka                 157.52 -  266: 402  108
    7    12 Rafał          Matczak               139.17 -  276: 437   89
    9    14 Andrzej        Kroc                  132.96 -  311: 371   83
   10    15 Radosław       Jachna                134.37 -  305: 406   84
   11    19 Ireneusz       Moralewicz            136.87 -  329: 346   87
   13    22 Szymon         Płachta               140.17 -  267: 384   90
   14    21 Irena          Sołdan                134.96 -  214: 526   85
   15    21 Dawid          Pikul                 159.65 -  280: 339  110
   16    17 Agata          Kuć                   125.26 -  339: 424   75
   17    26 Mirosław       Uglik                 149.57 +  355: 345  200
   19    26 Leszek         Stecuła               124.95 -  318: 381   75
   20    30 Krzysztof      Kałuża                134.59 -  306: 397   85
   21    32 Konrad         Pajączek              108.53 -  357: 375   59
   22    26 Katarzyna      Ślusarska             123.56 -  311: 365   74
   24    28 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  289: 357   82
   25    25 Rafał          Dąbrowski             141.13 -  332: 411   91
   26    17 Katarzyna      Dębska                104.34 -  306: 323   54
   27    29 Artur          Wawrzynowski          116.18 -  312: 417   66
   28    32 Łukasz         Baranowski            124.71 -  363: 401   75
   29    31 Dariusz        Ulatowski             134.25 -  276: 496   84
   30    29 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  296: 399   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2164  / 25  86.56




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   17    30 Maciej         Dąbrowski             112.74 -  298: 391   63
   18    32 Szymon         Dąbrowski             132.33 -  327: 417   82
   19    32 Konrad         Pajączek              108.53 -  240: 490   59
   20    21 Jacek          Baltyn                130.29 +  360: 333  180
   21    28 Leszek         Stecuła               124.95 -  291: 428   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     459  /  5  91.80




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zofia          Gajewska              126.05 -  274: 338   76
    2    30 Ryszard        Korpalski             118.14 -  370: 390   68
    3     2 Mariusz        Skrobosz              158.60 -  342: 376  109
    5     8 Kamil          Górka                 157.52 -  289: 401  108
    6     7 Jan            Mrozowski             143.02 -  261: 534   93
    7     9 Piotr          Pietuchowski          148.31 -  230: 465   98
    8    11 Marek          Dudkiewicz            138.13 -  312: 460   88
   10    13 Jakub          Szymczak              152.81 -  319: 377  103
   11    17 Łukasz         Tuszyński             153.87 -  310: 589  104
   12    20 Monika         Gawron-Cieślik        129.10 -  295: 442   79
   13    23 Irena          Sołdan                134.96 -  252: 523   85
   15    23 Agata          Kuć                   125.26 -  214: 412   75
   16    18 Adam           Grzelec               114.25 -  379: 424   64
   17    28 Grzegorz       Kurowski              146.98 -  324: 494   97
   18    20 Joanna         Juszczak              132.38 -  308: 315   82
   20    31 Łukasz         Sornek                133.88 -  312: 335   84
   21    29 Rafał          Błaszkiewicz          129.70 -  276: 508   80
   22    27 Konrad         Pajączek              108.53 -  300: 333   59
   23    26 Maciej         Dąbrowski             112.74 -  349: 354   63
   25    28 Katarzyna      Dębska                104.34 +  384: 299  154
   26    18 Sławomir       Długosz               115.21 -  305: 335   65
   27    31 Jakub          Onoszko               121.12 -  375: 424   71
   28    29 Artur          Wawrzynowski          116.18 +  439: 325  166
   29    30 Diana          Pietrzykowska         120.65 -  314: 365   71
   30    31 Jacek          Mańko                 133.67 -  258: 366   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2226  / 25  89.04


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Klubowe Mistrzostwa Polski (drużynowo)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS 2         PARANOJA 2           - KBKS           PARANOJA                4:  12
   2 Klub           GKS                  - Klub           GHOST                   6:  10
   3 Klub           Matriks II           - KLUB           MATRIKS                 6:  10
   4 Klub           DĄBEK                - Klub           ŁKMS                    6:  10
   5 Klub           ANAGRAM              - Klub           BLANK                   6:  10
   6 Klub           F-16                 - Klub           MACAKI                  4:  12
   7 Klub           BLUBRY II            - Klub           BLUBRY                  6:  10
   8 Klub           START                - Klub           SIÓDEMKA                0:  16


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           START                  16:   0
   2 Klub           GHOST                - Klub           BLUBRY II              14:   2
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           F-16                   12:   4
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           ANAGRAM                12:   4
   5 Klub           BLANK                - Klub           DĄBEK                  12:   4
   6 Klub           MACAKI               - Klub           Matriks II              6:  10
   7 Klub           BLUBRY               - Klub           GKS                     8:   8
   8 Klub           SIÓDEMKA             - KBKS 2         PARANOJA 2              4:  12


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           BLUBRY II            - KBKS           PARANOJA                4:  12
   2 Klub           START                - Klub           GHOST                   2:  14
   3 Klub           ANAGRAM              - KLUB           MATRIKS                 4:  12
   4 Klub           F-16                 - Klub           ŁKMS                    4:  12
   5 Klub           Matriks II           - Klub           BLANK                   2:  14
   6 Klub           DĄBEK                - Klub           MACAKI                  2:  14
   7 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           BLUBRY                  6:  10
   8 Klub           GKS                  - Klub           SIÓDEMKA               10:   6


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           F-16                   10:   6
   2 Klub           GHOST                - Klub           ANAGRAM                12:   4
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           START                  14:   2
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           BLUBRY II               6:  10
   5 Klub           BLANK                - Klub           GKS                     6:  10
   6 Klub           MACAKI               - KBKS 2         PARANOJA 2              6:  10
   7 Klub           BLUBRY               - Klub           DĄBEK                  10:   6
   8 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           Matriks II             10:   6


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           ANAGRAM              - KBKS           PARANOJA                2:  14
   2 Klub           F-16                 - Klub           GHOST                   6:  10
   3 Klub           BLUBRY II            - KLUB           MATRIKS                 6:  10
   4 Klub           START                - Klub           ŁKMS                    2:  14
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           BLANK                   8:   8
   6 Klub           GKS                  - Klub           MACAKI                 14:   2
   7 Klub           Matriks II           - Klub           BLUBRY                  4:  12
   8 Klub           DĄBEK                - Klub           SIÓDEMKA                4:  12


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           DĄBEK                  12:   4
   2 Klub           GHOST                - Klub           Matriks II             14:   2
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           GKS                    14:   2
   4 Klub           ŁKMS                 - KBKS 2         PARANOJA 2              0:  16
   5 Klub           BLANK                - Klub           START                  12:   4
   6 Klub           MACAKI               - Klub           BLUBRY II               8:   8
   7 Klub           BLUBRY               - Klub           F-16                    6:  10
   8 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ANAGRAM                 4:  12


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           Matriks II           - KBKS           PARANOJA                6:  10
   2 Klub           DĄBEK                - Klub           GHOST                   2:  14
   3 KBKS 2         PARANOJA 2           - KLUB           MATRIKS                 8:   8
   4 Klub           GKS                  - Klub           ŁKMS                    6:  10
   5 Klub           BLUBRY II            - Klub           BLANK                   6:  10
   6 Klub           START                - Klub           MACAKI                  4:  12
   7 Klub           ANAGRAM              - Klub           BLUBRY                  8:   8
   8 Klub           F-16                 - Klub           SIÓDEMKA                4:  12


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           GKS                    10:   6
   2 Klub           GHOST                - KBKS 2         PARANOJA 2              4:  12
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           DĄBEK                  14:   2
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           Matriks II             14:   2
   5 Klub           BLANK                - Klub           F-16                   12:   4
   6 Klub           MACAKI               - Klub           ANAGRAM                 6:  10
   7 Klub           BLUBRY               - Klub           START                  12:   4
   8 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           BLUBRY II               6:  10


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           SIÓDEMKA                8:   8
   2 Klub           GHOST                - Klub           BLUBRY                 10:   6
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           MACAKI                 12:   4
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           BLANK                  12:   4
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           START                  10:   6
   6 Klub           GKS                  - Klub           BLUBRY II               6:  10
   7 Klub           Matriks II           - Klub           F-16                    6:  10
   8 Klub           DĄBEK                - Klub           ANAGRAM                 6:  10


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           BLUBRY               - KBKS           PARANOJA                4:  12
   2 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           GHOST                  10:   6
   3 Klub           BLANK                - KLUB           MATRIKS                 0:  16
   4 Klub           MACAKI               - Klub           ŁKMS                    6:  10
   5 Klub           BLUBRY II            - KBKS 2         PARANOJA 2              8:   8
   6 Klub           START                - Klub           GKS                     4:  12
   7 Klub           ANAGRAM              - Klub           Matriks II              6:  10
   8 Klub           F-16                 - Klub           DĄBEK                   2:  14


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           MACAKI                 12:   4
   2 Klub           GHOST                - Klub           BLANK                  14:   2
   3 KLUB           MATRIKS              - Klub           SIÓDEMKA               12:   4
   4 Klub           ŁKMS                 - Klub           BLUBRY                  8:   8
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           F-16                   14:   2
   6 Klub           GKS                  - Klub           ANAGRAM                12:   4
   7 Klub           Matriks II           - Klub           START                  14:   2
   8 Klub           DĄBEK                - Klub           BLUBRY II               8:   8


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Klub           BLANK                - KBKS           PARANOJA                8:   8
   2 Klub           MACAKI               - Klub           GHOST                   2:  14
   3 Klub           BLUBRY               - KLUB           MATRIKS                 8:   8
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           ŁKMS                    6:  10
   5 Klub           ANAGRAM              - KBKS 2         PARANOJA 2              0:  16
   6 Klub           F-16                 - Klub           GKS                     8:   8
   7 Klub           BLUBRY II            - Klub           Matriks II             12:   4
   8 Klub           START                - Klub           DĄBEK                   4:  12


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           ŁKMS                    8:   8
   2 Klub           GHOST                - KLUB           MATRIKS                 7:   9
   3 Klub           BLANK                - Klub           SIÓDEMKA               10:   6
   4 Klub           MACAKI               - Klub           BLUBRY                  6:  10
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           DĄBEK                  14:   2
   6 Klub           GKS                  - Klub           Matriks II             12:   4
   7 Klub           ANAGRAM              - Klub           START                  10:   6
   8 Klub           F-16                 - Klub           BLUBRY II               6:  10


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KLUB           MATRIKS              - KBKS           PARANOJA                6:  10
   2 Klub           ŁKMS                 - Klub           GHOST                   4:  12
   3 Klub           BLUBRY               - Klub           BLANK                   4:  12
   4 Klub           SIÓDEMKA             - Klub           MACAKI                 10:   6
   5 Klub           Matriks II           - KBKS 2         PARANOJA 2              2:  14
   6 Klub           DĄBEK                - Klub           GKS                     6:  10
   7 Klub           BLUBRY II            - Klub           ANAGRAM                 8:   8
   8 Klub           START                - Klub           F-16                    8:   8


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 KBKS           PARANOJA             - Klub           GHOST                  10:   6
   2 KLUB           MATRIKS              - Klub           ŁKMS                    8:   8
   3 Klub           BLANK                - Klub           MACAKI                  6:  10
   4 Klub           BLUBRY               - Klub           SIÓDEMKA                6:  10
   5 KBKS 2         PARANOJA 2           - Klub           GKS                    15:   1
   6 Klub           Matriks II           - Klub           DĄBEK                  10:   6
   7 Klub           ANAGRAM              - Klub           F-16                    2:  14
   8 Klub           BLUBRY II            - Klub           START                  14:   2




Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Klubowe Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              364: 475
   2 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               403: 382
   3 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         354: 366
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Kazimierz      Merklejn              473: 297
   5 Maciej         Rzychoń              - Jan            Mrozowski             410: 323
   6 Leszek         Stecuła              - Kamil          Górka                 350: 431
   7 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Wrześniewski          442: 384
   8 Ewa            Szałas               - Łukasz         Bobowski              343: 337
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Piotr          Pietuchowski          393: 490
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Matczak               480: 375
  11 Agnieszka      Matus                - Dominik        Urbacki               401: 404
  12 Konrad         Pajączek             - Maciej         Czupryniak            346: 340
  13 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              306: 391
  14 Bartłomiej     Pawlak               - Wojciech       Zemło                 309: 398
  15 Jarosław       Olek                 - Radosław       Jachna                311: 387
  16 Maria          Skutela              - Andrzej        Kroc                  417: 333
  17 Rafał          Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             467: 329
  18 Sławomir       Długosz              - Monika         Gawron-Cieślik        351: 373
  19 Katarzyna      Dębska               - Natalia        Woźniak               409: 381
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            315: 367
  21 Andrzej        Bednaruk             - Irena          Sołdan                339: 489
  22 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Sporczyk              286: 424
  23 Jakub          Onoszko              - Rafał          Wesołowski            345: 438
  24 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Płachta               320: 439
  25 Jacek          Mańko                - Dawid          Pikul                 264: 420
  26 Dariusz        Ulatowski            - Jakub          Błażejewski           385: 402
  27 Karolina       Urbańska             - Adam           Grzelec               308: 298
  28 Diana          Pietrzykowska        - Agata          Kuć                   329: 528
  29 Filip          Klar                 - Bogusław       Szyszka               284: 357
  30 Krystyna       Czajkowska           - Ryszard        Korpalski             240: 458
  31 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Szczygieł             278: 419
  32 Jolanta        Olczak               - Zofia          Gajewska              274: 338


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           453: 284
   2 Kacper         Zegadło              - Joanna         Juszczak              504: 242
   3 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 420: 381
   4 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               385: 336
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Rzychoń               454: 326
   6 Kamil          Górka                - Ewa            Szałas                382: 339
   7 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Kałuża                454: 344
   8 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Sornek                451: 380
   9 Dominik        Urbacki              - Katarzyna      Ślusarska             521: 310
  10 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Błaszkiewicz          418: 328
  11 Marek          Dudkiewicz           - Konrad         Pajączek              313: 338
  12 Maciej         Czupryniak           - Agnieszka      Matus                 359: 334
  13 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Dąbrowski             376: 355
  14 Jakub          Szymczak             - Bartłomiej     Pawlak                416: 390
  15 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Olek                  434: 452
  16 Radosław       Jachna               - Maria          Skutela               332: 376
  17 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Długosz               359: 281
  18 Natalia        Woźniak              - Rafał          Dąbrowski             367: 408
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Dębska                386: 297
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Koczkodon             364: 308
  21 Szymon         Płachta              - Artur          Wawrzynowski          325: 393
  22 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Bednaruk              530: 343
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Onoszko               290: 342
  24 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            496: 286
  25 Dawid          Pikul                - Dariusz        Ulatowski             373: 383
  26 Jakub          Błażejewski          - Karolina       Urbańska              360: 324
  27 Adam           Grzelec              - Diana          Pietrzykowska         407: 356
  28 Agata          Kuć                  - Jacek          Mańko                 317: 357
  29 Bogusław       Szyszka              - Iwona          Wieluńska             404: 374
  30 Ryszard        Korpalski            - Jolanta        Olczak                390: 370
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Anna           Arana                 388: 383
  32 Zofia          Gajewska             - Krystyna       Czajkowska            367: 335


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Iwona          Wieluńska             474: 290
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Olczak                376: 342
   3 Kazimierz      Merklejn             - Filip          Klar                  402: 332
   4 Kacper         Zegadło              - Anna           Arana                 481: 255
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Diana          Pietrzykowska         442: 345
   6 Kamil          Górka                - Karolina       Urbańska              421: 311
   7 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Ulatowski             366: 339
   8 Łukasz         Bobowski             - Jacek          Mańko                 448: 367
   9 Dominik        Urbacki              - Jakub          Onoszko               532: 256
  10 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Wawrzynowski          360: 362
  11 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            395: 349
  12 Rafał          Matczak              - Andrzej        Bednaruk              315: 355
  13 Jakub          Szymczak             - Rafał          Dąbrowski             397: 398
  14 Wojciech       Zemło                - Sławomir       Długosz               409: 281
  15 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Koczkodon             350: 332
  16 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Dębska                400: 336
  17 Łukasz         Tuszyński            - Szymon         Dąbrowski             328: 420
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Dąbrowski             462: 322
  19 Natalia        Woźniak              - Maria          Skutela               337: 332
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Bartłomiej     Pawlak                390: 329
  21 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Ślusarska             397: 303
  22 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Matus                 344: 387
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Pajączek              331: 346
  24 Irena          Sołdan               - Rafał          Błaszkiewicz          425: 265
  25 Dawid          Pikul                - Ewa            Szałas                391: 372
  26 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Kałuża                458: 322
  27 Agata          Kuć                  - Łukasz         Sornek                413: 403
  28 Adam           Grzelec              - Leszek         Stecuła               323: 349
  29 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Juszczak              392: 402
  30 Dominik        Piasecki             - Małgorzata     Deszczyńska           361: 377
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Miłosz         Wrzałek               310: 433
  32 Bogusław       Szyszka              - Mirosław       Uglik                 482: 506


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Michał         Alabrudziński         337: 436
   2 Filip          Klar                 - Mariusz        Skrobosz              365: 596
   3 Krystyna       Czajkowska           - Kacper         Zegadło               276: 457
   4 Iwona          Wieluńska            - Kazimierz      Merklejn              388: 453
   5 Jacek          Mańko                - Kamil          Górka                 346: 379
   6 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Wrześniewski          489: 404
   7 Karolina       Urbańska             - Łukasz         Bobowski              320: 432
   8 Diana          Pietrzykowska        - Jan            Mrozowski             383: 385
   9 Jakub          Onoszko              - Piotr          Pietuchowski          319: 465
  10 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Matczak               336: 369
  11 Łukasz         Baranowski           - Dominik        Urbacki               393: 444
  12 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Czupryniak            289: 361
  13 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  368: 357
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              387: 412
  15 Sławomir       Długosz              - Radosław       Jachna                393: 420
  16 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Zemło                 294: 434
  17 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               548: 413
  18 Jarosław       Olek                 - Łukasz         Tuszyński             271: 446
  19 Maria          Skutela              - Ireneusz       Moralewicz            283: 444
  20 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Gawron-Cieślik        317: 321
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Irena          Sołdan                457: 353
  22 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Wesołowski            403: 356
  23 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Sporczyk              380: 350
  24 Konrad         Pajączek             - Szymon         Płachta               352: 400
  25 Maciej         Rzychoń              - Dawid          Pikul                 319: 390
  26 Krzysztof      Kałuża               - Agata          Kuć                   475: 302
  27 Leszek         Stecuła              - Jakub          Błażejewski           412: 385
  28 Ewa            Szałas               - Adam           Grzelec               465: 383
  29 Mirosław       Uglik                - Dominik        Piasecki              309: 474
  30 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Szyszka               404: 459
  31 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Szczygieł             440: 340
  32 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Korpalski             370: 309


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Mańko                - Mariusz        Skrobosz              381: 298
   2 Dariusz        Ulatowski            - Michał         Alabrudziński         385: 375
   3 Diana          Pietrzykowska        - Kazimierz      Merklejn              310: 475
   4 Karolina       Urbańska             - Kacper         Zegadło               311: 497
   5 Anna           Arana                - Łukasz         Bobowski              290: 541
   6 Krystyna       Czajkowska           - Jan            Mrozowski             273: 523
   7 Filip          Klar                 - Mariusz        Wrześniewski          442: 387
   8 Jolanta        Olczak               - Kamil          Górka                 289: 401
   9 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Matczak               388: 405
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Urbacki               361: 492
  11 Sławomir       Długosz              - Maciej         Czupryniak            373: 487
  12 Katarzyna      Dębska               - Marek          Dudkiewicz            341: 345
  13 Łukasz         Baranowski           - Radosław       Jachna                340: 431
  14 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Zemło                 375: 386
  15 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Szymczak              323: 416
  16 Artur          Wawrzynowski         - Andrzej        Kroc                  452: 357
  17 Jacek          Baltyn               - Łukasz         Tuszyński             406: 337
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Ireneusz       Moralewicz            354: 391
  19 Agnieszka      Matus                - Monika         Gawron-Cieślik        320: 357
  20 Konrad         Pajączek             - Natalia        Woźniak               303: 461
  21 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            279: 478
  22 Maria          Skutela              - Krzysztof      Sporczyk              316: 372
  23 Jarosław       Olek                 - Szymon         Płachta               312: 374
  24 Bartłomiej     Pawlak               - Irena          Sołdan                397: 425
  25 Mirosław       Uglik                - Agata          Kuć                   381: 350
  26 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Grzelec               333: 456
  27 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Błażejewski           319: 493
  28 Joanna         Juszczak             - Dawid          Pikul                 341: 366
  29 Maciej         Rzychoń              - Małgorzata     Szczygieł             350: 438
  30 Krzysztof      Kałuża               - Bogusław       Szyszka               409: 419
  31 Łukasz         Sornek               - Dominik        Piasecki              372: 317
  32 Ewa            Szałas               - Zofia          Gajewska              372: 274


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Karolina       Urbańska              563: 287
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Ulatowski             469: 226
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jacek          Mańko                 375: 350
   4 Kacper         Zegadło              - Diana          Pietrzykowska         430: 319
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Iwona          Wieluńska             494: 325
   6 Kamil          Górka                - Krystyna       Czajkowska            402: 266
   7 Jan            Mrozowski            - Jolanta        Olczak                534: 261
   8 Łukasz         Bobowski             - Filip          Klar                  336: 308
   9 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Dębska                469: 253
  10 Maciej         Czupryniak           - Grzegorz       Koczkodon             502: 394
  11 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Dąbrowski             362: 388
  12 Rafał          Matczak              - Sławomir       Długosz               307: 368
  13 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Baranowski            361: 434
  14 Jakub          Szymczak             - Artur          Wawrzynowski          421: 273
  15 Radosław       Jachna               - Jakub          Onoszko               575: 312
  16 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Bednaruk              360: 344
  17 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Błaszkiewicz          440: 318
  18 Natalia        Woźniak              - Jacek          Baltyn                430: 290
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Konrad         Pajączek              469: 401
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Ślusarska             392: 345
  21 Irena          Sołdan               - Jarosław       Olek                  425: 326
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             297: 359
  23 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Pawlak                411: 409
  24 Szymon         Płachta              - Maria          Skutela               444: 331
  25 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              389: 365
  26 Jakub          Błażejewski          - Mirosław       Uglik                 491: 350
  27 Agata          Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               350: 449
  28 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Deszczyńska           362: 400
  29 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Sornek                325: 404
  30 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Rzychoń               288: 386
  31 Dominik        Piasecki             - Ewa            Szałas                411: 435
  32 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Stecuła               387: 316


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Bednaruk              521: 301
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Baranowski            578: 312
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Onoszko               514: 236
   4 Kacper         Zegadło              - Artur          Wawrzynowski          412: 451
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Długosz               424: 384
   6 Kamil          Górka                - Katarzyna      Dębska                503: 287
   7 Jan            Mrozowski            - Rafał          Dąbrowski             382: 394
   8 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Koczkodon             333: 427
   9 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Olczak                465: 230
  10 Maciej         Czupryniak           - Iwona          Wieluńska             561: 263
  11 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 390: 335
  12 Rafał          Matczak              - Krystyna       Czajkowska            437: 276
  13 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Ulatowski             364: 360
  14 Wojciech       Zemło                - Jacek          Mańko                 407: 438
  15 Radosław       Jachna               - Diana          Pietrzykowska         331: 313
  16 Andrzej        Kroc                 - Karolina       Urbańska              331: 360
  17 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Rzychoń               290: 433
  18 Natalia        Woźniak              - Leszek         Stecuła               438: 380
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Sornek                399: 311
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Ewa            Szałas                320: 365
  21 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           311: 383
  22 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 338: 486
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Juszczak              315: 378
  24 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               507: 324
  25 Dawid          Pikul                - Szymon         Dąbrowski             365: 465
  26 Jakub          Błażejewski          - Bartłomiej     Pawlak                386: 263
  27 Agata          Kuć                  - Jarosław       Olek                  376: 429
  28 Adam           Grzelec              - Maciej         Dąbrowski             334: 266
  29 Dominik        Piasecki             - Katarzyna      Ślusarska             445: 333
  30 Ryszard        Korpalski            - Konrad         Pajączek              370: 300
  31 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Błaszkiewicz          323: 415
  32 Małgorzata     Szczygieł            - Jacek          Baltyn                397: 330


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Skrobosz              307: 405
   2 Jakub          Onoszko              - Kacper         Zegadło               385: 401
   3 Artur          Wawrzynowski         - Kazimierz      Merklejn              368: 307
   4 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         433: 369
   5 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Górka                 355: 477
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Wrześniewski          365: 407
   7 Sławomir       Długosz              - Jan            Mrozowski             356: 438
   8 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Bobowski              285: 451
   9 Anna           Arana                - Rafał          Matczak               377: 349
  10 Filip          Klar                 - Maciej         Czupryniak            302: 580
  11 Jolanta        Olczak               - Marek          Dudkiewicz            312: 460
  12 Iwona          Wieluńska            - Dominik        Urbacki               242: 424
  13 Dariusz        Ulatowski            - Wojciech       Zemło                 477: 345
  14 Jacek          Mańko                - Radosław       Jachna                426: 357
  15 Diana          Pietrzykowska        - Andrzej        Kroc                  430: 381
  16 Karolina       Urbańska             - Jakub          Szymczak              317: 377
  17 Maciej         Rzychoń              - Monika         Gawron-Cieślik        403: 258
  18 Krzysztof      Kałuża               - Natalia        Woźniak               495: 315
  19 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Tuszyński             423: 286
  20 Ewa            Szałas               - Ireneusz       Moralewicz            334: 426
  21 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              351: 372
  22 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                365: 324
  23 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               457: 349
  24 Joanna         Juszczak             - Rafał          Wesołowski            314: 412
  25 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Błażejewski           333: 465
  26 Jarosław       Olek                 - Adam           Grzelec               408: 345
  27 Maria          Skutela              - Dawid          Pikul                 296: 494
  28 Szymon         Dąbrowski            - Agata          Kuć                   385: 392
  29 Jacek          Baltyn               - Dominik        Piasecki              416: 338
  30 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Szczygieł             383: 465
  31 Katarzyna      Ślusarska            - Ryszard        Korpalski             345: 351
  32 Agnieszka      Matus                - Zofia          Gajewska              471: 300


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         444: 378
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz      Merklejn              413: 447
   3 Sławomir       Długosz              - Kacper         Zegadło               331: 433
   4 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Skrobosz              293: 607
   5 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Wrześniewski          249: 369
   6 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Bobowski              590: 321
   7 Artur          Wawrzynowski         - Jan            Mrozowski             286: 413
   8 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Górka                 490: 377
   9 Jacek          Mańko                - Maciej         Czupryniak            323: 521
  10 Diana          Pietrzykowska        - Dominik        Urbacki               335: 394
  11 Dariusz        Ulatowski            - Piotr          Pietuchowski          475: 296
  12 Karolina       Urbańska             - Marek          Dudkiewicz            344: 457
  13 Anna           Arana                - Wojciech       Zemło                 284: 426
  14 Krystyna       Czajkowska           - Andrzej        Kroc                  311: 371
  15 Filip          Klar                 - Jakub          Szymczak              313: 366
  16 Iwona          Wieluńska            - Radosław       Jachna                193: 623
  17 Joanna         Juszczak             - Monika         Gawron-Cieślik        448: 381
  18 Miłosz         Wrzałek              - Natalia        Woźniak               415: 344
  19 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             360: 388
  20 Mirosław       Uglik                - Ireneusz       Moralewicz            445: 361
  21 Maciej         Rzychoń              - Krzysztof      Sporczyk              404: 393
  22 Krzysztof      Kałuża               - Irena          Sołdan                377: 352
  23 Łukasz         Sornek               - Szymon         Płachta               382: 311
  24 Leszek         Stecuła              - Rafał          Wesołowski            351: 314
  25 Jacek          Baltyn               - Dawid          Pikul                 233: 367
  26 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Błażejewski           297: 438
  27 Agnieszka      Matus                - Agata          Kuć                   394: 360
  28 Konrad         Pajączek             - Adam           Grzelec               326: 376
  29 Maria          Skutela              - Dominik        Piasecki              358: 416
  30 Jarosław       Olek                 - Małgorzata     Szczygieł             341: 414
  31 Bartłomiej     Pawlak               - Bogusław       Szyszka               345: 508
  32 Szymon         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             354: 395


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             470: 399
   2 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Długosz               428: 345
   3 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Dębska                541: 241
   4 Kacper         Zegadło              - Rafał          Dąbrowski             480: 292
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Wawrzynowski          517: 257
   6 Kamil          Górka                - Andrzej        Bednaruk              382: 355
   7 Jan            Mrozowski            - Jakub          Onoszko               438: 463
   8 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Baranowski            405: 288
   9 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Ulatowski             497: 324
  10 Piotr          Pietuchowski         - Jacek          Mańko                 401: 384
  11 Maciej         Czupryniak           - Diana          Pietrzykowska         297: 405
  12 Rafał          Matczak              - Karolina       Urbańska              360: 372
  13 Jakub          Szymczak             - Jolanta        Olczak                377: 319
  14 Wojciech       Zemło                - Filip          Klar                  346: 414
  15 Radosław       Jachna               - Krystyna       Czajkowska            406: 305
  16 Andrzej        Kroc                 - Anna           Arana                 356: 320
  17 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               540: 332
  18 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Kurowski              452: 264
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Deszczyńska           448: 397
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Mirosław       Uglik                 336: 382
  21 Szymon         Płachta              - Leszek         Stecuła               337: 349
  22 Irena          Sołdan               - Łukasz         Sornek                364: 329
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kałuża                398: 430
  24 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Rzychoń               419: 423
  25 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Matus                 501: 311
  26 Jakub          Błażejewski          - Jacek          Baltyn                503: 276
  27 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Ślusarska             446: 360
  28 Adam           Grzelec              - Rafał          Błaszkiewicz          325: 417
  29 Ryszard        Korpalski            - Maria          Skutela               387: 395
  30 Małgorzata     Szczygieł            - Szymon         Dąbrowski             372: 348
  31 Zofia          Gajewska             - Maciej         Dąbrowski             304: 299
  32 Dominik        Piasecki             - Bartłomiej     Pawlak                428: 443


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             464: 176
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Olek                  402: 363
   3 Kazimierz      Merklejn             - Bartłomiej     Pawlak                424: 415
   4 Kacper         Zegadło              - Maciej         Dąbrowski             453: 368
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Ślusarska             457: 309
   6 Kamil          Górka                - Konrad         Pajączek              398: 326
   7 Jan            Mrozowski            - Rafał          Błaszkiewicz          525: 275
   8 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Matus                 410: 278
   9 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Kałuża                281: 478
  10 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Sornek                461: 357
  11 Dominik        Urbacki              - Maciej         Rzychoń               519: 255
  12 Marek          Dudkiewicz           - Ewa            Szałas                383: 270
  13 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kurowski              372: 400
  14 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               348: 396
  15 Andrzej        Kroc                 - Mirosław       Uglik                 372: 428
  16 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Deszczyńska           306: 389
  17 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Olczak                589: 310
  18 Natalia        Woźniak              - Filip          Klar                  358: 394
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Krystyna       Czajkowska            346: 329
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Iwona          Wieluńska             343: 369
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Karolina       Urbańska              411: 278
  22 Irena          Sołdan               - Jacek          Mańko                 298: 397
  23 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Ulatowski             264: 464
  24 Szymon         Płachta              - Diana          Pietrzykowska         331: 341
  25 Dawid          Pikul                - Artur          Wawrzynowski          357: 403
  26 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Bednaruk              405: 316
  27 Agata          Kuć                  - Łukasz         Baranowski            467: 484
  28 Adam           Grzelec              - Jakub          Onoszko               419: 364
  29 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Koczkodon             338: 482
  30 Dominik        Piasecki             - Sławomir       Długosz               374: 393
  31 Bogusław       Szyszka              - Katarzyna      Dębska                430: 275
  32 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Dąbrowski             309: 384


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Matus                - Mariusz        Wrześniewski          414: 370
   2 Katarzyna      Ślusarska            - Kamil          Górka                 275: 577
   3 Jacek          Baltyn               - Łukasz         Bobowski              309: 442
   4 Konrad         Pajączek             - Jan            Mrozowski             364: 408
   5 Jacek          Mańko                - Krzysztof      Sporczyk              310: 430
   6 Dariusz        Ulatowski            - Szymon         Płachta               395: 360
   7 Diana          Pietrzykowska        - Irena          Sołdan                388: 395
   8 Karolina       Urbańska             - Rafał          Wesołowski            414: 481
   9 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              463: 349
  10 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 515: 367
  11 Mirosław       Uglik                - Radosław       Jachna                324: 318
  12 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kroc                  424: 391
  13 Rafał          Dąbrowski            - Bogusław       Szyszka               395: 304
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Dominik        Piasecki              462: 397
  15 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Szczygieł             315: 400
  16 Katarzyna      Dębska               - Zofia          Gajewska              319: 313
  17 Anna           Arana                - Natalia        Woźniak               357: 391
  18 Filip          Klar                 - Łukasz         Tuszyński             415: 465
  19 Iwona          Wieluńska            - Ireneusz       Moralewicz            333: 385
  20 Jolanta        Olczak               - Monika         Gawron-Cieślik        295: 442
  21 Ewa            Szałas               - Piotr          Pietuchowski          377: 435
  22 Krzysztof      Kałuża               - Dominik        Urbacki               390: 435
  23 Łukasz         Sornek               - Marek          Dudkiewicz            307: 358
  24 Maciej         Rzychoń              - Maciej         Czupryniak            341: 511
  25 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              343: 458
  26 Maria          Skutela              - Kacper         Zegadło               420: 418
  27 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              348: 384
  28 Bartłomiej     Pawlak               - Michał         Alabrudziński         411: 333
  29 Łukasz         Baranowski           - Jakub          Błażejewski           493: 419
  30 Andrzej        Bednaruk             - Dawid          Pikul                 447: 430
  31 Jakub          Onoszko              - Agata          Kuć                   404: 333
  32 Artur          Wawrzynowski         - Adam           Grzelec               372: 389


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Baltyn               - Michał         Alabrudziński         350: 380
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              466: 428
   3 Katarzyna      Ślusarska            - Kazimierz      Merklejn              410: 438
   4 Agnieszka      Matus                - Kacper         Zegadło               391: 394
   5 Jarosław       Olek                 - Łukasz         Bobowski              292: 450
   6 Bartłomiej     Pawlak               - Mariusz        Wrześniewski          364: 348
   7 Maria          Skutela              - Jan            Mrozowski             276: 347
   8 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 380: 470
   9 Joanna         Juszczak             - Rafał          Matczak               267: 417
  10 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               505: 338
  11 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            357: 320
  12 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          391: 258
  13 Maciej         Rzychoń              - Jakub          Szymczak              335: 401
  14 Krzysztof      Kałuża               - Wojciech       Zemło                 319: 394
  15 Łukasz         Sornek               - Radosław       Jachna                380: 389
  16 Ewa            Szałas               - Andrzej        Kroc                  359: 308
  17 Dariusz        Ulatowski            - Natalia        Woźniak               306: 330
  18 Jacek          Mańko                - Łukasz         Tuszyński             378: 373
  19 Diana          Pietrzykowska        - Ireneusz       Moralewicz            388: 391
  20 Karolina       Urbańska             - Monika         Gawron-Cieślik        442: 268
  21 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              326: 331
  22 Krystyna       Czajkowska           - Szymon         Płachta               267: 384
  23 Jolanta        Olczak               - Irena          Sołdan                252: 523
  24 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Wesołowski            364: 391
  25 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 433: 338
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Grzelec               439: 373
  27 Sławomir       Długosz              - Agata          Kuć                   424: 454
  28 Katarzyna      Dębska               - Jakub          Błażejewski           359: 393
  29 Andrzej        Bednaruk             - Ryszard        Korpalski             382: 321
  30 Artur          Wawrzynowski         - Dominik        Piasecki              283: 339
  31 Jakub          Onoszko              - Małgorzata     Szczygieł             368: 323
  32 Łukasz         Baranowski           - Bogusław       Szyszka               257: 404


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Matus                 530: 305
   2 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Ślusarska             340: 378
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jacek          Baltyn                361: 380
   4 Kacper         Zegadło              - Rafał          Błaszkiewicz          370: 296
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Jarosław       Olek                  414: 237
   6 Kamil          Górka                - Maciej         Dąbrowski             443: 341
   7 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             453: 303
   8 Łukasz         Bobowski             - Maria          Skutela               474: 282
   9 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Kurowski              311: 409
  10 Maciej         Czupryniak           - Miłosz         Wrzałek               358: 347
  11 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Deszczyńska           412: 322
  12 Rafał          Matczak              - Mirosław       Uglik                 414: 367
  13 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Kałuża                345: 354
  14 Radosław       Jachna               - Ewa            Szałas                360: 340
  15 Wojciech       Zemło                - Maciej         Rzychoń               329: 394
  16 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Sornek                426: 317
  17 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ulatowski             360: 343
  18 Natalia        Woźniak              - Karolina       Urbańska              343: 358
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Jacek          Mańko                 460: 414
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Diana          Pietrzykowska         410: 300
  21 Irena          Sołdan               - Krystyna       Czajkowska            526: 214
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Iwona          Wieluńska             381: 394
  23 Rafał          Wesołowski           - Filip          Klar                  314: 493
  24 Szymon         Płachta              - Anna           Arana                 407: 297
  25 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Dębska                508: 263
  26 Jakub          Błażejewski          - Sławomir       Długosz               487: 331
  27 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             326: 360
  28 Adam           Grzelec              - Rafał          Dąbrowski             404: 424
  29 Ryszard        Korpalski            - Artur          Wawrzynowski          399: 361
  30 Dominik        Piasecki             - Jakub          Onoszko               383: 381
  31 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Baranowski            343: 338
  32 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Bednaruk              466: 355


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             358: 481
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Długosz               415: 436
   3 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Dębska                432: 260
   4 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             311: 378
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Miłosz         Wrzałek               312: 488
   6 Kamil          Górka                - Małgorzata     Deszczyńska           457: 357
   7 Jan            Mrozowski            - Mirosław       Uglik                 407: 476
   8 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kurowski              356: 446
   9 Marek          Dudkiewicz           - Bartłomiej     Pawlak                407: 380
  10 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Dąbrowski             482: 315
  11 Maciej         Czupryniak           - Jarosław       Olek                  417: 400
  12 Rafał          Matczak              - Szymon         Dąbrowski             318: 419
  13 Radosław       Jachna               - Rafał          Błaszkiewicz          378: 345
  14 Jakub          Szymczak             - Konrad         Pajączek              322: 412
  15 Wojciech       Zemło                - Agnieszka      Matus                 393: 333
  16 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Ślusarska             396: 297
  17 Łukasz         Tuszyński            - Artur          Wawrzynowski          388: 373
  18 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Baranowski            436: 403
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Bednaruk              401: 369
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Onoszko               403: 331
  21 Dawid          Pikul                - Krystyna       Czajkowska            339: 280
  22 Jakub          Błażejewski          - Anna           Arana                 464: 269
  23 Agata          Kuć                  - Jolanta        Olczak                412: 214
  24 Adam           Grzelec              - Filip          Klar                  365: 437
  25 Dominik        Piasecki             - Jacek          Mańko                 323: 495
  26 Ryszard        Korpalski            - Diana          Pietrzykowska         285: 356
  27 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Ulatowski             414: 298
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Karolina       Urbańska              302: 353
  29 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Kałuża                417: 231
  30 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Sornek                436: 426
  31 Kazimierz      Merklejn             - Ewa            Szałas                437: 373
  32 Kacper         Zegadło              - Maciej         Rzychoń               341: 353


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               329: 385
   2 Maria          Skutela              - Maciej         Czupryniak            323: 420
   3 Jarosław       Olek                 - Marek          Dudkiewicz            317: 352
   4 Bartłomiej     Pawlak               - Piotr          Pietuchowski          391: 457
   5 Artur          Wawrzynowski         - Monika         Gawron-Cieślik        314: 407
   6 Andrzej        Bednaruk             - Natalia        Woźniak               443: 403
   7 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            525: 375
   8 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Tuszyński             352: 377
   9 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              419: 318
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Płachta               238: 404
  11 Katarzyna      Dębska               - Irena          Sołdan                387: 369
  12 Sławomir       Długosz              - Rafał          Wesołowski            330: 385
  13 Jacek          Mańko                - Małgorzata     Szczygieł             288: 407
  14 Diana          Pietrzykowska        - Bogusław       Szyszka               384: 355
  15 Dariusz        Ulatowski            - Dominik        Piasecki              416: 333
  16 Karolina       Urbańska             - Ryszard        Korpalski             307: 318
  17 Krystyna       Czajkowska           - Agata          Kuć                   339: 424
  18 Jolanta        Olczak               - Adam           Grzelec               379: 424
  19 Filip          Klar                 - Jakub          Błażejewski           383: 371
  20 Iwona          Wieluńska            - Dawid          Pikul                 380: 447
  21 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Wrześniewski          440: 433
  22 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 361: 349
  23 Joanna         Juszczak             - Jan            Mrozowski             410: 346
  24 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Bobowski              340: 413
  25 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Kroc                  324: 447
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Zemło                 381: 384
  27 Agnieszka      Matus                - Jakub          Szymczak              389: 434
  28 Konrad         Pajączek             - Radosław       Jachna                337: 350
  29 Maciej         Rzychoń              - Mariusz        Skrobosz              366: 421
  30 Krzysztof      Kałuża               - Kacper         Zegadło               586: 269
  31 Łukasz         Sornek               - Michał         Alabrudziński         395: 478
  32 Leszek         Stecuła              - Kazimierz      Merklejn              484: 399


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                396: 381
   2 Dominik        Urbacki              - Szymon         Płachta               380: 398
   3 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              422: 351
   4 Maciej         Czupryniak           - Rafał          Wesołowski            431: 383
   5 Jacek          Baltyn               - Artur          Wawrzynowski          250: 443
   6 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Bednaruk              398: 375
   7 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Baranowski            385: 370
   8 Konrad         Pajączek             - Jakub          Onoszko               300: 330
   9 Maciej         Rzychoń              - Jacek          Mańko                 342: 303
  10 Łukasz         Sornek               - Karolina       Urbańska              403: 590
  11 Ewa            Szałas               - Dariusz        Ulatowski             243: 548
  12 Leszek         Stecuła              - Diana          Pietrzykowska         324: 437
  13 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Korpalski             443: 347
  14 Mariusz        Skrobosz             - Bogusław       Szyszka               404: 413
  15 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szczygieł             363: 336
  16 Kacper         Zegadło              - Dominik        Piasecki              331: 349
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Agata          Kuć                   356: 328
  18 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 392: 422
  19 Jan            Mrozowski            - Adam           Grzelec               328: 436
  20 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Błażejewski           347: 338
  21 Radosław       Jachna               - Natalia        Woźniak               442: 292
  22 Jakub          Szymczak             - Monika         Gawron-Cieślik        431: 265
  23 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Tuszyński             407: 292
  24 Andrzej        Kroc                 - Ireneusz       Moralewicz            332: 434
  25 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Arana                 591: 298
  26 Mirosław       Uglik                - Krystyna       Czajkowska            345: 355
  27 Joanna         Juszczak             - Iwona          Wieluńska             405: 412
  28 Grzegorz       Kurowski             - Jolanta        Olczak                494: 324
  29 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Dębska                471: 303
  30 Maciej         Dąbrowski            - Waldemar       Dębski                391: 298
  31 Maria          Skutela              - Rafał          Dąbrowski             351: 355
  32 Bartłomiej     Pawlak               - Grzegorz       Koczkodon             282: 461


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Piasecki             - Mariusz        Skrobosz              336: 389
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Alabrudziński         442: 444
   3 Zofia          Gajewska             - Kazimierz      Merklejn              441: 354
   4 Bogusław       Szyszka              - Kacper         Zegadło               545: 401
   5 Irena          Sołdan               - Maciej         Czupryniak            438: 427
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Urbacki               307: 503
   7 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          372: 436
   8 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               431: 437
   9 Dawid          Pikul                - Mariusz        Wrześniewski          395: 446
  10 Jakub          Błażejewski          - Kamil          Górka                 426: 345
  11 Agata          Kuć                  - Jan            Mrozowski             280: 405
  12 Adam           Grzelec              - Łukasz         Bobowski              295: 316
  13 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  296: 418
  14 Natalia        Woźniak              - Jakub          Szymczak              371: 396
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Zemło                 352: 383
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Radosław       Jachna                405: 342
  17 Anna           Arana                - Grzegorz       Kurowski              305: 473
  18 Filip          Klar                 - Miłosz         Wrzałek               291: 517
  19 Iwona          Wieluńska            - Małgorzata     Deszczyńska           339: 308
  20 Jolanta        Olczak               - Joanna         Juszczak              308: 315
  21 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Rzychoń               398: 329
  22 Jacek          Mańko                - Łukasz         Sornek                429: 332
  23 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Kałuża                343: 411
  24 Karolina       Urbańska             - Leszek         Stecuła               326: 468
  25 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Błaszkiewicz          404: 467
  26 Andrzej        Bednaruk             - Konrad         Pajączek              449: 345
  27 Jakub          Onoszko              - Jacek          Baltyn                360: 330
  28 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Ślusarska             357: 282
  29 Rafał          Dąbrowski            - Bartłomiej     Pawlak                381: 373
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Olek                  382: 375
  31 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Dąbrowski             319: 300
  32 Waldemar       Dębski               - Szymon         Dąbrowski             327: 417


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              394: 465
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Zemło                 338: 472
   3 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kroc                  395: 307
   4 Szymon         Płachta              - Radosław       Jachna                424: 400
   5 Artur          Wawrzynowski         - Szymon         Dąbrowski             354: 382
   6 Jakub          Onoszko              - Maria          Skutela               360: 367
   7 Andrzej        Bednaruk             - Bartłomiej     Pawlak                361: 432
   8 Łukasz         Baranowski           - Jarosław       Olek                  411: 421
   9 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              317: 404
  10 Jakub          Błażejewski          - Michał         Alabrudziński         478: 342
  11 Agata          Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              366: 391
  12 Adam           Grzelec              - Kacper         Zegadło               359: 420
  13 Zofia          Gajewska             - Jan            Mrozowski             403: 371
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Bobowski              322: 411
  15 Dominik        Piasecki             - Mariusz        Wrześniewski          346: 310
  16 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 430: 401
  17 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Pietuchowski          348: 416
  18 Natalia        Woźniak              - Dominik        Urbacki               382: 412
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Czupryniak            357: 473
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Dudkiewicz            309: 413
  21 Jacek          Mańko                - Miłosz         Wrzałek               449: 390
  22 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Kurowski              339: 342
  23 Dariusz        Ulatowski            - Mirosław       Uglik                 272: 509
  24 Karolina       Urbańska             - Małgorzata     Deszczyńska           214: 399
  25 Anna           Arana                - Ewa            Szałas                331: 383
  26 Krystyna       Czajkowska           - Leszek         Stecuła               318: 381
  27 Filip          Klar                 - Krzysztof      Kałuża                338: 402
  28 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Sornek                306: 495
  29 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          354: 337
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Jacek          Baltyn                352: 395
  31 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Matus                 352: 480
  32 Waldemar       Dębski               - Konrad         Pajączek              240: 490


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Adam           Grzelec               474: 256
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 413: 404
   3 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Błażejewski           387: 346
   4 Kacper         Zegadło              - Agata          Kuć                   561: 333
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Bogusław       Szyszka               402: 479
   6 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             361: 314
   7 Jan            Mrozowski            - Dominik        Piasecki              340: 360
   8 Łukasz         Bobowski             - Ryszard        Korpalski             404: 372
   9 Jakub          Szymczak             - Irena          Sołdan                452: 291
  10 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Sporczyk              386: 376
  11 Wojciech       Zemło                - Rafał          Wesołowski            365: 334
  12 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Płachta               317: 473
  13 Piotr          Pietuchowski         - Ireneusz       Moralewicz            461: 324
  14 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Tuszyński             415: 328
  15 Maciej         Czupryniak           - Natalia        Woźniak               390: 361
  16 Rafał          Matczak              - Monika         Gawron-Cieślik        409: 292
  17 Joanna         Juszczak             - Karolina       Urbańska              457: 298
  18 Grzegorz       Kurowski             - Jacek          Mańko                 329: 415
  19 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Ulatowski             343: 386
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Diana          Pietrzykowska         345: 356
  21 Jacek          Baltyn               - Waldemar       Dębski                333: 360
  22 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Koczkodon             387: 393
  23 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Dąbrowski             372: 350
  24 Konrad         Pajączek             - Katarzyna      Dębska                440: 362
  25 Bartłomiej     Pawlak               - Artur          Wawrzynowski          351: 320
  26 Jarosław       Olek                 - Andrzej        Bednaruk              426: 333
  27 Maria          Skutela              - Łukasz         Baranowski            266: 455
  28 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               397: 319
  29 Leszek         Stecuła              - Anna           Arana                 294: 410
  30 Krzysztof      Kałuża               - Krystyna       Czajkowska            397: 306
  31 Łukasz         Sornek               - Jolanta        Olczak                335: 312
  32 Ewa            Szałas               - Filip          Klar                  270: 411


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               462: 231
   2 Łukasz         Bobowski             - Monika         Gawron-Cieślik        420: 343
   3 Jan            Mrozowski            - Ireneusz       Moralewicz            370: 353
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Tuszyński             444: 427
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Diana          Pietrzykowska         407: 345
   6 Maria          Skutela              - Karolina       Urbańska              504: 220
   7 Jarosław       Olek                 - Jacek          Mańko                 316: 340
   8 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             444: 455
   9 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               364: 332
  10 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              485: 332
  11 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                411: 350
  12 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            321: 329
  13 Piotr          Pietuchowski         - Bogusław       Szyszka               628: 338
  14 Dominik        Urbacki              - Dominik        Piasecki              380: 323
  15 Marek          Dudkiewicz           - Zofia          Gajewska              401: 306
  16 Maciej         Czupryniak           - Ryszard        Korpalski             501: 300
  17 Jakub          Szymczak             - Jakub          Błażejewski           440: 322
  18 Wojciech       Zemło                - Agata          Kuć                   426: 389
  19 Radosław       Jachna               - Adam           Grzelec               400: 360
  20 Andrzej        Kroc                 - Dawid          Pikul                 338: 367
  21 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Bednaruk              379: 373
  22 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Baranowski            482: 329
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Onoszko               400: 376
  24 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Wawrzynowski          331: 397
  25 Maciej         Rzychoń              - Grzegorz       Koczkodon             394: 471
  26 Krzysztof      Kałuża               - Katarzyna      Dębska                451: 257
  27 Łukasz         Sornek               - Rafał          Dąbrowski             366: 272
  28 Leszek         Stecuła              - Waldemar       Dębski                428: 291
  29 Rafał          Błaszkiewicz         - Jolanta        Olczak                508: 276
  30 Katarzyna      Ślusarska            - Iwona          Wieluńska             424: 393
  31 Agnieszka      Matus                - Filip          Klar                  372: 411
  32 Konrad         Pajączek             - Krystyna       Czajkowska            375: 357


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         292: 362
   2 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              299: 546
   3 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              280: 443
   4 Szymon         Płachta              - Kacper         Zegadło               437: 352
   5 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Bobowski              354: 404
   6 Natalia        Woźniak              - Jan            Mrozowski             440: 435
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Górka                 370: 443
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Wrześniewski          260: 516
   9 Zofia          Gajewska             - Piotr          Pietuchowski          379: 396
  10 Ryszard        Korpalski            - Dominik        Urbacki               309: 410
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Matczak               403: 306
  12 Dominik        Piasecki             - Maciej         Czupryniak            488: 360
  13 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                446: 333
  14 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Kroc                  408: 324
  15 Agata          Kuć                  - Jakub          Szymczak              314: 410
  16 Adam           Grzelec              - Wojciech       Zemło                 375: 336
  17 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               367: 444
  18 Andrzej        Bednaruk             - Małgorzata     Deszczyńska           343: 372
  19 Artur          Wawrzynowski         - Mirosław       Uglik                 280: 409
  20 Jakub          Onoszko              - Joanna         Juszczak              374: 433
  21 Rafał          Dąbrowski            - Ewa            Szałas                439: 330
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Sornek                380: 463
  23 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Kałuża                315: 415
  24 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Rzychoń               335: 393
  25 Anna           Arana                - Agnieszka      Matus                 290: 399
  26 Krystyna       Czajkowska           - Katarzyna      Ślusarska             311: 365
  27 Jolanta        Olczak               - Konrad         Pajączek              300: 333
  28 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Błaszkiewicz          291: 377
  29 Dariusz        Ulatowski            - Bartłomiej     Pawlak                345: 344
  30 Jacek          Mańko                - Maria          Skutela               427: 205
  31 Diana          Pietrzykowska        - Jarosław       Olek                  335: 367
  32 Karolina       Urbańska             - Szymon         Dąbrowski             361: 416


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz      Merklejn              340: 457
   2 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Skrobosz              386: 335
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Michał         Alabrudziński         338: 329
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Kacper         Zegadło               362: 374
   5 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bobowski              393: 401
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Mrozowski             371: 300
   7 Szymon         Płachta              - Mariusz        Wrześniewski          314: 456
   8 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 347: 441
   9 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               375: 449
  10 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Czupryniak            427: 391
  11 Agata          Kuć                  - Rafał          Matczak               377: 439
  12 Adam           Grzelec              - Marek          Dudkiewicz            411: 278
  13 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Kroc                  302: 403
  14 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Szymczak              469: 298
  15 Dominik        Piasecki             - Wojciech       Zemło                 396: 408
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Radosław       Jachna                350: 299
  17 Rafał          Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 264: 442
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               340: 455
  19 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Deszczyńska           363: 365
  20 Katarzyna      Dębska               - Joanna         Juszczak              289: 418
  21 Dariusz        Ulatowski            - Rafał          Błaszkiewicz          489: 284
  22 Diana          Pietrzykowska        - Katarzyna      Ślusarska             354: 324
  23 Karolina       Urbańska             - Konrad         Pajączek              413: 285
  24 Jacek          Mańko                - Agnieszka      Matus                 408: 389
  25 Anna           Arana                - Maria          Skutela               399: 330
  26 Jolanta        Olczak               - Maciej         Dąbrowski             349: 354
  27 Filip          Klar                 - Bartłomiej     Pawlak                422: 332
  28 Iwona          Wieluńska            - Szymon         Dąbrowski             393: 398
  29 Andrzej        Bednaruk             - Ewa            Szałas                418: 372
  30 Artur          Wawrzynowski         - Leszek         Stecuła               328: 320
  31 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Sornek                277: 460
  32 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Rzychoń               332: 386


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Koczkodon             424: 336
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Dąbrowski             468: 355
   3 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Dębska                381: 282
   4 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Długosz               512: 257
   5 Jakub          Szymczak             - Dominik        Piasecki              423: 400
   6 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Szczygieł             349: 307
   7 Radosław       Jachna               - Bogusław       Szyszka               307: 373
   8 Andrzej        Kroc                 - Ryszard        Korpalski             473: 281
   9 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               556: 315
  10 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Moralewicz            365: 396
  11 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        403: 354
  12 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             377: 384
  13 Jacek          Baltyn               - Dariusz        Ulatowski             325: 500
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Jacek          Mańko                 429: 353
  15 Agnieszka      Matus                - Karolina       Urbańska              368: 300
  16 Konrad         Pajączek             - Diana          Pietrzykowska         373: 433
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                432: 319
  18 Kamil          Górka                - Szymon         Płachta               426: 387
  19 Jan            Mrozowski            - Rafał          Wesołowski            468: 337
  20 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              399: 356
  21 Dominik        Urbacki              - Jakub          Błażejewski           409: 433
  22 Maciej         Czupryniak           - Agata          Kuć                   339: 323
  23 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 377: 340
  24 Rafał          Matczak              - Adam           Grzelec               321: 333
  25 Maria          Skutela              - Iwona          Wieluńska             415: 342
  26 Jarosław       Olek                 - Filip          Klar                  466: 365
  27 Bartłomiej     Pawlak               - Anna           Arana                 381: 325
  28 Szymon         Dąbrowski            - Krystyna       Czajkowska            357: 289
  29 Maciej         Rzychoń              - Andrzej        Bednaruk              474: 337
  30 Krzysztof      Kałuża               - Artur          Wawrzynowski          432: 335
  31 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Baranowski            382: 394
  32 Leszek         Stecuła              - Jakub          Onoszko               327: 400


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Szymczak              370: 337
   2 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kroc                  383: 431
   3 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Zemło                 395: 402
   4 Kacper         Zegadło              - Radosław       Jachna                324: 418
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Dudkiewicz            312: 480
   6 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               440: 404
   7 Jan            Mrozowski            - Maciej         Czupryniak            361: 456
   8 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Pietuchowski          365: 436
   9 Łukasz         Tuszyński            - Bogusław       Szyszka               294: 332
  10 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szczygieł             421: 306
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Dominik        Piasecki              381: 280
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Zofia          Gajewska              379: 363
  13 Szymon         Płachta              - Agata          Kuć                   422: 430
  14 Irena          Sołdan               - Jakub          Błażejewski           401: 316
  15 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 340: 393
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Grzelec               349: 405
  17 Joanna         Juszczak             - Maciej         Dąbrowski             445: 377
  18 Grzegorz       Kurowski             - Bartłomiej     Pawlak                417: 334
  19 Mirosław       Uglik                - Maria          Skutela               491: 258
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Jarosław       Olek                  315: 281
  21 Maciej         Rzychoń              - Rafał          Błaszkiewicz          448: 306
  22 Krzysztof      Kałuża               - Jacek          Baltyn                465: 324
  23 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Ślusarska             341: 333
  24 Ewa            Szałas               - Konrad         Pajączek              347: 282
  25 Rafał          Dąbrowski            - Krystyna       Czajkowska            411: 332
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Iwona          Wieluńska             455: 302
  27 Sławomir       Długosz              - Filip          Klar                  323: 333
  28 Katarzyna      Dębska               - Jolanta        Olczak                299: 384
  29 Andrzej        Bednaruk             - Diana          Pietrzykowska         351: 453
  30 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Ulatowski             304: 421
  31 Jakub          Onoszko              - Jacek          Mańko                 467: 339
  32 Artur          Wawrzynowski         - Karolina       Urbańska              361: 397


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Ireneusz       Moralewicz            426: 329
   2 Dominik        Piasecki             - Natalia        Woźniak               365: 424
   3 Bogusław       Szyszka              - Monika         Gawron-Cieślik        354: 322
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             301: 422
   5 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Wrześniewski          394: 411
   6 Maciej         Czupryniak           - Łukasz         Bobowski              471: 338
   7 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 342: 342
   8 Rafał          Matczak              - Jan            Mrozowski             314: 406
   9 Maria          Skutela              - Grzegorz       Kurowski              324: 435
  10 Jarosław       Olek                 - Joanna         Juszczak              269: 418
  11 Bartłomiej     Pawlak               - Miłosz         Wrzałek               468: 322
  12 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           287: 443
  13 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               398: 385
  14 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Wesołowski            406: 423
  15 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              346: 358
  16 Adam           Grzelec              - Irena          Sołdan                472: 359
  17 Krystyna       Czajkowska           - Katarzyna      Dębska                306: 323
  18 Jolanta        Olczak               - Sławomir       Długosz               305: 335
  19 Filip          Klar                 - Grzegorz       Koczkodon             382: 275
  20 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Dąbrowski             271: 430
  21 Jacek          Baltyn               - Maciej         Rzychoń               307: 392
  22 Rafał          Błaszkiewicz         - Łukasz         Sornek                391: 334
  23 Agnieszka      Matus                - Ewa            Szałas                339: 410
  24 Konrad         Pajączek             - Leszek         Stecuła               406: 372
  25 Jakub          Szymczak             - Mariusz        Skrobosz              410: 484
  26 Radosław       Jachna               - Kazimierz      Merklejn              305: 339
  27 Wojciech       Zemło                - Kacper         Zegadło               298: 393
  28 Andrzej        Kroc                 - Michał         Alabrudziński         437: 305
  29 Dariusz        Ulatowski            - Artur          Wawrzynowski          458: 271
  30 Jacek          Mańko                - Łukasz         Baranowski            332: 459
  31 Diana          Pietrzykowska        - Jakub          Onoszko               373: 324
  32 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Bednaruk              383: 428


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               322: 349
   2 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Skrobosz              385: 393
   3 Marek          Dudkiewicz           - Kazimierz      Merklejn              270: 429
   4 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         335: 540
   5 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 489: 359
   6 Radosław       Jachna               - Jan            Mrozowski             335: 443
   7 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Wrześniewski          377: 329
   8 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Bobowski              230: 447
   9 Dawid          Pikul                - Łukasz         Tuszyński             342: 540
  10 Jakub          Błażejewski          - Ireneusz       Moralewicz            411: 424
  11 Agata          Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        365: 443
  12 Adam           Grzelec              - Natalia        Woźniak               386: 380
  13 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                458: 309
  14 Dominik        Piasecki             - Rafał          Wesołowski            378: 396
  15 Zofia          Gajewska             - Szymon         Płachta               388: 304
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              421: 350
  17 Jacek          Baltyn               - Grzegorz       Kurowski              303: 380
  18 Rafał          Błaszkiewicz         - Mirosław       Uglik                 273: 487
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Joanna         Juszczak              292: 460
  20 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Deszczyńska           343: 430
  21 Maria          Skutela              - Ewa            Szałas                401: 398
  22 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Rzychoń               368: 389
  23 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Kałuża                364: 419
  24 Bartłomiej     Pawlak               - Łukasz         Sornek                351: 439
  25 Jacek          Mańko                - Katarzyna      Dębska                479: 243
  26 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Koczkodon             289: 447
  27 Dariusz        Ulatowski            - Sławomir       Długosz               481: 344
  28 Karolina       Urbańska             - Rafał          Dąbrowski             503: 365
  29 Krystyna       Czajkowska           - Artur          Wawrzynowski          312: 417
  30 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Baranowski            298: 510
  31 Jolanta        Olczak               - Jakub          Onoszko               375: 424
  32 Filip          Klar                 - Andrzej        Bednaruk              405: 392


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            388: 457
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Matczak               501: 324
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               384: 477
   4 Kacper         Zegadło              - Piotr          Pietuchowski          326: 417
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Radosław       Jachna                400: 352
   6 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  384: 314
   7 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              370: 284
   8 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Zemło                 370: 356
   9 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Błażejewski           417: 321
  10 Natalia        Woźniak              - Agata          Kuć                   458: 290
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Grzelec               346: 406
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Dawid          Pikul                 526: 357
  13 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             438: 279
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Gajewska              384: 411
  15 Irena          Sołdan               - Dominik        Piasecki              411: 436
  16 Szymon         Płachta              - Bogusław       Szyszka               516: 271
  17 Joanna         Juszczak             - Jacek          Baltyn                347: 487
  18 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Ślusarska             460: 330
  19 Mirosław       Uglik                - Konrad         Pajączek              487: 317
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Błaszkiewicz          475: 243
  21 Maciej         Rzychoń              - Jarosław       Olek                  396: 302
  22 Krzysztof      Kałuża               - Maria          Skutela               375: 395
  23 Ewa            Szałas               - Szymon         Dąbrowski             356: 351
  24 Łukasz         Sornek               - Maciej         Dąbrowski             374: 393
  25 Rafał          Dąbrowski            - Jacek          Mańko                 386: 288
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Ulatowski             407: 341
  27 Sławomir       Długosz              - Karolina       Urbańska              351: 344
  28 Katarzyna      Dębska               - Diana          Pietrzykowska         312: 374
  29 Artur          Wawrzynowski         - Jolanta        Olczak                325: 439
  30 Andrzej        Bednaruk             - Iwona          Wieluńska             294: 356
  31 Jakub          Onoszko              - Filip          Klar                  343: 432
  32 Łukasz         Baranowski           - Krystyna       Czajkowska            401: 363


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Jan            Mrozowski             522: 290
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 428: 279
   3 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Bobowski              323: 435
   4 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Wrześniewski          340: 371
   5 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  417: 269
   6 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Jachna                324: 370
   7 Dominik        Urbacki              - Jakub          Szymczak              405: 330
   8 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 338: 429
   9 Łukasz         Tuszyński            - Szymon         Płachta               402: 437
  10 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              340: 380
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            331: 328
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Irena          Sołdan                396: 361
  13 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               467: 336
  14 Jakub          Błażejewski          - Małgorzata     Szczygieł             486: 353
  15 Agata          Kuć                  - Zofia          Gajewska              326: 385
  16 Adam           Grzelec              - Dominik        Piasecki              349: 445
  17 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Sornek                486: 338
  18 Joanna         Juszczak             - Leszek         Stecuła               440: 256
  19 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Rzychoń               403: 336
  20 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Kałuża                392: 359
  21 Jacek          Baltyn               - Bartłomiej     Pawlak                364: 301
  22 Rafał          Błaszkiewicz         - Jarosław       Olek                  486: 248
  23 Agnieszka      Matus                - Maciej         Dąbrowski             463: 265
  24 Konrad         Pajączek             - Szymon         Dąbrowski             353: 390
  25 Rafał          Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              317: 412
  26 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Wawrzynowski          340: 499
  27 Sławomir       Długosz              - Jakub          Onoszko               355: 444
  28 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Baranowski            278: 385
  29 Jacek          Mańko                - Filip          Klar                  469: 307
  30 Diana          Pietrzykowska        - Jolanta        Olczak                365: 314
  31 Dariusz        Ulatowski            - Krystyna       Czajkowska            496: 276
  32 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             344: 372


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         269: 497
   2 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              282: 377
   3 Jan            Mrozowski            - Kacper         Zegadło               360: 374
   4 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              392: 386
   5 Jakub          Szymczak             - Maciej         Czupryniak            489: 328
   6 Radosław       Jachna               - Dominik        Urbacki               360: 422
   7 Wojciech       Zemło                - Piotr          Pietuchowski          361: 398
   8 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Matczak               464: 279
   9 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             384: 430
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        346: 340
  11 Szymon         Płachta              - Ireneusz       Moralewicz            417: 284
  12 Irena          Sołdan               - Natalia        Woźniak               493: 390
  13 Dominik        Piasecki             - Jakub          Błażejewski           553: 317
  14 Ryszard        Korpalski            - Adam           Grzelec               275: 266
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Pikul                 334: 453
  16 Bogusław       Szyszka              - Agata          Kuć                   359: 300
  17 Ewa            Szałas               - Małgorzata     Deszczyńska           314: 360
  18 Krzysztof      Kałuża               - Miłosz         Wrzałek               368: 368
  19 Leszek         Stecuła              - Mirosław       Uglik                 304: 366
  20 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kurowski              338: 483
  21 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             472: 339
  22 Maria          Skutela              - Jacek          Baltyn                338: 370
  23 Bartłomiej     Pawlak               - Rafał          Błaszkiewicz          389: 416
  24 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 391: 350
  25 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Dąbrowski             328: 420
  26 Andrzej        Bednaruk             - Katarzyna      Dębska                413: 290
  27 Artur          Wawrzynowski         - Sławomir       Długosz               417: 296
  28 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Koczkodon             365: 356
  29 Krystyna       Czajkowska           - Diana          Pietrzykowska         296: 399
  30 Filip          Klar                 - Karolina       Urbańska              326: 350
  31 Jolanta        Olczak               - Jacek          Mańko                 258: 366
  32 Iwona          Wieluńska            - Dariusz        Ulatowski             367: 432
Lista rankingowa na dzień 18-06-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            161.29  30484  189
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.39  30154  188
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              159.14  31509  198
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.21  31484  199
   5 Dawid Pikul                    Poznań               157.88  29840  189
   6 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 157.83   5682   36
   7 Kamil Górka                    Kraków               156.82  31050  198
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     155.32  29666  191
   9 Jakub Szymczak                 Łódź                 153.40  30219  197
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             153.36  29446  192
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             153.20  24665  161
  12 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              152.70  30081  197
  14 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.16  30433  200
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.51  30302  200
  16 Piotr Pietuchowski             Białystok            150.44  29788  198
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.28  27802  185
  18 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.18  30036  200
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             150.11  25218  168
  20 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              149.64  28881  193
  22 Mateusz Borsuk                 Reda                 149.58  16603  111
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               149.10  10884   73
  24 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.84  25451  171
  25 Kacper Zegadło                 Warszawa             148.62  29575  199
  26 Justyna Górka                  Kraków               148.41  27308  184
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.01  29401  200
  28 Kamil Kister                   Puławy               146.92  28062  191
  29 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.56  28579  195
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.77  28716  197
  31 Juliusz Czupryniak             Warszawa             145.53  27651  190
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.36  28782  198
  33 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             145.24  27741  191
  35 Jakub Zaryński                 Świnoujście          144.68  25030  173
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.31  17173  119
  37 Przemysław Rybicki             Otwock               143.92   9211   64
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.47  20803  145
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.35  25086  175
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.22  15468  108
  41 Andrzej Oleksiak               Ostróda              143.19  10453   73
  42 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.29  18498  130
  43 Sławomir Piotrowski            Deszczno             142.17  14075   99
  44 Bogusław Szyszka               Oława                142.15  27008  190
  45 Jan Mrozowski                  Kraków               141.50  27734  196
  46 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          141.22  26831  190
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             141.14  27382  194
  48 Jakub Błażejewski              Poznań               141.00  22560  160
  49 Janusz Krupiński               Bytom                140.20  24114  172
  50 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           140.02  16943  121
  51 Jacek Mańko                    Poznań               140.00   7560   54
  52 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.57  19959  143
  53 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            139.46   8507   61
  54 Rafał Wesołowski               Warszawa             139.34  25639  184
  55 Michał Gawroński               Katowice             139.31   4876   35
  56 Marek Reda                     Dębówka              138.78  18735  135
  57 Robert Kamiński                Warszawa             138.73   8324   60
  58 Szymon Płachta                 Warszawa             138.65  27729  200
  59 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             138.51  27424  198
  60 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.22  23774  172
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.80  26045  189
  62 Dariusz Ulatowski              Tuchola              137.31  27050  197
  63 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.25  15235  111
  64 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            136.35  24543  180
  65 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  136.13  27089  199
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            136.12  19193  141
  68 Dariusz Kuć                    Stargard             135.69  18997  140
  69 Radosław Jachna                Łódź                 135.19  23523  174
  70 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.11  15943  118
  71 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  72 Joanna Juszczak                Warszawa             134.69  25726  191
  73 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.57  22743  169
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       134.53  20717  154
  75 Barbara Obremska               Wrocław              134.37  23514  175
  76 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.36  17870  133
  77 Konrad Sowula                  Kraków               134.23  15571  116
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.06  26812  200
  79 Michał Szymkowski              Wrocław              134.00   8710   65
  80 Michał Kolaj                   Ostróda              133.86   7764   58
  81 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             133.70  25670  192
  82 Irena Sołdan                   Sopot                133.69  26604  199
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  84 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.41  25749  193
  85 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.19  17714  133
  86 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.15  25565  192
  87 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  133.06   4790   36
  88 Małgorzata Sulejewska          Kraków               132.71  24020  181
  89 Michał Rogalewicz              Poznań               132.51  25839  195
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.45  26489  200
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.44  10198   77
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.42  26484  200
  93 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       132.09  19813  150
  94 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  95 Piotr Domański                 Lublin               131.73   8167   62
  96 Piotr Broda                    Sandomierz           131.68  25414  193
  97 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.63   6713   51
  98 Szymon Dąbrowski               Warszawa             131.49  25510  194
  99 Krzysztof Gibas                Kraków               131.44  25762  196
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              131.34   9325   71
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.29   8271   63
 102 Andrzej Kroc                   Łódź                 131.15  25443  194
 103 Mateusz Królikowski            Wrocław              131.07  11534   88
 104 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.75  24842  190
 106 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.44   4174   32
 107 Marek Rogalski                 Warszawa             130.43  20868  160
 108 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.33  21765  167
 109 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.20  25258  194
 111 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.75   9472   73
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.64  23335  180
 113 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             129.54  18784  145
 114 Marcin Ceglarek                Kraków               129.18  20669  160
 115 Jacek Jerzyński                Toruń                128.64   4631   36
 116 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.52   8097   63
 118 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.36  25543  199
 119 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  14882  116
 120 Ewa Radzikowska                Gliwice              128.12  13325  104
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.61  25394  199
 122 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.59  16970  133
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.27   4200   33
 125 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.24  22649  178
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.20   6487   51
 127 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.13   5975   47
 128 Adam Jurkowski                 Gliwice              127.02  17021  134
 129 Agnieszka Walas                Kraków               127.02  24895  196
 130 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              126.80  10778   85
 131 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            126.76   9127   72
 132 Grzegorz Święcki               Białystok            126.76   5704   45
 133 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.65  25203  199
 134 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 135 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 136 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 137 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.16  24602  195
 138 Andrzej Kraska                 Wrocław              125.98   7685   61
 139 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 140 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.70  10433   83
 141 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.70  24134  192
 142 Ziemowit Pazda                 Wrocław              125.65   9047   72
 143 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.59  24741  197
 144 Anita Bruska                   Gdynia               125.53  17449  139
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.20  24289  194
 146 Marcin Rogala                  Warszawa             124.90  19984  160
 147 Czesław Grajewski              Białystok            124.83  14730  118
 148 Ewa Szałas                     Katowice             124.65  23310  187
 149 Katarzyna Polak                Warszawa             124.56   5979   48
 150 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.42   4479   36
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 152 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 153 Natalia Ogierman               Katowice             123.90  16603  134
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            123.61  10507   85
 156 Samir Chakrar                  Poznań               123.26   5300   43
 157 Dorota Kuć                     Stargard             123.24  14296  116
 158 Dariusz Sowula                 Kraków               123.24  13556  110
 159 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      123.21  18235  148
 160 Anna Demczyszyn                Bystra               123.03   8612   70
 161 Mariusz Grodek                 Kraków               122.98   5903   48
 162 Agata Kuć                      Stargard             122.90  24211  197
 163 Tomasz A. Praga                Białystok            122.86   4423   36
 164 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 165 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.50  23887  195
 166 Agnieszka Krupka               Krosno               122.08   4761   39
 167 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.98   5367   44
 168 Diana Pietrzykowska            Szczecin             121.73  23859  196
 169 Ewelina Gruda                  Białystok            121.73  10347   85
 170 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.70   4503   37
 171 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.59  16779  138
 172 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.54  17259  142
 173 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.44   5829   48
 174 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.30  12494  103
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.11  10173   84
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.95  20441  169
 177 Teresa Zalewska                Racibórz             120.62  23160  192
 178 Maciej Perzyński               Piła                 120.58   8802   73
 179 Maciej Nawrocki                Babimost             120.47   4337   36
 180 Beata Piotrowska               Łódź                 120.41  14329  119
 181 Agnieszka Matus                Milanówek            120.38  23353  194
 182 Jarosław Olek                  Warszawa             120.25  15993  133
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.22   6612   55
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.17  21150  176
 185 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.13  13575  113
 186 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.92  22665  189
 187 Bożena Guział                  Racibórz             119.55  19607  164
 188 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.28   9065   76
 189 Krzysztof Zawadzki             Sampława             119.11  22035  185
 190 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          119.00   7497   63
 191 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.88  18783  158
 192 Jerzy Luter                    Bytom                118.51  22753  192
 193 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          118.45   8884   75
 194 Ryszard Korpalski              Wójtowice            118.31  22716  192
 195 Sylwia Łada                    Inowrocław           118.31  22479  190
 196 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.08   6967   59
 197 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.81  22267  189
 198 Anna Krynicka                  Warszawa             117.75   7418   63
 199 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69   4590   39
 200 Robert Wagner                  Wrocław              117.62  18348  156
 201 Sławomir Wolski                Wrocław              117.44  22901  195
 202 Leszek Dobrowolski             Wrocław              117.44   3758   32
 203 Maria Skutela                  Warszawa             117.32  22291  190
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.17   5624   48
 205 Lucyna Śniadach                Rumia                117.11  22134  189
 206 Adam Grzelec                   Poznań               116.82  21378  183
 207 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.63  16678  143
 208 Renata Andracka                Zwola                116.49  22134  190
 209 Urszula Solarska               Łódź                 116.38  23276  200
 210 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.23  15458  133
 211 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.20   6275   54
 212 Maria Uryga                    Kraków               115.92   5912   51
 213 Adam Janicki                   Wrocław              115.90  17848  154
 214 Jacek Nowak                    Szczecin             115.84   8572   74
 215 Patrycja Skibska               Warszawa             115.81   5559   48
 216 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.71  21869  189
 217 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.67   4164   36
 218 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              115.39   4154   36
 219 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.32  17990  156
 220 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.21  16936  147
 222 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 223 Tomasz Sehnal                  Warszawa             115.03   6902   60
 224 Rafał Stachowski               Police               114.92  11722  102
 225 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              114.62   6877   60
 226 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.33  21609  189
 228 Marta Świątkowska              Wrocław              114.33  22752  199
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.16  21919  192
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.93   6836   60
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            113.93  10823   95
 232 Sławomir Długosz               Ostróda              113.68  19781  174
 233 Monika Siemaszko               Lipiany              113.66  16254  143
 234 Ewa Dunikowska                 Kraków               113.61   4090   36
 235 Maciej Kuć                     Stargard             113.58   4884   43
 236 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               113.38   6009   53
 237 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.17   4074   36
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          112.78   7105   63
 239 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.33   9773   87
 241 Joanna Brychcy                 Katowice             112.32  22127  197
 242 Józef Burzyński                Ełk                  112.23  15039  134
 243 Marta Sztajnert                Wisła                112.17  13460  120
 244 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.97   6494   58
 245 Waldemar Wypchał               Kraków               111.84  21474  192
 246 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 247 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.34  12136  109
 248 Anna Kowalik                   Szczecin             110.95   4549   41
 249 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.81  21498  194
 250 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.77   5317   48
 251 Agnieszka Dawid                Kraków               110.71   8303   75
 252 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.66  20914  189
 253 Konrad Pajączek                Milanówek            110.62  13385  121
 254 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.60  21899  198
 255 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 256 Agnieszka Kozak                Gdynia               110.39  18877  171
 257 Karolina Urbańska              Poznań               110.33  21293  193
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            110.30  17758  161
 259 Marcin Kurowski                Racibórz             110.23  19070  173
 260 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             110.15   6609   60
 261 Szymon Stępień                 Bytom                109.90  13847  126
 262 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.75   6475   59
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 264 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     109.22  13107  120
 265 Dominik Ulejczyk               Będzin               109.21  21624  198
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            109.06   7743   71
 267 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          108.81   6855   63
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.58  20631  190
 269 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             108.20  11469  106
 270 Agnieszka Antos                Racibórz             107.88   4639   43
 271 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       107.72   5386   50
 272 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.02   5565   52
 273 Dariusz Zębek                  Olsztyn              106.81   6195   58
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            106.77   3310   31
 275 Zofia Górka                    Łęczna               106.71   6723   63
 276 Iwona Duźniak                  Dębica               106.64   4159   39
 277 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.46   7665   72
 278 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.37   5212   49
 279 Michał Dreczka                 Poznań               105.19   8520   81
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.13   4941   47
 281 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.62  20192  193
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 284 Janina Dąbrowska               Rybnik               104.37   7619   73
 285 Krystyna Augustyniak           Łódź                 104.02   4993   48
 286 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.56  19883  192
 287 Lidia Żywna                    Gdynia               102.43  11062  108
 288 Karolina Mak                   Wrocław              102.07  14392  141
 289 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.05   5715   56
 290 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.67  11590  114
 291 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           100.60  17806  177
 292 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.57   5833   58
 293 Piotr Kozak                    Racibórz             100.47   3617   36
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.03   3601   36
 295 Wanda Grabiec                  Tarnów                99.86  11284  113
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.79   5788   58
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.69  16847  169
 298 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 299 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 300 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.30   5308   54
 301 Ryszard Pliszka                Szczecin              97.20   4957   51
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              96.68   5414   56
 303 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.53  14094  146
 304 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.60  17972  188
 305 Andrzej Burczyk                Gdynia                95.44   3245   34
 306 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 307 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               95.11   9796  103
 308 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               95.11   5421   57
 309 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             93.79   8629   92
 310 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.66   4964   53
 311 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.94   6134   66
 312 Michał Głąb                    Zabrze                92.58   7777   84
 313 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.24   6549   71
 314 Marta Majewska                 Wadowice              92.14   5252   57
 315 Kamil Olejniczak               Kutno                 91.31   3835   42
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.05   3915   43
 317 Katarzyna Rachaus              Łódź                  90.90   3727   41
 318 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 319 Teresa Balewska                Reda                  90.49  17826  197
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.13  17846  198
 321 Waldemar Dębski                Ostróda               88.49   6371   72
 322 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           88.40   5481   62
 323 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.85   2899   33
 324 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.27   6643   77
 325 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.77   5146   60
 326 Anna Strugała                  Świnoujście           85.17   2555   30
 327 Aleksandra Celuch              Będzin                84.33   2783   33
 328 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 329 Dorota Patera                  Legnica               82.65   2562   31
 330 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      80.00  11280  141
 331 Dawid Węgrzyński               Zabrze                79.29   8246  104
 332 Michał Sztajnert               Wisła                 78.00   2652   34
 333 Jakub Dworczyk                 Będzin                76.09   2663   35
 334 Wiktoria Koler                 Będzin                74.46   3425   46
 335 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 336 Aleksandra Maliszewska         Będzin                68.70   3435   50
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 338 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 18-06-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Stambulska                Kraków               120.59   3497   29
   2 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            111.62   3237   29
   3 Paweł Brylski                  Kraków               105.72   3066   29
   4 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   5 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             94.03   2727   29
   6 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Szymon Sztajnert               Wisła                 66.11   1851   28
   9 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  10 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  11 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  12 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  13 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  14 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            132.46   3179   24
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.67   3160   24
  17 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  18 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  19 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.62   2895   24
  20 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  21 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      119.08   2858   24
  22 Małgorzata Jóźwiak             Iława                119.04   2857   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  24 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  25 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  26 Adam Skowroński                Jarocin              110.75   2658   24
  27 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.42   2626   24
  28 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  29 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  30 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          101.21   2429   24
  31 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  32 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   96.50   2316   24
  33 Michał Dulat                   Kraków                90.67   2176   24
  34 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.26   2674   23
  35 Witold Wojnowski               Warszawa             116.04   2669   23
  36 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  37 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  38 Adam Motyl                     Jaskółki              97.26   2237   23
  39 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  40 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          92.17   2120   23
  41 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.87   2044   23
  42 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  43 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  44 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  45 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             85.43   1965   23
  46 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     85.13   1958   23
  47 Jacek Remizowicz               Gdańsk                79.78   1835   23
  48 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  49 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              92.00   2024   22
  50 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.18   1984   22
  51 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          81.68   1797   22
  52 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          75.32   1657   22
  53 Monika Kowalik                 Kraków                70.91   1560   22
  54 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.25   2025   20
  55 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  56 Maciej Śliwa                   Zabrze               127.16   2416   19
  57 Andrzej Stańczyk               Tarnów               116.00   2204   19
  58 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  59 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  60 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             58.89   1060   18
  61 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               115.76   1968   17
  62 Grażyna Smereka                Racibórz              96.94   1648   17
  63 Adam Wencel                    Bydgoszcz             94.06   1599   17
  64 Bernadeta Zapała               Jaworzno              96.69   1547   16
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  66 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.87   1813   15
  67 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  68 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  69 Stanisław Gasik                Warszawa             136.07   1905   14
  70 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       85.07   1191   14
  71 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     118.31   1538   13
  72 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  73 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  74 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  75 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  76 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  77 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
  78 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  79 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  80 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  82 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  83 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.58   1543   12
  84 Marcin Bertrand                Poznań               127.50   1530   12
  85 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  86 Michał Burak                   Wrocław              123.00   1476   12
  87 Maciej Pietrasik               Nowogard             121.42   1457   12
  88 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            119.33   1432   12
  89 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  90 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
  91 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
  92 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
  93 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
  94 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          112.25   1347   12
  95 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   1344   12
  96 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
  97 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
  98 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
  99 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 100 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 101 Tomasz A.                      Białystok            108.42   1301   12
 102 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 103 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 104 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 105 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 106 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 107 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 108 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 109 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 110 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 111 Laura Pisula                   Wrocław              104.50   1254   12
 112 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 113 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 114 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz            101.00   1212   12
 115 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 116 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 117 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 118 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 119 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 120 Bożena Mileńko                 Świnoujście           98.17   1178   12
 121 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 122 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 123 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.17   1142   12
 124 Beata Błaszczyk                Poznań                94.50   1134   12
 125 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           93.67   1124   12
 126 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.08   1105   12
 127 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 128 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 129 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.67   1016   12
 130 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 131 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 132 Magdalena Maternicka           Gdynia                81.92    983   12
 133 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 134 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 135 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 136 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 137 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 138 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 139 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 140 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 141 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 142 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 143 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 144 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 145 Klara Wigier                   Milanówek            100.36   1104   11
 146 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 147 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 148 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 149 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 150 Aleksandra Brzeska             Piastów               86.45    951   11
 151 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 152 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 153 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 154 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 155 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 156 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 157 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 158 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 159 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 160 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 161 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 162 Miłosz Śliwiński               Szczecin              80.73    888   11
 163 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 164 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 165 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 166 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 167 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 168 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 169 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 170 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 171 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 172 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 173 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 174 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 175 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 176 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 177 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 178 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 179 Michał Śliwiński               Szczecin              69.64    766   11
 180 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 181 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 182 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 183 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 184 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 185 Marek Horyń                    Ełk                   58.91    648   11
 186 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 187 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 188 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 189 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 190 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 191 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 192 Mateusz Stańczyk               Tarnów               100.60   1006   10
 193 Damian Łupiński                Konojady              99.60    996   10
 194 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 195 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 196 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 197 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 198 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 199 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 200 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 201 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 202 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 203 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 204 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 205 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 206 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      138.14    967    7
 207 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 208 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.29    877    7
 209 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 210 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 211 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 212 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 213 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 214 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 215 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 216 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 217 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 218 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 219 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 220 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 221 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 222 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 223 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 224 Paulina Ostrowska              Białystok             83.33    500    6
 225 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 226 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 227 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 228 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 229 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 230 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 231 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 232 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 233 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 234 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 235 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 236 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 237 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 238 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 239 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 240 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 241 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 242 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 244 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 245 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 246 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 247 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 248 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 249 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 250 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 251 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 252 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 253 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 254 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 255 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 256 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie