Pruszków30
maja
Pruszków 30-31 maja III Mistrzostwa Pruszkowa
Wałcz 4
czerwca
Wałcz 4- 7 czerwca X Klubowe Mistrzostwa Polski
Krynica-Zdrój 5
czerwca
Krynica-Zdrój 5 czerwca XIII Mensański Turniej Scrabble
Puchar pojechał do Szczecina!04 - 07 czerwca 2015 — X Klubowe Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Klubowe Mistrzostwa PolskiWałcz, 04 - 07 czerwca 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar pojechał do Szczecina!Dziesiąte Klubowe Mistrzostwa Scrabble już za nami. Słońca i emocji nie zabrakło! Cudowna pogoda i gościnny Wałcz były na językach scrabblistów przez cztery dni czerwcowych zmagań śmietanki scrabblowej z całej Polski.

Wałcz, w tym roku na jubileuszowych dziesiątych mistrzostwach, gościł trzynaście zespołów klubowych. Cztery dni, trzydzieści trzy rundy i każdy punkt na wagę klubowego złota.

Reprezentacje klubów scrabblowych systemem każdy z każdym, przechodziły przez fazę eliminacji. Z tytułu nieparzystej liczby drużyn – jedna z nich zawsze miała przymusową przerwę na małą regenerację sił.

Sportowa rywalizacja, doskonała atmosfera, smaczne posiłki i słodki poczęstunek towarzyszył tegorocznym mistrzostwom. Był czas na grę, relaks i integrację – a wszystko w gościnnym wałeckim Gimnazjum nr 2.

Po pojedynkach fazy eliminacyjnej wyłoniliśmy osiem zespołów, które toczyły dalszą rywalizację o tytuł Klubowego Drużynowego Mistrza Polski. Pozostałe zespoły rozgrywały mecze o pozycje poza finałową ósemką.

W pojedynkach fazy finałowej emocji nie brakowało. Doskonałą kondycję z eliminacji potwierdził zespół Blank I ze Szczecina – zwyciężył w rywalizacji. Tam właśnie powędrował puchar klubowych mistrzów. Drugie miejsce GHOST Kraków, trzecie Blubry I Poznań. Zaraz za podium Matriks Milanówek. Pozostałe miejsca to kolejno: Siódemka Wrocław, Macaki Warszawa, Grajmyż Piła, Mikrus Rumia. W tym roku poza grupą finałową: ŁKMS Łódź, Blank II Szczecin, Blubry II Poznań, Dąbek Warszawa, START Kołobrzeg. Najdroższy ruch tegorocznych mistrzostw należał do Jolanty Chłopińskiej z Wałcza – to 194 pukty, położone na planszy już w pierwszej rundzie. Gratulujemy!

Serdeczne podziekowania dla organizatorów: Gimnazjum nr 2 w Wałczu, Klubu „GRAJMYŻ” Piła i Polskiej Federacji Scrabble.

Liczymy na równie dużą frekwencję w przyszłym roku i już teraz zachęcamy kluby do czynnego udziału w rozgrywkach indywidualnych na turniejach w całej Polsce. To doskonała forma przygotowań – obok rozgrywek w klubie — do kolejnych Klubowych Mistrzostw Polski. Zawsze jest to okazja na sprawdzenie siły zawodników w klubie i wytypowanie zespołu reprezentującego klub. Gwarantujemy! Emocji z całą pewnością nie zabraknie – podobnie jak w tym roku!

Do zobaczenia na najbliższych turniejach!
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Klubowe Mistrzostwa Polski
VIII Klubowe Mistrzostwa Polski
VII Klubowe Mistrzostwa Polski


Regulamin KMP 2015
Sposób rozgrywaniaSystem rozgrywek KMP 2015

Plan rozstawienia KMP 2015

Harmonogram gier drużynowych fazy wstępnej KMP 2015
Miejsce rozgrywekWałcz, ul.M.Konopnickiej 2 – Hala Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Obrońca tytułuGhost Kraków
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramCzwartek, 4 czerwca (7 rund)
13:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 15:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:30 — zakończenie gier

Piątek, 5 czerwca (10 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Sobota, 6 czerwca (10 rund)
09:30 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 7 czerwca (6 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe200 zł od drużyny
DojazdHala widowiskowo-sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M. Konopnickiej 2 znajduje się blisko centrum Wałcza.
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502563852 (organizator).
WyżywienieNa miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (całość za 35 zł)
Napoje i przekąski dla uczestników turnieju non-stop podczas turnieju gratis!
NoclegiWe własnym zakresie.
http://www.urokipojezierza.pl/cit_baza lub http://www.otouroki.pl
NagrodyMiejsca I-III puchary
Nagrody pieniężne.
Dodatkowe atrakcjePiłkarskie granie na orliku.
OrganizatorzyGimnazjum nr 2 w Wałczu – Jolanta Chłopińska tel. 502563852
Polska Federacja Scrabble
Klub Scrabble — GRAJMYŻ Piła
SponsorzyPatronat Burmistrza Miasta Wałcz


Klasyfikacja fazy finałowej

Grupa mistrzowska:

Lp  Drużyna                  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
----------------------------------------------------------------------------
 1. Blank I Szczecin          6.0      5.0        174      50197       5303
 2. Ghost Kraków              5.0      4.5        152      49593       4641
 3. Blubry I Poznań           4.5      5.0        155      49007       2989
 4. Matriks Milanówek         4.0      5.0        154      50187       5169
 5. Siódemka Wrocław          4.0      4.0        158      50286       5925
 6. Macaki Warszawa           2.0      4.5        132      47355        557
 7. Grajmyż Piła              1.5      5.0        119      47432        449
 8. Mikrus Rumia              1.0      4.0        114      46614       -181

Grupa pocieszenia:

Lp  Drużyna        Dogrywka  Punkty Pkt I faza  Duże pkt  Małe pkt   Różnica
-------------------------------------------------------------------------
 9. ŁKMS Łódź          12      4.0      0.5        132      44395       3626
10. Blank II Szczecin   4      3.0      2.5        109      42467        281
11. Blubry II Poznań   10      2.0      0.0         62      37505      -7225
12. Dąbek Warszawa      6      1.0      0.0         57      37608      -7463
13. Start Kołobrzeg     0      0.0      0.0         34      33039     -14071


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wyniki indywidualne turnieju X Klubowe Mistrzostwa Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               141.73     26.0    13303     5103     2080
  2 Kamil           Górka                Kraków                 146.61     25.0    13176     4979     2432
  3 Wojciech        Zemło                Łódź                   137.15     24.0    12523     4661     2207
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 143.53     23.5    13332     4881     1792
  5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               151.03     23.0    12498     4783     1205
  6 Jakub           Błażejewski          Poznań                 127.21     22.0    12728     4675     1490
  7 Dominik         Urbacki              Pruszków               153.86     21.0    12972     4611     1539
  8 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               136.03     21.0    12443     4482     1408
  9 Jan             Mrozowski            Kraków                 143.23     21.0    12376     4540     1550
 10 Dariusz         Kosz                 Nysa                   161.80     21.0    12165     4420     2094
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.37     21.0    12118     4490     1275
 12 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  131.80     20.0    12394     4480     1211
 13 Rafał           Matczak              Milanówek              135.47     20.0    11950     4522      704
 14 Jakub           Szymczak             Łódź                   144.97     19.0    12295     4231     1348
 15 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.58     18.0    13028     4191     1726
 16 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 153.65     18.0    12769     4290     1096
 17 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   143.00     18.0    12440     4259     1155
 18 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              132.08     18.0    12237     4209     1200
 19 Andrzej         Kroc                 Łódź                   121.71     18.0    11870     4083     1222
 20 Kacper          Zegadło              Warszawa               140.18     17.0    12492     4208      363
 21 Szymon          Płachta              Warszawa               138.10     17.0    11882     4213      373
 22 Krzysztof       Obremski             Legnica                147.79     17.0    10727     3780     1347
 23 Michał          Rogalewicz           Poznań                 130.37     16.5    11518     4145      169
 24 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.21     16.0    11544     3961      530
 25 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              128.47     16.0    11516     3898       32
 26 Bartosz         Morawski             Gliwice                156.66     16.0    10941     3724     1191
 27 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.99     15.5    12025     4105      608
 28 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 132.24     15.5    11914     4010      432
 29 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   126.02     15.5    11429     3944     -462
 30 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               119.55     14.5    11213     3703      109
 31 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               128.43     14.0    11122     3691      -68
 32 Maciej          Perzyński            Piła                   131.98     12.5    11701     3757     -615
 33 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.31     12.5     8367     2948      645
 34 Barbara         Obremska             Wrocław                128.05     12.5     8086     2810      648
 35 Krzysztof       Gibas                Kraków                 125.43     12.0    11601     3656     -496
 36 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.32     12.0    11599     3546      -77
 37 Jakub           Onoszko              Gdynia                 115.56     12.0    10740     3577     -579
 38 Daniel          Tomczyk              Piła                   104.85     11.5    11312     3609     -755
 39 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.00     11.5    10171     3494     -889
 40 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   127.79     11.0    10975     3301     -866
 41 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              133.49     11.0    10863     3550    -1454
 42 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               129.14     11.0    10093     3412    -1704
 43 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.62     10.0    10363     3394    -1428
 44 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               110.56     10.0    10289     3327    -1275
 45 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               105.54      9.0    10304     3224    -1192
 46 Miłosz          Meller               Poznań                 100.00      9.0     9564     3174    -2440
 47 Maria           Pokorska             Warszawa               113.30      7.5    10499     3071    -1356
 48 Karolina        Urbańska             Poznań                 100.00      7.0     9915     2924    -1980
 49 Anna            Arana                Kołobrzeg              108.18      7.0     9185     2894    -2186
 50 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      6.0     9476     2776    -1986
 51 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      4.0     9236     2605    -3313
 52 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.0     8356     2587    -2930
 53 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   133.85      1.0      409      163       80
 54 Teresa          Jaśkiewicz           Kołobrzeg              100.00      0.0     4484     1775    -5614
 55 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      0.0     1538      465    -1355
 56 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.33      0.0     1020      271     -241
 57 Michał          Dreczka              Poznań                 100.00      0.0        0        0        0
 58 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               130.12      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Klubowe Mistrzostwa Polski



	Dariusz Kosz 161.80 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Anna           Arana                 108.18 +  413: 337  158
    4     1 Iwona          Wieluńska             100.00 +  496: 308  150
    5     2 Natalia        Woźniak               128.47 +  427: 327  178
    6     1 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  526: 335  184
    8     1 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  353: 334  179
    9     1 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  355: 350  182
   10     1 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  396: 363  181
   11     1 Miłosz         Meller                100.00 +  492: 184  150
   13     1 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  381: 260  160
   14     4 Łukasz         Baranowski            132.24 +  441: 329  182
   15     1 Dawid          Pikul                 143.53 -  424: 521   94
   16     1 Michał         Rogalewicz            130.37 +  532: 344  180
   17     1 Jakub          Szymczak              144.97 +  552: 400  195
   18     3 Andrzej        Kroc                  121.71 +  438: 332  172
   19     4 Kacper         Zegadło               140.18 -  371: 457   90
   20     1 Rafał          Wesołowski            132.37 +  424: 398  182
   21     1 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  554: 381  175
   22     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  307: 446   93
   23     8 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  438: 355  190
   24     1 Rafał          Matczak               135.47 -  363: 418   85
   25     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  387: 406  101
   26     2 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  362: 489   92
   27    12 Jan            Mrozowski             143.23 +  407: 341  193
   28     7 Dominik        Urbacki               153.86 +  489: 371  204
   30    12 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  481: 275  186
   31    13 Rafał          Lenartowski           153.65 +  437: 334  204
   32    11 Szymon         Płachta               138.10 -  337: 385   88
   33     9 Daniel         Tomczyk               104.85 +  582: 291  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4383  / 28 156.54




	Bartosz Morawski 156.66 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  347: 257  150
    4     2 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  561: 201  150
    5     1 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  336: 410   78
    7     1 Maria          Pokorska              113.30 +  429: 322  163
    8     2 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  561: 369  150
    9     2 Maciej         Perzyński             131.98 +  449: 372  182
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  355: 380   82
   12     1 Monika         Siemaszko             115.62 +  412: 317  166
   13     2 Jakub          Onoszko               115.56 +  395: 337  166
   14     1 Lucyna         Śniadach              113.33 +  465: 335  163
   15     2 Michał         Rogalewicz            130.37 +  399: 368  180
   16     2 Agata          Kuć                   126.02 +  555: 315  176
   18     2 Wojciech       Zemło                 137.15 -  283: 332   87
   19     3 Szymon         Płachta               138.10 +  448: 303  188
   20     2 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  470: 346  183
   21     2 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  355: 426   93
   22     1 Kamil          Górka                 146.61 -  344: 435   97
   23     6 Rafał          Matczak               135.47 -  380: 513   85
   24     2 Dominik        Urbacki               153.86 +  412: 285  204
   25     6 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  379: 397   77
   26     1 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  370: 459  101
   27    10 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  435: 318  175
   28     8 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  438: 347  182
   29     7 Dawid          Pikul                 143.53 -  275: 396   94
   31    15 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  323: 349   60
   32     9 Kacper         Zegadło               140.18 -  356: 456   90
   33    11 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  409: 405  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3703  / 27 137.15




	Dominik Urbacki 153.86 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Iwona          Wieluńska             100.00 +  465: 304  150
    2     5 Anna           Arana                 108.18 +  488: 360  158
    5     5 Jakub          Szymczak              144.97 +  334: 315  195
    6     6 Wojciech       Zemło                 137.15 -  378: 473   87
    7     9 Kacper         Zegadło               140.18 +  524: 360  190
    8    12 Szymon         Płachta               138.10 +  490: 270  188
    9    11 Natalia        Woźniak               128.47 +  494: 343  178
   10    11 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  618: 360  170
   11    10 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  376: 364  179
   12    10 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  499: 361  156
   13     9 Monika         Siemaszko             115.62 +  419: 292  166
   14     9 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  461: 306  161
   15    10 Daniel         Tomczyk               104.85 +  436: 338  155
   16    12 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  342: 336  181
   17     9 Jakub          Onoszko               115.56 -  391: 396   66
   18    10 Łukasz         Baranowski            132.24 -  425: 434   82
   19    10 Dawid          Pikul                 143.53 +  412: 363  194
   20    10 Michał         Rogalewicz            130.37 +  390: 257  180
   21    13 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  461: 379  201
   22    17 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  421: 357  177
   23     5 Krzysztof      Obremski              147.79 +  420: 357  198
   24     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  285: 412  107
   25     1 Kamil          Górka                 146.61 -  370: 419   97
   26     5 Jan            Mrozowski             143.23 -  321: 488   93
   27    13 Maciej         Perzyński             131.98 +  484: 401  182
   28     7 Dariusz        Kosz                  161.80 -  371: 489  112
   29    13 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  392: 302  160
   30     3 Rafał          Wesołowski            132.37 -  332: 386   82
   31     5 Jakub          Błażejewski           127.21 -  378: 429   77
   32     2 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  353: 432   92
   33     8 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  442: 350  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4607  / 31 148.61




	Rafał Lenartowski 153.65 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  385: 285  156
    2    22 Maria          Pokorska              113.30 -  316: 376   63
    3    21 Monika         Siemaszko             115.62 +  536: 343  166
    4    21 Miłosz         Meller                100.00 +  445: 264  150
    5    22 Maciej         Perzyński             131.98 +  450: 436  182
    6    23 Daniel         Tomczyk               104.85 +  444: 297  155
    7    21 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  368: 386   84
    8    22 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  399: 412   78
    9     8 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  405: 403  201
   10     7 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  347: 392   92
   11    21 Anna           Arana                 108.18 +  506: 296  158
   12    21 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  405: 246  150
   13     3 Tomasz         Suchanek              130.31 -  359: 443   80
   14     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  347: 440   98
   17    11 Rafał          Matczak               135.47 -  364: 420   85
   18    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  432: 403  190
   19    13 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  529: 311  175
   20    13 Kamil          Górka                 146.61 -  398: 504   97
   21     6 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  325: 371   83
   22    12 Szymon         Płachta               138.10 +  425: 367  188
   23    13 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  434: 363  178
   24    16 Wojciech       Zemło                 137.15 +  404: 386  187
   25    13 Dawid          Pikul                 143.53 -  351: 495   94
   26    14 Jakub          Błażejewski           127.21 +  420: 337  177
   27     2 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  430: 395  177
   28    15 Michał         Rogalewicz            130.37 +  524: 287  180
   29    15 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  347: 466   82
   30     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  344: 359   93
   31    13 Dariusz        Kosz                  161.80 -  334: 437  112
   32    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  538: 370  181
   33    14 Kacper         Zegadło               140.18 +  458: 383  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4282  / 31 138.13




	Kazimierz Merklejn 151.03 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  415: 341  184
    2     3 Natalia        Woźniak               128.47 +  389: 360  178
    3     5 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  394: 291  179
    4     5 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  392: 354  156
    7     5 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  441: 287  150
    8     7 Iwona          Wieluńska             100.00 +  386: 362  150
    9     8 Rafał          Lenartowski           153.65 -  403: 405  104
   10     8 Lucyna         Śniadach              113.33 +  425: 338  163
   11     5 Michał         Rogalewicz            130.37 -  282: 382   80
   12     7 Dawid          Pikul                 143.53 -  376: 393   94
   13     8 Maciej         Perzyński             131.98 +  444: 340  182
   14     5 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  254: 485   81
   15     6 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  483: 326  161
   16     5 Monika         Siemaszko             115.62 +  483: 304  166
   17     5 Szymon         Płachta               138.10 +  405: 317  188
   18     7 Kacper         Zegadło               140.18 +  408: 365  190
   19     5 Jakub          Szymczak              144.97 +  478: 369  195
   20     5 Andrzej        Kroc                  121.71 +  483: 286  172
   21    13 Dominik        Urbacki               153.86 -  379: 461  104
   22    19 Rafał          Matczak               135.47 +  420: 324  185
   23     1 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  330: 324  175
   24     5 Kamil          Górka                 146.61 +  326: 312  197
   25     5 Dariusz        Kosz                  161.80 +  406: 387  212
   26     1 Bartosz        Morawski              156.66 +  459: 370  207
   27     4 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  416: 335  160
   28     3 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  467: 343  183
   29     3 Daniel         Tomczyk               104.85 +  486: 377  155
   30    10 Barbara        Obremska              128.05 -  296: 422   78
   31     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  341: 441   93
   32     4 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  460: 443  182
   33     4 Jakub          Błażejewski           127.21 -  371: 449   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4781  / 31 154.23




	Krzysztof Obremski 147.79 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     3 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  465: 241  150
    5     3 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  331: 454   70
    6     3 Natalia        Woźniak               128.47 -  362: 450   78
    7     2 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  516: 324  179
    8     3 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  477: 318  156
    9     3 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  463: 378  181
   10     3 Daniel         Tomczyk               104.85 +  469: 402  155
   11     3 Karolina       Urbańska              100.00 +  400: 355  150
   12     2 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  326: 404   61
   14     3 Rafał          Lenartowski           153.65 +  440: 347  204
   15     3 Agata          Kuć                   126.02 +  415: 269  176
   16     3 Jakub          Błażejewski           127.21 +  344: 292  177
   17     2 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  536: 268  178
   18     1 Jakub          Szymczak              144.97 -  375: 401   95
   20     3 Szymon         Płachta               138.10 +  448: 293  188
   21     3 Kamil          Górka                 146.61 -  301: 442   97
   22     2 Jan            Mrozowski             143.23 +  315: 308  193
   23     5 Dominik        Urbacki               153.86 -  357: 420  104
   24     3 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  361: 390   82
   25     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  389: 408   86
   27     9 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  434: 412  193
   28     6 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  410: 449   90
   29     8 Michał         Rogalewicz            130.37 +  474: 248  180
   30     9 Łukasz         Tuszyński             141.73 +  439: 332  192
   32    12 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  391: 333  183
   33    12 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  489: 442  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3780  / 26 145.38




	Kamil Górka 146.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Szymczak              144.97 +  469: 393  195
    2    12 Andrzej        Kroc                  121.71 +  454: 302  172
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  595: 278  183
    4    10 Rafał          Wesołowski            132.37 +  402: 365  182
    5     9 Anna           Arana                 108.18 -  345: 380   58
    6     9 Iwona          Wieluńska             100.00 +  585: 226  150
    9    13 Monika         Siemaszko             115.62 +  335: 331  166
   10    13 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  536: 356  161
   11    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  406: 368  181
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  412: 335  182
   13    14 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  324: 379   78
   14    13 Natalia        Woźniak               128.47 +  463: 287  178
   15    13 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  464: 403  156
   16    14 Maria          Pokorska              113.30 +  421: 368  163
   17    13 Dawid          Pikul                 143.53 +  352: 349  194
   18    15 Jakub          Błażejewski           127.21 +  452: 314  177
   19    16 Łukasz         Baranowski            132.24 -  299: 428   82
   20    13 Rafał          Lenartowski           153.65 +  504: 398  204
   21     3 Krzysztof      Obremski              147.79 +  442: 301  198
   22     1 Bartosz        Morawski              156.66 +  435: 344  207
   23     4 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  487: 332  177
   24     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  312: 326  101
   25     1 Dominik        Urbacki               153.86 +  419: 370  204
   26     8 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  356: 315  190
   27    11 Barbara        Obremska              128.05 +  459: 313  178
   28     9 Daniel         Tomczyk               104.85 +  366: 345  155
   29    10 Szymon         Płachta               138.10 +  479: 379  188
   30     5 Jakub          Onoszko               115.56 +  445: 259  166
   31     1 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  380: 411   92
   32     5 Agata          Kuć                   126.02 +  428: 363  176
   33     5 Rafał          Matczak               135.47 -  350: 426   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4979  / 31 160.61




	Jakub Szymczak 144.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 146.61 -  393: 469   97
    2     9 Jan            Mrozowski             143.23 -  326: 453   93
    3    13 Maciej         Perzyński             131.98 +  449: 318  182
    4    14 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  335: 424   82
    5     5 Dominik        Urbacki               153.86 -  315: 334  104
    6     5 Rafał          Matczak               135.47 +  486: 302  185
    7    13 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  395: 370  161
    8    13 Monika         Siemaszko             115.62 +  452: 336  166
    9    21 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  430: 270  156
   10    21 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  506: 312  179
   11    17 Natalia        Woźniak               128.47 +  463: 306  178
   12    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  435: 392  184
   15    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  547: 254  150
   16    21 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  500: 192  150
   17     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  400: 552  112
   18     1 Krzysztof      Obremski              147.79 +  401: 375  198
   19     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  369: 478  101
   20     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  418: 510   92
   21     9 Agata          Kuć                   126.02 +  376: 265  176
   22    16 Dawid          Pikul                 143.53 -  339: 418   94
   23    14 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  366: 333  160
   24    13 Łukasz         Baranowski            132.24 -  280: 390   82
   25    12 Kacper         Zegadło               140.18 -  323: 442   90
   26    10 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  401: 374  183
   27    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  357: 355  150
   28    22 Miłosz         Meller                100.00 +  437: 320  150
   29    21 Iwona          Wieluńska             100.00 +  527: 283  150
   31    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  384: 383  178
   32    17 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  484: 321  170
   33    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  401: 416   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4231  / 30 141.03




	Dawid Pikul 143.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Monika         Siemaszko             115.62 +  427: 392  166
    2    18 Miłosz         Meller                100.00 +  443: 282  150
    3    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  498: 472  178
    4    20 Natalia        Woźniak               128.47 +  462: 374  178
    5    17 Maria          Pokorska              113.30 +  506: 278  163
    6    17 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  435: 311  179
    7    18 Maciej         Perzyński             131.98 =  429: 429  132
    8    20 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  393: 436   82
   11     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  504: 416  186
   12     7 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  393: 376  201
   13    21 Anna           Arana                 108.18 +  525: 304  158
   14    21 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  633: 231  150
   15     1 Dariusz        Kosz                  161.80 +  521: 424  212
   16     4 Tomasz         Suchanek              130.31 +  485: 346  180
   17    13 Kamil          Górka                 146.61 -  349: 352   97
   18    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  507: 431  175
   19    10 Dominik        Urbacki               153.86 -  363: 412  104
   20    12 Rafał          Matczak               135.47 -  306: 426   85
   21    11 Andrzej        Kroc                  121.71 -  289: 443   72
   22    16 Jakub          Szymczak              144.97 +  418: 339  195
   23    10 Szymon         Płachta               138.10 +  400: 390  188
   24     9 Rafał          Wesołowski            132.37 +  415: 367  182
   25    13 Rafał          Lenartowski           153.65 +  495: 351  204
   26    13 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  437: 356  160
   27     8 Kacper         Zegadło               140.18 -  330: 399   90
   28    14 Jakub          Onoszko               115.56 -  365: 417   66
   29     7 Bartosz        Morawski              156.66 +  396: 275  207
   30    18 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  410: 391  181
   31     7 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  398: 354  190
   32     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  409: 404  193
   33     3 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  391: 362  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4881  / 31 157.45




	Jan Mrozowski 143.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kroc                  121.71 +  378: 325  172
    2     9 Jakub          Szymczak              144.97 +  453: 326  195
    3    10 Szymon         Płachta               138.10 +  367: 288  188
    4     9 Kacper         Zegadło               140.18 -  406: 431   90
    5    10 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  383: 400   50
    6    10 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  410: 205  150
    9    16 Karolina       Urbańska              100.00 +  514: 314  150
   10    14 Monika         Siemaszko             115.62 +  384: 377  166
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  449: 262  182
   12    14 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  384: 427   81
   13    15 Natalia        Woźniak               128.47 +  473: 299  178
   14    14 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  409: 344  184
   15    14 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  546: 257  150
   16    13 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  327: 397   79
   17    14 Michał         Rogalewicz            130.37 -  398: 404   80
   18    13 Agata          Kuć                   126.02 -  384: 457   76
   19    14 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  401: 359  160
   20    14 Jakub          Onoszko               115.56 +  409: 356  166
   21     4 Barbara        Obremska              128.05 +  385: 370  178
   22     2 Krzysztof      Obremski              147.79 -  308: 315   98
   23     2 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  392: 443   92
   24     6 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  364: 257  177
   25     2 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  314: 306  182
   26     5 Dominik        Urbacki               153.86 +  488: 321  204
   27    12 Dariusz        Kosz                  161.80 -  341: 407  112
   28    10 Maciej         Perzyński             131.98 +  391: 359  182
   29    12 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  458: 312  183
   30     7 Łukasz         Baranowski            132.24 +  367: 342  182
   31     3 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  325: 441   86
   32     7 Jakub          Błażejewski           127.21 +  396: 366  177
   33     7 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  372: 359  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4540  / 31 146.45




	Karol Wyrębkiewicz 143.00 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 137.15 -  384: 408   87
    2    11 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  396: 316  178
    3    11 Rafał          Wesołowski            132.37 +  366: 352  182
    4    11 Szymon         Płachta               138.10 -  303: 435   88
    5    11 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  522: 242  150
    6    11 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  417: 311  150
    9    15 Miłosz         Meller                100.00 -  368: 443   50
   10    15 Karolina       Urbańska              100.00 +  379: 283  150
   11    15 Maciej         Perzyński             131.98 +  483: 480  182
   12    16 Daniel         Tomczyk               104.85 +  381: 320  155
   13    16 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  400: 402   70
   14    15 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  424: 294  178
   15    15 Maria          Pokorska              113.30 +  532: 359  163
   16    16 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  262: 431   56
   17    15 Jakub          Błażejewski           127.21 +  411: 395  177
   18    14 Michał         Rogalewicz            130.37 -  325: 340   80
   19    15 Jakub          Onoszko               115.56 +  450: 311  166
   20    15 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  467: 226  160
   21     2 Bartosz        Morawski              156.66 +  426: 355  207
   22     3 Dariusz        Kosz                  161.80 +  446: 307  212
   23     3 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  344: 495   86
   24     7 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  325: 329   92
   25     3 Rafał          Matczak               135.47 +  423: 251  185
   26     7 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  450: 454   82
   27     9 Krzysztof      Obremski              147.79 -  412: 434   98
   28    11 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  423: 384  182
   29     9 Kacper         Zegadło               140.18 -  367: 392   90
   30     6 Rafał          Lenartowski           153.65 +  359: 344  204
   31     4 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  441: 341  201
   32     6 Dawid          Pikul                 143.53 -  404: 409   94
   33     8 Dominik        Urbacki               153.86 -  350: 442  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4259  / 31 137.39




	Łukasz Tuszyński 141.73 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Woźniak               128.47 +  492: 332  178
    2     2 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  475: 350  178
    3     6 Maria          Pokorska              113.30 +  426: 416  163
    4     6 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  477: 380  150
    7     6 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  551: 155  150
    8     8 Anna           Arana                 108.18 +  465: 273  158
    9     6 Jakub          Onoszko               115.56 +  337: 332  166
   10     7 Rafał          Lenartowski           153.65 +  392: 347  204
   11     6 Jakub          Błażejewski           127.21 +  527: 274  177
   12     5 Michał         Rogalewicz            130.37 -  363: 490   80
   13     6 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  396: 339  182
   14     6 Maciej         Perzyński             131.98 +  409: 406  182
   15     5 Monika         Siemaszko             115.62 +  409: 396  166
   16     6 Miłosz         Meller                100.00 +  417: 320  150
   17     6 Kacper         Zegadło               140.18 +  403: 398  190
   18     8 Szymon         Płachta               138.10 -  351: 480   88
   19     8 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  546: 266  178
   20     6 Jakub          Szymczak              144.97 +  510: 418  195
   21    14 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  387: 316  182
   22    20 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  353: 504   90
   23     2 Jan            Mrozowski             143.23 +  443: 392  193
   24     7 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  329: 325  193
   25     8 Barbara        Obremska              128.05 -  367: 368   78
   26     2 Dariusz        Kosz                  161.80 +  489: 362  212
   27     1 Łukasz         Baranowski            132.24 +  430: 335  182
   28     4 Rafał          Wesołowski            132.37 +  481: 405  182
   29     4 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  441: 288  181
   30     9 Krzysztof      Obremski              147.79 -  332: 439   98
   31     1 Kamil          Górka                 146.61 +  411: 380  197
   32     2 Dominik        Urbacki               153.86 +  432: 353  204
   33     2 Agata          Kuć                   126.02 +  462: 384  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    5103  / 31 164.61




	Kacper Zegadło 140.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Daniel         Tomczyk               104.85 +  405: 296  155
    2    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  469: 265  181
    3    12 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  450: 398  175
    4     9 Jan            Mrozowski             143.23 +  431: 406  193
    5    13 Karolina       Urbańska              100.00 +  382: 315  150
    6    13 Monika         Siemaszko             115.62 +  471: 360  166
    7     9 Dominik        Urbacki               153.86 -  360: 524  104
    8    10 Rafał          Matczak               135.47 -  400: 483   85
    9    19 Anna           Arana                 108.18 -  389: 442   58
   10    20 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  486: 217  150
   13    17 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  414: 371  179
   14    18 Maria          Pokorska              113.30 -  443: 466   63
   15    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  294: 409   70
   16    17 Natalia        Woźniak               128.47 -  368: 409   78
   17     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  398: 403   92
   18     7 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  365: 408  101
   19     4 Dariusz        Kosz                  161.80 +  457: 371  212
   20     4 Tomasz         Suchanek              130.31 -  295: 472   80
   21     8 Andrzej        Bednaruk              110.00 =  410: 410  110
   22    11 Łukasz         Baranowski            132.24 -  409: 423   82
   23     9 Jakub          Błażejewski           127.21 -  310: 493   77
   24    11 Agata          Kuć                   126.02 =  396: 396  126
   25    12 Jakub          Szymczak              144.97 +  442: 323  195
   26    12 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  421: 406  178
   27     8 Dawid          Pikul                 143.53 +  399: 330  194
   28     1 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  457: 302  186
   29     9 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  392: 367  193
   30     2 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  409: 376  182
   31     9 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  331: 474   82
   32     9 Bartosz        Morawski              156.66 +  456: 356  207
   33    14 Rafał          Lenartowski           153.65 -  383: 458  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4208  / 31 135.74




	Piotr Pietuchowski 139.58 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  431: 275  150
    2     8 Iwona          Wieluńska             100.00 +  533: 280  150
    5     8 Andrzej        Kroc                  121.71 +  371: 329  172
    6     8 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  459: 314  178
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  467: 284  183
    8    11 Rafał          Wesołowski            132.37 -  420: 449   82
    9    12 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  384: 351  170
   10    12 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  366: 492   84
   11    11 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  429: 292  150
   12    11 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  428: 266  179
   13    11 Miłosz         Meller                100.00 +  503: 272  150
   14    12 Karolina       Urbańska              100.00 +  507: 312  150
   15    12 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  525: 363  181
   16    10 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  383: 428   82
   17    10 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  419: 310  160
   18    12 Rafał          Lenartowski           153.65 -  403: 432  104
   19    12 Agata          Kuć                   126.02 +  548: 307  176
   20    11 Jakub          Błażejewski           127.21 +  399: 333  177
   21    16 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  382: 381  177
   22    20 Łukasz         Tuszyński             141.73 +  504: 353  192
   23     8 Dariusz        Kosz                  161.80 -  355: 438  112
   24     4 Tomasz         Suchanek              130.31 +  486: 299  180
   25     4 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  385: 410   75
   26     8 Kamil          Górka                 146.61 -  315: 356   97
   27    14 Daniel         Tomczyk               104.85 -  314: 478   55
   28     6 Krzysztof      Obremski              147.79 +  449: 410  198
   29    16 Jakub          Onoszko               115.56 -  323: 354   66
   30     1 Szymon         Płachta               138.10 -  391: 425   88
   31     7 Dawid          Pikul                 143.53 -  354: 398   94
   32     3 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  436: 539   86
   33     7 Jan            Mrozowski             143.23 -  359: 372   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4191  / 31 135.19




	Szymon Płachta 138.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  276: 623   81
    2    14 Maciej         Perzyński             131.98 -  365: 367   82
    3    10 Jan            Mrozowski             143.23 -  288: 367   93
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  435: 303  193
    5    16 Miłosz         Meller                100.00 +  411: 281  150
    6    14 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  388: 386  161
    7    10 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  349: 366   82
    8    12 Dominik        Urbacki               153.86 -  270: 490  104
    9    20 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  531: 196  150
   10    19 Anna           Arana                 108.18 -  319: 329   58
   13    19 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  372: 358  156
   14    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  469: 278  150
   15    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  395: 322  178
   16    20 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  492: 334  184
   17     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  317: 405  101
   18     8 Łukasz         Tuszyński             141.73 +  480: 351  192
   19     3 Bartosz        Morawski              156.66 -  303: 448  107
   20     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  293: 448   98
   21     7 Jakub          Onoszko               115.56 +  403: 321  166
   22    12 Rafał          Lenartowski           153.65 -  367: 425  104
   23    10 Dawid          Pikul                 143.53 -  390: 400   94
   24    12 Jakub          Błażejewski           127.21 -  389: 399   77
   25    11 Wojciech       Zemło                 137.15 +  378: 358  187
   26    11 Andrzej        Kroc                  121.71 +  465: 322  172
   27     6 Michał         Rogalewicz            130.37 +  410: 366  180
   28     2 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  322: 454   77
   29    10 Kamil          Górka                 146.61 -  379: 479   97
   30     1 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  425: 391  190
   31    10 Daniel         Tomczyk               104.85 +  477: 290  155
   32    11 Dariusz        Kosz                  161.80 +  385: 337  212
   33    16 Łukasz         Baranowski            132.24 +  339: 315  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4213  / 31 135.90




	Wojciech Zemło 137.15 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  408: 384  193
    2    10 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  522: 349  175
    3    14 Daniel         Tomczyk               104.85 +  442: 300  155
    4    13 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  312: 384   81
    5     6 Rafał          Matczak               135.47 +  418: 353  185
    6     6 Dominik        Urbacki               153.86 +  473: 378  204
    7    14 Monika         Siemaszko             115.62 +  465: 276  166
    8    16 Karolina       Urbańska              100.00 +  496: 298  150
    9    22 Maria          Pokorska              113.30 +  466: 345  163
   10    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  467: 377  150
   11    18 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  382: 359  184
   12    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  381: 375  178
   15    21 Anna           Arana                 108.18 +  386: 286  158
   16    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  483: 275  150
   17     3 Tomasz         Suchanek              130.31 +  423: 306  180
   18     2 Bartosz        Morawski              156.66 +  332: 283  207
   19     6 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  358: 330  177
   20     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  447: 415  186
   21    10 Michał         Rogalewicz            130.37 -  339: 373   80
   22    15 Jakub          Błażejewski           127.21 +  480: 354  177
   23    15 Jakub          Onoszko               115.56 +  403: 307  166
   24    16 Rafał          Lenartowski           153.65 -  386: 404  104
   25    11 Szymon         Płachta               138.10 -  358: 378   88
   26     9 Rafał          Wesołowski            132.37 -  325: 331   82
   27    17 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  486: 343  179
   28    21 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  392: 476   61
   29    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  520: 213  150
   31    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  378: 340  170
   32    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  386: 335  178
   33    19 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  409: 389  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4661  / 30 155.37




	Maciej Grąbczewski 136.03 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  322: 388   78
    2     4 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  371: 266  170
    3     7 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  416: 377  156
    4     7 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  443: 355  179
    7     7 Iwona          Wieluńska             100.00 +  515: 240  150
    8     6 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  394: 267  150
    9     7 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  334: 353   60
   10     6 Łukasz         Baranowski            132.24 +  379: 335  182
   11     7 Dawid          Pikul                 143.53 -  416: 504   94
   12     8 Agata          Kuć                   126.02 +  428: 296  176
   13     7 Daniel         Tomczyk               104.85 +  509: 257  155
   14     8 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  375: 359  182
   15     7 Miłosz         Meller                100.00 -  330: 334   50
   16     7 Karolina       Urbańska              100.00 -  362: 400   50
   17     8 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  458: 373  183
   18     6 Rafał          Wesołowski            132.37 -  331: 402   82
   19     7 Andrzej        Kroc                  121.71 -  368: 428   72
   20     7 Wojciech       Zemło                 137.15 -  415: 447   87
   21    15 Rafał          Matczak               135.47 +  427: 293  185
   22    18 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  394: 355  182
   23     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  495: 344  193
   24     8 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  392: 333  175
   25     7 Krzysztof      Obremski              147.79 +  408: 389  198
   26     3 Tomasz         Suchanek              130.31 +  393: 306  180
   27     3 Jakub          Onoszko               115.56 +  394: 322  166
   28     1 Kacper         Zegadło               140.18 -  302: 457   90
   29     1 Maciej         Perzyński             131.98 +  487: 362  182
   30    12 Dariusz        Kosz                  161.80 -  275: 481  112
   31     3 Jan            Mrozowski             143.23 +  441: 325  193
   32     3 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  539: 436  190
   33     1 Michał         Rogalewicz            130.37 +  330: 251  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4482  / 31 144.58




	Rafał Matczak 135.47 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 108.18 +  356: 321  158
    2     7 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  462: 230  150
    5     6 Wojciech       Zemło                 137.15 -  353: 418   87
    6     5 Jakub          Szymczak              144.97 -  302: 486   95
    7    11 Rafał          Wesołowski            132.37 +  428: 376  182
    8    10 Kacper         Zegadło               140.18 +  483: 400  190
    9     9 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  400: 286  184
   10     9 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  416: 296  178
   11     9 Maria          Pokorska              113.30 +  397: 374  163
   12     9 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  592: 258  150
   13    10 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  305: 443   61
   14    10 Monika         Siemaszko             115.62 +  435: 338  166
   15     9 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  416: 370  182
   16     9 Maciej         Perzyński             131.98 -  362: 364   82
   17    11 Rafał          Lenartowski           153.65 +  420: 364  204
   18     9 Jakub          Onoszko               115.56 -  319: 438   66
   19     9 Michał         Rogalewicz            130.37 -  331: 402   80
   20    12 Dawid          Pikul                 143.53 +  426: 306  194
   21    15 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  293: 427   86
   22    19 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  324: 420  101
   23     6 Bartosz        Morawski              156.66 +  513: 380  207
   24     1 Dariusz        Kosz                  161.80 +  418: 363  212
   25     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  251: 423   93
   26     6 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  385: 333  175
   27    15 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  307: 351   81
   28     5 Tomasz         Suchanek              130.31 +  455: 331  180
   29    14 Łukasz         Baranowski            132.24 +  391: 331  182
   30     4 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  252: 390   83
   31     6 Agata          Kuć                   126.02 +  391: 346  176
   32     1 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  341: 331  177
   33     5 Kamil          Górka                 146.61 +  426: 350  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4522  / 31 145.87




	Alicja Grąbczewska 134.32 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  341: 415  101
    2     1 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  356: 370   77
    3    17 Michał         Rogalewicz            130.37 +  375: 371  180
    4    17 Agata          Kuć                   126.02 -  375: 413   76
    5     4 Tomasz         Suchanek              130.31 -  247: 464   80
    6     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  335: 526  112
    7    21 Rafał          Lenartowski           153.65 +  386: 368  204
    8    21 Łukasz         Baranowski            132.24 +  458: 407  182
    9     9 Rafał          Matczak               135.47 -  286: 400   85
   10    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  492: 366  190
   11    18 Wojciech       Zemło                 137.15 -  359: 382   87
   12    17 Jakub          Szymczak              144.97 -  392: 435   95
   13    13 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  447: 322  175
   14    14 Jan            Mrozowski             143.23 -  344: 409   93
   15    17 Rafał          Wesołowski            132.37 +  418: 381  182
   16    20 Szymon         Płachta               138.10 -  334: 492   88
   17    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  355: 366   50
   18    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  390: 347  150
   19    22 Maciej         Perzyński             131.98 -  287: 425   82
   20    21 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  371: 449   81
   21    17 Monika         Siemaszko             115.62 +  458: 313  166
   22     6 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  348: 349   61
   25    21 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  404: 274  156
   26    22 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  554: 291  179
   28    17 Anna           Arana                 108.18 -  369: 383   58
   29    17 Maria          Pokorska              113.30 -  359: 369   63
   30    14 Miłosz         Meller                100.00 +  578: 396  150
   31    19 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  405: 389  178
   32    20 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  387: 395   78
   33    19 Wojciech       Zemło                 137.15 -  389: 409   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3546  / 30 118.20




	Dariusz Kuć 133.85 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Maria          Pokorska              113.30 +  409: 329  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     163  /  1 163.00




	Krzysztof Sporczyk 133.49 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Perzyński             131.98 -  337: 349   82
    2    15 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  290: 472   82
    3     9 Kamil          Górka                 146.61 -  278: 595   97
    4    12 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  322: 377   75
    5    15 Monika         Siemaszko             115.62 -  361: 390   66
    6    16 Karolina       Urbańska              100.00 +  449: 288  150
    7    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  284: 467   90
    8     9 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  374: 330  182
    9    17 Iwona          Wieluńska             100.00 +  375: 353  150
   10    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  411: 249  150
   13    18 Maria          Pokorska              113.30 +  329: 313  163
   14    20 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  465: 354  179
   15    19 Natalia        Woźniak               128.47 -  336: 502   78
   16    18 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  410: 324  170
   17     8 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  373: 458   86
   18     5 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  321: 443   77
   19     2 Barbara        Obremska              128.05 +  389: 343  178
   20     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  346: 470  107
   21     6 Rafał          Lenartowski           153.65 +  371: 325  204
   22     9 Jakub          Onoszko               115.56 -  325: 388   66
   23    11 Agata          Kuć                   126.02 -  323: 492   76
   24    10 Michał         Rogalewicz            130.37 +  425: 347  180
   25    10 Andrzej        Kroc                  121.71 -  256: 455   72
   26    10 Jakub          Szymczak              144.97 -  374: 401   95
   27     7 Jakub          Błażejewski           127.21 -  357: 464   77
   28     3 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  343: 467  101
   29    12 Jan            Mrozowski             143.23 -  312: 458   93
   30     4 Rafał          Matczak               135.47 +  390: 252  185
   31    12 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  289: 457   81
   32    12 Krzysztof      Obremski              147.79 -  333: 391   98
   33    15 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  315: 343   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3550  / 31 114.52




	Rafał Wesołowski 132.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  289: 347   82
    2    16 Daniel         Tomczyk               104.85 +  423: 301  155
    3    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  352: 366   93
    4    10 Kamil          Górka                 146.61 -  365: 402   97
    5    14 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  399: 281  161
    6    15 Miłosz         Meller                100.00 +  319: 306  150
    7    11 Rafał          Matczak               135.47 -  376: 428   85
    8    11 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  449: 420  190
    9    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  442: 298  150
   10    17 Iwona          Wieluńska             100.00 -  332: 414   50
   13    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  375: 297  150
   14    17 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  457: 239  156
   15    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  381: 418   84
   16    19 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  401: 366  178
   17     7 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  399: 359  177
   18     6 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  402: 331  186
   19     1 Tomasz         Suchanek              130.31 +  401: 268  180
   20     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  398: 424  112
   21     5 Łukasz         Baranowski            132.24 +  504: 367  182
   22    10 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  353: 339  160
   23    12 Michał         Rogalewicz            130.37 -  330: 373   80
   24     9 Dawid          Pikul                 143.53 -  367: 415   94
   25     9 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  435: 338  178
   26     9 Wojciech       Zemło                 137.15 +  331: 325  187
   27     5 Agata          Kuć                   126.02 +  368: 333  176
   28     4 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  405: 481   92
   29    11 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  396: 318  175
   30     3 Dominik        Urbacki               153.86 +  386: 332  204
   31    11 Maciej         Perzyński             131.98 +  421: 289  182
   32    10 Barbara        Obremska              128.05 +  438: 350  178
   33    13 Jakub          Onoszko               115.56 +  424: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4490  / 31 144.84




	Łukasz Baranowski 132.24 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  403: 354  150
    2    21 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  368: 372   79
    3    22 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  303: 348   61
    4    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  447: 300  150
    5    21 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  413: 321  181
    6    24 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  436: 390  182
    7    24 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  354: 312  170
    8    21 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  407: 458   84
    9     5 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  440: 332  177
   10     6 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  335: 379   86
   11    24 Iwona          Wieluńska             100.00 +  435: 378  150
   12    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  538: 258  150
   13     4 Barbara        Obremska              128.05 -  347: 370   78
   14     4 Dariusz        Kosz                  161.80 -  329: 441  112
   17    12 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  266: 294   82
   18    10 Dominik        Urbacki               153.86 +  434: 425  204
   19    16 Kamil          Górka                 146.61 +  428: 299  197
   20    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  318: 432   75
   21     5 Rafał          Wesołowski            132.37 -  367: 504   82
   22    11 Kacper         Zegadło               140.18 +  423: 409  190
   23    16 Andrzej        Kroc                  121.71 +  440: 325  172
   24    13 Jakub          Szymczak              144.97 +  390: 280  195
   25    16 Agata          Kuć                   126.02 -  369: 440   76
   26    16 Michał         Rogalewicz            130.37 +  376: 374  180
   27     1 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  335: 430   92
   28    13 Jakub          Błażejewski           127.21 -  405: 406   77
   29    14 Rafał          Matczak               135.47 -  331: 391   85
   30     7 Jan            Mrozowski             143.23 -  342: 367   93
   31    14 Tomasz         Suchanek              130.31 =  380: 380  130
   32    15 Maciej         Perzyński             131.98 +  440: 374  182
   33    16 Szymon         Płachta               138.10 -  315: 339   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4010  / 31 129.35




	Marek Dudkiewicz 132.08 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  513: 187  150
    2     6 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  408: 295  150
    5     7 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  482: 328  178
    6     7 Andrzej        Kroc                  121.71 +  452: 365  172
    7    10 Szymon         Płachta               138.10 +  366: 349  188
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  330: 374   83
    9    10 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  370: 440   78
   10    10 Natalia        Woźniak               128.47 +  485: 320  178
   11    12 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  369: 417   56
   12    12 Maria          Pokorska              113.30 +  502: 342  163
   13    12 Karolina       Urbańska              100.00 +  361: 280  150
   14    11 Miłosz         Meller                100.00 +  460: 300  150
   15    11 Maciej         Perzyński             131.98 -  316: 416   82
   16    11 Daniel         Tomczyk               104.85 +  405: 363  155
   17    12 Łukasz         Baranowski            132.24 +  294: 266  182
   18    11 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  441: 332  160
   19    11 Jakub          Błażejewski           127.21 -  332: 356   77
   20     9 Agata          Kuć                   126.02 +  411: 339  176
   21    14 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  316: 387   92
   22    18 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  355: 394   86
   23     7 Tomasz         Suchanek              130.31 -  296: 312   80
   24     3 Krzysztof      Obremski              147.79 +  390: 361  198
   25     2 Jan            Mrozowski             143.23 -  306: 314   93
   26     7 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  454: 450  193
   27    16 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  344: 389   82
   28     8 Bartosz        Morawski              156.66 -  347: 438  107
   29    15 Rafał          Lenartowski           153.65 +  466: 347  204
   30     2 Kacper         Zegadło               140.18 -  376: 409   90
   31     8 Michał         Rogalewicz            130.37 +  421: 365  180
   32     4 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  443: 460  101
   33     6 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  426: 342  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4209  / 31 135.77




	Maciej Perzyński 131.98 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  349: 337  183
    2    14 Szymon         Płachta               138.10 +  367: 365  188
    3    13 Jakub          Szymczak              144.97 -  318: 449   95
    4    16 Andrzej        Kroc                  121.71 +  401: 332  172
    5    22 Rafał          Lenartowski           153.65 -  436: 450  104
    6    22 Jakub          Onoszko               115.56 +  390: 355  166
    7    18 Dawid          Pikul                 143.53 =  429: 429  144
    8    18 Michał         Rogalewicz            130.37 -  314: 370   80
    9     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  372: 449  107
   10     4 Barbara        Obremska              128.05 -  344: 432   78
   11    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  480: 483   93
   12    13 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  440: 393  175
   13     8 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  340: 444  101
   14     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  406: 409   92
   15    11 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  416: 316  182
   16     9 Rafał          Matczak               135.47 +  364: 362  185
   17    17 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  387: 342  156
   18    19 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  355: 394   79
   19    22 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  425: 287  184
   20    24 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  305: 368   70
   23    22 Iwona          Wieluńska             100.00 -  342: 357   50
   24    17 Anna           Arana                 108.18 +  379: 376  158
   25    20 Karolina       Urbańska              100.00 +  468: 380  150
   26    17 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  447: 306  161
   27    13 Dominik        Urbacki               153.86 -  401: 484  104
   28    10 Jan            Mrozowski             143.23 -  359: 391   93
   29     1 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  362: 487   86
   30    17 Jakub          Błażejewski           127.21 -  311: 503   77
   31    11 Rafał          Wesołowski            132.37 -  289: 421   82
   32    15 Łukasz         Baranowski            132.24 -  374: 440   82
   33    10 Tomasz         Suchanek              130.31 -  331: 405   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3757  / 31 121.19




	Grzegorz Koczkodon 131.80 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Wesołowski            132.37 +  347: 289  182
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  472: 290  183
    3    15 Andrzej        Kroc                  121.71 +  363: 355  172
    4    14 Jakub          Szymczak              144.97 +  424: 335  195
    5    24 Jakub          Onoszko               115.56 +  405: 398  166
    6    24 Łukasz         Baranowski            132.24 -  390: 436   82
    7    19 Michał         Rogalewicz            130.37 -  306: 384   80
    8    20 Dawid          Pikul                 143.53 +  436: 393  194
    9     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  350: 355  112
   10     2 Bartosz        Morawski              156.66 +  380: 355  207
   11    14 Jan            Mrozowski             143.23 -  262: 449   93
   12    15 Kamil          Górka                 146.61 -  335: 412   97
   13     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  339: 396   92
   14     8 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  359: 375   86
   15     9 Rafał          Matczak               135.47 -  370: 416   85
   16    10 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  428: 383  190
   17    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  492: 217  150
   18    20 Maria          Pokorska              113.30 +  382: 359  163
   19    24 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  407: 384  170
   20    22 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  360: 448   78
   23    23 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  437: 205  150
   24    18 Iwona          Wieluńska             100.00 +  354: 306  150
   25    18 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  432: 400  161
   26    20 Monika         Siemaszko             115.62 +  480: 321  166
   27    16 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  389: 344  182
   28    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  384: 423   93
   29     2 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  372: 361  177
   30    20 Agata          Kuć                   126.02 +  462: 221  176
   31     9 Kacper         Zegadło               140.18 +  474: 331  190
   32    16 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  561: 353  160
   33    12 Krzysztof      Obremski              147.79 -  442: 489   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4480  / 31 144.52




	Jolanta Chłopińska 130.99 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Płachta               138.10 +  623: 276  188
    2    13 Kacper         Zegadło               140.18 -  265: 469   90
    3    16 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  393: 306  178
    4    13 Wojciech       Zemło                 137.15 +  384: 312  187
    5    21 Łukasz         Baranowski            132.24 -  321: 413   82
    6    21 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  333: 411   60
    7    20 Jakub          Błażejewski           127.21 -  372: 387   77
    8    17 Agata          Kuć                   126.02 +  445: 309  176
    9     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  378: 463   98
   10     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  363: 396  112
   11    13 Kamil          Górka                 146.61 -  368: 406   97
   12    14 Jan            Mrozowski             143.23 +  427: 384  193
   13     5 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  470: 336  177
   14     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  485: 254  201
   15    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  363: 525   90
   16    12 Dominik        Urbacki               153.86 -  336: 342  104
   17    20 Maria          Pokorska              113.30 =  345: 345  113
   18    17 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  445: 407  156
   19    21 Natalia        Woźniak               128.47 +  370: 305  178
   20    21 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  449: 371  184
   23    21 Anna           Arana                 108.18 -  379: 431   58
   24    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  298: 318   50
   25    17 Monika         Siemaszko             115.62 +  373: 328  166
   26    19 Miłosz         Meller                100.00 +  432: 231  150
   27    15 Rafał          Matczak               135.47 +  351: 307  185
   28    12 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  346: 298  175
   29     4 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  288: 441   92
   30    18 Dawid          Pikul                 143.53 -  391: 410   94
   31    12 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  457: 289  183
   32    13 Rafał          Lenartowski           153.65 -  370: 538  104
   33    11 Bartosz        Morawski              156.66 -  405: 409  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4105  / 31 132.42




	Michał Rogalewicz 130.37 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  436: 310  150
    2    20 Monika         Siemaszko             115.62 -  334: 385   66
    3    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  371: 375   84
    4    18 Małgorzata     Szmuksta              119.55 =  350: 350  120
    5    18 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  428: 330  156
    6    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  500: 339  150
    7    19 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  384: 306  182
    8    18 Maciej         Perzyński             131.98 +  370: 314  182
   11     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  382: 282  201
   12     5 Łukasz         Tuszyński             141.73 +  490: 363  192
   13    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  464: 283  150
   14    22 Anna           Arana                 108.18 +  462: 280  158
   15     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  368: 399  107
   16     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  344: 532  112
   17    14 Jan            Mrozowski             143.23 +  404: 398  193
   18    14 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  340: 325  193
   19     9 Rafał          Matczak               135.47 +  402: 331  185
   20    10 Dominik        Urbacki               153.86 -  257: 390  104
   21    10 Wojciech       Zemło                 137.15 +  373: 339  187
   22    14 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  424: 385  178
   23    12 Rafał          Wesołowski            132.37 +  373: 330  182
   24    10 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  347: 425   83
   25    14 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  460: 301  160
   26    16 Łukasz         Baranowski            132.24 -  374: 376   82
   27     6 Szymon         Płachta               138.10 -  366: 410   88
   28    15 Rafał          Lenartowski           153.65 -  287: 524  104
   29     8 Krzysztof      Obremski              147.79 -  248: 474   98
   30    19 Daniel         Tomczyk               104.85 -  264: 378   55
   31     8 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  365: 421   82
   32     8 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  300: 364   75
   33     1 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  251: 330   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4145  / 31 133.71




	Tomasz Suchanek 130.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     3 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  417: 252  150
    5     4 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  464: 247  184
    6     4 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  363: 372   70
    7     3 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  429: 237  156
    8     4 Maria          Pokorska              113.30 +  412: 310  163
   11     2 Monika         Siemaszko             115.62 +  442: 217  166
   12     3 Miłosz         Meller                100.00 +  467: 312  150
   13     3 Rafał          Lenartowski           153.65 +  443: 359  204
   14     2 Jakub          Onoszko               115.56 +  404: 288  166
   16     4 Dawid          Pikul                 143.53 -  346: 485   94
   17     3 Wojciech       Zemło                 137.15 -  306: 423   87
   19     1 Rafał          Wesołowski            132.37 -  268: 401   82
   20     4 Kacper         Zegadło               140.18 +  472: 295  190
   22     4 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  385: 369  175
   23     7 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  312: 296  182
   24     4 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  299: 486   90
   26     3 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  306: 393   86
   28     5 Rafał          Matczak               135.47 -  331: 455   85
   29     6 Jakub          Błażejewski           127.21 -  376: 426   77
   30    11 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  340: 388   77
   31    14 Łukasz         Baranowski            132.24 =  380: 380  132
   33    10 Maciej         Perzyński             131.98 +  405: 331  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2948  / 22 134.00




	Mariusz Sylwestrzuk 130.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Szymon Dąbrowski 129.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Onoszko               115.56 -  355: 359   66
    2    21 Łukasz         Baranowski            132.24 +  372: 368  182
    3     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  291: 394  101
    4     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  355: 443   86
    5    19 Jakub          Błażejewski           127.21 -  322: 423   77
    6    17 Dawid          Pikul                 143.53 -  311: 435   94
    7     2 Krzysztof      Obremski              147.79 -  324: 516   98
    8     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  334: 353  112
    9    24 Andrzej        Kroc                  121.71 -  214: 582   72
   10    21 Jakub          Szymczak              144.97 -  312: 506   95
   11    10 Dominik        Urbacki               153.86 -  364: 376  104
   12    11 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  266: 428   90
   13    17 Kacper         Zegadło               140.18 -  371: 414   90
   14    20 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  354: 465   83
   15    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  409: 314  175
   16    13 Jan            Mrozowski             143.23 +  397: 327  193
   17    18 Daniel         Tomczyk               104.85 -  227: 449   55
   18    19 Maciej         Perzyński             131.98 +  394: 355  182
   21    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  289: 284  150
   22    23 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  308: 256  150
   23    18 Monika         Siemaszko             115.62 +  393: 346  166
   24    23 Miłosz         Meller                100.00 -  383: 385   50
   25    22 Natalia        Woźniak               128.47 -  314: 477   78
   26    22 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  291: 554   84
   27    17 Wojciech       Zemło                 137.15 -  343: 486   87
   29    18 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  418: 383  170
   30    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  352: 270  150
   31    23 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  358: 361   61
   32    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  331: 290  150
   33    21 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  341: 198  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3412  / 30 113.73




	Natalia Woźniak 128.47 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  332: 492   92
    2     3 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  360: 389  101
    3    19 Agata          Kuć                   126.02 -  351: 379   76
    4    20 Dawid          Pikul                 143.53 -  374: 462   94
    5     2 Dariusz        Kosz                  161.80 -  327: 427  112
    6     3 Krzysztof      Obremski              147.79 +  450: 362  198
    7    22 Jakub          Onoszko               115.56 +  393: 311  166
    8    23 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  403: 388  160
    9    11 Dominik        Urbacki               153.86 -  343: 494  104
   10    10 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  320: 485   82
   11    17 Jakub          Szymczak              144.97 -  306: 463   95
   12    19 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  333: 368   78
   13    15 Jan            Mrozowski             143.23 -  299: 473   93
   14    13 Kamil          Górka                 146.61 -  287: 463   97
   15    19 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  502: 336  183
   16    17 Kacper         Zegadło               140.18 +  409: 368  190
   17    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  381: 353  150
   18    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  393: 376  150
   19    21 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  305: 370   81
   20    23 Daniel         Tomczyk               104.85 +  360: 338  155
   21    19 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  435: 281  161
   22     5 Monika         Siemaszko             115.62 +  440: 309  166
   25    22 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  477: 314  179
   26    24 Maria          Pokorska              113.30 +  475: 388  163
   28    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  479: 158  150
   29    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  411: 332  150
   30    16 Karolina       Urbańska              100.00 +  473: 298  150
   31    18 Andrzej        Kroc                  121.71 -  330: 525   72
   32    19 Andrzej        Kroc                  121.71 -  346: 400   72
   33    18 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  422: 382  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3898  / 30 129.93




	Monika Gawron-Cieślik 128.43 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  388: 322  186
    2     2 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  350: 475   92
    3    18 Dawid          Pikul                 143.53 -  472: 498   94
    4    19 Jakub          Błażejewski           127.21 -  297: 457   77
    5     1 Bartosz        Morawski              156.66 +  410: 336  207
    6     2 Barbara        Obremska              128.05 -  357: 461   78
    7    23 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  293: 362   60
    8    22 Rafał          Lenartowski           153.65 +  412: 399  204
    9    10 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  440: 370  182
   10     9 Rafał          Matczak               135.47 -  296: 416   85
   11    19 Andrzej        Kroc                  121.71 -  361: 482   72
   12    18 Wojciech       Zemło                 137.15 -  375: 381   87
   13    14 Kamil          Górka                 146.61 +  379: 324  197
   14    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  294: 424   93
   15    18 Szymon         Płachta               138.10 -  322: 395   88
   16    19 Rafał          Wesołowski            132.37 -  366: 401   82
   17    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  416: 206  150
   18    24 Anna           Arana                 108.18 +  346: 237  158
   19    23 Daniel         Tomczyk               104.85 -  338: 344   55
   20    22 Grzegorz       Koczkodon             131.80 +  448: 360  182
   21    18 Miłosz         Meller                100.00 +  420: 293  150
   22     8 Karolina       Urbańska              100.00 -  342: 413   50
   25    23 Maria          Pokorska              113.30 +  381: 290  163
   26    23 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  399: 319  150
   28    20 Iwona          Wieluńska             100.00 +  363: 356  150
   29    20 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  285: 397   56
   30    13 Monika         Siemaszko             115.62 +  438: 301  166
   31    17 Jakub          Szymczak              144.97 -  383: 384   95
   32    18 Wojciech       Zemło                 137.15 -  335: 386   87
   33    17 Jakub          Szymczak              144.97 +  416: 401  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3691  / 30 123.03




	Barbara Obremska 128.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Iwona          Wieluńska             100.00 +  409: 249  150
    4     4 Anna           Arana                 108.18 +  438: 359  158
    6     2 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  461: 357  178
    7     4 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  455: 212  150
    9     4 Daniel         Tomczyk               104.85 =  355: 355  105
   10     4 Maciej         Perzyński             131.98 +  432: 344  182
   11     4 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  373: 303  161
   12     4 Karolina       Urbańska              100.00 -  280: 355   50
   13     4 Łukasz         Baranowski            132.24 +  370: 347  182
   15     4 Jakub          Błażejewski           127.21 +  526: 333  177
   17     4 Andrzej        Kroc                  121.71 -  388: 411   72
   18     4 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  384: 345  178
   19     2 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  343: 389   83
   21     4 Jan            Mrozowski             143.23 -  370: 385   93
   25     8 Łukasz         Tuszyński             141.73 +  368: 367  192
   26     4 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  294: 400   77
   27    11 Kamil          Górka                 146.61 -  313: 459   97
   29     5 Agata          Kuć                   126.02 +  424: 313  176
   30    10 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  422: 296  201
   31    16 Jakub          Onoszko               115.56 -  331: 421   66
   32    10 Rafał          Wesołowski            132.37 -  350: 438   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2810  / 21 133.81




	Grzegorz Pukniel 127.79 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  259: 445   75
    2    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  316: 396   93
    3    16 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  306: 393   81
    4    15 Daniel         Tomczyk               104.85 +  482: 449  155
    5     7 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  328: 482   82
    6     8 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  314: 459   90
    7    16 Karolina       Urbańska              100.00 +  402: 321  150
    8    15 Miłosz         Meller                100.00 -  301: 392   50
    9    23 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  287: 375   50
   10    23 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  350: 325  156
   11    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  475: 337  170
   12    19 Natalia        Woźniak               128.47 +  368: 333  178
   15    24 Iwona          Wieluńska             100.00 +  571: 248  150
   16    24 Anna           Arana                 108.18 +  416: 354  158
   17     2 Krzysztof      Obremski              147.79 -  268: 536   98
   18     4 Barbara        Obremska              128.05 -  345: 384   78
   19     8 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  266: 546   92
   20     8 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  384: 420   77
   21    12 Jakub          Błażejewski           127.21 -  389: 452   77
   22    14 Michał         Rogalewicz            130.37 -  385: 424   80
   23    13 Rafał          Lenartowski           153.65 -  363: 434  104
   24    14 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  311: 420   60
   25     9 Rafał          Wesołowski            132.37 -  338: 435   82
   26    12 Kacper         Zegadło               140.18 -  406: 421   90
   27    20 Maria          Pokorska              113.30 +  360: 291  163
   28    23 Monika         Siemaszko             115.62 +  457: 294  166
   29    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  362: 261  150
   31    19 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  389: 405   84
   32    20 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  395: 387  184
   33    18 Natalia        Woźniak               128.47 -  382: 422   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3301  / 30 110.03




	Jakub Błażejewski 127.21 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Miłosz         Meller                100.00 +  404: 357  150
    2    17 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  353: 316  161
    3    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  425: 353  170
    4    19 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  457: 297  178
    5    19 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  423: 322  179
    6    19 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  396: 280  156
    7    20 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  387: 372  181
    8    19 Daniel         Tomczyk               104.85 +  496: 215  155
   11     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  274: 527   92
   12     6 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  477: 251  177
   13    23 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  612: 259  150
   14    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  422: 303  150
   15     4 Barbara        Obremska              128.05 -  333: 526   78
   16     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  292: 344   98
   17    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  395: 411   93
   18    15 Kamil          Górka                 146.61 -  314: 452   97
   19    11 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  356: 332  182
   20    11 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  333: 399   90
   21    12 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  452: 389  178
   22    15 Wojciech       Zemło                 137.15 -  354: 480   87
   23     9 Kacper         Zegadło               140.18 +  493: 310  190
   24    12 Szymon         Płachta               138.10 +  399: 389  188
   25    15 Jakub          Onoszko               115.56 +  501: 340  166
   26    14 Rafał          Lenartowski           153.65 -  337: 420  104
   27     7 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  464: 357  183
   28    13 Łukasz         Baranowski            132.24 +  406: 405  182
   29     6 Tomasz         Suchanek              130.31 +  426: 376  180
   30    17 Maciej         Perzyński             131.98 +  503: 311  182
   31     5 Dominik        Urbacki               153.86 +  429: 378  204
   32     7 Jan            Mrozowski             143.23 -  366: 396   93
   33     4 Kazimierz      Merklejn              151.03 +  449: 371  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4675  / 31 150.81




	Ireneusz Moralewicz 127.21 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  439: 341  170
    2     1 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  370: 356  184
    3     8 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  395: 248  150
    7     8 Anna           Arana                 108.18 +  412: 327  158
    8     5 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  415: 298  150
    9     5 Łukasz         Baranowski            132.24 -  332: 440   82
   10     5 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  437: 266  160
   11     8 Agata          Kuć                   126.02 +  421: 359  176
   12     6 Jakub          Błażejewski           127.21 -  251: 477   77
   13     5 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  336: 470   81
   14     7 Daniel         Tomczyk               104.85 -  346: 473   55
   15     8 Karolina       Urbańska              100.00 +  469: 261  150
   16     8 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  409: 348  161
   17     7 Rafał          Wesołowski            132.37 -  359: 399   82
   18     5 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  443: 321  183
   19     6 Wojciech       Zemło                 137.15 -  330: 358   87
   20     8 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  420: 384  178
   21    16 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  381: 382   90
   22    17 Dominik        Urbacki               153.86 -  357: 421  104
   23     4 Kamil          Górka                 146.61 -  332: 487   97
   24     6 Jan            Mrozowski             143.23 -  257: 364   93
   25     6 Bartosz        Morawski              156.66 +  397: 379  207
   26     4 Barbara        Obremska              128.05 +  400: 294  178
   27     2 Rafał          Lenartowski           153.65 -  395: 430  104
   28     2 Szymon         Płachta               138.10 +  454: 322  188
   29     2 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  361: 372   82
   30    11 Tomasz         Suchanek              130.31 +  388: 340  180
   31     2 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  545: 365  175
   32     1 Rafał          Matczak               135.47 -  331: 341   85
   33     3 Dawid          Pikul                 143.53 -  362: 391   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3961  / 30 132.03




	Agata Kuć 126.02 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  446: 312  161
    2    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  522: 317  150
    3    19 Natalia        Woźniak               128.47 +  379: 351  178
    4    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  413: 375  184
    5    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  363: 276  150
    6    18 Maria          Pokorska              113.30 +  398: 305  163
    7    17 Daniel         Tomczyk               104.85 +  382: 344  155
    8    17 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  309: 445   81
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  359: 421   77
   12     8 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  296: 428   86
   13    24 Iwona          Wieluńska             100.00 +  387: 366  150
   14    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  379: 302  150
   15     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  269: 415   98
   16     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  315: 555  107
   17    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  422: 303  175
   18    13 Jan            Mrozowski             143.23 +  457: 384  193
   19    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  307: 548   90
   20     9 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  339: 411   82
   21     9 Jakub          Szymczak              144.97 -  265: 376   95
   22    13 Andrzej        Kroc                  121.71 +  327: 320  172
   23    11 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  492: 323  183
   24    11 Kacper         Zegadło               140.18 =  396: 396  140
   25    16 Łukasz         Baranowski            132.24 +  440: 369  182
   26    15 Jakub          Onoszko               115.56 -  305: 485   66
   27     5 Rafał          Wesołowski            132.37 -  333: 368   82
   28    16 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  502: 229  160
   29     5 Barbara        Obremska              128.05 -  313: 424   78
   30    20 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  221: 462   82
   31     6 Rafał          Matczak               135.47 -  346: 391   85
   32     5 Kamil          Górka                 146.61 -  363: 428   97
   33     2 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  384: 462   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3944  / 31 127.23




	Krzysztof Gibas 125.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  445: 259  178
    2    10 Wojciech       Zemło                 137.15 -  349: 522   87
    3    12 Kacper         Zegadło               140.18 -  398: 450   90
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  377: 322  183
    5    12 Iwona          Wieluńska             100.00 +  447: 399  150
    6    12 Anna           Arana                 108.18 +  494: 343  158
    9    14 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  468: 310  161
   10    16 Miłosz         Meller                100.00 +  391: 263  150
   11    16 Daniel         Tomczyk               104.85 +  443: 284  155
   12    13 Maciej         Perzyński             131.98 -  393: 440   82
   13    13 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  322: 447   84
   14    16 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  344: 399   70
   15    16 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  314: 409   79
   16    15 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  359: 282  150
   17    16 Agata          Kuć                   126.02 -  303: 422   76
   18    16 Dawid          Pikul                 143.53 -  431: 507   94
   19    13 Rafał          Lenartowski           153.65 -  311: 529  104
   20    16 Łukasz         Baranowski            132.24 +  432: 318  182
   21     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  381: 554  112
   22     4 Tomasz         Suchanek              130.31 -  369: 385   80
   23     1 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  324: 330  101
   24     8 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  333: 392   86
   25     4 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  410: 385  190
   26     6 Rafał          Matczak               135.47 -  333: 385   85
   27    10 Bartosz        Morawski              156.66 -  318: 435  107
   28    12 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  298: 346   81
   29    11 Rafał          Wesołowski            132.37 -  318: 396   82
   30     8 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  425: 313  160
   31     2 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  365: 545   77
   32     8 Michał         Rogalewicz            130.37 +  364: 300  180
   33     6 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  342: 426   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3656  / 31 117.94




	Andrzej Kroc 121.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Mrozowski             143.23 -  325: 378   93
    2    12 Kamil          Górka                 146.61 -  302: 454   97
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  355: 363   82
    4    16 Maciej         Perzyński             131.98 -  332: 401   82
    5     8 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  329: 371   90
    6     7 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  365: 452   82
    7    15 Miłosz         Meller                100.00 +  480: 350  150
    8    14 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  431: 280  161
    9    24 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  582: 214  179
   10    22 Maria          Pokorska              113.30 +  385: 302  163
   11    19 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  482: 361  178
   12    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  378: 346  170
   15    23 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  515: 163  150
   16    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  454: 403  150
   17     4 Barbara        Obremska              128.05 +  411: 388  178
   18     3 Dariusz        Kosz                  161.80 -  332: 438  112
   19     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  428: 368  186
   20     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  286: 483  101
   21    11 Dawid          Pikul                 143.53 +  443: 289  194
   22    13 Agata          Kuć                   126.02 -  320: 327   76
   23    16 Łukasz         Baranowski            132.24 -  325: 440   82
   24    15 Jakub          Onoszko               115.56 +  410: 368  166
   25    10 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  455: 256  183
   26    11 Szymon         Płachta               138.10 -  322: 465   88
   27    19 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  360: 372   56
   28    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  318: 292  150
   29    22 Anna           Arana                 108.18 +  409: 281  158
   31    18 Natalia        Woźniak               128.47 +  525: 330  178
   32    19 Natalia        Woźniak               128.47 +  400: 346  178
   33    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  411: 367  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    4083  / 30 136.10




	Małgorzata Szmuksta 119.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  341: 439   77
    2     4 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  266: 371   86
    3    20 Jakub          Błażejewski           127.21 -  353: 425   77
    4    18 Michał         Rogalewicz            130.37 =  350: 350  130
    5     3 Krzysztof      Obremski              147.79 +  454: 331  198
    6     4 Tomasz         Suchanek              130.31 +  372: 363  180
    7    24 Łukasz         Baranowski            132.24 -  312: 354   82
    8    24 Jakub          Onoszko               115.56 +  359: 323  166
    9    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  351: 384   90
   10    11 Dominik        Urbacki               153.86 -  360: 618  104
   11    20 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  337: 475   78
   12    20 Andrzej        Kroc                  121.71 -  346: 378   72
   13    16 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  402: 400  193
   14    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 +  399: 344  175
   15    20 Kacper         Zegadło               140.18 +  409: 294  190
   16    18 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  324: 410   83
   17    24 Anna           Arana                 108.18 +  470: 286  158
   18    22 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  519: 164  150
   19    24 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  384: 407   82
   20    24 Maciej         Perzyński             131.98 +  368: 305  182
   21    20 Karolina       Urbańska              100.00 +  397: 308  150
   22     7 Miłosz         Meller                100.00 -  278: 364   50
   25    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  501: 305  150
   26    21 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  356: 337  156
   28    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  364: 338  150
   29    18 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  383: 418   79
   30    15 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  430: 340  161
   31    20 Wojciech       Zemło                 137.15 -  340: 378   87
   32    17 Jakub          Szymczak              144.97 -  321: 484   95
   33    20 Andrzej        Kroc                  121.71 -  367: 411   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3703  / 30 123.43




	Monika Siemaszko 115.62 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dawid          Pikul                 143.53 -  392: 427   94
    2    20 Michał         Rogalewicz            130.37 +  385: 334  180
    3    21 Rafał          Lenartowski           153.65 -  343: 536  104
    4    23 Andrzej        Bednaruk              110.00 +  500: 330  160
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  390: 361  183
    6    13 Kacper         Zegadło               140.18 -  360: 471   90
    7    14 Wojciech       Zemło                 137.15 -  276: 465   87
    8    13 Jakub          Szymczak              144.97 -  336: 452   95
    9    13 Kamil          Górka                 146.61 -  331: 335   97
   10    14 Jan            Mrozowski             143.23 -  377: 384   93
   11     2 Tomasz         Suchanek              130.31 -  217: 442   80
   12     1 Bartosz        Morawski              156.66 -  317: 412  107
   13     9 Dominik        Urbacki               153.86 -  292: 419  104
   14    10 Rafał          Matczak               135.47 -  338: 435   85
   15     5 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  396: 409   92
   16     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  304: 483  101
   19    17 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  339: 226  150
   20    19 Iwona          Wieluńska             100.00 +  343: 282  150
   21    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  313: 458   84
   22     5 Natalia        Woźniak               128.47 -  309: 440   78
   23    18 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  346: 393   79
   24    21 Maria          Pokorska              113.30 +  397: 381  163
   25    17 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  328: 373   81
   26    20 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  321: 480   82
   27    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  359: 289  150
   28    23 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  294: 457   78
   30    13 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  301: 438   78
   31    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  401: 282  150
   32    21 Maria          Pokorska              113.30 +  419: 332  163
   33    24 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  339: 265  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3394  / 30 113.13




	Jakub Onoszko 115.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  359: 355  179
    2    23 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  330: 326  156
    3    23 Miłosz         Meller                100.00 +  442: 284  150
    4    22 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  397: 356  161
    5    24 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  398: 405   82
    6    22 Maciej         Perzyński             131.98 -  355: 390   82
    7    22 Natalia        Woźniak               128.47 -  311: 393   78
    8    24 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  323: 359   70
    9     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  332: 337   92
   11    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  286: 390   50
   12    22 Iwona          Wieluńska             100.00 +  406: 259  150
   13     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  337: 395  107
   14     2 Tomasz         Suchanek              130.31 -  288: 404   80
   17     9 Dominik        Urbacki               153.86 +  396: 391  204
   18     9 Rafał          Matczak               135.47 +  438: 319  185
   19    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  311: 450   93
   20    14 Jan            Mrozowski             143.23 -  356: 409   93
   21     7 Szymon         Płachta               138.10 -  321: 403   88
   22     9 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  388: 325  183
   23    15 Wojciech       Zemło                 137.15 -  307: 403   87
   24    15 Andrzej        Kroc                  121.71 -  368: 410   72
   25    15 Jakub          Błażejewski           127.21 -  340: 501   77
   26    15 Agata          Kuć                   126.02 +  485: 305  176
   27     3 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  322: 394   86
   28    14 Dawid          Pikul                 143.53 +  417: 365  194
   29    16 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  354: 323  190
   30     5 Kamil          Górka                 146.61 -  259: 445   97
   31    16 Barbara        Obremska              128.05 +  421: 331  178
   32    14 Daniel         Tomczyk               104.85 -  375: 468   55
   33    13 Rafał          Wesołowski            132.37 -  318: 424   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3577  / 30 119.23




	Lucyna Śniadach 113.33 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Pokorska              113.30 -  347: 371   63
   10     8 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  338: 425  101
   14     1 Bartosz        Morawski              156.66 -  335: 465  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     271  /  3  90.33




	Maria Pokorska 113.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Lucyna         Śniadach              113.33 +  371: 347  163
    2    22 Rafał          Lenartowski           153.65 +  376: 316  204
    3     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  416: 426   92
    4     8 Dariusz        Kuć                   133.85 -  329: 409   84
    5    17 Dawid          Pikul                 143.53 -  278: 506   94
    6    18 Agata          Kuć                   126.02 -  305: 398   76
    7     1 Bartosz        Morawski              156.66 -  322: 429  107
    8     4 Tomasz         Suchanek              130.31 -  310: 412   80
    9    22 Wojciech       Zemło                 137.15 -  345: 466   87
   10    22 Andrzej        Kroc                  121.71 -  302: 385   72
   11     9 Rafał          Matczak               135.47 -  374: 397   85
   12    12 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  342: 502   82
   13    18 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  313: 329   83
   14    18 Kacper         Zegadło               140.18 +  466: 443  190
   15    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  359: 532   93
   16    14 Kamil          Górka                 146.61 -  368: 421   97
   17    20 Jolanta        Chłopińska            130.99 =  345: 345  131
   18    20 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  359: 382   82
   21    21 Anna           Arana                 108.18 +  408: 306  158
   22    21 Iwona          Wieluńska             100.00 -  277: 374   50
   23    17 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  325: 363   61
   24    21 Monika         Siemaszko             115.62 -  381: 397   66
   25    23 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  290: 381   78
   26    24 Natalia        Woźniak               128.47 -  388: 475   78
   27    20 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  291: 360   78
   29    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  369: 359  184
   30    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  386: 298  150
   31    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  433: 310  150
   32    21 Monika         Siemaszko             115.62 -  332: 419   66
   33    23 Miłosz         Meller                100.00 -  339: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3071  / 30 102.37




	Diana Pietrzykowska 110.56 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agata          Kuć                   126.02 -  312: 446   76
    2    17 Jakub          Błażejewski           127.21 -  316: 353   77
    3    22 Łukasz         Baranowski            132.24 +  348: 303  182
    4    22 Jakub          Onoszko               115.56 -  356: 397   66
    5    14 Rafał          Wesołowski            132.37 -  281: 399   82
    6    14 Szymon         Płachta               138.10 -  386: 388   88
    7    13 Jakub          Szymczak              144.97 -  370: 395   95
    8    14 Andrzej        Kroc                  121.71 -  280: 431   72
    9    14 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  310: 468   75
   10    13 Kamil          Górka                 146.61 -  356: 536   97
   11     4 Barbara        Obremska              128.05 -  303: 373   78
   12     2 Krzysztof      Obremski              147.79 +  404: 326  198
   13    10 Rafał          Matczak               135.47 +  443: 305  185
   14     9 Dominik        Urbacki               153.86 -  306: 461  104
   15     6 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  326: 483  101
   16     8 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  348: 409   77
   19    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  319: 276  150
   20    20 Anna           Arana                 108.18 +  417: 346  158
   21    19 Natalia        Woźniak               128.47 -  281: 435   78
   22     6 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  349: 348  184
   23    17 Maria          Pokorska              113.30 +  363: 325  163
   24    22 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  316: 404   56
   25    18 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  400: 432   82
   26    17 Maciej         Perzyński             131.98 -  306: 447   82
   27    21 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  423: 209  150
   28    21 Wojciech       Zemło                 137.15 +  476: 392  187
   30    15 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  340: 430   70
   31    23 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  361: 358  179
   32    23 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  295: 348   56
   33    21 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  198: 341   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3327  / 30 110.90




	Andrzej Bednaruk 110.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  500: 249  150
    3    24 Karolina       Urbańska              100.00 +  440: 306  150
    4    23 Monika         Siemaszko             115.62 -  330: 500   66
    5    23 Daniel         Tomczyk               104.85 +  390: 387  155
    6    21 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  411: 333  181
    7    23 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  362: 293  178
    8    23 Natalia        Woźniak               128.47 -  388: 403   78
    9     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  353: 334  186
   10     5 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  266: 437   77
   11    23 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  435: 212  150
   12    24 Anna           Arana                 108.18 +  426: 226  158
   13     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  260: 381  112
   17    10 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  310: 419   90
   18    11 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  332: 441   82
   19    14 Jan            Mrozowski             143.23 -  359: 401   93
   20    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  226: 467   93
   21     8 Kacper         Zegadło               140.18 =  410: 410  140
   22    10 Rafał          Wesołowski            132.37 -  339: 353   82
   23    14 Jakub          Szymczak              144.97 -  333: 366   95
   24    14 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  420: 311  178
   25    14 Michał         Rogalewicz            130.37 -  301: 460   80
   26    13 Dawid          Pikul                 143.53 -  356: 437   94
   27     4 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  335: 416  101
   28    16 Agata          Kuć                   126.02 -  229: 502   76
   29    13 Dominik        Urbacki               153.86 -  302: 392  104
   30     8 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  313: 425   75
   31    15 Bartosz        Morawski              156.66 +  349: 323  207
   32    16 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  353: 561   82
   33    15 Krzysztof      Sporczyk              133.49 +  343: 315  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3496  / 29 120.55




	Anna Arana 108.18 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Matczak               135.47 -  321: 356   85
    2     5 Dominik        Urbacki               153.86 -  360: 488  104
    3     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  337: 413  112
    4     4 Barbara        Obremska              128.05 -  359: 438   78
    5     9 Kamil          Górka                 146.61 +  380: 345  197
    6    12 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  343: 494   75
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  327: 412   77
    8     8 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  273: 465   92
    9    19 Kacper         Zegadło               140.18 +  442: 389  190
   10    19 Szymon         Płachta               138.10 +  329: 319  188
   11    21 Rafał          Lenartowski           153.65 -  296: 506  104
   12    24 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  226: 426   60
   13    21 Dawid          Pikul                 143.53 -  304: 525   94
   14    22 Michał         Rogalewicz            130.37 -  280: 462   80
   15    21 Wojciech       Zemło                 137.15 -  286: 386   87
   16    24 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  354: 416   78
   17    24 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  286: 470   70
   18    24 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  237: 346   78
   19    20 Karolina       Urbańska              100.00 +  345: 333  150
   20    20 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  346: 417   61
   21    21 Maria          Pokorska              113.30 -  306: 408   63
   22    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  299: 346   50
   23    21 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  431: 379  181
   24    17 Maciej         Perzyński             131.98 -  376: 379   82
   27    24 Miłosz         Meller                100.00 +  361: 272  150
   28    17 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  383: 369  184
   29    22 Andrzej        Kroc                  121.71 -  281: 409   72
   30    24 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  317: 403   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2898  / 28 103.50




	Maciej Dąbrowski 105.54 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Lenartowski           153.65 -  285: 385  104
    2    23 Jakub          Onoszko               115.56 -  326: 330   66
    3     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  377: 416   86
    4     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  354: 392  101
    5    18 Michał         Rogalewicz            130.37 -  330: 428   80
    6    19 Jakub          Błażejewski           127.21 -  280: 396   77
    7     3 Tomasz         Suchanek              130.31 -  237: 429   80
    8     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  318: 477   98
    9    21 Jakub          Szymczak              144.97 -  270: 430   95
   10    23 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  325: 350   78
   11    12 Marek          Dudkiewicz            132.08 +  417: 369  182
   12    10 Dominik        Urbacki               153.86 -  361: 499  104
   13    19 Szymon         Płachta               138.10 -  358: 372   88
   14    17 Rafał          Wesołowski            132.37 -  239: 457   82
   15    13 Kamil          Górka                 146.61 -  403: 464   97
   16    16 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  431: 262  193
   17    17 Maciej         Perzyński             131.98 -  342: 387   82
   18    17 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  407: 445   81
   21    22 Iwona          Wieluńska             100.00 -  310: 515   50
   22    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  452: 297  150
   23    19 Karolina       Urbańska              100.00 +  364: 324  150
   24    22 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  404: 316  161
   25    21 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  274: 404   84
   26    21 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  337: 356   70
   27    19 Andrzej        Kroc                  121.71 +  372: 360  172
   29    20 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  397: 285  178
   30    24 Anna           Arana                 108.18 +  403: 317  158
   31    22 Miłosz         Meller                100.00 -  318: 400   50
   32    23 Diana          Pietrzykowska         110.56 +  348: 295  161
   33    24 Monika         Siemaszko             115.62 -  265: 339   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3224  / 30 107.47




	Daniel Tomczyk 104.85 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kacper         Zegadło               140.18 -  296: 405   90
    2    16 Rafał          Wesołowski            132.37 -  301: 423   82
    3    14 Wojciech       Zemło                 137.15 -  300: 442   87
    4    15 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  449: 482   78
    5    23 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  387: 390   60
    6    23 Rafał          Lenartowski           153.65 -  297: 444  104
    7    17 Agata          Kuć                   126.02 -  344: 382   76
    8    19 Jakub          Błażejewski           127.21 -  215: 496   77
    9     4 Barbara        Obremska              128.05 =  355: 355  128
   10     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  402: 469   98
   11    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  284: 443   75
   12    16 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  320: 381   93
   13     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  257: 509   86
   14     7 Ireneusz       Moralewicz            127.21 +  473: 346  177
   15    10 Dominik        Urbacki               153.86 -  338: 436  104
   16    11 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  363: 405   82
   17    18 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  449: 227  179
   18    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  394: 330  150
   19    23 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  344: 338  178
   20    23 Natalia        Woźniak               128.47 -  338: 360   78
   23    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  496: 244  150
   24    20 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  464: 199  150
   25    19 Miłosz         Meller                100.00 +  345: 336  150
   26    18 Karolina       Urbańska              100.00 +  474: 361  150
   27    14 Piotr          Pietuchowski          139.58 +  478: 314  190
   28     9 Kamil          Górka                 146.61 -  345: 366   97
   29     3 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  377: 486  101
   30    19 Michał         Rogalewicz            130.37 +  378: 264  180
   31    10 Szymon         Płachta               138.10 -  290: 477   88
   32    14 Jakub          Onoszko               115.56 +  468: 375  166
   33     9 Dariusz        Kosz                  161.80 -  291: 582  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3616  / 31 116.65




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  275: 431   90
    2     6 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  295: 408   82
    3     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  257: 347  107
    4     3 Tomasz         Suchanek              130.31 -  252: 417   80
    5    10 Jan            Mrozowski             143.23 +  400: 383  193
    6    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  311: 417   93
    7     5 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  287: 441  101
    8     5 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  298: 415   77
    9    18 Rafał          Wesołowski            132.37 -  298: 442   82
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  249: 411   83
   11    22 Jakub          Onoszko               115.56 +  390: 286  166
   12    23 Łukasz         Baranowski            132.24 -  258: 538   82
   13    22 Michał         Rogalewicz            130.37 -  283: 464   80
   14    24 Agata          Kuć                   126.02 -  302: 379   76
   15    22 Jakub          Szymczak              144.97 -  254: 547   95
   16    22 Wojciech       Zemło                 137.15 -  275: 483   87
   17    21 Alicja         Grąbczewska           134.32 +  366: 355  184
   18    21 Natalia        Woźniak               128.47 -  376: 393   78
   19    18 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  276: 319   61
   20    18 Miłosz         Meller                100.00 -  325: 404   50
   21    23 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  284: 289   79
   22    24 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  297: 452   56
   23    24 Daniel         Tomczyk               104.85 -  244: 496   55
   24    19 Jolanta        Chłopińska            130.99 +  318: 298  181
   27    23 Monika         Siemaszko             115.62 -  289: 359   66
   28    19 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  338: 364   70
   29    24 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  261: 362   78
   30    23 Maria          Pokorska              113.30 -  298: 386   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2595  / 28  92.68




	Michał Dreczka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Baranowski            132.24 -  354: 403   82
    2    24 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  249: 500   60
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  248: 395   77
    4     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  380: 477   92
    5    20 Agata          Kuć                   126.02 -  276: 363   76
    6    20 Michał         Rogalewicz            130.37 -  339: 500   80
    7     4 Barbara        Obremska              128.05 -  212: 455   78
    8     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  369: 561  107
    9    23 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  375: 287  178
   10    24 Wojciech       Zemło                 137.15 -  377: 467   87
   11    11 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  292: 429   90
   12     9 Rafał          Matczak               135.47 -  258: 592   85
   13    20 Rafał          Wesołowski            132.37 -  297: 375   82
   14    19 Szymon         Płachta               138.10 -  278: 469   88
   15    14 Jan            Mrozowski             143.23 -  257: 546   93
   16    15 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  282: 359   75
   17    19 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  217: 492   82
   18    18 Daniel         Tomczyk               104.85 -  330: 394   55
   21    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  356: 253  150
   22    22 Anna           Arana                 108.18 +  346: 299  158
   23    20 Miłosz         Meller                100.00 +  402: 283  150
   24    24 Karolina       Urbańska              100.00 -  281: 402   50
   25    24 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  305: 501   70
   26    23 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  319: 399   78
   27    18 Jakub          Szymczak              144.97 -  355: 357   95
   29    19 Natalia        Woźniak               128.47 -  332: 411   78
   30    21 Iwona          Wieluńska             100.00 -  300: 462   50
   31    21 Monika         Siemaszko             115.62 -  282: 401   66
   32    22 Miłosz         Meller                100.00 -  308: 330   50
   33    22 Karolina       Urbańska              100.00 -  260: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2612  / 30  87.07




	Teresa Jaśkiewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  187: 513   82
    2     7 Rafał          Matczak               135.47 -  230: 462   85
    3     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  241: 465   98
    4     2 Bartosz        Morawski              156.66 -  201: 561  107
    5    11 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  242: 522   93
    6    10 Jan            Mrozowski             143.23 -  205: 410   93
    7     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  155: 551   92
    8     6 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  267: 394   86
    9    20 Szymon         Płachta               138.10 -  196: 531   88
   10    20 Kacper         Zegadło               140.18 -  217: 486   90
   11    23 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  212: 435   60
   12    21 Rafał          Lenartowski           153.65 -  246: 405  104
   13    23 Jakub          Błażejewski           127.21 -  259: 612   77
   14    21 Dawid          Pikul                 143.53 -  231: 633   94
   15    23 Andrzej        Kroc                  121.71 -  163: 515   72
   16    21 Jakub          Szymczak              144.97 -  192: 500   95
   17    22 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  206: 416   78
   18    22 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  164: 519   70
   22    23 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  256: 308   79
   23    23 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  205: 437   82
   27    21 Diana          Pietrzykowska         110.56 -  209: 423   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 21  85.05




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   19    17 Monika         Siemaszko             115.62 -  226: 339   66
   20    17 Karolina       Urbańska              100.00 -  219: 383   50
   21    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  253: 356   50
   24    20 Daniel         Tomczyk               104.85 -  199: 464   55
   28    18 Natalia        Woźniak               128.47 -  158: 479   78
   29    23 Wojciech       Zemło                 137.15 -  213: 520   87
   30    22 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  270: 352   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  7  66.43




	Miłosz Meller 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Błażejewski           127.21 -  357: 404   77
    2    18 Dawid          Pikul                 143.53 -  282: 443   94
    3    23 Jakub          Onoszko               115.56 -  284: 442   66
    4    21 Rafał          Lenartowski           153.65 -  264: 445  104
    5    16 Szymon         Płachta               138.10 -  281: 411   88
    6    15 Rafał          Wesołowski            132.37 -  306: 319   82
    7    15 Andrzej        Kroc                  121.71 -  350: 480   72
    8    15 Grzegorz       Pukniel               127.79 +  392: 301  178
    9    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 +  443: 368  193
   10    16 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  263: 391   75
   11     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  184: 492  112
   12     3 Tomasz         Suchanek              130.31 -  312: 467   80
   13    11 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  272: 503   90
   14    11 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  300: 460   82
   15     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  334: 330  186
   16     6 Łukasz         Tuszyński             141.73 -  320: 417   92
   19    19 Iwona          Wieluńska             100.00 -  238: 405   50
   20    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  404: 325  150
   21    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  293: 420   78
   22     7 Małgorzata     Szmuksta              119.55 +  364: 278  170
   23    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  283: 402   50
   24    23 Szymon         Dąbrowski             129.14 +  385: 383  179
   25    19 Daniel         Tomczyk               104.85 -  336: 345   55
   26    19 Jolanta        Chłopińska            130.99 -  231: 432   81
   27    24 Anna           Arana                 108.18 -  272: 361   58
   28    22 Jakub          Szymczak              144.97 -  320: 437   95
   30    14 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  396: 578   84
   31    22 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  400: 318  156
   32    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  330: 308  150
   33    23 Maria          Pokorska              113.30 +  368: 339  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3190  / 30 106.33




	Karolina Urbańska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Rogalewicz            130.37 -  310: 436   80
    2    19 Agata          Kuć                   126.02 -  317: 522   76
    3    24 Andrzej        Bednaruk              110.00 -  306: 440   60
    4    24 Łukasz         Baranowski            132.24 -  300: 447   82
    5    13 Kacper         Zegadło               140.18 -  315: 382   90
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  288: 449   83
    7    16 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  321: 402   78
    8    16 Wojciech       Zemło                 137.15 -  298: 496   87
    9    16 Jan            Mrozowski             143.23 -  314: 514   93
   10    15 Karol          Wyrębkiewicz          143.00 -  283: 379   93
   11     3 Krzysztof      Obremski              147.79 -  355: 400   98
   12     4 Barbara        Obremska              128.05 +  355: 280  178
   13    12 Marek          Dudkiewicz            132.08 -  280: 361   82
   14    12 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  312: 507   90
   15     8 Ireneusz       Moralewicz            127.21 -  261: 469   77
   16     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 +  400: 362  186
   19    20 Anna           Arana                 108.18 -  333: 345   58
   20    17 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  383: 219  150
   21    20 Małgorzata     Szmuksta              119.55 -  308: 397   70
   22     8 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 +  413: 342  178
   23    19 Maciej         Dąbrowski             105.54 -  324: 364   56
   24    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  402: 281  150
   25    20 Maciej         Perzyński             131.98 -  380: 468   82
   26    18 Daniel         Tomczyk               104.85 -  361: 474   55
   27    22 Iwona          Wieluńska             100.00 +  419: 344  150
   28    24 Andrzej        Kroc                  121.71 -  292: 318   72
   30    16 Natalia        Woźniak               128.47 -  298: 473   78
   31    24 Maria          Pokorska              113.30 -  310: 433   63
   32    24 Szymon         Dąbrowski             129.14 -  290: 331   79
   33    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  387: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2924  / 30  97.47




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dominik        Urbacki               153.86 -  304: 465  104
    2     8 Piotr          Pietuchowski          139.58 -  280: 533   90
    3     4 Barbara        Obremska              128.05 -  249: 409   78
    4     1 Dariusz        Kosz                  161.80 -  308: 496  112
    5    12 Krzysztof      Gibas                 125.43 -  399: 447   75
    6     9 Kamil          Górka                 146.61 -  226: 585   97
    7     7 Maciej         Grąbczewski           136.03 -  240: 515   86
    8     7 Kazimierz      Merklejn              151.03 -  362: 386  101
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              133.49 -  353: 375   83
   10    17 Rafał          Wesołowski            132.37 +  414: 332  182
   11    24 Łukasz         Baranowski            132.24 -  378: 435   82
   12    22 Jakub          Onoszko               115.56 -  259: 406   66
   13    24 Agata          Kuć                   126.02 -  366: 387   76
   14    23 Jakub          Błażejewski           127.21 -  303: 422   77
   15    24 Grzegorz       Pukniel               127.79 -  248: 571   78
   16    23 Andrzej        Kroc                  121.71 -  403: 454   72
   17    23 Natalia        Woźniak               128.47 -  353: 381   78
   18    23 Alicja         Grąbczewska           134.32 -  347: 390   84
   19    19 Miłosz         Meller                100.00 +  405: 238  150
   20    19 Monika         Siemaszko             115.62 -  282: 343   66
   21    22 Maciej         Dąbrowski             105.54 +  515: 310  156
   22    21 Maria          Pokorska              113.30 +  374: 277  163
   23    22 Maciej         Perzyński             131.98 +  357: 342  182
   24    18 Grzegorz       Koczkodon             131.80 -  306: 354   82
   27    22 Karolina       Urbańska              100.00 -  344: 419   50
   28    20 Monika         Gawron-Cieślik        128.43 -  356: 363   78
   29    21 Jakub          Szymczak              144.97 -  283: 527   95
   30    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  462: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2793  / 28  99.75


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Klubowe Mistrzostwa Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Alicja         Grąbczewska           415: 341
   2 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               492: 332
   3 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Gawron-Cieślik        322: 388
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szmuksta              439: 341
   5 Marek          Dudkiewicz           - Teresa         Jaśkiewicz            513: 187
   6 Dominik        Urbacki              - Iwona          Wieluńska             465: 304
   7 Rafał          Matczak              - Anna           Arana                 356: 321
   8 Piotr          Pietuchowski         - Krystyna       Czajkowska            431: 275
   9 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              469: 393
  10 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Kroc                  378: 325
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Zemło                 384: 408
  12 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Pukniel               445: 259
  13 Szymon         Płachta              - Jolanta        Chłopińska            276: 623
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Perzyński             337: 349
  15 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             289: 347
  16 Kacper         Zegadło              - Daniel         Tomczyk               405: 296
  17 Agata          Kuć                  - Diana          Pietrzykowska         446: 312
  18 Jakub          Błażejewski          - Miłosz         Meller                404: 357
  19 Michał         Rogalewicz           - Karolina       Urbańska              436: 310
  20 Dawid          Pikul                - Monika         Siemaszko             427: 392
  21 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Dąbrowski             385: 285
  22 Lucyna         Śniadach             - Maria          Pokorska              347: 371
  23 Jakub          Onoszko              - Szymon         Dąbrowski             359: 355
  24 Łukasz         Baranowski           - Liliana        Dąbrowska             403: 354


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Ireneusz       Moralewicz            356: 370
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Tuszyński             350: 475
   3 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              360: 389
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Grąbczewski           266: 371
   5 Anna           Arana                - Dominik        Urbacki               360: 488
   6 Krystyna       Czajkowska           - Marek          Dudkiewicz            295: 408
   7 Teresa         Jaśkiewicz           - Rafał          Matczak               230: 462
   8 Iwona          Wieluńska            - Piotr          Pietuchowski          280: 533
   9 Jakub          Szymczak             - Jan            Mrozowski             326: 453
  10 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Gibas                 522: 349
  11 Grzegorz       Pukniel              - Karol          Wyrębkiewicz          316: 396
  12 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Górka                 302: 454
  13 Jolanta        Chłopińska           - Kacper         Zegadło               265: 469
  14 Maciej         Perzyński            - Szymon         Płachta               367: 365
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              472: 290
  16 Daniel         Tomczyk              - Rafał          Wesołowski            301: 423
  17 Diana          Pietrzykowska        - Jakub          Błażejewski           316: 353
  18 Miłosz         Meller               - Dawid          Pikul                 282: 443
  19 Karolina       Urbańska             - Agata          Kuć                   317: 522
  20 Monika         Siemaszko            - Michał         Rogalewicz            385: 334
  21 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            372: 368
  22 Maria          Pokorska             - Rafał          Lenartowski           376: 316
  23 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Onoszko               326: 330
  24 Liliana        Dąbrowska            - Andrzej        Bednaruk              249: 500


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Arana                - Dariusz        Kosz                  337: 413
   2 Krystyna       Czajkowska           - Bartosz        Morawski              257: 347
   3 Teresa         Jaśkiewicz           - Krzysztof      Obremski              241: 465
   4 Iwona          Wieluńska            - Barbara        Obremska              249: 409
   5 Szymon         Dąbrowski            - Kazimierz      Merklejn              291: 394
   6 Maria          Pokorska             - Łukasz         Tuszyński             416: 426
   7 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Grąbczewski           377: 416
   8 Liliana        Dąbrowska            - Ireneusz       Moralewicz            248: 395
   9 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              595: 278
  10 Jan            Mrozowski            - Szymon         Płachta               367: 288
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            366: 352
  12 Krzysztof      Gibas                - Kacper         Zegadło               398: 450
  13 Jakub          Szymczak             - Maciej         Perzyński             449: 318
  14 Wojciech       Zemło                - Daniel         Tomczyk               442: 300
  15 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Koczkodon             355: 363
  16 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            306: 393
  17 Alicja         Grąbczewska          - Michał         Rogalewicz            375: 371
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Dawid          Pikul                 472: 498
  19 Natalia        Woźniak              - Agata          Kuć                   351: 379
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Błażejewski           353: 425
  21 Monika         Siemaszko            - Rafał          Lenartowski           343: 536
  22 Diana          Pietrzykowska        - Łukasz         Baranowski            348: 303
  23 Miłosz         Meller               - Jakub          Onoszko               284: 442
  24 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Bednaruk              306: 440


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Iwona          Wieluńska             496: 308
   2 Bartosz        Morawski             - Teresa         Jaśkiewicz            561: 201
   3 Tomasz         Suchanek             - Krystyna       Czajkowska            417: 252
   4 Barbara        Obremska             - Anna           Arana                 438: 359
   5 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Dąbrowski             392: 354
   6 Łukasz         Tuszyński            - Liliana        Dąbrowska             477: 380
   7 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Dąbrowski             443: 355
   8 Dariusz        Kuć                  - Maria          Pokorska              409: 329
   9 Kacper         Zegadło              - Jan            Mrozowski             431: 406
  10 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 365: 402
  11 Szymon         Płachta              - Karol          Wyrębkiewicz          435: 303
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Gibas                 322: 377
  13 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Zemło                 384: 312
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Szymczak              424: 335
  15 Daniel         Tomczyk              - Grzegorz       Pukniel               449: 482
  16 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Kroc                  401: 332
  17 Agata          Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           413: 375
  18 Michał         Rogalewicz           - Małgorzata     Szmuksta              350: 350
  19 Jakub          Błażejewski          - Monika         Gawron-Cieślik        457: 297
  20 Dawid          Pikul                - Natalia        Woźniak               462: 374
  21 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Meller                445: 264
  22 Jakub          Onoszko              - Diana          Pietrzykowska         397: 356
  23 Andrzej        Bednaruk             - Monika         Siemaszko             330: 500
  24 Łukasz         Baranowski           - Karolina       Urbańska              447: 300


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Monika         Gawron-Cieślik        336: 410
   2 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               427: 327
   3 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szmuksta              331: 454
   4 Tomasz         Suchanek             - Alicja         Grąbczewska           464: 247
   5 Dominik        Urbacki              - Jakub          Szymczak              334: 315
   6 Rafał          Matczak              - Wojciech       Zemło                 353: 418
   7 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               482: 328
   8 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kroc                  371: 329
   9 Anna           Arana                - Kamil          Górka                 380: 345
  10 Krystyna       Czajkowska           - Jan            Mrozowski             400: 383
  11 Teresa         Jaśkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          242: 522
  12 Iwona          Wieluńska            - Krzysztof      Gibas                 399: 447
  13 Kacper         Zegadło              - Karolina       Urbańska              382: 315
  14 Rafał          Wesołowski           - Diana          Pietrzykowska         399: 281
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Siemaszko             361: 390
  16 Szymon         Płachta              - Miłosz         Meller                411: 281
  17 Dawid          Pikul                - Maria          Pokorska              506: 278
  18 Michał         Rogalewicz           - Maciej         Dąbrowski             428: 330
  19 Jakub          Błażejewski          - Szymon         Dąbrowski             423: 322
  20 Agata          Kuć                  - Liliana        Dąbrowska             363: 276
  21 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            321: 413
  22 Maciej         Perzyński            - Rafał          Lenartowski           436: 450
  23 Daniel         Tomczyk              - Andrzej        Bednaruk              387: 390
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Onoszko               405: 398


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Dariusz        Kosz                  335: 526
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Barbara        Obremska              357: 461
   3 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Obremski              450: 362
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Tomasz         Suchanek              372: 363
   5 Jakub          Szymczak             - Rafał          Matczak               486: 302
   6 Wojciech       Zemło                - Dominik        Urbacki               473: 378
   7 Andrzej        Kroc                 - Marek          Dudkiewicz            365: 452
   8 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Pietuchowski          314: 459
   9 Kamil          Górka                - Iwona          Wieluńska             585: 226
  10 Jan            Mrozowski            - Teresa         Jaśkiewicz            410: 205
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Krystyna       Czajkowska            417: 311
  12 Krzysztof      Gibas                - Anna           Arana                 494: 343
  13 Monika         Siemaszko            - Kacper         Zegadło               360: 471
  14 Diana          Pietrzykowska        - Szymon         Płachta               386: 388
  15 Miłosz         Meller               - Rafał          Wesołowski            306: 319
  16 Karolina       Urbańska             - Krzysztof      Sporczyk              288: 449
  17 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 311: 435
  18 Maria          Pokorska             - Agata          Kuć                   305: 398
  19 Maciej         Dąbrowski            - Jakub          Błażejewski           280: 396
  20 Liliana        Dąbrowska            - Michał         Rogalewicz            339: 500
  21 Andrzej        Bednaruk             - Jolanta        Chłopińska            411: 333
  22 Jakub          Onoszko              - Maciej         Perzyński             355: 390
  23 Rafał          Lenartowski          - Daniel         Tomczyk               444: 297
  24 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             436: 390


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Pokorska             - Bartosz        Morawski              322: 429
   2 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              324: 516
   3 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              237: 429
   4 Liliana        Dąbrowska            - Barbara        Obremska              212: 455
   5 Kazimierz      Merklejn             - Krystyna       Czajkowska            441: 287
   6 Łukasz         Tuszyński            - Teresa         Jaśkiewicz            551: 155
   7 Maciej         Grąbczewski          - Iwona          Wieluńska             515: 240
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Arana                 412: 327
   9 Dominik        Urbacki              - Kacper         Zegadło               524: 360
  10 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Płachta               366: 349
  11 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            428: 376
  12 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              467: 284
  13 Jakub          Szymczak             - Diana          Pietrzykowska         395: 370
  14 Wojciech       Zemło                - Monika         Siemaszko             465: 276
  15 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Meller                480: 350
  16 Grzegorz       Pukniel              - Karolina       Urbańska              402: 321
  17 Agata          Kuć                  - Daniel         Tomczyk               382: 344
  18 Dawid          Pikul                - Maciej         Perzyński             429: 429
  19 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Koczkodon             384: 306
  20 Jakub          Błażejewski          - Jolanta        Chłopińska            387: 372
  21 Rafał          Lenartowski          - Alicja         Grąbczewska           368: 386
  22 Jakub          Onoszko              - Natalia        Woźniak               311: 393
  23 Andrzej        Bednaruk             - Monika         Gawron-Cieślik        362: 293
  24 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Szmuksta              354: 312


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Szymon         Dąbrowski             353: 334
   2 Bartosz        Morawski             - Liliana        Dąbrowska             561: 369
   3 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Dąbrowski             477: 318
   4 Tomasz         Suchanek             - Maria          Pokorska              412: 310
   5 Krystyna       Czajkowska           - Ireneusz       Moralewicz            298: 415
   6 Teresa         Jaśkiewicz           - Maciej         Grąbczewski           267: 394
   7 Iwona          Wieluńska            - Kazimierz      Merklejn              362: 386
   8 Anna           Arana                - Łukasz         Tuszyński             273: 465
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Dudkiewicz            374: 330
  10 Kacper         Zegadło              - Rafał          Matczak               400: 483
  11 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          449: 420
  12 Szymon         Płachta              - Dominik        Urbacki               270: 490
  13 Monika         Siemaszko            - Jakub          Szymczak              336: 452
  14 Diana          Pietrzykowska        - Andrzej        Kroc                  280: 431
  15 Miłosz         Meller               - Grzegorz       Pukniel               392: 301
  16 Karolina       Urbańska             - Wojciech       Zemło                 298: 496
  17 Jolanta        Chłopińska           - Agata          Kuć                   445: 309
  18 Maciej         Perzyński            - Michał         Rogalewicz            314: 370
  19 Daniel         Tomczyk              - Jakub          Błażejewski           215: 496
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 436: 393
  21 Alicja         Grąbczewska          - Łukasz         Baranowski            458: 407
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Lenartowski           412: 399
  23 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Bednaruk              403: 388
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Jakub          Onoszko               359: 323


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kosz                  350: 355
   2 Maciej         Perzyński            - Bartosz        Morawski              372: 449
   3 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              378: 463
   4 Daniel         Tomczyk              - Barbara        Obremska              355: 355
   5 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            440: 332
   6 Jakub          Onoszko              - Łukasz         Tuszyński             332: 337
   7 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Grąbczewski           353: 334
   8 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              405: 403
   9 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Matczak               286: 400
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Marek          Dudkiewicz            440: 370
  11 Natalia        Woźniak              - Dominik        Urbacki               343: 494
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Piotr          Pietuchowski          351: 384
  13 Monika         Siemaszko            - Kamil          Górka                 331: 335
  14 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Gibas                 310: 468
  15 Miłosz         Meller               - Karol          Wyrębkiewicz          443: 368
  16 Karolina       Urbańska             - Jan            Mrozowski             314: 514
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Iwona          Wieluńska             375: 353
  18 Rafał          Wesołowski           - Krystyna       Czajkowska            442: 298
  19 Kacper         Zegadło              - Anna           Arana                 389: 442
  20 Szymon         Płachta              - Teresa         Jaśkiewicz            531: 196
  21 Jakub          Szymczak             - Maciej         Dąbrowski             430: 270
  22 Wojciech       Zemło                - Maria          Pokorska              466: 345
  23 Grzegorz       Pukniel              - Liliana        Dąbrowska             287: 375
  24 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             582: 214


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Jolanta        Chłopińska            396: 363
   2 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Koczkodon             355: 380
   3 Krzysztof      Obremski             - Daniel         Tomczyk               469: 402
   4 Barbara        Obremska             - Maciej         Perzyński             432: 344
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Bednaruk              437: 266
   6 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Baranowski            379: 335
   7 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           392: 347
   8 Kazimierz      Merklejn             - Lucyna         Śniadach              425: 338
   9 Rafał          Matczak              - Monika         Gawron-Cieślik        416: 296
  10 Marek          Dudkiewicz           - Natalia        Woźniak               485: 320
  11 Dominik        Urbacki              - Małgorzata     Szmuksta              618: 360
  12 Piotr          Pietuchowski         - Alicja         Grąbczewska           366: 492
  13 Kamil          Górka                - Diana          Pietrzykowska         536: 356
  14 Jan            Mrozowski            - Monika         Siemaszko             384: 377
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Karolina       Urbańska              379: 283
  16 Krzysztof      Gibas                - Miłosz         Meller                391: 263
  17 Iwona          Wieluńska            - Rafał          Wesołowski            414: 332
  18 Krystyna       Czajkowska           - Krzysztof      Sporczyk              249: 411
  19 Anna           Arana                - Szymon         Płachta               329: 319
  20 Teresa         Jaśkiewicz           - Kacper         Zegadło               217: 486
  21 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Szymczak              312: 506
  22 Maria          Pokorska             - Andrzej        Kroc                  302: 385
  23 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Pukniel               325: 350
  24 Liliana        Dąbrowska            - Wojciech       Zemło                 377: 467


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Meller                492: 184
   2 Tomasz         Suchanek             - Monika         Siemaszko             442: 217
   3 Krzysztof      Obremski             - Karolina       Urbańska              400: 355
   4 Barbara        Obremska             - Diana          Pietrzykowska         373: 303
   5 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Rogalewicz            282: 382
   6 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Błażejewski           527: 274
   7 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Pikul                 416: 504
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Agata          Kuć                   421: 359
   9 Maria          Pokorska             - Rafał          Matczak               374: 397
  10 Szymon         Dąbrowski            - Dominik        Urbacki               364: 376
  11 Liliana        Dąbrowska            - Piotr          Pietuchowski          292: 429
  12 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            417: 369
  13 Kamil          Górka                - Jolanta        Chłopińska            406: 368
  14 Jan            Mrozowski            - Grzegorz       Koczkodon             449: 262
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Perzyński             483: 480
  16 Krzysztof      Gibas                - Daniel         Tomczyk               443: 284
  17 Jakub          Szymczak             - Natalia        Woźniak               463: 306
  18 Wojciech       Zemło                - Alicja         Grąbczewska           382: 359
  19 Andrzej        Kroc                 - Monika         Gawron-Cieślik        482: 361
  20 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Szmuksta              475: 337
  21 Anna           Arana                - Rafał          Lenartowski           296: 506
  22 Krystyna       Czajkowska           - Jakub          Onoszko               390: 286
  23 Teresa         Jaśkiewicz           - Andrzej        Bednaruk              212: 435
  24 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Baranowski            378: 435


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Siemaszko            - Bartosz        Morawski              317: 412
   2 Diana          Pietrzykowska        - Krzysztof      Obremski              404: 326
   3 Miłosz         Meller               - Tomasz         Suchanek              312: 467
   4 Karolina       Urbańska             - Barbara        Obremska              355: 280
   5 Michał         Rogalewicz           - Łukasz         Tuszyński             490: 363
   6 Jakub          Błażejewski          - Ireneusz       Moralewicz            477: 251
   7 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              393: 376
   8 Agata          Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           296: 428
   9 Rafał          Matczak              - Liliana        Dąbrowska             592: 258
  10 Dominik        Urbacki              - Maciej         Dąbrowski             499: 361
  11 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Dąbrowski             428: 266
  12 Marek          Dudkiewicz           - Maria          Pokorska              502: 342
  13 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Gibas                 440: 393
  14 Jolanta        Chłopińska           - Jan            Mrozowski             427: 384
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 335: 412
  16 Daniel         Tomczyk              - Karol          Wyrębkiewicz          320: 381
  17 Alicja         Grąbczewska          - Jakub          Szymczak              392: 435
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Wojciech       Zemło                 375: 381
  19 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Pukniel               333: 368
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Kroc                  346: 378
  21 Rafał          Lenartowski          - Teresa         Jaśkiewicz            405: 246
  22 Jakub          Onoszko              - Iwona          Wieluńska             406: 259
  23 Łukasz         Baranowski           - Krystyna       Czajkowska            538: 258
  24 Andrzej        Bednaruk             - Anna           Arana                 426: 226


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Bednaruk              381: 260
   2 Bartosz        Morawski             - Jakub          Onoszko               395: 337
   3 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           443: 359
   4 Barbara        Obremska             - Łukasz         Baranowski            370: 347
   5 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            470: 336
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             339: 396
   7 Daniel         Tomczyk              - Maciej         Grąbczewski           257: 509
   8 Maciej         Perzyński            - Kazimierz      Merklejn              340: 444
   9 Monika         Siemaszko            - Dominik        Urbacki               292: 419
  10 Diana          Pietrzykowska        - Rafał          Matczak               443: 305
  11 Miłosz         Meller               - Piotr          Pietuchowski          272: 503
  12 Karolina       Urbańska             - Marek          Dudkiewicz            280: 361
  13 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Gibas                 447: 322
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Kamil          Górka                 379: 324
  15 Natalia        Woźniak              - Jan            Mrozowski             299: 473
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Karol          Wyrębkiewicz          402: 400
  17 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               371: 414
  18 Maria          Pokorska             - Krzysztof      Sporczyk              313: 329
  19 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Płachta               358: 372
  20 Liliana        Dąbrowska            - Rafał          Wesołowski            297: 375
  21 Anna           Arana                - Dawid          Pikul                 304: 525
  22 Krystyna       Czajkowska           - Michał         Rogalewicz            283: 464
  23 Teresa         Jaśkiewicz           - Jakub          Błażejewski           259: 612
  24 Iwona          Wieluńska            - Agata          Kuć                   366: 387


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Morawski              335: 465
   2 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Suchanek              288: 404
   3 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Obremski              347: 440
   4 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Kosz                  329: 441
   5 Kazimierz      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            254: 485
   6 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Perzyński             409: 406
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Daniel         Tomczyk               346: 473
   8 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Koczkodon             375: 359
   9 Dominik        Urbacki              - Diana          Pietrzykowska         461: 306
  10 Rafał          Matczak              - Monika         Siemaszko             435: 338
  11 Marek          Dudkiewicz           - Miłosz         Meller                460: 300
  12 Piotr          Pietuchowski         - Karolina       Urbańska              507: 312
  13 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               463: 287
  14 Jan            Mrozowski            - Alicja         Grąbczewska           409: 344
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Monika         Gawron-Cieślik        424: 294
  16 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szmuksta              344: 399
  17 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Dąbrowski             457: 239
  18 Kacper         Zegadło              - Maria          Pokorska              443: 466
  19 Szymon         Płachta              - Liliana        Dąbrowska             469: 278
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             465: 354
  21 Dawid          Pikul                - Teresa         Jaśkiewicz            633: 231
  22 Michał         Rogalewicz           - Anna           Arana                 462: 280
  23 Jakub          Błażejewski          - Iwona          Wieluńska             422: 303
  24 Agata          Kuć                  - Krystyna       Czajkowska            379: 302


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  521: 424
   2 Michał         Rogalewicz           - Bartosz        Morawski              368: 399
   3 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Obremski              269: 415
   4 Jakub          Błażejewski          - Barbara        Obremska              333: 526
   5 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             396: 409
   6 Diana          Pietrzykowska        - Kazimierz      Merklejn              326: 483
   7 Miłosz         Meller               - Maciej         Grąbczewski           334: 330
   8 Karolina       Urbańska             - Ireneusz       Moralewicz            261: 469
   9 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Koczkodon             416: 370
  10 Dominik        Urbacki              - Daniel         Tomczyk               436: 338
  11 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Perzyński             316: 416
  12 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            525: 363
  13 Kamil          Górka                - Maciej         Dąbrowski             464: 403
  14 Jan            Mrozowski            - Liliana        Dąbrowska             546: 257
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Maria          Pokorska              532: 359
  16 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Dąbrowski             314: 409
  17 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Wesołowski            418: 381
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Szymon         Płachta               322: 395
  19 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              502: 336
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Kacper         Zegadło               409: 294
  21 Anna           Arana                - Wojciech       Zemło                 286: 386
  22 Krystyna       Czajkowska           - Jakub          Szymczak              254: 547
  23 Teresa         Jaśkiewicz           - Andrzej        Kroc                  163: 515
  24 Iwona          Wieluńska            - Grzegorz       Pukniel               248: 571


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Michał         Rogalewicz            532: 344
   2 Bartosz        Morawski             - Agata          Kuć                   555: 315
   3 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Błażejewski           344: 292
   4 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 346: 485
   5 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Siemaszko             483: 304
   6 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Meller                417: 320
   7 Maciej         Grąbczewski          - Karolina       Urbańska              362: 400
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Diana          Pietrzykowska         409: 348
   9 Maciej         Perzyński            - Rafał          Matczak               364: 362
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Pietuchowski          428: 383
  11 Daniel         Tomczyk              - Marek          Dudkiewicz            363: 405
  12 Jolanta        Chłopińska           - Dominik        Urbacki               336: 342
  13 Szymon         Dąbrowski            - Jan            Mrozowski             397: 327
  14 Maria          Pokorska             - Kamil          Górka                 368: 421
  15 Liliana        Dąbrowska            - Krzysztof      Gibas                 282: 359
  16 Maciej         Dąbrowski            - Karol          Wyrębkiewicz          431: 262
  17 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               368: 409
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              410: 324
  19 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        401: 366
  20 Szymon         Płachta              - Alicja         Grąbczewska           492: 334
  21 Jakub          Szymczak             - Teresa         Jaśkiewicz            500: 192
  22 Wojciech       Zemło                - Krystyna       Czajkowska            483: 275
  23 Andrzej        Kroc                 - Iwona          Wieluńska             454: 403
  24 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Arana                 416: 354


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Szymczak              552: 400
   2 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               536: 268
   3 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Zemło                 306: 423
   4 Barbara        Obremska             - Andrzej        Kroc                  388: 411
   5 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               405: 317
   6 Łukasz         Tuszyński            - Kacper         Zegadło               403: 398
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            359: 399
   8 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              458: 373
   9 Jakub          Onoszko              - Dominik        Urbacki               396: 391
  10 Andrzej        Bednaruk             - Piotr          Pietuchowski          310: 419
  11 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Matczak               364: 420
  12 Łukasz         Baranowski           - Marek          Dudkiewicz            266: 294
  13 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 352: 349
  14 Jan            Mrozowski            - Michał         Rogalewicz            398: 404
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Jakub          Błażejewski           411: 395
  16 Krzysztof      Gibas                - Agata          Kuć                   303: 422
  17 Maciej         Perzyński            - Maciej         Dąbrowski             387: 342
  18 Daniel         Tomczyk              - Szymon         Dąbrowski             449: 227
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Liliana        Dąbrowska             492: 217
  20 Jolanta        Chłopińska           - Maria          Pokorska              345: 345
  21 Alicja         Grąbczewska          - Krystyna       Czajkowska            355: 366
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Teresa         Jaśkiewicz            416: 206
  23 Natalia        Woźniak              - Iwona          Wieluńska             381: 353
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Arana                 470: 286


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              401: 375
   2 Wojciech       Zemło                - Bartosz        Morawski              332: 283
   3 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  332: 438
   4 Grzegorz       Pukniel              - Barbara        Obremska              345: 384
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Moralewicz            321: 443
   6 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           402: 331
   7 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              365: 408
   8 Szymon         Płachta              - Łukasz         Tuszyński             480: 351
   9 Rafał          Matczak              - Jakub          Onoszko               319: 438
  10 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Baranowski            425: 434
  11 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Bednaruk              441: 332
  12 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           403: 432
  13 Agata          Kuć                  - Jan            Mrozowski             457: 384
  14 Michał         Rogalewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          340: 325
  15 Jakub          Błażejewski          - Kamil          Górka                 314: 452
  16 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Gibas                 507: 431
  17 Maciej         Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            407: 445
  18 Liliana        Dąbrowska            - Daniel         Tomczyk               330: 394
  19 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Perzyński             394: 355
  20 Maria          Pokorska             - Grzegorz       Koczkodon             359: 382
  21 Krystyna       Czajkowska           - Natalia        Woźniak               376: 393
  22 Teresa         Jaśkiewicz           - Małgorzata     Szmuksta              164: 519
  23 Iwona          Wieluńska            - Alicja         Grąbczewska           347: 390
  24 Anna           Arana                - Monika         Gawron-Cieślik        237: 346


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              401: 268
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Obremska              389: 343
   3 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              303: 448
   4 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kosz                  457: 371
   5 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              369: 478
   6 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Moralewicz            358: 330
   7 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Grąbczewski           428: 368
   8 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             266: 546
   9 Rafał          Matczak              - Michał         Rogalewicz            331: 402
  10 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 412: 363
  11 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Błażejewski           332: 356
  12 Piotr          Pietuchowski         - Agata          Kuć                   548: 307
  13 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Gibas                 529: 311
  14 Andrzej        Bednaruk             - Jan            Mrozowski             359: 401
  15 Jakub          Onoszko              - Karol          Wyrębkiewicz          311: 450
  16 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Górka                 428: 299
  17 Monika         Siemaszko            - Patrycja       Matulewicz            339: 226
  18 Diana          Pietrzykowska        - Krystyna       Czajkowska            319: 276
  19 Miłosz         Meller               - Iwona          Wieluńska             238: 405
  20 Karolina       Urbańska             - Anna           Arana                 333: 345
  21 Jolanta        Chłopińska           - Natalia        Woźniak               370: 305
  22 Maciej         Perzyński            - Alicja         Grąbczewska           425: 287
  23 Daniel         Tomczyk              - Monika         Gawron-Cieślik        344: 338
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              407: 384


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            424: 398
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              470: 346
   3 Krzysztof      Obremski             - Szymon         Płachta               448: 293
   4 Tomasz         Suchanek             - Kacper         Zegadło               472: 295
   5 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Kroc                  483: 286
   6 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Szymczak              510: 418
   7 Maciej         Grąbczewski          - Wojciech       Zemło                 415: 447
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Pukniel               420: 384
   9 Agata          Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            339: 411
  10 Michał         Rogalewicz           - Dominik        Urbacki               257: 390
  11 Jakub          Błażejewski          - Piotr          Pietuchowski          333: 399
  12 Dawid          Pikul                - Rafał          Matczak               306: 426
  13 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           504: 398
  14 Jan            Mrozowski            - Jakub          Onoszko               409: 356
  15 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Bednaruk              467: 226
  16 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Baranowski            432: 318
  17 Patrycja       Matulewicz           - Karolina       Urbańska              219: 383
  18 Krystyna       Czajkowska           - Miłosz         Meller                325: 404
  19 Iwona          Wieluńska            - Monika         Siemaszko             282: 343
  20 Anna           Arana                - Diana          Pietrzykowska         346: 417
  21 Alicja         Grąbczewska          - Jolanta        Chłopińska            371: 449
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Koczkodon             448: 360
  23 Natalia        Woźniak              - Daniel         Tomczyk               360: 338
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Perzyński             368: 305


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Gibas                 554: 381
   2 Bartosz        Morawski             - Karol          Wyrębkiewicz          355: 426
   3 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 301: 442
   4 Barbara        Obremska             - Jan            Mrozowski             370: 385
   5 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            504: 367
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           371: 325
   7 Szymon         Płachta              - Jakub          Onoszko               403: 321
   8 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Bednaruk              410: 410
   9 Jakub          Szymczak             - Agata          Kuć                   376: 265
  10 Wojciech       Zemło                - Michał         Rogalewicz            339: 373
  11 Andrzej        Kroc                 - Dawid          Pikul                 443: 289
  12 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Błażejewski           389: 452
  13 Kazimierz      Merklejn             - Dominik        Urbacki               379: 461
  14 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Dudkiewicz            387: 316
  15 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Matczak               427: 293
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Pietuchowski          381: 382
  17 Alicja         Grąbczewska          - Monika         Siemaszko             458: 313
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Miłosz         Meller                420: 293
  19 Natalia        Woźniak              - Diana          Pietrzykowska         435: 281
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Karolina       Urbańska              397: 308
  21 Anna           Arana                - Maria          Pokorska              306: 408
  22 Iwona          Wieluńska            - Maciej         Dąbrowski             515: 310
  23 Krystyna       Czajkowska           - Szymon         Dąbrowski             284: 289
  24 Patrycja       Matulewicz           - Liliana        Dąbrowska             253: 356


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              435: 344
   2 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Obremski              308: 315
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kosz                  446: 307
   4 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Suchanek              369: 385
   5 Monika         Siemaszko            - Natalia        Woźniak               309: 440
   6 Diana          Pietrzykowska        - Alicja         Grąbczewska           349: 348
   7 Miłosz         Meller               - Małgorzata     Szmuksta              364: 278
   8 Karolina       Urbańska             - Monika         Gawron-Cieślik        413: 342
   9 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Sporczyk              388: 325
  10 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Wesołowski            339: 353
  11 Łukasz         Baranowski           - Kacper         Zegadło               423: 409
  12 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               425: 367
  13 Agata          Kuć                  - Andrzej        Kroc                  327: 320
  14 Michał         Rogalewicz           - Grzegorz       Pukniel               424: 385
  15 Jakub          Błażejewski          - Wojciech       Zemło                 354: 480
  16 Dawid          Pikul                - Jakub          Szymczak              418: 339
  17 Dominik        Urbacki              - Ireneusz       Moralewicz            421: 357
  18 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Grąbczewski           355: 394
  19 Rafał          Matczak              - Kazimierz      Merklejn              324: 420
  20 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Tuszyński             504: 353
  21 Maria          Pokorska             - Iwona          Wieluńska             277: 374
  22 Liliana        Dąbrowska            - Anna           Arana                 346: 299
  23 Szymon         Dąbrowski            - Teresa         Jaśkiewicz            308: 256
  24 Maciej         Dąbrowski            - Krystyna       Czajkowska            452: 297


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Gibas                 330: 324
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jan            Mrozowski             443: 392
   3 Maciej         Grąbczewski          - Karol          Wyrębkiewicz          495: 344
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Górka                 332: 487
   5 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              420: 357
   6 Rafał          Matczak              - Bartosz        Morawski              513: 380
   7 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Suchanek              296: 312
   8 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  355: 438
   9 Jakub          Błażejewski          - Kacper         Zegadło               493: 310
  10 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               400: 390
  11 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              492: 323
  12 Michał         Rogalewicz           - Rafał          Wesołowski            373: 330
  13 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Pukniel               434: 363
  14 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Szymczak              333: 366
  15 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Zemło                 307: 403
  16 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kroc                  440: 325
  17 Maria          Pokorska             - Diana          Pietrzykowska         325: 363
  18 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Siemaszko             393: 346
  19 Maciej         Dąbrowski            - Karolina       Urbańska              364: 324
  20 Liliana        Dąbrowska            - Miłosz         Meller                402: 283
  21 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Arana                 379: 431
  22 Maciej         Perzyński            - Iwona          Wieluńska             342: 357
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Teresa         Jaśkiewicz            437: 205
  24 Daniel         Tomczyk              - Krystyna       Czajkowska            496: 244


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Matczak               363: 418
   2 Bartosz        Morawski             - Dominik        Urbacki               412: 285
   3 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            361: 390
   4 Tomasz         Suchanek             - Piotr          Pietuchowski          299: 486
   5 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              312: 326
   6 Jan            Mrozowski            - Ireneusz       Moralewicz            364: 257
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Tuszyński             325: 329
   8 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Grąbczewski           333: 392
   9 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 367: 415
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Rogalewicz            425: 347
  11 Kacper         Zegadło              - Agata          Kuć                   396: 396
  12 Szymon         Płachta              - Jakub          Błażejewski           389: 399
  13 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Baranowski            280: 390
  14 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Bednaruk              311: 420
  15 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Onoszko               410: 368
  16 Wojciech       Zemło                - Rafał          Lenartowski           386: 404
  17 Anna           Arana                - Maciej         Perzyński             376: 379
  18 Iwona          Wieluńska            - Grzegorz       Koczkodon             306: 354
  19 Krystyna       Czajkowska           - Jolanta        Chłopińska            318: 298
  20 Patrycja       Matulewicz           - Daniel         Tomczyk               199: 464
  21 Monika         Siemaszko            - Maria          Pokorska              397: 381
  22 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Dąbrowski             316: 404
  23 Miłosz         Meller               - Szymon         Dąbrowski             385: 383
  24 Karolina       Urbańska             - Liliana        Dąbrowska             402: 281


Runda nr 25
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               419: 370
   2 Jan            Mrozowski            - Marek          Dudkiewicz            314: 306
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Matczak               423: 251
   4 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Pietuchowski          410: 385
   5 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              387: 406
   6 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Moralewicz            379: 397
   7 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Grąbczewski           389: 408
   8 Barbara        Obremska             - Łukasz         Tuszyński             368: 367
   9 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               435: 338
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  256: 455
  11 Szymon         Płachta              - Wojciech       Zemło                 378: 358
  12 Kacper         Zegadło              - Jakub          Szymczak              442: 323
  13 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           495: 351
  14 Michał         Rogalewicz           - Andrzej        Bednaruk              460: 301
  15 Jakub          Błażejewski          - Jakub          Onoszko               501: 340
  16 Agata          Kuć                  - Łukasz         Baranowski            440: 369
  17 Monika         Siemaszko            - Jolanta        Chłopińska            328: 373
  18 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Koczkodon             400: 432
  19 Miłosz         Meller               - Daniel         Tomczyk               336: 345
  20 Karolina       Urbańska             - Maciej         Perzyński             380: 468
  21 Maciej         Dąbrowski            - Alicja         Grąbczewska           274: 404
  22 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               314: 477
  23 Maria          Pokorska             - Monika         Gawron-Cieślik        290: 381
  24 Liliana        Dąbrowska            - Małgorzata     Szmuksta              305: 501


Runda nr 26
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              459: 370
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  489: 362
   3 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Suchanek              393: 306
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Obremska              400: 294
   5 Dominik        Urbacki              - Jan            Mrozowski             321: 488
   6 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Gibas                 385: 333
   7 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          454: 450
   8 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 315: 356
   9 Wojciech       Zemło                - Rafał          Wesołowski            325: 331
  10 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              401: 374
  11 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Płachta               322: 465
  12 Grzegorz       Pukniel              - Kacper         Zegadło               406: 421
  13 Andrzej        Bednaruk             - Dawid          Pikul                 356: 437
  14 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Błażejewski           420: 337
  15 Jakub          Onoszko              - Agata          Kuć                   485: 305
  16 Łukasz         Baranowski           - Michał         Rogalewicz            376: 374
  17 Maciej         Perzyński            - Diana          Pietrzykowska         447: 306
  18 Daniel         Tomczyk              - Karolina       Urbańska              474: 361
  19 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Meller                432: 231
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Siemaszko             480: 321
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Dąbrowski             356: 337
  22 Alicja         Grąbczewska          - Szymon         Dąbrowski             554: 291
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Liliana        Dąbrowska             399: 319
  24 Natalia        Woźniak              - Maria          Pokorska              475: 388


Runda nr 27
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Baranowski            430: 335
   2 Rafał          Lenartowski          - Ireneusz       Moralewicz            430: 395
   3 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Onoszko               394: 322
   4 Andrzej        Bednaruk             - Kazimierz      Merklejn              335: 416
   5 Agata          Kuć                  - Rafał          Wesołowski            333: 368
   6 Szymon         Płachta              - Michał         Rogalewicz            410: 366
   7 Jakub          Błażejewski          - Krzysztof      Sporczyk              464: 357
   8 Kacper         Zegadło              - Dawid          Pikul                 399: 330
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Obremski              412: 434
  10 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Gibas                 435: 318
  11 Kamil          Górka                - Barbara        Obremska              459: 313
  12 Dariusz        Kosz                 - Jan            Mrozowski             407: 341
  13 Maciej         Perzyński            - Dominik        Urbacki               401: 484
  14 Piotr          Pietuchowski         - Daniel         Tomczyk               314: 478
  15 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Matczak               351: 307
  16 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             344: 389
  17 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 343: 486
  18 Jakub          Szymczak             - Liliana        Dąbrowska             357: 355
  19 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  372: 360
  20 Grzegorz       Pukniel              - Maria          Pokorska              360: 291
  21 Teresa         Jaśkiewicz           - Diana          Pietrzykowska         209: 423
  22 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             419: 344
  23 Krystyna       Czajkowska           - Monika         Siemaszko             289: 359
  24 Miłosz         Meller               - Anna           Arana                 272: 361


Runda nr 28
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Maciej         Grąbczewski           457: 302
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Szymon         Płachta               454: 322
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              343: 467
   4 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            481: 405
   5 Rafał          Matczak              - Tomasz         Suchanek              455: 331
   6 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          410: 449
   7 Dominik        Urbacki              - Dariusz        Kosz                  371: 489
   8 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            438: 347
   9 Daniel         Tomczyk              - Kamil          Górka                 345: 366
  10 Jan            Mrozowski            - Maciej         Perzyński             391: 359
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          384: 423
  12 Krzysztof      Gibas                - Jolanta        Chłopińska            298: 346
  13 Łukasz         Baranowski           - Jakub          Błażejewski           405: 406
  14 Dawid          Pikul                - Jakub          Onoszko               365: 417
  15 Rafał          Lenartowski          - Michał         Rogalewicz            524: 287
  16 Agata          Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              502: 229
  17 Anna           Arana                - Alicja         Grąbczewska           383: 369
  18 Natalia        Woźniak              - Patrycja       Matulewicz            479: 158
  19 Krystyna       Czajkowska           - Małgorzata     Szmuksta              338: 364
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Iwona          Wieluńska             363: 356
  21 Wojciech       Zemło                - Diana          Pietrzykowska         392: 476
  22 Miłosz         Meller               - Jakub          Szymczak              320: 437
  23 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Siemaszko             457: 294
  24 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Kroc                  292: 318


Runda nr 29
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Perzyński             487: 362
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            372: 361
   3 Kazimierz      Merklejn             - Daniel         Tomczyk               486: 377
   4 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Tuszyński             288: 441
   5 Agata          Kuć                  - Barbara        Obremska              313: 424
   6 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Błażejewski           376: 426
   7 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              396: 275
   8 Krzysztof      Obremski             - Michał         Rogalewicz            474: 248
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Kacper         Zegadło               367: 392
  10 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 379: 479
  11 Krzysztof      Gibas                - Rafał          Wesołowski            318: 396
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Mrozowski             312: 458
  13 Dominik        Urbacki              - Andrzej        Bednaruk              392: 302
  14 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Matczak               331: 391
  15 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Lenartowski           466: 347
  16 Jakub          Onoszko              - Piotr          Pietuchowski          354: 323
  17 Alicja         Grąbczewska          - Maria          Pokorska              359: 369
  18 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Szmuksta              418: 383
  19 Natalia        Woźniak              - Liliana        Dąbrowska             411: 332
  20 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Gawron-Cieślik        397: 285
  21 Jakub          Szymczak             - Iwona          Wieluńska             527: 283
  22 Anna           Arana                - Andrzej        Kroc                  281: 409
  23 Wojciech       Zemło                - Patrycja       Matulewicz            520: 213
  24 Krystyna       Czajkowska           - Grzegorz       Pukniel               261: 362


Runda nr 30
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Piotr          Pietuchowski          425: 391
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               376: 409
   3 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Urbacki               386: 332
   4 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              252: 390
   5 Kamil          Górka                - Jakub          Onoszko               445: 259
   6 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          344: 359
   7 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Baranowski            367: 342
   8 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Gibas                 313: 425
   9 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             439: 332
  10 Kazimierz      Merklejn             - Barbara        Obremska              296: 422
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Suchanek              388: 340
  12 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           481: 275
  13 Monika         Siemaszko            - Monika         Gawron-Cieślik        301: 438
  14 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Meller                578: 396
  15 Diana          Pietrzykowska        - Małgorzata     Szmuksta              340: 430
  16 Natalia        Woźniak              - Karolina       Urbańska              473: 298
  17 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Perzyński             503: 311
  18 Jolanta        Chłopińska           - Dawid          Pikul                 391: 410
  19 Michał         Rogalewicz           - Daniel         Tomczyk               264: 378
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Agata          Kuć                   462: 221
  21 Liliana        Dąbrowska            - Iwona          Wieluńska             300: 462
  22 Patrycja       Matulewicz           - Szymon         Dąbrowski             270: 352
  23 Maria          Pokorska             - Krystyna       Czajkowska            386: 298
  24 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             317: 403


Runda nr 31
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 411: 380
   2 Krzysztof      Gibas                - Ireneusz       Moralewicz            365: 545
   3 Maciej         Grąbczewski          - Jan            Mrozowski             441: 325
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz      Merklejn              441: 341
   5 Dominik        Urbacki              - Jakub          Błażejewski           378: 429
   6 Agata          Kuć                  - Rafał          Matczak               346: 391
   7 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 354: 398
   8 Michał         Rogalewicz           - Marek          Dudkiewicz            365: 421
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Kacper         Zegadło               474: 331
  10 Szymon         Płachta              - Daniel         Tomczyk               477: 290
  11 Maciej         Perzyński            - Rafał          Wesołowski            289: 421
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            289: 457
  13 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Lenartowski           437: 334
  14 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Suchanek              380: 380
  15 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Bednaruk              323: 349
  16 Jakub          Onoszko              - Barbara        Obremska              421: 331
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Szymczak              383: 384
  18 Andrzej        Kroc                 - Natalia        Woźniak               525: 330
  19 Alicja         Grąbczewska          - Grzegorz       Pukniel               405: 389
  20 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Szmuksta              378: 340
  21 Monika         Siemaszko            - Liliana        Dąbrowska             401: 282
  22 Maciej         Dąbrowski            - Miłosz         Meller                318: 400
  23 Diana          Pietrzykowska        - Szymon         Dąbrowski             361: 358
  24 Maria          Pokorska             - Karolina       Urbańska              433: 310


Runda nr 32
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Ireneusz       Moralewicz            341: 331
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dominik        Urbacki               432: 353
   3 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         Grąbczewski           436: 539
   4 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            460: 443
   5 Agata          Kuć                  - Kamil          Górka                 363: 428
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 404: 409
   7 Jakub          Błażejewski          - Jan            Mrozowski             366: 396
   8 Krzysztof      Gibas                - Michał         Rogalewicz            364: 300
   9 Kacper         Zegadło              - Bartosz        Morawski              456: 356
  10 Barbara        Obremska             - Rafał          Wesołowski            350: 438
  11 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kosz                  385: 337
  12 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              391: 333
  13 Rafał          Lenartowski          - Jolanta        Chłopińska            538: 370
  14 Daniel         Tomczyk              - Jakub          Onoszko               468: 375
  15 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Perzyński             440: 374
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Bednaruk              561: 353
  17 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Szmuksta              484: 321
  18 Wojciech       Zemło                - Monika         Gawron-Cieślik        386: 335
  19 Andrzej        Kroc                 - Natalia        Woźniak               400: 346
  20 Grzegorz       Pukniel              - Alicja         Grąbczewska           395: 387
  21 Monika         Siemaszko            - Maria          Pokorska              419: 332
  22 Miłosz         Meller               - Liliana        Dąbrowska             330: 308
  23 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Dąbrowski             295: 348
  24 Karolina       Urbańska             - Szymon         Dąbrowski             290: 331


Runda nr 33
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Rogalewicz            330: 251
   2 Agata          Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             384: 462
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Dawid          Pikul                 362: 391
   4 Jakub          Błażejewski          - Kazimierz      Merklejn              449: 371
   5 Kamil          Górka                - Rafał          Matczak               350: 426
   6 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Gibas                 426: 342
   7 Jan            Mrozowski            - Piotr          Pietuchowski          372: 359
   8 Dominik        Urbacki              - Karol          Wyrębkiewicz          442: 350
   9 Dariusz        Kosz                 - Daniel         Tomczyk               582: 291
  10 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Suchanek              331: 405
  11 Bartosz        Morawski             - Jolanta        Chłopińska            409: 405
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Obremski              442: 489
  13 Jakub          Onoszko              - Rafał          Wesołowski            318: 424
  14 Kacper         Zegadło              - Rafał          Lenartowski           383: 458
  15 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Sporczyk              343: 315
  16 Szymon         Płachta              - Łukasz         Baranowski            339: 315
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Szymczak              416: 401
  18 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Pukniel               422: 382
  19 Alicja         Grąbczewska          - Wojciech       Zemło                 389: 409
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Kroc                  367: 411
  21 Szymon         Dąbrowski            - Diana          Pietrzykowska         341: 198
  22 Liliana        Dąbrowska            - Karolina       Urbańska              260: 387
  23 Maria          Pokorska             - Miłosz         Meller                339: 368
  24 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Siemaszko             265: 339
Lista rankingowa na dzień 08-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.67  29586  183
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.41  30223  192
   3 Jakub Zaryński                 Świnoujście          156.15   8588   55
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              153.59  29490  192
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             153.48  29776  194
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.86  21553  141
   8 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.78  28111  184
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             151.37  30273  200
  10 Kamil Górka                    Kraków               150.28  28853  192
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              148.12  29476  199
  14 Marek Reda                     Dębówka              148.11  27992  189
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.90  28989  196
  16 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.64  25246  171
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             147.39   5601   38
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.77  20262  139
  19 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.32  28628  197
  21 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.88  27528  190
  22 Dawid Pikul                    Poznań               144.86  27378  189
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.79  23601  163
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.78  28376  196
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               144.60  27907  193
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.55  25296  175
  27 Justyna Górka                  Kraków               144.40  28592  198
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  29 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.11  27048  189
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.00  15730  110
  31 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.31  27466  193
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.19  26305  185
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  34 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.82  20982  149
  35 Kacper Zegadło                 Warszawa             140.22  26221  187
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.03  27165  194
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  40 Paweł Jackowski                Warszawa             139.41  27324  196
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  42 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  43 Rafał Matczak                  Milanówek            139.10  16136  116
  44 Paweł Janaś                    Wałcz                138.92   6807   49
  45 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             138.26  16453  119
  47 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  48 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.69  10189   74
  49 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             136.89  25599  187
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  54 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  55 Irena Sołdan                   Sopot                136.41  26463  194
  56 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.38  13911  102
  57 Marek Salamon                  Bytom                136.38   9410   69
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             136.06  27212  200
  59 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26364  194
  60 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  61 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  62 Radosław Jachna                Łódź                 135.04  17555  130
  63 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.84  24811  184
  64 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  65 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.69  26399  196
  66 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.24  24834  185
  67 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  68 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  134.03  21177  158
  69 Leszek Stecuła                 Bytom                133.60   8684   65
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            133.48  26029  195
  71 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  72 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  73 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.22  25254  191
  74 Jolanta Chłopińska             Wałcz                132.08  25624  194
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.06  25884  196
  76 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  77 Jakub Błażejewski              Poznań               131.39  22993  175
  78 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  79 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.24  25067  191
  80 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.98  15849  121
  81 Michał Rogalewicz              Poznań               130.96  22918  175
  82 Przemysław Rybicki             Otwock               130.81   6933   53
  83 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.72  23007  176
  84 Artur Koszel                   Warszawa             130.66  17509  134
  85 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  86 Maciej Perzyński               Piła                 130.54  25194  193
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           130.35  25287  194
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  90 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.29  15635  120
  91 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.25  14327  110
  92 Barbara Obremska               Wrocław              130.24  24616  189
  93 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  94 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      130.13   7808   60
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.94   9356   72
  96 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.83   4674   36
  97 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.73  25556  197
  98 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  99 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.57  18269  141
 101 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 102 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.35  14229  110
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 104 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               129.33   6208   48
 105 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.14  24795  192
 106 Radosław Więch                 Warszawa             129.09   8907   69
 107 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 108 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.86   8247   64
 109 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.30  25403  198
 110 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 111 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.10   7686   60
 112 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 127.91  23663  185
 113 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.72  13538  106
 114 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.68  25026  196
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 116 Marta Bajorek                  Warszawa             127.27  24690  194
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.14  16020  126
 118 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 119 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 120 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.63  15702  124
 121 Janusz Krupiński               Bytom                126.62  19753  156
 122 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 124 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.36  25272  200
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.32  24758  196
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 127 Dariusz Ulatowski              Tuchola              125.79  25158  200
 128 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             125.76  22888  182
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            125.68  14704  117
 130 Tomasz Lempart                 Kraków               125.42  18562  148
 131 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.39  15423  123
 132 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.30  24434  195
 133 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 135 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 136 Stanisław Gasik                Warszawa             125.07   5753   46
 137 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.96   9497   76
 138 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 139 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 140 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 141 Krzysztof Bukowski             Milanówek            124.52   8592   69
 142 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 143 Marek Rogalski                 Warszawa             124.10  18987  153
 144 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 145 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 146 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 147 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 123.39  22086  179
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 153 Krzysztof Gibas                Kraków               123.19  24268  197
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.99   8978   73
 155 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 156 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 157 Anita Bruska                   Gdynia               122.71  17548  143
 158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.56  12011   98
 159 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            122.45   6000   49
 160 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 161 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.07  23804  195
 164 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.81  23632  194
 165 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.61   6810   56
 166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.01  23355  193
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 171 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.38  16853  140
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.19  16106  134
 175 Anna Krynicka                  Warszawa             120.16  17183  143
 176 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 177 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 178 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.56   8728   73
 179 Dariusz Jarosławski            Ełk                  119.40  14209  119
 180 Agnieszka Biegańska            Białystok            119.40  10985   92
 181 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 182 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 183 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 184 Paweł Zbrowski                 Gdynia               118.93   5471   46
 185 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 187 Teresa Zalewska                Racibórz             118.27  16913  143
 188 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 189 Dominika Worona                Police               118.22   9812   83
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.11  21615  183
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 194 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.86   8368   71
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             117.68   7767   66
 196 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.66  12590  107
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 199 Agnieszka Matus                Milanówek            117.16  19331  165
 200 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 201 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 202 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 203 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 204 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.36  15592  134
 205 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 206 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.29  12210  105
 207 Anna Biegańska                 Białystok            116.22  10576   91
 208 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 209 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.00  22040  190
 211 Monika Siemaszko               Lipiany              115.80  21308  184
 212 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.58   6935   60
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.33   4152   36
 215 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 216 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 217 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.67  21787  190
 218 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 219 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 220 Sławomir Długosz               Ostróda              114.21  15990  140
 221 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 222 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            113.87  15372  135
 224 Aleksandra Brzeska             Piastów              113.71   5117   45
 225 Lucyna Śniadach                Rumia                113.53  21457  189
 226 Renata Andracka                Zwola                113.35  22329  197
 227 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 228 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 229 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 231 Maria Pokorska                 Warszawa             113.10  22620  200
 232 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 233 Krzysztof Zawadzki             Sampława             112.36  21574  192
 234 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.34   9998   89
 235 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.17  14694  131
 236 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.68  14407  129
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 238 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 239 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.54  21974  197
 240 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 241 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.69   8634   78
 242 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 243 Marcin Stachowski              Wydartowo I          110.13  20815  189
 244 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 245 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 247 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            109.73  13277  121
 248 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.56  19830  181
 249 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 250 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 251 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.55   8141   75
 252 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.52  21162  195
 253 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 254 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.50   3906   36
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 256 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 257 Paweł Morga                    Warszawa             108.28   5414   50
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 260 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.10   6486   60
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 263 Józef Burzyński                Ełk                  107.70  16694  155
 264 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.61  21521  200
 265 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.43   5049   47
 266 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 267 Anna Arana                     Kołobrzeg            107.13  13820  129
 268 Maciej Dąbrowski               Warszawa             107.01  20974  196
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 270 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 271 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 272 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.84  17570  166
 275 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.74   4970   47
 276 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 277 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 278 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 279 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.12   6202   59
 280 Halina Mrozek                  Warszawa             105.11   3679   35
 281 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.11  19865  189
 282 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 283 Lidia Żywna                    Gdynia               104.82  12054  115
 284 Tomasz Lewiński                Wejherowo            104.60   6276   60
 285 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.75  10998  106
 287 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             103.75  11101  107
 288 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 291 Beata Kiżewska                 Świnoujście          102.45   7274   71
 292 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 293 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 294 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 295 Piotr Latoszek                 Warszawa             100.19   4308   43
 296 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 297 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 298 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.33   8642   87
 299 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                98.78  10273  104
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              98.68   8684   88
 301 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             98.49   3447   35
 302 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 303 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 305 Karolina Urbańska              Poznań                97.47   2924   30
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            97.14  17971  185
 307 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                96.61  10047  104
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 310 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               95.80   6610   69
 312 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.67   4975   52
 313 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.42   6704   71
 314 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 315 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 316 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.35   6908   74
 317 Marek Horyń                    Ełk                   93.11   3352   36
 318 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.11  18422  200
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.68   5776   63
 321 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.33   3794   42
 322 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 323 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 326 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              86.74   3990   46
 328 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 329 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.33   3712   43
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 331 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 332 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 333 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              82.95   8959  108
 335 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 336 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 337 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 338 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 340 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 341 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              65.25  12333  189
 343 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 08-06-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   2 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   3 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.21   2355   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  10 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  11 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  12 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      148.17   3556   24
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  14 Mateusz Królikowski            Wrocław              139.00   3336   24
  15 Mikołaj Fidziński              Dębica               138.83   3332   24
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  17 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  18 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  19 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  20 Jan Lisiewski                  Piasutno             127.88   3069   24
  21 Marcin Rogala                  Warszawa             127.25   3054   24
  22 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  23 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  24 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  25 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  26 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  27 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  28 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  29 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  30 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  31 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  32 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  34 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  35 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  36 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  37 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  38 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  39 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  40 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             107.04   2569   24
  41 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  42 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  43 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            106.33   2552   24
  44 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  45 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  46 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  47 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  48 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  49 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  50 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  51 Monika Lewandowska             Warszawa             120.74   2777   23
  52 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  53 Marek Szczepanik               Reda                 101.13   2326   23
  54 Konrad Pajączek                Milanówek             90.78   2088   23
  55 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  56 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  57 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  58 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  60 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  61 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  63 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  64 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  65 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  66 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  67 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  68 Joanna Kulawiak                Warszawa              73.32   1613   22
  69 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  70 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  71 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  72 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  73 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  74 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  75 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  77 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  78 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  79 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  80 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  81 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  82 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  83 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  84 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  86 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  87 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  88 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  89 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  94 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  95 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  98 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  99 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 100 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 101 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 102 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 103 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 104 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 106 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 107 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 108 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 109 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 111 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 112 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 113 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 114 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 115 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 116 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 117 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 118 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 119 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 120 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 121 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 122 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 123 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 124 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 125 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 126 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 127 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 128 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 129 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 130 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 131 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 134 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 135 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 138 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 139 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 140 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 141 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 142 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 143 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 147 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 151 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 152 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 153 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 154 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 155 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 156 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           92.17   1106   12
 157 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 158 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 159 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 160 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 161 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 162 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 163 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 164 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 165 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 166 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 167 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 168 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 169 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 170 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 171 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 172 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 173 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 174 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 175 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 176 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 177 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 178 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 179 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 180 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 181 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 182 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 183 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 184 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 185 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 186 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 187 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 188 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 189 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 190 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 191 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 192 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 193 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 194 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 195 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 196 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 197 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 198 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 199 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 200 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 201 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 202 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 203 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 204 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 205 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 206 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 207 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 208 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 209 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 210 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 211 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 212 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 213 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 214 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 215 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 216 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 217 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 218 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 219 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 220 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 221 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 222 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 223 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 224 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 225 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 226 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 227 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 228 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 229 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 230 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 231 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 232 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 233 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 234 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 235 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 236 Marta Wawrzyn                  Pruszków              83.40    834   10
 237 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 238 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 239 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 240 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 241 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 242 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 243 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 244 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 245 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 246 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 247 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 248 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 249 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 250 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 251 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 252 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 253 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 254 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 255 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 256 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 257 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 258 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 259 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 260 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 261 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 262 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 263 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 264 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 265 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 266 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 267 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 268 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 269 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 270 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 271 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 272 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 273 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 274 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 275 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 276 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 277 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 278 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 279 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 280 Dorota Buśko                   Naterki               62.33    374    6
 281 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 282 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 283 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 284 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 285 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 286 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 287 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 288 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 289 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 290 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 291 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 292 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 293 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 294 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 295 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 296 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 297 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 298 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 299 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 300 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 301 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 302 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 303 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 304 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 305 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 306 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 307 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 308 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 309 Magdalena Kublik               Warszawa             164.00    164    1
 310 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 311 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 312 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 313 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie